PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشي شما هم می تواند Fm Trasmitter داشته باشد!!!

A7X
28-06-2008, 16:49
با سلام خدمت دوستان گل خودم.

يه سري از دوستان يه جاهايي گفته بودن ميخوان گوشيشونو مثلا N82 يا N95 رو بفروشند و N78

بگيرن.دليل عمده شون هم همين قابليت Fm Transmitter بود.

سرتونو درد نيارم.چه كاريه حالا؟ اينهمه ضرر كني به خاطر يه مزيت؟

آدم ميره از بازار يه دونه از اينا ميگيره ميندازه رو گوشيش.

مزاياي اين دستگاه:

1.بسيار سبك و كوچك و كم حجم.

2.بدون نياز به برق و باطري

3.قابليت اتصال به Usb

تست شده روي:

1. سيستم صوتي ماشين

2.استريوي خانگي

3.راديو جيبي

4.چندين موبايل همزمان!!!!!!

منظورم اينه يه موبايل آهنگ ميزاره چندين موبايل ديگه ميتونن با هندزفري يا با اسپيكر گوش بدن.

اميدوارم يه راهنمايي هر چند تكراري كرده باشم...

http://i31.tinypic.com/eug4yt.jpg

http://i30.tinypic.com/21b4ra1.jpg

اين دستگاه با تمام پورت هاي جك 3.5 ميليمتري و ipod سازگار است.

نحوه كار:(اين مدل كار Everon بوده كه همه ميشناسيد.در مدل هاي ديگه ممكنه فرق داشته باشه)ابتدا دستگاه را وارد جك ميكنيد.و سپس روشن ميكنيد.روي صفحه نمايشگر آن عددي را مشاهده ميكنيد كه

فركانس مورد نظر ميباشد.البته ميتوانيد با جوي استيك روي دستگاه فركانس رو عوض كنيد.سپس وارد دستگاه مقصد شده (سيستم صوتي ماشين يا موبايل يا هر چيز ديگه) و دقيقا فركانس راديوي اون رو با اين دستگاه مطابقت ميديد.

كار تمومه لذت ببريد.
http://i31.tinypic.com/259k2ab.jpg

خدمت دوستان گلم عرض شود كه:

1.برد اين دستگاه رو تست نكردم اما تا 5-6 متر جواب ميداد.

2.نبايد توقع داشت كه عين Mp3player باشه.چون از امواج راديويي استفاده ميكنه.اما كيفيت پخشش عين راديو ميمونه اما راديو هم كيفيتش بد نيست اگه فركانسش تنظيم باشه ميتونين امتحان كنيد.

3.قيمت اين دستگاه در جزيره قشم 27000 تومن قيمت كردم.البته اين مارك يعني Everon

A7X
30-06-2008, 18:59
دوست عزیز شما خودت تست کردی که میگید صداش استریو هستش

بر فرض هم که صداش استریو باشه.وقتی همش پارازیته چه فایده.

حالت از هر چی موزیک گوش کردنه به هم میخوره.
دوست عزيز اگه فركانس ها مطابقت داشته باشند هيچ پارازيتي نداره.فقط كيفيت cd رو نداره.كيفيتش متوسطه.
مثلا اگه روي اين دستگاه 94.2 هستش دقيقا روي دستگاه بعدي هم بايد 94.2 باشه.

در ضمن بايد بين دو تا دستگاه دو سه متر فاصله بزاريد كه نويز نداشته باشه.

Hosein.Sh
02-07-2008, 12:12
با عرض پوزش چندتا سوال داشتم:
1.اگه کیفیت آهنگ 128 باشه با این دستگاه در چه حدی پخش میشه؟
2.این دستگاههایی که به فندک ماشین وصل میشه چطوره؟خوبه؟چه مارکیش خوبه؟
اگه میشه لطف کنید جوابم رو بدید ممنونم

A7X
02-07-2008, 15:37
با عرض پوزش چندتا سوال داشتم:
1.اگه کیفیت آهنگ 128 باشه با این دستگاه در چه حدی پخش میشه؟
2.این دستگاههایی که به فندک ماشین وصل میشه چطوره؟خوبه؟چه مارکیش خوبه؟
اگه میشه لطف کنید جوابم رو بدید ممنونم

1.بيت ريت اهنگ تاثير چنداني نداره اما هر چه بالاتر باشه مسلما كيفيت بهتري خواهد داشت.

2.اونا هم خوبند.والا من از اونا استفاده نميكنم اما بايد يه فلش ديسك داشته باشي و آهنگ بريزي توش اما اين يكي مستقيم و بصورت بي سيم اينكارو انجام ميده.

alfa24nano
09-09-2008, 05:03
به کمک اين دستگاه مي توانيد صدا را از طريق امواج راديويي روي باند FM راديو ارسال نماييد و صدا را از راديو FM در فاصله دورتر پخش نماييد . برد اين دستگاه 300 متر در فضاي آزاد مي باشد. ولتاژ تغذيه 3 ولت.
معایب
1- یک دستگاه کوچک 20 گرمی باید به گوشی شما وصل باشد
2- دو تا باطری قلمی لازم داره
3- ظاهر زیاد خوبی نداره
مزایا
1- قیمت کم
2-برد بالا
3-کوچک بودن
4- به همه گوشی ها میخوره سونی اریکسون نوکیا سامسونگ و ووو
5- به نرم افزار موبایل کاری ندارد
6- به گوشی اسیب نمیرساند
7- پس از نصب گوشی هنگ نمیکند و حتی مصرف باطری هم کم تر میشود
8- میتوان هین پخش در fm صدا را از دستگاه گوش داد (صداش زیاد نیست)
9- این دستگاه به بلوتوث ربطی ندارد
10- این وسیله رو میتونین یک طوری سوئیچ کنیدش که اصلا به گوشی وصل نکنیدش صدای خودتون رو زنده توی موج fm پخش کنید (میشه سفارشی سازی)
11- از n78 قوی تره
12- خسته شدم انقدر مزایاش رو گفتم (باقیش دیگه نمیگم)

اشالله دو سه روز دیگه یک فیلم میگیرم که شما دوستان از صحت کار کرد این دستگاه اگاه بشید و مطمئن بشید با 1500 تومن هم میشه fm transmiter درست کرد!

پس نوکیا با ساخت n78 کار شاقی نکرده یک وسیله 1500 تومنی اضافه کرده گوشیش رو 570 میفروشه

(دستگاه بدون انتن میباشد)
:yipi:

فروشی نیست چون فروشش در این انجمن خلاف قوانین است

توضیح ( چون رادیو هست در حد کیفیت متوسط میباشد)(وسیله تو جیبی است)
(با زیاد نزدیک ( فاصله کمتر از 3 سانت) کردن وسیله با پخش کننده fm سوت خفیفی قابل رویت هست)

hpz2943
09-09-2008, 06:36
سالهاست که FM Transmiter به صورت کیت الکترونیکی به همراه قطعات مربوطه از طرف شرکتهای مختلف به فروش میرسه و الان حدود 1000 تومن میشه یکی تهیه کرد (توجه کنید که لحیم کاری هم شده و شما فقط 1 قاب باید براش بخرید)
پس میبینید که شما هم مثل نوکیا کار شاقی نکردید. در ضمن کیت موجود دارای یک جای باطری ساعت می باشد و نیازی به 2 عدد باطری قلمی که جای زیادی هم میگیره نیست
مزیت گوشیهایی مثل نوکیا N78 در اینه که همیشه گوشی همراه شماست یعنی هر وقت خواستید مثلا در ماشین یکی از دوستان میتونید ازش استفاده کنید ولی این دستگاه خارجی یک چیز اضافه هست که مطمئنا همیشه با خودتون بر نمی دارید.

mostafa6103
16-09-2008, 23:56
فرستنده ی FM برای موبایل با قیمت 6000 تومان
هم باتری هم شارژ فندکی

http://mostafa615.persiangig.ir/DSC03478.jpg

UQID
06-10-2008, 23:24
شهاب جان از اون فندكيهااا استفاده كنليلاش جون بدي اونها هم اينه كه جا فندكي رو گشاد ميكنن و اگه بعدا بخوايين از فندك استفاده كنين موقع داغ شدن ،فندك ميپره صندلي عقب!!!(تجربه تو ماشين دوستم)

saberali
16-09-2009, 22:01
فروشگاه آنلاین سراغ دارید که از اینها بفروشه ؟
بد جوری تو کفش موندم

ALI
17-09-2009, 19:36
روی سامسونگ امنیا8910جواب میده

™SINAXEX
17-09-2009, 23:33
روی سامسونگ امنیا8910جواب میده
سوالی بود علی جان یا خبری پست ات؟

فروشگاه آنلاین سراغ دارید که از اینها بفروشه ؟
بد جوری تو کفش موندم

خیر من که تا حالا ندیدم فروشگاه انلاینی این رو بفروشه . شما خودتون باید برید علاالدین یا مجمتع های کامپیوتری و مستقیم خریداری کنید

ALI
17-09-2009, 23:42
نه سینا جان می خواستم ببینم رو سامسونگ هم جواب میده یا نه

.::ALI.0MRANI::.
18-09-2009, 00:06
بله علی آقا جواب میده، منم می خوام بخرم ولی اینجا یعنی شیراز گیرم نیومده، نمیدونم چیکار کنم، به تهران هم دسترسی ندارم!!!

raminet
18-09-2009, 00:07
فرستنده ی fm برای موبایل با قیمت 6000 تومان
هم باتری هم شارژ فندکی

http://mostafa615.persiangig.ir/dsc03478.jpg

این یکی رو من دارم آشغاله کیفیتش مضخرففففففه

heybazigar
18-09-2009, 00:24
کلا من نمیدونم چرا همه تو کف اف ام ترانسمیتر هستن. من اول که گوشیمو خریدم گفتم چرا گوشیم مثل ان 97 این قابلیت رو نداره ولی وقتی واسه داداشم ان 97 خریدم و کیفیت اف ام ترانسمیترش رو امتحان کردم گفتم همون بهتر که گوشیم این قابلیت رو نداره چون اینقدر بد و بی کیفیت آهنگو پخش میکرد که به نظرم کیفیت صدای شبکه های رادیویی بهتر بود و مدام هم کیفیت پخش تغییر میکرد البته یه دستگاه جدا هم واسه جافندکی گرفتیم باز هم کیفیت راضی کننده ای نداشت
.به نظرم اصلا کاربردی نیست.

™SINAXEX
18-09-2009, 00:59
حالا من قصد دارم یدونه اکسترنال برای 8910 ام بخرم فقط باید وقت بشه برم تا علاالدین!
در مورد کیفیت هم n85 که دارم اف ام اش خوب هست تو ماشین که میزارم رو کنسول راحت میگیره یکم کیفیت اش پایین هست اما خوب زیاد بد هم نیست

jack_panosyan
27-10-2009, 21:15
کلا من نمیدونم چرا همه تو کف اف ام ترانسمیتر هستن. من اول که گوشیمو خریدم گفتم چرا گوشیم مثل ان 97 این قابلیت رو نداره ولی وقتی واسه داداشم ان 97 خریدم و کیفیت اف ام ترانسمیترش رو امتحان کردم گفتم همون بهتر که گوشیم این قابلیت رو نداره چون اینقدر بد و بی کیفیت آهنگو پخش میکرد که به نظرم کیفیت صدای شبکه های رادیویی بهتر بود و مدام هم کیفیت پخش تغییر میکرد البته یه دستگاه جدا هم واسه جافندکی گرفتیم باز هم کیفیت راضی کننده ای نداشت
.به نظرم اصلا کاربردی نیست.

ترانسمیتر 97 کیفیتش بده؟:13:احتمالا اون مشکل داشته.
من گوشیم رو به رادیو ماشین وصل میکنم عمرا اگه کسی بفهمه رادیو روشنه .اتفاقا به نظر من بسیار کاربردی هستش .شاید هم تو اون منطقه ای که بودین پارازیتی چیزی بوده .

™SINAXEX
27-10-2009, 21:24
ترانسمیتر 97 کیفیتش بده؟احتمالا اون مشکل داشته.
من گوشیم رو به رادیو ماشین وصل میکنم عمرا اگه کسی بفهمه رادیو روشنه .اتفاقا به نظر من بسیار کاربردی هستش .شاید هم تو اون منطقه ای که بودین پارازیتی چیزی بوده .
نه ترانسفیمتر 97 بد نیست اتفاقا اما بستگی داره رو چه رادیو ایی بخواهید صدا رو گوشی کنید به قولی انتن گیرنده اش هم باید قوی باشه که در چه ماشینی هستید کلی توفیر داره

m3hiran
27-10-2009, 21:36
به نظر منم چیزی نیست که ادم به خاطر نداشتنش ناراحت بشه....همین n78 من داره ولی تو هر دو تا ماشینمون مشکل داره....کلا همون با cd گوشی کنیم سنگین تره :دی ولی برای اینکه بتونید از fm transmiter گوشیتون بیشترین کیفیت رو بگیرید باید شارژر گوشی رو وصل کنید بدون اینکه تو برق بزنید بهش اینجوری کیفیت صدا دقیقا مثل سی دی میشه ولی مصرف باتری خیلی بالا میره

ehsan2004
28-10-2009, 00:18
بله علی آقا جواب میده، منم می خوام بخرم ولی اینجا یعنی شیراز گیرم نیومده، نمیدونم چیکار کنم، به تهران هم دسترسی ندارم!!!

دوست عزیز یه کم بگرد:001::001: بعد بگو من همین دوتا مدلی که دوستان گفتند توی خیابون زند دیدم برو شهرداری یه پاساژ هست اسمشو دقیق یادم نیست(سقفش پایین هست اگه بچه ناف شیراز باشی میدونی کدومو میگم:021::021::021:)اکثرا دارن اگه نداشتن پاساژ بقلیش حتما داره من برای پسر خالم خریدم کیفیتشم اینقدر که میگن بد نیست :023::023:ولی خوب به پای n97 که نمیرسه:4::4:

™SINAXEX
28-10-2009, 00:54
...

چه اف ام ایی گیر اوردید شما/.؟
از اینهایی که برای ماشین هست که فت و فراوان هست دوستان اف ام میخواهند که نیاز به شارز ماشین نداشته باشه! من که فعلا گیر نیاوردم همچنین چیزی نه ایران هست و نه خارج وجود خارجی ندارد فقط برای ایفون و ایپاد اش هست!!!
اون اف ام هایی هم که صفحه پیش بود همگی برای خودرو هستند یعنی باید به شارز خودرو وصل شوند برام جالب بود یکی ایش تو ایبای با وجود اینکه 2 تا باتری قلمی میخورد اما بازم شارز خودرو میخواست! حالا شما اگه غیر این پیدا کردی برای من اگر بتونی بخری ممنون ات میشم چون من که پیدا نکردم همچنین چیزی رو

JABER
29-10-2009, 12:33
آقا بالاخره یه مدل ارزون و خوبش را بگید تا بخریم
البته اسمش را هم بگید تا من برم بپرسم(یعنی باید بگم یه اف ام ترانسفر میخواهیم؟)

A7X
29-10-2009, 12:55
آقا بالاخره یه مدل ارزون و خوبش را بگید تا بخریم
البته اسمش را هم بگید تا من برم بپرسم(یعنی باید بگم یه اف ام ترانسفر میخواهیم؟)

مدل که زیاده از 3 تومن تا 100 تومن!

در چه حد میخواید؟

اسمش فرستند اف ام هست یا همون خارجیش اف ام ترنسمیتر.

JABER
29-10-2009, 13:34
مدل که زیاده از 3 تومن تا 100 تومن!

در چه حد میخواید؟

اسمش فرستند اف ام هست یا همون خارجیش اف ام ترنسمیتر.

اندازش که مهم نیست-چون تو ماشینه
متراژش هم تا 3متر کافیه
فقط کیفیت تقریبا خوبی داشته باشه(به اندازه سی دی ماشین)

با این مشخصات چنده؟

در ضمن دقیق بگید که چه فروشگاهایی دارند؟
برقی یا موبایلی یا کامپیوتری؟

:merci::merci::merci:

A7X
29-10-2009, 14:04
بین 30 تا 40 شاید چیز خوبی گیرتون بیاد.

اکثرا موبایل فروش ها دارند.

beybi
30-12-2009, 14:51
3.قيمت اين دستگاه در جزيره قشم 27000 تومن قيمت كردم.البته اين مارك يعني everon
سلام
شما از کدام فروشگاه سوال کردید؟:40:

ali_tmo
09-01-2010, 14:54
سلام به همه من گوشیم n85
به تازگی گوشیمو up کردم نرم افزار FM transmitterپاک شد کسی نرم افزارشو داره

™SINAXEX
09-01-2010, 20:46
سلام به همه من گوشیم n85
به تازگی گوشیمو up کردم نرم افزار fm transmitterپاک شد کسی نرم افزارشو داره
فریمور ایی که شما رو گشوی تون فلش کردید فاقد اف ام ترانفسمتر هست و مجبورید به دوباره فلش کنید گوشی را این بار با فریمور ایی دیگر که پروداکت کد متفاوت داشته باشد

ali_tmo
09-01-2010, 21:05
فریمور ایی که شما رو گشوی تون فلش کردید فاقد اف ام ترانفسمتر هست و مجبورید به دوباره فلش کنید گوشی را این بار با فریمور ایی دیگر که پروداکت کد متفاوت داشته باشد

این کارو کردم نشد
تازه از کجا بدونم چه پروداکتی اف ام ترانسمیسون داره یا نه

™SINAXEX
09-01-2010, 21:11
پروداکت های خاصی هستند که اف ام ندارند مثل شما با پروداکتی که فارسی یا عربی ساپورت کنه بریزید حتما اف ام دارد

ali_tmo
09-01-2010, 21:20
پروداکت های خاصی هستند که اف ام ندارند مثل شما با پروداکتی که فارسی یا عربی ساپورت کنه بریزید حتما اف ام دارد
گلم من با پروداکت فارسی ریختم نداشت دیکه خسته شدم از این ورو اونور کردن گوشی
در هر صورت دست شما درد نکنه آیا برنامه ای وجودنداره؟:merci:

mohamad_beauty
08-03-2010, 23:06
آقا یه چیز ساده که شاید بعضی ندونند اینکه همین دستگاه های اف ام معمولی که فلش یا رم میخوره و 4-5 هزار تومن هستند بعضیشون یه کابل دارن که به گوشی وصل میشه و هر چی روی گوشی پلی میشه رو باندهای ماشین شماست!

Pedram-F
11-04-2010, 14:32
بچه ها گوشی من n78 هستش بعد یه مدت ان درب عقبی که آنتن فرستنده رو اون هست خراب شد
الان چه خاکی به سر بریزم

A7X
11-04-2010, 15:05
بچه ها گوشی من n78 هستش بعد یه مدت ان درب عقبی که آنتن فرستنده رو اون هست خراب شد
الان چه خاکی به سر بریزم

یه دونه اکسترنال رو میتونید تهیه کنید.

Pedram-F
11-04-2010, 15:23
آخه این رو از کجا پیدا کنم من که تا حال تو شهر تبریز ندیدم

A7X
11-04-2010, 18:53
آخه این رو از کجا پیدا کنم من که تا حال تو شهر تبریز ندیدم

یه جستجو توی گوگل بکنید سایتهایی رو پیدا میکنید که این محصول رو میفروشند.

Davood_titan
08-05-2010, 20:47
دوستان برای 6720 میخواستم
الان تو بازار کدوماش خوبه
ممنون میشم اگه کمکم کنید

farzad_sh_2020
08-05-2010, 21:59
دوست عزیز یه کم بگرد:001::001: بعد بگو من همین دوتا مدلی که دوستان گفتند توی خیابون زند دیدم برو شهرداری یه پاساژ هست اسمشو دقیق یادم نیست(سقفش پایین هست اگه بچه ناف شیراز باشی میدونی کدومو میگم:021::021::021:)اکثرا دارن اگه نداشتن پاساژ بقلیش حتما داره من برای پسر خالم خریدم کیفیتشم اینقدر که میگن بد نیست :023::023:ولی خوب به پای n97 که نمیرسه:4::4:

سلام احسان جان . شما چه چیزایی میبینی که من نمیبینم هرچی میرم اوونجاها :015: .
دیروز دوستم این 6000 تومنیه رو خریده بود .واقعاً بدردنخور بود .
من که واقعاً دارم کم کم پشیمون میشم مال خودم رو بفروشم :16:
فکرشو کنید وقتی میزنید 5.1 فعال بشه از سیستم ماشین چی پخش میشه . بخصوص که کیفیت بالا باشه در حد cd و استریو هم باشه . موفق باشید

zoro77
10-05-2010, 22:51
كسي جايي سراغ نداره اينترنتو زيرو رو كردم نبود.

اژدری
12-05-2010, 15:36
دوستان من n86 دارم
از کجا بفهمم که گوشیم از قابلیت داره و اینکه این برنامه کجای گوشی است ؟
من که چیزی ندیدم

™SINAXEX
12-05-2010, 21:00
دوستان من n86 دارم
از کجا بفهمم که گوشیم از قابلیت داره و اینکه این برنامه کجای گوشی است ؟
من که چیزی ندیدم
در فولدر Music برنامه ایی به نام Fmtransfimtter هست و همچنین در موزیک پلیر هم Option را بزنید همچنین گزینه ایی هست اگر در گوشی ایتون چنین گزینه ایی نبود به این معنا هست که در فریمور اتون این فابلیت غیر فعال شده است و باید به فریمور ایی فلش کنید که این قابلیت را داشته باشد ثلا فریمور ایی ک زبان فارسی دارد

sina sisitem
04-07-2010, 21:51
عکسی که در پست 7 گذاشتید تو ایران گیر می یاد یا نه ؟؟؟؟
یه سوال دیگه داشتم روی n82 جواب میده؟؟؟؟؟

sina sisitem
04-07-2010, 21:54
به کمک اين دستگاه مي توانيد صدا را از طريق امواج راديويي روي باند fm راديو ارسال نماييد و صدا را از راديو fm در فاصله دورتر پخش نماييد . برد اين دستگاه 300 متر در فضاي آزاد مي باشد. ولتاژ تغذيه 3 ولت.
معایب
1- یک دستگاه کوچک 20 گرمی باید به گوشی شما وصل باشد
2- دو تا باطری قلمی لازم داره
3- ظاهر زیاد خوبی نداره
مزایا
1- قیمت کم
2-برد بالا
3-کوچک بودن
4- به همه گوشی ها میخوره سونی اریکسون نوکیا سامسونگ و ووو
5- به نرم افزار موبایل کاری ندارد
6- به گوشی اسیب نمیرساند
7- پس از نصب گوشی هنگ نمیکند و حتی مصرف باطری هم کم تر میشود
8- میتوان هین پخش در fm صدا را از دستگاه گوش داد (صداش زیاد نیست)
9- این دستگاه به بلوتوث ربطی ندارد
10- این وسیله رو میتونین یک طوری سوئیچ کنیدش که اصلا به گوشی وصل نکنیدش صدای خودتون رو زنده توی موج fm پخش کنید (میشه سفارشی سازی)
11- از n78 قوی تره
12- خسته شدم انقدر مزایاش رو گفتم (باقیش دیگه نمیگم)

اشالله دو سه روز دیگه یک فیلم میگیرم که شما دوستان از صحت کار کرد این دستگاه اگاه بشید و مطمئن بشید با 1500 تومن هم میشه fm transmiter درست کرد!

پس نوکیا با ساخت n78 کار شاقی نکرده یک وسیله 1500 تومنی اضافه کرده گوشیش رو 570 میفروشه

(دستگاه بدون انتن میباشد)
:yipi:

فروشی نیست چون فروشش در این انجمن خلاف قوانین است

توضیح ( چون رادیو هست در حد کیفیت متوسط میباشد)(وسیله تو جیبی است)
(با زیاد نزدیک ( فاصله کمتر از 3 سانت) کردن وسیله با پخش کننده fm سوت خفیفی قابل رویت هست)

اقا سجاد این دستگاه را از کجا گیر بیارم اصلا چه شکلی است؟؟؟؟

master.Pooriya
11-08-2010, 16:15
قیمت یک کاست مغناطیسی که برای پخش خودرو استفاده می شه 2 هزار تومنه...
همه میدونند که کیفیت کاست از رادیو fm و am (mw) بهتره...

در ضمن این دستگاها به مدل گوشی ربطی ندارند به جک هندزفری وصل می شن!!!
من تیکه اول هندزفریم رو هم وصل می کنم و تو ماشین بدون اینکه گوشی دستم بگیرم موبایل حرف می زنم ... درست مثل کارکیت!

Reza 7
11-09-2010, 01:08
بچه ها fm transmitere n78 ضعيفه و گاهی
بدون مورد قطع ميشه؟ راه حلی داره؟

aseemon
10-10-2010, 14:57
پست ارسال شده توسط موبايل

امید ج پ
27-12-2010, 21:26
اقا یه سایتی- ادرسی تو تهران اگه سراغ دارین بدین بریم بخریم لطفا

امید ج پ
07-01-2011, 11:55