PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور هر فایلی رو بعد از هک پاک کنیم ؟! بیا تو !

M¤haMad®£zA
05-07-2008, 22:16
خوب دوستان !
بازم واسه مشکل بزرگی که همه دارم رته حل پیدا شد ...

شما فایل هایی رو بعد از هک رو گوشیتون میریزد !
این فایل ها بعضی قابل پاک شدن و بعضی هم عمرا ... (مثلا اونی که برای تغییر مسیر فایل های دریافتی از Bluetooth بود ...

برای پاک کردنشون چیکار کنیم ؟!

راه حل اینه که از زبان دیگه ای رو گوشیمون استفاده کنیم !
اما اینکار چه فایده ای داره ؟

نمیدونم دقت کردید یا نه !
اما تو بعضی از فایل هایی که برای هک هست پسوند هایی به جز rsc هم یافت میشه مثل r01 و r021 و ....
در صورتی که همه فایل ها باید rsc باشن !
نکتش همینه !
این فایل ها با نام های متفاوت نمایشگر زبان های دیگه هستن ... (مثلا زبان روسی...)

پس شما با عوض کردن زبان گوشیتون می تونید فایل زبان دیگه ای رو جایگزین کنید و بعد از ریستارت گوشی گوشیتون با همون زبان بیاد بالا !
بعدش فایلی که می خواید رو پاک کنید !
به همین راحتی !

اما زبان های گوشی رو از کجا بگیریم ؟

از اینجا ! (http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/languagefiles/w950i?cc=us&lc=en) :merci:

نکته بسیار مهم :
تو لینکی که گذاشتم حتما فایل مورد نظر رو طبق گوشی و فریموری که روشه انتخاب کنید !

برای دیدن فریمور گوشیتون هم تو منو از System Informatoin می تونید این کارو انجام بدید...

فقط 1 زبان رو هم رو گوشیتون بریزید کافیه دوستان !

بعد از نصب فایل sis زبان مورد نظر رو گوشیتون به مسیر :

Menu/Tools/Control Panel/Other/Select Language
رفته و اون زبان رو انتخب کنید !

گوشیتون ریستارت میشه !

و با اون زبان میاد بالا !

حالا caps رو off کرده و وارد x-plore شوید و هر کاری دوست دارید بکنید ...

M¤haMad®£zA
05-07-2008, 22:18
درضمن دوستانی که نوکیا دارن هم با عوض کردن زبان گوشیشون می تونن هر فایلی رو پاک کنن !
چک کردم و دیدم تو nokia هم به همین صورت هست ...
اما تو nokia دیگه نیازی به دانلود language pack نیست ...
که هم خوبه و هم بده ...

MOHAMMAD_0624
05-07-2008, 22:50
محمدرضا من بخاطر اون هک گوشیم حسابی قاط زد
واخرش گوشی رو فرمت کردم !ای کاش زودتر کشف میشد.:maad:

mohammad-a604
20-07-2008, 23:57
حاجی کدوم لینک؟؟؟ فکر کنم یادت رفت!!!

MOHAMMAD_0624
21-07-2008, 06:02
حاجی کدوم لینک؟؟؟ فکر کنم یادت رفت!!!

دوست عزیز شما روی نوشته
از اینجا باید کلیک کنید

Hadi-P990i
30-07-2008, 19:26
آقا محمد سلام یه مشکلی برام پیش اومده اگه امکان داره راهنمایی بفرمایین ممنون میشم اعصابم رو خراب

کرده من از این فارسی ساز جدیده که فایل سیس استفاده کردم در ضمن بگم که گوشیم آپدیت نشده و بعد

از نصب این فارسی ساز روی مموری کارت دیدم که منوها فارسی نشد من هم بیخیال شدم اما اصل مشکل

اینجاست که حالا فونت فارسی رو گوشی نمی شناسه و دفتر تلفنم مثل اعصابم بهم ریخته تازه کیبورد

فارسی هم دیگه کار نمی کنه مموری کارت را چند با فورمت کردم هم با گوشی هم با کامپیوتر اما فرقی نکرد

سرتو درد نیارم لطفا کمک کنید که موندم توش خیلی ممنون

Hadi-P990i
02-08-2008, 09:10
لینک رو یکبار چک کنید لطفا چون خطا میده

MOHAMMAD_0624
02-08-2008, 12:49
لینک رو یکبار چک کنید لطفا چون خطا میده

دوست عزیز لینک سالمه!
مال خود سونی اریکسونه ومال w950 شما زبان کدوم گوشی رو میخواهید؟

Hadi-P990i
04-08-2008, 13:19
با سلام لطفا واسه گوشی P990i زحمت بکشید ممنون میشم

MOHAMMAD_0624
04-08-2008, 21:02
با سلام لطفا واسه گوشی P990i زحمت بکشید ممنون میشم

سلام هادی جان

اینم لینک مستقیم سونی اریکسون (http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/languagefiles/p990i?cc=us&lc=en)برای P990
البته شما باید فایل مورد نظر رو طبق فریموری که روشه انتخاب کنید .....

موفق باشید.

mohammad-a604
18-08-2008, 13:33
آقاي HADI-P990 تنها راهتون اينه كه گوشيتون رو format internal disk كنيد. اگه هم نشد يه update افتادين.
ولي معمولا با همون format حل مي شه.

anjexe
21-08-2008, 08:58
سلام دوستان ممكنه محمد رضاي عزيز يا ديگر دوستان زحمت بكشند و يكي از فايلهاي زبان مربوط به m600 رو قرار بدند

CDA /2 r6a13
organizer r6a16
phone r9f011

همچنين مربوط به w950

CDA /2 r6e28
organizer r6e28
phone r9ga001

پيشاپيش از زحماتتون تشكر ميكنم

ضمنا ببخشيد كه اين در خواست رو چند جا مطرح كردم چون نميدونستم كجا درسته بگم!

hosein_hs
06-09-2008, 05:46
خوب دوستان !
بازم واسه مشکل بزرگی که همه دارم رته حل پیدا شد ...

شما فایل هایی رو بعد از هک رو گوشیتون میریزد !
این فایل ها بعضی قابل پاک شدن و بعضی هم عمرا ... (مثلا اونی که برای تغییر مسیر فایل های دریافتی از bluetooth بود ...

برای پاک کردنشون چیکار کنیم ؟!

راه حل اینه که از زبان دیگه ای رو گوشیمون استفاده کنیم !
اما اینکار چه فایده ای داره ؟

نمیدونم دقت کردید یا نه !
اما تو بعضی از فایل هایی که برای هک هست پسوند هایی به جز rsc هم یافت میشه مثل r01 و r021 و ....
در صورتی که همه فایل ها باید rsc باشن !
نکتش همینه !
این فایل ها با نام های متفاوت نمایشگر زبان های دیگه هستن ... (مثلا زبان روسی...)

پس شما با عوض کردن زبان گوشیتون می تونید فایل زبان دیگه ای رو جایگزین کنید و بعد از ریستارت گوشی گوشیتون با همون زبان بیاد بالا !
بعدش فایلی که می خواید رو پاک کنید !
به همین راحتی !

اما زبان های گوشی رو از کجا بگیریم ؟

از اینجا ! (http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/languagefiles/w950i?cc=us&lc=en) :merci:

نکته بسیار مهم :
تو لینکی که گذاشتم حتما فایل مورد نظر رو طبق گوشی و فریموری که روشه انتخاب کنید !

برای دیدن فریمور گوشیتون هم تو منو از system informatoin می تونید این کارو انجام بدید...

فقط 1 زبان رو هم رو گوشیتون بریزید کافیه دوستان !

بعد از نصب فایل sis زبان مورد نظر رو گوشیتون به مسیر :

menu/tools/control panel/other/select language
رفته و اون زبان رو انتخب کنید !

گوشیتون ریستارت میشه !

و با اون زبان میاد بالا !

حالا caps رو off کرده و وارد x-plore شوید و هر کاری دوست دارید بکنید ...

دوست عزیز .من این کارو انجام دادم اما بازم نتونستم فایلی که مد نظرم بود پاک :113:کنم.............:1:

hosein_hs
12-09-2008, 17:05
:10:یه راه ساده ترم هست دوست عزیزواونم اینه که با استفاده از swiss manager کل رم گوشیو آزاد کرد.اینجوری فایلایی که بعلت باز بودنشون نمیشه پاک کرد بسته میشن و راحت میشه پاکشون کرد............:drunk::10::15::Great:

ramtin_pegah3
12-09-2008, 18:04
دوستان مدتى قبل فاىلهاى فارسى سازى رو در فولدر رىسورس p990 کپى کردم و با تشکر از تنظىم کننده فاىها کىبورد فارسى رو گوشىم دارم والان با گوشىم پست مىنوىسم براتون
مشکل بنده اىنه که بىشتر بىن ساىتهاى کوردى مطلب مى خونم و.. اما فونت مورد استفاده دوست عزىزمون تو اىن فارسى ساز با فونت کوردى سازگار نىست خواستم فونتها رو تعوىض کنم نشد زبان دىگه ىى هم نصب کردم ام به هىچ وجه نمى شه لطفا کمک کنىد

hosein_hs
12-09-2008, 19:41
دوستان مدتى قبل فاىلهاى فارسى سازى رو در فولدر رىسورس p990 کپى کردم و با تشکر از تنظىم کننده فاىها کىبورد فارسى رو گوشىم دارم والان با گوشىم پست مىنوىسم براتون
مشکل بنده اىنه که بىشتر بىن ساىتهاى کوردى مطلب مى خونم و.. اما فونت مورد استفاده دوست عزىزمون تو اىن فارسى ساز با فونت کوردى سازگار نىست خواستم فونتها رو تعوىض کنم نشد زبان دىگه ىى هم نصب کردم ام به هىچ وجه نمى شه لطفا کمک کنىد

:102:
روش تغيير فونت در گوشي هاي UIQ3

1 -ابتدا گوشيتون را با كابل USB به كامپيوترتون وصل كنيد و حالت FileTranfer را انتخاب كنيد

2 - درايو مموري كارتتون را باز كنيد و داخلش يك فولدر درست كنيد بنام Resource و حالا بريد داخل همين فولدر Resource و يك فولدر جديد درست كنيد بنام Fonts

3 - حالا فونتهائي كه براتون ميزاريم را دانلود كنيد و بعد از Extract كردن يا همون باز كردن ...اونها رو بريزيد داخل همون فولدر Fonts يا به عبارتي ...آدرسش ميشه اين :
MemCard--->Resource--->Fonts

4 - حالا با خاموش روشن كردن گوشي....شاهد تغيير فونت گوشيتون خواهي بود...

5 - براي ريختن فونت هاي جديد بايد كليه فايلهاي موجدور در داخل فولدر Fonts را پاك كرده و فونتهاي جديد را داخلش بريزيد

6 - اگر هم دوست داشتيد به همون فونتهاي اصلي گوشي برسيد..فقط كافيه همه فونهاي داخل فولدر Fonts را پاك كنيد و بعد يك بار گوشيتون را خاموش روشن كنيد....

ramtin_pegah3
12-09-2008, 21:46
با درود دوستان عزیز
می دونم فونتهای مموری کارد رو میشه به آسونی تغییر داد مشکل من اینه که کلا بخش مموری گوشیم مشکل داره و غیر فعاله (حیف مموری 4 گیگم!) برای همین فونتها رو در درایو سی گوشی کپی کردم و چون در هر حالت فونتها در حال استفاده خواهند بود پس حذف و جایگزینی فک کنم محال باشه و یه فلش دیگه افتادیم!؟:ambulance:

ramtin_pegah3
19-09-2008, 23:09
دوستان با درود
خودم مشکلاتمو مطرح مى کنم خودم هم راه حل براش مى بافم! احساس کردم اگه کرىستال عربى رو نصب کنم فونتهاى کرىستال ارجعىت خواهد داشت همىن کارو کردم و حدسم درست بود دوتا فونت تو پوشه کرىستال رىسورس مى زاره که با چهار فاىل با پسوند کرى تو فولدر فونت مرتبط مى شن و فونت تغىىر مى کنه البته دوستان کرىستال عربى کپى راىت حساسى داره و اگه آماتور باهاش ور برى به طلافى کپى راىت گوشىتو به تعمىر مى

arminmokhtari
17-12-2008, 10:58
یه سری ایکون و فونت توی recource درایو c هستن که با caps switch هم پاک نمیشن چه کارشون کنم؟

MOHAMMAD_0624
17-12-2008, 12:10
یه سری ایکون و فونت توی recource درایو c هستن که با caps switch هم پاک نمیشن چه کارشون کنم؟

شما فلدر فونت رو Rename کن بعد گوشی رو ریستارت کن حالا پاکش کن:003:

arminmokhtari
18-12-2008, 08:33
شما فلدر فونت رو Rename کن بعد گوشی رو ریستارت کن حالا پاکش کن:003:

اسمشون هم عوض نمیشه.

arminmokhtari
18-12-2008, 09:05
اسمشون هم عوض نمیشه.

ببخشید آقای mohammad-0624 شما درست میگید من اولش فکر کردم باید اسم فونتها رو عوض کنم ولی وقتی اسم فولدرشو عوض کردم درست شد.
واقعا ممنونم.:merci: