PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط نسبتا کامل گوشی های سری P با برنامه MyPhoneExplorer

RedApple
25-07-2008, 07:10
ارتباط نسبتا کامل گوشی های سری P با برنامه MyPhoneExplorer

RedApple
25-07-2008, 07:11
میخوام به یک موضوع مهم اشاره کنم که اتفاقی بهش رسیدم.
من با کمی ور رفتن تونستم گوشیمو ( P1 ) به برنامه MyphoneExplorer لینک کنم و از تمام امکاناتش من جمله فرستادن و دریافت مسیج با کامپیوتر به صورت real time , و بعضی کارای دیگه ( واقعا معرکست. خاک بر سر سونی اریکسون که یه برنامه با 3 مگابایت حجم 1000 تا کار انجام میده که برنامه مزخرف PC suite با 60 مگ به هیچ دردی نمی خوره ) که تو این برنامه تمام مسیجها با ساعت درست نشون داده میشن. حتی تو خود گوشی بهم ریختست ولی وقتی گوشی رو با کامپیوتر sync میکنی تو خود برنامه همشون درست.
میتونین با کامپیوتر تماس بگیرین ، به فالیهاتون بطور کامل دسترسی پیدا کنین، وضعیت گوشیتونو مانیتور کنین و غیره

RedApple
25-07-2008, 07:12
دوستان عزیز من از نحوه کار کرد خودم یه فیلم با فرمت ( Mpeg4-Xvid (.avi گرفتم که اون رو UP کردم. به گزینه های اصلی اشاره شده که البتته بعد از اتصال گوشی به کامپیوتر میشه کارهای خیلی زیادی انجام داد. در واقع وقتی تو خونه، محل کار و یا هر جای دیگه که باشید میتونید تمامی ارتباطات رو فقط با کامپیوتر انجام بدید.

1 : ابتدا باید Driver گوشیتون رو نصب کرده باشید و 1 بار کلمپیوتر، گوشی رو Detect کرده باشه. ( با نصب PC suite خود گوشی، درایور هم نصب میشه )
2 : با برنامه ای مثل DreamConnect میتونید از Phonebook گوشی Backup بگیرد و اون فایل بک آپ گرفته شده رو به کامپیوتر منتقل کنید تا بتونید تو بخش phone برنامه، تلفن ها رو Import کنید. ( آخه این برنامه فقط برای گوشیهای Java طراحی شده و نمی تونه بصورت Auto دفتر تلفن رو Sync کنه و باید دستی اینکار رو بکنیم تا بتونیم بروی Call ها و SMS ها مدیریت و دسترسی کامل داشته باشیم.)

آخرین ورژن : MYPhoneExplorer : http://www.fjsoft.at/en/downloads.php

باور کنید این برنامه با حجم 3 مگ 1000 تا کار انجام میده که خود برنامه بدرد نخور PC Suite شرکت SoneEricsson با 60 مگ عمرا بتونه. تازه اونم فقط بدرد Backup گیری میخوره که اونم باز تو Restore کردن ها کلی ایراد داره و کامل بر نمی گرده.
من اگه خونه یا محل کارم باشم دیگه به گوشی اصلا دست نمی زنم و تمام SMS ها و یا تلفن هام رو فقط با کامپیوتر کنترل میکنم.

در نهایت اگر اشکال داشت ( که حتما زیاد داره ) منو ببخشید .

یه فایل زیپ با حجم 3.9 مگ
http://rapidshare.com/files/13226358...05025882493710

SEMPITERNAL
25-07-2008, 09:32
سلام!
امكاناتي كه در مورد P1 به وسيله My PhoneExplorer بهش اشاره كرديد در مورد P990 هم كاملا اجرا ميشه!
در ضمن الان ديگه فكر نكنم كسي براي تاريخ و زمان smsها با برنامه هايي كه ارائه شده مشكلي داشته باشه!
شما هم ميتونيد از اين برنامه ها استفاده كنيد!
موفق باشيد!

senatorm
25-07-2008, 23:41
بی زحمت اگه میشه اسم برنامه ای که زمان پیامک (هه هه) ها رو درست نشون میده بگی تا ما هم استفاده کنیم.

™SIAMAK
26-07-2008, 00:30
بی زحمت اگه میشه اسم برنامه ای که زمان پیامک (هه هه) ها رو درست نشون میده بگی تا ما هم استفاده کنیم.
بهترینش برنامه MCleaner هستش که تو قسمت نرم افزارها میتونی پیداش کنی
البته این برنامه ها زمان درست رو نشون نمیدن بلکه زمان ورود اس ام اس به گوشی رو نشون میدن که بالاخره خیلی بهتر از اون زمانهای پخش و پلا هستش:mdr:

farhood20
30-07-2008, 22:43
با تشکر از شما دوسته خوبم

capitan black
31-07-2008, 16:29
لینک خرابه

Mehdi_Full
02-08-2008, 18:35
دوست عزیز میشه یه مقدار بیشتر در مورد این DreamConnect توضیح بدین ؟
یعنی باید وقتی MyPhoneExplorer رو نصب کردیم این برنامه هم باید نصب بشه تا MyPhoneExplorer بتونه گوشی رو دیتکت کنه ؟

یه لطف هم بکن لینک دانلود DreamConnect رو هم بزار

ممنون

Mehdi_Full
04-08-2008, 14:42
ممنون از راهنمایی !!

RedApple
07-08-2008, 04:30
ببخشید نبودم
نه DreamConnect رو نصب میکنی برای اینکه بتونی باهاش از دفتر تلفن گوشیت backup بگیری. بعد اون backup رو از گوشی به کامپیوتر منتقل میکنی. در نهایت از داخل برنامه myphoneExplorer از قسمت Contact اون فایل backup رو import میکنی. بعد از این تمام مسیج ها و تلفنها با اسم ظاهر میشن .
برنامه و داخل خود pack ضمیمه کردم. لینکش هست.

reza_666
08-08-2008, 00:57
دوست عزیز میشه یه مقدار بیشتر در مورد این DreamConnect توضیح بدین ؟
یعنی باید وقتی MyPhoneExplorer رو نصب کردیم این برنامه هم باید نصب بشه تا MyPhoneExplorer بتونه گوشی رو دیتکت کنه ؟

یه لطف هم بکن لینک دانلود DreamConnect رو هم بزار

ممنون

از اینجا میتونی دانلود کنی

دانلود (http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Solution_to_contact_management_dilemma_for_UIQ_3_u sers.php)
لینک مستقیم (http://www.dreamspring.com/products/dreamconnect3/download/DreamConnect_v3-60.sis)
با اجازه دوستمون گزاشتم.
آخه لینک پست دوم خرابه

drroham
10-08-2008, 15:27
دوستان سلام،
نسخه جدید My Phone Explorer که نسخه 1.7 اون هست تا حداکثر 2 تا 3 هفته آینده منتشر می شود. اصلی ترین تغییرات آن عبارتند از:

- - compatibility to UIQ3-Phones (M600i, P990i, P1i, W950i, W960i, G700, G900).
- SMS-Chatting windows
- full access to Notes on the phone for all models
- universal file-sync (not only photos)

الان هم این نسخه رو من دارم :^^: و با P1 بدون دردسر و یا برنامه اضافی به تمام امکانات برنامه دسترسی دارم. منتظر انتشار این نسخه باشید

FARID 18188
13-08-2008, 19:17
سلام دوستان من نرم افزار رو نصب كردم اين ورژن 1.7 رو ولي گوشي من رو نميشناسه . چيكار كنم ايا برنامه اي هست كه بشه باهاش از طريق كامپيوتر اس ام اس فرستاد

دانلود برنامه 1.7 (http://www.fjsoft.at/files/MyPhoneExplorer_Setup_1.7.0_beta.exe)

phalls
17-08-2008, 14:24
این برنامه که شما میگید من چند ماه پیش نصب کردم اما یکی از بزرگترین مشکلاتش اینه که وقتی اس ام اس فارسی رو بکاب مگیری یا با خودش تایپ می کنی و داخل گوشی میریزید دیگه تو گوشی درست نشان نمیده.

mrahda
27-08-2008, 14:14
يه نكته اي بگم پيرامون اين MyPhoneExplorer اولا كه نسخه آخر 1.7 براي اتصال با سري P طراحي شده و نكته مهم تر كه بنده را خيلي غمگين كرد اين كه ارتباطش فقط از طريق كابل ممكنه. يعني از بلوتوث نميشه بهش وصل شد.(توسايتش گفته منم هركاري كردم نشد).

mrahda
27-08-2008, 14:27
...در نهایت اگر اشکال داشت ( که حتما زیاد داره ) منو ببخشید .

یه فایل زیپ با حجم 3.9 مگ
http://rapidshare.com/files/13226358...05025882493710

مرد حسابي اين چه لينيك گذاشتي؟ اينكه زدم رپيد شير بدش اومد. قربونت درستش كن.:114:

mahmood.ariaee
02-09-2008, 10:06
با ورژن جدید این برنامه (1.7) می تونین گوشی های سری P رو راحت مدیریت کنین. فقط کافیه PC Suit رو هم نصب کنین. هم اس ام اس ها میان و هم Phonebook . می تونین از کامپیوتر اس ام اس بفرستین. زنگ بزنین و هر کار دیگه که می خواین با گوشی و این برنامه انجام بدین. هیچ برنامه ای هم نمی خواد روی گوشی نصب کنین.

hardyz
06-09-2008, 00:41
سلام به همه.آقا من تازه يستا ريختم و درايور p1 رو هر چي گشتم پيدا نکردم.کسي ميدونه درايورش براي ويستا منتشر شده يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

e_mohsen83
11-09-2008, 21:26
اقا من نمی تونم وصل بشم