PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر محیط یکنواخت ماشین حساب

papilo
05-08-2008, 07:50
سلام به همه:welcomeswing:

همه میدونین که با حک شدن گوشی قابلیت های بسیار زیادی برای گوشی های UIQV3 فراهم شد که از نظر گرافیکی این سری گوشی ها بسیار زیبا تر شدند. :180:
همیشه منتظر مدی بودم که محیط گرافیکی ساده و تکراری ماشین حساب رو تغییر بده ولی دیدم خبری نشد پس خودم به فکر افتادم و با صرف وقت وخلاقیت تونستم محیط گرافیکی ماشین حساب رو تغییر بدم. :yipi:

برای ایجاد تغیر فایلهایی رو که براتون پیوست کردم بعد از حک گوشی به مسیرC:\Resource\Apps کپی کنید و گوسی رو ریستارت کنید. :mdr:
:atten:(گوشی من P990 دوستان دیگه که گوشی های دیگه UIQv3 رو دارن اگه جواب گرفتم اطلاع بدن):atten:

از این به بعد اسکین های جدید برای ماشین حساب رو اینجا قرار میدم از تمام دوستان عزیزی که در کارهای گرافیکی فعالیت دارند نیز دعوت به همکاری میکنم.
:coool:
امیدوارم خوشتون بیاد :wub:

منتظر کارهای زیبا تر از من باشید :merci:

mehdi124
05-08-2008, 11:44
من با p1 تستش کردم ردیفه...........

mehdi124
05-08-2008, 11:51
فقط اگه اعدادی رو که اون بالا تو صفحه آبی رنگ می نویسه به رنگ مشکی نشون می داد بهتر بود آخه صفحه آبیه و اعداد هم آبی و کم رنگه......

papilo
05-08-2008, 20:24
فقط اگه اعدادی رو که اون بالا تو صفحه آبی رنگ می نویسه به رنگ مشکی نشون می داد بهتر بود آخه صفحه آبیه و اعداد هم آبی و کم رنگه......

جالبه تو گوشی من p990 آبی نیست بلکه مشکی ولی مشکیشو در اولین فرصت میسازم

korn_30t
06-08-2008, 07:41
سلام مهدي جان / ممنون بابت كاراي زيبات / هميشه با يه خلاقيت ميري سراغ موارد گرافيكي .

مهدي جان كار بعدي رو بزار رو تغيير گرافيكيه صفحه شماره گير ( چون خيلي ساده هستش )
مطمئنا ميتوني اينكار رو بكني و اميدوارم با دست پر برگردي .
---------------------
بازم ممنون
---------------:flower:

Black_roze
07-08-2008, 01:38
سلام مهدي جان / ممنون بابت كاراي زيبات / هميشه با يه خلاقيت ميري سراغ موارد گرافيكي .

مهدي جان كار بعدي رو بزار رو تغيير گرافيكيه صفحه شماره گير ( چون خيلي ساده هستش )
مطمئنا ميتوني اينكار رو بكني و اميدوارم با دست پر برگردي .
---------------------
بازم ممنون
---------------:flower:

دوزست عزیز اون کسی که در درایو Z دیدین نمیشه عوض کرد مگر درایو z رو تغییر بدی و بعد با فلش این کار رو بکنی
چون از درایو c همچین امکانی نیست