PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجموعه آموزش فارسی سازی گوشی هاي سري db20xx

mj_heydari
01-03-2007, 15:09
:atten:

اضافه کردن زبان فارسی به منوی گوشی

1-فایل fa.lng رو دانلود کنید

2-با فار به ادرس fs/ipa/preset/system/language برید

3-اون جا برای هر زبانی که به طور پیش فرض رو گوشی هست یه فایل با پسوند lng هست ..مثلا فرانسوی fr.lng یا روسی ru.lng یا مالزیایی ms.lng

4-اسم فایل یکی از زبان های پرت و پلا مثل چینی یا مالزیایی یا فرانسه رو یاداشت کنید

من خودم فایل ms.lng که مربوط به زبان مالزیایی هست رو انتخاب کردم ...

5-فایل ms.lng رو پاک کنید

6-فایل fa.lng رو که از رو سایت دانلود کردید رو به ms.lng تغییر نام بدید
و اونو تو فولدر مربوط کپی کنید fs/ipa/preset/system/language--

7-به طریق مقتضی از فار خارج شوید .....:biiggrin:

و می بینید که تو قسمت زبان گوشی "فارسی"اضافه شده :177:

***مخلص کلام اینه که این فایل fa.lng رو به ms.lng تغییر نام بدید و اون چایگزین فایل مشابه تو گوشی کنید ***

:atten:

این رو من روی k750-cid49-brown ریجستر دستی امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی جواب داد

این کار برای همه فرم ورها و سید های 750 قابل استفاده است چون این کار هیچ ارتباطی با فرمور و سید نداره !

قبل از هر کاری حتما یه کپی ار فولدر language گوشی رو هارد بگیرید:111:

Moriss
28-05-2007, 08:59
یک روش دیگه برای اضافه کردن زبان فارسی به گوشی

فایل پیوست رو از پست 7 بالا دانلود کنین

با فار منیجر به گوشی متصل بشین و فایل fa.lng و ar.t9 رو با فار تو این مسیر کپی کنین

\FS\tpa\preset\system\language

فایل های lng.lst و lng.dat رو از فولدر language پاک کنین

بعد فایل allowed_language ( در ادرس tpa\preset\system\language ) رو تو فار روش دوبار کلیک کنین تا باز بشه و زبان هایی که می خواین اضافه بشه رو توش به همون ترتیب خودش اضافه کنین مثلا fa , ar,

بعد فایل رو ببندین ( خودش save میشه ) و طبق اموزش از فار خارج بشین

حالا هم منوی فارسی دارین و هم تایپ فارسی:yipi:

Reza.Ahmadi
06-08-2008, 23:38
سلام خدمت همه کاربران به دلیل اینکه بسیاری از شماها این مشکل رو دارید که چطور گوشیتونو فارسی کنید این آموزش رو میزارم.
فایلهای زبان گوشی در FS گوشی و در آدرس \tpa\preset\system\language قرار دارند.
برای فارسی سازی به این فایلها با این اسم نیاز هستش.
برای گوشیهای DB2010
ar.lng
ar.t9
fa.lng
lng.dat
lng.lst
wdb.t9
برای گوشیهای DB2020
FA.lng
این فایلها برای K750 هستن و برای فارسی سازی W800 W700 W810 K750 قابل استفاده میباشند.
(این فایل ها فقط برای گوشی های DB2010 هستش و من روی گوشی دیگه به جز مدلهای نام برده شده استفاده نکردم.)
خوب بریم سراغ آموزش
ابتدا آدرسی رو که فایلها در داخل اون قرار دارن به ترتیب فولدر بندی کنید و فایلها رو در آخرین پوشه یعنی language کپی کنید و روی اولین فولدر ایجاد شده یعنی tpa کلیک راست کرده و به zip تبدیل کنید.(rar نباید باشه)
حالا نرم افزار SETOOL رو اجرا کنید.فایل zip شده رو در قسمت misc file ادد کنید و روی فلش کلیک کنید.
حالا نوبت فلش کاستوم فارسی هستش.
حالا بریم سراغ ویرایش کاستوم.
توی کاستوم فقط باید دو چیز رو ویرایش کنید.
1- شماره CDA
2- اگه زبان فارسی نداره بهش اضافه کنید.
قسمت قرمز رنگ رو باید متناسب با CDA گوشی تنظیم کنید.
برای اضافه کردن زبان اون خطهای سبز رنگ تگهای زبان هستند.
تگ بنفش زبان فارسی هستش.اگه اون تگ نبود یکی از تگهای دیگه مثلا انگلیسی که با en مشخص شده کپی کنید و زیر یکی از همون تگ ها کپی کنید و en رو به fa تبدیل کنید.
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<customization>
<info>
<pcr-registered>2005-06-02T14:05:00</pcr-registered>
<pcr-created>2005-06-02T14:28:25</pcr-created>
<created-by>23049632</created-by>
<pcr-id>22761</pcr-id>
<pcr-revision>RA4</pcr-revision>
<cda-number>CDA102295/7</cda-number>
<cda-revision>R2A</cda-revision>
<model>K750i</model>
<country>United Arab Emirates</country>
<operator>Generic Trade</operator>
<language-variant-name>EMEA_6</language-variant-name>
<allowed-language>en</allowed-language>
<allowed-language>fr</allowed-language>
<allowed-language>ar</allowed-language>
<allowed-language>ru</allowed-language>
<allowed-language>fa</allowed-language>
</info>
<clock>
<auto-time-zone>true</auto-time-zone>
<date-format>euro</date-format>
<time-format>am-pm</time-format>
<date>2005-06-02</date>

امیدوارم دیگه سوالی نباشه.فایلهای زبان واسه گوشیهای DB2010 و DB2020 از لینکهای زیر قابل دریافت است.

Reza.Ahmadi
06-08-2008, 23:38
سلام خدمت همه کاربران به دلیل اینکه بسیاری از شماها این مشکل رو دارید که چطور گوشیتونو فارسی کنید این آموزش رو میزارم.
فایلهای زبان گوشی در FS گوشی و در آدرس \tpa\preset\system\language قرار دارند.
برای فارسی سازی به این فایلها با این اسم نیاز هستش.
برای گوشیهای DB2010
ar.lng
ar.t9
fa.lng
lng.dat
lng.lst
wdb.t9
برای گوشیهای DB2020
FA.lng
این فایلها برای K750 هستن و برای فارسی سازی W800 W700 W810 K750 قابل استفاده میباشند.
(این فایل ها فقط برای گوشی های DB2010 هستش و من روی گوشی دیگه به جز مدلهای نام برده شده استفاده نکردم.)
خوب بریم سراغ آموزش
ابتدا آدرسی رو که فایلها در داخل اون قرار دارن به ترتیب فولدر بندی کنید و فایلها رو در آخرین پوشه یعنی language کپی کنید و روی اولین فولدر ایجاد شده یعنی tpa کلیک راست کرده و به zip تبدیل کنید.(rar نباید باشه)
حالا نرم افزار SETOOL رو اجرا کنید.فایل zip شده رو در قسمت misc file ادد کنید و روی فلش کلیک کنید.
حالا نوبت فلش کاستوم فارسی هستش.
حالا بریم سراغ ویرایش کاستوم.
توی کاستوم فقط باید دو چیز رو ویرایش کنید.
1- شماره CDA
2- اگه زبان فارسی نداره بهش اضافه کنید.
قسمت قرمز رنگ رو باید متناسب با CDA گوشی تنظیم کنید.
برای اضافه کردن زبان اون خطهای سبز رنگ تگهای زبان هستند.
تگ بنفش زبان فارسی هستش.اگه اون تگ نبود یکی از تگهای دیگه مثلا انگلیسی که با en مشخص شده کپی کنید و زیر یکی از همون تگ ها کپی کنید و en رو به fa تبدیل کنید.
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<customization>
<info>
<pcr-registered>2005-06-02T14:05:00</pcr-registered>
<pcr-created>2005-06-02T14:28:25</pcr-created>
<created-by>23049632</created-by>
<pcr-id>22761</pcr-id>
<pcr-revision>RA4</pcr-revision>
<cda-number>CDA102295/7</cda-number>
<cda-revision>R2A</cda-revision>
<model>K750i</model>
<country>United Arab Emirates</country>
<operator>Generic Trade</operator>
<language-variant-name>EMEA_6</language-variant-name>
<allowed-language>en</allowed-language>
<allowed-language>fr</allowed-language>
<allowed-language>ar</allowed-language>
<allowed-language>ru</allowed-language>
</info>
<clock>
<auto-time-zone>true</auto-time-zone>
<date-format>euro</date-format>
<time-format>am-pm</time-format>
<date>2005-06-02</date>

امیدوارم دیگه سوالی نباشه.فایلهای زبان واسه گوشیهای DB2010 و DB2020 از لینکهای زیر قابل دریافت است.

Reza.Ahmadi
14-08-2008, 20:10
سلام خدمت همه ی کاربران
برای چند مدل از گوشیها رو براتون آپلود کردم که فایلهاشو از FS فارسی همین مدلها در آوردم.
البته از بعضی ها میشه برای مدل دیگه هم استفده کرد.
مثلا از فایل های K750 برای W800 یا از فایلهای W200 برای K310.
گوشیهایی که فایلهایشون به هم میخوره اینا هستن.البته چندتای دیگه هم هستش که من یادم نیست.
K310 <-> w200

k320 <-> w200

k510 <-> w200

k530 <-> w660

k550 <-> w610

k610 <-> w660

k618 <-> w660

v630 <-> w660

k/d750 <-> w800

k800 <-> k810

S500 <-> W580
من دیگه واسه مدلهای دیگه تست نکردم.
راستی این فایلها هم آماده هستن و فقط کافیه در قسمت misc file ادد کنید و روی فلش کلیک کنید.

Reza.Ahmadi
11-09-2008, 04:02
آموزش تشخیص CDA
روش اول:
در نرم افزار SETOOL روی گزینه ی identify کلیک کنید.دکمه c روی گوشی رو نگه داشته و کابل رو به گوشی وصل کنید.اطلاعات گوشی نمایش داده میشه.
دنبال این شماره باشید.برای مثال:
CDA102295/7

روش دوم:
این کد رو از چپ به راست وارد کنید.
*>*>>*<
از قسمت service info سپس software info اونجا هم CDA رو نوشته.مثل همین شماره

Reza.Ahmadi
14-09-2008, 23:28
دوستان عزیز این روش برای گوشیهای db2020 عمل نمیکنه.

Shadow391
18-09-2008, 02:01
آقا رضای عزیز؛
متاسفانه cda موبایل بنده که k750 هست ، فقط صفره !!! به این شکل:
000000/000
برای درست کردنش چیکار باید بکنم؟ امروز بعد از چند سال بطور جدی تصمیم گرفتم که گوشیمو اپدیت کنم ولی تازه متوجه شدم که cda موبایلم اینطوریه!!!
چندوقته که موبایلم هنگ میکنه یا علایم ناشناخته ای بروی صفحه اش ظاهر میشه که با مشورت دوستان در سایت، به این نتیجه رسیدم که باید آپدیتش کنم. در ضمن حدود 3 ساله که دارمش و هرگز آپش نکردم.
اگه ممکنه راه حلش را برام بفرمایید.
درضمن CID 49 هست

Reza.Ahmadi
18-09-2008, 23:11
آقا رضای عزیز؛
متاسفانه cda موبایل بنده که k750 هست ، فقط صفره !!! به این شکل:
000000/000
برای درست کردنش چیکار باید بکنم؟ امروز بعد از چند سال بطور جدی تصمیم گرفتم که گوشیمو اپدیت کنم ولی تازه متوجه شدم که cda موبایلم اینطوریه!!!
چندوقته که موبایلم هنگ میکنه یا علایم ناشناخته ای بروی صفحه اش ظاهر میشه که با مشورت دوستان در سایت، به این نتیجه رسیدم که باید آپدیتش کنم. در ضمن حدود 3 ساله که دارمش و هرگز آپش نکردم.
اگه ممکنه راه حلش را برام بفرمایید.
درضمن CID 49 هست
دوست عزیز نیازی نیست CDA رو عوض کنید.شما فایلهای Main و Fs با ورژن R1CA021 رو از تاپیک زیر دانلود کنید.و روی گوشی فلش کنید.برای آموزش PDF آموزشی رو از امضای من دانلود کنید.البته اگه میخواید از طریق اینترنت گوشیتونو آپدیت کنید باید CDA رو به خاور میانه تغییر بدید که آموزش تغییر CDA iم در PDF اموزشی هست.

Shadow391
19-09-2008, 01:31
دوست عزیز نیازی نیست CDA رو عوض کنید.شما فایلهای Main و Fs با ورژن R1CA021 رو از تاپیک زیر دانلود کنید.و روی گوشی فلش کنید.برای آموزش PDF آموزشی رو از امضای من دانلود کنید.البته اگه میخواید از طریق اینترنت گوشیتونو آپدیت کنید باید CDA رو به خاور میانه تغییر بدید که آموزش تغییر CDA iم در PDF اموزشی هست.
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی چند نکته برام مبهمه؛
اول اینکه گوشی بنده قهوه ای هست ولی شما در فایل pdf نوشتید که این برنامه گوشی های براوون را ساپورت نمیکنه.(چیکار کنم؟)
نکته بعد اینکه فرمودید Main و Fs را از تاپیک زیر دانلود کنم ولی لینکی ارایه نفرمودید.

Reza.Ahmadi
19-09-2008, 10:26
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی چند نکته برام مبهمه؛
اول اینکه گوشی بنده قهوه ای هست ولی شما در فایل pdf نوشتید که این برنامه گوشی های براوون را ساپورت نمیکنه.(چیکار کنم؟)
نکته بعد اینکه فرمودید Main و Fs را از تاپیک زیر دانلود کنم ولی لینکی ارایه نفرمودید.
دوست عزیز تاپیکی که دادم لینک فایلها داخلش بود..شما باید گوشیتونو با استفاده از نرم افزار far manager پلاگین JD Flasher هک کنید.آموزش استفاده از این پلاگی در بخش آموزشهای مربوط به هک هست.
پستتاتون هم به زودی به تاپیک مربوطه منتقل میشه.لطفارعایت کنید.

arash79_00
21-09-2008, 11:30
دوستان عزیز این روش برای گوشیهای db2020 عمل نمیکنه.

پس این گوشیها رو چجوری می شه فارسی کرد؟؟؟

daynakopak
22-09-2008, 21:32
پس این گوشیها رو چجوری می شه فارسی کرد؟؟؟

من پيشنهاد ميكنم اين گوشيها رو با فول فلش و استفاده از يك fs فارسي دار فارسي كنيد
روش ديگه اي امتحان نكردم
البته از همين روش آقاي رضا احمدي هم استفاده كردم اما جواب نداد

roovigital
07-10-2008, 16:28
برای فارسی کردن w910i راهی وجود داره؟
ممنون

Reza.Ahmadi
09-10-2008, 02:15
برای فارسی کردن w910i راهی وجود داره؟
ممنون
از این طریقی که توضیح داده شد خیر امکان پذیر نیست.چون W910 جزو گوشیهای DB3150 هستش و فعلا فقط با فلش frimware فارسی میتونید گوشی رو فارسی کنید.

roovigital
10-10-2008, 18:53
از این طریقی که توضیح داده شد خیر امکان پذیر نیست.چون w910 جزو گوشیهای db3150 هستش و فعلا فقط با فلش frimware فارسی میتونید گوشی رو فارسی کنید.
با تشکر از شما ، مسیر فلش کردن چطوریه ، از نرم افزار خاصی استفاده میشه یا ...چون من به کل بیغ بیغم ، اگه ممکنه یه توضیحی بدید یا لینکی معرفی کنید ، البته پی دی اف ضمیمه امضا شما رو دان کردم ولی ظاهرا برنامه معرفی شده گوشی من رو ساپورت نمیکنه به هر حال هرچه مبسوط تر باشه بهتره.
ممنون

Reza.Ahmadi
11-10-2008, 22:50
با تشکر از شما ، مسیر فلش کردن چطوریه ، از نرم افزار خاصی استفاده میشه یا ...چون من به کل بیغ بیغم ، اگه ممکنه یه توضیحی بدید یا لینکی معرفی کنید ، البته پی دی اف ضمیمه امضا شما رو دان کردم ولی ظاهرا برنامه معرفی شده گوشی من رو ساپورت نمیکنه به هر حال هرچه مبسوط تر باشه بهتره.
ممنون
شما فعلا نمیتونید خودتون گوشی رو فلش کنید.باید منتظر ورژن جدید xs یا setool باشید.

milad67a
20-10-2008, 15:13
سلام
آقایون من کا800 دارم. کارایی که نوشته شده رو کردم . در آخرم نوشت phone datched . حالا ویرایش کاستوم چیه ؟ k800 cid 49 red

Reza.Ahmadi
21-10-2008, 08:04
سلام
آقایون من کا800 دارم. کارایی که نوشته شده رو کردم . در آخرم نوشت phone datched . حالا ویرایش کاستوم چیه ؟ k800 cid 49 red
دوست عزیز شما اگه صفحه قبل رو خونده باشید نوشتم که این روش روی گوشیهای DB2020 مانند K800 K810 W850 W580 و ... جواب نمیده.گوشی شما هم از این دسته هست.شما برای فارسی سازی گوشیتون باید FS فارسی فلش کنید.برای آموزش فلش گوشی به تاپیک زیر :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=13674
و برای دریافت فایلهای main و fs به تاپیک زیر مراجعه کنید.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=13665&page=2

milad67a
23-10-2008, 15:20
از کمکت ممنونم

halachi
22-11-2008, 12:28
آقا من این فایل و با setools ریخدمو تو گوشیم اما تو زبانهاش باز هم فقط اینگیلیش هست از فارسی خبری نیست . ایا بعد نصب این فایل کار دیگه ای هم باید کرد ؟ لطفا خیلی سلیس و روان توضیح بدین .
کاری که از دستمون بر نمییاد جز تشکر

Reza.Ahmadi
22-11-2008, 20:39
آقا من این فایل و با setools ریخدمو تو گوشیم اما تو زبانهاش باز هم فقط اینگیلیش هست از فارسی خبری نیست . ایا بعد نصب این فایل کار دیگه ای هم باید کرد ؟ لطفا خیلی سلیس و روان توضیح بدین .
کاری که از دستمون بر نمییاد جز تشکر
بعد از نصب این فایلها باید گوشی رو کاستومایز کنید که آموزش رو در صفحه اول همین تاپک گذاشتم.

Raouf Tohidnia
24-11-2008, 20:54
من این کاررا کردم فارسی آمداما مثلا به جای رادیو نوشته اینترنت و... همه چیز قاتی پاتی است منو کمک کنید

m-toti
17-12-2008, 15:00
بعد از نصب این فایلها باید گوشی رو کاستومایز کنید که آموزش رو در صفحه اول همین تاپک گذاشتم.

شرمنده چجوری کاستومایز کنم اصلا چیه تو صفحه اول قابل فهم من نیست خنده داره من فلش کردم کاستومایز بلد نیستم

milad_a
18-12-2008, 15:13
دوست عزیز کاستومایزر یه فایل زیپ شده هست که تنظیمات پیش فرض گوشی رو نگه میداره و برای هر فریمویر متفاوت است شما باید فایل مخصوص فریمویر خودتون رو پیدا کنید و بعد هم رو گوشی فلش کنید

zik_zak
01-01-2009, 13:40
سلام.من یه k310 تبدیل شده به w200 دارم. همه اون کارایی که گفته بودیدو انجام دادم ولی بازم فارسی نشد. اصلا چیزایی که میریزمو انگار با قبلیاش جایگزین نمیکنه. حالا باید چیکار کنم؟ لطفا کمکم کنید.
راستی MAIN و FS ایناست:
W200_R4HA014_MAIN_GENERIC_ME_RED52.mbn / W200_R4HA014_FS_AMERICA_2_RED52.fbn

manhunt_drums
06-02-2009, 19:59
گوشی w580 رو چجوری میشه فارسیش کرد؟؟؟ آموزش فارسی کردنش هست؟؟؟

MORTEZA
06-02-2009, 23:48
سلام.من یه k310 تبدیل شده به w200 دارم. همه اون کارایی که گفته بودیدو انجام دادم ولی بازم فارسی نشد. اصلا چیزایی که میریزمو انگار با قبلیاش جایگزین نمیکنه. حالا باید چیکار کنم؟ لطفا کمکم کنید.
راستی MAIN و FS ایناست:
W200_R4HA014_MAIN_GENERIC_ME_RED52.mbn / W200_R4HA014_FS_AMERICA_2_RED52.fbn

گوشی w580 رو چجوری میشه فارسیش کرد؟؟؟ آموزش فارسی کردنش هست؟؟؟

دوست گلم...یه نگاهی به اینجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=805359&postcount=437) بنداز...:26:
فکر کنم جواب کاملی باشه... دقیق بخونید...غیر از این روش راه دیگه ای فعلا به ذهنم نمی رسه:39:
شب بخیر:37::52:

medal
07-02-2009, 14:06
سلام...

دوستان واسه w595 چکار کنم؟...

مرسی

MORTEZA
08-02-2009, 13:32
سلام...

دوستان واسه w595 چکار کنم؟...

مرسی

دوست گلم شما هم میتونید به همون لینک هایی که تو پست بالا معرفی کردم یه سری بزنید..آموزش تقریبا کاملیه...
ولی بهترین کار استفاده از fs فارسی و کاستوم اورجینال هستش...
تا بعد:003::52:

ali chav
20-02-2009, 20:38
ببخشید من پچ روی گوشیم ریختم با setool2lite ولی آخرش بیغام dameged pachage میده
داستان چیه خیلی ممنون

MORTEZA
21-02-2009, 11:42
ببخشید من پچ روی گوشیم ریختم با setool2lite ولی آخرش بیغام dameged pachage میده
داستان چیه خیلی ممنون

سلام دوست عزیز...
یه نگاهی به جایی که سوال پرسیدید بندازید لطفا!!!!!!!!!!!!!!
این همه تایپیک مخصوص سوال و جواب و نصب پچ ....اینجا چرا؟چه ربطی به این تایپیک داره؟!!!؟
خب داستان همینه که خودتون نوشتید:4:
پچی که نصب کردید مشکل داشته و یا نحوه نصب پچ دست نیست..که به احتمال زیاد مورد اول درست تره..
شما مراحل نصب و همچنین نسخه فریمور و پچ رو بررسی کن...:39:
اگه درست بودن پچ رو برام آپ کن و مدل گوشی و فریمور رو هم بذار:26:
در ضمن پچ رو از کجا گرفتی؟!:7:
فعلا بای:003::52:

majidjiz
01-05-2009, 03:11
ببخشید میشه فایلهای لازم برای z520 با مشخصات زیر رو برام پیدا کنید میخوام منوها و اس ام اس فارسی داشته باشه
cda 102414/13
cid36 red
euope
آیا میشه که فقط cda رو تغییر داد و خاورمیانه اش کرد بعد با seus آپدیت کرد؟
کدوم راه safeتره؟

MORTEZA
03-05-2009, 20:29
ببخشید میشه فایلهای لازم برای z520 با مشخصات زیر رو برام پیدا کنید میخوام منوها و اس ام اس فارسی داشته باشه
cda 102414/13
cid36 red
euope
آیا میشه که فقط cda رو تغییر داد و خاورمیانه اش کرد بعد با seus آپدیت کرد؟
کدوم راه safeتره؟

سلام دوست عزیز...
شما میتونید فریمور مورد نظرتونو بعد از ثبت نام تو سایتی که لینکشو دادم دانلود کنید...
اینم لینکش (http://www.seusers.com/forum/local_links.php?catid=619)
برای داشتن زبون فارسی هم نیاز به Fs و کاستوم ادیت شده فارسی دارید...
در ضمن ممنون میشم پست های اضافی ندید دوست عزیز،چون مدیرای بخش هم برای خودشون مشغله کاری دارن و بدون هیچ دستمزد و چشمداشتی فعالیت میکنن..:33:
موفق باشید
بای تا Hi:003::52:

hasan_r_k
24-09-2009, 15:55
آقا مرتضی632 سلام. كارايي كه گفتي در مورد فارسي ساز W595 انجام دادم و گوشيو فلش كردم. بازم زبان فارسي اضافه نشد. فقط عربي در قسمت write language اضافه شد كه حروف فارسي تايپ مي كنه تازه اون هم حروف با حروف كي برد يكي نيست.
من مي تونم مثل اين موضوع "مجموعه آموزش های مربوط به گوشی های a2 وdb3150 " پست"4" اون كار رو كنم كه زبان گوشي و نوشتن رو فارسي كنم؟ چيكار كنم؟ راهنماييم كن باور خسته شدم.

MORTEZA
26-09-2009, 10:06
آقا مرتضی632 سلام. كارايي كه گفتي در مورد فارسي ساز W595 انجام دادم و گوشيو فلش كردم. بازم زبان فارسي اضافه نشد. فقط عربي در قسمت write language اضافه شد كه حروف فارسي تايپ مي كنه تازه اون هم حروف با حروف كي برد يكي نيست.
من مي تونم مثل اين موضوع "مجموعه آموزش های مربوط به گوشی های a2 وdb3150 " پست"4" اون كار رو كنم كه زبان گوشي و نوشتن رو فارسي كنم؟ چيكار كنم؟ راهنماييم كن باور خسته شدم.

سلام دوست گلم...
خب اضافه شدن زبون فارسی درواقع همون زبون نوشت عربیه....در مورد مطابقت نداشت کیبورد گوشیه هم نمیدونم منظورت چیه ...مگه کیبوردت فارسی نوشته روش؟!!!!
اگه فارسی داره مشکل از قاب گوشیه ..و اگه نداره هم جای کلید ها رو با همین شکلی که تو گوشیته کار کن تا عادت کنی....
در مورد آموزش ها اینا همه ابتکاریه ...
و در آخر هم تا Fs فارسی نباشه نمیشه ادم به این آموزش ها دل خوش کرد...:30:
شما از فایل های زیر استفاده کردی ؟؟؟

FS (http://www.seusers.com/forum/local_links.php?catid=1278&linkid=18562)

Main (http://www.seusers.com/forum/local_links.php?catid=1278&linkid=18569)

کاستوم (http://www.seusers.com/forum/local_links.php?catid=1083&linkid=18841)

البته کاستوم رو باید به روش گفته شده ویرایش کنید یعنی فایل xml ش رو باز و خط:
رو بهش اضافه کنید و بعد به صورت قبل درش بیارید(زیپ شده)

و بعد از این فایل ها برای فلش استفاده کنید...
اگه با این روش فارسی نشه دیگه روش خاصی وجود نداره جز اینکه ببرید بیرون شاید با باکس اورجینال بتونن از سرور اصلی سایتش فایل های فارسی رو بهش اضافه کنن...

برای استفاده از فایل های بالا باید تو سایتش عضو شید...
موفق باشید
بای تا Hi:12::17::020:

hasan_r_k
26-09-2009, 11:18
مگه کیبوردت فارسی نوشته روش؟!!!!
آره روش فارسی نوشته. من حدود یه هفته پیش w595 رو از علاءدین خریدم و فارسی گوشی رو چک نکردم و بعدا فهمیدم فارسی نداره الان برام دردسر شده
نصب می کنم امیدوارم مشکلم حل شه. ممنون که راهنماییم می کنی بازم مزاحمت می شم
مرسی

hasan_r_k
26-09-2009, 14:40
آقا مرتضی632 دستت درد نکنه درست شد زبان فارسی اضافه شد. البته هنوز حروف کی بردش با تایپش فرق می کنه ولی مهم نیست. یه چیز دیگه هم می خواستم درایور اصلی گوشی رو داری؟ وقتی خریدم cd نداشت

MORTEZA
26-09-2009, 14:57
آقا مرتضی632 دستت درد نکنه درست شد زبان فارسی اضافه شد. البته هنوز حروف کی بردش با تایپش فرق می کنه ولی مهم نیست. یه چیز دیگه هم می خواستم درایور اصلی گوشی رو داری؟ وقتی خریدم cd نداشت

سلام....
خداروشکر..برای تشکر از این به بعد لطف کن از کلید تشکر پایین پست استفاده کن...:merci:
اینم (http://www.4shared.com/file/128324926/15e6b7e8/W595_USB_DRIVERS.html?s=1)درایور برای گوشی شما

mm_reza
01-12-2009, 14:45
آقا مرتضي 632 من گوشي p910i دارم و sms فارسي نمي گيره چون گوشي اصلي هستش و دو زبان بيشتر نداره ژاپني و انگليسي آيا ميشه فارسي كرد لطفا برنامه ها و روش فارسي رو به من آموزش بديد چون من فلش كردن بلد نيستم

MORTEZA
02-12-2009, 07:54
آقا مرتضي 632 من گوشي p910i دارم و sms فارسي نمي گيره چون گوشي اصلي هستش و دو زبان بيشتر نداره ژاپني و انگليسي آيا ميشه فارسي كرد لطفا برنامه ها و روش فارسي رو به من آموزش بديد چون من فلش كردن بلد نيستم

سلام
روزتون بخیر دوست عزیزم...
این بخش مربوط میشه به گوشی های جاوای سونی اریکسون و گوشی شما جزو سری UIQ هستش..
شما میتونید درخواستتون رو تو اون بخش مطرح تا مدیرای محترمش پاسخ مناسب رو بدن...
این تاپیک مقالات آموزشی UIQ (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=151)
و اینم کل بخش (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=15)
بای تا HI:17::12::020:

mahdi arab
06-12-2009, 17:07
اقا سلام عرض شد
من مي خوام گوشي t707 رو فارسي كنم چي كار بايد بكنم؟

MORTEZA
07-12-2009, 10:21
اقا سلام عرض شد
من مي خوام گوشي t707 رو فارسي كنم چي كار بايد بكنم؟

سلام دوست گلم...
شما باید با فایل های زیر گوشیتون رو فلش کنید...:30:
Main (http://www.seusers.com/forum/local_links.php?catid=1418&linkid=20592)
Fs (http://www.seusers.com/forum/local_links.php?catid=1418&linkid=20581)
کاستوم... (http://www.seusers.com/forum/local_links.php?catid=1379&linkid=19698) البته میتونید از کاستوم های میرایش شده دیگه هم استفاده کنید:30:
در ضمن قبلش باید یه ثبت نام رایگان تو سایتش انجام بدید تا بتونید فایل ها رو دانلود کنید..

یه سری به این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75099) هم بزنید بد نیست...
بای تا Hi

mahdi arab
11-12-2009, 18:31
اقا مرتضي دست شما درد نكنه
فقط يه مشكلي هست وقتي برنامه A2 cda file generator اجرا مي كنم ارور زير رو ميده نمي دوني مشكل از چيه ؟
the application failed to initialize properly(0xc0000135
مشكل از ويندوزه؟
سوال بعد اينكه t707 جزء گوشي هاي a2 حساب ميشه؟

MORTEZA
12-12-2009, 14:10
اقا مرتضي دست شما درد نكنه
فقط يه مشكلي هست وقتي برنامه A2 cda file generator اجرا مي كنم ارور زير رو ميده نمي دوني مشكل از چيه ؟
the application failed to initialize properly(0xc0000135
مشكل از ويندوزه؟
سوال بعد اينكه t707 جزء گوشي هاي a2 حساب ميشه؟

سلام دوست عزیزم....
مشکل اول فکر کنم به دلیل ورژن .NET Freamwork سیستمتونه که برای استفاده از نرم افزار هایی که تحت این زبان برنامه نویسی شدن باید ورژن 2 و یا بالا تر رو رو سیستم داشته باشید:30: و اگه جواب مثبته بنیابر این مشکل از ویندوزتونه:26:
و سوال بعدی هم جوابش مثبته واینجاست (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=44168).....

DB 3200
W508
T707

ehsanmoghaddasi
20-01-2010, 16:21
سلام
در Sonyericsson Aino که من دارم اس ام اس فارسی رو نشون میده ولی زبون فارسی نداره برای نوشتن
می خواستم ببینم از روش هایی که توی این بخش گفته شده برای این گوشی هم میشه استفاده کرد یا نه؟
ممنون

MORTEZA
20-01-2010, 19:13
سلام
در Sonyericsson Aino که من دارم اس ام اس فارسی رو نشون میده ولی زبون فارسی نداره برای نوشتن
می خواستم ببینم از روش هایی که توی این بخش گفته شده برای این گوشی هم میشه استفاده کرد یا نه؟
ممنون

سلام دوست عزیز...
گوشی شما جزو سری DB3350 سونی اریکسونه و با این آموزش نمیشه گوشیتون رو فارسی کنید...002:
و فکر نکنم هنوز نرم افزارهای هک و فلش رایگان موجود این گوشی رو ساپورت نمیکنن و نیاز به باکس اورجینال برای ایجاد تغییرات در این سری هستش..:30:

Aino (U10i) is a A2 phone, but A2uploader does not support it
موفق باشید
بای تا Hi:12::020:

ehsanmoghaddasi
21-01-2010, 00:44
ممنون از پاسخ سریعتون.
منظورتون اینه که باید ببرم بدم فلشش کنن برای فارسی شدن؟
اگه اینطوره بعد از فلش مشکلی برای برنامه هایی که روش نصبه پیش نمیاد؟
احیانا downgrade نمیشه؟
چون با Software Update خودش زدم گفت که گوشه آپدیته.

MORTEZA
21-01-2010, 11:30
ممنون از پاسخ سریعتون.
منظورتون اینه که باید ببرم بدم فلشش کنن برای فارسی شدن؟
اگه اینطوره بعد از فلش مشکلی برای برنامه هایی که روش نصبه پیش نمیاد؟
احیانا downgrade نمیشه؟
چون با Software Update خودش زدم گفت که گوشه آپدیته.

سلام دوست گلم...
متاسفانه تا الان روش خاصی برای فارسی سازی رایگانش پیدا نکردم002:
مواردی رو هم که فرمودید تاثیری نداره رو زبون فارسی این گوشی...
بهترین کار استفاده از باکس اورجینال و در صورت وجود،فلش یه فریمور فارسی رو این گوشی هستش.....حتما موقع مراجعه به تعمیرکار مجاز توضیحات کاملی رو که اینجا دادید رو بدید:30:
موفق باشید
بای تا Hi

babi_rich
25-01-2010, 19:20
من گوشیم رو به vodafone تغییر دادم و طبق روشی که شما گفتین فارسیش کردم ولی بعد از
یک روز دوباره زبان فارسی از گوشیم رفت یعنی تو قسمت phone language به جای نوشته فارسی
فقط 4تا مربع دیده میشه، با دوتا گوشی تست کردم جفتشم اینجوری شد، حالا چی کار کنم؟
W910

MORTEZA
26-01-2010, 09:22
من گوشیم رو به vodafone تغییر دادم و طبق روشی که شما گفتین فارسیش کردم ولی بعد از
یک روز دوباره زبان فارسی از گوشیم رفت یعنی تو قسمت phone language به جای نوشته فارسی
فقط 4تا مربع دیده میشه، با دوتا گوشی تست کردم جفتشم اینجوری شد، حالا چی کار کنم؟
W910

سلام دوست عزیز....
1- روش های آموزش داده شده ابتکاری بوده و نویسنده و یا ارئه دهنده مطلب هیچ تعهدی در قبال اجرا و یا عدم اجرای صحیح آن و یا مشکلاتی که ممکن است بعد از عدم درست اجرا کردن مراحل آن آموزش برای گوشی پیش بیاد ،نداره..
دوست عزیز مطب گفته شده در بالا برای همه سایت ها فرومهای جهان که کارهای هک رو انجام میدند صدق میکنه:027:

تو بخش آموزش 2-3 روش گفته شده که همشون تست شده ..البته نه توسط بنده ..:30: و معلوم هم نیست شما از کدوم روش این کار رو انجام دادید...

ولی یه روش که روی W910 تست شده تو این پست (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1093163&postcount=19) آورده شده...

موفق باشید

babi_rich
26-01-2010, 10:42
منم دقیقا همین روش رو انجام دادم،

MORTEZA
26-01-2010, 13:11
منم دقیقا همین روش رو انجام دادم،

سلام دوست عزیز...
شما این روش (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1242658&postcount=25) رو هم تست کنید..
احتمالا مشکل رو حل میکنه...
موفق باشید

babi_rich
27-01-2010, 23:42
اونا هم جواب نداد به جای فارسی چندتا مربع میاد فقط!!!!!!!!!!!!

MORTEZA
28-01-2010, 10:34
اونا هم جواب نداد به جای فارسی چندتا مربع میاد فقط!!!!!!!!!!!!

با سلام
اگه شما مراحل رو به درستی انجام داده باشید باید حتما جواب بده...
اون فایل ها بعد از تست روی یه W910 او.نجا ضمیمه شده...
و اگه هیچ روشی رو گوشی شما جواب نمیده!!!!!:027:..نتیجه میگیریم که مجبورید از Fs فارسی استفاده کنید...

peyman2009
23-03-2010, 22:22
دوستان من چطوری باید w580 رو فارسی کنم ؟
اون فولدرایی که گفتین تو گوشی نیست

MORTEZA
24-03-2010, 19:26
دوستان من چطوری باید w580 رو فارسی کنم ؟
اون فولدرایی که گفتین تو گوشی نیست

سلام دوست گلم..
سال نوتون مبارک...
اون پوشه هایی که شما میگید در حالت عادی دیده نمیشه ..یعنی نه با کامپیوتر و نه با خود گوشی..
شما باید از طریق نرم افزارهایی مثل Setool's 1.11 و ... وارد گوشیتون بشید :26:
درواقع نیازه که با هک و یا فلش گوشی آشنا شید و زبون فارسی رو یا با اضافه کردن فایل زبان و یا از طریق فلش فریمور فارسی به گوشیتون اضافه کنید...:30:
هم اموزش فلش گوشی،و هم اصطلاحات و عبارات مورد نیاز و کاربردی و همچنین همه فایل ها و نرم افزار های مورد نیاز بصورت آرشیو شده موجود هستش و فقط نیاز به وقت و دقت شما برای انجامش داره..موفق باشید

ehsanmoghaddasi
02-04-2010, 01:17
سلام آقا مرتضی
روشی برای اضافه کردن زبان فارسی به Aino نیومده؟ (فارسی رو نشون میده ولی نمیشه بنویسی)

MORTEZA
03-04-2010, 11:32
سلام آقا مرتضی
روشی برای اضافه کردن زبان فارسی به Aino نیومده؟ (فارسی رو نشون میده ولی نمیشه بنویسی)

سلام دوست عزیز...
گوشی شما جزو گوشی های DB3350 و یا اصطلاحا A2 ورژن 2 هستش و برای فارسی کردن کامل باید از فایل های Main و Fs فارسی موقع فلش کردن این گوشی استفاده کرد...
در حال حاضرنرم افزار های رایگان ارائه شده هم قادر به فلش این گوشی نیستند و برای فلش این گوشی و افزودن زبان فارسی میتونید از فریمور فارسی و باکس SEtool (جدیدترین ورژن) استفاده کرد..

این گوشی جز گوشی های A2 (گوشی های دارای شتاب سنج) و دارای Chipset سری DB3350 هست.
برای فلش این گوشی با باکس SETool باید از آخرین ورژن این باکس، یعنی 0.915051 استفاده کنین. طریقه فلشش هم مثل بقیه گوشی های سری A2 هست:

1. انتخاب دو فایل Main و FS
2. زدن دو تیک زیر:
* Customize Phone After Flash
* Unlock During Flash Procedure
3. استفاده از کابل USB و زدن دکمه های 2 و 5 همزمان، هنگام وصل کردن کابل به گوشی.

موفق باشید

gh452003
12-05-2010, 15:59
دوست عزیز تاپیکی که دادم لینک فایلها داخلش بود..شما باید گوشیتونو با استفاده از نرم افزار far manager پلاگین JD Flasher هک کنید.آموزش استفاده از این پلاگی در بخش آموزشهای مربوط به هک هست.
پستتاتون هم به زودی به تاپیک مربوطه منتقل میشه.لطفارعایت کنید.
گوشی من مدل vivaz هست و منو فارسی نداره اونو چطور فارسی کنم.
با تشکر

MORTEZA
12-05-2010, 22:45
گوشی من مدل vivaz هست و منو فارسی نداره اونو چطور فارسی کنم.
با تشکر

سلام دوست عزیز
تو این پست (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1353973&postcount=115) جوابتون رو دادم و نیازی به مطرح کردن سوال تو چند تا تاپیک نبود!!!!:33:
این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75099&page=4) کمکتون میکنه.
موفق باشید
بای تا Hi

MORTEZA
13-06-2010, 08:01
سلام
از اسم اين پست كه كاملا مشخصه در چه موردي هستش!
در ضمن اين آموزش تست شده و روي گوشي K810 جواب داده.

در فايل FS گوشي یه فولدر با نام opmenu هست که يه تعداد فولدر و فایل در داخل خودش داره که با نام زیر فولدر ها با فایل های زبانی که گوشی میشناسه یکی هست ! :30:
بايد اون فایل ها رو از FS گوشی K810 R8BA024 که زبون فارسی ساپورت میكنه :30:برداريد و روی K810 R8BA024 Orange فلش کنيد .بعد از اين كار هم منوی گوشی کاملا فارسی ميشه و هم تایپ فارسی به گوشي اضافه ميشه.:43:

آموزش

:atten: برای این کار شما به FS فارسی همون فریمور Orange احتیاج دارید !

بعد از فولدر های wap و Language فریمور معمولی Backup بگیرید.

آدرس فولدر ها

tpa>preset>system>wap
tpa>preset>system>language

بعد از Backup گیری FS Orange رو گوشی بزنید بعد فایل هایی که Backup گرفتید رو گوشی فلش کنید و كار تمومه .

از منو و تایپ کامل فارسی لذت ببرید

نقل قول از M!L4D-H از فروم سابق Topsony

باي تا Hi:12::020:

®.Mahdi
24-06-2010, 20:49
سلام به همه دوستانی که در این تاپیک زحمت می کشن.
من می خواستم بدونم چطوری می تونم w350 رو فارسی کنم.:ambulance:
تشکر.:30:

MORTEZA
27-06-2010, 10:24
سلام به همه دوستانی که در این تاپیک زحمت می کشن.
من می خواستم بدونم چطوری می تونم w350 رو فارسی کنم.:ambulance:
تشکر.:30:

سلام دوست عزيز
گوشي شما جزو پلتفرم PNX5230 هستش و در حال حاضر نرم افزارهاي رايگان اين مدل رو ساپورت نميكنن002:
بايد بديد بيرون براتون با باكس اورجينال فلش كنن تا زبون فارسي بهش اضافه شه.
موفق باشيد

M!L4D-H
27-06-2010, 13:47
سلام
آقا مرتضی الان دیگه دوست عزیزمون میتونه خودش گوشی فلش کنه!!!!:6::8:
نرم افزار Omnius البته نسخه 4 بتا میتونه تمامی گوشی های سونی اریکسون فلش کنه حتی PNX ها و OEM ها!!!!:13::6::4:
موفق باشید میلاد./.

MORTEZA
27-06-2010, 14:20
سلام
آقا مرتضی الان دیگه دوست عزیزمون میتونه خودش گوشی فلش کنه!!!!:6::8:
نرم افزار Omnius البته نسخه 4 بتا میتونه تمامی گوشی های سونی اریکسون فلش کنه حتی PNX ها و OEM ها!!!!:13::6::4:
موفق باشید میلاد./.

سلام ميلاد جان
والا من چك كردم تا ببينم كه براي اين گوشي چه امكاناتي رو ساپورت ميكنه...فقط جلوش نوشته بود Identify ...حالا نميدونم چطوريه..
ميتوني يه نگاهي اينجا (http://www.omnius-server.com/phones) بندازي ...:39:
اگه اون دوستمون هم راهنمايي و اموزش بخواد ميتونه اينجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1404888&postcount=23) پيداش كنه.:30:

M!L4D-H
27-06-2010, 14:39
سلام
مرتضی جون همیشه با خود نرم افزار چک کن الان خود نرم افزار می تونه فلش کنه!!! چون اگه ساپورت نمی کرد دکمه فلش خاموش می شد. مثلاً شما گوشی W200 ببین دکمه فلش خاموش میشه احتمالاً اونجا سایت هنوز آپدیت نکردن چون تو فایل همراه برنامه که تغیبرات برنامه رو میگه این خط رو هم گفته Added A1 PNX5230 flashing

مرتضی جون آموزش رو هم خوندم ولی به نظرم این آموزش یه کم با نسخه 4 فرق داره البته خیلی کم
دارم یه آموزش برای این نرم افزار می نویسم اگه خدا بخواد تا آخر امشب تموم میشه
و تو سایت قرار می دم
میلاد./.

qw1234
12-08-2010, 15:47
سلام
یه گوشی aino خریدم. چجوری فارسی براش نصب کنم
تاپیکهای اموزشی وهر چی که با این موضوع مرتبطه معرفی کنید یا لینک بذارین
ممنون وسپاسگزارم

Fr@nk
12-08-2010, 15:56
سلام دوستان میخواستم بدونم yari رو هم میشه فارسی کرد؟ (حداقل واسه نوشتن sms)
اگه ممکنه یه توضیح کاملتر یا لینک بدید چون من تو گوشی های سونی اریکسون هیچ اطلاعاتی ندارم :al:
با تشکر

MORTEZA
14-08-2010, 09:15
سلام
یه گوشی aino خریدم. چجوری فارسی براش نصب کنم
تاپیکهای اموزشی وهر چی که با این موضوع مرتبطه معرفی کنید یا لینک بذارین
ممنون وسپاسگزارم

سلام دوستان میخواستم بدونم yari رو هم میشه فارسی کرد؟ (حداقل واسه نوشتن sms)
اگه ممکنه یه توضیح کاملتر یا لینک بدید چون من تو گوشی های سونی اریکسون هیچ اطلاعاتی ندارم :al:
با تشکر

سلام دوست عزيز
تمامي مباحث مرتبط با هك و يا فارسي سازي اين مدل گوشي هاي رو در صورت وجود ميتونيد تو اين بخش پيدا كنيد.
قبل از هر گونه دست كاري ، روش هاي گفته شده در اون بخش رو مطالعه كنيد و بعد از برطرف شدن ابهامات ،اقدام به فارسي سازي كنيد.
و به نظر من بهترين روش براي اين مدل گوشي هاي Debrand گوشي هستش...

موفق باشيد
باي تا HI:ac::bh:

jam270
15-08-2010, 21:34
سلام دوستان من یه j900 دارم میخوام فارسیش کنم البته منظورم منو فارسی هست اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون از همه

MORTEZA
21-08-2010, 08:25
سلام دوستان من یه j900 دارم میخوام فارسیش کنم البته منظورم منو فارسی هست اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون از همه

سلام دوست عزيز
فكر كنم قبلا هم پاسخ دادم!!!!!!!!:bn:
منظورتون گوشي G900 هستش...كه به بخشه UIQ مربوطه..
ميتونيد تو اين بخش (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=15) دنبال مطلب مورد نظرتون بگرديد..
باي تا HI:ak:

Andyking
31-08-2010, 17:58
فریمور رو اپدیت کردم که البته اپدیت هم نشد
ماین و اف اس هم اینا بود
C902_R3DA028_FS_S-ASIA-LEVAN_RED52

C902_R3DA028_MAIN_GENERIC_AO_RED52

ولی الان منوی گوشی دیگه گزینه ای به جز انگلیسی نداره،البته مسج فارسی میشه تایپ کرد و اسمهای فارسی هم نمایش داده میشن ولی منو گزینه ای به جز انگلیسی نداره
ممنون میشم بگید که چکار کنم تا درست بشه

گوشی c902

MORTEZA
01-09-2010, 12:53
فریمور رو اپدیت کردم که البته اپدیت هم نشد
ماین و اف اس هم اینا بود
c902_r3da028_fs_s-asia-levan_red52
c902_r3da028_main_generic_ao_red52
ولی الان منوی گوشی دیگه گزینه ای به جز انگلیسی نداره،البته مسج فارسی میشه تایپ کرد و اسمهای فارسی هم نمایش داده میشن ولی منو گزینه ای به جز انگلیسی نداره
ممنون میشم بگید که چکار کنم تا درست بشه
گوشی c902

سلام دوست عزیز
اگه از این فایلها استفاده کردید الان نباید مشکلی باشه....
مگر اینکه کاستومایزی که رو گوشیت فلش کردی مشکل داشته باشه...
از چه کاستومی استفاده کردی؟

wdich
24-10-2010, 21:39
با سلام
میخواستم بدونم اگه c903 رو فارسی بکنم مشکلی براش پیش نمیاد یعنی هنگ نمکنه؟

MORTEZA
25-10-2010, 09:41
با سلام
میخواستم بدونم اگه c903 رو فارسی بکنم مشکلی براش پیش نمیاد یعنی هنگ نمکنه؟

سلام دوست عزيز
نخير مشكلي پيش نمياد.شما ميتونيد از يكي از روشهاي فارسي سازي كه در اين بخش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75099) اموزش داده شده كمك بگيري.
روش موجود در اين بخش به درد گوشي شما نميخوره.
موفق باشي
باي تا Hi:ak:

marvel81
05-01-2011, 13:39
salam gooshi j20i ya hamoon Hazel ro mikhastam farsi konam rastesh moshkeli ke ghesmate sony ericcson site dare ine ke kolli model dare sony va harki bayad biad ye bar beporse aya in ravesh be gooshie manam sazgar hast ya na

hala man hamin soal ro daram tooye bakhshe PDA man be rahati yad gereftam chejuri OS gooshim ro avaz konam amma inja vaseye kuchiktarin kar bayad az modiran beporsi aya in ravesh be gooshie man ya gooshi ei ke mahe digeh khahad oomad sazgari dare ya na

ageh ye jur fehrest daghigh tar dasht vase afradi ke mesleh man tazeh vared in anjoman mishan komakeh khoobi mishod rastesh man in moshkelo vaseye gooshi khodam ke Samsung Omnia II bood too bakhshe PDA nadaram amma inja vaseye J20 hamsaram daram

mamnun misham ham javabe soalamo bebinam ham dar ayandeh inja ro pooya tar va gooya tar

ba tashakkor az doostan va modiran

MORTEZA
08-01-2011, 08:57
salam gooshi j20i ya hamoon Hazel ro mikhastam farsi konam rastesh moshkeli ke ghesmate sony ericcson site dare ine ke kolli model dare sony va harki bayad biad ye bar beporse aya in ravesh be gooshie manam sazgar hast ya na

hala man hamin soal ro daram tooye bakhshe PDA man be rahati yad gereftam chejuri OS gooshim ro avaz konam amma inja vaseye kuchiktarin kar bayad az modiran beporsi aya in ravesh be gooshie man ya gooshi ei ke mahe digeh khahad oomad sazgari dare ya na

ageh ye jur fehrest daghigh tar dasht vase afradi ke mesleh man tazeh vared in anjoman mishan komakeh khoobi mishod rastesh man in moshkelo vaseye gooshi khodam ke Samsung Omnia II bood too bakhshe PDA nadaram amma inja vaseye J20 hamsaram daram

mamnun misham ham javabe soalamo bebinam ham dar ayandeh inja ro pooya tar va gooya tar

ba tashakkor az doostan va modiran

سلام دوست عزيز
اولا، از شما كه از كاربران سايت ها و فرومهاي ايراني هستيد و با توجه به گفته خودتون تجربه داريد انتظار نميره كه در فروم هاي فارسي فينگليش تايپ كنيد...چون خلاف قوانين فرومهاي ايراني و فارسي هستش!!!:cx:

در مورد درخواستتون هم شما بايد يه خورده وقت بذاريد و از پايه با مفاهيم مرتبط با گوشيتون (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=44168) و مدل و پلتفرم و ...آشناشيد و حتما بايد از جستجوي فروم كمك بگيريد.چون هيچكي به محض ورود به يه جاي تازه نميتونه دقيق به هدفش برسه!

در مورد گوشي شما هم چند روش وجود داره كه فكر كنم اولين و معروفترين روش Debrand كردن باشه كه روشش مشابه اين آموزشه (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1344330&postcount=31) با اين تفاوت كه بايد فايل هاي مربوط به گوشي خودتون رو استفاده كنيد.
و روش دوم هم فلش كردن گوشي هستش كه متاسفانه فكر نكنم در حال حاضر امكانش در منزل بصورت رايگان وجود داشته باشه.

موفق باشيد
باي تا Hi

masoudartan
10-09-2011, 18:08
با سلام خدمت دوستان
مشخصات گوشی من اینه
ChipID:E800,EMP protocol:0401
FLASH CID: 0053
OTP LOCKED:1 CID:53 PAF:1 IMEI:XXXXXXXXXXXXX CERT:RED
LDR:2009-04-21 18:29 1202-0421_DB3210_CS_LOADER_ACC_SDRAM_R2A081
LDR:2009-04-21 18:30 1202-0420_DB3210_CS_LOADER_APP_SDRAM_R2A081

Model:G705
MAPP CXC article: R1FA035 prg1209-9032_CHINA_KM
MAPP CXC version: R1FA035
Language Package:APAC-ANZ
CDA article: 1215-8924
CDA version: R7A
Default article: 1208-4723
Default version: R1FA035
Operator: 000-00
می خواستم گوشیم رو فلش کنم چی کار کنم
اگه بخوام Orange که مخصوص g705 هست رو روی گوشی بریزم با این مشخصات گوشی من میشه ریخت؟ اگه میشه بگید چطور میشه
ممنون

MORTEZA
10-09-2011, 18:53
با سلام خدمت دوستان
مشخصات گوشی من اینه
ChipID:E800,EMP protocol:0401
FLASH CID: 0053
OTP LOCKED:1 CID:53 PAF:1 IMEI:XXXXXXXXXXXXX CERT:RED
LDR:2009-04-21 18:29 1202-0421_DB3210_CS_LOADER_ACC_SDRAM_R2A081
LDR:2009-04-21 18:30 1202-0420_DB3210_CS_LOADER_APP_SDRAM_R2A081

Model:G705
MAPP CXC article: R1FA035 prg1209-9032_CHINA_KM
MAPP CXC version: R1FA035
Language Package:APAC-ANZ
CDA article: 1215-8924
CDA version: R7A
Default article: 1208-4723
Default version: R1FA035
Operator: 000-00
می خواستم گوشیم رو فلش کنم چی کار کنم
اگه بخوام Orange که مخصوص g705 هست رو روی گوشی بریزم با این مشخصات گوشی من میشه ریخت؟ اگه میشه بگید چطور میشه
ممنون

سلام دوست عزیز
گوشی شما جزو گوشی های سری DB3210 هستش و با نرم افزار A2Uploder (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=96685) میتونید این گوشی رو فلش کنید.
CID گوشیتون هم 53 هستش و برای انتخاب فایل ها هم باید به این نکته توجه کنید.
برای ریختن فریمور اورنج هم باید دنبال فایل های CID53 بگردید..در مورد شدن که میشه البته اگه فریمور مورد نظر وجود داشته باشه.

آموزش فلش گوشی به کمک نرم افزار معرفی شده هم اینجاست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=992089&postcount=13).

توجه: دوست عزیز سوالتون اصلا ربطی به این بخش نداره..لطفا در تاپیک مرتبط سوالتون رو مطرح کنید.
موفق باشید
بای تا Hi:loveit:

mcngroup
19-09-2011, 11:37
دوستان امکان فارسی سازی منو برای فریمورهای که از زبان فارسی ساپورت نمی کنند . بسیار کمه یعنی . از 100 درصد شاید 20 درصد. با این راه حل های دوستان و آموزش های که دوستان میدن فقط شما میتونید sms فارسی بنویسید. همین ....:dz::dz:

h_sh0000
06-10-2011, 00:15
سلام من گوشیم t715 فایل زبان هارو که گذشته بودید دانلود کردم و با نرم افزار a2 در قسمت لنگوچ گوشی ریختم جواب نداد که هیچ زبان انگلیسی خود گوشی هم پاک شده چکار کنم
کسی کد CDA فارسی t715 داره که بتونم با آپدیت گوشی رو درست کنم آقایونی که t715 فاسی دارن لطفآ کمک کنید.

MORTEZA
19-10-2011, 14:08
سلام من گوشیم t715 فایل زبان هارو که گذشته بودید دانلود کردم و با نرم افزار a2 در قسمت لنگوچ گوشی ریختم جواب نداد که هیچ زبان انگلیسی خود گوشی هم پاک شده چکار کنم
کسی کد CDA فارسی t715 داره که بتونم با آپدیت گوشی رو درست کنم آقایونی که t715 فاسی دارن لطفآ کمک کنید.

سلام دوست عزیز
برای فارسی سازی میتونید از این آموزش (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1344330&postcount=31) استفاده کنید.
به این کار Debrand کردن گوشی میگن.در ضمن فایل موجود درآزمایش مربوط به گوشی ویواز هستش و شما باید از فایل مربوط به گوشی خودتون استفاده کنید.
روش آخر هم فول فلش کردن گوشی با یه فریمور فارسی هستش.
موفق باشید
بای تا Hi:cv:

H a M e D
02-12-2011, 22:30
سلام آقا من یه w700 دارم 5 سالی میشه دارمش ، این زبون و کیبردش انگلیسیه می خوام زبون فارسی بهش اضافه کنم تو Language اضافه شه ، والا من بخش نوکیا و آندروید واردم آپدیت و فریمور بازی و اینا ولی سونی اریکسون نمی دونم باید چی کار کنم

فقط تنها کار از این پست مدل w700 رو دانلود کردم

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=614078&postcount=2

خواهشاً یکی بگه باید چی کار کنم
نرم افزارهای لازم چیا لازم هست ولینک دانلودشم باشه یا پست اون لینک نرم افزارها که برم دانلود خیلی خوب میشه و یه توضیح مختصر برای آپدیت به فارسی :ax: :ax: :ax:

MORTEZA
03-12-2011, 07:30
سلام آقا من یه w700 دارم 5 سالی میشه دارمش ، این زبون و کیبردش انگلیسیه می خوام زبون فارسی بهش اضافه کنم تو Language اضافه شه ، والا من بخش نوکیا و آندروید واردم آپدیت و فریمور بازی و اینا ولی سونی اریکسون نمی دونم باید چی کار کنم
فقط تنها کار از این پست مدل w700 رو دانلود کردم

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=614078&postcount=2
خواهشاً یکی بگه باید چی کار کنم
نرم افزارهای لازم چیا لازم هست ولینک دانلودشم باشه یا پست اون لینک نرم افزارها که برم دانلود خیلی خوب میشه و یه توضیح مختصر برای آپدیت به فارسی :ax: :ax: :ax:

سلام دوست عزیز
نیاز به طرح سوال در چند تاپیک نبود!
تاپیکی که لینک دادید درسته و آموزش هم همونه.
نرم افزار مورد استفاده Setool's 1.11 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=96687) هستش و آموزش کار با اون هم در این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=319368&postcount=15).
امیدوارم که مشکلتون حل شه.
بای تا Hi:ax:

H a M e D
04-12-2011, 05:25
مرسی مشکل درست شد فقط یه کاستومایز و fs و main خاورمیانه لازمه و با نرم افزاره فلش می زنیم و فریمور عوض میشه و الان شد فارسی گوشی

NADER
07-12-2011, 18:38
سلام

میخواستم گوشی xperia mini رو فارسی کنم که بشه اس ام اس های فارسی رو هم باهاش بخونم.

باید چکار کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

MORTEZA
10-12-2011, 07:46
سلام
میخواستم گوشی xperia mini رو فارسی کنم که بشه اس ام اس های فارسی رو هم باهاش بخونم.
باید چکار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام دوست عزیز
سیستم عامل گوشیتون اندروئیده.شما باید به این بخش (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1460) مراجعه کنید.
موفق باشید
بای تا HI:ax:

javadkhakzad
06-01-2012, 17:32
سلام ...
می خواستم بدونم چطوری باید گوشی آینو رو فارسی کنم (بشه باهاش پیامک فارسی زد)

MORTEZA
07-01-2012, 08:33
سلام ...
می خواستم بدونم چطوری باید گوشی آینو رو فارسی کنم (بشه باهاش پیامک فارسی زد)

سلام دوست عزیز
دفعات بعد ،لطفا یه سوال رو چندین بار مطرح نکنید و پست الکی ندید.مطمئنا اگه کسی بخواد پاسخ بده و یا حضور داشته باشه مطمئنا همون پست اول رو میبینه.

شما هم میتونید گوشیتون رو فلش کنید و با یه فریمور فارسی،زبون فارسی رو به گوشی اضافه کنیدو هم میتونید به کمک این آموزش (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1308482&postcount=27) ،گوشیتون رو Debrand کنید و زبون فارسی رو بهش اضافه کنید.

موفق باشید
بای تا Hi:bu:

madcap
11-03-2012, 10:52
خستہ نباشید
من میخوام w100i ‎‏ رو با این روشی کہ گفتید زبان فارسیش کنم اما setoolite ‎‏ این گوشی رو نمیشناسہ.راہ دیگہ ای برای انتقال این فایل بہ گوشی ھست.
سپاس

MORTEZA
12-03-2012, 07:42
خستہ نباشید
من میخوام w100i ‎‏ رو با این روشی کہ گفتید زبان فارسیش کنم اما setoolite ‎‏ این گوشی رو نمیشناسہ.راہ دیگہ ای برای انتقال این فایل بہ گوشی ھست.
سپاس

سلام دوست عزیز
لطفا سوالتون رو درچند تاپیک مختلف تکرار نکنید!!!!!!!!!
جوابتون رو در این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2738127&postcount=77) دادم.
موفق باشید
بای تا Hi:cv: