PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : hot اموزش استخراج والپيپر و موزيك از تم به صورت خيلي راحت

m_salimi
26-08-2008, 10:48
سلام شايد دوستان تا حالا شده تمي رو نصب كنيد كه فقط از والپيپر اون يا اهنگ مسيج يا زنگش خوشتون بياد اما از تم نه يا شايد بخوايد اهنگ تم رو به دوستتون بدين
مواد لازم تنها يه برنامه win rarهست كه بچه هاي موبايلستان باش اشنايي دارن چون بيشتر فايلاي دانلودي با اين برنامه فشرده شده
حالا شما بايد تم رو روي pc انتخاب كنيد بعد (البته شايد با برنامه win rar موبايل تو خود گوشي هم بشه اين كارو كرد اما من امتحان نكردم امتحانش با شما عزيزان)خوب كجا بوديم بعد انتخاب روي ان كليك راست كنيد و انرا renameكنيد و پسوند انرا كه utz.است به rar. تغيير دهيد حالا روش كليك كنيد و حالا به راحتي همه تشكيلات تم رو بصورت جدا مي بينيد و مي توانيد از استفاده كنيد و حالشو كني
خواهشا كپي رايت رو رعايت كنيد تشكر هم فراموش نشه اگه سوالي هم بود در خدمتيم

ebru
26-08-2008, 11:36
راه دوم اینه که اصلا rename نکنید روی هر تم که خواستید راست کلیک کرده open with کنید و winrar را انتخاب کنید بعد تمامی متعلقات تم معلوم میشه که می توانید انها را در پوشه ای جدا extract کنید

mohamad_skiller
26-08-2008, 12:25
این راه دوم نیست که این راه همونه اصلا

ebru
26-08-2008, 16:07
راه دوم نیست ولی دیگه rename نمی خواد چون که من خودم Rename کردم ولی موفق نشدم با کلیک روی تم اونو مستقیما باز کنم

UQID
10-09-2008, 00:22
يادتون باشه يه كپي از تم نگه دارين چون بعد rename كردن ديگه به فرمت utz برنميگرده.
درضمن اين مساله 6-7 ماه پيش هم مطرح شده بود.