PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باید چه کار کنم؟

capitan black
05-09-2008, 06:21
سلام

من گوشیمو (p1) هک کردم آیکون ها پلیر و ...... کلا تغییر کرده

حالا اگه بخوام گوشی رو به حالت اول بر گردونم باید چی کار کنم؟

™SIAMAK
05-09-2008, 07:26
سلام

من گوشیمو (p1) هک کردم آیکون ها پلیر و ...... کلا تغییر کرده

حالا اگه بخوام گوشی رو به حالت اول بر گردونم باید چی کار کنم؟
دوست عزیز شما باید اون فایلهایی رو که ریختین تو گوشی دونه دونه با نرم افزار X-Plore پاک کنید و بعد یکبار گوشی رو خاموش رو روشن کنید ( کار سختی نیست فقط باید بدونید چی رو کجا ریختین )
یا اگه خیلی براتون سخته و حتما واجبه که آیکونها رو به حالت عادی برگردونید باید حافظه داخلی رو فرمت کنید که فکر نکنم کار عاقلانه ای باشه :1:

capitan black
05-09-2008, 08:15
من اصلا یادم نیست که چه فایلایی رو ریختم

از کجا باید حافظه ی داخلی رو فرمت کنم؟

capitan black
05-09-2008, 08:30

alirastakhiz
05-09-2008, 09:53
دوست عزیز بهترین راه اینکه فرمت اینترنال بکنی .همه چیز درست میشه و بر میگرده به حالت اولش .

korn_30t
05-09-2008, 10:38

سلام دوست عزيز / فرمت حافظه داخلي از سرويس منو هستش ( جاگ ديال بالا * پائين پائين * پائين * )

اگه ميخواي آيكونها رو هم پاك بكني و نميدوني چيرو كجا ريختي ميتوني از همون پكي كه استفاده كردي ببيني چه فايلهايي رو كجا ريختي

mohammad-a604
12-09-2008, 03:33
خب چرا فرمت؟! برو پک اون آیکونا رو تو کامپیوتر بریز. بعد با اونایی که تو گوشیت ریختی تطبیقشون بده. خیلی راحت اون آیکونا رو پیدا می کنی.

hosein_hs
12-09-2008, 15:48
دوست عزیز بهترین راه اینکه فرمت اینترنال بکنی .همه چیز درست میشه و بر میگرده به حالت اولش .

:10:بهترین کار همینه.چون بعضی فایلارو نمیشه پاک کرد حتی با rename .البته یه بک آپ گرفتن قبل ازین کار خیلی مفیده....:dj::whistle: