PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار Garmin به همراه کاملترین نقشه های ایران و آموزش رجیستر

صفحه ها : [1] 2

POWER
08-09-2008, 08:37
سلام...

بالاخره برای دوستان آپلود کردم.. در داخل خود سایت...

کلا حجم نقشه ها و فایلهای آموزش جهت نصب نقشه و آموزش رجیستر کردن شد 8.5 مگابایت...

و در 3 فایل 2.86 مگابایتی برای راحتی دوستان قسمت کردم...

------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان زیادی بودند که در مورد نصب و رجیستر کردن برنامه خیلی مشکل داشتند..

وچون تاپیک مورد نظر این بحث همین تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=28062) بسیار گسترده شده بود و دوستان باید برای

پیدا کردن یک سئوال خودشان 60-70 صفحه می گشتند..

من هم این تاپیک را ایجاد کردم تا تمام مطالب را یکجا جمع آوری کنم و دوستان سردرگم نشند..

و بهترین مزیت این قرار گرفتن نقشه های ایران در آپلود سنتر خود سایت موبایلستان..

فقط کافیه بر روی پارت اول Extract Here را بزنید.. تا تمام پارت ها به یک قسمت تبدیل شود...

----------------------------------------------------------------------------

برای دانلود خود نرم افزار به سایت زیر بروید:

http://www8.garmin.com/software/GarminMobileXTforSymbianS60_41020.exe

چون حجمش بالا بود نتوانستم در سایت آپلود کنم...15 مگابیت

--------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان برای انتخاب GPS داخلی گوشی شون باید طبق عکس زیر عمل کنید :

http://www.tinypic.info/files/h1s3yna7ohowrn7n3ea5.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا وقتی که تمام عملیات آموزشی را به درست طی کردید...

نقشه ها به صورت زیر نمایان می شوند...

فقط باید در جایی باشید که سقف بالا سرتون نباشه.. :1:

http://www.tinypic.info/files/g1tbtjp6z07nw51k0pod.png

--------------------------------------------------------

کار تمام شد و شما با موفقیت توانستید از GPS گوشیتون استفاده کنید..:flower:

POWER
08-09-2008, 11:35
دوستانی که در مورد مرحله سوم فعال سازی گارمین ( انتخاب GPS داخلی ) مشکل دارند..

باید این کار را بکنند...:103:

--------------------------------------------------------------------
مرحله اول..:na:

باید مو به مو بر طبق عکس زیر عمل کنید..

http://www.tinypic.info/files/9iil3vsi10rwfqsmhlux.jpg

-------------------------------------------------------------------
مرحله دوم..:oups:

اگر کار مرحله بالا را به درستی انجام داده بودین.. باید کارتون مانند عکس زیر بشه..

http://www.tinypic.info/files/j7950kku77nuuadt7vcf.jpg

مرحله سوم..:ambulance:

اگر کار 2 مرحله بالا را به درستی انجام ندین.. کارتون مثل عکس زیر میشه..

http://www.tinypic.info/files/osmb15m1a5nzqvorue75.jpg

-----------------------------------------------------------------

لطفا دوستان نتیجه رو اعلام کنن..:drunk::dj::ane::121:

mrfn2232
08-09-2008, 11:41
سلام با E71 مرحله شماره 3 راه اندازی gps امنان پذیر نیست چه کنم؟

mrfn2232
08-09-2008, 13:08
ممنون درست شد در e71 هم کار کرد

masoud63
08-09-2008, 14:34
روی 95- 8gb هم نمی تونم gps داخلی رو فعال کنم.

MOHAMMED
08-09-2008, 15:00
اولا تشکر میکنم بابت ایجاد این تاپیک

دوما اینکه برای اینکه بشه جی پی اس داخلی گوشی رو انتخاب کرد باید یکبار بعد از نصب گوشی رو ریستارت کرد !

hossain
08-09-2008, 16:07
من الان چی کار کنم؟
گوشیم رم نداره؟!
یعنی این کاربرد نداره برای من؟!

ahm81re
08-09-2008, 16:35
آقا من توی یه گوشی ویندوز دار نصب کردم خیلی توپ شده. توی n95 هم نصب کردم، کار هم می کنه، اما اسم خیابونا رو به صورت یک حرف فقط می نویسه و آدم نمیفهمه اسم این خیابون چیه.
مشکل کجاست؟

amirnapster
09-09-2008, 01:34
من هر کاری کردم نتونستم ازش یه آدرس بگیرم! هر جوری هرجارو انتخاب می کنم میگه:
No road near starting point ولی جایی که وایسادم تو TOOLTIP می نویسه ROAD.
چی کار کنم؟:fouet:

POWER
09-09-2008, 10:27
من الان چی کار کنم؟
گوشیم رم نداره؟!
یعنی این کاربرد نداره برای من؟!

ببخشید گوشی شما چیه ؟

اگر ان 95 هشت گیگ است ، باید usb mode‏ را در حالت Data transfer ‎‏ یا Mass storage ‎‏ قرار بدی. و بعد از آن نرم افزار رو نصب کن.

اصلا شما راهنماهای پست اول را دانلود کردی ؟ !

پست ارسال شده توسط موبايل

mars
09-09-2008, 18:31
اقا این ارور باری چی هست من بعد از آپدیت گوشیم ان 95 کلاسیک به ورژن 30.0.015 این ارور رو می ده
Applicstion closed:
....... XT
KERN-EXEC 3

monaj
10-09-2008, 08:27
من برنامه رو کاملاً طبق راهنما روی N95 8gb نصب کردم. ولی در مرحله آخر که باید تو قسمت Remote GPS، جی پی اس داخلی رو انتخاب کنیم، بعد از سرچ اصلاً گزینه ای پیدا نمی کنه و پیغام Try again می ده. مشکل چیه؟ گوشی رو ریست هم کردم. ولی باز جواب نداد. تنظیمات گوشی رو باید تغییر بدم؟

POWER
10-09-2008, 10:44
من برنامه رو کاملاً طبق راهنما روی n95 8gb نصب کردم. ولی در مرحله آخر که باید تو قسمت remote gps، جی پی اس داخلی رو انتخاب کنیم، بعد از سرچ اصلاً گزینه ای پیدا نمی کنه و پیغام try again می ده. مشکل چیه؟ گوشی رو ریست هم کردم. ولی باز جواب نداد. تنظیمات گوشی رو باید تغییر بدم؟

باید بری جایی که سقف بالا سرت نباشه ! در داخل ساختمان کار نمی کنه ! باید بری بیرون از خونه !‏

monaj
10-09-2008, 11:21
باید بری جایی که سقف بالا سرت نباشه ! در داخل ساختمان کار نمی کنه ! باید بری بیرون از خونه !‏

همینکار رو هم کردم. زیر آسمان کاملاً صاف. طبق اون تصویر راهنما مشکل من تو بخش سوم تصویره. یعنی اون دو گزینه : 1- Use Bluetooth GPS و 2- Use Attached GPS رو که تو بخش سوم تصویر راهنما تو پست اول درج شده، نمیاره و پیغام می ده که GPS رو پیدا نمی کنه(Try Again)

Ramin 08
10-09-2008, 11:40
همینکار رو هم کردم. زیر آسمان کاملاً صاف. طبق اون تصویر راهنما مشکل من تو بخش سوم تصویره. یعنی اون دو گزینه : 1- Use Bluetooth GPS و 2- Use Attached GPS رو که تو بخش سوم تصویر راهنما تو پست اول درج شده، نمیاره و پیغام می ده که GPS رو پیدا نمی کنه(Try Again)

سلام من فک کنم شما درست کرک نکردید یکبار دیگه امتحان کنید چون این جوری که من فهمیدم فقطUse Bluetooth GPSوجود داره و از gps داخلی استفاده نمیکنه.

monaj
10-09-2008, 12:10
سلام من فک کنم شما درست کرک نکردید یکبار دیگه امتحان کنید چون این جوری که من فهمیدم فقطUse Bluetooth GPSوجود داره و از gps داخلی استفاده نمیکنه.

فکر نمی کنم. مو به مو مثل راهنما پیش رفتم و هیچ مشکلی هم نداشت. اصلاً هیچ جی پی اسی رو پیدا نمی کنه. حتی Bluetooth.
امکان داره تنظیمات خود گوشی به هم خورده باشه؟ settings گوشی تنظیم خاصی نیاز نداره؟

alwithfa
10-09-2008, 13:10
سلام
منم همین مشگل monaj جونو دارم گوشیمم n82 هستش اگه میشه بیشتر راهنمایی بکنید

moein55
10-09-2008, 15:25
سلام با e71 مرحله شماره 3 راه اندازی gps امكان پذیر نیست چه کنم؟

سلام
در n82 هم همين مشكل رو دارم ، ميشه بگيد چطور حلش كرديد ؟
يا به عبارتي دقيقا مشكل جناب monaj رو من هم دارم . لطفا كمك .

monaj
10-09-2008, 15:32
گویا خیلی ها مثل من با مرحله سوم راه اندازی gps مشکل دارن. یه نفر یه راه حل بده.

POWER
10-09-2008, 17:21
من تا آخر شب مشکلتون رو حل می کنم..

moein55
11-09-2008, 08:21
جناب illusion من نميتونم عكس ها رو ببينم ! بقيه دوستان هم اين مشكل رو دارن ؟

monaj
11-09-2008, 09:02
دوستان ... من متوجه شدم ایراد کار کجاست. مشکل در ایجاد فایل های کرک برنامه است. ما برای ایجاد اون دو فایل gmapsupp.unl و sw.unl در محیط ویندوز از برنامه notepad استفاده کردیم و بجای پسوند txt هنگام save از پسوند unl استفاده کردیم. ولی وقتی به طور اتفاقی از طریق File Manager گوشی داخل پوشه Garmin رو چک می کردم دیدم که اون دو فایل هنوز با پسوند txt ذخیر ه شدند. یعنی به این صورت:
gmapsupp.unl.txt
sw.unl.txt
کاری که باید انجام بدید اینه که از طریق همون File Manager گوشیتون این دو فایل رو Rename کرده و txt. رو از انتهای هر دو فایل پاک کنید تا با پسوند unl ذخیره بشن. حالا دیگه می تونید مرحله سوم انتخاب GPS داخلی رو انجام بدید. همین ...!:20:

moein55
11-09-2008, 09:42
زنده باد
مال من پسوندش عوض شده بود ، ولي توي يكي از فايلها بين نام و پسوند دوتا نقطه بود ، يكي رو پاك كردم ، درست شد .

moein55
11-09-2008, 11:10
يك سوال :
اكثر تنظيمات برنامه اجرا نميشه و پيغام زير رو ميده :
Detailed maps are required to use this future.

در حاليكه نقشه ايكه نمايش داده ميشه براي من كافيه و روي همون نقشه هم ميتونم كارم رو انجام بدم .
راهي براي عبور از اين محدوديت هست.

faceback2
11-09-2008, 16:06
برای گارمین نقشه ی با جزئیات برای شهرستان ها نیست؟ مثلا شیراز یا اصفهان یا اهواز؟

moein55
13-09-2008, 10:27
من هر کاری کردم نتونستم ازش یه آدرس بگیرم! هر جوری هرجارو انتخاب می کنم میگه:
No road near starting point ولی جایی که وایسادم تو TOOLTIP می نویسه ROAD.
چی کار کنم؟:fouet:

آقا جان شما فايل نقشه ( gmapsupp.img ) روي گوشيتون رو با اين عوض كنيد :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=28062&highlight=garmin&page=69

اين مشكل رو برطرف ميكنه ، فقط مسله اينجاست كه جهت خيابونها رو تشخيص نميده :102:

moein55
13-09-2008, 10:36
نرم افزار خوبيه ، ولي اصلا كاربردي نيست و فعلا در حد تفريح كردنه .
نقشه خيلي ايراد داره و خيلي از تقاطع هاي اصلي رو نداره ( مثلا خروجي هاي همت به شريعتي و پاسداران رو نداره !!! )
بقيه امكانات نرم افزار هم كه كار نميكنن و فقط موقعيت شما رو روي نقشه تقريبي موجود نشون ميده .
راستي يك سوال :
اين شركت هاي ارائه كننده gps توي ايران ، نقشه يا نرم افزاري براي نصب روي موبايل ندارن ؟

moein55
13-09-2008, 14:46
آيا در نرم افزار گارمين فعلي امكان ويرايش اطلاعات هست؟
مثلا افزودن موقعيت يك بانك ، يا تغيير نام يكي از محلهاي پيش فرض نرم افزار . اگر ميشه اين كار رو كرد ، لطفا طريقه كار رو توضيح بديد .

S4S4
13-09-2008, 16:40
منم همه کارها را مو به مو اجرا کردم ولی در قسمت سوم 2 گزینهای که تو عکس هست نمیاد اون فایلهایی که میخواهید ذخیره کنید اگر موقع save کردن زیر file name 'گزینه save as type که نوشته شده text document را all files کنید فایلها با پسوند unl ذخیره میشود

POWER
13-09-2008, 19:54
منم همه کارها را مو به مو اجرا کردم ولی در قسمت سوم 2 گزینهای که تو عکس هست نمیاد اون فایلهایی که میخواهید ذخیره کنید اگر موقع save کردن زیر file name 'گزینه save as type که نوشته شده text document را all files کنید فایلها با پسوند unl ذخیره میشود

اگه منظورت این مرحله باشه...

مشکلت اینه که اون 2 فایل SW.UNL و GMAPSUPP.UNL را به خوبی نساخته ای و برنامه کامل

رجیستر نشده...

moein55
14-09-2008, 08:33

فايل رو بصورت txt ذخيره كنيد و بياييد بيرون . بعد بريد روي فايل ها و F2 رو براي تغيير نام بزنيد و پسوند رو تغيير بديد .
فقط دقت كنيد دقيقا اسامي و پسوند ها درست باشند ، چون اگر كوچكترين اختلافي داشته باشن ، برنامه اجرا نميشه و شما اون دوتا گزينه رو نخواهي ديد.

moein55
14-09-2008, 11:18
حالا از اين موضوعات كه بگذريم ، كسي راهنماي استفاده از خود نرم افزار رو داره ؟
توي تمامي مباحث صحبت سر راه اندازي اين نرم افزاره ، ولي من چيزي در مورد توضيحات منهاي داخلي نرم افزار نديدم .
اگر كسي اطلاعاتي داره ، ممنون ميشم راهنمايي كنه .

reza524152
14-09-2008, 21:41
برای راحتی دوستان برنامه رو درون سایت آپلود کردم

sese13
15-09-2008, 04:10
روی ان95 بخوبی کار می کنه اما برای شهر های دیگر نقشه نیست؟
با تشکر

POWER
15-09-2008, 08:28
برای راحتی دوستان برنامه رو درون سایت آپلود کردم

شما که در سایت آپلود کرده اید...:108:

پس لطفا یه نگاهی به پست اول تاپیک بزنید.. :naughty:

مثل اینکه خود من هم در سایت آپلود کرده بودم..:na:

reza524152
15-09-2008, 09:03
اگه به فایلهای آپلود شده نگاه کنی (حجمشون)متوجه میشی که من خود برنامه رو آپ کردم (15.5)mg

S4S4
15-09-2008, 22:18
مال من نصب شد به خوبی کار می کند اما نقشه قم را ندارد فقط 2 3 تا جاده دارد کسی نقشه شهرها را ندارد نمیشود از فایلهای نقشه smart com استفاده کرد کسی نمیتونه برای garmin نقشه درست کنه

mahyarSAMSUNG
16-09-2008, 05:29
یعنی واقعا نقشه شهرهایی مثل اصفهان و شیزار و ... برای این برنامه گیر نمیاد من که گشتم نبود .

POWER
16-09-2008, 08:24
اصلا برای گارمین نقشه فقط برای تهران و راههای ایران است و هیچ یک از شهرهای دیگه نقشه برای

گارمین ندارند..

S4S4
16-09-2008, 14:00
اگه اینجوریه پس با همون smartcom بسازیم لااقل نقشه شهر خودمونو که داره

POWER
16-09-2008, 14:40
ولی آخه این گارمین قابلیت navigate رو هم داره و نقش ها 3 بعدی هستند.. ولی فقط مشکلش اینه

که فقط نقشه تهران و ایران رو داره و نقشه شهرهای دیگه نیشت..

---------------------------------------------------------
ولی در smartcom gps نقشه ها 2 بعدی هستند و قابلیت route نداره...

evilvista
16-09-2008, 14:53
ما که شیراز زندگی میکنیم چه کنیم؟؟

POWER
16-09-2008, 16:49
ما که شیراز زندگی میکنیم چه کنیم؟؟

خوب باید از برنامه SmartCom Gps استفاده کنی...

Greight
17-09-2008, 01:10
خب پس عنوان تاپيك رو بذار نقشه تهران ديگه به درد شهرستانيها كه نميخوره

mahyarSAMSUNG
17-09-2008, 01:34
من از 3 بعدی بودن گارمین خیلی خوشم میاد . ادم حس میکنه که داره واقعا از جی پی اس استفاده میکنه ولی اسمارت کام عین نقشه های جاواست اصلا حال نمیکنم باهاش تازه خطا هم داره ولی گارمین اگه سمت راست خیابون هم که باشی توی نقشه همون طوری سمت راست خیابون نشونت میده .

POWER
17-09-2008, 08:54
من از 3 بعدی بودن گارمین خیلی خوشم میاد . ادم حس میکنه که داره واقعا از جی پی اس استفاده میکنه ولی اسمارت کام عین نقشه های جاواست اصلا حال نمیکنم باهاش تازه خطا هم داره ولی گارمین اگه سمت راست خیابون هم که باشی توی نقشه همون طوری سمت راست خیابون نشونت میده .

:atten:پس دوستان فهمیدید که من چرا میگم GARMIN نقشه هاش بهتر و دقیقتره..:8:

Greight
17-09-2008, 13:33
اما يه چيز جالب
دوستاني كه n82 دارن با نصب گارمين دكمه ي مداد كه همون مربع باشه تو برنامه ها دچار مشكل ميشه كه مربوط به يكي از پروسس هاي اين برنامه س كه در حافظه قرار ميگيره و اين پروسه هر بار بعد از استارتاپ بايد بسته بشه! اگه وقت كردم بحث كاملشو ترجمه ميكنم ميذارم.

alwithfa
17-09-2008, 19:39
سلام
آره منم همین مشکل رو دارم فلش سمت چپ نمیره اگه بگید باید چیکار کرد خیلی ممنونتون میشم

am_vooroojake
17-09-2008, 22:41
من بعد از این که روی n78 برنامه را نصب می کنم می خوام برنامه را اجرا کنم اصلا برنامه باز نمی شه و همینطور میمونه گوشی کند میشه و مجبور میشم که گوشی را ریست کنم
ممنون میشم کمکم کنید

Greight
18-09-2008, 00:18
اما يه چيز جالب
دوستاني كه n82 دارن با نصب گارمين دكمه ي مداد كه همون مربع باشه تو برنامه ها دچار مشكل ميشه كه مربوط به يكي از پروسس هاي اين برنامه س كه در حافظه قرار ميگيره و اين پروسه هر بار بعد از استارتاپ بايد بسته بشه! اگه وقت كردم بحث كاملشو ترجمه ميكنم ميذارم.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=654077

083817
19-09-2008, 15:46
سلام
كساني كه در مرحله ي سوم مشكل دارن برن از داخل گوشي از قسمت فايل منيجر دقت كنند كه پسوند 2 فايلي كه در كامپيوتر ساختن txtنباشه و حتما unl باشه

POWER
25-09-2008, 14:30
دوستان ورژن جدید این برنامه اومده و حالا زود دانلودش کنین...

و با همون روش کرک کردن صفحه اول همین تاپیک کرکش کنید..

------------------

http://www.garmin.com/software/Garmi...tion_50000.exe (http://www.garmin.com/software/GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50000.exe)

با حجم 17 مگابایت..:50:

Greight
25-09-2008, 19:29
ويژگي خاصي بهش اضافه شده ؟

POWER
26-09-2008, 04:57
شکل برنامه عوض شده و اسم خیابون ها رو به صورت کامل نشون میده... چون بعضی وقتها اسم خیابون

ها رو به صورت مخفف می نوشت... می تونی اگر ایرانسل داشته باشی با استفاده از gprs از اطلاعات

آنلاین برنامه مانند آب و هوا و پرواز فرودگاهها (حتی مال تهران رو هم داره) و کلی اطلاعات دیگه آگاه بشی..

saalaar
26-09-2008, 16:53
من نقشرو با map id قبلی ریختم اما نقشرو نشون نمیده لطفا منو راهنمایی کنین نقشرو تو چه مسیری بریزم و map id رو چه جوری عوض کنم؟ مرسی

POWER
26-09-2008, 21:16
من نقشرو با map id قبلی ریختم اما نقشرو نشون نمیده لطفا منو راهنمایی کنین نقشرو تو چه مسیری بریزم و map id رو چه جوری عوض کنم؟ مرسی

ای خدا چرا هیچ کس این گارمین رو یاد نمی گیره که چه طور نصب کنه؟؟:33::020::020::020::020:

وقتی نقشه رو نشون میده که جایی باشی که گوشیت سیگنال های ماهواره رو دریافت

کنه.. یعنی باید جایی باشی که سقف زیر سرت نباشه و در فضای آزاد باشی و اونوقت

نقشه پدید میاد ... حتما در مورد MAP id هم باید فایل ضمیمه آموزشی صفحه اول همین

تاپیک رو دانلود کنی...:37:

مپ آیدی نقشه راوتبل ( قابلیت راهیابی ) = 2569

مپ آیدی نقشه بدون راوتبل = 2562

http://tinypic.info/files/9hlg2bywj134h91rn9i3.png

---------------------------------------------------------------------------------------------

برای دانلود نقشه راوتبل به لینک زیر برین...:39:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=645062&postcount=683

saalaar
26-09-2008, 23:45
با تشکر فرید جان فقط به من بگین نقشرو کجا بریزم

blues-kambiz
27-09-2008, 00:59
دوستان عزیز آیا این نسخه از گارمین با نسخه ای که مدتها پیش محمد معرفی کرده بود تفاوتی داره اگر دارد چیست این لینک است http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=28062&page=75

POWER
27-09-2008, 11:57
با تشکر فرید جان فقط به من بگین نقشرو کجا بریزم

مثله اینکه باید تمام آموزش رو اینجا برات بگم... خوب چرا راهنمای پست اول رو دانلود نکردی؟:14:

اول باید تمام فایلهای GPX رو بریزی تو قسمت E:/Garmin/GPX

دوم باید فایل GMAPSUPP.img رو بریزی تو قسمت E:/Garmin

دیگه کار تمام شد... سخت بود؟؟:46:

دوستان عزیز آیا این نسخه از گارمین با نسخه ای که مدتها پیش محمد معرفی کرده بود تفاوتی داره اگر دارد چیست این لینک است http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=28062&page=75

اون برنامه که در لینک است ورژن v4.10.20 است...

ولی این برنامه را که من در پست های بالاییم گفتم ورژن 5 است...

که در ورژن 5 این مزیتها اضافه شده..

شکل برنامه عوض شده و اسم خیابون ها رو به صورت کامل نشون میده... چون بعضی وقتها اسم خیابون

ها رو به صورت مخفف می نوشت... می تونی اگر ایرانسل داشته باشی با استفاده از gprs از اطلاعات

آنلاین برنامه مانند آب و هوا و پرواز فرودگاهها (حتی مال تهران رو هم داره) و کلی اطلاعات دیگه آگاه بشی..

mahsai
27-09-2008, 12:07
مثله اینکه باید تمام آموزش رو اینجا برات بگم... خوب چرا راهنمای پست اول رو دانلود نکردی؟:14:

اول باید تمام فایلهای gpx رو بریزی تو قسمت e:/garmin/gpx

دوم باید فایل gmapsupp.img رو بریزی تو قسمت e:/garmin

دیگه کار تمام شد... سخت بود؟؟:46:

اون برنامه که در لینک است ورژن v4.10.20 است...

ولی این برنامه را که من در پست های بالاییم گفتم ورژن 5 است...
دوست عزیز میشه یه کوچولو راهنمایی کنید؟
من همه کارارو انجام دادم فقط یه مشکل دارم فایلهای gpx رو از کجا بیارم برا من این فایلها نیستش که کپی کنم.بقیه کارا رو بدون ایراد انجام دادم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

POWER
27-09-2008, 12:20
باید این فایلهای gpx رو ضمیمه پست اول همین تاپیک دانلود کنی...

POWER
28-09-2008, 17:21
دوست عزیز میشه یه کوچولو راهنمایی کنید؟
من همه کارارو انجام دادم فقط یه مشکل دارم فایلهای gpx رو از کجا بیارم برا من این فایلها نیستش که کپی کنم.بقیه کارا رو بدون ایراد انجام دادم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

مشکلتون حل شد؟؟؟:010::010::010:

saratel-gsm
28-09-2008, 20:25
دوستان عزیز
بااینکه ویرایش 5 نرم افزار گارمین رودانلود کردم وبا کیجن شما کدهای آنلاک رو ذخیره و روی حافظه 8 گیگابایتی N95 کپی کردم اما بازهم درنرم افزار گارمین درقسمت تنظیمات /remote GPS/??????? گزینه Integrated GPS رو نمی بینم.خواهشمندم مدیران و کاربرانی که قبلا با این مشکل روبرو شدند من رو یاری کنند.

amirali_r
28-09-2008, 23:03
دوستان عزیز
بااینکه ویرایش 5 نرم افزار گارمین رودانلود کردم وبا کیجن شما کدهای آنلاک رو ذخیره و روی حافظه 8 گیگابایتی N95 کپی کردم اما بازهم درنرم افزار گارمین درقسمت تنظیمات /remote GPS/??????? گزینه Integrated GPS رو نمی بینم.خواهشمندم مدیران و کاربرانی که قبلا با این مشکل روبرو شدند من رو یاری کنند.

دوست عزبز این جواب سوال شماست:
حالا برنامه را از گوشی داخل Application اجرا کنید و هرچه سوال کرد تایید کنید عکس زیر ظاهر شود:

حالا داخل settings شوید وروی About کلیک کنید تا پنجره زیر ظاهر شود:

حالا عدد مقابل card id را یاد داشت کنید.نوبت می رسد به فایل 3 که همان فایل کیجن است و دانلود کرده ایم بعد از آنزیپ کردن فایل garmin_kgen.exe را اجرا می کنیم تا منوی زیر ظاهر شود:

حال در قسمت card id عددی را که مرحله قبل یادداشت کرده بودیم می نویسیم و در قسمت select map product گزینه custom mapset را انتخاب می کنیم و برای map id code هم می نویسیم 2562:

حال در هر دو قسمت دکمه generate را فشار می دهیم تا دو تا کد به ما بدهد:

حالا در کامپیوتر از مسیر all programs \accessories\notpad را انتخاب کرده و unlock code device داده شده در پنجره بالا را داخل آن کپی کنید و سپس این فایل را با نام SW.UNL ذخیره کنید بعد map unlock code بدست آمده را نیز به همین روش با notpad داخل فایلی به نام GMAPSUPP.UNL ذخیره کنید.دقت کنید که پسوند این دو فایل از txt اولیه به unl تبدیل شود.حال این دو فایل را روی مموری کارت گوشی داخل شاخه garmin کپی می کنیم.
البته با اجازه دوستان

amirali_r
28-09-2008, 23:06
شرمنده بدون تصویر بود

mahsai
28-09-2008, 23:27
مشکلتون حل شد؟؟؟:010::010::010:

بله دوست عزیز.واقعا ممنون از راهنماییتون.

blues-kambiz
29-09-2008, 08:24
عزیزان وقتی از روتینگ استفاده میکنم فقط یک خط صاف به مقصد میکشه - کسی میتونه راهنمایی کنه

POWER
29-09-2008, 14:20
عزیزان وقتی از روتینگ استفاده میکنم فقط یک خط صاف به مقصد میکشه - کسی میتونه راهنمایی کنه

بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارن ؟؟؟:54:

زود بهم خبر بدین که ببینم این گارمین چه مرگشه؟؟؟:41:

irajparsa
29-09-2008, 17:26
منم همین مشگل monaj جونو دارم گوشیمم n95 هستش اگه میشه بیشتر راهنمایی بکنید

POWER
29-09-2008, 21:33
منم همین مشگل monaj جونو دارم گوشیمم n95 هستش اگه میشه بیشتر راهنمایی بکنید

monaj دیگه کیه ؟؟؟:45::45:

مشکلتون رو خودتون بگید یا از ایشون نقل قول بگیرین...:30::30:

irajparsa
30-09-2008, 22:08
استاد محترم illusion من تمام مراحل رو تو کامپیوتر و گوشیم اجرا میکنم ولی قسمت سوم آموزش شما رو ندارم یعنی همون انتخاب قسمت جی پی اس خود گوشی یا بلوتوث لطفا راهنمایی کنید با سپاس

irajparsa
30-09-2008, 22:11
منظورم انتخاب اون دو گزینه اخره در ضمن کل مراحل رجستری رو طبق فرموده خودتون اجرا کردم من اون دو گزینه رو. ندارم

tttttti
01-10-2008, 13:30
من جابرهستم زنگ بزنید 09179590833

amirali_r
01-10-2008, 22:16
دوست عزیز دمت گرم ! توضیحاتت بسیار عالی بود ! مشکل ریجیستر حل شد ! :41::41::41:

خوب خدا رو شکر

irajparsa
01-10-2008, 23:35
14 مشکل با gps داخلی
من برنامه رو کاملاً طبق راهنما روی N95 نصب کردم. ولی در مرحله آخر که باید تو قسمت Remote GPS، جی پی اس داخلی رو انتخاب کنیم، بعد از سرچ اصلاً گزینه ای پیدا نمی کنه و پیغام Try again می ده. مشکل چیه؟ گوشی رو ریست هم کردم. ولی باز جواب نداد. تنظیمات گوشی رو باید تغییر بدم؟

این مشکل من هم هست

moein55
04-10-2008, 17:30
دوستان ميخواستم ببينم اگر نقشه كشورهای ديگه رو بخواهيم ( بصورت خاص كره جنوبي مد نظرم هست ) برای گارمين ، ميشه گيرآورد ؟ منظورم مثل همين نقشه ايران بصورت كرك شده هستش . اگر كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره ، ممنون ميشه راهنمايي كنه .

با تشكر

POWER
07-10-2008, 13:31
14 مشکل با gps داخلی
من برنامه رو کاملاً طبق راهنما روی N95 نصب کردم. ولی در مرحله آخر که باید تو قسمت Remote GPS، جی پی اس داخلی رو انتخاب کنیم، بعد از سرچ اصلاً گزینه ای پیدا نمی کنه و پیغام Try again می ده. مشکل چیه؟ گوشی رو ریست هم کردم. ولی باز جواب نداد. تنظیمات گوشی رو باید تغییر بدم؟

این مشکل من هم هست

مشکل اینه به طور کامل رجیستر نکردی و اون 2 فایل GMAPSUPP.unl و SW.UNL را

به خوبی درست نکردی و باید حتما فرمت آن را از .txt به .UNL تغییر بدی و بعد تو

E:/GARMIN قرار بدی و بعد از اون یه بار گوشیت رو خاموش روشن بکن...:54:

Da Vinci
07-10-2008, 14:57
ببخشید اون فایل های gpx رو که ضمیمه پست اول هست فرمودید کجا باید کپی کنیم و لطفا بگید کار این فایلها چیست. من ورژن 5 گارمین و اون نقشه روتیتبل رو دارم و خوبم کار میکنه. این فایلهارو جایی باید بریزم ممنون

najafiinfo
07-10-2008, 15:25
سلام دوستان
من یک مشکل داشتم اونم اینکه من بعد از دانلود فایل GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50000.exe این فایل را که اجرا میکنم فوری برنامه setup garmin اجرا میشود در صورتی که تو فایل اموزش به این صورت نوشته شده است ( ابتدا رو خود را داخل رم ریدر قرار دهیدمسیر رم خود را در رم انتخاب کنید
3 تا انتهای برنامه منتظر بمانید و سپس از طریق گوشی برنامه را اجرا کنید)لطفا من را راهنمایی کنید

POWER
07-10-2008, 17:56
سلام دوستان
من یک مشکل داشتم اونم اینکه من بعد از دانلود فایل GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50000.exe این فایل را که اجرا میکنم فوری برنامه setup garmin اجرا میشود در صورتی که تو فایل اموزش به این صورت نوشته شده است ( ابتدا رو خود را داخل رم ریدر قرار دهیدمسیر رم خود را در رم انتخاب کنید
3 تا انتهای برنامه منتظر بمانید و سپس از طریق گوشی برنامه را اجرا کنید)لطفا من را راهنمایی کنید

حالا چه فرقی می کنه که اول رم را در رم ریدر قرار دهید یا اول برنامه رو اجرا کنید؟؟؟

حالا شما اول رم رو در رم ریدر بزار بعد برنامه رو اجرا کن طبق عکس زیر:

http://tinypic.info/files/p501g9y1d7z2pnnn72u5.png

http://tinypic.info/files/oblz27vt5t2aonyncwiv.png

najafiinfo
07-10-2008, 19:15
سلام
دوست عزیز من این کارو کردم حدود 2048 تا فایل داخلش میریزه
بعد تو گوشی میبینم که نصب نشده ولی وقتب این استال میکنم ارورر میده و نصب نمیشه

Da Vinci
08-10-2008, 07:37
ببخشید اون فایل های gpx رو که ضمیمه پست اول هست فرمودید کجا باید کپی کنیم و لطفا بگید کار این فایلها چیست. من ورژن 5 گارمین و اون نقشه روتیتبل رو دارم و خوبم کار میکنه. این فایلهارو جایی باید بریزم ممنون

لطفا یکی جواب ماروبده

POWER
08-10-2008, 16:07
لطفا یکی جواب ماروبده

باید این فایل های GPX رو بریزی تو مسیر E: Garmin : Gpx و در این فایلها طول و عرض

جغرافیایی مربوط به شهر های ایران توشه...

sascovach
09-10-2008, 00:45
نقشه جدیدتر نیموده ؟

amindvm
09-10-2008, 16:22
سلام
من رو n82 نصب کردم ولی اصلا gps داخلیو پیدا نمی کنه چی کار کنم؟
بعد از نصب هم ریست کردم

POWER
12-10-2008, 13:59
سلام
من رو n82 نصب کردم ولی اصلا gps داخلیو پیدا نمی کنه چی کار کنم؟
بعد از نصب هم ریست کردم

باید اولا جایی باشی که آب و هوا خوب باشه... و دوما جایی بیرون از ساختمان باشی..

MEHR@N
16-10-2008, 06:32
سلام.روی 6120 جواب میده؟یا الکی نصبش نکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی

{sAeeD Wistful}
16-10-2008, 08:01
دوستان اینو تازه پیدا کردم...چیه؟

Garmin ROAD 2008, .img format

Requirements: Windows Mobile®, Palm® and Symbian® devices whit GARMIN mobile XT and Garmin PNA's.

Description:

Data format: Garmin, owner;
Atlas is divided into more than 200 sheets of the map that you can load individually in Garmin GPS, depending on the area of planned visits.Sheets ranging from a few Kbyte and more than 1 Mbyte, and in total have> 47 Mbytes.
Atlas to search points of interest (POI) either by name or by distance.In the cities of detailed areas can search and name of the street.Most points have a county or city-assigned so that it can perform searches and in a certain county / city.
Download instructions:

Code:
http://rapidshare.com/files/154180699/Romania.part1.rar| 100431 KB
http://rapidshare.com/files/154184148/Romania.part2.rar | 100431 KB
http://rapidshare.com/files/154187229/Romania.part3.rar | 100431 KB
http://rapidshare.com/files/154188321/Romania.part4.rar| 35487 KB
password: garmin

MAP ID: 931

U: YEBD6-VRZ6Y-DZWLH-N5LPM-NHGY7

POWER
17-10-2008, 08:39
دوستان اینو تازه پیدا کردم...چیه؟

garmin road 2008, .img format

requirements: Windows mobile®, palm® and symbian® devices whit garmin mobile xt and garmin pna's.

description:

data format: Garmin, owner;
atlas is divided into more than 200 sheets of the map that you can load individually in garmin gps, depending on the area of planned visits.sheets ranging from a few kbyte and more than 1 mbyte, and in total have> 47 mbytes.
atlas to search points of interest (poi) either by name or by distance.in the cities of detailed areas can search and name of the street.most points have a county or city-assigned so that it can perform searches and in a certain county / city.
download instructions:

code:
http://rapidshare.com/files/154180699/romania.part1.rar| 100431 kb
http://rapidshare.com/files/154184148/romania.part2.rar | 100431 kb
http://rapidshare.com/files/154187229/romania.part3.rar | 100431 kb
http://rapidshare.com/files/154188321/romania.part4.rar| 35487 kb
password: Garmin

map id: 931

u: Yebd6-vrz6y-dzwlh-n5lpm-nhgy7

فکر کنم که این نقشه شهر رم باشه... و مال ایران نباشه...

DJ Fred
17-10-2008, 10:52
من حدود 6 ماه پیش نرم افزار رو نصب کرده بودم و ازش اسفاده کردم ، منتها جدیدا وقتی می خوام اجرا کنم فقط دنبال GPS Bluetooth می گرده و اصلا گزینه attached GPS داخل منوی setting و system نیست که هنتخاب کنم !

راه حل چیه ؟ حوصله نصب دوباره ندارم .

POWER
20-10-2008, 15:36
من حدود 6 ماه پیش نرم افزار رو نصب کرده بودم و ازش اسفاده کردم ، منتها جدیدا وقتی می خوام اجرا کنم فقط دنبال gps bluetooth می گرده و اصلا گزینه attached gps داخل منوی setting و system نیست که هنتخاب کنم !

راه حل چیه ؟ حوصله نصب دوباره ندارم .

مراحل رجیستر کردن رو به طور کامل انجام دادی؟؟؟؟

اگه میشه ورژن 5 رو نصب کن با نقشه روتیبل و رجیستر کردن کامل...

کتما درست میشه...

abojavad
22-10-2008, 21:01
دوست عزيز اگه رم گوشيتو عوض كرده باشي اين اتفاق مي افته. براي رم جديد كد آيدي برنامه فرق خواهد كرد لذا لازمه از نو براش فايلهاي ريجستر رو بسازي.

POWER
23-10-2008, 12:45
دوست عزيز اگه رم گوشيتو عوض كرده باشي اين اتفاق مي افته. براي رم جديد كد آيدي برنامه فرق خواهد كرد لذا لازمه از نو براش فايلهاي ريجستر رو بسازي.

من هم که گفتــــــــــــــــــم باید از اول رجیستـــــــــــــر کنی .........

Mephistopheles
24-10-2008, 00:20
بچه ها کسی از چگونگی نحوه درست کردن این نقشه ها با mapsource اطلاعات کافی داره؟!@

ramin_57sh
24-10-2008, 20:33
وقتی برنامه را نصب می کنم به هیچ عنوان اجرا نیمشه و گوشی هم هنگ می کنه
چیکارش باید بکنم
ممنون می شم یکی کمکم کنه
:ambulance:

™SINAXEX
24-10-2008, 20:42
وقتی برنامه را نصب می کنم به هیچ عنوان اجرا نیمشه و گوشی هم هنگ می کنه
چیکارش باید بکنم
ممنون می شم یکی کمکم کنه
به احتمال زیاد فریمور n78 شما قدیمی هست و جز سری های اول هست. بیشتر n78 ها در فریموز های اولیه خود مشکل زیاد دارند مخصوصا ساخت چین هاش. شما فریمور گوشی تونو آپدیت کنید مشکل اتون حل میشه.

Mazhdak
27-10-2008, 23:21
سلام...

اگر کار مرحله بالا را به درستی انجام داده بودین.. باید کارتون مانند عکس زیر بشه..

سلام، من نوکیا n96 دارم و با مشکل روبرو شدم با اینکه این مرحله میرسم و انتخاب میکنم برای استفاده از جی پی اس داخلی ولی قادر به پیدا کردنش نیست و پیام میده No GPS device found. try again چیزی به ذهنتون جهت راهنمایی میرسه؟ با توجه به اینکه تقریبا همه نظرات را خواندم به نتیجه ای نرسیدم!:020:

Mazhdak
28-10-2008, 07:44
مشکل حل شد! دو بار خاموش و روشنش کردم یک دفعه کار کرد! از همه دوستان برای این اطلاعات کامل و درجه یک تشکر میکنم

POWER
28-10-2008, 14:09
انشاالله که مشکل همتون حل بشه و بتونید از این برنامه استفاده کنید...

sonydvdpro
28-10-2008, 20:06
Niceeeeeeeeeeeeee

Mephistopheles
29-10-2008, 20:26
کسی نیست جواب مارو بده؟!؟!؟!؟!
یهنی کسی بلد نیست؟

POWER
30-10-2008, 16:24
بچه ها کسی از چگونگی نحوه درست کردن این نقشه ها با mapsource اطلاعات کافی داره؟!@

این کار که سخته...:54:

من نمیدونم.. ولی از بقیه دوستان بپرسین شاید بلد بودند...:015:

mohammad2671
31-10-2008, 14:16
سلام.من جارمین رو قبلا نصب کردم کار هم میکنه ولی نقشش روتبل نیست.GarminMobileXTSupportFiles_4xxxx.exe رو هم قبلا نصب کردم.الان نقشه جدید روتبل رو دانلود کردم.خب حالا باید چیکار کنم؟

mohammad2671
01-11-2008, 11:09
بازم سلام. کسی جواب مارو نمیده؟

POWER
03-11-2008, 16:38
سلام.من جارمین رو قبلا نصب کردم کار هم میکنه ولی نقشش روتبل نیست.GarminMobileXTSupportFiles_4xxxx.exe رو هم قبلا نصب کردم.الان نقشه جدید روتبل رو دانلود کردم.خب حالا باید چیکار کنم؟

سلام باید فایل نقشه روتیبل که ‏gmapsupp.img‏ هست رو بریزی تو مسیر ‏e:garmin و فایل ‏gmapsupp.img‏ نقشه بدون روتیبل رو پاک کنی.‏ و بعد از آن باید با استفاده از کیجن که در صفحه اول همین تاپیک است کد مربوط به نقشه روتیبل رو با ‏mapid 2569 در کیجن ‏generate کن و کد دریافتی را به نام ‏gmapsupp.UNL در ‏e:garmin‏ جانشین‎ gmapsupp.unl قبلی کن و یک بار گوشی رو ریستارت کن و از آن لذت ببر.

moein55
08-11-2008, 16:14
دوستان من برنامه رو روي E90 نصب كردم ، ولي وقتی اجراش ميكنم پيغام زير رو ميده و اجرا نميشه :

Menu:
unable to execute file for security reasons!

كسي ميدونه مشكل از كجاست و چطور بايد برطرفش كرد ؟

mohammad2671
09-11-2008, 00:12
سلام باید فایل نقشه روتیبل که ‏gmapsupp.img‏ هست رو بریزی تو مسیر ‏e:garmin و فایل ‏gmapsupp.img‏ نقشه بدون روتیبل رو پاک کنی.‏ و بعد از آن باید با استفاده از کیجن که در صفحه اول همین تاپیک است کد مربوط به نقشه روتیبل رو با ‏mapid 2569 در کیجن ‏generate کن و کد دریافتی را به نام ‏gmapsupp.UNL در ‏e:garmin‏ جانشین‎ gmapsupp.unl قبلی کن و یک بار گوشی رو ریستارت کن و از آن لذت ببر.

ممنون از شما نیاز به ایجاد sw.unl جدید نداره؟چون جدیدرو با قبلیه مقایسه کردم فرق داشتن.در ضمن GarminMobileXTSupportFiles_4xxxx.exe پس به چه دردی میخوره؟ دیگه نیازی بهش نیست؟

masoud63
09-11-2008, 16:17
روی n78 با ورژن 12 هم کار نمی کنه.نصب شد اما اجرا نمی شه و گوشی هنگ می کنه.راه حلی نداره ؟

POWER
18-11-2008, 12:47
فکر کنم این برنامه با n78 مشکل داره...

marg11
19-11-2008, 18:04
نه دوست عزیز شما برو در فایل منیجر گوشیت و 1 بار دیگه اسم فایلتو چک کن
و بعد از تغیر نام گوشیتو خاموش و روشن کن مشکلت حل میشه

RogerWaters
22-11-2008, 11:39
ميشه هم گارمين رو رويه گوشي داشت هم اسمارت جي پي اس؟؟؟؟

™SINAXEX
22-11-2008, 11:55
ميشه هم گارمين رو رويه گوشي داشت هم اسمارت جي پي اس؟؟؟؟
چرا نشه دوست عزيز ؟!! اين 2 برنامه هيچ سنخيتي با هم ندارند و بدون مشكل در كنار هم كار ميكنند.

™LI@
22-11-2008, 15:31
سلام من نمی تونم گوشیمو data transfer کنم یعنی نمیشه دیگه نصب کرد اینو تو گوشی

™SINAXEX
22-11-2008, 15:52
سلام من نمی تونم گوشیمو data transfer کنم یعنی نمیشه دیگه نصب کرد اینو تو گوشی

خوب دوست عزيز ميتونيد يك رم ريدر تهيد كنيد و به اون گارمين را نصب كنيد. ضمنا به دنبال اينكه چرا گوشي تون در حالت DataTransfer نميرود بگرديد؟ آيا فونتي نصب كرده اييد؟

angi_5700
23-11-2008, 12:02
agha ozr mikham mikhastam bebinam GPS roo 5700 ham kar mikone? yani makan yabio injoor chiza ham kar mikone? ya faghat roo N95 v aN82 kar mikone? mamnoon misham age rahnamayi konid

lilipit
23-11-2008, 12:37
دوستان توی نقشه گارمین چه جوری میشه دنبال یک نقطه خاص گشت ممنون میشم راهنمایی کنید

™SINAXEX
23-11-2008, 13:01
--------------------------------------------------------------------------------
agha ozr mikham mikhastam bebinam GPS roo 5700 ham kar mikone? yani makan yabio injoor chiza ham kar mikone? ya faghat roo N95 v aN82 kar mikone? mamnoon misham age rahnamayi konid
نه دوست عزيز از اونجايي كه اين گوشي (5700) چيب ست GPS ندارد اين امكان را ندارد اما در اين گوشي ميتونيد از نرم افزار از پيش نصب شده GpsData و يا نرم افزار هاي GPS مانند گارمين به صورت بلوتوث با يك دستگاه جي پي اس مستقل كار كنيد.

moein55
23-11-2008, 15:40
سلام
كسي نقشه سئول رو نداشت ؟

smrk
23-11-2008, 16:08
سلام من با موفقیت اسمارت کام را با نقشه ای که خودم داشتم تست کردم اما هر کاری کردم نتوانستم گارمین را فعال کنم در قسمت سیتتینگ نرم افزار قسمت جی پی اس اینفرمیشن آن دو گزینه اصلا وجود نداره که من بلوتوث را غیر فعال کنم و گزینه دوم را انتخاب کنم شاید ده بار برنامه را نصب کردم و تمامی مراحل را مو به مو انجام دادم ولی نشد ؟ لطفا کمک کنید

smrk
23-11-2008, 17:19
سلام ببخشید من پست ها را نخونده بودم مشکل ن این بود که بعد از اتمام کار گوشی را خاموش روشن نمی کردم

hadjrabiei
23-11-2008, 19:35
سلام به دوستان عزیزم
چگونه می تونم نقشه ی سیرجان رو برای نرم افزار گارمین کالیبر کنم.
ممنون

jack_panosyan
28-11-2008, 14:59
دوست عزیز illusion اول از همه خیلی ممنون بابات این توضیحات قشنگت ومیخواستم اگه ممکن هستش روش روتینگ کردن یه مسیر رو هم توضیح بدین.قربان شما.

UFA
30-11-2008, 20:18
سلام رفقا
من رو n78 نصب کردم باز نمیکنه گوشی قفل میشه از چیه ؟؟
هک را فعال و غیر فعال کردم نشد که نشد

POWER
04-12-2008, 13:33
سلام به دوستان عزیزم
چگونه می تونم نقشه ی سیرجان رو برای نرم افزار گارمین کالیبر کنم.
ممنون

این که مانند Smart com gps نیست که بتونی نقشه ها رو اسکن بعد کالیبره کنی :40:

این تا حالا فقط نقشه تهران و راههای ارتباطی ایران رو داره... فرمت این نقشه ها .img و

.gpx است و نمی تونیم آن را بسازیم...:45:

hozhabr_a
21-12-2008, 11:14
روی n96 هم میشه نصب کرد؟؟؟؟؟

saam_available
23-12-2008, 22:28
salam marahele nasb kamelan dorost bud vali man harcheghadr sabr kardam ta mahvararo peyda kone va naghsheha faal beshe nashod alan bayad chi kar konam?

shahramh
27-12-2008, 12:15
در n96 نصب میشه ولی اجرا نمیشه. راه حلی داره؟

khofash1
27-12-2008, 12:48
دوستان من این نرم افزار را از gsm .irگرفتم.ولی برای فعال کردن gps داخلی مرحله 3 که تو تصاویر نشون دادید نیست.یه چیز دیگه هست.چیکار کنم؟

cholakbaz
28-12-2008, 12:04
دوستان من هم توی اسمارت کام هم توی این برنامه مشکل کانکت شدن gps دارم .
فقط سرچ میکنه چیزی پیدا نمیکنه ، searching for satellites فقط همین .
گوشیم n95 - 8gig ، لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه .

reza245
28-12-2008, 21:25
دوستان من هم توی اسمارت کام هم توی این برنامه مشکل کانکت شدن gps دارم .
فقط سرچ میکنه چیزی پیدا نمیکنه ، searching for satellites فقط همین .
گوشیم n95 - 8gig ، لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه .

باید بگم منم این مشکلو داشتم اما حل شد خوب چطوری باید قبل از هرچیزی برنامه رو رجستر کنی

حال Keygen برنامه را اجرا نمایید (فایل کیجن در پست قبلی ضمیمه شده است)

- در Keygen کد مربوط به Card ID را وارد نمایید (این کد در پنجره About نوشته شده).
- به کادر Select Map Product رفته و از کشویی مربوطه گزینه <Custom Mapset> را انتخاب نموده و در کادر باز شده کد 2562 را وارد نمایید .
- روی هر دو دکمه Generate در کیجن کلیک کنید .
- حالا NotePad را باز کنید .
- کد مربوط به Your Device Unlock Code را داخل آن کپی کرده و با نام SW.UNL ذخیره نمایید . (توجه کنید که در جایی مانند Desktop ذخیره نمایید)

- اینبار کد مربوط به کادر Your Map Unlock Code را مانند روش قبل در NotePad با نام GMAPSUPP.UNL ذخیره نمایید .
-- نکته : این دو فایل حتما باید پسوند NUL داشته باشند نه TXT
- حالا دو فایل کد برنامه رو به پوشه Garmin توی مموری کارت انتقال بدین .

-=- تا اینجای کار زیاد سخت نبود اما حالا نوبت میرسه به نقشه ی ایران .... -=-

- پوشه مربوط به نقشه ها رو نگاه کنین ( فایل هایی با پسوند GPX )

- تمام فایل های این پوشه (که پسوند GPX دارند) رو به مسیر Garmin\gpx در مموری کارت خودتون منتقل کنین .
- یک پوشه به نام Garmin هم در این دایرکتوری وجود داشت که فایلی به نام gmapsupp.img در اون قرار گرفته . این فایل رو باید به پوشه Garmin تو مموری کارت منتقل کنیم . (توجه کنید : فایل رو نه پوشه رو)

-- کار تقریبا به آخراش رسیده . فقط میمونه تعریف کردن GPS داخلی در گوشی ؛
- برنامه رو اجرا کنید و به این مسیر برید : setting\system\remote GPS\use attached GPS و آنرا Enable کنین .

-- بدین ترتیب برنامه از GPS داخلی استفاده می کند .
در اولین استفاده NO MAP می زند ولی وقتی با ارتباط برقرار کند نقشه ها ظاهر می شوند .

این روش روی N95 کاملا تست شده و جواب داده
تشکر یادت نره

ard123
29-12-2008, 08:34
چرا سرعت رو درست نميزنه : 40 تا كم ميزنه ؟ مشكل كجاست ؟

fahim2
29-12-2008, 09:27
سرعتي كه در دستگاهاي gps نشون داده ميشه دقيق هستند وقابل استناد
شما احتمالا سرعت را به مايل نشون ميده

behimm
29-12-2008, 14:11
آقا دمت گرم . رو گوشی منم جواب داد(د82)

ard123
31-12-2008, 11:25
آرده درسته دستت درد نكنه به مايل نشون ميده . ميشه كاريش كرد كه به كيلومتر نشون بده . مرسي

reza245
02-01-2009, 12:30
سلام
اگه برای برنامه Garmin نقشه ی مشهد مقدس با کیفیت وحجم بالا دارین برام بزارین
با تشکر دوستار شما reza245

reza245
03-01-2009, 11:21
هر کی نقشه ی کیفیت بالای مشهد رو کالیبره کنه در ثوابی که طی سنوات آینده زایران استفاده کننده میبرند
شریک است(جزء اعمال ما تاخر)
ی خدا خودت کمکم کن

Pesare_bahal
03-01-2009, 22:53
--------------------------------------------------------------------------------

سلام وخسته نباشيد به همه دوستان.من تو گوشي دوستم نقشه اصفهان را ديدم كامل كلمل هم بود حتي اسم كوچه ها هم وجود داشت كسي نقشه اصفهان را كامل نداره برا من بزاره.ممنونش ميشم

mehran5757
04-01-2009, 12:01
سلام دوستان
یه راهنمای بکنید در مورد نحوه اضافه کردن نقشه دیگر شهرها

sanmhr
04-01-2009, 13:50
سلام
میشه گارمین را فارسی کرد و نقشه ها را باید چطوری نصب کرد من نقشه دبی و کیش و ترکیه را میخوام اگر کسی داره برای من ارسال کنه و ممنون میشم من رو راهنمایی بکنید که چطوری گارمین را اپگرید کنم و نقشه های جدید را نصب کنم؟؟؟

rezabienteha
04-01-2009, 15:57
من روی N78 نصب کردم گارمین 5 رو .
البته از مطالب این تاپیک استفاده نکردم.
اگه کسی با نصب گارمین روی Symbian 9.3 مثه N78 , N96 , ... مشکل داره بگه .
راهنماییش میکنم.

sonydvdpro
04-01-2009, 20:35
آقا سلاممم به همه
آقا ما الان تازه فهمیدیم که می تونیم از gprs مون استفاده کنیم . الان اولین کاری که من باید انجام بدم چی و کدوم پستو باید بخونم ؟؟ من رم ریدر هم ندارم !!! گوشیمم n95 . یعنی اصلا نمیدوم کدوم پستو کدوم برنامه رو باید اول دانلود کنم بعدش چی و بعد و بعد خواهشا یکی گام به گام هر چند مختصر کمکم کنه !!!!
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ:::::ککککک

shahramh
04-01-2009, 23:14
با سلام
من ورژن 4 را روی n96 نصب کردم جواب نداد ولی ورژن 5 روی این گوشی نصب شد و اجرا شد ولی نمی دونم نقشه ها را باید کجا بریزم. میشه در این مورد راهنمایی کنید و نحوه نصب و اجرای نقشه ها را بگید. ممنون

shahramh
04-01-2009, 23:27
با سلام
من ورژن 4 را روی n96 نصب کردم جواب نداد ولی ورژن 5 روی این گوشی نصب شد و اجرا شد ولی نمی دونم نقشه ها را باید کجا بریزم. میشه در این مورد راهنمایی کنید و نحوه نصب و اجرای نقشه ها را بگید. ممنون

rezabienteha
05-01-2009, 12:40
علیک سلام آفای Shahramh .
اولا یه پست کافیه . دوما برای مشکلتون عرض شود که (طبق گفته ی آقا فرید گل ):
اول باید تمام فایلهای GPX رو بریزی تو قسمت E:/Garmin/GPX
دوم باید فایل GMAPSUPP.img رو بریزی تو قسمت E:/Garmin

بعد از اون هم نقشه باید ریجستر بشه . آموزشش توی پست اول یا دوم همین تاپیک هست.
درضمن در دفعات ابتدایی ممکنه نقشه رو نبینید ( No map ) که باید جایی برید که سقف نباشه.
بعد وقتی وارد برنامه شدید پس از Searching for satelites میتونید نقشه رو ببینید.

rezabienteha
05-01-2009, 12:45
آقا سلاممم به همه
آقا ما الان تازه فهمیدیم که می تونیم از gprs مون استفاده کنیم . الان اولین کاری که من باید انجام بدم چی و کدوم پستو باید بخونم ؟؟ من رم ریدر هم ندارم !!! گوشیمم n95 . یعنی اصلا نمیدوم کدوم پستو کدوم برنامه رو باید اول دانلود کنم بعدش چی و بعد و بعد خواهشا یکی گام به گام هر چند مختصر کمکم کنه !!!!
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ:::::ککککک

انتخاب روش نصب با خودتونه .
میتونید برید صفحه ی اول همین تاپیکی که الان توشیم :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=50450
یا میتونید برید به تاپیک راحتترین راه نصب برنامه Garmin V5.00 به همراه نقشه routable :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53444
که من خودم از همین تاپیک آخری استفاده کردمو به راحتی نتیجه گرفتم.
( هک گوشی فراموش نشه. تا چوشی هک نباشه برنامه Built in gps رو شناسایی نمیکنه )

اینجانب
05-01-2009, 18:18
من الان با استفاده از تاپیک
"راحتترین راه نصب برنامه Garmin V5.00 به همراه نقشه routable"
گارمین را نصب کردم و نقشه دقیق تهران و نقشه راههای ایران را دارم.
در حال حاضر نقشه دقیقی از جاهای دیگر ایران هم وجود دارد که بتوانم به آن اضافه کنم؟
در صورت مثبت بودن، چگونه باید این کار را بکنم؟

rezabienteha
05-01-2009, 23:22
من الان با استفاده از تاپیک
"راحتترین راه نصب برنامه Garmin V5.00 به همراه نقشه routable"
گارمین را نصب کردم و نقشه دقیق تهران و نقشه راههای ایران را دارم.
در حال حاضر نقشه دقیقی از جاهای دیگر ایران هم وجود دارد که بتوانم به آن اضافه کنم؟
در صورت مثبت بودن، چگونه باید این کار را بکنم؟

خیر متاسفانه برای برنامه ی گارمین در حال حاضر فقط همین دو نقشه ( برای ایران ) هستش.
البته برای smart com که حتما میدونید نقشه ی همه ی شهرا هست. خیلی هم برنامه ی بی کیفیت و به درد نخوریه. مثه همون رهیاب همراه ( نقشه ی جاوا ) میمونه.

Arash_323
07-01-2009, 22:48
من نسخه 5 رو نصب کردم + نقشه ایران رجیستر هم کردم با موفقیت اما نقشه مثل Nokia Map نشون داده میشه
اشکال از تنظیمات من هست یا کلا این جوریه؟

rezabienteha
09-01-2009, 03:21
منظورتون سه بعدی هستش آرش جان؟
بله اگه منظورتون اینه که اصلیترین مشخصه ی گارمین همینه.
یک بار هم که کلید راست رو روی نفشه بزنید از بالا نقشه نمایش داده میشه.

Amy Lee
09-01-2009, 05:20
گارمین من آنتن داره ولی به gprs وصل نمیشه
پس چطوری کار میکنه؟
اگه با gprs کار میکنه چطوریه؟ خرجش زیاده؟
چیکار کنم تا به gprs وصل بشه؟
بدون وصل شدن به gprs محل منو شناخت چطور؟

Farhood_FZA
09-01-2009, 05:24
صبح بخیردوست عزیز.
گارمین باgps کارمیکنه نه gprs .وهیچگونه هزینه ای هم نداره.

Arash_323
09-01-2009, 19:19
منظورتون سه بعدی هستش آرش جان؟
بله اگه منظورتون اینه که اصلیترین مشخصه ی گارمین همینه.
یک بار هم که کلید راست رو روی نفشه بزنید از بالا نقشه نمایش داده میشه.

درست شد
من از نقشه قدیمی استفاده می کردم اسم شهر ها رو نشون نمیداد
نقشه رو عوض کردم با این که آی دی نقشه فرق میکنه اما هنوز رجیستر هست!

HiDDENBOY
09-01-2009, 21:42
سلام.يكي بگه اين برنامه روي 5700 كار ميكنه.در ضمن روي خود موبايل يك برنامه جي پي اس هست؟

sanmhr
11-01-2009, 14:36
سلام
میشه گارمین را فارسی کرد و نقشه ها را باید چطوری نصب کرد من نقشه دبی و کیش و ترکیه را میخوام اگر کسی داره برای من ارسال کنه و ممنون میشم من رو راهنمایی بکنید که چطوری گارمین را اپگرید کنم و نقشه های جدید را نصب کنم؟؟؟

جناب من جوابی دریافت نکردم متشکر میشوم من راهنمایی بفرمایید

navaro
20-01-2009, 01:22
من رو n96 ریختم آیکون برنامه اومده ولی اصلآ برنامه رو اجرا نمیکنه!!!! چیکار کنم؟

navaro
20-01-2009, 23:33
ورژن 5 رو ریختم مشکل حل شد!!!
حالا وقتی میرم بیرون کار میکنه یعنی مثلآ مینوسه driving eastwood ولی نقشه یی نشون نمیده نوشته no mapچیکار کنم؟!!!

navaro
20-01-2009, 23:36
ورژن 5 رو ریختم مشکل حل شد!!!
حالا وقتی میرم بیرون کار میکنه یعنی مثلآ مینوسه driving eastwood ولی نقشه یی نشون نمیده نوشته no mapچیکار کنم؟!!!

navaro
21-01-2009, 16:02
اصلآ کسی به این بخش رسیدگی نمیکنه؟

cezar0584
01-02-2009, 13:37
سلام. من رو 5800 ریختم آیکون برنامه اومده ولی برنامه اجرا نمیشه!!!!

.: Saman-tci :.
01-02-2009, 16:05
چه پیغامی میده ....؟ درست برنامه رو کرک کردین ...؟

cezar0584
01-02-2009, 16:24
هیچ پیغامی نمیده. اصلا اجرا نمیشه!!!

POWER
06-02-2009, 08:31
برای نصب روی S60 V5 به لینک زیر برید...

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60600

ashkan38
06-02-2009, 20:03
با سلام به همگی

من یکی دوبار در این پست سوال کردم کسی می تونه vocie گارمین راه بذازه
متاسفانه جوابی نداشتم

خواهش می کنم اگر کسی تونسته این کار انجام بده به من هم یاد بده البته آن روشی که تو این پست یکی از دوستان نوشته انجام دادم جواب نمیده لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

mlm1102003
09-02-2009, 04:19
سلام
کسی نقشه ی شیراز رو برای Garmin Mobile XT داره ؟

mlm1102003
09-02-2009, 14:05
روش ساخت نقشه برای garmin (http://www.gpsinformation.org/adamnewham/article1/gpsmapper.htm)

mostafa kalak
10-02-2009, 21:32
سلام.

من برنامه را روی n82 نصب کردم.

اما وقتی میرم که جی پی اس داخلی گوشی را فعال کنم.

اصلا چیزی توش نیست.

( گوشی را هم خاموش روشن کردم)

masoud khan
11-02-2009, 02:39
با اجازه اساتید
اقا منصطفی شما برو تو یه پارک یا رو بام منزل اگر اپارتمانی هست
به هر حال یه جای باز ودر هوای صاف نه ابری این کارو تکرار کن درست میشه

masoud khan
11-02-2009, 02:41
mlm1102003
دوست عزیز شما باید اون فایل صدا رو دانلود کنی وتو برنامه یه دایرکتوری به اسم voice درست کنی وبریزی توش همین کار میفته صداش البته به زبان بلیغ وشیوای انگلیسی بهتون راه نشون میده

ashkan38
11-02-2009, 11:41
سلا م بر همگی

من دیروز روی یک موبایل که گارمین نصب شده بود چیزه تازه ای دیدم

نقشه گارمین فارسی خیلی جالب بود هر کاری کردم نتونستم از اون کپی کنم چون خیلی دیرش شده بود

سوال: کسی تاحالا دیده اگه دیده کجا می شه گرفت

با تشکر

AGHIASY
11-02-2009, 19:40
شاید برنامه smartcom gps بوده
نقشه اش سه بعدی بود؟

masoud khan
12-02-2009, 05:18
منم تا به حال فارسی ندیدم احتمالا با smartکه توسط اساتید همین جا فارسی شده اشتباه گرفتی

elyasbbc
16-02-2009, 07:24
اقا من n96دارم 2 بار همه این کارایی که شما گفتین واسه نصب گارمین و کیجن انجام دادم.ولی صفحه آخر روی تنظیم ریموت جیپی اس اصلا صفحه اون شکلی نیست که شما توضیح دادید و میگه حتما بایدبلوتوث روشن باشه؟!!! چرا این جوریه؟؟!!!!!!

.: Saman-tci :.
16-02-2009, 12:48
دوست من شما خوب برنامه رو کرک نکردین .....
یعنی اون تا فایل رو با پسوند unl ذخیره نکردین ..... یه بار دیگه با فایل منیجر پسوند اون 2 تا فایل رو به unl تغییر بدین

Alisam44
17-02-2009, 12:24
آیا این برنامه را روی n85 می شود ریخت؟با توجه به اینکه گوشی هنوز هک نشده؟برنامه را نمی شود ساین کرد؟
عملکردش روی n85 چطور بوده؟

elyasbbc
17-02-2009, 13:09
جمیعا خیلی آقایین درست شد

Apple
17-02-2009, 20:18
[راهنماي استفاده از گارمين

1419_GarminMobileXTOwnersManual.pdf (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=145672&d=1211394771) (1.60 مگابايت, 148 نمايش

سلام دوستان کسی پسورد این فایل رو داره ؟ بی زحمت هرکی داره داخل پروفایل برای من کامنت بگذاره برای من !!

POWER
18-02-2009, 22:03
آیا این برنامه را روی n85 می شود ریخت؟با توجه به اینکه گوشی هنوز هک نشده؟برنامه را نمی شود ساین کرد؟
عملکردش روی n85 چطور بوده؟

چرا نشه و خوب هم نصب میشه... این گارمین هیچ ربطی به ساین یا هک گوشی نداره و به
راحتی نصب میشه و عملکردش رو n85 خوبه...:54:

denial
20-02-2009, 12:52
با تشکر از illusion عزیز ، من مشکلم اینه آیا این نقشه ها روتیبل هستن ؟؟؟ چون در گزینه روتیبل مشکل دارم ! نقشه روتیبل از کجا بیارم

با تشکر

nasima60
20-02-2009, 20:08
واقعا دستتون درد نکنه.خیلی خوب و عالی راهنمایی کردین.
من n96 دارم.یه مشکل داشتم اونم این بود که بعد inestall گارمین برنامرو اجرا نمی کرد.ولی رفتم تو فایل منیجر و توی مس مموری.یه فایل sis داشت که اینستال نکرده بود.
بهر حال موفق شدم.
دست همه بچه هایی که تو این سایت زحمت می کشن و اطلاعاتشونو با کمال میل ورایگان در اختیار بقیه می گذارند درد نکنه.خدا خیرتون بده.

mmshn_love
20-02-2009, 21:52
اقا من n96دارم 2 بار همه این کارایی که شما گفتین واسه نصب گارمین و کیجن انجام دادم.ولی صفحه آخر روی تنظیم ریموت جیپی اس اصلا صفحه اون شکلی نیست که شما توضیح دادید و میگه حتما بایدبلوتوث روشن باشه؟!!! چرا این جوریه؟؟!!!!!!

دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم ربطی به کرک نداره بعد از اینکه وارد برنامه شدی سمت چپ بالای موبایل اونجا که نوشته Mobile XT جویستیک حرکت بده تا اون علامت هایلایت بشه واردش شو و گزینه Use Attached/Built in GPS رو انتخاب کن و Enable رو بزن انجوری از GPS داخلی استفاده میکنه و دیگه بلوتوث رو سرچ نمیکنه حالا میری جایی که سقف نباشه وارد مپ میشی حالشو میبری:41:

salimi345
23-02-2009, 09:29
باسلام، روي گوشي 5320 نوكيا برنامه را نصب كردم ولي ولي براي شناساندن gps داخلي بعد از remote GPS مرحله JSE ATACHED را نمي اورد وكلا در بالاي صفحه مينويسد GPS IS OFF لطفا راهنمايي فرمائيد.

POWER
24-02-2009, 08:49
باسلام، روي گوشي 5320 نوكيا برنامه را نصب كردم ولي ولي براي شناساندن gps داخلي بعد از remote gps مرحله jse atached را نمي اورد وكلا در بالاي صفحه مينويسد gps is off لطفا راهنمايي فرمائيد.

ای بابا 5320 از کجا gps داخلی داره ؟؟؟:39: به هایلایت توجه کن...:41:

bolourman
24-02-2009, 11:24
آقا این نقشه ی ارومیه رو نشوون میده یا نه ..یا فقط جاده های اصلی روو نشون میه ؟؟؟ یا توی شهر رو هم داره ... ؟ من گارمین رو نصب کردم ولی نمی دونم کرک کردم درست یا نه ؟؟

eb4531
02-03-2009, 18:58
من گارمین رو روی i8510 نصب کردم , برنامه مشکلی نداره و لی gps این گوشی خیلی بد انتن میده و سیگنال

اغلب اوقات ضعیفه , کسی در این مورد تجربه ای داره ؟

cezar0584
06-03-2009, 14:57
سلام . کسی میتونه درباره voice در گارمین راهنمایی کنه ؟ مر30

mmshn_love
06-03-2009, 15:33
سلام . کسی میتونه درباره voice در گارمین راهنمایی کنه ؟ مر30

از Tools همون آچار فرانسه وارد setting بشو و بعد هم Audio
ببین گزینه Voice روی English....
و Voice Prompt روی Enable باشه
و نکته اینکه قبل فایل صوتی vpx رو داشته باشی و در پوشه مربوطه داخل گوشی کپی کرده باشی

cezar0584
06-03-2009, 23:00
از Tools همون آچار فرانسه وارد setting بشو و بعد هم Audio
ببین گزینه Voice روی English....
و Voice Prompt روی Enable باشه
و نکته اینکه قبل فایل صوتی vpx رو داشته باشی و در پوشه مربوطه داخل گوشی کپی کرده باشی

مرسی. اینها رو میدونم. مشکلم همین فایل vpx هستش که ندارم. تو قسمت voice خالی هستش. این فایلو از کجا میتونم بگیرم ؟ با تشکر ...:merci:

mmshn_love
08-03-2009, 00:34
مرسی. اینها رو میدونم. مشکلم همین فایل vpx هستش که ندارم. تو قسمت voice خالی هستش. این فایلو از کجا میتونم بگیرم ؟ با تشکر ...:merci:

دوست عزیز اگه میگفتی فایل رو نداری همون دیشب میزاشتم اینم برای شما دوست گرامی:8:

cezar0584
08-03-2009, 10:54
دوست عزیز اگه میگفتی فایل رو نداری همون دیشب میزاشتم اینم برای شما دوست گرامی:8:

:merci: دوست عزیز. این فایل vpm هستش و داخل پوشه گارمین ریختمش. ولی داخل voice چیزی نیومد ؟!؟:26:

جای دیگه ای باید بریزم ؟

amin_lovely
08-03-2009, 11:07
سلام
من برنامه گارمين رو نصب كردم و كرك هم انجام دادام
وضعيت سيگنال gps هم سبز ميشه ولي وقتي توي قسمت view map مي رم فقط يك ماشين نمايش داده ميشه...البته اگه حركت كنم سرعت و جهت جغرافيايي رو هم نشون ميده
اما مشكل اينجاست كه نقشه اي به من نشون نمي ده و گوشه پايين سمت راست نوشته Detail map...
البته اينم بگم كه من اهواز هستم...

POWER
08-03-2009, 15:32
سلام
من برنامه گارمين رو نصب كردم و كرك هم انجام دادام
وضعيت سيگنال gps هم سبز ميشه ولي وقتي توي قسمت view map مي رم فقط يك ماشين نمايش داده ميشه...البته اگه حركت كنم سرعت و جهت جغرافيايي رو هم نشون ميده
اما مشكل اينجاست كه نقشه اي به من نشون نمي ده و گوشه پايين سمت راست نوشته detail map...
البته اينم بگم كه من اهواز هستم...

این مردم چرا متوجه نمیشن ؟/؟؟؟؟؟؟:39:

بابا تاحالا فقط نقشه راههای ایران و شهر تهران + کشور های خارجی برای گارمین اومده و
نقشه شهر هایی دیگر مثل شیراز- اهواز - مشهد - همدان - سنندج - یزد و ..... توش نیست...

انتظار هم نداشته باشین که نقشه شهرتون رو نشون بده....:027: و فقط یه خط مربوط به ورودی و خروجی شهرتون نشون داده میشه....:55:

senatorm
08-03-2009, 23:51

با سلام. اون دسته از دوستانی که مشکل تعریف جی پی اس داخلی گوشی رو دارند و اون صفحه شبیه صفحه ای که توی آموزش عکسش رو انداخته نیست به خاطر اینه که اون 2 تا فایل با پسوند UNL رو درست ذخیره نکردند. هنگامی که قصد ذخیره کردن فایل با پسوند UNL در Note Pad را دارید قسمت save as type که در پایین صفحه هست رو به گزینه All files تغییر بدید. اگر گزینه بر روی Text Documents بماند و شما فایل را با پسوند فوق ذخیره کنید صفحه تعریف داخلی جی پی اس در برنامه ظاهر نخواهد شد.
با تشکر
:merci:

arvin.taker
09-03-2009, 12:24
آقا تورو خدا يكيبه ما حالي كنه منظور از اون جايي كه ميگيد گزينه ي Setting و بعدش about چيه ؟؟؟

اثلا اين setting كجا هست ؟؟‌ توي كامپيوتر ؟؟

mmshn_love
09-03-2009, 14:59
:merci: دوست عزیز. این فایل vpm هستش و داخل پوشه گارمین ریختمش. ولی داخل voice چیزی نیومد ؟!؟:26:

جای دیگه ای باید بریزم ؟

دوست گرامی اینو تو همون پوشه voice داخل garmin بریز و از منوی تنظیمات voice رو فعال کن اگر بازم نتوستی خصوصی بزار تو زودتر جواب بگیری:003:

mmshn_love
09-03-2009, 15:02
آقا تورو خدا يكيبه ما حالي كنه منظور از اون جايي كه ميگيد گزينه ي Setting و بعدش about چيه ؟؟؟

اثلا اين setting كجا هست ؟؟‌ توي كامپيوتر ؟؟

دوست گرامی گارمین رو که اجرا کنی همون عکس آچار فرانسه settings هست کلید جهت دار موبایل رو بزن تا زرد رنگ شه ببعد میری داخلش همه چی اونحا هست:5:

arvin.taker
09-03-2009, 18:26
دوست گرامی گارمین رو از کجا اجرا کنم ؟ کی اجرا کنم ؟؟

تورو خدا یکی یه توضیح درست و حسابی بده

POWER
09-03-2009, 21:48
دوست گرامی گارمین رو از کجا اجرا کنم ؟ کی اجرا کنم ؟؟

تورو خدا یکی یه توضیح درست و حسابی بده

خوب برو تو Application و بعدش برنامه garmin Mobile xt رو اجرا کن... اگه اینجا نبود باید بری

APP.mgr و اونجا اگه not installed بود رو Install کنی.... بعد اجراش کن...

من که تو صفحه اول همشو توضیح دادم.. برو pdf صفحه اول تاپیک رو بخون...

ramin9659
10-03-2009, 20:40
برنامه رو نصب کردم اما بعد از نصب اجرا نمیشه و برنامه اصلا بالا نمیاد البته آیکون ان توی Application هست.چه کنم؟... در ضمن N85 دارم.

mmshn_love
10-03-2009, 21:41
برنامه رو نصب کردم اما بعد از نصب اجرا نمیشه و برنامه اصلا بالا نمیاد البته آیکون ان توی Application هست.چه کنم؟... در ضمن N85 دارم.

شما به تاپیک s60V5 سر بزن دوست عزیز

MaLaS_shz
12-03-2009, 07:45
برای ما دایال آپی ها یه فکری میکردید نمیتونیم 8مگ آموزش دانلود کنیم!!!

میگم برای این که بفهمیم درست برنامه رو کرک کردیم از کجا باید مطمین شیم؟

برای این که نقشه ایران رو بهش بدم باید چی کار کنم؟

POWER
13-03-2009, 00:02
برای ما دایال آپی ها یه فکری میکردید نمیتونیم 8مگ آموزش دانلود کنیم!!!

میگم برای این که بفهمیم درست برنامه رو کرک کردیم از کجا باید مطمین شیم؟

برای این که نقشه ایران رو بهش بدم باید چی کار کنم؟

من که اونو به چند تیکه تقسیم کرده ام...

منم که خودم دیال آپم - پس چه طوری من این رو آپلود کرده ام ؟؟
---------------
خوب اگه میخوای بدون پرداخت هیچگونه وجهی بهترین نقشه رو دریافت کنی باید یه کم زحمت بکشی و یه کارت 1 ساعته اینترنت بخر و دانلودش کن...

این از اون نقشه 65000 تومانی بهتر است که هیچ پولی نمیدی..:021:
-----------------

POWER
13-03-2009, 00:15
لطفا مدیران پست 21 این تاپیک (در صفحه دوم تاپیک) را به صفحه اول انتقال بدهند...

MaLaS_shz
13-03-2009, 12:22
شد...

خیلی عالیه!!!

فقط یه چیزی شما میتونید یه مسافت رو که میخواید برید...مسافتشو براتون محاسبه کنه یا ارور میده؟

MaLaS_shz
13-03-2009, 16:12
من خواستم پستمو ویرایش کنم تا پشت سر هم نشه اما قسمت ویرایش رو پیدا نکردم..شرمنده.

این از اون نقشه 65000 تومانی بهتر است که هیچ پولی نمیدی..

جریان نقشه 650000 تومانی چیه/؟؟؟

چه فرقی داره؟

POWER
13-03-2009, 17:01
من خواستم پستمو ویرایش کنم تا پشت سر هم نشه اما قسمت ویرایش رو پیدا نکردم..شرمنده.

جریان نقشه 650000 تومانی چیه/؟؟؟

چه فرقی داره؟

hich farghi nadare . Faghat oun ghabeliate update ro dare va 65000 azat migiran, ama in naghsheye inja hamune va crak shode ast ..

MaLaS_shz
13-03-2009, 21:38
ممنون ازت اگه میشه جواب این سوالمو هم بده آقا illusion

شما میتونید یه مسافت رو که میخواید برید...مسافتشو براتون محاسبه کنه یا ارور میده؟

POWER
15-03-2009, 11:06
ممنون ازت اگه میشه جواب این سوالمو هم بده آقا illusion

آره میشه و مسافتتو دقیق بهت میگه..

مثلا میگه حالا تو شیراز هستی و تا مشهد مثلا 600 کیلومتر راه است و جهت مقصد رو هم بهت میگه مثلا n-w-e-s-ne-se ...

با این گارمین خیلی کارا میشه کرد...:35:

MaLaS_shz
15-03-2009, 23:11
آره میشه و مسافتتو دقیق بهت میگه..

مثلا میگه حالا تو شیراز هستی و تا مشهد مثلا 600 کیلومتر راه است و جهت مقصد رو هم بهت میگه مثلا n-w-e-s-ne-se ...

با این گارمین خیلی کارا میشه کرد...:35:
ولی وقتی من میزنم ارور میده ها....مگه unable to calculate ... no road near you...یا یه چیزی تو همین مایه ها1

POWER
16-03-2009, 00:32
نمی دونم والا . ولی وقتی که اون وقتها 95 8گیگ داشتم به راحتی مسفت مقصد رو برات مینوشت + جهت جغرافیایی...

حالا هم گوشی سیمبین 9.1 و 9.2 یا 9.3 پیشم نیت که ببینم چه مشکلی داره ؟؟

--------------------

حالا شما یکم با اون قسمتهای مختلف برنامه ور برو ببین پیداش میکنی یا نه ؟؟

METAL-MANIA
19-03-2009, 22:20
میشه لطف کنی و یک دیتل مپ بزاری
الن با اموزش های کامل شما نصب شد (ورژن 5.00.4) ولی متاسفانه اسم خیابون ها رو نمینویسه!!
تازه مقصد هم نمیشه بهش داد!!
صدا هم ندارد
چی پیشنهاد میکنید!!!

arang
20-03-2009, 17:55
سلام

من برنامه رو نصب کردم درستم شده و کار میده ولی مشکل داره
توی نقشه سمت راست و چپ سرعت و .. اینا رو نشون میده ولی خود نقشه رو نشون نمیده که معلوم بشه کجایی راهنمایی کنید لطفا

hbokayi
22-03-2009, 17:30
دوستان گوشی من n85 است گارمین رو گوشی من نصب میشود ولی هر کاری میکنم اجرا نمیشود میشه ما رو هم یه راهنمایی بکنید.ممنون

SAM
22-03-2009, 17:46
دوستان گوشی من n85 است گارمین رو گوشی من نصب میشود ولی هر کاری میکنم اجرا نمیشود میشه ما رو هم یه راهنمایی بکنید.ممنون

فایلهای برنامه و نقشه ها باید در پوشه ی Garmin در root قرار بگیرند وگرنه برنامه اجرا نمیشه .

hbokayi
23-03-2009, 22:51
[QUOTE=™PDA;860100]فایلهای برنامه و نقشه ها باید در پوشه ی Garmin در root قرار بگیرند وگرنه برنامه اجرا نمیشه .[/
موقع نصب یک فولدر به نام Garmin تو مموری کارد میسازه و فایل ها رو تو اون میریزه ولی چیزی به نام root وجود نداره.

shvana
24-03-2009, 10:51
سلام روی گوشی n73کار می کنه

Shahab.ƒ
24-03-2009, 12:07
سلام دوستان ، جدیدترین نقشه ی تهران برای گارمین رو تو کدوم پست می تونم پیدا کنم
باور کنید گشتم اما نفهمیدم آخرش کدوم قدیمیه کدوم جدید ؟:39:
ممنون میشم کمک کنید:merci:

hbokayi
24-03-2009, 15:20
دوستان گوشی من n85 است گارمین رو گوشی من نصب میشود ولی هر کاری میکنم اجرا نمیشود میشه ما رو هم یه راهنمایی کامل بکنید.ممنون

hno
30-03-2009, 07:55
سلام
من این برنامه رو دانلود و طبق دستورالعمل نصبش کردم . گوشیم n78 هست. وقتی برنامه ی نصب شده رو باز می کنم اصلا باز نمی شه و گوشی دیگه کار نمی کنه .
مشکل چی هست ؟

با تشکر

majidadib
30-03-2009, 20:34
سلام
من تمام مراحل رو به درستی انجام دادم گارمین هم کرک شد gps هم متصل میشه ولی اسم هیچ مکانی توی نقشه نیست
می خواستم ببینم بعد از رفتن توی نقشه باید چند مدتی اتصال رو حفظ کنم تا اسم شهر و خیابونا بیاد یا اینکه مشکل دیگه ای هست
با تشکر

majidadib
30-03-2009, 20:45
اینم اس......ین شات از نقشه

majidadib
30-03-2009, 23:56
کسی جواب نمیده؟
شب زنده دارای سایت کجایید؟

tina salehe
31-03-2009, 09:19
آقا map id اين ورژن جديد چنده؟

majidadib
31-03-2009, 10:46
آقا map id اين ورژن جديد چنده؟

2562

a_ijd
31-03-2009, 17:49
سلام
من نقشه ها رو (هر سه قسمت) دانلود کردم حالا می خوام اونا رو ریجستر کنم باید چی کار کنم؟
گوشیم n85 هست

™SINAXEX
31-03-2009, 18:24
سلام
من نقشه ها رو (هر سه قسمت) دانلود کردم حالا می خوام اونا رو ریجستر کنم باید چی کار کنم؟
گوشیم n85 هست
پست های اولیه تاپیک را در مورد ریجستر کردن برنامه و نقشه مطالعه کنید

payman_999
11-04-2009, 21:36
سلام
من در خارج از ايران روي n82 نصب کردم جالب اينکه نقشه مالزي رو نصب کردم. خيلي ممنون از راهنمايي خوبتان.

moein55
13-04-2009, 08:54
سلام
من در خارج از ايران روي n82 نصب کردم جالب اينکه نقشه مالزي رو نصب کردم. خيلي ممنون از راهنمايي خوبتان.

ميشه بگيد نقشه مالزي رو از كجا براي گارمين گير آورديد ؟

ali_disslove
18-04-2009, 13:04
آقا اگه میشه یه بهترین نقشه اصفهان واسه گارمین رو لینک بدید ما که هر چی گشتیم چیزی پیدا نکردیم

ممنون

POWER
30-04-2009, 13:32
آقا اگه میشه یه بهترین نقشه اصفهان واسه گارمین رو لینک بدید ما که هر چی گشتیم چیزی پیدا نکردیم

ممنون

برای نقشه اصفهان باید از اون نقشه 12 مگی استفاده بکنید.. که قرار دادنش اینجا خلافه قوانین سایت است...

اون نقشه 12 مگابایتی دارای :::::: 96197 خیابان و بزرگراه در تهران، همدان ، بم، کرج، مشهد و اصفهان
969بانک و atm در شهر تهران، کرج و همدان
1141 بیمارستان و مرکز درمانی در شهر تهران ، کرج، همدان و جاده های کشور
1161 جایگاه سوخت گیری در شهر تهران،کرج، همدان و جاده های کشور

Armin1370
01-05-2009, 13:43

سلام...

من همگی این کارها رو می کنم ولی به جای Serching For GPS برام می زنه Searching For Sattelite و همچنین هیچ چیز جدیدی هم تو صفحه یافت نمی شه...
یعنی همون مثلث آبیه می مونه فقط...

می شه یکی منو راهنمایی کنه مشکل کجاست؟

ممنون می شم...

™SINAXEX
03-05-2009, 13:54
سلام...
من همگی این کارها رو می کنم ولی به جای Serching For GPS برام می زنه Searching For Sattelite و همچنین هیچ چیز جدیدی هم تو صفحه یافت نمی شه...
یعنی همون مثلث آبیه می مونه فقط...
می شه یکی منو راهنمایی کنه مشکل کجاست؟
ممنون می شم...

امین جان با برنامه GpsِData خود گوشی اول به جی پی اس وصل شو.بعد که مطمئن شدی به ماهواره وصلی برنامه گارمین را بار کن.

fanihe
12-05-2009, 12:03
سلام
می شه بگید آخرین نقشه کیش را از کجا دانلود کنم برای گارمین ؟ تو 3 تا ضمیمه ای که در صفحه اول گذاشتید هست؟ و اگر هست کدومه؟
ممنون

™SINAXEX
12-05-2009, 13:03
سلام
می شه بگید آخرین نقشه کیش را از کجا دانلود کنم برای گارمین ؟ تو 3 تا ضمیمه ای که در صفحه اول گذاشتید هست؟ و اگر هست کدومه؟
ممنون
دوست عزیز برای برنامه گارمین همچون اسمارت برای شهرهای جداگانه نقشه خاصی ندارد, شما در گارمین باید از نقشه جامع ایران استفاده کنید که در آن شهر کیش هم قاعدتا میباشد

fanihe
12-05-2009, 14:31
دوست عزیز برای برنامه گارمین همچون اسمارت برای شهرهای جداگانه نقشه خاصی ندارد, شما در گارمین باید از نقشه جامع ایران استفاده کنید که در آن شهر کیش هم قاعدتا میباشد

خوب اینکه خیلی خوبه. یعنی این نقشه ای که با برنامه گارمین دارم همه جا کار می کنه؟

اون سه تا فایل صفحه اول چی؟ اونها را چطوری می شه استفاده کرد؟

POWER
20-05-2009, 12:32
خوب اینکه خیلی خوبه. یعنی این نقشه ای که با برنامه گارمین دارم همه جا کار می کنه؟

اون سه تا فایل صفحه اول چی؟ اونها را چطوری می شه استفاده کرد؟

اون 3 تا فایل نحوه نصب و رجیستر برنامه + برنامه گارمین و نقشه قدیمی تر توشه.

mamal khande
22-05-2009, 21:22
بچه ها ببخشید من یه مشکل دارم اونم اینکه من تمامه کارارو کردم قشنگ هم کانکت شدم کامل هم کار کرد ولی نقشه اصلا گویا نبود یعنی یه نقشه خارجی بود که همش عدد بود ویه سری خط زرد که مثلا خیابونا بودن
من قبلا n95 داشتم و از برنامه SmartCom GPS به راحتی استفاده می کردم با نقشه های کاملا فارسی و عالی ولی چون 5800 گرفتم اون برنامه روش نصب نشد و مجبور شدم گارمین نصب کنم و الانم کامل داره کار می کنه و کانکت هم میشه مشکلی از این بابت ندارم فقط مشکلم همون فقشه است که گفتم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

Sgwgo
22-05-2009, 21:45
آیا شامل نقشه ی کامل استان خوزستان هست؟

POWER
23-05-2009, 12:15
آیا شامل نقشه ی کامل استان خوزستان هست؟

نقشه تمام راههای ارتباطی بین شهر ها و روستاهای ایران توشه و تمام ‏30‏ استان

mamal khande
23-05-2009, 20:56
بچه ها یکی هم جواب مشکل ما رو بده

POWER
25-05-2009, 16:38
بچه ها ببخشید من یه مشکل دارم اونم اینکه من تمامه کارارو کردم قشنگ هم کانکت شدم کامل هم کار کرد ولی نقشه اصلا گویا نبود یعنی یه نقشه خارجی بود که همش عدد بود ویه سری خط زرد که مثلا خیابونا بودن
من قبلا n95 داشتم و از برنامه SmartCom GPS به راحتی استفاده می کردم با نقشه های کاملا فارسی و عالی ولی چون 5800 گرفتم اون برنامه روش نصب نشد و مجبور شدم گارمین نصب کنم و الانم کامل داره کار می کنه و کانکت هم میشه مشکلی از این بابت ندارم فقط مشکلم همون فقشه است که گفتم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

بچه ها یکی هم جواب مشکل ما رو بده

شما باید از اخرین ورژن گارمین و اون نقشه 12مگابایتی (ورژن 2.2.8) استفاده کنی چون این مشخصاتی که بهت دادم به 5800 میخوره...

میتونی از برنامه SmartCom Gps ورژن 1.56 استفاده کنی که اون هم به گوشیت میخوره این 1.56 آپدیت جدیدشه..

-------------------------
تمام نقشه های گارمین هم اسمها رو به انگلیسی مینویسه و اگر در شب باشی رنگ خیابون ها نارنجی و پس ضمینه سیاه میشه... در روز هم رنگ خیابون ها قرمز و پس زمینه کرمی میشه...
------------------------
اگر هم میخوای که اون خطهای نارنجی نیاد بایدبه مسیر زیر در برنامه گارمین برید :

Tools > Settings > Map > Lat/Lon Grid رو disabled کن مشکلت حل میشه...

Apple
25-05-2009, 19:07
سلام دوستان به من گفتن نقشه مشهد برای گارمین آمده درست هستش ؟ در پیغام خصوصی جوا بدید
ممنون

POWER
25-05-2009, 19:25
سلام دوستان به من گفتن نقشه مشهد برای گارمین آمده درست هستش ؟ در پیغام خصوصی جوا بدید
ممنون

به خدا من هم خیلی دنبال این نقشه ورژن 2.2.9 هستم ولی به دلایلی از سایت پاکش کردن...

حالا بعضی از دوستان اونو دانلود کرده اند ولی به ما نمیدنش...:103:

اعتراضمو ببین :

http://www.mobilesara.net/showpost.php?p=926097&postcount=177

Apple
25-05-2009, 23:42
به خدا من هم خیلی دنبال این نقشه ورژن 2.2.9 هستم ولی به دلایلی از سایت پاکش کردن...

حالا بعضی از دوستان اونو دانلود کرده اند ولی به ما نمیدنش...:103:

اعتراضمو ببین :

http://www.mobilesara.net/showpost.php?p=926097&postcount=177

فرید جان خوب یعنی چه ؟ چرا مگه نمی گن موبایلستان مال همه ؟ پس چرا بگذارند و بعد پاک کنند ؟
داداش اگه روزی جایی دیدی واسه گارمین نقشه مشهد رو این رو یک پیغام خصوصی به ما هم خبر بده ما که تو کف گارمین موندیم ...
مدیونی اگه نگی ...

™SINAXEX
27-05-2009, 15:40
دوستان ورزن نقشه ایی که در سایت گذاشته شده و بعد با صلاحدید مدیریت سیمبیان پاک شد به دلیل اعتراض گروهی بود که این نقشه را برای فروش در سایت اشون گذشته بودند و اعتراض اشون هم بر این مبنا بود که ما این نقشه را برای فروش گذاشتیم و شما ان را در سایت به طور رایگان در اختیار عموم قرار میدید و همین خاطر برای اینکه حق سازنده نقشه عدا بشه نقشه از سایت حذف شد.

mohsen2dare
27-05-2009, 16:01
سلام
دوستان این map id code رو از کجا باید بیاریم؟
اخه من یه نقشه شیراز گرفتم نمیدونم map id code اون چنده!!
اخه توی اموزش اینجوری نوشته شده
http://upload.iranblog.com/3/1243469949.jpg

از کجا این عدد2562 بدست اومده؟
باتشکر

POWER
27-05-2009, 16:36
سلام
دوستان این map id code رو از کجا باید بیاریم؟
اخه من یه نقشه شیراز گرفتم نمیدونم map id code اون چنده!!
اخه توی اموزش اینجوری نوشته شده
http://upload.iranblog.com/3/1243469949.jpg

از کجا این عدد2562 بدست اومده؟
باتشکر

هر نقشه ای کد مخصوص به خودشو داره برای آنلاکش...

شما از هرجا که دانلود کردی باید بپرسی که کدش چنده ؟ میتونی اگه نقشه آنلاک باشه از هر کدی که بخوای استفاه کنی...

mamal khande
28-05-2009, 00:52
شما باید از اخرین ورژن گارمین و اون نقشه 12مگابایتی (ورژن 2.2.8) استفاده کنی چون این مشخصاتی که بهت دادم به 5800 میخوره...

میتونی از برنامه SmartCom Gps ورژن 1.56 استفاده کنی که اون هم به گوشیت میخوره این 1.56 آپدیت جدیدشه..

-------------------------
تمام نقشه های گارمین هم اسمها رو به انگلیسی مینویسه و اگر در شب باشی رنگ خیابون ها نارنجی و پس ضمینه سیاه میشه... در روز هم رنگ خیابون ها قرمز و پس زمینه کرمی میشه...
------------------------
اگر هم میخوای که اون خطهای نارنجی نیاد بایدبه مسیر زیر در برنامه گارمین برید :

Tools > Settings > Map > Lat/Lon Grid رو disabled کن مشکلت حل میشه...
با تشکر از شما
دارم میرم SmartCom رو نصب کنم حالم از گارمین بهم خورد

esm_304
02-06-2009, 12:26
با سلام خدمت شما دوستان عزيز:
من جديداً گوشيه n96 رو خريدم، از كل اين پستها هم نتونستم بفهمم براي راه اندازي gps گوشيم چه كنم و كدوم نرم افزار رو نصب كنم. ضمن اينكه اين پيام آخر مدير انجمن هم مارو كامل مايوس كرد.
حالا از دوستاني كه اطلاعات خوبي در اين زمينه دارن درخواست مي كنم كه بمن كمك كنن تا اين سيستم رو راه اندازي كنم.
باتشكر فراوان

POWER
02-06-2009, 13:10
esm_304 عزیز :فقط از راهنماییهای لینک اول استفاده کنید... حرف سینا جون رو زیاد به دل نگیر....

aboo3829
06-06-2009, 13:25
کمممممممممممممممممممممممم مک
جون خودتون یکی به من بگه نقشه ترکیه و امارات را از کجا باید دانلود کنم ؟