PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسي به بخشهای مختلف بدون استفاده از فلپ در P990 و ترفندهاي Uiq3

اژدری
03-10-2008, 11:32
شخصا از فلپ P990 خوشم نمياد و به نظر من بدون اون خيلي شيک تر هست . بعلاوه حتي با انگشت خيلي خيلي دقيق محل لمس رو تشخيص ميده ، چيزي که Iphone ادعا ميکنه که توش تک هست.البته ناگفته نماند P990 مولتي تاچ نيست.

اما مشکل از اونجايي شروع ميشه که برخي از کارها رو بنظر مياد فقط با فلپ ميشه انجام داد ، بشخصه مخالف اين نظر هستم ، سعي مي‌کنم بخش‌هايي که ممکن بقيه در دسترسي به اون بدون فلپ مشکل داشته باشند رو پيدا کنم و در اينجا قرار بدم. بقيه دوستان هم لطف کنند و کمک کنند.

اين رو هم بگم اين مطالب به هيچ وجه کپي نيست و تماما خودم اونها رو پيدا کردم. اگر مطلبي باشه که خودم اون رو پيدا نکردم ، در پست به اونها اشاره ميکنم که سوء تفاهم نشه

اژدری
03-10-2008, 11:35
دسترسي به service menu بدون استفاده از فلپ

وارد صفحه شماره گيري يا همون Phone بشيد و رمز معروف رو بزنيد

جاگ بالا
ستاره
جاگ پايين
جاگ پايين
ستاره
جاگ پايين
ستاره

----------------------------------------------------------------------------
ستاره رو از روي کليدهاي موجود در بخش Phone بزنيد
جاگ هم همون وسيله سمت چپ که براي تنظيم ولوم بکار ميره هست.

موفق باشيد

اژدری
03-10-2008, 11:36
قفل شدن Lcd و کيبرد در حالت بدون فلپ بصورت اتوماتيک

براي اينکه کيبرد و ال سي دي بعد يک مدت قفل بشن گزينه زير بايد در حالت انتخاب شده باشد

Control Panel -> Device -> screen saver -> Automatic input lock

همچنين در بخش Activate after بايد زماني را مشخص کرد که مايل هستيم بعد از اون ورودي‌ها قفل شوند.

البته پر واضح است که براي قفل نشدن بايد گزينه فوق غير فعال باشه:bigsmile:

اژدری
03-10-2008, 11:37
تغيير وضعيت مسيج خوانده شده به خوانده نشده

خوب اينم يه روش که خودم کشف کردم و ميشه کلي کارهاي بد باهاش کرد، مسيج دوستون رو بخونيد ، يا به يه نفر نشون بدين که مسيج رو اصلا نخوندين و به همين خاطر فلان چيز و فراموش کردين و ....

ولي خدايي نکنين
اينم که ميگم بخاطر اينه که اگر کسي خواست کسي اين کلک رو بهتون بزن شما گول نخورين:101:

خوب حالا اصل مطلب
1- برين داخل مسيجها و Inbox
2- روي يک مسيج خوانده شده بريد و کليد Alt رو بزنيد(نگه نداريد)
3- حالا کليد x رو بزنيد.
اين روش روي آخرين فريم ور P990 پيدا کردم.

هر کسي هم که مطلب رو بدون نقل قول کپي ميکني ان شا ا.... که همه مسيج‌هاش پاک بشه :Just_Cuz_15:

به اين ميگن بازگشت پر فروغ ، خدايي کيف کردين،
يه نکته ديگه هم بگم ، اگر تکراري بود ، در گوشم بگين ، من جايي نديده بودم:kaffeetrinker_2:
آخه خيلي ضايع ميشه ، نگاه کنيد 20 خط از خودم تعريف کردن نا سلامتي :bigsmile:انگار که يکي از معادلات مهم حل نشده فيزيک کوانتوم رو حل کردم:177:

اژدری
03-10-2008, 11:38
silent کردن گوشي بصورت سريع در هنگام زنگ خوردن

همانطور که میدونید ، اکثر گوشی ها وقتی زنگ میخورن ، یه دکمه و کلیدی دارند که سریع به حالت silent و یا همون بی صدا میرن.
خیلی هم چیزی خوبی هست. مثلا اگر وسط یه جمع باشید و بخواهید برید یه گوشه کناری صحبت کنید ، لازم نیست طول مسیر رو مثل ماشین پلیش آژیر بکشیم ، يه وقت هم تند بريم ، بعدش اعمال قانون بشيم

اما این کلید گرامی در P990 کجاست !!؟؟!

خوب همون کلید DEL هست.

موفق باشين

اژدری
03-10-2008, 11:38
جلوگيري از خاموش شدن Lcd

جلوگيري از خاموش شدن Lcd
يه راه استفاده از برنامه Active Objects هست ، که خوب با اين روش ديگه به اون احتياجي نيست.

از نظر من بهترين راه استفاده از تنظيمات خود گوشي است ،

1- در حالت فلپ باز روي علامت باطري کليک کنيد
2- بر روي گزينه settings کليک کنيد
3- گزينه.هاي رو بشکل زير تنظيم کنيد
Handheld = on

Car holder= on
Power save enable= غير فعال

4- به برگه Brightness بريد
5- از منوي باز شونده Backlight حالت(handheld(normal رو انتخاب کنيد.
6- Brightness رو 100 يا هر مقدار روشنايي که راحت هستيد ، قرار بديد.
7- از منوي باز شونده Backlight حالت(handheld(dimmed رو انتخاب کنيد.
8- Brightness رو 100 يا هر مقدار روشنايي که راحت هستيد ، قرار بديد.بهتر هست که براي تماشاي فيلم مقدار اين بخش با مقدار مرحله 6 يکي باشه

9- save کنيد و خارج بشيد.

حالا فرضا ميتونيد به سادگي فيلم و عکس و .... ميخواين تماشا کنيد.
البته الان اکثر نرم‌ افزار‌ها در حال برطرف کردن اين مشکل در خودشون هستند، اما به هر حال اگر جايي مشکلي بود ، ميتونيد از اين روش استفاده کنيد.

__________________[/COLOR]

اژدری
03-10-2008, 11:40
فرامين Copy , Paste , Undo و ... از طريق فرامين LCD

اين مطلب رو خيلي سال پيش يه جاي ديگه‌اي گذاشته بودم ، فکر نکنم کسي قبل از من تو سايت قرار داده باشه. (تير 86)
در اين سايت هم قبلا يکي از دوستانمون تو سايت گذاشته، منتها ديدم جاش تو اين تاپيک خالي هست .
الان هم هر چي ميگردم اون تاپيک رو پيدا نمي‌کنم! ، اگر اون دوستمون اين مطلب رو ميبينه ، لطف کنه لينک تاپيکش رو بده که من از مديرها درخواست کنم که لينکش رو اينجا اضافه کنن.

http://i30.tinypic.com/29kvoyu.gif

اژدری
03-10-2008, 11:41
استفاده از Led گوشي P990 به عنوان چراغ قوه

خوب ، خبرها حاکي از قطعي‌ها مدام برق در تابستان پبش رو داره، پس موبايل‌‌ها به زودي نقش بسيار مهمي‌تري نسبت به گذشته در زندگي ما خواند داشت و اون نقش چيزي نيست به غير از چراغ قوه !

خوب چگونه مي‌توان از جناب P990 به عنوان چراغ قوه استفاده کرد؟
ميشه تو حالت عکس برداري با نيمه نگه داشتن دکمه مربوط به گرفتن عکس Led گوشي رو روشن نگه داشت ، اما تا کي ؟ ميشه در همون حالت جاگ رو يه پله چرخوند و به حالت فيلم برداري رفت ، در اين صورت هم تنها براي مدتي Led روشن ميمونه، بعلاوه اينکه Lcd هم روشن ميمونه که بسيار مصرف باطري رو بالا ميبره.
يه برنامه هم براي روشن نگه داشتن بود که در اون هم مي‌بايستي مدام دست روي کليد عکسبرداري باقي مي‌موند.

3 راه حل براي اين مشکل وجود داره

راه اول : استفاده از برنامه G900 و هک هست که در بخش هک وجود داره، اما خوب به هک احتياج داره.

راه دوم : شروع به فيلم برداري کردن هست ، که خوب در اين حالت هم مموري و هم ميکرو و پردازنده و هم ال سي دي باطري مصرف ميکنند

و اما راه سوم : يه چند ثانيه فيلم برداري کنيد، سپس با فشردن کليد فيلم/عکسبرداري ، فيلم برداري رو متوقف کنيد. حالت به صفحه مرور عکس و فيلم وارد ميشيد، در اين حالت پردازنده و مموري باطري مصرف نمي‌کنند ، بعد از چند ثانيه ال سي دي خاموش ميشه. اما Led براي هميشه روشن روشن ميمونه تا از اين بخش خارج بشيد. اينطوري براي مدتي طولاني ميتونيد بدون استفاده از هک و برنامه‌‌هاي اضافي و براي مدت خيلي خيلي طولاني از Led پر قدرت P990 استفاده کنيد.

اژدری
26-10-2008, 13:00
just been browsing and came across www.watchesshopping.net (http://watchesshopping.net/) there prices seem to be way lower that standard. All of the wristwatches (http://watchesshopping.net/) seem to be priced around $200 to $300. Are they fakes? The site seems to look quite legit.

بر اساس قوانین سایت فارسی تا یپ کن دوست عزیز:45:
بعد من که اینا را نفهمیدم یعنی چی!!!

MOHAMMAD_0624
26-10-2008, 20:29
just been browsing and came across www.watchesshopping.net (http://watchesshopping.net/) there prices seem to be way lower that standard. All of the wristwatches (http://watchesshopping.net/) seem to be priced around $200 to $300. Are they fakes? The site seems to look quite legit.

بر اساس قوانین سایت فارسی تا یپ کن دوست عزیز:45:
بعد من که اینا را نفهمیدم یعنی چی!!!

اخه این دیوونه ادم نیست که بفهمه این رباطه:021::021:
ایناظاهرا از قبل ثبت نام شدن.:19:

zbhamed
26-08-2010, 14:30
می خواستم بدونم بدون استفاده از تاچ میشه بلوتوث های Inbox رو به رم منتقل کرد؟