PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي در مورد خريد دستگاه بلوتوث

KingArash
27-08-2006, 10:30
سلام بر اساتید بلوتوث:praise:

من میخوام یک دستگاه بلوتوث برای ارتباط با موبایلم بخرم. ممنون میشم اگه
یک دستگاه مناسب از نظر قیمت، مارک، کارایی و کلا یک دستگاه مناسب
برای من معرفی کنید.

مرسی:177:

BAHMAN
03-09-2006, 14:42
كاش اسم گوشيتم ميگفتي ..........ولي خب به نظر من سامسونگ

KingArash
04-09-2006, 12:38
ولی من بلوتوث مارک سامسونگ تو بازار ندیدم! اگه میشه بیشتر توضیح بدید؟:flower:

mkn7
07-09-2006, 02:14
پيشنهاد من msi

طاهي
23-09-2006, 18:50
برو تو سايت shahremobile.mehrsunco

HAMID
23-09-2006, 23:00
دوست عزیز من یه بلوتوث کریتیو گرفتم خیلی هم عالی کار میکنه بردش هم 100 متریه

قیمتش هم 24 هزار تومن

soltooon_far
27-09-2006, 15:37
برو يه دونه 11 تومنيشو بگير advance bluetooth usb adapter حالشو ببر من كه دارم تووووووپه
msi هم خووووبه:arrow:

imported_reza_sadeghi
11-01-2008, 00:54
دنبال درایور و برنامه Widcomm بودم که به این تاپیک رسیدم.
هر چی میخواین بخرین ها....بخرین فقط از این Billionton یا Microsim لعنتی نخرین.
خصوصا Billionton......میتونم بگم آشغاله. من حدود 11 تومن خریدم از مشهد که یه Mini CD کوچولو هم همراش بود.
یه نرم افزار Widcomm داره توی اون سی دی که با نصب اون نرم افزار مسخره درایورش هم توی XP SP2 نصب میشه.
توی Win 2003 که با همین نرم افزار هم درایورش نصب نشد.
تصورشو بکنین خودش ساخت تایوانه و چیپستش BCM2035B و همون نرم افزار Widcomm برای یه شرکت دیگه به اسم Broadcom.
من الان میخوام باهاش نوکیا 6630 رو به PC متصل کنم اما واقعا......مزخرفه. :113:

یه دونه دیگه رفتم از دوستم قرض گرفتم مارکش leono بود و ماه بود.
بدون هیچ دنگ و فنگی XP میشناستش و عالی کار می کنه.خیلی آروم و بی سر وصدا.
هیچ نرم افزار اضافی هم لازم نداره.
هرچی بازار مشهد رو برای پیدا کردن یکی مثه این گشتم عمرا پیدا نشد و همه میگن که خیلی قدیمیه و نیست.
در حال حاضر هم که این Microsim‌ چینی آشغال بازار رو اشباع کرده.

masud-000000
12-01-2008, 08:29
:zZz:من هم بيليونتون دارم مزخرفه و بدرد نخور همش هنگ ميكنه و زوركي گوشي ها رو ميشناسه در كلمنم با اين دوست عزيزمون موافقم كه ميگه هرچه مي خوا بخر ولي بيليونتون و ميكروسيم نخر.....:114::cry:

mohsen_hot20
12-01-2008, 09:18
اقا منهم دارم روش نوشته بلوتوث کلاس 1خوبه بدنیست

messier_hunter
25-01-2008, 23:12
آقا من یه میکروسیم خریدم. عالی کار می کرد. ولی 7-8 ساعت بعد که سیستمو روشن کردم سوخت و دیگه چراغش روشن نمی شد! یعنی بدون هیچ اتفاقی احتمال سوختنش هست؟

فرامرز خان
31-01-2008, 22:00
با سلام خدمت همۀ دوستان . بلوتوث هائی که با نام Billionton و یا Microsim با ظاهری مشابه در بازار موجودند ، همگی ظاهرا توسط یک تولید کننده درست شده و از بدترین نوع آن در بازار هستند . این را با اطمینان میگم چون بیشتر اونها رو تست کردم و چند تا خرابش هم رو دستم مونده !
من ازبلوتوث به جز موبایل ، برای انتقال فایلهای کوچک بین لب تاپ و کامپیوتر و دوربین و پرینتر استفاده می کنم . به همین دلیل هرروز با اینها سروکار دارم . شدیدا توصیه میکنم که انواع : Billionton یا Microsim را که ظاهری مشابه هم دارند را نخرید . چون :
1- قدرت جستجوی بسیار ضعیف دارند و بر خلاف نوشتۀ رویشان برد آنها به سختی تا 15 متر می رسد .
2- خیلی زود کانکتور آنها خراب شده و باید تعویض شود .
3- آنتن رویشان فقط یک تکه پلاستیک فشرده است که جنبۀ تزئینی داشته و به جائی وصل نیست !! ( عکس ضمیمه را ببینید )
4- سیم رابطی همراه اینها داده شده که همان دوسه روز اول خراب می شود .
5- اصلا پایدار نیستند . یعنی زمانهای طولانی و مداوم قابل استفاده نیستند ، این عیب زمانی موجب دردسر می شود که بخواهید بین دو کامپیوتر یا دوربین مدار بسته از آنها استفاده کنید .
من دوبار پشت سرهم از این مارکها خریدم که بیشترین عمر آنها به 2 ماه رسید . اخیرا این تولید کننده ها همان جنس بنجل را با ظاهری جدید و بدون آنتن و با رنگهای جذاب به بازار داده اند که بوردهایشان مشابه هم و عمرشان خیلی کوتاه است . مشخصه اینها نداشتن آنتن و داشتن رنگهای قرمز و آبی با درپوشی برای کانکتور USB است .
http://i30.tinypic.com/2ymyvig.jpg

اما کدام مارک را بخریم ؟ من توصیه میکنم : اگر پول زیادی می خواهید خرج کنید ( حدود 25 هزار تومان یا بیشتر ) مارک Samsung مناسبترین است .چون بسیار بادوام و ورژن آن 2 است که میتوانید همزمان 2 فایل را با سرعت بالا فرستاده یا دریافت کنید . اما با حدود 11 هزار تومان مارک Generous را که خودم هم خریده ام توصیه میکنم . ورژن آن 1.6 بوده و کوچکترین بلوتوث دنیا هم هست ! قطر آن تنها 3 میلیمتر و وزنش چندگرم بیشتر نیست ( عکس ضمیمه را ببینید ) .

http://i32.tinypic.com/5nrmu9.jpg
این را من به توصیه یک فروشنده در تبریز خریدم . ایشان گفتند که با ویندوز ایکس پی خوب کار میکند ، من اینرا با ویستا و بدون نصب درایور هم استفاده کردم . قدرت زیادی داشته و بدون آنتن برد آن تا 25 متر هم میرسد . سرعت خوب و برد زیادش آنرا برای استفاده در انتقال فایلهای حجیم مناسب کرده است . اگر آپارتمان نشین هستید ، برای فرستادن فایل به کامپیوتر دخترای همسایه ها هم زیاد بدرتان می خورد !!
البته انواع مرغوب و البته گران قیمتی هم در بازار موجودند که این نوع را که توصیه کردم کیفیت و دوام خوب با قیمت مناسب را دارد .