PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هك آسان و سريع گوشي توسط Quick Hack Kit Beta-Symbian 9.x

™Mahdi
11-11-2008, 17:40
Quick Hack Kit Beta-Symbian 9.x

سلام.
دوستان اين برنامه براي هك گوشيهاي 9.1 و 9.2 و 9.3 هست و فعلا" ورژن آزمايشيه!

نميدونم روي n82 v30 يا n96 جواب ميده يا نه.

با نصب اين فايل برنامه هاي زير بايد روي گوشيتون نصب بشن:

SecMan
InstallServer
Ldd driver for CapsOff and CapsOn

http://i37.tinypic.com/m0w7o.jpg http://i38.tinypic.com/8wdttd.jpg http://i33.tinypic.com/8zpr2a.jpg

در موقع نصب باید گزینه های مربوط به گوشیتون تیک داشته باشه و تیک بقیه موارد رو بردارید.

باز هم ميگم كه اين ورژن آزمايشي هست و من هيچ مسئوليتي در قبال اون ندارم.
چون برنامه روي گوشي من نصب نشد و update error داد توضيح بيشتري نميتونم بدم.

اگه برنامه كار نكرد مديران عزيز زحمت حذف تاپيك رو بكشن و اگه كار كرد انشاالله سعي ميكنم با كمك مديران عزيز تاپيك رو تكميل تر كنم.
اين تاپيك رو فقط به دليل اينكه ممكنه باهاش بشه گوشيهاي با فيرم ور جديد رو هم هك كرد زدم.
(اسکرین شاتها از on time عزیز)
The package allows you to install
1) SecMan from BiNPDA
[It can be installed root certificate (Leftup plus BiNPDA)
for the N-Gage 2 games and applications and disable checking capability]

2) InstallServer
[to install applications without signature and overdue certificates]

3) Ldd driver for CapsOff and CapsOn
[to disable kapabiliti if you do not want to use sekmanom]

All components are independent of each other. Ie if you are interested only installserver is only a tick left on it. and all!

When you install you are asked to choose a version InstallServer. Reserve tick only one version

Total options may be three (SecMan, one of instalserverov and driver for your axle) All three components are independent of each other!

When you select the version installservera oriented so
If you have a 9.2 or 9.3 is 100% go version of it.
If you have 3250, E50, N80 try version of 9.1, E50, E61, 3250 and 5500. From 9.2 did not even try.

Attention! This is a test version, now has specially to see how it works on other phones. If everything is normal, after a small refinement overlaid the final version.

After manager application you can remove QuickHackKit. This does not affect what was established.

That changed SecMan 1.1 of BiNPDA. What a huge thanks to them

لطفا" اگه کسی تست کرد در همین تاپیک با ذکر مدل گوشی برای اطلاع بقیه اعلام کنه.

M @ J ! D
11-11-2008, 17:50
یکی بیاد رو n82 v30 تست کنه .......

on time
11-11-2008, 18:37
دارم تست میکنم توی همین پست جوابشو میدم

اسکرین شات ها موقع نصب برنامه

http://i38.tinypic.com/8wdttd.jpghttp://i33.tinypic.com/8zpr2a.jpg

موقعی که ورژن 1.10 secman اومد وقتی اجرا میکردی مینوشت که برای نصب ok کنید ok میکردیم میپرید بیرون ولی این نصب کرد حالا گفت که باید ریاستارت کنی ...

اینم وقتی نصب شد و گفت که باید ری استارت کنی

http://i37.tinypic.com/m0w7o.jpg

تاپیک حذف نشه چون ممکنه باز جواب بده چون دارم از روش جدید میرم اگه ..

دوباره تست کردم ولی از برنامه میپرید بیرون و نمیدونم که instalserver نصب شد یا نه که باید فکر کنم نصب شده باشه

ehsan1984
11-11-2008, 18:57
بالاخره چی شد n82 هک شد یا نه ؟؟؟؟؟؟

ehsan1984
11-11-2008, 19:08
آقا لطف کن دوباره امتحان کن مطمئن شدی خبر قطعی رو بده ممنون

on time
11-11-2008, 19:10
بازم میگم من نتونستم ولی اینو بدونید که این ورژن ازمایشی هست و جای امیدواری داره که تونسته تا اینجا پیش بره به امید این که تا چند روز دیگه هک بشه

M @ J ! D
11-11-2008, 19:12
دارم تست میکنم توی همین پست جوابشو میدم

اسکرین شات ها موقع نصب برنامه

http://i38.tinypic.com/8wdttd.jpghttp://i33.tinypic.com/8zpr2a.jpg

موقعی که ورژن 1.10 secman اومد وقتی اجرا میکردی مینوشت که برای نصب ok کنید ok میکردیم میپرید بیرون ولی این نصب کرد حالا گفت که باید ریاستارت کنی ...

اینم وقتی نصب شد و گفت که باید ری استارت کنی

http://i37.tinypic.com/m0w7o.jpg

تاپیک حذف نشه چون ممکنه باز جواب بده چون دارم از روش جدید میرم اگه ..

دوباره تست کردم ولی از برنامه میپرید بیرون و نمیدونم که instalserver نصب شد یا نه که باید فکر کنم نصب شده باشه

همه گزینه ها رو تیک زدی ؟؟؟
گزینه اول و دوم و آخر رو تیک بزن .....

on time
11-11-2008, 19:16
همه جور بگی امتحان کردم اول از همه دو تای اولی و اخری رو تیک زدم نشد....:020:
همه رو زدم نشد :020:
یکی در میون زدم نشد :4:
گزینه یابی کردم نشد :4:
مورچه انداختم نشد :4:
همه رو گزینه‎ی ب زدم نشد کلا نشد :4:

راستی گوشی یه بار داشتم کار میکردم شدید هنگ کرد

TiTAN
11-11-2008, 19:39
سلام دوستان

متاسفانه این روش هم جوابگو نیست. و اما دلیل ...

این فایل یک پکیج متداخل هست و همونطور که میبینید سه برنامه ی Caps off ، Secman و Installserver در اون قرار دارن و شما با تیک زدن option ها میتونید اونها رو به دلخواه نصب کنید.

این رو اضافه کنم که برنامه Secman v 1.1 که به تازگی عرضه شده، به تنهایی کار این پک رو انجام میده. بدین ترتیب که شما به برنامه Caps off و به فایل installserver نیاز نخواهید داشت.

برنامه Secman جدید با استفاده از Certserver فایلها رو ساین میکنه و در واقع بدون اجازه ساین اونها رو نصب میکنه.
اما این برنامه از Secman قدیمی تر استفاده میکنه و نیازمند ساین و installserver هم هست.

-----------

من فکر میکنم ما باید تنها چشم انتظار BiNPDA باشیم. روش هک BiNPDA با FCA00000 و Drakka فرق بنیادینی داره. شما برای ساین فایلها از طریق برنامه های غیر از Secman به یک installserver نیاز دارید اما از طریق برنامه ی Secman v1.1 تنها به نصب Secman نیاز دارید.
همراه ورژن جدید برنامه ی BiNPDA یک فایل Certfix نصب میشه که فایلها رو از ساین بی نیاز میکنه. این فایل قابل رویت نیست اما حالا میتونید دانلود و رویتش کنید . کافیه فایل ضمیمه رو دانلود و نصب کنید :003:
البته در صورتی که گوشی هک نشده باشه، این فایل هم جوابگو نیست.
یه توضیحی هم راجع به CertFix بدم . این فایل عامل اصلی RootSign در سیستم هست و به این جهت جواب نمیده که RootSign هم به هک شدن گوشی نیازمند هست. وفتی هم که این فایل رو نصب میکنید، انگار دارید عمل ساین عمومی رو انجام میدید.

کلام آخر. همه ی اینها رو گفتم که به برنامه های دستی زیاد دل نبندین. مشکل ما برای ساین کردن برنامه ها و نصب کلاینت و بازی های N-Gage فراتر از این حرفهاست. با توجه به اینکه برادران، wook و FCA00000 هنوز لنگ خرید یه N82 هستن، بهتره فعلا گوشی هامون رو به هم قرض بدیم تا همه بتونیم N-Gage بازی کنیم :4:

موفق باشید

un_118
11-11-2008, 20:34
شایان جان به نظر بنده حقیر installserver قبلی روی v30 جواب میده .
می دونی چرا اینو میگم ؟
چون زمانیکه من گوشی هک شده خودم رو آپدیت کردم به دلیل فرمت نکردن بعد از آپدیت هنوز می تونستم تا مدتها همه نرم افزارها رو بدون محدویت سرتیفکیت نصب کنم.
حتی اون موقع بازی جنگ ستارگان رو هم ریختم و بازی کردم.
ولی وقتی برای یه مشکل گوشی رو فرمت کردم دیگه همه چیز بهم ریخت و تا الان هر روشی رو تست کردم حتی الان این روش رو ولی هنوز جواب نگرفتم.

evilvista
11-11-2008, 20:40
بابا 1 روش برا n96 پیدا کنید

lilipit
11-11-2008, 20:45
دوست عزیز وقتی 82 هک بشه یعنی 96 هم هک شده

SAM
11-11-2008, 21:20
بابا 1 روش برا n96 پیدا کنید

تا اون اسامی که شایان نام برد روشی رو ابداع نکنند روشی پیدا نمیشه .
اما به BInpda خیلی امیدوار باشید .

V.I.P
11-11-2008, 23:20
به نظر بنده حقیر installserver قبلی روی v30 جواب میده .

بله جواب ميده ، اما بايد گوشی هک بشه تا ما به فولدر های مربوطه دسترسی داشته باشيم که
بتونيم فايل installserver رو اونجا قرار بديم

Farhood_FZA
12-11-2008, 19:27
سلام محمدمهدی جان.برنامت عالی بود.دستت دردنکنه.
چون رو Nokia E71خیلی خوب جواب دادوگوشی کاملا هک شدوهرزمان که بخوام می تونم شاخه های private و sys روبازکنم.بازم ممنون.

Mobile
12-11-2008, 20:28
دوستان من یه روش فوق العاده پیدا کردم واسه هک 82 و 96

برین یه مغازه خوب گوشیتون رو بفروشین و 95 بگیرین

دیگه خیالتون راحت میشه

با تشکر از داداش مهدی و شایان عزیز که خیلی زحمت میکشین

مرسی مرسی موفق باشین برادران عزیز

SAM
12-11-2008, 21:26

دیگه خیالتون راحت میشه

بـــــه ببین کی اومده
حامد خان قبلنا زیر پاتو نگاه میکردی یه دستی به سر ما میکشیدی دیگه کم پیدا شدی .
به این میگن روش هک hampda بدون نیاز به کامپیوتر . البته روشت یه کم زمانبر هست و همچی سوخت و سوز هم توش داره . :4:

lilipit
12-11-2008, 21:59

دیگه خیالتون راحت میشه

چرا بریم 95 که خز شده بخریم من میرم 82 خودم رو میفروشم شما بقیه هزینش رو بده من یک 85 میخرم:4:

mohammad-a604
13-11-2008, 01:56
عوض این همه زحمت و هزینه گوشیتون و مثل من دانگرید کنید. به نظر من ورژن 30 اصلا ارزش این همه دردسر و نداره!

Sadeghi
13-11-2008, 09:18
به نظر من هم ورژن 30 همچين آش دهن سوزي نيست.ارزش نداره كه اين همه خودمون رو به دردسر بندازيم
من كه الان هر برنامه اي بخوام رو ميتونم نصب كنم.از سرعتش هم راضي هستم پس بيخيال ورژن 30

Farhood_FZA
13-11-2008, 09:46
آقااصلا کی میگه ورژن 30خوبه.خداوکیلی ورژن 20ازهمشون بهتره.من که بخاطرآپدیت به ورژن 30وبدنبال اون بهم ریختن گوشیم مجبورشدم گوشیرو بفروشم.(اصلا ازچشمم افتاد)
به دریارفته میداند مصیبتهای طوفانرا

IIXL
13-11-2008, 11:13
عوض این همه زحمت و هزینه گوشیتون و مثل من دانگرید کنید. به نظر من ورژن 30 اصلا ارزش این همه دردسر و نداره!

با عرض سلام و خسته نباشید
یکی از دوستان لطف می کنه بگه چطوری میشه دانگرید کرد.
من n95 8-gb دارم به ورژن 30 آپگرید کردم و پشیمونم
ممنون میشم کمکم کنید

evilvista
13-11-2008, 17:36

دیگه خیالتون راحت میشه

همه ميدونن n95-1 از همه ي گوشي ها جواد تره پس مجبور نيستيم بخريم . منتظر حك ميمويم

™Mahdi
13-11-2008, 20:03
سلام.
دوستان عزیز این تاپیک در مورد هک گوشی هست.لطفا" در مورد اینکه کدوم گوشی خز هست یا از همه جوادتره یا نیست بحث نکنید.ممنون.

Mobile
13-11-2008, 20:44
سلام.
دوستان عزیز این تاپیک در مورد هک گوشی هست.لطفا" در مورد اینکه کدوم گوشی خز هست یا از همه جوادتره یا نیست بحث نکنید.ممنون.

من شرمنده شدم داداش مهدی که تاپیک رو منحرف کردم سروران و مدیران عزیز لطفا پستهای منحرف کننده تاپیک پاک بشه اول هم پست منو پاک کنید خیلی خیلی ممنون میشم

بـــــه ببین کی اومده
حامد خان قبلنا زیر پاتو نگاه میکردی یه دستی به سر ما میکشیدی دیگه کم پیدا شدی .
به این میگن روش هک hampda بدون نیاز به کامپیوتر . البته روشت یه کم زمانبر هست و همچی سوخت و سوز هم توش داره

سلام استاد و سرور خودم سام عزیز من کوچیکتم شما تاج سر و استاد من هستین

مدیران این بخش (سام عزیز صادقی گل فرید مهربون و داداش مهدی عزیز و جدیدا هم هومن دوست بسیار سخت کوش خودم و مهندس علیرضا ) خیلی خیلی به من و بچه ها لطف دارن همیشه شرمندم میکنن خجالتم به خدا

™Mahdi
13-11-2008, 21:11
من شرمنده شدم داداش مهدی که تاپیک رو منحرف کردم سروران و مدیران عزیز لطفا پستهای منحرف کننده تاپیک پاک بشه اول هم پست منو پاک کنید خیلی خیلی ممنون میشم

سلام استاد و سرور خودم سام عزیز من کوچیکتم شما تاج سر و استاد من هستین

مدیران این بخش (سام عزیز صادقی گل فرید مهربون و داداش مهدی عزیز و جدیدا هم هومن دوست بسیار سخت کوش خودم و مهندس علیرضا ) خیلی خیلی به من و بچه ها لطف دارن همیشه شرمندم میکنن خجالتم به خدا
سلام حامد جان،دشمنت شرمنده منظورم شما نبودی ولی ظاهرا" بعضی از دوستان دنبال بهانه میگردن تا پست الکی بزنن.
خوشحال شدم دیدم on هستی:4:
شبت خوش.:001:

evilvista
14-11-2008, 09:43
شما چون N95 دارین اینو میگید . برید گوشیتونو عوض کنید lol
بخدا خیلی جواده

™A M I N
15-11-2008, 09:25

پس این که میگن زیر دانگرید گوشی خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه چیه؟

tooka55
15-11-2008, 11:37
عزیزان اگه لازمه من یه بک اپ از ورژن 20 هک شده واستون بزارم

mahyarSAMSUNG
15-11-2008, 11:46
بچه ها منم تست کنم ؟ گوشیم خراب نمیشه ??! :d
بزارید منم تست کنم ببینم چی میشه !

A7X
15-11-2008, 12:17
با عرض سلام و خسته نباشید
یکی از دوستان لطف می کنه بگه چطوری میشه دانگرید کرد.
من n95 8-gb دارم به ورژن 30 آپگرید کردم و پشیمونم
ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزيز.N95 8gb v30 كه خيلي راحت و حتي با دراكاريوسي كه ورژن 20 هك ميشد به آسوني هك ميشه.

دوست عزيزي كه اين نرم افزار رو روي n82 v30 تست كردند اين نكته رو احتمالا ناديده گرفتند كه

فقط و فقط يكي از آپشن ها بايد انتخاب بشه.اگه اينكارو نكرديد امتحان كنيد و نتيجه رو گزارش بديد.

ALi-pesarkavir
15-11-2008, 13:59
سلام
الکی الکی اومدیم گوشیمون رو به ورژن 30 ارتقا دادیم برو بچی که میگفتم وای اینجاش عوض وای اونجاش عوض شده همه توهم زده بودن ما که به غیر از کند شدن گوشی در چرخیدن صحفه نمایش چیزی ندیدیم تازه یه گوشی غیر قابل هک هم افتاد تو پاچم نه صداش زیاد شده نه هیچ چیز دیگه

diar
16-11-2008, 21:36
دوستان من موفق شدم گوشیم هک شد.خیلی خیلی راحت.

.::SƏHƏND::.
16-11-2008, 22:56

:13:گوشیتون چه ورژنیه؟ با همین برنامه هک شد؟

mohammad-a604
17-11-2008, 09:40
شما لا اقل ورژن فیرمویر گوشی و روش هکی که استفاده کردی می نوشتی. آخه حالا فقط هک ورژن 30.0.0.15 گوشی n82 مشکل داره!

diar
17-11-2008, 17:11
آره سهند جان با همین برنامه.البته من گوشیمو آپدیت نکردم.آخه قبلا" برای استفاده از برنامه ی sec manباید از کامپیوتر استفاده میکردم ولی حالا دیگه نه.

Hsnti
17-11-2008, 17:18
سلام
الکی الکی اومدیم گوشیمون رو به ورژن 30 ارتقا دادیم برو بچی که میگفتم وای اینجاش عوض وای اونجاش عوض شده همه توهم زده بودن ما که به غیر از کند شدن گوشی در چرخیدن صحفه نمایش چیزی ندیدیم تازه یه گوشی غیر قابل هک هم افتاد تو پاچم نه صداش زیاد شده نه هیچ چیز دیگه

سلام
نه خیر اشتباه میکنید اصلا" هم توهم نیست
تو ورژن جدید سرعت به طرز محسوسی بالاتر رفته مصرف باتری بهینه شده صدا هم اگه کیفیتش افزایش نیفته ولی بلندی صدا محسوس هست کمتر هنگ میکنه و سرعت باز کردن پلیر و گالری واقعا" تغییر کرده

تنها بدیش همین غیر قابل هک بودنش هست که اونم یکم تحمل میخواد

Mobile
17-11-2008, 18:29
سلام

سلام علی جان وقتت بخیر درست گوشی شما هک نمیشه ولی در عوض شما میتونید یه در خواست فایل cer بدید همون کار هک رو میکنه دیگه تمام برنامه ها رو میتونید نصب کنید

احتمالا به زودی گوشی شما هم هک میشه نترسید

shdwhacker
17-11-2008, 20:27
با فایل cer , key که نمیشه ngage نصب کرد ! شما دیگه چرا ؟

NaviD_Avril
18-11-2008, 12:34
سلام رو ان 82 نسخه ی 30 جواب نداد
در ضمن من خودم گوشیمو اپدیت نکردم گوشیه ماله دوستم که اپدیت کرده سرعت اتصال gps واقعا قابل توجه هستش که 2 سوت وصل میشه

ALi-pesarkavir
18-11-2008, 13:13
آقا من این گوشیمو که میچرخونم یکم مکث میکنه بعد میچرخونه حدودا 3 ثانیه تاخیر داره چرا؟؟؟

NaviD_Avril
18-11-2008, 17:19
آقا من این گوشیمو که میچرخونم یکم مکث میکنه بعد میچرخونه حدودا 3 ثانیه تاخیر داره چرا؟؟؟

فک کنم نرم افزار زیاد داری که حجم منوی گوشیت بالا رفته یا بازی زیاد نصب کردی چون چرخش صفحه به نصب نرم افزار ربط داره نه به عکس و نه به آهنگ زیاد

ALi-pesarkavir
18-11-2008, 21:02
فک کنم نرم افزار زیاد داری که حجم منوی گوشیت بالا رفته یا بازی زیاد نصب کردی چون چرخش صفحه به نصب نرم افزار ربط داره نه به عکس و نه به آهنگ زیاد

متاسفانه مستر ریست هم کردم جواب نداد ولی با نرم افزار rotateme درسته درسته

mahdi1234567
23-11-2008, 11:56
آقا دمتون گرم
n78 با این روش هک می شه
احتمال 99% n96 ,n79 ,n85 ,... با این روش هک می شه چون همشون Symbian 9.3 دارن .
n73 , ... هم هک میشه با این روش
خیلی خوبه چون نیازی به کامپیوتر نداره فقط کافی برنامه رو نصب کنید و تیکهای مربوط به گوشیتون رو علامت بزنین
خیلی ممنون

mahdi1234567
23-11-2008, 12:06
به نظر من بقیه روشهای هک حذف بشوند و فقط همین برنامه بمونه

ipo
23-11-2008, 12:37
به نظر شما من که 5700 مناسب هست از این روش هک کنم؟یا روش قبلی بهتره؟

™Mahdi
23-11-2008, 17:02
به نظر شما من که 5700 مناسب هست از این روش هک کنم؟یا روش قبلی بهتره؟
دوست عزیز اساس کار تقریبا" یکسان هست و فقط روشها مختلفه این برنامه یه کمی نسبت به دیگر روشها کار رو آسون تر کرده، روشی که فرید عزیز معرفی کردن هم روش خوب و راحتیه.

ipo
23-11-2008, 18:58
من از روش BiNPDA Security Manager استفاده میکردم
میشه گفت این روش دقیقا همون روشه با این تفاوت که خودش فایل InstallServer را کپی میکنه و نیاز نیست دستی این کار را انجام بدیم

sandbadblue
23-11-2008, 20:16
شایان جان به نظر بنده حقیر installserver قبلی روی v30 جواب میده .
می دونی چرا اینو میگم ؟
چون زمانیکه من گوشی هک شده خودم رو آپدیت کردم به دلیل فرمت نکردن بعد از آپدیت هنوز می تونستم تا مدتها همه نرم افزارها رو بدون محدویت سرتیفکیت نصب کنم.
حتی اون موقع بازی جنگ ستارگان رو هم ریختم و بازی کردم.
ولی وقتی برای یه مشکل گوشی رو فرمت کردم دیگه همه چیز بهم ریخت و تا الان هر روشی رو تست کردم حتی الان این روش رو ولی هنوز جواب نگرفتم.

سلام
در تایید باید بگم من چندین بار ان 82 رو به ورژن 30 (با باکس uni )
فلش کردم و هر بار بعد از اتمام کار گوشی فورمت کامل نشده مثلا
لوگ تماسها سرجاش بوده اما گوشیهای دیگه bb5 فورمت کامل شده.
ناگفته نمونه در مود usb flashing بوده و گوشی روشن بوده.چون باکس
یونی توانایی فلش خیلی از bb5 هارو با کابل 5 یا 7 پین (در حالت خاموش)
نداره اما با مود usb flashing تا به حال هرچی گوشی bb5 فلش کردم مشکلی
نداشته.
البته این گزینه تو باکس هست save certificate befor flash
و زیرش restor certificates
که نمیدونم شاید از این گزینه استفاده کنم و گوشی ان82 هک شده رو با
ورژن 30 فلش کنم جواب بده:39: باید تست کنم
به محض اینکه موردش پیش بیاد تست میکنم و خبرشو میدم.:4:

amir255
24-11-2008, 10:55
دوستان عزیز 5320 Xpress Music به راحتی با این روش هک شد

milad38700088
25-11-2008, 15:49
اساتید عزیز کسی روش حکی رو که روی n81 با فریمور 20.0.056 جواب گرفته بگه ماهم بتونیم استفاده کنیم قبلاً با اون روشی که فرید عزیز گفت امتحان کردم گوشیم بدجور قاطی کرده بود مجبور شدم هم رم هم فون مموری رو فرمت کنم لطفاً اگه کسی این گوشی رو با این فریمور هک کرده بگه از چه روشی این کارو کرده نه حدسی بگه این روشها خوبن جواب میده
یه سوال دیگم داشتم فرق n81 2gb معمولی با n81 2gb fifa که مشکی آبیه به جز رنگ چیه که 20 تومن اختلاف دارن؟
ممنون از همه

diar
25-11-2008, 18:30
یعنی پیشنهاد میکنید آپدیت کنیم؟

ww.mahdi.com
26-11-2008, 02:26

دیگه خیالتون راحت میشه

خیلی نمکی , یادت باشه برای خودت یکم اسفند بریزی تو آب . :31:

milad38700088
26-11-2008, 15:28
ممنون از جوابای عالیتون!!!!!!!!!!!!
یعنی کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

jack_panosyan
26-11-2008, 17:56
ای بابا این که خود برنامه برای نصب نیاز به ساین داره تو گوشی من e71 ارور معروف certificate رو میده.دوستان دیگه هم موقع نصب به این مشکل برخوردن؟دوست عزیز آقای مهدی ما چیکار بکنیم.باید درخواست ساین بدم؟

™Mahdi
26-11-2008, 18:37
اساتید عزیز کسی روش حکی رو که روی n81 با فریمور 20.0.056 جواب گرفته بگه ماهم بتونیم استفاده کنیم قبلاً با اون روشی که فرید عزیز گفت امتحان کردم گوشیم بدجور قاطی کرده بود مجبور شدم هم رم هم فون مموری رو فرمت کنم لطفاً اگه کسی این گوشی رو با این فریمور هک کرده بگه از چه روشی این کارو کرده نه حدسی بگه این روشها خوبن جواب میده
یه سوال دیگم داشتم فرق n81 2gb معمولی با n81 2gb fifa که مشکی آبیه به جز رنگ چیه که 20 تومن اختلاف دارن؟
ممنون از همه

ممنون از جوابای عالیتون!!!!!!!!!!!!
یعنی کسی نیست منو راهنمایی کنه؟
سلام،دوست عزیز جواب شما رو باید یکی از دوستان که n81 داره میداد.بهرحال چند تا تاپیک رو زیر رو رو کردم.دوستان با روشی که فرید عزیز معرفی کردن گوشیشون رو هک کردن.شما میتونید از روش تاپیک زیر استفاده کنید که مخصوص 9.2 هست البته ساده شده ی همون روش قبلیه که با این روش هم تعدادی از دوستان نتیجه گرفتن.
آموزش هک n95 پس از آپدیت به ورژن 30.0.015 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=50222)

از روش همین تاپیک هم باید هک بشه البته باید در موقع نصب فایل تیک گزینه های اضافی رو بردارید. ظاهرا" n81 دارها کم هستند و کسی با این روش هک نکرده.

یعنی پیشنهاد میکنید آپدیت کنیم؟
چی رو آپ کنید؟ اگه گوشیتون n82 هست و میخواهید به ورژن 30 آپ کنید دیگه هک نمیشه البته فعلا"!

ای بابا این که خود برنامه برای نصب نیاز به ساین داره تو گوشی من e71 ارور معروف certificate رو میده.دوستان دیگه هم موقع نصب به این مشکل برخوردن؟دوست عزیز آقای مهدی ما چیکار بکنیم.باید درخواست ساین بدم؟
برای e71 ابتدا باید برنامه رو ساین کنید:
روش هک نوکیا e71 بدون ساین برنامه نصب کنید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53400)

Farhood_FZA
27-11-2008, 10:34

نه آقا لازم نیست برنامه روساین کنی.کافیه قبل ازنصب بری قسمت App. mgrودرقسمت Settingچک کردن سرتیفیکیت روروی allقرار بدی.کارتمومه.حالا میتونی برنامه هک رونصب کنی.:41:

meshk
02-12-2008, 11:42
من که n85 دارم چی کار کنم هیچ کدام از این روشها رو گوشی من جواب نداده

pao
01-04-2009, 11:28
سلام
منم يه گوشي 95 , 1g دارم.ورژن 31.0.017 هر كاري كردم هك نشد راهنمايي كنيد لطفا
ممنونم.

™Mahdi
02-04-2009, 22:07
سلام.
با توجه به اینکه روشهای قدیمی هک دیگه روی فیرم ور های جدید و آپدیت شده جواب نمیده و

برای جلوگیری از سوالات و سردرگمی کاربران این تاپیک و تاپیکهای قدیمی قفل شدند.

برای اطلاع از جدیدترین روشها همچنین فهرست روشهای قدیمی و گوشیهایی که هنوز با روشهای قبلی قابل هک هستن به تاپیک زیر مراجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=43358

و برای مطرح کردن سوالات و مشکلات به تاپیک زیر مراجعه کنید:
سوالات و رفع مشكلات روشهاي جديد هک گوشی های Symbian 9.x ،FP1،FP2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=62028)

http://mahdi58.persiangig.ir/image/Forward.png (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=43358)