PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویژه: تغییر سایز و مخفی سازی آیکون برنامه ها AppHider En v1.02 and StopHide v1.0

TiTAN
06-12-2008, 16:41
AppHider En v1.02 and StopHide v1.0

http://www.tinypic.ws/files/6xp0x3qyv0cx5lbtezwl.jpg

سلام به دوستان عزیز

با استفاده از این برنامه کاربردی میتونید تمامی آیکونها و یا آیکونهای دلخواه و زیر شاخه ها را مخفی کنید.
برای استفاده از این برنامه، به پایتون و Module ها، و همچنین نصب بودن یکی از برنامه های Capsoff ، Secman و یا RomPatcher نیاز دارید.

اما در مورد این برنامه :
از اونجایی که یه زمانی برنامه ی Menu Hider رو تست کردم و بعد از اون مجبور به فرمت کردن گوشی شدم، توضیحات کامل رو نوشتم تا مشکلی براتون پیش نیاد.

برای استفاده از این برنامه در ابتدا گوشی رو در وضع هک (Caps Off) قرار بدید.
سپس فایل AppHiderEn رو که ضمیمه اول هست دریافت و نصب کنید.
در لیست موجود برنامه هایی که مایل به مخفی سازی اونها هستید رو Mark کنید. همچنین میتونید با انتخاب Hide از بخش Folder Content کلیه ی آیکونهای سیستمی و غیر اون رو مخفی نمایید.
در آخر بر روی Hide Selected کلیک کنید. فراموش نکنید که برنامه از این پس مخفی میشه و شما تنها با استفاده از Executer هایی مانند Jbak Taskman میتونید فایل exe اونها رو اجرا کنید و برنامه در حالت کلی دیده نمیشه.
سپس گوشی خود را Restart کنید.

دوستانی که از فریمور های قدیمی استفاده میکنند، در زمان استفاده از این برنامه، تغییری در آیکونهای مخفی نشده مشاهده نخواهند کرد اما در فریمور های جدید، آیکونها با سایز بزرگتری نمایش داده میشن.

اما اصل مطلب ...
برای بازگردانی آیکونها، برنامه ی AppHiderEn رو حذف کنید.
سپس گوشی رو در وضع هک قرار داده و از ضمیمه ی دوم فایل Stophide را دریافت و نصب نمایید.
حال برنامه ی نصب شده را اجرا و گوشی خود را Restart کنید ( شاید مجبور به دو بار restart بشید )
بدین ترتیب آیکون مخفی شده برمیگرده. :6:

برنامه بر روی N95 و N73 تست شده و کاملا بدون اشکال کار میکنه.
این روش خطری برای شما نخواهد داشت و با طی مراحل بالا همه چیز به روز اول خودش برمیگرده. نیازی به گرفتن پشتیبان از xml ها نیست. اما مسئولیت این روش، خواه ناخواه پای من و نویسندگان این برنامه نخواهد بود. http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/4.gif

موفق باشید :flower:

resolt
06-12-2008, 16:52
فقط یه نکته: !i love u:6:

رضااسمخانی
06-12-2008, 18:21
شايان جان من وقتي برنامه رو اجرا ميکنم هيد اتفاقي نميفته فقط بالاي منو مينويسه install
:17:به نطرت اشکال کار کجاست؟:39:

رضااسمخانی
06-12-2008, 18:22
شايان جان من وقتي برنامه رو اجرا ميکنم هيچ اتفاقي نميفته فقط بالاي منو مينويسه install
:17:به نطرت اشکال کار کجاست؟:39: