PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HTC Touch Pro CLUB | همه چیز درباره ی این زیبای هوشمند

صفحه ها : [1] 2 3

ARASH
09-12-2008, 14:33
این تاپیک بدلیل اینکه این دستگاه تا کنون کلوپ اختصاصی نداشت ایجاد شده تا به بحث و بررسی و رفع مشکلات این دستگاه پرداخته بشه و حس کردم واقعا جای این کلوپ خالیه
امیدوارم که تاپیک مورد استقبال دوستان قرار بگیره:003:

ARASH
09-12-2008, 14:34
اما اولین سوال از دوستان
دستگاهتون چقدر شارژ نگه میداره؟
باطری من که خیلی افتضاحه و کلافم کرده شاید به زور به 1 روز کامل برسه.
میخواستم ببینم این مشکل همست؟

milad_noorali
09-12-2008, 15:26
سلام
میگن قاب تاچ پرو بعد از مدتی رنگش میره؟؟!درسته؟

tighoor
09-12-2008, 15:38
سلام
میگن قاب تاچ پرو بعد از مدتی رنگش میره؟؟!درسته؟

کلا پاکت پیسی ها رنگ قابشون مشکل داره ولی فکر نکنم این مطلب راجع به diamond و Touch pro صحیح باشه....

x_zarbat
09-12-2008, 17:29
اما اولین سوال از دوستان
دستگاهتون چقدر شارژ نگه میداره؟
باطری من که خیلی افتضاحه و کلافم کرده شاید به زور به 1 روز کامل برسه.
میخواستم ببینم این مشکل همست؟

سلام دوست عزيز منم اين مشكل رو داشتم تا حل شد به اين شكل عمل كن بزار باطري گوشيتون خالي بشه و خاموش بشه بعد دوباره روشن كنيد بعد دوباره .... همينجور تا زماني كه تا روشن ميكني مينويسه تاچ پرو بالاش يك هشتار مياد كه باطري خيلي ضعيف هست بعد شارژ كنيد هر 2 هفته يا هر هفته يك بار اين كار را انجام دهيد العان گوشي من بالاي 2 روز باطري داره

Abehrad
09-12-2008, 17:38
سلام، من تازه پرو گرفتم و اولين بارمه كه با سه Ppc كار كي كنم. لطفا از سوالات مبتديانه من شاكي نشين. چطور مد T9 رو غير فعال كنم؟ اصلا نمي تونم piglish بنويسم!!!!

itjh
09-12-2008, 17:38
برا منم همینطوره یک روز به زور نگه میداره!

itjh
09-12-2008, 17:48
من یک مشکل دیگه دارم صدای گوشی نصبت به 1200 خیلی کمه بعضی وقتا متوجه نمیشم طرفم چی میگه!شما چطور؟

Vagrik
09-12-2008, 18:06
من یک مشکل دیگه دارم صدای گوشی نصبت به 1200 خیلی کمه بعضی وقتا متوجه نمیشم طرفم چی میگه!شما چطور؟

موقعی که شما در حال مکالمه هستید، با استفاده از کلیدهای Volume شما میتوانید صدای خروجی طرف مقابل را بیشتر کنید.

موفق باشید

x_zarbat
09-12-2008, 19:13
سلام، من تازه پرو گرفتم و اولين بارمه كه با سه Ppc كار كي كنم. لطفا از سوالات مبتديانه من شاكي نشين. چطور مد T9 رو غير فعال كنم؟ اصلا نمي تونم piglish بنويسم!!!!

سلام عزيزم به اين روش عمل كن برو يك جاي كه ميخواي بنويسي بعد fn را بزن تا چراق بالا (همون كه نوشته اف ان) روشن شه بعد اسپيس را بزن يك ليست باز ميشه بزن رو حالت abc تمام
موفق باشيد

x_zarbat
09-12-2008, 20:28
سلام دوستان به دادم برسيد محافظ صفحه گوشيم كنده شد نمايندگي پرشين يا ياس تو شيراز كجاست ميخوام بخرم يا سايتشون چيه ؟ ميشه يكي نمايندگي شيرازش را برام پيدا كنه؟ يا از كجا ميتونم تهيه كنم اعصابم نابود شد راستي قيمتش چنده؟

itjh
09-12-2008, 23:32
موقعی که شما در حال مکالمه هستید، با استفاده از کلیدهای volume شما میتوانید صدای خروجی طرف مقابل را بیشتر کنید.

موفق باشید

دوست عزیز خیلی ممنون این روش رو خودم میدونستم!
اگه مشکل اینطور بود که نمی گفتم!

ARASH
10-12-2008, 21:44
سلام دوست عزيز منم اين مشكل رو داشتم تا حل شد به اين شكل عمل كن بزار باطري گوشيتون خالي بشه و خاموش بشه بعد دوباره روشن كنيد بعد دوباره .... همينجور تا زماني كه تا روشن ميكني مينويسه تاچ پرو بالاش يك هشتار مياد كه باطري خيلي ضعيف هست بعد شارژ كنيد هر 2 هفته يا هر هفته يك بار اين كار را انجام دهيد العان گوشي من بالاي 2 روز باطري داره

مشکل من با این روش حل نشد و همچنان باید روزی 2 بار گوشی رو شارژ کنم!
اصلا تصور نمیکردم که وضع باطری این گوشی انقدر خراب باشه!
به معنی واقعی باور نکردنیه.

x_zarbat
10-12-2008, 22:03
يك خبر جالب و خوش براي دايموند دار ها و پرو دار ها در سايت ديجي كالا و سايت هاي مشابه بالاترين نمره را پرو و دايموند كسب كردن پرو و دايموند 9.5 از 10 حتي اچ دي 9 از 10 گرفته بود !!!!!!! يا g1 گرفته بود 8.5 از 10 !!!
HTC Touch 3G گرفته 9 از 10 يعني اندازه ي اچ دي!!!

x_zarbat
10-12-2008, 22:11
مشکل من با این روش حل نشد و همچنان باید روزی 2 بار گوشی رو شارژ کنم!
اصلا تصور نمیکردم که وضع باطری این گوشی انقدر خراب باشه!
به معنی واقعی باور نکردنیه.

سلام
ولي اقا ارش من العان 3 روز گوشي را شارژ نكردم يعني امشب ميشه 3 روز تازه امروز خيلي هم باهاش اهنگ گوش كردم ولي العان 20% شارژ داره يعني يكي از 4 خونه باطري پره و تو اون لول سبزه(پاور) 2 تاش پره راستي بلك لايت هم روي اتو نيست و روي حد اكثر نور هست!!! راستي باطري شما مگه 1350 ميلي نيست؟ :39:واقعاتعجب بر انگيزه من فردا ظهر يا عصر بايد شارژش كنم يعني 3روز و نيم ولي مال شما روزي 2 بار:43:!!!
راستي با ايرانسل يا همراه اول؟ من همراه اول ميگم ايرانسل مصرف باطريش ميگن بيشتره فارسي ساز هم مصرف را بالا ميبره انتي ويروس هم همين طور اگر انتي ويروس دايد پاكش كنيد:023:

Abehrad
11-12-2008, 05:27
در مورد باتري تو دفترچه نوشته بعد چند بار شارژ و دشارژ بهتر ميشه.
دوستان چند سوال:
1- كاوري چيزي واسه اين گوشي هست؟ كيف خودش كه دردسره!
2- فارسي ساز خوب واسش چيه؟
3- يه ديكشنري خوب؟
3- چيكار كنم فايلهاي عكس و موزيك مموري رو از تو آلبوم بتونم ببينم!

ARASH
11-12-2008, 10:39
در مورد باتري تو دفترچه نوشته بعد چند بار شارژ و دشارژ بهتر ميشه.
دوستان چند سوال:
1- كاوري چيزي واسه اين گوشي هست؟ كيف خودش كه دردسره!
2- فارسي ساز خوب واسش چيه؟
3- يه ديكشنري خوب؟
3- چيكار كنم فايلهاي عكس و موزيك مموري رو از تو آلبوم بتونم ببينم!

1- کاور یا کیف ارجینال که من ندیدم براش - ولی اگر برید بازار رو بگردید شاید چیز بدرد بخوری پیدا کنید براش
2- فارسی ساز Alireza خیلی عالی هست از اینجا بگیریدش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53909

3- اینم یک دیکشنری سخن گو که با این فارسی ساز 100% جواب میده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=29734

4- نگاه میکنم بهتون میگم

Abehrad
11-12-2008, 18:32
آرش جان دستت درد نكنه هر دو شو تست كردم عالي جواب داد.:merci:
در مورد محافظ ال سي دي پرو يا دياموند الان تو ايران چنده؟

itjh
12-12-2008, 08:44
سلام
ولي اقا ارش من العان 3 روز گوشي را شارژ نكردم يعني امشب ميشه 3 روز تازه امروز خيلي هم باهاش اهنگ گوش كردم ولي العان 20% شارژ داره يعني يكي از 4 خونه باطري پره و تو اون لول سبزه(پاور) 2 تاش پره راستي بلك لايت هم روي اتو نيست و روي حد اكثر نور هست!!! راستي باطري شما مگه 1350 ميلي نيست؟ :39:واقعاتعجب بر انگيزه من فردا ظهر يا عصر بايد شارژش كنم يعني 3روز و نيم ولي مال شما روزي 2 بار:43:!!!
راستي با ايرانسل يا همراه اول؟ من همراه اول ميگم ايرانسل مصرف باطريش ميگن بيشتره فارسي ساز هم مصرف را بالا ميبره انتي ويروس هم همين طور اگر انتي ويروس دايد پاكش كنيد:023:

آقا شما اشتباه میکنی باتری تچ پرو 1340 میلیه!نه 1350 هم رو جعبش نوشته هم رو خوده باتری

x_zarbat
12-12-2008, 09:06
آقا شما اشتباه میکنی باتری تچ پرو 1340 میلیه!نه 1350 هم رو جعبش نوشته هم رو خوده باتری

اقا 10 ميلي امپر كه فرقي نميكنه شايد تو روشن موندن 10 دقيقه بيشتر بشه بله مال من 1340 هست

Abehrad
12-12-2008, 09:29
اين جي پي اس و چيكار كنم؟ طرز استفادش چطوريه و اينكه نرم افزاري چيزي لازمه؟

itjh
12-12-2008, 13:34
اقا 10 ميلي امپر كه فرقي نميكنه شايد تو روشن موندن 10 دقيقه بيشتر بشه بله مال من 1340 هست

پس چرا باتری من 1.5 یا 1 روز بیشتر نمی مونه؟

x_zarbat
13-12-2008, 17:49
خيلي ها اين مشكل را دارن منم نميدونم!!

Abehrad
13-12-2008, 20:09
منم زياد مشكل باتري ندارم. صحبتم زياد نيست ولي پيام زياد دارم. روزي دستكم 1 ساعت هم بازي 2 روز رو جواب ميده.

x_zarbat
13-12-2008, 22:06
سلام يك سوال ايا ميشه صفحه اصلي پرو را مثل شكل زير كرد؟

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=201845&d=1229187465

itjh
13-12-2008, 22:53
سلام يك سوال ايا ميشه صفحه اصلي پرو را مثل شكل زير كرد؟

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=201845&d=1229187465

بله میشه! باید بری توی setting بعد today بعد item بعد تیک touchflo رو برداری و تیک ساعت و massaging رو بزنی

Abehrad
14-12-2008, 12:46

ARASH
14-12-2008, 14:10

برای راه اندازی GPS به اینجا مراجعه کنید
توضیحات کامله
GPS سیستم موقعیت یاب جهانی هست که بوسیله اون شما میتونید موقعیتتون رو تو نقشه ببینید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=52950

Abehrad
14-12-2008, 18:39
:merci: آرش عزيز ظاهرا خودت هم پرو داري؛ اونو چك كردي؟ من يكم ناشيم مي ترسم!! ضمنا فارسي سازم گاهي وقتا تو پيام نوشتن كيبرد فارسي ميشه گاهي هم نميشه ميشه يه راهنمايي بكني؟

x_zarbat
14-12-2008, 18:55
سلام بچه ها چجور ميشه تو برنامه you tube فيلمي را كه ميبيني سيو كني رو مموري؟

ARASH
14-12-2008, 19:52
:merci: آرش عزيز ظاهرا خودت هم پرو داري؛ اونو چك كردي؟ من يكم ناشيم مي ترسم!! ضمنا فارسي سازم گاهي وقتا تو پيام نوشتن كيبرد فارسي ميشه گاهي هم نميشه ميشه يه راهنمايي بكني؟

بله اون آموزش کامله و هیچ مشکلی هم نداره با خیال راحت تنظیمات رو انجام بدید
سوال دومتون رو هم متوجه نشدم دقیقا که مشکلتون چیه!

ARASH
14-12-2008, 19:58
سلام بچه ها چجور ميشه تو برنامه you tube فيلمي را كه ميبيني سيو كني رو مموري؟

از این نرم افزار استفاده کنید
به این صورت که لینک ویدئو رو به نرم افزار بدید و نرم افزار ویدئو رو براتون میگیره

Mohsen007
14-12-2008, 21:07
دوستان منم تازه pro خریدم
و اولین تجربه ppc
چندتا سوال داشتم !
1- چطوری میتونم رجیستری گوشی رو باز کنم ؟
2- من وقتی اون فارسی ساز علیرضا رو نصب میکنم و موقع تایپ با صفحه کلید ( چه مجازی چه اصلی) حروف رو خیلی ریز نشون میده ... ولی وقتی نصب نبود حروفی که مینوشتم خیلی بزرگتر و پر رنگتر بود
3- نمیشه از تو قسمت موزیک یا ویدئو و تصاویرش عکس یا آهنگ رو بلوتوث کرد ؟؟؟ چطوری باید چیزی رو برای کسی بفرستم ؟؟؟
4- منم مشکل باتری رو دارم ....
5- یه بلک لیستم میخوام ! هیچ کدوم کار نمیکنه ...

ARASH
15-12-2008, 16:56
دوستان منم تازه pro خریدم
و اولین تجربه ppc
چندتا سوال داشتم !
1- چطوری میتونم رجیستری گوشی رو باز کنم ؟
2- من وقتی اون فارسی ساز علیرضا رو نصب میکنم و موقع تایپ با صفحه کلید ( چه مجازی چه اصلی) حروف رو خیلی ریز نشون میده ... ولی وقتی نصب نبود حروفی که مینوشتم خیلی بزرگتر و پر رنگتر بود
3- نمیشه از تو قسمت موزیک یا ویدئو و تصاویرش عکس یا آهنگ رو بلوتوث کرد ؟؟؟ چطوری باید چیزی رو برای کسی بفرستم ؟؟؟
4- منم مشکل باتری رو دارم ....
5- یه بلک لیستم میخوام ! هیچ کدوم کار نمیکنه ...

1- برنامه Resco File Explorer رو نصب کنید همراهش یک Registry editor نصب میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=48826

2- وارد قسمت Start -> Setting -> Screen بشید و در تب سوم شما میتونید اندازه ها رو عوض کنید
3- خیر نمیشه - با نصب برنامه Resco file explorer امکان ارسال سریعتر و بهتر فایل ها رو پیدا خواهید کرد به این صورت که قلم رو روی فایلی که میخواید بفرستید نگه دارید و بعد روی Send via bluetooth تپ کنید
4- قابل حل نیست...
5- این کار میکنه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=57171

x_zarbat
16-12-2008, 13:41
سلام دوستان كمكم كنيد از وقتي كلير استرانگ كردم ديگه هر كي ميخوات بلوتوث بفرسه خود گوشيم كنسلش ميكنه يعني نميگيره ولي ميتونم بفرسم كسي ميدونه چرا؟

Vagrik
16-12-2008, 15:08
به آدرس زیر بروید و تیک بزنید:

Start > Settings > Connections > Beam

شما بایستی گزینه Receive all incoming beams رو تیک بزنید.

موفق باشید

amirreza_rezaei
16-12-2008, 17:20
والا شما میگید مشکل باطری من یه چیزی متوجه شدم که نمیدونم ئرسته یا نه نور صفحه را تا یکی مونده به آخر(کم کنم_از دست چپ) و wallpaper نمی گذارم اونموقع 4 یا 5 روز کار میکنه

ARASH
16-12-2008, 18:39
4-5 روز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Touch flo 3d رو هم بر میدارید؟
واقعا خیلی عالیه
البته باطری من الان یک مقدار بهتر شده و الان حدود یک روز نیمه که شارژش نکردم
ظاهرا این حرف درسته که بعد از مدتی کار کردن وضعیت باطری بهتر میشه

x_zarbat
16-12-2008, 18:55
بدون تاچ فلو من تا 1 هفته نگاه ميداره البته روزي 10 دقيقه صحبت همين ديگه بازي و .... نكردم حتي خاموش روشن هم نكردم چون هر بار خاموش روشن 5% باطري كم ميشه

x_zarbat
16-12-2008, 18:58
يك خبر خوش به شيرازي هاي عزيز gprs همراه اول كار افتاده و كار ميكنه خودم تست كردم در همه مناطق كار ميكنه

Abehrad
16-12-2008, 19:06
به دادم برسين رو گوشيم فونت چيني نصب كردم ديگه فونت فارسي رو نشون نميده تايپ فارسي كه ميكنم خالي نشون ميده! ريموو هم نميشه!!!!!!!!

Vagrik
16-12-2008, 19:19
با سلام و خسته نباشید؛

شما بایستی گوشی خود را هارد ریست کنید تا مشکلتان حل شود.

فقط توجه فرمایید، موقع هارد ریست کردن:

(یادآوری بسیار مهم: موقع هارد ریست کردن، کابل به گوشی وصل نباشد و همینطور مموری داخل گوشی نباشد.)

موفق باشید

Vagrik
16-12-2008, 19:26
در ضمن، روش هارد ریست کردن بدین صورت است:

۱ - قلم دستگاه را آماده نگه دارید.

۲ - گوشی خود را بصورت برعکس روی میز نگه دارید. (یعنی زیر گوشی به سمت بالا باشد).

۳ - دکمه Volume Down و ENTER را بزنید و نگه دارید، سپس با قلم دکمه RESET را فشار دهید.

۴ - برای هارد ریست کردن، باید Volume Up رو بزنید، و در غیر اینصورت هر دکمه ای رو بزنید به منزله این است که شما قبول به این کار را نکرده اید.

۵ - موفق باشید

x_zarbat
16-12-2008, 20:16
سرعت بخشيدن به رابط گرافيكي(اين ديگه ازاون كاراست) ممكنه ممورتون كم بياره(البته نه براي پرو براي امنيا كم مياره) از اين اندازه 32768 تا اين اندازه 16384 خوب جواب ميده

کد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\GLYPHCACHE

Default: 16384

تغيير بدين به 32768
اين ترفند رجيستري هست گرافيك گوشي مياد بالا پيشنهاد ميكنم رو امنيا انجام نديد رو پرو انجام بديد دايموند هم فكر كنم ميكشه

x_zarbat
16-12-2008, 20:23
با این ترفند میتونید فولدر My Documents را از رم داخلی به Storage رم خود ببرید(بلوتوث دريافتي هم ميره تو مموريتون)
HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindows CE Services
MofifyCreate the following:
String Bane: FileSyncPath Value: SD CardMy Documents
Simply create a root folder on your storage card named: My Documents

Mr.Afshari
17-12-2008, 14:05
بعضی وقتا هست که ویندوز مبایل با همه ی هوش و عقلش، کاربردی بودن رو فدای یه سری مسائل مسخره میکنه و صحنه ی احمقانه ای رو پدید میاره. مساله ی قابل ردیابی بودن بلوتوث هم از اون موارده و گویا دلیل مایکروسافت هم یه سری مسائل مسخره ی امنیتیه! سرور که نیست بابا! یه پاکت پی سیه با یه بلوتوث دوزاری!

به هر حال، کسی راه حلی، برنامه ای، کلک رجیستری، چیزی برای این مشکل نداره؟ راهی هست که هربار که یکی خواست برامون با بلوتوث چیزی بفرسته مجبور نباشیم توی گوشی از اینور به اونور سفر کنیم و بعد بریم بلوتوث رو Visible کنیم؟

ARASH
17-12-2008, 14:50
بعضی وقتا هست که ویندوز مبایل با همه ی هوش و عقلش، کاربردی بودن رو فدای یه سری مسائل مسخره میکنه و صحنه ی احمقانه ای رو پدید میاره. مساله ی قابل ردیابی بودن بلوتوث هم از اون موارده و گویا دلیل مایکروسافت هم یه سری مسائل مسخره ی امنیتیه! سرور که نیست بابا! یه پاکت پی سیه با یه بلوتوث دوزاری!

به هر حال، کسی راه حلی، برنامه ای، کلک رجیستری، چیزی برای این مشکل نداره؟ راهی هست که هربار که یکی خواست برامون با بلوتوث چیزی بفرسته مجبور نباشیم توی گوشی از اینور به اونور سفر کنیم و بعد بریم بلوتوث رو Visible کنیم؟

با حرفتون کاملا موافقم
برای این قضیه برنامه هست ولی در پرو برای اینکه بتونید از این برنامه ها استفاده کنید ابتدا باید Touch flo 3d رو غیر فعال کنید تا برای در دسترس بودن ایکون برنامه به نوار پایین اضافه شه منتهی میتونید برنامه رو در Shortcut ها قرار بدید ولی با این کار باز هم باید مسیر طولانی رو طی کنید
به عنوان مثال این یکی از برنامه هاست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=55878

Abehrad
17-12-2008, 18:47

۲ - گوشی خود را بصورت برعکس روی میز نگه دارید. (یعنی زیر گوشی به سمت بالا باشد).

۳ - دکمه volume down و enter را بزنید و نگه دارید، سپس با قلم دکمه reset را فشار دهید.

۴ - برای هارد ریست کردن، باید volume up رو بزنید، و در غیر اینصورت هر دکمه ای رو بزنید به منزله این است که شما قبول به این کار را نکرده اید.

۵ - موفق باشید

ممنون از جوابتون و چندسوال ديگه:1- هارد ريست ويندوز بايد دوباره نصب شه؟ 2- منظور از اينتر تو پرو كدوم دكمست؟

x_zarbat
17-12-2008, 21:14
سلام دوستان من پرو دارم ولي وقتي گوشي رو ميچرخونم صفحه نميچرخه ميشه بگيد از كجا بايد فعالش كنم؟

Vagrik
17-12-2008, 21:25
ممنون از جوابتون و چندسوال ديگه:1- هارد ريست ويندوز بايد دوباره نصب شه؟ 2- منظور از اينتر تو پرو كدوم دكمست؟

جواب سوال اول: وقتی که هارد ریست کردید، تنظیمات و ویندوز به حالت کارخونه ای بر خواهد گشت. انگار هیچ کاری نکرده باشید.

جواب سوال دوم: دکمه گرد که وسط جویستیک هستش، منظورم بود. اونی که کنارش به صورت دایره چراغ میزنه.

موفق باشید

ARASH
17-12-2008, 21:59
سلام دوستان من پرو دارم ولي وقتي گوشي رو ميچرخونم صفحه نميچرخه ميشه بگيد از كجا بايد فعالش كنم؟

چرخش بطور اتوماتیک فقط برای عکس ها و صفحات اینترنت فعاله و شما بدون نیاز به برنامه خاصی میتونید این کار را انجام بدید
اما برای سایر قسمت ها باید از برنامه Gsen استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=49109

Abehrad
18-12-2008, 18:02

۳ - دکمه Volume Down و ENTER را بزنید و نگه دارید، سپس با قلم دکمه RESET را فشار دهید.

۴ - برای هارد ریست کردن، باید Volume Up رو بزنید، و در غیر اینصورت هر دکمه ای رو بزنید به منزله این است که شما قبول به این کار را نکرده اید.

۵ - موفق باشید

آقا نميشه! من دکمه Volume Down و ENTER را نگه داشته، سپس با قلم دکمه RESET را فشار ميدم ولي ريست معمولي ميشه!!!!! منظورتونو از "برای هارد ریست کردن، باید Volume Up رو بزنید، و در غیر اینصورت هر دکمه ای رو بزنید به منزله این است که شما قبول به این کار را نکرده اید."د نمي فهمم؟؟

ARASH
18-12-2008, 22:06
آقا نميشه! من دکمه Volume Down و ENTER را نگه داشته، سپس با قلم دکمه RESET را فشار ميدم ولي ريست معمولي ميشه!!!!! منظورتونو از "برای هارد ریست کردن، باید Volume Up رو بزنید، و در غیر اینصورت هر دکمه ای رو بزنید به منزله این است که شما قبول به این کار را نکرده اید."د نمي فهمم؟؟

دوست عزیز من هم روز اولی که گوشی رو گرفتم به این مشکل برخوردم
منظور از دکمه Enter دکمه Enter کیبرد نیست بلکه منظور دکمه گرد وسط صفحه سنسی هست
اما تو همه سایت ها از این دکمه به عنوان Enter نام برده شده
بقیه روش همونیه که در بالا توضیح داده شده

ARASH
18-12-2008, 23:38
یک سوال از دوستان
معمولا گوشیتون چقدر طول میکشه تا شارژش 100% پر شه؟
دستگاه من 10% آخرش خیلی طول میکشه. میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه؟

Abehrad
19-12-2008, 13:39
آقا آرش اين جي پي اس كه گفتي از سايت دان كنم تو رپيدشره و من نميتونم از اونجا دان كنم اونجا پست دادم چند روز كسي كمكي نكرد شما طبق معمول يه كمكي كنين.

x_zarbat
19-12-2008, 15:42
یک سوال از دوستان

بله ارش جان مال منم همينطوره معمولا فكر كنم 3 تا 4 ساعت طول ميكشه چون من شب ميزارم صبح پره راستي سعي كن گوشي كه خاموشه شارژ كني

Abehrad
19-12-2008, 16:40
من همين امروز چك كردم، 2 ساعت. وقتي زرد شد گذاشتم شارژ

ARASH
20-12-2008, 01:02
آقا آرش اين جي پي اس كه گفتي از سايت دان كنم تو رپيدشره و من نميتونم از اونجا دان كنم اونجا پست دادم چند روز كسي كمكي نكرد شما طبق معمول يه كمكي كنين.

دوست عزیز از لینک سایت اصلی تو این تاپیک اصل برنامه رو بگیر
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=52269

این بهترین نقشه است و چاره ای هم نیست چون حجما زیادن و من هم دیال آپی هستم نمیتونم تو جای دیگه برات آپ کنم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=51157

اون 2 تا لینک دیگه هم که تو آموزش هست مربوط به سایت برنامه هست یعنی شما فقط باید نقشه رو از رپید شیر بگیرید
موفق باشید

x_zarbat
20-12-2008, 13:04
من امروز محافظ صفحه را تو شيراز گرفتم 5 تومان

Mohsen007
20-12-2008, 14:17
دوستان من تو استي Htc‌ 2تا برنامه ديدم !
هنوز خودم تست نكردم .... و نفهميدم اصلا" چه برنامه هايي هست ! هر دئوتا نوشته برا اضافه كردن زبان عربي به touch pro‌ولي من زبانم خوب نيست !!!!
اين لينك
http://www.htc.com/www/SupportDownload.aspx?p_id=140&cat=2&dl_id=404

و اين(اينو ميدونما)
http://www.htc.com/www/SupportDownload.aspx?p_id=140&cat=3&dl_id=428

زود زود جواب ميخوام ....
من با همه فارسي سازا مشكل دارم !
فارسي ساز alireza‌هم نصب كردم ! ولي وقتي ميخوام اس ام اس بنويسم فونتم خيلي كوچيك ميشه و با هيچ طريقي بزرگتر و پررنگ تر نميشه ( حتي از تو font size) ....

Mohsen007
20-12-2008, 15:02
من فك كنم اين برنامه (لينك اول) rom‌رو آپگيرت ميكنه ....
يعني به زبان دستگاه عربي اضافه ميشه ........
اميدوارم همينطور باشه ....

تاكيد اكيد هم كرده بعد نصب هارد ريست كنيم دستگاه رو ....

هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا

بچه ها باطريم خيلي بهتر شده ها

بلك ليست هم كار نكرد !
يه بلك ليست خوب ميخوام (كمكككككككككككككككككككككك كككككككككك)

itjh
20-12-2008, 20:42
دوست عزیز در باتری های جدید موبایل ها یکی دو هفته میکشه تا باتری درست کار کنه چون هنوز سلول های باتری قابلیت و ظرفیت خودشونو پیدا نکردن بعد از یکی دو هفته بهتر میشن برا من هم درست شده!

ARASH
24-12-2008, 01:40
دوستان کسی اگر از وزود کابل tv out گوشی به بازار اطلاع پیدا کرد تو این تاپیک سریعا اعلام کنه
من خیلی وقته منتظرم که بیاد
عجیبه که گوشی 5 ماهه که اومده ولی از کابل خبری نیست!

amirreza_rezaei
24-12-2008, 11:26
سلام یه سوال داشتم می خواستم بدونم برنامه یا کار های رجیستری هست که فیلم برداری پرو را از 15 فریم به 30 فریم برسونه

Abehrad
24-12-2008, 14:09
یک سوال از دوستان

من فكر ميكنم يه رابطه اي بين اون تيكي كه ميگه "ميخواي باتري وقتي كه به رايانه وصله شارژ شه" و مدت زمان شارژ كامل ارتباطي هست!! آقا آرش مال گوشيت اگه فعال نيست يه بار فعال كن و بذار شارژ شه. امتحان كه ضرر نداره.

tighoor
24-12-2008, 16:38
سلام یه سوال داشتم می خواستم بدونم برنامه یا کار های رجیستری هست که فیلم برداری پرو را از 15 فریم به 30 فریم برسونه

کلا که این موضوع بستگی به سخت افزار داره... یعنی به سرعت عکس گرفتن و cpu ...
ولی شاید بتونین با استفاده از برنامه ی cool camera تعداد تصویر در ثانیتون رو تا 20 الی 25 تصویر افزایش بدین... :6:
موفق باشید ... :001:

salim7654321
25-12-2008, 14:31
بالاترین رمی که توش زدین و گوشی کار کرد چند بوده؟؟؟
خروجی tv داره؟؟

Abehrad
25-12-2008, 18:50
من 8g دارم راحت كار ميكنه

ARASH
25-12-2008, 22:56
خروجی tv داره؟؟

بله خروجی tv داره ولی فعلا کابلش تو ایران نیست

salim7654321
26-12-2008, 12:04
بله خروجی tv داره ولی فعلا کابلش تو ایران نیست

یعنی تو امارت یا کشور هایه دیگه هست ولی تو ایران نیست؟؟
ایا رم 16 گیگ با اپدیت فعلی مشکلی براش پیش نمیاد؟؟یعنی هنگ و از این جور چیزا

x_zarbat
26-12-2008, 12:52
نه عزيزم تا 32 راحت كار ميكنه

irtng
26-12-2008, 12:54
خروجی tv داره؟؟
تا 32 گیگ ساپورت داره توی فیلم اصلی htc دیدم

بله خروجی tv داره ولی فعلا کابلش تو ایران نیستکابل رو من تا 30ت می تونم بخرم از خارج الان وارد شدم به خرید :-d

salim7654321
26-12-2008, 23:05
من با این چیزایی که از این گوشی می بینم هیچ گوشی فعلا از این گوشی سر نیست.......
اتو روتیت..خروجی تی وی..و کیبورد...در حالی که x1 ...
به نظر شما {ببخشید اینجا میزپرسم} می ارزه این رو بگیرم یا hd ؟؟

ARASH
27-12-2008, 17:35
من با این چیزایی که از این گوشی می بینم هیچ گوشی فعلا از این گوشی سر نیست.......
اتو روتیت..خروجی تی وی..و کیبورد...در حالی که x1 ...
به نظر شما {ببخشید اینجا میزپرسم} می ارزه این رو بگیرم یا hd ؟؟

من به دلیل داشتن کیبرد این گوشی رو به hd کاملا ترجیح میدم

x_zarbat
27-12-2008, 19:10
منم با اقا ارش موافقم باطري اچ دي هم كه عمرش كمه

itjh
27-12-2008, 19:52
دوستان جدیدا به یک مشکلی میخورم ! شبا که گوشی رو میزارم شارژ صبح که میخوام گوشی رو بردارم هنوز چراغ شارژ داره چشمک میزنه و تا 75 درصد شارژ میشه یعنی تو 7 ساعت شارژ نمیشه!شما هم این مشکلو دارین؟

khoshkel
27-12-2008, 20:15
اولا جناب itjh من این مشکل شما رو ندارم بقیه رو نمیدونم
من خودم چندتا سوال دارم:
1:چه طور میشه با GPS کار کرد؟اگه برنامه داره لینک تاپیک برنامشو بدید....
2:میشه Audio Buster را در هنگامی که آهنگ بر روی اسپیکر اجرا میشه فعال کرد؟امتحان کردم نشد ترفندی وجود داره؟

ARASH
27-12-2008, 22:15
اولا جناب itjh من این مشکل شما رو ندارم بقیه رو نمیدونم
من خودم چندتا سوال دارم:
1:چه طور میشه با GPS کار کرد؟اگه برنامه داره لینک تاپیک برنامشو بدید....
2:میشه Audio Buster را در هنگامی که آهنگ بر روی اسپیکر اجرا میشه فعال کرد؟امتحان کردم نشد ترفندی وجود داره؟

آموزش راه انداختن GPS در این تاپیک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=52950

ARASH
27-12-2008, 22:17
دوستان جدیدا به یک مشکلی میخورم ! شبا که گوشی رو میزارم شارژ صبح که میخوام گوشی رو بردارم هنوز چراغ شارژ داره چشمک میزنه و تا 75 درصد شارژ میشه یعنی تو 7 ساعت شارژ نمیشه!شما هم این مشکلو دارین؟

برای من هم بعضی وقت خا این اتفاق میفته منتهی رو 90%

x_zarbat
28-12-2008, 11:54
نه مال من حداكثر 3 ساعت شارژ طول ميكشه

itjh
29-12-2008, 18:57
برای من هم بعضی وقت خا این اتفاق میفته منتهی رو 90%

4 ساعت تو شازژ گذاشتم ولی هنوز تو 73 درصده برا چی اینطور شده؟وقتی ریست کردمش شد 100 درصد! چه مشکلی هست!؟ من گوشیه جمین هم که داشتم وقتی رامش رو به 6.1 آپدیت کرده بودم هم اینطور میشد!

x_zarbat
29-12-2008, 19:18
پست ارسال شده توسط موبايل
salam dostan man ba mob hastam farsi nadaram sharmande yek soal man ghoshim blutoth namigire harki mifresi faile mishe vali mitonam befresam to beam ham tiko zadam momkene virosi shode bashe ?yek anti virus khob bedid hala kasi midone chera? mamnoon

Vagrik
29-12-2008, 19:43
هرچی باشه ویروسی نمیتونه شده باشه...!!!

ARASH
30-12-2008, 10:24
salam dostan man ba mob hastam farsi nadaram sharmande yek soal man ghoshim blutoth namigire harki mifresi faile mishe vali mitonam befresam to beam ham tiko zadam momkene virosi shode bashe ?yek anti virus khob bedid hala kasi midone chera? mamnoon

مسیر زیر را دنبال کنید
Start -> setting -> connections -> Beam
سپس گزینه Recive all incoming beams را تیک بزنید
مشکلتون حل میشه

x_zarbat
30-12-2008, 11:11
گفتم كه ارش جان اونو تيك زدم از قبل

amirreza_rezaei
30-12-2008, 19:29
سلام دوستان من برنامه resco را گرفتم از سایت ولی نصب نمیشه یعنی آیکونش یه صفحه سفیده که روش عکس یه پنجره ویندوز هست و وقتی روش کلیک میکنم مینویسه ther is no appication associated with resco open withe run the application first then open this file from withn the application
یعنی چی و چیکار کنم لطفا جواب بدین ویه player گرفتم اون نصب میشه ولی باز نمیشه و این پیغام ومیده
unexpected program failure please send crash.txt to the develpers program will now exit
ترو خدا جواب بدین

ARASH
30-12-2008, 20:27
سلام دوستان من برنامه resco را گرفتم از سایت ولی نصب نمیشه یعنی آیکونش یه صفحه سفیده که روش عکس یه پنجره ویندوز هست و وقتی روش کلیک میکنم مینویسه ther is no appication associated with resco open withe run the application first then open this file from withn the application
یعنی چی و چیکار کنم لطفا جواب بدین ویه player گرفتم اون نصب میشه ولی باز نمیشه و این پیغام ومیده
unexpected program failure please send crash.txt to the develpers program will now exit
ترو خدا جواب بدین

کدوم نرم افزار Resco ؟
شرکت رسکو بیش از 20 تا نرم افزار داره!

x_zarbat
30-12-2008, 21:05
salam dostan man ba mob hastam farsi nadaram sharmande yek soal man ghoshim blutoth namigire harki mifresi faile mishe vali mitonam befresam to beam ham tiko zadam momkene virosi shode bashe ?yek anti virus khob bedid hala kasi midone chera? Mamnoon

اقايون مشكل من هنوز پا بر جاست

amirreza_rezaei
30-12-2008, 22:12
کدوم نرم افزار Resco ؟
شرکت رسکو بیش از 20 تا نرم افزار داره!
resco open withe

ARASH
31-12-2008, 14:21
اقايون مشكل من هنوز پا بر جاست

آیا شما از برنامه Obex Inbox برای فرستادن فایل ها به کارت حافظه استفاده میکنید؟

amirreza_rezaei
31-12-2008, 17:13
آقا آرش ترو خدا سریعتر جواب بده

ARASH
31-12-2008, 17:29
آقا آرش ترو خدا سریعتر جواب بده

امیر جان کاربرد این برنامه چیه؟
من یه سرچ کلی زدم چیزی راجع به این برنامه پیدا نکردم

x_zarbat
01-01-2009, 11:40
آیا شما از برنامه obex inbox برای فرستادن فایل ها به کارت حافظه استفاده میکنید؟

نه اقا ارش ميدونم با هارد رسيت درست ميشه ولي برنامه هامو ميخوام

itjh
01-01-2009, 17:43
سلام دوستان جدیدن هرکی به گوشیم زنگ میزنه وقتی از قابش در میارم بیرون وصل میشه!
من قابلیت اتو answer رو فعال نکردم!

amirreza_rezaei
01-01-2009, 19:11
امیر جان کاربرد این برنامه چیه؟
من یه سرچ کلی زدم چیزی راجع به این برنامه پیدا نکردم

اصلا شما بگو ببینم چرا نمیشه core player را نصب کرد شما نصب کردی؟ رو مال من نصب نمیشه چیکار کنم

x_zarbat
01-01-2009, 20:11
سلام دوستان جدیدن هرکی به گوشیم زنگ میزنه وقتی از قابش در میارم بیرون وصل میشه!
من قابلیت اتو answer رو فعال نکردم!

عزيزم مال منم همينجور ميشه به علت كيپ بودن قاب و زماني كه زنگ ميخوره صفحه از حالت قفل بيرون مياد و توسط كيف لمس ميشه و وصل ميشه

salim7654321
01-01-2009, 22:53
مگه core player روی تاچ پرو نصب نمیشه؟؟؟

Mr.Afshari
02-01-2009, 03:55
(Diamond و Touch Pro) رفع مشکل نوشته های فارسی در مرورگر Opera بدون خونریزی! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?threadid=59460&goto=newpost)

itjh
02-01-2009, 10:21
دوستان آنتی ویروس خوب چیه تا نصب کنم؟

x_zarbat
02-01-2009, 10:53
ناد 32

itjh
02-01-2009, 11:19

itjh
02-01-2009, 11:35

x_zarbat
02-01-2009, 12:11
گفتم كه ناد32
اينم ورژن جديد گارمين:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?threadid=59478&goto=newpost

itjh
02-01-2009, 12:24
گفتم كه ناد32
اينم ورژن جديد گارمين:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?threadid=59478&goto=newpost

لینک جدید داری با کرک ,اینا که تو سایت گذاشتن همشون rc هست از خود نود یکی دانلود کردم ولی کرک ندارم؟

tighoor
02-01-2009, 12:25
دوستان به نظر من ویندوز موبایل اصلا نیازی به آنتی ویروس نداره چون خیلی خیلی ویروس برا ویندوز موبایل کمه... یعنی تو موبایلستان یه نفر فکر نکنم پیدا بشه که بگه پاکت پیسیش ویروسی شده...

amirreza_rezaei
02-01-2009, 20:36
دوست عزیز ویروس هایی که برای ppc هستند از تعداد انگشتان دست هم کمتر هستند ولی اگر یک میلیونیوم درصد ویروسی شد هارد ریست کن چون به کم شدن سرعت گوشیت نمی ارزه پس دنبالش نباش ولی اگه خیلی حال میکنی یه آنتی ویروس داشته باشی بگو تا برات بزارم

itjh
05-01-2009, 00:00
دوستان جدیدا برنامه quick gps کار نمی کنه و آپدیت نمیشه !
نه با gprs نه با active sync!
اینترنت اکپلورر هم کار نمی کنه ولی weather آپدیت میشه!و برنامه slick هم کار میکنه!

x_zarbat
06-01-2009, 08:39
با واي فاي تست كن نتيجرو بگو

sajjadesi
07-01-2009, 18:59
یک این گوشی چنده؟
جی پی اس داخلی چقدر طول میکشه تا لاک شه؟

x_zarbat
07-01-2009, 22:29
سوال اول حدودا 800 تومان
2.بستگي داره اگر كويك جي پي اس اپديت شده باشه(هر هفته حدود 100 كيلو بايت اپديت ميخواد) حداگثر در خانه 30 ثانيه و در محيط باز زير 10 ثانيه من خودم يك بار در 3 ثانيه وصل شد البته با برنامه هاي مختلف فرق داره مثلا گارمين حدود 3 ثانيه بيش تر از چيزي كه گفته شد طول ميكشه

sajjadesi
08-01-2009, 12:34
ببخشیدسوال اولم این بوده
کارت گرافیک این گوشی چنده؟

amirreza_rezaei
08-01-2009, 12:51
خسته نباشید یه سوال داشتم resco explorer که میشه با هاش فایلها را هم mark کرد یه منویی نداره که بشه عکس رادید بعد فرستاد یعنی عکس را نمایش بده بعد بشه مارک کرد آیا شبیه این برنامه را سراق دارید

hamhami_333
08-01-2009, 13:25
خسته نباشید یه سوال داشتم resco explorer که میشه با هاش فایلها را هم mark کرد یه منویی نداره که بشه عکس رادید بعد فرستاد یعنی عکس را نمایش بده بعد بشه مارک کرد آیا شبیه این برنامه را سراق دارید
چرا دوست عزیز همین شرکت resco یه نرم افزار داره به اسمه photo viewer pro v6.33 که تو قسمت نرم افزارها هستش که میتونی همین کاریرو که میخوای انجام بدی :16:

hamhami_333
08-01-2009, 13:29
ببخشیدسوال اولم این بوده
کارت گرافیک این گوشی چنده؟
Dedicated graphics chip:64MB RAM reserved for graphics

amirreza_rezaei
08-01-2009, 13:45
یعنی میتونی مارک کنی در عین حال که میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamhami_333
08-01-2009, 15:21
یعنی میتونی مارک کنی در عین حال که میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره عزیز

versa
10-01-2009, 11:32
یه سوال
میشه با کیبورد خود پرو فارسی تایپ کرد ؟

hamhami_333
10-01-2009, 12:22
یه سوال
میشه با کیبورد خود پرو فارسی تایپ کرد ؟
خیر

itjh
11-01-2009, 08:16
دوستان من هنوز از مشکل شارژ باتری خلاص نشدم شب تا صبح میزارم تو شارژ 70 یا 80 درصد شارژ میشه وقتی ریست میکنم میشه 100 درصد

x_zarbat
11-01-2009, 23:28
بابا بيخيال منم گوشيم بلوتوث نميگيره نميخوام هارد رسيت كنم وگرنه حل ميشه

mohsen_bayern
12-01-2009, 00:44
سلام به همه.من یک مشکل با تاچ پرو دارم.من از کیف کمری استفاده میکنم و مشکلم اینه که وقتی گوشی زنگ میخوره تا میخوام از تو کیف درش بیارم به علت تماس کیف با صفحه تماس رو وصل میکنه.از اون بدتر وقتیه که تا گوشی زنگ کیخ.ره تماس رو وصل میکنه(چون از قفل در میاد و کیف با سطح ال سی دی تماس داره). و من متوجه تماس نمیشم.میخواستم ببینم راهی داره که موقع زنگ خوردن صفحه غیر فعال بشه و قط با فشردن کلید دریات تماس تماس وصل بشه؟ممنون میشم

itjh
12-01-2009, 11:27
سلام به همه.من یک مشکل با تاچ پرو دارم.من از کیف کمری استفاده میکنم و مشکلم اینه که وقتی گوشی زنگ میخوره تا میخوام از تو کیف درش بیارم به علت تماس کیف با صفحه تماس رو وصل میکنه.از اون بدتر وقتیه که تا گوشی زنگ کیخ.ره تماس رو وصل میکنه(چون از قفل در میاد و کیف با سطح ال سی دی تماس داره). و من متوجه تماس نمیشم.میخواستم ببینم راهی داره که موقع زنگ خوردن صفحه غیر فعال بشه و قط با فشردن کلید دریات تماس تماس وصل بشه؟ممنون میشم
شما برنامه gyrator رو نصب کردید؟

khoshkel
12-01-2009, 22:40
من وقتی اس ام اس میخوام بدم به چند شماره یا کانتکهام این ارور رو میده:
Your text massage cannot be sent.
سیستم چت اس ام اس رو هم یک بار غیر فعال کردم بازم تاثیر نداشت با چند سیمکارت امتحان کردم نشد!

itjh
12-01-2009, 23:45
شماره مسیج سنتر اشکال نداره؟

khoshkel
13-01-2009, 10:07
مرسی از شما دوست عزیز که به مشکلم رسیدگی کردید
نمیدونم مشکل از کجا بود ولی خود به خود حل شد!

x_zarbat
15-01-2009, 13:27
سلام دوستان رام جديد اومده؟ ورژن من 1.90 هست از كجا ميتونم دانلود كنم

ARASH
15-01-2009, 17:16
خیر برای این دستگاه رام جدیدی نیومده فقط یک آپدیت کوچیک آمده که ساپورت عربی رو به دستگاه اضافه میکنه و برای ما که از فارسی ساز علیرضا استفاده میکنیم کاربردی نیست و به درد خاصی نمیخوره
این قضیه نشان از بدون اشکال بدون رام دستگاه میده
در ضمن یک hot fix کوچیک هم اومده برای کسانی که از اینترنت وایرلس استفاده میکنند که بعضی از مشکلات امنیتی رو حل میکنه
براتون اینجا قرارش میدم
Hot fix to enhance WAP security for HTC Touch Pro

Mr.Afshari
16-01-2009, 20:40
سلام دوستان رام جديد اومده؟ ورژن من 1.90 هست از كجا ميتونم دانلود كنم

نه HTC کم کاری کرده در این مورد تا الان، ولی ویندوز های خیلی بهتری نسبت به مدل اصلی هست، مثلا ROMeOS به شکل دلهره آوری سریع و فرزه به طوری که کوچیکترین وقفه ای موقع باز کردن کیبورد و چرخش صفحه یا مثلا موقع تایپ کردن مشاهده نمیشه، پیشنهاد میکنم حتما یه بار امتحان کنی، به حرف های ترسناک بقیه هم گوش نده، هم کار قابل برگشتیه، هم اینکه اگر واردش شدی بر نمیگردی به ROM کند ذهن اصلی اچ.تی.سی. ROMeOS ها هم نسبت به باقی ROM های غیر رسمی و حتی رسمی از درصد کیفیت فوق العاده بالاتری برخوردارن. اینجا (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3178164&posted=1) میتونی یه سری اطلاعات خیلی توپ در موردش کسب کنی. :003:

x_zarbat
17-01-2009, 19:30
سلام دوستان كسي اين برنامه را نداره كه(کاربرد این نرم افزار انجام عملیات scroll (بالا و پایین کردن صفحات) توسط سنسور شتاب سنج و بدون دخالت دست هست)
من يكي براي اچ دي ديدم ولي مشكل داره فايل باز نميشه كسي براي پرو نداره؟
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=209684&stc=1&d=1231402158

kamasutra
18-01-2009, 19:27
کسی می دونه چطور میشه قسمتی که تو پیغام ها باعث میشه که کلمه مورد نظرو خودش حدس بزنه فعال کرد.من قبلا که کاجم داشتم وقتی یه کلمه رو برای بار دوم می خواستم تایپ کنم با زدن 2 یا 3 حرف از اون کلمه اونو حدس می زد اما هر کاری می کنم تاچ پروم این کارو نمی کنه.لطفا یکی راهنمایی کنه

kamasutra
18-01-2009, 19:29
کسی می دونه چطور میشه قسمتی که تو پیغام ها باعث میشه که کلمه مورد نظرو خودش حدس بزنه فعال کرد.من قبلا که کاجم داشتم وقتی یه کلمه رو برای بار دوم می خواستم تایپ کنم با زدن 2 یا 3 حرف از اون کلمه اونو حدس می زد اما هر کاری می کنم تاچ پروم این کارو نمی کنه.لطفا یکی راهنمایی کنه :55:

ARASH
18-01-2009, 19:31
[quote=x_zarbat;782042][b]سلام دوستان كسي اين برنامه را نداره كه(کاربرد این نرم افزار انجام عملیات scroll (بالا و پایین کردن صفحات) توسط سنسور شتاب سنج و بدون دخالت دست هست)
من يكي براي اچ دي ديدم ولي مشكل داره فايل باز نميشه كسي براي پرو نداره؟

همین روی پرو هم اجرا میشه ولی در کل برنامه به درد نخوریه

khoshkel
19-01-2009, 15:53
کسی می دونه چطور میشه قسمتی که تو پیغام ها باعث میشه که کلمه مورد نظرو خودش حدس بزنه فعال کرد.من قبلا که کاجم داشتم وقتی یه کلمه رو برای بار دوم می خواستم تایپ کنم با زدن 2 یا 3 حرف از اون کلمه اونو حدس می زد اما هر کاری می کنم تاچ پروم این کارو نمی کنه.لطفا یکی راهنمایی کنه :55:

سلام
اگه منظورتون سیستم T9 هست که میخواین فعالش کنید شما توی همون قسمت اس ام اس که میخواین تایپ کنید کلید FN و Space کیبورد گوشی را با هم بگیریدبعد گزینه T9 English را انتخاب کنید....

ARASH
19-01-2009, 17:53
نه منظوره این دوستمون Guess words هست
یعنی از کلماتی که قبلا استفاده کردید توی متنهاتون وقتی که 2 حرف از کلمه رو میزنید بهتون پیشنهاد بده
من خودم تا حالا دقت نکرده بودم ولی حتما نگاه میکنم و بهتون میگم

ARASH
20-01-2009, 13:52
توصیه میکنم این نرم افزار رو از دست ندید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60864

salim7654321
20-01-2009, 15:35
اقایون کسی میدونه رم 16 گیگ برا این گوشی چنده؟؟؟
اصلا در امده؟

Mr.Afshari
20-01-2009, 16:49

برای فعال کردن اون، باید بری به (T9 Options (FN+Space، بعد باید گزینه ی Word completion in ABC mode رو فعال کنی. :003:

shafizadeh
20-01-2009, 23:32
سلام
لطفاً کمک کنید گوشی من اصلاً بالا نمییاد فقط لوگو اول htc را نشان میده و خاموش نمی شه و هارد رسیت هم نمی شه کمک کنید باید چکار کنم

ARASH
21-01-2009, 04:13
سلام
لطفاً کمک کنید گوشی من اصلاً بالا نمییاد فقط لوگو اول htc را نشان میده و خاموش نمی شه و هارد رسیت هم نمی شه کمک کنید باید چکار کنم

چرا هارد ریست نمیشه؟
عملیات هارد ریست رو درست انجام میدید؟ (نمیشه هارد ریست نشه) با دقت بیشتری این کار رو انجام بدید

shafizadeh
21-01-2009, 10:57
سلام آقا آرش با تشكر از راهنمايهاي شما با مطالعه تمامي ژستهاي موجود را قسمت ppc و روشهاي هارد ريست مشكل حقير حل گرديد با تشكر

shafizadeh
21-01-2009, 11:11
HTC Touch Pro Soft reset

Resetting Your Device

Occasionally, you may need to reset your device. A soft (or normal) reset of your device clears all active program memory and shuts down all active programs. This can be useful when your device is running slower than normal, or a program is not performing properly. A soft reset is also necessary after the installation of some programs. If a soft reset is performed when programs are running, unsaved work
will be lost.

To perform a soft reset

http://www.hardreset.eu/images/htc_touch_pro_hard_reset_soft_reset_1.jpg

1. Pull out the stylus.
2. Use the stylus tip to press the RESET button located at the bottom of the device. Your device restarts and displays the Home screen.

HTC Touch Pro hard reset

You can also perform a hard reset (also known as a full reset). A hard
reset should only be performed if a normal reset does not solve a system
problem. After a hard reset, the device is restored to its default settings—
the way it was when you first purchased it and turned it on. Any programs you installed, data you entered, and settings you customized on your device will be lost. Only Windows Mobile® software and other pre-installed programs will remain.

Warning! Your device will be set back to factory default settings. Make sure that any additional installed programs and/or user data have been backed up before you perform a hard reset.

Important If Encrypt files when placed on a storage card is enabled, backup all files from the storage card before using Clear Storage, hard reset, or updating the ROM system software. Otherwise you will no longer be able to access the encrypted files on the storage card. Use ActiveSync or Windows Mobile Device Center to transfer files between your storage card and computer. After the procedure, copy your files back to the storage card.

http://www.hardreset.eu/images/htc_touch_pro_hard_reset_soft_reset_2.jpg

To perform a hard reset

1. Pull out the stylus.
2. With the device turned on, press and hold the VOLUME DOWN and ENTER buttons, then press the RESET button with the stylus tip.
3. Release the RESET button, but continue pressing the VOLUME DOWN and ENTER buttons until you see this message on the screen:

http://www.hardreset.eu/images/htc_touch_pro_hard_reset_soft_reset_3.jpg

4. Release the VOLUME DOWN and ENTER buttons, then press the VOLUME UP button to perform the hard reset, or press any other button to cancel the reset.

Clear Storage

You can also use Clear Storage to reset your device back to factory default settings.

1. On the Home screen, slide to the Settings tab and then tap All Settings.
2. On the System tab, tap Clear Storage.
3. Enter “1234” and then tap Yes.

saber nokia
22-01-2009, 10:23
کیفیت رنگ بدنش چطوری هستش ؟
دوام خوبی داره ؟
چون گوشیه من بعد از 4 ما کار کردن باهاش رنگ گوشه هاش رفته با اینکه خیلی آدم با سلیقه یی هستم !
اگه خدا بخواد من هم میخوام تا عید یه دونه بخرم .

Vagrik
22-01-2009, 12:21
دوست گرامی؛ رنگ و بدنه HTC Diamond خیلی با P990 فرق داره... و خیلی هم کیفیت بالایی داره.

x_zarbat
22-01-2009, 15:08
سلام دوستان يك رام كوك شده براي پرو اومده اگر ميخواين تا براي دانلود بزارم تو عكس معلومه كه چقدر چيز بهش اضافه شده(عكس ها در فايل فشرده با حجم كم ضميمه شده)
RAPHAEL ROM WM6.1 V09
Requirements: HTC Touch Pro (aka HTC Raphael)
Overview: WM6.1 - Build 20757.1.4.0 CE OS 5.2.20757.1.4.0 (Full XIP&SYS) ROM 1.95.502.09 UPDATE
Language: English
Creator: pdaviet

itps
22-01-2009, 15:43
تو سایت xda developer چند تا theme بود که پسوند آخرش theme. بود این فایل رو دانلود کنم چطور باید نصب کنم؟

ARASH
23-01-2009, 08:24
تو سایت xda developer چند تا theme بود که پسوند آخرش theme. بود این فایل رو دانلود کنم چطور باید نصب کنم؟

به اینجا مراجعه کنید
http://mobilestan.net/showpost.php?p=603333&postcount=1

x_zarbat
23-01-2009, 17:56
بهترين انتي ويروس دنيا براي گوشي شما
بله انتي ويروس ناد32
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=789429#post789429

alo0077
23-01-2009, 18:38
ببخشید من htc diamond دارم چند تا برنامه دانلود کردم پسوندش .cab هست با کابل به کامپیوتر وصل میکنم و برنامه را کپی میکنم وسط کپی ارور میده patch deep ---- چه جوری نصب کنم پسوند برنامه هاش چیه مرسی

x_zarbat
23-01-2009, 18:41
با بلوتوث بفرست رو گوشيت نصب كن

amirreza_rezaei
24-01-2009, 14:29
X_zarbat عزیز این رام که میگی رو میشه قرار بدی و طریقه نصبشو بگی و بگی رام اصلی است یا کوک شده است و آیا خودت نصب کردی و هرچه اطلاعت دربارش داری بگو

x_zarbat
24-01-2009, 18:37
اول كه خودم نصب نكردم دوم تو پست قبلي هم نوشتم كه كوك هست سوم روش نصبش رو ميتوني با يك سرچ كوچولو پيدا كني ولي بعد از دانلود بازش كن خودش ميگه چيكار كن البته به انگليسي چهارم اينم لينك دانلود
http://rapidshare.com/files/161720692/RAPHAEL__1_95_502_09__B20757.rar

پنجم حجمش 86 مگه
ششم اگر پسورد خواست اينه:PhamQuang
هفتم:من خودم دانلودش نكردم

amirreza_rezaei
24-01-2009, 22:00
منون گه گفتی فقط یه چیز دیکه اگه نصب کنیم گارانتی از بین میره؟

x_zarbat
25-01-2009, 23:29
بله گارانتي باطل ميشه ولي مثل اينكه اقا داريوش يك روشي پيدا كرده نميشه ولي من بي اطلاع هستم

TARANTISMANIA
27-01-2009, 17:39
سلام. من برنامه فارسی ساز آرش رو دانلود کردم ولی فایل exe نداره که بتونم نصبش کنم میشه راهنمایی کنید. ممنون می شم.

tighoor
27-01-2009, 20:45
سلام. من برنامه فارسی ساز آرش رو دانلود کردم ولی فایل exe نداره که بتونم نصبش کنم میشه راهنمایی کنید. ممنون می شم.

اگه پسوند فایل .cab هست باید تو پاکت پیسی بریزین و تو خود توی خود پاکت پیسی نصب کنید.

itps
28-01-2009, 21:05
بابا پدره ما در اومد 800 تومان دادم به این گوشی چه رامه اشغالیه داره همش هنگ میکنه مدیا پلیر که باز میشه همه چی کند کند کند میشه دیوانه شدم جمین که داشتم سرعتش بیشتر بود!

ARASH
29-01-2009, 07:01
من که مشکلی با رام گوشی گوشی ندارم و خیلی به ندرت پیش میاد که هنگ کنه .
در ضمن هنوز که هنوزه کابل tv out برای گوشی نیومده
و در ضمن قیمت این گوشی هم بالا رفته!!!!
قیمت دیروز بین 790 تا 800 بود

majidflash
29-01-2009, 08:41
گروه خبری GSM : گزارشات اخیر حاکی از این است که گروه XDA-Developers به تازگی موفق به نصب ویندوز موبایل 6.5 بر روی گوشی‌Raphael/Fuze کمپانی HTC شده است. طبق اظهارات این تیم این سیستم عامل هنوز نیاز به اعمال موارد و اصلاحات زیادی دارد. در هر حال همچنان باید منتظر عرضه این محصول باشیم.

majidflash
29-01-2009, 09:03
گروه خبری GSM : گزارشات اخیر حاکی از این است که گروه XDA-Developers به تازگی موفق به نصب ویندوز موبایل 6.5 بر روی گوشی‌Raphael/Fuze کمپانی HTC شده است. طبق اظهارات این تیم این سیستم عامل هنوز نیاز به اعمال موارد و اصلاحات زیادی دارد. در هر حال همچنان باید منتظر عرضه این محصول باشیم.

itps
29-01-2009, 09:57
واقعا کند هم نیست مگه میشه کند نباشه؟آخه رامش خیلی سنگینه!

salim7654321
29-01-2009, 17:06
راستی اگه رام کوک شده نریزیم یعنی رام خود گوشی رو عوض کنیم البته رام شرکتی باشه بازم گارنتی تعطیل میشه؟؟؟
تی وی ات هم دیده شده در نزدیکی هایه علایدین که یکی از بروبچ فروم handheld 'گفت و قیمتش هم میگفت 24 تومان...

salim7654321
29-01-2009, 20:03
همین الان پدرم زنگ زد و گفت 20 تومان خروجی تی وی رو خریده..........چون بهش گفته بود امروز......
می گفت توی علایدین پیداش کرده

x_zarbat
29-01-2009, 21:04
بابا پدره ما در اومد 800 تومان دادم به این گوشی چه رامه اشغالیه داره همش هنگ میکنه مدیا پلیر که باز میشه همه چی کند کند کند میشه دیوانه شدم جمین که داشتم سرعتش بیشتر بود!

دوست عزيز اين حرف را نزنيد من تو اين 3 ماه كه دارم حتي 1 بار هم هنگ نكرده و سرعتش توپه تو مديا هم من مشكلي ندارم حتي مينيمايز ميكنم و بازي ميكنم يا كاراي ديگمو انجام ميدم شما يك هارد رسيت كن مشكلت حل ميشه من تنها مشكلي كه داشتم كثيف شدن صفحش بوده:021:

ARASH
30-01-2009, 10:21
همین الان پدرم زنگ زد و گفت 20 تومان خروجی تی وی رو خریده..........چون بهش گفته بود امروز......
می گفت توی علایدین پیداش کرده

دوست عزیز میشه آدرس جایی که کابل رو گرفتند رو بذارید
چون من الان 1 ماهه که در به دره این کابلم
دیروز هم رفتم تجارت الکترونیک که خفن ترین Accessories رو تو ایران داره نداشت!

salim7654321
30-01-2009, 12:06
دوست عزیز میشه آدرس جایی که کابل رو گرفتند رو بذارید
چون من الان 1 ماهه که در به دره این کابلم
دیروز هم رفتم تجارت الکترونیک که خفن ترین accessories رو تو ایران داره نداشت!

بابام ادرس دقیقش رو یادش نیست فقط تنها چیزی که یادش میاد گفته تو همون پاساژ علأدین گرفته............و یک چیز دیگه هم که یادشه این بود که میگفت کل مغازه ها رو زیرو رو کردم.........:4:
من نرفته بودم........و چون خرید ها زیاد بود امار در رفت از دستش......اخه 4 تا گوشی خرید دیگه اددرس یادش نیست:4:

ARASH
30-01-2009, 18:11
اینکه طبقه کدوم طبقه بوده هم یادشون نیست؟

shafizadeh
30-01-2009, 20:25
آقا آرش سلام
طبقه هم کف راه روی اصلی فوشگاه htc تقریباً وسط راه رو بعد از پله برقی

salim7654321
31-01-2009, 14:37
دیکشنری انگلیسی به فارسی و انگلیسی به انگلیسی خوب چی هست لینک بدین.؟؟؟
راستی فارسی ساز اخرش نفهمیدم مال alireza رو بریزم یا یکی دیگه؟

ARASH
01-02-2009, 06:53
دیکشنری انگلیسی به فارسی و انگلیسی به انگلیسی خوب چی هست لینک بدین.؟؟؟
راستی فارسی ساز اخرش نفهمیدم مال alireza رو بریزم یا یکی دیگه؟

شما فارسی ساز علیرضا رو بریز که خیلی عالیه
این دیکشنری هم امروز معرفی شده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61877

salim7654321
01-02-2009, 17:05
اقایون من وقتی تم گوشی رو تو برنامه اش می خوام کلیک کنم تا بیاد رو صفحه ولی وقتی روی فولدری که تم هست کلیک می کنم توی فولدر نمیره تا تم رو accept کنم...
کسی می دونه مشکلش چیه؟

mas_man68
01-02-2009, 20:57
اچ تي سي G1
[مقایسه]
[اضافه به سبد] بدون گارانتي&nbsp8,790,000 ریال

اچ تي سي Touch HD
[مقایسه]
[اضافه به سبد] ياس&nbsp8,700,000 ریال

اچ تي سي Touch3G
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp5,250,000 ریال
اچ تي سي Touch Viva
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp3,350,000 ریال

اچ تي سي Touch Pro
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp7,900000 ریال
[اضافه به سبد] ياس&nbsp7,750,000 ریال

اچ تي سي Touch Diamond
[مقایسه]
[اضافه به سبد] بدون گارانتي&nbsp5,300,000 ریال
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp5,800,000 ریال
[اضافه به سبد] ياس&nbsp5,800,000 ریال
اصلي اتصالات&nbsp6,200,000 ریال
اچ تي سي Advantage X7510
[مقایسه]
[اضافه به سبد] ياس&nbsp13,000,000 ریال

اچ تي سي P3470
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp4,790,000 ریال

اچ تي سي TOUCH CRUISE
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp5,950,000 ریال
[اضافه به سبد] بدون گارانتي&nbsp5,200,000 ریال
اچ تي سي TOUCH DUAL
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp4,980,000 ریال
[اضافه به سبد] بدون گارانتي&nbsp4,500,000 ریال
[اضافه به سبد] ياس&nbsp4,980,000 ریال

اچ تي سي TYTN II
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp7,850,000 ریال
[اضافه به سبد] بدون گارانتي&nbsp7,350,000 ریال
[اضافه به سبد] ياس&nbsp7,850,000 ریال

اچ تي سي S630
[مقایسه]
اچ تي سي TOUCH V2
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp4,500,000 ریال
بدون گارانتي&nbsp0 ریال

اچ تي سي TOUCH
[مقایسه]
پرشين تلكام&nbsp5,050,000 ریال
[اضافه به سبد] بدون گارانتي&nbsp4,070,000 ریال
ياس&nbsp5,200,000 ریال

اچ تي سي P6300
[مقایسه]
اچ تي سي SHIFT
[مقایسه]
[اضافه به سبد] بدون گارانتي&nbsp17,000,000 ریال

اچ تي سي ADVANTAGE X7500
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp10,850,000 ریال
ياس&nbsp0 ریال
بدون گارانتي&nbsp0 ریال

اچ تي سي S710
[مقایسه]
پرشين تلكام&nbsp3,850,000 ریال
بدون گارانتي&nbsp0 ریال
ياس&nbsp4,450,000 ریال
اچ تي سي P3350
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp4,150,000 ریال
ياس&nbsp5,850,000 ریال

اچ تي سي P3400
[مقایسه]
پرشين تلكام&nbsp4,050,000 ریال
ياس&nbsp4,400,000 ریال

اچ تي سي P4350
[مقایسه]
[اضافه به سبد] پرشين تلكام&nbsp5,350,000 ریال
ياس&nbsp6,200,000 ریال
اچ تي سي P3600i
[مقایسه]
بدون گارانتي&nbsp7,800,000 ریال

اچ تي سي P3600
[مقایسه]

اچ تي سي P3300
[مقایسه]
بدون گارانتي&nbsp0 ریال
ياس&nbsp5,650,000 ریال
اچ تي سي S620
[مقایسه]
پرشين تلكام&nbsp4,100,000 ریال

اچ تي سي S310
[مقایسه]
پرشين تلكام&nbsp2,570,000 ریال

اچ تي سي TYTN
[مقایسه]
ياس&nbsp0 ریال
بدون گارانتي&nbsp7,000,000 ریال
اچ تي سي MTEOR
[مقایسه]

x_zarbat
01-02-2009, 22:56
سلام دوستان يك مشكل عجيب من تم گوشي رو عوض كردم بعد ديدم تو اب و هوا شيراز حذف شده تم را به ديفالت برگردوندم ولي بازم شيراز تو ليست نيست چرا؟؟؟؟ چيكارش كنم هارد رسيت نه!

shafizadeh
04-02-2009, 20:07
سلام
یه مشکل برای گوشی من پیش آمده اگر امکان داره راهنمائی کنید از وقتی که نقشه های gps رو نصب کردم نصف روز فقط شارژ نگه میداره درصورتی که برنامه در حال اجرا نمی باشد.
برای داشتن شارژ بیشتر چکار باید کرد.

ARASH
04-02-2009, 21:13
با کدوم برنامه این اتفاق افتاده؟
فکر نکنم ارتباطی با برنامه ای که run نمیشه داشته باشه چون من چندین برنامه GPS دارم
والبته به این هم دقت کنید که آیا از برنامه بطور کامل خارج شدید یا نه

shafizadeh
06-02-2009, 10:24
با سلام و تشکر از راهنمائی شما آقا آرش از برنامه آریو اقلیم شرکت پرشین تله کام استفاده میکنم. یه چیز مهم که متوجه شدم برای شارژ این گوشی اینه ، هنگامی که گوشی خاموشه و شارژ میکنم مدت زمان بیشتری شارژ نگه می داره حالا چرا نمی دونم؟؟؟!!!!!

khoshkel
06-02-2009, 20:53
سلام
نحوه فعال کردن تنظیمات mms رو بر روی این گوشی رو میخواستم بدونم....

ARASH
07-02-2009, 23:10
سلام
نحوه فعال کردن تنظیمات mms رو بر روی این گوشی رو میخواستم بدونم....

برای همراه اول یا ایرانسل؟

ARASH
07-02-2009, 23:15
راستی من امروز کابل tv out رو به قیمت 23 تومان خریدم
خیلی حال کردم
دیگه گوشی تکمیل شد

khoshkel
08-02-2009, 13:58
برای همراه اول یا ایرانسل؟

ایرانسل.........

k_asg
13-02-2009, 22:32
سلام به همه دوستان
من چند تا سئوال داشتم
اول اینکه چرا نقد و بررسی کانل این گوشی وجود نداره ؟
2- این TouchFLO 3D چی هیت و کارش چیه؟
3-کیفیت دوربین این گوشی در چه حد و اگر کسی بتونه یه نمونه آپلود کنه خیلی خوبه
4-با کیبورد این گوشی میشه فارسی تایپ کرد>؟ یا مثل x1 فارسی نویسی با کیبورد غیر ممکن
5-مهمترین مساله ای که تو این گوشی منو نگران کرده شارژ این گوشیه که اکثرا میگن 1 روزه؟آِا واقعا همینطوره یا وقتی که برنامه خاصی نصب بشه شارژ کم میمونه؟
6-نصب آنتی ویروس چقدر توصیه میشه روی این گوشی؟ کلا برنامه هایی که برای لین گوشی وجود دارن درست کار میکنن یا همشون نصفه و نیمه کار میکنن؟
7-یه چیز مهم- آیا فریم ریت این گوشی موقع فیلم برداری 15 هست یا 30 هم میشه تعیینش کرد(البته منظورم بدون نصب برنامه خاصی هست)
و در آخر اینکه ببخشید اگر این همه سئوال کردم واقعا میخوان جواب این سئوالهامو قبل از خرید این گوشی بدونم
خیلی ممنونم

ARASH
14-02-2009, 22:48
سلام به همه دوستان
من چند تا سئوال داشتم
اول اینکه چرا نقد و بررسی کانل این گوشی وجود نداره ؟
2- این touchflo 3d چی هیت و کارش چیه؟
3-کیفیت دوربین این گوشی در چه حد و اگر کسی بتونه یه نمونه آپلود کنه خیلی خوبه
4-با کیبورد این گوشی میشه فارسی تایپ کرد>؟ یا مثل x1 فارسی نویسی با کیبورد غیر ممکن
5-مهمترین مساله ای که تو این گوشی منو نگران کرده شارژ این گوشیه که اکثرا میگن 1 روزه؟آِا واقعا همینطوره یا وقتی که برنامه خاصی نصب بشه شارژ کم میمونه؟
6-نصب آنتی ویروس چقدر توصیه میشه روی این گوشی؟ کلا برنامه هایی که برای لین گوشی وجود دارن درست کار میکنن یا همشون نصفه و نیمه کار میکنن؟
7-یه چیز مهم- آیا فریم ریت این گوشی موقع فیلم برداری 15 هست یا 30 هم میشه تعیینش کرد(البته منظورم بدون نصب برنامه خاصی هست)
و در آخر اینکه ببخشید اگر این همه سئوال کردم واقعا میخوان جواب این سئوالهامو قبل از خرید این گوشی بدونم
خیلی ممنونم

سلام
1- در قسمت نقد و بررسی این گوشی ها نقد و بررسی این گوشی وجود داره و بدلیل اینکه اینجا تاپیک پرسش و پاسخ هست فقط به این امر پرداخته میشه
2- تاچ فلو یک پوسته بسیار بسیار زیبا و جذاب هست که دسترسی به قسمتهای مختلف رو ساده میکنه
3- کیفیت خوب هست ولی متاسفانه من عکاس خوبی نیستم که براتون عکس اپ کنم انشالله دوستان این کار رو بکنند
4- خیر با کیبرد نمیشه فارسی تایپ کرد
5- وضعیت باطری در ابتدا اینگونه هست ولی بعد از 2 هفته درست میشه و نگران نباشید
6- نصب آنتی ویروس اصلا توصیه نمیشه چون اصلا لازم نیست ولی همه برنامه ها بطور کامل و بدون مشکل نصب میشند

k_asg
15-02-2009, 10:42
آرش جان ممنون از جوابت
ببینم کلا گوشی های کیبورد دار این مشکل رو دارن که نمیشه باهاشون فارسی تایپ کرد؟ بالاهره ما کیبورد رو دارم که باهاش کار کنیم و بیشتر کار هم با فونت فارسی هست. اینطوری میشه گفت که پس به درد نمیخوره داشتن کیبوردش ؟؟؟؟
در باره نصب آنتی ویروس، بنظرم برای کسی که میخواد با این گوشی به اینترنت وصل بشه باید لازم باشه نصب کردنش. اینطور نیست؟ یعنی این گوشی احتمال ویروسی شدن نداره؟
کلا برنامه های این گوشی، مثل دیکشنری، آنتی ویروس، قارسی ساز و غیره ... همشون تو این فروم برای دانلود هست؟ آیا همشون کرک شده هستن؟ من دیروز شرکت یاس بودم و قیمتهای خیلی عجیب غریبی برای نصب نرم افزار ها میدیدن، مثلا gsm اسم دقیق نرم افزارشو یادم نیست 30000 تومان
آنتی وییروس 12000 تومان و . . .
یعنی اون نرم افزارها سریال واقعی هستند و کارکرد بهتری دارن؟
بعد یه نکته هیلی منفی که دیدم اینبود که برای نثب فارسی ساز میگفت که همه اطلاعات رو گوشی باید پاک بشه؟ آیا واقعا لازمه که برای نصب فارسی ساز همه اطلاعات در گوشی؛، شامل phone book, sms,Emial و . . . پاک بشن؟ این که خیلی بده ؟

x_zarbat
15-02-2009, 12:55
عزيزم ويروس هاي ويندوز موبايل به 10 تا هم نميرسه ولي انتي ويروس ناد تو قسمت نرم افزار هست

ARASH
15-02-2009, 18:13
آرش جان ممنون از جوابت
ببینم کلا گوشی های کیبورد دار این مشکل رو دارن که نمیشه باهاشون فارسی تایپ کرد؟ بالاهره ما کیبورد رو دارم که باهاش کار کنیم و بیشتر کار هم با فونت فارسی هست. اینطوری میشه گفت که پس به درد نمیخوره داشتن کیبوردش ؟؟؟؟
در باره نصب آنتی ویروس، بنظرم برای کسی که میخواد با این گوشی به اینترنت وصل بشه باید لازم باشه نصب کردنش. اینطور نیست؟ یعنی این گوشی احتمال ویروسی شدن نداره؟
کلا برنامه های این گوشی، مثل دیکشنری، آنتی ویروس، قارسی ساز و غیره ... همشون تو این فروم برای دانلود هست؟ آیا همشون کرک شده هستن؟ من دیروز شرکت یاس بودم و قیمتهای خیلی عجیب غریبی برای نصب نرم افزار ها میدیدن، مثلا gsm اسم دقیق نرم افزارشو یادم نیست 30000 تومان
آنتی وییروس 12000 تومان و . . .
یعنی اون نرم افزارها سریال واقعی هستند و کارکرد بهتری دارن؟
بعد یه نکته هیلی منفی که دیدم اینبود که برای نثب فارسی ساز میگفت که همه اطلاعات رو گوشی باید پاک بشه؟ آیا واقعا لازمه که برای نصب فارسی ساز همه اطلاعات در گوشی؛، شامل phone book, sms,emial و . . . پاک بشن؟ این که خیلی بده ؟

بله گوشی های کیبرد دار این مشکل رو دارند و نیاز یا عدم نیاز به کیبرد سلیقه شخصی هست

در مورد آنتی ویروس حتی اگر تو اینترنت هم دایم کار میکنید هیچ نیازی به آنتی ویروس نیست چون ویروس های ویندوز موبایل اساسا با ویروس های ویندوز فرق میکنند و کلا حدود 7-8 تا ویروس برای ویندوز موبایل گزارش شده که خیلی خیلی بعیده تو اینترنت کسی آلوده بشه

و اما در مورد نرم افزار ها:
این شرکت ها عجب دروغ هایی برای پول میگند!
شما هر نرم افزاری بخواید تو این انجمن میتونید پیدا کنید که 99% بصورت کرک شده هستند و هیچ مشکلی ندارند برای فارسی ساز هم هیچ نیازی به این کارها نیست و به راحتی آب خوردن و با یک کلیک میتونید فارسی ساز علیرضا رو از تاپیک فارسی ساز ها بگیرید و نصب کنید
در مورد نرم افزار gps (اگر درست منظورتون رو فهمیده باشم) یک نرم افزار به نام آریو اقلیم هست که پولیه و اگر اون نرم افزار رو بهتون قیمت داده باشند فکر میکنم قیمتش همین حدود باشه ولی نرم افزار های مشابه به همراه آموزش تو انجمن برای این کار داریم و شما اگر یک گشتی تو قسمت نرم افزارها بزنید میبینید که تو سایت چقدر نرم افزار های متنوعی موجوده
و کلا یک توصیه چنانچه اطلاعات مهمی در گوشیتون دارید بهتره همیشه یک بک اپ نسبتا تازه از اطلاعاتتون داشته باشید چون بعضی وقت ها آدم ناگهانی و به اجبار مجبور به هارد ریست میشه.
موفق باشید

amirreza_rezaei
15-02-2009, 18:42
خسته نباشید پرو دارهای عزیز میخواستم بدونم که آیا کسی هست که اینجا رم 8 گیگ رو گوشیش باشه و این رم را از کجا میشه گیر آورد من تو تهران هستم قیمتش هم را بگید ممنون میشم

itjh
15-02-2009, 21:20
بله گوشی های کیبرد دار این مشکل رو دارند و نیاز یا عدم نیاز به کیبرد سلیقه شخصی هست

در مورد آنتی ویروس حتی اگر تو اینترنت هم دایم کار میکنید هیچ نیازی به آنتی ویروس نیست چون ویروس های ویندوز موبایل اساسا با ویروس های ویندوز فرق میکنند و کلا حدود 7-8 تا ویروس برای ویندوز موبایل گزارش شده که خیلی خیلی بعیده تو اینترنت کسی آلوده بشه

و اما در مورد نرم افزار ها:
این شرکت ها عجب دروغ هایی برای پول میگند!
شما هر نرم افزاری بخواید تو این انجمن میتونید پیدا کنید که 99% بصورت کرک شده هستند و هیچ مشکلی ندارند برای فارسی ساز هم هیچ نیازی به این کارها نیست و به راحتی آب خوردن و با یک کلیک میتونید فارسی ساز علیرضا رو از تاپیک فارسی ساز ها بگیرید و نصب کنید
در مورد نرم افزار gps (اگر درست منظورتون رو فهمیده باشم) یک نرم افزار به نام آریو اقلیم هست که پولیه و اگر اون نرم افزار رو بهتون قیمت داده باشند فکر میکنم قیمتش همین حدود باشه ولی نرم افزار های مشابه به همراه آموزش تو انجمن برای این کار داریم و شما اگر یک گشتی تو قسمت نرم افزارها بزنید میبینید که تو سایت چقدر نرم افزار های متنوعی موجوده
و کلا یک توصیه چنانچه اطلاعات مهمی در گوشیتون دارید بهتره همیشه یک بک اپ نسبتا تازه از اطلاعاتتون داشته باشید چون بعضی وقت ها آدم ناگهانی و به اجبار مجبور به هارد ریست میشه.
موفق باشید

من هفته پیش سری جدید پرو رو دیدم که کیبرد فارسی هم داشت خیلی ناراحت شدم که واسه من نداره:54::46:

amirreza_rezaei
15-02-2009, 21:37
ناراحت نباش هر چیزی که ایرانی جماعت دست برده توش به درد نمیخوره البته به بعضی ها اشاره دارم نه به همهی هم میهنان عزیز مثلا 206 و برو تو خوده ترکه رو ببین بعد بیا تو ایرانو ببین در ضمن خداییش تا حالا شده بخواهی فارس بنویسب چون تو اس ام اس تعداد کاراکتر هاش کم هست نمی ارزه که فارسی بنویسی گوش فقط بتونه فارسی را بخونه از سر ما زیادی هست پس ناراحت نباش

salim7654321
16-02-2009, 00:20
خسته نباشید پرو دارهای عزیز میخواستم بدونم که آیا کسی هست که اینجا رم 8 گیگ رو گوشیش باشه و این رم را از کجا میشه گیر آورد من تو تهران هستم قیمتش هم را بگید ممنون میشم

من 8 گیگ class 6 دارم و چون اشنا بود طرف برای همین 21 تومان گرفتم .. البته بابام گرفت}
ولی فکر کنم گرونتر از این حرف ها باشه......تو پایتخت گرفت.......

k_asg
16-02-2009, 01:19
ببینم اگر این گوشیو برای من از کانادا قرار باشه بیارن راحت میشه اینجا رجیسترش کرد و مشکلی پیش نمیاد ؟ میدونید هزینه انجام این کار چقدره ؟
اون نرم افزار gps آریو اقلیم نبود فکر کنم تام تام بود
راستی باری دوبل 1800 ma آورده بور به قیمت 82000 تومان

k_asg
16-02-2009, 01:22
من هفته پیش سری جدید پرو رو دیدم که کیبرد فارسی هم داشت خیلی ناراحت شدم که واسه من نداره:54::46:

میشه بگی با گارانتی کدوم شرکت بود
اصلا چند تا شرکت وارد کننده این گوشی هستن؟

x_zarbat
16-02-2009, 11:46
كسي رم 16 يا 32 براي پرو گرفته؟ اصلا تو ايران هست؟

itjh
16-02-2009, 18:28
كسي رم 16 يا 32 براي پرو گرفته؟ اصلا تو ايران هست؟

من رم 16 رو پایتخت دیدم قیمتش رو نمی دونم من 4 گیگ رو 23 تومان گرفتم ولی فک کنم تقریبا 80تومان بشه

PersPolis
17-02-2009, 11:50
بچه ها سلام
دو مدل گوشي جديده htc رو ديديد؟!!!
با اومدنشون فكر كنم رقيبه سرسختي واسه دايموند و تاچ پرو و hd باشن،چون از مدل هاي قبليشون پيشرفته تر شدن
هر دو ارتقا يافته ي دياموند و تاچ پرو هستند.حتما بريد ببينيد.اينم آدرسشون:
دياموند:
http://www.gsmarena.com/htc_touch_diamond2-2689.php
تاچ پرو:
http://www.gsmarena.com/htc_touch_pro2-2690.php

x_zarbat
17-02-2009, 12:35
عزيزم با امضات خيلي حال كردم خيلي كارت درسته واقعا اون تيكه اخري خيلي پر معناست

Mohsen007
18-02-2009, 09:07
سلام ...
چرا نمیشه با کیبورد pro فارسی تایپ کرد ؟ من فارسی تایپ میکنم که ...
فقط خوب باید عادت کرد حروف فارسی رو کدوم دکمه هست دیگه و همین

بعد از اینکه فارسی ساز خود htc رو نصب کردم ...
هنگام تایپ کلید (رو کیبورد) SMS/MMS رو یکبار فشار دهید و فارسی تایپ میکنه و یکبار دیگه فشار بدید انگلیسی !!!!

k_asg
18-02-2009, 10:57
ممنون محسن جان
پس فقط باید فارسی سازی که خود htc داده رو نصب کنی تا بشه فارسی تایپ کرد

k_asg
18-02-2009, 11:02
من یه سئوال خیلی مهم دارم
من میخوام بگم که این گوشی و از کانادا برام بیارن
اینجا با چند تا مغاره دار صحبت کردم گفتن که Register کردن این گوشی کار خیلی سختی هستش و درست و حسابی هم رجیستر نمیشه و میگفت بالای 50000 تومان برای رجیستر کردن باید هزینه کنی
و میگفت کلا این گوشی با گارانتی متفرقه و یا بدن گارانتی تو بازار ایران وجود نداره و اگر بخوای گوشی و که آوردی بفروشی به مشکل بر میخوری
ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن که این گوشی و بگم از اونجا بیارن یا نه؟ میشه اینجا رجیسترش مرد یا نه ؟ و اگر جایی رو برای اینکار میشناسید بهم معرفی کنید
خیلی ممنون

x_zarbat
18-02-2009, 15:51
عزيزم اگر رجيستر هم بكني بعد از هر اپديت يا همون اپديت رام دوباره بايد بدي رجيستر كنن

k_asg
18-02-2009, 17:45
یعنی ارزش نداره این گوشی و برام بیارن؟ دردسرش خیلی زیاده؟

x_zarbat
19-02-2009, 14:40
منظور شما از رجيستر اگر انلوك كردنه نياري بهتره ولي اگر رجيستر خالي هست كه فقط كافيه سريال گوشي رو تو سايت همراه اول وارد كني و تمام همين
اينم سايت رجيستر كردن
http://www.mci.ir/?56

rman0
19-02-2009, 15:13
سلام دوستان من امروز تو سایت htc بودم رام جدید pro اومده ولی هر کاری می کنم دانلود نمیشه .شما چک کنین ببینین می تونین...

rman0
19-02-2009, 15:15
اینم سایتشhttp://www.htc.com/www/SupportDownload.aspx?p_id=140&cat=2&dl_id=501

k_asg
19-02-2009, 15:41
من منظورم از رجیستر کردن Un-Lock کردن گوشی هست
آیا Touch Pro رو میشه آنلاک کرد بدون دردسر؟

msmiran
19-02-2009, 15:46
سلام دوستان من امروز تو سایت htc بودم رام جدید pro اومده ولی هر کاری می کنم دانلود نمیشه .شما چک کنین ببینین می تونین...

سلام
من هم نتونستم.
پیغام زیر رو داد :
Sorry, this software download is not suitable for your device
میگه برای دستگاهتون مناسب نیست!!!

skyer
20-02-2009, 00:56
به این دلیل هست که ما فقط از نرم افزارهای رسمی ای میتونیم استفاده کنیم که مخصوص خاورمیانه باشه!
مگه اینکه کس دیگه ای با S/N اروپایی این رو دانلود کنه و به ما هم بده.

البته به نظر من این رام آن چنان هم حیاتی نیست, چون من که حداقل این مشکلاتی رو که fix کرده و گفته حل شده رو ندارم:

Improved Functions and Fixes

1. The display of TouchFLO 3D sometimes may appear cracked.
2. When taking a picture, the auto focus function may malfunction in some circumstances.
3. In some circumstances, the preview screen will become black after taking picture.
4. In some circumstances, the device may hang while loading TouchFLO 3D.
5. When hanging up a phone call, there may be a delay in the display response.

البته به جز مشکل آخر (اونم یه وقتایی!) که خود HTC برای خاورمیانه Hot Fix شو ارایه داده و پیشنهاد میکنم نصب کنین!

لینک دانلود (http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=140&cat=0&dl_id=502)

x_zarbat
20-02-2009, 20:45
انلوك كردن پرو دردسر داره بعد از تعويض رام دوباره بايد انلوك كني

salim7654321
20-02-2009, 20:59
من gps gate رو نصب کردم {اشتباهی} و حالا که پاکش کردم باز تا خاموش می کنم و روشن می کنم یک ارور میاد
چی کارش کنم؟؟؟
راستی من وقتی رم گوشیم 120 مگابایتش خالیه .. مثال 120 بود} هر چند روز هنگ می کنه وقتی که هیچ کاری هم نمی کنم مثلا وقتی دارم با تاچ فلو برو میرم یهو دیگه هیچ چیز کار نمی کنه این رو چیکار کنم؟

x_zarbat
20-02-2009, 21:09
رم من 140 مگ ازاد داره شما يك هارد رسيت بكن ببين حل ميشه يا نه

salim7654321
20-02-2009, 22:10
راستی چرا من برنامه ی gyrator Version 2008.09.26 r2 رو نمی تونم نصب کنم؟؟؟
دارم چک می کنم تا شاید هارد ریست کردم..........

Monk
21-02-2009, 18:30
دوستان رام جدید برای پرو آمد . به سایت زیر مراجعه کنید :
http://www.htc.com/www/SupportViewNews.aspx?dl_id=501&news_id=64

itjh
21-02-2009, 21:36
دوستان رام جدید برای پرو آمد . به سایت زیر مراجعه کنید :

احسان جان ارور میده دانلود نمیشه:

salim7654321
21-02-2009, 23:50
یک مشکل و اینه که چطور می کنم connection setup رو غیر فعال کنم؟؟؟{دهنم رو سرویس کرد با اینکه درست هست}

Monk
22-02-2009, 00:07
احسان جان ارور میده دانلود نمیشه:
والا عجیبه این مشکل وقتی پیش میاد که گوشیتون مثلا wwe نباشه و یا ........
بزاردی ببینیم دیگران هم مشکل دارن .
چون تو سایت چیز خاصی ننوشته .

red_shahrooz
22-02-2009, 00:38
سلام دوستان . واسه منم دانلود نشد.

ARASH
22-02-2009, 23:03
یک مشکل و اینه که چطور می کنم connection setup رو غیر فعال کنم؟؟؟{دهنم رو سرویس کرد با اینکه درست هست}

اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم اینجوری میتونید مشکل رو حل کنید
Start -> Setting -> Connections -> Connection Setup
سپس Menu را انتخاب کنید و تیک گزینه Enable Auto Configurate رو بردارید

x_zarbat
22-02-2009, 23:08
براي منم همونو ميگه

ARASH
22-02-2009, 23:39
شماره سریال برای دانلود رام آپگرید از سایت HTC

من سریال هایی که باهاشون میشه این رام رو دانلود کرد قرار میدم ولی مسولیت این کار به عهده خودتونه چون به هر سریال فایل مخصوص اون منطقه رو میده
من انگلیسی زبان ها رو قرار میدم اگر زبون دیگه ای خواستید بگید بذارم

(از سریال اول استفاده کنید چون رامی که میده از بقیه معتبر تره و به احتمال خیلی زیاد با دستگاه های ما مشکلی نخواهد داشت)

EUR_WWE(5.05.401.1) : HT834K001234
لینک کمکی http://www.megaupload.com/?d=HYSKRKKC (ترجیحا از سایت خود htc استفاده کنید ولی این لینک فعلا با حجم 118 مگ سالمه)

UK 5.05.405.01 : HT833K018234

http://www.htc.com/uploadedImages/Common/Software_Download/images/touchpro%20mr.png

در ضمن مسولیت هرگونه آپگرید و مشکلات احتمالی به عهده خودتونه

دوستانی که آپگرید کردند تغییرات و محاسن رو در همین تاپیک اعلام کنند

x_zarbat
23-02-2009, 12:28
با اين اپگريد گارانتي باطل نميشه؟

x_zarbat
23-02-2009, 15:04
اقايون دانلود نكنيد اين رام را من دانلود كردم 120 مگ را بعد تو نصب 1% كه رفت زد ارورر و گفت اين برنامه براي گوشي شما نيست لطفا برنامه را چك كنيد!!!
الكي 120 مگ دانلود كردم يك 20 دقيقه اي شد دانلودش
به هر حال گفتم تا دانلود نكنيد بي فايده هست

salim7654321
23-02-2009, 17:17
با اين اپگريد گارانتي باطل نميشه؟

بله برادر........گارانتی می پره.........

ارش جان خدا خیرت بده{دهنم رو سرویس کرده بود}

x_zarbat
23-02-2009, 18:50
دوستان بعد از اون كار كه رو 1% گفت نميشه ديگه تاچ فلو گوشيم لود نميشه انتن نميده و ميگه نو سرويس وسرعتش افتضاح شده بعد به جاي اينكه 30% از رم پر باشه فقط شده 18% يعني خيلي از برنامه ها باز نشده حالا من يك هارد رسيت ميكنم ببينم چي ميشه

x_zarbat
23-02-2009, 18:55
بله برادر........گارانتی می پره.........

ارش جان خدا خیرت بده{دهنم رو سرویس کرده بود}

عزيزم مگر شما دانلود و نصبش كرديد؟

MOHAMMED
23-02-2009, 19:35
دوستانی که اپدیت رام میخواهن بکنن بهتره که از رامهای ارجینال که از طرف اچ تی سی رسما در سایتش معرفی میشه استفاده بکنن و از رامهای کوک شده استفاده نکنن تا گارانتی نپره و گوشی هم مشکی پیدا نکنه !

salim7654321
23-02-2009, 20:26
اگر رام شرکت رو بریزیم باید رادیو رو هم عوض کنیم یا رادیو فقط مال رام هایه کوک شده هست؟؟؟

بچه ها میشه بگید چیکار کنم تا گوشیم خودش کانکت نشه؟؟؟
و اینکه وقتی گوشیم میره تو sleep یا قفل ایفونش فعال میشه هر روز 2 بار یا 1 بار تا بازش می کنم می نویسه
lunching touch flo داره تاچ فلو رو دوباره میاره و این کمی ط.ل می کشه در حالی که اولین روز این طوری نبود حالا چیکار کنم؟؟؟

Mr.Afshari
24-02-2009, 23:28
دوستان بعد از اون كار كه رو 1% گفت نميشه ديگه تاچ فلو گوشيم لود نميشه انتن نميده و ميگه نو سرويس وسرعتش افتضاح شده بعد به جاي اينكه 30% از رم پر باشه فقط شده 18% يعني خيلي از برنامه ها باز نشده حالا من يك هارد رسيت ميكنم ببينم چي ميشه
شما باید رام قبلی که روی گوشیت بود رو دانلود کنی و دوباره با اون فلش کنی گوشیت رو. با هارد ریست اتفاق خوبی که منتظرشی نمی افته.
این رام جدید رو از چه سایتی گرفتی؟
اگر از سایت اچ.تی.سی، لطفا لگو از چه سریالی استفاده کردی و اسم دقیق فایلی که دانلود کردی چیه.

اگر رام شرکت رو بریزیم باید رادیو رو هم عوض کنیم یا رادیو فقط مال رام هایه کوک شده هست؟؟؟
معمولا مال رام های کوک شدست. کلا رادیو ربطی به رام نداره و یه بخش کاملا مجزاست، ولی خب بعضی رام ها رادیو ی مخصوص دارن، ولی انگشت شمارن و توی دستورالعملش هم گفته میشه این مساله، فقط اگر گوشیت در آنتن دهی مشکلی داشت رادیو رو آپدیت کن. روش آپدیت هم کاملا شبیه آپدیت رام هست. :015:

x_zarbat
24-02-2009, 23:50
شماره سریال برای دانلود رام آپگرید از سایت htc

من سریال هایی که باهاشون میشه این رام رو دانلود کرد قرار میدم ولی مسولیت این کار به عهده خودتونه چون به هر سریال فایل مخصوص اون منطقه رو میده
من انگلیسی زبان ها رو قرار میدم اگر زبون دیگه ای خواستید بگید بذارم

(از سریال اول استفاده کنید چون رامی که میده از بقیه معتبر تره و به احتمال خیلی زیاد با دستگاه های ما مشکلی نخواهد داشت)

http://www.htc.com/www/supportviewnews.aspx?dl_id=501&news_id=64

eur_wwe(5.05.401.1) : ht834k001234
لینک کمکی http://www.megaupload.com/?d=hyskrkkc (ترجیحا از سایت خود htc استفاده کنید ولی این لینک فعلا با حجم 118 مگ سالمه)

uk 5.05.405.01 : ht833k018234

http://www.htc.com/uploadedimages/common/software_download/images/touchpro%20mr.png

در ضمن مسولیت هرگونه آپگرید و مشکلات احتمالی به عهده خودتونه

دوستانی که آپگرید کردند تغییرات و محاسن رو در همین تاپیک اعلام کنند

اينم در جواب شما دوست عزيز راستي با هارد رسيت حل شد

Mr.Afshari
25-02-2009, 16:15
بچه ها من دانلود کردم رام رسمی جدید رو. بدون هیچ مشکلی آپدیت شد. سرعتش که به نظرم خیلی خوب شده. از سریال HT832K001234 هم استفاده کردم. اون دوستمون که مشکل 1% آپدیت شدن داشته یا فایل رو اشتباه دانلود کرده یا درست دانلود نشده یا حالا هرچی! با خیال راحت دانلود کنید با این سریال. اون WWE توی اسم فایل گواه بر سازگار بودن با مخابرات کل دنیاست. رام رادیو هم آپدیت میشه همزمان. !Good Luck :003:

ARASH
26-02-2009, 10:36
این هم دومین Hotfix برای تاچ پرو

Hot Fix for resolving the prolonged ring response issue in HTC Touch Pro

The device will keep ringing for a few seconds after the caller hangs up the call. You may answer a phone call without anyone responding on the other and think it’s a dropped call, but actually it’s because the caller has already discontinued the call. If you encounter this problem, please install this hot fix to resolve this issue

برای نصب فایل exe را به پاکت پی سی انتقال دهید و از آنجا اجرا کنید

amirreza_rezaei
26-02-2009, 11:06
شما ها شاید ورد باشین ولی من هز رامو ... هیچی نمیدونم یه جون مرد پیدا بشه از به بسم الله توضیح بده و بگه باید چیکار کنیم درضمن این درایو و اینا چیه من هیچی از حرفاتون نمیفهمم
آقا آرش در مورد او hotfix یه توضیحی بده بگو چی هست چون من اینجور متن ها رو نمیفهمم دانلود هم که میکنم پیغام میده که باز نمیشه

x_zarbat
26-02-2009, 11:26
من دقيقا دانلودش كردم با سريال اوليه ولي وقتي اومدم نصب كنم رو 1% گفت با تلفن شما سازگار نيست راستي گارانتي با اين اپديت باطل ميشه؟

salim7654321
27-02-2009, 00:00
من دقيقا دانلودش كردم با سريال اوليه ولي وقتي اومدم نصب كنم رو 1% گفت با تلفن شما سازگار نيست راستي گارانتي با اين اپديت باطل ميشه؟

تا اونجایی که من فهمیدم و دوستمون گفتند {اگر رام کارخانه ای باشه باطل نمیشه} ولی اگه کوک شده باشه گارانتی هم باطل هست.

amirreza_rezaei
27-02-2009, 11:08
برادر ها اون hotfix را کسی دانلود کرده خراب نیست پس چرا من نمیتونم باهاش کار کنم آقا آرش شما هم اگه تونستی جواببده

ARASH
27-02-2009, 13:40
شما برای نصب هات فیکس ابتدا فایل رو اکسترکت کنید
بعد فایل exe رو به پاکت پی سی انتقال بدید
بعد روی فایل exe در پاکت پی سی تپ کنید خودش شروع به نصب شدن میکنه

MHDIAR
28-02-2009, 02:06
سلام . منم تازه یه پرو گرفتم ولی با sms فارسی مشکل دارم و کلا فونت فارسی را پشتیبانی نمیکنه . یه نرم افزار رو که مخصوصه فارسی سازه تاچ پرو و دیاموند بود رو دانلود کردم و منتقل کردم روی گوشیم ولی متاسفانه نمیتونم نصبش کنم .میتونم خواهش کنم یکی کمکم کنه ؟ واقعا مشکل دارم .

MHDIAR
28-02-2009, 02:24
جناب رئیس اگه امکان داره لینک نرم افزار مربوط به فارسی سازه پرو را برام بزارین ممنون میشم . :merci:
در ضمن بابت نصبش هم لطفا زیردیپلم راهنماییم کنید.:55:

ARASH
28-02-2009, 11:28
شما نرم افزار رو از این تاپیک بگیرید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53909
بعد فایل rar رو اکسترکت کنید
فایلی اکسترکت شده که cab هست رو به پاکت پی سی منتقل کنید و از روی پاکت اجرا کنیدش
بعد در انتها بعد از نصب دستگاه رو reset کنید

x_zarbat
28-02-2009, 16:04
در تكميل صحبت هاي اقا ارش گل بگم بايد حتما روي ديوايس نصب بشه اگر ازتون مسير خواست

MHDIAR
28-02-2009, 23:57
با سلام مجدد .
:003:
از جناب آقا آرش ، رئیس بزرگ و اون دوست عزیزی که منو راهنمایی کردن کمال تشکر را دارم .:merci::merci::merci:

به نظر شما یه آنتی ویروس قوی برای پرو چیه ؟

چطور میتونم تهیه کنم؟:39::39:

در ضمن بیشترین ظرفیت کارت حافظه MICRO SD چیه؟ قیمتش حدودا چنده ؟ :54::54:

ARASH
01-03-2009, 01:10
خواهش میکنم دوست عزیز
پاکت پی سی ها فعلا نیازی به آنتی ویروس ندارند چون ویروسی که رایج باشه و همه رو گرفتار کنه فعلا وجود نداره اما اگر علاقه مندید از اینجا بگیرید ولی به نظر من هیچ نیازی به انتی ویروس نیست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63672
در مورد قیمت کارت حافظه هم الان اطلاع دقیقی ندارم

amirreza_rezaei
01-03-2009, 19:56
در مورد مموری کارت باید بگم 4گیگ 16 تا 24 هزار تومان 8 گیگ 28 تا 50 هزار تومان که بستگی به مارک و مکان فروش مموری کارت داره مثلا تو تهران از پایتخت بخری یه قیمت از مولوی بخری یه قیمت دیگه هست

itps
01-03-2009, 22:42
هر رمی که میگیرید بهتره HDHC و class 6 باشه تا سرعتش خوب باشه

x_zarbat
04-03-2009, 19:10
سلام دوستان من يك مشكل دارم اونم اينه كه تقريبا يك هفته اي ميشه وقتي گوشيمو خاموش ميكنم بعد روشن ميكنم تو زماني كه مينويسه لانچ تاچ فلو هنگ ميكه!!! و بايد دورباره سافت رسيت كنم بعضي وقتا تا 5 بار سافت رسيت ميكنم تا گوشي بالا بياد مشكل چيه؟ 2 هفته نيست هارد رسيت كردم معمولا هر 2 ماه يك بار هارد رسيت ميكنم اعصابم داغون شده راستي اپديت رام به رام جديده خطري نداره مثلا وسط كار كنسل بشه يا ارورر بده گوشيم مشكلي بهم نميزنه مثل امنيا كه اونجوري ميشه؟

ARASH
04-03-2009, 19:16
در مورد load نشدن تاچ فلو و هنگ کردن خدمتتون بگم که مشکل از تمی هست که رو تاچ فلو گذاشتید
تمتون رو عوض کنید و برای تست یک بار هم تم استاندارد رو بذارید میبینید که با تم استاندارد هیچ مشکلی نخواهید داشت
در مورد رام آپگرید هم من هنوز موفق به دانلودش نشدم.....

hamed57
05-03-2009, 08:13
سلام دوستان
میشه لطفا راهنمائی کنید چطور میشه گوشی رو با وایرلس لن با مودم adsl به هم نصب کرد؟ آیا داخل گوشی جائی هست که بتونیم user & password اینترنت را وارد کنیم که بشه از مودم وایرلس استفاده کرد؟ اگه کسی تجربه این کار رو داره لصفا من رو راهنمائی کنه. ضمنا گوشی من به راحتی مودم رو پیدا میکنه ولی کانکت میشه ولی نمیدونم چرا نمیتونم از اینترنت استفاده کنم

x_zarbat
05-03-2009, 13:49
سلام دوستان
میشه لطفا راهنمائی کنید چطور میشه گوشی رو با وایرلس لن با مودم adsl به هم نصب کرد؟ آیا داخل گوشی جائی هست که بتونیم user & password اینترنت را وارد کنیم که بشه از مودم وایرلس استفاده کرد؟ اگه کسی تجربه این کار رو داره لصفا من رو راهنمائی کنه. ضمنا گوشی من به راحتی مودم رو پیدا میکنه ولی کانکت میشه ولی نمیدونم چرا نمیتونم از اینترنت استفاده کنم

خوب شما تمام مراحل را درست رفتيد يعني وايرلس گوشي را روشن كرديد بعد مودم راشناخته ولي موقع دادن پسورد پسورد را اشتباه داديد بايد درستش كنيد
به اين روش
بريد تو استارت بعد ستينگ بعد تب كانكشن بعد واي فاي (البته بايد قبلش وايرلس گوشي روشن باشه) بعد رو اسم مودم با قلم بگيريد تا منو باز بشه بعد اديت را بزنيد
حالا گزينه هارا به اين شكل ويرايش كنيد در قسمت كانكتس تو بزنيد اينترنت(هيچكدوم از تيك ها را نزنيد تيك ها را برداريد) بعد نكست كنيد اينجا قسمت اول را روي اوپن و بعدي را روي wep بگذاريد بد در قسمت نتورك كي پسورد مودم را بديد(به حروف بزرگ كوچك حساس هست) هيچ چيز را تيك نزنيد و تمام تيك ها را برداريد و نكست كنيد
دوباره هيچ چيز نبايد تيك داشته باشه و فنيش بزنيد گوشي را رسيت كنيد

salim7654321
05-03-2009, 19:43
چرا برا من برنامه gyrator Version 2008.09.26 r2 کار نمی کنه؟؟؟؟
یعنی نصب میشه اما وقتی بازش می کنم ارور میده.

hamed57
06-03-2009, 00:05
خوب شما تمام مراحل را درست رفتيد يعني وايرلس گوشي را روشن كرديد بعد مودم راشناخته ولي موقع دادن پسورد پسورد را اشتباه داديد بايد درستش كنيد
به اين روش
بريد تو استارت بعد ستينگ بعد تب كانكشن بعد واي فاي (البته بايد قبلش وايرلس گوشي روشن باشه) بعد رو اسم مودم با قلم بگيريد تا منو باز بشه بعد اديت را بزنيد
حالا گزينه هارا به اين شكل ويرايش كنيد در قسمت كانكتس تو بزنيد اينترنت(هيچكدوم از تيك ها را نزنيد تيك ها را برداريد) بعد نكست كنيد اينجا قسمت اول را روي اوپن و بعدي را روي wep بگذاريد بد در قسمت نتورك كي پسورد مودم را بديد(به حروف بزرگ كوچك حساس هست) هيچ چيز را تيك نزنيد و تمام تيك ها را برداريد و نكست كنيد
دوباره هيچ چيز نبايد تيك داشته باشه و فنيش بزنيد گوشي را رسيت كنيد

سلام ممنون از توضیحات دقیقت کلی به اطلاعات من اضافه شد دفترچه راهنما مودم رو خوندم درباره اینکریپشن هیچی نمیدونستم که یاد گرفتم رفتم تنظیمات مودم رو عوض کردم و اینکریپشن رو فعال کردم نتورک کی بدست اوردم و تو موبایلم وارد کردم ولی متاسفانه بازم راحت به مودم کانکت میشم ولی نمیتونم از اینترنت استفاده کنم!! نباید user & password رو جائی وارد کنم؟ یا شاید نباید هارد ریست کنم؟ خیلی ممنون میشم از راهنمائیت

MHDIAR
06-03-2009, 01:20
دوستان عزیزو رئیس بزرگ سلام :52:
من نرم افزار فارسی ساز پرو رو دانلود کردم ولی برای اکسترکت کردن پسورد می خواد .
میشه لطفا راهنماییم کنید.:merci:

ARASH
06-03-2009, 09:55
دوستان عزیزو رئیس بزرگ سلام :52:
من نرم افزار فارسی ساز پرو رو دانلود کردم ولی برای اکسترکت کردن پسورد می خواد .
میشه لطفا راهنماییم کنید.:merci:

توی همون پست کدش بود
این کد خدمت شما

AlirezA

x_zarbat
06-03-2009, 11:40
سلام ممنون از توضیحات دقیقت کلی به اطلاعات من اضافه شد دفترچه راهنما مودم رو خوندم درباره اینکریپشن هیچی نمیدونستم که یاد گرفتم رفتم تنظیمات مودم رو عوض کردم و اینکریپشن رو فعال کردم نتورک کی بدست اوردم و تو موبایلم وارد کردم ولی متاسفانه بازم راحت به مودم کانکت میشم ولی نمیتونم از اینترنت استفاده کنم!! نباید user & password رو جائی وارد کنم؟ یا شاید نباید هارد ریست کنم؟ خیلی ممنون میشم از راهنمائیت

فقط يك امكان ديگه هست اونم اينكه ممكنه تنظيمات مودم شما رسيت يا پاك شده باشه و شر نكنه اينترنت را شما با پي سي يا چيز ديگه اي وصل شه به وايرلس ببين كار ميكنه يا نه؟