PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوحه خوانی توسط حسین سعادتمند

shahabsafa
03-01-2009, 15:37
السلام علیک یا اباعبدالله

"...تمام افتخار نوحه خواني يزد مربوط به حسين سعاتمند است...هزاران نفر به نوحه هاي او مي گريند.. و عزاداري ميكنند..."
این نظر یکی از خوانندگان سایت یزدفردا درباره آقای سعادتمند هست.امیدوارم شما هم از نوحه خوانی ایشون لذت ببرید یا محزون شوید! (بنا به نظر خودتون هر طورکه دوست دارید تعبیرش کنید)
امیدوارم تکراری نباشه!
بااینکه خیلی مشکله آپلودش کنم ولی اگه دوستان خوششون اومد چندتادیگه هم میزارم.

التماس دعا

http://yazdfarda2.wordpress.com/files/2008/01/fahadan281.jpg
عکس از سایت یزدفردا دات کام

shahabsafa
03-01-2009, 19:30
یعنی واقعا هیچکس با این نوحه حال نکرده؟!
این نوحه شاید یکی از تاثیر گذارترین نوحه ها در بین مردم یزد باشه!
فکر کنم اگه شما هم دانلود کنید ضرر نکنید!

shahabsafa
06-01-2009, 15:03
سلام
نمیدمنم چرا زیاد دوستان استقبال نکردن!شاید اسم تایپيک رو مناسب انتخاب نکردم.
درهرحال این یکی هم خیلی زیبا و تاثیرگذاره.
هر کس که دانلود کرد و خوشش اومد و حالی پيدا کرد من رو هم فراموش نکنه.
التماس دعا

rezamaya
14-01-2009, 13:27
دمت گرم خیلی قشنگ بود . اگه بازم دار یبزار .. خیلی دمت گرم

shahabsafa
17-01-2009, 12:29
سلام
ممنون از شما دوست عزیز که یه نظری دادید.
این هم یکی دیگه.
امیدوارم خوشتون بیاد.

rezamaya
18-01-2009, 22:29
باز هم ممنونم . من و پدرم که خیلی با صداش حال کردیم . دمت شما هم گرم . مرسی .از کجا میتونم تصویریشو دانلود کنم . مرسی.

shahabsafa
19-01-2009, 12:28
باز هم ممنونم . من و پدرم که خیلی با صداش حال کردیم . دمت شما هم گرم . مرسی .از کجا میتونم تصویریشو دانلود کنم . مرسی.
سلام
من هم ازتوجه شما ممنونم.در مورد نوحه های تصویری هیئت فهادان هم من تا حالا چیزی ازش ندیدم ولی اگه چیزی پیدا کردم براتون میزارم.

راستی داشت یادم میرفت:
این نوحه ها همشون مربوط به سالهای قبل هستند انشاالله کار امسال آقای سعادتمند رو هم میزارم.

shahabsafa
20-01-2009, 11:00
سلام
این هم یکی دیگه...
نمیدونم تا چه اندازه حزن و اندوه این نوحه ها به شنونده منتقل میشه ولی اینو (بدون اغراق) بگم که اگه کسی توی این مجالس حضور داشته باشه عزای امام حسین رو با جون و دل حس میکنه و اشک میریزه.
درضمن ضبط شده تصویری عزاداری امسال هیئت فهادان رو گیر آوردم ولی هم حجمش بالاست هم خیلی کیفیت مطلوبی نداره.

shahabsafa
26-01-2009, 20:52
سلام
من اصلا نمیدونم نواآهنگ چیه ولی به نظرم رسیدکه این نواآهنگ باشه!
به هر حال هرچی که اسمشه خیلی خیلی . . . خیلی قشنگه.
امیدوارم شما هم خوشتون بیاد.
فکر کنم از شبکه سراسری هم پخش شده باشه.

{sAeeD Wistful}
27-01-2009, 12:38
حسین جان از تعداد دانلود ها معلومه که از مداحی های ایشون استقبال شده...

شما زیاد ناراحت تشکر نکردن و این حرفا نباش...

shahabsafa
27-01-2009, 18:15
حسین جان از تعداد دانلود ها معلومه که از مداحی های ایشون استقبال شده...

شما زیاد ناراحت تشکر نکردن و این حرفا نباش...

سلام
خیلی ممنون سعید آقا از لطفتون.
من یادم نمیاد جایی تو این سایت از کسی تقاضای تشکر کرده باشم!
مخصوصا توی این تایپیک که به نظر خودم بیشتر جنبه معنوی داره و اصلا نوحه خونش کس دیگه ایه!
همین تشکرها هم از من نیست از حسین سعادتمنده.در واقع!
ولی من از همه دوستان التماس دعا دارم.
راستی یادم رفت اینو بگم:

از دوستان عزیز خواهش میکنم بعد از شنیدن نوحه ها در مورد این بنده خدا قضاوت کنند نه بعد از دیدن عکس پست اول!!!

{sAeeD Wistful}
27-01-2009, 19:59
حسین جان الان دانلود کردم... آقا فقط میتونم بگم فوق العاده میخونه...

هم صدای خیلی قشنگی داره هم ملودی های با کلاسی برای کاراش انتخاب میکنه(مثل کریمی)....

تو رو خدا بیشتر ازشون بزار...

تصویری هم داشتی خیلی عالیه...

موفق باشی عزیز

shahabsafa
27-01-2009, 21:28
بازم از اظهار لطفت ممنونم سعید آقا.این هم به خاطر گل روی شما!
در مورد این نوحه فقط میتونم بگم خیلی قشنگه.دانلود و قضاوتش با شما!
درضمن به نظر من کارهای سعادتمند و کریمی با هم فرق میکنه.البته این نظر منه.
انشاالله باید یه فکری هم برای تصویریش بردارم.

{sAeeD Wistful}
27-01-2009, 22:10
ممنون حسین جان...

درضمن به نظر من کارهای سعادتمند و کریمی با هم فرق میکنه.البته این نظر منه.

بله...مطمعناً

منظورم این بود که ملودی های سعادتمند هم مثل حاج محمود جوون پسند و از بهترین ها هستن...

شکی نیست که سبک اجراشون زمین تا آسمون فرق داره..

اینم یه نوحه تصویری از حسین سعادتمند که از سایت یزد فردا گرفتم!

دریافت فایل
http://saeedwistful.parsaspace.com/mazhabi/download%20narenji.gif (http://home.no/musicyazd15/Heyate%20Fahadan_www.Yazd-Music.Com.wmv)

{sAeeD Wistful}
28-01-2009, 10:04
اینم لینک فایل تصویری آپلود شده در راپید شیر و مگا آپلود...

دانلود از راپید (http://rapidshare.com/files/190514420/heyate_fahadan_www.yazdmusic.com.wmv.html)
http://saeedwistful.parsaspace.com/mazhabi/download.jpg

دانلود از مگاآپلود (http://www.megaupload.com/?d=4XU4NPH6)
http://saeedwistful.parsaspace.com/mazhabi/download.jpg

shahabsafa
28-01-2009, 13:07
سلام
:4::4::4:سعیدآقا دیگه داری پا تو کفش من میکنیا!!!میخوای منو خونه نشین کنیا!!!:4::4::4:
ولی دمت گرم حضور شما چقدر برکت داره خیلی کارت درسته.اگه حجم این فایلهایی که گذاشتی کم کنی و بزاری توی سایت فکر کنم خیلی خوب باشه.
این هم یه نوحه دیگه از سعادتمند البته فکر میکنم یه خرده قدیمی باشه و در نوع خودش خیلی جالب باشه.
من تمام کارهای نوحه خوانی حسین سعادتمند رو دارم انشاالله تدریجا میزارمشون.البته اگه کس دیگه ای هم نوحه های ایشون رو داره و بزاره توی سایت (هرجا که دلش میخواد نه لزوما توی این بخش که البته فکر کنم اگه همین جا بزاره خیلی بهتر باشه) عالی میشه.فقط قبلا یه دور کارهایی که من گذاشتم نگاه کنه که تکراری نزاره.

shahabsafa
28-01-2009, 20:47
این هم یه دکلمه از سعادتمند.خیلی زیبا و بامعنیه.

shahabsafa
29-01-2009, 13:48
سلام بر همه دوستان و همراهان
این یکی رو توصیه میکنم همگی گوش کنید هم به قول سعیدآقا ملودی خیلی قشنگ و حزن ناکی داره هم خیلی شعر بامعنیی داره و هم . . .
خلاصه دانلود کنید و لذت ببرید و اگه دوست داشتید یه نظری هم بدید!
مشکل دین را حسین با زینب آسان کرد و رفت
کربلا را خوابگاه نوجوانان کرد و رفت
در ره معشوق هفتاد و دو قربانی نمود
پا به پای زینبش اجرای فرمان کرد و رفت
گر محاسن را حسین با خون سر رنگین نمود
زینب از خون سرش گیسو پریشان کرد و رفت

shahabsafa
01-02-2009, 13:00
سلام
اول لازم میبینم یه چیزی رو اینجا توضیح بدم و اون اینکه تقریبا از عاشورا من این تاپیک را شروع کردم و میخوام انشاالله تا اربعین نوحه های زیبای سعادتمند رو بزارم.دوستان اصلا فکر نکنن که تمام نوحه های زیبا رو گذاشتم و الان دیگه از اون نوحه هایی که تو پستهای اول گذاشتم ندارم هر چند به نظر من بیشتر کارهای سعادتمند عالیه.نوحه های قشنگ دیگه ای هم هست و انشاالله میزارم.
فعلا این نوحه را گذاشتم که از کارهای سالهای اخیر آقای سعادتمند هست و خیلی زیبا خونده امیدوارم خوشتون بیاد.

shahabsafa
05-02-2009, 15:20
سلام
این یکی هم خیلی قشنگ و با معنیه!

جان جهان باد نثار حسین
عقل فرو مانده به کار حسین

shahabsafa
06-02-2009, 22:10
سلام به همه دوستداران و عاشقان حسین
این نوحه ای که گذاشتم در همین سالهای اخیر توسط حسین سعادتمند خونده شده و یادمه سالی که این نوحه خونده شد در بین مردم یزد خیلی مورد توجه قرار گرفت.البته ناگفته نماند که اشعار این نوحه ها هم خیلی قشنگ هست انشاالله اگر تونستم مطالبی هم در مورد سراینده این اشعار مینویسم.امیدوارم از این یکی هم خوشتون بیاد و من هم رو فراموش نکنید.

shahabsafa
10-02-2009, 14:42
سلام
نوحه ای که امروز میخوام بزارم به نظر خودم بهترین و قشنگ ترین نوحه ای هست که سعادتمند اجرا کرده.خیلی زودتر از اینا میخواستم این نوحه رو بزارم ولی متاسفانه یا خوشبختانه پيداش نمیکردم در ضمن این رو هم برای دوستانی که زیادی وسواس دارند بگم که کیفیتش در حد عالی نیست ولی واقعا ارزش شنیدن داره!
اولین چیزی که هنگام شنیدن این نوحه از ذهن من میگذره اینه که آیا نباید در راه شناخت هدف امام حسین تجدید نظر کنیم!؟آیا واقعا آنچه شایسته اوست انجام میدهیم!؟
به همه توصیه میکنم این یکی رو حتما حتما گوش کنند!

..گرچه لب تشنه ام آب نخواهم از او..
......تشنه ام تشنه لحظه دیدار او.....

پرچم خونین من گوید هر دم این سخن
*گر تو هم آزاده ای بازوی ظالم شکن*

shahabsafa
15-02-2009, 10:31
سلام
این همه اومدم اینجا تاپیک زدم و نوحه گذاشتم آخرش نفهمیدم این نواآهنگ که میگن چیه!!!
به هر حال این هم یه نواآهنگ دیگه (اگه اسمش همین باشه!) امیدوارم اگر دانلود کردید خوشتون بیاد خودم که فکر میکنم خیلی قشنگ اجرا شده.
راستی دیگه کم کم داره اربعین میشه...انشاالله تا شب یه نوحه خیلی خیلی ... خیلی زیبای دیگه هم میزارم.

shahabsafa
15-02-2009, 22:47
السلام علیک یاثارالله
احمد محبي فرزند غلامعلي در سال 1334 در محله فهادان يزد در خانواده اي مذهبي و فرهنگي چشم به جهان گشود .برادر وي مرحوم مرتضي محبي كه با تخلص صابر يزدي شعر مي سرود در جواني بر اثر سانحه اي درگذشت و او با دلي آزرده از فقدان آن شاعر توانا گام در واردي شعر و ادب نهاد .وي حدود سي سال است كه بيشتر به سرودن اشعار مذهبي پرداخته و مديحه و مرثيه هاي وي زبانزد خاص و عام است .وي سراينده اكثر نوحه هاي هيئت عزاداران محله فهادان يزد است كه با نواي دلنشين آقاي حسين سعادتمند خوانده شده و مورد توجه علاقمندان به عزاداراري هاي حسيني استان خصوصا قشر جوان مي باشد . (منبع:سایت یزد فردا)
http://www.yazdfarda.com/images/news/actual/?img=8771_IMG_76906.JPG

یکی دیگه از نوحه های خیلی زیبای سعادتمند که قولشو داده بودم میزارم.فکر کنم بی مناسبت با این ایام نباشه.انشاالله که بهره معنوی خواهید برد:

افتاده گر در این بیابان پیکرت بود
منزل به منزل همره زینب سرت بود

سیمای زین العابدین تصویر غم بود
بر گردنش زنجیر بیداد و ستم بود

بعد از تو جایم مجلس نامحرمان بود
زخم زبانها بود و اشک من روان بود

التماس دعا

bal133
14-07-2009, 13:12
حاجی خیلی حال کردم زودتر بهم میگفتی
عجب مداح باحالی
عجب شعری
وای هیئتش کجای یزده
اگه بشه بریم هیئتش
قبلا یدونه که میگفت فتاده پا به فات خاست لبی تر کنه رو گوش کردم نمی دونستم کیه بازم دمت گرم

bal133
14-07-2009, 15:06
سه تای اولی خیلی بهتر بود

shahabsafa
14-07-2009, 19:28
حاجی خیلی حال کردم زودتر بهم میگفتی
عجب مداح باحالی
عجب شعری
وای هیئتش کجای یزده
اگه بشه بریم هیئتش
قبلا یدونه که میگفت فتاده پا به فات خاست لبی تر کنه رو گوش کردم نمی دونستم کیه بازم دمت گرم

سه تای اولی خیلی بهتر بود
سلام بر میرزمجید آقای دسته گل و عزیز!
اول از اظهار لطفت خیلی خیلی ممنون!
من که به شخصه و به دور از هرگونه تعصب تمام کارهاش رو دوست دارم!
بیشتر وقتها هم به کارهاش گوش میدم!
ولی یه چیز رو هم بگم!
شعرهاش هم خیلی قشنگه!
واقعا چقدر قشنگ گفته که :

جان جهان باد نثار حسین!
عقل فرو مانده به کار حسین!
این نوحه هایی که گذاشتم به نظرم تموم شعرهاش قشنگه!
یاحق

farzad48
14-07-2009, 19:58
مرسی حسین جان با این نوحه ها مرا به حال و هوای یزد بردی . من اولین بار 8 سال پیش که یزد بودم با دوستان یزدیم به هیئت شون می رفتیم. یک نوحه ای که خیلی با حال بود و من خیلی باهاش حال میکردم قسمتی از متنش این بود . عمه اینجا کجاست... عمه اینجا کربلاست... همچین چیزی که سعادتمند و پسرش با هم اینو خونده بودن. اگر این نوحه را داری برام بزار. من 6 سال در اون زمان یزد مشغول کار بودم.مرسی

hooom_k11
14-07-2009, 20:04
جداکه دستت دردنکنه انشاالله 120ساله شی تااونجایی که من میدونم اقای سعادتمنددیگه نوحه نمی خونند.....درسته.

shahabsafa
14-07-2009, 20:09
مرسی حسین جان با این نوحه ها مرا به حال و هوای یزد بردی . من اولین بار 8 سال پیش که یزد بودم با دوستان یزدیم به هیئت شون می رفتیم. یک نوحه ای که خیلی با حال بود و من خیلی باهاش حال میکردم قسمتی از متنش این بود . عمه اینجا کجاست... عمه اینجا کربلاست... همچین چیزی که سعادتمند و پسرش با هم اینو خونده بودن. اگر این نوحه را داری برام بزار. من 6 سال در اون زمان یزد مشغول کار بودم.مرسی
سلام بر آقا فرزاد گل! (امیدوارم اسمتون رو درست گفته باشم!)
توی پست 22 همین صفحه این نوحه رو گذاشتم!
ولی سعادتمند تنهایی میخوندش!
من کلا با صدای خودش بیشتر حال میکنم!
ولی اگه خیلی شما طالب کارهای مشترک سعادتمند و پسرش هستید همینجا اعلام کنید انشاالله براتون پیدا میکنم!
یاحق

shahabsafa
14-07-2009, 20:15
جداکه دستت دردنکنه انشاالله 120ساله شی تااونجایی که من میدونم اقای سعادتمنددیگه نوحه نمی خونند.....درسته.
سلام دوست عزیز!
از ابراز لطفت ممنون!
اتفاقا سال قبل با پسرش دوباره برای هیئت فهادان نوحه خوندند!
یاحق

farzad48
14-07-2009, 20:37
حسین جان اگر باز هم از این نوحه ها از سعادتمند داری برام بزار. البته اون نوحه ای که من گفتم با اونی که شما میفرمائید فرق داشت البته باز هم مطمئن نیستم . دقیقا حدود 8 سال پیش در مسجد ملا اسماعیل فکر کنم سوم آقا امام حسین بوده که همه هیئتها در ملا اسماعیل جمع میشوند همانجا خوانده بود . خیلی دنبال این نوحه اش هستم با پسرش خوانده بود. اگر ممکنه برات برام پیداش کنی ممنون میشم.

shahabsafa
31-07-2009, 19:00
سلام بر همه عاشقان و دلسوختگان حسین!

امشب زمین کربلا دارد هوای دیگری!
نی هم اگر نالد دمی دارد نوای دیگری!
گوید سکینه ساربان آهسته ران آهسته ران!
ماندن کنار قتلگه دارد صفای دیگری!

دوستان دیروز و امروز رفته بودم ملاقات یکی از اقوام که یک جراحی خیلی سخت رو پشت سر گذاشته!
دیشب از درد و ناراحتی تا صبح خواب نرفت!
امروز که میخواستم برگردم خونه روی یه تیکه کاغذ برام نوشت : "دیشب بدترین شب زندگیم بود!"
این کار آقای سعادتمند و چند کار بعدی رو اون بهم داده!
اگر گوش دادید و خوشتون اومد یه دعایی هم برای سلامتی اون بنده خدا بکنید!:103::103::103::103::103:
یاحق

shahabsafa
09-08-2009, 14:42
سلام دوستان!
این نوحه رو آقای سعادتمند همراه پسرش خونده!
خیلی خیلی هم قشنگه!

بیخبران گوش کنید عیش فراموش کنید!
نوای جانبخش قیام نینوا گوش کنید!
دلشدگان ندای حق ز نینوا می آید!
طنین آزادگی از کرببلا می آید!
.
ز یاری بپا خیز حسین مانده تنها!
ز ریشه برافکن بنای ستمها!
.
غبار جدایی به محمل نشسته!
ز احوال زینب دل غم شکسته!
اولش هم یه دکلمه خیلی زیبا همراه با صدای نی داره!
امیدوارم بپسندید!
یاحق

bal133
11-08-2009, 16:58
اشیخ تصویریشو گیر اوردی حتما بذار

ab.na
03-11-2009, 21:58
با عرض سلام خدمت دوست عزیز...
اقا کارت خیلی عالیه من چندین ساله اقای سعادتمند رو میشناسم ولی تا بحال این همه نوحه یکجا از ایشون نداشتم که شما زحمتشو کشیدی..خیلی ممنون..ادامه بدیت...:41::merci:

behsazkoshan
19-12-2009, 12:22
با تشکر از شما به خاطر مداحي حسين سعادتمند

amazing
19-12-2009, 13:04
salam
agha ajret ba agha
damet garm
khaili ali bood
asanam niaz nist hatman to majlesesh bashi inghad kar doroste ke adam har ja ham goosh kone ashkesh dar miad

amazing
19-12-2009, 13:10
rasti banke adrek akhak ro ham age dari bezar

behzad741258
19-12-2009, 13:37
اشیخ واقعا دستت درد نکنه
منو یاد 3 سال پیش انداختی رفته بودم فهادان که اونجا اقای سعادتمند رو از نزدیک دیدم و با مداحیش سینه زدم
راستی امسال هم اگر خدا قسمت کنه میخام برم فهادان راستی حالا جای اقای سعادتمند کی میخونه
پسرش میخونه یا نه ؟
در کل دستت درد نکنه

amazing
21-12-2009, 00:40
salam
khaili mamnoon
ajret ba gha
karet doroste
navaye bang adrek akha sho ham bezar

_Fatemeh_
21-12-2009, 01:03
mamnoon

doninboy
21-12-2009, 10:49
دستد همگی درد نکنه بسیار زیبا ممنون

shahabsafa
21-12-2009, 21:24
سلام
اول تشکر میکنم از اظهار لطف دوستان!

salam
khaili mamnoon
ajret ba gha
karet doroste
navaye bang adrek akha sho ham bezar
توی پست 20 نوحه بانگ ادرک اخا رو گذاشتم!
ان شاء الله اگه عمری بود نوحه امسال فهادان رو هم میزارم!
یاحق

electron558
23-12-2009, 08:57
با سلام
خیلی ازت ممنونم.
هم شعروهم آهنگ نوحه ها بسیار با کیفیتند.
کمتر نوحه هایی دارای شعرهای بیداری دهنده به مردم است.
فقط از امام حسین مظلومیت گفته می شود، در حالیکه یک طرف دیگر ورق حریت شجاعت آزادگی ساکت ننشستن در برابر ظالم و شادی شهادت است.
بازم از تو جوان بیداری دهنده یزدی متشکرم.

mrmostafa
23-12-2009, 09:47
آقا بابت نوحه ها ممنونم. طبل و سنج هم دارين بزارين

ADF1
25-12-2009, 13:11
بسیار عالی و منظم و هماهنگ

ADF1
25-12-2009, 14:07
لطفا اگه میشه تمامی نوحه های سعادتمند با کیفیت بالا رو وایه دانلود بزارین

amir elahi
26-12-2009, 17:56
نوحه میبردم قرار دل هم مال آقای سعادتمنه؟اگه ممکنه اونو هم بزار.خیلی ممنون.کارت خیلی عالیه :41:

rzel55
26-12-2009, 23:05
گزارش تصويري از گفتگوي حسين سعادتمند نوحه خوان هيئت فهادان يزد با يزدفردا

http://www.yazdfarda.com/news/8982.html

rzel55
26-12-2009, 23:07
حسین سعادتمند دیگر نمی خواند
نوحه خوان پيشكسوت يزد استاد حسين سعادتند كه در حدود 30 ساله گذشته در هيات فهادان به نوحه سرايي براي اهل بيت مي پرداخت امسال به علت بيماري حنجره نمي تواند بخواند. حسين سعادتمند از مداحان بنامي است كه نام آن براي يزديها كاملا شناخته شده است و شهرت دارد.
فريد سعادتمند پسر وي در گفت‌وگو با ايسنا-منطقه يزد اظهار داشت: در حال حاضر چند سالي است كه حنجره پدرم دچار گرفتگي شده است كه حتي صحبت كردن براي او مشكل مي باشد و علي رغم اقدامات براي درمان ايشان هنوز به نتيجه اي نرسيديم به طوريكه امسال پدر، اصلا نمي‌تواند به نوحه خواني بپردازند.
وي ادمه داد: پدرم از سن 20سالگي نوحه خوان محله فهادان است و پدر بزرگم نيز سردسته هيات فهادان و نوحه خوان بوده است.
اين آهنگساز و كارشناس موسيقي در ادامه گفت: پدرم در طول اين 30سال نوحه خواني داراي سبك مستقل به خود است كه بسياري از نوحه خوانها از وي تقليد مي‌كنند.
فريد سعادتمند شاخصه نوحه خواني وي را ساخت و تنظيم ملودي ها و انتخاب سوژه هاي نوحه توجه و انتخاب شخص وي عنوان كرد و گفت: سه فاكتور آشنايي كامل ايشان با موسيقي، ‌تبحر در خواندن و اوج صدا و مطالعات عميق وي باعث شده است كه نوحه ها و مداحي وي بسيار مورد توجه قرار گيرد و به راحتي در ذهن مردم يزد در همان روزهاي ابتدايي دهه حرم جا گرفته و محفوظ شود.
وي همچنين به اشعار احمد محبي در نوحه هاي پدرش اشاره كرد و آن را بسيار تاثير گذار دانست.
گفتني است؛‌محله فهادان (جنگل) يزد از محله هاي بسيار قديمي است كه دسته و هيات عزاداري آن يكي از دسته هاي معتبر و بنام و همچنين قديمي يزد مي‌باشد.

doninboy
27-12-2009, 23:43
سلام با اجازه بچه ها تمام نوحه های استاد سعاتمند رو آپلود کردم که بتونید یکجا دانلود کنید از لینک زیر dl کنید

http://www.4shared.com/dir/26120770/5a112251/___.html

hadi8367
02-01-2010, 10:00
سلام ممنون از نوحه های خوب شما اگه میشه همه نو حه های حسین سعادت را ازنوع برام بگذارید . از شما ممنون میشم

YASdroid
08-11-2010, 15:54
اجرت با سیدالشهدا................................ ...........:ax:

aminnima2
19-01-2011, 16:52
سلام
واقعا دستتون درد نکنه
من هم چند تا نوحه زیبا براتون قرار دادم
این نوحه ها سبک جنوبی هستند و واقا زیبا هستند
از لینک زیر نوحه بسیار زیبای استاد عزیزم حاج رجب لطفی خلف رو میتوانید دانلود نمایید

http://www.4shared.com/file/174215321/3d150d9d/lotfi_khalaf.html

از این لینک نیز میتوانید قسمتی از یک بحر طویل که توسط برادرم علی شیخ نجدی خوانده شده را دریافت نمایید .

http://www.4shared.com/file/205040977/835f391a/_2__sheikh_najdi.html

از لینک زیرهم میتوانید مراسم عزاداری عصر عاشورا سال گذشته را با صدای حاج رضا پور رکنی دریافت کنید .

http://www.4shared.com/file/34615776/54b0be6d/haj_reza_.html

aligol1365
13-02-2011, 22:42
سلام
من یزدی هستم
هرکی هر چی از اقای سعادتمند بخواهد براش میفرستم
aligolbakhsh@gmail.com

anybody
05-12-2011, 17:03
واقعا صدای عرفانی و تاثیر گذاری داره.البته متن نوحه ها هم خیلی زیبا و با معنی است. کاش از این قبیل نوحه ها بیشتر بود...

yadham
20-11-2012, 21:20
یکی از بهترین تاپیک های این سایت است

اجرت با مولایم حسین