PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع سوالات و مشکلات مربوط به 5800 نوکیا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

DarKnight
09-10-2009, 17:29
آقا منم مشکل دوستان رو پیدا کردم. یعنی وقتی می خوام برم تو قسمت تم گوشی قاط میزنه. توجه کنید که هیچ تمی انتخاب نمی کنم بلکه فقط به مسیر setting>personalizing>theme میرم و گوشی ریاستارت میشه. دیگه واقعا نمی دونم با این گوشی چکار کنم.

احتمالا تم ها رو روی مموری کارت نصب کردید ، مموری کارت رو در بیارید و امتحان کنید .

pro_mamad
09-10-2009, 18:14
سلام . عکس و آهنگ های گوشی من خود به خود پاک میشن . مموری رو هم فرمت کردم اما باز هم درست نشد . چطوری این مشکل رو برطرف کنم ؟
سلام محمد رضا جان به خاطر کیفیت مزخرف رم های نوکیاست

hadiarmand
09-10-2009, 20:54
سلام بچه ها.......
من گوشی 5800 دوستم رو آپ کردم به ورژن 30.0.011 . حالا هر وقت قفلشو بازو بسته می کنم رنگهای lcd به هم میریزه و باید دو سه با بازو بسته بشه تا درست بشه.حالا باید چی کارش کنم تا درست بشه.

aminpi
09-10-2009, 21:48
با سلام.
دوستان بهترین و مرغوب ترین کارت MiniSD برای 5800 چه مارکیه و قیمتش حدوداً چنده؟ لطفاً هم 8 گیگشو بگین و هم 16 گیگشو.
مموری کارت خود گوشی دیگه کلافه ام کرده.
با سپاس...

shoeib
09-10-2009, 22:14
دوستان من تو کارتن گوشیم کابل تی وی وجود نداشت روی کارتن هم نوشته توی این وریژن خروجی تلویزیون ساپورت نمیشه با کابل دوربین canon تست کردم فقط صدا پخش میشد.حالا به نظر شما مشکل من نرم افزاریه یعنی گوشی ساپورت نمیکنه یا کابل دوربین توسط گوشی ساپورت نمیشه؟و اگر نرم افزاریه توسط فلش یا اپدیت حل میشه؟

شما یه سری به صفحه 285 بزن اونجا قصه شو تعریف کردم.

بعد از برداشتن کابل tv از توی جعبه خود TVout رو هم از گوشی حذف کردن
از این به بعد فکر نکنم دیگه 5800 کامل پیدا بشه. یا gps ندارن یا tvout

شما هم باید یقه فروشنده رو بگیری تا دیر نشده

pro_mamad
09-10-2009, 22:36
با سلام.
دوستان بهترین و مرغوب ترین کارت MiniSD برای 5800 چه مارکیه و قیمتش حدوداً چنده؟ لطفاً هم 8 گیگشو بگین و هم 16 گیگشو.
مموری کارت خود گوشی دیگه کلافه ام کرده.
با سپاس...
سلام دوست عزیز
micro sd هست.. مارکهای معروف هم توشیبا هست .. سن دیسک هست .. ترنسند هست ... اینا همشون رمهای خوبی هستند ... فقط حواستون باشه که اصل باشن
رم 8 طرفای 23 تومن هست و رم 16 طرفای 45-46 تومنه...

anbvhgfkmrtuyp9
10-10-2009, 00:48
دوستان روي lcd گوشي من يه 2تا خش اندازه انگشت كوچيكه يه بچه افتاده :4: بصورت گردي كوچيك....حتي وقتي با قلم كار ميكنم وقتي روي خشا مياد قلم انگار ميره تو جاده خاكي بوكس و باد ميكنه:4:.....يه جورايي تو دوق ميزنه :17::55:....خاستم ببينم خط و خش گيري چيزي وجود نداره بشه اينو برطرفش كرد يا راهي ديگه كه به نظر دوستان برسه كار ساز باشه :merci:

احتمالا بتونید با چسبوندن یه ضد خش روی lcdمشکلتون رو نسبتا حل کنید و خش زیاد اذیت نکنه و دیگه قلم نميره تو ی جاده خاكي بوكس و باد نمی كنه.و تا اونجایی که من میدونم برای خش گيري راهی نیست جز این راه:7:

s_neshani
10-10-2009, 01:35
سلام بچه ها.......
من گوشی 5800 دوستم رو آپ کردم به ورژن 30.0.011 . حالا هر وقت قفلشو بازو بسته می کنم رنگهای lcd به هم میریزه و باید دو سه با بازو بسته بشه تا درست بشه.حالا باید چی کارش کنم تا درست بشه.

(این همین مشکلیه که تو این 3/4 روز واسه منم پیش اومده.
dark nighte چنتا راه گفت انجام بده ببین حل میشه ( پست 2981 صفحه 299)
گرچه من فعلا اون کارارو نکردم من اس ام اس هام که 1000 تا اینطورا بود پاک کردم فعلا مشکلم حل شده تا ببینم چی میشه.

DarKnight
10-10-2009, 02:21
سلام دوست عزیز
micro sd هست.. مارکهای معروف هم توشیبا هست .. سن دیسک هست .. ترنسند هست ... اینا همشون رمهای خوبی هستند ... فقط حواستون باشه که اصل باشن
رم 8 طرفای 23 تومن هست و رم 16 طرفای 45-46 تومنه...

من دیشب یه Toshiba 8Gb خریدم 22500 ، رو Pack زده Made in Japan ، چقدر راست باشه خدا میدونه ، الان Transand و Sillicon Power Class 4 & Class 6 هم تو بازاز هست ولی SanDisk هایی که موجوده اکثرا تقلبی و Lable هست ، اگر SanDisk که Pack باشه گیر آوردین عالیه ، کلا حتما مموری کارتی بگیرین که Pack باشه . قیمت هم در همون حدودی که دوستمون گفتن هست .

برای 5800 هم بهتره بالاتر از 8GB نگیرید .

anbvhgfkmrtuyp9
10-10-2009, 11:03
دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟
1.گوشیرو با#7370#* رست کردم درست نشد.
2.مموری رو در اوردم درست نشد.
3.گوشیرو یه بار دیگه با ورژن 30 که داشتم فلش کردم باز درست نشد.
کاری مونده که نکرده باشم؟!این گوشی تو این یه چندهفته واقعا خسته ام کرده.خاااااااک تو سرنوکیا با این گوشی مزخرف و اشغالش.
من دید مثبتی نسبت به نوکیا ومحصولاتش داشتم ولی از حالا به بعد مطمئنم که این شرکت با این گوشی گند زدبه همه سابقه اش.
ای کسانی که این متن رو میخونید به اونایی که میخوان 5800 بخرن بگید که این کارو نکن که ارزش 1100 از این گوشی اشغال بیشتره.
من این گوشیرو 330000 تو هفته دوم فروردین گرفتم و الان lcd خراب شده،زورمم میاد 60000 بدم برای تعویض lcd ،اونم از کجا معلوم درست بشه یا نهچون به گوشی اصلا ضربه نخورده که به خاطر اون خراب شده باشه.شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟؟؟
راه حلی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

amir_pak4707
10-10-2009, 11:31
احتمالا بتونید با چسبوندن یه ضد خش روی lcdمشکلتون رو نسبتا حل کنید و خش زیاد اذیت نکنه و دیگه قلم نميره تو ی جاده خاكي بوكس و باد نمی كنه.و تا اونجایی که من میدونم برای خش گيري راهی نیست جز این راه:7:

ممنون دوست عزيز از راهنماييتون....حالا اين ضدخش ك ميگيد چجوريه و اگه چسبوندني باشه تاثيري روي ارتباط با lcd نميزاره يعني كند بشه يا دير عمل كنه لمسيش ؟....دوم اينكه كجا گير مياد ي همچين چيزي اصلا هست براي اين گوشي ؟ ....3ومم كه ميتونه روي خشارو بپوشونه تو ديد نياد آخه وقتي بصورت مايل نور ميوفته رو lcd يجوري ميشه :55:...... :merci: از راهنماييتون

kamyar1372
10-10-2009, 18:24
lcd گوشی من به هنگام مکالمه خاموش نمیشه باید چی کار کنم؟

zoro77
10-10-2009, 21:06
سلام--من وقتی مموری گوشی رو در میارم دوباره تو گوشی میزارم همه چیز خوبه اما توی گالری خالیه یا عکس های توی خود گوشی هست و وقتی یک عکس رو پاک می کنم همه فیلم و عکس مموری میاد اما تا بیرون میرم دوباره وارد گالری میشم بازم(( همین آشو همین کاسست)) چیکار کنم؟
البته همیشه نه بعضی اوقات

pro_mamad
10-10-2009, 22:40
سلام--من وقتی مموری گوشی رو در میارم دوباره تو گوشی میزارم همه چیز خوبه اما توی گالری خالیه یا عکس های توی خود گوشی هست و وقتی یک عکس رو پاک می کنم همه فیلم و عکس مموری میاد اما تا بیرون میرم دوباره وارد گالری میشم بازم(( همین آشو همین کاسست)) چیکار کنم؟
سلام دوست عزیز .. اینم احتمالا به خاطر پایین بودن کیفیت رم این گوشیه

zoro77
11-10-2009, 01:10
سلام دوست عزیز .. اینم احتمالا به خاطر پایین بودن کیفیت رم این گوشیه

هیچ کاری نمیشه کرد؟:46:

s_neshani
11-10-2009, 03:13
یه سئوالی واسم پیش اومده!!!!
Lcd گوشیم که خراب شده تو خونه که هستم خرابه.بیرون که میرم همیشه سالمه.ممکنه دما روش تاثیر داشته باشه ؟؟؟
بیروت آخه هوا گرمه و خونه خنک ! همچینن چیزی ممکنه یا توهمه :ی ؟

ArAg27
11-10-2009, 16:31
نه توهم نیست احتمال داره به خاطر هوا باشه ولی تا اونجایی که من شنیدم برعکسه یعنی تو هوای سرد قاطی میشه و مشکل lcd هم فکر کنم سخت افزار باشه! والا اینم از شاهکارهای نوکیاست!

bboobbyy
11-10-2009, 16:52
سلام . خسته نباشيد . من نزديك 10 ماهه اين گوشيو دارم . هميشه خيلي راحت برنامه هارو ساين ميكردم و روش نصب ميكردم . اما الآن نزديك 1 هفته هست كه نميتونم هيچي روش نصب كنم . ارور Expired Certificate ميده . حتا برنامه هايي كه نياز به ساين ندارن يا تم ها هم روش نصب نمي شه . كسي مي دونه دليلش چيه ؟ اگه كمكم كنيد ممنون مي شم .

anbvhgfkmrtuyp9
11-10-2009, 17:00
ممنون دوست عزيز از راهنماييتون....حالا اين ضدخش ك ميگيد چجوريه و اگه چسبوندني باشه تاثيري روي ارتباط با lcd نميزاره يعني كند بشه يا دير عمل كنه لمسيش ؟....دوم اينكه كجا گير مياد ي همچين چيزي اصلا هست براي اين گوشي ؟ ....3ومم كه ميتونه روي خشارو بپوشونه تو ديد نياد آخه وقتي بصورت مايل نور ميوفته رو lcd يجوري ميشه :55:...... :merci: از راهنماييتون

یه طلق نازک که روی lcd میکشن تا خط نیافته من خودم موقعی که ورژن 20 رو داشتم و ضد خش کشیدم تاثیر زیادی روی عمل کردن lcd نداشت بعدا هم که به 30 اپ کردم اصلا حس نمیشد که ضدخش روی lcd هست.
الان دیگه ضد خش رو میشه تو خیلی از موبایل فروشی ها پیدا کرد من خودم اون اوایل که گوشی تازه اومده بود و من خریده بودم یه 2 ماهی صبر کردم تا ضد خش اومد اونم به قیمت 2000 ولی فکر کنم الان با 1000 هم بشه گیر اورد.:003:
روی خشارو میپوشونه ولی این که تو دید نیاد بستگی به عمق خش و بلندی یا کوتاهیش داره چون همونطور که قبلا هم گفتم ضد خش یه طلق نازک که روی lcd میکشن و احتمالا کمی معلوم باشه ولی دیگه جلوی خشای بعدی رو میگیره:16:
دست اخرم از من به شما یه نصیحت:این گوشی اوایل خوبه ولی بعدا خراب میشه دردسری که من الان توش افتادم و میخوام اگه راهی جز تعمی براش نباشه بفروشمش تا از شرش راحت شم .چون LCD گوشی که خود بخود بدون خوردن ضربه ای خراب شه به هیچ دردی نمی خوره:14:

bboobbyy
11-10-2009, 17:14
1 سوال ديگه هم دارم . من Lock Code گوشيمو عوض كردم يادم نمياد چي بور . هر كلمه اي كه به عقلم ميرسه ممكنه گذاشته باشمو زدم . اما اشتباه بوده . هيچ راهي داره بفهمم چيه كدش يا عوضش كنم ؟ نمي تونم گوشيمو ريست كنم . چون كد مي خواد .

arminattar
11-10-2009, 20:21
سلام دوستان عزيز ، از موقعي كه من گوشيمو آپديت كردم آلارمم ديگه سر موقع زنگ نميزنه هر تايمي بهش ميدم از 2الي 5 دقيقه بعد از آلارمش زنگ ميزنه. مثلا ساعت 2:00 بايد زنگ بزنه ساعت 2:05 زنگ ميزنه

DarKnight
11-10-2009, 22:01
1 سوال ديگه هم دارم . من Lock Code گوشيمو عوض كردم يادم نمياد چي بور . هر كلمه اي كه به عقلم ميرسه ممكنه گذاشته باشمو زدم . اما اشتباه بوده . هيچ راهي داره بفهمم چيه كدش يا عوضش كنم ؟ نمي تونم گوشيمو ريست كنم . چون كد مي خواد .

اگر اطلاعات روی مموری گوشی براتون مهم نیست ، به روش زیرمیتونید بدون نیاز به Lock Code گوشی رو Reset کنید :

گوشی رو خاموش کنید ، دگمه های سبز و قرمز و دوربین رو همزمان نگه دارید و دگمه Power (روشن کردن) رو فشار بدید و نگه دارید و صبر کنید (همه دگمه ها باید همزمان فشار داده بشن) تا آرم نوکیا بالا بیاد ، بعد دگمه ها رو رها کنید .

با این کار تمام اطلاعات از حافظه گوشی پاک میشه .

DarKnight
11-10-2009, 22:04
سلام دوستان عزيز ، از موقعي كه من گوشيمو آپديت كردم آلارمم ديگه سر موقع زنگ نميزنه هر تايمي بهش ميدم از 2الي 5 دقيقه بعد از آلارمش زنگ ميزنه. مثلا ساعت 2:00 بايد زنگ بزنه ساعت 2:05 زنگ ميزنه

متاسفانه این مشکل بعد از نسخه 30 بوجود اومده و فعلا راه حلی نداره ، انشالا در نسخه های بعدی رفع بشه .

DarKnight
11-10-2009, 22:10
سلام . خسته نباشيد . من نزديك 10 ماهه اين گوشيو دارم . هميشه خيلي راحت برنامه هارو ساين ميكردم و روش نصب ميكردم . اما الآن نزديك 1 هفته هست كه نميتونم هيچي روش نصب كنم . ارور Expired Certificate ميده . حتا برنامه هايي كه نياز به ساين ندارن يا تم ها هم روش نصب نمي شه . كسي مي دونه دليلش چيه ؟ اگه كمكم كنيد ممنون مي شم .

یک بار با کد #7370#* گوشی رو Master Reset کنید . برای برنامه هایی هم که نیاز یه Sign داره باید فایلهای Cer & Key رو بگیرید .

DarKnight
11-10-2009, 22:15

هیچ کاری نمیشه کرد؟:46:

تنها راهش اینه که یه مموری کارت مرغوبتر بخرید .

UQID
11-10-2009, 22:48
با سلام دوستان چطوری میتونم cell brodcast رو فعال کنم؟reception رویه yes ، زبان روی all و topic selection هم فعال و روشنه ولی هیچ خبری از اطلاعات شبکه رو صفحه استندبای گوشی نیست.

hamid_377
12-10-2009, 09:30
شما یه سری به صفحه 285 بزن اونجا قصه شو تعریف کردم.

بعد از برداشتن کابل tv از توی جعبه خود tvout رو هم از گوشی حذف کردن
از این به بعد فکر نکنم دیگه 5800 کامل پیدا بشه. یا gps ندارن یا tvout

شما هم باید یقه فروشنده رو بگیری تا دیر نشده

ای کاش یکی بود ما رو راهنمایی کنه که به خاطر تی وی اوت نداشته گوشیمو به تعمیرکار ندم و الان گوشیم داغون نبود!!!:020:
حالا که پشت جعبه رو نگاه میکنم میبینم تیوی ساپورت نمیکنه:45:

amir_pak4707
12-10-2009, 11:13
یه طلق نازک که روی lcd میکشن تا خط نیافته من خودم موقعی که ورژن 20 رو داشتم و ضد خش کشیدم تاثیر زیادی روی عمل کردن lcd نداشت بعدا هم که به 30 اپ کردم اصلا حس نمیشد که ضدخش روی lcd هست.
الان دیگه ضد خش رو میشه تو خیلی از موبایل فروشی ها پیدا کرد من خودم اون اوایل که گوشی تازه اومده بود و من خریده بودم یه 2 ماهی صبر کردم تا ضد خش اومد اونم به قیمت 2000 ولی فکر کنم الان با 1000 هم بشه گیر اورد.:003:
روی خشارو میپوشونه ولی این که تو دید نیاد بستگی به عمق خش و بلندی یا کوتاهیش داره چون همونطور که قبلا هم گفتم ضد خش یه طلق نازک که روی lcd میکشن و احتمالا کمی معلوم باشه ولی دیگه جلوی خشای بعدی رو میگیره:16:
دست اخرم از من به شما یه نصیحت:این گوشی اوایل خوبه ولی بعدا خراب میشه دردسری که من الان توش افتادم و میخوام اگه راهی جز تعمی براش نباشه بفروشمش تا از شرش راحت شم .چون LCD گوشی که خود بخود بدون خوردن ضربه ای خراب شه به هیچ دردی نمی خوره:14:

دوست عزيز ممنون از راهنماييتون....والا من تو اين تقريبا 8 9 ماهي كه گوشيو خريدم الحمدالله مشكل lcd نداشتم فقط همين خشا بوده كه نميدونم خودم كردم با انگشت :4: يا چيزي خورده بهش...تنها مشكلم با گوشي نصب برنامه ها بود كه اونم با فايل cer & key حل شد....خاستمم به 30 يا 31 آپديت كنم اما دس نگه داشتم با همين 20 دارم سر ميكنم تا يه ورژن خوب و كامل بياد هي ايراد آلارم و ساير چيزا كه دوستان ميگن نداشته باشه...در كل من از گوشي راضيم البته از ديد خودم.كارمو راه ميندازه..چيزي كه از گوشي ميخام والا نميگم كه گوشي واقعا كامليه..ايرادم به اندازه كافي داره

saman_gh510
12-10-2009, 11:31
ای کاش یکی بود ما رو راهنمایی کنه که به خاطر تی وی اوت نداشته گوشیمو به تعمیرکار ندم و الان گوشیم داغون نبود!!!:020:

دروغ مي گي مگه مي شه يعني شماي كه تازه 5800 مي خرين جي پي اس يا تي وي اوت نداره

خدا رو شكر من فقط پايه و كيف گيرم نيومد

xenith
12-10-2009, 15:13
سلام
:atten:
من چندتا سوال داشتم که اگر جواب بدید ممنون می شم :8:
من اگر گوشیم را از طریق
http://europe.nokia.com/get-support-and-software/download-software/device-software-update/software-update-availability
سایت آپدیت کنم برای زبان فارسی گوشیم مشکلی پیش نمی آید؟ :39:
بعد یک سوال دیگه. آیا این درسته که در ورژن 30 ساعت 5 دقیقه دیرتر زنگ می زنه؟ :17:
و فواید این ورژن 30 نسبت به ورژن 21 چیه؟ :46:
ممنون :merci:

hamid_377
12-10-2009, 16:49
دروغ مي گي مگه مي شه يعني شماي كه تازه 5800 مي خرين جي پي اس يا تي وي اوت نداره

خدا رو شكر من فقط پايه و كيف گيرم نيومد

باور کن!
کاش یه بار دیگه فرصت خرید برام تکرار میشد تا اینبار کل شهر رو زیر پا میکردم..
افسوس که دیر فهمیدم:46:

bad_stu
12-10-2009, 18:31
سلام دوستان
راهي هست تا از flash به عنوان screen saver استفاده كرد؟

anbvhgfkmrtuyp9
12-10-2009, 18:44

مگه میشه :35:من از نمایندگیش پرسیدم گفتن گوشی 5800 بدون gps و یا tv out وجود نداره شاید تقلبی چین خریدید منظورم فقط شکل 5800 :43:

matti
12-10-2009, 18:52
من دادم رو گوشیم فارسی نصب کردن. حالا نمیدونم چرا وقتی می خوام تم (theme) رو عوض کنم Error میده!!
میگه:
themes:
feature not supported
تو رو خدا بگین چیکار کنم. کلافه شدم!! :)

anbvhgfkmrtuyp9
12-10-2009, 18:58
اقا من گوشیمو به خاطر مشکل lcd فروختم به قیمت 210000 البته اینم بگم که نه کیفو دادم نه قلم اضافه نه پایه تی وی ونه کابل تی وی.
حالا میخوام یه گوشی دیگه بگیرم ولی مشکل اینجاست که توی بازار گوشی با کیفیت 5800منظورم 16میلیون رنگ lcd با رزولوشن 640*480 هست که اونم گرونه منظورم N97 واینکه کیفیت صدای 5800 خیلی بهتر از N97 حالا موندم چیکار کنم .
اخه میترسم دوباره بعد از مدتی lcdبی دلیل خراب بشه
شما اگه جای من بودید چیکار می کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟دوباره 5800 می گرفتید؟

Ghazaal
12-10-2009, 20:01
سلام
:atten:
من چندتا سوال داشتم که اگر جواب بدید ممنون می شم :8:
من اگر گوشیم را از طریق
http://europe.nokia.com/get-support-and-software/download-software/device-software-update/software-update-availability
سایت آپدیت کنم برای زبان فارسی گوشیم مشکلی پیش نمی آید؟ :39:
بعد یک سوال دیگه. آیا این درسته که در ورژن 30 ساعت 5 دقیقه دیرتر زنگ می زنه؟ :17:
و فواید این ورژن 30 نسبت به ورژن 21 چیه؟ :46:
ممنون :merci:

سلام
اگر پروداكت كد گوشيتون فارسي رو ساپورت ميكنه خير هيچ مشكلي پيش نمياد. ولي هزينه اش زياد ميشه براي من حدود 9000 تومن آب خورد.
متاسفانه بله البته نه هميشه ولي بيشتر اوقات اينجوريه و 5 دقيقه ديرتر زنگ ميزنه.
مسلما سرعت منوهاي بيشتر و ران شدن دوربين هم همينطور.

UQID
12-10-2009, 23:13
متاسفانه بازار موبایل ایران خیلی خرابه! هرکی هرچی دلش میخواد وارد میکنه.
اینم بازی جدیدی هست که سر مردم دارن در میارن.
یه روز کامل به خاطر این مسئله سر کار بودم.
اولی عوض کردم. وقتی جدیده رو بردم خونه دیدم جی پی اس داخلیش غیر فعاله!! روی جعبش نوشته بود اما چون عربی بود اول دقت نکردم!
باز برگشتم که پس بدم. باید به فروشنده توضیح میدادم که جی پی اسش غیر فعاله! ببین چی کشیدم!!!
آخرش زنگ زد یه جا گفت IMEI بده 48 ساعت بعد بیا برات درست کنه. دیدم با عقل جور در نمیاد زنگ زد با یارو صحبت کردم. معلوم شد این آقا فایل cer میگیره اسمارتکام نصب میکنه. گفتم آقای عزیز من دو ساله خودم دارم این کارو میکنم. قطع کردم شروع به اعصاب خوردی با مغازه دار. اون بدبختم گناهی نداشت چون بی خبر بود. خلاصه پس گرفت.
بعد کل گرگانو زیرو رو کردم تا اینکه خدا رحم کرد و یکی که گارانتی نوکیای ایران بود یافتم. کیف و پایه نداشت اما جی پس اسش درست بود و برچسب tvout هم نداشت. خلاصه یه روز ما هدر رفت.:35:

-شعیب جان ممنون از اطلاع رسانیتون ولی خوشبختانه گوشی خودش خوب در اومده فقط کمتر از 48 ساعت شارژ نگه میداره و گاه به گاه ریست میکنه که با توجه به سرعت بالای گوشی از نظر من مشکلی نداره.
-تا حالا تو خرید گوشی اینطور سرم کلاه نرفته بود،نه کیف داشت نه پایه نه قلم اضافی تازه 15 روز پیش بدون گارانتی 283 تومن گرفتم 7 تومنم دادم به کیف و پایش،در کل از برگشتنم به برند نوکیا فوق العاده پشیمونم کرد،اگه توجه کنین پروندهمشکلات 5800قطورترین پرونده توی تمام گوشیاست در ظاهر شاهکاره ولی واقعا این گوشی افتضاح نوکیاست.
-گفتین که tv out حذف شده ولی گزینه اون هنگام اتصال کابل یا هندز فری(درکل هر لوازم جانبی) وجود داره به نظر شما سخت افزارشو حذف کردن یا نرم افزارشو؟ یعنی با اپگرید امکان داره این ویژگیش برگرده و خروجیش کار بکنه؟

shoeib
13-10-2009, 00:23
-شعیب جان ممنون از اطلاع رسانیتون ولی خوشبختانه گوشی خودش خوب در اومده فقط کمتر از 48 ساعت شارژ نگه میداره و گاه به گاه ریست میکنه که با توجه به سرعت بالای گوشی از نظر من مشکلی نداره.
-تا حالا تو خرید گوشی اینطور سرم کلاه نرفته بود،نه کیف داشت نه پایه نه قلم اضافی تازه 15 روز پیش بدون گارانتی 283 تومن گرفتم 7 تومنم دادم به کیف و پایش،در کل از برگشتنم به برند نوکیا فوق العاده پشیمونم کرد،اگه توجه کنین پروندهمشکلات 5800قطورترین پرونده توی تمام گوشیاست در ظاهر شاهکاره ولی واقعا این گوشی افتضاح نوکیاست.
-گفتین که tv out حذف شده ولی گزینه اون هنگام اتصال کابل یا هندز فری(درکل هر لوازم جانبی) وجود داره به نظر شما سخت افزارشو حذف کردن یا نرم افزارشو؟ یعنی با اپگرید امکان داره این ویژگیش برگرده و خروجیش کار بکنه؟

خواهش میکنم وظیفه بود.
خوشحالم که گوشی مشکل دیگه ای نداره.

مشکل tvout بیشتر به نظر من سخت افزاری میاد چون چیزی نیست که بخواد ممنوع باشه. البته از عربا هیچ چی بعید نیست:003:
همونطور که گفتید همه جای گوشی گزینه tvout هست ولی وقتی وصلش میکنی فقط صداش میاد!
ممکنه یه سری از گوشیا کلا با این مشکل ساخته شده باشن و یه جوری به بازار راه پیدا کرده باشن. ممکنه هم رفرش شده باشن.
بدبختی اینجاس که قیمتشون هم کمتر نیست!! واقعا که شرم آوره
ولی به امتحانش می ارزه که یه بار با یه پروداکت کد دیگه آپدیتش کنین.

موفق باشید

shoeib
13-10-2009, 00:30
با سلام دوستان چطوری میتونم cell brodcast رو فعال کنم؟reception رویه yes ، زبان روی all و topic selection هم فعال و روشنه ولی هیچ خبری از اطلاعات شبکه رو صفحه استندبای گوشی نیست.

تنظیمات درسته ولی ممکنه اپراتور شما اصلا روی اون ناحیه cell broadcast ارسال نکنه.

lcd گوشی من به هنگام مکالمه خاموش نمیشه باید چی کار کنم؟

سنسور فقط وقتی کار میکنه که تماس برقرار باشه. یعنی شمارنده زمان مکالمه در حال شمارش باشه. شما وقتی تماس وصل شد یه بار دستتو روی سنسور (بالا سمت راست) بگیر ببین خاموش میشه یا نه.

maxtor11
13-10-2009, 01:28
باسلام. من چند تا لینک درست و حسابی و رسمی برای دانلود نرم افزارهای نوکیا 5800 میخوام. لطفا برام بگذارین.ممنون:50:

maxtor11
13-10-2009, 01:30
باسلام.من هر چقدر داخل تنظیمات گوشیم یعنی نوکیا 5800 را گشتم نتوانستم جواب این 3 سوال را پیدا کنم!! لطفا منو راهنمایی کنید :
1- فایل backup نوکیا 5800 که توسط تنظیماتی که در خود گوشی انجام میدهیم و مثلا روزانه یا هفتگی به طور اتوماتیک بک آپ می گیره کجا ودقیقا در چه آدرسی ذخیره می شود؟؟
2- چه طوری میتوانم 002: را restor بکنم ؟؟؟
3-ازاطلاعات چه قسمتهایی از گوشی backup می گیره ؟؟
ممنون ازشما دوستان عزیز...

pro_mamad
13-10-2009, 08:09
باسلام. من چند تا لینک درست و حسابی و رسمی برای دانلود نرم افزارهای نوکیا 5800 میخوام. لطفا برام بگذارین.ممنون
سلام. برنامه های گوشیتون رو میتونید از این فسمت دریافت کنید :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=337

n5800xm
13-10-2009, 12:36
اقا من گوشیمو به خاطر مشکل lcd فروختم به قیمت 210000 البته اینم بگم که نه کیفو دادم نه قلم اضافه نه پایه تی وی ونه کابل تی وی.
حالا میخوام یه گوشی دیگه بگیرم ولی مشکل اینجاست که توی بازار گوشی با کیفیت 5800منظورم 16میلیون رنگ lcd با رزولوشن 640*480 هست که اونم گرونه منظورم N97 واینکه کیفیت صدای 5800 خیلی بهتر از N97 حالا موندم چیکار کنم .
شما اگه جای من بودید چیکار می کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟دوباره 5800 می گرفتید؟

سلام من همین anbvhgfkmrtuyp9 دیدم خیلی طولانیه عوض کردم :010:
کسی نیست جواب سوال منو بده:40:

mhor
13-10-2009, 16:04
سلام
من یک گوشی 5800 گرفتم ورژن 20
حالا وقتی توی gpsمیرم مینیویسه که
enable a satellite based positioning method first
و بعدش از منوی option میرم تو قسمت
position setting >> position methods
ولی تو این قسمت فقط گزینه ی bluetooth رو داره که فعال کنم
ولی توی گوشی دوستام 3تا گزینه ی زیر رو داره
assisted gps-integrated gps-network based
حالا آپدیتش کردم ورژن 21 ولی بازم اون 3 تا گزینه نیومدن و gpsکار نمی کنه
میخواستم راهنماییم کنید
ممنون

UQID
13-10-2009, 16:38
تنظیمات درسته ولی ممکنه اپراتور شما اصلا روی اون ناحیه cell broadcast ارسال نکنه.
اخه تو همون منطقه یعنی خونمون p990 مشخصات شبکه رو تمام و کمال میاره حتی نوکیا 1200 یا 3500

UQID
13-10-2009, 16:53
سلام
میخواستم راهنماییم کنید
ممنون
همونطور که دوستمون shoeib در صفحات قبلی اشاره کردن این مساله در گوشی های سری جدید دیده میشه مثلا ورژنی که من گرفتم فاقد خروجیه تلویزیونه مال شما هم جی پی اس داخلیش فعال نیست اگه تازه س فورا برین پسش بدین یا عوضش کنین

xenith
13-10-2009, 18:36
سلام
اگر پروداكت كد گوشيتون فارسي رو ساپورت ميكنه خير هيچ مشكلي پيش نمياد. ولي هزينه اش زياد ميشه براي من حدود 9000 تومن آب خورد.
متاسفانه بله البته نه هميشه ولي بيشتر اوقات اينجوريه و 5 دقيقه ديرتر زنگ ميزنه.
مسلما سرعت منوهاي بيشتر و ران شدن دوربين هم همينطور.

ممنون از راهنمایی.
من از کجا بفهمم که پراداکت کدم چنده و حتی فارسی هست یانه؟
ممنون:8:

n5800xm
13-10-2009, 18:43

:ambulance::ambulance::atten::ambulance::ambulance :
بابا یکی هم جواب منو بده:020:

DarKnight
13-10-2009, 18:48
باسلام.من هر چقدر داخل تنظیمات گوشیم یعنی نوکیا 5800 را گشتم نتوانستم جواب این 3 سوال را پیدا کنم!! لطفا منو راهنمایی کنید :
1- فایل backup نوکیا 5800 که توسط تنظیماتی که در خود گوشی انجام میدهیم و مثلا روزانه یا هفتگی به طور اتوماتیک بک آپ می گیره کجا ودقیقا در چه آدرسی ذخیره می شود؟؟
2- چه طوری میتوانم 002: را restor بکنم ؟؟؟
3-ازاطلاعات چه قسمتهایی از گوشی backup می گیره ؟؟
ممنون ازشما دوستان عزیز...

دوست عزیز جواب تمامی سوال هاتون در آموزش Back up در امضای من هست ، لطفا مطالعه کنید .

DarKnight
13-10-2009, 19:19
ممنون از راهنمایی.
من از کجا بفهمم که پراداکت کدم چنده و حتی فارسی هست یانه؟
ممنون:8:

Product Code زیر باتری روی Lable نوشته شده . اگر گوشیتون زبان فارسی داره و تا حالا فلش و Update نکردین ، یعنی Product Code تون از زبان فارسی پشتیبانی میکنه .

DarKnight
13-10-2009, 19:25

:ambulance::ambulance::atten::ambulance::ambulance :
بابا یکی هم جواب منو بده:020:

اسم تازه مبارک !

اگر از امکانات 5800 راضی بودی و نمیخواهی بیشتر هزینه کنی ، اشکالی نداره دوباره بگیری ، اگه به نظر سنجی بالای صفحه نگاه کنی میبنی اکثرا این مشکل رو نداشتن . فقط این بار دقت کن که GPS و TV OUT رو داشته باشه . نسخه Firmware هم بالاتر از 20 باشه حتما .

اگر برات اشکالی نداره که کمی بیشتر خرج کنی با گارانتی اصلی نوکیا بگیر که خیالت راحتتر باشه .

DarKnight
13-10-2009, 19:34
سلام
میخواستم راهنماییم کنید
ممنون

وقتی gps رو فعال میکنید ، آیا علامت ماهواره گوشه بالای سمت راست گوشی براتون میاد ؟

اگر میاد احتمالا سخت افزار gps رو دارید و برای اتصال باید در فضای باز قرار بگیرید و روی گوشی به سمت بالا باشه و دفعه اول هم کمی زمان میبره . در حال حرکت هم بهتر وصل میشه .

DarKnight
13-10-2009, 19:40
من دادم رو گوشیم فارسی نصب کردن. حالا نمیدونم چرا وقتی می خوام تم (theme) رو عوض کنم Error میده!!
میگه:
themes:
feature not supported
تو رو خدا بگین چیکار کنم. کلافه شدم!! :)

با کد #7370#* گوشیتون رو Master Reset کنید ، ببنید چی میشه ، یادتون باشه تمام اطلاعات روی مموری گوشی پاک میشه .

DrGamer
14-10-2009, 02:58
سلام
دوستان من هر 24 ساعت یکبار مجبورم گوشیمو شارژ کنم اگر نه خاموش میشه...
مخواستم ببینم این عادیه ؟ اگر نیست راه حلی پیشنهاد میکنید؟

n5800xm
14-10-2009, 12:03
اسم تازه مبارک !

اگر از امکانات 5800 راضی بودی و نمیخواهی بیشتر هزینه کنی ، اشکالی نداره دوباره بگیری ، اگه به نظر سنجی بالای صفحه نگاه کنی میبنی اکثرا این مشکل رو نداشتن . فقط این بار دقت کن که GPS و TV OUT رو داشته باشه . نسخه Firmware هم بالاتر از 20 باشه حتما .

اگر برات اشکالی نداره که کمی بیشتر خرج کنی با گارانتی اصلی نوکیا بگیر که خیالت راحتتر باشه .

ممنون :8:
اینکه میگید مراقب باشم تا GPS وTV OUT داشته باشه چه طوری بفهمم؟یعنی اگه توی قسمت positioning methods فقط یه گزینه Bluetooth بود یعنی سخت افزار GPS نداره؟
در مورد TV OUT از کجا بفهمم؟در ضمن من هم دلم می خواد گوشی با گارانتی نوکیا بگیرم ولی مشکل اینجاست که نوکیا اصلا توی ارومیه نمایندگی نداره.با شماره 02123013 که تماس میگیرم یه شماره میدن ولی وقتی این شماره رو میگیرم میگن که این مغازه جمع کرده و ادرس جدیدی هم ازش ندارن حالا من موندم که جیکار کنم؟
به نظر شما ممکنه گوشی 5800 navigation edition گوشی خوبی نسبت به مدل 5800 xpress music باشه؟توی خیلی از سایتها اعلام شده مه این گوشی الان توی بازاره ولی من هنوز یه دونه هم ندیدم.
ایا میدونید قیمت این گوشی چقدره ؟واین که بهتره 5800 navigation edition رو بگیرم و یا5800 xpress music ؟
:merci::merci:

n5800xm
14-10-2009, 12:17
یه سوال دیگه
نظرتون درباره sony ericsson satio چیه؟ چه طور گوشیه؟قیمتش تو چه حدوده؟و ایا گوشی nokia x6 اگه بیاد خیلی گرون میشه؟چون گوشی خوب و امکانات خوبی هم داره

DarKnight
14-10-2009, 16:44
سلام
دوستان من هر 24 ساعت یکبار مجبورم گوشیمو شارژ کنم اگر نه خاموش میشه...
مخواستم ببینم این عادیه ؟ اگر نیست راه حلی پیشنهاد میکنید؟

مصرف باتری رابطه مستقیم داره با استفاده روزانه شما از گوشی ، معمولا چقدر از گوشی استفاده میکنید ؟

amir_pak4707
14-10-2009, 16:54
روستان من يه چن وقتيه با Gprs گوشيم مشكل پيدا كردم....من تنظيمات رو از خود سايت مخابرات گرفتم يعني فرستاد برحسب نوع گوشي منم Save كردم و خوبم كار ميكردم باهاش....حالا تقريبا يه 3 هفته اي ميشه كه اصلا و هيچ رقمه كار نميكنه و يه پيغام اينطوري ميده نميدونم چيه ؟
Packat Data
Packat Data not Available.Check Network Service.
Web
Unable To Perform Operation
نميدونم حالا شبكه قط كلا يا مال من اينجوري...ممنون ميشم راهنماييم كنيد :merci:

DarKnight
14-10-2009, 16:59
ممنون :8:
اینکه میگید مراقب باشم تا GPS وTV OUT داشته باشه چه طوری بفهمم؟یعنی اگه توی قسمت positioning methods فقط یه گزینه Bluetooth بود یعنی سخت افزار GPS نداره؟
در مورد TV OUT از کجا بفهمم؟در ضمن من هم دلم می خواد گوشی با گارانتی نوکیا بگیرم ولی مشکل اینجاست که نوکیا اصلا توی ارومیه نمایندگی نداره.با شماره 02123013 که تماس میگیرم یه شماره میدن ولی وقتی این شماره رو میگیرم میگن که این مغازه جمع کرده و ادرس جدیدی هم ازش ندارن حالا من موندم که جیکار کنم؟
به نظر شما ممکنه گوشی 5800 navigation edition گوشی خوبی نسبت به مدل 5800 xpress music باشه؟توی خیلی از سایتها اعلام شده مه این گوشی الان توی بازاره ولی من هنوز یه دونه هم ندیدم.
ایا میدونید قیمت این گوشی چقدره ؟واین که بهتره 5800 navigation edition رو بگیرم و یا5800 xpress music ؟
:merci::merci:

یه سوال دیگه
نظرتون درباره sony ericsson satio چیه؟ چه طور گوشیه؟قیمتش تو چه حدوده؟و ایا گوشی nokia x6 اگه بیاد خیلی گرون میشه؟چون گوشی خوب و امکانات خوبی هم داره

در مورد GPS روشی که گفتید درسته ، برای TV-OUT هم رو جعبه می نویسه که نداره .

میتونید بگید دوستان و آشنایان از تهران و دیگر شهر ها که نمایندگی رسمی نوکیا هست براتون بگیرن و با پست بفرستن .

5800 Navigation Edition و X6 هنوز وارد بازار نشدن و X6 با توجه به امکاناتی که داره باید قیمتش در حد N97 باشه .

nikookar73
14-10-2009, 19:41
طریقه کامل ساین کردن رو یاد می دید
با تشکر

™SINAXEX
14-10-2009, 21:47
طریقه کامل ساین کردن رو یاد می دید
با تشکر
دوست عزیز ابتدا باید شما درخواست فایل ساین بدید:{با توجه به imei اتون}

این دو فایل رو نمیبینم متاسفانه
خوب حالا اشکالی نداره میتونید دوباره فایل ساین درخواست بدید زیاد خودتون را ناراحت نکنید دوست عزیز:
http://www.mobilestan.net/announcement.php?f=127&a=23

بعد از گرفتن دو فایل cer و کی مخصوص گوشی خودتون میتونید به راحتی تمام برنامه ها را ساین کنید " هم در گوشی با برنامه ایی برای مثال مثل mobileSigner و هم در کامپیوتر که ساینر های بسیار هست"

Sepehrlp
14-10-2009, 22:11
متاسفانه انگار واقعیت داره و استفاده (تجاری) از gps در کشورهای مصر و سوریه و کره شمالی ممنوع هست . این دوستمون هم که مشکل داشت گفته بود رو جعبه نوشته بوده "no gps in syria" ، امیدوارم مشکل فقط firmware باشه و سخت افزار gps در گوشی موجود باشه .

این هم منبعی که من به یه search کوچیک پیدا کردم (البته به انگلیسی) :

http://groups.google.com/group/sci.geo.satellite-nav/browse_thread/thread/530e3609cf6a563d

ظاهرا در مصر با اجازه رسمی از مقامات میشه از gps استفاده کرد .

پرادکت کد هم تعویض کردیم اما همچمان 3 گذینه مذکور ناپدید هستند!!!

فکر کنم واقعا سخت افزاری gps رو از روی این گوشی برداشته اند!!!

™SINAXEX
14-10-2009, 23:54
پرادکت کد هم تعویض کردیم اما همچمان 3 گذینه مذکور ناپدید هستند!!!
فکر کنم واقعا سخت افزاری gps رو از روی این گوشی برداشته اند!!!
یعنی چی مگه میشه؟
با همین فایل های فلشی که در سایت هست گوشی رو فلش کنید حتما حل میشه . اگر بخواهند جی پی اس رو روی 5800 غیر فعال کنند راحت با تغییر rm میشه اما 5800 نداریم که جی پی اس نداشته باشه اگر هم در منو باشه و کار نکنه مشکل سخت افزاری هست و باید گوشی تعمیر بشه

S-ARM
15-10-2009, 00:11
باعرض سلام خدمت دوستان نوکیایی
امروز چیز عجیبی دیدم که واقعا حالم از نوکیا به هم خورد
چی!!!!نوکیا 5800 در بازار به دو صورت زیر است
با کیف بی کیف
خودم هم 5800 دارم
پس از این که یه 5800 دیگه برای برادرم خریداری کردم تو جعبه کابل اتصال به تلویزیون ندیدم
فروشنده گفت جدیدا دیگه این کابل با گوشی نیست ولی به تلویزیون وصل میشه
وقتی با کابل گوشی خودم 5800 جدیده را به تلویزیون وصل کردم و حالت را tv معین کردم تصویری نداشتم
پشت جعبه را نگاه کردم با تعجب فراوان اینا نوشته بود:tv out line not supported
یعنی قابلیت اتصال به تلویزیونا نداشت
جی پی اس هم نداشت
باطریش هم به زور جا میرفت
گفتم حتما تقلبیه چون سیستم عامل داشت و از لحاظ برنامه و مموری و ... شبیه مال من بود
از همه بدتر تایید شده نمایندگی نوکیا در ایران بود(در صورتی که شماره سریالتون را به شماره 200023013 پیامک کنید بهتون میگه که معتبر هست یا نه)
مجارستانی هم بود
وقتی سر چند تا مغازه رفتم چند تاشون همینطوری بود
حالا من نمیدونم آیا میشه به راحتی این امکان رو از گوشی که این امکان رو داره حذف کرد یا نه
واقعا دیگه باید به قول یکی از دوستان نوکیا را ..... کرد

S-ARM
15-10-2009, 00:17
به چه دلیلی TV out و جی پی اس رو برداشتند؟

UQID
15-10-2009, 00:30
اتفاقا تو فروم نوکیا زیاد رو این مساله مخصوصا خروجی تلویزیون بحث شده جواب خیلی ساده ای از طرف سایت داده بودن!!نگران نباشید حذف این امکانات تاثیر سوء بر سایر عملکرد های گوشی نخواهد داشت!!!
همچنین به این مساله اشاره شده بود که خروجی تلویزیون در 5800 ورژن 21.0.025 حذف شده .
ولی هر چی گشتم نتونستم بفهمم که این نقص سخت افزاریه یا نرم افزاری چون به قول سینا جان منم بعید میدونم که سخت افزارش حذف بشه.

Mora66
15-10-2009, 01:10
ببخشید
از وقتی گوشیم یهو قفل کرد و مجبور شدم باتریشو در بیارم، دیگه این آیکون های حالت استندبای رو نشون نمیده..
تازه دیگه دکمه ی سبز هم توی صفحه اصلی یعنی همون استندبای هیچ کاری رو نمیکنه...

فبلا توی ورژن 21 ایجوری شده بود که فک کردم با آپدیت به 31 درست میشه، ولی انگار بازم ایجوری شد..
میدونم با مستر ریست درست میشه ولی اعصاب خوردیه...

هرچی تم عوض کردم و حالت های دیگه رو واسه Home Screen گذاشتم هیچ فرقی نکرد.

کسی تا حالا ایجوری شده؟؟

n5800xm
15-10-2009, 01:15
باعرض سلام خدمت دوستان نوکیایی
امروز چیز عجیبی دیدم که واقعا حالم از نوکیا به هم خورد
چی!!!!نوکیا 5800 در بازار به دو صورت زیر است
با کیف بی کیف
خودم هم 5800 دارم
پس از این که یه 5800 دیگه برای برادرم خریداری کردم تو جعبه کابل اتصال به تلویزیون ندیدم
فروشنده گفت جدیدا دیگه این کابل با گوشی نیست ولی به تلویزیون وصل میشه
وقتی با کابل گوشی خودم 5800 جدیده را به تلویزیون وصل کردم و حالت را tv معین کردم تصویری نداشتم
پشت جعبه را نگاه کردم با تعجب فراوان اینا نوشته بود:tv out line not supported
یعنی قابلیت اتصال به تلویزیونا نداشت
جی پی اس هم نداشت
باطریش هم به زور جا میرفت
گفتم حتما تقلبیه چون سیستم عامل داشت و از لحاظ برنامه و مموری و ... شبیه مال من بود
از همه بدتر تایید شده نمایندگی نوکیا در ایران بود(در صورتی که شماره سریالتون را به شماره 200023013 پیامک کنید بهتون میگه که معتبر هست یا نه)
مجارستانی هم بود
وقتی سر چند تا مغازه رفتم چند تاشون همینطوری بود
حالا من نمیدونم آیا میشه به راحتی این امکان رو از گوشی که این امکان رو داره حذف کرد یا نه
واقعا دیگه باید به قول یکی از دوستان نوکیا را ..... کرد

با این اوصاف فکر میکنم بهتره من وسایر دوستان که گوشی 5800 می خوان بخرن صبر کنیم و با 1100 سر کنیم:46: تا ببینیم اوضاع از این بدتر هم میشه:ambulance:
فکر کنم منتظر بمونم ببینم 5800 navigation edition چه جور گوشییه فکر کنم :14::14:اوضاع اون به خوبی 5800 هم نشه اخه اوایل که 5800 اومده بود کسی خبر نداشت این همه مشکل ممکنه با این گوشی پیدا کنه:19: وحالا هم کسانی مثل من که قبلا 5800 داشتن باید با تردید و احتیاط گوشی مارک نوکیا بگیرن مخصوصا سری xpress music

S-ARM
15-10-2009, 01:18
آخه یعنی چه میاند gps و tv out رو حذف میکنند
من اطمینان دارم مشکل سخت افزاریه
چون پشت جعبش نوشته بود که قابلیت اتصال به تلویزیون را نداره
واقعا که نوکیا خیلی پدرسوختست
من که دیگه نه گوشی نوکیا میخرم نه میزارم کسی بخره
اول اپل بعد سامسونگ
دیگه هم حالم از گوشیم به هم میخوره
حالا دادا تو اطمینان داری اینا که tv نداره اصله
یا اینکه تقلبیه؟

S-ARM
15-10-2009, 01:25
مهم پول بی زبونی که ما داریم تو جیب نوکیا میریزیم نیست
مهم اینه که داره با اعصابمون بازی میکنه
پدرسوخته اینقدر تو گوشیاش عیب میزاره که فروش مدل های بعدیشا تضمین کنه
ما را بگو فکر کردیم 5800 عیب نداره
ولی دیدیم منبا عیبه
البته همه گوشیاش همینطوره
دست در دست هم دهیم به مهر
دهن نوکیا را کنیم آسفالت
منظورم ..... بود

DarKnight
15-10-2009, 01:31
نکته همین جاست ! شاید بدلیل ارائه Navigation Edition از روی 5800 معمولی GPS رو حذف کردن ؟!

و یا پارت جدیدی که وارد کشور شده از طریق کشورهایی هست که محدودیت GPS دارن .

FIFAXGROUP
15-10-2009, 01:34
یه سوال و مشکلی که الان جدیدا گوشی 5800 من پیدا کرده
برنامه ها رو بعد از ساین می خوام نصب کنم ارور EXP..CER میده وبا توجه به خووندن کامل تاپیک مربوط به سوالات این سایت ارور مروبطه فقط برمیگرده به تنظیم تاریخ برنامه و گوشی که باید به روز باشه
درصورتی که همه تغییرات انجام شده ولی بازم این ارورو میده !!!
چند ماه پیش تر هم هم چنین اروری میداد بعد از ریست درست شد
ولی دوباره جدیدا" همین ارور EX...CER میده
الان هیچ برنامه ای نمی تونیم نصب کنم جز جاوا
از اساتید محترم درخواست کمک می طلبم
مرسی از سایت بسیار باحال موبایلستان
merC

DarKnight
15-10-2009, 01:47
برنامه ها رو بعد از ساین می خوام نصب کنم ارور EXP..CER میده وبا توجه به خووندن کامل تاپیک مربوط به سوالات این سایت ارور مروبطه فقط برمیگرده به تنظیم تاریخ برنامه و گوشی که باید به روز باشه
merC

شما باید فایلهای Cer & Key رو برای گوشیتون بگیرید و برنامه ها رو ابتدا Sign و بعد نصب کنید .

S-ARM
15-10-2009, 01:59
نکته همین جاست ! شاید بدلیل ارائه Navigation Edition از روی 5800 معمولی GPS رو حذف کردن ؟!

و یا پارت جدیدی که وارد کشور شده از طریق کشورهایی هست که محدودیت GPS دارن .

برادر من میگم نوکیا پدر سوختست بگو نه
اصلا این فرض اشتباه به دو دلیل
1-گوشیا زبان پیش فرضشون فارسی(مخصوص ایران)
2-tv out که ربطی به محدودیت gps نداره که حذفش کردند
نوکیا که به طور رسمی دست تو گوشی نبرده کرم داشته
به دلایل این که
1-اگه میخواست دست ببره میومد مثلا میگفت 2-5800 یا اسم براش میذاشت
2-پس چرا آیکون جی پی اس هست
و هنگامه که کابل tv رو وصل میکنیم گزینه ای میاد که برای اتصال به تلویزیون انتخاب کنیم و وقتی هم انتخاب میکنیم او بالا عکس تلویزیون میاد ولی تصویر نداره
پس نتیجه اخلاقی این که
1-نوکیا خیلی پست و نامرده
2-باید ..... بشه
عزیزان مارا که همه بی دلیل ..... کردند
یعنی ما نمیتونیم با دلیل منطقی این مافیای موبایل را ..... کنیم:14::14::14:

FIFAXGROUP
15-10-2009, 02:21
merCیه سوال و مشکلی که الان جدیدا گوشی 5800 من پیدا کرده
merC

شما باید فایلهای Cer & Key رو برای گوشیتون بگیرید و برنامه ها رو ابتدا Sign و بعد نصب کنید .
نه من همه این کارا کردم
فایل cer&key
گرفتم و با برنامه ی مخصوص خودش برنامه های موبایلو ساین می کنم ولی بازم همین ارورو میده 002:

S-ARM
15-10-2009, 02:30
برنامه ها رو بعد از ساین می خوام نصب کنم ارور exp..cer میده وبا توجه به خووندن کامل تاپیک مربوط به سوالات این سایت ارور مروبطه فقط برمیگرده به تنظیم تاریخ برنامه و گوشی که باید به روز باشه
ولی دوباره جدیدا" همین ارور ex...cer میده
mercیه سوال و مشکلی که الان جدیدا گوشی 5800 من پیدا کرده
برنامه ها رو بعد از ساین می خوام نصب کنم ارور exp..cer میده وبا توجه به خووندن کامل تاپیک مربوط به سوالات این سایت ارور مروبطه فقط برمیگرده به تنظیم تاریخ برنامه و گوشی که باید به روز باشه
ولی دوباره جدیدا" همین ارور ex...cer میده
merc

نه من همه این کارا کردم
فایل cer&key
گرفتم و با برنامه ی مخصوص خودش برنامه های موبایلو ساین می کنم ولی بازم همین ارورو میده 002:

سیم کارت و مموری را در بیارید بعد یکبار این 5800 مضخرفا *#7370# کنید پس از این که گوشی ریست شد گوشی را خاموش کنید و سیم کارت و مموری را جا بزنید
تاریخ هم تو نصب برنامه ها مهمه عقب جلوش کنید
برا من که این مشکلا داشت درست شد

Mora66
15-10-2009, 11:01
ببخشید
از وقتی گوشیم یهو قفل کرد و مجبور شدم باتریشو در بیارم، دیگه این آیکون های حالت استندبای رو نشون نمیده..
تازه دیگه دکمه ی سبز هم توی صفحه اصلی یعنی همون استندبای هیچ کاری رو نمیکنه...

فبلا توی ورژن 21 ایجوری شده بود که فک کردم با آپدیت به 31 درست میشه، ولی انگار بازم ایجوری شد..
میدونم با مستر ریست درست میشه ولی اعصاب خوردیه...

هرچی تم عوض کردم و حالت های دیگه رو واسه home screen گذاشتم هیچ فرقی نکرد.

کسی تا حالا ایجوری شده؟؟

انفدر بحث تقلبی بودن داغ بود که سوال ما رو هیشکی ندید...

میشه راهنماییم کنید؟؟

ALI
15-10-2009, 15:24
بچها امکان این وجود داره که از دفتر تلفن شماره بیشتری به صفحه اصلی اورد برنامه وجود داره یا نه

nikookar73
15-10-2009, 21:02
سلام
خسته نباشید
میشه یه برنامه قوی برای پخش divx معرفی کنی

UQID
16-10-2009, 00:22
من دیگه بعد این واسه همیشه از نوکیا خداحافظی می کنم.هم پول بده هم تحقیر شو!!راستی من به نوکیا پیشنهاد میکنم همونطور که مثلا میگه 6600 fold یا هر دم دیگه ای که واسه گوشیاش میذاره اسم این مدلای جدیدشم بذاره 5800 no gps
در ضمن این مشکل از برزیل و اروپا هم گزارش شد و محدود به خاور میانه و ایران نیست و با چسبوندن اون برچسب الکی به زیر کارتن هر مسولیتی رو از خودش سلب میکنه.

sam_handsome
16-10-2009, 01:36
RM356_31.0.008_020_xxx_U01.uda.fpsx
plz این فایلو میخوام برای
5800قرمز با کد 0574291

S-ARM
16-10-2009, 15:12
به خدا سگ سامسونگ میرزه به نوکیا
جدیدا کسی اگه سامسونگ یا اپل نخره اشتباه بززگی میکنه

nokia-nseries
16-10-2009, 17:50
با سلام به دوستان
من MMS رو فعال کردم و MMS هم ارسال میکنم وبه دست گیرنده میرسه و مشکلی نداره ولی وقتی کسی برا من MMS ارسال میکنه دست من نمیرسه و از 1114 ایرانسل برا من از طریق SMS یه لینک اینترنتی میفرسته و باید از این طریق MMSهای دریافتی رو ببینم

سوال اینجاست که چرا برا من لینک میاد و MMS به دستم نمیرسه ؟؟؟!!!!!!!!!!

اپراتور هم تماس گرفتم اما جواب درستی نمیدن !
جالب اینجاست خودشون هم نمیدونن ، مثلا میگن گوشیت ممکنه عکس رو ساپورت نکنه !!!!!!! تا حالا شما دیدید 5800 عکس jpg یا عکس های گرفته شده ی خودش رو ساپورت نکنه ؟؟!!!!!
حتی من عکسایی رو که تو گوشی داشتم رو برا خودم ارسال کردم ولی بازم لینک میاد !!!!!

ممنون میشم دوستان منو راهنماییی کنن

iCelestia
16-10-2009, 18:43
دوستان سلام.امروز بعد از اینکه گوشیم رو به حالت mass storageبه کامپیوتر وصل کردم،بعد از قطع اتصال آیکن های گوشیم از صفحه اصلی پاک شدن.و دو دکمه ی شماره ها و کانتکت ها هم کار نمی کنن.قبلا چند بار اینطوری شده بود و هر بار مجبور شدم مستر ریست کنم.آیا راهی هست که گوشیم درست شه؟خواهش می کنم کمکم کنید.ممنون.ورژن فریمور هم 21.0.025 هست.

pro_mamad
16-10-2009, 22:31
دوستان سلام.امروز بعد از اینکه گوشیم رو به حالت mass storageبه کامپیوتر وصل کردم،بعد از قطع اتصال آیکن های گوشیم از صفحه اصلی پاک شدن.و دو دکمه ی شماره ها و کانتکت ها هم کار نمی کنن.قبلا چند بار اینطوری شده بود و هر بار مجبور شدم مستر ریست کنم.آیا راهی هست که گوشیم درست شه؟خواهش می کنم کمکم کنید.ممنون.ورژن فریمور هم 21.0.025 هست.

سلام دوست عزیز
اگه نمیتونی مستر ریست کنی فرمت سه دکمه بکن ایشالا درست میشه...

n5800xm
17-10-2009, 01:13
من دیگه بعد این واسه همیشه از نوکیا خداحافظی می کنم.هم پول بده هم تحقیر شو!!راستی من به نوکیا پیشنهاد میکنم همونطور که مثلا میگه 6600 fold یا هر دم دیگه ای که واسه گوشیاش میذاره اسم این مدلای جدیدشم بذاره 5800 no gps
در ضمن این مشکل از برزیل و اروپا هم گزارش شد و محدود به خاور میانه و ایران نیست و با چسبوندن اون برچسب الکی به زیر کارتن هر مسولیتی رو از خودش سلب میکنه.

منظورتون کدوم برچسبه؟:7:
اقا هر کی این بحث هارو می خونه هر چی غم تو دنیا هست رو سرش خراب میشه.:12:
من می خواستم بعد از تجربه نا خوشایند 5800 مدل Navigation رو بگیرم البته هنوز نیومده ولی می خواستم از نمایندگیش که به زور پیدا کردم تهیه کنم ولی با خوندن این حرفا هم دلسرد شدم و هم میترسم حسابی سرم کلاه بره .:46:
یه سوال هم دارم سامسونگ گوشی با سیستم عامل سیمبیان داره؟چون تنها دلیل پا فشاری من روی نوکیا همین سیمبیان و نصب نرم افزاره که اگه مارک های دیگه سیمبیا ن داشته باشن و قیمتش معقول باشه مطمئنا محل سگ هم به نوکیا نمی ذارم:14::14:

ashkan_shammer
17-10-2009, 13:04
micro SD 32GB به 5800 میخوره؟

Nakhoda ASAD
17-10-2009, 13:23
اگه هم بخوره حیفه رو این گوشی مزخرف 32 گیگ حافظه بی زبون سوار کنی!

DrGamer
17-10-2009, 13:44
سلام دوستان
من امروز بعد از اینکه گوشیمو در حالت Mass Storage به کامپیوتر وصل کردمو چند تا عکس کپی کردم وقتی گوشیرو Land Scape (افقی) میگیرم دستم تا صفحه میاد بچرخه گوشی به طور ناگهانی ریست میشه (انگار که باطری رو در بیاریم صفحه محو میشه)
کسی از شما عزیزان راهی میشناسه که مشکل حل بشه ؟

persian_boy
17-10-2009, 13:52
تایید میشه منم این مشکلو دارم البته من وقتی مموری کارتو خارج می کنم بعد مجدا وارد گوشی میکنم این مشکل پیش میاد و تمام آیکون ها محو میشه و شماره گیر و کانتکت نیز کار نمیکنه فقط در حالت Contact bar کار میکنند که دو بار پیش اومده مستر ریست کردم دیگه گوشیو خاموش می کنم مموریو در میارم

S-ARM
17-10-2009, 15:22
برادرا به این حرف من با دقت گوش کنید
اگه عاشق سیمبیان هستید سامسونگ سیمبیان داره مثلا i8510 که داداشم داره و میشه گفت عالیه
من نمیخوام بگم گوشی بازم
ولی بعد از این مه 6630 را دو سال داشتم و 9500 را 3 ماه
در عرض 1 ماه سه تا گوشی عوض کردم
n81,n78,5800
از هیچ کدوم هم اصلا راضی نبودم و نیستم
من به محض این که دو ماه از خریدن 5800 ام گذشت میرم سراغ سامسونگ
من به دوستان توصیه میکنم اگه حتی n97 نو هم تو کوچه افتاده بود نه تنها بر ندارید
بلکه بندازیدش تو فاضلاب
یه سر به سایت www.gsm.ir خودتون میبینید که سامسونگ چه گوشیایی میزنه
حالا نوکیا میاد خیر سرش گوشی تولید کنه
5800 میزنه که مفت نمیرزه هر روز هم داره یه چیزی ازش میدزده
5530 میزنه که اصلا خیر سرش شاهکاره
5800 navigate میزنه والا من نفهمیدم چه فرقی کرده
5230 میزنه کپ 5800 ولی دوربینش 2 مگاپیکسل
حالا سامسونگ داره دوربین 8 و 12 میزنه
ولی چون اسمش نوکیاست ملت میرند دنبال این گوشی آشغالیا
من و پسر داییم رفتیم گوشی بخریم به خدا از دست نوکیا ضعف اعصاب گرفتم
اومدیم 5800 برا پسر داییم بخریم یکیش باتریش جا نمیرفت
یکیش دکمه پاورش خراب بود

shirazsat
17-10-2009, 18:32
اقا بالاخره كسي برنامه اي براي پسورد گذاشتن روي گوشي پيدا كرد؟
الان خيلي گوشي هاي مدل پايينتر هستن كه وقتي ميخواي باهاشون كار كني بايد پسورد بدي چرا براي اين گوشي اينجور نيست؟

shahab2002
17-10-2009, 19:25
سلام دوستان گوشي 5800 در قسمت روشهاي تعيين موقعيت فقط جي پي اس بلوتوث رو داره ( بلوتوث كمكي و بلوتوث جامع و بلوتوث شبكه رو نداره) قبلا سوال كردم گفتن نرم افزاري هست كسي با اين مشكل برخورده ميشه كمك كنيد

S-ARM
17-10-2009, 20:37
الان خيلي گوشي هاي مدل پايينتر هستن كه وقتي ميخواي باهاشون كار كني بايد پسورد بدي چرا براي اين گوشي اينجور نيست؟

با برنامه guardian هر جا که اراده کنی میتونی پسورد بزاری
هر جا
اگه خواستیش بگو

persian_boy
17-10-2009, 21:17

اگه منظورت پسورد گذاشتن رو خوده گوشيه مثلا وقتي لاك شد پسورد بخواد كه داره اونم تو مسير زيره
setting-->phone-->security
اگه منظورت رو برنامه ها مثله قسمت اس ام اس يا گالري و غيره هست
برنامه هايي مثله webgate advance device lock يا handy phoneguard يا Guardian‌استفاده كن كه همشون تو سايت هم موجوده

shahab2002
18-10-2009, 11:02
سلام دوستان گوشي 5800 در قسمت روشهاي تعيين موقعيت فقط جي پي اس بلوتوث رو داره ( بلوتوث كمكي و بلوتوث جامع و بلوتوث شبكه رو نداره) قبلا سوال كردم گفتن نرم افزاري هست كسي با اين مشكل برخورده ميشه كمك كنيد

كسي نيست جواب منو بده

Ghazaal
18-10-2009, 11:19
كسي نيست جواب منو بده

سلام
براي من اين مشكل وجود نداره شما يه دور گوشي رو به آخرين ورژن فلش كنيد انشاا... درست ميشه.:103:

shahab2002
18-10-2009, 13:30
فلاش زدم منتها درست نشد

shoeib
18-10-2009, 14:44
فلاش زدم منتها درست نشد

یه سری به این تاپیک بزن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1121919

FIFAXGROUP
18-10-2009, 19:50
سلام
ببخشید من این فایلو ورژن 30 دانلود کردم وقتی نصب می کنم یه پوشه Common Files می سازه که پر از فایله
حالا وقتی من می خوام با جف فلش کنم نمی دونم کدوم از این 4 تا فایلو باید بگیرم
لطفا" کمک کنید
گوشی من 5800 قرمز ورژن 20
یه سوال دیگه اینکه کد پروداکت چه ؟

shahab2002
18-10-2009, 20:02
اينجا فقط نوشته كه يه سري از گوشي هاي 5800 اين مشكل رو دارن اما نحوه درست كردنش رو نگفته

shirazsat
18-10-2009, 23:11
با برنامه guardian هر جا که اراده کنی میتونی پسورد بزاری
هر جا
اگه خواستیش بگو
بزار داداش بزار

با اين مسير setting-->phone-->security 4 تا گزينه ميده
كدومو بايد بزنم گوشي قفل بشه؟

popo
19-10-2009, 04:30
سلام
دوستان عزیز
من قصد خرید 5800 رو دارم ولی توی سایتها دیدم که مدل nagravision میخواد به بازار بیاد نمیدونم صبر کنم یا نه؟سوالم اینه که:
این مدل چه تفاوتهایی با مدل موجود دارد؟لطفا با ذکر جزئیات بیان کنید
آیا قیمتش ارزونتره یا نه؟
ممنونم

DrGamer
19-10-2009, 05:24
سلام
دوستان محترم دوباره سوال میکنم:
من بعد از اینکه گوشیمو در حالت Mass Storage به کامپیوتر وصل کردمو چند تا عکس کپی کردم وقتی گوشیرو Land Scape (افقی) میگیرم دستم تا صفحه میاد بچرخه گوشی به طور ناگهانی ریست میشه (انگار که باطری رو در بیاریم صفحه محو میشه)
کسی از شما عزیزان راهی میشناسه که مشکل حل بشه ؟
Update: وقتی دوباره به کامپیوتر وصل میکنم چند ساعت درست میشه اما دوباره خراب میشه:13::35::39:

ابراهیم پارسایی
19-10-2009, 09:52
با اين مسير setting-->phone-->security 4 تا گزينه ميده
كدومو بايد بزنم گوشي قفل بشه؟
گزینه اول phone and sim
phone outolock period رو زمان بده.
البته اگه من منظور سوالتو درست متوجه شده باشم ( که خودم این طور فکر نم کنم !!! )

n5800xm
19-10-2009, 11:28
سلام
دوستان عزیز
من قصد خرید 5800 رو دارم ولی توی سایتها دیدم که مدل nagravision میخواد به بازار بیاد نمیدونم صبر کنم یا نه؟سوالم اینه که:
این مدل چه تفاوتهایی با مدل موجود دارد؟لطفا با ذکر جزئیات بیان کنید
آیا قیمتش ارزونتره یا نه؟
ممنونم

دوست من بهتره کمی صبر کنی تا مدل NAVIGATION بیادنهnagravision :45: این گوشی با سری قبلی 5800 فرقی نداشت البته محتویات جعبه اش فرق می کرد ولی با سری جدید نوکیا که نه GPS دارن ونه TV-OUT ویه سری مسخره بازی های دیگه که اگه تاپیک های قبلی رو بخونی متوجه میشی خیلی فرق میکنه.
من خودم5800 داشتم ولی خودبخود خراب شد:14: و فروختم و الان منتظرNAVIGATION هستم تا ببینم چه گلی میخواد سرمون بذاره.در مورد قیمتش هم من پرس و جو کردم ولی چون هنوز توی باز ارکمه یا موجود نیست کسی ندونست.برای اطلاعات کامل میتونی بری به ادرس زیر اطلاعات هر گوشی که دلت می خواد در بیاری:30:
www.gsmarena.com

scavengeboy
19-10-2009, 11:36
من فکر میکنم gps و ... رو حذف کردن تا NAVIGATION با فروش بهتری رو به رو بشه چون هیچ فرقی با هم نداشتن ولی حالا که 5800 gps نداره مردم میرم NAVIGATION میخرن

rocket1
19-10-2009, 11:38
ُسلام دوستان من داشتم داخل تنظیمات این گوشی میگشتم همه چی رو امتحان میکردم یهه متوجه شدم برای برگشت با تاچ مشکل پیدا کردم یعنی اینطوری که اگه بخوام مثلا بزنم موزیک بعدی باید روی نیمه پایینی دکمه کلیک کنم اینطوری
http://www.wrestleshare.com/images/wnmbd41t7mt84y60t5f.jpg

اگه میشه کمکم کنید

در ضمن لاک کد این گوشی چنده من نتونستم بفهمم

مرسی

rocket1
19-10-2009, 11:44
یه سوال دیگه 5800 gps نداره؟
ماله من داره و دارم با گارمین ازش استفاده میکنم
شاید مدلای جدید ندارن

pro_mamad
19-10-2009, 11:58
ُسلام دوستان من داشتم داخل تنظیمات این گوشی میگشتم همه چی رو امتحان میکردم یهه متوجه شدم برای برگشت با تاچ مشکل پیدا کردم یعنی اینطوری که اگه بخوام مثلا بزنم موزیک بعدی باید روی نیمه پایینی دکمه کلیک کنم اینطوری

اگه میشه کمکم کنید

مرسی

سلام دوست عزیز . یه مستر ریست کنید اگه درست شد که شد اگه نه یه فلش بزنید ایشالا حل میشه .
lock code گوشی های نوکیا 12345 هست

شاید مدلای جدید ندارن

داره دوست عزیز ..
ولی مثل اینکه روی سری های جدید نداره.!!!!

rocket1
19-10-2009, 12:02
چطور مستر ریست کنم؟
از تو ستینگ؟

rocket1
19-10-2009, 12:31
سلام دوستان من داشتم داخل تنظیمات این گوشی میگشتم همه چی رو امتحان میکردم یهه متوجه شدم برای برگشت با تاچ مشکل پیدا کردم یعنی اینطوری که اگه بخوام مثلا بزنم موزیک بعدی باید روی نیمه پایینی دکمه کلیک کنم اینطوری

http://www.wrestleshare.com/images/wnmbd41t7mt84y60t5f.jpg
اگه میشه کمکم کنید

مرسی

مرسی خود درستش کردم:4:

سلام دوست عزیز . یه مستر ریست کنید اگه درست شد که شد اگه نه یه فلش بزنید ایشالا حل میشه .
lock code گوشی های نوکیا 12345 هست
با مستر ریست درست نشد

رفتم از تو ستینگ دوباره lcd رو کالیبره کردم ولی دیقیق:4:

ولی بازم خیلی ممنون:6:

بای

DarKnight
19-10-2009, 14:21
دوست من بهتره کمی صبر کنی تا مدل NAVIGATION بیادنهnagravision :45: این گوشی با سری قبلی 5800 فرقی نداشت البته محتویات جعبه اش فرق می کرد ولی با سری جدید نوکیا که نه GPS دارن ونه TV-OUT ویه سری مسخره بازی های دیگه که اگه تاپیک های قبلی رو بخونی متوجه میشی خیلی فرق میکنه.
من خودم5800 داشتم ولی خودبخود خراب شد:14: و فروختم و الان منتظرNAVIGATION هستم تا ببینم چه گلی میخواد سرمون بذاره.در مورد قیمتش هم من پرس و جو کردم ولی چون هنوز توی باز ارکمه یا موجود نیست کسی ندونست.برای اطلاعات کامل میتونی بری به ادرس زیر اطلاعات هر گوشی که دلت می خواد در بیاری:30:
www.gsmarena.com

من فکر میکنم gps و ... رو حذف کردن تا NAVIGATION با فروش بهتری رو به رو بشه چون هیچ فرقی با هم نداشتن ولی حالا که 5800 gps نداره مردم میرم NAVIGATION میخرن

شاید مدلای جدید ندارن

دوستان عزیز در مورد نداشتن GPS و TV-OUT لطفا این پست (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1121437&postcount=6) رو با دقت بخونید .

تا جایی که من میدونم فرق Navigation در محتویات جعبه هست که یک پایه نگهدارنده و شارژ برای ماشین اضافه شده .

اگر بازم تونستم اطلاعات کاملتری پیدا کنم حتما براتون میزارم .

S-ARM
19-10-2009, 19:51
با تشکر از DarKnight
ولی اینا بهونست که نایاب شده
اصلا با عقل جور در نمیاد
این سیاست نوکیا است
برا این که تو این بحران اقتصادی از کاهش قیمتاش جلوگیری کنه
این نوکیا دیگه اون نوکیای قدیم نیست

n5800xm
19-10-2009, 20:21
دوستان عزیز در مورد نداشتن GPS و TV-OUT لطفا این پست (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1121437&postcount=6) رو با دقت بخونید .

تا جایی که من میدونم فرق Navigation در محتویات جعبه هست که یک پایه نگهدارنده و شارژ برای ماشین اضافه شده .

اگر بازم تونستم اطلاعات کاملتری پیدا کنم حتما براتون میزارم .

بله در مورد navigation حق با این دوستمونه که همون چیزیه که توی gsmarena نوشته
در مورد gps من مومدم اینجا ایرانه نه کشورهای مصر و سوریه و کره شمالی :45:

mohsen_toop
19-10-2009, 21:43
آقا کیفیت گوشی چجوره؟
راضی هستید؟شارژ و تاچش خوبه؟برنامه براش خوب هست؟
در کل بین این و p1i بنظرتون کودوم سرتره؟
خیلی عجله دارم راهنمایی کنید

UQID
19-10-2009, 23:43
منظورتون کدوم برچسبه؟n5800xm
دوست عزیزم منظورم این برچسبه که هنگام خرید متوجه نشدم.

http://www.tinypic.ws/images/71098556178117294049.jpg (http://www.tinypic.ws/)

آقا کیفیت گوشی چجوره؟
اولا شاید،ولی الان به نظر من خرید این گوشی ریسک 100 درصده چون یه دونه هم سالمش پیدا نمیشه همشون یا ایراد سخت افزاری دارن یا ترم افزاری(تجربه شخصی) در ضمن شده ارباب گوشیایه خز،یعنی از 6600 هم جلو افتاده:4:

S-ARM
20-10-2009, 00:10
به خدا خیلی خز شده
روزی یه 20 تا 5800 دست مردم میبینم
من نمیدونم این گوشی چی داره که ملت میرند میخرند

S-ARM
20-10-2009, 00:20
آقا کیفیت گوشی چجوره؟

دوست من تو که میخوای 310 هزار تومن بدی
60 هزار تومن بزار روش
معتبرترین مارک
دوربین 5
ویندوز موبایل
داخلی 8 گیگ
مموری
رم بالا
سی پی یو بالا
صفحه بزرگتر
و
.........................
samsung i900 omnia

FIFAXGROUP
20-10-2009, 01:08
سلام
ببخشید من این فایلو ورژن 30 دانلود کردم وقتی نصب می کنم یه پوشه Common Files می سازه که پر از فایله
لطفا" کمک کنید

دوستان خواهشا" جواب بدین
من موندم :)

DarKnight
20-10-2009, 01:37
با تشکر از darknight
ولی اینا بهونست که نایاب شده
اصلا با عقل جور در نمیاد
این سیاست نوکیا است
برا این که تو این بحران اقتصادی از کاهش قیمتاش جلوگیری کنه
این نوکیا دیگه اون نوکیای قدیم نیست

البته من فقط نقل قول کردم از سایت رسمی ولی یه نکته یادمون نره که اونجا اروپا هست و مشتری اگه راضی نباشه راحت جنس رو میبره و پس میده ، خودشون هم توصیه کردن اگه ناراضی هستید به فروشنده پس بدید و این ضررش براشون بیشتره . ولی متاسفانه ما (حتی خود من) برای اینکه کمی ارزونتر بخریم با گارانتی اصلی نمی خریم . (هر چند گارانتی هم تو ایران زیاد معنی نداره) .

من امروز با یه فروشنده صحبت کردم و پرسیدم tv-out داره ؟ گفت نه ولی 6 تومنه !!! که احتمالا منظورش کابلش بود ، یعنی حتی خودش نمیدونست قضیه از چه قراره یا میدونست ولی خودشو میزد به کوچه علی چپ !

بله در مورد navigation حق با این دوستمونه که همون چیزیه که توی gsmarena نوشته
در مورد gps من مومدم اینجا ایرانه نه کشورهای مصر و سوریه و کره شمالی :45:

در مورد gps برای اینه که احتمالا از یکی از این کشورها قاچاقی وارد شده که من احتمال ورود از سوریه رو بیشتر میدونم .

DarKnight
20-10-2009, 01:46
آقا کیفیت گوشی چجوره؟

بنظر من اگه tv-out براتون مهم نیست با گارانتی اصلی بگیرین و فقط دقت کنید gps داشته باشه . علت استقبال مردم هم امکانات مناسب به نسبت قیمت هست . برنامه و ... هر چی بخوایید تو سایت خودمون هست . فقط از دوربینش انتظار زیادی نداشته باشید .

دوست من تو که میخوای 310 هزار تومن بدی
60 هزار تومن بزار روش
معتبرترین مارک
دوربین 5
ویندوز موبایل
داخلی 8 گیگ
مموری
رم بالا
سی پی یو بالا
صفحه بزرگتر
و
.........................
samsung i900 omnia

در مورد پیشنهاد دوستمون هم فقط به نکته ویندوز موبایل بودن توجه داشته باشید و ببینید می تونید باهاش کنار بیایید و کلا روش تحقیق کنید و تصمیم بگیرید .

DarKnight
20-10-2009, 01:56
سلام
لطفا" کمک کنید

دوستان خواهشا" جواب بدین
من موندم :)

دوست عزیز فکر کنم اگه مشکلتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید ، دوستان در اونجا بهتر میتونن راهنمایی کنن .

آموزش جامع و کاربردی باکس قدرتمند Jaf به همراه نرم افزار (کرک شده) (http://mobilestan.net/showthread.php?t=60798&highlight=%D9%82%D9%84%D8%B4)

amir_pak4707
20-10-2009, 11:27
دوستان منم در كل با گفته هاي دوست عزيز darknight موافقم...من خودم تقريبا سري هاي اول اين گوشيو خريدم و همه چشيم كامل بود...پايه و بند و Gps و tv out و كابل و خلاصه همه چي داشت الا قلم اضافه كه اونم هيجا نديدم روش باشه حداقل شيرازو كه من گشتم....من گوشيو خاستم از نمايندگي اصلي نوكيا تو شيراز بگيرم خود نمايندگي ك وظيفه پخش تو شيرازو تقريبا داره هم گوشي اصل نداشت و همه چيني بودن كه تحت ليسانس بود.حتي خود نمايندگي ي نمونه اول نشونم داد گفت ميخاي اينو ببر فنلانده ولي تقلبي گفتم چرا جلو خودم برچسبشو كند ديدم بله فنلاند نيست.گارانتي هم كه در كل نداشت چه چينيش چه ساير اگه داشتم كه ... :021:.....من از يه مغازه عادي خريدم خودشم گفت چينيم بود گفت شما زنگ بزن 23013 شماره سريال گوشيتو بده اگه تاييد نكردن شما بيا هرچي خاستي به من بگو..مام اطمينان كرديمو درستم از آب دراومد....نوكيا هم اگر قرار باشه توي ي مدل بخاد همه چيزو كامل قرار بده كه مورد پسند منو امثال من باشه حالا از خود گوشي بگير تااا ريزترين چيزاي توي جعبه خوب مياد ي مدل ميزنه همه چيشم توپ ميزاره در كارخونشم تخته ميكنه :4:....پس بايد طوري باشه كه بازار واسه گوشي بعدي كه ميخاد عرضه كنه تشنه باشه امروزو فردا كنه كه كي مياد حالا و چه چيزاي جديدي داره واسه گفتن و از همه مهمتر روش سود كنه...اين نظر شخصي منه و كل نيست...ببخشيد زياد وريدم :4:

UQID
20-10-2009, 16:17
حالا شیکر بین کلام دوستان امروز تو ویترین یه مغازه 2 تا 5800 بغل هم دیدم،یکیشون هر 3 دکمش سفید ولی اون یکی قرمزو سفیدو سبز بود،برام جایه سوال شد،میشه در این مورد راهنماییم کنین دوستان.

S-ARM
20-10-2009, 16:18
من حاضرم گ.شی صاایران تاکفشیا را داشته باشم
ولی دیگه هیپ مدلی از نوکیا نخرم
پون خیلی بی اطمینانه
چرا اومده این کار رو تو 5800 کرده که پر فروشه
جرا نیومد تو n79
n78
n85
n96
و . . .
این مار رو نکرد(gps&tv)
بازم میگم این سیاست کثیف نوکیاست

S-ARM
20-10-2009, 16:24
حالا شیکر بین کلام دوستان امروز تو ویترین یه مغازه 2 تا 5800 بغل هم دیدم،یکیشون هر 3 دکمش سفید ولی اون یکی قرمزو سفیدو سبز بود،برام جایه سوال شد،میشه در این مورد راهنماییم کنین دوستان.

به نظر من یکی از چند حالت زیره:
1-یا navigate بوده
2-یا دوباره نوکیا سر 5800 داره قر میاد
3-تقلبی اصل بوده

™SINAXEX
20-10-2009, 17:24
به نظر من یکی از چند حالت زیره:
1-یا navigate بوده
2-یا دوباره نوکیا سر 5800 داره قر میاد
3-تقلبی اصل بوده
1-هنوز وارد بازار نشده
2-ممکنه اون گوشی که پشت ویترین دیدید ماکت 5800 بوده نه خوده گوشی توجه داشته باشید ماکت گوشی ها دقیقا عین خوده گوشی هستند اما یک فرق دارند و ان هم این که روشن نمیشوند:001:
3-5800 نبوده و 5230 بوده

ابراهیم پارسایی
20-10-2009, 19:35
سلام دوستان
توی گوشیای ورژن 3 پلی لیست موزیک پلیر توی مسیر مموری کارت و پوشهplaylist ذخیره میشه.اما توی 5800 من هرچی گشتم نتونستم مسیر ذخیرشو پیدا کنم.میشه بگین کجا ذخیره میشه؟
ممنون

UQID
20-10-2009, 22:19
1-هنوز وارد بازار نشده
2-ممکنه اون گوشی که پشت ویترین دیدید ماکت 5800 بوده نه خوده گوشی توجه داشته باشید ماکت گوشی ها دقیقا عین خوده گوشی هستند اما یک فرق دارند و ان هم این که روشن نمیشوند:001:
3-5800 نبوده و 5230 بوده
اینم امکان نداره چون هر دو تو قسمت گوشیایه کارکرده بودن که هیچ وقتماکتو تو این قسمت نمیذارن درثانی ماکتو اصل ازلحاظ کیفیت بدنه زمین تا اسمون فرق دارن

™SINAXEX
20-10-2009, 23:05
اینم امکان نداره چون هر دو تو قسمت گوشیایه کارکرده بودن که هیچ وقتماکتو تو این قسمت نمیذارن درثانی ماکتو اصل ازلحاظ کیفیت بدنه زمین تا اسمون فرق دارن
پس شاید از این چینی ها بوده! جویا بشید ببنید فروشنده چی میگه! قبلا هم این مورد گفته شده بود اما تلقی میشد که وقتی گوشی روشن میشه اون 2 تادگمه کناری به رنگ قرمز و سبز در میاد و خاموش هر 3 سفید هستند!

saman_gh510
21-10-2009, 19:27
سلام بچه ها اپ 31 با خود گوشي مي شه يا نه/////؟؟؟؟//

shoeib
21-10-2009, 23:08
سلام بچه ها اپ 31 با خود گوشي مي شه يا نه/////؟؟؟؟//
بله میشه

UQID
22-10-2009, 02:47
پس شاید از این چینی ها بوده! جویا بشید ببنید فروشنده چی میگه! قبلا هم این مورد گفته شده بود اما تلقی میشد که وقتی گوشی روشن میشه اون 2 تادگمه کناری به رنگ قرمز و سبز در میاد و خاموش هر 3 سفید هستند!
:55: کپیه چینی بدون هیچ تفاوتی 5/1 قیمت:43:

DarKnight
22-10-2009, 03:08
:55: کپیه چینی بدون هیچ تفاوتی 5/1 قیمت:43:

بدون هیچ تفاوتی که نمیشه دوست عزیز ، حداقل تفاوت هاش استاندارد نبودن امواج و نداشتن سیستم عامل رسمی هست .

البته احتمالا منظور شما فقط شکل ظاهری هست .

ابراهیم پارسایی
22-10-2009, 10:05
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه :32: ، احتمالا باید منتقل شه ، اما وقتی داشتم با گوشیم ور میرفتم ، اتفاقی رفتم توی ستینگ ، app.mngr و installed apps و روی فایل مربوط به جاوا option رو زدم .
دیدم یه گزینه send اضافه شده. :7::7:
گفتم بابا دم نوکیا گرم.بالاخره اجازه ارسال نرم افزار رو داد.:41::41:دو تا گزینه داشت.یکی با مسیج و یکی با بلوتوث.اما هر کدوم رو که انتخاب کنی ، میزنه unable to send protected object :43::31::4:
یعنی عملا یه گزینه اضافه ... :6::6:
سوتی نوکیایی...
گفتم اینجا مطرح کنم تا یه کم دور هم بخندیم!!! :19::19:
یکی دو روزی باشه ، بعد منتقل شه : لطفا! :30:

n5800xm
22-10-2009, 11:29

شرمنده ها:55:
ولی به جای این همه حدس و گمان کافی بود این دوستمون از مغازه دار می پرسید که فرق این دو تا چیه همین:4:
اگه دروغ میگم بگید اره دروغ میگی:16:

n5800xm
22-10-2009, 11:37
یه سوال هم داشتم
ایا سامسونگ گوشی با امکانات زیر داره
1.صفحه گوشی 360 x 640
2. 16M colors
3. صفحه لمسی
4. stereo speakers
5.WLAN
6.GPS
7.TV-out
8.Document viewer (Word, Excel, PowerPoint)
9.Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5

shirazsat
22-10-2009, 12:45
درود
برنامه بلك ليست براي اين گوشي وجود داره؟
چه جوري ميشه ازش استفاده كرد؟

nokia-nseries
22-10-2009, 13:32
با سلام به دوستان
من MMS رو فعال کردم و MMS هم ارسال میکنم وبه دست گیرنده میرسه و مشکلی نداره ولی وقتی کسی برا من MMS ارسال میکنه دست من نمیرسه و از 1114 ایرانسل برا من از طریق SMS یه لینک اینترنتی میفرسته و باید از این طریق MMSهای دریافتی رو ببینم

سوال اینجاست که چرا برا من لینک میاد و MMS به دستم نمیرسه ؟؟؟!!!!!!!!!!

جالب اینجاست خودشون هم نمیدونن ، مثلا میگن گوشیت ممکنه عکس رو ساپورت نکنه !!!!!!! تا حالا شما دیدید 5800 عکس jpg یا عکس های گرفته شده ی خودش رو ساپورت نکنه ؟؟!!!!!
حتی من عکسایی رو که تو گوشی داشتم رو برا خودم ارسال کردم ولی بازم لینک میاد !!!!!

mehdizadeh62
22-10-2009, 14:13
سلام
تو این گوشی که دکمه قلم نداره امکان این هست که چندتا گزینه(فایل یا پیام و...) بشه انتخاب کرد باهم پاک کرد؟
البته بدون زدن مارک از منوی اپشن

!Cell Phone
22-10-2009, 14:20
گوشی و سیستم عاملش اون فایل ها را به چشم فایل می بینند ، در نتیجه در آپشن گزینه ی SEND را بهتون میده اما در Check Code نهایی اون فایل ، فایل نصب و یا اجرایی برنامه خونده میشه و از همین جهت هست که فرستاده نمیشه.

اگر مایلی بفرستیش تغییرات زیر را اعمال کن و بعد SEND کن.

xxxxx.Jar1(از طریق Rename این تغییر را بده و Send کن ، گوشی دوم هم حتما" اون را می شناسه و لازم به Rename نیست)

SAM
22-10-2009, 14:38
این نه کشف هست نه خنده دار نه مسخره . بدیهی است . ضمنا این برای 5800 نیست اغلب گوشیها همینطوره مثل n85 . به نظرم تاپیک زدن نداشت .

ابراهیم پارسایی
22-10-2009, 14:51
اگر مایلی بفرستیش تغییرات زیر را اعمال کن و بعد send کن.

Xxxxx.jar1(از طریق rename این تغییر را بده و send کن ، گوشی دوم هم حتما" اون را می شناسه و لازم به rename نیست)
فرستادن جاوا رو که با ایکسپلور میشه انجام داد.اگه رینیم کنیم و آخرش 1 یا هرچیزی بذاریم ، سونی اریکسون نمیشناسه.و اگه بخوی توی گوشی سونی اریکسون رینیم کنی ، بازم خطا میزنه.در نتیجه باید برای ارسال فایل از این طریق ، پسوند و نقطه رو با هم پاک کنی ( در ضمن توی اسمش هیچ نقطه دیگه ای هم وجود نداشته باشه ) تا از سونی اریکسون بتونی دوباره پسوند اصلی رو بهش اضافه کنی.

ین نه کشف هست نه خنده دار نه مسخره . بدیهی است . ضمنا این برای 5800 نیست اغلب گوشیها همینطوره مثل n85 . به نظرم تاپیک زدن نداشت .
گزینه ای که به بمبست بخوره ، هم خنده داره و هم مسخرست.ممکنه به قول شما کشف نباشه ، و ارزش تایپیک رو نداشته باشه ، اما خودتون قضاوت کنین وجود یه گزینه اضافی توی منو که آخرش به هیچ جا نمیرسه ، جالب نیست ؟
شما از این گزینه چه استفاده ای می کنین؟!

ابراهیم پارسایی
22-10-2009, 14:54
سلام
تو این گوشی که دکمه قلم نداره امکان این هست که چندتا گزینه(فایل یا پیام و...) بشه انتخاب کرد باهم پاک کرد؟
البته بدون زدن مارک از منوی اپشن

بستگی داره کجا بخوای این کار رو انجام بدی.مثلا توی مسیج ها نمیشه و باید از آپشن مارک کنی.اما توی بعضی منیجر ها مصلا ایکسپلور خیلی راحت می تونی با حرکت قلم در گوشه سمت چپ آیکون فایل ها به سمت بالا یا پایین مارک رو انجام بدی

ali..h
22-10-2009, 14:54
اینو که n70 هم داره!!!!!!!!!!!

Nakhoda ASAD
23-10-2009, 10:13
کسی تاحالا مشکل باتری با این گوشی داشته؟ من تنها قسمتی از گوشی که کاملا ازش راضی بودم باتریش بود. ولی امروز برای دومین با صبح که پا شدم دیدم باتری خالی کرده. البته شب فول شارژنبود ولی باتریش زیاد هم کم نبود. حالا این مشکل طبیعیه یا باتری کم کم داره مزماخ میکنه؟

shoeib
23-10-2009, 21:04
کسی تاحالا مشکل باتری با این گوشی داشته؟ من تنها قسمتی از گوشی که کاملا ازش راضی بودم باتریش بود. ولی امروز برای دومین با صبح که پا شدم دیدم باتری خالی کرده. البته شب فول شارژنبود ولی باتریش زیاد هم کم نبود. حالا این مشکل طبیعیه یا باتری کم کم داره مزماخ میکنه؟

نمیشه همه چی رو انداخت تقصیر گوشی. مصرف باتری هم به خیلی چیزها بستگی داره.
سیمکارتتون چیه؟ بعضی وقتا مشکل شبکه باعث میشه گوشی احتیاج به سرچ بیشتری برای آنتم داشته باشه.
بعضی وقتا هم مشکل از gprs هست.

amir_pak4707
24-10-2009, 16:48
دوستان مدتي ميشه كه gprs گوشي من قط شده كار نميكنه....حالا نميدونم كلا قطع شده يا ايراد از گوشي منه.تنظيمات رو از سايت مخابرات يه بار ديگم گرفتم اما كارساز نبوده...يه پيغام اينطوري ميده
packat dat not available.check network services
تو اين چند وقت هركاري كردم درست نشده ي چيزي فقط به ذهنم مياد نميدونم درسته يا نه...ميتونه از قديمي بودن سيم كارت باشه.مال من همراه اول ir_tci.قبلا شنيده بودم كه بعضي امكانات رو سيم كارت هاي قديمي جواب نميده آيا درسته؟
در هر صورت ممنون ميشم كمكم كنيد :merci:

shoeib
24-10-2009, 20:11
دوستان مدتي ميشه كه gprs گوشي من قط شده كار نميكنه....حالا نميدونم كلا قطع شده يا ايراد از گوشي منه.تنظيمات رو از سايت مخابرات يه بار ديگم گرفتم اما كارساز نبوده...يه پيغام اينطوري ميده
packat dat not available.check network services
تو اين چند وقت هركاري كردم درست نشده ي چيزي فقط به ذهنم مياد نميدونم درسته يا نه...ميتونه از قديمي بودن سيم كارت باشه.مال من همراه اول ir_tci.قبلا شنيده بودم كه بعضي امكانات رو سيم كارت هاي قديمي جواب نميده آيا درسته؟
در هر صورت ممنون ميشم كمكم كنيد :merci:

بهترین کار اینه که یه ایرانسل بذارید توی گوشی ببینید کار میکنه یا نه.
اون پیغام یعنی منطقه شما gprs قطعه. یعنی کلا امواجش دریافت نمیشه.
Gprs همراه اول اصلا وضع مناسبی نداره و از اونجا که اکثر مشترکین استفاده نمیکنن همراه اول هچ تمایلی برای ارائه این سرویس و حتی کاهش قیمت اون نداره!

ArAg27
24-10-2009, 22:20
سلام به همه: بچه ها یه سوال قاب 5800 رو چجوری میشه عوض کرد و اگه عوض کنیم شیشه روی lcd هم عوض میشه؟ اصلا هست براش چون من که تا حالا ندیدم! قیمت هم اگه کسی داره بگه 3پاس گزار میشم(زش درسته؟) اگه کسی تونست بگه که کجاهاش عوض میشه اخه من این قاب دور گوشی یه مقداری صدمه دیده می خواستم ببینم درست میشه؟ ممنون

nokia-nseries
25-10-2009, 04:47
با سلام به دوستان
من mms رو فعال کردم و mms هم ارسال میکنم وبه دست گیرنده میرسه و مشکلی نداره ولی وقتی کسی برا من mms ارسال میکنه دست من نمیرسه و از 1114 ایرانسل برا من از طریق sms یه لینک اینترنتی میفرسته و باید از این طریق mmsهای دریافتی رو ببینم

سوال اینجاست که چرا برا من لینک میاد و mms به دستم نمیرسه ؟؟؟!!!!!!!!!!

یکی هم جواب ما رو بده ثواب داره

nokia-nseries
25-10-2009, 04:49
بازم سلام به دوستان گل
چطور میتونم با گوشیم (نوکیا 5800) فرمت wmv رو اجرا کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

ابراهیم پارسایی
25-10-2009, 10:28
سلام.از امکانات وایرلس 5800 کسی استفاده کرده؟
تنضیماتش رو چجوری انجام بدیم؟

ابراهیم پارسایی
25-10-2009, 10:30
سلام به همه: بچه ها یه سوال قاب 5800 رو چجوری میشه عوض کرد و اگه عوض کنیم شیشه روی lcd هم عوض میشه؟ اصلا هست براش چون من که تا حالا ندیدم! قیمت هم اگه کسی داره بگه 3پاس گزار میشم(زش درسته؟) اگه کسی تونست بگه که کجاهاش عوض میشه اخه من این قاب دور گوشی یه مقداری صدمه دیده می خواستم ببینم درست میشه؟ ممنون

من قابش رو خریدم که خودم عوض کنم.3000 تومن.اما وقتی درپوش شیشه ای رو باز کردم دیدم خیلی ریسک داره.بیخیال شدم.به نظر من عوض نکن.هم احتمال از کار افتادن تاچ هست هم اینکه ممکنه خار های قاب اصلی بشکنه.در هر دو صورت ارزش نداره.تعمیر کار هم کاری بیشتر از خودت نمیتونه انجام بده...

pro_mamad
25-10-2009, 11:31
یکی هم جواب ما رو بده ثواب داره
دوست عزیز اگه کسی جواب شما رو بدونه پاسختون رو میده .. یه زنگ به خود ایزانسل بزنید بگید یه همچین چیزیه ببین اونا چی میگن..

بازم سلام به دوستان گل
چطور میتونم با گوشیم (نوکیا 5800) فرمت wmv رو اجرا کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
کلا گوشی ها نوکیایی که میگن WMV رو ساپورت میکنه روی یه سری از بیت ریت های خاص جواب میده .. و اکثر WMV ها رو ساپورت نمیکنه . متاسفانه فعلا هم نرم افزاری نیومده که بتونه این فرمت رو اجرا کنه
البته یه سر به اینجا هم بزنید شاید به دردتون بخوره:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=81342

سلام دوست عزیز یه سر به اینجا بزن:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=77489

rocket1
25-10-2009, 13:44
سلام دوستان
مند چند روز پیش گوشی رو مستر ریست کردم ولی حالا که میخوام کاری کنم که شماره ها رو مموری سیو بشه میبینم که دیگه گزینشو نداره
شما میگید چیکار کنم؟

LOTUS
25-10-2009, 21:20
سلام به همگي من تمامه shortcut هاي صفحه ي اصلي گوشيم (home screen) كه 5800 هست غير فعال شده!!! يعني تصويرشون به كلي پاك شده ولي روشون كه كليك ميكنم و نگه ميدارم هم اسم اون شورتكات رو بالاش مينويسه و هم بكگراند زير شورتكات ظاهر ميشه!! ولي خود شورتكات باز نميشه! توي تنظيماته مربوط به homescreen هم گزينه اي shorcuts پاك شده در ضمن كليداي پايينه homescreen گوشي كه واسه ي contacs و شماره گير هست و كليد سبز Call هم غير فعال شده!! فكر نكنم كسي تا حالا همچين چيزي ديده باشه! اگه چيزي به نظرتون ميرسه لطفا كمك كنيد:020:

UQID
25-10-2009, 22:05
با سلام من از وایرلس گوشی استفاده میکنم.تنظیمات خاصی انجام ندادم با همون تنظیمات دیفالت(defult) خود گوشی به راحتی وصل میشه.

persian_boy
25-10-2009, 22:12
سلام به همگي من تمامه shortcut هاي صفحه ي اصلي گوشيم (home screen) كه 5800 هست غير فعال شده!!! يعني تصويرشون به كلي پاك شده ولي روشون كه كليك ميكنم و نگه ميدارم هم اسم اون شورتكات رو بالاش مينويسه و هم بكگراند زير شورتكات ظاهر ميشه!! ولي خود شورتكات باز نميشه! توي تنظيماته مربوط به homescreen هم گزينه اي shorcuts پاك شده در ضمن كليداي پايينه homescreen گوشي كه واسه ي contacs و شماره گير هست و كليد سبز Call هم غير فعال شده!! فكر نكنم كسي تا حالا همچين چيزي ديده باشه! اگه چيزي به نظرتون ميرسه لطفا كمك كنيد:020:

دوست عزیز من دیدیم دوبارم دیدم ماله خودم همین جور شد 2 بار وقتب مموریو تو حالت روشن رو گوشی گذاشتم تونم در حالت safe اینجوری شد و تنها چارش شد مستر ریست:13::35:

ArAg27
25-10-2009, 22:29
اتفاقا این مشکل یه مشکل رایج هست و خود بنده 20 بار توضیح دادم گوشی رو هک کنید و این فایل رو پاک کنید و ریستارت کنید بدون ریست و اینا:
c:\private\10202BE9\persists\10275102.cre

ArAg27
25-10-2009, 22:46
با درود یه مشکل : من توی موزیک پلیر که رفرش می کنم هینجور اهنگهایی که پیدا می کنه 0 تاست و همینجور سرچ می کنه و من یه عالم اهنگ دارم اما مینویسه 20 ساعت اما no songs هست مموری رو در اوردم خاموش روشن هم کردم حل نشد حالا چیکار کنم؟

aminpi
26-10-2009, 11:26
با سلام خدمت دوستان.
یه مشکلی برام پیش اومده. ورژن گوشی من 31.0.101 هست. وقتی میخوام با یه شماره ای تماس بگیرم، دکمه های رو صفحه مثلاً End Call عمل نمیکنن. مجبورم یا از بغل یه بار دکمه Lock Key رو بزنم، اونوفت عمل میکنن و یا اینکه با دکمه قرمز رنگ تماس رو قطع کنم. این مشکل هر از گاهی موقع پاسخ دادن به تماس های دریافتی بوجود میاد. یه جا دیده بودم که مشکل از هک گوشیه. گوشی رو از حالت هک خارج کردم، اما همچنان دیدم این مشکل پابرجاست.
در ضمن، Hard Reset هم کردم، اما توفیری نکرد! مشکل از کجاست؟
از اساتید و دوستان تقاضا دارم منو راهنمایی کنند. با سپاس...

aminpi
26-10-2009, 12:50
در ضمن، همین مشکل بنده در اینجا هم مورد بحث قرار گرفته، اما بدون حاصل! ممکنه مشکل از لایه ضد خش و یا وجود چربی و لکه روی سنسور ها باشه؟

http://discussions.nokia.ie/discussions/board/message?board.id=smartphones&thread.id=154756

shoeib
26-10-2009, 19:10
با درود یه مشکل : من توی موزیک پلیر که رفرش می کنم هینجور اهنگهایی که پیدا می کنه 0 تاست و همینجور سرچ می کنه و من یه عالم اهنگ دارم اما مینویسه 20 ساعت اما no songs هست مموری رو در اوردم خاموش روشن هم کردم حل نشد حالا چیکار کنم؟
خیلی ها میگن این مشکل به دلیل کیفیت پایین مموری 5800 هست. یک بار مموری رو فرمت کنید. (با خود گوشی)
اما بهترین راه خریدن یه مموری نو هستش.

در ضمن، همین مشکل بنده در اینجا هم مورد بحث قرار گرفته، اما بدون حاصل! ممکنه مشکل از لایه ضد خش و یا وجود چربی و لکه روی سنسور ها باشه؟

http://discussions.nokia.ie/discussions/board/message?board.id=smartphones&thread.id=154756
نه. خیلی بعیده از ضد خش و این چیزا باشه. یه مشکل نرم افزاری هست.

DarKnight
27-10-2009, 03:05
با سلام خدمت دوستان.
یه مشکلی برام پیش اومده. ورژن گوشی من 31.0.101 هست. وقتی میخوام با یه شماره ای تماس بگیرم، دکمه های رو صفحه مثلاً end call عمل نمیکنن. مجبورم یا از بغل یه بار دکمه lock key رو بزنم، اونوفت عمل میکنن و یا اینکه با دکمه قرمز رنگ تماس رو قطع کنم. این مشکل هر از گاهی موقع پاسخ دادن به تماس های دریافتی بوجود میاد. یه جا دیده بودم که مشکل از هک گوشیه. گوشی رو از حالت هک خارج کردم، اما همچنان دیدم این مشکل پابرجاست.
در ضمن، hard reset هم کردم، اما توفیری نکرد! مشکل از کجاست؟

دوست عزیز 2 تا سوال :

1. آیا از تم اصلی گوشی استفاده میکنید یا خودتون تم ریختید ؟

2. تو اون لینک که دادید بعضی ها مشکلشون به دلیل استفاده از محافظ lcd بوده ، شما از محافظ استفاده میکنید ؟

aminpi
27-10-2009, 19:47
دوست عزیز 2 تا سوال :

1. آیا از تم اصلی گوشی استفاده میکنید یا خودتون تم ریختید ؟

2. تو اون لینک که دادید بعضی ها مشکلشون به دلیل استفاده از محافظ lcd بوده ، شما از محافظ استفاده میکنید ؟

ضمن تشکر از دوستان،
بنده از تم اصلی خود گوشی و لایه محافظ استفاده می کنم. خوشبختانه مشکل من فعلاً حل شده. ظاهراً از کثیفی سنسور بوده، چون بعد از تمیز کردن جفت سنسور ها، عملکرد گوشی درست شد!

golnazgolnaz
28-10-2009, 10:37
سلام دستان ممنون از زحمات همگی میشه لطف کنید یک آنتی ویروس معرفی کنید که کار کنه روی گوشی؟ گوشی مموریش ناگهانی پاک شد sms هامم پاک می شه مدام

Ghazaal
28-10-2009, 15:22
سلام دستان ممنون از زحمات همگی میشه لطف کنید یک آنتی ویروس معرفی کنید که کار کنه روی گوشی؟ گوشی مموریش ناگهانی پاک شد sms هامم پاک می شه مدام

سلام
گوشيهاي سيمبين ويروسي نميشن و بنابر اين به آنتي ويروس هم احتياجي ندارند. ممكنه مموري شما آسيب ديده باشه يه مستر ريست بكنيد شايد درست شد.

moallemoloom
28-10-2009, 21:47
سلام 5800 من با نوار ابی نوشته های فارسی رو از چپ به راست می خونه office نصب کردم باز درست نخوند واسه خوندن word هم word نصب کرددم باز فایده نکرد . چی کار کنم گوشیم نوشته فارسی یا word بخونه؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کسی به دادم برسه

sousoroush
28-10-2009, 23:29

اگه sms هات رو مموریت save بوده پس میشه نتیجه گرفت که مموریت مشکل داره
فک کنم مال همه مشکل داشته باشه
منم با موزیک پلیر مشکل دارم یه موقع وسط آهنگ گوش دادن یه error میده که به اطلاعات دیسک نمیتونه دسترسی پیدا کنه متوقف بشه یا دوباره سعی کنه که در هر صورت باید از موزیک خارج شد و دو باره رفت توش و برای دیدن لیست آهنگ ها دوباره سرچ کرد

persian_boy
29-10-2009, 12:09
اتفاقا این مشکل یه مشکل رایج هست و خود بنده 20 بار توضیح دادم گوشی رو هک کنید و این فایل رو پاک کنید و ریستارت کنید بدون ریست و اینا:
c:\private\10202BE9\persists\10275102.cre

ا.اول این راه حلی که گفتید مربوط به مشکل پاک شدن شورتکات هاست؟
2-اگه بله من توی این مسیری که گفتید فایلی به این اسم ندارم ولی 10275104.cre دارم

noki_6630
29-10-2009, 12:47
سلام
گوشيهاي سيمبين ويروسي نميشن و بنابر اين به آنتي ويروس هم احتياجي ندارند. ممكنه مموري شما آسيب ديده باشه يه مستر ريست بكنيد شايد درست شد.

گوشيهاي سيمبين ويروسي نميشن?اين يعني چي?????????? بدون تعارف يه تجديدنظري بکن !!!!!!!!!
متاسفم .:45:

™SADRA
29-10-2009, 14:13
گوشيهاي سيمبين ويروسي نميشن?اين يعني چي?????????? بدون تعارف يه تجديدنظري بکن !!!!!!!!!
متاسفم .:45:

دوست عزیز تا حدودی ایشون درست گفتند
گوشی های fp2 و بالاتر به این راحتی ها ویروسی نمی شن یعنی اصلا ویروسی نمی شن چون تا حالا ویروسی برای این سیستم عامل ها نوشته نشده
این مشکل ویروس فقط توی گوشی های S60 خیلی شایع هست

ArAg27
29-10-2009, 14:28
ا.اول این راه حلی که گفتید مربوط به مشکل پاک شدن شورتکات هاست؟
2-اگه بله من توی این مسیری که گفتید فایلی به این اسم ندارم ولی 10275104.cre دارم

اره مال از بین رفتن شورتکات هاست شما اون فایلی که گفتی رو پاک کن بعد ریستارت کن اگه حل نشد دیگه مستر ریسته چارش. یه سرچی هم با انتی ویروس بزنین ببین که شاید مموری ویروسی چیزی گرفته

sam_handsome
29-10-2009, 16:00
سلام ببخشید یه سوال ساده
من cer وkey گوشیمو گرفتم حالا چجوری باید ساین کنم
میخوام با hellox هک کنم

VIVA
29-10-2009, 16:05
سلام ببخشید یه سوال ساده
من cer وkey گوشیمو گرفتم حالا چجوری باید ساین کنم
میخوام با hellox هک کنم

شما باید نرم افزار ساین رو بگیرین تا بتونین hellox رو ساین کنین و بعد نصبش کنین .
نمیدونم کجای سایته خودم الان اینجا برات آپلود میکنم میتونی بگیریش .

sam_handsome
29-10-2009, 16:17
بازم سلام من بلد نیستم ببخشید اینقدر میپرسم
داداش من helloxo ساین کددم نصبم شد حالا باید چه کارایی رو کنم
منظورم installserver وrompacher و این چیزاس
خیلی ممنون

s_neshani
29-10-2009, 19:54
بازم سلام من بلد نیستم ببخشید اینقدر میپرسم
داداش من helloxo ساین کددم نصبم شد حالا باید چه کارایی رو کنم
منظورم installserver وrompacher و این چیزاس
خیلی ممنون

خوب حالا هلوكس رو اجرا كن خودش همه كارارو ميكنه ديگه.بعد rompatcher رو ميسازه كه وقتي بري توش 2 تا patch هست.اونارو كه فعال كني گوشي ميره در حالت هك.
اگه تونستي هلوكس 2 رو پيدا كن. بي دردسر تر از همست.هيچ فايل اضافيه ديگه نميخواد

n5800xm
29-10-2009, 23:53
با سلام خدمت دوستان.
یه مشکلی برام پیش اومده. ورژن گوشی من 31.0.101 هست. وقتی میخوام با یه شماره ای تماس بگیرم، دکمه های رو صفحه مثلاً end call عمل نمیکنن. مجبورم یا از بغل یه بار دکمه lock key رو بزنم، اونوفت عمل میکنن و یا اینکه با دکمه قرمز رنگ تماس رو قطع کنم. این مشکل هر از گاهی موقع پاسخ دادن به تماس های دریافتی بوجود میاد. یه جا دیده بودم که مشکل از هک گوشیه. گوشی رو از حالت هک خارج کردم، اما همچنان دیدم این مشکل پابرجاست.
در ضمن، hard reset هم کردم، اما توفیری نکرد! مشکل از کجاست؟

من هم این مشکل رو داشتم البته الان ندارم چون گوشیرو فروختم پس دیگه این مشکلو ندارم:010:
این مشکل موقعی پیش میومد که شارژش کم میشد.توی مال من که با شارژ کامل حل میشد حالا شما امتحان کنید ان شاالاه حل میشه:16:

morteza1364
30-10-2009, 14:36
سلام
من چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین.
1-من هر کاری میکنم نمیتونم gprs ایرانسل رو تو گوشیم فعال کنم .چیکار باید کنم؟
2. چطور میتونم عملکرد دوربین رو بهتر کنم.وقتی با فلاش عکس میگیرم عکس خیلی سفید میفته.
در کل از دوربینش اصلا راضی نیستم . راهی هست که بهتر کار کنه؟
3. چطور میشه ورژن گوشی رو ارتقا داد؟ با gprs همراه اول که میزنم برای update میزنه هیچ آپدیتی
وجود ندارد؟؟
ورژن گوشیم الان 21 هستش.

kamran110120
30-10-2009, 16:18
سلام
ميشه به من كمك كنيد بگيد چطوري ميتونم gprs گوشيم رو فعال كنم.
هر كاري ميكنم فعال نميشه. يكبار ثبت نام كردم و برام مسيج اومد و فعال بود وقتي فريمور گوشيم رو اپديت كردم ديگه هر كاري ميكنم مسيج برام نمياد و دستي هم كه فعال ميكنم كار نميكنه .
از طريق شماره 8008 هم اقدام كردم فايده اي نداشت. ممنون ميشم يكي كمكم كنه.

pro_mamad
30-10-2009, 16:34
سلام
من چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین.
1-من هر کاری میکنم نمیتونم gprs ایرانسل رو تو گوشیم فعال کنم .چیکار باید کنم؟
2. چطور میتونم عملکرد دوربین رو بهتر کنم.وقتی با فلاش عکس میگیرم عکس خیلی سفید میفته.
در کل از دوربینش اصلا راضی نیستم . راهی هست که بهتر کار کنه؟
3. چطور میشه ورژن گوشی رو ارتقا داد؟ با gprs همراه اول که میزنم برای update میزنه هیچ آپدیتی
وجود ندارد؟؟
ورژن گوشیم الان 21 هستش
سلام
اگه با کدی که توی سایت خود ایرانسل گفته میزنید ولی اس ام اس تنظیمات براتون نمیاد به خود 140 زنگ بزنید بگید براتون بفرسته..
2- فکر کنم با آپدیت بهتر بشه البته دوستانی که این گوشی رو دارن بیشتر میتونن راهنماییتون کنن
3- به این تاپیک سر بزنید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=17022

سلام
ميشه به من كمك كنيد بگيد چطوري ميتونم gprs گوشيم رو فعال كنم.
هر كاري ميكنم فعال نميشه. يكبار ثبت نام كردم و برام مسيج اومد و فعال بود وقتي فريمور گوشيم رو اپديت كردم ديگه هر كاري ميكنم مسيج برام نمياد و دستي هم كه فعال ميكنم كار نميكنه .
از طريق شماره 8008 هم اقدام كردم فايده اي نداشت. ممنون ميشم يكي كمكم كنه.
سلام دوست عزیز به 140 زنگ بزنید و درخواستتون رو بگید

babak_1374
30-10-2009, 16:44
سلام.من هر کاری میکنم وقتی در خواست سایتی رو میدم ارور no gate way reply میده.چیکار کنم؟5800 v31

S-ARM
30-10-2009, 21:16
برای آپدیت نیاز به وایرلس داری

patiranik
30-10-2009, 23:33
سلام
اگه با کدی که توی سایت خود ایرانسل گفته میزنید ولی اس ام اس تنظیمات براتون نمیاد به خود 140 زنگ بزنید بگید براتون بفرسته..
2- فکر کنم با آپدیت بهتر بشه البته دوستانی که این گوشی رو دارن بیشتر میتونن راهنماییتون کنن
3- به این تاپیک سر بزنید :

سلام دوست عزیز به 140 زنگ بزنید و درخواستتون رو بگید
دوست عزیز 140 دیگه پاسخگو نیست شما باید با شماره 700 از خط ایرانسل یا 09377000000 از سایر خطوط تماس بگیری!
تنظیمات gprs هم به صورت دستی توی سایت ایرانسل هست از اونجا خودتون میتونین گوشیو تنظیم کنین...

shervindivx
31-10-2009, 10:04
سلام خدمت همه اساتید محترم

راسش من یه مشکل پیدا کردم با گوشی 5800 ام که خیلی عصابم رو خورد کرده . می خواستم بدونم شما اساتید راهی برای رفع این مشکل ندارین؟!

اما ماجرا :
3 ماه پیش بود که اومدم یه شماره ناشناس رو Save to contacts کنم که یهو دو تا اررور داد
Cannot save the contacts
Cannot read the contacts from memory
بعد که رفتم توی کانتکت هام .. همش پریده بودددددددد !!! :o:o:o:(

گفتم حتما از شانس بد من بوده

بعد یه آپشن هست توی فایل منیجرش , به نام بک آپ , زدم بک آپ کل کانتکس هام , و تازه زدم هفته ای یک بار هم بک آپ بگیره

خلاصه چند روز پیش دوباره اومدم یه شماره ناشناس رو سیو کنم این دو تا اررور رو داد و دوباره همش پرید !
یه لبخند عاقل اندر صفیه کردم به گوشی و رفتم روی Restore ...
.
Restore رو کامل انجام داد و بعد گفت گوشی رو ریست کنین , خودش ریست کرد , پین کد رو دادم رفتم توی کانتکس

هیچ شماره ای دوباره نبود !!!! (یعنی گوشی اون لبخند ملیح رو به بنده زد ! ) جالب اینجاس که دو تا بک آپ داشتم اما هیچ کودوم کار نداد

مشخصات گوشیم هم اینه
vers :
V 21.0.025
softrware date
02-04-09
custome version
21.0.025.c01.01

حالا سوالم از شما عزیزان اینه :

1) این چرا اینطوری میشه ؟! توی اینترنت که سرچ کردم چیزی ندیدم ..
البته بعید می دونم ویروسی باشه چون هیچ اتفاق غیر عادی ای نمی افته من شاید 100 بار تاحالا این کار رو کردم اما این دوبار اینطوری ضد حال زده !

2) با توجه به این که من فقط روی خود گوشی بک آپ دارم امکانش هست که بتونم با برنامه ای مثل پی سی سویت
کانتکس های ذخیره شده ام رو بر گردونم ؟!

3) یه سوال انحرافیه دیگه اینه که قبلا کانتکس هام روی گوشی w810 سونی بود و با برنامه
Myphone explorer
یک بک آپ گرفته بودم میشه از بک آپ های اون استفاده کرد؟!

بازم ممنون ,
بابت توجه اتون

Ghazaal
31-10-2009, 10:45

راسش من یه مشکل پیدا کردم با گوشی 5800 ام که خیلی عصابم رو خورد کرده . می خواستم بدونم شما اساتید راهی برای رفع این مشکل ندارین؟!

اما ماجرا :
3 ماه پیش بود که اومدم یه شماره ناشناس رو save to contacts کنم که یهو دو تا اررور داد
cannot save the contacts
cannot read the contacts from memory
بعد که رفتم توی کانتکت هام .. همش پریده بودددددددد !!! :o:o:o:(

گفتم حتما از شانس بد من بوده

بعد یه آپشن هست توی فایل منیجرش , به نام بک آپ , زدم بک آپ کل کانتکس هام , و تازه زدم هفته ای یک بار هم بک آپ بگیره

خلاصه چند روز پیش دوباره اومدم یه شماره ناشناس رو سیو کنم این دو تا اررور رو داد و دوباره همش پرید !
یه لبخند عاقل اندر صفیه کردم به گوشی و رفتم روی restore ...
.
Restore رو کامل انجام داد و بعد گفت گوشی رو ریست کنین , خودش ریست کرد , پین کد رو دادم رفتم توی کانتکس

هیچ شماره ای دوباره نبود !!!! (یعنی گوشی اون لبخند ملیح رو به بنده زد ! ) جالب اینجاس که دو تا بک آپ داشتم اما هیچ کودوم کار نداد

مشخصات گوشیم هم اینه
vers :
V 21.0.025
softrware date
02-04-09
custome version
21.0.025.c01.01

حالا سوالم از شما عزیزان اینه :

1) این چرا اینطوری میشه ؟! توی اینترنت که سرچ کردم چیزی ندیدم ..
البته بعید می دونم ویروسی باشه چون هیچ اتفاق غیر عادی ای نمی افته من شاید 100 بار تاحالا این کار رو کردم اما این دوبار اینطوری ضد حال زده !

2) با توجه به این که من فقط روی خود گوشی بک آپ دارم امکانش هست که بتونم با برنامه ای مثل پی سی سویت
کانتکس های ذخیره شده ام رو بر گردونم ؟!

3) یه سوال انحرافیه دیگه اینه که قبلا کانتکس هام روی گوشی w810 سونی بود و با برنامه
myphone explorer
یک بک آپ گرفته بودم میشه از بک آپ های اون استفاده کرد؟!

بازم ممنون ,
بابت توجه اتون

سلام
اول اينكه گوشيها داراي سيتم عامل سيمبين اصلا ويروسي نميشن پس فكرش رو بگذاريد كنار.
دوم در مورد بك آپ گرفتن از كنتاكتهاتون من هم چند ماه پيش اين كار رو كردم ولي دقيقا نتيجه شما رو داد يعني امتحاني يه بك آپ از كنتاكتهاي گوشيم گرفتم ولي هيچي توش نبود! من هم نفهميدم چرا؟
2) شما به شرطي ميتونيد با پي سي سوئيت ري استور كنيد كه با همون قبلا بك آپ گرفته باشيد وگرنه از كجا ميخوايد برگردونيد روي گوشي؟
3) براي هر گوشي همراه بك آپ يه سري مشخصات مربوط به گوشي هم ثبت ميشه كه اجازه ريختن آن رو گوشيهاي ديگه رو نميده. شما اگر هنوز اون گوشي رو داريد ميتونيد بك آپتون رو روش برگردونيد و بعد سيمكارتتون رو توش بزاريد و كنتاكتهاتون رو روي سيمكارت سيو كنيد و بعد بياريد روي 5800. بعد از اينكه روي مموري سيوشون كرديد يه بك آپ با پي سي سوئيت ازش بگيريد.
در آخر توصيه ميكنم كه حتما گوشيتون رو به آخرين ورژن(31) آپ كنيد چون خيلي از ايرادات فريمورش برطرف ميشه.

zarrizd
31-10-2009, 12:57
سلام

من موقعي كه ميخوام يك برنامه نصب كنم اين ارور رو ميده:
File corrupted
و موقعي هم كه ميخوام برنامه هاي نصب شده را پاك كنم اين ارور :
Removing failed
موقعي هم كه ميخوام از گوشي داخل خودش بك آپ بگيرم اين ارور رو ميده:
Error occurred
operation cancelled

وضعيت گوشي رو هم كه در حالت هك ميگذارم فرقي نميكنه
به نظر شما اشكال كجا ميتونه باشه
لطفا كمك كنيد :020:
ورژن گوشيم 30.0.0.11

mbk2006
31-10-2009, 15:02
سلام خدمت دوستان عزيز، من تازه 5800 گرفتم و به جمع شما دوستان عزيز پيوستم ، شايد سوالاتم خيلي ابتدايي يا تكراري باشد ولي خب ممنون ميشم جواب بدييد يا راهنايي كنيد. اولاً براي هك كردن و ساين برنامه ها بايد چكار كنم؟؟ ثانياً براي راه اندازي gps بايد چكار كنم؟؟؟ ثالثاً همان طور كه مي دانيد در سري هاي جديد كابل tv موجود نيست. اگه جدا بخريش ميشه استفاده كرد يا نه كلاً اين امكانو ساپورت نميكنه؟؟ پيشاپيش از جواب هاي شما ممنونم.

ArAg27
31-10-2009, 16:42
تبریک میگم دوست من! برای سوال اولت شما باید توی سایت opda ریجیستر کنی و بعد شماره سریال گوشی رو بدی تا اونا فایل هارو درست کنن بعدش باید با یه برنامه ای مثل sign sis  فایل یه برنامه ای به نام helloox رو توی کامپیوتر دقت کن توی کامپیوتر ساین کنی و بریزی توگوشی و نصب و حال کنی برای اطلاعات بیشتر هم که برنامه ها توش هست :http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=259
برای gps هم دوتا برنامه هست به نام گارمین و اسمارت کام که به نظر من گارمین بسیاااااااار بهتره که اینم لینک بخش gps که همه چی توش نوشته : http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=327
برای کابل هم شما یه دونه بخر به نظر من خوبه تا جایی که من می دونم هنوز 5800 های جدید سخت افزار رو دارن.

DarKnight
31-10-2009, 17:07
سلام خدمت دوستان عزيز، من تازه 5800 گرفتم و به جمع شما دوستان عزيز پيوستم ، شايد سوالاتم خيلي ابتدايي يا تكراري باشد ولي خب ممنون ميشم جواب بدييد يا راهنايي كنيد. اولاً براي هك كردن و ساين برنامه ها بايد چكار كنم؟؟ ثانياً براي راه اندازي gps بايد چكار كنم؟؟؟ ثالثاً همان طور كه مي دانيد در سري هاي جديد كابل tv موجود نيست. اگه جدا بخريش ميشه استفاده كرد يا نه كلاً اين امكانو ساپورت نميكنه؟؟ پيشاپيش از جواب هاي شما ممنونم.

مبارک باشه ، جواب بقیه سوالتتون رو دوستمون دادن ، در مورد TV-OUT دقت کنید ببینید که پشت جعبه برچسب TV-OUT Not Supported نداشته باشه ، چون 5800 های جدید قطعه خروجی TV-OUT رو ندارن .

zarrizd
31-10-2009, 17:12
سلام

File corrupted
Removing failed
Error occurred
operation cancelled

لطفا كمك كنيد :020:
ورژن گوشيم 30.0.0.11

:023: پس سوال من رو كسي نبود جواب بده

DarKnight
31-10-2009, 17:31
من جریان نداشتن TV-OUT و GPS رو چند جا توضیح دادم ، جمع بندیشو اینجا میذارم که دوستان استفاده کنند :

نداشتن GPS :

استفاده (تجاری) از GPS در کشورهای مصر و سوریه و کره شمالی ممنوع هست ، ولی ظاهرا در مصر با اجازه رسمی از مقامات میشه از GPS استفاده کرد .
گوشیهایی که برای این کشورها تولید میشه سخت افزار GPS رو ندارند و با Update یا تغییر RM گوشی ، GPS فعال نخواهد شد .
بنابر این گوشیهایی که از این کشورها وارد کشور بشوند فاقد GPS خواهند بود . (احتمال ورود این گوشیها از سوریه بیشتر هست) .

این هم لینک منبع به زبان انگلیسی :

http://groups.google.com/group/sci.geo.satellite-nav/browse_thread/thread/530e3609cf6a563d

نداشتن TV-OUT :

(مطلب به نقل از سایت پرسش و پاسخ رسمی نوکیا هست )

علت حذف TV-OUT در بعضی محصولات نوکیا از جمله 5800 (در مورد 6220 هم گزارش شده) ، نایاب شدن این قطعه در سراسر جهان هست و این موضوع با برچسب روی جعبه عنوان شده و فروشنده هم موظف هست این موضوع رو به خریدار اطلاع بدهد (این واسه ایران نیست!) . کسانی که از این موضوع ناراحتند میتونند پس بدند و منتظر باشند و از سریهای بعد که این امکان رو دوباره قرار دادند خریداری کنند . این امکان بطور دائمی حذف نشده ، ولی دستگاه هایی که این قطعه رو ندارن با Update درست نخواهند شد .

این هم لینک منبع به زبان انگلیسی :

http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=smartphones&thread.id=166554

توجه کنید : نداشتن GPS و TV-OUT دو موضوع جداست . (یعنی یک گوشی میتونه فقط یکی از امکانات رو نداشته باشه یا هر دو رو) .

DarKnight
31-10-2009, 17:52

.....
.....
.....

بازم ممنون ,
بابت توجه اتون

سلام
اول اينكه گوشيها داراي سيتم عامل سيمبين اصلا ويروسي نميشن پس فكرش رو بگذاريد كنار.
دوم در مورد بك آپ گرفتن از كنتاكتهاتون من هم چند ماه پيش اين كار رو كردم ولي دقيقا نتيجه شما رو داد يعني امتحاني يه بك آپ از كنتاكتهاي گوشيم گرفتم ولي هيچي توش نبود! من هم نفهميدم چرا؟
2) شما به شرطي ميتونيد با پي سي سوئيت ري استور كنيد كه با همون قبلا بك آپ گرفته باشيد وگرنه از كجا ميخوايد برگردونيد روي گوشي؟
3) براي هر گوشي همراه بك آپ يه سري مشخصات مربوط به گوشي هم ثبت ميشه كه اجازه ريختن آن رو گوشيهاي ديگه رو نميده. شما اگر هنوز اون گوشي رو داريد ميتونيد بك آپتون رو روش برگردونيد و بعد سيمكارتتون رو توش بزاريد و كنتاكتهاتون رو روي سيمكارت سيو كنيد و بعد بياريد روي 5800. بعد از اينكه روي مموري سيوشون كرديد يه بك آپ با پي سي سوئيت ازش بگيريد.
در آخر توصيه ميكنم كه حتما گوشيتون رو به آخرين ورژن(31) آپ كنيد چون خيلي از ايرادات فريمورش برطرف ميشه.

ضمن سلام ، دوستان به احتمال زیاد مشکل شما بدلیل خراب شدن مموری کارت بوجود میاد ،چون Backup هایی که با خود گوشی گرفته میشه روی مموری کارت ذخیره میشه و الا من هم در نسخه 21 و هم در نسخه های بعدی بدون هیچ مشکلی از دفترچه تلفن Backup گرفتم و Restore کردم .

متاسفانه 5800 مموری کارت نامرغوبی داره و بیشتر مشکلاتی که دوستان پیدا میکنن از خراب شدن فایلها روی مموری کارت هست ، من توصیه میکنم اگر براتون مقدور هست یه مموری کارت خوب تهیه کنید .

shervindivx
01-11-2009, 00:22
ضمن سلام ، دوستان به احتمال زیاد مشکل شما بدلیل خراب شدن مموری کارت بوجود میاد ،چون backup هایی که با خود گوشی گرفته میشه روی مموری کارت ذخیره میشه و الا من هم در نسخه 21 و هم در نسخه های بعدی بدون هیچ مشکلی از دفترچه تلفن backup گرفتم و restore کردم .

متاسفانه 5800 مموری کارت نامرغوبی داره و بیشتر مشکلاتی که دوستان پیدا میکنن از خراب شدن فایلها روی مموری کارت هست ، من توصیه میکنم اگر براتون مقدور هست یه مموری کارت خوب تهیه کنید .

ممنونم دارک نایت عزیز

یعنی هیچ کاریش نمی تونم بکنم ؟!

بعد هم ببین دوست عزیز
چند تا چیز !
فک کنم کانتک ها روی فون مموری هستش ها نه مموری کارت
و اینکه اگه بک آپ روی مموری کارت باشه یعنی یه جا ذخیره شده ...
یعنی میشه به یه کلکی اوردش توی کامپیونر دیگه نه ؟

بعد از اونجا با پی سی سوییت دوباره ریخت روش؟

ممنون میشم راهنماییم کنی

DarKnight
01-11-2009, 01:06
ممنونم دارک نایت عزیز

یعنی هیچ کاریش نمی تونم بکنم ؟!

بعد هم ببین دوست عزیز
چند تا چیز !
فک کنم کانتک ها روی فون مموری هستش ها نه مموری کارت
و اینکه اگه بک آپ روی مموری کارت باشه یعنی یه جا ذخیره شده ...
یعنی میشه به یه کلکی اوردش توی کامپیونر دیگه نه ؟

بعد از اونجا با پی سی سوییت دوباره ریخت روش؟

ممنون میشم راهنماییم کنی

Contact ها بسته به انتخاب شما روی Phone Memory یا SIM Card ذخیره میشن .

Backup گوشی از Contact های Phone Memory فایل Backup تهیه میکنه و این فایل رو روی مموری کارت نگهداری میکنه تا اگه گوشی Reset شد این Backup ها از بین نره .

Format فایلهای Backup گوشی با PC Suite متفاوته ولی من امتحان نکردم ببینم PC Suite این فایلها رو پشتیبانی میکنه یا نه ، میتونید خودتون امتحان کنید .

قایلهای Backup در پوشه ای Hidden به اسم Backup در مموری کارت قرار دارن که با وصل کردن گوشی در حالت Mass Storage به کامپیوتر یا استفاده از RAM Reader و فعال کردن نمایش فایلهای Hidden از بخش Folder Option در Windows میتونید بهشون دسترسی پیدا کنید .

sam_handsome
01-11-2009, 01:31
سلام به مهندسان گرام(-:
من با پایتون و نرم افزاراش مشکل دارم
برای 5800 ورزن 31.0.101 اگه زحمتی نیس یه راهنمایی برای دریافت پک کامل کنید

pro_mamad
01-11-2009, 09:28
سلام به مهندسان گرام(-:
من با پایتون و نرم افزاراش مشکل دارم
برای 5800 ورزن 31.0.101 اگه زحمتی نیس یه راهنمایی برای دریافت پک کامل کنید
سلام دوست عزیز
هنوز پایتونی که بتونه کل برنامه های تحت پایتون رو روی 5th اجرا کنه بدون هیچ مشکلی ، هنوز نیومده

zarrizd
01-11-2009, 12:32
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله zarrizd

سلام

File corrupted
Removing failed
Error occurred
operation cancelled

لطفا كمك كنيد
ورژن گوشيم 30.0.0.11

:023: پس سوال من رو كسي نبود جواب بده

???!!

acmilan308
01-11-2009, 14:35
سلام
کمکککککککککککککک..!!!
دوستان لطفا کمک کنین وقتی ال سی دی گوشیم خاموشه یعنی گوشی قفله اگر کلیدی رو بزنم ال سی دی پر میشه از خطهای افقی رنگی مثل حالتی که روی تلویزیون پارازیت بیفته. وقتی هم که کلید قفل رو پایین میکشم تا ال سی دی
فعال بشه این حالت یه 7-8 ثانیه ای هست وبعد میره!!!
گوشی رو فرمت هم کردم ولی خوب نشد یعنی میتونه از ال سی دی باشه؟؟؟؟؟
ممنون
ببخشین اگر تکراریه آخه تعداد صفحه ها زیاد بود

amir_pak4707
01-11-2009, 15:24
دوستان من تا الان برنامه يا هر چيزي ديگه اي رو كه ميخاستم نصب كنم و نياز به ساين كردن داشت با فايل cer & key انجام ميدادم و تا به حال گوشيمو هك نكردم....اما خب انگار نميشه يه چيزايي واقعا به هك نياز داره.....حالا چن تا سوال دارم...1 اينكه گوشيم هنوز ورژن 21 و آپ نكردم چون ميترسيدم ديگه يا Cer & key جواب نده يا هك نشه حالا ميخام بدونم چجوريه مشكله خاصي نداره و جواب ميده ؟....2 اينكه ضرري ك واسه گوشي نداره ؟ ....3 اينكه يه توضيحات مفيد و كامل در رابطه با hellox و اينكه چطور كار ميكنه بدونم
پيشاپيش از راهنماييتون ممنون :merci:

acmilan308
01-11-2009, 15:56
سلام دوست من
شما با خیال راحت گوشیت رو آپ کن هم سرعتش بیشتر میشه هم تاچش بهتر
با hellox2 هم راحت هک میشه.
hellox هم به شما اجازه میده به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشی وبعضی هاش رو هم عوض کنی.

acmilan308
01-11-2009, 16:00
لطفا حذف شود.. :003:

pro_mamad
01-11-2009, 18:10
سلام

File corrupted
Removing failed
Error occurred
operation cancelled

لطفا كمك كنيد
ورژن گوشيم 30.0.0.11

سلام دوست عزیز
یه دفعه مستر ریست کنید بعدش هم مموریتون رو فرمت کنید ببینید درست میشه یا نه.. با مستر ریت اطلاعات فون مموریتون پاک میشه اگه لازم دارید مثل شماره تلفن ها و ... یه کپی یا بک آپ ازش بگیرید..

سلام
کمکککککککککککککک..!!!
دوستان لطفا کمک کنین وقتی ال سی دی گوشیم خاموشه یعنی گوشی قفله اگر کلیدی رو بزنم ال سی دی پر میشه از خطهای افقی رنگی مثل حالتی که روی تلویزیون پارازیت بیفته. وقتی هم که کلید قفل رو پایین میکشم تا ال سی دی
فعال بشه این حالت یه 7-8 ثانیه ای هست وبعد میره!!!
گوشی رو فرمت هم کردم ولی خوب نشد یعنی میتونه از ال سی دی باشه؟؟؟؟؟
ممنون
ببخشین اگر تکراریه آخه تعداد صفحه ها زیاد بود
سلام دوست عزیز
این یکی از مشکلات یه سری از 5800 هاست .. این مشکل رو تنها شما ندارید .. و تا حالا ندیدم برای حلش یه راه حل قطعی داده شده باشه ... ایشالا توی آپدیت بعدی درست میکنن این مشکلات رو..

دوستان من تا الان برنامه يا هر چيزي ديگه اي رو كه ميخاستم نصب كنم و نياز به ساين كردن داشت با فايل cer & key انجام ميدادم و تا به حال گوشيمو هك نكردم....اما خب انگار نميشه يه چيزايي واقعا به هك نياز داره.....حالا چن تا سوال دارم...1 اينكه گوشيم هنوز ورژن 21 و آپ نكردم چون ميترسيدم ديگه يا Cer & key جواب نده يا هك نشه حالا ميخام بدونم چجوريه مشكله خاصي نداره و جواب ميده ؟....2 اينكه ضرري ك واسه گوشي نداره ؟ ....3 اينكه يه توضيحات مفيد و كامل در رابطه با hellox و اينكه چطور كار ميكنه بدونم
پيشاپيش از راهنماييتون ممنون
نه دوست عزیز آپ هم کنید بازم با cer و key میتونید ساین کنید و ربطی نداره به آپ ..
هک هم برای گوشی ضرری نداره .. بله جواب هم میده..
برای hellox هم به تاپیک زیر برید توضیحاتی داده شده ..:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82103

tripmosbat
01-11-2009, 20:23
سلام.خواهشا نحوه اپدیت 5800 رو نشونم بدین.از طریق برنامه jaf یاnss...تو سایت نیست

pro_mamad
01-11-2009, 22:41
سلام.خواهشا نحوه اپدیت 5800 رو نشونم بدین.از طریق برنامه jaf یاnss...تو سایت نیست
سلام دوست عزیز :
جف:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798
nsu :

se7en
01-11-2009, 23:29
سلام
اقا مشکل من هک 5800 هستش فایل سرو کی رو به دست اوردم هلو ایکس رو همه جوره ساین کردم
حتی از تو سایتopdaهم ساینش کردم بازم نصب نمیشه و ارور سر و کی میده
همه نوع گوشی رو هم هک کردم فقط 5800 گیر کردم واسه یکی دیگه هم که اونم 5800 بود همین کارو کردم اونم همین ارور رو میداد
ممنون اگه کمکم کنین
راستی مستر ریست هم کردم بازم جواب نداد

shadanpoor
01-11-2009, 23:33
دوستان نمیدونم چیز جدیدیه یا نه ولی با کمال حیرت امشب فهمیدم 5800 میتونه زبان و نوشته فارسی رو هم در Voice Command تشخیص بده! واقعا معرکه اس!

Ali helali
02-11-2009, 00:02
سلام دوست عزیزse7en
من خودم چند وقت پیش این موشکلو داشتم که با طرح او تو تایپیک آموزش ساین کردن و حل مشکلات ساین حل شد.شما مشکلتو اونجا بگو البته با شماره سریال گوشیت و فایل سر و کیت رو هم ضمیمه کن.انشاا... حل میشه.اینم تایپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=14127

mygonabad
02-11-2009, 00:23
آقا كمك

mygonabad
02-11-2009, 00:26
سلام دوستان من الان يك مشكلي براي گوشيم پيش اومد بعد از نصب نرم افزار flipfont كه آخرين نرم افزاري بود كه نصب كردم موبايلمو خاموش كردم ولي ديگه بالا نمياد

DarKnight
02-11-2009, 01:14
سلام دوستان من الان يك مشكلي براي گوشيم پيش اومد بعد از نصب نرم افزار flipfont كه آخرين نرم افزاري بود كه نصب كردم موبايلمو خاموش كردم ولي ديگه بالا نمياد

شما باید Format سه دگمه به روش زیر انجام بدید :

در حالی که گوشی خاموشه ، دگمه های سبز و قرمز و دوربین رو همزمان نگه دارید و دگمه Power (روشن کردن) رو فشار بدید و نگه دارید و صبر کنید (همه دگمه ها باید همزمان فشار داده بشن) تا آرم نوکیا بالا بیاد ، بعد دگمه ها رو رها کنید .

با این کار تمام اطلاعات از حافظه گوشی پاک میشه .

mygonabad
02-11-2009, 01:24
البته اول ال سي دي روشن ميشه اما آرم نوكيا نمياد و فقط صفحه چند ثانيه سفيده بعد به يك شكل فجيع و ترسناك صفحه سياه ميشه
راستي روش شما هم اثر نكردDarKnight عزيز

mygonabad
02-11-2009, 01:26
DarKnight قربونت ، نه مثل اينكه اثر كرد

mygonabad
02-11-2009, 01:30
آقا حالا ميشه يكي به ما بگه مشكل از كجا بود براي دوباره بدونيم

DarKnight
02-11-2009, 01:53
آقا حالا ميشه يكي به ما بگه مشكل از كجا بود براي دوباره بدونيم

مشکل از ناسازگاری برنامه FlipFont با این گوشی هست و چون تو قسمتهای اساسی Boot شدن گوشی تغییرات میده گوشی روشن نمیشه ، با روشی که گفتم و انجام دادید Phome Memory کاملا Format میشه و تنظیمات اصلی جایگزین میشه .

pro_mamad
02-11-2009, 09:26
سلام
اقا مشکل من هک 5800 هستش فایل سرو کی رو به دست اوردم هلو ایکس رو همه جوره ساین کردم
حتی از تو سایتopdaهم ساینش کردم بازم نصب نمیشه و ارور سر و کی میده
همه نوع گوشی رو هم هک کردم فقط 5800 گیر کردم واسه یکی دیگه هم که اونم 5800 بود همین کارو کردم اونم همین ارور رو میداد
ممنون اگه کمکم کنین
راستی مستر ریست هم کردم بازم جواب نداد
علیرضا جان روی فایل cer گوشیت کلیک کن و بازش کن ببین باز میشه یا بهت یه پیغام میده و نمیشه بازش کرد.. اگه باز نشد فایل cer ت خرابه ... دوباره دانلود کن از خود اپدا ببین درستش کردن یانه

acmilan308
02-11-2009, 13:25
سلام دوست عزیز
این یکی از مشکلات یه سری از 5800 هاست .. این مشکل رو تنها شما ندارید .. و تا حالا ندیدم برای حلش یه راه حل قطعی داده شده باشه ... ایشالا توی آپدیت بعدی درست میکنن این مشکلات رو.

سلام
یعنی شما میگین این مشکل نرم افزاریه؟؟ یعنی ممکنه با آپ کردن حل بشه؟؟

amir_pak4707
02-11-2009, 14:46
دوستان اين مشكل دير زنگ زدن ساعت كه در ورژن 30 يا 31 بود دقيقا يادم نمياد ايا حل شده يا نه ؟......آخه خيلي برام مهمه اگه حل نشده و راه حلي نداره تا آپ نكنم خواب بمونم :4::merci:

mahzadeh
02-11-2009, 15:03
دوستان یه سوال.
من در روز فقط و فقط 2 تا sms می تونم بفرستم
شماره مسیج سنتر رو هم عوض کردم به 505 و 503 ولی بازم مشکل حل نشد
از چند منطقه مختلف هم امتحان کردم ولی بازم sms نمیره ...
مستر ریست هم کردم ...
والا دیگه چیزی به ذهنم نرسید ...
به نظر شما این مشکل از گوشیه یا خطم ...؟
خطم 912 هستش ...

pro_mamad
02-11-2009, 15:45
سلام
یعنی شما میگین این مشکل نرم افزاریه؟؟ یعنی ممکنه با آپ کردن حل بشه؟؟
سلام
احتمال داره با آپ جدیدی که بیاد حل بشه .. چون یه سری از دوستان روی ورژن های 20 یا 21 این مشکل رونداشتن و وقتی آپ کردن به این مشکل برخوردن .. البته توی یه سری فریمور های دیگه این مشکل بوده.. ولی کلا احتمالش هست توی فریمور جدیدی که بیاد درست بشه.

دوستان اين مشكل دير زنگ زدن ساعت كه در ورژن 30 يا 31 بود دقيقا يادم نمياد ايا حل شده يا نه ؟......آخه خيلي برام مهمه اگه حل نشده و راه حلي نداره تا آپ نكنم خواب بمونم
والا امیر جان تا اونجایی که من اطلاع دارم حل نشده ...

دوستان یه سوال.
من در روز فقط و فقط 2 تا sms می تونم بفرستم
شماره مسیج سنتر رو هم عوض کردم به 505 و 503 ولی بازم مشکل حل نشد
از چند منطقه مختلف هم امتحان کردم ولی بازم sms نمیره ...
مستر ریست هم کردم ...
والا دیگه چیزی به ذهنم نرسید ...
به نظر شما این مشکل از گوشیه یا خطم ...؟
خطم 912 هستش ...

دوست عزیز بعضی موقع ها خود مخابرات قاطی میکنه .. یه مدت پیش منم اینطوری شده بودم مخصوصا مواقعی که میخواستم از همراه اول به ایرانسل اس ام اس بزنم..
احتمال زیاد واسه شما هم ازاپراترتونه...

shirazsat
02-11-2009, 22:07
برنامه بلك ليست براي 5800 وجود داره؟ميخوام اس ام اس رو هم نگيره.
اگه وجود داره لطفا لينكش رو بزاريد.

VIVA
02-11-2009, 22:20
برنامه بلك ليست براي 5800 وجود داره؟ميخوام اس ام اس رو هم نگيره.
اگه وجود داره لطفا لينكش رو بزاريد.

در این تاپیک به سوال شما جواب داده شده :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61164&page=197

patiranik
02-11-2009, 23:29
سلام دوستان من با یه مشکلی روبرو شدم که واسه من خیلی جدید بود!
یه سری آهنگو با فولدر داخل گوشیم ریخم بعد از چند روز آهنگایی که داخل فولدر بود خود به خود پاک شدن ولی آهنگایی که جدا و باز ریخته بودم هنوز هستن!
امروزم یه فیلمیو که همیشه رو رمم بوده و میدیدمش موقع باز شدن یه ترکش این ارورو میده که general:system error واسه دومین ترکشم این ارور که gallery:feature not suported
اینجور که بوش میاد منم با مشکل رم گوشی 5800 مواجه شدم ولی از اونجایی که این اروراو میدادو نوع مشکلم با روال عادی یکم فرق داشت گفتم بگم بلکی مشکل از جای دیگه باشه آخه من هیچ مشکل دیگه ای با رمم ندارم!
پیشاپیش از راهنماییاتون ممنون....

Ali helali
02-11-2009, 23:47
دوست عزیز مال منم اینجوری میشد.با خود گوشی رمو فرمت کنید درست میشه.

DarKnight
03-11-2009, 02:32
سلام دوستان من با یه مشکلی روبرو شدم که واسه من خیلی جدید بود!
یه سری آهنگو با فولدر داخل گوشیم ریخم بعد از چند روز آهنگایی که داخل فولدر بود خود به خود پاک شدن ولی آهنگایی که جدا و باز ریخته بودم هنوز هستن!
امروزم یه فیلمیو که همیشه رو رمم بوده و میدیدمش موقع باز شدن یه ترکش این ارورو میده که general:system error واسه دومین ترکشم این ارور که gallery:feature not suported
اینجور که بوش میاد منم با مشکل رم گوشی 5800 مواجه شدم ولی از اونجایی که این اروراو میدادو نوع مشکلم با روال عادی یکم فرق داشت گفتم بگم بلکی مشکل از جای دیگه باشه آخه من هیچ مشکل دیگه ای با رمم ندارم!
پیشاپیش از راهنماییاتون ممنون....

Format راه حل موقت این مشکل و مشکلات مشابه از قبیل پاک شدن عکسها و ... هست ، بدلیل نامرغوب بودن مموری کارت فابریک گوشی این مشکلات مرتب پیش میاد ، اگه براتون امکان داره یه مموری کارت خوب تهیه کنید .

shirazsat
03-11-2009, 15:41
كسي بلك ليست خوب براي 5800 سراغ نداره؟
يكي از دوستان چند تا برنامه خوب گذاشته ولي روي اولين زنگي كه ميخوره ريجكت ميكنه.

persian_boy
04-11-2009, 20:01
سلام

یک گوشی 5800 دارم که وقتی کابل TV-out بهش وصل میکنم و منوی TV-OUT میزنم هیچ تصویری نشون داده نمیشه و صفحه سیاهه و لی صدا دارم کسی میدونه مشکل از کجاست؟
مستر ریست هم شده حل نشد:merci:

S-ARM
04-11-2009, 20:23
شما اگه بحث چند صفحه قبلا میخوندی میفهمیدی که 5800 tv out ندارند
ولی در پاره ای موارد(معدود)با آپدیت درست میشه

S-ARM
04-11-2009, 20:25
كسي بلك ليست خوب براي 5800 سراغ نداره؟
يكي از دوستان چند تا برنامه خوب گذاشته ولي روي اولين زنگي كه ميخوره ريجكت ميكنه.

میشه درست منظورتون را بگید

Ali helali
04-11-2009, 20:25
سلام

یک گوشی 5800 دارم که وقتی کابل TV-out بهش وصل میکنم و منوی TV-OUT میزنم هیچ تصویری نشون داده نمیشه و صفحه سیاهه و لی صدا دارم کسی میدونه مشکل از کجاست؟
دوست عزیز سری جدید این گوشی ها که وارد بازار ایران شده tv-out ساپورت نمی کنه.نوکیا خودش گفته به دلیل اینکه قطعش تو سراسر دنیا خیلی کم پیدا میشه یا به اصطلاح نایابه حذفش کردن.

reza_rastegar
04-11-2009, 20:39
سلام

دوست محترم گوشی شما مجهز به قطعه سخت افزاری TV-out نیست.

گوشی های تولیدی نوکیا در یک ماه اخیر به دلیل کمبود جهانی این قطعه
دارای برچسبی روی جعبه هستند که مشخصاً نداشتن این قطعه را به آگاهی
خریدار و فروشنده رسانده است.

بنابراین قادر به استفاده از خروجی تلویزیون نیستید.

spahbod
06-11-2009, 13:03
با سلام به دوستان گرامی

من میخواستم بدونم فلش فارسی 5800 ورژن 30.0.0.11 رو از کجای این انجمن به همراه آموزش دانلود کنم

دوستانی که در این مورد آگاه اند ممنون میشم آدرسش(لینک) رو برام بزارند

pro_mamad
06-11-2009, 15:53
با سلام به دوستان گرامی

من میخواستم بدونم فلش فارسی 5800 ورژن 30.0.0.11 رو از کجای این انجمن به همراه آموزش دانلود کنم

دوستانی که در این مورد آگاه اند ممنون میشم آدرسش(لینک) رو برام بزارند

سلام فریمور ها در این آدرس قرار میگیرند :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=328&order=desc

mohammad13d
07-11-2009, 10:45
سلام
من از دیروز یه مشکلی با گوشی پیدا کردم که تا حالا نشنیده بودم !!
من به اشتباه یکی از فولدرهای های تو مموری کارت رو پاک کردم ( نمیدونم اسمش چی بود ! ) و الان که وارد منوی Apps میشم هیچ کدوم از نرم افزار ها رو نشون نمیده !
ولی وقتی اسم نرم افزار رو سرچ میکنم پیداش میکنه و به راحتی و بدون مشکل اجرا میشه !!!
ممنون میشم کمک کنید

یه مشکل دیگه هم این هست که وقتی کابل رو بهش وصل میکنم و در حالت pc suite قرارش میدم برنامه رو نمیشناسه و هیچ اتفاقی نمیافته !

morteza1364
07-11-2009, 12:53
سلام
کد مستر ریست برای 5800 چنده؟

momooma
07-11-2009, 19:05
سلام
خسته نباشید
آقا 5800 ما اذیت میکنه!
بعد از این که یه مدت باهاش کار میکنم، قاطی میکنه و سمت راست صفحش (متل عکس تو ضمیمه) بنفش و سفید و یا آبی میشه و بعد یه مدت خاموش و روشن میشه یا اصلا خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه.
نمیدونم مشکلش چیه. لطفا کمک کنید که بتونم حل کنم مشکلم.
ممنونم بسیار...

pro_mamad
07-11-2009, 19:21
سلام
کد مستر ریست برای 5800 چنده؟
سلام
#7370#*

shoeib
08-11-2009, 12:09
سلام
خسته نباشید
آقا 5800 ما اذیت میکنه!
بعد از این که یه مدت باهاش کار میکنم، قاطی میکنه و سمت راست صفحش (متل عکس تو ضمیمه) بنفش و سفید و یا آبی میشه و بعد یه مدت خاموش و روشن میشه یا اصلا خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه.
نمیدونم مشکلش چیه. لطفا کمک کنید که بتونم حل کنم مشکلم.
ممنونم بسیار...
این مشکل خیلی از 5800های دیگه هم هست و متأسفانه هنوز راه حلی براش پیدا نشده.

amir_pak4707
09-11-2009, 14:54
دوستان يه چنتا سوال داشتم ممنون ميشم راهنماييم كنيد..
1: اينكه يه مشكل برام پيش اومده.گوشيم وقتي رو حالت silent هست و ويبرشو on ميكنم وقتي كسي بهم زنگ ميزنه درست كار ميكنه يعني ويبره ميره ولي وقتي sms مياد انگار نه انگار.هيچ لرزشي هيچي انگار كه ويبره خاموشه.يه 2روزه اين مشكل پيش اومده برام قبلا درست بود كار ميكرد...روشن خاموشم كردم چنبار درست نشد...ايراد كار چيه ؟
2: ورژن 30 يا 31 كه آپديت كنيم اگر نخايم گوشيو با hellox هك كنيم ميشه با همون فايل هاي cer & key برنامه هارو نصب كرد كه ؟ يعني مشكلي نداره ؟
3: يه جايي معرفي كنيد كه طرز كار hellox رو بطور كامل اينكه چطوري گوشي وارد هك ميشه يا از حالت هك درمياد يا چطوري برنامه هارو ميشه تو اين حالت نصب كرد خلاصه توضيحات كامل داشته باشه معرفي كنيد ممنون ميشم

پيشاپيش ممنون از راهنماييتون :merci:

aref.moradi
09-11-2009, 16:55
1: اينكه يه مشكل برام پيش اومده.گوشيم وقتي رو حالت silent هست و ويبرشو on ميكنم وقتي كسي بهم زنگ ميزنه درست كار ميكنه يعني ويبره ميره ولي وقتي sms مياد انگار نه انگار.هيچ لرزشي هيچي انگار كه ويبره خاموشه.يه 2روزه اين مشكل پيش اومده برام قبلا درست بود كار ميكرد...روشن خاموشم كردم چنبار درست نشد...ايراد كار چيه ؟
2: ورژن 30 يا 31 كه آپديت كنيم اگر نخايم گوشيو با hellox هك كنيم ميشه با همون فايل هاي cer & key برنامه هارو نصب كرد كه ؟ يعني مشكلي نداره ؟
3: يه جايي معرفي كنيد كه طرز كار hellox رو بطور كامل اينكه چطوري گوشي وارد هك ميشه يا از حالت هك درمياد يا چطوري برنامه هارو ميشه تو اين حالت نصب كرد خلاصه توضيحات كامل داشته باشه معرفي كنيد ممنون ميشم

دوست عزيز من شخصا هك رو قبول ندارم چون با اون ممكنه قسمتي از فايلهاي سيستمي رو دستكاري كني كه برات مشكل ساز بشه تازه رو هر ورژني هم كار نميكنه وبايد صبر كني برنامه هك برا اون ورژن نوشته بشه ولي با داشتن فايلهاي سر وكي هر ورژني بخواي ميتوني اپديت كني برات كار ميكنه براي اموزش هك به قسمت اموزشها مراجعه كن البته با توجه به نوع گوشي و ورژن اون

shoeib
09-11-2009, 16:57

سوال اول رو نمیدونم
جواب سوال دوم مثبت هست. نه مشکلی نداره
سوال سوم هم جوابش توی قسمت "موارد مربوط به هک گوشی" هست.
اما این توضیح رو هم میدم که بعد از نصب و اجرای helloox2 برناه rompatcher نصب میشه. داخل این برنامه یه سری patch هست که با فعال و غیر فعال کردنشون گوشی وارد حالت هک میشه و یا از اون خارج میشه.
در کل خیلی سادست.

shirazsat
10-11-2009, 13:45
يكي از گوشيهاي هدفون ازش صدا نمياد در صورتي كه چند روز قبل كاملا سالم بود.
راهي نداره جز اينكه به كامپيوتر وصل و تست بشه؟

ArAg27
10-11-2009, 16:39
يكي از گوشيهاي هدفون ازش صدا نمياد در صورتي كه چند روز قبل كاملا سالم بود.
راهي نداره جز اينكه به كامپيوتر وصل و تست بشه؟

اره دقیقا مال منم همینطوری شده اگه خود دوتا هدفون رو بدون ریموت وصل کنی درسته ولی اگه با ریموت وصل کنی مشکل داره. چیکار کنم؟ یعنی باید یکی دیگه بخرم؟

aref.moradi
10-11-2009, 16:54
اره دقیقا مال منم همینطوری شده اگه خود دوتا هدفون رو بدون ریموت وصل کنی درسته ولی اگه با ریموت وصل کنی مشکل داره. چیکار کنم؟ یعنی باید یکی دیگه بخرم؟

هدفونتونو رو يه گوشي ديگه امتحان بكنيد يه بار با ريموت يه بار بدون ريموت اگه بدون ريموت هم اشكال داشت مشكل از هدفونه كه بايد عوض بشه ولي اگه موقع استفاده از ريموت صدا قطع ميشه ايراد از ريموته

Ali helali
10-11-2009, 22:02
تو 5800 وقتی نوع صفحه کلید رو handwrite قرار میدم چطوری میتونم بین کلمات یک فاصله یا space ایجاد کنم?

morteza1364
10-11-2009, 22:07
سلام
اگه میشه یه نفر لینک برنامه گارمین رو برام بزاره.هر چی گشتم تو لیست برنامه ها نبود.

Ali helali
10-11-2009, 22:12
برنامه ی گارمین:http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=71617

shirazsat
10-11-2009, 22:39
هدفونتونو رو يه گوشي ديگه امتحان بكنيد يه بار با ريموت يه بار بدون ريموت اگه بدون ريموت هم اشكال داشت مشكل از هدفونه كه بايد عوض بشه ولي اگه موقع استفاده از ريموت صدا قطع ميشه ايراد از ريموته

بدون ريموتم فقط يكيش كار ميكنه.
هدفون اين گوشي به چه گوشي هايي ميخوره؟