PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع سوالات و مشکلات مربوط به 5800 نوکیا

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

nimotorsh
20-04-2009, 19:40
رفقا اين اسمارت كام چرا واسه 58 اينجوريه؟!!!!!!وقتي فول اسكرينش ميكني ديگه به هيچ عنوان نميشه كاري كرد باش،يعني از فول اسكرين در نمياد و هيچ دكمه اي هم نداره ،بايد پاكش كني دوباره نصبش كني،كسي اين مشكلو داره؟چه كنيم؟در ضمن چرا انقدر تا وصل ميشه هي تكون ميخوره هي مي تابه هي بر ميگرده!!!!!!!؟

mahmoodfadaei
20-04-2009, 19:57
برنامه هایی که با شتابسنج کارمی کنه روی گوشیم باز نمی شه

hamed_ps3x
21-04-2009, 08:56
سلام می خواستم بدونم کیفیت فیلم برداری 5800 به n95 میرسه اخه فیلمبرداری n95 رو تو کامپیوتر دیدم خیلی با کیفیت بود ولی یکی از دوستان میگفت برای 5800 یه کم برفکیه

alex_7
21-04-2009, 09:42
رفقا اين اسمارت كام چرا واسه 58 اينجوريه؟!!!!!!وقتي فول اسكرينش ميكني ديگه به هيچ عنوان نميشه كاري كرد باش،يعني از فول اسكرين در نمياد و هيچ دكمه اي هم نداره ،بايد پاكش كني دوباره نصبش كني،كسي اين مشكلو داره؟چه كنيم؟در ضمن چرا انقدر تا وصل ميشه هي تكون ميخوره هي مي تابه هي بر ميگرده!!!!!!!؟

دوست عزیز این نسخه از اسمارت کام برای گوشی های غر تاچ هست شما باید نسخه 1.56 را نصب کنید تا درست کار کنه حتی زوم نیز در این نسخه مشکلی نداره.
:merci:

amanita
21-04-2009, 10:00
سلام چجوري ميشه روي صفحه شورت كات گذاشت من توي عكسهاي مختلف 5800 اينو ديدم ولي خودم فقط تونستم شماره تلفن 4 نفرو بزارم
ممنون

hroohbakhsh
21-04-2009, 11:34
بچه ها من یه 5800 دارم 2 تا مشکل داره.
1. چند روز پیش یه بازی نصب کردم ماله n78 بود وقتی رویه 5800 اجراش کردم ال سی دیش خاموش شد ،وقتی روشنش کردم و شماره که میگیرم یا زنگ میزنن به گوشیم ال سی دیم خاموش میشه ولی تماس برقراره.
2. دومین مشکلش هم اینه که رم گوشیم رو درآوردم بعد وقتی رم رو جا زدم دیگه نمیشناخت
راستی اصلان گوشی ضربه نخورده.
تو رو خدا کمکم کنین که خراب حالم گرفته شده.تورو خدا کمکم کنیننننننننننن

shida
21-04-2009, 12:04
برای گذاشتن shortcuts روی صفحه اصلی برید به settings>personal>home screen>shortcuts

varians
21-04-2009, 14:37

بله عزیز من هم همین مشکل شما رو داشتم. یه بارم که فول اسکرین کردم بدبختم کرد مجبور شدم دوباره نصبش کنم :021:
اما این سری نرم افزار virtual keyboard نصبیدم که مشکلاتش حل شد...

storm boy
21-04-2009, 14:51
سلام به همهی 5800 دارا .امیدوارم همه خوش باشین .من 5800 رمو هم آپ کردم هم هک ولی gpsو نمی دونم چه جوری را بندازم plz کمممممممممممممممممک!:ambulance:

PEYMAN
21-04-2009, 15:20
سلام می خواستم بدونم کیفیت فیلم برداری 5800 به n95 میرسه اخه فیلمبرداری n95 رو تو کامپیوتر دیدم خیلی با کیفیت بود ولی یکی از دوستان میگفت برای 5800 یه کم برفکی

نه به هیچ وجه.کیفیت فیلمبرداریش خوبه ولی نه در حد95

سلام به همهی 5800 دارا .امیدوارم همه خوش باشین .من 5800 رمو هم آپ کردم هم هک ولی gpsو نمی دونم چه جوری را بندازم plz کمممممممممممممممممک!
با استفاده از برنامه گارمین یا اسمارت کام جی پی اس و نقشه های ایران کارتون راه میفته.
کلید واژه ها:garmin-smart com gps

FIFAXGROUP
21-04-2009, 16:11
نه به هیچ وجه.کیفیت فیلمبرداریش خوبه ولی نه در حد95

با استفاده از برنامه گارمین یا اسمارت کام جی پی اس و نقشه های ایران کارتون راه میفته.
کلید واژه ها:garmin-smart com gps
آقا ولی برا من یه کم حالت برفکی نشون میده _
میشه راهنمایی کنید بگین ما چیکار کنیم تا درست بشه _
اگه لطف کنین به فیلم از دوربین 5800 تون بزارید_
مال من 5800 V20_
خیلی ممنون_:merci:

k2em
21-04-2009, 16:25
یکی راهنمایی میکنه برای هک این گوشی از چه روشی استفاده کنم ؟ایا بعد از هک مشکلات مربوط به سرتیفیکیت حل میشه ؟همچنین برنامه ی xplore 1.3 رو کسی تونسته نصب کته و چه جوری ؟

hosein_dig
21-04-2009, 17:06
سلام
نمیشه گوشی 5800 رو بدون تغییر پرداکت کد فارسی کرد

راستی دوستم هم از همین گوشی دار میگه 2 روز یکی در میون عکسا رو تار میگیره(با 7370هم درست نشد) نمیدونید از چیه ؟
بنده خدا میگه نه ضربه زدم نه چیزی خیلی ناراحته ؟!

PEYMAN
21-04-2009, 18:21
نمیشه گوشی 5800 رو بدون تغییر پرداکت کد فارسی کرد

راستی دوستم هم از همین گوشی دار میگه 2 روز یکی در میون عکسا رو تار میگیره(با 7370هم درست نشد) نمیدونید از چیه ؟
بنده خدا میگه نه ضربه زدم نه چیزی خیلی ناراحته ؟!

اگر فایل های جف فارسی 5800رو بگیرید میتونید بدون تغییر پروداکت کد گوشی رو فارسی کنید.
اونیکی مشکل هم یکم عجیبه/شاید دوستتون به خودش تلقین میکنه ولی...

FIFAXGROUP
21-04-2009, 19:02
آقا ولی برا من یه کم حالت برفکی نشون میده _
میشه راهنمایی کنید بگین ما چیکار کنیم تا درست بشه _
اگه لطف کنین به فیلم از دوربین 5800 تون بزارید_
مال من 5800 v20_
خیلی ممنون_:merci:
پیمان خان من خیلی تو این کار لنگما
جون ما بگو ما چیکار کنیم که کیفیت دوربین ما هم بره بالا /من اول فکر کردم معمولیه!!!
فلشم کردم ولی فایده نداشت :020:
توی تنضیماتم که قسمت خاصی نداره !!!

iCelestia
21-04-2009, 19:52
یکی راهنمایی میکنه برای هک این گوشی از چه روشی استفاده کنم ؟ایا بعد از هک مشکلات مربوط به سرتیفیکیت حل میشه ؟همچنین برنامه ی xplore 1.3 رو کسی تونسته نصب کته و چه جوری ؟

برای هک از روش HelloOX 1.03 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=817516&postcount=2)
استفاده کنید.بله مشکلاتش حل میشه.
Xplore 1.30 رو هم میتونید از اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=68330)دانلود کنید.

nimotorsh
21-04-2009, 20:05
دوست عزیز این نسخه از اسمارت کام برای گوشی های غر تاچ هست شما باید نسخه 1.56 را نصب کنید تا درست کار کنه حتی زوم نیز در این نسخه مشکلی نداره. عزيز لينكشو بهم ميدي ممنون ميشم؟

varians
21-04-2009, 22:25
بچه ها من یه ماه پیش که با گارانتی ارکان خریدم کارت ضمانت رو یارو نه تاریخ زد نه مهر نه چیزی توش نوشت. همینجور سفید داد. گفت نمیخواد تو هر وقت خراب شد برش دار بیار مشکلی نداره. در ضمن اون قسمتش رو هم که باید پر کنم و بفرستم تهران هم نکردم. حالا جریان گاراننتی ما چجوریه ؟ آیا این کارا لازمه واقعا ؟
لطف میکنین کامل توضیح بدین ؟
خیلی ممنووووون... ( با لحن مهران مدیری :4: )

hroohbakhsh
21-04-2009, 22:54
1. چند روز پیش یه بازی نصب کردم ماله n78 بود وقتی رویه 5800 اجراش کردم ال سی دیش خاموش شد ،وقتی روشنش کردم و شماره که میگیرم یا زنگ میزنن به گوشیم ال سی دیم خاموش میشه ولی تماس برقراره.
2. دومین مشکلش هم اینه که رم گوشیم رو درآوردم بعد وقتی رم رو جا زدم دیگه نمیشناخت

PEYMAN
21-04-2009, 23:25
پیمان خان من خیلی تو این کار لنگما
جون ما بگو ما چیکار کنیم که کیفیت دوربین ما هم بره بالا /من اول فکر کردم معمولیه!!!
فلشم کردم ولی فایده نداشت
توی تنضیماتم که قسمت خاصی نداره !!!

اگه کیفیت و اندازه تصویر روی حداکثره دیگه نمیشه کاری انجام داد و حداکثر کیفیتش همونه

k2em
22-04-2009, 17:15
برای هک از روش HelloOX 1.03 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=817516&postcount=2)
استفاده کنید.بله مشکلاتش حل میشه.
Xplore 1.30 رو هم میتونید از اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=68330)دانلود کنید.

با تشکر من گوشیم و با 1.03 هک کردم و xplore هم با موفقیت ریختم اما هنوز تو xplore نرفته میپره بیرون ؟چه کنم ؟کرکش گویا مشکل داره ؟؟!؟!؟؟!؟!

Kourosh1348
23-04-2009, 10:51
بچه ها من یه ماه پیش که با گارانتی ارکان خریدم کارت ضمانت رو یارو نه تاریخ زد نه مهر نه چیزی توش نوشت. همینجور سفید داد. گفت نمیخواد تو هر وقت خراب شد برش دار بیار مشکلی نداره. در ضمن اون قسمتش رو هم که باید پر کنم و بفرستم تهران هم نکردم. حالا جریان گاراننتی ما چجوریه ؟ آیا این کارا لازمه واقعا ؟
لطف میکنین کامل توضیح بدین ؟
خیلی ممنووووون... ( با لحن مهران مدیری :4: )

دوست من سلام.تا اونجاییکه من بارها گوشی با گارانتی خریدم،مهر و تاریخ زدن فروشگاه مهم نیست.روی کارت گارانتیتون معمولاً خودش یک تاریخ پرینت شده داره که شروع گارانتی رو نشون میده.همون کافیه.رو جعبه گوشیتون هم که آرم ارکان اتصالات چاپ شده و آرم آبی نوکیا هم که هست.مشکلی ندارین.

دوستانی که گارانتی دار نمیگیرن برای چندمین بار میگم.اگر تو این تاپیک و تاپیک بررسی تخصصی 5800 ببینید متوجه میشید که چقدر از دوستان که اکثرً هم بی گارانتی هستن مشکل lcd و صدا و گیر کردن و کلی مشکلات سخت افزاری براشون پیش میاد که همون هزینه قطعه و یا تعمیر اون مابه تفاوت گارانتی رو پر میکنه و اکثراً هم بیشتر میشه تازه با کلی اعصاب خردکنی و وقت تلف کردن.
یک اشتباه دیگه ای که دوستان میکنن،میگن مگه گارانتی چکار میکنه.مسئله اون نیست که گارانتی چکار میکنه ،مسئله خود کالای دارای گارانتی اصل هست که درست و سالمه.من خبر دارم که فروشندگان موبایل تو دبی و کشورهای اطراف(حتی نمایندگیهای خود نوکیا)گوشیهای مشکل دار رو که از مشتریان پس میگیرن و بهشون یک نو میدن،اون گوشیهارو دیگه نمیفرستن برای تعمیر بلکه با فیمتی مناسب به بعضی تجار با عدل و انصاف ما میفروشن و اونها هم(همونطورکه تو بازار اینجا پره)لیبل میزنن و حتی بعضیها از بی اطلاعی مردم اینجاحداکثر سوءاستفاده رو میکنن ولیبل فنلاند روش میزنن که اصلاً این گوشی تولید اونجا نیست و نداره و میارن اینجا و در حد یک چندروزی کارکردن سرو سامونش میدن و میدن دست خلق الله.ولی بعدش دیگه کارتون با کرام الکاتبینه.ولی گارانتی اصل حسنش اینه که کالا از مبدا میاد و اگر هم واقعاً به مشکل سخت افزاری بربخوره بالاخره یک کاریش میکنن و حالا ممکنه درجا بهت یک نو ندن ولی حداقل برات مجانی درستش میکنن.
تازه مگه تفاوت گارانتی دار با بی گارانتی چقدره که آدم ریسک اینهمه اذیت رو بجون بخره و بعد هم تازه پول بی زبون رو بریزه تو جیب یک سری شیاد که گوشیهای از رده خارج و میارن و ریشه خود ما رو میزنن.من واقعاً وقتی دوستان رو میبینم که اشکالاتی برای گوشیشون پیش میاد که هیچکس قادر به حل نیست و آیکون صورت گریه دار رو میگذارن جلو نوشته هاشون ناراحت میشم.lcd نویز داره یا خاموش میشه یارنگش میره یا قابش کجه یا قژقژ میکنه یا....اونوقت همون کساییکه میگن گارانتی دار بدرد نمیخوره برای کمک هیچی نمیگن و همه از بغل داد و فریاد اون بیچاره براحتی رد میشن.البته کاری هم نمیشه کرد چون باید قطعه تعویض یا تعمیر بشه.
دستان ببخشید سرتون رو درد آوردم.:52:

vahid69
23-04-2009, 11:16
با تشکر من گوشیم و با 1.03 هک کردم و xplore هم با موفقیت ریختم اما هنوز تو xplore نرفته میپره بیرون ؟چه کنم ؟کرکش گویا مشکل داره ؟؟!؟!؟؟!؟!

دوست عزیز برای من هم همین مشکل فقط 1 بار پیش اومد. شما ورژن کرک نشده رو یک بار نصب کن و دوباره نسخه کرک شده رو نصب کن. من با این کار یک هفته ای هست که دیگه مشکلی نداشتم. کرک مشکلی نداره.

bluechalenger
23-04-2009, 11:20
دوست من سلام.تا اونجاییکه من بارها گوشی با گارانتی خریدم،مهر و تاریخ زدن فروشگاه مهم نیست.روی کارت گارانتیتون معمولاً خودش یک تاریخ پرینت شده داره که شروع گارانتی رو نشون میده.همون کافیه.رو جعبه گوشیتون هم که آرم ارکان اتصالات چاپ شده و آرم آبی نوکیا هم که هست.مشکلی ندارین.

دوستانی که گارانتی دار نمیگیرن برای چندمین بار میگم.اگر تو این تاپیک و تاپیک بررسی تخصصی 5800 ببینید متوجه میشید که چقدر از دوستان که اکثرً هم بی گارانتی هستن مشکل lcd و صدا و گیر کردن و کلی مشکلات سخت افزاری براشون پیش میاد که همون هزینه قطعه و یا تعمیر اون مابه تفاوت گارانتی رو پر میکنه و اکثراً هم بیشتر میشه تازه با کلی اعصاب خردکنی و وقت تلف کردن.
یک اشتباه دیگه ای که دوستان میکنن،میگن مگه گارانتی چکار میکنه.مسئله اون نیست که گارانتی چکار میکنه ،مسئله خود کالای دارای گارانتی اصل هست که درست و سالمه.من خبر دارم که فروشندگان موبایل تو دبی و کشورهای اطراف(حتی نمایندگیهای خود نوکیا)گوشیهای مشکل دار رو که از مشتریان پس میگیرن و بهشون یک نو میدن،اون گوشیهارو دیگه نمیفرستن برای تعمیر بلکه با فیمتی مناسب به بعضی تجار با عدل و انصاف ما میفروشن و اونها هم(همونطورکه تو بازار اینجا پره)لیبل میزنن و حتی بعضیها از بی اطلاعی مردم اینجاحداکثر سوءاستفاده رو میکنن ولیبل فنلاند روش میزنن که اصلاً این گوشی تولید اونجا نیست و نداره و میارن اینجا و در حد یک چندروزی کارکردن سرو سامونش میدن و میدن دست خلق الله.ولی بعدش دیگه کارتون با کرام الکاتبینه.ولی گارانتی اصل حسنش اینه که کالا از مبدا میاد و اگر هم واقعاً به مشکل سخت افزاری بربخوره بالاخره یک کاریش میکنن و حالا ممکنه درجا بهت یک نو ندن ولی حداقل برات مجانی درستش میکنن.
تازه مگه تفاوت گارانتی دار با بی گارانتی چقدره که آدم ریسک اینهمه اذیت رو بجون بخره و بعد هم تازه پول بی زبون رو بریزه تو جیب یک سری شیاد که گوشیهای از رده خارج و میارن و ریشه خود ما رو میزنن.من واقعاً وقتی دوستان رو میبینم که اشکالاتی برای گوشیشون پیش میاد که هیچکس قادر به حل نیست و آیکون صورت گریه دار رو میگذارن جلو نوشته هاشون ناراحت میشم.lcd نویز داره یا خاموش میشه یارنگش میره یا قابش کجه یا قژقژ میکنه یا....اونوقت همون کساییکه میگن گارانتی دار بدرد نمیخوره برای کمک هیچی نمیگن و همه از بغل داد و فریاد اون بیچاره براحتی رد میشن.البته کاری هم نمیشه کرد چون باید قطعه تعویض یا تعمیر بشه.
دستان ببخشید سرتون رو درد آوردم.:52:

دوست عزیز شما خودت میگی گوشی گارانتی دار رو که مشکل داره میبری گارانتی یکی دیگه بهت میده یعنی گوشی با گارانتی هم پیش میاد مشکل داشته باشه .
اول از همه هر چی میخری (حالا فقط گوشی هم نیست) در صورت امکان باید همه چی رو تست کنی.
برای گارانتی معتبر داشتن یا نداشتن هم نظرات مختلفی میگن من فکر نمیکنم اینهمه گوشی بدون گارانتی تویه بازار هست احتمال مشکل دار بودنش زیاد هست و گارانتی معتبر هم که نمیره از شرکت نوکیا بخره. تا حالا گوشی با گارانتی معتبر نخریدم و مشکلی هم پیش نیومده برا گوشی هام .

اون که فروشنده میگه شما بیارش اینجا من برات پر میکنم زیاد فرقی برای گارانتی نمیکنه چون شما گوشی رو ببری گارانتی باید پول قطعات رو بدی. مگر اینکه گارانتی معتبر باشه که همون اول پول قطعه رو ازت بعنوان گارانتی گرفتن

iCelestia
23-04-2009, 11:45

سلام.همون طور که آقا وحید(Vahid69) گفتند،شما اول ورژن کرک نشده اش رو نصب کن.بعد بدون پاک کردن اون،نسخه جدید و کرک شده رو نصب کن.:52:

hroohbakhsh
23-04-2009, 13:10
بابا چه بچه هایه با مرامی یکی کمکم کن ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

manhunt_drums
23-04-2009, 13:19
هنگامی که میخواهم برنامه یا بازی در گوشیم اینیستال کنم این ارور را میدهد
certificate may not yet be valid,is expired or phone's date sattingmay be incorrect :020:
برنامه ها ماله خوده 5800 هست ولی هیچ برنامه ای نسب نمیشود در ضمن تاریخ هم تغییر دادم ولی باز هم نشد.
:merci:
:8:

artara74
23-04-2009, 13:30
سلام چطوري ميشه فيلم ها و عكس ها رو توي گالري از هم جدا كرد؟ مثل موبايل هاي قبلي نوكيا؟

و اينكه من آخر نفهميدم اين gps رو چجوري كار كنم. گارمين رو گذاشتم غلط غلوط بود. اسمارت كام هم پيدا نكردم. يعني پيدا كردم ولي براي 2007 بود كه حتما به 5800 نمي خوره.

amir hassan
23-04-2009, 13:56
سلام دوستان.کسی میدونه قیمت5800درآلمان چنده؟(در کل میرزه کسی از اونجا گوشی بیاره؟):merci:

™SINAXEX
23-04-2009, 16:35
سلام دوستان.کسی میدونه قیمت5800درآلمان چنده؟(در کل میرزه کسی از اونجا گوشی بیاره؟
بله ميارزه البته اگر قفل شبكه رو گوشي نباشد!!

سلام چطوري ميشه فيلم ها و عكس ها رو توي گالري از هم جدا كرد؟ مثل موبايل هاي قبلي نوكيا؟
و اينكه من آخر نفهميدم اين gps رو چجوري كار كنم. گارمين رو گذاشتم غلط غلوط بود. اسمارت كام هم پيدا نكردم. يعني پيدا كردم ولي براي 2007 بود كه حتما به 5800 نمي خوره
شما با نصب 2 برنامه Resco و SmartMovie ميتوانيد عكس ها و فيلم ها را در گوشي جداگانه مشاهده كنيد.

هنگامی که میخواهم برنامه یا بازی در گوشیم اینیستال کنم این ارور را میدهد
certificate may not yet be valid,is expired or phone's date sattingmay be incorrect
برنامه ها ماله خوده 5800 هست ولی هیچ برنامه ای نسب نمیشود در ضمن تاریخ هم تغییر دادم ولی باز هم نشد
يك بار با كد #7370#* گوشي را فرمت كنيد اگر باز هم اين مشكل پيش آمد بايد يكي از دو كار زير را انجام دهيد:
1-هك گوشي
2-ساين برنامه

manhunt_drums
23-04-2009, 17:16
ممنون . من گوشی رو فرمت کردم با اون کد ولی نشد حالا میخوام بدونم ساین چیه چطور هک میکنن . در ضمن ورجن گوشیم هم دیدم 20 بود ولی بازم نمیتونم برنامه بریزم همون ارور را میدهد ازتون خواهش میکنم کمکم کنید ممنون:020:

manhunt_drums
23-04-2009, 17:19
شاید با اپدیت کردن درست شود اگه میشه بگید چطور اپدید کنم گوشی ؟

™SINAXEX
23-04-2009, 17:23
ممنون . من گوشی رو فرمت کردم با اون کد ولی نشد حالا میخوام بدونم ساین چیه چطور هک میکنن . در ضمن ورجن گوشیم هم دیدم 20 بود ولی بازم نمیتونم برنامه بریزم همون ارور را میدهد ازتون خواهش میکنم کمکم کنید ممنون

شاید با اپدیت کردن درست شود اگه میشه بگید چطور اپدید کنم گوشی ؟
شما ميتوانيد گوشي تون را به ورزن 21 آپديت كنيد اما دواي درد شما براي اين ارور نيست!!
شما به پست زير مراجعه كنيد و روش هك HelloX را دقيق مطالعه بفرماييد پس از هك وشي شما ديگر اين ارور را دريافت نخواهيد كرد

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=817516&postcount=2

varians
23-04-2009, 18:48

تازه مگه تفاوت گارانتی دار با بی گارانتی چقدره که آدم ریسک اینهمه اذیت رو بجون بخره و بعد هم تازه پول بی زبون رو بریزه تو جیب یک سری شیاد که گوشیهای از رده خارج و میارن و ریشه خود ما رو میزنن.من واقعاً وقتی دوستان رو میبینم که اشکالاتی برای گوشیشون پیش میاد که هیچکس قادر به حل نیست و آیکون صورت گریه دار رو میگذارن جلو نوشته هاشون ناراحت میشم.lcd نویز داره یا خاموش میشه یارنگش میره یا قابش کجه یا قژقژ میکنه یا....

ممنون از اینکه کامل توضیح دادین. خیالم از بابت گارانتیم راحت شد.
ولی به نظرم خراب شدن یا نشدن گوشی ربطی به گارانتی نداره. من که خودم قرمز با لیبل چین رو با گارانتی اصلی (ارکان) با پلمپ کامل (خودم جعبرو پلمپشو باز کردم) با قیمت 400 تومن 1 ماه پیش خریدم قاب بدنش خیلی کم از سمت راست بالا نور میده بیرون و سمت چپ قابش هم که فشار میدی قژ قژ میکنه چون کمی این قسمتا فاصله دارن و خوب کیپ نمیشن. البته بازم میگم این ها کاملا کم و جزئی هستش مثلا وقتی دست کسی میدم اصلا متوجه این موارد نمیشن اما خودم حساسیت پیدا کرده بودم که اونم با باز کردن قاب جلو و چند تیکه کوچولو کاغذ حل شد. الان نه نور میده نه قژقژ . شده یه چیز قرص محکمو یکپارچه :50:
در هر حال شکر خدا غیر از این موارد که اون هم به خاطر حساسیت خودم بود هیچ مشکل دیگه ای نداشته و خیلی هم خوبه :8:

manhunt_drums
23-04-2009, 21:37
میخاستم بدونم چطور میشه گوشیمو اپگرید کنم ورجنشم 20 هست اگه میشه راهشو نشونم بدید ممنون

manhunt_drums
23-04-2009, 22:31
دیگه کسی نیست؟:020:

Coyote
23-04-2009, 22:55
دیگه کسی نیست؟:020:

با درود

دوست خوبم. نسخه 21 هم برای 5800 اومده، ولی فکر کنم هنوز برای خاورمیانه (فارسی) نیومده. چند روز صبر کنی فارسی هم میاد.

برای آپدیت و فلش کردن هم از JAF استفاده کن که کار راحتیه.
به این لینک برو و پستها رو بخون.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798
اونجا مهدی، رامتین و میلاد کمکت میکنن.

شاد و سربلند باشید

™SINAXEX
23-04-2009, 22:57
میخاستم بدونم چطور میشه گوشیمو اپگرید کنم ورجنشم 20 هست اگه میشه راهشو نشونم بدید ممنون
دوست عزیز شما میتوانید با برنامه کرک شده جف گوشی خود را آپدیت کنید برای آموزش این برنامه به تاپیک زیر مراجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798

naeim.201
23-04-2009, 23:19
چرا برنامه ها رو وقتی ساین هم میکنی نصب نمیشن؟
اگه گوشی خاموش باشه چجوری فرمتش کنیم؟گوشی های قبلی با*3سبز فرمت میشدن

sahr2msn
24-04-2009, 02:11
سلام
همانطور كه مي دانيم در 5800 گزينه اي براي تغيير دادن پيش فرض برنامه ها براي اجراي موسيقي وجود دارد
Setting - Phone - Application Sett. - Default apps. - Playing music
اما متاسفانه من فقط Music Player نوكيا در اين Option دارم. آيا از اساتيد كسي مي تونه گزينه هاي ديگر رو در اين Option فعال كنه.
با تشكر

mdmitoo
24-04-2009, 02:40
سلام من وقتي گوشيم رو بردم و ورژن زدم(ورژن 20)فارسي شد اما وقتي روي تم ميرم ميخوام باز كنم باز نميشه به طرف گفتم ميگه ورژن 20 اينجوريه بايد صبر كني تا بالاترش بياد .لطفا راهنماييم كنييد آيا راهي است درست بشه يا صبر كنم.خيلي ممنون.

naeim.201
24-04-2009, 09:12
سلام من وقتي گوشيم رو بردم و ورژن زدم(ورژن 20)فارسي شد اما وقتي روي تم ميرم ميخوام باز كنم باز نميشه به طرف گفتم ميگه ورژن 20 اينجوريه بايد صبر كني تا بالاترش بياد .لطفا راهنماييم كنييد آيا راهي است درست بشه يا صبر كنم.خيلي ممنون.

یه تم نصب کن مشکلت حل میشه

hosein_dig
24-04-2009, 11:40
سلام اینا نمونه عکسای دوربی دوستمه نمیدونم مشکل چیه !؟
ضربه هم نخورده
http://i40.tinypic.com/24ymnt0.jpg

اینجا هم رنگا رو قاطی کرده اولی حالت خراب
دومی بعد از خاموش روشن کردن گوشی
http://i41.tinypic.com/2mxh3li.jpg

http://i43.tinypic.com/2sbttdy.jpg

varians
24-04-2009, 11:57

چرت گفته خدمتتون:44:. من خودم با nsu به 20 آپیدم هیچم اینجوری نیست. البته بهتره بعد از آپ با 7370 فرمت کنی و مموری کارت رو هم فرمت کنی

sousoroush
24-04-2009, 13:43
ببخشید تا صفحه 7 خوندم با دایل آپ حوصلم سر رفت
سوالام این
1_موقع فیلم برداری فلش روشن میشه واسه من یه چشمک میزنه بعد خاموش میشه
2_ارور سرتیفیکیت با اون کد حل میشه یا روش آسون تری هم اومده

iman116
24-04-2009, 14:23
سلام
دوستا فرمت avi رو با چه نرم افزاری روی 5800 میشه پخش کرد
لطفا" بهترینش رو خودتون معرفی کنید
با تشکر

iman116
24-04-2009, 14:26

دوست گرامی دستگاه شما کامل فلش نشده!
هنوز خیلی ها نمیدونن که 5800 برای فلش کردن کامل نیاز به 4 تا فایل داره و مثل گوشی های قدیمی با 2 فایل فلش می کنند
شما در حال حاضر تم فابریک و اولیه گوشی هم در گوشیتون نباید باشه!

™SINAXEX
24-04-2009, 14:27
سلام
با تشکر
بهترین برنامه برای پخش فرمت avi در گوشی برنامه CorePlayer میباشد.

iCelestia
24-04-2009, 15:35
سلام
با تشکر

سلام.
core player بهترینه.اما متاسفانه نسخه ماسبی رای5800 از اون نیومده.
شما می تونید از Smart Movie استفاده کنید.لینکش تو امضام هست.

naeim.201
24-04-2009, 15:56

جواب سوال ما هم اگه میدادید بد نبود

hosein_dig
24-04-2009, 17:35
سلام اینا نمونه عکسای دوربی دوستمه نمیدونم مشکل چیه !؟
ضربه هم نخورده
http://i40.tinypic.com/24ymnt0.jpg

اینجا هم رنگا رو قاطی کرده اولی حالت خراب
دومی بعد از خاموش روشن کردن گوشی
http://i41.tinypic.com/2mxh3li.jpg

http://i43.tinypic.com/2sbttdy.jpg
کسی نظری نداره!؟

iCelestia
24-04-2009, 18:33
جواب سوال ما هم اگه میدادید بد نبود
شما اروری که میده رو بگین.

music
24-04-2009, 19:08
سلام
کسی از لوازم يدکی ا اين گوشی خبر داره که هست يا نه ؟
گوشيم تو قاب بود خورد زمين - صدای ويبره اش عجيب قريب شده -
ميخوام بازش کنم عوضش کنم - فايل pdf ا اموزش ا باز کردنه گوشی رو گرفتم - فقط نميدونم قطعه ويبراتور اش رو ميفروشن يا نه .

manhunt_drums
24-04-2009, 19:12
kheli mamnoon:8:

manhunt_drums
24-04-2009, 19:54
بازم سلام من اخر نتونستم این مشکمه گوشیم که نمیشد برتامه بریزم روشو حل کنم شما اگه جایی هستید یا مغازه دارید یا کسی را مطمعن میشتاسید ادرسشه مطف کنید ممنون

manhunt_drums
24-04-2009, 20:13
همرو اشتبا نوشتم که:9:

منظورم این بود که ادرس جایی که کار میکنید یا اگه خودتون کارنمیکنید یکیو معرفی کنید ؟
ذر ضمن من گوشیم ضمانت اتسالات داره بدم اونجا درستش میکنن همون مشکل نصب نشدن برنامه رو گوشیم؟

iman116
25-04-2009, 01:22
بهترین برنامه برای پخش فرمت avi در گوشی برنامه coreplayer میباشد.

با تشکر از شما
اما من نسخه ای که برای 5800 هم کارایی داشته باشه در سایت پیدا نکردم
اگر هست لطفا" لینکش رو قرار دهید.

Coyote
25-04-2009, 01:42
با تشکر از شما
اما من نسخه ای که برای 5800 هم کارایی داشته باشه در سایت پیدا نکردم
اگر هست لطفا" لینکش رو قرار دهید.

با درود

نخست اینکه فایل های avi یک فرمت تصویری نیستند! این فایلها یک Media Container هستن که میشه داده های صوتی/تصویری رو توشون ذخیره کرد یه چیزی شبیه به jar (فرمت برنامه های جاوا. ولی فقط برنامه نیست، هر چیزی مثل متن و عکس و ... میتونه توی jar قرار بگیره) avi هم همینطوره. گستره گوناگونی از فرمت های صوتی/تصویری رو میشه ریخت توی یه فایل avi
بنابراین برای اینکه مطمن بشی یک گوشی یا برنامه یه avi رو پخش میکنه باید ببینی codec بکار رفته توی اون avi چی بوده

هنوز نه Player خود DivX (که به طور رایگان روی سایت divx موجوده) از S60v5 پشتیبانی درستی میکنه و نه Core Player یعنی برنامه CorePlayer با 5800 مشکل داره. برای دیدن انواع فرمتهای تصویری فعلا برای 5800 برنامه SmartMovie از همه بهتر کار میکنه:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=896903
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=68335
ولی به نظرم بهترین راه تبدیل فیلمها به استانداریه که Video Player خود گوشیت بخونه.
این LCG SmartMovie هم Player داره و هم Converter.
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=890473

در ضمن میتونی از Xilisoft Video Convertor هم استفاده کنی.

شاد و سربلند باشی

mdmitoo
25-04-2009, 01:47
دوست گرامی دستگاه شما کامل فلش نشده!
هنوز خیلی ها نمیدونن که 5800 برای فلش کردن کامل نیاز به 4 تا فایل داره و مثل گوشی های قدیمی با 2 فایل فلش می کنند
شما در حال حاضر تم فابریک و اولیه گوشی هم در گوشیتون نباید باشه!

بله درسته حالا بايد چيكار كنم.آيا براي گوشي مشكل ساز ميشه.خيلي ممنون.

manhunt_drums
25-04-2009, 16:09
با سلام میخاستم بدونم چطور میتونم gps فعال کنم؟

manhunt_drums
25-04-2009, 16:18
من از شما ادرسه یک تعمیراته گوشی مطمعن در خواست کردم ولی جوابی ندادین من خو دم نتونستم کنم تا این مشکله گوشیم حل بشه که بیشتر برنامه هارو نمیشی رو گوشیم نصب کنم ازتون خاهش میکنم اگه جایی را سراغ دارید که بتونن این مشکل حل کنن به من بگید خیلی ممنون

music
25-04-2009, 18:54
کسی هست که گوشيشو حدود 1 ماه قبل عيد خريده باشه -
و رو جبعش ليبل صورتی باشه که روش عربی نوشته ؟
و نرم افزار جف رو داشته باشه - ميخوام اطلاعات HW version و بقيه قسمت ها رو از جف برام بنويسه
گوشی رو زدم ترکوندم .
:(

Xpress.Dream
25-04-2009, 20:35
سلام آقا یه مشکل واسه گوشیم پیش اومده: هیچ کلیپی رو اجرا نمی کنه یعنی اجرا می کنه ولی نه صدا داره نه تصویر حتی کلیپ هایی هم که از قبل رو گوشی نسب بود هم اینطوری هستن! لطفا کمکم کنیــــــــــــــــــــــ ــــد!!!

artara74
25-04-2009, 20:53
سلام. ميشه يك پست واحد براي gps روي 5800 بگيد كه اگه من همون مراحل يك پست رو برم بتونم به نتيجه ي خوبي برسم؟ من كه ديگه گيج شدم به كدومشون عمل كنم. اسمارتكام يا گارمين هم فرقي نداره.

music
25-04-2009, 21:46
سلام
کسی هست اينجا ال سی دی يه گوشيش قاتی کرده باشه
بدونه گارانتی ام باشه گوشيش ؟
موقع upgrade با جف تو مرحليه آخر رنگيه گوشی قتی ميشه و ديگه روشن نميشه - يعنی ناقص upgrade ميشه -
جای خاصی و پيشنهاد ميکنيد ؟
الاعدين يا يکی از شرکتای معتبر - مثل اتصالات و ....

iman116
25-04-2009, 22:13
بله درسته حالا بايد چيكار كنم.آيا براي گوشي مشكل ساز ميشه.خيلي ممنون.

باید ببرید یک جای مطمئن تر که به نوع فلش کردن این گوشی وارد باشن تا دوباره اون رو فلش کنن.

king zax
26-04-2009, 02:06
با سلام
ميشه يكي لطف كنه بگه تفاوت pc suite با ovi suite چيه؟؟؟ من قبلا با pc suite هيچ مشكلي نداشتم ولي الان با اين ovi suite مشكل دارم. هيچ كاري نميشه كرد باهاش.
ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

mirsabery
26-04-2009, 10:29
سلام
بچه ها دو تا مشکل با گوشیم دارم:

1) وقتی میرم توی Gallery قسمت image and videos که بخوام عکسامو ببینم گالری هنگ میکنه و یک دقیقه ای طول میکشه تااین وضع به حالت عادی برگرده در کل اینکه عکسارو نمیشه از تو گالری دید.

2)وقتی گوشی رو در حالت mass storage به کامپیوتر وصل میکنم و داخل درایو رم گوشی میرم پنجرش یدفه بسته میشه دوباره که داخل درایو میرم همینجوری میشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

hosein_dig
26-04-2009, 10:39
کسی نظری نداره!؟
کسی تا حالا این مشکل رونداشته ؟ فریم ورشو رو هم نمیشه آپ دیدت کرد

ScorpionS
26-04-2009, 10:59
سلام
متاسفانه قسمت Details اس ام اس های دریافتی، ساعت دقیق دریافت SMS رو نشون نمیده. توی Date and TIME هم تنظیمات درسته ولی مثلا اگه یه SMS رو ساعت 9 صبح دریافت کنم، توی اون قسمت ساعت رو میزنه 23:10 دقیقه
راه حلی داره که درست بشه؟
ممنون

hosein_dig
26-04-2009, 17:05
سلام
بچه ها دو تا مشکل با گوشیم دارم:

1) وقتی میرم توی Gallery قسمت image and videos که بخوام عکسامو ببینم گالری هنگ میکنه و یک دقیقه ای طول میکشه تااین وضع به حالت عادی برگرده در کل اینکه عکسارو نمیشه از تو گالری دید.

2)وقتی گوشی رو در حالت mass storage به کامپیوتر وصل میکنم و داخل درایو رم گوشی میرم پنجرش یدفه بسته میشه دوباره که داخل درایو میرم همینجوری میشه

ممنون میشم راهنماییم کنی

برای منم همین جوری میشه از حالت
media transfer استفاده کن این حالت ریمور کردن هم نمی خواد

PEYMAN
26-04-2009, 17:35
متاسفانه قسمت Details اس ام اس های دریافتی، ساعت دقیق دریافت SMS رو نشون نمیده. توی Date and TIME هم تنظیمات درسته ولی مثلا اگه یه SMS رو ساعت 9 صبح دریافت کنم، توی اون قسمت ساعت رو میزنه 23:10 دقیقه
راه حلی داره که درست بشه؟

امکان داره مشکل از مخابرات باشه که در این صورت راه حلی نداره.
کشورتون اگه ایران انتخاب کردید این مشکلو داشتید یکبار روی کشورهای نزدیک ایران امتحان کنید.
البته یه کشور دیگه هم بود که اسمش هولو....بود(شرمنده باقیش یادم رفته:d)

keyhan001
26-04-2009, 20:15
سلام ,
توی مشخصات گوشی نوشته که فایل های آفیس و پی دی اف رو می خونه , اما من تست کردم فایل رو باز نکرد . میشه لطفاً بگید که خود گوشی می تونه فایل های office رو نمایش بده ؟
روی گوشی نرم افزار quickoffice وجود نداره !!

nimotorsh
27-04-2009, 01:32
سلام ,
توی مشخصات گوشی نوشته که فایل های آفیس و پی دی اف رو می خونه , اما من تست کردم فایل رو باز نکرد . میشه لطفاً بگید که خود گوشی می تونه فایل های office رو نمایش بده ؟
روی گوشی نرم افزار quickoffice وجود نداره !!نه عزيز نميتونه نشون بده و من برنامه هاشو نصب كردم و جواب گرفتم

king zax
27-04-2009, 01:46
با سلام
من 2 تا مشكل دارم اگه كسي راه حلي داره ممنون مي شم
1. اين گوشي mark several نداره؟؟؟ چطوري ميشه از بين 20 تا فايل 5 تاشو مثلا انتخاب كرد؟؟؟ من الان تك تك آپشن مارك مي كنم.
2. چطوري مي شه برنامه ها را از داخل يك بخش به بخش ديگه منتقل كرد؟؟؟ در گوشيهاي قبلي با move درست مي شد اينجا چي؟؟؟

TSCO
27-04-2009, 02:05
من یک سوال دارم . این عکس که ضمیمه کردم رو ببینید . خیلی وقت ها شده که من میخواستم تم دانلود کنم و عکس تم ها اینجوری بوده . یعنی پایین صفحه سه تا منو و بالا هم 6 تا شرت کات هست . ولی برای من پایین 2 منو و بالا هم 4 شورت کات هست .
آیا میشه شرت کات ها رو بیشتر کرد و پایین رو 3 منو کرد ؟

nimotorsh
27-04-2009, 11:41
با سلام
من 2 تا مشكل دارم اگه كسي راه حلي داره ممنون مي شم
1. اين گوشي mark several نداره؟؟؟ چطوري ميشه از بين 20 تا فايل 5 تاشو مثلا انتخاب كرد؟؟؟ من الان تك تك آپشن مارك مي كنم.
2. چطوري مي شه برنامه ها را از داخل يك بخش به بخش ديگه منتقل كرد؟؟؟ در گوشيهاي قبلي با move درست مي شد اينجا چي؟؟؟
مارك سورال نداره با برنامه ي virtual keyboard(نه virtual key )مشكلت حل ميشه و براي move بايد options/ organiseبزني

LordSlasher1
27-04-2009, 12:17
سلام.
من با نصب برنامه ها مشکل دارم.
Lonely cat رو وقتی میخام نصب کنم میگه expired cartificate
یا بعضی از بونامه ها رو میگه:
catificate error.contect to application supplier
راه حلی هست؟ کمک کنین لطفا

nimotorsh
27-04-2009, 12:24
سلام.
catificate error.contect to application supplier
شما بايد گوشيتونو هك كنيد براي اين كار به لينك زير بريد
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=43358

sousoroush
27-04-2009, 18:49
سلام.
Catificate error.contect to application supplier
من با اون کد معروف همین امروز گوشیمو ریست کردم مشکل حل شد
آقا من نمیتونم موقع فیلم برداری از فلش استفاده کنم مشکل از کجاست
یه چشمک میزنه و بعد خاموش میشه

naeim.201
27-04-2009, 21:10
برای سومین باره که این سوال رو میپرسم

hooman_dna
27-04-2009, 21:32
من وقتی برنامه جف رو نصب می کنم و می خوام پروداکت کد گوشیمو عوض کنم برنامه پیغام usb error می ده . مشکل از کجاست؟ در ضمن pc suit رو کامپیوترم نصبه و درایورهای مربوط به کابل گوشی رو هم ریختم.
Driver_setup_English رو هم از توی فولدر جف install کردم. ورژن جدید برنامه رو هم ریختم ولی هیچ کدوم از این کارا فایده نداشته، لطفا یکی بگه مشکل از کجاست؟

pro_mamad
27-04-2009, 21:53
وقتی ساین میکنی چه پیغامی میده که نصب نمیکنه؟

sousoroush
27-04-2009, 22:20

با کد #7370#* فرمت میشه
اگه نیومد جا ستاره مربع رو عوض کن شاید سایت بدجوری نشون میرده
اون وقت نرم افزار های مجانی رو دیگه ارور سرتیفیکیت نمیده و نرم افزارای پولی دیگه رو باید ساین کنی به روش های قدیمی گوشی های دیگه که با 5800 هم جواب میده

nimotorsh
27-04-2009, 22:43
سه دكمه ي سبز و قرمز و دوربين رو بگيريد روشن كنيد

nimotorsh
27-04-2009, 22:57
سوال؟!!براي چي انقدر اصرار داريد پروداكت كد رو عوض كنيد؟

hooman_dna
28-04-2009, 13:02
کمک فوری نیاز دارم. لاک کد گوشیمو یادم رفته حالا خاموش شده وقتی روشن می کنم گوشیمو لاک کد می خواد وهر لاکدی می زنم مثلا همین 12345 که پیش فرضه قبول نمی کنه و از تمام راه هایی هم که دوستان تو این سایت ارایه کردن استفاده کردم ولی فایده نداره ، حالا چی کار کنم ؟ یکی کمک کنه !
تمام این راههایی که اساتید گفتن ماله وقتیه که گوشی بالا اومده ولی لاک کدو نمی دونیم ولی الان که گوشی قبل از بالا اومن لاک کد میخواد چی؟
در ضمن گوشیم 5800 و با دکمه های سبز و قرمز دوربین هم امتحان کردم و جواب نداده

music
28-04-2009, 14:06
http://dailymobile.se/forum/index.php?topic=1768.0
اينجارو يه نگا بنداز
اميدوارم مشکلت حال بشه - البته اينطور که اينجا نوشته حل ميشه ولی خوب -

hooman_dna
28-04-2009, 15:24
ممنون ولی حل نشد ، قاعدتا باید این روش جواب بده ولی از شانس من نشد، یعنی گزینه هاش غیر فعالن که نمی شه به هر حال ممنون

music
28-04-2009, 19:38
مگه با جف امتحان نميکنی ؟ با امولاتور ورژن 5
حتی اگه گوشی وصل هم نباشه نبايد خاموش باشه گزينه هاش

hooman_dna
28-04-2009, 22:47
چرا با همین جف امتحان می کنم ولی فکر کنم منظورمو بد بیان کردم ، گزینه هاش فعالند ولی بعد از اینکه از هرکدوم از گزینه ها استفاده می کنی ، در نهایت failed میده . حتی راهنمای استفاده از جف رو هم دانلود کردم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت :((

mahmoodfadaei
29-04-2009, 13:38
کمک درمورد پیغام security reason در بازی های 5800

Kourosh1348
29-04-2009, 14:03

دوست من سلام.شما ساین اختصاصی گوشیتون میکنین یا ساین عمومی؟چون بعضی برنامه ها حتماً باید با فایتهای cer و key مخصوص گوشی خودتون که معمولاً دوستان از سایت opda میگیرن ساین بشن که به گوشیتون بخوره و کار کنه.:52:

hossein46
29-04-2009, 16:07
دوستان سلام در مورد هک 5800 تو قسمت هک بر نامه های زیادی هستش و آدمو گیج میکنه خوب این قسمت واسه مشکلات 5800هستش اگه شما هک کردین ما رو هم راهنمایی کنین یا فایلها رو این قسمت بذارین البته با طریقه نصب الان دو هفتس تو کف هک موندم دوستان در قسمت های هک کاملا توضیح دادن ولی بعضی از فایلها رو نمی تونم نصب کنم اگه کسی هست که فایلهارو بذاره یا روونه ایمیلم بکنه ممنون میشمhosseinbakhshi@ymail.com

™SINAXEX
30-04-2009, 00:20
دوستان سلام در مورد هک 5800 تو قسمت هک بر نامه های زیادی هستش و آدمو گیج میکنه خوب این قسمت واسه مشکلات 5800هستش اگه شما هک کردین ما رو هم راهنمایی کنین یا فایلها رو این قسمت بذارین البته با طریقه نصب الان دو هفتس تو کف هک موندم دوستان در قسمت های هک کاملا توضیح دادن ولی بعضی از فایلها رو نمی تونم نصب کنم اگه کسی هست که فایلهارو بذاره یا روونه ایمیلم بکنه ممنون میشمhosseinbakhshi@ymail.com
دوست عزیز 5800 به راحتی با روش helloX هک میشود شما پست زیر را مطالعه بفرمایید:50::26:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=817516&postcount=2

abbas.m
30-04-2009, 03:22
هک 5800 هست

hosein_dig
30-04-2009, 10:53
سلام
آقا من دیروز با خود برنامه نوکیا آپدیتر گذاشتم برای آپدیت یه 2 ساعتی طول کشید
ولی ارزش داشت سرعت گوشی خیلی خوب شده !!
ورژن قبلی 11
ورژن جدید 20

حالا امروز با خود گوشی چک کردم دیدم میشه به ورژن 21 آپ دیدت کرد منم گذاشتم برای آپدیدت (2.7 مگ)
بعد هم یه 7370 زدم ولی نسبت به ورژن 11 خیلی فرق کرده !!
:52::6:

king zax
30-04-2009, 14:18
با سلام
من در حالت pc suite نمي تونم به كامپيوتر وصل بشم چه با nokia ovi suite چه با pc siute7.1.26.0 وقتي كابل و وصل مي كنم در گوشي چند بار خيلي سريع قطع و وصل مي شه و بعدش نه در گوشي و نه در كامپيوتر نشان نميده كه اتصال وجود داره.
1. آيا كسي اين مشكل و داشته؟؟؟ اگه درستش كرده چطوري؟؟؟
2. آيا درايور usb بصورت مجزا براي اين كابل و گوشي وجود داره؟؟؟ اگه لينك داره ممنون مي شم.

danie_brasc0
30-04-2009, 14:30
سلام من 1 ماهه گوشیمو خریدم بعضی وقتا که دارم با hf آهنگ گوش میدم بعد Hf رو که ازش میکشم بیرون یهو صفحه سیاه میشه چندتا خط بنفش توش ظاهر میشه و همینجور میمونه تا اینکه باطری بکشم....
تورو خدا یکی کمک کنه خیلی حالم گرفته شده همش یک ماهه گوشیه رو خریدم البته از همون هفته ی اول این مشکل براش پیش اومد ......... تا حالا از دستم زمین نخورده فریمور ورژن 20...
کمک :(

sorous_n7
30-04-2009, 15:03
آقا من يه منشي خواستم آخرشم گيرم نيومد!!!
webgate voice inbox 1.08.87 تنها منشي بود كه كار كرد ولي بعد از چند روز گفت بايد بخرم برنامه رو و ديگه كار نكرد!
الان من منشي بخوام بايد چي كار كنم؟

s_neshani
30-04-2009, 18:21
من وقتي از خود گوشي check update divice رو ميزنم ميگه ورژن 21 هست اما 13 مگا بايت!
پس چتوريه كه شماها ميگين 2 يا 3 مگه؟؟؟
يه چيز ديگه.
پس اون 120 مگيه چيه؟؟؟
اينا چه فرقي دارن؟
خواهشن يه توضيح كامل بدين و بگين واسه چي 13 مگه؟

PEYMAN
30-04-2009, 18:37
من وقتي از خود گوشي check update divice رو ميزنم ميگه ورژن 21 هست اما 13 مگا بايت!
پس چتوريه كه شماها ميگين 2 يا 3 مگه؟؟؟
يه چيز ديگه.
پس اون 120 مگيه چيه؟؟؟
اينا چه فرقي دارن؟
خواهشن يه توضيح كامل بدين و بگين واسه چي 13 مگه؟

اپدیت از طریق گوشی فرق میکنه.در اپدیت از طریق گوشی،گوشی فقط تغییرات رو از سرور دریافت میکنه و در گوشی انجام میده که قاعدتا حجمش کمتره.
ولی از طریقpcتمام اطلاعات درایوzو... باید دریافت بشن و بر روی گوشی ضبط بشن.

s_neshani
30-04-2009, 20:10
ممنون ولي نگفتي چرا بقيه ميگن 3 مگه؟
يه سئوال ديگه.آپديت از اين راه بهتره و كامل تره يا استفاده از 120 مگيه ؟

PEYMAN
30-04-2009, 21:36
ممنون ولي نگفتي چرا بقيه ميگن 3 مگه؟
يه سئوال ديگه.آپديت از اين راه بهتره و كامل تره يا استفاده از 120 مگيه ؟

والله از بقیه من خبر ندارم/این حجم هم تو گوشی ها مختلف و فریمورهای مختلف فرق میکنه.
اگه پر سرعت داری تجربه نشون داده که 120مگیه بهتره!

Pesare_bahal
30-04-2009, 21:44
سلام كمكم كنيددددددددددد!!!!!!!!
امروز گوشيما دادم فلاش كرد و ورزنشا جديد كرد
الآن همه چيزش كار ميكنه غير مسيجام كه تو مموري بوده تا مسيجم را ميزارم روي قسمت مموري كارت ديگه قسمت مسجم باز نميشه تمام اطلاعاتم تو مموري كارتمه!!!!!!!

plusforce
30-04-2009, 22:07
من هم ساعت sms هایم اشتباه است !
یکی از دوستان که نوشته چنین مشکلی داره . یکی هم گفته ممکنه از مخابرات باشه
مال همه دوستان detail sms هایشان همه صحیح است ؟
یعنی راه حل نداره ؟ تا حالا چنین گوشی ندیده بودم .

s_neshani
30-04-2009, 23:49
والله از بقیه من خبر ندارم/این حجم هم تو گوشی ها مختلف و فریمورهای مختلف فرق میکنه.
اگه پر سرعت داری تجربه نشون داده که 120مگیه بهتره!

اقا دمت گرم :merci:

Pesare_bahal
01-05-2009, 00:53
تو رو خدا يكي كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الآن همه چيزش كار ميكنه غير مسيجام كه تو مموري بوده تا مسيجم را ميزارم روي قسمت مموري كارت ديگه قسمت مسجم باز نميشه تمام اطلاعاتم تو مموري كارتمه!!!!!!!

Ahrar110
01-05-2009, 02:12
سلام
مشخصات گوشی من این است
5800 xpressMUSIC
product code : 0573764
IMEI : 353184032790375
software version: V20.0.12
وقتی می خوام گوشی رو با Nokia Software Updater، آپدیت کنم یا ببینم آپدیت جدید داره پیغام زیر رو می دهد...

http://tinypic.info/files/wbk5a3aojh01vgoli86l.jpg

وقتی در قسمت product code سایت نوکیا، product code گوشی را وارد میکنم این پیغام رو میدهد :
Sorry, there is no software currently available for that product code via the Nokia Software Update tool

فکر میکنم گوشی مشکل دارد و اصل نیست یا دستکاری شده لطفا راهنمایی کنید...
راستی وقتی خریدم دادم همونجا برام فارسی کرد
IMEI گوشی را هم توی این سایت (https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr)چک کردم ولی یک جوابی میدهد که نمی فهمم
خیلی حالم گرفته شده .... :33:

danie_brasc0
01-05-2009, 02:41
لطفا مشکلات آپدیت رو تو تاپیک آپدیت مطرح کنید....
من با این مشکل چیکار کنم؟؟ صفحه خود به خود سیاه میشه و چندتا خط بنفش سمت چپش میاد تا وقتی که باطری نکشیدم همینجور میمونه....

dt8651
01-05-2009, 03:52
سلام.3هفتس 5800خریدم.قبلااین مشکلونداشت اما2روزه وقتی بهم زنگ میزنن دو دکمه سایلنت و انسر (پاسخ)روی ال سی دی کارنمیدن.بایدحتمابادکمه قفل بغل قفل گوشیو باز کنم بعد بااوناکارکنم.خواهش میکنم راهنماییم کنید.ممنون میشم.

Masoud psp
01-05-2009, 10:26
سلام دوستان
مشکل ال سی دی 5800 :
من تا حالا پیش هزار مغازه تعمیرات گوشی بردم ولی یه عده می گن نرم افزاریه و یه عده هم می گن سخت افزاریه

به نظر من نرم افزاریه

:atten:

یه راه حل تا رفع باگ در فریمور جدید(اگه مشکل سخت افزاری بود یه راه حلیه برای سر کردن با گوشی تا ارزان شدن قیمت ال سی دی ):

دوستان من یه تم سفید نصب کردم و وقتی گوشی حالت استنبای میره وقتی کلید پاور رو می زنم (یه بار فقط ) وبعد گزینه کنسلو می زنم گوشی درست میشه :19: (البته گوشی من از اون گوشی ها بود که تا خاموش نمی کردم درست نمیشدا) :4: :35:

حالا دوستان من الان برم ال سی دی عوض کنم یا مشکل نرم افزاریه فریمور من 11 هست :7:

با تشکر از دوستان موبایلستانی :103:

Masoud psp
01-05-2009, 10:30
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــک
راستی من هم فلش کردم هم فریمورمو بالا بردم چون قبلا 10 بود و ریست و فرمت و هر کاری که فکر کنید کردم اما جواب نداد

دوستان خواهشن راهنمایی کنید

mostafa kalak
01-05-2009, 10:42
الان چینیش توصیه میشه یا مجاری؟

قیمتشون چنه؟

Kourosh1348
01-05-2009, 13:01
من هم ساعت sms هایم اشتباه است !
یکی از دوستان که نوشته چنین مشکلی داره . یکی هم گفته ممکنه از مخابرات باشه
مال همه دوستان detail sms هایشان همه صحیح است ؟
یعنی راه حل نداره ؟ تا حالا چنین گوشی ندیده بودم .
دوست من. من قبلاً هم که n80 داشتم همین مشکل رو داشتم.الآن هم روی این گوشی زمانی رو که بالای صفحه باز شده sms نشون میده با زمانی که تو option تو قسمت جزئیات پیام میده یکساعت و خورده ای با هم تفاوت دارند ولی تاریخشون یکی و درسته.

سلام دوستان
مشکل ال سی دی 5800 :
من تا حالا پیش هزار مغازه تعمیرات گوشی بردم ولی یه عده می گن نرم افزاریه و یه عده هم می گن سخت افزاریه

به نظر من نرم افزاریه
اون موقع که ما داد میزنیم،گلومونو پاره میکنیم که 20 تومن بیشتر بدین گارانتی دار بگیرین برای همین جاهاست.حالا اوناییکه میگن گارانتی بدرد نمیخوره و کاری نمیکنند بیان جواب این بنده خدا رو بدن.
دوست من اگر گارانتی داری که هیچی،ببر همونجا.اگر هم نداری بازببر خود ارکان یا اتصالات یا ایرانوکیا.اونا پولشو ازت میگیرن و اگر درست بشه درستش میکنن.اقلاً اونا مطمئنن که بلدن درستش کنن.اگر هم اونا نتونن فکر نکنم کسی بتونه

سلام.3هفتس 5800خریدم.قبلااین مشکلونداشت اما2روزه وقتی بهم زنگ میزنن دو دکمه سایلنت و انسر (پاسخ)روی ال سی دی کارنمیدن.بایدحتمابادکمه قفل بغل قفل گوشیو باز کنم بعد بااوناکارکنم.خواهش میکنم راهنماییم کنید.ممنون میشم.

دوست من یک بک آپ از فون مموریت بگیر و مموری کارتتو درآر و ریست #7370#* کن شاید درست شه.
ممکنه تو این دو روزه برنامه ای،بازیی،تمی چیزی روش ریختی که ناسازگاری بوجود آورده و تاثیرش رو،روی گوشیت به این صورت گذاشته.

الان چینیش توصیه میشه یا مجاری؟

قیمتشون چنه؟

دوست من هیچ فرقی ندارن.مطمئنترش چینه که مخصوص خاور میانه و آسیا و کلاً شرقه
320 بی گارانتی،340 با گارانتی

تو رو خدا يكي كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی میگذاری رو ممور کارت کلاً تو قسمت مسیجها نمیره یا میره و لیست مسیجها روهم نشون میده ولی تو هر مسیجی که می خوای بری باز نمیشه؟
مال من هم یکبار حالت دومیه اتفاق افتاد.از 605 مسیجی که داشتم ،186 تاشو نشون میداد و مجبور شدم بقیه شونو پاک کنم ولی خدارو شکر از مسیجام بک آپ داشتم.البته ریستور هم که کردم بازم همون حالت بود ولی حداقل میتونستم تو کامپیوتر مسیجام رو بخونم و اگه دوست داشتم دوباره تو گوشیم تایپ کنم(که البته اینکار رو نکردم چون پوست کنی بود)

سلام
مشخصات گوشی من این است
5800 xpressMUSIC
product code : 0573764
IMEI : 353184032790375
software version: V20.0.12
وقتی می خوام گوشی رو با Nokia Software Updater، آپدیت کنم یا ببینم آپدیت جدید داره پیغام زیر رو می دهد...

براي نمايش تصوير در سايز اصلي اينجا را كليك كنيد. سايز اصلي تصوير679در295 ميباشد

وقتی در قسمت product code سایت نوکیا، product code گوشی را وارد میکنم این پیغام رو میدهد :
Sorry, there is no software currently available for that product code via the Nokia Software Update tool

فکر میکنم گوشی مشکل دارد و اصل نیست یا دستکاری شده لطفا راهنمایی کنید...
راستی وقتی خریدم دادم همونجا برام فارسی کرد
IMEI گوشی را هم توی این سایت چک کردم ولی یک جوابی میدهد که نمی فهمم
خیلی حالم گرفته شده ....

هنوز آپدیت 21 تو nsu نیومده پس طبیعیه که بگه ورژن گوشیت درسته.
اگر گارانتی دار خریدی که خیالت راحت و دلت قرص،به این پیغامها توجه نکن.اگر هم گارانتی نداره بازم توجه نکن ولی بادل نگرونی و خیال کمی ناراحت:021:

لطفا مشکلات آپدیت رو تو تاپیک آپدیت مطرح کنید....
من با این مشکل چیکار کنم؟؟ صفحه خود به خود سیاه میشه و چندتا خط بنفش سمت چپش میاد تا وقتی که باطری نکشیدم همینجور میمونه....
شما هم از قاعده "گارانتی"مستثنی نیستی.بنظر مشکلت سخت افزاریه.اگر گارانتی داره ببر گارانتیش،اگر هم نه بازم ببر خود نوکیا تا با پول لا اقل بدون صدمه زدن به چیزای دیگش برات درست کنن(اگر بشه درست کرد)

دوستان یک نصیحت برادرانه.هر 2 هفته تا یکماه یکبار گوشیتون رو با ovi pcsuite که تو mini-dvd تو جعبه گوشی هست حتماً یک بک آپ کلی بگیرین.چون فریم ور این گوشی هنوز stable نیست و هنوز دستخوش تغییرات میشه، ممکنه برای گوشیتون اشکالاتی پیش بیاد که مجبور به فرمت و ریست و... بشین اونوقت یک آپ براتون باندازه طلا میارزه وگرنه کارتون با کرام الکاتبینه.

nimotorsh
01-05-2009, 13:35
دوست من. من قبلاً هم که n80 داشتم همین مشکل رو داشتم.الآن هم روی این گوشی زمانی رو که بالای صفحه باز شده sms نشون میده با زمانی که تو option تو قسمت جزئیات پیام میده یکساعت و خورده ای با هم تفاوت دارند ولی تاریخشون یکی و درسته.

اون موقع که ما داد میزنیم،گلومونو پاره میکنیم که 20 تومن بیشتر بدین گارانتی دار بگیرین برای همین جاهاست.حالا اوناییکه میگن گارانتی بدرد نمیخوره و کاری نمیکنند بیان جواب این بنده خدا رو بدن.
دوست من اگر گارانتی داری که هیچی،ببر همونجا.اگر هم نداری بازببر خود ارکان یا اتصالات یا ایرانوکیا.اونا پولشو ازت میگیرن و اگر درست بشه درستش میکنن.اقلاً اونا مطمئنن که بلدن درستش کنن.اگر هم اونا نتونن فکر نکنم کسی بتونه

دوست من یک بک آپ از فون مموریت بگیر و مموری کارتتو درآر و ریست #7370#* کن شاید درست شه.
ممکنه تو این دو روزه برنامه ای،بازیی،تمی چیزی روش ریختی که ناسازگاری بوجود آورده و تاثیرش رو،روی گوشیت به این صورت گذاشته.

دوست من هیچ فرقی ندارن.مطمئنترش چینه که مخصوص خاور میانه و آسیا و کلاً شرقه
320 بی گارانتی،340 با گارانتی

وقتی میگذاری رو ممور کارت کلاً تو قسمت مسیجها نمیره یا میره و لیست مسیجها روهم نشون میده ولی تو هر مسیجی که می خوای بری باز نمیشه؟
مال من هم یکبار حالت دومیه اتفاق افتاد.از 605 مسیجی که داشتم ،186 تاشو نشون میداد و مجبور شدم بقیه شونو پاک کنم ولی خدارو شکر از مسیجام بک آپ داشتم.البته ریستور هم که کردم بازم همون حالت بود ولی حداقل میتونستم تو کامپیوتر مسیجام رو بخونم و اگه دوست داشتم دوباره تو گوشیم تایپ کنم(که البته اینکار رو نکردم چون پوست کنی بود)

هنوز آپدیت 21 تو nsu نیومده پس طبیعیه که بگه ورژن گوشیت درسته.
اگر گارانتی دار خریدی که خیالت راحت و دلت قرص،به این پیغامها توجه نکن.اگر هم گارانتی نداره بازم توجه نکن ولی بادل نگرونی و خیال کمی ناراحت:021:

شما هم از قاعده "گارانتی"مستثنی نیستی.بنظر مشکلت سخت افزاریه.اگر گارانتی داره ببر گارانتیش،اگر هم نه بازم ببر خود نوکیا تا با پول لا اقل بدون صدمه زدن به چیزای دیگش برات درست کنن(اگر بشه درست کرد)

دوستان یک نصیحت برادرانه.هر 2 هفته تا یکماه یکبار گوشیتون رو با ovi pcsuite که تو mini-dvd تو جعبه گوشی هست حتماً یک بک آپ کلی بگیرین.چون فریم ور این گوشی هنوز stable نیست و هنوز دستخوش تغییرات میشه، ممکنه برای گوشیتون اشکالاتی پیش بیاد که مجبور به فرمت و ریست و... بشین اونوقت یک آپ براتون باندازه طلا میارزه وگرنه کارتون با کرام الکاتبینه.
دوست عزيز فرمايش شما درست حرف شمارو قبول دارم اما گارانتي توي ايران هيچ بدرد نميخوره،پسر عمه من و يكي از دوستام و پسر عمه مادرم و چند نفر ديگه گوشيه با گارانتي خريدن و مشكلدار شد هر كدوم سسسسسه با گوشيشون تا تهران رفت و برگشت آخرش هيچ اتفاقي نيوفتاد،هر بارم 10-15 روز گوشيشون تهران بود،قضيه اينجوريه كه گوشي ميره تا اونجا دسسسست بهش نميزنن بعد 10 روز برش ميگردونن(گوشياي n80 و N73 و6288)اينه كه گوشيه بدون گارانتي خريدار بيشتري داره و جالبه گوشيو با گارانتي ميخري بعد كه ميخواي بفروشي هرجا ميري:نه گارانتي ارزش نداره كسي پول نميده با بدون گارانتي قيمتش يكيه(من گوشيه قبلي خودم با گارانتي بود و 20 تومنم به قول شما بيشتر خريدم و همين وضعيت بود):103:

A-K
01-05-2009, 14:23
سلام به همگی 1 سوال در مورد 5800 دارم من روی طلق ال سی دی گوشیم خط افتاده می خواستم بدونم می شه تعویض کرد کارانتی گوشیم ارکان ارتباطات گارانتی این کارو انجام میده اصلا تو ایران طلق روش اومده اگه هست هزینش چقد میشه؟ممنون.

A-K
01-05-2009, 15:03
کمک؟

yashar_uk2oo5
01-05-2009, 15:29
کمک؟

دوست عزيز

شما بايد يك قاب كامل بگيري و صفحه روش رو با اين عوض كني

بهتيرين طرح كره اي موجود 30000

اصلي مجارستان 75000

:atten::atten::atten:

yashar_uk2oo5
01-05-2009, 15:30
سلام به همگی 1 سوال در مورد 5800 دارم من روی طلق ال سی دی گوشیم خط افتاده می خواستم بدونم می شه تعویض کرد کارانتی گوشیم ارکان ارتباطات گارانتی این کارو انجام میده اصلا تو ایران طلق روش اومده اگه هست هزینش چقد میشه؟ممنون.

در ضمن اقا اشكان گوشي نو مباركه

:atten::atten::atten:

A-K
01-05-2009, 15:38
به سلام آقا یاشار ارادت داریم خدمت شما بازم به دادمون رسیدی مرسی ولی تا اونجا که چشم من دیده روی قاب ها طلق نیست من ندیدم شما مطمنی که هست سراغ داری کجا دیدی راستی دیدیم ما بت آیفون جور در نمی آییم زدیم تو کار 5800 .یکی می گفت این طلق مثل p910 به ال سی دی چسبیده یعنی جدا نیستن همون تعمیر کار مهیار.

imsi
01-05-2009, 16:25
سلام:5:
تاچ جدایه از ال سی دیه.
تاچ شما خط افتاده:020:.
اگه یدکیش اومده باشه یه تعمیر کار ماهر:26: و منظم و با حصله پیدا کنی خیلی تمیز برات عوضش میکنه.
ولی قیمت تاچش چون جدیده باید بالا باشه:17: ولی اجرت تعمیر زیر بیست بده.

™ليلاشGSM
01-05-2009, 16:27
دوست عزيز ببين رو 5800 يه محافظ ال سي دي هست كه خطهاي سفيد داره روش اونو بكني قاب گوشي هست من قابشو عوض كردم با ناخون خودن از بغل ميتوني جدا كني به راحتي قابشم تو بازار موجوده معمولي طرح اصلي كره اي 16 تومان و اصليشم 40 تومان...

A-K
01-05-2009, 16:40
من جوابمو گرفتم از هرکسی که کمک کرده ممنون اللخصوص آقا یاشر دست همتون درد نکنه مرسی.

PEYMAN
01-05-2009, 18:18
دوست عزيز فرمايش شما درست حرف شمارو قبول دارم اما گارانتي توي ايران هيچ بدرد نميخوره،پسر عمه من و يكي از دوستام و پسر عمه مادرم و چند نفر ديگه گوشيه با گارانتي خريدن و مشكلدار شد هر كدوم سسسسسه با گوشيشون تا تهران رفت و برگشت آخرش هيچ اتفاقي نيوفتاد،هر بارم 10-15 روز گوشيشون تهران بود،قضيه اينجوريه كه گوشي ميره تا اونجا دسسسست بهش نميزنن بعد 10 روز برش ميگردونن(گوشياي n80 و n73 و6288)اينه كه گوشيه بدون گارانتي خريدار بيشتري داره و جالبه گوشيو با گارانتي ميخري بعد كه ميخواي بفروشي هرجا ميري:نه گارانتي ارزش نداره كسي پول نميده با بدون گارانتي قيمتش يكيه(من گوشيه قبلي خودم با گارانتي بود و 20 تومنم به قول شما بيشتر خريدم و همين وضعيت بود)

دوست من ما روی همین گوشی تاکید داریم که حتما گارانتی دا بگیرید چون همونطور که این تاپیک رو دیدید کلی مشکل دارش توی بازار هست.

hfdk000
01-05-2009, 20:44
سلام خدمت دوستای موبایلستانی
من وقتی می خوام با ایرانسل به اینترنت وصل بشم , نمی تونم . یعنی وصل نمیشه . هیچ جوره .
ایرانسل تنظیماتو فرستاده و سیو کردم ولی باز وصل نمی شه . دو دفعه هم مستر ریست کردمش . ولی جواب نمی ده . یعنی وصل نمی شه . میشه بگید باید چی کار کنم ؟
گوشیم 5800

kia_k
01-05-2009, 21:06
سلام به همگی
آقا من به یه مشکل خرکی عجیب برخوردم کسی میتونه کمک کنه؟
گوشی من 5800 مجار فریم ور 11 که زبان فارسی هم ساپورت میکنه یعنی گچ پژ رو تو اس ام اس نشون میده اما تایپ نمککنه
صفحه اصلیشم گذاشته بودم رو شورت کات بار اما دیروز اومدم خیر سرم عوضش کنم بزارم کانتکت بار همه کاراشم کردم اطلاعاتم درست دادم فقط واسه یکی از بچه ها یه وب پیج هم معرفی کردم فینیش رو که زدم خواست کانکت شه به اینترنت (ایرانسل) که اجازه ندادمو گوشیم هنگ کرد
باطریو در آوردمو جا زدم اما دیگه گوشی بالا نمیاد
عکس صفحه استند بای رو نشون میده و هنگ میکنه به کامپیوترم وصل نمیشه حتی
کلا از کار افتاده
کسی میدونه چه گلی باید به سرم بگیرم؟
فقط سر جدتون نگین بدم فلشش کنن

sampash
01-05-2009, 21:49
سلام.دوستان من نمی تونم تمم رو عوض کنم.همچین وارد تم میشم میگه feature not supported
در ضمن من از تم های ویژه 5800 استفاده کردم...

sajad perspolis
01-05-2009, 22:06
سلام به همگی
آقا من به یه مشکل خرکی عجیب برخوردم کسی میتونه کمک کنه؟
گوشی من 5800 مجار فریم ور 11 که زبان فارسی هم ساپورت میکنه یعنی گچ پژ رو تو اس ام اس نشون میده اما تایپ نمککنه
صفحه اصلیشم گذاشته بودم رو شورت کات بار اما دیروز اومدم خیر سرم عوضش کنم بزارم کانتکت بار همه کاراشم کردم اطلاعاتم درست دادم فقط واسه یکی از بچه ها یه وب پیج هم معرفی کردم فینیش رو که زدم خواست کانکت شه به اینترنت (ایرانسل) که اجازه ندادمو گوشیم هنگ کرد
باطریو در آوردمو جا زدم اما دیگه گوشی بالا نمیاد
عکس صفحه استند بای رو نشون میده و هنگ میکنه به کامپیوترم وصل نمیشه حتی
کلا از کار افتاده
کسی میدونه چه گلی باید به سرم بگیرم؟
فقط سر جدتون نگین بدم فلشش کنن
بدون رم روشن کن ببین چی میشه

tooshishan
01-05-2009, 23:44
در مورد قاطی کردن رنگ lcd من آپدیت کردم 21 بازم درست نشد کلی باهاش ور رفتم بازم فایده نداشت نور lcd رو که زیاد کردم بهتر شد بعد از چند بار خاموش و روشن شدن ظاهرا درست شده البته یه نیم ساعتی میشه اگه چشمش نزنن.....

nimotorsh
02-05-2009, 00:31
دوست من ما روی همین گوشی تاکید داریم که حتما گارانتی دا بگیرید چون همونطور که این تاپیک رو دیدید کلی مشکل دارش توی بازار هست.
بازم سلام،رفيق خوب همه ي اينارو قبول دارم خود منم از اون كساني هستم كه گوشيم رنگ ال سي ديش قاطي ميكنه مثلا خود من اگه گارانتي داشته باشه گوشيم چه ميتونم بكنم بدم يه چند روزي دست اونا ايه عالم دست بهش بزنن يا چه بلاهايي كه سر گوشيم.... اما وقتي رسيدگي نميشه حالا چه گوشي 1100 باشه چه 5800 :021:
اونا با اينكه از اولم معلوم نبود مشكل دار ميشن يا نه درست نشد گوشياشون چه برسه اين گوشي كه مشكلشو همه ميدونن،يعني شما ميگي مسئولان خدمات نوكيا اينارو نميدونن،پس فرقي نداره چه گوشيي باشه مهم اينه كه گارانتيي در ايران وجود نداره همش پول زيادي ميدي،بازم شرمنده اگه به شما يا كسه ديگه اي جثارت ميكنم:003:

kia_k
02-05-2009, 00:58
بچه ها کسی میدونه چهطوری میشه گوشیو با safe mode بیاریم بالا؟
قبلیا اگه مداد رو میگرفتیو روشن میکردی میشد اما این یکیو ؟؟؟؟؟؟؟؟

PEYMAN
02-05-2009, 01:03
بازم سلام،رفيق خوب همه ي اينارو قبول دارم خود منم از اون كساني هستم كه گوشيم رنگ ال سي ديش قاطي ميكنه مثلا خود من اگه گارانتي داشته باشه گوشيم چه ميتونم بكنم بدم يه چند روزي دست اونا ايه عالم دست بهش بزنن يا چه بلاهايي كه سر گوشيم.... اما وقتي رسيدگي نميشه حالا چه گوشي 1100 باشه چه 5800 :021:
اونا با اينكه از اولم معلوم نبود مشكل دار ميشن يا نه درست نشد گوشياشون چه برسه اين گوشي كه مشكلشو همه ميدونن،يعني شما ميگي مسئولان خدمات نوكيا اينارو نميدونن،پس فرقي نداره چه گوشيي باشه مهم اينه كه گارانتيي در ايران وجود نداره همش پول زيادي ميدي،بازم شرمنده اگه به شما يا كسه ديگه اي جثارت ميكنم:003:

والله چی بگم من هم گوشیهام رو اکثرا بدون گارانتی می گیرم ولی گارانتی های اصلی اگه باشه ‏1ماه ضمانت تعویض داره.در هر صورت تجربه ی شما اینو میگه و در جای خودش محترمه‏!‏

پست ارسال شده توسط موبايل

kia_k
02-05-2009, 01:13
بدون رم روشن کن ببین چی میشه

اتفاقا بدون مموری هم روشنش کردم توفیری نکرد
کسی از بچه ها تاپیکی سراغ داره که فلش کردنو ساده و مطمئن توش گفته شده باشه؟

kia_k
02-05-2009, 01:18
در مورد پرادکت کد ها اینو بگم که گوشی من پرادکت کدش 0516541 که هیچ کدوم از بچه ها نگفتن فارسیم ساپورت میکنه (1-این پرادکت کدیه که پشت باطری نوشته فعلا که نمیتونم نرم افزاریشو ببینم 2- عربی تایپ میکنه ولی تو اس ام اس ها گچ پژ رو نشون میده )

hosein_dig
02-05-2009, 11:44
آقا سه تا دکمه پایین با دکمه دوربین رو نگه دار و روشن کن
کار 7370 رو میکنه

Kourosh1348
02-05-2009, 12:31
دوست عزيز فرمايش شما درست حرف شمارو قبول دارم اما گارانتي توي ايران هيچ بدرد نميخوره،پسر عمه من و يكي از دوستام و پسر عمه مادرم و چند نفر ديگه گوشيه با گارانتي خريدن و مشكلدار شد هر كدوم سسسسسه با گوشيشون تا تهران رفت و برگشت آخرش هيچ اتفاقي نيوفتاد،هر بارم 10-15 روز گوشيشون تهران بود،قضيه اينجوريه كه گوشي ميره تا اونجا دسسسست بهش نميزنن بعد 10 روز برش ميگردونن(گوشياي n80 و N73 و6288)اينه كه گوشيه بدون گارانتي خريدار بيشتري داره و جالبه گوشيو با گارانتي ميخري بعد كه ميخواي بفروشي هرجا ميري:نه گارانتي ارزش نداره كسي پول نميده با بدون گارانتي قيمتش يكيه(من گوشيه قبلي خودم با گارانتي بود و 20 تومنم به قول شما بيشتر خريدم و همين وضعيت بود):103:

سلام دوست من.البته اینکه گوشی چه ایرادی پیدا کنه و علتش چی باشه برای گارانتی مهمه.اگر علت استفاده نادرست توسط مصرف کننده باشه،گارانتی قبول نمیکنه.نوع گارانتی هم مهمه.گارانتی اصلی اون مارک از گوشی یا هر جنس دیگه ،با گارانتی های متفرقه هم تفاوت فاحشی در نحوه خدمات دهی داره.من تا حالا چند تا گوشی نوکیا که داشتم و همه رو هم گارانتی دار خریدم هیچوقت تعمیرگاه نرفتم ولی یک گوشی سامسونگ u700 که خانومم داشت و خیلی هم اذیتش کرد،5 بار بردش نمایندگیش (گارانتی دار اصل بود) که فکر کنم شرکت کامتل
بود.هر دفعه هم یکی دو روز گوشی موند ولی بالاخره درستش میکردن و میدادن.دفعه آخرشم که خانومم داد و بیداد کرده بود که بابا این چه گوشی مزخرفیه،یک گوشی امانت بهش داده بودن و گفته بودن اگر ایندفعه مشکل پیدا کنه پس میگیرن و دو تا هم جا سوییچی بعنوان باج بهش داده بودن که دیگه چیزی نگه.ولی بالاخره درستش کردن و الآن هم داره کار میکنه.نحوه خدمات گارانتی تو ایران با کشورهای دیگه فاحشه و من هم این رو قبول دارم ولی بهر صورت من بشخصه معتقدم که میارزه اگر به احتمال کم هم مشکلی پیدا بشه آدم دستش به یکجایی بند باشه حالا هر چقدر هم سخت.مخصوصاً که بقول دوستمون آقا پیمان تو این گوشی خیلی مشکل دار وجود داشته.:52:

Kourosh1348
02-05-2009, 12:43

اگر بدون مموری هم بالا نمیاد فکر کنم فریم ورت یک اشکالی پیدا کرده چون من 2-3 بار این مشکل برام پیش اومد ولی رم رو که در میآوردم بالا میومد.احتمالاً باید فلش بشه:45:

aryajaan
02-05-2009, 14:05
سلام خدمت دوستای موبایلستانی
من وقتی می خوام با ایرانسل به اینترنت وصل بشم , نمی تونم . یعنی وصل نمیشه . هیچ جوره .
ایرانسل تنظیماتو فرستاده و سیو کردم ولی باز وصل نمی شه . دو دفعه هم مستر ریست کردمش . ولی جواب نمی ده . یعنی وصل نمی شه . میشه بگید باید چی کار کنم ؟
گوشیم 5800

دوست عزیز یکی از بیشترین اشکالاتی که برای استفاده از اینترنت ایرانسل این هست که تنظیماتی رو که سیو میکنید رو انتخاب نمیکنید.
به طور مثال وقتی شما تنظیمات رو سیو میکنید دقت کنید به چه اسمی سیو میشه.مثلا اگر به نام irancell-gprs2 سیو شده از همون برای اتصال استفاده کنید.

aryajaan
02-05-2009, 14:21
سلام دوست من.البته اینکه گوشی چه ایرادی پیدا کنه و علتش چی باشه برای گارانتی مهمه.اگر علت استفاده نادرست توسط مصرف کننده باشه،گارانتی قبول نمیکنه.نوع گارانتی هم مهمه.گارانتی اصلی اون مارک از گوشی یا هر جنس دیگه ،با گارانتی های متفرقه هم تفاوت فاحشی در نحوه خدمات دهی داره.من تا حالا چند تا گوشی نوکیا که داشتم و همه رو هم گارانتی دار خریدم هیچوقت تعمیرگاه نرفتم ولی یک گوشی سامسونگ u700 که خانومم داشت و خیلی هم اذیتش کرد،5 بار بردش نمایندگیش (گارانتی دار اصل بود) که فکر کنم شرکت کامتل
بود.هر دفعه هم یکی دو روز گوشی موند ولی بالاخره درستش میکردن و میدادن.دفعه آخرشم که خانومم داد و بیداد کرده بود که بابا این چه گوشی مزخرفیه،یک گوشی امانت بهش داده بودن و گفته بودن اگر ایندفعه مشکل پیدا کنه پس میگیرن و دو تا هم جا سوییچی بعنوان باج بهش داده بودن که دیگه چیزی نگه.ولی بالاخره درستش کردن و الآن هم داره کار میکنه.نحوه خدمات گارانتی تو ایران با کشورهای دیگه فاحشه و من هم این رو قبول دارم ولی بهر صورت من بشخصه معتقدم که میارزه اگر به احتمال کم هم مشکلی پیدا بشه آدم دستش به یکجایی بند باشه حالا هر چقدر هم سخت.مخصوصاً که بقول دوستمون آقا پیمان تو این گوشی خیلی مشکل دار وجود داشته.:52:

خدمت دوستان عرض کنم که حدود 2سال پیش که n91 8gb تازه اومده بود من در تاریخ 14 فروردین رفتم یدونه خریدم به قیمت 685 هزار تومن با گارانتی اتصالات.
6ماه از اون تاریخ گذشت و گوشی من خراب شد رفتم اتصالات و گوشی رو گرفتن یه 1100 جاش بهم دادن تا موقع تعمیر اون این دستم باشه.بعد از یک هفته رفتم دیدم گوشی رو نتونستن درست کنن و در کمال ناباوری یک n91 8gb فابریک دیگه دادن بهم و گارانتی 6 ماهه هم دادن روش.وقتی یک شرکت جنسشو گارانتی میکنه باید بهش متعهد باشه.ایرانسل هم این تعهد رو به نوکیا داده بود که به مشتریاش خدمات بده.

hamidtb
02-05-2009, 23:05
کسی میدونه چطوری میشه صدای دوربین هنگام عکش گرفتن رو قطع کرد
من تو حالت silent هم امتحان کردک اما صداش قطع نشد

king zax
03-05-2009, 01:58
کسی میدونه چطوری میشه صدای دوربین هنگام عکش گرفتن رو قطع کرد
من تو حالت silent هم امتحان کردک اما صداش قطع نشد

سلام دوست عزيز
برنامش و مي توني از اين آدرس بگيري . در حالت سايلنت صداي دوربين قطع مي شه.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=68479

mohammad13d
03-05-2009, 16:53
دوستان سلام
من یه سری مشکل با 5800 دارم ممنون میشم کمکم کنید
میخوام برای بعضی از شماره ها زنگ رو تغییر بدم ، بدون نرم اضافه کردن نرم افزار جدید امکانش هست ؟ اگه نیست بهترین نرم افزار برای این کار چیه ؟
مشکل بعدی با پلیر هست که وقتی میزنه بره آهنگ بعد وایمیسته نگات میکنه !!! باید چی کار کنم ؟ چرا نمیره آهنگ بعدی ؟
بعد برای منشی تلفنی یکی از این نرم افزار ها رو نصب کردم ولی طرف صدای منو میشنوه !!! این دیگه چه جور منشی تلفنییه ؟ نرم افزاری هست که بتونه اتوماتیک میکروفون رو خودش قطع کنه ؟

ممنون میشم کمکم کنید

5800XPM
03-05-2009, 18:28
سلام

آقایون و خانوم های عزیز من یا 3 ، 4 روزیه 5800 خریدم
الان مشکلم اینه که فایلام غیب میشن
حجمش که داشتن رو اشغال کردن ولی نیستن
چک کردم هیدنم نشدن
اگه کسی می دونه مشکل چیه راهنمایی کنه لطفا

mostafa kalak
03-05-2009, 18:33
سلام

میگم این قضیه 5800 چیه؟

میبینم خیلی ها میگن اگه گوشی را هک کردید و برای نصب برنامه ایی expired داد باید یه بار ریستش کنی؟

این درسته؟ لطفا کامل قضش را بم بگید

PEYMAN
03-05-2009, 21:51
چک کردم هیدنم نشدن

با کامپیوتر معلومن؟!
به احتمال زیاد مشکل از رمتونه چون من هم با یه رم 4گیگ چنین مشکلی رو داشتم.

سلام

میگم این قضیه 5800 چیه؟

میبینم خیلی ها میگن اگه گوشی را هک کردید و برای نصب برنامه ایی expired داد باید یه بار ریستش کنی؟

این درسته؟ لطفا کامل قضش را بم بگید
توی بعضی از 5800ها گوشی توی نصب نرم افزار ها ارور میده که باید ریست بشن البته من چند تایی هم دیدم که بعد از ریست شدن هم درست نشدن!

mostafa kalak
03-05-2009, 22:32
ممنون

اگه یبار ریست کردیم و دیدیم که برنامه ها راحت نصب میشن دیگه هیچ موقع خرب نمیشه یا ممکنه بعد از چند روز دوباره برنامه ها نصب نشن و ریست بخواد؟

™SINAXEX
03-05-2009, 22:42
ممنون
اگه یبار ریست کردیم و دیدیم که برنامه ها راحت نصب میشن دیگه هیچ موقع خرب نمیشه یا ممکنه بعد از چند روز دوباره برنامه ها نصب نشن و ریست بخواد؟
نه همان یک ریست کافی است. ضمنا به شما پیشنهاد میکنم برای دریافت نکردن ارور دیگر گوشی تون را هک یا ساین کنید

king zax
04-05-2009, 02:11
دوستان سلام
من یه سری مشکل با 5800 دارم ممنون میشم کمکم کنید
میخوام برای بعضی از شماره ها زنگ رو تغییر بدم ، بدون نرم اضافه کردن نرم افزار جدید امکانش هست ؟ اگه نیست بهترین نرم افزار برای این کار چیه ؟
مشکل بعدی با پلیر هست که وقتی میزنه بره آهنگ بعد وایمیسته نگات میکنه !!! باید چی کار کنم ؟ چرا نمیره آهنگ بعدی ؟
بعد برای منشی تلفنی یکی از این نرم افزار ها رو نصب کردم ولی طرف صدای منو میشنوه !!! این دیگه چه جور منشی تلفنییه ؟ نرم افزاری هست که بتونه اتوماتیک میکروفون رو خودش قطع کنه ؟

ممنون میشم کمکم کنید

با سلام
*براي گذاشتن زنگ براي هر شماره وارد دفتر تلفن بشيد بعد روي هر شماره اي را كه مي خواهي يكبار كليك كن تا باز بشه( بطوريكه detailهاشو ببيني) بعد گزينه Options/Ringing tone يك آهنگ براش انتخاب كن. براي برداشتن آهنگ هم همين مسير و برو و آهنگ را روي Default tone بگذار.
*براي پليرت چون نمي دونم چيزي نمي گم. اين سوال و دوستان وارد تر از من لطف كنن جواب بدن.
*براي منشي هم كه من از اين استفاده مي كنم مشكلي ندارم
منشی تلفنی و مدیریت تماس WebGate Advanced Call Manager v2.72.230
اينم لينكش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63092

5800XPM
04-05-2009, 11:41
سلام

چک کردم هیدنم نشدن

سلام

کسی اینجا نمیدونه مشکل من چطوری حل میشه

plusforce
04-05-2009, 15:52
2 تا 5800 دیدم چینی با گارانتی اتصالات و یکی گارانتی ارکان
مموری ارکان روش زده نوکیا اما ساخت تایوان
مموری اتصالات نزده نوکیا اما ساخت ژاپن هست . کسی تفاوت و علت مساله رو میدونه ؟
مال بقیه دوستان چه مارکی هست ؟

hosein_dig
04-05-2009, 16:20
2 تا 5800 دیدم چینی با گارانتی اتصالات و یکی گارانتی ارکان
مموری ارکان روش زده نوکیا اما ساخت تایوان
مموری اتصالات نزده نوکیا اما ساخت ژاپن هست . کسی تفاوت و علت مساله رو میدونه ؟
مال بقیه دوستان چه مارکی هست ؟
مال من چینی با رم تایوانی نوکیا

آقا من زنگ زدم یکی از فروشگاه های که نماینده فروش نوکیا هستن گفت آقا اینم گارانتیش فقط برده و فرقی با بقیه گارانتیا نمیکنه پس زساد فکر گارانتی نباشین ما با یه 5800 خدافظی کردیم چون رنگا وارنگ میشد

shoeib
05-05-2009, 11:24
سلام

ممکنه ویروسی شده باشه مموریت. یه ویروسی هست که همین کارو میکنه
وصل کن به کامپیوتر و با یه آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کن.

shoeib
05-05-2009, 11:26
5800 یکی از رفقا سرعت سند بلوتوثش خیلی پایینه! تا حالا کسی همچین مشکلی داشته؟
با ان82 خودم و یه 5800 دیگه هم امتحان کردم.

Kourosh1348
05-05-2009, 14:49
سلام

دوست من سلام.ببین فایلات رو مموری هستن یا رو فون؟ممکنه شما رو مموری میریزی ولی موقع نمایش،فون رو نشون میده.باید مسیر رو عوض کنی یا از مسیر "مدیریت پرونده" در گوشیهای فارسی شده و یا "file manager" تو گوشیهای انگلیسی،برین تو مسیری که فایلهاتون هستن.اگر بازم دیده نمیشه بنظرم اشکالش جدیه و حد اقلش اینه که مموری کارتتون رو در بیارید و از فون یک بک آپ بگیرین و فون رو ریستش کنید.(#7370#*).:52:

hosein_dig
05-05-2009, 15:59
آقا من هنوز نفهمیدم روی این گوشی سنسور نورش(اینکه کیبرد نداره بکشو خاموش کنه) چی کار میکنه ؟

5800XPM
05-05-2009, 16:51
سلام
آقا همه این کارا رو کردم نشده.
توی file manager قسمت detail کارت حافظه که میری توی قسمت other
یک گیگ حجم اشغال شده که فکر می کنم همون فایلای منه
نمی دونم مشکل کجاست

در ضمن من برنامه x-plore رو که میخوام نصب کنم
پیغام expire certificate رو میده

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

™SINAXEX
05-05-2009, 20:46
در ضمن من برنامه x-plore رو که میخوام نصب کنم
پیغام expire certificate رو میده

این ارور , ارور ساین است شما باید برنامه را ساین یا گوشی تون را هک کنید ضمنا میتونید با یک بار ریست کردن گوشی با 7370 از شر این ارور در 5800 راحت شید.

shirazsat
06-05-2009, 01:07
من میخوام ویدیو تبدیل کنم
باید به mp4 تبدیل کنم دیگه تا کیفیت بهتری داشته باشه؟
سایز تصویر حداکثر باید چقدر باشه تا بتونه نشون بده؟
من با هر سایزی تبدیل میکنم نشون نمیده.
همچنین بگید صدای زنگ گوشی رو چه جوری میشه کم یا زیاد کرد؟

matarsaak_m
06-05-2009, 01:27
متاسفانه نوکیا دیگه با گذاشتن کارخانه در چین باعث شده از چشم بیوفته (حداقل گوشی های ساخت چین )
توی گوشی های نوکیا n76 هم که چین تولید میکرد از کیفیت بسیار پایینی بر خوردار بود
و این هم 5800 که بیش از 90 درصد مشکل lcd داره و حتی یه ساپورت قوی نرم افزاری هم از طرف نوکیا نمیشه تا این مشکلش حل بشه

PEYMAN
06-05-2009, 01:52
تو پست زیر یه نرم افزار معرفی کردم.بگیرش از تب مایکروسافت برو توی zuneو سپس اندازه رو کمترین و کیفیت رو 20 انتخاب کن،دی وی دی رو میکنه حدود350مگ بهمراه زیر نویس.کیفیتش هم که دست خودته ولی 20 هم عالیه

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=910538&postcount=2331

MOHAMMAD N95 8G
06-05-2009, 09:11
سلام به همه آقایون من به ورژن 21 آپدیت کردم ولی قبل مثلا میگذاشتمروی Silent وقتی SMS میومد هم صفحه روشن میشد هم دکمه منو حالا هرکاری میکنم صفحه بک لایتت روشن نمیشه دسوتان اگه میدونین باید تو کدوم تنظیمات رفت لطفا بفرمایید

shirazsat
06-05-2009, 10:25
من با McFunSoft Video Solution تبدیل میکنم.
و میخوام کیفیت mp4 تبدیلی مث تیزر بتمن که تو خود گوشی هست بشه.
باید با چه سایزی تبدیل کنم که روی گوشی قابل پخش باشه؟ضمنا من از روی فایلهای mpg4 و avi تبدیل میکنم.
حافظه sms هم میگه پر شده چه جوری میتونم ببرم روی مموری کارت؟
شماره هایی هم که روی سیمکارت داشتم رو نمیتونم ببینم.
راستی من این گوشی رو تازه دیروز گرفتم.
میخوام ببرم برام اپدیت کنن.
بگم با چه ورژنی آپدیت کنن؟

PEYMAN
06-05-2009, 10:40
من با McFunSoft Video Solution تبدیل میکنم.
و میخوام کیفیت mp4 تبدیلی مث تیزر بتمن که تو خود گوشی هست بشه.
باید با چه سایزی تبدیل کنم که روی گوشی قابل پخش باشه؟ضمنا من از روی فایلهای mpg4 و avi تبدیل میکنم.
حافظه sms هم میگه پر شده چه جوری میتونم ببرم روی مموری کارت؟
شماره هایی هم که روی سیمکارت داشتم رو نمیتونم ببینم.
راستی من این گوشی رو تازه دیروز گرفتم.
میخوام ببرم برام اپدیت کنن.
بگم با چه ورژنی آپدیت کنن؟

دوست من لطفا همه ی سوالهات رو تو 1پست بپرس چرا 3تا پست زدی؟
منظور از سایز چیه؟بهترین رزولوشن 320در180هست برای تلفن همراه
جدیدترین21هست ولی اپدیت نکن تا30 بیاد شاید مشکلlcdپیش اومد!

shirazsat
06-05-2009, 10:53
خب میشه بگید چه جوری میشه حافظه sms رو روی مموری برد؟
و همچنین صدای زنگ گوشی رو کم یا زیاد کرد؟
ممنون.

shirazsat
06-05-2009, 11:03
با 320*180 هم تبدیل کردم ولی بازم تو گوشی اجرا نمیشه.
حداکثر رزولوشن که این گوشی اجرا میکنه چقدره؟

x-boy
06-05-2009, 11:04
سلام دوستان
من 4 5 روز پيش يه 5800 خريدم فريمور رو هم اپديت كردم به 21
ولي مشكلي كه تو 2 تا فريمور داشتم اينه كه دوربينم قطع ميشه و هيچي نشون نميده ريست كه ميكنم درست ميشه و بعد از چند بار دوباره قطع ميشه
به نظرتون مشكل از كجاست

shoeib
06-05-2009, 12:22
خب میشه بگید چه جوری میشه حافظه sms رو روی مموری برد؟
و همچنین صدای زنگ گوشی رو کم یا زیاد کرد؟
ممنون.
messaging>optins>settings>others در اینجا memory card رو انتخاب کن

settings>general>persnalisation>tones از اینجا هم میتونی صدا رو کم کنی

حداکثر رزولوشن که این گوشی اجرا میکنه چقدره؟

این گوشی تا 360*640 اجرا میکنه

دوستان یه سوال: درسته که ورژن 21 مشکل ایجاد میکنه؟

shirazsat
06-05-2009, 12:56
messaging>optins>settings>others در اینجا memory card رو انتخاب کن

settings>general>persnalisation>tones از اینجا هم میتونی صدا رو کم کنی

این گوشی تا 360*640 اجرا میکنه

دوستان یه سوال: درسته که ورژن 21 مشکل ایجاد میکنه؟

با این رزولوشن هم تبدیل کردم ولی صدا داره تصویر نداره.002:

shoeib
06-05-2009, 13:04
با این رزولوشن هم تبدیل کردم ولی صدا داره تصویر نداره.002:

رو یه گوشی دیگه امتحان کنید. آپلود کنید منم امتحان کنم
راستی اصلا چرا با برنامه های خود نوکیا امتحان نمیکنید؟

shirazsat
06-05-2009, 13:08
رو یه گوشی دیگه امتحان کنید. آپلود کنید منم امتحان کنم
راستی اصلا چرا با برنامه های خود نوکیا امتحان نمیکنید؟

گوشی دیگه ای ندارم که امتحان کنم.
با McFunSoft Video Solution تبدیل میکنم راحت تره.
فقط نمیدونم حداکثر رزولوشن برای این گوشی چقدر باید باشه؟
میخوام کیفیت فایلهای تبدیلی مث تیزر بتمن که تو خود گوشی هست بشه.

javadrabbani
06-05-2009, 13:17
قابل توجه دوستانی که میگن کیفیت دوربین 5800 کمه
اتفاقا دليل برکيفيت کار دوربين 5800 هم همينه
ازيکي از عکاسان که دوربين بزرگ 10 مگا پيکسلي canon داشت پرسيدم چرا اينطوري کيفيت عکس 5800
ايشون عکساي دوربين خودشون رو نشون دادند ديدم با اينکه 10 مگا پيکسا بود بازم برفکي بود
ايشون فرمودند اين دليل بي کيفيتي تصوير نيست اين دليلي که اين دوربين حرفه اي است و دست به رزولوشن واقعي تصوير نمي زند که هم باعث سرعت عکاسي ميشه وهم براي عکاسهاي حرفه اي که بتونن عکساشون رو خودشون اديت کنن
که البته با برنامه هايي از قبيل فتوشاپ يا اي سي دي سي يا ... مي توان با يک فيلتر عکسها را صاف صاف کرد زيباي زيبا
ضمنا اگه میخواین کیفیت عکس زیادبشه = ستا خط رو بزنید بعد سه تا دایره رنگی بعدvivid بعد ببینید چقدر عکستون زیبا شد
اگه بدردتون خورد تشکر يادتون نره
ممنون

mahsai
06-05-2009, 13:33
با McFunSoft Video Solution تبدیل میکنم راحت تره.

دوست عزیز من با نرم افزار Total Video Converter کار میکنم و به این صورت که تو قسمت pocket pleyer نرم افزار قسمت nokia cellphone رو انتخاب میکنم و از تو لیست گوشیها قسمتی که برا نوکیا n80 , n93 , n92 , n91 هستش رو انتخاب میکنم بدون هیچ مشکلی تبدیل میشه و گوشی هم با کیفیت بالا نشون میده.
موفق باشید.

shoeib
06-05-2009, 13:37
با mcfunsoft video solution تبدیل میکنم راحت تره.

خب وقتی تیزر بتمن 360*640 هست باید رزولوشن رو روی این بزاری دیگه! من نمیدونم اوت برنامه که شما میگی چه تنظیماتی داره.
یه بار با برنامه نوکیا تبدیل کن ببین اصلا کار میکنه؟

Mehran-8
06-05-2009, 13:38
بر و بچ به يه مشکل برخوردم....اميدوارم بتونيد کمکم کنيد.....
وقتي ميخوام با يکي تماس بگيرم يا يکي با من تماس بگيره صفحه خاموش ميشه.....حالا بلافاصله بعد از قطع تماس صفحه روشن ميشه......اول اينطوري نبود و وقتي يکي زنگ ميزد صفحه روشن بود....1 روزيه اينجور شده....مموري کارت رو هم در آوردم ولي اتفاقي نيفتاد......حالا هم چيزي به ذهنم نميرسه......به نظر شما مشکل از کجاست؟؟

shirazsat
06-05-2009, 13:43
دوست عزیز من با نرم افزار total video converter کار میکنم و به این صورت که تو قسمت pocket pleyer نرم افزار قسمت nokia cellphone رو انتخاب میکنم و از تو لیست گوشیها قسمتی که برا نوکیا n80 , n93 , n92 , n91 هستش رو انتخاب میکنم بدون هیچ مشکلی تبدیل میشه و گوشی هم با کیفیت بالا نشون میده.
موفق باشید.

به mp4 تبدیل میکنه یا 3gp ?میشه لینک دانلودش رو بدید؟
ممنون.

mahsai
06-05-2009, 13:49
میشه لینک دانلودش رو بدید؟
ممنون.

بخدا ازش لینک دانلود ندارم نرم افزارش حدود 8 مگابایته.حالا سرچ کنید اگه پیدا نکردید.تو سایت براتون اپلود میکنم.اسم دقیقش هم Total.Video.Converter.3.12.FULL این هست البته کرک هم داره.

shoeib
06-05-2009, 14:04
بر و بچ به يه مشکل برخوردم....اميدوارم بتونيد کمکم کنيد.....
وقتي ميخوام با يکي تماس بگيرم يا يکي با من تماس بگيره صفحه خاموش ميشه.....حالا بلافاصله بعد از قطع تماس صفحه روشن ميشه......اول اينطوري نبود و وقتي يکي زنگ ميزد صفحه روشن بود....1 روزيه اينجور شده....مموري کارت رو هم در آوردم ولي اتفاقي نيفتاد......حالا هم چيزي به ذهنم نميرسه......به نظر شما مشکل از کجاست؟؟

این گوشی یه سنسور داره که وقتی گوشی رو میزاری در گوشت صفحه رو خاموش میکنه. شما مطمئنی از این نیست؟

nimotorsh
06-05-2009, 14:12
به mp4 تبدیل میکنه یا 3gp ?میشه لینک دانلودش رو بدید؟
ممنون.

توتال كانورتور به هر فرمتي تبديل ميكنه،فكر كنم توي قسمت نرم افزار هاي مربوط به كامپيوتر توي آرشيو بود اونجا پيدا كردم

shirazsat
06-05-2009, 14:30
ممنون از توضیحاتتون.
چرا وقتی یه فایلی رو از بلوتوث میگیرم میره توی sms ها؟
نمیشه تنظیمش کرد بره تو گالری؟

nimotorsh
06-05-2009, 14:39
نه عزيز نميشه،چي شد تونستس كانورت كني ببيني؟

shirazsat
06-05-2009, 14:47
نه عزيز نميشه،چي شد تونستس كانورت كني ببيني؟

اره کانورت شد ولی رزولوشنش به خوبی بتمن نبود.اگه بشه یه کم بزرگترش کرد خیلی بهتر میشد.

iCelestia
06-05-2009, 14:51
سلام.حتما نرم افزار mc fun soft video solution رو از تو KING parand پیدا کردی،نه!این نرم افزار عالیه.من برای تبدیل همیشه از این نرم افزار استفاده می کردم.اما نمیدونم چه مشکلی داره که روی 5800 و N85 جواب نداد.حالا من از نرم افزار Allok video to MP4 convertor استفاده می کنم.با رزولوشن 368*480.می تونم بگم عالیترین کیفیت رو داره.البته سایز یه موزیک ویدیو 3 دقیقه ای رو گاهی به 70 مگ هم می رسونه!

shirazsat
06-05-2009, 14:54
سلام.حتما نرم افزار mc fun soft video solution رو از تو KING parand پیدا کردی،نه!این نرم افزار عالیه.من برای تبدیل همیشه از این نرم افزار استفاده می کردم.اما نمیدونم چه مشکلی داره که روی 5800 و N85 جواب نداد.حالا من از نرم افزار Allok video to MP4 convertor استفاده می کنم.با رزولوشن 368*480.می تونم بگم عالیترین کیفیت رو داره.البته سایز یه موزیک ویدیو 3 دقیقه ای رو گاهی به 70 مگ هم می رسونه!

iCelestia
06-05-2009, 14:59
این music library کجا هست تا من رفرش کنم؟

وقتی منو رو زدی،برو تو قسمت Music>Music Player.حالا Option رو بزن.Refresh library رو بزن.

iCelestia
06-05-2009, 15:11

راستش من از Lord of softwares پیداش کردم.اما شما این رو دانلود کن.ببین چی میشه.خودم امتحانش نکردم و نمی دونم کرک شده یا نه.

http://rapidshare.com/files/137553679/Allok_Video_to_MP4_Converter_5.1.0814_2b.rar

Pass:www.2baksa.net
:52:

PEYMAN
06-05-2009, 16:05

حتما باید اجرا کنه.شما لطف کن این نرم افزاری که من معرفی کردم هم یه تست کن.حجمش حدود8مگه
چون من روی 5800تست کردم رزولوشن بالاتر هم جواب داد.

morteza_sab
06-05-2009, 20:18
برای تبدیل ویدئو به mp4 میتونی از برنامه های

Corel VideoStudio Pro X2
http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2436
http://www.4shared.com/network/search.jsp?sortType=3&sortOrder=1&sortmode=2&searchName=Corel+VideoStudio+Pro+X2&searchmode=2&searchName=Corel+VideoStudio+Pro+X2&searchDescription=&searchExtention=&sizeCriteria=atleast&sizevalue=10&start=0

JetAudio 7.1.8.4006 Plus VX
http://www.4shared.com/file/93015533/c10c9ad3/JetAudio_7184006_Plus_VX.html?s=1

amadis-video-converter
http://forum.persiandown.com/thread42940.html#post347405
http://www.4shared.com/file/40148053/caa674fa/AmadisVideoConverterSuitev353.html?s=1http://www.4shared.com/file/87102061/7b02b70/amadis_avi_divx_wmv_mpeg_mov_swf_flv_mkv_video_con verter_v375__portable_.html?s=1

DawnArk Video Converter 1.0.1.123
http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=3097 http://www.4shared.com/file/84946393/cb3941ad/DawnArk_Video_Converter_v1011231_downarchive.html? s=1

به نظر من Corel VideoStudio Pro X2 رو دانلود کنید ارزش داره فوق العاده است کیفیتش هم عالیه من خودم از اون استفاده می کنم و اگه سرعت تبدیل براتون مهمه از JetAudio و amadis استفاده کنین البته برنامه amadis رم زیادی از سیستم می گیره و در زمان کار اجازه فعالیتهای دیگه روی سیستمتون رو سخت می کنه
موفق باشید.

Mehran-8
06-05-2009, 20:19
این گوشی یه سنسور داره که وقتی گوشی رو میزاری در گوشت صفحه رو خاموش میکنه. شما مطمئنی از این نیست؟

آره مطمئنم......

papilon_2035
07-05-2009, 00:03
سلام بچه ها
من چند تا مشکل 5800 دارم 1) هیچ تمی رو گوشیم اجرا نمیشه و پیغام feauture not supported میده
2) هروقت گوشیم خاموش روشن میکنم تنظیم ساعت به هم می خوره و باید ساعت و صدای زنگ رو تنظیم کنم
کی می تونه اینا رو حل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shirazsat
07-05-2009, 00:29
سلام.حتما نرم افزار mc fun soft video solution رو از تو king parand پیدا کردی،نه!این نرم افزار عالیه.من برای تبدیل همیشه از این نرم افزار استفاده می کردم.اما نمیدونم چه مشکلی داره که روی 5800 و n85 جواب نداد.حالا من از نرم افزار allok video to mp4 convertor استفاده می کنم.با رزولوشن 368*480.می تونم بگم عالیترین کیفیت رو داره.البته سایز یه موزیک ویدیو 3 دقیقه ای رو گاهی به 70 مگ هم می رسونه!

وای کار با این برنامه عالیه عالی!
کیفیت تصویر خروجی که میده خیلی خوبه.
فقط صدا و تصویر برای من هماهنگ نیست .
برای این مشکل باید چی کار کنم؟

111061
07-05-2009, 01:22
سلام به اساتید محترم
ببخشید من وقتی گوشیمو خاموش روشن میکنم یا اینکه offline میکنم بعد میذارم رو general حتما باید شماره ای بگیرم تا 2تا erorr بده بعد خطم آزاد بشه در ضمن خطم اعتباری همراه اولmci است ولی با خط ایرانسل این مشکلو ندارم وهمین خط رو گوشیهای دیگه هم چنین مشکلی نداره.لطفا راهنمایی کنید

soroush srax
07-05-2009, 02:27
in certificat expiered nemire ?? har kariam mikonam ., reset ham kardam bazam nemishe ,. tamame barname haa ro in error ro mide mano ..... baaale

shoeib
07-05-2009, 11:48
in certificat expiered nemire ?? Har kariam mikonam ., reset ham kardam bazam nemishe ,. Tamame barname haa ro in error ro mide mano ..... Baaale

با 7370 ریست کردید؟
ورژن فیرمور گوشیتون چنده؟

varians
07-05-2009, 14:14
آخ جوووووووووون
ورژن 21 واسه پروداکت فارسی رو سایت نوکیا و رو nsu اومده
پروداکت من :
0574324

shirazsat
08-05-2009, 10:45
با برنامه SmartMovie میشه فایلهای avi دید؟

hosein_dig
08-05-2009, 11:53
جدیدا وقتی میرم توی گالری یه سری عکس (زیاد) که شکل یک عکس شکسته است اسمش هم هست سیمبیون تم ه.
و یه مسئله دیگه من تم های که قبلا نصب کردم توی منیج نبود چه جوری پاکشون کنم ؟!

فکر کنم باید مموری رو فورمت کنم نه !؟؟!

mrp85
08-05-2009, 17:33
سلام من یه مدتی هست که بعد از قفل شدن lcd گوشیم به هر نوعی وقتی می خوام قفل اونو باز کنم صفحه گوشیم میره منظورم اینه که خط خطی میشه و هیچ چیزی معلوم نیست دیگه و وقتی نرم افزار Smart light رو باز می کنم (از حفظ جاش رو تو منو میدونم) صفحم درست میشه کسی میتونه به من کمک کنه ؟

bad_stu
08-05-2009, 19:23
سلام
من 1 هفته می شه که 5800 گرفتم. تا حالا دو بار برام پیش اومده که طول شب باطری گوشیم خالی می شه با این که نرم افزاری چیزی فعال نیست.
می شه بگین مشکل کجاس؟

neggy
08-05-2009, 20:02
salam.baraye manam in moshkel pish omade]

cyrus_empire
09-05-2009, 00:16
من در نقدهاي 5800 خوندم كه امكان خواندن فايل هاي آفيس و pdf رو داره اما نرم افزاري نيست. توي سايت نوكيا گفته بايد از بخش دانلود خود گوشي quickoffice رو دانلود كني اما من هر كاري مي كنم نميشه. مي تونم با وايرلس توي اينترنت برم اما از بخش دانلود هيچ صفحه اي نمياد

Doctorjoon
09-05-2009, 07:34
سلام لطفا کمک کنید من اومدم گوشیمو آپدیت کنم بعد از انکه کامل دانلود شد و بعد از کلی error رفت رو 2min باقی مونده و صفحه گوشی سفید موند. بعدم برنامه یه error کلی داد که آپدیت نمیشه. من باتری رو درآوردم ودوباره گذاشتم فقط اون ویبره اولش میاد و هیچی روشن نمیشه.
چه کارکنم؟

shoeib
09-05-2009, 10:52
من در نقدهاي 5800 خوندم كه امكان خواندن فايل هاي آفيس و pdf رو داره اما نرم افزاري نيست. توي سايت نوكيا گفته بايد از بخش دانلود خود گوشي quickoffice رو دانلود كني اما من هر كاري مي كنم نميشه. مي تونم با وايرلس توي اينترنت برم اما از بخش دانلود هيچ صفحه اي نمياد
شما چرا با Download کامپیوتر که توی dvd گوشی هست امتحان نمیکنید؟
download خود گوشی فعلا غیر فعاله!

سلام لطفا کمک کنید من اومدم گوشیمو آپدیت کنم بعد از انکه کامل دانلود شد و بعد از کلی error رفت رو 2min باقی مونده و صفحه گوشی سفید موند. بعدم برنامه یه error کلی داد که آپدیت نمیشه. من باتری رو درآوردم ودوباره گذاشتم فقط اون ویبره اولش میاد و هیچی روشن نمیشه.
چه کارکنم؟

با فونیکس دوباره آپدیت کنید. توی آموزش فونیکس همه چی توضیح داده شده

music
09-05-2009, 15:22
چه کارکنم؟

شما فايل های update ا قديمی رو ريختی -
اين که چی بوده مهم نيست - مهم اين ا که گوشيت بايد فلش بشه - با باکس -
بايد بدی بيرون این کارو انجام بدن -
من ام اين بلا سرم در اومد - با NSU update کن از اين به بعد ...

hosein_dig
09-05-2009, 16:12
تازه اونم دموه
باید گوشی رو هک کنی
اگه جور دیگه بود به من بگو

madibrad
09-05-2009, 18:50
سلام من یه دو روزیه 5800 خریدم ! مثلا اصل مجارستانه! ولی مشگلش اینه که هم دفترچه اش و هم تموم زبان توی گوشی مجاریه و عربی و فارسی نداره!! چطور میتونم زبان فارسی بهش اضافه کنم؟! فریمورش 20 است. ایا ارزش داره به 21 اپدیت کنم؟!

AmirOmidvar
09-05-2009, 19:04
من ام اين بلا سرم در اومد - با nsu update کن از اين به بعد ...

سلام.
من الان دارم با nsu آپدیت میکنم. یه حجم نزدیک به 125 مگ داره دانلود میکنه.
ادامه بدم یا قطعش کنم؟ یعنی منظورم اینه که یه وقت نزنه گوشی رو خاموش کنه؟!!
تا حالا این کار رو با nsu نکرده بودم. باکس هم ندارم.

shoeib
09-05-2009, 22:21
سلام من یه دو روزیه 5800 خریدم ! مثلا اصل مجارستانه! ولی مشگلش اینه که هم دفترچه اش و هم تموم زبان توی گوشی مجاریه و عربی و فارسی نداره!! چطور میتونم زبان فارسی بهش اضافه کنم؟! فریمورش 20 است. ایا ارزش داره به 21 اپدیت کنم؟!

گوشی شما صد در صد انگلیسی داره. اما اگه فارسی بخواید باید با روش های موجود فیرمور رو آپدیت کنید.

Doctorjoon
09-05-2009, 22:35
من ام اين بلا سرم در اومد - با NSU update کن از اين به بعد ...

ممنون .خوب منم با nsu این کارو کردم که اینجوری شدش...:46:

hosein_dig
10-05-2009, 11:52
من که مشکلی نداشتم
شما زمان آپدیت نکته های که گفته رو باید رعایت کنید

hosein_dig
10-05-2009, 11:54
من که مشکلی نداشتم
شما زمان آپدیت نکته های که گفته رو باید رعایت کنید

madibrad
10-05-2009, 12:33
گوشی شما صد در صد انگلیسی داره. اما اگه فارسی بخواید باید با روش های موجود فیرمور رو آپدیت کنید.

من چند تا مشکل داشتم لطفا راهنمایی کنید::5:
1-ایا با اپدیت به فریمور 21 مشکل نداشتن زبان فارسی حل میشه؟
2- من وقتی میخوام مستر ریست کنم ازن lock code میخواد / چی باید بزنم؟:29:
3- من وقتی با یو اس پی به کامپیوتر وصل میشم موبایل رل نمیشناسه ولی وقتی به صورت mass storage انتخاب میکنم میشناسه!!:13: قبلن 5700 داشتم و pc suit 7 روی کامپیوترم نصبه ولی حتی با پاک کردن اون و ریختن ovi مشکل حل نشد.:ambulance::14:
4- راستی سیم یو اس پی همه شما اینقدر طولش کمه؟!:42:
با تشکر از همه دوستان!!:merci:
:41:

music
10-05-2009, 13:59
ممنون .خوب منم با nsu این کارو کردم که اینجوری شدش...:46:
شما کی update کردی ؟
nokia فيرم وير 21 رو اولين باری که اومد رو nsu گزاشت -
يه سری دانلود کردن مثله من - ماله خيليا چيزی نشد ولی ماله من ترکيد -
فيرم وير رو بعد حدودن 2 3 روز از nsu برداشت - يه 3 4 روز گذشت دوباره گزاشت -
من باره دوم که update کردم بدونه مشکل update شد -
1 : شما کی update کردی ؟
2 : فايل هارو از قبل دانلود کردی يا يه راست با خوده nsu ؟
3 : اگه از قبل دانلود کردی - از کدوم لينک و از کجا دانلود کردی ؟ اگرم نه که هيچی

iCelestia
10-05-2009, 14:02
من چند تا مشکل داشتم لطفا راهنمایی کنید::5:
1-ایا با اپدیت به فریمور 21 مشکل نداشتن زبان فارسی حل میشه؟
2- من وقتی میخوام مستر ریست کنم ازن lock code میخواد / چی باید بزنم؟:29:
3- من وقتی با یو اس پی به کامپیوتر وصل میشم موبایل رل نمیشناسه ولی وقتی به صورت mass storage انتخاب میکنم میشناسه!!:13: قبلن 5700 داشتم و pc suit 7 روی کامپیوترم نصبه ولی حتی با پاک کردن اون و ریختن ovi مشکل حل نشد.:ambulance::14:
4- راستی سیم یو اس پی همه شما اینقدر طولش کمه؟!:42:
با تشکر از همه دوستان!!:merci:
:41:

سلام
1.بله.اگر از فایلهای فریمور فارسی استفاده کنید.
2.کد اولیه،12345 هست
3.گوشیتونو یک بار خاموش و روشن کنید،باید درست شه.
4.برای من که کافیه.اگه مشکلی هست بگو تا دستور بلند تر کردنشو بدم.:دی

madibrad
10-05-2009, 18:09
سلام
1.بله.اگر از فایلهای فریمور فارسی استفاده کنید.
2.کد اولیه،12345 هست
3.گوشیتونو یک بار خاموش و روشن کنید،باید درست شه.
4.برای من که کافیه.اگه مشکلی هست بگو تا دستور بلند تر کردنشو بدم.:دی

با خاموش و روشن کردن هم درست نشد!!!002::14:
به کامپیوتر که وصلش میکنم روی مود پی سی سوئیت اصلن نه روی موبایل علامت وصل میده نه روی کامپیوتر!:020:
چیکار کنم؟!!!!!!!:17:
تازه تا حالا 2 بار بی دلیل صفحه اش سیاه شده که مجبور شدم باتری اش را در بیارم!:7:

hamidtb
10-05-2009, 18:35
آقا من گوشی رو به pc suit نثب میکنم
massage و calendar رو نشون میده اما contactc ها رونشون نمیده
و در موقع backup هم بازهم همین مشکلو دارم و contact ها رو نمیتونم بک آپ بگیرم
من هم تو win vista و هم تو win xp امتحان کردم
مشکلم حل نشد.
کسی میدونه باید چیکار کنم.
من الان چطوری از contact هام میتونم یک آپ بگبرم:020:

Mr.president_1
10-05-2009, 19:26
سلام عزیزان
این جانب یک عدد 5800 انداخدم تو آب!ولی سریع باطریشو در آوردم که البته گوشی کار میکنه و همه امکاناتش سر جاشه ولی یه مشکل بزرگ دارم!!!!"وشی نه شارژ میشه نه آنتن میده.تعمیرکار هم سردر نیاورد!!لطف کنید یه کمک کوچولویی بکنین!!امروز 6 روزه که گرفتم گوشیرو:020::020::020::020::020:

ignore3
10-05-2009, 20:08
سلام من گوشیمو به ورژن 21 آپدیت کردم ولی خیلی خیلی کند شده اصلا نمیشه باهاش کار کنی یه بار دیگم آپدیت کردم ولی همینطوریه این برنامه هم فقط اضافه شده mail for Exchange Comp.dir به نظر شما من چیکار کنم همون ورژن 20 رو آپدیت کنم ؟

shoeib
10-05-2009, 20:45
سلام من گوشیمو به ورژن 21 آپدیت کردم ولی خیلی خیلی کند شده اصلا نمیشه باهاش کار کنی یه بار دیگم آپدیت کردم ولی همینطوریه این برنامه هم فقط اضافه شده mail for Exchange Comp.dir به نظر شما من چیکار کنم همون ورژن 20 رو آپدیت کنم ؟
یه مموری رو در بیار ببین گوشی درست میشه؟

با خاموش و روشن کردن هم درست نشد!!!002::14:
به کامپیوتر که وصلش میکنم روی مود پی سی سوئیت اصلن نه روی موبایل علامت وصل میده نه روی کامپیوتر!:020:
چیکار کنم؟!!!!!!!:17:
تازه تا حالا 2 بار بی دلیل صفحه اش سیاه شده که مجبور شدم باتری اش را در بیارم!:7:

شما گوشی رو در حالت پی سی سوییت وصل کن بعد توی کامپیوتر start>run رو بزن و بعد بنویس devmgmt.msc و بعد enter رو بزن.
حالا device manager باز میشه. حالا روی اولین گزینه که اسم کامپیوترت هست کلیک راست کن و بزن scan for hardware changes . حالا باید گوشی رو بشناسه

hamed.ashari
10-05-2009, 20:48
سلام من گوشیمو به ورژن 21 آپدیت کردم ولی خیلی خیلی کند شده اصلا نمیشه باهاش کار کنی یه بار دیگم آپدیت کردم ولی همینطوریه این برنامه هم فقط اضافه شده mail for exchange comp.dir به نظر شما من چیکار کنم همون ورژن 20 رو آپدیت کنم ؟

سلام ...
اگر بخوای گوشیت رو به ورژن پایینتر برگردونی حتما باید با استفاده از باکس باشه ...(بغیر از اون ممکنه دیگه گوشیت روشن نشه)
یه بار گوشیت رو مستر ریست کن ...
ایشالا که درست میشه ...

PEYMAN
11-05-2009, 00:35
اگر بخوای گوشیت رو به ورژن پایینتر برگردونی حتما باید با استفاده از باکس باشه ...(بغیر از اون ممکنه دیگه گوشیت روشن نشه)
چه با باکس و چه بی باکس امکانش که دیگه گوشی روشن نشه زیاده.در کل کار ریسکی هست

hadighore
11-05-2009, 12:21
سلام به همه دوستان من فریمور 21 رو ریختم عالیه ولی موقع اجرای برنامه touch piano یه keypad میاد و نمیزاره برنامه فول اجرا بشه نمیشه غیر فعالش کرد mer30

ignore3
11-05-2009, 12:42
این کار ها هم کردم ولی نمیشه یه بار دیگم ورژن 21 آپدیت کردم دوباره همین طوریه .... نمی دونم چیکار کنم ....بعد از یه مدتی کار کردن با گوشی فیلم برداریش دیگه کار نمی کنه تو موزیک پلیر هم نمیره زود خارج میشه از برنامه بعد از روشن خاموش کردن درست میشه

ignore3
11-05-2009, 12:47
یه مشکل دیگم داره برنامه HelloOX.1.03.Unsigned تو ورژن 20 خوب جواب داد ولی تو ورژن 21 وقتی نصب میکنم بهد اجراش میکنم تو installing rootcerts گیر می کنه دیگه نصبش نمیکنه باید cancel رو بزنم

fafari87
11-05-2009, 14:03
قابل توجه دوستانی که وقتی صفحشون لاک میشد رنگا قاطی پاتی میشدن ،تنها راه شما متاسفانه تعویض ال سی دیتونه گوشی من اینجوری بود دادم تعمیر طرف از لحاظ نرم افزاری همه کار کرد حتی با کابل erase سیستم عاملشو کامل پاک کرد بعدش بردشو باز کرد بعدش آی سی ال سی دی رو تعمیر کرد نشد که نشد آخرش یه ال سی دی نو گذاشت درست شد پس خیالتون راحت باشه که تنها راه همینه با فلش و اینجور چیزا هم درست نمیشه خواستین pm بدین آدرس بدم ببرین درست کننین،آدم با انصافیه

fafari87
11-05-2009, 14:21
ببخشید یام رفت بپرسم این 5800 چرا تو مسیجش شکلک نداره ،کسی هم برام شکلک میفرسته(smily)نشون نمیده لطفا راهنمایی کنین

™SINAXEX
11-05-2009, 16:30
یه مشکل دیگم داره برنامه HelloOX.1.03.Unsigned تو ورژن 20 خوب جواب داد ولی تو ورژن 21 وقتی نصب میکنم بهد اجراش میکنم تو installing rootcerts گیر می کنه دیگه نصبش نمیکنه باید cancel رو بزنم
دوست عزیز با ورزن 1.4 تست کنید فکر کنم مشکلی نداشته باشید با این ورزن.

ببخشید یام رفت بپرسم این 5800 چرا تو مسیجش شکلک نداره ،کسی هم برام شکلک میفرسته(smily)نشون نمیده لطفا راهنمایی کنین
شما باید نرم افزار SMSAnimate را رو گوشی تون نصب کنید این نرم افزار رو سری 9.3 کار مکیند حالا 9.4 را نمیدونم باید تسخه جدید این برنامه بیاد فکر کنم اما به هر حال شما میتونید امتحان کنید و رو گوشی تون تست کنید

hassanhbk
11-05-2009, 17:10
سلام به همه دوستان من فریمور 21 رو ریختم عالیه ولی موقع اجرای برنامه touch piano یه keypad میاد و نمیزاره برنامه فول اجرا بشه نمیشه غیر فعالش کرد با فریمور ورژن 20 درست کار میکرد

ignore3
11-05-2009, 17:28
با ورژن 1.2 اون مشکل حل شد.... ولی هنوز کنده اون مشکل ها رو داره.... راهی هست به ورژن 20 برگردونم ؟

PEYMAN
11-05-2009, 17:49
با ورژن 1.2 اون مشکل حل شد.... ولی هنوز کنده اون مشکل ها رو داره.... راهی هست به ورژن 20 برگردونم ؟

باید با باکس دانگرید کنید که البته ممکنه بعد از اون دیگه گوشیتون بالا نیاد!

plusforce
11-05-2009, 18:21
یه سوال از اساتید .
آقا وقتی می خواهیم زنگ گوشی رو عوض کنیم و می رویم تو setting و ... میاد همه زندگی آدم را
نشون میده و میشه تمام mp3 ها رو دید و انتخاب کرد . در حالی که من ترجیح می دهم یه folder به نام
ringtone داشته باشم و بتونم فقط از توی اونها انتخاب کنم اما 500 تا mp3 برا من لیست میکنه ... !!!

آیا را حلی داره ؟ یا همینی که هست ؟!

varians
11-05-2009, 20:45
سلام رفقا
چجوری میشه دسکتاپ رو به این شکل در آورد ؟ ( منظورم تغییر شکل 2 تا دکمه کنتاکت و شماره گیر و تعداد شورتکاتهای بالاست):7:
من handy shell هم نصبیدم اما اینجوری نبود002:
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=253078&d=1242057802

king zax
12-05-2009, 01:30
با سلام خدمت دوستان عزيز
اين سوال و اينجا مطرح مي كنم چون از وقتي 5800 دارم اين مشكل عجيب برام بوجود اومده.
هر كسي برام sms بزنه مي تونم reply كنم به غير از يك شماره فقط ، كه اگه reply كنم مسيج نميره و ميگه در فلان ساعت ريسند ميكنم آخر هم مي گه نمي تونم بفرستم. مسيج و تو درافت هم مي آرم بازم نمي ره.
كسي تا به حال همچين مشكلي داشته؟؟؟
ممنون

hosein_dig
12-05-2009, 11:20
با سلام خدمت دوستان عزيز
اين سوال و اينجا مطرح مي كنم چون از وقتي 5800 دارم اين مشكل عجيب برام بوجود اومده.
هر كسي برام sms بزنه مي تونم reply كنم به غير از يك شماره فقط ، كه اگه reply كنم مسيج نميره و ميگه در فلان ساعت ريسند ميكنم آخر هم مي گه نمي تونم بفرستم. مسيج و تو درافت هم مي آرم بازم نمي ره.
كسي تا به حال همچين مشكلي داشته؟؟؟
ممنون
آره برای منم اینجوریه با شماره 919 برای ریپلی مورد داره

nakazaki1000
12-05-2009, 13:16
دوستان خواستم بپرسم برنامه ای هست که بشه سایز برنامه های جاوا رو باهاش تغییر داد و برای این گوشی استفاده کرد
من برنامه طالع بینی مهرنوش رو با کیبورد مجازی روی این گوشی استفاده میکنم فقط مشکلش اینه که نصف نوشته هارو نشون میده
ممنون میشم راهنمایی کنین

hamed.ashari
12-05-2009, 13:41
دوستان خواستم بپرسم برنامه ای هست که بشه سایز برنامه های جاوا رو باهاش تغییر داد و برای این گوشی استفاده کرد
من برنامه طالع بینی مهرنوش رو با کیبورد مجازی روی این گوشی استفاده میکنم فقط مشکلش اینه که نصف نوشته هارو نشون میده
ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام ...
شما میتونی از تو قسمت settings گوشی برنامه رو تمام صفحه کنی ..
برو به این آدرس :
menu-seetings-applicatino mgr.-installed apps
برنامه رو انتخاب کن ، options رو بزن ، Suite Settings رو انتخاب کن ، On Scrren Keyboard رو Off کن ...
این روش برایه برنامه هایه جاوا هستش ...

nakazaki1000
12-05-2009, 14:28
سلام ...
شما میتونی از تو قسمت settings گوشی برنامه رو تمام صفحه کنی ..
برو به این آدرس :
menu-seetings-applicatino mgr.-installed apps
برنامه رو انتخاب کن ، options رو بزن ، Suite Settings رو انتخاب کن ، On Scrren Keyboard رو Off کن ...
این روش برایه برنامه هایه جاوا هستش ...

ممنون از راهنماییتون دوست خوبم:8::011:
با این کار مشکل تا حدی حل شد:6:
فقط خواستم ببینم برنامه ای هست برای تبدیل رزولیشن برنامه ها به 360x640 ؟
من با برنامه Change Resolution s60v3 کار کردم ولی این برنامه حداکثر به 352x416 تبدیل میکنه:55:
شما برنامه دیگه ای نمیشناسین که به 360x640 هم تبدیل کنه؟!!!:26:
ممنون:merci:

king zax
12-05-2009, 15:33
آره برای منم اینجوریه با شماره 919 برای ریپلی مورد داره

سلام دوست عزيز
من فقط با يك شماره كه 0912هست و كد3 مشكل دارم و با هيچ شماره ديگه اي مشكلي ندارم. چه 0912 هاي ديگه چي ايرانسل چه تاليا و همراه اعتباري.
به همين خاطر پرسيدم چون برام جالب بود.
ممنون

mehrdad88
12-05-2009, 16:02
با سلام من هر چی فایل pdf میریزم نمیتونه بخونه اشکال کجاست؟؟؟؟ گوشی تازه خریدم فارسی هم نیست با nokia pc suite میخوام آپ گرید کنم آیا درست میشه ؟؟؟؟؟ در ضمن nokia pc suite داره میگه 124 mb حجم دانلود البته مشکل سرعت ندارم ولی این کار فایده ای داره یا وقت تلف کردنه؟؟؟؟

با تشکر

PEYMAN
12-05-2009, 17:15
با سلام من هر چی فایل pdf میریزم نمیتونه بخونه اشکال کجاست؟؟؟؟ گوشی تازه خریدم فارسی هم نیست با nokia pc suite میخوام آپ گرید کنم آیا درست میشه ؟؟؟؟؟ در ضمن nokia pc suite داره میگه 124 mb حجم دانلود البته مشکل سرعت ندارم ولی این کار فایده ای داره یا وقت تلف کردنه؟؟؟؟

از تو بخش نرم افزارها نرم افزارadobe readerرو بگیر تا بتونیpdfبخونی.
نه عزیز مزیت های زیادی داره که البته شما ورژن فعلی گوشیت رو نگفتی تا بگم

mehrdad88
12-05-2009, 17:47
مرسی آقا پیمان مگه خودش نرم افزار نداره؟؟؟ 1 جای خوندم فایلهای آفیس رو میخونه ....... ورژن 11.0.009

با تشکر از شما

PEYMAN
12-05-2009, 18:59
مرسی آقا پیمان مگه خودش نرم افزار نداره؟؟؟ 1 جای خوندم فایلهای آفیس رو میخونه ....... ورژن 11.0.009

با تشکر از شما

ریویش هم ما خوندیم که نوشته داره ولی متاسفانه نداشت و من هم مجبور شدم بگیرم.مشکل خاصی نیست

mehrdad88
12-05-2009, 20:55
آقا پیمان عزیز آپگرید کردم با خود nokia pc suite ورژن دستگاه شده 21.0.025 یک چیز خیلی جالب بهش اضافه شده روی صفحه اول search :internet and my content که وقتی تاچش میکنی تمام my content میاد و البته internet serch
توی قسمت application هم 1 dictonery ,, 1 search,,1 app.update اضافه شده

آیا تغییر دیگه ای هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

meisam294
12-05-2009, 21:10
آقا مهرداد چه جوری آپدیت کردی ؟ چه قدر طول کشید ؟
من میخوام با dialup آپدیت کنم البته با خود برنامه updater با wirles نشد میگه آپدیت جدیدی برات وجود نداره ورژن گوشیم 11 هستش :merci:

hamed.ashari
12-05-2009, 21:28
من میخوام با dialup آپدیت کنم البته با خود برنامه updater با wirles نشد میگه آپدیت جدیدی برات وجود نداره ورژن گوشیم 11 هستش :merci:

عزیز حرفایی میزنی با دایال آپ تا پس فردا باید بشینی پای pc ...
تازه اگه هیچ مشکلی برات پیش نیاد ...
حجم فایلش حدود 129 مگابایته ...
برو یه کافی نت بشین آپدیتش کن ...
با خیال راحت ...
فرقی هم نمیکنه که با چی آپدیت کنی ...
به نظر من با NSU راحتتری ، چون فقط باید کابل موبایل رو به کامپیوتر وصل کنی و بعدش هم nsu رو باز کنی و هر چی بهت گفت ok کنی ...

mehrdad88
12-05-2009, 22:01

دوست عزیز من با adsl سرعت بالا با خود nokia pc suite آپگرید کردم همونطور که دوستمون گفتن حجمش 124mb

موفق باشی

keivan.k1
12-05-2009, 23:23
agha movazeb bashin gooshitoon batry tamam nakone khamoosh beshe man emrooz gooshim khamoosh shod hala dige bala nemiyad .
age kasi midone chikar konam bege.
mamnoon. 

hamed.ashari
13-05-2009, 00:01
agha movazeb bashin gooshitoon batry tamam nakone khamoosh beshe man emrooz gooshim khamoosh shod hala dige bala nemiyad .
age kasi midone chikar konam bege.
mamnoon. 

جوابتون رو تویه تاپیکی که باز کرده بودید دادم ...
به این تاپیک مراجعه کنید ...
ویدئوی آموزشی فلش گوشی(حتی خاموش)بوسیله نرم افزار Phoenix (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)

shirazsat
13-05-2009, 13:26
چه جوری میشه یه شورت کات از موزیک پلیر روی صفحه درست کرد؟
همچنین بالای صفحه گوشی مرتب عکس sms هست ، البته مسیر مموری کارت رو هم بهش دادم ولی بازم اینجوری چشمک میزنه.
سوال اخر هم بگید چه جوری میشه زنگ پیامک رو عوض کرد؟

farzad3620
19-05-2009, 18:24
دوستان لطفا کمکم کنید :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=918798&posted=1#post918798

پست شماره 531