PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي و مشخصات گوشي Touch Pro2 از شرکت اچ تی سی

rezamaya
16-02-2009, 17:21
اينم از قدرت نمايي شركت اچ تي سي .به نظر مياد كه خيلي امكانات خوبي داره . و يه ويندوز موبايل كامل به حساب مياد .

مشخصات :
صفحه نمايش : 480 X 800 pixels, 3.6 inches
داراي كيبورد QWERTY
داراي TouchFLO 3D finger swipe navigation
داراي Touch-sensitive zoom bar
داراي شتاب سنج
داراي تشخيص دست خط
---------------------------
حافظه : microSD (TransFlash)
حافظه رام و رم : 288 MB RAM, 512 MB ROM
داراي سي پي يو از نوع Qualcomm MSM7200A 528 Mhz processor
---------------------------
gprs :دارد از نوع Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD : دارد
EDGE : دارد
3G : دارد
WLAN : دارد
Bluetooth : دارد فقط استفاده براي هدست
--------------------------
3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, video; secondary VGA videocall camera : دوربين:
Built-in GPS receiver
داراي باطري Li-Ion 1500 mAh
------------------------

http://img.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-touch-pro2-01.jpg

http://img.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-touch-pro2-02.jpg

MOHAMMED
19-02-2009, 11:15
واقعا فوق العاده زیباست

عکسهای این گوشی در نمایشگاه بارسلونا :

http://www.gsmarena.com/htc_mwc_09-review-325p2.php

Mah12
23-02-2009, 20:58
مشخصات بلوتوث غلطه
Bluetooth: Yes, v2.0 with A2DP
فکر نکنم بیاد این اشتباه رو بکنه حتی تو G1 هم که گذاشت تو آپدیت درستش کرد...
اینا هم از GSMArena بود...
در ضمن وزنش خیلی زیاده 175 گرم...
نمیدونم چرا تو این همه مشخصات نیومده یه جک 3.5 مثل تاچ HD نگذاشته...
سپاس

x_zarbat
16-03-2009, 18:50
واقعا يك مشكل عجيب و باور نكردني داره بگم باورتون نميشه از اچ تي سي بعيد بود اونم اينه كه اين گوشي قابليت نمايش فايل هاي pdf رو نداره!!!!
راديو هم نداره
فلاش خارجي هم بهش وصل نميشه اينم يك برسي خلاصه

کامپيوتر جيبي HTC Touch Pro2، يکي ديگر از کامپيوترهاي جيبي تاشوي بسيار پيشرفته با تجهيزاتي چون پردازنده ي Qualcommبا قدرت 528 مگاهرتز، سيستم عامل Android OS، دوربين 3.15 مگاپيکسل، پيام نگاري پيشرفته، دريافت کننده ي GPS، سازمان دهنده ي کامل(organizer) ، صفحه نمايش لمسي از نوع TFT و فوکوس خودکار است که اين خصوصيات، باعث محبوبيت اين گوشي بين خريداران شده است.
HTC نمونه‌ي ديگري از سري کامپيوترهاي جيبي خود را به بازار معرفي کرد. اين مدل چيزي نيست به جز HTC مدل Touch Pro2 که طراحي بسيار زيبايي نيز دارد. کامپيوتر Touch Pro2 به صفحه نمايش لمسي بسيار کارآمدي مجهز است که با اطمينان تمام مي‌توان گفت براي يک PDA طراحي و ساخته شده است. کامپيوتر جيبي HTC مدل Touch Pro2اندازه‌اي بسيار کوچک دارد و به نوعي از کوچک‌ترين کامپيوترهاي جيبي ارائه شده به شمار مي‌رود.
وزن اين دستگاه تنها 175 گرم است که تقريبا هم‌وزن گوشي‌هاي همراه هوشمند است. باريک است و تنها 17.3 ميلي‌متر ضخامت دارد. عرض آن نيز برابر است با 58.2 ميلي‌متر و طول آن نيز 116 ميلي‌متر است. بسيار خوش‌دست است و از نگه‌داشتن آن اصلا احساس خستگي نخواهيد کرد. فقط کافي است تا کامپيوتر جيبي HTC مدل Touch Pro2 را در دست بگيريد تا فکر کنيد يک گوشي همراه را در دست داريد.
قابل ذکر است بدانيد که HTC Touch Pro2، مجهز به يک حسگر شتاب دهنده ي داخلي ( کليد ميانبر) است، بدين معنا که خود اين حسگر، موقعيت را تشخيص مي دهد و صفحه را مي چرخاند؛ ضمناً اين حسگر در هنگام اجراي بازي هاي حرکتي گوشي هم کاربرد دارد.
HTC Touch Pro2، مجهز به Trackball است، ابزاري ورودي که به جاي کليدهاي جهت نما قرار دارد، به شکل يک توپ کوچک است که فقط به نوک انگشت، حساس است و به وسيله ي آن، به راحتي مي توان صفحه نمايش را کنترل کرد.
از ديگر مزاياي HTC Touch Pro2، اين است که فقط به نوک انگشتان شما پاسخ مي دهد و ساير چيزها مثل ناخن، قلم يا هر چيز ديگري که باعث آسيب آن شود، در مورد آن، هيچ کاربردي ندارد.
اگر HTC Touch Pro2 را در دست خود بچرخانيد، صفحه نمايش، هيچ تغييري نخواهد کرد. حالت صفحه نمايش فقط در هنگام استفاده از صفحه کليد، تغيير مي يابد؛ البته به جز در موارد خاص، مثل زمان مرور تصاوير.
کامپيوتر جيبي HTC Touch Pro2 ، از شبکه هاي GSM 850/900/1800/1900 و HSDPA 2100 پشتيباني مي کند.
ضمناً مرورگر وب اين گوشي HTC Touch Pro2، HTML است.
کامپيوتر جيبي HTC Touch Pro2، بلندگوهاي استريو با کيفيت بالا دارد و يک هدست استريو که گوشي شما را به پخش کننده ي موسيقي تبديل مي کند. از ديگر امکانات اين گوشي، اين است که يک دوربين 3.15 مگاپيکسلي دارد که به شما اجازه مي دهد پس از گرفتن عکس دلخواه خود، طبق سليقه ي خودتان، آن را ويرايش کنيد.
از امکانات کامپيوتر جيبي HTC Touch Pro2، مي توان به درگاه بلوتوث (نسخه ي 2.0) به همراه A2DP، پورت USB (نسخه ي 2)، خروجي تلويزيون، هندزفري، شبکه ي بي سيم، پيش بيني متن T9، دکمه ي ويژه ي دوربين، سيستم نقشه ياب GPS، قابليت تماس صوتي، پشتيباني از زنگ هاي پلي فونيک 40 کاناله، MP3 و WAV، بازي هاي قابل رانلود، و هشدار لرزشي آن اشاره کرد.
قابل ذکر است که باتري هاي اين گوشي از نوع استاندارد يون ليتيوم هستند. درگاه مادون قرمز ندارد. حافظه ي کامپيوتر جيبي HTC Touch Pro2، قادر به ثبت تماس هاي از دست رفته، پاسخ داده شده و شماره گيري شده مي باشد. دفترچه تلفن آن نامحدود است و عنوان ها را به همراه تصاوير ويژه ي آنها، ذخيره مي کند.
اين گوشي قابليت پخش فايل هاي صوتي با اين فرمت ها را دارد: MP3, AAC, AAC+,eAAC+, AMR, WMA, WAV, MIDI, و QCP
و همچنين قالب هاي پخش فايل هاي تصويري اين گوشي، WMA, ASF, MP4, 3GP, M4V و AVI مي باشند.
HTC Touch Pro2، مجهز به صفحه کليد QWERTY نيست و ممکن است براي بعضي کاربران، به ويژه کساني که از آن براي ارسال ايميل استفاده مي کنند، نقطه ي ضعفي باشد؛ اما به طور کلي، HTC Touch Pro2 نسبت به همه ي مدل هاي قبل از خود، کارآمدتر و مفيد تر است.
در ضمن کامپيوتر جيبي در رنگ هاي خاکستري و مشکي توليد مي گردد. ابعاد آن، 17.3*59.2*116 ميلي متر و وزن آن، 175 گرم مي باشد.
پيام نگاري کامپيوتر جيبي HTC Touch Pro2، قابليت ارسال SMS، MMS، ايميل و پيام نگاري لحظه اي را دارد.

کامپيوتر جيبي HTC Touch Pro2، در يک نگاه
• دوربين 3.15مگاپيکسل و ابعاد تصوير: 1536*2048پيکسل (با کيفيت HVGA)
• حافظه ي RAM اين گوشي، 288 مگابايت و حافظه ي ROM آن، 512مگابايت است.
• پشتيباني از برنامه هاي جاوا
• مجهز به Trackball
• پردازنده ي Qualcomm، 528 مگاهرتزي
• مجهز به خروجي تلويزيون و کابل USB
• دوربين دوم براي مکالمه ي تصويري
• شيار کارت حافظه از نوع Micro SD
• صفحه نمايش لمسي در اندازه ي 3.6 اينچ و از نوع TFT با تعداد 65000 رنگ و رزولوشن 800*480
• پشتيباني از زنگ هاي پلي فونيک 40 کاناله، MP3 و WAV
• باتري يون ليتيوم استاندارد
• حداکثر زمان مکالمه ي تصويري: 150 دقيقه
• حداکثر زمان انتظار: 348 ساعت و حداکثر زمان مکالمه: 7 ساعت

پيام نگاري
• ايميل
• MMS پيام تصويري
• پيام متني SMS
• پيام نگاري لحظه اي

نقاط قوت
• صفحه نمايش نسبتاً يزرگ
• پخش موسيقي و فيلم
• دوربين مجهز به فلاش داخلي
• مجهز به دوربين دوم براي مکالمه ي تصويري
• مجهز به حسگر شتاب دهنده
• دوربين مجهز به فوکوس خودکار

نقاط ضعف
• عدم پشتيباني از فايل هاي PDF
• فلاش خارجي روي آن، سوار نمي شود.
• دوربين ضعيف
• راديو ندارد.

haddad1102000
07-04-2009, 20:28
طبق سایت GSMArena هم رادیو داره و هم قابلیت نمایش فایلهای PDF
میتونید خودتون از اینجا (http://www.gsmarena.com/htc_touch_pro2-2690.php) بخونید

Hamid@1386
19-04-2009, 08:14
دوستان هم رادیو داره.هم بلوتوث داره.هم فایلهای پی دی اف رو نمایش میده.پس چرابعضی ازدوستان میگن نداره؟؟؟؟

payameno
19-04-2009, 21:42
ای بابا منحرف نکنید برادران.رنگم سفید شد اولش. ناسلامتی می خوام بخرم اگه خدا بخواد.

PEYMAN
26-05-2009, 12:39
مثل اینکه وریزون آمادست برای عرضه این گوشی

http://www.slashphone.com/media/data/796/htc-touch-pro2-cdma-verizon-1.jpg

ARASH
26-05-2009, 12:57
اگر چنین چیزی باشه منظور این هست که روی رام ارجینال نرم افزار PDF Reader وجود نداره
و این هم به عنوان نقطه ضعف حساب نمیشه چون هم با نصب برنامه حل میشه و هم درآپدیت های بعدی ممکنه حل بشه

vahid racer
26-05-2009, 13:28

معلوم نیست دقیقا کی وارد بازار میشه ؟
و با چه قیمتی ؟

K I N G
26-05-2009, 15:05
هنوز دقیق اعلام نشده

معلوم نیست دقیقا کی وارد بازار میشه ؟
و با چه قیمتی ؟

PEYMAN
26-05-2009, 15:08

K I N G
26-05-2009, 15:18
ویزیون که این گوشی رو با سیم کارتهای خودش عرضه میکنه ولی خبری از عرضه ازاد گوشی نیست

Hamid@1386
09-06-2009, 11:35
امروزاین گوشی رودستم گرفتم.بنظرمن اصلاجالب نبود.جنس پشتش پلاستیکی ازجنس بدردنخور وخیلی زشت طراحی شده.کیف فابریک چرمی هم داخل پکش هست.قیمتش باگارانتی یاس775000.من که اصلاخوشم نیومد.(نظرکاملاشخصی)خواستم اولین کسی باشم که نظرم روبعدازدست گرفتنش اعلام میکنه.

rezamaya
09-06-2009, 20:32
به نظر من هم چنگي به دل نميزنه طراحيش .

K I N G
09-06-2009, 21:09
مثل اینکه 2 گوشی جدید اچ تی سی مورد توجه کاربران قرار نگرفته ؟!

Spanish_Eyed
06-07-2009, 20:37
من 4 روز پیش این گوشی را خریدم و دارم ازش استفاده میکنم ، کاملاً ازش راضیم.:8:
درباره فرمایشات دوستان باید بگم این گوشی Trackball نداره ، فایل pdf پشتیبانی میکنه ، بولوتوث 2 با A2DP برای هدست و ... هم داره.:41:
عرضم به حضورتون گوشی نه تنها pdf میخونه بلکه Pocket office کامل داره شامل Excel - word - power point - OneNote و pdf viewer
صفحه تاچ بسیار حساس و عالی با کیفیت و وضوح تصویر بالا (البته خوب 16 میلیون رنگ نیست ولی در حد خودش خیلی خوبه):26:
دوربین 3.15 با اتوفوکس و کیفیت عکس خوب (شاید بعضی دوستان دنبال گوشی های با دوربین بالا هستند ولی خوب عقیده من در خرید گوشی داشتن دوربین پایین هست ، شاید شما مخالف باشید ولی دوربین گوشی هر چقدر هم بالا باشه با دوربین تخصصی برابری نمیکنه و قیمت گوشی را بالا میبره و من ترجیح میدم اگر میخوام عکس با کیفیت بگیرم با دوربین تخصصی بگیرم ولی عکس های روزمره را با دوربین 3 هم میشه گرفت) البته بازم بگم این نظر شخصی منه هر کسی از موبایلش انتظاراتی داره بخاطر همینه که سازندگان هر روز مدل تازه ای ارائه میدن

همونطور که دوستان گفتن وقتی کیبورد باز میشه ، صفحه میتابه و در هنگام خواندن یا نوشتن اس ام اس و ... با چرخاندن خود گوشی هم تصویر میتابه.

یه بار (نمیدونم تو فارسی چی بهش میگید) زیر ال سی دی تعبیه شده و کارش زوم کردن تصاویر هست که شما به کشیدن انگشتتون از چپ به راست میتونید به راحتی تصاویر را زوم کنید.:merci:

کیفیت صدا خیلی عالیه ولی خوب بیش از اینکه روی بلندی صدا سرمایه گذاری شه روی کیفیت صدا سرمایه گذاری شده. البته نمیگم صداش بلند نیست ولی خوب اونهایی که فکر میکنند صداش هم مثل بقیه خصوصیاتش جزو بیشترین هاست اشتباه می کنند.:33:

نور صفحه با شرایط محیط و همچنین در حال شارژ بودن یا نبودن تغییر میکنه (اتوماتیک):41:

زیر صفحه اصلی یا به اصطلاح خود ایچ تی سی Home یه سری Tab هست که شامل موارد زیر میشه:
People, Messages, Mail, Calendar, Internet, Stock, Photos and videos, Music,
weather , Setting

درباره طراحیش هم که سلیقه است و نظر شخصی.
دوستان خوششان نیومده ولی به نظر من طراحی فوق العاده بوده. :41:

در کل یه پاکت پی سی فوق العاده از ایچ تی سی و من که تا این لحظه از گوشیم راضی ام و اگه یه بار دیگه بخوام گوشی بگیرم همین گوشی را میگیرم.

دیگه چیزی به ذهنم نرسید درباره گوشی بگم ، اگه کسی سوالی ، ابهامی داره بفرما ما در خدمتیم ... :003::merci:

MOHAMMED
06-07-2009, 23:57
دوست عزیز مبارکت باشه ، چند گرفتی ؟ تا حالا مشکلی باهاش نداشتی ؟

سرعتش و پرفورمنسش چه طوره ؟ کیبردش عربی و فارسی هم داره یا نه ؟

k i a r a s h
07-07-2009, 01:00
به نظر منم یکی از قشنگ ترین گوشی های htc هستش ، نمی دونم چرا بعضی از دوستان خوششون نیومده . ولی کاش cpu هم افزایش پیدا می کرد . دیگه حداقل 600 لازم بود .

Spanish_Eyed
07-07-2009, 21:41
خیلی ممنون.
راستش یکی از دوستام از دبی آورده ، با یه سری خورده چیز دیگه هنوز حساب کتاب نکردیم ولی فکر نکنم آنچنان تفاوت زیادی با ایران بکنه ، من توی اصفهان از نمایندگی پرسیدم گفت 890 تومن
سرعت و پرفورمنس تا حالا که راضی بودم البته زیاد برنامه روش نصب نکردم هنوز.
کیبورد هم عربی / انگلیسیه
و با کیارش جان هم موافقم من اولش تعجب کردم که اهالی این سایت که اهل فن هستند ، یه جورایی جا خوردم که از طراحی خوشتون نیومده . خدائیش طراحی قشنگی داره ... البته بازم سلیقه است آدم نمیتونه نظرش را تحمیل کنه
در مورد cpu نمیدونم چی بگم؟! صد در صد این بالاترین cpu موجود برای این مدل نبود ولی با این حال هنوز من مشکلی ندارم ، حالا نمیدونم که به مرور زمان این مسئله خودش را نشون میده یا اینکه cpu مناسب انتخاب شده ؟!

یه نکته ای هم که هست اینه که من توی عکس ها دکمه Ctrl ندیدم ولی گوشی من داره ، گوشه پائین سمت چپ کیبورد !

ninja3000sh
08-07-2009, 17:23
من هم این گوشی رو 4 روز پیش خریدم.
ولی یه چیزی که هست من این تاپیک رو خوندم دیدم بعضیها گفتن ارزش نداره و ...
به نظر من یکی از بهترین پاکت پیسیهای بازاره.اگه باهاش ور برین میبینین که عالی هستش.
من قبل از این اکسپریا داشتم ولی خدایی الان که اینو خریدم میبینم اکسپریا پیش این مثل 1100 میمونه.شفافیت ال سی دی این گوشی واقعا عالی هستش.
سرعت اجرای برنامه ها فوق العاده بالاست.
باید به شرکتی مثل htc آفرین گفت که گوشیهایی با کیفیت عالی میزنه.
اینم بگم وبگردی با این گوشی یکی از بهترینهاست بخصوص با داشتن ال سی دی 3.6 اینچ و زوم بار و ...اصلا خوراکه اینترنته.
در ضمن باطری این گوشی هم راضی کننده هست و کم کاستی در مقابل باطری اکسپریا نداره.
من الان n97 هم دارم ولی این touch pro2 یه چیز دیگست.
به نظر من نمیشه هر گوشی رو با touch pro2 مقایسه کرد.

Spanish_Eyed
08-07-2009, 21:18
تبریک میگم نینجا جان !
آره واقعاً گوشی خوبیه منم تا الان خیلی راضیم ، در اینترنت هم باهات موافقم واقعاً خیلی عالیه ، خصوصاً که اینترنت WiFi باشه که سرعت بالا باشه ...

k i a r a s h
08-07-2009, 22:58
مبارکتون باشه بچه ها . ما که پولش رو نداریم بخریم حال کنیم . ولی همین که شما می گید باهاله و باهاش حال می کنید ، انگار ما حال کردیم . خودمونیما چه حال تو حالی شد :4:

saeed virus
11-07-2009, 14:19
ببخشید یه سوالی داشتم ، میخواستم بدونم این گوشی (Touch pro2) چیپست گرافیکی داره یا نه؟ فیلمبرداری گوشی با چه کیفیتی وچه اندازه ای هست؟

RЄΖA
11-07-2009, 14:29
ببخشید یه سوالی داشتم ، میخواستم بدونم این گوشی (Touch pro2) چیپست گرافیکی داره یا نه؟ فیلمبرداری گوشی با چه کیفیتی وچه اندازه ای هست؟

خیر, چیپست گرافیکی نداره, فیلمبرداریش هم VGA @ 15fps هست. نه بد نه خوب. :003:

Kourosh1348
12-07-2009, 16:20
دوستانی که گوشی رو گرفتن مبارکه.
نرم افزارو بازی روش میشه براحتی سیمبیان ریخت.من با ویندوز موبایل تجربه کاری ندارم.
بازی باهاش چطوریه؟مثل 5800 و n97 هست؟یا بهتره ؟یا بدتره؟

Spanish_Eyed
12-07-2009, 21:56
بله ، بسیار ساده ... فقط فایل را میریزین روی گوشی ، اجرا میکنید ، معمولاً گوشی میپرسه که این فایل از یک منبع ناشناخته است ، بهش اطمینان دارین؟ و شما ok میکنید و بعد از چند ثانیه برنامه نصب میشه. برنامه ها را از منوی استارت میتونید اجرا کنید و برنامه های جاوا را از توی برنامه ای به نام Jblend اجرا کنید. البته یه نکته را بگم که برای خودم هم پیش اومده بود اینکه ممکنه برنامه ای را نصب کنید که مال Touchpro2 نباشه و اون TouchFLO را به هم بریزه . مثلاً من یه برنامه نصب کردم که TouchFLO را به هم ریخت و دیگه نمیشد روی Setting و در نتیجه روی Remove Program کلیک کرد. در چنین مواقعی میشه با وصل کردن گوشی به کامپیوتر و استفاده از برنامه ای که روی سی دی در جعبه گوشی هست برنامه مورد نظر را پاک کرد و گوشی دوباره به حالت قبلی بر میگرده.
من با n97 و 5800 کار نکردم نمیدونم چجورین ولی گوشی خوبیه ، من به n97 ترجیحش میدم. (اینکه ترجیحش میدم از لحاظ خصوصیاتی که در مشخصات گوشی درج میشه و سیستم عامل سیمبین و ویندوز هست) خصوصا قسمت های Mail و Browser که واقعاً عالین ، شما با یک کلیک میتونید ایمیلتون را چک کنید. با RSS میتونید آخرین اخبار سایت ها را داشته باشید.
و دسترسی به گالری ، موزیک ها ، Setting ، Browser ، مسیج و ... خیلی خیلی راحته و با یک حرکت قلم روی صفحه آماده میشن.

hHamed021
30-07-2009, 19:50
سلام..
میشه در مورد شارژ وکیفیت ساخت(امکان رنگ پریدگی) یه توضیحی بدین..
در کل در این مدتی که این گوشی دارین به مشکلی برخوردین..:merci:

hHamed021
01-08-2009, 08:06
:هم اکنون نیازمند پاسختان هستیم :6::52:

parsa6090
08-08-2009, 14:51
دوستان ارزیابی شما بطور کلی pro 2 نسبت به HD چگونه هست؟

PDA US3R
17-08-2009, 02:22
مشخصات بلوتوث غلطه
bluetooth: Yes, v2.0 with a2dp
فکر نکنم بیاد این اشتباه رو بکنه حتی تو g1 هم که گذاشت تو آپدیت درستش کرد...
اینا هم از gsmarena بود...
در ضمن وزنش خیلی زیاده 175 گرم...
نمیدونم چرا تو این همه مشخصات نیومده یه جک 3.5 مثل تاچ hd نگذاشته...
سپاس

نکرده. بلوتوثش 2.1 است.

PDA US3R
17-08-2009, 02:35
دوستان ارزیابی شما بطور کلی pro 2 نسبت به HD چگونه هست؟

منم مثل بعضی از دوستان از Xperia اومدم به طرف Touch Pro2 . مهمترین فرقی که برای شما خواهد کرد اینه که ...

1. گوشیتون کیبورد دار میشه. یک کیبورد کامل و خوش دست.
2. تاچ زوم به گوشیتون اضافه میشه.
3. تکنولوژی straight talk را خواهید داشت. به این صورت که وقتی با کسی صحبت میکنی اگر گوشی را از طرف ال سی دی روی زمین یا میزی بزارید اتوماتیک صدا از طریق اسپیکرهاش پخش میشه و با دکمه ای که در پشت گوشی قرار داره هر زمان که بخواهید میتونید مایکروفن را قطع کنید تا طرف صدای شما رو نشنوه. در ضمن نویز کنسلینگ هم داره.
4. اسپیکر گوشیتون از مونو به استریو تبدیل میشه چون touch pro2 دو تا اسپیکر داره.
5. باتریه گوشیتون تا اندازه ای بیشتر دوام میاره چون تاچ پرو 2 دارای باتریه 1500 میلی آمپری است.
6. قابلیت TV Out را خواهید داشت.
7. از گوشیتون میتونید به عنوان مودم استفاده کنید.
8. چند تا قابلیت ریز و درشت نرم افزاری هم به TF3D اضافه میشه. این مورد رو میشه در تاچ اچ دی حل کرد.

اما با ارتقا به تاچ پرو 2 شما تنها 2 چیز را از دست میدید و اون هم جک استاندارد 3.5 میلی متری است.یکی هم دوربین که برای من بود و نبودش یکیه.

yaser333
29-01-2010, 22:12
دوستان من الان Kjam دارم و تصمیم گرفتم Pro2 بخرم٬ فقط دو تا سوال

1- (مثل Kjam) با ناخن هم می‌شه روش کار کرد یا (مثل HD2) صفحه خازنیه و فقط با تماس پوست کار می‌کنه؟

2- Kjam خیلی در مقابل زمین افتادن مقاومه٬ این با این طراحی شیشه‌ایش به نظر می‌آد خیلی حساس باشه. زمین بیافته چه بلایی سرش می آد؟

:merci: