PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : n85 سفارش فارسی

SAM
18-03-2009, 14:00
امروز یه n85 سفارش فارسی خریدم 404 تومن . چین تحت لیسانس فنلاند . رنگ تمام مشکی . یعنی قاب پشت هم مشکی هست نه قهوه ای . بدون گارانتی . با گارانتی 12 ماهه دوبی میدن 440 تومن . گارانتی اتصالات دروغ محض است . چیزی به نام گارانتی اتصالات دیگه وجود خارجی نداره شرکت اتصالات هم توی ولیعصر درش تخته شده بنا بر ... خودتون بروید ببینید .
مغازه های پایین علاالدین نداشتند و اونهایی هم که تک و توک داشتند میدادند 430 .
* اسلاید لق نمیزنه
* توی راه یکساعت فیلمبرداری کردم ری استارت نشد .
* 40 دقیقه هم فیلم دیدم ری استارت نشد .
* کیپد و منو تمام فارسی هست با دفترچه سفارش ایران و فارسی و اس ام اس فارسی
* 30 تا آهنگ ایرانی در حافظه گوشی هم داره .
* فیرمور گوشی 11.0.47
*نسخه سفارشی فیرمور فارسی 11.0.47.53.1
فعلا گوشی زیر شارژ هست مابقی تستها رو انجام میدم و تجربه خودم رو به اشتراک میذارم اینجا .

محتویات جعبه هم که شارژر و هندز فری دو تکه ریموت و کابل کامپیوتر و کابل تلویزیون و 2 تا دفترچه فارسی و یک دفترچه انگلیسی و یک DVD

عکس جعبه و دفترچه رو میذارم . از خود گوشی هم امشب عکس میگیرم و میذارم اینجا .

sol2n
18-03-2009, 17:43
به به،رحمت به این زندگی
حالا آهنگ هاش چی بود سام جان؟

Mobile
18-03-2009, 20:31
سلام سام عزیز خسته نباشی

ایا واقعا 85 این همه مشکلات رو که فرمودین داره؟؟؟

اخه منم گوشی ندارم بین سامسونگ و نوکیا موندم

خواستم 85 بگیرم ولی همه میگن که خیلی مشکل داره

یه زحمت بکش کمی بیشتر راجع به این گوشی واسمون توضیح بدی ممنون میشم

تاپیک خود 85 رفتم ولی کسی که داره با این گوشی کار میکنه خیلی بهتره

mansur_iran
18-03-2009, 21:18
مبارک باشه
پس شما هم مثل من رفتی طرف این گوشی عالی
برای من که شکر خدا مشکل خاصی نداره فقط یه مقدار خیلی کم اسلایدش لقی داره که البته تو نگاه اول معلوم نمیشه که برای من هم زیاد مهم نیست
رنگ پنل پشتی اون هم مسی هست

یه سوال کلید چهار جهته گوشی شما هم یه کم سفته

™SADRA
18-03-2009, 21:19
سام جان مبارکت باشه
از پشت گوشی عکس بگیر بزار ببینیم
راستی جای انگشت روش می مونه؟
پنل جلو و عقب مثل هم می مونن؟

™ليلاشGSM
18-03-2009, 21:32
ايول سام جان مباركه عزيزم خوب خريدي...

FARID
18-03-2009, 21:51
منم چند روز پیش برای یکی از آشنایان خریدم یک هفته ای هم دستم بود.
گوشی فوق العاده ای هست فقط به خاطر نوع LCD با نمایش رنگ قرمز مشکل داره ( یعنی بهتر بگم همه چیز رو قرمز آتشین نشون میده ) و D-Pad هم خیلی سفته.

در عوض کیپد عالی داره خیلی نرم که جون برای کسی که زیاد sms میزنه.

صدای با کیفیت ولی نه چندان بلند داره.

منوهای خیلی زیبایی داره و واعا این ورژن از سیمبین قابلیت سفارشی سازی کامل داره و از این لحاظ نظر هر کسی رو جلب میکنه.

SAM
18-03-2009, 22:28
ممنونم بچه ها . الان از بیرون اومدم از ظهر نبودم و گوشی هم همینطور خاموش زیر شارژ مونده بود .

الان اومدم هنوز پیغامهای خصوصی و پروفایلی رو همه رو نخوندم . دیدم مهدی برام فایل cer گرفته 3 سوته دستش درد نکنه هنوز فرصت نکردم ازش تشکر کنم . خیلیها هم تبریک عید گفتند و هنوز وقت نکردم جواب بدم و شرمنده همه هستم . امروز تو ترافیک تهران گذشت تا الان که اومدم .
به نظرم دکمه power خیلی سفت هست . الان از زیر شارژ آوردم بیرون روشن کنم که این سفت بودن دکمه پاور یه مقدار حال گیری هست . شاید هم من عادت ندارم .
الان میام میفتم به جون گوشی و هر چی عیب و نقص هست رو میگم .

™ليلاشGSM
18-03-2009, 22:51
ممنو حاج سام جي پي اسشو تست كردي؟؟؟ گوشي خويه ولي حيف كه اگه ال سي ديش 2بزرگتر بود و سيستم عامل 9.4 ديگه كولاك........

mansur_iran
19-03-2009, 00:01
30
تا آهنگ ایرانی در حافظه فلش گوشی هم داره .
اگه امکانش هست و اینترنت پرسرعت داری تو یه فرصت مناسب آهنگاش رو آپلود کن تو سایت
گوشی من که منوهاش که فارسی نیست کیپدش هم فارسی نداره فقط یه عربی تو رایتینگ لنگوییجش هست
پروداکت کدش هم 0572869 هست
توشم هیچ خبری از آهنگ ایرانی نبود فقط یه مشت آهنگ خارجی توش بود+چند تا عکس و چند تا فیلم
فقط در مورد ال سی دیش میتونم بگم بی نظیره

sol2n
19-03-2009, 01:24
همچنان منتظریم سام عزیز:54::54::54::26:

® Ali
19-03-2009, 03:56
مباركه ولي اشتباه كردي. يه innov8 مي گرفتي حالشو مي بردي!

mansur_iran
19-03-2009, 05:36
innov8 گوشی خوبیه اما این گوشی هم عالیه مخصوصا ظرافتش در کنار امکاناتش منو کشته

SAM
19-03-2009, 08:42
نظرت روی جفت چشم اما من فقط نوکیا رو دوست دارم و از innov8 و برندهای دیگه لذت نمیبرم .

خب دوستانی که در مورد دکمه ها سوال کردند باید بگم :

کلید منو و c مشکلی ندارند و سفت نیستند . سافت کی سمت راست هم مشکلی نداره . تنها مشکل سفتی و با صدا بودن دکمه سافت کی سمت چپ هست که هم سفت هست اما صدا میده . دلیلش هم اینه که وقتی دکمه رو فشار مید تمام اون ناحیه به سمت پایین میره و یک اصطکاکی با قاب بالایی پیدا میکنه . این مساله کمی توی ذوق میزنه . چون با فشار دادن این دکمه انگار داری قاب رو فشار میدی و این جالب نیست . ظاهرا خوب طراحی نشده این دکمه و باید فکری به حالش بشه .
کیفیت lcd فوق العاده است . من بین گوشیهای مختلفی که دیدم و داشتم چنین کیفیت صفحه نمایشی ندیده بودم .
گوشی تا الان هنگ نکرده . اما یکبار که اومدم موزیک پخش کنم موزیک رو اجرا نمیکرد . هرچقدر موزیک پلیر رو ری باز و بسته کردم گزینه ی پخش عمل نکرد . گوشی رو ری استارت کردم و حل شد . این حتما با آپگرید گوشی حل میشه و مشکلات نرم افزاری اینطوری نظیر هنگ به نظرم حل شدنی است با آپدیتهای جدید . اما به هر حال این مساله اتفاق افتاد .
نکته ی دیگه اینکه میخوام کنتاکتها رو از سیم کپی کنم روی گوشی اما گزینه ی کپی رو نمیبینم . اگه بگم کپی نداره که واقعا جک گفتم حتما داره اما من پیداش نکردم . نمیدونم چرا . اما نکته ی دیگه اینکه وقتی یک کنتاکت رو خواستم روی سیم کارت کپی کنم fail میده و کپی نمیشه . شاید هم مشکل از سیم کارت باشه . اینو باید سر فرصت تست کنم . اما خوشحال میشم n85 دارها تجربه ی خودشون رو در این مورد بگویند . من هم استفاده میکنم .
صدای هدفون به راحتی میگم از صدای هدفون n73 که داشتم بلندتره . البته شاید n73 دارها این مساله رو هضم نکنند اما من واقعیت رو میگم . صدا بیشتر هست . کیفیت یکی است . صدا در بلندگو به مراتب از n73 ضعیفتره . صدای با کیفیت و خوبی داره و بلند هست اما قید کل انداختن رو در بلندی صدا باید بزنید . یه زمانی من هم خوره ی بلندی صدا بودم ، اما الان به نظر خودم همین میزان صدا با این کیفیت عالی مناسب هست . پس به نظر بلندی صدا مناسب هست و قابل قبول اما خیلی بلند نیست . کیفیت فوق العاده است .
در پاسخ به سوال لیلاش عزیز بگم آره gps رو تست کردم و عالی کار کرد . هم گارمین رو نصب کردم و هم smartcom و کانکت شد و بدون مشکل بود .
wifi رو هم تست کردم . اتصال برقرار شد . دیگه صفحه ای باز نکردم و زود بستم .
fm transmiter هم تست کردم و بدون نویز صدا گرفتم ازش . اما دیگه بردش رو تست نکردم . ایشالا بعدا .

آهنگای ایرانی که داره :
بابک بیات( بن بست)
جهانشاه برومند ( سرشار از خاطره)
حمید حامی شریف ( فقط نگاه میکنم )
رحیم موذن زاده ( اذان)
روزبه( هفته ی عاشقی)
سالار عقیلی ( سنتی ، مایه ی ناز)
سیاوش زندگانی( ویولون سیاوش زندگانی 4 مضراب شوشتری)
سیروان خسروی( تو خیال کردی بری)
علیرضا قربانی(سوگواران خموش)
محسن نامجو(ترنج)
هومن راد(تنها در باران)
وحید اسدالهی ( رقصهای آذربایجان)
پرویز یا حقی جلیل شهناز فضل اله توکل( پرواز پرویز)
پویان آزاده کیوان پهلوان(ییلاق)
کاوه یغمایی(مترسک)
آرین
بهنام علمشاهی
بقیه اش رو هم گوش ندادم وقت نشده فعلا .

فعلا گوشیم خام هست . خیلی کار داره استادش کنم . یا علی ...

vampire897
19-03-2009, 09:16
نکته ی دیگه اینکه میخوام کنتاکتها رو از سیم کپی کنم روی گوشی اما گزینه ی کپی رو نمیبینم . اگه بگم کپی نداره که واقعا جک گفتم حتما داره اما من پیداش نکردم . نمیدونم چرا . اما نکته ی دیگه اینکه وقتی یک کنتاکت رو خواستم روی سیم کارت کپی کنم fail میده و کپی نمیشه . شاید هم مشکل از سیم کارت باشه . اینو باید سر فرصت تست کنم . اما خوشحال میشم n85 دارها تجربه ی خودشون رو در این مورد بگویند . من هم استفاده میکنم .

سام عزيز،از تو contact‏ برو تو settings‏ و در قسمت contacts to display‏ هر دو گزينه ي phone memory‏ و sim memory‏ رو انتخاب كن،حالا برگرد تو contacts‏ و همه ي شماره هاي سيم كارتتو مارك كن و اونارو به راحتي كپي كن تو فون مموري..
حالا هم اگه ميخواي شماره هاي سيم كارتتو تو شماره ها نشون نده همون آدرسي كه گفتم رو برو و تيك sim memory‏ رو بردار.
موفق باشي

SAM
19-03-2009, 09:48
سام عزيز،از تو contact‏ برو تو settings‏ و در قسمت contacts to display‏ هر دو گزينه ي phone memory‏ و sim memory‏ رو انتخاب كن،حالا برگرد تو contacts‏ و همه ي شماره هاي سيم كارتتو مارك كن و اونارو به راحتي كپي كن تو فون مموري..
حالا هم اگه ميخواي شماره هاي سيم كارتتو تو شماره ها نشون نده همون آدرسي كه گفتم رو برو و تيك sim memory‏ رو بردار.
موفق باشي

امیر علی جان بسیار عالی :41: چقدر هم راحت بود . توی تنظیماتش نرفته بودم و مثل n73 دنبال کپی میگشتم از همون اول :021: . ممنونم .

Mobile
19-03-2009, 13:47
سام عزیز یه زحمت میکشی یه عکسی رو که با گوشی گرفتی بزارید

ممنون میشم

در ضمن یه سوال دیگه بلندی صدا به 95 میشه ؟؟ یا کمتر یا بیشتره یا 82

™SADRA
19-03-2009, 17:15
سام عزیز می شه یه عکس از خود گوشی بزاری؟
منظورم از پشت و جلوی گوشیه.
جای انگشت روش می مونه؟
ممنون

mansur_iran
19-03-2009, 18:55
سلامی دوباره
تو دی وی دی این گوشش پی سی سوئیت نیست
Nokia Ovi Suite چه چیز هایی علاوه بر پی سی سوئیت داره
آخه Nokia Ovi Suite رو سیستم من اجرا نمی شه گفتم ببینم که ارزش داره به خاطر اون ویندوز عوض کنم

vahiidam
21-03-2009, 00:36
جناب سام،مبارک باشه هم عید هم گوشی
پیشنهاد میکنم audio theme های سایت نوکیا رو هم بگیرید و از کیفیت صدای این گوشی بیشتر لذت ببرید،و همچنین گزینه theme effect رو on کنید(آخه من اینو بعدا فهمیدم،گفتم شاید شما هم ندونید،حیفه)
چند تا درخواست داشتم:
اگر گوشی رو هک کردید و مشکلی نداشت لطفا روش کامل رو بگید که از چه روش و ورژنی و لینک دقیق instal server و ...رو هم قرار بدید لطفا...
یک در خواست نامربوط هم از دوستان داشتم،اینکه من تازه وارد دنیای سیمبین 9 شدم اگه امکان داره یک لیست از نرم افزار های کاربردی که خودتون لازم میدونید واسه نصب،اینجا نام ببرید... :merci:

™SINAXEX
21-03-2009, 04:00
اگر گوشی رو هک کردید و مشکلی نداشت لطفا روش کامل رو بگید که از چه روش و ورژنی و لینک دقیق instal server و ...رو هم قرار بدید لطفا...

دوست عزیز شما میتونید گوشی تون را با روش helloX هک کنید:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=817516&postcount=2

و سپس با پچ زیر که اینستال سرور برای تمام fp2 ها است به راحتی نرم افزار ها رو بدون ساین نصب کنید:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=841866&postcount=11

در ضمن یه سوال دیگه بلندی صدا به 95 میشه ؟؟ یا کمتر یا بیشتره یا 82

صدای N85 به نسبت به N82 V31 و N95 V31کمتر است و کیفیت کمتری دارد که این مورد حتما با آپدیت های بعدی 85 حل میشود.

SAM
21-03-2009, 06:00
جناب سام،مبارک باشه هم عید هم گوشی
پیشنهاد میکنم audio theme های سایت نوکیا رو هم بگیرید و از کیفیت صدای این گوشی بیشتر لذت ببرید،و همچنین گزینه theme effect رو on کنید(آخه من اینو بعدا فهمیدم،گفتم شاید شما هم ندونید،حیفه)
چند تا درخواست داشتم:
یک در خواست نامربوط هم از دوستان داشتم،اینکه من تازه وارد دنیای سیمبین 9 شدم اگه امکان داره یک لیست از نرم افزار های کاربردی که خودتون لازم میدونید واسه نصب،اینجا نام ببرید... :merci:
ممنونم شما هم سال خوبی داشته باشید .
به راحتی با HelloOX.1.03 هک کردم
از اینجا دانلود کنید :
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=222327&d=1234684604
ساین کنید و نصب . برای فعال شدن هک پچ Open4All رو از رم پچر فعال کنید .
برای خلاصی از شر ساین از این پست پچ اینستال سرور n85 رو دریافت و در پچز بریزید و از طریق رم پچر فعالش کنید :
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=837421&postcount=4

در مورد برنامه ها حتما x-plore رو نصب کنید . jbaktaskman رو هم نصب کنید لازم هست .
قفل گذار webgate advanced device lock بهترین هست و لازم میشه . منشی و مدیریت تماس interactive voice call master آخرین ورژنش رو میتونید نصب کنید که کاملترین منشی و مدیریت تماس هست . اسمارت کام و گارمین هم که جز لاینفک هست .
این لیست فشرده آرشیوی که برات میذارم کمک زیادی میتونه بهت بکنه :
http://www.mobilestan.net/archive/index.php/f-127.html

pouya-s
22-03-2009, 10:10
حاجی خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم خریدی!!!!
منم خیلی باهاش حال می کنم.
مال من هم وقتی خریدم ورزن اخز بود و نیاز به اپدیت نداشت تا حالا در حدود 2 ماه فقط 3 بار ریستارت کرده هنگ هم اصلانکرده.تو مال من فارسی نداشت و عربی بود .باتریش هم عجیب کار می کنه برا من حدود 3 روز دوام میاره.
در ضمن سامی عزیز مال شما کد فعال سازی برا n-gage اشت؟؟مال من 2 داشت یکی برا ماهیگیری یکی هم برای یک بازی دلخواه.مال منم همه جاش مششکیه و مسی نیست.

pedram_noei_a
22-03-2009, 10:26
سام‎ ‎مبارکه‎ ‎هم‎ ‎عید‎ ‎هم‎ ‎گوشیت
یه‎ ‎سوال‎ ‎داشتم‎ ‎بعد‎ ‎از‎ ‎روشن‎ ‎کردن‎ ‎گوشی‎ ‎میزان‎ ‎رم‎ ‎آزاد‎ ‎چه‎ ‎قدره؟
ممنون

™SINAXEX
22-03-2009, 13:51
مال منم همه جاش مششکیه و مسی نیست.
خوب برای شما دوستانی که اینطور هست یک عکس از پشت و کنار گوشی بگیرید و بزارید تا تمام مشکی این گوشی را هم ببینیم

SAM
22-03-2009, 15:14
خوب برای شما دوستانی که اینطور هست یک عکس از پشت و کنار گوشی بگیرید و بزارید تا تمام مشکی این گوشی را هم ببینیم
این 3 تا عکس فوری توی اتاق تاریک فعلا ( با گوشی ال جی گرفتم کیفیت نداره زیاد ) :

vahiidam
22-03-2009, 18:35
جناب سام،همون طور که فرمودید گوشی براحتی هک شد و هیچ مشکلی نداشت،فقط بعد از restart دوباره باید در rom patcher فعال کنم...در مورد نرم افزارها هم فقط totalrecall اجرا میشد ولی کار نمیکرد!(Garmin رو هم نصب کردم اما جزییات مثل نام خیابون رو نشون نمیده،راهنمایی کنید لطفا)
فکر کنم حالا نوبت یک فونت حسابی هست و شما هم که در این ضمینه استاد...
اگر ممکنه خلاصه روش نصب و یک فونت خوب که خودتون نصب کردید و مشکل نداشت و...معرفی کنید...ممنون.

™SINAXEX
22-03-2009, 20:27
ممنون سامی جان از عکس هایی که گذاشتی.
اما من نمیدونم چرا از مسی ایش بیشتر خوشم اومد تا مشکی ایش!!!!!

pedram_noei_a
22-03-2009, 20:39
٨٥ گوشی‎ ‎کاملی‎ ‎هست‎ ‎ولی‎ ‎من‎ ‎که‎ ‎از‎ ‎صفحه‎ ‎اون‎ ‎که‎ ‎به‎ ‎رنگ‎ ‎قهوه‎ ‎ای‎ ‎میزنه‎ ‎تو‎ ‎هر‎ ‎رنگی‎ ‎زیاد‎ ‎خوشم‎ ‎نمیاد‎ ‎ماله‎ ‎96 بهتره

™SINAXEX
22-03-2009, 20:59
٨٥ گوشی‎ ‎کاملی‎ ‎هست‎ ‎ولی‎ ‎من‎ ‎که‎ ‎از‎ ‎صفحه‎ ‎اون‎ ‎که‎ ‎به‎ ‎رنگ‎ ‎قهوه‎ ‎ای‎ ‎میزنه‎ ‎تو‎ ‎هر‎ ‎رنگی‎ ‎زیاد‎ ‎خوشم‎ ‎نمیاد‎ ‎ماله‎ ‎96 بهتره

به قهوه ایی نمیزنه به قرمز میزنه..و این هم به خاطر تکنولوزی oled است که در صفحه نمایش به کار رفته اتفاقا این تکنولوزی خیلی رنگ ها را بهتر تفکیک میکند

Amirali_ans
22-03-2009, 21:12
PDA جان
آقا مال منم 30تا آهنگ رو داشت و مثل مال شما هیچکدوم ازین مشکلات رو نداشت
من 4-5 ماه پیش خریدم پشتشم قهوه ای هست با گارانتی اصلی(ارکان ارتباطات)
میخواستم بدونم داستان چیه؟ چون تو اون دوره که من خریدم همشون تو زرد از آب در اومدن. . .
تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که کلید وسطش(navy)شل شده و با کوچکترین اشاره میخوره

راستی فارسی هم داشت از اول. . .

pedram_noei_a
22-03-2009, 21:46
به قهوه ایی نمیزنه به قرمز میزنه..و این هم به خاطر تکنولوزی oled است که در صفحه نمایش به کار رفته اتفاقا این تکنولوزی خیلی رنگ ها را بهتر تفکیک میکند

نه‎ ‎دوست‎ ‎عزیز‎ ‎به‎ ‎رنگ‎ ‎شیشه‎ ‎صفحه‎ ‎است‎ ‎اگه‎ ‎بدون‎ ‎قاب‎ ‎ببینی‎ ‎اینطور‎ ‎نیست

pro_mamad
23-03-2009, 05:56
نه‎ ‎دوست‎ ‎عزیز‎ ‎به‎ ‎رنگ‎ ‎شیشه‎ ‎صفحه‎ ‎است‎ ‎اگه‎ ‎بدون‎ ‎قاب‎ ‎ببینی‎ ‎اینطور‎ ‎نیست
امکان داره اون به خاطر lcd protecter مزخرف روش باشه . چون اگه تقریبا توی نور بگیرید به صورت مایل انگار روغنی هستش و چند تا رنگ توی lcd protecterش قاطی هست

™SINAXEX
23-03-2009, 18:26

امکان داره اون به خاطر lcd protecter مزخرف روش باشه . چون اگه تقریبا توی نور بگیرید به صورت مایل انگار روغنی هستش و چند تا رنگ توی lcd protecterش قاطی هست
والا من که تاحالا مشکلی نداشتم خیلی هم خوب رنگ ها تفکیک میکنه و طبیعی نشان میده . تا به حال این همه گوشی دیدم به حز چند مدل خاص از 85 سرتر ندیدم(در ضمینه کیفیت ال سی دی)

H@DI
08-04-2009, 18:39
سلام بر همه دوستان
منم حدود 5 ماهه که خریدمش وپشتشم به رنگ مسی هست و واقعا گوشیه معرکه ای است (به خصوص کیفیت ال سی دی)و کاملا هم ازش راضیم و تو این 5ماه فقط 2بار ریست شده

neda_majd
09-08-2009, 19:26
سلام
من دفترچه فارسی n85 رو نیاز دارم کسی داره واسه من آپ کنه؟
مرسی

PESONIA
28-11-2009, 14:48
سلام دوستان عزیز
ببخشید اگه جای بدی این سوال رو مطرح کرده باشم اما خیلی دست پاچه شدم
دیشب بد جوری خوردم زمین و lcd گوشیم شکست با اینکه ال سی دی شکست اما اسپیکر و آنتن اینا کار میکنن و میتونم زنگ بزنم یا جواب بدم . حالا میخواستم بپرسم که اگه بخوام ال سی دی گوشی رو عوض کنم چه کارایی بکنم و چقدر خرج داره
لطفا هر راهنمایی دیگه ای که لازم میدونین بگین توروخدا

!Cell Phone
28-11-2009, 15:49
ببرش نمایندگی نوکیا از همه جا بهتره

اون ها کارشون همینه و کلی عوض کردن

آدرس نزدیک ترینش هم

برو سایت نوکیا - خاورمیانه - ایران

لیست و آدرس نمایندگی هاش را ببین.

(گارانتی هم نداشته باشی ، آزاد تعمیر و سرویس می کنند)

Saeed SN85
08-03-2010, 20:44
با سلام به دوستان عزيز من خودم 4ماه قبل ان85 با گارانتي اركان خريدم از همه لحاظ به جز بلندي صدا فوقالعاده هست اما بازم خوبه اون يهمقدار رنگ زرد و... اي كه تو بعضي عكسها هست مال تلق شه كه اگه اگه ازخود ال سي دي ببينين كفتون ميبره توسرعت هم ان82 وان95 8گيگ و.. بايد بيشش لونگ بندازن و تو دوربين هم فوق العاده هست ومن امروز با خود گوشي ابديت كردم در حدود چند دقيقه به ورژن 31.02 انگار عكسهاي با فلاش خيلي بهتر شده و فوكوس هم انگار سريعتر شده ودر كل ان85 از گوشي هايي مثل ان82 وان95 8گيگ و ان96 وان79و........................................ ................سرتر هست راستي رنگش هم شكلاتيه من رو گوشي دوستم ان85 حدود32 تم با حجم 2-3 مگ وحدود 33 تا برنامه نصبه اما سرعتش استثناييه وهر كاري باهاش كردم هنگ نكرد اما من هنگ كردم