PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقویم شمسی ، میلادی ، قمری

Ashkan209
02-05-2009, 22:26
دوستان سلام
نرم افزار PPC_PersianCalendar که دارای امکانات تقویمی خوب و مبدل تاریخ و اوقات شرعی هست را برای پاکت پی سی و سیستم عامل ویندوز موبایل نوشته ام
پیشنهاد میکنم دانلود و نصب نمایید و اینجانب را از نظرات خود مطلع نمایید
با احترام

majidflash
03-05-2009, 06:54
دوستان سلام
نرم افزار ppc_persiancalendar که دارای امکانات تقویمی خوب و مبدل تاریخ و اوقات شرعی هست را برای پاکت پی سی و سیستم عامل ویندوز موبایل نوشته ام
با احترام
لینک دانلود :
http://www.4shared.com/file/103018138/2e961e57/ppc_persiancalendar.html

آقا سازنده این تقویم اولا دستت درد نکنه دوما این برنامه شما قابلیت اضافه کردن ریمایندر را در تاریخ شمسی داره و اگه میشه لطف کنید و بگید که خودتون اینو نصب کردید؟ و روی چه ورژنی از ویندوز موبایلها جواب میده آیا راهی هست که تقویم خود گوشی را مود شمسی را هم بهش اضافه کرد

Ashkan209
03-05-2009, 08:20
من روی گوشی خودم که HTC Touch HD هست نصب کرده ام
و ازش راضیم - برای ویندوز موبایل 6 و 6.1
ضمنا توی امکانات گوشی دخالتی ندارد

Sadegh_cpu
23-07-2009, 22:39
عكسي از اين تقويم مي تونيد بندازيد؟

rroona
01-08-2009, 22:53
عكسي از اين تقويم مي تونيد بندازيد؟
سلام
اینم اسکرین شات از این برنامه
روی tytn ii هم جواب میده

parsa6090
18-08-2009, 19:31
من که نتونستم نصب کنم؟!!!!راهنمایی کنید چطور میشه نصبش کرد.
من فایل زیپ دانلود کردم و unzip کردم فایل rar به من داد اونو از rar در اوردم و ریختم تو گوشی و setup اجرا کردم و هیچ اتفاقی نیافتاد.

shahrokh_36
07-09-2009, 18:02
من که نتونستم نصب کنم؟!!!!راهنمایی کنید چطور میشه نصبش کرد.
من فایل زیپ دانلود کردم و unzip کردم فایل rar به من داد اونو از rar در اوردم و ریختم تو گوشی و setup اجرا کردم و هیچ اتفاقی نیافتاد.

سلام دوست عزیز
وقتی فایل رو ان زیپ میکنی یک فایل با پسوند cab بهت میده که اونا انتقال میدی به گوشیت و اجراش میکنی و نصب میشه. من روی اچ دی نصبش کردم . مشکلی هم نداشت

ai95
17-09-2009, 16:02
سلام من به این برنامه خیلی احتیاج دارم میخواستم بدونم روی touch 3gهم نصب میشه؟هم چنین می خواستم بدونم چه جوری unzipesh کنم؟

M.Reza
17-09-2009, 18:48
سلام من به این برنامه خیلی احتیاج دارم میخواستم بدونم روی touch 3gهم نصب میشه؟هم چنین می خواستم بدونم چه جوری unzipesh کنم؟
قاعدتا باید بر روی Smart Phone ها هم نصب بشه. امتحانش با خودتون.
بر روی فایل دانلودیتون Right Click کنید و بعد Extract رو انتخاب کنید. بعدشم که فایل cab رو به گوشیتون انتقال بدین و نصبش کنین.

savalanboy
06-11-2009, 11:05
با سلام و تشکر از دوستان

می خواستم ببینم کسی از دوستان می دونه چطور calendar و Home رو در HTC Touch 2 و HTC Diamond2 با پوسته TouchFlo با تاریخ شمسی مجهز کرد؟

اکثر نرم افزارهای موجود با today کار می کنن و هیچ تاثیری زوی Flo ندارند

مرسی

M.Reza
07-11-2009, 14:43
با سلام و تشکر از دوستان

می خواستم ببینم کسی از دوستان می دونه چطور calendar و Home رو در HTC Touch 2 و HTC Diamond2 با پوسته TouchFlo با تاریخ شمسی مجهز کرد؟

اکثر نرم افزارهای موجود با today کار می کنن و هیچ تاثیری زوی Flo ندارند

مرسی

گشتیم نبود، شما هم نگرد!

hfalahaty1
19-11-2009, 09:10
سلام دوست عزیز
امیدوارم که باز هم یه سری به اینجا بزنید
همه تقویم های فارسی که تا حالا دیدم به صورت جدا از ریمایندر اصلی گوشی کار میکنند
راستش دنبال نرمافزاری میگردم که بتواند ریمایندر با تقویم شمسی داشته باشه
شما میتونید من راکمک کنید
گوشی من imate jamin است
ممنونم
hfalahaty1@yahoo.com

fari gole
12-12-2009, 16:18
:atten:
سلام دوستان ، من هم از قضا يه touch 2 گرفتم با wm6.5 اما نرم افزارهاي مناسب پيدا نميكنم حتي واسه فارسي نويسي هم چند بار دچار مشكل شدم ، تازه توي ليست موبايل هاي اين سايت هم اسمش نبود ، اگه در خصوص برنامه هاي سازگار با wm6.5 كمكم كنيد ممنون ميشم .:merci:

mforooghii
17-12-2009, 01:55
ميشه بپرسم با چه محيطي اين برنامه رو نوشتيد؟دات نت يا چيز ديگه اي؟

r-k
17-12-2009, 10:52
دوستان سلام
نرم افزار ppc_persiancalendar که دارای امکانات تقویمی خوب و مبدل تاریخ و اوقات شرعی هست را برای پاکت پی سی و سیستم عامل ویندوز موبایل نوشته ام
با احترام

با سلام
ابتدا جا دارد از كار قشنگتان تشكر كنم ، من روي دياموند نصب كردم و بخوبي جواب داد و تنها به منظور پيشرفت در نسخ بعدي چند نكته متذكر مي‌شوم :
1- سرعت اجرا كند است ، بدليل استفاده زياد از اين تقويم و لزوم اجراي آن در طول روز ، سرعت هر بار اجراي آن مقداري غير معمول است .
2- در هر بار اجرا ، ديفالت اوقات شرعي روي شهر شيراز مي‌رود و تغيير ديفالت آن تعريف نشده‌است .
3- در تغيير روز روي صفحه اصلي تقويم روزهاي تقويم ميلادي و شمسي تغيير مي‌كند اما تقويم قمري فقط تاريخش عوض مي‌شود و روز هفته تغيير نمي‌كند .
4- در اين تقويم ضرورت پيش‌بيني محلي جهت درج مناسبت‌هاي ملي و مذهبي و همچنين درصورت امكان جهت درج مناسبتهاي خصوصي و شخصي احساس مي‌شود .
با تشكر مجدد از زحماتي كه در طراحي و ساخت اين محصول ارزنده ايراني نموده‌ايد .
موفق باشيد

mrmostafa
30-01-2010, 21:41
تقویم هجری که در دسکتاپ گوشی قرار بگیره هستش؟؟؟

aghagoon
07-03-2010, 03:50
به نظر من بهترین راه برای شمسی کردن تاریخ اصلی گوشی اینه که یه طومار اینترنتی امضا کنیم بفرستیم برای شرکت های سازنده تا خودشون امکانات فارسی رو گوشی هاشون بگذارن ایرانی ها زیاد گوشی میخرن سامسونگ و ال جی فقط شمسی دارن الان .

mgh.6586
21-04-2010, 15:42
سلام دوست عزیز ، واقعا دست درد نکنه خیلی خوبه !
می خواستم بدونم برنامه ای سراغ ندارین که تقویم خود ویندوز رو فارسی و شمسی کنه

sello
04-06-2010, 22:55
سلام ... من هم htc touch pro 2 دارم . نصبيدمش و خوب كار كرد

mortezanoori
24-06-2010, 11:15
من نصبش کردم ولی به محض اجرای برنامه این پیغام خطا رو میاره . دنبال برنامه ای هستم که تاریخ شمسی رو توی صفحه اول بیاره .
403002

aliking1
27-07-2010, 19:10
salam daostan
in tagvim vagan khobe
ro goshi x1 ke win 6.1 roshe javab dad.

aziking
28-07-2010, 13:32
سلام

من رو hd mini تست کردم و حوب کار میکنه...دست سازنده درد نکنه...فقط یه ذره قیافشو خوشگل تر کنید عالی میشه..بازم ممنون

mostafa54
28-07-2010, 18:36
با تشکر از آقای اکبر نجفی برنامه نویس این برنامه
من روی امنیا2 تست کردم خیلی خوب کار میکنه . اگر امکان دارد آنرا بصورت plugins برای today بنویسید خیلی عالی میشه