PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HTC Touch HD CLUB | همه چیز درباره ی این سنگ سیاه

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

gipsy_golabi
08-01-2010, 15:32
دوست عزیز شما نور صفحه رو تا حد امکان کم کنید و نزارید برنامه ای روی صفحه باز بمونه مطمئن باشید باطریتون جواب میده

mehdi_000
09-01-2010, 00:46
میشه با وایرلس، لب تاپ را به touch hd وصل کرد و اینترنتی که در لپ تاپ هست را share کرد در گوشی.
اینترنت adsl دارم!!!!
سوال دوم:وایمکس ایرانسل ظاهرا نیاز به مودم دارد،برای touch hd هم نیاز به این مودم اکسترنال هست

mkill
09-01-2010, 23:41
سلام دوستان hd دار
من طالب یدونه hd هستم هر کدوم از دوستان مایل هست که بفروشه به من پ خ بزنه
ممنون
شرمنده نمی دونستم تو کدم قسمت پست بدم

whiteagate
09-01-2010, 23:43
یه سوال دیگه؟؟؟ چرا بعضی از گوشی های htc hdخیلی زود باتری خالی میکنن(گوشی آکبند) و بعضیا 2روز شارژ نگه میدارن؟؟ این مشکل بزرگی شده راه حلی براش هست؟؟؟

منم همین مشکل رو داشتم، گوشی نو بعضی وقتها بدون اینکه ازش استفاده کنم روزی دو یا سه بار شارژ لازم داشت. بردمش گارانتی رامشو آپدیت کردن فعلا شکر خدا خوبه! البته توصیه دوستمون gipsy_golabi هم خیلی موثره

ajamizadeh
11-01-2010, 22:30
با سلام و خسته نباشيد
دوستان من يه مشكل اساسي دارم.لطفا طريقه غير فعال كردن سنسور چرخش اتواتيك عكس رو يكي به من بگه.كارم بد جوري گيره.ممنون مي شم يكي راهنماييم كنه.ممنونم

M.Reza
12-01-2010, 10:00
با سلام و خسته نباشيد
دوستان من يه مشكل اساسي دارم.لطفا طريقه غير فعال كردن سنسور چرخش اتواتيك عكس رو يكي به من بگه.كارم بد جوري گيره.ممنون مي شم يكي راهنماييم كنه.ممنونم

از کدوم برنامه برای چرخش اتوماتیک صفحه استفاده می کنین؟
هر برنامه چرخش اتوماتیک، یه لیست استثتائات داره که اونجا می تونین مشخص کنین که تو کدوم برنامه ها صفحه بچرخه یا نچرخه...

whiteagate
12-01-2010, 16:30
با سلام و خسته نباشيد

با سلام،
دوست عزیز! نمیدونم گوشی شما touch HD هست یا خیر(با توجه به پروفایلتون). اما در touch HD متاسفانه امکان غیر فعال کردن این قابلیت از طریق خود ویندوز وجود نداره

Unfortunately, much like the HTC Touch Diamond the auto screen rotation feature on the HTC Touch HD works only in selected applications such as Photos and Videos and the web browser, and you can't turn the feature off. Unless you use a third party tweak, that is, and there are already some capable applications to serve that purpose. More on that in the dedicated Tweaks&Modding section.

منبع:

http://www.gsmarena.com/htc_touch_hd-review-300p3.php

نمیدونم چنین قابلیتی در برنامه های جانبی پیدا میشه یا نه!

amir-fx
14-01-2010, 01:19
سلام خدمت همه اساتید . آقا من یه مشکل دارم اونم اینه که من یه زمانی رام 6.5 کوک شده رو hdم ریختم و وقتی گوشی رو با activesync به کامپیوتر وصل میکردم میتونستم از اینترنت dial-up کامپیوتر ، روی گوشیم استفاده کنم... خیلی خوب بود مثلا ایمیل رو تو گوشیم چک میکردم و خیلی چیزای دیگه . ولی الان رام اصلی روی گوشیم ریختم که همون 6.1 هستش و الان هر کاری میکنم نمیتونم دوباره از اون خاصیت استفاده کنم. لطفا راهنماییم کنید..
اگرم نمیشه بهم بگین چطور میتونم ایمیل رو از طریق گوشیم چک کنم چون از طریق gprs فکر نکنم بشه.
با تشکر

S I N A
14-01-2010, 01:53
دوست عزیز شما نور صفحه رو تا حد امکان کم کنید و نزارید برنامه ای روی صفحه باز بمونه مطمئن باشید باطریتون جواب میده

دوست عزیز

لطفاً اگر میخواهید در مورد پستی مطلبی رو بیان کنید ختماً از گزینه http://mobilestan.net/imagize/buttons/quote.gif در زیر همان پست استفاده کنید.

با تشکر

سلام دوستان hd دار
من طالب یدونه hd هستم هر کدوم از دوستان مایل هست که بفروشه به من پ خ بزنه
ممنون
شرمنده نمی دونستم تو کدم قسمت پست بدم

دوست عزیز

اینجا جای مطرح کردن این مسایل نیست. شما باید درخواستتون رو تو بخش خرید و فروش سایت مطرح کنید.

با تشکر

Real Madrid C.F
14-01-2010, 14:50
میشه با وایرلس، لب تاپ را به touch hd وصل کرد و اینترنتی که در لپ تاپ هست را share کرد در گوشی.
اینترنت adsl دارم!!!!
سوال دوم:وایمکس ایرانسل ظاهرا نیاز به مودم دارد،برای touch hd هم نیاز به این مودم اکسترنال هست

در مورد سوال اولتون باید بگم که بله میشه ولی بستگی به نوع لپتاپ شما هم داره تو HD2 شما میتونین هر اینترنتی رو با wifi router مورد دسترس هر دستگاهی که گیرنده ی وای فای داره قرار بدین.

Real Madrid C.F
14-01-2010, 14:56
دوست عزیز

لطفاً اگر میخواهید در مورد پستی مطلبی رو بیان کنید ختماً از گزینه http://mobilestan.net/imagize/buttons/quote.gif در زیر همان پست استفاده کنید.

با تشکر

دوست عزیز

اینجا جای مطرح کردن این مسایل نیست. شما باید درخواستتون رو تو بخش خرید و فروش سایت مطرح کنید.

با تشکر

آخه جناب ما که تو قسمته خرید و فروش میریم میگه که شما اجازه ی ایجاد پست جدید رو ندارین!!!
پس همین جا میگم من خریداره یه hd تمیز و سره حال بدون گارانتی و آریو اقلیم هستم ولی دو تا مشکل دارم 1-به دلیل مسایل مالی تا عید باید معامله رو به تعویق بندازیم ...2-من کرمانشاه هستم!!

Real Madrid C.F
14-01-2010, 14:57
دوست عزیز

با تشکر

دوست عزیز

با تشکر

آخه جناب ما که تو قسمته خرید و فروش میریم میگه که شما اجازه ی ایجاد پست جدید رو ندارین!!!
پس همین جا میگم من خریداره یه hd تمیز و سره حال(خط و خش داشته باشه حسابی میزنم تو سره قیمت) بدون گارانتی و آریو اقلیم هستم ولی دو تا مشکل دارم 1-به دلیل مسایل مالی تا عید باید معامله رو به تعویق بندازیم ...2-من کرمانشاه هستم!!
هر کی خواست pm بده:merci:

whiteagate
14-01-2010, 20:07
پس همین جا میگم من خریداره یه hd تمیز و سره حال(خط و خش داشته باشه حسابی میزنم تو سره قیمت) بدون گارانتی و آریو اقلیم هستم ولی دو تا مشکل دارم 1-به دلیل مسایل مالی تا عید باید معامله رو به تعویق بندازیم ...2-من کرمانشاه هستم!!
هر کی خواست pm بده:merci:

اگه درست متوجه شده باشم میخوای پول nokia 1200 دست دوم بدی، ولی HD ترو تمیز بگیری!:021:

structure_math
15-01-2010, 23:55
آقا اگه کسی بخواد یه رام کوک شده سریع و ساده و بدون باگ رو گوشیش نصب کنه بهش چی پیشنهاد میکنین؟ فقط یه ویندوز 6.5 با تاچ فلوی ساده که اصلا گیر نکنه. خسته شدم بس که رامهای مختلف اونم با سرعت اینترنت پایین دانلود کردمو با این مشکلات مواجه بودم:
-سرعت پایین و بعضی اوقات گیر کردن در تاچ فلو و منوی استارت
-کار نکردن صفحه لمسی در بعضی برنامه ها
-داشتن باگهای فراوان
-...

arckilis
16-01-2010, 11:04
سلام.

من میخوام offوon صفحه ی گوشی رو از طریق دوربین انجام بدم.

برنامه ای سوراق دارین؟

M.Reza
16-01-2010, 13:58
آقا اگه کسی بخواد یه رام کوک شده سریع و ساده و بدون باگ رو گوشیش نصب کنه بهش چی پیشنهاد میکنین؟ فقط یه ویندوز 6.5 با تاچ فلوی ساده که اصلا گیر نکنه. خسته شدم بس که رامهای مختلف اونم با سرعت اینترنت پایین دانلود کردمو با این مشکلات مواجه بودم:
-سرعت پایین و بعضی اوقات گیر کردن در تاچ فلو و منوی استارت
-کار نکردن صفحه لمسی در بعضی برنامه ها
-داشتن باگهای فراوان
-...

این رام رو نصب کن پشیمون نمی شی: ویندوز 6.5 با مانیلا 2.1 گرافیک و سرعت فوق العاده
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=460640

M.Reza
16-01-2010, 14:01
سلام.

برنامه ای سوراق دارین؟

یعنی چی؟! :7:
مثلا با دوربین چی کار کنی که صفحه روشن یا خاموش بشه؟؟!! :39:
من که همچین برنامه ای سراغ ندارم.

salman_71
16-01-2010, 14:14
سلام امیدوارم پست تکراری نباشه من که هر چی سرچ کردم چیزی ندیدم
من گوشیم htc touch hd هست مشکلش اینه که میکروفونش کار نمیکنه البته من این طور فکر می کنم چون موقع تماس طرف مقابل صدای منو نمیشنوه و موقع ظبط صدا هم چیزی نمیتونم ظبط کنم یعنی ضبط میشه ولی موقع پخش هیچی شنیده نمیشه.
فکر کنم مشکل نرم افزاری باشه چون با هندزفی هم امتحان میکنم همین مشکلو داره.
اگه کسی میدون کمک کنه
البته تازه hard reset کردم و بازم درست نشد
هیچ راهی هیت یا باید بفرستم گارانتی؟

ekn
17-01-2010, 13:36
لطفا یکی جواب بده

M.Reza
17-01-2010, 21:26
سلام امیدوارم پست تکراری نباشه من که هر چی سرچ کردم چیزی ندیدم
من گوشیم htc touch hd هست مشکلش اینه که میکروفونش کار نمیکنه البته من این طور فکر می کنم چون موقع تماس طرف مقابل صدای منو نمیشنوه و موقع ظبط صدا هم چیزی نمیتونم ظبط کنم یعنی ضبط میشه ولی موقع پخش هیچی شنیده نمیشه.
فکر کنم مشکل نرم افزاری باشه چون با هندزفی هم امتحان میکنم همین مشکلو داره.
اگه کسی میدون کمک کنه
البته تازه hard reset کردم و بازم درست نشد
هیچ راهی هیت یا باید بفرستم گارانتی؟

البته اینکه با هندزفری هم باز این مشکل رو دارین خیلی عجیبه!
اما اگه هارد ریست هم کردین و مشکل بر طرف نشده، فقط می تونه ایراد سخت افزاری باشه و گارانتیه که باید یه نگاهی به گوشیتون بندازه...

M.Reza
17-01-2010, 21:27
لطفا یکی جواب بده

چیو؟! کدوم سوالتون رو؟؟!!:26:

arckilis
17-01-2010, 22:34
کسی جواب من نمیده

M.Reza
18-01-2010, 14:09
سلام.

برنامه ای سوراق دارین؟

کسی جواب من نمیده

همچین برنامه ای برای پاکت پیسی فعلا نیومده...

elx212
18-01-2010, 18:45
سلام از راهنمائیهاتون سپاسگذار باور بفرمائید دعاتون کردم هم شمارو هم دائر کننده این سایت رو انشالله عاقبت تخیر بشین در ضمن اگر محبت کنین وراهنمائی ببابت 2تا مشکل کنین ممنونتون میشم
گوشی من htc.hdهست بعد ازاینکه تکاپ میگیرم و بعذ از خارد ریسیت میام بکاپ رو اجرا کنم احرا میشه بعد از اجرا که خود گوشی ریاستارت میکنه هنگ میکنه و مجبور میشم هارد ریسیت کنم در ضمن باspriteBacupبکاپگیری کردم دقیقا 4مرتبه این بلا سرم اومد خواهش میکنم راهنمائی بفرمائید

senatore35
19-01-2010, 11:50
با سلام.می خواستم ببینم این گوشی رم 16gb ساپورت میکنه؟

whiteagate
19-01-2010, 19:57
با سلام.می خواستم ببینم این گوشی رم 16gb ساپورت میکنه؟

با سلام، بله 16 گیگ ساپورت میشه.

senatore35
19-01-2010, 23:47
با سلام، بله 16 گیگ ساپورت میشه.

با سلام خیلی ممنون از پاسختان من گوشی رو خریدم میخواستم 16 بندازم فروشنده گفت گوشی همش هنگ می کنه...جسارتآ خودتون از 16 استفاده می کنید ../شرمندها داداش:8::8::8::8::8::8:

whiteagate
20-01-2010, 16:47
با سلام خیلی ممنون از پاسختان من گوشی رو خریدم میخواستم 16 بندازم فروشنده گفت گوشی همش هنگ می کنه...جسارتآ خودتون از 16 استفاده می کنید ../شرمندها داداش:8::8::8::8::8::8:

یکی به من هم گفت که 16 ممکنه هنگ بکنه ، اما من گوشیم رو از نمایندگی پرشین تله کام خریدم و اتفاقا مموری 16 رو هم خودش پیشنهاد کرد، اما من چون نیازم نبود نخریدم.یعنی خودم با 16 کار نکردم. با اینکه فروشنده ها میگن تا 16 ساپورت میکنه اما من هر چی تو سایت htc گشتم محدودیت خاصی برای مقدار مموری پیدا نکردم. حتی تو دفترچه راهنماش هم در مورد نوع مموری فقط نوشته micro SD سازگار با SD 2.0 (صفحه 285 )و ننوشته که مثلا از 8 یا 16 بیشتر نباشه. اینو هم اضافه کنم که من گوشی برادرم n85 هست که مموری micro SD 8GB روشه.مموری ها رو با هم عوض کردیم. نه گوشی من کارت اونو شناخت و نه گوشی اون کارت منو!(نه اینکه هنگ کنه) علتش رو نمیدونم شاید سازگار با SD 2.0 نبوده!

whiteagate
20-01-2010, 17:42
سلام از راهنمائیهاتون سپاسگذار باور بفرمائید دعاتون کردم هم شمارو هم دائر کننده این سایت رو انشالله عاقبت تخیر بشین در ضمن اگر محبت کنین وراهنمائی ببابت 2تا مشکل کنین ممنونتون میشم
گوشی من htc.hdهست بعد ازاینکه تکاپ میگیرم و بعذ از خارد ریسیت میام بکاپ رو اجرا کنم احرا میشه بعد از اجرا که خود گوشی ریاستارت میکنه هنگ میکنه و مجبور میشم هارد ریسیت کنم در ضمن باspriteBacupبکاپگیری کردم دقیقا 4مرتبه این بلا سرم اومد خواهش میکنم راهنمائی بفرمائید

البته من با اون برنامه کار نکردم ولی برنامه معروف برای بکاپ Spb.Backup هست که خیلی هم خوب جواب میده پیشنهاد میکنم از این برنامه استفاده کنین

love is jawad
21-01-2010, 13:49
دوستان سلام. خسته نباشید . می خواستم ببینم بین دوستان کسی هست که از ایرانسل استفاده کنه و بتونه مسج بفرستهه ؟ من نمی تونم مسج بفرستم متاسفانه . تو outbox می مونه .
ممنون

M.Reza
21-01-2010, 14:36
دوستان سلام. خسته نباشید . می خواستم ببینم بین دوستان کسی هست که از ایرانسل استفاده کنه و بتونه مسج بفرستهه ؟ من نمی تونم مسج بفرستم متاسفانه . تو outbox می مونه .
ممنون

سلام، تنها علاجی که به زهنم می رسه، کنترل سرویس سنتره از مسیر زیر:

Settings > Personal > Phone > Services > Voice Mail And Text Messages > Get Settings...

تو آدرس بالا کنترل کن که شماره سرویس سنتر برای ایران سل، 0098350001400 این شماره باشه.

carbon kolang
21-01-2010, 16:28
ممنون

من توی touch HD خودم ایرانسل انداختم و خیلی راحت هم update می کنم هم راحت sms میدم!
احتمالا ایراد از سیم کارتت هست!
:003:

love is jawad
21-01-2010, 23:56
سلام، تنها علاجی که به زهنم می رسه، کنترل سرویس سنتره از مسیر زیر:

settings > personal > phone > services > voice mail and text messages > get settings...

تو آدرس بالا کنترل کن که شماره سرویس سنتر برای ایران سل، 0098350001400 این شماره باشه.

نه این و همون اول نگاه کردم ولی درست بود . سیم کارتمم درسته . می گم اخه تو اون یکی موبایلم کار می کنه . اصلا به فکر نمی رسه چه کار باید بکنم . 002:
بازم ممنون

جبار
22-01-2010, 00:40
lاین سوال رو جایی دیگه کردم کسی جواب نداد شاید راه حلی نداره
من Gprs سیم کارتم رو فعال کردم حتی مسیجی هم برام اومد طبق اون عمل کردم واونو فعال کردم وتنظیمات گوشی رو اونطوری که گفته بود انجام دادم ولی وارد اینترنت نمیشه وپیغام تنظیم نبودن گوشی رو میده خواهش میکنم منو راهنمایی کنید وگام به گام بهم بگید چکار کنم
گوشیم touch hd وسیم کارتم همراه اول هستش

M.Reza
22-01-2010, 13:24
من Gprs سیم کارتم رو فعال کردم حتی مسیجی هم برام اومد طبق اون عمل کردم واونو فعال کردم وتنظیمات گوشی رو اونطوری که گفته بود انجام دادم ولی وارد اینترنت نمیشه وپیغام تنظیم نبودن گوشی رو میده خواهش میکنم منو راهنمایی کنید وگام به گام بهم بگید چکار کنم

مسیر زیر رو برین تا گوشیتون یه بار دیگه تنظیمات رو به صورت اتوماتیک از شبکه بگیره:

Start > Setting > Connections > Connection Setup

کشور رو ایران و اوپراتور رو هم MCI انتخاب کنین بعد ok رو بزنین در صفحه بعد هم yes

99 درصد اینجوری درست بشه...

carbon kolang
22-01-2010, 17:09
سلام به همه خسته نباشید
میخواستم بدونم میشه HD رو با کابل دو طرفه 3.5 میلیمتری به mp3 player وصل کرد؟
البته میخوام از HD به صورت اسپیکر استفاده کنم!

ممنون میشم جوابمو بدین!:003:

structure_math
22-01-2010, 17:36
گوشيم وسط نصب رام خاموش شد ديگه روشن نميشه هيچ صفحه اي نمياد حتي با هارد ريست 002: گارانتي هم نداره هيچ راهي نداره؟ درست نميشه؟ :7:

whiteagate
22-01-2010, 17:48
من gprs سیم کارتم رو فعال کردم حتی مسیجی هم برام اومد طبق اون عمل کردم واونو فعال کردم وتنظیمات گوشی رو اونطوری که گفته بود انجام دادم ولی وارد اینترنت نمیشه وپیغام تنظیم نبودن گوشی رو میده خواهش میکنم منو راهنمایی کنید وگام به گام بهم بگید چکار کنم

با سلام ، تو خود سایت همراه اول میتونید نوع گوشیتون رو انتخاب کنید. تنظیمات gprs با توجه به نوع گوشی مرحله به مرحله توضیح داده شده.ما هم همین کارو کردیم. فکر نمیکنم اضافه بر اون چیزی داشته باشه.

جبار
22-01-2010, 20:01
مسیر زیر رو برین تا گوشیتون یه بار دیگه تنظیمات رو به صورت اتوماتیک از شبکه بگیره:

Start > Setting > Connections > Connection Setup

کشور رو ایران و اوپراتور رو هم MCI انتخاب کنین بعد ok رو بزنین در صفحه بعد هم yes

99 درصد اینجوری درست بشه...

اینی که گفتی انجام دادم این پیغام روداد:
aialed"1234
cannot connect for an unknown reason.to
check your connection settings and change
them if needed ,tapsettings.if the problem
continues,reset your mobile device
according to your manufacturer's
documentation and try again
ریست هم کردم بازم نشد
لطفا راهنمایی کنید

جبار
22-01-2010, 20:06
با سلام ، تو خود سایت همراه اول میتونید نوع گوشیتون رو انتخاب کنید. تنظیمات gprs با توجه به نوع گوشی مرحله به مرحله توضیح داده شده.ما هم همین کارو کردیم. فکر نمیکنم اضافه بر اون چیزی داشته باشه.

تمام این کارها رو کردم حتی مسیجی هم به گوشیم اومد که منو به عنوان مشترم Gprsقبول کرده وحتی به روشی که که گفته بود هم دستگاه رو تنظیم کردم ولی این پیغام رو میده بعد از اینکه به اکسپلورر وصل میشم:
aialed"1234

M.Reza
23-01-2010, 00:38
اینی که گفتی انجام دادم این پیغام روداد:
Aialed"1234
ریست هم کردم بازم نشد
لطفا راهنمایی کنید

اگه من جای شما بودم یه بار گوشی رو هارد ریست می کردمو خلاص! :015:فقط قبلش بک آب از کانتکتها و ... یادتون نره

gipsy_golabi
23-01-2010, 07:36

رفیق اگه سیمکارتت tci باشه جواب نمیده ها
حتما باید بری سیم جدید و mci بگیری

Alien
23-01-2010, 09:03
دقیقاً
ضمناً هزینه اش هم حدود 5 تومن میشه برات عوض کنن

جبار
23-01-2010, 11:58
خوب شد گفتید سیم کارتم tciبود چند روزیه سیم کارتم سوخته امروز عوض کردم (مجانی)وmciگرفتم حالا امتحانش میکنم ببینم چی میشه

whiteagate
23-01-2010, 13:47

سیمکارت من tci است و مشکلی هم ندارم و به راحتی از gprs استفاده میکنم

hosseinak
23-01-2010, 15:27
عزیزان سلام،اولا" عذر میخوام اگه سوالم رو جای درستی مطرح نکردم ، اگر اینطوره لطفا" راهنمایی بفرمایید کدوم قسمت باید بپرسم.
عرض به حضورتون اینه که امروز در کمال بدشانسی گوشی من از دستم افتاد و همون لحظه رفت زیر پای یه خانوم محترم بسیار چاق، خلاصه جیگرم خون شد و گوشیم حسابی له شده، یعنی نه تنها ال سی دیش خورد شده بلکه قابش کلا" تاب برداشته، البته گوشی من هم گارانتی شرکت یاسه و هم بیمه هست، زنگ زدم گفتن خب شکستن که شامل گارانتی نمیشه و بیمه 70 درصد هزینه تعمییر رو میده ، من پرسیدم اگه قابل تعمییر نباشه چی گفتن تا حالا همچین چیزی نداشتیم.
حالا خواستم از شما عزیزان بپرسم آیا در این زمینه راهنمایی چیزی میدونید که من انجام بدم تا بتونم حداکثر استفاده رو بکنم؟یا اگه بشه بتونم گوشی رو کلا" عوض کنم، خلاصه اگه هر راهنمایی میدونید ممنون میشم راهنماییم بفرمایید....

S.A.E.I.D
23-01-2010, 18:45
عزیزان سلام،اولا" عذر میخوام اگه سوالم رو جای درستی مطرح نکردم ، اگر اینطوره لطفا" راهنمایی بفرمایید کدوم قسمت باید بپرسم.
عرض به حضورتون اینه که امروز در کمال بدشانسی گوشی من از دستم افتاد و همون لحظه رفت زیر پای یه خانوم محترم بسیار چاق، خلاصه جیگرم خون شد و گوشیم حسابی له شده، یعنی نه تنها ال سی دیش خورد شده بلکه قابش کلا" تاب برداشته، البته گوشی من هم گارانتی شرکت یاسه و هم بیمه هست، زنگ زدم گفتن خب شکستن که شامل گارانتی نمیشه و بیمه 70 درصد هزینه تعمییر رو میده ، من پرسیدم اگه قابل تعمییر نباشه چی گفتن تا حالا همچین چیزی نداشتیم.
حالا خواستم از شما عزیزان بپرسم آیا در این زمینه راهنمایی چیزی میدونید که من انجام بدم تا بتونم حداکثر استفاده رو بکنم؟یا اگه بشه بتونم گوشی رو کلا" عوض کنم، خلاصه اگه هر راهنمایی میدونید ممنون میشم راهنماییم بفرمایید....

به نظر من برو بده درستش کنن بعد سریع ردش کن بره چون هیچ وقت مثل روز اولش نمیشه:003:

VIITROY
23-01-2010, 22:44

اووووه...فقط میتونم بگم خیلی بد شانسی :29::103:

nargileh
24-01-2010, 09:46
تم ها با پسوند cab. خیلی راحت اجرا می شن ولی بعدش هیچ جای گوشی نمی تونم پیداشون کنم! من تو دنیای PPC تازه کارم، کمک!

S.A.E.I.D
24-01-2010, 13:32
تم ها با پسوند cab. خیلی راحت اجرا می شن ولی بعدش هیچ جای گوشی نمی تونم پیداشون کنم! من تو دنیای PPC تازه کارم، کمک!

برو تو
setting -- today
و تو همین صفحه که جلوت هست فعالش کن :4:

senatore35
24-01-2010, 16:40
با سلام وعرض خسته نباشید به تمام مدیران وکاربران فروم من برنامه ای می خواستم که از روی کامپیوتر به وسیله پاکت پی سی اس ام اس بفرستم مثل pc suit برای نوکیا.می خواستم ببینم هست؟:merci:

جبار
24-01-2010, 17:44
سیم کارتم رو هم عوض کردم ولی نتونستم به اینترنت وصل بشم از طریقGprs!!!!!!!!

S.A.E.I.D
24-01-2010, 20:55
با سلام وعرض خسته نباشید به تمام مدیران وکاربران فروم من برنامه ای می خواستم که از روی کامپیوتر به وسیله پاکت پی سی اس ام اس بفرستم مثل pc suit برای نوکیا.می خواستم ببینم هست؟:merci:

بفرما داش با لینک مستقیمم برات گذاشتم :4:

http://lb.rapidgo.net/fee69454ea2bd39027cf9c34fbb7e849/5899/9/2/MyMobile-ppc%20on%20your%20pc.rar

senatore35
25-01-2010, 16:12
خیلی ممنون از پاسخ سریعتون:merci:.ایا میشه گوشی وقتی که به کامپیوتر وصل میشه screen off بشه چون با این برنامه ای که شما لطف کردید اپ کردید نیازی به گوشی نیست

S.A.E.I.D
25-01-2010, 18:10
خیلی ممنون از پاسخ سریعتون:merci:.ایا میشه گوشی وقتی که به کامپیوتر وصل میشه screen off بشه چون با این برنامه ای که شما لطف کردید اپ کردید نیازی به گوشی نیست

مگه میشه نشه؟ :4
اول برنامه changescreen را دانلود کن بعد برو تو تنظیماتش و گزینه suspend device on face down را بزن حال وقتی گوشی را روی یه سطح خاموش قرار بدی صفحش خاموش میشه ولی ارتباط قطع نمیشه:010:

senatore2004200
26-01-2010, 17:43
مگه میشه نشه؟ :4
اول برنامه changescreen را دانلود کن بعد برو تو تنظیماتش و گزینه suspend device on face down را بزن حال وقتی گوشی را روی یه سطح خاموش قرار بدی صفحش خاموش میشه ولی ارتباط قطع نمیشه:010:

با سلام اقا خیلی ممنون اما نشد و ارتباط قطع شد.1 سوال دیگه اقااین ساعت گوشی من همش عقب میمونه فقطم ساعتشه دقیقه اش درسته:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:

S.A.E.I.D
27-01-2010, 16:31
با سلام اقا خیلی ممنون اما نشد و ارتباط قطع شد.1 سوال دیگه اقااین ساعت گوشی من همش عقب میمونه فقطم ساعتشه دقیقه اش درسته:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:

سلام داش
امکان نداره نشه چون اگه نمیشد من الان باید 5 تا led تا حالا عوض میکردم :021:
از برنامه timefix استفاده کن اگرم تو sms مشکل داری از sms timefix استفاده کن

eureka204
28-01-2010, 14:01
سلام. من گوشیم خورده بود زمین. بردم یاس. میگه بردش مشکل پیدا کرده. 250 تومن هزینه تعویضش هست!!!
ولی تو نت که گشتم بردش رو 140-50 دلار زده. چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

senatore35
28-01-2010, 15:02
باسلام به همه مدیران وکاربرانجمن این دو برنامه را واسه گوشیhtc hd میخواستم
برنامها
xperiatweak1(من قبلا با برنامه hd tweekاس ام اس از حالت چت در اوردم اما دوباره به حالت اول برگشت)
timefix2

khoshchinarash
28-01-2010, 17:00
دوستانی که Touch HD دارید لطفا یکی دوتا تمی که خود HTC به قسمت Today اضافه کردرو از طریق Beam به کامپیوتر انتقال بدید و بعد اینجا آپلود کنید ، حجمشم چند کیلوبایت بیشتر نیست، اسکرین شات هم از گوشی خودم گذاشتم که توی Touch HD بجای کلمه Xperia نوشته HTC

اسکرینشات

http://aksupload.ir/pic/Jan/Screen001.png

whiteagate
28-01-2010, 20:12
این رام رو نصب کن پشیمون نمی شی: ویندوز 6.5 با مانیلا 2.1 گرافیک و سرعت فوق العاده
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=460640

با سلام
آقا password فایلش چیه؟ لطفا اگه میدونید بگین

™AMIN
29-01-2010, 13:57
سلام. من یه اچ دی دارم. می خوام بدونم که براش رام 6.5 رسمی اومده یا نه؟! یا اگر نیومده بهترین رام غیر رسمیش کدومه؟

بهترین رام 6.1 رسمی هم کدومه؟!!

فارسی ساز کدوم از همشون بهتره؟!!

یک دونه چراغ کنار بلندگوی تماس گرفتن هست. اون چه طور فعال میشه؟!

eureka204
29-01-2010, 17:41
سلام. من یه اچ دی دارم. می خوام بدونم که براش رام 6.5 رسمی اومده یا نه؟! یا اگر نیومده بهترین رام غیر رسمیش کدومه؟

بهترین رام 6.1 رسمی هم کدومه؟!!

فارسی ساز کدوم از همشون بهتره؟!!

یک دونه چراغ کنار بلندگوی تماس گرفتن هست. اون چه طور فعال میشه؟!

6.5 اصلی برای HD نمیاد. upgradable نیست مثل دایاموند2
ولی میتونی از رام های کوک شده Miri استفاده کنی. من این رام (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493911) رو پیشنهاد می کنم. میشه گفت هیچ باگی نداره.

M.Reza
29-01-2010, 18:54
دوستانی که touch hd دارید لطفا یکی دوتا تمی که خود htc به قسمت today اضافه کردرو از طریق beam به کامپیوتر انتقال بدید و بعد اینجا آپلود کنید ، حجمشم چند کیلوبایت بیشتر نیست، اسکرین شات هم از گوشی خودم گذاشتم که توی touch hd بجای کلمه xperia نوشته htc

اسکرینشات

http://aksupload.ir/pic/jan/screen001.png

بفرما عزیز...
فقط همین یه دونه بود

M.Reza
29-01-2010, 18:56
با سلام
آقا password فایلش چیه؟ لطفا اگه میدونید بگین

اگه آخرین ورژن یعنی 3.4.4 رو دانلود کرده باشین، پسوردش میشه:

topix version 3.4.4

whiteagate
30-01-2010, 19:08
6.5 اصلی برای HD نمیاد. upgradable نیست مثل دایاموند2
ولی میتونی از رام های کوک شده Miri استفاده کنی. من این رام (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493911) رو پیشنهاد می کنم. میشه گفت هیچ باگی نداره.

با سلام و تشکر از پاسخ این دوستمون باید عرض کنم که diamond 2 قابل ارتقا به ویندوز موبایل 6.5 هست و الان هم به طور رسمی توسط مایکروسافت ارایه شده

منبع:

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/meet/wm65-upgrade.mspx#phoneList

بنابراین با توجه به شباهتهای نظیر ram ، rom ، و cpu ، احتمالا HD هم قابل ارتقاء هست. ولی تا این لحظه چیزی به صورت رسمی ارایه نشده ، اما این که اصلا قرار هست ارائه بشه یا نه، من چیزی جایی نخوندم. ما هم مثل شما امیدواریم:54:

eureka204
30-01-2010, 19:56
با سلام و تشکر از پاسخ این دوستمون باید عرض کنم که diamond 2 قابل ارتقا به ویندوز موبایل 6.5 هست و الان هم به طور رسمی توسط مایکروسافت ارایه شده

منبع:

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/meet/wm65-upgrade.mspx#phonelist

بنابراین با توجه به شباهتهای نظیر ram ، rom ، و cpu ، احتمالا hd هم قابل ارتقاء هست. ولی تا این لحظه چیزی به صورت رسمی ارایه نشده ، اما این که اصلا قرار هست ارائه بشه یا نه، من چیزی جایی نخوندم. ما هم مثل شما امیدواریم:54:

شاید بد نوشتم و منظورم رو خوب نرسوندم...
منظور بنده هم همین بود.
"تصحیح یا ویرایش : برعکس دایاموند 2 که Upgradable هست HD اینطور نیست ... "
از تذکر شما ممنون ... و الا اون که مشخصه دایاموند 2 این قابلیت رو داره ...

یه خبر خوب که بنده رو خیلی امیدوار کرد این بود که :
یکی از دوستان دایاموند 2 رو با ویندوز 6.5 خریداری کرده بود. یعنی از اول 6.5 روش بوده ... تو ایران!

در مورد شباهت ها هم ... حتی میشه گفت HD قوی تر از دایاموند 2 هست ...
اگه بیاد که چه بهتر ولی همونطور که در سایت ها و انجمن ها می بینید چف های رام یا همون آشپز ها بیشتر رو HD کار می کنن تا مدل های دیگه ... و میشه گفت تنها مشکلشون اصلی نبودن رام هاست ... و الا رام هاشون بی نقص هست ... Topix بهترینشون هست از لحاظ کمال ... و بعد هم Miri ... رام هایی با حداقل باگ و سریع ... شک نکنید ... میتونید امتحان کنید ...
بنده در عرض سه روز 7 تا رام عوض کردم ... بهترینشون تا اون تاریخ Miri V32 بود ... الان هم که ورژن 35 اومده ... هنوز وقت نکردم عوض کنم ولی تو لیست رام هام هست.

ALIREZA_TRBI
30-01-2010, 20:41
سلام
یک دونه چراغ کنار بلندگوی تماس گرفتن هست. اون چطور فعال میشه؟!

gipsy_golabi
31-01-2010, 07:07
دوستان من رام topix اخرین اپدیت رو نصب کردم که ظاهرا به صورت پیش فرض net framework روش نصب هست
اما هنگام اجرای برنامه هایی مثل tweak و HD SETTING TOOL برنامه ها باز میشن ولی ارور میدن
اخرین ورژن NETFRAMEWORK رو هم میخوام نصب کنم گوشی پیغام میده که یه ورژن دیگه از برنامه رو گوشی نصبه و باید پاکش کنی
اما تو لیست پروگرامها این برنامه وجود نداره
از کجا میتونم انیستالش کنم و ورزن جدیدشو نصب کنم؟

VIITROY
01-02-2010, 00:58
سلام
یک دونه چراغ کنار بلندگوی تماس گرفتن هست. اون چطور فعال میشه؟!

ما که چراغی ندیدیم که بخوایم فعال کنیم !!!
اگه کسی دیده و فعال کرده بگه ما هم ببنیمو فعال کنیم:103::35:

mammad90
02-02-2010, 17:43
ما که چراغی ندیدیم که بخوایم فعال کنیم !!!
اگه کسی دیده و فعال کرده بگه ما هم ببنیمو فعال کنیم:103::35:

دوست من اون چراغ نیست سنسور نور هستش

carbon kolang
04-02-2010, 18:44
سلام من 1 سری فایل تصویری دارم که الان هر کاری می کنم پاک نمیشه delete رو که میزنم error میده و میاد بیرون!(البته با برنامه resco این کار رو کردم)
لطفا راهنمایی کنید!
تشکر!:5::16:

senatore35
07-02-2010, 14:36
با سلام به تمام مدیران وکاربران انجمن.ایا برنامه ای هست که بشه با هاش ایکون گوشی hdرا به appleتبدیل کنه{عکس}؟

htc_touch_hd
07-02-2010, 23:03
درود
من یه سوال داشتم
چه جوری میشه فایلهای روی گوشی مثل فیلمهایی که با گوشی گرفتم یا عکسهایی که گرفتم و کلآ فایلهای روی گوشی رو بلوتوث کنم؟؟؟
ممنون

htc_touch_hd
09-02-2010, 01:30
چرا این تاپیک به این روز افتاده؟؟؟؟؟
قدیما یه سوال که میکردی 5 دقیقه بعدش جوابتو میدادن ولی الان یه سوال به این مسخرگی کردم این همه گذشته کسی تحویل نمیگیره.

sorry

VIITROY
11-02-2010, 23:30
درود
من یه سوال داشتم
چه جوری میشه فایلهای روی گوشی مثل فیلمهایی که با گوشی گرفتم یا عکسهایی که گرفتم و کلآ فایلهای روی گوشی رو بلوتوث کنم؟؟؟
ممنون

باید واسه ارسال از گزینه Beam استفاده کنی
اگه می خوای چیزیو بفرستی بهتره بری تو file expelorer و از اونجا بفرسی چون تو album نمیشه:16:

parsa6090
12-02-2010, 19:00
دوستان سلام
من جدیدا از windows 7 روی pc استفاده میکنم و نرم افزار active sync روی windows 7 نصب نمیشه البته از سایت microsoft کمک گرفتم ولی میبایست windows 7 اورجینال باشه که ما در ایران از نمونه اورجینال بجز بعضی لپ تاپ ها استفاده نمیکنیم.حال باید چکار کرد؟

cradle00
12-02-2010, 22:37
دوستان سلام
من جدیدا از windows 7 روی pc استفاده میکنم و نرم افزار active sync روی windows 7 نصب نمیشه البته از سایت microsoft کمک گرفتم ولی میبایست windows 7 اورجینال باشه که ما در ایران از نمونه اورجینال بجز بعضی لپ تاپ ها استفاده نمیکنیم.حال باید چکار کرد؟

باید از برنامه windos mobile device center استفاده کنی.کافیه گوشیتو وصل کنی به لپ تاپ.اینترنت هم داشته باشی.خود ویندوز برنامه رو دانلود میکنه.حجمش حدود 11 mb هستش.برنامه active sync واسه ویندوز xp هست:30:

cradle00
12-02-2010, 22:48
سلام من 1 سری فایل تصویری دارم که الان هر کاری می کنم پاک نمیشه delete رو که میزنم error میده و میاد بیرون!(البته با برنامه resco این کار رو کردم)
لطفا راهنمایی کنید!
تشکر!:5::16:

میتونی گوشیتو وصل کنی به کامپیوتر و از اونجا پاک کنی.راحت تره.توی مموری کارت ریخته باشی هم نیاز به برنامه sync نداری و مثل usb flash میشناسه و پاک کن. البته نباید توی گوشیت برنامه ای باز باشه که از اون فایلهات استفاده کنه چون نمیتونی پاکش کنی:merci:

cradle00
12-02-2010, 22:51
این گوشی برنامه :atten:digital compass داره؟میشه نصب کرد؟کار میکنه؟

shympw
13-02-2010, 18:40
این گوشی برنامه :atten:digital compass داره؟میشه نصب کرد؟کار میکنه؟

برنامه hd2 هست ,نصب میشه اما کار نمی کنه. چون سخت افزارشو نداره !

saeed.h
16-02-2010, 00:43
دوستان اگر کسی از سایت htc رام جدید را برای hd با زبان( انگلیسی )دانلود کرده می شه سریال نامبرش رابه من هم بدهد چون سریال نامبر من را قبول نمی کنه ضمنا کسی می دونه اگر زبان رام آلمانی بود چطور انگلیسی می شه

senatore35
16-02-2010, 12:19
با سلام گوشی من وقتی sms میاد هیچ صدایی نمیده همه چیز را هم چک کردم درسته. صدای زنگ میاد اما sms نمیاد:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39: 39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39 :39:39:39:

VIITROY
16-02-2010, 22:45
با سلام گوشی من وقتی sms میاد هیچ صدایی نمیده همه چیز را هم چک کردم درسته. صدای زنگ میاد اما sms نمیاد:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39: 39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39:39 :39:39:39:

برو اینجا:
ُStart>settings>Sounds&notifications>Notifications
تو این قسمت لیست Event باز کن بعد messaging: New text message
بعدم دیگه خیلی گزینه play soud فعال کن
می تونی صدای زنگ و ... تغییر بدی:50:

VIITROY
16-02-2010, 23:29
bluetooth این گوشی خیلی ضعیفه اصلا" سند و ریسیو نشون نمیده
من خودم persian bluetooth رو داشتم خیلی عالی بود ولی خیلی هم اذیت می کرد
اگه کسی نرم افزار بهتری بلده خواهشن معرفی کنه بد جوور لنگشم:37:

senatore35
17-02-2010, 11:11
برو اینجا:
ُstart>settings>sounds&notifications>notifications
تو این قسمت لیست event باز کن بعد messaging: New text message
بعدم دیگه خیلی گزینه play soud فعال کن
می تونی صدای زنگ و ... تغییر بدی:50:

:54:دوست عزیز من همه این کارها رو کردم وهمه گزینه را هم تیک زدم اما نمیشه:020::020::020::020::020::020::020::020:

shympw
17-02-2010, 11:54
:54:دوست عزیز من همه این کارها رو کردم وهمه گزینه را هم تیک زدم اما نمیشه:020::020::020::020::020::020::020::020:

اون راهی که دوستمون گفتن درسته. زنگشو عوض کن امتحان کن ببین پخش می کنه ؟!
فایل زنگو .wav بذار که ویندوز راحت بتونه بازش کنه.
شاید یه برنامه زدی تازگی ها که رو اون تاثیر گذاشته.

senatore35
17-02-2010, 16:05
با سلام. ایا عوض کردن رام کار درستی .میشه دوستان 1 رام خوب وجدید معرفی کنند ممنون:merci::merci::merci::merci::please:

structure_math
19-02-2010, 20:27
با سلام مجدد به همه دوستان. ازتون خواهش ميكنم منو راهنمايي كنين يه مشكل جدي برام پيش اومده:
موقع نصب رام گوشيم خاموش شد و ديگه هيچ عكس العملي هم از خودش نشون نميداد حتي با هارد ريست! چون گارانتي نداشت مجبور شدم ببرم پيش تعمير كاراي متفرقه. هيچ جاي علاءدين نتونستن درستش كنن ميگفتن بوردش سوخته. اولش نا اميد شدم اما يكي از آشناهامون بردش اونور (قطر) درستش كرد. نميدونم چه جوري درستش كردن. الان گوشي ظاهرا درسته اما شماره سريالش عوض شده. هارد ريست هم نميشه(نه سخت افزاري نه نرم افزاري) نصف منوهاي گوشيمم عربيه! ديگه ميترسم روش رام نصب كنم توروخدا كمكم كنيد چيكار منم. در ضمن اين تعويض سريال برام دردسر ساز ميشه؟؟؟ با تشكر

S.A.E.I.D
19-02-2010, 22:07
:atten:

:atten:0

بشتابید

تاپیک والپیپر های wvga را با 100 عکس مختلف آبدیت کردم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=71

:6:

gipsy_golabi
20-02-2010, 14:40
دوستان برنامه جاوا رو گوشیم اجرا نمیشه و در نتیجه هیچ فایلی با پسوند jar نمیتونم نصب کنم
ایا راهی برای نصب جاوا رو گوشی هست؟

azizdordone
20-02-2010, 19:35
با سلام خدمت دوستان مدتي هست كه موقع صحبت كردن با گوشي صفحه اش خاموش نميشه اگر از دوستان كسي تنظيماتش رو ميدونه لطفا" راهنمايي بفر مايند

shympw
21-02-2010, 11:48
دوستان برنامه جاوا رو گوشیم اجرا نمیشه و در نتیجه هیچ فایلی با پسوند jar نمیتونم نصب کنم
ایا راهی برای نصب جاوا رو گوشی هست؟

برنامه واسه اجرای جاوا رو داری ؟! Jbed
فک کنم بگردی تو سایت باشه نبود بگو بذارم.

shympw
21-02-2010, 11:53
با سلام مجدد به همه دوستان. ازتون خواهش ميكنم منو راهنمايي كنين يه مشكل جدي برام پيش اومده:
موقع نصب رام گوشيم خاموش شد و ديگه هيچ عكس العملي هم از خودش نشون نميداد حتي با هارد ريست! چون گارانتي نداشت مجبور شدم ببرم پيش تعمير كاراي متفرقه. هيچ جاي علاءدين نتونستن درستش كنن ميگفتن بوردش سوخته. اولش نا اميد شدم اما يكي از آشناهامون بردش اونور (قطر) درستش كرد. نميدونم چه جوري درستش كردن. الان گوشي ظاهرا درسته اما شماره سريالش عوض شده. هارد ريست هم نميشه(نه سخت افزاري نه نرم افزاري) نصف منوهاي گوشيمم عربيه! ديگه ميترسم روش رام نصب كنم توروخدا كمكم كنيد چيكار منم. در ضمن اين تعويض سريال برام دردسر ساز ميشه؟؟؟ با تشكر

وسط عوض کردن رام نباید قطع بشه ارتباط گوشی با کامپیوتر وگرنه به احتمال خیلی زیاد بردش می سوزه.
قبل عوض کردن رام باطری رو کامل شارژ کن.
عوض کردن سریال هم نمی دونم خداییش انقدر پیچوندن که معلوم نشد چی شد !

structure_math
21-02-2010, 17:19
وسط عوض کردن رام نباید قطع بشه ارتباط گوشی با کامپیوتر وگرنه به احتمال خیلی زیاد بردش می سوزه.
قبل عوض کردن رام باطری رو کامل شارژ کن.
عوض کردن سریال هم نمی دونم خداییش انقدر پیچوندن که معلوم نشد چی شد !

به غير از تعويض رام راه ديگه اي براي تعغير زبونش ندارم؟ رام اصلي خودشو از كجا گير بيارم؟ خود سايت اچ تي سي نميده وقتي سريال گوشيمو ميزنم ميگه براي دستگاه شما مناسب نيست!

يه سوال ديگه:7:: به نظر شما با اين وضعييت گوشيمو نگه دارم يا ردش كنم؟

tighoor
24-02-2010, 18:31
کاربران انجمن پاکت پیسی می توانید برای همکار شدن در این تاپیک اعلام آمادگی کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93696

Symbian Master
01-03-2010, 14:44
رام جديد Dutty

Dutty's HD WM6.5 Leo Holy Grail R2 WWE

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=365932

Thread (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=94011)

XXX-Man
01-03-2010, 20:02
با سلام خدمت دوستان عزیز
چند روز پیش یکی از دوستام به من گفت که من چندتا برنامه دارم که خیلی کارهای جالبی انجام میده می خوای برات بریزم؟ روی گوشیه خودش ویکی دیگه از بچه ها هم ریخته بود
من هم که هبچب روی گوشیم نداشتم گفتم باشه.فکر کنم داشت کیبرد فارسی یا یه همچین چیزی برام میریخت که گوشی ریست شد و دیگه بالا نیومد.یعنی بعد از اون صفحه ی smart phon صفحه مشکی شد و هیچ کاری نمیکرد.
یکی دگه از دوستام که اونهم مثل ما HTC داشت گفت هارد ور ریستش کن.یه بار تو یه سایت خونده بودم که با اینکار همه چی رو به حال اول بر میگرده و این کار رو کردم کیلید پاور و ولوم پایین وریست پشت گوشی رو با هم فشار دادیم و گوشی یه صفحه رو آورد که توش چها رنگ ( مثل عکس زیر البته با یکم فرق)بود و گفتن باید بمونه تا خودش کارش تموم شه ولی یه شب تا صبح این همون صفحه مونده و هیچ کاری نکرد.
من هم هرچی تو اینتر نت خوندم که باید چکار کنم چیزی دستگیرم نشد Click this bar to view the full image.

http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2009/06/bootload.jpg

دیگه نمی دونم باید چکار کنم.لطفا راهنمایی کنید

mohammad_s_e
02-03-2010, 15:56
bluetooth این گوشی خیلی ضعیفه اصلا" سند و ریسیو نشون نمیده
من خودم persian bluetooth رو داشتم خیلی عالی بود ولی خیلی هم اذیت می کرد
اگه کسی نرم افزار بهتری بلده خواهشن معرفی کنه بد جوور لنگشم:37:

این نرم افزار علاوه بر کارایی های خیلی زیاد دیگه مدیریت خوبی روی بلوتوث هم داره
یه نگاهی بهش بندازید ضرر نداره
Resco file explorer 2010

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91908

senatore35
02-03-2010, 23:37
با سلام شرمنده دوباره پست زدم از اساتبد خواهش می کنم بهترین رامی که برای گوشی hd وجود داره معرفی کنند با تشکر:50:

aras194
09-03-2010, 20:41
سلام دوستان،
من به یه مشکلی در مورد باتری HD برخورد کردم. حدود 10 ماهی هست که گوشی رو خریدم
تا حدود 1 هفته پیش، گوشی من با استفاده نرمال حدود 3 روز باتری نگه میداشت
الان چند روزیه که متوجه شدم با همون استفاده خیلی زود باتری تموم میکنه (در حد 1 روز) . علتش رو نفهمیدم، شرایط محیط هم هیچ تغییری نکرده. حتی قبلا که باتری تموم میشد و گوشی خاموش میشد، دوباره که روشنش میکردم(قبل از شارژ کردن)، کاملا بالا میومد و بعد خاموش میشد اما حالا وقتی خاموش میشه اصلا بالا نمیاد و همون اولش مینویسه که باتری ضعیفه و ...
هیچ تغییر خاصی مثل نصب رام رو گوشی انجام ندادم. نرم افزار خاصی هم نصب نکردم فقط تو همون چند روز پیش sms_time_fix رو نصب کرده بودم که اون رو هم remove کردم
از دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داشته؟
به نظرتون ممکنه با هارد ریست درست بشه؟

با درود

shympw
10-03-2010, 16:02
سلام دوستان،
من به یه مشکلی در مورد باتری hd برخورد کردم. حدود 10 ماهی هست که گوشی رو خریدم
تا حدود 1 هفته پیش، گوشی من با استفاده نرمال حدود 3 روز باتری نگه میداشت
الان چند روزیه که متوجه شدم با همون استفاده خیلی زود باتری تموم میکنه (در حد 1 روز) . علتش رو نفهمیدم، شرایط محیط هم هیچ تغییری نکرده. حتی قبلا که باتری تموم میشد و گوشی خاموش میشد، دوباره که روشنش میکردم(قبل از شارژ کردن)، کاملا بالا میومد و بعد خاموش میشد اما حالا وقتی خاموش میشه اصلا بالا نمیاد و همون اولش مینویسه که باتری ضعیفه و ...
هیچ تغییر خاصی مثل نصب رام رو گوشی انجام ندادم. نرم افزار خاصی هم نصب نکردم فقط تو همون چند روز پیش sms_time_fix رو نصب کرده بودم که اون رو هم remove کردم
از دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داشته؟
به نظرتون ممکنه با هارد ریست درست بشه؟

با درود

اگه اشکال نرم افزاری باشه با یه هاردریست درست میشه. یه هاردریست کن درست میشه

ashkanliver
13-03-2010, 00:23
کمک کنید و معرفی کنید

تا حالا من چندتا رام 6.5 ریختم ولی
1 تو قسمت تایپ کردن حالت تشخیص دستخط رو نداره(برای نوشتن پیامک هام استفاده می کردم )
2 تو قسمت البوم هم حالت زوم که با دایره بود فعال نیست
اگه می شه یک رام معرفی کنید که ویندوز 6.5 و تاچ فلو 2.5 داشته باشه و امکانات بالا رو داشته باشه
من که دو تا ریختم هیچ کدومشون این حالاتو نداره
اگه وجود نداره خواهش می کنم بگید تا به همون رام اصلی گوشی بگردم (البته خدا نکنه)
با تشکر:33:

ramin-lin
20-03-2010, 13:39
سلام دوستان.یه سوال داشتم
تو رام اولیه گوشی وقتی sms جدید میومد چراخ کنار دکمه power چشمک میزد.اما الان تو اکثر رامها این چشمک زدن غیر فعال شده.میتونین راهنمایی کنین که چطور میتونم دوباره فعالش کنم؟

tighoor
20-03-2010, 14:22
سلام دوستان.یه سوال داشتم
تو رام اولیه گوشی وقتی sms جدید میومد چراخ کنار دکمه power چشمک میزد.اما الان تو اکثر رامها این چشمک زدن غیر فعال شده.میتونین راهنمایی کنین که چطور میتونم دوباره فعالش کنم؟

توی Setings>Sounds & Notifications

این جا برید تو قسمت NOtifications

توی قسمت Events این رو انتخاب کنید: Message New message

حالا اینجا پایینش Flash light for رو تیک بزنید و زمان مدت چشمک زدنش رو تعیین کنید!

Behzad WM
20-03-2010, 16:45
سلام .

عیدتون مبارک .

اینم عیدی من به شما . یه چیزی که بیشتر بچه های PPC دار دنبالشن :

منشی تلفنی برای پاکت پی سی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1294353#post1294353)

ramin-lin
20-03-2010, 17:17
توی Setings>Sounds & Notifications

این جا برید تو قسمت NOtifications

توی قسمت Events این رو انتخاب کنید: Message New message

حالا اینجا پایینش Flash light for رو تیک بزنید و زمان مدت چشمک زدنش رو تعیین کنید!

ممنون از پاسختون.اما رام من دیوتی هست و notifications تنها نداره.

VIITROY
22-03-2010, 23:59
میشه فیلمو با زیر نویس دید؟!؟:35:
اصلا" امکان دیدن فیلم با زیر نویس تو این گوشی وجود داره؟!؟!:46:

mnargesi
23-03-2010, 12:14
سلام .

عیدتون مبارک .

اینم عیدی من به شما . یه چیزی که بیشتر بچه های ppc دار دنبالشن :

منشی تلفنی برای پاکت پی سی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1294353#post1294353)

باتشکر/روی hd کماکان صدای مقابلو ضبط نمیکنه :39:

VIITROY
26-03-2010, 11:02
عجب!!!!!!! مثل اینکه کسی به سوال ما جواب نمیده:12:
بابا یه سوال خیلی ساده بوود002:

VIITROY
26-03-2010, 11:03
عجب!!!!!!! مثل اینکه کسی به سوال ما جواب نمیده:12:
بابا یه سوال خیلی ساده بوود002:

gipsy_golabi
26-03-2010, 11:47
با برنامه tcpmp میشه دید البته من خودم تست نکردم دوستان گفتن میشه

VIITROY
26-03-2010, 11:59
با برنامه tcpmp میشه دید البته من خودم تست نکردم دوستان گفتن میشه

اگه لطف کنی لینکشو بدی ممنون میشم:8:

136209
26-03-2010, 13:14
سلام من رام 6.5 رو دانلود کردم اما وقتی میخوام از حالت فشرده در بیارم فقط یک فایل باپسوند nbh داره و اون فایل setup رو نداره باید چکار کنم

gipsy_golabi
26-03-2010, 13:33
اگه لطف کنی لینکشو بدی ممنون میشم:8:

خدمت شما
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=80893

gipsy_golabi
26-03-2010, 13:34
سلام من رام 6.5 رو دانلود کردم اما وقتی میخوام از حالت فشرده در بیارم فقط یک فایل باپسوند nbh داره و اون فایل setup رو نداره باید چکار کنم
بفرمایید

BlackStoneCustomRUU (http://www.mediafire.com/?5rkymydqnjw)

136209
26-03-2010, 19:48
سلام بعضی از بازیها و نرم افزارهایی که دان کردم ستاب نداره به گوشی هم که منتقل میکنم هیچ کدام از فایلهاش باز نمیشه یکی هم که با میشه با برنامه operaباز میشه اینها رو چه جوری باید نصب کنم

gipsy_golabi
26-03-2010, 21:39
پسوند فایلی که دانلود کردید چیه رفیق؟

136209
27-03-2010, 07:43
پسوند فایلی که دانلود کردید چیه رفیق؟

چند تا فایله

http://www.Free-Picture-Host.com/images/GMtoAM1269666708.png

civil87
27-03-2010, 14:36
ذوستان برای اطلاع میگم من صبح قیمت کردم شده 550000تومن

gipsy_golabi
27-03-2010, 18:44
چند تا فایله

http://www.Free-Picture-Host.com/images/GMtoAM1269666708.png

شما فایل اصلی برنامه رو نباید اکسترکت کنی
این فایلها که عکسشو گذاشتی فایلهای داخل برنامه با پسوند cab هستش
فایل اصلی رو بدون این که باز کنی به گوشی منتقل کن و بعد اجراش کن

aria20
29-03-2010, 11:42
من دیروز این نرم افزار مربوط به کیبورد رو نصب کردم BJK_HTC_EzInput2_WVGA_NoKbd_0409-B1_4.cab (4.04 بعدش که پاکش کردم حالا اس م اس فارسی مینویسه ولی به جاش برای طرف علامت سوال میفته نمیدونم چیکار کنیم لطفا راهنمایی کنید ممنون

shympw
30-03-2010, 01:23
من دیروز این نرم افزار مربوط به کیبورد رو نصب کردم bjk_htc_ezinput2_wvga_nokbd_0409-b1_4.cab (4.04 بعدش که پاکش کردم حالا اس م اس فارسی مینویسه ولی به جاش برای طرف علامت سوال میفته نمیدونم چیکار کنیم لطفا راهنمایی کنید ممنون

می خوای یه بار دیگه نصب کن و آنینیستال کن شاید درست شد.
اما اگه نشد هارد ریست بکن 100% درست میشه.

mehdihanifeh
02-04-2010, 18:44
سلام
دوستان من چند تا سوال داشتم .
اول اینکه این گوشی می تونه فایل های .exe هم نصب کنه یا فقط cab هارو نصب می کنه ؟؟
دوم اینکه من وقتی دیکشنری پزشکی جاوا روش نصب کردم فونتش خیلی ریز بود و اصلا قابل رو یت نبود . می شه بزرگش کرد ؟؟؟

mehdihanifeh
03-04-2010, 10:37
کسی نبود راهنمایی کنه ؟؟؟؟

shympw
04-04-2010, 12:48
سلام
دوستان من چند تا سوال داشتم .
اول اینکه این گوشی می تونه فایل های .exe هم نصب کنه یا فقط cab هارو نصب می کنه ؟؟
دوم اینکه من وقتی دیکشنری پزشکی جاوا روش نصب کردم فونتش خیلی ریز بود و اصلا قابل رو یت نبود . می شه بزرگش کرد ؟؟؟

سلام
فایل اجرایی ویندوز موبایل cab. هست و exe کامپیوتر رو باز نمیکنه.
باید بری تو رجیستری مقدار این ها رو عوض کنی :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Apps\Esmertec Java\Device Info\Java Font]
"Size Large"="16"
"Size Medium"="14"
"Size Small"="11"

nasim mortazavi
05-04-2010, 00:31
سلام . من نمیدونم یه برنامه رو چه جوری میشه remove کرد .
و اینکه فایل pdf راهنمای استفاده از htc touch hd رو نمیشه دانلود کرد!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdihanifeh
05-04-2010, 20:31
سلام
فایل اجرایی ویندوز موبایل cab. هست و exe کامپیوتر رو باز نمیکنه.
باید بری تو رجیستری مقدار این ها رو عوض کنی :

[hkey_local_machine\software\apps\esmertec java\device info\java font]
"size large"="16"
"size medium"="14"
"size small"="11"

سلام
بخش device info رو نمی تونم پیدا کنم انگار نیست .

shympw
06-04-2010, 00:39
سلام
بخش device info رو نمی تونم پیدا کنم انگار نیست .

اگه نیست خودت درست بکن فولدر ها رو و فایل رجیستری رو.
بعضی از ورژن های Jbed دیفالت فونتشون بزرگتره. بگردی شاید پیدا کنی. منم نگاه می کنم ببینم پیدا می کنم.

nimaeghbal
11-04-2010, 15:20
سلام
یکی از دوستان یه فارسی ساز خوب که با win 6.5 سازگار باشه لطف کنه
هرچی سرچ کردم فایده نداشت
mobidiv هم که قبلا استفاده می کردم برا 6.5 جواب نمیده

nimaeghbal
11-04-2010, 15:20
سلام
یکی از دوستان یه فارسی ساز خوب که با win 6.5 سازگار باشه لطف کنه
هرچی سرچ کردم فایده نداشت
mobidiv هم که قبلا استفاده می کردم برا 6.5 جواب نمیده

freepelikan
18-04-2010, 14:31
سلام مدتي است كه من دريافت فايل از طريق بلوتوث رو ندارم و فقط گوشي من فايل رو ارسال ميكنه براي دريافت گوشي من توسط فرستنده ديده ميشه ولي به مجرد ارسال پيغام ارسال نا موفق براي فرستنده مياد.ميخواستم بدونم اگه براي حل اين مشكل گوشيم رو هارد ريست كنم چه چيزايي پاك ميشه.شماره تماسهام يا برنامه هاي ديگه هم پاك ميشه يا نه وبراي حل اين معضل بايد چكار كرد؟ ممنون

mehdihanifeh
18-04-2010, 20:41
سلام مدتي است كه من دريافت فايل از طريق بلوتوث رو ندارم و فقط گوشي من فايل رو ارسال ميكنه براي دريافت گوشي من توسط فرستنده ديده ميشه ولي به مجرد ارسال پيغام ارسال نا موفق براي فرستنده مياد.ميخواستم بدونم اگه براي حل اين مشكل گوشيم رو هارد ريست كنم چه چيزايي پاك ميشه.شماره تماسهام يا برنامه هاي ديگه هم پاك ميشه يا نه وبراي حل اين معضل بايد چكار كرد؟ ممنون

از توی setting قسمت بلوتوث ببین اصلا گوشیت تیک رویت بوسیله ی دیگر دستگاه هارو داره یا نه ؟؟؟؟

arashk1986
19-04-2010, 22:30
با سلام
من یک HTC Touch HD دارم که جدیدا" مشکل عجیبی براش بوجود آمده و آن هم اینکه وقتی وارد محدوده کوچه خودمان می شوم ، آنتن گوشی از کار می افتد یا به عبارت دیگر آنتن گوشی قطع می شود. وقتی که سیم کارت رو روی گوشی دیگر در همان محدوده قرار می دهم ، مشکلی ندارد. به خاطر همین مجبور می شوم هنگامی که در خانه هستم سیم کارت رو روی گوشی دیگری بندازم. اگر می شود من را راهنمایی بفرمایید.

smaiel
21-04-2010, 20:14
با سلام
یه سوال خدمت عزیزان
من وقتی تو قسمت ایتم میام و تاچ فلو را غیرفعال می کنم
و یکی از اون تم های سبز یا قرمز ساده را میارم رو صفحه اصلی
از همونجا و از قسمت براوزرز می خوام یه عکس انتخاب کنم برا ال سی دی
اولا همه عکس ها را همونجا نمیاره دوم اینکه عکسی که انتخاب می کنم خیلی شفاف و تقریبا می شه گفت هاله ای از عکس ظاهر می شه انگاری از پشت عکس شدیدا بهش نور داده باشند
البته در ویندوز 6.5 اینجوری نبود
به نظرتون مشکل از چیه؟

tighoor
22-04-2010, 11:57
با سلام. از این که مجبورم اینطوری اطلاع رسانی کنم معذرت میخوام:

دو بخش اختصاصی جدید افتتاح شده:

بخش اختصاصی HTC Touch2 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=552)
و
بخش اختصاصی HTC Touch VIVA & 3G (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=553)

از این به بعد مسائل این دو گوشی در انجمن های اختصاصی خودشون انجام میشه...

همچنین بخش جدید برنامه نویسی (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=550) با مدیریت آقا محسن mohsen-unique (http://www.mobilestan.net/member.php?u=88410) افتتاح شده...
[/URL]
به زودی اسم
[URL="http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=363"]بخش اختصاصی Samsung Omnia I900 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=550)
به
بخش اختصاصی Samsung Omnia I & II (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=363)
تغییر خواهد کرد...

همچنین برای راحتی کاربران از این به بعد روی بخش اختصاصی هر گوشی کلیک کنید به مباحث عمومی آن گوشی ارجاع داده میشوید و در بالای آن صفحه می توانید Rom Developmet آن گوشی رو مشاهده کنید... (http://www.mobilestan.net/member.php?u=88410)

با تشکر از همه ی دوستان... (http://www.mobilestan.net/member.php?u=88410)

S.A.E.I.D
22-04-2010, 18:56
سلام دوستان یک تم همه کاره و فوف العاده برای مانیلا 2.5 بشتابید :

تم بسیار زیبا فقط برای مانیلا 2.5

http://megaimg.com/images/45518380274085941405.png (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1328420#post1328420)

javidman
25-04-2010, 14:29
:atten:سلام به بچه های بامرام موبایلستان
من حدود 2 سال که htc hd دارم، اخیرا تاچش به هم ریخته، یعنی مثلا وسط اسکرین رو میزنم بالای اسکرین عمل می کنه!
میشه لطفا بگید مشکلش چیه؟
ویندوز 6 روشه،اگه اوز کنم مشکل حل میشه یا مشکلش شخت افزاریه؟؟

javidman
25-04-2010, 14:32
من حدود 2 سال که htc hd دارم، اخیرا تاچش به هم ریخته، یعنی مثلا وسط اسکرین رو میزنم بالای اسکرین عمل می کنه!

gamma_ray
18-05-2010, 10:13
salam,kasi midune in chejuri in tori shode? lotfan rahnamaye konid mamnun misham.

388685

whiteagate
21-05-2010, 18:30

یعنی با Align Screen و حتی هارد ریست مشکلتون حل نشده؟!

whiteagate
21-05-2010, 18:32
سلام به همه
کسی از دوستان نرم افزاری سراغ داره که بشه بلوتوث دریافتی رو مستقیم فرستاد رو کارت حافظه؟ممنون

VIITROY
23-05-2010, 23:43
اه اه این گوشی واقعا" دوربینش مزخرفهااااااا
بابا به خدا n70 دوربینش از این بهتره!!
یه عکس سادرو نمی تونه بگیره :cryani:
یا تار میشه,,یا نور کمه,,یا...:17:
اصابمو خورد کرده:14:

! Just Think
27-05-2010, 17:05
سلام دوستان
آیا رام اصلی با ویندوز شش و نیم برای این گوشی اومده ؟
اگر هست جدیدترین ورژنش چنده
:merci::merci:

soheil18
31-05-2010, 00:30
سلام دوستان
آیا رام اصلی با ویندوز شش و نیم برای این گوشی اومده ؟
اگر هست جدیدترین ورژنش چنده
:merci::merci:

na agha! htc vase touch hd WM 6.5 nemide!:003:

khoshchinarash
10-06-2010, 11:02
سلام دوستان , اسم 2تا فایلی رو که تو تصویر مشخص کردم رو میخوام برای TF3D تاچ اچ؛دی
میخوام فایلش رو پیدا کنم ؛ چون با NoBottomCurtain و NoTopCurtain تونستم حذفشون کنم ولی نمیشه برشون گردون یعنی وقتی اون 2تارو پاک میکنم جاشون سفید-طوسی میشه
-----------------
درضمن کسی میدونه چطور جای تاریخ رو میتونم از زیر ساعت تغییر بدم و به سمت بالا و چپ ببرم

باتشکر

khoshchinarash
10-06-2010, 11:07
سلام به همه
کسی از دوستان نرم افزاری سراغ داره که بشه بلوتوث دریافتی رو مستقیم فرستاد رو کارت حافظه؟ممنون

بله دوست عزیز ؛ از ObexInbox استفاده کنید که براتون ضمیمه کردم , واقعا عالیه و سرعت دریافت و زمان باقیمانده و حجم فایل رو هم نشون میده

S.A.E.I.D
10-06-2010, 15:14
دوستان واگریگ عزیز خودشونو بازنشسته کردن و به جای ایشون آبتین (tighoor) به جای ایشون ارشد بخش شدن.
برای تبریک به آبتین عزیز میتونید به تاپیک زیر مراجعه بکنین.
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=103561

mohammad0090
11-06-2010, 22:23
قيمت به روز اين گوشي رو ميشه بفرماييد؟
تشكر

Behzad WM
13-06-2010, 18:16
با سلام

تاپیک والپیپرهای WVGA آپدیت شد ... [ حتما ببنید ... ]

»»» از اینجا ««« (http://mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=70)

موفق باشید ... :16:

shawshank
13-06-2010, 21:19
سلام دوستان
یکی ازدوستان من این گوشی رو داره و با gps گوشی مشکل داره مثلا ماهواره ها رو پیدا می کنه ولی بدون وصل به اینترنت برنامه های gps گوشی اصلا کار نمی کنه .
از اساتید محترم تقاضا می کنم هر نرم افزار و آموزش تصویری یا screen shot راجع به استفاده از gps این سنگ سیاه دارند پست کنند .پیشاییش از لطف شما ممنونم .
:merci:

kaveh_k69
17-06-2010, 00:26
سلام وقتی که خواستم گوشیمو هارد ریست کنم روی یه صفحه مشکی گیر میکنه واین پیغامو میده هیچ دکمه ای هم دیگه کار نمیکنه لطفا کمک کنید
the device is unableto boot becuse either you have turned off the device incorrectly or tried
to install an application from untrusted source press send to reset your device or press any other button to cancel this operation will delete all your personal date and restor the device yo its factory default setting

gipsy_golabi
17-06-2010, 11:28
دوستان ایا میشه بدون تعویض رام ورژن مانیلا رو از 2.1 به 2.5 ارتقا داد ؟

mahdi33k
23-06-2010, 00:31
Salam dostan manam mesle yeki dige az bache haye inja ke tochesh beham rikhte hamin moshkelo peyda kardam !!
اخیرا تاچش به هم ریخته، یعنی مثلا وسط اسکرین رو میزنم بالای اسکرین عمل می کنه!

mahdi33k
24-06-2010, 09:33

سلام دوست عزیز من هم چندین روز این مشکل رو داشتم

bebakhshid keyboard farsi nadaram ba google sakhte type

man ham in moshkel ro dashtam har siteee har rahi bod khondam ham rom ham hardspl ama....

kholase ye ja ye rahe hale sade bod ke hamon baes shod dorost beshe

age kif mizari ya barchasb mohafez dare az rosh bekan va bardar dge ham az safhe mohafeze estefade nakon bad ye hard reset va soft reset ... bezar dastagh chand saati ye ja ke na garm na sard bashe

az man khoda ro shokr dorost shod bekhatere in bod ke injayi ke hastam hava sharjie havaye garm o to kif o jib o safhe mohafeze baes e tasirr ro touch hd shode bod va hala dorost shode

emtehan ... ishalah dorost mishe az u ham

senatore35
24-06-2010, 16:09
باسلام برنامه ای می خواستم برای عوض کردن تم درگوشی باتشکر:54:

icu
30-06-2010, 12:54
سلام.چند وقتیه گوشیم پیامک نمیفرسته .چطور تنظیمش کنم.فوری نه ایرانسل نه همراه اول نمیفرسته.

S I N A
30-06-2010, 13:46
سلام.چند وقتیه گوشیم پیامک نمیفرسته .چطور تنظیمش کنم.فوری نه ایرانسل نه همراه اول نمیفرسته.

دوست عزیز

به آدرس زیر برید:

start/ setting/ connections/ connection setup

کشور و اپراتور مورد نظر رو انتخاب کنید و تایید کنید. خود گوشی آپدیت میکنه.

موفق باشید

tighoor
04-07-2010, 12:40
از این که مجبورم این طوری اطلاع رسانی کنم شرمنده

اگر آمادگی برای همکار شدن در هر یک از بخش های انجمن پاکت پیسی رو دارید به این تاپیک مراجعه کنید:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=106311

htc_touch_hd
05-07-2010, 15:04
سلام دوستان من یه مشگلی دارم ممنون مییشم راهنماییم کنین
من قبلآ وقتی اس ام میدادم یه صفحه جدید deliverd می اومد ولی الان جدیدآ تنظیماتشو دستکاری کردم.اون جوری نمیشه .یعنی وقتی اس ام اس میدم معلوم نیس deliverd شده یا نه.

ممنون

VIITROY
06-07-2010, 00:46
برو به این ادرس::4:
messaging>Menu>Options>*SMS\MMS
و تیک اولیو فعال کن:16:

ilianet
13-07-2010, 02:28
سلام دوستان من یه مشگلی دارم ممنون مییشم راهنماییم کنین
من قبلآ وقتی اس ام میدادم یه صفحه جدید deliverd می اومد ولی الان جدیدآ تنظیماتشو دستکاری کردم.اون جوری نمیشه .یعنی وقتی اس ام اس میدم معلوم نیس deliverd شده یا نه.

ممنون

شما برید تنظیمات مسیجینگ ، بعد روی SMS\MMS نگه دارید و برین تنظیماتش و تیک Delivary Notification را فعال کنید درست میشه

.::reza.com::.
20-07-2010, 05:26
سلام بچه ها امروز یه مشکل برای صفحه اصلی تاچ فلوم پیش اومده چی کار کنم
اونایی که دورش زرد کشیدم نا پدید شدن
مثلا نام اپراتور دو گرینه پایین و شرتکات ها و ساعتم که فقط 00 نشون میده و ... چی کار کنم

http://up.iranblog.com/Files1/109f0c79da8a437f802a.Jpeg
نکته : هارد ریست کردم جواب نداد

carbon kolang
20-07-2010, 23:13
سلام بچه ها امروز یه مشکل برای صفحه اصلی تاچ فلوم پیش اومده چی کار کنم
اونایی که دورش زرد کشیدم نا پدید شدن
مثلا نام اپراتور دو گرینه پایین و شرتکات ها و ساعتم که فقط 00 نشون میده و ... چی کار کنم

http://up.iranblog.com/files1/109f0c79da8a437f802a.jpeg
نکته : هارد ریست کردم جواب نداد

چاره ی کارت اینه که رام رو عوض کنی
اگه میخوای این اتفاقا نیفته رام اورجینال خودشو بذار...
این بهترین راه حله...:003::6::4:

icu
25-07-2010, 18:13
سلام.گوشی من قبلا باactive syncبه کامپیوتروصل میشد بعداز چندبار نصب وحذف برنامه دیگه به اکتیو سینک وصل نمیشه .چکار کنم

hamsafar8s
26-07-2010, 17:22
سلام دوستان من تو زمینه ویندوز موبایل مبتدی مبتدی هستم خودم آیفون بازم
یکی از دوستان یک htc toch hd داده بازی و برنامه بریزم
لطفا راهنمایی کنید از چه نرم افزار هایی استفاده کنم یا تایپیک این موضوع ها رو برام بزارید

VIITROY
27-07-2010, 13:46
سلام بچه ها اقا من هرکی بهم زنگ می زنه می نویسه میس کال داری ولی وقتی میرم ببینم کی بووده نشون نمی ده به هر کسیم که زنگ می زنم هم نشون نمیده چی کار کنم؟!؟:please:

three3three
29-07-2010, 14:25
من سوال دارم لطفا برادر ها جواب بدن:
آیا میشه ویندوز 6.1 hd رو به 6.5 ارتقا داد و چه مزیت هایی اضافه میشه؟
مشکل ساز نمیشه بعدا؟
از گارانتی در نمییاد؟

Mersad WM
29-07-2010, 21:09
من سوال دارم لطفا برادر ها جواب بدن:
آیا میشه ویندوز 6.1 hd رو به 6.5 ارتقا داد و چه مزیت هایی اضافه میشه؟
مشکل ساز نمیشه بعدا؟
از گارانتی در نمییاد؟

بله می شود
گرافیک بیشتر . ساپورت برنامه های بیشتر و .......
نه اگه رامی که نصب می کنید خوب باشه مشکلی پیش نماید
بله چون برای این گوشی رام رسمی نیست و همه کوک شده ( دستکاری شده ) هستند و باید قبل از نصب hardspl کنید به همین دلیل از گارانتی خارج می شود

سلام بچه ها اقا من هرکی بهم زنگ می زنه می نویسه میس کال داری ولی وقتی میرم ببینم کی بووده نشون نمی ده به هر کسیم که زنگ می زنم هم نشون نمیده چی کار کنم؟!؟:please:

گوشی رو هارد ریست بدید مشکلتون حل می شود برای هارد ریست به مسیر زیر بروید
start > setting > system > clear storage

senatore35
31-07-2010, 23:48
با سلام خدمت مدیران عزیز برنامه ای میخواستم روی رمم بریزم تا جزییات رم روی کامپیوتر نمایش داده نشه ورمز بخواد .باتشکر

VIITROY
01-08-2010, 03:03
گوشی رو هارد ریست بدید مشکلتون حل می شود برای هارد ریست به مسیر زیر بروید
start > setting > system > clear storage[/QUOTE]

یعنی راه دیگه نداره اخه نمی خوام اطلاعاتم پاک شه:du:

behnam7788
01-08-2010, 17:19
سلام دوستان راستش من یه مشکل خیلی ابتدایی دارم من متاسفانه نمیتونم هیچ نرم افزاری روی گوشیم نصب کنم میدونید چرا!
چون که من گوشیم را کامپیوتر نمی شناسه ویندوز من 7 هست و از wmd استفاده می کنم ولی هر کاری میکنم فایده ای نداره خواهشا یکی کمکم کند و راهنماییم کند که چیکار کنم

behnam7788
02-08-2010, 09:23
یعنی کسی نیست راهنماییم کنه!!! :dr:

S I N A
02-08-2010, 09:30
سلام دوستان راستش من یه مشکل خیلی ابتدایی دارم من متاسفانه نمیتونم هیچ نرم افزاری روی گوشیم نصب کنم میدونید چرا!
چون که من گوشیم را کامپیوتر نمی شناسه ویندوز من 7 هست و از wmd استفاده می کنم ولی هر کاری میکنم فایده ای نداره خواهشا یکی کمکم کند و راهنماییم کند که چیکار کنم

دوست عزیز

حتماً مطمن شوید که برنامه Windows Mobile Device روی کامپیتر نصب هست. وقتی گوشی رو با USB وصل میکنید گزنیه Active sync رو انتخاب کنید.
اگر نشد موقع وصل کردن روی گزینه دوم ( Disk Drive ) رو انتخاب و فایل برنامه رو به گوشی منتقل کنید و اونجا نصب کنید. فایل حتماً باید با فرمت Cab باشه.

موفق باشید

یعنی کسی نیست راهنماییم کنه!!! :dr:

دوست عزیز

هنوز یک روز (حتی 12 ساعت) از پست شما نگذشته. لطفاً کمی صبور باشید دوستان پاسختون رو خواهند داد.

با تشکر

behnam7788
02-08-2010, 10:29
ممنون از راهنماییتون ولی در حالت drive device فقط مموری کارت گوشی را نشون میده ولی من با حافظه داخلی گوشی کار دارم یه مسئله دیگری که هست من نرم افزارهایی که برای نصب دانلود میکنم فرمت cab ندارن و xml هستند میشه توضیح بدید.
من موقع اتصال به کامپیوتر مدام gps شروع میکنه به خطا دادن در ضمن من کامپیوترم از وایرلس استفاده میکنه

S I N A
02-08-2010, 10:38
ممنون از راهنماییتون ولی در حالت drive device فقط مموری کارت گوشی را نشون میده ولی من با حافظه داخلی گوشی کار دارم یه مسئله دیگری که هست من نرم افزارهایی که برای نصب دانلود میکنم فرمت cab ندارن و xml هستند میشه توضیح بدید.
من موقع اتصال به کامپیوتر مدام gps شروع میکنه به خطا دادن در ضمن من کامپیوترم از وایرلس استفاده میکنه

xml؟؟؟ به احتمال زیاد شما اشتباه دانلد میکنید و خود صفحه لینک رو دانلد میکنید نه فایل رو.

Gps چه خطایی میده؟؟؟ گوشی رو با کابل usb به کامپیتر وصل میکنید؟؟؟

behnam7788
02-08-2010, 11:23
بله با USB وصل میکنم.
خطایی که میگیره کنکشن ارور هست.
در مورد فایل cab هم مطمئنم.

pocahontas
02-08-2010, 12:18
من با پروفایل های گوشی مشکل دارم.می خواستم بدونم میشه برای htc touch hd هم مثل گوشی های دیگه چند تا پروفایل ایجاد کرد؟این یا حالت نرمال داره یا سایلنت.مثلا نمیشه یه کاری کرد که همزمان ویبره ی اس ام اس و زنگ تلفن از کار بیافته و صدای گوشی کم بشه.هر کدوم از این مراحل باید جدا جدا انجام بشه.اگه راه حلی واسه این مساله هست لطفا راهنمایی کنید.ممنون

behnam7788
02-08-2010, 18:04
مشکل من با اتصال گوشیم به کامپیوتر حل شد ولی مشکلی که دارم در مورد فایل cab هستش و من انجمن نرم افزار های زیادی واسه نصب دانلود نکردم ولی داخلشون فایلی با پسوند cab نبود باور ندارید عکسی را که پیوست کردم ببینید اگه میشه راهنمایی کنید چه جوری باید روی گوشیم نصب کنم

behnam7788
03-08-2010, 20:32
چه انجمن باحالی فقط سوالهای آدما را بایگانی میکنن :cj:

S I N A
03-08-2010, 20:40
من با پروفایل های گوشی مشکل دارم.می خواستم بدونم میشه برای htc touch hd هم مثل گوشی های دیگه چند تا پروفایل ایجاد کرد؟این یا حالت نرمال داره یا سایلنت.مثلا نمیشه یه کاری کرد که همزمان ویبره ی اس ام اس و زنگ تلفن از کار بیافته و صدای گوشی کم بشه.هر کدوم از این مراحل باید جدا جدا انجام بشه.اگه راه حلی واسه این مساله هست لطفا راهنمایی کنید.ممنون

دوست عزیز

برای این کار نرم افزار هایی وجود داره که مشکلتون را حل میکنه. متاسفانه اسمشون خاطرم نیست اما در بخش نرم افزار ها ( زمان بندی یا سیستم ) جستجو کنید پیدا می کنید. اگر پیدا نکردید بگین تا خودم بگردم.

موفق باشید

مشکل من با اتصال گوشیم به کامپیوتر حل شد ولی مشکلی که دارم در مورد فایل cab هستش و من انجمن نرم افزار های زیادی واسه نصب دانلود نکردم ولی داخلشون فایلی با پسوند cab نبود باور ندارید عکسی را که پیوست کردم ببینید اگه میشه راهنمایی کنید چه جوری باید روی گوشیم نصب کنم

دوست عزیز

این عکسی که گزاشتید خود فایل cab هست که شما بازش کردید. کل اون فایل فشرده شده را ( پسوندش cab هست) به گوشی منتقل کنید و روش کلیک کنید. نصب میشه.

موفق باشید

چه انجمن باحالی فقط سوالهای آدما را بایگانی میکنن :cj:

ممنون از لطفتون به سایت اما شما فقط چند ساعت از سوالتون گذشته و دیروز هم به سوالاتتون پاسخ داده شده بود.
به هر حال ممنون و امیدوارم که مشکلتون حل شده باشه.

موفق باشید

behixxx
04-08-2010, 19:19
سلام دوستان من htc touch hd دارم وقتی فارسی ساز alireza multi language نصب میکنم حروف فارسی به چسبیده

نیست و از هم جدا جدا ست و حروف ها هم برعکسه برای حل این موضوع چی کار کنم

behixxx
05-08-2010, 08:26
کسی جواب ما رو نمیده ؟

behi_joon
05-08-2010, 11:26
سلام دوستان من htc touch hd دارم وقتی فارسی ساز alireza multi language نصب میکنم حروف فارسی به چسبیده

نیست و از هم جدا جدا ست و حروف ها هم برعکسه برای حل این موضوع چی کار کنم
.
از يك فارسي ساز ديگه استفاده كن ...:dq:

behixxx
05-08-2010, 13:22
شما یه فارسی ساز دیگه به من معرفی کن تا من اون رو نصب کنم

pocahontas
05-08-2010, 18:09
لطفا اگه می شه اسم برنامه برای ایجاد پروفایلو بگین.من الان به قسمتی که گفتین نگاه کردم ولی نمی دونم دنبال چی باید بگردم.در ضمن میشه کلید های روی گوشی رو که برای قطع یا قبول تماس هست از کار انداخت؟

pocahontas
05-08-2010, 18:28
برنامه رو پیدا کردم.ممنونولطفا به سوال دیگه پاسخ بدین.در ضمن اسم برنامه g-profile هست

senatore35
06-08-2010, 19:58
لطفآکمک کنید 2روزه پیش پست زدم #1170
با سلام خدمت مدیران عزیز برنامه ای میخواستم روی رمم بریزم تا جزییات رم روی کامپیوتر نمایش داده نشه ورمز بخواد .باتشکر

taxiserviceali
06-08-2010, 22:31
باسلام
لطفا راهنماییم کنید گوشیم htc tuch hdهست در ارسال smsمشکل دارم وچندبار ویندوزشو پاک کردم و از نو نصب کردم (clear storage)ولی فرقی نکرد هر بار کهsms میدام باید پشتش یک زنگ به همون شماره بزنم تاsms بره مگر نه پیغام میده که نمی تونم سند کنم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

VIITROY
07-08-2010, 00:18
باسلام
لطفا راهنماییم کنید گوشیم htc tuch hdهست در ارسال smsمشکل دارم وچندبار ویندوزشو پاک کردم و از نو نصب کردم (clear storage)ولی فرقی نکرد هر بار کهsms میدام باید پشتش یک زنگ به همون شماره بزنم تاsms بره مگر نه پیغام میده که نمی تونم سند کنم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

من فکر نمی کنم اشکال از گوشی باشه,,در این مواقع شما باید شماره مرکز پیامتونو عوض کنید

taxiserviceali
09-08-2010, 17:18
بخدا این کار رو هم کردم یکی راهنماییم کنه جیکار کنم

sna1374
09-08-2010, 19:46
چاره ی کارت اینه که رام رو عوض کنی
اگه میخوای این اتفاقا نیفته رام اورجینال خودشو بذار...
این بهترین راه حله...:003::6::4:

دوست عزیز فکر می کنم که باید رام تو عوض کنی به نظر رام انرژی بزنی بهتره یعنی من رام ها زیادی رو نصب کردم و بهترینش انرژی بود می تونی به این تاپیک مراجعه کنی:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1471779

behi_joon
10-08-2010, 11:06
شما یه فارسی ساز دیگه به من معرفی کن تا من اون رو نصب کنم

Microsoft_Arabizer رو نصب كن...
مشكلت حل ميشه

arvana000
11-08-2010, 12:18
سلام
چطور میشه یه اهنگ یا یه زنگ به زنگ قسمت ساعت گوشی اضافه کرد؟ایا فورمت خاصی میخواد یا mp3 هم میشه؟
ممنون

arvana000
12-08-2010, 17:43
ممنون از اینکه جواب نمیدین:au:
حالا که جواب نمیدید یه سوال دیگه هم دارم چه طور میشه دم رو که روی گوشی نصب میکنیم برای تاچ فلو انتخواب کنیم؟

VIITROY
12-08-2010, 19:09
سلام
چطور میشه یه اهنگ یا یه زنگ به زنگ قسمت ساعت گوشی اضافه کرد؟ایا فورمت خاصی میخواد یا mp3 هم میشه؟
ممنون

برو به این ادرس:
file explorer---->My Documents
و بعد آهنگ مورد نظرتون رو البته با فرمت wavتو همون مسیر کپی کنید:

ممنون از اینکه جواب نمیدین:au:
حالا که جواب نمیدید یه سوال دیگه هم دارم چه طور میشه دم رو که روی گوشی نصب میکنیم برای تاچ فلو انتخواب کنیم؟

متاسفانه این تایپیک زیاد جدی گرفته نمی شه,,نمی دونم چرا(البته قبلانا خیلی بهتر بود)
در مورد سوالتونم:شما به این ادرسی که دادم برو و خیلی راحت تم دلخواهتونو نصب کنید و بعد از نصب هم حتما یه ریست بکنید :ab:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=59849
از این ادرس هم میتونی تاچ فلو رو فعال یا غیر فعال کنی:
start/ setting / prsonal/ today

VIITROY
16-08-2010, 00:39
به به این تایپیک عجب سکوتی داره:bl:
خیلی خوبه که کسی سوال نداره:bm:

MISAGH
18-08-2010, 00:50
افا من سوال دارم.
فقط چون تو بخش اپل جايي واسش نديدم گفتم اينجا بگم!
ببخشيد اگه بدجا نوشتم!
حالا سوالم!
آيا ويندوز موبايل,مثلا همين گوشي به سيستم عامل مكينتاش لپ تاپ هاي اپل هم مثله ويندوز ويستا به راحتي همخوني داره؟
نياز به نرم افزاري واسه سينك كردن هست؟ آيا بصورت يه هارد جانبي,فلش,ميشه به راحتي روي مكينتاش ازش استفاده كرد!
توجه خاص من روي سينك كردنه!مثل اكتيو سينك و ديوايس سنتر واسه مكينتاشم نرم افزاري هست!
ممنون!

MADE IN IRAN
18-08-2010, 15:11
حتما وارد اين تاپيك شويد!

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=111970

MISAGH
21-08-2010, 20:54
به به! از درو دیوارجواب سوالم میریزه! حالا ما ترافیکمون ته کشیده فعلا کم میایم. مدیرا چی؟؟ بقیه بچه ها چی؟ خیلی بی رحمی میکنن واسه این تاپیکه!

K.E.V.I.N
22-08-2010, 13:41
بچه ها این پست رو زدم هم از همکاریتون تو تایپیک (محبوب ترین برند در سایت ) تشکر کنم هم پیروزیتون رو تبریک بگم و هم مهم شدن تایپیک رو به اطلاعتون برسونم.
اچ تی سی با اختلاف تقریبی 30 رای فعلا مقام اول و محبوب ترین برند سایت رو داره.
راستی اگر هم کسی رای نداده لینک تایپیک تو امضا من هست. حتما بیاید رای بدید که اختلاف رای رو بالا ببریم که بعدا حرفی توش نباشه.
ممنون از همگی

benchmark06
02-09-2010, 08:04
salam bebakhshid farsi naneveshtam choon hanooz farsi saz roo system nadaram enshaallah seri baad
man taze htc gereftam ama 1 hafte nashode ye error neshoon mide mige ye file hazf shode v dige safhe sms vase type sms baz nemikone
mamnoon

™P.R.O.S.H.O.T
02-09-2010, 15:25
salam bebakhshid farsi naneveshtam choon hanooz farsi saz roo system nadaram enshaallah seri baad
man taze htc gereftam ama 1 hafte nashode ye error neshoon mide mige ye file hazf shode v dige safhe sms vase type sms baz nemikone
mamnoon

دوست عزیز شما وقتی واسه اولین بار یه وین مو میگیرین باید یکبار Clear Storage بزنید.
در حال حاضر توصیه میکنم اگر کانتکت روی حافظه گوشی دارید از فایل PIM.vol یه کپی تو هارد گوشی گذاشته و یک هارد دیست بفرمایین.

با تشکر - پروشات

™P.R.O.S.H.O.T
02-09-2010, 15:33
افا من سوال دارم.
فقط چون تو بخش اپل جايي واسش نديدم گفتم اينجا بگم!
ببخشيد اگه بدجا نوشتم!
حالا سوالم!
آيا ويندوز موبايل,مثلا همين گوشي به سيستم عامل مكينتاش لپ تاپ هاي اپل هم مثله ويندوز ويستا به راحتي همخوني داره؟
نياز به نرم افزاري واسه سينك كردن هست؟ آيا بصورت يه هارد جانبي,فلش,ميشه به راحتي روي مكينتاش ازش استفاده كرد!
توجه خاص من روي سينك كردنه!مثل اكتيو سينك و ديوايس سنتر واسه مكينتاشم نرم افزاري هست!
ممنون!

بله.
نرم افزاری به نام sync mac برای این کار طراحی شده. سایت اصلی سازنده هم sync-mac.com که مسلما با سیستم عامل مکینتاش باید وارد سایت بشید.

three3three
04-09-2010, 11:38
آقایون من تا بحال 10 بار manila رو نصب کردم ولی بعد soft reset هیچ اتفاقی نیافتاد یعنی touch flo 3d من disable شد
چی کار کنم manila فعال شه هر کاری کردم توی بخش today هم رفتم اما هیچ چی به هیچ چی!!!!!!!!

behi_joon
04-09-2010, 14:47
در حق این تاپیک داره ظلم میشه...
یعنی تعداد hd داران این قدر کمه که این تاپیک خالی میمونه ؟
الان چندید وقته که کسی به سوالای من توی بخش رام جواب نداده ...
مدیران خواهشن یک فکری بکنن ...

™P.R.O.S.H.O.T
04-09-2010, 18:44
آقایون من تا بحال 10 بار manila رو نصب کردم ولی بعد soft reset هیچ اتفاقی نیافتاد یعنی touch flo 3d من disable شد
چی کار کنم manila فعال شه هر کاری کردم توی بخش today هم رفتم اما هیچ چی به هیچ چی!!!!!!!!

سلام.
میشه ورژن رام و مدلش و ورژن flo 3d اصلی این رام رو معرفی کنید؟
آیا رامتون رو تعویض کردین؟

™P.R.O.S.H.O.T
04-09-2010, 19:10
Behi-joon منم با شما بسیار موافقم. ای ن کلوب چند وقت پیش جزو شلوغترین ها بود اما دیگه واقعا داره بهش بی محلی میشه!

three3three
04-09-2010, 21:53
ببین پروشات عزیز من touch flo 3d ورژن 3 پروانه ساخت(32567) رو دارم
ورژن رام من 1.14.415.2(32434) هستش که فابریک کارخونست عوضش نکردم من چی کنم کمک کن داش

™P.R.O.S.H.O.T
06-09-2010, 00:47
اول اینکه احتمالا با این ورزن رامتون همخونی نداره! (هارد ریست)

چندتا کارهم هست که میشه کرد!
۱. چون این برنامه یه فایل تو استارت آپ گوشی میذاره بعد از یه هارد ریست نصبش کن! (اگر فایل نصب داری؟)
۲. یا برنامه ای که مربوط به استارت آپ یا تودی اسکرین میشه داری یا داشتی که کامل پاک نشده و...(یک کلینر نصب کنید و کامل پاکش کنید)
۳. اگر نشد بگید تا فکر دیگه ای براش بکنیم

tgbenyamin
06-09-2010, 15:25
سلام خدمت دوستان گل
هر كار مي كنم گوشيم hspl نمي شه
با تشكر

edmin
08-09-2010, 13:00
با سلام به اساتید
من جدیدن htc hd خریدم و چند تا سوال دارم . لطفا منو راهنمائی کنید.
- ایا رام به معنی همون تم تو گوشیهای دیگست؟
- چطوری میشه تم گوشیمو عوض کنم؟
- تمی که دانلود میکنم به چه فرمتی باید باشه؟
- تمی که دانلود میکنم به کجا باید انتقال بدم ( تو کدوم پوشه )
- تم zitoun dirty paper رو دانلود کردم و به گوشیم انتقال دادم ولی موقه اجرا ارور میده

از راهنمائی شما عزیزان سپاسگزارم

tgbenyamin
09-09-2010, 08:52
با سلام به اساتید
- تم zitoun dirty paper رو دانلود کردم و به گوشیم انتقال دادم ولی موقه اجرا ارور میده

1.رام به معني تعويز ويندوز شماست.
2.شما به قسمت Settings گوشي رفته بعد گزينه ي today را انتخاب كنيد اونجا مي توانيد تم گوشيتونو عوض كنيد
3.به تاپيك زير برو (http://mobilestan.net/forumdisplay.php?f=81)
4.شما نياز نيست به جايي انتقال بدي فقط كافيه اونو هر جايي دوست داشتي(رم يا گوشی) بريزي اخرشم install كني
5.اين تم مخصوص گوشی شما نيست.:av:

three3three
09-09-2010, 09:09
با سلام به اساتید

مبارکه دوست عزیز و آفرین به انتخابت
تم ها باید نصب بشن تا کار کنن. (فایل های نصبی این گوشی و هر ppc دیگر با فرمت cab. و.exe. هستند که اگر exe. بودن باید از روی pc تون با برنامه active sync نصب کنید ولی فایل های cab باید رو گوشی کپی کنی بعد از داخل گوشی نصب کنید
بعضی تم ها مخصوص برنامه های جانبی هستند به این صورت که باید اون نرم افزار نصب باشه (مثلا spb shell) بعد با نرم افزار اون تم رو باز کنید
لینک نرم افزار spb shell
http://mobilestan.net/showthread.php?t=103515
لینک صفحه اول آیفون:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=112827

edmin
10-09-2010, 01:39
سلام دوستان
از شما ممنونم که بدونه هیچ انتظاری اینطوری راهنمایی میکنید
حالا یک مشکل دیگه برام پیش اومده
گوشیم با پی سیم سینک نمیشه
ویندوز 7 استفاده میکنم
برنامرو دانلود کردم نصب نشد
خود ویندوز هم نمیشناسه ارور میده
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
با تشکر
:cv:

VIITROY
16-09-2010, 13:50
با سلام
یه سوال داشتم
الان ویندوز من 6.1 هست می خواستم 7 نصب کنم ایا امکانش هست؟!؟
چون میگند 6.5 ایستگاه اخره!!!!!!!!
ایا درسته؟!؟

16-09-2010, 17:40
سلام دوستان
از شما ممنونم که بدونه هیچ انتظاری اینطوری راهنمایی میکنید
حالا یک مشکل دیگه برام پیش اومده
گوشیم با پی سیم سینک نمیشه
ویندوز 7 استفاده میکنم
برنامرو دانلود کردم نصب نشد
خود ویندوز هم نمیشناسه ارور میده
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
با تشکر
:cv:

برای ویندوز 7 باید از برنامه Windows Mobile Device Center استفاده کنید.

با سلام
یه سوال داشتم
الان ویندوز من 6.1 هست می خواستم 7 نصب کنم ایا امکانش هست؟!؟
چون میگند 6.5 ایستگاه اخره!!!!!!!!
ایا درسته؟!؟

7 نصب کنید ؟؟؟؟
کی اومد که ما خبر نداریم ؟؟؟؟؟
نه عزیزم هنوز نیومده

VIITROY
18-09-2010, 00:59
برای ویندوز 7 باید از برنامه Windows Mobile Device Center استفاده کنید.

7 نصب کنید ؟؟؟؟
کی اومد که ما خبر نداریم ؟؟؟؟؟
نه عزیزم هنوز نیومده

ای بابا:dy:
پس اون دوستمون edmin گفتند که از 7 استفاده می کنند:dg:

18-09-2010, 16:37
ای بابا:dy:
پس اون دوستمون edmin گفتند که از 7 استفاده می کنند:dg:

کو نیومده اخه
بگو وش تا ببینم چیو گفته

VIITROY
18-09-2010, 17:06
من از چند نفر شنیدم که گفتند:
ویندوز 6.5 اخرین ویندوز و نمیشه روی hd
7 نصب کرد!!!!!!!:au:
می خواستم ببینم این حرفشون درسته یا نه؟!؟:dy:
tnx

GOL_MARYAM_123
18-09-2010, 19:46
سلام من تازه HTC Touch HD خریدم. ایا وندوز 6.5 امده براش تا اپ کنم.؟ و اگر نیمده کدوم رم خوبه و ارزش داره تا نصب کنم؟

three3three
21-09-2010, 09:15
سلام من تازه HTC Touch HD خریدم. ایا وندوز 6.5 امده براش تا اپ کنم.؟ و اگر نیمده کدوم رم خوبه و ارزش داره تا نصب کنم؟
دوست عزیز خرید HD رو بهت تبریک میگم و پیشنهاد میکنم که شما یه مدت بذار رام اصلیت باشه تا از استفاده کردنش لذت ببری چون اکثر بچه ها موقع عوض کردن رام دچار مشکل میشن و بعدش که دیگه خودت میدونی چه اتفاقی میفته:ck: تازه اگه رامو عوض کنی گوشیت از گارانتی در میاد پیشنهاد من اینه که بذار گارانتیت تموم شه بعد اگه ناراضی بودی عوضش کن
با تشکر

21-09-2010, 19:01
مبارکه
مطمئن باش تا آخر عمرش این گوشی هیچ چیزیش نمیشه(همه گوشی های hTC همینطورین)
رام 6.5 فراوونه براش ولی هیچ کودوم سرعت رام رسمی رو ندارن چون کوک شدن

gipsy_golabi
25-09-2010, 17:18
دوستان رامهای kwbr رامهای خوب با باگ خیلی کم و مصرف باطری عالی هستن
پیشنهاد میکنم نصب کنید و لذت ببرید

http://wiki.celogeek.com/windows/mobile/roms/htc/kwbr

behi_joon
26-09-2010, 20:05
من از چند نفر شنیدم که گفتند:
ویندوز 6.5 اخرین ویندوز و نمیشه روی hd
7 نصب کرد!!!!!!!:au:
می خواستم ببینم این حرفشون درسته یا نه؟!؟:dy:
tnx

دوست عزیز این حرف کاملا درسته ... ویندوز 7 یا windows phone هنوز نیومده و فعلا شایعاتی در باره ی این که htc hd 7 با ویندوز 7 ارائه بشه وجود داره اما هنوز به طور رسمی معرفی نشده:au:
اون دوستمون هم که گفت از ویندوز 7 استفاده میکنن منظورشون ویندوز PC بود نه PPC شوون.

:ax:

A.Plus
03-10-2010, 22:30
سلام
امروز دوست من یه HD (دسته دو ) گرفت. البته قبلش hero داشته و وارده خودش ولی چون عضو نیس تو سایت من میپرسم:
میخوام بدونم راهی هست که CPU و اسکرین رو کامل تست کنیم؟ یا هر سخت افزار دیگه ای؟

ممنون

Real Madrid C.F
07-10-2010, 13:01
سلام خیلی ممنون میشم یه رام واسم لینک بدین که شبیه ترین رام به HD2 باشه و نمیخوام خود کوکر زیاد توش سلیقه!! به خرج داده باشه و فقط میخوام شبیه HD2 باشه و دیگه هیچی برام مهم نیست...فقط مشکل نداشته باشه و مصرف باتریشم خیلی کهکشانی بالا نباشه!!! من رام مورد نظرم رو تو تاپیک رام برای HTC HD دیدم ولی اون لینکی که اونجا بود بالا نمیومد و هیچ کس هم جوابگو نبود...اگه لازمه تا دقیقا بگم کجاس چون من دقیقا اون رامو میخوام...و من در مورد Radio و HSPL چیزی بلد نیستم لطفا راهنمایی کنین

Saeed_Med82
16-10-2010, 13:02
دوستان lcd گوشی من به طور ناگهانی از کار افتاده و وقتی لمسش میکنم ویبره اون کار میکنه!!! راهی برای درست کردنش به ذهن کسی میرسه یا اینکه باید برم lcd رو عوض کنم؟

Saeed_Med82
17-10-2010, 22:55
کسی جواب سوال منو نمیده؟!

behi_joon
23-10-2010, 23:01
سلام من یه سوال اساسی داشتم.
من چند وقت پیش گوشیم رو با اکتیو سینک وصل کردم به کامپیوتر که مثلا از شماره های روی گوشیم بک اپ بگیرم اما متاسفانه تمام شماره های روی گوشیم پاک شد ( البته outlook نصب نبود ) حالا میخواستم بودم راحی واسه برگشتش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک خیلی مهمه !!!!!!!!:dy::dy:

m_kamranpor
09-11-2010, 21:02
سلام من قزوين قيمت كردم 520 . درسته به نظر شما ؟كم يا زياد نيست؟

senatore35
22-11-2010, 19:48
با سلام از دوستان درخواست کمک دارم گوشی من هنگ کرده وهیچ دکمه ایش کار نمی کنه حتی تاچ گوشی هم کار نمی کنه من ویندوز رو ریست کردم درست نشد الان روی اون صحفه اولیه تست قلم وایساده وجلو نمیره لطفآکمک کنید ممنون:dy:

aidinkhan
26-11-2010, 01:45
سلام و خسته نباشین. از دوستان و مدیران محترم تشکر میکنم به خاطر کمکی که حتما خواهند کرد. البته مشکلم مربوط به سند نشدن اس ام اس هستش .شاید جای این سوال اینجا نیست ولی تو قسمت مسیج هم جایی ندیدم برا مشکلات مسیج.همش برنامه بود. بالاخره شرمنده. گوشی رو 6 روزی نیست خریدم. کلا عالیه. همه تنظیمات مربوط به مسیج سنتر و advance network و اینا رو هم انجام دادم. از خط همراه اول اس میفرسته ولی از ایرانسل نه. چیکار میشه کرد به نظرتون؟ ایا تا به حال کسی این مشکل رو داشته؟

m_kamranpor
26-11-2010, 11:40
سلام و خسته نباشین. از دوستان و مدیران محترم تشکر میکنم به خاطر کمکی که حتما خواهند کرد. البته مشکلم مربوط به سند نشدن اس ام اس هستش .شاید جای این سوال اینجا نیست ولی تو قسمت مسیج هم جایی ندیدم برا مشکلات مسیج.همش برنامه بود. بالاخره شرمنده. گوشی رو 6 روزی نیست خریدم. کلا عالیه. همه تنظیمات مربوط به مسیج سنتر و advance network و اینا رو هم انجام دادم. از خط همراه اول اس میفرسته ولی از ایرانسل نه. چیکار میشه کرد به نظرتون؟ ایا تا به حال کسی این مشکل رو داشته؟

مباركت باشه چند خريدي داداشي؟:bo:

GOL_MARYAM_123
27-11-2010, 18:59
دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم و توی همین سایت گفتم ولی هیچ کس کمکم نکرد درست بشه یکی میگفت رم گوشیتو عوض کن یکی میگوفت گوشیتو ریست کن یکی میگوفت سرویس پیام سیم کارتت مشکل داره راستش همه این کار هارو کردم درست نشد که نشد . سیمکارتم را روی گوش دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت خیلی اعصابمو خورد کرده بود. پیشه چند تعمیر کارم رفتم ولی هیچ کدم نمیدونستن خدایش. خیلی نه امید شدم. یه شب نشستم خدا شاهده همینجوری رفتم به قسمت ستارت.ستینگ.phone.band.اولی گزینه رو به gsm .تغیر بده حله.این کاری بود که گوشیم درست شد بدن کمک کسی.

aidinkhan
29-11-2010, 00:40
دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم و توی همین سایت گفتم ولی هیچ کس کمکم نکرد درست بشه یکی میگفت رم گوشیتو عوض کن یکی میگوفت گوشیتو ریست کن یکی میگوفت سرویس پیام سیم کارتت مشکل داره راستش همه این کار هارو کردم درست نشد که نشد . سیمکارتم را روی گوش دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت خیلی اعصابمو خورد کرده بود. پیشه چند تعمیر کارم رفتم ولی هیچ کدم نمیدونستن خدایش. خیلی نه امید شدم. یه شب نشستم خدا شاهده همینجوری رفتم به قسمت ستارت.ستینگ.phone.band.اولی گزینه رو به gsm .تغیر بده حله.این کاری بود که گوشیم درست شد بدن کمک کسی.

:dn: مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییی .ممنون ممنون و باز هم ممنون. دمت گرم. واقعا یاشاسین.

باور کن اکثر تاپیک ها رو خونده بودم ولی فقط و فقط شما اینو گفتی. احتمالا نسل های بعدی هم دچار این مشکل بشن. چه بهتره جایی تو قسمت اس ام اس ها اینو مدیران محترم به عنوان مهم بذارن.

دوست عزیزم ممنون. :aj:

aidinkhan
29-11-2010, 00:43
مباركت باشه چند خريدي داداشي؟:bo:

ممنون عزیزم. 395+ 20 تومن گارانتی تعویض . کلا 420000

hesamhf
06-12-2010, 00:02
سلام به همگی
آقا این مشکل نامرتب بودن sms ها با چه برنامه ای درست می شد؟
یعنی اس ام اسی که در جواب اس ام اس من میاد قبل از اس ام اس من قرار می گیره / یادمه اونوقتا که تازه رام های کوک شده اومده بود این مشکل رو حل کرده بودن ولی الان پیداش نمیکنم

bsys
08-12-2010, 20:52
سلام...
یه سوال داشتم...رو این گوشی چطور میشه در رام 6.1 اصلی sms با حالت conversation یا به قولی threat باشه ؟؟؟

bsys
08-12-2010, 20:53
سلام...
یه سوال داشتم...رو این گوشی چطور میشه در رام 6.1 اصلی sms با حالت conversation یا به قولی threat باشه ؟؟؟

parsa6090
15-12-2010, 14:59
سلام دوستان
من وقتی restore میکنم شماره تلفن های ذخیره شده در ممری کارت رو id caller گوشی نمیتونه اسم شماره های save شده را تشخیص بده!!!

SMORs
21-12-2010, 21:47
سلام به همه
دوستان من یه Toch HDدست دوم خریدم حالا که میخوام بلوتوث کنم نمیشه
یعنی 1-2بار گوشیهای دیگه پیداش کردن و بلوتوث انجام شد اما بیشتر مواقع نمیشه،وگوشیه منم گوشی های دیگرو پیدا نمیکنه.
تیک visibleوbeamرو هم زدم.
اگه میتونید کمکم کنید.

whiteagate
15-01-2011, 22:51
دوستان سلام،
یه سوال از دوستانی که با برنامه photo contact pro کار کردن:نمیدونم چرا وقتی این برنامه رو نصب میکنم صدای sms قطع میشه هر کاری هم میکنم درست نمیشه، کسی میدونه کجاشو باید تنظیم کنم؟
ممنون!

whiteagate
15-01-2011, 23:10
سلام...

سلام،برنامه Advanced Config رو نصب کنین، تو قسمت messaging گزینه ای با عنوان Threaded SMS هست که میتونین اونو فعال یا غیر فعال کنین.

jamel11
16-01-2011, 13:37
سلام دوستان مدتی است گوشی من تاچش بهم ریخته با عوض کردن رام مدتی درست میشود دوباره خراب میشود رام اصلی را نصب کردم ولی باز درست نشد از دوستان اگر در این مورد اطلاعی دارد خوشحال میشوم اگه کمکم کنید.

jamel11
19-01-2011, 06:46
سلام ظاهرا کسی پیدا نشد جواب مارا بدهد ؟؟؟؟؟!!!1

Sajadpori
23-01-2011, 10:10
سلام به همه دوستان .خسته نباشید.من جایی پیدا نکردم سوال خودم بپرسم شما لطفا اینجا جواب دین تشکر.سوال من در مورد touch hd هستش میگن این گوشی ارزش خرید نداره من از گوشی این امکانات می خوام ایا این گوشی جواب گو هست یا نه؟

Sajadpori
23-01-2011, 10:13
1.اینکهگرافیک خوبی داشته باشه برای مثال مثل hd2 می تونه ابر بارون ... داشته باشه؟2.سرعت خوبه هنگ نداره؟3.برنامه خوری اشکال نداره همه برنامه ی رزولیشن خودش رو باز می کنه؟4.اندروید نصب بگین؟میشه و خوب کار می کنه به صورت درصدی

Sajadpori
23-01-2011, 10:16
چند درصد اندروید برنامه هاش جواب میده؟کیفیت صفحه تا چه اندازه است؟و سوال اخر گوشی راضی کننده ای هست برای یکی که از گوشی انتظار داره همه چی داشته باشه یا نه چند درصد راضی ککنده است؟و ارزش خرید داره؟خیلی ممنون اگه جواب بدین

fanihe
23-01-2011, 10:33
دوست عزیز من این گوشی را دارم و واقعا گوشی خوبیه . در ضمن ویندوز هست نه اندروید اگه دنبال گوشی اندرویدی هست این ویندوزه.
همه چیش (به نسبت زمان خودش ) خوبه فقط تاچش ضعیفه . اما اگه با قلمش کار کنی بد نیست .اما به نسبت اندروید واقعا ویندوز راحت تره. اون ابر و بارون و برف پاک کن و ... رو هم فابریک داره :ca: