PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Sony Ericsson XPERIA X1 CLUB | همه چیز درباره ی جادوی سونی اریکسون

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

mhoseinam
20-08-2009, 12:53
بچه ها دیروز نمایشگاه قرآن بودم...این پاکت پیسی ایرانی رو دیدم...واقعا نسبت به قیمت فوق العاده است....290 با کلی امکانات!!!!!!
Gpsو Ram128 و CPU 600 و سنسور چرخش و ....
ولی واقعا نسبت به X1 چیزی نیست....من جفتشونو کنار هم گذاشتم و مقایسه کردم..انصافا خیلی سرتره!!! تو کلم بودم X1 رو بفروشم و یکی از اینا بگیرم..اما ضعیفتره!!!! یه عکس هم ازش گرفتم..میدونید که دوربینش 5 کنن هستش.....!!!!

x_man9989
20-08-2009, 13:01
بچه ها دیروز نمایشگاه قرآن بودم...این پاکت پیسی ایرانی رو دیدم...واقعا نسبت به قیمت فوق العاده است....290 با کلی امکانات!!!!!!
ولی واقعا نسبت به X1 چیزی نیست....من جفتشونو کنار هم گذاشتم و مقایسه کردم..انصافا خیلی سرتره!!! تو کلم بودم X1 رو بفروشم و یکی از اینا بگیرم..اما ضعیفتره!!!! یه عکس هم ازش گرفتم..میدونید که دوربینش 5 کنن هستش.....!!!!

اين طاها 2 يعني اومد ؟
من برنامه اش را دانلود كردم
يك برنامه مذهبي
رو x1 هم نصب كردم بعضي جاهاش درست كار نكرد چون رزوليشن متفاوتيدارند
ولي در كل امكانات مذهبيش خوبه
من فكر كنم اگه اسمش آخوند فون بود بهتر بود
شايد ارزون باشه ولي مفت نمي ارزه

x_man9989
20-08-2009, 13:21
با سلام
خبر خوش
ويندوز 6.51 اومده البته غير رسمي
كلي تغيير كرده
و باگهاي ويندوز 6.5 برطرف شده
بعد از اين كه اسكرين شاتهاي كافي گرفتم معرفيش ميكنم

x_man9989
20-08-2009, 15:02
در اينجا معرفي كردم حتما سر بزنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1035723#post1035723

derakhshani
20-08-2009, 18:24
واگریک عزیز
یه تاپیک در مورد برنامه های مخصوص x1 درست کرده بودی ضمن اینکه درخواست آدرس اون رو دارم لطفا در مورد آپدیت کردن اونهم اگر کاری کردی بگو

peter-se
20-08-2009, 23:29
واگریک عزیز
یه تاپیک در مورد برنامه های مخصوص x1 درست کرده بودی ضمن اینکه درخواست آدرس اون رو دارم لطفا در مورد آپدیت کردن اونهم اگر کاری کردی بگو

سلام این پست به شدت تایید میشه اصلا یکی از دلایلی که من تاچ پروی عزیزم رو فروختم و ایکس وان گرفتم حمایت این تاپیک بود که اقای خوراکی و واگریک عزیز عهده دارش بودن و همیشه اپ دیت بود و تاپیک تاچ پرو خاک میخورد اما حالا بر عکس:12: شده!

TSAO TSAO
20-08-2009, 23:39
چه مشكلي با واي فاي داري؟
من يه بار تست كردم
عرض چند ثانيه وصل كردم
تازه اونم با چه سرعتي باور نكردني بود سرعتش خيلي زياد بود

سلام

ممنون از پاسخت

خیلی راحت گوشی به کامپیوتر وصل میشه از طریق wifi ولی مشکل اینجاست که نمیتونم از اینترنت کامپیوترم روی گوشی استفاده کنم هر چی بهش ور رفتم نتیجه ای نگرفتم.

hamghatar
21-08-2009, 02:07
Android Works on the Xperia X1i

hamghatar
21-08-2009, 02:08
سلام
وقتی کلید دوربین رو فشار می دم که عکس بگیریم این پیغام رو می ده
Error openinig the shortcut or location the target filename
و بعد از این پیغام دیگه کلید دوربین کار نمی کنه، کسی است کمک کنه؟
پیشاپیش ممنون

mhoseinam
21-08-2009, 11:46
سلام این پست به شدت تایید میشه اصلا یکی از دلایلی که من تاچ پروی عزیزم رو فروختم و ایکس وان گرفتم حمایت این تاپیک بود که اقای خوراکی و واگریک عزیز عهده دارش بودن و همیشه اپ دیت بود و تاپیک تاچ پرو خاک میخورد اما حالا بر عکس:12: شده!

متاسفانه آقای واگریک کوچ کردن به uiq3 و آقای خوراکی هم دیگه نمیدونم کجا کوچ کردن....این مشکلات متاسفانه زیاد می افته....تو uiq3 هم یادمه مدیر اصلیش رفته بود یه نوکیا خریده بود و دیگه تاپیک رو کسی جواب نمیداد....اینجا هم همینطوره! مگه اینکه همین بچه ها تاپیک رو زنده نگه دارند..البته این مرگ تدریجی برای این گوشی خیلی زوده!!!! این فعلا کار زیاد داره!

x_man9989
21-08-2009, 12:23
Android Works on the Xperia X1i
منظورت چيه ؟
سوال پرسيدي ؟
من كه نتونستم كار كنم
بوت ميكرد و در مراحل اوليه ميموند
نتونستم وارد محيطش بشم

متاسفانه آقای واگریک کوچ کردن به uiq3 و آقای خوراکی هم دیگه نمیدونم کجا کوچ کردن....این مشکلات متاسفانه زیاد می افته....تو uiq3 هم یادمه مدیر اصلیش رفته بود یه نوکیا خریده بود و دیگه تاپیک رو کسی جواب نمیداد....اینجا هم همینطوره! مگه اینکه همین بچه ها تاپیک رو زنده نگه دارند..البته این مرگ تدریجی برای این گوشی خیلی زوده!!!! این فعلا کار زیاد داره!

بچه ها حق دارند
خوراكي و واگريك ديگه سر نميزنند
البته واگريك احتمالا وقت كافي نداره در ضمن به جي 900 كوچ كرده
خوراكي هم كه خيلي وقته نيست از همون اولا غيبش زده
حقيقتش سايت قسمت پاكت پي سيش ضعيفه
در غير اينصورت برنامه هاي زيادي معرفي ميكرديم
مطمئن هستم هنوز خيليها نتونستند برنامه هايي را كه دوست دارند نصب كنند
در حالي كه برنامه هاي ppc زياد و متنوع هستند

x_man9989
21-08-2009, 13:25
اينم يك برنامه براي بكاپ گيري از همه چي
خيلي راحت ميتونين از sms شماره ها و برنامه ها و .. بكاپ بگيرين
فايل بكاپ در my document \bakup files ضخيره ميشه
پس بايد از اين فايل يك كپي به مموري كارد و يا كامپيوتر گرفته بشه
سرعت ريستور بمراتب بيشتر از بكاپ هست
وقتي ريستور كردين برنامه ها همشون نصب ميشوند
براي كار كردنشون بايد يك بار بازشون كنيد سوالي پرسيده ميشه yes را ميزندي بعد كار تمومه
خودم تستش كردم كار كرد
اينم لينك دانلود Mobile bakup :
http://rapidshare.com/files/47763624/MobBackup07.v1.0.5.1.rar
به همراه كيجن

ak_xperia
21-08-2009, 20:49
جدی؟؟؟
چرا من در مورد این گوشی ایرونی چیزی نشنیدم
اسمش چیه؟
میشه یه سایتی چیزی معرفی کنی که توضیحات در موردش داده باشه

واگریک عزیز

آره
واقعآ خیلی تآیید میشه
ولی با حرفایی که دوستمون زدن فکر کنم تایپیکمون بی مدیر شده:4:
عیبی نداره خودمون تایپیک رو زنده نگه میدارم

خوب من یه مشکل اساسی با گوشی دارم که تو p30world پرسیدم کسی جواب نداده فعلآ اینجا هم میپرسم
ساعت گوشی بد جور حالمو گرفته
قبلآ با رام original دستگاه هم این مشکلو داشتم و الان با energy این مشکلو دارم
هر چی تنظیمش میکنم روز بعدش میبینم که جا مونده
شما هم این مشکلو دارید یا فقط مشکل منه؟؟؟

decayzeit
21-08-2009, 21:02
سلام به همه ی دوستان..من چند وقت پیش حدود فروردین تا اردیبهشت که به X1 دست یافتم سعی کردم حضور فعالی در اینجا داشته باشم اما متاسفانه دردسرهای زندگی نذاشت نه تنها حضور فعال داشته باشم بلکه به کل از موبایلستان دور افتادم .
میبینم که اثری از صاحبان ابتدایی تاپیک نیست و تنها کسی که از اون زمان باقی مونده x_man عزیز هست که جا داره به خاطر زنده نگه داشتن تاپیک ازش تشکر کنم...

نمیتونم صبر کنم تا دوباره از تجارب دوستان استفاده کنم و اگه جایی شد بتونم مفید واقع شم...

حالا برای شروع دوباره باید بگم که من حدود 2 ماه از SEX1 WM6.5 Version2 استفاده کردم . اوایل فکر میکردم چقدر خوبه ( که انصافا ویژگیهای 6.5 خوب هستن ) اما مشکل من با باگ ها بود طوری که بعد 2 ماه به خودم اومدم دیدم روزی چند بار مجبور به ریستارت میشم...

حالا میخوام از دوستان بپرسم که رام 6.5 اصلی برای x1 کوک شده؟ رامی که ایستایی و قابلیت اطمینانی در حد R3aa داشته باشه؟ میدونم رامهای زیادی از 6.5 کوک شده از جمله Touch IT یا Energy یا یا یا... اما من دنبال رام 6.5 اصلی بدون هیچ دستکاری میگردم .
ممنون

decayzeit
21-08-2009, 21:06
خوب من یه مشکل اساسی با گوشی دارم که تو p30world پرسیدم کسی جواب نداده فعلآ اینجا هم میپرسم

دوست عزیز سلام .
منظورت چیه از اینکه ساعت جا میمونه؟

S@MUCKT
21-08-2009, 21:17
سلام به اساتید x1
میخوام بدونم کسی اینجا هست که با 5800 هم کار کرده باشه
یعنی میخوام بدونم ارزششو داره برم x1 بخرم
بعد قیمت این گوشی چنده ؟:merci:

18108101
22-08-2009, 02:00
سلام دوستان :52: من توی این 3-4 روزه تونستم فروم مربوط به اکسپریا رو کامل مطالعه کنم چون بطور جدی قصد خرید xperia رو دارم.فقط چند تا سوال داشتم :

1- آیا هنوز هم توصیه میشه رنگ مشکیش رو نگیرم؟خیلیا با این رنگ مشکل رنگ پریدگی و خش افتادن روی در باطری رو پیدا کرده بودن :17:

2- آیا بعد چند ماه استفاده از xperia هنوز ازش راضی هستین؟ اینجا یه جورایی زیاد خلوت شده به نظر میاد تعداد زیادی کوچ ! کردن :7:

3- یه مشکل جدی که به نظر خودم این گوشی داره جای بد اسپیکرش هست آیا شما هم باهاش مشکلی دارین ؟ آخه من چپ دست هستم و گرفتن این گوشی با دست چپ علنا یعنی دست روی اسپیکر گذاشتن اونوقت بنده خدا دیگه صداش در نمیاد که :55:

تشکر از همگی کسایی که این تاپیکو زنده نگه داشتن :8:

ALTAIR
22-08-2009, 06:25
سلام
براي شما كه چپ دست هستي اسپیکرش يه دردسر ميشه

mhoseinam
22-08-2009, 09:34
جدی؟؟؟
چرا من در مورد این گوشی ایرونی چیزی نشنیدم
اسمش چیه؟
میشه یه سایتی چیزی معرفی کنی که توضیحات در موردش داده باشه
آره....تو همین سایت..اسم گوشی هم طاها2 است..آدرسشم اینه:
www.zikronline.ir

حالا برای شروع دوباره باید بگم که من حدود 2 ماه از SEX1 WM6.5 Version2 استفاده کردم . اوایل فکر میکردم چقدر خوبه ( که انصافا ویژگیهای 6.5 خوب هستن ) اما مشکل من با باگ ها بود طوری که بعد 2 ماه به خودم اومدم دیدم روزی چند بار مجبور به ریستارت میشم...حالا میخوام از دوستان بپرسم که رام 6.5 اصلی برای x1 کوک شده؟ رامی که ایستایی و قابلیت اطمینانی در حد R3aa داشته باشه؟ میدونم رامهای زیادی از 6.5 کوک شده از جمله Touch IT یا Energy یا یا یا... اما من دنبال رام 6.5 اصلی بدون هیچ دستکاری میگردم .
ممنون
خوب دوست سلام..هنوز رام اصلی 6.5 معرفی نشده و به قول شما بهترین رام همون 6.1 خودش هست....
راستی همینجا هم به دوستان اطلاع بدم که رام Valkyrie 3 هم اومده...من ورژن Xperio اونو نصب کردمو الان دارم باز 6.1 رو میریزم..مشکل رادیوش حل شده..مشکل پنلها تقریبا حل شده...اما استفاده از رم برخی اوقات به 180 مگ میرسه که گوشی رو شدیدا کند میکنه!!!! در موقع قفل بودن روی هر پنل وقتی بخواید آنلوک کنید صفحه میمونه و باید از نو دکمه ی Xpnalesرو بزنید تا دوباره وارد پنل بشید..خلاصه کلی باگ!! در ضمن این تسک منیجر هم وجود نداره در بالای صفحه...به همین دلیل تمام برنامه ها باز میمونن...

تو اکتیو سینس یادمه یه جا تنظیم داشت که بی خیال تنظیم ساعت بشه...یا تو قسمت Phone یه جا هست که میگه بصورت اتوماتیک ساعت رو تنظیم کن...شما اینو بردار!!! و مطمئن باش که تنظیم ساعت رو تهران ه...

سلام به اساتید x1
اینجا تا ناکجاآباد تفاوتشه.....سیمبین کجا و ویندوز موبایل کجا!!!

ak_xperia
22-08-2009, 11:51
دوست عزیز سلام .
منظورت چیه از اینکه ساعت جا میمونه؟

والا دوست من فکر کنم منظور خیلی روشنه
به نظرتون ساعت میمونه جا یعنی چی؟
یعنی اینکه من ساعت رو تنظیم میکنم رو هر چی روز بهدش یا چند ساعت بعدش میبینم ساعت یه چند ساعتی عقب مونده
مثلآ اگه ساعت باید 12 باشه ساعت من 8 رو نشون میده:4:

سلام به اساتید x1

آره دوست من ولی باور کن همین d-pad اکسپریا تموم 5800 رو قورت داده
5800؟؟؟
بابا نگو سیمبین کجا و ویندوز موبایل کجا
همین touch flo روی گوشی کافیه تا بگیم xperia بهتره
من با 5800 کار کردم باور کنید خندم گرفت آخه برو بچ سیمبین و مخصوصآ نوکیا خیلی ازش تعریف میکردن
دوست من یه مثال میزنم مثلآ من وقتی میخواستم تو صفحه application صفحه رو به پایین بکشم باید میرفتم از کشویی کنار با بدبختی صفحه رو پایین میکشیدم
راستی یه چیز جالب بچه ها
میگن سری اکسپرس میوزیک نوکیا
باور کنید (البته بعد از نصب اون فایل کم حجم برای تقویت صدا در اکسپریا ) صدای دو گوشی اگه نگم xperia بهتر بود ولی به یقین میگم صداش کمتر نبود
دوست من خداییش بدون تعصب میگم ولی 5800 شاید هیچ برتری خاصی نسبت به xperia نداشت یا حداقل من چیز خاصی ندیدم
باتری ضعیف تر و سرعت پایین تر و رزولوشن پایین تر و بازیهای بدتر و محیط (نسبت به اکسپریا )
خیلی زشت و کلی معایب دیگه البته بازم میگم که گوشی خوبیه ولی در مقابل xperia حرفی واسه گفتن نداره

سلام دوستان :52: من توی این 3-4 روزه تونستم فروم مربوط به اکسپریا رو کامل مطالعه کنم چون بطور جدی قصد خرید xperia رو دارم.فقط چند تا سوال داشتم :

1- آیا هنوز هم توصیه میشه رنگ مشکیش رو نگیرم؟خیلیا با این رنگ مشکل رنگ پریدگی و خش افتادن روی در باطری رو پیدا کرده بودن :17:

2- آیا بعد چند ماه استفاده از xperia هنوز ازش راضی هستین؟ اینجا یه جورایی زیاد خلوت شده به نظر میاد تعداد زیادی کوچ ! کردن :7:

3- یه مشکل جدی که به نظر خودم این گوشی داره جای بد اسپیکرش هست آیا شما هم باهاش مشکلی دارین ؟ آخه من چپ دست هستم و گرفتن این گوشی با دست چپ علنا یعنی دست روی اسپیکر گذاشتن اونوقت بنده خدا دیگه صداش در نمیاد که :55:

در مورد سوال اولتون که باید بگم که من الان رنگ مشکی گوشی رو چیزی در حدود 3 ماهه که دارم آره یه چند جا رنگ پریدگی پیدا شده ولی واسم مهم نیست از اولشم میدونستم که رنگش میپره ولی چون گوشی مزایای زیادی داشت بیخیال این مشکلش شدم گوشی رو نمیخوای بری پز بدی مهم درون گوشیه که تقریبآ تمام نیازای منو بر طرف کرده

در مورد سوال دومت هم دوست من باور کن تازه بعد چند ماه متوجه شدم که چه انتخاب خوبی کردم و الان دارم یه جورایی سر از جزییاتش در میارم x1 واقعآ خوبه

و در مورد سوال آخر هم والا من که چپ دست نیستم ولی الان که گوشیو دستم گرفتم میبینم که آره
اگه با دست چپ بگیری یه خورده دردسر ساز میشه
البته و البته توجه کن که شما همه ی مواقع که موزیک گوش نمیدید؟
و هر وقت موزیک گوش دادید مطمئن باش میتونی با دست راستت با گوشی کار کنی چون من خودم شاید 30 % اوقات با دست چپ گوشی رو میگیرم
بازم خود دانی

در ضمن اینم بگم که اگه تا حالا wm کار نکردید لطفآ یه خورده اطلاعات از wm پیدا کنید چون بعضی از دوستان با wm اشکال دارن میان اشکالو به x1 ربط میدن

تو اکتیو سینس یادمه یه جا تنظیم داشت که بی خیال تنظیم ساعت بشه...یا تو قسمت Phone یه جا هست که میگه بصورت اتوماتیک ساعت رو تنظیم کن...شما اینو بردار!!! و مطمئن باش که تنظیم ساعت رو تهران ه...
در مورد اکتیو سینک هنوز بر خورد نکردم برم ببینم داستان چیه ولی تو قسنت phone که رفتم آره درسته اون گزینه رو داشت و منم تیکشو برداشتم و آلانم چیزی حدود 40 دقیقه هست که ساعتم درست کار میکنه ولی فعلآ زوده که قضاوت کنم باید یه 10 ساعتی بگذره بعد میتونم بگم که درست شده یا نه
به هر حال ممنونم از راهنماییتون

سر بلند و سر به زیر باشید!!!

ashkan38
22-08-2009, 12:17
با سلام بر همگی

سوالی داشتم

کسی از دوستان هست که با برنامه 5.2 googel navigator برای ویندوز موبایل کار کرده باشه
یا اطلاعاتی در این ضمینه داشته باشه .

در ضمن برای اطلاع بیشتر به سایت زیر نگاهی بندازید

http://classic.pocketgear.com/software_detail.asp?id=25581

با تشکر

x_man9989
22-08-2009, 17:58
من با ورژن 5 كار كرده ام
شما چه اطلاعاتي نياز داريد ؟

x_man9989
22-08-2009, 18:19
اين مشكلت حل نشد؟
منم يادمه تا يه مدتي اعصابمو بد جوري خورد ميكرد
چون نميتونستم رو ساعت حساب كنم همش عقب ميموند
2 سوال داشتم
البته ابتدايي هست احتمالا ميدوني جهت اطمينان ميپرسم
موقع بالا اومدن گوشي براي بار اول +3.5 تهران را انتخاب كردي؟
سوال دوم در پنل شماره 2 رام اصلي (ساعت) چه شهري را انتخاب كرده اي؟
بايد تهران راانتخاب كني و همچنين تيك گزينه Daylight Saving Time را حتما بايد بزاري
همه دوستان بايد اين دو مورد را تنظيم كنند

سلام به همه ی دوستان..من چند وقت پیش حدود فروردین تا اردیبهشت که به X1 دست یافتم سعی کردم حضور فعالی در اینجا داشته باشم اما متاسفانه دردسرهای زندگی نذاشت نه تنها حضور فعال داشته باشم بلکه به کل از موبایلستان دور افتادم .
میبینم که اثری از صاحبان ابتدایی تاپیک نیست و تنها کسی که از اون زمان باقی مونده x_man عزیز هست که جا داره به خاطر زنده نگه داشتن تاپیک ازش تشکر کنم...

نمیتونم صبر کنم تا دوباره از تجارب دوستان استفاده کنم و اگه جایی شد بتونم مفید واقع شم...

حالا برای شروع دوباره باید بگم که من حدود 2 ماه از SEX1 WM6.5 Version2 استفاده کردم . اوایل فکر میکردم چقدر خوبه ( که انصافا ویژگیهای 6.5 خوب هستن ) اما مشکل من با باگ ها بود طوری که بعد 2 ماه به خودم اومدم دیدم روزی چند بار مجبور به ریستارت میشم...

حالا میخوام از دوستان بپرسم که رام 6.5 اصلی برای x1 کوک شده؟ رامی که ایستایی و قابلیت اطمینانی در حد R3aa داشته باشه؟ میدونم رامهای زیادی از 6.5 کوک شده از جمله Touch IT یا Energy یا یا یا... اما من دنبال رام 6.5 اصلی بدون هیچ دستکاری میگردم .
ممنون
خواهش ميكنم دوست عزيز
از اينكه دوباره ميبينمت خوشحالم
اين ويندوز 6.5 را خيليها دوسش دارند اما به من چندان حال نميده
يه ويندوز اومده 6.51 كه ويندوز خوبيه اما به ظاهر پنلها كار نميكنند
در اين رام مشكلات 6.5 برطرف شده اگه خواستي ميتوني به بخش مربوط مراجعه كني
اينم ويندوز 6.1 r3aa هست كه من بيشتر از بقيه رامها ازش استفاده ميكنم
http://rapidshare.com/files/238466530/APP_SW_X1i_GENERIC_UK_CDF1215-1832_KOV_R3AA010.exe
راستي همگي يك بكاپ از گوشي داشته باشين چون موقع تعويض رام نصب كردنم برنامه ها ادمو كلافه ميكنه

سلام به اساتید x1
من خواهرم 5800 داره تازه خريديم
5800 گوشي بدي نيست
فقط ميتونم بگم در حد متوسط
كيفيت صفحه عالي نيست
تاچش هم عالي نيست
دوربينش هم عالي نيست حتي شايد از دوربين x1 هم ضعيفتر باشه و يا يكي باشه
اما كيفيت پخش موزيكش حرف نداره و بمراتب از x1 بهتره
در كل خيلي مونده تا برسه به x1
حتما ارزششو داره
قيمتش تهران
460 بدون گارانتي شروع ميشه
تا 560 با گارانتي اصلي سيتادل

خسته نباشي
1- بله توصيه ميكنم نقره اي بگيري
البته خودت نگاه كن ببين كدوم رنگ را ميپسندي
در رنگ مشكي در باطري زود خش ميفته روش (البته اينم اگه سليقه به خرج بدي چيزي شايد نشه)
من 5 ماهه نقره اي دارم فعلا خشي نيفتاده (البته داستان گوشي من فرق ميكنه چند بار افتاده رو پله و كاشي هيچي نشده :35:)
2- همه كساني كه گوشي را خريده اند و قبلش تحقيق كرده اند، بعد از گذشت زمان زياد بيشتر از گوشي راضي ميشوند
چون هر چقدر ميگذره بيشتر نكات قوتش را ميبينه
كسي كوچ نكرده فقط واگريك كوچ كرده اونم به علت مشكلات مالي نتونسته برگرده به x1
در ضمن عده زيادي هم به x1 كوچ كرده اند
3- من همين الان تست كردم وقتي تو دست راسته بيشتر صدا خفه ميشه تا دست چپ
چون وقتي تو دست راسته انگشتهاي دست راست مياند رو اسپيكر قرار ميگرند و صدا خفه ميشه
اما وقتي تو دست چپه اكثرا يه جايي هست كه صدا بيرون بياد
در هر دو دست عملكرد يكساني داره كه البته بستگي به اندازه دست هم داره
در كل ايرادي نيست كه بخاطرش قيد گوشي را زد

decayzeit
22-08-2009, 20:37

سلام دوست عزیز
1. اگه ظاهر گوشی برات مهمه مشکی نگیر...راحت تر از اون که فکر کنی خط میفته .
البته نقرهای هم خط میفته اما دیده نمیشه.
مدتیه متوجه خط و پریدگی روی قسمت شیشه ای دورتا دور گوشی شدم ( روی نواری که LED ها قرار دارن.به خصوص روی حاشیه های بیرونی بالای گوشی . بچه ها شما هم با دقت ببینید این پریدگی رو دارین ؟ به سختی و زیر نور فقط دیده میشه

2.به شخصه روز به روز از خرید اکسپریا راضی تر میشم...البته اولین پاکت پی سی من هستش و اعتراف میکنم خیلی مشتاقم که انواع htc رو هم تجربه کنم . به خصوص touch pro 2 . اما همگی این گوشی ها به نظر بنده در یک رنج هستن و تا زمانی که شما با تحقیق و آگاهی خرید کنید هرگز از خرید خود پشیمون نمیشین

3.همونطور که x_man عزیز گفت عملکرد اسپیکر با دست چپ و راست یکسان است . من هم الان امحتان کردم و باید بگم که اتفاقا دست راست بیشتر از دست چپ جلوی اسپیکر رو میگیره .

والا دوست من فکر کنم منظور خیلی روشنه
به نظرتون ساعت میمونه جا یعنی چی؟
یعنی اینکه من ساعت رو تنظیم میکنم رو هر چی روز بهدش یا چند ساعت بعدش میبینم ساعت یه چند ساعتی عقب مونده
مثلآ اگه ساعت باید 12 باشه ساعت من 8 رو نشون میده

حق با شماست من نگرفتم .
اما راستش من هیچ وقت با هیچ رامی این مشکل رو نداشتم . مشکل من با رام ها ی اصلی ساعت smsهاست که 4:30 ساعت جلو اند . اما نه ساعت خود گوشی .
مطمعنا مشکل شما از سینک ناشی میشه حالا چه انلان چه آفلاین . سوال من اینه که عقب موندن ساعت شما همیشه ثابته ؟ یعنی هر دفعه که عقب بمونه 4 ساعت عقب میمونه یا ایت اختلاف تغییر میکنه ؟

حالا بچه ها من مشکل خودم رو بگم . . . ساعت تنظیمه . time zone روی تهرانه . DST روشنه و همه چیز در سته...اما sms از ایرانسل ( فقط ایرانسل نه همراه اول) که میگیرم ساعتش دقیقا 4:30 ساعت جلو تره...یعنی دقیقا اختلاف زمان تهران با GMT در حالتی که DST اعمال میشه...و هر برنامه جاوا که باز میکنم مثل آپرا مینی زمان رو 4:30 عقب تر نشون میده...

میدونم که این ایراد رام اصلی R3A هست چون با رامهای کوک شده این مشکل رو نداشتم.به هر حال یه sms time fix دانلود و نصب کردم .. اما مشکل کاملا حل نشد فقط این 4:30 ساعت اختلاف رو کرد 4 دقیقه...خیلی بهتر شده اما باز عقبه.شما نظری دارین ؟

خواهش ميكنم دوست عزيز
از اينكه دوباره ميبينمت خوشحالم
اين ويندوز 6.5 را خيليها دوسش دارند اما به من چندان حال نميده
يه ويندوز اومده 6.51 كه ويندوز خوبيه اما به ظاهر پنلها كار نميكنند
در اين رام مشكلات 6.5 برطرف شده اگه خواستي ميتوني به بخش مربوط مراجعه كني
اينم ويندوز 6.1 r3aa هست كه من بيشتر از بقيه رامها ازش استفاده ميكنم

بله من هم الا از r3a استفاده میکنم . اون 6.51 رو هم که جلوتر معرفی کردین رو دیدم . فقط از روی کنجکاوی و داشتن تجربه ی استفاده از امکانات جدیدش قصد نصب کردنش رو دارم ... فقط برای کنجکاوی و نه برای استفاده ی دائم ، چون حتما شما هم با من موافقید که به دست اوردن یک سری امکانات جدید به هیج وجه ارزش تحمل باگ های سرسام آور رو نداره. هیچ چیز یک رام بدون باگ وتر و تمبز نمیشه...
ممنون

S.A.E.I.D
22-08-2009, 21:08
:atten:

والپیپر ها آبدیت شد

:43::43:

با این والپیپر ها ازز گوشی خود لذت بیشتری ببرید (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=17)

.

boogy
23-08-2009, 10:17
قیمت جدیدش چیه؟و چطوری میشه فهمید جنس خوبی می خریم؟(یعنی اصل هست و ....)
ممنون

decayzeit
23-08-2009, 15:47
قیمت جدیدش چیه؟و چطوری میشه فهمید جنس خوبی می خریم؟(یعنی اصل هست و ....)
ممنون

دوست عزیز شما میخواین یه مرسدس بخری از کجا میفهمی اصله؟ خب معلومه دیگه :d

قیمتش رو دقیقا نمیدونم اما چند هفته پیش که 540 بدون گارانتی میشد خرید.

boogy
23-08-2009, 18:06
خب من قبلا دو مورد فقط n82 برای دو نفر خریده بودم برای همین در مورد نحوه فهمیدن اصل بودنش اطلاع داشتم.نمی دونم سونی اریکسون هم از این جور راه ها داره یا نه!داره؟
(نامردا اینجا بهم می گفتند 480!حالا واقعا نامردی کردند یا قیمت خوبیه؟)

decayzeit
23-08-2009, 23:22
خب من قبلا دو مورد فقط n82 برای دو نفر خریده بودم برای همین در مورد نحوه فهمیدن اصل بودنش اطلاع داشتم.نمی دونم سونی اریکسون هم از این جور راه ها داره یا نه!داره؟
(نامردا اینجا بهم می گفتند 480!حالا واقعا نامردی کردند یا قیمت خوبیه؟)

دوست عزیز من که گفتم دقیقا نمیدونم . قیمتی که من گفتم مال بیشتر از 1 ماه پیشه .
خودت باید بری ببینی چنده . اگه رفتی دیدی میگن 450 گول نخور ، این فروشنده ها کلی پایینتر قیمت میدن تا جا بخوری و با کله بری تو مغازشون , بعد که میری و میخوای بخری میگن خب 70 تومن هم باید به خاطر نصب نرم افزار یا رجیستر یا این مزخرفات بدی , میگن اگه این کار و نکنیم گوشی کار نمیکنه یا گارانتی شاملش نمیشه .
گول نخور گوشی که از تو جعبه در میاد نیاز به هیچ دستکاری نداره.
من دو بار که خریدم همین دردسر رو داشتم تا بلاخره یه مغازه پیدا کردم که از اول قیمت اصلی رو میگه . مال خودم رو فروردین خریدم 565 و مال دوستمو تیر خریدم 545.

در مورد اصل بودن هم اگه منظورت خود ساخت گوشی باشه که مطمئن باش اصله . اما موضوع اطمینان از نو بودن گوشیه . که اونم همه جاشو خوب نگاه کن و همه چیز رو خوب چک کن و به خاطر داشته باش که بار اول که گوشی رو روشن میکنی نباید تر و تمیز بیاد بالا بلکه مراحل اولیه ی نصب انجام میشه . نکات زیادی هست که من خوب نمیدونم وشاید دوستان دیگه بهتر بتونن راهنمایی کنند.

abcd1234abcd
24-08-2009, 09:20
لطفا طریقه ویندوز زدن x1 توضیح بدهید

boogy
24-08-2009, 09:31
. که اونم همه جاشو خوب نگاه کن و همه چیز رو خوب چک کن و به خاطر داشته باش که بار اول که گوشی رو روشن میکنی نباید تر و تمیز بیاد بالا بلکه مراحل اولیه ی نصب انجام میشه
همین.**این مراحل نصب چه جوری هاست؟چون سیمبیان(تا اونجایی که من دیدم) فقط تنظیم تاریخ و ساعت داره.اما این ویندوز موبایل چه جوری باید باشه؟
**و اگر فروشنده گفت اینو قبلا مثلا برای یه مشتری دیگه روشن کردم و ... چی؟
**به کجاهای گوشی باید نگاه کنم که نشکسته باشه؟(چون چند جا دیدم از شکستن و ترک افتادن روی بعضی قسمت های این گوشی ناراحت بودن)
**این ترک برداشتن الان هم هست؟(یا فقط برای گوشی های ساخت چند وقت پیش بود؟)

decayzeit
24-08-2009, 20:02
همین.**این مراحل نصب چه جوری هاست؟چون سیمبیان(تا اونجایی که من دیدم) فقط تنظیم تاریخ و ساعت داره.اما این ویندوز موبایل چه جوری باید باشه؟
**و اگر فروشنده گفت اینو قبلا مثلا برای یه مشتری دیگه روشن کردم و ... چی؟
**به کجاهای گوشی باید نگاه کنم که نشکسته باشه؟(چون چند جا دیدم از شکستن و ترک افتادن روی بعضی قسمت های این گوشی ناراحت بودن)
**این ترک برداشتن الان هم هست؟(یا فقط برای گوشی های ساخت چند وقت پیش بود؟)

مراحل بوت اولیه: تنظیم تاریخ و ساعت , بعد یک راهنمای خیلی مختصر راجع به کلیک راست و کلیک چب , تنظیم پسورد ، کالیبره کردن lcd ، بعد یکم طول میکشه تا ویندوز بالا بیاد ، بعد شروع میکنه به نصب نرم افزار های جانبی داخل رام که زیاد طول میکشه و بعد ریستارت.

اگه گفت قبلا برای یه مشتری روشن کردم بگو خب یکی بده که قبلا روشن نشده باشه .
اگه گوشی نو باشه که شکستگی هم نداره اما برای اطمینان دور تا دور گوشی رو و همچنین دور تا دور جای باطری رو خوب نگاه کن .

چند هفته ی انتهایی 2008 ( مال خودم ) و چند هفته ی ابتدایی 2009 از این ترک ها دارن . نمیدونم بعدش در ست شده یا نه

amookochoolo
24-08-2009, 22:19
با تشکر از x_man ویندوز انرژی ورژن 3 رو نصب کردم ...طریقه نصب ویندوز و کارکردن باهاش جالب بود....هرچند این ویندوز چند تا ضعف از جمله ضعف کار با بلوتوث داره...و اگه اکسپریا شتاب سنج داشت چی میشد

era
25-08-2009, 08:02
برای گذاشتن زنگ برای هر کانتکت برنامه نمیخواد! باید بری تو کانتکت مورد نظر edit رو بزنی بعدش بری توی ring tone ، هر زنگی خواستی برای این کانتکتت بذاری

باسلام
ضمن تشکر ، این کاری را نوشتید انجام دادم ولی نشد . لطفاً راهنمائی مجدد . باسپاس

miladali
25-08-2009, 11:18
دوستان من رام انرژی رو نصب کردم ميخواستم ببينم قسمتی هست بشه ميزان اس ام اس های فرستاده شده رو کانتر بندازی يا ميزان مکالمات رو؟؟

derakhshani
25-08-2009, 12:47
باسلام
ضمن تشکر ، این کاری را نوشتید انجام دادم ولی نشد . لطفاً راهنمائی مجدد . باسپاس

یه بار سافت ریست کن بعد برو تو کانتکت ببین زنگ انتخابی هنوز تو کانتکت موجود هست یا نه ،اگر زنگی که انتخاب کردی باشه قاعدتا باید کار کنه ،یعنی کسی که براش اون زنگ رو گذاشتی اگر بهت زنگ بزنه با زنگ انتخابی براش باید گوشیت زنگ بزنه

FANNA
25-08-2009, 17:36
سلام دوستان.
کسی هست برنامه تنظیم ساعت اس ام اس رو آپ کنه؟
ممنون

decayzeit
25-08-2009, 18:00
سلام دوستان.
کسی هست برنامه تنظیم ساعت اس ام اس رو آپ کنه؟
ممنون

بفرمایید :

رفع مشکل اختلاف زمانی sms (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=59068)

شما امتحان کن ببین خوب کار میکنه یا نه و نتیجه رو لطفا اینجا یا تو همون تاپیک بگو .

ساعت sms های من 4:30 ساعت جلو بودن . با نصب این برنامه حالا 6 دقیقه عقب هستن , مشکل کم شده اما حل نشده ... دوستان میتونن کمک کنند ؟

ممنون

era
25-08-2009, 18:08
یه بار سافت ریست کن بعد برو تو کانتکت ببین زنگ انتخابی هنوز تو کانتکت موجود هست یا نه ،اگر زنگی که انتخاب کردی باشه قاعدتا باید کار کنه ،یعنی کسی که براش اون زنگ رو گذاشتی اگر بهت زنگ بزنه با زنگ انتخابی براش باید گوشیت زنگ بزنه

ممکنه بنویسید که چطور میتوان سافت ریست کرد ! و اگر سافت ریست کردیم اطلاعات داخل گوشی که پاک نمیشود ؟ چون این گوشی برای همسر بنده است و من خیلی کار با آنرا بلد نیستم . باسپاس

mir_hasan
25-08-2009, 18:53
:atten: شما رو به قرآن قسم می دم کمک کنید :atten:

1- یه فارسی ساز می خوام که بهترین باشه، 50 تا فارسی ساز تو سایت هست که من:43: گیج شدم توشون

2-یه دیکشنری خوب و کم حجم می خوام:54:

3-یه برنامه منشی:50: تلفنی می خوام، آخه اگه خانومم زنگ بزنه:8: و من بر ندارم قاطی می کنه:14: و....:ambulance:

4- یه برنامه قرآن و یه مفاتیح هم می خوام که بخونم و براتون دعا کنم:103:

هر مردی که پیدا شد و کمکم کرد 14 تا صلوات پیشم داره.
یه پیغام خصوصی هم برام بزن که بفهمم جوابمو دادی گلمممممم:6:

:merci::merci::merci:

S.A.E.I.D
25-08-2009, 20:21
برین حالشو ببرین

والپیپر براتون آپ کردم که سر قولم بوده باشم

در سطخ تیم ملی هست حدود 11 mb است

برو به قسمت والپیپر ها (http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1044586#post1044586)

Behnood
25-08-2009, 20:58

1- یه فارسی ساز می خوام که بهترین باشه، 50 تا فارسی ساز تو سایت هست که من:43: گیج شدم توشون

3-یه برنامه منشی:50: تلفنی می خوام، آخه اگه خانومم زنگ بزنه:8: و من بر ندارم قاطی می کنه:14: و....:ambulance:

درخواست خودتون رو در بخش درخواست نرم افزار مطرح کنید.

boogy
26-08-2009, 00:42
در هنگام خرید باید چه چیزهایی در قوطی باشه و آیا می تونه فروشنده چیزی برداشته باشه؟
وقتی اولین بار گوشی رو روشن می کنیم تا آماده استفاده شدن(یعنی بعد از انجان دادن تنظیمات و ...) حدودا چند دقیقه طول میکشه؟
بعد از خرید چقدر باید تو شارژ اولیه بمونه؟

derakhshani
26-08-2009, 02:30
ممکنه بنویسید که چطور میتوان سافت ریست کرد ! و اگر سافت ریست کردیم اطلاعات داخل گوشی که پاک نمیشود ؟ چون این گوشی برای همسر بنده است و من خیلی کار با آنرا بلد نیستم . باسپاس

سافت ریست یعنی خاموش روشن کردن معمولی
میتونی در باطری رو باز کنی قلم رو دربیاری یه سوراخ کوچیکی تو همون مسیر قلم مشاهده میشه اگر قلم رو داخلش کنی خودبخود خاموش و روشن میشه ، این یه روش سافت ریسته
البته احتمال میدم وقتی تو کانتکت زنگ رو انتخاب کردی save نکرده باشی
امتحان کن انشاءالله درست میشه

decayzeit
26-08-2009, 17:02
در هنگام خرید باید چه چیزهایی در قوطی باشه و آیا می تونه فروشنده چیزی برداشته باشه؟
وقتی اولین بار گوشی رو روشن می کنیم تا آماده استفاده شدن(یعنی بعد از انجان دادن تنظیمات و ...) حدودا چند دقیقه طول میکشه؟
بعد از خرید چقدر باید تو شارژ اولیه بمونه؟

دوست عزیز جواب سوال اول رو که خیلی راحت تر از اینجا پرسیدن میتونستی بگیری با گوگل :003:
غیر از خود گوشی باید آداپتور و کابل usb , هندزفری با هدفون قابل تعویض با لاستیکهای اضافی( دقت کن که جنسش خیلی خوبه ) باطری ( که برای اطمینان از اصل بودن باطری این (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=78194) تاپیک رو بخون ) و یک قلم اضافی داخل جعبه باشه...و همینطور یک مموری 4 گیگ هم داخل خود گوشی باشه ... دقت کن که چیزی بر نداشته باشه فروشنده .
حدود چند دقیقه ای طول میکشه تا گوشی با استارت اول آماده استفاده بشه , فکر کنم حدود 5 دقیقه یا کمی کمتر .

بعد از خرید هم از گوشی استفاده کن تا شارژتموم شه و بعد بزن به شارژ تا وقتی فول شه , دیگه نیازه نیست مثل گوشی های قدیمی بذاری 12 ساعت زیر شارژچون این باطری های پایه ی لیتیوم که الان در همه ی گوشی ها استفاده میشن ساختار خفنی دارن

ebisoft
26-08-2009, 23:53
سلام دوستان.
من هرکاری کردم تمام ساعت های گوشی تنظیم شد ولی ساعتی که در Xpanel هست 1 ساعت عقبه.(ساعت ماهی ها رو نمیگما).
یک سوال دیگه هم این که نمیشه کاری کرد که اون دکمه ای که وسط 4جهت اصلی هست رو کاری کرد که اون حالت لمسی مانندش غیر فعال بشه؟ آخه من یکم ........ دست تشریف دارم.

ممون که جواب میدید.

maysam80
27-08-2009, 02:11
سلام دوستان من 2 تا سوال دارم.
اول اینکه وقتی به کسی زنگ می زنی چه جوری میشه فهمید که پشت خطش هستی ؟ توی گوشی های دیگه می زنه call waiting , ولی توی این گوشی من هیچ چیزی ندیدم.
دوم اینکه این گوشی redial بصورت اتوماتیک داره یا نه!! اگر داره لطفاٌ راهنمایی کنید.

era
27-08-2009, 11:29
سافت ریست یعنی خاموش روشن کردن معمولی
میتونی در باطری رو باز کنی قلم رو دربیاری یه سوراخ کوچیکی تو همون مسیر قلم مشاهده میشه اگر قلم رو داخلش کنی خودبخود خاموش و روشن میشه ، این یه روش سافت ریسته
البته احتمال میدم وقتی تو کانتکت زنگ رو انتخاب کردی save نکرده باشی
امتحان کن انشاءالله درست میشه

باسلام
این کارهائی را که گفتید انجام دادم ولی نشد . مجدداً راهنمائی نمائید . باسپاس

devil_yousef
27-08-2009, 20:12
سلام دوستان.
من هرکاری کردم تمام ساعت های گوشی تنظیم شد ولی ساعتی که در Xpanel هست 1 ساعت عقبه.(ساعت ماهی ها رو نمیگما).
یک سوال دیگه هم این که نمیشه کاری کرد که اون دکمه ای که وسط 4جهت اصلی هست رو کاری کرد که اون حالت لمسی مانندش غیر فعال بشه؟ آخه من یکم ........ دست تشریف دارم.

ممون که جواب میدید.

بزای غیر فعال کردنش باید بری به این آدرس :
Start - Settings - System - Optical joystick
و تیک گزینه ی Enable Optical Joystick رو برداری

x_man9989
27-08-2009, 23:37

سلام بچه ها چند روزي تلفن قطع بود انلاين نبودم
من فقط اسم برنامه ها را ميگم
خودت سعي كن از بخش نرم افزار پيداش كني
نيازي به صلوات هم نيست
اگه خواستي به خودم دعا كن
1- AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416
2- مال ppc من ندارم كه خوب كار كنه ولي جاوا زياده مثلا PMD
3- iSecretary4_4
4- برنامه Pocket_Quran_v1.6_build343 بسيار كامل هست
253 مگا بايت فقط فايلهاي صوتي داره
=
شما ظاهرا فرد مذهبي هستين
يهبرنامه هست به اسم zikr.installer
مال همون ظاها 2 هست
اين برنامه امكانات مذهبي زيادي داره
اگه خواستي نصبش كن
هر چند ايراداتي داره چون صفحه گوشي طاها با x1 يكي نيست
ولي شايد بعضي جاهاش به دردت بخوره
بيا اينم لينكش
http://www.zikronline.ir/DATA/zikr.installer.cab
بازم ميگم صلاوات نفرست دعام كن
اينم توضيحاتش :

مشخصات نرم افزار :

قران کریم

7 دوره ترتيل قرآن کريم همراه با متن عربي با استفاده از فونت عثمان طه که کاملا سينک بوده و آيات در حال تلاوت با رنگ ديگري مشخص ميشوند (پرهيزگار، امام جمعه، سعيديان، منشاوي، العفاسي، الحصري و الشاطري)
استفاده از فونت جهت نمايش آيات نه تصوير بصورتي که امکان بزرگ کردن آيات وجود دارد
10 ترجمه قرآن به زبانهاي خارجي و 5 ترجمه فارسي
3 تفسير کل قرآن قابل افزايش در صورت نياز
2 ترجمه گويا فارسي و انگليسي
امکان جستجوي کلمه بر حسب مصحف و يا تايپ کلمه
امکان تکرار آيات جهت حفظ
امکان جستجو در آيات، تراجم و تفاسير بر حسب سور، آيات، جزء و حزب
امکان برنامه ريزي روزانه جهت حفظ قرآن بر اساس صفحه عثمان طه
استفاده از 3 زبان جهت منوها (عربي، فارسي و انگليسي)

ادعيه و کتب

طراحي و پياده سازي نرم افزاري ادعيه ، زيارات و مناجاتهاي مفاتيح الجنان، صحيفه سجاديه و ادعيه حج با حروف عربي و صوت همراه با ترجمه فارسي و انگليسي در يک صفحه بصورت کاملا سينک شده – مشاهده کتاب نهج البلاغه، رساله هاي 6 فقيه و 1800 حديث از معصومين بصورت کتاب الکترونيکي به 3 زبان قابل مشاهده بر روي مبايل
تمام برنامه هاي نرم افزاري فوق داراي صفحه ارتباط کاربر به 3 زبان فارسي عربي و انگليسي بصورت ساده و قابل دسترس بودن

آوقات نماز و جهت قبله

اوقات شرعي
نمايش اوقات شرعي به روش محاسبه شيعه
امکان تنظيم براي نقاط مختلف برحسب طول و عرض جغرافيايي
قابل تنظيم براي نمايش ساعت برحسب اختلاف از گرينويچ
داشتن پايگاه داده اي براي شهرهاي مختلف جهان حدود 3500 شهر يا استفاده از جي پي اس جهت محاسبه اوقات نماز هر نقطه کره زمين
نمايش وقت نماز بعدي و زمان باقي مانده تا آن
اذان
امکان پخش اذان در اوقات شرعي
امکان انتخاب فايل اذان مشخص يا هر فايل صوتي براي هريک از اوقات شرعي
امکان تعريف ميزان زمان قبل از هر يک از اوقات شرعي براي پخش اذان و پخش هر صداي انتخابي قبل از زمان اذان جهت يادآوري نزديک شدن وقت نماز
امکان تنظيم صداي پخش اذان در هريک از اوقات شرعي با استفاده از 15 اذان شيعي
امکان تنظيم پخش فايل صوتي قابل انتخاب براي آگاهي از گذشتن از يکي از اوقات شرعي
قبله نما
نمايش جهت قبله نسبت به مکان تعيين شده در برنامه با انتخاب شهر از فهرست 3500 شهر موجود يا استفاده از GPS جهت محاسبه جهت قبله هر نقطه کره زمين

امکانات اضافي:
مبدل تاريخ
قابليت تبديل يک روز مشخص در يک نوع تقويم به تقويم نوعي ديگر
قابليت تبديل بين تقويمهاي هجري قمري، هجري شمسي و ميلادي
تقويم اسلامي
امکان نمايش تقويم براساس يکي از تقويمهاي هجري قمري، هجري شمسي و ميلادي در صفحه اصلي مبايل
امکان نمايش و پخش دعا هاي مختص يک روز همراه با ترجمه فارسي، انگليسي و عربي
امکان نمايش و پخش زيارات روزانه همراه با ترجمه فارسي، انگليسي و عربي
امکان نمايش وقايع مختص اسلامي روز انتخابي در صفحه مبايل از بعثت پيامبر تا غيبت کبري حضرت ولي عصر (عج) با توضيحات هر رخداد

سلام دوستان.

ممون که جواب میدید.
در مورد ساعت پنل
بايستي تيك گزينه Daylight Saving time را در تنظيمات ساعت پنل 2 يا 3 بذاري
در ضمن جوي پد اپتيكال را چرا ميخواهي از كار بندازي؟
يكي از مزيتهاي خوب گوشي هست
باز هر طور كه راحتي

18108101
28-08-2009, 02:37
سلام دوستان یه سوال داشتم کسی هست که TOUCH WIZ سامسونگ رو به صورت پنل برای XPERIA داشته باشه؟ اگه امکانش هست آپلود کنید یا لینک بدین تشکر :merci:

ALTAIR
28-08-2009, 07:18
سلام
اسلايد گوشي من كمي لق شده
ايا راهي براي سفت كردنش هست ؟؟
ممنون

18108101
28-08-2009, 13:44
سلام
ممنون

شما چند وقته که گوشی رو دارین :30:

peter-se
28-08-2009, 17:33
سلام دوستان یه سوال داشتم کسی هست که TOUCH WIZ سامسونگ رو به صورت پنل برای XPERIA داشته باشه؟ اگه امکانش هست آپلود کنید یا لینک بدین تشکر :merci:

سلام ببین دوست من بنده خودم به شدت دنبال این قضیه هستم یک شبیح سازشو که تو سایت گذاشتم اینم لینکش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72963

و اما اصل یوزر اینتر فیسش هم گیر اوردم اما سایزش vgaاست و کمی از صفحه خالی میمونه و کمی هم ریزه حال نمیده خلاصه اگه wvga گیر اوردم بی خبرت نمیذارم اما اون شبیح سازه هم کارتو را میندازه دانلود کن پشیمون نمیشی

به به اقا مخلصیم حاج سعید سلطان محمدی از اموزشی برگشتی؟ داداش ما همیشه یادت هستیما! هنوز مزه ی اون ایس پک توت فرنگی که به ما دادی زیر زبونمونه زیاد میخورما اما اون یه چی دیگه بود به سهیل5800 هم سلام برسون!:011:

18108101
28-08-2009, 23:54
ممنون دوست عزیز peter-se . من ان شالله فردا عازمم که xperia تهیه کنم اگه سفارش خاصی موقع خرید هست لطف کنید بهم بگین ممنون میشم

ebisoft
29-08-2009, 00:30
در مورد ساعت پنل
بايستي تيك گزينه Daylight Saving time را در تنظيمات ساعت پنل 2 يا 3 بذاري
در ضمن جوي پد اپتيكال را چرا ميخواهي از كار بندازي؟
يكي از مزيتهاي خوب گوشي هست
باز هر طور كه راحتي
سلام دوست من.
دستت درد نکنه ولی میشه یگی دقیقا این تنظیمی که گفتی کجاست؟:4:

اخه من یکم دستام بزرگه واسه همین با این joystik مشکل داشتم.:55:

آقا من منتظر جواب شما هستم.

boogy
29-08-2009, 11:33
سلام
ممنون
این برای من هم سوال بود.اگه لق شد راهی هست؟
در ضمن من تا حالا لمسی نداشتم.اگر صفحه خراب شد راهی برای تعویض یا تعمیر هست؟حدود هزینه؟

x_man9989
29-08-2009, 11:51
سلام دوست من.
دستت درد نکنه ولی میشه یگی دقیقا این تنظیمی که گفتی کجاست؟:4:

اخه من یکم دستام بزرگه واسه همین با این joystik مشکل داشتم.:55:

آقا من منتظر جواب شما هستم.
پنل شماره 2 را انتخاب ميكني
Options را ميزني با همون دكمه راست
در تنظيمات City1 وارد ميشي بغل اسم شهر يه علامت مثلث هست ميزنيش
بعد صفحه اي باز ميشه
جايي كه نوشته City1 بايد تهران يا يكي از شهراهي ايران را انتخاب كني (فرقي نميكنه كدوم شهر باشه چون ايران يك ساعت رسمي داره)
كافيه اول اسم شهر را تايپ كني خود برنامه ليستي از شهرها را مياره و شما انتخاب ميكنيد
در پائين هم تيك گزينه Daylight Saving Time را ميزني
آخر سر هم OK ميزني
كار تمومه
city2 را هم ميتوني تنظيم كني براي يه جاي ديگه مثلا تركيه تا بتوني راحت با كانالهاي ماهواره اي و وقت برنامه ها خودتو تنظيم كني و ميتوني در بخش Cloch & Calender گزينه دوم يعني 2 Analog Clock 5blocks را انتخاب كني در در صفحه دو تا ساعت انالوگ بياد
موفق باشيد

این برای من هم سوال بود.اگه لق شد راهی هست؟
در ضمن من تا حالا لمسی نداشتم.اگر صفحه خراب شد راهی برای تعویض یا تعمیر هست؟حدود هزینه؟

تعمير كه نميشه ولي تعويض ميشه منظورم lcd
هزينش گرونه اما دقيق نميدونم
البته خود تاچ اگه خراب بشه ميشه خود تاچ را تعويض كرد چون تاچ و LCD جدا از هم هستند
دوستم تاچ گوشيش امنيا خراب شد و 55 داد تعويضش كردند
حالا نميدونم مال xperia چنده
اگر خيلي برات مهمه شماره سيتادل را بدم برات زنگ بزن بپرس

S.A.E.I.D
29-08-2009, 12:26
برین حالشو برین

والپیپر براتون آپ کردم که سر قولم بوده باشم

در سطخ تیم ملی هست حدود8 mb است

برو به قسمت والپیپر ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1050685&posted=1#post1050685)

boogy
29-08-2009, 12:47
من همین طوری پرسیدم احیانا اگه خراب شد.:)
در مورد این لق بودن چی؟

amirali_r
29-08-2009, 13:27
سلام
فونت فارسی برای x1 وجود داره؟

Vagrik
29-08-2009, 13:42
سلام

سلام و درود...

دوست گرامی؛ منظورتون از فونت فارسی چیه؟ فارسی ساز یا فونت فارسی؟!!!

لطفا کامل توضیح دهید تا دوستان در صورت تمایل بتوانند به شما کمک کرده باشند.

با تشکر

18108101
29-08-2009, 15:12
چند سوال !
1- فرق بین microSD و microSDHC چیه ؟
2- با کیفیت ترین و پر سرعت ترین مارک مموری کدومه ؟ مثلا توشیبا یا ساندیسک یا ترنسند و ...
3- در باطری xperia مشکی توی بازار پیدا میشه ؟ چون انگار به مرور روش خط میفته !
مرسییییییییی

x_man9989
29-08-2009, 16:06
من همین طوری پرسیدم احیانا اگه خراب شد.:)
در مورد این لق بودن چی؟
احيانا ؟
عجب .......
هنوز خراب نشده دنبال راه حل هستي؟
گوشيهاي كشويي ممكنه كمي لق بشند
اين در همه يكسان هست و ايراد محسوب نميشه فقط ميزانش كمي فرق ميكنه
من در فرومهاي فارسي نديدم مال كسي لق بشه فقط 1 نفر ميگفت اونم فكر كنم به خاطر استفاده نا صحيح بود

سلام
اگه منظورت خود فونت هست من تا حالا نديده ام
البته فونت خود گوشي خوب هست

سلام و درود...

دوست گرامی؛ منظورتون از فونت فارسی چیه؟ فارسی ساز یا فونت فارسی؟!!!

لطفا کامل توضیح دهید تا دوستان در صورت تمایل بتوانند به شما کمک کرده باشند.

با تشکر
سلام واگريك عزيز
uiq3 خوش ميگذره ؟
x1 رو هم كه پروندي
نميدوني كه گناه كبيره مرتكب شده اي؟

چند سوال !
2- با کیفیت ترین و پر سرعت ترین مارک مموری کدومه ؟ مثلا توشیبا یا ساندیسک یا ترنسند و ...
3- در باطری xperia مشکی توی بازار پیدا میشه ؟ چون انگار به مرور روش خط میفته !
مرسییییییییی
2- هر 3 اين ماركها خوب هستند
ولي ممورهاي با ماركها خوب هستند كه گرون هستند واسه همين كمياب هستند
3- فكر نكنم بتوني پيدا كني
بايد از نمايندگي سيتادل در تهران تهيه كني

boogy
29-08-2009, 17:08
برای دوربین من نوشته بیشتر از 2 گیگ باید حافظتون SDHC باشه،یعنی Secure Digital High Capacity که هم امنیت بیشتری داره،هم سرعت بیشتری و هم میزان حافظه اش بیشتره(تا 32گیگ)

================================================== =======
من الان Alireza Multi.... رو نصب کردم.دیگه چی باید نصب کنم تا بتونم اس ام اس فارسی بفرستم؟

x_man9989
29-08-2009, 17:37
اگه FingerKeyb-2.1-WVGA را نصب كنيميتوني فارسي بنويسي

mhoseinam
30-08-2009, 00:51
برای دوربین من نوشته بیشتر از 2 گیگ باید حافظتون SDHC باشه،یعنی Secure Digital High Capacity که هم امنیت بیشتری داره،هم سرعت بیشتری و هم میزان حافظه اش بیشتره(تا 32گیگ)

================================================== =======
من الان Alireza Multi.... رو نصب کردم.دیگه چی باید نصب کنم تا بتونم اس ام اس فارسی بفرستم؟

Resco Key Professional
Resco Persian Keyboard
چون در سایت موجوده دیگه آپ نمیکنم.

boogy
30-08-2009, 12:24
خب من FingerKeyb-2.1-WVGA رو نصب کردم.چه فرقی با Resco Key Professionalیا Resco Persian Keyboard داره؟

abcd1234abcd
30-08-2009, 14:42
فایل cabرا چطوری باید روی x1 نصب شود ؟ لطفا یکی توضیح کامل بدهد

x_man9989
30-08-2009, 15:12
فایل cabرا چطوری باید روی x1 نصب شود ؟ لطفا یکی توضیح کامل بدهد

در تمام گوشيهاي پاكت پي سي بايد فايل را به مموري ريخته و از گوشي نصب كنيد
وقتي رو فايل ميريد مثل كامپيوتر نصب ميشه
مراحل را طي ميكني
nex ها را ميزني
مموري يا حافظه داخلي را انتخاب ميكني
اخر سر هم تموم ميشه يا finish ميزني و يا ok

12250
30-08-2009, 17:03
با سلام خدمت دوستان
من هم htc touch diamond رو دارم هم تازه Xperia رو گرفتم
از لحاظ فنی زیاد تفاوت ندارن اما X1 خوش دست تره به نظر من
یه سوال هم داشتم
من فارسی ساز x1 رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

boogy
30-08-2009, 17:54
همین صفحه پیش بحث فارسی ساز شده و هنوز کسی جواب سوال من در رابطه با فرقشان را نداده.(شما احیانا سلطانی نیستید؟)
و چطوری میشه فیلم هارو با زیرنویس تماشا کرد؟

devil_yousef
30-08-2009, 20:04
خب من FingerKeyb-2.1-WVGA رو نصب کردم.چه فرقی با Resco Key Professionalیا Resco Persian Keyboard داره؟

اینا 3 تاش کیبردن که فارسی هم ساپورت می کنن. فقط شکلشون و جای بعضی دکمه ها فرق می کنه و کلا به سلیقت بستگی داره که از کدومش بیشتر خوشت بیاد و راحت تر باشی. من که finger keyboard با هیچ چی عوض نمی کنم.

devil_yousef
30-08-2009, 20:06
با سلام خدمت دوستان
من هم htc touch diamond رو دارم هم تازه Xperia رو گرفتم
از لحاظ فنی زیاد تفاوت ندارن اما X1 خوش دست تره به نظر من
یه سوال هم داشتم
من فارسی ساز x1 رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

فارسی ساز Alireza رو از بخش نرم افزارهای همین سایت می تونی دانلود کنی.

boogy
30-08-2009, 20:58
مرسی.فقط این رو هم لطف کنین ممنون میشم:

و چطوری میشه فیلم هارو با زیرنویس تماشا کرد؟

x_man9989
30-08-2009, 22:50
فقط يك برنامه هاس كه فيلمها را با زير نويس ميتونهنشونبده
اما حيف كه فارسي را نميتونهو فقط انگليسيو ميتونه نشون بده
فارسي را مربع نشون ميده
اگه خواستي برات لينك بدم

boogy
31-08-2009, 00:20
ممنون میشم لینک بدین اما فکر کنم باید یه راه دیگه پیدا کنم که این ویندوزمدیاپلیر هم نشون بده.

miladali
31-08-2009, 05:20
دوستان من رام انرژی رو نصب کردم ميخواستم ببينم قسمتی هست بشه ميزان اس ام اس های فرستاده شده رو کانتر بندازی يا ميزان مکالمات رو؟؟

دوستان کسی نبود جواب این سوال من رو بده؟؟

S I N A
31-08-2009, 09:34

برای میزان مکالمات به آدرس زیر بروید:

start/ setting/ system/ device info/ software information.

x_man9989
31-08-2009, 11:20
ممنون میشم لینک بدین اما فکر کنم باید یه راه دیگه پیدا کنم که این ویندوزمدیاپلیر هم نشون بده.
باشه در اولين فرصت لينك دادهو يا اپ ميكنم

در ويندوز موبايل كنتور براي sms نيست
ولي با يك برنامه كم حجم و ساده اين مشكل حل ميشه

maysam80
31-08-2009, 12:29
سلام دوستان من 2 تا سوال دارم.
اول اینکه وقتی به کسی زنگ می زنی چه جوری میشه فهمید که پشت خطش هستی ؟ توی گوشی های دیگه می زنه call waiting , ولی توی این گوشی من هیچ چیزی ندیدم.
دوم اینکه این گوشی redial بصورت اتوماتیک داره یا نه!! اگر داره لطفاٌ راهنمایی کنید.

نمی دونم سوال من خیلی سخت بود یا اینکه کسی نبود که جواب بده!!!
به هر حال اگر سوال من بی ربط بود یا اینکه سخت بود خودتون به بزرگی خودتون ببخشید

x_man9989
31-08-2009, 13:00
نمی دونم سوال من خیلی سخت بود یا اینکه کسی نبود که جواب بده!!!
به هر حال اگر سوال من بی ربط بود یا اینکه سخت بود خودتون به بزرگی خودتون ببخشید
جواب وال اولي را نميدونم
ولي سوال دومت را گفتم كه برنامه دارم و برات ميذارم

x_man9989
31-08-2009, 16:14
برنامه اي را كه قولداده بودم در اين پست ميذارم
چند تا برنامه ديگه هم معرفي ميكنم

چند تا برنامه براتون گذاشتم
حتما دانلودشون كنيد
اول از coreplayer شروع ميكنم
ورژن 1.3.5
اينم لينك دانلودش

http://www.4shared.com/file/129066717/3c38eee6/CorePlayer_v135_Build7340.html

Delivery
برنامه بعدي مشكل Delivery را درست ميكنه
وقتي گزارش پيامها را فعال ميكنيد موقع ظاهر شدن پيغام دليوري از نام طرف خبري نيست
اين برنامه اين مشكلو حل ميكنه

http://www.4shared.com/file/129063340/effcd7ee/DELIVERY.html

Efficasoft SMS Counter v1.1
برنامه بعدي براي شمارش پيامهاست
كه همه ميگند كنتور داره نداره

http://www.4shared.com/file/129063384/44245cfb/Efficasoft_SMS_Counter_v11.html

redial
نداشتن redial در ويندوز هم يه عيب كوچيكه
اين برنام ههم شماره گيري مجدد را اضافهميكنه

http://www.4shared.com/file/129063394/5d3f6dba/Redial.html

sms time fix
اين برنامه هم مشكل تايم sms را درست ميكنه احتمالا همگي اين برنامه را داشته باشند
ولي ضرري نداشت دوباره بزارم
البته در رامهاي قبلي كه رو خود گوشي بود

http://www.4shared.com/file/129063396/b3310c96/sms_time_fix.html

SMS Reports Eraser Pro v3.3
اين برنامه هم مانع از زياد شدن delivery در پاكت پي سي ميشه كه نياز نيست دستي پاكشون كنيد

http://www.4shared.com/file/129063539/ddec853f/SMS_Reports_Eraser_Pro_v33.html

Touch HD PowerOFF v0.22_FIX
اينم يك برنامه مفيد
وقتي دكمه پاور را نگه ميداريد 2 گزينه يكي براي خاموشي گوشي و ديگري براي ريستارت كردن گوشي اضافه شده
گزينه اي هم براي لغو وجود داره

http://www.4shared.com/file/129063579/b980403b/Touch_HD_PowerOFF_v022_FIX.html

TSAO TSAO
31-08-2009, 18:48
سلام X_Man

توی دفتر تلفن دیفالت گوشی نمیشه بیشتر از یک شماره موبایل وارد کرد آیا برای این مشکل راهی پیشنهاد میکنی؟

ممنون

miladali
31-08-2009, 19:28
برای میزان مکالمات به آدرس زیر بروید:

start/ setting/ system/ device info/ software information.

برای من تو Device Info فقط Version , Hardware و Identity هستش نه چیزه دیگه؟!!

ak_xperia
31-08-2009, 19:31
دوستان میخوام گوشیم رو به خاطر یه سری از دلایل بفروشم

گوشی xperia مشکی رنگ خیلی تمیز و 2 ماه کار کرده با ویندوز موبایل 6.5 و کلی برنامه روی گوشی به همراه تمام متعلقات گوشی و فقط تنها موردش وجود چند تا خش و یه خورده رنگ پریدگی بر روی درب باتری هست

دیروز رفتم به یکی از موبایل فروشی های شهرمون یکی میگفت 250 گفتم بابا مگه پیداش کردم که بخوام با این قیمت بفروشم
دوستان میخوام حتمآ گوشی رو بفروشم به نظر شما با این مشخصاتی که گفتم چند بفروشم خوبه؟
قیمت الان xperia هم چیزی در حدود 450-460 هست
اصلآ اگه اینجا کسی پایه هست واسه خرید پیغام خصوصی بده با هم میسازیم

x_man9989
01-09-2009, 00:48
سلام x_man

توی دفتر تلفن دیفالت گوشی نمیشه بیشتر از یک شماره موبایل وارد کرد آیا برای این مشکل راهی پیشنهاد میکنی؟

ممنون
نه بابا بيشتر بود 1شماره چيه
بيشتر از 5 شماره يادمه كه داشت

دوستان میخوام گوشیم رو به خاطر یه سری از دلایل بفروشم

گوشی xperia مشکی رنگ خیلی تمیز و 2 ماه کار کرده با ویندوز موبایل 6.5 و کلی برنامه روی گوشی به همراه تمام متعلقات گوشی و فقط تنها موردش وجود چند تا خش و یه خورده رنگ پریدگی بر روی درب باتری هست

دیروز رفتم به یکی از موبایل فروشی های شهرمون یکی میگفت 250 گفتم بابا مگه پیداش کردم که بخوام با این قیمت بفروشم
دوستان میخوام حتمآ گوشی رو بفروشم به نظر شما با این مشخصاتی که گفتم چند بفروشم خوبه؟
قیمت الان xperia هم چیزی در حدود 450-460 هست
اصلآ اگه اینجا کسی پایه هست واسه خرید پیغام خصوصی بده با هم میسازیم

بيرون بخواهي بفروشي خيلي نا انصاف هستند و كم ميخرند
اگر خيلي كارت ضروري هست بيرون بفروش
من توصيه ميكنم مغازه نفروشي
راستي گوشي بدون گارانتي بود ؟
الا بيرون ميتوني 350 و حتي بيشتر بفروشي

ak_xperia
01-09-2009, 01:07
نخیر دوست من

گارانتی خدمات پارسه بود ( البته از digikala خرید اینترنتی کردم نوشته بود خدمات طلایی نمیدونم چی چی )
ولی خوب الان با توجه به این که hard spl شده و رام گوشی هم عوض شده کلآ بیخیال گارانتی باید بشیم

واقعآ یعنی 350 می ارزه؟ ما رو باش من تو ایلام بردم مغزه داره اولش گفت 300 بعد ظهر دوباره رفتم داداشش گفت نه نمیارزه اونم گفت 250 میدم عجب آدمی بود
دوستان قیمت آخر به نظرتون چند بدم؟ چیزی که پایین تر راه نداشته باشه و نشه فروخت؟ پولشو لازم دارم ولی عجله ای هم ندارم
به نظرتون بیام شهر دیگه ای مغازه دارها ازم خوب میبرن اخه ایلام همشو بگردی 4 تا پاکت پی سی توش پیدا نمیشه و کلآ این گوشی ها اینجا مشتری ندارن واسه همینم اونی که میگفت 250 واسه خودش میخواستش

ak_xperia
01-09-2009, 01:08
نخیر دوست من

گارانتی خدمات پارسه بود ( البته از digikala خرید اینترنتی کردم نوشته بود خدمات طلایی نمیدونم چی چی )
ولی خوب الان با توجه به این که hard spl شده و رام گوشی هم عوض شده کلآ بیخیال گارانتی باید بشیم

واقعآ یعنی 350 می ارزه؟ ما رو باش من تو ایلام بردم مغزه داره اولش گفت 300 بعد ظهر دوباره رفتم داداشش گفت نه نمیارزه اونم گفت 250 میدم عجب آدمی بود
دوستان قیمت آخر به نظرتون چند بدم؟ چیزی که پایین تر راه نداشته باشه و نشه فروخت؟ پولشو لازم دارم ولی عجله ای هم ندارم
به نظرتون بیام شهر دیگه ای مغازه دارها ازم خوب میبرن اخه ایلام همشو بگردی 4 تا پاکت پی سی توش پیدا نمیشه و کلآ این گوشی ها اینجا مشتری ندارن واسه همینم اونی که میگفت 250 واسه خودش میخواستش

x_man9989
01-09-2009, 22:17
نخیر دوست من

اينكه چند بفروشي بستگي به شانست داره
تا 400 ميتوني بفروشي
ولي در كل بين 350 تا 400 ميره
بعدشم ميتوني hard spl را مثل اولش كني
و گارانتي زنده بشه
كاري كه خودم هم يه بار كردم
اگه گارانتي سيتادل بود بيشتر ميرفت
چون هنوزم كه هنوزه با گارانتي سيتادل 550 تومنه ...
در هر صورت فقط كساني ميرند مغازه بفروشند كه دست گوشي مونده باشند و يا نياز بسيار ضروري داشته باشند
من خودم اين اواخر وضع ماليم بد شده بود تصميم داشتم بفروشم
بعد خلاصه يه جورايي تحمل كردم و نفروختم
چون اگه ميفروختم بعدا باز دوباره يا اين و يا يكي مثل اين را مجبور بودم بخرم
بنابرين 2 تا ضرر ميكردم

ak_xperia
02-09-2009, 13:04
ببخشید دوستان بحث تایپیکو یه خورده منحرف کردیم
فقط یه چیزی بگم اینکه گوشیم فقط 2 ماهه که کار کرده و واقعآ در حد نو هست هیچ مشکلی نداره و تنها ایرادش وجود چند تا خش بر روی درب پشت باتری هست
دوستان دیگه در این مورد سوال نکنند هر کی خریداره پیغام خصوصی بده

سر به زیر و سر بلند باشید

decayzeit
02-09-2009, 16:41

ممنون

سلام دوست عزیز ... بله درست میفرمایید بیشتر از یک شماره موبایل نمیشه وارد کرد ... پیشنهاد میکنم برنامه Inesoft Phone V5 رو نصب کنی ( ورژن 4 رو از همین سایت و ورژن 5 بتا 7 رو از سایت خودش دانلودکن www.inesoft.com ) اگه نسخه نهایی رو بگیری کرک نمیشه اما نسخه بتا 7 مفتی هستش . با این برنامه کلی امکانات به گوشیت اضافه میکنی که یکیش همینه که میتونی هر چند تا شماره موبایل که بخوای وارد کنی. خیلی برنامه ی خوبیه حتما امتحان کنید.

X_MAN9989 عزیز... ممنون میشم اون برنامه ی پخش فیلم همراه با زیرنویس رو معرفی کنی . من واقعا نیاز دارم چون خیلی سخته هر فیلمی که میخوای بریزی رو گوشی اول 5 ساعت تبذیلش کنی ... submux هم که برای بعضی فیلم ها کار میکنه برای بعضی ها نه...

babi_ba94
03-09-2009, 00:35
وقتي گوشي رو با گارانتي ميخريم رويه دربه جعبش بايد بر چسب داشته باشد؟اگه بدون گارانتي بخريم چي؟

x_man9989
03-09-2009, 18:25
سلام دوست عزیز ... بله درست میفرمایید بیشتر از یک شماره موبایل نمیشه وارد کرد ... پیشنهاد میکنم برنامه Inesoft Phone V5 رو نصب کنی ( ورژن 4 رو از همین سایت و ورژن 5 بتا 7 رو از سایت خودش دانلودکن www.inesoft.com ) اگه نسخه نهایی رو بگیری کرک نمیشه اما نسخه بتا 7 مفتی هستش . با این برنامه کلی امکانات به گوشیت اضافه میکنی که یکیش همینه که میتونی هر چند تا شماره موبایل که بخوای وارد کنی. خیلی برنامه ی خوبیه حتما امتحان کنید.

X_MAN9989 عزیز... ممنون میشم اون برنامه ی پخش فیلم همراه با زیرنویس رو معرفی کنی . من واقعا نیاز دارم چون خیلی سخته هر فیلمی که میخوای بریزی رو گوشی اول 5 ساعت تبذیلش کنی ... submux هم که برای بعضی فیلم ها کار میکنه برای بعضی ها نه...

اسم برنامه TCPMP هست
اين برنامه همه چيو باز ميكنه
حتي پلاگين براي باز كردن flv هم داره
از اينجا ميتوني دانلود كني
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=49789
اينجا هم پلاگين گذاشته شده
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=57403

hes_luckey
03-09-2009, 21:32
سلام دوستان

یه x1 دسته دوم پیدا شده از نظر ظاهری بد نبود فقط یه ترک روی قاب پشتش بالای دوربین داشت
طرف میگه 350 تومان
یه کم بالا نیست قیمت ؟
تهران دسته دومش که پیدا میشه ,نه ؟ من تا آخر اون هفته میخوام یکی بگیرم

از همه ممنون

reza_rose
03-09-2009, 22:37
عزیز اینجا 240 با این شرایط نگرفتم!شما میگی 350؟؟؟؟؟؟
اکش الان 410 تومانه دیگه

hes_luckey
03-09-2009, 23:06
عزیز اینجا 240 با این شرایط نگرفتم!شما میگی 350؟؟؟؟؟؟
اکش الان 410 تومانه دیگه

اینجا ‏یعنی کجا ؟!
من تو اصفهان کمتر۴۴۰ پیدا نکردم
میشه آدرس اونجایی که ۴۱۰ میده رو واسم پ خ کنید ؟
پست ارسال شده توسط موبايل

x_man9989
04-09-2009, 00:23
x_man9989 عزیز... ممنون میشم اون برنامه ی پخش فیلم همراه با زیرنویس رو معرفی کنی . من واقعا نیاز دارم چون خیلی سخته هر فیلمی که میخوای بریزی رو گوشی اول 5 ساعت تبذیلش کنی ... Submux هم که برای بعضی فیلم ها کار میکنه برای بعضی ها نه...
برنامه را اگه تست كردي حتما اعلام نظر كن

ashkan_mc
04-09-2009, 19:16
با درود ...
من میخوام یه X1 بخرم ...
1- آیا هنوز هم مشکل ترک خوردگی وجود داره ؟؟؟
2 - میشه یه توضیح خیلی ابتدایی در مورد رام و hard spl بفرمایید ؟؟
3 - کسانی که ویندوز موبایل 6.5 رو نصب کردند آیا راضی هستند ؟؟ سرعتش خوبه ؟؟
4 - من می خوام نقره ای بخرم ... به نظر شما این رنگ مشکلی نداره ؟؟؟
5 - به محض اینکه خریدمش باید چه برنامه هایی رو روش حتماً نصب کنم ؟؟ منظورم برنامه هایی برای افزایش صدا و فارسی ساز و ... است .
6 - برنامه ها رو چه طوری باید نصب کنم ؟؟؟ گوشی رو به PC وصل کنم یا بریزم روی مموری گوشی و بعد نصب کنم ؟؟
7 - به نظر شما مموری چند گیگ بخرم ؟؟ 16 خوبه ؟؟ گوشی رو کند نمی کنه ؟؟
8 - چه مارکی از مموری بخرم ؟؟؟ قیمت بهترین مارکش چنده ؟؟

واقعاً ممنون میشم جواب این سوال ها رو در حد یه مبتدی بفرمایید .

x_man9989
04-09-2009, 21:57
با درود ...
من میخوام یه X1 بخرم ...
1- آیا هنوز هم مشکل ترک خوردگی وجود داره ؟؟؟
2 - میشه یه توضیح خیلی ابتدایی در مورد رام و hard spl بفرمایید ؟؟
3 - کسانی که ویندوز موبایل 6.5 رو نصب کردند آیا راضی هستند ؟؟ سرعتش خوبه ؟؟
4 - من می خوام نقره ای بخرم ... به نظر شما این رنگ مشکلی نداره ؟؟؟
5 - به محض اینکه خریدمش باید چه برنامه هایی رو روش حتماً نصب کنم ؟؟ منظورم برنامه هایی برای افزایش صدا و فارسی ساز و ... است .
6 - برنامه ها رو چه طوری باید نصب کنم ؟؟؟ گوشی رو به PC وصل کنم یا بریزم روی مموری گوشی و بعد نصب کنم ؟؟
7 - به نظر شما مموری چند گیگ بخرم ؟؟ 16 خوبه ؟؟ گوشی رو کند نمی کنه ؟؟
8 - چه مارکی از مموری بخرم ؟؟؟ قیمت بهترین مارکش چنده ؟؟

واقعاً ممنون میشم جواب این سوال ها رو در حد یه مبتدی بفرمایید .

با سلام
1- تا حالا كسي از گوشيهاي جديد گزارشي از ترك نكرده
فكر كنم قضيه منتفي شده
2- رام در اصطلاح همون ويندوز هست . وقتي رامي را دانلود ميكني ميريزي گوشي در واقع
ويندوز جديد ريخته ميشه و يا اپديت ميشه
hard spl هم در واقع آنلاك كردن گوشي هست كه براي عوض كردن ويندوزهاي جديد ضروري
هست. براي رامها xperia كه به خاطر اينكه محبوبترين پاكت پي سي هست، تعدادي زيادي رام
براش وجود داره و همشون هم كوك شده هستند(خود شركت ارائه نميده اينها را بلكه افراد
حرفه اي دستكاري كرده و در اختيار ديگران قرار ميدهند) كه براي اين رامها hard spl لازمه
3- البته كه راضي هستند و سرعتش هم عاليه ...
4- xperia در دو رنگ مشكي و نقره اي ارائه شده و نقره ايش خوشگلتر و بهتره
5- حالا بخر بعدا ميگم چيا بايد نصب كني
6- اينم بعد از خريد بهت ميگم اينطوري بهتره . در ضمن نصب كردن برنامه ها در اين گوشيها
بمراتب راحت تر از گوشيهاي نوكيا هست
7- مموري اگه روش 8 باشه كه نياز خاصي نميبينم مموري بخري
ولي اگه رو گوشي 4 گيگ باشه ميتوني يكي ديگه بگيري
يعني يا 4 و يا 8 گيگ مموري بايد داره كه رو گوشي باشه
16 هم بگيري خيلي راحت ساپورت ميكنه
8- ماركها چند نوع هستند كه تقريبا كيفيت يكساني دارند
در مموري كلاس مهمه كه كلاس 2و4و6 داريم و معمولا 4 هستند
اين كلاسها سرعت مموري را تعيين ميكنند
ترانسليت، توشيبا، سن ديسك 3 مارك خوب هستند
موفق باشيد

ashkan_mc
04-09-2009, 22:08
جناب x-man در نبود جناب خوراکی و جناب واگریک شما به خوبی بخش رو اداره می کنید ... این رو با خوندن کل پست های این تاپیک فهمیدم ... واقعاً ممنون ... میخوام این هفته بخرم ... مزاحم میشم ...

ببخشید بابت این پست

ak_xperia
04-09-2009, 22:20
سلام به همه دوستان
در مورد پست های صفحه قبل باید بگم که خود من گوشی اکسپریای مشکیم رو فروختم 300 تومن به مغازه دار
خداییش گوشیم جز چند تا خش پشت درب باتری هیچ چیزی نداشت و همه چیزش رو به راه بود و فقط 2 ماه بود باهاش کار کردم میخوام به اون دوستمون که میگه فقط یه ترک داره قابش و خیلی تمیزه بگم که 350 بهت زیاد گفته الان اکش 420 پیدا میشه
خلاصه دوستان ما اکسپریا رو فروختیم و دلیل فروششم چیزی نبود جز هنگ کردن گوشی البته خداییش زیاد هنگ نمیکرد ولی من با هنگ کردن نمیتونم بسازم چه کم چه زیاد

در کل در طول این 2 ماه از x1 این رو فهمیدم که گوشییه که واسه افراد حرفه ای خیلی خوبه و تنوع زیادی داره و من از 20 نمره ی 17 رو بهش میدم (قیمت رو در نظر بگیری x1 گوشی خوبیه) این هنگ کردن هم مشکل ویندوز موبایله نه x1 میخوام iphone یا ipod touch بگیرم چیزی که همه میگن هنگ به هیچ وجه تو کارش نیست
خلاصه دوستان ما x1 رو فروختیم و نقل مکان میکنیم به یه تایپیک دیگه

همیشه پاینده باد دوستان x1 ی من

ashkan_mc
04-09-2009, 22:57
راستی یه سوال خیلی مهم داشتم :

X1 رو میشه دو سیمکارته کرد ؟؟؟ اگه میشه هزینه اش چقدر در میاد ؟؟؟ اگه دو سیکارته بشه مشکلی برای گوشی ایجاد نمی کنه ؟؟؟

x_man9989
04-09-2009, 23:00
جناب x-man در نبود جناب خوراکی و جناب واگریک شما به خوبی بخش رو اداره می کنید ... این رو با خوندن کل پست های این تاپیک فهمیدم ... واقعاً ممنون ... میخوام این هفته بخرم ... مزاحم میشم ...

ببخشید بابت این پست
خواهش ميكنم دوست عزيز
مخلص همگي هستيم

سلام به همه دوستان
در مورد پست های صفحه قبل باید بگم که خود من گوشی اکسپریای مشکیم رو فروختم 300 تومن به مغازه دار
خداییش گوشیم جز چند تا خش پشت درب باتری هیچ چیزی نداشت و همه چیزش رو به راه بود و فقط 2 ماه بود باهاش کار کردم میخوام به اون دوستمون که میگه فقط یه ترک داره قابش و خیلی تمیزه بگم که 350 بهت زیاد گفته الان اکش 420 پیدا میشه
خلاصه دوستان ما اکسپریا رو فروختیم و دلیل فروششم چیزی نبود جز هنگ کردن گوشی البته خداییش زیاد هنگ نمیکرد ولی من با هنگ کردن نمیتونم بسازم چه کم چه زیاد

در کل در طول این 2 ماه از x1 این رو فهمیدم که گوشییه که واسه افراد حرفه ای خیلی خوبه و تنوع زیادی داره و من از 20 نمره ی 17 رو بهش میدم (قیمت رو در نظر بگیری x1 گوشی خوبیه) این هنگ کردن هم مشکل ویندوز موبایله نه x1 میخوام iphone یا ipod touch بگیرم چیزی که همه میگن هنگ به هیچ وجه تو کارش نیست
خلاصه دوستان ما x1 رو فروختیم و نقل مکان میکنیم به یه تایپیک دیگه

همیشه پاینده باد دوستان x1 ی من

خب عيب نداره
البته كوچ كردن عيب به حساب نمياد و تنوع هم شايد لازم باشه
ولي خدمت بچه ها عرض كنم اين هنگ كردن كه دوستمون ميگه اينطورها هم كه ميگه نيست ....
در گوشيهاي سيمبيان و ويندوز موبايل هنگ كردن داريم
ولي نه تا اين حد كه بخواهيم گوشي را بفروشيم
شايد هم گوشي ايشون كمي ايراد داشته و يا ويندوزش اشكالي داشته و دلايل ديگه
شما اگه ايفون و يا هر گوشي با سيستم عامال قويتر خريدين حتما نظرتون را بگين
خوش باشيد

ashkan_mc
05-09-2009, 08:16
راستی یه سوال خیلی مهم داشتم :

X1 رو میشه دو سیمکارته کرد ؟؟؟ اگه میشه هزینه اش چقدر در میاد ؟؟؟ اگه دو سیکارته بشه مشکلی برای گوشی ایجاد نمی کنه ؟؟؟

ببخشید کسی لطف میکنه این سوال من رو جواب بده ؟؟؟

ak_xperia
05-09-2009, 10:22
خب عيب نداره
البته كوچ كردن عيب به حساب نمياد و تنوع هم شايد لازم باشه
ولي خدمت بچه ها عرض كنم اين هنگ كردن كه دوستمون ميگه اينطورها هم كه ميگه نيست ....
در گوشيهاي سيمبيان و ويندوز موبايل هنگ كردن داريم
ولي نه تا اين حد كه بخواهيم گوشي را بفروشيم
شايد هم گوشي ايشون كمي ايراد داشته و يا ويندوزش اشكالي داشته و دلايل ديگه
شما اگه ايفون و يا هر گوشي با سيستم عامال قويتر خريدين حتما نظرتون را بگين
خوش باشيد
نه خوب منم گفتم که با هنگ کردن به هیچ وجه نمیسازم چه کم چه زیاد واقعآ هنگش زیاد نبود ولی خوب من دیگه نمیتونم باهاش کنار بیام
دوستانی که میخوان pocket pc بگیرن به نظرم با این قیمت فعلی از x1 بهتر گیر نمیارن
هر چی میگم دیگه من به این تایپیک کاری نداشته باشم نمیشه میام تو نت ناخود آگاه میام اینجا

Vagrik
05-09-2009, 11:39
:atten: :atten:

سلام و درود... دوستان و همکاران عزیز؛ منو میبخشید که کلاسم رو میارم پایین! چند روز نبودم، بعد یک ایمیل خبری از مایکروسافت بدستم رسید و واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااای خدا...!

:55: :55: :55: :55: :55:
یکی منو ببره!!! حالم بده... وای حالم بده... حالم بده... وای حالم بده...
:43: :43:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=296124&stc=1&d=1252137888 http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=296125&stc=1&d=1252137888

همین الان یکدستگاه از این عجوبه رو میخوام! همین حــــــــــــــــــــــــ ـالـــــــــــــــــــا... :020:

به دلیل حال سست بودن دستام، یک نفر توضیح بده در رابطه با مشخصاتش...! (لینک (http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x2-2926.php))

باز شرمنده که جلوی خودم رو نتونستم بگیرم و خبر رو بصورت رسمی و باکلاس بزنم!!!!

x_man9989
05-09-2009, 13:11
سلام بر واگريك
چيه خيلي شكه شدي؟
تازه كمي دير خبر بدستت رسيده
اينم مشخصاتش : http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x2-2926.php
فقط حيف كه صفحه اش 3.2 هست
بايد 3.5 ميشد

ebisoft
05-09-2009, 13:45
سلام دوستان.

دوستان من با x1 یه کوچولو مشکل دارم.
وقتی میخواهم با کیبرد مجازیش اس ام اس بدم همیشه وقتی تند تایپ میکنم رو یه حرف گیر میکنه مثلا وقتی مینویسم "سلام" رو "ل" به مدت 2 ثانیه گیر میکنه .
احساس میکنم جدیدا خیلی هنگ میکنه چون خودم قبلا p990 داشتم و توو اون گوشی به سطح عالی از کرمولک رسیده بودم و همه چیزش و عوض کرده بودم میخواستم بدونم توو این گوشی هم میشه کاری کرد که سرعت گوشی بیشتر بشه؟
مثلا : ویندوز جدید ریخت ؟ یا یه برنامه ای که سرعتش و بیشتر کنه هست؟

یکم درباره این رم های جدید راهنمائیم کنید لطفا.(گه بتونید لینکی بدید که خیلی ممنون میشم)

mhoseinam
05-09-2009, 15:11
سلام دوستان.

وقتی میخواهم با کیبرد مجازیش اس ام اس بدم همیشه وقتی تند تایپ میکنم رو یه حرف گیر میکنه مثلا وقتی مینویسم "سلام" رو "ل" به مدت 2 ثانیه گیر میکنه .
احساس میکنم جدیدا خیلی هنگ میکنه چون خودم قبلا p990 داشتم و توو اون گوشی به سطح عالی از کرمولک رسیده بودم و همه چیزش و عوض کرده بودم میخواستم بدونم توو این گوشی هم میشه کاری کرد که سرعت گوشی بیشتر بشه؟

یکم درباره این رم های جدید راهنمائیم کنید لطفا.(گه بتونید لینکی بدید که خیلی ممنون میشم)

بهترین رام ،رام اصلی r3a سونی اریکسون هستش که واقعا سرعت محشر و رم آزاد عالی داره!! هیچی این رام نمیشه!

x_man9989
05-09-2009, 15:36
سلام دوستان.

رام اصلي گوشي اره اينطوريه
بايد رامي را كه دوستمون گفتند بريزي
برنامه هاي افزايش سرعت هم زياد هست

Vagrik
05-09-2009, 17:41
X-man عزیز؛

آخه به خاطر اون کمی شوکه و ذوق زده شدم که با طرح اولیه آن از زمین تا آسمون فرق داره... به خاطر اینکه من طرح اولیه رو زودتر دیدم، کمی تو ذوقم خورد و زیاد خوشم نیومد از طرح سونی اریکسون... بعدها خبرهایی اومد که این طرح رد شده... منم زیاد فکر نمیکردم که این رد شدن طرح، سبب بشه یک چیز غیر قابل تصور به وجود بیارند!!! هر چند، من با کیبورد این گوشی، کمی مشکل دارم! به نظر من کیبورد اکسپریا 1 بهتر بود!

Reza WM
05-09-2009, 18:02
X-man عزیز؛

آخه به خاطر اون کمی شوکه و ذوق زده شدم که با طرح اولیه آن از زمین تا آسمون فرق داره... به خاطر اینکه من طرح اولیه رو زودتر دیدم، کمی تو ذوقم خورد و زیاد خوشم نیومد از طرح سونی اریکسون... بعدها خبرهایی اومد که این طرح رد شده... منم زیاد فکر نمیکردم که این رد شدن طرح، سبب بشه یک چیز غیر قابل تصور به وجود بیارند!!! هر چند، من با کیبورد این گوشی، کمی مشکل دارم! به نظر من کیبورد اکسپریا 1 بهتر بود!

درسته واقعا توی طراحی این سری از SE بعید بود

شما توی کیبرد وقتی دکمه ها از هم فاصله داشته باشند راحت ترید تا وقتی به هم چسبیدند
از نظر امکانات x2 برتری داره اما هنوز design x1 خیلی بهتر هست

مخصوصا که توی cpu کم گذاشته

ashkan_mc
05-09-2009, 19:02
بچه ها تو رو خدا یکی به من جواب بده ؟؟؟

x1 رو میشه دو سیم کارته کرد ؟؟؟ اگه میشه چجوری باید اینکارو کرد ؟؟؟ خودم هم می تونم یا با جایی ببرم ؟؟

ashkan_mc
05-09-2009, 19:07
منم موندم صبر کنم X2 بخرم یا همین x1 رو ترتیب بدم ... البته از لحاظ CPU و display خیلی باهم فرق ندارند ... یعنی اگه x2 بصورت 16M و 3.5 inch بود خیلی خدا میشد ...

این x1 و x2 یه چیزی رو ندارند ... اونم این مورده : PowerVR SGX graphics

فکر کنم یه چیزی تو مایه های کارت گرافیکه آره ؟؟؟ این مورد رو N900 داره ...

x_man9989
05-09-2009, 22:06
X-man عزیز؛

تا زماني كه بطور رسمي معرفي نشده ممكنه بعضي جاها تغيير كنه
ميشه گفت قويترين پاكت پيسي بدون ترديد خواهد بود
حالا بايستي تا 4 ماه صبر كرد

درسته واقعا توی طراحی این سری از SE بعید بود

شما توی کیبرد وقتی دکمه ها از هم فاصله داشته باشند راحت ترید تا وقتی به هم چسبیدند
از نظر امکانات x2 برتری داره اما هنوز design x1 خیلی بهتر هست

مخصوصا که توی cpu کم گذاشته
از نظر ديزاين اره x1 به نظر من هم بهتره
اما cpu هر دو يكيه چرا ميگي ضعيفتره ؟
منظورت كلي بود ؟
اين سي پي يو كاركرد خوبي داره
سي پي يوي x1 از نظر عددي شايد خيلي زياد نيست ولي عملا خوب كار ميكنه

بچه ها تو رو خدا یکی به من جواب بده ؟؟؟

x1 رو میشه دو سیم کارته کرد ؟؟؟ اگه میشه چجوری باید اینکارو کرد ؟؟؟ خودم هم می تونم یا با جایی ببرم ؟؟
اره ميشه
يه زحمتي بكش و يه سرچي در گوگل بكن
همه گوشيها را ميشه 2 سيمكارته كرد
2 نوع داريم
يكي ارزونه تقريبا زير 12 تومن
و يكي هم 20 تومنه

منم موندم صبر کنم X2 بخرم یا همین x1 رو ترتیب بدم ... البته از لحاظ CPU و display خیلی باهم فرق ندارند ... یعنی اگه x2 بصورت 16M و 3.5 inch بود خیلی خدا میشد ...

این x1 و x2 یه چیزی رو ندارند ... اونم این مورده : PowerVR SGX graphics

فکر کنم یه چیزی تو مایه های کارت گرافیکه آره ؟؟؟ این مورد رو N900 داره ...

اگه منظورت چيپست گرافيكي هست هر دو بايد داشتهباشند
x1 كه داشت و x2 هم حتما داره
اما اينكه كدومو بخري معلومه الان x1 را بايد بخري چرا؟
هنوز 4 ماه مونده تا بياد بيرون(شايد كمي زودتر بياد)
تا وارد بازار ايران بشه
بعد چند ماه بايد صبر كني تا افت شديدها را بكنه
چون يكي از دوستان x1 را خريده بود 1.3 ميليون و الان شده 500
پس عملا بايد نزديك 8 ماه صبر كني
كه اينم غير ممكن هست
واسه همين x1 را بگير شكي نكن
بعدا كه اومد به فكر تعويض گوشي باش

morteza1364
06-09-2009, 02:03
سلام دوستان
من قصد خرید گوشی x1 رو دارم.
میخواستم بدونم موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم ؟
آیا در بازار گوشی تقلبی از این مدل هست یا مثل htc همشون تایوانی هستن؟
بنظرتون ارزش داره گوشی رو صد تومن گرونتر با گارانتی بخرم یا نه؟
اصولا خرابی این گوشی زیاده که لازم باشه حتما با گارانتی بگیرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

decayzeit
06-09-2009, 10:31
اسم برنامه TCPMP هست
اين برنامه همه چيو باز ميكنه
حتي پلاگين براي باز كردن flv هم داره
از اينجا ميتوني دانلود كني
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=49789
اينجا هم پلاگين گذاشته شده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=57403

سلام ممنون.
اما ایا برنامه رو من قبلا امتحان کرده بودم و تقریبا همون CorePlayer اما به نظرم از لحاظ Interface خیلی ضعیفه و به پای CorePlayer نمیرسه . خیلی باها ش ور رفتم تا بتونم فیلم ها رو با زیر نویش ببینم اما نشد , من مشکلم دیدن فیلم نیست , مشکل نبودن زیر نویسه , فیلم ها بدون تبدیل به راحتی با همون CorePlayer پخش میشن اما برای اینکه زیرنویس داشته باشم مجبورم در هر صورت فیلم ها رو تبدیل کنم ... نمیدونم شاید این برنامه زیرنویس های خاصی رو میخونه فقط و مثلا .sub یا .idx رو نمیخونه ... به هر حال دوباره امتحان میکنم ...

راجع به X2

منم همون روز که معرفی شد توGsmArena دیدمش . اول شوکه شدم که وای Xperia X2 اما وقتی عکس ها رو با دقت نگاه کردم از طراحیش واقعا نا امید شدم , به نظرم طراحی X1 خیلی زیباتر و شیک تر از X2 هستش , مخصوصا کیبردش و مخصوصا اون دو تا شکل X دو طرف d-pad . حالا فقط منم که این نظر رو دارم یا شما هم همین فکرو میکنید ؟

از ویژگی های جدید وبهتر X2 که بگذریم , وجود دکمه های جهت ودکمه ی control روی کیبرد واقعا خوبه , دلم میخواست کیبرد X1 هم این کلید ها رو داشت ...
dویژگی های چدید همگی ظاهری اند , 0.2 اینچ صفحه ی بزرگتر , دوربین بهتر خروجی تلویزیون و غیره . اما cpu و ram و rom همون قدر ؟ حتی وزن بیشتر با اینکه بر خلاف x1 قاب جلوش پلاستیک ساخته شده. و شتاب سنج که قابلیت auto rotate نداره؟...... این ویژگی ها اصلا بد نیستن ( دلم هم بخواد ) اما به عنوان XPERIA X2 انتظار خیلی بیشتری داشتیم . مگه نه ؟

اما بهترین ویژگی که دوست داشتم تو x2 ببینم پنلهای جدید هستن که گفته میشد پنل هاکارایی خیلی بیشتری خواهند داشت ... باید قبول کنیم که مفهوم پنل اونطور که باید در X1 پیاده نشد , برای خیلی ها این قضیه ی پنل بی استفاده است و برای بقیه هم فقط یه گزینه . اکثر کاربران یا اصلا از پنلها استفاده نمیکنن یا اگه بکنن روزی فقط یک بار پنل عوض میکنن .
مهمترین عامل این عدم استقبال سرعت پایین تعویض پنل ها و همچنین پرت افتادن اونهاست , بعد از بیشتر از یک سال کلا چند تا پنل به درد بخور ساخته شده ؟ خیلی کم , که بهترین ها همون پنل های 1 و 2 سونی اریکسون و پنل مدیا و مثل اینهاست ...
مثلا همین پنل مدیا , شما این مدیا سنتر رو همینطوری به عنوان پنل بیشتر ترجیح میدین یا اینکه به عنوان یه برنامه توی استارت یا today screen یا روی Softkey سمت راست؟ اگه تو اسارت بود ( که میشه آوردش با یه برنامه به اسم PubbaPL) میشد تو 2 ثانیه بازش کرد اما حالا که پنله انصافا یکم طول میکشه ...
حالا نمیدونم شاید شما با این حرف های من مخالف باشین اما من کمتر کسی رو دیدم که روزی بیشتر از یک بار دکمه ی xPanel رو یزنه ... در صورتی که مفهوم و ایده ی پنل ها فوق العاده است وباید بیشتر از اینها روش کار بشه , خیلی بیشتر , طوری که ما به جای زدن روی Start دکمه ی XPanel رو بزنیم. ( تو فروم Esato یه بحث کامل راجع به این موضوع هست , پیشنهاد میکنم بخونیدش )

در هر صورت گفته شده بود در X2 واقعا روی پنل ها کار شده و پنل ها خیلی بیشتر با ویندوز پیوند خوردن اما وقتی بررسی رو خوندم دیدم نه...حداقل امیدوارم سرعت تعویض پنل ها خوب شده باشه...

از همه ی این ها که بگذریم نظرتون راجع به XPERIA Pureness چیه ؟

Vagrik
06-09-2009, 11:35
ویندوز موبایل 6.5 نسخه 3 (جدید)
به همراه نسخه آزمایشی 6.51 (فقط برای کاربران حرفه ای)

لینک تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=904861)

18108101
06-09-2009, 13:08
تشکر جناب واگریک ! هرچند که من هنوز نتونستم یه دونه از این رام ها رو دانلود کنم .! البته گوشی رو که گرفتم رویی خودش r3aa010 بود.

18108101
06-09-2009, 13:09
به نظر من هم X2 باید خیلی بهتر طراحی میشد واقعا به ظاهر X1 نمیرسه ، توی سرعت هم فعلا از لحاظ سخت افزاری مثل X1 ولی خب باید باهاش کار کرد شاید عملکرد بهتری داشته باشه هرچند که X1 عالیه .
دوستان عزیزم یکی دوتا سوال داشتم :
1- چطور میشه کاری کرد که وقتی یه نفر بهمون زنگ میزنه عکسش به طور فول اسکرین نشون داده بشه ؟
2- آیا امکانش هست که هنگامی که تماس ورودی داریم و گوشی داره زنگ میخوره صدای زنگ رو قطع کرد ؟ مثل گوشی های معمولی سونی اریکسون که مثلا دکمه # رو که میزدی گوشی فقط ویبره میخورد ...
3-یه مورد آزار دهنده (حداقل واسه ی من) مربوط به ویندوز موبایل هست که وقتی پیغام دلیوری اس ام اس میاد به جای اسم طرف ، شمارشو نشون میده . آیا روشی هست که این مورد رو اصلاح کرد؟

راستی یه موضوع واسه دیدن فیلم هست که شاید کسانی باشند که هنوز نتونستن یه فرمت مناسب برای فیلم ها پیدا کنند طوری که راحت روی مدیا پلیر پخش بشه و کیفیتش هم عالی باشه .
من از یه نرم افزار استفاده میکنم به نام Sothink Video Converter که هر فیلمی رو که بهش بدی و خروجی از نوع PSP video در سایز 368x208 و با فریم ریت 25 بگیری خیلی عالی توسط گوشی پخش میشه حجم مناسبی هم داره در ضمن سرعت برنامه هم به نسبت عالی هست . این برنامه رو خیلی راحت توی سایت های دانلود فارسی میتونید پیدا کنید.

فقط اگه با تمام این حرف ها شما روش بهتر یا راحت تری سراغ دارین خوشحال میشم که بهم بگین . مثلا برنامه یا کدکی که فایلهای xViD رو خوب پخش کنه یا کانورتری که مخصوص XPERIA ساخته شده باشه . . .

ممنون.

18108101
06-09-2009, 13:10
راستی عکس های X2 رو به دقت نگاه کردین ؟ به خصوص اونی که پنل هاش رو نشون میده . خیلی پنل های جالبی به نظر میرسن به خصوص یکیشون که مثل تاچ فلو htc طراحی شده !!! امیدوارم این پنل های خوشکل روی x1 هم کار کنن

Vagrik
06-09-2009, 13:22
راستی عکس های x2 رو به دقت نگاه کردین ؟ به خصوص اونی که پنل هاش رو نشون میده . خیلی پنل های جالبی به نظر میرسن به خصوص یکیشون که مثل تاچ فلو htc طراحی شده !!! امیدوارم این پنل های خوشکل روی x1 هم کار کنن

طراحی پنل x2 رو برای x1 شروع کردیم، فقط یکمقدار اشکالات اساسی داره که اونم بزودی سعی خواهیم کرد که برطرف کنیم. فعلا دنبال مجوز انتشار نسخه آزمایشی پنل هستم.

بدرود

morteza1364
06-09-2009, 14:54
خیلی ممنون که جوابم رو ندادین!!

18108101
06-09-2009, 15:46
سلام دوستان

علیک سلام . دوست من شما موقع خرید این گوشی این موارد رو رعایت کن :
1- اول از همه چک کن که باکس گوشی آک باشه و باز نشده باشه
2- گوشی رو که داد دستت اول چک کن ببین ترکی چیزی نداشته بباشه و یا خش روی در پشت گوشی
3- باطری که جداگانه توی یه پلاستیکه چک کن ببین حتما پشتش نوشته شده باشه BST-41 1500 mAh برای تطابق، عکسهایی که توی این لینک هستن رو به دقت نگاه کن

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=540054

4-کیبورد گوشی رو باز کن و پشت گوشی رو ببین باید یه لایه پلاستیکی پشت ال سی دی چسبیده باشه و روش اثر انگشت نباشه
5- موقع روشن شدن گوشی ، حداقل 3-4 دقیقه طول میکشه تا گوشی واسه اولین بار روشن بشه که طی اون تنظیمات لمسی صفحه ، زمان و تاریخ و راهنمای کار با کلیک روی صفحه رو انجام میدی

6- از توی تنظیمت گوشی از قسمت start>settings>system>device information>hardware
که البته مسیر طولانیه اگه قبلا آشنایی نداشته باشین ممکنه گیج بشین ، باید همچین مشخصاتی نوشته شده باشه :
CPU : QUALCOMM(R) 7200A
Speed :528 Mhz
Ram size : 256 mb
Flash size : 512 mb
data bus : 32 bits
display resolution : 480x800
colors : 65536

7- دوربین و بلندگو و ویبراتور گوشی رو تست کن که بدون هیچ مشکلی کار کنن

مبارک باشه انتخاب خوبی کردین :4: موفق باشین دوست گرامی:6:

ashkan_mc
06-09-2009, 22:55
درود ... بچه ها من امروز x1 رو به قیمت 450 خریدم ... حالا اگه ممکنه یکی به من بگه باید چه کارهایی رو روش انجام بدم ؟؟؟
در مورد آپدیت ها و ورژن رادیو و نرم افزارهای ضروری و ...

x_man9989
06-09-2009, 23:11
سلام دوستان
به نظر من 100 تومن به گارانتي نده
اما بستگي به خودت داره
من خودم هم 100 تومن را داده ام

سلام ممنون.
اما ایا برنامه رو من قبلا امتحان کرده بودم و تقریبا همون CorePlayer اما به نظرم از لحاظ Interface خیلی ضعیفه و به پای CorePlayer نمیرسه . خیلی باها ش ور رفتم تا بتونم فیلم ها رو با زیر نویش ببینم اما نشد , من مشکلم دیدن فیلم نیست , مشکل نبودن زیر نویسه , فیلم ها بدون تبدیل به راحتی با همون CorePlayer پخش میشن اما برای اینکه زیرنویس داشته باشم مجبورم در هر صورت فیلم ها رو تبدیل کنم ... نمیدونم شاید این برنامه زیرنویس های خاصی رو میخونه فقط و مثلا .sub یا .idx رو نمیخونه ... به هر حال دوباره امتحان میکنم ...

راجع به X2

منم همون روز که معرفی شد توGsmArena دیدمش . اول شوکه شدم که وای Xperia X2 اما وقتی عکس ها رو با دقت نگاه کردم از طراحیش واقعا نا امید شدم , به نظرم طراحی X1 خیلی زیباتر و شیک تر از X2 هستش , مخصوصا کیبردش و مخصوصا اون دو تا شکل X دو طرف d-pad . حالا فقط منم که این نظر رو دارم یا شما هم همین فکرو میکنید ؟

از ویژگی های جدید وبهتر X2 که بگذریم , وجود دکمه های جهت ودکمه ی control روی کیبرد واقعا خوبه , دلم میخواست کیبرد X1 هم این کلید ها رو داشت ...
dویژگی های چدید همگی ظاهری اند , 0.2 اینچ صفحه ی بزرگتر , دوربین بهتر خروجی تلویزیون و غیره . اما cpu و ram و rom همون قدر ؟ حتی وزن بیشتر با اینکه بر خلاف x1 قاب جلوش پلاستیک ساخته شده. و شتاب سنج که قابلیت auto rotate نداره؟...... این ویژگی ها اصلا بد نیستن ( دلم هم بخواد ) اما به عنوان XPERIA X2 انتظار خیلی بیشتری داشتیم . مگه نه ؟

اما بهترین ویژگی که دوست داشتم تو x2 ببینم پنلهای جدید هستن که گفته میشد پنل هاکارایی خیلی بیشتری خواهند داشت ... باید قبول کنیم که مفهوم پنل اونطور که باید در X1 پیاده نشد , برای خیلی ها این قضیه ی پنل بی استفاده است و برای بقیه هم فقط یه گزینه . اکثر کاربران یا اصلا از پنلها استفاده نمیکنن یا اگه بکنن روزی فقط یک بار پنل عوض میکنن .
مهمترین عامل این عدم استقبال سرعت پایین تعویض پنل ها و همچنین پرت افتادن اونهاست , بعد از بیشتر از یک سال کلا چند تا پنل به درد بخور ساخته شده ؟ خیلی کم , که بهترین ها همون پنل های 1 و 2 سونی اریکسون و پنل مدیا و مثل اینهاست ...
مثلا همین پنل مدیا , شما این مدیا سنتر رو همینطوری به عنوان پنل بیشتر ترجیح میدین یا اینکه به عنوان یه برنامه توی استارت یا today screen یا روی Softkey سمت راست؟ اگه تو اسارت بود ( که میشه آوردش با یه برنامه به اسم PubbaPL) میشد تو 2 ثانیه بازش کرد اما حالا که پنله انصافا یکم طول میکشه ...
حالا نمیدونم شاید شما با این حرف های من مخالف باشین اما من کمتر کسی رو دیدم که روزی بیشتر از یک بار دکمه ی xPanel رو یزنه ... در صورتی که مفهوم و ایده ی پنل ها فوق العاده است وباید بیشتر از اینها روش کار بشه , خیلی بیشتر , طوری که ما به جای زدن روی Start دکمه ی XPanel رو بزنیم. ( تو فروم Esato یه بحث کامل راجع به این موضوع هست , پیشنهاد میکنم بخونیدش )

در هر صورت گفته شده بود در X2 واقعا روی پنل ها کار شده و پنل ها خیلی بیشتر با ویندوز پیوند خوردن اما وقتی بررسی رو خوندم دیدم نه...حداقل امیدوارم سرعت تعویض پنل ها خوب شده باشه...

از همه ی این ها که بگذریم نظرتون راجع به XPERIA Pureness چیه ؟
اره coreplayer بهترين
اما به يا داشته باشيد كه در بعضي مواقع مديا پلير گوشي بهتر عمل ميكنه
زير نويسها را من امتحان نكردم شرمنده
در مورد تبديل من خودم انواع كانورتر دارم
با تجربياتي كه دارم كانورتر htc را بهترين براي اين نوع گوشيها ميدونم
اگه نداري حتما دانلودش كن
در مورد x2 منم قبلا هم گفتم
طراحبش از x1 بدتره
انصافا x1 خيلي خوشگله ...
در مورد پنلها و بقيه امكانات x2 بايد خوشحال باشيم چون بزودي براي x1 هم خواهد امد
و كلا در همه چيز بهره خواهيم برد
در ضمن من از پنلهاي x1 راضي هستم
و هر روز چند بار عوضش ميكنم
در ضمن چندين پنل خوب وجود داره كه شما فقط 3 تا گفتين
حالا اين XPERIA Pureness چي هست؟

به نظر من هم X2 باید خیلی بهتر طراحی میشد واقعا به ظاهر X1 نمیرسه ، توی سرعت هم فعلا از لحاظ سخت افزاری مثل X1 ولی خب باید باهاش کار کرد شاید عملکرد بهتری داشته باشه هرچند که X1 عالیه .
دوستان عزیزم یکی دوتا سوال داشتم :
1- چطور میشه کاری کرد که وقتی یه نفر بهمون زنگ میزنه عکسش به طور فول اسکرین نشون داده بشه ؟
2- آیا امکانش هست که هنگامی که تماس ورودی داریم و گوشی داره زنگ میخوره صدای زنگ رو قطع کرد ؟ مثل گوشی های معمولی سونی اریکسون که مثلا دکمه # رو که میزدی گوشی فقط ویبره میخورد ...
3-یه مورد آزار دهنده (حداقل واسه ی من) مربوط به ویندوز موبایل هست که وقتی پیغام دلیوری اس ام اس میاد به جای اسم طرف ، شمارشو نشون میده . آیا روشی هست که این مورد رو اصلاح کرد؟

راستی یه موضوع واسه دیدن فیلم هست که شاید کسانی باشند که هنوز نتونستن یه فرمت مناسب برای فیلم ها پیدا کنند طوری که راحت روی مدیا پلیر پخش بشه و کیفیتش هم عالی باشه .
من از یه نرم افزار استفاده میکنم به نام Sothink Video Converter که هر فیلمی رو که بهش بدی و خروجی از نوع PSP video در سایز 368x208 و با فریم ریت 25 بگیری خیلی عالی توسط گوشی پخش میشه حجم مناسبی هم داره در ضمن سرعت برنامه هم به نسبت عالی هست . این برنامه رو خیلی راحت توی سایت های دانلود فارسی میتونید پیدا کنید.

فقط اگه با تمام این حرف ها شما روش بهتر یا راحت تری سراغ دارین خوشحال میشم که بهم بگین . مثلا برنامه یا کدکی که فایلهای xViD رو خوب پخش کنه یا کانورتری که مخصوص XPERIA ساخته شده باشه . . .

ممنون.
2- فكر كنم دكمه ولوم پائين را بزني صدا قطع ميشه
3- برنامه زير مشكل شما را حل ميكنه
http://www.4shared.com/account/file/129063340/effcd7ee/DELIVERY.html?sId=4WfuhPLVduZiE0sg
در مورد فيلم
كانورتري كه شما ميگين را حتما تست ميكنم
اما كانورتر htc خيلي عاليه
حتما امتحانش كن

طراحی پنل x2 رو برای x1 شروع کردیم، فقط یکمقدار اشکالات اساسی داره که اونم بزودی سعی خواهیم کرد که برطرف کنیم. فعلا دنبال مجوز انتشار نسخه آزمایشی پنل هستم.

بدرود

x2 مگه چه پنلهايي داره ؟

reza_rose
06-09-2009, 23:28
XPERIA Pureness
یک گوشی شیکه که lcd جالبی داره و میشه پشتش رو دید!همون گوشیهای قبلی jar
به صورت مد!!
اما x2 جلوش رو خیلی زیباتر طراحی کردن!صفحه کلیدم بدک نیست!cpu هم همینه!
فقط شتابسنج اضافه شده و دوربین 8 مگا و پنلای جدید و ویندوز 6.5 !

x_man9989
07-09-2009, 00:01
XPERIA Pureness
به صورت مد!!
اما x2 جلوش رو خیلی زیباتر طراحی کردن!صفحه کلیدم بدک نیست!cpu هم همینه!
فقط شتابسنج اضافه شده و دوربین 8 مگا و پنلای جدید و ویندوز 6.5 !

من چنين چيزي نتونستم پيدا كنم
حالا بيخيال
اما پيشرفت x1 به x2 باز خيلي بهتر از پيشرفتهاي نوكيا هست
مثلا ان85 به ان86
يا ان 95 معمولي به ان95 8 گيگ
در كل x2 قابل قبول هست و گوشي خوبي هست
يه چيز خوبي هم داره
به خاطر اينكه قيافش نميتونه به x1 برسه
همچنين جوي استيك نداره(اگه اشتباه نكنم)
واسه خاطر همين كساني كه x1 دارند هنوز از گوشي خودشون راضي خواهند بود

:35:

ashkan_mc
07-09-2009, 00:04
x-man جان من رو در می یابی ؟؟؟ گوشیم تعطیله .... چیا و چطوری باید روش بریزم ؟؟؟ گفتی کمک می کنی

ALTAIR
07-09-2009, 00:55
3- باطری که جداگانه توی یه پلاستیکه چک کن ببین حتما پشتش نوشته شده باشه BST-41 1500 mAh برای تطابق، عکسهایی که توی این لینک هستن رو به دقت نگاه کن

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=540054
موفق باشین دوست گرامی

سلام
یاطری گوشی من 1450 mah هستش :55:
آیا تفاوتش با سایر باطریهای Xperia فقط 50 میلی آمپر ظرفیت کمتره ؟؟
یا فرق دیگه ای هم داره ؟؟
میشه توضیح بدید ؟
ممنون :merci:

decayzeit
07-09-2009, 01:16
در مورد پنلها و بقيه امكانات x2 بايد خوشحال باشيم چون بزودي براي x1 هم خواهد امد
و كلا در همه چيز بهره خواهيم برد
در ضمن من از پنلهاي x1 راضي هستم
و هر روز چند بار عوضش ميكنم
در ضمن چندين پنل خوب وجود داره كه شما فقط 3 تا گفتين
حالا اين XPERIA Pureness چي هست؟

بله به لطف developer های گل مثل واگریک عزیز از هر چیز جدیدی که برای گوشی های غیر از x1 میاد بی بهره نمیمونیم ...

خب چه خوب که شما از پنل ها راضی هستید . من بازم میگم که ایده ی پنل منحصر به فرد است اما با خودت حسابی فکر کن میبینی که این پنل ها چقدر جای پیشرفت دارن . به نظر من پنل ها به صورت کنونی فقط 20 درصد اون چیزی هستن که باید باشن ...

اگه هنوز XPERIA Pureness رو ندیدی حتما به اینجا (http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_pureness_live_photos_make_it_ online-news-1105.php) یه نگاهی بنداز. ویژگی اصلی این گوشی اینه که صفحه نمایش اون Transparent هستش , یعنی اونورش پیداست . البته با قیمتی اولیه ی حدود 1000 دلار.
اما خب هر چی باشه یه تکنولوژی جدیده که تا حالا ارائه نشده بود . به قول نویسنده ی gsmarena این تکنولوژی از آینده قرض گرفته شده.

x-man جان من رو در می یابی ؟؟؟ گوشیم تعطیله .... چیا و چطوری باید روش بریزم ؟؟؟ گفتی کمک می کنی

دوست عزیز ما همه اینجا هستیم که به هم کمک کنیم , اما خواهشا عجله نکنید وسعی کنید به جای منتظر جواب موندن خودتون برید دنبال جواب ... پاسخ سوالتون همینجا موجوده , فقط کافیه به قسمت برنامه ها یه سری بزنید . بعد از اون اگه مشکلی بود من وهمه ی بچه ها اینجا در خدمت خواهیم بود .

در ضمن تبریک میگم , به دنیای تجربه (XPERIA) خوش اومدید.

S.A.E.I.D
07-09-2009, 13:39
باسلام خدمت تمام بروبکس گل دوستدار این تاپیک بنا به در خواست دوستان تصمیم گرفتم که تمام والپیپر هایی را که تا حالا گذاشتم را در تاپیک والپیپر ها بزارم

70 مگ والپیپر:13:

برو به قسمت والپیپر ها
(http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1064394#post1064394)

Vagrik
07-09-2009, 14:12
xperia pureness
به صورت مد!!

بله... سیستم عامل جاوا و صفحه نمایش خفن و قیمت خیلی عالی...!!! فقط 1200 دلار!!! یعنی تقریبا یک میلیون تومان!

Vagrik
07-09-2009, 14:16
x2 مگه چه پنلهايي داره ؟

افکتهای قویتری نسبت به اکسپریا 1 داره...

ولی در کل، خب جدیدتر هستش! (2 نقطه دی!)

x_man9989
07-09-2009, 15:47
همانطور كه دوستمون گفتند برو به بخش نرم افزار
اخه ممكنه من چند تا برنامه معرفي كنم
بعد شما خوشتوننياد
فعلا چند تايي را نصب كن
بعد كه كمي حال كردي بهت ميگم كه رام گوشي را عوض كني
الان كمي زوده واسه اينكار

بله به لطف developer های گل مثل واگریک عزیز از هر چیز جدیدی که برای گوشی های غیر از x1 میاد بی بهره نمیمونیم ...

خب چه خوب که شما از پنل ها راضی هستید . من بازم میگم که ایده ی پنل منحصر به فرد است اما با خودت حسابی فکر کن میبینی که این پنل ها چقدر جای پیشرفت دارن . به نظر من پنل ها به صورت کنونی فقط 20 درصد اون چیزی هستن که باید باشن ...

اگه هنوز XPERIA Pureness رو ندیدی حتما به اینجا (http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_pureness_live_photos_make_it_ online-news-1105.php) یه نگاهی بنداز. ویژگی اصلی این گوشی اینه که صفحه نمایش اون Transparent هستش , یعنی اونورش پیداست . البته با قیمتی اولیه ی حدود 1000 دلار.
اما خب هر چی باشه یه تکنولوژی جدیده که تا حالا ارائه نشده بود . به قول نویسنده ی gsmarena این تکنولوژی از آینده قرض گرفته شده.

دوست عزیز ما همه اینجا هستیم که به هم کمک کنیم , اما خواهشا عجله نکنید وسعی کنید به جای منتظر جواب موندن خودتون برید دنبال جواب ... پاسخ سوالتون همینجا موجوده , فقط کافیه به قسمت برنامه ها یه سری بزنید . بعد از اون اگه مشکلی بود من وهمه ی بچه ها اینجا در خدمت خواهیم بود .

در ضمن تبریک میگم , به دنیای تجربه (XPERIA) خوش اومدید.
اره وجود واگريك خيلي عاليه
تجربيات خوبي داره
در مورد پنلها بايد پذيرفت كه يك نو اوري خاصي هست كه قابل احترام هست
فقط يه موضوعي منو گيج كرده
مگه اين گوشي به كمك htc ساخته نشده ؟
پس ايجاد پنلها انگيزه اين شركت بوده يا خود سوني اريكسون
و اينكه در گوشيهاي htc چرا خبري از پنلها نيست ؟
و آيا اين شركت تاچ فلو را به پنلها ترجيح ميده و سوالهاي ديگه كه در ذهنم مونده
اما در مورد پيشرفت پنلها اره راست ميگي
به نظر من اگه xperia را نوكيا ميساخت طرفداران نوكيا الان رو آسمون راه ميرفتند (حسابي بال در مياوردند)
نوكيا داره اينهمه تكرار را به يوزرهاش تحميل ميكنه
در حالي كه xperia يك نو اوري در گوشيها بوده
ولي نميدونم چرا ساپورتش ضعيف هست و مثل نوكيا نيست
اگه نوكيا xperia را سخته بود الان كلي برنامه گيم و پنل جديد ساخته بود ....

اما در مورد XPERIA Pureness اونو ديدم
اول فكر ميكردم معرفي شده واسه همين در اين سايت چيزي نيافتم
هر چند جالبه ولي به نظر چندان بدرد بخور نيست
و چرا اسمش xperia هست اينو نميدونم
چون اصلا در حد xperia نيست
راستي xperia چه معني داره ؟

بله... سیستم عامل جاوا و صفحه نمایش خفن و قیمت خیلی عالی...!!! فقط 1200 دلار!!! یعنی تقریبا یک میلیون تومان!
گفتي جاوا جدا ؟
او اينهمه قيمت
مگه اين گوشي چي داره ؟

افکتهای قویتری نسبت به اکسپریا 1 داره...

ولی در کل، خب جدیدتر هستش! (2 نقطه دی!)
افكتهاشو بخورم
افكتهاي x1 خودش كم نبود
خلاصه هر چي باشه بهدرد ما هم خواهد خورد
راستي منظورم خود پنلها بود
من كه در عكسهايي كه ديدم پنل خاصي نديدم كه جديد باشه

decayzeit
07-09-2009, 16:49

1 میلیون تومان؟ آقا اون 200 هزار تومنش چی پس؟ خودش کلیه که .، دلاری 1000 تومن :4:
kidding

x_man عزیز

بله موافقم که خود مفهوم پنل ها ایده ی خوبی هست . شخصا خیلی طرفدارش هستم , فقط کاش بیشتر بهش توجه میشد.
راجع به پنل های جدید در X2 هم باید بگم که 2 تا پنل جدید داره . یکی City View یا مثل این که شبیه پنل 3D Fish یا Growing Panel هستش ولی به جای ماهی یا گل وگیاه , اینجا نمای شهر با برج و آسمان خراش داریم ( از اینجور پنل ها واقعا خوشم میاد ) . اون یکی پنل هم یه چیزی شبیه TF3D هستش اما خیلی زیبا تر و جذاب , به طوری که قسمت های مختلف اون مثل قسمت Messaging یا Calendar یا اینطور قسمت ها به طور مکعب های شناور روی صفحه هستن که با انتخب هر کدوم منوی مربوط باز میشه ... نمیتونم صبر کنم تا این پنلها رو روی X1 ببینم.

راجع به HTC و پنل ها , اینطور که شما میگید اصلا اسم Sony Ercisson هم نمیزدن رو گوشی دیگه , به جاش HTC میزدن..
نه اینطوری نیست , خودتون میگید که htc کمک کرده . بله فقط کمک کرده ولی به نظرم تمام بخش طراحی و توسعه ی گوشی توسط SE بوده و فکر نمیکنم htc صاحب امتیاز یا چیزی مثل این باشه...

XPERIA تا اونجایی که من میدونم از Experience میاد . ببین :
Experience->eXperience->Xperience->Xperia

که Experience یعنی تجربه . منظور از XPERIA گوشی هایی هست که به کاربران تجربه ی متفاوت و منحصر به فردی بده , تجربه ای که تا حالا نداشتن ... پس میتونیم بگیم سری گوشی های "تجربه" . حالا خودش به چند سری تقسیم میشه ، که فعلا فقط سری X داریم که پاکت پی سی هست.... و گوشی XPERIA Pureness که تجربه ی تکنولوژی جدید صفحه نمایش شفاف رو به کاربران میده...

دوست عزیز این گوشی جزء گوشی های لوکس هستش , درسته جاواست و هیچی نداره اما کلا این گوشی ها خیلی رسمی ساده شیک و گرون هستن وبیشتر توسط چهره های مطرح مثل بازیگران و خواننده ها خریداری میشن . عموما هم از فلزات گرانبها ساخته میشن مثل طلا یا تیتانیوم... مثل گوشی های Vertu که میتونی در GSMArena ببینیشون, مثلا یه گوشی از Vertu هست که حدود 12000 دلار قیمت داره. یا مثل اون Motorolla Aura که قطعات چرخشی به کار رفته توش ساخت یه کمپانی ساعت سازی سوئیسیه... حتی نوکیا هم از این گوشی ها داره , نمیدونم مدلش چی بود اما باید دیده باشیی.
SE تا حالا به این حوزه وارد نشده بود , اما حالا که وارد شده به نظرم قوی ظاهر شده .

x_man9989
07-09-2009, 17:04
1 میلیون تومان؟ آقا اون 200 هزار تومنش چی پس؟ خودش کلیه که .، دلاری 1000 تومن :4:
kidding

x_man عزیز

بله موافقم که خود مفهوم پنل ها ایده ی خوبی هست . شخصا خیلی طرفدارش هستم , فقط کاش بیشتر بهش توجه میشد.
راجع به پنل های جدید در X2 هم باید بگم که 2 تا پنل جدید داره . یکی City View یا مثل این که شبیه پنل 3D Fish یا Growing Panel هستش ولی به جای ماهی یا گل وگیاه , اینجا نمای شهر با برج و آسمان خراش داریم ( از اینجور پنل ها واقعا خوشم میاد ) . اون یکی پنل هم یه چیزی شبیه TF3D هستش اما خیلی زیبا تر و جذاب , به طوری که قسمت های مختلف اون مثل قسمت Messaging یا Calendar یا اینطور قسمت ها به طور مکعب های شناور روی صفحه هستن که با انتخب هر کدوم منوی مربوط باز میشه ... نمیتونم صبر کنم تا این پنلها رو روی X1 ببینم.

راجع به HTC و پنل ها , اینطور که شما میگید اصلا اسم Sony Ercisson هم نمیزدن رو گوشی دیگه , به جاش HTC میزدن..
نه اینطوری نیست , خودتون میگید که htc کمک کرده . بله فقط کمک کرده ولی به نظرم تمام بخش طراحی و توسعه ی گوشی توسط SE بوده و فکر نمیکنم htc صاحب امتیاز یا چیزی مثل این باشه...

XPERIA تا اونجایی که من میدونم از Experience میاد . ببین :
Experience->eXperience->Xperience->Xperia

که Experience یعنی تجربه . منظور از XPERIA گوشی هایی هست که به کاربران تجربه ی متفاوت و منحصر به فردی بده , تجربه ای که تا حالا نداشتن ... پس میتونیم بگیم سری گوشی های "تجربه" . حالا خودش به چند سری تقسیم میشه ، که فعلا فقط سری X داریم که پاکت پی سی هست.... و گوشی XPERIA Pureness که تجربه ی تکنولوژی جدید صفحه نمایش شفاف رو به کاربران میده...

دوست عزیز این گوشی جزء گوشی های لوکس هستش , درسته جاواست و هیچی نداره اما کلا این گوشی ها خیلی رسمی ساده شیک و گرون هستن وبیشتر توسط چهره های مطرح مثل بازیگران و خواننده ها خریداری میشن . عموما هم از فلزات گرانبها ساخته میشن مثل طلا یا تیتانیوم... مثل گوشی های Vertu که میتونی در GSMArena ببینیشون, مثلا یه گوشی از Vertu هست که حدود 12000 دلار قیمت داره. یا مثل اون Motorolla Aura که قطعات چرخشی به کار رفته توش ساخت یه کمپانی ساعت سازی سوئیسیه... حتی نوکیا هم از این گوشی ها داره , نمیدونم مدلش چی بود اما باید دیده باشیی.
SE تا حالا به این حوزه وارد نشده بود , اما حالا که وارد شده به نظرم قوی ظاهر شده .

اگه پنل اول كه گفتي ity view را نصب كني به احتمال قوي پنل گياهي حذف ميشه
چون در x1 چند تا پنل گيم بود كه وقتي نصب ميكردي اين اتفاق مي افتاد
هر چي هست خلاصه جالبه
و اون پنل دوم كه گفتي خب معلومه x2 بايد يك ابهتي داشته باشه حداقل
در هر صورت بزودي شايد نصب اين دو پنل در x1 خواهيم بود
منب ه خاطر اين بيشتر از تاچ فلو خوشم نمياد كه گزينه هايي كه گذاشته شده واسه من چندان كاربردي نداره
اما در پنلهاي xperia تمامي تنظيمات بدرد بخور هستند حداقل واسه من
احتمالا htc در ساخت قطعات سخت افزاري به سوني كمك كرده نظير سي پي يو چيپست گرافيكي و رم و ...
اما در نرم افزار و ... بيشتر خود سوني اريكسون تلاش كرده
اما اوني كه مهمه اينه كه اين گوشي توسط فروم xda ساپورت ميشه
اين خودش خيلي مهمه در حالي كه امنيا نميتونه ...
در مورد معني xperia هم اره ظاهرا اينطوريه
البته در عمل هم اينطوري بوده
چون گوشيه xperia بدرستي يك تجربه بوده و بينظير
پس اون گوشي كه گفتي جزو گوشيهاي fashion هست
اينو زودتر ميگفتي ديگه

ashkan_mc
07-09-2009, 21:04
خوب من گوشیم رو اوکی کردم ... فقط تو کف WM 6.5 موندم ... شنیدم خیلی خوبه ... می خوام بدونم با 6.1 خیلی فرق داره ؟؟؟ سرعتش بیشتره یا نه ؟؟؟

بهترین player برای فیلم چیه ؟؟؟ به نظرم core player صداش از pocket player مشخصاً کمتره ...

راستی مثلاً میشه با فرمت avi رو X1 فیلم دید ؟؟؟

دو تا سوال هم در مورد sms دارم :
1 ) من میخوام sms هام همیشه delivery بده ... خودم که چک کردم دیدم باید هر دفعه واسه هر sms جداگانه تعیین کنی که میخوای delivery داشته باشی ... نمیشه کاری کرد همیشه باشه ؟؟؟

2) نمیشه کاری کرد موقع sms زدن این word suggestion یا دیکشنریش کار نکنه ؟؟ رو اعصابه یکم .

ممنون

x_man9989
07-09-2009, 22:26
خوب من گوشیم رو اوکی کردم ... فقط تو کف WM 6.5 موندم ... شنیدم خیلی خوبه ... می خوام بدونم با 6.1 خیلی فرق داره ؟؟؟ سرعتش بیشتره یا نه ؟؟؟

بهترین player برای فیلم چیه ؟؟؟ به نظرم core player صداش از pocket player مشخصاً کمتره ...

1 ) من میخوام sms هام همیشه delivery بده ... خودم که چک کردم دیدم باید هر دفعه واسه هر sms جداگانه تعیین کنی که میخوای delivery داشته باشی ... نمیشه کاری کرد همیشه باشه ؟؟؟

2) نمیشه کاری کرد موقع sms زدن این word suggestion یا دیکشنریش کار نکنه ؟؟ رو اعصابه یکم .

ممنون

فعلا واست زوده كه ويندوز 6.5 نصب كني
حداقل 1 هفته با ويندوز گوشي كار كن
براي ديدن فيلم core player بهترينه
و براي موزيك پاكت موزيك بهترينه
و تقريبا همه فرمتهاي مورد نياز را باز ميكنه
1- من فعال كردم هميشه دليوري ميشه
اون برنامه كه دادم نصبش كردي؟
2 تا برنامه براي sms بود
هر دو را نصب كن

x_man9989
07-09-2009, 23:35
اشكان البته يادم رفته بود
برنامه ها را در پي سي ورد برات گذاشته بودم

ashkan_mc
07-09-2009, 23:43
اشكان البته يادم رفته بود
برنامه ها را در پي سي ورد برات گذاشته بودم

به به شما همونی ؟؟؟ به دلایل امنیتی اسمت رو نمیگم :4:

بله بله جفتش رو نصب کردم ولی الان در حال حاضر دو تا مشکل رو اعصاب دارم ...

یکی اینکه نمی تونم اون word suggestion یا دیکشنری توی sms رو disable کنم ...

دومی هم اینکه نمی تونم برای همیشه کاری کنم که sms هام delivery بده ... واسه تک تکشون میشه فقط

x_man9989
08-09-2009, 02:12
به به شما همونی ؟؟؟ به دلایل امنیتی اسمت رو نمیگم :4:

بله بله جفتش رو نصب کردم ولی الان در حال حاضر دو تا مشکل رو اعصاب دارم ...

یکی اینکه نمی تونم اون word suggestion یا دیکشنری توی sms رو disable کنم ...

دومی هم اینکه نمی تونم برای همیشه کاری کنم که sms هام delivery بده ... واسه تک تکشون میشه فقط

اره همون هستم
تعجب كردي اره
اين word suggestion كه ميگي همون واژه نامه T9 در گوشيهاي ديگه هست
منم دوست دارم غير فعالش كنم
اما در ويندوز موبايل فعال بودنش خوبه
گاها اتفاق ميفته كه وقتي يك حرف مينوسم مثلا (س) يك جمله را مياره (سلام خوبي چه خبر؟)
در كل چيز خوبيه ولي ياد گرفت اينكه چطوري غير فعال ميشه ضرري نداره
مشكل دومت دليوري
اگه رامت r3a010 هست حتما بايد مشكلت حل شده بود
حتا مال خودم كه همين رام هست(البته بود الان يه رام ديگه ريختم) اين مشكل را نداشتم
بزار افشين بياد ازش بپرس
راستي يه رام ريختم ويندوز 6.5 اگه ببيني فقط اينجوري ميكني :41:
هنوز معرفي نكردم
بزار وقتش برسه شما هم كمي با اين رام اصلي ور برين
بعدا تعويض رام هم ياد ميگيرين

decayzeit
08-09-2009, 04:36

ممنون

سلام دوست عزیز
من هم تاکید میکنم که مدتی با ویندوز خود گوشی کار کن...حداقل چند هفته
Coreplayer برای فیلم دیدن بهتربنه , و avi رو هم پخش میکنه.

برای فعال کردن delivery report برو تو صفحه ی اس ام اس ها , پایین دست راست Menu بعد Tools بعد Options . حالا رو *SMS/MMS کلیک کن وتیک گزینه ی Request delivery notifications رو بذار.

برای غیر فعال کردن word suggestion هم برو به این آدرس :
Start->settings->personal->Input->Word Comletion و تیک Suggest words رو بردار.
به همین راحتی

طه
08-09-2009, 06:51
والا من شخصا مشكل بزرگي در اين گوشي نديدم
ميشه گفت ضعف بودن صداش بزرگترين مشكل بود كه اونم با يه برنامه درست شد و الان صداي خوبي داره .......

آقا مرسی از بابت توضیحات خوبت , میشه بگی چه برنامه ای نصب کردی که مشکل ضعف صدا حل شده ؟ :39:

ashkan_mc
08-09-2009, 10:08
سلام دوست عزیز
من هم تاکید میکنم که مدتی با ویندوز خود گوشی کار کن...حداقل چند هفته
Coreplayer برای فیلم دیدن بهتربنه , و avi رو هم پخش میکنه.

برای فعال کردن delivery report برو تو صفحه ی اس ام اس ها , پایین دست راست Menu بعد Tools بعد Options . حالا رو *SMS/MMS کلیک کن وتیک گزینه ی Request delivery notifications رو بذار.

برای غیر فعال کردن word suggestion هم برو به این آدرس :
Start->settings->personal->Input->Word Comletion و تیک Suggest words رو بردار.
به همین راحتی

آقا واقعاً لطف کردی ... دمت گرم ... خدایی delivery جای بدی بود ...

خوب حالا 3 تا سوال دیگه :
1 ) ساعت گوشی من خود به خود یه ساعت میره جلو ... بعد از سافت ریست هم اینطوری میشه ... روی GMT + 3:30 یعنی تهران تنظیمش کردم و اون تیک اتوماتیک adjust کردن هم برداشتم ولی باز یه ساعت میره جلو

2) من وقتی k750 داشتم برای sms یه گزینۀ Detail داشت که همه چیزشون نشون میده ... مثل ساعت ارسال و وضعیت delivery و ... تو x1 همچین چیزی کجاست ؟؟

3) من اون فایل افزایش صدا رو که ریختم (اسمش این بود : optxperiabeta02) موقع instal میگه این فایل برای ویندوز شما قدیمی است و کار نمی کنه ... حالا من چی کنم ؟؟؟ کیفیت صدام رو نشد بهتر کنم :(

x_man9989
08-09-2009, 12:26
آقا مرسی از بابت توضیحات خوبت , میشه بگی چه برنامه ای نصب کردی که مشکل ضعف صدا حل شده ؟ :39:
اين برنامه هست
تازه مشكل تاخير 3 ثانيه در زنگ زدن گوشي هم درست شده
اينم لينكش
http://www.4shared.com/account/file/124873055/342f6664/Xperia_Sound_Boost.html?sId=69zcjIScy9eh2ygu

آقا واقعاً لطف کردی ... دمت گرم ... خدایی delivery جای بدی بود ...

خوب حالا 3 تا سوال دیگه :
1 ) ساعت گوشی من خود به خود یه ساعت میره جلو ... بعد از سافت ریست هم اینطوری میشه ... روی GMT + 3:30 یعنی تهران تنظیمش کردم و اون تیک اتوماتیک adjust کردن هم برداشتم ولی باز یه ساعت میره جلو

2) من وقتی k750 داشتم برای sms یه گزینۀ Detail داشت که همه چیزشون نشون میده ... مثل ساعت ارسال و وضعیت delivery و ... تو x1 همچین چیزی کجاست ؟؟

3) من اون فایل افزایش صدا رو که ریختم (اسمش این بود : optxperiabeta02) موقع instal میگه این فایل برای ویندوز شما قدیمی است و کار نمی کنه ... حالا من چی کنم ؟؟؟ کیفیت صدام رو نشد بهتر کنم :(

1- شما در پنل 2 ساعت را تنظيم كرده اين ؟
تهران را بايد انتخاب كني و اون تيك daylight saving time را بايد بزاري
3- تا حالا كسي چنين مشكلي نداشته
چطور اين پيغام واسه شما مياد نميدونم
اوني را كه من گذاشتم نصب كردي
لينكش را چند سطر قبل گذاشتم
اين ايراد نداره حتما اينونصب كن

ashkan_mc
08-09-2009, 14:49
اين برنامه هست
تازه مشكل تاخير 3 ثانيه در زنگ زدن گوشي هم درست شده
اينم لينكش
http://www.4shared.com/account/file/124873055/342f6664/Xperia_Sound_Boost.html?sId=69zcjIScy9eh2ygu

1- شما در پنل 2 ساعت را تنظيم كرده اين ؟
تهران را بايد انتخاب كني و اون تيك daylight saving time را بايد بزاري
3- تا حالا كسي چنين مشكلي نداشته
چطور اين پيغام واسه شما مياد نميدونم
اوني را كه من گذاشتم نصب كردي
لينكش را چند سطر قبل گذاشتم
اين ايراد نداره حتما اينونصب كن

استاد عزیز در مورد صدا فهمیدم مشکل کجاست ... من روی مموری کارت instal می کردم ... باید روی مموری خود گوشی نصب بشه ... اون کار رو کردم اوکی شد ... خدایی صداش خیلی بیشتر شد :16:

در مورد ساعت منظور شما رو متوجه نشدم ... هر بار سافت ریست میشه ساعت 1 ساعت میره جلو .... ساعت sms هایی هم که دریافت میکنم چرت و پرت میزنه ... الان رو میزنه 8 شب ...
خدا رو شکر دیگه مشکلی ندارم جز یه سوال :

من کد کسپرسکی رو دارم ... 1 ساله ... الان روی گوشیم هم نصبش کردم .. ولی سرعت گوشی رو کم کرده ... میخوام بدونم آنتی ویروس خیلی خیلی ضروریه ؟؟؟
اگه هست یه چیز خوب و سبک نداریم ؟؟ چند تا دیدم تو سایت ولی نمی دونم کدوم سبک و خوبه ؟؟؟

18108101
08-09-2009, 16:27
x_man جان منظور منم همون پنل های city و صد البته اونی که مشابه TF3D بود :43:!! راستی از اون کانورتر htc هم استفاده کردم خروجیش عالیه ولی سرعت کانورتش پایینه یه قسمت prison break رو 15 دقیقه ای تبدیل میکنه ! ولی اونی که معرفی کردم کیفیتش یکم پایین تره ولی 3-4 دقیقه ای تبدیل میکنه .:13:

ALTAIR : دقت کن نوشته 1450 mAh یا 1500/1450 mAh ؟:39: مال منم به شکل تقریبی دومی رو نوشته من یکم خنگ بازی دراوردم همه جای گوشی رو چک کردم الا باطریش رو :55: ولی خداروشکر خیلی خوب شارژ نگه میداره :9:

راستی یه سوال آیا کسی تونسته به هر روشی صدای دلیوری رو عوض کنه طوری که با صدای اس ام اس فرق داشته باشه؟ :merci:

peter-se
08-09-2009, 18:44

سلام این سوال رفیقمون واقعا یکی از اساسی ترین مشکلات من با پاکت پی سی هست راه حلی نداره؟:merci:

peter-se
08-09-2009, 18:59
استاد عزیز در مورد صدا فهمیدم مشکل کجاست ... من روی مموری کارت instal می کردم ... باید روی مموری خود گوشی نصب بشه ... اون کار رو کردم اوکی شد ... خدایی صداش خیلی بیشتر شد :16:

در مورد ساعت منظور شما رو متوجه نشدم ... هر بار سافت ریست میشه ساعت 1 ساعت میره جلو .... ساعت sms هایی هم که دریافت میکنم چرت و پرت میزنه ... الان رو میزنه 8 شب ...

من کد کسپرسکی رو دارم ... 1 ساله ... الان روی گوشیم هم نصبش کردم .. ولی سرعت گوشی رو کم کرده ... میخوام بدونم آنتی ویروس خیلی خیلی ضروریه ؟؟؟
اگه هست یه چیز خوب و سبک نداریم ؟؟ چند تا دیدم تو سایت ولی نمی دونم کدوم سبک و خوبه ؟؟؟

سلام دوست من در مورد نصب کردن برنامه به نظر من سعی کن تمامی برنامه هارو رو مموری خود ایکس وان نصب کنی چون با این مموری بزرگی که داره هیچ مشکلی به وجود نمیاد و جا کم نمیاره فک کنم نرم افزاری نمونده که نصب نکنم اما هنوز کلی جا خالی مونده!اینطوری سرعت لود میره بالا و مصرف باطری هم میاد پایی چون دیگه لازم به صرف الکتریسیته برای خواندن از روی مموری کارت نیست! اگر هم از رام های اصلی استفاده میکنید ویدئوها و موسیقیهایی که به صورت پیش فرض روی my documents هست رو پاک کنید حدود 50/60 مگابایت فضا ازاد میشه!

برای مشکل اختلاف زمانی sms یک فایل فیکس کوچولو تو همین سایت بخش نرم افزارها هست نصب کن ردیف میشه و در اخر هم انتی ویروس رو پاک کن به هیچ درد نمیخوره جز اینکه فضا اشغال کنه باطری مصرف کنه و سرعت رو کم کنه سود دیگه ایی نداره ویندوز موبایل ویروس نداره! من که تو این 2ساله که تو کار پاکتم ندیدم کسی بگه گوشیم ویروس گرفته!

شاد و سربلند باشید:003:
راستی واگریک عزیز برگشتتو به wm تبریک میگم واقعا وجودت باعث دل گرمیه:8:

ashkan_mc
08-09-2009, 20:31
سلام دوست من در مورد نصب کردن برنامه به نظر من سعی کن تمامی برنامه هارو رو مموری خود ایکس وان نصب کنی چون با این مموری بزرگی که داره هیچ مشکلی به وجود نمیاد و جا کم نمیاره فک کنم نرم افزاری نمونده که نصب نکنم اما هنوز کلی جا خالی مونده!اینطوری سرعت لود میره بالا و مصرف باطری هم میاد پایی چون دیگه لازم به صرف الکتریسیته برای خواندن از روی مموری کارت نیست! اگر هم از رام های اصلی استفاده میکنید ویدئوها و موسیقیهایی که به صورت پیش فرض روی my documents هست رو پاک کنید حدود 50/60 مگابایت فضا ازاد میشه!

برای مشکل اختلاف زمانی sms یک فایل فیکس کوچولو تو همین سایت بخش نرم افزارها هست نصب کن ردیف میشه و در اخر هم انتی ویروس رو پاک کن به هیچ درد نمیخوره جز اینکه فضا اشغال کنه باطری مصرف کنه و سرعت رو کم کنه سود دیگه ایی نداره ویندوز موبایل ویروس نداره! من که تو این 2ساله که تو کار پاکتم ندیدم کسی بگه گوشیم ویروس گرفته!

شاد و سربلند باشید:003:
راستی واگریک عزیز برگشتتو به wm تبریک میگم واقعا وجودت باعث دل گرمیه:8:

ای داد الان دیگه کی حال داره این همه نرم افزار رو پاک کنه و دوباره ببره تو phone memory نصب کنه :020:

بله اون کار رو همون اول کردم و هر چی موزیک و ... بود بردم اون ور ...

استاد عزیز من کل بخش sms رو گشتم ولی چیزی ندیدم ... لابد بد گشتم ... اگه ممکنه اسم نرم افزار رو میگی ؟؟؟

در مورد آنتی ویروس مگه من مثلاً از طریق WLAN به نت وصل شم ویروس نمی تونه بیاد تو گوشی ؟؟؟ worm و ... ؟؟؟
خوب این هم ویندوزه دیگه ... ممکنه ویروس نگیره ؟؟؟ مثل i phone که نیست ؟؟ هست ؟؟:7:

x_man9989
09-09-2009, 00:17

تمام برنامه هاي مهم و حساس بايد در حافضه داخلي نصب بشه
فقط بعضيها را ميشه در حافظه خارجي نصب كرد
مثلا برنامه هاي gps مخصوصا كه نقشه هاي حجيمي ممكنه داشته باشند
برنامه كه مشكل ساعت sms رادرست ميكنه برات ميذارم
و توصيه ميكنم هيچ آنتي ويروسي نصب نكني چون اصلا نيازي به اينكار نيست
حتي اگه 24 ساعت اينترنت باشي
اينم برنامه : http://www.4shared.com/account/file/129063396/b3310c96/sms_time_fix.html?sId=ykPThw85WYJOSvr2

فكر كنم نداره
و بايستي برنامه اي نصب بشه
بعدشم دليوري چي هست كه صداش چي باشه

سلام این سوال رفیقمون واقعا یکی از اساسی ترین مشکلات من با پاکت پی سی هست راه حلی نداره؟:merci:

x_man جان منظور منم همون پنل های city و صد البته اونی که مشابه TF3D بود :43:!! راستی از اون کانورتر htc هم استفاده کردم خروجیش عالیه ولی سرعت کانورتش پایینه یه قسمت prison break رو 15 دقیقه ای تبدیل میکنه ! ولی اونی که معرفی کردم کیفیتش یکم پایین تره ولی 3-4 دقیقه ای تبدیل میکنه .:13:

:merci:

خودت هم گففتي كه كيفيت خروجي كانورتر htc بيشتره
پس مهمترين چيز همينه
اما اره سرعتش كمه
در ضمن پدر سي پي يو را درمياره چون مصرفش 100 درصد هست

boogy
09-09-2009, 12:17
ما که خواستیم تاپیک بزنیم نزاشتن!(همین پیام شما نمی توانید و اعضای ویژه و ...).به هر حال یک برنامه خوب برای تبدیل:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=467112

chel30
09-09-2009, 14:25
فکر کنم نباید این درخواستو اینجا بکنم اما جای بهتری پیدا نکردم
من چندتا نرم افزار می خوام
1- یک نرم افزار برای بک آپ گیری چون من از spb استفاده کردم اما گوشی هنگ می کنه
2- یک فارسی ساز خوب چون همه فارسی سازها یک لنگی می زنه
3- یک نرم افزار که هم کیبورد فارسی و هم انگلیسی داشته باشه ترجیحا کیبورد خودش رو هم فارسی کنه
ممنون میشم حد اقل نرم افزار بک آپ رو بذارید
ممنون

x_man9989
09-09-2009, 14:32
ما که خواستیم تاپیک بزنیم نزاشتن!(همین پیام شما نمی توانید و اعضای ویژه و ...).به هر حال یک برنامه خوب برای تبدیل:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=467112

اين همون كانورتور htc هست
فكر كنم بهترين هست
كيفيتش عاليه

x_man9989
09-09-2009, 14:34
3- یک نرم افزار که هم کیبورد فارسی و هم انگلیسی داشته باشه ترجیحا کیبورد خودش رو هم فارسی کنه
ممنون

1- برنامه spb bakup كه خوبه چرا هنگ ميكنه ؟
2- فارسي ساز عليرضا كه ايرادي نداره
3- فكر كنم 3 تا كيبورد فارسي موجود باشه شما كدومها را نصب كردين ؟ يا اصلا چيزي نصب نكردين ؟

chel30
09-09-2009, 14:42
دوست عزیز من وقتی که شروع به بک آپ گیری می کنم وقتی صفحه خاموش می شه دیگه روشن نمی شه فقط تنها را ریست کردنه
فارسی ساز علیرضا رو نصب کردم اما رو بعضی نرم افزار ها گیر داره
اما من هیچ کیبوردی نصب نکردم دنبال یه حوبش می گردم
ممنون

decayzeit
09-09-2009, 14:46

برای ساعت برو به :
start->settings->personal->phone->time zones TAB و تیک گزینه ی Automatic Change Time رو بردار ... اگه درست شد که هیچی اما اگه نشد بگو آیا دقیقا 1 ساعت جابجا میشه یا حدودا؟ و اینکه یه ساعت میره جلو یا عقب؟

برای ساعت اس ام اس ها هم برو به این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=59068) تاپیک ... مشکلت تا حدودی حل میشه.

شخصا آنتی ویروس استفاده نمیکنم و به نظرم آنتی ویروس از غیر ضروری ترین برنامه ها برای پاکت پی سی است , تاکید میکنم که این نظر شخصی منه.

من وقتی k750 داشتم برای sms یه گزینۀ Detail داشت که همه چیزشون نشون میده ... مثل ساعت ارسال و وضعیت delivery و ... تو x1 همچین چیزی کجاست ؟؟

تا اونجایی که من میدونم , نه!

راستی یه سوال آیا کسی تونسته به هر روشی صدای دلیوری رو عوض کنه طوری که با صدای اس ام اس فرق داشته باشه؟

یه برنامه هست به اسم SMS Reports Earaser که هم صدای دلیوری رو عوض میکنه هم به جای شماره , اسم کانتکت رو میندازه و هم خودکار دلیوری رو پاک میکنه , شرمنده الان وقت ندارم بگردم برات لینک پیدا کنم اما تو همین موبایلستان معرفی شده ومن هم از همینجا گرفتم.بگرد پیدا میکنی.

x_man9989
09-09-2009, 15:18
دوست عزیز من وقتی که شروع به بک آپ گیری می کنم وقتی صفحه خاموش می شه دیگه روشن نمی شه فقط تنها را ریست کردنه
فارسی ساز علیرضا رو نصب کردم اما رو بعضی نرم افزار ها گیر داره
اما من هیچ کیبوردی نصب نکردم دنبال یه حوبش می گردم
ممنون

وقتي بكاپ ميگيره خودش ريست ميكنه
من برنامه را تست كرده ام درست كار ميكنه
من 5 ماهي ميشه كه از فارسي ساز عليرضا استفاده ميكنم
و تا حالا مشكلي نداشتم
ديگه نميدونم منظورت از گير كردن چيه

18108101
09-09-2009, 16:05
ممنون

والا خود اس پی بی مشکلی نداره ولی خب اینارو هم یه نگاهی بنداز من شخصا امتحان نکردم زحمتش با خودتون ! اینا قبلا توی همین تاپیک معرفی شدن :

www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1898

http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=3623

واسه فارسی ساز به نظر منم بهترینشون همون علیرضاس واسه اطمینان یه بار از این لینک دانلود کنین شاید اونی که شما دانلود کردین مشکل داره من خودم از این لینک دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی همه جا کار میکنه :

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=689927&postcount=27

اگه اینم کار نکرد عربایزر نصب کنین :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56149

اینم یه کیبورد فارسی که واقعا عالیه :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58803

امیدوارم به دردتون بخورن

ashkan_mc
09-09-2009, 16:35
برای ساعت برو به :
Start->settings->personal->phone->time zones tab و تیک گزینه ی automatic change time رو بردار ... اگه درست شد که هیچی اما اگه نشد بگو آیا دقیقا 1 ساعت جابجا میشه یا حدودا؟ و اینکه یه ساعت میره جلو یا عقب؟

برای ساعت اس ام اس ها هم برو به این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=59068) تاپیک ... مشکلت تا حدودی حل میشه.

شخصا آنتی ویروس استفاده نمیکنم و به نظرم آنتی ویروس از غیر ضروری ترین برنامه ها برای پاکت پی سی است , تاکید میکنم که این نظر شخصی منه.

تیک اون رو هم برداشتم ولی باز مورد داره .... بله دقیقاً یک ساعت اونم به جلو ... مثلاً ساعت 4 رو 5 نشون میده ....

بابت بقیه اش ممنون ام .... فقط یه مشکلی .... نمی دونم چیکار کردم یا چه نرم افزاری ریختم که با نگه داشتن دکمۀ پاور گوشی ، گوشی خاموش نمیشه .... یعنی حتی سوال هم نمیکنه ... وقتی نگهش میدارم هیچ عکس العملی نشون نمیده !!!! چش شده ؟؟002:

chel30
09-09-2009, 23:40
دست گلتون درد نکنه فکر کنم این از بهترین تاپیک ها باشه چون فعاله و به همه چی اهمیت می ده

ashkan_mc
10-09-2009, 14:13
دوستان من همۀ تنظیمات Wireless رو درست انجام میدم .... وصل هم میشه ولی وقتی میخواد صفحه باز کنه میگه could not load the page .... یعنی انتقال داده نداره ... فایروال هم خاموش کردم ... ip هم دادم .... نشد که نشد ...
البته فقط یکبار تونستم ولی بعدش دیگه نشد ... چیکارش کنم ؟؟

decayzeit
10-09-2009, 15:22
تیک اون رو هم برداشتم ولی باز مورد داره .... بله دقیقاً یک ساعت اونم به جلو ... مثلاً ساعت 4 رو 5 نشون میده ....

بابت بقیه اش ممنون ام .... فقط یه مشکلی .... نمی دونم چیکار کردم یا چه نرم افزاری ریختم که با نگه داشتن دکمۀ پاور گوشی ، گوشی خاموش نمیشه .... یعنی حتی سوال هم نمیکنه ... وقتی نگهش میدارم هیچ عکس العملی نشون نمیده !!!! چش شده ؟؟002:

سلام.
عجیبه چون این مشکل معمولا وقتی پیش میاد که از activesync استفاده بشه نه با یه ریستارت خشک و خالی . شما چک کن ببین TimeZone رو روی تهران تنظیم کردی ؟
من دیگه نمیدونم چطور میشه درستش کرد . شاید بقیه ی دوستان بتونن کمک کنن.

راجع به دکمه ی پاور هم فقط خودت میتونی بگی چشه , ببین چه برنامه ای ریختی که این کار رو کرده. دونه دونه پاک کن ببین درست میشه یا نه...
با زدن دکمه ی پاور standby هم نمیشه ؟ یا فقط خاموش نمیشه کرد ؟

foadg
11-09-2009, 16:34
salam bebakhshid ke farsi type nakardam ,emkanesh nabod , lotfan dar morede tanzimat baraye connect shodan be net ro tozih bedin man nemitonam tanzimatesho anjam bedam hamash error mide, site irancell ham komaki dar in mored nakard

ashkan_mc
11-09-2009, 23:04
سلام.
عجیبه چون این مشکل معمولا وقتی پیش میاد که از activesync استفاده بشه نه با یه ریستارت خشک و خالی . شما چک کن ببین TimeZone رو روی تهران تنظیم کردی ؟
من دیگه نمیدونم چطور میشه درستش کرد . شاید بقیه ی دوستان بتونن کمک کنن.

راجع به دکمه ی پاور هم فقط خودت میتونی بگی چشه , ببین چه برنامه ای ریختی که این کار رو کرده. دونه دونه پاک کن ببین درست میشه یا نه...
با زدن دکمه ی پاور standby هم نمیشه ؟ یا فقط خاموش نمیشه کرد ؟

بله دوست من رو تهران تنظیم شده ... فکر کنم کلاً مشکل رام باشه ... فعلاً که حل نشده ...

در مورد پاور هم هارد ریست کردم درست شد ... کسپرسکی رو که remove کرده بودم اینطوری شده بود ...
ممنون بابت کمک هات

x_man9989
12-09-2009, 01:20
salam bebakhshid ke farsi type nakardam ,emkanesh nabod , lotfan dar morede tanzimat baraye connect shodan be net ro tozih bedin man nemitonam tanzimatesho anjam bedam hamash error mide, site irancell ham komaki dar in mored nakard

سلام عضويت شما را تبريك عرض ميكنم
اينترنت ايرانسل در xperia اتوماتيك نصب ميشه
ولي اگه نيست بدين طريق عمل كن :
ابتدا وارد منوی Start شده
وارد منوی Settings شده
بعد از وارد شدن به Settings در پایین تب Connections رو بزنید و روی Connections کلیک کنید.
منوی Connections که باز شد در پایین تب Advanced رو بزنید سپس رو ی Select Networks
در هر دو عبارت باز شده My Work Network را انتخاب کنید و ok کنید .
بعد از این مرحله در پایین به تب Task بروید و Add a new modem connection را کلیک کنید .
جلوی عبارت Enter a name for connection عبارت Irancell-GPRS را بنویسید و گزینه ی Select modem را روی Cellular Line (GPRS بگذارید و Next را بزنید .
در این مرحله برای عبارت Acces point name عبارت mtnirancell را وارد کنید و next را بزنید.
این کادر را خالی گذاشته و finish را بزنید.
خب تنظیمات به پایان رسید و شما میتونید به راحتی از اینترنت خود استفاده کنید .

foadg
12-09-2009, 14:08
mamnon az rahnamae hameye in kararo anjam dadam ama error dad ke yek bar ba in esm connection dorost kardy hala harchy donbale connection ghabliya migardam ke delete konam peydashon nemikonam bayad in karo az koja anjam dad?

boogy
12-09-2009, 18:41
سوالات مبتدیانه!:
1-وقتی هارد ریسیت می کنیم کل نرم افزار ها می پره؟شماره تلفن ها و .... چی؟
2-من رام عوض نکردم.روش R3AA010 هست با cusomization version:R24A. به چی آپگیریدش کنم؟اصلا لازمه؟در سرعت و هنگ! تغییری ایجاد میشه؟
3-برای تعویض رام باید هارد ریسیت کرد؟
4-اربایزر چی هست؟مثلا فرق فینگر کیبورد با اربایزر چیه؟
مرسی

decayzeit
12-09-2009, 19:14
سوالات مبتدیانه!:
2-من رام عوض نکردم.روش R3AA010 هست با cusomization version:R24A. به چی آپگیریدش کنم؟اصلا لازمه؟در سرعت و هنگ! تغییری ایجاد میشه؟
مرسی

1.بله همه چیز میپره . با spb backup از شماره ها و مسیج هاو نوت ها بک آپ بگیر اما نرم افزارها باید از اول نصب شن.

2.R3A آخرین رام اصلی و بهترین رام از لحاظ پایداری است , این رام رو خود SE منتشر کرده ولی بقیه ی رام ها توسط هر کسی میتونه ساخته شده باشه , البته هر کسی که بلد باشه , اما با این حال نصب رام های متفرقه به هیچ وجه توصیه نمیشه , پس با عوض کردن رام سرعت تاحدودی کم و هنگ زیاد میشه ( البته بستگی به رام داره ). در کل اگه دنبال استفاده ی معمولی و روزمره از گوشی هستید و دنبال دردسر نمیگردین همین رام کنونی شما بهترینه , اما اگه دنبال تست کردن رام های مختلف هستید , یا دوست دارید که همه ی وقت بیکاری رو با گوشی سر و کله بزنید , واگه براتون مهم نیست که جلوی بقیه گوشی 500 هزار تومانیتون مدام هنگ کنه , میتونید رامهای دیگر رو امتحان کنید...در کل هیچ الزامی در کار نیست.

3.برای تعویض رام باید Hard SPL انجام داد که خالی از خطر نیست , پس باید ریسک رو بپذیرید و اگه به مشکلی جدی برخوردید نباید انتظار داشته باشید که اینجا همه برای کمک به شما بسیج شوند , چون بار ها اعلام شده که R3A پایدار ترین رام است و با مسئولیت خودتون دست به تعویض اون بزنید ...
با این حال اگه کمی دقت به خرج بدید و بد شانسی نیارید این کار بسی ساده است , برای اطلاعات بیشتر به بخش ROM development در بخش اختصاصی Xperia مراجعه کنید . اونجا واگریک عزیز یک راهنمای کامل قرار دادن.
در نهایت من باز هم به شما توصیه میکنم که اگه قصد تعویض رام دارید حداقل یک هفته دیگه صیا بیشتر صبر کنید تا رام کنونی خودتون رو به خوبی بشناسید تا اگه رام جدیدی ریختین متوجه تغییرات اون نسبت به رام اصلی بشید.

4.عربایزرها قابلیت نمایش حروف عربی رو به دستگاه شما اضافه میکنند ( که با نصب یک فارسی ساز مثل Alireza Multilingual support دیگه نیازی به نصب عربایزر ندارید )
و اما FingerKeyboard فقط و فقط یک کیبرد مجازی است , مثل همون کیبرد کوچولوی خود ویندوز اما خیلی درشت تر و زیبا تر و را حت تر ... اما من Spb Keyboard رو پیشنهاد میکنم , به نظرم بهترین کیبرده.

باز هم سوالی بود در خدمتیم.

mamnon az rahnamae hameye in kararo anjam dadam ama error dad ke yek bar ba in esm connection dorost kardy hala harchy donbale connection ghabliya migardam ke delete konam peydashon nemikonam bayad in karo az koja anjam dad

دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی خواهش میکنم فارسی تایپ کنید , خود من هم در تایپ فارسی مشکل دارم اما در هر صورت با کیبرد مجازی ویندوز و با موس تایپ میکنم.

درباره ی مشکل شما باید بگم در بخش عمومی راهنما عای کاملی برای تنظیمات اینترنت وجود داره...اگه به اونجا مراجعه کنید مشکل حل میشه .
در ضمن اگه از رام اصلی استفاده میکنید میتونید یرید به :
Start->Settings->Connections->Connection setup
اونجا کشور ایران واپراتور ایرانسل رو انتخاب کنید و دستگاه به طور خودکار با یا ریستارت تنظیمات رو انجام میده.

x_man9989
12-09-2009, 19:15
سوالات مبتدیانه!:
2-من رام عوض نکردم.روش r3aa010 هست با cusomization version:r24a. به چی آپگیریدش کنم؟اصلا لازمه؟در سرعت و هنگ! تغییری ایجاد میشه؟
مرسی

1- بله همه برنامه ها و گيمها و تنظيمات و ... ميپرند
شماره ها هم همينطور
ولي با برنامه هايي ميشه از هميه اينها بكاپ گرفت
2-اين ورژن آخرشه و نيازي به اپديت نداري
3- بله . البته براي اپديت از طريق سايت نيازي نيست
4- عربايزر هم يك نوع عري ساز گوشي هست
مثلا نميگي فارسي ساز اينم عربايزر هست
بعد از عربايز نيازي به فارسي هم نداريم
چون بيشتر نوشته ها و فونتها درست نمايش داده ميشوند
فينگر كيبورد براي تايپ فارسي نياز هست
دقت كنيد فارسي ساز و كيبورد جدا هستند
و فكر نكنيد بعد از نصب فارسي ساز ميشه فارسي تايپ كرد
در گوشهاي پاكت پي سي اول يك فارسي ساز مناسب با گوشي بايد نصب كرد
در اين مرحله فونتهاي فارسي درست نمايش داده ميشوند
و براي تايپ فارسي علاوه بر فارسي ساز گوشي، به كيبورد فارسي هم نياز هست
در اينجا فينگر كيبورد همين كارو ميكنه

18108101
13-09-2009, 23:45
سلام بر همگی !! :6: دوستان برنامه ای هست که بشه باهاش والپیپر روی تودی گذاشت بطوری که اگه عکس کوچیک بود اونو بصورت فیت و تمام صفحه نشون بده؟ خود ویندوز موبایل که اگه عکس کوچک باشه اونو چندتایی کنارهم چیده شده نشون میده . :43:
یه چیز دیگه ! برنامه ای نیست که بشه باهاش تنظیم کرد که توی هر چرخش تصویر یه والپیپر خاص داشته باشیم ؟؟؟ یعنی در حالت افقی یه تصویر متناسب با رزولوشن مناسب و در حالت عمودی هم همینطور . :55:

prince
14-09-2009, 00:39
با سلام من نمی دونم از کجا می تونم دلوری اس ام اس رو فهال کنم اگه بگید ممنون میشک البته رام من انرژی هستش

18108101
14-09-2009, 13:07
این مسیر مال رام R3a هست ... امتحان کنین شاید همین مسیر باشه

messaging > menu > options > sms/mms > request delivery notifications

devil_yousef
14-09-2009, 14:08
دوستان رام Valkyrie v3.4 اومده ، دوست داشتین امتحان کنید. به شدت قشنگ شده نسبت به رامهای دیگه
اینم لینکه دانلودش :
http://www.mediafire.com/?nlwo15y0nty

mhoseinam
14-09-2009, 14:19
دوستان رام Valkyrie v3.4 اومده ، دوست داشتین امتحان کنید. به شدت قشنگ شده نسبت به رامهای دیگه
اینم لینکه دانلودش :

لطفا در مورد رام تو صفحه ای که xman عزیز درست کردن بحث کنیدو...
من این رامو 1 هفته پیش ریختم...فوق العاده قشنگه..اما پر مصرف!!! رم گوشی رو منفجر میکنه..
تقریبا نمیشه دیگه هم اینترنت کار کرد هم موزیک..هم یکی زنگ بزنه و.... گوشی شدیدا قفل میشه و بدجوری کند!!!!!!!
در ضمن برای اطلاعات بیشتر در مورد اومدن رامهای جدید به آدرس FTP که دادم مراجعه بکنید..اونجا هر روز قبل از اینکه تو سایتها بنویسن لینکش با دریافت مستقیم موجوده.
موفق باشید.
{دیگه کار دومم داره تعطیل میشه و میتونم یه خورده به سایت برسم..}

S.A.E.I.D
14-09-2009, 18:24
javafx بزنامه ای که مشکل تمام برنامه ها و بازی های جاوا را حل کرد (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1075954#post1075954)

x_man9989
14-09-2009, 18:36
اینم لینکه دانلودش :

با سلام
اگه نصبش كردي و تفاوتي با ورژنهاي قبلي داره در جايي كه mhoseinam عزيز گفت اعلام نظر كن

oveis
15-09-2009, 04:52
اساتید محترم.......!!!!!
این gpsگوشی x1چطوری خاموش میشه ؟؟؟؟!!!!!
راستی این حرف g که کنار آنتن میاد همون gps خودمونه ؟
حرف e یعنی چی ؟

mhoseinam
15-09-2009, 12:45
GPRS خود به خود قطع میشه...ثانیه ای که نیستش...کیلوبایتیه!!!...
GPS هم وقتی نرم افزار رو On میکنید روشن میشه ودر غیر این صورت فعال نیست..حروف E,G هم نشون دهنده اینترنت روی سیم کارت هستن!!!

S.A.E.I.D
15-09-2009, 15:25
بشتابید
بشتابید

:atten:

بچه ها سینا جان تاپیک والپیپر ها را داره میترکونه بدویین که همچین والپیپر هایی دیگه گیرتو نمیاد

تشکر زیر عکساش یادتون نره

برو به تاپیک والپیپر ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=23)

oveis
16-09-2009, 17:51
gprs خود به خود قطع میشه...ثانیه ای که نیستش...کیلوبایتیه!!!...
Gps هم وقتی نرم افزار رو on میکنید روشن میشه ودر غیر این صورت فعال نیست..حروف e,g هم نشون دهنده اینترنت روی سیم کارت هستن!!!

تشکر .............
ولی چرا وقتی حرف g هستش شارژ زود خالی می شه؟!
در ضمن میشه راهنمایی کنید که حروف g و e مخفف چه کلمه هایی هستند ؟
ممنون

x_man9989
16-09-2009, 19:43
تشکر .............
ولی چرا وقتی حرف g هستش شارژ زود خالی می شه؟!
در ضمن میشه راهنمایی کنید که حروف g و e مخفف چه کلمه هایی هستند ؟
ممنون

شارژ ربطي به اين نداره
اگه حرف e يا g نشان از وجود اينترنت در محل را ميدهد
اگه حرف e باشه سرعت كمي بهتره

S.A.E.I.D
16-09-2009, 22:53
XPERIA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM 'Genesis' (23016) ★ |Sep 14|★ Manila 2.5 & 2.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1079427#post1079427)

http://www.energyroms.com/PostGraphics/WVGA%20Screenshots/ManilaHome.png
http://www.energyroms.com/PostGraphics/WVGA%20Screenshots/2.5%20Manila/ManilaHome.png
http://www.energyroms.com/PostGraphics/WVGA%20Screenshots/2.5%20Manila/ManilaHome2.png

x_man9989
17-09-2009, 01:53
بچه ها حتما يه سر به اينجا بزنيد
مطمئنم پشيمون نميشيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80504

ashkan_mc
17-09-2009, 10:10
http://www.neypic.com/imgz/662_Screen01.jpg

جناب X-man برای من هر کاری کردم اون گزینۀ set as a wire less stereo روشن نشد .... دلیلش چیه ؟؟ همۀ مراحلی که شما گفته بودی رو طی کردم !!!

x_man9989
17-09-2009, 16:06
سلام
اشكان سوالتو همونجا بپرس

S.A.E.I.D
17-09-2009, 23:08
[wm 6.5] [17/09/2009] وبندوز موبایل 6.5 - اکسپریا - Blaze v1--FULL LANDSCAPE SUPPORT (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1080834#post1080834)

30jall
18-09-2009, 17:11
دوستان عزیز سلام
من میخوام ایکس پریا بخرم چون علاقه شدیدی بهش پیدا کردم
میخوام بدونم وب گردیش در چه حدیه؟
ایا سایت های ایرونی رو به خوبی ساپورت میکنه؟
منظورم حروف فارسی سایته . اخه شنیدم منو فارسی نداره واسه همین میخوام بدونم فونت فارسی رو تو وب نمایش میده یا نه؟
مثل نوکیا که فقط عربی داره و حروفات گژ پ رو تو وب به شکل مربع نشون میده.

mhoseinam
18-09-2009, 23:51
دوستان عزیز سلام
من میخوام ایکس پریا بخرم چون علاقه شدیدی بهش پیدا کردم
میخوام بدونم وب گردیش در چه حدیه؟
ایا سایت های ایرونی رو به خوبی ساپورت میکنه؟
منظورم حروف فارسی سایته . اخه شنیدم منو فارسی نداره واسه همین میخوام بدونم فونت فارسی رو تو وب نمایش میده یا نه؟
مثل نوکیا که فقط عربی داره و حروفات گژ پ رو تو وب به شکل مربع نشون میده.

شما برنامه Alireza رو نصب کن...بعدش Skyfire رو نصب کن...حالا برو تو وب هیچ مشکلی نداره دیگه....وب گردی عالیه!!!..متاسفانه فقط نمیدونم چرا aspx رو اجرا نمیکنه.....ما یه سایت داریم که زیاد باهاش کار داریم...!!! ولی تو گوشی اصلا اجرا نمیشه.

k i a r a s h
19-09-2009, 02:18
ایجاد تغییرات در Touch Flo 3D فقط در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=821738#post821738)

حتما سر بزنید

hes_luckey
19-09-2009, 13:33
آقا وقتی گوشی داره زنگ میخوره دکمه به قول معروف سبز کار نمیکنه ! حتما باید رو lcd اول silence رو بزنم بعدم answer !
با هارد ریستم حل نشد !

x_man9989
19-09-2009, 19:22
شما برنامه alireza رو نصب کن...بعدش skyfire رو نصب کن...حالا برو تو وب هیچ مشکلی نداره دیگه....وب گردی عالیه!!!..متاسفانه فقط نمیدونم چرا aspx رو اجرا نمیکنه.....ما یه سایت داریم که زیاد باهاش کار داریم...!!! ولی تو گوشی اصلا اجرا نمیشه.
من همين فارسي ساز رو دارم
ولي نميدونم چرا وقتي اينترنت ميرم فارسي درهم برهمه
البته با اپرا ميرم
شما هم اين مشكلو دارين ؟

آقا وقتی گوشی داره زنگ میخوره دکمه به قول معروف سبز کار نمیکنه ! حتما باید رو lcd اول silence رو بزنم بعدم answer !
با هارد ریستم حل نشد !

امكان نداره
هر چي باشه با هارد ريست بايد درست بشه
شما بلافاصله بعد از هارد ريست تست كردين كار نميكنه ؟
بعدشم نيازي نيست گوشي زنگ بخوره در حالت عادي اين دكمه را بزن ببين كار ميكنه يا نه ؟

S.A.E.I.D
19-09-2009, 20:47
بشتابید
بشتابید

بچه ها والپیپر ها را با 80 عکس آبدیت کردم تا برین حالشو ببرین

برو به قسمت والپیپر ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=37)

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=303150&stc=1&d=1253376655

aidin_tiny
19-09-2009, 20:59
دوستان الان بهترین رام یعنی کاملترین رام برای x1 که سرعت مناسبی هم داشته باشه چیه؟

charston177
19-09-2009, 21:09
اقا یکی لطف کنه درایور usb xperia x1 را برای من تو سایت بزاره اخه سیدی درایورم گم شده ممنون میشم

S.A.E.I.D
19-09-2009, 22:44
دوستان الان بهترین رام یعنی کاملترین رام برای x1 که سرعت مناسبی هم داشته باشه چیه؟

طبق نظر برو بکس فروم باز xda بهترین رام و جدید ترین رام
|XPERIA|6.5|ROM|WWE| ★ EnergyROM 'Genesis' (23016) ★ |Sep 14|★ Manila 2.5 & 2.1

x_man9989
20-09-2009, 00:44
سعيد عجب امضاء باحالي داري
همه 6.5 ها درسته ؟

اقا یکی لطف کنه درایور usb xperia x1 را برای من تو سایت بزاره اخه سیدی درایورم گم شده ممنون میشم
اگه هموني هستي كه در پي سي ورد پرسيدي اونجا جوابت داده شد

saeidnobady
20-09-2009, 05:30
سلام
آقا کیفیت فیلم برداریش و عکس برداریش چطوریه :میشه یکم از فیلم برداریشو برام آپ کنید؟؟؟

کیفیت صداش چطوریه؟؟به ان 82 میرسه ؟

ممنون

hes_luckey
20-09-2009, 10:37
امكان نداره
بعدشم نيازي نيست گوشي زنگ بخوره در حالت عادي اين دكمه را بزن ببين كار ميكنه يا نه ؟

در حالت عادی کار میکنه این دکمه ولی وقتی گوشی زنگ میخوره به هیچ وجه !
حالا بازم هارد ریست میکنم و خبرشو بهتون میدم

S.A.E.I.D
20-09-2009, 11:15
سعيد عجب امضاء باحالي داري
همه 6.5 ها درسته ؟
آره داش همه 6.5 است و همه از 15 sep به بعد است که خودم معرفی کردم تا 20 دقیقه دیگه یه رام برای xperia x1 معرفی می کنم که برین حالشو ببرین:4: :15:

S.A.E.I.D
20-09-2009, 11:17

دوست عزیز 100% با هارد ریست حل میشه چون این مشکل مال نصب برنامه های بی ربط است که بعد هارد ریست حل میشه :15:

arsalanronin
20-09-2009, 12:36
من همين فارسي ساز رو دارم
ولي نميدونم چرا وقتي اينترنت ميرم فارسي درهم برهمه
البته با اپرا ميرم
شما هم اين مشكلو دارين ؟

امكان نداره

باید برای حل مشکل اپرا به Application Data>Opera9 رفته و فایل encoding.bin رو حذف کنی.

S.A.E.I.D
20-09-2009, 12:47
[wm 6.5] [19/09/2009] وبندوز موبایل 6.5 - اکسپریا - Touch-IT Xperience 14.2 - Released (http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1084501#post1084501)

x_man9989
20-09-2009, 13:03
سلام
آقا کیفیت فیلم برداریش و عکس برداریش چطوریه :میشه یکم از فیلم برداریشو برام آپ کنید؟؟؟

کیفیت صداش چطوریه؟؟به ان 82 میرسه ؟

ممنون

كيفيت فيلمبرداري متوسط هست
يعني از ان95 و يا ان82 پعيفتره
ولي بد هم نيست
اما عكاسي
در عكسهاي روز و نور خورشيد كيفيت عاليه
ولي در عكسهاي داخل خانه و يا نور كم به لرزش دست حساسه و احتمال تار شدنش زياده
كيفيت صدا شايد به اندازه كافي بلند نباشه چون 1 بلندگو هست
ولي صداش شفاف هست
مخصوصا صداهاي زير را خوب پخش ميكنه
ولي به ان82 نميتونه برسه
اما كيفيت صداي هندز فري عاليه
از ان95 و 5800 و ان82 بهتره
كيفيت صداي هندز فري يكي از بهترينهاست
اگه به اينا اكتفا كردي هيچ
اگه نه برات عكس و فيلم هم ميذارم

پس دكمه سالم هست
اولا بگو رامت چيه ؟
چون در رامهاي غير اصلي ممكنه هر اتفاقي بيفته
در ضمن يك نكته به همه كاربران بايد اشاره كنم
وقتي گوشي را هارد ريست كردين
حتما بايد پوشه Program files كه داخل مموري خارجي قرار داره، پاكش كنيد
شما هم حتما اينكارو بكنيد

آره داش همه 6.5 است و همه از 15 sep به بعد است که خودم معرفی کردم تا 20 دقیقه دیگه یه رام برای xperia x1 معرفی می کنم که برین حالشو ببرین:4: :15:
ممنون سعيد خان
حتما اينكارو بكن
منتظر رام اصلي 6.5 هستيم

باید برای حل مشکل اپرا به Application Data>Opera9 رفته و فایل encoding.bin رو حذف کنی.
ممنون
حتما تستش ميكنم

[wm 6.5] [19/09/2009] وبندوز موبایل 6.5 - اکسپریا - Touch-IT Xperience 14.2 - Released (http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1084501#post1084501)

اين رامها مثل هم هستند و تفاوت چنداني ندارند
در ضمن من پنلها را به تاچ فلو ترجيح ميدهم

x_man9989
20-09-2009, 13:55
باید برای حل مشکل اپرا به application data>opera9 رفته و فایل encoding.bin رو حذف کنی.

عجيبه من الان تست كردم بدون مشكل خاصي فارسي را نشون ميده
ولي اون فايل را هم پاكش ميكنم ببينم چه اتفاقي مي افته
ويرايش
در بعضي جاها كه فكر كنم حرف ي بود اينا را جدا نشون ميداد
بعد از پاك كردن اين فايل اين مشكل هم درست شد

ashkan_mc
20-09-2009, 14:23
بچه ها به هیچ وجه نمیشه فرمت فیلم برداری X1 رو عوض کرد ؟؟؟ مثلاً mp4 کرد ؟؟؟

morteza1364
20-09-2009, 17:17
دوستان من تا الان تصمیم داشتم x1 بگیرم.
ولی با پایین اومدن قیمت قیمت دیاموند2 به شک افتادم. میترسم پشیمون بشم از خرید این گوشی.
واقعا جدا از قیمت بنظرتون کدومشون بهترن؟
یه سوال دیگه از اونایی که خودشون این گویش رو دارن داشتم
بنظرتون صفحه کلید فیزیکی چقدر بکار میاد؟
بین صفحه کلید فیزیکی و عرض کمتر گوشی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
لطفا راهنمایی کنید.

S.A.E.I.D
20-09-2009, 17:37
ولی با پایین اومدن قیمت قیمت دیاموند2 به شک افتادم. میترسم پشیمون بشم از خرید این گوشی.
لطفا راهنمایی کنید.

داش من قیمت هر 2 گوشی را تو اینترنت الان دیدم 2 تاشون با گارانتی کامتل 570 تومن هستند و اچ دی 610 است به نظر من اگه می خوای بین این 3 یکی را انتخاب کنی دایموند 2 را انتخاب کن چون از همشون جدیدتر است و امکاناتشم تغریبا از اکسپریا بیشتره
من tutn 2 هم دارم و از کیبورد فیزیکیش استفاده می کنم چون خیلی sms میدم و بیشتر تو راهم و نمی تونم از lcd استفاده کنم حالا تو باید شرایط خودت را ببینی و بعد گوشی خودت را انتخواب کنی به نظر من اگه از کیبورد زیاد استفاده می کنی از بین pro 2 و x2 که یک ماه دیگه میاد یکی را انتخواب کن ولی اگه از عرض کم و زیبایی خوشت میاد فقط دایموند 2

babakhashemisoh
20-09-2009, 18:40
سلام به همه دوستان
آیا اطلاع دارین که جعبه X1 های جدید با قدیمی هاش فرقی داره یا نه؟
چندتا عکس راجع به unboxing این گوشی دیدم با اونهایی که تو بازار ایران دیدم فرق می کنه.
ممنون می شم راهنمایی کنید

hes_luckey
20-09-2009, 20:13
سلام به همه دوستان
چندتا عکس راجع به unboxing این گوشی دیدم با اونهایی که تو بازار ایران دیدم فرق می کنه.

دوست عزیز من خودم دو هفته ای میشه که این گوشی رو گرفتم
بله جعبش با اون سری های قبلی فرق داره اما به نظر نمیاد خود گوشی فرقی کرده باشه
تنها تفاوتی که من دیدم این بود که این سری رام r3aa10 به طور پیش فرض روش نصبه
عکس جعبه های جدیدم اینجوریه
http://www.mypicx.com/09072009/x1/

دوستان دیگه اگه اطلاع بیشتری دارن خواهشا به این دوستمون کمک کنن

x_man9989
20-09-2009, 21:28
بچه ها به هیچ وجه نمیشه فرمت فیلم برداری X1 رو عوض کرد ؟؟؟ مثلاً mp4 کرد ؟؟؟
نهنميشه
فقط يك راه هست
اگه رام toch it or touch x را نصب كني ميتوني

لطفا راهنمایی کنید.
شما بايستي يه تاپيك در قسمت مشاوره بزنيد
هر دوگوشي خوب هستند
ولي من x1 را ترجيح ميدهم
صفحه كليد هم بستگي به خودت داره
اگه زياد اهل sms هستي خيلي مفيده
اما اگه مثل من اهل sms نباشي كيبوردت اكثرا بيكار ميمونه
گوشيهايي كه صفحه 3.5 و به بالا دارند نياز به كيبورد
در گوشيهاي با صفحه كوچيكتر از اين بدون كيبورد كار كمي مشكل ميشه

سلام به همه دوستان
اره ديدم
دو تا دوستان جديد اشكان و يكي ديگه قابشون اينطوري
ديگه نميدونم فرقي هم داره يا نه

reza_rose
21-09-2009, 14:40
دوست عزیز انگار قابشون هم تغیر کرده!اگه هم میتونی صبر کن x2 بیاد

aghababaksoltan
21-09-2009, 16:17
سلام ميخوام منو xperiamo فارسي كنم بايد چي كار كنم

derakhshani
22-09-2009, 03:23

شرمنده میپرسم ، توی application data , encoding یعنی بدون bin. فرقی داره یا همونه؟

esaeed
22-09-2009, 15:46
من میخوام xperia بخرم. میخوام شماها که باهاش کار کردین بگین گوشی خوبی هست یا نه؟ یک ساله دارم در موردش تحقیق میکنم میخوام حرف آخرو شما بزنین. تقریبا هیچ مشکلی باهاش ندارم ولی شنیدم نور صفحش کمه و زیر آفتاب هیچی از صفحه پیدا نیس. درسته یا نه؟

S I N A
22-09-2009, 16:13
من میخوام xperia بخرم. میخوام شماها که باهاش کار کردین بگین گوشی خوبی هست یا نه؟ یک ساله دارم در موردش تحقیق میکنم میخوام حرف آخرو شما بزنین. تقریبا هیچ مشکلی باهاش ندارم ولی شنیدم نور صفحش کمه و زیر آفتاب هیچی از صفحه پیدا نیس. درسته یا نه؟

دوست عزیز

من X1 نداشتم نظر هم راجع به این گوشی نمیدم (اگر چه گوشی فوق العاده خوبی هست) ولی راجع به نور صفحه زیر افتاب این مشکل تمام ppc هاست.

در ضمن گوشی های دیگه ( منظورم brand های دیگه ) هم زیر افتاب برق نمیزنه. همه گوشی زیر نور افتاب مقداری سخت باهاشون کار کردن.

امیدوارم انتخاب درستی بکنید و پشیمون نشید.

موفق باشید

arsalanronin
22-09-2009, 16:26
سلام ميخوام منو xperiamo فارسي كنم بايد چي كار كنم
دوست عزیز شما به این لینک مراجعه کنید.این برنامه بهترین فارسی ساز برای XPERIA هست.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53909

شرمنده میپرسم ، توی application data , encoding یعنی بدون bin. فرقی داره یا همونه؟
خیر فرقی ندارن،در قسمت Application Data>Opera9 یک فایل با نام encoding هست که باید حذف کنید.در ضمن هر سوال دیگه ای داشتید در حد توانم در خدمتم!:6:

یک کلام ختم کلام!:
به نظر من XPERIA فعلا بهترین PPC در بازار هست!

S.A.E.I.D
22-09-2009, 17:06
یک کلام ختم کلام!:
به نظر من XPERIA فعلا بهترین PPC در بازار هست!

دوست عزیز لطفا تعصبی حرف نزن و واقع بین باش همه اینو میدونن که اکسپریا در این رنج قیمتی که قرار داره از همه حرفانش مثل hd و diamond 2 کند تره هنگ هم زیاد می کنه

لطفا اگر کسی سوالی میپرسه با صداقت پاسخ دهید نه از روی تعصب .

با تشکر:merci:

Vagrik
22-09-2009, 17:28
دوست عزیز لطفا تعصبی حرف نزن و واقع بین باش همه اینو میدونن که اکسپریا در این رنج قیمتی که قرار داره از همه حرفانش مثل hd و diamond 2 کند تره هنگ هم زیاد می کنه

سلام و درود؛

بله... نظر شما کاملا متین هستش. ولی خب، کسانی هم که دایموند معمولی دارند، هنوز هم که هنوزه میگند گوشی خودشون بهترین هستش. :30:

در تست جدید مایکروسافت که بزودی در این انجمن خواهم گذاشت، دایموند 2 از همه کارآمدتر دراومده!!!

بدرود

arsalanronin
22-09-2009, 17:39

سعید جان من در نوشته ام هم گفتم که این نظر شخصی من درباره این گوشی هست!
در مورد هنگ کردن و کندی اون هم قبل از آپدیت کردن،بله،رو اعصاب آدم راه میره ولی بعد از آپدیت انصافا هم پایداری سیستم و هم سرعتش به طرز چشمگیری افزایش پیدا میکنه.

S.A.E.I.D
22-09-2009, 18:21
سلام و درود؛

بله... نظر شما کاملا متین هستش. ولی خب، کسانی هم که دایموند معمولی دارند، هنوز هم که هنوزه میگند گوشی خودشون بهترین هستش. :30:

در تست جدید مایکروسافت که بزودی در این انجمن خواهم گذاشت، دایموند 2 از همه کارآمدتر دراومده!!!

بدرود

ممنون داش من که اصلا حرفی از دایموند 1 نزدم داداشی .ولی حرفت کاملا درسته اونا از ته قلب این گوشی را دوست دارند واسه همینه ولی در حال حاظر رده دایموند 1 پنجم است بین PPC و باید این را قبول کنند:merci:

mhoseinam
22-09-2009, 18:21
Xperia با رام R3A خود سونی و زیاد نصب نکردن نرم افزار عالیه...!! اگه خالص بذاریش و جینگول مینگول بهش اضافه نکنی تو سرعت خیلی سره!!!!

S.A.E.I.D
22-09-2009, 18:26
سعید جان من در نوشته ام هم گفتم که این نظر شخصی من درباره این گوشی هست!
در مورد هنگ کردن و کندی اون هم قبل از آپدیت کردن،بله،رو اعصاب آدم راه میره ولی بعد از آپدیت انصافا هم پایداری سیستم و هم سرعتش به طرز چشمگیری افزایش پیدا میکنه.

داداشی حرفت کاملا صحیح ولی بعد از آبدیت هم هنوز یه سری ها مشکلاتی دارند مثل فرد زیر که اسمشو برداشتم

سعید جان اولا خسته نباشی...
به خدا خسته شدیم از بس رام عوض کردیم..من به شخصه انصافا دیگه کم اوردم

هیچ رام مناسبی بغیر از r3a خود سونی تا حالا نیومده..باگها معلومه..اما حل نمیشن متاسفانه!! گرچه همین رام هم نمیدونم چرا شدیدا کند میشه..حالا من چی نصب میکنم اینجوری میشه خدا میدونه!! خلاصش کم کم دارم از x1 خسته میشم....یه calc رو 4 ثانیه مکث داره باز کنه...نمیدونم چش شده..

mhoseinam
22-09-2009, 18:37
داداشی حرفت کاملا صحیح ولی بعد از آبدیت هم هنوز یه سری ها مشکلاتی دارند مثل فرد زیر که اسمشو برداشتم

این حرف من بود که فهمیدم چی گوشیمو کند میکرد...
Dialer-BlackStone-TouchIT
این برنامه دیالر Htc رو مینداخت که بنظرم جالبتر از خود X1 بود و باعث کند شدن گوشیم شده بود!!!!
در همین صفحه هم گفتم اگه جینگولی مستون به گوشی اضافه نشه سرعت محشری داره!!!!!!!!!!!!
الان گوشیم با نرم افزارهای مورد نیازم که نصبه سرعت عالی داره...

arsalanronin
22-09-2009, 20:59
چشم آقا سعید،از این پس تعصبی نظر گمراه کننده نمیدیم!

S.A.E.I.D
22-09-2009, 21:59
چشم آقا سعید،از این پس تعصبی نظر گمراه کننده نمیدیم!

داداشی آخه این حرف چیه منم خودم دایموند 1 دارم تو بخش هرکی در موردش سوال میکنه اول عیب هاش را می گم بعد مزیتش همونجور که vagrik جان گفتند دایموند داران خیلی رو گوشیشون تعصبیند ولی هر وقت هر کدوم تو همچین سوال هایی گفتند که دایموند بهترین است من در جا بهشون گفتم که اگه بهترین بود 5 نمی شد:027: حالا هم به شما همینو می گم که وقتی یکی یه سوالی پرسی اگه بدی دیدی مثل من که برای دایموند میگم شما هم بگین آخه چه فرقی می کنه که ایشون این گوشی را بخره یا نخره؟
دوست عزیز انشا الله که سوء تفاهمی پیش نیومده باشه و نظر 2 تا مون یکی باشه اونم به این صورت:8:

only ppc

موفق باشید:6:

سعید:001:

S.A.E.I.D
22-09-2009, 22:35
بچه ها این رام جدید انرزی است که به عقیده بسیاری بهترین رام انرزی است که تا حالا آمده اگه خوشتون آمده و حال تعویض رام دارید بگید تا معرفیش کنم اینم عکساش:

http://www.energyroms.com/PostGraphics/WVGA%20Screenshots/2.5%20Manila/ManilaHome2.png

http://www.energyroms.com/PostGraphics/WVGA%20Screenshots/2.5%20Manila/ManilaHome.png

ashkan_mc
22-09-2009, 22:35
ولی انصافاً منم خیلی با x1 حال کردم ... روزهای اول مشکل داشتم باهاش ... ولی الان چنان stable شده که نگو .... دیگه نه از هنگ خبری هست نه مورد دیگه .... رام R3 واقعاً عالیه ...

من خودم به شخصه اگه یه روزی خواستم x1 رو بفروشم انتخاب بعدیم HTC LEO هست که قراره بیاد تو بازار و CPU اتم داره ... وگرنه بین این PPC های موجود x1 واقعاً عالیه ... مثلاً HTC HD یه فلش واسه دوربین نداره ... این خیلی ایراد بزرگیه به نظرم

S.A.E.I.D
22-09-2009, 23:18
ولی انصافاً منم خیلی با x1 حال کردم ... روزهای اول مشکل داشتم باهاش ... ولی الان چنان stable شده که نگو .... دیگه نه از هنگ خبری هست نه مورد دیگه .... رام R3 واقعاً عالیه ...

من خودم به شخصه اگه یه روزی خواستم x1 رو بفروشم انتخاب بعدیم HTC LEO هست که قراره بیاد تو بازار و CPU اتم داره ... وگرنه بین این PPC های موجود x1 واقعاً عالیه ... مثلاً HTC HD یه فلش واسه دوربین نداره ... این خیلی ایراد بزرگیه به نظرم

داش تو اگه دوستدار دوربین و صدا هستی به نظر من دور ppc را خط بکش و در انتخاب بعدی سراغ نوکیا و ... برو.برای اطلاع بیشتر باید بهت خبر بدم که نسل آینده گوشی های ppc و palm با دوربین 3.2 و بدو فلش اراعه میشه که نمونه بارزش pro2 و touch 2 است

mhoseinam
22-09-2009, 23:32
داش تو اگه دوستدار دوربین و صدا هستی به نظر من دور ppc را خط بکش و در انتخاب بعدی سراغ نوکیا و ... برو.برای اطلاع بیشتر باید بهت خبر بدم که نسل آینده گوشی های ppc و palm با دوربین 3.2 و بدو فلش اراعه میشه که نمونه بارزش pro2 و touch 2 است

ارائه:4: در ضمن X2 و Samsung ها هم کشکن دیگه....!!!!!

mhoseinam
22-09-2009, 23:35
دوستان حالا غیر از این بحثها یه بحث مفید بگم ..یعنی یه سوال مفید که شاید سوال خیلی ها باشه...
من تو خونه وایرلس دارم...لپتاپ راحت کل خونه میگیره...
اما گوشی فقط تو همین اتاق که وایرلس هست خوب کار میکنه و تو اتاق بغل متاسفانه گیراییش میاد پایین...البته اینو بگم که فرضا QuickGps در هر جا کار میکنه...اما هیچ کدوم از بروزرها غیر از این اتاق کار نمیکنن....
آیا راهی هست که بشه Wireless رو تقویت کرد؟؟

ashkan_mc
22-09-2009, 23:43

اینطور نیست ... شما برو LEO رو ببین بعد نظرت رو بگو .... الان x1 و x2 واقعاً معرکه هستند ... به نظرم تنها ایراد x2 می تونه CPU باشه که البته برای 6.5 جواب میده ...

اگه htc می خواست بدون فلش عرضه کنه مطمئن باش LEO هم 2 تا فلش براش نمی گذاشت :16:

تازه همین LEO که من طلبه اش شدم کیبورد نداره ... پس می بینی که یه گوشی نمیشه همه چی تموم باشه ... ولی جدا از کیبورد ، LEO یه فوق اسمارت فونه !!!

S.A.E.I.D
22-09-2009, 23:47
ارائه:4: در ضمن X2 و Samsung ها هم کشکن دیگه....!!!!!

داش اشتباه تایپی بود :4: تو هم اگه با کیبورد انگلیسی فارسی تایپ می کردی بهتر از این نمی شد:001:
x2 هنوز تو ایران نیومده وایسا بیاد بعد به برسیش می پردازیم در مورد samsung هم باید بگم که من اصلا سامسونگ را در سطحی نمی بینم که گوشی بخواد بزنه اونم ppc

S.A.E.I.D
22-09-2009, 23:55
اینطور نیست ... شما برو LEO رو ببین بعد نظرت رو بگو .... الان x1 و x2 واقعاً معرکه هستند ... به نظرم تنها ایراد x2 می تونه CPU باشه که البته برای 6.5 جواب میده ...

اگه htc می خواست بدون فلش عرضه کنه مطمئن باش LEO هم 2 تا فلش براش نمی گذاشت :16:

تازه همین LEO که من طلبه اش شدم کیبورد نداره ... پس می بینی که یه گوشی نمیشه همه چی تموم باشه ... ولی جدا از کیبورد ، LEO یه فوق اسمارت فونه !!!

داش مگه این LEO نیست؟ این که فلاش نداره :43: اگه میشه از این LEO یه چند تا عکس بزار تا ببینیم این چیه که تو طلبش شدی؟

http://wmpoweruser.com/wp-content/uploads/2009/06/12626_002_thumb.jpg

mhoseinam
22-09-2009, 23:58
این بحثها الکیه...اما من 14 ساله دارم با کامپیوتر کار میکنم...جای کیبورد رو حفظم..کیبورد الانم هم بدتر عربیه که حروفش جابجاست..اما گفتم مشکلی ندارم!! از اینا بگذریم نمیتونی سامسونگ رو حساب نکنی...چون واقعا داره تبدیل به یک غول تو زمینه ppc میشه!!!! انصافا باید بگیم که اگه این چنین برندهای جدید هم نبودن هنوز ppc ها با دوربین 1.3 و صدای مضخرف و رم و رام در حد 64 بودن..وجود این چنین برندهایی باعث شد که Htc دیگه یکه تاز نباشه تو این زمینه و مجبور به پیشرفت بشه.
2- یه مشکل پیدا کردم که بعد از نصب Outlook تو کامپیوتر برام پیش اومده..اونم که دیگه قرارها رو با کامپیوتر هم سینس کنم که دیگه گوشیم تو حالت ActiveSync بالا نمیاد!!! تو دیوایس منیجر اداپتر ویندوز موبایل رو میشناسه حتی در حد چند کیلوبایت هم میگه رد و بدل میشه..اما هیچی نشون نمیده!!!! چه کنم؟؟اینم مشخصاتم:
Win 7 build 7600 with Windows Mobile Device Center

ashkan_mc
23-09-2009, 00:16
داش مگه این LEO نیست؟ این که فلاش نداره :43: اگه میشه از این LEO یه چند تا عکس بزار تا ببینیم این چیه که تو طلبش شدی؟

http://www.neypic.com/imgz/739_gsmarena_003.jpg

http://www.neypic.com/imgz/115_gsmarena_004.jpg

http://www.neypic.com/imgz/567_gsmarena_005.jpg

نه دادا ... این عکس شما LEO نیست ... عکس های بنده LEO هستند ... CPU 1 Ghz

k i a r a s h
23-09-2009, 00:22

نه سعید جان این نیست . Leo غولیه با سی پی یوی یک . یعنی این: :38: :38:

http://www.slashgear.com/wp-content/uploads/2009/09/htc_leo_live_1-540x358.jpg

http://www.slashgear.com/wp-content/uploads/2009/09/htc_leo_live_2.jpg

ashkan_mc
23-09-2009, 00:27
Leo به غول میگه زکی ... ولی فعلاً x1 خودمون رو عشق است ... فعلاً کو تا ویندوز موبایل 7 ...

S.A.E.I.D
23-09-2009, 00:46
نه سعید جان این نیست . Leo غولیه با سی پی یوی یک . یعنی این: :38: :38:

http://www.slashgear.com/wp-content/uploads/2009/09/htc_leo_live_1-540x358.jpg

http://www.slashgear.com/wp-content/uploads/2009/09/htc_leo_live_2.jpg

:43::43::43::43::43:
داش عجب چیزیه همینجا بهت قول میدم اولین کسی هستم که می خرمش و به حرفمم ایمان کامل دارم
داش در یک کلام:

عجب چیزه توپیه

:020:

x_man9989
23-09-2009, 01:08
اين چند روزه نبودم مثل اينكه بحث كلا عوض شده
من اين بار برنامه هاي اضافي كمتري نصب كرده ام
مخصوصا تودي
سرعش گوشي خيلي عاليه و هنگ هم خيلي كم شده
حتي از جاوا هم بيشتره ... :ي

ashkan_mc
23-09-2009, 11:36
اين چند روزه نبودم مثل اينكه بحث كلا عوض شده
من اين بار برنامه هاي اضافي كمتري نصب كرده ام
مخصوصا تودي
سرعش گوشي خيلي عاليه و هنگ هم خيلي كم شده
حتي از جاوا هم بيشتره ... :ي

الان رامی که داری چیه استاد ؟؟؟

آره خدایی این نرم افزارهای جور واجور که بعضی خیلی غیر استاندارد هستند رسماً گوشی رو خراب می کنند ...

راستی من یه سوال دارم : این X1 حالت Qvga هست یا Wvga ؟؟؟ بعضی نرم افزار ها بر اساس این تقسیم بندی میشن

k i a r a s h
23-09-2009, 12:54
راستی من یه سوال دارم : این x1 حالت qvga هست یا wvga ؟؟؟ بعضی نرم افزار ها بر اساس این تقسیم بندی میشن

سلام . نه دوست من ایکس وان wvga هستش .

ahmad1344
23-09-2009, 18:36
لینک این رام جدید خرابه (r3aa010 )

ashkan_mc
23-09-2009, 19:32
من بیچاره هنوز با این ساعت گوشی مشکل دارم ... الان که 1 ساعت آوردمش عقب خودشم یه ساعت میره عقب تر ... مثلاً الان ساعت 6:30 هست میشه 5:30 ...

میشه یکی به من کلیۀ تنظیمات ساعت رو بگه ؟؟؟ خسته ام کرده

x_man9989
23-09-2009, 22:54
الان رامی که داری چیه استاد ؟؟؟

آره خدایی این نرم افزارهای جور واجور که بعضی خیلی غیر استاندارد هستند رسماً گوشی رو خراب می کنند ...

راستی من یه سوال دارم : این X1 حالت Qvga هست یا Wvga ؟؟؟ بعضی نرم افزار ها بر اساس این تقسیم بندی میشن
همون r3aa
بعضي برنامه ها باعث هنگ شدن گوشي ميشوند
البته ممكنه با يه گوشي سازگار باشه
و با يكي كامل نه
الان انقدر سريع عمل ميكنه كه كيف ميده....
رزوليشن x1 همون wvga كه 800*480 هست

من بیچاره هنوز با این ساعت گوشی مشکل دارم ... الان که 1 ساعت آوردمش عقب خودشم یه ساعت میره عقب تر ... مثلاً الان ساعت 6:30 هست میشه 5:30 ...

شما تنظيمات ساعت در پنل 2 را درست كردي يا نه ؟

x_man9989
23-09-2009, 22:56
لینک این رام جدید خرابه (r3aa010 )
يكي از اين دو لينك حتما كار ميكنه
http://blog.fastgsm.com/sonyericsson/r3a-software-for-sony-ericsson-xperia-x1/
http://rapidshare.com/files/238466530/APP_SW_X1i_GENERIC_UK_CDF1215-1832_KOV_R3AA010.exe
در ضمن اينكه جديد نيست

arsalanronin
23-09-2009, 23:04

دوست عزیز چنین مشکلی رو در ساعت اصلی (Today) مشاهده نکرده ام ولی در مورد پنل های دو گانه Sony Ericsson شما باید ابتدا ساعت صحیح رو در Start>Settings>System>Clock & Alarms>Time وارد کرده و در مقابل Home GMT +3:30 Tehran رو انتخاب کرده سپس در قسمت Option هر یک از پنل ها شهر مورد نظر را انتخاب کرده و چون الآن در نیمه دوم سال هستیم،تیک Daylight Saving رو برداشته و OK کنید.
همچنین در نیمه اول سال هم باید تیک را بزنید تا ساعت به طور اتوماتیک تنظیم شود.

ashkan_mc
23-09-2009, 23:12
همون r3aa
بعضي برنامه ها باعث هنگ شدن گوشي ميشوند
البته ممكنه با يه گوشي سازگار باشه
و با يكي كامل نه
الان انقدر سريع عمل ميكنه كه كيف ميده....
رزوليشن x1 همون wvga كه 800*480 هست

شما تنظيمات ساعت در پنل 2 را درست كردي يا نه ؟

نه نکرده بودم ولی الان که شما گفتی درست کردم ... تو spb مشکل ساعت دارم ...