PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسالsms با بلوتوث بدون نياز به برنامه در نوكيا و....

Lavania
28-10-2006, 11:47
ارسال sms با بلوتوث
برای این کار باید از متن sms یه کپی بگیرید متن را به حالتی در اورده که اماده ارسال باشد دکمه ای که عکس مداد روی اون هک شده رو گرفته با موس گوشی روی متن را پر رنگ کرده و دوباره روی همون دکمه کلیک کرده تا صفحه ای ظاهر شود ودر انجا روی گزینه کپی یا کات کلیک میکنید وسپس به قسمت GO to رفته ودر قسمتnotes همون دکمه قبلی رو زده وبعد روی گزینهpasteکلیک کرده حالا اس ام اس شما اماده ارسال است
البته باید بگم اس ام اس های تصویری رو نمیشه به این صورت ارسال کرد

اما ارسال sms بدون افتادن شماره شما
یکی از دوستان من این کار رو بدون اینکه به برنامه ای نیاز داشته باشه انجام میده حتی این کاررو با گوشی خود من انجام داد
اگر هر کدام از دوستان میدونن که چطور میشه این کار رو انجام داد من رو راهنمای کنن ممنون میشم
وهمچنین تبدل گوشی های که اینفرارد دارن به کنترل تلویزیون
البته همه اینارو با نوکیا به من گفتن میشه انجام داد در مورد گوشیهای دیگه خبر ندارم

sinass
03-11-2006, 12:54
من نمي دونم چطور شماره نمي افته ولي با برنامه ريموت كنترل ميتوني گوشيتو به كنترل تلويزيون تبديل كني

MobHAm
01-10-2007, 01:57
دوست عزیز این روش خیلی طولانیه! خب راحت برنامه رو نصب میکنی فوری باهاش می فرستی دیگه!

EHSAN
04-10-2007, 16:05
توقسمت اس ام اس یه تاپیک در همین مورد زده شده