PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر کی دوست داره خودشو معرفی کنه(مخصوصا iOS دارها)

صفحه ها : [1] 2

yashar_uk2oo5
04-07-2009, 22:25
این تاپیک جهت اشنایی بیشتر دوستان موبایلستانی بخصوص دوستان انجمن ایفون باز شده

اول از خودم شروع میکنم

بنده کوچیک همه شما یاشار محمد پور هستم. 28 سالم و فوق لیسانس متالوزی از شریف هستم

کارم بازرسی پتروشیمی . ساکن تهران هستم ولی الان تو بندر ماهشهر مشغول به کارم

از ایفون هم خیلی بدم میاد:4::4::4:

:atten::atten::atten:

shahabsafa
04-07-2009, 22:33
سلام
آشیخ حسین شهاب صفا هستم!:021:
متولد 25/8/1363 یزد!
در شرف فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی رشته ریاضی کاربردی بعد از 12 ترم از دانشگاه پیام شوت شریف اردکان!:021:
فعلا هم ساکن یزدم و برای شرکت بزرگ یزدمتر کار میکنم!:021:
جدیدا آیپاد گرفتم کلهم نوکیا رو بیخیال شدم!
یاشار جان اسم تاپیک رو عالی انتخاب کردی!
یاحق

A-K
04-07-2009, 23:26
salam bebakhshod man ba goushiam
man ashkan rasouli rad 18 az teh herfam graphic va barnameh sazi ast eshgh goushi bazi daram 1 iphone va 1 5800 ham daram va besiar khoshhalam dakhedmate bache haye gol mobiletanam.

MOHAMMED.S
04-07-2009, 23:27
سلام خدمت دوستان موبايلستاني . . .

من محمد صادق هستم 17 ساله ساكن بحرين

از آيفون هم بدم نمياد ،،،،

FAZEL
04-07-2009, 23:33
سلام

حالا چرا انجمن ايفون ؟ الان مديرانش ميان دنبالمون ها :4:

من --- اي بابا همان فاضل هستم --- 26 ساله اهل قم كارشناس كشاورزي از دانشگاه ازاد قائمشهر شغل ازاد !

.::ALI.0MRANI::.
04-07-2009, 23:42
سلام

من علی عمرانی متولد 1369/10/4 .

3 ساله که از آبادن اومدیم شیراز زندگی میکنیم.

کنکور پارسال چیزی نشدم امسال هم چشم آب نمیخوره و به زودی فک کنم باید برم خدمت.

N82 خودمم خیلی دوست دارم، اگه بخوام عوضش کنم فک کنم تنها گزینه واسه من امینا اچ دی باشه.

.::ALI.0MRANI::.
04-07-2009, 23:44
سلام

حالا چرا انجمن ايفون ؟ الان مديرانش ميان دنبالمون ها :4:

من مهدي 26 ساله اهل قم كارشناس كشاورزي از دانشگاه ازاد قائمشهر شغل ازاد !

آقا مهدی پس چرا فاضل رو انتخاب کردی؟!!

من تا حالا فک میکردم که اسمت فاضل هست!!!

84104
04-07-2009, 23:44
من سید حمیدرضا تقی زاده
ساکن شمیران
17 ساله (!)
آیفون دار و دوست دارم کارشناس ارشد بشم !!! :دی
ولی یاشارجان عمرا شریف برم دانشگاه فقط ( علم و صنعت یا خواجه نصیر ) (شوخی کردم)

A7X
04-07-2009, 23:53
درود.

حميد هستم 21 ساله.

دانشجوي زبان و ادبيات انگليسي دانشگاه آزاد قشم!!

از وقتي آيپاد تاچ گرفتم نميدونم 8 گيگم كجاست!

گوشي بعديم هم شايد iPhone 4G باشه!

Jamal.M
04-07-2009, 23:54
سلام. من جمال هستم. دانشجوي رشته نرم افزار و كارمند پالايشگاه پارس جنوبي عسلويه هستم.فقط هم با گوشيهاي سيمبين با دوربينهاي مگاپيكسل بالا حال ميكنم.

PEYMAN
04-07-2009, 23:59
من مهدي 26 ساله اهل قم كارشناس كشاورزي از دانشگاه ازاد قائمشهر شغل ازاد !

پس از این به بعد مهدی صدات میکنیم.
چطوری آقا مهدی؟:4:

rezabienteha
04-07-2009, 23:59
سلاام.تو این بخش کسی منو نمیشناسه چون بیشتر تو سیمبین میپلکم.
ولی جدیدا برای اینکه قصد خرید آیپاد دارم چند نفر از مدیرا و کاربرای این بخشو کچل کردم انقدر سوال کردم. : دی
منم رضا هستم دانشجوی پرستاری شهید بهشتی. به نظرم له ترین رشته ی دنیارو میخونم.
ساکن و متولد تهرانم.متولد68 هستم.این بخشو خیلی دوس دارم.
همین جا هم از همه ی مدیرای بخش.آقا یاشار.mehdi.ibm و بقیه ی کاربرای فعال که کلی چیز از پستاشون یاد گرفتم تشکر ویژه میکنم.

majidadib
05-07-2009, 00:20
سلام
منم که تابلو هست مجید ادیب هستم 17 سال و 6 ماه و 8 روزمه هیچ نوع ارتباطی هم با آیفون ندارم
سال دیگه هم کنکور میدم دانشگاه آزاد و عشق است

TiTAN
05-07-2009, 00:41
سلام

خوب من که مشخصات رو نوشتم و اونهایی که دل معرفی خودشون رو تا اینجا داشتن خوندن.
اما ان شاا... کاملش برای صندلی داغ (:

این رو هم مطرح کنید که مایلید چه کسی خودش رو معرفی کنه

k i a r a s h
05-07-2009, 00:45
سلام . منم آرش حسینی هستم . 23 ساله ، بچه تهران (ساکن غرب) . دانشجوی کارشناسی اقتصاد بازرگانی تو تهران (البته 6 واحد بیشتر نمونده که معرفی به استاد می گیرم)
تا 2 ماه دیگه جواب کنکور میاد و معلوم میشه که می رم خدمت :55: یا میرم واسه ارشد :5: ، البته خدا کنه دومیش بشه ولی چشم آب نمی خوره . به صورت آزاد یه کارایی هم می کنیم گشنه نمونیم . ولی خودمونیم همه ی زندگیم رو گفتما !!!! :4:

RASOOL
05-07-2009, 00:49
منم اسمم رسوله و 28 سالمه و کار ازاد(کابینت سازی) انجام میدم.

LorD MysteriouS
05-07-2009, 00:51
به منم میگن شهاب
ولی اسم کاربریم رو بیشتر دوست دارم(یادگار دوران دبیرستانه)
اولین بار با موبایلستان وقتی آشنا شدم که w810 گرفتم
گوشیم که آب خورد دیگه انگولگش نکردم و نیومدم اینجا تا الان که میخواستم 3gs بخرم
خب برسیم به خودم
متولد 67 (روزشم روز آزاد سازی خرمشهره)
دانشجوی مکانیک(دعا کنید تا 3 ترم دیگه تموم بشه)
اصلا درس خون نیستم و عاشق کامپیوترم
دیگه چی باید بگم نمیدونم
از حسین جان هم خیلی ممنونم که با صبر و حوصله کمکم کردند(خودتون حساب کنید یه آیفون برای یه تازه کار چقدر قر و فر داره)

mOr_uSe
05-07-2009, 00:56
سلام.....من مرتضی ابراهیمی هستم....دانشجوی رشته ی حسابداری که از نرم افزار موبایل خیلی خوشم میاد ولی متخصص نیستم.......شغلم ازاده.......شما بخونید تعمیرات موبایل...................یادم رفت بگم چند سالمه.........26/9/67 2ترمو مشروط شدم یک حالی میده دوستان......دانشگاه ازاد اسلامشهر.......شهرمم که معلومه.....شب همگی بخیر

reza_40548
05-07-2009, 00:57
سلام
من بهنام باقری هستم/21 سالمه/متولد تهران/دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی هستم دانشگاه ازاد گرگان
حدودا 5 ساله که عضو این سایت بسیار عالی هستم البته بگم این یوزری که باهاش میام داخل سایت اول واسه یکی از بستگان بود که من تصرف کردم از 5 سال پیش.
اولین گوشیم 6630=N95 8gb=W810 و در اینده بسیار نزدیک N97

Jamal.M
05-07-2009, 01:03
من فكر ميكنم اين تاپيك خيلي جالبه فقط اگه ميشه از تو بخش آيفون دربياد و يه بخش جدا باشه.

gooner
05-07-2009, 01:06
دوستان منم بهنام هستم دانشجوی مکانیک دانشگاه آزاد تهران جنوب.
5 واحدم بیشتر نمونده.
در ضمن 24 سالمه.
از آیفون و آیپاد تاچم خوشم میاد فقط موندم کدومشو بگیرم!
از نوکیام دیگه زده شده بودم تا اینکه e72 رو معرفی کرد!:43:
ولی خودمونیم n82 عجب گوشی بود و هست.:103:

pedram_noei_a
05-07-2009, 01:12
منم پدرام نوعی هستم 18 سالمه
در شرف پشت کنکوری شدن هستم!!!!
گوشی که الان دارم 96 هستش ولی سفارش 3gs هم دادم
این بود بیوگرافی ساده من
کوچیک بچه های موبایلستانی

HesaM
05-07-2009, 01:28
سلام

خوب من که مشخصات رو نوشتم و اونهایی که دل معرفی خودشون رو تا اینجا داشتن خوندن.
اما ان شاا... کاملش برای صندلی داغ (:

این رو هم مطرح کنید که مایلید چه کسی خودش رو معرفی کنه
به به چه شود شایان عزیز بره رو صندلی. راستی چرا این صندلی اینهمه سرده؟؟؟؟

منم که میدونین دیگه. حسام هستم. 21 ساله. کنکور آزاد رو شیراز-کامپیوتر زدم و همچنین پزشکی کازرون که کامپیوتر رو بد نزدم. حالا ببینم خدا چی میخواد. دکتر بشیم یا مهندس:001::6:

Top Gear
05-07-2009, 01:28
من مهدی 26 ساله اهل قم كارشناس كشاورزي از دانشگاه ازاد قائمشهر شغل ازاد !

fazel جان نگفتی اینجا درس می خوندی! تو دانشگاه که شیطونی نکردی که!!!!!:021::19::41:

ARMAN
05-07-2009, 01:37
سلام!
من آرمان هستم! 18 ساله! میرم پیش دانشگاهی!!! :54:من خودم دها مدل گوشی دارم! از وقتی ان97 :8:اومده دیگه از آیفون:12: بدم میاد!!یه آیپاد تاچ دارم اونم انداختم گوشه اتاق داره خاک میخوره:4:!! یه ان96 داشتم 2 روز پیش فروختم!در حال حاضر ان95 8گیگ دارم!:001:
تقریباً روزی 100 تا اس ام اس میفرستم و 2 ساعت با موبایل حرف میزنم!(با کی حالا مهم نیست :003:)
بنده عاشق موبایلستان و بچه های گلش هستم!!! :6::6: اگه یه روز نیام حالم گرفته است!! :37:
خلاصه مخلص همتون هستم!
بای بای!

Top Gear
05-07-2009, 01:40
حالا من بگم:

فتاح قلی .... 22 ساله دارای قد 186 سانت و وزن 150 کیلو (ببین چی هستم!!)رشته ورزشیم پاورلیفتینگ هست.

دانشجو رشته معماری(بودم) الان هم دارم مثل ... درس میخونم تا کارشناسی مهندسی معماری جای خوب قبول بشم!بزرگترین اشتباهم این بود که رفتم فنی حرفه ای(2 سال از زندگی واسه کاردانی مسخره حرام شد!)

ولی بعد اینکه انشاله قبول شدم باید بکوب برا کارشناسی ارشد بخونم!

عاشق سریال های امریکایی و مخصوصا برنامه Top Gear (امکان نداره 1 قسمتش رو از دست بدم!)

فوق تخصص حرام کردن پول برا گوشی بودم که الان 2 سال هست با خرید ایفون مشکل حل شد!!

فقط برام دعا کنین قبول بشم وگرنه با این وزنم باید برم سربازی...

shahabsafa
05-07-2009, 01:59
حالا من بگم:

فتاح قلی .... 22 ساله دارای قد 186 سانت و وزن 150 کیلو (ببین چی هستم!!)رشته ورزشیم پاورلیفتینگ هست.

دانشجو رشته معماری(بودم) الان هم دارم مثل ... درس میخونم تا کارشناسی مهندسی معماری جای خوب قبول بشم!بزرگترین اشتباهم این بود که رفتم فنی حرفه ای(2 سال از زندگی واسه کاردانی مسخره حرام شد!)

ولی بعد اینکه انشاله قبول شدم باید بکوب برا کارشناسی ارشد بخونم!

عاشق سریال های امریکایی و مخصوصا برنامه top gear (امکان نداره 1 قسمتش رو از دست بدم!)

فوق تخصص حرام کردن پول برا گوشی بودم که الان 2 سال هست با خرید ایفون مشکل حل شد!!

فقط برام دعا کنین قبول بشم وگرنه با این وزنم باید برم سربازی...
سلام بر آقا فتاح دسته گل!
عزیز جان خیلی از این بی شیله پیلگیت خوشم اومد!
انشاالله کنکور کاردانی به کارشناسی هم جای خوب قبول میشی!
ولی جسارتا با اون حرفت که گفتی : "بزرگترین اشتباهم این بود که رفتم فنی حرفه ای(2 سال از زندگی واسه کاردانی مسخره حرام شد!)" زیاد موافق نیستم!
یه دوستی دارم که کاردانی کامپیوتر خونده و واقعا بچه باسواد و روشنیه!
با تمام وجود امیدوارم که یه جای خوب قبول بشی!
شاد و موفق و سلامت باشی!
یاحق

Top Gear
05-07-2009, 02:04
ما مخلصیم!

انشااله شما هم زودتر فارغ التحصیل میشی میری واسه کاشناسی ارشد درس میخونی!!

Rubina
05-07-2009, 02:16
بي ايفوناشم بيان اينجا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=11732

k i a r a s h
05-07-2009, 03:55
عموجو جسارت نشه ولی حداقل 70 درصد اینایی که اینجا پست زدن آیفون نداشتن . یعنی همه باید برن باز اونجا هم پست بدن؟

84104
05-07-2009, 06:00
من فكر ميكنم اين تاپيك خيلي جالبه فقط اگه ميشه از تو بخش آيفون دربياد و يه بخش جدا باشه.

این بخش رو یاشار زد تا بیشتر بچه های بخش بیان و خودشون رو معرفی کنن حالا چرا ؟ ...:021:
ولی حالا هم به نظر من بد نیست ولی جای حسین عزیز خالیه !!!
البته یاشار فکر کنم دیگه مارو تحویل نگیره با این اختلاف سنی (11سال:13:)

Farhood_FZA
05-07-2009, 07:00
سلام بچه ها.
منم فرهودم.33سالمه ، اهل وساکن آستارا ، کارمند بانک ملی وخدمات نرم افزاری موبایل وکامپیوتر(البته سیار!!!)
عاشق موبایل وکامپیوترم.بدون اغراق بگم که حدود 70% دونسته هاموازموبایلستان دارم.(ازهمه دوستان ومخصوصا"مدیران ممنونم)
الان Nokia E71 و Nokia 5310 XpressMusic دارم.آیفون هم دوست دارم ولی درکل نوکیابازم.
درموردتحصیلات هم چندتارشته رونصفه نیمه ول کردم.یه مدتی نرم افزارخوندم،بعدرفتم سراغ علوم اقتصادبازرگانی.یه مدتی هم توخط MCSE بودم.حالا هم قصددارم ایشالا سال دیگه زبان انگلیسی برم.
همتونو دوست دارم.:8::8::8:

Crazyman
05-07-2009, 08:41
خدمت گزار شما:
پیمان پاشا ئی هستم. متولد 1365/3/9
فارغ التحصیل مهندسی صنایع غذایی همین چند روز پیش
عاشق گوشی های لمسی
این نصب برنامه هم اعصابمو خرد کرده

I-Mehdi
05-07-2009, 09:50
پیمان عزیز از دیروز تا حالا اگه با چکش به جون آیفونش نیفتاده باشه خوبه.:021::021::021::ambulance::ambulance:
با تشکر فوق العاده از آقا یاشار عزیز، چه استقبالی هم شده از این تاپیک ماشالله:103::103::103:
خوب ،
من مهدی
دانشجوی رشته عمران اهواز
زمینه فعالیت: شبکه، امنیت سیستم و تا حدی هم بورس
مخلص برو وبچه های موبایلستان، مخصوصا انجمن آیفون. (این چند روزی که بالا نمیومد افسرده شده بودم.:29: )
بیشتر شبیه انشا شد تا بیوگرافی :دی
و از همه مهم تر:

IPHONE GOD OF PHONE's

مدیر دسته گل و عزیزمون افتخار آشنایی میدن؟

MASOUD
05-07-2009, 09:58
به به
سلام
از اول از آیفون خوشم میومد ولی چون دست استیو جابز بود نخریدم !
راستی اهالی انجمن آیفون خیلی باحالن و یه دوست خیلی خوب هم دارم اینجا.(آقا پیمان گل !)
خب بریم سر اصل مطلب
مسعود
22 ساله
فوق دیپلم برق قدرت از دانشگاه وزین آزاد و رها
در حال حاضر پشت کنکور کارشناسی یا شایدم نزدیکای آش خوری !
ساکن گرمترین شهر ایران (اهواز)
شغل هم فعلا آزاد (خدمات کامپیوتری)

عجب بیوگرافی مفصلی شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان انجمن آیفون و کل اعضای سایت.

Mostajab
05-07-2009, 10:08
سلام به تمام بچه های موبایلستان مخصوصا انجمن ایفون

من حسین هستم 19 ساله دانشجوی مهندسی مکانیک هستم

عاشق شرکت اپل هستم مخصوصا محصول ایفونش تازه عاشق موبایلستان هم هستم و یه روز نیام تو سایت کلافه می شم

PaRsA_SN
05-07-2009, 10:10
من پارسا سلیمانی هستم عاشق ور رفتن با گوشی دوربین از این چیزا و خواننده مورد علاقه من ساسی
مانکن ازتهران

yashar_uk2oo5
05-07-2009, 10:14
این بخش رو یاشار زد تا بیشتر بچه های بخش بیان و خودشون رو معرفی کنن حالا چرا ؟ ...:021:
ولی حالا هم به نظر من بد نیست ولی جای حسین عزیز خالیه !!!
البته یاشار فکر کنم دیگه مارو تحویل نگیره با این اختلاف سنی (11سال:13:)

حاج حميد

سن زياد مهم نيست مهم اينه كه من كوچيك تمام برو بچ موبايلستاني هستم

azimzade1371
05-07-2009, 10:21
ای بابا یه 4تا بچه خرخون تو این فروم نیست تا ماهم دلمون خوش بشه که همدم داریم.منظورم کسی تا حالا نبوده که تو دانشگاه شریف و... درس بخونه

امیر جعفری
05-07-2009, 10:34
من 15 ساله از تبریز هستم و موبایلستان رو خیلی دوست دارم و اگه یه روز به موبایلستان نیایم دغ می کنم و از همه کاربران و مدیران سایت تشکر می کنم کوچیک شما امیر حسین

I-Mehdi
05-07-2009, 10:45
ای بابا یه 4تا بچه خرخون تو این فروم نیست تا ماهم دلمون خوش بشه که همدم داریم.منظورم کسی تا حالا نبوده که تو دانشگاه شریف و... درس بخونه

آقا یاشار گلمون فوق لیسانس متالوزی از شریف هستند دیگه.
به کارت نمیاد؟:4:

moslem2007
05-07-2009, 10:53
منم مصطفی
متولد 1368/3/22
دانشجوی مدیریت بانک ( بانکداری )
عشق گوشی لمسی با صدای زیاد !
عشق جی کاتلر !
نصف جهانو دوست دارم در حد لالیگا !
90% اطلاعات موبایلمو از موبایلستان گرفتم ! بهش مدیونم!

IIXL
05-07-2009, 10:55
من فرشید 17 ساله از اراک اصلا با آیفون حال نکردم تا حالا اندازه پول یک گوشی n73 دادم برام آنلاکش کردن دیروز بازم لاک شد.
درس خوندنم اصلا دوست ندارم

I-Mehdi
05-07-2009, 10:59
خوب تقصیره خودته. اگه از موبایلستان کمک میگرفتی فقط خرج اینترنت رو پرداخت میکردی:4:

IIXL
05-07-2009, 11:11
خوب تقصیره خودته. اگه از موبایلستان کمک میگرفتی فقط خرج اینترنت رو پرداخت میکردی:4:

ما به موبایلستان ارادت داریم قبلا که n95 8GB داشتم هر مشکلی داشتم تو این سایت بر طرفش می کردم به قول یکی از بچه ها 90% اطلاعات موبایل رو از این سایت یاد گرفتیم اما این آیفون خیلی مسخره بازی داره حتما باید WIFI یا وایرلس داشته باشی بتونی آنلاک کنی یا دوتا برنامه توش بریزی حالا بلوتوثش بماند که روی fw 3.0 اصلا کار نمی کنه.
هیچ کدومشون مثل سیمبین راحت نیستن

shahabGT
05-07-2009, 11:13
سلام برو بچ موبایلستانی
من شهاب هستم ملقب به شهاب آیفون کیلر. عاشق شرکت اپل و استیون جابز (بیچاره سرطان داره) ولی کلا با آیفون حال نمی کنم به غیر از مولتی تاچش دیگه هیچ چی نداره!!!!!!!! فقط P1 رو عشقه اونم مدل i یعنی P1i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
راستی 47 سالمو و دیگر هیچ
اگه هم 1 روز نیام تو سایت ...... البته 1 روز که هیچی 1 سال نیام آب از آب تکون نمی خوره یکی هم نمیگه چه بلای سره این بدبخت (یعنی خودم) اومد!

Top Gear
05-07-2009, 11:18
ماشااله چقدر استقبال شد!

بهتره بقیه مدیران سایت و کاربران عزیز هم بیان...

مخصوصا علی اقا مدیر سایت و مدیران ارشد سایت و...

بالاخره ما که 4 سال هست تو موبایلستان داریم زندگی میکنیم باید بفهمیم که با کیا داریم اینجا زندگی میکنم؟؟!

I-Mehdi
05-07-2009, 11:38
بچه ها من دارم میرم سر جلسه امتحان. برام دعا کنین.
فعلا خدانگهدار

K I N G
05-07-2009, 11:45
سلام به دوستان
من که تا اینجا دکمه تشکر میزدم (برای هر کی 1 بار زدم دلخور نشید ها)
حالا که خودتون رو معرفی کردید میرم لو تون میدم به پلیس 119 دی:
خوب من منتقد سر سخت ایفون 2 جی بودم که در ابتدای ورود 3 جی هم به تخریب ایفون ادامه میدادم و کلی هم مقاله نوشتم راجبش . (بین خودمون بمونه استیو مقاله های منو که خوند ایفون رو بهتر کرد) دی:
خوب من تو بخش خبری ایفون فعالیت میکنم . یه بار تاحالا ایفون رو از نزدیک دیدم که سلام رسوند . (تا حالا دستم هم نگرفتم) راستش مدیران بخش دید من رو نسبت به گوشی عوض کردن (مسعود جان و حسین خان) . الانم یه ایفون داشته باشم بدم نمیاد ولی هنوز نمیدونم ایپاد چیه ؟! (فکر کنم mp4 پلیر باشه)
اسمم حاج امیره
متولد تهران و عاشق یزد .
21 سالمه دانشجوی رشته امار دانشگاه خراب شده تربیت معلم کرج .
(این ترم ریاضی 1 و 2 رو هم نیاز کردم , 2 رو 16-17 میشم دعا کنید 1 رو هم قبول شم وگرنه بدبخت میشم)
دیگه چی بگم ؟! اهان 183 قدمه وزنم رو هم نمیدونم ولی قبلنا میگفتن باربی . دی:
تو فوتبال ایران حقم رو هم خوردن .
قسمت بشه یه ایفون 3gs هم بخریم صواب داره اخه همش با جاوا که نمیشه .

farzad48
05-07-2009, 12:28
سلام دوستان عزیز
من هم فرزاد ولیان متولد 1348 یعنی farzad48 که درست 40 سالمه کارمندم . 22 سال پیش در رشته آمار دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول شدم. همان موقع هایی که وقتی 2 تا کامپیوتر pc آوردن دانشگاه برای دیدنش چه حالی میکردیم . کلی باید توی صف میموندیم تا نوبت مون بشه باهاش کار کنیم تا اینکه در سال 69 خودم به مبلغ 800 هزار تومان آنموقع یه کامیوتر خریدم.
در سال 1373 هم کارشناس ارشدم را گرفتم.
اول استخدامم 6 سال یزد بودم. خیلی آدمای خوبی داره. الان هم خیلی دلم برای یزد تنگ شده.
راستی وزن من هم از نصف آقا فتاح 10 کیلو کمتر است . حالا خودتان حساب کنید. خیلی سعی میکنم این وزن را حفظ کنم.
راستی معتاد هم هستم معتاد گوشی و موبایلستان. در حال حاضر آیفون و nokia n96 دارم. همه ی گوشیها را فکر کنم خریدم . کلا رو به ورشکستگی ام. فکر کنم دیگه دارم ترک میکنم. چون حالا حالاها مونده رو دست این آیفون گوشی بیاد.
عاشق وبگردی با گوشی موبایل هستم تا بیکار میشم با گوشیم میرم نت . اما الان 20 روز که gprs قطع است.
اینجا که هنوز وصل نشده. شما چطور؟ تو را خدا یه فکری به حال من معتاد کنید کی این gprs ها وصل میشن؟
فکر کنم پیرترین سایت باشم .

Top Gear
05-07-2009, 12:35
راستی وزن من هم از نصف آقا فتاح 10 کیلو کمتر است

دوستان فرزاد خان کمی کمتر از 65 کیلو هستند!!!!!!!!:021:

ali.it.sat
05-07-2009, 14:06
سلام به همه ی دوستان من علی هستم 21 سالم 10 روز دیگه پر میشه
:26: دانشجوی کارشناسیIT هستم.satallite:44: رو هم بلدم.
هر کاری که یاد گرفتم از mobilestan.net بوده و به خصوص از آقا "yashar " .
جا داره از همتون تشکر کنم:merci:
راستی در حال حاضر شاهرودم.و در آموزشکاه تدریس می کنم.:30:

luckyboy
05-07-2009, 15:13
علی هستم از تهران 4 روز آیفون خریدم

™MaD
05-07-2009, 18:47
مسعود زرگرصالح هستم!21 ساله

دانشجوی برق-کنترل دانشگاه تبریز

از زمان ورژن 1.1 ایپاد تاچ دارم:8::8:/الان یه 3g هم دارم:8::8::8:

نیاز به توضیح نیست !همه میدونن چه قدر عاشق اپل و موبایلستان هستم

alinikyar
05-07-2009, 19:39
به نام خدا

من علیرضا نیک یار متولد 68/03/27 دیپلمه الکترونیک هستم.
کارم مسئول حسابداری مجموعه رستوران های زنجیره ای b o o f (به رشتم ربطی نداره با پارتی بازی رفتم)

قبلا هم عشق سونی اریکسون داشتم اما در حال حاضر آیفون رو با هیچ گوشی عوض نمیکنم.
به اینترنت علاقه زیادی دارم. (معتادم)
دیگه همینا.

از آقا یاشار هم به خاطر کلیه زحماتشون تو این سایت تشکر می کنم.

Alireza2S
05-07-2009, 19:55
بنده علیرضا هستم.............میرم پیش دانشگاهی .......قبل از عید به جمع آیپاد داران پیوستم....پیش از این طرفدار سرسخت انگیج بودم ولی حالا دشمنش هستم!.....آیپادم ورژنش 2.2.1 هست چندین بار وسوسه شدم یه به 3 آپ کنم ولی شنیدم که ورژن 3باتری زیاد مصرف میکنه واسه همین قیدشو زدم.....

خیلیا بهم گفتند آیپاد نخر برو پی اس پی بخر ولی من به همشون گفتم:من قبول دارم که پی اس پی گرافیش بیشتره ولی من میخوام نسل جدیده بازیهارو بازی کنم...یعنی بازیهارو با تکون و لمس کردن بازی کنم......به نظر من از آتاری تا حالا داریم با دکمه بازی میکنیم نمیخوایم یه پیشرفتی بکنیم؟

A7X
05-07-2009, 19:58
بنده علیرضا هستم.............میرم پیش دانشگاهی .......قبل از عید به جمع آیپاد داران پیوستم....پیش از این طرفدار سرسخت انگیج بودم ولی حالا دشمنش هستم!.....آیپادم ورژنش 2.2.1 هست چندین بار وسوسه شدم یه به 3 آپ کنم ولی شنیدم که ورژن 3باتری زیاد مصرف میکنه واسه همین قیدشو زدم.....

خیلیا بهم گفتند آیپاد نخر برو پی اس پی بخر ولی من به همشون گفتم:من قبول دارم که پی اس پی گرافیش بیشتره ولی من میخوام نسل جدیده بازیهارو بازی کنم...یعنی بازیهارو با تکون و لمس کردن بازی کنم......به نظر من از آتاری تا حالا داریم با دکمه بازی میکنیم نمیخوایم یه پیشرفتی بکنیم؟

جمله آخر رو بايد طلا گرفت.

Beh.zad7
05-07-2009, 21:58
:atten:
خب بالاخره اینقدر مدیران و دوستان عزیز ( یه عده با پیغام خصوصی ، یه عده از طریق ایمیل ، یه عده زنگ میزدن:50: و..................... ) اصرار کردند:021: ما هم مجبور شدیم خودمونو معرفی کنیم::16:
بهزاد ایرانی ( کاملا ایرانی اصلا شک نکنید ) از تهران و 17 ساله امسالم میرم سوم رشتمم حسابداریه.............:26:
psp داشتم که فروختم و آیپاد خریدم چون که برای psp سالی 7،8 تا بازی میاد ولی برای آیپاد روزی بیش تر از 7،8 تا بازی میاد..............
به mobilestan هم معتاد شدم ولی به روی خودم نمیارم ( هر روز به سایت سر می زنم )
همه بچه های mobilestan با حالن و ازشون خوشم میاد..............
و
همچنان درگیر نصب بازی در آیپادم.....................:14::020:
:merci:

M.O.S.T.A.F.A
05-07-2009, 22:48
سلام به همه دوستان
خوب مصطفی هستم
دیگه چی بگم؟
متولد68/9/5 بد ترین روز زندگیم
امسال هم کنکور انسانی دادم (البته پارسال کنکور داده بودم)
فرزند ارشد خانه
از آیفون و نوکیا هم شدیدا بدم میاد (دست خودم نیست)
راستی میشگین شهر بدنیا اومدم ساکن اردبیل هستم

I-Mehdi
06-07-2009, 00:16
فرزند ارشد خانه

این یکی خیلی جالب بود

k i a r a s h
06-07-2009, 00:25
متولد68/9/5 بد ترین روز زندگیم

واقعا؟ چرا؟ همه روز تولدشون یکی از بهترین روزای زندگیشونه که !!

جکسون
06-07-2009, 00:27
سلام :4:

مثله اینکه اینکه از ما دعوت بعمل اومده!! :4:

اول از همه حاج امیر با کرج درست صحبت کن :4:

21 سالمه دانشجوی رشته امار دانشگاه خراب شده تربیت معلم کرج

من هم دیگه همه میشناسن

کوچکترین عضو خانواده موبایلستان

دکتر جکسون هستم (که مهدی و بقیه بچه ها صدا میزنن جکی جون )ملقب به حجت و 17-18 ساله و خوشبختانه 16 خردادی هستم

دوستان معتاد موبایلستان هستن و هر روز سر میزنن ولی بنده ثانیه ای به موبایلستان سر میزنم

و بزرگترین افتخارم اینه که هنوز نتونستن منو راضی کنن که ساکن تهران بشم و همچنان کرجی هستم

چیزی خواستین در خدمتم

ramin_1991
06-07-2009, 01:01
من هم رامین هستم متولذ 4/1/1370 از تهران در لندن مشغول تحصیل هستم خدا بخواد سال دیگه هم میخوام در دانشگاه مهندسی عمران بخونم
از سال 2006 هم در موبایلستان عضو هستم
بهترین گوشی هم که داشتم iphone 2G و بدترین nokia 8800 carbon (حیف پول که ریختم دور) در حال حاضر هم iphon 3G و samsung i900 دارم که میتونم بدون هیچ شکی بگم که ایفون بهترین گوشی در حال حاضر است.
جا داره از تمامی دوستان موبایلستانی که در این سایت زحمت میکشن بخصوص در بخش ایفون تشکر کنم

sol2n
06-07-2009, 01:29
منم علی هستم متولد2/10/67
قدم رو نمی دونم اما 75 کیلوام
ترم 4 کاردانی برق قدرتم رو تموم کردم هنوز یه ترم دیگه دارم اما می خوام امتحانی کنکور کارشناسی بدم.
نبینم کسی از فنی حرفه ایی بد بگه،لااقل توو رشته ما اونایی که از فنی میرن کارشناسی می گیرن قویترن چون بیشتر عملی کار کردن تا ریاضی فیزیکیا.
شرمنده نصفه شبه تشکر ها رو نزدم فردا سر فرصت میام همه رو میزنم.

majidadib
06-07-2009, 01:32
تو این تاپیک اومدم خودم رو معرفی کنم دلم رفت برا آیپاد تاچ

I-Mehdi
06-07-2009, 01:47
پیشنها میکنم شمام برو دنبال دلت.

جکسون
06-07-2009, 09:45
دوستان گفتن که قد و وزن و..

من 190 قد 99 کیلو وزن و 17-18 ساله :4:

Top Gear
06-07-2009, 09:50
غول تر از من تو سایت نیست؟؟؟!

جکسون
06-07-2009, 10:03
فتاح جان من از شما غولترم

قد و وزن و سنم رو با خودت مقایسه کن میبینی من 100 برابر شما میشم

Top Gear
06-07-2009, 14:05
فکر نمیکنم!!

من قدم 186 و 4 سانت ازت کوتاهترم! ولی وزنم 150 هست! هر چقدر هم تفاوت سنی داشته باشیم بازم غول نمیشی!!!

--------------------------------------------
مدیران دیگه چرا نمییان اینجا؟؟!!

salim7654321
06-07-2009, 14:10
بنام خدا هستم .......از بچه گی بزرگ شدم.......... گفتم کمی شاد شید }

خب منم سلیم هستم .. تابلو بود }
قد : 180
وزن: 75 .. در حال کم کردن به 65 }
راستی من رشته ریاضی فیزیک هستم
تاریخ تولد : 22/بهمن/1370
امسال هم کنکور ازمایشی دادم ته خنده
یکی از سخت ترین سوالات : برادر موسی چه نام داشت.....................کلی به ریش طراح خندیدم

shahabsafa
06-07-2009, 14:12
سلام
عوضش هر چی شما تپل مپل هستید آشیخ ترکه اناره!!!:021:
وقتی میرم روی ترازو عقربه ش بر میگرده!:021::021::021:
یاحق

on time
06-07-2009, 18:38
محمدرضا که دوستان صمیمی میگن ممل :4:

عاشق بسکتبال از هر چی بیشتر بعدش + فیلم و سریال + درس + در اخر موبایل
قد 183 و وزن هم که انقدر لاغر شدم حد نداره 65 :4:
ریاضی- فیزیک ...17 سال کوچیک شما

در حال دندون تیز کردن برای 2 سال بعد (سفر به انگلیس بغل دایی :4:)
عاشق ادم های منطقی هستم (دوستان بنده در پروفایل....کم ولی پرمحتوا)
متنفراز ادم حسود + فوتبال + شراب + عرب + خرافات(شانس و جن و پری و چشم زدن و فال قهوه ...)

اگه دوربین درست حسابی داشت میگرفتم.

parivashii
07-07-2009, 04:23
من كارت گرافيكم سوخت ٢روز به سايت سر نزدم دلم براي تمام بچه هاي سايت تنگ شده بود..........
٢روز نبوديم ببين عمو ياشار چه كرده....
ياشار جون خودايي چقدر فكر كردي كه اي تاپيك به ذهنت رسيد(خيلي ابتكار جالبه خوشم اومد)
من سيد آرمين خطيب زاده هستم فرزند سيد عليرضا متولد١٣٧٠/٠٦/٠٨ صادره ازتهران قد ١٧٨ وزن ٩٥
امسال م كنكور دادم ديگه حالم از هر چي كنكوره بهم خورد كنكور مثل بلاي خانمان سوز ميمونه از اعتياد هم بدتره.
راستش و بخاين درسم تا سوم دبيرستان انقدر خوب بود همه معلمام مي گفتن نفر اول كنكور ميشي ولي بعد از اينكه كارنامه سال سوم ٢٠شدم رفتم يه ps3 خريدم ديگه بد بختي هام شروع شد حدود ٣١ كيلو وزن زياد كردم اوضاع درسيم انقدر بد شد كه الان به itدانشگاه آزاد قزوينم راضي شدم(تازه اگه قبول بشم شاهكار كردم)
عاشق بازي متال گير سلايد هستم عاشق مارك اپل و اسوس هستم توي مارك لباس d&g رو دوست دارم
عاشق گوشي عوض كردن بودم(حداقل٢تا در ماه) تا اينك ٦ماه پيش iphone3g خريدم تو اين مدت حتي فكر گوشي خريدن به سرم نرسيده بود تا ٣جي اس اومد حالا دنبال اونم عشقم اين كه سيستم هاي حرفه اي جمع كنم.توي ماشين ها هم كاديلاك سالاره (هر كي به اين حرفم شك داره بگه يه روز با ماشين بيام دنبالش تا نظرش عوض بشه)
كما بيش ايتاليايي و پرتريكو (آمريكاي جنوبي) بلدم حرف بزنم.در مورد يوسر نيمم بگم كه من يه روز كار واجب با گوشي داشتم كه تو گوگل سرچ كردم اين سايت و پيدا كردم عجله هم داشتم هر يوزر نيمي هم انتخاب كردم قبلا انتخاب شده بود مجبور شدم اين رو انتخاب كنم حالا هم اگه بشه ميخوام عوضش كنم.راستي يادم رفت شرق تهدان زندگي ميكنم.توي خواننده ها هم مايكل جكسون خدا بيامرز و خيلي دوست داشتم قبل از اينكه چاق بشم رقص هاش رو تمرين مي كردم هركي دوستش داشت براش فاتحه بخونه.تو ايراني ها هم هايده ابي داريوش.بازيگر ها هم فقط جيسون استاتامم با آنجلينا جولي با بوروس ويليس. 

Mercedes-Benz
07-07-2009, 05:02
غول تر از من تو سایت نیست؟؟؟!

البته غولتر از شما سراغ دارم ولی خب توی سایت فعالیت نمیکنه الان دیگه:16:
البته اون قدش 165 بود با 170 کیلو وزن:44:

آره درست گفتی همون مربع:8::6:

فکر نمیکنم!!

من قدم 186 و 4 سانت ازت کوتاهترم! ولی وزنم 150 هست! هر چقدر هم تفاوت سنی داشته باشیم بازم غول نمیشی!!!

--------------------------------------------
مدیران دیگه چرا نمییان اینجا؟؟!!

بابا انقدر قدتو نزن توی سر ما:103: اصلا من کوچیکتم:26:
در مورد مدیران خب اینجا کلاس نداره دیگه:55:

نام : آرسام:8:
تاريخ تولد :10/06/1363 مصادف با 31/08/1984
كشور : خاک پاک ایران
شهر : شیراز
تحصيلات : دانشجوی ارشد مرمت و ترمیم بناها و بافتهای تاریخی(آخرشه 1ماه فقط:19:)

شغل : یه دفتر نقلی نقشه کشی (چون من از معماری رفتم به مرمت لیسانس معماری دارم) + شغل شریف معلمی و تدریس در آموزشگاه - قبلا هم توی یک خبرگذاری خودرو کار میکردم...!

وضعيت تاهل : حدس بزنید:41:

فعاليتها : کنار خانواده بودن - کار - درس خوندن - کمی برنامه نویسی - لینوکس بازی - کمی ور رفتن با ماشین - خوندن مجلاتی مثل موتور ترند و... -دیدن فورولاوان - عکاسی

اطلاعات اضافي در مورد خودتان : عاشق ماشینهای امریکایی - عکاسی از ساختمان و اماکن تاریخی - عاشق شعر(حکیم کیوان عمر خیام نیشاپوری و فردوسی) - فلسفه(مارکس -هگل -کانت) - عاشق سوسیالیسم - از خرافات متنفرم - آدم گوشه گیر بد اخلاق لوس و زودرنجی هستم - اصولا با کسی رابطه برقرار نمیکنم اگه خوشم بیاد از کسی 180درجه فرق میکنم - هوش متوسط ولی حافظه قوی(مثل یه هارد 3tb که 1000دور میزنه:4:) - دست فرمونمم بدک نیست...! - الان بی ارزش ترین چیز برام موبایل هست نمیدونم شاید سن میره بالا آدم اولویتهاش فرق میکنه...!

اما آشنایی با اپل: ما با حاج اسیو خیلی وقته آشنا هستیم . توی دوستانم اولین کسی بودم که آیفون رو همراه ک بوک پرو خریدم(البته قبلش هم داشتم) درکل با همه ی گوشیها فرق داشت ولی خب یکسری عیبهایی مثل دوربین بدون اتو فوکوس و قضیه پیامک و فیلمبرداری ویدئویی خیلی آزار دهنده بود...!
ولی همیشه اپل رو تحسین میکنم چون مبتکر هست در تمامی زمینه ها مخصوصا ساخت نوت بوک(بجزء قیمت)

سیستم عامل مکینتاش هم که عالیه(دلیلش یونیکس بودنشه و خواهر خوانده لینوکسه) که انصافا هیچوقت به تجدید نصب سیستم عامل نمیکشه و همیشه کار میکنه... ولی خب از لحاظ امنیتی کمی باید روش کار بکنه چون واقعا از سیستم عاملهای یونیکسی ضعیفتره...

درکل رمز موفقیت اپل کنترل رسانه ها هست که آقای جابز استاد تشنه نگه داشتنه...!

خوشحالم با دوستان یونیکسی آشنا شدم

84104
07-07-2009, 18:05
حاج حميد

سن زياد مهم نيست مهم اينه كه من كوچيك تمام برو بچ موبايلستاني هستم

:003:

pedram_noei_a
07-07-2009, 22:35
عجب تاپیکی شد ولی آدم کسایی رو که فکر نمیکرد بشناسه داره میشناسه
راستی چرا همه به هیکل گیر دادند؟؟؟

abbas-h
07-07-2009, 22:53
بنده عباس - ح هستم از تهران ...
متولد 1366/8/3
دانشجوی کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد رودهن .... :31:
3 تا مشروتی دارم خفن امیدوارم اخراج نشم :4:
قبلا تو یه شرکت اینترنتی کار میکردم .. کارم هم اونجا نصب مودم و ADSL شبکه و از این چیزا بود ... ولی الان بیکارم ..
گوشی قبلیم سونی اریکسون بود و خفن انگولکش میکردم ...
تو بخش سونی اریکسون سایت خیلی فعالیت میکردم ( 2 تا مدالیم که دارم به لطف مدیرای بخش سونی اریکسون هست )
همیشه از apple خوشم میومده و اونو سلطان تکنولوژی میدونم :8:
عاشق این سیاستاشم اول اومد آیفون رو طوری زد که اونو با آجر مقایسه میکردن ولی الان بقیه گوشی هارو با آیفون مقایسه میکنن :015:
همینجام از مدیرای بسیار خوب و لایق این سایت تشکر میکنم مخصوصا مدیرهای بخش آیفون و سونی اریکسون ... :41:
با تشکر ...
:103:

shaahin.k
08-07-2009, 18:37
من شاهین هستم 22 ساله دانشجوی سال 5 مهندسی صنایع دانشگاه آزاد قزوین.
دیگههههههههههههههههههه کارم برنامه نویسی و طراحی وب سایته.

آیفون 3G 16GB دارم خیلی هم دوستش دارم! :6::8::ambulance::ambulance:

:021::021::021::021::021::021::021::021::021::021: :021:

king-1
11-07-2009, 08:02
من به علت مشغله کاری الان تونستم بیام توی سایت:26:
وحید با مدرک دیپلم 28 سالمه و توی یک شرکت واردات مشغول به کار هستم:35:
ساکن تهران و هزار چیز دیگه....
تقریباً دوماه آیفون خریدم ولی به نظر بنده هیچ گوشی مثل آیفون نمیشه:015:

omid_freesky
16-07-2009, 13:02
مثل اینه نوبت من هم اومد

جالبترین قسمت معرفی بنده اینه : امید از عراق (آره .... کشور عراق)
دارم 30 ساله میشم ( ای وای اصلا حواصم نبود.... مثل اینکه کلی بزرگ شدم)
دبیر انگلیسی ولی مشغول تجارتم
قدم 183 و وزنم 91 کیلوه (میدونم یه چند کیلو اضافه وزن دارم .... دارم روش کار میکنم)

از آشنایی همه خوشحال شدم

Hugo44
17-07-2009, 18:41
سلام خدمت همه دوستان !

من همایون هستم , 44 ساله ساکن مجیدیه تهران , تقریبا" 10 ساله که همراهی میکنم ( اونم از نوع اولش!) و همین دیروز یک آیفون دست دوم 3g گرفتم و وقتی دقت میکنم میفهمم که چرا آمریکا اسمش یا بهتر بگیم صفتش جهان خواره !!:29:

ولی جدا از اینکه از ارتباط با همه آیفوندار هابخصوص اوناییکه نرم افزارهای روز رو دارن خوشحال میشم , حدود 15 ساله که توی یک شرکت نرم افزاری به نام رایورز مشغول کارشناسگری هستم .
دوستانی که با این شرکت و نرم افزارهای اون مشکلی دارن خواهشا" اول قرارداد ببندن !:41:

در دانشگاه تهران رشته زمین شناسی میخوندم و هنوز هم اطلاعات عمومی خوبی درین زمینه دارم , اگر کسی از دوستان درین زمینه هم سئوالاتی داشتندما در خدمتیم :46:

اما سئوال خود من >>>>>>> این قسمت اشتراکات و پوشه ها چگونه تکمیل و پر میشوند...
در صورت راهنمایی هر یک از اساتید کمال امتنان را خواهم داشت .

salim7654321
18-07-2009, 10:41
این جمله اخر رو حذف کن تا دعوا نشد ..........بدو..........
من خودم یک پا نوکیایی هستما............دی
بگو درود بر اپل به جای جمله اخرت.

Maz!ar
18-07-2009, 21:26
:30:

بهم میگن مازیار

امسال 18 سالمه

:7:

marshal_charmer
18-07-2009, 22:14
حاج محمد سعيد قاسم زاده ( باور كن حاجيم ) :5:
متولد 1367/05/20 ساكن تهران - غرب تهران ( به افتخار همه ي غربيا كف و بيا ... ) :41::41::4:

دانشجوي كارشناسي نرم افزار - سراسري سمنان :5:

اصلا با گوشي نوكيا و سوني اريكسون و سامسونگ و ... حال نمي كنم :4:

اولين گوشيم چند سال پيش يه سوني اريكسون بود از اون به بعد هر پاكت پي سي بگي داشتم:4:

ديگه خود ماكروسافت بهم ميل زد كه از ما بكش بيرون :021:

:atten: اول فكر مي كردم هيچ گوشي به پاي ويندوز موبايل نمي رسه ولي خوب آيفون يه چيز ديگس:30:

دارم يه سيستم مك مي خرم , كلاسشم دارم ميرم :015:

ايشالا تا چند روز ديگه شاخ مك مي شم :021::4:

صلوات يادت نره :4:

peter-se
18-07-2009, 22:55
سلام بچه ها مشخصات تک تک شما رو خوندم و خوش حالم از این که با دوستانی مثل شما دم خور هستم اسمم عباس هست پارسا هم صدام میکنن قدم202و وزنم هم194 از تهران تو بچه ها شخصیتم و علاقه مندی هام خیلی شبیه alinikyar و on time عزیز هست دوست دار رانندگی پرحیجان وفراری اف1 خود ستایی نباشه دست فرمونم خوبه و البته بسکتبال و سونی اریکسون و جدیدا به هیچ گوشیی جز پاکت علاقه ندارم. خرید ipod touch خیلی وقته تو مخم هست و الان مصم شدم واسه خریدش از ایفون زیاد خوشم نمیاد چون الکی گرونه به نظرم یه ایپاد با یه گوشی شاخ خیلی بهتره! راستی هم دانشگاهی mor-use هم هستم رشته ام برق قدرته الکتروتکنیک(2ترم دیگه تمومه) و عاشق رشتمم و به هیچ رشته دیگه ای نمیتونم فکر کنم.خوره اینترنت وموبایلستان و در هر ثانیه که امکانات اینترنت باشه چکش میکنم.راستی متولد6/12/1365 هستم اما شناسنامه66 به خواطر اینکه یکم بسکتبال حرفه ای بازی میکردم! از خدمت اموزشی رو رفتم بعد اومدم دانشگاه(نیرو زمینی .... تکاور 08خاش(مرز پاکستان!)) خیلی گوشی عوض کردم w900ام رو خیلی دوست داشتم از نوکیا خوشم نمیاد الان ایکس وان دارم و میخوام یه 8800گلد هم بخرم!و ایپاد تاچ دو نقطه دی(میدونم خیلی حرف زدم!)
کاش می شد بچه هایی که تهرانن یا میتونن بیان همگی یه روز یه قرار ملاقات بزارن تا بیشتر اشنا شیم من که خیلی دوست دارم

SH3RVIN MAGNUM
26-07-2009, 23:28
منم شروین 16 ساله عاشق ایفون و الجی ارنا:50:

کشته مرده ی ماشین.مخصوصا m3

عشق اسپرت کردنه ماشینا تو فوتوشاپ :ambulance:

قد 170
وزن 75
ریاضی فیزیک - سوم
دوست دارم طراح بدنه ی خودرو بشم.:54:

از پرتقال متنفرم .مخصوصا بوش.هرکی پرتقال خورده باشه و بو پرتقال بده بیاد ترفم میزنمش.:19:

مجموعه ماشین های مدل هم جمع میکنم. :8:

MajidSeo
27-07-2009, 00:58
منم مجید مخلص همگی

از کرج هستم گوشی Iphone 3g

عاشق اذیت کردن دخترا

19 سالمه و عاشق همه موبایلستانی های گل

pourifly
27-07-2009, 01:41
سلام بچه ها من پوریا هستم متولد تهران متولد 1361 شغلم هم کمک خلبانه ایران ایر هستم
از اشنایی همه خیلی خوشحالم مرسی
گوشیمم iPhone 16g 3g

italodance
29-08-2009, 14:25
خوب بچه ها سلام من امروز رسما به بخشتون پیوستم و واقعا خوشحالم که اینجام و دوستان خوبی مثله شما دارم خوب اسم واقعی من سام هست از بخش سامسونگ آمنیا به اینجا کوچ کردم امیدوارم منو در اغوشتون بگیرید :003:

با تشکر از دوست همیشه همراهم حمیدرضا (84104) که منو بسیار در خرید ایفون یاری نمود از ایشون اینجا بسیار تشکر میکنم واقعا بچه های ایفون از بقیه بخشها باحالترند

من iphone 3gs 16 GB اصل اورژینال انلاک فکتوری گرفتم (پلمپ شده) به پارت نامبر MC131ZP که برای هونگ گونگ میشه:

http://store.apple.com/hk-zh/addToCart/MC131ZP/

http://support.apple.com/kb/HT1937

چند سوال داشتم که لطفا سریعا پاسخگو باشید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1050915#post1050915

مطمئن باشید بسیار اینجا اکتیوم چه بخش اخبار و چه ارایه برنامه ها

:6:

partovei
29-08-2009, 17:12
سلام تاپيك جالبي شده،
30ساله متاهل داراي يه پسر بامزه وخوردني به اسم ماني (واقعا عاشقشم )چون خيلي شيتون وخرابكاره.(نمي دونيد تا بابا نشديد.)
ساكن تهران(شهرآرا)
مدرك تحصيليم كارشناسي مديريت صنعتي
قدم 190وزنم90كيلو
كارشناس فني آموزشي
عاشق ماركهاي معروف وعطروادكلن وهمچنين اينترنت وموبايل
خوره هرچيز جديد مخصوصا گوشي موبايل(تابه حال خيلي گوشي عوض كردم ،شايد اورتون نشه يه گوشي خيلي تودست من دوام بياره 1ساله خيلي زود دلمو مي زنه.)
بازم بگم يانه.

I-Mehdi
29-08-2009, 23:39
خیلی جالب بود. نهایتا 20-25 ساله تو ذهنم بود. خوب موندیا. :دی
خدا نگهشداره واسط. من عاشق بچه هام ولی هنو خیلی مونده تا بابا بشم.

ParsiKade
30-08-2009, 01:12
از اون‌جایی که نصف شبه من هم به سرم زد خودم را معرفی کنم!! :4:

من علی هستم، 16 سالمه و امسال می‌رم کلاس سوم دبیرستان (ریاضی)،‌ همون‌طور هم که توی مشخصاتم گفتم اهل اصفهانم :P
قدم 177 و وزنمم 70 تاست!

اولین گوشیم یک نوکیا 3650 بود، سه سال پیش شد K750i - یک سال و نیم پیش شد N95 8GB و انشاالله تا دو - سه هفته‌ی دیگه می‌شه iPhone 3GS :8:

راستش تا قبل از این‌که به‌طور جدی با اپل آشنا بشم، مثل خیلی‌های دیگه، فکر می‌کردم نوکیا بهترین گوشی‌ها رو می‌زنه و از این چرندیات... ولی وقتی گوشی فعلیم، یعنی N95 8GB رو با کلی ذوق و شوق خریدم و بعد از یک مدت کوتاه به‌کلی حالم ازش به‌هم خورد! تازه با iPhone به‌طور کامل آشنا شدم و فهمیدم مک چه غولیه... از اون‌جا بود که تصمیم گرفتم شرایط رو آماده کنم تا یک iPhone 3G بخرم که تا داشت همه‌چیز محیا می‌شد یک‌دفعه شایعات در مورد 3GS شروع شد و منم دست نگه داشتم تا اون بیاد... کلا خیلی صبر کردم واسه خرید iPhone به علت این اتفاقات!

من هم یک سالی می‌شه بدجور رفتم تو نخ اپل و هر روز هم بیش‌تر علاقه‌مند شدم تا الان که هم از سیستم عاملش واسه‌ی PC استفاده می‌کنم (هکینتاش و این حرف‌ها :دی) و هم دوست دارم اگه بشه یک مک‌بوک یا iMac بگیرم تا همه‌جوره علاقه‌م به اپل ثابت بشه :4: (فعلا اولین قدم را با خرید iPhone 3GS می‌خوام بردارم :010: ) - خلاصه که احترام خاصی برای اپل قائلم.

کلا دعا کنید (!) به سلامتی این گوشی رو بخرم تا بیش‌تر توی این مبحث بتونم فعالیت داشته باشم و بیش‌تر با بچه‌های گل این مبحث آشنا بشم.

پی‌نوشت: موبایلستان مبحث iPhone و بچه‌های گلش رو نداشت چی‌کار می‌خواست بکنه؟!!! :4:

partovei
30-08-2009, 07:54
خیلی جالب بود. نهایتا 20-25 ساله تو ذهنم بود. خوب موندیا. :دی
خدا نگهشداره واسط. من عاشق بچه هام ولی هنو خیلی مونده تا بابا بشم.

خيلي متشكرم دوست عزيز،انشاء الله هرچه سريعتر سرو سامان پيدا كني ويه بخت وبر خوب عايدت بشه،البته مارو براي عروسيت دعوت كن،بعدشم انشاء الله كه خدا يه بچه خوب ولي از اون شيطوناش بهت عنايت كنه تا حالشو ببري.:8:

era
30-08-2009, 16:03
باسلام
محمودرضا محمد.... هستم و متولد هفده شهریور سال 1346 تهران . مدرک دیپلم اتومکانیک را از هنرستان قوام السلطنه گرفتم و بعد رفتم سربازی دوران جنگ و جبهه بود و من هم به مرز ایران عراق و شهر مرزی بانه کردستان منتقل شدم . بعد از سربازی در یک شرکت خصوصی نقشه کش صنعتی شدم و بعد از چند ماه کار کردن بعنوان کارگر به یکی از کارخانه های تولید خودرو در ایران رفته و پس از انجام چندین و چند تست استخدام شدم در حین کار کردن ازدواج کرده و لیسانس را هم گرفتم در دوران دانشگاه بود که صاحب یک دختر بامزه به نام آفاق شدیم و همسر بنده هم دانشگاه را یک سال بعد از من تمام کرد الآن و در حال حاضر نیز یکی از مدیران همان شرکت خودرو سازی هستم امیدوارم حوصله تان سر نرفته باشد . تا قبل از اینکه گوشی آیفون بگیرم فکر میکردم گوشی سونی اریسکون بهترین و فقط گوشی را با مدلهای جدید سونی اریکسون عوض میکردم ولی پس از گرفتن آیفون فکر میکنم دیگر گوشی دیگه ای نتونم بگیرم . موفق باشید

S@MUCKT
30-08-2009, 17:01
خوب دوستان منم خودم رو معرفی می کنم
اسمم سامان است 16 ساله از تهران قد نمیدونم وزنم ولش کن :31:
میخوام برم کلاس سوم ریاضی
من اول راهنمایی اولین گوشیم رو خریدم سامسونگ x640 (یه چیزی تو همین مایه ها )
اونو یه 2-3 سالی داشتم تا خواستم برم اول دبیرستان اون موقع یه k750 خریدم بعد یه 6 ماهی داشتم دیدم خیلی خز شده رفتم یه k-jam خریدم یه هفته اون رو داشتم بعد از رنگش خوشم نیومد رفتم دادم یه htc p4350 خریدم اونو 3-4 ماه داشتم تا سوزوندمش :13: آره کیتش رو سوزوندم رفتم اونو فروختم دوباره k750 م رو اوردم یه 3-4 ماهی هم اونو داشتم تا اینکه تیر سال پیش یه نوکیا e65 خریدم خیلی خوشم اومد از نوکیا بعد خبر اومد که نوکیا یه گوشی تاچ زده (5800) یه تو کف اون بودم تا بهمن سال پیش یکی گرفتم خلاصه انقدر خز شده که تو خیابون راه میری بندش از دست هرکی اویزونه اونو داشتم تا امروز که یه 3gs خریدم خیلی ماهه :35:
ببخشید که سرتون رو درد آووردم :merci: که خوندید

reza2009rs
19-09-2009, 22:35
منم رضا هستم از تهران.17 سالمه کلا یه مدت قاطی جماعت آیفون دارا شدم تمام مارک ای دیگه گوشی رو هم قبلا امتهان کردم ولی آیفون یه چیز دیگس.راستی اهل تهرانم وعاشق گوشی های با کلاس.:merci:

nn7710nn
22-09-2009, 21:34
سلام.من نازنین هستم 22 ساله از مشهد دانشجوی روان شناسی.تک دختر خونم و عزیز دردونه بابایی:5: قبلا طرفدار متعصب نوکیا و انگیج بودم اما الان 2 هفتست افسردگی گرفتم اونم از نوع ماژورش آخه آیفون 3g خریدم و فهمیدم زندگی یعنی چی.شعارم هم اینه : حیف عمرم که با Nokia .... شد!!!
عاشق موبایلستان هستم و دوستای خوبی اینجا دارم و به آواتارای خاصم معروفم

I-Mehdi
22-09-2009, 22:06
من از طرف مدیران انجمن آیفون به دوستان عزیزی که جدیدا به جمع ما پیوستن خوش آمد میگیم.
شعار ما:

Iphone, god of phone

ghasemizadeh
23-09-2009, 00:26
سلام من علی هستم 22 ساله دانشجوی عمران از مشهد که تونستم به کمک دوست خوبم اقا حسین که مدیر انجمن هستم صاحب ایفون بشم

bitarafali
23-09-2009, 00:26
بزارید منم بیام وسط..!! (آقا یکم جا رو وا کن منم بیشینم...!!!)
من علی !
19 ساله ....قم
بچه آخوند نیستم ولی دو رو باهام بگردی بم می گی آخوند ولی تریپم گل و گشاده(رپ و مپ)..!!
دیپلم گرافیک.... شغلمم تری دی آرتیست یا به قول قول خیلیا اینیمیشن کار می کنم.

از روز اولی که شرکت اپل رو دیدم عاشق محصولاش شدم ولی کو پول؟؟؟؟
اولین گوشیم w810i سونی اریکسن بود که دهنش رو صاف کردم و تا حالا دارمش
از همون اولم عاشق آیفون بودم ولی پول مول یوختی..!!
بابا هم که پول بالا این چیزا نمیده..!!
ولی حالا که خودم پیل در میارم ، دارم جم می کنم که یه آیفون جیییییییگر بخرم..!!
دیگه فکر کنم حداکثر تا 3 هفته دیگه بخرم..!!
وقتی هم که آیفون خریدم می خوام چند تا تم خفن بسازم..!
ولی آفون خودایی یه چیز دیگس..!! تو برو بچز هنرمند که می بینم همشون تو کف اپلن
خودایی من خودم میگم کسایی از اپل خوششون میاد که دید هنری داشته باشن..!!

خلاصه دمتون گرم..!! تاپیک باحالیه..!
نوکریم.!!
این زیرم آدرس بلاگمه..!! تو امضا.. خوشحال می شم کارامو ببینید.!!
یا علی

ParsiKade
23-09-2009, 00:31
بچه آخوند نیستم ولی دو رو باهام بگردی بم می گی آخوند ولی تریپم گل و گشاده(رپ و مپ)..!!

بالاخره به شما چی بگیم؟ :4:
انشاالله هم هرچه زودتر آیفون رو بگیرید. من‌که ناراحتم چرا یک روز زودتر نخریدم :دی (چهارشنبه‌ی هفته پیش خریدم) منظورم اینه که هر موقع شرایطش جور شد صبر نکن! برو بخر ;)
کارات هم خیلی قشنگه، ایول!

bitarafali
23-09-2009, 00:45
بالاخره به شما چی بگیم؟ :4:
انشاالله هم هرچه زودتر آیفون رو بگیرید. من‌که ناراحتم چرا یک روز زودتر نخریدم :دی (چهارشنبه‌ی هفته پیش خریدم) منظورم اینه که هر موقع شرایطش جور شد صبر نکن! برو بخر ;)
کارات هم خیلی قشنگه، ایول!

شمابگو علی.!!
سایتت رو دیدم..!! جالب بود!! ولی فقط داغ دل منو تازه کرد! :(((
دعا کن ایشالله که جوره..!!!
بیچاره این w810 که قراره یتیم شه.!! چون دیگه محل سگ بش نمی زارم..!:دی
قربونت داداش ..!! لطف داری

امید_Nseries
24-09-2009, 19:50
منم امیدرضا روانخواه هستم
بعضی ها هم منو میشناسن

A_lph_A
25-09-2009, 13:39
با سلام خدمت تمامیه دوستان ظهرهمگی بخیر ، من قبلا در این تاپیک خودمو معرفی کرده بودم اما ظاهرا با تغییراته سایت و اپدیت شدنش ........ .

من پیمان هستم 22 ساله ، کاره ساخت تم رو بعهده دارم فقط در این انجمن :003: ، و ......... که دوستان در ادامه معرفیه خودشون مینویسند :4:.

من واقعا خوشحالم از اینکه انجمن ایفون دوباره مثل روز های اولش ، شلوغ و پر گذر شده . و این رو مدیون Mostajab ، black_mad007 و سایر دوستان هستیم که با بشتکار دوباره سایت رو مثل روزهایی اولش شلوغ و بروز کردن .

الانم که دوستانه بسیار خوبی در انجمن حضور دارن ، و با تلاششون باعث بهتر شدن انجمن و ..... شدند ،
من از طرف خودم و مدیران انجمن از تمامیه دوستان بابت تلاششون تشکر میکنم و امیدوارم همیشه در تمامیه مراحل زندگیتون موفق باشید .
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:

amirreza_rezaei
25-09-2009, 15:18
سلام من همون طور که از یوزرم معلومه امیررضا رضایی هستم 19 ساله
دانشجوی عمران دانشگاه تهران هم هستم
ساکن تهران هستم
متولد تهران هستم :دی
به شدت دنبال آیفون هستم چون هم htc sony ericsson nokia lg داشتم همشون آشغال بودن مخصوصا htc که ppc میزنه از هنگی و سرعت کم و... خسته شدم میخوام 3gs بگیرم ولی این 3.1 لعنتی جیلبرک نشده
و مخصوصا بلوتوث که داغونم داره میکنه
از دوستان خوبم A_lph_A , black_mad007 ,italodance,mostajab,A7X, top gerar,ع.ص
که تا حالا به سوالات شاید مسخره و مبتدیانه من جواب دادن تشکر میکنم انشا الله هر کدوم واسه خودشون سایت بزنن

masoud_51210
30-09-2009, 11:19
سلام دوستان
مشهد
19 ساله
ايفون 3gs دارم
شكر خدا بدنيست

h_chakavak_k
30-09-2009, 12:37
سلام به همه دوستان آیفونی و غیر آیفونی .
کوچیک همه حمیدرضا هستم ,21 ساله ,تهرانی.
دانشجوی کارشناسی شیمی کاربردی دانشگاه آزاد واحد شهر ری ( یادگار امام).

ولی آیفونو عمرا عوض کنم چون خدای گوشیه , البته شاید برم تو کار 3gs !!!

محمد759
30-09-2009, 14:01
خوب بزارین بنده ی حقیر هم خودشو معرفی کنه:D
من محمد هستم دیگه اونقدر با ویندوز موبایل و سیمبین کل کل کردم که واسم تکراری شده بودن...
با اومدن 3gs درنگ نکردم و خریدمش ولی از رو بدشانسی فردای خرید مجبور شدم به 3.1 آپدیت کنم که...:))

در کل گوشی مرگی هست...

hanoo
13-10-2009, 15:56
سلام منم علی مبشر لیسانس عمران از کرمان قبلا اچ دی داشتم که دیگه چیز جدیدی واسم نداشت نه برنامه نه ویندوز همش تکراری شد رفتم 3gs گرفتم اخه می گن دنیای بزرگی داره تازه 2 روز گرفتم هنوز جایلبریک نکردم

partovei
13-10-2009, 16:03
سلام منم علی مبشر لیسانس عمران از کرمان قبلا اچ دی داشتم که دیگه چیز جدیدی واسم نداشت نه برنامه نه ویندوز همش تکراری شد رفتم 3gs گرفتم اخه می گن دنیای بزرگی داره تازه 2 روز گرفتم هنوز جایلبریک نکردم راستی این شکل گوشیمو چجوری عوض کنم جاش ایفون بگذارم؟

خوشبختم وقدم شما را به سرزمين آيفون گرامي مي داريم.
براي اينكاربايد بري تو كنترل پنل كاربري خودت وازاونجا پروفايل ومشخصات خودتو تغيير بدي.
برو حالشو ببر كه خــــــــــــــــــــــــ ـــوب چيزي داداش،خـــــــــــــــوب.

eloquento
02-11-2009, 16:20
ببخشید اینجا جایی برای خانم ها در نظر گرفته نشده؟
وقتی داشتم پست های بقیه رو میدیدم اولش ترسیدم چیزی بنویسم چون همه آقا هستند و کوچولو! :021:
من شیوا هستم 28 سالمه و لیسانس طراحی صنعتی دارم.
5 ساله که دکوراسیون داخلی کار میکنم
نزدیک به 3 ساله که iPhone دارم ، اولیش که هنوزم دارمش یه 2G است و سال گذشته هم یه 3G سفید خریدم.
تقریباً 10 سال پیش یه سیستم Powermac داشتم که عاشقش بودم ولی از وقتیکه شاغل شدم مجبور به تغییر سیستم به Windows شدم ، که باید اعتراف کنم حالم ازش بهم می خوره:31:
به هر حال خوشحالم که وارد جمع شما شدم.

I-Mehdi
02-11-2009, 16:50
منظورتون از کوچولو چی بود ؟

A7X
02-11-2009, 16:55

مهدی جان شما به دل نگیر.:021:

ایشون 28 سالشونه و فکر میکنم 28 آخرین عدد باشه! (شوخی)

بزرگی که به سن نیست.

وگرنه لاکپشت 100 سال عمر میکنه.:023:

eloquento
03-11-2009, 10:51
منظورم این بود که همه کم سن و سال هستن

eloquento
03-11-2009, 10:53
مهدی جان شما به دل نگیر.:021:

ایشون 28 سالشونه و فکر میکنم 28 آخرین عدد باشه! (شوخی)

بزرگی که به سن نیست.

وگرنه لاکپشت 100 سال عمر میکنه.:023:

مرسی از استقبال گرمتون :021:

M.R.M
03-11-2009, 11:16
سلام عزیزان
من فکر کنم جدیدترین عضو گروه باشم چون دیشب گوشیم رسید !
از دیشب که گوشیم رسیده دارم باهاش ور میرم تا حالا !!!
فقط چون تا حالا ایفون نداشتم فکر کنم راه سختیو در پیش دارم ! ولی میرزه !
مشخصاتمم که همین بغل نوشته دیگه لازم نیست بگم !
خلاصه که خوشحالم باهاتون اشنا شدم

italodance
03-11-2009, 12:12
سلام عزیزان
من فکر کنم جدیدترین عضو گروه باشم چون دیشب گوشیم رسید !
از دیشب که گوشیم رسیده دارم باهاش ور میرم تا حالا !!!
فقط چون تا حالا ایفون نداشتم فکر کنم راه سختیو در پیش دارم ! ولی میرزه !
مشخصاتمم که همین بغل نوشته دیگه لازم نیست بگم !
خلاصه که خوشحالم باهاتون اشنا شدم

به به پس بالاخره به جمع ما امدی یادمه تاپیکاتو

adsl حل شد؟

i8910 نگرفتی پس........خوب کاری کردی ایفون خداست

A7X
03-11-2009, 12:30
مرسی از استقبال گرمتون :021:

ورود شما خیلی گرم بود ما گرمترش کردیم.:021::003:

M.R.M
03-11-2009, 12:47
به به پس بالاخره به جمع ما امدی یادمه تاپیکاتو

adsl حل شد؟

i8910 نگرفتی پس........خوب کاری کردی ایفون خداست

بابا دمت گرم چه حافظه ای داری رفیق ؟! :13:
اره adsl رو هم بالاخره پیدا کردم تا اخر هفته وصل میشه
هر چی فکر کردم دیدم دیگه نمیتونم سیمبینو تحمل کنم اومدم سراغ مک :8:
واقعا عالیه :6:

™SINAXEX
03-11-2009, 18:32
من هم از شنبه این هفته به جمع برو بچه های ایفونی پیوستم:دی
اگر کسی من رو نمیشناسه بگه تا معرفی کنم:wink:

italodance
03-11-2009, 18:56
من هم از شنبه این هفته به جمع برو بچه های ایفونی پیوستم:دی
اگر کسی من رو نمیشناسه بگه تا معرفی کنم:wink:

به به قدم نو رسیده مبارک

چرا i8910 را رد کردی؟

حالا کدوم بهترن از هر نظر بنظرت 3gs یا i8910؟

™SINAXEX
03-11-2009, 20:53
به به قدم نو رسیده مبارک
چرا i8910 را رد کردی؟
حالا کدوم بهترن از هر نظر بنظرت 3gs یا i8910؟
مرسی سام عزیز
هنوز 8910 رو نفروختم عزیز دارم اش
هر کدوم در جای خودش به نظرم 8910 از یک طرف گوشی فوق العاده ایی هست و ایفون هم از دید و جای دیگرش به نظرم قابل قیاس نیستند اصلا!

mehdimdi
03-11-2009, 21:50
منم مهدی هستم اسفندماه 31 سالم تموم میشه (ای داد و بی داد پیر شدیم ها!) الکترونیک خوندم و تا چند وقت پیش مخالف سرسخت ایفون ولی حالا که ایفون گرفتم میتونم بگم بجز ایفون و موتورولا e8 نمیتونم هیچ گوشی دیگه ای رو تحمل کنم . من خوره بازی کامپیوتریم و تمام کنسولهای بازی رو هم دارم (تو بازیسنتر خدمتتون باشیم :6:)و مهمترین دلیل خرید ایفون هم بازیاش بود . کاش باطری ایفون هم مثل موتورولا e8 فوق العاده بود و اکولایزر دستی هم داشت یا یه پردازنده صوتی هم براش در نظر میگرفتن اونوقت دیگه میشد گفت ایفون هیچ نقصی نداره :54:

I-Mehdi
04-11-2009, 15:31
خدمت همه دوستان جدید الورود از طرف همه مدیران سلام و خوش آمد عرض میکنم. مخصوصا سن بالا هاش
ماشالله روز به روز داره جمعمون پر بار تر میشه.
امیدوارم بتونیم اطلاعات کاملی رو تو این انجمن در اختیارتون قرار بدیم.
هر سوال و مشکلی داشتین بپرسین تا دوستان در اسرع وقت پاسخگو باشند.
سینا جان سوال داشتی درخدمتم تعارف نکن یه وقت. :دی

sia_presley
04-11-2009, 16:13
سلام به همگی سیامک هستم اره ما هم پیر شدیم تا چشامونو بستیم شدیم 27 سال تاریخ تولدم 29 خرداد ازش متنفرم اگه یادتون باشه حول حوشه امتحانات بود مدرکم مهندسی کامپیوتره توی شهرمون یه شرکت کامپیوتری دارم البته با دوستم تقریبا 3 سالی میشه موبایلستانو میشناسم اون موقع موترولا L7 داشتم منوی فارسی نداشت همون موقع با کمک دوستان فارسیش کردم تقریبا 3 ماه میشه آیفون 3gs خریدم البته از سوئد واسم اومد دق کردم تا اودم واقعا هیچ گوشی آیفون نمیشه تاچش شاهکاره تقریبا 3 ماه میشه تو انجمن آیفون هستم ( من عاشقه تکنولوژی هستم مخصوصا کامپیوتر و اینترنت عجب دنیای داره)
موفق باشید:003:

sadegh6060
05-11-2009, 12:42
سلام
خسته نباشید
ببخشید دیر اومدم
منم صادق 27 سال از اصفهان
چند وقتی هست ایفون دارم
ممنون از اقا وحید کینگ 1 عزیز که راهنمایی کردند
در خدمت دوستان هستیم

eloquento
09-11-2009, 11:21
سلام
مثل اینکه همه آقایون سن بالا منتظر بودن تا من بگم چند سالمه بعد اعلام وجود کنن :021:
به هر حال خیلی خوشحالم که بعضی از اعضا بالای 25 سن دارن، داشتم سرخورده میشدم :9:

A7X
09-11-2009, 11:37
یعنی واقعا بزرگترین معضل این سایت سن کاربراست!!!!؟؟

خیالتون راحت..کاربر بالای 50 هم داریم.

sia_presley
09-11-2009, 14:11
علم و دانش فهم و شعور به سن نیست دوستان ( من خیلی از آدمها را میشناسم هم سنشون خیلی زیاد هم مدرکشون ولی .....) :003:
اینجا جایی که هر کی دوست داشت خودشو میتونه معرفی کنه:4:
موفق باشید و به همه آرزوهاتون برسید

I-Mehdi
18-11-2009, 13:25
دوستان فکر میکنم تاپیک رو از بحث اصلی منحرف نکنیم بهتره.
ممنون.

تاپیک پاک سازی شد.

iMeysam
18-11-2009, 16:15
سلام من میثم هستم دانشجوی سال آخر گرافیک ۲۴ سالمه (پیر شدیم) تقریبا دو هفته هستش که ۳جی اس سفید گرفتم ولی چند ماهه که با آیفون مخصوصا ۲جی کار کردم.
راستی دقیقا هفته پیش هم macbook pro 13 گرفتم خیلی نازه مخصوصا تراک پد مولتی تاچش. مک که دیگه نگو حرف نداره.
الانم هستم در خدمتتون

ipod_touch
18-11-2009, 21:36
امیررضا هستم دیروز آیفون خریدم 16 مشکی
فوق العاده هست
دانشجو هستم و عاشق همه آیفون دارا
میخوام لیست دوستانمو با تمام آیفون دارا هم پر کنم :دی

iMeysam
18-11-2009, 22:03
امیررضا هستم دیروز آیفون خریدم 16 مشکی
فوق العاده هست
دانشجو هستم و عاشق همه آیفون دارا
میخوام لیست دوستانمو با تمام آیفون دارا هم پر کنم :دی

مبارک باشه عزیز انشاالله به خوبی ازش استفاده کنی.

mamal_blackgol
06-02-2010, 11:02
محمدرضا هستم 23 سالمه از تهران 2 ماهی هست آیفون دارم و فکر نمی کردم انقدر خوب باشه شورشو در آورده دیگه خواب واسم نزاشته به خداخیلی دوسش دارم فقط آیفون تا نداشته باشی نمیتونی درک کنی

monolit
06-02-2010, 11:25
امیر حسین هستم 19 از انزلی.3هفته 3جی اس 16 مشکی گرفتم بابا ترکونده :8:در روز فقط میزاره 6 ساعت بخوابم این رفیقمون راست گت شورش در اومده برنامهای نداره که یه کم بد بکنیم این سیب رو؟:35:

amin khansari
22-04-2010, 12:34
محمد خوانساری هستم16 ساله از اهواز 5 ماهی هست با ایفون 3gsزندگی میکنم و واقعا ازش لذت میبرم

AdelSoft
14-07-2010, 17:33
عادل / تهران / مهندسی معدن دانشگاه تهران / تو کاره واردات ماشین آلات / 3gs black / دوست دار اپل / برنامه نویس ( pc , PSP , Wiz , DS , java ) / عاشق هک سخت افزاری ( آخرین کارم کشف pre ipl برای psp go و هک کاملشه که قصد ریلیزش رو ندارم که انحصاریه تیممونه ! ) / عاشق یادگیری / عاشق ... / عاشق jtag / مخلص بروبکس آیفونی و غیر آیفونی مخصوصاً عباس گل !

ariyan_king
15-07-2010, 03:40
من آرینم توسط لورد شهاب عزیز معرفی شدم عجیب نوکیا باز بودم روش قسم میخوردم داش شهاب در جریانه ولی حالا شدیم آیفونی با ان900 وارد اینجا شدم الان هم آیفون 4 خریدم که فروختم دوباره یکی دیگه دارم میارم چون قبلی سفید بود 17 سالمه رشتم تجربیه امسال میخوام تغییرش بدم برم ریاضی عاشق کامپیوترم تو مدرسه یه پا خدمات کامپیوتر سیارم البته خدمات که نه بروبچ بهم میگن مهندس منم حال میکنم بااخره آینده ای در پیش هست چی بگم والا فقط بگم موبایلستان تکه هیچ سایتی به خوبیه این ندیدم فوق العادس

hani99
15-07-2010, 09:21
منم دو سالو نیم پیش که n82 گرفتم عضو سایت شدم که به لطف مدیران سایت دو سال عضو جدید بودم:14::14:
حالا هم شش ماهه ایفون تری جی گرفتم دیروزم رفتم تری جی اس بگیرم که گرون شده بود نگرفتم

anne_sherlie
15-07-2010, 15:01
سلام من 23 سالمه 3 ماه میشه تقریبا 3 جی اس 16 گیگ گرفتم
من تمام سیستم عاملا از جاوا و uiq و پاکت پی سی رو کار کردم باهاش البته هنوز با اندریود کار نکردم
ولی انصافا تو همشون و بین تمام سیستم عاملا اپل و سیستم عامل مک یه چیز دیگه است
یه دنیای دیگه

علی بی ستاره
23-07-2010, 11:14
سلام برو بچس آیفونی
کوچیکتون علی فارق التحصیل علوم آزمایشگاهی تهران

savalanboy
05-08-2010, 22:23
سلام خدمت دوستان
منم بهنام خوش باطن هستم مهندس مکانیک از اردبیل
حدود یک ماهه آیفون 3gs 32gig خریدم از ترکیه هنوزم جیل نکردم و دارم از برنامه های app store حال می کنم
فقط به قول ترک ها می تونم بگم پادشاه گوشی هاست

hani99
06-08-2010, 12:49
منم نوید هستم یه 6 ماهی میشه تری جی 16 گرفتم.

arsa81
25-08-2010, 17:30
منم تازه یه آیفون 4 16گیگ گرفتم .

dentalalbor
08-09-2010, 21:41
سلا م بچه ها من حمید هستم مقیم مشهد
حدودا دو هفته ای هست که آیفون 4 32 گرفتم برام از انگلیس فرستادن
ولی خدایی عجب گوششششششیییییییییییییییی هست

mehrdadpesar
10-09-2010, 07:58
سلام دوستان عزيز-همه سنشونو گفتن،منم ميگم-من شانزده سالمه و محصل هستم.از پارسال با ايفون اشنا شدم (البته قبل از ايفون گوشيهاي ديگري هم داشتم) اول ايفون تري جي شانزده گيگ داشتم،بعدش ايفون تري جي هشت گيگ و الان هم يك ماهي ميشه كه ايفون تري جي اس شانزده گيگ دارم-موفق و پيروز باشيد

sin-sin
10-09-2010, 12:31
منم که خیلی دیر شده خودم رو معرفی کنم ولی من طرفا 19-20 سالمه و حدود 6ماهه که با آیفون آشنا شدم... توی این 6ماه هم 4بار آیفون و ایپاد تاچ عوض کردم که آخرین دستگاهم آیفون 3g میباشد.

tommy_vercetty
11-09-2010, 09:51
خوب...خوووب.... عجب تاپیک جالبی

من امیر ارسلان
22 ساله سال سوم رشته مکانیک
عاشق آیفون و اپل و بخصوص پی سی تبلت
از آدما بدم می آد به خصوص جنس مخالف ولی نمیدونم چرا دارم به این زودی داماد میشم
اصولا انسان منظمی نیستم و به همین زودی هاست که یا گوشیمو گم میکنم یا میدزدنش یا خودم میترکونمش:dp:

am66
11-09-2010, 14:23
یه دل میگه معرفی کن یه دل میگه نکن d:
سلام.منم امیر.۲۳ ساله.۶۶ای ام اونم از نوع بهمنی.اوه اوه چه شود
دانشجوی ازمایشگاهمو ۳ ترم دیگه دارم.(ورودی ۸۵ ام.دیگه خودت حساب کن چجوریه و چقد درس خونم :دی)
یه ۶ ماهی هست با اپل اشنا شدمو عاشقش شدم.ولی حتما آندرو رو هم تست میکنم
راستی دانشجو اراکم

gooner
11-09-2010, 14:45
منم بهنام هستم 25 سالمه لیسانس مکانیک هستم الانم دانشجوی فوف مکاترونیکم.
اگراشتباه نکرده باشم 5 سالی هست که عضو موبایلستانم اون موقع n73 داشتم.
الانم یه ipod 2g دارم که پارسال خریدم خیلی باهاش حال میکنم ولی دیگه باید رفت و یه 4g گرفت.
یه ماه پیشم میخاستم یه mac 15 core i7 بگیرم نمیدونم چی شد بیخیالش شدم و یه vaio F series گرفتم!!!

reza9990
11-09-2010, 15:54
سلام به همه عیدگذشتتون مبارک
منم رضاهستم 17سالمه و محصل هستم (سوم تجربی) و ازاینکه درکنار شما هستم خیلی خیلی خوش حالم منم چندماهی میشه که ايفون تري جي 16 گیگ دارم وباهاش پز میدم

wohammad
12-09-2010, 10:35
سلام دوستان.
محمد هستم.ساکن تهران دانشجوی ترم آخر سخت افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد نراق.
Iphone 4 - 32G دارم و یه باغ سیب دارم که با جابز شریکی خریدم ;-)

MOHAMMED.S
12-09-2010, 10:51
من محمد صادق . . .18 ساله . . . ساكن بحرين . . . دانشجوي حقوق
بالاخره تصميم گرفتم ایفون 4 بخرم
هنوز هم نمیدونم کار درستی کردم یا نه

sajad perspolis
12-09-2010, 12:21
منم سجادم 2 ماهی میشه 3Gs 32 GiG خریدم اول هم آیپود 3 جی داشتم
دانشجو کامپوتر دانشگاه آزاد تهران شرق

عاشق APPLE بزودی یه iMac میگیرم
و درود بر تمام ایرانیان عزیز:dn:

sin-sin
12-09-2010, 12:33
منم سجادم 2 ماهی میشه 3gs 32 gig خریدم اول هم آیپود 3 جی داشتم
دانشجو کامپوتر دانشگاه آزاد تهران شرق

عاشق apple بزودی یه imac میگیرم
و درود بر تمام ایرانیان عزیز:dn:

اینم میگفتی جوک زیاد داری... هرکی جوک جدید میخواد با سجاد دوست بشه.

nasima60
27-11-2010, 00:35
سلام به همه دوستان ایفونی
منم نیما هستم.از سال 79 گوشیهای زیادی رو امتحان کردم.کلا عشق موبایلم.اینم لیست گوشیهایی که داشتم:
ericson 1018,ericson T10,sony Z5,samsung A200,nokia 8310,nokia 7610i,nokia 7350,sonyericson k750,nokia n96,htc desir,IPHONE 4
الیته حدود 4 تا گوشی هم برای خانومم گرفتم که اخریش iphone 3gs 32 gig
واقعا با اطمینان میگم که هیچ گوشی به پای ایفون نمیرسه.یه زمانی یعنی تا 2 ماه پیش از اندرویید هم طرفداری میکردم اخه تا حدودی htc دیزایر می تونست با 3gs رقابت کنه.ولی دیگه شکی ندارم که ایفون 4 بهترینه.
نمی دونم چراسیستم عاملهای دیگه به دلم نمیشینه.اصلا خیلی ابتدایی به نظرم میان!
از صفحه نمایش و دوربین ایفون 4 واقعا راضیم چون فیلمبرداری زیاد میکنم.
در کل حالا که طعم ایفونو چشیدم دیگه دست ازش برنمی دارم.
اگه کسی واقعا ایفون داشته باشه و باهاش کار کنه اونوقت میفهمه که چرا هوادارانش متعصبند.

MojiOS
01-12-2010, 00:12
سلام به همه!
منم مجتبی هستم ! 17 سالمه! ساکن تهران. پیش دانشگاهی ریاضی هستم اما می خوام کنکور تجربی شرکت کنم! تازه چند روزه که آیفون 3gs 32Gb مشکی گرفتم و الانم خیلی خوشحالم! گوشی یعنی این! :bo::dn:

sina_milano
01-12-2010, 12:14
سلام به دوستان آیفون دار
سینا هستم 23 ساله!

قصد خرید یک اسمارت فون داشتم
و چون عاشق اپل هستم
همین چند روز پیش یک ضرب آیفون4 خریدم:123:
و از خریدم راضی هستم:ar:

Maz!ar
02-12-2010, 14:03
من هم مازیار هستم یک آی پی او دی 2 دارم

I-Mehdi
02-12-2010, 14:37
خوشحال شدم دوباره این تاپیک رو آپ دیدم :دی

Mparvin2
02-12-2010, 15:48
من هم پوریا هستم از آیفون 2g داشتم تا 4
اولین محصول اپل رو سال 2006 مک مینی بود
به جرات میگم هیچ گوشی به آیفون و هیچ سیستم عاملی به مک نمیرسه
موفق باشید

aminjuun
10-12-2010, 01:58
امین 22 سالمه ساکن تهران (غرب) شغلم برنامه نویس ، تازه iphone4 گرفتم و فهمیدم گوشی یعنی فقط iphone و بس

I-Mehdi
10-12-2010, 12:08
مبارک باشه امین خان

136209
10-12-2010, 20:06
سلام منم علیرضا هستم از مشهد
من 5 سالی رو با نوکیا و اچ تی سی سر کردم چند وقت پیش گوشیم رو فروختم و می خواستم یک گوشی دیگه از برندی دیگه بخرم چند تا مغازه رو رفتم که تو مغازه آخری فروشنده داشت یک 3جی به یک نفر نشون میداد طرف رفت یک دوری بزنه و برگرده منم از روی کنجکاوی 3 جیه رو ورداشتم تا باهاش ور برم همون لحظه اول مجذوب صفحه لمسیش شدم (چون قبلا چندتا لمسی دیگه داشتم که اصلا باهاشون حال نمی کردم ) فورا به فروشنده گفتم اینو می خوام خریدم
الانم چند ماهی میشه دارمش خوشحالم که اون روز این 3g دیدم و خریدم
انشا الله چند وقت دیگه هم آیفون 4 رو میخرم دیگه هم فکر نکنم از اپل و آیفون جدا بشم
به امید موفقیت بیشتر اپل و آیفون داران ایرانی عزیز

dading
10-12-2010, 20:17
سلام
من مصطفی هستم مهندس معماری کار داشتین در خدمتم
من تا حالا فقط 3 جی اس داشتم و اونو فروختم و به امید داشتم ایفون 4
من واقعا بعد از فروش 3 جی اس فهمیدم که این جمله واقعی هست(هر کی با ایفون کار کنه دیگه نمیتونه با گوشیهای برند دیگه کار کنه)

avannn
11-12-2010, 00:48
آوان هستم 17 سالمه.galaxy s داشتم.فروختم به داداشم,i4 خريدم

Boshrabashash
16-01-2011, 21:16
سلام
من بشری پوربشاش هستم
دانشجوی پزشکی سال 4 (!!!!) :))
اومدم اینجارو خوندم اولش کپ کردم و نمیخواستم چیزی بگم چون دیدم همه یا مدیرن یا نیمه ممتاز خلاصه همه این کاره ولی من.... :)))))
تازه اومدم تو این سایت
کلی هم خوشم اومده از اینجا
3 ساله آیفن دارم تازه دارم میفهمم چیه :))
از آشنایی با همگیتون خیلی خوشحالم

jilibilina
17-01-2011, 18:21
ســــــــــــــــــــــلا م

محســـــــــــــــــــن

24 سالـــــــــــــــــه

بوشهـــــــــــــــــــــ ر

دانشــجوی آی تی

دکــــــــــــــــــون دار

بعد آیفون حرومه ...

هاااااااااااا ، کیییییییییییییههههههههههه هه ، چییییییییییههههههههههه ... ، همممممممم ، بله بله ..........!

Noryab
23-01-2011, 23:00
پست ارسال شده توسط موبايل

Noryab
23-01-2011, 23:19
[سلام من كارو هستم وتازگي ٣gsخريدم خيلي وارد نيستم ولي خدايي فقط ايفون اخرشه i]پست ارسال شده توسط موبايل[/i]

Mr.Mobile
24-01-2011, 01:53
کلا یه کم این تاپیکه عجیبه
ولی باید بگم که منم مقداد هستم .یک مسافر که نه ولی مسافری یه ایفون 4 واسم اومده :دی
دانشجوی ارشد ریاضی ام دیگه چی باید بگم ؟
آها در مورد 4 :همه چیزش به کنار واسه من که قبلا و همین الان هم لئو دارم کیفیت صفحه نمایشش فقط دو روزه منو برده تو کف

Solasi_paeez
25-01-2011, 00:02
سلام به همه دوستان و اساتيد محترم،
من علي هستم 32 سال دارم، توي سايت موبايلستان جديد هستم و بيشتر از مطالب استفاده ميكنم تا اينكه چيزي بنويسم، موسيقي خوندم و در حال حاضر هم مدرس آموزشگاه موسيقي هستم، گوشيم iPhone 4 هست ، يه 2g و يه 3GS هم از قبل دارم، واسه همه آرزوي موفقيت دارم و از همه بچه هاي گل موبايلستان ممنونم.

hosseinfsf
25-01-2011, 04:53
منم بهنام هستم 27 ساله ساکن تهران
لیسانس حقوق دارم و الان هم چون تازه خدمتم تموم شده بیکار
یه چند سالی هم هست که با این سایت آشنا شدم و از مطالبش استفاده میکنم
قبلا نوکیا داشتم ولی دیگه از سیستم عاملش خوشم نمیاد زدم تو کار پاکت پی سی و اگه بشه ios
به محصولات اپل علاقه دارم و منتظرم پول بیاد دستم برم یه آی پاد بگیرم
خوب همین دیگه موفق باشید..

N E X U S
02-02-2011, 10:10
سلام من مهدی توکلی هستم 12 ساله,تازه امسال دارم اول راهنمایی رو میخونم و فکر کنم کم سن ترین کاربر موبایلستانم که تعداد پست هاش از 50 گذشته و ایفون و n8 رو با هم داره.انگلیسیم خیلی خوبه.کسی ترجمه ای چیزی خواست در خدمتیم!!!!!!!!
از چند دسته کاربر موبایل خیلی بدم میاد:at::at::
1-تازه به دوران رسیده هایی که اندروید خریدن و چپ و راست ازش تعریف دروغی میکنن.
2-کسایی که ایفونو فقط برای کلاس گذاشتن و دل سوزوندن خریدن.

خیلی مچلم و به شاد بودن فوق العاده اهمیت میدم.این هم تمامی حالت هام تو شبانه روز:

:ca::dq::122::bv::bj::4:

Armada
14-02-2011, 19:05
سلام. اسماعیل هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد و در حال حاضر توی سوئد زندگی می کنم. جدیدا یه آیفون 4 گرفتم. خوشحالم که تو این سایت احساس غربت نمی کنم.

mehdimdi
14-02-2011, 20:06
فکر میکردم منم خودمو معرفی کردم ولی مثل اینکه نکردم :bl:
من مهدی دانشجوی it و البته 10 سال پیش هم الکترونیک خوندم ولی خب به it علاقه دارم . هفته دیگه یعنی سه شنبه سوم اسفند 32 سالم تموم میشه (ای خدا پیر شدیم:bl:) کارمند nigc .
بیشتر از 4 ساله تو موبایلستانم از موقعی که ان 73 و ان 70 داشتم (شماره کاربری رو ببینید حال کنید:br:)
یادش بخیر به کمک این سایت ان 73 خودمو که معمولی بود به موزیک ادیشن تبدیل کردم . اون موقع adsl نبود و با دایال اپ یه شب تا صبح گوشی رو گذاشتم تا اپدیت بشه :ah:
خلاصه پدر و مادر و خانومم رو کلافه کردم با موبایل بازی و عوض بدل کردن گوشی . تو فامیل و محل کارم معروف شدم به موبایل باز و البته گیمر (علاقه بسیار زیادی به بازیهای ویدئویی دارم و تمام کنسولها تو خونم پیدا میشه ) همه میگن مگه بچه ای که از این کارا میکنی ولی من با امار و ارقام میگم که 70 درصد سرگرمی مردان امریکایی 30 تا 37 ساله بازیهای ویدوئیه :cc:

hosseinfsf
15-02-2011, 00:29
پس آقا مهدی تولدتون مبارک

good_job
16-02-2011, 20:46
سلام به همه بچه های گل سایت؛ من علیرضا هستم، 21 ساله، ژنتیک می خونم (یه سالش مونده!)
ساکن تهرانم و عشق گوشی بازی ولی از وقتی ای پد گرفتم دیگه به هیچ گوشیی فک نمی کنم!
راستی عضو جدید این موبایلستانم و خوشحالم از اینکه در جمع شمام... :bk:

x.boy2122
27-02-2011, 12:06
سلام فیصل هستم از جزیره زیبای قشــــم 19سال دارم و به گرافیک علاقه دارم و عاشق ایفون هستم:ah:

mr.elber
27-02-2011, 12:56
ارسلان.
مهندس الترونیک
27 ساله
آیفون 4 رو میخرم.
عاشق آیفون شدم چون ابلیس گوشیهاست

Mohammad_ai69
27-02-2011, 13:51
منم محمد هستم ساکن بوشهر 21 سالمه و برق الکترونیک میخونم . دوستام میگن من کرم گوشی دارم به همین خاطر به یک سایت نیاز داشتم که اومدم اینجا

Terminator44
27-02-2011, 14:24
نمی دونم قبلا خودم رو معرفی کردم یا نه!! به هر حال...
من مهدی هستم. 14 ساله و اهل بوشهر. تخصص اصلیم برنامه نویسی VB6 و VB.NET هست؛ ولی با علاقه ای که به مک و iOS دارم، درصددم که Obj-C رو هم یاد بگیرم.
آیفون 4 اولین iDeviceی هست که دارم و خیلی باهاش حال میکنم.
امیدوارم موبایلستان با همین قدرت و سرعت پیشرفت کنه...

sin-sin
27-02-2011, 15:03
جالبه !!! چقدر الکترونیکی داریم!!! یکیش خودم.

Amir-inFo
27-02-2011, 15:56
با سلام امیر حسین هستم 20 سالمه دانشجوی مکانیک سیالات هستم و تونستم با خوندن کتاب های گاج ریاضی رو 100 بزنم:bv:

Amirrasa
27-02-2011, 16:57
نمی دونم قبلا خودم رو معرفی کردم یا نه!! به هر حال...
من مهدی هستم. 14 ساله و اهل بوشهر. تخصص اصلیم برنامه نویسی vb6 و vb.net هست؛ ولی با علاقه ای که به مک و ios دارم، درصددم که obj-c رو هم یاد بگیرم.
آیفون 4 اولین ideviceی هست که دارم و خیلی باهاش حال میکنم.
امیدوارم موبایلستان با همین قدرت و سرعت پیشرفت کنه...

ا من هم ١٥ سالمه lol

i7np
28-02-2011, 20:15
سلام
منم مجتبی دانشجوی فوق لیسانس عمران دانشگاه تهران هستم(24ساله)
تلزگی iPhone4 نخریدم بلکه کادو گرفتم :ar: و عاشقش شدم، قبلا p990 و n73 داشتم ولی iPhone یه چیز دیگست !

x.boy2122
01-03-2011, 21:29
جالبه !!! چقدر الکترونیکی داریم!!! یکیش خودم.

دنیا الکترونیکی شده ادماش هم دارن الکترونیکی میشن:bd:

narmin-k
02-04-2011, 00:58
:ab:سلام کیمیا هستم سنمو نمیگم میدونین خانوما سن نمیگن
عاشق آیفون و اصولا شرکت اپل:dp:
خوشبختم از آشنایی همگی:dh:

E.H.S.A.N
29-04-2011, 12:25
احسان 15 اهواز . بقیه رو هم که خودتون میدونید :4: آیپد دارم . آیفونم رو تازه فروختم و دارم به جمع آندرویدی ها میپیوندم :dg:

sarimobile
29-04-2011, 14:13
منم محمد هستم .. 18 سالمه . 1 ماهه آی پاد تاچ 4 گرفتم . همکار انجمن سامسونگ هستم .

و میخوام به این انجمن هم کمک کنم و چیز های عجیب و تازه ای کشف کنم !!

مرسی از همه ...

amirdelta24
29-04-2011, 15:09
خب سلام به همه، امیر علی هستم19 ساله دانشجوی حسابداری
2 ساله تو این سایت عضو هستم ، عاشق اپل و ایفونم و از گوشی لذت دنیا رو میبرم

mohammad.moeid
29-04-2011, 15:33
سلام به همه دوستان
اسم ام معید هستش
امسال کنکوریم رشتم تجربیه

برام دعا کنید کنکور قبول شم

h.ahmadi
29-04-2011, 15:54
سلام به همه دوستان.:ax:..منم اسمم حسن احمدی ...شاید باید زودتر از اینا خودمو معرفی میکردم 30 سالمه از مشهد....یه اشتباهی کردیم ایفون 4 گرفتیم :ad: امیدوارم بقیه هم هر چه زودتر از این اشتباه ها بکنن (تا باشه از این اشتباهها) :dz: .از اشنایی همه خوشبختم.:dh:

sepehrmooz
29-04-2011, 17:37
سپهر ام 18 سالم ه IPhone programming کار میکنم دانشجو کامپیوتر هستم دو تا IPhone دارم 3GS&4 یک IPod Shuffle آخریش رو دارم با یک Mac Book Pro :D

M@j!D
14-05-2011, 13:31
سلام
مجید هستم ساکن یزد
فارغ التحصیل کارشناسی برق-قدرت سال 81 از دانشگاه آزاد یزد
امروز برای اولین بار به جمع آیفونی ها پیوستم.
یه 3gs 16 gig خریدم و دارم لذت میبرم. حرف نداره

bahar_aa
19-05-2011, 21:41
بهار هستم از شیراز
عاشق اپل و آیفون وآیپد و آیپاد و آی مک و همه محصولات این غول بزرگ و عالی
تا جایی که بتونم محصولاتش رو میخرم

reza245
19-05-2011, 22:49
سلام مرتضی هستم 21 ساله ساکن مشهد
یه ماهی هست iphone 4 خریدم و خیلی هم محصولات اپل رو دوست دارم
بزرگترین اشتباه زندگیم این بود که رفتم پول به n900 دادم الان خوشحالم که ایفون خریدم

#JOMJOMEH#
20-05-2011, 22:11
سامولی به بروبکس اپلی گل
من محمد از اصفهان ۲۰ سالمه دانشجویه مهندسی برقم....:dh:
خوب من دوطرفم هم نوکیا هستم هم اپل فقط ایندوتا...
کارم فروشه ایفونه به صورته عمده هر از گاهی دستم میگرفتم تو این ۲ سال اما دیگه از عید کامل دستم گرفتم
علاوه بر ایفون ۴- ایپاد۴- ایپد ۲ ۱۶ گیگش -اپل تیوی- imac -ودستگاهایه پخششو دارم...همه شونم نصفه قیمت ایران اوردم...در کل حرف نداره همه چیش عالیه...فداتون

parham e
21-05-2011, 10:03
من پرهام هستم
12 سالمه دارم میرم سوم را هنمایی
تو قزوین هستم
عشق ios هستم ولی همیشه ناکامم

NILOUFAR
21-05-2011, 11:15
سلام
من نیلوفر هستم ساکن تهران
21 سالمه و دانشجوی مقطع دکتری رشته ی دامپزشکی هستم ورودی 88
من قبلا عاشق گوشی های نوکیا بودم و ار 6110 شروع کردم...
اما از امسال دیگه طرف نوکیا نرفتم و اول گلکسی سامسونگ رو گرفتم.. سه روز بعدش هم (فقط به خاطر اینکه خواب آیفون 4 و دیدم)، رفتم و خریدمش
اما خودم به این مساله اذعان دارم که فقط کلاس داره.. من گلکسیم رو بیشتر دوست دارم

hoomanb1985
06-07-2011, 23:47
سلام خدمت همه دوستام
هومن بوی افراز هستم 25 ساله ساکن مشهد
دانشجوی رشته مهندسی پزشکی
تا قبل از آیفون فقط عاشق نوکیا سری e بودم و اولین گوشیم یعنی نوکیا 8210
خوشحالم در کنار شما هستم و خیلی مطالب دارم ازتون یاد میگیرم

kakaee71
07-07-2011, 12:10
سلام به همه دوستان گل مبایلستانی
من حمیدرضا هستم ساکن اصفهان/21 سالمه از زندگیم راضی هستم
من از n95 نوکیا شروع کردم/اصلا دوروبر سونی اریکسون نرفتم به غیر از p990 وبعد رفتم سراغ htc و الانم که نوکیا ان900 و ایپاد تاچ 4 دارم که ازشون راضی هستم ولی در آینده ای نزدیک که آیفون 5 اومد میرم سراغش/بهترین کیفیت ساخت و زیبایی و کارایی را آیفون داره

amirjafari
09-07-2011, 19:24
salam.manam hastam
taze iphone4 gerftam
rasti !!!!!!!!!!!!!!
AMIR JAFARI BACHE KARAJ

partovei
09-07-2011, 19:45
salam.manam hastam
taze iphone4 gerftam
rasti !!!!!!!!!!!!!!
AMIR JAFARI BACHE KARAJ
فارسی تایپ کنید لطفا

+ShAhin
09-07-2011, 19:48
به نام خدا هستم...
از بچگی بزرگ شدم
همین...
آها.. نه نه یادم اومد...
شطرنج رو هم از زمین های خاکی شروع کردم

partovei
09-07-2011, 20:01
به نام خدا هستم...
از بچگی بزرگ شدم
همین...
آها.. نه نه یادم اومد...
شطرنج رو هم از زمین های خاکی شروع کردم

خیلی بامزه ای کوچولو!دوستان ازارسال پستهایی که ماهیت اسپم دارند پرهیزکنند.

behzad1982
10-07-2011, 14:32
سلام:ad:
من بهزاد هستم 29 ساله از تهران
بيكارم و بي سواد
تازه آيفون خريدم و ازش متنفـــــــــرم
دروغ گفتم مثل .......

anne_sherlie
14-07-2011, 17:56
سلام
دلارا هستم 24 ساله
گوشی بازی رو با سونی اریکسون شروع کردم
کا750 کا800 پی 1 و ایکس1
بعد معجزه ای به اسم آیفون دستم گرقتم که باعث شد گوشی بازی رو بذارم کنار
یه سی جی اس 16 گیگ دارم
آیفون 5 بیاد اگه پول داشته باشم شاید گوشیم رو عوض کنم
در غیر این صورت فکر نمی کنم هیچی بتونه جای اپل رو بگیره
فقط آیفون می تواند جانشین آیفون شود (تو مایه های سافتلن):lol:

toti
14-07-2011, 18:13
سلام
من مهدی هستم 28 سالم و متاهل ؟و عاشق گوشی و کامپیوترو مخصوصا اپل و گوشیهاش؟من یه اپل سی جی اس 32 گیگ دارم؟

جادوی قرن بیست و یکم؟ ایفون اپل.......؟نمیدونم گوشیم و دوست دارم یا بچه ام؟(شوخی)

ali_914
13-08-2011, 00:18
سلام
منم علی هستم.از شیراز. 20سالمه. رشته کامپیوتر هستم که هر سال کنکور امتحان میدم ماشاا... هر سال بدتر از پارسال(امسال ماشاا... سال سومی بود که امتحان دادم)
تقریبا یه 2هفته ای میشه از نوکیا(خیلی از گوشی های نوکیا رو داشتم مثل n97, n95,n96.n82,n86.5700,5800و ...) کوچ کردم به Iphone 4 واقعا ازش راضیه ام. دیگه هیچ گوشی نمیتونه ارضام کنه، دارم باهاش حال میکنم.قبلا با PC بازی میکردم بعد که PS3 خریدم PC رفت کنار و PS3 جایگزینش شد و حالا هم که آیفون خریدم PS3م رفت کنار.
انشاا... همتون مثل من با آیفونتون حال کنید
اگه بتونم تمام محصولات Apple رو میخرم.:loveit::loveit:

maroot
13-08-2011, 09:45
سلام
نم محمدمٰ 29 سالمهٰ کاردانی کامپوتر دارم، ساکنه کیشم، تقریبا همه جور گوشیو امتحان کردم ولی حالا که رسیدم به آیفون دیگه کافیهٰ‌احساس می کنم گمشدمو پیدا کردم :ab:

sin-sin
13-08-2011, 12:02
همگی خوش اومدین به انجمن ios .. انشا الله که هم مطالب انجمن برای شما کاربردی باشه هم در آینده مطالب شما برای دیگران.....

Safavy2002
13-08-2011, 14:25
با سلام
بنده افشین هستم 23 ساله دانشجوی کارشناسی
تو خط گوشی هستم
تقریبا 90 % گوشیهارو دستم گرفتمو امتحانشون کردم هیچ کدوم به خوش دستی و خوش کاری این ایفن 4 نمیشه
واقعا باید گفت ایول ایول دنیای Ios رو ایول

saman a
13-08-2011, 16:49
من سامان هستم 17ساله از تهران من قبل از اینکهiphone4بخرم2روز قبلشgalaxy s2خریدم باور کنید اصلا به پای iphone4نمیرسه داغ بودن بیش از حدgalaxy s2باعث شد ایفونو بگیرم واقعا از همه چیز ایفون4راضیم

I-Reza
17-09-2011, 09:40
سلام:hello:

جای من خالی بود نه:cd:

رضا هستم 19 سالمه مهندسی برق بوشهر میخونم و عاشق ایفونم اونم از طرفدارایه دو آتیشش:ck:

Mostafa5913
19-09-2011, 23:11
سلام
مصطفی هستم، 30 سالمه، متاهل، کارمندو دانشجوی کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد سمنان ... OK
بخاطر اینکه مطمئن شم که تعصب بیجا نسبت به آیفون ندارم روزهای اول اومدن N8 رفتم از بازار موبایل یکی گرفتم 10500000 ولی باور کنید جنازه 3gs م به اون می ارزه!!!
هر روز به سایت ها سر میزنم به امید اومدن آیفون 5 :ac:
روزگار به کامتون باشه انشاالله
good nitgh

sushian
19-09-2011, 23:55
سلام
هابيل هستم از اصفهان
25 سالمه و مهندسي مكانيك دارم
گوشي خيلي زياد عوض ميكنم و همه مدل هاي آيفون رو هم هر موقع اومدن گرفتم
كلا آيفون دنياي متفاوتي داره نصبت به بقيه گوشي ها
كار كردن با آيفون به آدم آرامش ميده
ممنون از همه موبايلستاني ها

hossain
20-09-2011, 10:38
سلام.
بنده محمد حسین رستمی هستم.
یک مســافر.:hello:
.
سال آخر رشته مهندسی کامپیوتر (it) هستم.(شدیدا به کامپیوتر علاقه دارم)عمری باشه ارشدمم می گیرم.:loveit:
خدمتمم 9 ماه رفتم و اومدم دانشگاه باز.:ck:.دیگه شده برم زایشگاه برنمی گردم خدمت.:cd:
همه گوشی هارم تست کردم بیش ترشون رو فقط آیفون مونده بود که تست کردم فهمیدم سرگرمی و موسیقی یعنی چی در معنای واقعی :dj2:، اللخصوص هنگ نکردن و ریست نشدن و غیره و غیره.:ay:
و هنوزم که هنوزه تا عمری هستش بازم گوشی بازی رو انجام میدم بقیه گوشی ها رم تست می کنم.
ولی مشتری ثابت آیفون های بعدی هم شدم و هستم و خواهم بود.:az:
.
علاقه شدیدی هم به کنسول های بازی دارم.:cc:
قدیمی های اینجا هم من و می شناسن که خیلی هاشون رفتن.:cv:
خلاصه یک پسریم که نگید..:lol:
سنمم 23 سالم هستش.(همیشه 1 سال بیش تر میزنمش):dh:
.
و جنون سیاوش قمیشی دارم.
وسلام...اینم تمام.
همگی شاد باشید و خرم زندگی کنید.
:mobilestan:

pro-boy
20-09-2011, 12:37
سلام!!
من آیفون ندارم ولی آیفون دار ها را دوست دارم :cv: :ca: :bp:

I-SAEED
20-09-2011, 13:01
سلام
من اقاي بوق هستم،،وبا اقايون بووووووووووووق رابطه دارم:bp:.
.
شوخي بود بنده سعيد هستم يك چند سالي هم هست كه به دنيا امدم ،مگه شما فضول هستيد:dp:
بنده تقريبا ٨ماهي است ايفون دارم.
ساكن شهر زيباي نيمه گرم بندرعباس ،البته درخدمتيم. 

saeed_assassin
20-09-2011, 14:59
سلام
منم سعيد هستم چقدر جالبه البته بنده در قشم ساكنم
يك بيستوچندساليم هم است

ariyan_king
20-09-2011, 16:13
سلام
من نمیدونم خودمو معرفی کردم یا نه ولی معرفی میکنم
17 سالمه
عاشق اپل
استیو جابز رو هم خیلی دوست دارم وشاید یکی از دلایل علاقه ام به اپل همین باشه
عاشق کامپیوتر
رشتم کامپیوتر
تعصب خفن روی اپل
اصلا هم خوشم نمیاد از کسایی که تا اولین گوشی که دستشون میاد بگن این شاخ جهانه به همین خاطر گوشی بازی میکنم
نتیجه اون هم بعد خرید اس 2 این بود که هیچی آیفون نمیشه
تعصب الکی هم ندارم تعصب دارم چون میدونم اپل بهترینه
موبایلستان هم خیلی توپه
گوشی بازی رو با نوکیا 1100:دی شروع کردم البته زمانی که تازه اومده بود
بعد هم با نوکیا سر میکردیم آخریشم ان900 رو چند ماهی نگه داشتم با جدیداشم کار کردم البته نه چند ساعت دو سه هفته تا مرز تخصصیشون رفتم ولی به دلم نچسبیدن
رفتم سراغ اپل بعد هم سامسونگ
که خدایی اپل چیز دیگریست جای آیفون رو فقط آیفون میتونه بگیره
در عین سادگی ولی حرفه ای

Omnipotence
30-09-2011, 00:32
سلام.
مهدی هستم.
یک سال بیشتر نیست که با اپل اشنا شدم ولی عاشق اپل هستم.عاشق اپل هستم ولی روش تعصب ندارم.از بحث های بین ایفون دارها و بقیه به شدت متنفرم,به نظرم این بحث ها فقط باعث تلف شدن وقتی میشه که هر ثانیه اش از طلا با ارزش تر هست.
هنوز 20 تایی نشدم(سن)
فروشنده ی موبایل هستم البته در کنار تحصیلم.
عاشق موبایلستان و موبایلستانی هستم...:aw:

saeeid24
11-10-2011, 18:39
با سلام
خانم ها و آقایون مثل اینکه جمع همه گرمه وجای ما خالی یکم جا بدید ماهم جا بشیم
بنده هم سعید هستم و 25 ساله و اهل شیراز و کارشناسی ارشد حقوق
الان نزدیک به 5 سالی میشه که فقط گوشی آیفون دارم از 2g گرفته تا الان که 4 دارم وترجیح میدم که تا پایان عمرم با محصولات اپل سر رو کله بزنم

partovei
12-10-2011, 00:11
با سلام
خانم ها و آقایون مثل اینکه جمع همه گرمه وجای ما خالی یکم جا بدید ماهم جا بشیم
بنده هم سعید هستم و 25 ساله و اهل شیراز و کارشناسی ارشد حقوق
الان نزدیک به 5 سالی میشه که فقط گوشی آیفون دارم از 2g گرفته تا الان که 4 دارم وترجیح میدم که تا پایان عمرم با محصولات اپل سر رو کله بزنم

خوشبختم ولی واقعا آزار دهنده ای !
چرا برای اینکه هرجا میرسی یه پست نابجا میدی امیدوارم اینو ایجا بخونی تا اینکه به خودت بیایی!
ولی اینو بدون هرپست نابجایی بزنی مثل همیشه سریعا حذف میشود.

tahshan
07-11-2011, 10:47
سلام ، شان هستم ، 19 ساله ،رشت، دانشجوی نرم افزار گیلان

M.i.L.@.D
25-11-2011, 19:51
سلام.منم ميلاد هستم.
اهل زنجان
يك هفته نميشه كه آيپد٢گرفتم.

viprol71
21-12-2011, 20:07
سلام من نميدونم خودم رو معرفي كردم يا نه
من فرشاد هستم 20 سالم هست از استان مازندران شهر شاهي يا همون قائمشهر
من 6 سال پيش n73 خريدم 5 سال پيش n95 خريدم 3 سال پيش n97 خريدم يك سال ميشه گلگسي تب پي 1000 خريدم تير ماه همين امسال هم ايپد2 3جي واي فاي گرفتم و اينم بگم همشون رو دارم

P.E.N
19-01-2012, 16:17
سلا م اسمم پانيذ هست و از اينكه اينجا female هستم خجالت ميكشم عاشق عاشق محصولات اپلم چون خيلى با كلاسه اما موافقم كه در ايران كاربرد هاى خفنش به كار نمي ياد اززبان خوشم مياد و طرفدار [SIZE="5"]سر سخت Enrique Iglesias هستم بدجور! و چون پول نداشتم ايپد خريدم به جاي ايفون درسم هم خوبه(درامدم از همين راهه:ap:) و اين سايت نظير نداره

asmanabiali
19-01-2012, 16:21
با سلام ...
علی هستم ...
ساکن تهران ، شهرک امید
چند وقتی هست وارد دنیای Apple شدم .
در حال حاضر دستگاههای زیر رو از کمپانی اپل ؛ دارم :
iPhone 4 , iPod Touch 4 , Macbook Pro MD313
خوشحالم که همه خوشحالند ، موفق و پیروز باشید ....

TERMINATOR
19-01-2012, 17:10
بنده داریوش حیدری هستم متولد 1368 بچه پاریس کوچولو ( بروجرد ) هستم که فعلا بخاظر شغلم در اهواز زندگی میکنم.
دیپلم کامپیوتر دارم و فعلا دانشجوی رشته زبان خارجه هستم.
شغلم هم فعلا که نظامی هستم.
عاشق گوشی و گوشی بازها هستم.
استقلالی 2 آتیشه هم هستم .
عکسم رو هم یه نگاه به پروفایلم بندازی میبینی ...
راستی اینم آدرس ایمیلم :
bbbbborujerddddd@ymail.com
یه هفته هست که به جمع آیفون دارها اضاف شدم. ( نمیگین خوش اومدی؟؟؟ ))

shahid avini
12-04-2012, 19:24
سلام
علیرضا کیخا هستم متولد مشهد ساکن زاهدان
عاشق ان 82 خودم هستم تا حالا هرچی گوشی داشتم به این نمی رسن
متولد 22/12//1376
از آیفون 4 اس مشکی خیلی خوشم می یاد
معمولا تو کار گوشی های مشکیم چون ان 73 سفیدم سال 88 مرد

shahid avini
12-04-2012, 19:25
سلام
علیرضا کیخا هستم متولد مشهد ساکن زاهدان
عاشق ان 82 خودم هستم تا حالا هرچی گوشی داشتم به این نمی رسن
متولد 22/12//1376
از آیفون 4 اس مشکی خیلی خوشم می یاد
معمولا تو کار گوشی های مشکیم چون ان 73 سفیدم سال 88 مرد

mor5360
18-04-2012, 22:35
سلام دوستان من مرتضی هستم منم به اپلی ها اضافه شدم
(کسی نمیگه که خوش اومدی خودم میگم خوش اومدم)
یه 4 اس 32 سفید دارم خیلی دوسش میدارم!!!!!!!!!
من این گوشی رو نداشتم/ بجاش یه اس 2 داشتم /اونو دوسش نداشتم/ بجاش 4 اس خریدم!!!!!!!!!

I-Reza
18-09-2012, 17:18
سلام خدمت همه بچه های گل موبایلستان مخصوصا ایدیوایسیاش
ارادت داریم طبق طبق
منم رضا هستم 21 سالمه بوشهری دانشجوری رشته مهندسی برق هستم
الان 3 ساله ایفون دارم و همه نمونشو داشتم حالا منتظرم ایفون 5 بیاید جلدی اونم بگیرم

بعد آیفون حرام است حرام....

I-Mohammad
19-12-2012, 11:12
سلام به همگی

من محمدرضا هستم

ساکن تهران

دانشجو کامپیوتر

قبلا اس2 نوت و .... داشتم

از اپل به خاطر محدودیت هاش خوشم نمیومد ولی همین که سالی یه گوشی میده و هی زرت و زرت گوشی نمیده تو بازار خوشم میاد

اولین گوشیم آیفون 5 سفید 16 گیگ

فدای همتون

lilolil
16-01-2013, 12:31
سلام دوستان.
من علی کریمی هستم.
17 ساله.
محصل در رشته ادبیات و علوم انسانی ولی ناگفته نماند معدل پارسالم شد=19.67 :bo:
ساکن تهران هستم.
در حال حاضر چند روزی هست که iphone 4s 32 گرفتم ولی میخوام iphone 5 بگیرم.
و از نظر من بهترین برند جهانی apple ی باشد.

krg.0rg
16-01-2013, 12:44
سلام دوستان.
من علی کریمی هستم.
17 ساله.
ساکن تهران هستم.

ای واییی من ( نسبتی نداری که با کریمی خودمون ها ؟؟؟) یا شایدم خودتی اگه اره از همینجا اعلام میگن اولین نفری هستم که علی کریمی رو تو موبایلستان کشف و ضبط کردم و امیدوارم مدیران عزیز خانواده .... و مقام معظم کل مدیران مرا یه خاطر این پست مورد عطف ... قرار بدهند :cv:

I-Mehdi
16-01-2013, 19:20
من از طرف همشون مورد عطف قرارت دادم و از یه تشکر جانانه از پستت کردم :دی

Mic Mic
17-01-2013, 00:05
سلام دوستان.
من علی کریمی هستم.
17 ساله.
ساکن تهران هستم.

:hello::hello::hello:
منم علی داییی اون بازیو یادته :4:
عجب خاظراتی داشتیم مااااااااااااااااااا :ca:

behrad_3842
21-01-2013, 09:18
من علی ام زمانی 6600 داشتم همیشه تو انجمن سیمبین بودم اما الان 4sدارم با همتون هم حال می کنم

vahid_khtb
16-03-2013, 11:46
من وحیدم خلیلی از بابلسر
متولد ۱۳۶۲ لیسانس بازرگانی
تقریبا ۹ ماهی میشه 4s دارم قبلش گوشیهای مختلفی داشتم اما هیچکدومشون مثل این گوشی بهم حال نداده
امیدوارم همه بروبچ موبایلستان مخصوصا انجمن آیفون موفق باشن
پیشاپیش سال نو مبارک

seydali
16-03-2013, 23:29
سلام من سيد علي موسوي هشام ١٨ساله إز تهران
سيكل دارم ديpلم ردي أم رشته نقشه كشي معماري دفترجه خدمت هم فرستادم كه برم خدمت ٢ماه اينده
٣ وزه ايفون ٥ خريدم

Hamed.godfather
23-03-2013, 20:59
سلام حامد اسدی ار کرج
در حال حاضر یه 4 دارم و یه بلکبری 9780 دانشجوی عمران هستم و به نظر من اپل بهترین برنده

sasan99
23-03-2013, 21:17
سلام منم ساسان ابوالفتحی بوشهریم شهرستان دشتستان نگین سبز استان شهر ابپخش
متولد1370م فوق دیپلوم دارم رشته ی بازرسی جوش چند ماهی 4اس سفید گرفتم و عاشقشم
اولا از انجمن ناراضی بودم ولی تاتن 9کره همشون هستم

vahid579
24-03-2013, 10:23
وحید هستم. از گرمسار استان سمنان
لیسانس it دارم. یه 7 8 ماهی هست 4s دارم.

mmm
24-03-2013, 12:59
منم محمد هستم از تهران هستم 4s داشتم فروختم رفتم iphone 5 گرفتم ازش هم خیلی راضیم من خیلی وقته با سایت اشنا هستم ولی فعالیتم تو سایت خیلی کمه چون زیاد حوصله ندارم مشکل بخورم میام تو سایت مطرح میکنم .

jilibilina
24-03-2013, 14:02
سلام منم ساسان ابوالفتحی بوشهریم شهرستان دشتستان نگین سبز استان شهر ابپخش
متولد1370م فوق دیپلوم دارم رشته ی بازرسی جوش چند ماهی 4اس سفید گرفتم و عاشقشم
اولا از انجمن ناراضی بودم ولی تاتن 9کره همشون هستم

چطوری همشهری ؟ 10کیلومتر پی ما فاصله داریا ، الکی نگو که نگین سبز استان هسین :lol:
درکل توی این تاپیک آدم حس کلاس n.a بهش دست میده (همون کلاسی هست معتادا دور هم میشینن و ترک میکنن :4: )
سلام، من محسن هستم ، 3سال میشد ios رو کنار گذاشته بودم ولی دوباره اومدم سراغش و اینبار آیپدمینی گرفتم :)
بقیه معتادا : سلـــــــــــام محـــــسن، تولدت مبارک :4:

vahid360
07-04-2013, 13:15
وحید هاشمی هستم
17 سالمه
xperia live داشتم الان 4 دارم.
رشته م کامپیوتره!