PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید دوربین هندی کم

ehsan2004
26-07-2009, 08:54
سلام دوستان عزیز من میخوام با بودجه حدود 500 تومن یه دوربین هندی کم بخرم لطف کنید بگین کدوم برند از همه بهتره و کدوم مدل آیا مدل های hd که جدیدا اومده از نظر کیفیت فیلم برداری با مدل های قبلی تفاوت عمده داره در کل یه راهنمایی کلی بفرمایید ممنون میشم:001::001::001::001::001::001::001:

FAZEL
26-07-2009, 11:15
سلام دوست من

حتما jvc بگیر و اگر دسترسی به کامپیوتر هم داری حتما حافظه دار , مدلش هم بسته به بودجه خودت هر مدلی که دوست داشتی :003:

ehsan2004
26-07-2009, 17:45
ممنون دوست عزیز ولی یه توضیح بهتر خوب چرا jvcبهتر از برندهای سونی و پاناسونیک هست در صورتی که من نمایندگی jvcرفتم گفت برو سونی یا پاناسونیک بخر یه کم بیشتر توضیح بدین این قضیه HDچیه ممنون

قا کسی نیست که به ما جواب بده چه انجمن ضیفی

به به خیلی ممنون از شما واقعا انجمن فعالی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به محض زدن تاپیک جوابمو دادین به به به به؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟/

FAZEL
29-07-2009, 12:41
ممنون دوست عزیز ولی یه توضیح بهتر خوب چرا jvcبهتر از برندهای سونی و پاناسونیک هست در صورتی که من نمایندگی jvcرفتم گفت برو سونی یا پاناسونیک بخر یه کم بیشتر توضیح بدین این قضیه hdچیه ممنون

قا کسی نیست که به ما جواب بده چه انجمن ضیفی

به به خیلی ممنون از شما واقعا انجمن فعالی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به محض زدن تاپیک جوابمو دادین به به به به؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟/

دوست عزیز اگر کسی پست شما رو ببینه و جوابی داشته باشه حتما میگه لازم نیست انقدر پست تکراری بزنید

ببخشید من متوجه این تاپیک نبودم

در مورد jvc باید بگم که یکی از اولین و بزرگترین تولید کننده های دوربین های خانگی است که دوربین های جدیدش فوق العاده کوچک سبک و با کیفیت هستند و بهترین فیلم های خانگی برای شما به یادگار خواهند گذاشت

من هم قبلا فقط تعریف این برند رو شنیده بودم و تا زمانی که خودم تهیه نکرده بودم باورم نمیشد ! این برند در اروپا از پرطرفدار ترین برندها برای هندی کم ها هست که مدلهای متنوع و در خور بودجه شما داره !

در مورد hd اگر منظور شما کیفیت فیلمبرداری است باید عرض کنم به زبان ساده یعنی کیفیت فیلمبرداری در حد dvd و بسیار بالا , و بی شباهت به دوربین های حرفه ای که اتلیه ها استفاده میکنند نیست !

در مورد این که گفتید نمایندگیش گفته دوربین های خوبی نیست هم باید عرض کنم یا اون بنده خدا شکم سیر بوده و قصد فروش نداشته یا مدلهای دیگه سود بالاتری براش داشته که چنین تبلیغی کرده وگرنه هیچ بقال عاقلی نمیگه ماست من ترشه !!!

در ضمن عرض کنم که دوربین های سونی هم واقعا عالی هستند فقط قیمت های به مرلتب بیشتری دارند یعنی دو دوربین با کارایی برابر از سونی و مثلا سامسونگ قیمت سونی 20 درصد بالاتره فقط به خاطر نام برندش !

اگر از JVC مدلی رو پسند نکردید حتما سونی بگیرید و حتما حتما HD باشه

یا علی

ehsan2004
01-08-2009, 10:43
ممنون از دوست عزیز علت اینکه من این همه درخواست دادم عدم پاسخگویی بود آخه من تو هر جا که تاپیک میزنم نهایتا دو روز جوابمو میدن حالا بگذریم آقای fazelمن تو مایه های 500 600 تومن یه مدل سونی و یه مدل از پاناسونیک رو انتخاب کردم آیا مشابه تو این مدلها برای jvcهم هست مدل سونی HDR-CX100و پاناسونیک HDC-SD100 ممنون میشم که زود جوابمو بدین

MoHaMaD
01-08-2009, 10:49
دوست عزيز من با دو مدل زير كار كردم واقعا دوربينهاي عالي هستن !!!
1 - Sony DCR SR45
2 - Sony DCR SR 47

ehsan2004
05-08-2009, 10:11
دوست عزیز این دو مدل که hd نیستند من میخواستم hdباشن