PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HTC Touch Pro 2 CLUB | همه چیز درباره ی زیبای هوشمند شماره 2

صفحه ها : [1] 2 3

Monk
31-08-2009, 22:16
HTC Touch Pro 2 CLUB | همه چیز درباره ی زیبای هوشمند شماره 2

قصد داریم در این تاپیک به بررسی هر چه بیشتر این زیبای هوشمند شماره 2 بپردازیم . لطفا از بحث های بیجا و نامربوط به این گوشی خودداری کنید .

بهترین فارسی ساز برای Touch Pro2:

بزودی بهترین فارسی ساز این گوشی به پست اول اضافه خواهد شد

اینم یه سری آموزش لازم و واجب برای Touch Pro2:

آموزش تصویری آپگرید رام کوک شده و رسمی در تاچ پرو 2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80669)

آموزش تصویری Hard-SPL در تاچ پرو 2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80668)

Monk
31-08-2009, 22:17
تاچ پرو 2 به لیست گوشی ها اضافه شد /

Monk
31-08-2009, 22:19
یک مقایسه ساده :

http://tbeyond.com/blogs/media/blogs/blog/HTC-Touch-PRO-2.jpg

http://www.technoisland.com/wp-content/uploads/2009/02/htc-touch-pro-2-smartphone.jpg

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2009/02/htc-touch-pro2-hands-on-1.jpg

Monk
31-08-2009, 22:21
در نگاه اول بسیار زیبا و وسوسه برانگیز ........!

دوستان کیفیت صدای این گوشی و مصرف باتری چطوره ؟

Behnood
31-08-2009, 22:30
وای مرسی احسان جان اتفاقا میخواستم در مورده اضافه کردن این بخش باهات صحبت کنم که خودت زحمتش رو کشیدی.

Monk
02-09-2009, 21:17
خب صداش فوق العاده هست و تا اونجایی که من تحقیق کردم مصرف باطری هم خیلی خوبه .

Monk
11-09-2009, 17:21
تغییر فونت در تاچ فلو 3 دی - GODZSON's Fonts 4 Win & TF3D (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79962)

Ha ! Mi
12-09-2009, 23:47
به نظر من که صداش برای یک PPC خوبه...
باتریشم چون فعلا زیاد باهاش کار می کنم به نظرم جالب نمیاد، تا ببینیم بعدا چی میشه...
جاذبه اصلیش به نظر من ظاهرشه و صفحه نمایش بزرگ و با کیفیتش....
دوستان چطو ر می تونم از Widget تو گوشیم استفاده کنم...
FEWidget در حالی که Microsoft Net Framework نصب شده بود، اجرا نمی شد...
کجا می تونم Touch Flo 3D رو تنظیم کنم، هرکجا گشتم پیداش نکردم....

S I N A
13-09-2009, 07:36
به نظر من که صداش برای یک PPC خوبه...
باتریشم چون فعلا زیاد باهاش کار می کنم به نظرم جالب نمیاد، تا ببینیم بعدا چی میشه...
جاذبه اصلیش به نظر من ظاهرشه و صفحه نمایش بزرگ و با کیفیتش....
دوستان چطو ر می تونم از Widget تو گوشیم استفاده کنم...
FEWidget در حالی که Microsoft Net Framework نصب شده بود، اجرا نمی شد...
کجا می تونم Touch Flo 3D رو تنظیم کنم، هرکجا گشتم پیداش نکردم....

دوست عزیز

widget فقط در WM6.5 کار میکنه. شما از چه رامی استفاده میکنید؟؟؟ رام اصلی؟؟؟

Monk
13-09-2009, 14:33
حل شدن مشکل زمانی SMS :
http://www.mobilestan.net/showpost.p...04&postcount=6 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1074004&postcount=6)

Ha ! Mi
13-09-2009, 16:45
دوست عزیز

widget فقط در WM6.5 کار میکنه. شما از چه رامی استفاده میکنید؟؟؟ رام اصلی؟؟؟

مگه میشه پس چرا اومنیا با رام اصلیش Widget داره، لابد میگین چون اون اینترفیسش بر این اساسه خوب درسته ولی همون Widget مگه روی WM6.1 نصب نشده؟؟، شده دیگه، پس روی اینم باید بشه...
خوب از کجا می تونم رام های Pro 2 رو پیدا کنم، رام های Diamond 2 و HD و Pro2 اصلا به هم ربطی ندارند، درسته...؟
چرا کسی نمیگه کجا باید Touch Flo 3D تنظیم کنم، می خوام ساعتشو آنالوگ کنم، اصلا این امکان وجود داره..؟ من توی یک ویدیو ساعت Touch Flo رو آنالوگ دیده بودم...

k i a r a s h
13-09-2009, 16:56
مگه میشه پس چرا اومنیا با رام اصلیش Widget داره، لابد میگین چون اون اینترفیسش بر این اساسه خوب درسته ولی همون Widget مگه روی WM6.1 نصب نشده؟؟، شده دیگه، پس روی اینم باید بشه...
خوب از کجا می تونم رام های Pro 2 رو پیدا کنم، رام های Diamond 2 و HD و Pro2 اصلا به هم ربطی ندارند، درسته...؟
چرا کسی نمیگه کجا باید Touch Flo 3D تنظیم کنم، می خوام ساعتشو آنالوگ کنم، اصلا این امکان وجود داره..؟ من توی یک ویدیو ساعت Touch Flo رو آنالوگ دیده بودم...

سلام . دوست من جدیدترین رام های این گوشی رو از سایت xda می تونید دانلود کنید .برای آنالوگ کردن ساعت تاچ فلو هم کافیه تا تم تاچ فلوتون رو عوض کنید .

MOHAMMED
13-09-2009, 17:09
من این گوشی رو چند روز قبل از نزدیک دیدم تو یه مغازه و یه چند دقیقه ای هم باهاش کار کردم ، واقعا فوق العاده بود !

فقط نمیدونم چرا امکاناتش خیلی بالا نیست در مقایسه با مدلهای جدید دیگه مثل امنیا 2 !

Monk
13-09-2009, 18:49
محمد جان چه امکاناتی کم داشت ؟ بنظر من هم همهچی تموم بود البته من دیاموند 2 را ترجیح دادم .

Ha ! Mi
13-09-2009, 22:57
محمد جان چه امکاناتی کم داشت ؟ بنظر من هم همهچی تموم بود البته من دیاموند 2 را ترجیح دادم .
به نظر منم حق با آقا محمده...
Cpu: 800 Cortex VS 528 Qualcomm
Camera: 5MP With Flush VS 3.15 Without Flush
(Screen: 3.7 Amoled VS 3.6 TFT (With Same Resulation
دیگه از اومنیا 2 چه انتظاری دارید..؟:13: تنها بدیش به نظر من افت شدید قیمت گوشی های سامسونگ هست که آدم رو به وسوسه میندازه که کی بخرم، نمونش هم اومنیا که الان داریم میبینیم تو چه قیمت های پایینی داره دست و پا میزنه:020::020::020:

Monk
14-09-2009, 11:52
با تمام این مشخصات بازم من میگم محصولات htc چیزه دیگه ایی هستند .
اصلا تعصب ندارم اشتباه نشه اینا رو برحست تجربه عرض کردم .
همیشه گفتم گوشی سلیقه ایی هست و امیدوارم هرکی هرچی انتخاب کرد مبارکش باشه و ازش لذت ببره .

S.A.E.I.D
14-09-2009, 16:51
javafx بزنامه ای که مشکل تمام برنامه ها و بازی های جاوا را حل کرد (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1075954#post1075954)

Ha ! Mi
14-09-2009, 23:44
حرف شما هم درسته آقا احسان انتخاب گوشی کاملا سلیقه ایه مثل من که الان ترجیح دادم پرو 2 داشته باشم تا اینکه وایسم اومنیا بیاد ایران تازه بعد 2-3 ماه قیمتش متعادل بشه و ارزش خرید داشته باشه....

یه سوال داشتم: تو ویندوز موبایل نمیشه هم آهنگ گوش داد و هم صفحه نمایش رو خاموش کرد..؟ هر کاری کردم نشد حتی بک لایتم خاموش نمیشه، لطفا کمکم کنید چون خیلی برام مهمه.....

Monk
15-09-2009, 00:45
میشه دوست عزیز باید صبر کنیم تا رام های جدید ریلیز بشه .

Ha ! Mi
15-09-2009, 20:01
دیشب داشتم توی تاپیک های S60 V5 سرک میکشیدم که به برنامه ی جالبی برخوردم، برنامه ای نوشته شده بود که گوشی رو Fingerprint دار میکرد، برام خیلی جالب بود که 5800 با اون عملکرد تاچ و سیستم عامل سیمبین همچین برنامه ای داشته باشه که ما نمیتونیم نمونشو برای گوشیمون با عملکرد خیلی خیلی خیلی بهتر تاچ و WM داشته باشیم، به نظرتون این جالب نیست..؟

fafarflower
17-09-2009, 23:52
touch pro 2 behtare ya apple 3g

Behnood
18-09-2009, 00:09
touch pro 2 behtare ya apple 3g

دوست عزیز اولا فارسی تایپ کنید.
دوم نمیشه گفت کدوم از اینها بهتره چون هرکدوم دارای ویژگیهای خودشون هستند و به کاری که شما ازش میخواهید بکشید بستگی داره.
اگه برای fun و تفریح میخواید من iphone رو بهتون پیشنهاد میدم.اگه برای کار و نرم افزارهای مختلف میخواید touch pro 2
موفق باشید.

Monk
18-09-2009, 17:35
تسکبار های متفاوت در ویندوز موبایل 6.5
(http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=72657)

Monk
18-09-2009, 18:24
تم برای تاچ فلو 3d ورژن 2.5 برای wvga (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=80662)

S.A.E.I.D
18-09-2009, 21:10
[wm 6.5] [15/09/2009] وبندوز موبایل 6.5 - پرو 2 - Tom Rhodium Manila 2.5 Build 23049 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1082246#post1082246)

S.A.E.I.D
19-09-2009, 19:16
بشتابید
بشتابید

بچه ها والپیپر ها را با 80 عکس آبدیت کردم تا برین حالشو ببرین

برو به قسمت والپیپر ها (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=37)

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=303150&stc=1&d=1253376655

voodoo
20-09-2009, 15:30
سلام،
تاچ پرو 2 یا تاچ پرو 1 ؟
پرو 2 که چیزی از پرو 1 کم و کسری نداره که ؟ اگه داره بگید ؟
1 یا 2 رو بگیرم ؟

k i a r a s h
20-09-2009, 15:50
سلام،
تاچ پرو 2 یا تاچ پرو 1 ؟
پرو 2 که چیزی از پرو 1 کم و کسری نداره که ؟ اگه داره بگید ؟
1 یا 2 رو بگیرم ؟

سلام . خب غربونت برم این که دیگه فکر کردن نداره . اگه مشکل مالی نداری پرو 2 رو بگیر .

voodoo
20-09-2009, 17:59
مرسی از راهنماییت .
دوربین پرو 2 که از پرو 1 ضعیفتر نیست ؟ هست ؟

S.A.E.I.D
20-09-2009, 22:00
مرسی از راهنماییت .
دوربین پرو 2 که از پرو 1 ضعیفتر نیست ؟ هست ؟

داش جوابت که معلومه
در یک کلمه همه چیه پرو 2 از پرو 1 بهتره

Ha ! Mi
20-09-2009, 22:33
سلام بچه ها، این فروشنده ها واقعا چقد نامردن، اسم گوشی رو بیاری قیمتشون 3 برابر میشه!!! محافظ 3 هزار تومنی 3.5 اینچی رو اگه بگی محافظ برای پرو 2 که همش 0.1 اینچ بزرگتره میخوام میگن 18 هزار تومن...

بچه ها به نظرتون این رامی که میشه در حین موزیک گوش دادن صفحه نمایش رو خاموش کرد، کی ریلیز میشه..؟
اصلا عملیه؟؟ ((آیا برای گوشی های قدیمی تر مثل اومنیا همچین رامی تا الان ریلیز شده که انتظار داشته باشیم برای گوشی های جدیدتر مثل گوشی های خودمون ریلیز بشه...؟))

اصلا این مقدار رم گوشی رو نمیشه دقیق گفت، این تسک منیجری که رم گوشی رو 188 میدونه وقتی میزان استفاده از رمش بالای 90 میرسه واقعا گوشی سرعتش خیلی پایین میاد یعنی واقعا رم گوشیمون که GSMArena میگه 288 مگه، در اصل 188 مگه..! تازه چرا 50 درصدش همیشه پره و اگه 5 دقیقه باهاش کار کنی دیگه رو 60 میمونه، تاچ فلو رم که غیر فعال کنی تغییر زیادی نمیکنه، در ضمن من از برنامه هایی که رم رو خالی می کنه هم استفاده می کنم که حداکثر زورشون به 2-3 مگ میرسه..!!!!!

farzad48
20-09-2009, 23:08
از دوستان كسي هست كه هم با tuch hd كار كرده باشه و هم با tuch pro2 ؟ ميخواستم ببينم كه غير از كيبرد و دوربين كدوم بهتر و سرتره؟

S.A.E.I.D
20-09-2009, 23:20
سلام بچه ها، این فروشنده ها واقعا چقد نامردن، اسم گوشی رو بیاری قیمتشون 3 برابر میشه!!! محافظ 3 هزار تومنی 3.5 اینچی رو اگه بگی محافظ برای پرو 2 که همش 0.1 اینچ بزرگتره میخوام میگن 18 هزار تومن...

بچه ها به نظرتون این رامی که میشه در حین موزیک گوش دادن صفحه نمایش رو خاموش کرد، کی ریلیز میشه..؟
اصلا عملیه؟؟ ((آیا برای گوشی های قدیمی تر مثل اومنیا همچین رامی تا الان ریلیز شده که انتظار داشته باشیم برای گوشی های جدیدتر مثل گوشی های خودمون ریلیز بشه...؟))

اصلا این مقدار رم گوشی رو نمیشه دقیق گفت، این تسک منیجری که رم گوشی رو 188 میدونه وقتی میزان استفاده از رمش بالای 90 میرسه واقعا گوشی سرعتش خیلی پایین میاد یعنی واقعا رم گوشیمون که GSMArena میگه 288 مگه، در اصل 188 مگه..! تازه چرا 50 درصدش همیشه پره و اگه 5 دقیقه باهاش کار کنی دیگه رو 60 میمونه، تاچ فلو رم که غیر فعال کنی تغییر زیادی نمیکنه، در ضمن من از برنامه هایی که رم رو خالی می کنه هم استفاده می کنم که حداکثر زورشون به 2-3 مگ میرسه..!!!!!

آره داش با حات موافقم روز به روز ....... تر دارن میشن من واقعا حرفتو درک می کنم
داش نیازی به رام نیست شما با یه برنامه ساده به نام change screen میتونی این کارو بکنی که وقتی صفحه گوشی را روی تخت یا یه سطح صاف قرار بدی صفحش خاموش میشه ولی آهنگ قطع نمی شه
داش با تعویض رام مشکلت حل میشه چون رام htc یکم زیادی حساس است

Ha ! Mi
21-09-2009, 17:09
سلا م دوباره...
آقا فرزاد من اچ دی نداشتم ولی به نظرم تفاوت های این دو گوشی به همین چیزها خلاصه میشه:
1- 0.2 اینچ بزرگتر بودن صفحه ی اچ دی
2- دوربین 5 اچ دی در مقابل دوربین 3.15 پرو 2 (البته دوربین 3.15 پرو2 به نظر من خیلی عالیه هرچند فلاش هم نداره و فکر نمی کنم تفاوت زیادی با دوربین اچ دی داشته باشه چون شنیدم 5 اچ دی و دایموند 2 مثل 5 بقیه گوشی ها نیست البته بازهم میگم من خودم با اچ دی کار نکردم(امیدوارم دوستان اچ دی و دایموند دار ما ناراحت نشن چون من فقط نقل قول کردم از یکی از کاربرای اچ دی) و اینکه دوربین پرو2 به نظرم بالاتر از 3.15 نشون میده هم نظر منه شاید کس دیگری هم بگه خوب نیست که به نظرش احترام می ذارم.)
3- داشتن زوم بار در پرو 2 که اچ دی فاقد آن است ولی اچ دی Proximity Senor داره که پرو 2 نداره...
4- از کیفیت و بلندی صدای اچ دی خبر ندارم ولی کیفیت و صدای پرو 2 به نظر من خیلی بالاتراز پاکت پی سی هایی بود که قبلا باهاشون کارکرده بودم ولی هنوزم بلندی قابل قبولی مثل N95 یا گوشی های مشابه رو نداره...
5- صفحه کلید کامل پرو 2 که تو چشم ترین تفاوته این دو گوشیه، ولی این صفحه کلید به شکل محسوسی وزن گوشی رو بالا برده و وزن این گوشی خیلی زیاده ولی بازم از تایتن 2 سبکتره..!!!
6- یه قابلیت دیگه ی پرو 2 که تا تو دستت نباشه احساسش نمی کنی صدای واضح در دو طرف مکالمست، تو قابلیت های این گوشی هم به شکل Noise Cancelation اشاره شده، من تا با سیم کارت ایرانسلم از 5-6 تا گوشی استفاده کردم، تو همه ی اون گوشی ها از 100 دقیقه مکالمه 90 دقیقه ی اون با خش خش و اینجور چیزا همراهه (ایرانسل دارای عزیز درک می کنن من چی می گم!) ولی به ذرث قاطع می تونم بگم از 100 دقیقه مکالمه با ایرانسل با این گوشی تمام این 100 دقیقه صدا در هر دو طرف کاملا واضحه، از اینکه اچ دی هم این قابلیت رو داره خبر ندارم...
در کل همون طوری که خودتون می دونید گوشی های اچ دی، پرو 2 و دایموند 2 در اکثر چیزها کاملا مشابهند و حتی میشه اونارو یکی دونست و هرکس به سلیقه ی خودش یکی از این 3 تا رو انتخاب می کنه.
تمام سعیم بر این بود که از جانبداری دوری کنم ولی اگه بازم همچین چیزی احساس کردین منو ببخشین، یعنی اصلا دلیلی برای جانبداری هم ندارم چون من منتظر اومنیا 2 ام که بیاد ایران و قیمتش متعادل بشه، به شما هم توصیه می کنم اگه در حال حاضر گوشی قابل قبولی دارید منتظر اومنیا 2 بمونید چون از همه نظر از HTC های موجود در بازار سرتره(البته قضیه ی HTC LEO جداست چون این گوشی فعلا فقط معرفی شده و هنوز خبری از ریلیز نیست حتی هنوز وارد GSMArena به شکل Coming Soon هم نشده..!!) و تنها مشکلش سامسونگ بودنشه که افت قیمتش خیلی شدیده و بدجور آدم رو برای خریدش به وسوسه میندازه.

یک دنیا تشکرآقا سعید(بابت معرفی برنامه).

Ha ! Mi
22-09-2009, 12:09
آقا سعید این برنامه ی Change Screen خیلی برنامه ی جالب و خوبیه ولی اون کاری که میخوام رو نمیتونه انجام بده، نمیتونه گوشی رو Suspend کنه، فکر می کنم مشکلش با Face Down باشه برای این روی میز گذاشتم و رو همون سطح یه بار دیگه کالیبرش کردم ولی نتیجه نداد(نگران ONLY IF NO LIGHT هم نباشید چون تیکش در تمام این مدت برداشته شده بود!) برای شما جدودا چقد طول می کشه تا Suspend کنه (قاعدتا اگه Sensivity Bar رو، رو Faster گذاشته باشین نباید بیش از چند ثانیه طول بکشه!)
در هر صورت نمی دونم چرا نمیتونه تشخیص بده که گوشی Face Down شده با وجود اینکه گوشی روی یک سطح کاملا صاف بود...

دوستان اگه برنامه رو پیدا نکردن براشون گذاشتم، یه برنامه بسیار عالی با حجم 90KB (با تشکر از دوست عزیزمون آقا صدرا و البته آقا سعید)

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=294357&d=1251700031

S.A.E.I.D
22-09-2009, 13:06
آقا سعید این برنامه ی Change Screen خیلی برنامه ی جالب و خوبیه ولی اون کاری که میخوام رو نمیتونه انجام بده، نمیتونه گوشی رو Suspend کنه، فکر می کنم مشکلش با Face Down باشه برای این روی میز گذاشتم و رو همون سطح یه بار دیگه کالیبرش کردم ولی نتیجه نداد(نگران ONLY IF NO LIGHT هم نباشید چون تیکش در تمام این مدت برداشته شده بود!) برای شما جدودا چقد طول می کشه تا Suspend کنه (قاعدتا اگه Sensivity Bar رو، رو Faster گذاشته باشین نباید بیش از چند ثانیه طول بکشه!)
در هر صورت نمی دونم چرا نمیتونه تشخیص بده که گوشی Face Down شده با وجود اینکه گوشی روی یک سطح کاملا صاف بود...

دوستان اگه برنامه رو پیدا نکردن براشون گذاشتم، یه برنامه بسیار عالی با حجم 90KB (با تشکر از دوست عزیزمون آقا صدرا و البته آقا سعید)

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=294357&d=1251700031

داداشی تیک if its no light را باید گذاشته باشی وگرنه کار نمی کنه
اگه درست شد خبر بده راستی با برنامه nitrojen player میتونی هنگام گوش کردن موزیک گوشیت را خاموش کنی

Monk
22-09-2009, 17:42
[wm 6.5][21/09/2009] وبندوز موبایل 6.5 - تاچ پرو 2 - EnergyROM "Leo" (23016) ★ |Sep 21st| . (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=81046)

nima971
22-09-2009, 19:19
با سلام به دوستان
همچنين آقا احسان به طور ويژه
من حدود دو ماهه كه اين گوشي رو گرفتم
از تغييرات مهم كه حيفم اومد نسبت به اچ دي ذكر نشه خروجي تلويزيوندر پرو هستكه يه قابليت فوق العادا در سري گوشيهاي اچ تي سي هست
واقعا ازش راضي هستم
800 هزار تومان حلالشون باشه
آقا احسان ميخوام اين ابر گوشي رو به انجمن پاكت پيسي اضافه كني
و تمام برنامه ها رو به صورت اختصاصي ارائه كني
به همه دوستان تاچ پرو 2 دار به خاطر انتخابشون تبريك ميگم
به كلوپ تاچ پرو 2 دارها خوش اومدين

Monk
22-09-2009, 20:08
سلام نیما جان ممنون بابت لطفتون .
من هم این خرید عالی رو بهتون تبریک میگم .
من یک مورد به صحبت هاتون اضافه کنم و اون بهتر شدن کیفیت تاچ و کار با انگشت در دیاموند 2 و تاچ پرو 2 هست .
در مورد برنامه ها هم که شما مطمئن باشید من و دیگر دوستان در تلاشیم که کاملا بروز باشیم .

S.A.E.I.D
22-09-2009, 21:54
با سلام به دوستان
همچنين آقا احسان به طور ويژه
من حدود دو ماهه كه اين گوشي رو گرفتم
از تغييرات مهم كه حيفم اومد نسبت به اچ دي ذكر نشه خروجي تلويزيوندر پرو هستكه يه قابليت فوق العادا در سري گوشيهاي اچ تي سي هست
واقعا ازش راضي هستم
800 هزار تومان حلالشون باشه
آقا احسان ميخوام اين ابر گوشي رو به انجمن پاكت پيسي اضافه كني
و تمام برنامه ها رو به صورت اختصاصي ارائه كني
به همه دوستان تاچ پرو 2 دار به خاطر انتخابشون تبريك ميگم
به كلوپ تاچ پرو 2 دارها خوش اومدين

داش تو از گارانتی استفاده می کنی؟ اگه نمی کنی و یا حاظری برای نصب رام های جدید اونو باطل کنی بگو تا رام های توپ را براتون معرفی کنم

Ha ! Mi
22-09-2009, 23:24
خیلی خوشحالم آقا نیما که یه پرو 2 دار دیگه هم به این تاپیک اومد،بهتون تبریک میگم....
آقا نیما درست میگن احسان جان، اگه بتونی این تاپیک و تاپیک دایموند 2 رو بیاری بیرون از انجمن های پرو و دایموند فکر کنم بازدید خیلی بالاتر بره...
بازم ممنون آقا سعید.(نه آقا سعید جواب نداد یعنی اون ابتدا هم تیک خورده بود و کار نکرده بود که من برش داشتم تا شاید کار کنه ولی... مشکلش باید همون عدم تشخیصش در Face Down شدن گوشی باشه.)

Monk
23-09-2009, 01:04
خیلی خوشحالم آقا نیما که یه پرو 2 دار دیگه هم به این تاپیک اومد،بهتون تبریک میگم....
آقا نیما درست میگن احسان جان، اگه بتونی این تاپیک و تاپیک دایموند 2 رو بیاری بیرون از انجمن های پرو و دایموند فکر کنم بازدید خیلی بالاتر بره...
بازم ممنون آقا سعید.(نه آقا سعید جواب نداد یعنی اون ابتدا هم تیک خورده بود و کار نکرده بود که من برش داشتم تا شاید کار کنه ولی... مشکلش باید همون عدم تشخیصش در face down شدن گوشی باشه.)

دوستان فکر نمیکنم این کار عملی باشه دلایلشم مفصله اما بررسی میکنم در صورت امکان حتما انجام میدم .
اگر نشد پیشاپیش عذرخواهی من رو بپذیرید .

boy_teh
23-09-2009, 13:51
سلام ؛ احسان هستم
می خواستم بدونم pro 2 رنگ مشکی تو بازار هست ؟
اینو حتما کامل توضیح بدید که گارانتی یاس و پرشین چه تفاوتی با هم دارن ؟ کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

S.A.E.I.D
23-09-2009, 13:59
سلام ؛ احسان هستم
می خواستم بدونم pro 2 رنگ مشکی تو بازار هست ؟
اینو حتما کامل توضیح بدید که گارانتی یاس و پرشین چه تفاوتی با هم دارن ؟ کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

بله مشکی هم هست
به نظر من بدون گارانتی بگیر و جونت را راحت کن ولی اگه می خوای با گارانتی بگیری هر کدوم را که بگیری فرقی ندارن و هر 2 خوبن

S.A.E.I.D
23-09-2009, 16:25
[wm 6.5][22/09/2009] وبندوز موبایل 6.5 - پرو 2 - EnergyROM "Leo" (23016) ★ Sep 22st (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1089584#post1089584)

Ha ! Mi
23-09-2009, 23:21
آقا سعید این Nitrojen Player روی گوشیه من نصب نمیشه..!

S.A.E.I.D
23-09-2009, 23:35
آقا سعید این nitrojen player روی گوشیه من نصب نمیشه..!

داداشی 100 ورزن از این برنامه واسه دانلود است خوب یکی دیگه را دانلود کن

masseeh
24-09-2009, 02:44
با سلام :
من تاچ پرو 2 داشتم دادم به یکی از دوستان حالا میخوام که گوشی بگیرم تصمیم گیری یه مقدار سخت میخواستم که همین گوشی رو بگیرم اما اومنیا 2 هم خیلی حوس بر انگیزه حالا همین رو بگیرم یا اینکه صبر کنم که گوشی اومنیا2 بیاد ؟؟؟

Ha ! Mi
24-09-2009, 12:10
اقا سعید یه ورژن دیگه رو دانلود کردم و به راحتی نصب شد، عالیه...
دوستانی که موزیک زیاد گوش می کنن فقط از برنامه Nitrojen Player استفاده کنن چون دیگه نیاز نیست شارژ باتریتون علاوه بر موزیک صرف صفحه نمایش هم بشه.(با تشکر از آقا سعید)

دوست عزیز ای کاش صفحه های ابتدایی تاپیک رو هم می خوندی...
به نظر من و فکر کنم خیلی از دوستان اومنیا 2 بهتره چون از همه نظر از HTC های موحود سرتره (البته باید با مسئله افت شدید قیمت گوشی های سامسونگ هم بسازی) ولی بعضی از دوستان مثل آقا احسان گل میگن پاکت پی سی فقط HTC ولا غیر و اگر هم دنبال HTC هستی سه گوشیه Pro2 و Diamond2 و Hd تقریبا مثل هم هستند و شما می تونید بنا سلیقتون یکی از این 3تا رو انتخاب کنید...

S.A.E.I.D
24-09-2009, 13:55
با سلام :
من تاچ پرو 2 داشتم دادم به یکی از دوستان حالا میخوام که گوشی بگیرم تصمیم گیری یه مقدار سخت میخواستم که همین گوشی رو بگیرم اما اومنیا 2 هم خیلی حوس بر انگیزه حالا همین رو بگیرم یا اینکه صبر کنم که گوشی اومنیا2 بیاد ؟؟؟

فقط در یک توضیح خلاصه بهت بگم که آیا سامسونگی که دومین گوشی wm بهتر میزنه یا htc که خودم شخصا 5 ساله مشتریشم؟

k i a r a s h
24-09-2009, 17:35
با سلام :

سلام . منم شخصا زیاد با برند سامسونگ مخصوصا تو پاکت پی سی زساد حال نمی کنم . البته اصلا نباید تعصبی حرف زد . امنیا 2 خداییش توانایی های بسیار بسیار بالایی داره اما تا بیرون نیاد و مورد استفاده قرار نگیره معلوم نیست که چی از آب در میاد . من بودم هیچ کدوم رو نمی خریدم . می رفتم شاخ ترین گوشی تو بازار رو می خریدم . یهتی تاچ ویوا :4: :010:

حالا خارج از شوخی اگه عجله داری من می گم خودت رو با یه ویوا یا 3G مشغول کن تا leo بیاد .

boy_teh
24-09-2009, 20:20
بله مشکی هم هست
به نظر من بدون گارانتی بگیر و جونت را راحت کن ولی اگه می خوای با گارانتی بگیری هر کدوم را که بگیری فرقی ندارن و هر 2 خوبن

مشکی این گوشی خوشگل هست ؟ نظر بدید لطفا مشکی یا نقره ای ؟

راجع به گارانتی - داش سعید ما چند بار چوب اشتباه خرید گوشی بی گارانتی رو خوردیم دیگه بسه اونم گوشی 700000 تومنی :010:

راستی Leo کی میاد ؟ به نظرتون قیمتش چنده ؟ می ارزه وایسم بیاد ؟ نظرتون راجع بهش چیه ؟

شایدم شایعه باشه Leo چون ما که هر چقدر تو سایت اچ تی سی سرچیدیم یافت نشد حتی Comin soon هم نبود .

k i a r a s h
24-09-2009, 21:20
مشکی این گوشی خوشگل هست ؟ نظر بدید لطفا مشکی یا نقره ای ؟

راجع به گارانتی - داش سعید ما چند بار چوب اشتباه خرید گوشی بی گارانتی رو خوردیم دیگه بسه اونم گوشی 700000 تومنی :010:

راستی Leo کی میاد ؟ به نظرتون قیمتش چنده ؟ می ارزه وایسم بیاد ؟ نظرتون راجع بهش چیه ؟

شایدم شایعه باشه Leo چون ما که هر چقدر تو سایت اچ تی سی سرچیدیم یافت نشد حتی Comin soon هم نبود .

سلام . منم می گم حتما با گارانتی بگیر . به نظر من که مشکیش یه چیز دیگست . خیلی خوشگل تره . leo تولیدش حتمیه ولی کی میاد رو خدا میدونه . در مورد leo هم خودت ببین ارزش داره یا نه:

http://i.i.com.com/cnwk.1d/i/bto/20090915/leo1_500x449.jpg

http://i.i.com.com/cnwk.1d/i/bto/20090915/leo2_400x518.jpg

http://images.htcpedia.com/news_imgs/ae/41/cd1bb5428bc73410d629bd5294b4.jpg

اینم مشخصاتش:

قطر گوشی تنها 11 میلی متر - باریک نرین پاکت پی سی

صفحه نمایش 4,3 اینچی :43:

پردازنده 1 گیگاهرتزی :13: :38:

320 مگابایت رم و 512 مگابایت حافظه فلش

دوربین پنج مگاپیکسلی با دو فلاش led :17: :020:

بلوتوث 2,1

هدست جک 3,5 میلی متری

و به نظر من از همه مهم تر این که: میگن اولین پاکت پی سی هستش که قابلیت مولتی تاچ داره :46: :ambulance:

حالا به نظرت گوشی می تونه باهاش رقابت کنه؟

Ha ! Mi
24-09-2009, 23:45
ممنون کیارش جان عکس های جالبی بود...
آقای BOY_Teh مشکی شو ندیدم ولی فکر نکنم خیلی فرق داشته باشه برای منم نقره ایه و قشنگه...
HTC Leo هم در بهترین حالت 7-8 ماه دیگه میاد ایران ولی واقعا فوق العادست، خیلی خیلی سرتر از اچ تی سی های موجود در بازار هست...
راستی سامسونگ قبل از اومنیا هم پاکت پی سی می زد، من که خیلی خوب یادمه(i300, i400, و چندتای دیگه)
البته اون موقع ها سامسونگ به هیچ وجه برند خوبی محسوب نمی شد ولی الان دیگه اوضاعش خیلی عوض شده دیگه، مگه نه..؟
در ضمن مگه اومنیا تجربه بدی بود، به نظر من دیگه سامسونگ قابل اعتماد شده ولی به دوستان با تجربمون آقا احسان، سعید و کیارش که تمام زندگیشون با اچ تی سی بوده، هم حق میدم که به این زودیا به این برند اعتماد نکنن، ولی به نظرم اگه اومنیا 2 بیاد و موفق بشه این دوستان عزیزمون هم به سامسونگ به همون نگاهی که به اچ تی سی نگاه میکنن، نگاه کنن...

Ha ! Mi
25-09-2009, 11:09
سلام بچه ها، در مورد نیتروژن پلیر میخواستم یه نکته ای رو بهتون بگم:
اگه با این پلیر کار کرده باشید مطمئنن پی بردید که این پلیر چقد تو PlayList ها و کلا موزیک ضعیفه و تنها نکته ی مثبتش خاموش کردن صفحست، پس بهتره آهنگ رو با موزیک پلیر تاچ فلوتون، Core Player و یا هر موزیک پلیری که مدنظرتونه پخش کنید و در وهله ی آخر نیتروژن رو باز کرده و Blank Screen رو بزنید.(دوستان منو ببخشن که دارم به خاطر همچین مطلب پیش پا افتاده ای پست میزنم، گفتم شاید چند تن از تازه کاران ویندوز بخوان با همون پلیر سر کنند...)

boy_teh
25-09-2009, 13:07
آرش جان ممنون از اطلاعاتت و ممنون از راهنماییت حامد جان .
عکسهای leo رو دیده بودم . روی قاب پشتی گوشی نوشته بود : touch pro three . اصلا این گوشی هیچ شباهتی با pro 1 و pro 2 نداره , حالا چرا اسمش اینه نمیدونم . البته دایموند 2 هم به 1 هیچ شباهتی نداره ( البته به نظر من ) . شرکت اچ تی سی کارای عجیبی میکنه :-)
کسی که کیبورد لازم داشته باشه leo هم نیازشو برطرف نمیکنه . بالاخره pro 2 هم چیزایی داره که ppc های دیگه و leo ندارن . مثلا امکاناتی از قبیل مکالمه راحت و بدون نویز و کنفرانس 5 نفره و کیبورد عالی و سایز مناسب و چیزایه دیگه که pro 2 داران بهتر میدونن .
البته 1Ghz پردازشگر چیز خوبیه ولی میخوام بدونم که استفاده اش چیه ؟ آیا leo برنامه هایی رو اجرا خواهد کرد که ppc های دیگر از اجراشون عاجز خواهند بود . یا سرعت فضایی خواهد داشت نسبت به دیگر ppc ها ؟
به هر حال به نظرم leo هم طرفداران خاصی خواهد داشت و نمیشه گفت که شاخ همه ppc ها خواهد بود .

سعید جان میتونی شماره اون نمایندگی رو بدی که میخواد pro 2 رو با WM 6.5 عرضه کنه . یه تماس بگیرم ببینم چند چنده !

یه نفر فرق یاس و پرشین تله کام رو بگه لطفا !!!

S.A.E.I.D
25-09-2009, 13:39
آرش جان ممنون از اطلاعاتت و ممنون از راهنماییت حامد جان .
عکسهای leo رو دیده بودم . روی قاب پشتی گوشی نوشته بود : Touch pro three . اصلا این گوشی هیچ شباهتی با pro 1 و pro 2 نداره , حالا چرا اسمش اینه نمیدونم . البته دایموند 2 هم به 1 هیچ شباهتی نداره ( البته به نظر من ) . شرکت اچ تی سی کارای عجیبی میکنه :-)
کسی که کیبورد لازم داشته باشه leo هم نیازشو برطرف نمیکنه . بالاخره pro 2 هم چیزایی داره که ppc های دیگه و leo ندارن . مثلا امکاناتی از قبیل مکالمه راحت و بدون نویز و کنفرانس 5 نفره و کیبورد عالی و سایز مناسب و چیزایه دیگه که pro 2 داران بهتر میدونن .
البته 1ghz پردازشگر چیز خوبیه ولی میخوام بدونم که استفاده اش چیه ؟ آیا leo برنامه هایی رو اجرا خواهد کرد که ppc های دیگر از اجراشون عاجز خواهند بود . یا سرعت فضایی خواهد داشت نسبت به دیگر ppc ها ؟
به هر حال به نظرم leo هم طرفداران خاصی خواهد داشت و نمیشه گفت که شاخ همه ppc ها خواهد بود .

سعید جان میتونی شماره اون نمایندگی رو بدی که میخواد pro 2 رو با wm 6.5 عرضه کنه . یه تماس بگیرم ببینم چند چنده !

یه نفر فرق یاس و پرشین تله کام رو بگه لطفا !!!

منم تو همین اسم پروش موندم:39:

گفتم 2 یا 3 هفته دیگه ولی این شمارشه:02188709090
داش هیچ فرقی ندارن ولی یاس یکم رو گارانتیش چیزای مادی بیشتری مثل سی دی نرم افزار و کارت هدیه میدن ولی هر 2 سر تعمیر گوشی آدمو میپیچونن:37:

nima971
25-09-2009, 16:13
خوب سلام به همگي
سلام ويژه به آقا احسان كه قراره انجمن پرو 2 رو به استقلال برسونه و يه تاپيك مجزا واسش راه بندازه
فقط اين نكته رو به احسان متذكر بشم كه اين گوشي خواه ناخواه راهشو در بين تمام گوشيهاي برند اچ تي سي باز ميكنه والان مشكل فقط جديد بودن و گرون بودنشه كه به تدريج برطرف ميشه
اما احسان جان فراموش نكن كه جذابيت اصلي اين سايت به روز بودن گوشيها و برنامه هاي مربوط به اونهاست
مطمئنم كه بازديدت از بخش نوكيا اينو تائييد ميكنه
خدمت آقا سعيد عزيز هم كه اين دود قليونش منو كشته سلام ميكنم
بابت دير پاسخ دادن عذرخواهي ميكنم
من گوشي رو با گارانتي ياس گرفتم و با اينكه چندروزيه شديدا وسووسه آپگريد رام هستم ولي به توصيه دوستان تا سال بعد صبر ميكنم خدارو چه ديدي شايد رام رسمي ويندوز موبايل 7 ريليز شد!
به هر حال بابت لطفت از پيشنهاد آپگريد نهايت تشكر رو دارم
ما تاچ پرو دارها به داشتن عضو فعالي مثل سعيد عزيز شديدا نياز داريم
موفق باشي
از حامي عزيز كه سليقش مثل منه تشكر ميكنم كمك كن تا اين تاپيك رو ببريم اول بخش پاكت پيسي
از طولاني شدن پستم عذر ميخوام
تابعد

S.A.E.I.D
25-09-2009, 17:14
خوب سلام به همگي
سلام ويژه به آقا احسان كه قراره انجمن پرو 2 رو به استقلال برسونه و يه تاپيك مجزا واسش راه بندازه
فقط اين نكته رو به احسان متذكر بشم كه اين گوشي خواه ناخواه راهشو در بين تمام گوشيهاي برند اچ تي سي باز ميكنه والان مشكل فقط جديد بودن و گرون بودنشه كه به تدريج برطرف ميشه
اما احسان جان فراموش نكن كه جذابيت اصلي اين سايت به روز بودن گوشيها و برنامه هاي مربوط به اونهاست
مطمئنم كه بازديدت از بخش نوكيا اينو تائييد ميكنه
خدمت آقا سعيد عزيز هم كه اين دود قليونش منو كشته سلام ميكنم
بابت دير پاسخ دادن عذرخواهي ميكنم
من گوشي رو با گارانتي ياس گرفتم و با اينكه چندروزيه شديدا وسووسه آپگريد رام هستم ولي به توصيه دوستان تا سال بعد صبر ميكنم خدارو چه ديدي شايد رام رسمي ويندوز موبايل 7 ريليز شد!
به هر حال بابت لطفت از پيشنهاد آپگريد نهايت تشكر رو دارم
ما تاچ پرو دارها به داشتن عضو فعالي مثل سعيد عزيز شديدا نياز داريم
موفق باشي
از حامي عزيز كه سليقش مثل منه تشكر ميكنم كمك كن تا اين تاپيك رو ببريم اول بخش پاكت پيسي
از طولاني شدن پستم عذر ميخوام
تابعد

منم با حرف اولت یه جورایی موافقم ولی به نحو دیگه که شدنی باشه اونم اینه که به جای بخش اختصاصی دایموند یا پرو از بخش اختصاصی دایموند 1 و 2 وپرو 1 و 2 استفاده کنیم تا شلوغ بازی نشه
نوکرتم داش نیما
چشب هر کاری دارین مثل برنامه و رام وغیره درخدمتیم
داش همچین رام هایی از این به بعد معرفی میکنم که خودت اگه نخوای hspl میکنی :4:
ما داریم سر 6.5 میجنگیم تو میگی 7 داداشی 7 اواخر 2010 میاد:47:
:15:

Ha ! Mi
25-09-2009, 23:23
خواهش میکنم آقای Boy_Teh در ضمن تاچ پرو 2 تونم هم مبارک باشه!!(این طور که به نظر میاد همین فردا میری گوشی رو میخری.)
حتما نیما جان ما تمام سعیمون رو می کنیم.(به حضور آقا سعید هم تو این سایت به شدت می بالیم، اگه نباشه نصف انجمن خوابیده، تازه فکر کنم هنوز والپیپرهای فوق العاده ی ایشون رو ندید اگه اونارو ببنید دیگه... )
دوستان تا حالا از تودی اسکرین Trottle Launcher استفاده کردین، نظرتون چیه راجبش...
به نظر من زیباست(یعنی اسکین های خیلی قشنگی داره) ولی نمی دونم چرا انقد کنده...
مثل اینکه این Trottle کلا برنامه های قابل قبولی داره، این Trootle Lock هم که دیگه معرکست(دوستانی که این برنامه رو، رو گوشیشون ندارن همین الان اقدام کنن) پسر عجب اسکینای محشری داره ولی نمی دونم چرا تقزیبا 50 درصد از اسکین هاش روی گوشیم درست حسابی بالا نمیان(فکر می کنم به خاطر رزولیشن گوشیه.)

Monk
26-09-2009, 11:04
سلام نیما جان در مورد مجزا کردن بخش ها قبلا توضیح دادم خدمتتون ببینید عزیز با ضافه شدن محصولات جدید HTC بخش ها به اندازه کافی شلوغ میشن و این زیاد خوشایند نیست من برای قدم اول عنوان بخش ها رو به 1 و 2 تبدیل میکنم تا ببینیم در آینده چه خواهد شد .

در مورد leo خب من فقط یک دیدگاه دارم با احترام به نظر همه عزیزانم به غیر از CPU هیچ برتریی نسبت به پرو 2 و دیاموند 2 نداره ....!
من نه از ظاهرش نه از اندازش خوشم نمیاد .
ولی خب CPU بسیار قویی داره که ......
شاید دیاموند 3 یا پرو 3 .
در مورد مولتی تاچ بودنش بخاطر نوع LCD کمی بعیده اما ......

Monk
26-09-2009, 11:42
لام دوستان وقتتون بخیر حتما شما هم مثل من و خیلی ها از محافظ LCD استفاده میکنید و حتما از اینکه کمی کیفیت تاچ پایین میاد ناراحت شدید اما خب با خودتون گفتید چاره ای نیست LCD مهمتره .
امروز میخوام راه حلی بهتون معرفی کنم که کیفیت تاچ گوشی رو بالاتر ببرید شاید هم بهتر از فابریک .
مراحل کار بسیار ساده هست ابتدا فایل زیر را دانلود و نصب کنید :
http://www.mobilestan.net/showthread...iguration+Tool (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=64401&highlight=Advanced+Configuration+Tool)
حالا دقیقا مطابق عکس ها عمل کنید :
روی Custom کلیک کنید
توجه کنید که اعداد را دقیقا وارد کنید
موفق باشید .

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=305921&stc=1&d=1253954439 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=305922&stc=1&d=1253954439

masseeh
26-09-2009, 15:48
با سلام:
به نظر من که مولتی تاچ بودن گوشی اصلا امر مهمی نیست چون در ایفون هم تنها برای بازی استفاده میشه و خیلی برای امر دیگه ای از این قابلیت استفاده نمیشه کسی هم که ویندوز موبایل میخره خیلی براش بازی مهم نیست در مورد سیپی یو هم که باید گفت که گوشیهای الان اچ تی سی هیچ جا مشکلی نداره و گیر نمیکنه که احتیاج به سیپی یو بیشتر یا قویتر باشه پس گوشی لئو باید قابلیتی بیش از این موارد داشته باشه که ارزش خرید پیدا کنه در غیر این صورت پرو 2 با این محسنات بهترین انتخاب خواهد بود تا الان البته.

Ha ! Mi
26-09-2009, 22:03
ممنون احسان جان خیلی عالی بود(خود برنامه هم خیلی عالی بود.)
بچه ها چرا درمورد Trorrle Launcher نظر نمیدین..؟
راستی به نظر من که نحوه ی زوم تو گوشی های ما که بهتر از آیفونه، خیلی راحت با دوتا ضربه تو محل مورد نظر زوم می کنه، به من که خیلی حال داد ولی خیلی زوم نمیکنه، میدونم به سایز عکس مربوطه ولی نمیشه این محدودیتش رو برداشت...؟

S.A.E.I.D
26-09-2009, 22:20
ممنون احسان جان خیلی عالی بود(خود برنامه هم خیلی عالی بود.)
بچه ها چرا درمورد trorrle launcher نظر نمیدین..؟
راستی به نظر من که نحوه ی زوم تو گوشی های ما که بهتر از آیفونه، خیلی راحت با دوتا ضربه تو محل مورد نظر زوم می کنه، به من که خیلی حال داد ولی خیلی زوم نمیکنه، میدونم به سایز عکس مربوطه ولی نمیشه این محدودیتش رو برداشت...؟

داداشی برنامه های زیادی برای زوم کردن عکس است که تو قسمت نرم افزار ها موجود است بیش از 100 تاش :6:

Monk
26-09-2009, 22:21
موافقم حامد جان کلا همه چیش عالیه ....
اما هنوز برنامه ای ندیدم اون محدودیت حالت استاندارد رو برداره .

nima971
26-09-2009, 23:11
با سلام به همگي دوستان
ممنون از آقا احسان به دليل اختصاص انجمن مشترك تاچ پرو 1&2
اميدوارم به زودي با استقبال ساير دوستان به يه انجمن اختصاصي واسه پرو2 برسيم
در مورد لئو همينو بگم كه اين گوشي رو اصلا نبايد با تاچ پرو 2 مقايسه كرد
چون اين گوشي با تاچ اچ دي يا اومينيا يا ايفون قابل مقايسه هست كه هم شكل ظاهري يكسان دارن و هم قابليت تايپ ندارن
يادمون باشه كه حساب گوشي هاي تاچ با تاچ و تايپ سواس
نكته ديگه اينكه تا برنامه يا اينترفيسي نياد كه گوشيهاي با پردازشگر 528(اونهم شتابدهنده گرافيكي دار)
از اجراش عاجز بمونن افزايش سرعت سي پي يو به تنهايي مزيت چنداني به حساب نمياد
....................
در ضمن اين تاپيك بيشتر داره به تبادل نظر تبديل ميشه كه خسته كنندس
براي شروع من به زودي قابليتهاي بيشتري از اين ابرگوشي رو با ذكر منبع در همين تاپيك توضيح ميدم
فعلا
آقا سعيد خيلي مخلصيم كم پيدائي؟!؟!؟!؟!؟

boy_teh
27-09-2009, 12:32
سعید جان شماره ای که دادی شرکت اتصالات بود 02188709090
گفت مشکی نداریم قیمت 725 داد و شماره یاس رو داد 02188700700
یاس هم گفت فقط silver داریم و راجع به جریان WM6.5 گفت که هنوز تو دستور کاری ما تا 1 ماهه آینده چیزی نیست .
دادا من میخواستم الان برم دنبال خریدش و لی مشکی میخوام . از کجا گیر بیارم مشکیشو ؟
micro sd تا چند گیگ رو بدون مشکل جواب میده ؟ قیمت دارین ؟ جنس خوبش چیه ؟

راستی الان زنگ زدم به این نمایندگی 02166742456 گفت گارانتی یاس 750 با سی دی نرم افزار و بیمه بدنه هست .
و مموری micro sd 16gig هست 55 هزار .
در ضمن گفت pro 2 تکرنگ هست (silver) و مشکی نداره اصلا . می خواستم ببینم شما دوستان مشکیشو خودتون دیدید اصلا ؟

S.A.E.I.D
27-09-2009, 13:57
سعید جان شماره ای که دادی شرکت اتصالات بود 02188709090
گفت مشکی نداریم قیمت 725 داد و شماره یاس رو داد 02188700700
یاس هم گفت فقط silver داریم و راجع به جریان WM6.5 گفت که هنوز تو دستور کاری ما تا 1 ماهه آینده چیزی نیست .
دادا من میخواستم الان برم دنبال خریدش و لی مشکی میخوام . از کجا گیر بیارم مشکیشو ؟
micro sd تا چند گیگ رو بدون مشکل جواب میده ؟ قیمت دارین ؟ جنس خوبش چیه ؟

راستی الان زنگ زدم به این نمایندگی 02166742456 گفت گارانتی یاس 750 با سی دی نرم افزار و بیمه بدنه هست .
و مموری micro sd 16gig هست 55 هزار .
در ضمن گفت pro 2 تکرنگ هست (silver) و مشکی نداره اصلا . می خواستم ببینم شما دوستان مشکیشو خودتون دیدید اصلا ؟

اولی را من از خود htc پرسیدم گفت 2 هفته دیگه
داداشی من رنگ مشکیشو تو یکی از تاپیک های xda دیدم حالا نمیدونم تو ایران هست یا نه؟؟
تا 32 ساپورت میکنه
قیمت ندارم

masseeh
28-09-2009, 00:21
با سلام :
اگر که مشکی این گوشی گیرم بیاد خریدارم چه نو چه دسته دوم چه با گارانتی چه بی گارانتی یه دونه تو یه سایت خارجی دیدم عاشقش شدم خیلی قشنگ بود اما فکر نکنم که تو ایران باشه .

boy_teh
28-09-2009, 12:25
http://images.htcpedia.com/news/fb/b6/th_3fc66b12d682ae7fa05380078700_182x136.jpg
تو اخبار سایت GSM نوشته شده بود که مایکروسافت ارائه WM6.5 از تاریخ 6 اکتبر اعلام کرده و htc گوشیهای جدید خود رو از 6 اکتبر با این WM عرضه میکند و همچنین pro 2 , Diamond 2 های جدید شامل این قضیه میشن .
حالا به نظرتون اگر 10 - 20 روزی صبر کنم ممکنه هم قیمت pro 2 یه کم پائینتر بیاد و هم با WM6.5 بیاد ایران ؟
ای کاش مشکیشو گیر بیارم .
http://images.htcpedia.com/news_imgs/a7/48/th_aa70ce4710d6fe7335aacaaf3044_182x136.jpg

S.A.E.I.D
28-09-2009, 13:38
http://images.htcpedia.com/news/fb/b6/th_3fc66b12d682ae7fa05380078700_182x136.jpg
تو اخبار سایت gsm نوشته شده بود که مایکروسافت ارائه wm6.5 از تاریخ 6 اکتبر اعلام کرده و htc گوشیهای جدید خود رو از 6 اکتبر با این wm عرضه میکند و همچنین pro 2 , diamond 2 های جدید شامل این قضیه میشن .
حالا به نظرتون اگر 10 - 20 روزی صبر کنم ممکنه هم قیمت pro 2 یه کم پائینتر بیاد و هم با wm6.5 بیاد ایران ؟
ای کاش مشکیشو گیر بیارم .
http://images.htcpedia.com/news_imgs/a7/48/th_aa70ce4710d6fe7335aacaaf3044_182x136.jpg

آره داش هر چی میتونید تا آخر آذر گوشی بخرید که از 1 دی قیمت ها دقیقا 2 برابر میشه از ما گفتن:54:

nima971
29-09-2009, 00:48
با سلام خدمت دوستان عزيز
به خصوص آقا احسان
اول به اون دوستمون بوي ته بگم كه اگه دقت كني تفاوت عكسهايي رو كه از به اصطلاح تاچ پرو 2 مشكي گذاشتي با پرو2 واقعي كه من دارم و از نظر من هيچ شباهتي با اين عكسها نداره ميشي
از من به تو نصيحت كه نه در مورد اين گوشي و نه در مورد ساير گوشيهاي اين برند نه منتظر رنگهاي ديگه غير از اورجينال شو و نه منتظر همتاي چينيش!
در ضمن به نظر شخصي خودم رنگ و طرح بندي غير از ايني كه در پرو2 هست هرگز به چنين زيبائي نيست
به خصوص اون دور شبيه به جنس استيلش كه از فاصله دور ميدرخشه
واما مورد خيلي مهمتر از اين بحث ها كه قبلا قولشو داده بودم
كيفيت صداي اين گوشي محشره!
من قبل از خريد ؛تخصصي ترين تحقيق هارو روي اين گوشي داشتم
اگه كيفيت صداي ايپاد رو كه ايده آل ترين كيفيت رو در بين تمام پخش كننده هاي موسيقي جهان داره و در نمودار كاملا مشخصه با اين گوشي مقايسه كنيد متوجه ميشيد كه با داشتن اين گوشي يه آيپاد همراه دارين
البته اگه مثل من به كيفيت صدا آلرژي دارين! بايستي يه هندزفري با كيفيت اچ تي سي يا يه دي اس 980 سوني اريكسون بهش ضميمه كنين كه من هردوش رو دارم و تضمين ميكنم
در ضمن ضمن تبريك به داياموند2 دارها بايد بگم كه كيفيت فركانسهاي بالاترگوشي اونها(صداي باس)يه كم بهتره!
به گفته سايت جي اس امبه نظر ميرسه اچ تي سي روي توليدات جديدش فيلتر كاهش نويز گذاشته
اگه نياز بود بعدا بيشتر در مورد اين نمودار توضيح ميدم
قابليتهاي ديگري رو هم به زودي ارسال خواهم كرد........http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/htc-touch-pro2/gsmarena_a001.png

Monk
29-09-2009, 01:12
ممنون نیما جان بابت اطلاع رسانی عالی ......
در مورد نظرتون هم کاملا موافقم .

n55
29-09-2009, 01:15
اقا میدونم این جا نوشتنش درست نیست اما تو لیست ارتقا به 6.5 دیدم نوشته دیاموند 2 و پرو2 ایا اچ دی رو نمیشه به 6.5 یا 7 ارتقا داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monk
29-09-2009, 01:33
چرا دوست عزیز میشه خیالتون راحت اینا تبلیغاتی هستند .

arad28
29-09-2009, 12:27
salam ye soal,narm afzare gps vase touch pro2 chiye?koja mishe giresh avord
man harchi tu mobilestan gashtam beydash nakardam
khahesh mikonam komakam konin a'sa bamo khurd karde

Monk
29-09-2009, 12:44
سلام دوست عزیز ابتدا لطفا طبق قوانین سایت فارسی تایپ کنید .
دوم تعجب میکنم چطور میگید پیدا نکردید فکر میکنم کاملا مشخص باشه در قسمت

http://www.mobilestan.net/imagize/statusicon/subforum_old.gif GPS | موقعیت یاب ماهواره ای (http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=277)

در تاپیک های مهم ...

آموزش کامل نصب garmin gps به همراه نقشه (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=51095)

از این راحتتر نمیشه !

arad28
29-09-2009, 13:45
مرسی احسان جان.ممنون من فکرنمیکردم این قدرسریع جواب بدین واسه همین پشت سرش فارسی شو زدم

arad28
29-09-2009, 18:03
احسان جان سلام مخلصم.این نرم افزار که واسه تقویت touch screenگذاشته بودی روtouch pro2کار نمیده میگهversionش قدیمیهچ چیکار کنم؟میگه برو توmicrosoftدانلودش کن.

Monk
29-09-2009, 20:09
اراد جان برنامه زیر را نصب کنید سپس برنامه Advanced_Configuration_Tool_v3.3 را اجرا کنید .

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=72761&highlight=Framework

arad28
30-09-2009, 09:41
سلام اگه کسیonهست یه سوال.active sync رو که واسه نصب gpsمیخواد ازکجامیتونم گیربیارم؟

arad28
30-09-2009, 10:14
احسان جان سلام اقا به نظرشماgarminواسه gpsبهتره یاoziex؟

k i a r a s h
30-09-2009, 10:44
سلام اگه کسیonهست یه سوال.active sync رو که واسه نصب gpsمیخواد ازکجامیتونم گیربیارم؟

سلام . دوست من تو جعبه ی گوشیت یه دونه سی دی هست که این برنامه توش هست و باید نصبش کنی .

احسان جان سلام اقا به نظرشماgarminواسه gpsبهتره یاoziex؟

هر دو تا برنامه خوبه و زیاد با هم فرقی نداره ولی به نظر من از garmin استفاده کن .

boy_teh
30-09-2009, 13:05
داداشای گلم ؛
پس پیشنهادتون اینه که زودتر برم و پرو 2 رو بخرم !؟
منتظر wm6.5 نشم ؟
پیشنهادتون چیه ؟ از کجا و با کدوم گارانتی بگیرم ؟ مموری 16 گیگ چنده ؟ مرغوب بودن مموری چقدر مهمه ؟
نمیدونید لئو بیاد کی میاد ؟ حدود قیمت ؟

S.A.E.I.D
30-09-2009, 13:38
داداشای گلم ؛
پس پیشنهادتون اینه که زودتر برم و پرو 2 رو بخرم !؟
منتظر wm6.5 نشم ؟
پیشنهادتون چیه ؟ از کجا و با کدوم گارانتی بگیرم ؟ مموری 16 گیگ چنده ؟ مرغوب بودن مموری چقدر مهمه ؟
نمیدونید لئو بیاد کی میاد ؟ حدود قیمت ؟

نه اگه می خوای با گارانتی بگیری وایسا تا نمایندگی ها 6.5 را ساپورت کنند
یاس یا پرشین تلکام بگیر هیچ فرقی هم با هم ندارن

mostafa63
30-09-2009, 18:26
سلام دوستان . راستش اینجا قبلا کلوپ touch pro 1 بود واسه همین نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه . به هر حال من دوتا مشکل اساسی با رام های کوک شده دارم . اول این قسمت اعداد صفحه کلید سخت افزاری دیگه عدد تایپ نمیکنه . دوم اینکه sms delivery نداره و با برنامه هایی مثل sms eraiser درست نمیشه . لطفا کمک کنید .
ممنون

S.A.E.I.D
30-09-2009, 19:04
سلام دوستان . راستش اینجا قبلا کلوپ touch pro 1 بود واسه همین نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه . به هر حال من دوتا مشکل اساسی با رام های کوک شده دارم . اول این قسمت اعداد صفحه کلید سخت افزاری دیگه عدد تایپ نمیکنه . دوم اینکه sms delivery نداره و با برنامه هایی مثل sms eraiser درست نمیشه . لطفا کمک کنید .
ممنون

داش جواب اولیت را نمی دونم ولی دومی
برای فعال کردن دلیوری باید از برنامه advanced config استفاده کنی و در قسمت مسیج هاش دلیوری را اکتیو کنی

arad28
30-09-2009, 22:14
سلام تورو خدا یکی به من کمک کنه دارم دیوونه میشم یه عالمه نرم افزار gpsرو سهیت هست یکی به من بگه کدومش بهتره؟از کدومش استفلده کنم؟مرسی بچها.

arad28
30-09-2009, 22:25
:46::46:بچه ها خواهشان لینکشو هم بهم دین چون امروز با راهنمای نصب mf2fxصبیدم ولی کار نداد.:46::46:

boy_teh
30-09-2009, 22:59
bebkhshid ke finglish type mikonam MAJBOORAM akhe farsi nadaram

saeed jan MERC az rahnameet . faghat havaset baseh dadash ta khabari shod az pro2 WM6.5 mano khabar ... zoodtar beram begiramesh . khaste shodam az in gooshie mozakhrafi ke alan dastame .

ali_disslove
30-09-2009, 23:20
با سلام من خواستم ببينم اين بهتره يا htc hd ?

صداي كدوم بلند تره ؟در اسپيكر و هندفري ؟

2- اين قسمت نقره اي دور گوشي بعد 1 سال يا 6 ماه نميريزه آخه من گu700 داشتم همين جنس بود به 3 ماه نكشيد ريخت

3- اينم مثل lcd htc hd قيمت lcd ش 300 هزار تومنه ؟(راستش اين حرف واسه hd زد تو ذوقم )

S.A.E.I.D
01-10-2009, 14:56
bebkhshid ke finglish type mikonam majbooram akhe farsi nadaram

saeed jan merc az rahnameet . Faghat havaset baseh dadash ta khabari shod az pro2 wm6.5 mano khabar ... Zoodtar beram begiramesh . Khaste shodam az in gooshie mozakhrafi ke alan dastame .

باشه داش
راستی الان گوشی چی داری؟

S.A.E.I.D
01-10-2009, 14:57
با سلام من خواستم ببينم اين بهتره يا htc hd ?

صداي كدوم بلند تره ؟در اسپيكر و هندفري ؟

2- اين قسمت نقره اي دور گوشي بعد 1 سال يا 6 ماه نميريزه آخه من گu700 داشتم همين جنس بود به 3 ماه نكشيد ريخت

3- اينم مثل lcd htc hd قيمت lcd ش 300 هزار تومنه ؟(راستش اين حرف واسه hd زد تو ذوقم )

صدای پرو 2 بلند تره
نه این خبرا نیست و هیچیش نمیشه
lcd اچ دی 150 و lcd پرو2 200 هست:011:

love is jawad
01-10-2009, 19:40
صدای پرو 2 بلند تره
نه این خبرا نیست و هیچیش نمیشه
lcd اچ دی 150 و lcd پرو2 200 هست:011:

سعید جان ال سی دی اچ دی با پنل هست فقط و قیمتش همون 300 تومن هست :003:

S.A.E.I.D
01-10-2009, 22:46
سعید جان ال سی دی اچ دی با پنل هست فقط و قیمتش همون 300 تومن هست :003:

داداشی من 2ماه پیش خریدم 150 یعنی تو این 2 ماه شده 300 :13: بعضیها میگفتن می خوان تورم یک رقمی بشه انگار 10 رقمی شده:021:

boy_teh
03-10-2009, 08:48
باشه داش
راستی الان گوشی چی داری؟

یه N73 Music داشتم سالم و تمیز فروختم 135 تومن . الان یه 1110 شاخ دستمه :020:
منتظرم rom 6.5 رو , گارانتی ها روی گوشی عرضه کنن پرو 2 رو سریعا برم بخرم .
خدایی اینقدر تو کف موندم تو رختخواب دراز بکشم فیها خالدون گوشیو در بیارم :38::003:
حقیقتش من از Diamond به پرو 2 رسیدم و به نظرم انتخابم درست خواهد بود و حداقل 2 سالی واسم گوشیه .
حالا بهم نگید چرا یهو ppc میخوام ! چون :
1- از اون سیستم عاملهای ساده خسته شدم
2- عاشق برند htc بودم از اول
3- رشته م کامپیوتر و یه کم خوره ام:010:
و کلی دلایل دیگه ............

هر راهنمائی دارید لطفا بفرمائید تا اطلاعاتم کاملتر شه
ممنون

k i a r a s h
03-10-2009, 10:40
یه n73 music داشتم سالم و تمیز فروختم 135 تومن . الان یه 1110 شاخ دستمه :020:
منتظرم rom 6.5 رو , گارانتی ها روی گوشی عرضه کنن پرو 2 رو سریعا برم بخرم .
خدایی اینقدر تو کف موندم تو رختخواب دراز بکشم فیها خالدون گوشیو در بیارم :38::003:
حقیقتش من از diamond به پرو 2 رسیدم و به نظرم انتخابم درست خواهد بود و حداقل 2 سالی واسم گوشیه .
حالا بهم نگید چرا یهو ppc میخوام ! چون :
1- از اون سیستم عاملهای ساده خسته شدم
2- عاشق برند htc بودم از اول
3- رشته م کامپیوتر و یه کم خوره ام:010:
و کلی دلایل دیگه ............

هر راهنمائی دارید لطفا بفرمائید تا اطلاعاتم کاملتر شه
ممنون

سلام . احسان جان شما که انقدر علاقه به این گوشی داری چرا منتظری تا با رام 6.5 بیاد بعد بری بگیری؟
خب الان برو بگیر حالش رو ببر . بعد که رام 6.5 اومد خودت نصب کن دیگه .

boy_teh
04-10-2009, 12:31
سلام . احسان جان شما که انقدر علاقه به این گوشی داری چرا منتظری تا با رام 6.5 بیاد بعد بری بگیری؟
خب الان برو بگیر حالش رو ببر . بعد که رام 6.5 اومد خودت نصب کن دیگه .

آخه حواستم از همه یه راهنمایی بگیرم . سعید که گفت صبر کنم گارانتی 6.5 بده بعد بگیرم . شمام که میگی همین الان برم بگیرم .
حقیقتش بچه مایه نیستم که اگر خواستم بدم رو گوشی 6.5 نصب کنن راحت 30-40 تومان بدم . خودمم که تا حالا از این کارا نکردم میترسم گوشی قاطی کنه ؛ اونوقت دلمو بزنه .
نمیدونم چیکار کنم . خداییش دیگه کاسه صبرم داره سرریز میشه :010:
همین 750 هزارم با کلی مصیبت ردیف کردم و بعدش خالیه خالی میشم :003:

S.A.E.I.D
04-10-2009, 13:17
آخه حواستم از همه یه راهنمایی بگیرم . سعید که گفت صبر کنم گارانتی 6.5 بده بعد بگیرم . شمام که میگی همین الان برم بگیرم .
حقیقتش بچه مایه نیستم که اگر خواستم بدم رو گوشی 6.5 نصب کنن راحت 30-40 تومان بدم . خودمم که تا حالا از این کارا نکردم میترسم گوشی قاطی کنه ؛ اونوقت دلمو بزنه .
نمیدونم چیکار کنم . خداییش دیگه کاسه صبرم داره سرریز میشه :010:
همین 750 هزارم با کلی مصیبت ردیف کردم و بعدش خالیه خالی میشم :003:

آره داش وایسا تا حد اکثر 10 روز دیگه تا خود کارخونه ویندوز فابریک روش بزاره چون تا اینا بخوان خودشون بنصبن یه یک ماه باید وایسی:54:

boy_teh
04-10-2009, 15:43
آره داش وایسا تا حد اکثر 10 روز دیگه تا خود کارخونه ویندوز فابریک روش بزاره چون تا اینا بخوان خودشون بنصبن یه یک ماه باید وایسی:54:

باشه داش سعید حرف شما واسه ما سند . یعنی ایشالله تا آخر هفته دیگه من یه پرو 2 خوشکل با wm6.5 دستمه دیگه !!!:38:
ببینم این گوشی نمیتونه تو حالتی قرار بگیره که هم ویبره بزنه هم رینگتون ؟

S.A.E.I.D
04-10-2009, 17:31
باشه داش سعید حرف شما واسه ما سند . یعنی ایشالله تا آخر هفته دیگه من یه پرو 2 خوشکل با wm6.5 دستمه دیگه !!!:38:
ببینم این گوشی نمیتونه تو حالتی قرار بگیره که هم ویبره بزنه هم رینگتون ؟

داداشی آخر این هفته تو تایوان میاد پس یک هفته هم بزار تا بیاد تو ایران:4:
بله هر گوشی این حالت را داره :4:

S.A.E.I.D
04-10-2009, 19:39
بشتابید
بشتابید

بچه ها والپیپر ها را با 200 عکس گوناگون آبدیت کردم

برو به قسمت والپیپر ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=48)

S.A.E.I.D
05-10-2009, 21:21
[wm 6.5][05/10/2009] وبندوز موبایل 6.5 - پرو 2 - Touch-IT Leo (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1106743&posted=1#post1106743)

http://forum.xda-developers.com/image.php?u=514270&type=sigpic&dateline=1224942043

Monk
06-10-2009, 21:38
نحوه تغییر Task Manager Icon (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82164)

arad28
07-10-2009, 22:57
سلام همگی.اقایون کسی تا حالا فرستنده رادیویی...همونا که میشه اهنگای گوشیت توسط امواج رادیو ای تو ضبط خونده بشه بدون اینکه گوشیت به جایی وصل باشه...واسه ویندوز موبایل دیده؟اگه کسی از بچها میدونن لطف کنن لینکشو به ما بدن.

msdtaha
08-10-2009, 16:09
سلام بچه ها .. خسته نباشید من دو سه ماهیه گوشی تاچ پرو 2 گرفتم ولی هیچ تجربه ای از رام و ویندوز موبایل و این حرفها ندارم وهیچ نرم افزاری تا حالا نصب نکردم .. لطفا منو در مورد این گوشی راهنمایی کنید که چطور میتونم استفاده بهینه از این گوشی داشته باشم بهترین فارسی ساز چیه و چه رامهایی رو باید نصب کنم و چطور میتونم به ویندوز موبایل 6.5 ارتقا بدم .. ببخشید دیگه تازه کارم اصلا نمیدونم رام به چی میگن و چرا باید رام جدید نصب کنم ... ممنون از زحماتتون

PDA US3R
08-10-2009, 16:55
سلام بچه ها .. خسته نباشید من دو سه ماهیه گوشی تاچ پرو 2 گرفتم ولی هیچ تجربه ای از رام و ویندوز موبایل و این حرفها ندارم وهیچ نرم افزاری تا حالا نصب نکردم .. لطفا منو در مورد این گوشی راهنمایی کنید که چطور میتونم استفاده بهینه از این گوشی داشته باشم بهترین فارسی ساز چیه و چه رامهایی رو باید نصب کنم و چطور میتونم به ویندوز موبایل 6.5 ارتقا بدم .. ببخشید دیگه تازه کارم اصلا نمیدونم رام به چی میگن و چرا باید رام جدید نصب کنم ... ممنون از زحماتتون

با توجه به اینکه تا حالا از ویندوز مبایل استفاده نکردی... نظر من اینه که...

1. از هیچ رام غیر رسمی استفاده نکن. فقط اگر تونستی رام خودشو اگر آپدیت نیست آپدیت کن. رام خودش هیچ مشکلی برات درست نمیکنه و از اکثر رامهای کوک شده مطمئن تر است.

2. لازم نیست از رام کوک شده و غیر رسمی 6.5 استفاده کنید. HTC قراره که رام Touch Pro 2 را در ماه های اکتبر و دسامبر به ویندوز مبایل 6.5 آپدیت کنه. یعنی رام رسمی از طرف HTC برای دارندگان این گوشی در سایت اصلی قرار خواهد گرفت.

3. بهترین فارسی ساز رو من در همین سایت در کلاب تاچ پرو 2 دانلود کردم اما الان گشتم تاپیکش نبود. فکر کنم انتقالش دادن به قسمت نرم افزار و بعد فارسی. اسم فارسی سازی که من دانلود کردم و تست کردم اینه... Mobidiv_417_No Keyboard. این فارسی ساز در همه قسمت های Touch Pro 2 بخوبی کار میکنه. برای اینکه کیبورد فارسی هم داشته باشی اینو جستجو کن و نصب کن. بهترین میبورد فارسی موجود همینه. FingerKeyboard-2.1-WVGA

4. شما مجبور نیستی رام جدید نصب کنی. مثلا الان رام رسمی تاچ پرو 2 نسخه 6.1 از ویندوز مبایل است اما همانطور که گفتم قراره نسخه 6.5 بصورت رسمی براش بیاد. حالا اگر شما از نسخه 6.1 که الان بر روی گوشی است راضی باشی و بتونه نیاز های شما رو بر آورده کنه هیچ نیازی به ارتقا دادن رامتون به یک نسخه دیگه وجود نداره. اما بعضی وقتها رام ها مشکلاتی دارند مثلا ممکنه بلوتوثش موقع زنگ خوردن بخوبی کار نکنه و غیره .. اونوقته که اگر پچی برای رفع این مشکل و یا مشکل ها ارائه نشده باشه پیشنهاد میشه که رام خودتون رو آپدیت کنید.

nima971
13-10-2009, 01:36
با سلام به همگي به خصوص ادمين
به خاطر يه سري مشكلات فعلا نميتونم پست بدم
ولي اگه بهم اجازه داده بشه در مورد منبع فنا ناپذير اين ابر گوشي كه 1500 ميلي آمپر ساعت توان داره و ميزان مصرف باطريش توضيح ميدم
اينو گذاشتم كه يه رونقي اين تاپيك بگيره
آقا سعيد از شما بعيده اينقدر خاموش باشي

S.A.E.I.D
13-10-2009, 15:41
سلام داش نیما خوبی؟
داداشی شرمنده که کم میام آخه اصفهان بودم و adsl نداشتم و شما هم که هیچ کدوم هیچ پستی یا سوالی نمیزنید یعنی خیلی غیر فعالید

nima971
14-10-2009, 03:49
با سلام به آقا سعيد
رئيس كل خونه اجازه گذاشتن پست رو از من به دليل برخي از مسائل امنيتي گرفته
شما چيكار پست داري؟
امار تشكرها رو داشته باش!

S.A.E.I.D
14-10-2009, 12:02
مرسی نیما جان ایشاالله هر چه زودتر شما را در این تاپیک ببینم و یکم این تاپیک را از خشکی در بیاری

nateleng
15-10-2009, 08:23
سلام به همگی
من به تازگی pro2 خریدم ولی با فارسی کردنش مشکل دارم
alireza و multilanguage و arabizer و چند تا چیز دیگه تست کردم ولی تنها توفیقی که بهش رسیدم نمایش حروف فارسی به صورت ناپیوسته و برعکس بود.
می شه راهنمایی کنید چی کار باید بکنم؟

nateleng
15-10-2009, 09:14
سلام دوباره
مشلک با جستجوی بیشتر حل شد
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=44240
جواب داد

S.A.E.I.D
15-10-2009, 13:59
خوب میتونستی از mobdiv 416 استفاده کنی که با 90% ppc ها سازگاره

Monk
15-10-2009, 23:27
تم ویندوز موبایل : http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=81291&page=2

Monk
15-10-2009, 23:29
تسکبار های زیبا برای ویندوز موبایل 6.5 : http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1119216&posted=1#post1119216

Monk
15-10-2009, 23:45
تغییر فونت در Touch Flo 3D (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=79962)

Alien
17-10-2009, 07:41
سلام قیمت این گوشی الان چنده؟

nima971
17-10-2009, 09:49
با گارانتي ياس در تهران 750

PDA US3R
18-10-2009, 02:40
سلام به همگی
من به تازگی pro2 خریدم ولی با فارسی کردنش مشکل دارم
alireza و multilanguage و arabizer و چند تا چیز دیگه تست کردم ولی تنها توفیقی که بهش رسیدم نمایش حروف فارسی به صورت ناپیوسته و برعکس بود.
می شه راهنمایی کنید چی کار باید بکنم؟

قبل از هر چیز گوشی جدیدتون مبارک باشه. امیدوارم که همیشه مثل براتون کار کنه.
اما یک چیزی رو دوستانه بهتون بگم. شما این همه فارسی ساز رو چرا روی این بیچاره نصب کردید؟ لازم بود اولش کمی تحقیق میکردید تا ببینید این فارسی سازهایی که شما نصب کردید روی TP2 کار میکنند یا نه... که جوابشم خیر هست. به هر حال الان کاری که باید انجام بدید اینه که گوشی خودتون رو هار ریست کنید. بعد از اینکه هارد ریست کردید و تنظیمات اولیه گوشی رو دوباره انجام دادید یکی از فارسی سازهای زیر رو بر اساس توضیحاتی که دادم روی گوشیتون نصب میکنید. فقط یکیش رو و اون هم حتما باید در مموری خود گوشی نصب بشه نه بر روی مموری کارت.

Mobidiv_417_No Keyboard را در صورتی نصب کنید که رام شما ویندوز نسخه 6.1 است.

و

MobiDiv V3.0 Build 432 را در صورتی نصب کنید که از ویندوز 6.5 بر روی گوشیتون استفاده میکنید.

این فارسی سازها هیچ کدام کیبرد ندارند و فقط امکان ساپورت کردن فارسی رو به گوشیتون اضافه میکنند. برای کیبرد هم پیشنهاد میکنم از FingerKeyboard 2.1 استفاده کنید.

mehranzand
18-10-2009, 07:38
با سلام
من برنامه arabloc رو که روی خود گوشی بود نصب کردم و گوشی عربی شد می خواستم به حالت اولیه برش گردونم اما هر چه هارد ریست کردم باز هم عربی میومد بالا . چه کار باید کرد؟
ممنون

PDA US3R
19-10-2009, 02:35
با سلام
من برنامه arabloc رو که روی خود گوشی بود نصب کردم و گوشی عربی شد می خواستم به حالت اولیه برش گردونم اما هر چه هارد ریست کردم باز هم عربی میومد بالا . چه کار باید کرد؟
ممنون

رام گوشیت رو از سایت HTC (http://www.htc.com/europe/selectcountry.aspx)با وارد کردن سریال گوشیت در سایت دانلود کن و وقتی که گوشیت رو توسط Activesync به کامپیوتر وصل کردی فایل ستاپ رام رو اجرا کن و هر چیزی که اونجا مینویسه بهش عمل کن.

جدیدترین رام رسمی که از طرف HTC ارائه شده نسخه 6.5 ویندوز مبایله. پس اگر در سایت این رام وجود داشت و خواستی به 6.5 ارتقا بدی سعی کن رام 6.1 رو هم دانلود کنی تا داشته باشی و اگر روزی از رام 6.5 خوشت نیومد راه برگشتی داشته باشی. اما اگر رام 6.5 در سایت با شماره سریال گوشیت وجود نداشت یعنی اینکه این رام هنوز برای اون کشور یا منطقه ارائه نشده.

nima971
19-10-2009, 08:41
با سلام به همه تاچ پروداران عزيز
اين برنامه رو حتما نصب كنيد
جزئيات در لينك مربوطه هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1122866&posted=1#post1122866

S.A.E.I.D
19-10-2009, 12:09
خوب خوشحالم که داره تاپیکتون کم کم راه میفته
نیما جان لین که معرفی کردی از سایت حذف شده

farzad48
19-10-2009, 12:31
پست ارسال شده توسط موبايل
دوستاني كه تاچ پرو 2 دارن ايا از خريدتون راضي هستيد؟ نسبت به پاكت پي سي هاي ديگه چطوره؟ ارزش خريد داره؟ اگر به زمان قبل از خريدتون برگرديد باز هم همين گوشي را انتخاب ميكنيد يا گوشيه ديگه؟؟

0172
19-10-2009, 17:54
سلام آقایون
میشه راهنماییم کنین که پرو 2 بخرم یا 3gs؟
البته بگم اصلا واسم دوربین مهم نیست

PDA US3R
19-10-2009, 19:18
دوستاني كه تاچ پرو 2 دارن ايا از خريدتون راضي هستيد؟ نسبت به پاكت پي سي هاي ديگه چطوره؟ ارزش خريد داره؟ اگر به زمان قبل از خريدتون برگرديد باز هم همين گوشي را انتخاب ميكنيد يا گوشيه ديگه؟؟

من کلا گوشی که کیبرد نداشته باشه نمیگیرم چون کیبرد خیلی به درد من میخوره و در تایپ کردن باهاش خیلی راحت تر هستم. هر چند که به لطف FingerKeyboard میشه با انگشت هم تایپ کرد اما مشکلی که من با کیبرد های نرم افزاری دارم اینه اگر اون کیبرد Finger Friendly باشه در نتیجه باید اندازه اش هم بزرگتر باشه و وقتی اندازه اش بزرگتر از کیبردهایی مانند resco است وقتی باز میشه تقریبا نصب صفحه LCD رو میگیره و دیدن محیط نوشتاری یا خواندنی رو نصف میکنه.

اما وقتی که گوشی کیبرد سخت افزاری کاملی داره شما از تمام محیط ال سی دی میتونید استفاده کنید و تقریبا کار با تاچ گوشی رو 90 درصد و شایدم کمی بیشتر کمتر میکنه. مثلا برای پایین کشیدن صفحه یک وب سایت نیازی به تاچ نیست و با همون کیبرد خیلی راحت تر و حتی دقیق تر میشه اون صفحه رو تا جای لازم پایین آورد. یا مثلا وقتی با یکی دارید چت میکنید تمام محیط PM در ال سی دی نمایش داده میشه و جمله های بیشتری رو میتونید در محیط ببینید. مثالهای دیگه مانند کار با Word و یا محیط های دیگه هم زیاده. پس مهمترین حسن داشتن کیبرد سخت افزاری از نظر من اینها میتونه باشه.

1. از تمام ال سی دی میتونید استفاده کنید.
2. راحت تایپ کردن.

عیبش هم میشه به بزرگتر کردن گوشی اشاره کرد و همچنین وزن گوشی رو هم تا حدودی بیشتر میکنه.

من قبلا Xperia X1 داشتم و الان هم دارمش اما دارم کم کم میفروشم بره. تاچ پرو 2 رو به خاطر کیبرد سخت افزاری بهترش گرفتم. کیبرد x1 چهار ردیفه و عددها رو با خرفها در یک جا قرار داده و وقتی که میخواستم وسط جمله عددی رو تایپ کنم و بعد ادامه جمله رو بنویسم همیشه باید دکمه آبی یا همون FN رو میزدم تا عددها فعال میشدند اما تاچ پرو 2 کلا کیبردش مثل کیبرد کامپیوتر میمونه. برای تایپ کردن عددی دیگه نیازی به گرفتن fn وجود نداره چون عددهاش جدا هستند. این یعنی راحت بودن و سریعتر تایپ کردن باهاش.

دلیل دیگه ای که به تاچ پرو 2 رو آوردم ساپورت بهتر HTC از گوشیهاش و همچنین ساپورت بهتر xda نسبت به گوشیهایی مانند samsung pro بود. تا حالا من هر مشکلی داشتم xda برام حل کرده بجز 1 مورد که اونم پیدا کردن فارسی ساز بود که اونم به لطف دوستای ایران در انجمن های ایرانی تونستم پیدا کنم. هر چند که x1 هم چون با همکاری HTC ساخته شده الان در xda ساپورت میشه اما امیدی به ساپورت کردن x2 وجود نداره.

اسپیکر x1 هم منو خیلی اذیت کرد تا جایی که منتظر بودم یک گوشی با شرایط بهتر ساخته بشه و گوشیمو عوض کنم. اسپیکر مونو و با صدای ضعیف x1 تقریبا در محیط های بیرون صداش به 0 و اگر هم در حقش لطف بکنم یک چیزایی به گوشی میرسید اما نه اونقدری که بشه متوجه شد. اما اسپیکر های استریوی Touch Pro 2 بقدری کیفیت و بلندی دارند که تا حالا نه تماسی رو از دست دادم و نه در بیرون و محیط های شلوغ منو اذیت کرده. تو خونه هم که هستم مجبورم صدای اسپیکرش رو تا مقداری پایین بیارم چون ممکنه کسی رو وحشت زده از خواب بیدا کنه.:19:

از حق که نگذریم صدای هدفون در x1 هیچ ایرادی نداشت. هم بلندی و هم کیفیت خوبی داشت. کلا از گوش دادن به موزیک با اکسپریا لذت میبردم مخصوصا اینکه جک 3,5 میلی متری استاندارد داشت و هر هدفون یا گوشی که دم دست بود و راحت بودم بهش وصل میکردم. صدای تاچ پرو 2 هم در هدفون ایرادی از نظر من نداره هم بلندی و هم کیفیت خوبی داره. کیفیتش با x1 به نظرم فرقی نکرده اما بلندی صداش در هدفون و نسبت به پلیری که ازش استفاده میکنم بیشتره.

مشکل دیگه x1 که نرم افزاری هم بود اما باید حل میشد که نشد این بود که وقتی برای گوشی Security Code میزاشتم تا موقع سافت ریست کردن یا روشن کردن گوشی کسی نتونه وارد گوشی بشه در اکثر مواقع هنگ میکرد. میتونم بگم اگر 10 بار سافت ریست میکردم 4 دفعه به در همون صفحه Security Code هنگ میکرد و نمیتونستم پسورد رو وارد کنم, تنها کاری که میتونسم بکنم سافت ریست دستی بود.

امیدوار بود که این مشکل فقط مشکل رام اولیه یعنی r1 باشه اما بعدش r2 اومد و آپدیت کردم و بعد از اون هم r3a اومد و آپدیت کردم اما این مشکل حل نشد. الان که تاچ پرو 2 گرفتم و هنوز هم به رام 6.5 آپدیتش نکردم کوچکترین مشکلی رو قسمت Security Code نداره. فقط موقع بالا اومدن یک مکث 2 تا 3 ثانیه ای میکنه و بعد میشه کد رو وارد کرد که اون مکثش هم بخاطر لود کردن سرویس ها, پروسه ها و برنامه هایی هست که در استارت آپ گوشی وجود داره و اونها رو قبل از وارد کردن پسورد اجرا میکنه.

دلیل دیگه انتخاب تاچ پرو 2 داشتن مایکروفن های استریو بود در حالی که نه تنها اکسپریا بلکه اکثر گوشی های ساخته شده همه شون مونو هستند. تنها گوشی که الان یادم هست که مایکروفن استریو داشته باشه Nokia N97 است. من از این مایکروفن برای صدا ضبط کردن در کلاس درس استفاده میکنم و برام مهم بود که بشه کاری کرد کیفیت صدای ضبط شده رو بهتر کرد. هر چند که در اکسپریا هم به لطف برنامه هایی مانند Audio Touch میشد صدای ضبط شده رو استریو کرد اما در واقع این کار نرم افزاری انجام میشد و روی کیفیت صدا تاثیر گذار نبود.

از طرفی دیگه داشتن unwanted noise cancelling در پشت تاچ پرو و داشتن مایکروفن جدا برای قطع صدا امکان جالب و بدرد بخوری بود که من رو به سمت این گوشی کشید.

صفحه ال سی دی بزرگتر و به اندازه نه مثل HD2 که از الان لقب پاره آجر رو به خاطر اندازه اش بهش دادن و همچنین کیفیت بدنه محکمتر در تاچ پرو و بر نداشتن ترک های خود بخودی که در x1 بوجود میومد و همچنین حالت تاشوی کیبرد تاچ پرو دلایل دیگری میتونه باشه که من این گوشی رو انتخاب کردم و ازش هم راضی هستم.

نبود جک 3,5 میلی متری رو در تاچ پرو با خرید RC E100 که تمام دکمه های مولتی مدیا و رو روش داره حل کردم.

داشتن و نداشتن G-Sensor در تاچ پرو 2 اینقدر برام اهمیت نداشت که منو بتونه به سمت خودش بکشونه. به نظر من در اینجا X1 از نظر کارایی و در عمل بهتر از گوشی است که G-Sensor داره چون در x1 میشد یکی از سافت کی ها رو برای عمل روتیت کردن تنظیم کرد و هر وقت در هر محیط و نرم افزاری که بودی میشد با زدن اون سافت کی روتیت کرد. اما در اکثر محیط ها در تاچ پرو 2 حتی با داشتن G-Sensor نمیشه روتیت کرد مگر اینکه کیبردش رو باز کنی و یا اینکه توسط نرم افزار های جانبی بشه برنامه هایی رو که طرف دلش میخواد روتیت بشه بهش اضافه کرد. در کل من Manuel بودن رو بیشتر پسندیدم و در کارایی و عمل هم بیشتر به کار میومد تا اتوماتیک بودن.

خروجی TV در تاچ پرو 2 هم برام مهم نبود. از روی هم که خریدمش ازش استفاده نکردم و فکر هم نکنم بخوام روزی ازش استفاده کنم. چون همیشه یک مموری ریدر کوچک به جا سویچیم وصله و هر جایی هم که میرم میشه مموری کارت رو در آورد و گذاشت در مموری ریدر و از طریق USB اون رو به تلویزیون, ضبط و یا DVD و حتی Play station 3 وصل کرد. تازه اونم با کیفیت بهتر چون خروجی TV در تاچ پرو 2 کیفیت خوبی رو بر روی یک تلویزیون HD نداره اما وقتی کلیپی رو که DivX است رو مستقیم به TV وصل کنی کیفیت اصلی اون فیلم رو نشون میده که قبلا کانورت شده. در کل برای من حمل کردن یک مموری ریدر کوچیک که به جاسویچی وصل میشه راحت تر و بهتر از حمل کردن کابل TV به این طرف و اون طرفه.

دلیل دیگه ای که از x1 به Touch Pro 2 اومدم این بود که هر دو باتری های 1500 میلی آمپری داشتند و نمیخواستم که جای خالی باتری x1 رو احساس کنم. هر چند جهش از طرف باتری Li-Po به طرف Li-Ion کمی منو تو فکر فرو برد اما الان احساس کمبودی نمیکنم و دقیقا همون چیزی بود که میخواستم. تقریبا مصرف باتری در x1 و touch pro 2 بدون نصب هیچ نرم افزار و فعال کردن سرویس های اضافه یکیه. دیگه بقیه اش به به خود طرف ربط داره که بره برنامه های مانند G-Alarm و هزار تا خرت و پرت دیگه رو به استارت آپ گوشی اضافه بکنه با نه. هر کسی نیازی داره اما نسبت به ال سی دی بزرگتر تاچ پرو 2 به x1 باتریش منو راضی کرده.

دلایل دیگه ای هم مثل نرم افزاری مانند ....... Client و غیره... وجود داشت که منو به سمت این گوشی کشوند, هر چند که در x1 هم میشد اینها رو نصب کرد اما به شرط هک کردن گوشی و عوض کردن Hard SPL . اما در تاچ پرو 2 از قبل همه چی در رام اصلی وجود داره و نیازی به hard-spl نبود چون نمیخوام گارانتی گوشیم رو از دست بدم. در ضمن در مورد برگردوندن اس پی ال اصلی برای از دست ندادن گارانتی هم آگاهی دارم اما تا جایی که من در xda خوندم باز هم ریسک این کار وجود داره. حتی جایی وجود داره که اگر عرق دست بهش بخوره از گارانتی میوفته و من مجبور شدم اون قسمت ها رو با تکه کاغذ و چسب نواری درست کنم تا ریسک از دست دادن گارانتی رو به بهونه آب رفته توش نداشته باشم. :003:

شرمنده که زیاد شد. من یخورده توی خرید گوشی حساسم و مجبور بودم نکاتی رو که حداقل برای من در خرید یک گوشی جدید تاثیر گذار بود رو بهش اشاره بکنم. در ضمن اگر به زمان قبل از خرید هم برگردم با وجود اومدن مدل های جدیدتر باز هم تاچ پرو 2 رو به دلایلی که گفتم انتخاب میکنم. مگر اینکه گوشی بیاد که کیبرد کاملی مانند تاچ پرو 2 داشته باشه, مایکروفن استریو داشته باشه, اسپیکر استریو و نه مونو داشته باشه, حالت کیبوردش هم خمیدگی داشته باشه چون به زاویه دید خیلی کمک میکنه و غیره... بجز اینها سی پی یوی بهتر و رم بیشتری هم داشته باشه. اما اندازه ال سی دیش نهایت تا 3,8 اینچ باشه اما اگر 3,5 تا 3,6 باشه برای من بهتره و قابل قبول تر.:001:

farzad48
19-10-2009, 19:40
ممنون دوست عزیز از توضیح کاملتون خیلی استفاده کردم.
یک سوال
وقتی با گوشی داری فیلم سینمایی می بینی تیک میزنه یا نه یعنی استوپ داره یا نه؟

S.A.E.I.D
19-10-2009, 21:47
داش خوب این بستگی به این داره که فیلم با چه بیتی ضبط شده

PDA US3R
19-10-2009, 21:53
ممنون دوست عزیز از توضیح کاملتون خیلی استفاده کردم.
یک سوال
وقتی با گوشی داری فیلم سینمایی می بینی تیک میزنه یا نه یعنی استوپ داره یا نه؟

خواهش میکنم قابلی نداشت:001:
در مورد دیدن فیلم با گوشی موارد زیادی هست که باید بهش توجه بشه و فقط گفتن یک کلمه که بله خوب پخش میکنه یا نه نمیتونه مشخص کننده باشه.

اول باید بدونیم که چه فرمتی رو با چه بیت ریتی و با چه کیفیت و رزولوشنی میخوایم پخش کنیم. بعد باید بدونیم که فرمت و کیفیت صدای بکار رفته در اون فیلم یا فایل تصویری چیه. همه این موارد و مواردی که در مورد یک فایل تصویری بهش اشاره نکردم میتونه تاثیر گذار باشه.

گذشته از اینها باید بدونیم که اون در اون گوشی از چه رامی استفاده شده, کدام پلیر را برای پخش تصویر انتخاب کردیم, در تنظیمات پلیر آیا موردی وجود داره که بشه از پرفورمنس گوشی بیشترین استفاده را کرد یا نه, آیا برنامه ها و سروویس های اضافی دیگری که نیازی به باز بودنش وجود نداره قبل از پخش فایل تصویری باز بودند یا نه و غیره...

من برای تست از چند تا موزیک ویدیو استفاده کردم که هر کدومشون مشخصاتشون با اون یکی فرق میکنه. همه این موزیک ویدیو ها رو از best-ir8.com دانلود کردم. پس اگر میخواهید پخش اونها رو در گوشی خودتون با تاچ پرو 2 مقایسه بکنید باید دقیقا همون موزیک ویدیوهایی رو دانلود کنید و استفاده کنید که من استفاده کردم. پلیر مورد استفاده من هم Coreplayer 1.3.6 build 7427 میباشد.

http://xs1144.xs.to/xs1144/09431/music_clip-info607.jpg

برای نمونه اگر خواستید میتونید این موزیک ویدیو رو دانلود کنید.

Mansour - Nadidi Too Khabam با کیفیت DivX 3000 Kbps (http://dl9.info/Video/Mansour%20-%20Nadidi%20Too%20Khabam%20HQ.avi)

Mirror - Rapidshare (http://rapidshare.com/files/282199454/Mansour_-__Nadidi_Too_Khabam_HQ.avi)

به غیر از موزیک ویدیوی منصور با کیفیت HD که در عکس بالا میبینید همه دارای کیفیت 3000 Kbps هستند. هر چند کیفیت های 1700 هم وجود داشت اما من خواستم با کیفیت بهتر امتحان بکنم.

حالا نتیجه تست.

> کیفیت HD که نمونه اش موزیک ویدیویی از منصور بود قابل اجرا شدن در CorePlayer نبود.
> بقیه موزیک ویدیوها با هر رزولیشن و کیفیتی که بودند بدون هیچ قطع و وصلی و با کیفیت بسیار عالی پخش شدند.
> پلی بک در همه موزیک ویدیوها با سرعت زیاد و امتیاز بسیار عالی قابل انجام شدن بود.
> در هنگام Full Screen کردن تصویر نیز در هیچ کدام از موزیک ویدیو ها قطع و وصلی وجود نداشت.
> تمام موزیک ویدیو ها از روی مموری کارت Sandisk 8 GB با کلاس6 پخش شدند.

بنچ مارک Mansour - Nadidi Too Khabam HQ با کیفیت 3000Kbps

http://xs344.xs.to/xs344/09431/screen018299.png

البته معلومه که این بنچ مارک رو نمیشه با سی پی یوهای مارول و 800 مگاهرتزی و یا اسنپ دراگون مقایسه کردم اما من شخصا از نتیجه این بنچ مارک و کیفیت پخش این موزیک ویدیوها روی تاچ پرو 2 راضی هستم چون اشکالی در اون نمیبینم. تنها نکته ای که میشه اون رو جزو نکات منفی حساب کردن پخش نکردن فایل های تصویری با کیفیت HD است که اون هم به نظر من بر روی یک گوشی با ال سی دی 3,6 اینچ پخش کردن یا نکردنش مهم نیست چون کیفیت های بسیار بالای DivX رو بخوبی جواب میده.

موفق باشید.

0172
20-10-2009, 09:52
جواب سوال قبلیمو که ندادین لااقل بگین قیمتش الان تو بازار چنده؟
ممنون:merci::41:

farzad48
20-10-2009, 11:34
قيمت گرفتم بدون گارانتي 690 تومان

Red Line
25-10-2009, 22:06
سلام خدمت دوستان

من امروز اومدم فارسی ساز نصب کردم ریستارت شد حالا گوشی بالا میاد اما قفل میکنه چکار کنم هیچ کاری انجام نمی ده ایا مشیه مثل hd ریستورش کرد خواهشاً کمک کنید تازه دیروز خریدم

S.A.E.I.D
25-10-2009, 22:38
آره داش هارد ریستش کن به وسیله گرفتن همزمان
voloum down + volom up + دکمه قرمز رنگ پشت قلم(ریستارت)

Red Line
25-10-2009, 22:57
دوست عزیز هیچ فرقی نکرد همه منوها عربی هستش دستگاهم قفله هیچ کاری نمیشه کرد گیر کردم اعصابم خراب شده اساسی

farzad48
25-10-2009, 23:45
دوست عزيز هارد ريست نشد؟ درست انجام ميدي؟ منظورت از قفل ميشه چيه؟ بيشتر توضيح بده

Red Line
26-10-2009, 08:19
دوست عزیز یعنی وقتی بالا میاد اگه روی هر گزینه ای مثلاً استارت کلیک کنی همونجا میمونه قفل میکه نه خاموش میشه نه چیزی دیگه ای تمام منوها هم عربی شده در ضمن داداش اگه درست انجام بدم حرکت خاصی انجام میشه منویی ضاهر میشه شروع به انجام کاری میده ؟

PDA US3R
27-10-2009, 04:23
دوست عزیز یعنی وقتی بالا میاد اگه روی هر گزینه ای مثلاً استارت کلیک کنی همونجا میمونه قفل میکه نه خاموش میشه نه چیزی دیگه ای تمام منوها هم عربی شده در ضمن داداش اگه درست انجام بدم حرکت خاصی انجام میشه منویی ضاهر میشه شروع به انجام کاری میده ؟

خب به خاطر اینکه شما عمل هارد ریست رو درست انجام نمیدید و گوشی بصورت عادی رام رو بالا میاره. این کارهایی رو که میگم دقیق بخون و دقیق هم عمل کن.

1. گوشی رو هر طور که شده خاموش کن. میتونی باتریشو در بیاری و دوباره بزاری جاش.
2. همونطور که گوشی خاموشه دکمه های کم و زیاد کردن صدا رو با هم بگیر و دستتو از روشون بر ندار. جفتشون با هم.
3. در حالی که دکمه های کم و زیاد کردن صدا رو گرفتی دکمه روشن کردن گوشی یا همون Power رو بزن. موقعی که دکمه Power رو میزنی همچنان باید دکمه های کم و زیاد کردن صدا رو گرفته باشی.
4. حالا یک پیغام روی صفحه به شما نشون داده میشه و شما دستتو از روی دکمه های کم و زیاد کردن صدا بر میداری.
5. حالا فقط دکمه زیاد کردن صدا رو بزن تا گوشیت هارد ریست بشه.

اگر با روش بالا هارد ریست نشد همه مراحل رو بجز شماره 3 انجام بده. مرحله شماره 3 رو بجای پایینی عوض کن.

3. در حالی که دکمه های کم و زیا کردن صدا رو گرفتی با مداد گوشی دکمه سافت ریست را که در پشت گوشیه برای چند ثانیه فشار بده و مداد رو از روش بر ندار تا پیغام هارد ریست بهتون نشون داده بشه.

بعد از هارد ریست هم سعی کن چند صفحه از این تاپیک رو بخونی. حتما فارسی ساز تست شده روی این گوشی رو پیدا خواهی کرد.

nima971
27-10-2009, 17:33
با سلام خدمت دوستان ديشب به لطف برنامه mobidiv-417 full محمد آقا گوشي من هم به همين بلا دچار شد و يه هارد ريست ناز گردنم افتاد! پس بنابراين همه دوستان پرو 2 دار توجه داشته باشن كه:
به هيچ وجه mobidiv-417روي تاچ پرو 2 با رام استاندارد جواب نميده

PDA US3R
27-10-2009, 21:40
با سلام خدمت دوستان ديشب به لطف برنامه mobidiv-417 full محمد آقا گوشي من هم به همين بلا دچار شد و يه هارد ريست ناز گردنم افتاد! پس بنابراين همه دوستان پرو 2 دار توجه داشته باشن كه:
به هيچ وجه mobidiv-417روي تاچ پرو 2 با رام استاندارد جواب نميده

مرسی نیما جان که خبرشو دادی.
mobidiv-417 full کلا منوها و سیستم رو عربی میکنه و یک نسخه ای هم داره که کیبرد هم همراهش نصب میشه و کلا سیستم رو داغون میکنه.
من در صفحه قبل هم گفتم رامم رام رسمی نسخه 6.1 است و به دلایلی هنوز به 6.5 آپگرید نکردم. من از Mobidiv_417_No Keyboard استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم. این نسخه هیچ تغییری رو در منوها نمیده و کیبرد هم نداره. کلا زبان عربی از توش برداشته شده و یک پک ساده اما کامل است. بعد از نصب این نسخه فقط قابلیت ساپورت کردن فارسی در گوشی فعال میشه و بقیه کارها مثل نصب یک کیبرد فارسی بر عهده خودتونه.

بعد از نصب Mobidiv_417_No Keyboard هیچ مشکلی در باز کردن سایتهای فارسی و یا خواندن اس ام اس های فارسی ندارم و بخوبی خونده میشن. قبلا در تاچ فلو هم تست کردم و اونجا هم مشکلی نداشت. الان هم که تاچ فلو رو غیر فعال کردم و از mobile shell 3.5 استفاده میکنم باز هم مشکلی ندارم و بر روی سرعت سیستم هم تاثیر بدی نزاشته.

نمیدونم تا حالا شما از این نسخه استفاده کردید یا نه اما اگر استفاده نکردید در صفحه قبل آپلود کردم میتونید نتیجه اش رو اینجا اعلام کنید. :109:

lika1
28-10-2009, 15:21
با سلام خدمت دوستان
من 2 تا سوال داشتم:
1-من برنامهای که اقا E.H.S.A.N برای بهتر شدن تاچ وتغییرات درون اون رو اعمال کردم(Advanced_Configuration_Tool_v3.3) اما به نظرم اصلا تغییری نکرد وتوی گزینهها حالت Extremely high هم بود که نمیدونم انتخاب این گزینه بهتر بود یا نه ؟ میخواستم ببینم از دوستان کسی تغیرات گفته شده اقا احسان رو انجام داده و ایا بهتر شده یا نه؟
2-من ساعتم رئ برای ساعت 7am تنظیم کردم تا زنگ بزنه و اما گوشی بی ربط و بطور متناوب در ساعتهای مختلف زنگ میزنه و نمیدونم اشکال از کجاست!!!!
از راهنماییتون متشکرم

tighoor
28-10-2009, 22:01
با سلام خدمت دوستان
من 2 تا سوال داشتم:
1-من برنامهای که اقا e.h.s.a.n برای بهتر شدن تاچ وتغییرات درون اون رو اعمال کردم(advanced_configuration_tool_v3.3) اما به نظرم اصلا تغییری نکرد وتوی گزینهها حالت extremely high هم بود که نمیدونم انتخاب این گزینه بهتر بود یا نه ؟ میخواستم ببینم از دوستان کسی تغیرات گفته شده اقا احسان رو انجام داده و ایا بهتر شده یا نه؟
2-من ساعتم رئ برای ساعت 7am تنظیم کردم تا زنگ بزنه و اما گوشی بی ربط و بطور متناوب در ساعتهای مختلف زنگ میزنه و نمیدونم اشکال از کجاست!!!!
از راهنماییتون متشکرم

در رابطه با سوال1 نمیدونمچون امتحان نکردم ولی سوال دو
یعنی زودتر زنگ میزنه؟ یا بعد از این که زنگ میزنه باز هی زنگ میزنه؟ ویندوزتون همون رام اورجینال هست؟

lika1
29-10-2009, 01:08
با سلام
ای کاش خود اقا احسان یک توضیحی در مورد بهتر شدن تاچ میداد.
اما در مورد زنگ زدن و سر ساع زنگ میزنه ، اما بعد مثلا ساعت 8:47 ، 9:11 ، 14:39 ،17:02 و همینطور بیربط زنگ میزنه ، در ضمن رام ، همون رام رسمی خودش است.
با تشکر

iman116
31-10-2009, 11:33
سلام دوستان
من تا دیروز از طرفدارای پروپا قرص HD بودم اما بعد از نیم ساعت کار کردن با touch pro2 در اینترنت و قسمت های دیگر نتونستم جلو خودمو بگیرم و گوشیمو عوض نکنم...
تاچ این گوشی بسیار نرم تر و کارا تر از HD هست
سرعت عملکرد بسیار بالاتری از HD در اینترنت و صفحات web داره
صدای پخش موزیک بسیار بهتر
صدای مکالمه در این گوشی فوق العاده است...
فکر می کنم این دلایل کافی باشه تا قید دوربین 5 مگاپیکسلی HD و جک 3.5 میلی متری اون رو بزنیم...
موفق باشید

PDA US3R
31-10-2009, 12:14
سلام دوستان
من تا دیروز از طرفدارای پروپا قرص HD بودم اما بعد از نیم ساعت کار کردن با touch pro2 در اینترنت و قسمت های دیگر نتونستم جلو خودمو بگیرم و گوشیمو عوض نکنم...
تاچ این گوشی بسیار نرم تر و کارا تر از HD هست
سرعت عملکرد بسیار بالاتری از HD در اینترنت و صفحات web داره
صدای پخش موزیک بسیار بهتر
صدای مکالمه در این گوشی فوق العاده است...
فکر می کنم این دلایل کافی باشه تا قید دوربین 5 مگاپیکسلی HD و جک 3.5 میلی متری اون رو بزنیم...
موفق باشید

چه عجب یکی مثل خودم پیدا شد که این جور قابلیت ها رو میتونه ببینه. خیلی ها تنها چیزی که واسشون مهمه اینه...

دوربینش چند مگاپیکسله؟:13: اگر کم بود دیگه اون گوشی هر چی باشه بدرد نمیخوره.:45:
صداش بلنده و گوشی های چینی میرسه؟ :55: اینم اگر نباشه واویلا :46:

این مطلب (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1123463&postcount=128) من رو که قبلا برای یکی نوشتم هم بخونی متوجه میشی که منم با شما هم عقده م و خیلی چیزای دیگه این گوشی رو بهش اشاره کردم. شاید فقط گوشی های انگشت شماری وجود داشته باشند که هنوز قابلیت های Touch Pro2 رو ندارند. اما کسی ازشون خبر نداره چون جایی گفته نشده.

کلا من هم تاچ پرو2 رو گوشی بسیار مناسبی برای کسی که بدونه چی داره میگیره میدونم.

iman116
31-10-2009, 19:11
چه عجب یکی مثل خودم پیدا شد که این جور قابلیت ها رو میتونه ببینه. خیلی ها تنها چیزی که واسشون مهمه اینه...

دوربینش چند مگاپیکسله؟:13: اگر کم بود دیگه اون گوشی هر چی باشه بدرد نمیخوره.:45:
صداش بلنده و گوشی های چینی میرسه؟ :55: اینم اگر نباشه واویلا :46:

این مطلب (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1123463&postcount=128) من رو که قبلا برای یکی نوشتم هم بخونی متوجه میشی که منم با شما هم عقده م و خیلی چیزای دیگه این گوشی رو بهش اشاره کردم. شاید فقط گوشی های انگشت شماری وجود داشته باشند که هنوز قابلیت های touch pro2 رو ندارند. اما کسی ازشون خبر نداره چون جایی گفته نشده.

کلا من هم تاچ پرو2 رو گوشی بسیار مناسبی برای کسی که بدونه چی داره میگیره میدونم.

سلام
به مطالب جالبی اشاره کردید
راستی این rc e100 چی هست و از کجا گرفتید ؟

PDA US3R
31-10-2009, 19:32
سلام
به مطالب جالبی اشاره کردید
راستی این rc e100 چی هست و از کجا گرفتید ؟

ایمان جان RC E100 یک هندزفری ساخت HTC هست که تمامی کلید های مولتی مدیا رو روی خودش داره همراه با خروجیه استاندارد 3.5 میلی.

اینجا (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1119851&postcount=277)عکسش رو قبلا گذاشتم و توضیح بیشتری هم دادم.

تو ایران یکی از بچه ها گفته که تو پایتخت ، انتهای طبقه اول گیر میاد. من خودم از اینترنت سفارش دادم واسه همین از قیمت های ایران خبری ندارم.

msdtaha
31-10-2009, 20:34
با سلام خدمت دوستان
مشکلی با این گوشی دارم که امیدوارم با راهنمایی سروران حل بشه تو برنامه resco file explorer یا resco photo viewer نمیتونم با بلوتوث سند کنم با فایل اکسپلورر خود گوشی مشکلی ندارم اما انگار این برنامه ها سیستم بلوتوث گوشی رو نمیشناسند لطفا منو راهنمایی کنید .. متشکرم

PDA US3R
01-11-2009, 00:46
با سلام خدمت دوستان
مشکلی با این گوشی دارم که امیدوارم با راهنمایی سروران حل بشه تو برنامه resco file explorer یا resco photo viewer نمیتونم با بلوتوث سند کنم با فایل اکسپلورر خود گوشی مشکلی ندارم اما انگار این برنامه ها سیستم بلوتوث گوشی رو نمیشناسند لطفا منو راهنمایی کنید .. متشکرم

دوست عزیز خودتون هم اشاره کردید که فقط توی این 2 برنامه مشکل داره. پس باید نتیجه میگرفتید که مشکل از گوشی نیست و هر چی هست مربوط به اون برنامه میشه.

Touch Pro2 تا الان در بین تمام گوشی ها اولین گوشیه که بعد از سالهای سال از درایو بلوتوث Widcomm BT Stock استفاده کرده و تا جایی که خبر دارم بقیه گوشی های HTC از Microsoft BT stack استفاده میکنند. دلیلش هم میتونه بخاطر بیزنسی بودن گوشی و یا استفاده از قابلیت های دیگر گوشی در هنگام روشن بودن بلوتوث میتونه باشه. به همین دلیل برنامه هایی که سالی 1 دفعه هم آپدیت نمیشند مثل SPB Phone Suite و همین دوبرنامه ای که اشاره کردید نمیتونند بر روی بلوتوث گوشی کنترلی داشته باشند.

از این به بعد هم اگر خواستی هر برنامه ای نصب کنی که مربوط به بلوتوث باشه و یا هر گونه سخت افزرای مانند هندزفری بخرید باید مطمئن بشید که در مشخصات اون در مورد Widcomm BT Stock چیزی نوشته شده باشه وگرنه ممکنه اون برنامه روی گوشی کار نکنه و یا هندزفری یا ساعت مچی نتونه از طریق بلوتوث به گوشی وصل بشه.

Red Line
01-11-2009, 13:15
سلام

دوستان یه سئوال داشتم من رام 6.5 میخوام نصب کنم اول باید رادیو رو آپدیت کنم بعد رامو نصب کنم یا فرقی نمیکنه کدومو اول نصب کنم

k i a r a s h
01-11-2009, 13:35
با سلام خدمت دوستان

سلام . دوست من یه احتمال دیگه هم وجود داره واون اینه که شما برنامه رو رجیستر نکرده باشی . اگه رجیستر نشده باشه و مدت برنامه تموم شده باشه شما نه می تونی بلوتوث بفرستی و نه می تونی کارهای ساده ای مثل کپی و کات و ... انجام بدی .

k i a r a s h
01-11-2009, 13:38
سلام

دوستان یه سئوال داشتم من رام 6.5 میخوام نصب کنم اول باید رادیو رو آپدیت کنم بعد رامو نصب کنم یا فرقی نمیکنه کدومو اول نصب کنم

سلام . اگه می خوای 6.5 غیر رسمی یا کوک شده نصب کنی اول باید hspl کنی (آنلاک کردن) . اگرم می خوای رام رسمی نصب کنی اول رام رو نصب کن و بعدش رادیو رو نصب کن .

Red Line
01-11-2009, 15:00
دوست عزیز hard spl کردم مشکلی از اون لحاظ ندارم

tighoor
01-11-2009, 19:19
دوست عزیز hard spl کردم مشکلی از اون لحاظ ندارم

بهتر هست که اول ویندوز رو بریزید و بعد رادیو رام... ولی کلا زیاد فرق نمی کنه... به خاط این میگم ویندوز اول چون ممکنه یه احتمال خیلی کم ویندوز همراش رادیو رام باشه و اگه دوم بریزین دوباره رادیو همراه ویندوز ریخته میشه که شاید به کار شما نیاد...

hadi2005
02-11-2009, 00:54
سلام دوستان
رام گوشی من wwe هست، نمی دونم واسه کدوم منطقه می شه، اما با جستجوی زیاد، دو ماه پیش تونستم در منطقه اروپا دستگاهمو آپدیت کنم
چند وقتی هست که در منطقه ی اروپا دو تا آپدیت ورژن 6.5 واسه تاچ پرو 2 اومده. منم خوشجال ازاینکه بعد از مدت ها می تونم از ویندوز 6.5 استفاده کنم اومدم دانلود کنم که در کمال ناباوری دیدم میگه
"با عرض پوزش دانلود این برنامه برای دستگاه شما مناسب نمی باشد"

حالا به نظر شما با توجه به اینکه آپدیت قبلی رو تونستم از همین منطقه ی اروپا انجام بدم، نباید بتونم این اپدیت هم بگیرم؟

rman0
04-11-2009, 08:37
سلام اينم مثله قبليه وقتي دايره مي كشي رو عكس zoom مي كنه؟

tighoor
04-11-2009, 11:21
سلام اينم مثله قبليه وقتي دايره مي كشي رو عكس zoom مي كنه؟

دوست عزيز لطفا اگر درباره ي پستي مي‌خواهيد مطلبي را بيان كنيد، اول زير پست مورد نظر روي دكمه ي http://www.mobilestan.net/imagize/buttons/quote.gif كليك كنيد.
با تشكر ...

rman0
04-11-2009, 17:15
دوست عزيز لطفا اگر درباره ي پستي مي‌خواهيد مطلبي را بيان كنيد، اول زير پست مورد نظر روي دكمه ي http://www.mobilestan.net/imagize/buttons/quote.gif كليك كنيد.
با تشكر ...
سوال من در مورد قابليت zoom كردن بود؟كه pro2 هم مثله pro وقتي دايره مي كشي رو عكس zoom مي كن يا نه!! درباره ي پستي هم صحبت نكردم!!!!!:45::33:

nima971
05-11-2009, 08:41
سوال من در مورد قابليت zoom كردن بود؟كه pro2 هم مثله pro وقتي دايره مي كشي رو عكس zoom مي كن يا نه!! درباره ي پستي هم صحبت نكردم!!!!!:45::33:

با سلام به همه دوستان
خير پيشرفته تر شده
يه نوار زوم پايين صفحه ال سي دي هست كه با حركت دادن انگشت به چپ يا راست روي عكس يا روي مطلب يا دوربين زوم ميكنه

nima971
05-11-2009, 08:48
سلام دوستان
رام گوشی من wwe هست، نمی دونم واسه کدوم منطقه می شه، اما با جستجوی زیاد، دو ماه پیش تونستم در منطقه اروپا دستگاهمو آپدیت کنم
چند وقتی هست که در منطقه ی اروپا دو تا آپدیت ورژن 6.5 واسه تاچ پرو 2 اومده. منم خوشجال ازاینکه بعد از مدت ها می تونم از ویندوز 6.5 استفاده کنم اومدم دانلود کنم که در کمال ناباوری دیدم میگه

حالا به نظر شما با توجه به اینکه آپدیت قبلی رو تونستم از همین منطقه ی اروپا انجام بدم، نباید بتونم این اپدیت هم بگیرم؟

من هم مشكل شما رو دارم دوست عزيز
اما 2 تا مشكل واسه آپديت وجود داره
اول اينكه اگه گوشيت گارانتي داره از گارانتي خارج ميشه كه شما ظاهرا قبلا با هارد اس پي ال اين مشكل رو حل فرمودين!
و دوم رام اروپا ساپورت عربي يا در واقع همون فارسي رو نداره و اين برات مشكل ساز ميشه چون دقيقا معلوم نيست اون رام رسمي با كدوم فارسي ساز مشكل نداره
اما اگه بازم خواستي انجام بدي تشريف ببر پست رام آپديت و رام انگليس رو دانلود كن
بازم پيداش نكردي خبر بده
موفق باشي

PDA US3R
05-11-2009, 10:39
سلام دوستان

هر WWE مربوط به رام اروپایی نمیشه. رامهایی داریم که WWE هستند اما با شماره سریال آسیایی و یا خاورمیانه بیرون داده شدند.
اگر HSPL نکردی و از همون اولش از رام رسمی استفاده کردی Rom Version رو اینجا بنویس تا ببینم دقیقا رامت مربوط به چه منطقه ای میشه.

اگر رامت WWE UK و یا WWE Eu باشه میتونی از شماره سریالی که اتچ کردم استفاده کنی و رام Europe(WWE) رو دانلود کنی. اما اگر شماره سریال گوشیت مربوط به خاورمیانه و یا آسیا باشه و HSPL هم نکرده باشی موقع نصب بهتون ارور میده و رام نصب نمیشه.

PDA US3R
05-11-2009, 10:43
من هم مشكل شما رو دارم دوست عزيز
اما 2 تا مشكل واسه آپديت وجود داره
اول اينكه اگه گوشيت گارانتي داره از گارانتي خارج ميشه كه شما ظاهرا قبلا با هارد اس پي ال اين مشكل رو حل فرمودين!
و دوم رام اروپا ساپورت عربي يا در واقع همون فارسي رو نداره و اين برات مشكل ساز ميشه چون دقيقا معلوم نيست اون رام رسمي با كدوم فارسي ساز مشكل نداره
اما اگه بازم خواستي انجام بدي تشريف ببر پست رام آپديت و رام انگليس رو دانلود كن
بازم پيداش نكردي خبر بده
موفق باشي

من خودم رام اروپایی استفاده میکنم و فارسی ساز هم از اول روش نبوده. مشکلی هم با فارسی ساز ندارم.

فارسی ساز های رام 6.1 و رام 6.5 رو در صفحات قبل قرار دادم و اگر اونطور که گفتم عمل کنید مشکلی پیش نمیاد.

موفق باشید.

nima971
06-11-2009, 08:45
[QUOTE=PDA US3R;1143167]هر WWE مربوط به رام اروپایی نمیشه. رامهایی داریم که WWE هستند اما با شماره سریال آسیایی و یا خاورمیانه بیرون داده شدند.
اگر HSPL نکردی و از همون اولش از رام رسمی استفاده کردی Rom Version رو اینجا بنویس تا ببینم دقیقا رامت مربوط به چه منطقه ای میشه.

اگر رامت WWE UK و یا WWE Eu باشه میتونی از شماره سریالی که اتچ کردم استفاده کنی و رام Europe(WWE) رو دانلود کنی. اما اگر شماره سریال گوشیت مربوط به خاورمیانه و یا آسیا باشه و HSPL هم نکرده باشی موقع نصب بهتون ارور میده و رام نصب نمیشه.

ممنون دوست عزيز خوشحالم از اينكه يه تاچ پرو 2 دار سريال گوشيش رو واسه كمك به سايرين ارائه ميكنه
موفق باشي

iman116
09-11-2009, 00:36
سلام
دوستان در سایت gsm arena در مورد رادیوی این گوشی اینگونه نوشته:
Radio Factory locked by default, can be enabled
این یعنی چی ؟
چطور باید رایوی این گوشی رو فعال نمود؟

PDA US3R
09-11-2009, 14:39
سلام
دوستان در سایت gsm arena در مورد رادیوی این گوشی اینگونه نوشته:
Radio Factory locked by default, can be enabled
این یعنی چی ؟
چطور باید رایوی این گوشی رو فعال نمود؟

اگر از رام 6.1 استفاده میکنی فایل cab زیر رو که اتچ کردم دانلود کن و بر روی حافظه گوشی نصب کن.

اگر هم یک روزی به 6.5 آپدیت کردی خودش رادیو داره و به این فایل نیازی نداری.

HTC_TouchPro2_FM_Radio

PDA US3R
09-11-2009, 20:25
32 گیگابایت مموری کارت روی Touch Pro2

از اون جایی که هنوز مموری کارتهای MicroSD با حجم 32 گیگابایت وجود ندارند, یکی اومده و از کارتهای SD استفاده کرده و حجم مموری کارتی که در پرو 2 قابل استفاده شدن بودن رو تا 32 گیگ افزایش داده.

این شخص در انجمن PPCGeeks (http://forum.ppcgeeks.com/showthread.php?p=1306293#post1306293) این کار رو توسط یک تبدیل SD به MicroSD انجام داده.

http://www.ameri-rack.com/assets/APA-TFC1m.jpg

مشخصات این تبدیل در اینجا (http://www.ameri-rack.com/APA-TFC1m.html) وجود داره.

خب نتیجه کار این شخص موفقیت آمیز بوده و تونسته مموری SD با حجم 32 گیگابایت رو بجای MicroSD به گوشی قالب کنه:4:

http://pocketnow.com/html/portal/news/0000008621/NewsImage/32tp2.jpeg

هر چند که این شیوه ممکنه مورد استفاده خیلی ها قرار نگیره اما نکته مثبت این تست و یا هک مموری کارت میتونه این باشه که در آینده ای نه چندان دور باید شاهد مموری کارتهای MicroSD با حجم 32 گیگ باشیم چون در این تست Touch Pro2 براحتی این حجم مموری رو بدون مشکل ساپورت کرده.

tighoor
09-11-2009, 20:58
فقط کلا رسم بر این هست که به سایت های دیگه اصلا لینک ندیم .
ممنون

hadi2005
11-11-2009, 20:13
سلام دوستان عزیز با سپاس فراوان از راهنمایی جناب آقای PDA US3R و در اختیار گذاشتن سریال نامبرشون
من گوشیمو hard spl نکردم و از آپدیت رسمی سایت htc استفاده کردم (از منطقه اروپا)
من فعلاً دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم تا تست کنم.
اما سریال نامبرمو می ذارم که اگه سازگاز با اروپا است، بقرمائید در اولین فرصت دانلودش کنم
Rom Version: 1.19.401.1 (51489) WWE
Rom Data: 06/22/09
Radio version: 3.44.25.27
Serial: HT96ALL02221
بازم ممنون

PDA US3R
11-11-2009, 22:08
سلام دوستان عزیز با سپاس فراوان از راهنمایی جناب آقای PDA US3R و در اختیار گذاشتن سریال نامبرشون
من گوشیمو hard spl نکردم و از آپدیت رسمی سایت htc استفاده کردم (از منطقه اروپا)
من فعلاً دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم تا تست کنم.
اما سریال نامبرمو می ذارم که اگه سازگاز با اروپا است، بقرمائید در اولین فرصت دانلودش کنم
Rom Version: 1.19.401.1 (51489) WWE
Rom Data: 06/22/09
Radio version: 3.44.25.27
Serial: xxxxxxxxxxxx
بازم ممنون

هادی جان قبل از هر چیز شماره سریال گوشیتو با ادیت کردن پستی که دادی پاک کن چون اصلا نیازی به دونستن شماره سریال گوشیت وجود نداره.

من قبلا ازتون فقط Rom Version رو ازتون خواسته بودم و همین هم کفایت میکنه تا بشه تشخیص داد که رام گوشی شما مربوط به کدوم کشور و منطقه میشه. البته از روی شماره سریال هم میشه فهمید اما این در صورتیه که طرف گوشیشو HSPL کرده باشه. اما اگر HSPL نکرده باشه نسخه رام اصلی نشون میده که از کدام رام استفاده میکنه.

الان هم رام گوشی شما مروبط به اروپا میشه و میتونید با شماره سریال گوشیتون رام نسخه اروپایی را دانلود کنید و بر روی گوشیتون نصب کنید.

majid43450
12-11-2009, 09:41
سلام به همه دوستان، من ميخوام اين گوشي رو بخرم، كسي ميتونه بگه رنگ قاب گوشي بعد از يكسال و... ميره يا نه؟ يعني كيفيت قابش خوب هست؟ از دياموند 2 بهتره؟

nima971
12-11-2009, 15:15
سلام به همه دوستان، من ميخوام اين گوشي رو بخرم، كسي ميتونه بگه رنگ قاب گوشي بعد از يكسال و... ميره يا نه؟ يعني كيفيت قابش خوب هست؟ از دياموند 2 بهتره؟
خوب دوست عزيز ضمن تبريك به سليقه اي كه واسه خريدن اين گوشي داري
بايد بگم كه هنوز نه در ايران و نه در هيچ كجاي جهان يك سال از توليد اين گوشينگذشته!بنابراين هيچ كسي نميتونه در مورد يك سال ثابت موندن رنگ قاب گوشي نظري بده!

به هر حال اگه از من بپرسي كه رنگ گوشيم توي اين 5 ماه تكون نخورده
اميدوارم شما هم مثل من از گوشي استفاده كني!

PDA US3R
12-11-2009, 15:29

مجید جان اول بگم که دایموند2 هفت ماه از فروشش میگذره و تاچ پرو 2 هم تقریبا 6 ماه. یعنی این دو گوشی با اختلاف 1 ماه تقریبا با هم وارد بازار شدند.

من هم گوشیمو حدود 5 ماه میشه که خریدم و تا حالا نه رنگش رفته و نه کوچکترین خشی روش افتاده چون تاچ پرو2 داخل جعبه اش یک کیف اصل مخصوص خودش رو داره که مارک htc هم روش چسبیده. من هر موقع بخوام ازش استفاده کنم از کیف درش میارو و هم وقت هم کاری باهاش نداشتم میزارم داخل کیفش بمونه. 2 بار هم تا حالا از دستم افتاده پایین اما چون داخل کیفش بود هیچیش نشد. البته رو هوا چند بار سعی کردم بگیرمش تا نیوفته :021: اما موفق نشدم.. سرعتش زیاد بود:015:

نکته منفی که در مورد کیفیت ساخت بدنه تاچ پرو 2 وجود داره اینه که براق ساخته شده و این براق بودنش هم میتونه به زود خش افتادن روش کمک کنه و هم اینکه اگر دستت عرق بکنه خطر لیز خوردنش بیشتره.

قاب دایموند 2 هم دقیقا همینطوره وگرنه از لحاظ کیفیت با هم فرقی ندارند و از موارد خوبی ساخته شدند. کلا بستگی به خودت داره که چطوری ازش مواظبت کنی. بعضی ها عادت داره یک دسته کلید رو همیشه با گوشیشون توی یک جیب میزارن. خب اینطوری آهنم باشه روش خش میوفته. اما اگر نحوه مواظبت ازش خوب باشه و موقع گذاشتن روی میز اون رو پرت نکنی مشکلی از لحاظ رنگ پریدگی و یا حتی خش افتادن نخواهی داشت.

من حتی از محافظ ال سی دی هم استفاده نمیکنم اما الان بعد از گذشت حدود 5 ماه 1 دونه خش هم روش نیوفتاده.

در مورد دایموند2 هم تا جایی که من خبر دارم داخل جعبه اش کیف نداره و خودت باید تهیه کنی.

majid43450
14-11-2009, 06:28
Pda جان، از راهنمايي و لطفت خيلي ممنون ، از همه دوستان معذرت ميخوام كه همش سئوال ميكنم، اين گوشي رو با گارانتي بخرم يا بدون گارانتي و توي جهبه اون چه لوازمي بايد باشه

PDA US3R
14-11-2009, 20:46
Pda جان، از راهنمايي و لطفت خيلي ممنون ، از همه دوستان معذرت ميخوام كه همش سئوال ميكنم، اين گوشي رو با گارانتي بخرم يا بدون گارانتي و توي جهبه اون چه لوازمي بايد باشه

محتوای داخل جعبه...

http://img2.pict.com/da/91/ce/1981908/0/001.jpg

یک مداد هم داخل خود گوشیه...

http://img2.pict.com/2c/e8/ba/1981910/0/htctouchpro214.jpg

ARAST0
17-11-2009, 22:22
سلام دوستان
من میخوام hd یا pro2 بگیرم میخوام بدونم با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی؟؟؟
آخه میگن پول مفت میدی واسه گارانتی راست میگن ؟؟؟؟؟

S.A.E.I.D
17-11-2009, 22:40
سلام دوستان
من میخوام hd یا pro2 بگیرم میخوام بدونم با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی؟؟؟
آخه میگن پول مفت میدی واسه گارانتی راست میگن ؟؟؟؟؟

به نظر منم اگه بدون گارانتی بخری خیلی بهتره

ARAST0
18-11-2009, 01:00
به نظر منم اگه بدون گارانتی بخری خیلی بهتره

مرسی از جوابت ولی چرا؟؟؟یکم بیشتر توزیع بده واسم دوست عزیز

nima971
18-11-2009, 18:08
با احترام به نظر آقا سعید
مزایای گارانتی رو هیچ کس نباید فراموش کنه از جمله تعمیر تعویض
بیمه رو هم باید به امتیازات گارانتی اضافه کرد
یادمون باشه که با یه گوشی بالای هفتصد هزار تومان طرفیم!
احتمالا آقا سعید هم مثل من از دست و پا گیر بودن گارانتی برای آپگرید رام خیلی شاکیه!
آقا سعید مژده بده که رام رسمی خاور میانه دیاموند 2 اومد!
دوستان پرو2 دار با گارانتی !
به زودی منتظر ارائه رام رسمی ویندوز 6/5برای گوشیتون باشین!
ارادتمند پرو2 داران.....

nima971
18-11-2009, 18:11
احتمالا آقا سعید هم مثل من از دست و پا گیر بودن گارانتی برای آپگرید رام خیلی شاکیه!
ارادتمند پرو2 داران.....

S.A.E.I.D
18-11-2009, 18:30
ارادتمند پرو2 داران.....

سلام داداشی.خوبی؟کم پیدایی:4:
داش من کارم با رام آفیشال نمیگرده و باید حتما گوشیم بروز باشه
داش 700 تومان پولش هست ولی فکر کنم یادت رفته که بیمش بعد از زمین خوردن میپره؟

در کل گارانتی به نظر من مثل پول تو چاه ریختن است :40:

S.A.E.I.D
18-11-2009, 20:27
بشتابید
بشتابید

:atten:

بعد از مدتها دستی به تاپیک والپیپرهام کشیدم تا همتون یه حال اسمی ببرید

والپیپرها مخصوص مانیلا 2.5 را براتون گذاشتم

برو به تاپیک والپیپر ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73738&page=57)

http://img98.com/images/no18t7gbzn1e9ccjj96x.jpg

Aragonath
18-11-2009, 23:23
خب منم دیروز به جمع پرو ۲ داران اضافه شدم... البته منم یه جا سوال این رفیقمون رو راجع به گارانتی پرسیده بودم، آخه منم می‌خوام رامشو عوض کنم حتما، ولی‌ دیگه دیدم فقط ۳۰ تومن گرون تره با گارانتی خریدم!

خوب پر چونگی نکنم، یه سوالی‌ داشتم که امیدوارم دارم جای درست میپرسم...

من هرچی‌ اس‌ام‌اس میاد برام، ساعتش به شدت اشتباه میاد! همه جا رو چک کردم، ساعت موبایل درسته، فاصله با جی ام تی درسته، همه چی‌ درسته، ولی‌ اس‌ام‌اس‌هایی‌ که برام میاد ساعتش هر کدوم اشتباه میاد، مثلا دو تا اس‌ام‌اس که به فاصله ی ۱۰ دقیقه رسیده، یکیش ۸ صبح می‌زنه ساعتو، یکیش ساعت ۹ شب. در حالی‌ که ساعت ۳ ظهره!!!!

کسی‌ این مشکل رو داشته؟ راه حلی‌ داره؟

S.A.E.I.D
19-11-2009, 14:28
خب منم دیروز به جمع پرو ۲ داران اضافه شدم... البته منم یه جا سوال این رفیقمون رو راجع به گارانتی پرسیده بودم، آخه منم می‌خوام رامشو عوض کنم حتما، ولی‌ دیگه دیدم فقط ۳۰ تومن گرون تره با گارانتی خریدم!

خوب پر چونگی نکنم، یه سوالی‌ داشتم که امیدوارم دارم جای درست میپرسم...

من هرچی‌ اس‌ام‌اس میاد برام، ساعتش به شدت اشتباه میاد! همه جا رو چک کردم، ساعت موبایل درسته، فاصله با جی ام تی درسته، همه چی‌ درسته، ولی‌ اس‌ام‌اس‌هایی‌ که برام میاد ساعتش هر کدوم اشتباه میاد، مثلا دو تا اس‌ام‌اس که به فاصله ی ۱۰ دقیقه رسیده، یکیش ۸ صبح می‌زنه ساعتو، یکیش ساعت ۹ شب. در حالی‌ که ساعت ۳ ظهره!!!!

کسی‌ این مشکل رو داشته؟ راه حلی‌ داره؟

از برنامه زیر استفاده کن

Aragonath
20-11-2009, 01:00
آقا سعید این برنامه رو ریختم، اس‌ام‌اس دلیوری نوتیفیکیشن که که قبلن نمیومد الان میاد، ولی‌ ساعتش فرقی‌ نکرد، اشتباهه هنوز:( پیشنهاد دیگه‌ای ندارین؟

!Yahoo
20-11-2009, 05:01
آقا سعید این برنامه رو ریختم، اس‌ام‌اس دلیوری نوتیفیکیشن که که قبلن نمیومد الان میاد، ولی‌ ساعتش فرقی‌ نکرد، اشتباهه هنوز:( پیشنهاد دیگه‌ای ندارین؟

ببین پست شماره10 همین تاپیک صفحه اول بدردت نمی خوره

!Yahoo
20-11-2009, 05:03
سلام

اقا ما 2 روز پیش از دبی یه گوشی pro2 خریدیم حدودا 3300 درهم میشه 900 تومن قیمتش خوبه ؟؟

در ضمن یه فازسی ساز لطفا به من معرفی کنید (پست اول که نوشته به زودی )!!
یه 2 تا تو بخش نرم افزار بود نصب کردم همه حروف وارونه وجدا از هم نشون میده !!

!Yahoo
20-11-2009, 09:52
مشکل ما در پست 121 بود که حل شد
یکی از مدیران مطالب این پست رو بزاره تو پست اول قسمت فارسی سازی تا لازم نشه 15 صفحه مرور کنیم

Aragonath
22-11-2009, 15:41
یاهو جان مرسی‌، این مشکل من با راهنمایی‌ شما حل شد.

حالا یه مشکل دیگه دارم که اساتید کمک کنن!

آقا من قبلن دایموند داشتم، یه چیزی داشت به اسم بیم (گویا همه پاکت پی‌ سی‌‌ها دارن) با اون فایل بلوتوس می‌کردم،
حالا هرچی‌ می‌گردم پرو ۲ نه اینو داره، نه هیچ امکان دیگه‌ای واسه فرستادن فایل با بلوتوس، رسکو هم نمیتونه این کار رو انجام بده، علتشم توی یکی‌ از پست‌های همین تاپیک بود...
حالا چکار کنم؟ برنامه ی خاصی‌ باید بریزم؟

majid43450
23-11-2009, 15:38
سلام

اقا ما 2 روز پیش از دبی یه گوشی pro2 خریدیم حدودا 3300 درهم میشه 900 تومن قیمتش خوبه ؟؟

در ضمن یه فازسی ساز لطفا به من معرفی کنید (پست اول که نوشته به زودی )!!
یه 2 تا تو بخش نرم افزار بود نصب کردم همه حروف وارونه وجدا از هم نشون میده !!

سلام، دوست عزيز الان توي تهران، توي پايتخت 665 با گارانتي و بيمه هستش، حتماً گوشي شما نه گارانتي داره و نه بيمه، درسته؟
كلاً يك مقدار گرون خريد دارين، اما گوشي خوبيه

M.Reza
23-11-2009, 23:44
Experiment 13

بازی فکری بسیار جالب که از روی رام Xperia X2 کپی برداری شده.
بازی به صورت فول اسکرین بر روی WVGA قابل نصب می باشد.
قابل نصب بر روی: wm 6.1 , 6.5
پیشنهاد می کنم این بازی رو حتما امتحان کنین :4:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=325507&stc=1&d=1259007997

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=325508&stc=1&d=1259007900

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=325509&stc=1&d=1259007900

The Xperia X1 came with a great game called Xtrakt, which is still one of the best games available on Windows Mobile. This time, with the Xperia X2, a new puzzle game is bundled. It’s called Experiment 13 and has fantastic gameplay with great graphics.

The wonderful folks at XDA-developers have managed to rip it from a dumped Xperia X2 ROM. It’s available in CAB format for easy installation and is working wonderfully on multiple devices. Grab it on XDA-developers and give it a spin to see if it works on your device. Enjoy!
The goal of the game is to guide the character, Roy Tate, through a number of levels to help him get home. To accomplish this, you must obtain all the energy spheres found on each stage, which will give you access to a portal. You can jump and move around by pressing arrows on the screen. Other on-screen arrows will rotate the screen, so you can reach different areas of the world. Collect all spheres throughout the game and you win!
Note: because this game was intended for the Xperia X2, some features, like the accelerometer option, may not work correctly on some devices. The game is certainly playable though

دانلود (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1164378#post1164378)

lika1
24-11-2009, 04:39
با سلام خدمت همه دوستان
فکر میکنم مدتهاست با win mob دارم کار میکنم .از پالم گرفته تا 5550 ، 6818(حیف wifi نداشت)،6828 بعدشم که چرخیدیم سمت اچ تی سی touch pro که متاسفانه بیشتر از 3 هفته نتونستم ازش استفاده کنم که با یک حادثه افتاد زمین و یک ماشین دوست داشتنی از روش رد شد (جنازش به عنوان یادگاری هنوز تو فروشگاه طبقه اول پایتخت هست)بعدم یک مدت کوتاهی touch HD و حالا touch pro 2 .اما چیزی که برای من عجیبه اینه همه گوشیهای اچ تی سی قبل از اومدن کلی در موردشون بحث میشد و ارائه برنامههای مختلف بعد از اومدنشون ادامه داشت نمونشم که مشخصه HD بالای 800 پست و diamond 2 بالای 1500 واما این گوشی که من واقعا ازش راضیم و با داشتن امکانات کافی و بدون مشکلات کلی و بعضا غیر قابل حل (HD2) ،نه قبل و نه بعدش به نظر استقبالی ازش نشد از روی پستها هم که مشخصه.من تا دیروقت کار میکنمودانشجوی ارشدم هستم یعنی درسم روش ،یک کوچولوی شیطون هم دارم و واقعا نمیرسم که دنبال برنامههای خوب بگردم ، اما تو پستهای دیگر دوستان مربوط به گوشیهای دیگه بعضا به برنامههای جالبی برخورد میکنم که به نظر این حقیر بسیار کارامد است و معتومه که همه دنبال بدست اوردن امکانات بهتر هستن اما من نمیدونم چرا در مورد این گوشی خبری نیست حتی در زمینه ارائه برنامههای تفریحی مثل بازیههای فول اسکرین ،در کل استقبال خیلی کمه یا خریدارای این گوشی کمن یا من خیلی از قافله عقبم و نمیدونم این برنامهها کجان.
در هر صورت از همه دوستانی که وقتشو دارن خواهش میکنم یک رونقی به این بازار کساد بدین تا مضحکه دیگر دوستان هم نشیم ،من تو یک پستی در HD2 خوندم که با اینکه فعتا کار نمیکنه بازم خیلی از pro 2 سرتره ،گوشی خط نمیده و اینو میگن وای به روزی که درست بشه.حالا چی سرتره من که درست نفهمیدم ،من با قلم به خاطر استفاده زیاد از افیس نیاز دارم حالا چرا باید تاچ خازنی بدون قلم برای من سرتر باشه نمیدونم.سرتونو درد اوردم اما فقط یک درد دل بود چون هر روز اخر شب به امید دیدن یک برنامه خوب این تاپیک رو میبینم و فقط قبطه میخورم .امیدوارم اینجا هم مثل بقیه قسمتها توسط دوستان متخصص یک سروسامان جدی بگیره.
با تشکر

Aragonath
24-11-2009, 09:04
با سلام خدمت همه دوستان
فکر میکنم مدتهاست با win mob دارم کار میکنم .از پالم گرفته تا 5550 ، 6818(حیف wifi نداشت)،6828 بعدشم که چرخیدیم سمت اچ تی سی touch pro که متاسفانه بیشتر از 3 هفته نتونستم ازش استفاده کنم که با یک حادثه افتاد زمین و یک ماشین دوست داشتنی از روش رد شد (جنازش به عنوان یادگاری هنوز تو فروشگاه طبقه اول پایتخت هست)بعدم یک مدت کوتاهی touch HD و حالا touch pro 2 .اما چیزی که برای من عجیبه اینه همه گوشیهای اچ تی سی قبل از اومدن کلی در موردشون بحث میشد و ارائه برنامههای مختلف بعد از اومدنشون ادامه داشت نمونشم که مشخصه HD بالای 800 پست و diamond 2 بالای 1500 واما این گوشی که من واقعا ازش راضیم و با داشتن امکانات کافی و بدون مشکلات کلی و بعضا غیر قابل حل (HD2) ،نه قبل و نه بعدش به نظر استقبالی ازش نشد از روی پستها هم که مشخصه.من تا دیروقت کار میکنمودانشجوی ارشدم هستم یعنی درسم روش ،یک کوچولوی شیطون هم دارم و واقعا نمیرسم که دنبال برنامههای خوب بگردم ، اما تو پستهای دیگر دوستان مربوط به گوشیهای دیگه بعضا به برنامههای جالبی برخورد میکنم که به نظر این حقیر بسیار کارامد است و معتومه که همه دنبال بدست اوردن امکانات بهتر هستن اما من نمیدونم چرا در مورد این گوشی خبری نیست حتی در زمینه ارائه برنامههای تفریحی مثل بازیههای فول اسکرین ،در کل استقبال خیلی کمه یا خریدارای این گوشی کمن یا من خیلی از قافله عقبم و نمیدونم این برنامهها کجان.
در هر صورت از همه دوستانی که وقتشو دارن خواهش میکنم یک رونقی به این بازار کساد بدین تا مضحکه دیگر دوستان هم نشیم ،من تو یک پستی در HD2 خوندم که با اینکه فعتا کار نمیکنه بازم خیلی از pro 2 سرتره ،گوشی خط نمیده و اینو میگن وای به روزی که درست بشه.حالا چی سرتره من که درست نفهمیدم ،من با قلم به خاطر استفاده زیاد از افیس نیاز دارم حالا چرا باید تاچ خازنی بدون قلم برای من سرتر باشه نمیدونم.سرتونو درد اوردم اما فقط یک درد دل بود چون هر روز اخر شب به امید دیدن یک برنامه خوب این تاپیک رو میبینم و فقط قبطه میخورم .امیدوارم اینجا هم مثل بقیه قسمتها توسط دوستان متخصص یک سروسامان جدی بگیره.
با تشکر

با گفته‌های این رفیقمون کاملا موافقم، عجیبه که این گوشی که اکثر جاها میگن بهترین طراحی htc هستش رو انقدر کم تحویل میگیرین اینجا!
تازه کلی‌ از رفقای همین فروم، عکس پرو ۲ کنار آی دی شون میدرخشه!! من الان چند روزه این سوال رو پرسیدم، احتمالا که همه میدونستن جوابشو ولی‌ هیچکی نگفت! نمیدونم چرا...

آقا من قبلن دایموند داشتم، یه چیزی داشت به اسم بیم (گویا همه پاکت پی‌ سی‌‌ها دارن) با اون فایل بلوتوس می‌کردم،
حالا هرچی‌ می‌گردم پرو ۲ نه اینو داره، نه هیچ امکان دیگه‌ای واسه فرستادن فایل با بلوتوس، رسکو هم نمیتونه این کار رو انجام بده، علتشم توی یکی‌ از پست‌های همین تاپیک بود...
حالا چکار کنم؟ برنامه ی خاصی‌ باید بریزم؟

جوابشو همین الان بالاخره پیدا کردم، باید روی فایلی که می‌خواین بفرستید تپ کنید و نگهش دارید، اون وقت یه منو باز می‌شه که توش send via bluetooth رو داره... اینا فقط توی file explorer اتفاق میافته گویا...

SIAVASH
24-11-2009, 13:55
با سلام خدمت همه دوستان
با تشکر

دوست من !

من خودم HD دارم و روز اول هم که میخواستم بگیرمش بین HD و PRO2 گیر کرده بودم !

اما به دو دلیل HD رو انتخاب کردم که یکیش jack 3.5 اون بود که PRO 2 نداره ! یکیشم

دوربین 5 ! اما الان به دلیل نداشتن Qwerty میخوام بفروشمش و میخوام PRO 2 بگیرم.

PRO 2 به این 2 دلیل و همچنین قیمت نسبتا بالاترش در مقایسه با HD از اقبال کمتری

برخوردار شد ! اما من الان بیشتر PRO 2 رو ترجیح میدم !

یه سوال هم داشتم ! کسی میدونه که میشه یه تبدیل واسه PRO 2 پیدا کرد که بشه

به عنوان Jack 3.5 استفاده کرد ؟

Aragonath
24-11-2009, 14:01
بله،

این هندز فری rc e100 که من توی قیمت وسایل جانبی قیمتشو پرسیدم و کسی‌ نمیدونست، خیلی‌ چیز شاهکاریه،

هم میک داره، هم جک ۳.۵ میلیمتری، هم دکمه ی پلی و پاز و نکست و اینا، و هم دکمه ی انسر و ریجکت... یعنی‌ همه چی‌ دیگه:دی مال خود htc هم هست...

گویا که گیر هم میاد، ولی‌ هنوز پیداش نکردم.

peter-se
24-11-2009, 22:33
بله،

این هندز فری rc e100 که من توی قیمت وسایل جانبی قیمتشو پرسیدم و کسی‌ نمیدونست، خیلی‌ چیز شاهکاریه،

هم میک داره، هم جک ۳.۵ میلیمتری، هم دکمه ی پلی و پاز و نکست و اینا، و هم دکمه ی انسر و ریجکت... یعنی‌ همه چی‌ دیگه:دی مال خود htc هم هست...

گویا که گیر هم میاد، ولی‌ هنوز پیداش نکردم.

سلام احتیاجی به اون نیست با یه تبدیل ساده که تو بازار هست میتونین این کارو بکنید چون تو انجمن ایرانی فروش میره لینک نمیدم هر کی خواست پ خ بده بهم براش لینک کنم

peter-se
24-11-2009, 22:44
با سلام خدمت همه دوستان
با تشکر

سلام قربان شما نرم افزار خاصی مورد نظرتون هست؟
تمامی نرم افزار های سایز wvga که روی پاکت هایی مثه hd یا x1 و... کار میدن رو pro2 شما هم کار میکنه شما که خودت استادی میدونی تو پاکت ها به صورت خواص برنامه نویسی نمیشه و نصبت به رزولیشن تفکیک میشن
شما تو بخش نرم افزارها بگردی هر چی بخوای هست:103:

lika1
24-11-2009, 22:56
اقا سیاوش
شما که طرفدار پروپاقرص HD2 هستی ،ولی جدا از این شوخی من یک مدیر خیلی خیلی کوچیک تو این کشورم در حد همین سن و سال خودم ،و تا امروز مدلهای مختلفی از پاکت پی سی داشتم که همیشه چون برای اکثریت یک گوشی غیر به حساب میاید توجه همه را جلب میکند.اما در مورد touch pro2 قضیه یک ذره فرق میکنه و وقتی من تو جلسه ای یا جایی ازش استفاده میکنم کلا متوجه نگاه دیگران میشم که این مورد حتی در مورد HD هم اتفاق نمی افتاد.
در مورد دوربین هم من روزی که خریدم چون با فروشنده توی پایتخت به نوعی دوست هستم ،قبلش یک تست از روی کارت مغازشون عکس گرفت با یک تنظیم و یک حالت نور و در یک مکان مشخص،عکسها رو هر دو رو دارم تفکیک و کیفیت عکس در pro2 کاملا واضح است هر چند که من هیچ حساسیت و تعصبی نسبت به دوربین ندارم چون کارم چیز دیگر است.
و در مورد تبدیل جک 3.5 هم همین طبقه همکف در انتهای سالن پایتخت قسمت فروش اچ تی سی تبدیل جک رو دارند وهمراه با تبدیل tv و چیزای دیگه.اما من چون عاشق موسیقی هستم از طبقه زیرزمین از فروشگاه SENNHEISER تبدیل رو همراه با هدفون مخصوصش خریدم که واقعا فکر میکنم حتی ALTEK LANSING هم همچین تفکیک صدایی داشته باشد.
پس عملا هر دو مشکل بطور کامل حل شده است به اضافه اینکه در بین گوشیها شما گوشی دارید که کمال زیبایی و کلاس یک گوشی رو بهمراه همه ان چیزی که از یک پاکت پی سی انتطار داری در اختیارت میگذارد.
حق انتخاب با شماست.

SIAVASH
24-11-2009, 23:23
اقا سیاوش
شما که طرفدار پروپاقرص HD2 هستی ،ولی جدا از این شوخی من یک مدیر خیلی خیلی کوچیک تو این کشورم در حد همین سن و سال خودم ،و تا امروز مدلهای مختلفی از پاکت پی سی داشتم که همیشه چون برای اکثریت یک گوشی غیر به حساب میاید توجه همه را جلب میکند.اما در مورد touch pro2 قضیه یک ذره فرق میکنه و وقتی من تو جلسه ای یا جایی ازش استفاده میکنم کلا متوجه نگاه دیگران میشم که این مورد حتی در مورد HD هم اتفاق نمی افتاد.
در مورد دوربین هم من روزی که خریدم چون با فروشنده توی پایتخت به نوعی دوست هستم ،قبلش یک تست از روی کارت مغازشون عکس گرفت با یک تنظیم و یک حالت نور و در یک مکان مشخص،عکسها رو هر دو رو دارم تفکیک و کیفیت عکس در pro2 کاملا واضح است هر چند که من هیچ حساسیت و تعصبی نسبت به دوربین ندارم چون کارم چیز دیگر است.
و در مورد تبدیل جک 3.5 هم همین طبقه همکف در انتهای سالن پایتخت قسمت فروش اچ تی سی تبدیل جک رو دارند وهمراه با تبدیل tv و چیزای دیگه.اما من چون عاشق موسیقی هستم از طبقه زیرزمین از فروشگاه SENNHEISER تبدیل رو همراه با هدفون مخصوصش خریدم که واقعا فکر میکنم حتی ALTEK LANSING هم همچین تفکیک صدایی داشته باشد.
پس عملا هر دو مشکل بطور کامل حل شده است به اضافه اینکه در بین گوشیها شما گوشی دارید که کمال زیبایی و کلاس یک گوشی رو بهمراه همه ان چیزی که از یک پاکت پی سی انتطار داری در اختیارت میگذارد.
حق انتخاب با شماست.

ممنون دوست گلم از راهنماییت !من الان منتظرم ببینم مشکل آنتن HD2 حل میشه یا نه.

اگه حل نشه , صد در صد انتخابم Pro 2 خواهد بود !!!

zardoshtt
27-11-2009, 14:23
لام دوستان وقتتون بخیر حتما شما هم مثل من و خیلی ها از محافظ LCD استفاده میکنید و حتما از اینکه کمی کیفیت تاچ پایین میاد ناراحت شدید اما خب با خودتون گفتید چاره ای نیست LCD مهمتره .
امروز میخوام راه حلی بهتون معرفی کنم که کیفیت تاچ گوشی رو بالاتر ببرید شاید هم بهتر از فابریک .
مراحل کار بسیار ساده هست ابتدا فایل زیر را دانلود و نصب کنید :
http://www.mobilestan.net/showthread...iguration+Tool (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=64401&highlight=Advanced+Configuration+Tool)
حالا دقیقا مطابق عکس ها عمل کنید :
روی Custom کلیک کنید
توجه کنید که اعداد را دقیقا وارد کنید
موفق باشید .

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=305921&stc=1&d=1253954439 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=305922&stc=1&d=1253954439

با پوزش از اینکه در اینجا مزاحمتون میشم...
آیا چنین تنظیماتی برای Diamond 2 وجود داره ممنون میشم در بخش مربوط به dimond 2 هم معرفی و راهنمایی کنید.

L O V E L Y
01-12-2009, 13:52
دوستان عزیز
اگر احیاناً کسی قصد فروش پرو 2 داره بنده نقداً خریدارم
فقط گوشی سالم و تمیز و بدون خط و خش و در حد اک باشه

منتظر اس ام اس هستم
09166419417

arad28
03-12-2009, 15:13
سلام دوستان net frame work 3.5 رو ميشه لينكشو بهم بدين

hadi2005
05-12-2009, 21:18
بفرما دوست عزیز
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72761&highlight=net+Framework+v.3.7

vigorous9
05-12-2009, 21:51
سلام
چه طوری میشه توی htc touch pro2 تنظیمات ..... را برای یک wireless lan تغییر داد ؟ ممنون

mhd1360
06-12-2009, 19:48
سلام
من 3 تا سؤال دارم
1- اين راديو چيه که همه ميگن آنتن رو قويتر ميکنه ؟
2- وقتی ميخوام تنظيمات gps رو تغيير بدم و baud rate رو عوض کنم وقتی ok ميکنم دوباره
برميگرده به حالت اول چرا اينطوريه ؟
اصلاً ميشه تنظيمات gps رو تغيير داد يا نه ؟
آخه گارمين رو گوشی من زياد دقيق نيست مخصوصاً وقتی تند ميرم.
3-احساس ميکنم sms ها يکم دير مياد برام يعنی تا گوشی رو دست ميزنم يهو ميبينم همون
موقع يه sms مياد که مثلاً مال يه ربع پيشه، ميشه درستش کرد؟
rom ام 6.1 هست.
مرسی

majid43450
07-12-2009, 12:49
دوستان عزیز
من هم اگر کسی قصد فروش پرو 2 داره نقداً خریدارم
فقط گوشی سالم و تمیز و بدون خط و خش و در حد اک باشه
تهران - majid43450@yahoo.com

hHamed021
08-12-2009, 17:48
سلام
دوستان خبری از رام اصلی پرو2 برای خاور میانه نشد من هنو منتظرم:37:

nima971
12-12-2009, 04:13
من هر روز دارم سايت اچ تي سي رو چك ميكنم
به محض قرار گرفتن روي سايت رسيمي به همه اعلام ميكنم
چند بار هم با مسئول خاورميانه مكاتبه كردم جواب اينه
as soon as possible!

arad28
12-12-2009, 14:10
اقايون كسي task barواسه w6.1 داره بده ما

Alien
22-12-2009, 08:20
Update for Handwriting 2009-12-17
This update for HTC Touch Pro2 lets you write the way you want to. Now in addition to the full QWERTY keypad, simulating a full physical keyboard experience, HTC Touch Pro2 now offers handwriting recognition to give you more flexibility in your messaging to send messages to your loved ones.

Copy the update, which is an .exe file, to your device. To install the update, tap the .exe file and follow the on-screen instructions.

Note: If you perform a device hard reset, you will need to reinstall the update after the hard reset.
http://gunner.parsaspace.com/start-download.png (http://handheld.softpedia.com/progDownload/Update-for-HTC-Touch-Pro2-Handwriting-Download-90248.html)

alireza_md
24-12-2009, 14:18
سلام دوستان ميخواستم بدونم اگر رام ويندوز موبايل 6.5 رو براي Pro2 (كه از سرور اروپاي HTC قابل دانلود است) روي گوشي هاي Pro2 ايران بريزيم مشكلي پيش مياد يا نه.

مهسا کاظمی
31-12-2009, 17:00
سلام می خواستم بدونم پرو 2 چراغ سرویس نداره ؟می دونم چراغ natifaction داره ولی ......

zardoshtt
02-01-2010, 13:38
سلام بر همه
مسئله: وقتی برنامه iconsoft phoneEx رو نصب میکنم touchflo از کار میفته با اینکه در تنظیمات تیکش هنوز هست و حتماً باید پاکش کنم تا دوباره touchflo فعال بشه؟ البته در pro2.
چه باید کرد؟
آیا برنامه ای به خوبی این برنامه برای مدیریت contactها هست و اگر هست لطفاً لینک بدید.
سپاس.

pouya 999
11-01-2010, 20:04
سلام دوستان من سریال نامبر رو زدم و سرور اروپا رو انتخاب کردم و دارم رام عربی رو می گیرم

سوال اولم اینه چطور رام رو نصب کنم ؟

سوال دوم این که آیا این رو رو گوشی که از گارانتی پرشین تلکام گرفتم بریزم مشکلی پیش نمیاد ؟

سوال سوم آیا فایل هام پاک میشه ؟

کلا هرچی می دونید بگید چون تا حالا رام نصب نکردم ...

اگر زودتر جواب بدید ممنون میشم .

خیلی ممنون ..

مهسا کاظمی
13-01-2010, 23:34
سلام این رام رسمی تاچ پرو 2 عربی چرا در سایت نیست

Pc Games
14-01-2010, 02:11
با سلام:

دوستان عزیز این کیبورد default روی پرو2 چی هستش؟(رنگش شیری یا سفید با دکمه های تقریبآ درشت) من یکی از دوستام دیروز پرو2 با گارانتی پرشین تلکام گرفته بود و میگه وقتی hard reset کرده دیگه این کیبورد رو پیدا نمیکنه آیا کیبورد پیش فرض گوشی نبوده؟
اگر هست نام این کیبورد چیست؟میگفتش که فقط یک arabic keyboard هست بعلاوه keypad و فقط اون کیبورد (سفید رنگ با کلیدهای درشت) رو میخواد

با تشکر

S I N A
14-01-2010, 02:30
با سلام:

دوستان عزیز این کیبورد default روی پرو2 چی هستش؟(رنگش شیری یا سفید با دکمه های تقریبآ درشت) من یکی از دوستام دیروز پرو2 با گارانتی پرشین تلکام گرفته بود و میگه وقتی hard reset کرده دیگه این کیبورد رو پیدا نمیکنه آیا کیبورد پیش فرض گوشی نبوده؟
اگر هست نام این کیبورد چیست؟میگفتش که فقط یک arabic keyboard هست بعلاوه keypad و فقط اون کیبورد (سفید رنگ با کلیدهای درشت) رو میخواد

با تشکر

دوست عزیز

اگر منظروتون رو درست متوجه شده باشم کیبردی که شما میگید hTC Ezinput هست که به صورت پیش فرض هم روی رام اصلی گوشی هست و بعد از هارد ریست هم باید بازم باشه.

با توجه به اینکه میگید کیبرد عربی هست احتمال زیاد دوست شما بعد از هارد ریست سیستم رو عربی انتخاب کرده و گوشی هم عربی ستاپ کرده.

راه حل اینه که یه بار دیگه هارد ریست کنه و بعد از بالا اومدن گوشی سیستم رو english انتخاب کنه.

امیدوارم که مشکلشون حل بشه.

موفق باشید

S I N A
14-01-2010, 02:33

مگه قراره که همه رامهای دنیا اینجا باشه.

شما مینونید این رام رو از سایت htc بگیرید. بچه ها اگه معرفی نکردن یا به خاطر اینه که فراموش کردن و یا اینکه چون مربوط به سایت htc بوده نخواستن کپی کنن.

موفق باشید

S.A.E.I.D
14-01-2010, 09:56

مهسا جان در سایت موجود هست اینم لینکش من به مدت 1 ماه مهمش کردم و در موضوعات مهم بود:16:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=90646

Pc Games
14-01-2010, 17:13
با سلام:

دوستان عزیز حالا که رام رسمی 6.5 اومده امکان داره گارانتی های یاس و پرشین تلکام اون رو بصورت رایگان برای گوشیهای دارای گارانتی نصب کنن تا گارانتی از بین نره؟

با تشکر

saeedahmadi67
14-01-2010, 17:24
salam dustan
man pro 2 daram, dar ghesmate start/ all programs ye barname ro ejra kardam va gushim kollan arabi shod, hard reset ham kardam vali dorost nashod, bayad chi kar konam?

hHamed021
14-01-2010, 17:48
salam dustan
man pro 2 daram, dar ghesmate start/ all programs ye barname ro ejra kardam va gushim kollan arabi shod, hard reset ham kardam vali dorost nashod, bayad chi kar konam?
سلام
باید از startواردsettingsبشی بعد all settingبعدsystemبعد multilingual supportبعد روی تبcontrolبالای صفحه لغه واجهه را بهEngilish withتبدیل کن وبعد ریستارت.تمام:41::103:

abnus2007
19-01-2010, 13:04
سلام دوستان

یه مشکل با پرو 2 داشتم می خواستم اگه میشه کمکم کنید

من یه سری برنامه روی گوشیم ریختم و وقتی اجراش می کنم این پیغام رو میده به نظرتو ن چی کار باید بکنم؟

this application requires a newer version of microsoft.net compact framework than the version installed on this device.

alireza_md
19-01-2010, 14:09
سلام دوستان

یه مشکل با پرو 2 داشتم می خواستم اگه میشه کمکم کنید

من یه سری برنامه روی گوشیم ریختم و وقتی اجراش می کنم این پیغام رو میده به نظرتو ن چی کار باید بکنم؟

this application requires a newer version of microsoft.net compact framework than the version installed on this device.
شما بايد برنامه net framework نسخه 3.7 رو روي گوشيتون نصب كنيد. برنامه رو ميتونيد از همين سايت دانلود كنيد.
لينك : http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=72761&highlight=framework

abnus2007
19-01-2010, 14:24
دوست عزیزم از اینکه پاسخ دادی یه دنیا تشکر
روی وندوز 6.1 هم جواب میده چون نوشته برای ویندوز 6.5 باز هم ازت تشکر می کنم

mehdimnms
19-01-2010, 17:49
دوست عزیزم از اینکه پاسخ دادی یه دنیا تشکر
روی وندوز 6.1 هم جواب میده چون نوشته برای ویندوز 6.5 باز هم ازت تشکر می کنم

بله جواب میده

zardoshtt
19-01-2010, 20:19
سلام دوستان من سریال نامبر رو زدم و سرور اروپا رو انتخاب کردم و دارم رام عربی رو می گیرم

سوال اولم اینه چطور رام رو نصب کنم ؟

سوال دوم این که آیا این رو رو گوشی که از گارانتی پرشین تلکام گرفتم بریزم مشکلی پیش نمیاد ؟

سوال سوم آیا فایل هام پاک میشه ؟

کلا هرچی می دونید بگید چون تا حالا رام نصب نکردم ...

اگر زودتر جواب بدید ممنون میشم .

خیلی ممنون ..

چگونه باید سرور اروپا را انتخاب کرد؟

مهسا کاظمی
20-01-2010, 03:07
ویندوز 6.5 رو از بخش خود موبایلستان دانلود کن و بریز با کابل رو گوشی

mami57
21-01-2010, 01:18
سلام
ببخشید من یه مشکلی دارم . تو قسمت inbox sms دو تا sms نخونده نشون میده اما هرچی میگردم چیزی نیست . حتی تموم sms ها رو پاک کردم بازم اون عدد 2 پاک نشده. باید چیکار کنم ؟

S.A.E.I.D
21-01-2010, 17:25
سلام
ببخشید من یه مشکلی دارم . تو قسمت inbox sms دو تا sms نخونده نشون میده اما هرچی میگردم چیزی نیست . حتی تموم sms ها رو پاک کردم بازم اون عدد 2 پاک نشده. باید چیکار کنم ؟

شاید ایمیل باشه !

maskology
21-01-2010, 20:07
شاید ایمیل باشه !

با سلام خدمت اساتید.
خاهشا یک عدد رام خوب به من بگین.
energy رو امتحان کردم.بد نیست ولی ایا رام دیگه ای هست که تو مانیلا 2.5 سریعتر باشه؟
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

mami57
21-01-2010, 21:40
سلام قسمت email رو هم چک کردم اما چیزی ندیدم . 002:

maskology
23-01-2010, 09:06
دوستان عزيز كه Pro 2 داريد ، اگه ميشه لطفآ از تجربتون به من كمك كنيد و بگيد چه رامي بريزم كه گوشي سريع باشه و از سرعتش نيافته.
رام Energy و رام Rhodium_AF Sense 2.5_23518 ريختم ولي خيلي خوب نبود.
به خاطر انيميشن ها كه شبيه HD2 شده دستگاه كند ميشه خيلي.

ممنون ميشم كمك كنيد.

S.A.E.I.D
23-01-2010, 19:10
سلام قسمت email رو هم چک کردم اما چیزی ندیدم . 002:

در این صورت باید یه بار هارد ریست کنی

S.A.E.I.D
23-01-2010, 19:11
با سلام خدمت اساتید.
خاهشا یک عدد رام خوب به من بگین.
energy رو امتحان کردم.بد نیست ولی ایا رام دیگه ای هست که تو مانیلا 2.5 سریعتر باشه؟
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

داش گوشیت چیه؟
اگه پرو 2 هست از رام miri استفاده کن

S.A.E.I.D
26-01-2010, 19:57
[wm 6.5.5] [25/01/10] وبندوز موبایل 6.5.5 - پرو 2 - Energy "Leo" 23518/21889 -- MaxManila (http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1225356#post1225356)

yaser333
04-02-2010, 16:05
سلام دوستان. من تصمیم گرفتم بالاخره از Kjam دل بکنم و Pro2 بگیرم. فقط یه چند تا سوال داشتم که ممنون می‌شم اگر دوستان لطف کنند و جواب بدند.

1- میزان مقاومت این‌ها در برابر ضربه چه‌طوره؟ Kjam چندباری به شدت از دستم افتاد و چیزیش نشد ولی Pro2 همش روش شیشست. یک کمی خطرناک به نظر می‌رسه. آدم احساس می‌کنه یه بار از دستش بیافته کارش تمومه. واقعا مقاومتش چه جوریه؟

2- کیبرد سخت افزاری فارسی هم داره؟ چون من تو نت هیچ عکسی ازش ندیدم. و اگر هست تو بازار پیدا می‌شه؟ اسم خاصی داره؟ تفاوت قیمت داره؟ عربی هست یا فارسی؟ اگر عربی هست فرسی می‌شه ؟ قابل استفاده هست یا دردسرش آدم رو پشیمون می‌کنه؟

3- بین pro2 و hd تو انتخابم 90٪ pro2 و 10٪ hd v رو دارم٬ باز اگر توصیه‌ای هست که hd رو انتخاب کنم بفرمایید.

4- و آخر هم اینکه موقع خرید به چه چیزایی دقت کنم؟ گارانتی یا بدون گارانتی و چه گارانتی بگیرم؟ و اگر چیزی لازم هست که خیلی تخصصی و پردردسره از نظر نرم‌افزاری از فروشنده بخوام برام نصب کنه ؟ (من برنامه زیاد نصب کردم ولی رام و جی‌پی‌اس و اینها تاحالا نصب نکردم)

یه کم سوالاتم زیاد شد٬ ولی ایشالا گوشی رو که گرفتم تلافی می‌کنم اگر کسی سوالی داشت.
:merci:

yaser333
04-02-2010, 17:21
يه سوال ديگه. من هميشه براي بک‌آپ گرفتن kjam از فايل pim.vol استفاده مي‌کنم که تو شاخه اصلي هست و کليه اطلاعات contact و calender و task رو تو خودش داره. مي‌خواستم ببينم همين فايل قابل انتقال به pro2 هم هست؟ (اصلا چنين فايلي تو pro2 هست) اگر هست که چه عالي و اگر نيست قبل از اينکه اين گوشي رو بفروشم چه بکاپي از اين گوشيم بيريم که قابل انتقال به pro2 باشه؟
(contact - calender -task برام مهمه)

tighoor
04-02-2010, 17:32
يه سوال ديگه. من هميشه براي بک‌آپ گرفتن kjam از فايل pim.vol استفاده مي‌کنم که تو شاخه اصلي هست و کليه اطلاعات contact و calender و task رو تو خودش داره. مي‌خواستم ببينم همين فايل قابل انتقال به pro2 هم هست؟ (اصلا چنين فايلي تو pro2 هست) اگر هست که چه عالي و اگر نيست قبل از اينکه اين گوشي رو بفروشم چه بکاپي از اين گوشيم بيريم که قابل انتقال به pro2 باشه؟
(contact - calender -task برام مهمه)

من هم مثل شما kjam داشتم و بعد touch pro 2 گرفتم و بعد از 1 هفته کار فهمیدم که hd2 بگیرم...
البته touch pro 2 از hd بهتره ولی از hd2 بهتر نیست.

touch pro 2 کیبورد سخت افزاری فارسی نداره. من پیشنهاد میکنم بدون گارانتی بخری . یکمی ریسکه ولی مثلا touch pro 2 بدون گارانتی طبقه ششم علائدین 575 تومان هست ...
با برنامه ی PIM Backup 2.8 میتونی از kjam کانتکت و مسیجاتون و speed dial و ... رو ازشون backup بگیری و همون فایل رو انتقال بدی به touch pro 2 و باز با برنامه PIM Backup اون رو توی گوشی restore کنی..... (100% تست شده)

دوست عزیز به هر حال هرچی امکانات گوشی بیشتر باشه حساس تر هست... ولی کلا htc جنسش خوبه فقط touch pro 2 خیلی به رطوبت حساس هست باید حواستون باشه که دست خیس بهش نخوره و توی حمام نبرینشو جلوی باد مستقیم کولر آبی قرارش ندید...

yaser333
04-02-2010, 17:54
من هم مثل شما kjam داشتم و بعد touch pro 2 گرفتم و بعد از 1 هفته کار فهمیدم که hd2 بگیرم...
البته touch pro 2 از hd بهتره ولی از hd2 بهتر نیست.

البته که hd2 از نظر امکاناتی بهتره ولی راستش به چند تادلیل از خریدش منصرف شدم. یکی اینکه صفحش خازنیه و من کلا با صفحه خازنی مشکل دارم. عادت کردم با ناخن با صفحه کار کنم منم که ناخن‌هام ماشالا آه! با لپ‌تاپم هم مشکل دارم. یکی اینکه یه‌کمی زیادی بزرگه و آخر هم اینکه فعلا قیمتش یه کمی مجازی بالاست. افت پیدا می‌کنه ولی به هر حال اون cpu یک گیگ خودش واسه همه اینها بسته :003:

touch pro 2 کیبورد سخت افزاری فارسی نداره.
راستش من اینجا رو دیدم مشکوک شدم:‌ http://forum.persiantools.com/t131510.html

دوست عزیز به هر حال هرچی امکانات گوشی بیشتر باشه حساس تر هست... ولی کلا htc جنسش خوبه فقط touch pro 2 خیلی به رطوبت حساس هست باید حواستون باشه که دست خیس بهش نخوره و توی حمام نبرینشو جلوی باد مستقیم کولر آبی قرارش ندید...
(ببرمش حموم! دستت درد نکنه دیگه:4:) رطوبت مشکلی نیست٬ بیشتر ضربه نگرانم کرده.

:merci:

yaser333
05-02-2010, 08:35
راستی به نظرتون از کجا بخرم که حداقل فرورفتگی در پاچه رو داشته باشه؟ :003:
اگر اینجا نمی‌شه گفت تو پیام خصوص یا y! لطف کنید ممنون می‌شم.

farzad48
11-02-2010, 21:30
sharmande farsi nadashtam. dostane aziz behtarin rom pro2 alan chiye ke kamtarin moshkelo dashte bashe?
be nazareton rom asli 6.5 berizam ya kook shode?
lotfan be soali ke dar tapiki ke midam pasokh bedid mamnon misham
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1254494#post1254494

acmilan308
12-02-2010, 01:10
سلام به همگی..
دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید.
اول بگم که من تا الان گوشی با سیستم عامل وین نداشتم و یکی از گزینه های خریدم تاچ پرو 2 هستش.
گوشی های قبلیم همشون سیمبیان بودن. حالا میخواستم ببینم که کار کردن با وین در مقابل سیمبیان چجوریه؟؟؟
2-تاچ این گوشی در مقابل مثلا 5800 یا ان 97 چجوریه؟؟
3-شندیم که در بعضی از قسمت های ویندوز به علت فونت های ریز حتما باید از قلم استفاده کرد! درسته؟؟؟
4-در کل اگر لطف کنین و چندتا از عیب ها و مزایاش رو با گوشیهایی که در بالا گفتم بنویسید خیلی ممنون میشم؟
ممنون.

zardoshtt
12-02-2010, 12:19
بالا آمدن موبایلستان با adsl تقریباً 5 دقیقه زمان میبره؟! قبلاً اینطوری نبود! آیا نمیشه کاریش کرد؟
قابل توجه مدیران عزیز...

farzad48
13-02-2010, 18:52
كسي از اينورا رد نميشه به سوالات بالاي من جواب بده؟

nima971
13-02-2010, 23:13
سلام به همگی..
دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید.
اول بگم که من تا الان گوشی با سیستم عامل وین نداشتم و یکی از گزینه های خریدم تاچ پرو 2 هستش.
گوشی های قبلیم همشون سیمبیان بودن. حالا میخواستم ببینم که کار کردن با وین در مقابل سیمبیان چجوریه؟؟؟
2-تاچ این گوشی در مقابل مثلا 5800 یا ان 97 چجوریه؟؟
3-شندیم که در بعضی از قسمت های ویندوز به علت فونت های ریز حتما باید از قلم استفاده کرد! درسته؟؟؟
4-در کل اگر لطف کنین و چندتا از عیب ها و مزایاش رو با گوشیهایی که در بالا گفتم بنویسید خیلی ممنون میشم؟
ممنون.

1- هر دو خوبن ولي سرعت نصب برنامه در وين بالاتره در ضمن نياز زيادي به نصب برنامه در وين نداري
2- من اين گوشي رو دارم و از نظر تاچ عاليه
3- فونت ويندوز قابل تغييره و به نظرت تو صفحه 3.6 اينچ قلم معني ميده؟!؟!؟!؟
4- چون با اون دو گوشي كار نكردم مقايسه نميكنم ولي اينو ميتونم بگم كه اولين گوشي ايه كه 9 ماهه دارمش و تصميم عوض كردنشو ندارم!
موفق باشي...

farzad48
13-02-2010, 23:39
تاج اين گوسي خيلي بهتر از ان97 و 5800 هست چون ه: ان97. و هم تاچ. پرو 2 دارم ميگم . . ممنون ميشم به سوال بالاي من جواب بديد

yaser333
14-02-2010, 19:33
من از همین لحظه رسما pro2 دار شدممممممم. ممنون از بچه‌های گل موبایلستان بابت راهنمایی‌هاشون

اگر کسی سوالی چیزی داره با امتحانی چیزی می‌خواد از راه دور رو گوشی انجام بده در خدمتم.

farzad48
14-02-2010, 20:50
Chand kharidi doste aziz? Garanti chiye?

S.A.E.I.D
14-02-2010, 21:40
sharmande farsi nadashtam. Dostane aziz behtarin rom pro2 alan chiye ke kamtarin moshkelo dashte bashe?
Be nazareton rom asli 6.5 berizam ya kook shode?
Lotfan be soali ke dar tapiki ke midam pasokh bedid mamnon misham
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1254494#post1254494

به نظر من رام اصلی این گوشی خیلی خوبه و رام رضا تایگر هم خیلی توپه