PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع ارتباطات Wireless و Bluetooth در تلفن همراه

صفحه ها : [1] 2 3

™KIAN
11-08-2007, 07:31
بسم الله الرحمن الرحیم

در این تاپیک به کلیه مباحث و مسائل و مشکلات پیرامون اینترنت بیسیم (W-Lan) و نیز بلوتوث، تلفن همراه می پردازیم. هدف از ایجاد این تاپیک انسجام موضوعی و نیز سرعت در رسیدن به پاسخ بوده است.

http://pasargadx.persiangig.com/other/Mobilestan/net2.jpg

لطفا تمامی بحث ها و اموزش های خود پیرامون این موضوع را در این تاپیک قرار دهید:

مانند:
ارتباط تلفن همراه به اینترنت با بلوتوث یا لن بیسیم
اشتراک اینترنت اکسس پوینت با تلفن همراه
و ....

یا تشکر از همکاری شما

usa121212
18-08-2007, 23:15
سلام دوست عزیز از برنامت خیلی ممنونم
فقط n95 خودش مودم داره با اون میشه کار کرد ؟
چون او تنظیمات مثل data call و غیره رو نداره.
hamed_n73
21-12-2007, 13:34
با سلام خدمت دوستان عزیز :flower::flower:
همین امروز تست کردم و براتون 19 صفحه PDF تایپ کردم همراه با عکس که امیدوارم به دردتون به خوره مخصوصا 091

این مقاله ای آموزشی که تهیه کردم در مورد نحوه اتصال به اینترنت توسط دستگاه بلوتوس Widcomm می باشد که یک فایل PDF در این رابطه در سایت موبایلستان وجود داشت که به نظر من مخصوص گوشی های سری 60 بود و چون توضیحات آن با گوشی های سری جدید نوکیا کمی تفاوت داشت من آنها را اصلاح کردم و این مقاله رو برای گوشی های سری N آماده کردم .همچنین این مقاله خیلی کاملتر از سری 60 می باشد و از تعداد عکسهای بیشتری برای بهتر فهمیدن کاربران استفاده شده است تا مشکلی پیدا نکنند .
در ضمن فقط مخصوص گوشیهای OS9.1، OS9.2می باشد و روی گوشی های ورژن های دیگر جواب نمیدهد .
بیشتر این مقاله بدرد کسانی میخورد که سیم کارت همراه اول دارا می باشد و از سیستم GPRS بهره نمی برند و در نتیجه 2 راه برای آنها باقی می ماند یکی سیستم Data می باشد که هزینه زیادی دارد و راه دیگر تنها همین اتصال با دستگاه بلوتوس می باشد که خیلی به صرفه است و حتی از خطوط ایرانسل نیز بهتر کار میکند خوبی این کار این است که با تمام خطوط ست می شود Modem ADSL Wireless و ..... که در نتیجه هر چه سرعت اینترنتی شما بیشتر باشد سرعتی که از طریق بلوتوس به گوشی شما انتقال می یابد بیشتر خواهد بود ولی خطوط ایرانسل سرعتی ثابت ارائه میده
اول از همه نرم افزار Gnubox را باید ساین کنید دنبالش اینترنت گشتم ولی هنوز BiNPDA کرک نکرده
کسانی که تست کردند پاسخ بدهند :28:

hamed_n73
21-12-2007, 16:10
2 نکته نیز وجود دارد که
1 - در آخر کار قرار است با Browser گوشی کانکشن Bt رو انتخاب میکنیم و وب سایتی رو تست کنیم بر روی کانکشن بلوتوس که سبز رنگ شده باید کلیک کنیم و گزینه ای وجود دارد که آن را باید تیکش رو بزنیم و گزینه ای به نام Allow وجود داره که حکم برقراری بین گوشی و کامپیوتر است که کاملا مشخصه و آن را بزنید تا کانکشن دوم ظاهر میشود و به نت وصل شوید .
2 - در Network Connection واقع در Control Panel کانکشنی به نام Incomming Connection وجود داره که کلیک راست کرده و Properties را زده و در قسمت Users در پایین صفحه گزینه
......... Always Allow directly Connect Devices تیک آن را میزنیم و OK را زده و خارج می شویم
َ

hamed_n73
22-12-2007, 06:33
reza جان یه بار چک کن این آدرسو
Setting > Connection > Access Points > Bt >Options >Advandced Setting
و یکی مونده به آخرین گزینه . گزینه Login Script
نکته مهم اینه وقتی تو تنظیمات کانکشن Data Call نباشه و به جای آن Packet Data باشه اون گزینه ظاهر نمی شه
در ضمن رضا جان اگه بازم همون طور بود که گفتی بدون اون txt تست کن اینترنتو

در Network Connection N95 ببین به جز Access Point چه گزینه های دیگری داره شاید هم خود N95 مودم داخلی داره که اون مسئله جداییه. امروز پیش دوستم که N95 داره میرم و مسئله رو چک میکنم
برای N73 چنین گزینه ایی داره Sip Setting . Data Call . Packet Data . Configurations

gold_boy3
29-12-2007, 17:05
arona ارونا جان پس چی شد ما کم طاقتیم لطفا اگه برات ممکنه زودتر این اموزش بزار?

ImanKhan
24-01-2008, 09:47
برنامه باید ساین بشه

لینکه برنامه و آموزش البته از یه منبع دیگه :

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=101411&d=1198234692

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=101412&d=1198234966

فعلا اینا رو تست کنید تا به تاپیک رسیدگی بشه

hastam
25-07-2008, 23:14
دوستان موبایلستانی سلام
چند وقتی بود که داشتم به این موضوع فکر می کردم که چرا بسیاری از دوستان(نه همه) فکر می کنن تکنولوژی وایرلس لن (wi-fi) که در گوشیشون هست چیز بی مصرفی و کاربردش تو اینه که اگه یه جایی اینترنت وایرلس پیدا کردی روشنش کن و بورو حال کن( کما اینکه خیلی ها همینو نمی دونستن!) اما این فقط قسمتی از ماجرا هست
قسمت باحالش وقتیه که یک روتر ( یا حداقل یه کارت وایرلس ) داشته باشی - در اینجا چون من روتر دارم تا اخر هم بر مبنای اینکه شما روتر داری ادامه می دم- .
حالا سوال اینه که خب من برای چی باید روتر داشته باشم!
جواب سوال ساده است اگه adsl داری به جای مودم معمولی مودمی بگیر که قابلیت وایرلس داشته باشه اونوقت تو هم روتر داری!
خب حالا که روتر داری و یه گوشی که وایرلس داره بزار یک قابلیت باحال از وایرلس برات بگم
و اون اینه که حالا تو می تونی تمام اهنگهای کامپیوترتو( که ماله من 3880 تا هست) بدون اینکه رو گوشیت داشته باشی از رو گوشیت پخش کنی( البته به غیر از آهنگ ویدیو و عکس هات رو هم می تونی داشته باشی) در واقع حالا تو فایلای کامپیوترتو رو گوشیت شیر(share) کردی!
تنها کاری که باید بکنی اینه که :
1 ) از روی dvd همراه گوشیت نرم افزار home media server رو نصب کنی
2) از روی گوشیت بری تو menu>tools>connectivity>Home media و ویزاردشو تا اخر بری
حالا از تو نرم افزار home media server همه ی فایل های که می خوای تو گوشیت دیده بشه رو اد کن( اگه تو این زمینه مشکلی داشتین من هستم)
حالا در آخر چند تا ویژگی این کار رو می گم:
1) استفاده از گوشیتون به عنوان ریموت کامپیوتر به طوریکه:
1) بتونین اهنگ رو از توی گوشی( بدون دیدن نمایشگر کامپیوتر) انتخاب کنید و کامپیوتر ان را پخش کند
2) عکس های روی گوشیتون وقتی از توی گالر دارین نگاه می کنین به صورت فول اسکرین رو مانیتور کامپیوتر به نمایش در میاد
2) انتقال موسیقی ،ویدیو، عکس و ... مورد علاقه خود از کامپیوتر به موبایل بدون استفاده از کامپیوتر و راحتی هرچه بیشتر
3) انتقال فایل های شیر شده در موبایل به راحتی و با سرعت بالا به کامپیوتر
4) ویژگی جالب که خودم امتحان نکردم انتقال داده بین دو وسیله( تکرار می کنم وسیله) کانکت شده به کامپیوتر سرور
و چند ویژگی دیگر که خودتوم کشفش می کنید
امیدوارم که این آموزش به اون دسته افراد که اطلاعی از این ویژگی نداشتن کمک کنه و همچنین به اون دسته از افراد که می دونستن ولی یاد نداشتن اطلاعاتی داده باشه
در کل مفید باشه!
من همینجاها هستم اگه سوالی داشتین که مدیران گرامی ( اساتید که روی چشم بنده جا دارند) نتونستن جواب بدن( که امکان نداره) من هستم (اگه یاد داشتم)

R_Carlos
28-07-2008, 00:37
سلام امروز میخوام آموزش تصویری طریقه به اشتراک گذاری اینترنت کامپیوتر رو با گوشی براتون بگذارم . توجه کنید که گوشی شما باید دارای سیستم Wireless یا همان WLAN باشد . همچنین کامپیوتر شما باید دارای سیستم Wireless باشد .

اگر سیستم شما وایرلس ندارد شما میتوانید با صرف هزینه 25-30 هزار تومان این دستگاه را تهیه کنید و از امکانات آن بهره ببرید . این دستگاه معمولا به شکل ها زیر است :

http://www.portables.co.nz/res/l/k/lks4504-h1.jpg

این یک کارت وایرلس است که بر روی مادر برد شما نصب میگردد .

http://content.etilize.com/images/300/1010075371.jpg

این یک وایرلس از نو USB است که در بازار های تهران هم موجوده و قیمتی بین 25-30 هزار تومان داره ( خود من هم از همین نوع استفاده میکنم )

حال شما بعد از خرید و نصب آنها باید درایور های آنها را هم نصب نمایید . بعد از نصب درایور های آنها 2 شکل کوچک در پایین کامپیوتر شما نمایان می گردد که نشان دهنده نصب شدن وایرلس بر روی سیستم شما است :

http://i33.tinypic.com/2rertrs.jpg

همچنین در قسمت network connection کامپیوتر شما گزینه Wireless Network Connection نمایان میگردد :

http://i35.tinypic.com/2eedif7.jpg

خوب . حال شروع به کارز میکنم . بر روی Wireless Network Connection کلیک راست کرده و Propertis را انتخاب کنید . سپس بر روی internet Protocol TCP/IP دو بار کلیک کنید و آن را به شکل زیر در آورده و OK را بزنید .

http://i36.tinypic.com/242ie1d.jpg

سپس در همان قسمت بر روی ٌWirelss Network کلیک کرده تا منوی زیر نمایان شده :

http://i34.tinypic.com/28iagk0.jpg

در این منو ابتدا گزینه Use Windows to configure my wireless network setting را تیک بزنید سپس بر روی گزینه Add کلیک کنید که قسمت زیر نمایان می شود .

http://i36.tinypic.com/5mx5v.jpg

آن را به صورت شکل بالا تنظیم کرده و OK را بزنید سپس کلا خارج شوید . دوباره به قسمت network connection خود رفته و این بار بر روی اکانت اینترنت خود کلیک راست کرده و propertis را انتخاب کنید . سپس در قسمت Advenced با شکل زیر روبرو می شوید با شکل زیر روبرو خواهید شد :

http://i38.tinypic.com/6rkdut.jpg

تیک قسمت قرمز را بزنید و سپس در Home network connection گزینه wireless network connectin را انتخاب کنید و سپس OK کنید .
حال کار ما با کامپیوتر تمام شده است . بهتر است به سراغ گوشی برویم .

خوب می ریم سراغ قسمت بعدی تنظیمات مربوط به موبایل هست :

ابتدا به Menu - Tools - Settings - Connection -Access Points رفته

http://i33.tinypic.com/25insrr.jpg

و New Acceess Point را انتخاب کنید .

http://i33.tinypic.com/35jxclk.jpg

گزینه های آن را به صورت زیر پر کنید :

Conection Name : Mobile
Data bearer : Wireless LAN
Access Point Name : Enter Manually - Pc
Network Status : Public
WLAN network mode : Ad-hoc
WLAN security Network : Open Network

بقیه گزینه ها رو هم بگذارید همان شکل بماند . حال دکمه Option را بزنید و Advenced Setting را انتخاب کنید :

3 گزینه زیر را بدین صورت کامل کنید :

Ad-hoc Channel : User Defined - 1
..... Server Address : None
..... Port Number : 0سپس بر روی IPv4 Setting کلیک کرده :

http://i38.tinypic.com/drcrag.jpg

و تنظیمات آن را به صورت زیر تغییر می دهیم :

Phone Ip Address : 192.168.0.2
Subnet Mask : 225.225.225.0
Default Getway : 192.168.0.1
DNS address : Automatic

سپس Back را بزنید و روی قسمت IPv6 Setting کلیک کنید :

http://i37.tinypic.com/4rvzhg.jpg

و تنها گزینه آن را که DNS address هست رو به Well-known تغییر دهید . سپس Back را بزنید تا به قسمت Access Points ها بروید خواهید دید که یک اکسس پوینت به نام Mobile ساخته شده است .

حال کافی است به Menu - Web بروید و بر روی آن کلیک کنید . یک آدرس اینترنتی به آن داده و منتظر بمانید تا قسمت Select Access Points نمایان شود . حال در آن خواهید دید که گزینه ای به نام Mobile دارد . بر روی آن یک بار کلیک می کنیم . و منتظر می مانیم . بعد از گذشت چند ثانیه با پیغام Web . No Geteway Replay رو برو می شویم . اگر به پایین مانیتور خود دقت کنید خواهید دید آیکن های مربوط به وایرلس از :

به

http://i34.tinypic.com/eiobd2.jpg

تغییر کرده هست . حال یک بار به Menu - Web بروید و بر روی یک آدرس اینترنتی کلیک کنید . این بار در قسمت Select Access Point : گزینه Search For WLAN را انتخاب کنید . خواهید دید که گزینه ای به نام Pc که همانا اینترنت کامپیوتر شما می باشد را پیدا کرده . بر روی آن کلیک کنید و از وب گردی و کلیه امکانات اینترنتی از جمله دانلود فایل با سرعت بالا - آپ دیت نرم افزار های گوشی - دانلود موزیک - استفاده از قسمت شبکه بازی های N-Gage II در گوشی های نوکیا و ... بهره ببرید .

منبع : www.PersianMobiles.com (http://www.persianmobiles.com/)

hastam
28-07-2008, 12:14
انتظار ها به پایان رسید
تا اخر اموزش با من باشید تا فقط با داشتن دو کامپیوتر دارای کارت شبکه یک شبکه وایرلس راه بیندازید!
لازم به ذکر است این آموزش بر مبنای ویندوز xp است و بعدا به موبایل تعمیمش میدم
خیلی خوب برای شروع مطمئن شوید دو کارت شبکه به کامپیوتر وصل است و ویندوز به طور کامل آنرا شناخته است
مرحله اول : پیکربندی رایانه میزبان یا هاست
1)ابتدا به کنترل پنل بروید و از آنجا network connection را انتخاب کنید سپس بر روی wireless network connection کلیک راست کرده و propertis را برگزینید
2) در پنجره باز شده به برگه wireless network ( اگه این برگه را ندارید ممکن است مشکل از درایور باشه اگه ویندوز بدون درایور کار وایرلستون رو می شناسه درایورشو نصب نکنید!) رفته و چک کنید قبلا شبکه بی سیمی در preferred network وجود نداشته باشد اگه بود remove کنید
3) در پایین صفحه رو advance کلیک کرده و در پنجره باز شده گزینه سوم یعنی computer to computer (ad hoc) network را انتخاب و روی close کلیک کنید
4) حالا در پنجره اصلی (wireless network connection properties) دکمه add را کلیک کنید حال به پیکربندی شبکه می پردازیم:
5) در بخش network connection SSID نامی برای کامپیوتر خود انتخاب کنید
6) در network authentication برای شبکه ad hoc گزینه open را انتخاب کنید
7) و در رمز گذاری داده ها (data encryption) گزینه wep را انتخاب کنید
8) کادر the key is provided for me automatically را از انتخاب خارج کنید
نکته : کلید شبکه باعث امنیت در شبکه شما می شود و حاوی ترکیبی از حروف و اعداد می باشد که اجازه نمیدهد هر کسی بدون رمز وارد شبکه وایرلس شما شود
9) اکنون ok را انتخاب کنید، می بینید که در لیست preferred network نام شبکه شما وجود دارد
10) برای به اشتراک گذاری اینترنت در پنجره اصلی (wireless network connection properties) به برگه advance بروید و کادر "allow other network users to connect" ( اولی) را انتخاب کنید و دومی را غیر فعال کنید
11) حالا رو ok کلیک کنید

خسته نباشید، کامپیوتر میزبان پیکر بندی شد!
برید یه قهوه برای خود درست کنید و در حال نوشیدن قهوه بشینید پشت کامپیوتر مهمان!(کامپیوتر دیگر که قرار به کامپیوتر میزبان متصل بشه)

مرحله دوم : پیکربندی کامپیوتر مهمان:
در کامپیوتر مهمان ، لیست شبکه های وایرلس را سرچ کنید و شبکه ای که ساخته اید را انتخاب کنید
wep key یا کلید شبکه را وارد کنید
چند لحضه صبر کنید تا به سیستم شما ip تخصیص شود
مبارک باشه شما شبکه وایرلس خود را راه اندازی کرده اید!!! :177:

امیدوارم اگه همیشه دوست داشتید که شبکه وایرلس خود را راه بیندازید و نتونسته بودید حالا که تونستید به ارزوی خود رسیده باشد

حالا برای اینکه موبایل شما هم به شبکه وصل شود با سرچ کردن شبکه های وایرلس در موبایل و انتخاب شبکه تان و وارد کردن wep key موبایل خود را نیز وارد شبکه کنید

امیدوارم که اموزش مفیدی بوده باشه، من اماده پاسخگویی به جواب های شما هستم

hastam
28-07-2008, 14:31
انتظار ها به پایان رسید
تا اخر اموزش با من باشید تا فقط با داشتن دو کامپیوتر دارای کارت شبکه یک شبکه وایرلس راه بیندازید!
لازم به ذکر است این آموزش بر مبنای ویندوز xp است و بعدا به موبایل تعمیمش میدم
خیلی خوب برای شروع مطمئن شوید دو کارت شبکه به کامپیوتر وصل است و ویندوز به طور کامل آنرا شناخته است
مرحله اول : پیکربندی رایانه میزبان یا هاست
1)ابتدا به کنترل پنل بروید و از آنجا network connection را انتخاب کنید سپس بر روی wireless network connection کلیک راست کرده و propertis را برگزینید
2) در پنجره باز شده به برگه wireless network ( اگه این برگه را ندارید ممکن است مشکل از درایور باشه اگه ویندوز بدون درایور کارت وایرلستون رو می شناسه درایورشو نصب نکنید!) رفته و چک کنید قبلا شبکه بی سیمی در preferred network وجود نداشته باشد اگه بود remove کنید
3) در پایین صفحه رو advance کلیک کرده و در پنجره باز شده گزینه سوم یعنی computer to computer (ad hoc) network را انتخاب و روی close کلیک کنید
4) حالا در پنجره اصلی (wireless network connection properties) دکمه add را کلیک کنید حال به پیکربندی شبکه می پردازیم:
5) در بخش network connection SSID نامی برای کامپیوتر خود انتخاب کنید
6) در network authentication برای شبکه ad hoc گزینه open را انتخاب کنید
7) و در رمز گذاری داده ها (data encryption) گزینه wep را انتخاب کنید
8) کادر the key is provided for me automatically را از انتخاب خارج کنید
نکته : کلید شبکه باعث امنیت در شبکه شما می شود و حاوی ترکیبی از حروف و اعداد می باشد که اجازه نمیدهد هر کسی بدون رمز وارد شبکه وایرلس شما شود
9) اکنون ok را انتخاب کنید، می بینید که در لیست preferred network نام شبکه شما وجود دارد

خسته نباشید، کامپیوتر میزبان پیکر بندی شد!
برید یه قهوه برای خود درست کنید و در حال نوشیدن قهوه بشینید پشت کامپیوتر مهمان!(کامپیوتر دیگر که قرار به کامپیوتر میزبان متصل بشه)

مرحله دوم : پیکربندی کامپیوتر مهمان:
در کامپیوتر مهمان ، لیست شبکه های وایرلس را سرچ کنید و شبکه ای که ساخته اید را انتخاب کنید
wep key یا کلید شبکه را وارد کنید
چند لحضه صبر کنید تا به سیستم شما ip تخصیص شود
مبارک باشه شما شبکه وایرلس خود را راه اندازی کرده اید!!! :177:

امیدوارم اگه همیشه دوست داشتید که شبکه وایرلس خود را راه بیندازید و نتونسته بودید حالا که تونستید به ارزوی خود رسیده باشد

حالا برای اینکه موبایل شما هم به شبکه وصل شود با سرچ کردن شبکه های وایرلس در موبایل و انتخاب شبکه تان و وارد کردن wep key موبایل خود را نیز وارد شبکه کنید

امیدوارم که اموزش مفیدی بوده باشه، من اماده پاسخگویی به جواب های شما هست

faceback2
16-08-2008, 02:37
بدون نیاز به کامپیوتر و یا نرم افزار symsmb میشه فایل ها رو بین دو گوشی شیر کرد

تنها با داشتن دو گوشی با امکان wlan و دیگر هیچ.
برای این کار کافی از نرم افزار home media استفاده کرد .کار باش خیلی راحت تره
البته امکاناتش به پای symsmb نمی رسه و فقط میشه موزیک ویدئو و عکس باش شیر کرد

برای اتصال هم کافی در هر دو گوشی این نرم افزار را باز کرده و run wizard را از اپشن بزنید بعد next بزنید (اولین بار که این نرم افزار رو باز کنید این ویزارد خودش اجرا میشه)تا ازتون device name بخواد اینجا یه اسم وارد کنید مثل اسم بلوتوس میمونه و زیاد مهم نیست بعد هی next بزنید تا access point بخواد تا اینجای کار تو هر 2 تا گوشی باید یه جور کار انجام میدادیم به جز device name ولی اینجا مهم که توی یکی از گوشی ها که قرار به عنوان سرور باشه create new و گوشی دیگه که می خواد به عنوان کلاینت یا جوینت باشه باید always ask رو بزنه که هیچ فرقی در انتقال اطلاعات نداره و هرکدوم از دو گوشی میتونن به اطلاعات دیگری دست رسی داشته باشه پس خودتون رو نگران این موضوع نکنید
در ادامه اونی که create new زده باید default setting رو بزنه و بعد connection name که یه اسم دلخواه است و اهمیت بخصوصی نداره بعد data bearer که باید wireless lan باشه بعد network status : public بعد wlan networkmode : ad-hoc بعد wlan security mode : open network بعد wlan security settings که با این قسمت کاری نداشته باشید بعد home page : none بعد از این کارا یه بک می زنید و اون access point درست شده توسط خودتون رو می بینید حالا روی اون رفته و next می زنید تا به share imgs. & videos میرسیم که می تونیم در این قسمت عکس ها و ویدئو های مورد نظر خودتون رو که می خواهید share کنید تیک دار کنید بعد next و share music که در اینجا موزیک های مورد نظر رو تیک دار کنید بعد done و تمام و اگر در زیر گزینه یshare content نوشته phone visible که هیچ ولی اگه نوشته hide phone باید برید توی share content و گزینه ی visibility in network رو به show phone تغییر بدید که بعضا این مراحل در صورت حجیم بودن فایل های share شده توسط شما کمی زمان بر است
در گوشی دیگر که always ask رو انتخاب کرده کار ساده تر است و کافی است فایل های مورد نظر برای share را انتخاب کند و سپس از لیست wlan های سرچ شده نامی را که در گوشی اول در حین درست کردن access point داده شده بود را انتخاب کند و در گوشی دوم هم visibility in network رو چک کنید که باید show phone باشه و کار در گوشی دوم هم تمام است حال در هر دو گوشی در قسمت browse home می توانند device name گوشی دیگری را یافته و با باز کردن ان فایل های share شده توسط گوشی دیگر را ببینند و برای کپی کردن فقط باید فایل ها را مارک کرده و از اپشن کپی را انتخاب کرد همین .برای دفعات بعدی دیگه نیازی به این همه درد سر نداره و با باز کردن برنامه home media و browse home همچی حله

این اموزش کاملا بر اساس تجربیاته خودمه و 100% تست شده و جواب میده (تست شده روی n95 8gb و n82)
برای کپی برداری ذکر نام موبایلستان الذامی می باشد

hastam
18-08-2008, 11:42
اقا پس این اساتید نمی خوان مارو کمک کنن که چه نوع کارتی باید بخرم و با چه مارکی ؟؟؟

ببخشید دوست عزیز من خیلی درگیرم و شاید کم کم بیام تو سایت و اما جواب شما ببین برند کارت رابطه مستقیم با پولت داره و اونو دیگه خودت باید انتخاب کنی اما یک سری اطلاعات هست که حتما قبل از خرید کارت باید بدونی و اون نوع استاندارد کارت هست کلا 3 تا استاندارد داریم
802.11a : سرعت انتقال 54mb/s ، قیمت گران
802.11b : سرعت انتقال 11mb/s ، قیمت ارزان
802.11g : سرعت انتقال 54mb/s ، قیمت متوسط
خب حالا سوال دیگه اینه که کدوم بخریم بهتره؟
ببین باید نوع شبکتو همین حالا مشخص کنی اگه می خوای فقط با ad-hoc کانکت بشی استاندارد b بهترین چون که در شبکه ad-hoc حداکثر 10 mb/s سرعت داریم و استاندارد b به طور کامل جواب می ده و چون ارزان هم هست بهترین هست
اما اگه تو خونه روتری داری که به هر علت باید به وسیله وایرلس با اون کانکت بشی باید بری سراغ استاندارد های دیگه که اون هم هرچی پول بدی اش می خوری
سوال داشتی در خدمتم من تا چهارشنبه هستم

hastam
28-08-2008, 19:33
اینم اموزش ایجاد شبکه ad-hoc و تنظیمات ان در ویستا:
1) روی start کلیک کنید و سپس control panel را برگزینید
2) Network and Internet را انتخاب کنید و اگر کنترل پنل شما در حالت classic view است از این مرحله بگذرید
3) Network and Sharing Center را باز کنید
4) در پنل سمت چپ روی Set up a connection or network کلیک کنید
5) در پنجره باز شده Set up a wireless ad hoc (computer-to-computer) network برگزینید
6) next بزنید و در پنجره بعد در Network name اسمی را برای شبکتون وارد کنید
7) در صفحه بعد نوع سیستم امنیتی شبکتون رو مشخص کنید البته بهتر است WEP را برگزینید تا امنیتی قابل قبول داشته باشید
8) برای ذخیره شدن کانفیگ شبکه ای که ایجاد می کنید Save this network را در حالت انتخاب رها کنید
9) بر روی next کلیک کنید
10 ) close رو بزنید
مبارکه، شما تونستید در ویستا یک شبکه ad-hoc راه بندازید
اما در کامپیوتر میهمان دیگر اینقدر بدبختی ندارید در کانکشناتون ( همونجایی که dial up رو نششون می ده پایینش رو اسم شبکتون کلید کنید حالا کلید wep رو وارد کنید تا بعد از چند لحظه شبکه برقرار شود
امیدوارم مشکلی در راه اندازی نداشته باشید، به نظرم من از xp راحت تر بود!

hastam
02-10-2008, 12:33
خب سلام دوستان من برگشتم
از faceback2 واقعا تشکر می کنم که در زمان نبود من تاپیکو زنده نگه داشت
این چند پست جدیدو که خوندم دیدم همه با symbsmb مشکل دارین ولی همینجا می گم که خیلی نرم افزار ساده ای است چون شما همه تقریبا با این نرم افزار مشکل داشتین اموزششو می زارم البته همش کاره خودمه و از روی جایی کپی نکردم (اینو نوشتم که اگه ناقص بود نگی بد ترجمه کردس!)

خب به نام خدا رو اول می گی و بعد می شینی پشت رول گوشیت
1) اول بگم که از نسخه 4 استفاده کنید که خیلی بهتر کانکت می شه
2) حالا نرم افزارو باز کنید
3) وارد control panel بشید
4) وارد connections بشید
5) option را انتخاب کنید
6) new را انتخاب کنید
7) بقیه رو مثل پایین برو
name: یک اسم برای گوشیت انتخاب کن که در شبکه نشون داده بشه
workgroup : اسم شبکه کاری شما است اگه از ویندوز استفاده می کنی تغییرش نده!
access point : بعد از انتخابش وارد صفحه ای می شید که باید اکسس پوینتون رو انتخاب کنید ( همون
اسم روترتون در شبکه یا اسم اکسس پوینتون(اگه یکبار با موبایل از دسکتاپش وصل شین می فهمین چی
رو میگم)
auto connect : این ویژگی در نسخه جدید اضافه شده و اونهم برای وصل شدن خودکار به شبکه هست به
نظر من در حالت پیشفرض رهاش کنید
ip address : این بخش به صورت خودکار پر می شود
8) done را انتخاب کنید
9) back بزنید و به بخش shares بروید
10) از منوی options جدید (new) را انتخاب کنید
11) folder را انتخاب کنید
12) را درایو e بروید و بعد done رو انتخاب کنید (توجه کنید وارد درایو e نشوید )
13) بخش name خودکار پر می شود
14) done را انخاب کنید
15) back را انتخاب کنید
16) روباره به connections بروید
17) روی کانکشنی رو که ساختید بروید و سپس options را برگزینید
18) start را انتخاب کنید
19) خب چند لحظه صبر کنید
20 ) اکنون موبایل شما در شبکه هست و برای اطمینان در ویندوز run را انتخاب کنید یا از کلید های ترکیبی
(windows key + R) استفاده کنید
توجه ) ip ادرس موبایل شما در شبکه در نرم افزار sysmb در پرانتزی روبروی اسم موبایلتون در شبکه نمایش داده میشه مثلا مال من : (myphone (10.10.220.11 است
21) در run این عبارت را تایپ کنید
ping 10.10.220.11 که البته به جای 10.10.220.11 باید ip گوشیتون رو وارد کنید
حالا اگه در صفحه بازشده نوشته بود:
reply from 10.10.220.11
یعنی کارهارو درست انجام دادید
22) حالا My Network Places رو در ویندوز باز کنید
23) به بخش view workgroup computer بروید می بینید که اسمی که در موبایل انتخاب کردید نمایش داده می شه
24) واردش شوید و حالا E رو انتخاب کنید تا وارد مموری کارت شوید
25) اگه خواستید از موبایل وارد کامپیوتر شود تا مرحله 18 رو انجام بدبد و به مرحله بعد بروید (می تونید هم انجام ندید ولی بدید بهتره)
26) در منوی اصلی وارد network neighborhood شوید
27 ) اکسس پوینتون رو انتخاب کنید
28) چند لحظه صبر کنید
29) می بینید که اسم کامپیوترتون هم اونجاست حالا انتخابش کنید
30) اکنون پوشه هایی که به حالت share درشون اوردید می تونید ببینید (همین)
بالاخره تموم شد و امیدوارم که کمکتون کرده باشه من نمیگم دکمه تکر رو فشار دهید چون خودتون باید تصمیم بگیرید!
باید بگم حتما از نسخه 4 استفاده کنید که کرک شدش تو همین سایت هست دوستان اگه کسی تو سایت پیداش کرد لینکشو بزاره تا همه استفاده کنند
دوباره می گم فایروالا خاموش
و در اخر مثل همیشه من هستم تا جواب سوالاتونو بدم و اینم بگم که 2 ماه دیگه سوال نکنید که من نباشم
اگه نبودم ایمیل بزنید : ali.greenlife@gmail.com
امیدوارم موفق باشید

hastam
04-10-2008, 13:49
دمت گرم ولی والا این آنتی ویروسم آپدیتش رو روزانه کردم خلاصه خیلی چیز توپیه اگه بخوام پاکش کنم همش می پره خلاصه نابود میشه ! منم الان نسخه 4 رو دارم اما خوب این ارور رو میده :( ! راه دیگه ای نداره ؟!

راست می گی (البته من adsl دارم و زیاد برام مهم نیست)
حالا این دوتا عکسو از کامپیوترم گرفتم ببین مرحله 1 و بعد مرحله 2 رو اجرا کن شاید کمکت کرد
البته فکر می کنم این تنظیماتو قبلا هم خود اجرا کردی در هر صورت گفتم شاید یادت رفته این کارو بکنی!
مرحله اول
http://hasteem.parsaspace.com/part1.JPG
مرحله دوم
http://hasteem.parsaspace.com/part2.JPG

موفق باشی، شاید من نتونم تا هفته دیگه بیام( آخه این هفته امتحان دارم)
هفته دیگه منتظرتم

hastam
07-10-2008, 23:59
تا اونجایی که من اطلاع دارم با گوشی نمیشه بدون یوزر و پس به شبکه های وایرلسی که از پروتکل wep(یه جور نحوه ی کد گذاری و امنیت هستش ) استفاده می کنن وصل شد ولی شنیدم که با نرم افزارهای کد شکن رو لپتاپ میشه ولی تا حالا از نزدیک ندیدم
و اما مک ادرس هم لازم دیدم که یه توضیحی براش بدم
بجای اینکه از یوزر و پس برا امنیت استفاده کنن میان و از یه جور شناسه ی سخت افزاری به اسم مک ادرس استفاده می کنن که در واقع سریال دستگاه وایرلس هستش و هر دستگاه به صورت اختصاصی یکی داره و با این کار تنها شما با استفاده از اون وایرلس هایی که مک ادرسشون تو روتر هست می تونید متصل شید و هیچ کد و رمزیم احتیاج نداره ، تقریبا مثل جریان ثبت imei گوشی تو مخابرات میمونه . امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه ، اگه هم چیزی رو به درستی بیان نکردم به بزرگی خودتون ببخشید و بزرگان سایت اصلاح کنن.

کاملا درسته!
در حقیقت یا باید wep رو از طریق هک روتر بدست بیاری و یا اینکه اگه سیستم مک ادرس سیستم امنیتی هست باید یکی از مک ادرس های معتبر برای روتر رو بدست بیاری و با نرم افزار های معمول مک ادرس چنجر مک ادرست رو به طور مجازی تغییر بدی
همه ای کار ها نیازمند به یک لپ تاپ است و همچنین یک کاربر حرفه ای یا حداقل نیمه حرفه ای
اگه دو شرط بالا رو داری بسم الله و اگه نداری این موضوع رو فراموش کن!!!!
و به عنوان راهنمایی هم بگم که اگه وقتی دیدی می خوای کانکشی ازت wep key می خواد خب سیستم امنیتی مشخصه چیه و اگه دیدی بدون wep key وصل می شه ولی تو اینترنت نمیره بدون احتمالا سیستم امنیتی مک ادرس هست! البته این اطلاعات رو دوست عزیزم هم ذکر کرده بود

اینم بگم که اینا رو گفتم که روشنت کنم همین و اینم بگم که الکی وقتت رو نذار همین
بیشتر از این که من گفتم هم لطفا وارد موضوع نشو چون خارج از بحث تاپیک هست مگر اینکه سوال دیگه ای داشته باشی عزیز

در کل ما اینجا هستیم تا به سوالات پاسخ بدیم دیگه و همچنین اطلاعات خودمونو بیشتر کنیم

:atten: تاپیک خیلی داغ شده اجازه ندین سرد شه :atten:

faceback2
09-10-2008, 10:14
گفتم شاید بد نباشه چندتا اسکرین شات از گوشیم در حال انتقال فایل با wlan بزارم
2 تای اول در حال recived فایل از کامپیوتر و 2 تای بعدی در حال send فایل به کامپی
سرعتم که خب مشخصه و این سرعت لحظه ای نیست بلکه مداوم با این سرعت کار می کنه حالا یه 10 20 KB/S کمتر یا بیشتر گوشیم هم n95 8gb هست که حدود 7 گیگشم پره ، به نظرم (نظر شخصی) wlan بهتر از کابله.

faceback2
09-10-2008, 18:16
اول از همه باید برید اینجا settings>connection>access points>options>new access ponit
و اما بعد connection name : یه اسم دلخواه
data bearer : wireless lan
wlan network name : بزارید رو search for networks و وقتی شبکه ی مورد نظرتون رو پیدا کردید انتخابش کنید
network status : public
wlan network mode : infrastructure
wlan security mode : اگه یوزر و پس می خواد معمولا wep و اگه با wep جواب نداد و شما یوزر و پس رو بلدید(یعنی مطمئنی که یوزر و پس داره) یا از مسئول راه انداز شبکه بپرس یا بقیه گزینه ها رو امتحان کن و یوزر و پس رو وارد کن ببین که در کدوم حالت قبول میکنه و بهش گیر نمیده که یوزر و پس اشتباس
وارد wlan security settings که شدید اگه تنظیمات قسمت قبل در حالت wep باشه اینا رو میبینید
wep key in use : که معمولا 1# . و به این معناست که شما اگه مثلا 10 تا رمز مختلف رو برای این شبکه بلدید و می تونید توی بخش wep key settings که در ادامه توضیح میدم وارد کنید ،الان دارید از شماره ی یکش استفاده می کنید یعنی از اولین رمزی که وارد کردید
authentication type : shared
wep key settings : این قسمت خیلی مهمه چون شما باید رمزتون رو وارد کنید
wep encryption : دو گزینه داره 64 و 128 bit که به معنای حجم رمزتونه (تعداد کاراکتر وطول اون) این رو هم اگه بلد نستید یا سعی و خطا کنید یا بپرسید
wep key format : اینجا هم دو گوزینه داره hexadecimal و ascII که این هم نوع پس شما رو مشخص میکنه ،و یا بلدید یا میپرسید یا سعی و خطا
wep key : در نهایت هم خوده پس رو وارد می کنید
یه توضیحم راجع به این قسمت امنیتی بدم . حتما براتون سوال پیش اومده که چرا این اموزش دقیقا نمی گه کدوم گزینه رو انتخاب کنیم ؟ : خب جواب اینه که در تنظیماته روتر دقیقا همین تنظیماتی که شما وارد می کنید مثل hexadecimal و ascII و همچنین ما بقی تنظیمات ... هست حالا این به انتخاب فرد تنظیم کننده ی روتر هست که چقدر امنیت براش مهمه و از کدوم نوع از این ها می خواد استفاده کنه و تنظیماته شما هم باید دقیقا مثل روتر باشه تا بتونید متصل شید و استفاده کنید.
حالا بر میگردیم به صفحه ی قبلی و home page که همتون میدونید چیه و مهم هم نیست که چی وارد کنید

البته راه ساده تر هم برای اتصال به شبکه های اینترنت وایرلس وجود داره و اون هم تو صفحه ی standby گوشیه ولی معمولا برای شبکه های با امنیت بالا و دارای تنظیمات خاص یکم گیر داره و درست کار نمیده
امیدوارم توضیحات کافی باشه

کپی برداری فقط با ذکر منبع موبایلستان امکان پذیر می باشد.

faceback2
17-10-2008, 22:52
آموزش درست و حسابی symbsmb در چند صفحه قبل خودم گذاشتم می تونی مراجعه کنی
ولی وصل کردن دو تا گوشی به هم ساده است
هردو گوشی رو با symbsmb وارد شبکه کن و بعد در network neighborhood می تونی گوشی دیگر رو ببینی و داخل مموریش بشی!

شرمنده من این وسط فضولی می کنم ولی بدون یه روتر نمیشه با symsmb دو تا گوشی رو به هم با وایرلس وصل کرد
و اگه درست منظور دوستمون رو فهمیده باشم ایشون میخوان این کارو(اتصال 2 گوشی با وایرلس) بدون وجود روتر انجام بدن که تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط با homemedia میشه

faceback2
17-10-2008, 23:06
ممنون از پاسخت.
اگه میشه یه آموزش درست و حسابی برام بذارید لطفا. چون من روی کانت دیال آپم روی ادوانس نتونستم وایرلس رو پیدا کنم.

ای پی رو آره.

منظورت از (شبکت ad-hoc هست؟) رو نفهمیدم.:020:تازه کارم دیگه.

راستی این وایرلس usb که خریدم خوبه؟ قیمتش چقدره؟ و کارکرد کلی اش چیه؟
لطفا بهم بگین بدجور دنبالشم. ممنون میشم.:merci:

شرمنده دیر جواب میدم اخه یه کم گرفتارم
اگه تو اون قسمت نمی تونی وایرلسو ببینی خب باید اول اکسس پوینت رو بسازی و بش کانکت شی و بعدا بری و کانکشن اینترنتت رو شر کنی رو وایرلس یعنی باید کنار ساعت ببینیش و در ضمن اگه فقط یه شبکه ی فعال داشته باشی ازت نمی پرسه و خودش رو اون شر میکنه ولی اگه یه شبکه ی دیگه مثلا lan داشته باشی میگه رو کدوم؟می خوای شر کنی

ad-hoc یه مدل شبکس که معمولا برای شرینگ بین دو تا pc به کار میره و انواع دیگه ای هم داریم مثل infrastructure که معمولا برا اشتراک اینترنت توسط یه روتر به کار میاد
برا اشتراک اینترنت دیال اپ با گوشی اگه فقط یه کارت وایرلس داشته باشی بهتره از ad-hoc و اگه روتر وایرلس داری از نوع دوم استفاده کنی تنظیم نوع شبکه رو هم اون موقع که داری شبکتو کانفیگ میکنی می تونی تعیین کنی که فک کنم بش بر خوردی
در مورد سخت افزار شبکه اطلاع کافی ندارم(زیاد سرم نمیشه) ولی به پیشنهاد دوستان این کاره شما رو را میندازه
ولی بگمونم که روتر نیست و فقط یه کارت شبکس
قیمتم 25 تا 35 باید باشه البته حدس می زنم
برا اتصال به یه شبکه ی وایرلس(روتر) کاربرد داره ولی میشه باش یه کارای دیگه ای هم کرد(مثل فایل شرینگ و اینترنت شرینگ) ولی چون کاربرد اصلیش چیزه دیگس یه کم دردسر داره ولی روتر از این تنظیمات پر زحمت نداره

hastam
20-10-2008, 18:47
من یه ماهی هست که مودمم رو عوض کردم و وایرلس دار گرفتم ! اول از همه بگم که واقعا دیگه ایرانسلمو انداختم دور چون واقعا خاله بازیه جلوی ADSL بعد اینکه خیلی عجیبه که .......... نداره با برنامه ی opera. حالا جدا از این تعریفات می خواستم ببینم کسی می تونه راهنماییم کنه که بتونم secure کنم وایرلس رو؟ آخه الان بدون هیچ پسوردی کانکت میشن :( setting ش کجاس؟ وایرلس یو اس بی خودش چون سخت افزار جدایی هستش یه wireless connection میاره رو دستکتاپ ولی مودم من چون خودش وایرلس داره همچین چیزی نداره. ممنون میشم راهنماییم کنید که چطوری می تونم اول اینکه پسورد بذارم واسه کانکشنم بعد اینکه اسمشو چطوری عوض کنم. ممنون میشم.
مدل مودم :
Symphony SY604g
خیلی کار خوبی کردی من روترتو می شناسم علارغم انکه تو اینترنت چیزی ازش پیدا نمیشه ولی خوبه خب بگذریم
ای پی روترت :
10.10.220.1 یا 192.168.1.1
و یوزر و پسش : user user هست یعنی هم پسورد و هم یوزر : user
اما wep :
وارد تنظیمات روترت شو:
http://hastam.parsaspace.com/Capture1.JPG
http://hastam.parsaspace.com/Capture2.JPG
و حالا مثل عکس زیر تنظیمش کن:
http://hastam.parsaspace.com/Capture3.JPG
سوالی داشتم من پسفردا هستم

faceback2
20-10-2008, 21:07
ممنون که پاسخ منو دادین. راستش من تمام این تاپیک رو زیر و رو کردم ولی بازم چیزی سر در نیاوردم.(آی کیو پایین) ولی من قصد جسارت به جنابعالی (faceback2) و بقیه دوستان رو ندارم. راستش چون یخورده آموزشها حرفه ای بود خواستم اگه کسی میتونه برام بذاره. البته من آموزشی که دارم از اینجا نبود. ازیه انجمن دیگه سرچ کردم. تو سایت خودمون هرچی گشتم پیدا نکردم. حالا یه دوست خوب همون آموزش سایت خودمون رو بذاره اونوقت باز اگه مشکلی داشتم بازم مزاحمتون میشم. ممنونم

دوست عزیزم آقا حسام گله گلاب
اولا که من کوچیکه شما و همه ی بچه های خوب موبایلستان هم هستم
و اصلا (حتی یه نخود) هم از شما ناراحت نیستم اصلا دلیلی برای ناراحتیم وجود نداره و اگه لحن نوشته ی من جوری بوده که شما رو ناراحت کرده و یا سوء تفاهمی ایجاد شده همین جا از شما عذر خواهی می کنم
اولا که پرسیدن عیب نیست، دوما دیگه نگو که آی کیوت پائینه {چرا میزنی تو سره مال (شوخی بود)} یکم اعتماد به نفس داشته باش داداش.

آموزشهاهم اینجان البته اونایی که من می دونستم
این برای همون wlan usb شما که تقریبا کامله
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46489

این ها هم تو همین تاپیکه که مربوط به ساختن یه شبکه ی وایر لس هست پست های 25 و 26
این دستورا رو که دنبال کنی یه شبکه ی وایرلس ساختی که فقط میمونه شر کردن dial-up که اونم باید بری توی کانکشن دیال آپ و بری properties > advanced > internet connection sharing> allow other net....
رو تیک دار کنی و بعد کانکت شی به دیال آپ و از تو گوشی بقیشو پیگیر باشی
برا xp
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46244&page=3
برا vista پست 53
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46244&page=6

این هم مربوط به تنظیماته توی گوشی پست 94
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46244&page=10

hastam
23-10-2008, 20:30
توی محیط کاری ما اینترنت بصورت وایرلس موجود هست و ما با درست کردن ... و دادن یوزر نیم و پسورد از اینترنت استفاده میکنیم . حالا میخوام که اینترنت رو با نوکیا n95 بگیرم وایرلس رو پیدا می کنه کانکت که می خواد بشه پیغام no gate way reply رو می ده دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون می شم

من برگشتم!!! :41:
خب، دوست عزیز مرسی که جزئیات رو کامل توضیح دادی حالا می ریم سر راه حل شما :023:
به طور معمول چون تو محیط کاری شما از ... استفاده می شه تا شما این لایه امنیتی رو رد نکنی نمی تونی به دیتایه شبکه دسترسی داشته باشی :020: حالا باید چی کار کنی؟
باید ... رو تو موبایلت تنظیم کنی !!! چه جوری؟ :39:
خب نوکیا هم یک راه حل برات گذاشته که از همه راه حل ها ساده تر هست!
حالا اون چیه؟
الان می گم، نوکیا کلاینتی عرضه کرده که بشه باهاش ... رو تو گوشیت تنظیم کنی :41:
اما، طبق گفته خیلی ها این نرم افزار یکم userfriendly نیست یعنی زیاد محیط کاری خوبی نداره که به این معنی هست که باید یکم باهاش ور بری؟!؟!؟! :39:
خب این لینک مستقیم دانلودش هست:
http://www.businesssoftware.nokia.com/mvpn/files/MVPN_S60_v3_1_080826.sisx
اما اطلاعات بیشتر توی این صفحه هست:
http://www.businesssoftware.nokia.com/mobile_..._downloads.php

توی صفحه بالا می تونی این نرم افزارو برای fp1 و fp2 بگیری و همچنین می تونی راهنمای این نرم افزارو هم پیدا کنی
توجه : من این نرم نرم افزار رو گوشیم نریختم و فقط چون می دونستم همچین چیزی هست برات گذاشتم تا زودتر به هدف برسی
اما!!! ناراحت نباش من و دیگر دوستان اگه مشکلی پیدا کنی راهنماییت می کنیم
و اینم بگم که اگه مشکلی پیش اومد دوباره با چزئیات کامل مشکلتو بگو، مثل الان
مرسی!!! موفق باشید

faceback2
05-12-2008, 10:45
سلام دوستان
دیدم خیلی از کاربرا با ارور Web . No Geteway Replay روبرو میشن گفتم یه توضیحی راجع بش بدم بد نباشه

اصلو اساسه این ارور ماله اینه که روتر یا کارت وایرلستون به درخواست(حالا یا پینگو این چیزای) گوشی جواب نداده
اما علتش چی میتونه باشه؟
1 شایع ترین علتش میتونه فاصله ی زیاد شما از روتر باشه که به دلیله ضعیف بودن وایرلس گوشی سیگنالش اصلن به روتر نمیرسه هر چند که سیگنال روتر به دلیل قدرت زیادش به گوشی میرسه(نتیجتن اصلن در خواست گوشی به روتر نرسیده که حالا روتر بخواد جوابم بده)
2 دیگه اینکه اونایی که میخوان دیال اپ شر کنن باید ای پی شونو 192.168.0.1 ست کنند و گرنه همین آشه و همین کاسه(این دسته از دوستان میگن که میتونن فایل شر کنن ولی اینترنت رو نمیتونن)
3 بعضی وقتا برا رفع این مشکل میتونید تو گوشی ، ip وایرلستون رو ، به عنوان default getway وارد کنید و یا اگه قبلا دادین حالا ورش دارین تا خودش به صورت اتوماتیک پیداش کنه(بعضی وقتا گوشی قات میزنه و با این تغییر گیرش رفع میشه)
4 بعضی وقتا خود روتر قات میزنه و با یه دور ری استارت حل میشه (این مورد خیلی نادره و به جز در جنگل های تانزانیا تا به حال در جای دیگه ای مشاهده نشده (شوخی))
فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
در ضمن ببخشید که خیلی دیر به دیر پیدام میشه به خدا خیلی گرفتارم

faceback2
10-12-2008, 20:00
سلام.
فرض کنید من یک کامپیوتر دارم - یک موبایل و یک کارت وایرلس.

آیا چیز دیگه ای هم لازمه برای اتصال به اینترنت؟
منظورم اینه که همینجور الکی میره تو اینترنت؟؟؟
خب اگه اینطوره دیگه کسی پول واسه ADSl نمیده !

سلام
نه دوست عزیز اصلا عنوان تاپیک اینه
اشتراک اینترنت کامپی با گوشی از طریق وایرلس
یعنی شما رو کامپی اینترنت داری حالا یا adsl یا همون dial up
حالا می خوای از اون اینترنت تو گوشی استفاده کنی
در ضمن من به دوستان adsl دار توصیه می کنم اگه می خوان راحت تر باشن و این همه درد سر برا این تنظیمات نداشته باشن به جای خرید یه کارت وایرلس 40-50 تومنی برن مودم adsl شون رو بفروشنو یه مودم وایرلس برا adsl بخرن تازه این جور مودم ها کاره روتر رو هم انجام میدن یا اونایی که می خوان در اینده بخرن یه باره این کارو بکنن
این مودم های وایرلس حدودای 75-85 قیمت دارن حالا بستگی به امکاناتشون قیمتشونم تغییر میکنه

faceback2
10-12-2008, 20:06
واقعا آموزش خوبی بود
واسه من جواب داد ولی چندتا سوال دارم اونم اینه که سرعت دانلود تو گوشی خیلی پایین تر از خود لپ تاپم هست علتش چیه با اینکه adsl 256 دارم ولی تو گوشی خیلی سرعت دانلود پایینه و دوم اینکه آیا افراد دیگه ای که گوشیشون wlan داره می تونند بدون اجازه من از اینترنت من استفاده کنند یا نه؟
خیلی ممنون از زحمتتون

سلام دوست عزیز
من خودمم سرعت دانلود گوشیم با کامپیم برابره و هیچ مشکلی در این ضمینه ندارم
اگه 256 داری سرعت دانلودت باید بین 28-34 یا همین حدودا باشه
البته اگه تو کامپی از دانلود منیجر استفاده می کنی خب مطمئنا تو گوشی سرعتت کمتر از کامپیه

بله باید شبکه ی وایرلست رو secure کنی تا دیگران اجازه دسرسی بش نداشته باشن
برا این کار هم به تاپیک
وایرلس و تلفن همراه شما
تو همین بخش مراجعه کن اونجا اموزشش هست اگه بازم مشکل داشتی تو همون تاپیک بپرس بچه ها جوابت رو میدن

vahid_41853
17-12-2008, 12:12
خب مشخصه که ویژگی اصلی مودم وایرلس اینه که بدون استفاده از کامپیوتر به مدیریت سیستم شیرینگ بپردازه، شما فقط مودمتو روشن کن و با گوشی وایرلستو سرچ کن و بعد بورو تو اینترنت درست مثل خودم!

من با گوشيم سرچ مي كنم و وايرلس رو هم پيدا مي كنه و كانك هم ميشه ولي باز هم پيغام NO Getway ظاهر ميشه اگه امكانش هست يه عكس از تنظيمات آي پي رو هم براي گوشي و هم براي مودم بزاري.
اين هم از تنظيمات گوشي و مودم :

http://i40.tinypic.com/zlqfye.jpg

http://i40.tinypic.com/2zyxugi.jpg

http://i40.tinypic.com/zk24w4.jpg

http://i39.tinypic.com/1zd3hhy.jpg

http://i43.tinypic.com/ws42l1.jpg

http://i42.tinypic.com/bg1t81.jpg

mohammad10434
03-01-2009, 15:00
دوستان حالا من یه سوال دارم .

من مودم adsl رو از طریق کابل LAN به کیس وصل کردم . و حالا موقعی که میخوام این کانکشن رو share کنم گزینه ای رو پیدا نکردم . تکلیف من چیه ؟ آیا به صورت خود به خود توی وایرلس هم رفته یا باید کار خاصی بکنم ؟

روی همون کانکشن که باهاش کانکت میشی راست کلیک کن بعد properties بزن بعد برو قسمت advance و اونجا از قسمت internet connection sharing برو تیک گزینه اول یعنی allow other network users to connect through this copmuter's internet connection رو بزن
حالا از قسمت home network connection گزینه وایرلس رو انتخاب کن

البته باید همه اینارو قبل از کانکت شدن انجام بدی وگرنه گزینه home network connection غیرفعال نشون میده :4:

mohammad10434
03-01-2009, 15:08
آيا با مودم واير لس بدون نياز به كامپيوتر ميشه از اينترنت استفاده كرد.
من تمام تنظيماتي رو كه گفتيد انجام دادم ولي پيغام No Getway ظاهر ميشه!
من مي خوام بدون اينكه كامپيوتر روشن باشه با گوشيم (N95) به اينترنت ADSL وصل بشم.
مدل مودم من هم اينه :
TP-Link TD-W8910G

دوست عزیز شما باید بری به این اینجا
Meno > tools > setting > connection > Acces points
و acces point که ساختی رو انتخاب کنی و :
options > advance setting > IPv4 setting و گزینه هارو اینجوری کن :

حالا back ر, بزن و رو قسمت IPv6 Setting کلیک کن و DNS ADress رو به Well-known تغییر بده

naeim.201
05-02-2009, 20:42
همون طور که میدونید با استفاده از home media‏ میتوان آهنگ ها و ویدیو هارو باسرعت خیلی بالاتر از بلوتوث فرستاد حتما شما هم مثل من خیلی چیزهای دیگری دارید که بفرستید من مدتها دنبال همچین روشی میگشتم.
اما اصل مطلب
با یه فایل منیجر مثل اکسپلور پسوند فایل رو به jpg‏ تغییر بدید الان دیگه فایل قابل ارسال است
اگه درباره ی کار با برنامه مشکلی داشتید تو تاپیک وایرلس و تلفن همراه نوشته شده

reza524152
07-02-2009, 19:09
دوست عزیز یه کمی بیشتر توضیح بده

وایرلس_____هوم مدیا_____فایل مننجر اکسپلوره____ تغیر فرمت فایل

من ربط اینا رو با هم نمیفهمم

لطفا

naeim.201
15-02-2009, 10:06
یه سری اینجا بزن کامل توضیح داده شده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46244

Apple
15-02-2009, 18:33
با گذشتن زمان هي حافظه گوشيا زياد شد و بعضاحجم فايل‌ها هم همينطور اما سرعت انتقال داده همون طور كم موند. مثلا اگه شما بخوايد 80MB فيلم رو به يه نفر بفرستيد چي كار مي كنيد؟ با بلوتوث و 40-50 كيلو بايت بر ثانيه؟ تقريباً غير ممكنه. اما از چند وقت پيش نصب ادوات اتصال به اينترنت بي سيم روي گوشياي خوب و اكثرا تبليغاتي شروع شد. راستش فكر مي كنم اين اينترنت بي سيم به كار 10% ما (ايرانيا) هم نياد. ولي چيزي در مورد اين اينترنت بي سيم هست اون هم اينكه مي شه باهاش به شبكه هاي بي سيم خونگي وصل شد و مثلا باهاش فلان فيلم رو تلويزيون Wi-Fi دار پخش كرد يا يه فايل . اون گوشي هاي هم كه از پروتكل 802.11g استفاده مي كنن و مجهز به upnp (فكر كنم خيلي ها اين اصطلاحات رو توي سايتاي مختلف ديده باشن) هستند مي تونن به اين شبكه هاي وصل شن.
گوشي هاي نوكيايي كه به اينترنت بي سيم(WLAN) مجهز هستند و از پروتكل يادشده استفاده مي كنن اكثرا (راست ش من همه رو چك نكردم ببينم) داراي قسمتي به نام Home Media Server هستند. اين همون جايه كه باهاش مي شه تو شبكه خونگي چرح زد. شما براي ارسال فيلم يا عكس يا آهنگ مي تونيد توي اين قسمت اونها رو share كنيد و بقيه از اونا استفاده كنن. اما نكته مهم درباره اين Wi-Fi كه دارم اينارو براش مي نويسم سرعتشه. سرعت تئوريك استاندارد 802.11g كه ما مي خوايم ازش استفاده كنيم 52Mbps است يعني 6.5 مگابايت بر ثانيه. كه اگر در عمل يك دهم اين سرعت استفاده شه كه بيشتر استفاده مي شه خيلي عاليه.
[b] اما طرز كار:

براي ارتباط بين دو گوشي بايد يك گوشي نقش client و ديگري نقش server رو بازي كنه

http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0015.jpg

تنظيمات server:

1-HMS(Home Media Server) را باز كنيد از options گزينه Run Wizard را انتخاب كنيد.
2-دوبار OK را بزنيد. در اين قسمت نامتان را وارد كنيد (مثل اسمي كه براي بلوتوث انتخاب مي كنيد) و دو بارOK كنيد.
http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0004.jpg
3-در اين قسمت Create new بزنيد تا تنظيمات جديدي را ايجاد كنيد. و سپس Default Settings را.
http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0005.jpg
http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0006.jpg
در اين قسمت تنظيمات زير را وارد كنيد:

Connection name:نامي كه مي خواهيد در لسيت وايرلس لن هاي يافت شده نمايش داده مي شود.
Data bearer:بايد Wireless LANباشد.
WLAN network name: نامي كه مي خواهيد شبكه شما داشته باشد. و در بالاي HMS نمايش داده مي شود.
Network Status: بايد Public باشد. اما مي توانيد Hidden هم بگذاريد كه طرف ديگر بايد Connection name شما را بداند تا برايش سرچ كند.
WLAN network name: بايد Ad-hoc باشد.
Network Status: بايد Open Network باشد.
http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0008.jpg
http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0009.jpg

4-Back بزنيد وحالا در زير Always Ask و Create new بايد نام Connectionي كه وارد كرديد را ببينيدو انتخاب كنيد. OK كنيد تا به پله هفتم Wizard برويد.
http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0010.jpg
5- در اين قسمت نام آلبوم هاي عكس شما مي آيد كه هر كدام را بخواهيد share كنيد بايد انتخاب كنيد و OK كنيد.
6- در اين قسمت هم مانند بالا بايد آهنگ‌هاي مورد نظرتان را انتخاب كنيد.
http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0012.jpg
7-كار طرف server تمام است و آخرين OK را هم بزتيد تا پيام Turning Sharing on را دريافت كنيد.
البته فايل هاي شما بايد index و جمع آوري شود براي همين هنگامي كه به قسمت share content در HMS مي رويد جلوي Images and videos و musics نوشته Updating(X(% كه بايد صبر كنيد تا به All files تبديل شود.
http://f_samadnezhad.allamehelli.ir/Screenshot0014.jpg
تنظيمات client:

عيناً مثل server عمل كنيد فقط در شماره 3 به جاي اينكه Default settings را بزنيد بايد Search for WLAN را بزنيد تا شبكه server را پيدا كند و سپس آن را انتخاب كنيد اگر هم شبكه serverي كه مي خواهيد به آن وصل شويد Hidden باشد بايد other را انتخاب كنيد و نام آن را وارد كنيد.
ديگه كار تمومه فقط بايد توي HMS بريد تو browse home و نام طرف server رو انتخاب كنيد. كه در اين زمان بايد server پيام اومده رو accept كند تا شما به fileهايش دسترسي پيدا كنيد. بعد هم به پوشه Images and Videos يا Musics بريد و هر فايلي رو كه خواستيد از options كپي كنيد و يا بالعكس . تموم!
در اول شايد خيلي كار پر زحمتي به نظر بياد ولي اين طور نيست. چون تنظيمات client كه دقيقاً سه سوته و كمتر از 20 ثانيه تكميله. شايد update شدنه طول بكشه كه خيلي زياد نمي شه و بستگي به تعداد فايل هاي روي گوشي تون داره و server هم يك بار بايد access point رو درست كنه و دفعات بعدي اون رو توي قدم پنجم wizard انتخاب كنه. راستش من كه خودم بخوام فايل بالاي 4 مگ بگيرم يا بفرستم اگه گوشي طرف واي-فاي داشته باشه همين جوري مي فرستم.
سرعتش هم خوبه يه چيز حدود يه مگ بر ثانيه مي فرسته. فقط يادتون باشه بعد از اتمام كارتون به HMS بريد و در share content گزينه show phone را به hide phone تبديل كنيد تا Wi-Fiتون رو خاموش كنين تا باتري الكي مصرف نشه. اميدوارم كه به دردتون خورده باشه.

امیدوارم تاپیک تکراری نبوده باشه ...

® Ali
15-02-2009, 18:52
سلام
واقعا ممنون بسیار کامل بود حتی جلبک های کف دریا هم با عکس تفهیم می شوند !
اگه حرم رفتی برای کنکوری ها دعا کن.

ho.nomad
15-02-2009, 19:14
سلام

Nitro X2
15-02-2009, 19:22
دوست عزیز واسه این کار باید به ابنترنت هم متصل شد؟؟ یعنی ربطی به gprs گوشی داره یا نه؟؟؟

® Ali
15-02-2009, 19:35
من هیچ کس تو خودم و اطرافیانم گوشی نوکیا نداره ولی تشکر کردم چون خیلی کامل توضیح داده بودین. این امکان گوشی های نوکیا و توضیحات شما عالی بود. حیف که گوشی خودم نه نوکیاست و نه وایرلس g داره. :(

Maz!ar
15-02-2009, 19:49
توپ بود فقط کاش میشد هر نوع فایلی رو فرستاد

Dallas1387
15-02-2009, 20:00
ببخشيد
اين آموزش فقط براي نوكيا به نوكيا مي شه يا مثلا مي شه من با گوشيم كه سامسونگ هست از نوكيا رد و بدل اطلاعات كنم كسي امتحان كرده ؟

reza524152
15-02-2009, 20:13
سلام

دوست عزیز در این شکی نیست که شما با این کلام سلیس قصد بی احترامی که دوستان مراجعه کننده به این تایپیک رو ندارید

ولی دوتا فحش میدادی بهتر نبود

راههای دیگه ای هم برای تقدیر از کسی که تایپیک رو استارت زده هم هست مثل دکمه تشکر

Apple
15-02-2009, 21:02
تکراری بود ولی هیچ جا انقدر کامل توضیح نداده بودن . قبليا رو هم خونده بودم ولی تازه با توشته شما تونستم استفاده کنم .
دستت مر 30

تمن هیچ کس تو خودم و اطرافیانم گوشی نوکیا نداره ولی تشکر کردم چون خیلی کامل توضیح داده بودین. این امکان گوشی های نوکیا و توضیحات شما عالی بود. حیف که گوشی خودم نه نوکیاست و نه وایرلس g داره. :(

بلاخره مطلبی غیر تکراری تو دنیا اینترنت وجود نداره ؟
خوب دوست من از اینکه مطلب بدردت خورد یا در آینده می خوره خواشحالم ...

ببخشيد
اين آموزش فقط براي نوكيا به نوكيا مي شه يا مثلا مي شه من با گوشيم كه سامسونگ هست از نوكيا رد و بدل اطلاعات كنم كسي امتحان كرده ؟

طبق یافته های من فقط تو نوکیا هستش چون نوکیا قول نرم افزاری موبایل هاست
اگه در سایر کمپانی های دیگر تونستم اطلاعاتی بدست بیارم حتما در همین تاپیک اعلام می کنم ...

دوست عزیز واسه این کار باید به ابنترنت هم متصل شد؟؟ یعنی ربطی به gprs گوشی داره یا نه؟؟؟

نه عزیز دلم به اینترنت نیازی نیست ...

سلام

تو این شب عزیز همه برای همه دعا کنیم شما برای من و من برای شما دوستان ...
در ضمن من می دونم شما اعضا گل از نگارش بعضی حرفا منظوری ندارید ولی مورد سو تفاهم دوسنان و انتقاد تند آنها قرار می گیره -- شب بخیر

تدوست عزیز در این شکی نیست که شما با این کلام سلیس قصد بی احترامی که دوستان مراجعه کننده به این تایپیک رو ندارید
ولی دوتا فحش میدادی بهتر نبود
راههای دیگه ای هم برای تقدیر از کسی که تایپیک رو استارت زده هم هست مثل دکمه تشکر

تورو خدا بچه ها اینقدر موضوعات تاپیک رو به جنجال نرسونید ...
از واکنش شما تشکر ولی دید با مثبت نگاه کن ...

CREATIVE
16-02-2009, 11:14
:020::merci:از مدیران سایت خواهشمندم یک گروه تشکیل بدن واین مشکل وایرلس وتلفن همراه را در ویندوز ویستا حل کنند.لطف کنیداین مطلب رادراول سایت نشان دهید

Apple
16-02-2009, 12:16
توجه کنید که گوشی شما باید دارای سیستم Wireless یا همان WLAN باشد . همچنین کامپیوتر شما باید دارای سیستم Wireless باشد .

اگر سیستم شما وایرلس ندارد شما میتوانید با صرف هزینه 25-30 هزار تومان این دستگاه را تهیه کنید و از امکانات آن بهره ببرید . این دستگاه معمولا به شکل ها زیر است :
http://www.portables.co.nz/res/l/k/lks4504-h1.jpg
این یک کارت وایرلس است که بر روی مادر برد شما نصب میگردد .
http://content.etilize.com/images/300/1010075371.jpg
این یک وایرلس از نو USB است که در بازار هم موجوده و قیمتی بین 25-30 هزار تومان داره ( خود من هم از همین نوع استفاده میکنم )
حال شما بعد از خرید و نصب آنها باید درایور های آنها را هم نصب نمایید . بعد از نصب درایور های آنها 2 شکل کوچک در پایین کامپیوتر شما نمایان می گردد که نشان دهنده نصب شدن وایرلس بر روی سیستم شما است :
چرا بسیاری از دوستان(نه همه) فکر می کنن تکنولوژی وایرلس لن (wi-fi) که در گوشیشون هست چیز بی مصرفی و کاربردش تو اینه که اگه یه جایی اینترنت وایرلس پیدا کردی روشنش کن و بورو حال کن( کما اینکه خیلی ها همینو نمی دونستن!) اما این فقط قسمتی از ماجرا هست
قسمت باحالش وقتیه که یک روتر ( یا حداقل یه کارت وایرلس ) داشته باشی - در اینجا چون من روتر دارم تا اخر هم بر مبنای اینکه شما روتر داری ادامه می دم- .
حالا سوال اینه که خب من برای چی باید روتر داشته باشم!
جواب سوال ساده است اگه adsl داری به جای مودم معمولی مودمی بگیر که قابلیت وایرلس داشته باشه اونوقت تو هم روتر داری!
خب حالا که روتر داری و یه گوشی که وایرلس داره بزار یک قابلیت باحال از وایرلس برات بگم
و اون اینه که حالا تو می تونی تمام اهنگهای کامپیوترتو( که ماله من 3880 تا هست) بدون اینکه رو گوشیت داشته باشی از رو گوشیت پخش کنی( البته به غیر از آهنگ ویدیو و عکس هات رو هم می تونی داشته باشی) در واقع حالا تو فایلای کامپیوترتو رو گوشیت شیر(share) کردی!

تنها کاری که باید بکنی اینه که :
1 ) از روی dvd همراه گوشیت نرم افزار home media server رو نصب کنی
2) از روی گوشیت بری تو menu>tools>connectivity>Home media و ویزاردشو تا آخر بری
حالا از تو نرم افزار home media server همه ی فایل های که می خوای تو گوشیت دیده بشه رو اد کن( اگه تو این زمینه مشکلی داشتین من هستم)
حالا در آخر چند تا ویژگی این کار رو می گم:
1) استفاده از گوشیتون به عنوان ریموت کامپیوتر به طوریکه:
2) بتونین اهنگ رو از توی گوشی( بدون دیدن نمایشگر کامپیوتر) انتخاب کنید و کامپیوتر ان را پخش کند
3) عکس های روی گوشیتون وقتی از توی گالر دارین نگاه می کنین به صورت فول اسکرین رو مانیتور کامپیوتر به نمایش در میاد
4) انتقال موسیقی ،ویدیو، عکس و ... مورد علاقه خود از کامپیوتر به موبایل بدون استفاده از کامپیوتر و راحتی هرچه بیشتر
5) انتقال فایل های شیر شده در موبایل به راحتی و با سرعت بالا به کامپیوتر

Apple
16-02-2009, 16:57
aaaa

farzin30
16-02-2009, 17:20
http://www.irshare.net/download.php?file=15d7a0a2df90293aaebea227f566cbfb
سلام اینم لینک دانلود آموزش avak95به صورت pdf با تشکر از دوستان

Nitro X2
16-02-2009, 19:42
منم امروز با ان روش 150 مگ رو در عرض 3 دقیقه با wi fi فرستادم...فوق العادس...اما این روش دوستمون گفترو خودم اختراع کردم...میخواستم بیام تاپیکشو بزنم که دیدم این دوستمون زده...

Apple
16-02-2009, 19:55
http://www.irshare.net/download.php?file=15d7a0a2df90293aaebea227f566cbfb
سلام اینم لینک دانلود آموزش avak95به صورت pdf با تشکر از دوستان

فرزین جان دستت درد نکنه لطف کردی راستش به ذهن خودمن دیر رسید که اینکار رو انجام بدم -- ممنون

فرزین جان دوست من کنترل پنل کاربری دقیقا بالا صفحه هست اگه یکم با دقت نگاه کنی پیدا می کنی حتما
در ضمن برای رفتن به کنترل پنل کاربری نیز می تونی روی آواتور " عکس " خودت نیز کلید کنی تا وارد پروفایلت بشه !!!
اگه سوالی پیش آمد در همین تاپیک بگو ...

vb_m
16-02-2009, 22:52
متشکرم
با اجازه فقط دوستانی که میخوان adsl مودم بخرن
سعی کنن wlan دار بخرن
اینجوری حتی اگه سیستموشون خاموش باشه باز هم
امکان اتصال به اینترنت رو دارن

Apple
17-02-2009, 09:21
متشکرم
با اجازه فقط دوستانی که میخوان adsl مودم بخرن
سعی کنن wlan دار بخرن
اینجوری حتی اگه سیستموشون خاموش باشه باز هم
امکان اتصال به اینترنت رو دارن

دوست من نمی دونم می دونی یا نه اگه در جریان باشی این مودم WLan دار قیمتش 2 تا 3 برابر یه مودم معمولی D-link یا ... هستش

Mahyar.de
17-02-2009, 21:31
خوب احسان جان شرمنده که اسپم مینویسم
ولی گاهی نمیشه به یه تشکر خشک و خالی اکتفا کرد
مدتها به دنبال یه همچین آموزش بی نظیری بودم
بسیار عالی دوست عزیز...کامل و بدون نقص
ممنون

hastam
18-02-2009, 09:02
سلام من برگشتم
اگه نتونستم در این مدت باشم واقعا ببخشید مشکلات خیلی زیاد شده و سرم به شدت شلوغه
فکر می کردم faceback 2 عزیز داره تاپیکو اداره می کنه ولی مثل اینکه ایشون هم درگیر مسائل خودشون هستند در هر صورت موفق باشه

خب چند تا راهنمایی می کنم
اول اینکه سعی کنید تاپیکو کامل بخونید، البته خودم می خوام یک اموزشش ویدیویی بزارم ولی کو وقت؟!
دوم اگر برای اولین بار هست که می خواین کانکت بشین حتما سیستم امنیتیتون رو خاموش کنید!!!(این خیلی مهمه و دلیلش هم بلاک شدن شبکه توسط همین سیستم امنیتیه!)
سوم اینکه از نسخه آخر symbsmb استفاده کنید!
و چهارم به نظر من از win xpاستفاده کنید
کار راحتیه و البته پر ارور!!! پس اگه یکم سر و کله بزنید پیروز میشید
تنظیماتو یکبار دیگه چک کنید
و خب در آخر باز به تاپیک بیاید و دقیقا بگید چه مراحلی رو طی کردید بعدش صبر کنید تا کمک برسه
من سعی می کنم تو تاپیک باشم
موفق و سربلند باشید

hastam
18-02-2009, 09:12
راستی به این پست هم یه نگاهی بکنید
http://mobilestan.net/showpost.php?p=734538&postcount=155

hastam
18-02-2009, 09:14
دوست عزیز چرا مطالب تاپیک منو کپی کردی تو تاپیک خودت!!!!
این کار اصلا درست نیست!!!!
اینم ادرسش
http://mobilestan.net/showthread.php?t=46244

hastam
18-02-2009, 09:16
دوست من نمی دونم می دونی یا نه اگه در جریان باشی این مودم wlan دار قیمتش 2 تا 3 برابر یه مودم معمولی d-link یا ... هستش

به خاطر ویژگی مدیریت شبکه اینجور مودم های وایرلس دار هست عزیز
و این ویژگی برای کسی که می خواد از وایرلس استفاده کنه واقعا ارزش داره

hastam
18-02-2009, 09:18
برای ویستا آموزشش تو چند پست قبل اومده
مشکلات دیگر کاربرا و پاسخ هایه داده شده بهشون رو حتما مطالعه کنید چون ممکنه مشکل شما هم باشه

Apple
18-02-2009, 09:23
سلام
فکر کنم دوستان لینک های داخل امضا من جاش تو این تاپیک خالی ...

hastam
18-02-2009, 09:26
مهم
پست دوست عزیزیم r_carlos هم که به صورت تصویری اموزش داده هم می تونه کمک شایانی کنه!
امیدوارم بالاخره راه بیفته این وایرلستون
آدرس پست: http://mobilestan.net/showpost.php?p=594663&postcount=1
موفق و سربلند باشید اگه تا چند هفته نیومدم به بزرگوتریتون ببخشید هدف من جا انداختن این امکان بزرگ و ارزشمند در بین دوستان عزیز هست و امیدورام بتونم به این هدف برسم

hastam
18-02-2009, 09:31
سلام
فکر کنم دوستان لینک های داخل امضا من جاش تو این تاپیک خالی ...

یکی از تاپیک های شما خیلی خوب توضیح داده
برای دوستانی که می خوان دو تا گوشی رو به هم وصل کنن:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=818056&postcount=1
قبلا توضیح داده شده بود ولی این پست خیلی شفاف توضیح داده
مرسی دوست عزیز

Apple
18-02-2009, 13:23
دوست من حسام جان شرمنده عزیز من اصلا از بودن تاپیک شما خبر نداشتم ...
ببخشید تاپیکم تکراری بود ...

Apple
18-02-2009, 13:31
دوست عزیز چرا مطالب تاپیک منو کپی کردی تو تاپیک خودت!!!!
این کار اصلا درست نیست!!!!
اینم ادرسش

آقا حسام گل دوست من ، من شخصا در تاپیک خودت از معذرت خواهی کردم ولی خداوکیلی من مطلب رو از شما کپی نکردم ...
بازم از شما عذر خواهی می کنم ...

reza524152
19-02-2009, 00:10
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله vahooli
hastam جان دمت گرم بالاخره تونستم وصل بشم . اما فقط از طریق کامپیوتر می تونم برم توی موبایل ( که خوب قبلا هم از طریق usb می شد :( . اما وقتی می خوام با موبایل برم تو کامپیوتر وقتی access point رو انتخاب می کنم میگه یوزر و پس بده ! یوزر و پس کجارا می خواد ؟!

سلام منم همین مشکل رو دارم ممنون میشم اگه کمک کنید
البته میدونم سر درد گرفتین ازبس سوال جواب دادین

با تشکر از دوستان گلی که توی این تایپیک زحمت فراوون کشیدند و مشقت پاسخ به ما رو تحمل میکنن
من هم به لطف خدا و یاری شما دوستان گل تونستم هم با وایرلس از گوشی به اینترنت وصل شم هم فایلهای گوشیم رو از کامپیوتر رد و بدل کنم

اما اون دوتا نقل قول بالا مشکل من هم هست که این یوزر و پسورد رو از کجا باید بدست بیارم
ممنون که ما رو بی جواب نمیزارید

hellboy1366
19-02-2009, 15:59
اقا من n82 دارم ولی این که شما گفتین توش نیس میشه کمک کنید.

naeim.201
19-02-2009, 17:10
tools>connectivity>home media

R_Carlos
19-02-2009, 17:38
بله مطلب برای اون دسوتمون نیست . مطلب برای منه : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46489
هیچ اشکالی هم نداره اگر کپی کردی .

R_Carlos
19-02-2009, 17:39
مدل Wlan من D-Link هست همون که عکس اش رو اول گذاشتم . راضی هم هستم .
ذکر یه نکته هم ضروری ه . برای وصل شدن باید هرگونه Firewall رو Off کنید .

Apple
20-02-2009, 02:00
بله مطلب برای اون دسوتمون نیست . مطلب برای منه : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46489
هیچ اشکالی هم نداره اگر کپی کردی .

اوه !! چه خرتو خرشد !! اصلا مطلب مال خودمه ؟:021: :021:
عزیزان مهم این نیست مطلب مال کی مهم کامل و شفاف بودن توضیحات هستش ...

Apple
20-02-2009, 02:21
اقا من n82 دارم ولی این که شما گفتین توش نیس میشه کمک کنید.

منظورت چی که می گی نیست ؟ یکم واضح تر بگو تا کمکت کنم راحت تر ...

SAM
20-02-2009, 03:19
این که نویسنده اولیه مطالب کی بوده الان مطرح نیست . این تاپیک عینا ترکیب تاپیک قدیمی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46489
و

هست . تاپیک به دلیل تکراری بودن قفل شد .

hastam
21-02-2009, 08:01
سلام دوستان
من به شرکت telexy ایمیل زدم و منتظر جواب هستم
اما معرفی یک نرم افزار خوب برای ... ای ها!
شاید شما هم مثل خیلی ها از ... برای انتی ف.ی.ل..ترینگ خوبش استفاده می کنید ولی اگه این مساله رو بزارید کنار برای حفظ امنیت شبکه یکی از راههای کاربردی ...-virtual privat network هست و خب خیلیها قبلا برای کانکت شدن این مشکلو داشتن و من کلاینت ... نوکیا رو معرفی کردم بررسی که کردم دیدم این نرم افزار که قبلا تحت عنوان ف ی ل ت ر شکن در سایت معرفی شده بود بیشتر به کمکشون میاد
خب فکر کنم مشکل ... هم حل شد!
لینک پست: http://mobilestan.net/showpost.php?p=809849&postcount=1
برای dial-up دار ها لینک دانلود: http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=219998&d=1234139369

موفق و پیروز باشید

KILLER2
21-02-2009, 19:33
به تمامي دوستان كه موفق به اتصال نت گوشي به موبايل خود نشدند
يا اگه متصل شدند اما سايت نتونستند باز كنند مژده مي دم
كه مشكله همتون دسته منه
تمامه اون تنظيمات اراجيفي بيش نبود من 1 ماه كامل وقتمو صرف كردم تا متوجه شدم مشكل كجاست اين قضيه اتصال نت كامپيوتر به موبايل پروژه يايان نامه دانشگاههم بود كه نمره ي 20 رو گرفتم ازش
براي همين خيلي دنبالش بودم و متوجه شدم مشكل كجا بوده خودم كشف كردم
من فايل ويدويي موفقيت نصب شدن نت كامپيوتر به موبايل و باز كردن سايت رو توو سايت مي زارم تا همگان ببينند
من اين موفقيت و زحمتي كه كشيدم رو با تنضيمات متفاوت از اين چيزايي هاي كه توو نت نوشته رو ارايه مي كنم
دوستان به عنوان تلاش و زحمتي كه كشيدم
همگي پول روي هم گذاشته و مبلغ 100000 تومان به حساب بنده بريزند البته اگه مايليد واستقبال مي كنيد
من هم آموزش ويدويي رو توو سايت آپ مي كنم
دوستان اگه مايل هستند اعلام آمادگي كنند تا هم شماره حساب هم موبايلم رو بزارم كه فكر نكنند خدايي نكرده كلاهبراريه فايل ويدويي موفقيت باز كردن سايت از طريقه نت كامپيوتر رو هم براتون آپ مي كنم تا فردا توو همين تايپيك

hastam
21-02-2009, 21:52
كه مشكله همتون دسته منه
تمامه اون تنظيمات اراجيفي بيش نبود من 1 ماه كامل وقتمو صرف كردم تا متوجه شدم مشكل كجاست اين قضيه اتصال نت كامپيوتر به موبايل پروژه يايان نامه دانشگاههم بود كه نمره ي 20 رو گرفتم ازش
من فايل ويدويي موفقيت نصب شدن نت كامپيوتر به موبايل و باز كردن سايت رو توو سايت مي زارم تا همگان ببينند
من اين موفقيت و زحمتي كه كشيدم رو با تنضيمات متفاوت از اين چيزايي هاي كه توو نت نوشته رو ارايه مي كنم
همگي پول روي هم گذاشته و مبلغ 100000 تومان به حساب بنده بريزند البته اگه مايليد واستقبال مي كنيد
دوستان اگه مايل هستند اعلام آمادگي كنند تا هم شماره حساب هم موبايلم رو بزارم كه فكر نكنند خدايي نكرده كلاهبراريه فايل ويدويي موفقيت باز كردن سايت از طريقه نت كامپيوتر رو هم براتون آپ مي كنم تا فردا توو همين تايپيك

اولایه پستت خیلی بهت امیدوار شدم ولی اخراش یکم تند رفتی!
در رابطه با اراجیف باید بگم باهات موافق نیستم این اراجیف بیس شبکه سازی از طریق وایرلس بود که باید به شما تبریک گفت که روشی جدید تر از ad-hoc ابداء کردی! (به نام خودت ثبت کن ....مزاح)
در هر صورت اینجا بزرگترین فروم اینترنتی و تمام اعضای این فروم از مدیر گرفته تا همون عضو تازه وارد به صورت مجانی اطلاعاتشون رو ارائه می دن تا یک رفرنس بزرگ موبایل فارسی ایجاد بشه و زنده بمونه شاید داری فکر می کنی که این نامردی که ادم حاصل دسترنجشو مجانی در اختیار دیگران قرار بده باید بگم : 1) حتما با لینوکس آشنایی! 2) هرچی اطلاعات در سایت میذاری 10 برابرشو می بری! حالا فکر کنم به عادلانه بودن قضیه پی بردی!
اینکه بخوای این روش رو یاد بدی یا نه به خودت مربوطه ولی اینو بدون که بچه های این انجمن خیلی وقتا این کارا رو کردن تا سطح علمی انجمن و در نتیجه سطح علمی کشور بالا بره
کما اینکه می بینی پس از 1 یا 2 هفته از ارائه یک روش در موبایلستان ،موبایل فروشی ها اقدام به ارائه اون می کنن
و اگر به هرکدوم از حرف های من شک داری می تونی حاصل زحمت بچه های انجمن رو مثل کرک کردن، فارسی کردن و یا حتی همین تاپیک و ... ببینی
موفق باشی

METAL-MANIA
22-02-2009, 01:27
اقا تشکر خیلی روش جامعی بود

فقط اگر بتونی مثلا با سونی یا سامسونگ هم ارتباط بگیری عالی تر میشه

MegaTech67
22-02-2009, 21:00
با سلام
میشه لیست گوشیهایی که میتونند امکان وایرلس داشته باشند لیست کنی
گوشی من 5700

CREATIVE
24-02-2009, 09:04
:020::020::020::020::020::020::020::020:این همه بزرگ واستاد در رشته کامپیوتر داریم ولی هیچکس نتوانسته وایرلس درویندوزویستارااموزش بده متاسفم

MEHDI-MMM
27-02-2009, 03:15
همگي پول روي هم گذاشته و مبلغ 100000 تومان به حساب بنده بريزند...
.
.
.
اینو از سرت بیرون کن.

HesaM
27-02-2009, 05:46
اولایه پستت خیلی بهت امیدوار شدم ولی اخراش یکم تند رفتی!
در رابطه با اراجیف باید بگم باهات موافق نیستم این اراجیف بیس شبکه سازی از طریق وایرلس بود که باید به شما تبریک گفت که روشی جدید تر از ad-hoc ابداء کردی! (به نام خودت ثبت کن ....مزاح)
در هر صورت اینجا بزرگترین فروم اینترنتی و تمام اعضای این فروم از مدیر گرفته تا همون عضو تازه وارد به صورت مجانی اطلاعاتشون رو ارائه می دن تا یک رفرنس بزرگ موبایل فارسی ایجاد بشه و زنده بمونه شاید داری فکر می کنی که این نامردی که ادم حاصل دسترنجشو مجانی در اختیار دیگران قرار بده باید بگم : 1) حتما با لینوکس آشنایی! 2) هرچی اطلاعات در سایت میذاری 10 برابرشو می بری! حالا فکر کنم به عادلانه بودن قضیه پی بردی!
اینکه بخوای این روش رو یاد بدی یا نه به خودت مربوطه ولی اینو بدون که بچه های این انجمن خیلی وقتا این کارا رو کردن تا سطح علمی انجمن و در نتیجه سطح علمی کشور بالا بره
کما اینکه می بینی پس از 1 یا 2 هفته از ارائه یک روش در موبایلستان ،موبایل فروشی ها اقدام به ارائه اون می کنن
و اگر به هرکدوم از حرف های من شک داری می تونی حاصل زحمت بچه های انجمن رو مثل کرک کردن، فارسی کردن و یا حتی همین تاپیک و ... ببینی
موفق باشی
صددرصد حرف شما درسته. با اينكه مديران محترم بدون هيچ چشمداشتي دارن برنامه ها رو كرك ميكنن فارسي ميكنن و ميذارن واسه ما ولي بعضي اشخاص هم پيدا ميشن درخواست صدهزار تومان ميدن:45: واقعا عجيبه نه؟؟؟ فعلا كه با وجود مديران گل سايت هيچ نيازي به اين ترفند نيست:32:

CREATIVE
27-02-2009, 09:12
کسی نیست جواب مارابده در مورد ویندوز ویستاووایرلس

keramatimj
27-02-2009, 18:13
آيا ميشه با بلوتوث اينترنت كامپيوتر رو با گوشي شبكه كرد؟

reza524152
28-02-2009, 01:28
با تشکر از دوستان گلی که توی این تایپیک زحمت فراوون کشیدند و مشقت پاسخ به ما رو تحمل میکنن
من هم به لطف خدا و یاری شما دوستان گل تونستم هم با وایرلس از گوشی به اینترنت وصل شم هم فایلهای گوشیم رو از کامپیوتر رد و بدل کنم

اما اون دوتا نقل قول بالا مشکل من هم هست که این یوزر و پسورد رو از کجا باید بدست بیارم

hastam
28-02-2009, 12:46
سلام و درود بر موبایلستانی های گل

:atten:
و بالاخره انتظارها به پایان رسید برای اولین بار pdf جامع اتصال موبایل با کامپیوتر از طریق وایرلس در موبایلستان قرار داده شد!!! :41:
فکر می کنم همچین pdf فارسی در اینترنت تک باشه و نمونه ی مشابه نداشته باشه

حتما با این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46244) اشنا هستید تاپیک جامعی که تا حالا خیلی هارو اموزش داده تا بتونن از وایرلس گوشیشون استفاده کنن
از همون اولی که تاپیکو احداث کردم به فکر یک pdf جامع بودم اما منتظر بودم تاپیک جا بیفته
و حالا اون روزی که پیش بینی می کردم رسید
این pdf شامل تمام راهکار ها برای ارتباط موبایل به کامپیوتر از طریق وایرلس هست
نزدیک 4.5 ساعت روش وقت گذاشتم و سعی کردم بهترین رو ارائه بدم
از دوستان گلم مخصوصا r_carlos و faceback2 عزیز نیز تشکر می کنم که خیلی کمک کردن

امیدوارم به عنوان یک خاطره از من در موبایلستان بمونه و کاربران ازش استفاده کنند
من هیچی نمی خوام جز رضایت شما :6: :003:
با ارزوی موفقیت منتظر نظرات خستگی درکن شما هستم :41:

hastam
28-02-2009, 12:52
دوستان بالاخره انجامش دادم!!!!
یک pdf جامع 22 صفحه ای اموزش جامع اتصال موبایل به کامپیوتر
می تونید توی این تاپیک دانلودش کنید : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63925
امیدوارم کسایی که در تاپیک سردرگم شده بودنند بالاخره راحت شن
با تشکر

ad3l
28-02-2009, 13:13
توووووووووووپ

amirbahram
28-02-2009, 20:00
من در منطقه خودمون یک وایرلس Open پیدا کردم و قدرت سیگنال هم 100% می باشد ولی با پیغام No Gateway Reply مواجه میشم . اشکال از چی میتونه باشه؟

CREATIVE
28-02-2009, 21:13
باتمام این تلاش کردید ومتشکرم بازمشکل وایرلس درویندوز ویستا حل نشد

hastam
28-02-2009, 21:28
باتمام این تلاش کردید ومتشکرم بازمشکل وایرلس درویندوز ویستا حل نشد

والا ویستا که کلا با شبکه مشکل داره!
واسه همین هست که تو نقد های ویندوز 7 به امکان شبکه سازی راحتش توجه شده
ولی مشکلتونو توی تاپیک ارائه کنید و بگید چه کارهایی کردید تا مشکل شما هم انشاالله رفع بشه!

hastam
28-02-2009, 21:29
من در منطقه خودمون یک وایرلس Open پیدا کردم و قدرت سیگنال هم 100% می باشد ولی با پیغام No Gateway Reply مواجه میشم . اشکال از چی میتونه باشه؟

احتمال داره از mac address و یا ... استفاده کرده باشند
بالاخره کمتر وایرلسی بدون سیستم امنیتی پیدا می شه

Mehrd@d
28-02-2009, 23:05
اتفاقا باید خدمت دوستانی که میگن ویستا کانکت نمیشه عرض کنم که من خودمو کشتم با XP نتونستم وایرلس رو روی N78 راه بندازم. اما با ویستا بسادگی هرچه تمامتر، ارتباط وایرلس رو برقرار کردم.
در واقع در ویستا اصلا لازم نیست کار خاصی انجام بدید و فقط از قسمت Connect to در استارت منو، 'گزینه setup a connection or network رو انتخاب و سپس گزینه یکی مونده به آخر که همون ad hoc هست کلیک کردم و در مرحله بعدی یک اسم به network دادم و security type رو WEP انتخاب کردم و کد رو هم فقط " حرف " انتخاب کردم و در مرحله آخر، گزینه مربوط به internet sharing رو فعال کردم و در نهایت نوع network رو هم home انتخاب کردم.
بعد با گوشی search کردم و بعد که شبکه وایرلس رو پیدا کرد، کد WEP رو وارد کردم و براحتی کانکت شدم. اصلا هم IP و اینجور چیزها ست نکردم. در واقع در کامپیوتر خود ویستا همه چی رو ست میکنه و در گوشی هم همه چیز روی "اتو" قرار داره.

hastam
01-03-2009, 07:34
اتفاقا باید خدمت دوستانی که میگن ویستا کانکت نمیشه عرض کنم که من خودمو کشتم با xp نتونستم وایرلس رو روی n78 راه بندازم. اما با ویستا بسادگی هرچه تمامتر، ارتباط وایرلس رو برقرار کردم.
در واقع در ویستا اصلا لازم نیست کار خاصی انجام بدید و فقط از قسمت connect to در استارت منو، 'گزینه setup a connection or network رو انتخاب و سپس گزینه یکی مونده به آخر که همون ad hoc هست کلیک کردم و در مرحله بعدی یک اسم به network دادم و security type رو wep انتخاب کردم و کد رو هم فقط " حرف " انتخاب کردم و در مرحله آخر، گزینه مربوط به internet sharing رو فعال کردم و در نهایت نوع network رو هم home انتخاب کردم.
بعد با گوشی search کردم و بعد که شبکه وایرلس رو پیدا کرد، کد wep رو وارد کردم و براحتی کانکت شدم. اصلا هم ip و اینجور چیزها ست نکردم. در واقع در کامپیوتر خود ویستا همه چی رو ست میکنه و در گوشی هم همه چیز روی "اتو" قرار داره.

کاملا درسته!
می بینید شما درست همون روش داخل مقاله رو طی کردید و جواب گرفتید ( حالا یا خودتون راه رو بلد بودید یا یاد گرفتید) ولی به دلیل نامعلوم خیلی ها از همین روش جواب نگرفتند!
حالا ایراد از کجاست که هنوز خیلی ها با این شبکه سازی وایرلس مشکل دارند؟
ولی
همیشه هم اینطور نیست
اگه تو شبکه سازی با ویستا یکم باهاش ور بری و شبکه های مختلف رو تست کنی بعضی وقتها می بینی که حتی ویستا با روتر هم اذیت می کنه
در واقع این به خاطر خود ویندوز نیست بلکه به خاطر سیستم امنیتی ویندوز هست
که خیلی بیش از حد روش کار شده وشاید این سیستم امنیتی در نظر بعضی کاربران خسته کننده ولی در نظر بعضی دیگر بسیار مفید باشه!
در هر صورت من این حرف شما رو تصدیق می کنم چون خودم نمونه هایی شبیه به این رو از نزدیک که توسط ویستا به راحتی انجام شده رو دیدم

lotibar
01-03-2009, 15:29
كه مشكله همتون دسته منه

ببین مردایه با وجودی که توی این سایت هستند که انواع برنامه هارا(فارسی کرده . کرک شده) خریده یاساخته وتوی این سایت مجانی برای ما قرار میدهن

حالا نمی دونم توچه فکری کردی این حرف را زدی
به هر حال
هیچ کس به هیشکی باج نمیده
تازه از کجا معلوم کار بده

(اگر روشت را گذاشتی اطمینان داشته باش اگر هم کار نده همه ازت متشکر میشن وجایگاه خوبی در موبایلستان پیدا میکنی ویه ایران را خوشحال میکنی)

اگه وجودشا داری یاعلی

CREATIVE
01-03-2009, 17:20
ولی دوستان این نظر سنجیها را ادامه بدیم تا به نتیجه برسیم

hastam
01-03-2009, 18:41
ولی دوستان این نظر سنجیها را ادامه بدیم تا به نتیجه برسیم

کدوم نظر سنجی ها؟
اگه منظور مشکلات کانکت شدن به وایرلس هست ،باهات موافق هستم!
و اگه منظور بحث در رابطه با قدرت شبکه در سیستم عامل های مختلف هست ،بازم باهات موافقم!
حالا منظورت کدوم بود؟!

CREATIVE
01-03-2009, 20:36
منظورم مشکلات کانکت شدن به وایرلس هست

reza524152
02-03-2009, 02:11
:atten::atten::atten::atten:

نقل قول: نوشته اصلي بوسيله vahooli
hastam جان دمت گرم بالاخره تونستم وصل بشم . اما فقط از طریق کامپیوتر می تونم برم توی موبایل ( که خوب قبلا هم از طریق usb می شد :( . اما وقتی می خوام با موبایل برم تو کامپیوتر وقتی access point رو انتخاب می کنم میگه یوزر و پس بده ! یوزر و پس کجارا می خواد ؟!

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=227034&stc=1&d=1235949992

sadism
02-03-2009, 02:54
salam doostan man aslan in brnamey Telexy.Networks roo gooshi man install nemishe .
fekr mikonid problem chyeh mige certification error.

gooshi NOKIA N79
Thank You.

reza524152
02-03-2009, 20:53
salam doostan man aslan in brnamey telexy.networks roo gooshi man install nemishe .
Fekr mikonid problem chyeh mige certification error.

Gooshi nokia n79
thank you.

دوست عزیز اولا به قوانین سایت احترام بزار و با فونت فارسی تایپ کن
در ضمن شما باید این برنامه رو اول ساین کنی و بعد نصب

reza524152
02-03-2009, 20:55
دوستان چه خوب بود یکی جواب این پست قبلی رو بده !!!

amirbahram
02-03-2009, 21:24
احتمال داره از mac address و یا ... استفاده کرده باشند
بالاخره کمتر وایرلسی بدون سیستم امنیتی پیدا می شه

واقعیتش تا 4 و 5 ماه پیش وصل می شدم و فکر نمی کنم اونی که داره این امواج و میفرسته بدونه mac address و ... اصلا چی هست...حدس من اینه که یه مودم ADSL داره که یه روتر وایرلس هم داره و روتر رو روشن گذاشته ...حالا یه چند وقتیه نمی تونم Connect بشم میتونه مشکل از چیز دیگه ای باشه؟

sadism
02-03-2009, 22:30
دوست عزیز اولا به قوانین سایت احترام بزار و با فونت فارسی تایپ کن
در ضمن شما باید این برنامه رو اول ساین کنی و بعد نصب

agha sharmande vali farsi type kardan sakhte baram man dar iran zendgi nemikonam in keybordam farsi ndaram 2sat tool miekshe ke 1 khat type konam.002:002:002:002:

faridsarvar
03-03-2009, 00:23
برای 5800 راهی هست؟

zeda
03-03-2009, 18:35
مثل خیلی از برنامه هایی که تو خود ویندوز است ولی باید برای رفع نیاز از برنامه های جانبی استفاده کرد، برای این کار هم می تونیم بر احتی با استفاده از یک برنامه مشکلو حل کرد.
البته بگم مگه این اینترنت کم سرعت رو موبایل به چه دردی میخوره؟! همچین آش دهن سوزی . .هم نیست. حتی اگه 512 داشته باشیدبه عنوان یک عضو کاملا غیر فعال درسایت ازتون خواهش میکنم کارهای مفید در اینترنت موبایل انجام بدید فقط و فقط به یک دلیل اینو میگم چون وسیله ای برای گناه نباشم. حالا تو دلتون میگید یه چیز یاد داده داره مارو نصیحت میکنه من فقط ترس از وسیله ی گناه بودن دارم همین یعنی باعث ایجاد بستر برای گناه دیگران نشوم.البته منظورم با یک عده خاص است. شرمنده اگر باعث ناراحتیتون شدم.:9::9::9:
برنامه ..... را از سایت
http://www.analogx.com
بگیرید. طبق اموزشهایی که دوستان گفتند عمل کنید (البته در حاشیه بگم برای وایرلستون رمز هم بزارید تا از دسترسی غریبه جلوگیری شود.) فقط در موبایل قسمت ..... server ای پی که رو کارت هست را وارد کنید (در اینجا 192.168.0.1) در قسمت port 6588
در کامپیوتر برنامه را اجرا کنید و در قسمتهای new server adress و ..... binding
192.168.0.1
تمومه.اگه مشکلی بود بفرمایید در خدمت هستم. احتمالا هم فایروال اذیتتون کنه

younes55
03-03-2009, 18:46
دوست عزيز باور کنيد خواندن متن فينگليش نيز براي ما خيلي سخت است . شما که ايراني هستيد و نياز به ارتباط به هموطنانتان داريد حتما زبان فارسي را به ويندوزتان اضافه کنيد ( کاره 3 سوته!!!)

موفق باشيد

younes55
03-03-2009, 18:48
دوست عزيز باور کنيد خواندن متن فينگليش نيز براي ما خيلي سخت است . شما که ايراني هستيد و نياز به ارتباط به هموطنانتان داريد حتما زبان فارسي را به ويندوزتان اضافه کنيد ( کاره 3 سوته!!!)

موفق باشيد

zeda
03-03-2009, 19:09
مثل خیلی از برنامه هایی که تو خود ویندوز است ولی باید برای رفع نیاز از برنامه های جانبی استفاده کرد، برای این کار هم می تونیم بر احتی با استفاده از یک برنامه مشکلو حل کرد. البته بگم مگه این اینترنت کم سرعت رو موبایل به چه دردی میخوره؟! همچین آش دهن سوزی . .هم نیست. حتی اگه 512 داشته باشیدبه عنوان یک عضو کاملا غیر فعال درسایت ازتون خواهش میکنم کارهای مفید در اینترنت موبایل انجام بدید فقط و فقط به یک دلیل اینو میگم چون وسیله ای برای گناه نباشم. حالا تو دلتون میگید یه چیز یاد داده داره مارو نصیحت میکنه من فقط ترس از وسیله ی گناه بودن دارم همین یعنی باعث ایجاد بستر برای گناه دیگران نشوم.البته منظورم با یک عده خاص است. شرمنده اگر باعث ناراحتیتون شدم.:9::9::9:
برنامه ..... را از سایت http://www.analogx.com بگیرید. طبق اموزشهایی که دوستان گفتند عمل کنید (البته در حاشیه بگم برای وایرلستون رمز هم بزارید تا از دسترسی غریبه جلوگیری شود.) فقط در موبایل قسمت ..... server ای پی که رو کارت هست را وارد کنید (در اینجا 192.168.0.1) در قسمت port 6588 در کامپیوتر برنامه را اجرا کنید و در قسمتهای new server adress و ..... binding 192.168.0.1 تمومه.اگه مشکلی بود بفرمایید در خدمت هستم. احتمالا هم فایروال اذیتتون کنه

reza524152
03-03-2009, 19:20
این پست رو بخونید جواب بدید
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=822580&postcount=193

hastam
03-03-2009, 20:51

خب این هم راه حل مشکل شما
گفتم شاید با یک فایل pdf راحت تر باشید

در هر صورت برای اونا که نمی دونن موضوع چیه

این pdf راه حل مشکل user و pass موقع کانکت شدن به کامپیوتر از طریق موبایل در نرم افزار aymsmb است

مشکل ساده ای بود که من وقتی مشکل رو رو سیستم دوستم دیدم تازه فهمیدم شما ها چی میگید ،در حقیقت sharing ویندوزتون خاموشه که با این راه روشن میشه!

موفق و پیروز باشید
اگه سوالی بود من هستم پاسخ بدم

hastam
03-03-2009, 20:58
دوستان چه خوب بود یکی جواب این پست قبلی رو بده !!!

پست قبلی شما در اینجا پاسخ داده شد!
http://mobilestan.net/showpost.php?p=838165&postcount=214

موفق باشید

reza524152
03-03-2009, 21:08
عزیز جان این آخره پی دی افت که گفتی ویزارد رو تا آخر ادامه بدید این که از فلاپی میخوادکپی کنه من باید چه کار کنم

hastam
04-03-2009, 07:57
عزیز جان این آخره پی دی افت که گفتی ویزارد رو تا آخر ادامه بدید این که از فلاپی میخوادکپی کنه من باید چه کار کنم

شما فقط گزینه ...just finish the wizard and را انتخاب کنید تا ویزارد تموم شه و مشکل حل شه

Majid
04-03-2009, 12:40
سلام
من با نرم افزار SymSMB به وايرلس دانشگاهمون بدون مشكل وصل ميشم و با IP كه ميده وقتي Ping ميكنم ميگه وصله ولي گوشي توي Workgroup نمياد ، مشكل از كجاست؟

hastam
04-03-2009, 17:59
سلام
من با نرم افزار SymSMB به وايرلس دانشگاهمون بدون مشكل وصل ميشم و با IP كه ميده وقتي Ping ميكنم ميگه وصله ولي گوشي توي Workgroup نمياد ، مشكل از كجاست؟

منظورت چیه؟
یعنی start نمیشه
یا توی neighborhood نمیره

جکسون
04-03-2009, 19:53
5800 رو از همين روش فكر كنم بشه

يه توضيح بديد

Majid
04-03-2009, 21:05
منظورت چیه؟
یعنی start نمیشه
یا توی neighborhood نمیره

نه استارت میشه هیچ مشکلی نداره فقط گوشیم توی my network place نمیاد.

reza524152
04-03-2009, 21:22
شما فقط گزینه ...just finish the wizard and را انتخاب کنید تا ویزارد تموم شه و مشکل حل شه

برادر گلم این روش جواب نداد و من همچنان پشت در یوزر و پسورد گیر کردم

reza524152
04-03-2009, 21:59
نه استارت میشه هیچ مشکلی نداره فقط گوشیم توی my network place نمیاد.

آی گفتی که یکی از دو مشکل من اینه

™‎SHAHRAM
04-03-2009, 23:26
ایا با لپتاپ یا گوشی وایرلس دار میشه به اینترنت وایرلس وصل شد یا باید حتما اکسز پوینت داشته باشیم؟
قیمت اکسز پوینت چنده؟ به من گفتن 200 راست میگن؟

™‎SHAHRAM
05-03-2009, 11:16
ایا با لپتاپ یا گوشی وایرلس دار میشه به اینترنت وایرلس وصل شد یا باید حتما اکسز پوینت داشته باشیم؟
قیمت اکسز پوینت چنده؟ به من گفتن 200 راست میگن؟

؟؟
کسی نبود ؟

zeda
05-03-2009, 12:41
دوست عزیز اکسز پوینت 60 تومن هم هست . درمورد اتصال به اینترنت بحث این تاپیک همینه دیگه! می توانید از شبکه ی ad hoc استفاده کنید بین گوشی و موبایل. اکسز پوینت برای کارای حرفه ای تره و چندین کاربر میتوانند به یک اکسز وصل شوند و تنظیمات زیادتری داره

Mahyar.de
05-03-2009, 16:22
اقا تشکر خیلی روش جامعی بود

فقط اگر بتونی مثلا با سونی یا سامسونگ هم ارتباط بگیری عالی تر میشه

بیشتر سونی ها از داشتن وایرلس محرومند سامسونگ هم همینطور
من با I-mate jamin پسر عموم هر کاری کردم نتونست به من کانکت بشه
شما هم یه تست کنید بعد اینجا خبر بدید

يه توضيح بديد

با 5800 به روش گفته شده تست شد و جواب داد

™NIMA
05-03-2009, 20:48
دوستان من بعد از Enable کردن WiFi اون علامت 5 تا خط نمیاد و بعد وقتی Connect می کنم Connect میشه ولی هنوز نوشته Not Connected میشه راهنماییم کنین که مشکل از کجاست؟در ضمن من از لپ تاپ استفاده می کنم

nima_2030
05-03-2009, 21:37
من مودم 2640 dlink دارم که مجهز به wireless می بشدو آن را روی کامپیوتر نصب کردم ولی وقتی با wirless گوشی می خوام استفاده کنم پیغام no gateway reply رو میده. ممنون میشم کسی راهنماییم کنه. تمام تنظیمات را هم انجام دادم.

FAZEL
05-03-2009, 21:50
من مودم 2640 dlink دارم که مجهز به wireless می بشدو آن را روی کامپیوتر نصب کردم ولی وقتی با wirless گوشی می خوام استفاده کنم پیغام no gateway reply رو میده. ممنون میشم کسی راهنماییم کنه. تمام تنظیمات را هم انجام دادم.

من هم مشكل اقا نيما رو دارم ولي مودمم لينك سيسه :merci:

nana7739
05-03-2009, 22:50
سلام دوست عزیز این منو کجای e66هست؟

faridsarvar
06-03-2009, 13:00

يه توضيح بديد

5800 من home media نداره
چکار کنم
لینک برای دانلود دارید؟

faceback2
06-03-2009, 20:18

سلام دوستان خوبم
ببخشید که یه مدت نسبتا طولانی نبودم،خیلی خیلی گرفتارم شرمنده
دوست عزیز لطفا اسکرین شات از تنظیمات مودم و گوشیتون بذارید تا بتونیم سریع تر راهنماییتون کنیم
منم همین مودم شما رو دارم

faceback2
06-03-2009, 20:23
من هم مشكل اقا نيما رو دارم ولي مودمم لينك سيسه :merci:

دوست عزیز لطفا برای اینکه خودتون سریع تر به جواب برسید و مشکلتون زودتر حل بشه
از تمامیه تنظیمات روتر و گوشیتون اسکرین شات تهیه کنید و بذارید تا دوستان بتونن سریع تر جواب شما رو بدن

reza524152
07-03-2009, 02:09
میشه بگید پست مربوط به ویندوز ویستا کدومه؟

wild dragon
07-03-2009, 07:49
سایت دانشگاه ما شبکه وایرلس داره
ولی مشکل اینه که ...... باید set کنیم
کجای گوشی همچین چیزی هست؟

ضمنا گوشی من 5800 هست

nima_2030
07-03-2009, 08:15
سلام دوستان خوبم
ببخشید که یه مدت نسبتا طولانی نبودم،خیلی خیلی گرفتارم شرمنده
دوست عزیز لطفا اسکرین شات از تنظیمات مودم و گوشیتون بذارید تا بتونیم سریع تر راهنماییتون کنیم
منم همین مودم شما رو دارم

مرسی از شما
من که این مودم نصب می کنم دیگه قسمت تنظیماتش نمیاد نمیدونم چرا! 192.168.1.1 رو که می زنم Internet Explorer cannot display the webpage1میاد.
یک بار بدون این که رو گوشیم تنظیماتی رو انجام بدم روی گوشیم کار کرد ولی تا کابل مودم رو در آوردم دیگه هر کار کردم کار نکرد. روی گوشیم هم که کار میکرد روی کامپیوتر کار نمی کرد! حالا که بر عکس شده !واسه شما هم همینطوره هر کابلی که در میارم تلفن یا LAN یا آداپتور باید مودم دوباره نصب کنم. خلاصه کلافم کرده. میشه یک راهنمایی کامل کنین ببخشید خیلی طولانی شد.

hastam
07-03-2009, 09:42
میشه بگید پست مربوط به ویندوز ویستا کدومه؟

اون آموزش پست ویستا توی این pdf هم هست:
آدرس: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63925

nima_2030
08-03-2009, 06:57
اینم از تنظیمات wireless کامپیوتر. وقتی از کار افتاد تونستم برم داخل تنظیمات عکس بگیرم:
http://irapic.com/thumbs/1236560513.jpg (http://irapic.com/view/untitled.JPG-88427.html)

zeda
08-03-2009, 17:28
مرسی از شما
من که این مودم نصب می کنم دیگه قسمت تنظیماتش نمیاد نمیدونم چرا! 192.168.1.1 رو که می زنم Internet Explorer cannot display the webpage1میاد.
یک بار بدون این که رو گوشیم تنظیماتی رو انجام بدم روی گوشیم کار کرد ولی تا کابل مودم رو در آوردم دیگه هر کار کردم کار نکرد. روی گوشیم هم که کار میکرد روی کامپیوتر کار نمی کرد! حالا که بر عکس شده !واسه شما هم همینطوره هر کابلی که در میارم تلفن یا LAN یا آداپتور باید مودم دوباره نصب کنم. خلاصه کلافم کرده. میشه یک راهنمایی کامل کنین ببخشید خیلی طولانی شد.
شاید اگه مودمو ریست کنی درست شه. رو این مودما فکر می کنم یک دکمه ی ریز هست که نوشته reset و باید با پیچ گوشتی ریز 1 دقیقه فشارش بدی.فقط هم سیمه برقشو وصل کن بقیشو جدا کن.
البته اگه تنظیمات اینترنتو می تونی دوباره روش انجام بدی ریست کن وگرنه اینترنت هم قطع میشه.

endesh2003
08-03-2009, 23:35
با سلام
من بنا به آموزشها توسط symsmb تونستم فایل های موبایل رو روی pc شیر کنم،اما طبق آموزش وقتی میخوام فایل های pc رو ببینم از داخل موبایل :

25) اگه خواستید از موبایل وارد کامپیوتر شود تا مرحله 18 رو انجام بدبد و به مرحله بعد بروید (می تونید هم انجام ندید ولی بدید بهتره)
28) چند لحظه صبر کنید

وقتی روی اسم کامپیوتر enter میکنم مینویسه صبر کنید و بعد از چند دقیقه host unreachable میده
تمام firewall,antivirus,... رو هم disable کردم،بعضی درایو هامم share کردم
لطفا کمک کنید
و بسیار ممنون بخاطر تاپیک مفیدتون

endesh2003
08-03-2009, 23:43
در ضمن اینم لینک 4 syssmb برای دوستان عزیز:
http://rapidshare.com/files/150923047/Telexy.Networks.SymSMB.v4.00.61.S60v3.SymbianOS9.1 .Unsigned.Cracked-BiNPDA.rar

endesh2003
09-03-2009, 12:12
دوستان کسی جواب ما رو نمیده؟!

faceback2
10-03-2009, 10:09
با سلام
من بنا به آموزشها توسط symsmb تونستم فایل های موبایل رو روی pc شیر کنم،اما طبق آموزش وقتی میخوام فایل های pc رو ببینم از داخل موبایل :

28) چند لحظه صبر کنید

وقتی روی اسم کامپیوتر enter میکنم مینویسه صبر کنید و بعد از چند دقیقه host unreachable میده
تمام firewall,antivirus,... رو هم disable کردم،بعضی درایو هامم share کردم
لطفا کمک کنید
و بسیار ممنون بخاطر تاپیک مفیدتون

سلام دوست عزیزم ببخشید که دیر جواب میدم به خدا گرفتارم،شرمنده
برا دیدن فولدرای شر شده کامپیوتر تو موبایل میشه از my phone به جای network neighbourhood استفاده کرد که یکم تنظیماتش پیچیده تر ولی کار میده یعنی من خودم از این قسمت استفاده میکنم
برا اینکار خب اول باید فولدر یا درایویو که می خوای، شر کنی.اگه از ویستا استفاده میکنی یادت نره public folder sharing رو فعال کنی
تو گوشیم تو همون symsmb تو control panel>acconts باید یه اکونت با user همون یوزر کامپیوترت و پس هم همون پس پیسیت،بسازی که اگه قبلا ساختی دیگه از همون استفاده کن
بعد توی network drives یه نیو بزن و اینجوری تنظیمش کن
name : اسم دلخواه مثلا music
drive : دلخواه مثلا x
access point : همون شبکه ی وایرلس خودتو انتخاب کن
account : همون اکونتیو که بالا گفتم بسازو انتخاب کن
host : حتما باید ip وایرلس کامپیوترت رو وارد کنی
share : حتما باید اسمیو که موقع شر کردنه فولدر توی پیسی به عنوان share name انتخاب کردیو وارد کنی که اگه خودت تغییر نداده باشی معمولا همون اسم خود فولدره
حالا دان رو میزنیو بر میگردی میری تو my phone اونجا میتونی با یه اسمی شبیه مثلا (x:\(music
پیداش کنی
امیدوارم مشکلت حل بشه

FAZEL
11-03-2009, 11:32
دوست عزیز شما باید بری به این اینجا
Meno > tools > setting > connection > Acces points
و acces point که ساختی رو انتخاب کنی و :
options > advance setting > IPv4 setting و گزینه هارو اینجوری کن :

حالا back ر, بزن و رو قسمت IPv6 Setting کلیک کن و DNS ADress رو به Well-known تغییر بده

ولی باز هم پیغام No Getway reply میده 002:

البته مودم من لینک سیس است

FAZEL
11-03-2009, 12:02
دوستان سلام

این تاپیک رو زدم تا اساتیدی که علم این کار رو داند بیایند و اموزش رو ارائه بدهند , من کلی مطلب در این مورد توی موبایلستان پیدا کردم که هیچ کدوم کار من یکی رو راه نیانداخت و مطالب بصورت پراکنده و تست نشده بود

حالا اگر بزرگواری هست که بیاد یه اموزش جامع بده خیلی ممنون میشم

در ضمن من گوشی n95 دارم که وقتی متصل میشم پیغام no gatway replay میده

:merci:

mohammad10434
11-03-2009, 14:42
شما میتونی رو کامپیوتر استفاده کنی ؟ اگه اره که دیگه مشکلی نداره تو گوشیت سرچ بکن وقتی که مودم رو پیدا کردی برو تو نتظیماتش و همه اعدا که واسه ip و subnet و getway گذاشتی رو برای گوشی هم انتخاب کن فقط در قسمت ip عدد اخر رو یه عدد به غیر از اونی که تو کامپیوتر داری بذا ر

armin_punisher6
11-03-2009, 14:55
:atten::atten::atten::atten::atten::atten::atten:: atten::atten::atten::atten::atten::atten:

دوستان n95 دار سلام بالاخره این تلسم هم شکسته شد و اینترنت کامپیوتر روی گوشی n95 شیر شد
با تشکر از این دوستمون که آدرس این سایت رو در این تایپیک قرار داد

حالا میگید چطور؟
فقط کافی مراحلی رو که در این آدرس در بالا هست رو مو به مو اجرا کنید
که حتی تنظیمات خاصی هم به اون صورت نداره

اگر موفق نشدید که محاله نشید به من بگید تا یه تایپیک جداگانه بزنم و آموزشش رو
که مثل آب خوردنه به دوستانn95 ی و امثالهم بدم

این رو هم بگم که سیم کارت من 912 هستش نه 935
و اینکه بجز کانکشن ساخته شده مطابق آموزش هیچ کانکشن دیگه ای رو تنظیم نکردم

همین الان اینترنت adsl من با همون سرعتی که در کامپیوتر هست شیر شده روی گوشیم

در ضمن سایت معرفی شده آموزش انگلیسی داره ولی اینقدر واضحه که احتیاج به ترجمه هم
نداره

اين روش رو n96 جواب ميده.اصلا تا حالا كسي رو fp2 تست كرده؟

vahid_41853
11-03-2009, 15:13
تو اين صفحه به پست هاي بنده توجه كن انشاء ال... مشكلت حل ميشه : (به عكس ها توجه كن)

صفحه مورد نظر (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=747684#post747684)

zeda
11-03-2009, 17:24
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=64487

2abalfazl
13-03-2009, 00:37
سلام
از زحماتتون خيلي ممنونم من بيشتر صفحات رو خوندم و يه چيز جديد شنيدم اينكه با كامژيوتر ميشه كد رو شكست اگه ميشه اين برنامه رو بزاريد و اينكه ميشه mac آدرس رو هم شكست؟اگه ميشه برنامشو بزارين ممنون

mohammadaminmob
13-03-2009, 10:38
این همه بزرگ واستاد در رشته کامپیوتر داریم ولی هیچکس نتوانسته وایرلس درویندوزویستارااموزش بده متاسفم

آخه اين تفاوت ها به اون اندازه اي نيست كه بخواي از اول براي ويستا هم توضيح بديم . حالا اگه linux يا Mac بود مي شد دوباره گفت ولي براي ويستا ديگه خيلي ضايع مي شه و XP و VIsta همين شكلاشون فرق مي كنه و منوي ها يكم عوض شدند و گرنه تنظيمات همون تنظيمات هستش !

nana7739
13-03-2009, 23:02
سلام
آقا طبق تحقیق بنده این منو فقط تو سری n هست آیا ترفندی برا بقیه گوشی ها هست

Apple
14-03-2009, 00:33
سلام
آقا طبق تحقیق بنده این منو فقط تو سری n هست آیا ترفندی برا بقیه گوشی ها هست

برنامه home media دانلود کردنی نیست ...
ئر گوشی ها دیگه ترفندی فعلا پیدا نشده طبق آزمایشات من ...

nekooee
14-03-2009, 13:37
دوستان من همه مراحل رو درست رفتم. 2 تا گوشی دارم یکیشون N78 و اونیکی هم N79 متاسفانه فقط N78 به اینترنت وصل میشه و N79 وایرلس رو پیدا میکنه اما وقتی روش کلیک میکنم چند لحظه مینویسه connecting بعد هم دوباره چندلحظه طول میکشه و دوباره مینویسه no gateway reply. در حالی که گوشی N78 اصلا connecting نمینویسه و سریع هم اینترنت میاد بالا.
البته این N79 هم قبلا درست بود اما بعد از اینکه از طریق اینترنت که با همین روش شرینگ وصل کرده بودم آپدیت کردم دیگه به اینترنت وصل نشد. اما با GPRS ایرانسل وصل می شه.

الآن گاهی اوقات خودش برای چند لحظه کار میکنه!! ولی دوباره قطع میشه

A7X
14-03-2009, 23:12
دوستان يك راه حل:

هر نوع فايلي رو ميتونيد بفرستيد از اين روش.

مراحلشو ميگم:

فرض كنيم ما يه فايل داريم كه اسمش هست Setup.exe.حجمش هم 700 مگابايته.

اگه بخوايد با بلوتوث اونو بفرستيد بيش از 2 ساعت طول ميكشه:

اما به راحتي ميشه اينو وايرلس فرستاد.

فقط چند گام ساده ..

1.فايل رو به Setup.mp3 تغيير نام بديد.

2.موزيك پلير رو باز كرده و اونو رفرش كنيد.

3.الان كه بريد تو ليست فايلاتون Setup.Mp3 رو ميبينيد.

4.گوشي مقابل فايلو كپي كنه و دوباره به Setup.exe تغيير نام بده.

-------------------------------------------------------------------

به همين راحتي به همين خوشمزگي.اميدوارم مفيد بوده باشه.

smsbaz
14-03-2009, 23:26
سلام دوست من .
منم خودم مودم ADSL وايرلس دارم كه ماركش هم Link Sys هستش . منم گوشي N95 8GB دارم . اوايل وقتي با مرورگر خود گوشي ميرفتم كه به اينترنت وصل شم پیغام no gatway replay رو ميداد ولي تازه فهميدم وقتي وارد مرورگر گوشي خود شديد و اين پيغام رو داد گزينه Options رو بزنيد و بر روي Go to web address كليك كنيد و آدرس مورد نظر رو تايپ كنيد و بعد گزينه Go رو بزنيد و مي بينيد كه صفحه باز ميشه . اگه باز شد تشكر يادت نره

abradatas
16-03-2009, 19:49
سلام
آقا من این نرم افزار home media رو از کجا دانلود کنم
تو سی دی گوشی ندارمش
اگه ممکنه لینکش رو بزارید
ممنون

abradatas
17-03-2009, 21:58
کسی نبود جواب منو بده ؟

n340.3x3
18-03-2009, 21:16
رو 5800 کسی امتحان کرده

n340.3x3
21-03-2009, 17:22
من رو 5800 بلاخره اومد بالا
ولی بعد چند دقیقه غیر فعال میشه
چکار کنم

artcrusher
21-03-2009, 18:14
يعني 600000 تومان داديم 8 گيگ خريديم،ريديم که با اون گوشي فکسني 200000 توماني ميشه وصل شد با اين نميشه من که دارم ميرم نوکيا واسه اعتراض
راستي يه سوال ديگه اين wlan چيه؟ تو ايران ميشه اشتراکشو گرفت يا اصلا تو ايران نيست

شما میتونی با 20000 تومن یک usb wlan adapter بگیرید به کامپیوتر وصل کنید,اینترنت رو شیر کنید و با wlan گوشی در محدوده حدود 30 متر از adsl کامپیوتر روی گوشی استفاده کنید.
نه نرم افزار خاصی میخواد نه تنظیمی روی گوشی و نه دنگ و فنگ!
هر چند تا گوشی هم که در محدوده شما باشه میتونه استفاده کنه میتونی حتی شبکه رو قفل کنی و پسورد بزاری.

artcrusher
21-03-2009, 18:16
اگر مودم adsl بیسیم داشته باشید که به این قطعه هم نیاز ندارید

r4004
22-03-2009, 09:41
سلام
من دارم با اینتر نت wireless و مودم بی سیم nano dtation5 استفاده میکنم
و موبایل من n82 هست
اگر میشه بیشتر من را راهنمای کنم

™SADRA
22-03-2009, 11:49
از آموزشت خیلی ممنون
به راحتی و خوبی کار کرد
دوستان من گوشیم نقش server رو داره و wlan هم خاموشه ولی بعضی وقتا که مثلا بلوتوث رو روشن می کنم و چیزی می گیرم اون علامت wlan میاد .
چه جوری می شه این رو غیر فعال کرد؟

aryajaan
22-03-2009, 12:04
یکی بگه برای 5800 باید چیکار کرد.

alyx
22-03-2009, 12:26
ممنون از بابت توضیحاتت آقا احسان
خیلی کاربردی و مفیده
بهش امتیاز 5 ستاره دادم

shervin_blueman
23-03-2009, 13:05
سلام...

به وسیله بلوتوس رو دیدم.به وسیله کابل میخواستم بدونم چجوریه.یعنی گوشی رو با کابل وصل کنم به کامپیوتر و adsl رو بفرستم گوشی----n82

Kaykha
23-03-2009, 13:30
با کابل رو نگشتم ولی واسه وایرلس هر کار کردم نتونستم چیزی پیدا کنم که بشه به وی پی ان کانکشن بسازه و ای دی اس ال وایرلس استفاده کنم

saberali
23-03-2009, 22:55
اگه با کابل بشه به adsl وصل شد یعنی گوشی رو با کامپیوتر شبکه کرد خیلی عالی میشه . دوستان اگه چیزی در این مورد میدونند دریغ نکنن

rers3352253rers
24-03-2009, 03:38
من این برنامه SymSMB4 تو ان 78 نصب کردم آقا نصب نکنین که گوشی قاط میزنه بعد 2-3 بار ریست گوشی می تونید پاکش کنید آقا اصلا برنامه ای که خود نوکیا معرفی کرده نصب شدشم تو گوشی من هست چشه امکانات نخواستیم ای بابا اعصابمو بهم ریخت شرمندها

red_mail_2006
25-03-2009, 10:04
سلام خسته نباشید چرا تو توضیحات عکس ها باز نمیشه؟

amir1389
25-03-2009, 14:29
بابا این نرم افزار Gnubox روی n73 نصب نمیشه چیکار کنم؟

aryajaan
25-03-2009, 16:35
من رو 5800 نصب کردم همه مراحل هم رفتم ولی اخر ارور Error = 0123456
Error = -3 78
داد.حالا مشکل از تنظیمات گوشی هست یا از تنظیمات کامپیوتر؟؟؟؟؟؟؟

.::ALI.0MRANI::.
26-03-2009, 18:00
سلام خسته نباشید چرا تو توضیحات عکس ها باز نمیشه؟

سلام
چون این عکس ها تو سایت tinypic آپلود شدن و .......... هستن، باید از .......... شکن استفاده کنی...

saeed_alex90
28-03-2009, 13:59
دوستان فکر نکنم بشه
وگر نه هزار نفر تا الان میذاشتند
ولی اگه بشه معرکه است

morteza_sab
31-03-2009, 11:35
نه خياتون راحت باشه با اين روش اتصال با استفاده از واير لس گوشي كانكت ميشين و هيچ هزينه اي ندارد ولي در غير اين صورت در حالي كه از gprs استفاده كنيد اتصال به اينترنت هزينه دارد

hamidtb
02-04-2009, 17:05
آقا باسه 5800 راهی پیدا نشد؟

M O J T A B A
04-04-2009, 01:57
سلام
واقعا ممنون:41:

hamidtb
05-04-2009, 11:06
آقا یکی لطف کنه مراحل کار برای5800 رو بگه

Apple
06-04-2009, 13:46
آقا باسه 5800 راهی پیدا نشد؟

عزیزم من پستت رو دیدم ولی گشتم پیدا نشد ؟ اصلا Wlan داره گوشیت ؟

kami_re62
10-04-2009, 09:25
ما که کلا بیخیال این روش شدیم چون این آموزش واسه گوشیه n70 اینا هستش و تمام منوهاش با سری 60 ورژن 3 فرق فوکوله و خیلی هم مراحل کار زیاده.
روشی نیست که بشه بدون گذر از این مراحل به اینترنت وصل شد؟؟؟

hamidtb
10-04-2009, 13:40
آقا یکی لطف کنه مراحل کار برای5800 رو بگه

آقا من هم همین مشکل رو دارم
یکی باسه 5800 راهی بلد نیست؟ :020:

vahooda1363
10-04-2009, 21:30
چرا نشه، تو انجمن فوق تخصصي همين سايت گذاشته شده اينم لينكش، ولي مخصوص كاربران ويژست.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=30715
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=166
اگه دوست داشتي يه تشكر هم بزن
دوستتون دارم
:8:

saeed_ea
10-04-2009, 21:52
حالا که کاربر ویژه نیستیم چی؟؟؟؟؟؟

mohsen3310
11-04-2009, 11:04
من قبلا رو p990 اين كارو كردم و خوب كار كرده(اشتراك اينترنت wifi)
ولي الان يه 5800 دارم كه تنظيمات كانكشن گوشي فرق داره
اگه كسي ميدونه نحوه تنظيم كامپيوتر و گوشي رو براي اشتراك اينترنت توضيح بده.
من رو كامپيوترم adsl و يك كارت شبكه بيسيم جدا دارم

saberali
11-04-2009, 19:07
اگه کسی واقعا میدونه و بلده لطف کنه بگه اما اگه این کار غیر قانونیه مدیران عزیز بگند که واقعا همچین روشی تو بخش تخصصی هست یا نه که ما بریم عضو بشیم چون خیلی حیاتیه

MILI_N
11-04-2009, 19:29
در این روش شما باید یا لپتاپ وایرلس دار یا pc دارای access pointداشته باشید..در هر صورت وایرلس نیازه.

8311580
15-04-2009, 08:36
آیا بدون مودم وایرلس و از طریق کابل usb هم گوشی میتواند به اینترنت وصل شود لطفا اگر کسی اطلاع دارد راهنمایی بفرماید متشکرم

hamidtb
15-04-2009, 17:37
عزیزم من پستت رو دیدم ولی گشتم پیدا نشد ؟ اصلا Wlan داره گوشیت ؟

آره بابا Wlan داره

mohsen3310
16-04-2009, 15:55
من كه نتيجه نگرفتم
تو كامپيوتر ميتونم فايلهاي گوشيو ببينم تو گوشيم همچنين ولي از اينترنت خبري نيست

micro_reporter
17-04-2009, 10:43
سلام
من يه گوشي N82 دارم روي گوشي من جواب داد .... ولي از هر 10 بار كه وصل ميشه فقط يه بار وصل ميشه . ضمنا Browser و Download و بقيه قسمتهايي كه مال خود گوشي هست و نياز به وصل شدن به نت داره نميتونه از اينترنت استفاده كنه . ولي آنتي ويرس كاسپر اسكاي و Google maps از اينترنت به راحتي استفاده ميكنه و وصل ميشه ... ميخواستم ببينم مشكل از كجاس

يكي كمك كنهههههههههههههههههههههه

:33::33::33::33::33::33::33:

rebvvar
18-04-2009, 19:55
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما وست گرامی.
من تو اول راه گیر کردم برا استفاده از این اشتراک گذای اطلاعات بین گوشی و کامپیوتر .
تو ایت تبی که میگید به قسمت wireless تو تب نتورک کانکشن من همچینتبی ندارم .چکار باید انجام بدم لطفا راهنمایی کنید

malek08
22-04-2009, 16:41
قبلا p990داشتم راضی بودم وقبلاpsp2000داشتم راضی بودم وقبلا ویستا داشتم راضی بودم ولی وقتی nokia 5800 گرفتم وpsp 3000 گرفتم وویندوز هم سون استفاده می کنم همچیم بهم خورده لطفا اموزش برای سون هم بزارین

hossein1366m
27-04-2009, 04:07
سلام خدمت اساتید.
من 2 دور این تایپیک رو زدم.
ولا که تا جایی که عقل من قد میده وصل شدن از طریق کابل مالیده.
از بولوتوث شاید بشه که ما هر چی تلاش کردیم نشد.
سیمبین سری 60 ورژن 3 خودش 4 تا دل داره 9/1 9/2 9/3 9/4
که 3تای اولی شبیه هم هستن نسبتا ولی بازم فرق دارن توی بعضی از منو ها. یک تغییر دیگ هم گوشی های وایرلس دار دارن با گوشی های فاقد اون.
کسی میتونه کل این سری ها رو یک توضیح اجمالی بده و اموزش کامل و جداگانه بزار.
گوشی من 6220 کلاسیک هستش سیمبین 9.3 و وایرلس هم نداره.

mohamad_beauty
28-04-2009, 00:34
بچه ها الان دارم با موبایل این پست رو میدم
امشب رفتم یه وایرلس یو اس بی خریدم و با ویندوز ویستا باالاخره با سرعت adsl ‎کانکت شدم

8311580
28-04-2009, 12:03
سلام اگر لطف کنید توضیحات کاملی در مورد mvpn گوشی نوکیا و تنضیمات ان برای اتصال به اینترنت بدهید چونکه فایل پی دی اف آن به آسانی توضیح نداده است متشکرم

mohamad_beauty
28-04-2009, 16:30
من تو اول راه گیر کردم برا استفاده از این اشتراک گذای اطلاعات بین گوشی و کامپیوتر .
تو ایت تبی که میگید به قسمت wireless تو تب نتورک کانکشن من همچینتبی ندارم .چکار باید انجام بدم لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز احتمالا شما هم مثل بنده از ویندوز ویستا استفاده میکنید چون در ویندوز ویستا همچین تبی وجود نداره
از دوستانی که براشون مقدوره استدعا دارم این اموزش رو به طور کامل برای ویندوز ویستا هم بذاره

mohamad_beauty
29-04-2009, 16:35
سلام دوستان با توجه به اینکه در ویندوز ویستا بعضی مراحل با xp فرق میکنه اونا رو با شکل برای شما دوستان گذاشتم دقت کنید مراحل همه همونه فقط در این چند جا فرق میکنه

خب
http://www.imageurlhost.com/images/13l2glrl4zxa1195g1e.jpg
دقت کنید که در کانکشن اینترنتی که دارید نباید به این شکل باشه
http://www.imageurlhost.com/images/h0i7vzw0ncryedi67ex7.jpg
باید کانکشن اینترنتتون این شکلی باشه
http://www.imageurlhost.com/images/fvjg8cym9kpr18arxy2.jpg
کانکشن وایرلستون باید این طور باشه
http://www.imageurlhost.com/images/d63e4x4ay8hw7n56ddu.jpg
موقع کانکت اگه شبکه ado coch (فکر کنم غلط املایی داره) ساختید باید کلیک راست کنید و کانکت رو بزنید تا اینجوری بشه
تا اینجای کار مراحل همون مراحل ایکس پی بود و فقط شکلش در ویستا فرق میکرد اما این مرحله مهم.وقتی خواتید ipرو وارد کنید زیرش رو هم مثل اعداد در شکل زیر وارد کنید تا دیگه با اون پیغام روبرو نشید
http://www.imageurlhost.com/images/pgdj2vj7r2u3dizqt6ev.jpg
تمومه اگه همه اینا رو درست انجام داده باشید دیگه نه با پیغام خطا رو برو میشید نه مشکل دیگه ایی پیش میاد
در ضمن اینو بگم که من دارم هر روز با گوشیم با adsl که دارم وارد اینترنت میشم و لذت میبرم
اگه تونستید کانکت بشید آخرین ورژن نوکیا مپ رو از همین سایت بگیرید و از نقشه های با کیفیت اون که مثل گوگل ارد هست لذت ببرید(بدون استفاده از gps)
اگه سوالی بود در خدمتم

mamaly2008
30-04-2009, 19:33
==================================================
سلام اقایون یکی به ما هم بگه چطوری میشه با وایرلس 5800 این کار رو انجام داد
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اقایون 5800 وایرلس داره و من اینترنتو با 58 شیر کردم ، حتی با کامپیوتر
اطلاعاتو شیر کردم و تو گوشی اون اطلاعات شیر شده رو دیدم
پس تا این جا میشه
اما چطور میشه بین دو گوشی که یکیش 5800 این ارتباطو برقرار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad13d
04-05-2009, 15:20
سلام
دوست عزیز ممنون از آموزش
من الان مشکلی که دارم اینه که چون آنتی ویروس و فایروال Avira رو سیستم نصبه نمیذاره ارتباط برقرار بشه ! وقتی غیرفعالش کنم مشکلی ندارم !
حالا تنظیمی چیزی وجود داره که هم اینترنت وصل باشه و هم آنتی ویروس فعال ؟
ممنون

hastam
04-05-2009, 20:01
سلام
دوست عزیز ممنون از آموزش
من الان مشکلی که دارم اینه که چون آنتی ویروس و فایروال Avira رو سیستم نصبه نمیذاره ارتباط برقرار بشه ! وقتی غیرفعالش کنم مشکلی ندارم !
حالا تنظیمی چیزی وجود داره که هم اینترنت وصل باشه و هم آنتی ویروس فعال ؟
ممنون

من با avira کار نمیکنم، اما همونطور که در pdf اومده باید شیرینگ firewall رو روشن کنید
که حتما همچین قابلیتی داره!

siroos_300
04-05-2009, 20:58
سلام به همگی.
یه سوال : من که خود اینترنت pc رو با وایرلس میگیرم باید برای شیر کردن اینترنت روی گوشی یه کارت شبکه وایرلس دیگه هم بگیرم؟؟

mohammad13d
04-05-2009, 22:43
من با avira کار نمیکنم، اما همونطور که در pdf اومده باید شیرینگ firewall رو روشن کنید
که حتما همچین قابلیتی داره!

ممنون مشکلم حل شد

سلام به همگی.
یه سوال : من که خود اینترنت pc رو با وایرلس میگیرم باید برای شیر کردن اینترنت روی گوشی یه کارت شبکه وایرلس دیگه هم بگیرم؟؟

نه عزیز شما دیگه نیازی نیست اون رو تهیه کنی

--
آقا اون نرم افزار Symsmb رو من نمیتونم باز کنم
اگه ممکنه یکی دوباره کرک شدش رو آپ کنه
ممنون میشم

siroos_300
05-05-2009, 00:23
نه عزیز شما دیگه نیازی نیست اون رو تهیه کنی

پس مراحل کار چطوری میشه؟ میشه یکم توضیح بدین

hastam
05-05-2009, 19:47
پس مراحل کار چطوری میشه؟ میشه یکم توضیح بدین

دوست عزیز دیگه مرحله ای نداره!
خب شما همون وایرلسو روی گوشیت سرچ کن و ازش استفاده کن البته برای اینترنت!
اما اگه فایل شیرینگ می خوایی بستگی داره که اکسس پوینت آشنا هست یا نه!
اگه آشنا هست که هم گوشی هم کامپیوترو وصل کن به وایرلس بعد می بینی که توی network هر دوتاشون هستند که بعد فایلاتو شیر می کنی!
راستی مگه با کارت وایرلس روی کامپیوترت به شبکه وایرلس وصل نمیشی؟
از اونم می تونی استفاده کنی و شبکه ad-hoc راه بیندازی!

mohammad13d
06-05-2009, 03:28
سلام
دوست عزیز ببخشید
من اون نرم افزار Symsmb رو بعد از دانلود نمیتونم باز کنم
تو اینترنت هم گشتم همه فایل بدون کرک هست و به محض بالا اومدن نرم افزار گیر میده که رجیستر نشده !
اگه ممکنه دوباره کرک شدش رو آپ کنید
ممنون میشم

kia1349
06-05-2009, 05:55
دوستان میشه یه بار لینک فایل pdf رو چک کنید.من وقتی میخوام دانلود کنم یه فایل gif رو میاره

mohammad13d
06-05-2009, 18:37
سلام
دوست عزیز ببخشید
من اون نرم افزار Symsmb رو بعد از دانلود نمیتونم باز کنم
تو اینترنت هم گشتم همه فایل بدون کرک هست و به محض بالا اومدن نرم افزار گیر میده که رجیستر نشده !
اگه ممکنه دوباره کرک شدش رو آپ کنید
ممنون میشم
سلام
دوستانی که مشکل مشابه من دارن میتونن از این لینکها استفاده کنن

http://rs433.rapidshare.com/files/151404269/Telexy.Networks.SymSMB.v4.00.61.S60v3.SymbianOS9.1 .Unsigned.Cracked-illusion.rar

http://rs408.rapidshare.com/files/151416346/Telexy.Networks.SymSMB.v4.00.61.S60v3.SymbianOS9.1 .Unsigned.Cracked-BiNPDA.rar

M O J T A B A
07-05-2009, 18:08
خیلی ممنون از زحمات شما دوست عزیز
برای من روی vista کاملا کار می کنه

08-05-2009, 17:23
با سلام

آقا من برای بار اول طبق آموزش داده شده به راحتی وصل شدم ولی برای بار دوم دیگه هر کاری کردم نشد!!!

تمام تنظیمات رو هم پاک کردم ودوباره طبق آموزش انجام دادم ولی روی صفحه موبایل no gatwy... یه چی تو همین مایه ها میاد و هیچ سایتی باز نمیکنه!!!

چیکار کنم؟؟؟

gold_boy3
08-05-2009, 18:44

دوستان من هم دقیقا همین مشکل را دارم .ویندوز هم ایکس پی است سیستمم لب تاپinspiron 1520 .و adsl استفاده میکنم .لطفا کمک کنین؟؟؟

mohamad_beauty
09-05-2009, 10:22
با سلام

آقا من برای بار اول طبق آموزش داده شده به راحتی وصل شدم ولی برای بار دوم دیگه هر کاری کردم نشد!!!

تمام تنظیمات رو هم پاک کردم ودوباره طبق آموزش انجام دادم ولی روی صفحه موبایل no gatwy... یه چی تو همین مایه ها میاد و هیچ سایتی باز نمیکنه!!!

چیکار کنم؟؟؟
شماو همه کسانی که با پیغام خطا روبرو میشن برو توی اون پستی که من اموزش ویستا رو گذاشتم و اون dsn که گذاشتم رو رو بذار توی کانکشن وایرلس

09-05-2009, 16:48
شماو همه کسانی که با پیغام خطا روبرو میشن برو توی اون پستی که من اموزش ویستا رو گذاشتم و اون dsn که گذاشتم رو رو بذار توی کانکشن وایرلس

کو؟
این آموزشت کجاست؟
یکم بیشتر توضیح میدی؟

ممنون

mohamad_beauty
12-05-2009, 13:16
کو؟
این آموزشت کجاست؟
یکم بیشتر توضیح میدی؟

ممنون

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=904863&postcount=247

:6::6::6:

kami_re62
12-05-2009, 19:51
سلام.
آقا میخواستم بدونم اگه مثلا(یه دانشگاهی که ما الان در اون درس میخونیم)وایرلس داشت و خواستیم از وایرلسش استفاده کنیم باید چیکار کنیم؟؟؟(آخه اجازه نمیدن بریم پشت کامپیوترشون که این تنظیمات رو انجام بدیم).آخه من دیدم با نوت بوک وصل میشن ولی آیا میشه...

mohamad_beauty
13-05-2009, 10:02
تنها راهش همینه اما شما یه بار با وایرلس گوشی سرچ کن ببین میتونی پیداش کنی و وصل بشی خدا رو چه دیدی یه وقت دیدی پسورد نخواست و شبکشون اماده اتصال بود

H A M Z E H
13-05-2009, 14:56
من وقتی تو ویستا میخام وصل بشم در مرحله آخر این ارور رو میده که عکسش رو آپ کردم ممنون میشم اگه بگین مشکلم کجاست

kami_re62
13-05-2009, 17:28
یعنی شما میگید ما نمی تونیم اینترنت امامی وصل بشیم؟!چه بد شد.آخه دیدم با لپ تاپ به همون اینترنت وصل میشن.حالا یه بار دیگه امتحانش میکنم.
ممنون از راهنماییتون.

naginajafi
26-05-2009, 09:43
با سلام نرم افزار home media server
را از کجا دانلود کنم من سی دی را ندارم بازار را هم گشتم ولی پیدا نکردم راهنما ئی کنید با تشکر

naderfar
26-05-2009, 10:46
با سلام نرم افزار home media server
را از کجا دانلود کنم من سی دی را ندارم بازار را هم گشتم ولی پیدا نکردم راهنما ئی کنید با تشکر

با سلام
فکر کنم اینجا بتونی دانلودش کنید

http://www.simplecenter.net/nokia/downloadinfo.html

naginajafi
26-05-2009, 11:59
با سلام چه راه خوب و ساده ای که بتوانم دو گوشی را از طریق وایلس انتقال اطلاعات داشته باشم شبیح بلوتوس گوش یا بتوان شبکه ای کرد با تشکر

naginajafi
26-05-2009, 12:03
با سلام چه راه خوب و ساده ای که بتوانم دو گوشی ان95 را از طریق وایلس انتقال اطلاعات داشته باشم شبیح بلوتوس گوش یا بتوان شبکه ای کرد با تشکر

Armin1370
27-05-2009, 20:36
من هم تحت هیچ شرایطی نتونستم با این روش کانکت شم...
ک
گوشی:N78
ویندوز:Windows XP SP3

vampire897
28-05-2009, 13:23
دوستان،آيا كسي تونسته وقتي كامپيوتر خاموش باشه با موبايل با مودم هاي وايرلس D-Link‏ به اينترنت وصل بشه؟؟
اگه كسي تونسته لطفا منو راهنمايي كنه..
من 4 ماهه دارم خودمو مي كشم ولي هنوز نتونستم!!

farzad3620
28-05-2009, 17:25
دوستان سلام
گوشي من 5800 هستش ميخوام برنامه Home Media رو روش فعال کنم تا بتونم با کامپيوترم Share کنم برنامه رو نصب کردم رو سيستمم از DVD گوشي حالا به کمکتون نياز دارم:
1. داخل setting/connectivity ميشم ولي از Home Media خبري نيست چطوري پيداش کنم تا نصبش کنم؟
2. آيا بعد از اينکه نصبش کردم بايد کابل USB هم کانکت کنم تا بتونم فايلها رو رو گوشيم از کامپيوتر ببينم يا بدون سيمه؟

حالا يه موضوعي هست که ميخوام مطمئن بشم از شما ميپرسم:

يکي از دوستام که گوشي اونم 5800 هست ميگه نزديک خونشون يه شرکت هست که از اين دکل هاي Wireless داره و ميگه داره بدون اينکه اون شرکت خبر داشته باشه از اينترنت اون استفاده ميکنه هم رو گوشي و هم رو کامپيوترش که يه Wireless Usb خريده در واقع داره دزدي ميکنه:
1. آيا واقعا امکانش هست؟ (ميگه يوزر و پسوردش رو هم از طريق يه نرم افزار گير مياره)
به من ميگه تو يه کارت wireless بخر يه دکل wireless هم نزديک خونتون پيدا کن 20 تومن هم بده من تا برات اينترنت مجاني بگيرم !!!!بچه ها ميشه؟

2. اگه جواب مثبته فاصله تا دکل وايرلس بايد چقدر باشه تا جواب بده آخه تو کوچه ما يه کافي نت هست که دکل وايرلس داره ميخوام ببينم ميتونم از اينترنتش استفاده کنم يا نه؟

naderfar
28-05-2009, 18:57
دوستان،آيا كسي تونسته وقتي كامپيوتر خاموش باشه با موبايل با مودم هاي وايرلس d-link‏ به اينترنت وصل بشه؟؟
اگه كسي تونسته لطفا منو راهنمايي كنه..
من 4 ماهه دارم خودمو مي كشم ولي هنوز نتونستم!!

با سلام
من مودمه adsl خودمو بصورتی تنظیم کردم که همیشه کانکت باشه یدونه سوئیچم به مودمم وصل کردم حالا هر چی وسیله که میخواستم به این سوئیچه وصل کردم که البته یدون وایرلسم هست
هم گوشیم اینترنت داره هم لب تابم.
شما باید بگید چه تجهزاتی دارین و دقیقا بگید قصد انجام چه کاری را دارید

vampire897
30-05-2009, 13:07
من يه مودمه وايرلس D-link‏ دارم و ميخوام حتي وقتي كه كامپيوترم خاموش باشه من بتونم با گوشي وصل شم به اينترنت..
الان وقتي كامپيوتر خاموش باشه،با گوشي اكسس پوينتو انتخاب مي كنم،بهش وصل هم ميشه اما هيچ چيزي باز نمي كنه..
شما به من بگو چيكار بايد بكنم..

farzad3620
30-05-2009, 13:18
[QUOTE=farzad3620;929649]دوستان سلام
گوشي من 5800 هستش ميخوام برنامه Home Media رو روش فعال کنم تا بتونم با کامپيوترم Share کنم برنامه رو نصب کردم رو سيستمم از DVD گوشي حالا به کمکتون نياز دارم:
1. داخل setting/connectivity ميشم ولي از Home Media خبري نيست چطوري پيداش کنم تا نصبش کنم؟
2. آيا بعد از اينکه نصبش کردم بايد کابل USB هم کانکت کنم تا بتونم فايلها رو رو گوشيم از کامپيوتر ببينم يا بدون سيمه؟

يکي از دوستام که گوشي اونم 5800 هست ميگه نزديک خونشون يه شرکت هست که از اين دکل هاي Wireless داره و ميگه داره بدون اينکه اون شرکت خبر داشته باشه از اينترنت اون استفاده ميکنه هم رو گوشي و هم رو کامپيوترش که يه Wireless Usb خريده در واقع داره دزدي ميکنه:
1. آيا واقعا امکانش هست؟ (ميگه يوزر و پسوردش رو هم از طريق يه نرم افزار گير مياره)
به من ميگه تو يه کارت wireless بخر يه دکل wireless هم نزديک خونتون پيدا کن 20 تومن هم بده من تا برات اينترنت مجاني بگيرم !!!!بچه ها ميشه؟

2. اگه جواب مثبته فاصله تا دکل وايرلس بايد چقدر باشه تا جواب بده آخه تو کوچه ما يه کافي نت هست که دکل وايرلس داره ميخوام ببينم ميتونم از اينترنتش استفاده کنم يا نه؟[/QUOTE

یه نفر هم جواب نداده واقعا که:33:

اون وقت میگید واسه چی spam میدین

naderfar
30-05-2009, 19:21
من يه مودمه وايرلس D-link‏ دارم و ميخوام حتي وقتي كه كامپيوترم خاموش باشه من بتونم با گوشي وصل شم به اينترنت..
الان وقتي كامپيوتر خاموش باشه،با گوشي اكسس پوينتو انتخاب مي كنم،بهش وصل هم ميشه اما هيچ چيزي باز نمي كنه..

من واقعیتش مودم وایرلس ندارم خودم به وسیله یدونه Access point وصل میشم
آیا شما برای وصل شدن از کانکشن استفاده میکنی؟
اگه استفاده میکنی باید بری تنظیماته مودمو تغییر بدی اتفاقا مودمه ADSL خودم D-Link هستش
باید توی یدونه browser این IP رو بدی 192.168.1.1
بعد یه صفحه میاد البته شاید با من فرق داشته باشه ولی اونجا کل تنظیمات هستش
یدونه هم دکمه Wizard داره اونو که بزنی باید یکسری مراحل بری و یه چیزایی وارد کنی
یوز و پسورد همچنین VPI و VCI و از همه مهمتر نوع کانکشنته که حتما PPPoE باشه تا مودم خودکار به اینترنت وصل بشه
اینطوری احتیاجی به کانکشن روی کامپیوتر نیست و با کامپیوتر خاموش همیشه به اینترنت وصل میشی برای تنظیمات وایرلسم توی همون صفحات بگردی هست
حالا نمی دونم شاید این مراحلو کامل رفتی و توی تنظیماته گوشی مشکل داری
در این صورت باید یدون Access point تو گوشی بسازی و یکسری IP هم بهش بدی و ...
حالا بگی مشکل دقیق کجاست و روی مودم، کامپیوترت و گوشیت چه کارایی کردی شاید دقیق تر بتون جوابتو بدم :7:

petros_q
30-05-2009, 19:44
در كل 2 نوع كانكشن در adsl وجود داره:
1-Bridge كه همون كانكشني هست كه بايد با استفاده از كامپيوتر از اون استفاده كني.
2-PPPoE كه با تنظيمات در داخل مودم ديگه نياز به كامپيوتر نيست و adsl هميشه وصل خواهد بود.
شما بعد از وارد شدن به مودم و با اطلاعاتي از قبيل vpi و vci , username , password ميتونيد به سرور adsl ودر نهايت به اينترنت متصل بشيد.
البته اين نكته ضروريه كه بايد در مودم DHCP server رو فعال كنيد تا هر ديوايسي كه خواستيد به اكسس پوينت متصل شده و از اينترت لذت ببريد.

اين هم عكسي از تنظيمات مودم d-link
http://3.bp.blogspot.com/_cUl1ZBKmUkU/SMO4PmFDAoI/AAAAAAAAAwA/fbX5pseIYJ8/s400/Setting.jpg

farzad3620
01-06-2009, 16:21
دوستان سلام

2. اگه جواب مثبته فاصله تا دکل وايرلس بايد چقدر باشه تا جواب بده آخه تو کوچه ما يه کافي نت هست که دکل وايرلس داره ميخوام ببينم ميتونم از اينترنتش استفاده کنم يا نه؟

از مدیران لطفا کمک کنید

petros_q
01-06-2009, 22:12
از مدیران لطفا کمک کنید
بهترين كار اينه كه بدون دردسر ازSYM SMB استفاده كني
اينطوري ديگه احتياجي به نصب سرور در pc نداري

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=52837:52:

Armin1370
02-06-2009, 08:10
آقا یکی خواهشا منو راهنمایی کنه که چی کار کنم؟

من یه لپ تاپ دارم و برای همین از این مودم ها که گفتین دیگه ندارم و می خوام با همین لپ تاپم کانکت شم ، ویندوزم هم همین Vortex هست که تو سایت گذاشتن برای فروش ...

من تمامی توضیحاتی رو که تو فایل PDF برای کامپیوتر گفتین رو مو به مو و دقیق انجام دادم ولی تنظیمات گوشی رو نتوستم،چون اصلا تو N78 این قسمتهایی که گفتین نبود و دیدم یکی از دوستان گفته که این گوشی ها نیاز به تنظیمات نداره و از رو همون دسکتاپ گوشی Search For Wlan رو بزنیم شبکه رو پیدا می کنه و کانکت می شه...

ولی من هر کاری می کنم و تحت هیچ صورتی نمی تونم کانکت شم ...

خواهشا یکی منو راهنمایی کنه که باید چی کار کنم؟

Mahyar.M&T
02-06-2009, 09:19
سلام.من مودمم adsl wireless router هست.میخواستم ببینم راهی هست که بدونه گرفتن کارت وایرلس کامپیوترمو با موبایل ست کنم و دیگه کارت نگیرم.یعنی مثلا کامپیوتر با کابل با وایرلس در ارتباط باشه و از این طریق بتونم فایل یا هر چیز دیگرو باهاش شر کنم بوسیله وایرلس مودمم.
ممنون

hastam
02-06-2009, 10:38
سلام.من مودمم adsl wireless router هست.میخواستم ببینم راهی هست که بدونه گرفتن کارت وایرلس کامپیوترمو با موبایل ست کنم و دیگه کارت نگیرم.یعنی مثلا کامپیوتر با کابل با وایرلس در ارتباط باشه و از این طریق بتونم فایل یا هر چیز دیگرو باهاش شر کنم بوسیله وایرلس مودمم.
ممنون

دوست عزیز ، فقط کافیه شیرینگ ویندوزت رو فعال کنی ( همون pdf مربوط به حل مشکل پسورد )
بعدش با symbsmb گوشیتو بیاری توی شبکه حالا می بینی که تویه network ویندوزت اونو می بینی!
اصولا شما وایرلس روتر دارید که خودش همه ی تنظیمات شبکه رو انجام می ده!

ببخشید دوستان از تابستون که سرم خلوت بشه دوباره به سوالای این تاپیک و تاپیک وایرلس و تلفن همراه شما پاسخ می دم!

شایدم pdf رو یه آپدیت کردم تا این چندتا مشکل شما هم حل بشه!

موفق و پیروز باشید

hastam
02-06-2009, 10:46
دوستان سلام

به نظر من هم از symbsmb استفاده کن، homemedia محدودیت زیاد داره
نه نیاز به کابل نیست!

این دوست شما مثل اینکه تونسته پسورد اون اینترنت وایرلس رو هک کنه
اگه با دزدی بودن قضیه می تونی کنار بیایی روی قیمتش چونه بزن، 20 تومن!!!!
خوب این که کاری نداره ،از تو خونتون با موبایلت امواج وایرلسو تست کن! کمتر از حد متوسط نباشه که یا کانکت نمیشه یا خیلی اذیت می کنه

Armin1370
02-06-2009, 12:11
به به ...
پس ما تا اول تابستون الافیم ...

2abalfazl
03-06-2009, 22:51
پست ارسال شده توسط موبايل
آقا هستم جه عجب يه كم به اين تابيك سرزدين دي
آقا من مي خوام از تجربتون بهره ببرم و جند تا سوال دارم
اين برنامه اي كه باسورد بيدا ميكنه ضميمه كنين و اون برنامه كه مك رو تغيير ميده لطفا جواب بدين آموزش هم بدين درباره اين برنامه ها ممنون

tree
10-06-2009, 21:49
:020::020::020::020:اقا من گزينه wirles network رو ندارم.اون دو تا گزينه advance با general رو دارم.تورو خدا كمكم كنيد

daash_ashkan
12-06-2009, 04:35
من وقتی تو ویستا میخام وصل بشم در مرحله آخر این ارور رو میده که عکسش رو آپ کردم ممنون میشم اگه بگین مشکلم کجاست

رایرلست کامیوترتو روشن کن بعد network conection بساز:16:

tree
13-06-2009, 11:02
پس چرا كسي جواب نميده

rezanj
18-06-2009, 16:16
سلام
دوستان عزیز اگه کسی در مورد 5800 اطلاعات کاملی داره لطفا راهنمایی کنه با تشکر

mo_64
19-06-2009, 11:51
سلام لطفا راه اندازی wireless ویندوز ویستا و راه اندازی (wireless (5800 هم توضیح دهید متشکرم.

ali_disslove
21-06-2009, 23:33
1- میخوام اینترنت adsl کامپیوتر رو به اشتراک بزارم روی گوشی .مودم وایرلس بهتره یا روتر؟چه فرقایی دارند؟

2-آیا زمانی که با خوده کامپیوتر دانلود میکنیم با زمانی که با گوشی از طریقه وایرلس دانلود میکنیم از لحاظ سرعت فرق داره یا نه(اینترنتم 512 هست)

3-زمانی که با گوشی دانلود میکنی از لحاظ مصرف شارژ با زمانی که توی سایت ها وبگردی میکنی تفاوتی داره ؟

4-آیا چیپ وایرلس این گوشی این قدر قوی هست که باش روزی 3-4 ساعت کانکت شی و واسه گوشی و این چیپ مشکلی پیدا نشه ؟؟؟آخه من یک بار گوشی به گوشی وایرلس رو روشن کردم یه 15 دقیقه خفن داغ کرد(خیلی مهمه واسم ممنون میشم دقیق جواب بدید اینو)

5-نمیدونید آیا مودم وایرلس الفکس خوبه یا نه؟خوده شرکت adsl اینو پیشنهاد داد گفت اگه چیزه دیگه بگیری سرعتت هر چی شد به ما ربطی نداره

majidadib
21-06-2009, 23:56
1- میخوام اینترنت adsl کامپیوتر رو به اشتراک بزارم روی گوشی .مودم وایرلس بهتره یا روتر؟چه فرقایی دارند؟

2-آیا زمانی که با خوده کامپیوتر دانلود میکنیم با زمانی که با گوشی از طریقه وایرلس دانلود میکنیم از لحاظ سرعت فرق داره یا نه(اینترنتم 512 هست)

3-زمانی که با گوشی دانلود میکنی از لحاظ مصرف شارژ با زمانی که توی سایت ها وبگردی میکنی تفاوتی داره ؟

4-آیا چیپ وایرلس این گوشی این قدر قوی هست که باش روزی 3-4 ساعت کانکت شی و واسه گوشی و این چیپ مشکلی پیدا نشه ؟؟؟آخه من یک بار گوشی به گوشی وایرلس رو روشن کردم یه 15 دقیقه خفن داغ کرد(خیلی مهمه واسم ممنون میشم دقیق جواب بدید اینو)

5-نمیدونید آیا مودم وایرلس الفکس خوبه یا نه؟خوده شرکت adsl اینو پیشنهاد داد گفت اگه چیزه دیگه بگیری سرعتت هر چی شد به ما ربطی نداره
سلام علی جان جواب سوال اولت رو نمیدونم چون مودمی که من دارم وایرلس+روتر هست
2.خیلی فرقی نداره البته به قدرت سیگنال هم بستگی داره ولی در حالت معمولی در حد 1 کیلو بایت(اینو چون تجربه کردم میگم)
3. آره چون توی سایت ها که میگردی برای یه مدتی مودم گوشی فعاله بعد که سایت باز شد غیر فعال میشه ولی در حالت دانلود مودم مدام در حال ارسال و دریفت داده هست
4.از این هم قویتره مطمئن باش مشکلی پیش نمیاد چون با e90 6 ساعت هم استفاده کردم اگه همزمان گوشیت تو شارژ باشه یه مقداری داغ میکنه درست مثل موقعی که گوشی تو شارژ هست و برای یه مدت طولانی فیلم میبینی
5. تا اونجایی که من شنیدم بهترین مودم asus هست ولی در کل خیلی فرقی ندارن چون تو ایران بیشتر از 1مگ نمیدن این مودم ها هم تفاوتشون از نظر سرعت تو ساپورت کردن مکزیمم سرعت هست شرکت ها این حرف ها رو میزنن که مودمشون رو بفروشن
موفق باشی

ali_disslove
22-06-2009, 10:25
ممنون از جوابه بسیار کامل و خوبت

1- در زمانه دانلود اگه فول شارژ کنیم تا زمانه خاموش شدن چه قدر طول میکشه؟

2- مودم روتر وایرلس رو چند گرفتی ؟چه مارکی ؟

3- فرقه روتر با وایرلس چیه ؟شما از کدومش استفاده میکنید ؟

4- آیا به راحتی میشه به اشتراک گذاشت یا دردسر داره تنظیماتش ؟

5- امواجش مثله امواجه موبایل سرطان زا نیست ؟یعنی از امواجه ماکروویوه ؟

6- و یه سوالی که ربطی به اینجا نداره اما با عرضه شرمندگی میپرسم چون اینجا همه در این زمینه متخصصند و فقط همین یه سوالم بی ربطه . آیا تنظیماته مودم وایرلسی که میخرم سخته ؟ آخه تنظیماته هیچ الفکسی رو پیدا نکردم توی اینترنت .اما ایسوز ها رو که دیدم تنظیماتشو خیلی سخت و پیچیده بود.

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

ali_disslove
22-06-2009, 23:11
کسی نبود جواب بده ؟آخه من فردا صبح میرم درخواست بدم واسه adsl و خریدنه مودم واسه همین عجله دارم.

alireza_dn85
23-06-2009, 19:07
سلام خدمت استادان گرامی.
این وایرلس ام منو کلافه کرده.مدل D-Link DWL-G122 که USB هستش.طبق دستورالعملش نصبش میکنم مرحله اول که تموم میشه باید کامپیوتر رو خاموش کنم بعدش adapter یعنی همین وایرلس رو به usb بزنم و بعدش کامپیوتر رو روشن کنم که وقتی وارد ویندوز شد دستور نصب درایورش اجرا بشه اما با این پیغام های خطا مواجه میشم.
اول
http://thumb2.webshots.net/t/73/173/8/99/32/2012899320105282842ZjckfK_th.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2012899320105282842ZjckfK)
بعد از ok کردن اولی
http://thumb2.webshots.net/t/75/75/9/60/62/2515960620105282842FCPkoU_th.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2515960620105282842FCPkoU)
با روشهای دیگه هم نصب کردم بازم نشد.حتی گفتم شاید درایورش مشکل داره از سایتش دانلود کردم بازم نشد.ویندوزم SP3 گفتم شاید از net.framework باشه 1.1 رو نصب کردم نشد . 2 رو نصب کردم نشد . 3 رو هم نصب کردم بازم نشد.
الان وقتی به USB وصلش میکنم این پایین فقط این علامت میاد و اون یکی دیگه که گفتید نیست.
http://thumb2.webshots.net/t/75/75/2/25/5/2963225050105282842wMmmpm_th.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2963225050105282842wMmmpm)
خلاصه روانیم کرده دیگه نمیدونم چکار کنم.لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.:020:

LorD MysteriouS
23-06-2009, 19:23

6- و یه سوالی که ربطی به اینجا نداره اما با عرضه شرمندگی میپرسم چون اینجا همه در این زمینه متخصصند و فقط همین یه سوالم بی ربطه . آیا تنظیماته مودم وایرلسی که میخرم سخته ؟ آخه تنظیماته هیچ الفکسی رو پیدا نکردم توی اینترنت .اما ایسوز ها رو که دیدم تنظیماتشو خیلی سخت و پیچیده بود.

پیشاپیش ممنونم از کمکتون
اگه سیستمتون لن داره من به شما D-Link 2640T توصیه میکنم که هم تنظیماتش آسونه و هم روتره و هم وایرلس
4 تا پورت لن داره
در مورد سوالات تخصصیتون در مورد امواج هم چیزی نمیتونم بگم
من که راضیم
قیمت هم حدود 80 تومنه(من خودم 100 خریدم ولی بهمن 80 بود)
اگه سرویستونم گفت اینترنت ما به این مودم نمیخوره همش دروغه و واسه پول بیشتره که خودشون مودم بفروشن و حالا که اومدن مودم رو تحویل بدن نصب کنن و هزینه بگیرن(حداقل هزینه ایاب و ذهاب)
نمیدونم اینا با چی میان و میرن(حتما جت شخصی دارن)
البته بماند که اون زمانی هم که خودم اینکاره بودم همینجوری حساب میکردم
اصلا کاری نداره تنظیماتش
با کمک پشتیبانیتون هم میتونین تلفنی راه اندازی کنین

majidadib
24-06-2009, 19:50

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

1.حدود 6 7 ساعت شایدم بیشتر من در روز حدود 4 5 ساعت با وایرلس گوشیم وصل هستم روزی یه بار شارژ میکنم
2. 80 تومان D-Link 2640 3
3.من از وایرلس استفاده میکنم
4. تنظیماتش رو اگه بار اول باشه حدود 2 دقیقه حداکثر طول میکشه خیلی راحته
5.فکر نکنم سرطان زا باشه چون اگه بود الان کارمندای هتل و فرودگاه مرده بودن امواجش رادیویی هست
6. من این مودمم تنظیماتش خیلی راحت هست همه مودم ها همینطوره در ضمن یه دفترچه همراهش هست که تنظیمات رو قدم به قدم توضیح داده
موفق باشی

king-1
24-06-2009, 20:07
من میخوام یک مودم وایرلس دار بخرم که بتونم به راحتی با آیفون بوسیله اون وارد اینترنت بشم.
در مورد مودم توی خیلی از سایتها چرخ زدم تقریباً خیلی از دوستان بروی مودم linksys اتفاق نظر داشتند.
خواستم اگر کسی از دوستان تجربه ای در موردمهای وایرلس دار داره به بنده ارائه بده و منو راهنمایی کنه

farzad3620
25-06-2009, 15:39
برای اینکه بتونم از این برنامه symbsmb استفاده کنم برای سیستمم باید وایرلس بخرم؟

king-1
25-06-2009, 16:57
من یک مودم dlink model 2640t از یکی از دوستام قرض گرفتم وقتی این مودم را وصل کردم به اینترنت وصل نمیشه زنگ زدم پشتیبانی شرکتی که ازش adsl میگیرم ( پارس انلاین ) میگه باید تنظیماتش رو درست کنی برای اینکار هم باید وارد صفحه روتر مودم بشم اونم بوسیله آی پی مودم منم آی پی این مودم را نمیدونم .
سرتونو درد نیارم میخوام با این مودم به اینترنت وصل بشم باید چیکار کنم.

king-1
25-06-2009, 17:38
آی پی رو پیدا کردم حالا که میخوام وارد صفحه تنظیمات مودم بشم ازم یوزر و پسورد میخواد همی یوزر و هم پسورد را admin میزنم ولی قبول نمیکنه .خواهشاً راهنمایی کنید باید چیکار کنم.

alireza_dn85
25-06-2009, 18:20
سلام خدمت استادان گرامی.
این وایرلس ام منو کلافه کرده.مدل d-link dwl-g122 که usb هستش.طبق دستورالعملش نصبش میکنم مرحله اول که تموم میشه باید کامپیوتر رو خاموش کنم بعدش adapter یعنی همین وایرلس رو به usb بزنم و بعدش کامپیوتر رو روشن کنم که وقتی وارد ویندوز شد دستور نصب درایورش اجرا بشه اما با این پیغام های خطا مواجه میشم.
اول
http://thumb2.webshots.net/t/73/173/8/99/32/2012899320105282842zjckfk_th.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2012899320105282842zjckfk)
بعد از ok کردن اولی
http://thumb2.webshots.net/t/75/75/9/60/62/2515960620105282842fcpkou_th.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2515960620105282842fcpkou)
با روشهای دیگه هم نصب کردم بازم نشد.حتی گفتم شاید درایورش مشکل داره از سایتش دانلود کردم بازم نشد.ویندوزم sp3 گفتم شاید از net.framework باشه 1.1 رو نصب کردم نشد . 2 رو نصب کردم نشد . 3 رو هم نصب کردم بازم نشد.
الان وقتی به usb وصلش میکنم این پایین فقط این علامت میاد و اون یکی دیگه که گفتید نیست.
http://thumb2.webshots.net/t/75/75/2/25/5/2963225050105282842wmmmpm_th.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2963225050105282842wmmmpm)
خلاصه روانیم کرده دیگه نمیدونم چکار کنم.لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.:020:
دوستان لطفا یکی به من کمک کنه.
Pleeeeeeeeeeeeas

alireza_dn85
25-06-2009, 18:31
آی پی رو پیدا کردم حالا که میخوام وارد صفحه تنظیمات مودم بشم ازم یوزر و پسورد میخواد همی یوزر و هم پسورد را admin میزنم ولی قبول نمیکنه .خواهشاً راهنمایی کنید باید چیکار کنم.
admin یوزر و پس پیشفرضشه.خودتون تغییرش ندادین ؟
بعضی وقتا موقعی که میخوای این یوز و پس رو وارد کنی باید برنامه ی دانلود منیجرت هم باز باشه.میدونم مسخرست ولی اینطوریه دیگه.
موفق باشی.

majidadib
26-06-2009, 01:19

از دوست بپرس چون اشتباه وارد میکنی حتما یوزر پسورد رو تغییر داده اگه نمیخوای از دوست بپرسی با سی دی نصب کن