PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع سوالات و مشکلات مربوط به N96 و N97 و N97 Mini نوکیا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

mehdimghi
11-09-2010, 11:02
salam..... man ye n 97 mini kharidam ke har balayi saresh miyaram hack nemishe hello 2x o sain kardan o dg nemidonam chikar konam

با فیرم ور کوک شه هک میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92292

سلام دوستان یه فایل زبان فارسی برای نوکیا n97mini می خواستم

شما میتونی اپ کنی کلا فارسی شه

UFA
11-09-2010, 11:20
salam..... man ye n 97 mini kharidam ke har balayi saresh miyaram hack nemishe hello 2x o sain kardan o dg nemidonam chikar konam

سلام
خوش او.مديد به سايت:bp:

فارسي تايپ كنيد لطفا جز قوانين سايته :bo::ci:

ورژن فريمور گوشيتون چنده
اينا بزن
ستاره مربع 0000 مربع
*#0000#
ببين چنده اگه N97Mini ورژن 11.0.45 هست برو اينجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100476)

اگه 12 بود از اينجا (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=427791&stc=1&d=1282464138)N97Mini V12.0.110 RM-555

شما اين فايل كوك شده را جايگزين فايل اصلي فريمور دانلود شده ميكنيد و فلش كنيد

البته بايد گوشيتون در حالت خاموش فلش بشه با اين فايل كوك كه نياز به برنامه جاف و اموزش اون داريد حتمن قبل از اقدام به فلش با فايل كوك شده خوب اموزشهاي مربوط به فلش را بخونيد

اموزش و برنامه جاف (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798)

موفق باشيد

hamed4v
11-09-2010, 12:00
مشکل شما اینه که سیمکارت شما و منطقه ای که در اونجا زندگی میکنید فاقد ابزار اینترنت همراه اول هست برای منم همینجوره

پست ارسال شده توسط موبايل

ممنون
منطقه که مطمئنم مشکلی نداره ولی سیم کارت رو نمیدونم.مگه کل تهران سرویس رو نمیگیره؟

choopan
11-09-2010, 17:05
چرا کل تهران سرویس میگیره . به هر حال بعضی سیمکارتها اینجوریهستن . با اپراتور تماس بگیرید شاید راهی داشته باشه.

sam_plb
11-09-2010, 21:12
با n97mini میشه از v.pn استفاده کرد؟
اگه آره چجوری ست کنم؟

nimaaffos
11-09-2010, 23:48
با سلام
دوستان توی گوشی ان96 یه مشکلی دارم.
گوشی فقط با سیم کارتی که از اول توش بوده میاد بالا و سیم کارت دیگه میندازم رمز میخواد و رمز رو نمیدونم و تا اونجایی که میدونم رمزی ندادم.
12345- 1234- 0000 رو دادم نشده.
به نظر شما چی کار باید بکنم خیلی ضروریه.

با تشکر

Mamad 4147
12-09-2010, 01:38
با سلام
دوستان توی گوشی ان96 یه مشکلی دارم.
گوشی فقط با سیم کارتی که از اول توش بوده میاد بالا و سیم کارت دیگه میندازم رمز میخواد و رمز رو نمیدونم و تا اونجایی که میدونم رمزی ندادم.
12345- 1234- 0000 رو دادم نشده.
به نظر شما چی کار باید بکنم خیلی ضروریه.

با تشکر

سلام دوست عزیز
سیم کارت اولی رو بنداز به گوشیت و مراحلی رو که در زیر برات نوشتم انجام بده ان شاالله که درست میشه
برو به Setting . بعد General . در مرحله بعد وارد محافظت یا Security شو .بروبه گزینه اول یعنی Phone and Sim card . در اونجا گزینه اولش یعنی Pin code request رو off کن (با رمز 12345 یا 00000).در همون پنجره گزینه هفتمش یعنی Lock if Sim card changed رو No کن (با رمز 12345 یا 00000) این گزینه بدین معنیه (قفل شدن گوشی درصورت تعویض سیم کارت) . من به ترتیب اینا رو برات نوشتم ولی ابتدا گزینه دوم (Lock if Sim card changed) رو انجام بده . البته اینو بگم اگر رمز گوشی رو عوض کردی دیگه 12345 و 00000 کارایی ندارن و باید رمزی که خودت به گوشی دادی رو بزنی .

mehdimghi
12-09-2010, 10:06
با n97mini میشه از v.pn استفاده کرد؟
اگه آره چجوری ست کنم؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93635

kazimov
12-09-2010, 19:38
سلام دوست عزیز مشکلش اینه که از تنظیمات other اس ام اس ها اون رو روی درایو e تنظیم نکرده/

nimaaffos
13-09-2010, 15:16
سلام دوست عزیز
سیم کارت اولی رو بنداز به گوشیت و مراحلی رو که در زیر برات نوشتم انجام بده ان شاالله که درست میشه
برو به setting . بعد general . در مرحله بعد وارد محافظت یا security شو .بروبه گزینه اول یعنی phone and sim card . در اونجا گزینه اولش یعنی pin code request رو off کن (با رمز 12345 یا 00000).در همون پنجره گزینه هفتمش یعنی lock if sim card changed رو no کن (با رمز 12345 یا 00000) این گزینه بدین معنیه (قفل شدن گوشی درصورت تعویض سیم کارت) . من به ترتیب اینا رو برات نوشتم ولی ابتدا گزینه دوم (lock if sim card changed) رو انجام بده . البته اینو بگم اگر رمز گوشی رو عوض کردی دیگه 12345 و 00000 کارایی ندارن و باید رمزی که خودت به گوشی دادی رو بزنی .

ممنون دوست عزیز
ولی متاسفانه نشد و برای برداشتن هم رمزی به غیر از اینها میخواد .
اگر گوشی رو آپدیت کنم این رمز از بین میره؟ یا بدم فلش کنن؟

choopan
13-09-2010, 16:59
ممنون دوست عزیز
ولی متاسفانه نشد و برای برداشتن هم رمزی به غیر از اینها میخواد .
اگر گوشی رو آپدیت کنم این رمز از بین میره؟ یا بدم فلش کنن؟

گوشیتون رو آنلاک کنید درست میشه ...قبلش یه فکتوری ست انجام بدید . ورژن گوشیتون چند هست ؟

Payman62
15-09-2010, 02:08
سلام.

آقا این رادیو n97 کجاست؟ هر چی میگردم پیداش نمیکنم. fm transmitter رو نمیگم ها. رادیو که به برنامه رادیو گوش بدیم.

saeidr88
15-09-2010, 08:10
سلام دوستان من n97 تازه گرفتم می خوام پروداکت کدش رو با برنامه NSS عوض کنم تا فریم ور فارسی روش نصب کنم اما گوشی رو پیدا نمی کنه و ارور میده توی قسمت device info همه قسمتها شناسایی شدن فقط آخرین قسمت نوشته -->Please copy the loaders first!
->Products Dir('products').......Not Found.
این هم کل کار برنامه NSS هست

Checking Framework...Done.
->..pdginterfc.dll version: 1.0.479
->....pdg4fbus.dll version: 1.0.1652
->....pdg4mbus.dll version: 1.0.106
->.....pdg4fls.dll version: 1.0.1164
->....pdg4flsc.dll version: 1.0.0.58
->pdgphonebook.dll version: 1.0.189
->.bb5usbflash.dll version: 1.0.0.43
Reading Virtual USB device...Done.
->Serial: D8D40B7C, HW: 0.0
Testing Interfaces...
->USB DKU2....Supported.
->USB CA-53...Supported.
Testing Directories...
->DCT4 Loaders Dir('Flash')......Found.
-->0 file(s) found.
-->Please copy the loaders first!
->ADSP Loaders Dir('FlashUsb')...Found.
-->0 file(s) found.
->DCT3 Loaders Dir('fls1sup')....Found.
-->0 file(s) found.
->Products Dir('products').......Not Found.
می بینید همه قسمتها رو پیدا کرده فقط قسمت آخر مونده
موقعی که میرم به phone info و اسکن رو در حالت نرمال میزنم مینویسه error.....scan for product
چیکار کنم
لطفا راهنمایی کنید

choopan
15-09-2010, 08:54
با برنامه جف میتونی پروداکت کدتون عوض کنید . اولین مورد امضای من .

ولی پیشنهاد می کنم فایل ها ی فلشتون رو دانلود و با جف یا فونیکس فلش بزنید . اینجور وقت خودتون گرفته میشه .

saeidr88
15-09-2010, 12:16
سلام مشکل پروداکت کد من با ورژن جدید NSS حل شد فقط الان که می خام آپدیت کنم تا فارسی بشه مرحل اتصال طی میشه مینویسه
current: 22.0.110.12.01
update: 22.0.110.46.01
بعد پیام میده
no software update is currently available for your device
لطفا راهنمایی کنید

saeidr88
15-09-2010, 16:25
کسی نیست جوابمو بده

choopan
15-09-2010, 16:37
مشکل از سرور نوکیاست..یا اینکه گوشیتون فریمور کوک شده روش ریخته شده.

saeidr88
15-09-2010, 16:42
مشکل از سرور نوکیاست..یا اینکه گوشیتون فریمور کوک شده روش ریخته شده.

یعنی میتونم بعدا آپدیت کنم

choopan
15-09-2010, 16:55
دفعات بعد در ساعات مختلف هم میتونی آپدیت کنید .گوشیتون rm چنده ؟ من این آپدیت رو ندیدم .فکر کنم جدید باشه

saeidr88
15-09-2010, 17:00
rm 505
v 22.0.110 البته بدون ساپورت فارسی

saeidr88
15-09-2010, 17:05
اصلا میشه فریمور گوشی رو به ورژن پایین تر تنزیل کرد؟

choopan
15-09-2010, 17:11
برای گوشی های نوکیا هیچ وقت این کار رو نکنید . این کار باعث نابود شدن گوشی میشه.

snake_pianist
15-09-2010, 20:12
سلام

من یک گوشی نوکیا N96 با rm 472 دارم که میخوام آپدیت ش کنم ! توی سایت انواع اقسام راهنما ها برای آپدیت گوشی هست ... یک کم باعث سردرگمی من شد ...

اول اینکه برای rm 472 چه فرمور ای رو باید دانلود کنم ...

دوم اینکه برای آپدیت گوشی N96 کدوم راه از همه بهتره و تاپیک آموزش این راه کجاست ؟

فایل های آموزشی PDF جناب چوپان رو دانلود کردم .. خیلی هاش موقع باز کردن ارور میداد و باز نمی شد ...

میخوام بدونم ... الان بهترین فرموری که می تونم روی گوشی بریزم چیه و باید از کجا دانلود کنم .

گوشی آکبند بوده و تازه از جعبه خارجش کردم ...

پیشاپیش از اینکه وقت می زارید و به سوالات من پاسخ می دید , از شما سپاسگزارم ..

naeim.201
15-09-2010, 23:12
سلام

من یک گوشی نوکیا N96 با rm 472 دارم که میخوام آپدیت ش کنم ! توی سایت انواع اقسام راهنما ها برای آپدیت گوشی هست ... یک کم باعث سردرگمی من شد ...

دوم اینکه برای آپدیت گوشی N96 کدوم راه از همه بهتره و تاپیک آموزش این راه کجاست ؟

فایل های آموزشی PDF جناب چوپان رو دانلود کردم .. خیلی هاش موقع باز کردن ارور میداد و باز نمی شد ...

میخوام بدونم ... الان بهترین فرموری که می تونم روی گوشی بریزم چیه و باید از کجا دانلود کنم .

پیشاپیش از اینکه وقت می زارید و به سوالات من پاسخ می دید , از شما سپاسگزارم ..

شما باید اول به تاپیک جف برید و برنامه رو دانلود و نصب کنید
بعد به این سایت برید و rm گوشیتونو سزچ کنید و تیک کنارشو بزنید و رو چک کلیک کنید؛ رو آخرین ورژن کلیک کنید و فایل های فلش لازم رو دانلود کنید (فایلهایی رو دانلود کن که فارسی داشته باشند- اگه گوشیت از اول فارسی بوده میتونی پروداکت کد گوشیت رو سرچ کنی و فایل های جلوش رو دانلود کنی-) فقط فایلهای حجیم رو دانلود کن ، به بقیه اش نیاز نداری، در آخر هم فایلها رو به برنامه بده و فلش بزن
سایت دانلود فایل ها:
http://www.btusers.com.ar/nan/nokia
آموزش ها ی جف هم تو امضای چوپان یا بخش فیرمور میتونی پیدا کنی
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=328

choopan
16-09-2010, 07:48
"]سلام

پیشاپیش از اینکه وقت می زارید و به سوالات من پاسخ می دید , از شما سپاسگزارم ..[/

با تشکر از اقا امید عزیز :8:

متاسفانه RM گوشی شما زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه .

بهترین روش برای آپدیت گوشیتون استفاده از برنامه فونیکس هست .

در مورد فایل های pdf هم همه دانلود کردن و بدون مشکل استفاده کردن از آخرین ورژن برنامه pdf استفاده کنید .
اگر تمایل دارید که گوشیتون همونطور که گفتم بدون ساپورت فارسی اپدیت کنید اعلام کنید تا فایلهای مخصوص به گوشیتون رو براتون بذارم .

snake_pianist
16-09-2010, 15:56
با تشکر از اقا امید عزیز :8:

متاسفانه RM گوشی شما زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه .

بهترین روش برای آپدیت گوشیتون استفاده از برنامه فونیکس هست .

در مورد فایل های pdf هم همه دانلود کردن و بدون مشکل استفاده کردن از آخرین ورژن برنامه pdf استفاده کنید .
اگر تمایل دارید که گوشیتون همونطور که گفتم بدون ساپورت فارسی اپدیت کنید اعلام کنید تا فایلهای مخصوص به گوشیتون رو براتون بذارم .

ممنون از شما ...

قبل از اینکه شما به من بگین طبق گفته دوستمون رفتم تا با برنامه JAF فایل آپدیت رو روی گوشی بریزم که ارور داد و بعد از خوندن 50-60 صفحه متوجه شدم وقتی که برنامه Jaf همچین اروری رو میده باید بری و با برنامه Phonix گوشی رو فلش کنی :df:

سختی های زیادی رو متحمل شدم سر فلش گوشی اما حسن اش این بود که کار کردن با هر دو برنامه JAF و Phonix رو یاد گرفتم :cb:

راستی من هر کار کردم , نتونستم گوشی رو در حالت خاموش فلش کنم ! آیا N96 در حالت خاموش فلش میشه یا نه ؟

در کل از راهنمایی های شما و نعیم عزیز سپاسگزارم

راستی یه سوال دیگه از خدمتتون داشتم ...

باطری گوشی نوکیا N96 برای اولین بار باید چند ساعت زیر شارژ باشه ؟ شنیدم باطری نو رو برای اولین بار باید بیشتر زیر شارژ گذاشت ... اگه این حرف درسته , چقدر بیشتر باید زیر شارژ باشه ؟

choopan
16-09-2010, 17:57
"]ممنون از شما ...

قبل از اینکه شما به من بگین طبق گفته دوستمون رفتم تا با برنامه jaf فایل آپدیت رو روی گوشی بریزم که ارور داد و بعد از خوندن 50-60 صفحه متوجه شدم وقتی که برنامه jaf همچین اروری رو میده باید بری و با برنامه phonix گوشی رو فلش کنی :df:

سختی های زیادی رو متحمل شدم سر فلش گوشی اما حسن اش این بود که کار کردن با هر دو برنامه jaf و phonix رو یاد گرفتم :cb:

راستی من هر کار کردم , نتونستم گوشی رو در حالت خاموش فلش کنم ! آیا n96 در حالت خاموش فلش میشه یا نه ؟

در کل از راهنمایی های شما و نعیم عزیز سپاسگزارم

راستی یه سوال دیگه از خدمتتون داشتم ...

باطری گوشی نوکیا n96 برای اولین بار باید چند ساعت زیر شارژ باشه ؟ شنیدم باطری نو رو برای اولین بار باید بیشتر زیر شارژ گذاشت ... اگه این حرف درسته , چقدر بیشتر باید زیر شارژ باشه ؟[/

بله میشه در حالت خاموشی فلش زد.

باتری نو که میگیری حدود 5 تا 8 ساعت توی شارژ نگه دار نرمالش اینه

silvester872008
17-09-2010, 22:19
من گوشیم n96 یه فایل بلوتوس گرفتم بعد هنگ کرد حالا دیگه در حالت عمودی هنگه ولی در حالت افقی درسته با فلش و ریست هم درست نشد الان وقتی auto rotate رو فعال میکنم در حالت عمودی هنگه ولی در حالت افقی درسته کمک کنید لطفا

بهزاد
17-09-2010, 23:54
من گوشیم n96 یه فایل بلوتوس گرفتم بعد هنگ کرد حالا دیگه در حالت عمودی هنگه ولی در حالت افقی درسته با فلش و ریست هم درست نشد الان وقتی auto rotate رو فعال میکنم در حالت عمودی هنگه ولی در حالت افقی درسته کمک کنید لطفا

سلام دوست عزیز.:hello:
اون فایلی که گرفتین از آشنا بود یا همین جوری گوشیتون یس خواست شما هم تأیید کردید؟اگه همین جوری به صورت اتوماتیک اومده ویروسه،اما نمیشه گفت اگه از آشنا گرفتید ویروس نیست،احتمال داره در این صورتم گوشی اون فرد ویروسی باشه و کافیه چیزی برای شما بفرسه.شما میتونید با نصب یه آنتی ویروس معتبر (که من Kaspersky رو به شما پیشنهاد میکنم) از گوشیتون در برابر ویروس ها محافظت کنید و گوشی رو یه اسکن بکنید و اگه ویروسی باشه ویروس مورد نظر رو قرنطینه کنید.

choopan
18-09-2010, 08:02
"]من گوشیم n96 یه فایل بلوتوس گرفتم بعد هنگ کرد حالا دیگه در حالت عمودی هنگه ولی در حالت افقی درسته با فلش و ریست هم درست نشد الان وقتی auto rotate رو فعال میکنم در حالت عمودی هنگه ولی در حالت افقی درسته کمک کنید لطفا[/

غیرممکنه با فلش درست نشده باشه .یه بار دیگه فلش بزنید.حافظه 16گیگ هم فرمت کنید

daryadar
18-09-2010, 18:47
من باگوشی n96 خودم تلوزیون را داشتم تا اینکه یک بار گوشی را ری استارت کردم . و تلوزیون آن قطع شد. حالا باید جهت راه اندازی مجدد چکار کنم ؟؟ با تشکر

alirezaes
18-09-2010, 22:32
سلام دوستان عزیز
کسی میدونه چطور میشه روی گوشی n97 وی پی ان را تنظیم کرد؟؟؟؟؟

naeim.201
19-09-2010, 02:29
سلام دوستان عزیز
کسی میدونه چطور میشه روی گوشی n97 وی پی ان را تنظیم کرد؟؟؟؟؟

یه برنامه اینجا معرفی شده:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=93635
از برنامه ی خود نوکیا هم میتونی استفاده کنی ولی یه کم دردسر داره؛ اگه خواستی اینجا میتونی پیداش کنی:

http://europe.nokia.com/support/download-software/nokia-mobile-.../compatibility-and-download

JABER
19-09-2010, 16:55
من باگوشی n96 خودم تلوزیون را داشتم تا اینکه یک بار گوشی را ری استارت کردم . و تلوزیون آن قطع شد. حالا باید جهت راه اندازی مجدد چکار کنم ؟؟ با تشکر

دیگه تلاش بیهوده نکن که فایده نداره
هیچ کسی نمیتونه بگیره
اونهایی هم که الان دارند میگیرند شانسی بوده(صدا و سیما زیر سیبیلی رد کرده بوده)

(چون نوکیا پول به صدا و سیمای ایران نداده)

كيمياگر
21-09-2010, 18:35
سلام گوشي من ‌n96مي خوام عكس رو تمام صفحه بندازم نميتونم لطفا راهنماييم كنيد

®.Mahdi
21-09-2010, 18:42
سلام گوشي من ‌n96مي خوام عكس رو تمام صفحه بندازم نميتونم لطفا راهنماييم كنيد

گوشی های ورژن 3 سیمبین به طور عادی نمی تونن عکس رو تمام صفحه نشون بدن... شما برای این کار به نرم افزار زیر نیاز دارید:
http://www.irfreeup.com/images/huolwrgrhv0i12kw2tu2.rar

كيمياگر
22-09-2010, 08:23
سلام من گوشي n96دارم كه ميخوام عكس رو به صورت تمام صفحه بندازم روي بكگراند وبا هيچ برنامه اي هم نميشه اگه ترفند ديگه اي مثل پچ و هك داره بگيد

®.Mahdi
22-09-2010, 08:26
سلام من گوشي n96دارم كه ميخوام عكس رو به صورت تمام صفحه بندازم روي بكگراند وبا هيچ برنامه اي هم نميشه اگه ترفند ديگه اي مثل پچ و هك داره بگيد

دوست عزیز من در پست قبلی لینک نرم افزاری که بتونید این کار رو انجام بدید براتون گذاشتم.:bf:

كيمياگر
22-09-2010, 15:55

دوست عزیز من در پست قبلی لینک نرم افزاری که بتونید این کار رو انجام بدید براتون گذاشتم.

******سلام دوست من من از اون برنامه استفاده كردم اصلا اجازه نميدي وارد قسمت عكسها بشي

aref.moradi
23-09-2010, 21:03
من يه n97دارم كه ورژنش12 ميخوام بدونم اخرين ورژني كه براش اومده چنده واگه اپديت كنم چه امكاناتي اضافه ميشه واين ورژن هك شده باتشكر

®.Mahdi
23-09-2010, 21:19
من يه n97دارم كه ورژنش12 ميخوام بدونم اخرين ورژني كه براش اومده چنده واگه اپديت كنم چه امكاناتي اضافه ميشه واين ورژن هك شده باتشكر

آخرین ورژن N97 ورژن 22 هست که فایل های فیرم ور و تغییرات اون رو می تونید در تاپیک زیر مشاهده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=105957

این ورژن با استفاده از فایل های کوک شده و جایگزین کردن این فایل به جای فایل اصلی فیرم ور و فلش از طریق جاف هک میشه.
برای دریافت این فایل و اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=106119

silvester872008
24-09-2010, 12:49
گوشی منn96 هنگام فلش با phoenix این پیغام رو میده

®.Mahdi
24-09-2010, 19:24
گوشی منn96 هنگام فلش با phoenix این پیغام رو میده

سوالتون رو در تاپیک مخصوص فلش گوشی با فونیکس مطرح کنید تا رسیدگی بشه...
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431

xxxxmortezaxxxx
25-09-2010, 11:46
با سلام من گوشی n96 دارم تازه خریدم ورژن30.101 ان را با برنامهHelloOX v2.03 هک کردم بعد ان را با کد *#7370# مستر رسید کردم غیر قابل هک شد چه کار کنم با برنامه فونیکس هم ان میخواستم ان را اپدیت کنم امااین اخطار می اید niether dp1.dp2.was found for the product

لطفا راهنمای کنید

snake_pianist
25-09-2010, 14:06
سلام خدمت دوستان عزیز ...یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین ..

در گوشی های n96 وقتی یه پاکت کوچولو کنار آنتن چشمک می زنه یعنی چی ؟! و چطوری باید اونو خاموش کنم ؟!

ممنون از شما ....

mahmoodfadaei
25-09-2010, 20:46
می خواستم بدونم برای n97 برنامه ای هست که وقتی کسی با من تماس می گیره فقط اسمشو بنویسه و شمارشو ننویسه. ضروریه لطفا جواب بدید.

ariaarian27
26-09-2010, 12:27
سلام 2ستان
من 1سوال خیلی ابتدایی دارم وامیدوارم که استید جوابمون رو صحیح بدن
من گوشی ان97 دارم میخواستم ببینم ایا میشه زمان قفل کردن خودکار صفحه رو تغییر داد چون الان خیلی زود صفحه اش قفل میشه و1سوال دیگه هم داشتم ایا میشه دکمه کشویی قفل ان 97 رو تغییر داد مثلان با دکمه دوربین قفل گوشی باز بشه
ممنونم

MaKenZi
27-09-2010, 15:24
سلام.

این مشکل شما زیاد پیش اومده ، در مورد این گوشی.

شما از جاف برای فلش استفاده کن ،بعد از آپدیت مجدد HelloOX رو تست کن ببین جواب میده یا نه.

MaKenZi
27-09-2010, 17:54
سلام خدمت دوستان عزیز ...یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین ..

در گوشی های n96 وقتی یه پاکت کوچولو کنار آنتن چشمک می زنه یعنی چی ؟! و چطوری باید اونو خاموش کنم ؟!

ممنون از شما ....
سلام

فکر میکنم شما حافظه پیامک رو روی حافظه خود گوشی قرار دادید(منظور حافظه محدود خود گوشی هست ، جدای از حافظه داخلی که داره) و وقتی این حافظه پر شده و جایی برای ورود پیامک جدید نیست ، این علامت که شبیه پاکت نامه هست در اون بالا چشمک میزنه.
شما یکی از پیامهاتون رو پاک کنید ، اگر پیامک جدیدی همون لحظه براتون اومد ، مطمئن باشید مشکل همین هست.
حافظه پیامک رو هم بذارید روی حافظه داخلی گوشی.

می خواستم بدونم برای n97 برنامه ای هست که وقتی کسی با من تماس می گیره فقط اسمشو بنویسه و شمارشو ننویسه. ضروریه لطفا جواب بدید.
سلام

در تاپیک زیر درخواست بدید:
درخواست برنامه و هرگونه سوال و مشکلات نرم افزاری s60v5 در این تاپیك (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61164)

ariaarian27
28-09-2010, 09:40
سلام
اقا من 1سوال ابتدایی کردم کسی نبود جواب مارو بعد از2روز بده اگه جای سوالم اشتباهه بگید تاجای صحیح سوالمو بپرسم ولی اینکه بعد از 2-3روز هنوز جواب نگرفته باشم که دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا مدیر این تالار کجاست بیا 1سر به این بخش هم بزن !!!!!!!!!!!!!!

choopan
28-09-2010, 10:27
سلام 2ستان
من 1سوال خیلی ابتدایی دارم وامیدوارم که استید جوابمون رو صحیح بدن
من گوشی ان97 دارم میخواستم ببینم ایا میشه زمان قفل کردن خودکار صفحه رو تغییر داد چون الان خیلی زود صفحه اش قفل میشه و1سوال دیگه هم داشتم ایا میشه دکمه کشویی قفل ان 97 رو تغییر داد مثلان با دکمه دوربین قفل گوشی باز بشه
ممنونم

مورد اول که باید توی تنظیمات گوشیتون باید چک کنید تا دوره زمانی قفل گوشیتون بیشتر بشه .

مورد دوم هم باید با نرم افزار جانبی به گوشیتون بدید تا کلید قفل گوشیتون رو یه کلید دیگه معرفی بشه چون این مدل گوشی رو ندارم نمیدونم چنین برنامه ای باشه یا نه .

elimech
28-09-2010, 14:26
سلام

من يه n97 mini دارم. يك موردي كه تا اندازه اي اذيت كنندست ويبره هنگام تاچ اسكرين هست.

موضوع اينه كه با اين كه off اش كردم فقط تو حالت general جواب مي ده و تو حالت هاي ديگه

مثل pager، meeting بازم صفحه ويبره ميكنه. حتي وقتي كه ميخوام قفلشو باز كنم هم به

همين حالته. من اكثر اوقات گوشيمو تو حالت pager ميذارم و مجبورم اين ويبره تاچ اسكرينو

تحمل كنم.

البته من يك هفته س كه گوشي رو خريدم. كلا زياد كاراي اضافي باهاش انجام ندادم تا حالا ولي

بايد هر دو روز يك بار شارژش كنم.(مثلا ديشب تمام خط هاي باتري پر بود امروز ظهر يه خط مونده

بود.) غير عادي نيست؟ فكر نمي كنيم اين ويبره تاچ اسكرين اثر نامطلوب روي باتري داشته

باشه؟

اگه راهنماييم كنين ممنون مي شم.

®.Mahdi
28-09-2010, 18:12
سلام

من يه n97 mini دارم. يك موردي كه تا اندازه اي اذيت كنندست ويبره هنگام تاچ اسكرين هست.

موضوع اينه كه با اين كه off اش كردم فقط تو حالت general جواب مي ده و تو حالت هاي ديگه

مثل pager، meeting بازم صفحه ويبره ميكنه. حتي وقتي كه ميخوام قفلشو باز كنم هم به

همين حالته. من اكثر اوقات گوشيمو تو حالت pager ميذارم و مجبورم اين ويبره تاچ اسكرينو

تحمل كنم.

البته من يك هفته س كه گوشي رو خريدم. كلا زياد كاراي اضافي باهاش انجام ندادم تا حالا ولي

بايد هر دو روز يك بار شارژش كنم.(مثلا ديشب تمام خط هاي باتري پر بود امروز ظهر يه خط مونده

بود.) غير عادي نيست؟ فكر نمي كنيم اين ويبره تاچ اسكرين اثر نامطلوب روي باتري داشته

باشه؟

اگه راهنماييم كنين ممنون مي شم.

برای این که این ویبره در حالت های دیگه هم غیر فعال باشه؛ همان طوری که از تنظیمات general اون رو قطع کردین از تنظیمات پروفایل های دیگه هم می تونید خاموشش کنید.
اگر گوشی رو روز اول خرید 10 تا 12 ساعت به شارژ زده باشید باطری باید درست کار کنه و حداقل دو روز شارژ نگه داره. البته به میزان کاری هم که با گوشی میکنید بستگی داره.:bf:

najib450
28-09-2010, 20:56
با سلام من گوشی n96 با ورژن 30.101 با HelloOX هک کردم پس چند روز Hard Reset کردم حالا گوشی غیر قابل هک شده با فونیکس ان را دوباره فلش کردم اما دوباره غیر قابل هک شده با سایت خود نوکیا ان را اپدیت کردم اما هنوز هم غیر قابل هک است لطف کنید راهنمای کنید

choopan
29-09-2010, 08:18
تاریخ گوشیتون رو به میلادی به روز کنید .

اگر اروری هم میده ارور رو ذکر کنید.

elimech
29-09-2010, 16:51
سلام

آقا يه مشكل هنگ (موقع اتصالش به كامپيوتر) براي n97mini من پيش اومد و وقتي خواستم خاموشش كنم خاموش نشد و فقط آرم نوكيا اومد بالا. دكمه پاور رو هم كه دوباره زدم گوشي روشن شد ولي صفحه نمايش نصفه نيمه نشون ميده و بقيه قسمت هاي صفحه نمايش سياه نشون ميده.(در حالتي كه كي بورد اسلايد شده) اون چراغ هاي سبز و قرمز هم به همراه چراغ دكمه menu روشن هستند. گوشي خاموش نميشه و وقتي كي بورد رو مي بندم صفحه كامل سياه ميشه. ممنون ميشم كمكم كنيد.

mako
29-09-2010, 17:08
سلام

آقا يه مشكل هنگ (موقع اتصالش به كامپيوتر) براي n97mini من پيش اومد و وقتي خواستم خاموشش كنم خاموش نشد و فقط آرم نوكيا اومد بالا. دكمه پاور رو هم كه دوباره زدم گوشي روشن شد ولي صفحه نمايش نصفه نيمه نشون ميده و بقيه قسمت هاي صفحه نمايش سياه نشون ميده.(در حالتي كه كي بورد اسلايد شده) اون چراغ هاي سبز و قرمز هم به همراه چراغ دكمه menu روشن هستند. گوشي خاموش نميشه و وقتي كي بورد رو مي بندم صفحه كامل سياه ميشه. ممنون ميشم كمكم كنيد.

سلام
باطری رو از گوشی در بیار یکم صبر کن دوباره باطری رو جا بزن وروشن کن انشا.... مشکلت حل میشه

elimech
29-09-2010, 18:24
سلام
باطری رو از گوشی در بیار یکم صبر کن دوباره باطری رو جا بزن وروشن کن انشا.... مشکلت حل میشه

خيلي ممنون.مشكل حل شد. ولي جالبه كه auto-rotate ديگه كار نميكنه. (با اين كه تو قسمت settings گزينه مربوط به اونو تيك زدم.) فكر مي كنيد مشكل از چي باشه؟ البته قبلا هم كاركرد auto-rotate اش زياد جالب نبود و عكس العملش با تاخير بود ولي حالا ديگه به كلي تعطيله!!

mako
29-09-2010, 18:34
خيلي ممنون.مشكل حل شد. ولي جالبه كه auto-rotate ديگه كار نميكنه. (با اين كه تو قسمت settings گزينه مربوط به اونو تيك زدم.) فكر مي كنيد مشكل از چي باشه؟ البته قبلا هم كاركرد auto-rotate اش زياد جالب نبود و عكس العملش با تاخير بود ولي حالا ديگه به كلي تعطيله!!

خوب شکر خدا که درست شد شما یه بار گوشی رو با *#7780# ریست نرم افزاری کنید به احتمال زیاد اون هم درست میشه

elimech
29-09-2010, 19:23
خوب شکر خدا که درست شد شما یه بار گوشی رو با *#7780# ریست نرم افزاری کنید به احتمال زیاد اون هم درست میشه

آقا واقعا دستت درد نكنه. اونم درست شد.خيالمو راحت كردي.

ssb110e
30-09-2010, 01:52
سلام من N97 دارم وقتي از Gprs استفاده ميكنم باطري كوشيم خيلي داغ ميشه و زود باطري خالي ميشه حالا براي حل اين مشكل راه حلي هست

mako
30-09-2010, 07:28
سلام من n97 دارم وقتي از gprs استفاده ميكنم باطري كوشيم خيلي داغ ميشه و زود باطري خالي ميشه حالا براي حل اين مشكل راه حلي هست

کلا جی پی ار اس مصرف باطری رو میبره بالا وخوب باعث داغ شدن باطری هم میشه طبیعی تا جاییکه من میدونم راهی نداره

seyedmoosavi
02-10-2010, 00:12
سلام
من گوشیم n97 هست براش مشکل پرش آنتن پیش اومده یعنی خود به خود آنتنش میره خود به خود هم میاد
از یه تعمیر کار پرسیدم که میشه درستش کرد ؟ گفت احتمال درست شدن خیلی کمه می خوام ببینم که درست گفته یا درست میشه؟

mako
02-10-2010, 00:17
سلام
من گوشیم n97 هست براش مشکل پرش آنتن پیش اومده یعنی خود به خود آنتنش میره خود به خود هم میاد
از یه تعمیر کار پرسیدم که میشه درستش کرد ؟ گفت احتمال درست شدن خیلی کمه می خوام ببینم که درست گفته یا درست میشه؟

شما یه سیم کارت دیگه بنداز رو گوشی ببین اون چطوری

choopan
02-10-2010, 08:23
سلام

مورد از سویچ انتن هست .این قطعه مستقیم به باتری متصل هست وقتی نبال انتن میگرده شارژ زیادی از باتری مصرف می کنه واسه همین ریستارت یا خاموش میشه .جای خطرناکیه و اگر روش کار بشه ممکنه باعث خاموشی کامل گوشی بشه.

seyedmoosavi
02-10-2010, 09:21
مورد از سویچ انتن هست .این قطعه مستقیم به باتری متصل هست وقتی نبال انتن میگرده شارژ زیادی از باتری مصرف می کنه واسه همین ریستارت یا خاموش میشه .جای خطرناکیه و اگر روش کار بشه ممکنه باعث خاموشی کامل گوشی بشه.

خوب حالا به نظر شما من بدم درستش کنن یا نه؟

choopan
02-10-2010, 10:23
ریسک کار پای خودتون حساب میشه ...و تعمیرکار هم شرط خاموشی گوشی می کنه.

elimech
02-10-2010, 16:52
سلام

۱- آقا من گوشیم هنگ کرده بود مجبور شدم باتریشو در بیارم و دوباره بزارم سر جاش بعدش یک ریست نرم افزاری کردم. بعد از اون دیگه gps گوشیم کار نمیکنه.یعنی اصلا ماهواره رو پیدا نمی کنه .در ضمن مدل گوشیم n97 mini هستش. چیکار باید بکنم؟

۲- برای اینکه به اینترنت متصل بشم چه تنظیمی رو روی گوشی باید انجام بدم؟ از سایت همراه اول هم اقدام کردم ولی وصل نمیشه.

®.Mahdi
02-10-2010, 20:40
سلام

۱- آقا من گوشیم هنگ کرده بود مجبور شدم باتریشو در بیارم و دوباره بزارم سر جاش بعدش یک ریست نرم افزاری کردم. بعد از اون دیگه gps گوشیم کار نمیکنه.یعنی اصلا ماهواره رو پیدا نمی کنه .در ضمن مدل گوشیم n97 mini هستش. چیکار باید بکنم؟

۲- برای اینکه به اینترنت متصل بشم چه تنظیمی رو روی گوشی باید انجام بدم؟ از سایت همراه اول هم اقدام کردم ولی وصل نمیشه.

یکبار گوشی رو فرمت سه دکمه کنید، اگه بازم درست نشد با جاف به آخرین ورژن فلش بزنید.:bf:

elimech
07-10-2010, 01:07
یکبار گوشی رو فرمت سه دکمه کنید، اگه بازم درست نشد با جاف به آخرین ورژن فلش بزنید.:bf:

سلام
بعد از فرمت سه دكمه آيا ممكنه بعضي از برنامه ها پاك بشن يا مشكل خاصي به وجود نمياد؟البته منظورم برنامه هاي preinstalled هستن.

choopan
07-10-2010, 10:53
سلام
بعد از فرمت سه دكمه آيا ممكنه بعضي از برنامه ها پاك بشن يا مشكل خاصي به وجود نمياد؟البته منظورم برنامه هاي preinstalled هستن.

بعد از فرمت برنامه ها پاک میشن و دوباره باید برنامه ها رو نصب کرد

mobilestan_site
13-10-2010, 11:10
سلام
من يه نرم افزار عالي براي ضبط صدا بصورت خبرنگاري براي n97 ميخوام اگه سراغ داريد لطفاً لينكش رو بديد. تو سايت نرم افزار زياده اما كدوم از همه بهتره والا من نميدونم.
با تشكر

choopan
13-10-2010, 11:55
برنامه ALON.Software.MP3.Dictaphone.v2.97.DateCode.300310 بهترین برنامه ظبط خبرنگاری هست .

nimaaffos
14-10-2010, 11:46
سلام دوستان عزیز
پری روز رفتم علاعدین دادم اون رمز گوشی ان 96 که به جز سیم کارت تالیا روشن نمیشد رو برداشتن. حالا توش سیم ایرانسل انداختم و شبش کامل گوشی رو شارژ کردم و جالب اینکه دیشب دیدم باطری گوشی تموم شد و شروع به بوق زدن کرد در ضمن دیروز کلا از گوشی استفاده نکردم و زنگ هم نخورد یه گوشه رو میز بود . نمی دونم چرا باطری خوره پیدا کرده نمی دونم ماله سیم کارته یا دادم قفل شو بردان اینجوری شد.
در ضمن در عرض 5 دقیقه 3 تا خط باطری خالی کرد.
چشه به نظر شما؟

®.Mahdi
14-10-2010, 16:36
سلام دوستان عزیز
پری روز رفتم علاعدین دادم اون رمز گوشی ان 96 که به جز سیم کارت تالیا روشن نمیشد رو برداشتن. حالا توش سیم ایرانسل انداختم و شبش کامل گوشی رو شارژ کردم و جالب اینکه دیشب دیدم باطری گوشی تموم شد و شروع به بوق زدن کرد در ضمن دیروز کلا از گوشی استفاده نکردم و زنگ هم نخورد یه گوشه رو میز بود . نمی دونم چرا باطری خوره پیدا کرده نمی دونم ماله سیم کارته یا دادم قفل شو بردان اینجوری شد.
در ضمن در عرض 5 دقیقه 3 تا خط باطری خالی کرد.
چشه به نظر شما؟

دوست عزیز اگر که رمز رو با استفاده از فلش برداشتن که این حالت طبیعیه! بعد از هر بار فلش کردم مقدار زیادی از باطری و گاها تا نیمی از اون زیر فلش مصرف میشه. شما گوشی رو خاموش کنید و بیش از 5 ساعت به شارژ بزنید و بعد دوباره استفاده کنید. اگر بازم شارژ خالی کرد باطری مشکل پیدا کرده:bf:

nimaaffos
14-10-2010, 19:36
دوست عزیز اگر که رمز رو با استفاده از فلش برداشتن که این حالت طبیعیه! بعد از هر بار فلش کردم مقدار زیادی از باطری و گاها تا نیمی از اون زیر فلش مصرف میشه. شما گوشی رو خاموش کنید و بیش از 5 ساعت به شارژ بزنید و بعد دوباره استفاده کنید. اگر بازم شارژ خالی کرد باطری مشکل پیدا کرده:bf:

ممنون دوست عزیز
آخه مشکل اینجاست که موقعی که رفتم پاساژ باطری رو نبردم که بخواد باطری خراب بشه.
به نظر شما گوشی رو ریده توش؟

Alireza3464
15-10-2010, 16:22
با سلام خدمت دوستان عزیز.من یه n97 دارم که چند وقتی کند شده، یه راهنمایی بهم بکنید ممنون میشم. یه مشکل دیگه این که جی پی اس گوشیم به زحمت چند تا ماهواره رو میشناسه، یعنی اصلا نمی تونه موقعیت و تشخیص بده.با سپاس

choopan
15-10-2010, 17:13
با سلام خدمت دوستان عزیز.من یه n97 دارم که چند وقتی کند شده، یه راهنمایی بهم بکنید ممنون میشم. یه مشکل دیگه این که جی پی اس گوشیم به زحمت چند تا ماهواره رو میشناسه، یعنی اصلا نمی تونه موقعیت و تشخیص بده.با سپاس

بهترین راه فرمت اساسی گوشی هست .قبلش از شماره ها و چیزهای مهم گوشی بکاپ بگیرید.اگر گوشیتون ورژن نرم افزاریش پایین هست اگر به اخرین ورژن فلش بزنید که دیگه نور علی نور میشه.

Alireza3464
15-10-2010, 19:04
بابت راهنمایی سوال اولم تشکر. اگه یه کمکی هم برای مشکل جی پی اس میکردی ممنونت میشدم. گوشیم به زور 5،4 ماهواره رو اونم با سیگنال ضعیف پیدا میکنه تازه همونا هم قطع و وصل میشن.

choopan
15-10-2010, 19:17
بابت راهنمایی سوال اولم تشکر. اگه یه کمکی هم برای مشکل جی پی اس میکردی ممنونت میشدم. گوشیم به زور 5،4 ماهواره رو اونم با سیگنال ضعیف پیدا میکنه تازه همونا هم قطع و وصل میشن.

آخرین بار چه کاری روی گوشی انجام دادی که بعدش این مشکل بوجود اومد ؟

گوشیتون رو با یه گوشی هم مدل گوشیتون در پیدا کردن سیگنال ماهواره مقایسه کنید ببینید چجوریه.

Alireza3464
15-10-2010, 19:46
راستش از اون موقع که گوشی و گرفتم این مشکل و داشته، تا حالا هم تعمیر نرفته و باز نشده. این کار و امتحان کردم گوشی من طبق معمول بود ولی گوشی دیگه ماهواره ها رو به راحتی می شناخت

choopan
16-10-2010, 07:36
راستش از اون موقع که گوشی و گرفتم این مشکل و داشته، تا حالا هم تعمیر نرفته و باز نشده. این کار و امتحان کردم گوشی من طبق معمول بود ولی گوشی دیگه ماهواره ها رو به راحتی می شناخت

اگر مشکل گوشیتون با فلش به آخرین ورژن حل نشه مربوط به سخت افزار جی پی اس میشه ..امکان داره کیفیت گیرندگی پایینی داشته باشه ."جی پی اس خراب نیست گیرندگی پایین داره."

splash
16-10-2010, 08:34
با سلام
لطفا برید اینجا و جواب بدید
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1571254&postcount=6

لینک تاپیک اصلی:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=96763&highlight=lightset

misssoroor
17-10-2010, 19:06
با سلام خدمت دوستان .
من 2 روز پیش یه n97 خریدم . تو خوابگاهمون 10 تا سرور وایرلس عمومی هست . به یکیشون به دلخواه وصل میشم که سیگنالش حدود 80 % هستش . وقتی کانکت شدم میرم سایت باز کنم ابتدا خودش اتوماتیک وارد صفحه لاگ این میشه که یوزر و پس می خواد . خوب اطلاعاتو وارد می کنم و پیام میده که شما با موفقیت وارد شدین . خوب حالا مشکل این جاست که وقتی می خوام سایتی باز کنم این قدر طول میکشه ( حدود 10 دقیقه حتی گوگل) که گاهی اوقات خودش ارور timed out میده . البته بعضی مواقع البته خیلی کم سریع سایتو باز می کنه . این در حالیه که با موبایل های دیگه به راحتی به سرور کانکت می شن و سریع سایت باز می کنن . حالا به نظرتون مشکل کجاست ؟ ممکنه یه وقت وایرلس گوشی مشکل داشته باشه ؟
چی باید بکنم ؟ توروخدا فوری جواب بدین .

ممنون

Alireza3464
17-10-2010, 20:33
خوب حالا دوست عزیز به نظر شما چطور میشه گیرندگی جی پی اس گوشی و ببرم بالا؟ ایا با برنامه یا نرم افزار خواصی میشه این مشکل و برطرف کرد.‏(در ضمن ورژن گوشیم بالا است،22‏)‏

MoHaMaD
17-10-2010, 21:52
با سلام خدمت دوستان .
من 2 روز پیش یه n97 خریدم . تو خوابگاهمون 10 تا سرور وایرلس عمومی هست . به یکیشون به دلخواه وصل میشم که سیگنالش حدود 80 % هستش . وقتی کانکت شدم میرم سایت باز کنم ابتدا خودش اتوماتیک وارد صفحه لاگ این میشه که یوزر و پس می خواد . خوب اطلاعاتو وارد می کنم و پیام میده که شما با موفقیت وارد شدین . خوب حالا مشکل این جاست که وقتی می خوام سایتی باز کنم این قدر طول میکشه ( حدود 10 دقیقه حتی گوگل) که گاهی اوقات خودش ارور timed out میده . البته بعضی مواقع البته خیلی کم سریع سایتو باز می کنه . این در حالیه که با موبایل های دیگه به راحتی به سرور کانکت می شن و سریع سایت باز می کنن . حالا به نظرتون مشکل کجاست ؟ ممکنه یه وقت وایرلس گوشی مشکل داشته باشه ؟

ممنون
دوست من شما از سرور های دیگه استفاده کنین ببینم بازم این مشکلو دارین یا نه ؟! راستی ورژن گوشیتون چنده ؟!

misssoroor
18-10-2010, 20:24
ممنون . اما من نمی تونم با هیچ کدومشون سایت باز کنم . اما می تونم وب سایت های اینترنال شبکه رو باز کنم . اما با موبایل های دیگه میشه سایت باز کرد .
این ورژن گوشیو از کجا باید پیدا کنم؟

shayan 72
18-10-2010, 23:12
سلام دوستان
من یه گوشی n97 دارم که با برنامه فونیکس ورژنش رو بالا بردم
وقتی بالا بردم خیلی خوب بود و درست کار میکرد
تا دیشب باهاش کار می کردم صبح که بیدار شدم دیدم گوشی باتری تموم کرده
زدمش به کامپیوتر . شارژ میکرد و کامپیوتر گوشی رو میشناخت
ولی به محض این که گوشی رو روشن می کنم دیگه شارژ نمیکنه و صفحه اش هم خاموش میشه و دیگه هیچی ...
و الان گوشی خاموشه و روشن هم نمیشه
می خواستم بدونم چیکار کنم که گوشی روشن بشه ؟
ممنون

®.Mahdi
18-10-2010, 23:37
سلام دوستان
ولی به محض این که گوشی رو روشن می کنم دیگه شارژ نمیکنه و صفحه اش هم خاموش میشه و دیگه هیچی ...
ممنون

دوست عزیز گوشی رو فرمت سه دکمه کنید، درست میشه. اگر بازهم درست نشد با حاف به همین ورژن فلش کنید فقط اینبار حتما تیک factory set رو بزنید.:bf:

naeim.201
19-10-2010, 02:12
با سلام خدمت دوستان .

ممنون
وایرلست سالمه؛ فقط یه کم باید تنظیمات رو تغییر بدی
به این مسیر برو و automatic configuration رو غیر فعال کن:
tools> settings >connection > wireless lan > option > advanced settings > yes
بعد آخرین گزینه یعنی power saver رو disable کن

Alireza3464
19-10-2010, 05:04
پس چرا کسی جواب سوال من و نمیده!!!!!!‏ میشه با نرم افزار قدرت گیرندگی جی پی اس و برد بالا یا نه؟ اگه نمیشه چیکار کنم تا جی پی اس گوشیم راه بیوفته

choopan
19-10-2010, 08:00
سلام دوستان
ممنون

باتشکر از همکار خوبم آقا مهدی

در تکمیل راهکار دوستم ...باتری جدیدی از دوستی اشنایی قرض بگیرید و امتحان کنید روشن میشه یا نه .مشکل خاصی ندارید گوشیتون در صحت و سلامتی هست فقط باتری خوبی گیر بیار و نتیجه رو ببینید چجوریه.

choopan
19-10-2010, 08:02
پس چرا کسی جواب سوال من و نمیده!!!!!!‏ میشه با نرم افزار قدرت گیرندگی جی پی اس و برد بالا یا نه؟ اگه نمیشه چیکار کنم تا جی پی اس گوشیم راه بیوفته

کاربرانی که از آخرین ورژن نرم افزاری گوشیشون استفاده می کنن رضایت دارن ...بهترین کار فلش به آخرین ورژن هست .

فقط ارتقا دادن ورژن نرم افزاری گوشیتون میتونه دخیل باشه که gps شما چجور کارایی داشته باشه

shayan 72
19-10-2010, 13:56
دوست عزیز گوشی رو فرمت سه دکمه کنید، درست میشه. اگر بازهم درست نشد با حاف به همین ورژن فلش کنید فقط اینبار حتما تیک factory set رو بزنید.:bf:

چجوری گوشی رو فرمت سه دگمه کنم ؟

Alireza3464
19-10-2010, 17:31
من گوشیم و اپ تو دیت کردم و الان ورژنش22.0.110 هست، آیا بالا تر از این هم ورژن هستش؟!؟ فلش کردن به آخرین ورژن با اینکه خودمون مستقیم با اینترنت آپ کنیم فرق میکنه!!!‏ تشکر

tokebluff
19-10-2010, 17:55
سلام.گوشی من دکمه قفل کردنش که کنارشه شکسته میخام ببینم میشه فقط اینو درست کنم با باید کل قاب عوض شه

MoHaMaD
19-10-2010, 17:58
چجوری گوشی رو فرمت سه دگمه کنم ؟
اگه درست گفته باشم سه دکمه ستاره + سبز + 3 رو بگیرین و گوشی رو روشن کنین !

من گوشیم و اپ تو دیت کردم و الان ورژنش22.0.110 هست، آیا بالا تر از این هم ورژن هستش؟!؟ فلش کردن به آخرین ورژن با اینکه خودمون مستقیم با اینترنت آپ کنیم فرق میکنه!!!‏ تشکر
دوست من بالاتر از این ورژن فعلا برای 97 نیومده ! اون فایلی رو هم که شما با گوشی خودتون میگیرین و آپدیت میکنین فرقی با این فایل ها نمیکنه ! فایلی که با گوشی گرفته میشه به صورت فشرده شده هستش که اصطلاحا بهش میگن fota !

ali0917
21-10-2010, 11:45
با سلام خدمت موبایلستانی های گل

من گوشی n97 رو مستر ریست کردم، بعد از مستر ریست برنامه maps رو که میخوام باز کنم اجرا نمیشه وپیغام میده که "برنامه نمیتونه اجرا بشه و باید آخرین ورژن برنامه رو از سایت نوکیا نصب کنید تا اجرا بشه."
با این تفاسیر من آخرین ورژن نرم افزار nokia maps رو از موبایلستان دریافت و نصب کردم، بازم همون پیغام رو داد!
البته قبل از مستر ریست به خوبی کار میکرد. حلا نمیدونم مشکل از کجاست؟
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

MaKenZi
21-10-2010, 11:50
سلام.گوشی من دکمه قفل کردنش که کنارشه شکسته میخام ببینم میشه فقط اینو درست کنم با باید کل قاب عوض شه
سلام

اگر اشتباه نکنم قفل کناری ربطی به قاب گوشی نداره.
و جدا هست.

با سلام خدمت موبایلستانی های گل

من گوشی n97 رو مستر ریست کردم، بعد از مستر ریست برنامه maps رو که میخوام باز کنم اجرا نمیشه وپیغام میده که "برنامه نمیتونه اجرا بشه و باید آخرین ورژن برنامه رو از سایت نوکیا نصب کنید تا اجرا بشه."
با این تفاسیر من آخرین ورژن نرم افزار nokia maps رو از موبایلستان دریافت و نصب کردم، بازم همون پیغام رو داد!
البته قبل از مستر ریست به خوبی کار میکرد. حلا نمیدونم مشکل از کجاست؟
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
سلام

گوشی شما با فرمت مموری باید درست بشه.
کلا مموری رو فرمت کنید.

sorush_2008
21-10-2010, 13:43
سلام
بنده یه فایل دانلود کردم الان تو گوشیمه (ان 97)
با این فایل میشه رادیو فردا رو به صورت زنده و آنلاین گنش کرد منتحی یک اتفاقی کار گرد ولی بعد از اون هر وقت فایل رو اجرا میکنم بعد ازکاننکت شدن اتوماتیک فایل به اینترنت bufferingش رو 99 درصد وایمیسه و نمیاد
بسته افزایشی اینترنت ایرانسلم هم فعاله و خوب کار میکنه
باید چی کار کنم؟

mhs_837
24-10-2010, 00:16
سلام
اگه میشه راهنمایی کنین چجوری اسکرین سیور n97 رو فعال کنم؟من تو منوهاش گزینه ای پیدا نکردم.اگر هم با برنامه خاصی میشه اینکارو کرد لطفا لینک بزارین.
باتشکر فراوان

®.Mahdi
24-10-2010, 00:42
سلام
اگه میشه راهنمایی کنین چجوری اسکرین سیور n97 رو فعال کنم؟من تو منوهاش گزینه ای پیدا نکردم.اگر هم با برنامه خاصی میشه اینکارو کرد لطفا لینک بزارین.
باتشکر فراوان

با خود گوشی نمیشه از اسکرین سرور های موجود استفاده کرد. برای استفاده از آنها شما به نرم افزار animator4 نیاز دارید که میتونید از تاپیک زیر اونو دریافت کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46485&highlight=animator

البته کلا این اسکرین سرورها در گوشی های v5 و مخصوصا n97 و 5800 زیاد جالب نمایش داده نمیشن.:df:

moapz
24-10-2010, 01:21
من دو سوال دارم در مورد گوشی n96
اول اینکه:
من وقتی میخوام با گوشی ان96 با وای-فای به یه اکسس پوینت وصل شم،اون رو پیدا میکنه و در صورتی هم که نیاز به پس داشته باشه کنارش یه قفل میکشه. اما وقتی روی اون کلیک میکنم یا مثلا گزینه "start web browsing" رو میزنم،اصلا از من پس نمیخواد تا اونو وارد کنم و کارم رو انجام بدم. رو همین حساب باید حتما شبکم رو به صورت open درست کنم تا وقتی میخوام با گوشیم به اون وصل شم همینجوری اجازه ی استفاده داشته باشه. مشکل از کجاست؟
دوم اینکه:
من توی خونه شبکه وایرلس راه انداختم. کامپیوتر اول که به اینترنت وصله رو اکسس پویینت کردم. نمیخوام برای کامپیوتر دوم وایرلس آداپتور بخرم، میتونم با ان96 از طریق وای-فای به این شبکه وصل شم و از طریق کابل usb اون کامپیوتر رو هم از نعمت اینترنت بی نصیب نذارم؟
برنامه pc-suite به درد این کار میخوره اما اون فقط از شبکه gprs گوشی استفاده میکنه برای وصل کردن کامپیوتر به اینترنت!
ممنون
:ac:

mehdi2760
24-10-2010, 16:38
سلام
من هر کاری میکنم نه با بروزر خود نوکیا نه با opera نمیتونم سایت باز کنم البته با GPRS با wireless مشکلی نداره حتی تنظیمات GPRS رو هم از اول انجام دادم نشد در ضمن در قسمت EMail و GPS که موقعیت ماهواره ها رو پیدا میکنه و در آپدیت اینباکس ایمیل به راحتی از GPRS استفاده میکنه اما در بروزر ها نه :ak: ممنون میشم راهنمایی کنید گوشی هم N97

persianpersian
25-10-2010, 19:41
سلام دوستان

توی گوشی n96 من یک سری فایل در گالری وجود داره که نشونشون نمیده ، پاکشونم نمیکنه ، وقتی هم به کامپیوتر وصیش میکنم هیچ کدوم از اون فایلها وجود ندارن . البته این مشکل وقتی پیش اومد که گوشی رو دادم به یکی از دوستان . ایشون مموریشون رو زدن داخل گوشی و وقتی به من دادن دیدم فایلهاش وجود داره اما نشونشون نمیده پاک هم نمیشن .
لطفا راهنمایی کنید .

choopan
26-10-2010, 08:37
سلام
من هر کاری میکنم نه با بروزر خود نوکیا نه با opera نمیتونم سایت باز کنم البته با gprs با wireless مشکلی نداره حتی تنظیمات gprs رو هم از اول انجام دادم نشد در ضمن در قسمت email و gps که موقعیت ماهواره ها رو پیدا میکنه و در آپدیت اینباکس ایمیل به راحتی از gprs استفاده میکنه اما در بروزر ها نه :ak: ممنون میشم راهنمایی کنید گوشی هم n97

منم با همین اوپرا مشکل د اشتم هر کاری کردم نشد الته یه بار روی n73 که به هر دری زدم با مرورگر خود گوشی صفحه باز نمیکرد با اوپرا نسخه سیمبیانش حل شد.شما هم بهتره از نسخه سیمبیانش استفاده کنید.شاید فرجی بشه :4:

choopan
26-10-2010, 08:43
سلام دوستان

توی گوشی n96 من یک سری فایل در گالری وجود داره که نشونشون نمیده ، پاکشونم نمیکنه ، وقتی هم به کامپیوتر وصیش میکنم هیچ کدوم از اون فایلها وجود ندارن . البته این مشکل وقتی پیش اومد که گوشی رو دادم به یکی از دوستان . ایشون مموریشون رو زدن داخل گوشی و وقتی به من دادن دیدم فایلهاش وجود داره اما نشونشون نمیده پاک هم نمیشن .
لطفا راهنمایی کنید .

اول :یحتمل فایلهاتون هیدن هست .که سیستمتون نشون نمیده .سیستمتون رو در حالت Hidden show قرار بدید و فایلهاتون رو حذف کنید

دوم :گوشیتون رو کامپلیت فرمت کنین . از شماره و چیزهای مهم گوشی بکاپ بگیرید.

i_mdb
29-10-2010, 22:52
باطری گوشی n96 من روی گوشی خودم کار نمی کنه اما روی گوشی n96 دیگه کار می کنه و باطری n96 دیگه هم روی گوشی من کار می کنه .
لطفا اگه امکان داره منو راهمایی کنید ایراد از کجاست . 

choopan
30-10-2010, 08:19
باطری گوشی n96 من روی گوشی خودم کار نمی کنه اما روی گوشی n96 دیگه کار می کنه و باطری n96 دیگه هم روی گوشی من کار می کنه .
لطفا اگه امکان داره منو راهمایی کنید ایراد از کجاست . 

سوکت باتری لحیم سردی گرفته . کانکتورهای باتری روی گوشی رو یه خورده به هم نزدیک کن ببین جواب میده یا نه . نزنی همه رو از جا در بیاری ها :4:

Putin
30-10-2010, 22:45
دوستان من باری آپدیت گوشیم با این ارور مواجه میشم. اگه ممکنه کمکم کنید . واقعا احتیاج دارم
گوشیمم N97 هستش

http://upload1.imgdl.ir/images/881Error.jpg

®.Mahdi
30-10-2010, 23:11
دوستان من باری آپدیت گوشیم با این ارور مواجه میشم. اگه ممکنه کمکم کنید . واقعا احتیاج دارم
گوشیمم N97 هستش

دوست عزیز این ارور میگه که به درستی قادر به آپدیت گوشی نیست ... شاید در هنگام آپدیت ارتباط قطع شده باشه و یا مواردی از این قبیل. شما بهتره که فایل های فیرم ور رو از تاپیک زیر بگیرید و با استفاده از فلش با جاف گوشی رو آپدیت کنید:

آخرین ورژن جاف رو هم از تاپیک زیر بگیرید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=95541

i_mdb
31-10-2010, 10:40
سوکت باتری لحیم سردی گرفته . کانکتورهای باتری روی گوشی رو یه خورده به هم نزدیک کن ببین جواب میده یا نه . نزنی همه رو از جا در بیاری ها :4:

بسیار متشکرم درست شد ولی من هنوز نفهمیدم چرا باطری روی گوشی دیگه کار می کرده ؟

majidnasir
31-10-2010, 13:16
سلام
گوشی من n96 هستش میخوام برنامه های شتاب سنج دارو روش نصب کنم اما جواب نمیدن حالا باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین؟

®.Mahdi
31-10-2010, 14:09
سلام
گوشی من n96 هستش میخوام برنامه های شتاب سنج دارو روش نصب کنم اما جواب نمیدن حالا باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین؟

بیشتر برنامه های شتابسنج دار برای نصب نیاز به هک بودن گوشی دارن ... با استفاده از برنامه helloox در تاپیک زیر گوشی رو هک کنید. (توجه کنید تاریخ گوشی به روز باشه)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82103

برای استفاده از برنامه helloox باید بعد از دریافت اون رو ساین و سپس در مموری گوشی نصب و اجرا کنید.:dn:

mamal tala
31-10-2010, 16:14
اقا سلام،یه سوال داشتم.تو گوشی n97 نرم افزار im‏ یا چیزی شبیه این هست یا اصلا چنین نرم افزاری با کاربرد نرم افزار im‏ وجود داره واسه دانلود که تو n97 نصب بشه و همون کارایی نرم افزار im‏ رو داشته باشه؟لپه کلام اینکه من n95‎ ‎8gb‏ دارم که توش im‏ داره،می خواستم بدونم واسهn97 چنین نرم افزاری وجود داره که هم با im‏ مچ باشه و بعد نصب من بتونم با گوشی خودم با n97 ارتباط داشته باشم؟

majidnasir
31-10-2010, 23:56
من گوشیمو هک کردم ولی بازم جواب نداد باید چیکار کنم ؟
n96

choopan
01-11-2010, 07:01
من گوشیمو هک کردم ولی بازم جواب نداد باید چیکار کنم ؟
n96

چرخش اتوماتیک گوشیتون روشن هست ؟ سنسور گوشیتون روشنه؟

mamal tala
01-11-2010, 08:14
اقا سلام،یه سوال داشتم.تو گوشی n97 نرم افزار im‏ یا چیزی شبیه این هست یا اصلا چنین نرم افزاری با کاربرد نرم افزار im‏ وجود داره واسه دانلود که تو n97 نصب بشه و همون کارایی نرم افزار im‏ رو داشته باشه؟لپه کلام اینکه من n95‎ ‎8gb‏ دارم که توش im‏ داره،می خواستم بدونم واسهn97 چنین نرم افزاری وجود داره که هم با im‏ مچ باشه و بعد نصب من بتونم با گوشی خودم با n97 ارتباط داشته باشم؟

اقا سلام،کسی نمی خواد جواب مارو بده؟!

majidnasir
01-11-2010, 20:07
چرخش اتوماتیکش روشنه اما سنسورشو نمیدونم از کجا روشن کنم میشه بگین از کجا باید فعالش کنم؟

®.Mahdi
01-11-2010, 22:51
چرخش اتوماتیکش روشنه اما سنسورشو نمیدونم از کجا روشن کنم میشه بگین از کجا باید فعالش کنم؟

برای روشن کردن سنسور باید از settings وارد phone و بعد sensor settings بشید و sensors رو on کنید . البته چون که چرخش اتوماتیک فعال هست پس باید سنسور هم روشن باشه . :df:

majidnasir
02-11-2010, 09:18
سلام
من میخواستم برنامه های شتای سنجدارو روی گوشی n96ام نصب کنم تا الان حدود یه هفته مدام با گوشیم ور رفتم اما نتونستم حالا میخوام که اگه وقت دارین به طور خیلی دقیقو ریز از اول بسم الله تمام کاراییرو که باید بکنمو بهم بگین ؟

majidnasir
02-11-2010, 09:20
یه سوال دیگه ام دارم اون اینه که وقتی دکمه های پلیر گوشیمو (قسمت کشویی بالا)رو میزنم میدیا پلیرم اجرا نمیشه باید چیکار کنم ؟

moj021
02-11-2010, 20:01
با سلام خدمت دوستان عزیز
یک سوال داشتم و اون اینکه من هر چقدر میگردم توی این دو تا گوشی ScreenSaver رو پیدا نمی کنم برای اینکه بتونم فعالش کنم لطفا در مورد مسیرش راهنمائیم کنید .:au:

®.Mahdi
02-11-2010, 23:09
سلام
من میخواستم برنامه های شتای سنجدارو روی گوشی n96ام نصب کنم تا الان حدود یه هفته مدام با گوشیم ور رفتم اما نتونستم حالا میخوام که اگه وقت دارین به طور خیلی دقیقو ریز از اول بسم الله تمام کاراییرو که باید بکنمو بهم بگین ؟

شما ابتدا گوشی رو یک مستر ریست کنید و بعد به همون آدرسی که بهتون دادم برید و سنسور شتاب سنج و تمامی تیک های اون رو فعال کنید و بعد اقدام به نصب برنامه ها کنید . اگر که باز هم نشد گوشی رو با استفاده از برنامه helloox هک کنید و مجددا امتحان کنید. الآن دیگه باید همه برنامه ها رو جواب بده . :dn:

یه سوال دیگه ام دارم اون اینه که وقتی دکمه های پلیر گوشیمو (قسمت کشویی بالا)رو میزنم میدیا پلیرم اجرا نمیشه باید چیکار کنم ؟

وقتی مستر ریست کنید این مشکل هم برطرف میشه . :df:

با سلام خدمت دوستان عزیز
یک سوال داشتم و اون اینکه من هر چقدر میگردم توی این دو تا گوشی ScreenSaver رو پیدا نمی کنم برای اینکه بتونم فعالش کنم لطفا در مورد مسیرش راهنمائیم کنید .:au:

خود گوشی برنامه ای برای نمایش اسکرین سرور نداره ؛ شما باید از لینک زیر برنامه ownskin animator رو بگیرید و در گوشی نصب کنید . بعد هم فایل های فلش (swf) رو به راحتی میتونید اجرا کنید. البته این اسکرین سرور ها کلا در گوشی های v5 زیاد جالب نمشن . :ab:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46485&highlight=animator

mamal tala
03-11-2010, 07:38

ایول بابا.چند روزه منتظرم کسی جوابمو نمی ده ولی واسه حل مشکل این رفیقمون که n96 داره اینجارو کردین چت روم.اگه بلدین که بیاین بگین اگرم که نه خوب حداقل بگین نمی دونیم که من این همه . . . !!!!!!:cm::cm:

ALI
03-11-2010, 11:23
ﭘﺴﺖ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﺷﺪﻩ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﻮﺑﺎﻳﻞ
دوست عزيز توى بخش درخواست نرم افزار مطرح كنيد
دوستان اكه راحلى داشتن حتما كمك مي كردن

Alireza3464
05-11-2010, 13:46
با سلام خدمت تمام دوستان. چطوری میشه فهمید که گوشی واقعا فنلاندی هست و لیبل نیست؟ اگه کمک کنید ممنون میشم.

Alireza3464
05-11-2010, 14:12
با سلام خدمت تمام دوستان. چطوری میشه فهمید که گوشی واقعا فنلاندی هست و لیبل نیست؟ اگه کمک کنید ممنون میشم.

choopan
05-11-2010, 16:32

گوشی های جدید نوکیا که کمتر فنلاد میزنه همشون بیشتر مجاری هستن . اگه واسه این می خوای که گوشیتون اصل نوکیاست از محیط گرافیکی و کیفیت اون میشه تشخیص داد که نوکیا اصل هست یا نه . گوشی اصل نوکیا همشون برنامه می خورن و تحت ساپورت نوکیا قرار دارن ولی نوع چینی اون نه برنامه می خوره نه تحت ساپورت نرم افزاری نوکیا قرار داره.

majidsadafi
08-11-2010, 13:17

__________________________________________________ ______________________
سلام دوست عزیز فنلاند کل و الیوم گوشی نمیزنه
فقط بعضی از مدلاشو خودش میزنه.
ان 97 تحت لیسانس فنلاند بای بخری که یه جورایی اصل باشه

majidsadafi
08-11-2010, 13:23
سلام
من هر کاری میکنم نه با بروزر خود نوکیا نه با opera نمیتونم سایت باز کنم البته با gprs با wireless مشکلی نداره حتی تنظیمات gprs رو هم از اول انجام دادم نشد در ضمن در قسمت email و gps که موقعیت ماهواره ها رو پیدا میکنه و در آپدیت اینباکس ایمیل به راحتی از gprs استفاده میکنه اما در بروزر ها نه :ak: ممنون میشم راهنمایی کنید گوشی هم n97

تنظیمات کانکت اپرا رو بررسی کن مشکلت اونجاس.
باید تنظیم کنی رو چی کانکت شه

mh_hshk
10-11-2010, 16:15
با سلام به همه دوستان
من میخواستم در مورد ایرادات و مشکلات گوشیم ازتون کمک بگیرم. گوشیم 97 مینی هست.
اول از همه بگم که نرم افزار زیاد روش نصب کردم و خیلی هم خوب کار میکرد.براش آنتی ویروس هم خریدم ، کاسپر موبایل. نزدیکه 2 روز هست که گوشیم نرم افزار هه رو نشون نمیده ، نصب هستند و از طریق میانبر ها میان ولی وقتی یکبار به پوشه نرم افزار ها مرجعه میکنم دیگه نشون داده نمیشه و حتی فهرست یا همون منو گوشی هم محو میشه و مینویسه که بدون فایل هست.
من نمیدونم ایراد از کجاست؟ کسی میدونه ؟ ویروس گرفته ؟ اگر ویروس گرفته پس این کاسپر که کلی پولشو دادم په غلطی میکرده!
اگر هم ایراد از جای دیگه ای هست بهم بگید. علتش برام خیلی مهمه
ممنون از همه دوستان

choopan
10-11-2010, 17:01
با سلام به همه دوستان
من میخواستم در مورد ایرادات و مشکلات گوشیم ازتون کمک بگیرم. گوشیم 97 مینی هست.
اول از همه بگم که نرم افزار زیاد روش نصب کردم و خیلی هم خوب کار میکرد.براش آنتی ویروس هم خریدم ، کاسپر موبایل. نزدیکه 2 روز هست که گوشیم نرم افزار هه رو نشون نمیده ، نصب هستند و از طریق میانبر ها میان ولی وقتی یکبار به پوشه نرم افزار ها مرجعه میکنم دیگه نشون داده نمیشه و حتی فهرست یا همون منو گوشی هم محو میشه و مینویسه که بدون فایل هست.
من نمیدونم ایراد از کجاست؟ کسی میدونه ؟ ویروس گرفته ؟ اگر ویروس گرفته پس این کاسپر که کلی پولشو دادم په غلطی میکرده!
اگر هم ایراد از جای دیگه ای هست بهم بگید. علتش برام خیلی مهمه
ممنون از همه دوستان

بعی اوقات تم که نصب می کنی گوشی رو به هم میریزه .

ممکنه گوشیتون تداخل نرم افزاری پیدا کرده و باعث شده ایکن های برنامه نمایش داده نشوند.

نصب بیش از اندازه برنامه ها هم ممکنه این مشکل رو بوجود بیاره.

Obka
10-11-2010, 23:49
سلام و عرض ادب
دوستان گوشی من n96 هستش و متاسفانه هرچی کد لاک رو میزنم قبول نمیکنه و میگه اشتباهه البته لاک کد رو از 12345 تغییرش دادم ولی هرچی رمزمو میزنم قبول نمیکنه حالا برنامه ای و یا چیزی هستش که بتونم برش گردونم و بفهمم چی بوده این پسورد ؟
با تشکر

choopan
11-11-2010, 08:34
سلام و عرض ادب
دوستان گوشی من n96 هستش و متاسفانه هرچی کد لاک رو میزنم قبول نمیکنه و میگه اشتباهه البته لاک کد رو از 12345 تغییرش دادم ولی هرچی رمزمو میزنم قبول نمیکنه حالا برنامه ای و یا چیزی هستش که بتونم برش گردونم و بفهمم چی بوده این پسورد ؟
با تشکر

با استفاده از نرم افزار فونیکس بازیابی کارخانه ای انجام بده درست میشه

khoonsard
11-11-2010, 22:50
سلام
من یه n97 در پیتی دارم که جدیدا وقتی سی بهم زنگ میزنه تاچم هنگ میکنه و نمیتونم جواب بدم باید حدود 20 ثانیه صبر کنم تا تاچش عمل کنه
دوم اینکه بیشتر مواقع با کلید آنلاکش که گوشی رو باز میکنم بازم حدود 20 ثانیه هیچ کاری انجام نمیده و باید صبر کنم تا تاچش فعال بشه
ورژن فیرمورش 22.0.110

®.Mahdi
11-11-2010, 22:56
سلام
من یه n97 در پیتی دارم که جدیدا وقتی سی بهم زنگ میزنه تاچم هنگ میکنه و نمیتونم جواب بدم باید حدود 20 ثانیه صبر کنم تا تاچش عمل کنه
دوم اینکه بیشتر مواقع با کلید آنلاکش که گوشی رو باز میکنم بازم حدود 20 ثانیه هیچ کاری انجام نمیده و باید صبر کنم تا تاچش فعال بشه
ورژن فیرمورش 22.0.110

یکبار گوشی رو فرمت سه دکمه کنید درست میشه اگر که باز هم مشکلش حل نشد به همین ورژن فلش کنید . :dn:

khoonsard
11-11-2010, 23:00
این کارا رو قبلا انجام دادم
ولی فایده ای نداره
اول فکر میکردم تاچش خراب شده
ولی بعد از اون 20 ثانیه کذایی همه چی تو بهترین حالتشه

®.Mahdi
11-11-2010, 23:06
این کارا رو قبلا انجام دادم
ولی فایده ای نداره
اول فکر میکردم تاچش خراب شده
ولی بعد از اون 20 ثانیه کذایی همه چی تو بهترین حالتشه

بسی عجیب است !!! درهنگام فلش فول فکتوری هم زدید ؟! اگر با فول فکتوری هم درست نشده من فکر میکنم مشکلش سخت افزاری باشه . :df:

khoonsard
11-11-2010, 23:10
از راهنمایی تون ممنونم
بازم گوشی رو فلش میکنم شاید درست بشه

Obka
12-11-2010, 00:50
با استفاده از نرم افزار فونیکس بازیابی کارخانه ای انجام بده درست میشه

باید از کجا دانلودش کنم ؟ از این روش شماره سریال ازم نمیخوادش ؟ ولی کار با نرم افزارش خیلی سخته ایا راه دیگه که اسون تر باشه رو سراغ ندارید ؟ من فقط پسوردم یادم رفته!فکر کنم نرم افزاری که گفتید یک چیزی تو مایه های فلش کردن گوشی باشه نه ؟
با تشکر

®.Mahdi
12-11-2010, 00:56
باید از کجا دانلودش کنم ؟ از این روش شماره سریال ازم نمیخوادش ؟ ولی کار با نرم افزارش خیلی سخته ایا راه دیگه که اسون تر باشه رو سراغ ندارید ؟ من فقط پسوردم یادم رفته!فکر کنم نرم افزاری که گفتید یک چیزی تو مایه های فلش کردن گوشی باشه نه ؟
با تشکر

با فونیکس باید گوشی فلش بشه ولی شما با استفاده از نرم افزار NSS که در تاپیک زیر هست میتونید شماره سریال رو پیدا کنید . اگر باز هم موفق نشدید میتونید از فونیکس استفاده کنید :
http://mobilestan.net/showthread.php?t=73761

ALFEX
12-11-2010, 02:31
منم این مشکل فراموش کردن پسورد گوشی رو دارم با نرم افزار nss هم نشد البته یه n82 دارم که از این طریق پیدا کردم ولی این n97 که تازه گرفتم بنظرم با nss نمی شه پیدا کرد اگر با فونیکس می شه پسورد رو پیدا کرد میشه اموزش بدید؟

®.Mahdi
12-11-2010, 12:23
منم این مشکل فراموش کردن پسورد گوشی رو دارم با نرم افزار nss هم نشد البته یه n82 دارم که از این طریق پیدا کردم ولی این n97 که تازه گرفتم بنظرم با nss نمی شه پیدا کرد اگر با فونیکس می شه پسورد رو پیدا کرد میشه اموزش بدید؟

شما کافیه متابق عکس زیر گزینه Restore User Product رو بزنید تا پسورد گوشی برداشته بشه !

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=460300&stc=1&d=1289469356

choopan
13-11-2010, 07:25

میشه از قسمت Testing گزینه ی فکتوری set رو بزنید . هر چی اومد تایید کنید . البته باید گوشیتون توسط فونیکس شناسایی بشه.

JABER
17-11-2010, 09:56
سلام
صدای هدفون 96ام خیلی خیلی کم شده
صدای طرف مقابل را به زور میشه شنید
دکمه ولومش را هم که کم و زیاد میکنم،کم و زیاد شدن را روی ال سی دی گوشی نشون میده،ولی در عمل صدا هیچ تغییری نمیکنه-و در کمترین حالت صدا هست

نمیدونم سخت افزاری هست یا نرم افزاری

لطفا کمک کنید
ممنون

MoHaMaD
17-11-2010, 14:56
سلام
دکمه ولومش را هم که کم و زیاد میکنم،کم و زیاد شدن را روی ال سی دی گوشی نشون میده،ولی در عمل صدا هیچ تغییری نمیکنه-و در کمترین حالت صدا هست

لطفا کمک کنید
ممنون
سلام . جابر جان گوشیت اخیرا ضربه نخورده ؟!
اگه سخت افزاری نباشه با 7370 و نهایتا فلش درست میشه . اما اگه سخت افزاری باشه که ...

choopan
17-11-2010, 15:28
سلام

لطفا کمک کنید
ممنون

عامو اول نرم افزارش کار کن اگه جواب نگرفتی .سخت افزاریش باید کار بشه .اما سخت افزار باید قسمت اسپیکر همونجایی که صدا کم در میاد رو یا سرویس یا تعویض باید بشه .
قسمت هدفون و کلید ولوم هم اگر اینجوریکه شما میگید باشه برمیگرده به بازر زنگ .باید تعویض بشه .
کلی باید پیاده بشی و نعلینت هم بزن زیر بغلت :4:

shahkaar
18-11-2010, 14:05
سلام بر متخصصين بي امكانات.
دوستان يك n96 دارم كه پرش آنتن پيدا كرده. البته به صورت نامرتب.
ناكهاني هم قطع نمي شود كم كم ميرود پايين و دوباره كمكم مي آيد بالا.
بشدت اعصاب خوردكن است.

®.Mahdi
18-11-2010, 14:36
سلام بر متخصصين بي امكانات.
دوستان يك n96 دارم كه پرش آنتن پيدا كرده. البته به صورت نامرتب.
ناكهاني هم قطع نمي شود كم كم ميرود پايين و دوباره كمكم مي آيد بالا.
بشدت اعصاب خوردكن است.

فکر کنم مشکلش سخت افزاری باشه ! شما یکبار فلشش بزن اگه درست نشد یحتمل مشکلش سخت افزاریه ! :df:

shahkaar
18-11-2010, 15:39
فلش هم كردم. فرقي نكرده. مشكلات سخت افزاري مربوط به آنتن چي ميتونه باشه.؟؟
مثلا آنتن ميسوزه يا يه چيزي مثل اين...
و اينكه هزينه تعميرش چقدره و از اون مهمتر يك نفر متخصص باشه كه چند بار هزينه تعمير ندم. اگه دوستان كسي هست لطفا پيغام خصوصي بزاره..... ممنون (خواهش مكنم واقعا مسئله آبروئه)

®.Mahdi
18-11-2010, 15:52
و اينكه هزينه تعميرش چقدره و از اون مهمتر يك نفر متخصص باشه كه چند بار هزينه تعمير ندم. اگه دوستان كسي هست لطفا پيغام خصوصي بزاره..... ممنون (خواهش مكنم واقعا مسئله آبروئه)

من زیاد در زمینه سخت افزار گوشی اطلاعات ندارم ، اینگونه مسایل در تخصص آقا نصرالله هست ... شما صبر کنید من میگم بیان تا راهنماییتون کنند . :df:

choopan
18-11-2010, 15:56
خرابی انتن سویچ معمولا باعث پرش آنتن میشه . ممکنه رطوبت باعث این کار شده باشه.

کار بر روی انتن این گوشی ریسک داره و ممکنه گوشی خاموش بشه و بالا نیاد. نظر به تشخیص و کار تعمیرکار داره که هزینه چقدر بگیره . شما حساب 30 به بالا رو بگیرید.

mahboubeh66
23-11-2010, 18:00
سلام

من گوشیم n97, وقتی روش ایرانسل میذارم آنتنش بعضی وقتها می پره.اما با همراه اول نمی پره.چیکارش کنم؟

naeim.201
24-11-2010, 00:37
سلام

من گوشیم n97, وقتی روش ایرانسل میذارم آنتنش بعضی وقتها می پره.اما با همراه اول نمی پره.چیکارش کنم؟

اگه با همراه اول مشکل ندارید پس گوشیتون هم مشکل نداره ، احتمالا مشکل از آنتن دهی ایرانسل تو محل شماست

mahboubeh66
24-11-2010, 10:14
اگه با همراه اول مشکل ندارید پس گوشیتون هم مشکل نداره ، احتمالا مشکل از آنتن دهی ایرانسل تو محل شماست

اما ایرانسل رو n95 خیلی خوب کار می کنه

®.Mahdi
24-11-2010, 14:51
اما ایرانسل رو n95 خیلی خوب کار می کنه

گوشی رو یه فرمت سه دکمه بزن بعد دوباره امتحان کن ببین درست میشه . این قبیل مشکلات خیلی کم اتفاق میفته که مربوط به خود گوشی باشه .

mahboubeh66
25-11-2010, 12:09
سلام

مرسی
منظورت فرمت با کد 7370 ؟

®.Mahdi
25-11-2010, 12:17
سلام

مرسی
منظورت فرمت با کد 7370 ؟

آره منظورم همینه ... بهتر از این دیگه فرمت سه دکمه هست . :df:

armin_punisher6
26-11-2010, 09:07
سلام یه سوال داشتم خیلی برام مهمه.
راهی وجود داره که تم های فابریک n96 رو پاک کرد؟

®.Mahdi
26-11-2010, 10:12
سلام یه سوال داشتم خیلی برام مهمه.
راهی وجود داره که تم های فابریک n96 رو پاک کرد؟

فکر نمی کنم از داخل گوشی راهی برای این کار وجود داشته باشه ! این تم ها رو فقط میشه در هنگام کوک کردن فیرم ور ها از توی فایل فیرم ور پاک کرد تا بعد از فلش تم ها در گوشی وجود نداشته باشند . :bf:

mahvash2006
26-11-2010, 13:11
سلام دوستان
یه مشکل با n96 دارم ،اینکه خودش بعد از 2 یا 3 ساعت خاموش می شود راستارت نه ، خاموش .فلش کردیم هر کاری کردیم همین جوریه دلیلش چیه و راه حل برطرف کردنش به چه صورت هست؟
مرسی

mahvash2006
26-11-2010, 15:06
سلام دوستان
یه مشکل با n96 دارم ،اینکه خودش بعد از 2 یا 3 ساعت خاموش می شود راستارت نه ، خاموش .فلش کردیم هر کاری کردیم همین جوریه دلیلش چیه و راه حل برطرف کردنش به چه صورت هست؟
مرسی

choopan
26-11-2010, 17:43
سلام دوستان
مرسی

باتری رو چک کنید. یه باتری خوب و مطمئن بگیر بنداز روی گوشی ببین نتیجه چیه . بیشتر مربوط به باتری میشه.

armin_punisher6
30-11-2010, 22:39
فکر نمی کنم از داخل گوشی راهی برای این کار وجود داشته باشه ! این تم ها رو فقط میشه در هنگام کوک کردن فیرم ور ها از توی فایل فیرم ور پاک کرد تا بعد از فلش تم ها در گوشی وجود نداشته باشند . :bf:

فیرمویر کوک شده واسه n96 هست که این کارو کرده باشه؟

®.Mahdi
30-11-2010, 23:02
فیرمویر کوک شده واسه n96 هست که این کارو کرده باشه؟

من که تا حالا فیرم ور کوک شده برای n96 ندیدم ! شما برنامه نوکیا کوکر رو دانلود کنید و ببینید که میتونید فایل های فیرم ور رو باهاش extract کنید یا نه . فکر نمیکنم فایل های فیرم ور n96 قایل ویرایش باشند .

hovyzi
01-12-2010, 21:03
سلام
گوشی N97 رو وقتی میخوام با NSU آپدیت کنم نمیشناسه گوشی رو درایورها رو کامل نصب کردم Pcsuit هم همینطور موقعی که میخواد گوشی رو Detect کنه یه فایل رو هم میاره واسه دانلود RM-505_N97.cfg کسی میدونه مشکل از چیه؟

®.Mahdi
01-12-2010, 22:27
سلام
گوشی N97 رو وقتی میخوام با NSU آپدیت کنم نمیشناسه گوشی رو درایورها رو کامل نصب کردم Pcsuit هم همینطور موقعی که میخواد گوشی رو Detect کنه یه فایل رو هم میاره واسه دانلود RM-505_N97.cfg کسی میدونه مشکل از چیه؟

بعضی از دوستانی که n97 دارن با آپدیت از طریق NSU مشکل دارن ... بهترین راه آپدیت گوشی شما فلش با جاف به حالت خاموش هست . شما از تاپیک زیر فایل های فیرم ور گوشی رو بگیرید و به صورت خاموش با جاف گوشی رو فلش بزنید :

mostafait1
13-12-2010, 15:54
سلام.

یک گوشی N97 Nokia هستش که وقتی می خوام برم داخل message اررور میده : Already In Use ...!

و دیگه با جی استیک پایین رو میزنم به contact ها نمیره!! البته از منو داخل contactها میره!

گزینه ی shortcut جوی استیک رو هم پیدا نمی کنم!

می خواستم راهنمایی کنید!

راستی اگه از کد ریست استفاده کنم تمام اطلاعات پاک میشه؟!!!!!

choopan
13-12-2010, 16:46
سلام.

یک گوشی n97 nokia هستش که وقتی می خوام برم داخل message اررور میده : Already in use ...!

و دیگه با جی استیک پایین رو میزنم به contact ها نمیره!! البته از منو داخل contactها میره!

گزینه ی shortcut جوی استیک رو هم پیدا نمی کنم!

می خواستم راهنمایی کنید!

راستی اگه از کد ریست استفاده کنم تمام اطلاعات پاک میشه؟!!!!!

فرمت کنی اطلاعات گوشی پاک میشه .اطلاعات شامل شماره - مسیج - و کلا درایو c

soosood
18-12-2010, 07:17
سلام دوستان مشکلی برام پیش اومده وخواهش میکنم که راهنماییم کنید.دیروز با موبایل نوکیا n97 فیلم برداری کردم وبعد از اتمام فیلم برداری متوجه شدم که کلیه فیلمهایی که تاحالا گرفته بودم پاک شده و فیلم جدید در شاخه e:\Videos\Camera جایگزین قبلیها شده . وقتی موبایل رو به کامپیوتر وصل کردم متوجه شدم که یک فایل با نام عجیب -W*ة)G( .&≡% با حجم 3،917،021 کیلوبایت (نزدیک به 4 گیگ) ویک فایل سیستمی با حجم 986،052 کیلوبایت وجود داره که از داخل خود موبایل بابرنامه های مدیریت فایل قابل دسترسی نیستند . لازم به ذکر است که بگم یکسری ازاین فیلم ها رو قفل گذاشته بودم وهمچنین در شاخه Videos شاخه های دیگری ایجاد کرده بودم و چندتا فیلم کارتونی توش بود که دیگه اثری ازاونا هم نیست . در ضمن اون دو تا فایل عجیب هم قابل کپی کردن و کات کردن نیستند . فیلم هایی که داشتم برام خیلی با ارزشند از اساتید خواهش میکنم راهنماییم کنید. با تشکر

Mamad 4147
18-12-2010, 11:08
سلام دوستان مشکلی برام پیش اومده وخواهش میکنم که راهنماییم کنید.دیروز با موبایل نوکیا n97 فیلم برداری کردم وبعد از اتمام فیلم برداری متوجه شدم که کلیه فیلمهایی که تاحالا گرفته بودم پاک شده و فیلم جدید در شاخه e:\Videos\Camera جایگزین قبلیها شده . وقتی موبایل رو به کامپیوتر وصل کردم متوجه شدم که یک فایل با نام عجیب -W*ة)G( .&≡% با حجم 3،917،021 کیلوبایت (نزدیک به 4 گیگ) ویک فایل سیستمی با حجم 986،052 کیلوبایت وجود داره که از داخل خود موبایل بابرنامه های مدیریت فایل قابل دسترسی نیستند . لازم به ذکر است که بگم یکسری ازاین فیلم ها رو قفل گذاشته بودم وهمچنین در شاخه Videos شاخه های دیگری ایجاد کرده بودم و چندتا فیلم کارتونی توش بود که دیگه اثری ازاونا هم نیست . در ضمن اون دو تا فایل عجیب هم قابل کپی کردن و کات کردن نیستند . فیلم هایی که داشتم برام خیلی با ارزشند از اساتید خواهش میکنم راهنماییم کنید. با تشکر

سلام دوست من :hello:
فیلم هایی که میگیری Save میشن توی پوشه Video clips . بعد بر اساس تاریخ ضبط ( تاریخ های 1 ماهه ) دسته بندی شدند . مثلا 201004 یا 201005 . این پوشه Video clips رو چک کن ، شاید فیلم هایی که گرفتی رو پیدا کردی . یا شاید شما مسیر Save فیلم هات رو در تنظیمات دوربین روی e:\Videos\Camera گذاشتی ؟! :al:
این فایل های سیستمی و عجیب غریبی هم که توی گوشیت پیدا شده بر اثر ویروسی شدنه . از کل اطلاعاتت ( اعم از پیام ها - مخاطبین و . . . ) که در حافظه گوشی هستن یه Backup بگیر و یه فرمت به تنظیمات کارخانه ای بزن #7370#* :dn:

mohammad_N95_8G
19-12-2010, 21:56
سلام دوستان
من یک سوالی داشتم که اگه دوستان کمکم کنن خیلی ممنون میشم
یکی از دوستان من به تازگی یک گوشی N96 گرفته ودرتلاش هستیم تا گیرنده دیجیتالش رو فعال کنیم.ولی موفق نشدیم!
از سایت نوکیا یک صفحه پیدا کردم که بصورت Demo نحوه فعال کردن رو توضیح میداد ولی تو این گوشی دوستم اصلا اون گزینه نیست!؟ بعد از فشار دکمه MUltimedia باید در گزینه Tv & Video زیر گزینه Live Tv رو کلیک کنیم تا وارد سرچ و پیدا کردن کانالها بشه، ولی اصلا گزینه Live Tv وجود نداره ولی بقیه گزینه ها همه عینا هستن!
لازم به ذکر هست که ما ساکن رشت هستیم و اینجا یک ماهی هست که فرستنده دیجیتال فعال شده و خودم با رسیور خانگی یا گیرنده USB لپ تاپ تونستم شبکه ها رو بگیرم!
اگه ممکنه بنده رو راهنمایی کنید
بازم ممنون

®.Mahdi
19-12-2010, 23:19
سلام دوستان
من یک سوالی داشتم که اگه دوستان کمکم کنن خیلی ممنون میشم
یکی از دوستان من به تازگی یک گوشی N96 گرفته ودرتلاش هستیم تا گیرنده دیجیتالش رو فعال کنیم.ولی موفق نشدیم!
از سایت نوکیا یک صفحه پیدا کردم که بصورت Demo نحوه فعال کردن رو توضیح میداد ولی تو این گوشی دوستم اصلا اون گزینه نیست!؟ بعد از فشار دکمه MUltimedia باید در گزینه Tv & Video زیر گزینه Live Tv رو کلیک کنیم تا وارد سرچ و پیدا کردن کانالها بشه، ولی اصلا گزینه Live Tv وجود نداره ولی بقیه گزینه ها همه عینا هستن!
لازم به ذکر هست که ما ساکن رشت هستیم و اینجا یک ماهی هست که فرستنده دیجیتال فعال شده و خودم با رسیور خانگی یا گیرنده USB لپ تاپ تونستم شبکه ها رو بگیرم!
اگه ممکنه بنده رو راهنمایی کنید
بازم ممنون

سلام ...
دوست عزیز این امکان در ایران وجود نداره یا به عبارت دیگه نوکیا از این قابلیت در گوشی های ایران پشتیبانی نمیکنه به همین دلیل شما گزینه live tv رو ندارید . :df:

behzad_estakhri
25-12-2010, 20:55
آقا سلام خسته نباشید
گوشیمو خاموش کردم که فنتش تغییر کنه
حالا روشنش که می کنم فقط 1 صفحه سفید برام میاره که هر 5 ثانیه 1بار روشن و خاموش می شه
لطفا کمکم کنید

MASOUD
25-12-2010, 22:48
آقا سلام خسته نباشید
حالا روشنش که می کنم فقط 1 صفحه سفید برام میاره که هر 5 ثانیه 1بار روشن و خاموش می شه
لطفا کمکم کنید

اگر توی مموری کارتت گذاشتی باید فرمتش کنی
گوشیتو فرمت 3 دکمه ای کن
اگر نشد باید با جف فلشش کنی

mako
25-12-2010, 23:07
آقا سلام خسته نباشید
لطفا کمکم کنید

با سلام
شما یک بار گوشی رو فرمت سه دگمه بکن

sa3er
25-12-2010, 23:43
امروز n96 خریدم به سلامتی.
چند تا مشکل:
1-این هدفون الان یک مشکل عجیب داره. یک فیلم گذاشتم همه جی رو خوب میشنونم به جز صدای شخصیت ها ! (تو گوشی سالم هست اما تو سیستم بعضی صدا ها رو .......... میکنه انگار از ته چاه در میاد !). هدفون رو مستقیم میزنم مشکلی نداره ولی چون سیمش کوتاه هست مجبورم از اون ریموتش استفاده کنم تا سیمش بلند تر بشه. هر چند دکمه های ریموتش کار نمیکنه رو سیستم اما نمیدونم چرا صدا رو اونطوری میکنه ! :be:
حسابی هم فشار میدم سوکت هدفون رو اما جواب نمیده ! (من مک بوک دارم)
2-این GPS اصلا کار نمیکنه. 0 کیلوبایت! تو ایران الکی گفتی GPS هست ؟؟! در ضمن فارسیش گیر نمیاد ؟ :dy:
3-سیم کارت 919 گرفتم. دو تا pin code هست و دو تا puk رو این کارتش. کار اینها چیه ؟
4-سی دی رو نصب کردم اما همچنان سیم USB درست حسابی کار نمیکنه و یا اصلا نمیاره و یا وقتی میاد بسیار کنده و حسابی اعصابم رو خورد کرده. یک سال طول میکشه از طریق بلوتوث بخواهم اهنگ هام رو از سیستم بریزم رو گوشی ...

choopan
26-12-2010, 07:44
امروز n96 خریدم به سلامتی.
چند تا مشکل:
1-این هدفون الان یک مشکل عجیب داره. یک فیلم گذاشتم همه جی رو خوب میشنونم به جز صدای شخصیت ها ! (تو گوشی سالم هست اما تو سیستم بعضی صدا ها رو .......... میکنه انگار از ته چاه در میاد !). هدفون رو مستقیم میزنم مشکلی نداره ولی چون سیمش کوتاه هست مجبورم از اون ریموتش استفاده کنم تا سیمش بلند تر بشه. هر چند دکمه های ریموتش کار نمیکنه رو سیستم اما نمیدونم چرا صدا رو اونطوری میکنه ! :be:
حسابی هم فشار میدم سوکت هدفون رو اما جواب نمیده ! (من مک بوک دارم)
2-این GPS اصلا کار نمیکنه. 0 کیلوبایت! تو ایران الکی گفتی GPS هست ؟؟! در ضمن فارسیش گیر نمیاد ؟ :dy:
3-سیم کارت 919 گرفتم. دو تا pin code هست و دو تا puk رو این کارتش. کار اینها چیه ؟
4-سی دی رو نصب کردم اما همچنان سیم USB درست حسابی کار نمیکنه و یا اصلا نمیاره و یا وقتی میاد بسیار کنده و حسابی اعصابم رو خورد کرده. یک سال طول میکشه از طریق بلوتوث بخواهم اهنگ هام رو از سیستم بریزم رو گوشی ...

1- مشکل از هدفون هست گوشیتون مشکلی نداره.نیازی به اعمال زور نیست

2- GPS کار میده من الان یه دونه دارم فوق العادست .گیرندگی سیگنال حتی در زیر سقف داره.
فقط کافیه گوشیتون رو اول هک کنید و بعد نرم افزار مپ نسخه ی 3.1 نصب کنید و نقشه ها رو به گوشیتون تزریق کنید .

3-سیمکارت خودش برای اولین بار که استفاده میکنید ایمنی سیمکارت برای فعال سازی از شما پین کد می خواد .پین کد رو که بهش بدی سیمکارت فعال میشه . اگر چندبار پین کد رو اشتباه وارد کردین نوبت به پوک کد هست که با اون کارت راه می افته اگر اونم اشتباه وارد کنید سیمکارت اتوماتیک میسوزه.

4- گوشیتون رو در حالت Mass memory به سیستم متصل کنید . وقتی کابل به گوشیتون متصل کردید چند گزینه میاد شما باید mass memory رو انتخاب کنید.

sa3er
26-12-2010, 13:57
1- مشکل از هدفون هست گوشیتون مشکلی نداره.نیازی به اعمال زور نیست

2- GPS کار میده من الان یه دونه دارم فوق العادست .گیرندگی سیگنال حتی در زیر سقف داره.
فقط کافیه گوشیتون رو اول هک کنید و بعد نرم افزار مپ نسخه ی 3.1 نصب کنید و نقشه ها رو به گوشیتون تزریق کنید .

3-سیمکارت خودش برای اولین بار که استفاده میکنید ایمنی سیمکارت برای فعال سازی از شما پین کد می خواد .پین کد رو که بهش بدی سیمکارت فعال میشه . اگر چندبار پین کد رو اشتباه وارد کردین نوبت به پوک کد هست که با اون کارت راه می افته اگر اونم اشتباه وارد کنید سیمکارت اتوماتیک میسوزه.

4- گوشیتون رو در حالت Mass memory به سیستم متصل کنید . وقتی کابل به گوشیتون متصل کردید چند گزینه میاد شما باید mass memory رو انتخاب کنید.
1-اگه هدفون خرابه بس چرا تو گوشی خوب کار میکنه فقط تو رایانه مشکل داره ؟
2-چه طوری هک کنم اصلا چی رو باید هک کنم ؟! نقشه مقشه هم لینکش رو میزاشتی دیگه داداش :dg:
3-فقط mass memory میزنم اما به هیچ وجه اصلا خوب کار نمیکنه. رفتم تو اون یکی ویندوز باز هم جواب نمیده. حسابی قاطی کردم :be:

sa3er
26-12-2010, 19:38
اقا این مموری گوشی کجاست ؟!؟!؟! اومدم از رم ریدر استفاده کنم ولی هر جای گوشی رو نگاه میکنم چیزی که شبیه مموری باشه و بشه در بیاد نمیبینم ! جدا این مموریش کجاست و چه طوری میشه درآوردش ؟

ALI
26-12-2010, 20:19
دوست عزیز اگه دنبال حافضه انبوه هستئ بیخیال شو چون جز خود گوشیه

sa3er
26-12-2010, 20:55
دوست عزیز اگه دنبال حافضه انبوه هستئ بیخیال شو چون جز خود گوشیه
چقدر بد :dy:
تنها امیدم برای وصل کردن گوشیم به سیستم رم ریدر بود که مالید.

یکی سوال هام که اخر صفحه قبل هست رو بی زحمت جواب بده تا یک خورده از غم و ماتم در بیام :cm:

sa3er
26-12-2010, 22:09
از خیر همه چی گدشتیم
الان فقط بکین gps رو چه طور راه بندازم من برم رد کارم

®.Mahdi
26-12-2010, 22:35
چقدر بد :dy:
تنها امیدم برای وصل کردن گوشیم به سیستم رم ریدر بود که مالید.

یکی سوال هام که اخر صفحه قبل هست رو بی زحمت جواب بده تا یک خورده از غم و ماتم در بیام :cm:

گوشی رو با کابل به pc وصل کن تا راحت بتونی به مموری خود گوشی دسترسی داشته باشی ...

1-اگه هدفون خرابه بس چرا تو گوشی خوب کار میکنه فقط تو رایانه مشکل داره ؟
2-چه طوری هک کنم اصلا چی رو باید هک کنم ؟! نقشه مقشه هم لینکش رو میزاشتی دیگه داداش :dg:
3-فقط mass memory میزنم اما به هیچ وجه اصلا خوب کار نمیکنه. رفتم تو اون یکی ویندوز باز هم جواب نمیده. حسابی قاطی کردم :be:

اینم از سوال صفحه قبل ! :4:
1-بعضی هنفون ها موقع وصل به pc این مشکل رو دارن ... شما وقتی هنفون رو وصل کردی و از اون صدای شخصیت ها نمیاد فقط باید کمی هنفون رو بکشی بیرون ، خیلی آروم تا وقتی که صدا درست شد میتونی ولش کنی ! ... من خودم وقتی هدفون گوشی رو به pc وصل میکنم همین طور میشه که اینطوری مشکل رفع میشه .

2- با برنامه helloox که در تاپیک زیر هست میتونی گوشی رو هک کنی ... فقط برنامه رو بعد از ساین در گوشی نصب و اجرا کن تا مشکل حل بشه :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82103

3- روی کامپیوتر نرم افزار pc suite رو نصب کن و بعد گوشی رو به حالت pc suite به کامپیوتر وصل کن تا درست بشه .

از خیر همه چی گدشتیم
الان فقط بکین gps رو چه طور راه بندازم من برم رد کارم

اول باید GPRS رو فعال کنی ... اگه همراه اول داری باید بری تو خود سایتش و تنظیماتش رو برای گوشی انجام بدی و بعد شماره رو بهش بدی تا برات یه sms بیاد و اونو ذخیره کنی ، اگر هم ایرانسل داری کافیه که #6*3*140* رو تو گوشی بزنی و منتظر sms ایرانسل باشی و بعد اون رو ذخیره کنی .
حالا بری تو قسمت نقشه ها برای دفعه اول آنلاین نقشه ها رو میگیره و از دفعه های بعد آفلاین هم میتونی از gps استفاده کنی . :df:

sa3er
26-12-2010, 23:35
حالا نمیشه بدون gprs این نقشه رو راه بندازم ؟ با سیستم میشه نقشه رو دانلود کنم بعد بفرستم به گوشی تا بیخودی اعتبار گوشیم نره ؟

®.Mahdi
26-12-2010, 23:42
حالا نمیشه بدون gprs این نقشه رو راه بندازم ؟ با سیستم میشه نقشه رو دانلود کنم بعد بفرستم به گوشی تا بیخودی اعتبار گوشیم نره ؟

مشکلی نداره ... میتونی نقشه ها رو دانلود کنی و بریزی روی گوشی و به صورت آفلاین از اونا استفاده کنی ... به سر برو بخش نقشه ها اونجا همه چیز با جزئیات هست :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=327

mehrdad004
27-12-2010, 23:36
سلام
من n97 mini دارم . با گوشی عکس که گرفتم میخواستم از file manager پاکش کنم . بعد از پاک کردن همچنان عکس تو گالری گوشی هستش . که وقتی از تو گالری میخوام پاک کنم ، پیغام general : system error میده .
با کد *#7370# هم درست نشد . باید چکار کنم که هم مشکلم حل بشه هم اطلاعاتم لازم به پاک شدن نداشته باشه ؟
خیلی خیلی خیلی ممنونم .

ahora50002000
28-12-2010, 22:26
سلام
گوشی من 97 ورژن 22 قبلا که ورژن گوشیم پایینتر مشکلی داشتم که وقتی مسیجی در اینباکس می آمد به ترتیب ذخیره نمیشد و هرچی ترتیب بندی رو مثلا بر اساس نام و ... تغییر میدادم ولی تغییری حاصل نمیشد و حتی وقتی بر اساس تاریخ عوض می کردم هم تغییری نمیشد و مسیجها قاطی میامد ریست فکتوری کردم جواب نداد به همون ورژن فلش کردم نشد و جالبه وقتی آپگرید هم کردم بازم همون مشکل پابرجاست !!!

choopan
29-12-2010, 07:35
سلام
من n97 mini دارم . با گوشی عکس که گرفتم میخواستم از file manager پاکش کنم . بعد از پاک کردن همچنان عکس تو گالری گوشی هستش . که وقتی از تو گالری میخوام پاک کنم ، پیغام general : system error میده .
با کد *#7370# هم درست نشد . باید چکار کنم که هم مشکلم حل بشه هم اطلاعاتم لازم به پاک شدن نداشته باشه ؟
خیلی خیلی خیلی ممنونم .

گوشیتون رو فلش بزنید حافظه mass memory رو هم فرمت کنید قبلش از شماره ها و چیزهای ضروری گوشیتون کپی داشته باشید.

antegral85
31-12-2010, 14:47
سلام بازی های جدید ورژن 3 n8 رو n97اجرا میشه یا نه ممنون میشم جواب بدید

Mamad 4147
31-12-2010, 15:28
سلام بازی های جدید ورژن 3 n8 رو n97اجرا میشه یا نه ممنون میشم جواب بدید

منظورتون از بازی های جدید N8 چیه :bl: ؟
بله اجرا میشن :au:
الان دیگه بیشتر برنامه ها و بازی هایی که میذارن بین ورژن ها مشترک هست :dn:

JABER
31-12-2010, 15:36
منظورتون از بازی های جدید n8 چیه :bl: ؟
بله اجرا میشن :au:
الان دیگه بیشتر برنامه ها و بازی هایی که میذارن بین ورژن ها مشترک هست :dn:

اتفاقا برعکسه
بیشتر بازیهایی که مختص ورژن3 میاد روی ورژن5 یا 3 کار نمیده
فقط تعداد محدودیش هست که کار بده

ahora50002000
02-01-2011, 13:07
سلام
گوشی من 97 ورژن 22 قبلا که ورژن گوشیم پایینتر مشکلی داشتم که وقتی مسیجی در اینباکس می آمد به ترتیب ذخیره نمیشد و هرچی ترتیب بندی رو مثلا بر اساس نام و ... تغییر میدادم ولی تغییری حاصل نمیشد و حتی وقتی بر اساس تاریخ عوض می کردم هم تغییری نمیشد و مسیجها قاطی میامد ریست فکتوری کردم جواب نداد به همون ورژن فلش کردم نشد و جالبه وقتی آپگرید هم کردم بازم همون مشکل پابرجاست !!!
کسی جواب نمیده ؟

choopan
02-01-2011, 15:27
کسی جواب نمیده ؟

به روز آوری خودکار تاریخ و زمان گوشیتون فعال هست . فکر کنم باید درتنظیمات قسمت تقویم یا ساعتتون قرار داشته باشه . اگه فعال باشه ترتیب رو بر اساس زمان قرار میده

ahora50002000
02-01-2011, 18:29
به روز آوری خودکار تاریخ و زمان گوشیتون فعال هست . فکر کنم باید درتنظیمات قسمت تقویم یا ساعتتون قرار داشته باشه . اگه فعال باشه ترتیب رو بر اساس زمان قرار میده
همه چیز رو چک کردم درست بود

choopan
03-01-2011, 07:20

اول کل مسیجهاتو تخلیه کن . بعد ترتیب مسیجهاتون رو روی تاریخ بذار و مسیجهارو دوباره به گوشیتون منتقل کنید . ببین نتیجه میده یا نه

hosseinh
08-01-2011, 14:14
سلام.
دوستان من تازه عضو شدم.
راستش میخاستم گوشیم رو که n96 هست رو هک کنم و همینطور بازیهای ngage روش نصب کنم.
می تونید روش هک کردن گوشی و همینطور استفاده از ngage رو به من بگید؟
بسیار ممنون.

choopan
08-01-2011, 15:23
سلام.
دوستان من تازه عضو شدم.
راستش میخاستم گوشیم رو که n96 هست رو هک کنم و همینطور بازیهای ngage روش نصب کنم.
می تونید روش هک کردن گوشی و همینطور استفاده از ngage رو به من بگید؟
بسیار ممنون.

1- اول شماره سریال گوشیتون رو در این تایپیک قرار بدید http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101307بعد از 12 ساعت یا کمتر فایل های cer & key گوشیتون رو دانلود کنید .

2- فایل Helloox رو از http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82103 دانلود و ساین کنید

rapidman
10-01-2011, 12:02
سلام بچه ها من چند روزی هست گوشیمو روشن می کنم system error میده و تنها مشکلی فعلا بهش بر خوردم اینه که توی app manager نمی ره منم شدیدا بهش نیاز دارم.
اگر کسی به این مشکل خورده و رفع شده ممنون میشم راهنمایی کنه.

®.Mahdi
10-01-2011, 12:18
سلام بچه ها من چند روزی هست گوشیمو روشن می کنم system error میده و تنها مشکلی فعلا بهش بر خوردم اینه که توی app manager نمی ره منم شدیدا بهش نیاز دارم.
اگر کسی به این مشکل خورده و رفع شده ممنون میشم راهنمایی کنه.

با کد #7780#* یک ریست گوشی رو بزنید مشکل برطرف میشه . :df:

mazi_emin3m
13-01-2011, 19:09
سلام دوستان من یک n97 دارم
1 ماه پیش firmware رو آپ کردم و به خوبی و خوشی با گوشیم داشتم سر میکردم تاچ و همه چی عالی شده بود تا دیروز که تاچم قاطی کرده یا کار نمیکنه یا جابه جا کار میکنه البته بیشتر موارد کار نمیکنه
سعی کردم با کیبردش کارامو انجام بدم تا بپرسم چه کنم اما حالا کیبردم هم یه موقعه کار نمی کنه
نمودونم اشکال نرم افزاریه یا سخت افزاری
نمی دونم خدا کنه دوستان بتونید کمکم کنین چون دیگه واقعا توانایی مالیشم ندارم که پول تعمیر بدم از سال پیش تا حال باور کنین 300000 تومن پول تعمیر این گوشه و اون گوشه اش رو دادم (نصف پول خریدم)
دوستان خواهش میکنم کمکم کنین
واقعا ممنونم پیشاپیش:(

antegral85
13-01-2011, 19:16
سلام بالا خره نفهمیدیم 97 می تونه شبکه های تلویزیون بگیره

®.Mahdi
13-01-2011, 20:24
سلام دوستان من یک n97 دارم
1 ماه پیش firmware رو آپ کردم و به خوبی و خوشی با گوشیم داشتم سر میکردم تاچ و همه چی عالی شده بود تا دیروز که تاچم قاطی کرده یا کار نمیکنه یا جابه جا کار میکنه البته بیشتر موارد کار نمیکنه
سعی کردم با کیبردش کارامو انجام بدم تا بپرسم چه کنم اما حالا کیبردم هم یه موقعه کار نمی کنه
نمودونم اشکال نرم افزاریه یا سخت افزاری
نمی دونم خدا کنه دوستان بتونید کمکم کنین چون دیگه واقعا توانایی مالیشم ندارم که پول تعمیر بدم از سال پیش تا حال باور کنین 300000 تومن پول تعمیر این گوشه و اون گوشه اش رو دادم (نصف پول خریدم)
دوستان خواهش میکنم کمکم کنین
واقعا ممنونم پیشاپیش:(

احتمال زیاد مشکلش سخت افزاریه با این حال گوشی رو با جاف به حالت فکتوری فلش بزنید اگه درست نشه حتما اشکالش سخت افزاریه .

سلام بالا خره نفهمیدیم 97 می تونه شبکه های تلویزیون بگیره

سلام ... خودش نمیتونه دوست عزیز مگر با استفاده از نرم افزارها و از طریق اینترنت .

ahora50002000
14-01-2011, 13:07
اول کل مسیجهاتو تخلیه کن . بعد ترتیب مسیجهاتون رو روی تاریخ بذار و مسیجهارو دوباره به گوشیتون منتقل کنید . ببین نتیجه میده یا نه

نشد که نشد !!!

mazi_emin3m
14-01-2011, 14:08
احتمال زیاد مشکلش سخت افزاریه با این حال گوشی رو با جاف به حالت فکتوری فلش بزنید اگه درست نشه حتما اشکالش سخت افزاریه .

سلام ... خودش نمیتونه دوست عزیز مگر با استفاده از نرم افزارها و از طریق اینترنت .

متسفانه نشد این مشکل به نظرتون چقدر خرج داره می ارزه خرجش کنم یا با تفاسیری که قبلا گفتم از شرش خلاص شم:cf::cf:

choopan
14-01-2011, 15:54
متسفانه نشد این مشکل به نظرتون چقدر خرج داره می ارزه خرجش کنم یا با تفاسیری که قبلا گفتم از شرش خلاص شم:cf::cf:

روبه راهش کن بده بره .هر چیزی که افتاد توی خرج و هزینه باید ردش کنی بمونه رو دستت بیشتر ازت میبره.

mazi_emin3m
14-01-2011, 17:02
روبه راهش کن بده بره .هر چیزی که افتاد توی خرج و هزینه باید ردش کنی بمونه رو دستت بیشتر ازت میبره.

می دونم خارج از قانون سایته ولی میشه یه قیمت حدودی برا تعمیرش کلاه سرم نذارن
اگه جایی می شناسید که آدمای راستی باشن تو کارشون خوشال میشم بم پیام خصوصی بدین
یا ببرم همون گارانتی غلابیش ایران نوکیا؟البته گارانتیش تموم شده:cf:

mohsenmayco
14-01-2011, 18:19
با کد #7780#* یک ریست گوشی رو بزنید مشکل برطرف میشه . :df:

با سلام خدمت همه دوستان اساتیدمحترمه
من چندوقت کهn97 گرفتم والان چند مدت که الاف آبگرید کردن هستم و نمیتونم ابگریدش کنم و هیچی در موردش نمیدونم (از قبیل ساین کردنو نمیدونم هک و.......) چون قبلا sony ericson داشتم. من از طریقه Nokia Software Updater آبدیت بعد سرج گوشی تو پنجره ی باز شده بر میگرده اول و این پیام آدرس سایت نوکیا رو نشون میده (گوشیمو نشون میده با آخرین آپدیت v21.0.102) بعد با سعیو تلاش زیاد آپدیت نمیشه ؟
من میخواستم اگه ممکن یه نرم افزار جامع وآموزشی برا n97 بزارید تا من از شما دریافت کنم هزینشم هر چقد باشد من متقبل میشم. با تشکر فراوان ازشما
در ضمن گوشیم saftware v21.0.102
versiandate 01-02-10
costom versian 21.0.102.c01.01
type rm-505
languageset 46

®.Mahdi
15-01-2011, 13:30
با سلام خدمت همه دوستان اساتیدمحترمه
من چندوقت کهn97 گرفتم والان چند مدت که الاف آبگرید کردن هستم و نمیتونم ابگریدش کنم و هیچی در موردش نمیدونم (از قبیل ساین کردنو نمیدونم هک و.......) چون قبلا sony ericson داشتم. من از طریقه Nokia Software Updater آبدیت بعد سرج گوشی تو پنجره ی باز شده بر میگرده اول و این پیام آدرس سایت نوکیا رو نشون میده (گوشیمو نشون میده با آخرین آپدیت v21.0.102) بعد با سعیو تلاش زیاد آپدیت نمیشه ؟
من میخواستم اگه ممکن یه نرم افزار جامع وآموزشی برا n97 بزارید تا من از شما دریافت کنم هزینشم هر چقد باشد من متقبل میشم. با تشکر فراوان ازشما
در ضمن گوشیم saftware v21.0.102
versiandate 01-02-10
costom versian 21.0.102.c01.01
type rm-505
languageset 46

سلام ...
برای آپدیت گوشی و یا هک اون به نرم افزار جاف که در پست زیر هست نیاز دارید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=95541

تاپیک زیر رو هم مطالعه کنید تا آموزش های مربوط به فلش رو یاد بگیرید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91140

آخرین ورژن گوشی شما ورژن 22 هست که در تاپیک زیر فایل های فیرم ور اون موجوده :

برای هک هم باید گوشی رو با فایل کوک شده فلش بزنید ... تاپیک زیر فایل کوک شده ورژن 21 گوشی شماست :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92252

فایل هک ورژن 22 هم در تاپیک زیر موجوده :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=106119

splash
16-01-2011, 21:05
با سلام
من N96 دارم
دو تا سوال دارم:
1-برنامه lightset رو،من نصب کردم.این برنامه نور صفحه نمایش و صفحه کلید رو به صورت دستی کم و زیاد میکنه.uninstall هم که میکنم برنامه رو،هنوز تاثیرش می مونه.(یعنی در قسمت setting و personalization و display ، نمیشه brightness رو تغییر داد،یا مثلا power saving دیگه نور رو کم نمیکنه).چکار باید کرد که کامل پاک بشه و بی اثر؟انگار تحت پایتون هست این lightset

2-من با برنامه coolsms می خواستم یه اس ام اس بفرستم،ولی اولش نرفت.حالا همینجور توی outbox مونده! send بزنم،fail میشه ، delete هم نمیشه.delete بزنی میزنه deferred
چجور باید از شر این اس ام اس خلاص شد؟
راه حل اساسی می خواما.می دونم با تغییر حافظه میره،ولی اینکه نشد راه!!

ممنون:df:

®.Mahdi
16-01-2011, 23:21
با سلام
من N96 دارم
دو تا سوال دارم:
1-برنامه lightset رو،من نصب کردم.این برنامه نور صفحه نمایش و صفحه کلید رو به صورت دستی کم و زیاد میکنه.uninstall هم که میکنم برنامه رو،هنوز تاثیرش می مونه.(یعنی در قسمت setting و personalization و display ، نمیشه brightness رو تغییر داد،یا مثلا power saving دیگه نور رو کم نمیکنه).چکار باید کرد که کامل پاک بشه و بی اثر؟انگار تحت پایتون هست این lightset

2-من با برنامه coolsms می خواستم یه اس ام اس بفرستم،ولی اولش نرفت.حالا همینجور توی outbox مونده! send بزنم،fail میشه ، delete هم نمیشه.delete بزنی میزنه deferred
چجور باید از شر این اس ام اس خلاص شد؟
راه حل اساسی می خواما.می دونم با تغییر حافظه میره،ولی اینکه نشد راه!!

ممنون:df:

سلام ...
اگر که برنامه تحت پایتون هست که با خذف پایتون برنامه هم کارایی خودشو از دست میده ، یک راه دیگه هم اینه که از برنامه هایی مثل killme برای پاک کردن نرم افزار استفاده کنی تا کاملا پاک بشه .

گوشی رو ریستارت کن بعدش میتونی پیام رو پاک کنی ...

splash
17-01-2011, 09:22
سلام ...
اگر که برنامه تحت پایتون هست که با خذف پایتون برنامه هم کارایی خودشو از دست میده ، یک راه دیگه هم اینه که از برنامه هایی مثل killme برای پاک کردن نرم افزار استفاده کنی تا کاملا پاک بشه .

گوشی رو ریستارت کن بعدش میتونی پیام رو پاک کنی ...

fبا سلام مجدد
برنامه killme رو نصب کردم،ولی جایی برای uninstall برنامه نداره که.کجاش باید رفت برنامه نصب شده رو پاک کرد؟توی قسمت هایی که داره هم (برنامه های در حال اجرا) فایلی که به lightset بخوره پیدا نکردم که کیلش کنم
یه نکته دیگه،این اس ام اس بیدی نیست که با این بادا بلرزه!!با ریستارت باز هم پاک نمیشه

sajad_pro
18-01-2011, 22:15
با سلام N97 Mini
یه مدتیه وقتی به اینترنت وصل میشم باطری گوشیم کامل خالی میشه و آلارم باطری low میده.
وقتی دوباره از اینترنت بیرون میام بعد از چند دقیقه دوباره باطری به حالت اول بر میگرده.
pleaz help me

mahdi.01
19-01-2011, 09:29
fبا سلام مجدد
برنامه killme رو نصب کردم،ولی جایی برای uninstall برنامه نداره که.کجاش باید رفت برنامه نصب شده رو پاک کرد؟توی قسمت هایی که داره هم (برنامه های در حال اجرا) فایلی که به lightset بخوره پیدا نکردم که کیلش کنم
یه نکته دیگه،این اس ام اس بیدی نیست که با این بادا بلرزه!!با ریستارت باز هم پاک نمیشه

باید عرض کنم خدمتتون که یه برنامه خوب برای آنیستال کردن هست که اسمش uninstall king هست که اگه برنامه ای او بااون پاک کنی مطمئن باش پاک شده:dq::dq::dq::az:

برای مشکل دوتم نظری ندارم :an::an:

danialha
20-01-2011, 10:59
مشکل در عملکرد وایرلس بعد از عوض کردن قاب گوشی
سلام دوستان
من قاب گوشی n97 رو عوض کردم و بعد از تعویض وایرلس گوشی کار نمکنه
کانکشن ها رو پیدا نمی کنه
لطفا دوستان کمک کنند

Alireza3464
21-01-2011, 19:35
سلام خدمت دوستان.احتیاج به کمک سریع دارم. راستش گوشیم امروز هنگ کرد و بالا نیومد مجبور شدم بدم فلش کنن. بعد از فلش دیگه نمیشه تو مسیج ها رو حافظه داخلی تنظیمش کرد، یعنی نمیره و وقتی انتخابش میکنم گوشیم هنگ میکنه اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم. گوشیم n97

®.Mahdi
21-01-2011, 19:38
سلام خدمت دوستان.احتیاج به کمک سریع دارم. راستش گوشیم امروز هنگ کرد و بالا نیومد مجبور شدم بدم فلش کنن. بعد از فلش دیگه نمیشه تو مسیج ها رو حافظه داخلی تنظیمش کرد، یعنی نمیره و وقتی انتخابش میکنم گوشیم هنگ میکنه اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم. گوشیم n97

گوشی رو فرمت سه دکمه بزنید درست میشه ...

splash
21-01-2011, 19:51
با سلام
می خواستم بدونم کسی از دوستان هست که برنامه چت صوتی سراغ داشته باشه که با gprs ایرانسل جواب بده،صدا خوب بره و بیاد؟
Nimbuzz رو امتحان کردم.skype هم که اصلا log in هم نمیشه،چه برسه به امکان چت صوتی
برای آیفون برنامه viber هست که واقعا عالیه صداش.برای symbian s60 v3 برنامه خوبِ اینجوری سراغ دارید؟

mahdi.01
21-01-2011, 20:12
مشکل در عملکرد وایرلس بعد از عوض کردن قاب گوشی
سلام دوستان
من قاب گوشی n97 رو عوض کردم و بعد از تعویض وایرلس گوشی کار نمکنه
کانکشن ها رو پیدا نمی کنه
لطفا دوستان کمک کنند

فک میکنم ولی مطمئن نیستم:
به احتمال زیاد تو عوض کردن قاب دقت نکردی یه جایی اتصال کوتاه پیدا کرده یا آنتن مشکل دار شده

این جور مقوله های تخصصی سخت افزاری مختص آقا نصرالله ست:cd::cd::az::az:

JABER
21-01-2011, 20:22

من میگم اطلاعات مموریت را بریز روی کامپیوتر و مموری را هم یه فورمت بزن

با سلام n97 mini
یه مدتیه وقتی به اینترنت وصل میشم باطری گوشیم کامل خالی میشه و آلارم باطری low میده.
وقتی دوباره از اینترنت بیرون میام بعد از چند دقیقه دوباره باطری به حالت اول بر میگرده.
Pleaz help me

اصلا غصه نخور----باتریت رو به موته---باید به فکر نو باشی
البته همین هم دست و پا شکسته بهت کار میده

Alireza3464
22-01-2011, 03:51
2تا سوال داشتم دوست عزیز!‏ اول اینکه فرمت 3دکمه چطوری؟ دومی اینکه اس ام اس هام بدون اینکه پاکش کنم همشون از گوشیم پریده، آیا برنامه ای برای ریکاوری اس ام اس ها وجود داره؟ اگه هست ممنون میشم کمک کنید.

choopan
22-01-2011, 08:06
2تا سوال داشتم دوست عزیز!‏ اول اینکه فرمت 3دکمه چطوری؟ دومی اینکه اس ام اس هام بدون اینکه پاکش کنم همشون از گوشیم پریده، آیا برنامه ای برای ریکاوری اس ام اس ها وجود داره؟ اگه هست ممنون میشم کمک کنید.

برنامه ریکاوری برای sms هاتون وجود نداره.

فرمت سه دکمه ای :

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494157&stc=1&d=1295674536

ahora50002000
22-01-2011, 18:52
نشد که نشد !!!
کسی جواب نمیده ؟

alilga
23-01-2011, 12:12
من با ان 97 ورژن
rm-505 v22.0.110
مشکل دارم من لوک کد را فراموش کرده و بعد از ریست سه دکمه ای لوک کد به
12345
ریست نشد یکبار هم دادم فلش کردن ولی باز هم درست نشد و طرف گفت باید رم ایریز بشه
هزینش هم ده تومنه. این رم ایریز چیه؟درست می گفته؟ حالا چی کار کنم؟
با تشکر

choopan
23-01-2011, 15:34
من با ان 97 ورژن
rm-505 v22.0.110
مشکل دارم من لوک کد را فراموش کرده و بعد از ریست سه دکمه ای لوک کد به
12345
ریست نشد یکبار هم دادم فلش کردن ولی باز هم درست نشد و طرف گفت باید رم ایریز بشه
هزینش هم ده تومنه. این رم ایریز چیه؟درست می گفته؟ حالا چی کار کنم؟
با تشکر

لاک کد گوشی باید بعد از فلش به 12345 تغییر کنه . با فلشر های مختلف باید فلش یا بازیابی کارخانه ای بشه .

نیازی به ایریز نیست .

ایریز پاکسازی قسمت های مختلف امنیتی گوشی رو بهش ایریز میگن که دوباره باید بار گذاری بشه. این کار باید توسط باکس انجام بگیره.

ahora50002000
25-01-2011, 22:31
سلام

کسی جواب نمیده ؟
بلاخره من جواب نگرفتم که چرا مسیجها به ترتیب زمان نمیاند تمام کارهای گفته شده رو انجام دادم ولی نشد
یه سئوال دیگه هم دارم آیا امکان داره تنظیم مسیجها ذخیره بشه که دفعه بعد دیگه تکرار نکنیم ؟

choopan
26-01-2011, 08:26
بلاخره من جواب نگرفتم که چرا مسیجها به ترتیب زمان نمیاند تمام کارهای گفته شده رو انجام دادم ولی نشد
یه سئوال دیگه هم دارم آیا امکان داره تنظیم مسیجها ذخیره بشه که دفعه بعد دیگه تکرار نکنیم ؟

قانونش اینه که وقتی تنظیم میکنید بر اساس تاریخ قرار بگیرند این تنظیم باید تا آخر ثابت باقی بمونه .

آخرین راه حل فلش مونده که اگه با این هم درست نشه دیگه راهی سراغ ندارم.

ahora50002000
26-01-2011, 21:35
قانونش اینه که وقتی تنظیم میکنید بر اساس تاریخ قرار بگیرند این تنظیم باید تا آخر ثابت باقی بمونه .

آخرین راه حل فلش مونده که اگه با این هم درست نشه دیگه راهی سراغ ندارم.
ممنون در خصوص مورد اول ظاهرا چاره ای نیست چون فلش هم کرده ام و جواب نگرفتم
ولی در خصوص سئوال دوم چی ؟!!!

bikhial.all
26-01-2011, 22:16
خوب اگه قبلاً از SymV p n استفاده کرده بودید و 14 روزتون با IMEI گوشیتون تموم شد غصه نخوریت ، من یه راه خوب میگم که بتونین UNlimited از SymV P N 2.00.85 لذّت ببرین .
اینو هم میدونین که تنها راه رفتن به سایت Ovi در ایران فقط از طریق SymV p n امکان پذیر هست و همینطور میتونین تو ایران با skyfire صفحات وب رو بروز کنین و هزاران کار دیگه .. !!!
خوب برای اینکار 2 روش هست :
1(قانونی) . با کردیت کارت 25 یورو به Telexy بدینو استفاده کنین .
2(دزدی) . برای اینکار باید فایل Cer و Key رو حتماً داشته باشین (توجه : از فریمور اورجینال باید استفاده بشه ، اگه از فریمور هک شده با پچ استفاده کنین مشکل Not Found دارین .)
آخرین ورژن SYmV P N رو از اینجا که براتون آپ کردم دانلود میکنین (کرک شده توسط تیم FoxPda) :
http://ifile.it/v2mril8
حتماً این فایل رو از طریق فایل Cer و Key منطبق با IMEI گوشیتون ساین کنین (باز تکرار میکنم اگه از فریمور هک شده استفاده کنین مشکل Not Found داریت )
خوب وقتی ساین کردید نباید مستقیم برای نصب به گوشی ببریت چون با ارور مواجه میشید . برای اینکار باید SymNC را ابتدا در گوشی نصب کنین و با تریال رجیستر کنید و سپس Sym V p n ای که الآن گفتم ساین کردیدو نصب کنید .
دانلود فایل SymNC از اینجا (http://www.telexy.com/Common/FileDownloadHandler.ashx?FileName=SymNC_v1_0_B59.s is)
بعد از نصب میتونین بصورت فول و بدون هیچ باگی از نرم افزار 25 یورویی، مثل من استفاده کنین .
توجه : لازم به توضیحه که هیچ سایت خارجی و ایرانی این مطلب رو نذاشته ، خودم کشفش کردم و اونایی که میخوان کپی کنن اینو بدونن اگه منبع رو ذکر نکنن من نفرینشون میکنم .... اسم من تو منبع باشه
Enjoy It

سلام
آقا واسه من همه چیز خوب پیش میره برنامه اجرا میشه اما وقتی میخوام وصل بشم این پیغام خطا رو میده:

opration is timed out
بعضی وقتها هم این پیغام خطا رو میده:
ms-chap v2
authentication required

با 2 تا v-p-nهم تست کردم

موبایل n97 mini

choopan
27-01-2011, 07:51
ممنون در خصوص مورد اول ظاهرا چاره ای نیست چون فلش هم کرده ام و جواب نگرفتم
ولی در خصوص سئوال دوم چی ؟!!!

شما وقتی تنظیم کردید خودش حالت ذخیره شده میگیره و نباید تغییر کنه.

ahora50002000
30-01-2011, 15:47
شما وقتی تنظیم کردید خودش حالت ذخیره شده میگیره و نباید تغییر کنه.
ممنون بیخیال اولی شدم دومی چی !!!

choopan
30-01-2011, 18:00
ممنون بیخیال اولی شدم دومی چی !!!

آره تنظیمات اعمال شده در بایوس گوشی ذخیره میشه.

ahora50002000
30-01-2011, 19:35
[quote=چوپان;1778315]آره تنظیمات اعمال شده در بایوس گوشی ذخیره میشه.[/quote

خیلی شرمنده سئوال رو اشتباه تایپ کرده بودم سئوالم این بود :
یه سئوال دیگه هم دارم آیا امکان داره تنظیمات عکسبرداری و فیلم برداری ذخیره بشه که دفعه بعد دیگه تکرار نکنیم ؟

choopan
31-01-2011, 08:12
[quote=چوپان;1778315]آره تنظیمات اعمال شده در بایوس گوشی ذخیره میشه.[/quote

خیلی شرمنده سئوال رو اشتباه تایپ کرده بودم سئوالم این بود :
یه سئوال دیگه هم دارم آیا امکان داره تنظیمات عکسبرداری و فیلم برداری ذخیره بشه که دفعه بعد دیگه تکرار نکنیم ؟

شما هر تنظیمی رو برای گوشی در نظر دارید اعمال کنید . این تنظیمات در حافظه میمونه . دیگه برای دفعات به تنظیمات نیاز نیست لحاظ کنید.البته تنظیمات دوربین فرق می کنه .و برای هر بار باز و بسته کردن دوربین باید تنظیمات دلخواه رو بهش اعمال کنید. تنظیمات موزیک پلیر مشکلی نداره .فقط کافیه یکبار تغییرات بهش بدید این تغییرات براتون میمونه. پس تنها دوربین هست که تنظیمات رو باید دوباره بهش بدید.

splash
31-01-2011, 08:54
با سلام
می خواستم بدونم کسی از دوستان هست که برنامه چت صوتی سراغ داشته باشه که با gprs ایرانسل جواب بده،صدا خوب بره و بیاد؟
Nimbuzz رو امتحان کردم.skype هم که اصلا log in هم نمیشه،چه برسه به امکان چت صوتی
برای آیفون برنامه viber هست که واقعا عالیه صداش.برای symbian s60 v3 برنامه خوبِ اینجوری سراغ دارید؟
جواب من چی شد؟

MILAD-KH
31-01-2011, 09:54
جواب من چی شد؟

سلام
جواب شما تو اينجا نيست به لينك زير مراجعه كنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126176

ahora50002000
31-01-2011, 10:14
[quote=ahora50002000;1778513]

شما هر تنظیمی رو برای گوشی در نظر دارید اعمال کنید . این تنظیمات در حافظه میمونه . دیگه برای دفعات به تنظیمات نیاز نیست لحاظ کنید.البته تنظیمات دوربین فرق می کنه .و برای هر بار باز و بسته کردن دوربین باید تنظیمات دلخواه رو بهش اعمال کنید. تنظیمات موزیک پلیر مشکلی نداره .فقط کافیه یکبار تغییرات بهش بدید این تغییرات براتون میمونه. پس تنها دوربین هست که تنظیمات رو باید دوباره بهش بدید.

ممنون حیف شد !!!

antegral85
31-01-2011, 11:32
سلام گوشی nokia n97 گیرنده دیجیتال داره یا نه برنامه ای هست که فعالش کنه یا باید پشت گوشی باز بشه تا قطعه روش نصب بشه

JABER
31-01-2011, 11:42
سلام گوشی nokia n97 گیرنده دیجیتال داره یا نه برنامه ای هست که فعالش کنه یا باید پشت گوشی باز بشه تا قطعه روش نصب بشه

نه---تنها گوشی نوکیا که داره،96 هست
شما میتونی اکسترنالش را بخری---حدود 70تومانه

http://www.tentechnologies.com/wp-content/uploads/2010/09/Mobile-TV-headset-.jpg

antegral85
31-01-2011, 13:49
منظورتون همون دستگاه su-33w که توسط بلوتوث با گوشی کانکت میشه و باهاش میشه شبکه هارو دریافت کرد؟

sibsob
31-01-2011, 14:35
به منِ عاجزِ بینوا کمک کنید!
گوشی n96 دارم ولی دیگه توی گالری نمیره، یعنی وقتی روی گالری کلیک میکنی هیچ اتفاقی نمی افته، فکر می کنم بعد از فلش کردن این اتفاق براش افتاد، مستر ریست هم کردم ولی نشد که نشد، دیگه دارم دیوووووونه می شم، تیک عصبی گرفتم ببین:ai:

antegral85
31-01-2011, 14:48
شما بگید با این n97 چیکار کنم نه نرم افزار درست وحسابی براش اومده نه بازی با گرافیک بالا نه تلویزیون داره نه پخش کننده خوب فقط اسم در کرده اونم بخاطر رم 32 اش دهن سوزی نیست اون موقع که خریدم بخیالم به مرور زمان برنامه هاش مثل گوشی قبلیم n82کاملتر میشه اما فکر نکنم برنامه های جالبی براش بیاد تا الان که نیومده

choopan
31-01-2011, 17:27
منظورتون همون دستگاه su-33w که توسط بلوتوث با گوشی کانکت میشه و باهاش میشه شبکه هارو دریافت کرد؟

آره .
این دستگاه تصاویر دیجیتالی رو به صورت بلوتوث به گوشیتون ارسال می کنه.

choopan
31-01-2011, 17:27
به منِ عاجزِ بینوا کمک کنید!
گوشی n96 دارم ولی دیگه توی گالری نمیره، یعنی وقتی روی گالری کلیک میکنی هیچ اتفاقی نمی افته، فکر می کنم بعد از فلش کردن این اتفاق براش افتاد، مستر ریست هم کردم ولی نشد که نشد، دیگه دارم دیوووووونه می شم، تیک عصبی گرفتم ببین:ai:

موری کارتتون رو فرمت کنید و دوباره بارگذاری کنید.

2229115
01-02-2011, 21:32
دوستان میخواستم بدونم فرق n97 اصل با چینی چی؟
من یه n97 گرفتم مگه n97 رامش 120 نیست ولی مال من آزادش تا 52 میرسه مشکل چیه ممنون/
تا میخوام چند برنامه باز کنم فوررا خطا میگیره میگه(حافظه پر است).

™ A L I
02-02-2011, 06:39
دوستان میخواستم بدونم فرق n97 اصل با چینی چی؟

چینی یا تحت لیسانس چین؟

من یه n97 گرفتم مگه n97 رامش 120 نیست ولی مال من آزادش تا 52 میرسه مشکل چیه ممنون/

120 هست ولی میزان حافظه خالی رو 52 نشون میده و بقیش فایلای سیستمی هست که از حافظه کم میکنه و شما میتونی از فریمور کوک استفاده کنی که حافظش حدود 67 مگ هست...........

تا میخوام چند برنامه باز کنم فوررا خطا میگیره میگه(حافظه پر است).

این یک مورد رو نمیدونم بعضی وقتا خودمم همین مشکل رو دارم ولی از نرم افزار cleaner استفاده میکنم خودش رفع میشه..................

2229115
02-02-2011, 09:55
راستشو نمیدونم ولی روی جعبه نوشته (made in cnina under the authority of nokia corporation. Finland)

در مورد سوال دوم اگه میشه لینک فریمور که گفتی رو بزار برام.

سوال سوم : اگه میشه این برنامه cleaner رو هم بزار که رفاقتو برای ما تموم کردی. خیلی ممنون>

™ A L I
02-02-2011, 15:39
ی روی جعبه نوشته (made in cnina under the authority of nokia corporation. Finland)

این همون چینی تحت لیسانس فنلاند و خوبه..........................

اگه میشه لینک فریمور که گفتی رو بزار برام.

به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127650) برو بهترین فریموری که من دیدم و هک شده ونیازی هم به ساین کردن نرم افزار ها نداره.........

این برنامه cleaner رو هم بزار

بفرما (http://www.pic.iran-forum.ir/images/lq7278imm6ea2wrwx00.zip) این برنامه ای بسیار کاربردی برای پاک کردن فضای اشغال شده بیخودی از رم که با استفاده از آن دیگر نگران خطای full memory نباش...........
طریقه استفاده از نرم افزار بسیار ساده از و فقط کافیست برنامه را در background در حال اجرا بگذارید و دیگر هیچ…

البته اسم اصلیش RamBlow هست که ورژن ویندوز موبایلش میشه ram cleaner شرمنده اسماش رو قاطی کرده بودم ..............

sibsob
03-02-2011, 17:42
موری کارتتون رو فرمت کنید و دوباره بارگذاری کنید.

رفیق من! موری کارت نداره، از حافظه داخلی استفاده می کنم.:45: