PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع مسائل و مشکلات اینترنت و Gprs و Mms و W-lan تلفن همراه

صفحه ها : 1 [2] 3 4

naeim.201
29-07-2010, 19:44
دوستان راهی میشناسید که از طریق موبایل و با کمترین هزینه پی به سرعت دانلود (اگه شد آپلود) برد؟

یه لینک دانلود رو کپی کن بعد تو بروزر گوشی پیست کن بذار دانلود بشه، سرعت رو میتونی از اینجا بخونی:
menu > tools > connectivity > conn. mgr. > active data connections
از این کمتر دیگه نمیشه

persian_boy123
03-08-2010, 15:47
سلام
میشه خواهش کنم تنظیمات مربوط به گوشی نوکیا x3 رو بگین ؟
این گوشی جاوا هست و منوی این گوشی با سیمبیان متفاوته.اگه کسی با منوی جاوا بگه ممنون میشم

Majid
03-08-2010, 17:33
شما نرم افزار ucweb رو دانلود کن جاوا هم هستش خودش یه دانلود منیجر قوی هم داره سرعت رو هم میده.

persian_boy123
03-08-2010, 17:59
سلام
میشه خواهش کنم تنظیمات دستی gprs ایرانسل مربوط به گوشی نوکیا x3 رو بگین ؟
متاسفانه تنظیمات این گوشی توی شبکه ایرانسل موجود نیست
این گوشی جاوا هست و منوی این گوشی با سیمبیان متفاوته.اگه کسی با منوی جاوا بگه ممنون میشم

E52
04-08-2010, 21:01
سلام
من به تازگی یه Nokia E52 خریدم که بیش از 100 تا براش برنامه دان کردم اما بشترشون این پیغام رو دادن :
certificate error contact the application supplier
این آخرام که یعنی امروز هرچی خواستم نصب کنم این پیغام رو داد :
certificate may not yet be valid , is expired or phone's date setting may be incorrect
به نظرتون مشکل چیه ؟ اینم بگم که من فقط برنامه های S60 v3 رو دانلود کرده و نصب کردم

یه درخواستی هم داشتم اونم اینکه اگه میتونید تنظیمات دستی GPRS ایرانسل رو برام توضیح بدین آخه زنگیدم به 700 اپراتور گفت تنظیمات GPRS گوشی E52 توی سیستم نیست با اینکه گوشیه پسر عمومم E52 هست و همین که سیمکارتو داخلش گذاشته خود ایرانسل تنظیمات رو براش فرستادن (خیلی عجیبه نه ؟)
ممنون بابت توضیحاتتون

arazm
04-08-2010, 21:06
چرا با هیچ مرورگری برای i8910 نمیشه کلیپهای سایت ....... رو دید؟اگه میشه لطف کنین نرم افزار یا تنظیماتش رو بهم بگید ممنون میشم.مرسی

F A R D ! N
04-08-2010, 21:19
سلام دوستان به اينجا يه سرى بزنيد و ما رو راهنمايى كنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1480712#post1480712

E52
04-08-2010, 21:24
یه سوال دیگه :
از سایت نوکیا چطوری میتونم Update Phone Software رو پیدا کنم و آپدیتش کنم ؟
گوشیه من Nokia E52 هست

naeim.201
05-08-2010, 00:38
سلام
میشه خواهش کنم تنظیمات دستی gprs ایرانسل مربوط به گوشی نوکیا x3 رو بگین ؟
متاسفانه تنظیمات این گوشی توی شبکه ایرانسل موجود نیست

بهتر بود تو بخش جاوا مطرح می کردید ولی:

setting> configuration > personal config. sett > add > access point > bearer setting

تو مسیر بالا یه اکسس پوینت درست کنید

سلام
من به تازگی یه Nokia E52 خریدم که بیش از 100 تا براش برنامه دان کردم اما بشترشون این پیغام رو دادن :
certificate error contact the application supplier
این آخرام که یعنی امروز هرچی خواستم نصب کنم این پیغام رو داد :
certificate may not yet be valid , is expired or phone's date setting may be incorrect
به نظرتون مشکل چیه ؟ اینم بگم که من فقط برنامه های S60 v3 رو دانلود کرده و نصب کردم

شما برای نصب برنامه باید گوشیتونو هک کنید
اول اینجا در خواست سرتیفیکیت بدید و منتظر باشید تا سرتیفیکیت شما آماده بشه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101307
بعد تو این تاپیک برنامه ی مناسب با گوشی و ورژن اونو انتخاب کنید و اونو با سرتیفیکیتتون ساین کنید و نصب و اجرا کنید ( یا به دستوراتی که تو تاپیک نوشته شده عمل کنید)

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=43358

چرا با هیچ مرورگری برای i8910 نمیشه کلیپهای سایت ....... رو دید؟اگه میشه لطف کنین نرم افزار یا تنظیماتش رو بهم بگید ممنون میشم.مرسی

تو n95 که من از این راه میرفتم جواب میداد احتمالا واسه شما هم جواب میده
اول تنظیمات real
default access point رو اون چیزی تنظیم کن که باهاش وصل میشی
بعد هم از opera mini استفاده کن

یه سوال دیگه :
از سایت نوکیا چطوری میتونم Update Phone Software رو پیدا کنم و آپدیتش کنم ؟
گوشیه من Nokia E52 هست

اگه میخواید از برنامه ی خود نوکیا استفاده کنید، اینجا آخرین ورژن رو چک کنید

http://mea.nokia.com/support/download-software/device-software-update/can-i-update
از کنار صفحه همنرم افزار آپدیت گوشی رو بگیرید
آموزشش هم اینجاست

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=17022
ولی به نظر من از جف استفاده کن
تمامی آموزش های فلش و آپدیت اینجا:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=328

E52
05-08-2010, 11:28
ممنون دوست مناز بابت توضیحاتتون ولی تنظیمات دستی GPRS گوشیه منو (Nokia E52) نگفتین چطوریه :au:

naeim.201
05-08-2010, 13:19
ممنون دوست مناز بابت توضیحاتتون ولی تنظیمات دستی GPRS گوشیه منو (Nokia E52) نگفتین چطوریه :au:

اینجا:
tools > setting > connection > access point
options > new access point
بدون اینکه لازم باشه کاری بکنید back بزنید
اکسس پوینت شما آماده است ، میتونید تو وب گوشی با اون به اینترنت وصل بشید

arazm
06-08-2010, 13:50
باز هم نشد با operamini کلیپهای ....... رو ببینم.تو operamini زیر کلیپ مینویسه not available on mobile/ دوستان اگه با i8910 میتونن ببینن لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

862111014
07-08-2010, 00:22
سلام من چند روزی میشه از طریق گوشی نمیتونم به اینترنت وصل شم و ارور connection not available میدهد سیمکارتم ایرانسله وقتی هم به 140*3*6# رو میزنم اس ام اسی که میاد رو گوشیم باز نمیکنه میگه فرمت ان ناشناختس ولی باpc suite میتونم وصل شم
به صورت دستیم که تنظیماتو انجام میدم بازم همون جوریه گوشیمم 6120 هست

E52
07-08-2010, 15:00
سلام
دوست من همونطور که خودتون گفتین فایل های certificate رو البته از سایت OPDA گرفتم چون اون انجمنی که گفتین بسته بود و با برنامه SignSis که رو گوشیم نصبه برنامه ها رو ساین کردم یهنی وقتی این برنامه رو باز میکنم تو قسمت Sis خود برنامه رو لود میکنم و در قسمتهای Key و Cert فایلهای certificate رو لود میکنم بعد از منوی Option > Sign رو میزنم بعد دوباره از آپشن SelfSign رو میزنم و بعدشم دوباره از آپشن Save Paths رو میزنم که یه فایل دیگه با همون اسم امل با پسوند sisx درست میکنه .( خواستم کامل توضیح داده باشم که اگه تو مراحل ساین کردم مشکلی دارم رو بگین )
حالا من تمام برنامه هایی که خطای certificate رو میدادند رو اینطوری ساین کردم که از 30 برنامه بیش از 25 برنامش این پیغام رو میده :
unable to inistall a protected , application from an untrusted supplier
به نظرتون باز مشکل از کجاست ؟ :bh:

E52
07-08-2010, 16:25
ببخشید من یه مشکلیم با برنامه Carbide.ui Theme Edition 3.4 دارم یعنی نمیدونم از کجاش باید سیو کنم که با پسوند Sis بشه و بتونم تو گوشیم استفاده کنم
اصلا اگه تو این سایت انجمنی هست که درباره این برنامه توضیح داده باشن (آموزش و ...) لطف کنین بگین
ممنون
درضمن من تازه واردم واسه همین ندونستم کجا باید این سوال رو بپرسم اگه انجا جاش نبود ببخشید :ax:

mehdimghi
07-08-2010, 17:15
اینجا بپرس
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60402
برای ساین این جا برو
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=14127
برنامه رو بگیر کاملا مشخصه اگه فایل سر و کی رو داشته باشی

arazm
09-08-2010, 17:52
باز هم نشد با operamini کلیپهای ....... رو ببینم.تو operamini زیر کلیپ مینویسه not available on mobile/ دوستان اگه با i8910 میتونن ببینن لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلاااااااااااام.کسی نیست جواب بده......

r_dezboy
11-08-2010, 10:59
درووووووووووووووووووووووو د به همه دوستان
آقا من یه مشکلی دارم که بعد از آپدیت گوشیم به ورژن 30.009 برام به وجود اومد و اینه که سیستم ایمیل گوشی کلا از کار افتاده و اصلا وارد قسمت ایمیل نمیشه لطفا اگه این مشکل راه حلی داره دوستان راهنمایی کنن.
با تشکر

abolhwww
11-08-2010, 14:24
با سلام
سوال من اینه که اگه هنگام دانلود یه فایل از اینترنت با گوشی N73 پیغام Not enough memory داد چطوری باید محل ذخیره رو به memory card عوض کرد و نیز در چه مسیری ذخیره می کنه
با تشکر

ikia
11-08-2010, 16:12
درووووووووووووووووووووووو د به همه دوستان
آقا من یه مشکلی دارم که بعد از آپدیت گوشیم به ورژن 30.009 برام به وجود اومد و اینه که سیستم ایمیل گوشی کلا از کار افتاده و اصلا وارد قسمت ایمیل نمیشه لطفا اگه این مشکل راه حلی داره دوستان راهنمایی کنن.
با تشکر

شما بعد از آپدیت گوشیتون رو فرمت کردی؟ترجیحا مموری رو فرمت کنی بهتره.

naeim.201
11-08-2010, 16:53
سلاااااااااااام.کسی نیست جواب بده......

تو اپرا مینی 5 وقتی رو کلیپ کلیک میکنی باید با real گوشی باز بشه. اینجوریه؟

با سلام
سوال من اینه که اگه هنگام دانلود یه فایل از اینترنت با گوشی N73 پیغام Not enough memory داد چطوری باید محل ذخیره رو به memory card عوض کرد و نیز در چه مسیری ذخیره می کنه
با تشکر

تو مسیر

c:\system\dmgr\1008d39\contents
برای تغییرش باید از پچ استفاده کنی
دانلود پچ :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=76562
البته فکر کنم بعد از این که حافظه گوشی پر میشه خودش اوتوماتیک تو مموری کارت ذخیره میکنه
یه چیز دیگه : اگه میخوای فایل هایی رو که دانلود میکنی داشته باشی
فایل رو که زدی رو دانلود، اونو minimize کن بعد که تموم شد یه پیغام باز کردن میاد که no بزن و به مسیر ی که گفتم برو و فایل رو کات کن یه جای دیگه

arazm
11-08-2010, 23:08
نه دوست عزیز زیر کلیپ مینویسه not available on mobile اصلا رو کلیپ کلیک میکنم هیچ کاری انجام نمیشه.

khankhaje
11-08-2010, 23:20
نه دوست عزیز زیر کلیپ مینویسه not available on mobile اصلا رو کلیپ کلیک میکنم هیچ کاری انجام نمیشه.
چون فايل هاي يوتيوپ استريم هست طبيعيه كه Real Player گوشي اون فرمت رو پشتيباني نكنه،
اگه از S60v3 يا v5 استفاده مي كنيد از نرم افزار زير براي ديدن ويدئوهاي يوتيوپ استفاده كنيد:

Google Inc. ....... v2.4.4 S60v3/v5 SymbianOS9.x Signed (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=369310&d=1268237918)

hamid24049105
11-08-2010, 23:22
سلام.من میخوام اینترنتی که با وایرلس گوشی از یه کامپیوتر گرفتم به لپ تاپ خودم که وایرلس نداره و تنها راه ارتباط با گوشم کابله،منتقل کنم امکان پذیر هست؟با چه نرم افزاری میشه؟ لطفا راهنمایی کنید.
گوشی من ۵۵۳۰ هستش. لطفا کمک...

hamid24049105
11-08-2010, 23:23
سلام.من میخوام اینترنتی که با وایرلس گوشی از یه کامپیوتر گرفتم به لپ تاپ خودم که وایرلس نداره و تنها راه ارتباط با گوشم کابله،منتقل کنم امکان پذیر هست؟با چه نرم افزاری میشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

naeim.201
12-08-2010, 04:46

من کلیه ی کارهایی که با گوشی خودم انجام میدم رو تو تصویر مشخص کردم که برات ضمیمه میکنم (10 دقیقه پیش تست کردم و اسکرین شات گذاشتم پس با گوشی های دیگه شدنیه)، اگه مشکلت حل نشد از برنامه ای که khankhaje عزیز تو پست بالا معرفی کردند استفاده کن،

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=423572&stc=1&d=1281576044

چون فايل هاي يوتيوپ استريم هست طبيعيه كه Real Player گوشي اون فرمت رو پشتيباني نكنه،
اگه از S60v3 يا v5 استفاده مي كنيد از نرم افزار زير براي ديدن ويدئوهاي يوتيوپ استفاده كنيد:

Google Inc. ....... v2.4.4 S60v3/v5 SymbianOS9.x Signed (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=369310&d=1268237918)

real میتونه پخش کنه، من زیاد ازش استفاده کردم؛

با کابل راهی نیست. بهترین راه اینه که یه وایرلس usb بخری 20 - 30 تومن و با اون اینترنت رو شیر کنید، با بلوتوث هم میشه با یه برنامه ی جاوا این کار رو کرد ولی خیلی سخته و قطعی هم زیاد داره که اصلا توصیه نمیکنم

hamid24049105
12-08-2010, 05:04
طریقه شیر کردن رو بگید.روش بلوتوثی رو هم توضیح بدید

Majid
12-08-2010, 07:34
طریقه شیر کردن رو بگید.روش بلوتوثی رو هم توضیح بدید

تاپیک جامع ارتباطات Wireless و Bluetooth در تلفن همراه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79216)

khankhaje
12-08-2010, 07:54

اینم لینک دقیق تر:

شر کردن اینترنت با گوشی از طریق نرم افزار Hiisi:

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1450928&postcount=238

arazm
12-08-2010, 11:57
مرسی از راهنمایی همه.مشکلم حل شد البته با اخرین ورزن مرورگر bolt v2.11

arazm
13-08-2010, 17:56
مرسی از راهنمایی همه.مشکلم حل شد البته با اخرین ورزن مرورگر bolt v2.11

دقیقا هم صفحات وب رو مثل اکسپلور pc باز میکنه.واقعا نرم افزار جالبیه:bp::bp:

masoud1221
27-08-2010, 02:30
بچه ها کسی با e72 تاحالا با pc suit به اینترنت وصل کرده کامپیوترشو..اصلا این کار شدنیه.. من هر کار می کنم نمی شه .قبلا با n73 راحت وصل میشدم ولی نمی دونم چرا با e72 نمی شه.اصلا مودم گوشیمو نمیشناسه؟کسی نمی دونه باید چیکار کنم ؟؟؟اگه دیر جواب بدین ممکن گوشیو خوردش کنم گفته باشم:an:
در ضمن مرسی

Majid
27-08-2010, 04:55
شما یه بار Pc suite رو دوباره نصب کن باید بشناسه مودم گوشیتو، اگه درست نصب بشه تو قسمت Phone and Modem یه دونه به اسم گوشیت هست.

masoud1221
28-08-2010, 00:33
مهرداد جان همه کار کردم این کارم که گفتید کردم ولی مودم e72 اصلا تو لیستش نیست ک نیست اصلا نمی دونم e72 این قابلیت داره:an:

khankhaje
28-08-2010, 15:59
مهرداد جان همه کار کردم این کارم که گفتید کردم ولی مودم e72 اصلا تو لیستش نیست ک نیست اصلا نمی دونم e72 این قابلیت داره:an:

شما Nokia Ovi Suite رو نصب کنید از گوشیتون پشتیبانی میکنه، مراحل دسترسی به اینترنت هم اینجا توضیح داده شده:

http://europe.nokia.com/support/download-software/nokia-ovi-suite/howto/connect-your-computer-to-the-web-with-nokia-ovi-suite

Davood_titan
29-08-2010, 08:35
من اینترنت سیم همراه اولمو فعال کردم ولی الان هر چی میخوام وصل بشه اینترنت وصل نمیشه :an:

ALI
29-08-2010, 15:45
من اینترنت سیم همراه اولمو فعال کردم ولی الان هر چی میخوام وصل بشه اینترنت وصل نمیشه :an:
سلام
شما دستی تنظیم کنید

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=780199&postcount=15

Davood_titan
29-08-2010, 21:35
سلام
شما دستی تنظیم کنید

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=780199&postcount=15

من از کجا بدونم این برای Wap دارم درست میکنم یا HTTP
راستی یه چیز دیگه من رفتم سیم همراه اول دائمی رو وصل کنم گفت اگه بخوای وصل کنی هر ماه روی قبضت 16 تومن میاد چه استفاده کنی چه نکنی
برای شما همچین چیزی هست

abolhwww
30-08-2010, 11:49
تو اپرا مینی 5 وقتی رو کلیپ کلیک میکنی باید با real گوشی باز بشه. اینجوریه؟

تو مسیر

c:\system\dmgr\1008d39\contents
برای تغییرش باید از پچ استفاده کنی
دانلود پچ :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=76562
البته فکر کنم بعد از این که حافظه گوشی پر میشه خودش اوتوماتیک تو مموری کارت ذخیره میکنه
یه چیز دیگه : اگه میخوای فایل هایی رو که دانلود میکنی داشته باشی
فایل رو که زدی رو دانلود، اونو minimize کن بعد که تموم شد یه پیغام باز کردن میاد که no بزن و به مسیر ی که گفتم برو و فایل رو کات کن یه جای دیگه

با سلام
من اینکاری که در آدرس داده شده گفته بود رو انجام دادم خوب بود
اما پوشه E:/download ساخته نشد
با تشکر

naginajafi
30-08-2010, 18:43
نرم افزار تبادل اطلاعات بین کامپیوتر وگوشی ان97 از طریق وایرلس گوشی

naeim.201
30-08-2010, 18:48
با سلام
من اینکاری که در آدرس داده شده گفته بود رو انجام دادم خوب بود
اما پوشه E:/download ساخته نشد
با تشکر

پوشه ای که میگی رو نمیسازه ، میره اینجا:

E:\system\dmgr\1008d39\contents

masoud1221
31-08-2010, 15:46
شما Nokia Ovi Suite رو نصب کنید از گوشیتون پشتیبانی میکنه، مراحل دسترسی به اینترنت هم اینجا توضیح داده شده:

http://europe.nokia.com/support/download-software/nokia-ovi-suite/howto/connect-your-computer-to-the-web-with-nokia-ovi-suite

این کارم کردم ولی گزینه connect to internet غیر فعاله تو ovi suite

amir7575
01-09-2010, 10:20
سلام
من يه گوشي 6125 دارم به اينترنت وصل ميشه ولي با مسنجر كانكت نميشه.چندين مدل مسنجر با نامهاي مختلف ريختم نشد.سيم كارتم ايرانسله. با گوشي برادرم انجام دادم شد البته سيم كارت خودم رو گذاشتم.
حالا ميخوام گوشي 6303 بگيرم. ميترسم باز كانكت نشه . كسي اين گوشي رو داره يا راهي به ذهنش ميرسه كمكم كنه . ممنون

mahdi.01
02-09-2010, 20:39
سلام
من يه گوشي 6125 دارم به اينترنت وصل ميشه ولي با مسنجر كانكت نميشه.چندين مدل مسنجر با نامهاي مختلف ريختم نشد.سيم كارتم ايرانسله. با گوشي برادرم انجام دادم شد البته سيم كارت خودم رو گذاشتم.
حالا ميخوام گوشي 6303 بگيرم. ميترسم باز كانكت نشه . كسي اين گوشي رو داره يا راهي به ذهنش ميرسه كمكم كنه . ممنون

الان هم میتونید با وصل شدن با براوزر خود گوشی به اینترنت وصل شید و بدون بستن اون وارد این برنامه شید و کانکت شید اگرم قطع میشه میتونید هر چند دقیقه یه بار دوباره وارد براوزر شید بعد دوباره برنامه:bf::dn:

mahdi.01
02-09-2010, 20:48
این کارم کردم ولی گزینه connect to internet غیر فعاله تو ovi suite

ببینید در پایین گوشه ی ovi suit کنار گوشیتون یه قفل هست یا نه که به احتمال خیلی زیاد هست
شما باید گوشی رو یه بار با get connect به ovi suit بشناسونید:bo:

.::ALI.0MRANI::.
02-09-2010, 23:43
دوستان آیا میشه با مودم وایرلسی که من دارم بدون نیاز به روشن بودن کامپیوتر با موبایل و از طریق وایرلس به اینترنت وصل شد؟!!

.::ALI.0MRANI::.
03-09-2010, 04:41
جواب سوال قبلیمو فهمیدم فقط حالا می خوام بدونم میشه وقتی که کامپیوتر خاموشه با گوشیم به اینترنت وصل بشم طوری که از تو همون گوشی یوزر و پسورد adsl رو وارد کنم؟!!

مثلا شبا یوزر پسورد شبانه رو بزنم و روزانه هم....

Majid
03-09-2010, 09:55
جواب سوال قبلیمو فهمیدم فقط حالا می خوام بدونم میشه وقتی که کامپیوتر خاموشه با گوشیم به اینترنت وصل بشم طوری که از تو همون گوشی یوزر و پسورد adsl رو وارد کنم؟!!

مثلا شبا یوزر پسورد شبانه رو بزنم و روزانه هم....

نه
ظاهرا شما از یه isp سرویس می گیرید که واسه دانلود شبانه از یوزر و پسورد جداگانه استفاده میکنه مثل صبانت و با کانکشن وصل میشید به اینترنت،2 راه دارید شما یکی اینکه کانکشنتون رو شیر کنید و با موبایل وصل شید بهش که در این حالت کامپیوتر هم باید روشن باشه دوم اینکه که تنظیمات مودم رو هر شب با یوزر پسورد شبانه تنظیم کنید در حالت ppoe که خیلی جالب نیست.

SADEGH
20-09-2010, 18:33
دوستان من وقتی از مرورگرهای جاها استفاده میکنم،بعداز یه مدتی دیگه هر برنامه ای باز میکنم کلید های گوشی تو اون برنامه کار نمیکنه.چی کار کنم؟

ولی اگر از قبل 20 تا برنامه هم باز باشه بعد این اتفاق بیفته توی برنامه های قبلی کار میکنه ولی جدیدا نه.

naser2187
22-09-2010, 11:50
سلام.من گوشیمو با WLAN به مودم وایرلسم وصل میکنم.از سیستم امنیتی WPA/WPA2 استفاده میکنم.تو کانکشن اشکالی نداره ولی وقتی که WEB BROWSING میرم پیغام خطای "invalid server name" میدم.لطفا راهنمایی میکنید اشکال از چیه؟

Majid
22-09-2010, 12:35
سلام.من گوشیمو با wlan به مودم وایرلسم وصل میکنم.از سیستم امنیتی wpa/wpa2 استفاده میکنم.تو کانکشن اشکالی نداره ولی وقتی که web browsing میرم پیغام خطای "invalid server name" میدم.لطفا راهنمایی میکنید اشکال از چیه؟

گوشیتون 5800 که نیست؟

bijan_1024
24-09-2010, 23:07
سلام.ببخشيد ميشه منو راهنمايي كنيد كه چجوري با موبايل n95 به وايرلس دانشگاه كه username password داره و دارمش وصل شم؟بايد چه نرم افزاري نصب كنم؟

naeim.201
25-09-2010, 00:27
سلام.ببخشيد ميشه منو راهنمايي كنيد كه چجوري با موبايل n95 به وايرلس دانشگاه كه username password داره و دارمش وصل شم؟بايد چه نرم افزاري نصب كنم؟

وب گوشی رو باز کن و به سرچ کن و به اکسس پوینت وصل شو ؛ یوزر و پسورد رو وارد کن
اگه ارور میده هم ارور رو به انگلیسی بنویس

naeim.201
25-09-2010, 16:40
البته اون راه بالایی مربوط میشه به سیستم هایی که از طریق http وارد میشین اگه اینجوری نیست با handywi امتحان کن (یوزر و پسورد رو به اون برنامه بده)

iran-5800
28-09-2010, 16:36
سلام:hello:
من گوشیم 5800
تو دانشگاه شبکه وایرلس پیدا میکنه بدون پسورد کانکت میشه ولی وقتی میزنی start web browing
یه چن ثانیه هیچ اتفاقی نمیفته بعدش مینویسه invalid server name :dy:

ببخشید من بار اولمه که تایپنگ میزنم نمیدونم جاش درسته یا نه:be:

لطفا کمک کنید:bf:

h_me65
28-09-2010, 16:45
من گوشیم 5800
تو دانشگاه شبکه وایرلس پیدا میکنه بدون پسورد کانکت میشه ولی وقتی میزنی start web browing

احتمالا دانشگاه شما از ... استفاده میکنه و باید گوشیتون بتونه ... بسازه.آیفون که می سازه گوشی شمارو نمیدونم.

iran-5800
28-09-2010, 16:45
من گوشیم 5800

rouzbeh2749
28-09-2010, 17:59
دوست عزیز در این بخش نباید این تاپیک ایجاد میکردی.
معمولا دانشگاهها از ...... استفاده میکنن و شما باید ...... را از دانشگاه بپرسی و در تنظیمات وارد کنی.

Amin
28-09-2010, 21:13
منتقل شد پرسش و پاسخ

kiser
29-09-2010, 11:51
سلام به همه دوستان

من از اینترنت دانشگاه استفاده میکنم که یوزر وپس داره مشکل من اینه که نرم ازارایی مثه مینی اپرا و یوسی براوزر وحتی آپدیت کردن آنتی ویروس هیچ کدوم نمیتونن ارتباط برقرلر کنن فقط از اوپرا تونستم استفاده کنم
با تشکر

mohsen20000
13-10-2010, 14:31
سلام به تمامی دوستان
بنده یک مشکلی دارم
اون هم اینکه نمیتونم ام ام اس بفرستم
تنظیمات ایرانسل رو ذخیره کردم!!
اما حتی یک عکس 7کیلو بایتی هم نمیتونم بفرستم
با خط دیگه ای هم امتحان کردم
10 دقیقه ای مینویسه sending
بعد از ده دقیقه هم resend میزنه
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خدا بدجوری بهش نیاز دارم لطفا یکی کمک کنه مشکل حل بشه
لطفا راهنمایی کنید

arefesmaeili
17-10-2010, 00:15
با سلام
دوستان من نمیتونم از gprs N79 خودم تو کامپیوتر استفاده کنم
این در حالیه که با k750 مشکلی نیست
یه کم که بررسی کردم دیدم USB WMC Modem نصب نشده و نمیشه!
واقعاً نمیدونم دلیل چیه؟
پی 30 سویت هم نسخه ی 7.1.18.0 هستش
به نظرتون با ovi suite مشکل حل میشه یا حتی با نسخه های قدیمی پی سی سویت؟
راستی سرعت چرا اینقدر سرعت توی k750 پایینه؟!

naeim.201
17-10-2010, 02:45
سلام به تمامی دوستان
بنده یک مشکلی دارم
اون هم اینکه نمیتونم ام ام اس بفرستم
تنظیمات ایرانسل رو ذخیره کردم!!
اما حتی یک عکس 7کیلو بایتی هم نمیتونم بفرستم
با خط دیگه ای هم امتحان کردم
10 دقیقه ای مینویسه sending
بعد از ده دقیقه هم resend میزنه
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خدا بدجوری بهش نیاز دارم لطفا یکی کمک کنه مشکل حل بشه
لطفا راهنمایی کنید

اگه اشتباه نکنم علاوه بر تنظیمات باید یه فرم پر کنید و mms تون رو فعال کنید

با سلام
دوستان من نمیتونم از gprs N79 خودم تو کامپیوتر استفاده کنم
این در حالیه که با k750 مشکلی نیست
یه کم که بررسی کردم دیدم USB WMC Modem نصب نشده و نمیشه!
واقعاً نمیدونم دلیل چیه؟
پی 30 سویت هم نسخه ی 7.1.18.0 هستش
به نظرتون با ovi suite مشکل حل میشه یا حتی با نسخه های قدیمی پی سی سویت؟
راستی سرعت چرا اینقدر سرعت توی k750 پایینه؟!

گوشی رو به pc وصل کن و از pc suite ، one touch access رو بزن و کانکت.
اگه ارور میده ارور رو بنویس (به انگلیسی)

zoro77
17-10-2010, 15:49
به اینترنت وصل میشه اما هیچ سایتی باز نمیکنه
سرعت صفره-همراه اول-n900

arefesmaeili
18-10-2010, 00:37
گوشی رو به pc وصل کن و از pc suite ، one touch access رو بزن و کانکت.
اگه ارور میده ارور رو بنویس (به انگلیسی)

سلام بابت پاسخت ممنونم
مینویسه:
One Touch Access Point can not connect to the modem phone

naeim.201
18-10-2010, 01:23
سلام بابت پاسخت ممنونم
مینویسه:
One Touch Access Point can not connect to the modem phone

درایور گوشیتو از تو device manager قسمت مودم پاک کن
دوباره امتجان کن، اگه نتیجه نداد pc suite رو پاک کن و دوباره (ترجیها آخرین ورژنش ) رو نصب کن

zoro77
18-10-2010, 14:20
یه نفر به من بگه چیکار کنم همراه اول دارم gprs فعال کردم به اینترنت وصل میشه ولی هیچ سایتی باز نمی کنه
مثله اینکه سرعتش صفره یه نفر بگه جیکار کنم خواهشن:ak:
با تشکر

Majid
18-10-2010, 15:10
یه نفر به من بگه چیکار کنم همراه اول دارم gprs فعال کردم به اینترنت وصل میشه ولی هیچ سایتی باز نمی کنه
مثله اینکه سرعتش صفره یه نفر بگه جیکار کنم خواهشن
با تشکر
با هیچ نرم افزاری نمیتونید وصل شید یا فقط Browser خود گوشی؟
تنظیمات GPRS همراه اول رو دریافت کردید؟ برید به Setting......Connection......Access Point چک کنید تنظیماتتون رو،واسه همراه اول باید این تنظیمات باشه،خودتون دستی هم میتونید بسازید

Item Value
Connection Name MCI..GPRS
Bearer GSM..GPRS/GPRS
APN mcinet
Home Page http://mci.ir
WAP ..... 192.168.194.73
Port 9201
HTTP ..... 192.168.194.73
Port 8080

arefesmaeili
19-10-2010, 00:28
درایور گوشیتو از تو device manager قسمت مودم پاک کن
دوباره امتجان کن، اگه نتیجه نداد pc suite رو پاک کن و دوباره (ترجیها آخرین ورژنش ) رو نصب کن

تو دیوایس منیجر کامپیوتر چیزی نبود!
پی30 سویت جدیدتر هم نصب کردم اما نشد!

ممنون

Majid
19-10-2010, 08:11
ببینید اگه گوشی درست نصب شده باشه باید توی کنترل پنل قسمت مودم اسمش به لیست مودمها اضافه شده باشه شما از Add remove program نرم افزار pc suite رو پاک کنید دوباره نصبش کنید اگه نتیجه نداد با یه ویندوز دیگه امتحان کنید.

http://up.iranblog.com/Files73/567a73fdaa914adaa8aa.JPG

zoro77
19-10-2010, 18:04
با هیچ نرم افزاری نمیتونید وصل شید یا فقط Browser خود گوشی؟
تنظیمات GPRS همراه اول رو دریافت کردید؟ برید به Setting......Connection......Access Point چک کنید تنظیماتتون رو،واسه همراه اول باید این تنظیمات باشه،خودتون دستی هم میتونید بسازید

Item Value
Connection Name MCI..GPRS
Bearer GSM..GPRS/GPRS
APN mcinet
Home Page http://mci.ir
WAP ..... 192.168.194.73
Port 9201
HTTP ..... 192.168.194.73
Port 8080

نه داداش فکر می کنم مشکل از سیم کارتشه با یه همراه دیگه نگاه کردم شد با ایرانسل همینطور 3بار هم دوباره فعالش کردم بازم نشد سیم کارتم تازه خریدم حالا باید چیکار کنم؟؟:ak:

mesgar
19-10-2010, 18:21
سلام دوستان
تو دانشگاه کوفتی ما کلی شبکه وایرلس بدون پسورد داره برای اینترنت یعنی هر دانشکده ای تقریبا یک وایرلس رو داره بعضا دو سه تا دارن
با این گوشی 5800 شبکه ها رو پیدا می کنه و کانکت هم میشه ولی نمی دونم چرا بعضا گم میشن و بعد مدتی دوباره پیدا میشن
گفتم شاید برای اینه که دورم از آنتن و امواج بدلیل نویز زیاد میرن و میان
رفتم چسبیدم به یکی از آنتن ها بازم همین مشکل رو دارم اون موقع که شبکه فعاله میزان سیگنال رو بالای 90 میزنه
نمی دونم مشکل از چیه ؟ درضمن ورژن فریمور هم 51 هست
وسط وبگردی یدفعه پیغام نداشتن کانکشن میده ؟ یجوریه که اصلا نمی تونم وبگردی کنم
کسی میتونه کمکم کنه ؟

iroony70
20-10-2010, 11:58
سلام به همه دوستان من یه samsung marvel دارم میخواستم ببینم میشه از طزیق usb اونو به اینترنت کامپیوترم وصل کنم ؟ اگه میشه لطفا اموزشش رو بگید ممنون

naeim.201
20-10-2010, 17:52
سلام به همه دوستان من یه samsung marvel دارم میخواستم ببینم میشه از طزیق usb اونو به اینترنت کامپیوترم وصل کنم ؟ اگه میشه لطفا اموزشش رو بگید ممنون

با usb نمیشه اینتزنت کامپیوتر رو به موبایل داد، اگه گوشیت وایرلس داره یه وایرلس یو اس بی بگیر باهاش میتونی اینترنت رو شیر کنی

سلام دوستان
تو دانشگاه کوفتی ما کلی شبکه وایرلس بدون پسورد داره برای اینترنت یعنی هر دانشکده ای تقریبا یک وایرلس رو داره بعضا دو سه تا دارن
با این گوشی 5800 شبکه ها رو پیدا می کنه و کانکت هم میشه ولی نمی دونم چرا بعضا گم میشن و بعد مدتی دوباره پیدا میشن
گفتم شاید برای اینه که دورم از آنتن و امواج بدلیل نویز زیاد میرن و میان
رفتم چسبیدم به یکی از آنتن ها بازم همین مشکل رو دارم اون موقع که شبکه فعاله میزان سیگنال رو بالای 90 میزنه
نمی دونم مشکل از چیه ؟ درضمن ورژن فریمور هم 51 هست
وسط وبگردی یدفعه پیغام نداشتن کانکشن میده ؟ یجوریه که اصلا نمی تونم وبگردی کنم
کسی میتونه کمکم کنه ؟

چیز خاصی نیست ، طبیعیه ، اگه فرستنده ی وایرلس ضعیف یاشه و چند نفر بهش وصل شن آنتن کم و زیاد میشه و بعضی وقت ها هم میپره (حتی اگه 20 سانتی آنتن باشی!! و مخصوصا اگه بقیه با لپتاپ وصل بشن )

نعمت خان
21-10-2010, 11:18
دوستان من میخوام بدونم کلاس های 10و32که در ویژگی های گوشیها برای وصل به اینترنت هستند چقدر سرعتشون با هم فرق میکنه؟ایادراتصال با کامپیوتر هم کلاس ها در سرعت تاثیر دارند.اگه یه گوشی(مناسبترین) با قیمت زیر 150 تومن هم برای وصل کامپیوتر از طریق گوشی به اینترنت می شناسیدمعرفی کنید.لحظات روییدن عشق تقدیم شما صاحبدلان.با تشکر.

zoro77
21-10-2010, 13:32
نه داداش فکر می کنم مشکل از سیم کارتشه با یه همراه دیگه نگاه کردم شد با ایرانسل همینطور 3بار هم دوباره فعالش کردم بازم نشد سیم کارتم تازه خریدم حالا باید چیکار کنم؟؟:ak:

کسی نمی دونه باید چیکار کنم :ak:خواهش می کنم جواب بدی !!!:ak:

zoro77
27-10-2010, 17:44
بابا غلط کردم یه سوالی کردیما حالا5روز که اینجا کسی چیزی نمی گه بابا نخواستیم اههههههههه

Majid
27-10-2010, 18:46
دوست عزیز اینجا درباره مشکلات موبایل صحبت میشه وقتی شما با یه سیم کارت دیگه میتونی وصل شی یعنی گوشیتون مشکلی نداره،چه انتظاری واسه راهنمائی دارید؟مشکل مربوط به اپراتورتونه

mc nodx
02-12-2010, 21:45
سلام دوستان من گوشیم 5230 nokia هستش وسرعت اینترنتش خیلی پاییننه یعنی طوری که یه صفحه رو هم برام باز نمی کنه
به اینترنت کانکت میشه اما برام صفحه ای رو باز نمی کنه
گوشیمم تازه خریدم چند وقتی تو کفم که باهاش به اینترنت وصل بشم اما نمیتونم
ممنون میشم اگه کمکم کنین

MASOUD
02-12-2010, 22:58
سلام دوستان من گوشیم 5230 nokia هستش وسرعت اینترنتش خیلی پاییننه یعنی طوری که یه صفحه رو هم برام باز نمی کنه
به اینترنت کانکت میشه اما برام صفحه ای رو باز نمی کنه
گوشیمم تازه خریدم چند وقتی تو کفم که باهاش به اینترنت وصل بشم اما نمیتونم
ممنون میشم اگه کمکم کنین

اگر از GPRS استفاده میکنید احتمالا مشکل از تنظیمات GPRS گوشیتون هست.
تنظیماتش رو به این صورت تغییر بدین :
از قسمت Connection گزینه Destinations رو انتخواب کن بعد Access point رو بزن
اکانتی که پیدا میکنه رو اد کن
بعد روش ادیت رو بزن و Connection name رو Irancell-GPRS و Access point name رو mtnirancell
بزار.بعد options رو بزن و ..... server address رو 10.131.26.138 و port number رو 8080 بزار.
DNS هم باید Auto باشه.

falah20
20-12-2010, 15:23
سلام به همگی چرا اینترنتم وصل نمیشه امروز قطع شد کانکشن رو نشون میده وصله اما تو هیچ سایتی نمیره هیچ برنامه اینترنتی هم باز نمیکنه؟ همراه اول خط دایمی

elDARKNESS
09-01-2011, 08:25
سلام دوستان،
من تازگی ها 5630 خریدم و بار اول هست که با سیمبیان کار می کنم. ( مکافات ساین و هک و این چیزا رو تازه کشیدم! )
آقا من از طریق لب تاپ ( Access Point ( Wireless server ساختم؛ چطوری می تونم از طریق گوشی به لب تاپ وصل بشم و فایل های Share شده رو باز کنم؟ آخه تو قسمت WLan Wizard فقط گزینه ی Start Web Browsing داره.
سوال آخر اینکه چطوری می تونم با Mini Opera یا هر نرم افزار مشابه از طریق Wifi به اینترنت وصل بشم؟ ( کجا باید تعیین کنم به جای GPRS از Wifi استفاده کنه؟ )

Majid
09-01-2011, 08:42
سلام دوستان،
من تازگی ها 5630 خریدم و بار اول هست که با سیمبیان کار می کنم. ( مکافات ساین و هک و این چیزا رو تازه کشیدم! )
آقا من از طریق لب تاپ ( Access Point ( Wireless server ساختم؛ چطوری می تونم از طریق گوشی به لب تاپ وصل بشم و فایل های Share شده رو باز کنم؟ آخه تو قسمت WLan Wizard فقط گزینه ی Start Web Browsing داره.
سوال آخر اینکه چطوری می تونم با Mini Opera یا هر نرم افزار مشابه از طریق Wifi به اینترنت وصل بشم؟ ( کجا باید تعیین کنم به جای GPRS از Wifi استفاده کنه؟

شیر فایل ها بین گوشی و کامپیوتر با وایرلس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103110&highlight=symSMB)

شما وقتی یه access point رو save کنید هرجای گوشی که اجازه دسترسی به اینترنت بخواد یه گزینه GPRS هستش یک گزینه Search واسه وایرلس و یک گزینه هم استفاده از access pointi ی که save کرذید.

بازم واسه اطلاعات بیشتر:

آموزش کامل و بسیار ساده برای اتصال گوشی به نت کامپیوتر با وایرلس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97011)

تاپیک جامع ارتباطات Wireless و Bluetooth در تلفن همراه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79216)

سوپرایز :به اشتراک گذاشتن فایلهای گوشی و کامپیوتر توسط وایرلس !!! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101603)

imanf64
10-01-2011, 11:18
دوستان من يه 5700 دارم ميخوام در مجاورت كامپوتر به طريقي (ترجیحا بلوتوس یا کابل) روي گوشيم از اينترنت سيستم استفاده كنم در واقع اينترنت سيستم رو روي گوشيم شير كنم
براي گوشيهاي سوني اريكسون ميشد با نرم افزارش و بلوتوس اينكارو كرد
حالا آيا طريقي هست واسه اين گوشي سيمبين بنده؟

ممنون از راهنمايي شما

Majid
10-01-2011, 11:36
دوستان من يه 5700 دارم ميخوام در مجاورت كامپوتر به طريقي (ترجیحا بلوتوس یا کابل) روي گوشيم از اينترنت سيستم استفاده كنم در واقع اينترنت سيستم رو روي گوشيم شير كنم

ممنون از راهنمايي شما

با کابل نمیشه اما یه نرم افزار هست که با بلوتوس این کار رو انجام میده،میگردم اگه پیدا کردم لینکشو واستون میزارم.

SADEGH
10-01-2011, 21:59

ممنون از راهنمايي شما

با برنامه hissi‏ میشه.هم با کابل و هم با بلوتوث.خودم هر دوش رو امتحان کردم.قسمت آرشیو نرم افزار رو بگردی پیدا میشه.

www.mobilestan.net/showthread.php?t=42460

m@rzi68
14-01-2011, 19:44
سلام. من قبلاً با وارد كردن كد *140*3*7*2*1# مي تونستم به مدت 1 روز از اينترنت نامحدود ايرانسل استفاده كنم. ولي الان وقتي همين كد رو وارد مي كنم هيچ اتفاقي نمي افته. چند بار هم تكرار كردم ولي همش اين پيام مياد : «مشترك گرامي براي استعلام مانده حساب ، كد *141*1# را از خط ايرانسل خود شماره گيري كنيد». مي خوام بدونم كد هاي تعرفه ها عوض شدن ، يا مشكلي با خط يا گوشي من وجود داره؟ لطفاً كمك كنيد !

love_gooshi
14-01-2011, 20:25
سلام من چند وقته ام ام اس ايرانسلم مشكل دار شده و ارسال نميشه تو روز ولي شبا حدود 12 به بعد ارسال ميشه كسي ميدونه داستان چيه؟؟؟ ممنون ميشم بگيد

Majid
14-01-2011, 22:12
سلام من چند وقته ام ام اس ايرانسلم مشكل دار شده و ارسال نميشه تو روز ولي شبا حدود 12 به بعد ارسال ميشه كسي ميدونه داستان چيه؟؟؟ ممنون ميشم بگيد

مطمئنا مشکل از گوشی و تنظیماتش نیست و برمیگرده به ایرانسل بازم واسه اطمینان خاطر تنظیمات قبلیتون رو پاک کنید و دوباره دریافت کنید: #5*3*140*

m@rzi68
16-01-2011, 11:24
كسي نيست اينجا به من كمك كنه. خيلي برام مهمه :please:

Majid
16-01-2011, 13:31
سلام. من قبلاً با وارد كردن كد *140*3*7*2*1# مي تونستم به مدت 1 روز از اينترنت نامحدود ايرانسل استفاده كنم. ولي الان وقتي همين كد رو وارد مي كنم هيچ اتفاقي نمي افته. چند بار هم تكرار كردم ولي همش اين پيام مياد : «مشترك گرامي براي استعلام مانده حساب ، كد *141*1# را از خط ايرانسل خود شماره گيري كنيد». مي خوام بدونم كد هاي تعرفه ها عوض شدن ، يا مشكلي با خط يا گوشي من وجود داره؟ لطفاً كمك كنيد !

کد ها رو مرحله به مرحله وارد کنید مشخص میشه.

*140*3*7

m@rzi68
16-01-2011, 20:00
کد ها رو مرحله به مرحله وارد کنید مشخص میشه.

*140*3*7

ممنون كه جواب منو داديد. ولي بازم همونطوريه ! :bc:

Majid
16-01-2011, 21:38
من امتحان کردم ظاهرا این طرحش برداشته شده بازم واسه اطلاع از طرحهای زمستان یا به 700 زنگ بزنید یا از سایت ایرانسل ببینید.

Farnet.ir
18-01-2011, 17:18
با سلام
من گوشی e72 دارم و در تنظیماتش برای چیز پی ان نیز امکاناتی است
من چگونگی انجام تنظیمات را می خواستم
چون من بر روی آندروید و آیفون هیچ مشکلی ندارم ولی در نوکیا نمی دونم در کدوم قسمتش باید تنظیمات رو وارد کنم

H03!N_ScOrPiO
18-01-2011, 20:39
بسم الله الرحمن الرحیم

سلااااااااااااااااااااااا م
من دارم از یه شرکتی وایرلس واسه کامپیوتر میگیرم.ولی وقتی با N95 میخوام وصل شم میگه
no getway reply
چیکار کنم

1.من خودم با یوزر پس وصل میشو به نت(PC)
2.ولی وقتی با گوشی میخوام برم اصلا یوزر پس نمیگیره

Majid
18-01-2011, 22:47
بسم الله الرحمن الرحیم

من دارم از یه شرکتی وایرلس واسه کامپیوتر میگیرم.ولی وقتی با N95 میخوام وصل شم میگه
no getway reply
چیکار کنم

سلام
با کانکشن وصل میشید؟ اگه آره باید کانکشنتون رو Share کنید و از قسمت WLAN wiz گوشی روی access point که پیدا میکنه option بزنید و یه IP توی رنج کامپیوتر بهش بدید.

این تاپیک رو هم ببینید بد نیست:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1635311&postcount=259

دانشجو21
18-01-2011, 23:43
سلام دوستان عزیز من به خاطر شغلم همیشه در سفر هستم با کدوم گوشی میشه از اکثر امکانت اینترنتی مثل yahoo.facebookو غیره استفاده کرد جدیدا یه htc desierخریدم هر کاری میکنم تنظیمات irancellرو نمیتونم درست کنم لطفا راهنمایی کنید

Majid
19-01-2011, 07:53
سلام دوستان عزیز من به خاطر شغلم همیشه در سفر هستم با کدوم گوشی میشه از اکثر امکانت اینترنتی مثل yahoo.facebookو غیره استفاده کرد جدیدا یه htc desierخریدم هر کاری میکنم تنظیمات irancellرو نمیتونم درست کنم لطفا راهنمایی کنید

چرا نتونید تنظیم کنید؟ کدش رو زدید تنظیماتش واستون بیاد؟ #6*3*140*

mahdi.01
19-01-2011, 08:24
بسم الله الرحمن الرحیم

no getway reply
چیکار کنم

البته با احترام فراوان خدمت آقا مجید

شما اگه یه برنامه ی handywi یا psiloc.connect رو دانلود کنی ( با یه سرچ کوچیک پیداش میکنی ) داخل برنامه میتونی برای کانکشنی که میسازی یوزر نیم و پسورد تعیین کنی
البته من handywi رو پیشنهاد میکنم کار باهاش آسون تره:ab::dh:

mahdi.01
19-01-2011, 08:32
با سلام
من گوشی e72 دارم و در تنظیماتش برای چیز پی ان نیز امکاناتی است
من چگونگی انجام تنظیمات را می خواستم
چون من بر روی آندروید و آیفون هیچ مشکلی ندارم ولی در نوکیا نمی دونم در کدوم قسمتش باید تنظیمات رو وارد کنم

شما هم تو قسمت نرم افزار ها یه سرچ کنی کلی برنامه برای استفاده از v پی نون هست که میتونی دانلود و استفاده کنی :dq::dq::dq::dq::dq::ax::ax:

farokh.e71
15-02-2011, 12:17
سلام ب همه دوستان
من گوشی نوکیا e71 دارم که تو تنظیماتش وی پی ان داره ولی نمی تونم تنظیمش کنم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم
ضمنا اکانت وی پی ان روی کامپیوترم دارم:dj2:

ali0917
17-02-2011, 23:48
با سلام خدمت دوستان عزیزم

من میخواستم بدونم که چه جوری میشه نرم افزارهای free رو از سایت نوکیا دانلود کرد؟ البته با و ی پ ی .. هم رفتم ولی نشد.
ضمنا داخل سایت نوکیا نیز ثبت نام کردم، ولی نمیدنم چرا تو قسمت نرم افزارهاش گزینه دانلود نداره! اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم.

Majid
17-02-2011, 23:56
با سلام خدمت دوستان عزیزم

من میخواستم بدونم که چه جوری میشه نرم افزارهای free رو از سایت نوکیا دانلود کرد؟ البته با و ی پ ی .. هم رفتم ولی نشد.
ضمنا داخل سایت نوکیا نیز ثبت نام کردم، ولی نمیدنم چرا تو قسمت نرم افزارهاش گزینه دانلود نداره! اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم.

سلام
دانلود هر چی بخواین از ovi store (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=92837)

عباس عباس
18-02-2011, 08:24
سلام
من می خوام با 6301i از طریق رایانه وارد اینترنت نشم اما همراه گوشی cd درایور نداره حالا مودم اون را چهطور نصب کنم

مهراد 2002
18-02-2011, 08:51
سلام دوستان :bs:

Majid
18-02-2011, 09:36
سلام
من می خوام با 6301i از طریق رایانه وارد اینترنت نشم اما همراه گوشی cd درایور نداره حالا مودم اون را چهطور نصب کنم

سلام
Pc-suite رو نصب کنبد مشکل حل میشه.

ali0917
19-02-2011, 03:21
سلام
دانلود هر چی بخواین از ovi store (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=92837)
سلام دوست خوبم
دست گلت درد نکنه خیلی عالی بود.

بازم ممنونم:dk:

s.a
19-02-2011, 21:56
با سلام
من گوشی nokia x6 دارم بعد از اینکه بصورت دستی مموری فون و مسش را فرمت کردم دیگه نمیتونتم به اینترنت وصل بشم تنظیماتش هم انجام دادم ولی باز هم نشد وارور connection not available میده,لطفا کمکم کنید.

Majid
19-02-2011, 22:11
با سلام
من گوشی nokia x6 دارم بعد از اینکه بصورت دستی مموری فون و مسش را فرمت کردم دیگه نمیتونتم به اینترنت وصل بشم تنظیماتش هم انجام دادم ولی باز هم نشد وارور connection not available میده,لطفا کمکم کنید.

سلام
access point هائی که دارید پاک کنید و یک بار دیگه بگیرید،اگه سیم کارتتون ایرانسله : #6*3*140*

s.a
19-02-2011, 22:17
سلام
access point هائی که دارید پاک کنید و یک بار دیگه بگیرید،اگه سیم کارتتون ایرانسله : #6*3*140*

اینها رو هم انجام دادم ولی نشد مشکل اینه که اصلا تنظیمات ایرانسل و همراه اول رو گوشیم قبول نمیکنه.

SADEGH
02-03-2011, 10:45
با سلام.

من تا چند روز پیش توی سایت
www[.]‎‎frendz4m‎[‎.‎]‎c‎om
میرفتم و به راحتی دانلود میکردم.اما الان دیگه نمیشه.مشکلم اینه که وقتی لینک دانلود رو وارد smartget‏ یا uc thunder‏ یا security dl‏ یا ... میکنم،اصلا شروع به دانلود نمیکنه.سایزش رو نمی نویسه،ولی ارور هم نمیده.با uc browser‏ یا opera‏ هم که دانلود میکنم،سایز رو مینویسه،ولی یک کیلوبایت هم دانلود نمیکنه.در حالی که از سایت های دیگه به راحتی دانلود میکنم.

میفرمایید چی کار کنم؟

با تشکر.

yavand
08-03-2011, 01:32
با سلام خدمت دوستان متخصص
یه مشکل عجیب تو گوشی من به وجود اومده (N82 v.35) و اون هم اینه که داخل خود گوشی نمی تونم به اینترنت وصل بشم؛ به این صورت که browser گوشی رو باز می کنم؛ یک آدرش وارد می کنم و Go رو میزنم. خط loading صفحه نمایان میشه و تا یه حدی پیش میره و بعد متوقف میشه؛ بعدشم اونقدر اون صفحه سفید باقی می مونه تا اینکه ارور داده بشه که Web Time connection out
این مشکل واقعاً اذیتم می‌کنه. جالب اینجاست که با کامپیوتر میتونم وصل بشم به اینترنت (از طریق pc suite) و فکرمیکنم از لحاظ سخت افزاری گوشیم مشکلی نداشته باشه. ولی با خود گوشی نمی تونم سیر و سیاحت در وب داشته باشم. ممنون میشم اگه یه راهنمایی کامل و جامع بکنید.

Majid
08-03-2011, 04:14
با سلام خدمت دوستان متخصص
یه مشکل عجیب تو گوشی من به وجود اومده (n82 v.35) و اون هم اینه که داخل خود گوشی نمی تونم به اینترنت وصل بشم؛ به این صورت که browser گوشی رو باز می کنم؛ یک آدرش وارد می کنم و go رو میزنم. خط loading صفحه نمایان میشه و تا یه حدی پیش میره و بعد متوقف میشه؛ بعدشم اونقدر اون صفحه سفید باقی می مونه تا اینکه ارور داده بشه که web time connection out
این مشکل واقعاً اذیتم می‌کنه. جالب اینجاست که با کامپیوتر میتونم وصل بشم به اینترنت (از طریق pc suite) و فکرمیکنم از لحاظ سخت افزاری گوشیم مشکلی نداشته باشه. ولی با خود گوشی نمی تونم سیر و سیاحت در وب داشته باشم. ممنون میشم اگه یه راهنمایی کامل و جامع بکنید.

توی همون تاپیک قبلی جوابتون داده شد لازم نیست 2 جا پست بدید.

masud-000000
09-03-2011, 17:06
سلام
من 5800 هم دارم،از وقتی ورژنش رو از 21 به 52 ارتقا دادم نمی تونم به اینترنت وصل بشم،نه از طریق GPRS و نه از طریق Wi-Fi .
در واقع وقتی می خوام با بروزر گوشی یا با اپرا برم می نویسه Connection not available

حالا نمی دونم چیکار کنم
کمک لطفا!
(توی یه تاپیک دیگه هم این سوالو پرسیدم ولی متاسفانه جواب نگرفتم و تاپیک هم حذف شده)

Majid
09-03-2011, 20:47
سلام
من 5800 هم دارم،از وقتی ورژنش رو از 21 به 52 ارتقا دادم نمی تونم به اینترنت وصل بشم،نه از طریق GPRS و نه از طریق Wi-Fi .
در واقع وقتی می خوام با بروزر گوشی یا با اپرا برم می نویسه Connection not available

حالا نمی دونم چیکار کنم
کمک لطفا!
(توی یه تاپیک دیگه هم این سوالو پرسیدم ولی متاسفانه جواب نگرفتم و تاپیک هم حذف شده)

آره این مشکل رو خیلی ها بعد از آپدیت داشتن،شما یک بار هرچی access point داری حذف کن و دوباره تنظیماتش رو دریافت کن ببین جواب میده یا نه.

masud-000000
09-03-2011, 23:27
آره این مشکل رو خیلی ها بعد از آپدیت داشتن،شما یک بار هرچی access point داری حذف کن و دوباره تنظیماتش رو دریافت کن ببین جواب میده یا نه.

مشکل اینجاس که ایرانسل تنظیمات 5800 رو نداره و وقتی درخواست می دی نمیاد ، حالا یه بار سعی می کنم خودم یه access point بسازم ببینم چی می شه ولی اگه شما هم راهی به ذهنتون می رسه لطفا دریغ نکنین چون من شدیدا به اینترنت گوشیم نیاز دارم.

ممنون

mahdi9898
10-03-2011, 10:04
سلام
میخواستم adsl رو با وایرلس لپ تابم تو گوشیم شیر کنم میخواستم کمکم کنین
ویندوز 7 گوشیم x6

(مودمم وایرلس نداره ها لپ تابم داره)

ممنون ازتون

Majid
10-03-2011, 10:42
سلام
میخواستم adsl رو با وایرلس لپ تابم تو گوشیم شیر کنم میخواستم کمکم کنین
ویندوز 7 گوشیم x6

(مودمم وایرلس نداره ها لپ تابم داره)

ممنون ازتون

سلام

آموزش اتصال موبایل به اینترنت از طریق وایرلس کامپیوتر (ویندوز 7) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=89839)

ghost_es
11-03-2011, 09:19
سلام مودم ADSL دارم وایرلس هم ندارم . اما BT دارم .حالا اگر بخوام از اینترنت کامپیوتر در گوشی استفاده کنم . راهی هست؟
((یعنی از اینترنت کامپیوتر مثلاً X-plore را اپدیت کنم OK))

ممنون

SADEGH
12-03-2011, 08:44
سلام مودم ADSL دارم وایرلس هم ندارم . اما BT دارم .حالا اگر بخوام از اینترنت کامپیوتر در گوشی استفاده کنم . راهی هست؟
((یعنی از اینترنت کامپیوتر مثلاً X-plore را اپدیت کنم OK))

ممنون

از این استفاده کنید:
hiisi suite (www.mobilestan.net/showthread.php?t=42460)

nimahandsomboy
12-03-2011, 10:16
چطوری میتونم از سرویس پست الکترونیک ایرانسل استفاده کنم؟

میخوام هر وقت که برام ایمیل اومد تو گوشیم متوجه بشم و بتونم بخونم

من داخل سایت ایرانسل رفتم ولی متوجه نشدم چیکار کنم

خواهشا منو راهنمایی کنید.

Majid
12-03-2011, 11:30
چطوری میتونم از سرویس پست الکترونیک ایرانسل استفاده کنم؟

میخوام هر وقت که برام ایمیل اومد تو گوشیم متوجه بشم و بتونم بخونم

من داخل سایت ایرانسل رفتم ولی متوجه نشدم چیکار کنم

خواهشا منو راهنمایی کنید

سلام
این فایل آموزشیش هست میتونید مطالعه کنید.

arman_kateb
28-03-2011, 21:10
سلام.من یه مشکلی دارم.یکی کمکم کنه
من با c7 با برنامه ovi به اینترنت وصل شدم.حالا هر کار میکنم دوباره وصل بشم پیغام fail ئیده؟چی کار کنم؟

ALI
28-03-2011, 21:59
سلام.من یه مشکلی دارم.یکی کمکم کنه
من با c7 با برنامه ovi به اینترنت وصل شدم.حالا هر کار میکنم دوباره وصل بشم پیغام fail ئیده؟چی کار کنم؟
این مشکل گاهی بوجود میاد مشکل حادی نیست واسه خودم هم پیش میاد بعضی وقتها ولی زود برطرف میشه اشکال از اپراتوره

bugatii
30-03-2011, 11:19
From: behzad langari <behzad.langari@gmail.com>
Date: 2011/3/30
Subject: در خواست راهنمايي

سلام چه طوري ميشه با موبايل توسط كامپيوتر به اينترنت متصل شد موبايل من نوكيا ست n70
لطفا مراحل آن را كامل بفرستين اگه زحمتي نيست

باpc suit انجام ميشه ولي access point و password مي خواد

براي همراه اول

bugatii
30-03-2011, 11:29
From: behzad langari <behzad.langari@gmail.com>
Date: 2011/3/30
Subject: در خواست راهنمايي

سلام چه طوري ميشه با موبايل توسط كامپيوتر به اينترنت متصل شد موبايل من نوكيا ست n70

براي همراه اول

Majid
30-03-2011, 11:37
براي همراه اولسلام
سئوالتون رو اینجا بپرسید:

در میان گذاشتن مشکلات سری 60 و راه حل آنها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=44993)

jafarpalideh
30-03-2011, 12:20
سلام.من یه گوشی 6303 دارم که نرم افزار shmessenger روش نصبه ولی connect نمیشه.روش یه علامت قفل اومده.چطوری میتونم متصل شم؟

javad_0111
31-03-2011, 01:47
سلام من یه گوشی نوکیا c6-01 دارم قبلن که مودم وایرلسم اتوماتیک بود و نیازی user name و pass نداشت و همینجوری وصل به اینترنت میشد و منم به راحتی با search وایرلس در موبایلم اون رو پیدا میکردم و از طریق موبایل به اینترنت وصل میشدم اما الان مودمم رو manual کردم که باید اول user و pass بدی تا بتونی به اینترنت دسترسی داشته باشی اما این کارو که کردم الان دیگه نمیتونم با موبایلم انجام بدم یه آموزشی میخوام که بتونم از اینترنت موبایلم با همین مودم manual استفاده کنم یه کمک اساسی میخوام خواهش میکنم که زود جواب بدید ممنونم با تشکر:ax:

Majid
31-03-2011, 02:17
سلام من یه گوشی نوکیا c6-01 دارم قبلن که مودم وایرلسم اتوماتیک بود و نیازی user name و pass نداشت و همینجوری وصل به اینترنت میشد و منم به راحتی با search وایرلس در موبایلم اون رو پیدا میکردم و از طریق موبایل به اینترنت وصل میشدم اما الان مودمم رو manual کردم که باید اول user و pass بدی تا بتونی به اینترنت دسترسی داشته باشی اما این کارو که کردم الان دیگه نمیتونم با موبایلم انجام بدم یه آموزشی میخوام که بتونم از اینترنت موبایلم با همین مودم manual استفاده کنم یه کمک اساسی میخوام خواهش میکنم که زود جواب بدید ممنونم با تشکرسلام
کانکشنی رو که توی ویندوز دارید share کنید و یه IP تو رنج کامپیوتر واسه موبایل ست کنید و default gateway رو IP کامپیوتر قرار بدید،این صفحات رو بخونید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79216&page=62

javad_0111
31-03-2011, 12:35
سلام دوست من
به تاپیکی که گذاشته بودید رفتم و اون کارها رو انجام دادم اما بازم نشد با موبایل به اینترنت وصل بشم فکرکنم باید مودمم رو اتوماتیک کنم مدمم smc هستش ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور میتونم اتومات کنم:ax:

Majid
31-03-2011, 12:51
سلام دوست من
به تاپیکی که گذاشته بودید رفتم و اون کارها رو انجام دادم اما بازم نشد با موبایل به اینترنت وصل بشم فکرکنم باید مودمم رو اتوماتیک کنم مدمم smc هستش ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور میتونم اتومات کنمسلام
توی آدرس بار مرورگرتون بزنید 192.168.2.1 و اینتر کنید تا وارد تنظیمات مودمتون بشید،پسورد هم smcadmin باید باشه،معمولا سمت چپ تو قسمت WAN باید یه گزینه advance setup باشه که روی bridge تنظیم شده شما باید edit همون روبزنید گزینه ها رو next کنید و مرحله آخر user و psswors اشتراکتون رو وارد کنید در آخر هم یک بار مودم رو خاموش روشن کنید،از ISP تون هم می تونید کمک بگیرید.

Majid
31-03-2011, 12:55
سلام.من یه گوشی 6303 دارم که نرم افزار shmessenger روش نصبه ولی connect نمیشه.روش یه علامت قفل اومده.چطوری میتونم متصل شم؟

سلام
تنظیمات اینترنت تون رو چک کنید و نرم افزار رو دوباره نصب کنید.

javad_0111
01-04-2011, 01:45
سلام ببخشید من اینجاش رو نفهمیدم میشه توضیح کامل تر بدید این عکس رو هم ببینید

http://www.up98.org/images/dy6f19d6nspaqtde8iv.jpg

http://www.up98.org/images/dy6f19d6nspaqtde8iv_thumb.jpg (http://www.up98.org/viewer.php?file=dy6f19d6nspaqtde8iv.jpg)

http://www.up98.org/images/dy6f19d6nspaqtde8iv.jpg (http://www.up98.org/)

Majid
01-04-2011, 04:41
سلام ببخشید من اینجاش رو نفهمیدم میشه توضیح کامل تر بدید این عکس رو هم ببینیدسلام
اینجا باید PPPOE رو انتخاب کنید،تو قسمت پائین هم user name و password خط در آخر هم روی Add کلیک کنید.

javad_0111
02-04-2011, 01:16
دوباره سلام ببخشید مزاحم میشم معذرت میخوام
این پیغام رو داد ؟
invalid VCI value! you should set a value between 32 - 65535
چیکار کنم ؟

Majid
02-04-2011, 04:11
سلام
بستگی به isp‏ تون داره اما معمولا 35.

M.Hashem.M
11-04-2011, 19:19
چرا گوشی c7 به اینترنت وایر لس متصل نمیشه؟ وایرلسمو میشناسه کانکت هم میشه اما تو هیچ سایتی نمیره اما با گوشی داداشم x6 راحت وصل میشه و همه سایتیم باز میکنه با همون وایر لس

Majid
11-04-2011, 20:06
چرا گوشی c7 به اینترنت وایر لس متصل نمیشه؟ وایرلسمو میشناسه کانکت هم میشه اما تو هیچ سایتی نمیره اما با گوشی داداشم x6 راحت وصل میشه و همه سایتیم باز میکنه با همون وایرلس

سلام
توی wlan wizard گوشی روی اسم وایرلسی که پیدا میکنه option بزنید و توی تنظیمات IP.v4 یه IP تو رنج کامپیوتر وارد کنید DNS ها رو هم وارد کنید.

ALFEX
13-04-2011, 19:13
سلام و خسته نباشید

نرم افزاری برای افزایش گیرایی w - lan داریم ؟ چون من یه n82 دارم که قدرت بردش از n97 بیشتره ولی الان n97 دارم

ممنون

Majid
13-04-2011, 22:33
سلام و خسته نباشید
نرم افزاری برای افزایش گیرایی w - lan داریم ؟ چون من یه n82 دارم که قدرت بردش از n97 بیشتره ولی الان n97 دارم
ممنون

سلام علی آقا
نه متاسفانه در این زمینه نرم افزاری وجود نداره در واقع بیشتر به سخت افزار مربوطه.

ALFEX
14-04-2011, 19:26
سلام علی آقا
نه متاسفانه در این زمینه نرم افزاری وجود نداره در واقع بیشتر به سخت افزار مربوطه.

اخه من تو یکی از این تاپیک های اپدیت فریمور n 97 دیدم یکی از اپشن هایی که به اون اضافه کرده بود افزایش بردw - lan بود پس عملا نمی شه این کار رو کرد درسته ؟

Majid
14-04-2011, 19:28
اخه من تو یکی از این تاپیک های اپدیت فریمور n 97 دیدم یکی از اپشن هایی که به اون اضافه کرده بود افزایش بردw - lan بود پس عملا نمی شه این کار رو کرد درسته ؟

سلام
نرم افزارش رو مطمئنم که نیست از لحاظ آپدیت هم فکر نمیکنم فرقی کنه.

akvan72
15-04-2011, 16:04
سلام؛ميشه به من بگي چطوري ازطريق ... با گوشيم به اينترنت وصل بشم؟توي settings گوشيم يه قسمت جديدي بوجود اومده به اسم ... ولي كاراييش رو بلد نيستم؛اگه واسم توضيح بدي ممنونم؛گوشيم نوكيا 5530

H03!N_ScOrPiO
23-04-2011, 21:09
سلام
میخوام اینتر نت کامپیوتر رو که از طریق کارت وایرلس میگیرم با N8 اشتراک بزارم که از تو گوشی بتونم برم تو نت
میندوز 7 هست
بلوتوثم دارم
چیکار کنم؟

دلیل اشتراک گذاریم اینه که وقتی به خود وایرلس با گوشی میخوام وصل شم میگه invalid server name

Majid
23-04-2011, 21:18
سلام
این تاپیک ها رو ببینید:

آموزش اتصال موبایل به اینترنت از طریق وایرلس کامپیوتر (ویندوز 7) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=89839)

آموزش اشتراک گذاری Adsl بین کامپیوتر (وایرلس) و گوشی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129093)

shahabmehr
25-04-2011, 14:00
سلام آیا میشه توی n86 از وی p ان استفاده کرد؟

Majid
25-04-2011, 15:45
سلام آیا میشه توی n86 از وی p ان استفاده کرد؟

سلام
یکی دو تا نرم افزار هست منتهی جواب نمیده واسه عبور از فیل ترینگ بهتره از مرورگرهای اپرا یا ucweb استفاده کنید.

new sad
25-04-2011, 19:34
سلام
وایرلس که کانکت میشم وقتی وب رو باز میکنم ارور میده:no gateway reply
چه کنم؟

H03!N_ScOrPiO
25-04-2011, 19:38
سلام
این تاپیک ها رو ببینید:

آموزش اشتراک گذاری Adsl بین کامپیوتر (وایرلس) و گوشی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129093)

سلام داش مجید
آقا جواب نمیده
میدونی من مساله م چیه؟
ببین
من از یه ساختمونی دارم وایرلس میگیرم
روی کامپیوترمم یه کارت وایرلس دارم که خود کامپیوتر میگیره
حالا من وقتی با N95 میخوام به وایرلس وصل شم میگه
No get way reply
و با N8 میگه
server name invalid
و با هر وسیله ی دیگه که وایرلس داشته باشه وصل نمیشه
فقط با کامپیوتر
چیکار کنم؟

Majid
25-04-2011, 20:24
سلام داش مجید
آقا جواب نمیده
میدونی من مساله م چیه؟
ببین
من از یه ساختمونی دارم وایرلس میگیرم
روی کامپیوترمم یه کارت وایرلس دارم که خود کامپیوتر میگیره
حالا من وقتی با N95 میخوام به وایرلس وصل شم میگه
No get way reply
و با N8 میگه
server name invalid
و با هر وسیله ی دیگه که وایرلس داشته باشه وصل نمیشه
فقط با کامپیوتر
چیکار کنم؟

سلام
شما وقتی با لپتاپ وصل میشید چه IP می گیرید؟با همون N95 به قسمت wlan wiz برید روی وایرلسی که پیدا میکنه option بزنید و بعد Edit accesspoint بعد دوباره option و advance اینجا ip4 رو انتخاب کنید و یه IP تو همون رنج به گوشی بدید و دوباره امتحان کنید،اگه نشد باید از لپتاپ اینترنت رو بدید به گوشی که واسه این کار باید شبکه adhoc بسازید که تو آموزش ها هست.

سلام
وایرلس که کانکت میشم وقتی وب رو باز میکنم ارور میده:no gateway reply
چه کنم؟

شما هم طبق همین روشی که گفتم باید به گوشی IP بدید.

H03!N_ScOrPiO
25-04-2011, 21:12
سلام
شما وقتی با لپتاپ وصل میشید چه IP می گیرید؟با همون N95 به قسمت wlan wiz برید روی وایرلسی که پیدا میکنه option بزنید و بعد Edit accesspoint بعد دوباره option و advance اینجا ip4 رو انتخاب کنید و یه IP تو همون رنج به گوشی بدید و دوباره امتحان کنید،اگه نشد باید از لپتاپ اینترنت رو بدید به گوشی که واسه این کار باید شبکه adhoc بسازید که تو آموزش ها هست.

شما هم طبق همین روشی که گفتم باید به گوشی IP بدید.

میدونی
دقیقاوقتی adhoc میسازمو... دوتا نتورک کانکشن میسازه
یکی اون اصلی...یکی هم که تازه ساختم
با اینکه تازه ساختم وقتی کانکت میشم اون کانکشنی که باهاش وصل میشم به وایرلس که یوزرنیمو پسورد میخواد دیگه وصل نمیشه

به نظرم اشکال از همین جا باشه که من با یوزرپس به وایرلس وصل میشم

کارتونم انجام دادم نشد بازم.همون ارور قبلی

H03!N_ScOrPiO
26-04-2011, 20:59
داداش...پاسخی پیدا نشد؟

Majid
26-04-2011, 21:15
داداش...پاسخی پیدا نشد؟

سلام
والا یکم مشکلتون عجیبه من کاملا متوجه نشدم،این وایرلسی که گفتید از طبقه بالا میگیرید واسه وصل شدن ازتون پسورد میخواد یا یوزر پسورد وارد می کنید؟ اگه وایرلس رو از یه access point یا مودم بطور مستقیم بگیرید و فقط یه کد امنیتی داشته باشه با همون روش اول براحتی می تونید کانکت شید در غیر اینصورت باید با همون adhoc با لپتاپ بگیرید و بدید به گوشی فکر کنم شما یجای کار رو اشتباه میرید،اگه teamviewer دارید نصبش کنید ID و پسوردش رو واسم پیغام خصوصی کنید من خودم چک می کنم.

jokerman
16-05-2011, 23:19
سلام. یکی از دوستان من گوشی c6 خریده ولی یه مشکلی با وایرلس داره.
میخواد با گوشی از طریق وایرلس لپ تاپ به نت وصل بشه یه آموزش کامل میخواد لطفا یکی از دوستان کمک کنه.:please:

Majid
16-05-2011, 23:29
سلام. یکی از دوستان من گوشی c6 خریده ولی یه مشکلی با وایرلس داره.
میخواد با گوشی از طریق وایرلس لپ تاپ به نت وصل بشه یه آموزش کامل میخواد لطفا یکی از دوستان کمک کنه.

سلام
خدمت شما:

آموزش کامل و بسیار ساده برای اتصال گوشی به نت کامپیوتر با وایرلس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97011)

mosafer k
17-05-2011, 11:15
سلام دوستان متخصص،من گوشی نوکیا 6120c دارم.مشکلی که داره دانلود برنامه ای که گوشی ساپورت نمی کنه باهاش نمی شه انجام داد مثل برنامه rar ‎‏ ‏.چه کار کنم؟حتی بابرنامه اپرا دانلود از طریق browser ‎‏ گوشی انجام میشه.اساتید مچترم لطفا راهنمایی کنید.

Majid
17-05-2011, 15:26
سلام دوستان متخصص،من گوشی نوکیا 6120c دارم.مشکلی که داره دانلود برنامه ای که گوشی ساپورت نمی کنه باهاش نمی شه انجام داد مثل برنامه rar ‎‏ ‏.چه کار کنم؟حتی بابرنامه اپرا دانلود از طریق browser ‎‏ گوشی انجام میشه.اساتید مچترم لطفا راهنمایی کنید.

سلام
نرم افزار coreplayer رو دانلود کنید بعد فایلی رو که ضمیمه کردم رو از حالت فشرده خارج و به مسیر c:\data انتقال بدید.

emad_hs
19-05-2011, 16:55
سلام

توی دانشگاه وایرلس روی لپ تاب با ساختن کانکشن pppoe وصل میشه و یک یوزر نیم و پسورد برای هر فرد وجود داره

حالا روی گوشی کانکت میشه اما یوزر پس نمیخواد هیچ اطلاعاتی هم رد و بدل نمیشه

گوشیم C7

میشه کاری کرد ؟

ali..h
19-05-2011, 17:42
فکر کنم باید اول کانکت بشی بعد برو توی مرورگر خود گوشی بعد ادرس یه سایت مثلا گوگل را بزن یه قسمتی برات باز میکنه که یوزر نیم و پسورد میخاد دیگه اونجا بعد زدن یوزر و پسوردت میتونی هر سایتی را باز کنی.
البته تو دانشگاه ما اینجوری کانکت میشه منم حدس میزنم مال شما هم همینجوری باشه.

emad_hs
19-05-2011, 19:20
فکر کنم باید اول کانکت بشی بعد برو توی مرورگر خود گوشی بعد ادرس یه سایت مثلا گوگل را بزن یه قسمتی برات باز میکنه که یوزر نیم و پسورد میخاد دیگه اونجا بعد زدن یوزر و پسوردت میتونی هر سایتی را باز کنی.
البته تو دانشگاه ما اینجوری کانکت میشه منم حدس میزنم مال شما هم همینجوری باشه.

سلام
نه اینطوری نمیشه
اصلا جایی نیست یوزر پس وارد کنید
کانکت میشه اما انتقال دیتا انجام نمیشه!

amir_xtop
21-05-2011, 21:57
سلام به همه.
چ جوری میشه با wifi یا همون وایرلس اطلاعات گوشی رو روی کامپیوتر ریخت یا برعکس...
دیگه نیازی ب usb یا دندون ابی (bluetooth) نباشه...
گوشیم i8910.

Majid
21-05-2011, 22:07
سلام به همه.
چ جوری میشه با wifi یا همون وایرلس اطلاعات گوشی رو روی کامپیوتر ریخت یا برعکس...
دیگه نیازی ب usb یا دندون ابی (bluetooth) نباشه...
گوشیم i8910سلام
نیازی نبود 2 جا پست بزنید:

سورپرایز :به اشتراک گذاشتن فایلهای گوشی و کامپیوتر توسط وایرلس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101603)

amir_xtop
22-05-2011, 14:32
سلام
نیازی نبود 2 جا پست بزنید:

سورپرایز :به اشتراک گذاشتن فایلهای گوشی و کامپیوتر توسط وایرلس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101603)

سلام.مرسی.درضمن ببخشید دوجا...........:ax::ay::ay:

keyvan1090
23-05-2011, 11:18
سلام
من وقتی میخام با مودم گوشی و کامپیوتر کانکت بشم این ارورو میده There was a hardware failure in the modem(or other connecting device) با خود گوشی میتونم کانکت بکشم.pc suit هم نصبه،گوشیم 5800 لطفا راهنماییم کنید

Mozilla Firefox
23-05-2011, 15:31
سلام
من وقتی میخام با مودم گوشی و کامپیوتر کانکت بشم این ارورو میده There was a hardware failure in the modem(or other connecting device) با خود گوشی میتونم کانکت بکشم.pc suit هم نصبه،گوشیم 5800 لطفا راهنماییم کنید
به اینجا هم سرکی بکشید....

آموزش کامل و بسیار ساده برای اتصال گوشی به نت کامپیوتر با وایرلس !!! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97011)

seed n
26-05-2011, 23:05
سلام دوستان
من تنظیمات همراه اول رو واسه گوشی ن8 نتونستم بیدا کنم لطفا راهنمائی کنید ممنون.

tabal0uga
27-05-2011, 09:36
سلام دوستان
من یه نوکیا e72 دارم
access point گوشی من که به آدرس web>setting>general>access point باشه روی یه کانکشن که اون هم gprs irancell باشه گیر کرده و لیستش باز نمیشه که بتونم اون رو تغییر بدم و حتی اون gprs رو نمیتونم پاک کنم delete می زنم و ok میکنم ولی پاک نمیشه
reset factory و update هم مشکلمو حل نکرده
لطفا اگر کسی میدونه راه حل چیه راهنمایی کنه که بدجوری گیر کردم

Ho0MaN1
29-05-2011, 01:13
سلام و خسته نباشید !
من میخاستم ببینم چطوری با gprs خط هراه اولم با لپتاپ وصل نت شم ؟
ممنون میشم اگه کمک کنین!؛)

spahbod
29-05-2011, 11:11
سلام و درود به دوستان.

دوستان من 5800 دارم و سیم کارتم هم ایرانسله.

با *140*3*5# رفتم ام ام اس رو فعال کردم.ولی فقط ام ام اس دریافت میکنم ولی هر کاری میکنم ارسال

نمیشه

چاره چیه دوستان؟لطفا راهنمایی کنید به خصوص دوستانی که همین مشکل منو داشتن

cnasoft
30-05-2011, 10:55
سلام دوستان :hello:

گوشی من وایرلس نداره و من میخوام که اینترنت رو از لپ تاپ توسط بلوتوث برای گوشی به اشتراک بگذارم
:bh:
اگر لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون میشم :dq:

در ضمن گوشیم نوکیا 5233 هست

Majid
30-05-2011, 11:13
سلام دوستان
گوشی من وایرلس نداره و من میخوام که اینترنت رو از لپ تاپ توسط بلوتوث برای گوشی به اشتراک بگذارم
اگر لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون میشم
در ضمن گوشیم نوکیا 5233 هست

سلام
قبل از ارسال پست search کنید:

اينترنت کامپيوتر رو با موبايل به اشتراک بزاريدHiisi Suite v1.6.3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=42460&highlight=suite)

redroy
03-06-2011, 13:37
سلام

من یک گوشی نوکیا n82 با سیم کارت ایرانسل دارم تا چند وقت پیش می تونستم از سرویس mms استفاده کنم و ضمنا از شبکه wlan هم استفاده کنم ولی بعد از نصب آنتی ویروس کاسپر و کرک و آپدیت کردن فردای آن غکسهای ارسالی بصورت نامفهوم بود و باز نمیشد و ارسال کننده هم نامشخص بود من آنتی ویروس را پاک کردم درست نشد به تنظیمات کارخانه هم برگشتم باز به شبکه وصل نمیشه مجدد کد فعال سازی mms ایرانسل را میدم پیام مربوطه از شماره 8285 برام ارسال میشه ولی وقتی میخوام بازش کنم پیام خطا میده و میگه نمیتونه اون را باز کنه و فرمتش ساپورت نمیشه ! شبکه وایرلس محلی را هم همچنان وصل نمیشه نمیدونم مشکلش چیه و باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید.

ضمنا تو سایر قسمتها عکس میگیره منظورم بلوتوث و دوربین هست اونجا مشکلی نداره فقط اونجور که بالا گفتم مورد داره

haeydis
05-06-2011, 12:25
بیشتر گوشی ها یه مسنجر به اسم IM دارن برای چت باهاش سرور میخاد اینم سرور برای یاهو
imps.msg.yahoo.com

Majid
06-06-2011, 12:28
من یک گوشی نوکیا n82 با سیم کارت ایرانسل دارم تا چند وقت پیش می تونستم از سرویس mms استفاده کنم و ضمنا از شبکه wlan هم استفاده کنم ولی بعد از نصب آنتی ویروس کاسپر و کرک و آپدیت کردن فردای آن غکسهای ارسالی بصورت نامفهوم بود و باز نمیشد و ارسال کننده هم نامشخص بود من آنتی ویروس را پاک کردم درست نشد به تنظیمات کارخانه هم برگشتم باز به شبکه وصل نمیشه مجدد کد فعال سازی mms ایرانسل را میدم پیام مربوطه از شماره 8285 برام ارسال میشه ولی وقتی میخوام بازش کنم پیام خطا میده و میگه نمیتونه اون را باز کنه و فرمتش ساپورت نمیشه ! شبکه وایرلس محلی را هم همچنان وصل نمیشه نمیدونم مشکلش چیه و باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید.
ضمنا تو سایر قسمتها عکس میگیره منظورم بلوتوث و دوربین هست اونجا مشکلی نداره فقط اونجور که بالا گفتم مورد داره

سلام
گوشیتون رو با کد 7370 فرمت کنید و دوباره تنظیمات رو بگیرید.

redroy
07-06-2011, 01:55
سلام
گوشیتون رو با کد 7370 فرمت کنید و دوباره تنظیمات رو بگیرید.

ممنون دوست عزیز

به روش فوق فرمت کردم ولی باز مشکل پا برجاست:bh:

به نظرتون مشکل سخت افزاری است ؟

Majid
07-06-2011, 03:06
ممنون دوست عزیز
به روش فوق فرمت کردم ولی باز مشکل پا برجاست
به نظرتون مشکل سخت افزاری است ؟

سلام
بعید میدونم سخت افزاری باشه،گوشی رو به آخرین ورژن فلش کنید:

دانلود فیرم ور جدید n82 ورژن (35.0.2)(RM-313) فارسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88766)

آموزش جامع و کاربردی باکس قدرتمند Jaf به همراه نرم افزا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798)

redroy
07-06-2011, 17:35
سلام
بعید میدونم سخت افزاری باشه،گوشی رو به آخرین ورژن فلش کنید:

دانلود فیرم ور جدید n82 ورژن (35.0.2)(RM-313) فارسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88766)

آموزش جامع و کاربردی باکس قدرتمند Jaf به همراه نرم افزا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798)

با سلام

ممنون مهندس کارت درسته مشکل با کمک شما حل شد سپاس تنها را کافی ندیدم .

:loveit:

shokoohi_ir
13-06-2011, 15:58
ضمن عرض سلام سوالی که از اساتید عزیز داشتم اینه که چطور میتونم از طریق موبایلم به وایرلس محلی که یوزر و پسوردش رو بهم اعلام کردند متصل بشم؟وقتی وصل شدم به وایرلس اون محل پیغام داده بود که باید یک کانکشن بسازیم.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام من هم همین مشکلو دارم، همه جا دنبال راه چارم اما چیزی دستگیرم نشده، چند جا هم سوالمو مطرح کردم اما هیچ کس هیچی نگفته، حداقل بگید نمی دونید!!!!!! خواهشا کمکم کنید:ac:

Mozilla Firefox
13-06-2011, 18:42
سلام من هم همین مشکلو دارم، همه جا دنبال راه چارم اما چیزی دستگیرم نشده، چند جا هم سوالمو مطرح کردم اما هیچ کس هیچی نگفته، حداقل بگید نمی دونید!!!!!! خواهشا کمکم کنید:ac:
باید شما دنبال اتصالات w-lan بگردید و اونجا کانکشن رو که مشاهده کردین کانکت رو بزنید و یوزر و پسورد را وارد کرده و وارد شوید ...

SADEGH
29-06-2011, 15:42
آیا راهی هست که از وایرلس n82 به عنوان یک دستگاه وایرلس برای کامپیوتر استفاده کنیم؟

gholamrezaarjan
29-06-2011, 16:27
فكر كنم برنامش در سايت باشه

Majid
29-06-2011, 17:55
آیا راهی هست که از وایرلس n82 به عنوان یک دستگاه وایرلس برای کامپیوتر استفاده کنیم؟

سلام
یعنی گوشی بشه access point بعد با کابل بدی به کامپیوتر؟ نه.

SADEGH
29-06-2011, 19:59
بله.
انگاری که یه دستگاه وایرلس به کامپیوتر وصله.که بشه باهاش سرچ کرد و...
چرا نمیشه؟
زیاد که عجیب نیست.

Majid
29-06-2011, 20:12
بله.
انگاری که یه دستگاه وایرلس به کامپیوتر وصله.که بشه باهاش سرچ کرد و...
چرا نمیشه؟
زیاد که عجیب نیست.هنوز نمیشه با یک کابل ساده از اینترنت کامپیوتر تو گوشی استفاده کرد این که خیلی ساده تره
به هر حال راهی نداره.

behzadarjan
14-08-2011, 09:36
با سلام خدمت اساتيد محترم
من مي خوام تنظيمات اينترنت و mms گوشيم رو خودم انجام بدم چون هركاري مي كنم برام نمي فرستند
ممنون ميشم تنظيمات رو براي من بنويسيد

gholamrezaarjan
14-08-2011, 09:46
با سلام خدمت اساتيد محترم
من مي خوام تنظيمات اينترنت و mms گوشيم رو خودم انجام بدم چون هركاري مي كنم برام نمي فرستند
ممنون ميشم تنظيمات رو براي من بنويسيد

بفرماييد دوست عزيز
تقديم به شما
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=602907&stc=1&d=1313302522

bandi2
14-08-2011, 10:02
با سلام خدمت اساتید محترم
من گوشی desire hdدارم هر کاری میکنم تنظیمات gprsگوشیم فعال نمیشه سیم کارت همراه اول دارم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

gholamrezaarjan
14-08-2011, 10:16
با سلام خدمت اساتید محترم
من گوشی desire hdدارم هر کاری میکنم تنظیمات gprsگوشیم فعال نمیشه سیم کارت همراه اول دارم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

دوست عزيز شما بايد سوالتون رو در قسمت مربوط به گوشيتون مطرح كنيد
ميتونيد از طريق سايت همراه اول اقدام به دريافت تنظيمات اينترنت كنيد
به سايت www.mci.ir رفته و به قسمت تنظيمات gprs

hesam.madani
15-08-2011, 10:28
سلام خدمت اساتید محترم
کمک وصل نشدن C7 به مودم وایرلس
قبلا وصل میشد اما بعد از ابدیت وصل نشد و مستر ریست هم کردم نشد با مودم های دیگه امتحان کردم نشد
وقتی کانکت میزنم پیغام unavailabele میده
اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
ممنون از راهنماییتون

gholamrezaarjan
15-08-2011, 12:40
سلام خدمت اساتید محترم
کمک وصل نشدن c7 به مودم وایرلس
قبلا وصل میشد اما بعد از ابدیت وصل نشد و مستر ریست هم کردم نشد با مودم های دیگه امتحان کردم نشد
ممنون از راهنماییتون

دوست عزيز اگه همه راهها رو رفتيد و نشده اين مي تونه از آپديت باشه
گوشيتون رو يكبار فلش بزنيد درست مي شه

hesam.madani
17-08-2011, 19:09
سلام خدمت اساتید محترم
کمک وصل نشدن c7 به مودم وایرلس
ممنون از راهنماییتون

دوست عزيز اگه همه راهها رو رفتيد و نشده اين مي تونه از آپديت باشه
گوشيتون رو يكبار فلش بزنيد درست مي شه
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون اما فلش گزینه آخره

دوستان اگر کسی راهی میدونی که با تنظیمات گوشی بشه مشکل را حل کرد لطف کنید بگید ممنون

NIMA
17-08-2011, 19:50
سلام
من هر کاری می کنم نمیتونم ام ام اس بفرستم
تنظیمات رو گرفتم
برام ام ام اس میاد ولی نمی تونم بفرستم کمکم کنید
گوشیم ان85 هست

Majid
17-08-2011, 22:46
سلام
تنظیمات رو گرفتم
گوشیم ان85 هست

سلام
اگه سیم کارتتون از سیم کارتهای قدیمی ایرانسله باید فرمش رو پر کنید و درخواست فعال سازی بدید.

gholamrezaarjan
18-08-2011, 06:08
سلام
تنظیمات رو گرفتم
گوشیم ان85 هست

اگه با روش آقا مجيد هم نشد ببين شماره مركز پيام درسته؟

NIMA
18-08-2011, 16:16
سلام
اگه سیم کارتتون از سیم کارتهای قدیمی ایرانسله باید فرمش رو پر کنید و درخواست فعال سازی بدید.

سلام
ممنون ولی فرم رو هم پر کردم

NIMA
18-08-2011, 16:17
اگه با روش آقا مجيد هم نشد ببين شماره مركز پيام درسته؟

باید چند باشه?

Majid
18-08-2011, 17:16
باید چند باشه؟

989350001400+
در ضمن تو همون تنظیمات مسیج قسمت multimedia message یه گزینه access point in use هست که باید روی تنظیمات mms که ایرانسل فرستاده باشه.

NIMA
18-08-2011, 17:40
989350001400+
در ضمن تو همون تنظیمات مسیج قسمت multimedia message یه گزینه access point in use هست که باید روی تنظیمات mms که ایرانسل فرستاده باشه.

ممنون ولی این ها هم درست بودند

Majid
18-08-2011, 17:54
ممنون ولی این ها هم درست بودند

یه تماس با 700 بگیرید شاید هنوز mms تون فعال نشده باشه.

mokarrami2005
20-08-2011, 11:30
با سلام خدمت تمام كاربران موبايلستان
من يك گوشي E52 دارم با ور‍ژن 071.004 و تا حالا چند بار هم با NSU آپديتش كردم ولي مشكلش اصلا حل نشد
نمي توانم با gprs و wlan به اينترنت وصل شوم در wlan شبكه ها را پيدا مي كند اما به اصلا وصل نمي شود چه شبكه هاي قفل دار چه بدون قفل لطفا مرا راهنمايي كنيد.

gholamrezaarjan
20-08-2011, 11:37
من يك گوشي e52 دارم با ور‍ژن 071.004 و تا حالا چند بار هم با nsu آپديتش كردم ولي مشكلش اصلا حل نشد
نمي توانم با gprs و wlan به اينترنت وصل شوم در wlan شبكه ها را پيدا مي كند اما به اصلا وصل نمي شود چه شبكه هاي قفل دار چه بدون قفل لطفا مرا راهنمايي كنيد.

دوست من پيشنهاد مي كنم گوشيتون رو فلش بزنيد نه آپديت
با آپديت مشكلات نرم افزاري كامل حل نمي شود
در ضمن اگه از همراه اول استفاده مي كنيد تنظيمات رو از سايتش دريافت كن و گه ايرانسل
#6*3*140#*

mokarrami2005
20-08-2011, 11:41
دوست من پيشنهاد مي كنم گوشيتون رو فلش بزنيد نه آپديت
با آپديت مشكلات نرم افزاري كامل حل نمي شود
در ضمن اگه از همراه اول استفاده مي كنيد تنظيمات رو از سايتش دريافت كن و گه ايرانسل
#6*3*140#*

ممكنه با فلش زدن كار درست بشه ؟
فقط همين كد كافيه ؟
اطلاعات گوشي هم مي پره ؟

Majid
20-08-2011, 11:48
من يك گوشي E52 دارم با ور‍ژن 071.004 و تا حالا چند بار هم با NSU آپديتش كردم ولي مشكلش اصلا حل نشد

سلام
حساب Gprs كه جداست اما WLAN رو بايد بتونيد وصل شيد احتمالا با يه set كردن IP كارتون را ميفته شما مارك مودمتون چيه؟و در چه حالتي كانفيگ شده اوتومات يا كانكشني؟

NADER
21-08-2011, 09:33
سلام

من نمیدونم با اینکه تنظیمات mms رو از ایرانسل گرفتم متاسفانه mms ارسال نمیشه و تو outbox بیرون نمیره و همش resend میشه

اگه میشه منو راهنمایی کنین که اشکال از کجا میتونه باشه؟

ضمنا gprs گوشی کار میکنه

کدهای فعال سازی رو هم زدم ولی فرقی نکرده.

مرسی

choopan
21-08-2011, 09:35
ممكنه با فلش زدن كار درست بشه ؟
فقط همين كد كافيه ؟
اطلاعات گوشي هم مي پره ؟

برای اوپراتور ایرانسل کافیه که یه کانکشن با تنظیمات دیفالت میسازی اسمشو هرچی گذاشتی مهم نیست . مابقی کانکشن ها رو حذف کن.

NADER
22-08-2011, 08:58
سلام

من نمیدونم با اینکه تنظیمات mms رو از ایرانسل گرفتم متاسفانه mms ارسال نمیشه و تو outbox بیرون نمیره و همش resend میشه

اگه میشه منو راهنمایی کنین که اشکال از کجا میتونه باشه؟

ضمنا gprs گوشی کار میکنه

کدهای فعال سازی رو هم زدم ولی فرقی نکرده.

مرسی

کسی نبود راهنمایی کنه؟

Majid
22-08-2011, 11:11
کسی نبود راهنمایی کنه؟سلام
شما یک بار هرچی تنظیمات دارید پاک کنید دوباره دریافت کنید(#5*3*140*) بعد تو تنظیمات Messaging گوشی قسمت مولتی مدیا access point رو بزارید رو MMS باید جواب بده اگه نداد با 700 تماس بگیرید ببینید اصلا MMS تون فعاله یا نه.

gholamrezaarjan
23-08-2011, 08:20
اصلا كلا mms هنوز درست و حسابي تو ايران راه نيفتاده
خيلي مواقع براي دوستان چنين اتفاقي افتاده و زياد مشكل ايجاد ميشه

hassan2202655
24-08-2011, 01:08
سلام دوستان خسته نباشید 1 سوال داشتم با اجازتون میپرسم ...
من گوشیم نوکیا 5800 موزیک هست امروز سیمکارت 0938... خریدم نمایندگی گفت همزمان mms هم فعال میشه
سیمکارت الان فعال شده (#5*3*140*) رو هم گرفتم و سیو کردم اما وقتی پیام چند رسانه ای رد میکنم تو Outbox همهش Sending میمونه و نمیره؟ مشکل از کجاست ممنونتونم اگه راهنمایی کنید ...

gholamrezaarjan
24-08-2011, 09:47
سلام دوستان خسته نباشید 1 سوال داشتم با اجازتون میپرسم ...
من گوشیم نوکیا 5800 موزیک هست امروز سیمکارت 0938... خریدم نمایندگی گفت همزمان mms هم فعال میشه
سیمکارت الان فعال شده (#5*3*140*) رو هم گرفتم و سیو کردم اما وقتی پیام چند رسانه ای رد میکنم تو outbox همهش sending میمونه و نمیره؟ مشکل از کجاست ممنونتونم اگه راهنمایی کنید ...

دوست من بهتره اين سوال رو زنگ بزني از خود ايرانسل بپرسي چون اين مشكل خيلي هاست و انگار سرورشون مشكل داره

nocturn
07-09-2011, 02:24
:bc:
سلام
من با خود 5800 میتونم به نت وصل شم و قبلا هم میتونستم با رایانه هم وصل شم ولی حالا نمیتونم با رایانه وصل شم اروور میده همه کارم کردم.
نه با کانکشن وصل میشه نه با ovi چی کار باید بکنم ؟
آیا ممکنه مشکل از ویندوز باشه یا اینکه گوشی مشکل داره ؟
پیشا پیش تشکر میکنم

amin200200
07-09-2011, 03:06
سلام
من با خود 5800 میتونم به نت وصل شم و قبلا هم میتونستم با رایانه هم وصل شم ولی حالا نمیتونم با رایانه وصل شم اروور میده همه کارم کردم.
پیشا پیش تشکر میکنم

سلام
دوست عزیز اگه از طریق خود گوشی میتونی به اینترنت وصل شی و سایت باز کنی به احتمال زیاد مشکل شما از تنظیمات مربوط به کامپیوترتون هست برای راهنمایی دقیق تر یه عکس از اروری رو که میده قرار بده .

gholamrezaarjan
07-09-2011, 05:39
سلام
پیشا پیش تشکر میکنم

اگه با گوشي هيچ مشكلي نداري و الان هم وصل ميشه اشكال از ويندوزتون هست عزيزم.
ولي با اين حال دوستمون راست مي گن يه عكس از پيغام بزار تا راحت تر حلش كنيم.

n0ovin
07-09-2011, 15:05
اقا کسی هست به من کمک کنه من ای دی اس ال گرفتم یه مودم روتر وایلس تی پی لینک خریدم اما یه کنکشن در کردم با وایرلسش به لب تاب شر کردم یعنی هم مدمو کنکت کردم هم وایلسو میخواستم یکی کامل توضیح بده واسم که چیکار کنم که گوشی زمانی که کامپیوتر خاموشه به مودم وصل شه هر کاری کردم نشود میشناسه گوشیمو کانکت هم میشه اما اخطار سرور نوت چی چی میده میشه کمکم کنید در ضمن
وشیمم ان هشت هست مدل دستگاه مودمم w8901g

Majid
07-09-2011, 15:12
اقا کسی هست به من کمک کنه من ای دی اس ال گرفتم یه مودم روتر وایلس تی پی لینک خریدم اما یه کنکشن در کردم با وایرلسش به لب تاب شر کردم یعنی هم مدمو کنکت کردم هم وایلسو میخواستم یکی کامل توضیح بده واسم که چیکار کنم که گوشی زمانی که کامپیوتر خاموشه به مودم وصل شه هر کاری کردم نشود میشناسه گوشیمو کانکت هم میشه اما اخطار سرور نوت چی چی میده میشه کمکم کنید در ضمن
وشیمم ان هشت هست مدل دستگاه مودمم w8901g

سلام
من منظورتون رو دقیق متوجه نشدم،الان شما با کانشکن وصل می شید به اینترنت یا وقتی سیستم رو روشن می کنید اینترنت دارید؟اگه کانکشن دارید باید تنظیمات مودم رو عوض کنید به حالت اتومات اما اگه اتومات باشه با یه تنظیم ip تو گوشی درست میشه.

n0ovin
07-09-2011, 15:57
من کانکشن دارم میخوام کانکشن نداشته باشم تو لب تاب که گوشیمم وصل شه باید چیکار کنم؟ زیاد سر در نمیارم اما سرور نوت نمیه میده همش هر کاری میکنم . تو لب تاب کنکشن دارم چطور باید بزارم به صورت اتومات میشه بم توضیح بدید؟

Majid
07-09-2011, 17:43
من کانکشن دارم میخوام کانکشن نداشته باشم تو لب تاب که گوشیمم وصل شه باید چیکار کنم؟ زیاد سر در نمیارم اما سرور نوت نمیه میده همش هر کاری میکنم . تو لب تاب کنکشن دارم چطور باید بزارم به صورت اتومات میشه بم توضیح بدید؟

سلام
از چه شرکتی سرویس می گیرید؟
شما تو آدرس بار مرورگر تایپ کن 192.168.1.1 یوزر پس admin بعد از گزینه های سمت چپ setup wizard رو انتخاب کن یه صفحه میاد next بزن بعدی رو ایران انتخاب کن بعد vci و pci باید روی 0 و 35 باشه صفحه بعد PPPOE رو انتخاب کن و یوزر پس اشتراکت رو بده بعد next و در آخر هم save بعد از اینکه مودمت ریست شد دیگه احتیاجی به کانکشن نداری و اون چراغ اینترنت روی مودم باید روشن بمونه.

nocturn
07-09-2011, 21:46
سلام
دوست عزیز اگه از طریق خود گوشی میتونی به اینترنت وصل شی و سایت باز کنی به احتمال زیاد مشکل شما از تنظیمات مربوط به کامپیوترتون هست برای راهنمایی دقیق تر یه عکس از اروری رو که میده قرار بده .

سلام این هم عکس619650

gholamrezaarjan
08-09-2011, 11:18
سلام این هم عکس619650

اين از شماره گرفته شده داره ايراد مي گيره
#99*

saeed5230
08-09-2011, 21:04
سلام
من می خواستم بدونم چه طوری میشه از وی پی ان بروی گوشی های نوکیا(5230) استفاده کرد من برنامه SymVPN رو هم نصب کردم ولی بازم کار نمیکنه لطفا کمک کنید:cm:

Majid
08-09-2011, 21:12
سلام
من می خواستم بدونم چه طوری میشه از وی پی ان بروی گوشی های نوکیا(5230) استفاده کرد من برنامه SymVPN رو هم نصب کردم ولی بازم کار نمیکنه لطفا کمک کنید

سلام
این نرم افزارها فقط وی پی ان از نوع ipsec رو پشتیبانی می کنن که متاسفانه تو ایران نیست.

omidff2
09-09-2011, 03:34
با سلام
ميخواستم بدونم كه گوشي نوكيا e52 سري و ورژن چند است
شرمنده اين سوال را اينجا پرسيدم اخه تايپيكهاي ديگه فعاليت زيادي ندارند

Majid
09-09-2011, 04:21
با سلام
ميخواستم بدونم كه گوشي نوكيا e52 سري و ورژن چند است
شرمنده اين سوال را اينجا پرسيدم اخه تايپيكهاي ديگه فعاليت زيادي ندارند.

سلام
S60v3 FP2
توی لینک آخر امضام تاپیک راهنما واسه همه گوشی ها هستش.

M.GH5800
10-09-2011, 05:36
سلام من ام ام اس گوشيم رو فعال كردم يعني رفتم تعهد دادم ولي هنوز نميتونم بفرستم يعني وقتي ميفرستم حتي از گوشي هم خارج نميشود.دوستم كه همراه اول هست الان داره به من ميفرسته ولي من نميتونم بهش بفرستم ميشه تنظيمات مربوط به گوشي 5800رو بديد اگه مشكل ديگه اي هم هست بگيد

Majid
10-09-2011, 07:23
سلام من ام ام اس گوشيم رو فعال كردم يعني رفتم تعهد دادم ولي هنوز نميتونم بفرستم يعني وقتي ميفرستم حتي از گوشي هم خارج نميشود.دوستم كه همراه اول هست الان داره به من ميفرسته ولي من نميتونم بهش بفرستم ميشه تنظيمات مربوط به گوشي 5800رو بديد اگه مشكل ديگه اي هم هست بگيد

سلام
خدمت شما:

تنظيمات گوشی برای اتصال به شبکه gprs همراه اول (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=854128&postcount=1)

behzadarjan
13-09-2011, 12:34
سلام دوستان
مي خواستم ببينم زمان عرضه belle دقيقا كي خواهد بود؟

gholamrezaarjan
13-09-2011, 12:47
سلام دوستان
مي خواستم ببينم زمان عرضه belle دقيقا كي خواهد بود؟

سلام دوست من
هنوز تاريخ دقيقي براي عرضه اين آپديت اعلام نشده.
در ضمن جاي سوال شما در اين تايپيك نبود.

MaGnEt_995
15-09-2011, 16:36
با بلوتوث به پی سی سوئیت کانکت می شم اما وقتی می خوام به اینترنت کانکت بشم این ارور رو می ده :
faild to connect network the modem may be used by another applications or the modem may not configured property
مدل گوشیم 5800

Majid
15-09-2011, 17:04
با بلوتوث به پی سی سوئیت کانکت می شم اما وقتی می خوام به اینترنت کانکت بشم این ارور رو می ده :
faild to connect network the modem may be used by another applications or the modem may not configured property
مدل گوشیم 5800

سلام
مشکل از تنظیمات مودم گوشیه،یک بار تنظیماتش رو از phone and modem پاک کنید بعد دوباره pc-suite رو نصب کنید.

MaGnEt_995
16-09-2011, 01:30
سلام
مشکل از تنظیمات مودم گوشیه،یک بار تنظیماتش رو از phone and modem پاک کنید بعد دوباره pc-suite رو نصب کنید.

مرسی اما راستش نفهمیدم می شه ساده تر توضیح بدید؟

Rap0251
16-09-2011, 12:23
سلام

خط ايرانسلم ام اسش فعاله و حدود يكسال باهاش ام اس مي فرستادم و دريافت مي كردم اما به دلايلي كه پيش آمد رفتم المثني يا همون بسته بازگشت خطم گرفتم الان اين خط جديد هر كاري مي كنم ام ام اس نمي فرسته به 700 زنگ زدم ميگه ام ام است فعاله ولي نميدونم چرا هر كاري مي كنم ام ام اس ارسال نمي كنه حتي تنظيمات ريست و از اول ريختم باز درست نشده

gholamrezaarjan
17-09-2011, 07:41
سلام

خط ايرانسلم ام اسش فعاله و حدود يكسال باهاش ام اس مي فرستادم و دريافت مي كردم اما به دلايلي كه پيش آمد رفتم المثني يا همون بسته بازگشت خطم گرفتم الان اين خط جديد هر كاري مي كنم ام ام اس نمي فرسته به 700 زنگ زدم ميگه ام ام است فعاله ولي نميدونم چرا هر كاري مي كنم ام ام اس ارسال نمي كنه حتي تنظيمات ريست و از اول ريختم باز درست نشده

دوست عزيز به يكي از نمايندگيهاي ايرانسل مراجعه كن البته اگر تنظيمات رو براي گوشيت گرفتي و كار نكرده.

ali_disslove
20-09-2011, 02:39
با سلام

بچه من یه نرم افزار میخوام که بتونم باهاش چت صوتی کنم-میخوام دیگه به دوستم زنگ نزنم و از طریق gprs مکالمات طولانی رو چتی حرف بزنیم نرم افزار nimbuzz رو شنیدم کمترین مصرف ترافییک رو داره اما متاسفانه با gprs مکالمات با تاخیر 5-6 ثانیه ای میرسید و فوق العاده بی کیفیت اما با وایرلس همچین مشکلی ندارم

میخواستم ببینم نرم افزاری سراغ دارید همین کارو برام بکنه منتها به سرعت اینترنت کمتری نیاز داشته باشه ؟nimbuzzحدود 6 کیلوبایت در ثانیه سنت و ریسیو داشت انگار gprs ما نمیکشه یه برنامه بهم معرفی کنید کمتر بکشه
یه دنیا ممنون

choopan
20-09-2011, 08:08
بهترینش همین نیمبوزهست این اختلافی هم که ذکر کردی قابل چشم پوشی هست .

Im Truth
05-10-2011, 23:16
سلام به همه :)
دوستان اگر کسی تنظیمات ام ام اس گوشی htc EVO3D رو میدونه بهم بگه ممنون میشم
ام ام اس خطم فعاله اما میگه تنظیم دستی می خواد!...
اگر کمک کنید ممنون میشم.

Majid
05-10-2011, 23:20
سلام به همه :)
دوستان اگر کسی تنظیمات ام ام اس گوشی htc evo3d رو میدونه بهم بگه ممنون میشم
ام ام اس خطم فعاله اما میگه تنظیم دستی می خواد!...
اگر کمک کنید ممنون میشم.

سلام
تو بخش مربوط به گوشی خودتون باید سئوال کنید دوست عزیز.

Im Truth
05-10-2011, 23:30
خودتون نوشتید تاپیک جامع مسائل و مشکلات اینترنت و Gprs و Mms و W-lan تلفن همراه..
خب منم مشکلم ام ام اسه دیگه!...

gholamrezaarjan
06-10-2011, 09:38
خودتون نوشتید تاپیک جامع مسائل و مشکلات اینترنت و Gprs و Mms و W-lan تلفن همراه..
خب منم مشکلم ام ام اسه دیگه!...

درسته دوست من تايپيك مربوط به سوالات mms.gprs هست اما براي سيمبيان نه htc.

hosseinp66
09-10-2011, 14:37
سلام
من دیروز سرویس یک ماهه نامحدود رو فعال کردم!
اس ام اس رو هم تائید کردم.
دیشب یکم استفاده کردم.حدودا 12 مگ
امروز رفتم قبضمو ببینم
دیدم هزینه اینترنت نوشته 4600 تومن
اون 10000 واسه چیه؟
این هزینه اینترنت واسه چیه؟

gholamrezaarjan
09-10-2011, 16:40
سلام
من دیروز سرویس یک ماهه نامحدود رو فعال کردم!
اس ام اس رو هم تائید کردم.
دیشب یکم استفاده کردم.حدودا 12 مگ
امروز رفتم قبضمو ببینم
دیدم هزینه اینترنت نوشته 4600 تومن
اون 10000 واسه چیه؟
این هزینه اینترنت واسه چیه؟

دوست من لطفا سوالت رو يكجا مطرح كن.
به سوالت پاسخ داده شده.

c7king
21-10-2011, 14:46
سلام دوستان
مشکل من اینه که نمیتونم صفحات وب را با gprs گوشی c7 باز کنم فقط از وای فای این کار را میتونم بکنم
لطفا یکی بهم کمک کنه چطوری میشه از gprs گوشی استفاده کنم واسه وب گردی تو همون گوشی c7

Majid
21-10-2011, 15:00
سلام دوستان
مشکل من اینه که نمیتونم صفحات وب را با gprs گوشی c7 باز کنم فقط از وای فای این کار را میتونم بکنم
لطفا یکی بهم کمک کنه چطوری میشه از gprs گوشی استفاده کنم واسه وب گردی تو همون گوشی c7

سلام
تنظیمات gprs رو دریافت کردید؟ #6*3*140*

gholamrezaarjan
22-10-2011, 09:30
تنظيمات ايرانسل رو آقا مجيد اشاره كردن.
تنظيمات همراه اول رو هم مي توني اسم كامل گوشيت رو به 8008 ارسال كني تا تنظيمات براي شما فرستاده بشه و يا مي توني از طريق وب سايت همراه اول اقدام كني.

eiman13562
25-10-2011, 18:48
سلام دوستان من یک گوشی ویواز دارم که مدتی است از طریق خود گوشی به gprsوصل نمیشه و در مروگرراستاندارد گروشی پیغام not connection avaible و not suport platform می یاد و نمی هر نوع اس ام اس میگیره جز اس ام اس تنطیمات ایرانسل و همراه اول نمیاد من سیم کارتم تو گوشی دیگه امتحان کردم و *140*3*6# تست کردم اس ام اس تنطیمات خواستم اومد ولی در این گوشی نمیاد که فکر می کردم مشکل از سیم کارته ولی فهمیدم از گوشی نکته مهم اینه که بدون تنطیمات access point میشه از این ویواز به عنوان مودم استفاده کرد و از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل شد مثل الان گه وصلم ولی از طریق مروگر گوشی نمیزاره لطفا و اگر تنطمات دستی صحیح ایرانسل را انجام و خودم کانکشن بسازم که بلدم خطا های فوق را دریافت می کنم هر مشکلی است احتما سیتم عامل سمبین ویوازم آسیب دیده لطفا خواهشا هر چه سریعتر مرا راهنمایی کنید چون همانطور که میدانید برای هک کردن ویواز از طریق آنتی ویروس طبق روش جدیدی که این سایت آموزش داده می توان هک کردو لی مشکل کار اینه باید انتی ویروس اکتیو بشه که نیاز به gprs داخلی هستش که من مشکل دارم و تا وقتی این مشکل عجیب و غریب حل نشه من نمتونم گوشیمو هک کنم برنامه دلخواهمو نصب کنم لطفا هر چه سریعتر مرا راهنمایی کنید . با تشکر

Majid
25-10-2011, 20:48
سلام دوستان من یک گوشی ویواز دارم که مدتی است از طریق خود گوشی به gprsوصل نمیشه و در مروگرراستاندارد گروشی پیغام not connection avaible و not suport platform می یاد و نمی هر نوع اس ام اس میگیره جز اس ام اس تنطیمات ایرانسل و همراه اول نمیاد من سیم کارتم تو گوشی دیگه امتحان کردم و *140*3*6# تست کردم اس ام اس تنطیمات خواستم اومد ولی در این گوشی نمیاد که فکر می کردم مشکل از سیم کارته ولی فهمیدم از گوشی نکته مهم اینه که بدون تنطیمات access point میشه از این ویواز به عنوان مودم استفاده کرد و از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل شد مثل الان گه وصلم ولی از طریق مروگر گوشی نمیزاره لطفا و اگر تنطمات دستی صحیح ایرانسل را انجام و خودم کانکشن بسازم که بلدم خطا های فوق را دریافت می کنم هر مشکلی است احتما سیتم عامل سمبین ویوازم آسیب دیده لطفا خواهشا هر چه سریعتر مرا راهنمایی کنید چون همانطور که میدانید برای هک کردن ویواز از طریق آنتی ویروس طبق روش جدیدی که این سایت آموزش داده می توان هک کردو لی مشکل کار اینه باید انتی ویروس اکتیو بشه که نیاز به gprs داخلی هستش که من مشکل دارم و تا وقتی این مشکل عجیب و غریب حل نشه من نمتونم گوشیمو هک کنم برنامه دلخواهمو نصب کنم لطفا هر چه سریعتر مرا راهنمایی کنید . با تشکر

سلام
فکر نکنم نیازی به فعال کردن آنتی ویروس باشه،من خودم یه ویواز رو با همون روش هک کردم.

eiman13562
30-10-2011, 00:07
سلام
فکر نکنم نیازی به فعال کردن آنتی ویروس باشه،من خودم یه ویواز رو با همون روش هک کردم.

من نمي دونم شما چه جوري گوشيتون هك كرديد و تا آنجايي كه در روش هك تو اين سات آموزش داده بايد برنامه آنتي ويروس اول اكتيو بشه و براي اكتيو شدن بايد به اينترنت وصل بشه و وقتي من نمي تونم وصل شم چه جوري برنامه Active و گوشي رو هك كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:ai::ai::ai::ai::ai::ai::ai::ai::ai::ai::ai:

zanakaka
30-10-2011, 01:13

خب اگه میتونی یه بار گوشیتو فلش کن...
یا با وای فای به اینترنت وصل شو....

eiman13562
30-10-2011, 05:59
خب اگه میتونی یه بار گوشیتو فلش کن...
یا با وای فای به اینترنت وصل شو....

یکبار رفتم پایانه میدون آرژانتین که اینترنت وای فای رایگان داره ولی وصل نشد فقط با لب تاب میشه وصل شد جایی سراع دارید که وای فای رایگان داشته باشه ؟؟؟؟؟ هر مشکلی است از خود سمین گوشی مشکل داره جون نه اس ام تنظمات میگره و نه تنظیمات دستی قبول میکنه در ضمن آپگرید هم نمیشه

zanakaka
30-10-2011, 10:50
یکبار رفتم پایانه میدون آرژانتین که اینترنت وای فای رایگان داره ولی وصل نشد فقط با لب تاب میشه وصل شد جایی سراع دارید که وای فای رایگان داشته باشه ؟؟؟؟؟ هر مشکلی است از خود سمین گوشی مشکل داره جون نه اس ام تنظمات میگره و نه تنظیمات دستی قبول میکنه در ضمن آپگرید هم نمیشه
میتونی یه مودم Adsl وایرلس دار بخری قیمتش هم که مناسبه ...
هم اینترنت پر سرعت داری هم وایرلس برای گوشیت !!!!