PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع مسائل و مشکلات مربوط به n78 نوکیا

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

ostaadsiss
09-10-2008, 10:52
درود:

بچه ها وقتی تو بخش mapsگوشی میرم دیگه شکل کره زمین نمیاد و فقط مربع و + وسطش هست.در صورتی که پیشتر کره ی زمین بود و روی اون حرکت میکردیم ولی الآن فقط یه صفحه ی سبز کمرنگ دیده میشه به نظر شما چیکار باید کنم؟

ostaadsiss
09-10-2008, 10:59
دوستان به این پرسشها هم یه محبتی کنید پاسخ بدین بی زحمت:

1:این گزینه ی breathing توکدوم بخشه.

2:
وقتی بلوتوس رو میزنیم میخواستم بدونم کارایی این بخش بانام:Remote Sim mode چیه و چه استفاده ای داره.

با سپاس.

amin_atefizs
09-10-2008, 12:31
این گزینه ی breathing توکدوم بخشه.

menu/tools/settings/general/navi wheel/ breathing

amin_atefizs
09-10-2008, 12:44
سلام به همگی

دوستان من فایل های مربوط به آپدیت رو از تاپیک آقا امین گرفتم حالا موقع ریختن به گوشی NSU ارور میگیره :

software updating failed این مشکلم از گوشیم هست چون کلا با pc suite از اول مشکل داشت. ولی با

masse storeg مشکلی نداره. وقتی با pc suite به فایل منجر کامپیوتر میرم بسیار دیر باز میشه و فایل کپی

نمیکنه ولا با mass storeg این مشکل رو نداره . اینم ذکر کنم ان 78 دوستم با pc suite پی سیم هیچ مشکلی

نداره! مستر ریست هم چاره ساز نیست ! حالا دوستان اگه راهی به ذهنشون میرسه ما رو بی نصیب نزارن !

یه سوال دیگه که برام پیش اومد اینه که میتونم همین فایل ها رو با باکس بریزم تو ی گوشیم ؟ ریسکش چقدر

هست ؟ به یه مغازه گفتم قبول نکرد گفت نمیشه از این حرفا !! اگر میشه لطفا یه توضیح کوچولو بدین من به

مغازه دار چی بگم ؟ راستش من تا حالا فایل هایی رو که اونا با باکس به گوشی ها منتقل میکنن رو ندیدم

نمیدونمم از کجا فایل هاشون رو میگیرن؟

شما باید هنگامی که از nsu استفاده میکنی nss بسته باشه! راستی پروداکت کد گوشیتون چنده؟

شما همین فایلارو که دانلود کردی رو بریز رو سیدی یا فلش ببر پیش 1موبایلی که وارد باشه بهش بگو میخوام با این فایل ها گوشیمو فلش کنی!

amin_atefizs
09-10-2008, 12:49
با سلام
میخواستم از دوستان n78 دار بپرسم آیا هیچ کدام از شما با پخش فیلم روی گوشیتان مشکل دارید یا نه؟
مشکل من اینه که در هنگام پخش فیلم توسط real player گیر میکنه و دیگه پخش فیلم را ادامه نمیده یا بعضی وقتها تصویر پخش نمیشه ولی صداش پخش میشه.آپدیت هم کردم مشکل حل نشد .
ممنون میشم راهنمائی کنید.

من الان نزدیکه 50 تا کلیپ تصویری رویه گوشیم دارم بدون هیچ مشکلی پخش میکنه!

شما به احتماله زیاد فیلم هاتون مشکل دارن و به درستی کانورت نشدن!

amin_atefizs
09-10-2008, 12:55
درود:

بچه ها وقتی تو بخش mapsگوشی میرم دیگه شکل کره زمین نمیاد و فقط مربع و + وسطش هست.در صورتی که پیشتر کره ی زمین بود و روی اون حرکت میکردیم ولی الآن فقط یه صفحه ی سبز کمرنگ دیده میشه به نظر شما چیکار باید کنم؟

شما دکمه ی مربع رو نگه دار به کره زمین میرسی!

ostaadsiss
09-10-2008, 15:21
شما دکمه ی مربع رو نگه دار به کره زمین میرسی!

دوست گرامی اگه منظورتون دکمه ی صفحه لمسیه وقتی اونونگه میدارم این صفحه میاد که در بالاش عبارت:use this place رو نوشته و در پایین 6 گزینه هست مثل:search nearbyو غیره ...

ostaadsiss
09-10-2008, 15:26
1:دوستان آیا نمیشه در n78 برای هر شماره یک آهنگ خاص در نظر گرفت.

2:در ضمن میخواستم گوشیمو فرمت کنم چون اون مشکل mapsمن حل نشده و کره ی زمین رو نمیاره .در ضمن این روش :(*و3ودکمه ی سبز رو نگهدارید). رو هم امتحان کردم اصلآ فرمت نمیشه.

rezaclimber
09-10-2008, 15:37
درود:

شما روی کره زمین زوم کردی باید دکمه # رو بگیری تا به عقب برگردی

VoORoOJak
09-10-2008, 15:49
دوربين N95 - N95 8B 5 مگاپيكسل هست پس چطوري N78 با دوربين 3،2 مگاپيكسلي از N95 8b بهتره ؟

™SINAXEX
09-10-2008, 22:46
دوربين n95 - n95 8b 5 مگاپيكسل هست پس چطوري n78 با دوربين 3،2 مگاپيكسلي از n95 8b بهتره ؟
دوست عزیز اصلا دوربین n78 از n95 و n82 که 5 مگاپیکسل هستن بهتر نیست چون من هر 3 گوشی رو دارم دوربین فقط n82 و n95 . در قیاس این دو گوشی n78 حرفی واسه گفتن نداره....فقط n78 به نسبت به n73 یه کم عکس هارو واضح تر میگیره.

arimos
10-10-2008, 00:21
دوربين N95 - N95 8B 5 مگاپيكسل هست پس چطوري N78 با دوربين 3،2 مگاپيكسلي از N95 8b بهتره ؟

آيا به نظر شما گوشي موبايل يعني دوربين؟؟؟ اگه اينجوري باشه خوب ميتونيد با اين قيمت بهترين دوربين ها رو بخريد
شايد اون شخصي كه اين حرفو زده به نظرش امكانات اضافي N78 نسبت به N95 8 g بهتر بوده به هر حال هر كسي واسه خريد گوشي يك سري ملاك ها رو در اولويت قرار ميده شما چي؟؟؟:001:

amin_atefizs
10-10-2008, 00:42
دوست گرامی اگه منظورتون دکمه ی صفحه لمسیه وقتی اونونگه میدارم این صفحه میاد که در بالاش عبارت:use this place رو نوشته و در پایین 6 گزینه هست مثل:search nearbyو غیره ...

خیر عزیز منظورم پایینترین قسمت گوشی سمته راسته! سمته راسته عدد صفر,پایینه عدد9!

amin_atefizs
10-10-2008, 00:44
دوربين n95 - n95 8b 5 مگاپيكسل هست پس چطوري n78 با دوربين 3،2 مگاپيكسلي از n95 8b بهتره ؟

کی چنین حرفی رو زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به 1 آدمه بیسواد هم بگی بهت میخنده! البته جسارت نباشه ها! ولی اصلا قابل مقایسه با 1غولی از نظر دوربین مثل 82 نیست!

™SINAXEX
10-10-2008, 04:27
[quote=amin_atefizs;679993]کی چنین حرفی رو زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به 1 آدمه بیسواد هم بگی بهت میخنده! البته جسارت نباشه ها! [quote]
دوست عزیز نظر هرکس برای خودش محترم هست . لطفا دوستان خود را در سایت تمسخر نکنید!!!!با تشکر

™SINAXEX
10-10-2008, 04:30
کی چنین حرفی رو زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به 1 آدمه بیسواد هم بگی بهت میخنده! !

دوست عزیز نظر هرکس برای خودش محترم هست . لطفا دوستان خود را در سایت تمسخر نکنید!!!!با تشکر

siroos_300
10-10-2008, 06:44
شما باید هنگامی که از nsu استفاده میکنی nss بسته باشه! راستی پروداکت کد گوشیتون چنده؟

شما همین فایلارو که دانلود کردی رو بریز رو سیدی یا فلش ببر پیش 1موبایلی که وارد باشه بهش بگو میخوام با این فایل ها گوشیمو فلش کنی!

سلام دوباره امین جان ! آقا من گوشیم رو بردم بعد از کلی چونه زدن با طرف که فایل های من رو امتحان کن و اینها امتحان کرد ونگرفت گفت حتما فایل ها باید BIN باشن خودش فلش کرد با فایل های خودش البته مطمین نیستم که فلش شده باشه چون فون مموری گوشی سر جاشه> شنیده بودم بعد از اپدیت به12.046 theme effect از گوشی حذف میشه که نشد > وقتی کد#0000#*
رو میزنم گزینه ی اول شده 12.046 ولی custom Version همون 11.043.051.1 مونده!!!!!!

نکته ی قابل توجه اینه که 3 تومن هم بیشتر ازم نگرفت!!!
النم دوباره با pc suite همون مشکل رو دارم ونمیتونم گوشی رو آپدیت کنم ! راستی NSU هم ورژن گوشیم رو همون 11.043 نشون میده!!

خلاصه این طوری گیر کردیم> راستی دایما به این اشاره داشت که آپدیت با فلش فرق میکنه و میگفت وقتی آپدیت میکنی . کد #0000#* رو که بزنی software version تغییر نمیکنه ولی با فلش میکنه و من هر چی بهش میگفتم زیر بار نمیرفت!!!!

ostaadsiss
10-10-2008, 09:21
خیر عزیز منظورم پایینترین قسمت گوشی سمته راسته! سمته راسته عدد صفر,پایینه عدد9!

خیلی ازت ممنونم امین جان مشکل از همون جا بود درست شد .:6::merci:

ostaadsiss
10-10-2008, 09:25

2:در ضمن میخواستم گوشیمو فرمت کنم چون اون مشکل mapsمن حل نشده و کره ی زمین رو نمیاره .در ضمن این روش :(*و3ودکمه ی سبز رو نگهدارید). رو هم امتحان کردم اصلآ فرمت نمیشه.

3:دوستان من هنوز با صفحه ی لمسی مشکل دارم یا اصلآ حرکت نمیکنه یا بعضی وقتها خیلی کند یکی دوتا خونه اینور اونور میره و دیگه حرکت نمیکنه.

Mora66
10-10-2008, 10:48

توی دفترچه تلفن رو هر شماره ای که واسه این کار میخوای یه بار OK کن (تا شماره و اسمش کناره هم بیاد) بعدش Options رو که بزنی گزینه ی Ringing Tone رو انتخاب کن.

فک نکنم نیازی به فرمت باشه ولی برای فرمت میتونی از این کد استفاده کنی :

*#73070#
(از چپ > ستاره و مربع و 7370 و بعدش مربع)
و بعدش دکمه ی سبز رو میزنی و Lock Code رو که پیشفرض 12345 هست رو وارد میکنی.

VoORoOJak
10-10-2008, 13:11
کی چنین حرفی رو زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به 1 آدمه بیسواد هم بگی بهت میخنده! البته جسارت نباشه ها! ولی اصلا قابل مقایسه با 1غولی از نظر دوربین مثل 82 نیست!

حالا خودم يكم از امكاناتش ميگم:
سرعت وصل شدن gps فوق العاده بالاست يعني حداكثر 1 دقيقه طول ميكشه تا فعال بشه!
سرعت خود گوشي هم بالاتر از n95 8gb هستش كيفيت ال سي دي هم همينطور!
ديگه واسه چرخاندن عكس داخل گالري لازم نيست چندين ثانيه صبر كنيد! بلكه فقط با زدن 1دكمه كمتر از حتي 1ثانيه تصوير ميچرخه! در مورد زوم هم همينطوره!
در داخل دفترچه تلفن ميتونيد تعيين كنيد حافظه بر روي سيم كارت باشه يا گوشي يا هر دو!
از نظر گرافيكي هم فوق العاده زيبا شده!
با تعويض تم ميشه گفت حالت باز و بسته شدن منوها و برنامه ها كاملا تغيير ميكنه!
منوي مموري كارت از داخل منو ها حذف شده و به داخل file manager انتقال داده شده!
امكان تنظيم صدا براي تمامي قسمت هاي گوشي اضافه شده! مثلا تا وارد منو ميشي چه صدايي بده! از منو خارج ميشي چه صدايي بده! شارژر رو وصل ميكني يا قطع ميكني چه صدايي بده! مموري كارت رو در مياري يا جا ميزني و ....
در كل من كه قبلا n95 8gb داشتم الان از اين خيلي راضيترم! تنها فرق عمده ي اين گوشي با n95 8gb اندازه ي ال سي دي وكيفيت فيلمبرداري دوربين ميباشد!

خب منم تو كف همون مونده بودم !:31:
كه يه گوشي 3،2مگاپيكسلي از 5 مگاپيكسلي بهتر باشه !:13:
پست رو زدم تا بفهميم كه آيا اين حرف واقعا صحت داره يا نه .:52: كه خدا رو شكر صحت نداشت.
فقط از ان73 بهتره.:4:

amin_atefizs
10-10-2008, 13:45
خب منم تو كف همون مونده بودم !:31:
كه يه گوشي 3،2مگاپيكسلي از 5 مگاپيكسلي بهتر باشه !:13:
پست رو زدم تا بفهميم كه آيا اين حرف واقعا صحت داره يا نه .:52: كه خدا رو شكر صحت نداشت.
فقط از ان73 بهتره.:4:

من فکر نمیکنم جایی گفته باشم دوربین 78 از 95 بهتره!!!!!!!!!!!
من گفتم تصاویره 78 روشن تر و شفاف تر از 95 !

VoORoOJak
10-10-2008, 13:50
من فکر نمیکنم جایی گفته باشم دوربین 78 از 95 بهتره!!!!!!!!!!!
من گفتم تصاویره 78 روشن تر و شفاف تر از 95 !

امين جان در پست 2 همين تاپيك با امضاي خودتون هست.:027:

amin_atefizs
10-10-2008, 13:52
سلام دوباره امین جان ! آقا من گوشیم رو بردم بعد از کلی چونه زدن با طرف که فایل های من رو امتحان کن و اینها امتحان کرد ونگرفت گفت حتما فایل ها باید bin باشن خودش فلش کرد با فایل های خودش البته مطمین نیستم که فلش شده باشه چون فون مموری گوشی سر جاشه> شنیده بودم بعد از اپدیت به12.046 theme effect از گوشی حذف میشه که نشد > وقتی کد#0000#*
رو میزنم گزینه ی اول شده 12.046 ولی custom version همون 11.043.051.1 مونده!!!!!!

نکته ی قابل توجه اینه که 3 تومن هم بیشتر ازم نگرفت!!!
النم دوباره با pc suite همون مشکل رو دارم ونمیتونم گوشی رو آپدیت کنم ! راستی nsu هم ورژن گوشیم رو همون 11.043 نشون میده!!

خلاصه این طوری گیر کردیم> راستی دایما به این اشاره داشت که آپدیت با فلش فرق میکنه و میگفت وقتی آپدیت میکنی . کد #0000#* رو که بزنی software version تغییر نمیکنه ولی با فلش میکنه و من هر چی بهش میگفتم زیر بار نمیرفت!!!!

خوب همین حرفه آخرش نشون میده وارد نبوده!! در ضمن اینطور که میگی گوشی شما آپدیت نشده چون اگه آپدیت بشه باید هم کاستم ورژن و هم سافتور ورژن بشه 12!!!!
در ضمن بعد از آپدیت نه اطلاعاتی از داخل گوشیت پاک میشه و نه تم افکت حذف میشه!!!

amin_atefizs
10-10-2008, 14:06
امين جان در پست 2 همين تاپيك با امضاي خودتون هست.:027:

میشه لینک اون پستی رو که میگید من گفتم دوربین 78 از 95 بهتره رو بزارید؟؟؟:merci:

شما اگه به این پست دقت کنی من گفتم 78 از 73 خیلی بهتره!!!!:43:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=590469&postcount=17

milad5113
10-10-2008, 15:04
دوربین 82 بی نظیره....................بهترین 5 مگاپیکسل ---> 82

بهترین 3.2 مگاپیکسل---> 78

ostaadsiss
10-10-2008, 16:59
دوستان من هنوز با صفحه ی لمسی مشکل دارم یا اصلآ حرکت نمیکنه یا بعضی وقتها خیلی کند یکی دوتا خونه اینور اونور میره و دیگه حرکت نمیکنه.

amin_atefizs
10-10-2008, 17:26
دوستان من هنوز با صفحه ی لمسی مشکل دارم یا اصلآ حرکت نمیکنه یا بعضی وقتها خیلی کند یکی دوتا خونه اینور اونور میره و دیگه حرکت نمیکنه.

شما با انگشت اشاره ی دست راستتون بر روی قسمت نقره ای رنگ بچرخونید اگه دیدید که به نرمی کار میکنه که هیچ اگر دیدید بازم اذیت میکنه مشکل از دکمه هستش!

siroos_300
10-10-2008, 18:43
خوب همین حرفه آخرش نشون میده وارد نبوده!! در ضمن اینطور که میگی گوشی شما آپدیت نشده چون اگه آپدیت بشه باید هم کاستم ورژن و هم سافتور ورژن بشه 12!!!!
در ضمن بعد از آپدیت نه اطلاعاتی از داخل گوشیت پاک میشه و نه تم افکت حذف میشه!!!

والا من دقیق سردرنیاوردم که چی کار کرد یه باکس اورد روش یه برچسب چاپی بود که نوشته بود n78 بعد یه cd گذاشت تو سیستمش من یه نگاه انداختم 2 تا فولدر بود یکیش همین 11.043 بود ویکیش 10 و خورده ای بود بعد کابل رو به پشت گوشیم زد یه سری عملیات روی گوشیم با کامپیوتر انجام داد بعد گوشی رو بهم تحویل داد گفت بیا 12.046 رو هم داشتم برات ریختم ولی من اطمینان دارم من تو cd ایش فقط همین 2 تا ورژن رو دیدم!!!!!

در مورد تم افکت هم نمیدونم تو همین سایت بود یا یه سایت دیگه نوشته بود نوکیا از فریمور های جدید حذفش کرده خلاصه یه جایی به چشمم خورد.حالا بی خیال این قضیه من چی کار کنم با این فایل ها چه جوری به گوشیم منتقلشون کنم ؟؟؟؟؟؟

Mehrat
10-10-2008, 18:49
Aya n78 ? بعد از اپدیت به 12.046 theme effect از گوشی حذف میشه

Mehrat
10-10-2008, 20:10

Mehrat
10-10-2008, 20:11

farzad48
10-10-2008, 20:37
با آپدیت تم افکت حذف نمیشه من آپدیت کردم حذف نشد؛ فقط بعد آپدیت مجددا باید فعالش کنی؛ برای فعال کردن باید بری اونجایی که میخوای انتخاب کنی تو اون قسمت آپشن رابزن بعد آف را به آن تبدیل کن

farzad48
10-10-2008, 20:42
اون قسمت منظورم ستینگ؛ جنرال؛ بعد میری توی اونجایی که میخوای تم انتخاب کنی همونجا آپشن رابزن و تم افکت را فعال کن

VoORoOJak
10-10-2008, 22:46
میشه لینک اون پستی رو که میگید من گفتم دوربین 78 از 95 بهتره رو بزارید؟؟؟:merci:

شما اگه به این پست دقت کنی من گفتم 78 از 73 خیلی بهتره!!!!:43:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=590469&postcount=17

به اين صفحه بريد.:5:
به آخرين پست همون صفحه با امضاي خودتون بريد.

ostaadsiss
11-10-2008, 00:31
شما با انگشت اشاره ی دست راستتون بر روی قسمت نقره ای رنگ بچرخونید اگه دیدید که به نرمی کار میکنه که هیچ اگر دیدید بازم اذیت میکنه مشکل از دکمه هستش!

امین جان از راهنماییت بسیار سپاسگذارم .مشکلم حل شد من تا الآن نمیدونسم بخش نقره ای رنگ رو باید لمس کرد .من وسط تکمه رو لمس میکردم و واکنش نشون نمیداد ولی حالا با چرخوندنه انگشت روی قسمت نقره ای رنگ دیدم به خوبی کار میکنه .واقعآ از شما دوست گرامی ممنونم که با حوصله پرسشهای ما رو تو این بخش پاسخ میدین.
بازم ممنون.:merci::6::41:

M.etallic.A
11-10-2008, 00:31
من همین یه ربع پیش رسما گوشی رو نابود کردم. دوستان اگر تجربه مشابه دارن راهنمایی کنن. قضیه ش اینه که چند شب پیش من گوشی رو گذاشتم واسه آپدیت و گرفتم خوابیدم. نصف شب بلند شدم دیدم 70 درصدش رفته ارور داده و اینترنت هم قطع شده منم سیستم رو خاموش کردم و بیخیال شدم. تا همین امشب دوباره اومدم آپدیت کنم nsu رو باز کردم ولی در کمال تعجب دیدم نوشته 15 دقیقه مونده تا آپدیت بشه. یه کم وایسادم و مراحل آپدیت تموم شد و update succesful اومد و گوشی رو جدا کردم ولی هر چی وایسادم روشن نشد. گوشی روشن میشه ولی صفحه سیاه باقی میمونه. دوباره اومدم وصلش کردم به سیستم تا آپدیتش کنم دوباره ولی سیستم گوشی رو نمیشناسه. همش این صدای اتصال به usb و قطع کردن usb میاد. الان چیکار باید کنم ؟ توروخدا نگید که باید با باکس فلش بشه .... و اگر این تنها راهه یکی بگه هزینه ش چه قدره ؟

farzad48
11-10-2008, 01:46
دوست عزیز برو جنب پاساژ نسیم ؛ روبروی مسجد عشقی ؛ موبایل فروشی دی تو دی 2 تومان تا حداکثر 4 تومان بده برات فلش کنه؛ تنها راه هم همینه ؛ اگر اونجا نتونست فلش کنه ببر پاساژ نسیم مانی سیستم اگر هم اونجا هم نشد دیگه مجبوری بیایی پیش من میدان امام جنب قنادی رضا موبایل فروشی موج سوم ؛ من بعد ازظهرها هستم

farzad48
11-10-2008, 01:59
همشهری عزیز ایراد کارت این بود که اپدیت تمام شد شما ارتباط را قطع کردید تازه باید اجازه میدادی خودش فایلهای آپدیت را توی گوشیت بریزه که در این هنگام گوشی ریستارت میشه و فایلهای آپدیت وارد گوشی میشه ؛ من اینجور حدث زدم که اشتباه کردی ؛ درسته؟

farzad48
11-10-2008, 12:31
یه احتمال دیگه هست دوست عزیز از اونجایی که خودت استادی احتمال مورد بالا کمتره و من بیشتر حدث میزنم که فریمور ناقص دانلود شده وارد گوشی شده که گوشی کامل بالا نمی یاد.به هر حال با فلش حل میشه
موفق باشید

amin_atefizs
11-10-2008, 13:18
به اين صفحه بريد.:5:
به آخرين پست همون صفحه با امضاي خودتون بريد.
002::42:
به پیر به پیغمبر من جایی نگفتم دوربین 78 از 95 بهتره!!!!!!!!!!!!!

شما لطف کنی لینک اون پستی رو که من چنین مطلبیو نوشتم بدی ممنون میشم!:39:

VoORoOJak
11-10-2008, 13:53
امين جان ديگه بسه ! بابا من ديگه خسته شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواستم ثواب كنم مثل اينكه كبابش كردم!!
آقا نمي خواد. اينجوري اگه پيش بره اين تاپيك مثل يك چت ميشه!
لطف كن آيديمو ادد كن تا باهات چت كنم.
online_pcnewpinky@yahoo.com

mahsai
11-10-2008, 14:02
دوستان چطوری میشه از شکلک در اس ام اس استفاده کرد؟
این گوشی هیچ شکلکی نداره فکر کنم.

farzad48
11-10-2008, 14:23

دراین گوشی امکانش نیست باید برنامه smswizard را نصب کنی

M.etallic.A
11-10-2008, 15:01
دوست عزیز برو جنب پاساژ نسیم ؛ روبروی مسجد عشقی ؛ موبایل فروشی دی تو دی 2 تومان تا حداکثر 4 تومان بده برات فلش کنه؛ تنها راه هم همینه ؛ اگر اونجا نتونست فلش کنه ببر پاساژ نسیم مانی سیستم اگر هم اونجا هم نشد دیگه مجبوری بیایی پیش من میدان امام جنب قنادی رضا موبایل فروشی موج سوم ؛ من بعد ازظهرها هستم

فرزاد جان من امروز صبح رفتم دی تو دی که یه کم سعی کرد ولی نتونست فلش کنه. گفت کابلش رو ندارم. مانی سیستم هم همینو گفت. بعد اومدم میدان امام موج سوم که اونجا هم گفت فلش نمیکنیم. موبایل شهر هم گفت من کابلش رو ندارم. من بعد از ظهر دوباره میام موج سوم که اگه خودت باشی کار منو راه بندازی وگرنه فردا میرم ساری پلنگ افکن شنیدم اونجا کارش درسته و میتونه فلش کنه.

M.etallic.A
11-10-2008, 15:19
یه احتمال دیگه هست دوست عزیز از اونجایی که خودت استادی احتمال مورد بالا کمتره و من بیشتر حدث میزنم که فریمور ناقص دانلود شده وارد گوشی شده که گوشی کامل بالا نمی یاد.به هر حال با فلش حل میشه
موفق باشید

دقیقا همینطور بوده. خوب این هم میتونه یه مشکل برای nsu باشه. حدودا 70% دانلود شده بود و همونو نصب کرد روی گوشی و این مشکل به وجود اومد.

arimos
11-10-2008, 22:57
سلام به موبايلستاني هاي عزيز
گوشي من در هنگام عكس گرفتن زوم نميشه يعني هرچي با دكمه كنترل ولوم كم و زياد ميكنم زوم نميشه مشكل چيه؟؟

amin_atefizs
11-10-2008, 23:44
سلام به موبايلستاني هاي عزيز
گوشي من در هنگام عكس گرفتن زوم نميشه يعني هرچي با دكمه كنترل ولوم كم و زياد ميكنم زوم نميشه مشكل چيه؟؟

متاسفانه همچنان در ورژن جدید این مشکل وجود داره که البته با 1بار خاموش و روشن کردن گوشی مشکل حل میشه!

™SINAXEX
12-10-2008, 00:00
موفق باشید
دوست باید خدمت ات عرض کنم تا وقتی که برنامه NSu به طور کامل فایل های فریمور رو دریافت نکرده بر روی گوشی نصب بمکنه .معمولا نصب فریمور از درصد 87 به بالا صورت میگیره و این امکان که این برنامه فریمور رو ناقص بریزه نیست چون در این صورت گوشی بالا نمیاد. گوشی هنگامی که بالا میاد یعنی فریمور با موفقیت ریخت شده اما اگه الان مشکلی داری ممکنه هنگام نصب فریمور مشکلی پیش اومده باشه.
شما اگه یک بار فریمور رو آپ کردی میتونی دوباره NSu رو باز کنی و با همون فایل های قبلی که در NSu باقی مونده دوباره بزاری آپ شود.

™SINAXEX
12-10-2008, 00:09
با برنامه sms animate دوست عزیز.
ضمنا هم خوده فایل و هم کیگن آن نیاز به ساین دارد.

ostaadsiss
12-10-2008, 00:38
با درود به برادران و استادان خودم:

دوستان پرسش من در مورد نصب برنامه بر روی گوشیه:

چه جوری یه برنامه رو که دانلود کردی میشه بر روی گوشی نصب کرد؟دوستان اگه میشه از ابتدا توضیح بدین چون من مبتدیم.

آیا باید به اینترنت وصل بود همانند زمانی که آپدیت میکنی؟

با سپاس از همه ی دوستانی که راهنمایی میکنند.

M.etallic.A
12-10-2008, 00:47
دوست باید خدمت ات عرض کنم تا وقتی که برنامه NSu به طور کامل فایل های فریمور رو دریافت نکرده بر روی گوشی نصب بمکنه .معمولا نصب فریمور از درصد 87 به بالا صورت میگیره و این امکان که این برنامه فریمور رو ناقص بریزه نیست چون در این صورت گوشی بالا نمیاد. گوشی هنگامی که بالا میاد یعنی فریمور با موفقیت ریخت شده اما اگه الان مشکلی داری ممکنه هنگام نصب فریمور مشکلی پیش اومده باشه.
شما اگه یک بار فریمور رو آپ کردی میتونی دوباره NSu رو باز کنی و با همون فایل های قبلی که در NSu باقی مونده دوباره بزاری آپ شود.

دوست گلم همه این راهها رو امتحان کردم. اصلا سیستم گوشی رو نمیشناسه. این راهها رو که همون اول امتحان کردم. راههای خیلی پیچیده تر رو هم امتحان کردم و نشد. هیچ مدلی سیستم گوشی رو نمیشناسه. تنها راهش همون فلش کردنه.

در مورد اینکه گفتی امکان نصب ناقص فریمور نیست حرفت رو قبول ندارم. ببین من اومدم گوشی رو آپدیت کنم. بعد از دانلود حدود 80 یا 90 مگابایت یه خطایی داد و منم چون خواب آلود بودم دقت نکردم ببینم خطا چی بوده. سریع گوشی رو جدا کردم و سیستم رو خاموش کردم تا بعدا آپدیت کنم. چند روز بعد که اومدم آپدیت کنم دیگه شروع نکرد به دانلود کردن مستقیما مرحله نصب فریمور شروع شد صفحه گوشی سیاه شد و بعد صفحه سفید اومد و نوشت v 12.046 و بعد گوشی ری استارت شد اما دیگه بالا نیومد و رو همون صفحه سیاه باقی موند. فکر کنم این کل ماجرا بود و چیزی رو از قلم ننداختم. نتیجه ش هم اینه که فریمور ناقص رو روی گوشی نصب کرده.

راستی آقا فرزاد من بعد از ظهر هم اومدم موبایل موج سوم ولی گفتن ما اصلا فلش نمیکنیم.

mahsai
12-10-2008, 01:09
با برنامه sms animate دوست عزیز.
ضمنا هم خوده فایل و هم کیگن آن نیاز به ساین دارد.

خیلی ممنون دوست عزیز.
من گوشی رو هک کردم ایا بازم لازمه کیگن برنامه رو هم نصب کنم؟

farzad48
12-10-2008, 01:17
دوست عزیز احتمالا زود اومدی من نبودم از ساعت 6 منتظرت بودم ؛ متاسفانه من هم کابلشو نداشتم؛ در مازندران هم یه جا بیشتر نیست که اینو فلش کنن؛ برو بابل میدان اولی نه میدان دومی روبروی ماکروویو موبایل میثم اونجا حتما فلش می کنن

arimos
12-10-2008, 14:58
يه سوال دارم نخنديدااااااا
ميشه يكي بگه اصلا ساين كردن چيه ؟؟ معنيش چيه؟؟ چرا بايد انجام شه و چه جورييييييييي

Mora66
12-10-2008, 15:21
يه سوال دارم نخنديدااااااا
ميشه يكي بگه اصلا ساين كردن چيه ؟؟ معنيش چيه؟؟ چرا بايد انجام شه و چه جورييييييييي

ساین یعنی یه تغییری توی برنامه بدی که فقط روی گوشیه تو نصب میشه. (ساین= امضاء)

آقا هر کی با ساین مشکل داره، بره گوشیشو هک کنه.
این هک کردن که میگن ، اصلش برای همین دست بردن توی گوشی و راحت تر کردن کارا هست.
تو رو خدا اینقدر نترسید از این اسم هک !!:19:
هیچی نیست. برید یه بار هک کنید . من بهتون قول میدم اکه امنیت گوشیتون یا از این چرت و پرتایی که میگن براتو مشکل ایجاد کرد ، من دیگه توی این سایت نیام!

farzad48
12-10-2008, 15:32
mahsai عزیز کیجن ربطی به هک نداره باید کیجن وارد بشه ولی گوشیهای هک شده نیاز به ساین ندارن.
در ضمن من هم گوشیمو هک کردم تا حالا هم چندین گوشی دیگه هم هک کردم و تا بحال هیچ مشکلی پیش نیامده. تازه اگر هم پشیمون بشید میتونید با یه فرمت گوشیتونو از هک در بیارید و مثل روز اولش کنید

Koodak
12-10-2008, 16:19
سلام بر همه عزيزان. يه چند تا سوال داشم مي خواستم ازتون بپرسم شايد جوابشم تو صفحه‌هاي ديگه باشه ولي ديدن 56 صفحه با dial up يه خورده(فقط يه خورده!) سخته برا همين اينجا مي‌پرسم. اول اينكه افكت‌ها مثل روز اول كار مي‌كنن بدون هيچ مشكل يا نه يعني به كاملي روزاول يا نه. دو اينكه تا حالا كسي n78ش رو هك كرده يا نه.ا گه كرده بگه چه جوري چون فك مي‌كنم كه با عوض شدن ورژن سيستم عامل يه ذره روند تغيير كنه. سه هم اينكه آقا امين اون update رو كه فشرده كردي خود 70 مِگيش رو هم up كردي؟ اگه آره كه لينكشو بذار اگه هم نه كه هيچي. دمتون گرم.:merci:

rezaclimber
12-10-2008, 16:53
سلام بر همه عزيزان. يه چند تا سوال داشم مي خواستم ازتون بپرسم شايد جوابشم تو صفحه‌هاي ديگه باشه ولي ديدن 56 صفحه با dial up يه خورده(فقط يه خورده!) سخته برا همين اينجا مي‌پرسم. اول اينكه افكت‌ها مثل روز اول كار مي‌كنن بدون هيچ مشكل يا نه يعني به كاملي روزاول يا نه. دو اينكه تا حالا كسي n78ش رو هك كرده يا نه.ا گه كرده بگه چه جوري چون فك مي‌كنم كه با عوض شدن ورژن سيستم عامل يه ذره روند تغيير كنه. سه هم اينكه آقا امين اون update رو كه فشرده كردي خود 70 مِگيش رو هم up كردي؟ اگه آره كه لينكشو بذار اگه هم نه كه هيچي. دمتون گرم.:merci:

سلام
من با کمک این پست هک کردم
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=594053&postcount=1

rezaclimber
12-10-2008, 17:02
راستی قاب یدکی برای این گوشی اومده تو بازار؟ اصلی یا غیر اصلی فرق نداره

™SINAXEX
12-10-2008, 17:06
خیلی ممنون دوست عزیز.
من گوشی رو هک کردم ایا بازم لازمه کیگن برنامه رو هم نصب کنم؟
دوست عزیزم اگر گوشی تونو هم هک کردید باز هم کیگن رو رو گوشی تون نصب کنید چون اون کیگن به شما یک سریال کد میدهد که برنامه رو از Trial در میاره و Active اش میکند.

™SINAXEX
12-10-2008, 17:10
در مورد اینکه گفتی امکان نصب ناقص فریمور نیست حرفت رو قبول ندارم. ببین من اومدم گوشی رو آپدیت کنم. بعد از دانلود حدود 80 یا 90 مگابایت یه خطایی داد و منم چون خواب آلود بودم دقت نکردم ببینم خطا چی بوده..........
دوست گرامی کلا فایل های اصلی فریمور تشکیل شده از 3 فایل اصلی است که اصلی ترین جز آن فایلی با پسوند cor. هست .شما به سورس آپ خود مراجعه کنید اگر دیدید این فایل رو کامل دانلود کرده است که هیچ اما اگه الان گوشی تون دیگه بالا نمیاد تنها راه اش همون فلش هست که بدین بیرون با خرجی حول و حوش 3 الی 5 هزار تومان در عرض چند دقیقه براتون فلش میکنند.

M.etallic.A
12-10-2008, 21:25
دوست عزیز احتمالا زود اومدی من نبودم از ساعت 6 منتظرت بودم ؛ متاسفانه من هم کابلشو نداشتم؛ در مازندران هم یه جا بیشتر نیست که اینو فلش کنن؛ برو بابل میدان اولی نه میدان دومی روبروی ماکروویو موبایل میثم اونجا حتما فلش می کنن

امروز بردم ساری پیش پلنگ افکن... سه تا دختره بودن. گوشیمو گرفت یه رسید داد روش نوشته بود. مشکل گوشی بالا نیامدن... وضعیت ظاهری گوشی خط و خش دارد.... به دختره گفتم گوشی رو یه هفته نمیشه خریدم تو خط و خشش رو به من نشون بده. گفت نه ما واسه همه گوشی ها اینو مینویسیم... گفتم دستت درد نکنه بده به من کار شما نیست اینو فلش کنید... بعد رفتم پیش آقای حجازی که یه پسره خیلی خوش برخورد بود و برام فلش کرد اما بی انصاف میگفت 10 تومان بده.... گوشی جدیده و برنامه شو هیچ کس نداره و از این حرفا... بالا پایین 8 تومان گرفت ازم... واقعا متاسفم این همه موبایل فروشی تو ساری و قائمشهر نمیتونن یه گوشی رو فلش کنن. فقط بلدن صدای زنگ گوشی عوض کنن... بخاطر همین مجبور شدم 8 تومان بدم دیگه. اگه خودم باکسش رو داشتم سه سوت فلش میکردم.

M.etallic.A
12-10-2008, 21:34
دوست گرامی کلا فایل های اصلی فریمور تشکیل شده از 3 فایل اصلی است که اصلی ترین جز آن فایلی با پسوند cor. هست .شما به سورس آپ خود مراجعه کنید اگر دیدید این فایل رو کامل دانلود کرده است که هیچ اما اگه الان گوشی تون دیگه بالا نمیاد تنها راه اش همون فلش هست که بدین بیرون با خرجی حول و حوش 3 الی 5 هزار تومان در عرض چند دقیقه براتون فلش میکنند.

اگر متن اون خطایی رو که داده بود رو میخوندم مطمئن میتونستم دلیلش رو بفهمم ولی سریع پنجره خطا رو بستم. به هر حال الان فلش کردم و درست شده اما یه سوال... الان که ورژن گوشیم رو نگاه میکنم 12.046 ولی زبان فارسی نداره. من فریمور 12/046 با ساپورت فارسی رو دانلود کردم و میخوام به صورت آفلاین آپدیت کنم اما فکر نکنم حالا دیگه بتونم چون nsu این کارو نمیکنه. راهی هست ؟

™SINAXEX
12-10-2008, 21:43
دوست عزیز هنگام آپدیت به کسی که واستون این کار رو میکرد باید متذکر میشدید که گوشی تون رو فارسی کنه.
حتما با این اوصاف که میگین کسی تو شهر اتون آپ فلش نمیکرد این طرف فایل فلش اش ساپرت فارسی نداشته پروداکت گوشی تو عوض کرده تا به فایل هاش بخوره. اما دوست عزیز بزار گوشیت با فایل های سایت با برنامه nsu آپ شه . اما قبلش با برنامه nss پروداکت اتو چک کن اگه عوض اش کرده بود پروداکتتو عوض کن تا فارسی رو ساپورت کنه.

arimos
12-10-2008, 23:50
ساین یعنی یه تغییری توی برنامه بدی که فقط روی گوشیه تو نصب میشه. (ساین= امضاء)

آقا هر کی با ساین مشکل داره، بره گوشیشو هک کنه.
این هک کردن که میگن ، اصلش برای همین دست بردن توی گوشی و راحت تر کردن کارا هست.
تو رو خدا اینقدر نترسید از این اسم هک !!:19:
هیچی نیست. برید یه بار هک کنید . من بهتون قول میدم اکه امنیت گوشیتون یا از این چرت و پرتایی که میگن براتو مشکل ایجاد کرد ، من دیگه توی این سایت نیام!

ممنون دوست عزيز به خاطر راهنماييتون
جايي كه من ازش گوشيمو خريدم همون موقع واسم گوشيمو هم هك كرد در اين صورت واسه هيچ برنامه اي نياز با ساين كردن ندارم؟؟

M.etallic.A
13-10-2008, 00:32
دوست عزیز هنگام آپدیت به کسی که واستون این کار رو میکرد باید متذکر میشدید که گوشی تون رو فارسی کنه.
حتما با این اوصاف که میگین کسی تو شهر اتون آپ فلش نمیکرد این طرف فایل فلش اش ساپرت فارسی نداشته پروداکت گوشی تو عوض کرده تا به فایل هاش بخوره. اما دوست عزیز بزار گوشیت با فایل های سایت با برنامه nsu آپ شه . اما قبلش با برنامه nss پروداکت اتو چک کن اگه عوض اش کرده بود پروداکتتو عوض کن تا فارسی رو ساپورت کنه.

گوشی من از همون اول پروداکت فارسی نبود. و اما در مورد روشتون فکر نکنم وقتی ورژن گوشی من 12.046 و آخرین ورژن هم همینه nsu دیگه هیچ جوره آپدیت کنهو. فقط میتونم با phoenix آپدیت کنم.

ostaadsiss
13-10-2008, 08:46
دوستان ببخشید که پرسشمو 2باره در این صفحه مطرح میکنم چون تو اون صفحه پاسخی بهش داده نشد ممنون میشم پاسخم بدید:

با درود به برادران و استادان خودم:

دوستان پرسش من در مورد نصب برنامه بر روی گوشیه:

چه جوری یه برنامه رو که دانلود کردی میشه بر روی گوشی نصب کرد؟دوستان اگه میشه از ابتدا توضیح بدین چون من مبتدیم.

آیا باید به اینترنت وصل بود همانند زمانی که آپدیت میکنی؟

با سپاس از همه ی دوستانی که راهنمایی میکنند.

farzad48
13-10-2008, 09:33
دوست عزیز نیازی به وصل شدن به اینترنت نیست یه راهش اینه که اول برنامه pc suite را که در جعبه گوشی هست در کامپیوتر نصب کنی و گوشی را با کابل به usb کامپیوتر وصل نمائی و اون برنامه دانلود شده را اجرا کنی و از شما هم در گوشی و هم در کامپیوتر پیغام میده که اجازه نصب میخواد شما هم yes ی میزنید. وبقیه خودش دیگه نصب میشه.

یه سوال از سینا جان دارم . سینا جان بین این گوشیهایی که داشتی n78 . n82 . n95 . n95 8gig جز در دوربین کدام گوشی بهتر است و شما می پسندید؟

30peg
13-10-2008, 10:49
:7:دوستان سلام کنید من دوماهه n82 گرفتم روزای اول خیلی سریع بود اما به مرور سرعتش پایین اومد اس ام اسام مثلا بعداز 12-13 ساعت میره میخوام بدونم مشکل از گوشیه یا نه و اگه آره چطور میشه رفعش کرد لطفا کمکم

farzad48
13-10-2008, 14:47
30peg جان من اگر جای شما بودم با زدن کد #7370#* (از چپ به راست بخون)( گوشی ریستارت و کدی از شما میخواد که 12345 را وارد مینمائی) گوشی فرمت میشه و خیالمو راحت میکردم البته اگر اطلاعاتی که در داخل گوشی داری پاک میشه . البته میتونی اول از اطلاعاتت بک آپ بگیری.

ostaadsiss
13-10-2008, 15:01
30peg جان من اگر جای شما بودم با زدن کد #7370#* (از چپ به راست بخون)( گوشی ریستارت و کدی از شما میخواد که 12345 را وارد مینمائی) گوشی فرمت میشه و خیالمو راحت میکردم البته اگر اطلاعاتی که در داخل گوشی داری پاک میشه . البته میتونی اول از اطلاعاتت بک آپ بگیری.

درود:

دوستان روش بک آپ گرفتن از n78 رو میخواستم بپرسم.

با سپاس.

farzad48
13-10-2008, 15:16
دوست عزیز سی دی pc suite را که نصب کردی در دسکتاپ کامپیوترتان برنامه nokia pc suite ا اجرا نمائید و وارد قسمتهای مختلف میتونید بشید و از کانتکتها و.. بک آپ بگیرید و همچنین یه درایوی که در my computer ساخته شده را باز و وارد فون مموری و یا رم مموری میشید و در قسمتهای موزیک و ویدئو و عکسها هم میتوانید با استفاده از کپی و پیست فایلی را از کامپیوتر به گوشی و هم از گوشی به کامپیوتر انتقال دهید.

™ليلاشGSM
13-10-2008, 16:23
:7:دوستان سلام کنید من دوماهه n82 گرفتم روزای اول خیلی سریع بود اما به مرور سرعتش پایین اومد اس ام اسام مثلا بعداز 12-13 ساعت میره میخوام بدونم مشکل از گوشیه یا نه و اگه آره چطور میشه رفعش کرد لطفا کمکم

دوست عزيز مشكل از گوشي نيست از سنتر كد اس ام اس شماست به گوشي اصلاً ربطي نيست...

™ليلاشGSM
13-10-2008, 16:29
دوست عزیز نیازی به وصل شدن به اینترنت نیست یه راهش اینه که اول برنامه pc suite را که در جعبه گوشی هست در کامپیوتر نصب کنی و گوشی را با کابل به usb کامپیوتر وصل نمائی و اون برنامه دانلود شده را اجرا کنی و از شما هم در گوشی و هم در کامپیوتر پیغام میده که اجازه نصب میخواد شما هم yes ی میزنید. وبقیه خودش دیگه نصب میشه.

یه سوال از سینا جان دارم . سینا جان بین این گوشیهایی که داشتی n78 . N82 . N95 . N95 8gig جز در دوربین کدام گوشی بهتر است و شما می پسندید؟

دوست عزيز با اجازه سينا جان من سوالت جواب ميدم...
95 كلاسيك و 8 گيگ و 82 فرق چنداني با هم ندارند اين 3 گوشي نامحسوس هستند... از جمله اندازه ي ال سي دي و حافظه كه اونم مهّم نيست الان رمهاي ظرفيت بالا تو بازار هستند:::
ولي 78 با بقيه فرق داره از جمله سيستم عامل اف ام ترانسفر...
اگه سيستم عامل واست مهم نيست 82 يا 95 كلاسيك بگير...

M.etallic.A
13-10-2008, 20:26
دوست عزيز با اجازه سينا جان من سوالت جواب ميدم...
95 كلاسيك و 8 گيگ و 82 فرق چنداني با هم ندارند اين 3 گوشي نامحسوس هستند... از جمله اندازه ي ال سي دي و حافظه كه اونم مهّم نيست الان رمهاي ظرفيت بالا تو بازار هستند:::
ولي 78 با بقيه فرق داره از جمله سيستم عامل اف ام ترانسفر...
اگه سيستم عامل واست مهم نيست 82 يا 95 كلاسيك بگير...

ال سی دی n95 8gig از هر دوتای اینها بزرگتره و همچنین n82 سی پی یو دو هسته ای داره.

™SINAXEX
13-10-2008, 22:16
من n95 8gb ندارم فقط کلاسیک اشو دارم . اما اگه بین این 4 گوشی میخوای یه گوشی انتخاب کنی من بهت n95 8gb پیشنهاد میکنم چون سرعت این گوشی و همچنین بزرگتر بودن ال سی دی ایش و شفافتر بودنش از همه لحاظ گوشی خوبی هست همچنین صدای N95 8GB هم یلندتر هست.
ضمنا هم 82 و هم 95 کلاسیک و 8 گیگ هر 3 سی پی یو 2 هسته ایی دارند .

™SINAXEX
13-10-2008, 22:24
ضمنا دوستان لطفا موضوع پست رو از موضوع اصلیش خارج نکنید و هر سوالی رو در تاپیک مربوطه اش بزنید.
با تشکر.

rezaclimber
14-10-2008, 01:33
درود دوستان ضمن تشکر برای راهنمایی های گذشته
من با موزیک پلیرم مشکل دارم
میخوام بدونم چطور میشه موزیک هایی که توی کارت حافظه میریزم رو طبق پوشه ها دسته بندی و گوش کنم
چون خودش موزیکهارو add میکنه و playelist میسازه و اهنگ هارو در هم add میکنه

ostaadsiss
14-10-2008, 08:35
منم مانند آقا رضا پرسشی مشابه دارم در همین مورد که امیدوارم استادان خودم پاسخ بدن:

منم الآن موزیکهامو ریختم تو مموری کارت و در بخش sound files یه سه .چهارتایی فولدر به سلیقه ی خودم ایجاد کردم مثل آهنگهای ایرانی و خارجی و ...

ولی وقتی تکمه ی play list(تکمه ی بقل صفحه ی لمسی)رو میزنم فقط آهنگهایی که با بولوتوس ریختم روش تو این لیسته ونمیدونم چه جوری آهنگهای دلخواهم رو به این لیست اضافه کنم.

از استادای خودم میخوام راهنمایی بفرمایند.

rezaclimber
14-10-2008, 16:56
منم مانند آقا رضا پرسشی مشابه دارم در همین مورد که امیدوارم استادان خودم پاسخ بدن:

منم الآن موزیکهامو ریختم تو مموری کارت و در بخش sound files یه سه .چهارتایی فولدر به سلیقه ی خودم ایجاد کردم مثل آهنگهای ایرانی و خارجی و ...

ولی وقتی تکمه ی play list(تکمه ی بقل صفحه ی لمسی)رو میزنم فقط آهنگهایی که با بولوتوس ریختم روش تو این لیسته ونمیدونم چه جوری آهنگهای دلخواهم رو به این لیست اضافه کنم.

از استادای خودم میخوام راهنمایی بفرمایند.

موزیکها رو توی فولدر sond file کپی کن وقتی به قسمت پلیر میری خودش refresh میکنه فایلهارو اسکن و add میکنه و playe list میسازه
فقط نمیدونم باید چیکار کرد که فایلهارو به ترتیب فولدرها اد کنه چون خودش بر مبنای اسم فایلها add میکنه

vestaboy
15-10-2008, 16:13
با سلام منم دیروز یدونه گرفتم ورژن گوشی من 11.043 هست اما وقتی با nokia software updater میخام آپدیتش کنم میکه آپدیتی برای گوشی شما نیومده لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم البته با nss پروداکت کی گوشی رو اول رید کردم بعدش با پرئداکت کی جدیدی که توی سات دیدم جایگزین کردم و بعد رایت رو زدم اما بازم میگه آپدیتی برای شما نیست لطفا راهنمایی بفرمایید ضمنا میخام حتما آنلاین آپدیت کنم و نمیخام فایل های زیپ شده توی سایت رو دانلود کنم بعد توی پوشه nokia software updater بریزم مرسی منتظر جواب دوستان هستم

™SINAXEX
15-10-2008, 16:29
با سلام منم دیروز یدونه گرفتم ورژن گوشی من 11.043 هست اما وقتی با nokia software updater میخام آپدیتش کنم میکه آپدیتی برای گوشی شما نیومده لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم البته با nss پروداکت کی گوشی رو اول رید کردم بعدش با پرئداکت کی جدیدی که توی سات دیدم جایگزین کردم و بعد رایت رو زدم اما بازم میگه آپدیتی برای شما نیست لطفا راهنمایی بفرمایید ضمنا میخام حتما آنلاین آپدیت کنم و نمیخام فایل های زیپ شده توی سایت رو دانلود کنم بعد توی پوشه nokia software updater بریزم مرسی منتظر جواب دوستان هستم
دوست عزيز nsu شما آخرين ورژن هست؟
از سايت نوكيا آخرين ورژن اين برنامه رو دانلود كنيد ببينيد بازم مشكل داريد؟

vestaboy
15-10-2008, 16:48
بله آخرین ورژن هستش از سایت نوکیا گرفتم چون قبل اینکه آپدیتش رو بگیرم میگفت قدیمیه و من از سایت نوکیا آخرین ورژن رو گرفتم توی خود برنامه که اجرا میکنم میزنه ورژن 1.4.56en و آر ام گوشی من هست: 235

vestaboy
15-10-2008, 17:50
دوستان منتظر کمک شما
هستم لطفا زاهنمایی بفرمایید آلان به اتصالات هم زنگ زدم گفتن ورژن 12 ندارن لطفا راهنمایی بفرمایید چون گوشیم هنگ میکنه و میخام آپدیت بشه

™SINAXEX
15-10-2008, 19:15
والا دوست عزیز آپ کردن گوشی با برنامه nsu تون اگه مقدور نیست میتونید ببرید با هزینه ایی حدود 3 الی 5 تومان گوشی تونو آپ کنید . اتصالات هم ولش کنید هزینه های گارانتی ایش خیلی گرون هست معلوم نیست واسه یه آپ چقدر از شما خواهد گرفت!!

ostaadsiss
15-10-2008, 20:46
درود:

ببخشید دوستان یه پرسش داشتم:

این نامهایی که در بلوتوث اضافه میشه رو چه جوری میشه پاک کرد.

Valorous
15-10-2008, 21:21
گوشی من بعضی موقع ها ویبره میزنه بعضی وقتا هم نمیزنه !!!!!!!!!!!!!
کسی میدونه دلیلش چیه؟
آپدیت کنم درست میشه؟

ostaadsiss
16-10-2008, 07:44
درود:

این نامهایی که در بلوتوث اضافه میشه رو چه جوری میشه پاک کرد.

farzad48
16-10-2008, 08:11
Dar hamun ghesmate blutose ba zadan keypad be samte rast varede device mishi, option ra bezan va delet ....

M.etallic.A
16-10-2008, 13:46
چرا این فرمت ستاره + سبز + 3 رو n78 جواب نمیده. هر کاری میکنم فرمت نمیشه.

arimos
16-10-2008, 14:52
سلام دوستان عزيز آيا براي كسي از شما امكانش هست كه رينگتون هاي اوريجينال n78 رو اينجا آپلود كنه؟؟
به تايپيك مربوطه رفتم اما نبود

arimos
16-10-2008, 15:53
يه مشكلي برام پيش اومده
جديدا نميتونم چيزي رو توي مموري گوشيم كپي كنم ( از كامپيوتر به مموري) كلي پاي نت ميشينم دانلود ميكنم بعد وقتي ميخوام بريزم توي مموري ميگه كه
cant copy.......the parametr in incorrect
ميدونيد چرا؟؟؟ آيا مشكل از مموريم هست؟
من هر وقت ميخوام مموريم رو دربارم اول ميزنم remove memory card بعد درش ميارم و ok رو ميزنم يه صداي چيييييززززززز مانندي هم مياد البته فكر كنم اين صدا مال تنظيمات صداش باشه

™SINAXEX
16-10-2008, 22:51
چرا این فرمت ستاره + سبز + 3 رو n78 جواب نمیده. هر کاری میکنم فرمت نمیشه
چرا با #7370#* فرمت نمیکنی؟ ممکنه رو 9.3 این روش جواب نده . من خودم تا حالا رو N78 ام تست کردم!

این نامهایی که در بلوتوث اضافه میشه رو چه جوری میشه پاک کرد

نه دوست عزیز پاک نمیشه .اونم که یکی از دوستان گفت Delet کنی برای اسامی هست که خودت اد کرده باشی. با یک فرمت ساده میتونی از شرش خلاص شی.

بيه مشكلي برام پيش اومده
جديدا نميتونم چيزي رو توي مموري گوشيم كپي كنم ( از كامپيوتر به مموري) كلي پاي نت ميشينم دانلود ميكنم بعد وقتي ميخوام بريزم توي مموري ميگه كه
cant copy.......the parametr in incorrect
ميدونيد چرا؟؟؟ آيا مشكل از مموريم هست؟
من هر وقت ميخوام مموريم رو دربارم اول ميزنم remove memory card بعد درش ميارم و ok رو ميزنم يه صداي چيييييززززززز مانندي هم مياد البته فكر كنم اين صدا مال تنظيمات صداش باشه

یک بار مموریتونو در حالت DataTransfer فرمت کنید درست مییشه. ضمنا وقتی مموری رو از گوشی در میاری اون اروریکه میده رو Ok نکن تا وقتی که دوباره مموری رو بزاری تو گوشی خود ارور پاک میشه.

ostaadsiss
16-10-2008, 23:00
چرا با #7370#* فرمت نمیکنی؟ ممکنه رو 9.3 این روش جواب نده . من خودم تا حالا رو N78 ام تست کردم!

نه دوست عزیز پاک نمیشه .اونم که یکی از دوستان گفت Delet کنی برای اسامی هست که خودت اد کرده باشی. با یک فرمت ساده میتونی از شرش خلاص شی.

یک بار مموریتونو در حالت DataTransfer فرمت کنید درست مییشه. ضمنا وقتی مموری رو از گوشی در میاری اون اروریکه میده رو Ok نکن تا وقتی که دوباره مموری رو بزاری تو گوشی خود ارور پاک میشه.

دوست گرامی آخه این روشهای فرمت که روی n78جواب نمیده .نه اون روش *=سبزو... وبا این کد#7370#* هم فرمت نمیشه و تمام اطلاعات پیشین هست .در صورتی میگن فرمت میشه که هنگام بالا اومدن گوشی از شما تنظیم تاریخ و ساعت رو میخواد.

آخه یه سری از این اسما تو بلوتوث هم که خودش اضافه میشه اگر هم قرار باشههر سری ریست فکتوری کنی و همه ی تنظیماتت پاک بشه که فایده ای نداره. باید یه روشی برای پاک کردنه اسما تو بلوتوث باشه.

arimos
17-10-2008, 00:25

ببينيد وقتي ميخواي مموري رو در بياري اول با دكمه power ميزني remove memory card بعد يه سوال ميپرسه كه آيا مي خواي همچين كاري رو انجام بدي خوب yes رو ميزني بعدشم ميگه كه remove memory card and press ok منظورتون كد.م هست كه نبايد ok بشه؟؟؟؟؟؟ يعني همين جوري بكشمش بيرون؟؟؟
چه جوري مموريمو در حالت Data Transfer فرمت كنم از داخل گوشي يا با كامپيوتر؟؟

™SINAXEX
17-10-2008, 01:27
ببينيد وقتي ميخواي مموري رو در بياري اول با دكمه power ميزني remove memory card بعد يه سوال ميپرسه كه آيا مي خواي همچين كاري رو انجام بدي خوب yes رو ميزني بعدشم ميگه كه remove memory card and press ok منظورتون كد.م هست كه نبايد ok بشه؟؟؟؟؟؟ يعني همين جوري بكشمش بيرون؟؟؟
چه جوري مموريمو در حالت Data Transfer فرمت كنم از داخل گوشي يا با كامپيوتر؟؟

ببین دوست عزیز دو راه است.
راه اول مموریتو همین جوری از گوشی ایت در آری چون کوشی ایت قابلیت hot Swip داره و تا موقعی که دوباره مموری رو تو گوشی ایت نکردی به ارروی که میده دست نزنی و Ok نزنی.و وقتی دوباره مموری رو بزاری در گوشی خوده ارور به صورت اتوماتیک پاک میشه.
حالت دوم هم اینه که گوشی تو با کابل اش به کامپوتر وصل کنی و وقتی ازت حالت کانکت میپورسه Data Transfer رو بزنی که یک Device در کامپوتر ات به اسم رم موبایل ات ایجاد میشه.

M.etallic.A
17-10-2008, 04:17
هارد ریست در n78 به این صورته... دکمه مولتی مدیا + ستاره + 3 .... یعنی به جای دکمه سبز دکمه مولتی مدیا جایگزین شده. تست کردم جواب داد.

ostaadsiss
17-10-2008, 08:24
آخه یه سری از این اسما تو بلوتوث هم که خودش اضافه میشه اگر هم قرار باشه هر سری ریست فکتوری کنی و همه ی تنظیماتت پاک بشه که فایده ای نداره. باید یه روشی برای پاک کردنه اسما تو بلوتوث :7:باشه.آیا روشی برای پاک نیست؟

ostaadsiss
17-10-2008, 08:26
هارد ریست در n78 به این صورته... دکمه مولتی مدیا + ستاره + 3 .... یعنی به جای دکمه سبز دکمه مولتی مدیا جایگزین شده. تست کردم جواب داد.

M.etallic.A جان منظورت از دکمه مولتی مدیا کدوماست میشه واضحتر بگی؟

rezaclimber
17-10-2008, 10:37
سلام
جدیدا وقتی کلید سبز رو میزنم بجاش messeging باز میشه
قبلا اینطوری نبود
حتی وقتی بادقت خود سبز رو میزنم بازم messeging باز میشه
کسی به این مشکل بر خورده؟؟؟

Jamal.M
17-10-2008, 10:37
سلام دوستان. یه نرم افزار برای نوشتن پیام فارسی واسه n78 میخواستم که با کی پد بشه بنویسی نه با جوی استیک. اگه تو سایت هست میشه لطفا لینکش رو واسم بذارین. ممنون

ali_blue
17-10-2008, 13:24
سلام خدمت دوستان عزيز،
من دو تا مشكل دارم،
يكي اينكه بعضي موقع ها،اسم كسي رو كه بهم زنگ يا SMS ميزنه رو نشون نميده و فقط شمارشو مشخص ميكنه.........
مثلا يكدفعه مينويسه 09120000000، يكدفعه هم مينويسه Sina ..........
خيلي هم زياد اين اتفاق ميوفته.........حتي موقعي كه من زنگ يا sms ميزنم هم توي LOG به جاي اسم،شمارشون ميفته........

در مورد عكس هم ازتون سوال داشتم.....
تنظيماتشو چجوري قرار بدم تا بهترين عكس رو بگيره.......
چون من چه روز،چه شب،چه زير چراغ و ......... عكس ميگيرم،توي كامپيوتر دون دون و خيلي بد نشون ميده........
حتي سايز عكس گرفتن(Image Quality) رو هم كوچيكتر كردم،ولي زيا فرق نكرد.......

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين........

M.etallic.A
17-10-2008, 14:38
M.etallic.A جان منظورت از دکمه مولتی مدیا کدوماست میشه واضحتر بگی؟

همون دکمه فلزی کنار قرمز...

amirali70
17-10-2008, 15:19
گوشی من زده Made in Finland توی پست ها ی اولیه یکی از دوستان زده بود ساخت چین تحت لیسانس فنلاند این قضیش چیه؟؟؟

mohsen.es.1
17-10-2008, 16:48
برای تغییر پروداکت کد گوشی(n78) برنامه nss گوشی را نمیشناسه ایا بستگی به ورژنش داره nss v1.28 year 2006 من با همین پروداکت کد 6120 رو تغییر دادم

H@DI
17-10-2008, 17:16
سلام به همه دوستان 78!
دوستانی که 78 دارن لطف کنن وبگن آیا واقعا 78 فنلاندی وجود داره؟
وآیا واقعا کار کردن با صفحه کلیدش مشکله؟
آخه من میخوام یکیشو بخرم!

M.etallic.A
17-10-2008, 20:13
برای تغییر پروداکت کد گوشی(n78) برنامه nss گوشی را نمیشناسه ایا بستگی به ورژنش داره nss v1.28 year 2006 من با همین پروداکت کد 6120 رو تغییر دادم

وقتی با nss کار میکنی باید pc suite و nsu و کلا همه برنامه های مربوط به گوشی بسته باشن.

Valorous
17-10-2008, 20:25
سلام به همه دوستان 78!
دوستانی که 78 دارن لطف کنن وبگن آیا واقعا 78 فنلاندی وجود داره؟
وآیا واقعا کار کردن با صفحه کلیدش مشکله؟
آخه من میخوام یکیشو بخرم!

کار کردن با صفحه کلیدش مشکله
من که هنوز بهش عادت نکردم بعد از دو هفته!!!

farzad48
17-10-2008, 21:08
Kar kardan ba safhe kelidesh ghelegh dare. man ba n78 saritar az goshihaye dige taipe mikonam

™SINAXEX
17-10-2008, 22:40
من ام با صفحه کلید اش مشکل خاصی ندارم بدون مشکل اس ام اس میزنم .
ضمنا فرزاد جان فینگلیش تایپ نکن . فکر کنم بالاخره مدیران سایت از من گله کنن که چقدر من تذکر بی مورد میدم.لطفا قوانین سایت رو نقض نکن تا منم پست بی مورد ندم.

arimos
17-10-2008, 23:58
منم تا حالا حتي به فحه كليداش فكر نكردم چه برسه به اينكه مشكل داشته باشم
به قول دوستمون قلق داره به نطر من خيليييييييي راحته
البته اگه انگشتاي دست زيادي بزرگ باشه شايد سخت باشه

rezaclimber
18-10-2008, 00:05
نمیشه گفت صفحه کلیدش بدون مشکل هست بعضی وقتها کلیدها بجای هم میخورن یعنی باید موقع تایپ دقت کنی ولی با همه اینا من از خریدش پشیمون نیستم . قیمت و کاراییش سختی کار با صفحه کلید رو کمرنگ میکنه

M.etallic.A
18-10-2008, 01:14
صفحه کلیدش مشکل زیادی نداره اما اون دکمه سبز و قرمز با اون دو تا دکمه بالا وقتی به جای هم زده میشن اعصاب آدم خورد میشه. باید فاصله شون بیشتر بود.

H@DI
18-10-2008, 16:26
باسلام خدمت همه دوستان!
بالاخره ما نفهمیدیم ان78 فنلاندی وجود داره یا نه؟
خواهشا کسانیکه اطلاعی دارن جواب بدن؟
وخواهشا کسانیکه چینی اونو دارن اگه میشه بنویسن دقیقا پشت گوشی چی نوشته؟

rezaclimber
18-10-2008, 16:48
باسلام خدمت همه دوستان!
بالاخره ما نفهمیدیم ان78 فنلاندی وجود داره یا نه؟
خواهشا کسانیکه اطلاعی دارن جواب بدن؟
وخواهشا کسانیکه چینی اونو دارن اگه میشه بنویسن دقیقا پشت گوشی چی نوشته؟

ان 78 کلا تو چین ساخته میشه فنلاندی هم تا اونجاکه میدونم تو ایران وجود نداره اونایی هم که هست تو دبی لیبل میخورن
تنها فرقش اینه که یه مقدار گرونتره و اینکه موقع فوروش ((شاید)) بهتر بتونی بفروشیش

vassily
18-10-2008, 17:17
گوشی من هم روی کارتونش و هم زیر باطریش نوشته فنلاند حالا شما چجوری میگین چینیه؟؟

M.etallic.A
18-10-2008, 17:27
لیبل خورده دوست من. فقط قیمت بیشتری بابتش دادی همین. در ضمن به نظر من گوشی های که پشتشون نوشته made in china حداقل آدم خیالش راحته گوشی دست خورده و لیبل خورده نیست.

یه سوال داشتم از اساتید فن... چطور میشه با gps این گوشی فواصل رو اندازه گرفت ؟ مثلا از یه نقطه ای حرکت کنی تا نقطه دیگه بهت بگه چند متر شده. برای اندازه گیری طول و عرض زمین میخوام...

rezaclimber
18-10-2008, 19:55
گوشی من هم روی کارتونش و هم زیر باطریش نوشته فنلاند حالا شما چجوری میگین چینیه؟؟

مگه نمیشه روی کارتون لیبل زد؟؟
مال من روی جعبش زده تحت لیسانس نوکیا فنلاند

Valorous
18-10-2008, 21:04
مگه نمیشه روی کارتون لیبل زد؟؟
مال من روی جعبش زده تحت لیسانس نوکیا فنلاند

حتما آمدن پشت گوشی هم لیبل زدن!!!!؟؟؟
جلل خالق چه چیزای آدم میبینه !!!!!
:103:

H@DI
18-10-2008, 22:57
این که میگی نوشته تحت لیسانس فنلاند،انگلیسی اون چی نوشته؟
آیا روی صفحه کلید گوشی حروف فارسی داره؟

H@DI
18-10-2008, 23:04
راستی دوستان آیاکسی قیمت امروز گوشی رو داره ؟مخصوصا تو شیراز؟
وآیا کیفیت کوشیهای موجود با قبلیها یکیه؟

H@DI
18-10-2008, 23:06
راستی دوستان آیاکسی قیمت امروز گوشی رو داره ؟مخصوصا تو شیراز؟
وآیا کیفیت کوشیهای موجود با قبلیها یکیه؟
آیا کیت پشت گوشیهای شما سبز روشنه؟

™SINAXEX
18-10-2008, 23:17
لیبل خورده دوست من. فقط قیمت بیشتری بابتش دادی همین. در ضمن به نظر من گوشی های که پشتشون نوشته made in china حداقل آدم خیالش راحته گوشی دست خورده و لیبل خورده نیست.
یه سوال داشتم از اساتید فن... چطور میشه با gps این گوشی فواصل رو اندازه گرفت ؟ مثلا از یه نقطه ای حرکت کنی تا نقطه دیگه بهت بگه چند متر شده. برای اندازه گیری طول و عرض زمین میخوام...

با برنامه GPS Data میتونید دوست عزیز . اما چون GPS گوشی در پونت کردن نقاط ضعیف است برای اندازه گیری فواصل نزدیک خطا زیاد دارد اما خوب میشود.
ضمنا منم N78 ساخت فنلاند دارم و ازش هم راضی ام اما به پای 82 و 95 ام نمی رسه!! ضمنا رو صفحه کلیداش هم حروف فارسی نداره چون من اولین سری شو خریدم!

IranApadana
19-10-2008, 00:31
سلام. گوشی من رو جعبش لیبل داره و اینو نوشته : Made in china under the authority of nokia corporation, finland
وقتی باتریشو برداری هم نوشته made in china
تاریخ خرید : 1387/07/16 از یکی از پاساژهای خیابان جمهوری تهران. قیمت نقدی : 300000 تومان (1سال گارانتی نیا)
من که ازش راضیم. گوشیه خوبیه.ضمناً خود فروشنده هم گفت چینی تحت لیسانس فنلاند.

ostaadsiss
19-10-2008, 08:14
MEtalica دوست گرامی گوشیتو با اون تکمه ی مولتی مدیا فرمت کردی اگه آره میشه محبت کنی روششو کامل بگی چه تکمه هایی رو باید نگه داری و کی باید رهاشون کنی تا گوشی فرمت بشه؟

H@DI
19-10-2008, 22:29
در مورد آپدیت آیا واقعیت داره اگه لطف کنی منبع خبر و همچنین زمان ارائشو بگی ممنونت مهشم

™SINAXEX
19-10-2008, 23:20
در مورد آپدیت آیا واقعیت داره اگه لطف کنی منبع خبر و همچنین زمان ارائشو بگی ممنونت مهشم
کدوم آپدیت؟ دوست عزیز لطفا در تاپیک هایی که تعداد ارسال ها و صفحه ها زیاد میشود با نقل قول صحبت کن.

mahdi2004
20-10-2008, 00:41
سلام دوستان من مي خوام n78 بخرم چنتا سوال داشتم اول اينكه سرعتش چطوره؟؟؟؟؟؟؟ هنگ ميكنه يه نه؟؟؟ باهاش راحت ميشه اس ام لس بازي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟ رم 2 گيگ روش داره؟؟؟؟؟؟؟ بعد slide show در البوم دوربينش چطوريه؟؟ معموليه؟؟ يه ايمكه ميشه با موزيك پخش كرد و حين پخش عكسارو دور و نزديك ميكنه؟؟ ممنون ميشم كسايي كه دارن جواب بدن خيلي مهمه اگه ميشه همرو جواب بدين يه دنيا ممنون

M.etallic.A
20-10-2008, 00:47
metalica دوست گرامی گوشیتو با اون تکمه ی مولتی مدیا فرمت کردی اگه آره میشه محبت کنی روششو کامل بگی چه تکمه هایی رو باید نگه داری و کی باید رهاشون کنی تا گوشی فرمت بشه؟

مثل گوشی های دیگه نوکیاست فقط بجای دکمه سبز دکمه مولتی مدیا رو نگه میداری. گوشی رو خاموش میکنی این سه تا دکمه رو با هم نگه میداری و بعد روشن میکنی چند ثانیه بیشتر نمیکشه بعد ازت میخواد کشور رو انتخاب کنی. این یعنی گوشی فرمت شده.

ostaadsiss
20-10-2008, 07:52
سلام دوستان من مي خوام n78 بخرم چنتا سوال داشتم اول اينكه سرعتش چطوره؟؟؟؟؟؟؟ هنگ ميكنه يه نه؟؟؟ باهاش راحت ميشه اس ام لس بازي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟ رم 2 گيگ روش داره؟؟؟؟؟؟؟ بعد slide show در البوم دوربينش چطوريه؟؟ معموليه؟؟ يه ايمكه ميشه با موزيك پخش كرد و حين پخش عكسارو دور و نزديك ميكنه؟؟ ممنون ميشم كسايي كه دارن جواب بدن خيلي مهمه اگه ميشه همرو جواب بدين يه دنيا ممنون

1-سرعتش خوبه2-من که تو این مدت که گرفتم هنگی ندیدم فقط یه بار اونم به خاطر اینکه چند تا برنامه رو پشت سر هم اجرا کردم خوب کامپیوتر هم یه همچین موقع هایی هنگ میکنه اینم که یه جورایی کامپیوتره داداش.:023:
3-تو فرستادن smsم که من راحت باهاش میفرستم بدون مشکل.
4-رم 2 گیگ هم روش هست.
5-slide show هم داره.-با موزیک عکسها رو نشون میده دو حالتم داره عکسهارم حین پخش کردن نزدیک میکنه.

من که خیلی راضیم.معطلش نکن برو بخر.:003:

IranApadana
20-10-2008, 16:47
سلام. من گوشیمو با فایلهایی که آقا امین واسه دانلود گذاشته بودن آپدیت کردم و فریمور 12.046 شد. اما زبانهایی که داره عربی، انگلیسی و فرانسه هست که قبلاً هم بود. بعد از آپدیت هم گوشی رو با #7370# فرمت کردم و وقتی روشن کردم فقط ساعت و تاریخ رو پرسید و کشور رو نپرسید و روی کابل (افغانستان) بود.
الانم با روش فرمت از طریق دکمه مولتی مدیا گوشی رو فرمت کردم و کشور رو از من پرسید و ایران رو انتخاب کردم. برای این ساپورت فارسی چیکار کنم...!!!؟؟ من توی تاپیک آپدیت n78 هم پرسیدم اما هیچکس جوابی نداد. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

mahsai
20-10-2008, 18:33
سلام. من گوشیمو با فایلهایی که آقا امین واسه دانلود گذاشته بودن آپدیت کردم و فریمور 12.046 شد. اما زبانهایی که داره عربی، انگلیسی و فرانسه هست که قبلاً هم بود. بعد از آپدیت هم گوشی رو با #7370# فرمت کردم و وقتی روشن کردم فقط ساعت و تاریخ رو پرسید و کشور رو نپرسید و روی کابل (افغانستان) بود.
الانم با روش فرمت از طریق دکمه مولتی مدیا گوشی رو فرمت کردم و کشور رو از من پرسید و ایران رو انتخاب کردم. برای این ساپورت فارسی چیکار کنم...!!!؟؟ من توی تاپیک آپدیت n78 هم پرسیدم اما هیچکس جوابی نداد. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

دوست عزیز شما باید قبل از اپدیت پروداکت کد گوشی رو عوض میکردید و از پروداکت کد فارسی استفاده میکردید بعد گوشی رو اپدیت میکردید.

rezaclimber
21-10-2008, 00:13
با سلام
آیا آپدیت توسط باکس با آپدیت با اتصال به کامپیوتر و اینترنت تفاوتی داره؟
اگه داره کدوم بهتره؟

™SINAXEX
21-10-2008, 00:55
آیا آپدیت توسط باکس با آپدیت با اتصال به کامپیوتر و اینترنت تفاوتی داره؟
اگه داره کدوم بهتره؟

دوست عزیز نمیشه گفت که از این دو روش کدوم روش بهتر است هر دو در جا و مکان خود کارا و خوب هست.
آپدیت با باکس حدودا 6 الی 7 دقیقه طول میکشد در حالی با برنامه NSu زمان بر است . من خودم با سرعت 2 مگابایت بر ثانیه زمان زیادی برد چه برسد به کسی که بخواهد با دیال آپ آپ کند.
کلا برای کسانی که آپدیت با NSu واسشون مطمئن نیست و امکان قطعی اینترنتشون میره بهتر است با فلش آپ کنند.
ضمنا اگر کسی کار کردن با باکس رو وارد نیست بهتر است گوشی شو آپ نکند چون ممکن است در صورت اشتباه دیگه گوشی تون روشن نشود.

IranApadana
21-10-2008, 01:55
دوست عزیز شما باید قبل از اپدیت پروداکت کد گوشی رو عوض میکردید و از پروداکت کد فارسی استفاده میکردید بعد گوشی رو اپدیت میکردید.

من هنوز آپدیت ها رو رو سیستمم دارم. میشه بگید چیکار کنم که این مشکل حل بشه ؟
الانم میتونم پروداکت رو عوض کنم و گوشی رو مجدداً آپدیت کنم ؟ روش کار چیه ؟ :022:

mahdi2004
21-10-2008, 03:35
1-سرعتش خوبه2-من که تو این مدت که گرفتم هنگی ندیدم فقط یه بار اونم به خاطر اینکه چند تا برنامه رو پشت سر هم اجرا کردم خوب کامپیوتر هم یه همچین موقع هایی هنگ میکنه اینم که یه جورایی کامپیوتره داداش.:023:
3-تو فرستادن smsم که من راحت باهاش میفرستم بدون مشکل.
4-رم 2 گیگ هم روش هست.
5-slide show هم داره.-با موزیک عکسها رو نشون میده دو حالتم داره عکسهارم حین پخش کردن نزدیک میکنه.

من که خیلی راضیم.معطلش نکن برو بخر.:003:

عزيز ممنون از راهنماييت خيلي كمكم كرد پس اگه اينطور ايندفه ديگه ريسك نميكنم ميخرمش به محض اينكه اين گوشي فانتزي رو فروختم فقط يه چيز ديگه دكمه هاش كه مثل مثلا k550 ericsson نيست؟؟ مطمئني ميشه راحت اس ام اس بازي كرد؟؟؟؟

ostaadsiss
21-10-2008, 08:02
عزيز ممنون از راهنماييت خيلي كمكم كرد پس اگه اينطور ايندفه ديگه ريسك نميكنم ميخرمش به محض اينكه اين گوشي فانتزي رو فروختم فقط يه چيز ديگه دكمه هاش كه مثل مثلا k550 ericsson نيست؟؟ مطمئني ميشه راحت اس ام اس بازي كرد؟؟؟؟

دوست عزیز من که راحت اس.ام.اس میفرستم اولش ممکنه برات سخت باشه ولی عادت میکنی. هر کی داره که تو اس.ام.اس باهاش مشکلی نداره.

M.etallic.A
21-10-2008, 10:25
من هنوز آپدیت ها رو رو سیستمم دارم. میشه بگید چیکار کنم که این مشکل حل بشه ؟
الانم میتونم پروداکت رو عوض کنم و گوشی رو مجدداً آپدیت کنم ؟ روش کار چیه ؟ :022:

چون شما گوشی رو آپدیت کردی و ورژنش آپ شده دیگه نمیتونی با nsu گوشی رو آپدیت کنی. چون nsu فقط فریموری رو آپدیت میکنه که ورژنش از ماله گوشی بالاتر باشه.

mahdi2004
21-10-2008, 15:51
دوست عزیز من که راحت اس.ام.اس میفرستم اولش ممکنه برات سخت باشه ولی عادت میکنی. هر کی داره که تو اس.ام.اس باهاش مشکلی نداره.

ok ممنون از راههنماييت راستي اينترنت ميشه وصل شد ؟؟ امتحان كردي؟؟؟؟ ايرانسل تنظيمات اينو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ostaadsiss
21-10-2008, 17:33
ok ممنون از راههنماييت راستي اينترنت ميشه وصل شد ؟؟ امتحان كردي؟؟؟؟ ايرانسل تنظيمات اينو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست گرامی من خودم تازه 2 هفته است که خریدمو هنوز پرسشهای زیادی از این گوشی برام مونده که از استادان بخش خواهم پرسید و اینترنت و... رو امتحان نکردم ولی مواردی که شما پرسیدیت رو خودم چند بار آزمایش کرده بودم ولی از گوشی تا اینجای کار راضیم.اینو بگم که تو خرید هم فکر کنم وسواسم از شما بیشتر بوده.

arimos
21-10-2008, 18:06
سلام به دوستان عزيز
بچه ها من تم هاي زيادي رو گوشيم نصب كردم حدود 65 تا مي خوام بعضي هاشو حذف كنم ميشه بگيد چه طوري؟؟
يه سوال ديگه هم دارم وقتي كه حالت استندباي گوشي طوري تنظيم ميشه كه نوار افقي بالاي گوشي مياد ( ميانبر ها ) آيا جايي هست كه تنظيم كنيم كه search و Wlan و callender نياد رو صفحه

™SINAXEX
21-10-2008, 21:38
بچه ها من تم هاي زيادي رو گوشيم نصب كردم حدود 65 تا مي خوام بعضي هاشو حذف كنم ميشه بگيد چه طوري؟؟
يه سوال ديگه هم دارم وقتي كه حالت استندباي گوشي طوري تنظيم ميشه كه نوار افقي بالاي گوشي مياد ( ميانبر ها ) آيا جايي هست كه تنظيم كنيم كه search و Wlan و callender نياد رو صفحه
اگر تم هاتون را در رم نصب کردید می تونید گوشی تونو با کابل در حالت DataTransfer قرار داده و به مسیر زیر رفته و تم هاتون را پاک کنید:
memory card > Private > 10207114 > Import
در مورد سوال دوم اتون هم نمیشه فقط با تنظیمات معمولی گوشی چنین کاری کرد این کار مستلزم هک است شما به قسمت هک OS9.1 برید اونجا آموزش و طریقه کار ذکر شده.

arimos
21-10-2008, 21:44
اگر تم هاتون را در رم نصب کردید می تونید گوشی تونو با کابل در حالت DataTransfer قرار داده و به مسیر زیر رفته و تم هاتون را پاک کنید:
در مورد سوال دوم اتون هم نمیشه فقط با تنظیمات معمولی گوشی چنین کاری کرد این کار مستلزم هک است شما به قسمت هک OS9.1 برید اونجا آموزش و طریقه کار ذکر شده.

منظورتون چيه در حالت data transfer ؟ از كجا اينو انتخاب كنم آخه من هيچ وقت گوشيمو با كابل وصل نميكنم هميشه با memory reader و در حالت masstoreg وصل كيشم به كامپيوتر

™SINAXEX
21-10-2008, 21:55
منظورتون چيه در حالت data transfer ؟ از كجا اينو انتخاب كنم آخه من هيچ وقت گوشيمو با كابل وصل نميكنم هميشه با memory reader و در حالت masstoreg وصل كيشم به كامپيوتر
خب اشکال نداره دوست عزیز اگه با حالت دیتا ترانسفر انجام ندید بارم ریدر هم میتونید . رم اتان را در رم ریدر بگذارید ضمنا در تنظیمات کامپوتر خود فایل های هیدن رو هم قابل نمایش کنید چون فایل Privite به صورت هیدن است سپس به شاخه زیر در رم خود بروید
برای اینکه فایل های هیدن قابل نمایش شود در کامپوتر ToolS>Folder Option>HidenFile&Folder>Show Hidden.. رو تیک بزنید.

rezaclimber
22-10-2008, 00:20
سلام
وقتی sms برام میاد توی option گزینه edit نیست
آیا این عادیه؟
پس چطور میشه اس ام اس هارو ادیت کرد؟

IranApadana
22-10-2008, 01:06
چون شما گوشی رو آپدیت کردی و ورژنش آپ شده دیگه نمیتونی با nsu گوشی رو آپدیت کنی. چون nsu فقط فریموری رو آپدیت میکنه که ورژنش از ماله گوشی بالاتر باشه.

یعنی چی؟ یعنی دیگه هیج کاریش نمیتونم بکنم؟ :7::7:

741852963
22-10-2008, 04:19
سلام.دوستانی که این گوشی رو تازه خریدن کمکم کنن.وقتی با گوشی فیلم میگیرم در پخش فیلمی که گرفتم صدای خش خش وجود داره عین رادیو که کم و زیاد میشه خودش.(فیلمی که گرفتم دارای صدای اضافه خش خش هست).آیا از مال شما هم اینطوریه؟در بازی هم اینطوریه .یعنی یک صدای خش خش کم در حین بازی کردن همراه با صدای خود بازی پخش میشه.کسی این مشکل رو داره؟دوساتنی که گوشیشون رو آپدیت نکردن لطفا کمک کنن.منتظرم و مرسی

™ليلاشGSM
22-10-2008, 06:39
دوست عزيز قبلاً هم اينطوذي بود يا تازه اينطوري شده؟ ريست يا فر مت كن گوشيت رو ببين حلّ ميشه نشد آپديت كن گوشيت رو اونم نشد مشكل سخت افزاريه از ميكروفن گوشيت هست:::

ostaadsiss
22-10-2008, 08:17
دوستان عزیز درود بر شما:

میخواستم بپرسم میشه گوشی رو بدون وصل کردن به اینترنت آپدیت کرد گون میدونید با اینترنت خیلی طول میکشه و با این خطوط dial up که همتون از با وضعیت سرعتش آشنایید خیلی طول میکشه.آیا راه دیگه ای غیر از این مثلآ همانند نصب یه برنامه رو گوشی هست که با صرفه باشه .یا اینکه باید قیده آپدیت کردنشو بزنیم.

M.etallic.A
22-10-2008, 14:35
یعنی چی؟ یعنی دیگه هیج کاریش نمیتونم بکنم؟ :7::7:

با PHOENIX میشه ولی من هر کاری کردم نشد. یعنی برنامه گوشی رو نشناخت. منم همین مشکل تورو دارم. من که ترجیح دادم وایسم تا ورژن بعدیش بیاد و بعد فارسیش کنم.

چرا خودتون رو اذیت میکنید. رم ریدر و دیتا ترانسفر و ... واسه چی ؟ فقط کافیه بری تو Application و app.mgr رو انتخاب کن. تمام برنامه ها و تم هایی که رو گوشی نصبه رو میتونی از اونجا uninstall کنی.

™SINAXEX
22-10-2008, 16:59
چرا خودتون رو اذیت میکنید. رم ریدر و دیتا ترانسفر و ... واسه چی ؟ فقط کافیه بری تو Application و app.mgr رو انتخاب کن. تمام برنامه ها و تم هایی که رو گوشی نصبه رو میتونی از اونجا uninstall کنی.

نه دوست عزيز تمام تم ها در AppMng نيستند و مجبوريد از همون راهي كه من گفتم آن هارو پاك كنيد

میخواستم بپرسم میشه گوشی رو بدون وصل کردن به اینترنت آپدیت کرد گون میدونید با اینترنت خیلی طول میکشه و با این خطوط dial up که همتون از با وضعیت سرعتش آشنایید خیلی طول میکشه.آیا راه دیگه ای غیر از این مثلآ همانند نصب یه برنامه رو گوشی هست که با صرفه باشه .یا اینکه باید قیده آپدیت کردنشو بزنیم.

دوست عزيز همون طور كه Mattalica عزيز گفت با برنامه Phonix ميشه گوشي رو آپ كنيد اما چون اين برنامه حرفه ايي هست و ممكنه يك اشتباه باعث خرابي گوشي تون بشه من بهتون پيشنهاد نميكنم كه از اين برنامه استفاده كنيد تنها راهي كه داريد اگه خيلي مشتاق به آپديت هستيد ميتونيد گوشي تونو ببريد بيرون پيش يك فرد متخصص با باكس براتون آپ كند و هزينه ايي بين 3 الي 5 هزار تومان هم براتون در بر داره به همين راحتي.

rezaclimber
22-10-2008, 17:03
سلام
آیا این عادیه؟

???

ostaadsiss
22-10-2008, 20:17
درود:

آقایون و استادان گرامی یه پرسش داشتم بخشید اگه پرسشم پیشه پا افتاده است.
من میخوام یه سری تم رو روی گوشیم بریزم .آیا این تمها رو میشه رو nokia n78ریخت؟ چه جوری باید این کارو انجام بدم میشه کامل برام توضیح بدین.

farzad7056
22-10-2008, 21:56
آیا صدای خش خش فیلمبرداری بعد از آپدیت گوشیم درست می شه یا نه؟حتی تغییر هم نمی کنه؟

farzad7056
22-10-2008, 22:05
آیا صدای خش خش فیلمبرداری بعد از آپدیت گوشیم درست می شه یا نه؟حتی تغییر هم نمی کنه؟

™SINAXEX
22-10-2008, 23:10

اگر مشکل شما تنها نرم افزاری باشد بله این امکان هست که با آپدیت این مشکل حل شود که گویی در اکثر N78 ها بیشتر مشکلات نرم افزاری هست اما اگر مشکلتان سخت افزاری هست باید گوشی شما از اون لحاظ مورد بررسی قرار بگیرد.

من میخوام یه سری تم رو روی گوشیم بریزم .آیا این تمها رو میشه رو nokia n78ریخت؟ چه جوری باید این کارو انجام بدم میشه کامل برام توضیح بدین
دوست عزیز ایتدا شما باید مطمئن شوید که این تم ها مربوط به سری 60 ویرایش سوم هست در گام بعدی برای اینکه از میخواهید از تمام امکانات گرافیکی تم در گوشی تون بهره مند شید تم هاتون باید ضمن اینکه ویرایش سوم هستند FP2 رو ساپورت کند . حال شما میخواهید تم ها را رو گوشی تون نصب کنید.
1.سی دی نرم افزاری گوشی را که در جعبه گوشی هست رو در کامپوتر نصب کنید(PcSuite).
2.بعد نصب این برنامه گوشی تون را با کابل به کامپوتر وصل کنید و در گوشی حالت PcSuite را انتخاب کنید.
3.حال به راحتی با دابل کلید کردن بر روی تم ها در کامپوتر و زدن Yes در پیغامی مبنی بر اینکه آیا این نرم افزار را در گوشی شما نصب کند تم به گوشی شما منتقل میشود سپس به صورت اوتماتیک تم در گوشی تون در حال نصب قرار می......د و از شما درخواست تایید نصب آن را در گوشی می خواهد.

arimos
22-10-2008, 23:24
درود:

من میخوام یه سری تم رو روی گوشیم بریزم .آیا این تمها رو میشه رو nokia n78ریخت؟ چه جوری باید این کارو انجام بدم میشه کامل برام توضیح بدین.

سلام دوست عزيز البته من نه آقا هستم نه استاد :4: من خودم كه تا حالا هر چي تم گيرم اومده رو گوشيم نصب شده حدودا 100 تايي دارم همشم امتحان كردم نصب ميشه به جز چند تاش كه اونم مشكل از فايل مربوطه بوده
شما تم رو هر جا ريختيد بريد همونجا و اونو انتخاب كنيد وقتي اين كارو كنيد ازتئن ميپرسه كه آيا مي خوايد اينو نصب كنيد ميزنيد yes بعد هم ازتون ميپرسه كه روي phon or memory كه من معمولا مموري رو انتخاب ميكنم بعدشم يه continu داره ميزنيد نصب ميشه بعدشم كه به ليت تم هاتون اضافه شده ميتونيد انتخابش كنيد تا روي گوشيتون اجرا بشه
بعضي از تم ها هست كه يه ارور ميده بدين صورت كه ميگه
APPLICATION NOT COMPATIBLE
WITH PHONE. CONTINUE ANYWAY
كه اينكم مشكلي نيست بزنيد
YES
مسير انتخاب تم هم كه اينه
tools/setting/general/personalisation/themes/general

farzad7056
23-10-2008, 18:17
واسه n78 می شه n-gage نصب کرد؟آیا همه ی بازیها رو بدون مشکل باز می کنه؟

mahsai
23-10-2008, 18:54
واسه n78 می شه n-gage نصب کرد؟آیا همه ی بازیها رو بدون مشکل باز می کنه؟

من بازی ماهیگیری رو نصب کردم با اینکه حجمش زیاد بود و گرافیک بالایی داره بدون هیچ مشکلی اجرا شد.البته تو این مدت اینقدر نرم افزارهای بیخود نصب کرده بودم که دیگه گوشیم خیلی شلوغ شده بود.برا همین امروز گوشی رو فرمت کردم.

™SINAXEX
23-10-2008, 22:51
من چند روز پیش سایت انگیج رو نگاه میکردم هنوز کلاینت رسمی برای 78 بیرون نیومده اگه کلاین اصلی خوده نوکیا هم باید بیرون دیگه بازی های انگیج در 78 محشر میشه.

milad5113
23-10-2008, 23:42
واقعا دلیل اینکه نوکیا کلاینت مخصوص 78 رو نمیده موندم !!!! واسه همرو داده جز 78 دوست داشتنی !!!!

™SINAXEX
24-10-2008, 00:28
میلاد جان قرار نیست که نده!! تو سایت زده ComingSoon و شاید همین ماه بیاد قراره با کلاینت N73 به طور رسمی ارائه بشه.
برای N78 بر خلاف N85 و N96 که هر دو 9.3 و Fp2 بودند یکم برای ساخت کلاینت اش زمان برد اما خوبه که نوکیا زود این کلاینت رو بیرون نمیده و داره روش کار میکنه و تمام مشکلاتشو برطرف میکنه.

ostaadsiss
24-10-2008, 08:47
سلام.دوستانی که این گوشی رو تازه خریدن کمکم کنن.وقتی با گوشی فیلم میگیرم در پخش فیلمی که گرفتم صدای خش خش وجود داره عین رادیو که کم و زیاد میشه خودش.(فیلمی که گرفتم دارای صدای اضافه خش خش هست).آیا از مال شما هم اینطوریه؟در بازی هم اینطوریه .یعنی یک صدای خش خش کم در حین بازی کردن همراه با صدای خود بازی پخش میشه.کسی این مشکل رو داره؟دوساتنی که گوشیشون رو آپدیت نکردن لطفا کمک کنن.منتظرم و مرسی

دوستان گوشیه منم از دیروز مثل این دوستمون شده .موقع پخش فیلم صدای فیش فیش توش هست و این صدا هنگام فیلم برداری با حرکت دستم کم و زیاد میشه.ریست کردم درست نشد .فرمتم کردم درست نشد.چه غلطی کردم این گوشی رو گرفتم بابا .کاشکی یه k850 میگرفتم.دوستان راهنمایی کنید چی کار کنم.

arimos
24-10-2008, 14:22
واسه منم همينطوره انگار لب ساحل وايسادي داري فيلم ميگيري صداي امواج دريا توي فيلم مياد !!!!!!!!!!!

™SINAXEX
24-10-2008, 17:23
دوستان گوشیه منم از دیروز مثل این دوستمون شده .موقع پخش فیلم صدای فیش فیش توش هست و این صدا هنگام فیلم برداری با حرکت دستم کم و زیاد میشه.ریست کردم درست نشد .فرمتم کردم درست نشد.چه غلطی کردم این گوشی رو گرفتم بابا .کاشکی یه k850 میگرفتم.دوستان راهنمایی کنید چی کار کنم.

واسه منم همينطوره انگار لب ساحل وايسادي داري فيلم ميگيري صداي امواج دريا توي فيلم مياد !!!!!!!!!!!
فریمور گوشی تونون را آپدیت کنید حل میشود.

rezaclimber
25-10-2008, 00:24
سلام
آیا این عادیه؟

انگار ما عراقی هستیم
بابا یکی جواب منو بده ترو خدا
دوتا سوال دیگه هم هست
1-نمیشه موقع استفاده از بلوتوث همه گوشیهایی که سرچ شدن شدن رو مارک کنم و برای همه فایل رو ارسال کنم؟؟ الان مجبورم برای هر کسی دوباره روی گزینه سند برم و سرچ کنم.
2-میشه برای این گوشی تنظیماتی انجام داد که وقتی کسی از طریق بلوتوث برام فایلی رو سند میکنه و مثلا گوشی تو جیب یا توی دید نیست منو با خبر کنه؟ مثلا زنگ بزنه تا accept بدم؟ . دوستم سونی اریکسون داره این کار رو میکنه.
ممنون میشم از راهنمایتون

™SINAXEX
25-10-2008, 03:13
بابا یکی جواب منو بده ترو خدا
دوتا سوال دیگه هم هست
1-نمیشه موقع استفاده از بلوتوث همه گوشیهایی که سرچ شدن شدن رو مارک کنم و برای همه فایل رو ارسال کنم؟؟ الان مجبورم برای هر کسی دوباره روی گزینه سند برم و سرچ کنم.
2-میشه برای این گوشی تنظیماتی انجام داد که وقتی کسی از طریق بلوتوث برام فایلی رو سند میکنه و مثلا گوشی تو جیب یا توی دید نیست منو با خبر کنه؟ مثلا زنگ بزنه تا accept بدم؟ . دوستم سونی اریکسون داره این کار رو میکنه.
ممنون میشم از راهنمایتون
سوال اولتون: وقتی براتو اس ام اس میاد نبایدم گرینه ایی همچون edit باشه !! اس ام اس هایی رو که میاد رو میتونید forward بزنید و ویرایش کنید.
2:خیر در نوکیا همچین قابلیتی نیست که یک فابل در آن واحد برای چندین فرد بفرستید.
3:میتونید اون طرف رو در بلوتوث خود اد کنید تا اون طرف وقتی فایلی میفریسته بدون اینکه شما accept کنید فایل اتوماتیک میاد و تایید پذیری به طور مستیم انجام میشود بدون دخالت شما .

741852963
25-10-2008, 07:12
سلام.میخوام یک مطلب در مورد آپدیت این گوشی بگم که قبل از اینکه من رو ابله معرفی کنید و به من دری وری بگید کاملا اون رو بخونید.سایت نوکیا و سایت های خارجی دیگر از نزم افزاری به نام over-the-air نام بردن با ورژنهای 11و خورده ای و 12 و خورده ای (مثل ورژنهای فریمور)و گفتن که از طریق اینترنت میتونید گوشی رو آپدیت کنید با رفتن به مسیر Menu > Tools > Utilities > Device Manager. Select Options > Check for updates and follow the on-screen prompts .و به این طریق گوشی رو آپدیت کنید.که حجم نسخه 11 رو نوشته بود فقط 2 مگابایت.حالا من نمیدونم آیا به ایرانسل احتیاج داره یا چیز دیگه ای.شاید من رو ابله خطاب کنید ولی فکر کنم که با فریمور فرق داشته باشه.مطلب زیر رو از سایت اصلی نوکیا بخونید :
Nokia N78 software version 12.046 released - 14 July 2008

This software release includes a number of performance improvements including softkey selection, Bluetooth stability, video playback, email sending and alarm clock functions. This software release is available though either the Nokia Software Updater or directly through your Nokia N78.

To get this software through your Nokia N78, click Menu > Tools > Utilities > Device Manager. Select Options > Check for updates and follow the on-screen prompts. Remember that you can also use Wi-Fi to download the update.
در حالی که در سایت نوکیا و سایتهای خارجی دیگه نرم افزار آپدیت و فریمور آپدیت رو با نسخه های مشابه ولی به صورت مجزا ذکر کردن وگفتن به اون مسیر در گوشی برید و آپدیت کنید.
ممکنه من اشتباه کنم ولی باز شما تحقیق کنید.منتظر نظرات دوستان هستم.خداحافظ

741852963
25-10-2008, 07:17
دوستان اون مسیری رو که گفتم رو من نفهمیدم مال گوشی هست یا مال سایت نوکیا.آخه حجم آپدیت رو نوشته بود 2 مگابایت.واسه این من شک دارم.آخه مگه میشه 2 مگا بایت باشه؟

ostaadsiss
25-10-2008, 09:51

دوست گرامی با این خطوط dial up و سرعتی که داره تقریبآ این کار برای ما محاله تازه بنده که تازه کار هم هستم.
آیا جایی رو تو تهرون سراغ دارین فریمورو آپدیت کنه.من تهران میشینم اگه آدرسه جایی رو دارین آدرسشو محبت کنید .در ضمن چقدر میگیرن آپدیت کنن؟

smdsmd
25-10-2008, 12:22
اگه میخوای بدی بیرون اپدیت کنن که بهتره بدی به یه تعمیر کار خوب تا فلش کنه ولی اگه میخوای فقط اپدیت کنی یه کافی نت پر سرعت پیدا کن و فایلای اپدیتو بگیر.

maziarb
25-10-2008, 15:03

پست ارسال شده توسط موبايلفكر كنم اين يك فناوري جديد نرم افزاري است كه در اصل يك نوع افكت مي باشد.گوشيهاي ديگر هم ميتوانند؟

smdsmd
25-10-2008, 15:41
در مورد آپدیت توسط گوشی باید بگم که اینکار نیاز به داشتن یک پروفایل داره که باید server name &server id&host address‎ و چند تا چیز دیگه رو وارد کنی تا بتونی اینکارو بکنی و این مسأله تا حالا چند بار مطرح شده ولی من ندیدم که کسی تونسته باشه پروفایل درست کنه و با ایرانسل که خیلی هزینه میخوره ولی اگه بشه پروفایل مناسب درست کرد با اینترنت وایرلس میشه یکاریش کرد.

حالا بازم دوستان حرفه ای تر نظر بدن شاید راه حل بهتری پیدا شد.
پست ارسال شده توسط موبايل

farzad7056
25-10-2008, 17:49
تا حالا کسی گوشی n78 رو آپدیت کرده؟اگه آپدیت کرده مشکل صداش حل شده یا نه؟

™SINAXEX
25-10-2008, 20:22
اگر ایراد سخت افزاری نباشه صد در صد با آپدیت حل میشود.

جواب اتون رو در چند صفحه قبل دادم دوست عزیز.

arimos
25-10-2008, 22:59
پست ارسال شده توسط موبايلفكر كنم اين يك فناوري جديد نرم افزاري است كه در اصل يك نوع افكت مي باشد.گوشيهاي ديگر هم ميتوانند؟

منظورتون چيه؟؟؟ يعني به نظر شما اين نه تنها ايراد نيست بلكه يه نوع افكت و فناوري نرم افزاري جديد هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟:39:

ostaadsiss
26-10-2008, 06:44
ما که نفهمیدیم چی کار باید برای خش خش گوشیمون بکنیم . من بگیم اصلآ آپدیت نکردم که برم کافی نت.راستی تو کافی نت چقدر طول میکشه آپدیت بشه؟.

جایی رو تو تهرون برا آپدیت کردن سراغ ندارید؟چند میگیرن؟

maziarb
26-10-2008, 09:30
توی پاساژ بوستان(میدان پونک) چند تا کافی نت هست کمترین سرعتشون 512kb/s است که کامپیوترهاش usb هم دارند.

Jamal.M
26-10-2008, 13:30
--------------------------------------------------------------------------------

سلام
من يه n78 دارم كه بعضي موقع تو فيلم برداري يا گرفتن عكس كليد زومش كار نميكنه و بايد گوشي ري استارت بشه تا كار كنه البته خود كليد سالمه و براي تغيير ولوم هيچ مشكلي نداره.
مشكل چيه چكارش كنم ؟ در ضمن كليد هاي soft key چپ و راستش هم بعضي موقع بايد چندبار بزني تا عمل كنه. با فرمت و آپديت هم درست نشد. چكار كنم ؟؟؟

Valorous
26-10-2008, 13:41
من گوشیو آپدیت کردم اما این صدای خش خش هنوز پا بر جاست !!!!

™KIAN
26-10-2008, 13:58
من امتحانی داشتم من را هنگ های متوالی اش کشت و 1 ماه فروختمش --- صفحه اش سفید می شد و حتی دکمه قرمز هم کار نمی کرد و یک اکولایزر با پلیر core میزدی روش صدا برگ پاییز می امد من که بد از 81 از این گوشی خوشم نیامد
تمی ارزه

rezaclimber
26-10-2008, 18:31
من گوشیو آپدیت کردم اما این صدای خش خش هنوز پا بر جاست !!!!

دوستان دلیل این به قول شما خش خش هنگام فیلم برداری حساسیت بالای voice recorder یا میکروفن هستش که باعث میشه تمات جزییات رو ضبط کنه و شما فکر کنی صدایی بیشتر شبیح به امواج به گوش میرسه.
اگر به قسمت setting دوربین برید video quality رو تغییر بدید مثلا پایین بیارید این مشکل حل میشه چون همزمان voice quality هم پایین میاد.
به نظر منم این حساسیت موقع فیلم برداری با کیفیت بالا خیلی زیاده پس این مشکل سخت افزاری نیست.
احتمالا اگه نوکیا اینو یه مشکل بدونه و ازش با خبر باشن تو آپدیت های بعدی حل بشه

ostaadsiss
26-10-2008, 19:58
دوستان دلیل این به قول شما خش خش هنگام فیلم برداری حساسیت بالای voice recorder یا میکروفن هستش که باعث میشه تمات جزییات رو ضبط کنه و شما فکر کنی صدایی بیشتر شبیح به امواج به گوش میرسه.
اگر به قسمت setting دوربین برید video quality رو تغییر بدید مثلا پایین بیارید این مشکل حل میشه چون همزمان voice quality هم پایین میاد.
به نظر منم این حساسیت موقع فیلم برداری با کیفیت بالا خیلی زیاده پس این مشکل سخت افزاری نیست.
احتمالا اگه نوکیا اینو یه مشکل بدونه و ازش با خبر باشن تو آپدیت های بعدی حل بشه

شما درست میگید .من امتحان کردم و هنگام فیلمبرداری روی high صدا بیشتره ولی روی موارد normal&sharing صدا به ترتیب کمتر میشه.

mohsen.es.1
27-10-2008, 00:06
من دو هفته است این گوشیا دارم بعد از اپدیت هیچ مشکلی نداره خیلی هم عالیه یه رم 8 گیگم روشه حدود 6گیگش پره سرعتش اصلن تغییری نکرده

ostaadsiss
27-10-2008, 06:29
من دو هفته است این گوشیا دارم بعد از اپدیت هیچ مشکلی نداره خیلی هم عالیه یه رم 8 گیگم روشه حدود 6گیگش پره سرعتش اصلن تغییری نکرده

مگه n78 تا 8 گیگ رم رو هم میتونه ساپورت کنه.

ostaadsiss
27-10-2008, 06:33
توی پاساژ بوستان(میدان پونک) چند تا کافی نت هست کمترین سرعتشون 512kb/s است که کامپیوترهاش usb هم دارند.

مازیار جان اتفاقآ من تقریبآ بچه ی همون دورو ورام .نکنه بچه محل بیدیم.

amin_atefizs
27-10-2008, 09:45
مگه n78 تا 8 گیگ رم رو هم میتونه ساپورت کنه.

بله دوست عزیز به طور استاندارد میتونه تا 8 گیگ ساپورت کنه ولی با 16 گیگ هم مشکلی نداره! من خودم 1ماهه 16 گیگ انداختم 13 گیگش پر هیچ مشکلی نداره!

rezaclimber
27-10-2008, 16:50
کسی لینک مستقیم و یک جای فایلهای آپدیت ان 78 رو داره؟
ممنون میشم

™SINAXEX
27-10-2008, 19:54
کسی لینک مستقیم و یک جای فایلهای آپدیت ان 78 رو داره؟
چرا از اون تاپیکی که به صورت جداگانه فایل هارو گذاشته دانلود نمیکنید ؟!! اون حداقل قابلیت ساپورت زبان فارسی رو داره که تو بقیه فایل های فریمور ایی که تو سایت های خارجی هست این حسن رو نداره.

rezaclimber
28-10-2008, 00:45
بله دوست عزیز به طور استاندارد میتونه تا 8 گیگ ساپورت کنه ولی با 16 گیگ هم مشکلی نداره! من خودم 1ماهه 16 گیگ انداختم 13 گیگش پر هیچ مشکلی نداره!

یعنی ان 78 با مموری 16 گیگ بدونه مشکل کار میکنه؟
راستی میشه قیمت مموری 16 گیگ رو بگید ممنون

™SINAXEX
28-10-2008, 03:11
یعنی ان 78 با مموری 16 گیگ بدونه مشکل کار میکنه؟
راستی میشه قیمت مموری 16 گیگ رو بگید ممنون
درسته N78 رم میکرو ایی که داره تا 16 گیگ ساپورت میکنه اما به دلیل داشتم Rm پایین ممکنه اگر این رم رو در گوشی تون داشته باشید و به قول دوستمون 13 گیگ اشو پر کنید در پردازش اطلاعات با ضعف روبرو شود و هنگ های متوالی کند اگر هم هنگ نکنه به سی پی یو قطعا فشار جدی میاید.

Koodak
28-10-2008, 18:09
سلام به همه. می بخشید این real player گوشی من از همون روزای اول خراب شد و دیگه هیچ تصویری نشون نمی ده فقط همون آرم شreal player رو نشون می ده. مثلا من اول باهاش فیلمای روی گوشی رو می دیدم. اما حالا نه حتی الان فیلمای welcome و بقیه اونای که رو خود گوشیه رو هم نشون نمی ده.بعضیا رو هم صداشم پخش نمی کنه مثل همون welcome_N78. فقط و فقطم روش X-Plore نصب کردم.

™SINAXEX
28-10-2008, 21:44
سلام به همه. می بخشید این real player گوشی من از همون روزای اول خراب شد و دیگه هیچ تصویری نشون نمی ده فقط همون آرم شreal player رو نشون می ده. مثلا من اول باهاش فیلمای روی گوشی رو می دیدم. اما حالا نه حتی الان فیلمای welcome و بقیه اونای که رو خود گوشیه رو هم نشون نمی ده.بعضیا رو هم صداشم پخش نمی کنه مثل همون welcome_n78. فقط و فقطم روش x-plore نصب کردم
n78 مشکلاتی از این قبیل زیاد داره!!! و اکثرا با فرمت و یا اگه نشه با آپدیت حل میشه پیشنهاد میکنم یکی از این دو راه رو انجام بدبد..

imported_amin____sa
29-10-2008, 00:07
سلام به تمامی دوستان عزیزم
من تازه n78 خریدم , مموری گوشی رو که عوض کردم نقشه های maps پاک شدن!مموری قبلی رو هم فروختم.
حالا باید چه کار کنم که هم نقشه ها رو برگدونم و هم اونا رو کامل کنم؟

smdsmd
29-10-2008, 12:15
فک کنم با اپدیت بشه.

™SINAXEX
29-10-2008, 13:32
سلام به تمامی دوستان عزیزم
من تازه n78 خریدم , مموری گوشی رو که عوض کردم نقشه های maps پاک شدن!مموری قبلی رو هم فروختم.
حالا باید چه کار کنم که هم نقشه ها رو برگدونم و هم اونا رو کامل کنم؟
برنامه نوكيا مپ رو از سايت N-Series دانلود كنيد و سپس از طريق اينترنت مپ هاي مورد نظر خود را در گوشي تان بريزيد . با اينكه من تا اونجايي كه ميدونم چنان نقشه خاصي براي ايران بر روي نوكيا مپ موجود نيست!!

imported_amin____sa
30-10-2008, 18:00
برنامه نوكيا مپ رو از سايت n-series دانلود كنيد و سپس از طريق اينترنت مپ هاي مورد نظر خود را در گوشي تان بريزيد . با اينكه من تا اونجايي كه ميدونم چنان نقشه خاصي براي ايران بر روي نوكيا مپ موجود نيست!!

اگه لطف کنید و یک توضیح در این باره بدید ممنون میشم.

hojjat2006
30-10-2008, 18:10
با سلام من می خوام یک n78 بگیرم اصلش با چینیش چه فرقی می کنه و آیا گوشیه خوبی هست ؟؟؟ و تایپ باهاش سخت نیست ؟؟؟ و سوال بعدی اینکه من از پشت ویترین دیدمش خیلی قشنگ به نظر نیومد و به نظرم گوشیه قشنگیه من عکس هایی تو اینترنت دیدم خیلی قشنگن

inv_det
30-10-2008, 18:35
خدمت دوستانی که در مورد روش آپدیت Over-The-Air سؤال میکنن عرض کنم که این روش کاملا جواب میده و قبلا هم روی گوشی های سونی اریکسون وجود داشت. حجم دانلودی برای n78 حدود 1.7 مگابایت هستش که دوستان باید به صورت یه تیکه و به همون صورتی که 741852963 توی پستش اشاره کرده دانلود بشه. دانلود هم از طریق وایرلس یا ایرانسل قابل انجام هست. البته به کسانی که قصد اینکار رو دارن پیشنهاد می کنم که از اینترنت وایرلس استفاده کنن و گوشیشون رو هم قبل از دانلود به طور کامل شارژ کنن.

™SINAXEX
30-10-2008, 19:44
با سلام من می خوام یک n78 بگیرم اصلش با چینیش چه فرقی می کنه و آیا گوشیه خوبی هست ؟؟؟ و تایپ باهاش سخت نیست ؟؟؟ و سوال بعدی اینکه من از پشت ویترین دیدمش خیلی قشنگ به نظر نیومد و به نظرم گوشیه قشنگیه من عکس هایی تو اینترنت دیدم خیلی قشنگن

دوست عزیز به نظر من نخر من که زیاد راضی نشدم از این گوشی . من در حاله حاضر هم 95 دارم و هم 82 اصلا از هیچ لحاظی 78 قابل مقایسه با گوشی های فوق نیست چه از نظر سرعت گوشی و چه از نظر های دیگه مثل سرعت گوشی!!!

اگه لطف کنید و یک توضیح در این باره بدید ممنون میشم.
دوست عزیز خواستی بهت توضیح میدم اما همین اول بهت میگم که استفاده از نوکیا مپ کاملا بی فایده است و نقشه ایی درست حسابی برای ایران نداره طوری که فقط 4 تا خیابان از تهران رو نشون میده و بس از برنامه های دیگر جی پی اس مثل garmin و SmarGoGps استفاده کن بسیار بهتر است .
خوده برنامه نوکیا دانلودر نزدیک 30 مگابایت هست و نقشه خاورمیانه که ایران هم جز اش هست نزدیک 300 مگابایت هست پس کاملا وقت گذاشتن رو این برنامه بی مورد است و بی فایده!!!!!

hojjat2006
30-10-2008, 20:49
دوست عزیز به نظر من نخر من که زیاد راضی نشدم از این گوشی . من در حاله حاضر هم 95 دارم و هم 82 اصلا از هیچ لحاظی 78 قابل مقایسه با گوشی های فوق نیست چه از نظر سرعت گوشی و چه از نظر های دیگه مثل سرعت گوشی!!!

دوست عزیز خواستی بهت توضیح میدم اما همین اول بهت میگم که استفاده از نوکیا مپ کاملا بی فایده است و نقشه ایی درست حسابی برای ایران نداره طوری که فقط 4 تا خیابان از تهران رو نشون میده و بس از برنامه های دیگر جی پی اس مثل garmin و smargogps استفاده کن بسیار بهتر است .
خوده برنامه نوکیا دانلودر نزدیک 30 مگابایت هست و نقشه خاورمیانه که ایران هم جز اش هست نزدیک 300 مگابایت هست پس کاملا وقت گذاشتن رو این برنامه بی مورد است و بی فایده!!!!!
مگه این گوشی چه مشکلی داره که شما میگی نخر ؟؟؟

sol2n
30-10-2008, 22:33

دوست عزیز خواستی بهت توضیح میدم اما همین اول بهت میگم که استفاده از نوکیا مپ کاملا بی فایده است و نقشه ایی درست حسابی برای ایران نداره طوری که فقط 4 تا خیابان از تهران رو نشون میده و بس از برنامه های دیگر جی پی اس مثل garmin و smargogps استفاده کن بسیار بهتر است .

خب اینکه معلومه،هرچقدر پول بدی همون قدر آش می خوری.
اما گوشیه خوبیه،هم ظاهرش خوبه هم کاراییش البته به نسبت پولی که میدی.:41:
منم اگه همزمان 82 با 95 و 78 می داشتم،78 به دلم نمی نشست.بد می گم؟؟؟؟؟

™SINAXEX
30-10-2008, 22:46
مگه این گوشی چه مشکلی داره که شما میگی نخر ؟؟؟

به طوری کلی می تونم در مورد این گوشی بگم که گوشی کاملا فانتزی هست و اگه به دلتون نشسته بخرید چون جدا از این حرف هایی که زده میشه گوشی باید برای طرف به دل بشینه مثلا خودم این همه از 96 هی دارن تو سایت بد میگن ازش چون به دلم نشسته تصمیم دارم بخرم. اصل اینه..
یه چیز خوب هم داره که از رابط pf2 پشتیبانی میکند و سیستم عامل آن 9.3 است که خیلی تو دل نشین تر از سیستم قبلی یعنی 9.2 است اما خوب در کنارش هنگ هم کم نمیکنه!!
الان ام مثل اینکه قیمت اش خیلی پایین اومده نزدیک 290 شده وقت خریده اش هست البته بدون گارانتی( کسایی مثل من حرص میخورن که نزدیک 380 پولش و دادن)

منم اگه همزمان 82 با 95 و 78 می داشتم،78 به دلم نمی نشست.بد می گم؟؟؟؟؟
نه دوست عزیز بد نمیگید واقعا به دلم نشست !! دلم ام نیومد بفروش امش چون خیلی پایین تر از قیمت خریداش میخریدن گفتم نگر دارم بهتر از اینه گوشی تو مفت بدی بره!!!

maziarb
30-10-2008, 22:55
پست ارسال شده توسط موبايلنوي ‏73‏ الان جقدره؟ قيمتش به ‏78‏ نزديكه نه؟

sol2n
30-10-2008, 23:00
حرص میخورن که نزدیک 380 پولش و دادن)

نه دوست عزیز بد نمیگید واقعا به دلم نشست !! دلم ام نیومد بفروش امش چون خیلی پایین تر از قیمت خریداش میخریدن گفتم نگر دارم بهتر از اینه گوشی تو مفت بدی بره!!!

هی.........از درد من گفتی.پس ما همدردیم.منم مثله توام.370 پول دادم الان می بینم که چقدر کشیده پایین.
اما واقعا دوستش دارم،از وقتی که تو ایران نبود دنبالش بودم.:6:

mahsai
31-10-2008, 00:08
خدمت دوستانی که در مورد روش آپدیت over-the-air سؤال میکنن عرض کنم که این روش کاملا جواب میده و قبلا هم روی گوشی های سونی اریکسون وجود داشت. حجم دانلودی برای n78 حدود 1.7 مگابایت هستش که دوستان باید به صورت یه تیکه و به همون صورتی که 741852963 توی پستش اشاره کرده دانلود بشه. دانلود هم از طریق وایرلس یا ایرانسل قابل انجام هست. البته به کسانی که قصد اینکار رو دارن پیشنهاد می کنم که از اینترنت وایرلس استفاده کنن و گوشیشون رو هم قبل از دانلود به طور کامل شارژ کنن.

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید؟ایا برا ورژن جدید هم این اپدیت هستش؟
اگه هست چطور با اینترنت ایرانسل میشه اپدیتش کرد؟
یکی از دوستان گفت باید پروفایل ایجاد کرد و خلاصه اینکه یه مشکلاتی داره.ممنون میشم اگه خودتون موفق شدید بیشتر توضیح بدید؟

™SINAXEX
31-10-2008, 00:25
موبايلنوي ‏73‏ الان جقدره؟ قيمتش به ‏78‏ نزديكه نه؟

73 که خیلی کشیده پایین فکر کنم نزدیک 250 باشه . حالا اگه من اشتباه میکنم تو تاپیک مربوطه خودش بپورس!!

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید؟ایا برا ورژن جدید هم این اپدیت هستش؟
اگه هست چطور با اینترنت ایرانسل میشه اپدیتش کرد؟
یکی از دوستان گفت باید پروفایل ایجاد کرد و خلاصه اینکه یه مشکلاتی داره.ممنون میشم اگه خودتون موفق شدید بیشتر توضیح بدید؟
فکر نکنم بشه دوست عزیز . یعنی تا کسی عملی انجام نداده با قطع نمیشه گفت!! تو موبایل تئوری خیلی کارا و حرف ها هست که آدم تو فروم ها میخونه اما در واقعیت انجام پذیر نیست!!

inv_det
31-10-2008, 01:33
خیر نیازی نیست پروفایل ایجاد کنید. روی check for update برید و صبر کنید تا گوشیتون با سایت نوکیا ارتباط بر قرار کنه. بعد ورژن firmware شما به طور اتوماتیک بررسی می شه و در صورتی که ورژن جدیدتر اومده باشه به شما پیغام میده که شروع دانلود رو تأیید کنید. فایل مورد نظر به طور خودکار دانلود می شه و بعد از اتمام دانلود آپدیت گوشی شروع میشه. پیشنهاد می کنم قبل از شروع کار مراحلی رو که دوستان در مورد آپدیت کردن گوشی ذکر کردن (از جمله شارژ کامل گوشی و دایورت مکالمات) رو انجام بدید.
من خودم این کار رو با ایترنت وایرلس انجام دادم و گوشی در کمتر از 10 دقیقه اپدیت شد. مشکل خاصی هم پیش نیومد.
در مورد ایرانسل هم باید مجددا ذکر کنم که فایل firmware قابلیت resume نداره و باید یک تیکه دانلود بشه و به همین دلیل و با توجه وضعیت معمول gprs ایرانسل که دائما قطع میشه، شاید به مشکل بر بخورید. پیشنهاد می کنم این کار رو در ساعات خلوت شبکه انجام بدید.
ضمنا قطع شدن دانلود خطری برای گوشی نداره و تنها بعد از اتمام دانلود فایل هست که نباید گوشیتون زنگ بخوره یا خاموش شه.

ostaadsiss
31-10-2008, 07:55

داداش حجت n78 الان دیگه همش تحت لیسانس فنلاندو مونتاژ شده درچینیه اصل فنلاند نداره اونایی که میگن فنلانده لیبل خورده است ولی انیو بگم کهگوشیهای تحت لیسانس قطعاتش همه اصله فقط به خاطر بازار کار ارزون تو چین دارن میزنن گوشیه خوب و خوش دست و خوشگلیه از نظر ارسال smsهم که من باهاش مشکل ندارم .گوشیه منتا حالا فقط 2 بار هنگ کرده اونم به خاطر این بود که چندتا برنامه رو پشت سر هم زدم .خوب کامپیوتر هم اگه این کارو بکنی که ریست میکنه.سرعت گوشی هم خوبه.
ولی در آخر تصمیمگیرنده خودتی .

majid0505
01-11-2008, 23:25
سلام من تازه عضو شدم و میخوام این گوشی و بخرم اگه چی زی هست که موقع خرید باید بدونم بگید خیلی ممنون

shahabsafa
02-11-2008, 07:14
سلام
گوشیم مشکل پیدا کرد بردم فلشش کردم حالا ورژنش شده 12.046 ولی یه مشکل داره.
وقتی با گوشیم صحبت میکنم و روی Load Speak میخوام برم فعال نمیشه و روی همون حالت HandSet باقی میمونه کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده؟

sol2n
02-11-2008, 12:37
سلام من تازه عضو شدم و میخوام این گوشی و بخرم اگه چی زی هست که موقع خرید باید بدونم بگید خیلی ممنون

چیزی خاصی نیست فقط کلیداشو یه چک بکن،مخصوصا کلید سبز با سافت کیه بالاش که درست کار کنن:16:

rezaclimber
02-11-2008, 16:47
چیزی خاصی نیست فقط کلیداشو یه چک بکن،مخصوصا کلید سبز با سافت کیه بالاش که درست کار کنن:16:

دوست خوبم جریان کلیدهای ان78 از این قراره
بعضی وقتها وقتی کلید سبز رو فشار میدی کلید بالایی میخوره و حسابی ادم رو عصبی میکنه
در چنین مواقعی یک بار صفحه کلید رو قفل کنید و با دقت با کلیدهای سافت کی سمت چپ و* صفحه کلید رو باز کنید مشکل حل میشه.
دلیلش هم اینه: هر دو این کلید ها با یک میکرو سوییچ کار میکنن وقتی شما مخواید قفل صفحه کلید رو باز کنید اگه اشتباها دستتون روی کلید سبز بخوره و بعد ستاره رو بزنید قفل باز میشه ولی موقع استفاده وقتی کلید تماس(سبز) رو میزنید به جاش کلید سفید چپ میخوره.
اگه میخواید مطمعن بشید یک بار انگشتتون رو روی کلید سفید فقط نگه دارید بدون فشار و بعد کلید تماس(سبز) رو فشار بدید میبیند که کلید سفید میخوره.
بعضی وقتها هم اگه صفحه کلید زیادی کثیف باشه هم این اتفاق میوفته .

sol2n
02-11-2008, 20:48
دوست خوبم جریان کلیدهای ان78 از این قراره
بعضی وقتها وقتی کلید سبز رو فشار میدی کلید بالایی میخوره و حسابی ادم رو عصبی میکنه
در چنین مواقعی یک بار صفحه کلید رو قفل کنید و با دقت با کلیدهای سافت کی سمت چپ و* صفحه کلید رو باز کنید مشکل حل میشه.
دلیلش هم اینه: هر دو این کلید ها با یک میکرو سوییچ کار میکنن وقتی شما مخواید قفل صفحه کلید رو باز کنید اگه اشتباها دستتون روی کلید سبز بخوره و بعد ستاره رو بزنید قفل باز میشه ولی موقع استفاده وقتی کلید تماس(سبز) رو میزنید به جاش کلید سفید چپ میخوره.
اگه میخواید مطمعن بشید یک بار انگشتتون رو روی کلید سفید فقط نگه دارید بدون فشار و بعد کلید تماس(سبز) رو فشار بدید میبیند که کلید سفید میخوره.
بعضی وقتها هم اگه صفحه کلید زیادی کثیف باشه هم این اتفاق میوفته .

دری از درهای علم رو به روم گشودی:merci:

rezaclimber
03-11-2008, 00:02
دری از درهای علم رو به روم گشودی:merci:

من خودمم اتفاقی متوجه شدم به خاطر این جا بجا خوردن کلیدا کم مونده بود قاب گوشیمو موقع باز کردن بشکونم

mohsen.es.1
03-11-2008, 00:48
قاب پشتی گوشی هم بد جور خط میافته یه سوال ایا قاب یدکی برا این گوشی میاد ؟ چون قاب پشتی یه تقویت کننده انتنه

hj_therock
03-11-2008, 01:56
سلام به همه
کسی اینجا با Wlan کانکت شده ؟ من با لپتاپم یه کانگشن ad hoc wlan برای share کردن اینترنت ساختم . گوشی اونو پیدا میکنه ولی وقتd کانکت رو میزنم در حال connecting بعد از چند ثانیه گوشی restart میشه . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ورزن گوشی من 12.046.051.1 هست که با خود nokia software updater آپدیتش کردم

ostaadsiss
03-11-2008, 20:31
درود:

دوستان چه جوری میشه فایل یا عکس وکلیپ رو در گوشی hiden یا مخفی کرد؟

mahsai
03-11-2008, 21:38
با نرم افزار x-plore این کار رو انجام بدید.همه فایهایی که میخواین hiden باشن رو منتقل کنید تو یه فایل مخفی.

M @ J ! D
03-11-2008, 21:51
سوال از کسانی که ان78 دارن :

1- گوشیشون رو با کدوم روش هک کردن ؟؟ ( لینک بدید لطفا")

shahabsafa
03-11-2008, 21:53
سلام
گوشیم مشکل پیدا کرد بردم فلشش کردم حالا ورژنش شده 12.046 ولی یه مشکل داره.
وقتی با گوشیم صحبت میکنم و روی Load Speak میخوام برم فعال نمیشه و روی همون حالت HandSet باقی میمونه کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده؟

سلام
کسی جواب نمیده؟

shahabsafa
03-11-2008, 22:01
سوال از کسانی که ان78 دارن :

1- گوشیشون رو با کدوم روش هک کردن ؟؟ ( لینک بدید لطفا")

لینکشو ندارم ولی این برنامه اش:

ostaadsiss
04-11-2008, 00:11
با نرم افزار x-plore این کار رو انجام بدید.همه فایهایی که میخواین hiden باشن رو منتقل کنید تو یه فایل مخفی.

دوست عزیز این برنامه رو از کجا پیدا کنم؟ میشه لینکشو قرار بدین؟

mahsai
04-11-2008, 01:22
دوست عزیز این برنامه رو از کجا پیدا کنم؟ میشه لینکشو قرار بدین؟

خدمت شما

hj_therock
04-11-2008, 02:10
من الان ورزن گوشیم 12.046 عربیه . چطور ورزن فارسی رو روش بریزم ؟ اون کد کشور رو عوض کردم و ایران رو گذاشتم ولی nsu موقع آپدیت میگه که بروزه . چیکار باید کرد ؟؟ اصلا فرق این دو نوع دقیقا جیه ؟ زبان خود گوشی فارسی میشه ؟
راستی من گوشیمو factory reset کردم حالا ویدئوهایی که default روی گوشی بود پاک شده . از دوستان کسی هست بتونه اونارو برام آپ کنه یا لینکشو بهم بده ؟ با آپدیت بر نمیگرده ؟

smdsmd
04-11-2008, 08:19
شما وقتی میگه بروزه با پراداکت کد فارسی دوباره آپدیتش کن (Reinstall ) کن،فارسی میشه

زبان نوشتاری و همچنین منو ها رو میتونی فارسی کنی
در مورد فایل ها باید بگم که آپدیت کن اگه برنگشت بگو چه فایل هایی تا واست بزارم.
پست‎ ارسال‎ شده‎ توسط‎ موبايل‎‎

pixar.com
04-11-2008, 12:58
سلام

دوستان چطور باید GPRS گوشی را فعال کنم؟!
چون انگار اصلا تنظیمات برای GPRS این گوشی نداره!

پریشب GPRS همراه اول را فعال کردم ولی بعد از ارسال تنظمیات توسط سایت
متوجه شدم در تنظیمات کانکشن به غیر از Wireless Lan و Packet Data گزینه‌ دیگری نداره! :13:
خیلی جالبه.

ممون میشم راهنمایی کنید

arimos
04-11-2008, 13:28
قاب پشتی گوشی هم بد جور خط میافته یه سوال ایا قاب یدکی برا این گوشی میاد ؟ چون قاب پشتی یه تقویت کننده انتنه

دوست عزيز نميدونم شما چه استفاده اي از گوشيتون مي كنيد اما من الان 3 ماهه كه دارمش و هيچ جاي گوشي حتي 1 دونه خش هم نيافتاده شما چه جوري ميگيد بد جوري خط ميافته:39:

™SINAXEX
04-11-2008, 14:54
دوستان چطور باید GPRS گوشی را فعال کنم؟!
چون انگار اصلا تنظیمات برای GPRS این گوشی نداره!
پریشب GPRS همراه اول را فعال کردم ولی بعد از ارسال تنظمیات توسط سایت
متوجه شدم در تنظیمات کانکشن به غیر از Wireless Lan و Packet Data گزینه‌ دیگری نداره!
خیلی جالبه.

يه setting رفته و در قسمت Connection يك كانكشن جديد بسازيد!! تنظيمات كانكشن همراه اول در امضا من موجود است. ضمنا در قسمت PocketData هم اكسس پونت mcinet رو وارد كنيد.

pixar.com
04-11-2008, 16:20
يه setting رفته و در قسمت Connection يك كانكشن جديد بسازيد!! تنظيمات كانكشن همراه اول در امضا من موجود است. ضمنا در قسمت PocketData هم اكسس پونت mcinet رو وارد كنيد.

ممنون از شما دوست عزیز ولی باز هم همان خطای سابق را موقعی که می‌خواهم وب‌پیج باز کنم میده!

Packet Data not Available Check Network Services

و مشکل اساسی اینکه اصلا در بخش تنظیمات Internet برای GPRS گزینه Getewat IP address وجود نداره!!

siroos_300
04-11-2008, 16:52
دوست عزيز نميدونم شما چه استفاده اي از گوشيتون مي كنيد اما من الان 3 ماهه كه دارمش و هيچ جاي گوشي حتي 1 دونه خش هم نيافتاده شما چه جوري ميگيد بد جوري خط ميافته:39:

دوست عزیز به این سادگی یا خش نمیفته برای من این حادثه که در ادامه میگم رخ داد که پشت گوشی کنار دوربین در حدود 2 cm پر از خش های ریز شد که زیاد توی چشم نیستن.حادثه هم از این قرار بود که من از در خونه اومدم بیرون روی پله ها نشستم گوشی رو گذاشتم لای جزوه " بعد جزوه رو گذاشتم کنار شرو کردم به کفش پوشیدن بعد بدون اینکه حواسم باشه که گوشیم لای چزوه هست جزوه رو با 2 انگشت چنان شل ول برداشتم دستم تا نزدیکای سرم اومد بالا بعد یکی دو ثانیه یک صدای مهیب به گوشم رسید فهمیدم گوشیمه پیش خودم گفتم گوشیم پودر شد!البته حیات هم پر از سنگ ریزه بود فقط قاب پشتش تا نیمه باز شده بود که اون رو انداختم سر جاش روی لنز دوربین اصلا خش نیافتاد فقط همون محدوده توش خش ایجاد شد.(یه جور گفتم حادثه هر کی ندونه میگه کامیون از روش رد شده ) فقط خواستم بگم زیاد روی این مورد حساس نباش.

siroos_300
04-11-2008, 17:03
یه سوال برام مدت هاست که پیش اومده فکر کنم 2 باری توی سایت مطرح کردم" ولی جوابی ندیدم دیگه نمیدونم کسی تا حالا بهش جواب داده یا نه" حالا یه بار دیگه میگم :دوستان توی X-plore با دکمه ی مربع نمیتونم مارک کنم یعنی دکمه کار page down رو انجام میده<آیا برای شما هم همین طوره؟

hj_therock
04-11-2008, 19:05
شما وقتی میگه بروزه با پراداکت کد فارسی دوباره آپدیتش کن (Reinstall ) کن،فارسی میشه

زبان نوشتاری و همچنین منو ها رو میتونی فارسی کنی
در مورد فایل ها باید بگم که آپدیت کن اگه برنگشت بگو چه فایل هایی تا واست بزارم.
پست‎ ارسال‎ شده‎ توسط‎ موبايل‎‎
product code فرسی زده بودم ولی میگه بروزه . یجا شنیده بودم گفته بودن اکونتتو عوض کن . اکونت چیو عوض کنم ؟ :39:

hj_therock
04-11-2008, 19:15
یه مشکل دیگو دارم . جدیدا دکمه های گوشی درست کار نمیکنن . یعنی خود دکمه کار میکنه ولی عملی که باید انجام بده رو انجام نمیده . مثلا توی برنامه ای باشم مثل smartcom gps وقتی منو رو میزنم نمیتونم با دکمه وسط گزینه انتخاب کنم . حتما باید با right یا left soft key انتخابش کنم یا مثلا این یکی که خیلی حالمو گرفته که وقتی چیزی دارم تایپ میکنم وقتی دکمه # رو برای تغییر زبان یا بزرگ کوچیک کردن حروف میزنم دیگه تایپ نمیکنه مثل اینکه باگ شده باشه باید back رو بزنم و از اول تایپ کنم در ضمن برنامه های زیادی هم نصبه رو گوشی و در حال اجراست مثل enable farsi یا فینگلیش کانورتر و ... که process ش هم نمیدونم با چه برنامه ای ببندم

mohsen.es.1
04-11-2008, 21:20
یه سوال برام مدت هاست که پیش اومده فکر کنم 2 باری توی سایت مطرح کردم" ولی جوابی ندیدم دیگه نمیدونم کسی تا حالا بهش جواب داده یا نه" حالا یه بار دیگه میگم :دوستان توی x-plore با دکمه ی مربع نمیتونم مارک کنم یعنی دکمه کار page down رو انجام میده<آیا برای شما هم همین طوره؟

برا منم همین مشکلا داره تو گالری و ریل پلیرم با کلید مربع مارک نمیشه اما تو مسیجها ودفترتلفن میشه فکر کنم از سیمباینشه چون سیمباین 9.2 همه جا مارک میشه

mohsen.es.1
04-11-2008, 21:25

من حتی براش یه کیف مخملی هم خریدم اما نمیدونم چرا قاب پشتیش خطهای خیلی ریزی پیدا کرده تعداد زیاد نه زمین خورده نه کشیده شده در ضمن قاب پشتیش شیشه ای مانند و رنگ ابیشه شاید به خاطر همینه

arimos
04-11-2008, 22:10
من حتی براش یه کیف مخملی هم خریدم اما نمیدونم چرا قاب پشتیش خطهای خیلی ریزی پیدا کرده تعداد زیاد نه زمین خورده نه کشیده شده در ضمن قاب پشتیش شیشه ای مانند و رنگ ابیشه شاید به خاطر همینه

قاب گوشي من هم آبي هست و به نظر مياد كه يه لايه شيشه اي روشه منم از يه كيف مخملي استفاده ميكنم وقتي مي خوام توي كيف بزارمش وقتي هم خونه هستم يه دونه جا موبايلي دارم روي ميز هميشه توي اونه نميدونم چرا واسه شما خط افتاده اما فكر نكنم فعلا واسش قابي اومده باشه

pixar.com
04-11-2008, 23:16
دوستان گرامی هیچکدام تا به حال gprs گوشی را فعال کردند یا نه؟
مخصوصا دوستانی که ایرانسل دارند. :7:

rezaclimber
04-11-2008, 23:57
دوستان گرامی هیچکدام تا به حال gprs گوشی را فعال کردند یا نه؟
مخصوصا دوستانی که ایرانسل دارند. :7:

از نرم افزار smartcom gps استفاده کنید. ایرانسل با هراه اول هم براش فرقی نداره
آموزش نصب و نقشها :http://mobilestan.net/showthread.php?t=29477

ostaadsiss
05-11-2008, 00:05
خدمت شما

دوست گرامی این فایلو دانلود کردم ولی نصب نمیشه چی کار کنم نصب بشه؟

tirdad666
05-11-2008, 07:52
سلام.من دو روز پیش خریدمش.مال من 11.043 بود و زبان فارسی هم داشت.امشب هم با اینترنت همراه اول وصل شدم و 890 کیلوبایت فقط دانلودش بود.حول و حوش 2 دقیقه طول کشید و نسخه12 شد.به همین راحتی:

Menu>tools>Utilitied>Device Manager>Option>check for updates

و طریقه دسترسی به اینترنت را هم اینترنت همراه اول میگذاریم.
http://www.unwiredview.com/2008/07/14/nokia-issues-another-ota-firmware-update-for-nokia-n78-v12046/

mahsai
05-11-2008, 14:12
دوست گرامی این فایلو دانلود کردم ولی نصب نمیشه چی کار کنم نصب بشه؟

دوست عزیز باید تاریخ گوشی رو برگردونید عقب.(موقع نصب واردDetails بشید اونجا دو تا تاریخ نوشته تاریخ گوشی رو بین این دو تاریخ بزارید.فایل کیجن برنامه رو هم برا رجیستر براتون میزارم که باید imei گوشی رو وارد کنید تا بهتون رمز بده.موفق باشید.

arimos
05-11-2008, 14:47
سلام.من دو روز پیش خریدمش.مال من 11.043 بود و زبان فارسی هم داشت.امشب هم با اینترنت همراه اول وصل شدم و 890 کیلوبایت فقط دانلودش بود.حول و حوش 2 دقیقه طول کشید و نسخه12 شد.به همین راحتی:

http://www.unwiredview.com/2008/07/14/nokia-issues-another-ota-firmware-update-for-nokia-n78-v12046/

سلام فريمور گوشي من 10.136 هست ميخوام مثل شما با اينترنت همراه اول آپديت كنم ميشه لطفا بگيد اينترنت رو چه طوري و از چه مسيري فعال كرديد و اينكه وقتي ميزنيد check for update بعدش چه كارهايي بايد كرد اگه لطف كنيد كامل بگيد ممنون ميشم

pixar.com
05-11-2008, 15:22
از نرم افزار smartcom gps استفاده کنید. ایرانسل با هراه اول هم براش فرقی نداره
آموزش نصب و نقشها :http://mobilestan.net/showthread.php?t=29477

ممنون، دوست عزیز Smartcom برای GPS است.
GPRS برای اینترنت روی GSM است. فرق می‌کنند با هم. :003:

ساده‌تر می‌پرستم از دوستانی که ایرانسل دارند،
تا به حال با این گوشی N78 موفق شدند از طریق سیم‌کارت ایرانسل به اینترنت وصل بشن ؟

لطفا اگر از عزیزان کسی تونسته با N78 کانکت بشه به اینترنت چه از طریق GPRS ایرانسل و چه از طریق همراه اول بگن. ممنون.

pixar.com
05-11-2008, 15:28

سلام

دوست عزیز میشه تنظیمات مربوط به کانکشن‌های Internet و WAP خود را اینجا قرار بدین.
چون من هم تا امروز نتونستم با تنظیماتی که همراه اول SMS کرده کانکت بشم!

ممنون

rezaclimber
05-11-2008, 15:46
ممنون، دوست عزیز Smartcom برای GPS است.
GPRS برای اینترنت روی GSM است. فرق می‌کنند با هم. :003:

ساده‌تر می‌پرستم از دوستانی که ایرانسل دارند،
تا به حال با این گوشی N78 موفق شدند از طریق سیم‌کارت ایرانسل به اینترنت وصل بشن ؟

لطفا اگر از عزیزان کسی تونسته با N78 کانکت بشه به اینترنت چه از طریق GPRS ایرانسل و چه از طریق همراه اول بگن. ممنون.

وای منو ببخش انگار دیشب خیلی خوابالو بودم
من با ایرانسل به اینترنت وصل شدم
اگه با شماره راهنما ایرانسل تماس بگیری (130)(140) و طبق گفته هاش پیش بر تنظیمات ساخت کانکشن رو واست sms میکنه.

M.etallic.A
05-11-2008, 23:20

درسته ماله منم با اینکه اصلا استفاده نکردم چه برسه به اینکه بخواد به جایی مالیده بشه. پشتش خط خطی شده. البته خط های ریز ...

tirdad666
06-11-2008, 03:19
سلام فريمور گوشي من 10.136 هست ميخوام مثل شما با اينترنت همراه اول آپديت كنم ميشه لطفا بگيد اينترنت رو چه طوري و از چه مسيري فعال كرديد و اينكه وقتي ميزنيد check for update بعدش چه كارهايي بايد كرد اگه لطف كنيد كامل بگيد ممنون ميشم
اول اینکه غیر از روز تعطیل رسمی،بقیه روزها فقط از ساعت 11شب تا ۸ صبح میشه فعلا وصل شد به اینترنت.
sms که به شما رسید 1234 میزنی در پین کد و خودش کارها رو میکنه
http://www.mci.ir/?1828
البته من بعد از ارسال درخواست فعال سازی ،این صفحه هم رفتم "
http://www.mci.ir/?1838
و اینجا روهم پر کردم وارد کردن شماره موبایل،سازنده که نوکیا است،مدل گوشی که مال من n78-1 بود و روی جعبه موبایل نوشته کد بعد n78 رو و بعد گزینه WAP + MMS + Internet رو زدم
-------------------------------------------------
برای آپدیت هم طبق اون مسیر میرید و اسم اینترنت همراه اول میدید.

vahooli
06-11-2008, 12:57
منم خیلی از گوشیم مواظبت می کنم اما قاب پشتش خش های ریزی پیدا کرده ... یه چیزی دیگه هم که هست این دکمه ناوی ویلش رنگش پریده !واقعا دلیلش رو هم نمیدنم ! کسی می دونه میشه این دکمه رو عوض کرد یا نه ؟