PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : SHAPE Services IMPLUS v7.0.1

M.Reza
21-09-2009, 07:33
SHAPE Services IMPLUS
جدیدترین ورژن یکی از بهترین نرم افزارهای Messenger با ساپورت AIM®/iChat, MSN®/Windows Live™ Messenger, Yahoo!®, ICQ®, Jabber®, and Google Talk™

http://i35.tinypic.com/5p4owk.jpg http://i36.tinypic.com/2lc62p0.jpg http://i33.tinypic.com/2v166hy.jpg http://i34.tinypic.com/2qcjnzs.jpg

Key Features

All public IM systems in one client. No cost per message!
Friendly User Interface in English, German, Italian, French, Thai, Vietnamese, Russian and Spanish.
Today Screen Plugin: see the information of all connected services, number
of online/offline users and amount of unread messages.
One-Time Purchase License: all further updates included.

Contact List

Use multiple accounts of the same service simultaneously.
Full presence status support including custom statuses. See your contacts status changes in real time.
Contact list management functions: Add, Delete, Rename features.

Dialog Options

Multiple dialog windows: chat with several buddies simultaneously.
Exchange messages in any language installed on a phone.
Message History: view correspondence with your contacts even when you're offline.
Smileys and bubbles in dialogs.
Send a messages using IM+ templates. Create your own templates.

Added Values

IM+ panel now avaliable for SE XPERIA which displays unred messages from your contacts.
Stay on-line in IM services even when wireless connection is lost. We guarantee that you will receive your messages when connection restores.
Integrated help function. Easy to configure and easy to chat.
File transfer.
Send your current location to your contacts while chatting!
Wi-Fi connection is supported.

M.Reza
21-09-2009, 21:57
محمد جان براي كرك اين برنامه چي داري عزيز ؟

هانی جان کرک شده است. من که از امروز صبح تا حالا دارم استفاده می کنم، محدودیتی نداشته و جایی هم حرفی از Registration ننوشته. تو قسمت About هم نوشته: Cracked by drL. فقط اینو بگم که به نظر من بهترینه. حتما نصبش کن.

mortezanoori
21-09-2009, 22:07
سلام محمد جان .
شرمنده عزيز. بعد اينكه نصب كردم اينو متوجه شدم .
بازم ازت عذر ميخوام كم توجهي من بود .
راستي از برنامه ات خيلي ممنون . خيلي از ورژن هاي قبليش بهتر شده . من كه خيلي حال كردم باهش .

imanx2
24-09-2009, 16:58
این برنامه کرک نشده.به صورت free 7 روزه است.نوشته کرک شدست اما من تست کردم.کسانی که از 7 روزه آن استفاده کردند میدونن.

M.Reza
26-09-2009, 11:54
سلام محمد جان .
شرمنده عزيز. بعد اينكه نصب كردم اينو متوجه شدم .
بازم ازت عذر ميخوام كم توجهي من بود .
راستي از برنامه ات خيلي ممنون . خيلي از ورژن هاي قبليش بهتر شده . من كه خيلي حال كردم باهش .

مرتضی جان شما هنوز داری از برنامه استفاده می کنی؟ به مشکلی بر نخوردی؟

این برنامه کرک نشده.به صورت free 7 روزه است.نوشته کرک شدست اما من تست کردم.کسانی که از 7 روزه آن استفاده کردند میدونن.

من برنامه رو برای تست نصب کردم و وقتی دیدم مشکلی نداره، Uninstall کردم و بعد تو سایت آپلود کردم. اگه بعد از هفت روز Expire میشه، من رو به بزرگی خودتون ببخشید...:merci:
مطمئن باشین پیگیری می کنم و اگه ورژن کرک شده بهتری پیدا کردم، واستون آپ می کنم.

shockedpie
06-03-2010, 00:51
آقایون این برنامه کرک نشد؟....بیشتر از 7 روز نمیشه استفاده کرد.

mortezanoori
06-03-2010, 20:45
من روي ويندوز قبلي كه آپگيرد كردم تا چند ماهي خيلي خوب كار ميكرد . ولي روي اين سيستم جديد هر كاري كردم كه مثل قبلي جواب بده نشد كه نشد .

DJ Fred
07-03-2010, 19:24
فارسی مشکلی نداره pm بیاد؟

DJ Fred
07-03-2010, 19:37
فارسی مشکلی نداره pm بیاد؟

shockedpie
11-03-2010, 23:55
دوستان بالاخره یه راه چاره پیدا شد...خود کرک کننده هم توی انجمن ppcwarez گفته که این برنامه رو نمیشه کرک کرد...چون اجازه اتصال رو باید سرورها بدن که اونا هم کار کرک نیست. فایلی که ضمیمه کردم رو دانلود کنید، توش یه ReadMe هست مطابق با اون عمل کنید:

1 - برنامه رو نصب کنید (توی ضمیمه هم هست)
2 - فایل implus.exe رو در محل نصب کپی کنید و overwrite کنید.
3 - از برنامه استفاده کنید. وقتی بعد از 7 روز پیغام داد که رجیستر کنید، فایل implusl.exe رو (که قبلا کپی کردید تو گوشی) یک بار اجرا کنید. حالا دوباره میتونید از برنامه استفاده کنید. این کار رو هر وقت که با اون پیغام مواجه شدید، انجام بدید، مشکل حل میشه.

کارش هم به این صورت هست که دو کلید رجیستری رو پاک میکنه، تا برنامه رو expire نشده جا بزنه.

یادم رفت بگم....من خودم الان دارم با این روش از برنامه استفاده میکنم...یعنی کار میکنه!! :022:

همین

tim
05-05-2010, 13:41
پست ارسال شده توسط موبايل

davoodfire
31-01-2011, 10:01
سلام دوستان
کرک برنامه مسنجر im 7 رو کسی پیدا نکرده :sign_help::ak::cm:

gomato
04-02-2011, 10:20
با سلام
ورژن جدید این برنامه به همین روشی که گفتین پیدا میشه؟؟؟
یعنی چطوری مشیه از ورژن جدیدش استفاده کرد؟؟؟

ahmadkh57
22-06-2011, 18:09
khodam misuzunamet

maxomid
22-07-2011, 06:27
سلام...
من امروز رفتم به سایت رسمی این برنامه ورژن جدید رو برای ویندوز موبایل عرضه کرده بود.
من از این برنامه در اندروید استفاده میکنم عالیه.. ولی برای ویندوز موبایل پولی هست...
میشه یکی کرک ورژن جدیدش رو قرار بده... ممنون میشم.

SajjadKAZ2003
09-08-2011, 19:56
الان آخرین ورژن اینه : 8.1.11
لطفا لینک آخرین ورژنی که کرک شده رو بزارید
مرسی