PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كدام بهتراست n73ياw900؟

rahim2007pes
22-11-2006, 23:19
n73 يا w900i

Hamid@1386
23-11-2006, 21:27
دوست من ان 73 واقعا دنياي ديگست اولا دوربينش 3 مگ هست.دوما نرم افزار سيمبيان اگه كار كرده باشي محاله بدوني با جاواي بچه بازي سوني اريكسون كنار بياي

supra
23-11-2006, 23:43
دوست عزیز صدا میخوای w900 دوربین امکانات و بعدش صدا میخوای n73.

emad_hellboy
14-12-2006, 04:13
به نظر من از هر جهت N73 شم نکن در خریدش

smaiel
14-12-2006, 07:56
دوست عزيز ان 73 واقعا حرف نداره
در خريدش شك نكن

memorex_op
14-12-2006, 08:52
ان 73 خیلی کنده مخصوصا موقعه عکس انداختن !!

صداشم از 900 کمتره!

کیفیت ال سیدیشم کمتره!

ولی یه چیزی رو رک بگم من دیگه به این مگا پبکسل نوکیا ایمان ندارم

هم با ان 73 هم با 810 عکس انداختم به جز برتری بزرگی عکس ان 73 از نظر کیفیت هیچ فرقی با 810 نداشت!!!

supra
14-12-2006, 10:39
پس نتیجه میگیریم n73 از لحاظ کیفیت عکس با w810 فرقی نداره درسته؟

mamali_fj
14-12-2006, 11:04
فقط w900 تا تو دست نگیری نمی فهمی چیه

memorex_op
14-12-2006, 11:22
پس نتیجه میگیریم n73 از لحاظ کیفیت عکس با w810 فرقی نداره درسته؟

این جوری هم نیست!!

اما با اون همه سرو صدا که داره 3.15 اونجوری فرقی نمی بینی فقط می بینی عکس بزرگه و کیفیت فرقی نمی کنه!!

یکی هم اینکه من در مورد فلاش حرف نمی زنم ها من بدون فلاش می گم !!

چون فلاش ان73 از 810 قوی تره!!

MASOUD
14-12-2006, 14:23
با سلام
به نظر من N73 بگیر . W900 دیگه تولید نمیشه . من خودم دارم و حرف نداره . اما N73 هم سیمبینه و هم صدای
توپی داره و هم کیفیت عکسش از W900 بهتره . در کل برتری N73 به W900 در کیفیت عکس و سیمبینه.
موفق باشی

supra
14-12-2006, 15:29
و همینطور کیفیت صدا.

arash_viva_664
14-12-2006, 15:52
در مورد كيفيت صدا هم n73 با توجه به 3d بودن اگه نگوييم كيفيت برتري داره ولي كمتر از w900 نيست اما كمي صبر كنيد تا ميوزيك اديشن اين گوشي بياد (با توجه به اينكه هندزفري n91 با اين گوشي خواهد بود و كيفيت پخش صدا هم بهتر خواهد شد) كه ديگه اون موقع w900 حتي در مورد صدا هم بسيار عقب خواهد ماند

supra
14-12-2006, 16:30
کاملا درسته.

sam_shafiee
14-12-2006, 17:22
اشتباه نکن نوکیا ن... سیمبین مال یه هفتس بعدش دیگه هیچ جذابیتی نداره ولی تو دوربین صدا و lcd نوکیا هرکز به پای سونی نمیرسه اون 3.2 مگاپیکسلشم بدرد خودشون میخوره عکسهای نوکیا اصلا خوش رنگ و برایت نیستن

vestaboy
14-12-2006, 17:23
در اینکه n73 از هر نظر برتره شک نکنید

S1NA
14-12-2006, 17:25
در این مورد متاسفانه باید بگم نوکیا کاملا برتره! هم عکساش بهتره هم صداش هم کیفیت ال سی دی هم سیمبین ...

خود من یکی از طرفداران سونی هستم ولی ان73 یه چیز دیگست...

Amiin
14-12-2006, 18:16
کیفیت Lcd رو من دقیق تست نکردم و نمی تونم نظری بدم ! همچنین اعتقاد دارم از روی سایز و رزولوشن نمی شه گفت که کیفیت Lcd بهتره یا بدتره ! N73 اسپیکر خوبی داره ولی کیفیت صداش از توی هدفون Nokia HS-23 که همراهش ارائه میشه به کیفیت W900 نمی رسه. شک نکن که N73 و K800 در بین 3.15 مگاپیکسلی ها بهترین دوربین رو دارن و کیفیت دوربین N73 از W900 صد درصد بهتره !!! مزایای دیگه ای که N73 نسبت به w900 داره کوچک، ظریف و سبک بودنشه ولی W900 هم طراحی خوبی داره. همچنین N73 از سیستم عامل سیمبین بهره میبره ولی W900 یه گوشی جاواس !
در کل N73 رو پیشنهاد میدم !

borteh
14-12-2006, 19:44
آقا بسه دیگه جمع کنید !

اولا" سونی اریکسون عددی نیست که حالا حالاها به فن آوری سیمبین دسترسی داشته باشه ! اگه هم بعضی مدل های UIQ داره دلیلش اینه که وقتی داشتن طرح این گوشیارو می ریختن با هزارتا پاچه خواری و این چیزا اومدن از سیمبین یه سیستم عامل UIQ پر از باگ و ... خریداری کردن که احمق ها هم بابتش پول دادن و هم نوکیا ورژن تست این سیستم عامل رو داد به سونی اریکسون که ببینه جواب میده یا نه ! یه چیزی رو هم اضافه کنم که ورژن نهایی UIQ 3 روی Motorolla A1000 و Moto-Q هستش ! :177: این از تکلیف سیستم عامل!

دوما" که یه سری به این لینک بزنین !
http://www.symbian.com/about/overview/ownership/ownership.html
میبینید که شرکت سونی اریکسون تنها مالک 13.1% سهام کل شرکت سیمبین هستش و خود شرکت اریکسون هم علاوه بر این سهامی که با سونی شریک هستش بتنهایی یه سهام 15.6% داره! در صورتی که مدیرعامل و بزرگترین سهامدار سیمبین یعنی نوکیا با سهامی معادل 47.9% یعنی تقریبا" نیمی از سهام سیمبین سهمش از همه سهامداران بیشتره !

در این صورت هم کمپانی عظیم نوکیا هیچ وقت نمیاد سیستم عامل تولیدی خودش رو بذاره روی سونی اریکسون که از طرفی هم رقیب خودش محسوب میشه (درسته که این رقیب عددی نیست !)

گوشی W950 هم که دارای سیستم عامل سیمبین UIQ 3 هستش، موقع بستن قرارداد با شرکت سیمبین نوکیا مانع این شد که این گوشی دارای دوربین باشه در نتیجه این گوشی دوربین نداره هیچی ! دارای سیستم عامل سیمبین UIQ 3 بتا هستش که یه عالمه هم باگ داره و بدین ترتیب دهنی از سونی اریکسون صاف کرد !!!!!! :111:

گوشی P910i سونی اریکسون که خفن ترین گوشی از نظر امکانات بود دارای یه دوربین VGA بود که برابر 300K پیکسل بود :))

بعدشم گوشی های سونی اریکسون (بجز چند گوشیش که داراس سیمبین UIQ هستن) هیچ سیستم عاملی ندارن و فقط یه مفسر دارن که به کاربر اجازه میدن با گوشی و مموری و ... ارتباط برقرار کنه !! و یه مفسر جاوا هم روشون دارن که اجازه میده برنامه های جاوا رو با سرعت بسیار پایین اجرا کنه !

که من از الان شرط میبندم چند سال بعد سونی اریکسون و خود اریکسون بخاطر این چیزا مجبور میشن سهامشون رو بفروشن به نوکیا و کاسه کوزشونو جمع کنن برن یخچال فریزر تولید کنن ! :177:

پس هیچوقت یه نوکیای سالار رو با سونی اریکسون مقایسه نکنین !! سونی اریکسون اگه دارای دوربین 10 مگاپیکسلی هم باشه بره هر وقت صاحب سیستم عامل شد بیاد در مورد اینکه با نوکیا مقایسه کنیم یا نه صحبت می کنیم !! :180:

S1NA
14-12-2006, 20:18
آقا بسه دیگه جمع کنید !

اولا" سونی اریکسون عددی نیست که حالا حالاها به فن آوری سیمبین دسترسی داشته باشه ! اگه هم بعضی مدل های UIQ داره دلیلش اینه که وقتی داشتن طرح این گوشیارو می ریختن با هزارتا پاچه خواری و این چیزا اومدن از سیمبین یه سیستم عامل UIQ پر از باگ و ... خریداری کردن که احمق ها هم بابتش پول دادن و هم نوکیا ورژن تست این سیستم عامل رو داد به سونی اریکسون که ببینه جواب میده یا نه ! یه چیزی رو هم اضافه کنم که ورژن نهایی UIQ 3 روی Motorolla A1000 و Moto-Q هستش ! :177: این از تکلیف سیستم عامل!

دوما" که یه سری به این لینک بزنین !
http://www.symbian.com/about/overview/ownership/ownership.html
میبینید که شرکت سونی اریکسون تنها مالک 13.1% سهام کل شرکت سیمبین هستش و خود شرکت اریکسون هم علاوه بر این سهامی که با سونی شریک هستش بتنهایی یه سهام 15.6% داره! در صورتی که مدیرعامل و بزرگترین سهامدار سیمبین یعنی نوکیا با سهامی معادل 47.9% یعنی تقریبا" نیمی از سهام سیمبین سهمش از همه سهامداران بیشتره !

در این صورت هم کمپانی عظیم نوکیا هیچ وقت نمیاد سیستم عامل تولیدی خودش رو بذاره روی سونی اریکسون که از طرفی هم رقیب خودش محسوب میشه (درسته که این رقیب عددی نیست !)

گوشی W950 هم که دارای سیستم عامل سیمبین UIQ 3 هستش، موقع بستن قرارداد با شرکت سیمبین نوکیا مانع این شد که این گوشی دارای دوربین باشه در نتیجه این گوشی دوربین نداره هیچی ! دارای سیستم عامل سیمبین UIQ 3 بتا هستش که یه عالمه هم باگ داره و بدین ترتیب دهنی از سونی اریکسون صاف کرد !!!!!! :111:

گوشی P910i سونی اریکسون که خفن ترین گوشی از نظر امکانات بود دارای یه دوربین VGA بود که برابر 300K پیکسل بود :))

بعدشم گوشی های سونی اریکسون (بجز چند گوشیش که داراس سیمبین UIQ هستن) هیچ سیستم عاملی ندارن و فقط یه مفسر دارن که به کاربر اجازه میدن با گوشی و مموری و ... ارتباط برقرار کنه !! و یه مفسر جاوا هم روشون دارن که اجازه میده برنامه های جاوا رو با سرعت بسیار پایین اجرا کنه !

که من از الان شرط میبندم چند سال بعد سونی اریکسون و خود اریکسون بخاطر این چیزا مجبور میشن سهامشون رو بفروشن به نوکیا و کاسه کوزشونو جمع کنن برن یخچال فریزر تولید کنن ! :177:

پس هیچوقت یه نوکیای سالار رو با سونی اریکسون مقایسه نکنین !! سونی اریکسون اگه دارای دوربین 10 مگاپیکسلی هم باشه بره هر وقت صاحب سیستم عامل شد بیاد در مورد اینکه با نوکیا مقایسه کنیم یا نه صحبت می کنیم !! :180:

دوست من شکمی حرف زدن که کاری نداره! سیستم عامل خوبه؟؟؟ اون گوشی 3250 شما که روزی 200 بار هنگ میکنه خوبه؟؟؟ کی چنین حرفی زده!؟؟؟

خود من آشغال گوشیهای جاوا ی سونی رو به صدتا گوشی سیمبین دار ترجیح نمیدوم! چون باید دائما بزنم تو سرم که چرا هنگ میکنه! حالا که نوکیا بعد از دادن چند گوشی بعنوان تلفات به جایی رسید که بعد از عمری یه گوشیش هنگ نمیکنه شده گوشی بهتر؟؟؟

دبلیو 900 سونی مال 1 سال پیشه ولی ان73 کاملا جدیده! این دو تا گوشی اصلا ربطی به هم ندارن! حالا ما اومدیم در یه مواردی بررسی کردیم گفتیم به این علت و اون علت ان73 ترجیح داده میشه!!! وگرنه کدوم گوشی تو این قیمت 470 مگابایت حافظه داخلی داره و با اون کیفیت فیلم میگیره؟

راستی در مورد دوربین نداشتم دبلیو950 دلیلی که آوردی جایی نگو بهت زار زار میخندن!!!!!!!

MASOUD
14-12-2006, 20:41
ما یه پست دادیم همه به جونه هم افتادن . ولا هم سونی خوبه و هم نوکیا . اینجا صحبت از W900 و N73 هست
اون وقت شما سر سونی اریکسون و نوکیا جنگ می کنید . بزارین خیالتون رو راحت کنم . اگر می تونید با مشکل
هنگ کردن کنار بیاین N73 گوشی خوبیه و اینکه من به هیچ عنوان خرید W900 رو با این قیمت عجیب
که دست دو تمیز رو 580 می گن پیشنهاد نمی کنم.

Alex
15-12-2006, 15:16
با سلام به همه دوستان همه بچه های سایت فکر کنم دیگه میدونند
من W 900 دارم
حالام چون سیمباین رو تجربه کردم نزدیک به 5/1 پیش با 6260 خوب بود
اما کند و با هنگ فراوان با رستارت های زیاد و با ماندگاری شارژ در زمان خیلی کم

حالا میخوام یه صحبت منطقی داشته باشیم دوستان هم خواهشا خودشون رو آزار ندهند تو این مسائل
بابا به خدا به ما چیزی نمیرسه

برتری ها N73 یه دوربین عالی هم برای فیلم هم برای عکس
با فلاش نسبتا ضعیف
بعضی دوستان کیفیت w810 رو مقایسه کردند با این گوشی من هر دو گوشی رو دیدم با
عکس هاشون که البته N 73 برتری هایی داشت اما W900 از لحاظ کیفیت برتر عکس
از W810
سرتر به نظر میرسد کاملا
من هم تائید میکنم کیفیت عکس زیاد بهتر نمیتونه باشه اما اندازه و رزلیشون عکس ها متفاوت هستند
یعنی ان 73 بهتر از دبیلیو 900
میرسیم به سیمباین که از جاوا برتر میتونه باشه
البته شرایط بالا رو هم در کنارش باید تحمل کنید
هنگ کردن - رستارت گوشی پس از هنگ کردن گوشی
کم بودن نرم افزار برای این سری از سیمباین

کیفیت ال سی دی از لحاظ شفافیت به نظر من w900 بهتر میتونه باشه
صدا هم همینطور چون هنوز نوکیا زیاد مونده تا به واکمن ها خوش رو نزدیک کنه
هندفری هم همینطور باز دنیای دیگه ای هستش
سریع بودن دبیلیو 900 رو کسی نمیتونه منکر بشه
ما تو سیمباین نرم افزار هایی مثل mp3 player داریم یا Recorder صدا یا مثلا چراغ قوه

که همه این ها در دبیلیو 900 هستش
بخدا منم خیال میکرم جاوا خیلی سطح پائین اما اصلا این طور نیست
بر عکس بعده 1 ماه با گوشی هم حال میکنید

من دبیلیو 900 رو با ان 73 تعویض نمیکنم طراحی فوق العاده ای در دبیلیو 900 دیده میشود
که در ان 73 به اسم سادگی از کنار این نقطه ضعف این گوشی رد میشویم

470 مگابایت مموری داخلی این گوشی است که باز هم باعث شده سرعت این گوشی
نسبت به بقیه گوشی های جاوا بهتر باشه

و کارخانه سونی اریکسون پس از تست کردن باطری این گوشی در حالت Stand By ذکر کرده
که این گوشی 16 هفته در حالت Stand by روشن خواهد ماند
باطری این گوشی در حالت مکالمه 30/8 ساعت روشن خواهد ماند
که در نوکیا به عنوان مثال در ان 90 30/2 خواهد بود
بهتر بودن فلاش دوربین دبیلیو 900 هم یکی از برتری های این گوشی است

حالا دیگه میتونید تصمیم بگیرید

اگر صحبت های بنده مورد تائید نبود کمی صبر کنید پاسخ خواهم داد بعده چند مدت اگر طولانی شد
البته

با تشکر از همه دوستان

Alex

MASOUD
21-12-2006, 19:29
با نظر دوستم Alex کاملا موافقم.

r10ronaldinho
21-12-2006, 23:25
w900 vaghean bahale vali tooye pasazh golbarg tooye haft hoz gheimat zade 650000 toman !
vali n73 475000 toman yani chi?!

Amin_Eman
22-12-2006, 02:36
w900 vaghean bahale vali tooye pasazh golbarg tooye haft hoz gheimat zade 650000 toman !
vali n73 475000 toman yani chi?!
دوست عزیز قیمت بالای w900 به دلیل عدم تولید این گوشی است!

در ضمن w900 گوشی خیلی خوبیه فقط حیف که 3gp فیلم میگیره!

borteh
22-12-2006, 05:30
دوست من شکمی حرف زدن که کاری نداره! سیستم عامل خوبه؟؟؟ اون گوشی 3250 شما که روزی 200 بار هنگ میکنه خوبه؟؟؟ کی چنین حرفی زده!؟؟؟

خود من آشغال گوشیهای جاوا ی سونی رو به صدتا گوشی سیمبین دار ترجیح نمیدوم! چون باید دائما بزنم تو سرم که چرا هنگ میکنه! حالا که نوکیا بعد از دادن چند گوشی بعنوان تلفات به جایی رسید که بعد از عمری یه گوشیش هنگ نمیکنه شده گوشی بهتر؟؟؟

دبلیو 900 سونی مال 1 سال پیشه ولی ان73 کاملا جدیده! این دو تا گوشی اصلا ربطی به هم ندارن! حالا ما اومدیم در یه مواردی بررسی کردیم گفتیم به این علت و اون علت ان73 ترجیح داده میشه!!! وگرنه کدوم گوشی تو این قیمت 470 مگابایت حافظه داخلی داره و با اون کیفیت فیلم میگیره؟

راستی در مورد دوربین نداشتم دبلیو950 دلیلی که آوردی جایی نگو بهت زار زار میخندن!!!!!!!

عزیزم من ! قوقول من ! بوغ ساله داریم تو 1000 تا فاروم میاییم میریم ندیدیم جایی سونی رو با نوکیا مقایسه کنن ! اگه شما اهلش باشی که بعید محضه میدونم و عضو Nokia Forum PRO باشی ! اونجا اینارو میفهمی عزیز دل برادر.

بعدشم پست زده بودم به خاطر برخی مسائل که یه نمونش همین الان بود و QUOTE بالا !! که فاروم های ایرانی رو کم کنی نباشه دیگه پستی وجود نخواهد داشت !

بعدشم دوست عزیز ما شنیدیم در مورد خندیدین که هر هر میخندن ! زار زار گریه می کنن ! اینم حالا از این تاپیک بعید نیس ! تو تاپیکی که زار زار می خندن و هر هر گریه می کنن خب لابد 3250 هم هنگ میکنه ! N73 رو هم باید کرد تو ک...ن سگ !! درشم نیاورد که بمونه همونجا به سزای اعمالش برسه عزیزم !

سیستم عامل یعنی پشم !
گوشی یعنی سونی اریکسون !

درضمن جاوا هم سیستم عامل نیستا ! جایی میگی بهت "هر و هر" میخندن !
که در اصل سونی اصلا سیستم عامل نداره !! بجز M600 P910i P990i !! اون جاوایی هم که گذاشتن برا این بوده که دیگه خیلی گند میشده گوشی اومدن کلی پول دادن Interpreter جاوا رو گذاشتن رو گوشی ! حالا Interpretter چیه ؟! مفسر عزیزم ! چیزی که وقتی برنامه جاوا رو باز می کنی اجرا میشه و دستورات جاوا رو به CPU ه کشک و درپیت سونی اریکسون ترجمه می کنه با کلی خطا و یه UI بی ریخت ! اثری از سرعت هم نیس که برا لود شدن گیم 100 کیلویی باید کم کمش 5 مین صبر کنی !

و من یه پیشنهاد سازنده برای شما دوست عزیز دارم که شما بری یه 1100 بخری و با چراغ قوه شم کلی حال کنی !! و یه MP3 Player با مارک Hightech 1 GB بخری که نه اینترنال اکسترنال مموری داره ! کارم باهاش راحته ! همه پسوند هارم ساپورت می کنه بلوتوثم داره ! کارتو راه میندازه عزیزم.

بعدشم عزیز دلم ! گوشی سیمبین هنگ می کنه دیگه ! این طبیعیه ! ... مشهوده منم خیلی دیدم ! میدونی کی ؟ وقتی User ی که باهاش کار میکنه یه کلید رو فشار بده یه فرمان رو اجرا کنه ! بعد فکر کنه ببینه اون کلید یا پیام چی بوده ! آره عزیزم هنگ میکنه !

منم با صراحت تمام فقط تو این پست میگم ! سونی اریکسون حتی مدل Z310 ش می ارزه به کل گوشی های نوکیا حتی پالم یا پاکت پی سی هایی که همشون هنگ می کنن :2: :177: :180: :111:

خب عزیزم ما هم شکمی حرف میزنیم دلیل داره ! چون چند روزه اساسی نفغ کردم موندم کجا خالی کنم !! شما منطقی جواب بده مارو قانع کن ! این نفغ ما هم برطرف میشه با منطق نه ؟! مشکلی نیس که جناب مدیر !

borteh
22-12-2006, 05:40
این تشکر رو هم زدم که همه بروبچ دلشون خنک شه !!

مدیر جون آقا در اول وقت پاکش کن بی زحمت ! میمونه عقده میشه .... :2:

memorex_op
22-12-2006, 10:44
اشتباه نکن نوکیا ن... سیمبین مال یه هفتس بعدش دیگه هیچ جذابیتی نداره ولی تو دوربین صدا و lcd نوکیا هرکز به پای سونی نمیرسه اون 3.2 مگاپیکسلشم بدرد خودشون میخوره عکسهای نوکیا اصلا خوش رنگ و برایت نیستن

کاملا تایید می کنم !!!

جالب اینه این ایرانی همش می گن سمبین سمبین !!ن نه ازش کاره حرفه ای انجام می دن !!نه چیزی به جز کلاس گذاشتنش (و تحمل این همه هنگ !!! که با این سرعتی که سیستم جاوای سونی اریکسون داره و کار های مورد نیازی هم که داری برات انجام میده بدون ادا و 10 ساعت هنگ کردن که مثلا w900 دو گیگ میندازی اصلان هنگ نمی کنه!!) !!!!

و اینم میدونم

که تا اخر نه به صدای استریوی سونی اریکسون کسی می رسه!!

نه به عکاسیش !!! که واقعا محشره!!!(من که با این مگا پیکسل نوکیا کیفیت ندیدم فقط بزرگی دیدم!!!
)

من اینم اخر بگم من طرفدار مارک خواستی نیستم اینا رو هم می گم به خاطر اینکه همشون رو تست کردم)

emad_hellboy
23-12-2006, 03:12
اما شما در نظر داشته باشین که دوست ما که میخواد بخره چه خصوصیتی براش مهمه دوست عزیز من خودم به شخصه N73 رو بیشتر میپسندم دلیل نمیشه که خدای ناکرده سوتفاهمی پیش بیاد در ضمن برنامه هاش هم کم نیست کی میگه خیلی هنگ میکنه ؟
دوست من یکیشو داره اصلا مشکلی نداشته تا حالا باهاش
فیلمبرداریش هم خیلی عالی صدای خیلی خوبی داره صفحه نمایش بسیار عالی و اینکه از نظر ساپورت نرم افزاری خیلی خیلی هم بهتره
در ضمن شما استفاده حرفه ای از گوشی رو چی تعریف میکنید
مگر کسی بیاد باهاش برنامه نویسی کنه که شما بگین حرفه ای بابا هر کسی به نوبه خودش برنامه های مورد نیازش رو میریزه روی گوشی
من نه طرفداری بیجا میکنم نه اینکه بخوام تعصب داشته باشم اما در کل که در نظر بگیریم هر کسی یه سلیقا ای داره
اگه میگی هنگ میکنه داشتی این گوشی رو دستت بوده من که با هر دوش کار کردن دست کم هر کدوم 2 هفته هیچوقت هگ نکرد پیشم اینم بگم که اصلا عکسهاش رو با هم مقایسه نکنید دوربین N73 خیلی خوب عکس میگیره و از W900 خیلی سرتره از حق که نمیشه گذشت بابا

در ضمن در جواب شما دوست عزیز هر گوشی رو بلد نباشی باهاش کار کنی هنگ میکنه من پاکت پی سی دارم چرا حتی یه دفعه هم هنگ نکرده حالا حساب کن ویندوز موبایل هستش رم 2گیگ هم روشه اما W810 رو خیلی وقتها هم دیدم که هنگ میکنه شما کارکرد گوشی رو هم حساب کنید بعلاوه کاربری که ازش استفاده میکنه

memorex_op
23-12-2006, 09:20
اما شما در نظر داشته باشین که دوست ما که میخواد بخره چه خصوصیتی براش مهمه دوست عزیز من خودم به شخصه N73 رو بیشتر میپسندم دلیل نمیشه که خدای ناکرده سوتفاهمی پیش بیاد در ضمن برنامه هاش هم کم نیست کی میگه خیلی هنگ میکنه ؟
دوست من یکیشو داره اصلا مشکلی نداشته تا حالا باهاش
فیلمبرداریش هم خیلی عالی صدای خیلی خوبی داره صفحه نمایش بسیار عالی و اینکه از نظر ساپورت نرم افزاری خیلی خیلی هم بهتره
در ضمن شما استفاده حرفه ای از گوشی رو چی تعریف میکنید
مگر کسی بیاد باهاش برنامه نویسی کنه که شما بگین حرفه ای بابا هر کسی به نوبه خودش برنامه های مورد نیازش رو میریزه روی گوشی
من نه طرفداری بیجا میکنم نه اینکه بخوام تعصب داشته باشم اما در کل که در نظر بگیریم هر کسی یه سلیقا ای داره
اگه میگی هنگ میکنه داشتی این گوشی رو دستت بوده من که با هر دوش کار کردن دست کم هر کدوم 2 هفته هیچوقت هگ نکرد پیشم اینم بگم که اصلا عکسهاش رو با هم مقایسه نکنید دوربین N73 خیلی خوب عکس میگیره و از W900 خیلی سرتره از حق که نمیشه گذشت بابا

در ضمن در جواب شما دوست عزیز هر گوشی رو بلد نباشی باهاش کار کنی هنگ میکنه من پاکت پی سی دارم چرا حتی یه دفعه هم هنگ نکرده حالا حساب کن ویندوز موبایل هستش رم 2گیگ هم روشه اما W810 رو خیلی وقتها هم دیدم که هنگ میکنه شما کارکرد گوشی رو هم حساب کنید بعلاوه کاربری که ازش استفاده میکنه

دوسته عزیز من تعصبی حرف نمی زنم!!

حرف شما هم تایید !!

اول اینکه خوش دستی هم مهمه الان n93 اومده!! آخر امکاناتم هم هست دیروز تو یکی از فروشگاه ها دیدم و دستم گرفتم!! موندم که آدم اینو بخره کجا باید نگهش داره!!

درسته n73 امکاناتش خوب تره اما خوش دستی w900 یه چیزی دیگه هست!
اگه برا کسی خوش دستی مهم نباشه که هیچ!!(بیل کلنگ های نوکیا رو بخره)!!!

و اینارو هم باید در نظر داشته باشه!(به نقل از جی اس ام ارنا)

کار کردن با دکمه هایn73 خیلی سخته (به نسبت با w900 )
محافظ دوربینش زود شل میشه حتی اقا سینا هم که داره و دو ماهم خریده !!دیروز در پرشین هالز مطرح کرده بود!!
حتی این اقا سینا رو ش1 گیگ انداخته بود گوشیش بالا نا اومده بود!! در حالی که یکی از کابران دیروز همین جا گفته بود که رم 2 گیگ هم رو 900 انداختم یه ذزره هم هنگ نمی کنه!!

و.......

اما یه چیزی
وقتی من w900 یا w800 می خرم می بینم هر کاری که مورد نیازمه انجام می ده روان هم هست
هنگم نمی کنه!!

بعد میام میبینم دوستم n73 داره هر کاری گوشی من انجام میده اونم از گوشیش کار می کشه!

چه لزومی داره من با سیستم عاملی کار کنم که کند باشه یا یه ذره زیر فشار باشه ریسیت کنه!!!

یا وقتی می خواد عکس بندازه گوشی 4 ثانیه stop کنه بعد عکس بندازه!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
, فقط این حرفتم خیلی جالب بود !!
در ضمن در جواب شما دوست عزیز هر گوشی رو بلد نباشی باهاش کار کنی هنگ میکنه

یعنی دوسته من که 7610 داره (بهنام) و رم 512 روش انداخته و 280 رو پر کرده و بعضی وقت ها که باهاش کار می کنه گوشی یه لحظه می ایسته!!(هین بلوتوث یا هین گوش اهنگ) !!
حتما نمی دونه چی جوری بلوتوث کنه که هنگ می کنه !! نه؟ یا نمی دونه که چی جوری اهنگ گوش بده!!

چون از خودش هم پرسیدم گفتم وقتی رم بیشتر ار 256 پر میشه عادتش اینه بعضی وقت ها یه هو هنگ می کنه!!(که این هنگ در دیگر سمبین ها هم مصداق هست که رمش پر میشه کند میشه یا هنگ می کنه)

-------------------------------------------------------------------

و یکی اینه میگین w810 هنگ می کنه!!

من 4 ماهه دار رم 1 گیگ هم روش انداختم!! اصلا هنگ نمی کنه!!

هر کاری هم باهاش می کنم!!(یعنی چه امکاناتی داره ) در حسرت اینم یه بار هنگ کنه!! در حین عکس انداختن!! فیلمبرداری کردم!! هم اهنگ گوش می دم هم بلوتوث می کنم!! رم رو 1 گیگ کامل پر میکنم!!
گیم باهاش بازی می کنم!!
و.....

MASOUD
23-12-2006, 12:29
پست جالبی بود memorex

KingArash
23-12-2006, 12:37
:111: ِAgainst Nokia

12057
23-12-2006, 13:40
عزیزم من ! قوقول من ! بوغ ساله داریم تو 1000 تا فاروم میاییم میریم ندیدیم جایی سونی رو با نوکیا مقایسه کنن ! اگه شما اهلش باشی که بعید محضه میدونم و عضو Nokia Forum PRO باشی ! اونجا اینارو میفهمی عزیز دل برادر.

بعدشم پست زده بودم به خاطر برخی مسائل که یه نمونش همین الان بود و QUOTE بالا !! که فاروم های ایرانی رو کم کنی نباشه دیگه پستی وجود نخواهد داشت !

بعدشم دوست عزیز ما شنیدیم در مورد خندیدین که هر هر میخندن ! زار زار گریه می کنن ! اینم حالا از این تاپیک بعید نیس ! تو تاپیکی که زار زار می خندن و هر هر گریه می کنن خب لابد 3250 هم هنگ میکنه ! N73 رو هم باید کرد تو ک...ن سگ !! درشم نیاورد که بمونه همونجا به سزای اعمالش برسه عزیزم !

سیستم عامل یعنی پشم !
گوشی یعنی سونی اریکسون !

درضمن جاوا هم سیستم عامل نیستا ! جایی میگی بهت "هر و هر" میخندن !
که در اصل سونی اصلا سیستم عامل نداره !! بجز M600 P910i P990i !! اون جاوایی هم که گذاشتن برا این بوده که دیگه خیلی گند میشده گوشی اومدن کلی پول دادن Interpreter جاوا رو گذاشتن رو گوشی ! حالا Interpretter چیه ؟! مفسر عزیزم ! چیزی که وقتی برنامه جاوا رو باز می کنی اجرا میشه و دستورات جاوا رو به CPU ه کشک و درپیت سونی اریکسون ترجمه می کنه با کلی خطا و یه UI بی ریخت ! اثری از سرعت هم نیس که برا لود شدن گیم 100 کیلویی باید کم کمش 5 مین صبر کنی !

و من یه پیشنهاد سازنده برای شما دوست عزیز دارم که شما بری یه 1100 بخری و با چراغ قوه شم کلی حال کنی !! و یه MP3 Player با مارک Hightech 1 GB بخری که نه اینترنال اکسترنال مموری داره ! کارم باهاش راحته ! همه پسوند هارم ساپورت می کنه بلوتوثم داره ! کارتو راه میندازه عزیزم.

بعدشم عزیز دلم ! گوشی سیمبین هنگ می کنه دیگه ! این طبیعیه ! ... مشهوده منم خیلی دیدم ! میدونی کی ؟ وقتی User ی که باهاش کار میکنه یه کلید رو فشار بده یه فرمان رو اجرا کنه ! بعد فکر کنه ببینه اون کلید یا پیام چی بوده ! آره عزیزم هنگ میکنه !

منم با صراحت تمام فقط تو این پست میگم ! سونی اریکسون حتی مدل Z310 ش می ارزه به کل گوشی های نوکیا حتی پالم یا پاکت پی سی هایی که همشون هنگ می کنن :2: :177: :180: :111:

خب عزیزم ما هم شکمی حرف میزنیم دلیل داره ! چون چند روزه اساسی نفغ کردم موندم کجا خالی کنم !! شما منطقی جواب بده مارو قانع کن ! این نفغ ما هم برطرف میشه با منطق نه ؟! مشکلی نیس که جناب مدیر !
مه حرفات ای ول داشت
مخصوصا این یه تیکه اش به دلم نشست
گوشی سیمبین هنگ می کنه دیگه ! این طبیعیه ! ... مشهوده منم خیلی دیدم ! میدونی کی ؟ وقتی User ی که باهاش کار میکنه یه کلید رو فشار بده یه فرمان رو اجرا کنه ! بعد فکر کنه ببینه اون کلید یا پیام چی بوده ! آره عزیزم هنگ میکنه !

basbeh
25-12-2006, 21:57
فقط ان 73

memorex_op
26-12-2006, 18:38
فقط ان 73

واقعا توضیحات خیلی جالبی در بارش دادی که هر کی الان بیاد این تاپیک شما رو بخونه میره می خرش!!!:177: