PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندی برای برداشتن محدودیت زمانی برنامه های15 روزه trial

Amin_Eman
02-12-2006, 00:16
برای از بین بردن محدودیت زمانی 15 روزه برنامه های trial مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از اینکه مدت زمان 15 روزه برنامه به پایان رسید و برنامه پیغام program's trial period is over را داد شما

باید با استفاده از یک فایل منیجر مانند Fexplorer به این آدرس بروید : C:\System\Data

در این دایرکتوری فایلها و فولدرهای زیادی رو می بینید (البته اگر زیاد برنامه نصب کرده باشید) که شما باید

فایل application name_check.dat یا application name_chk.dat را پیدا کنید و با زدن کلید C آن را

delete نمایید! (به جای application name نام برنامه مورد نظر شما قرار دارد )

حال به منوی گوشی رفته و برنامه را اجرا کنید میبینید که برنامه دوباره کار میکند!

امیدوارم این ترفند براتون مفید باشه!:177:

hamedjoon
02-12-2006, 01:32
مطمدني درست كار ميكنه نزنه دهنه گوشي رو سرويس كنه !

Amin_Eman
02-12-2006, 02:52
مطمدني درست كار ميكنه نزنه دهنه گوشي رو سرويس كنه !
دوست عزیز مطمئن باش !
100% جواب میده وهیچ مشکلی برای گوشی پیش نمیاد .:177:

khoraki
03-12-2006, 00:25
سلام دوست من
این روش شما روی همه برنامه های Trial جواب نمی ده.
این روش برای برنامه های شرکت SmartphoneWare جواب می ده که در بخش مربوط به برنامه های UIQ3 روشش را برای SE UIQ3 توضیح داده بودم البته فقط برای یک برنامه به این آدرس:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=106166&postcount=58
ولی بازهم ممنون که به دیگران کمک می کنید

Amin_Eman
03-12-2006, 03:21
سلام دوست من
این روش شما روی همه برنامه های Trial جواب نمی ده.
سلام دوست عزیز!
اگر به عنوان تاپیک دقت کنید من گفتم برنامه های 15 روزه trial نه همه برنامه های Trial چون برنامه های آزمایشی محدودیتهای زمانی متفاوتی دارند مثلا برنامه mobiluck که یک برنامه هک بلوتوثیه 3 روزه است و............

این روش برای برنامه های شرکت SmartphoneWare جواب می ده
من الان روی گوشی خودم برنامه AppMan (برنامه ای برای مدیریت برنامه های روی گوشی) نصبه که برای شرکت symbianware و با استفاده از این روش دارم ازش استفاده میکنم!

در بخش مربوط به برنامه های UIQ3 روشش را برای SE UIQ3 توضیح داده بودم البته فقط برای یک برنامه
پست شما رو دیدم. همونطور که گفتید اون روش فقط برای یک برنامه خاص اونم برای UIQ3 که (P990 & M600 & W950 ) هستند کاربرد داره ولی این روش برای تمام برنامه ها اونم سری 60 است!برنامه های کاربردی مثلSmsMachine_CallRecorder_Full Screen Caller_SmartAnswer_ FileMan_Blacklist
وخیلی برنامه های دیگه!

ولی بازهم ممنون که به دیگران کمک می کنید
منم از شما ممنونم که با اینکه UIQ هستید به سری 60 هم سر میزنید!:177:
ولی دوست عزیز کیه که قدر بدونه!!:cryani:

khoraki
03-12-2006, 03:33
دوست من امین عزیز
چقدر عالی و با متانت مرا از اشتباه درآوردید.
چقدر خوب است که بعضی از دوستان که حرفی مخالف میلشان گفته می شود زود از کوره درمی روند از منش شما بهره بگیرند.
مسلما" شما که وقت می گذارید و تجربیات گرانبهایتان را مفت و مجانی در اختیار همه قرار می دهید نیاز به قدردانی دیگران ندارید چونکه نفس عملتان خیلی بیشتر از یک دکمه تشکر است.

موفق باشید

Amin_Eman
03-12-2006, 03:59
دوست من امین عزیز
چقدر عالی و با متانت مرا از اشتباه درآوردید.
چقدر خوب است که بعضی از دوستان که حرفی مخالف میلشان گفته می شود زود از کوره درمی روند از منش شما بهره بگیرند.
مسلما" شما که وقت می گذارید و تجربیات گرانبهایتان را مفت و مجانی در اختیار همه قرار می دهید نیاز به قدردانی دیگران ندارید چونکه نفس عملتان خیلی بیشتر از یک دکمه تشکر است.

موفق باشید
خواهش میکنم khoraki جان!

امیدوارم شما هم در تمام مراحل زندگیتان موفق باشید!:177:

Amin_Eman
10-12-2006, 00:44
دوستان اول خواستم برنامه هایی را که با این روش میتوان از آنها برای همیشه استفاده کرد را تک تک بزارم اما بعد تصمیم گرفتم لینک برنامه ها رو بذارم تا شما با توجه به نوع گوشیتون برنامه مورد نیاز خود را دانلود کنید!:177:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=16057

Amin_Eman
10-12-2006, 00:52
دوستان اول خواستم برنامه هایی را که با این روش میتوان از آنها برای همیشه استفاده کرد را تک تک بزارم اما بعد تصمیم گرفتم لینک برنامه ها رو بذارم تا شما با توجه به نوع گوشیتون برنامه مورد نیاز خود را دانلود کنید!:177:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=16057 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=16057)

persia_1700
21-12-2006, 15:50
با استفاده از یک فایل منیجر مانند Fexplorer ؟؟؟؟؟؟

فايل منجر خوده گوشي رو امتحان كردم نشد ميشه بيشتر توضيح بدي.

vestaboy
21-12-2006, 16:04
اقا من تست کردم جواب میده ، خیلی ممنون ، کال چیتر 15 روزه نصب کرده بودم که با این کاری که شما گفتی دوباره 15 روز برای رجستیر کردن بهم وقت داد

Amin_Eman
21-12-2006, 17:55
با استفاده از یک فایل منیجر مانند Fexplorer ؟؟؟؟؟؟

فايل منجر خوده گوشي رو امتحان كردم نشد ميشه بيشتر توضيح بدي.
دوست عزیز داشتن یک فایل منیجر از ضروریات یک گوشی سیمبین است!

اگه اشتباه نکنم گوشی شما 6630 است که میتونید از برنامه Fexplorer که برایتان گذاشتم استفاده کنید!

اگر باز هم سوالی بود در خدمتم!:177:

sertegh_girl_co
21-12-2006, 20:01
لطفا بزاريد كه به 3250 بخورهFexplore

sertegh_girl_co
21-12-2006, 20:28
اصلا تاريخه موبايل رو هم ببريد عقب حله

Amin_Eman
04-01-2007, 03:07
لطفا بزاريد كه به 3250 بخورهFexplore
دوست عزیز شما باید به این انجمن بروید!

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=144 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=144)

ab.na
07-01-2007, 12:39
:180:
برای از بین بردن محدودیت زمانی 15 روزه برنامه های trial مراحل زیر را دنبال کنید:
د
پس از اینکه مدت زمان 15 روزه برنامه به پایان رسید و برنامه پیغام program's trial period is over را داد شما

باید با استفاده از یک فایل منیجر مانند Fexplorer به این آدرس بروید : C:\System\Data

در این دایرکتوری فایلها و فولدرهای زیادی رو می بینید (البته اگر زیاد برنامه نصب کرده باشید) که شما باید

فایل application name_check.dat یا application name_chk.dat را پیدا کنید و با زدن کلید C آن را

delete نمایید! (به جای application name نام برنامه مورد نظر شما قرار دارد )

حال به منوی گوشی رفته و برنامه را اجرا کنید میبینید که برنامه دوباره کار میکند!

امیدوارم این ترفند براتون مفید باشه!:177:

dj_mehdi_spice
13-05-2007, 06:51
دوباره 15 روز بيشتر كار نمي كند

موبایل باز
05-06-2007, 14:23
دوباره 15 روز بيشتر كار نمي كند
پس چي؟ كلاْ استفاده از اينگونه روشها فقط در مورد ورژن جديد برنامه ها كه سريال و كركشون هنوز ساخته نشده مناسبه و در ساير موارد كار معقولي نيست و بهتره كه بجاي اينكار كركشون رو گير آورد

موبایل باز
05-06-2007, 14:43
کال چیتر 15 روزه نصب کرده بودم که با این کاری که شما گفتی دوباره 15 روز برای رجستیر کردن بهم وقت داد
آقا اين چه كاريه؟ آخه وقتي ورژن فولش رو سه سوته مي شه پيدا كرد نيازي به چنين كاري نيست:icon_huh: :

موبایل باز
05-06-2007, 14:52
فقط كافيه كه فايل callcheater.app رو با فايل مشابهش توE/C:system/Apps/callcheater جابجا كنيد

Hamedma87
18-06-2011, 02:33
سلام عزيزمن اين برنامه profimail.3.35رانصب كردم بعداز15روزوقتش تموم شده الانم پسوردميخوات ازكجاميتونم كدشاپيداكنم