PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HTC HD2 Club | کلوپ این هیولای کمر باریک

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Sezar
07-02-2010, 15:00
این برنامه های خیلی باحال هستند ابر های سنس رو رنگی میکنن
ابی

http://dc195.4shared.com/download/21...lue_Clouds.cab

زرد

http://dc189.4shared.com/download/21..._Clouds_VG.cab

قرمز

http://dc206.4shared.com/download/21...ouds_VGA-W.cab

در حافظه اصلی نصب شود
تشکر ؟

Jahandar
07-02-2010, 15:05
jahandar عزیز توضیحاتت خیلی خوب بود به دردم خورد زیاد! ممنون.
راستی دیدم گوشیتم به سلامتی درست شده اول که تبریک و بعد اینکه هزینش چقدی شد ؟

خواهش میکنم عزیزم .
گوشی من مشکلی نداشت . فکر کنم با یکی دیگه از دوستان اشتباه گرفتی .

! Just Think
07-02-2010, 16:55
با كامپيوتر وارد اينترنت شو بعد گوشي رو با active sync به كامپيوتر وصل كن بعد صبر كن تا توي تولبار بالاي گوشي كه مقدار باتري و آنتن و... هست دو تا فلش بياد .الان ميتوني از اينترنت كامپيوتر روي گوشي استفاده كني.

دوست عزیز من یک بار تونستم دوتاییش را باهم وصل وصل کنم ولی از توی گوشی به اینترنت وصل نشد !! دفعات بعد هم وقتی گوشی را وصل می کنم اینترنت قطع می شه یا وقتی اینترنت را وصل میکنم گوشی قطع می شه چیکار کنم؟؟
مرسی:merci:

Jahandar
07-02-2010, 18:04
یک روش امن اینه که mac address گوشی رو در کانفیگ مودم وایرلس کامپیوتر وارد کنی (در قسمت وایرلس ) و تیک disable رو به allow تغییر بدی . اینجوری امنیت شبکه هم بیشتره و فقط به دیوایس hd2 با اون مک آدرس بخصوص اجازهء استفاده از شبکهء خصوصیتو میدی .
برای فهمیدن mac address گوشی ، وایرلس hd2 رو روشن کن و در all settings روی connections کلیک کن .بعد هم روی wi-fi تپ کن و advanced رو انتخاب کن . بعد هم دوباره به تب advanced برو . اونجا آدرس mac رو میتونی ببینی که البته در گوشی چون بین اعداد خط فاصله هست مک آدرس برعکس نشون داده میشه ! اولش باید 00 باشه . اگر 00 در سمت راست بود از راست اعداد رو در کانفیگ مودم وارد کن و اگر از چپ نوشته بود که از چپ وارد میکنی . ضمنا وقتی میای mac address گوشی رو در مودم کامپیوتر وارد کنی بجای خط فاصله ای که بین اعداد وجود داره دونقطه روی هم یعنی این علامت : رو قرار میدی . مثلا مک آدرست اینه : 00-34-98-86-18-79
وقتی میخوای در کانفیگ مودم واردش کنی میشه این : 00:34:98:86:18:79
.
.
.

یه نکتهء دیگه هم اضافه کنم . این روش برای کسانی که adsl و مودم وایرلس دارند روشیست بس عالی ! چون کارکرد مودم از کامپیوتر جداست و تنها کافیه کانفیگ شده باشه . در اینصورت میتونید کامپیوتر رو خاموش کنید و مودم رو روشن بزارید و با وایرلس گوشیتون وصل بشید به مودم وایرلس و براحتی وبگردی کنید ...
خودم برخی شبها روی تخت دراز میکشم و سیستم هم خاموش میکنم و در آرامش به گردش در سایتهای سیاسی میپردازم ! البته یه بدی داره که ممکنه مثل دیشب من روی تخت خوابتون ببره و تا صبح روی گوشی قلت بزنید و صبح احساس کنید چیزی زیر کمرتون قرار داره و وقتی رفتید کنار ببینید گوشیتونه !!!!!!!

M E H D I
07-02-2010, 19:51
عکسهای جدید درپوش و باطری جدید با ظرفیت تقریبا دو برابر:

http://www.freezpic.com/pics/08e4de2bd8ae61695968d6ab6baa548d.jpg
http://www.freezpic.com/pics/9b461dfafa526a5acb971c2f151625b3.jpg

منبع (http://www.gsmarena.com/first_life_shots_of_the_htc_hd2_extended_life_batt ery_pop_up-news-1430.php)

M E H D I
07-02-2010, 20:36
دو تا شد لطفا حذف کنید.
ممنون

hossein.e.m
07-02-2010, 20:48
اینکه گوشی رو خیلی نافرم میکنه :43:

M E H D I
07-02-2010, 21:02
اینکه گوشی رو خیلی نافرم میکنه :43:

این فقط برای دیدن فیلم طراحی شده و نمیشه همیشه رو گوشی باشه.

من فکر نمی کردم انقدر ضخیم باشه002:

Ehsan_d119
07-02-2010, 23:14
این برنامه های خیلی باحال هستند ابر های سنس رو رنگی میکنن
ابی

http://dc195.4shared.com/download/21...lue_clouds.cab

زرد

http://dc189.4shared.com/download/21..._clouds_vg.cab

قرمز

http://dc206.4shared.com/download/21...ouds_vga-w.cab

در حافظه اصلی نصب شود
تشکر ؟

مثل اینکه لینکها مشکل دارن اگه امکان داره جایه دیگه اپلود کنید
ممنون

Ehsan_d119
07-02-2010, 23:15
خواهش میکنم عزیزم .
گوشی من مشکلی نداشت . فکر کنم با یکی دیگه از دوستان اشتباه گرفتی .

شرمنده جهاندارجان
اون دوستمونو میگم که تاچ گوشیش مشکل داشت وکار نمیکرد گوشیش گارانتی یاس بودو...

Ehsan_d119
07-02-2010, 23:28
دوستان نظرتون چیه یه تایپیک جداگانه بزنیم و اونجا فقط به مشکلات ریز و درشت گوشی که البته راه حل واسش ارائه شده و مهمتر اینکه راه حل جواب داده باشه بپردازیم. به نظرم به این شکل بعد از مدتی یه منبع عالی برای hd2 داشته باشیم که نیاز خیلیها رو برطرف میکنه و از سنگین شدن تایپیک اصلیم تاحد زیادی کم میکنه چون دیگه احتیاجی نیست واسه مشکلات قدیمی بحث بشه.
این تایپیک میتونه شامل کلیه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری باشه که هر کدوم از ما تجربش کردیم و باهاش کلنجار رفتیم تا حل بشه...
فقط یه بار دیگه بگم که مشکلاتی که 100 درصد حل شدن منظورمه. اینطوری هرکس به مشکلی بربخوره میدونه کجا باید مراجعه کنه و از تجربیات دوستان استفاده کنه.
اگه حوصله نظر دادن ندارید با یه تشکر موافقت خودتونو اعلام کنید تا انشالا یکی از مدیرای محترم دست به کار بشه.

Behnood
07-02-2010, 23:58
دوست خوبم این تایک هم برای بیان همین مشکلات ریز و درشت این گوشی هست و با ایجاد کردن یک تاپیک جدبد هیچ مشکلی برطرف نمیشه بلکه بیشتر هم میشه چون عده ای از عزیزان همین الان که یک تاپیک برای بیان مشکلات این گوشی داریم نمیدونن سوالاتشون رو کجا بپرسن چه برسه که دوتا بشه.
در ضمن هروقت که این تایپیک بیش از حد سنگین شد شماره ی 2 رو خواهیم زد.
ممنونم از همدلی و همیاریتون....

Behnood
07-02-2010, 23:59
دوستان روش برگردان رو امتحان کردم و درست کار کرد.الان دوباره گارانتی دارم...دی!

WW_EA
08-02-2010, 01:34
دوستانی که با بلوتوث شون مشکل دارند شاید این پست به دردشون بخوره.
من سالهاست که با این فناوری بلوتوث سروکله زدم. هر نوع از این بلوتوث ها (nokia - sonyericson - HTC ) یه نوع مدولاسیون مخصوص به خودشون رو دارند ولی همگی با هم سازگارند و معمولا برای انتقال فایل ها نباید مشکل خاصی داشته باشند. مگر در شرایطی که Firmware یکی از گوشی ها دارای اختلالاتی از قبیل ویروسی بودن یا کند بودن (چون اگه سیستم عامل سنگین شده باشه مخصوصا تو نوکیا BoudRate یا نرخ ارسال داده تغییر میکنه) باشه و این باعث میشه که مشکلاتی به وجود بیاد. مثلا من با گوشیم همه نوع فایل رو به انواع گوشی های W800 - 6680 - 6600new فرستادم تا ببینم مشکلی دارند یا نه. کاملا بدون مشکل فایل با موفقیت ارسال شد. هم با رسکیو هم با فایل منیجر.رام هم 1.66
ولی وقتی یه فایل GIF به 7710 پسر خالم فرستادم تو 0% گیر کرد. جاتون خالی یه بار با کاسپر گوشی پسر خالمو اسکن کردم 3 تا ویروس از گوشیش کشید بیرون. دوباره فایل رو فرستادم و شروع به پر شدن درصد کرد ولی تا 99% بیشتر نرفت. کلی ضد حال خوردم. از جو کار گوشی پسرخالمو به بکاپ گرفتم و مستر ریست کردم. بلا فاصله فایل رو دوباره فرستادم و به راحتی و کامل سند شد.واسه خودمم جای تعجب داشت چون گوشی پسر خالم از w800 به راحتی تمام فایل ها را میگرفت ولی تا 7710 رو ریست نکرده بودم نتونستم با HD2 بهش فایل بفرستم. این به دلیل حساس بودن مدولاسیون بلوتوث گوشی ها متفاوت هستش. به هر حال من کلی بلوتوث این HD2 رو در کار با ماژول های بلوتوث موجود تو بازار تست کردم و با تمام اونها به شدت سازگار بود. خلاصه من رو بلوتوث این گوشی تعصب دارم. از تمام بلوتوث ها پیشرفته تر هستش و تمامی سرویس های قابل ارائه روی بلوتوث رو ساپورت میکنه.

چه موضوع عجیبی خداییش.
ولی چرا باید بلوتوث hd2 این طوری باشه؟

اما خبر اینکه : من تونستم روی این گوشی ها که در حالت عادی عکس روشون ارسال نمیشه (یعنی خط send ش هیچ وقت پر نمیشه و خط در همون اول می مونه) با کمی تفکر، هر عکسی با هر پسوندی (bmp, png, jpg, gif) رو ارسال کنم.

خیلی از کاربران همین سایت این مشکل رو چند باری تجربه کردن. این مشکل، می تونه موقع بلوتوث بازی با رفقا خیلی بد باشه:ambulance: فکرشو بکنین بیایم با hd2 مون پیش رفقا کلاس بزاریم، ولی نوبت بلوتوث بازی که شد یه عکس ساده چند کیلوبایتی رو نتونیم بفرستیم :12: حالا ما هرچی بگیم که مشکل از گوشی خودتون هست که باور نمی کنن :19::14: اونموقع هست که کلاس اومدنمون میشه کوفتمون :31::31:

این موضوع تقریبا روی گوشی های نوکیا حل شد.منتها باید روی گوشی های سونی اریکسون هم ازمایشاتی رو انجام بدم تا بعد نتایجش رو توی همین سایت بگم

================================================

یه سوال جدا: اقا من اون رام 196 مگی رسمی htc که رام انگلیسی - عربی هست رو گرفتم. فایل با پسوند exe هست.حالا می خوام گوشیم رو اپدیت کنم، همون فایل exe رو اجرا کنم و بعد مراحل رو دنبال کنم (next بزنم) کافیه؟
یه کمی به نظرم کار پر ریسکی هست. مخصوصا که همه جای readme ش با رنگ قرمز نوشته: be careful , attention , it's risky , be aware
ادم خوف برش می داره :42::42::42::ambulance::ambulance::55::55::19:
چند درصد احتمال خراب شدن گوشی هست؟ چه قدر طول می کشه؟ اگه وسطای اپگرید خراب بشه چی میشه؟ گارانتی قبولش می کنه؟
کلا پندی، نصیحتی، چیزی در این باره (اپدیت) ندارین؟ البته یه سری اصول اولیش رو می دونم. مثل باتری شارژ باشه و اینا...
ممنون

WW_EA
08-02-2010, 04:31
حل شد. اپدیت کردم
no problem anymore

ولی بعد از اپدیت رام، سرعت یه کم رفت بالا، تجربه منم همین طور :003: همیشه بار اول سخت تر%u

malekih
08-02-2010, 09:05
سلام :4::8:
چندين روز متوالي غايب بودم از مباحث عقب افتادم 002:

رام من الآن اينه :
Rom1.48.488.1/radio2.05.51.wsd

ميخوام عوضش کنم به يه رام بهتر !
رام جديد htc برای خاورميانه رو دانلود کردم فعلا :
Ruu_leo_htc_ara_1.66.415.4_radio_signed_15.30.50.0 7u_2.06.51.07_ship.exe

اين رام مشکل خاصی نداره ؟ راديوش مشکل آنتن دهی نداره ؟!
رامی بهتر هم اگه پيشنهاد ميکنيد که اگه با دليل بگين عاليه ! :merci:

از اساتيد کسی یاري نميکنه ؟

ARA™
08-02-2010, 09:56

این رام هیچ مشکلی نداره تازه به نظر من بهترین رام اورجیناله در ضمن توی این رام میتونی تسک میجر رو توی quick linksداشته باشی
رام میری هم خوبه ولی یه تغییراتی توی منو و تماس داده که من خوشم نیومد

Ehsan_d119
08-02-2010, 10:54
دوست خوبم این تایک هم برای بیان همین مشکلات ریز و درشت این گوشی هست و با ایجاد کردن یک تاپیک جدبد هیچ مشکلی برطرف نمیشه بلکه بیشتر هم میشه چون عده ای از عزیزان همین الان که یک تاپیک برای بیان مشکلات این گوشی داریم نمیدونن سوالاتشون رو کجا بپرسن چه برسه که دوتا بشه.
در ضمن هروقت که این تایپیک بیش از حد سنگین شد شماره ی 2 رو خواهیم زد.
ممنونم از همدلی و همیاریتون....

ممنون از توجهتون ولی منظور من اینه که تایپیک دوم ارشیو مشکلات حل شده باشه نه تایپیکی برای حله مشکلات ! در واقع مشکلات تازه اینجا بحث و بررسی بشن و بعد از حل شدن به اون تایپیک منتقل بشن و ...
به هر حال شما مدیری و مطمئنا بیشتر از من در مورد مشکلات یه تایپیک جدید میدونید.
بازم ممنون

SAEEDWIZARD
08-02-2010, 13:12
برنامه ی 25 شورت کات برای مانیلا 2.5.1922 :

http://up.iranblog.com/37261/1265729020.jpg

من اول لینک ها رو remove کردم ، بعد این برنامه رو نصب کردم. (چون قبلا برنامه ای شبیه این رو نصب کرده بودم و باهاش مشکل داشتم ، آیکون ها رو بد نشون میداد. گفتم شاید مشکل از این باشه اما به هر حال اینو تست کردم مشکلی نداره)

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1252346&postcount=141

Sezar
08-02-2010, 15:04
مثل اینکه لینکها مشکل دارن اگه امکان داره جایه دیگه اپلود کنید
ممنون

ممنون از اطلاعتون
ابی
http://up.iranblog.com/37261/1265697308.png

http://www.4shared.com/file/216761094/a93f601f/HTCeros_Sense_LightBlue_Clouds.html

زرد
http://up.iranblog.com/37261/1265686569.jpg
http://www.4shared.com/file/216766021/a77675e2/HTCeros_Sense_YELLOW_Clouds_VG.html

قرمز
http://up.iranblog.com/37261/1265676940.jpg
http://www.4shared.com/file/216765404/f096e4dd/HTCeros_Sense_RED_Clouds_VGA-W.html

در حافظه اصلی نصب شه

.:: MAKAN ::.
08-02-2010, 15:42
دوستان کسی با n900 کار کرده یا نزدیکش هست تا صفحه نمایششو با HD2 مقایسه کنه؟

AmiR.Gun
08-02-2010, 16:31

دوست عزيز اين لينك دانلود رام 1.66 رو كه شما دانلود كرديد رو ميزاريد؟؟؟؟؟؟؟؟

saghi_pd
08-02-2010, 16:46
دوستان چه جوری میشه تعداد آیکون های quick links رو افزایش داد؟

ehsanmoghaddasi
08-02-2010, 16:47
با تشکر فراوان از sezarsf عزیز پس از نیم ساعت سر و کله زدن با http://www.4shared.com موفق به دانلود ابرهای رنگی شدم
جهت راحتی دوستان هر سه فایل رو فشرده نموده و همینجا آپلود کردم.

ehsanmoghaddasi
08-02-2010, 16:53
دوستان چه جوری میشه تعداد آیکون های quick links رو افزایش داد؟

دوست عزیز کافی چهار تا پست قبل از پست خودتون رو بخونید: پست 4606

malekih
08-02-2010, 17:03
دوست عزيز اين لينك دانلود رام 1.66 رو كه شما دانلود كرديد رو ميزاريد؟؟؟؟؟؟؟؟

از سايت خود hTc ميتونی دانلود کنی :
http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=297&cat=2&dl_id=857

saghi_pd
08-02-2010, 17:27
دوستان حالا چه جوری میشه task manage رو به quick links اضافه کرد؟

یک مشکل دیگه هم این که من نمی دونم چرا هر موقع gps ام رو باز می کنم گوشی هنگ می کنه؟!

ehsanmoghaddasi
08-02-2010, 17:50
دوستان حالا چه جوری میشه task manage رو به quick links اضافه کرد؟

یک مشکل دیگه هم این که من نمی دونم چرا هر موقع gps ام رو باز می کنم گوشی هنگ می کنه؟!

این مجموعه نرم افزار به دردت میخوره (task manager اصلی ویندوز موبایل هم هست):

بگو از چه نرم افزاری برای راه انداختن Gps استفاده میکنی؟

ویرایش: روش اضافه کردن شورتکات Task Manager به Quick Links:
به شاخه ویندوز برید و شورت کات task manager رو به منوی استارت بفرستید
می توانید با برنامه resco file manager روی اسم فایل نگه دارید و از گزینه send to و سپس start menu as shortcut استفاده کنید
در صورتی که فایل را پیدا نکردید از منوی option->general->browser همه تیکها رو بردارید

saghi_pd
08-02-2010, 18:21
این مجموعه نرم افزار به دردت میخوره (task manager اصلی ویندوز موبایل هم هست):

بگو از چه نرم افزاری برای راه انداختن Gps استفاده میکنی؟

Gps ام گارمین هست.
اوایل باهاش مشکلی نداشتم اما چند روزه هر دفعه که برنامرو باز می کنم هنگ می کنه! :45:

ehsanmoghaddasi
08-02-2010, 18:40
Gps ام گارمین هست.
اوایل باهاش مشکلی نداشتم اما چند روزه هر دفعه که برنامرو باز می کنم هنگ می کنه! :45:

به نظر من کلا گارمین نرم افزار پر دردسریه
تو همه نرم افزار هایی که من تست کردم بهترینش OziExplorer هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91730&nojs=1#goto_threadtools
و اگه به اینترنت پر سرعت روی موبایل دسترسی دارید خب Google Maps هم خیلی خوبه

GGBUFON
08-02-2010, 19:49
سلام

آخه من قبل از اينكه اكانت اينترنت ADSL م تمام بشه راحت باهاش كار ميكردم از skype to skype كه به قول معروف free هست راحت با 2 گوشي تماس ميگرفت صحبت ميكردم ولي از وقتي اينترنت رو تمديد كردم با hd2 نميتونم skype رو اجرا كنم ولي با nokia اجرا ميشه
فرموديد با سيمكارت كانكت ميشه منظورتون gprsهست؟ اگه بله با اون هم امتحان كردم نشد
مال منم بعضی وقتا گیر میده...حتی با لپ تاپ هم نمیتونه connect شه...با اینکه adsl 512 دارم...

GGBUFON
08-02-2010, 21:10
دوستان در HD2 قسمت messaging اگه نخوایم HTC Message داشته باشیم و فقط Messaging خود 6.5 باشه باید چکار کنیم ؟ رام اصلی هم هست . درضمن من امروز که یه چند ساعتی هم با یه HD2 کار کردم توجه شدم که پیشبینی کلمه بر اساس کلمه هایی که به صورت دستی در Message نوشته میشه نداره ( یکی از قابلیتهای فوق العاده ی ویندوزهای قبل از 6.5 مخصوصا 6 ) فقط XT9 مخصوص کلمه های انگلیسی داره ولی واسه فینگلیش چیزی ندیدم . آیا هست و من ندیدم یا واقعا این قابلیت رو کنار گذاشتن ؟
راستی یه سوال دیگه . یکی از دوستام که این گوشیو خریده دیدم که ورژن رام رو زده 1.48 اگه بخواد به 1.66 بشه چکار کنه ؟ درضمن وقتی میخواد بره رام آپدیت تو سایت htc رو بگیره میزنه که این رام مناسب برای دستگاه شما نیست ؟؟!!! سریال هم درست وارد میکنه .

یکی دیگه هم این پیشنهاد کلمه رو گفته بود توضیحاتشو دادم در صفخات قبلی.واسه فینگیلیش هم داره
یکم htc رو این سریال ها ایراد میگیره.اما لینک های مختلفی هست در rom development بریدیدا میکنید
واسه فینگلیش نداره...یعنی اونی که شما میگین عملا کاربردی نداره چون اگه کلمات طولانی رو بزنیم دیگه کار نمیکنه.
به نظر من این یه عیب خیلی بزرگه که hd2 داره

Ramtin_L.A
08-02-2010, 21:19
بچه ها کلا این گوشی به نسبت قیمت و کارایی توصیه میشه یا نه؟

بهتر از این گوشی چه چیزایی هست؟

(لطفا دعوا نکنید :4:)

Sezar
08-02-2010, 21:40

100 % توصیه میشه واسه کسانیکه ویندوز بازن.بهتر از میتونی پول بزاری ماشین بخری:دی

iKasra
08-02-2010, 21:43

اختيار داري...!

تنها گوشي كه ميتونه با HD2 رقابت كنه iphone 3GS هست. البته تو اكثر زمينه ها آيفون كم مياره اما مثلا تو تعداد برنامه‌ها و بازي‌ها از HD2 بهتره.
كلا انتخاب بين HD2 و iphone سليقه‌ايه.
اما باز من HD2 رو توصيه مي‌كنم. چون گوشي جدي تريه! مثل آيفون اسباب بازي نيست (نظر شخصي منه توهين نباشه)
امكاناتش هم در مجموع از همه گوشياي ديگه بالاتره.

! Just Think
08-02-2010, 21:49
سلام
دوستان امروز گوشی ام به یک مشکل عجیب برخورد یعنی قاط زد :دی روی گوشی ام رمز گذاشته بودم و تا قبل از اینکه وصل کامپیوتر کنم مشکلی نداشت اما وقتی وصل کا مپیوترم کردم هرچی رمز را می زدم می گفت اشتباه است حتی active sync را هم وصل نکردم بعد کلید قرمز پشت گوشی را زدم بازم درست نشد تا اینکه زنگ گوشی زدم بعد قطع کردم دوباره که رمز را زدم قبول کرد!!!
بنظر شما مشکل از کجا می تونه باشه؟؟:42::29::ambulance:

Ramtin_L.A
08-02-2010, 21:57
100 % توصیه میشه واسه کسانیکه ویندوز بازن.بهتر از میتونی پول بزاری ماشین بخری:دی
اختيار داري...!

تنها گوشي كه ميتونه با hd2 رقابت كنه iphone 3gs هست. البته تو اكثر زمينه ها آيفون كم مياره اما مثلا تو تعداد برنامه‌ها و بازي‌ها از hd2 بهتره.
كلا انتخاب بين hd2 و iphone سليقه‌ايه.
اما باز من hd2 رو توصيه مي‌كنم. چون گوشي جدي تريه! مثل آيفون اسباب بازي نيست (نظر شخصي منه توهين نباشه)
امكاناتش هم در مجموع از همه گوشياي ديگه بالاتره.درسته این دقیقا نظر منه.. من با همه ی گوشیا کار کردم به جز این :4: ...

آیفون تصویری و این اچ تی سی هر کدوم قابلیتهای خودشون رو دارن نمیشه زیاد گیر داد بهشون..

فقط اینکه من تحمل باگ توی گوشی رو ندارم :4:

همچنین خز شدن :4:

یه احساس درونی :4: بهم میگه فعلا صب کن یه چیز جدید میات عقب میمونی :4:

saghi_pd
08-02-2010, 23:48
دوستان کسی برنامه تقویم شمسی سراغ داره؟ میشه تقویم اصلیشو به شمسی تغییر داد؟

ehsanmoghaddasi
09-02-2010, 00:34
تا جایی که من بررسی کردم نمیشه تقویم اصلیشو شمسی کرد.
این تقویم رو دوست عزیزمون فرشید از یکی از مجموعه نرم افزارهای ایرانی استخراج کرده:

saghi_pd
09-02-2010, 01:12
این تقویم رو که ریختم موقع بالا اومدن ویندوز این ارور رو میده: unload.exe :020:
the file unload cannot be opened...

saghi_pd
09-02-2010, 01:21
QUOTE=saghi_pd;1252712]این تقویم رو که ریختم موقع بالا اومدن ویندوز این ارور رو میده: unload.exe :020:
the file unload cannot be opened...[/QUOTE]

مجبور شدم پاکش کنم :29: مرسی به هر حال :4::merci:

میگم نرم افزاری نیست بشه باهاش آیکون ها رو تغییر داد؟

iranshahi
09-02-2010, 01:24
شرمنده جهاندارجان
اون دوستمونو میگم که تاچ گوشیش مشکل داشت وکار نمیکرد گوشیش گارانتی یاس بودو...

بله.به بهترین نحو برام تعمیر کردن.دلیل سوختنشم فهمیدم که به محض اینکه مطمئن شدم به دوستان اطلاع میدم.

forexet
09-02-2010, 01:32
بله.به بهترین نحو برام تعمیر کردن.دلیل سوختنشم فهمیدم که به محض اینکه مطمئن شدم به دوستان اطلاع میدم.

ممنون
من که شدیدا" منتظرم ، خود گارانتی نگفت دلیلشو؟

ehsanmoghaddasi
09-02-2010, 01:58
این تقویم رو که ریختم موقع بالا اومدن ویندوز این ارور رو میده: unload.exe :020:
the file unload cannot be opened...

همینی که من گذاشتم رو دانلود کردی؟
چون چند تا نسخه مختلف داره و این یکی رو من تست کردم و همین الان نصبه و دارم ازش استفاده میکنم.
مطمئن نیستم اما شاید به net framework احتیاج داره.
اگه روی گوشیت نصب نیست حتما نصب کن چون خیلی از برنامه ها برای اجرا شدن به اون نیاز دارن.
توی بخش نرم افزار یه سرچ بزن پیدا میکنی. مشهد اینترنت خیلی خراب شد نمیتونم آپ کنم.

htc-hd2es
09-02-2010, 02:36
ممنون از توجهتون ولی منظور من اینه که تایپیک دوم ارشیو مشکلات حل شده باشه نه تایپیکی برای حله مشکلات ! در واقع مشکلات تازه اینجا بحث و بررسی بشن و بعد از حل شدن به اون تایپیک منتقل بشن و ...
به هر حال شما مدیری و مطمئنا بیشتر از من در مورد مشکلات یه تایپیک جدید میدونید.
بازم ممنون

سلام.اگر آقای مدیر موافق باشن من میتونم مشكلات حل شده را بصورت كتاب با فرمت جاوا (كتاب جاوا) تهیه ودر اختیار سایت قرار بدم تا تازه واردا استفاده كنن.البته چند روز وقت می بره

saeidonline
09-02-2010, 02:59
دوستان در HD2 قسمت messaging اگه نخوایم HTC Message داشته باشیم و فقط Messaging خود 6.5 باشه باید چکار کنیم ؟ رام اصلی هم هست . درضمن من امروز که یه چند ساعتی هم با یه HD2 کار کردم توجه شدم که پیشبینی کلمه بر اساس کلمه هایی که به صورت دستی در Message نوشته میشه نداره ( یکی از قابلیتهای فوق العاده ی ویندوزهای قبل از 6.5 مخصوصا 6 ) فقط XT9 مخصوص کلمه های انگلیسی داره ولی واسه فینگلیش چیزی ندیدم . آیا هست و من ندیدم یا واقعا این قابلیت رو کنار گذاشتن ؟
راستی یه سوال دیگه . یکی از دوستام که این گوشیو خریده دیدم که ورژن رام رو زده 1.48 اگه بخواد به 1.66 بشه چکار کنه ؟ درضمن وقتی میخواد بره رام آپدیت تو سایت htc رو بگیره میزنه که این رام مناسب برای دستگاه شما نیست ؟؟!!! سریال هم درست وارد میکنه .

دوستان واقعا کسی نمیدونه ؟؟ :17::17:
راستی نمیشه passkey رو واسه بلوتوث عیرفعال کرد ؟ تنهایی جایی که به ذهنم میرسید تو قسمت بلوتوث بود که اونم نداشت .

واسه برگردونندن sms ها از wm6 به 6.5 غیر از pimbackup چه راهی رو پیشنهاد میکنید ؟ آخه گند میزنه تو messaging . تازه 1-2 ساعتی هم طول میکشه .

خواهش میکنم راهنمایی کنید :46:002:

sadegh_2010
09-02-2010, 08:47
سلام دوستان
توی رام جدید که شرکت htc واسه هیولا داده توی seting قسمت other من task maneger رو ندارم شما هم همینطورید؟؟؟؟ اخه مگه میشه ویندوز موبایل task maneger نداشته باشه؟؟؟ جاهای دیگه هم که گشتم پیدا نکردم
راهنمایی کنید لطفا

Sezar
09-02-2010, 09:15
سلام دوستان
توی رام جدید که شرکت htc واسه هیولا داده توی seting قسمت other من task maneger رو ندارم شما هم همینطورید؟؟؟؟ اخه مگه میشه ویندوز موبایل task maneger نداشته باشه؟؟؟ جاهای دیگه هم که گشتم پیدا نکردم
راهنمایی کنید لطفا

task maneger را اوردن در start که بتونی سرتکاتش را در home بزاری

SAEEDWIZARD
09-02-2010, 09:16
ehsanmoghaddasi :

روش اضافه کردن شورتکات Task Manager به Quick Links:
به شاخه ویندوز برید و شورت کات task manager رو به منوی استارت بفرستید
می توانید با برنامه resco file manager روی اسم فایل نگه دارید و از گزینه send to و سپس start menu as shortcut استفاده کنید

Saiedgaz
09-02-2010, 09:18
سلام به شما دوست عزیز ! این گوشی هم اکنون توی بازار ایرانه و قیمتش 720.000 تومنه ! من که دارم 2*2 تا 4 تا می کنم که بخرمش ولی یه خورده قیمتش بالاسا باید صبر کرد تا به قیمت برسه ! (البته به نظر من )

Sezar
09-02-2010, 09:20
درسته این دقیقا نظر منه.. من با همه ی گوشیا کار کردم به جز این :4: ...

آیفون تصویری و این اچ تی سی هر کدوم قابلیتهای خودشون رو دارن نمیشه زیاد گیر داد بهشون..

فقط اینکه من تحمل باگ توی گوشی رو ندارم :4:

همچنین خز شدن :4:

یه احساس درونی :4: بهم میگه فعلا صب کن یه چیز جدید میات عقب میمونی :4:

باگ مگه باگ داره؟؟؟؟؟؟؟همیشه یه چیز جدید میاد که بهتر از الان باشه اگه نمیود که چرخ کارخونه ها نمیچرخید

Sezar
09-02-2010, 09:24
سلام به شما دوست عزیز ! این گوشی هم اکنون توی بازار ایرانه و قیمتش 720.000 تومنه ! من که دارم 2*2 تا 4 تا می کنم که بخرمش ولی یه خورده قیمتش بالاسا باید صبر کرد تا به قیمت برسه ! (البته به نظر من )

گوشی های htc اون هم در این سبک و رنج قیمت خیلی افت قیمت ندارن مثلا hd1

smht_62
09-02-2010, 10:38
با سلام خدمت دوستان. امیوارم که تکراری نباشه. یه رام جدید عربی به تاریخ 2/2/2010 اومده. ورژنش هم 1.66.415.4 :atten:اون قبلیه 1.66.415.3 بود.

http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=297&cat=2&dl_id=863

malekih
09-02-2010, 12:57
با سلام خدمت دوستان. امیوارم که تکراری نباشه. یه رام جدید عربی به تاریخ 2/2/2010 اومده. ورژنش هم 1.66.415.4 :atten:اون قبلیه 1.66.415.3 بود.

http://www.htc.com/mea-en/supportdownload.aspx?p_id=297&cat=2&dl_id=863

هنوز که همون 1.66.415.3 رو سايته ! جديد چيزي نيست !

_MoHaMaD_
09-02-2010, 13:19
سلام ...
من نمیدونم سوالمو جای درستی گفتم یا نه ...اگه درسته که هیچ اما اگه نیست...معذرت...

قیمت این گوشی در بازار چند هست ؟؟

دوربین این گوشی چه قدر هست؟؟؟

لطفا چند عکس درباره این گوشی هم بذارید ...

در ضمن بهترین مدل htc این مدل است؟؟

ehsanmoghaddasi
09-02-2010, 14:03
سلام ...
من نمیدونم سوالمو جای درستی گفتم یا نه ...اگه درسته که هیچ اما اگه نیست...معذرت...

قیمت این گوشی در بازار چند هست ؟؟

دوربین این گوشی چه قدر هست؟؟؟

لطفا چند عکس درباره این گوشی هم بذارید ...

در ضمن بهترین مدل htc این مدل است؟؟

سلام دوست عزیز

حدود 760 با گارانتی

5 مگا پیکسل

بله همین مدل است.

از لینک زیر اطلاعات بیشتر رو میتونید ببینید:
http://www.gsmarena.com/htc_hd2-2957.php

asasa1
09-02-2010, 15:58
دوستان واقعا کسی نمیدونه ؟؟ :17::17:
راستی نمیشه passkey رو واسه بلوتوث عیرفعال کرد ؟ تنهایی جایی که به ذهنم میرسید تو قسمت بلوتوث بود که اونم نداشت .

واسه برگردونندن sms ها از wm6 به 6.5 غیر از pimbackup چه راهی رو پیشنهاد میکنید ؟ آخه گند میزنه تو messaging . تازه 1-2 ساعتی هم طول میکشه .

خواهش میکنم راهنمایی کنید :46:002:

فقط جواب یکیشو بلدم :D
برنامه eT9MyWords توی پوشه ویندوز هست. کافیه یه شرکات ازش بسازید. (نمیدونم چرا خود htc اینو و امثال این برنامه ها رو حذف کرده. مثل solitare و bubblebraker و handwriting و ... ؟؟!)

smht_62
09-02-2010, 16:12
هنوز که همون 1.66.415.3 رو سايته ! جديد چيزي نيست !
مطمئنین که به لینکی که دادم رفتین و نبود!!!!!!!!!!!!:13:
پس این چیه الآن رو گوشی من؟!!!!!!!!!!:021:

alireza1807
09-02-2010, 16:13
با عرض سلام.
ببخشید دوستان ایا کسی این گوشی رو با گارانتی پرشین تله کام خریده؟؟ توی جعبه اش نه سی دی اکتیو سینک داره نه سی دی راهنما ونه سی دی نرم افزار . اگر مال شما هم همین طوریه که هیچ اگر نه لطفا اعلام بفرمایید تا دیر نشده من عوضش کنم.

WW_EA
09-02-2010, 16:56
برنامه eT9MyWords توی پوشه ویندوز هست. کافیه یه شرکات ازش بسازید. (نمیدونم چرا خود htc اینو و امثال این برنامه ها رو حذف کرده. مثل solitare و bubblebraker و handwriting و ... ؟؟!)

یعنی برنبمه handwriting هم داره ولی ایکونش نیست؟ یا منظورتون اینه که کلا حذف شده توی hd2 ؟
به نظر من handwriting رو پاک کرده چون مداد روی ال سی دیش تاثیری نداره. من با مداد گوشی های دیگه هرکاری کردم نتونستم روی این گوشی کار کنم. اگه دقت کرده باشین با ناخن هم کار نمیکنه

یه مشکل برام پیش اومده :
تازگی ها وقتی گوشی رو با usb وصل میکنم به کامپیوتر (برای انتقال فایل نه شارژ)، یه کمی روی بدنش احساس ولتاز برق می کنم. یه چیزی حدود چند ولت. یه بارم انقدر برق زیاد بود که نمی تونستم دست بزنم به گوشی تا کابل usb رو در بیارم. برای شما هم همچین اتفاقی افتاده؟ می تونه خطرساز باشه؟ راه حلش چیه؟

راستی sms هم برای شما خراب شده؟
(بحث س_ی_اسی نکنید لطفا)

mehrdad201
09-02-2010, 17:56
به لپتاپ وصل کن ببین همون مشکل رو داره ؟

اگه نداشت احتمالا مشکل از کامپیورته و بدنش اتصالی داره

iranshahi
09-02-2010, 18:13
یه مشکل برام پیش اومده :
تازگی ها وقتی گوشی رو با usb وصل میکنم به کامپیوتر (برای انتقال فایل نه شارژ)، یه کمی روی بدنش احساس ولتاز برق می کنم. یه چیزی حدود چند ولت. یه بارم انقدر برق زیاد بود که نمی تونستم دست بزنم به گوشی تا کابل usb رو در بیارم. برای شما هم همچین اتفاقی افتاده؟ می تونه خطرساز باشه؟ راه حلش چیه؟

مشکل از پاور کامپیوتر شماست که استاندارد نیست. برای حل ابن مشکل یک رشته سیم نازک مثل سیم تلفن رو به قسمتی از کیس وصل کنید و سر دیگه سیم رو به شوفاژ و یا چهارچوب فلزی در یا پنجره متصل کنید. مواظب باشید. این برق ممکنه واسه گوشی مشکل آفرین باشه.

Sezar
09-02-2010, 18:16
با عرض سلام.
ببخشید دوستان ایا کسی این گوشی رو با گارانتی پرشین تله کام خریده؟؟ توی جعبه اش نه سی دی اکتیو سینک داره نه سی دی راهنما ونه سی دی نرم افزار . اگر مال شما هم همین طوریه که هیچ اگر نه لطفا اعلام بفرمایید تا دیر نشده من عوضش کنم.

اره همین جوری چیزه خاصی ارائه نشده باهاش

Sezar
09-02-2010, 18:32
یعنی برنبمه handwriting هم داره ولی ایکونش نیست؟ یا منظورتون اینه که کلا حذف شده توی hd2 ؟
به نظر من handwriting رو پاک کرده چون مداد روی ال سی دیش تاثیری نداره. من با مداد گوشی های دیگه هرکاری کردم نتونستم روی این گوشی کار کنم. اگه دقت کرده باشین با ناخن هم کار نمیکنه

یه مشکل برام پیش اومده :

راستی sms هم برای شما خراب شده؟
(بحث س_ی_اسی نکنید لطفا)

این موضوع واسه من هم پیش اومده بود که برق داشت اما زیاد مهم نیست.یکی دیگه از دوستان هم گفته بودن که با لپ تاپ همینجوریه جواب مثبته.
شما دقت کنید حتما یه جا از بدنتون با یه وسیله هادی مثه شوفاژ یا... در ارتباطه که اینجوری میشه.اسیبی به گوشی نمیزنه اما فکر کنم نباشه بهتره!همش از این استاندارد بودن وسایل ماست که اینجوری یه سیم ارت نداریم!!!!!
بحث اسم اس هم کاملا سی-یا-سی هست و مخالف قوانین انجمن:41:

asasa1
09-02-2010, 18:46

handwriting recognition رو گویا میشه فعالش کرد، اما مشکلاتی رو به وجود میاره که پیشنهاد نمیشه که فعالش کنید. (اینجا (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=608653) یه سر بزن) راجع به قلم هم باید بگم که اصولا قلم یا stylus برای صفحات مقاومتی طراحی شده. اما قلم هایی هم برای صفحات خازنی وجود داره. فکر می کنم برای آیفون دیدم. که حتما روی هیولای خودمون هم کار می کنه.

WW_EA
09-02-2010, 19:23
به لپتاپ وصل کن ببین همون مشکل رو داره ؟

اگه نداشت احتمالا مشکل از کامپیورته و بدنش اتصالی داره

خب چون گه گاهی پیش میاد نمیشه گفت با لپ تاپ همیشه درسته یا نه
ولی ممنون از جوابتون :41:

مشکل از پاور کامپیوتر شماست که استاندارد نیست. برای حل ابن مشکل یک رشته سیم نازک مثل سیم تلفن رو به قسمتی از کیس وصل کنید و سر دیگه سیم رو به شوفاژ و یا چهارچوب فلزی در یا پنجره متصل کنید. مواظب باشید. این برق ممکنه واسه گوشی مشکل آفرین باشه.

ولی چرا این مشکل با گوشی های قبلیم که نوکیا بودن بوجود نمیومد؟ منظورم اینه که شاید مشکل از hd2 باشه که برق usb رو به بدنش راه میده؟ امکانش هست؟

اگه از گوشی نیست:
من فکر نمی کنم از پاور هم باشه. چون پاور من acbel هست که با green جز بهترین پاور های بازار هستن و گرون هم هست. ممکنه از ماردبورد یا کارت گرافیک باشه که به یه نحوی با بدنه کیس در ارتباط باشن؟ و این طوری برق رو به بدنه کیس منتقل کنن؟
حالا شما مهندسی مطمئنا نظر شما ارجع تره:4:

در مورد سیم:
یه حرفی بزنم شاید مسخره به نظر بیاد، ولی هیچ فلزی مثل شوفاژ یا چارچوب در، نزدیک کیس نیست که سیم رو بهش وصل کنم. نمیشه یه همچین سیستمی رو خودم با فلزی، چیزی راه اندازی کنم و سر فلز رو همین طوری رو زمین بندازم؟
ممنون از شما

البته دارم ازمایش می کنم. فکر کنم فقط روی یکی از پورت های USB کیس این طوری میشه. اگه این طوری باشه معنیش چی میشه؟ یعنی کدوم دستگاه مشکل داره؟

این موضوع واسه من هم پیش اومده بود که برق داشت اما زیاد مهم نیست.یکی دیگه از دوستان هم گفته بودن که با لپ تاپ همینجوریه جواب مثبته.
شما دقت کنید حتما یه جا از بدنتون با یه وسیله هادی مثه شوفاژ یا... در ارتباطه که اینجوری میشه.اسیبی به گوشی نمیزنه اما فکر کنم نباشه بهتره!همش از این استاندارد بودن وسایل ماست که اینجوری یه سیم ارت نداریم!!!!!

نه، همون طور که گفتم هیچ فلزی اطراف کیس نیست.
ولی فکر کنم ضرر داشته باشه حتما. شما فکر کنید این ولتاژ اضافی توی مدارهای داخلی گوشی و مقاومت و IC هاش به یه بار الکتریکی اضاقی ایجاد می کنه. خداکنه سوتی نداده باشم با همین یه جمله :9: (چه قدر بدم از فیزیک میاد:47: ) ولی حتما مشکل داره به نظرم

hosseinp990i
09-02-2010, 19:34
سلام
من ویندوز دستگاهم سون هست و برای اتصال گوشی به کامپیوترم مشکل دارم.
ممنون میشم راهنماییم کنیدو

SAEEDWIZARD
09-02-2010, 19:35
اگر واقعا به تشخیص دست نوشته علاقه دارید این برنامه خیلی مناسبه:

http://www.penreader.com/screenshots/PPC/penreadere/pocketpc_penreader_1_en.gif

نیازی هم به قلم نداره (با توجه به بزرگی صفحه ای که برای نوشتن حروف اختصاص داده شده)

http://www.penreader.com/pocket-pc-software/PenReader.html

SAEEDWIZARD
09-02-2010, 19:36
در ضمن اگر توی راپیدشیر هم بگردید پیداش می کنید (کرک شده)

http://www.filecrop.com/search.php?w=penreader&size_i=0&size_f=1048576&engine_r=1&engine_m=1

majidadib
09-02-2010, 20:35
سلام دوستان
ببخشيد نميدونم جاي سوالم اينجا هست يا نه
تصميم گرفتم يه گوشي خوب بگيرم چند مدت پيش n86 داشتم كه دادمش پس چون ديگه از نوكيا و سيستم عاملش خسته شدم
اين غولتون چشمو گرفته ولي تو تمامه سايتها ايراد محدوديت كنتراست (65000 رنگ) يا خوانايي ضعيف زير نور خورشيد رو به اين گوشي وارد كردن
خواستم ببينم شدت ضعف ال سي دي سري ويندوز تا چه اندازس؟
اگه يه نفر لطف كنه يه مقايسه تصويري بين ال سي دي اين گوشي و يه گوشي نوكيا بذاره ممنون ميشم
فقط خواهشا از روي تعصب جواب نديد

Sezar
09-02-2010, 20:55
سلام
من ویندوز دستگاهم سون هست و برای اتصال گوشی به کامپیوترم مشکل دارم.
ممنون میشم راهنماییم کنیدو

از windows mobile center استفاده کنید.چون مشکلتونو دقیق نگفتی نمیشه بیشتر راهنماییت کرد.توضیح بده مشکلتو

Sezar
09-02-2010, 21:07
سلام دوستان
تصميم گرفتم يه گوشي خوب بگيرم چند مدت پيش n86 داشتم كه دادمش پس چون ديگه از نوكيا و سيستم عاملش خسته شدم
اين غولتون چشمو گرفته ولي تو تمامه سايتها ايراد محدوديت كنتراست (65000 رنگ) يا خوانايي ضعيف زير نور خورشيد رو به اين گوشي وارد كردن
اگه يه نفر لطف كنه يه مقايسه تصويري بين ال سي دي اين گوشي و يه گوشي نوكيا بذاره ممنون ميشم

دوست عزیز این که 65000 رنگ رو نشون میده از گوشی نیست از ویندوز موبایله البته مثل اینکه قراره در se7en این موضوع حل شه البته hd2 از معدود گوشی هایی هست که 0/3 مگاپیسل کیفیت صفحه اش هست.
این که در زیر نور خورشید کمی ناخوانه هست هم نسبت به گوشی diamond2 خیلی بهتر شده.مگه چقدر زیر نور میخوای کار کنی؟
عکس هم اگه 2 روز زودتر میگفتی مقایسه رو با n97 میزاشتم اگه بخوای بعد تعطیلات واست میزارم

cheshm_asali
09-02-2010, 21:31
سلام دوستان

اصلا HD2 رو با سیمبین ها مقایسه نکنید حتی با تولیدات دیگه HTC هم مقایسه نکنید

من HD2 رو با 5 محصول از HTC همزمان مقایسه کردم چون تعمییرات PPC انجام میدم زیاد دستگاه میاد دستم

همزمان HD - jamin - pro2 - D2 - viva مقایسه کردم HD2 به شدت رنگ اش سرده و بی حال مثل اینکه رنگ هارو کم کنی

به طور مثال رنگ سبزی در 5 مدل فوق سبز مکالمه CALL بسیار پر رنگ و شاد و در HD2 بسیار کم رنگ و بی حال نشون داده میشه

این مشکل به نظر من میتونه از نوع تاچ خازنی - رجستری ویندوز - یا قابل ارتقا بودن به 16 میلون رنگ در آینده باشه

majidadib
09-02-2010, 22:01
اصلا hd2 رو با سیمبین ها مقایسه نکنید حتی با تولیدات دیگه htc هم مقایسه نکنید

من hd2 رو با 5 محصول از htc همزمان مقایسه کردم چون تعمییرات ppc انجام میدم زیاد دستگاه میاد دستم

همزمان hd - jamin - pro2 - d2 - viva مقایسه کردم hd2 به شدت رنگ اش سرده و بی حال مثل اینکه رنگ هارو کم کنی

به طور مثال رنگ سبزی در 5 مدل فوق سبز مکالمه call بسیار پر رنگ و شاد و در hd2 بسیار کم رنگ و بی حال نشون داده میشه

این مشکل به نظر من میتونه از نوع تاچ خازنی - رجستری ویندوز - یا قابل ارتقا بودن به 16 میلون رنگ در آینده باشه

اين محدوديت كنتراست توي گوشي هاي آندرويد هم وجود داره ولي ميگن هيرو خيلي خوب رنگ ها رو نشون ميده
نظرتون درباره آندرويد و هيرو چيه؟
من 2تا نرم افزار رو بيشتر روي گوشي نسب نميكنم كه اون 2تا هم براي آندرويد موجوده

hosseinp990i
09-02-2010, 22:07
میشه بگید از کجا دانلود کنم

hosseinp990i
09-02-2010, 23:39

alireza12i
09-02-2010, 23:44
سلام.
آنتن گوشی من مدام قطع و وصل می شه.
یعنی وقتی از یه جا به یه جا دیگه می رم آنتن گوشیم قطع می شه و می گه دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است.
گوشیم که نگاه می کنم داره آنتنو سرج میکنه.مشکل چیه؟
خطمو با گوشیها دیگه هم امتحان کردم اصلا مشکل نداره.
ممنون

hosseinp990i
10-02-2010, 00:11

saeidonline
10-02-2010, 01:35
اصلا HD2 رو با سیمبین ها مقایسه نکنید حتی با تولیدات دیگه HTC هم مقایسه نکنید

من HD2 رو با 5 محصول از HTC همزمان مقایسه کردم چون تعمییرات PPC انجام میدم زیاد دستگاه میاد دستم

همزمان HD - jamin - pro2 - D2 - viva مقایسه کردم HD2 به شدت رنگ اش سرده و بی حال مثل اینکه رنگ هارو کم کنی

به طور مثال رنگ سبزی در 5 مدل فوق سبز مکالمه CALL بسیار پر رنگ و شاد و در HD2 بسیار کم رنگ و بی حال نشون داده میشه

این که گفتی سرده آره بات موافقم . یه موزیک ویدیو رو روی HTC S740 و روی لپتاپ اجرا اکردم همزمان هم روی HD2 پخش میشد ( البته ورژن coreplayer در S740 با HD2 فرق داشت ) . صورت خواننده در HD2 کاملا رنگ باخته بود !!! با اینکه کیفیت صفحه اش بالاست و در حد iPod هم هست . دقیقا همین تفاوت در لپتاپهای سری FZ و FW هم دیده میشه . FZ وضوح بالایی داره اما FW بیش از حد روشنه و رنگها سرد هستن

Ehsan_d119
10-02-2010, 01:48
سلام دوستان
لینک رام میری 3 رو میخواستم
اکه رام بهتری سراغ دارید با لینک معرفی کنید
ممنون

saeidonline
10-02-2010, 02:09

خب باشه !!! شرتکات کجا ازش بسازم ؟ تو start menu ؟ خب اینکه باعث نمیشه word predict کار کنه :( رامهای دیگه ی leo واسه گوشیهای دیگه مثل xperia x1 تو قسمت setting / personal/ input به غیر از touch input کیبرد معمولی ویندوز رو هم دارن که اون کیبرد خودش در قسمت word completion گزینه ی suggest word و غیره که اکثر دوستان در ویندوز موبایل های زیر 6.5 با هر گوشی ای دیدن ، داره . ظاهرا برنامه هایی هستن که htc message رو غیر فعال میکنه . واقعا htc message خیلی ناقصه و فکر نکنم سازنده پیشبینی حجم عظیم sms ها رو کرده باشه همونطور که بعد از برگردوندن 33هزارتا message مجبور به هارد ریسیت شدم .

:atten::atten:
دوستان هرکی رام 1.66.415 عربی رو نصب کرده ، هرگز value added AP رو نصب نکنه وگرنه مجبوره تمام گوشیشو عربی تحمل کنه . حتی بعد از disable کردن هم نصف منوها عربی نصف انگلیسی هستن . و این در رام گوشی ذخیره میشه و حتی اگه هارد ریسیت کنید باز هم میبینید عربیه . فقط باید از دوباره رام اصلی رو نصب کنید . بعد از نصب 1.66.415 دیگه enable faster data واسه active sync کار نکرد . و مجبور بودم که تیکشو بردارم .

GGBUFON
10-02-2010, 06:36
خب باشه !!! شرتکات کجا ازش بسازم ؟ تو start menu ؟ خب اینکه باعث نمیشه word predict کار کنه :( رامهای دیگه ی leo واسه گوشیهای دیگه مثل xperia x1 تو قسمت setting / personal/ input به غیر از touch input کیبرد معمولی ویندوز رو هم دارن که اون کیبرد خودش در قسمت word completion گزینه ی suggest word و غیره که اکثر دوستان در ویندوز موبایل های زیر 6.5 با هر گوشی ای دیدن ، داره . ظاهرا برنامه هایی هستن که htc message رو غیر فعال میکنه . واقعا htc message خیلی ناقصه و فکر نکنم سازنده پیشبینی حجم عظیم sms ها رو کرده باشه همونطور که بعد از برگردوندن 33هزارتا message مجبور به هارد ریسیت شدم .

:atten::atten:
دوستان هرکی رام 1.66.415 عربی رو نصب کرده ، هرگز value added ap رو نصب نکنه وگرنه مجبوره تمام گوشیشو عربی تحمل کنه . حتی بعد از disable کردن هم نصف منوها عربی نصف انگلیسی هستن . و این در رام گوشی ذخیره میشه و حتی اگه هارد ریسیت کنید باز هم میبینید عربیه . فقط باید از دوباره رام اصلی رو نصب کنید . بعد از نصب 1.66.415 دیگه enable faster data واسه active sync کار نکرد . و مجبور بودم که تیکشو بردارم .
کسی میدونه چطوری میشه این قسمت عربی رو کلا پاک کرد؟؟

Ramtin_L.A
10-02-2010, 06:40
حالا ساخت کدوم کشوره :4:

hossein.e.m
10-02-2010, 09:28
حالا ساخت کدوم کشوره :4:

فکر کنم زیاد تو کار گوشی نیستی!!:39::39::39:
htc رو تایوان میزنه دیگه

ghadir_as
10-02-2010, 09:37
سلام دوستان
لینک رام میری 3 رو میخواستم
اکه رام بهتری سراغ دارید با لینک معرفی کنید
ممنون

لینک ورژن 3.1رام میری wm 6.5.x
http://htcpedia.com/forum/showthread.php?t=1786

لینک ورژن 4رام میری wm 6.5
http://htcpedia.com/forum/showthread.php?t=1666

Ramtin_L.A
10-02-2010, 10:59
می دونستم...:4:

آخه تایوان دوس ندارم

گفتم شاید تایوان درجه 2ش رو می زنه...

tighoor
10-02-2010, 11:58
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92645

رام جدید Miri
Version 4.0
ویندوز موبایل 6.5 با Build جدید و سرعت بسیار بالاتر
با RAM 576

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92645

tighoor
10-02-2010, 12:10
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92646

ویندوز موبایل 6.5.3

Miri HD2 :: V 3.2
Build 23529
10-Feb-2010

Base ROM: 2.07

با RAM 576

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92646

asasa1
10-02-2010, 12:31
خب باشه !!! شرتکات کجا ازش بسازم ؟ تو start menu ؟ خب اینکه باعث نمیشه word predict کار کنه :( رامهای دیگه ی leo واسه گوشیهای دیگه مثل xperia x1 تو قسمت setting / personal/ input به غیر از touch input کیبرد معمولی ویندوز رو هم دارن که اون کیبرد خودش در قسمت word completion گزینه ی suggest word و غیره که اکثر دوستان در ویندوز موبایل های زیر 6.5 با هر گوشی ای دیدن ، داره .

یه شرکات ازش بساز بزارش مثلا توی start menu یا هر جایی دیگه. بعد اونوقت راحت میتونی کلماتی که خودت میخوایی رو به بانک اطلاعاتی T9 اضافه کنی. مثلا من الان کلی کلمه فینگیلیش بهش اضافه کردم. توی اس ام اس زدن خیلی حال میده. مثلا برای نوشتن کلمه daghighan کافیه بنویسم dag خودش بقیشو برام میاره. مگه منظورت از word predict همین نیست ؟

Ehsan_d119
10-02-2010, 13:32
جدیدترین رادیو اینه ؟

2.07.51.05
رام میری 4 میخوام نصب کنم این رادیو رم اضافی رو ازاد میکنه دیگه؟

saeidonline
10-02-2010, 13:44
یه شرکات ازش بساز بزارش مثلا توی start menu یا هر جایی دیگه. بعد اونوقت راحت میتونی کلماتی که خودت میخوایی رو به بانک اطلاعاتی t9 اضافه کنی. مثلا من الان کلی کلمه فینگیلیش بهش اضافه کردم. توی اس ام اس زدن خیلی حال میده. مثلا برای نوشتن کلمه daghighan کافیه بنویسم dag خودش بقیشو برام میاره. مگه منظورت از word predict همین نیست ؟

چرااااااااااااااااااااااا اااااا دقیقا منظورم همینه اما نمیشه :( شما هم از همین ورژنهای رسمی hd2 استفاده میکنی ؟ راستی اگه قرار باشه خودمون بش کلمه اضافه کنیم که نمیشه :( میلیونها کلمه هست که ممکنه هر چندتاشون استفاده بشه . اون چیزی که روی ویندوزای قبلی کار میکرد حتی پیشبینی میکرد که بعد از یک کلمه ممکنه چه کلمه ی دیگه ای استفاده کنی . و یا حتی یک جمله رو هم تا حد 4-5 کلمه هم اگه خیلی تکرار میشد پیشبینی میکرد . و کلا الگوی خیلی خوبی داشت .

Jahandar
10-02-2010, 13:50
با عرض سلام.

من از یاس خریداری کردم . اما تا اونجا که میدونم برای پرشین تلکام حداقل باید سی دی نرم افزار ناوبری آریو اقلیم که قیمتشم 40 هزار تومان هست موجود باشه . ضمنا یک عدد کیف چرمی هم باید داشته باشه .
در گارانتی یاس 3 سی دی موجود بود . یکی نرم افزار رهیاب مسیر (که دوستان میگن مفت نمی ارزه ! ) ، دیگری راهنمای فارسی گوشی ، سی دی سوم هم یک سری نرم افزار داخلش داشت (شامل اکتیوسینک و دیوایس منیجر و برخی برنامه های کاربردی به همراه کی جن و کرک !!! )
در هر صورت بهتره از دوستانی که از پرشین خریدند بیشتر جویا باشید . به نظرم نرم افزار آریو اقلیم شما رو فروشنده بالا کشیده .

saeidonline
10-02-2010, 13:52

اگه نصبش نکردی خب بش دست نزن اما اگه میترسی یکی بش دست بزنه و هیهات بشه ، میتونی شرتکاتشو از windows/start menu پاک کنی که اونجا هم نشون نده . اگه نصبش کردی که دیگه باید دوباره رام اصلی رو از کامپیوتر نصب کنی

Sezar
10-02-2010, 13:58

کلا که نمیشه ولی میشه ایکونشو ور داشت که جلو چشم نباشه.
به explorerبروید در windowsبه start menu و ار اونجا پاک کنید

saeidonline
10-02-2010, 14:00
دوستان passkey بلوتوث رو نمیشه برداشت ؟ برنامه ای واسش نیست ؟

Sezar
10-02-2010, 14:04
من از یاس خریداری کردم . اما تا اونجا که میدونم برای پرشین تلکام حداقل باید سی دی نرم افزار ناوبری آریو اقلیم که قیمتشم 40 هزار تومان هست موجود باشه . ضمنا یک عدد کیف چرمی هم باید داشته باشه .
در گارانتی یاس 3 سی دی موجود بود . یکی نرم افزار رهیاب مسیر (که دوستان میگن مفت نمی ارزه ! ) ، دیگری راهنمای فارسی گوشی ، سی دی سوم هم یک سری نرم افزار داخلش داشت (شامل اکتیوسینک و دیوایس منیجر و برخی برنامه های کاربردی به همراه کی جن و کرک !!! )
در هر صورت بهتره از دوستانی که از پرشین خریدند بیشتر جویا باشید . به نظرم نرم افزار آریو اقلیم شما رو فروشنده بالا کشیده .

اره تو تله کام اریو اقلیم داره که مفت نمیرزه اما فقط کد فعال سازیش به درد میخوره که نسخه جدیدشو که واقعاخوبه رو دانلود کرد

Sezar
10-02-2010, 14:50
دوستان passkey بلوتوث رو نمیشه برداشت ؟ برنامه ای واسش نیست ؟

نه این یه کار واسه امنیت گوشی .از اول ویندوز اینو داشت

mehrdad201
10-02-2010, 15:35
یه سوال داشتم

من میخوام یه کاری کنم که وقتی یه شماره خاصی بهم زنگ میزنه بهش بگه گوشی مورد نظر خاموش میباشد.

البته یه راهی هست. میشه خط رو دایورت کرد به یه شماره دیگه که خاموش هست. منتها این کار رو انجام بدیم هر کی زنگ بزنه میگه گوشی خاموش است.

راهی هست که فقط برای یه سری شماره خاص این کار رو کرد. بهشون بگه گوشی خاموش است!؟!؟

mighty
10-02-2010, 15:45
اين محدوديت كنتراست توي گوشي هاي آندرويد هم وجود داره ولي ميگن هيرو خيلي خوب رنگ ها رو نشون ميده
نظرتون درباره آندرويد و هيرو چيه؟
من 2تا نرم افزار رو بيشتر روي گوشي نسب نميكنم كه اون 2تا هم براي آندرويد موجوده

این که میگید 65000 رنگ که کنتراست نیست دوست عزیر.
کنتراست به تفاوت سیاه ترین و سفید ترین نوری که مانیتور میتونه نشون بده میگن. سفید که هیچی، در واقع هر صفحه ای سیاه های عمیق تر و سیاه تری تولید کنه کنتراست بهتری داره. از این لحاظ به نظر من HD2 واقعا عالیه. سیاه ها واقعا واسه LCD گوشی خیلی عالی هستن.

65000 رنگ یه مقدار سرش دعوا هست که آیا واقعا مشکل از ویندوز موبایله یا اینکه خود سازنده ها مثل HTC و Samsung واسه ارزون شدن LCD از LCDهای 65K استفاده می کنن. ولی خوب این یه حقیقته که تا حالا هیچ گوشی ویندوز موبایلی با تعداد رنگ بیشتر ساخته نشده.
من فکر می کنم قضیه شبیه مالتی تاچه. خود ویندوز مشکلی با بیشتر شدن رنگها نداره اما احتمالا درایورهاش ساپورت نمی کنن. یعنی مثلا باید خود سازنده ی گوشی بشینه درایورها رو دستکاری کنه تا بتونه تعداد رنگ بیشتری نشون بده. واسه مالتی تاچ هم ویندوز 6.5 درایورهاش رو نداره. درایوری که رو HD2 هست کار HTCه که با همکاری microsoft انجام شده.

در مورد بی حال بودن رنگهای صفحه موافقم. با یه دایموند2 مقایسه کردم خیلی اشباع رنگ کم تره. اما به نظرم مشکل از خود LCDه، نه از درایور گرافیکی و ویندوز. امتحان کنید، اشباع رنگ یه عکس رو با فتوشاپ تا چند درجه بالا ببرید و تو هر درجه یه بار عکس رو ذخیره کنید. از یه جایی به بعد HD2 همه رو عین هم نشون میده!

اما از لحاظ روشنایی و کنتراست و شفافیت تصویر، نسبت به همه ی HTCهایی که من دیدم بهتره. یه دلیلش هم همین خازنی بودن صفحه س که مثل صفحه های فشاری نیست که لایه ی لمسی از sharpness تصویر کم می کنه یه ذره.

GGBUFON
10-02-2010, 16:08
چرااااااااااااااااااااااا اااااا دقیقا منظورم همینه اما نمیشه :( شما هم از همین ورژنهای رسمی hd2 استفاده میکنی ؟ راستی اگه قرار باشه خودمون بش کلمه اضافه کنیم که نمیشه :( میلیونها کلمه هست که ممکنه هر چندتاشون استفاده بشه . اون چیزی که روی ویندوزای قبلی کار میکرد حتی پیشبینی میکرد که بعد از یک کلمه ممکنه چه کلمه ی دیگه ای استفاده کنی . و یا حتی یک جمله رو هم تا حد 4-5 کلمه هم اگه خیلی تکرار میشد پیشبینی میکرد . و کلا الگوی خیلی خوبی داشت .
باهاتون موافقم...اون قبلی خیلی بهتر بود.
این فینگر کیبرد رو نصب کنید همونجوری میشه.یعنی word suggestion میشه هلو
حتما disable...هم نصب شود و بعد reset شود

GGBUFON
10-02-2010, 16:13
یه سوال داشتم

من میخوام یه کاری کنم که وقتی یه شماره خاصی بهم زنگ میزنه بهش بگه گوشی مورد نظر خاموش میباشد.

البته یه راهی هست. میشه خط رو دایورت کرد به یه شماره دیگه که خاموش هست. منتها این کار رو انجام بدیم هر کی زنگ بزنه میگه گوشی خاموش است.

راهی هست که فقط برای یه سری شماره خاص این کار رو کرد. بهشون بگه گوشی خاموش است!؟!؟
گشتم نبود نگرد نیست

GGBUFON
10-02-2010, 16:16
کلا که نمیشه ولی میشه ایکونشو ور داشت که جلو چشم نباشه.
به explorerبروید در windowsبه start menu و ار اونجا پاک کنید
اینو که میدونستم...اما باید راهی باشه که بشه اونو پاک کرد نه؟

M E H D I
10-02-2010, 18:45
اره تو تله کام اریو اقلیم داره که مفت نمیرزه اما فقط کد فعال سازیش به درد میخوره که نسخه جدیدشو که واقعاخوبه رو دانلود کرد

نسخه جدید؟؟؟؟؟ مگه جدیدتر از 3.2 هم نسخه ای ارائه دادن؟؟؟

ghadir_as
10-02-2010, 22:12
دوستانی که از wm 6.5.x استفاده میکنند برنامه ای هست که با زدن ضربدر برنامه ها رو کاملا ببنده چون آوردن تسک منیجر خود گوشی وبستن برنامه ها به صورت دستی یه کم رو اعصابه
قبلا روی wm6.5 تسک منیجری بود که این کار رومیکرد ولی روی ورژن جدید جواب نمیده

Ahmad_p11
10-02-2010, 22:43
بهترين انتخاب hd2

Ehsan_d119
10-02-2010, 22:43
سلام
امروز 2تا ورژن مختلف از رام میری (4 و 3.1) رو نصب کردم ولی هر دو بعد از نصب کامل تو صفحه سفید که وسطش نوشته htc گیر میکنه هارد ریست میکنم گوشی بالا میاد ولی با اولین سافت ریست دوباره تو همون صفحه گیر میکنه.
اساتید کسی دلیلشو میدونه ؟؟

Ehsan_d119
10-02-2010, 23:02
یه مشکل دیگه !!
حالا دیگه با هارد ریست هم گوشی بالا نمیاد و تو همون صفحه گیر کرده یادمه یکی از دوستان توضیح داده بود تو این حالت چطور میشه رامو عوض کرد.
لطفا راهنمایی کنید...

Ehsan_d119
10-02-2010, 23:28
یه مشکل دیگه !!
حالا دیگه با هارد ریست هم گوشی بالا نمیاد و تو همون صفحه گیر کرده یادمه یکی از دوستان توضیح داده بود تو این حالت چطور میشه رامو عوض کرد.
لطفا راهنمایی کنید...

مرسی خودم پیداش کردم...
سومین رام میری هم همون مشکلو داره
دیکه داره میره رو اعصابم...:14::14::14:
:ambulance::ambulance::ambulance::ambulance::ambul ance:

ghadir_as
10-02-2010, 23:31
یه مشکل دیگه !!
لطفا راهنمایی کنید...

دوروش وجودداره؟
دکمه ولوم داون رو نگه داروگوشی روروشن کن به صفحه سه رنگ(بوت لودر)که رسیدی گوشی رو به کاپیوتر وصل کن روی صفحه عبارت usb میادبعدرامت رونصب کن

روش دوم:
ازروش برگردوندن spl برای نصب رام استفاده کن
یعنی فایل nbhرو ازرامی که میخوای(رسمی یاکوک شده)استخراج کن
اسم فایل رو به LEOIMG.nbh تغییر بده وروی روت مموری کارتت کپی کن
درحالیکه دکمه ولوم داون رو پایین نگه داشتی گوشی رو روشن کن صبرکن تا پیغام نصب طاهر بشه بعد بقیه مراحل رو دنبال کن
البته مموری کارتت باید با فرمت fat32 فرمت شده باشه
دوستان واساتید هرجاش رو اشتباه گفتم تصحیح بفرمایید
ممنون

ghadir_as
10-02-2010, 23:41
دوستانی که از wm 6.5.x استفاده میکنند برنامه ای هست که با زدن ضربدر برنامه ها رو کاملا ببنده چون آوردن تسک منیجر خود گوشی وبستن برنامه ها به صورت دستی یه کم رو اعصابه
قبلا روی wm6.5 تسک منیجری بود که این کار رومیکرد ولی روی ورژن جدید جواب نمیده

برای حل این مشکل یه برنامه پیداکردم که علاوه برتسک منیجر بودن کلی قابلیت دیگه هم داره

To install

1. UnRAR and copy the 2 files (XHook.exe, XTask.exe) into any folder in the system memory, such as [\Program Files\XTask\]. Running the program from external storage memory is not advised since when connected to PC the external card could be unrecognizable by the system.
2. Click on XTask.exe to run the program. Check "AutoRun Xtask" for automatic startup.

* XHook.exe shows the task icons on the title bar. It can serves a stand alone light varsion for simple switching and closing tasks.
* XTASK.exe is the main program for setup, task lists, control panels, process management, etc.

To uninstall

1. Quit the XTask process.
2. Delete the 2 program files and the folder.
3. Delete the registry [\HKLM\SOFTWARE\XTASK\] and all values.
4. Delete file XT.REB under the root

ehsanmoghaddasi
11-02-2010, 01:38
دوستانی که از رام های کوک شده با wm 6.5.3 استفاده میکنن میشه تفاوت هاش رو با wm 6.5 بگن
من تو انتخاب بین این دو تا رام موندم:
http://htcpedia.com/miri_hd2_wm23529_x_rom_sense25_v32/soft/htc-leo-rom.html?page=1
http://htcpedia.com/miri_hd2_wm21891_rom_sense25_v4_0/soft/htc-leo-rom.html?page=1

saeed_zr
11-02-2010, 01:41
سلام،
از دوستان خواهش میکنم که موردی که عرض میکنم روی رامهای مختلفی که دارند تست کنند،به این موضوع نیاز دارم.
لطفا به قسمتی که آدرسش رو این زیر میذارم برید:
All Settings-->Connctions-->Connections-->Add a new modem connection
بعد در قسمت "Select a Modem" 'گزینه "Bluetooth" رو انتخاب کنید (اگر این بلوتوث رو نداشتید که هیچی)
بعد در صفحه بعد روی "Add new device" تپ کنید و ببینید چه اتفاقی میافتد
اگر به دنبال دستگاههای بلوتوث میگردد که همون چیزی هست که من نیاز دارم
و اگر ارور "There is no Bluetooth deivce installed on this device" میدهد که هنوز مشکل پا برجاست.

من روی رام 1.48 تست کردم که اصلا گزینه بلوتوث رو نداره،روی رام میری 6.5.x هم تست کردم که ارور فوق را میدهد

لطفا هر کس که تست میکنه ورژن رامش رو هم بگه

واقعا ممنونتون میشم اگر این تست کوچیک رو برای من انجام بدید،بهش احتیاج دارم.
مرسی

m.b.a
11-02-2010, 02:05
سلام دوستان .

من می خوام این گوشی رو بگیرم .

منتها اینکه تشخیص دست خط نداره یه ذره نگرانم کرده !

یعنی تو notepad هم نمیشه به صورت با دستخط خودت بنویسی ؟

یا نقاشی کنی ؟

ehsanmoghaddasi
11-02-2010, 02:56
سلام دوستان .

من می خوام این گوشی رو بگیرم .

منتها اینکه تشخیص دست خط نداره یه ذره نگرانم کرده !

یعنی تو notepad هم نمیشه به صورت با دستخط خودت بنویسی ؟

یا نقاشی کنی ؟

سلام دوست عزیز

تشخیص دست خط رو میشه فعال کرد. قبلا توی بخش نرم افزار، توضیح کامل دادم.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1237923#post1237923

تو notepad هم قابلیت نوشتن با دست خط خودت رو داره.

برای نقاشی هم تمام نرم افزارهای نقاشی روش نصب میشن.

MrG23
11-02-2010, 04:14
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=348600&stc=1&d=1265852331
بالاخره این اسکین رو تونستم رو hd2 تست کنم.واسه قبل از اومدن وین مو 7 چیز جالبی میتونه باشه

Ehsan_d119
11-02-2010, 08:32
مشکلم بعد از نصب 4 رام مختلف حل شد !!!
الان رام عربی که رام اصلی هستو نصب کردم.
نمیدونم گوشیم با رام میری مشکل داشت یا این رامها بودن که ایراد داشتن ؟!
یه سوال. من واسه نصب رام میری hspl کردم شنیده بودم که با نصب رام اصلی hspl از بین میره و گارانتی گوشی برمیگرده ولی گوشی من هنوزم بعد از نصب رام اصلی hspl هست چرا؟!
یه سوال دیگه. روی رام اصلی میشه رادیو جدید که رام اضافی رو آزاد میکنه ریخت ؟

lvlr24
11-02-2010, 09:23
دوستان کسی آخرین رام duty رو نصب کرده ؟
http://htcpedia.com/duttys_leo_hg_v_1ab39398b85aebfae/soft/htc-leo-rom.html

من تا حالا فقط رام های میری رو نصب میکردم
اما این رام مثکه خیلی خوب از آب در اومده
تو نظرها همه ازش تشکر کردن و از سرعت و پایداری این رام تعریف کردن
جالب اینجاست که اول که رفتم توش 3800 باز دانلود شده بود ، اما 5 دقیقه بعد که یه رفرش زدم 5800 بار شده بود و امتیاز هم از رام میری 4 بالاتره
واسه آنتن که به مشکل نمیخورم ؟ من الان انتن 2.7 رو نصب دارم ، دیگه لازم نیست که آنتن رو دوباره آپدیت کنم؟

Behnood
11-02-2010, 11:10
یه سوال. من واسه نصب رام میری hspl کردم شنیده بودم که با نصب رام اصلی hspl از بین میره و گارانتی گوشی برمیگرده ولی گوشی من هنوزم بعد از نصب رام اصلی hspl هست چرا؟!

نه دوست عزیز وقتی که شما hspl میکنید برای همیشه میمونه تا وقتی که برگردان اون رو انجام بدید.
میشه ولی رام شما باید این قابلیت رو داشته باشه و رامهای اصلب فعلا از این قابلیت پشتیبانی نمیکنن.

manuelcalavera
11-02-2010, 11:56
نه میری ِ 3.1 نه 4.0 به دل ِ من که هیچ ، به دل ِ خیلی ها ننشسته ،

واقعا" که میری ِ 3.0 عالی هست هنوز ، هم سریع و مهمتر از همه - چیزی که رام های جدید ندارن - Stable هست

میخواستم نظر دوستانی که 3.1 و 4.0 رو نصب کردن و البته 3.0 رو هم داشته ن بدونم

AmiR.Gun
11-02-2010, 12:02
آقا من رام 1.66 رو نصب كردم ولي هر چي دنبال task manager ميگردم نيست كسي ميتونه كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mighty
11-02-2010, 12:38

اگر رام رسمی رو از طریق مموری کارت نصب کنید spl رو برمی گردونه به spl رسمی. اما با کابل usb نه.

AmiR.Gun
11-02-2010, 12:43
آقا من رام 1.66 رو نصب كردم ولي هر چي دنبال task manager ميگردم نيست كسي ميتونه كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كسي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

saeed_zr
11-02-2010, 13:28
نه میری ِ 3.1 نه 4.0 به دل ِ من که هیچ ، به دل ِ خیلی ها ننشسته ،

واقعا" که میری ِ 3.0 عالی هست هنوز ، هم سریع و مهمتر از همه - چیزی که رام های جدید ندارن - Stable هست

میخواستم نظر دوستانی که 3.1 و 4.0 رو نصب کردن و البته 3.0 رو هم داشته ن بدونم

من که ورژن رامم توی امضام هست
تا حالا نه یکبار هنگ کرده،نه مشکل wake up نشدن رو داشته و نه از روز اولش ذره ای کند شده.
سرعتش هم بسیار بالا هست.

forexet
11-02-2010, 14:21
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=348600&stc=1&d=1265852331
بالاخره این اسکین رو تونستم رو hd2 تست کنم.واسه قبل از اومدن وین مو 7 چیز جالبی میتونه باشه

دوست عزیز چه اشکال داشت فایل و روش نصبش رو میگذاشتی ما هم استفاده کنیم

forexet
11-02-2010, 14:38
یه سوال داشتم

الان براتون گشتم یه سری پیدا کردم زحمت پیدا کردن کرکشون با خودت ، خیلی زیاد بودند باید با اسم های:
Blacklist software pocket pc
blacklist software windows mobile 6.5
block unwanted calls pocket pc
سرچ کنی که خیلی هستند و میتونی یه نسخه سازگار با ویندوز موبایل 6.5 و hd2 پیدا کنی توشون (ممکنه اینا بعضیاشون کار نکنند چون به جز 2 تا بقیه قدیمی هستند ولی آخری مخصوص 6.5 هست)

این یکی بدون کرک:
http://www.novomobile.com/smartfilter.php

این یکی دیگه اینم کرک نداره:
http://www.handango.com/catalog/ProductDetails.jsp?storeId=2218&deviceId=1030&platformId=30&productId=217998

این مجانی هست:
http://call-firewall.en.softonic.com/pocketpc

اینم همینطور:
http://call-block.en.softonic.com/pocketpc

این پولی:
http://www.clickapps.com/moreinfo.htm?pid=17525&section=PPC

این یکی هم مخصوص ویندوز موبایل 6.5 هست ولی 9 تومن پولشه کرکش شاید بشه پیدا کرد:
http://www.synergetechsolutions.com/CallBlock.aspx

موفق باشی

kharchan_2009
11-02-2010, 15:08
سلام دوستان
من داخل کار با این هیولا و pocket pc تازه کارم گوشی من آنتن نمیده یعنی همون مشکل آنتن دهی رو داره هم با ایرانسل و هم همراه اول . اگه میشه دوستان کمک کنند و البته اگه می تونند راهنمایی کامل باشه آخه من تازه کارم
و روش نصب این رام رو نمی دونم و نمی دونم چه رادیو رامی رو نصب کنه
لطفا یه نفر که کار کرده و خودش این مشکل رو داشته حلش کرده کمک کنه
و در مورد این رادیو رام یه توضیح بده که چیه و با نصبش گوشی چه چیزاییش تغییر میکنه و حالت نمایش و تمش و دیگر ویژه گیهاش تغییر میکنه یا نه و همچنین یه راهنمایی در مورد رادیو رام اصلی فابریک این گوشی کنه که بعدا میشه همون رادیو و ویندوز (رام ) قبلی خودش رو روش نصب کرد اگه هست لینکه رام اصلیش رو هم بده

ای هم ورژن گوشیم هست
os version 5.2.21869
manila version 2.5.19211619.0
ROM 1.48.707.2 (71294) wwe
RADIO 2..05.51.05_2
protecol 15.28.50.07U

اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم

mehrdad201
11-02-2010, 15:15
از بین دوستان کسی روی گوشیش اندروید نصب کرده ؟

mighty
11-02-2010, 17:02
از بین دوستان کسی روی گوشیش اندروید نصب کرده ؟

چرا من ریختم. ورژن مخصوص Nexus1 رو.
اینم عکس:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=348710&stc=1&d=1265898672

شوخی کردم :003: هنوز نمیشه رو HD2 اندروید ریخت. ملت دارن روش کار می کنن اما هنوز راه درازی در پیشه.

AmiR.Gun
11-02-2010, 17:37

mehrdad201
11-02-2010, 17:42
مایتی جان

نظرت در مورد اندروید چیه ؟ کلا می ارزه اگه اومد روی گوشی نصب کنیم ؟ تا قبل از اینکه وین مو 7 بیاد

GGBUFON
11-02-2010, 17:44
الان براتون گشتم یه سری پیدا کردم زحمت پیدا کردن کرکشون با خودت ، خیلی زیاد بودند باید با اسم های:
Blacklist software pocket pc
blacklist software windows mobile 6.5
block unwanted calls pocket pc
سرچ کنی که خیلی هستند و میتونی یه نسخه سازگار با ویندوز موبایل 6.5 و hd2 پیدا کنی توشون (ممکنه اینا بعضیاشون کار نکنند چون به جز 2 تا بقیه قدیمی هستند ولی آخری مخصوص 6.5 هست)

این یکی بدون کرک:
http://www.novomobile.com/smartfilter.php

این یکی دیگه اینم کرک نداره:
http://www.handango.com/catalog/productdetails.jsp?storeid=2218&deviceid=1030&platformid=30&productid=217998

این مجانی هست:
http://call-firewall.en.softonic.com/pocketpc

اینم همینطور:
http://call-block.en.softonic.com/pocketpc

این پولی:
http://www.clickapps.com/moreinfo.htm?pid=17525&section=ppc

این یکی هم مخصوص ویندوز موبایل 6.5 هست ولی 9 تومن پولشه کرکش شاید بشه پیدا کرد:
http://www.synergetechsolutions.com/callblock.aspx

موفق باشی
ممنون دوست عزیز از زحمتتون...اما فکر کنم شما دقت نکردین دوستمون چه برنامه ای میخوان

nimotorsh
11-02-2010, 18:14
آقايون كمك!!!!!!!!
اين سافت ريست ايو گوشي چجوريه؟كدوم دكمه هارو بايد بزنيم؟يه تاسكبار نصب كردم بعد از ريست رو صفحه سفيد اچ تي سي موند لطفا كمك كنين

Behnood
11-02-2010, 18:27
آقايون كمك!!!!!!!!
اين سافت ريست ايو گوشي چجوريه؟كدوم دكمه هارو بايد بزنيم؟يه تاسكبار نصب كردم بعد از ريست رو صفحه سفيد اچ تي سي موند لطفا كمك كنين

دکمه ی volum up و volum down رو باهم قشار بذیذ سپس دکمه ی قرمز پشت دستگاهر رو یکبار یزنید.
نگگه دارید تا وقتی که یک صفحه ی خاکستری بیاد.سپش دکمه هارار رها کنید و دکمه ی volum up رو بزنید تا flash بشه.بعد از اتمام دوباره دکمه ی volum up رو بزنید.

Behnood
11-02-2010, 18:29
سلام دوستان
من داخل کار با این هیولا و pocket pc تازه کارم گوشی من آنتن نمیده یعنی همون مشکل آنتن دهی رو داره هم با ایرانسل و هم همراه اول . اگه میشه دوستان کمک کنند و البته اگه می تونند راهنمایی کامل باشه آخه من تازه کارم
و روش نصب این رام رو نمی دونم و نمی دونم چه رادیو رامی رو نصب کنه
و در مورد این رادیو رام یه توضیح بده که چیه و با نصبش گوشی چه چیزاییش تغییر میکنه و حالت نمایش و تمش و دیگر ویژه گیهاش تغییر میکنه یا نه و همچنین یه راهنمایی در مورد رادیو رام اصلی فابریک این گوشی کنه که بعدا میشه همون رادیو و ویندوز (رام ) قبلی خودش رو روش نصب کرد اگه هست لینکه رام اصلیش رو هم بده

ای هم ورژن گوشیم هست
os version 5.2.21869
RADIO 2..05.51.05_2
protecol 15.28.50.07U

اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم

دوست عزیز به اینجا مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86116

GGBUFON
11-02-2010, 18:30
آقايون كمك!!!!!!!!
قاب پشتش رو باز کن با یه چیز نوک تیز اون دکمه قرمز کوچولو پشتش رو فشار بده...
اگه باز رو اون صفحه گیر کرد باتری رو در بیار دوباره جا بزن شاید درست شد...اگر نه Hard reset

AmiR.Gun
11-02-2010, 18:51

توروخدا كمك كنيد!كسي نميدونه؟

nimotorsh
11-02-2010, 18:54
آقا مااينو سافت ريست كرديم بعد اين alireza multilang رو نصب كردم دوباره ريست كردم اومد رو صفحه سفيد اچ تي سي موند جريان چيه اين رام مشكل داره؟كسي به اين مشكل بر خورده؟اعصابمو خورد كرد
(miri v4.0)ممنون

GGBUFON
11-02-2010, 18:57
برنامه ای هست که تغییرات رجیستری رو هنگام نصب برنامه های مختلف نشون بده؟خیلی ضروری

nimotorsh
11-02-2010, 19:00
بابا اين اصلا خاموش روشنشم ميكني(بعد از ريست)ديگه نمياد بالا
توروخدا يه رام درستو حسابي معرفي كنين اين گوشي ما همينجور موند

GGBUFON
11-02-2010, 19:01
آقا مااينو سافت ريست كرديم بعد اين alireza multilang رو نصب كردم دوباره ريست كردم اومد رو صفحه سفيد اچ تي سي موند جريان چيه اين رام مشكل داره؟كسي به اين مشكل بر خورده؟اعصابمو خورد كرد
(miri v4.0)ممنون
hard reset کن بعد 440 mobidiv رو نصب کن...

ARA™
11-02-2010, 19:13
من رام میری ورژن 4 رو ریختم اول گوشی بالا اومد ولی وقتی به یکی زنگیدم هنگید و درست نشد منم مجبور شدم باطری رو در بیارم الانم توی اون صفحه ی سفیدی که اول میاد مونده!
پیشنهاد چیه؟ باید چیکارکنم؟

mighty
11-02-2010, 19:15
توروخدا كمك كنيد!كسي نميدونه؟

دوست عزیز باید تو خود start باشه. (تو منوی tools نیست دیگه)
اگر نیست داخل فولدر Windows برید و TaskMgr.exe رو پیدا کنید. ازش شورتکات بسازید تو فولدر windows\start menu\programs

کسی جواب نمیده چون اینایی که من گفتم تا حالا یه 2 هزار باری گفته شده :دی

mighty
11-02-2010, 19:20
مایتی جان

نظرت در مورد اندروید چیه ؟ کلا می ارزه اگه اومد روی گوشی نصب کنیم ؟ تا قبل از اینکه وین مو 7 بیاد

والا من فکر می کنم ویندوز 7 قبل از اینکه اندروید رو HD2 قابل اجرا بشه دستمون برسه.
تازه اندروید اگر روزی رو HD2 بالا بیاد هم جوری نخواهد بود که بشه ازش استفاده کرد. کند و پر از باگ خواهد بود. مثلا الان که این همه از اومدن D2 و Pro2 گذشته هنوز اندرویدشون وضعیت خیلی خوبی نداره. میگن wifi و دوربین و gps و یه سری چیزای دیگه کار نمی کنه. و البته کند هم هست.

ولی خدایش اندروید چقدر خوشگل میشه داخل HD2 با این صفحه ش. این عکسی که گذاشته بودم رو خودم گرفتم. کنتراست صفحه واقعا تحسین بر انگیزه.
شما هم امتحان کنید. از اندروید نکسوس screenshot پیدا کنید و رو گوشی نگاه کنید...

siamak_ramp
11-02-2010, 20:54
اين هيولاي كمر ... ديگه داره اعصابمو خورد ميكنه !!!
تمام hd2 ها ك
1- وقتي در حال كانكت شدن به اينترنتن كه لگ ميزه
2-حاله صورتي در هنگام عكس برداري دارن .
3- آنچنان هم سريع نيستن ((‌از گوشي هاي ويندوز موبايل قبلي خبر ندارم ))

انتخاب اشتباهي كردم خريدمش !

mighty
11-02-2010, 21:10
تمام hd2 ها ك

1- اون لگ چند ثانیه ای مگه چقدر اذیت کننده س؟
2- هاله صورتی خیلی وقته بر طرف شده. شما هاتفیکس دوربین رو نصب کردید؟
3- چرا خیلی سریعه. یه فیلم divx کیفیت dvd از همین 700 مگیا با coreplayer پخش کنید. بیشتر فرمتهای دیگه رو هم با همین روونی پخش می کنه. کدوم گوشی انقدر سریعه؟

ghadir_as
11-02-2010, 21:48
دوستان این برنامه رو از دست ندید
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483

mighty
11-02-2010, 21:53
بچه ها این ویدئو رو ببینید. دیوانه کننده س!

http://www.........com/watch?v=GpwtGal76ko

رو همین HD2 خودمون هم هست. به زودی بتای این برنامه میاد ظاهرا.

nimotorsh
11-02-2010, 22:36
آقا ما چه كنيم اين رام miri v4.0 رو عوض كنيم؟كلا گوشيو خاموش روشن ميكنيم مياد رو صفحه سفيذ اچ تي سي ميمونه!!!!!!

ehsanmoghaddasi
11-02-2010, 22:37
من رام میری ورژن 4 رو ریختم اول گوشی بالا اومد ولی وقتی به یکی زنگیدم هنگید و درست نشد منم مجبور شدم باطری رو در بیارم الانم توی اون صفحه ی سفیدی که اول میاد مونده!
پیشنهاد چیه؟ باید چیکارکنم؟

دوست عزیز من هم بعد از نصب رام میری ورژن 4 دقیقا به همین مشکل بر خوردم اما بعد از کلی سر و کله زدن باهاش تونستم مشکل رو حل کنم.

راه حل:

اول هارد ریست کنید و سپس بدون این که کار دیگه ای بکنید گوشی رو به کامپیوتر متصل کرده و این رادیو رو نصب کنید:
http://www.3gin.net/911/RUU_Leo_1_5_TMOUS_Radio_2.07.50.27_2.exe

بعد از نصب این رادیو علاوه بر اینکه مشکل حل شد رم هم به 576 مگابایت ارتقا پیدا کرد.

در ضمن رادیو در شهر مشهد بدون مشکل کار میکنه اما شهرهای دیگه رو نمیدونم.

mgsliferoad
11-02-2010, 23:11
یه سوال
میشه با hd2 فیلم هایی بافرمتهایی مثل divx یا dvd دید با زیرنویس فارسی ؟؟

lvlr24
11-02-2010, 23:32
من آخریم رام duty رو نصب کردم
رام خوب و کاملیه
سرعت خوبی هم داره
576 مگ رام رو هم ساپورت میکنه و رادیو 2.7 روش داره
تا الان که خوب بوده

nimotorsh
11-02-2010, 23:33
دوست عزیز من هم بعد از نصب رام میری ورژن 4 دقیقا به همین مشکل بر خوردم اما بعد از کلی سر و کله زدن باهاش تونستم مشکل رو حل کنم.

راه حل:

اول هارد ریست کنید و سپس بدون این که کار دیگه ای بکنید گوشی رو به کامپیوتر متصل کرده و این رادیو رو نصب کنید:
http://www.3gin.net/911/ruu_leo_1_5_tmous_radio_2.07.50.27_2.exe

بعد از نصب این رادیو علاوه بر اینکه مشکل حل شد رم هم به 576 مگابایت ارتقا پیدا کرد.

در ضمن رادیو در شهر مشهد بدون مشکل کار میکنه اما شهرهای دیگه رو نمیدونم.

آقا منم اين درايو رو نصب كنم مشكلم حل ميشه؟من بعد از خاموش روشن مياد رو صفحه سفيد ميمونه مجبور ميشم ريست كنم(بعد از نصب ميري4)

ehsanmoghaddasi
12-02-2010, 00:11
آره دوست عزیز ظاهرا مشکل شما هم دقیقا به همین شکل بوده.

nimotorsh
12-02-2010, 00:43
آره دوست عزیز ظاهرا مشکل شما هم دقیقا به همین شکل بوده.

آقا دمت گررررررررررم حال اساسي بهمون دادي درست شد!!!! يه زحمتي اينو توي اين لينك بذار بقيه بچه هام كه به اين مشكل ميخورن استفاده كنن مرسي آخر شبيه حالم داشت گرفته ميشد:6: ممنون
اينم لينك:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=89919

ehsanmoghaddasi
12-02-2010, 01:47
آقا دمت گررررررررررم حال اساسي بهمون دادي درست شد!!!! يه زحمتي اينو توي اين لينك بذار بقيه بچه هام كه به اين مشكل ميخورن استفاده كنن مرسي آخر شبيه حالم داشت گرفته ميشد:6: ممنون

خواهش میکنم قابلی نداشت.

فکر میکنم شاهین شهر اطراف اصفهان باشه درسته؟
لطفا بررسی بکنید ببینید این رادیو در شهر شما و کلا اصفهان مشکلی برای آنتن دهی ایجاد نمیکنه.
چون اولی که hd2 آمد در استان اصفهان مشکل آنتن دهی داشت و ظاهرا این رادیو هم در برخی نقاط ایران مشکل داشته البته من مطمئن نیستم.
با این حال ممنون میشم نتیجه رو همینجا اعلام کنید.

saeidonline
12-02-2010, 02:32
دوستان اینو واقعا با شدت و عصبانیت میگم :
کسی که HTC Messages رو نوشته اول خودشو مسخره کرده دوم هم ما ها رو !!!!!!! واقعا اعصاب خوردکنه این HTC Message . مگه خود messaging ویندوز چش بود که از تو فولدر messaging برش داشت ؟؟!! از مسخرگی این برنامه همین بس که هربار که میری تو inbox یا sent تمام message ها رو از دوباره لود میکنه !!! حالا حسابش کن یکی آمار اس ام اس هاش بالا بره . این که چیزی نیست . من اس ام اس های گوشی قبلی رو که با PIMBackup برگردوندم که یه چیزی حد 33هزارتا بود مجبور به هارد ریسیت شدم و کلا message رو داغون کرد . درصورتی که روی TyTN II چیزی حدود 20 هزارتا رو قبلا رستور کرده بودم آخ نگفت !!! حالا اومدیم تخفیف بدیم با Jeyo Mobile فقط inbox رو رستور کنم که بعد از 3 ساعت که رستور شد ، سرعت دستگاه به شدت گرفته شد !!!!! من نمیدونم ، نویسنده ی این برنامه فکر نکرد مثلا یکی بخواد 1 سال با این گوشی و بدون تغییر ویندوز ، باش کار کنه و اس ام اس پاک نکنه ، چکار باید کنه ؟؟ من 2 بار بیشتر ویندوز tytn2 رو عوض نکردم . آخری باری که عوض کردم حدود 1 سال پیش بود !!! tytn رو که فقط official win6 رو نصب کردم که رامش ریسیت شد .
اما 4 روز نیست که HD2 رو گرفتم و 4 بار هارد ریسیت کردم الانم یه بار دیگه مجبورم هارد ریسیت کنم !!!! واقعا htc نیازهای اساسی رو در لوای بزک کردن گوشیهاش گم کرده !!! و دقیقا مثل آیفون باید دنبال رفع نقصی هاش از طریق این برنامه و اون برنامه باشی !!

WW_EA
12-02-2010, 03:19
دوستان این برنامه رو از دست ندید
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483

این چه برنامه ایه؟ یه تب کوکی به sense اضافه می کنه؟ که چی بشه؟
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟

دوستان اینو واقعا با شدت و عصبانیت میگم :
کسی که HTC Messages رو نوشته اول خودشو مسخره کرده دوم هم ما ها رو !!!!!!! واقعا اعصاب خوردکنه این HTC Message . مگه خود messaging ویندوز چش بود که از تو فولدر messaging برش داشت ؟؟!! از مسخرگی این برنامه همین بس که هربار که میری تو inbox یا sent تمام message ها رو از دوباره لود میکنه !!! حالا حسابش کن یکی آمار اس ام اس هاش بالا بره . این که چیزی نیست . من اس ام اس های گوشی قبلی رو که با PIMBackup برگردوندم که یه چیزی حد 33هزارتا بود مجبور به هارد ریسیت شدم و کلا message رو داغون کرد . درصورتی که روی TyTN II چیزی حدود 20 هزارتا رو قبلا رستور کرده بودم آخ نگفت !!! حالا اومدیم تخفیف بدیم با Jeyo Mobile فقط inbox رو رستور کنم که بعد از 3 ساعت که رستور شد ، سرعت دستگاه به شدت گرفته شد !!!!! من نمیدونم ، نویسنده ی این برنامه فکر نکرد مثلا یکی بخواد 1 سال با این گوشی و بدون تغییر ویندوز ، باش کار کنه و اس ام اس پاک نکنه ، چکار باید کنه ؟؟ من 2 بار بیشتر ویندوز tytn2 رو عوض نکردم . آخری باری که عوض کردم حدود 1 سال پیش بود !!! tytn رو که فقط official win6 رو نصب کردم که رامش ریسیت شد .
اما 4 روز نیست که HD2 رو گرفتم و 4 بار هارد ریسیت کردم الانم یه بار دیگه مجبورم هارد ریسیت کنم !!!! واقعا htc نیازهای اساسی رو در لوای بزک کردن گوشیهاش گم کرده !!! و دقیقا مثل آیفون باید دنبال رفع نقصی هاش از طریق این برنامه و اون برنامه باشی !!

دقیقا همین طوره که میگین. واقعا اعصاب خورد کنه. تا وقتی که اسم ام اسات زیاد نشه مشکلی نیست ولی بعد از اون..... :19:
htc ظاهرا نمی دونسته این طرف دنیا ما نه فیس بوک استفاده می کنیم نه توییتر نه ایمیل نه لایو مسنجر (به خاطر هزینه هاشون) و تنها چیزی که داریم همین sms هست برای همین زیاد به sms اهمیت نداده ظاهرا
ولی خداییش htc حقم داره. شما اگه همه این امکانات بالا برات فراهم بود فرستادن sms براتون کسر شان نمیشد؟
هـــــــــــــــی........!!!!!!!! :54:

nimotorsh
12-02-2010, 08:46
خواهش میکنم قابلی نداشت.

فکر میکنم شاهین شهر اطراف اصفهان باشه درسته؟
لطفا بررسی بکنید ببینید این رادیو در شهر شما و کلا اصفهان مشکلی برای آنتن دهی ایجاد نمیکنه.
چون اولی که hd2 آمد در استان اصفهان مشکل آنتن دهی داشت و ظاهرا این رادیو هم در برخی نقاط ایران مشکل داشته البته من مطمئن نیستم.
با این حال ممنون میشم نتیجه رو همینجا اعلام کنید.

بله دوست عزيز اطراف اصفهانه اما 5كيلومتر تا پاريس:003:
من كه مشكلي تا الان نداشتم اگر مشكل آنتن دهي بود متعاقبا اعلام ميكنم
بازم ممنون

hossein.e.m
12-02-2010, 09:26
تمام hd2 ها ك

من که نه موقع وصل شدن به اینترنت مشکل دارم
حاله صورتی هم که یه بحث قدیمیه (مثل اینکه زیاد اپ تو دیت نیستی)
توی سرعت فعلا رقیب این گوشی ایفون 3gs هست
تازه من لگ انیمیشن آب و هوا رو هم ندارم

kharchan_2009
12-02-2010, 09:28
دوست عزیز به اینجا مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86116
دوست عزیز من تمام این صفحات رو داخل تاپیک مشکل آنتن دهی خوندم ولی هیچ کدوم جواب سوالای من رو نمیده

من روش نصب رو بلد نیستم لطفا راهنمایی بهتری کنید

و
1)روش نصب این رام رو نمی دونم و نمی دونم چه رادیو رامی رو نصب کنه
و

2)در مورد این رادیو رام یه توضیح بده که چیه و با نصبش گوشی چه چیزاییش تغییر میکنه و حالت نمایش و تمش و دیگر ویژه گیهاش تغییر میکنه یا نه و همچنین

3) یه راهنمایی در مورد رادیو رام اصلی فابریک این گوشی کنه که بعدا میشه همون رادیو و ویندوز (رام ) قبلی خودش رو روش نصب کرد اگه هست لینکه رام اصلیش رو هم بده

این هم ورژن گوشیم هست
os version 5.2.21869
RADIO 2..05.51.05_2
protecol 15.28.50.07U

hossein.e.m
12-02-2010, 09:32
یه سوال
میشه با hd2 فیلم هایی بافرمتهایی مثل divx یا dvd دید با زیرنویس فارسی ؟؟

دو راه وجود داره:
1) از نرم افزار TCMP استفاده کنی که روی همه ی رامها جواب نمیده
2) با استفاده از کانورتر total video converter زیرنویس رو تو فیلم مرج کنی که من همین کار رو میکنم و مشکلی هم نداره

EhsanHF
12-02-2010, 10:51
سلام .
یه مشکل مسخره ! من وقتی سریال نامبر گوشی رو برای داونلود کردن رام توی سایت HTC وارد میکنم بهم این خطا رو میده :
Sorry, this software download is not suitable for your device.
گوشیم HD2 و بدون گارانتی هست . چطوریاست !؟:9:

ghadir_as
12-02-2010, 10:58
این چه برنامه ایه؟ یه تب کوکی به sense اضافه می کنه؟ که چی بشه؟
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟

:

این برنامه تعداد quick link ها رو به 75 افزایش میده ودر 3 صفحه مرتب میکنه که حرکت بین صفحه ها دقیقا مثل آیفون میمونه وباclick & drag میتونی نحوه چینش رو عوض کنی
تعداد appointment های قابل مشاهده در صفحه رو به 3 تا افزایش میده و......
درکل برای استفاده بهینه از صفحه نمایش طراحی شده
به نظر من برنامه بسیار کارآمدیه
فقط قبل از نصب ویا تغئیر در رجیستری اول سنس رو غیرفعال کنید بعدازنصب دوباره فعال وگوشی رو ریست کنید
درضمن اگربرنامه های مشابهی نصب کردید بهتره اول اونها رو پاک کنید وبعدنصبش کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1254855#post1254855

mehrdad201
12-02-2010, 11:14

ورژن رادیویی که نصب کردید چیه دوست عزیز؟

شما هم این فایل رو نصب کردی ؟ RUU_Leo_1_5_TMOUS_Radio_2.07.50.27_2

لطفا اسم فایلی رو که نصب کردی بنویس اینجا

GGBUFON
12-02-2010, 11:16
کسی برنامه demension رو داره؟خیلی باحاله کار نقاله و خط کش رو انجام میده:

http://www.mobiletopsoft.com/pocket-pc/download-dimensions-1-3.html

SAEEDWIZARD
12-02-2010, 11:40

http://www.........com/watch?v=gpwtgal76ko

رو همین hd2 خودمون هم هست. به زودی بتای این برنامه میاد ظاهرا.

واسه مایی که یو -تی-یوب را باز نمی کنه،یکی این فیلم رو تعریف کنه ببینیم چیه !!!

Behnood
12-02-2010, 11:43
دوست عزیز شما کدوم رام رو میخواید دانلود کنید؟
اون رامی که میخواید با سریال گوشیتون بگیرید برای منطقه ای که کد گوشی شما اونه نیست.

SAEEDWIZARD
12-02-2010, 11:57

ببینید این به دردتون میخوره:

http://apadanait.com/2007/02/05/dimensions_v13.html

معمولا لینک هایی که از رپیدشیر باشه، کرک شده یا دارای سریال هستند.

-------------------------------------

برنامه mtoolbox هم خیلی خوبه. شتاب نگار هم داره + سنجش میزان نور + خط کش.
http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-mtoolbox.html

برای کالیبره کردن خط کش ، قطر صفحه رو عدد 4.25 (یا 4.24) وارد کنید.

حتما این برنامه باید روی گوشی نصب بشه (نه روی مموری کارت)

mehrdad201
12-02-2010, 12:21
این برنامه تعداد quick link ها رو به 75 افزایش میده ودر 3 صفحه مرتب میکنه که حرکت بین صفحه ها دقیقا مثل آیفون میمونه وباclick & drag میتونی نحوه چینش رو عوض کنی
تعداد appointment های قابل مشاهده در صفحه رو به 3 تا افزایش میده و......
درکل برای استفاده بهینه از صفحه نمایش طراحی شده
به نظر من برنامه بسیار کارآمدیه
فقط قبل از نصب ویا تغئیر در رجیستری اول سنس رو غیرفعال کنید بعدازنصب دوباره فعال وگوشی رو ریست کنید
درضمن اگربرنامه های مشابهی نصب کردید بهتره اول اونها رو پاک کنید وبعدنصبش کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1254855#post1254855

اقا دمت گرم

این برنامه خیلی عالی بود

راستی برنامه ای سراغ داری که به تبهای صفحه تودی تب جدید اضافه کنه.

واسه کال هیستوری میخوام.

در ضمن میشه یه عکس از صفحه هوم خودت بذاری.

mehrdad201
12-02-2010, 12:26
به نظر میرسه اون ویدیو از روی یوتیوب پاک شده

دوست عزیز میگی در مورد چه برنامه ای بود ؟ اگه ویدیو رو داری اپلودش کن.

ehsanmoghaddasi
12-02-2010, 12:56
ورژن رادیویی که نصب کردید چیه دوست عزیز؟

شما هم این فایل رو نصب کردی ؟ RUU_Leo_1_5_TMOUS_Radio_2.07.50.27_2

لطفا اسم فایلی رو که نصب کردی بنویس اینجا

آره فایل ایشون همین هست.
اینم لینک دانلودش:
http://www.3gin.net/911/RUU_Leo_1_5_...07.50.27_2.exe

malekih
12-02-2010, 13:03
بچه ها راديوی 2.06.51.07 مشکل آنتن دهی نداره ؟
منظورم راديوی خود رام جديد عربی 1.66.415.4 !

اگه بايد راديوی ديگه ای نصب کرد لطفا آدرسش رو بدين !
:merci:

EhsanHF
12-02-2010, 13:10
اون رامی که واسه ارتقاء دوربین نصب میشه .
جایی هست که این رام ها رو داونلود کنن و به اشتراک بذارن ؟

mehrdad201
12-02-2010, 13:15
اون رادیویی که ما نصب کردیم تا اونجا که من میدونم برای همه دوستان کار کرده

تو تهران هم جواب داده

تو شهر ما ساری هم جواب داده تا الان

منظورم RUU_Leo_1_5_TMOUS_Radio_2.07.50.27_2 هست که رم مخفی رو هم ازاد میکنه.

Behnood
12-02-2010, 13:36
اون رامی که واسه ارتقاء دوربین نصب میشه .
جایی هست که این رام ها رو داونلود کنن و به اشتراک بذارن ؟

دوست خوبم اون رام نیست.او یک hotfix هست.
براتون ضمیمه کردم:

ARA™
12-02-2010, 14:12
واسه مایی که یو -تی-یوب را باز نمی کنه،یکی این فیلم رو تعریف کنه ببینیم چیه !!!

از این سایت استفاده کن : http://youtubeto3gp.com/

mehrdad201
12-02-2010, 14:14
اون فایل انگار از روی سرور یوتیوب پاک شده

EhsanHF
12-02-2010, 14:32
مرسی !
هنوز تا بفهمم فرق رام و کوک و هات فیکس چیه خیلی مونده !!!
ممنونم .

SALEH_AGHOYAN
12-02-2010, 14:36
دوستانی که با برنامه HTC Messaging مشکل دارن و میخان که به همون microsoft messaging قبلی برگردند این برنامه رو نصب کنن .
هر موقع هم که نخواستینش میتونین به راحتی uninstall ش بکنین.

ARA™
12-02-2010, 14:41
اون فایل انگار از روی سرور یوتیوب پاک شده

بفرمایید اینم فیلمی که آقای مایتی معرفی کرده بودن : http://www.4shared.com/file/220476424/86be4076/GpwtGal76ko.html

SALEH_AGHOYAN
12-02-2010, 15:34
کمک!
من داشتم لیست ستارت منوی گوشیم رو از کامپیوتر مرتب میکردم که اشتباهی فولدر تولز رو پاک کردم .حالا هرکاری میکنم نمیتونم پیداش کنم .
ممنون میشم اگه کسی ایتم های این فولدر رو به من بگه که چی بوده.
یا از اونا یه کپی بگیره به من بده:merci:
رام من 1.66 رسمیه

ghadir_as
12-02-2010, 15:39
اقا دمت گرم

این برنامه خیلی عالی بود

راستی برنامه ای سراغ داری که به تبهای صفحه تودی تب جدید اضافه کنه.

واسه کال هیستوری میخوام.

در ضمن میشه یه عکس از صفحه هوم خودت بذاری.

برای call history این تغئیر رو تو رجیستری بده
[
Co0kie.ShowCallHistory]
0 or 1 --- 0 is default

اسکرین شات از گوشی خودم هم توی این پست هست
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1254855&postcount=151

SAEEDWIZARD
12-02-2010, 16:00
این هم رادیوی جدید (تست نکردم)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=632062

mehrdad201
12-02-2010, 16:07
مسیر دقیقا این رجیستری کی رو به من میدی غدیر خان

بعد مال شما ردیف هاش 5 تاییه

مال من 4 تایی

چطوری 5 تاییش کردی ؟ کجای رجیستری رو باید درست کنم ؟

Sezar
12-02-2010, 16:14

این برنامه در این ضمینه واقعا محشره.....
کار نقاله را از هر دو طرف گوشی انجام میده....
خط کش هم هست....
بسیار دقیق تمام لرزش های گوشی را نشون میده...مثه زلزله نگار..
مقدار نور محیط رو نشون میده...
در واقع همه ی سنسور ها رو چک میکنه....
http://up.iranblog.com/37261/1266008043.gif

http://www.4shared.com/file/220517608/421afbd1/mtoolbox_0130.html

Sezar
12-02-2010, 16:18

مال من 4 تایی

این برنامه را در حافظه اصلی نصب کنید start menu را 5 ردیفه میکنه...
http://www.4shared.com/file/220520071/aa7deb69/StartMenu_Grid_5_Large.html

Sezar
12-02-2010, 16:27
اون رادیویی که ما نصب کردیم تا اونجا که من میدونم برای همه دوستان کار کرده

تو تهران هم جواب داده

تو شهر ما ساری هم جواب داده تا الان

منظورم RUU_Leo_1_5_TMOUS_Radio_2.07.50.27_2 هست که رم مخفی رو هم ازاد میکنه.

والا من که ربط بین رادیو جدید با رم را نمی فهمم.
من رادیو 2.05 wsd رو دارم همه جا توپ انتن میده

mehrdad201
12-02-2010, 16:30
[Co0kie.QuickLinksMode] - layout setting for home quick links
0 -> 4x4 layout (default)
1 -> 4x5 layout
2 -> 5x5 layout

[Co0kie.SelectorGrid] - setting for program selector screen
0 -> normal list
1 -> grid with 4 columns (default)
2 -> grid with 5 columns

[Co0kie.AppointmentRange] - days the appointments should be displayed
n -> days in the future
7 -> is default

[Co0kie.OpenAppointment] - open individual appointments
0 -> open calendar
1 -> open appointment in HTC's appointment editor

[Co0kie.DefaultShortcutPage]
1 -> left
2 -> middle (default)
3 -> right

[Co0kie.HideEmptyShortcuts]
0 or 1 --- 0 is default

[Co0kie.HideIconFrames]
0 or 1 --- 0 is default

[Co0kie.ShowCallHistory]
0 or 1 --- 0 is default

[Co0kie.VGAMode] - only for VGA devices
0 or 1 --- 0 is default

[Co0kie.AlarmLink]
[Co0kie.CalendarLink]
[Co0kie.CallHistoryLink]
- these 3 setting change the button functions
- write in the path to your desired program
- default is blank - standard HTC apps

این توضیحات رجیستری این برنامه ای هست که غدیر خان معرفی کردند.

برنامه خیلی خوبیه

saeidonline
12-02-2010, 16:40
سلام .
یه مشکل مسخره ! من وقتی سریال نامبر گوشی رو برای داونلود کردن رام توی سایت HTC وارد میکنم بهم این خطا رو میده :
Sorry, this software download is not suitable for your device.
گوشیم HD2 و بدون گارانتی هست . چطوریاست !؟:9:

دوست عزیز شما در صفحه ی world wide سایت htc هستید که همچین پیغامی میده . باید در بالای صفحه در select cuntry ، رفته و middle east رو انتخاب کنید . اونجا رام 1.66.415 که عربی هم هست برای دانلود وجود داره .

cheshm_asali
12-02-2010, 17:38
ببخشید دوستان شرمنده اینجا پست میزنم میشه یه نگاهی به این لینک بندازید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1255180#post1255180

siamak_ramp
12-02-2010, 17:43
:atten::atten::atten:
بچه ها يه سوال !!‌
من ADSL دارم و ويندوز ويستا !
با Window mobile Device Center گوشيمو وصل ميكنم !
گاهي اوقات نمي دونم چي ميشه كه بعد از وصل كردن گوشيم از اينترنت كامپيوترم استفاده ميكنه
و وصل ميشه با نت ..

ميشه راهنمايي كنيد كه چطور ميتونم با USB گوشيم به وسيله كامپيوترم به اينترنت متصل بشم ؟

saeidonline
12-02-2010, 17:55
salam be dustan.manam hamin moshkele zamane sms ro daram.smsa vaghti miresan ghati mishan;uni ke taze umade mire vasate baghie va majburam moratab smsam ro pak konam...
kasi rahi dare?

msoft
12-02-2010, 17:56
یک سوال داشتم: بهترین ebook reader برای این دستگاه چی می تونه باشه؟؟؟ اصلا با PPC می شه به خوبی کتاب خوند؟ دوستانی که در این زمینه تجربه دارند ، تجربیاتشون رو با ما در میان بگذارند... چون PDF اصلا حال نمی ده و حروف رو خیلی کوچک نشون می ده

geumat
12-02-2010, 18:28
بفرمایید اینم فیلمی که آقای مایتی معرفی کرده بودن : http://www.4shared.com/file/220476424/86be4076/GpwtGal76ko.html

آقا دستت درد نکنه اما:
این فایلی که آپ کردی ZIPX هستش اما با نرم افزار ZipX for Windows هم باز نمیشه!:13:
با Unrar هم باز نمیشه!:43:
با چی باید باز بشه؟ اصلا سالمه؟

سپاس

AmiR.Gun
12-02-2010, 18:30
آقا من يه مشكل دارم راديوي گوشي كار نميكنه بايد چه كار كنم ؟ اينم مشخصات

ROM:1.66.415.3

radion version:2.06.51.07

ARA™
12-02-2010, 18:32
آقا دستت درد نکنه اما:
این فایلی که آپ کردی ZIPX هستش اما با نرم افزار ZipX for Windows هم باز نمیشه!:13:
با Unrar هم باز نمیشه!:43:
با چی باید باز بشه؟ اصلا سالمه؟

سپاس

باید با نرم افزار WinZip v12.1 یا بالا تر بازش کنی اگه میخوای میتونم واست آپ کنم

ghadir_as
12-02-2010, 18:40

مال من 4 تایی

قبل از هرچیز سنس رو غیرفعال کن
بعدبرو به HKEY_CURRENT_USER\Software\HTC\Manila\
بعد تمام اون کلیدها رو اونجا میبینی
شرمنده یادم رفت مسیر اصلی رو بگم
برای 25 تائی شدن لینک ها کلید Co0kie.QuickLinksModeرو پیدا کن و مقدار 0 رو به 2 تغئیربده
بعد سنس روفعال کن وریسارت کن
بقیه لیست تغئیرات دررجیستری رو هم که داری عزیز

geumat
12-02-2010, 18:42
باید با نرم افزار WinZip v12.1 یا بالا تر بازش کنی اگه میخوای میتونم واست آپ کنم

WinZip 14 رو پیدا کردم، البته Trail ورژن هستش، اما کار ما رو راه انداخت!

سپاس

mehrdad201
12-02-2010, 19:32
قبل از هرچیز سنس رو غیرفعال کن
بعدبرو به HKEY_CURRENT_USER\Software\HTC\Manila\
بعد تمام اون کلیدها رو اونجا میبینی
شرمنده یادم رفت مسیر اصلی رو بگم
برای 25 تائی شدن لینک ها کلید Co0kie.QuickLinksModeرو پیدا کن و مقدار 0 رو به 2 تغئیربده
بعد سنس روفعال کن وریسارت کن
بقیه لیست تغئیرات دررجیستری رو هم که داری عزیز

اونها رو ردیف کردم.

از همون تاپیک مربوطه xda کلیدهای رجیستری رو پیدا کردم.

این برنامه حرف نداره. فقط یه مشکل بد داره. (البته نمیشه زیاد بد خطابش کرد)

اگه مکس مانیلا رو نصب کرده باشید و ساعتها رو انالوگ کرده باشید. این برنامه ساعتهای انالوگ رو برمیداره متاسفانه.

اما خب مزیتی که داره اونقدر هست که ادم بی خیال ساعت انالوگ بشه.

siamak_ramp
12-02-2010, 19:45
:atten::atten::atten:
بچه ها يه سوال !!‌
من ADSL دارم و ويندوز ويستا !
با Window mobile Device Center گوشيمو وصل ميكنم !
گاهي اوقات نمي دونم چي ميشه كه بعد از وصل كردن گوشيم از اينترنت كامپيوترم استفاده ميكنه
و وصل ميشه با نت ..

ميشه راهنمايي كنيد كه چطور ميتونم با USB گوشيم به وسيله كامپيوترم به اينترنت متصل بشم ؟

كسي نبود ‌؟ :ambulance:

ghadir_as
12-02-2010, 20:12
كسي نبود ‌؟ :ambulance:

تنها کاری که باید بکنی اینه که گوشیت رو windows mobile device به کامپیوتر وصل کنی
بعدش میتونی از اینترنت کامپیئترروی گوشی استفاده کنی

mehrdad201
12-02-2010, 20:26
غدیر خان

این برنامه کوئیک لینک رو که نصب میکنی میزنه بگکراند گوشی رو عوض میکنه

الان هر کاری میکنم نمیتونم بکگراند رو عوض کنم. این فایل دیفالتش رو کجا میندازه من برام جایگزین کنم عکس جدید رو؟

ghadir_as
12-02-2010, 20:35
غدیر خان

این برنامه کوئیک لینک رو که نصب میکنی میزنه بگکراند گوشی رو عوض میکنه

الان هر کاری میکنم نمیتونم بکگراند رو عوض کنم. این فایل دیفالتش رو کجا میندازه من برام جایگزین کنم عکس جدید رو؟

این برنامه رو توی مموری خودگوشی نصب کن مشکلت حل میشه

mehrdad201
12-02-2010, 21:16
اون فایل رو نصب کردم.

اون مشکل حل شد اما متاسفانه مجبور شدم که برنامه رو حذف کنم. نمیدونم با کجای مانیلا مشکل داره که برای من هنگ میکنه تو صفحه هوم.

برای شما پیش نیومده که هنگ بکنه تو صفحه هوم ؟

AmiR.Gun
12-02-2010, 21:32
آقا من يه مشكل دارم راديوي گوشي كار نميكنه بايد چه كار كنم ؟ اينم مشخصات

rom:1.66.415.3

radion version:2.06.51.07

كسي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :46::46::46::46::46::46::46:

Behnood
12-02-2010, 21:36
كسي نميدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :46::46::46::46::46::46::46:

به این تاپیک برید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88144

ghadir_as
12-02-2010, 21:38
برای شما پیش نیومده که هنگ بکنه تو صفحه هوم ؟

فقط یک یا دوبار
وقتی که تغئیرات اساسی تو مانیلا میدادم که با یه restart حل میشد

Sezar
12-02-2010, 21:40
یه سری اصطلاح و اسم هست که اگه میدونستید دیگه ببخشید:
رام:به همون سیستم عامل تقریبا گفته میشه مثلا رام 1.66 یا 1.48
رام ها دو نوع هستند یه سری را خود شرکت میزنه که بهش میگن رام آفیشال یا رسمی.
یه سری دیگه رو یه سری افراد مثله dutty و miri میان با توجه به ship pkgs هایی رام های اصلی میسازن یعنی میان کوک میکنن که میگن رام کوک شده.
هات فیکس یه سری برنامه یا همون رام اپدیت هستند که برای رفع مشکلات رام اصلی بیرون میدن

para2ks
12-02-2010, 21:42
به نظر من کلا گارمین نرم افزار پر دردسریه
تو همه نرم افزار هایی که من تست کردم بهترینش OziExplorer هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91730&nojs=1#goto_threadtools
و اگه به اینترنت پر سرعت روی موبایل دسترسی دارید خب Google Maps هم خیلی خوبه

چند پست پیش بود یکی گفت برنامه واسه gps چی خوبه که گفتید google map خوبه...
آره خداییش حال میده ولی تو خیابون چه جوری آدم به اینترنت پر سرعت باید دسترسی پیدا کنه؟ :دی
برنامه کاملش هست که دیگه نخواد از نت نقشه رو لود کنه؟ مخصوصا نقشه هواییش؟!
پیشا پیش ممنون :x

hoomantab
12-02-2010, 21:45
سلام دوستان
آیا گوشی های موجود در بازار هنوز مشکل دوربین و آنتن دهی داره؟؟

لطفا راهنمایی کنید چون می خوام بخرم

Sezar
12-02-2010, 21:49
آره خداییش حال میده ولی تو خیابون چه جوری آدم به اینترنت پر سرعت باید دسترسی پیدا کنه؟ :دی

به نظر من ozi explorer خیلی خوبه مخصوصا این جدیدش که نویگیتور داره اما گارمین و اریو اقلیم هم خیلی خوبه.
اما یه فرقی هست که در ozi نقشه ها عکس هستند و با بزرگنمایی کمی افت کیفیت دارد اما در گارمین و اقلیم اینجوری نسیت

ARA™
12-02-2010, 21:53
سلام دوستان
آیا گوشی های موجود در بازار هنوز مشکل دوربین و آنتن دهی داره؟؟

لطفا راهنمایی کنید چون می خوام بخرم

نه دیگه مشکلاتش حل شده
میتونین با خیال آسوده بخرین فقط بهتره گارانتی معتبر داشته باشه

mehrdad201
12-02-2010, 21:57
اقا عجب ویدیویی بود

رسما گرخیدم.....

اگه اون برنامه بیاد کلا اچ تی سی سنس باید بره غاز بچرونه.

محشر بود. حالا واسه اچ دی 2 بود دیگه !؟!؟؟!

Sezar
12-02-2010, 22:25
اقا عجب ویدیویی بود

رسما گرخیدم.....

اگه اون برنامه بیاد کلا اچ تی سی سنس باید بره غاز بچرونه.

محشر بود. حالا واسه اچ دی 2 بود دیگه !؟!؟؟!

اره جالب بود .این اینترفیس جدیده که بجای مانیلا قراره بیاد نه بجای اچ تی سی سنس!
یه چیزی مثل drag & drop که در اندروید هست توش بکار رفته .
فقط خیلی خوب شد که معلوم شد هسته گرافیکی گوشی amd z430 هست

mehrdad201
12-02-2010, 22:40

http://www.........com/watch?v=GpwtGal76ko

رو همین HD2 خودمون هم هست. به زودی بتای این برنامه میاد ظاهرا.

عجب برنامه ای بود

کف کردم

سایتش هم اینه http://www.touchxperience.com

بیصبرانه منتظرش هستم.

MrG23
12-02-2010, 22:58
دوست عزیز چه اشکال داشت فایل و روش نصبش رو میگذاشتی ما هم استفاده کنیم
اینم خدمت شما http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=609919
البته این نسخه کامل ترش هستش و البته زیباتر.داخل سایت سازنده که وارد بشی آموزش نصب به صورت انگلیسی توضیح داده شده که کاملا واضح هستش.جاهایی هم که دیدی به زبان فرانسه نوشته شده از ترنسلیت گوگل استفاده کن.بازم اگه در نصبش به مشکل بر خوردی بنده در خدمتم.

EhsanHF
12-02-2010, 23:11
مرسی از دوستان عزیز که راهنماییم کردین .
راستی ، یه کلیپ دیدم در مورد یک برنامه به اسم touch xperience که خیلی چیز خفنی بود . کسی در مورد اون اطلاعی نداره ؟

para2ks
12-02-2010, 23:34
به نظر من ozi explorer خیلی خوبه مخصوصا این جدیدش که نویگیتور داره اما گارمین و اریو اقلیم هم خیلی خوبه.
اما یه فرقی هست که در ozi نقشه ها عکس هستند و با بزرگنمایی کمی افت کیفیت دارد اما در گارمین و اقلیم اینجوری نسیت

هم ozi و هم garmin نصبه رو گوشیم
من google map رو میخوام چون عکس ماهواره ای هم داره البته با اینترنت عکساش لود میشه من میخواستم بدونم برنامه ای هست که دیگه نخواد از نت استفاده کرد؟ یعنی همه عکسا شو داشته باشه؟:37::17:

ehsanmoghaddasi
12-02-2010, 23:47

اگه یک مودم وایمکس که نیاز به آداپتور نداشته باشه بیاد و بعد یک اشتراک وایمکس ایرانسل بگیری و یک لپ تاپ داشته باشی و لپ تاپت شارژر ماشینی داشته باشه اون موقع میتونی گوشیتو به لپ تاپ وصل کنی و از اینترنت پرسرعت وایمکس استفاده کنی و حالشو بری:54::54::54:

عکسها و نقشه های گوگل مپ که هزاران گیگ هست:4:

اما برنامه ای هست که به نام maploader که به صورت منطقه بندی شده در هر مرحله زومی که بخواید تعریف میکنید عکسهای ماهواره ای رو دانلود میکنه بعد اونارو به فرمت نقشه های ozi explorer تبدیل کرده و استفاده میکنید.

malekih
13-02-2010, 00:01
به این تاپیک برید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88144

راديوی جديدتر که مشکل آنتن دهی نداشته باشه هم ميشه معرفی کنيد ؟
برای رام عربی 1.66.415.4

ehsanmoghaddasi
13-02-2010, 00:33
راديوی جديدتر که مشکل آنتن دهی نداشته باشه هم ميشه معرفی کنيد ؟
برای رام عربی 1.66.415.4

http://www.3gin.net/911/RUU_Leo_1_5_...07.50.27_2.exe

SAEEDWIZARD
13-02-2010, 00:55
این هم رادیوی جدید (تست نکردم)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=632062

تست کردم. خوب و بدون مشکله ظاهرا.

از لینک زیر دانلود کنید که حجم کمتری داره (9 مگ هستش که بعد از خارج شدن ار زیپ، میشه 24 مگ)

http://www.mediafire.com/file/zi3rjqyjutt/radio

m.b.a
13-02-2010, 02:00
با تشکر از راهنمایی های دوستان .

خوب من بعد از این تعطیلات می خوام برم بخرم .

می خواستم ببینم که شکل جعبه و محتویاتش چیه ؟

گارانتی کجا بگیرم و از نظر آپدیت و این حرف ها چیکار کنم که یه ورژن بدون مشکل رو بگیرم ؟

و موقع تست چه چیزهاییش رو تست کنم ؟

mighty
13-02-2010, 09:48
اره جالب بود .این اینترفیس جدیده که بجای مانیلا قراره بیاد نه بجای اچ تی سی سنس!
یه چیزی مثل drag & drop که در اندروید هست توش بکار رفته .
فقط خیلی خوب شد که معلوم شد هسته گرافیکی گوشی amd z430 هست

مانیلا همون سنسه دیگه :دی touchflo3d هم بهش میگن.

ولی این فکر نمی کنم جاش رو لازم باشه بگیره. اگه دقت کنید، مانیلا هم در حال اجرا هست تو ویدئو.

درباره ی Z430. از روزی که این HD2 اومد من دارم می زنم تو سر خودم که ملت باور کنن که Imageon Z430 داره HD2 :دی پستهای اول همین ترد هم بودن به اضافه ی یکی دو تا ترد دیگه تو همین سایت. آخرم خیلیا قبول نکردن :دی خدا رو شکر یه مدرک تو این ویدئو هست.
با دیدن این ویدئو بیشتر به قدرت Z430 ایمان پیدا کردم. و مطمئن شدم که HTC واقعا خوب برنامه نویسی نکرده سنس رو. ایده ش خیلی خوبه. اما کند تر از اونیه که باید باشه.

ARA™
13-02-2010, 09:54
اینم خدمت شما http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=609919
البته این نسخه کامل ترش هستش و البته زیباتر.داخل سایت سازنده که وارد بشی آموزش نصب به صورت انگلیسی توضیح داده شده که کاملا واضح هستش.جاهایی هم که دیدی به زبان فرانسه نوشته شده از ترنسلیت گوگل استفاده کن.بازم اگه در نصبش به مشکل بر خوردی بنده در خدمتم.

من این لینک رو نمیتونم دانلود کنم :17: میشه نرم افزارش رو بذاری؟:merci:
http://www.mobilecustom.fr/forum/index.php/topic,%201262.0.html

MrG23
13-02-2010, 10:19
من این لینک رو نمیتونم دانلود کنم :17: میشه نرم افزارش رو بذاری؟:merci:
http://www.mobilecustom.fr/forum/index.php/topic,%201262.0.html
این همون ورژنی هستش که خودم نصب کردم .فقط اول دستورالعمل رو بخون بعد طبق اون نصب کن وگرنه ممکنه به جواب نرسی

SAEEDWIZARD
13-02-2010, 10:33
تست کردم. خوب و بدون مشکله ظاهرا.

از لینک زیر دانلود کنید که حجم کمتری داره (9 مگ هستش که بعد از خارج شدن ار زیپ، میشه 24 مگ)

http://www.mediafire.com/file/zi3rjqyjutt/radio

نمی دونم توهم میزنم یا نه!

توی رادیوهای قبلی ، وقتی گوشی رو روشن میکردم، تسک بار دو سه بار رفرش میشد (که باعث لگ توی انیمیشن آب و هوا میشد). اما وقتی رادیوی 2.08 رو نصب کردم فقط یک بار اولش رفرش میکنه. (رامم میری ورژن 3)

در کل پیشنهاد می کنم نصبش کنید. چیزه خوبیه :4:

ARA™
13-02-2010, 10:48
این همون ورژنی هستش که خودم نصب کردم .فقط اول دستورالعمل رو بخون بعد طبق اون نصب کن وگرنه ممکنه به جواب نرسی

1.توی دستورالعمل نوشته اول این لینک رو نصب کنید : http://www.lakeridgesoftware.com/downloads/wisbardesktop_vga.wm6.cab
2.بعد این 2لینک رو دانلود و نصب کنین : http://www.mobilecustom.fr/forum/index.php/topic, 1262.0.html
http://www.mobilecustom.fr/forum/index.php/topic, 16.0.html
من توی مرحله ی 2 موندم
توی انجمنش عضو شدم ولی بازم نمیتونم دانلود کنم

htc-hd2es
13-02-2010, 11:42
مانیلا همون سنسه دیگه :دی touchflo3d هم بهش میگن.

ولی این فکر نمی کنم جاش رو لازم باشه بگیره. اگه دقت کنید، مانیلا هم در حال اجرا هست تو ویدئو.

درباره ی Z430. از روزی که این HD2 اومد من دارم می زنم تو سر خودم که ملت باور کنن که Imageon Z430 داره HD2 :دی پستهای اول همین ترد هم بودن به اضافه ی یکی دو تا ترد دیگه تو همین سایت. آخرم خیلیا قبول نکردن :دی خدا رو شکر یه مدرک تو این ویدئو هست.
با دیدن این ویدئو بیشتر به قدرت Z430 ایمان پیدا کردم. و مطمئن شدم که HTC واقعا خوب برنامه نویسی نکرده سنس رو. ایده ش خیلی خوبه. اما کند تر از اونیه که باید باشه.

سلام.گوشی جدید LG با CPU Dul core snapdragon1.5GHZ و ساپورت 1080P همونFULLhd حتی گفتن از لپ تاپ dual core1.6GHZ سریعتره.چون مثل cpuگوشی ما از tecnology 45nm ساخته شده که این تکنولوژی(45nm) نسبت به پردازشگرهای نسل قبل 40%سرعت بیشتر ومصرف انرژی کمترمی باشد.آقای مایتی من 1.5ماهه مواقع بیکاریم روی cpuوکارت گرافیک این گوشی تحقیق میکنم واطلاعات زیادی بدست اوردم بیشتر ازسازندش:4:(شوخی) الان عجله دارم فقط اینو بگم که گرافیک این گوشی خیلی خیلی قویتر از اونی که فکر میکردیم.سازنده این گرافیک شرکت AMD که اینطور که من فهمیدم این شرکت ازچند سال پیش تخصصش گذاشتن کارت گرافیک کنار پردازشگر روی یک چیپست هست یعنی CPUگوشی ماCPU+GPUاست که دراین حالت قدرت گرافیک بیشتر از حالت جداگانست.گرافیک این گوشی آنقدر قوری هست که میتونه ویندوز بعد7 روهم ساپورت کنه تازهCPUش هم که45nm هست که روی چندتا مینی لپ تاپ10اینچی هم سواره که تومشخصاتش نوشته بسیار سریع عمل میکنه.فقط از آقای مایتی یه سوال داشتم که بااینکه تئوری اینcpu&gpu اینقدر خفنه پس چرا تو عمل دراین حد سریع نیست.آیا از ویندوزه یا همه این چیزایی که من سرچ کردم الکیه.دیروز چند دقیقه فیلمبرداری کردم که بسیار واسم مهم بود اولا" هنگ کرد ثانیا" همه فیلم خیلی بد پردازش شد وقابل دیدن نبود.آیا مال شما هم اینطور میشه.درضمن NVIDIA Tegraکه درzune HD بکار رفته نوشتن ازنوع65nmولی 8250B-snapdragonوپردازشگر جدیدسامسونگ از نوع45nmهست.:41::003:

ARA™
13-02-2010, 11:57
نمی دونم توهم میزنم یا نه!

توی رادیوهای قبلی ، وقتی گوشی رو روشن میکردم، تسک بار دو سه بار رفرش میشد (که باعث لگ توی انیمیشن آب و هوا میشد). اما وقتی رادیوی 2.08 رو نصب کردم فقط یک بار اولش رفرش میکنه. (رامم میری ورژن 3)

در کل پیشنهاد می کنم نصبش کنید. چیزه خوبیه :4:

ماله من که هنوز درجا میزنه!(رام میری 4)
اما رمم رو 576 کرد:6:(من همه ی رادیو ها رو تست کردم و هیچ کودوم جواب نداده بود!)
درضمن گوشیم به اینترنت وصل نمیشه اگه میشه یه امتحان کنید خبر بدید(میخوام بدونم مشکل از منه یا رادیو!:4:)

MrG23
13-02-2010, 12:09
1.توی دستورالعمل نوشته اول این لینک رو نصب کنید : http://www.lakeridgesoftware.com/downloads/wisbardesktop_vga.wm6.cab
2.بعد این 2لینک رو دانلود و نصب کنین : http://www.mobilecustom.fr/forum/index.php/topic, 1262.0.html
http://www.mobilecustom.fr/forum/index.php/topic, 16.0.html
من توی مرحله ی 2 موندم
توی انجمنش عضو شدم ولی بازم نمیتونم دانلود کنم
اگه منظورت message2reg و mortscript هستش که این نرم افزارا همون طور که میبینی تو خود این فایل هستش.فقط لازمه قبل از اون wisbardesktop رو نصب کنی و از داخل برنامه تم ها رو فراخونی کنی

SAEEDWIZARD
13-02-2010, 12:46
اما رمم رو 576 کرد:6:(من همه ی رادیو ها رو تست کردم و هیچ کودوم جواب نداده بود!)
درضمن گوشیم به اینترنت وصل نمیشه اگه میشه یه امتحان کنید خبر بدید(میخوام بدونم مشکل از منه یا رادیو!:4:)

gprs؟
برای من مشکلی نداره. وصل شد و آب و هوا رو آپدیت کردم.
در ضمن واسه من هم باز گاهی لگ داره. انقدر امتحان کردم ببینم درسته یا نه (وسواس زیاد!) ، خراب شد ! :4:

mighty
13-02-2010, 13:03
سلام.گوشی جدید LG با CPU Dul core snapdragon1.5GHZ و ساپورت 1080P همونFULLhd حتی گفتن از لپ تاپ dual core1.6GHZ سریعتره.چون مثل cpuگوشی ما از tecnology 45nm ساخته شده که این تکنولوژی(45nm) نسبت به پردازشگرهای نسل قبل 40%سرعت بیشتر ومصرف انرژی کمترمی باشد.آقای مایتی من 1.5ماهه مواقع بیکاریم روی cpuوکارت گرافیک این گوشی تحقیق میکنم واطلاعات زیادی بدست اوردم بیشتر ازسازندش:4:(شوخی) الان عجله دارم فقط اینو بگم که گرافیک این گوشی خیلی خیلی قویتر از اونی که فکر میکردیم.سازنده این گرافیک شرکت AMD که اینطور که من فهمیدم این شرکت ازچند سال پیش تخصصش گذاشتن کارت گرافیک کنار پردازشگر روی یک چیپست هست یعنی CPUگوشی ماCPU+GPUاست که دراین حالت قدرت گرافیک بیشتر از حالت جداگانست.گرافیک این گوشی آنقدر قوری هست که میتونه ویندوز بعد7 روهم ساپورت کنه تازهCPUش هم که45nm هست که روی چندتا مینی لپ تاپ10اینچی هم سواره که تومشخصاتش نوشته بسیار سریع عمل میکنه.فقط از آقای مایتی یه سوال داشتم که بااینکه تئوری اینcpu&gpu اینقدر خفنه پس چرا تو عمل دراین حد سریع نیست.آیا از ویندوزه یا همه این چیزایی که من سرچ کردم الکیه.دیروز چند دقیقه فیلمبرداری کردم که بسیار واسم مهم بود اولا" هنگ کرد ثانیا" همه فیلم خیلی بد پردازش شد وقابل دیدن نبود.آیا مال شما هم اینطور میشه.درضمن NVIDIA Tegraکه درzune HD بکار رفته نوشتن ازنوع65nmولی 8250B-snapdragonوپردازشگر جدیدسامسونگ از نوع45nmهست.:41::003:

دوست من راستش رو بخواید فکر می کنم یه مقدار چند تا چیز رو با هم قاطی کردید :دی
خوب حالا من اینجوری قدم به قدم می رم جلو:

1- این مشخصاتی که واسه گوشی جدید LG شنیده شده هنوز تو قطعی بودنش شک هست. حالا بر فرض که قطعی باشه: گفته بود 1.3 GHz نه 1.5. اسم چیپ هم QSD8650 هست که مدل CDMA همون چیپی هست که تو HD2 هست (QSD8250). همونطور که می دونید اینها System On Chip هستن. GPU هم جزئی از اینهاست. پس اون گوشی LG هم از لحاظ پردازنده و هم از لحاظ GPU تقریبا با HD2 یکسانه. و تاکید می کنم که dual core نیست. این رو اگر جایی دیدید خالی بسته بوده. تنها فرق 0.3 گیگاهرتز کلاک هست.
حالا چیزی که به اون گوشی LG اجازه میده 1080p پخش کنه (اگر راست باشه) قطعا CPU نیست. قطعا GPU هست. و تا جایی که من میدونم و تو تبلیغات snapdragon هست، تا 720p بیشتر ساپورت نمی کنه GPUش. که با توجه به چیزی که گفتم HD2 هم هیچ فرقی با اون نداره. فقط به عهده HTC هست که این اجازه رو به HD2 بده. (شاید با اومدن ویندوز موبایل 7 بتونیم 720p فیلم برداری و پخش کنیم!)

2- در مورد مقایسه ی این snapdragon ها با Intel Atom باید یه چیز مهم رو فراموش نکنیم. اینکه اتم واسه معماری X86 ساخته شده. snapdragon واسه معماری ARM. اتم میتونیه سیستم عامل دسکتاپ اجرا کنه (ویندوز 7) اما snapdragon نمیتونه. سیستم عامل های دسکتاپ خیلی سنگین تر از موبایل هستن. واسه همین اتم با وجود اینکه 1.6 GHz هست به نظر کند تر میاد از snapdragon. پس کلا نمیشه این دو تا رو خوب مقایسه کرد چون شرایط یکسان نیست. فقط میشه گفت snapdragon و کلا پردازنده های ARM، بیشتر efficient هستن. یعنی باتری کمتری مصرف می کنن و دمای کمتری دارن تو کلاک یکسان.

3- در مورد AMD. خوب ATI رو که احتمالا میشناسید. سازنده ی پردازنده ی گرافیکی بوده از قدیم. چند سالی هست که ATI توسط AMD خریداری شده. اینه که حالا بهشAMD Imageon Z430 هم میگن. قدیما ATI Imageon می گفتن.

4- 45nm بودن بیشترین تاثیری که داره رو کم کردن مصرف و پایین آوردن دما هست. یعنی دو تا پردازنده ی با کلاک یکسان، اگر یکی 45nm باشه یکی دیگه 65nm از لحاظ سرعت پردازش فرقی ندارن. پس زیاد به 45nm بودن یا 32nm یا 65nm بودن اهمیت ندید تو بحث سرعت.
ویرایش: موضوع اینه که هر چقدر این تکنولوژی کوچیکتر باشه، میشه از لحاظ تئوری (و تا یه حدی عملی) کلاک رو بالاتر برد بدون اینکه چیپ آسیب ببینه و زیادی داغ شه. ولی تو کلاک یکسان فرقی ندارن.

5- در مورد کاری که AMD می خواد بکنه که Fusion هست اسمش. ببینید، اون بحثش از System On Chip جداست. من درباره ی Fusion خیلی تحقیق نکردم، نمی دونم دقیقا هدفش چیه اما در مورد System On Chip یا SoC ها می تونم براتون توضیح بدم که:
هدف اینه که قطعات یک سیستم رو یه چیپ جمع بشن. این معنیش این نیست که اینها قراره به هم دیگه کمک کنن. هدف اینه که رو یه چیپ باشن تا هزینه و مصرف انرژی کاهش پیدا کنه و جای کمتری بگیرن و ...
GPU و CPU اساسا یا هم متفاوت هستن. CPU اصلا نمی تونه کارای گرافیکی انجام بده. GPU تا یه حدی می تونه کار CPU رو انجام بده اما محدود. واسه همین من نمی تونم تصور کنم که ترکیب اینها فایده ای داشته باشه.
تو SoC ها هم این دو تا فقط رو یه چیپ هستن اما وظیفه شون از هم جدا هست. تازه چیزای دیگه هم تو همین چیپ هست. مثل پردازنده ی رادیویی.
خوب، حالا من نمی دونم Fusion میخواد CPU و GPU رو کاملا با هم ترکیب کنه یا اینکه اون هم در واقع یه SoCه (یعنی چیز جدیدی نیست). اما میدونم که فعلا تو SoCها همچین اتفاقی نیافتاده.

6- snapdragon و tegra هر دوشون System On Chip هستن. CPU تگرا بر اساس هسته ی ARM11 هست و CPUی Snapdragon بر اساس هسته ی ARM Cortex A8. دومی یه نسل جدیدتر از اولی هست و خیلی efficient تر و سریعتره. واسه همین tegra در مقابل snapdragon از لحاظ CPU سوسکه!
اما از لحاظ GPU تگرا یک GPU از خود nvidia داره که به عقیده ی همه ی متخصص ها خیلی قوی تر از Z430 هست. پس از لحاظ GPU تگرا خیلی بهتره.

7- در مورد اینکه گفتید فیلم برداری کردید. این مشکل میتونه از خیلی جاها باشه. از همه مهم تر از خود ویندوز موبایل 6.5. یا از برنامه ی دوربین htc. به هر حال بین اینکه SoC فیلم برداری رو با چه کیفیتی ساپورت می کنه و اینکه سیستم عامل و لنز و گوشی تا چه حد میتونن ازش استفاده کنن خیلی فاصله هست.

8- در آخر هم اینکه همه ی بحث هایی که کردیم رو نسل اول snapdragon و نسل اول tegra بود. نسل بعدی هر دو معرفی شده و بسیار قوی تر از نسل های اول هستن.

ادیت: OMG !! عجب پست درازی شده!

SAEEDWIZARD
13-02-2010, 13:18

اگه لگ داری اینو امتحان کن:

HKLM/Software/HTC/HTCMenus/EnableVSync To: 0
This turns off VSync in sense, making it MUCH smoother. check out the speed of the weather animations now! see that they "judder" less!

manuelcalavera
13-02-2010, 14:39
خیلی ممنون از مایتی ، واقعا" آدم کیف میکنه پست هاش رو میخونه

فقط یه نکته رو تصحیح کنم ؛

Snapdragon خیلی خیلی خوب میشد اگر معماری ِ Cortex A8 داشت . ولی متاسفانه معماریش چیزی شبیه ِ به Cortex A8 هست و البته به مقدار زیادی ضعیف تر . همونطور که در ویکیپدیای اسنپدرگن میبینم :

The Snapdragon application processor core is called Scorpion and is similar to the ARM Cortex-A8 core

و در DspDesignLine توضیح میده که این شباهت ِ معماری باعث میشه در پروگرمینگ بشه از یک نوع فرمان استفاده بشه :

The Scorpion core (shown in Figure 1) is similar to ARM's Cortex-A8, which also implements the ARMv7 architecture. Like the Cortex-A8, Scorpion is a superscalar, dual-issue machine, and supports the powerful, signal-processing-oriented NEON instruction set extensions and VFPv3 floating-point extensions (referred to collectively on Scorpion as the "VeNum" media processing engine). Scorpion will be supported by ARM's standard software development tools
لینک مطلب (http://www.dspdesignline.com/showArticle.jhtml?articleID=204700527)

این خوبی های خودش رو داره ، مثلا" در Flash 10 ، فقط سی پی یوهای با هسته ی کورتکس A8 اجازه ی استفاده دارن و همینطور ARMv4 . خب ، اسنپدرگن بودن ِ سی پی یوی دستگاه ما و داشتن ِ هسته ای به اسم ِ Scorpion که شبیه ِ Cortex A8 هست باعث میشه استفاده از این کدنویسی ها ممکن بشه ، اما واقعا" آیا این معماری ها ، در عمل یکی هستند ؟

متاسفانه نه . چون همونطور که میبینم ، TI OMAP 3430 داره با کلاک های 550 و 600 و البته با Cortex A8 کولاک میکنه و روز به روز بیشتر استفاده میشه ، ولی Snapdragon QSD8250 با کلاک ِ 1 گیگاهرتزی ، در نمایش ِ یک سری ابر ِ متحرک برای آب و هوا یا نشون دادن ِ یک ویدیوی 720پی یا حتی تصویر برداری ِ D1 به چنان خفت و زلتی میافته که ...

با اینکه همه مون میدونیم ، HD2 چقدر لذت ِ ویندوز موبایل و این همه کاستومایزینگ رو برامون زنده کرده ، و دیگه اونقدر ها شکایتی به کند بودن ِ این سیستم عامل ِ کهنه کار نداریم ... ولی هیچ وقت یادمون نره ، Qualcomm شرکتی است که سی پی یوهاش همیشه به کندی شهره بودن و چندین شرکت ، از کوالکام بخاطر ِ کند کردن ِ روند ِ تکنولوژی و مانع شدن از حرکت ِ سریع ِ دیوایس ها با سی پی یوهای کند و لگی ِ خودش شکایت کردن .

ولی Who Cares ؟
ما الان بهترین رو داریم ، و هر چقدر هم Fan boy های اندروید و اپل بالا پایین بپرن ، ما میدونیم که که ما بهترین رو از مجموعه ی نرم افزار و سخت افزار داریم ;)

mighty
13-02-2010, 15:00
ممنون از manuelcalavera عزيز به خاطر اين پست خيلي خوبشون. حالا يه چيزي واسه من عجيبه. من تا حالا هميشه شنيده بودم scorpion سريعتر از خود cortexA8 هست. اين اولين باره برعكسش رو مي شنوم. لازم شد بازم راجع بهش تحقيق كنم. كسي مقايسه اي از سرعت droid و nexus1 ديده؟رفرنس خوبي مي تونه باشه!

siamak_ramp
13-02-2010, 15:11
بچه ها من با بعد از Sync ميتونم آب و هوا و برنامه Finance رو آپديت كنم اما نه با اپرا نه با IE نميتونم Page باز كنم ! گوگل مپ هم نقشه لود نميكنه ..

مشكل كجاست ؟؟؟

manuelcalavera
13-02-2010, 15:16
ممنون از manuelcalavera عزيز به خاطر اين پست خيلي خوبشون. حالا يه چيزي واسه من عجيبه. من تا حالا هميشه شنيده بودم scorpion سريعتر از خود cortexA8 هست. اين اولين باره برعكسش رو مي شنوم. لازم شد بازم راجع بهش تحقيق كنم. كسي مقايسه اي از سرعت droid و nexus1 ديده؟رفرنس خوبي مي تونه باشه!
موافقم
ولی کافی نخواهد بود ، چون پلتفرم ِ اندروید نا آشناس ، وقتی HTC Qilin با سی پی یوی 3430 بیاد بیرون ، فک میکنم خیلی بهتر بشه فهمید .

چون قضیه ی اندروید خیلی فرق داره ، یعنی یه کارایی کردن که من اصلا" نمیفهمم ، الان دروید رو تا 1.3 گیگاهرتز کلاک کردن و همون موقع نکسوس رو بدون ِ تغییر کلاک جوری بوست کردن که 2.5 برابر سرعتش بیشتر شده ...

اگه چیزی دستگیرت شد خبر کن

Behnood
13-02-2010, 15:21
ممنون از manuelcalavera عزيز به خاطر اين پست خيلي خوبشون. حالا يه چيزي واسه من عجيبه. من تا حالا هميشه شنيده بودم scorpion سريعتر از خود cortexa8 هست. اين اولين باره برعكسش رو مي شنوم. لازم شد بازم راجع بهش تحقيق كنم. كسي مقايسه اي از سرعت droid و nexus1 ديده؟رفرنس خوبي مي تونه باشه!

مایتی جان واقعا خوشحالم که انجمن شخص با اطلاعاتی مثل شما داره.
براتون درخواست یک مدال دادم.امیدوارم همیشه پیش ما بمونی.
در ضمن اسمتون رو میشه بدونم؟

siamak_ramp
13-02-2010, 15:40
يه سوال !!!!

با هارد ريست ريجستري هم به حالت اول بر ميگرده ؟؟

alirezaajoon
13-02-2010, 15:41
سلام به همه دوستان
من چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان خلاصه یه توضیح کوچکی بهم بدن.
1- میشه یه فایل رو از فایل منیجر شورتکاتش رو در منوی ویندوز گذاشت ؟
2- یه برنامه 2 تا آیکن داره در منوی ویندوز که یکیش فقط واسه رجیستر کردن آن هست میشه فقط آیکن رجیستری رو پاک کرد ؟
3- میخوام هر موقع صفحه موبایل رو افقی میگیرم صفحه هم بچرخه به حالت افقی مثل وقتی که عکس میبینیم چی کار کنم ؟
4- برنامه شاخی واسه این گوشی هست ؟ اگه آره اسمش یا لینکش ؟
5- بازی شاخی واسه این گوشی هست ؟ اگه آره اسمش یا لینکش ؟
6- یه بازی نصب کردم ولی شورتکاتش تو قسمت بازی نرفته تو منوی اصلیه چه جوری میشه جابه جاش کرد ؟
7- مانیا چیه ؟ ارتقاش بدم بهتره ؟
فعلا همین سوال ها به ذهنم رسیدش ممنون .:55:

shahnazar
13-02-2010, 16:07
سلام وواقعا دست گل همتون درد نکنه این اولین پست منه البته از روز اول که گوشی وارد بازار شد خریئم...
یه مشکل دارم رام میری نمیخوام نصب کنم ...
عربی اصلی تو سایت اچ تی سی رو نصب کردم1.66 ----
رادیو ورژن 2.08 که لینک هست دانلود کردم ولی نصب نمیشه رو این رام اگه لینک 2.07 یا چیز دیگه ای که بشه رو عربی نصب کرد و سایت رپید شیر هم نباشه ممنون میشم .......
مرسی از همه شما ...:52:

mighty
13-02-2010, 16:28
موافقم
ولی کافی نخواهد بود ، چون پلتفرم ِ اندروید نا آشناس ، وقتی HTC Qilin با سی پی یوی 3430 بیاد بیرون ، فک میکنم خیلی بهتر بشه فهمید .

چون قضیه ی اندروید خیلی فرق داره ، یعنی یه کارایی کردن که من اصلا" نمیفهمم ، الان دروید رو تا 1.3 گیگاهرتز کلاک کردن و همون موقع نکسوس رو بدون ِ تغییر کلاک جوری بوست کردن که 2.5 برابر سرعتش بیشتر شده ...

اگه چیزی دستگیرت شد خبر کن

آره اندروید واسه من که یه جعبه ی سیاه (شایدم سفید) ناشناخته س :دی باید سر فرصت ببینیم قضیه ش چیه.

مایتی جان واقعا خوشحالم که انجمن شخص با اطلاعاتی مثل شما داره.
براتون درخواست یک مدال دادم.امیدوارم همیشه پیش ما بمونی.
در ضمن اسمتون رو میشه بدونم؟

لطف دارید :)

خوشبختانه انجمن خوبی هست و جای بحث های یکم تخصصی رو فراهم می کنه. منم از شما و مدیران دیگه ممنونم.

اسمم بیشتر جاها همین mighty هست. اگه شناسنامه ای هم بخواید mohsen ؛)

Behnood
13-02-2010, 17:21
سلام به همه دوستان
من چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان خلاصه یه توضیح کوچکی بهم بدن.
1- میشه یه فایل رو از فایل منیجر شورتکاتش رو در منوی ویندوز گذاشت ؟
2- یه برنامه 2 تا آیکن داره در منوی ویندوز که یکیش فقط واسه رجیستر کردن آن هست میشه فقط آیکن رجیستری رو پاک کرد ؟
3- میخوام هر موقع صفحه موبایل رو افقی میگیرم صفحه هم بچرخه به حالت افقی مثل وقتی که عکس میبینیم چی کار کنم ؟
4- برنامه شاخی واسه این گوشی هست ؟ اگه آره اسمش یا لینکش ؟
5- بازی شاخی واسه این گوشی هست ؟ اگه آره اسمش یا لینکش ؟
6- یه بازی نصب کردم ولی شورتکاتش تو قسمت بازی نرفته تو منوی اصلیه چه جوری میشه جابه جاش کرد ؟
7- مانیا چیه ؟ ارتقاش بدم بهتره ؟
فعلا همین سوال ها به ذهنم رسیدش ممنون .:55:

1-میشه ذوست عزیز ولی قبل از همه چی اول برنامه ی Resco explorer رو نصب کنید.بعد از نصب وارد برنامه بشید و به روی فایلتون برید روش انگشتتون رو نگخ دارید و گزینه send to رو یزنید سپس یر روی گزینه ی start meny as shortcut یزنید.الان دیگه توی page شما هست.
لینک برنامه:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91908

2-با همون برنامه ی resco وارد پوشه ی ویندوز بشید سپس پوشه ی start menu رو بزنیدو براتون دوتا پوشه میاد.اگر آیکون توی بخش منو اصبیتونه وارد پوشه یprograms بشید و شرتکات رو پیدا کنید و حذف کنید.

3-از برنامه ی change screen استفاده کنید که براتون ضمیمه کردم.

4- 5- برنامه زیاد داره.بستگی داره چی بخواید.
6- با همون روشی که گفتم برید و شرتکاتش رو گپی کنید توی بخش بازی

7-مانیلا همون htc sene هست که صفحه ی اصلیتون رو تشکیل میده.نه نیازی نیست.

Saeed_Med82
13-02-2010, 19:15
دوستان از ديروز تا حالا هر چي اس ام اس سند ميكنم ديليور نميشه اما بقيه ميتونن برام اس ام اس بفرستن!!!به نظرتون مشكل از كجاست؟؟؟

Behnood
13-02-2010, 19:55
دوستان از ديروز تا حالا هر چي اس ام اس سند ميكنم ديليور نميشه اما بقيه ميتونن برام اس ام اس بفرستن!!!به نظرتون مشكل از كجاست؟؟؟

message center رو عوض کنید

shahab81ir
13-02-2010, 19:57
کسایی که مشکل حرف "ی" نقطه دار در کیبورد انگشتی FingerKeyboard 2.1 فارسی دارند یه نگاه به این پست بندازند

http://www.handheldusers.com/forum/post63078-138.html

mehrdad201
13-02-2010, 20:01
اس ام اس که کلا خیلی وقته قاطی داره

من از ثابت به ایرانسل خیلی وقت هست که نمیتونم بفرستم. معمولا یا نمیرسه یا اگه برسه 10 15 ساعت طول میکشه

siamak_ramp
13-02-2010, 21:46
كسي نميدونه ؟؟؟

((‌با هارد ريست تغييراتي كه در ريجستري ايجاد كرديم به حالت اول بر ميگرده يا نه ؟؟ ))

ghadir_as
13-02-2010, 22:01
كسي نميدونه ؟؟؟

((‌با هارد ريست تغييراتي كه در ريجستري ايجاد كرديم به حالت اول بر ميگرده يا نه ؟؟ ))

بله
باهاردریست تمام سیستم به حالت اول برمیگرده از جمله تغئیرات رجیستری