PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اوضاع این روزهای بنز های پلیس ایران

!Cell Phone
22-11-2009, 23:37
این تصویر را که امروز براتون شکار کردم ، یک مقدار من را برد تو فکر این ماشین های بیچاره و حال و هوای این روزهاشون .یک مقدار کنجکاوی راجب اوضاع این اتومبیل های جون سخت ، چکیده ی پایین را در بر داشت.

این ماشین ها به گفته ی منابع مورد تایید تمام 24 ساعت را در حال فعالیت هستند و موتورشون روشن هست ( سه شیفت 8 ساعته ) ، خوب با این شرایط باید هم حال احوالشون پس از عدم سرویس های حرفه ای مرتب این جوری باشه.

http://img692.imageshack.us/img692/1466/image739resize.jpg
(عکس از !Cell Phone (http://www.mobilestan.net/member.php?u=34347))

اخیرا" نیروی انتظامی ایران بخاطر مسائل مالی و ... این ماشین ها ، مزایده ای با هدف فروش این اتومبیل ها به قشر غیر دولتی شروع کرده و خریداران می توانند با خرید خودرو و تغییر رنگ دلخواه ( پارتی بازی نیروی انتظامی واسه مشتری هاش :دی ) و سند منطبق با مشخصات خودرو ، از خودرو خود به عنوان خودروی شخصی استفاده کند.

این که این مرسدس بنزهای تحت مزایده بعد از این همه فشار ، ارزش خریدن دارن یا نه ؟ اون یک بحث دیگه هست که در این بحث باید توجه کنید که با همه ی موارد فوق ، اتومبیل مورد نظر از کیفیت برتر بنز آلمان سود میبره.

در آخر هم خاطر نشان می شوم که کلاس خودرو های مرسدس بنز نیروی انتظامی اکثرا" کلاس سی ( C ) می باشد که در کدهای 200 ، 230 ، 280 در کشور در حال خدمت هستند.

با توجه به رشد نیروی انتظامی در ابعاد فنی و حرفه ای ، امید می رود که در به روز رسانی تکنولوژی نیز کوشا باشند.

!Cell Phone
22-11-2009, 23:41
لطفا" مراعات گفتار و پست زدن هاتون باشید /

پست های نامربوط و مشکل دار بدون اخطار ویرایش می شوند.

=========

مرسی

pouria_63
22-11-2009, 23:55
فکر نکنم زیاد مشتری داشته باشه چون همونطور که شما گفتین
خیلی از ماشین کار کشیدن و کم بهش رسیدن. دوما نیرو انتظامی
احتمالا ماشینارو خیلی گرون بده و سوما اینقدر تو چشم بوده
که دل ادمو میزنه. البته نظر شخصی منه. اون زمان که دست
سفیر المان بود . ادم از خداش بود بخره ولی حالا از بس
این ماشین تابلو شده دیگه مشتری زیادی براش نمیمونه.
از همیجا به نیرو انتظامی اعلام میکنم اگه خواست مفتی بده
من یکیشو میخوام

!Cell Phone
23-11-2009, 00:04
بی انصافی هست

ماشین زیر واقعا" دل شما را زده ؟

http://www.virtual-showroom.co.uk/images/vehicles/9719_2372.jpg

http://o.aolcdn.com/commerce/images/mercedes_07cclasssedan_angularfront_Regular.jpg

Dallas1387
23-11-2009, 00:22
هومن جان اگه قیمت یه پراید بدند من 3 تاشو می خرم :4: :4:

™SINAXEX
23-11-2009, 00:52
هومن جان تو پست 4 ات رفتی یه عکس از c180 اون سال گذاشتی که به حق الان هم هنوز ام که هنوز خودروی قشنگی هست اما یک مشئله این 2 تا عکس ایی که تو پست 4 گذاشتی به نظر چقدر باید خرج بنز های پلیس بشه تا همین جوری دوباره سرپا بشند! بابا من تو تهران هر چی بنز تا تقریبا یک سال پیش میدیدم اصلا از قیافه انداخته بودند اش جوری که اصلا خودروی فنر بندی ایش خوابیده بود زمین تازه یک سال هست که بنز ها رو دیگه دست سرباز وظیفه نمیدند و از کلانتری ها هم گرفتند و گشت ها دادند که خودشون راننده اختصاصی داره حقوق میگیره اگر برای ماشین مشکل هم پیش بیاد از حقوق اش کم میکنند.
اما جدا زیر 35 تا پلاک شده بدند من همون بنز رو میخرم که داره با جرثقیل مبرند اش چون حداقل حداقل 10-15 میلیون خرج داره_موتور و داخل و و مهم تر از همه فنر بندی باز موتور اش خرج اش کمتره چون اصل موتور اش هیچی ایش نمیشه بنز )

pulp_152
23-11-2009, 09:57
حاضرم با سمندم عوض کنم .. lx ... اگه هستین بسم الله نیستین .. شما فروشنده نیستین : دی

!Cell Phone
23-11-2009, 10:10
ولی به نظر من نسبت به یک آزرای نو و سانتافه و ... این ماشین ها می ارزه

چون با توجه به خدمات حرفه ای که می دونم این روزها "ستاره ی بنز ایران"(کمپانی رسمی وارد کننده) میده میشه با یخده خرج ماشین را دوباره سرپا کرد.

بعدش هم این ظاهر خسته ای که از بنز پلیس ایران می بینید به دلیل کیفیت رنگ پایین هست (متالیک هم نیست)و الا با توجه به اینکه :

خریداران می توانند با خرید خودرو و تغییر رنگ دلخواه

خیلی از مشکلات ظاهری و خستگی ماشین با یک رنگ متالیک رفع میشه.

aryajaan
23-11-2009, 10:22
اخه یه مشکلی که هست اینه که راننده هاش دل که نمیسوزونن,پدر ماشین رو در اوردن.
اوایلش که بود خیلی مراعات میکردن حتی تو تعغیب و گریز برای همین مراعات کردن ممکن بود عقب بمونن.چند وقت پیش یه جایی خوندم دلیل فروششون هم همین هست.

pulp_152
23-11-2009, 10:26
به نظر من که شانسیه ! ... یه وقت شانست میخوره یکی توش سالم میمونه .. هر چند تیر بزنی اب از دست این نیروی انتظامی نمیچکه .. فقط خون و خونو بس

mehdimghi
23-11-2009, 11:14
میتونید بخرید بعد تمیزش کنید جای نو بفروشید سند قبلیشم یه کاری بکنید

قیمتش بیشتر 10 میلیونه ؟؟؟؟

A.M.2
23-11-2009, 12:00
عجب !!
دستت دردنكنه هومن جان !!

!Cell Phone
23-11-2009, 12:02
از 10 تومن معلومه که بیشتره !

405 دست دو نیست ، مرسدس بنز کلاس سی دست دو هست :دی

parsina
23-11-2009, 12:11
به جون خودم این عکس رو اگه بفرستی واسه خود مرسدس بنز محاله بفهمه این بنزه!
بدبختارو به چه روزی درآوردن.آخیییییی...
به نظر من نمیرزه خریدنشون.ولی موتورش رو اگه تنها میدن بندازیم رو پارس یا سمند خوب میشه ها.اینجوری دیگه رنگ هم نمی خواد!

LEON
23-11-2009, 12:17
حالا یه سرچ کنید ببینید قیمتش چنده؟
در ضمن این ماشین ها معمولا دست سرباز بودن.برای همین اگه سرباز بدبخت یه سوتی با ماشین بده 6ماه اضافه خدمت می خوره .فکر می کنم که سعی میکنند مراعات میکنند

omidsys
23-11-2009, 12:52
واقعا پدر ماشین ها رو در اوردن
خودتون قضاوت کنید توی هر فیلم پلیسی تا تا بنز میان جلوی فلش دستی میکشن باهاش ((تک چرخ میزنن:دی))
ولی تا حالا شده یه بار ببینید که توی فیلم با سمند دستی بکشند؟؟ مطمئن باشید 4 تا لاستیکش در میاد:021:

mehdimghi
23-11-2009, 14:51
12 بیشتر نمی ارزه

چون برای پلیس ساخته شده یه سری امکاناتشو برداشتن برای همین گرون نخرین چیزایی که همین مدل به صورت عادی داره اینا ندارن

!Cell Phone
23-11-2009, 15:07
نه اصلا" این جور نیست

این ها در دو کلاس امکانات

کلاسیک - الگانس عرضه شدن.

به عنوان مثال همه ی این ها سان روف نو و تمیز دارن که تا حالا یک بار هم باز نشده ، چون روش چراغ پلیس هست.

Jamal.M
23-11-2009, 15:38
به نظر من با تمام این تفاصیل بستگی به قیمتش داره که قضاوت کنیم ارزش خریدن داره یا نه

radman666
23-11-2009, 17:14
خدمت شما عرض کنم که ما یه بار مسیرمون خورد و دوستان مارو سوار این ماشین کردن و بردند به هتل کلانتری :16: :ambulance:
به سانروفش که دقت کردم دیدم که اصلا در نداره و بجاش کلی دکمه مثل آژیر و چشمک زن وجود داره.
پس نتیجه میگیریم که کلا درب سانروف رو در آوردن و گذاشتن توی انبار .
در مورد ارزش ماشین هم بگم که اینجا توی شهر ما همچین پدری از این ماشینا در آوردن که مثل بنز گازوییلی قدیم شدن.
چراغاشون از بس که افتاب خوردن براقی شون رفته و شدن زرد .:020:

!Cell Phone
23-11-2009, 17:40
به سانروفش که دقت کردم دیدم که اصلا در نداره و بجاش کلی دکمه مثل آژیر و چشمک زن وجود داره.
پس نتیجه میگیریم که کلا درب سانروف رو در آوردن و گذاشتن توی انبار .

روی سانروف کلا" یک دریچه ی کشویی از جنس داخلی سقف و تودوزی ماشین هست که روی سانروف را کاملا" می پوشونه در ثانی شما دقیق نگاه نکردید والا اون دریچه را می دیدید.

mehdimghi
23-11-2009, 18:19
radman666 شما رو گرفتن ؟ درسته ؟ چه کار کرده بودین ؟ من ایجوری برداشت کردم که شمارو گرفتن ولی خواستی یه جور دیگه درست کردی
فکر کنم با کسی بودی آره ؟
:دی
....

ali_j98
23-11-2009, 18:24
ولی به نظر من نسبت به یک آزرای نو و سانتافه و ... این ماشین ها می ارزه

چون با توجه به خدمات حرفه ای که می دونم این روزها "ستاره ی بنز ایران"(کمپانی رسمی وارد کننده) میده میشه با یخده خرج ماشین را دوباره سرپا کرد.

هومن جان داری بی انصافی میکنی حالا خودمم از سانتافه خوشم نمیاد ولی این بنز ها
اخه چه چیزیش نسبت به ازارا بهتره ؟؟؟ چون بنزه؟؟ همین؟؟ به نظر من رخ ازرا میرزه کل هیکل c180 اتاق قدیمو . این جدیداش خدایی رخش عالیه ولی قدیمیاش اصلا دیگه تو دل برو نیست

حالا چون ازرا رو کره میزنه یا حتی همون سانتافه دیگه نباید زد تو سرشون
الان خدمات اسان موتور عالی هست و هیوندا هم کلا خیلی کم استحلاکه و قطعاتش بی نهایت ارزونه اونم نسبت به بنز و صد البته قطعاتش به راحتی پیدا میشه

mehdimghi
23-11-2009, 19:01
کی پست منو تغییر داد ؟

ALFEX
23-11-2009, 19:10
حالا ببین اگه همه رو نفروختند هر چی می گی بگو !!!

S-ARM
23-11-2009, 19:36
سلام دوستان
ببخشید که پا برهنه پریدم وسط
اول اینکه که جناب سرهنگا سربازا را دک میکنند و خودشون با ماشینا ویراژ میدند
خودم با دو تا چشمام تو بیشه حبیب اصفهان چند بار دیدم
2-چند وقت پیش داشتم مجله ماشینا میخوندم
نوشته بود یه کشته حامل چندین کانتینر انواع مدل های شرکت مزدا در دریا دچار حادثه میشه ولی غرق نمیشه
چون کشتی کج شده بود تقریبا همه ی این چندین هزار تا ماشین به هم برخورد کردند
به نظر شما شرکت مزدا چیکار کرد
آیا اونا رو صافکاری کرد و داد دست ملت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه اومد تموم ماشینا رو نابود کرد و تبدیلشون کرد به خودرو های اسقاط و تموم اونها رو له کردند
جالبه
حتی تو عکس هایی که بود 70 درصد ماشین ها در حد تو رفتم در و کاپوت و صندوق عقب بوده
یعنی با 500 هزار تومن ما یا حتی کمتر قابل تعمیر بوده

خب چند ماه پیش یه تریلی حامل سمند دچار حادثه میشه و سقفاش و درهاش له میشه
ولی . . . .. . .
ماشین ها ارجاع داده شد به شرکت ایران خودرو و پس از تعمیر به صاحب های بدبختش تحویل داده شد

یک شب هم در گفتگو ویزه خبری رییس ایران خودرو اعلام کرد ما اختلافمون با هیوندای 5 ساله

همون آلمانی ها هم تو سریالی مثل هشدار برای کبری 11 میزنند 20 تا از این بنز هایی که ما پس از 5 سال جون کندن این ماشیینا میخوایم از پلیس بخریم رو میترکونند

یه نکته دیگه هم که باید دقت کرد اینه که وقتی پلیس میاد چند هزار تا بنز رو با قیمت کارخونه بنز وارد میکنه و گمرکی و مالیات هم نمیده قیمت هر کودوم براش اندازه یه پژو 405 در میاد

پس من فکر میکنم که پلیس میخواد از این کار سود کنه نه این که جلو ضررشا بگیره
تموم حرفهای من با مستند است
اگه خواستید اسکن شده مجله ماشین درباره مزدا که بهتون گفتما آپلود کنم
خیلی طولانی شد

MoHaMaD
23-11-2009, 19:57
اول اینکه که جناب سرهنگا سربازا را دک میکنند و خودشون با ماشینا ویراژ میدند
خودم با دو تا چشمام تو بیشه حبیب اصفهان چند بار دیدم
دوست عزيز اگه چندتا اينطورين دليل بر اين نيست كه همه همينطورين !!!!
در مورد بقيه حرف هاتم موافقم . در ضمن به اون اختلاف ايرانخودرو و هيونداي هم كلي خنديدم !!!
جالبه جديدترين ماشين ايرانخودرو كه سورن elx هست رو با ماشين 5 سال پيش هيونداي مقايسه كنيد .
اين اختلاف از اون حرفا بوده ....

allaboutus5001
23-11-2009, 20:17
حالا شاید این بنزه پارک ممنوع وایساده یا شاید پلاکش زوج بوده و روز فرد رفته تو طرح که الانم گرفتنش و دارن میبرنش پارکینگ!!!!
یه کم خوشبین باشین!!!!

!Cell Phone
23-11-2009, 21:28
با تشکر از همه ی دوستان عزیز تاپیک قفل شد/