PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ پیرامون سیستم عامل Android

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

siroosbaneshi
10-02-2012, 11:35
ریکاوریتو دو باره نصب کن یا به وسیله برنامه revolutionary-0.4pre4 دوباره روت و ریکاوری رو نصب کنید یا از همه راحت تر از طریق بر نامه فست بوت به راحتی ریکاوری تون رو عوض کنید
گوشیم DESIRE هستش و رام cyanogen mod 7 روشه می رم توی recovery ریست می کنه و بازم از همون جا میاد و وارد ریکاوری نمی شه لطفا کمک کنید ممنون سریع تر لطفا خیلی مهمه .:bh::bh:

virus45
10-02-2012, 11:38
ریکاوریتو دو باره نصب کن یا به وسیله برنامه revolutionary-0.4pre4 دوباره روت و ریکاوری رو نصب کنید یا از همه راحت تر از طریق بر نامه فست بوت به راحتی ریکاوری تون رو عوض کنید

میشه لینک آموزشش رو بزارید با دانلود برنامه fast boot ؟ حالا چه ریکاوری بریزم خوبه؟

siroosbaneshi
10-02-2012, 12:15
یه ریکاوری جدید اومده تاچ هست اون خوبه تو این قسمت میتونید همه چیز و پیدا کنی http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=908 موفق باشی

siroosbaneshi
10-02-2012, 12:16
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188202 اینم لینک ریکاوری تاچه

scrum half
10-02-2012, 12:45
خواهشن به داد من برسين كه صاحب گوشي ديونه ام كرده....
نميدونم چه كار كرده كه تمامه لوكيشن هاي گوشي پاك شده و نميتونه لوكيشني رو انتخاب كنه...
گوشيشم سنسيشن ساده هست....

siroosbaneshi
10-02-2012, 13:04
رام رسمیش رو دانلود کن نصب کن ولی همه چیش پاک میشه گوشی میشه مثل روز اولش
خواهشن به داد من برسين كه صاحب گوشي ديونه ام كرده....
نميدونم چه كار كرده كه تمامه لوكيشن هاي گوشي پاك شده و نميتونه لوكيشني رو انتخاب كنه...
گوشيشم سنسيشن ساده هست....

virus45
10-02-2012, 13:19
داداش دمت گرم نجاتم دادی می خوام یه رام دانلود کنم نمی دونم چی بگیرم فقط می خوام سرعت خیلی زیاد باشه و حجمی که برای برنامه می زاره حداقل 4 گیگ بشه میشه یه جیز درست و حسابی معرفی کنید ممنون پارتیشن بندی هم بخواد مورد نداره ممنون

siroosbaneshi
10-02-2012, 13:31
من دیزایر که داشتم یا miui میریختم یا auora بعضی موقه ها هم runy mod رانی مد سنسش 3.5 هست سرعتشم خوبه miui سنس نداره شکلش مثل ایفون هست aura هم عالیه ولی سنسش 3 هست حالا انتخاب با خودته
داداش دمت گرم نجاتم دادی می خوام یه رام دانلود کنم نمی دونم چی بگیرم فقط می خوام سرعت خیلی زیاد باشه و حجمی که برای برنامه می زاره حداقل 4 گیگ بشه میشه یه جیز درست و حسابی معرفی کنید ممنون پارتیشن بندی هم بخواد مورد نداره ممنون

aghazadeh25
10-02-2012, 15:40
[quote=hekatoncheers;2660377]من قصد توهین نداشتم ولی به نظر میرسه شما در تایپ مشکل داری و نمیتونی منظورتو درست برسونی

الان درست بگو منظورت چیه؟[/quot
مرسی خسته نباشی تا اینجا هم خیلی کمک کردی

virus45
10-02-2012, 16:08
من دیزایر که داشتم یا miui میریختم یا auora بعضی موقه ها هم runy mod رانی مد سنسش 3.5 هست سرعتشم خوبه miui سنس نداره شکلش مثل ایفون هست aura هم عالیه ولی سنسش 3 هست حالا انتخاب با خودته

آقا با miui کار کردم می خواستم بریزم حالا دو تا رام دیگه رو جستجو کردم پیدا نکرد میشه لینکشو بدید ممنون میشم مmiui کدوم ورژنش بهتره؟

virus45
10-02-2012, 17:20
آقا با miui کار کردم می خواستم بریزم حالا دو تا رام دیگه رو جستجو کردم پیدا نکرد میشه لینکشو بدید ممنون میشم مmiui کدوم ورژنش بهتره؟

میشه جواب بدید:sorry:

oppopp
10-02-2012, 19:06
دوستان من به تازگی گوشی dell streak خریدم ( 6 روز بیشتر نیست )

صبح که از خواب بیدار شدم دیدم که شارژ گوشی تمام شده خاموش شده

وقتی هم زدم به شارژ هیچ عکس العملی نشون نمیده هیچ چراغیش روشن نمیشه اصلا انگار که سوخته

حالا میخوام بدونم مشکلش نرم افزاری هست که این شکلی شده یا سخت افزاری ؟

راهی نیست فهمید ؟

ayhanlove
10-02-2012, 20:17
بچه ها کمک
برای خرید از سایت بزرگ آمازون چیکار باید کرد
من یه کارت دارمک برای خرید نرم افزار ها و ... دچار مشکل هستم
اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ممنون می شم

saeed-nafas
10-02-2012, 20:19
سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز..
من گوشی گالکسی اس سامسونگ دارم.یه مشکلی در اس ام اس دادن دارم و اون اینه که هر وقت حجم کاراکترای تایپ شده ام در یک اس ام اس به بیش از 3 اس ام اس میرسه، یهو مینویسه : تبدیل به پیام چنر رسانه ای و دیگه ارسال نمیکنه..
لطفاً راهنماییم کنین.ممنون.

ayhanlove
10-02-2012, 22:28
من گوشی گالکسی اس سامسونگ دارم.یه مشکلی در اس ام اس دادن دارم و اون اینه که هر وقت حجم کاراکترای تایپ شده ام در یک اس ام اس به بیش از 3 اس ام اس میرسه، یهو مینویسه : تبدیل به پیام چنر رسانه ای و دیگه ارسال نمیکنه..

دوست عزیز منم همین مشکل رو در گالاکسی ایس دارم
اونم می تنویسه که امکاتن ارسال پیام وجود نداره
کسی راهنمایی بکنه متشکر می شیم

#MEHDI#
11-02-2012, 11:16
سلام چطور میشه اینترنت گوشی رو با تبلت شیر(share)کرد
اضلا امکان پزیره
mobile:s8000 samsung
tablet:motorola xoom

M@mool
11-02-2012, 11:23
سلام چطور میشه اینترنت گوشی رو با تبلت شیر(share)کرد
اضلا امکان پزیره
mobile:s8000 samsung
tablet:motorola xoom

فکر کنم با wifi hotspot امکانپذیر باشه !

#MEHDI#
11-02-2012, 11:52
فکر کنم با wifi hotspot امکانپذیر باشه !

گوشیم wifi hotspot نداره

saeed_myheart
11-02-2012, 12:34
سلام دوستان من نمیدونم چرا ویبره اس ام اسم نمیزنه تورو خدا یکی راهنمایی کنه؟
ولی ویبره زنگ گوشی میزنه!

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

saeed_myheart
11-02-2012, 12:39
سوال دومم اینکه دیکشنری afarsi رو نصب کردم فورس کلوز میده! http://img.tapatalk.com/5b63bdf4-3e65-15e3.jpg

ayhanlove
11-02-2012, 15:09
یه مشکل من تازگیا پیدا کردم
نور چراغ گوشیم ( اس 2) هر چند ثانیه روشن و خاموش میشه
کسی اطلاعات داره لگه ممنون میشم

dj kaka
11-02-2012, 15:15
درود

بالاخره ما نفهمیدیم جی پی اس زیر سقف یا تو ماشین کار میده یا نه . یکی از دوستام توی سقف حواب داد . خودم تو ماشین گذاشتم نشد . بیرون هم که میبرم طول میکشه =یدا کنه . گوشی هم گلاکسی ایس هست . برنامه ار مپ .

POUYA
11-02-2012, 16:32

من یه بار این مشکل برام پیش اومد wipe کردم درست شد

ayhanlove
11-02-2012, 20:15
من یه بار این مشکل برام پیش اومد wipe کردم درست شد

منظروتونو مفهومی تر بیان می کنید
با تشکر

saeed_myheart
11-02-2012, 20:31

کسی نیست جواب منو بده

alirezamoosavi1
11-02-2012, 21:09

دوستان عزیز .گوشی های اندروید همه همین طور هستند..شما با نصب نرم افزار GO SMS مشکلتون حل میشه
از این تاپیک دانلود کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167704&highlight=GOSMS

saeed_myheart
11-02-2012, 21:10
دوستان عزیز .گوشی های اندروید همه همین طور هستند..شما با نصب نرم افزار GO SMS مشکلتون حل میشه
از این تاپیک دانلود کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167704&highlight=GOSMS

من go sms رو دارم ولی بازم ویبرش نمیزنه

POUYA
11-02-2012, 22:21
منظروتونو مفهومی تر بیان می کنید
با تشکر

به ریکاوری مد رفتم (کلیدهای هوم پاور و ولوم بالا گرفتم تا صفحه ریکاوری اومد) بعدش گزینه full wipe زدم بدشم ریبوت کردم درست شد

ArmenA
12-02-2012, 02:55
دوستان نیم بوز اندروید چت رووم داره؟شنیدم نداره!
و اگه نداره میشه کاری کرد که داشته باشه؟
پست ارسال شده توسط موبايل

ashkankhoshtip
12-02-2012, 07:28

بنام خدا.دوست عزیز از برنامه go sms pro استفاده کنید.تو همین سایت خودمون هست.موفق باشی

بنام خدا.دوست عزیز برو به مسیر زیر و تیک گزینه vibration رو روی always بذار.موفق باشی
menu/setting/sound/vibration

سوال دومم اینکه دیکشنری afarsi رو نصب کردم فورس کلوز میده! http://img.tapatalk.com/5b63bdf4-3e65-15e3.jpg

بنام خدا.دوست عزیز منم با این برنامه همین مشکل رو داشتم.حالا از fastdic استفاده میکنم که به نظرم خیلی هم عالیه.تو همین سایت هم باید باشه.اگر هم نبود بگو برات لینکشو بذارم.موفق باشی

بنام خدا.دوست عزیز اگه منظورت روشن شدن صفحه نمایش در حالت قفل هستش باید بگم منم بعضی وقتا که چیزی نصب میکنم این مشکل رو دارم و با پاک کردن اون نرم افزار یا هر چی که هستش حل میشه.شما ببین از اون روزی که این مشکل پیش اومده چی نصب کردی؟موفق باشی

ayhanlove
12-02-2012, 09:51
دوستان عزیز .گوشی های اندروید همه همین طور هستند..شما با نصب نرم افزار go sms مشکلتون حل میشه
از این تاپیک دانلود کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167704&highlight=gosms

دوست عزیز در مورد اس 2 چنین نیست به تعداد دلخواه میشه اس ام اس داد
حرف شما منطقیه ولی نرم افزار گو اس ام اس نرم افزار گیج کننده ای است و اذیت کننده من می خواستم خود گ
گوشی اون شرایط رو داشته باشه

ashkankhoshtip
12-02-2012, 10:03
دوست عزیز در مورد اس 2 چنین نیست به تعداد دلخواه میشه اس ام اس داد
حرف شما منطقیه ولی نرم افزار گو اس ام اس نرم افزار گیج کننده ای است و اذیت کننده من می خواستم خود گ
گوشی اون شرایط رو داشته باشه

بنام خدا.دوست عزيز منظور ايشون اين بود كه وقتي تعداد كاراكترهاي يك پيامك به بيش از 3تا پيامك برسه اون پيامك به طور اتوماتيك به mms تبديل ميشه.همون طور كه دوستان هم گفتن راهش استفاده از go sms هستش.اميدوارم متوجه منظورم شده باشيد.موفق باشين

saeed_myheart
12-02-2012, 10:27
بنام خدا.دوست عزیز از برنامه go sms pro استفاده کنید.تو همین سایت خودمون هست.موفق باشی

بنام خدا.دوست عزیز برو به مسیر زیر و تیک گزینه vibration رو روی always بذار.موفق باشی
menu/setting/sound/vibration

دوست عزیز از راهنمایی خیلی ممنون ولی من این رو تنظیم کردم ولی ویبره نمیزنه
یک سوال دیگه هم دارم اینکه فعالیت تو این انجمن فایده ای داره منظورم پوله؟

ArmenA
12-02-2012, 11:08
دوستان نیم بوز اندروید چت رووم داره؟شنیدم نداره!
و اگه نداره میشه کاری کرد که داشته باشه؟
سوال به این راحتی یکی نیست جواب بده؟‎

M@mool
12-02-2012, 11:18
میشه یکی توضیح بده پورت کردن یعنی چی؟

mehrdad_xn
12-02-2012, 11:43
سلام دوستان
من تازه به آندرویدی ها اضافه شدم :aj:
اما یه مشکل دارم گوشی HTC Explorer گرفتم اما فونت های فارسی رو به صورت جدا جدا نشون میده توی اس ام اس ها و مرورگر
ساده ترین راه برای درست کردن این مسئله چیه
با تشکر .
اندروید نسخه 2.3.5

moshtaba_k
12-02-2012, 12:23
سلام اساتید و دوستان

من تازه یه گلکسی تب p7300 خریدم و سیم کارت ایرانسل گذاشتم روش
مشکل من اینه که نمیتونم تماس ها و کانتک هام رو ببینم برای اس ام اس زدن
در ضمن دوستان کسی راهی رو بلده که بشه با این گوشی تماس گرفت

ممنون

BABAK OTAKU
12-02-2012, 15:14
سلام اساتید و دوستان

من تازه یه گلکسی تب p7300 خریدم و سیم کارت ایرانسل گذاشتم روش
مشکل من اینه که نمیتونم تماس ها و کانتک هام رو ببینم برای اس ام اس زدن
در ضمن دوستان کسی راهی رو بلده که بشه با این گوشی تماس گرفت

ممنون

import رو تو دفترچه تلفن زدین؟

نه تا اونجایی که میدونم نمیشه فقط اس ام اس و gprs فقط با p1000 میشه تماس گرفت

saeed_myheart
12-02-2012, 17:09
راهی وجود داره از کامپیوتر از طریق بلوتوث برای گوشی اینترنت بگیریم یعنی اینترنت کامپیوتر رو از طریق بلوتوث شیر کنیم

saeidataei
12-02-2012, 17:17
بچه یه پاسخ خیلی سریع می خواستم htc Desire s به آندروید 4 آپ میشه؟

POUYA
12-02-2012, 17:55
بچه یه پاسخ خیلی سریع می خواستم htc desire s به آندروید 4 آپ میشه؟

بله دوست عزیز تو لیست اپدیت به اندرویید 4 بود

saeed_myheart
12-02-2012, 19:27
راهی وجود داره از کامپیوتر از طریق بلوتوث برای گوشی اینترنت بگیریم یعنی اینترنت کامپیوتر رو از طریق بلوتوث شیر کنیم

کسی نیست جواب بده

mehrdad_xn
12-02-2012, 20:22
سلام دوستان
من یه مشکل دارم وقتی وارد هر منطقه میشم یه اس ام اس واسم می یاد که مثلا میگه وارد این منطقه شدید یعنی آدرس دکل مخابراتیمو میده اینو چطوری باید حذف کنم؟

ata.shafiee
12-02-2012, 22:15
سلام.بچهاتوروخدااگربلدید روش نصب اندروید روی گوشیهای ویندوز موبایل رو اموزش بدید.توشهر ما فقط یه نفر بلده اینکارو کنه و بسیار بسیار از خودش درومده و احساس ادم بودن میکنه.من خودم htc hd2 دارم که سیستم اصلیش ویندوز 6.5 بود.حدود 6 ماه ÷یش همون طرف اندروید 2.3.6 زد روش.امروزم بردم اندروید4 زد.جون من اگر بلدید اموزش بدید.و هینکه فایلشم ازکجامیشه دانلود کرد؟با تشقر

saeed_myheart
12-02-2012, 22:41
سلام دوستان
من یه مشکل دارم وقتی وارد هر منطقه میشم یه اس ام اس واسم می یاد که مثلا میگه وارد این منطقه شدید یعنی آدرس دکل مخابراتیمو میده اینو چطوری باید حذف کنم؟

این به خاطر اینکه که شما یک تیک رو تو قسمت تنظیمات اس ام اس فعال کردی دقیقا یادم نیست کجا بود ولی یک بار هم همچین بلایی سر من اومد بگردی پیداش میکنی فکر کنم تو اس ام اساست

ashkankhoshtip
13-02-2012, 09:19
سلام دوستان
بنام خدا.دوست عزيز به مسير زير برو و تو بخش cell broadcast setting تيك گزينه CB activation رو بردار.موفق باشي
messaging/setting

سلام.بچهاتوروخدااگربلدید روش نصب اندروید روی گوشیهای ویندوز موبایل رو اموزش بدید.توشهر ما فقط یه نفر بلده اینکارو کنه و بسیار بسیار از خودش درومده و احساس ادم بودن میکنه.من خودم htc hd2 دارم که سیستم اصلیش ویندوز 6.5 بود.حدود 6 ماه ÷یش همون طرف اندروید 2.3.6 زد روش.امروزم بردم اندروید4 زد.جون من اگر بلدید اموزش بدید.و هینکه فایلشم ازکجامیشه دانلود کرد؟با تشقر

بنام خدا.دوست عزيز اينم خدمت شما.موفق باشيhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185113

parisangel
13-02-2012, 13:49
سلام، من گوشی Galaxy S II دارم جدیداً فقط یک روز شارژ نگه میداره با توجه به اینکه این گوشی را حدود یک ماهه خریدم میخواستم ببینم کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده؟ آیا راه حلی دارید؟

BABAK OTAKU
13-02-2012, 14:32
سلام، من گوشی galaxy s ii دارم جدیداً فقط یک روز شارژ نگه میداره با توجه به اینکه این گوشی را حدود یک ماهه خریدم میخواستم ببینم کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده؟ آیا راه حلی دارید؟

شاید برنامه هاتون باز میمونه و شارژ .... میکنه یک تسک منیجر نصب کنید و برنامه های باز رو باهاش ببندید و بعد بگین که آیا ادامه داره این شارژ خالی کردن یا نه

M@mool
13-02-2012, 14:33
سلام، من گوشی Galaxy S II دارم جدیداً فقط یک روز شارژ نگه میداره با توجه به اینکه این گوشی را حدود یک ماهه خریدم میخواستم ببینم کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده؟ آیا راه حلی دارید؟

بهتره سوالتون رو اینجا (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1492) مطرح بفرمایید

ata.shafiee
13-02-2012, 14:42
اى دوست عزيز فدات.نوکرم:df::bf:

ata.shafiee
13-02-2012, 16:36
بنام خدا.دوست عزيز به مسير زير برو و تو بخش cell broadcast setting تيك گزينه CB activation رو بردار.موفق باشي
messaging/setting

بنام خدا.دوست عزيز اينم خدمت شما.موفق باشيhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185113

ای دوست عزیز فدات شه.نوکرم:bf:

mehrdad_xn
13-02-2012, 20:38
بنام خدا.دوست عزيز به مسير زير برو و تو بخش cell broadcast setting تيك گزينه cb activation رو بردار.موفق باشي
messaging/setting

مرسی دوست عزیز ولی هرچی گشتم همچین گزینه ای پیدا نکردم میشه دقیق آدرس بدید ؟؟

ayhanlove
13-02-2012, 20:44

دوستم منم موافقم لطفا در آدرس دادن و گذاشتن لینک ها دقیق تر باشیم
این آدرس نوشته شده خدایت می شه به همین بخش

POUYA
13-02-2012, 21:59

به این ادرس برو
messages/settings/cell broadcast setting بعد تیک cb activation بردار

mehrdad_xn
13-02-2012, 22:24
به این ادرس برو
messages/settings/cell broadcast setting بعد تیک cb activation بردار

جان خودم همچین گزینه ای نداره توی ستینگ

nafasdl
13-02-2012, 22:43
سلام
خسته نباشید
در گوشی سونی اریکسون مدل ایکس پریا مینی پرو نمیشه اطلاعات و برنامه هایی که بلوتوث یا از طریق کابل ریخته میشه را دید برنامه ای هست که بشه این کار را کرد؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

saeed_myheart
13-02-2012, 22:56
سلام
خسته نباشید
در گوشی سونی اریکسون مدل ایکس پریا مینی پرو نمیشه اطلاعات و برنامه هایی که بلوتوث یا از طریق کابل ریخته میشه را دید برنامه ای هست که بشه این کار را کرد؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه از طریق بلوتوث بریزی میره تو پوشه بلوتوث اگه از کابل دیختی ببین کجا انتقال دادی

nafasdl
13-02-2012, 23:00
اگه از طریق بلوتوث بریزی میره تو پوشه بلوتوث اگه از کابل دیختی ببین کجا انتقال دادی
sent from my gt-i9001 using tapatalk
هرجاش میریزم نمیتونم استفاده کنم پوشه بلوتوثم هم نشون نمیده برنامه ای نیست بشه پوشه ها و برنامه ها را دید.

kahroba151
14-02-2012, 07:14
هرجاش میریزم نمیتونم استفاده کنم پوشه بلوتوثم هم نشون نمیده برنامه ای نیست بشه پوشه ها و برنامه ها را دید.

شما اصلا فایل منیجر دارید؟
اگه ندارید از اینجا بگیرید؛
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=200987

Sent from my ST15i using Tapatalk

majid5566
14-02-2012, 07:32
با سلام من موقعی که گالکسی اس را تو شارج میزنم خیلی داغ میکنه هم باطری هم صفحه ایا طبیعی است یا نه مشکل داره

ashkankhoshtip
14-02-2012, 07:33
بنام خدا.دوست عزیز من اون لینکی رو که گذاشتم برای دوست عزیزمون atasharifi مربوط به ریختن آندروید روی HD2 هستش.منظورتون چیه که هدایت میشه به همین بخش؟

جان خودم همچین گزینه ای نداره توی ستینگ
بنام خدا.دوست عزیز من فکر میکنم شما مستقیم میرید به setting خود گوشی.شما باید تو home screen گوشی اول برید به قسمت مسیجینگ و اونجا منو رو بزنید و برید به بخش setting و تیک گزینه CB activation رو بردارید.موفق باشید

ashkankhoshtip
14-02-2012, 07:37
با سلام من موقعی که گالکسی اس را تو شارج میزنم خیلی داغ میکنه هم باطری هم صفحه ایا طبیعی است یا نه مشکل داره

بنام خدا.دوست عزیز اگه وقتی گوشیتون روشنه و میزنید به شارژ و گوشی اونطوری میشه که مشکلی نیست.(البته نباید دیگه خیلی خیلی داغ کنه) ولی اگه گوشی رو خاموش میکنید و میزنید به شارژ و داغ میکنه مشکل داره.موفق باشین

nafasdl
14-02-2012, 10:56
سلام
ممکنه یه برنامه برای برگشت فایلهای پاک شده در اندروید معرفی کنی

saeed_myheart
14-02-2012, 10:59
سلام دوستان
من میخوام نیم باز جاوا رو به خاطر اینکه روم داره رو گوشیم نصب کنم حالا میشه زاهنمایی کنید از کجا راهنمایی بگیرم¿

BABAK OTAKU
14-02-2012, 11:09

بله طبیعیه چون در گوشی های با ضخامت کم فاصله بین باطری و صفحه نمایش کمه

قاعدتا میزارید باطریتون خالی خالی میشه بعد میزنید شارژ که باطری اینطوری داغ میشه

mehryoomad
14-02-2012, 11:19
سلام دوستان یه نرم افزار Ubuntu Installer for Android که احتمالا همه دیدین اومده که اوبونتو رو روی آندروید اجرا میکنه
حالا میخواستم کسی اینجا هست بتونه کمک کنه اون اوبونتو که واسه ویندوز موبایل 6.5
HD2 پورت شده بود و usb host داشت رو به کمک این برنامه روی آندوروید هیولا اجرا کرد و حالشو برد؟؟؟؟؟
لینک دانلود:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/vlHkeBPLNl/ubuntu.installer.v1.0.apk

nafasdl
14-02-2012, 11:36
بله طبیعیه چون در گوشی های با ضخامت کم فاصله بین باطری و صفحه نمایش کمه

قاعدتا میزارید باطریتون خالی خالی میشه بعد میزنید شارژ که باطری اینطوری داغ میشه

nafasdl
14-02-2012, 11:45
شما اصلا فایل منیجر دارید؟
اگه ندارید از اینجا بگیرید؛
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=200987

sent from my st15i using tapatalk
ممنون کمک بزرگی کردی

saeed_myheart
14-02-2012, 12:07
سلام دوستان
من میخوام نیم باز جاوا رو به خاطر اینکه روم داره رو گوشیم نصب کنم حالا میشه زاهنمایی کنید از کجا راهنمایی بگیرم¿

یکی جواب بده

کلید تشکر یادتون نره

BABAK OTAKU
14-02-2012, 13:27
یکی جواب بده

کلید تشکر یادتون نره

ببین این کمکت میکنه:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103614

raul793
14-02-2012, 14:30
سلام . من چند وقت پیش اومدم گوشیمو آپدیت کنم که وسطش به مشکل خوردم و رام گوشی پرید . بعد یه رام نصب کردم که باعث شد EFS بپره و گوشیم IMEI رو نشناسه و در نتیجه اوپراتور رو هم نشناسه و ارور No Network بده . بعد بردم یه مغازه برام IMEI رو برگردوند و الان مشکلی نداره .
حالا میخوام از فولدر EFS یه بک آپ بگیرم و گوشیمو آپدیت کنم ولی فولدر EFS تو گوشیم وجود نداره ! گوشیم روت شدست و با روت اکسپلورر هم نتونستم پیداش کنم ! IMEI گوشیم درسته اما فولدر EFS نیست ! چجوری باید از IMEI بک آپ بگیرم ؟!

nafasdl
14-02-2012, 15:28
سلام
من یه برنامه قطب نما نصب کردم هر چی برنامه نصب میکنم همون برنامه قطب نما باز میشه مشکل از چیه؟؟؟

majid207
14-02-2012, 19:07
دوستان گوشی من یک ماه میشه جی پی انش فعال نمیشه می خوام وارد اندروید مارکت شوم اگه راهی داره راهنمایی بفرمایین با تشکر گوشی من گالاکسی اس 2

POUYA
14-02-2012, 19:18
دوستان گوشی من یک ماه میشه جی پی انش فعال نمیشه می خوام وارد اندروید مارکت شوم اگه راهی داره راهنمایی بفرمایین با تشکر گوشی من گالاکسی اس 2

برای ورود به مارکت نیاز به وی پی ان دارید

hesam68
14-02-2012, 23:28
سلام من چند روزی هست اچ تی سی چاچا خریدم
اموزش ها رو نگاه کردم ولی جایی در مورد اموزش نصب تم و لانچر ندیم
میخواستم بدونم لانچرچیه؟
و از کجا میتونم بفهمم الن رام گوشیم چیه که واسش تم دالود کنم و نصب کنم؟

ممنونتون میشم راهنماییم کنین....

sam.darksiders
15-02-2012, 09:46
سلام من چند روزی هست اچ تی سی چاچا خریدم
اموزش ها رو نگاه کردم ولی جایی در مورد اموزش نصب تم و لانچر ندیم
میخواستم بدونم لانچرچیه؟
و از کجا میتونم بفهمم الن رام گوشیم چیه که واسش تم دالود کنم و نصب کنم؟

ممنونتون میشم راهنماییم کنین....

سلام مبارکه
روش خواسی نداره فقط فایل apk انتقال بده به گوشیت بعد نصبش کن اجراش کن
لانجر مثل تم ه ولی ساختار وشکل ظاهری گوشی هم تغییر میده مثلا شکل ویندوز فونش میکنه
برای فهمیدن رام بر settings >about phone>software information >more
:welcomeswing::df:

BABAK OTAKU
15-02-2012, 10:07

الان که مشکل کلی در این مورد داریم ولی بزار یکذره از 25 بهمن دور شیم یک برنامه اپرا که سوکتش عوض شده میزارم برات تو مارکتم میره

ayhanlove
15-02-2012, 11:02
دوستان کسی به من کمک نمی کنه
چراغ گوشیه من هی روشن و خاموش می کنه
شارژ باتریمو تموم می کنه
یکی از دوسنتان گفت نرم افزار این کارو می کنه
وای من بالای 600 تا نرم افزار کنم
میشه یکی اونها را آزمایش کرد

ayhanlove
15-02-2012, 11:06
بسیار ممنون از کسی که به من سریع راه حل ارائه کنه

POUYA
15-02-2012, 11:31
دوستان کسی به من کمک نمی کنه
چراغ گوشیه من هی روشن و خاموش می کنه
شارژ باتریمو تموم می کنه
یکی از دوسنتان گفت نرم افزار این کارو می کنه
وای من بالای 600 تا نرم افزار کنم
میشه یکی اونها را آزمایش کرد

فکر کنم یه بار جواب بهت دادم خب چرا وایپ نمیکنی تا مشکلت حل بشه؟؟؟؟؟؟

ayhanlove
15-02-2012, 21:45
فکر کنم یه بار جواب بهت دادم خب چرا وایپ نمیکنی تا مشکلت حل بشه؟؟؟؟؟؟

آموزش مفهمومی نبود
نتونستم هضم کنم
لطفا کمی مفهومی تر و ساده تر باشه

raul793
15-02-2012, 21:47
سلام . من چند وقت پیش اومدم گوشیمو آپدیت کنم که وسطش به مشکل خوردم و رام گوشی پرید . بعد یه رام نصب کردم که باعث شد efs بپره و گوشیم imei رو نشناسه و در نتیجه اوپراتور رو هم نشناسه و ارور no network بده . بعد بردم یه مغازه برام imei رو برگردوند و الان مشکلی نداره .
حالا میخوام از فولدر efs یه بک آپ بگیرم و گوشیمو آپدیت کنم ولی فولدر efs تو گوشیم وجود نداره ! گوشیم روت شدست و با روت اکسپلورر هم نتونستم پیداش کنم ! Imei گوشیم درسته اما فولدر efs نیست ! چجوری باید از imei بک آپ بگیرم ؟!
هیچکس نمیتونه کمک کنه ؟! :(

POUYA
15-02-2012, 22:02
آموزش مفهمومی نبود
نتونستم هضم کنم
لطفا کمی مفهومی تر و ساده تر باشه

باید کلید ولوم بالا و هوم و پاور هم زمان بگیری بعدش گزینه فول وایپ انتخاب کنی بعدشم ریبوت همین

ayhanlove
15-02-2012, 22:16
باید کلید ولوم بالا و هوم و پاور هم زمان بگیری بعدش گزینه فول وایپ انتخاب کنی بعدشم ریبوت همین

مرسی در مورد پاک شدن یا نشدن اطلاعات هم چیزی بنویسید

POUYA
15-02-2012, 22:24
مرسی در مورد پاک شدن یا نشدن اطلاعات هم چیزی بنویسید

تمام تنظیمات گوشی که انجام دادی به اضافه مخاطبات و اس و سیو بازی هات پاک میشه:ca:
که میتونی از تیتانیوم بک اپ و اس ام اس بک اپ استفاده کنی تا برشون گردونی

shayannnn
15-02-2012, 22:30
سلام خسته نباشید آموزش فارسی ساز برای hd2 rom miui 2.3.5میخواستم?

ayhanlove
15-02-2012, 23:14
تمام تنظیمات گوشی که انجام دادی به اضافه مخاطبات و اس و سیو بازی هات پاک میشه:ca:
که میتونی از تیتانیوم بک اپ و اس ام اس بک اپ استفاده کنی تا برشون گردونی

اگه اطلاعاتی داری می شه نرم افزار مربوط به بک آپ گیری رو برای معرفی کنید

shayannnn
15-02-2012, 23:25
سلام خسته نباشید آموزش فارسی ساز برای hd2 rom miui 2.3.5میخواستم?

aassww
16-02-2012, 16:12
ﺳﻼﻡ
ﯾﺎﻫﻮ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﻑ ﯼ ﻝ ﺗﺮﻩ ﯾﺎ ﻣﻦ ﺑﻠﺪﺯ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﻓﻌﺎﻟﺶ ﮐﻨﻢ??
ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺑﺎ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﮐﺎﺭ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﺴﻨﺠﺮﺍ ﭼﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﻟﯿﻨﮏ ﯾﻪ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﺗﻮﺏ ﻭﻧﺤﻮﻩ ﻓﻌﺎﻝ ﮐﺮﺩﻧﺶ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ
ﺑﺎﺗﺸﮑﺮ

mrmostafa
16-02-2012, 16:41
1- من یاهو مسنجر رو نصب کردم وصل میشه ولی همه رو آفلاین نشان میده در صورتی که همون موقع تو کامپیوتر وصل هستم میبینم چند نفر آنلاین هستن.
2- دستگاه من ورژن 3.2 هانی کامپ رو داره اگه به 4 آپدیت کنمش تمام نرم افزارها که نصب کردم از بین میره؟؟؟ کلا چه چیزهایی پاک میشه؟ اگه از بین میره برنامه ای برای بکاپ و ریستور کردن برنامه ها هست. چون همه رو از بازار دانلود کردم.
3- در ورژن هانی کامپ 3.2 در تبلت امکان تعیین موزیک دلخواه برای اس ام اس و ام ام اس و ایمیل نیستش ایا راه حلی داره یا برنامه ای؟؟
4- برنامه Social hub که به صورت پیش فرض در تبلت سامسونگ هست میخوام به فیس بوک وصل بشم موقع لود شدن همش خطای اتصال میده در صورتی که به وی پی ان هم وصل هستم.
با سپاس

POUYA
16-02-2012, 20:33
1- من یاهو مسنجر رو نصب کردم وصل میشه ولی همه رو آفلاین نشان میده در صورتی که همون موقع تو کامپیوتر وصل هستم میبینم چند نفر آنلاین هستن.
2- دستگاه من ورژن 3.2 هانی کامپ رو داره اگه به 4 آپدیت کنمش تمام نرم افزارها که نصب کردم از بین میره؟؟؟ کلا چه چیزهایی پاک میشه؟ اگه از بین میره برنامه ای برای بکاپ و ریستور کردن برنامه ها هست. چون همه رو از بازار دانلود کردم.
3- در ورژن هانی کامپ 3.2 در تبلت امکان تعیین موزیک دلخواه برای اس ام اس و ام ام اس و ایمیل نیستش ایا راه حلی داره یا برنامه ای؟؟
4- برنامه Social hub که به صورت پیش فرض در تبلت سامسونگ هست میخوام به فیس بوک وصل بشم موقع لود شدن همش خطای اتصال میده در صورتی که به وی پی ان هم وصل هستم.
با سپاس

وقتی رام عوض کنی اس ام اس مخاطب و سیو بازی و تنضیمات اولیه گوشی پاک میشه
برنامه برای بک اپ titanium backup sms backup
برای برنامه های بازار هم به این ادرس برو و فایل های خامشو برا خودت کپی کن
my file/icm/bazaar/download

lovely queen
17-02-2012, 16:39
چطوری می تونم ..... شکن روی موبایلم داشته باشم ؟

farzad_gh
17-02-2012, 17:14
سلام خسته نباشید
من یه بازی روی گوشیم نصب کردم الان اجازه میخواهد به نت وصل بشه چیکار کنم؟؟؟
اگه گوشیم نیاز به روت شدن داره میشه راهنماییم کنید؟؟؟
ممنون

dilf67
17-02-2012, 19:37
سلام و خسته نباشید،

من یک گوشی HTC Desire ( خالی بدون Z ...) دارم و اس ام اس ها زیاد شده و نمی تونم پاکشون کنم چطوری می شه همشو پاک کرد با هم ؟reset factory نمی خوام ،اطلاعاتم زیاد
دستت درد نکنه

steelrose
17-02-2012, 20:13
سلام دوستان
این سوالو تو قسمت بازیها هم پرسیدم ولی متاسفانه جواب نگرفتم:

من یه مشکل با بازیهایی که نصب میکنم مخصوصا گیم لافت پیدا کردم.بدین صورت که بعد از چند بار اجرای بازیها
برای چندمین بار که میخام بازی رو اجرا کنم پیغام میده که دوباره باید دیتاشو دانلود کنی.خودتون میدونین که حجم کمی هم نیست.

در ضمن گوشیم هم سونی اریکسون آرک.

mersad61
18-02-2012, 11:22
سلام کسی میدونه برنامه های دانلود شده از سامسونگ آپ در کجای گوشی ذخیره میشه؟

mb-21
18-02-2012, 15:18
چطوری می تونم ..... شکن روی موبایلم داشته باشم ؟

برای ......شکن باید گوشیتون روت باشه و اگر روت نیست میتونید وی پی ... بخرید و استفاده کنید ویا اگر اونم امکانش نیست میتونید از مرورگر هایی مثل اپرا مینی ویا uc browser استفاده کنید که فقط تحت وب هست

mrmostafa
18-02-2012, 17:10
1- من وقتی تبلت رو روشن میکنم روی صفحه سوم هوم اسکرین هستش چطوری میتونم کاری کنم که روی صفحه اول باشه؟؟؟ تنظیم خاصی داره؟؟؟
2- اگر روت بشه امکان اینکه موزیک های دلخواه برای اس ام اس و غیره قرار بدیم هستش؟؟؟؟
3- بعضی برنامه ها رو اجرا میکنم به صورت افقی میاد و Rotate نمیشه میشه کاری کرد یا خود نرم افزار اونجوریه؟؟ مگه نرم افزارها اکثرا قابلیت rotate ندارن؟؟ الان برنامه تقویم فارسی و برنامه قرار دادن عکس به صورت تمام صفحه در هوم اسکرین و غیره رو در تبلت اجرا میکنم اینجوریه.
با سپاس

mehdii7
18-02-2012, 17:19
سلام خدمت دوستان عزیز
نمیدونم کودوم قسمت این پست رو بزنم فکردم اینجا جواب میگیرم
یه مشکل دارم اونم اینه که اس ام اسام دیر میره
رو گوشی های دیه درسته گوشیم گالکسی اس 2 هست
حتی گوشی روم فرمت ریست کردم درست نشد رامم 2.3.5 ایرانه
کشی میدونه دلیلشو قبلا اینجوری نبود اول فکر کردم از نرم افزار go sms هست اما نبود..
راه حلی دارید
ممنون

desire_hd
18-02-2012, 21:56
سلام خواستم بدونم چطور ميشه با موبايل تو اپلودسنتر موبايلستان , فايل اپلود كرد

C.H.I.T.A
19-02-2012, 15:37
سلام خدمت دوستان عزیز
نمیدونم کودوم قسمت این پست رو بزنم فکردم اینجا جواب میگیرم
یه مشکل دارم اونم اینه که اس ام اسام دیر میره
رو گوشی های دیه درسته گوشیم گالکسی اس 2 هست
حتی گوشی روم فرمت ریست کردم درست نشد رامم 2.3.5 ایرانه
کشی میدونه دلیلشو قبلا اینجوری نبود اول فکر کردم از نرم افزار go sms هست اما نبود..
راه حلی دارید
ممنون

سلام
دوست عزیزم اینکه اس ام اس دیر میره به گوشی و رام و اینا مربوط نمیشه
مربوط به اپراتوری هست که ازش استفاده میکنید(ایرانسل-همراه اول)
این چند روزه همچین مشکلی برای همه پیش اومده

majid5566
20-02-2012, 07:54
با سلام وخسته نباشید 2 تا سوال دار ممنون میشم هر دو تا را به طور واضح توضیح دهید
1_من با لپ تاپ از سر کار به اینترنت وصل میشم (شبکه داریم از طریق کابل لن) وقتی وایرلس لپ تاب روشن میکنم و وایرلس گوشیم را هم روشن میکنم که با موبایل به شبکه وصل بشم نمیشه اصلا نمیشناسه چطوری این کار بکنم سامسونگ گالکسی اس
2_دوم وقتی دارم مسیج تایپ میکنم و تعداد کارکتر هام از یه حدی که میگذره پیغام متنی تبدیل به پیغام چند رسانه ای میشه و ارسال نمیشه چطوری درستش کنم

mrmostafa
20-02-2012, 09:38
1- من وقتی تبلت رو روشن میکنم روی صفحه سوم هوم اسکرین هستش چطوری میتونم کاری کنم که روی صفحه اول باشه؟؟؟ تنظیم خاصی داره؟؟؟
2- اگر روت بشه امکان اینکه موزیک های دلخواه برای اس ام اس و غیره قرار بدیم هستش؟؟؟؟
3- بعضی برنامه ها رو اجرا میکنم به صورت افقی میاد و rotate نمیشه میشه کاری کرد یا خود نرم افزار اونجوریه؟؟ مگه نرم افزارها اکثرا قابلیت rotate ندارن؟؟ الان برنامه تقویم فارسی و برنامه قرار دادن عکس به صورت تمام صفحه در هوم اسکرین و غیره رو در تبلت اجرا میکنم اینجوریه.
با سپاس

دوستان كسي نيست جواب بده مشكل من حل بشه؟؟

3- چرا داخل هوم اسكرين ها و يا منو برنامه ها قابليت درست كردن فولدر نيست؟؟؟ ديگه تو سيمبين و ويندوز اين قابليت هست. اندرويد كه اپن سورس هست اين قابليت ها رو نذاشتن؟؟؟

سپاسگزارم

POUYA
20-02-2012, 12:56

3- چرا داخل هوم اسكرين ها و يا منو برنامه ها قابليت درست كردن فولدر نيست؟؟؟ ديگه تو سيمبين و ويندوز اين قابليت هست. اندرويد كه اپن سورس هست اين قابليت ها رو نذاشتن؟؟؟

سپاسگزارم

تو هانی کامب این قابلیت نیست والا تو 2.3 ,2.2وجود داره البته میتونی بری لانچر نصب کنی و از اونجا فولدر اضافه کنی:bf:

sam123
20-02-2012, 18:17
سلام دوستان

نمی دونم چرا برنامه هایی که میشه چت و مکالمه رایگان استفاده کرد مثل whatsapp & viber از اینترنت وایرلس نمی تونن استفاده کنن!
من قبلا بدون هیچ مشکلی باهاشون کار می کردم ولی امروز که رام جدید نصب کردم به این مشکل خوردم!
خود گوشی به اینترنت وایرلس وصل میشه و سایت هم باز می کنه ولی این برنامه ها نمی تونن با وایرلس کانکت بشن ولی برنامه ای مثل بازار مشکلی نداره

اگه می شه راهنمایی کنید
باتشکر

Safavy2002
20-02-2012, 22:44
سلام دوستان
وجدانن یکی بگه چرا این نرم افزار Pc Suit اینجوری مکینه اینم اسکرین شات

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=692458&stc=1&d=1329768773
تمام گزینه های روی گوشی فعاله
سیستم هم ریستارت کردم حل نشد گوشی هو خاموش روشن کردم حل نشد

jacob73
21-02-2012, 12:09
با سلام وخسته نباشید 2 تا سوال دار ممنون میشم هر دو تا را به طور واضح توضیح دهید
1_من با لپ تاپ از سر کار به اینترنت وصل میشم (شبکه داریم از طریق کابل لن) وقتی وایرلس لپ تاب روشن میکنم و وایرلس گوشیم را هم روشن میکنم که با موبایل به شبکه وصل بشم نمیشه اصلا نمیشناسه چطوری این کار بکنم سامسونگ گالکسی اس
2_دوم وقتی دارم مسیج تایپ میکنم و تعداد کارکتر هام از یه حدی که میگذره پیغام متنی تبدیل به پیغام چند رسانه ای میشه و ارسال نمیشه چطوری درستش کنم

راجب سوال اول, میتونید از روش شبکه کردن ‏ad-hoc .‎‏ که وایرلس به وایرلسه اینکارو بکنید, اگه چند صفحه برید عقب یکی همین سوال رو پرسید, اونجا کامل توضیح دادم
راجب سوال دوم هم کاری نمیشه کرد, هر اپراتوری واسه پیام متنیش یه سقف داره که بیشتر از اون تبدیل میشه به چندرسانه ای, مشکل از گوشی هم نیست, رو همه موبایلی اینجوریه

jacob73
21-02-2012, 12:19

سپاسگزارم

آقا خون خودتو کثیف نکن! اوپن سورس به این معنی نیس که همه چی داشته باشه! به این معنیه هر تیکش رو خوشت نیومد یا بکن بنداز دور یا عوضش کن!, راجب اون فولدر و اینا مشکلت با ‏go launcher ‎‏ حل میشه, البته نمیدونم نسخه تبلت داره یانه! بهرحال هست بازم, اون مشکل ‏rotate ‎‏ نفهمیدم چی بود, تبلت نداشتم! ولی محض اطمینان برو ببین سنسورش رو خاموش نکرده باشی
راجب اون صدای زنگ و اینا هم که گفتی باید صدای زنگ و اس ام اس و نوتیفیکیشن هات رو بریزی تو یه فولدر خاص که الان اسمش یادم نیس! میگردم تو پست بعدی میگم بهت

jacob73
21-02-2012, 12:22
بریز تو این مسیر, روی رم
media\audio\notifications

majid5566
21-02-2012, 14:07
موقع دانلود منظور از فایل نصبی و فایل دیتا چیه باید هر دوتاش دانلود کنیم و یا نه یکیش کفایت میکنه

majid5566
21-02-2012, 14:13
راجب سوال اول, میتونید از روش شبکه کردن ‏ad-hoc .‎‏ که وایرلس به وایرلسه اینکارو بکنید, اگه چند صفحه برید عقب یکی همین سوال رو پرسید, اونجا کامل توضیح دادم
راجب سوال دوم هم کاری نمیشه کرد, هر اپراتوری واسه پیام متنیش یه سقف داره که بیشتر از اون تبدیل میشه به چندرسانه ای, مشکل از گوشی هم نیست, رو همه موبایلی اینجوریه

دوست عزیز ممنون میشم اگه بگی چند صفحه عقب برگردم این تاپیک 300 خورده ای صفحه داره یا اینکه جوابشو به طور دقیق و مرحله به مرحله بگید ممنون

BABAK OTAKU
21-02-2012, 14:20
موقع دانلود منظور از فایل نصبی و فایل دیتا چیه باید هر دوتاش دانلود کنیم و یا نه یکیش کفایت میکنه

باید هر دوش رو بگیرید فایل نصبی همون apk هست و فایل دیتا همونی که معمولا با وای فای دانلود میشه

بیشتر بازیها فایل دیتا دارن

Z E U S
21-02-2012, 14:50
سلام دوستان
وجدانن یکی بگه چرا این نرم افزار Pc Suit اینجوری مکینه اینم اسکرین شات

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=692458&stc=1&d=1329768773
تمام گزینه های روی گوشی فعاله
سیستم هم ریستارت کردم حل نشد گوشی هو خاموش روشن کردم حل نشد

شاید لینک زیر بتونه کمکتون کنه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188090

mohsen1208
21-02-2012, 15:20
دوستان سلام . من میخوام رامم رو از ورژن 2.3.7 به 4.0.3 ارتقا بدم ، الان اومدم cwm رو با استفاده از رام منیجر ارتقا دادم ( چون نتونستم ترمینال رو باز کنم ، و به صورت دستی انجامش بدم ) ولی الان که گوشی رو ریست میکنم و تویِ بوت لودر میرم ، وقتی میام برم تو ریکاوری ، گوشی 1 ثانیه مشکی میشه و بعدش باز برمیگرده به بوت لودر ... من ترمینالم هم که باز میکنم فورس کلوز میده ... یکی کمک کنه ... ممنون

====
ویرایش : مشکل حل شد ... ممنون :دی

mrmostafa
21-02-2012, 18:43
آقا خون خودتو کثیف نکن! اوپن سورس به این معنی نیس که همه چی داشته باشه! به این معنیه هر تیکش رو خوشت نیومد یا بکن بنداز دور یا عوضش کن!, راجب اون فولدر و اینا مشکلت با ‏go launcher ‎‏ حل میشه, البته نمیدونم نسخه تبلت داره یانه! بهرحال هست بازم, اون مشکل ‏rotate ‎‏ نفهمیدم چی بود, تبلت نداشتم! ولی محض اطمینان برو ببین سنسورش رو خاموش نکرده باشی
راجب اون صدای زنگ و اینا هم که گفتی باید صدای زنگ و اس ام اس و نوتیفیکیشن هات رو بریزی تو یه فولدر خاص که الان اسمش یادم نیس! میگردم تو پست بعدی میگم بهت

ممنونم دوست عزیز. منظورم از rotate خود برنامه بود سنسورم روشن هست ولی فهمیدم که از خود برنامه ها هستش مثلا بروزر UC browser اجرا میکنی اول portrait میاره بعد Landscape میشه البته این بروزر که ..... رو تو نوکیا رد میکرد تو اندروید هر کاری کردم فیس بوک رو نیاورد. از آدرس پوشه هم ممنونم. برنامه Go sms هم جایی داره که میتونی آهنگ مورد دلخواه رو بدی تازه پیدا کردم :ag: فقط یه مشکلی که الان دارم وقتی تبلت رو خاموش میکنم دوباره روشن میکنم بالا میاد هوم اسکرینش روی سومی هستش نمیدونم تنظیمی داره که روی اولی ست بشه و رو اون باشه همیشه پیش فرض؟؟
راستی وقتی با موبایل وارد اینترنت میشیم آخر پست میزنه مدل رو و از موبایل هست چرا من از داخل تبلت پست میزارم آخر پست هام نمیزنه؟؟ باید خودمون ست کنیم؟
از راهنماییت ممنونم :mobilestan:

mrmostafa
21-02-2012, 19:34
دوستان برنامه هایی که از مارکت های ایرانی داخل تبلت دانلود و نصب میکنم یه فولدر داخل تبلت میسازه اگه فایل های دانلود شده رو روی کامپیوتر منتقل کنم پاک کنم مشکلی نداره که؟؟؟ چون نمیخوام فضای هاردم پر بشه.

poriya3001
21-02-2012, 19:41
دوستان من یه روش میخواستم برای برقراری ارتباط بین موبایل و ویندوز سون 7 با بلوتوث برای مکالمه برای کامپیوتر نه لپ تاپ اگه میشه راهنماییم کنید باتشکر:please:

oorooj
22-02-2012, 01:39
سلام به من بگید چطوری میشه از اسم فایل پی به ورژن اندروید اون فریمور در یه سری از اریکسونها برد
مثلا میگن این فایل 4.0.1a.0.284.APP_SW_Satsuma_GENERIC_1250_5521_S1_S W_LIVE_883F_PID1_0001.zip ورژن 2.3.4 اندرویده .....از کجا میشه فهمید؟؟؟؟؟؟

shayannnn
22-02-2012, 17:09
سلام خسته نباشید.میشه کمکم کنید چطور میتونم به گوشیم فارسی ساز نصب کنم؟مدل گوشیم htc hd2 andriod miui 2.3.5

shayannnn
22-02-2012, 17:13
سلام دوستان.خسته نباشید میشه کمکم کنید که چطور میتونم به گوشیم فارسی ساز نصب کنم؟مدل گوشیم htc hd2 android 2.3.5

™EXITMOOD
22-02-2012, 17:14
دوست عزیز اگر به انجمن خود hd2 سر می زدی می تونسی پاسخت رو پیدا کنی.
اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141398) رو ببین لطفا

mrmostafa
22-02-2012, 19:36
الان با تبلت وارد موبایلستان میشم تصاویر تبلیغاتی سربرگ که متحرک هستند خیلی کند هست و آخرین ارسال ها هم خیلی خیلی کند حرکت میکنه. مشکل از مرورگر هست؟ از خود مرورگر پیش فرض سامسونگ استفاده میکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید. با سپاس

arshia0975
22-02-2012, 21:23
سلام دوستان من نوكيا n8 داشتم فايل بكاپ از شماره ها و اسمس را روي سيستمم دارم چطوري ميتونم فايل بكاپ را به سامسونگ گلكسي ace انتقال بدم!؟

jacob73
22-02-2012, 23:33
ممنونم دوست عزیز. منظورم از rotate خود برنامه بود سنسورم روشن هست ولی فهمیدم که از خود برنامه ها هستش مثلا بروزر uc browser اجرا میکنی اول portrait میاره بعد landscape میشه البته این بروزر که ..... رو تو نوکیا رد میکرد تو اندروید هر کاری کردم فیس بوک رو نیاورد. از آدرس پوشه هم ممنونم. برنامه go sms هم جایی داره که میتونی آهنگ مورد دلخواه رو بدی تازه پیدا کردم :ag: فقط یه مشکلی که الان دارم وقتی تبلت رو خاموش میکنم دوباره روشن میکنم بالا میاد هوم اسکرینش روی سومی هستش نمیدونم تنظیمی داره که روی اولی ست بشه و رو اون باشه همیشه پیش فرض؟؟
راستی وقتی با موبایل وارد اینترنت میشیم آخر پست میزنه مدل رو و از موبایل هست چرا من از داخل تبلت پست میزارم آخر پست هام نمیزنه؟؟ باید خودمون ست کنیم؟
از راهنماییت ممنونم :mobilestan:

راجب سوال اول که بستگی با لانچرت داره, تو یعضیا میشه, تو بعضیا نه
سوال دوم! وقتی رو قالب مخصوص موبایل انجمن میری اون نوشته رو میزنه,
راجب اون قسمت اول که گفتی! رد میکنه! فقط باید یکم تنظیماتش رو بریزی بهم! دقیقا نمیدونم چجوری, برو تو تنظیمات, بذارش رو حالت موبایل, کیفیت عکس ها رو کم کن و ... راه میوفته!در واقع باید حالت ‏save data‏ ش راه بیوفته!

arshia0975
23-02-2012, 15:55
سلام دوستان من نوكيا n8 داشتم فايل بكاپ از شماره ها و اسمس را روي سيستمم دارم چطوري ميتونم فايل بكاپ را به سامسونگ گلكسي ace انتقال بدم!؟
=?????????????????????????////////........

Z E U S
23-02-2012, 16:25
=?????????????????????????////////........

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101447

hessam1
24-02-2012, 12:17
سلام با توجه به اینکه هسته اندروید لینوکس راهی واسه هک پسورد شبکه وایرلس وجود نداره؟
برنامه ای واسه ان900 هست ولی برای اندروید تا حالا ندیدم
ممنون

amoz
24-02-2012, 13:06
با سلام
چند سوال
1- برنامه هایی که با بلوتوث دریافت میشه کجا میرن؟ هیچ جای گوشی نبود:4:
2- چند تا برنامه و دیکشنری دانلود کرده ام میخوام نصب کنم. اونها را توی حافظه ی گوشی ریختم و حالا نمی دونم کجان و چطوری نصب میشن.
آیا برای نصب حتما باید از طریق کامپیوتر پیش رفت؟
3- مر30!!!!

pinkool
24-02-2012, 14:26
این سوال رو تو تایپک مربوطه پرسیدم کسی جواب نداد :(
تو برنامه Go sms قسمت فولدرها ( inbox - sent - draft ...) رو چجوری به عنوان صفحه اصلی قرار بدم ؟؟؟ یعنی وقتی go sms رو باز میکنم این قسمتش بیاد.
؟!!!

POUYA
24-02-2012, 14:47
با سلام
چند سوال
1- برنامه هایی که با بلوتوث دریافت میشه کجا میرن؟ هیچ جای گوشی نبود:4:
2- چند تا برنامه و دیکشنری دانلود کرده ام میخوام نصب کنم. اونها را توی حافظه ی گوشی ریختم و حالا نمی دونم کجان و چطوری نصب میشن.
آیا برای نصب حتما باید از طریق کامپیوتر پیش رفت؟
3- مر30!!!!

شما مدل گوشیتون بگو تا بهتر بشه راهنماییتون کرد

abbasg44
24-02-2012, 17:01
درود میخاستم بدونم در گوشی سامسونگ i 9001 چه جوری و از کجا باید wi-fi روخاموش بکنم اخه از هرجا خاموش میکنم بازم به صورت اتوماتیک روشن و باعث مصرف باطری میشه و یه سوال دیگه اینکه چه جوری میتونم مصرف بطری این گوشی رو پایین بیارم ایا برنامه خاصی هستش ؟؟؟
و یه برنامه هم برای جلوگیری از باز شدن خود به خود برنامه هایی که نمیخام ازشون استفاده بکنم معرفی بکنید
ممنون

abbasg44
24-02-2012, 17:03
درود میخاستم بدونم در گوشی سامسونگ i 9001 چه جوری و از کجا باید wi-fi روخاموش بکنم اخه از هرجا خاموش میکنم بازم به صورت اتوماتیک روشن و باعث مصرف باطری میشه و یه سوال دیگه اینکه چه جوری میتونم مصرف بطری این گوشی رو پایین بیارم ایا برنامه خاصی هستش ؟؟؟
و یه برنامه هم برای جلوگیری از باز شدن خود به خود برنامه هایی که نمیخام ازشون استفاده بکنم معرفی بکنید
ممنون

farzad_gh
24-02-2012, 18:15
سلام
من چند تا بازی نصب کردم ولی فقط پیغام انجام شد میده اجرا نمیشه نمیدون چی شده این بازیها روی گوشی های دیگه نصب و اجرا میشه مدل گوشیم سونی ایکس پریا مینی پرو هست لطف کنید کمک کنید

amoz
24-02-2012, 21:13
شما مدل گوشیتون بگو تا بهتر بشه راهنماییتون کرد

ببخشید:4:
مدل گوشی سونی اریکسون neo V
سوالات:
1- بلوتوث ها (برنامه هایی که با بلوتوث می گیرم)کجا میره :4:
2- چگونه میشه یه دیکشنری را نصب کرد. چون من یه دیکشنری ریختم رو مموری و حالا نمی دونم چطوری نصب کنم. با کامپیوتر هم که میرم میگه به اینترنت وصل شو. یعنی حتما باید با اینترنت برنامه نصب کرد؟

abbasg44
25-02-2012, 18:14
یکی به مشکلات ما هم رسیدگی بکنه

reza_b20
25-02-2012, 18:40
سلام
یه سری برنامه هست که zip هستند چطوی میشه اونا رو نصب کرد
من روی اونا اوکی میکنم گوشی ریست میشه میره تو حالت ریکاور
ممنون میشم راهنمایی کنید
نمونه برنامه که گفتم
مثل برنامه بازار
برنامه ضرب المثل

R.reza.A
25-02-2012, 19:35
سلام
یه سری برنامه هست که zip هستند چطوی میشه اونا رو نصب کرد
من روی اونا اوکی میکنم گوشی ریست میشه میره تو حالت ریکاور
ممنون میشم راهنمایی کنید
نمونه برنامه که گفتم
مثل برنامه بازار
برنامه ضرب المثل

بله دوست عزیز یه سری برنامه ها هستند که باید از ریکاوری نصب بشن ! گوشی ه باید روت باشه تا بتونید نصب کنید یا ورژن جدید CWM باشه...
Install>Choose از این طریق نصب مشن...

ولی اون دوتا برنامه آخر که گفتید نباید زیپ باشن ! مگر اینکه خودتون ...!

behnam_sr66
25-02-2012, 22:31
دوستان من گالكسي ace 5830 دارم اما فايلهاي تصويري با كيفيت ميريزم يا mkv يه مقدار خيلي كم صحنه آهسته نشون ميده.پليرم رو عوش كردم كدكشم هم نصب كردم بازم فرقي نكرد

Z E U S
25-02-2012, 22:33

پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG i9001 Galaxy S Plus (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165688)

ممنون

๑۩۞۩๑برنامه های درخواستی اندروید๑۩۞۩๑ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191808)

یکی به مشکلات ما هم رسیدگی بکنه

موفق باشید.

mrmostafa
26-02-2012, 06:55
من یه مشکلی که دارم مثلا داخل یه متن مثل همین پست که میخواهیم بدیم برم آخر متن که پیغام بدم کیبورد باز میشه مeل کیبورد ویندوز ctrl نداره که با ctrl+end برم آخر متن یا از اول تا آخر متن میخوام بگیرم پاک کنم خیلی سخته. من که دیگه کامپیوتر کنار گذاشتم فقت با تبلت کار میکنم باید محیط کاری کنه مثل ویندوز از این نظر راحت باشه وگرنه همه چیزش عالیه. سپاس

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk

sam.darksiders
26-02-2012, 11:45
سلام یه نرم افزار می خواستم برا اینکه وقتی با بلوتوث فایل یا عکس یا آهنگ میگیری قبل از save
کردن بپرسه گجا بریزم
:mobilestan::please::hello:

Z E U S
26-02-2012, 14:52
سلام یه نرم افزار می خواستم برا اینکه وقتی با بلوتوث فایل یا عکس یا آهنگ میگیری قبل از save
کردن بپرسه گجا بریزم
:mobilestan::please::hello:

๑۩۞۩๑برنامه های درخواستی اندروید๑۩۞۩๑ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191808)

mohajer30
26-02-2012, 19:34
با سلام.
یک گوشی سونی اریکسون مدل w8 دارم که نسخه اندروید ان 2.1 میباشد از دوستان خواهشمندم اگر کسی در مورد اپگرید ان اطلاعاتی دارد من را راهنمایی نمایید

arashland
26-02-2012, 23:59
با سلام خدمت همه دوستان
من یه گوشی wildfire با hb boot .002 دارم (اندروید 2.2.1 )
مشکل فونت فارسی دارم و گوشیم روت نمیشه تا بتونم رام یا فارسی ساز نصب کنم و اون رام رسمی که تو سایت قرار دادینو نیاز به روت نداره باید مموری کارد به گلد کارت تبدیل شه که اونم الان امکان پذیر نیست
یک راه دیگه وجود داره که دانگرید کردنه که بازم باید مموری گلد کارت بشه.
خواستم از دوستان خواهش کنم اگه راه دیگه ای وجود داره لطفا کمکم کنین.
البته اینم بگم که میرسال و فارسی بروزر دارم و مشکلم با بعضی از نرم افزار های فارسی هستش.

amoz
28-02-2012, 22:03
چطوری میشه یه فایل زیپ (دیکشنری) که از کامپیوتر ریختم رو گوشی را نصب کرد؟
سونی اریکسون نئو - وی

Mobile Tabassom
28-02-2012, 23:43
سلام دوستان آیا برنامه ای هست که بشه بازی یا برنامه های آندروید رو به صورت پکی یا یکجا نصب کنه روی گوشی؟؟؟

pinkool
29-02-2012, 15:37
کسی میدونه این background ، میو لانچر رو از کجا میتونم پیدا و استخراج کنم ؟؟؟ دقیقا تو کدوم فولدر سیو شده ؟؟
http://cloud.addictivetips.com/wp-content/uploads/2011/08/MIUILauncherClone2.jpg

mrmostafa
29-02-2012, 22:22
من با مرورگر تبلت داخل سایت فیس بوک میرم مثل کامپیوتر میاره ولی سمت چپ که برای چت کردن هست رو نمیاره. میخواستم بدونم چرا نمیاره؟؟؟ چطوری باید بایرمش چون با نسخه m..........com یا برنامه فیس بوک برای اندروید وارد نشدم که بخواد فرق داشته باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Z E U S
29-02-2012, 22:45
سلام دوستان آیا برنامه ای هست که بشه بازی یا برنامه های آندروید رو به صورت پکی یا یکجا نصب کنه روی گوشی؟؟؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101470

_MoHaMaD_
04-03-2012, 07:58
سلام دوستان
خوبیین؟

یه سوال داشتم ! من یه X10Mini دارم بعد این GPS ش وصل نمیشه ( چرا آیا؟)

خواستم ببینم الان بهترین نرم افزار GPS چیه که بخوام با GPS خود گوشی وصلش کنم به ماهواره و روی نقشه نشون بده؟
فقط از طریق wifi کانکت میشه و اون موقع نقشه و مکان رو نشون میده که بدرد نمیخوره

irshad506
04-03-2012, 08:28
سلام بچه ها!
ميخواستم بدونم آيا ميتونيم همه برنامه هاى آندرويدي رو روي اين مبايل منظور Samsung Galaxy Y Pro Duos B5512 نصب کنيم يا نه به خاطر اينکه صفحه نمايشش 400 * 240 است برنامه هاي HD که نميشه ولى برنامه هاى ديگرو ميگم!

به زبان ساده تر بگم برنامه هاي که براي آندرويد با صفحه نمايش 480 * 800 است ميشه روى اين مبايل هم جواب بده يعني نصب ميشه يا نه با تشکر!

sobijoon
04-03-2012, 10:04
دروود بر شما دوستان

یه مشکل خیلی واجب و مهم برام پیش اومده

من میخوام اینترنت لپ تابم رو از طریق وایرلس لپ تاپ یا بلوتوث هر کدوم که بهتره که قطعا وایرلس بهتره روی گوشیمم داشته باشم
گوشیم اینکریدیبل هست
خیلی هم برام ضروری هست این قضیه

و یه مشکل خیلی مهمتر : من با چه چی پی اسی میتونم در سطح شهر بدون اینکه به انترنت احتیاجی باشه محل خودمو روی نقشه پیدا کنم ؟؟؟؟ این برام خیلی مهمه

ممنون میشم کمک کنید

freshteh
04-03-2012, 12:11
سلام اقا من 1 نرم افزار اب و هوا میخوام که با جی پس اس و بدون وصل شدن به اینترنت اب و هوا رو اپدیت کنه(اخه رو n8 هست)
در ضمن من برای جی پی اس از Rmap استفاده میکنم ایا برای وصل شدن به ماهواره از اینترنت هم کمک میگیره
من نقشهای ایران رو میخوام از لینک زیر بگیرم
http://forum.mobilestan.net/showpost...3&postcount=59
دیگه لازم نیست هر شهری رو جدا دانلود کنم ؟؟؟

behnam_sr66
04-03-2012, 13:44
دوستان من تموم درايورهام رو نصب كردم گوشيم هم سامسونگ ace s5830 هست.وقتي گوشي رو سرچ ميكنه كه پيدا كنه هيچي پيدا نميكنه و آخر سر ميگه سخت افزاري پيدا نشد ويندوزم xp هست.درايور يو اس بيم هم كامل نصبه.

POUYA
04-03-2012, 14:08
دوستان من تموم درايورهام رو نصب كردم گوشيم هم سامسونگ ace s5830 هست.وقتي گوشي رو سرچ ميكنه كه پيدا كنه هيچي پيدا نميكنه و آخر سر ميگه سخت افزاري پيدا نشد ويندوزم xp هست.درايور يو اس بيم هم كامل نصبه.

شما باید برنامه کیز سامسونگ نصب کنید و به اینترنت وصل بشید تا گوشیتون بشناسه

behnam_sr66
04-03-2012, 22:15
شما باید برنامه کیز سامسونگ نصب کنید و به اینترنت وصل بشید تا گوشیتون بشناسه

داداش عكسهايي كه گذاشتم واسه برنامه كيز هست ديگههه.منم همين كارو كردم

POUYA
04-03-2012, 22:46
داداش عكسهايي كه گذاشتم واسه برنامه كيز هست ديگههه.منم همين كارو كردم

دوست عزیز شما باید هم زمان به نت هم وصل باشی تا یسری فایل دانلود کنه تو عکسی هم که گذاشتین تازه داره کانکت میشه

majid_em
05-03-2012, 08:56
دوستان من گوشی xperia neo v دارم میخواستم من را راهنمایی کنید که چطوری میتوانم برنامه و بازی نصب کنم.
با تشکر

HOSSE!N
05-03-2012, 09:15
دوستان من گوشی xperia neo v دارم میخواستم من را راهنمایی کنید که چطوری میتوانم برنامه و بازی نصب کنم.
با تشکر

سلام گلم.
شما باید یه فایل منیجر از طریق گوشی دانلود کنین.یا از طریق بلوتوث از کسی دریافت کنین.
بعد برنامه یا بازی رو به اس دی کارت انتقال بدین.
و از طریق فایل منیجر اونو پیدا و نصب کنین.
موفق باشین.

mostafait1
05-03-2012, 15:01
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

من گوشی HTC Wildfire دارم! رام سیانوژن Stable و هم Nightly رو نصب کردم! در هر جفتش هم برنامه های پلیر اررور میدن!

انواع اقسام پلیر دانلود کردم و نصب کردم اما اررور میده و از برنامه خارج میشه!

چیکار کنم/.!؟

behnam_sr66
05-03-2012, 22:22
دوست عزیز شما باید هم زمان به نت هم وصل باشی تا یسری فایل دانلود کنه تو عکسی هم که گذاشتین تازه داره کانکت میشه

دوست عزیز آخر كار وقتي پيدا نميكنه چيزيرو ارور ميده شما اگه درست به عكسام نگاه كنيد متوجه ميشيد.در ضمن به نتم وصل هستم

saeed_myheart
06-03-2012, 19:47
سلام دوستان tapatalk من از کار افتاده میگه اکسپایر شده باید چه کار کنم؟

sobijoon
07-03-2012, 01:14
دوستان سوال منو کسی پاسخ نمیده ؟؟؟؟؟

و یه خواهش دیگه هم دارم یه دیکشنری آلمانی- فارسی احتیاج دارم خیلی خیلی واجبه

لطفا کمک کنید و سوالات منو در پست 3904 جواب بدید

با تشکر

sonynokia
07-03-2012, 08:28
سلام دوستان
برای ارتقاء ورژن رام اندروید باید حتما گوشی روت شه؟ حتی اگه رام ارجینال باشه؟

یه گوشی ال جی با اندروید 2.1 هست که میخوام آپدیتش کنم ولی گارانتی داره.

ممنون

saeed_myheart
07-03-2012, 10:50
سلام دوستان tapatalk من از کار افتاده میگه اکسپایر شده باید چه کار کنم؟

کسی نیست جواب بده:sign_help:

BABAK OTAKU
07-03-2012, 13:16
کسی نیست جواب بده:sign_help:

شما خب تاریخ گوشیتو ببر بالاتر از تاریخ ساخت نرم افزار تا این ارور رو نده

mohamad_iran2
08-03-2012, 00:24
سلام .من تو خونه اینترنت وایرلس دارم.گوشی من samsung galaxy miniهس که وایرلس داره و به اینترنت وصل میشه.حالا یه کامپیوتر pc دارم که میخوام از طریق گوشی به مودم خونه وصلش کنم!یعنی گوشیم مثل کارت شبکه وایرلس که به pcوصل میکنن وبه وایرلس منزل وصل میشن عمل کنه!لطفا کمکم کنید ممنون

NADER
08-03-2012, 16:25
سلام

من تبلت سامسونگ p1000 که آندروید 2.2 داره شنیدم که میشه آخرین وررن آندروید رو هم روش نصب کرد

آیا درسته و اگه هست راه اون چیه؟:bk:

شنیدم که تبلت رو به سامسونگ kies وصل میکنیم و ـپدیت رو میزنیم.همینطور هست؟

ممنون میشم در این مورد کمک کنین

و آیا با این کار برنامه هایی که روش هست نمیپره؟و همینطور زبان فارسی که هست حذف نمیشه؟

مرسی:loveit:

Z E U S
08-03-2012, 16:30
سلام

من تبلت سامسونگ p1000 که آندروید 2.2 داره شنیدم که میشه آخرین وررن آندروید رو هم روش نصب کرد

و آیا با این کار برنامه هایی که روش هست نمیپره؟و همینطور زبان فارسی که هست حذف نمیشه؟

بخش تخصصی تبلت Android OS (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1234)

mrmostafa
08-03-2012, 20:48
من از مارکت اندروید میخوام دانلود کنم میزنم این عکس زیر میاد و نمیشه دانلود کرد از داخل گوشی هم همینطوره البته با وی پی ان میرم میگه آی پی کشور شما امکان دسترسی نداره. چطور آی پی ایران داره آی پی اروپا و امریکا نداره؟؟؟
http://img4up.com/up2/75181290016019371089.png (http://img4up.com/)

HOSSE!N
08-03-2012, 21:21
سلام

شما باید به بخش خود تبلت برید....

behnam_sr66
08-03-2012, 22:58
0كسي جواب منو نداد دوستان

sobijoon
09-03-2012, 03:10
دوستان آقایون مدیر اینجا هیچ کس نیست بتونه به سوالات من جواب بده ؟؟؟؟

_MoHaMaD_
09-03-2012, 09:51
دوستان سوال منو کسی پاسخ نمیده ؟؟؟؟؟

و یه خواهش دیگه هم دارم یه دیکشنری آلمانی- فارسی احتیاج دارم خیلی خیلی واجبه

لطفا کمک کنید و سوالات منو در پست 3904 جواب بدید

با تشکر

سلام دوست عزیز

خوبی؟

از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=202197)استفاده کنید

موفق باشید

_MoHaMaD_
09-03-2012, 09:53
دروود بر شما دوستان

یه مشکل خیلی واجب و مهم برام پیش اومده

من میخوام اینترنت لپ تابم رو از طریق وایرلس لپ تاپ یا بلوتوث هر کدوم که بهتره که قطعا وایرلس بهتره روی گوشیمم داشته باشم
گوشیم اینکریدیبل هست
خیلی هم برام ضروری هست این قضیه

و یه مشکل خیلی مهمتر : من با چه چی پی اسی میتونم در سطح شهر بدون اینکه به انترنت احتیاجی باشه محل خودمو روی نقشه پیدا کنم ؟؟؟؟ این برام خیلی مهمه

ممنون میشم کمک کنید

سلام

برای سوال اولتون اگر اشتباه نکنم باید لپ تاپ wifi router باشه
که فکر نمیکنم باشه

جواب سوال دوم از نرم افزار Navitel استفاده کنید دوست گرامی

موفق و پیروز باشید

_MoHaMaD_
09-03-2012, 09:56
0كسي جواب منو نداد دوستان

دوست عزیز سلام

رامتون رو تغییر داده بودید؟

بعضی وقتا بخاطر این کار گوشی قاطی میکنه و توسط kies شناخته نمیشه

شما یه کاری کن

از یه پورت دیگه USB استفاده کن

kies رو پاک کن

و اگرم درست نشد از یه سیستم دیگه تست کن ... اگر درست بود ویندوزت رو عوض کن

توی گوشی هم تنظیمش کنید که به حالت storage نره

موفق و پیروز باشید

_MoHaMaD_
09-03-2012, 09:59
سلام بچه ها!
ميخواستم بدونم آيا ميتونيم همه برنامه هاى آندرويدي رو روي اين مبايل منظور samsung galaxy y pro duos b5512 نصب کنيم يا نه به خاطر اينکه صفحه نمايشش 400 * 240 است برنامه هاي hd که نميشه ولى برنامه هاى ديگرو ميگم!

به زبان ساده تر بگم برنامه هاي که براي آندرويد با صفحه نمايش 480 * 800 است ميشه روى اين مبايل هم جواب بده يعني نصب ميشه يا نه با تشکر!

سلام دوست عزیز

در صورتی که اون نرم افزار رزولوشن گوشیه شما رو هم داشته باشه

بله میتونید نصب کنید

ولی به طور کلی نه ! خیلی کم نرم افزاری پیدا میشه که رزولوشن گوشیه شما رو داشته باشه

در صورتی که نرم افزاری با رزولوشن 800*480 نصب کنید
نصفش نیست
یا بعضی وقتا به طور کل هیچیش نیست

موفق و پیروز باشید

_MoHaMaD_
09-03-2012, 10:05
سلام اقا من 1 نرم افزار اب و هوا میخوام که با جی پس اس و بدون وصل شدن به اینترنت اب و هوا رو اپدیت کنه(اخه رو n8 هست)
در ضمن من برای جی پی اس از Rmap استفاده میکنم ایا برای وصل شدن به ماهواره از اینترنت هم کمک میگیره
من نقشهای ایران رو میخوام از لینک زیر بگیرم
http://forum.mobilestan.net/showpost...3&postcount=59
دیگه لازم نیست هر شهری رو جدا دانلود کنم ؟؟؟

سلام دوست گرامی

اول باید بگم اون لینکی که دادید باز نیمشه

دوم نرم افزار Rmap رو میشه به صورتی افلاین هم استفاده کرد
فقط قابلیت مسیر یابی افلاین نداره

برای اینکه هر شهری رو که بخواین داشته باشین
یا به اینترنت متصل باشید که دانلود کنه
یا از قبل نقشه رو ریخته باشید روی گوشی

در کل من نرم افزار Navitel رو پیشنهاد میدم

موفق و پیروز باشید

_MoHaMaD_
09-03-2012, 10:07
سلام دوستان
برای ارتقاء ورژن رام اندروید باید حتما گوشی روت شه؟ حتی اگه رام ارجینال باشه؟

یه گوشی ال جی با اندروید 2.1 هست که میخوام آپدیتش کنم ولی گارانتی داره.

ممنون

سلام داشی

چه طوری؟

نه نیازی نیست روت بشه

موفق باشید

_MoHaMaD_
09-03-2012, 10:09
سلام .من تو خونه اینترنت وایرلس دارم.گوشی من samsung galaxy miniهس که وایرلس داره و به اینترنت وصل میشه.حالا یه کامپیوتر pc دارم که میخوام از طریق گوشی به مودم خونه وصلش کنم!یعنی گوشیم مثل کارت شبکه وایرلس که به pcوصل میکنن وبه وایرلس منزل وصل میشن عمل کنه!لطفا کمکم کنید ممنون

سلام دوست گرامی

در صورتی که گوشیتون wifi router داشته باشه

میتونید این کار رو کنید در غیر این صورت امکان پذیر نیست

( مثل HD mini )

موفق باشید

_MoHaMaD_
09-03-2012, 10:16
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

من گوشی htc wildfire دارم! رام سیانوژن stable و هم nightly رو نصب کردم! در هر جفتش هم برنامه های پلیر اررور میدن!

انواع اقسام پلیر دانلود کردم و نصب کردم اما اررور میده و از برنامه خارج میشه!

چیکار کنم/.!؟

سلام دوست عزیز

خوبی؟

شما چه ارروری دریافت میکنید؟

شاید اون فایلی که میخواین اجرا کنید گوشی شما ساپورتش نمیکنه

موفق و پیروز باشید

sam.darksiders
09-03-2012, 13:30
سلام چندتا لکه روی lcd گوشیم افتاده از lcd نیست چون حسش میکنم ولی هر کاری میکنم نمیشه تمیزش کرد از این تمیز کننده lcd بهش زدم نشد چکار کنم ؟؟؟؟؟:dy:

mohamad_iran2
09-03-2012, 13:57
سلام دوست گرامی

در صورتی که گوشیتون wifi router داشته باشه

میتونید این کار رو کنید در غیر این صورت امکان پذیر نیست

( مثل HD mini )

موفق باشید

حالا از کجا بدونم که گوشیم وای فای روتر داره!؟میخوام وقتی گوشی رو با کابل به pcوصل میکنم مثل کارت شبکه عمل کنه!مرسی

_MoHaMaD_
09-03-2012, 14:08
حالا از کجا بدونم که گوشیم وای فای روتر داره!؟میخوام وقتی گوشی رو با کابل به pcوصل میکنم مثل کارت شبکه عمل کنه!مرسی

سلام دوست عزیز

گوشیت router نداره

نرم افزار pdanet رو نصب کن

بعد برو تو تنظیمات تیک usb debugging رو بزن

Settings/Applications/Development/USB debugging

کابل رو وصل کن

به این مسیر برو و data traffic رو فعال کن

Settings/Wireless & networks/Mobile networks/Data traffic

بعد که نرم افزار هم روی گوشی هم کامپیوتر نصب شد ( وقتی کامپیوتر رو نصب میکنی روی گوشی هم میشه )

حالا کنار taskbar ایکون مربوط به pda رو کلیک راست کن
و کانکت اینترنت رو بزن

همین

موفق باشید

hosseinit
09-03-2012, 14:19
از دوستان می خواستم بپرسم چطور میشه در صفحه کلید اصلی LG GW620 فارسی یا عربی تایپ کرد؟ من خودم یه کاستوم رام براش پیدا کردم (FireDroid1.3) ولی این کاستوم رام زیاد هنگ میکرد و گذاشتمش کنار.
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

HOSSE!N
09-03-2012, 15:27
از دوستان می خواستم بپرسم چطور میشه در صفحه کلید اصلی LG GW620 فارسی یا عربی تایپ کرد؟ من خودم یه کاستوم رام براش پیدا کردم (FireDroid1.3) ولی این کاستوم رام زیاد هنگ میکرد و گذاشتمش کنار.
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

به بخش تخصصی گوشی برید

sam.darksiders
09-03-2012, 15:31
سلام چندتا لکه روی lcd گوشیم افتاده از lcd نیست چون حسش میکنم ولی هر کاری میکنم نمیشه تمیزش کرد از این تمیز کننده lcd بهش زدم نشد چکار کنم ؟؟؟؟؟:dy:

کسی نمی دونه
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=700260&stc=1&d=1331298510

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=700261&stc=1&d=1331298510

garisylar
09-03-2012, 22:11
سلام دوستان دو تا سوال داشتم
1- اورکلاک مجاز ( یعنی کارخونه گفته باشه عیب نداره ) برای گوشی htc gratia تا چنده ؟
2- اورکلاک مجاز ( یعنی کارخونه گفته باشه عیب نداره ) برای گوشی Sony ericsson xperia mini تا چنده ؟

mbig051
10-03-2012, 08:58
سلام دوستان دو تا سوال داشتم
1- اورکلاک مجاز ( یعنی کارخونه گفته باشه عیب نداره ) برای گوشی htc gratia تا چنده ؟
2- اورکلاک مجاز ( یعنی کارخونه گفته باشه عیب نداره ) برای گوشی sony ericsson xperia mini تا چنده ؟

بیشتر از این حد .... ریسکه
1- بیش از 750
2 - بیش از 1250

IK2078
10-03-2012, 12:31
سلام خسته نباشید.
من market unlocker v3.2.3 رو نصب کردم ولی کار نمیده!!!(galaxy note)
می خواستم یه راهنمای در مورد تنظیمات و روش کارکردن باهاش رو واسم توضیح بدید.

مرسی.

Armin1370
10-03-2012, 15:32
سلام خسته نباشید.
من market unlocker v3.2.3 رو نصب کردم ولی کار نمیده!!!(galaxy note)
می خواستم یه راهنمای در مورد تنظیمات و روش کارکردن باهاش رو واسم توضیح بدید.

مرسی.

دوست عزیز می شه بگین چه چیزی رو توش استفاده و تست کردین و جواب نداده تا کامل بشه راهنماییتون کرد ؟

همین طور چیز پی انی که استفاده می کنید مال کدوم کشوره ؟

saeed_myheart
10-03-2012, 17:06
سلام دوستان tapatalk من اکسپایر شده چکار باید بکنم؟

javon_0000
10-03-2012, 17:40
chetor mitonam narmafzar ra roy galexsy gio nasb konam chand barname mikhastam nasb konam nashod man taze in goshi ro kharidam ba tashakor

SEDANEH
10-03-2012, 19:23
سلام
من دنبال گوشی می گردم.دقیق نمی دونم چی بگیرم؟
روی این موارد حساسم.
1.دوربین
2.موزیک پلیر عالی به همراه هنذفری ریموت موزیک
3.جی پی اس رایگان
4.مدیا پلیر قوی
5.باتری
آیا گالاکسی 2 به درد من می خورد؟
در حال حاضر ان هشت دارم

garisylar
10-03-2012, 19:36
سلام
روی این موارد حساسم.
1.دوربین
3.جی پی اس رایگان
4.مدیا پلیر قوی
5.باتری
در حال حاضر ان هشت دارم

Sensation xl یا xe
چون که موزیک خیلی مهم بود برات گفتم

FARHAD07
10-03-2012, 19:44
دوستان من MX_Video_Player_Pro_v1.5a اینو رو s2 نصب کردم اما بعد از پخش 10 ثانیه خود به خود قطع میشه مشکل از کجاست درضمن چه کدکی رو براش دانلود کنم ؟

behnam_sr66
10-03-2012, 20:45
دوست عزیز سلام

رامتون رو تغییر داده بودید؟

بعضی وقتا بخاطر این کار گوشی قاطی میکنه و توسط kies شناخته نمیشه

شما یه کاری کن

از یه پورت دیگه USB استفاده کن

kies رو پاک کن

و اگرم درست نشد از یه سیستم دیگه تست کن ... اگر درست بود ویندوزت رو عوض کن

توی گوشی هم تنظیمش کنید که به حالت storage نره

موفق و پیروز باشید
دوست عزيز من گوشي رو تازه گرفتم اما رام 2.3.7 روش ريختن.و اصلان وقتي كابل رو وصل ميكنم چيزي نداره كه بزارم روي كيز فقط يه منوي strage مياد كه اگه اوكي كنمش رم گوشيرو ميشناسه

Armin1370
11-03-2012, 07:44
دوست عزيز من گوشي رو تازه گرفتم اما رام 2.3.7 روش ريختن.و اصلان وقتي كابل رو وصل ميكنم چيزي نداره كه بزارم روي كيز فقط يه منوي strage مياد كه اگه اوكي كنمش رم گوشيرو ميشناسه

دوست عزیز تیک یو اس بی دیباگینگ رو بردارین مشکلتون حل می شه ...

jack_panosyan
11-03-2012, 08:01
سلام
روی این موارد حساسم.
1.دوربین
3.جی پی اس رایگان
4.مدیا پلیر قوی
5.باتری
در حال حاضر ان هشت دارم

این سوال رو دوست من تو بخش مشاوره میپرسیدین بهتر بود ولی حالا اینجا پرسیدین اینجا میگم
بیشتر این گزینه هایی که خواستین تو خود n8 بهتره تا s2
دوربین مطمینا بهتره.
هندزفری n8 ریموت داره ولی مال گالاکسی خیر
جی پی اس رایگان تو هر دو هستش ولی مطمینا نوکیا مپ چیز دیگه ای هستش (هر چند که برای s2 هم چند تا برنامه افلاین اومدن که بد نیست از جمله sygic )
باتری با ریختن کرنل مناسب تو گالاکسی اس 2 عملکرد خوبی داره و از n8 بهتر میشه
من قبل از خریدن s2 گوشی n8 داشتم و میتونم بگم تنها دلیل عوض کردن اون تجربه سیستم عامل جدید بود و نه چیز دیگه.(البته اولین گوشی بود که نفروختم و دادم به برادرم چون واقعا حیف بود فروختنش)امیدوارم مطلب به دردتون بخوره سعی کردم کاملا بیطرفانه جوابتون رو بدم.

omidhacker
11-03-2012, 13:13
دوستان می خواستم برنامه ای برای آندروید وجود داره که بشه با اون توی چت روم یاهو رفت؟

pinkool
11-03-2012, 15:12
دوستان من میخوام با نرم افزار Update Service دوتا گوشی سونی اریکسون رو آپدیت کنم. اما برنامه در مورد اتصال به اینترنت ارور میده. در صورتی که به اینترنت ای دی اس ال وصلم .
unable to connect to the network. please check your network connection and try again

چطوری این مشکل حل میشه ؟

sam.darksiders
11-03-2012, 19:36
سلام من بازی shadowgun میخواستم دانلود کنم زده مال پردازنده تگراست روی گوشیم میاد?
یه سوال دیگه اگه گوشی روت کرده باشیم و بکاپ نگرفته باشیم حالا رام اصلیشو از کجا گیر بیارم سایت htc نداشت؟؟؟
گوشیم sensation xl با گارانتی یاس
ممنون ....:af:

yaghob68
11-03-2012, 20:01
سلام دوستان روی xperia mini pro همه برنامه های اندروید نصب میشه؟ و بازی ها

_MoHaMaD_
11-03-2012, 20:27
سلام دوستان روی xperia mini pro همه برنامه های اندروید نصب میشه؟ و بازی ها

سلام دوست عزیز

بازی هایی که رزولوشن گوشی شما رو ساپورتش کنه

و به سی پی یو و گرافیک mini بخوره

و اکثر برنامه ها باید بشه روش نصب کرد ( رزولوشن فراموش نشه :4:)

موفق باشید

_MoHaMaD_
11-03-2012, 20:34
سلام من بازی shadowgun میخواستم دانلود کنم زده مال پردازنده تگراست روی گوشیم میاد?
یه سوال دیگه اگه گوشی روت کرده باشیم و بکاپ نگرفته باشیم حالا رام اصلیشو از کجا گیر بیارم سایت htc نداشت؟؟؟
گوشیم sensation xl با گارانتی یاس
ممنون ....:af:

سلام دوست عزیز
سوال اولتون بله هست

نصب میشه ورژن 1.0.4 alldevice هستش
که پردازنده شما aderno هست و بهش میخوره

موفق باشید

yaghob68
11-03-2012, 21:20
سلام دوست عزیز

بازی هایی که رزولوشن گوشی شما رو ساپورتش کنه

و به سی پی یو و گرافیک mini بخوره

و اکثر برنامه ها باید بشه روش نصب کرد ( رزولوشن فراموش نشه :4:)

موفق باشید

بیشتر واسه بازی رزولیشن مهمه ؟ راستی حافظه این گوشی کمه برنامه هارو میشه توی حافظه جانبی ریخت؟

behnam_sr66
11-03-2012, 21:40
دوست عزیز تیک یو اس بی دیباگینگ رو بردارین مشکلتون حل می شه ...

دوست عزيز اونم تيكشو برداشتم نشد.الان وقتي ميزنم به كابل اون صفخه مياد كه ميگه آيا ميخوايد اطلاعات رم رو كپي كنيد.منم اونو ميبندم و هر چي واي ميستم گوشيمو نميشناسه

_MoHaMaD_
11-03-2012, 21:46
بیشتر واسه بازی رزولیشن مهمه ؟ راستی حافظه این گوشی کمه برنامه هارو میشه توی حافظه جانبی ریخت؟

آره و البته گرافیک و سی پی یو !

بعضی برنامه هارو آره...

devd
11-03-2012, 21:56
سلام دوستان من یه مشکلی دارم موقع نصب بعضی از برنامه ها این پیام میاد و برنامه اجرا نمی شه من باید چه کار کنم تا درست بشه در ضمن مدل گوشی من HTC wildfire s a510eاست باتشکر

The application Knots 3D(process com.nynix.Knots3d)has stopped unexpectedly.

Ebrahim23175
12-03-2012, 07:15
دوستان من یه گوشی اندروید با قیمت 250000تومان می خوام بهترین گوشی با این قیمت چیه تو رو خدا راهنمایی کنین دارم دیوونه میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:bn::bn::am::am:

Ebrahim23175
12-03-2012, 07:28
بابا تورو خدذا راهنمایی کنین بهترین گوشی اندروید با قیمت 250000تومان چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اسکرین شاتش رو هم قرار بدید:123:

ak.mohammadi
12-03-2012, 08:10
سلام
میشه لطفا نحوه استفاده از شماره گیری صوتی در گوشی sony ericsson xpria neo رو بفرمایید.
تو انجمن هم مطلبی پیدا نکردم.ممنون:bw:

Ebrahim23175
12-03-2012, 09:05
کسی تو این خراب شده نیست جواب مارو بده بابا بهترین گوشی اندروید باقیمت250000تومان چیه:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟spa m::spam::spam::spam::spam::aq::aq::aq::bb::bb:

Ebrahim23175
12-03-2012, 09:07
:aq::aq::aq::aq::bb::bb::aq::bb::aq::aq::bb::aq::a q::aq:

sam.darksiders
12-03-2012, 10:04
کسی تو این خراب شده نیست جواب مارو بده بابا بهترین گوشی اندروید باقیمت250000تومان چیه:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟spa m::spam::spam::spam::spam::aq::aq::aq::bb::bb:
:dl::dl:
لطفا ادب رعایت کنید
:sorry::spam:
جای سوالت اینجا نیست تو قسمت مشاوره مطرح کن یکم بیشتر هزینه کنی شایدwide fire s -xperia mini

POUYA
12-03-2012, 10:04
دوستان من یه گوشی اندروید با قیمت 250000تومان می خوام بهترین گوشی با این قیمت چیه تو رو خدا راهنمایی کنین دارم دیوونه میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:bn::bn::am::am:

بابا تورو خدذا راهنمایی کنین بهترین گوشی اندروید با قیمت 250000تومان چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اسکرین شاتش رو هم قرار بدید:123:

:aq::aq::aq::aq::bb::bb::aq::bb::aq::aq::

اول لطفاسعی کنید مودب تر باشین
بعدشم سوالتونو باید تو بخش مشاوره بپرسین اونجا دوستان کامل راهنماییتون میکنن

Behrooz.Bahri
12-03-2012, 10:14
سلام دوستان گوشی من گلکسی آیس هستش وقتی با گوشیم وارد سایت موبایلستان میشم و میخوام چیزی دانلود کنم وقتی که اون هشت ثانیه صبر کردن میادو باید منتظر بمونیم تا تموم شه تموم نمیشه یعنی صفر نمیشه .به سرعت اینترنت هم ربطی نداره.

_MoHaMaD_
12-03-2012, 10:45
سلام دوستان گوشی من گلکسی آیس هستش وقتی با گوشیم وارد سایت موبایلستان میشم و میخوام چیزی دانلود کنم وقتی که اون هشت ثانیه صبر کردن میادو باید منتظر بمونیم تا تموم شه تموم نمیشه یعنی صفر نمیشه .به سرعت اینترنت هم ربطی نداره.

سلام دوست عزیز

باید جاوا رو روی مرور گرتون فعال کنید

Behrooz.Bahri
12-03-2012, 11:24
داداش من چجوری جاوا رو رو گوشیم فعال کنم؟ من از طریق گوشیم وارد میشم بدون اتصال به کامپیوتر.

_MoHaMaD_
12-03-2012, 13:06
داداش من چجوری جاوا رو رو گوشیم فعال کنم؟ من از طریق گوشیم وارد میشم بدون اتصال به کامپیوتر.

دوست عزیز نرم افزار Opera Mobile رو نصب کنی درست میشه

موفق و پیروز باشید

behnam_sr66
12-03-2012, 14:08
ظاهرن كسي نيست بدونه مشكله من كجاستتت

_MoHaMaD_
12-03-2012, 14:22
ظاهرن كسي نيست بدونه مشكله من كجاستتت

سلام داداش

اگه کسی بدونه حتما جوابت رو میده احتیاج به این پست ها نیست !

یه بار دیگه درایورشو بریز !

شما برو توی تنظیمات

تو قسمت wifi
نوشته usb tethering

یه گزینه داره توش باید عوضش کنید

Behrooz.Bahri
12-03-2012, 16:15
کسی هست بدونه مشکل تبدیل شدن اس ام اس از چهارتا به ام ام اس در گوشیهای آندرویدی چطوری حل میشه؟

_MoHaMaD_
12-03-2012, 16:41
کسی هست بدونه مشکل تبدیل شدن اس ام اس از چهارتا به ام ام اس در گوشیهای آندرویدی چطوری حل میشه؟

سلام دوست عزیز

شما نرم افزار handset sms رو نصب کنید ( احتیاج به روت نیست )

و تیک AUTO CONVERT رو غیر فعال کنید

مشکلتون حل میشه

موفق و پیروز باشید

IK2078
12-03-2012, 19:09
دوست عزیز می شه بگین چه چیزی رو توش استفاده و تست کردین و جواب نداده تا کامل بشه راهنماییتون کرد ؟

همین طور چیز پی انی که استفاده می کنید مال کدوم کشوره ؟

این نرم افزار واسه دانلود از مارکت اگه هست چرا باز نمیکنه و نمیشه برنامه های پولی رو داون کرد؟
من از viatun به عنوان ...پی ان استفاده میکنم که اصلا راضی کننده نیست خیلی کنده سرعتش و بیشتر وقتها هم باز نمیکنه!
اگه برنامه ای دیگه هست واسه دور زدن مارکت لطف کنید.

مرسی.

HOSSE!N
12-03-2012, 19:30
این نرم افزار واسه دانلود از مارکت اگه هست چرا باز نمیکنه و نمیشه برنامه های پولی رو داون کرد؟
من از viatun به عنوان ...پی ان استفاده میکنم که اصلا راضی کننده نیست خیلی کنده سرعتش و بیشتر وقتها هم باز نمیکنه!

مرسی.

نه راه دیگه نیست
چیز پی ان تنها راهشه

Behrooz.Bahri
12-03-2012, 20:27
سلام دوست عزیز

شما نرم افزار handset sms رو نصب کنید ( احتیاج به روت نیست )

و تیک auto convert رو غیر فعال کنید

مشکلتون حل میشه

موفق و پیروز باشید

داداش لینک این برنامه رو میزاری برام.
هر چی تو سایت سرچ کردم هیچی نیاورد.
ممنون.

Z E U S
12-03-2012, 20:51
داداش لینک این برنامه رو میزاری برام.
هر چی تو سایت سرچ کردم هیچی نیاورد.
ممنون.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179402&highlight=Handcent+SMS+v3.9.9.7

amoz
12-03-2012, 21:45
سلام گلم.
شما باید یه فایل منیجر از طریق گوشی دانلود کنین.یا از طریق بلوتوث از کسی دریافت کنین.
بعد برنامه یا بازی رو به اس دی کارت انتقال بدین.
و از طریق فایل منیجر اونو پیدا و نصب کنین.
موفق باشین.

سلام گلم:4:
من هم همین مشکل را داشتم
فقط چند سوال:
1- فایل را حتما باید با گوشی دانلود کرد یا میشه روی کامپیوتر دانلود کنیم و بعد بریزیم رو گوشی؟
2- اگه بله لینک دانلود فایل منیجر را میشه بزارین:bw:
3- همین!

Behrooz.Bahri
13-03-2012, 00:46
دوستان برنامه handcent sms مشکل تبدیل چهار اس ام اس به ام ام اس رو تو خودش حل میکنه نه تو برنامه اصلی گوشی.من میخوام مشکل تو برنامه اصلی گوشی حل شه.

_MoHaMaD_
13-03-2012, 01:23
دوستان برنامه handcent sms مشکل تبدیل چهار اس ام اس به ام ام اس رو تو خودش حل میکنه نه تو برنامه اصلی گوشی.من میخوام مشکل تو برنامه اصلی گوشی حل شه.

داداش دقیقا نمیدونم میشه یا نه

ولی به نظرم بهترین نرم افزار ارسال اس ام اس Go Sms Pro هست

میتونید ازش استفاده کنید

راهی به ذهنم نمیرسه

موفق باشید

Behrooz.Bahri
13-03-2012, 01:30
من بدنبال همین جواب میگشتم که "هنوز هیچ راهی براش ساخته نشده"- منم از go استفاده میکنم چند وقته.مرسی

mrmostafa
13-03-2012, 09:14
من با مرورگر از تبلت كه وارد فيس بوك ميشم بعد تو صفحه فيس بوك يه متني رو كپي ميكنم كه ميخوام مطلبي رو شير كنم تو تيتر اون مطلب بزنم بعد كه به سختي الحاق رو مياره و ميزنم تمام متن بهم ريخته هست و پاكش ميكنم. اندرويد مشكل اين آفيس رو داخل سيستمش حل كنه به ويندوز نزديك تر كنه اون موقع ميتونه جاي ويندوز رو بگيره. كپي و پيست و جا به جايي متون در هر شرايط و حتي كپي كردن متن و ذخيره در فايل آفيس مانند كامپيوتر. البته كاركردن با موس خيلي راحت تر هست براي همين به مشكل ميخوره.

yaghob68
13-03-2012, 10:01
سلام دوستان من دیروز یه گوشی لایو سونی اریکسون گرفتم و از جایی که اولین بار هست با اندروید کار میکنم چند سوال داشتم

1- یه برنامه مثل نوکیا پی سی سوییت معرفی کنید که باهاش بتونم هم اس ام اس بدم به گوشی از طریق بلوتوث و هم برنامه ها رو مستقیم نصب کنم

2- محل ذخیره پیام ها در فون مموری هست یا مموری کارت ؟

3- چطور میشه مسیر نصب برنامه ها رو تغییر داد مثلا توی بجای فون مموری توی مموری کارد نصب بشه

4- یک فایل منیجر توپ معرفی کنید

Behrooz.Bahri
13-03-2012, 10:09
سلام دوست عزیز اکثر گوشیهای آندرویدی محل ذخیره پیام فون مموری هست.با برنامه root tools میتونی برنامه هارو به مموری انتقال بدی. root explore رو حتما رو گوشیت نصب کن. بابرنامه kies میتونی از طریق کامپیوتر فایلاتو انتقال بدی.

Z E U S
13-03-2012, 10:30
سلام دوست عزیز اکثر گوشیهای آندرویدی محل ذخیره پیام فون مموری هست.با برنامه root tools میتونی برنامه هارو به مموری انتقال بدی. root explore رو حتما رو گوشیت نصب کن. بابرنامه kies میتونی از طریق کامپیوتر فایلاتو انتقال بدی.

دوست عزیز برنامه kise مخصوص به گوشیهای سامسونگ هست.!!!

سلام دوستان من دیروز یه گوشی لایو سونی اریکسون گرفتم و از جایی که اولین بار هست با اندروید کار میکنم چند سوال داشتم

1- یه برنامه مثل نوکیا پی سی سوییت معرفی کنید که باهاش بتونم هم اس ام اس بدم به گوشی از طریق بلوتوث و هم برنامه ها رو مستقیم نصب کنم

3- چطور میشه مسیر نصب برنامه ها رو تغییر داد مثلا توی بجای فون مموری توی مموری کارد نصب بشه

1-از نرم افزارهای موجود در لینک زیر استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101447

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=146740

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188090

2-فون مموری ( بکمک نرم افزار هایی قادر به گرفتن بکاپ از پیامهاتون هستید . میتونید در بخش نرم افزار تایپیک درخواست نرم افزار در خواست کنید )

3-میتونید بعد از نصب وارد app manager بشید و روی move to sd کلیک کنید ( البته در صورتیکه خود نرم افزار و یا رام اینمورد را ساپورت کنند) ویا از نرم افزار هایی مثل ZDbox (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=206423&highlight=ZDbox) استفاده کنید

4-در همون تایپیک درخواست نرم افزار درخواست کنید ولی به شخصه اینو (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=184654&highlight=Bluetooth+File+Transfer+%28Ad-free%29+v5.00) ترجیح میدم.

yaghob68
13-03-2012, 10:34

sam.darksiders
13-03-2012, 10:42
سلام گلم:4:
من هم همین مشکل را داشتم
فقط چند سوال:
1- فایل را حتما باید با گوشی دانلود کرد یا میشه روی کامپیوتر دانلود کنیم و بعد بریزیم رو گوشی؟
2- اگه بله لینک دانلود فایل منیجر را میشه بزارین:bw:
3- همین!

1.نه میشه از pc هم به گوشی منتقل کرد باید فایل تو پوشه android/data/ بریزی(بعضی از بازی ها احتیاج دارن )
2.یک فایل منیجر خوب لازمه تو گوشیت باشه من خودم FX File Explorer انتخاب کردم رایگانه و هیچ تبلیغی هم نداره خیلی با حاله من خیلی گشتم تا اینو انتخاب کردم
اینم لینک دانلودش:v0.116
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/4D5tipNxeS/nextapp.fx-116.apk)

Behrooz.Bahri
13-03-2012, 11:12
بله درسته kies مخصوصه سامسونگ هستش. اصلا متوجه نشده بودم ایشون سونی دارن.

sam.darksiders
13-03-2012, 12:38
1.نه میشه از pc هم به گوشی منتقل کرد باید فایل تو پوشه android/data/ بریزی(بعضی از بازی ها احتیاج دارن )
2.یک فایل منیجر خوب لازمه تو گوشیت باشه من خودم FX File Explorer انتخاب کردم رایگانه و هیچ تبلیغی هم نداره خیلی با حاله من خیلی گشتم تا اینو انتخاب کردم
اینم لینک دانلودش:v0.116
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/4D5tipNxeS/nextapp.fx-116.apk)

:122:

Armin1370
13-03-2012, 14:33

مرسی.

دوست عزیز شما اول باید از چیزپی ان استفاده کنید . بعد با استفاده از مارکت آنلاکر اون سروری که چیز پی انتون هست رو کشورش رو انتخاب می کنید و مارکت رو دور می زنید برای استفاده .

با این حال بازهم نمی تونید برنامه های پولی رو رایگان دانلود کنید و فقط برای برنامه های رایگان هست این کار ...

sam.darksiders
13-03-2012, 17:59
دوست عزیز شما اول باید از چیزپی ان استفاده کنید . بعد با استفاده از مارکت آنلاکر اون سروری که چیز پی انتون هست رو کشورش رو انتخاب می کنید و مارکت رو دور می زنید برای استفاده .

با این حال بازهم نمی تونید برنامه های پولی رو رایگان دانلود کنید و فقط برای برنامه های رایگان هست این کار ...
من فقط از چیز پ ی ان استفاده میکنم و بعد گوشیمو میزارم حالت air plane بعد از مارکت استفاده میکنم سرعتشم خوبه
نیازی به برنامه نیست

Armin1370
13-03-2012, 20:08
من فقط از چیز پ ی ان استفاده میکنم و بعد گوشیمو میزارم حالت air plane بعد از مارکت استفاده میکنم سرعتشم خوبه
نیازی به برنامه نیست

بله دوست عزیز با وای فای بله . من برای استفاده از موبایل دیتا گفتم با جی پی آر اس یا اژ

devd
13-03-2012, 21:59
سلام دوستان من یه مشکلی دارم موقع نصب بعضی از برنامه ها این پیام میاد و برنامه اجرا نمی شه من باید چه کار کنم تا درست بشه در ضمن مدل گوشی من HTC wildfire s a510eاست باتشکر

The application Knots 3D(process com.nynix.Knots3d)has stopped unexpectedly.

sobijoon
14-03-2012, 02:58
دروود بر شما

دوستان راهی هست که من اینترنت لپ تاپ رو روی گوشی داشته باشم از طریق وایرلس ؟؟؟؟

و همچنین از طریق بلوتوث ؟؟؟
ولی در درجه اول وایرلس چون بعضی وقتها میخوام برم اتاقهای دیگه و وایرلس فقط جواب میده

ممنون میشم در مورد هر دوتاش راهنماییم کنید

ahmad4u
14-03-2012, 07:30
چطور میتونم screen lock (قفل کشویی هنگامی که صفحه نمایش خاموش میشه) را غیرفعال کنم

sam.darksiders
14-03-2012, 09:00
دروود بر شما

دوستان راهی هست که من اینترنت لپ تاپ رو روی گوشی داشته باشم از طریق وایرلس ؟؟؟؟

و همچنین از طریق بلوتوث ؟؟؟
ولی در درجه اول وایرلس چون بعضی وقتها میخوام برم اتاقهای دیگه و وایرلس فقط جواب میده

ممنون میشم در مورد هر دوتاش راهنماییم کنید

سلام تو ویندوز 7 می تونی اینترنتی که با لن می...ی با وایرلس شیر کنی
برو تو قسمت network and sharing center در control panel بعئ از گزینه set up new conection
بعد set up wireless ad hoc
یک اکانت ایجاد کن
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=702516&stc=1&d=1331707243

farshad_t_57
14-03-2012, 10:25
سلام دوست عزیزم
من یه مشکلی داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید
موبایلم hd 2
سیستم عاملش android 2.3.4

سوال من چطور میتونم مسیجهام رو به شکل کلاسیک داشته باشم یعنی inbox outbax draft و..... عین گوشیهای قدیمی
و draft
مسیجهام کجاست؟

ممنون وسپاس
ممنون وسپاس

omidhacker
14-03-2012, 10:34
دوستان می خواستم برنامه ای برای آندروید وجود داره که بشه با اون توی چت روم یاهو رفت؟

دوستان کسی جواب من رو نمی دونه؟؟؟

یک مشکل دیگه هم دارم وقتی با یو سی بروز وارد یک سایت می شم و می خوام فیلم دانلود کنم ارور می ده که نام فایل مشکل داره در صورتی که لینک سالم هست و وقتی اسمش رو عوض می کنم باز همین ارور رو می ده می خواستم بدونم می شه کاری کرد که وقتی در یوسی بروز روی لینک دانلود کلیک کردم خود به خود یک دانلود منیجر اجرا بشه و دیگه نیاز نباشه از دانلود منیجر یوسی استفاده کنم؟؟

yaghob68
14-03-2012, 10:58
با سلام بالاخره نتونستم یک پی سی سویتت درست حسابی پیدا کنم هرکدوم یه مشکلی داشتن اگه خودتون چیزی میدونید راهنمایی کنید .

یه برنامه که کارش راحت باشه واسه انتقال برنامه ها به مموری معرفی کنید من برنامه زیاد نصب کردم اگه همه توی فون مموری باشه که خیلی بده

ورژن اندروید گوشی من 2.3 هست توی مشخصات نوشته آپگرد به ورژن 4 چجوری میشه آپگرد کرد