PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ پیرامون سیستم عامل Android

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

_javad
31-07-2012, 23:24
خوب اگه مودم شما وایرلس هست روشنش میکنید و بعد تو موبایل میرید setting قسمت wireless&network و بعد wifi setting بعد گزینه اول رو میزنی وای فای روشن میشه
بعدش اون پایین لیست میده چه دستگاه هایی پیدا شد روی اونی که پیدا کرده و اسمش مربوط به کامپیوتر شماس کلیک میکنی و بعد رمز میخواد ازت که باید رمز وای فای کامپیوترت رو بزنی و بعد کانکت
تمام

منظورتون کارت شبکه وایرلسه ؟ که باید روشنش کنم

Mohammad_mehdi
31-07-2012, 23:36
منظورتون کارت شبکه وایرلسه ؟ که باید روشنش کنم

نه عزیز منظورشوت وای فای موبایلته که روشنش میکنی.
تنظیمات وایرلس مودمتم باید اوکی باشه. از تو دفترچه راهنمای مودم میتونی تنظیمات رو درست کنی

Sent from my HTC Sensation

_javad
01-08-2012, 00:29
نه عزیز منظورشوت وای فای موبایلته که روشنش میکنی.
تنظیمات وایرلس مودمتم باید اوکی باشه. از تو دفترچه راهنمای مودم میتونی تنظیمات رو درست کنی

sent from my htc sensation

داداش من کامپیوترم اصلا مدم نداره من به شبکه وصل کردم . الان من کارت شبکه وایرلس ندارم باید داشته باشم یا نه ؟

PESAR AJIB
01-08-2012, 00:41
داداش من کامپیوترم اصلا مدم نداره من به شبکه وصل کردم . الان من کارت شبکه وایرلس ندارم باید داشته باشم یا نه ؟
اره باید وایرلس داشته باشی

_javad
01-08-2012, 01:00
اره باید وایرلس داشته باشی

ممنون عزیز پس فردا میرم میگیرم مشکلی داشتم مزاحمت میشم . قیمت چنده فرقی با هم ندارن که ؟

kar2rost
01-08-2012, 02:10
با سلام مي خواستم بدونم ترفندي تنظيماتي برنامه اي هستش كه وقتي كسي بهمون زنگ ميزنه شمارش نشون داده نشه و فقط اسمش نوشته شه روي صفخحه موبايل؟
اينجوري اگه گوشي پيشت نباشه ميتونه براحتي شماره رو بخونه
راهنمايي كنيد ممنون ميشم با سپاس
جواااااااااااااااااب بديد كسي بلد نيستش؟

PESAR AJIB
01-08-2012, 11:12
ممنون عزیز پس فردا میرم میگیرم مشکلی داشتم مزاحمت میشم . قیمت چنده فرقی با هم ندارن که ؟
چرا فرق که داره از 50 تومن هست تا به بالا

saeid_he
01-08-2012, 11:31
سلام

اخرین ورژن اندروئید ابدیت گوشی HTC HD Desire چنده که واسش اومده ؟

kar2rost
01-08-2012, 11:49
اقا كسي نيست جواب بده؟؟بابا من رو اين سايتتون بيشتر حساب مي كردماا سوالم خيلي تخصصي بوده فكر كنم

PESAR AJIB
01-08-2012, 11:51
منظورتون این هست که کسی زنگ بزنه شماره اش نمایش داده نشه فقط اسمش نمایش داده شه ؟

m.j.y
01-08-2012, 12:20
باسلام خدمت اساتید ومدیران محترم.من گوشی Samsung-GT-S5360دارم.گوشی من به خودی خود قابلیت GPSرا دارد.من بارها برای نصب این نرم افزار اقدام کرده ام.اما بازهم ناموفق بوده ام ونتوانستم آن را نصب کنم.ازشما درخواست دارم بهترین نرم افزار حال حاضرGPSرا معرفی کرده ومرا در نصب آن راهنمایی کنید.
باتشکر

Mohammad_mehdi
01-08-2012, 12:53
سلام

اخرین ورژن اندروئید ابدیت گوشی htc hd desire چنده که واسش اومده ؟

داداش اندروید 4 رسمی هنوز براش نیومده فکرکنم.
ولی رام های غیر رسمی آندرویر 4 هست که میتونید نصب کنید.

Mohammad_mehdi
01-08-2012, 12:56
باسلام خدمت اساتید ومدیران محترم.من گوشی Samsung-GT-S5360دارم.گوشی من به خودی خود قابلیت GPSرا دارد.من بارها برای نصب این نرم افزار اقدام کرده ام.اما بازهم ناموفق بوده ام ونتوانستم آن را نصب کنم.ازشما درخواست دارم بهترین نرم افزار حال حاضرGPSرا معرفی کرده ومرا در نصب آن راهنمایی کنید.
باتشکر

نرم افزار های مخصوص gps زیاده.
تو بخش نرم افزار های مکانیابی هست...
RMaps رو بهتون پیشنهاد میدم. توضیحات نرم افزار هم تو همون بخش بطور کامل هست.
سوالی بود در خدمتم

*glxi*
01-08-2012, 13:04
با سلام خدمت دوستان
من گوشیم Galaxy Ace هست یه مشکلی دارم که اس ام اس نمیومد به گوشیم بعد تصمیم گرفتم ریست فکتوری کنم کد *#*#7780#*#* رو وارد کردم ریست شد .برنامه هام و مخاطبینم حذف شدن.آخه من رفتم تو گوگل نوشتم کد ریست فکتوری اینو بهم داد.ولی مشکل اس ام اس حل شد.میخوام ببینم چیکار کنم مخاطبام برگردن؟؟؟

PESAR AJIB
01-08-2012, 13:10
با سلام خدمت دوستان
من گوشیم Galaxy Ace هست یه مشکلی دارم که اس ام اس نمیومد به گوشیم بعد تصمیم گرفتم ریست فکتوری کنم کد *#*#7780#*#* رو وارد کردم ریست شد .برنامه هام و مخاطبینم حذف شدن.آخه من رفتم تو گوگل نوشتم کد ریست فکتوری اینو بهم داد.ولی مشکل اس ام اس حل شد.میخوام ببینم چیکار کنم مخاطبام برگردن؟؟؟
در اینجا نرم افزار درخواستی رو بگید. فقط مشکلتون رو اینطوری نگید چون ممکنه پاس بدنتون به بخش دیگه ... بگید نرم افزاری میخوام که مخاطبای پاک شده رو برگردونه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191808&page=82

Mohammad_mehdi
01-08-2012, 13:17
با سلام خدمت دوستان
من گوشیم galaxy ace هست یه مشکلی دارم که اس ام اس نمیومد به گوشیم بعد تصمیم گرفتم ریست فکتوری کنم کد *#*#7780#*#* رو وارد کردم ریست شد .برنامه هام و مخاطبینم حذف شدن.آخه من رفتم تو گوگل نوشتم کد ریست فکتوری اینو بهم داد.ولی مشکل اس ام اس حل شد.میخوام ببینم چیکار کنم مخاطبام برگردن؟؟؟

سلام دوست عزیز
فکرنمیکنم بشه برگردوند مخاطبارو... اگه ریست فکتوری نمیکردید ، ممکن بود برگرده.
ولی چون ریست کردی برگشتش سخته.

spark87
01-08-2012, 15:18
تو بخش گوشیتون برید آموزشش هست.
یه اسکریپت نصب میکنی ، کرنل، و نرم افزار a2sd GUI ... باید cache و dalvik رو منتقل کنید به مموری کارد
آموزش کامل + روش های جدیدتر تو بخش هست

میشه لینکشو بدید؟!ممنون از راهنمایی

Mohammad_mehdi
01-08-2012, 18:40
با سلام مي خواستم بدونم ترفندي تنظيماتي برنامه اي هستش كه وقتي كسي بهمون زنگ ميزنه شمارش نشون داده نشه و فقط اسمش نوشته شه روي صفخحه موبايل؟
اينجوري اگه گوشي پيشت نباشه ميتونه براحتي شماره رو بخونه
راهنمايي كنيد ممنون ميشم با سپاس
جواااااااااااااااااب بديد كسي بلد نيستش؟

یه راه هست واسه این کار
شما نرم افزار full screen caller ID رو نصب کن.
از تو ستینگش، قسمت display، تیک مربوط به نشون دادن شماره تلفن رو بردار...

hhammmedd
01-08-2012, 20:41
سلام به همه دوستان
يك روش مطمئن براي روت كردن HTC Incredible S v: 4.0.0 ميخوام . البته امروز توسط خود سايت HTC گوشي رو S-OFF كردم .
ممنون ميشم كمكم كنيد.

parham-mankan
01-08-2012, 21:04
سلام دوستان....من گلکسی نکسوس دارم..

همونطور که می دونید چند وقتی از آمدن آپدیت رسمی آندروید 4.1 بر روی گلکسی نکسوس می گذره اما هنوز در بخش phone update من هیچ آپدیتی نیومده و ورژنش 4.0.4 هست

کمک....

:mobilestan: :mobilestan: :mobilestan: :mobilestan: :mobilestan:

aminjpo
01-08-2012, 22:24
منظورتون رو نفهمیدم
یعنی با مرورگر میرفتین چرا با خود مارکت نمی رفتین دقیق تر توضیح بدین بهتر کمک کنم

چشم حالا شما یا دوستان کمک کنید
1.من با مارکت انلوکر و چیز پی ان حدود 3 ماه بود که داشتم راحت از مارکت دانولد م کردم اما یک هفته ای هست که چیز پی ان وصل می شه سایتهای ..... شده هم به راحتی باز می شه اما وقتی می رم مارکت رو باز کنم مثل همون قبل یعتی مارکت انلوکر و فلایت مود و چیز پی ان اما یک هفته ای هست که پیغامی می ده نمی تونم به اکانت گوگل وصل شم در حالی که من گوگلم رو سینک می کنم .
ممنون می شم کمک کنید در زمن روی 2 گوشی امتحان کردم هم گوشی خودم neo v اندروید 4.04 هم گاسی جیو 2.3.6
ممنون راهنمای کنید

PESAR AJIB
01-08-2012, 23:03
چشم حالا شما یا دوستان کمک کنید
1.من با مارکت انلوکر و چیز پی ان حدود 3 ماه بود که داشتم راحت از مارکت دانولد م کردم اما یک هفته ای هست که چیز پی ان وصل می شه سایتهای ..... شده هم به راحتی باز می شه اما وقتی می رم مارکت رو باز کنم مثل همون قبل یعتی مارکت انلوکر و فلایت مود و چیز پی ان اما یک هفته ای هست که پیغامی می ده نمی تونم به اکانت گوگل وصل شم در حالی که من گوگلم رو سینک می کنم .
ممنون می شم کمک کنید در زمن روی 2 گوشی امتحان کردم هم گوشی خودم neo v اندروید 4.04 هم گاسی جیو 2.3.6
ممنون راهنمای کنید
عجیبه ...
این روز ها همه برنامه های مربوط به دور زدن مارکت دچار مشکل شدن ...
کمکی از دست من بر نمیاد تا دوستان چی بگن

ABAS65
01-08-2012, 23:54
سلام.
من یه مشکل عجیب با sms هام پیدا کردم. که حتی دلیلشم نمیدونم چیه.
از دوستان اگه کسی میتونه راهنماییم کنه. ممنون میشم. خدا خیرتون بده...!

من با پاک کردن sms هام مشکل دارم. یعنی خود متن sms پاک میشه ولی اون پوشه ایی که به هر مخاطب اختصاص داده میشه پاک نمیشه.

در مورد sms های پیش نویس هم همین مشکله. یعنی خود متن پیش نویس پاک میشه ولی اون پوشه ایی که مخصوص اون sms بوده پاک نمیشه.

برای اینکه بهتر منظورم را برسونم عکسی از قسمت sms هام گذاشتم.
همین طور که میبینید متن sms هر مخاطب یا پیش نویس پاک شده ولی پوشه مربوطه پاک نشده.

این راهها را هم امتحان کردم:

من هر کدوم را چند لحظه لمس میکنم ، بعد پاک کردن مکالمه میاد ولی وقتی میزنم پاک نمیشه.

از برنامه go sms pro استفاده کردم نشد

مسیجینگ را از قسمت برنامه ها غیر فعال کردم و بعد پاک کردم ولی بازم نشد.

http://sdm.netau.net/photos/3c3bce66e43b.jpg

jasem hashmi
02-08-2012, 04:04
سلام دوستای گرامی.من تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل رو انجام دادم(...... و پورت در اکسس پوینت)اما یه مشکل دارم اونم اینکه با uc میتونم فیس بوک رو باز کنم اما نیم باز اواکس و یاهو باز نمیشه.البته از هر صدباری که امتحان میکنم یکبار باز میشه.گوشیمم گالکسی s هستش.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.اگه امکانش هست جواب این سوالمو به ایمیلم بفرستید.با تشکر از زحمات بی وقفه شما
mohsen_asheghpishe@yahoo.com

m.j.y
02-08-2012, 11:19
با سلام خدمت اساتید ومدیران محترم.من به تازگی گوشی به نامsamsung-GT-S5360خریداری کرده ام.لطفا درباره ی قابلیت های این گوشی وراه های استفاده ی بهتر از آن مرا راهنمایی کنید.

باتشکر

m.h316
02-08-2012, 11:27
من گوشیم جی وان چگونه اپدیتش کنم

m.h316
02-08-2012, 11:37
من جی وان دارم گوشی هر ماه یکبار ساف برک می شود علت چیست

black_reaper
02-08-2012, 13:15
دوستان سلام . یک سوال داشتم . اینکه App های آندروید نمی تونند سایت های ..... رو رد کنند ؟ مثلا من twitter app دانلود کردم برای گوشیم که اصلا نمی تونم باهاش کار کنم / حتی UC browser هم کارساز نبود .
راه حلش چیه ؟ استفاده از ... ? یا یه Browser خاص ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

dreamypixy
02-08-2012, 13:43
دوستان عزیز ممنون میشم بهترین نرم افزار واسه backup از فایلهای گوشی خصوصا فایلهای سیستمی رو بهم معرفی کنین و اگه امکان داره لینک دانلودش رو هم بذارید تا اگه گوشیم wipe شد بتونم از فایلهای سیستمی استفاده کنم. ورژن آندروید 2.3.6 هستش و گوشیمو روت کردم.

Mohammad_mehdi
02-08-2012, 13:56
دوستان عزیز ممنون میشم بهترین نرم افزار واسه backup از فایلهای گوشی خصوصا فایلهای سیستمی رو بهم معرفی کنین و اگه امکان داره لینک دانلودش رو هم بذارید تا اگه گوشیم wipe شد بتونم از فایلهای سیستمی استفاده کنم. ورژن آندروید 2.3.6 هستش و گوشیمو روت کردم.

دوست عزیز برو تو بخش نرم افزار / نرم افزار های سیستمی
دو تا نرم افزار خوب واسه این کار هست
titanium backup
go backup

Mohammad_mehdi
02-08-2012, 14:15
دوستان سلام . یک سوال داشتم . اینکه App های آندروید نمی تونند سایت های ..... رو رد کنند ؟ مثلا من twitter app دانلود کردم برای گوشیم که اصلا نمی تونم باهاش کار کنم / حتی UC browser هم کارساز نبود .

دوست عزیز شما از v p n استفاده کتید بهتره.
در غیر اینصورت اپرامینی بروزر مناسبیه واسه اینکار

Mohammad_mehdi
02-08-2012, 14:16
با سلام خدمت اساتید ومدیران محترم.من به تازگی گوشی به نامsamsung-GT-S5360خریداری کرده ام.لطفا درباره ی قابلیت های این گوشی وراه های استفاده ی بهتر از آن مرا راهنمایی کنید.

باتشکر

به بخش مربوط به گوشیتون مراجعه کنید بهتره.
البته بازم اگر سوالی بود درخدمتم

mbig051
02-08-2012, 14:37
سلام.
من یه مشکل عجیب با sms هام پیدا کردم. که حتی دلیلشم نمیدونم چیه.
از دوستان اگه کسی میتونه راهنماییم کنه. ممنون میشم. خدا خیرتون بده...!

من با پاک کردن sms هام مشکل دارم. یعنی خود متن sms پاک میشه ولی اون پوشه ایی که به هر مخاطب اختصاص داده میشه پاک نمیشه.

در مورد sms های پیش نویس هم همین مشکله. یعنی خود متن پیش نویس پاک میشه ولی اون پوشه ایی که مخصوص اون sms بوده پاک نمیشه.

برای اینکه بهتر منظورم را برسونم عکسی از قسمت sms هام گذاشتم.
همین طور که میبینید متن sms هر مخاطب یا پیش نویس پاک شده ولی پوشه مربوطه پاک نشده.

این راهها را هم امتحان کردم:

من هر کدوم را چند لحظه لمس میکنم ، بعد پاک کردن مکالمه میاد ولی وقتی میزنم پاک نمیشه.

از برنامه go sms pro استفاده کردم نشد

مسیجینگ را از قسمت برنامه ها غیر فعال کردم و بعد پاک کردم ولی بازم نشد.

http://sdm.netau.net/photos/3c3bce66e43b.jpg

شما یه بار گوشی رو ریست بکن ببین چی میشه البته تمام اس ام اس های روی سیم رو هم پاک کن قبلش

برای رد شدن از چیلتر میتونی از چیز پی ان استفاده کنی - یا از .... و https با نرم افزار ..... droid میتونی استفاده کنی - البته باید روت باشه گوشی تا از .... بتونی توی گوشی استفاده کنی

باتشکر

بفرما دوست عزیز
samsung_galaxy_y_s5360 (http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_s5360-4117.php)

من گوشیم جی وان چگونه اپدیتش کنم

بهتره بری به نمایندگی مجاز تا براتون آپدیت کنه

Pedram-F
02-08-2012, 15:01
سلام دوستان یه مشکل اساسی برام پیش امده
این تبلت من که 1ماه میشه گرفتمش و 80 تا هم نرم افزار و گیم روش نصب کردن
حالا شب باطری 100% شارژ داره در حالت استندبای صبح که نگاه میکنم میبینم شده 48% یا پایین تر
WiFi رو خاموش میکنم ولی باز هم همین طور هست
ورژن تبلت : 4.0.3
:ce:

amomehrdad
02-08-2012, 15:47
سلام خسته نباشی
ببخشید میخواستم ببینم گوشیمو چظوری آپدیت کنم؟ اصلا خوب هس این کار به مشکل بر نمیخوره و...؟ مدل گوشیم samsun galaxy mini

m.j.y
02-08-2012, 15:59
باسلام خدمت دوستان عزیز.آیاگوشیsamsung-GT-S5360نیاز به آپدیت داره؟اصلا آپدیت به چه دردگوشی می خوره؟چجوری باید آپدیت شه؟ممنون می شم اگرراهنماییم کنین.

ازراهنمایی که خواهید کردمتشکرم

m.j.y
02-08-2012, 16:15
باسلام خدمت دوستان عزیز.لطفا چند نرم افزارکاربردی برای گوشیsamsung-GT-S5360معرفی کنید وقابلیت های آنان رانیز بیان کنید.ممنون می شوم اگر چگونگی استفاده از آن ها رانیز بنویسید.

ممنون

ashkankhoshtip
02-08-2012, 16:29
سلام خسته نباشی
ببخشید میخواستم ببینم گوشیمو چظوری آپدیت کنم؟ اصلا خوب هس این کار به مشکل بر نمیخوره و...؟ مدل گوشیم samsun galaxy mini
بنام خدا.دوست عزیز برای اپدیت گوشیتون به بخش تخصصی گوشی خودتون مراجعه کنید.اینم که اپدیت خوب هست یا نه و اینکه مشکلی به وجود میاره یا نه باید بگم اپدیت کردن خوبه و اگه درست انجام بشه مشکلی پیش نمیاد.موفق باشی

باسلام خدمت دوستان عزیز.آیاگوشیsamsung-gt-s5360نیاز به آپدیت داره؟اصلا آپدیت به چه دردگوشی می خوره؟چجوری باید آپدیت شه؟ممنون می شم اگرراهنماییم کنین.

ازراهنمایی که خواهید کردمتشکرم
بنام خدا.دوست عزیز هر گوشی برای اینکه بروز باشه باید اپدیت بشه.البته اپدیت کردن گوشی یک کار کاملا اختیاری هستش و میتونید اپدیت نکنید.ولی این رو هم بگم که بعضی از نرم افزارها با ورژنهای خاصی کار میکنن.مثلا مینویسه فلان نرم افزار با اندروید 2.2 به بالا کار میکنه.برای اپدیت گوشی هم به بخش تخصصی گوشیتون مراجعه کنید.موفق باشید

باسلام خدمت دوستان عزیز.لطفا چند نرم افزارکاربردی برای گوشیsamsung-gt-s5360معرفی کنید وقابلیت های آنان رانیز بیان کنید.ممنون می شوم اگر چگونگی استفاده از آن ها رانیز بنویسید.

ممنون
بنام خدا.عزیزم در مورد سوال شما باید بگم برای اندروید اونقدر نرم افزار وجود داره که نمیشه به سوال شما پاسخ داد.شما برای دانلود نرم افزار به بخش نرم افزار اندروید مراجعه کنید.اونجا تمام نرم افزارها به صورت کاملا دسته بندی شده وجود دارن و میتونید با توجه به نیازتون نرم افزارهای مختلف رو دانلود و نصب کنید.موفق باشید.

Pedram-F
02-08-2012, 22:40
حالا شب باطری 100% شارژ داره در حالت استندبای صبح که نگاه میکنم میبینم شده 48% یا پایین تر
wifi رو خاموش میکنم ولی باز هم همین طور هست

دوستان کسی نمیخواد جواب بده!
جالبه جواب همه بعد من پرسیدن پاسخ داده شده یکی من مندم!
فکر کنم تو سایت ها هم باید پارتی داشته باشی تا کارت راه بیوفته!

PESAR AJIB
02-08-2012, 23:24
wifi رو خاموش میکنم ولی باز هم همین طور هست
خوب چند تا سوال دارم تا خوب جوابت رو بدم...
1-از اول اینطوری بود یا تازگی ها اینطوری شده
2-ریست فکتوری کردی (( در اکثر مواقع جواب میده ))
ممکنه نرم افزاری نصب کرده باشی که اختلال ایجاد کرده باشه

Pedram-F
03-08-2012, 01:51
خوب چند تا سوال دارم تا خوب جوابت رو بدم...
1-از اول اینطوری بود یا تازگی ها اینطوری شده
2-ریست فکتوری کردی (( در اکثر مواقع جواب میده ))
ممکنه نرم افزاری نصب کرده باشی که اختلال ایجاد کرده باشه

دو روز این طور شده پریروز صبح خوابیدم صبح شارز نداشت

mehrdadgh4
03-08-2012, 09:11
سلام دوستان خسته نباشید.
گوشی من sony ericsson Live هستش.مشکلی که دارم اینه که وقتی می خوام با نرم افزار خود سونی آپدیتش کنم این پیغام رو میده که توی عکس زیر مشاهده می کنید:

عکس (http://www.noteahang.com/Upload/UserFiles/44be5e4faa72415bbb90e08c36048d45129884421470192994 .jpg)

البته قبلا آپدیت میشد و مشکلی نداشت.بذارید اعتراف کنم که اون اوایل که گوشی رو خریدم توی سایتا همه این آموزش ها رو روش انجام دادم ! روت و آنلاک و ... حالا چیکار کنم نمی شه به حالت اول برش گردوند؟!

دلیل آپدیت کردن و ریست کردن گوشیم هم اینه که یه مدت اینترنتش اذیت می کنه،هم وای فای و هم اینترنت خط مشکل دارند در صورتی که با یه گوشی دیگه و وای فای خونه این مشکل نیست.گوشی من 1 ساعت خوبه بعد دوباره با اینکه وای فایش روشنه و کانکت شده باز اینترنت نداره.

ببخشید دوستان زیاد شد.ممنون میشم پاسخ بدید.

kral24
03-08-2012, 10:27
سلام دوستان خسته نباشید.
گوشی من sony ericsson live هستش.مشکلی که دارم اینه که وقتی می خوام با نرم افزار خود سونی آپدیتش کنم این پیغام رو میده که توی عکس زیر مشاهده می کنید:

عکس (http://www.noteahang.com/upload/userfiles/44be5e4faa72415bbb90e08c36048d45129884421470192994 .jpg)

البته قبلا آپدیت میشد و مشکلی نداشت.بذارید اعتراف کنم که اون اوایل که گوشی رو خریدم توی سایتا همه این آموزش ها رو روش انجام دادم ! روت و آنلاک و ... حالا چیکار کنم نمی شه به حالت اول برش گردوند؟!

دلیل آپدیت کردن و ریست کردن گوشیم هم اینه که یه مدت اینترنتش اذیت می کنه،هم وای فای و هم اینترنت خط مشکل دارند در صورتی که با یه گوشی دیگه و وای فای خونه این مشکل نیست.گوشی من 1 ساعت خوبه بعد دوباره با اینکه وای فایش روشنه و کانکت شده باز اینترنت نداره.

ببخشید دوستان زیاد شد.ممنون میشم پاسخ بدید.

این عکس یعنی اینکه شما سیستم عامل رو دستکاری کردی واسه همین نمیشه اپدیت کنی{انلاک ویا رو ت}
اگه میخوای به روز اول برگرده باید یه رام رسمی با فلش تولز فلش کنی
البته اگه انلاکی قبلش ریلاک کن

_javad
03-08-2012, 10:50
سلام دوستان من با گوشی میرم اینترنت سایت هارو باز نمیکنه ارور میده شما نرم افزاری . روشی چیزی ندارید که درست بشه اعصابمو داغون کرده

m.j.y
03-08-2012, 11:24
با سلام خدمت دوستان عزیز.من به تازگی نرم افزارRmapرابرای گوشی ام کهsamsung-GT-S5360هست رو نصب کردم.همان طور که درمحل دانلود نرم افزارگفته بود،من آمدم تمامی نقشه هارودانلود کردم،به کارت حافظه ی گوشی ودر قسمت پوشه ی Rmapکپی کردم وازداخل نرم افزار نقشه هاروEnableکردم.حالا که وارد نرم افزار شدم تمامی نقشه های Enableشده فقط با نام وجود داره اما خود نقشه رو بر روی منوی اصلی نشون نمیده وفقط یک علامت loadingکه بالاش یک دایره هست رو نشون میده.من GPSگوشیمم رو روشن می کنم ولی بازم فرقی نمیکنه.

کاربران محترم،خواهش می کنم راهنماییم کنین.

متشکرم

Jamal.M
03-08-2012, 11:40
سلام

پارسال با استفاده از فايلي كه دوستان آماده كرده بودن و ساينك كردن تقويم گوشي با تقويم جي ميل ،به تقويم خود گوشي شمسي هم اضاف ميشد . براي امسال هم اين فايل تقويم موجود هست ؟

mehrdadgh4
03-08-2012, 11:41
این عکس یعنی اینکه شما سیستم عامل رو دستکاری کردی واسه همین نمیشه اپدیت کنی{انلاک ویا رو ت}
اگه میخوای به روز اول برگرده باید یه رام رسمی با فلش تولز فلش کنی
البته اگه انلاکی قبلش ریلاک کن

چجوری باید ریلاک کنم؟ اگه میشه یه لینکی چیزی که آموزشش رو داشته باشه بهم بدید ! ممنون

PESAR AJIB
03-08-2012, 11:43
دو روز این طور شده پریروز صبح خوابیدم صبح شارز نداشت
من میگم صد در صد باتری خراب هست تا دوستان چی بگن

mrkh20
03-08-2012, 13:35
سلام من گلکسی s2 با رام 2.3.5 دارم جدیدا مشکلی که دارم اینه که وقتی نرم افزار یا بازی نصب میکنم اگر پاکش کنم دیگه نصب نمیشه و باید ورژن جدیدش رو بریزم الان میخام بازی نصب کنم ولی ورژن بالاتر نداره و نصب نمیشه باید چیکار کنم؟

C0D3R
03-08-2012, 13:41
سلام

پارسال با استفاده از فايلي كه دوستان آماده كرده بودن و ساينك كردن تقويم گوشي با تقويم جي ميل ،به تقويم خود گوشي شمسي هم اضاف ميشد . براي امسال هم اين فايل تقويم موجود هست ؟

سلام

جمال جان شما با استفاده از این روش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=223218) میتونین تقویم رو شمسی کنین عزیز

aminjpo
03-08-2012, 14:10
عجیبه ...
این روز ها همه برنامه های مربوط به دور زدن مارکت دچار مشکل شدن ...
کمکی از دست من بر نمیاد تا دوستان چی بگن

دوستان کسی نمی تونه منو جل کنه؟اصلا کسی این مشکلو داره؟

_javad
03-08-2012, 15:44
دوستان سلام . من گوشیمو وصل میکنم به کامپیوتروقتی میخوام قطعش کنم باید چکار کنم ؟ اگه همین جوری کابل گوشیو از کامپیوتر قطع کنم مشکلی نداره ؟

PESAR AJIB
03-08-2012, 16:03
دوستان سلام . من گوشیمو وصل میکنم به کامپیوتروقتی میخوام قطعش کنم باید چکار کنم ؟ اگه همین جوری کابل گوشیو از کامپیوتر قطع کنم مشکلی نداره ؟
مشکلی نداره ولی چون شما خیلی اهمیت میدی میتونی رو درایو کلیک راست کنی و گزینه Eject رو انتخاب کنی بعد کابل رو بکشی

_javad
03-08-2012, 16:06
مشکلی نداره ولی چون شما خیلی اهمیت میدی میتونی رو درایو کلیک راست کنی و گزینه Eject رو انتخاب کنی بعد کابل رو بکشی

مرسی عزیز

dreamypixy
03-08-2012, 19:33
دوستان عزیز من گوشی گالکسی y duos دارم، مشکلم اینه که وقتی گوشی رو میذارم رو ویبره زنگ که میخوره ویبره می زنه ولی واسه اس ام اس ویبره نمیزنه و فقط نشون میده که اس ام اس اومده. گزینه خاصی هم واسه فعال کردن تو setting پیدا نکردم. ممنون میشم کمکم کنید( توی تاپیک مربوط به گوشی مطرح کردم ولی کسی جوابمو نداد)

Sent from my GT-S6102 using Tapatalk 2

kar2rost
03-08-2012, 20:22
یه راه هست واسه این کار
شما نرم افزار full screen caller ID رو نصب کن.
از تو ستینگش، قسمت display، تیک مربوط به نشون دادن شماره تلفن رو بردار...

دستت درد نكنه عزيز.برنامه رو نصب كردم يجورايي كار ميكنه ولي بايد تنظيمات زيادي رو انجام بدي ممنون بازم يه برنامه خودم پيدا كردم به اسم hiddencall اينم نصبش كردم ولي چيزي دستگيرم نشد بازم مينداخت كالر ايديرو.نميدونم چرا عمل نميكرد تنظيماتم نداشت فقط فعال غير فعالش ميكردي.ميخاستم بدونم اگه گوشيت روت شده نصب كني بهم جوابشو بگيد.چون من گوشيمو هنوز روت نكردم شايد بخاطر اين بوده بازم ممنون ميشم

Mohammad_mehdi
03-08-2012, 21:59
دستت درد نكنه عزيز.برنامه رو نصب كردم يجورايي كار ميكنه ولي بايد تنظيمات زيادي رو انجام بدي ممنون بازم يه برنامه خودم پيدا كردم به اسم hiddencall اينم نصبش كردم ولي چيزي دستگيرم نشد بازم مينداخت كالر ايديرو.نميدونم چرا عمل نميكرد تنظيماتم نداشت فقط فعال غير فعالش ميكردي.ميخاستم بدونم اگه گوشيت روت شده نصب كني بهم جوابشو بگيد.چون من گوشيمو هنوز روت نكردم شايد بخاطر اين بوده بازم ممنون ميشم

داداش من اون نرم افزار full screen caller id رو نصب کردم. شما نصبش کن ، بعد باید start using fsci رو بزنی. میری تو نرم افزار ... بعدش از بالا آیکون ستینگ هست که انتخابش میکنی ، میره تو تنظیمات. بعد میری قسمت display setting ، تیک مربوط به show caller name رو بردارید ، اسمشو نمایش نمیده. تیک پایینش هم مربوط به نشون دادن شماره ست. اون رو هم بردارید شماره رو نشون نمیده. هرجور دوست داری تنظیمش کن...
موفق باشی

Pedram-F
04-08-2012, 02:28
من میگم صد در صد باتری خراب هست تا دوستان چی بگن

نه اخه یه صدای به صورت مداوم به صورت سسسسس از باندش میاد ولی خیلی ضعیف از یه نرم افزاری مشکل داره ولی نمیدونم کدوم!

بهزاد
04-08-2012, 08:05
درود.

دوستان من گوشيمو با samsung kies آپديت کردم بعد از اتمام دانلود فيرمور، در زمان firmware upgrade هفت ساعت بيشتر هست روی 1% مونده روي صفحه ي گوشي هم زده Downloading... ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

با تشکر و آرزوي بهترين ها.

m.j.y
04-08-2012, 09:37
[QUOTE=m.j.y;3124682][QUOTE=mohammad8638520;3117628]نرم افزار های مخصوص gps زیاده.
سوالی بود در خدمتم[/QUOTE

باسلام خدمت شما کاربر گرامی.من نرم افزارGPS Rmapرو نصب کردم.تمامی نقشه های اون روهم گرفتم ونقشه هاروهم نمایش میده.اما نمی دونم باید چگونه به مسیریابی بپردازم.اون طوری که من مشاهده کردم گزینه ی خاصی برای مسیریابی هم نداره.ازطرفی اگه بخوام مکانی روجستجوکنم،نیازبه اینترنت داره.من میخوام بون نیاز به اینترنت جستجوکنم.لطفا مرا به خاطر دوسوالم راهنمایی کنید.

dreamypixy
04-08-2012, 10:01
دوستان عزیز من گوشی گالکسی y duos دارم، مشکلم اینه که وقتی گوشی رو میذارم رو ویبره زنگ که میخوره ویبره می زنه ولی واسه اس ام اس ویبره نمیزنه و فقط نشون میده که اس ام اس اومده. گزینه خاصی هم واسه فعال کردن تو setting پیدا نکردم. ممنون میشم کمکم کنید( توی تاپیک مربوط به گوشی مطرح کردم ولی کسی جوابمو نداد)

دوستان عزیز لطفا کسی کمکم کنه واسه حل این مشکل، آخه من گوشی رو بیشتر وقتها رو ویبره میذارم و اینجوری متوجه اس ام اسا نمیشم.

amin_saei90
04-08-2012, 10:45
یک هفته ای میشه که گوشی گلکسی وای را خریدم موقع خرید هم رم گوشی را عوض کردم ویک رم هشت انداختم روش مشکلی باهاش نداشتم تا دیروز که از دیروز تا حالا رم را قطع میکنه و دوباره وصل میکنه. از دوستان میخام راهنمایی کنند.مثل اینکه دوستان گفتند که مشکل از رمشه ولی من اونو عوض کردم ویا گفتند مشکل از یک برنامه ایه که روش نصب کردم ولی من رم و گوشی را ریست کردم ولی باز همون مشکل را داره

بهزاد
04-08-2012, 12:08
دوستان عزیز لطفا کسی کمکم کنه واسه حل این مشکل، آخه من گوشی رو بیشتر وقتها رو ویبره میذارم و اینجوری متوجه اس ام اسا نمیشم.

درود.
از برنامه ای برای مسيج دادن مثل go sms استفاده می کنيد؟
با آرزوي موفقيت.

dreamypixy
04-08-2012, 12:21
درود.
از برنامه ای برای مسيج دادن مثل go sms استفاده می کنيد؟
با آرزوي موفقيت.

قربونت برم آقا بهزاد که جواب دادی، نه عزیز من هیچ نرم افزاری واسه sms نصب نکردم و از خوده نرم افزار گوشی استفاده میکنم. تنها مشکلم اینه که اصلا واسه اس ام اس ویبره نمیزنه و هر چی هم تو setting دنبال چیزی واسه حل این مشکل گشتم، موزدی پیدا نکردم. ممنون میشم واسه حل این مشکل کمکم کنید.

dreamypixy
04-08-2012, 12:24
یک هفته ای میشه که گوشی گلکسی وای را خریدم موقع خرید هم رم گوشی را عوض کردم ویک رم هشت انداختم روش مشکلی باهاش نداشتم تا دیروز که از دیروز تا حالا رم را قطع میکنه و دوباره وصل میکنه. از دوستان میخام راهنمایی کنند.مثل اینکه دوستان گفتند که مشکل از رمشه ولی من اونو عوض کردم ویا گفتند مشکل از یک برنامه ایه که روش نصب کردم ولی من رم و گوشی را ریست کردم ولی باز همون مشکل را داره

دوست عزیز من وای دوسیم دارم. واسه منم رم 2 گیگ که روش بود مدام اسکن میشد و عوضش کردم. الان 16 گیگ سیلیکون پاور کلاس 10 گذاشتم و دیگه همچین مشکلی ندارم. یه بار رم گوشیتو با استفاده از خشابش یا ریدر با کامپیوتر و فرمت fat32 فرمت کن، انشاا... درست بشه. دوست عزیز گوشیه شما موقع دریافت اس ام اس ویبره میزنه؟واسه من نمیزنه!

بهزاد
04-08-2012, 12:33
قربونت برم آقا بهزاد که جواب دادی، نه عزیز من هیچ نرم افزاری واسه sms نصب نکردم و از خوده نرم افزار گوشی استفاده میکنم. تنها مشکلم اینه که اصلا واسه اس ام اس ویبره نمیزنه و هر چی هم تو setting دنبال چیزی واسه حل این مشکل گشتم، موزدی پیدا نکردم. ممنون میشم واسه حل این مشکل کمکم کنید.

اگر ميتونيد از go sms استفاده کنيد ببينيد مشکل برطرف ميشه يا نه.

dreamypixy
04-08-2012, 12:43
اگر ميتونيد از go sms استفاده کنيد ببينيد مشکل برطرف ميشه يا نه.

چشم و بازم ممنون واسه جواب دادن

بهزاد
04-08-2012, 12:45
درود.

دوستان من گوشيمو با samsung kies آپديت کردم بعد از اتمام دانلود فيرمور، در زمان firmware upgrade هفت ساعت بيشتر هست روی 1% مونده روي صفحه ي گوشي هم زده downloading... ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

دوستان گرام مشکل بر طرف شد.
با تشکر از همگی.

تاپيک بسته شود.

PESAR AJIB
04-08-2012, 12:47
دوستان گرام مشکل بر طرف شد.
با تشکر از همگی.

تاپيک بسته شود.
خوب خدا رو شکر که حل شد ولی :
تایپیک پرسش و پاسخ اندروید 127 صفحه ای هست چرا بسته بشه با تایپیک تکی اشتباه گرفتید :bm:

بهزاد
04-08-2012, 12:48
چشم و بازم ممنون واسه جواب دادن

sent from my gt-s6102 using tapatalk 2

اميد وارم گرهي از کار شما باز کرده باشم و مشکل شما حل بشه.
براي شما بهترين ها رو خواستارم.

dreamypixy
04-08-2012, 13:15
اميد وارم گرهي از کار شما باز کرده باشم و مشکل شما حل بشه.
براي شما بهترين ها رو خواستارم.

آقا بهزاد واقعا ممنون، مشکلم حل شد. go sms رو نصب کردم و از طریق setting اون تنظیمات رو انجام دادم و بعدش درست شد. go sms رو پاک هم که کردم بازم درسته و ویبره میزنه. وافعا ازتون ممنونم و بهترینها رو واستون آرزو میکنم.

wilson.dvb2
04-08-2012, 13:19
سلام

روزتون بخیر بنده یک xperia ray دارم که به آخرین ورژن هم آپدیت شده از طریق خوده برنامه سونی قبل از آپدیت به راحتی میتونستم به .. پی ان وصل بشم اما الان هر مدل کانکشنی ست میکنم وصل نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

Farzadhashemi
04-08-2012, 13:43
سلام اول اینو بگم که لطفا یه حرفه ای جوابمو بده که در غیر این صورت سوالمو تکرار میکنم

سوال > بهترین -جی پی اس از نظر سرعت(سینک سریع) و نقشه(جزییات کوچه به کوچه) ؟

2- سوال مهم تر اینکه یکی به ما تصویری راه یاب و نشون بده مثالشم خودم میزنم مثلا از میدون آزادی تا مشهد (یا هر جا شما راحتی پاسخگو)؟ فقط خواهشان تصویری باشه

----در آخر اینکه گوشیم اچ دی 2 میباشد و الان اندروید 2.3.7 دارم ---:cf:

Raminazar
04-08-2012, 14:01
سلام دوستان
گوشی من xperia ray هستش .کدوم برنامه gps رو باید نصب کنم؟ ndrive رو که اصلا نصب نمیکنه.navitel رو هم نصب میشه ولی اجرا نمیشه.Sygic GPS رو هم نصب کردم ونقشه ها رو رو مموری گوشی ریختم ولی باز میخواد به اینترنت وصل بشه .دیگه نمیدونم کدوم برنامه رو باید نصب کنم.

mrkh20
04-08-2012, 14:16
سلام من گلکسی s2 با رام 2.3.5 دارم جدیدا مشکلی که دارم اینه که وقتی نرم افزار یا بازی نصب میکنم اگر پاکش کنم دیگه نصب نمیشه و باید ورژن جدیدش رو بریزم الان میخام بازی نصب کنم ولی ورژن بالاتر نداره و نصب نمیشه باید چیکار کنم؟

دوستان لطفا اگه کسی میدونه جوابمو بده خیلی برام مهمه

PESAR AJIB
04-08-2012, 14:59
سلام اول اینو بگم که لطفا یه حرفه ای جوابمو بده که در غیر این صورت سوالمو تکرار میکنم

2- سوال مهم تر اینکه یکی به ما تصویری راه یاب و نشون بده مثالشم خودم میزنم مثلا از میدون آزادی تا مشهد (یا هر جا شما راحتی پاسخگو)؟ فقط خواهشان تصویری باشه

فقط و فقط ndrive قابلیت ها :
1- سخنگو (( یه خانمی هست که قشنگ میگه مثلا 100 متر جلوتر بپیچ چپ
2-جزییات کامل
3-قابلیت افزودن نقشه هر جای دنیا
4-پیدا کردن دوربین پلیس
5-رایگان هست

Mohammad_mehdi
04-08-2012, 15:18
درود.

دوستان من گوشيمو با samsung kies آپديت کردم بعد از اتمام دانلود فيرمور، در زمان firmware upgrade هفت ساعت بيشتر هست روی 1% مونده روي صفحه ي گوشي هم زده Downloading... ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

دوست عزیز تو بخش خودتون این رو بپرسید بهتره.
میترسم یه چیزی بگم بعد باز گوشی تون تو دانلودینگ نره... یا مشکلات دیگه. همون تو بخش خودتون بپرسید بهترین کاره.
ولی میتونید رام رسمی رو دانلود کنید و با odin فلش کنید. فعلا این کارو نکنید ، بپرسید ببینید دوستان چی میگن

Mohammad_mehdi
04-08-2012, 15:22
[QUOTE=m.j.y;3124682][QUOTE=mohammad8638520;3117628]نرم افزار های مخصوص gps زیاده.

باسلام خدمت شما کاربر گرامی.من نرم افزارGPS Rmapرو نصب کردم.تمامی نقشه های اون روهم گرفتم ونقشه هاروهم نمایش میده.اما نمی دونم باید چگونه به مسیریابی بپردازم.اون طوری که من مشاهده کردم گزینه ی خاصی برای مسیریابی هم نداره.ازطرفی اگه بخوام مکانی روجستجوکنم،نیازبه اینترنت داره.من میخوام بون نیاز به اینترنت جستجوکنم.لطفا مرا به خاطر دوسوالم راهنمایی کنید.
داداش فکرنمیکنم واسه مسیریابی بتونی آفلاین استفاده کنی.
فقط نقشه ها رو افلاین میتونی استفاده کنی. هرموقع مسیریابی داری باید از اینترنت استفاده کنی.
گوشیت چیه؟؟؟
فکرکنم ndrive که مال سامسونگه بتونه کمک کنه بهت

Mohammad_mehdi
04-08-2012, 15:27

داداش فکرنمیکنم واسه مسیریابی بتونی آفلاین استفاده کنی.
فقط نقشه ها رو افلاین میتونی استفاده کنی. هرموقع مسیریابی داری باید از اینترنت استفاده کنی.
گوشیت چیه؟؟؟
فکرکنم ndrive که مال سامسونگه بتونه کمک کنه بهت

MEHRDAD.S.D
04-08-2012, 16:11
دوستان ما یه htc evo 3d داریم این اس ام اس ها فارسی رو درست نمایش نمیده. میشه راهنمائی کنید از کجا میتونم مشکلش رو حل کنم ؟
همینطور خودم میتونم به اندروید 4 آپدیتش کنم ؟ ممکنه روش تاپیک اموزشش رو بدید ؟

بهزاد
04-08-2012, 16:30
آقا بهزاد واقعا ممنون، مشکلم حل شد. Go sms رو نصب کردم و از طریق setting اون تنظیمات رو انجام دادم و بعدش درست شد. Go sms رو پاک هم که کردم بازم درسته و ویبره میزنه. وافعا ازتون ممنونم و بهترینها رو واستون آرزو میکنم.

Sent from my gt-s6102 using tapatalk 2

خوشحال شدم از اینکه مشکل حل شد.
سربلند و پیروز باشید.

بهزاد
04-08-2012, 16:33
دوست عزیز تو بخش خودتون این رو بپرسید بهتره.
میترسم یه چیزی بگم بعد باز گوشی تون تو دانلودینگ نره... یا مشکلات دیگه. همون تو بخش خودتون بپرسید بهترین کاره.
ولی میتونید رام رسمی رو دانلود کنید و با odin فلش کنید. فعلا این کارو نکنید ، بپرسید ببینید دوستان چی میگن

ممنون از راهنماییتون اما مشکلم حل شد.
موفق باشید.

بهزاد
04-08-2012, 16:35

من هم ndrive رو پیشنهاد میکنم واقعا عالیه. هم فارسی هست هم کامل. به کار من که خیلی اومده.

PESAR AJIB
04-08-2012, 16:51
دوستان ما یه htc evo 3d داریم این اس ام اس ها فارسی رو درست نمایش نمیده. میشه راهنمائی کنید از کجا میتونم مشکلش رو حل کنم ؟
همینطور خودم میتونم به اندروید 4 آپدیتش کنم ؟ ممکنه روش تاپیک اموزشش رو بدید ؟
به اندروید 4 اپدیت کنی حل میشه
بهتره وای فای داشته باشی
میری تو setting بعدش about phone بعد software updat گزینه اول هست بقیه اش هم که معلومه چک میکنه ببینه اپدیت داشته باشی بهت میگه تو هم قبول میکنی
موفق باشید

Farzadhashemi
04-08-2012, 22:04
فقط و فقط ndrive قابلیت ها :
1- سخنگو (( یه خانمی هست که قشنگ میگه مثلا 100 متر جلوتر بپیچ چپ
2-جزییات کامل
3-قابلیت افزودن نقشه هر جای دنیا
4-پیدا کردن دوربین پلیس
5-رایگان هست

الان بزنم تو گوش خودم ،گفتم حرفه ای چون میدونستم کامل جواب میده الان بنظر خودت کامل جواب دادی

Farzadhashemi
04-08-2012, 22:09

----در آخر اینکه گوشیم اچ دی 2 میباشد و الان اندروید 2.3.7 دارم ---

kahroba151
04-08-2012, 22:33

----در آخر اینکه گوشیم اچ دی 2 میباشد و الان اندروید 2.3.7 دارم ---

عزیزم اینجوری که شما برخورد می کنی و با این نوع سوال پرسیدن هم خودت رو اذیت می کنی و هم دیگران رو..
کلا سه، چهارتا اپلیکیشن نویگیشن به درد بخور تو اندروید داریم که انتخابش تا حدودی هم سلیقه ای است شما امتحان کن ببین با کدوم راحتی، خیلی زودتر هم به جواب می رسی...
Sygic
Ndrive
Navitel
Locus

ارسال شده از ST15i با استفاده از تپاتالک 2

Angel Of Death
05-08-2012, 01:48
سلام
من یه آرک اس دارم که میخوام با گوگل پلی سینکش کنم ولی نمیشه!!!
با جیمیل وارد میشم و لاگین میکنم.گوشی هم وصله ولی باز میزنه گوشی شناسایی نشد. حتی usb debugging هم تیکش رو زدم. چی پی ان هم وصله.
لطفاً ما رو راهنمایی کنید که چطور برنامه دانلود کنیم.

Farzadhashemi
05-08-2012, 06:29
عزیزم اینجوری که شما برخورد می کنی و با این نوع سوال پرسیدن هم خودت رو اذیت می کنی و هم دیگران رو..
کلا سه، چهارتا اپلیکیشن نویگیشن به درد بخور تو اندروید داریم که انتخابش تا حدودی هم سلیقه ای است شما امتحان کن ببین با کدوم راحتی، خیلی زودتر هم به جواب می رسی...
Sygic
ndrive
navitel
locus

ارسال شده از st15i با استفاده از تپاتالک 2

عزیزم منم تا کسی تخصصی برام تشریح نکنه ول کن نیستم اقلا فقط سوال دوممو جواب بدین

Mohammad_mehdi
05-08-2012, 07:20
عزیزم منم تا کسی تخصصی برام تشریح نکنه ول کن نیستم اقلا فقط سوال دوممو جواب بدین

تشریح کاربرد نرم افزار به صورت تخصصی جاش اینجا نیست.
برو تو تاپیک هر کدوم از نرم افزار ها ، توضیحات کاملی ارائه شده. بخون و از هرکدوم خوشت اومد استفاده کن
سوالی هم داشتی تو تاپیک خود نرم افزار بپرسی بهتره

m.j.y
05-08-2012, 10:35
باسلام خدمت شما اساتید وکاربران گرامی.من برای نصب GPSآفلاین Ndriveبه قسمت نرم افزارهای موقعیت یاب سایتتان مراجعه کرده ام.قبلا نرم افزار Rmapsرا نصب کرده ام اما به دلیل این که برای مسیریابی احتیاج به اینترنت دارد قصد دارم این نرم افزار را نصب نمایم.وقتی مراجعه کردم فایل نقشه ای وجود نداشت وتنهادو پارت وجود داشت که باتوجه به حجم کم آن فکرمی کنم پارت های نرم افزار اصلی باشند.لطفا درباره ی مکان دانلود نقشه هابرای Ndrive مرا راهنمایی کنید.

alikocholo2010
05-08-2012, 11:40
بین تلفن های اندرویدی کدوم تلفن
1-قابلیت ضبط مکالمه خودکار بدون صداداشته باشه
3-قیمت مهم نیست

ashkankhoshtip
05-08-2012, 12:01
باسلام خدمت شما اساتید وکاربران گرامی.من برای نصب GPSآفلاین Ndriveبه قسمت نرم افزارهای موقعیت یاب سایتتان مراجعه کرده ام.قبلا نرم افزار Rmapsرا نصب کرده ام اما به دلیل این که برای مسیریابی احتیاج به اینترنت دارد قصد دارم این نرم افزار را نصب نمایم.وقتی مراجعه کردم فایل نقشه ای وجود نداشت وتنهادو پارت وجود داشت که باتوجه به حجم کم آن فکرمی کنم پارت های نرم افزار اصلی باشند.لطفا درباره ی مکان دانلود نقشه هابرای Ndrive مرا راهنمایی کنید.
بنام خدا.عزیزم شما تو همون تاپیک که رفتین از پست 3 میتونید فایلهای sd رو دان کنید و به مسیر گفته شده انتقال بدید.البته این ورژن ظاهرا برای گوشیهای سامسونگ هستش.پس قبل از دانلود از این موضوع مطمئن بشید که ترافیکتون هدر نره.موفق باشید

بین تلفن های اندرویدی کدوم تلفن
1-قابلیت ضبط مکالمه خودکار بدون صداداشته باشه
3-قیمت مهم نیست
بنام خدا.عزیزم شما اگه درخواستتون رو تو بخش مشاوره مطرح کنید زودتر به جواب میرسید.موفق باشید
لینک بخش مشاوره (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1420)

dr_voroojak
05-08-2012, 12:50
سلام دوستان
يكي از دوستان قصد داره گوشيشو بفروشه .از من سوال كرد كه اون كسي كه ميخره ميتونه شماره ها و اس ام اس هاشو برگردونه يا نه؟ ممنون ميشم سريع جواب بدين فكر كنم شب ميخواد بده به طرف گوشيو. گوشيشم wildfire

wilson.dvb2
05-08-2012, 12:51
سلام

روزتون بخیر بنده یک xperia ray دارم که به آخرین ورژن هم آپدیت شده از طریق خوده برنامه سونی قبل از آپدیت به راحتی میتونستم به .. پی ان وصل بشم اما الان هر مدل کانکشنی ست میکنم وصل نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی جوابه ما رو نمیده ؟

dr_voroojak
05-08-2012, 13:30
سلام دوستان
يكي از دوستان قصد داره گوشيشو بفروشه .از من سوال كرد كه اون كسي كه ميخره ميتونه شماره ها و اس ام اس هاشو برگردونه يا نه؟ ممنون ميشم سريع جواب بدين فكر كنم شب ميخواد بده به طرف گوشيو. گوشيشم wildfire

اقا كسي ميدونه ميشه اس ام اسهاي پاك شده رو برگردوند يا نه؟

HATEF
05-08-2012, 13:37
سلام
آقا این کدهای مربوط به آنلاک کردن گوشیهایی که با حامل یا همون career عرضه میشن رو از کجا میشه گیر آورد تو ایران؟
تو ebay دارن ولی من paypal ندارم.

PESAR AJIB
05-08-2012, 13:47
اقا كسي ميدونه ميشه اس ام اسهاي پاك شده رو برگردوند يا نه؟
ریست فکتوری کنید قبل از فروش اینطوری نمیتونه

ramhtc
05-08-2012, 16:53
آخرین نسخه ی اندروید مارکت رو برای samsung galaxy s advance دانلود کنم؟

wave525mymobile
06-08-2012, 11:01
سلام لطفا کمک کنید خیلی دنبالشم ولی کسی راهنمایم نمیکنه من میخوام از اندروید پلی دانلود کنم حالا یا با گوشی یا با کامپیوتر فرقی نداره کممکم کنید بهترین راه ؟؟

m.j.y
06-08-2012, 12:26
[QUOTE=ashkankhoshtip;3127170]بنام خدا.عزیزم شما تو همون تاپیک که رفتین از پست 3 میتونید فایلهای sd رو دان کنید و به مسیر گفته شده انتقال بدید.البته این ورژن ظاهرا برای گوشیهای سامسونگ هستش.پس قبل از دانلود از این موضوع مطمئن بشید که ترافیکتون هدر نره.موفق باشید

باسلام.جریان این پست 3چیه؟فکرکنم فایل های SDهمان فایل های نقشه ها باشند نه؟لطفا مکان این پست 3 رانشان دهید.

aammin
06-08-2012, 12:33
سلام
من تازه به اندروید دسترسی پیدا کردم.
میخواستم ببینم چطور میتونم وارد فیس بوک بشم؟

PESAR AJIB
06-08-2012, 12:36
سلام
تو ایران میخوای بری فیس بوک ؟
اول ..... شکن نصب کن برای موبایلت بعد برو فیس بوک

بهزاد
06-08-2012, 15:27
سلام

درود.
چندین راه وجود داره. ساده ترین راه استفاده از Opera Mini هست. راه بعد استفاده از ..... شکن مانند Orbot هست بعلاوه ی برنامه ی فیس بوک و راه بعد استفاده از چیز پی ان هست بعلاوه ی برنامه ی فیس بوک.
موفق و پیروز باشید.

BABAK OTAKU
06-08-2012, 15:50
سلام

من اول میگم اپرا مینی بعد puffin دومی جتی یو ت ی و ب رو هم باز میکنه راحت

R@ven
07-08-2012, 08:54
سلام به دوستان عزيز
من خودم گوشي نوت دارم و با برنامه پروكسي درويد و اكانت ساكس از فيس بوك و غيره لذت ميبرن . ولي يكي از دوستان تبلت سامسونگ داره و روت نكرده به همين خاطر نتونستم با پروكسي درويد و اكانت ساكس وصل بشم. ميخوام ببينم برنامه اي هست كه نياز به روت شدن نداشته باشه و اكانت ساكس رو توش بشه وارد كرد و استفاده كرد ؟
چون براي خودم نيست نميخوام تبلت رو روت كنم .

rosesefid
07-08-2012, 09:50
بچه ها من اكسپريا پرو دارم گوشيم روت نشده ميخوام بدونم روتش كنم يا نه؟ چه مزايا و معايبي داره؟ راستش من ميخوام برنامه هاي جاوا رو روگوشيم اجرا كنم ولي شنيدم اگه گوشي روت نشده باشه برنامه jbed كار نميكنه. ميشه يه نفر كامل راهنماييم كنه؟ خودم ميتونم روت كنم يا بايد بدم بيرون گوشيمو؟

hoo_man
07-08-2012, 10:00
سلام دوستان
من یه گوشی Galaxy Gio S5660 دارم که چند روز پیش یه مشکل نرم افزاری پیدا کرد و دادمش بیرون واسم فلشش کردن. اما ورژنی که الان رو گوشیمه قدیمی تر از ورژنیه که واسه خود کمپانی بود. نمی‌دونم ورژن اولیه چی بود ولی میخوام از شر این ورژن چیز خلاص بشم
الان ورژن اندرویدم 2.1.1
برنامه‌ی Odin Multi Downloader رو دانلود کردم، فیرمور S5660ZCKPA رو هم گرفتم و امتحانش کردم اما نتونستم درست نصبش کنم، مجبور شدم از فریمور S5660JPKE1 دوباره استفاده کنم که همونیه که بیرون واسم نصب کرد. نمیدونم چه Firmwareیی مناسب گوشیمه که دانلودش کنم.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

basiiiii
07-08-2012, 13:19
سلام

من می خوام یک سری نرم افزار که به صورت دیفالت روی گوشی نصبه مثله gmail که من استفاده ندارم!

با چه نرم افزاری اینارو پاک کنم؟

بهزاد
07-08-2012, 13:59
سلام دوستان
من یه گوشی Galaxy Gio S5660 دارم که چند روز پیش یه مشکل نرم افزاری پیدا کرد و دادمش بیرون واسم فلشش کردن. اما ورژنی که الان رو گوشیمه قدیمی تر از ورژنیه که واسه خود کمپانی بود. نمی‌دونم ورژن اولیه چی بود ولی میخوام از شر این ورژن چیز خلاص بشم
الان ورژن اندرویدم 2.1.1
برنامه‌ی Odin Multi Downloader رو دانلود کردم، فیرمور S5660ZCKPA رو هم گرفتم و امتحانش کردم اما نتونستم درست نصبش کنم، مجبور شدم از فریمور S5660JPKE1 دوباره استفاده کنم که همونیه که بیرون واسم نصب کرد. نمیدونم چه Firmwareیی مناسب گوشیمه که دانلودش کنم.

درود.
شما گوشی رو به کامپیوتر متصل کنید و با کمک برنامه ی رسمی سامسونگ(Kies) به جدید ترین فیرمور آپدیت کنید. و یا با خود دستگاه.
با آرزوی روزی خوش.

hoo_man
07-08-2012, 15:00
درود.
شما گوشی رو به کامپیوتر متصل کنید و با کمک برنامه ی رسمی سامسونگ(Kies) به جدید ترین فیرمور آپدیت کنید. و یا با خود دستگاه.
با آرزوی روزی خوش.

با همون ورژن قبلی سعی کردم اینکارو بکنم ولی آپدیت فعال نبود چون نوشته بود که این ورژن قابل آپدیت شدن نیست! :ai:
از توی خود گوشی هم که اصلا گزینه‌ای به نام آپدیت نرم‌افزار وجود نداشت.
همون فیرمور چینی رو نصب کردم بعد که رفتم تو Kies نوشت که این آخرین ورژنه. بدیش اینه که فارسی نداره و اینکه توی نوار ابزار بالای صفحه اثری از GPS نیس! باید از طریق منو برم روشنش کنم! این چینیا ............. :am:

بهزاد
07-08-2012, 15:36
با همون ورژن قبلی سعی کردم اینکارو بکنم ولی آپدیت فعال نبود چون نوشته بود که این ورژن قابل آپدیت شدن نیست! :ai:
از توی خود گوشی هم که اصلا گزینه‌ای به نام آپدیت نرم‌افزار وجود نداشت.
همون فیرمور چینی رو نصب کردم بعد که رفتم تو Kies نوشت که این آخرین ورژنه. بدیش اینه که فارسی نداره و اینکه توی نوار ابزار بالای صفحه اثری از GPS نیس! باید از طریق منو برم روشنش کنم! این چینیا ............. :am:

به سایت sammobile.com مراجعه کنید انشاالله که نتیجه می گیرید.

warmin
07-08-2012, 15:39
سلام دوستان میشه طریقه ی استفاده از وی پی ان داخل گوشی رو بهم بگین؟
پست ارسادل شده توسط موبايل

ebiker
07-08-2012, 17:52
من گوشيم اكسپريا ميني پرو هستش مشكل اينه كه امواج واي فاي رو دريافت ميكنم و شكل اون هم بالا صفحه هم مياد واي ديتا رو دريافت نميكنم كه سايتي رو باز كنم در ضمن بگم كه من 2 روز پيش ضد ويروس نصب كرده يودم كه اين مشكل از ديروز برام بوجود اومده بود لطفا راهنماييم كنيم كه بايد چكار كنم خيلي كارم لنگه وارد هيچ سايتي نمي تونم بشم.:020::020::020:

m.j.y
08-08-2012, 13:15
باسلام خدمت اساتید گرامی.چندهفته پیش من به قسمت نرم افزار های مکان یاب آندروید رفتم وNdrive را انتخاب کردم.فایل های اصلی نرم افزار وجود داشت.برای همین دنبال فایل نقشش گشتم اما چیزی پیدا نکردم.یکی از کاربران مرا راهنمایی کرد و گفت در پست 3 می توانید آن را پیدا کنید.لطفا مرا درباره ی مکان این پست 3 راهنمایی کنید تا بتوانم آن فایل را دانلود کنم.

از کمکی که خواهید کرد تشکر می کنم

BABAK OTAKU
08-08-2012, 16:38
من گوشيم اكسپريا ميني پرو هستش مشكل اينه كه امواج واي فاي رو دريافت ميكنم و شكل اون هم بالا صفحه هم مياد واي ديتا رو دريافت نميكنم كه سايتي رو باز كنم در ضمن بگم كه من 2 روز پيش ضد ويروس نصب كرده يودم كه اين مشكل از ديروز برام بوجود اومده بود لطفا راهنماييم كنيم كه بايد چكار كنم خيلي كارم لنگه وارد هيچ سايتي نمي تونم بشم.:020::020::020:

با اپرا مینی هم نمیتونید برید؟والا اون مشکل سخت افزاریه اگر ریست هم کردید حل نشده

باسلام خدمت اساتید گرامی.چندهفته پیش من به قسمت نرم افزار های مکان یاب آندروید رفتم وNdrive را انتخاب کردم.فایل های اصلی نرم افزار وجود داشت.برای همین دنبال فایل نقشش گشتم اما چیزی پیدا نکردم.یکی از کاربران مرا راهنمایی کرد و گفت در پست 3 می توانید آن را پیدا کنید.لطفا مرا درباره ی مکان این پست 3 راهنمایی کنید تا بتوانم آن فایل را دانلود کنم.

از کمکی که خواهید کرد تشکر می کنم

میشه اینجا

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=186140

BABAK OTAKU
08-08-2012, 16:42
سلام

من می خوام یک سری نرم افزار که به صورت دیفالت روی گوشی نصبه مثله gmail که من استفاده ندارم!

با چه نرم افزاری اینارو پاک کنم؟

شما اینطوری عمل کن

SETTING

ACCOUNT AND SYNC

بعد آدرس جیمیل رو روش کلیک کن بعد آپشن رو بزن و بعد remove account

در مورد برنامه هم

setting

application

manage application

روشون کلیک میکنی بعد uninstall رو انتخاب میکنی

BABAK OTAKU
08-08-2012, 16:46
سلام دوستان
الان ورژن اندرویدم 2.1.1

از تو کدوم قسمت سرچ کردین واسه فریم ویر؟

باید از تو ستینگ بعد about چک بکنین ها

warmin
08-08-2012, 17:03
پست ارسال شده توسط موبايل سلام دوستان میخواستم اون 3 تا دکمه ای که پایین گوشی neo v هست بیاد رو صفحه نمایش ورژن 2.3.4 ممنون

amir_real2008
08-08-2012, 18:09
با سلام چطوری میشه روی htctytn2 اندروید نصب کرد؟؟؟

amir_real2008
08-08-2012, 18:11
لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون:ak:

m.j.y
08-08-2012, 22:25
باسلام خدمت اساتید وکاربران گرامی.من گوشی s5260دارم.اما این گوشی برخلاف میلم فارسی نیست و به هیچ وجه فارسی نمی شود.لازم به ذکر است smsهای فارسی راهم نمی تواند نمایش دهد وبه صورت مربع واشکال دیگر به نمایش درمی آورد.لطفا مرا راهنمایی کنید.

باتشکر

Mohammad_mehdi
09-08-2012, 05:13
باسلام خدمت اساتید وکاربران گرامی.من گوشی s5260دارم.اما این گوشی برخلاف میلم فارسی نیست و به هیچ وجه فارسی نمی شود.لازم به ذکر است smsهای فارسی راهم نمی تواند نمایش دهد وبه صورت مربع واشکال دیگر به نمایش درمی آورد.لطفا مرا راهنمایی کنید.
باتشکر

سلام دوست عزیز
این گوشی که استار۲ هستش و سیستم عامل اندروید نیست
شما تو سایت در مورد همین گوشی سرچ کنید ، روش های فلش زدن و دانلود فریمور فارسیش رو ببینید.
اینو واسه یکی از اشنایان خریده بودیم فارسی داشت..
احتمالا گوشیت سری اوله، یا سفارش جای دیگه ست که فارسی نداره.
فلش بزنی با فریمور فارسی حل میشه.
دزمورد نحوه فلش کردنش اطلاعی ندارم ، چون اندروید نیست.

Mohammad_mehdi
09-08-2012, 05:15
دادش ویندوز فونه دیگه اگه اشتباه نکنم؟
به نظرم تو همون بخش در این مورد بیشتر اطلاع داشه باشن. چون الان بحث تخصصی اندروید نیست. مربوط به ویندوز فونه.
ولی فکرمیکنم نمیشه نصب کرد، باید hspl بشه اگه درست گفته باشم، مطمئن نیستم. بعد هم فریمور مربوطه بیاد و براش پورت بشه.
بهترین کار اینه که تو xda سرچ کنید

Sent from my HTC Sensation XE

Mohammad_mehdi
09-08-2012, 05:17
پست ارسال شده توسط موبايل سلام دوستان میخواستم اون 3 تا دکمه ای که پایین گوشی neo v هست بیاد رو صفحه نمایش ورژن 2.3.4 ممنون

دادش فکرنمیکنم شدنی باشه. اونم تو اندروید 2.3.4...
مگه این که شما رام مخصوصی دانلود کنید که این امکان رو داشته باشه.
تو بخش خودتون بپرسید
ولی من میگم جواب منفیه

BABAK OTAKU
09-08-2012, 11:50

شما باید رام کاستوم اچ تی سی دانلود کنید و نصب کنید البته من پیشنهاد نمیکنم وقتی با یک لانچر میشه این کارو کرد

شما تو بخش htc hd2 برو هر کاری رو این گوشی کردن شمام انجام بده البته من بعید میدونم سی پی یو گوشیت جواب بده

amir223
09-08-2012, 14:33
سلام
من گوشیم اندرویده اچ تی سی مدل دیزایر است .
چند روزیه که گوشمو روت کردم الانم میخوام توش فونت بریزم...:by:
ولی وقتی میخوام فونت و REPLACE کنم میگه
:bz: THERE IS NOT ENOUGH SPACE
یعنی محتواش کمه. بعدش گوشیم هی ری استارت میشه !! :cm: که با در اوردن و جا زدن دو باره باتری درست میشه ...:bi:
خواهش میکنم کمکم کنین !!!!!
چجوری فونتا رو بریزم اخه ؟؟؟!!!!:ak::dy::be:

m.j.y
09-08-2012, 14:45
میشه اینجا

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=186140[/QUOTE]

پس کوفایل نقشش؟چیزی که وجود نداره...:dy:

m.j.y
09-08-2012, 14:48
با سلام خدمت اساتید و کاربران گرامی.ببخشید این جریان <<روت>>گوشی چیه؟

m.j.y
09-08-2012, 14:55
باسلام خدمت دوستان عزیزم که به تک تک سوالاتم جواب می دن.دوستان من گوشی S5360دارم.چند روز پیش نرم افزارNdriveباورژ11.4.3به همراه فایل نقشه دانلود کردم.هنگامی که برروی گوشیم نصبش کردم دقیقا پیام زیر را داد ونرم افزار رو باز نمیکنه:
Please configure your internet conection.
Please reastart NDrive for assistanse visit:http://www.ndrive.com

خواهش می کنم به طور کامل مرا راهنماییم کنین.خسته شدم ازبس نرم افزار GPSدانلود کردم وپاک کردم

kar2rost
09-08-2012, 16:11
سلام من گوشيم xperia u هستش داراي نسخه اندروييد 2.3.7
وقتي با كسي تماس ميگيرم و اون داره با كسي حرف ميزنه پيغامي براي من نمياد كه پشت خطشم
در حالي كه گوشي هاي ساده هم هم اين قابليت رو دارن.در ضمن بگم كه من پشت خطيم از طرف همراه اول فعال شده و تيكش هم در تنظيمات گوشيم خورده ولي با اين حال نشون نميده كه من پشت خط هستم و فقط بوق ميخوره
چيكار بايد بكنم ممنون ميشم جواب بديد

R@ven
09-08-2012, 19:17
سلام به دوستان عزيز
من خودم گوشي نوت دارم و با برنامه پروكسي درويد و اكانت ساكس از فيس بوك و غيره لذت ميبرن . ولي يكي از دوستان تبلت سامسونگ داره و روت نكرده به همين خاطر نتونستم با پروكسي درويد و اكانت ساكس وصل بشم. ميخوام ببينم برنامه اي هست كه نياز به روت شدن نداشته باشه و اكانت ساكس رو توش بشه وارد كرد و استفاده كرد ؟
چون براي خودم نيست نميخوام تبلت رو روت كنم .

کسی از دوستان نبود جواب این سوال ما رو بده ؟ :ao:

S-AJAD
09-08-2012, 22:25

فکر نکنم.برای باز کردن سایت ها 2 راه دارین
استفاده از چیز پی ان که پورتش https نباشه مثلا l2tp باشه
یکیم استفاده از نرم افزار opera mini
دومی سایت ها رو خوب باز میکنه.
ولی خوب برای گذر از ..... جواب نمیده.
اگر برای سایت میخواین یه تست کنین

بهزاد
09-08-2012, 22:55

درود.
دوست گرام puffin فوق العاده هست. حتما امتحان کنید.

R@ven
10-08-2012, 00:41
درود.

مرسی خیلی عالی بود . جالب اینکه این مرورگر از خودش وی پی داره اونم با چه سرعتی .
ولی حالا برنامه ای هست مثل ...... دروید که نصب بشه و اطلاعات .... رو توش وارد کنیم و از ویجت های فیس بوک لذت ببریم ؟
مرورگر نباشه و نیاز به روت شدن دستگاه هم نباشه .

m.j.y
10-08-2012, 11:58
کسی جواب سوال مارونمیده؟

linkinpark12
10-08-2012, 15:21
سلام دوستان گوشی من مدل سامسونگ gts 5570هست این سیستم عاملشش اندرویده 2.2 درسته؟
من چه طوری نرم افزار و بازی داخلش نصب کنم لینک اموزش های لازم رو میزارید ممنون.

temporari7
10-08-2012, 15:26
کسی جواب سوال مارونمیده؟

دوست من سیستم عامل گوشی شما بادا هستش ، بهتره تو انجمن بادا پیگیری کنی ، اینجا ما چیزی از بادا نمیدونیم ، فقط آندروید.

موفق باشی

پست ارسال شده توسط موبايل

Black Boy
10-08-2012, 16:08
سلام
دوستان برنامه ای برای اندروید هست که باهاش صدای حین مکالمه را تغییر داد؟ مثلا به زن تبدیل کنه بدون استفاده از اینترنت

Mohammad_mehdi
10-08-2012, 16:58
سلام دوستان گوشی من مدل سامسونگ gts 5570هست این سیستم عاملشش اندرویده 2.2 درسته؟
من چه طوری نرم افزار و بازی داخلش نصب کنم لینک اموزش های لازم رو میزارید ممنون.

نصب نرم افزار تو اندروید کاری نداره دوست عزیز
شما بریز رو گوشی ، بعد با فایل منیجر برو نصبش کن.
فرمت نرم افزار ها apk هستش.
اگه سوالی بود درخدمتتون هستم

1377abbas
10-08-2012, 18:43
سلام دوستان در xperia sپس از آپديت به اندروييد 4بعضي از برنامه ها رو باز نميكنه و اين ارور رو مي ده كه اين برنامه متوقف شده است لطفا راهنمايي كنيد

Mohammad_mehdi
10-08-2012, 19:15
سلام دوستان در xperia sپس از آپديت به اندروييد 4بعضي از برنامه ها رو باز نميكنه و اين ارور رو مي ده كه اين برنامه متوقف شده است لطفا راهنمايي كنيد

سلام دوست عزیز
شما بهتره تو تاپیک خود گوشیتون بپرسید. چون حتما راهنماییتون نیکنند و تعدادی هم ممکنه این مشکل رو داشته باشند
شاید هم اپدیت جدیدتر یا پچ و مدی اومده باشه براش...

yashal
10-08-2012, 21:59
سلام من گوشيمو از ور÷ن 2.3.3 به ور÷ن 2.3.5 با رام رسمي آپديت كردم ولي حالا با هيچ بروزري نميتونم به اينترنت وصل بشم حتي باuc browser
نرم افزار بازار يا يانتايج آنلاين كار ميكنه ولي بروزها نه ace Gt5830

گوشيم رو روت هم كردم با B84 كرنل

Mohammad_mehdi
11-08-2012, 01:43
سلام من گوشيمو از ور÷ن 2.3.3 به ور÷ن 2.3.5 با رام رسمي آپديت كردم ولي حالا با هيچ بروزري نميتونم به اينترنت وصل بشم حتي باuc browser
نرم افزار بازار يا يانتايج آنلاين كار ميكنه ولي بروزها نه ace Gt5830

گوشيم رو روت هم كردم با B84 كرنل

سلام. داداش گوشیت که ace ه دیگه ... درسته؟
من خودم ace داشتم و به آندروید 2.3.5 رسمی هم اپدیت کردم... ولی این مشکل رو نداشتم. نمیدونم چرا اینجوری شده.
به نظر من تو بخش گالکسی ایس بپرسید بهتر جواب میگرید...
شاید هم با یه ریست فکتوری درست بشه

rosesefid
11-08-2012, 10:42
درود.

ولي من با اين مرورگر نتونستم برم. گوشيمم اكسپريا پرو هستش :ce:

بهزاد
11-08-2012, 11:06
ولي من با اين مرورگر نتونستم برم. گوشيمم اكسپريا پرو هستش :ce:

این برنامه به صورت دسکتاپ سایت هارو میاره. شاید سرعت اینترنت شما کمی پایین بوده. یکم صبر کنید شاید لود شه.

hesam68
11-08-2012, 18:28
سلام

من چند روز پیش فهمیدم که گوگل تو اندروید 4 امکان سرچ کردن از طریق دست خط خود کاربر و گذاشته...

میخواستم بدونم تو اندروید امکان فرستادن اس ام اس از طریق دست خط کاربر هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟
اگه نیست اپلیکیشن جداگانه ای چی هست که با اون بشه این کارو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamali_ja
12-08-2012, 00:33
سلام دوستان
گوشی دیزایر هستش و روت و اس آف . توی آنتن دهی مشکل پیدا کرده !!
رادیو آخرین ورژن هستش . آنتن رو پر نشون میده ولی عملا آنتن نمیده !
اینم بگم که بعضی وقت ها آنتن میده و بعضی وقت ها نمیده !
رام عوض کردم بازم درست نشد . لطفا راهنمایی کنید که ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاری و راه حلش رو بهم بگین .
با سپاس

amir223
12-08-2012, 11:29
سلام
چند روزیه که گوشمو روت کردم الانم میخوام توش فونت بریزم...
ولی وقتی میخوام فونت و replace کنم میگه
there is not enough space
یعنی محتواش کمه. بعدش گوشیم هی ری استارت میشه !! که با در اوردن و جا زدن دو باره باتری درست میشه ...
چجوری فونتا رو بریزم اخه ؟؟؟!!!!

TSCO
12-08-2012, 11:57
صفحه ال سی دی گوشیم وقتی با گوشی کار نمیکنی برا خودش روش و خاموش میشه . دلیلش چی میتونه باشه
مدل گوشی : Xperia Arc S

ashkan_gorg
12-08-2012, 12:44
ببخشيد من توهرقسمت گوشي كه ميخوام دانلود كنم google play مياد بالا من بايد چكار كنم تا 1دانلود منيجر ديگه يا با يك نرم افزار ديگه دانلود كنم يعني منيجر اصلي من نرم افزاري كه خودم تعيين ميكنم باشه تشكر

yaghob68
12-08-2012, 13:25
با سلام دوستان . چند سوال داشتم خواهشا کامل برم توضیح بدید. گوشی من سونی اریکسون لایو هست و روت هست

1- یکی از دوستان میگفت میشه سی پی یو این گوشی ها رو اورکلاک کرد یعنی مثلا 1000 مگاهرتز هست بکنی 2000 آیا این درسته؟ اگه این کار امکان داره مزایا و معایب رو هم بگید؟ آیا توی سرعت اجرای بازی ها تاثیری داره؟

2- چند وقتی که برنامه go locker گوشی رو قفل نمیکنه نمیدونم چرا از اول هم نصب کردم اما بازم همینجوریه

3- از کجا باید برنامه پیش فرض رو تغییر بدیم مثلا اینکه اس ام اس ها با چه برنامه ای باز بشه

بهزاد
12-08-2012, 13:36
سلام
چند روزیه که گوشمو روت کردم الانم میخوام توش فونت بریزم...
ولی وقتی میخوام فونت و replace کنم میگه
there is not enough space
یعنی محتواش کمه. بعدش گوشیم هی ری استارت میشه !! که با در اوردن و جا زدن دو باره باتری درست میشه ...
چجوری فونتا رو بریزم اخه ؟؟؟!!!!

درود.
حافظه ی گوشی شما پر شده و نیاز به پاک کردن فایل ها و برنامه های به درد نخور هست.
موفق باشید.

PESAR AJIB
12-08-2012, 13:37
با سلام دوستان . چند سوال داشتم خواهشا کامل برم توضیح بدید. گوشی من سونی اریکسون لایو هست و روت هست

1- یکی از دوستان میگفت میشه سی پی یو این گوشی ها رو اورکلاک کرد یعنی مثلا 1000 مگاهرتز هست بکنی 2000 آیا این درسته؟ اگه این کار امکان داره مزایا و معایب رو هم بگید؟ آیا توی سرعت اجرای بازی ها تاثیری داره؟

2- چند وقتی که برنامه go locker گوشی رو قفل نمیکنه نمیدونم چرا از اول هم نصب کردم اما بازم همینجوریه

3- از کجا باید برنامه پیش فرض رو تغییر بدیم مثلا اینکه اس ام اس ها با چه برنامه ای باز بشه
2 گیگاهرتز ساخته نشده برای موبایل که شما میخوای بکنی 2000 گیگاهرتز cpu میسوزه
میشه 300 تا اضافه کرد با نرم افزار های اورکلاک که تو بخش باید بپرسی
سوال های بعدی مربوط به نرم افزار هست
ولی اگه تو بخشش بپرسی خیلی بهتره

بهزاد
12-08-2012, 13:42
ببخشيد من توهرقسمت گوشي كه ميخوام دانلود كنم google play مياد بالا من بايد چكار كنم تا 1دانلود منيجر ديگه يا با يك نرم افزار ديگه دانلود كنم يعني منيجر اصلي من نرم افزاري كه خودم تعيين ميكنم باشه تشكر

درود. احتمالا شما قصد دانلود برنامه دارید که این اتفاق میوفته. شما میتونید برنامه ی 1Mobile Market رو نصب کنید در زمان دانلود انتخاب برنامه ی دانلودگر دست شماست و برنامه ی 1Mobile Market رو انتخاب کنید.
موفق و پیروز باشید.

mamali_ja
12-08-2012, 15:27
سلام دوستان
گوشی دیزایر هستش و روت و اس آف . توی آنتن دهی مشکل پیدا کرده !!
رادیو آخرین ورژن هستش . آنتن رو پر نشون میده ولی عملا آنتن نمیده !
اینم بگم که بعضی وقت ها آنتن میده و بعضی وقت ها نمیده !
رام عوض کردم بازم درست نشد . لطفا راهنمایی کنید که ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاری و راه حلش رو بهم بگین .
با سپاس

چرا کسی جواب منو نمیده ؟

Black Boy
12-08-2012, 16:14
تا حالا سیستم عامل دیگه ای روی گوشی های اندروید پورت شده؟ مثل میگو؟

ashkan_gorg
12-08-2012, 16:33
آقای بهزاد من 1Mobile Marketنصب کردم ولی بازهم همونه مثلا من میخوام تم از توی go locker دانلود کنم اکانت گوگل میخواد و دانلود نمیشه ولی تو web browser مشکلی ندارم فقط از توی بعضی از نرم افزار ها این مشکل دارم که دانلود رو به صورت پیش فرض میره تو google play باید چکار کنم خیلی اعصابم بهم ریخت سر این قضیه

Mohammad_mehdi
12-08-2012, 16:38
تا حالا سیستم عامل دیگه ای روی گوشی های اندروید پورت شده؟ مثل میگو؟
خیر دوست عزیز. گمون نکنم این کارو کرده باشن...
اندروید سیستم عامل کاملیه و نیازی بهپورت کردن میگو روش نیست.
ولی روی دیوایس های میگو و میمو اندروید رو پورت میکنن

Mohammad_mehdi
12-08-2012, 16:44

بله میشه اورکلاک کرد... ولی نه اینکه روی 2000 بذاریش.
مثلا میشه روی 1300 یا 1400 بذاری. مصرف باتری میره بالاتر. البته اینم بستگی به کرنل داره... ولی خب یه کم پردازش رو راحت تر میکنه.
اخرین نسخه go locker رو نصب کنید باید جواب بده. البته بهتره که درکنار لانچر go استفاده بشه. قفل دیگه ای هم اگه دارید غیرفعال کنید ببینید جواب میده یا نه...
...
واسه این کار مثلا go sms رو از تو ستینگ، apps انتخاب کنید.
برید پایین تر یه جا نوشته clear defaults . این رو بزنید...
حالا هروقت درمورد اس ام اس پرسید نرم افزاری که میخوای رو انتخاب کن و تیک زیرش رو بذار

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e

بهزاد
12-08-2012, 18:04
آقای بهزاد من 1mobile marketنصب کردم ولی بازهم همونه مثلا من میخوام تم از توی go locker دانلود کنم اکانت گوگل میخواد و دانلود نمیشه ولی تو web browser مشکلی ندارم فقط از توی بعضی از نرم افزار ها این مشکل دارم که دانلود رو به صورت پیش فرض میره تو google play باید چکار کنم خیلی اعصابم بهم ریخت سر این قضیه

برای اینجور موارد میتونید از آندروید مارکت ایرانی استفاده کنید.
پیروز باشید.

ashkan_gorg
12-08-2012, 18:22
برای اینجور موارد میتونید از آندروید مارکت ایرانی استفاده کنید.
پیروز باشید.

آخه از مارکت ایرانی هم استفاده میکنم مثلا بازار ولی بازم نمیشه شما چه پیشنهادی دارید؟

بهزاد
12-08-2012, 18:39
آخه از مارکت ایرانی هم استفاده میکنم مثلا بازار ولی بازم نمیشه شما چه پیشنهادی دارید؟

منظور من and-apk.ir هست دوست گرام.

mamali_ja
12-08-2012, 23:03
چرا کسی جواب منو نمیده ؟

اینجا که کسی جوابمونو نداد . بردم بازار موبایل میگن از ph آنتن گوشیه !
کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ؟

DjMD
12-08-2012, 23:54
اس ام اس هایی که برای من میاد 1 ساعت جلوتر تایم زده ولی اونی که خودم میفرستم زمانش درسته . چجوری دریافتی هام رو هم درست کنم ؟

Mohammad_mehdi
13-08-2012, 02:39
اس ام اس هایی که برای من میاد 1 ساعت جلوتر تایم زده ولی اونی که خودم میفرستم زمانش درسته . چجوری دریافتی هام رو هم درست کنم ؟

گوشیت اچ تی سی هست؟؟
تو نرم افزار messages خود اچ تی سی این مشکل هست. من که go sms رو نصبیدم و از اون استفاده میکنم. به نظر من شماهم این کارو بکن

edison0111
13-08-2012, 03:44
سلام به همه دوستا
آقا هر کی از دوستا میتونه کمکم کنه
آقا یه خواهشی دارم تو رو خدا کمک کنید.تورو خدا
من می خوام به اندروید مارکت دسترسی داشته باشم و را حت ازش دانلود کنم با کامپیوتر و موبایل. ببنید دوستان من هزار تا آموزش خوندم ولی هیچکدوم جواب نمیده به خدا راه ها رو درست میرم. ولی نمیشه.
از شما دوستان خواهش میکنم اگه کسی راهی بلده و داره از اندروید مارکت دانلود میکنه به منم یاد بده تورو خدا.کاری که واقا جواب بده همیشه. اگه کسی بلده و داره دانلود میکنه راهشم به من بگه. با عرضه معذرت.
یه عمره (از دی ماه ساله پیش) دارم تلاش میکنم به اندروید مارکت دسترسی داشته باشم و دانلود کنم اما نمیشه
تورو خدا هر کاری میکنم نمیتونم اگه میشه به منم یاد بدید همش با خودم سره این یه موضوع درگیرم.
میدونم این در خواستی که دارم نباید اینجا میدادم شاید.معذرت میخوام.نمیدونم کجا باید بگم و کدوم تایپیک.
آقا تورو خدا اگه بلدید همین جا بگید. یا اگه تایپیک و قسمتی واسه این موضوع هست بدید.تا حداقل اون جا هم بگم.
ایشا لله جواب بدید و منم بتونم.
آدرسه ایمیل هم میدم با عرضه معذرت.پیشه خودم فکر کردم شاید لازم باشه.
edison_vitamin_2011@yahoo.com

edison0111
13-08-2012, 03:47
ببخشیدا معذرت یه خواهشی دارم میتونید روش تبدیله فایله جاوا به اندروید رو از سایته www.netmite.com که همه فایله جاوا رو تبدیل به انروید میکنن رو مرحله به مرحله آموزش بدید.

rosesefid
13-08-2012, 14:17
بچه ها يه سوال!! روي اكسپريا پرو چطوري وي پي ان تنظيم ميشه؟ من تنظيمات رو انجام دادم ولي اصلا كانكت نميشه. :ac:

atimoshi
13-08-2012, 16:42
سلام چطور میتونم عکس هامو که پاک شده ریکاوری کنم مدل samsung galaxy 3g tabletچون حافظه داخلی داره هیچکدوم از نرم افزارهای ریکاوری درایئشئ نمشناسن
وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم داخل my computer که پوشه میسازه بنام GT-P7500
که داخل این پوشه درایو داخلی 16گیگ رو میاره و متاسفانه نرم افزار های ریکاوری این درایو رو نمشناسن (دقیقا حالت pc suit)
راiهی هست که مستقیما بصورت درایو معمولی یعنی همونطوری که رم ریدر رو میزنیم بشناسه؟

Mohammad_mehdi
13-08-2012, 17:26
بچه ها يه سوال!! روي اكسپريا پرو چطوري وي پي ان تنظيم ميشه؟ من تنظيمات رو انجام دادم ولي اصلا كانكت نميشه. :ac:

تنظیمات رو درست انجام دادی؟؟
یه تیک داره باید برش دارید. تیک مربوط به encryption هست

azadgraphic
14-08-2012, 02:02
سلام از دوستان و استاتید اگر کسی طریقه روت کردن گوشی nexus s با آندروید 4.1.1 که با خود گوشی آپدیت کردم را میدونه آموزش بده ضمنا تو بخش نکسوس چیزی پبدا نکردم

komil1198
14-08-2012, 11:28
سلام به دوستان
من يه گوشي s2 خريدم
چند تا بازي hdريختم رو گوش وقتي فايل ديتا رو ميريزم رو مموري sd 32g اجرا نميشه ولي وقتي فايل ديتا رو ميريزم تو حافظه 16g خود گوشي اجرا ميشه
حالا ميخواستم ببينم راهي هست كه بشه فايلهاي ديتا رو بريزي تو sd
ممنون

ashkankhoshtip
14-08-2012, 12:21
بنام خدا.کمیل جان تا اونجا که میدونم دیتای هر بازی باید تو محل مخصوص خودش ریخته بشه و اگه یه جایی غیر از اونجا باشه بازی اجرا نمیشه.موفق باشی

komil1198
14-08-2012, 12:32
بنام خدا.کمیل جان تا اونجا که میدونم دیتای هر بازی باید تو محل مخصوص خودش ریخته بشه و اگه یه جایی غیر از اونجا باشه بازی اجرا نمیشه.موفق باشی

دوست عزيز گوشي قبلي arc s بود و راحت تو مموري sd خودم پوشه درست كردم وبازي اجرا شد ولي تو s2 نه
ميخواستم ببينم رو تمام گوشياs2 اينطوريه

m.j.y
14-08-2012, 18:25
باسلام خدمت شماکاربران گرامی ومدیریت محترم سایت.ببخشیدمن گوشیsamsung-S5360دارم.دنبال مرورگری خوب برای گوشی ام هستم.لطفا چندمرورگر خوب معرفی کنید.باتشکر...

Kourosh1348
15-08-2012, 14:05
دوستان سلام.یک تبلت چینی رسیده به دستم که اندروید 4.0.3 روش نصبه.کسی اطلاعاتی در مورد این اندروید داره؟میشه روتش کرد یا اصلاً ورژنشو عوض کرد به جدیدتر یا ورژنی که عمومی تر باشه و در ضمن زبان فارسی هم داشته باشه؟

gnu
16-08-2012, 04:52
ببخشید میشه بگید چجوری از گوشی a1200 کانتکت ها و اس ام اس هامو به گوشی ریزر مکس انتقال بدم ؟

hesamnaser
17-08-2012, 17:02
سلام. دوستان من گلکسی تبمو روت کردم نسخه 2.3 رو، ولی الان سیم کارتمو نمیشناسه ممنون میشم کمکم کنید.

forughi
17-08-2012, 21:54
سلام به دوستان
من يه گوشي s2 خريدم
چند تا بازي hdريختم رو گوش وقتي فايل ديتا رو ميريزم رو مموري sd 32g اجرا نميشه ولي وقتي فايل ديتا رو ميريزم تو حافظه 16g خود گوشي اجرا ميشه
حالا ميخواستم ببينم راهي هست كه بشه فايلهاي ديتا رو بريزي تو sd
ممنون
اگر گوشیت روت شدست و برنامه ی Titanium Backup Pro رو نصب کرده باشی فکر می کنم این کار رو بکنه
توی لیست برنامه تو این برنامه رو اسن بازی مورد نظر انگشتتتو نگه دار تا یه پنجره باز بشه بعد رو move to sd cart کلیک کن خودش بازی رو با دیتا به اس دی کارت منتقل می کنه

tempfordroid
17-08-2012, 22:47
سلام دوستان
من گوشیمو (xperia x8) روت کردم و ریکاوری (cwm) نصبیدمو GDX 25 رو باهاش به صورت زیر نصب کردم :
wipe data/factory reset
wipe cache partition
advanced > wipe dalvik cache
mount and storage > format system
instal zip from sd card
reboot
بعد از بالا اومدن کامل رام (به 5 دقیقه نرسید) و کمی کار کردن باهاش دکمه پاور رو نگه داشتم و "reboot to cwm" رو زدم و تو cwm دوباره همون فایل رو بصورت زیر نصبیدم :
wipe data/factory reset
wipe cache partition
advanced > wipe battery status (غلط اضافی ای که اینبار انجام دادم)
instal zip from sd card
reboot
حالا گوشیم بعد ریبوت رو متن sony ericsson متنی (اولیه) گیر میکنه بیشتر از یه رب صبر کردم بالا نیومد
مجبور شدم باتری رو در بیارم
چکار کنم ؟
راستی هرچی تاچ میکنم cwm بالا نمیاد که رستور کنم :bp:
و همونطور که بالا ذکر نکردم بوتلودر نشکسته
لطفا کمکم کنین فردا گوشیمو لازم دارم :cd:

m.j.y
18-08-2012, 11:36
باسلام خدمت اساتید و کاربران گرامی.من چندین بار برای این پست سوال ارسال کردم اما کسی جوابمو نداد.نمی دونم برای چی اما امیدوارم که جواب این سوالمو بدید چون بسیار فوری فوتی است.خواهش می کنم کمکم کنید:
من گوشی دارم Samsung-GT- S5360وبرای آن نرم افزار GPSآفلاین V11.4.3 NDriveرو ریختم.حال بااستفاده ازwi-fiاون رو فعال کردم.الآن هم درست کار می کنه.اما برای مسیریابی فقط نقشه راه های کشور رو اون هم فقط بانام مراکز استان ها مسیریابی می کنه.لطفا نقشه تمامی شهرهای ایران رو به صورت لینکی در پاسخ قرار دهید.ممنون

Kourosh1348
18-08-2012, 12:28
دوستان سلام.اشتباهی بجای cm9 nightly روی گلکسی اس ، یک ورژن از cm10 ریختم و از زیکاوری نصب کردم.حالا گیر کرده و تو لوپ افتاده.تو ریکاوری میتونم برم.راهی هست بتونم یکجوری رام cm9 رو بریزم تو حافظه داخلی تا بتونم از ریکاوری نصب کنم؟
نمیخوام دوباره 3 فایله فلش بزنم و بعد رام cm9 رو بریزم چون بکآپ هم ندارم.یکجوری بتونم به حافظه داخلی دسترسی پیدا کنم درست میشه.

Mohammad_mehdi
18-08-2012, 19:22
دوستان سلام.اشتباهی بجای cm9 nightly روی گلکسی اس ، یک ورژن از cm10 ریختم و از زیکاوری نصب کردم.حالا گیر کرده و تو لوپ افتاده.تو ریکاوری میتونم برم.راهی هست بتونم یکجوری رام cm9 رو بریزم تو حافظه داخلی تا بتونم از ریکاوری نصب کنم؟
نمیخوام دوباره 3 فایله فلش بزنم و بعد رام cm9 رو بریزم چون بکآپ هم ندارم.یکجوری بتونم به حافظه داخلی دسترسی پیدا کنم درست میشه.

بله دوست عزیز میشه
برو تو ریکاوری.... قسمت mount and storage
گوشی رو وصل کن به کامپیوتر
گزینه ی mount sotorage mode رو بزن.
حافظه mass میاد رو کامپیوتر ، میتونی رام رو بریزی ، در نهایت فول وایپ و بعد هم نصب رام

Mohammad_mehdi
18-08-2012, 19:25
باسلام خدمت اساتید و کاربران گرامی.من چندین بار برای این پست سوال ارسال کردم اما کسی جوابمو نداد.نمی دونم برای چی اما امیدوارم که جواب این سوالمو بدید چون بسیار فوری فوتی است.خواهش می کنم کمکم کنید:
من گوشی دارم samsung-gt- s5360وبرای آن نرم افزار gpsآفلاین v11.4.3 ndriveرو ریختم.حال بااستفاده ازwi-fiاون رو فعال کردم.الآن هم درست کار می کنه.اما برای مسیریابی فقط نقشه راه های کشور رو اون هم فقط بانام مراکز استان ها مسیریابی می کنه.لطفا نقشه تمامی شهرهای ایران رو به صورت لینکی در پاسخ قرار دهید.ممنون

سلام دوست عزیز
اگر کسی جواب سوال رو بدونه حتما میگه...
ولی به نظر من درخواست نقشه مال این تاپیک نیست... برید تو بخش خود نرم افزار در خواست بدید
اینجوری سریعتر جواب میگیرید

Mohammad_mehdi
18-08-2012, 19:31
سلام دوستان
من گوشیمو (xperia x8) روت کردم و ریکاوری (cwm) نصبیدمو gdx 25 رو باهاش به صورت زیر نصب کردم :
Wipe data/factory reset
wipe cache partition
instal zip from sd card
reboot
بعد از بالا اومدن کامل رام (به 5 دقیقه نرسید) و کمی کار کردن باهاش دکمه پاور رو نگه داشتم و "reboot to cwm" رو زدم و تو cwm دوباره همون فایل رو بصورت زیر نصبیدم :
Wipe data/factory reset
wipe cache partition
advanced > wipe battery status (غلط اضافی ای که اینبار انجام دادم)
instal zip from sd card
reboot
حالا گوشیم بعد ریبوت رو متن sony ericsson متنی (اولیه) گیر میکنه بیشتر از یه رب صبر کردم بالا نیومد
مجبور شدم باتری رو در بیارم
چکار کنم ؟
راستی هرچی تاچ میکنم cwm بالا نمیاد که رستور کنم :bp:
و همونطور که بالا ذکر نکردم بوتلودر نشکسته
لطفا کمکم کنین فردا گوشیمو لازم دارم :cd:

بهتره تو تاپیک خود گوشی بپرسید/// راهنماییت میکنن
یه کاری بکن شاید بالا اومد. شما باتری رو یه ربع در بیار و بعد بذار رو گوشی... بعد ببین میره تو ریکاوری یانه.
ولی یه راه دیگه هم هست اونم اینه که رام رسمی رو فلش کنی. بشه مثل روز اول
بعد روت و ریکاوری و نصب رام
در ضمن شرایط نصب رام رسمی رو از بخش خود گوشیتون ببینید تا دوباره اشتباهی رخ نده

jeeex.2
19-08-2012, 09:18
سلام دوستان گلکسی نوت دارم یه مدتیه گالری که باز میکنم میگه گالری موجود نیست مشکل چیه؟

hesamgta
19-08-2012, 10:08
سلام دوستان گلکسی نوت دارم یه مدتیه گالری که باز میکنم میگه گالری موجود نیست مشکل چیه؟

توی گوشیت عکس داری ؟
یک بار حافظه های گوشیت رو فرمت کن ببین درست میشه یا نه

ntfm2000
19-08-2012, 10:26
سلام دوستان !
گوشی galaxy fit s5670 دارم
رو گوشی برنامه های زیاد نصب کردم حالا که ری استارت کردم گوشی تا ارم سامسونگ بالا میاد و وایمیسته ! کسی میدونه چکارش باید بکنم ؟ دوستان اگه ممکنه سریع جواب بدین !

kral24
19-08-2012, 10:33
سلام دوستان !
گوشی galaxy fit s5670 دارم
رو گوشی برنامه های زیاد نصب کردم حالا که ری استارت کردم گوشی تا ارم سامسونگ بالا میاد و وایمیسته ! کسی میدونه چکارش باید بکنم ؟ دوستان اگه ممکنه سریع جواب بدین !

یه رام رسمی رو با ادین فلش کن بالا میاد

ntfm2000
19-08-2012, 11:10
یه رام رسمی رو با ادین فلش کن بالا میاد
میشه کاملتر بگی ؟ چون از اندروید چیزی نمیدونم
لینک اموزش هاشو اگه بدی ممنون میشم دوست عزیز

_someone_
19-08-2012, 15:12
سلام من میخوام با connectify با گوشی galaxyم به نت وصل بشم تنظیمات رو هم اینطووری گذاشتم
ولی گوشیم اصلا پیدا نمکینه این شبکه رو درحالیکه دستگاه های دیگه توی خونه پیدا میکنن
با استاتیک آی پی هم نتیجه نداد
چی کار باید بکنم ؟

aligoodarz
19-08-2012, 15:55
با سلام گوشی کالکسی اس 2 دارم وقتی اهنگی روی گوشی می ریزم از این اهنگها تنها به عنوان زنگ گوشی می شود استفاده کرد ایا راه حلی یا نرم افزاری هست که بتوان از اهنگهای که به گوشی منتقل میشود بتوان به عنوان زنگ اس ام اس هم استفاده کرد با تشکر

hesamgta
19-08-2012, 16:41
با سلام گوشی کالکسی اس 2 دارم وقتی اهنگی روی گوشی می ریزم از این اهنگها تنها به عنوان زنگ گوشی می شود استفاده کرد ایا راه حلی یا نرم افزاری هست که بتوان از اهنگهای که به گوشی منتقل میشود بتوان به عنوان زنگ اس ام اس هم استفاده کرد با تشکر

وارد بخش موسیقی بشید چند ثانیه دستتون رو روی اهنگ دلخواه نگه دارید بعد استفاده به عنوان زنگ رو انتخاب کنید

aligoodarz
19-08-2012, 17:41
وارد بخش موسیقی بشید چند ثانیه دستتون رو روی اهنگ دلخواه نگه دارید بعد استفاده به عنوان زنگ رو انتخاب کنید

با تشکر از شما از این مورد که شما اعلام کردید فقط می توان به عنوان زنگ گوشی - زنگ الارم استفاده کرد ونمی توان از ان به عنوان زنگ اس ام اس استفاده کرد و من می خواهم از این طریق به عنوان زنگ اس ام اس استفاده کنم اگر راه حلی پیدا کردید اعلام نمایید با تشکر

_someone_
19-08-2012, 18:09
سلام من میخوام با connectify با گوشی galaxyم به نت وصل بشم تنظیمات رو هم اینطووری گذاشتم
ولی گوشیم اصلا پیدا نمکینه این شبکه رو درحالیکه دستگاه های دیگه توی خونه پیدا میکنن
با استاتیک آی پی هم نتیجه نداد
چی کار باید بکنم ؟

چی شد ؟ ینی واقعا تو این سایت کسی مشکل رو نمیدونه ؟
این همه کاربر رنگی و مدیر آنلاین بد نیست یه همتی کنید جواب این پست رو هم بدید :-w

kral24
19-08-2012, 21:09
میشه کاملتر بگی ؟ چون از اندروید چیزی نمیدونم
لینک اموزش هاشو اگه بدی ممنون میشم دوست عزیز

شما برو بخش اختصاصی گوشیت /تاپیک رامهای رسمی که با ادین فلش میشن اونجا نحوه نصب همراه با برنامه ادین و رامهای مخصوص گوشیت هست

kral24
19-08-2012, 21:12

نرم هافزار که واسه اینکار زیاده مثل رینگتون ست اما میتونی بدون نرم افزار هم اینکارو بکنی تو مموریت یه پوشه به اسم notifications و اهنگی رو که میخوای برا اس ام اس ست کنی اونجا بریز بعد برو از تنظیمات انتخابش کن

kar2rost
19-08-2012, 23:11
با سلام خدمت همهگي بچه هايي كه تو اين سايت زحمت ميكشن مخصوصا كسايي كه جواب منو ميدن
آقا من گوشي xperia u هستش با رام 2.3.7 رسمي
بعضي وقتا پيش مياد كه گوشي طرف خاموشه و ميخاي بفهمي كي روشن ميشه.تو گوشيهاي معمولي اس ام اس سند ميشه و از شارژ كم ميشه و وقتي گوشي طرف روشن شد به ما يه پيغام تحويل ميده همون لحظه
حالا وقتي من اس ام اس ميفرستم وقتي گوشي طرف خاموش باشه نميفرسته و از شارژم هم كم نميكنه و يه علامت مثلث كوچيك بغل اس ام اس مياد يعني اين كه سند نشد اصلا.موندم چيكار كنم كه مثله گوشي هاي معمولي بشه.نميدونم يعني اندروييد انقدر هوشمندانه عمل ميكنه كه اگه گوشي طرف خاموش باشه اس اصلا سند نشد؟!!!!
من حتي به خط خاموش اس دادم تا بفهمم بعد روشن شدن گوشي طرف اس من ميرسه دستش كه اونم نرسيد انگار از اول سند نشده و وارد شبكه موبايل نشده كه بخاد دستش برسه
اگه كسي چيزي ميدونه راهنمايي كنه ممنون ميشم ببخشيد زياد شد:sign_help:

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
19-08-2012, 23:38

دوست عزیز نمیدونم چرا بعضیا راه حل های پیچیده و ناکارامد میدن واسه این کار تا حالا واسه بیست نفر انجام دادم فقط کافیه تو قسمت applications تو تنظیمات تیک unknown sursses رو بزنی

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

19-08-2012, 23:40
با سلام خدمت همهگي بچه هايي كه تو اين سايت زحمت ميكشن مخصوصا كسايي كه جواب منو ميدن
آقا من گوشي xperia u هستش با رام 2.3.7 رسمي
بعضي وقتا پيش مياد كه گوشي طرف خاموشه و ميخاي بفهمي كي روشن ميشه.تو گوشيهاي معمولي اس ام اس سند ميشه و از شارژ كم ميشه و وقتي گوشي طرف روشن شد به ما يه پيغام تحويل ميده همون لحظه
حالا وقتي من اس ام اس ميفرستم وقتي گوشي طرف خاموش باشه نميفرسته و از شارژم هم كم نميكنه و يه علامت مثلث كوچيك بغل اس ام اس مياد يعني اين كه سند نشد اصلا.موندم چيكار كنم كه مثله گوشي هاي معمولي بشه.نميدونم يعني اندروييد انقدر هوشمندانه عمل ميكنه كه اگه گوشي طرف خاموش باشه اس اصلا سند نشد؟!!!!
من حتي به خط خاموش اس دادم تا بفهمم بعد روشن شدن گوشي طرف اس من ميرسه دستش كه اونم نرسيد انگار از اول سند نشده و وارد شبكه موبايل نشده كه بخاد دستش برسه
اگه كسي چيزي ميدونه راهنمايي كنه ممنون ميشم ببخشيد زياد شد:sign_help:

تا حالا که نرفتن اس ام اس واسه من و دوستانم اتفاق نیوفتاده و نمیدونم باید چیکار کنی ولی برای دادن پیغام تحویل تو منو اس ام اسات دکمه منو رو بزن برو تو تنظیمات و delevired report تو تیک بزن

gnu
20-08-2012, 04:01
ببخشید میشه بگید چجوری از گوشی a1200 کانتکت ها و اس ام اس هامو به گوشی ریزر مکس انتقال بدم ؟

قبلا بچه ها سریع تر جواب می دادن
لطفا اگه اطلاع دارید کمک کنید به خدا کارم گیره

Mohammad_mehdi
20-08-2012, 08:13
قبلا بچه ها سریع تر جواب می دادن
لطفا اگه اطلاع دارید کمک کنید به خدا کارم گیره

کانتکت ها رو که بریزید روی سیم کارت و بعد میتونید به گوشی آندرویدتون منتقل کنید. حتی از روی سیم هم خواستید میتونید پاک کنید و یه بکاپ مخصوص اندروید ازش بگیرین و داشته باشین
برای مسیج ها هم شما باید یه بکاپ بگیرید که فرمتش توسط نرم افزار های برگردوندن بکاپ آندروید خونده بشه ، مثلا فرمت xml ...
اگر از مسیج هاتون توی یه فایل میتونید بکاپ بگیرید و بعد فرمتش رو xml کنید فکرکنم راحت تر باشه کارتون
روش های دیگه هم باید باشه ، دوستان اگه بدونن حتما بهتون میگن

m.j.y
20-08-2012, 11:45
سلام.من نقشه های Rmapاون هم با ورژن0.8.8دارم.میخوام برایNdriveبا ورژن11.4.3بریزم تا عمل کنه ونقشه شهرهاش کامل بشه.آیا هم خوانی داره و و روی Ndriveعمل میکنه؟

aligoodarz
20-08-2012, 12:30
نرم هافزار که واسه اینکار زیاده مثل رینگتون ست اما میتونی بدون نرم افزار هم اینکارو بکنی تو مموریت یه پوشه به اسم notifications و اهنگی رو که میخوای برا اس ام اس ست کنی اونجا بریز بعد برو از تنظیمات انتخابش کن

با سلام و با تشکر از راهنمایی شما با نر م افزار معرفی شده مشکل حل شد

azimzade1371
20-08-2012, 13:26
دوستان من یک گوشی lg optimus hub. با گارانتی یاس گرفتم میخواستم بدونم نصب نرم افزار های رایگانو اگه خودم انجام بدم باز هم گارانتی باطل. میشه

20-08-2012, 13:29
دوستان من یک گوشی lg optimus hub. با گارانتی یاس گرفتم میخواستم بدونم نصب نرم افزار های رایگانو اگه خودم انجام بدم باز هم گارانتی باطل. میشه

نه دوست عزیز گارانتی فقط در صورت روت کردن و یا نصب کاستوم رام از بین میره

gnu
20-08-2012, 13:44
کانتکت ها رو که بریزید روی سیم کارت و بعد میتونید به گوشی آندرویدتون منتقل کنید. حتی از روی سیم هم خواستید میتونید پاک کنید و یه بکاپ مخصوص اندروید ازش بگیرین و داشته باشین
برای مسیج ها هم شما باید یه بکاپ بگیرید که فرمتش توسط نرم افزار های برگردوندن بکاپ آندروید خونده بشه ، مثلا فرمت xml ...
اگر از مسیج هاتون توی یه فایل میتونید بکاپ بگیرید و بعد فرمتش رو xml کنید فکرکنم راحت تر باشه کارتون
روش های دیگه هم باید باشه ، دوستان اگه بدونن حتما بهتون میگن

سلام
فرمت بک آپ تو گوشی a1200 نقطه db هست

من حدود 500 تا اس ام اس تو گوشیم دارم که اصلا دلم نمیاد از دستشون بدم
فکر نکنم با سیمکارت بشه اینهمه رو جابجا کرد

HOSSEIN_MEDIA
20-08-2012, 13:59
سلام دوستان .
میخواستم بدونم چگونه رام های گوشی های اچ تی سی و سامسونگ را که قابل نصب روی گوشی هستند رو انتخاب کنم؟ همونطور که میدونید رام های مختلفی با ورژن و مشخصات متفاوت وجود داره ؟ مثلا توی گوشی های ساموسنگ pda و csc و از این جور چیزا داریم که من نمیدونم چطوری یه رام مناسب را انتخاب کنم. ممنوم میشم دوستان کمک کنن.

ntfm2000
20-08-2012, 14:50
سلام دوستان
گوشی سامسونگ من روشن میشه اما رو همون ارم گالاکسی میمونه فلش هم کردم بازم هیمنجوره چکارش کنم ؟

Mohammad_mehdi
20-08-2012, 20:18
سلام

متاسفانه من تا حالا این گوشی رو نداشتم . یعنی اصلا گوشی با این فرمت بکاپ نداشتم. شما ببین تو کامپیوتر با نوت پد میتونی باز کنی این بکاپ رو ؟ یعنی میتونی اس ام اس هات رو ببینی؟؟

Mohammad_mehdi
20-08-2012, 20:27
سلام دوستان
گوشی سامسونگ من روشن میشه اما رو همون ارم گالاکسی میمونه فلش هم کردم بازم هیمنجوره چکارش کنم ؟

من قبلا گلکسی داشتم. واسه من اینجوری درست شد. شما هم امتحان کن:
باتری رو در بیار بعد از 2 دقیقه بذار رو گوشی
برو تو ریکاوری
فرمت فکتوری کن
دوباره ریبوت کن ، انشالله حل میشه.
در غیر اینصورت چک کن حتما فایل دانلود شده درست دانلود شده باشه و مشکلی نداشته باشه

Mohammad_mehdi
20-08-2012, 20:43
سلام دوستان .
میخواستم بدونم چگونه رام های گوشی های اچ تی سی و سامسونگ را که قابل نصب روی گوشی هستند رو انتخاب کنم؟ همونطور که میدونید رام های مختلفی با ورژن و مشخصات متفاوت وجود داره ؟ مثلا توی گوشی های ساموسنگ pda و csc و از این جور چیزا داریم که من نمیدونم چطوری یه رام مناسب را انتخاب کنم. ممنوم میشم دوستان کمک کنن.

دوست عزیز رام های مختلف ، شکل ها و فرمت های مختلف دارن.
ولی معمولا رام رسمی htc خودش فرمت exe هست که با htc sync رو گوشی نصب میشه.
رامهای رسمی سامسونگ هم خودش دو نوعه، یه نوعش که ارائه میشه تک فایله. خب اون که یه فایل هست با فرمت tar (فشرده) یا فرمت های دیگه ارائه میشه که دقیقا حضور ذهن ندارم.
نوع دیگه ش همینیه که شما میگی ، یه رام هست ولی در چند فایل مختلف ارائه میشه که واسه فلش زدن همه فایل ها لازمن. این رام ها رو با odin میتونی فلش کنی و آموزش هم تو بخش سامسونگ هست.
بازم اگه کمکی از من بر میاد در خدمتم...

ntfm2000
20-08-2012, 22:57
من قبلا گلکسی داشتم. واسه من اینجوری درست شد. شما هم امتحان کن:
باتری رو در بیار بعد از 2 دقیقه بذار رو گوشی
برو تو ریکاوری
فرمت فکتوری کن
دوباره ریبوت کن ، انشالله حل میشه.
در غیر اینصورت چک کن حتما فایل دانلود شده درست دانلود شده باشه و مشکلی نداشته باشه

ممکنه بوت گوشی مشکل پیدا کرده باشه ؟

*glxi*
21-08-2012, 00:28
سلام
من گوشم گلکسی ایس هست و میخوام که وقتی اس ام اس میاد ویبره نشه.یعنی نه صدا داشته باشه نه ویبره
یا به اصطلاح هم بی صدا هم بدون ویبره
میخوام بدونم اگه بخوام اینطوری شه باید چیکار کنم؟؟؟
فقط اگه ممکنه زود جواب بدید مهمه:bw:

kral24
21-08-2012, 00:38
سلام
من گوشم گلکسی ایس هست و میخوام که وقتی اس ام اس میاد ویبره نشه.یعنی نه صدا داشته باشه نه ویبره
یا به اصطلاح هم بی صدا هم بدون ویبره
میخوام بدونم اگه بخوام اینطوری شه باید چیکار کنم؟؟؟
فقط اگه ممکنه زود جواب بدید مهمه:bw:

شما برو ستینگ/سوند یا همون صدا/ ولوم و اونجا ولوم نوتیفیکیشن رو کم کن تا مات بشه
ویبره رو هم تو همون قسمت میتونی تیکشو برداری

kral24
21-08-2012, 00:40
سلام

ببخشید این گوشی سیستم عاملش چیه اگه بگی بهتر میتونیم کنکت کنیم

Pedram-F
21-08-2012, 01:25
سلام دوستان این تبلت من نشانگر باطری همیشه 100% رو نشون میده
http://rodfile.ir/images/8pn45hmqt4tse6x7jcek.png
ورژنش رو هم آپدیت کردم باز مشکلش حل نشد
خواهش میکنم کمکم کنید

Mohammad_mehdi
21-08-2012, 02:49
ممکنه بوت گوشی مشکل پیدا کرده باشه ؟

الان اینجوری مشکل حل نشد؟

m.j.y
21-08-2012, 09:29
با سلام خدمت اساتید و کاربران گرامی.من گوشیsamsung-GT-S5360دارم.می خوام آپیدیتش کنم اما نمی دونم از کجا باید آپدیت شه.میگن اگر آپدیتش کنم مشکلاتش حل میشه اما آیا میشه بعد از آپدیت گوشی ،گوشی مشکل دیگه ای پیدا کنه؟لطفا درباره مکان آپدیت و مزایا معایب آن مرا راهنمایی کنید.(لازم به ذکر است من مودم بیسیم،wi-fi،در خانه دارم)ممنونم

HOSSEIN_MEDIA
21-08-2012, 15:36
دوست عزیز رام های مختلف ، شکل ها و فرمت های مختلف دارن.
ولی معمولا رام رسمی htc خودش فرمت exe هست که با htc sync رو گوشی نصب میشه.
رامهای رسمی سامسونگ هم خودش دو نوعه، یه نوعش که ارائه میشه تک فایله. خب اون که یه فایل هست با فرمت tar (فشرده) یا فرمت های دیگه ارائه میشه که دقیقا حضور ذهن ندارم.
نوع دیگه ش همینیه که شما میگی ، یه رام هست ولی در چند فایل مختلف ارائه میشه که واسه فلش زدن همه فایل ها لازمن. این رام ها رو با odin میتونی فلش کنی و آموزش هم تو بخش سامسونگ هست.
بازم اگه کمکی از من بر میاد در خدمتم...
محمد جان دستت درد نکنه .
یکمی منظورم رو بد گفتم.
به فرض من یک گوشی سامسونگ دارم . بر چه اساسی باید رام دانلود کنم ؟ هر رامی رو میتونم انتخاب و دانلود کنم ؟فکر کنید من گلکسی نوت 2 دارم با ورژن gt-n8000 . حالا از میان این همه رام کدوم رو انتخاب کنم ؟ اساس انتخاب رام ها چیه ؟ باید ورزن pda رام انتخابی یا گوشی یکی باشه یا باید هررامی که برای ایران معرفی شده رو انتخاب کنم ؟
یه سوالی دیگه جلو بعضی از رام ها اپراتور هم نوشته میشه مثلا :Philippines (Sun) یا Singapore (StarHub) . استفاده از این رام ها گوشی را لاک lock شبکه میکنه ؟

ali cj
21-08-2012, 17:35
سلام من گوشی اکسپریا ارک اس خریدم نرم افزار همراه بانک ملت (جاواست) چطوری بهش نصب کنم در ضمن روت هستش کلی بهش برنامه نصب شده

kahroba151
21-08-2012, 23:14
سلام من گوشی اکسپریا ارک اس خریدم نرم افزار همراه بانک ملت (جاواست) چطوری بهش نصب کنم در ضمن روت هستش کلی بهش برنامه نصب شده

نرم افزار بانک ملت نسخه اندروید هم داره؛ از سایتش بگیرید..

---------------------
Sent from my Xperia Mini ST15i; RealICS lite r2 Rom, Android 4.0.4 ,Rooted, UnBL Using Tapatalk 2
---------------------

Mohammad_mehdi
22-08-2012, 00:32
با سلام خدمت اساتید و کاربران گرامی.من گوشیsamsung-GT-S5360دارم.می خوام آپیدیتش کنم اما نمی دونم از کجا باید آپدیت شه.میگن اگر آپدیتش کنم مشکلاتش حل میشه اما آیا میشه بعد از آپدیت گوشی ،گوشی مشکل دیگه ای پیدا کنه؟لطفا درباره مکان آپدیت و مزایا معایب آن مرا راهنمایی کنید.(لازم به ذکر است من مودم بیسیم،wi-fi،در خانه دارم)ممنونم

سلام دوست عزیز. خب بگید galaxy y که بهتر متوجه میشیم///
واسه اپدیت تو xda جستجو کنید خوبه
اگر هم ممکنه براتون از ستینگ گوشیتون میتونید آپدیت کنید، قسمت about phone ، بعد هم software update رو چک کنید شاید اپدیت ارائه بشه. ولی بهترین راه دانلود رام رسمی و فلش با نرم افزار odin هستش.
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1469

Mohammad_mehdi
22-08-2012, 00:36
محمد جان دستت درد نکنه .
یکمی منظورم رو بد گفتم.
به فرض من یک گوشی سامسونگ دارم . بر چه اساسی باید رام دانلود کنم ؟ هر رامی رو میتونم انتخاب و دانلود کنم ؟فکر کنید من گلکسی نوت 2 دارم با ورژن gt-n8000 . حالا از میان این همه رام کدوم رو انتخاب کنم ؟ اساس انتخاب رام ها چیه ؟ باید ورزن pda رام انتخابی یا گوشی یکی باشه یا باید هررامی که برای ایران معرفی شده رو انتخاب کنم ؟
یه سوالی دیگه جلو بعضی از رام ها اپراتور هم نوشته میشه مثلا :Philippines (Sun) یا Singapore (StarHub) . استفاده از این رام ها گوشی را لاک lock شبکه میکنه ؟

بهتره از رام های اپراتور خاص استفاده نکنید...
رام های عمومی بهتره.
برای داشتن فارسی باید رام های خاورمیانه رو نصب کنید ، بقیه رامها فارسی ساپورت نیستن. مگر کاستوم رامها ، که اونم اکثرا سیانوژن یا miui هستن که فارسی رو ساپورت میکنن.
درمورد نحوه پیدا کردن رام مخصوص منطقه و شناختن کدهای نامگذاری رام تو بخش سامسونگ بپرسید بهتره. من سامسونگ ندارم واسه همین دنبالش نرفتم.
ولی فکرنمیکنم مشکلی داشته باشه دانلود کردن و فلش زدنشون. میتونی رام اروگا رو بریزی رو گوشیت/ بنظرمن مشکلی نباید ایجاد بشه

sevenstar
22-08-2012, 02:13
سلام دوستان من چندتا سوال تخصصی داشتم

1.ایا میشه فهمید گوشی اندرویدی کی با فلش تونل اپدیتش کردی و هنوز روشنش نکردی تشخیص داد استفاده شده از گوشی یا نه؟

2.اصلا از کجا میشه فهمید که گوشی استفاده شده یا نه؟

3.و سوال اخرم میشه با برنامه ای چیزی س م س و شماره تماس عکس و ... که رو حافظه ی گوشی هست رو ریستور کرد؟!
اگه نمیشه که هیچی اگه میشه از طریق فلش تولز اپدیتش کنی بازمیشه برگردوند اطلاعاتو؟؟

m.j.y
22-08-2012, 11:14
با سلام و تشکر از شما کاربر گرامیmohammad8638520.من فقط سوالم اینه که آیا این آپدیتی که میگین،نقص فنی یا چیز دیگری در گوشی ایجاد نمیکنه؟آیا واقعا میرزه که آپدیتش کنم؟باز هم تاکید میکنم مشکلی در گوشی ایجاد نمیکنه؟

سوال 2:پس از اینکه آپدیت کامل شد کار خاصی باید در گوشی صورت بگیره یا پس از کامل شدن حالت نصب آپدیت گوشیم ،گوشیم کامل به روز میشه؟

سوال3:شاید پس از آپدیت نسخه اندروید گوشیم به نسخه های بالاتر ارتقا پیداکنه؟

لطفا در باره سه سوالم به طور کامل راهنماییم کنید.از دیگر کاربران نیز درخواست کمک دارم و اگر نظری دارند در جواب بنویسند.ممنون.

pakhorde
22-08-2012, 12:56
سلام
در بعضی از سایتها درمورد امکانات گوشیها نوشته شده پشتیبانی ازفلش و در مورد بعضی گوشیها نوشته usb on the go!
مگه usb on the go همون پشتیبانی از فلش مموری و انواع کول دیسکها نیست؟؟
همچنین برای اتصال فلش مموری به گوشی مثلا گلکسی s2 یا گلکسی نوت و برای اتصال گوشی به تلویزیون(خروجی تلویزیون) چه کابلهایی لازم است؟
:sign_help:

ashkankhoshtip
22-08-2012, 13:51
سلام
در بعضی از سایتها درمورد امکانات گوشیها نوشته شده پشتیبانی ازفلش و در مورد بعضی گوشیها نوشته usb on the go!
مگه usb on the go همون پشتیبانی از فلش مموری و انواع کول دیسکها نیست؟؟
همچنین برای اتصال فلش مموری به گوشی مثلا گلکسی s2 یا گلکسی نوت و برای اتصال گوشی به تلویزیون(خروجی تلویزیون) چه کابلهایی لازم است؟
:sign_help:

بنام خدا.عزیزم اینکه نوشته پشتیبانی از فلش یعنی اینکه اون گوشی فایلهای فلش رو پشتیبانی میکنه.فایلهای فلش تقریبا همه جا هستن از جمله خیلی از سایتهای اینترنتی.پس اگه گوشی از فلش پشتیبانی نکنه اون سایتها رو باز نمیکنه.پس این فلش اون کول دیسک نیست.برای اتصال کول دیسک به s2 هم باید یه کابل usb on the go بگیری که قیمتش هم حدود 15-10 تومنه و تو همین سایت هم بعضی از دوستان میفروشن.بعد از اینکه کول دیسک رو با کابل به گوشی وصل کردی برو به فایل منیجر گوشی.اونجا یه فولدر به اسم usb storage میبینی که همون کول دیسک هستش.برای اتصال به تلویزیون هم اگه تلویزیون ورودی hdmi داشته باشه میتونی یه کابل hdmi برای گوشی بگیری که اونم فکر کنم 40-30 تومن باشه.موفق باشی

Pedram-F
22-08-2012, 16:39
سلام دوستان این تبلت من نشانگر باطری همیشه 100% رو نشون میده
http://rodfile.ir/images/8pn45hmqt4tse6x7jcek.png
ورژنش رو هم آپدیت کردم باز مشکلش حل نشد
خواهش میکنم کمکم کنید

کسی نبود جواب بده؟:hello:

Mohammad_mehdi
23-08-2012, 07:18
با سلام و تشکر از شما کاربر گرامیmohammad8638520.من فقط سوالم اینه که آیا این آپدیتی که میگین،نقص فنی یا چیز دیگری در گوشی ایجاد نمیکنه؟آیا واقعا میرزه که آپدیتش کنم؟باز هم تاکید میکنم مشکلی در گوشی ایجاد نمیکنه؟

سوال 2:پس از اینکه آپدیت کامل شد کار خاصی باید در گوشی صورت بگیره یا پس از کامل شدن حالت نصب آپدیت گوشیم ،گوشیم کامل به روز میشه؟

سوال3:شاید پس از آپدیت نسخه اندروید گوشیم به نسخه های بالاتر ارتقا پیداکنه؟

لطفا در باره سه سوالم به طور کامل راهنماییم کنید.از دیگر کاربران نیز درخواست کمک دارم و اگر نظری دارند در جواب بنویسند.ممنون.

سلام دوست عزیز
1. شما نسخه این رامی که الان رو گوشیت هست رو باید دانلود کنی و داشته باشی، شاید از آپدیت گوشیت خوشت نیومد، اونوقت میتونی دوباره برگردی به همین رام.
ولی در صورت اپدیت مشکلی پیش نمیاد، شاید آپدیت ارائه شده در ابتدا یه قسمتش مشکل داشته باشه ، ولی با توجه به گزارشی که به شرکت ارائه دهنده میرسه یه اپدیت کوچیک دیگه میاد و مشکل رو حل میکنه.
ولی من قبلا ace داشتم و راحت اپدیت کردم و مشکلی پیش نیومده. بلکه چند تا از مشکلات برطرف شد ، اصلا دلیل اپدیت هم همینه
2. بعد از اپدیت چون فلش زدید رام جدید رو، گوشی میشه مثل روز اول...
پس اگه نیاز به روت و ریکاوری دارید باید دوباره نصب کنید و اگر هم رام کاستوم میخواهید نصب کنید از همون ریکاوری نصب کنید.
3. بله ، عموما ورژن اندروید بالاتر میره.
مثلا اگر 2.3.3 باشه بسته به نوع رامی که دانلود میکنی واسه اپدیت تغییر میکنه، مثلا میشه 2.3.5

*glxi*
23-08-2012, 15:34
سلام دوستان
من وقتی با گوشیم به اینترنت وصل میشم .مثلا میرم سایت موبایلستان نوشته های فارسی رو اینطوری نشون میده .چیکار کنم؟

m.j.y
23-08-2012, 15:50
سلام.من galaxi yدارم.میخوام گوشیمو آپدیت کنم اما از قسمت تنظیمات آپدیت نمیشه.به غیر از این راه ،راه دیگه ای برای آپدیت گوشیم هست؟لطفا راهنماییم کنین.ممنون

ashkankhoshtip
23-08-2012, 18:29
سلام.من galaxi yدارم.میخوام گوشیمو آپدیت کنم اما از قسمت تنظیمات آپدیت نمیشه.به غیر از این راه ،راه دیگه ای برای آپدیت گوشیم هست؟لطفا راهنماییم کنین.ممنون

بنام خدا.دوست عزيز اون قسمت اپديت كه تو تنظيمات گوشي هستش فقط اپديتهايي كه براي منطقه شما ارايه شدن رو نشون ميده و اگه اپديت جديدي براي منطقه شما ارايه نشده باشه گوشي اپديت نميشه.علاوه بر اين اپديت گوشي از اون قسمت به خاطر مشكلاتي كه ممكنه پيش بياد توصيه نميشه و بهترين راه استفاده از برنامه odin هستش.موفق باشي

kral24
23-08-2012, 20:46
سلام دوستان
من وقتی با گوشیم به اینترنت وصل میشم .مثلا میرم سایت موبایلستان نوشته های فارسی رو اینطوری نشون میده .چیکار کنم؟

اگه گوشیت تو بقیه قسمت ها مثلا اس ام اس فارسی ساپرت میکنه از یه مرورگر دیگه استفاده کنی حله

j4deh
23-08-2012, 21:02
کسی برنامه جک خوب لینک داره بده؟

از اینا که جک مضخرف هست نه
جک بی تربیتی و ترکی و رشتی اینا

لینک بدید مرسی

kral24
23-08-2012, 21:10
کسی برنامه جک خوب لینک داره بده؟

از اینا که جک مضخرف هست نه
جک بی تربیتی و ترکی و رشتی اینا

لینک بدید مرسی

یه سر به بخش نرم افزارها بزن یکی دو تا هست

j4deh
23-08-2012, 21:16
یه سر به بخش نرم افزارها بزن یکی دو تا هست

داداش یا اسمشو بگو یا لینک ببده خیلی دنبالم:ac:

هرچی دانلود کردم این جکای مضخرف بود

برا ایفون دارم چنتا خوب ولی اندروید ندیدم

parham-mankan
23-08-2012, 22:16
سلام....گلکسی نکسوس دارم....دنبال پلاگین برنامه Google talk می گردم...پلاگین تماس تصویری رو میگم...گوشیم هم روت نشده....

اگه لینک بدین ممنون می شم

:122: :122: :122: :122: :122:

kral24
23-08-2012, 22:38
سلام....گلکسی نکسوس دارم....دنبال پلاگین برنامه google talk می گردم...پلاگین تماس تصویری رو میگم...گوشیم هم روت نشده....

اگه لینک بدین ممنون می شم

:122: :122: :122: :122: :122:

داداش اینجور سوالها باید تو بخش تخصصی مطرح بشه

parham-mankan
24-08-2012, 01:57
داداش اینجور سوالها باید تو بخش تخصصی مطرح بشه

خوب لینک بخش تخصصی بده

Mohammad_mehdi
24-08-2012, 02:11
خوب لینک بخش تخصصی بده

برو تو بخش نرم،افزار ها ، تاپیک نرن افزار های درخواستی .
ببخشید من با tapatalk اومدم نمیتونم لینک بدم

sat123
24-08-2012, 10:28
من گوشی ایکس پریا اس دارم میخوام از کابل on -the go استفاده کنم استفاده میکنم اما نمیدانم کجای گوشی باید برم تا فایلهای usb flsshراپیدا کنم لطفا من را راهنمای کنید

kral24
24-08-2012, 11:08
من گوشی ایکس پریا اس دارم میخوام از کابل on -the go استفاده کنم استفاده میکنم اما نمیدانم کجای گوشی باید برم تا فایلهای usb flsshراپیدا کنم لطفا من را راهنمای کنید

من که قبلا روی neo استفاده میکردم تو یه پوشه به اسم usb storage بود

kral24
24-08-2012, 11:09
خوب لینک بخش تخصصی بده

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215046

*glxi*
24-08-2012, 20:03
با سلام خدمت اساتید محترم
امروز من با گوشیم یه عکس گرفتم .بعد یه عکس دیگه گرفتم.و وقتی که رفتم عکس اولی رو ببینم با کمال تعجب دیدم که عکس اولی نیست .میخوام ببینم چیکار کنم که اون عکسم برگرده؟ تو رو خدا خیلی مهمه. یعنی هیچ راهی نیست؟
در ضمن بعد از اون اتفاق هر چند دقیقه یک بار صفحه ی گوشیم خود به خود روشن میشه.

24-08-2012, 20:25
با سلام خدمت اساتید محترم
امروز من با گوشیم یه عکس گرفتم .بعد یه عکس دیگه گرفتم.و وقتی که رفتم عکس اولی رو ببینم با کمال تعجب دیدم که عکس اولی نیست .میخوام ببینم چیکار کنم که اون عکسم برگرده؟ تو رو خدا خیلی مهمه. یعنی هیچ راهی نیست؟
در ضمن بعد از اون اتفاق هر چند دقیقه یک بار صفحه ی گوشیم خود به خود روشن میشه.

واسه عکس اول احتمال خیلی زیاد به جای آیکون عکس گرفتن دستت خورده رو صفحه نمایش ولی واسه خاموش روشن شدن صفحه اگه برنامه گو اس ام اس رو داری حذفش کن اگه هم اونو نداری یه رام یا کرنل دیگه نصب کن.

*glxi*
24-08-2012, 20:36
واسه عکس اول احتمال خیلی زیاد به جای آیکون عکس گرفتن دستت خورده رو صفحه نمایش ولی واسه خاموش روشن شدن صفحه اگه برنامه گو اس ام اس رو داری حذفش کن اگه هم اونو نداری یه رام یا کرنل دیگه نصب کن.

ببخشید جوابتون رو در مورد عکس متوجه نشدم:ag:
واقعا عامل خاموش روشن شدن صفحه گو اس ام اس هست؟آخه من گو اس ام اس رو خیلی وقته دارم ولی فقط امروز اونطوری شد.حالا نمیشه حذفش نکنم؟:cf:

gnu
24-08-2012, 22:30
متاسفانه من تا حالا این گوشی رو نداشتم . یعنی اصلا گوشی با این فرمت بکاپ نداشتم. شما ببین تو کامپیوتر با نوت پد میتونی باز کنی این بکاپ رو ؟ یعنی میتونی اس ام اس هات رو ببینی؟؟

با نوت پد باز نمیشه هر کاری کردم نتونستم بازش کنم

ببخشید این گوشی سیستم عاملش چیه اگه بگی بهتر میتونیم کنکت کنیم

سیستم عاملش لینوکسه !
برنامه هم به فرمت pkg و mpkg و java روش نصب میشه

آقایون خواهشن هر راهی بلدید بگید انجام بدم:bc:
این اس ام اس ها برام خیلی مهمن
:dy:

javadb2
24-08-2012, 22:47
بچه ها . قبلا من خونده بودم یکی از قابلیت های گوشی وقتی روت بشه حذف فایل های سیستمی هست . حالا چجوری باید حذف کنیم؟ خیلی از نرم افزار های خود گوشی اضافی هستند