PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ ( بخش اندروید )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

LorD MysteriouS
26-06-2011, 07:33
نبود؟:cm:
خیلی از کوکر های تازه وارد نمیتونن درست ... رو تنظیم کنند
روی نکسس هم زمانی که تازه 2.2 اومده بود این مشکل به شدت شایع بود

سلام به همه دوستان من گوشیمو روت کردم برنامه app 2 sd رو هم نصب کردم ولی باز با این حال نمیتونم برنامه هارو به

مموری اتقال بدم مشکل کجاست لطفا کمک کنین
اندروید شما باید بالاتر از 2.2 باشه
برنامه ها هم این قابلیت رو داشته باشند (اخرین نسخه ها رو دانلود و نصب کنید)

من با هزار زحمت یه برنامه از مارکت خریدم بازی Chaos & Orders .بعد رامو عوض کردم فایل APK رو داشتم نصب کردم گفت سریال Invalid من یه بکاپ داشتم ریستور کردم حالا میخوام ببینم اگه بخوام رامو عوض کنم چیکار کنم این بازیم رجیستر باشه و بتونم آنلاین بازی کنم ؟ بعدم من با اینکه با چیز پی ان وصل شدم و گوشیم رو حالت آفلاینه و میتونم خودم برم داخل مارکت بازی نمیتونه وارد مارکت بشه چرا ؟

شما رام جدید رو که نصب کردید برید توی مارکت ببینید میتونید برنامه رو رایگان دوباره دانلود کنید
چون یکبار خریدید باید بشه
اتفاقا این برای من هم سوال بود

سلام خدمت دوستان و اساتیت محترم
آقا برنامه ای نیست که بشه باهاش پشت منو گوشی عکس گذاشت یا همون عکس دستاب برء رو من؟؟؟؟ گوشی من گلکسی اس اساتیت و مدیران محترم مننت بزارن بر سر ما جواب بچهارو بدن ممنون
تا حالا که به این مورد برنخوردم
اما برای اطمینان در بخش لانجر گرافیک سری بزنید و ببینید همچین قابلیتی روی لانچر ها هست؟

سلام
یه سوال دارم.من وایرلس با یو اس بی اداپتور دارم.شنیدم نمیشه ازش تو اندروید استفاده کرد

من هم سه تا ای پی رو ست میکنم و هم dns میدم.
اما بازم وصل نمیشه.بایدچکار کنم؟ممنون میشم جواب بدید
بله متاسفانه اندروید خیلی با سیستم های وایرلس ad-hoc سازگار نیست
روشهایی برای هشت اما خیلی قابل اطمینان نیست ممکنه جواب نده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=149778
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103398

ﺳﻼﻡ .ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ انﺩﺭﻭﯾﺪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭﯼ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﻬﺎ ﺵ ﺍﺱ ﺍﻡ ﺍﺱ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﺮﺩ ﻭﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﻧﺪﻧﻪ ﺍﺱ ﺍﻡ ﺍﺱ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﺤﻮ ﺑﺸﻪ .........:av:
خیر متاسفانه
البته یک برنامه بود ولی باید اعتبار خریداری میشد در ضمن در مخابرات ما نیز کار نمیکرد

saed..
26-06-2011, 18:01
سلام
آقای مدیر مرصی از اینکه جواب بچهارو میدی برادر من الان 10روز میخام با چیز بی ان کانکت بشم این هشدار میده
سرور قفل شد به دلیل وجود فایروال در صورتی که فایروال خاموشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟

mehdi_esh
26-06-2011, 18:18
سلام دوستان
میخواستم ببینم روشی هست که بشه نرم افزار های گوشی رو به جای اینکه روی مموری داخلی خود گوشی save کرذ روی مموری کارت save کرد ؟؟
ممنون ;)

mehdi_esh
26-06-2011, 18:20
البته منظورم اینستال کردنه ها !!!! :ذی

mehran_k
26-06-2011, 18:23
"

سلام دوستان... لطفا اگر کسی واقعا روی دیزایز z تست کرده به این سوال جواب بده .....

من حدود یکساله دیزایر z دارم و هنوز نتونستم برنامه ضبط مکالمات تلفنی خوبی واسش گیر بیارم اکثر نرم افزارهای مربوطه رو دانلود ونصب کردم بهترینش این بوده که صدا رو ضبط می کنه ولی زمان ضبط صدا از اسپیکر پخش میشه و اگر پخش نشه ضبط نمی کنه !!!!
و بقیه برنامه ها هم اینجور بوده که ضبط میکردن ولی زمان پخش صدا بسیار ضعیف بوده ... میخواستم ببینم کسی برنامه درست و درمونی نداره؟!!! ممنون

LorD MysteriouS
26-06-2011, 18:30
سلام
آقای مدیر مرصی از اینکه جواب بچهارو میدی برادر من الان 10روز میخام با چیز بی ان کانکت بشم این هشدار میده
سرور قفل شد به دلیل وجود فایروال در صورتی که فایروال خاموشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟
یا مشکل از رامتون هست
یا مشکل از تنظیمات
با پشتیبانی سروری که ازش اکانت خریدید تماس بگیرید

سلام دوستان
میخواستم ببینم روشی هست که بشه نرم افزار های گوشی رو به جای اینکه روی مموری داخلی خود گوشی save کرذ روی مموری کارت save کرد ؟؟
ممنون ;)
اندریود 2.2 به بالا میشه

mehdi_esh
26-06-2011, 18:41
اندریود 2.2 به بالا میشه

اندروید 2.2 برای xperia x10 اومده !!؟؟

ZakhaR|PROPHET
26-06-2011, 23:10
سلام دوستان
کسی میتونه توضیح بده Kernel چیه و چه کارایی داره ؟

hesamgta
26-06-2011, 23:15
برو به بخش اختصاصی و نحوه نصب رام ! اونجا نوشته

EmmaWLove
27-06-2011, 07:33
سلام به همگی دوستان
یکی از دوستان Wildfire داره و داره منو میکشه همینطور که میدونین توی C7 میشه شماره مخاطبین رو به همراه عکسشون روی صفحه اصلی آورد و به راحتی باهاشون تماس گرفت. این آقا میگه حتماً باید واسه منم این قابلیت رو بیاری. از اونجایی که ما سیمبین بازیم و هیچی از آندروید حالیمون نیست مزاحمتون شدم تا منو راهنمایی کنین و بگین چطوری میشه چنین قابلیتی رو یا یه چیزی شبیه اینو رو گوشیش فعال کنم؟؟؟
چطوری میشه واسه شماره های این گوشی Speed Dial گذاشت؟؟ یعنی شماره 2 رو نگه داری و شماره مورد نظر زنگ بخوره.
خلاصه یه چیزی باشه که بشه باهاش با مخاطبین تماس سریع گرفت؟؟؟؟

LorD MysteriouS
27-06-2011, 17:20
سلام به همگی دوستان
یکی از دوستان Wildfire داره و داره منو میکشه همینطور که میدونین توی C7 میشه شماره مخاطبین رو به همراه عکسشون روی صفحه اصلی آورد و به راحتی باهاشون تماس گرفت. این آقا میگه حتماً باید واسه منم این قابلیت رو بیاری. از اونجایی که ما سیمبین بازیم و هیچی از آندروید حالیمون نیست مزاحمتون شدم تا منو راهنمایی کنین و بگین چطوری میشه چنین قابلیتی رو یا یه چیزی شبیه اینو رو گوشیش فعال کنم؟؟؟
چطوری میشه واسه شماره های این گوشی Speed Dial گذاشت؟؟ یعنی شماره 2 رو نگه داری و شماره مورد نظر زنگ بخوره.
خلاصه یه چیزی باشه که بشه باهاش با مخاطبین تماس سریع گرفت؟؟؟؟
روی صفحه اصلی انگشتتون رو نگه دارید
گزینه shortcut رو بزنید
contact
بعد هم شماره مورد نظر

mmm
27-06-2011, 17:58
سلام

اقا من گوشیم وایرلس و میشناسه ولی تو نت نمیره دلیلش چیه ؟ ما هر چی سوال کردیم تا حالا جواب ندیدیم.

hesamgta
27-06-2011, 18:47
سلام

اقا من گوشیم وایرلس و میشناسه ولی تو نت نمیره دلیلش چیه ؟ ما هر چی سوال کردیم تا حالا جواب ندیدیم.

شاید برد وایرلس نسبت به دستگاه شما دوره (سیگنال ضعیف) و یا رمز رو اشتباه وارد کردید و شاید هم دیتا روینگ غیر فعاله شما باید یک ذره بیشتر توضیح بدید دوست عزیز:welcomeswing:

saaapy
27-06-2011, 18:56
سلام دوستان
کسی میتونه توضیح بده Kernel چیه و چه کارایی داره ؟
کرنل در واقع ارتباط دهنده هسته سیستم عامل با سخت افزار با نوشتن و استفاده از کرنل کاستوم مثلا میشه cpu
رو over clock کرد

ammin0506
28-06-2011, 02:54
سلام دوستان عزیز و زحمت کش
من هم یاهو دارم هم نیمباز اما هیچکدوم چت رووم نداره میشه یه برنامه معرفی کنین که روم داشته باشه؟با تشکر فراوان

mehran_k
28-06-2011, 09:27
"

سلام دوستان... لطفا اگر کسی واقعا روی دیزایز z تست کرده به این سوال جواب بده .....

من حدود یکساله دیزایر z دارم و هنوز نتونستم برنامه ضبط مکالمات تلفنی خوبی واسش گیر بیارم اکثر نرم افزارهای مربوطه رو دانلود ونصب کردم بهترینش این بوده که صدا رو ضبط می کنه ولی زمان ضبط صدا از اسپیکر پخش میشه و اگر پخش نشه ضبط نمی کنه !!!!
و بقیه برنامه ها هم اینجور بوده که ضبط میکردن ولی زمان پخش صدا بسیار ضعیف بوده ... میخواستم ببینم کسی برنامه درست و درمونی نداره؟!!! ممنون

؟؟؟؟

raahi
28-06-2011, 22:56
سلام
یک سری فایلهای html ریختم روی کارت حافظه گوشیم . اما وقتی با فایل منجرها می خوام بازش کنم یا اینکه نرم افزار مناسبی برای بازکردنش ارائه نمی دهند یا اگر ارائه می دن مثل html viewer می خواد به اینترنت وصل بشه و آفلاین کار نمی کنه .
چکار باید بکنم؟

سلام
کسی نیست راهنمایی کنه؟

rahimjax2007
29-06-2011, 12:55
دوستان من گوشی دیزایر اچ دی دارم تا الان فارسیش نکردم
می خوام فارسیش کنم اگه این کارو انجام بدم گوشی هنگ نمی کنه ( منظوره از هنگ کلی نیست گهگاهی گیر کنه تو برنامه ها از این مشکلات )
یه چیز که خیلی مهمه اینه که من تا الان کل آپدیتهارو گرفتم از شرکت و انروید 2.3 رو دارم اگه گوشی هک ( قفلش شکسته بشه برای فارسی کردنش )بشه بازم می تونم نرمفزار انرویدرو آپدیت کنم یا نه
سر جدتون یکی جواب مارو بده

rahimjax2007
29-06-2011, 13:10
می خوام فارسیش کنم اگه این کارو انجام بدم گوشی هنگ نمی کنه ( منظوره از هنگ کلی نیست گهگاهی گیر کنه تو برنامه ها از این مشکلات )
یه چیز که خیلی مهمه اینه که من تا الان کل آپدیتهارو گرفتم از شرکت و انروید 2.3 رو دارم اگه گوشی هک ( قفلش شکسته بشه برای فارسی کردنش )بشه بازم می تونم نرمفزار انرویدرو آپدیت کنم یا نه

Kambiz
29-06-2011, 14:28
سلام بچه ها کسی میدونه این بازیه spb puzzle که برای ویندوز موبایلا هست رو کجا میشه واسه اندروید دانلود کرد من نتونستم پیداش کنم لااقل اگه نیست شماها که واردید تبدیلش کنید به اندروید خیلی بازیه باحالیه

Kambiz
29-06-2011, 14:31
نه دوست عزیز اینکارو نکن ببین همیشه میگن اگه گوشیتو روت نکنی نمیتونی از همه امکاناتش استفاده کنی ولی بخدا همش حرفه منم دیزایر اچ دی دارم رام هم نصب نکردم فارسی سازم ندارم فقط میرسال نصب کردم با smart keybord هیچ مشکلیم با اس ام اس فارسی ندارم

Kambiz
29-06-2011, 14:33
با روت کردن گوشی هزاران مشکل واست پیش میاد میتونی توی تاپیکای مختلف بخونی که همش میگن گوشیمون هنگ کرده چه میدونم بالا نمیاد اینا همش از روت کردنو نصبه این رام هاست سرعت گوشیتم میگیره حالا خود دانی

Z E U S
29-06-2011, 14:55

اگه مشکل شما فقط فارسی هست میتونید از لینک زیر رام اصلی با ساپورت زبان عربی را استفاده کنید
تاپیک مخصوص معرفی رام های اورجینال دیزایرhd و بحث و تبادل درباره رامهای اصلی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131309)

سلام بچه ها کسی میدونه این بازیه spb puzzle که برای ویندوز موبایلا هست رو کجا میشه واسه اندروید دانلود کرد من نتونستم پیداش کنم لااقل اگه نیست شماها که واردید تبدیلش کنید به اندروید خیلی بازیه باحالیه

دوست عزیز شما هم بهتره در لینک زیر در خواست بدین

در خواست بازیها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=136413)

Z E U S
29-06-2011, 15:06
با روت کردن گوشی هزاران مشکل واست پیش میاد میتونی توی تاپیکای مختلف بخونی که همش میگن گوشیمون هنگ کرده چه میدونم بالا نمیاد اینا همش از روت کردنو نصبه این رام هاست سرعت گوشیتم میگیره حالا خود دانی

دوست عزیز با روت کردن گوشی مشکلی پیدا نمیکنه . مشکل از آنجایی شروع میشه که شما بدون داشتن اطلا عات کافی اقدام به دستکاری فایلهای سیستمی میکنید و یا از یک رام نچندان پایدار استفاده میکنید در این موقع هستش که با مشکلاتی روبرو میشید.
خودم همچین که گوشیم دستم آمد آنلاک و روتش کردم خیلی هم راضی هستم و فکر کنم از اغلب دوستان و حتی مدیران محترم این بخش بپرسید متوجه میشید که آنها هم گوشیشونو روت کردند و حتی از رامهای کاستوم استفاهده میکنند.
ولی باز هم روت کردن یا نکردن , معایب و یا محاسنش کمی سلیقه ای و تجربی هستش.

Kourosh_Jal
29-06-2011, 18:20
سلام دوستان :hello:
منم امروز با خرید گوشی Samsung Galaxy SII به خانواده آندرویدی ها پیوستم :bp::123::bp:
چند تا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید:
1-من زیاد علاقه ای به نصب تم و اینا ندارم.اس ام اس فارسی هم نمیفرستم ولی طبیعتا دریافت میکنم.آیا نیازی به روت کردن گوشی هست؟
2-من خودم رام رسمی دوست دارم:df: اگر بخوایم رام رسمی نصب کنیم نمیتونم روت کنیم؟
3-چند تا برنامه خوب در زمینه های دیکشنری فارسی انگلیسی و فایل منیجر معرفی میکنید؟چند تا هم برنامه خوب ضروری بهم معرفی کنید؟

پیشاپیش از کمکتون تشکر میکنم :ax:

Kambiz
29-06-2011, 23:15
نه عزیزم نیازی نیست فقط وقتی اس ام اس فارسی برات بیاد بصورت حروف جدا نوشته میشه که میتونی با نصب برنامه میرسال این مشکل هم حل بشه

Z E U S
29-06-2011, 23:28
سلام دوستان :hello:
منم امروز با خرید گوشی Samsung Galaxy SII به خانواده آندرویدی ها پیوستم :bp::123::bp:
چند تا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید:
1-من زیاد علاقه ای به نصب تم و اینا ندارم.اس ام اس فارسی هم نمیفرستم ولی طبیعتا دریافت میکنم.آیا نیازی به روت کردن گوشی هست؟
2-من خودم رام رسمی دوست دارم:df: اگر بخوایم رام رسمی نصب کنیم نمیتونم روت کنیم؟
3-چند تا برنامه خوب در زمینه های دیکشنری فارسی انگلیسی و فایل منیجر معرفی میکنید؟چند تا هم برنامه خوب ضروری بهم معرفی کنید؟

پیشاپیش از کمکتون تشکر میکنم :ax:

مشکل شما با مطالعه پستهای لینک زیر احتمالا حل بشه
Galaxy S2 i9100 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1375)

از این (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=810) لینک هم میتونید دیکشنری مورد نظرتونو دانلود کنید

kwpa
29-06-2011, 23:44
سلام من یه گوشی گالکسی اس دارم اما فارسایش نصب نیست ای ام ای که میاد حروف فارسی جدا جدا مینویسه .یه برنامه واسم معرفی کنید .با تشکر فراوان

ammin0506
29-06-2011, 23:54
سلام من x10 دارم و از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم.مشکلی که دارم اینه که یه سری سایتها مثل یاهو میل،فیس بوک ، و چندتا سایت که نیاز به یوزر نیم و پسوورد داره رو نه تو گوشی نه کامپیوتر باز نمیکنه حتی با وی پی ان،کسی مشکل مشابه داره؟اگه کمکم کنین واقعا لطف بزرگی کردین. ممنون

mostafait1
30-06-2011, 10:19
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

گوشی های آندروید آیا شبکه WiFi رو بصورت بی سیم شناسایی می کنند؟!

برای پیکربندی WiFi در گوشی چه اطلاعاتی را باید به گوشی وارد کرد؟!

برای پیکر بندی V -- P -- N چی؟! به غیر از IP و یوزر و پس کاربر دیگه چیز دیگه ایی هم می خواد؟!

raahi
30-06-2011, 10:20
سلام
یه برنامه برای دیدن و ویرایش فایلهای آفیس هست به نام documents to go که واقعا برنامه کامل و عالی هستش.

یه امکان خیلی خوبی که این برنامه داره اینه که اگه روی یه سل کلیک کنی و نگه داری یه منو میاد به اسم contextual menu که حالت کلیک راست تو کامپیوتر رو داره از این منو می توان به راحتی به امکاناتی نظیر کپی پیست و غیره دسترسی پیدا کرد و دیگر نیازی نیست به اینکه از مسیر منو/ادیت /... برویم و خیلی کارها را میتوان سریع تر انجام داد.
اما مشکل اینجاست که تو این برنامه که نصب کردم با کلیک کردن و نگهداشت روی یک سل این منو میاد اما خالیه و هیچ گزینه ای نداره. چکار باید کرد؟
خیلی نیازه . ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

raahi
30-06-2011, 10:33
سلام
کسی نیست راهنمایی کنه؟

از اینهمه راهنمایی واقعا ممنونم!!!!!!!!!

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Z E U S
30-06-2011, 10:44
سلام من یه گوشی گالکسی اس دارم اما فارسایش نصب نیست ای ام ای که میاد حروف فارسی جدا جدا مینویسه .یه برنامه واسم معرفی کنید .با تشکر فراوان

خیلی راحت با آپدیت گوشیتون مشکل فارسیش حل میشه

بخش رام های گلکسی اس (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1179)

Z E U S
30-06-2011, 10:51
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

گوشی های آندروید آیا شبکه WiFi رو بصورت بی سیم شناسایی می کنند؟!

برای پیکربندی WiFi در گوشی چه اطلاعاتی را باید به گوشی وارد کرد؟!

برای پیکر بندی V -- P -- N چی؟! به غیر از IP و یوزر و پس کاربر دیگه چیز دیگه ایی هم می خواد؟!

1-بله
2-بعد از شتاسایی اگر اون شبکه قفل باشه که احتیاج به یوزر و پسورد داره.
3-با تشکر از آقا احسان (monk) :
برای ساخت V_P_N مسیر زیر را دنبال کنید :

Wireless & Network > V--p--n Setting > Add V---P---N > Add PPTP V---P--N

حال در گزینه اول یک اسم به دخواه وارد کنید در گزینه دوم IP سرور را وارد کنیدو گزینه Encryption را غیر فعال کنید گزینه DNS هم به حال خود رها کنید .
سپس بک بزنید میبینید که یک کانکشن ایجاد شده حالا یوزر و پسورد را وارد کنید .

ammin0506
30-06-2011, 12:21
سلام من x10 دارم و از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم.مشکلی که دارم اینه که یه سری سایتها مثل یاهو میل،فیس بوک ، و چندتا سایت که نیاز به یوزر نیم و پسوورد داره رو نه تو گوشی نه کامپیوتر باز نمیکنه حتی با وی پی ان،کسی مشکل مشابه داره؟اگه کمکم کنین واقعا لطف بزرگی کردین. ممنون
پس چرا به من محل نمیذارین؟

Kambiz
30-06-2011, 13:04
یه سوال داشتم وقتی وارد بعضی ازین سایتای اندروید مارکت میشم که مثلا چیزی رو دانلود کنم یا نصب کنم وقتی روی نرم افزار یا بازی که کنارش نوشته شده instal کلیک میکنم یخورده دنبال گوشی میگرده ولی بعد میگه no devise find درحالی که هم گوشیم به کامپیوتر وصله هم سینک شده هم با اکانته گوگلم هم وارد سایت شدم مشکل از چیه لطفا کمک کنین ممنون

dimoqwe
30-06-2011, 13:05
این تاپیک پرسش و پاسخ هست و خوبه که پاسخ دوستان هم داده بشه!
حالا خودم سوال دارم:
1- اگه نخواهیم گوشی را اپدیت کنیم و رام بریزیم و اینا چطوری میشه اس ام اس ها و صفحات وب فارسی بشه؟ اگه اینطوری بشه فکر کنم کلا مشکل فایلهای آفیس هم حل بشه.
2- برای فعال کردن جی پی اس در 2.2.2 باید کار خاصی انجام داد که مختصات جغرافیایی بده؟ نرم افزار چی لازمه داشته باشم؟

Kambiz
30-06-2011, 13:19
تورو خدا یکی جواب بده

Z E U S
30-06-2011, 16:17
یه سوال داشتم وقتی وارد بعضی ازین سایتای اندروید مارکت میشم که مثلا چیزی رو دانلود کنم یا نصب کنم وقتی روی نرم افزار یا بازی که کنارش نوشته شده instal کلیک میکنم یخورده دنبال گوشی میگرده ولی بعد میگه no devise find درحالی که هم گوشیم به کامپیوتر وصله هم سینک شده هم با اکانته گوگلم هم وارد سایت شدم مشکل از چیه لطفا کمک کنین ممنون

احتمالا با 7 پی ان مشکلتون حل بشه.

Z E U S
30-06-2011, 16:32
این تاپیک پرسش و پاسخ هست و خوبه که پاسخ دوستان هم داده بشه!
حالا خودم سوال دارم:
1- اگه نخواهیم گوشی را اپدیت کنیم و رام بریزیم و اینا چطوری میشه اس ام اس ها و صفحات وب فارسی بشه؟ اگه اینطوری بشه فکر کنم کلا مشکل فایلهای آفیس هم حل بشه.
2- برای فعال کردن جی پی اس در 2.2.2 باید کار خاصی انجام داد که مختصات جغرافیایی بده؟ نرم افزار چی لازمه داشته باشم؟

برای اس ام اس فارسی از این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99820) برنامه استفاده کنید و برای وب فک کنم Firefox v5.0 Final (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=154429) کارتو راه بندازه.
مشکل نشان دادن فارسی در فایلهای آفیس گوشی اول مربوط میشه به ساپورت فارسی توسط برنامه و بعد خود گوشی .
کار خواصی نباید کرد. میتونی ازبرنامه هایی که در بخش ترم افزار قسمت مکان یاب | GPS & Navigation (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=548) هست استفاده کنید مثل Maverick

mostafa_j300
30-06-2011, 21:26
با درود
من لیست contacts ها رو میخوام از روی گوشی بصورت کلی پاک کنم . چون تعداد contacts ها زیاد هست یکی یکی خیلی زمان میبره . چطور کلی پاکش کنم ؟ مسیر نصب contacts در آندروید کجاست ؟

Z E U S
30-06-2011, 21:32
با درود
من لیست contacts ها رو میخوام از روی گوشی بصورت کلی پاک کنم . چون تعداد contacts ها زیاد هست یکی یکی خیلی زمان میبره . چطور کلی پاکش کنم ؟ مسیر نصب contacts در آندروید کجاست ؟

http://mobilestan.net/showpost.php?p=2084562&postcount=1

s.e.v.e.n.k.h.a.n
01-07-2011, 19:38
سلام.
یه نرم افزارکه بشه کامل گوشیروقفل کرد آیا همچین نرم افزاری برای اندروید موجودهست...

mostafa_j300
02-07-2011, 13:45
با درود
دوستان بنده در محل کارم اینترنت بی سیم دارم برای استفاده از اینترنت ابتدا با لبتاب بدون هیچ پسورد وایرلسی کانکت میشم بعد برای اینکه بتونم page باز کنم باید با یک کانکشنی که مسئول کامپیوتر اداره برای هر کامپیوتر ساخته کانکت بشم .
یوزرنیم و پسورد این کانکشن برای هر کاربر فرق میکند .
این کانکشن از روش زیر ساخته شده در ویندوز سون :
ابتدا وارد قسمت نتورک شیرینگ شد بعد گزینه set up a new connection or network رو زده و بعد گزینه connect to the internet رو میزنید setup new connection any way رو بزنید بعد گزینه create a new connection رو میزنیم دکمه next رو زده در صفحه باز شده گزینه Broadband pppoe رو انتخاب میکنیم بعد در اون قسمت یوزرنیم و پسوردی که بهم داده بود وارد کرد و کانکت شد .
حالا من میخوام با گوشیم وصل بشم براحتی وایرلس رو شناسایی میکنه و وصل میشه . حالا من چطور باید اون کانکشن و یوزر و پسوردی رو که دارم در کجا بسازم و وارد کنم .
نکته: وایرلس اداره پسورد نداره میشه با هر وسیله ای میشه بهش وصل شد ولی تا زمانی که با اون کانکشن وصل نشی نمیتونی page باز کنی .
مدل گوشی نکسوس s Hآندروید 2.3

amirreza_r143
02-07-2011, 14:30
من نرم افزار eset رو نصب کردم ولی پاک نمیشه چیکار کنم؟

majid85147
02-07-2011, 19:18
چه طوری میشه اینترنت گوشی رو به سیستم انتقال داد . با کابل که نشد از طریق بولوتث میشه ؟

aminjpo
02-07-2011, 19:28
سلام گوشی جیو انردوید 2.2
1.چطور گوشی رو به اینترنت وصل کنم مثل نوکیا پی سی سویت من توی برنامه سامسونگ چیزی به نام کانکت ندیدم
2.اپرا مینی 5 بصورت دیفالت رو گوشیم نصبه چطور حذف کنم؟
3.چطور بفهمم اپدیت گوشیم اومده یا نه
4.چرا برنامه های انردوید اکزیت نداره

lord of moto
02-07-2011, 19:46
سلام
یک سوال از دوستان دارم
من رم miui 1.6.24 آندروید 2.3.4 را نصب کردم سیم کارت همراه اول رو گوشیم می گذاریم همه چیز عالیه ولی وقتی ایرانسل می گذارم یک برنامه در لیست برنامه های من با نام SIM Toolkit اضافه می شه می خواستم بدانم برای چی هست ؟

Kourosh_Jal
02-07-2011, 20:37
سلام دوستان من توی وصل شدن به gprs مشکل دارم.
توی سایت همراه اول برام میفرسته تنظیمات رو منم نصب میکنم.
اما نمیدونم چطوری میتونم connect و disconnect کنم.
یه سوال دیگه هم دارم:بازی asphalt 6 رو نصب کردم.wifi هم دارم.اون فایل 506 مگی رو که میخوام دانلود کنم میگه به wifi وصل نیستی.ولی من به wifi وصلم.چیکار کنم؟

گوشیم i9100 هست

I Nobody
03-07-2011, 11:38
سلام
من گوشیم هیرو هست
چند هفته ایه هر سیم کارتی که بگید توی گوشیم میذارم روی آنتن ضربدر میذارم و هیچ جوری آنتن نمیده(سیم کار رو میشناسه ولی مینویسه NO Service)
هر کاری میکنم و هر رامی و هر رادیو ای رو که فکر کنید نصب کردم ولی آخرش نشد که نشد.
اگر ممکنه اساتید کمک بفرمایید
متشکرم

mostafa_j300
04-07-2011, 09:09
با درود
دوستان میخواستم بدونم آیا امکان ساختن کانکشن Broadband Connection بروی آندروید امکان پذیر هست یا نه ؟ اگر جواب مثبت است چطور میشه اینکارو انجام داد .

yousef1
04-07-2011, 09:30
salam
kar kardan ba in pc suite 1.7.7 kheyli tagyir karde
in ip chiye ke bayad bezanim ro sd kart nasb beshe??
mishe ye amuzeshe kamel bezarid??
ba 1.5 koli farg dare

hesamgta
04-07-2011, 12:17
سلام
یک سوال از دوستان دارم
من رم miui 1.6.24 آندروید 2.3.4 را نصب کردم سیم کارت همراه اول رو گوشیم می گذاریم همه چیز عالیه ولی وقتی ایرانسل می گذارم یک برنامه در لیست برنامه های من با نام SIM Toolkit اضافه می شه می خواستم بدانم برای چی هست ؟

دوست عزیز ربطی به رم نداره و توی همه ی گوشی ها این طوری مربوط به خدمات ایرانسله که فعلا هم غیر فعاله!:az:

hesamgta
04-07-2011, 12:24
سلام دوستان من توی وصل شدن به gprs مشکل دارم.
توی سایت همراه اول برام میفرسته تنظیمات رو منم نصب میکنم.
اما نمیدونم چطوری میتونم connect و disconnect کنم.
یه سوال دیگه هم دارم:بازی asphalt 6 رو نصب کردم.wifi هم دارم.اون فایل 506 مگی رو که میخوام دانلود کنم میگه به wifi وصل نیستی.ولی من به wifi وصلم.چیکار کنم؟

گوشیم i9100 هست

در مورد سوال اول باید بگم که هر موقع که به اینترنت وصل بشید اتوماتیک کانکت وهر موقع که خارج بشید دیسکانکت میشه ولی اگر بخواید قطعش کنید و هر موقع خواستید دوباره وصل کنید برید تو سیتینگ بعد وایرلس اند نتورک بعد هم توی موبایل کانکشن تیک جلوی یوز دیتا پک رو بردارید وهر موقع خواستید دوباره وصلش کنید برعکس رو انجام بدید.
واسه ی اون بازی هم میتونید فایل اس دی و خود برنامه کرک شده رو از بخش بازی های گیم لافت مربوط به قسمت آندروید دانلود کنید .:ax:

hesamgta
04-07-2011, 12:25
سلام
من گوشیم هیرو هست
چند هفته ایه هر سیم کارتی که بگید توی گوشیم میذارم روی آنتن ضربدر میذارم و هیچ جوری آنتن نمیده(سیم کار رو میشناسه ولی مینویسه NO Service)
هر کاری میکنم و هر رامی و هر رادیو ای رو که فکر کنید نصب کردم ولی آخرش نشد که نشد.
متشکرم

به بخش تخصصی ویندوز موبایل مراجعه کنید.:dk:

hesamgta
04-07-2011, 12:27
salam
kar kardan ba in pc suite 1.7.7 kheyli tagyir karde
in ip chiye ke bayad bezanim ro sd kart nasb beshe??
mishe ye amuzeshe kamel bezarid??
ba 1.5 koli farg dare

دوست عزیز فارسی بنویسید من که نفهمیدم چی گفتید بعدش هم یک کم بیشتر توضیح بدید که چی میخواید:sign_help::an:

I Nobody
04-07-2011, 13:18
به بخش تخصصی ویندوز موبایل مراجعه کنید.:dk:

دوست عزیز چه ربطی به ویندوز موبایل داره آخه:an:
گوشی من HTC Hero هست و OS اون هم Android هست :bs:
اگر کسی هست بتونه کمک کنه ممنون میشم:bt:

rahimjax2007
05-07-2011, 07:21
با درود
دوستان بنده در محل کارم اینترنت بی سیم دارم برای استفاده از اینترنت ابتدا با لبتاب بدون هیچ پسورد وایرلسی کانکت میشم بعد برای اینکه بتونم page باز کنم باید با یک کانکشنی که مسئول کامپیوتر اداره برای هر کامپیوتر ساخته کانکت بشم .
یوزرنیم و پسورد این کانکشن برای هر کاربر فرق میکند .
.................................................. .......................................
باید بری توی قسمت ستینگ و اونجا از 7 پی ان استفاه کنی برای وصل شدن . خیلی راحته

fanihe
05-07-2011, 09:20
سلام
یک سوال از دوستان دارم
من رم miui 1.6.24 آندروید 2.3.4 را نصب کردم سیم کارت همراه اول رو گوشیم می گذاریم همه چیز عالیه ولی وقتی ایرانسل می گذارم یک برنامه در لیست برنامه های من با نام sim toolkit اضافه می شه می خواستم بدانم برای چی هست ؟

سوال این دوست عزیز سوال منم هست کسی جوابشو می دونه؟ البته فکر نکنم به رام ربطی داشته باشه چون روی رام 2.1 هم همینطوره.

mohsensayadan
05-07-2011, 12:09
دوستان یه سئوال در رابطه با ای 9000 گلکسی داشتم
تنظیمات جی پی ار اس همراه اول رو رو بهش دادم
متاسفانه باز هم به اینترنت کانکت نمیشه و کانکشن رو نمیشناسه. این تنظیمات رو از سایت همراه اول (به صورت مسیج )برام اومد.ولی نمیشه . خواستم بدونم ایا تنظیم خاص دیگری باید روی گوشی انجام داد یا نه. و اصلا اگر خودمون بخواهیم کانکشن رو به صورت دستی بسازیم چه باید کرد.

ممنون

Z E U S
05-07-2011, 13:05
دوستان یه سئوال در رابطه با ای 9000 گلکسی داشتم
تنظیمات جی پی ار اس همراه اول رو رو بهش دادم
متاسفانه باز هم به اینترنت کانکت نمیشه و کانکشن رو نمیشناسه. این تنظیمات رو از سایت همراه اول (به صورت مسیج )برام اومد.ولی نمیشه . خواستم بدونم ایا تنظیم خاص دیگری باید روی گوشی انجام داد یا نه. و اصلا اگر خودمون بخواهیم کانکشن رو به صورت دستی بسازیم چه باید کرد.

ممنون

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88449

topnumber7
05-07-2011, 13:19
؟؟؟؟

I Nobody
05-07-2011, 13:46
سلام
من گوشیم هیرو هست
چند هفته ایه هر سیم کارتی که بگید توی گوشیم میذارم روی آنتن ضربدر میذارم و هیچ جوری آنتن نمیده(سیم کار رو میشناسه ولی مینویسه no service)
متشکرم

از اساتید خواهشمندم یکی کمک کنه
خیلی واجبه
ممنون

aminjpo
05-07-2011, 21:07
سلام اقا لطفا جواب من رو هم بدین لطفاااااا
1.گوشی جیو چطور بفهمم گوشیم اپدیت به 2.3 شده سایت رسمیش چیه؟
2.چطور گوشی رو با usb به سیستم وصل کنم و از gprs استفاده کنم مثل نوکیا!کانکت تو اینترنت نداره ؟یادمه 6680 ماله سال 2005 بود به اینترنت وصل می شد با usb ؟
3.چطور فایلهای داخل حافظه داخلی رو حذف کنم مثلا خوده سامسونگ اومده یه اپرا می نی که کار نمی کنه رو گزاشته چطور حذف کنم؟
ممنون می شم جواب بدین

aminjpo
05-07-2011, 21:10
یه مشکل دارم
1.چطور کل گوشی رو فرمت کنم منظورم کلا مثل نوکیا مداد و * و رو می گرفتیم برای اندروید چیکار کنم؟[samsung gio

Z E U S
05-07-2011, 22:59
یه مشکل دارم
1.چطور کل گوشی رو فرمت کنم منظورم کلا مثل نوکیا مداد و * و رو می گرفتیم برای اندروید چیکار کنم؟[samsung gio

شرمنده با کدشو یادم نیست ولی از مسیر زیر میتونی عمل کنی .

settings/privacy/factoru dat reset

در ضمن واسه اینکه بتونی نرم افزارهایی که بصورت پیشفرض روی گوشیت نصب شده را پاک کنی بهترین حالت استفاده از برنامه TitaniumBackup هستش که البته واسه استفاده از این برنامه گوشیتون باید روت شده باشه.

.::ALI.0MRANI::.
06-07-2011, 16:00
سلام دوستان

من تا حالا با آندروید اصلا کار نکرده بودم، ولی الان یه سنسیشن گرفتم!

1- برنامه از کجا دانلود کنم و چطوری نصب کنم؟!!

2- جریانه این بازیا چیه؟! بعضیا نوشتن که فایل دیتا بعضیا هم sd ، اینا چین؟!! کدومو باید دانلود کرد و چطوری نصب کنم؟!!

3- مثلا تو تاپیک بعضی از بازیا نوشتن گالکسی یا.... مگه همه واسه آندروید نیستن؟!! از کجا بفهمم که رو سنسیشن هم نصب میشن؟!!

4- این برنامه ها و بازیا کvک شده هستن؟!! مشکلی واسه نصب ندارن؟!!

5- برنامه ها و بازیا رو میشه همه رو مموری ریخت؟!!

6- واسه ریختن یه رام جدید چیکار باید کنم؟!!

ممنون میشم اگه پاسخاتون کامل باشه.

nasi1962
06-07-2011, 16:09
دوستان من نه V-n دارم نه وسیله ای برای دو زدن مارکت ولی مارکت که میرم واسم باز میشه البته از سیستم - ایا گوگل محدودیتشو برداشته؟

VICTOR
06-07-2011, 16:13
دوستان من نه V-n دارم نه وسیله ای برای دو زدن مارکت ولی مارکت که میرم واسم باز میشه البته از سیستم - ایا گوگل محدودیتشو برداشته؟

سلام می تونی از orbit استفاده کنی از خانواده ی نرم افزار tor هست

topnumber7
06-07-2011, 20:38
کسی تا حالا گوشیش به صورت کامل آنتن پرونده دیگه آنتن نده؟

Z E U S
06-07-2011, 23:29
کسی تا حالا گوشیش به صورت کامل آنتن پرونده دیگه آنتن نده؟

واسه من اتفاق افتاد که اونم مشکل از رامی بود که نصب کردم.

Z E U S
06-07-2011, 23:32
سلام دوستان

من تا حالا با آندروید اصلا کار نکرده بودم، ولی الان یه سنسیشن گرفتم!

1- برنامه از کجا دانلود کنم و چطوری نصب کنم؟!!

2- جریانه این بازیا چیه؟! بعضیا نوشتن که فایل دیتا بعضیا هم sd ، اینا چین؟!! کدومو باید دانلود کرد و چطوری نصب کنم؟!!

3- مثلا تو تاپیک بعضی از بازیا نوشتن گالکسی یا.... مگه همه واسه آندروید نیستن؟!! از کجا بفهمم که رو سنسیشن هم نصب میشن؟!!

4- این برنامه ها و بازیا کvک شده هستن؟!! مشکلی واسه نصب ندارن؟!!

5- برنامه ها و بازیا رو میشه همه رو مموری ریخت؟!!

6- واسه ریختن یه رام جدید چیکار باید کنم؟!!

ممنون میشم اگه پاسخاتون کامل باشه.

1- نرم افزارها رو از بخش نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520) میگیرید و با کمک از این تایپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101470) نصب میکنید

2- بعضی از بازیها یک فایل نصبی دارن و بعد از نصب و برای کامل شدن و اجرا شدن احتیاج به دانلود فایل دیتا (sd) دارند تا اجرا بشند که معمولا روش کار هم در تایپیک بازیها گفته شده.

3- این مشکل بر میگرده به نوع cpu به کار رفته در گوشیها . با وجود اینکه cpu گوشی شما دو هسته ای از نوع کوالکوم هستش . برای نمونه یک از بازیها را با دیتای مخصوص گوشیهای htc دانلود و تست کنید خصوصا اونهایی که دوستان روی گوشی دیزایر اچ دی تست کردند اگر اجرا شد که چه بهتر در غیر اینصورت باید فایل دیتا را با گوشی دانلود کنید و در نهایت اگر جواب نگرفتید ممکنه اون بازی برای cpu و مدل گوشیتون ریلیز نشده.

4- اگه کرک نشده بود که من یکیش تا بحال ورشکسته شده بودم . خیر برای من به شخصه هیچ مشکلی پیش نیومده .

5- اگه منظورتون نصب برنامه ها و بازیها روی مموری خارجی باشه که فکر کنم الان تقریبا همه نرم افزارها این قابلیت را دارند تا فضای کمتری از حافظه گوشی را اشغال کنند.

6- این سوال را بهتر ه در بخش HTC Sensation (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1381) مطرح کنید.

khalaghi
07-07-2011, 16:39
سلام من این کد رو رو گوشی گاگسی اس زدم (اطلاعات دوربین آندروید شما : *#*#۳۴۹۷۱۵۳۹#*#*) بعد گزینه phone to cam fw write رو زدم (یه فایلی دانلود شد که دوربین رو آپدیت کنه)حالا دوربین گوشیم هیچی نشون نمیده مشکل از کجاست.البته دوربین جلوش کار میکنه.فکر کنم واسه این باشه که ایران فیلتره و نباید گوشی رو آنلاین آپدیت کرد.
اگه میشه کمکم کنین تا دوباره دوربینش رو برگردونم.مرسی

farahmand1371
07-07-2011, 22:22
سلام دوستان.من galaxy gio دارم ويروس خفني گرفته تنظيمات گوشيم باز نميشه به صفحه ي اصلي برميگرده چكار كنم؟؟؟لطفا كمكم كنييييييييييييييييييييييي يييييييييد

188188
08-07-2011, 00:59
سلام دوستان من یه گوشی hd2 دارم که الان آندروید 2.2 روش نصب کردم و دیگه ویندوز موبایل نیست و ازش راضیم ولی یه ایرادی داره که نمیدونم چی کار کنم تا یه چند تا برنامه میریزم سریع یه آیکون میاد بالای صفحه که فضای خالی کم داری و میخواد که چند تا برنامه رو پاک کنم آیا نمیشه گوشی رو جوری تنظیم کرد که برنامه ها رو کلا روی کارت حافظه بریزه و گوشی دیگه فضای خالی کم نیاره چون من هر روز چند تا برنامه جدید میریزم
با سپاس از راهنمایی شما

iman1896
08-07-2011, 15:01
با عرض سلام من گوشيم dsier hd هستش تازگيها هر شخصي كه با گوشيش به من زنگ ميزنه يا sms ميفرسته سريع براش يه sms ميفرسته يا مضمون sorry i call later...... من بايد چه كنم كه ديکه نفرسته خواهش ميكنم جواب بديد كلافه شدم

09-07-2011, 00:32
دوستان من وقتی وارد مارکت میشم بعد از حدود 20 ثانیه که میزنه لودینگ از برنامه میاد بیرون!!! چاره چیه؟!!

هم با چیز پی ان امتحان کردم هم بدون اون!!!

Z E U S
09-07-2011, 09:45
دوستان من وقتی وارد مارکت میشم بعد از حدود 20 ثانیه که میزنه لودینگ از برنامه میاد بیرون!!! چاره چیه؟!!

هم با چیز پی ان امتحان کردم هم بدون اون!!!

البته اینجا جاش نیست ولی این برنامه را واستون ضمیمه میکنم . امتحانش کنید.
واسه استفاده گوشیتون باید روت شده باشه . بعد نصب وارد برنامه میشید از شما میخواد که برنامه هایی را که میخواهید با این نرم افزا فعال باشند را انتخاب کنید که میتونید براوزر و مارکت و... انتخاب کنید . بعد به اینترنت وصل و وارد برنامه میشید علامت پاور را چند لحظه ای تاچ میکنید برنامه فعال میشه و بعد از وصل شدن به سرور میتونید وارد مارکت بشید.

jafar01
09-07-2011, 18:08
باسلام
من جدیدا HTC Desire s گرفتم چطور میتونم نرم افزار روش نصب کنم لطفا راهنمائیم کنید چندروزی است میگردم ولی نتونستم کاری انجام دهم درضمن اگر مکان سوال جای دیگریست مرحمت کنید باتشکرjafar01

Z E U S
09-07-2011, 19:34
باسلام
من جدیدا HTC Desire s گرفتم چطور میتونم نرم افزار روش نصب کنم لطفا راهنمائیم کنید چندروزی است میگردم ولی نتونستم کاری انجام دهم درضمن اگر مکان سوال جای دیگریست مرحمت کنید باتشکرjafar01

ساده ترین روش برای نصب برنامه از طریق کامپیوتر در اندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101470)

HTC Desire Family (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1356)

10-07-2011, 12:52
سلام

تو مارکت که میرم و وقتی که میزنم که مثلا برنامه ای دانلود بشه بعد چند ثانیه که میزنه دانلودینگ ارور میده و میگه که نمیتونه دانلود کنه! چرا؟!!

یه سوال دیگه اینکه تو مارکت آندروید نیمشه stop یا resume کرد؟!!

saeed00981
11-07-2011, 15:06
سلام
میخواستم بدونم چطور میشه یه برنامه رو توی اندروید مارکت به اشتراک گذاشت
با تشکر

khadem60
11-07-2011, 18:06
سلام من یه galaxy sl دارم
هرچی کد افزایش اعتبار همراه اول رو میزنم اتفاقی نمیوفته
با یه گوشی دیگه امتحان کردم شارژ شد
مشکل چیه بنظر دوستان؟

ساناز
11-07-2011, 18:47
سلام

تو مارکت که میرم و وقتی که میزنم که مثلا برنامه ای دانلود بشه بعد چند ثانیه که میزنه دانلودینگ ارور میده و میگه که نمیتونه دانلود کنه! چرا؟!!

یه سوال دیگه اینکه تو مارکت آندروید نیمشه stop یا resume کرد؟!!

آیا از وی----پی--------ان استفاده میکنید؟

amirreza_r143
11-07-2011, 19:42
سلام من یه galaxy sl دارم
هرچی کد افزایش اعتبار همراه اول رو میزنم اتفاقی نمیوفته
با یه گوشی دیگه امتحان کردم شارژ شد
مشکل چیه بنظر دوستان؟

مال منم (گالاکسی ایس)همین مشکل رو داره ولی میگن در 2.3 این مشکل حل شده در ضمن میتونین با 444 تماس بگیرید و گوشی رو شارژ کنید یا برنامه ussd cheker رو نصب کنید شاید مشکلتون حل بشه

188188
11-07-2011, 21:02
--------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان من یه گوشی hd2 دارم که الان آندروید 2.2 روش نصب کردم و دیگه ویندوز موبایل نیست و ازش راضیم ولی یه ایرادی داره که نمیدونم چی کار کنم تا یه چند تا برنامه میریزم سریع یه آیکون میاد بالای صفحه که فضای خالی کم داری و میخواد که چند تا برنامه رو پاک کنم آیا نمیشه گوشی رو جوری تنظیم کرد که برنامه ها رو کلا روی کارت حافظه بریزه و گوشی دیگه فضای خالی کم نیاره چون من هر روز چند تا برنامه جدید میریزم
با سپاس از راهنمایی شما

mamali_ja
11-07-2011, 22:49
سلام دوستان
من يه سوال داشتم . hboot چيه ؟
چرا براي نصب بعضي از رامها گفته ميشه اول hboot مخصوص اون رام نصب بشه ؟
كلا با نصب hboot چه اتفاقي ميوفته ؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Smigel
12-07-2011, 08:15
--------------------------------------------------------------------------------

با سپاس از راهنمایی شما

دوست من شما باید مموری کارتتونو پارتیشن بندی کنین،البته آموزشش مفصله
سوالی داری بیا تو بخش اختصاصی hd2 قسمت اندرویدش بپرس،اینم لینکش:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=758

rahimjax2007
12-07-2011, 13:38
سلام مبه دوستان عزیز
من از وقتی این گوشیم آپدیت شد و اندرویدش به 2.3 ارتقاع پیدا کرده تا وصل می شم به اینترنت این پیغام هی توند توند میاد رو صفحه ادمو عصبی می کنه . می شه کمک کنید
پیغام : the application picasa web albims (process com . htc . picasa ) has stopped unexpectediy . plese try again
http://s1.picofile.com/file/6947252512/20110704724.jpg

saeed00981
12-07-2011, 22:13
سلام
میخواستم بدونم چطور میشه یه برنامه رو توی اندروید مارکت به اشتراک گذاشت
با تشکر

یعنی هیچکس هیچی نمیدونه؟!!!؟!!

vampire_bad61
12-07-2011, 22:36
سلام.
میشه لطفا کسی راهنمایی کنه چطور voice dial توو آندروئید کا میکنه؟
یعنی اسم مخاطب توو کانتکت رو بگی، خودش شماره رو بگیره؟؟؟؟

aldahir
12-07-2011, 23:25
من هيچ تجربه از كار كردن با آندرويد ندارم و همين چند دقيقه قبل يه گوشي ديزاير اچ دي برام آوردن كه رمزش رو اشتباه وارد كردن و الان فقط صفحه يوزر و پسورد رو نشون ميده. اينو چيكارش بايد كرد؟؟

LorD MysteriouS
13-07-2011, 07:36
سلام مبه دوستان عزیز
من از وقتی این گوشیم آپدیت شد و اندرویدش به 2.3 ارتقاع پیدا کرده تا وصل می شم به اینترنت این پیغام هی توند توند میاد رو صفحه ادمو عصبی می کنه . می شه کمک کنید
پیغام : the application picasa web albims (process com . htc . picasa ) has stopped unexpectediy . plese try again

شما با وی پی ان تست کردید؟

یعنی هیچکس هیچی نمیدونه؟!!!؟!!
شما باید اکانت دولوپر رو داشته باشید بعد برنامه رو برای گوگل با توضیحات و .... ارسال کنید بررسی که کردند در صورت تایید برنامه شما در مارکت قرار میگیره

سلام.
میشه لطفا کسی راهنمایی کنه چطور voice dial توو آندروئید کا میکنه؟
یعنی اسم مخاطب توو کانتکت رو بگی، خودش شماره رو بگیره؟؟؟؟
voice search های اندریود انلاین هستند
به همین خاطر دنبالشون نرفتم
با این حال امروز اگه تونستم اینترنت رو به گوشیم برسونم براتون تست میکنم

من هيچ تجربه از كار كردن با آندرويد ندارم و همين چند دقيقه قبل يه گوشي ديزاير اچ دي برام آوردن كه رمزش رو اشتباه وارد كردن و الان فقط صفحه يوزر و پسورد رو نشون ميده. اينو چيكارش بايد كرد؟؟
باید ادریس اکانت گوگل و پسورد اون رو وارد کنید (همون اکانتی که توی گوشی تنظیم فرمودند)
اگر گوشی به اینترنت متصل هست (چه وایرلس و چه gprs میتونید با وارد کردن یک ایمیل از گوگل و پسورد باز کنید
اگر هم چیزی تنظیم نشده و گوشی هم به اینترنت متصل نیست wipe کنید(توجه کنید که اطلاعاتتون پاک میشه)برای اطلاع از وایپ کردن و .... به بخش تخصصی گوشیتون مراجعه کنید

شالو
13-07-2011, 21:30
درود
آقا برا ارتقا اندروید 2.2 به 2.3 برای گوشی htc desire hd چکار باید کرد ؟
من یکم تازه واردم

rahimjax2007
14-07-2011, 01:22
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله rahimjax2007
سلام مبه دوستان عزیز
..........................

LorD MysteriouS شما با وی پی ان تست کردید؟
.........................
من هم با وی پی ان رفتم همی بی وی پی ان و هم با اینترنت خود خط ایرانسل فرقی نداره در هر صورت این پیام میاد چیکار کنم راهنمایی کنید مرسی

par3a
14-07-2011, 14:33
چجوری باید با این برنامه titanum back up ریستور کنم ؟
وقتی میخوام برنامه رو ریستور کنم روش خط خورده

LorD MysteriouS
15-07-2011, 07:31
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله rahimjax2007
سلام مبه دوستان عزیز
پیغام : The application picasa web albims (process com . Htc . Picasa ) has stopped unexpectediy . Plese try again
..........................

Lord mysterious شما با وی پی ان تست کردید؟
.........................
من هم با وی پی ان رفتم همی بی وی پی ان و هم با اینترنت خود خط ایرانسل فرقی نداره در هر صورت این پیام میاد چیکار کنم راهنمایی کنید مرسی

این مشکل برمیگرده به برنامه و یا رام که با برنامه همخونی نداره
نسخه جدیدتری از برنامه نیست تست کنید

aghoosh
15-07-2011, 11:11
سلام دوستان
من یه HTC Desire خریدم اما هرکاری میکنم نمیتونم به اینترنت وصل بشم
تنظیمات ایرانسل رو هم دستی وارد کردم
مشکل از کجاست؟:46:

fazel1989
15-07-2011, 12:50
درود بر اساتید
دوستان از کجا بدونم گوشیم روت شده هست یا نه؟(گوشی HTC Hero)
ممنون

LorD MysteriouS
15-07-2011, 14:22
سلام دوستان
من یه HTC Desire خریدم اما هرکاری میکنم نمیتونم به اینترنت وصل بشم
تنظیمات ایرانسل رو هم دستی وارد کردم
مشکل از کجاست؟:46:
برنامه هایی مانند market enabler استفاده نمیکنید؟

درود بر اساتید
دوستان از کجا بدونم گوشیم روت شده هست یا نه؟(گوشی HTC Hero)
ممنون
در صورت وجود super user یعنی گوشی روت شده هست

mbzadegan
15-07-2011, 20:55
سلام بر اساتید .
در گلکسی تب چه برنامه ای معرفی می کنین که تموم دستورات Shell را بتونه توی خود تبلت اجرا کنه ؟ ( بجای PC در adbshell ) ؟؟

Z E U S
15-07-2011, 21:55
سلام بر اساتید .
در گلکسی تب چه برنامه ای معرفی می کنین که تموم دستورات Shell را بتونه توی خود تبلت اجرا کنه ؟ ( بجای PC در adbshell ) ؟؟

اینو امتحان کنید
SU File Manager & Terminal v3.82 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=154596)

rahimjax2007
16-07-2011, 00:07
این مشکل برمیگرده به برنامه و یا رام که با برنامه همخونی نداره
نسخه جدیدتری از برنامه نیست تست کنید
سلام
من از روزی که این مبیل رو خریدم هیچ کاری نکرد باهاش یعنی هک نشده و هنوزم فابریک کار خونست ( آندرویدش ) این مشکل از زمانی مده که آپدیت شد و به نسخه 2.3 ارتقاء پیدا کرد الانم نمی دونم چیکارش کنم

amirshakoori
16-07-2011, 18:14
سلام
من قبلا ورژن 2.1 داشتم فریمورش مال امارت بود حالا آپدیت کردم به 2.2 شده مال مصر قبلا فونتش خوب حالا یکمی بزرگ و کج شده وبعضی حروف رو هم نمیشناسه
حالا اگه راهی هست تا تنظیمش کنم یا فونت بریزم و اگه نیست از چه برنامه ای استفاده کنم که درست شه؟
ممنون

LorD MysteriouS
16-07-2011, 18:21
سلام
من قبلا ورژن 2.1 داشتم فریمورش مال امارت بود حالا آپدیت کردم به 2.2 شده مال مصر قبلا فونتش خوب حالا یکمی بزرگ و کج شده وبعضی حروف رو هم نمیشناسه
حالا اگه راهی هست تا تنظیمش کنم یا فونت بریزم و اگه نیست از چه برنامه ای استفاده کنم که درست شه؟
ممنون
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97092

Timeout
16-07-2011, 19:08
سلام

میخواستم بدونم آموزشی یا نرم افزاری هست که بشه اینترنت کامپیوتر رو به وسیله ی usb یا بلوتوث بر روی موبایل شیر کرد ؟؟

mobili_927
16-07-2011, 20:39
سلام یه تبلت htc flyer دارم که همیشه میرفتم توی market و ازش استفاده میکردم
اخل میره و میپره بیرون

از setting فکتوری ریست کردم -erase data
و از hboot هارد ریستش کردم
اما بازم نشد-مارکت جدید هم از سایتتون گرفتم باز هم درست نشد
ورژن
android 2.3.3
htc senc2.1
software numb:1.56.415.4
kernel 2.6.35.10
bae band 20.3501.30
همینطور از داخل گوشی هم اپدیتش کردم بازم نشد -ممنون اگر راهنمایی کنین

Z E U S
16-07-2011, 20:55
سلام یه تبلت htc flyer دارم که همیشه میرفتم توی market و ازش استفاده میکردم
اخل میره و میپره بیرون

از setting فکتوری ریست کردم -erase data
و از hboot هارد ریستش کردم
اما بازم نشد-مارکت جدید هم از سایتتون گرفتم باز هم درست نشد
ورژن
android 2.3.3
htc senc2.1
software numb:1.56.415.4
kernel 2.6.35.10
bae band 20.3501.30
همینطور از داخل گوشی هم اپدیتش کردم بازم نشد -ممنون اگر راهنمایی کنین

دوست عزیز در این بخش (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1234) مشکلتونو مطرح کنید.
در کل گوگل ip ایران را ..... کرده و شما فقط با استفاده از یک اکانت v پی-ان میتونید از مارکت استفاده کنید.

pooreya_2008
16-07-2011, 21:22
سلام دوستان
کسی میدونه چطور میشه شمارش گر کرنل که در دانلود مد گوشی هست را صفر کرد؟
گوشیم گلکسی اس 2 هست
ممنون

sara_bm
16-07-2011, 22:11
از دیشب گوشی wildfire من یهو هنگ کرده صفحه اصلیش روشن نمیشه فقط چراغهای پایین منو و سرج و ...
اونا روشن میشه ولی صفحه اصلی هیچی !! وقتی کسی هم زنگ میزنه باز نشون نمیده از چشمک بالایی میفهمه داره زنگ میخوره ؟!!! چیکار کنم؟؟؟چرا اینطوری شده خواهشا سریع جواب بدین

fazel1989
16-07-2011, 22:30
برنامه هایی مانند market enabler استفاده نمیکنید؟

در صورت وجود super user یعنی گوشی روت شده هست

ممنون ولی این super user چیه و کجای گوشی هست؟

sara_bm
16-07-2011, 22:35
از دیشب گوشی من یهو هنگ کرده صفحه اصلیش روشن نمیشه فقط چراغهای پایین منو و سرج و ...
اونا روشن میشه ولی صفحه اصلی هیچی !! وقتی کسی هم زنگ میزنه باز نشون نمیده از چشمک بالایی میفهمه داره زنگ میخوره ؟!!! چیکار کنم؟؟؟چرا اینطوری شده خواهشا سریع جواب بدین

Z E U S
16-07-2011, 23:05
ممنون ولی این super user چیه و کجای گوشی هست؟

دوست عزیز یک برنامه با ایت نام باید در لیست برنامه های شما اضافه بشه آیکن برنامه هم مانند http://www.img4up.com/up2/17097899899575258132.jpg هستش.

از دیشب گوشی من یهو هنگ کرده صفحه اصلیش روشن نمیشه فقط چراغهای پایین منو و سرج و ...

شما از دوستان در بخش HTC Wildfire (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=925) در خواست کمک کنید بهتر نتیجه میگیرید یکبار هم رم گوشیتونو در بیارید و گوشیتون خاموش و روشن کنید اگه درست نشد فکر کنم با روش زیر مشکلت حل بشه ولی با اینکار تمام نرم افزارهایی که تا بحال نصب کردین پاک میشه.

گوشی را به بوت لودر ببرید(برای این کار کلید Power را به همراه دکمه Volume Down نگه دارید)

حالا با دکمه Volume به روی گزینه Recovery بروید و کلید Power را بزنید.

الان روی گوشی شما یک علامت تعجب قرمز هست!شما با زدن ترکیب کلید های Power و Volume Up به یک صفحه آبی میروید(توجه کنید برای این کار اگه به این صفحه نرفتید ترکیب دکمه های Trackpad و Vol UP رو نگه دارید و Power رو بزنید)

در این صفحه با دکمه های Volume بر روی گزینه wipe data/factory بروید و Power را بزنید

LorD MysteriouS
16-07-2011, 23:37
اگر رام کاستوم نصب کردید
رامی که نصب کردید را دوباره روی گوشی بدون wipe نصب کنید
اگر جواب نگرفتید با wipe نصب کنید

afshin21
17-07-2011, 01:05
با سلام به دوستان و مدیران محترم،

چند وقتی است که گوشی xperia X10 گرفتم دارم از طریق سایت هرروز چیزهای جالب و جدیدی کشف میکنم در مورد اندروید، ولی هرکار میکنم نمیتونم چند کار را انجام بدم :

1. با هر نرم افزاری فیلم ها را نمایش میدم زیرنویس فارسیش کار نمیکنه!

2. از روش هایی که دوستان گفتند مثل گذاشتن نقطه اول اسم پوشه یه فایل تکست داخل فولدر و ... نمیتونم فولدرم را مخفی کنم که در گالری نمایش نده.

3. طریقه نصب تم و مهمتر از همه برگشت به تم اصلی گوش چطور است؟

4. اگر لانچر یا تم بریزیم به گوشی آیا اگر خواستیم به شکل اولیه برگرده میتونیم کاری کنیم ؟

5. ممکنه این گوشی بعدا اندروید ورژن بالاتر بخوره؟

فعلا این مشکلاتمه.... ببخشید من تازه کارم در اندروید...:please::sign_help:

LorD MysteriouS
17-07-2011, 01:31
با سلام به دوستان و مدیران محترم،

چند وقتی است که گوشی xperia X10 گرفتم دارم از طریق سایت هرروز چیزهای جالب و جدیدی کشف میکنم در مورد اندروید، ولی هرکار میکنم نمیتونم چند کار را انجام بدم :

1. با هر نرم افزاری فیلم ها را نمایش میدم زیرنویس فارسیش کار نمیکنه!
برای زیرنویس فارسی باید زیرنویس رو با notepad باز کنید و کدینگ رو بذاری روی UFT-8 و سیو کنی

2. از روش هایی که دوستان گفتند مثل گذاشتن نقطه اول اسم پوشه یه فایل تکست داخل فولدر و ... نمیتونم فولدرم را مخفی کنم که در گالری نمایش نده.
اگر به درستی انجام بشه مخفی میکنه
با این حال میتونید از برنامه هایی برای پسورد گذاشتن روی عکس ها و یا برنامه ها استفاده کنی

3. طریقه نصب تم و مهمتر از همه برگشت به تم اصلی گوش چطور است؟

4. اگر لانچر یا تم بریزیم به گوشی آیا اگر خواستیم به شکل اولیه برگرده میتونیم کاری کنیم ؟
بله امکانپذیر هست
باید تم اصلی گوشی رو نصب کنید و یا لانچر رو پاک کنید تا لانچر اصلی گوشی دیفالت قرار بگیره

5. ممکنه این گوشی بعدا اندروید ورژن بالاتر بخوره؟

فعلا این مشکلاتمه.... ببخشید من تازه کارم در اندروید...:please::sign_help:
شما اگر روت کنید میتونید به تسخه های بالاتر هم اپدیت کنید (رامهای کاستوم)
اگر هم نسخه جدیدتری بیاد و حتی سونی اریکسون رسما اپدیت نده کوکر ها شما رو خیلی منتظر نخواهند گذاشت

Hamed PC
17-07-2011, 01:33
galaxy tab p1000
سلام . روت چیست؟
بعد آخرین فایر وار فارسی که روت بشه و کامل باشه یه لینک واسه نصب + آموزش بهم بدید . که به مشکل بر نخورم.
اگه آپدیت بشه فایروارش به 2.3 نرم افزارهاش پاک میشه؟

sara_bm
17-07-2011, 08:41
اگر رام کاستوم نصب کردید
رامی که نصب کردید را دوباره روی گوشی بدون wipe نصب کنید
اگر جواب نگرفتید با wipe نصب کنید

اخه اصلا ال سی دی گوشیم چیزی نشون نمیده که بتونم کاری بکنم!!!

sara_bm
17-07-2011, 08:42
شما از دوستان در بخش HTC Wildfire (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=925) در خواست کمک کنید بهتر نتیجه میگیرید یکبار هم رم گوشیتونو در بیارید و گوشیتون خاموش و روشن کنید اگه درست نشد فکر کنم با روش زیر مشکلت حل بشه ولی با اینکار تمام نرم افزارهایی که تا بحال نصب کردین پاک میشه.

گوشی را به بوت لودر ببرید(برای این کار کلید Power را به همراه دکمه Volume Down نگه دارید)

حالا با دکمه Volume به روی گزینه Recovery بروید و کلید Power را بزنید.

الان روی گوشی شما یک علامت تعجب قرمز هست!شما با زدن ترکیب کلید های Power و Volume Up به یک صفحه آبی میروید(توجه کنید برای این کار اگه به این صفحه نرفتید ترکیب دکمه های Trackpad و Vol UP رو نگه دارید و Power رو بزنید)

در این صفحه با دکمه های Volume بر روی گزینه wipe data/factory بروید و Power را بزنید[/QUOTE]

اخه ال سی دیش چیزی نشون نمیده که بتونم از این کارا بکنم!!:sign_help:

aminjpo
17-07-2011, 10:19
سلام گوشی جیو 2.2 فارسی
1.من یه سری برنامه دیفالت روش هست مثل اپرا مینی 5 خدا بیامرز و سامسونگ اپ که اونم و یه چنتا دیگه می خوام اینا رو حذف کنم خواهش می کتم توضیح بدین چیکار کنم فکر کنم اول باید رت کنم خوب از کجا و چطور؟

2.نمی شه کلا نصب برنامه ها رو بزاری رو مموری؟الان هست اما یه سری برنامه ها می رن توی اینترنال

3.برای جیو 2.3.3 اومده اما فارسی نیس اپدیت کنم ارزش رو داره؟زیاد با فارسی کار ندارم فقط شاید کمی اس ام اس

4.تورو خدا کمک کنید و توضیح کامل

Z E U S
17-07-2011, 10:45
galaxy tab p1000
سلام . روت چیست؟
بعد آخرین فایر وار فارسی که روت بشه و کامل باشه یه لینک واسه نصب + آموزش بهم بدید . که به مشکل بر نخورم.
اگه آپدیت بشه فایروارش به 2.3 نرم افزارهاش پاک میشه؟

روت کردن روشی از هک هستش برای دسترسی به فایلهای سیستمی گوشیهای باسیستم عامل آندروید و برای نصب بعضی از برنامه ها و بازیها احتیاج هست که گوشی روت بشه.

در بخش تبلتها قسمت آندروید آموزش روش روت و نصب رام بصورت کامل توضیح داده شده

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1226

Z E U S
17-07-2011, 11:27
اخه ال سی دیش چیزی نشون نمیده که بتونم از این کارا بکنم!!:sign_help:

یعنی حتی وقتی به بوت لودر هم وارد میشید تصویر ندارید؟؟؟؟؟؟
اگر اینطوری باشه شاید مشکلتون سخت افزاری باشه البته شاید.

Z E U S
17-07-2011, 11:30
سلام گوشی جیو 2.2 فارسی
1.من یه سری برنامه دیفالت روش هست مثل اپرا مینی 5 خدا بیامرز و سامسونگ اپ که اونم و یه چنتا دیگه می خوام اینا رو حذف کنم خواهش می کتم توضیح بدین چیکار کنم فکر کنم اول باید رت کنم خوب از کجا و چطور؟

2.نمی شه کلا نصب برنامه ها رو بزاری رو مموری؟الان هست اما یه سری برنامه ها می رن توی اینترنال

3.برای جیو 2.3.3 اومده اما فارسی نیس اپدیت کنم ارزش رو داره؟زیاد با فارسی کار ندارم فقط شاید کمی اس ام اس

4.تورو خدا کمک کنید و توضیح کامل

کلیک کنید ( http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1384 ) (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1384)

farham1355
17-07-2011, 12:23
کمک برای گوشیم htc desiremhd رمز ورودی pattern داده بودم وچند بار اشتباهی رمز داده شده و قفل شده حالا میگه با google ساین شو ولی حتی اینترنتم نمیتونم فعال کنم که ساین بشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کمک

sara_bm
17-07-2011, 13:36
یعنی حتی وقتی به بوت لودر هم وارد میشید تصویر ندارید؟؟؟؟؟؟
اگر اینطوری باشه شاید مشکلتون سخت افزاری باشه البته شاید.

نه هیچی نشون نمیده! یعنی باید ال سی دیش عوض شه؟ به نظرتون خرجش چنده؟ و چرا اصلا اینطوری شده؟؟

Z E U S
17-07-2011, 14:38
نه هیچی نشون نمیده! یعنی باید ال سی دیش عوض شه؟ به نظرتون خرجش چنده؟ و چرا اصلا اینطوری شده؟؟

بهتره به یک نمایندگی و تعمیر کار متخصص و مجاز نشونش بدید .
شرمند من در این مورد هیچ تخصصس ندارم .

mbzadegan
17-07-2011, 14:41
اینو امتحان کنید
SU File Manager & Terminal v3.82 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=154596)

ممنون قربان . بسیار عالی کار کرد وبا z4root هم روت شد . حالا فقط کامند های آندروئید را از کجا گیر بیارم ؟ ریفرنسی دارید ؟ برای اجرای دستورات لینوکسی نیاز دارم . با تشکر .:af:

ضمنا برنامه زیر هم فقط برای کار با Command خوب هستش .

afshin21
17-07-2011, 17:22
با سلام
دوستان لطفا هرچه سریعتر کمکم کنید دارم دیوونه میشم... :dg:

چند روزی بود داشتم با گوشی دیگرم کار میکردم از طریق سایت اموزش های اندروید را میدیدم
تا وقتی شروع به کار کنم با x10 دیگه مشکلی نداشته باشم ،
حالا که اومدم گوشیم رو سیم کارت بزارم که باهاش شروع به کار کنم هرچی سیم کارت انداختم اونو نمیشناسه!!!!
اصلا نه پینکود میخواد نه هیچی انگار اصلا سیم کارت ننداختی ، دیوونه شدم

توروخدا کمک کنید ، یه هفته اس دارم توش برنامه میریزم و عکس و فیلم و مخاطبینم را اضافه میکنم

arash1124
17-07-2011, 18:08
salam dostan
man ye goushi HD2 daram ke roush android nasbe
mishe begid az koja mitounam nahveye root kardanesh ro yad begiram
mer30

aminjpo
17-07-2011, 18:37
کلیک کنید ( http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1384 ) (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1384)

دوست عزیز ممنون از جواب لینکیتون اما من اونجا جواب خودم رو نگرفتم که اینجا پرسیدم ممنون می شم اگر زحمتی نیست جواب بدین

halazoone1000cc
17-07-2011, 19:41
سلام

من یه دونه hTC wildfire گرفتم، روتش کردم و رامشو هم به سیانوژن نایت تغییر دادم.
حالا نمیدونم چجوری باید سینکش کنم با کامپیوتر. هر ورژن hTC sync ای رو که بگین امتحان کردم ولی نشد.

من تنها نیازم به hTC sync استفاده از اینترنت کامپیوترم از طریق کابل usb هست.

خواهش میکنم راهنماییم کنید.

ممنون.

mamal_2009
17-07-2011, 19:42
salam khaste nabashin ye moshkeli man daram har chi gashtam ta hala yaft nashode .man vase web gardi fonte farsi nadaram farsi darham rikhtast harki midoone az koja ya dare komak kone mamnoon misham goshim xperia x10 sony erricson

vampire_bad61
17-07-2011, 21:07
سلام
واقعا کسی voice dial آندروید رو بلد نیست؟؟؟؟؟
این همه باتجربه وجود دارن همین بود؟؟؟؟؟

tifc5
17-07-2011, 23:00
سلام بچه ها
من تازه یه گوشی Sony.E X8 خریدم با سیستم عامل اندروید 2.1 ولی برنامه که میخوام رو گوشیم نصب کنم مرتب error میده. باید چه کار کنم؟
تو رو خدا یکی کمکم کنه

SaMaN MOBILESTAN
18-07-2011, 00:08
دوستان کسی راجب برنامه ی android mate اطلاعاتی داره ؟ کارش چیه ؟ ممنون از همتون

Z E U S
18-07-2011, 15:03
دوست عزیز ممنون از جواب لینکیتون اما من اونجا جواب خودم رو نگرفتم که اینجا پرسیدم ممنون می شم اگر زحمتی نیست جواب بدین

این دوتا روش برای روت کردن گوشیتون.

آموزش روت کردن سامسونگ Galaxy Gio (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157587)

آموزش روت گوشی samsung gio به روشی جدید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158336)

برنامه Titanium Backup Pro v3.9.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158654) برای بکاپ گرفتن و همچنین حذف برنامه ها حتی برنامه های دیفالت.

در حال حاضر برنامه های کمی هستند که قابلیت نصب برروی رم خارجی را ندارند ولی در هر صورت با وجود این حالت در برنامه , باز هم مقداری از حافظه گوشیتونو اشغال میشه و شما نمیتونید کل حجم نرم افزار را به رمتون انتقال بدید. شما با نرم افزار هایی که لینکشونو گذاشتم هم امتحان کنید

Install Manager PRO v3.4.1 مدیریت برنامه ها و بازی های نصب شده (http://mobilestan.net/showpost.php?p=2152178&postcount=1)

App 2 SD Pro (move apps to SD) v2.32 (http://mobilestan.net/showpost.php?p=2149590&postcount=1)

برای اس ام اس فارسی هم از برنامه Mirsal v0.7.1 خواندن و نوشتن SMS فارسی به ساده ترین روش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99820) میتونید استفاده کنید و برای وب هم از این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=107072) .

Z E U S
18-07-2011, 15:07
سلام بچه ها
من تازه یه گوشی sony.e x8 خریدم با سیستم عامل اندروید 2.1 ولی برنامه که میخوام رو گوشیم نصب کنم مرتب error میده. باید چه کار کنم؟
تو رو خدا یکی کمکم کنه

چه پیغامی میده شاید برنامه هایی که میخواهید نصب کنید با ورژن آندروید گوشیتون سازگاری نداره و برای نصب واجرا احتیاج به آندروید 2.2 به بالا داره.

Z E U S
18-07-2011, 15:14
salam khaste nabashin ye moshkeli man daram har chi gashtam ta hala yaft nashode .man vase web gardi fonte farsi nadaram farsi darham rikhtast harki midoone az koja ya dare komak kone mamnoon misham goshim xperia x10 sony erricson

سوالتون را در کلوپ Sony Ericsson Xperia X10 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97041) بپرسید بهتر جواب میگیرید ولی فکر کنم آپدیت جدید این گوشی فارسی را خوب و درست ساپورت میکنه.:39:

SaMaN MOBILESTAN
18-07-2011, 18:43
دوستان کسی راجب برنامه ی android mate اطلاعاتی داره ؟ کارش چیه ؟ ممنون از همتون

کسی این نرم افزار رو روی گوشیش نداره ؟ !!!!!!!!!!!!!!

rahpak
18-07-2011, 20:18
سلام به دوستایه گلم!
من مودم وایرلس ندارم از اون ساده هاست (لن و یو اس بی) می خوام با این مودم با گوشیم به اینترنت وصل شم چیکار کنم در ضمن لپ تاپ هم دارم یعنی از وایرلسش میتونم استفاده کنم
یه سوال دیگه این که من هر عکسی به صفحه گوشی میزارم تمام صفحه میشه میخوام عکس رو یه جوری بزارم که تو هر صفحه همون عکس باشه !!! پیشاپیش ممنون:cv::dh:

rahpak
18-07-2011, 23:17
سلام به دوستایه گلم!
من مودم وایرلس ندارم از اون ساده هاست (لن و یو اس بی) می خوام با این مودم با گوشیم به اینترنت وصل شم چیکار کنم در ضمن لپ تاپ هم دارم یعنی از وایرلسش میتونم استفاده کنم
یه سوال دیگه این که من هر عکسی به صفحه گوشی میزارم تمام صفحه میشه میخوام عکس رو یه جوری بزارم که تو هر صفحه همون عکس باشه !!! پیشاپیش ممنون:cv::dh:
دو سه روزه هر جا تاپیک زدم جواب ندادن؟چرا؟:bh::bk:

mohammadsp
18-07-2011, 23:36
کسی این نرم افزار رو روی گوشیش نداره ؟ !!!!!!!!!!!!!!

Android Mate یه فایل منیجره
شما اطلاع خاصی راجع بهش لازم داری؟

parazitman
18-07-2011, 23:37
سلام به همه دوستای گلم.
بچها کسی میتونه منو توی ست کردن تنظیمات mms ایرانسل کمک کنه توی آندروید؟؟!!! من هر را هیو که بلد بودم امتحان کردم اما بی نتیجه بود.

فقط خواهشم اینه که دوستایی جواب بدن که شخصا موفق به ارسال و دریافت mms با گوشی آندرویدی خودشون شدند.آخه اینترنت پره از روشهای مختلفی که من اونارو امتحان کردم و موفق به دریافت ام ام اس با ایرانسل نشدم.

eztech
19-07-2011, 13:14
سلام دوستان امکان اتصال موس و کیبرد ها وایرلس در گوشی های اندروید وجود داره ؟!

فیاض سون
19-07-2011, 17:42
سلام به همه ی شما دوستان عزیز
لطفا لطفا من رو راهنمای کنید (خواهش می کنم)
من گوشی desire zدارم چند وقت پیش دادم به یک خدمات کامپیو تری و برام روتش کرد یه رام 2.3.4 هم ریخت(البته کارش درسته خیلی هم معروفه) اولش خوشم اومد ولی بعد پشیمون شدم چون هیچی خود همون اصل گوشی نمی شه حالا می خواستم لصفا راهنماییم کنید که چه جوری به حالت اولش برش گردونم تازه موقع نصب رام بکاپ هم نگرفت یعنی الان از هیچی بکاپ ندارم لطفا راهنمایی کنید

B.e.h.d.a.d
20-07-2011, 02:03
سلام به همه دوستای گلم.
بچها کسی میتونه منو توی ست کردن تنظیمات mms ایرانسل کمک کنه توی آندروید؟؟!!! من هر را هیو که بلد بودم امتحان کردم اما بی نتیجه بود.

فقط خواهشم اینه که دوستایی جواب بدن که شخصا موفق به ارسال و دریافت mms با گوشی آندرویدی خودشون شدند.آخه اینترنت پره از روشهای مختلفی که من اونارو امتحان کردم و موفق به دریافت ام ام اس با ایرانسل نشدم.
دوست عزیز بهترین و ساده ترین راه دریافت تنظیمات از خود ایرانسله*140*3*5# البته ممکنه ارور بده که تنظیمات گوشی شما موجود نیست که معمولا با تست روی چند سیمکارت مختلف بالاخره جواب میده.
اما اگه خواستید دستی تنظیم کنید از پست 3 لینک زیر استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=87533

1234farid
20-07-2011, 02:22
Salam khast enabashid bebkahshid nemishe kari kard ke vaghti sms miad barat peyghamesh to safe biad ?

mobile ashkan
20-07-2011, 10:27
کسی اموزش کرک کردن برنامه ها را میداند

فیاض سون
20-07-2011, 12:08
سلام و با عرض خسته نباشید به شما دوستان
من یک سوال داشتم و ازتون خواهش می کنم که بهش باسخ دهید
من چند وقت پیش کوشیم رو دادم جایی که خیلی معتبر بود و برام روتش کرد و یه رام 2.3.4 هم گذاشت حالامی خوام به حالت اولیش برش گردونم لطفا لطفا لطفا راهنمایی کنید من گوشیم desire z هست و هیچ بکاپی هم از قبلیش ندارم باتشکر

eztech
20-07-2011, 13:46
سلام دوستان امکان اتصال موس و کیبرد ها وایرلس در گوشی های اندروید وجود داره ؟!
دوستان کسی اطلاع نداره ؟!

Z E U S
20-07-2011, 14:19
Salam khast enabashid bebkahshid nemishe kari kard ke vaghti sms miad barat peyghamesh to safe biad ?

میتونی از این نرم افزار استفاده کنید

Handcent SMS v3.9.6 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=159318)

zaraka kenpachi
20-07-2011, 17:22
سلام
دوستان چه جوری میشه در فایل های نصب شده یک نرم افزار تغییر به وجود اورد
مثلا یک بازی رو نصب کردیم بعد می خوایم رکرود ثبت شده تو بازی رو از طریق دست کاری تو فایل های بازی کم یا زیاد کنیم

mani1008
21-07-2011, 13:30
من با بک آپ گرفتن مشکل دارم.مثلا میخوام بک اپ بگیرم از گیم.......
میشه کمک کنید؟

zaraka kenpachi
21-07-2011, 14:08
سلام
دوستان چه جوری میشه در فایل های نصب شده یک نرم افزار تغییر به وجود اورد
مثلا یک بازی رو نصب کردیم بعد می خوایم رکرود ثبت شده تو بازی رو از طریق دست کاری تو فایل های بازی کم یا زیاد کنیم

حد اقل یکی بگه این فایل رو چه جوری باز کنم که محتویات داخلش درست نمایش پیدا کنه.
و چه جوری میشه ویرایشش کرد به شکله دلخواه.

rahpak
21-07-2011, 17:04
سلام به همه دوستای گلم.

داداش *140*3# رو امتحان کردی؟:an:

Jiimbo
21-07-2011, 20:24
سلام
بخشی توی اینجمن نیست که بازی های آندروید اونجا معرفی شده باشه؟
توی تقسیم بندی ای که بخش نرم افزارهای آندروید داره خبری از بازی ها نیست.
ممنون که راهنمایی میکنید.

Z E U S
21-07-2011, 20:36
من با بک آپ گرفتن مشکل دارم.مثلا میخوام بک اپ بگیرم از گیم.......
میشه کمک کنید؟

بهترین راه استفاده از برنامه Titanium Backup Pro v3.9.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158654) هستش.

Z E U S
21-07-2011, 20:37
[QUOTE=Jiimbo;2177702]سلام
بخشی توی اینجمن نیست که بازی های آندروید اونجا معرفی شده باشه؟
توی تقسیم بندی ای که بخش نرم افزارهای آندروید داره خبری از بازی ها نیست.
ممنون که راهنمایی میکنید.[/QUOT

بازی و سرگرمی (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=521)

majidazad
22-07-2011, 01:47
سلام یک سوال دارم من یک گوشی اچ تی سی تاتو دارم تازه روت کردم و رام جدید ریختم حالا سوال من اینه که با نرم افزار یا کار دیگه میشه اهنگ اس ام اس این گوشی را به دلخواه مانند اهنگ زنگ تغییر داد ؟؟؟

Z E U S
22-07-2011, 11:55
سلام یک سوال دارم من یک گوشی اچ تی سی تاتو دارم تازه روت کردم و رام جدید ریختم حالا سوال من اینه که با نرم افزار یا کار دیگه میشه اهنگ اس ام اس این گوشی را به دلخواه مانند اهنگ زنگ تغییر داد ؟؟؟

آموزش گذاشتن رینگ تون و زنگ sms و زنگ هشدار بدون برنامه در اندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110249)

ALIMEX
22-07-2011, 14:06
من یه مشکل دارم
وقتی با 3 کلید وارد downloading میشم برنامه odin گوشی رو نمیشناسه.یعنی کلا کامپیوتر گوشیمو نمیشناسه در حالت دانلودینگ.چیکار باید بکنم؟

ALIMEX
22-07-2011, 14:16
کسی نیست جواب بده؟

zhoobn
22-07-2011, 14:20
چطور میتونم اسم آهنگا رو تو سونی ارکسون ایکس 8 عوض کنم؟

majidazad
22-07-2011, 14:41
سلام یک سوال داشتم ایا میشه روی اچ تی سی تاتو تم ریخت ؟اگر میشه لطفا توضیح دهید ممنون

Z E U S
22-07-2011, 17:31
من یه مشکل دارم
وقتی با 3 کلید وارد downloading میشم برنامه odin گوشی رو نمیشناسه.یعنی کلا کامپیوتر گوشیمو نمیشناسه در حالت دانلودینگ.چیکار باید بکنم؟

کسی نیست جواب بده؟

دوست عزیز شما میتونید سوالتونو در بخش تخصصی مریوط به گوشیتون بپرسید اگر نوع گوشیتونو ذکر میکردید هم بهتر بود ولی با توجه به اینکه با odin میخواهید کار کنید میتونید گوشیتون از برند سامسونگ باشه شما از لینک زیر استفاده کنید و نسبت به نوع گوشیتون در بخش عمومی در تایپیک پرسش و پاسخ سوالتون مطرح کنید

SAMSUNG (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1175)

Z E U S
22-07-2011, 17:47
سلام یک سوال داشتم ایا میشه روی اچ تی سی تاتو تم ریخت ؟اگر میشه لطفا توضیح دهید ممنون

بصورت عادی واسه اینکار میتونی از لانچرها وتمهای مخصوص به آنها که در بخش گرافیک معرفی شدن استفاده کنی
در خود بخش تاتو بصورت جدا جیزی ندیدم ولی رامهایی هستند که قابلیت نصب و تغییر تم را دارند مثل سیانوژن و یا MIUI و تمهای مخصوص به این رامها نیز در بخش گرافیک موجود هستش.

گرافیک (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=522)

galaxy 1
22-07-2011, 18:26
سلام.دوستان یکی از دوستام رو گوشیم رمز گذاشته حالا نه اون رمزو یادش میاد نه من میدونم.
لطفا کمکم کنید.باید چیکار کنم؟؟؟

majidazad
22-07-2011, 19:35
سلام راستش من سوالم تو بخش تاتو پرسیدم اما کسی جواب نداد اول اینکه سایتی معرفی کنید که رام های تاتو داخلش باشه منظورم یک سایت کامل هست دوم اینکه من چطوری میتونم گوشی به رام ارجینالش که 1.6 بود برگردونم لطفا راهنمایی کنید

Z E U S
22-07-2011, 20:08
سلام راستش من سوالم تو بخش تاتو پرسیدم اما کسی جواب نداد اول اینکه سایتی معرفی کنید که رام های تاتو داخلش باشه منظورم یک سایت کامل هست دوم اینکه من چطوری میتونم گوشی به رام ارجینالش که 1.6 بود برگردونم لطفا راهنمایی کنید

از لینک زیر استفاده کنید رام اصلی هست بصورت Ruu که پسوندش exe هستش شما hTC Sync را روی کامپیوترتون نصب میکنید و گوشیتونو به کامپیوتر وصل میکنید و بعد فایلی را که دانلود کردین را اجرا میکنید.

https://rs584tl.rapidshare.com/#!download|584tg|292517090|RUU_Click_HTC_WWE_1.67. 405.6_WWE_release_signed_NoDriver.exe|97925|R~1944 2E95C08283D7B5DE6B65FE538D94

llor49
22-07-2011, 22:17
با سلام لطفا به من بگين چطور ميشه حافظه داخلي اچ دي2 كه آندرويد نند روشه را كامل خالي كرد چون حافظه داخليم پرشده با انكه برنامه هام كه روي مموري بوده را پاك كردم اما 30مگ از 256مگ حافظه ام خالي مونده

galaxy 1
23-07-2011, 11:50
سلام.دوستان یکی از دوستام رو گوشیم رمز گذاشته حالا نه اون رمزو یادش میاد نه من میدونم.
لطفا کمکم کنید.باید چیکار کنم؟؟؟
کسی نبود جواب بده!
من تا حالا سیستم عاملمو عوض نکردم درضمن اطلاعاته مهمی رو گوشیم هست.
باید چیکار کنم؟گوشیم همینجوری قفل افتاده گوشه ی خونه!لطفا کمک کنید.

aida8404
23-07-2011, 22:31
دوستان من نصف مموری خالیه ولی نمیتونم برنامه نصب کنم. هر بار که میخوام یه برنامه install کنم مجبورم یک یا چند تا برنامه دیگه را uninstall کنم. علت چیه؟ لطفا راهنماییم کنید که باید چه کار کنم؟ مرسی

ساناز
24-07-2011, 00:33
با سلام لطفا به من بگين چطور ميشه حافظه داخلي اچ دي2 كه آندرويد نند روشه را كامل خالي كرد چون حافظه داخليم پرشده با انكه برنامه هام كه روي مموري بوده را پاك كردم اما 30مگ از 256مگ حافظه ام خالي مونده

اول اینکه شما باید برنامه ها رو در مموری گوشیتون نصب کنید دوم اینکه چون سیستم عامل اصلی گوشی چیز دیگه ای هست باید به بخش تخصصی مربوط گوشیتون مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=758

ساناز
24-07-2011, 00:37
کسی نبود جواب بده!
من تا حالا سیستم عاملمو عوض نکردم درضمن اطلاعاته مهمی رو گوشیم هست.
باید چیکار کنم؟گوشیم همینجوری قفل افتاده گوشه ی خونه!لطفا کمک کنید.

گوشیتون رو باید ریست کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97400

دوستان من نصف مموری خالیه ولی نمیتونم برنامه نصب کنم. هر بار که میخوام یه برنامه install کنم مجبورم یک یا چند تا برنامه دیگه را uninstall کنم. علت چیه؟ لطفا راهنماییم کنید که باید چه کار کنم؟ مرسی

اون برنامه هایی که میخواین نصب کنید به فضای بشتری نیاز دارند.شما باید برنامه ها رو در مموری نصب کنید نه در حافظه خود گوشی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98526

aida8404
24-07-2011, 01:26
دوست عزیز حق با شماست ولی چطوری میتونم برنامه ها را در مموری نصب کنم؟ اخه اصلا نمی پرسه میخواهی در گوشی باشه یا مموری. :ac:

Z E U S
24-07-2011, 09:49
دوست عزیز حق با شماست ولی چطوری میتونم برنامه ها را در مموری نصب کنم؟ اخه اصلا نمی پرسه میخواهی در گوشی باشه یا مموری. :ac:

ببینید این برنامه کمکتون میکنه

App 2 SD Pro (move apps to SD) v2.20 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=149216)

mohamad_sun73
25-07-2011, 15:20
سلام به تمام بر و بچ..من الام اندرويدم 2.1 هست.ايا اندرويد 2.2 براي x10 mini اومده؟يا اگه رام 2.2 كه خوب باشه ميتونيد بهم معرفي كنيد؟
يك چيز ديگه هم اينكه من چجوري ميتونم الان بازيهايي كه ميريزم را به sd كارت منتقل كنم؟
ممنون

Z E U S
25-07-2011, 15:59
سلام به تمام بر و بچ..من الام اندرويدم 2.1 هست.ايا اندرويد 2.2 براي x10 mini اومده؟يا اگه رام 2.2 كه خوب باشه ميتونيد بهم معرفي كنيد؟
يك چيز ديگه هم اينكه من چجوري ميتونم الان بازيهايي كه ميريزم را به sd كارت منتقل كنم؟
ممنون

آپدیت 2.2 بصورت رسمی واسه این گوشی معرفی نشده و فکر نمیکنم این مورد محقق بشه ولی رامهای کوک شده حتی از ورژنهای بالاتر توسط کوکرها برای گوشیتون معرفی شده یک سر به لینک زیر بزنید

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=924

البته الان بیشتر نرم افزارها قابلیت انتقال به sd را دارند ولی برای آندروید 2.2 به بالا و روت شده بازهم بهتر در بخش مخصوص کوشیتون گشتی بزنید احتمالا روشی و یا رامی که این قابلیتو داشته باشه را پیدا میکنید

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=922

kebrity
25-07-2011, 18:47
سلام من مموری و کارت اس دی گوشی گالاکسی من فرمت شده اما هنوز چیزی روش نریختم چطور میتونم اطلاعاتش را بازیابی کنم؟

vazirdaftar
26-07-2011, 11:38
من یه مشکلی دارم،فلش پلیر برای گوشی ام نصب نمیشه و ارور میده؟مدل گوشی هم wildfire هست.مشکل از کجاست؟

mori_morteza
26-07-2011, 13:51
سلام
من جدیدا گوشی گرفتم و یه ذره مبتدیم
گوشی Galaxy gio

1 . چطوری آهنگی که تو اس دی هست رو به عنوان آهنگ زنگ یا اس ام اس انتخاب کنم ؟ تو تنظیماتش چند تا آهنگ خاص هست و چیزی دیگه ای ندیدم ...
2 . برای پخش موسیقی : برای درست کردن آلبوم و پخش شدن اون آلبوم چی کار کنم ؟ همه آهنگ های تو اس دی رو با هم نشون میده ...
3 . برنامه app2sd رو گرفتم . ولی خود دستگاه مثل اینکه موقع نصب برنامه هایی که میتونه رو اس دی نصب کنه خودش نصب میکنه . این گوشی ها نیازی به این نرم افزاری ندارند ؟
4 . اینترنت همراه اول واقعا سرعتش انقدر پایینه ؟ ( میدونم جاش اینجا نیست ولی واقعا کلافم کرد ! )
5 . برای تغییر ویجت باید چکار کنم ؟ چطوری باید به ویجت اول برگردونم ( اگه از ویجتی که نصب کردم خوشم نیومد )

پیشاپیش خیلی خیلی ممنون

zaraka kenpachi
26-07-2011, 15:42
حد اقل یکی بگه این فایل رو چه جوری باز کنم که محتویات داخلش درست نمایش پیدا کنه.
و چه جوری میشه ویرایشش کرد به شکله دلخواه.

یعنی خدا وکیلی هیچ کس نیست بتونه جواب این سوال رو بده؟
فایل های متنی نرم افزار ها و بازی های اندروید رو با چی میشه باز کرد که متن داخلش درست نمایش پیدا کنه؟

ساناز
26-07-2011, 16:15
سلام من مموری و کارت اس دی گوشی گالاکسی من فرمت شده اما هنوز چیزی روش نریختم چطور میتونم اطلاعاتش را بازیابی کنم؟

بعضی از نرم افزار ها در اینترنت هستن که این امکان رو دارن.شما میتونید این نرم افزار رو سرچ کنید و دانلودش کنید:
EASEUS_Data_Recovery_Wizard_Professional_v5.0.1

من یه مشکلی دارم،فلش پلیر برای گوشی ام نصب نمیشه و ارور میده؟مدل گوشی هم wildfire هست.مشکل از کجاست؟

شاید فلش پلیری که میخواین نصب کنید مشکل داره.

atabak2
26-07-2011, 16:55
بخشيد يه سوال دارم مي خاستم ببينم مي شه نرم افزار هاي با فرمت sisسيمبيان رو بهapkآندرويد تبديل كرد اگه ممكنه براي آپديت 2.1 به بالا بزاريد

HaMiD.NsI
26-07-2011, 17:13
بخشيد يه سوال دارم مي خاستم ببينم مي شه نرم افزار هاي با فرمت sisسيمبيان رو بهapkآندرويد تبديل كرد اگه ممكنه براي آپديت 2.1 به بالا بزاريد

خیر دوست عزیز چنین امکانی وجود نداره ولازم هم نیست چون تقریبا مشابه وحتی بهتر از نرم افزارهای سیمبین تو اندروید وجود داره

atabak2
26-07-2011, 18:06
[QUOTE=moslempgn;2188825]خیر دوست عزیز چنین امکانی وجود نداره ولازم هم نیست چون تقریبا مشابه وحتی بهتر از نرم افزارهای سیمبین تو اندروید وجود داره[QU

ممنون ولي من ميخام از نرم افزار ovi maps استفاده كنم يعني هيچ راه حلي نيست

arminko
26-07-2011, 18:41
سلام
واسه ریختن بازی های که zip داره باید چیکار کرد (واسه انروید )
از زیپ درش میارم 3 تا فایل میشه که اسمش میشه meta ........res.............. assest......
تو ریختن بازی هایی که apk هست مشکل ندارم
تو اینا نیمدونم باید چیکار کنم
راهنمایی کنید
بعدا بعضی از این فایل ها رو که گرفتم اولش با com شروع شده
ولی بعضیش نه
plz

Z E U S
26-07-2011, 18:47
یعنی خدا وکیلی هیچ کس نیست بتونه جواب این سوال رو بده؟
فایل های متنی نرم افزار ها و بازی های اندروید رو با چی میشه باز کرد که متن داخلش درست نمایش پیدا کنه؟

دوست عزیز من دانشم در این زمینه بسیار کمه ولی اگر اینقدر راحت بود که دیگه حرف نداشت واسه اینکار احتیاج به دانش در زمینه برنامه نویسی , زبانها و کدهای برنامه نویسی هستش . معمولا واسه ویرایش این متنها از برنامه هگز ادیتور استفاده میشه.

[QUOTE=moslempgn;2188825]خیر دوست عزیز چنین امکانی وجود نداره ولازم هم نیست چون تقریبا مشابه وحتی بهتر از نرم افزارهای سیمبین تو اندروید وجود داره[QU

ممنون ولي من ميخام از نرم افزار ovi maps استفاده كنم يعني هيچ راه حلي نيست

خیر هیچ راهی نیست که از این نرم افزار در اندروید بشه استفاده کرد البته به کمک نرم افزارهایی که در بخش نرم افزارها در قسمت مکان یاب | GPS & Navigation (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=548) معرفی شده فکر کنم بشه از نقشه های نوکیا مپ استفاده کرد بهتر پستهای مهم اون قسمتو بخونید

ساناز
26-07-2011, 18:57
سلام
از زیپ درش میارم 3 تا فایل میشه که اسمش میشه meta ........res.............. assest......
راهنمایی کنید
ولی بعضیش نه
plz

واسه بعضی از برنامه ها و بازی ها به طور دستی پسوند رو تغییر بدین و بزارین apk بعد اجرا میشه.

vazirdaftar
26-07-2011, 19:11
شاید فلش پلیری که میخواین نصب کنید مشکل داره.
از کجا بگیرم که مطمئن باشه؟

ساناز
26-07-2011, 19:19
از کجا بگیرم که مطمئن باشه؟

میتونید از این تاپیک (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101514&highlight=adobe+flash&page=2) استفاده کنید که همه ورژن ها درش قرار گرفته.

188188
26-07-2011, 20:00
سلام دوستان عزیز
برای دیدن فیلم ها به صورت آنلاین و بدون دانلود کردن مثل اینکه تو کامپیوتر دارم میبینم از چه نرم افزاری باید استفاده کنم که خودکار شروع به پخش فیلم کند.
با تشکر فراوان

afshin21
26-07-2011, 20:33
چند تا سوال داشتم،

یکی اینکه من برنامه مدیریت اس ام اس handcent ریختم ولی الان هر وقت اس ام اس میاد تو هر دو برنامه میره هم تو خود مسیج پیش فرض گوشی و هم تو handcent ،

وقتی اس ام اس میاد تو notificatio bar و اونو میخونی بیرون که میای میبینی هنوز علامت اس ام اس خوانده نشده تو notificatio bar هست و تا نری از مسیج خو گوشی نخونی علامته نمیره!

لطفا راهنمایی کنید...

یه سوال دیگه : از کجا باید زنگ ای ام اس رو تغییر بدم ؟ هرکاری میکنم اهنگ پیش فرض notificatio bar میاد؟

atabak2
27-07-2011, 12:49
كمك

ميخام x10رو آپ كنم نرم افزارSony Ericsson PC Companion 2.0روميزنم ولي هي ميخاد خودش روآپ كنه چيكار كنم خير فعال شه:sign_help::cf:

rahimjax2007
27-07-2011, 13:18
سلام
سامسونگ برای گوشی خودش نسخه اندروید 2.2 فرویو رو با رام اصلی فارسی عرضه کرده . حالا سئوال اینه که آیا میشه مثل ویندوز عوض کردن نرم افزار آندروید گوشیمو (htc disaer hd )پاک کنم و آندروید 2.2 که برای سامسونگ عرضه شده رو روی اون نصب کنم ؟( توجه کنید این می دونم که می تونم گوشی رو روت کنم ولی همتون می دونید که با روت کردن و تنظیمات دستی نرمافزار گوشی دوچار یک سری باگ میشه ولی نسخه اندروید سامسونگ رام اصلی داره بدون هنگی برای همین این سئوال رو پرسیدم ممنون میشم نظرتون رو بگید )

ساناز
27-07-2011, 13:49
سلام
سامسونگ برای گوشی خودش نسخه اندروید 2.2 فرویو رو با رام اصلی فارسی عرضه کرده . حالا سئوال اینه که آیا میشه مثل ویندوز عوض کردن نرم افزار آندروید گوشیمو (htc disaer hd )پاک کنم و آندروید 2.2 که برای سامسونگ عرضه شده رو روی اون نصب کنم ؟( توجه کنید این می دونم که می تونم گوشی رو روت کنم ولی همتون می دونید که با روت کردن و تنظیمات دستی نرمافزار گوشی دوچار یک سری باگ میشه ولی نسخه اندروید سامسونگ رام اصلی داره بدون هنگی برای همین این سئوال رو پرسیدم ممنون میشم نظرتون رو بگید )

خیر دوست عزیز.هر شرکتی آپدیت مخصوص به گوشی های خودش رو به بازار میده.

yashar_2006
27-07-2011, 16:22
2 تا سوال درباره گالکسی تب دارم
1. من میخوام یه دستی به سر گوش حافظه گالکسی بکشم و پوشه های اضافی رو پاک کنم ولی یادم نمیاد کدوم فولدرها اصلین و کدوم ها بد درد نخور ، یکی بگه پوشه های فابریک و اصلی کدومان ؟
2 . آیا میشه آندروید 2.2 رو به 2.3 در گالکسی آپدیت کرد ؟ اگر میشه لینک آپدیت و برسی شو بهم بدید

arminko
27-07-2011, 18:52
چجوری باید فرمت فایل های zip رو به apk تغییر داد
توضیح دهید
ممنون

mohammadsp
27-07-2011, 18:54
چجوری باید فرمت فایل های zip رو به apk تغییر داد
توضیح دهید
ممنون

چه فایلی هست این فایل زیپ؟

arminko
27-07-2011, 18:58
راهنمایی کنید
ولی بعضیش نه

نمیدونم باید اول از zip درش بیارم
کلا نمیدونم چجوری ابن جور برنامه ها رو نصب کنم

mohammadsp
27-07-2011, 19:22
راهنمایی کنید
ولی بعضیش نه

نمیدونم باید اول از zip درش بیارم
کلا نمیدونم چجوری ابن جور برنامه ها رو نصب کنم

فهمیدم منظورتون چیه
اینایی که فایل زیپ هستند رو نمیتونید مثل اونایی که apk هستند نصب کنید

گوشیتون باید روت باشه
اینا از طریق ریکاوری نصب میشن

گوشیتون روته؟

arminko
27-07-2011, 19:23
بله روتش کردم 2.2

amirshakoori
27-07-2011, 19:54
سلام
من یه مشکل عجیب دارم
وقتی گوشیم رو خریدم اندروید مارکت روش نبود چندین ورژن اصلیش رو امتحان کردم نشده ولی مارکت چینی بود که یکی از بچه های موبایلستان فارسیش کرده بود نصب شد
هم قبلا که 2.1 داشتم نمی شد و حالا هم که 2.2 دارم باز هم نمیشه

arminko
27-07-2011, 19:57
آقا تورو خدا این مشکل مارو حل کنید

arminko
27-07-2011, 20:12
کسی نیست بدونه .چجوری باید نصب کنم
یعنی تو این سایت هیچ کی بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arminko
27-07-2011, 20:37
up

Z E U S
27-07-2011, 20:47

دوست عزیز این فایل زیپی که گرفتی واسه چه بازی هستش.
راحترین راهی که خودمم از این راه پسوند فایلها را تغییر میدم استفاده از برنامه winRAR هستش به اینصورت که فایل را با این برنامه باز میکنم بعد از سر برگ روی اون فلش رو به بالا ( up on level ) کلیک میکنم حالا همون فایل زیپ را مجددا واستون نمایش داده میشه نشانگر را روی اون میبرم , راست کلیک میکنم و گزینه Rename را انتخاب میکنم اگر دقت کنید میبینید که پسوند فایل هم نمایش داده میشه و قابل تغییر هستش.
حالا شما میتونید پسوند zip را به apk تغییر بدید.

arminko
27-07-2011, 20:55
آقا دمت گرم اگه
یه مرد تو این سایت باشه اون شمایی :D :loveit:
دست گلت درد نکنه!!!!

mohammadsp
27-07-2011, 21:07
آقا دمت گرم اگه
یه مرد تو این سایت باشه اون شمایی :d :loveit:
دست گلت درد نکنه!!!!

حل شد مشکلت
تونستی نصب کنی؟

yashar_2006
27-07-2011, 21:17
2 تا سوال درباره گالکسی تب دارم
1. من میخوام یه دستی به سر گوش حافظه گالکسی بکشم و پوشه های اضافی رو پاک کنم ولی یادم نمیاد کدوم فولدرها اصلین و کدوم ها بد درد نخور ، یکی بگه پوشه های فابریک و اصلی کدومان ؟
2 . آیا میشه آندروید 2.2 رو به 2.3 در گالکسی آپدیت کرد ؟ اگر میشه لینک آپدیت و برسی شو بهم بدید

کسی نیست جواب مارو بده ؟

Z E U S
27-07-2011, 21:24
کسی نیست جواب مارو بده ؟

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1227

yashar_2006
27-07-2011, 21:39
در مورد اون پوشه ها و فایلهای اصلی چیزی پیدا نکردم

amirshakoori
28-07-2011, 07:48
سلام
من یه مشکل عجیب دارم
وقتی گوشیم رو خریدم اندروید مارکت روش نبود چندین ورژن اصلیش رو امتحان کردم نشده ولی مارکت چینی بود که یکی از بچه های موبایلستان فارسیش کرده بود نصب شد
هم قبلا که 2.1 داشتم نمی شد و حالا هم که 2.2 دارم باز هم نمیشه

یکی کمک کنه من مارکت لازم دارم

Z E U S
28-07-2011, 15:19
یکی کمک کنه من مارکت لازم دارم

نصب Market در رام Android Froyo (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126644)

BABAK OTAKU
28-07-2011, 19:11

شما برو تو کنترل پنل کامپیوترت و توی فایل اند ستینگ و تیک گزینه display the full path رو فعال کن بعدش فقط کافیه اسم zip رو به apk تغییر بدی و ok کنی

واسه همه کارها هم جواب میده

SaidJan
29-07-2011, 06:44
درود
یه گوشی X10 Mini خریدم. خواستم بپرسم چجوری میشه بفهمم ورژن آندرویدش چنده ؟
و مهمتر از همه چجوری میتونم ورژن آندرویدش رو بالا ببرم؟

با سپاس

Z E U S
29-07-2011, 11:22
درود
یه گوشی X10 Mini خریدم. خواستم بپرسم چجوری میشه بفهمم ورژن آندرویدش چنده ؟
و مهمتر از همه چجوری میتونم ورژن آندرویدش رو بالا ببرم؟

با سپاس

میرید به منو settings و بعد abut از اینجا میتونی ورژن آندروی گوشیتونو ببینید برای مابقیش به لینک زیر مراجعه کنید

X10mini & X10mini pro (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=922)

mbzadegan
29-07-2011, 19:46
از دوستان عزیز کسی می دونه با Galaxy TABLET و کابل اتصال USB و تبدیل دوسر مادگی USB چگونه می تونیم یک فلش USB را به تبلت مرتبط کنیم ؟؟ آیا نیاز به برنامه خاصی جهت ارتباط فلش با تبلت هست ؟
با تشکر ..

ساناز
30-07-2011, 12:42
پیشنهاد میکنم در بخش تبلت های اندروید سوالتون رو بپرسین.
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1234

saeed4055
30-07-2011, 14:48
سلام دوستان
میخواستم بدونم ایا اندروید در اجرای نرم افزاهای جاوا مشکل داره یا مثل سیمبین تمام برنامه ها رو اجرا میکنه؟
شنیده بودم با جاوا و بخصوص نرم افزار بعضی از بانکها مشکل داره
ممنون

bache_mosbat_r
31-07-2011, 13:13
با عرض سلام
کسی میدونه چطور تنظیمات چیز پی ان رو روی اندروید انجام بدم
گوشی گالاکسی اس هستش و پی ان l2tp

Z E U S
31-07-2011, 20:25
با عرض سلام
کسی میدونه چطور تنظیمات چیز پی ان رو روی اندروید انجام بدم
گوشی گالاکسی اس هستش و پی ان l2tp

این هست شاید بکارتون بیاد

برای ساخت V_P_N مسیر زیر را دنبال کنید :

Wireless & Network > V--p--n Setting > Add V---P---N > Add PPTP V---P--N

حال در گزینه اول یک اسم به دخواه وارد کنید در گزینه دوم IP سرور را وارد کنیدو گزینه Encryption را غیر فعال کنید گزینه DNS هم به حال خود رها کنید .
سپس بک بزنید میبینید که یک کانکشن ایجاد شده حالا یوزر و پسورد را وارد کنید .

ashkan_aramis
01-08-2011, 08:46
دوستان در خصوص wildfire s تاپیک تخصصی وجود نداره و می خوام بدونم چطوری و با چه نرم افزاری روت کنم ( می خوام فارسیش کنم ) و با گرفتن کدوم کلیدها ریکاوری میشه؟

vazirdaftar
01-08-2011, 16:37
سلام علیکم،تو را خدا کمک کنید از بس هر جا پرسیدم کسی جواب نداد؛من برنامه مصحف الجوال را از سایتتون گرفتم منتها گوشیم فایلشو که فرمتش swfهست اجرا نمیکنه.سیستم عامل گوشیم هم 2.2 هست.

Z E U S
01-08-2011, 16:43
دوستان در خصوص wildfire s تاپیک تخصصی وجود نداره و می خوام بدونم چطوری و با چه نرم افزاری روت کنم ( می خوام فارسیش کنم ) و با گرفتن کدوم کلیدها ریکاوری میشه؟

HTC Wildfire S (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1391)

amirshakoori
01-08-2011, 19:25
سلام
کسی یه راهی یا برنامه ای سراق داره که مصرف باتری رو کم کنه؟
شب که میخوابم تا صبح که پا می شم حدود 15 درصد شارژش کم میشه وقتی هم که باهاش کار می کنم باتری رو مخوره
قبلااینجوری نبود از وقتی بسته gprs خریم و ازش استفاده می کنم اینجوری شده

ashkan_aramis
02-08-2011, 09:09
دوستان کسی نرم افزار ادعیه برای آندروید سراغ داره که دعاهای معروف مثل زیارت عاشورا و .... داخلش باشه؟

amirshakoori
02-08-2011, 12:37
دوستان کسی نرم افزار ادعیه برای آندروید سراغ داره که دعاهای معروف مثل زیارت عاشورا و .... داخلش باشه؟

ببین از این جا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=50393) چیزی میتونی پیدا کنی

shahabgm
04-08-2011, 11:22
با سلام

من یک sonny erricson xperis x8 دارم که روش android 2.1.1.A.0.6 نصب است .

می خواستم بدونم که وقتی یک نرم افزار از android market دانلود و نصب می کنیم ، فایل دانلود شده کجا نگهداری می شود -- منظورم فایل نصب نشده است .

برای اینکه بتوان فایل را برداشت تا دیگر نیاز به دانلود مجدد برای گوشی های دیگر نباشد .

با تشکر

arminko
04-08-2011, 19:18
سلام من بازی برادرز این ارمز رو نصب کردم
داخل بازی که میشم بازی لگ داره هی گیر میکنه پرده پردست یه جورایی.
نوشته ها، ایتم های بازی از صفحه نمایش میزنه بیرون
انگار بازی واسه این رزولویشن نیست
مثلا همون اول بازی که اسم بازی رو زده تعدادی از حروفاش افتاده بیرون از lcd
رام من 2.2.1 فقط گوشی رو روت کردم

arminko
04-08-2011, 19:30

cyrus2500
04-08-2011, 20:39
سلام دوستان
منم گوشیم sonny erricson xperis x8 هست. من تازه گوشیمو خریدم....واسه همین چند تا سوال داشتم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
1-برنامه های جاوا مثل موبایل بانک رو اندروید نصب میشه؟ همه برنامه های جاوا نصب میشه یا ورژن تبدیل شده ها به جاوا؟
2-دیکشنری انگلیسی به انگلیسی با تلفظ صوتی (افلاین) وجود داره که به گوشی من بخوره؟
3-ایا میشه برای صرفه جویی در حافظه خود گوشی برنامه ها رو روی مموری کارت نصب کرد؟
4-این اندروید مارکت کارش چیه؟ میشه مجانی هم دانلود کرد؟
5-TTS رو چجوری رو گوشی نصب کنم تا تلفظش کار بیفته؟:bn:

raahi
04-08-2011, 21:55
سلام
یک سری فایلهای html ریختم روی کارت حافظه گوشیم . اما وقتی با فایل منجرها می خوام بازش کنم یا اینکه نرم افزار مناسبی برای بازکردنش ارائه نمی دهند یا اگر ارائه می دن مثل html viewer می خواد به اینترنت وصل بشه و آفلاین کار نمی کنه و اون فایل html رو باز نمی کنه
چکار باید بکنم؟

لطفا راهنمایی کنید چون یه سری کتاب به صورت html دارم که باید رو گوشیم ازشون استفاده بکنم.

Z E U S
05-08-2011, 06:13
با سلام

من یک sonny erricson xperis x8 دارم که روش android 2.1.1.A.0.6 نصب است .

می خواستم بدونم که وقتی یک نرم افزار از android market دانلود و نصب می کنیم ، فایل دانلود شده کجا نگهداری می شود -- منظورم فایل نصب نشده است .

برای اینکه بتوان فایل را برداشت تا دیگر نیاز به دانلود مجدد برای گوشی های دیگر نباشد .

با تشکر

فکر کنم بره داخل پوشه ای به نام دانلودینگ

سوالتونو در این بخش مطرح کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117646

سلام دوستان
منم گوشیم sonny erricson xperis x8 هست. من تازه گوشیمو خریدم....واسه همین چند تا سوال داشتم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
1-برنامه های جاوا مثل موبایل بانک رو اندروید نصب میشه؟ همه برنامه های جاوا نصب میشه یا ورژن تبدیل شده ها به جاوا؟
2-دیکشنری انگلیسی به انگلیسی با تلفظ صوتی (افلاین) وجود داره که به گوشی من بخوره؟
3-ایا میشه برای صرفه جویی در حافظه خود گوشی برنامه ها رو روی مموری کارت نصب کرد؟
4-این اندروید مارکت کارش چیه؟ میشه مجانی هم دانلود کرد؟
5-TTS رو چجوری رو گوشی نصب کنم تا تلفظش کار بیفته؟:bn:

1-با کمک برنامه بله ( http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=149831 )

2- در لینک مقابل سرچ کنید ( http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=810 )

3-بله در اندروید ورژن 2.2 به بالا و با آپدیتهای جدید برنامه ها , میشود آنها را به حافظه جانبی انتقال داد و یا از طریق پارتیشن بندی رام و استفاده از برنامه هایی مانند ap2sd و یا نصب رامهای کاستومی که این خصوصیت را داشته باشتد.
4-فروشگاه آندروید هستش که برای استفاده از اون به یک اکانت gmail به همراه V پی چون ای پی ایران از طرف شرکت محترم گوگل تحریمه .
بله در این مارکت انواع نرم افزار موجوده.
5-در این مورد من اطلاعات ندارم شرمنده:ah:

MOBILE_MASOUD
05-08-2011, 13:14
افزایش مقدار جای نصب نرم افزار در x8
------------------------------------------------------------

دوستان من بقیه گوشی ها رو نمی دونم ولی گوشی x8 200مگابایت بیشتر جا واسه نصب نرم افزار نداره و بیشتر نمیشه نصب کرد
یه جورائی پارتیشن بندی شده
چه جوری میشه این مقدار زیاد کرد

par3a
05-08-2011, 19:26
3 تاسوال داشتم بی زحمت
وقتی بک آب کامل از رام بگیریم و بعدش یک رام دیگه نصب کنم و کل بک آب رو ریستور بکنم رامم تغییر میکنه ؟
وقتی رام دیگه نصب کردم و بک آب گرفتم باید کدوم مورد رو ریستور کنم که برنامه ها ریستور بشند؟
سوال آخرم اینه که چرا وقتی reset factory میکنم حجم حافظه داخلی گوشی به 117 میرسه راهی هست که به همون اول برگرده؟

ممنون

kebrity
06-08-2011, 06:01
سلام
بدبختانه من تنظیمات night mode در برنامه chainfire را روی کمترین حد گذاشتم و درنتیجه صفحه کاملا سیاه شد حالا برای حل این مشکل چه باید بکنم؟

ashkan_aramis
06-08-2011, 08:48
دوستان سلام. بنده بعضی وقتا مثلاً آهنگ و ویدیو و برنامه و یه سری فایل می ریزم توی رم و بعد از نصب چند تا برنامه یه دفعه مموری کارتم می ریزه به هم یه سری فولدر عجیب و غریب با اسمهای عجق وجق، فایلهای توی فولدرها هم همینطور که به هیچ عنوان پاک هم نمیشه ظاهر میشه که البته یکسری از فایلهایی که داخل رم هستو پاک میکنه
گوشیمم wildfire s و رم من هم یه رم 8 گیگه!!!
کسی میدونی چیه مشکلش؟

raahi
06-08-2011, 10:44
سلام
یک سری فایلهای html ریختم روی کارت حافظه گوشیم . اما وقتی با فایل منجرها می خوام بازش کنم یا اینکه نرم افزار مناسبی برای بازکردنش ارائه نمی دهند یا اگر ارائه می دن مثل html viewer می خواد به اینترنت وصل بشه و آفلاین کار نمی کنه و اون فایل html رو باز نمی کنه
چکار باید بکنم؟
لطفا راهنمایی کنید چون یه سری کتاب به صورت html دارم که باید رو گوشیم ازشون استفاده بکنم.

هرچی تو اینترنت گشتم هم راهی برای بازکردن فایلهای html روی کارت SD پیدا نکردم. ظاهرا نمی شه. درسته؟

hesamgta
06-08-2011, 12:08
اگر نمیتونید هیچی رو ببینید و حتی نمیتونید برید تو برنامه فکر کنم بشه از توی ریکاوری ریست فکتوری کرد ولی خب همه چی پاک میشه!

par3a
06-08-2011, 13:52
جواب منم بدید

تاسوال داشتم بی زحمت
وقتی بک آب کامل از رام بگیریم و بعدش یک رام دیگه نصب کنم و کل بک آب رو ریستور بکنم رامم تغییر میکنه ؟
وقتی رام دیگه نصب کردم و بک آب گرفتم باید کدوم مورد رو ریستور کنم که برنامه ها ریستور بشند؟
سوال آخرم اینه که چرا وقتی reset factory میکنم حجم حافظه داخلی گوشی به 117 میرسه راهی هست که به همون اول برگرده؟

ممنون

jp.alpha
06-08-2011, 18:08
سلام wildfire من روشن نمیشه فقط آرم میاد باید چیکار کنم

seser.pesar
06-08-2011, 18:53
چطور میتونم گوشیم رو با کامپیوتر اپدیت کنم ؟؟؟؟

شنیدم اندروید 2.3.4 به طور رسمی برای گالکسی ایس اومده ....!!!!!

چطور میتونم 2.2.1 گوشیم رو با اتصال گوشیم به کامپیوتر و adsl اپدیت کنم ؟؟

به نرم افزار خاصی روی کامپیوتر نیاز هست ؟؟؟؟

با کابل باید گوشیم رو به کامپیتر وصل کنم ؟؟؟؟

راستی با وای فای خود گوشی اپدیت نمیشه ؟؟؟

اگه میشه یه توضیح مختصری بدید

ممنون

:sign_help:

:cf:

Z E U S
06-08-2011, 20:20
دوستان سلام. بنده بعضی وقتا مثلاً آهنگ و ویدیو و برنامه و یه سری فایل می ریزم توی رم و بعد از نصب چند تا برنامه یه دفعه مموری کارتم می ریزه به هم یه سری فولدر عجیب و غریب با اسمهای عجق وجق، فایلهای توی فولدرها هم همینطور که به هیچ عنوان پاک هم نمیشه ظاهر میشه که البته یکسری از فایلهایی که داخل رم هستو پاک میکنه
گوشیمم wildfire s و رم من هم یه رم 8 گیگه!!!
کسی میدونی چیه مشکلش؟

به نظر من مشکل از رمتونه ترجیحا با یک رم کلاس بالا هم امتحان کنید اگر مشکلتون حل نشد یکبار هم رام گوشیتونو تعویض کنید.

جواب منم بدید

بله مجددا رامی که ازش بکاپ گرفتین بر میگرده !!
فکر کنم قسمت data را باید ریستور کنید البته واسه برنامه ها و بازیها میتونید با استفاده از برنامه تیتانیوم بکاپ ازشون بکاپ بگیرید و بعد از تعویض رام با استفاده از همین برنامه بکاپها را برگردونید.
در این زمینه اطلاعات ندارم بهتره در بخش مخصوص گوشیتون سوال بپرسید برای امتحان دوبار اینکارو بکنید .

HTC Wildfire (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=925)

سلام wildfire من روشن نمیشه فقط آرم میاد باید چیکار کنم

برنامه خاصی روش نصب کردین و یا تغییری در فایلهای سیستمی ایجاد کردین در هر صورت اگر از رامهای کوک شده استفاده میکنید میتونید همون رام را از ریکاوری مجددا نصب کنید و یا میتونید از بوت لودر ریست فکتوری کنید.
اگر با زهم نشد با یک رام رسمی امتحان کنید.
بخش رامهای
HTC Wildfire (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=927)

چطور میتونم گوشیم رو با کامپیوتر اپدیت کنم ؟؟؟؟

شنیدم اندروید 2.3.4 به طور رسمی برای گالکسی ایس اومده ....!!!!!

چطور میتونم 2.2.1 گوشیم رو با اتصال گوشیم به کامپیوتر و adsl اپدیت کنم ؟؟

به نرم افزار خاصی روی کامپیوتر نیاز هست ؟؟؟؟

با کابل باید گوشیم رو به کامپیتر وصل کنم ؟؟؟؟

راستی با وای فای خود گوشی اپدیت نمیشه ؟؟؟

اگه میشه یه توضیح مختصری بدید

ممنون

:sign_help:

:cf:

شما میتونید از لینک زیر استفاده کنید . اگر هم دسترسی به وافای هم داشته باشید از تون طریق هم میتونید.

رام های رسمی Ace فقط در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140535)

jp.alpha
06-08-2011, 21:11
سلام میشه اموزش نصب رام رو هم تو این گوشی که خاموشه بدین :ax::ax::ax::ax::ax:

Z E U S
06-08-2011, 21:15
سلام میشه اموزش نصب رام رو هم تو این گوشی که خاموشه بدین :ax::ax::ax::ax::ax:

HTC > HTC Wildfire
بخش رامها
(http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=927)

jp.alpha
06-08-2011, 21:16
راستی عزیز این لینکه هم چیلتره

06-08-2011, 21:43
سلام دوستان عزیز

چطور میتونم فایل Apk برنامه یا بازی هایی که از مارکت میگیرم و رو گوشی نصب میشه رو بدست بیارم که مثلا اگه رام عوض کردم نخوام دوباره دانلود کنم؟!!

F A R I D
06-08-2011, 22:00
سلام دوستان عزیز

چطور میتونم فایل Apk برنامه یا بازی هایی که از مارکت میگیرم و رو گوشی نصب میشه رو بدست بیارم که مثلا اگه رام عوض کردم نخوام دوباره دانلود کنم؟!!

شما این برنامه رو نصب کن فایل Apk همه برنامه ها رو توی یه پوشه ذخیره میکنه هر برنامه ای هم نصب کنی فایل apk اون رو تو پوشه اضافه میکنه.

AppMonster Pro v2.0.9.3 مدیریت برنامه های نصب شده
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155926&highlight=appmonster)

Jiimbo
06-08-2011, 23:12
شما این برنامه رو نصب کن فایل apk همه برنامه ها رو توی یه پوشه ذخیره میکنه هر برنامه ای هم نصب کنی فایل apk اون رو تو پوشه اضافه میکنه.

appmonster pro v2.0.9.3 مدیریت برنامه های نصب شده
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155926&highlight=appmonster)

با تیتانیوم بک آپ هم میشه از برنامه ها بک آپ گرفت؟
من تیتانیوم رو نصبیدم، میشه راهنماییم کنید که چطوری بک آپ کلی بگیرم از همه چیز؟
ممنون