PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ پیرامون سیستم عامل Android

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Dallas1387
04-12-2009, 15:24
در این تاپیک قادر به بحث و تبادل نظر همینطور به اشتراک گذاشتن عامیانه اطلاعات خود با دوستانتان هستید

کادر مدیریتی اندروید

samrock_70
05-12-2009, 14:03
سلام میخواستم بپرسم HTC HERO مثل htc pro2 قسمت task manager نداره که بشه از طریق اون به برنامه های باز سوئیچ کرد ؟
البته یه نوار بالای صفحه داره ولی برنامه ها رو نشون نمیده فقط miss calls - sms و.... از این قبیل پیغامهارو نشون میده .
سوال دیگه اینکه hero قسمت file manager نداره و نمیشه به راحتی به محتویات مموری گوشی و کارت حافظه دست پیدا کرد مثلا اگه یه نرم افزار که بصورت فایل zip و set up هست رو اگه از کامپیوتر به گوشی منتقل کنم و بخوام از داخل گوشی نصبش کنم نمیدونم کجا کپی شده یا مثلا اگه بخوام از copy - paste - delete و ..... از این قبیل برای فایلهام استفاده کنم نمیدونم باید چیکار کنم .:46::14:

red30b
05-12-2009, 17:14
دوست عزیز ای کاش یه سرچی تو قسمت نرم افزار می کردید بعد سوالتون رو تو بخش پرسش و پاسخ مطرح می کردید . در هر حال لینک برنامه ها :
فایل منیجر : http://mobilestan.net/showpost.php?p=1127375&postcount=22
تسک منیجر: http://mobilestan.net/showpost.php?p=1141677&postcount=63

h.r.allahyari
10-12-2009, 14:51
سلام چگونه می تونم رو htc hero برنامه نصب کنم

red30b
10-12-2009, 15:52
سلام چگونه می تونم رو htc hero برنامه نصب کنم

با سلام و تبریک عضویت شما در موبایلستان
دوست عزیز اولا نباید در خواستتون رو اینجا مطرح می کردید و باید در قسمت پرسش و پاسخ این کارو می کردید, در هر حال برای نصب برنامه شما هم می تونید برنامه رو از طریق مموری ریدر به مموری انتقال و ار اونجا از طریق فایل منیجر (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1127375&postcount=22) نصب کنید و یا از طریق برنامه HTC SYNC (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84116) این کار رو بکنید .

h.r.allahyari
11-12-2009, 00:51
از راهنماییت ممنونم

red30b
11-12-2009, 10:00
از راهنماییت ممنونم

دوست عزیز برای تشکر از کلید تشکر استفاده کنید و از ایجاد پست برای تشکر خودداری کنید. :merci:

Dallas1387
14-12-2009, 21:18
احیانا اگه کسی خواست گوشیش رو بفروشه یه خبری اینجا بده
فرقی هم نداره هرو یا جی 1 یا هر مدل دیگه فقط سیستم عامل اندروید باشه

shylord
14-12-2009, 21:24
فکر کنم ندروید هم داره تو بازیهای گرافیکی پیشرفت می کنه چندتا بازی با گرافیک ازش دیدم

red30b
15-12-2009, 00:15

چیه داداش سامان , داری به جمع آندروید بازا ملحق می شه , به خاطر برنامه ها و امکاناتش فکر کنم باشه . درسته ؟:merci:

mahyarSAMSUNG
15-12-2009, 02:35
کاشکی سیستم عامل سامسونگ رو هم توی تاپیک میذاشتی که درباره جفتشون بحث بشه . سیستم عامل سامسونگ در از نظر گیم فکر کنم خیلی بهتره باشه

Dallas1387
16-12-2009, 09:08
چیه داداش سامان , داری به جمع آندروید بازا ملحق می شه , به خاطر برنامه ها و امکاناتش فکر کنم باشه . درسته ؟
به خاطر اپن سورس بودنش
الان حس سک دادن به سیستم عامل مجدد در وجودم فعال شده :4:

کاشکی سیستم عامل سامسونگ رو هم توی تاپیک میذاشتی که درباره جفتشون بحث بشه . سیستم عامل سامسونگ در از نظر گیم فکر کنم خیلی بهتره باشه
مهیار جان بیشتر توضیح بده در این مورد

red30b
16-12-2009, 12:05

مهیار جان منظورت از سیستم عامل سامسونگ تاچ ویز که نیست چون اون یه چیز جداست , فکر کنم منظورت shp باشه , درسته ؟

sambol
16-12-2009, 12:23
فکر میکنم منظور این دوست و مدیر عزیز بادا باشه؟گرچه هنوز به بازار که نیومده شما از کجا تشخیص میدی که این قابلیت رو خیلی بهتر داره؟البته فکر کنم این یه بحث تخصصی هستش که سیستم عامل ها تا چه حد کشش دارن مثل ایفون که بازیهای خوبی براش طراحی شده؟؟اندورید رو نمیدونم همچین کاری میشه باهاش کرد یا نه ولی من به شخصه سیستم های متن باز رو ترجیم میدم به شرطی که مثل گوگل پشتیبانی بشه نه موتورولای زیقی که همیشه خسته است بعدشم اینجا انجمن اندورید هستش چه ربطی به سامسونگ و سیستم عاملش داره؟

mahyarSAMSUNG
17-12-2009, 03:51
میبینم که همه بی خبرن : بابا سامسونگ واسه خودش سیستم عامل داره ها . میخواد آندورید رو بترکونه

یه سر بزنید به این تاپیک ببینید سامسونگ با چه شرکتهای تولید کننده بازی میخواد کار کنه :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88009

samrock_70
24-12-2009, 19:53
دوست عزیز ای کاش یه سرچی تو قسمت نرم افزار می کردید بعد سوالتون رو تو بخش پرسش و پاسخ مطرح می کردید . در هر حال لینک برنامه ها :
فایل منیجر : http://mobilestan.net/showpost.php?p=1127375&postcount=22
تسک منیجر: http://mobilestan.net/showpost.php?p=1141677&postcount=63

:003::003:دوست عزیز ظاهرا شما اشتباه متوجه شدین من میدونم نرم افزارها تو سایت کجا هستند من نرم افزار نمیخوام منظورم عملکرد خود گوشی هیرو هست میخواستم ببینم مثل ویندوز موبایل ها نرم افزار تاسک منیجر و فایل منیجر از کپی و پست و دیلت و .... پشتیبانی میکنه یا فقط میتونه به نرم افزارهای در حال اجرا سوئیچ کنه . در هر صورت ممنون

bafi
31-12-2009, 11:28
سلام هيرو +نرم افزار هاي اندرويد - يكماه كاركرده فروش يا تعويض با iphone

Dallas1387
10-01-2010, 14:20
بچه ها نظرتون در مورد گوشی Motorola DROID یا همون MILESTONE چیه ؟
قصد دارم از ebay بخرمش
و مورد دوم در مورد این گوشی جدید nexus که اچ تی سی به سفارش گوگل زده چی فکر می کنید بین این دو گوشی کدوم بهتره ....

javadMRD
10-01-2010, 16:05
Dallas1387 جان به نظر من nexus بهتره بابا هر چی باشه cpu یک گیگاهرتزی داره راستی اگه تصمیم خریدش رو داشتی باید به یه سری مواردش توجه کنی از جمله اینکه این گوشی اگر از آمریکا خرید بشه خبری از مولتی تاچش نخواهد بود ولی سری اروپاییش به صورت پیش فرض روش هست
راستی این را هم بهت بگم که گرافیکش خیلی بهتر از موتورولا وخیلی خیلی بهتر از آیفونه

h.r.allahyari
10-01-2010, 16:10
nexus one به نظر من خیلی توپه به خصوص روی cpu که جواد جانم گفت

javadMRD
10-01-2010, 16:16
http://www.google.com/phone/static/en_US-nexusone_tech_specs.html
یه سر به این لینک بزن راستس خدمتت عرض کنم این گوشی از لحاظ کیفیت ساخت هم خیلی بهتر خواهد بود به خاطر اینکه خود گوگل بر روی پروسه ساخت نظارت داشته

javadMRD
10-01-2010, 16:33
این هم از مقایسه
http://www.ismashphone.com/Nexus-iPhone-Droid-Specs-Compared.jpg

Dallas1387
11-01-2010, 13:29
dallas1387 جان به نظر من nexus بهتره بابا هر چی باشه cpu یک گیگاهرتزی داره راستی اگه تصمیم خریدش رو داشتی باید به یه سری مواردش توجه کنی از جمله اینکه این گوشی اگر از آمریکا خرید بشه خبری از مولتی تاچش نخواهد بود ولی سری اروپاییش به صورت پیش فرض روش هست
راستی این را هم بهت بگم که گرافیکش خیلی بهتر از موتورولا وخیلی خیلی بهتر از آیفونه

ممنون جواد جان
فقط دو مورد یک اینکه اگه بخرمش باید ورژن آنلاک رو بخرم دیگه درسته ؟ که روی اپراتور های اینجا کار بده
دوم اینکه این مولتی تاچ رو بیشتر توضیح بده کاراییش چیه
مر30

javadMRD
11-01-2010, 16:42
شما باید ورژن آنلاک شده رو بخرید در مورد مولتی تاچ هم بگم که همون استفاده همزمان از چند نقطه بر روی صفحه است البته این نکته رو هم بگم که نسخه های قابل فروش در آمریکا هم تنها به صورت نرمافزاری عاری از این عملکرد هستند و میتونید با دریافت پچ های که ارائه خواهد شد این قابلیت رو بهش اضافه کنی
البته جه کاریه شما سعی کنید نسخه فروش در اروپا رو بگیرید
راستی این گوشی هم روت شد

Dallas1387
11-01-2010, 19:25
شما باید ورژن آنلاک شده رو بخرید در مورد مولتی تاچ هم بگم که همون استفاده همزمان از چند نقطه بر روی صفحه است البته این نکته رو هم بگم که نسخه های قابل فروش در آمریکا هم تنها به صورت نرمافزاری عاری از این عملکرد هستند و میتونید با دریافت پچ های که ارائه خواهد شد این قابلیت رو بهش اضافه کنی
البته جه کاریه شما سعی کنید نسخه فروش در اروپا رو بگیرید
راستی این گوشی هم روت شد
می گم من شرمندم به خدا روم نمی شه مدیر اندروید و ....
این روت کردن رو هم قربون دستت یه توضیح ... :55::55::55:
فقط می مونه گمرکی که اگه ردیف بشه در اسرع وقت حله ...

javadMRD
11-01-2010, 19:50
خواهش میکنم دشمنت شرمنده
روت که به عبارتی همون دسترسی به ریشه سیستم عامل گوشیه خوب دوستان خارجیمون این گوشی رو روت کردند وشما میتونید کیبرد فارسی رو روش بریزید یا نرم افزار هایی رو که نیاز به روت بودن گوشی برای نصب خودشون دارند رو روش بریزید یا اگه خیلی دیگه حرفه ای شدید سیستم عامل گوشی رو دستکاری کنید
فکر کنم کار سایت موداکو باشه
امیدوارم گمرکی هم حل بشه تا بجه های سایت هم از تجربیات شما در کار با این گوشی قدرتمند آشنا بشن

Dallas1387
11-01-2010, 22:42
خواهش میکنم دشمنت شرمنده
روت که به عبارتی همون دسترسی به ریشه سیستم عامل گوشیه خوب دوستان خارجیمون این گوشی رو روت کردند وشما میتونید کیبرد فارسی رو روش بریزید یا نرم افزار هایی رو که نیاز به روت بودن گوشی برای نصب خودشون دارند رو روش بریزید یا اگه خیلی دیگه حرفه ای شدید سیستم عامل گوشی رو دستکاری کنید
فکر کنم کار سایت موداکو باشه
امیدوارم گمرکی هم حل بشه تا بجه های سایت هم از تجربیات شما در کار با این گوشی قدرتمند آشنا بشن

ممنون
والا من وقتی حس سک دادن به سیستم عامل در وجودم بر انگیخته می شه نمی تونم مهارش کنم الان یه آ1200 دارم باور کن همه چیز من روی این بدبخت فلش کردم سیستم عامل خودش رو کلی اینور و اونور کردم پروژه آخر هم اندروید بود روی این گوشی که ریختم اما متاسفانه تاچ از کار افتاد دیگه خسته شدم ازش
اندروید رو به خاطر اپن سورس بودنش دوست دارم برای دستکاری عالیه
متاسفانه حدود 550 دلار گوشی هست بعد باید بالاش 400 دلار گمرکی داد که نمی صرفه یه لپ تاپ می خرم :4: یا باید صبر کنم بیاد یا اینکه یه جوری دور بزنیم گمرک رو ...

mahdyshr
12-01-2010, 19:39
با عرض سلام
ببخشید مگه این گوشی nexus چه ویژگی نسبت به سایر گوشی ها داره که همه در مورد گمرکش نگرانن؟(منظورم اینه که مگه گمرکیش فرق داره؟)

یه سوال دیگه آیا با توجه به opensourse بودن آندرویید تا حالا برنامه ی شبیه سازی براش عرضه شده که بتونه برنامه های ppc رو روش اجرا کنیم؟

mrmostafa
12-01-2010, 20:07
این سیستم عامل چه فرقی داره نسبت به ویندوز موبایل؟؟؟ فقط اینکه اپن سورس هست؟؟؟ الان چه برنامه هایی برای این سیستم عامل موجود هست با این گوشی هایی که بر پایه این سیستم عامل تولید شده ؟!!! در کل گوشی تولید میشد که میتونستی هر سیستم عاملی رو روش بریزی عالی میشد تحول جدید اینجوری نه اینکه هر سری یه گوشی میزنن که آنچنان پیشرفتی نداشته یا گوشی هایی که میشنوی با نوشابه کار میکنه این چیزا که ارزشی نداره.

javadMRD
12-01-2010, 21:24
دوست عزیز اگه میخوای بیبینی چه مزیتی نسبت به ویندوز موبایل داره باید بشینی لیست بلند بالای خصوصیاتش رو مطالعه کنی
در مورد گمرک هم چون دوست عزیزمون قصد خریدش رو داشتند گفتم اگه مشکلی احیانا هست انشالله که حل بشه و گرنه فکر نکنم چیز خاصی باشه
خوب صحبت ما بیشتر راجع به این سیستم عامل بود ولی چون گوشی نکسوس تقریبا سخت افزار خوبی داشت ما هم گفتیم برای خرید بیشتر توصیه میشه
در کل در رابطه با گوشی با سیستم عامل های مختلف من هم آرزوی شما رو داشتم ولی مثل اینکه در آینده نزدیک ممکن نباشه

Dallas1387
13-01-2010, 11:33
با عرض سلام
ببخشید مگه این گوشی nexus چه ویژگی نسبت به سایر گوشی ها داره که همه در مورد گمرکش نگرانن؟(منظورم اینه که مگه گمرکیش فرق داره؟)

یه سوال دیگه آیا با توجه به opensourse بودن آندرویید تا حالا برنامه ی شبیه سازی براش عرضه شده که بتونه برنامه های ppc رو روش اجرا کنیم؟

دوست من طبق تعرفه گمرک یه درصدی از پول گوشی رو به عنوان عوارض گمرکی ازتون می گیرند که متاسفانه اگه بخوای گوشی رو با کارتون و لوازم جانبی وارد کنی این درصد یه مقدار غیر معقول هست من سابقه خرید دارم ار سایت های معتبر خارجی مثلا آمازون یه زیست شناسی عمومی کمپل خریدم 270 دلار با همه این صحبت ها که برای کتب گمرکی نداره 100 تومن گمرکی دادم حالا چه برسه به گوشی ....

abbas-h
13-01-2010, 12:00
1.دوستان آیا برنامه یا راهی هست که آندرویید بتونه تمام فرمتهای صوتی و تصویری رو پشتیبانی کنه ؟؟ مثل ویندوز موبایل ؟؟
2.و اینکه آیا shel و خط فرمان سیستم عاملش بعد از روت کردن در دسترس هستش یا نه ؟؟
3.و از چه مدیریت پکیجی استفاده میکنه ؟؟ deb نصب میشه یا rpm ؟؟
4.آیا کیبرد فارسی رو به خوبی پشتیبانی میکنه ؟؟؟ و کلا فارسی رو خوب پشتیبانی میکنه برای SMS و دیدن سایتهای فارسی ؟
من خیلی طرفداره این سیستم عامل هستم ولی به نظرم هنوز زوده برای خرید چون برنامه هاش به اندازه آیفون یا ویندوز موبایل نیست .. آیا درست گفتم ؟؟

realunknownnn
13-01-2010, 12:26
1.دوستان آیا برنامه یا راهی هست که آندرویید بتونه تمام فرمتهای صوتی و تصویری رو پشتیبانی کنه ؟؟ مثل ویندوز موبایل ؟؟
2.و اینکه آیا shel و خط فرمان سیستم عاملش بعد از روت کردن در دسترس هستش یا نه ؟؟
3.و از چه مدیریت پکیجی استفاده میکنه ؟؟ deb نصب میشه یا rpm ؟؟
4.آیا میبرد فارسی رو به خوبی پشتیبانی میکنه ؟؟؟ و کلا فارسی رو خوب پشتیبانی میکنه برای SMS و دیدن سایتهای فارسی ؟
من خیلی طرفداره این سیستم عامل هستم ولی به نظرم هنوز زوده برای خرید چون برنامه هاش به اندازه آیفون یا ویندوز موبایل نیست .. آیا درست گفتم ؟؟

1-دوست عزیز برای آندروید مثل آیفون که iFile داره و تقریبا همه چیز رو ساپورت مینکه برنامه ای وجود نداره :17:
اما به اندازه 12 برنامه Audio و 11 برنامه Video وجود داره که کار رو راه میندازه البته این رو بگم ویندوز موبایل هم همه چیز رو ساپورت نمیکنه :003:
2- بله خط فرمان به وسیله آندروید SDK و قرمانهاش در دسترس هست ( وقتی Open Source باشه دیگه این سوال :35::45: )
3- هیچکدام APK -
4- به خوبی نه فعلا دست و پا شکسته اما به زودی خودم دارم براش یه کارهایی میکنم :4: با یه فونت دست و پا شکسته هر دو مورد ساپورت میشن فعلا
خوب تا در موردش کار نشه که فراگیر نمیشه ؛ انشاا... ( :4: ) آره

samrock_70
18-01-2010, 04:04
دوستان اگه محبت کنید منظور از سیستم عامل OPEN source رو به ساده ترین زبون توضیح بدید و دوم اینکه آیا برای نصب ورژن 2 آندروئید باید گوشیم روت شده باشه؟
سوم اینکه من برای دانلود این ورژن به سایت htc رفتم و تو قسمت ساپورت خواستم این نسخه رو دانلود کنم ولی وقتی سریال نامبر گوشیمو که زیر باطری نوشته شده رو تو فیلد اول مینویسم تا دانلود کنم میگه سریال گوشی غیر قابل قبوله و دیگه به فیلد بعدی نمیره چیکار کنم؟
موقع خرید گوشی من با گارانتیشو پیدا نکردم و گوشیم بدون گارانتیه یعنی به همین مربوط میشه؟
چطور دانلود کنم؟

samrock_70
23-01-2010, 05:02
سلام منظور از سیستم عامل اپن سورس یا همون باز چیه؟
چه فرقی با مثلا سیستم عامل ویندوز که باز نیست داره؟
منظور از اینکه میگین میشه تو ریشۀ این جور سیستم عاملها نفوذ کرد و دستکاری کرد رو یه کم ساده تر توضیح بدید که چه جور نفوذی منظورتونه؟

javadMRD
23-01-2010, 12:01
اپن سورس از اسمش معلومه یعنی در اختیار گذاشتن سورس برنامه برای عموم که اگر خواستند تغییراتی روش اعمال کنند
روت کردن تنها مختص این سیستم عامل نیست بعبارتی شما ویندوز رو هم میتونید به فایل های سیستمیش دسترسی پیدا کنید ولی نمیتونید خود سیستم عامل رو دستکاری کنید
در برنامه های اوپن سورس این قابلیت وجود داره که اگه دلتون خواست سیستم عامل رو دستکاری کنید
در برنامه های اوپن سورس منظور از نفوذ دسترسی کامل به کدهای نوشته شده و تغییرات در برنامه مورد نظره

mohammadsp
30-01-2010, 00:27
به نظرم کلوب اندروید هنوز خوب راه نیفتاده
البته طبیعی هم هست چون خود اندروید هم تازه کاره
اما فکر کنم مدیرای عزیز باید یه کم بیشتر اطلاع رسانی کنن تا کسایی که مثلا در مورد گوشی ای مثل هیرو که محشره ولی نکته ی مبهمش سیستم عاملشه روشن شن و کاملا متوجه بشن که همچین گوشی ای به دردشون میخوره یا نه
حالا یکی زحمت بکشه منو روشن کنه
چقدر به اندروید مطمئن باشم؟!
من به گوگل خیلی خیلی اطمینان دارم و مطمئنم که کار الکی نمیکنه ولی کسایی که با هیرو کار کردن لطف کنن یه توضیحاتی بدن که چجوریاست؟

با تشکر از همه ی عزیزان مخصوصا مدیرای عزیز

hadiasadi
06-02-2010, 10:12
دوستان من یکم راجب به گوشی جدید نکسوس اطلاعات میخوام
من الان آیفون دارم
کلا این سیستم اندرویید تفاوت چشمگیری با سیستم گوشی های آیفون داره
نظر دوستان در مورد این گوشی چیه
آیا قراره رسمی به ایران هم بیاد ( با گارانتی درست و حسابی )
اونوقت مثل آیفون لاک و آنلاک هم داره ؟؟
کلا ارزش خرید داره ؟

realunknownnn
06-02-2010, 22:39
به نظرم کلوب اندروید هنوز خوب راه نیفتاده
البته طبیعی هم هست چون خود اندروید هم تازه کاره
اما فکر کنم مدیرای عزیز باید یه کم بیشتر اطلاع رسانی کنن تا کسایی که مثلا در مورد گوشی ای مثل هیرو که محشره ولی نکته ی مبهمش سیستم عاملشه روشن شن و کاملا متوجه بشن که همچین گوشی ای به دردشون میخوره یا نه
حالا یکی زحمت بکشه منو روشن کنه
چقدر به اندروید مطمئن باشم؟!
من به گوگل خیلی خیلی اطمینان دارم و مطمئنم که کار الکی نمیکنه ولی کسایی که با هیرو کار کردن لطف کنن یه توضیحاتی بدن که چجوریاست؟

با تشکر از همه ی عزیزان مخصوصا مدیرای عزیز

دوستان من یکم راجب به گوشی جدید نکسوس اطلاعات میخوام
من الان آیفون دارم
کلا این سیستم اندرویید تفاوت چشمگیری با سیستم گوشی های آیفون داره
نظر دوستان در مورد این گوشی چیه
آیا قراره رسمی به ایران هم بیاد ( با گارانتی درست و حسابی )
اونوقت مثل آیفون لاک و آنلاک هم داره ؟؟
کلا ارزش خرید داره ؟

برای گرفتن جواب همه سوالاتتون به http://..........ir تشریف بیارید . در خدمت همه دوستان هستیم . :merci:

majidadib
09-02-2010, 23:18
سلام دوستان
راستش من تصميم گرفتم يه گوشي جديد بخرم(يا ويندوز موبايل يا آندرويد)
كه اين هيرو بدجوري چشامو گرفته ولي يه سري عيبها هست كه روي اين گوشي ميذارن اگه ميشه راهنماييم كنيد
کيفيت متوسط عکس دوربين و کيفيت پايين فيلمبرداري ، ايني كه ميگن تا چه اندازس
کيفيت پايين پخش تصاوير ويديويي با فرمت mp4 ،واقعا اينجوره؟
عدم انتقال فايل توسط بلوتوث،راه حلي براش اومده؟
نداشتن نرم افزار مرورگر و مديريت فايل ها ، كار اصلي من با گوشي وب گردي هست،اين مشكل وضعيتش چجوره؟
پخش فايل هاي ويديويي فلش با تاخير نسبتا زياد....؟
در ضمن مي خواستم ببينم ورژن جديد آندرويد روي اين گوشي قابل ارتقا هست؟
آخرين سوالم،وضعيت صحفه نمايش با توجه به اينكه كنتراست 65 هزار رنگ هست چطوره
شرمنده سوالم زياد بود چون خيلي دوست دارم اين گوشي رو بخرم ولي با اين ايراداتي كه ميگن يكم دلمو زده

mohammadsp
10-02-2010, 00:14
سلام دوستان
راستش من تصميم گرفتم يه گوشي جديد بخرم(يا ويندوز موبايل يا آندرويد)
كه اين هيرو بدجوري چشامو گرفته ولي يه سري عيبها هست كه روي اين گوشي ميذارن اگه ميشه راهنماييم كنيد
کيفيت متوسط عکس دوربين و کيفيت پايين فيلمبرداري ، ايني كه ميگن تا چه اندازس
کيفيت پايين پخش تصاوير ويديويي با فرمت mp4 ،واقعا اينجوره؟
عدم انتقال فايل توسط بلوتوث،راه حلي براش اومده؟
نداشتن نرم افزار مرورگر و مديريت فايل ها ، كار اصلي من با گوشي وب گردي هست،اين مشكل وضعيتش چجوره؟
پخش فايل هاي ويديويي فلش با تاخير نسبتا زياد....؟
در ضمن مي خواستم ببينم ورژن جديد آندرويد روي اين گوشي قابل ارتقا هست؟
آخرين سوالم،وضعيت صحفه نمايش با توجه به اينكه كنتراست 65 هزار رنگ هست چطوره
شرمنده سوالم زياد بود چون خيلي دوست دارم اين گوشي رو بخرم ولي با اين ايراداتي كه ميگن يكم دلمو زده

سلام دوست عزیز
البته اینجا جای خوبی برای طرح سوالتون نیست
به هر حال من خیلی کم با این گوشی کار کردم ( چون برا کسی گرفتم یه کم دستم بوده) برای همین فقط تو موارد سطحی میتونم نظر بدم
کلا از نظر ظاهری محشره ، صفحه نمایش عالی، کیفیت تاچ فوق العاده، شیک و زیبا
کیفیت عکسش به نظر من که خودم N82 دارم خوبه و شاید خیلی خوبه (بستگی داره چقدر دوربین خفن بخوای) ولی به هر حال فلش نداره و کیفیت فیلمش پایینه (اگه دوربین و برای شب میخوای و فیلمش برات مهمه باید حواست باشه)
به صورت default اندروید 1.5 روشه و قابلیت انتقال فایل با بلوتوث و نداره اما برنامه برای حل کردن این موضوع هست ولی اینو باید دقیقشو از کسی بپرسی که با برنامه هم کار کرده باشه تا مطمئن شی
mp4 رو نمیدونم
:atten:در کل 2 تا نکته مثبت مهم داره:atten:
1.سازنده ی سیستم عامل اندروید گوگله و گوگل دست رو هر چی میزاره برندست
2.اپن سورسه مثل لینوکس بنابراین به شدت سریع رشد میکنه کما اینکه کرده
یه سر به این دو تا سایت و قسمت نرم افزار بزن میفهمی چقدر سریع رشد کرده

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=512

http://download.pandaapp.com/?app=soft&controller=android

موفق باشی:52:
:103:

hadiasadi
17-02-2010, 12:12
دوستان موبایلستانی
من چند وقته که میخوام نکسوس رو تهیه کنم ولی چند نفر از وارد کننده ها میگن این گوشی رو مخابرات رجیستر نمیکنه و با همراه اول کار نمیکنه
تو بازار که گشتم هر کی که داشت میگفت رجیستر شدست
یکسری دیگه میگن تو تهران آنتن داری ولی شهرستان نه
حالا
ممنون میشم عزیزانی که این گوشی رو تهیه کردن یا اطلاعی از این موضوع دارن من رو از دودلی در بیارن و خیالم رو از بابت آنتن راحت کنن که بالاخره با همراه اول تو تهران و شهرستان این گوشی آنتن داره یا نه
Dallas1387
17-02-2010, 16:18
دوستان موبایلستانی
من چند وقته که میخوام نکسوس رو تهیه کنم ولی چند نفر از وارد کننده ها میگن این گوشی رو مخابرات رجیستر نمیکنه و با همراه اول کار نمیکنه
تو بازار که گشتم هر کی که داشت میگفت رجیستر شدست
یکسری دیگه میگن تو تهران آنتن داری ولی شهرستان نه
حالا
ممنون میشم عزیزانی که این گوشی رو تهیه کردن یا اطلاعی از این موضوع دارن من رو از دودلی در بیارن و خیالم رو از بابت آنتن راحت کنن که بالاخره با همراه اول تو تهران و شهرستان این گوشی آنتن داره یا نه
دوست من این گوشی رو خرید و با همراه اول رجیستر بود از سایت www.gooshishop.com تهیه کردند تماس بگیر ببین چی می گه بگو می تونید برام رجیسترش کنید یا نه آشنا دارند توی مخابرات شاید بتونند کاری کنند

saman655
18-02-2010, 09:22
دوست من این گوشی رو خرید و با همراه اول رجیستر بود از سایت www.gooshishop.com تهیه کردند تماس بگیر ببین چی می گه بگو می تونید برام رجیسترش کنید یا نه آشنا دارند توی مخابرات شاید بتونند کاری کنند

سلام.ممنون بابت توضیحاتتون.من فردا احتمالا میخوام این گوشی رو بگیرم(البته نه تو ایران).4 یا 5 ماه دیگه میخوام تو ایران بفروشمش.مثل اینکه الان ایران قیمتش حدود 900 تومانه.
2تاسوال.به نظر شما تا 4 ماه دیگه چقدر ممکنه قیمتش افت کنه؟
بعد اینک یازار دست دوم اینجور گوشی ها چطوره
میدونم سوالهام مبتدیانست ولی به هر حال گفتم دوستان یه حدس بزنین ممنن میشم.:8:

Dallas1387
18-02-2010, 11:54
سلام.ممنون بابت توضیحاتتون.من فردا احتمالا میخوام این گوشی رو بگیرم(البته نه تو ایران).4 یا 5 ماه دیگه میخوام تو ایران بفروشمش.مثل اینکه الان ایران قیمتش حدود 900 تومانه.
2تاسوال.به نظر شما تا 4 ماه دیگه چقدر ممکنه قیمتش افت کنه؟
بعد اینک یازار دست دوم اینجور گوشی ها چطوره
میدونم سوالهام مبتدیانست ولی به هر حال گفتم دوستان یه حدس بزنین ممنن میشم.:8:

اگه از بیرون از ایران می خوای بخری حتما حواست رو جمع کن unlock factory باشه که با مشکل رو برو نشی
زیاد پایین نمی یاد نهایتا 100 الی 150 از الانش بیفته البته تا 6 ماه آینده مسلما با ورود گوشی های جدید افت شدید پیدا می کنه

saman655
18-02-2010, 12:16
اگه از بیرون از ایران می خوای بخری حتما حواست رو جمع کن unlock factory باشه که با مشکل رو برو نشی
زیاد پایین نمی یاد نهایتا 100 الی 150 از الانش بیفته البته تا 6 ماه آینده مسلما با ورود گوشی های جدید افت شدید پیدا می کنه

نه.من میخواستم با قرارداد T mobile بگیرم.اگه مثل آیفون لاک باشه میشه آنلاکش کرد؟

Dallas1387
18-02-2010, 12:48
نه.من میخواستم با قرارداد t mobile بگیرم.اگه مثل آیفون لاک باشه میشه آنلاکش کرد؟

باید اول 28$ لاگ بخری از گوگل تازه به خاطر اینکه ایران ..... ..... هست احتمال داره سیستم قبول نکنه در کل به دردسرش نمی ارزه به هر دلیلی قفل بشه بعد از آنلاک هم بازم لاگ 28 دلاری لازم هست
نمی ارزه

saman655
18-02-2010, 13:16
باید اول 28$ لاگ بخری از گوگل تازه به خاطر اینکه ایران ..... ..... هست احتمال داره سیستم قبول نکنه در کل به دردسرش نمی ارزه به هر دلیلی قفل بشه بعد از آنلاک هم بازم لاگ 28 دلاری لازم هست
نمی ارزه

قضیه لاگ چیه؟راستش مشکل من قرارداد با t mobile و اون 30$ پول دیتا نیست.من با att هم همین کار رو کردم.یه آیفون گرفتم.بعد چند ماه قرارداد رو کنسل کردم 170$ بابت کنسلیش دادم:4:
با t mobile هم همین کار رو میکنم.
تنها مشکل من اینه که نمیدونم اگه با قرارداد t mobile بگیرم رو خطهای دیگه لاک هست یا نه
الان تو یه فروم بودم.اینجا
http://www.nexusoneforum.net/forum/nexus-one-development-hacking/805-rooting-t-mobile-lock-nexus-one.html#post19321
چند نفر گفتن که با قرارداد t mobile بگیری بازم لاک نیست.حالا راست و دروغش رو نمیدونم.پس با این حساب که شما میگی نگیرم بهتره!

Dallas1387
18-02-2010, 15:19
قضیه لاگ چیه؟راستش مشکل من قرارداد با t mobile و اون 30$ پول دیتا نیست.من با att هم همین کار رو کردم.یه آیفون گرفتم.بعد چند ماه قرارداد رو کنسل کردم 170$ بابت کنسلیش دادم:4:
با t mobile هم همین کار رو میکنم.
تنها مشکل من اینه که نمیدونم اگه با قرارداد t mobile بگیرم رو خطهای دیگه لاک هست یا نه
الان تو یه فروم بودم.اینجا
http://www.nexusoneforum.net/forum/nexus-one-development-hacking/805-rooting-t-mobile-lock-nexus-one.html#post19321
چند نفر گفتن که با قرارداد t mobile بگیری بازم لاک نیست.حالا راست و دروغش رو نمیدونم.پس با این حساب که شما میگی نگیرم بهتره!

log یه اصطلاح هست که استفاده می شه و منظور از اون یه فایل 1.2 مگابایتی هست که گوگل برای آنلاک می فروشه من با این کار یه G1 رو آنلاک کردم اما با اولین ارتباط به نت مجدد لاک می شه
خب برادر چه کاریه شما که می خوای بخری برو بگو آنلاک فکتوری بهت بدند
در این هم شک نکن که گوشی تحت ساپورت AT&T برای بقیه اپراتور ها لاک هست خصوصا اپراتور های ایران
البته آنلاکش کنی ایرانسل روش جواب می ده اما همراه چندم مجدد رجیستر می خواد
100 تا قر می یاند سر آدم برای اینکه 1 دقیقه بتونه آدم وار حرف بزنه من نمی دونم این رجیستر دیگه چه فیلمیه در آوردند مجدد

saman655
19-02-2010, 00:32
log یه اصطلاح هست که استفاده می شه و منظور از اون یه فایل 1.2 مگابایتی هست که گوگل برای آنلاک می فروشه من با این کار یه G1 رو آنلاک کردم اما با اولین ارتباط به نت مجدد لاک می شه
خب برادر چه کاریه شما که می خوای بخری برو بگو آنلاک فکتوری بهت بدند
در این هم شک نکن که گوشی تحت ساپورت AT&T برای بقیه اپراتور ها لاک هست خصوصا اپراتور های ایران
البته آنلاکش کنی ایرانسل روش جواب می ده اما همراه چندم مجدد رجیستر می خواد
100 تا قر می یاند سر آدم برای اینکه 1 دقیقه بتونه آدم وار حرف بزنه من نمی دونم این رجیستر دیگه چه فیلمیه در آوردند مجدد

ممنونم دوست عزیز.امروز رفتم T mobile.بعد یه مشکلاتی واسه بستن قرارداد اینها هست که یه خاطر اون باید تا ماه دیگه صبر میکردم.واسه همین کلا بیخیال شدم و منتظرم ماه دیگه X10 ریلیز شه
به نظرم اولین جایی که میاد UK باشه.به نظر شما قیمتهای UK کمتر از دوبی هستش یا بیشتر؟

Djhacker
07-03-2010, 09:59
دوستان چند سوال در مورد Hero و MILESTONE داشتم . اینکه راهی برای انتقال فایل یعنی دریافت و ارسال فایل از طریق بلوتوث در MILESTONE وجود دارد ؟ چون شنیدم در Andriod 2 مشکل بلوتوث حل شده است ؟

acmilan308
07-03-2010, 14:50
دوستان چند سوال در مورد hero و milestone داشتم . اینکه راهی برای انتقال فایل یعنی دریافت و ارسال فایل از طریق بلوتوث در milestone وجود دارد ؟ چون شنیدم در andriod 2 مشکل بلوتوث حل شده است ؟
سلام پارسا جان
در مورد هیرونمیدونم ولی در مایلستون این مشکل برطرف شده فکر کنم وقتی هیرو هم به آندروید 2 یا 2.1 آپ
بشه این مشکل برطرف بشه...

scavengeboy
16-03-2010, 11:23
دوستان من یه tatto htc دارم آیا راهی برای حل مشکل بولوتوث و sms فارسیش هست ؟؟؟

amirhalgord
23-03-2010, 10:57
با سلام
من میخواستم یه گوشی اندروید بگیرم فقط بین نکسوس و مایلستون گیر کردم
و میخواستم بدونم دوستان ی که دارن از اندروید راضی ن ؟

eureka204
23-03-2010, 18:10
با سلام
من میخواستم یه گوشی اندروید بگیرم فقط بین نکسوس و مایلستون گیر کردم
و میخواستم بدونم دوستان ی که دارن از اندروید راضی ن ؟

من Nexus رو پیشنهاد می کنم ... Google الکی اسم خودش رو پشت گوشیی نمیزنه ... البته اگه بهش اعتقاد داری .
بعدم یه سوال ...
اینو واسه خودت می خوای؟ :39:

amirhalgord
23-03-2010, 21:47
آره چطور مگه
الته من hd2 دارم میخوام باهاش عوضش کنم
ولی اگه واسه آیفونم میپرسی والا آیفون بهترین گوشی هست که تا حالا داشتم .

saeidonline
23-03-2010, 22:27
آره چطور مگه

دوست عزیز قبل از خرید Nexus از چندتا مورد مطمئن شو :
1- مشکل تاچ اسکرینش که بیشتر شبیه یک باگه ، برطرف شده یا نه .
2- مشکل آنتن دهی برای همراه اول ( مثل مشکل HD2 ) برطرف شده یا نه .
3- خوب به سلامتی عربی ساز و پینچ تو زومش در ورژن جدید رسمی از طرف گوگل برطف شده ، اما بعد از مدتی که گوشی سنگین شد اون روونی رو از دست میده . کسی راه حلی داره یا نه . مثلا در آیفون تا شما دکمه ی Home رو میزنی به صفحه ی اول برمیگرده ، در این گوشی بعد از مدتی استفاده یه تاخیری میافته که طبق گفته ی nexus داران کمتر از 2 ثانیه هست . اما 2 ثانیه برای یک تاخیر میتونه خیلی زیاد باشه . شاید هم اغراق کرده باشن .
4- ببین میتونی با سفارش خودت بگیری تا بتونی 2 خط جمله در پشت اون به صورت هک شده داشته باشی .
5- مشکلی که داره اینه که تنها نزدیک به 200 مگابایت برای نصب برنامه ها جا داری و نصب برنامه ها هم فقط در روی همین 200 مگابایت ( و بلکه کمتر ) انجام میشه .
6- مرور گرش در ویدیو های مختلف خیلی کندتر از آیفون هست . اما کیفیت صفحه ش بالاتر از آیفون هست . البته opera mini مخصوص آندروید اومده . skyfire هم اومده اگه اشتباه نکنم

عاشق اینترفیسش میشی . اما 5 صفحه بیشتر جا برای برنامه هات نداری . اکثر بازی ها و برنامه های آیفون برای آندروید هم اومده . با یه سرچ توی یوتیوب میتونی ببینی . ولی خب البته به پای بهترین بازی های آیفون نمیرسه .

amirhalgord
24-03-2010, 08:39
الان به نظر دوستان من عوضش کنم یا نه
ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن .

!!!w!!!
24-03-2010, 20:17
سلام
میخواستم htc hero بخرم چندتا سوال داشتم ازتون:
1.میشه باهاش اس ام اس فارسی فرستاد؟
2.رویه باطری و خوده گوشی میدین کجا نوشته؟
3.نظرتون به طور کلی در مورد این گوشی چیه؟چه ضعف ها و چه مزیت هایی نصبت به ویندوز موبایلهای htc داره؟

:merci:

f.a.r.i
24-03-2010, 21:01
سیستم عامل گوگل زیاد جالب نیست ....
اسم گوگل بزرگش کرده ..... خداییش یه نرم افزار بدرد بخور تا حالا براش ساخته شده؟!

eureka204
24-03-2010, 21:38
آره چطور مگه

پس چرا عوضش کردی!!!!!!

الان به نظر دوستان من عوضش کنم یا نه
ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن .

من پیشنهاد می کنم صبر کنی تا Desire بیاد اونو بگیر . ولی اگه عجله داری Nexus انتخاب خوبیه. ولی چرا آیفونت رو عوض کردی !
در مقایسه با گوشی که دستت هست از نظر من 180 درجه فرق فوکوله ... لذت خواهی برد ازش.

سلام
میخواستم htc hero بخرم چندتا سوال داشتم ازتون:
1.میشه باهاش اس ام اس فارسی فرستاد؟
2.رویه باطری و خوده گوشی میدین کجا نوشته؟
3.نظرتون به طور کلی در مورد این گوشی چیه؟چه ضعف ها و چه مزیت هایی نصبت به ویندوز موبایلهای htc داره؟

این گوشی همین طور که از سایت HTC مشخصه سری خاورمیانه نداره و زبون فارسی حالیش نمیشه . ولی با یه سری تغییرات در فایل سیستم ( که در همین انجمن می تونی پیدا کنی) تا حدی دوستان تونستن یه کارایی بکنن ...

روی گوشی که زده تایوان ... باتری هم چین.

من تو مهر یه HD خریدم ... دادم بابام . آخر آبان یه TD2 خریدم . دادم خواهرم . آخر آذر هم هیرو گرفتم که دیگه نتونستم بدمش به کسی و نگهش داشتم ...
ویندوز HD و TD2 رو هر روز عوض می کردم و کلی تغییرات روشون میدادم. ولی به یه جایی رسیدم که دیگه برام ویندوز موبایل تازگی نداشت .
موقع خریدن TD2 بین این و هیرو شک کردم و بعد از کلی تحقیقات ( اینکه می گفتن آندروید جدیده و نرم افزار واسش نیست و اینا ) TD2 خریدم ...
بین HD و TD2 خیلی تفاوت هست با اینکه ممکن بگید هر دو ویندوز موبایل هستند ... TD2 خیلی گوشیه خوبیه ... ولی موقعی که تصمیم گرفتم برم سراغ هیرو متوجه شدم چه اشتباهی کردم سر خریدن TD2. البته زمین تا آسمون با هم متفاوت هستند و هر کدوم در جایگاه خودشون بهترین هستند . بهترین گوشی ویندوز موبایل از نظر من دایاموند 2 هست و Hero هم بهترین گوشی 2009 و 2010 که نظر خیلی هاست ... :30:

اولین مزیت هیرو نسبت به ویندوز موبایل ها ( البته سیستم عاملش منظوره ) به قول معروف Stable بودنش هست . جوری که ممکن هست تا یک ماه حتی گوشی خاموش یا ریست نشه . مگه اینکه باطریش تموم بشه . صد در صد بعد از کار کردن با آندروید دیگه دست به هیچ ویندوز موبایلی نمی زنی . تجربه در حد بنز ... در حالی دارم این پست رو می زنم که HD و TD2 و Hero جلوم هستند.
اینترفیس زیبا و راحت و کاملا User Friendly ( برعکس ویندوز موبایل - تا حالا شده یادتون بره یه سری تنظیمات ویندوز موبایل رو چجوری و از کجا انجام دادید و برای دفعه بعد مجبور بشید manual گوشی رو بخونید !!! :010:)

از لحاظ نرم افزار هم خیالت راحت باشه . تا Google هست غمت نباشه ...
من برات نرم افزار Maverick که یه نرم افزار GPS MAP هست رو مثال می زنم ...
گرافیک این نرم افزار می ارزه به کل ویندوز موبایل ...

بعد هم این گوشی فعلا قابلیت استفاده از بلوتوث نداره مگه به ورژن 2.1 آپدیت بشه که تا امروز خبری نیست ...

از نظر من اگه عجله داری Hero بگیر ( اگه دست دوم باز هستی یه 3G یا 3GS دست دوم هم می تونه گزینه خوبی باشه ) و گرنه عیدی هات رو جمع کن و صبر کن تا Desire بیاد و اون موقع بین Desire و Nexus و 3GS یکی رو انتخاب کن بخر ...

eureka204
24-03-2010, 21:48
سیستم عامل گوگل زیاد جالب نیست ....
اسم گوگل بزرگش کرده ..... خداییش یه نرم افزار بدرد بخور تا حالا براش ساخته شده؟!

شرط می بندم تا حالا دستتم نگرفتی یه آندروید بیس ... :33:

eureka204
24-03-2010, 21:53
4- ببین میتونی با سفارش خودت بگیری تا بتونی 2 خط جمله در پشت اون به صورت هک شده داشته باشی .

چه جالب اینو نشنیده بودم ... :13:
یه توضیحی می دی

amirhalgord
26-03-2010, 14:20
من آیفونم رو عوض نکردم این hd2 گوشیه 2 م منه میخواستم عوضش کنم یا با نکسوس یا با مایلستون .

eureka204
26-03-2010, 16:27
من آیفونم رو عوض نکردم این hd2 گوشیه 2 م منه میخواستم عوضش کنم یا با نکسوس یا با مایلستون .

پس هر چه سریعتر اینکار رو بکن ... چیه آخه ویندوز موبایل! یه آندروید بزن کنار مک حال دنیا رو ببر ...
موفق باشی ..

amirhalgord
28-03-2010, 00:29
با سلام
من امروز این گوشی رو گرفتم ولی متاسفانه هیچی در موردش و نصب کردن برنامه ها روش نمی دونم
شنیدم اگه موقع روت کردن مشکل ÷یش بیاد باید فاتحه گوشی رو بخونیم ولی من هنوز نه میدونم روت چیه نه میدونم
چجوری روتش کنم
ممنون میشم من رو راهنمیی کنین .

eureka204
31-03-2010, 19:05
با سلام
من امروز این گوشی رو گرفتم ولی متاسفانه هیچی در موردش و نصب کردن برنامه ها روش نمی دونم
شنیدم اگه موقع روت کردن مشکل ÷یش بیاد باید فاتحه گوشی رو بخونیم ولی من هنوز نه میدونم روت چیه نه میدونم
چجوری روتش کنم
ممنون میشم من رو راهنمیی کنین .

خوب مبارکه ... به سلامتی . سال جدید رو با گوشی جدید شروع کردین.
به قول معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست ... :16:

منظورت از این گوشی نکسوسه دیگه؟!

فقط مشخصه که بالاخره به جمع آندرویدیان پیوستی ... :6: خوش اومدی !

اگه گوشیت هم مشخص بشه میشه یه کارایی کرد ...
در خدمتیم ... :003:

n55
01-04-2010, 21:43
http://www.gsmarena.com/hackintoshing_iphone_os_on_htc_hero_and_we_have_it _on_video-news-1551.php
سلام همین الان تو سایت gsmarenaدیدم که زده توxdaروی اچ تی سی هیرو سیستم عامل آیفون رو نصب کنند.اگر اینجوری باشه که دیگه کاره آیفون ساختست.میشه اساتید یه سرچ کنند ببینین جریان از چه قراره؟

eureka204
02-04-2010, 19:34
اینجا (http://www.........com/watch?v=eLzPOkgOIB4) یه فیلم ازش هست ...
یعنی چجوری میشه ؟
فعلا دارم می گردم ...

در همین حین به یه پست در XDA برخوردم ... !!! (همونطور که می دونید قرار تو همین ماه میلادی ورژن 2.1 آندروید برای هیرو ریلیز بشه ...)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=655720

When the 2.1 is released;
Do not update your phone with the RUU from htc website or OTA because it will most likely lock up your bootloader and make you unable to downgrade, root and it will replace/delete you custom recovery boot menu and therefore UNABLE TO ROOT,DOWNGRADE AND FLASH ANY CUSTOM ROM!

اگه کسی میدونه چرا یه توضیحی بده

amirhalgord
03-04-2010, 11:54
متاسفانه خبر یه دروغ آپریل بود
واسه خنده و سر کار گذاشتن

nn7710nn
05-04-2010, 19:52
سلام به دوستان آندروییدی.
یک خبر جالب خوندم گفتم اینجا برای شما دوستان بگذارم امیدوارم تکراری نباشه!

مخترع تلفن همراه از آندروید استفاده می کند

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=375144&stc=1&d=1270486355

همیشه برای من این سوال بوده که پدران تکنولوژی، در عصر حاضر کدام گجت را برای استفاده روزانه خود بر می گزینند. چند روز پیش یک مصاحبه تلویزیونی با مارتین کوپر -مخترع تلفن همراه- انجام شد، وی گفت هم اکنون از موتورلا دروید که از سیستم عامل آندروید بهره میگیرد استفاده می کند.

‎وی که قبلا گفته بود از اپل آیفون استفاده می کند، گفت آیفون را به خاطر کسب تجربه با اندروید به نوه اش داده است. ‎نکته جالب توجه دیگر اینجا بود که او از Jitterbug هم استفاده می کند. وی ذکر کرد فقط زمانی که می خواهد تماس تلفنی برقرار کند از جیترباگ استفاده می کند.

‎جیترباگ یک ‎اپراتور مجازی موبایل ‎است که در سال ۲۰۰۶ توسط وی و همسرش پایه گذاری شده . این اپراتور مجازی با استفاده از چند مدل تلفن همراه بسیار ساده که اغلب شامل تنها چند کلید هستند، امکان استفاده از تلفن همراه را برای کسانی که درباره تکنولوژی چیزی نمیدانند مانند مادربزرگ ها فراهم می نماید. کاربران این تلفن ها می توانند به صورت ۲۴ ساعته با یک خانم اپراتور کشیک مکالمه کنند؛ این اپراتور کاربران شبکه را می شناسد و آنها را با اسم صدا می زند، در صورت نیاز برای آنها شماره تلفنی را می گیرد یا حتی می تواند از راه دور دفترچه تلفن آنها را آپدیت کند.

منبع (http://www.........ir/-.......-sections-28)

amir_pak4707
10-04-2010, 14:19
دوستان سلام...نميدونم باز سوالمو جاي درستي مطرح ميكنم يا نه چون جاي ديگه مطرح كردم شوتم كردم يه اينجا :4:............من از اول پست اين تاپيك رو خوندم تقريبا اينطوري كه فهميدم همه يه سابقه آنچناني تو آندرويد دارن..والا من سيمبيني هستم ميدونم كه ميگيد برو جلو بوق بزن :021::4: ولي خب ما هم درويدي شديم.....ولي كاش نشده بودم.......دوستان من يه htc tatoo گرفتم يه كلام بگم انگار كه يه 1200 دستمه كه هيچ امكاناتي نداره هيچي از اين گوشي سر در نميارم.....از طرف كه گرفتم آشنا بود گفت كه گوشي بايد يه آپ بشه تا بشه از امكاناتش استفاده كرد نميدونم راس ميگفت يا نه.ولي يه بلوتوث سادرو هم نميشه فرستاد البته اينطوري كه چنجا خوندم مثه اينكه مشكل داره بلوتوثش.....چنجا يه چيزايي راجع به روت خوندم كه اونم نفهميدم چي هس :55:.....خلاصه كه درموندم تو اين گوشي.....حالا يه چنتا سوال و راهنمايي از اساتيد و دوستان ميخام...يكي اينكه اين گوشي امكان آپديت شدن داره ؟ چجوري ؟ كي ؟ كجا ؟ چگونه :4: چون من كه جرات دست زدن به اين گوشيو ندارم....بعد اگر امكان آپ داره برنامه هاش قابل استفاده ميشن يا نه ؟خلاصه ممنون ميشم يه اطلاعات جامع و كاملي از اين گوشي در تمام زمينه ها از آپديت و برنامه و همه چي داشته باشم :merci:

ببخشيد زياد حرف زدم

semorena
14-04-2010, 12:16
ببخشيد يه توضيحي درباره نسخه هاي مختلف آندرويد ميديد؟ اين گوشي هاي توي بازار هركدوم نسخه كاملا مختلفي دارن مثل 1.5، 2، os 6، 1.5 Cupcake
برنامه هاي مختلف آندرويد روي همه ي اين نسخه ها نصب ميشن؟

Monk
14-04-2010, 12:29
ببینید دوست عزیز در حال حاضر فریمور 2.1 فقط مخصوص نکسوس وان هست اما همه نرم افزار ها به همه فریمور ها میخوره و مشکلی نداره .
طبق گفته مسئولان تا 2 الی 3 ماه اینده تمامیه محصولات به 2.1 آپدیت خواهند شد .

farzad48
14-04-2010, 12:44
دوستان عزيز بهترين گوشيه اندرويد چيه؟ موتورلا ميلستون يا هيرو يا نكسس يا ديزاير, يا ايكس10 و...

DSLR
14-04-2010, 12:55
دوستان بازی هایی که برای این سیستم اومده یا میاد از نظر گرافیکی چطوره ؟
بعدا به نظرتون مثل آیفون میشه؟

Monk
14-04-2010, 13:03
دوستان عزيز بهترين گوشيه اندرويد چيه؟ موتورلا ميلستون يا هيرو يا نكسس يا ديزاير, يا ايكس10 و...
فرزاد جان همه اینایی که گفتید عالی هستند اما دزایر و نکسوس از نظر من در حال حاضر غول های اندروید هستند سپس میلستون و هیرو

دوستان بازی هایی که برای این سیستم اومده یا میاد از نظر گرافیکی چطوره ؟
بعدا به نظرتون مثل آیفون میشه؟
الان در بخش بازی ها بازی های خوبی داریم اما بله این گوشی های جدید قابلیت اجرای بازی هایی در سطح حتی بالاتر از آیفون رو دارند .

semorena
15-04-2010, 21:45
من ابتدا قصد خرید پاکت پی سی رو داشتم چون قبلا هم پاکت پی سی داشتم، اما یه سری برنامه های آندروید رو دیدم که از نظر گرافیک و کاربرپسندی کفم رو برید و بنظرم ویندوز موبایل هفت هم به پاش نمیرسه.
فقط نمیدونم که این برنامه ها هم مثل برنامه های ویندوزموبایل براحتی کرک شده شون پیدا میشه یا اینکه پولی هستند؟

دوستی میگفت که آندروید رو کسانی میخرند که همیشه آنلاین هستند چون اکثر نرم افزارهاش بصورت آنلاین کار میکنه، اما من قصد استفاده اینترنتی ازش ندارم، با این حساب بنظرتون خریدش صحیح هست؟

Monk
15-04-2010, 22:01
سلام دوست عزیز در رابطه با قسمت اول صحبتتون باهاتون کاملا موافقم من قبلا مدیر ppc بودم اما الان ...........

خیلی از برنامه ها مجانی هستند و فقط تعدادیشون پولی اند که اون ها هم کرک میشن . ما الان تاپیک جمعی از نرم افزار های فول داریم .
در رابطه با انلاین بودن هم خیر به هیچ وجه نیاز نیست شما انلاین باشید ! مگر برای وبگردی یا گوگل مپ یا گوگل ارت یا تالک و یا مارکت ، این در تمام گوشی ها مشترک هست پس نیازی به انلاین بودن برای استفاده از گوشی نیست .

semorena
15-04-2010, 22:23
ممنونم. ترتیب نسخه هاش به چه صورتی هست و کدوم نسخه جدیدتره؟
الآن این گوشی ها با این نسخه ها توی بازار هستند ولی من نمیدونم از نظر نسخه آندروید چه برتری هایی نسبت به هم دارن؟:
HTC Google Nexus One:
Android نسخه 2.1

Sony Ericsson XPERIA X10:
Android نسخه OS 1.6

HTC Tattoo:
Android نسخه 1.6

HTC Hero:
Android نسخه 1.5 Cupcake

الآن توی این لیست نکسوز جدیدترین و هیرو قدیمی ترین نسخه رو داره؟ این cupcake یعنی چی؟ os توی نسخه ایکپرشیا یعنی سیستم عامل؟

(نظرتون درمورد هیرو چیه؟ خریدش بصرفه هست؟)

Monk
15-04-2010, 22:39
بله هیرو هم گوشی خیلی خوبیه .
در حال حاضر بالاترین ورژن اندروید برای نکسوس وان هست که همون 2.1 هست و همانطور که مشهوده هرچی این عدد بالاتر باشه نشان دهنده ورژن جدیدتر در نتیجه بهتر هست .
قرار هست تا چند ماه آینده ورژن 2.1 برای همه گوشی های اندروید ارائه بشه اما نمیشه 100 در 100 مطمئن بود .
os همون سیستم عامل هست . همه یکسان هستند و در ورژن فرق میکنن .
این بستگی داره که شما چقدر میخواید هزینه کنید دوست من !؟

mohammadsp
15-04-2010, 22:49
ممنونم. ترتیب نسخه هاش به چه صورتی هست و کدوم نسخه جدیدتره؟
الآن این گوشی ها با این نسخه ها توی بازار هستند ولی من نمیدونم از نظر نسخه آندروید چه برتری هایی نسبت به هم دارن؟:
HTC Google Nexus One:
Android نسخه 2.1

Sony Ericsson XPERIA X10:
Android نسخه OS 1.6

HTC Tattoo:
Android نسخه 1.6

HTC Hero:
Android نسخه 1.5 Cupcake

الآن توی این لیست نکسوز جدیدترین و هیرو قدیمی ترین نسخه رو داره؟ این cupcake یعنی چی؟ os توی نسخه ایکپرشیا یعنی سیستم عامل؟

(نظرتون درمورد هیرو چیه؟ خریدش بصرفه هست؟)

این اعداد در واقع نوعی آپدیت برای android حساب میشن
مثلا در مورد لینوکس
تعداد خیلی زیادی linux وجود داره : redhat, ubunto و ... ولی همشون به نوعی تغییرات یک چیزند و اون لینوکسه
تو همش سعی بر برطرف کردن باگ هاست و هر کدوم به منظور خاصی طراحی میشن
در مورد اندروید هم همینطور
نسخه 1.5 به اسم cupcake ، نسخه 1.6 به اسم donut و نسخه 2و2.1 به اسم eclair ارائه شدند (به ترتیب حروف اول توجه کنید!!!)
هر نسخه ی جدید باگ های کمتری نسبت به قبلی داره و feature های جدیدتر
مثلا بلوتوث برای انتقال فایل رو 1.5 مشکل داره ولی تو 2 و2.1 حل شده است

البته همه ی اینها بر پایه ی هسته ی لینوکس نوشته شدند

os هم که همون سیستم عامله

اگر هزینه ای که میخوای بکنی تو مایه های هیرو هست بدون شک بهترین تو قیمت خودشه
فوق العادست
اما اگر میخوای بیشتر هزینه کنی باید به چیزای دیگه هم فکر کنی

tgbenyamin
19-04-2010, 18:54
:atten:

tgbenyamin
19-04-2010, 18:56
سلام دوست عزیز در رابطه با نرم افزار htc hero مي خواستم كمكم كنيد
چون نمي دونم تو كدوم قسمت بايد رفت تانصب كرد....:atten:

Monk
19-04-2010, 19:26
دوست عزیز سوالتون رو در جای خودش مطرح کنید : http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=97035

ramin-lin
22-04-2010, 13:31
ببخشید دوستان,من یه سوال دارم در مورد اندروید.
خواستم بدونم که آیا میشه اندروید رو به ورژن های بالا تر ارتقاء داد.چه رسمی و چه غیر رسمی.
مثلا تو wm میشه 6.1 رو با رامهایی که کوک میکنن به 6.5 ارتقاء داد.
اندروید قابلیت ارتقاء داره؟
ممنون

Dallas1387
22-04-2010, 14:30
خواستم بدونم که آیا میشه اندروید رو به ورژن های بالا تر ارتقاء داد.چه رسمی و چه غیر رسمی.
ممنون

100 % دوست من خود شرکت هم بصورت رسمی برای هر دیوایس آپدیت قرار می ده

mohammadsp
23-04-2010, 10:54
ممنون

دوستان جواب دادن ولی برای تاکید بیشتر
به وضوح بله
تقریبا nتا رام برای انواع ورژن های اندروید کوک شده و قطعا رام های رسمی توسط سازنده (مثلا طبق مکاتبه ی دوستان با htc برای هیرو) منتشر میشه
اندروید اپن سورسه

qatreh
29-04-2010, 19:44
آیا با آندروید میشه از ویکی پدیای فارسی به صورت افلاین استفاده کرد چون دیتابیس افلاینش به صورت فایل deb هست
روی آیفون که میشه ولی ایا روی این هم میشه یانه ؟ هر کس میدونه لطفا اطلاع بده

yarandi
07-05-2010, 08:48
سلام دوست عزيز
يه سوال داشتم
با اين گوشي ميشه sms فارسي فرستاد ؟؟
اگه sms فارسي برات بياد چي ميتوني بخوني ؟؟؟

Monk
07-05-2010, 09:15
با کدوم گوشی ؟

yarandi
07-05-2010, 09:47
با گوشيهايي كه سيتم عاملشون Android هست
بشتر نظرم رو Nexus يا Legend هست
ولي خيلي برام مهمه كهSMS هاي فارسي كه واسم ياد رو بتونم بخونم و بعد هم بتونم واسه ديگران بفستمشون
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

Monk
07-05-2010, 09:51
مشکلی ندارن دوست عزیز هم میتونید بفرستید هم بخونید .

yarandi
07-05-2010, 10:04
ولي فروشنده ها مي گفتن ساپورت نمي كنن ؟؟؟
يعني كيبورد فارسي هم مي تونم روش نصب كنم ؟
از كجا بايد بگيرمش ؟؟

Monk
07-05-2010, 10:17
اگر فروشنده های ما سواد داشتن که .......... (البته نه همشون اکثریتشون بی سوادن اما توشون خوبم هست)
بله ساپورت میکنن کیبرد فارسی هم دارن و .........
در انجمن خودمون موجوده .
روش های زیادی هست اما برای مثال راحت ترین راه : خواندن و نوشتن فارسی در اندروید به ساده ترین روش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99820)

yarandi
07-05-2010, 10:26
خيلي مي بخشين كه اينقدر سوال مكنم
آخريش
من خواهرم لندن هست اگه بگم از اونجا برام بياره بهتره (از نظر روت شدن و لاك شدن) يا اينكه از بازار اينجا بگيرم ؟؟؟

Monk
07-05-2010, 10:31
خواهش میکنم دوست عزیز راحت باشید سوال های خودتون رو کامل بپرسید تا ابهامی براتون نمونه .
ببینید اگر میتونید مطمئن شید آنلاک فکتوری باشه خب اونجا ارزون تره اما اگر 1 درصد هم شک دارید از همینجا بگیرید .
اگر خواستید به من پ.خ بزنید تا فروشگاه معتبر بهتون معرفی کنم .

yarandi
07-05-2010, 11:36
چطوري مي تونم مطمئن بشم يعني بگم به چي دقت كنن ؟؟
و اين روت شدن اصلا چي هست موقع خريد بايد به اينم دقت بشه ؟؟

acmilan308
07-05-2010, 12:07
سلام
خوب گوشی رو از اونجا به شرط آنلاک بودن بگیرین..فکر کنم همون گفتن انلاک فکتوری کافی باشه آخه اونجا که مثل کشور عزیز ما اینقدر بنداز و.....نیست:45:
روت هم به در کل همون هک کردن هست طوری که شما بتونین به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشین
موقع خرید هم نیازی نیست بپرسین.

Monk
07-05-2010, 16:12
خب شهاب جان توضیح دادن ........ فقط باید با فروشنده شرط کنید راه فهمیدنش اینه که اگر آنلاک فکتوری نباشه بعد از آپدیت گوشی گوشی لاک میشه و راه خاصی نداره که همون لحظه بتونید مطمئن شید .

mnt599
09-05-2010, 16:45
سلام. داستان اين عدم پشتيباني زبان فارسي توي سيستم عامل اندرويد چيه؟ خيلي از فروشنده‏ها ميگن كه سازگاري نداره. sms رو متوجه شدم كه مشكلي نداره. ولي توي اينترنت و سايتهاي فارسي چطور؟ مشكلي نداره؟ صفحه كليد مجازي كاملا فارسي هم براي اندرويد وجود داره؟

Hadiir1
09-05-2010, 18:04
واقعا مجاب شدم برای اسباب کشی از سیمبین به اندروید یا شایدم هردوتاش (البته نه فقط به خاطر این بازی بلکه هم به خاطر این بازی با این عظمت گرافیک و قاعدتا باید گوشی هم مجهز به یه سی پی یو عالی هم باشه پس دو تا از اصلی ترین اپشن ها رو داره و ... = دلیلی برای هجرت ! ) حالا یکی به ما بگه بهترین گوشی با این سیستم عامل چیه گرچه میدونم که جاش اینجا نیست. ممنون

Monk
09-05-2010, 18:09
سلام. داستان اين عدم پشتيباني زبان فارسي توي سيستم عامل اندرويد چيه؟ خيلي از فروشنده‏ها ميگن كه سازگاري نداره. Sms رو متوجه شدم كه مشكلي نداره. ولي توي اينترنت و سايتهاي فارسي چطور؟ مشكلي نداره؟ صفحه كليد مجازي كاملا فارسي هم براي اندرويد وجود داره؟
هیچ مشکلی با فارسی نداریم .

Monk
09-05-2010, 18:11
واقعا مجاب شدم برای اسباب کشی از سیمبین به اندروید یا شایدم هردوتاش (البته نه فقط به خاطر این بازی بلکه هم به خاطر این بازی با این عظمت گرافیک و قاعدتا باید گوشی هم مجهز به یه سی پی یو عالی هم باشه پس دو تا از اصلی ترین اپشن ها رو داره و ... = دلیلی برای هجرت ! ) حالا یکی به ما بگه بهترین گوشی با این سیستم عامل چیه گرچه میدونم که جاش اینجا نیست. ممنون
سلام . مطمئنا تجربه شیرینی برای شما خواهد بود .
بهترین ها از نظر من :
1 . دزایر
2 . نکسس
3 . مایلستون
4 . X10
5 . لجند

world303030
12-05-2010, 20:43
سلام به تمامي دوستان
تو سيستم عامل اندرويد رزولوشن براي بازي ملاكه يا نه (يه جورايي مبتديم ديگه) ؟ :4:
در كل چه چيزايي براي اجراي بازي لازم ؟
گوشي htc tattoo جوابگو هست يا خرج اضافي ؟ :42:

eureka204
12-05-2010, 21:24

یک هفته پیش اگه از من می پرسیدی بهت می گفتم بری سراغ اپل ..
الانم میگم :021:

یا دیزایر بگیر یا 3GS .. بقیه گزینه ها یه جور تشریفاتن ..
البته بستگی داره بودجه چقد باشه .
بعدم از من می شنوی 1. آندروید رو از hTC بگیر .. 2. رو دست اپل هیچی نیست .. :33:

Monk
13-05-2010, 03:21
یک هفته پیش اگه از من می پرسیدی بهت می گفتم بری سراغ اپل ..
الانم میگم :021:

یا دیزایر بگیر یا 3gs .. بقیه گزینه ها یه جور تشریفاتن ..
البته بستگی داره بودجه چقد باشه .
بعدم از من می شنوی 1. آندروید رو از htc بگیر .. 2. رو دست اپل هیچی نیست .. :33:
خب این نظر شماست ، انتخاب گوشی سلیقه ایی هست ولی فکر میکنم کلا کمی زود قضاوت میکنید .

Monk
13-05-2010, 03:22
سلام به تمامي دوستان
تو سيستم عامل اندرويد رزولوشن براي بازي ملاكه يا نه (يه جورايي مبتديم ديگه) ؟ :4:
در كل چه چيزايي براي اجراي بازي لازم ؟
گوشي htc tattoo جوابگو هست يا خرج اضافي ؟ :42:
سلام دوست عزیز بله ملاک هست . برای اجرای بازی های سنگین یه گوشی قوی نیاز هست .
تتو گوشی خوبی هست و قیمت مناسبی داره اما بخاطر cpu 528 احتمالا در بازی های سنگین کم میاره .

world303030
13-05-2010, 08:38
احسان جان از راهنماییت ممنون :merci:
تو بخش بازیهای اندروید به رزولوشن اشاره ای نشده که هر یک از بازیها به چه رزولوشنی سازگاره ؟ :4: (البته شاید دقت نکردم ) :55:

Monk
13-05-2010, 08:41
خواهش میکنم دوست عزیز معمولا مشکلی در رزولیشن نیست اگر بازی خاصی مربوط به رزولیشن خاصی باشه حتما در تاپیک قید میشه در غیر این صورت با همه رزولیشن ها سازگار هست .
کلا اندروید خیلی انعطاف پذیر هست .

civil68
13-05-2010, 21:32
?salam, chetori mishe be android market dastrasi peyda kard

Monk
13-05-2010, 21:38
در قسمت مقالات آموزشی :

[ آموزش ] استفاده از مارکت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97401)

world303030
15-05-2010, 09:10
سلام
روی گوشی omnia lite میشه سیستم عامل اندروید نصب کرد ؟ :023:
اگه اندروید نصب شد میشه بازیهای اندروید روش نصب کرد ؟
اگه بشه خیلی خوبه چون cpu 800 داره ولی اگه نشه ... :46:

Monk
15-05-2010, 09:41
ببینید احتمالا میشه اندروید رو پرت کرد اما هیچ وقت مانند گوشیی که از اول روش اندروید بوده نمیشه . پس احتمالا بازی ها هم کمی مشکل داشته باشند ولی احتمال زیاد اجرا میشن .

world303030
15-05-2010, 10:32
بین htc tattoo و omnia lite موندم کدومو انتخاب کنم
حسن tattoo اینه که از اول روش اندروید نصبه ولی حیف که cpu 528 داره
omnia lite با cpu 800 خیلی خوبه ولی میترسم بخرم بعدن روش اندروید نصب نشه ... یا بازیهاش با دردسر رو برو بشه یا اصلا اجرا نشه یا اجرا بشه ولی سنسور شتاب سنج کار نکنه یا اصلا دکمه های مجازی نیاد و نشه فرمان داد ... یا رزولوشنش دردسر ساز بشه :42: :42:
(یه جورایی ریسکه دیگه ؟ به ریسکش می ارزه ؟ :023: )
احسان عزیز لطفا باز هم راهنمایی کامل کن تا بتونم بهترین انتخابو داشته باشم

Monk
15-05-2010, 10:53
ببینید دوست خوبم اگر از اندروید خوشتون میاد و از بازی های زیبایی که برای این سیستم عامل میاد توصیه اکید من رو خرید اندروید هست . امنیا احتمال 95 درصد نمیتونه نظرتون رو تامین کنه .
بنظرم صبر کنید و گوشی های زیر را انتخاب کنید .
Legend - Desire - X10 - Nexus
متاسفانه CPU تتو پایین هست و احتمالا در بازی های گرافیک بالا به مشکل میخوره .

fdanaeefard
19-05-2010, 09:05
خوب دوستان امروز ‏19می هست و بالاخره انتظار ها به پایان رسید.....‏!‏
امروز آندروید 2.2 معرفی میشه و اول خوش به حال نکسس دارا میشه! البته خودمم بعد از کنکور به جمعشون اضافه میشم. دوستان کسی اطلاعات بیشتری درباره کنفرانس امروز و آندروید 2.2 نداره؟
پست ارسال شده توسط موبايل

Monk
19-05-2010, 09:54
امیدوارم هرچه زودتر بتونیم تجربش کنیم متاسفانه خیر من هنوز اخبار دقیقی ندارم .
به جمع ما خوش آمدید و مطمئنا تجربه شیرینی با نکسس خواهید داشت .

topnumber7
19-05-2010, 10:05
پس بالاخره يه كارايي داره صورت ميگره.
تشكر

Monk
19-05-2010, 10:37
مثه اینکه هنوز شروع نشده http://googleblog.blogspot.com/2010/05/live-from-google-io.html
قرار بصورت زنده در یوتیوب پخش بشه .
http://www.........com/GoogleDevelopers
منتظریم ........

Xpress.Dream
31-05-2010, 17:48
سلام
نمی دونم چرا اس ام اسی که می فرستم مثلا تو ساعت 1:20 ولی 1 دقیقه بعد که یه اس ام اس میاد زمان دریافت اس ام اس رو اشتباه مشخص می کنه!!
باید چی کار کنم تا درس بشه؟؟؟؟؟

Xpress.Dream
31-05-2010, 17:49
گوشیم هم htc hero هست!!

edik
07-06-2010, 18:00
chegone mitavan service center sms ondroid ra taghir bedim ? mer30

LorD MysteriouS
07-06-2010, 18:18
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=396771&stc=1&d=1275923869

edik
07-06-2010, 18:25
vali gooshi man milestone va in peyghamo error mide

apple_iphone
07-06-2010, 19:00
یک سوال این گوشي Droid Incredible ساخت شركت اچ‌تي‌سي نمیاد تو بازار ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Monk
07-06-2010, 22:21
چرا عزیز باید بیاد ولی زمان میبره اما Evo بعیده بیاد .

apple_iphone
09-06-2010, 10:14
ُلام بر احسان جان عزیز من امروز وقتم کاملا آزاد شده که روت و.. کنم
چندتا سوال دارم
1_مثلا اینجوری هست که اگر روت کردم دیگه گوشی تا ابد روت کرده میمونه ؟؟یا مثل آیفون میشه ریستور کرد که از جیلبرک(روت )دربیاد؟؟
2_اگر روت کنم تا ابد باید از رام های روت شده استفاده کنم؟؟؟
3_من ... ندارم راهی هست که بشه از یه سایتی(اگه سایتی هست نام ببر) دانلود کنم بعد بریزم تو گوشی؟؟
4_آیا راهی نداره که من برنامه هارو رو مموری کارتم بریزم و از تو گوشی اجرا کنم؟؟؟
ممنون

Monk
09-06-2010, 10:22
سلام بر عزیز دل و دوست قدیمی بریم سر سوال ها :

1 و 2 - یک بار روت کنید گوشی برای همیشه روت میمونه .

3 - برای آشنایی بشتر با V__P__N بهتره تاپیک زیر را بخونید :
[ آموزش ] استفاده از اندروید مارکت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97401)

4 - چرا دوست من فقط قبلش باید بوسیله یکی از روش ها نصب برنامه یه برنامه فایل منیجر بریزید روی گوشی .

nasima60
11-06-2010, 23:35
یه مشکل بزرگ دارم:
توی قسمت mail نمی تونم اکانت یاهو میلمو فعال کنم.باید چه کار کنم.پیغام زیرو میده:

Authentication faild.
please verify your username/password

من یوزرنیم و پسورد رو درست دادم ولی بازم همین ایرادو میگیره حتی بصورت دستی pop server روهم دادم ولی باز همینطوره.

نکنه vvvvvppp nnn ی خواد؟
چه کار باید بکنم؟

Monk
12-06-2010, 00:29
نیما جان این مشکل مربوط به اندروید هست و امیدوارم در ورژن فاینال 2.2 این مشکل برطرف بشه .

nasima60
12-06-2010, 11:51
یه تقاضا یا شاید بهتره بگم پیشنهاد:
توی این بخش نظم داریم اما کمه!مثلا یه نفر که تازه کاره وارد میشه یه سری اطلاعات مختصر بدست میاره ولی جامع نیست.مثلا احسان جون زحمت کشیدن و درمورد روت و رام توضیحاتی دادن ولی در مورد بردن به حالت ریکاوری(برای گوشیهای مختلف) و اینکه چی هست و اینکه چجوری از این حالت در بیایم(مشکلی که خودم دیشب برخوردم)نیست(یا بهتره بگم هست ولی پراکنده است)از همه دوستان و مدیران بخصوص احسان عزیز می خوام که فکری به حال این موضوع بکنن(به عنوان مثال توی بخش ایفون یه تازه کار واقعا گیج نمیشه و توی تاپیک تازه کارا علاوه بر توضیحات هر قسمتی که گفته گوشی باید مثلا به حالت dfu بره لینک ارجاع به تاپیک که این حالتو توضیح داده گذاشتن)
من خودم زیاد وارد نیستم ولی از کسانی که واردن می خوام که کمک به بهتر کردن این بخش بکنن.
با تشکر

Monk
12-06-2010, 12:29
درسته نیما جان البته آیفون خیلی راحته چون روند کار تقریبا برای هر 3 مدل یکسان هست اما ما اینجا چندین و چند حالت مختلف داریم برای همین نمیشه یک تاپیک مرجع قرار داد من تنها کاری که تونستم بکنم اینه که تمام مطالب مورد نیاز رو در قسمت آموزش ها بصورت مهم دراوردم تا دسترسی بهش راحت باشه . کاش میشد مثه آیفون عمل کرد و ما هم یک متد جامع داشتیم اما اینگونه نیست و شرایط من خیلی سختتره و تقریبا غیر ممکنه یک تاپیک جامع داشته باشیم برای همین مدام آنلاین هستم تا به سوالات پاسخ بدم .

nasima60
12-06-2010, 13:00
واقعا دست درد نکنه احسان جان
الحق که مدیریت برازندته.میدونم کار سختیه.
واقعیتش اینه که تو کمتر بخشی از سایت موبایلستان فردی به پشتکار شما دیدم.تقریبا سوالی نیست که بیشتر از یه ساعت بگذره و بدون جواب بمونه.

البته بچه های اندروید همه فعال و مسیولیت پذیرن و واقعا بی ریا اطلاعاتشونو در اختیار همه میزارن.
از همتون بخصوص احسان عزیز(با اون اواتار دوست داشتنیش)ممنونم.

nasima60
12-06-2010, 22:50
امکان انروت کردن هم وجود دارد؟یعنی از حالت روت در اورد؟
راستی من وقتی به حالت ریکاوری میرم بخشی برای بکاپ نیست.البته من روت نکردم.

Monk
12-06-2010, 22:55
نیما جان شما به من لطف دارید دوست من .

تا روت نکنید اون قسمت بکاپ فعال نمیشه .
بله امکان آنروت کردن هم هست البته من خودم تست نکردم ولی وقتی xda روشش را گذاشته 99.9999% عمل میکنه .
آموزشش را بزودی در سایت قرار خواهم داد .

behnammodern
13-06-2010, 15:18
الان من این رام ویلیان رو ریختم ولی مشکلی دارم با وای فای که وای فای اون خود به خود روشن میشه و دیگه هم خاموش نمیشه
همین باعث شده که باتری رو به شدت تحت تاثیر قرار بده

مشکل از رام هست؟

gboy
14-06-2010, 22:48
سلام . یه سوال کوچیک دارم . من دیزایر دارم . میتونم بپرسم چه برنامه ای تو این گوشی هست یا باید نصب کنم که مثل فایل منیجر اطلاعات مموری و رم گوشی رو توش ببینم . ممنون میشم راهنمایی کنید

Monk
14-06-2010, 23:16
سلام . یه سوال کوچیک دارم . من دیزایر دارم . میتونم بپرسم چه برنامه ای تو این گوشی هست یا باید نصب کنم که مثل فایل منیجر اطلاعات مموری و رم گوشی رو توش ببینم . ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز از برنامه زیر استفاده کنید :
And Explorer 1.5 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=103167)

Monk
14-06-2010, 23:17
الان من این رام ویلیان رو ریختم ولی مشکلی دارم با وای فای که وای فای اون خود به خود روشن میشه و دیگه هم خاموش نمیشه
همین باعث شده که باتری رو به شدت تحت تاثیر قرار بده

مشکل از رام هست؟
بله احتمال زیاد مشکل از رام هست .

navidsaeid88
17-06-2010, 20:01
سلام.امروز من به یه مشکل روی گوشیم بر خوردم.امروز هر کاری میکنم برنامه آب و هوا آپدیت بشه آپدیت نمیشه.conection error میده.در صورتیکه گوشیم به اینترنت وایرلس وصله و صفحات اینترنت رو باهاش باز میکنم.
اگه ممکنه کمکم کنید

ساناز
17-06-2010, 23:55
گوشیتون چیه؟
اگر قبلا کار میکرده و الان دیگه کار نمیکنه برنامه رو یه بار دیگه نصب کنید.شاید درست شد.اگرم تا حالا آپدیتش نکردید به قسمت setting برنامه برین و تنظیمات مربوط به اینترنت رو چک کنید.

Mojtaba126
20-06-2010, 02:19
با سلام خدمت همه دوستان

من چند سالی هست از ویندوز موبایل استفاده می کنم. از سری جدید گوشیهای اچ تی سی که از سیستم اندروید استفاده میکنه اطلاعاتی ندارم.
اگه امکان داره به سوالات من جواب بدید:

1. جدیدترین سیستم اندروید که در حال حاضر استفاده میشه چیه؟
2. نظرتون در مورد اچ تی سی هیرو چیه؟
3. آیا این سیستم عامل برنامه های مخصوص به خودشو داره یا برنامه های ویندوز موبایل هم روی اونا قابل نصبه؟

ممنون میشم پاسخ شما رو داشته باشم.

سربلند باشید همگی.

LorD MysteriouS
20-06-2010, 02:25
1- جدیدترین ورژن 2.2 هست که هنوز کامل نشده و فعلا فقط روی نکسوس وان اومده البته هر وقت سورس اون ریلیز بشه کوکر ها روی بقیه گوشی ها هم پورت میکنن ولی به صورت رسمی بقیه از ورژن 1.6 و جدیدتر ها از ورژن 2.1 استفاده میکنند
2-گوشی خوبیه ولی متاسفانه htc ساپورت جالبی ازش به عمل نیاورده(البته قبلا بهتر بود ولی الان تقریبا کنار گذاشته شده) برای حدود 9 ماه پیش معرکه بود ولی الان جز گوشی های ضعیف به شمار میره
3-بله برنامه هاش فرمت جدیدی دارن و برنامه های ویندوز موبایل قابل نصب نیستند

qatreh
20-06-2010, 11:06
سلام
برای من دو مورد اولویت داره دیکشنری و gps دیکشنری هم انگلیسی به فارسی و عربی به فارسی
حالا به نظر شما آندروید مناسبه برای من یا نه؟یا فعلا زوده برای این دو موردی که گفتم

LorD MysteriouS
20-06-2010, 11:10
برای gps مشکلی نیست
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=548
ولی برای دیکشنری مخصوصا فارسی کمی زوده
چون این گوشی ها هنور به صورت رسمی فارسی ساپورت نمیکنن چون هیچ گوشی اندرویید به صورت رسمی به خاور میانه فرستاده نشده
ولی چند تایی دیکشنری انگلیسی به اینگلیسی موجود هست

freeonair
23-06-2010, 23:01
سلام
من فایل mp3 از طریق بلوتوث نمیتونم بگیرم!! راستی از کجای گوشی میشه برنامه یا موسیقی یا فیلم و ... رو واسه یکی دیگه از طریق بلوتوث فرستاد؟

kamkar
25-06-2010, 16:28
سلام

من قطعی این پنجشنبه که میاد میخوام گوشی بگیرم...فقط چیزی که هست حتما iOS رو میخوام و تا الان هم 3 گیگ برنامه براش دانلود کردم، میخواستم آیفون بگیرم، تو همین سایت هم تاپیک زدم و تحقیق کردم...
ولی دیروز که رفتم تو سایت جی اس ام دیدم DESIRE شده 570 تومن!!!! خب به نظر شما بهتره یه آیفون بگیرم یا یه desire به همراه آیپاد تاچ؟
اگر دیزایر و آیپاد تاچ بگیرم ارزون تر از آیفون هم در میاد...فقط چون موبایل همیشه همراه آدمه، اما وسیله پخش موزیک معمولا همراه آدم نیست میخواستم ببینم امکانات دیزایر از نظر نرم افزار ها چطوره؟ منظورم نرم افزار برای ایرانی هاست، مثل تقویم شمسی و قرآن و اینجور چیزا...
ممنون میشم کمک کنید

P.A.R.H.A.M
25-06-2010, 16:45
سلام کسی می تونه بگه فروشگاه زبرجد تو شیراز توی کدوم خیابونه :4:

ساناز
25-06-2010, 23:08
سلام

من قطعی این پنجشنبه که میاد میخوام گوشی بگیرم...فقط چیزی که هست حتما iOS رو میخوام و تا الان هم 3 گیگ برنامه براش دانلود کردم، میخواستم آیفون بگیرم، تو همین سایت هم تاپیک زدم و تحقیق کردم...
ولی دیروز که رفتم تو سایت جی اس ام دیدم DESIRE شده 570 تومن!!!! خب به نظر شما بهتره یه آیفون بگیرم یا یه desire به همراه آیپاد تاچ؟
اگر دیزایر و آیپاد تاچ بگیرم ارزون تر از آیفون هم در میاد...فقط چون موبایل همیشه همراه آدمه، اما وسیله پخش موزیک معمولا همراه آدم نیست میخواستم ببینم امکانات دیزایر از نظر نرم افزار ها چطوره؟ منظورم نرم افزار برای ایرانی هاست، مثل تقویم شمسی و قرآن و اینجور چیزا...
ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز برای سیستم عامل آندرویید هر نرم افزاری که بخواین هست.
برای تصمیم گیری بهتر باید سوالتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید.
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=134

ساناز
25-06-2010, 23:10

ببینم نکنه شما فکر کردین اینجا 118 هست که این سوال رو پرسیدید؟

ساناز
25-06-2010, 23:16

از همه میخوام که قوانین رو رعایت کنند و از طرح سوالات نا مربوط به تاپیک و یا سوالات بیخود جدا خودداری کنند.

nasima60
28-06-2010, 21:34
جدیدا به یه مشکل بزرگ پی بردم:
هر برنامه ای که اینستال میکنم یه فضایی از حافظه داخلیمو اشغال میکنه.خب تا اینجاش مشکلی نیست ولی بعد از اینکه uninstall میکردم به اندازه حجمی که قبل از اینستال برنامه بود از حافظه پاک می شد و حجمی که حافظه رو اشغال می کرد کامل پاک نمی کرد به این ترتیب به مرور حافظه داخلی که برای اینستال برنامه هست تا 20 مگابایت کاهش پیدا کرد .
امروز گوشیمو ریست فکتوری کردم و دوباره همون برنامه های قبلی رو اینستال کردم و حجم قابل دسترسم 120 مگابایت شد.
نمیدونم تونستم خوب بیان کنم یانه؟
حالا می خوام بپرسم میشه کاری کرد که بعد از uninstall هیچ اثری از برنامه پاک شده نمونه؟

P.A.R.H.A.M
28-06-2010, 21:39
ساناز کسی از شما سوال نکرد زود خودتو جل می کنی

ساناز
28-06-2010, 21:57
ساناز کسی از شما سوال نکرد زود خودتو جل می کنی

ببین حق نداری سوال های نا مربوط و بیخود بپرسی.من تو این بخش همکار هستم و به همه سوالات جواب میدم.پس اگر نمی دونی بدون که به من مربوط میشه.پس اصلا خوشم نمیاد کسی خارج از قوانین حرکتی انجام بده.مفهوم بود؟

ساناز
28-06-2010, 22:14
جدیدا به یه مشکل بزرگ پی بردم:
هر برنامه ای که اینستال میکنم یه فضایی از حافظه داخلیمو اشغال میکنه.خب تا اینجاش مشکلی نیست ولی بعد از اینکه uninstall میکردم به اندازه حجمی که قبل از اینستال برنامه بود از حافظه پاک می شد و حجمی که حافظه رو اشغال می کرد کامل پاک نمی کرد به این ترتیب به مرور حافظه داخلی که برای اینستال برنامه هست تا 20 مگابایت کاهش پیدا کرد .
امروز گوشیمو ریست فکتوری کردم و دوباره همون برنامه های قبلی رو اینستال کردم و حجم قابل دسترسم 120 مگابایت شد.
نمیدونم تونستم خوب بیان کنم یانه؟
حالا می خوام بپرسم میشه کاری کرد که بعد از uninstall هیچ اثری از برنامه پاک شده نمونه؟

راستش در مورد نصب برنامه ها در کامپیوتر هم این مشکل وجود داره.احتمالا موبایل هم همین طوره و یه سری از فایل ها تو درایو c باقی میمونن.مگر اینکه ادم دستی بره پاکشون کنه.به هر حال خود منم این مشکل رو دارم.

P.A.R.H.A.M
29-06-2010, 00:45
مفهوم نمیشه نمی تونی به راحتی بگی من نمی دونم کجاست همین ساناز این جواب رو به من می گفتی الان باهم دعوا نداشتیم قبول کن بد جواب دادی

Monk
29-06-2010, 00:56

از همه میخوام که قوانین رو رعایت کنند و از طرح سوالات نا مربوط به تاپیک و یا سوالات بیخود جدا خودداری کنند.

کاملا تایید میشه لطفا از پرسیدن سوالاتی که به عنوان تاپیک مربوط نمیشه حودداری کنید در ضمن دوستان ساناز خانم همکار بخش هستند و قوانین را باید به کاربران گوش زد کنند .

h_gamekhor
29-06-2010, 16:13
دوستان سلام

یک سوالی دارم ( البته دقیق مطمئن نیستم که همین ترد باید بپرسم یا نه )

می خواستم از دوستان مطلع در این وادی ( سیستم عامل اندروید ) بپرسم که : این OS الان در کدامین رتبه قرار گرفته ؟ واضح تر اینکه برای مثال در مقایسه با سیستم عامل ویندوز موبایل چقدر ساپورت میشه ؟ کمتر یا بیشتر ؟

ایا توانسته جایگاه محکمی رو واسه خودش دست و پا کنه ؟ یا هنوز قدرت در دستان اول Os mac base و بعد os windows mobile هست ؟

بیشتر می خوام بدونم که خرید گوشی ای که اندروید ساپورت هست در شرایط الان کاری معقولانه هست نسبت به گوشی هایی که ویندوز موبایل ساپورت هستند یا نه ؟

با کمال تشکر از دوستان ( خواهشا بی طرفانه نظراتتون رو مطرح کنید و چونکه مدیر این بخش هستید یا یکی از مدل های این گوشی رو دارید به طرفداری از اون نپردازید )

بسیار ممنون از تمامی شما عزیزان

sadat431
29-06-2010, 19:16
سلام با htc tattoo چطوری fileرا bloutooth کنم؟؟؟ rootهم کردمromهم ریختم

M@HDI
29-06-2010, 19:31

با سلام
دوست عزیز فروشگاه زبرجد در میدان اطلسی جنب بانک مسکن میباشد

P.A.R.H.A.M
29-06-2010, 19:53
سلام مهدی خیلی ممنونم

rahattar
30-06-2010, 07:43
دوستان كمك مي خوام براي اينكه بتونم تو pc از GPRS گوشيم استفاده كنم و به اينترنت وصل بشم
اصلا امكانش هست؟

LorD MysteriouS
30-06-2010, 07:50
دوستان كمك مي خوام براي اينكه بتونم تو pc از GPRS گوشيم استفاده كنم و به اينترنت وصل بشم
اصلا امكانش هست؟

بله
شما برو توی ستینگ
wireless & network
tethering & portable host
هر کدوم رو که میخواین استفاده کنید

mohammadsp
08-07-2010, 08:00
سلام به همه ي دوستان
من يه مشكل خوردم
patternي كه براي هيرو تعيين كرده بودم رو چند بار اشتباه زدم (به دلايلي !!!!) بعد يه option اومد با عنوان forgot pattern اونو كه زدم ( همونجوري زدم ببينم چيه) صفحه اي براي sign in شدن تو اكانت گوگل اومد
تا اينجاش مشكلي نيست مشكل اينجاست كه حالا به همون صفحه pattern برنميگرده!!!!
يعني حتما بايد وايرلس وصل شم و تو اكانتم sign in كنم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

Monk
08-07-2010, 08:33
گوشی رو خاموش روشن کردید محمد جان ؟

mohammadsp
08-07-2010, 09:37
سلام آقا احسان
چند وقت بود نبودم دلم براي سرعت پاسخگوييت تنگ شده بود
بله
هم خاموش روشن كردم هم باتريشو بي رحمانه در آوردم ولي فايده نداشته
راهي نداره؟

freeonair
08-07-2010, 09:55
سلام آقا احسان
چند وقت بود نبودم دلم براي سرعت پاسخگوييت تنگ شده بود
بله
هم خاموش روشن كردم هم باتريشو بي رحمانه در آوردم ولي فايده نداشته
راهي نداره؟

گوشی رو خاموش کن بعد کلید back و پاور رو با هم بزن تا بری تو صفحه fastboot بعد اونجا توی ریکاوری گزینه wipe factory reset رو بزن و yes رو انتخاب کن تا همه اطلاعات شخصیت پاک بشه.

mohammadsp
08-07-2010, 10:56
گوشی رو خاموش کن بعد کلید back و پاور رو با هم بزن تا بری تو صفحه fastboot بعد اونجا توی ریکاوری گزینه wipe factory reset رو بزن و yes رو انتخاب کن تا همه اطلاعات شخصیت پاک بشه.

ممنون
ولي تا چه حد اطلاعاتم رو از دست ميدم؟

Monk
08-07-2010, 11:05
محمد جان متاسفانه کل اطلاعاتتون بجز مموری کارت از بین میره :(

zarei175
08-07-2010, 11:19
سلام دوستان

من همه‌ی مراحل روت کردن گوشی رو ظاهراً با موفقیت انجام دادم.
حالا چه نشونه‌ای وجود داره که بفهمم گوشیم واقعاً روت شده؟
از بین تعدادی نرم افزار که برای شروع نصب کردم چندتاشون نصب نشدن. مثلاًASTRO File Manager یکیش بود. این پیام رو میده:

http://up.iranblog.com/Files/44b29b37917c4f648b07.png

آیا این نصب نشدن‌ها و این پیام می‌تونه دلیلی بر روت نبودن گوشی باشه؟

banan77
08-07-2010, 12:33
سلام دوستان

من همه‌ی مراحل روت کردن گوشی رو ظاهراً با موفقیت انجام دادم.
حالا چه نشونه‌ای وجود داره که بفهمم گوشیم واقعاً روت شده؟
از بین تعدادی نرم افزار که برای شروع نصب کردم چندتاشون نصب نشدن. مثلاًASTRO File Manager یکیش بود. این پیام رو میده:

http://up.iranblog.com/Files/44b29b37917c4f648b07.png

آیا این نصب نشدن‌ها و این پیام می‌تونه دلیلی بر روت نبودن گوشی باشه؟

سلام اگه گوشیتون روت شده باشه وقتی گوشی رو خاموش میکنید و با نگه داشتن کلید کلید های home وpower اون رو روشن میکنید وارد ریکاوری میشید وهیچ error دریافت نمی کنید.

در ضمن نصب نشدن برنامه ربطی به روت بودن یا نبودن نداره . بلکه به ROM گوشیتون بستگی داره:4:

zarei175
08-07-2010, 14:23
سلام اگه گوشیتون روت شده باشه وقتی گوشی رو خاموش میکنید و با نگه داشتن کلید کلید های home وpower اون رو روشن میکنید وارد ریکاوری میشید وهیچ error دریافت نمی کنید.

در ضمن نصب نشدن برنامه ربطی به روت بودن یا نبودن نداره . بلکه به ROM گوشیتون بستگی داره:4:

به همین ترتیبی که شما گفتین انجام دادم. یعنی گوشی رو خاموش کردم و با همزمان فشار دادن کلید‌های home وpower گوشی رو روشن کردم. بدون هیچ اتفاق خاصی بوت شد و وارد ریکاوری هم نشد. این یعنی گوشی من هنوز روت نشده؟ نشونه‌ی دیگه‌یی نداره؟

mohammadsp
08-07-2010, 18:41
محمد جان متاسفانه کل اطلاعاتتون بجز مموری کارت از بین میره :(

اوه اوه 002:
احسان جان یعنی همه چی از جمله شماره هام 002:
چاره ای نیست :020:
خیلی ممنون:merci:

LorD MysteriouS
08-07-2010, 18:46
به برنامه pc suite وصل کن شاید بتونی از sms و contact یه بک اپ بگیری

mooZmar
08-07-2010, 22:35
سلام

در گوشیهای آندروید(مثل نکسوس وان)، سایتهای فارسی هم به درستی نمایش داده میشن؟

freeonair
08-07-2010, 22:55
سلام

در گوشیهای آندروید(مثل نکسوس وان)، سایتهای فارسی هم به درستی نمایش داده میشن؟

بله با نصب برنامه و یا تعویض رام همه قسمتهای گوشی فارسی رو بدرستی نشون میدن.

zarei175
09-07-2010, 00:16
دوستان
بالاخره کسی می‌دونه من چه جوری باید بفهمم که گوشیم روت شده یا نه؟ چه علائم و نشانه‌هایی وجود داره؟

abbas.ir
09-07-2010, 00:55
سلام به همه.
ميخواستم بدونم اگه قراره يه برنامه نوشته بشه با زبان برنامه نويسي سمبيان ميتونيم نرم افزار كاربردي تري باشه يا با آندرويد؟اگه به نوع نرمافزار بستگي داره(براي چه منظوري باشه)خواهشا چند مورد نام ببريد مثلا بگيد براي امنيت آندرويد بهتره.
ممنون

abbas.ir
09-07-2010, 01:05
بازم سلام.نميدونم جاي مناسبي براي اين سوال انتخاب كردم يا نه. يه سوال ديگه هم داشتم و چون با موضوع قبلي كاملا فرق داشت توي تاپيك جدا گذاشتم.
ميخواستم يه مودم adsl2+ بخرم و چون احتمال خريد يه گوشي آندرويدي زياده تو اينترنت سرچ كردمو ديدم تو يه سايت نوشته wifi گوشيهاي آندرويدي حسلسيت بالايي نداره و با هر مودمي به خوبي كار نميكنه و مودم شركت d-link رو معرفي كرده بود.حالا اگه اين موضوع صحت داره دوستاني كه تو كار مودم هستن چنتا مودم وايرلس دار با قيمتش بهم معرفي كنن.

ساناز
09-07-2010, 15:05
بازم سلام.نميدونم جاي مناسبي براي اين سوال انتخاب كردم يا نه. يه سوال ديگه هم داشتم و چون با موضوع قبلي كاملا فرق داشت توي تاپيك جدا گذاشتم.
ميخواستم يه مودم adsl2+ بخرم و چون احتمال خريد يه گوشي آندرويدي زياده تو اينترنت سرچ كردمو ديدم تو يه سايت نوشته wifi گوشيهاي آندرويدي حسلسيت بالايي نداره و با هر مودمي به خوبي كار نميكنه و مودم شركت d-link رو معرفي كرده بود.حالا اگه اين موضوع صحت داره دوستاني كه تو كار مودم هستن چنتا مودم وايرلس دار با قيمتش بهم معرفي كنن.

دوست عزیز من با مودم های tp-link،meganet،broadbandپیشگامان،comtrend ،امتحان کردم و جواب داده.من خودم همه این مودم هارو از دم به جز تی پی لینک 80 تومن میفروشم!گاهی اوقات تخفیف هم میدم.اما بازار ارزون تره...

kia1349
10-07-2010, 18:44
من با zyxel کار میکنم که عالی جواب میده

mehrdd_samavat
10-07-2010, 19:13
سلام دوستان من گوشی hero دارم قبل از اینکه روتش کنم و آپدیت با تنظیماتی که از سایت مخابرات گرفتم کانکت میشد ولی الان هر کاری که میکنم کانکت نمیشه جکار کنم ؟ کمک خواهش میکنم

ساناز
12-07-2010, 00:20
باید مجدد تنظیماتش رو انجام بدید.با روت و آپدیت تنظیمات میپره.

n340.3x3
13-07-2010, 21:45
بچه ها بریک یعنی چی

.R.E.Z.A.
18-07-2010, 22:25
سلام دوستان کسی میدونه برنامه های Skyscape که نرم افزارا و کتابای پزشکی شاملش میشه برای اندروید اومده یا نه؟
خیلی مهمه برام اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...
مرسی

ساناز
18-07-2010, 23:05
سلام دوستان کسی میدونه برنامه های skyscape که نرم افزارا و کتابای پزشکی شاملش میشه برای اندروید اومده یا نه؟
خیلی مهمه برام اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...
مرسی

برای گوشی های آیفون من یه برنامشو پیدا کردم اما برای گوشی های آندرویید نه.

Mehdi Javadi
19-07-2010, 23:39
من x10 دارم اما به market متصل نمیشه! می خواستم بدونم این مشکل از گوشیه یا از گوگل؟

ساناز
19-07-2010, 23:58
مشکل از گوگل هست که ایران رو ..... کرده....باید با وی----پی------ان کانکت بشید.

shayan_boss
20-07-2010, 00:50
سلام دوستان.نمیدونم جای مناسبی پرسشم رو مطرح میکنم یا نه... میخواستم ببینم با توجه به این که samsung galaxy s وارد بازار شده لازم نیست بخش اختصاصیش رو تو انجمن ایجاد کنید..چون واقعا این گوشی شاهکار هست

semorena
20-07-2010, 21:27
ببخشید چندتا سوال داشتم:
- اندروید چقدر با microsoft office outloock سازگار هست؟ یعنی email و task و note و contact رو میتونه باهاش سینک کنه؟
- چقدر با زبان فارسی مشکل داره؟ اصلا مشکلی داره؟
- اگه اندروید 2.1 رو به 2.2 ارتقا بدیم، برنامه های 2.1 که قبلا روی گوشی نصب بودن، باهاش سازگارن؟
- روی ویندوز موبایل میشه اندروید ریخت، برعکسش هم امکان پذیره؟
- محدودیت نصب نرم افزار روی مموری اصلی گوشی، توی ورژن 2.2 برطرف شده؟
- محدودیت های آندروید در مقایسه با ویندوزموبایل چیه؟ (مثلا محدودیت انتخاب زنگ برای اس ام اس)

zarei175
21-07-2010, 10:40
سلام
گوشی من زمان ارسالِ اس ام اس های دریافتی رو درست نشون نمیده! مثلا اگه الان دوستم یه اس ام اس برام بفرسته، گوشی من زمان ارسالش رو چند ساعت قبل نشون میده..
کسی میدونه دلیلش چیه؟

ساناز
21-07-2010, 10:47
ببخشید چندتا سوال داشتم:
- اندروید چقدر با microsoft office outloock سازگار هست؟ یعنی email و task و note و contact رو میتونه باهاش سینک کنه؟
- چقدر با زبان فارسی مشکل داره؟ اصلا مشکلی داره؟
- اگه اندروید 2.1 رو به 2.2 ارتقا بدیم، برنامه های 2.1 که قبلا روی گوشی نصب بودن، باهاش سازگارن؟
- روی ویندوز موبایل میشه اندروید ریخت، برعکسش هم امکان پذیره؟
- محدودیت نصب نرم افزار روی مموری اصلی گوشی، توی ورژن 2.2 برطرف شده؟
- محدودیت های آندروید در مقایسه با ویندوزموبایل چیه؟ (مثلا محدودیت انتخاب زنگ برای اس ام اس)

جواب سوالات به ترتیب:
-با آفیس نسبتا سازگاره به خصوص که نرم افزارهای جانبی خیلی خوبی دیگری هم در این زمینه داره
-زبان فارسی رو میتونه با نصب رام مربوطه ساپورت کنه و حتی براش کیبورد فارسی هم وجود داره
-خیر.کلا برنامه های نرم افزاری و گرافیکی گوشی باید مجدد نصب بشن و با 2.2 هم سازگار باشن.
-بله.من یه جا چنین چیزی رو دیدم...اصلا یادم نمیاد کجا بود.
-خیر
-این سوالتون خیلی کلی بود...به هر حال اندرویید این قابلیت رو داره که هر چیزیشو به دلخواه خودتون کاستومایز کنید...(راستش من با ویندوز موبایل کار نکردم که بتونم محدودیت هاشونو با هم مقایسه کنم)

ساناز
21-07-2010, 10:52
سلام
گوشی من زمان ارسالِ اس ام اس های دریافتی رو درست نشون نمیده! مثلا اگه الان دوستم یه اس ام اس برام بفرسته، گوشی من زمان ارسالش رو چند ساعت قبل نشون میده..
کسی میدونه دلیلش چیه؟

دوست عزیز من این مشکل رو باp1 سونی اریکسون داشتم و دارم و هیچ وقت درست نشد....هراز گاهی راه حل های موقتی برای این قضیه امد اما دائم نبود....
در کل هراز گاهی خودش درست میشه و باز بعد یه مدت خراب میشه.

Amir-inFo
21-07-2010, 11:58
دوست عزیز من این مشکل رو باp1 سونی اریکسون داشتم و دارم و هیچ وقت درست نشد....هراز گاهی راه حل های موقتی برای این قضیه امد اما دائم نبود....

بستگی به سیم کارت هم داره مثلا روی ایرانسل درسته اما همراه اول خیر....
دوستان کسی میتونه یه فیلم از توتیوب برای نشان دادن اینترفیس و رابط نرم افزاریش ارائه بده؟؟؟
ترجیحا روی samsung i9000

semorena
21-07-2010, 16:25
-با آفیس نسبتا سازگاره به خصوص که نرم افزارهای جانبی خیلی خوبی دیگری هم در این زمینه داره
متشکرم، میشه بیشتر توضیح بدین؟
از آفیس بیشتر outlook برام مهمه.
بنظرم آندروید بطور پیشفرض فقط با تقویم گوگل سینک میشه و نرم افزارهای جانبی که office outlook رو باهاش سینک میکنن، میان بجای سینک مستقیم، موضوع رو دور میزنن و اول office outlook رو با google calendar سینک میکنن و بعد اون رو با تقویم آندروید سینک میکنن.
این روش جالب نیست چون فیلدای office و گوگل باهم منطبق نیست و یک سری مشخصات تو هم ادغام میشن.
من دنبال برنامه ای هستم که مثل ویندوزموبایل، کامل office outlook رو سینک کنه (یعنی هم email، هم contact، هم task و هم calendar)

ساناز
21-07-2010, 17:36
ببینید آفیس با ویندوز بیشتر سینکه تا پلتفرم های دیگه.این آفیس ها در واقع quick office هستن برای کار راه اندازی بیشتر و اون مواردی رو که شما مد نظرتون هست رو نمیتونه ساپورت کنه.

.R.E.Z.A.
21-07-2010, 22:49
سلام؛ كسي اينجا برنامه Up To Date رو اندرويد نصب كرده؟ يا اطلاع داره كه نصب ميشه يا نه؟

عدنان
22-07-2010, 10:42
با سلام گوشی هیروی من بعد از آپدیت شدن وتبدیل فریم وار آن به2/1 زمانی که زنگ میخوره خود به خود سایلنت میشه وصدای زنگ در نمیاد. ضمنا" گوشیمم روت نشده هست.

prodigi
22-07-2010, 14:28
با سلام
من مي خواستم از آيفون به ديزاره مهاجرت كنم و مي خواستم بدونم مثل آيفون 3gs و سيستم عامل ايفون 4 امكان مولتي تسكينگ و فولدر بندي را داره
بعدش مثل ايفون راحت ميشه روش برنامه و بازي ريخت و تنوع و گرافيك بازيهاش چقدر با ايفون فرق داره
اصلا مي ارزه بيام اين ور:45:

LorD MysteriouS
22-07-2010, 16:19
با سلام
من مي خواستم از آيفون به ديزاره مهاجرت كنم و مي خواستم بدونم مثل آيفون 3gs و سيستم عامل ايفون 4 امكان مولتي تسكينگ و فولدر بندي را داره
بعدش مثل ايفون راحت ميشه روش برنامه و بازي ريخت و تنوع و گرافيك بازيهاش چقدر با ايفون فرق داره
اصلا مي ارزه بيام اين ور:45:

بله داره
هم مولتی تسکینگ و هم فولدر بندی
برنامه ریختن هم روش راخته
برنامه رو میریزی روی مموری و بعد از طریق خود گوشی نصب میکنید
بازی ها هم نسبت به ایفون خیلی خیلی کمتر داره ولی قابل قبوله
میتونید بخش بازی ها برید و بازی هایی مثل hawx - fifa 10 - asphalt و ... ببینید که از نظر گرافیکی هیچ فرقی ندارند(البته بعضی بازی ها مراحل کمتری دارند مثل اسفالت)
ارزش داره یک سیستم عامل ازاد رو بعد از مک و همه محدودیت هاش امتحان کنی
البته اگه بازی برات خیلی مهم نباشه
با این حال اگه بازی برات مهمه و تصمیم داری بیای سراغ اندرویید به جای دیزایر galaxy s بخر که ختی از ایفون 4 هم قویتره(به جز ریزیلوشن تصویر)

MAOAM
22-07-2010, 20:56
با سلام
اصلا مي ارزه بيام اين ور

اگر برای بازی میایی که فعلا ایفون رو نگه دار .. تا بازی های توپی که رو سر ایفون هستند دارند بزودی میان .. ولی الان هم چند تایی هستند که در حد ایفون و بهتر هم هستند .. مثل همون هایی که اقا شهاب گفت ..

ولی از نظر راحتی برنامه ریختن و کلا همه چی از ایفون بهتره به نظر من ..

prodigi
23-07-2010, 07:23
دوستان يه سوال فني
من مي خوام بره ديزايره يا نكسوس وان بگيرم مي خواستم بدونم اينده كدوم از لحاظ آندروئيد 3 و... بهتره
راستي يه جورايي با ديزاير بيشتر حال ميكنم تا نظر اساتيد چي باشه

Mr.zeus WM
23-07-2010, 15:39
میشه روی آندریود sense رو نصب کرد یا مثل مانیلا در wm سیستمی هست؟
ممنون

kia1349
23-07-2010, 15:57
دیزایر بگیر.جدیدتره و قشنگ تر هم هست(البته این نظر منه)

Mr.zeus WM
23-07-2010, 16:01
نه آقا. من viva دارم. میخوام ببینم میشه روش sense ریخت یا نه.
چیکار به desire دارم؟

ساناز
23-07-2010, 17:19
دوستان يه سوال فني
من مي خوام بره ديزايره يا نكسوس وان بگيرم مي خواستم بدونم اينده كدوم از لحاظ آندروئيد 3 و... بهتره
راستي يه جورايي با ديزاير بيشتر حال ميكنم تا نظر اساتيد چي باشه

این جور سوالات رو لطفا در بخش خودش یعنی مشاوره برای خرید گوشی مطرح کنید.

kia1349
23-07-2010, 20:39
با سلام گوشی هیروی من بعد از آپدیت شدن وتبدیل فریم وار آن به2/1 زمانی که زنگ میخوره خود به خود سایلنت میشه وصدای زنگ در نمیاد. ضمنا" گوشیمم روت نشده هست.

منم به این مشکل برخورده ام.البته گوشی من دیزایره

Mr.zeus WM
24-07-2010, 17:58
آقا به سوال من هم جواب بدید:
سنس سیستمیه یا تمه؟

LorD MysteriouS
24-07-2010, 18:02
تاچ فلو توی ویندوز سیستمیه یا تمه؟؟؟
معلومه سیستمی هست

Mr.zeus WM
24-07-2010, 18:13
تاچ فلو توی ویندوز سیستمیه یا تمه؟؟؟
معلومه سیستمی هست

خوب ولی اگه در حد یه کوکر اطلاعات داشته باشی میتونی بدون نصب ویندوز مانیلا رو اجرا کنی.
سنس چطور؟ همچین کاریو میشه کرد؟ اندریود 1.5

saaapy
25-07-2010, 00:01
با تشکر از ساناز عزیز
به 2 دلیل ممکنه
1 از اوپراتور باشه که کاریش نمیشه کرد
2 اختلاف ساعت با gmt
+3.5 باید رعایت کنید شاید درست شه

empty box
25-07-2010, 11:20
سلام - گوشيم مايلستون 2.1 هستش ... وقتي هندزفري رو از گوشي جدا مي كنم - آهنگ شروع ميكنه به خوندن ! بدونه اينكه

علامت موزيك پلير در استاتوس بار نمايش داده بشه و ...

راه حلي داره رديفش كرد ؟

Monk
25-07-2010, 11:25
محمد جان این مشکل 99 درصد از رام هست شما لطف کنید سوالتون رو درکلوپ بخش مایلستون مطرح کنید تا همکارم بتونن بهتر شما رو راهنمایی کنند .

semorena
25-07-2010, 22:43
یه سوالی داشتم.
یکی از دوستانی که آندروید داره میگه که خیلی برنامه ها مثل ASTRO File Manager تقریبا ماهی یکبار نسخه جدیدشون میاد و قبلش نسخه قبلی غیرفعال میشه و باید دوباره نسخه جدیدش رو گیر بیاری و نصب کنی
آندروید و نرم افزاراش اینهمه دردسر دارن؟
یعنی اگه مثلا بیست سی تا نرم افزار روش نصب کنیم، هر روز باید نگران پریدن و غیرفعال شدنش بشیم؟ (اونهم با این سیستم ریموت کنترل گوگل روی نرم افزارای آندروید)
اینجوری باشه که همین پاکت پی سی ها همچنان باحالن. (برنامه هاش رو یکسال قبل هم نصب کنی، خیالت راحته که کسی غیرفعالشون نمیکنه.)

ساناز
25-07-2010, 23:11
نه دوست عزیز همه نرم افزار ها اینطوری نیستن.

semorena
26-07-2010, 12:26
نه دوست عزیز همه نرم افزار ها اینطوری نیستن.
یعنی چند درصدشون اینطوری هستن؟
جوری هست که یه بار برنامه های ضروری رو نصب کنیم و تا یکسال نیاز به نصب مجددشون نباشه؟

LorD MysteriouS
26-07-2010, 14:33
من خودم تا امروز نسخه 2.4.2 این فایل منیجر رو استفاده میکردم
نسخه جدید که میا دنسخه قبلی کاملا غیر فعال نمیشه ارور میده بعد از هر بار که گوشی بالا میاد وقتی میخوای بازش کنی ولی اینجوری نیست کار نکنه(برنامه های دیگه هم اونهایی که من دارم میگه نسخه جدید اومده ولی کاملا غیر فعال نمیشند)

semorena
26-07-2010, 18:51
من خودم تا امروز نسخه 2.4.2 این فایل منیجر رو استفاده میکردم
نسخه جدید که میا دنسخه قبلی کاملا غیر فعال نمیشه ارور میده بعد از هر بار که گوشی بالا میاد وقتی میخوای بازش کنی ولی اینجوری نیست کار نکنه(برنامه های دیگه هم اونهایی که من دارم میگه نسخه جدید اومده ولی کاملا غیر فعال نمیشند)
نمیشه کاری کرد که اتوماتیک به مارکت وصل نشه و متوجه نسخه جدید نشه؟

یه سوال دیگه: توی آندروید میشه فیلمای (HD (720p و (Full HD (1080p رو تماشا کرد؟

molasani
28-07-2010, 00:42
سلام
چند وقتی با yahoo messenger کار میکردم (با wifi) مشکلی نداشت. حالا نمیدونم چی شده وقتی مینویسیه loading contacts یه دفعه مینویسه unable to sign in to messenger. کمک کنید لطفاً. مدل گوشیمم دیزایره.
با تشکر

LorD MysteriouS
28-07-2010, 00:49
رامتون رو عوض کردید و احتمالا اپدیت کردید رادیو جدید رو نصب فرمودید یا نه؟؟؟
اگه هم میتونید یه بار با v##p##n تست کنید

molasani
28-07-2010, 12:23
رامتون رو عوض کردید و احتمالا اپدیت کردید رادیو جدید رو نصب فرمودید یا نه؟؟؟
اگه هم میتونید یه بار با v##p##n تست کنید

نه رام رو عوض کردم و نه رادیو جدید نصب کردم

empty box
29-07-2010, 02:58
سلام - يكي لطف ميكنه درباره اين ماركت آندرويد توضيح بده ؟ كه كلا چي به چيه ؟

فقط با گوشي ميشه بهش وصل شد و برنامه دانلود كرد ؟

برنامه هاش پولي هستش يا مجاني ؟ و اگه نكته ديگه اي هم دربارش ميدونيد ممنون ميشم بگيد .

---------

يه سوال ديگه : رفتم به تاپيكه تغيير فونت آندرويد - نوشته بود Nand Backup بگيريم ...

اين اسمش كه معلومه چيه ! از كجا ميتونيم بگيريم !!! (يعني كدوم مغازه ها ميفروشن ! شوخي كردم)

از كدوم قسمت گوشي ميتونم اين كار رو انجام بدم ؟

ممنون.

!?!
29-07-2010, 13:47

برنامه هاش پولي هستش يا مجاني ؟ و اگه نكته ديگه اي هم دربارش ميدونيد ممنون ميشم بگيد .

---------

يه سوال ديگه : رفتم به تاپيكه تغيير فونت آندرويد - نوشته بود Nand Backup بگيريم ...

اين اسمش كه معلومه چيه ! از كجا ميتونيم بگيريم !!! (يعني كدوم مغازه ها ميفروشن ! شوخي كردم)

ممنون.

سلام دوست عزیز
مارکت آندروید تقریبا مثل apple Store می مونه و شما می تونی از طریق مارکت به تمام برنامه های موجود دسترسی داشته باشی.....اکثر برنامه های موجود هم پولی هستن...همین و صد درصد با گوشی باید Connect بشی..

Nand backup هم از قسمت Recovery باید بگیری البته گوشی باید Root شده باشه..و از Bootloader اجرا می شه:bt::bs:

balla
30-07-2010, 19:49
سلام
عمر باطری x10 با کارکرد معمولی چقدره؟

ehsan2004
31-07-2010, 11:15

---------

ممنون.

دوست عزیز اول شما یه سری به این تاپیک بزنین:

اگر تازه به خانواده اندروید پیوستید این تاپیک را مطالعه کنید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101618)

بعد در مورده مارکت هم اینجا یه سری بزنین:

[ آموزش ] استفاده از اندروید مارکت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97401)

در کل مطالب آموزشی بخش را بخونی چیزای زیادی دستتون میات..

nand backup هم خریدنی نیست گرفتنی هست :loveit: شما باید برین به حالت ریکاوری و اونجا گزینه ای هست به همین نام که شما با زدین روی اون سه تا گزینه baclup,restore,advance restore میات که مشخصه هر کدوم چی هستند...

این قابلیت برای بکاپ گرفتن از رام هست تا اگه خواستین دوباره برش گردونین مشکلی نداشته باشین..

موفق باشی..

saaapy
31-07-2010, 15:37
سلام
عمر باطری x10 با کارکرد معمولی چقدره؟
با فریمور جدید 24
2 روز کامل ولی فریمور 14 و 16 زیاد باتری مصرف میکنند

sina.scandle2
04-08-2010, 08:15
سلام بر اساتید محترم،یه سوال(البته واسه اطمینان)این روت کردن گوشی گارانتی رو باطل می کنه؟!!
ممکنه بعد از روت کردن گوشی گوشی بالا نیاد چون من شنیدم بعضی از بچه ها این مشکلو داشتن!؟
اگه ممکنه سریع جواب بدید!قربونتون،یادم رفت بگم گوشیم legend هستش

ساناز
04-08-2010, 08:18
بستگي به شركتي داره كه گارانتيش كرده.ارتباطات ياس باطل ميكنه تا جايي كه من ميدونم.ولي كامتل نه.من چون گوشيم اصلا گارانتي نداشت با خيال راحت اين كارا رو روش كردم.به هر حال اگر تمام مراحل رو درست و با دقت انجام بديد مشكلي پيش نمياد.

gamekhor
04-08-2010, 21:31
با سلام.چند تا سوال دارم:
1.گوشی های اندروید تو صفحه اولشون میشه فولدر یا نمیدونم آیکون هر برنامه ای که خواستی بزاری.درسته؟
2.کار با این سیستم عامل چطوری هست؟راحته؟
3.راحت میشه فایل به گوشی دیگه ای ارسال و دریافت کرد؟
4.فارسی ساز و کیبرد فارسی برای تایپ وجود داره؟
5.روت جریانش چیه؟به چه دردی میخوره؟
مرسی

ehsan2004
05-08-2010, 11:38
با سلام.چند تا سوال دارم:
1.گوشی های اندروید تو صفحه اولشون میشه فولدر یا نمیدونم آیکون هر برنامه ای که خواستی بزاری.درسته؟
2.کار با این سیستم عامل چطوری هست؟راحته؟
3.راحت میشه فایل به گوشی دیگه ای ارسال و دریافت کرد؟
4.فارسی ساز و کیبرد فارسی برای تایپ وجود داره؟
5.روت جریانش چیه؟به چه دردی میخوره؟
مرسی

1. بله میتونین هم فولدر و هم آیکون اضافه کنین 7 صفحه همو هم داره برای کارهای متنوع

2.خیلی خوبه من هم 8910 سامسونگ دارم و هم دیزایر در یک کلام تفاوت این دو مثله تفوات ویندوز 98 با ویندوز 7 هست

3.بله خیلی راحت و مشکلی ندارین البته من گوشی را روت کردم و نمیدونم توی حالت غیر روت هم میشه به همین راحتی فرستاد یا نه در هر صورت مثله سیمبیان هست و راحت با فایل منیجر میتونین فایل بفرسین

4.بله وجود داره البته یه سری مشکلات داره ولی اونها مهم نیستند و میتونین راحت sms بخونین و بنویسین

5.روت یه چیزه خیلی خوب هست که کلی گوشی را ارتقاء میده مثله هک در سیمبیان ویه چیز مشابه در ویندوز موبایل هست که قابلیت های زیادی به گوشی میده

در کل این تاپیک را بخون متوجه میشی: اگر تازه به خانواده اندروید پیوستید این تاپیک را مطالعه کنید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101618)

موفق باشی..:bf:

gamekhor
08-08-2010, 11:13
1.فایل منیجر سیستم عامل آندروید چطوری هست؟
2.من آخر نفهمیدم فارسی ساز برای ارسال و دریافت میسج فارسی روی گوشیهای آندروید مثل legend نصب میشه یا نه؟برای فارسی ساز باید روت بشه یا همینجوری هم میشه؟اگر فارسی نشه که بدرد نمیخوره

ساناز
08-08-2010, 13:57
1-نمیدونم چیشو باید توضیح بدم؟
2-بله میشه و گوشی هم حتما باید روت شده باشه.

gamekhor
08-08-2010, 14:57
منظورم اینکه یک عکس از فایل منیجر گوشی بزارید ببینم چطوری هست.آخه توی ریویو ها همچین چیزی ندیدم

mohammad_ali113
09-08-2010, 05:29
سلام

من یه موتورلا بک فیلپ خریدم که تاپیکش اینجا وجود نداره!
میشه راهنمایی کنید
ممنون

saaapy
09-08-2010, 10:18
منظورم اینکه یک عکس از فایل منیجر گوشی بزارید ببینم چطوری هست.آخه توی ریویو ها همچین چیزی ندیدم
دوست عزیز معمولا گوشی های آندرویدی فایل منیجر پیش فرض ندارن و خودت هر فایل منیجری که دوست داری میریزی
این فایل منیجر ASTRO یکی از بهترین هاست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=107990

saaapy
09-08-2010, 10:19
سلام

میشه راهنمایی کنید
ممنون
خیلی گوشیه جالبه ای مشکلت چیه؟

gamekhor
09-08-2010, 12:38
در گوشیهای آندروید میشه یک والپیپر گذاشت که تو صفحه هیچ آیکونی نباشه؟

acmilan308
09-08-2010, 13:48
در گوشیهای آندروید میشه یک والپیپر گذاشت که تو صفحه هیچ آیکونی نباشه؟
به غیر از آیکن منو کشویی بله میشه..

ساناز
09-08-2010, 15:09
سلام

میشه راهنمایی کنید
ممنون

چه راهنمایی هایی میخواین دوست عزیز؟

mohammad_ali113
10-08-2010, 00:34

وقتی به لب تاپ وصلش میکنم (ویندوز سون) به هیچ وجه به عنوان یک هاردور جدید شناساییش نمیکنه که بتونم نرم افزارها رو روش نصب کنم.
آیا وقتی که میخوام به کامپیوتر وصلش کنم باید تنظیمات خاصی انجام بدم؟
فقط به عنوان یک حافظه ی جانبی میشناسدش

mohammad_ali113
10-08-2010, 00:44
خیلی گوشیه جالبه ای مشکلت چیه؟

مثلا روت کردن گوشی شبیه مایل استون انجام میشه که سیستم عاملش کمی فرق داره اما موتورولا هست یا شبیه اچ تی سی که سیستم عاملش دقیقا یکی هست اما نوع گوشی فرق داره؟

farshiddd
10-08-2010, 02:46
دوسته عزیز نمیدونم این گوشی روت شده یا نه باید به این سایت بری بیبنینی روت شده یا نه

http://forum.xda-developers.com/index.php

در مورد شناختن مموری هم وقتی کابل رو به گوشی و صل کردید
در بالای صفحه نمایش استاتوس بار گوشی را با انگشت به طرف پایین بدهید اونجا یک گزینه هست روی اون بروید

mohammad_ali113
10-08-2010, 02:48

مشکل دیگه ای که دارم اینه که در قسمت Setting --> Application ، اصلا گزینه ی Unknown Sources رو نداره و اجازه نمیده برنامه ای رو به هر روشی نصب کنم.

mohammad_ali113
10-08-2010, 04:04
دوسته عزیز نمیدونم این گوشی روت شده یا نه باید به این سایت بری بیبنینی روت شده یا نه

http://forum.xda-developers.com/index.php

در مورد شناختن مموری هم وقتی کابل رو به گوشی و صل کردید
در بالای صفحه نمایش استاتوس بار گوشی را با انگشت به طرف پایین بدهید اونجا یک گزینه هست روی اون بروید

گوشی توی لیست گوشیهای سایتی که لینک دادی نیست. یعنی هنوز روت نشده؟ :ac:

در مورد راهنمایی راجع به اتصال یو اس بی هم ممنونم. منظورم خود سیستم بود که گوشی رو بعنوان هاردور نمیشناسه که بعدش طبق راهنمایی هایی که انجام شده درایورش رو نصب کنم.

babak10000
10-08-2010, 06:59
سلام من قصد خريد اين گوشي رو داشتم،ولي شنيدم باطري اين گوشي قابل تعويض نيست. آيا اين قضيه صحت داره؟

acmilan308
10-08-2010, 13:00
سلام من قصد خريد اين گوشي رو داشتم،ولي شنيدم باطري اين گوشي قابل تعويض نيست. آيا اين قضيه صحت داره؟
بله دوست من باطیریش نمیشه درآورد.ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه..چون باطری آیفون هم اینجوری هستش..

babak10000
10-08-2010, 16:49
بله دوست من باطیریش نمیشه درآورد.ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه..چون باطری آیفون هم اینجوری هستش..
خوب اگه این طوری باشه که بعد از مدتی باطریش خراب شه،باید چه کار کرد؟ گوشی رو دور انداخت؟

ho3ein.agl
10-08-2010, 19:22
سلام

من یه تاچ اچ دی دارم و میخواستم روش اندروید بریزم ( Foryo 2.2 )
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109857

میخواستم بینم اگه اینو نصب کنم میتونم بعدش فارسی ساز با کیبرد فارسی هم بریزم یانه؟

ممنون

ساناز
10-08-2010, 23:31
بله دوست عزیز میتونید البته حتما باید گوشی روت شده باشه.