PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تواشیح های پخش شده از رادیو و تلویزیون

mohsenjigar
17-12-2009, 20:35
سلام. بعد از دوری دراز مدت از بچه های موبایلستان و بعد از پست اذانهای جدید رونمایی شده ،این بار با تواشیح های ناب و کاردرست که اکثرشون رو از رادیو و تلویزیون شنیدین، در خدمتتون هستم.
با این تواشیح شروع می کنم:
یا رب العالمین ،کاری از گروه طوبی

mohsenjigar
17-12-2009, 20:39
یا ستار العیوب یا علام الغیوب، کاری از گروه محراب

mohsenjigar
17-12-2009, 21:06
یا من اذا سئله عبد اعطاه
با تکخوانی محمد اصفهانی ،از تواشیح های قدیمی ولی ناب ، که من شخصا از زمانی که حدود 10 سال داشتم و این تواشیح از رادیو فارس پخش می شد، تا حالا ، همیشه اونو با خودم زمزمه می کنم. دکتر اصفهانی زمانی این تکخوانی رو اجرا کردن که هنوز پا به عرصه آواز و بیرون دادن آلبوم نذاشته بودن. در مورد دکتر اصفهانی و کارهای قرانی ایشون بعدا توضیح می دم.

mohsenjigar
19-12-2009, 20:22
الله،الله
سبحان الله ، حمدلله و لا اله الا الله و الله اکبر

mohsenjigar
19-12-2009, 20:25
الله الله یا خیر الغافرین
کاری از گروه طوبی

mohsenjigar
02-01-2010, 12:02
مولای یا مولای
همخوانی عباراتی از مناجات امیر المومنین:
انت المولای و انا العبد و هل یرحم العبد الا المولای .....
با تکخوانی محمد اصفهانی در زمانی که هنوز وارد عرصه خوانندگی نشده بودن.

mohsenjigar
04-01-2010, 15:50
همخوانی الله الله سبحان الله
احتمالا اینو هم از شبکه قران شنیدین.امیدوارم خوشتون بیاد.

mohsenjigar
05-01-2010, 20:25
ربنا یا ربنا وغفرلنا ورحمنا یا ربنا
کاری از گروه کر

mohsenjigar
05-01-2010, 20:36
ربنا اننا سمعنا منادیا ینادی للایمان....
کاری از گروه اهل البیت از آلبوم النور
با تکخوانی محمد عباسی

mohsenjigar
14-01-2010, 14:56
سبحان الله العظیم و بحمده و لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
ذکر تعقیبات نماز صبح
من که خیلی دوستش دارم.

mahzan
16-01-2010, 11:47
سلام
تشکر فراوان از شما دوست بسیار عزیز بابت تواشیح های خیلی خوبت و کار قشنگت
یه درخواست داشتم اگه ممکنه تواشیح صلوات که اکثرا مواقع اذان از تلویزیون پخش میشه رو هم بزارید من هر وقت خواستم ضبطش کنم وسطاش رسیدم

صلواتٌ صلواتٌ صلواتٌ صلوات صلوات علی محمد

بازم ممنون دوست عزیز

mohsenjigar
21-01-2010, 08:31
اگه منظورتون تواشیح صلوات با صدای باسم کربلایی باشه که دوستان توی پستاشون بار ها و بارها گذاشتن.
اینیکه من دارم حجم اصلیش 7.5 مگ و حدود 8 دقیقه اس با فرمت mp3.
مجبورم حجمش رو کم کنم.

mohsenjigar
24-01-2010, 10:07
اللهم صل علی الهادی محمد
اللهم صل علی ال محمد
من ازش خوشم میاد مخصوصا تک خوانش عجب صداهایی دارن این تکخوانها!!

mohsenjigar
30-01-2010, 18:21
اللهم صل علی محمد،علی محمد و ال محمد
کاری از گروه طوبی

mohsenjigar
30-01-2010, 18:26
اللهم صل علی محمد و ال محمد
کاری از گروه کر

mohsenjigar
30-01-2010, 18:33
خب بهتره بریم سراغ تواشیح های فارسی با محوریت امام زمان
با غم دوریه تو ، تا کی زنده بمانم ، مانده ام مولا محزون و خسته، چشمم به راهت در خون نشسته،العجل مولا.....

mohsenjigar
30-01-2010, 18:48
داشت یادم میرفت،یه تواشیح هست که من خیلی دنبالش گشتم اما متاسفانه هیچ جا ندیدمش.اینجا اونی رو که با گوشی ضبط کردم ،میذارم اگه کسی از دوستان کاملش رو داشت، توی همین تاپیک بذارش تا مجموعمون کامل بشه.
فارسی-عربی هست و فکر کنم کار گروه یاسین،یه قسمتی از متنش اینه:

در خلقتی درّ ثمین ای رحمت للعـالمین ،ای سرور پیغمبران ای زینت عرش برین
.
.
.
ای انبیا را تو کبار ، ای افتخار کردگار ، چون باعث خلقت تویی، نازد به تو پروردگار

یَا رَبَّنَـا صَـلِّ عَلَی طَـهَ النَّبیِ خَیـرِ الاَنَام
صَلِّ وَ سَلِّم یَا سَلاَم عَلَی النَّبیِ مَا حیِ الظَّلاَم

mohsenjigar
04-03-2010, 21:33
با سلام.
به مناسبت زاد روز پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی(ص) و رئیس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق(ع) 2 تواشیح خدمت دوستان به رسم عیدی تقدیم می کنم.ان شاءالله عیدی همه ما شفاعت ایشان در روز قیامت.
تواشیح اول ،الهی ،که بعضی وقتها قبل از اذان از رادیو پخش میشه.
تواشیح دوم ،دعونی اناجی ،که از شبکه قران موقع اعلام برنامه ها پخش میشه.
هر دو اثر ،کاری از گروه آقای العفاسی هستند.

mohsenjigar
21-03-2010, 00:47
باسلام.سال نو رو به همه دوستان موبایلستانی تبریک و تهنیت میگم. به همین مناسبت و به عنوان عیدی 2 تا از تواشیح های گروه محراب را که فارسی هستند،خدمت دوستان تقدیم میکنم.
1.با کوه عصیان آمدم،آلوده دامان آمدم،با چشم گریان آمدم،بنگر به چشمانم خدا،.....
2.بار گنه بر دوش من،رفت از سر من هوش من،بردار از لطف و کرم بار گنه از دوش من......
به شخصه، اولی رو خیلی دوست دارم و خیلی هم دنبالش گشتم. رادیو فارس اونو قبل از برنامه سحرهای ماه رمضان پخش میکرد.

منصوري1
08-08-2010, 12:31
یا من اذا سئله عبد اعطاه
با تکخوانی محمد اصفهانی ،از تواشیح های قدیمی ولی ناب ، که من شخصا از زمانی که حدود 10 سال داشتم و این تواشیح از رادیو فارس پخش می شد، تا حالا ، همیشه اونو با خودم زمزمه می کنم. دکتر اصفهانی زمانی این تکخوانی رو اجرا کردن که هنوز پا به عرصه آواز و بیرون دادن آلبوم نذاشته بودن. در مورد دکتر اصفهانی و کارهای قرانی ایشون بعدا توضیح می دم.
دستت طلا خيلي به دنبال يا من اذا سئله عبد اعطاه بودم خيلي دوسش دارم موفق باشيد

mohsenjigar
12-08-2010, 14:00
داشت یادم میرفت،یه تواشیح هست که من خیلی دنبالش گشتم اما متاسفانه هیچ جا ندیدمش.اینجا اونی رو که با گوشی ضبط کردم ،میذارم اگه کسی از دوستان کاملش رو داشت، توی همین تاپیک بذارش تا مجموعمون کامل بشه.
فارسی-عربی هست و فکر کنم کار گروه یاسین،یه قسمتی از متنش اینه:

در خلقتی درّ ثمین ای رحمت للعـالمین ،ای سرور پیغمبران ای زینت عرش برین
.
.
.
ای انبیا را تو کبار ، ای افتخار کردگار ، چون باعث خلقت تویی، نازد به تو پروردگار

یَا رَبَّنَـا صَـلِّ عَلَی طَـهَ النَّبیِ مَا حیِ الظَّلاَم
صَلِّ وَ سَلِّم یَا سَلاَم عَلَی النَّبیِ روح الاَنَام
سلام.:welcomeswing:
بالاخره این تواشیح هم کامل این تواشیح هم رسید.:ds:
دانلود کنید و لذت ببرید.:bf:
خیلی دوستش دارم.

mirsedali
12-08-2010, 15:24
دمتان گرم من خیلی وقت بود که دنبال این هم خوانی می گشتم
خداوند خیرتان دهاد
ان شاءلله

mohsenjigar
13-08-2010, 10:27
سلام.
چند وقت پیش قرار بود تواشیح هایی با موضوع امام زمان تقدیم دوستان کنم.
خب امروز که روز جمعه هم هست با این یکی شروع میکنم.
تکخوانی
اباصالح التماس دعا هر کجا رفتی یاد ما هم باش..
نجف رفتی کاظمین رفتی کربلا رفتی یاد ماهم باش..

mohsenjigar
13-08-2010, 10:36
این یکی رو حتما از تلویزیون ،روزهای جمعه، شنیدین:

ای امید فاطمه،روح و ریحان همه، یابن الزهرا
نور چشم عاشقان، مهدی صاحب زمان، ای گل طه
مهدی فاطمه
چشم ما در انتظار،گشته دلها بیقرار،یابن ازهرا
خلقتت لطف خدا،آرزوی مصطفی، ای گل طه

MohammadR91
13-08-2010, 10:43
من دنبال یه تواشیح شایدم سرود مذهبی هستم که دو قسمت عربی و فارسی داره و یه تیکه از قسمت فارسیش اینه :
خوش باش دوران غم روزی سر آید

از چاه غیبت ، شبی ماهم در آید

عصاره وجودم ، جانم فـــــدایــت

یـــوسف زهرا بیا ، گردم فـــــدایت

هر کی میتونه پیدا کنه، ممنونش میشم
خبر کنید اگه میشه
ممنون

mohammad.ghorbi
26-08-2010, 14:49
سلام دوست عزیز.
یه تواشیح وابتهال از آیات سوره آل عمران (ربنا اننا سمعنا منادیا...) که امسال در ماه رمضان از شبکه 3 وشبکه آموزش قبل از اذان پخش میشه,بیزحمت.ابتهالش با صدای استاد عباسی هست بی زحمت اورجینالش رو می تونید پیدا کنید. ممنون

mohsenjigar
27-08-2010, 14:21
سلام دوست عزیز
این قطعه رو توی صفحه ی اول همین موضوع میتونین دانلود کنید.
التماس دعا

mzd80191
13-09-2010, 11:19
سلام
لطفاً تواشیحی که در مسابقه باهم از شبکه اول سیما پخش می شود را روی سیات قرار دهید.
التماس دعا

mohsenjigar
24-09-2010, 01:31
سلام بر شما
عذر می خوام اگه ممکنه بگین متن تواشیح چیه؟ یا یه تیکه ضبط شدش رو بذارین تا بگردیم دنبالش :39:
(من این برنامه رو نگاه نمی کنم)

engman76
22-10-2010, 21:17
تشكر

smartgig
03-11-2010, 17:04
سلام

من دنبال یک تواشیح هستم که هر روز قبل اذان صبح شبکه یک می گذارد، متنش این رو داره :

"حی علی الصلاة حی علی الصلاة ..."
و خیلی چیز های دیگه هم می خونه بعدش. اگه کسی می تونه اون رو بزاره خیلی دنبالشم بدجور.

ممنون.

saeed2127
21-11-2010, 13:40
با سلام و عرض ادب
اوايل خرداد ماه همخواني دعاي فرج آقا اما عصر (عجج)از راديو قران پخش شد كه چندين نفر از آقايان از جمله يك از خواهران نيز بصورت دكلمه زمزمه ميكرد چنانچه در دست داريد ممنون ميشوم ارائه نماييد با سپاس فراتوان و آرزوي سربلندي شما

only_god4486
10-02-2011, 12:49
سلام :hello:خیلی عالی بود .لطفا اگه میشه تواشیح قرآنی نبض حیاتی قرآنی طهر ذاتی .....که امسال تابستون در برنامه ی1444از رادیو قرآن پخش میشد رو هم برا دانلود بزارید باتشکر :please:

user_a63
05-03-2011, 16:07
سلام
واقعا ممنونم خیلی عالی بود
اون همخوانی رو شنیدی که گاهی قبل از اذان پخش میشه، فقط ذکر الله.ه خیلی قشنگه، اگه اینو بذاری دوبل ایول داری:cs:

حسن سلمانی
07-05-2011, 17:07
به به به به به این همه اسلام خواهی
خدا به همتون خیر بده ایشششششششششالا (ان شاء الله )
دستتون درد نکنه من دنبال یه تواشیح هستم که احتمالا از گروه محراب یا طوبی هستش با ای متن :
الهی یا مجیب یا عظیم
الهی یا علیم یا کریم
بازم ممنون از همه ی زحمت کش های این سایت مفید

surveying_89
08-12-2011, 01:50
سلام دوستان من دیروز تو سایت بودم زیارت وارث حام غلامرضا زاده رو گذاشته بودید . حالا هرچی دنبال فایلش می گردم تو سایت پیداش کنم نیستش .می تونید بگید از کجا بگیرمش یا لینک شو دوباره بذارید اجرتون به امام حسین

78611
02-01-2012, 22:25
با سلام و تشکر از همه دوستان.لطفا اگر تواشیح برنامه نوجوان شبکه قرآن را که ساعت 7 شب می گذارد را دارید. برای دانلود قرار دهید.

Mohsen Rock
02-01-2012, 22:51
سلام! یه تواشیح هست که تو عید غدیر میذارن با همون متن معروف من کنت مولا....
خیلی قشنگه اگه کسی بذاره ممنون میشم!

rozh66
08-02-2012, 17:45
اللهم صل علی الهادی محمد
اللهم صل علی ال محمد
من ازش خوشم میاد مخصوصا تک خوانش عجب صداهایی دارن این تکخوانها!!
باسلام .واقعا ممنونم ازاین پستتون .این صلوات رو خیلی دوست دارم واینجا پیداش کردم.نمیدونم چی بگم وقتی بهش گوش میدم ازخدا میخوام عاقبت به خیرتون کنه وهمیشه ودرهرلحظه اززندگی یاورتون باشه.ممنون که اینو به من دادید درضمن یه سربه رادیو معارف بزنید قسمت بایگانی صوتی کلی دعا وذکرواسه دانلود داره خدایااااااااااااااااااااا اااشکرت

sajadi-s
26-02-2012, 00:00
یا من اذا سئله عبد اعطاه

سلام
دست گلت درد نکنه
خیلی خاطرات خوبی رو زنده کردی با این تواشیح

polaris_fgh
11-08-2012, 12:46
سلام دوست عزیز یک تواشیح است که از دایو قرآن پخش می شه، طبیب من، دوای من خدای من بر در خانه تو، هدیه ناقابل من
ذکر من، ناله من، دعای من، خدای من این تو و کرامت و بزرگی و عنایتت
این من و جرم من و خطای من خدای من
اگر این رو بگذارید ممنون میشم یکی دیگه هم هست که الله الله مدام تکرار میشه که خیلی زیباست و به نظرم جدید ممنون میشم اگر اینها رو هم بگذارید

t.agah
12-04-2013, 12:31
سلام دوستان
این هم یکی از زیباترین اناشیدی که از رادیو قرآن زیاد شنیدید با صدای سلمان الملا و کیفیت خوب.

اولی : قرآنی نبض حیاتی، قرآنی ...
(http://s1.picofile.com/file/7471203545/%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%A8%D8%B6_ %D8%AD%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C.mp3.html)دوم: نور فی الظلماتی ، انسی فی خلواتی،.... القرآن حیاتی (http://dc269.4shared.com/download/NDOeqdxZ?tsid=20130412-075810-78b47022&forDownloadHelper=true&dsid=82bmh.f95f8fa434aacf0e41a93a9ff143faf2)

خیلی زیباست