PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ آموزش ] اتصال به gprs همراه اول و ايرانسل در اندروید

صفحه ها : [1] 2

omidonline
09-12-2009, 23:54
سلام به دوستای گل موبایلستانی
میخوام تنظیمات اتصال به شبکه gprs ایرانسل رو بگم امیدوارم تکراری نباشه
اول آدرس زیر دنبال کنید
setting-wireless controll-mobile network setting-access point names
حالا کلید menu رو بزنید و new APN رو انتخاب کنید
وقتی به آدرس زیر رفتید دقیقا مثل نمونه پایین پر کنید .
name : Irancell_GPRS
APN : mtnirancell
..... : 10.131.26.138
port : 9201
بقیش چیزی نمیخواد خالی بزارید حالا دوباره به آدرس زیر برید
setting-wireless controll
بعد تیک mobile network رو بزنید حالا گوشی رو یه بار به حالت airplane mode ببرید ( کلید خاموش رو نگه دارید تا گزینه Airplain mode بیاد ) و دوباره روشن کنید
gprs مبارک !!!!!! :103::103::103:

Monk
19-12-2009, 10:23
1 . مسیر زیر را دنبال کنید » Setting > Wireless & networks > Mobile networks > Access Point Names

2 . کلید منور را فشار دهید

3 . گزینه New APN را انتخاب کنید .

4 . در قسمت Name وارد کنید : MCI_GPRS

5 . در قسمت APN وارد کنید : mcinet

6 . حال Back کنید و روی کانکشن ساخته شده کلیک کنید تا انتخاب شود

7 . تمام

salam333
12-05-2010, 16:22
تنظيمات كامل X10 همراه اول
APN:mcinet
.....:192.168.194.073
.....:8080
MCC:432
MNC:11
APN type:default,supl
اكانت جديد بعدي
MNC:11

name:MMCI MMC name:MCCI WAP GPRS

salam333
12-05-2010, 16:22
تنظيمات كامل X10 براي ايرانسل
APN:Mtnirancell
.....:10.131.26.138
.....:8080
MNC:35
اكانت جديد بعدي
MNC:35

name:Irancell_MMS name:Irancell_GPRS

apolon005
20-05-2010, 00:21
GPRS

برای فعال کردن اینترنت ابتدا نیاز به ساختن یک APN جدید دارید برای این کار باید مراحل زیر رو انجام بدید :

به آدرس Setting > Wireless Controll > Mobile Network Setting > Access Point Names برید .
با زدن کلید Menu و New APN رو انتخاب کنید.
قسمت هارو با اطلاعات زیر پر کنید :

•Name : Irancell_GPRS
•APN : mtnirancell
•p ro xi : 10.131.26.138
•Port : 8080
•و بقیه تنظیمات رو به حال خود رها کنید .

و فقط گزینه Mobile Network را از قسمت Setting > Wireless Controll فعال کنید.

MMS

اگه توی همین کانکشنی که ساختید اینا رو اضافه کنید ام ام اس ایرانسل رو هم میتونید استفاده کنید:
MMSC: http://mms:8002
MMS p ro xy: 10.131.26.138:8080

kasra_qeshm
07-06-2010, 04:16
دوستان با روشی که گفتین وصل نشد
کسی با لجند تونسته وصل شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1- wipe نکردم
2- سیمکارتم ir-tci هست
3- رو بقیه گوشی ها کار میکنه
5- روت نکردم
6- شاید چند روز دیگه آپدیت که htc گفته انجام بدم

Samet_0866
11-06-2010, 15:02
خب بعد چه جوری میشه خاموشش کرد؟ (اندروید 2.1)

بعد تیک mobile network رو بردار ....

Moosa_27
12-06-2010, 12:08
بعد تیک mobile network رو بردار ....
سلام.
من موتورولا مایلستون با اندروید 2.1 دارم، همچین تیکی نداره.
البته یکی دوتا برنامه پیدا کردم (مثلا APNDroid یا SMODAWidget) که اینکار رو انجام میدن، ولی هنوز آزمایششون نکردم. مشکل اینه که به نظر میرسه اندروید 2.1 راه درست و حسابی برای خاموش کردن GPRS جلو پای برنامه نویسا نذاشته، و این دو تا برنامه هم که گفتم، هرکدوم با یه کلکی این کار رو انجام میدند. بنابراین ممکنه مشکلاتی هم داشته باشن.
دوستان کسی اگه اینجور برنامه ها رو آزمایش کرده لطفا اطلاع بده.
ممنون

erfan10
14-06-2010, 15:33
من اچ تی سی legend دارم این کار رو کردم اما وصل نشد!

masoood leo
16-06-2010, 13:27
????????????????????????????salam,man n95 am be gps dakhelish vasl nemishe,rahe hal chie

Monk
16-06-2010, 14:38
دوست عزیز اینجا بخش اندروید هست .

BABAK OTAKU
19-06-2010, 11:45
من وصل شدم ولی هرآدرسی تو براوزر میدم توش نمیره فقط به گوگل مپ و وایزپلیلوت خوب کانکت می شه

Monk
19-06-2010, 13:01
متاسفانه دوست من یکی دیگه از بچه ها هم این مشکل رو داشت من نتونستم براش راه حلی پیدا کنم .
احتمال زیاد این باگ فریموری هست .
برازر زیر رو تست کنید :
Dolphin Browser HD v2.0.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103857)

taffy005
29-06-2010, 03:44
بله این مشکل دقیقا وجود داره، من قبلا فقط تونستم از Opera 4.2 جواب بگیرم..
به نظر میاد Opera 5 beta هم جواب بده..
اما الان که فریمور رو به R2BA020 تغییر دادم مشکل حل شده و با تمامی بروزرها GPRS کار میکنه.
البته Dolphin 2.0.0 که احسان جان زحمت کشیدن معرفی کردند روی X10 نصب نمیشه اما ورژن 1.2 که در بخش نرم افزارها موجوده نصب شد و جواب داد ( البته با فریمور R2BA020 )

givenup
30-06-2010, 23:34
من همین کارها رو کردم وصل نشد چی کار کنم
الان دوباره دیدم Weather اپدیت شد و ....... ّبا برنامش میاد
ولی خود browser باز نمیکنه هیچ سایتی رو لطفا راهنمایی کنید

givenup
01-07-2010, 09:56
الان با اینترنت sharing هم وصل شدم به pc کار کرد ولی هم browser خود گوشی هم skyfire ریختم باز نمیکنه لطفا یکی کمک کنه

Monk
01-07-2010, 11:49
دوست عزیز احتمالا مشکل از ورژن رامتون هست ! یک بار گوشی را هارد ریست کنید اگر درست نشد بنظرم روت کنید و از کاستوم رام ها استفاده کنید .

mahdi_N1
03-07-2010, 18:37
من مراحل فوق رو انجام می دم. بعد از تکمیل فرم، از منو، save رو هم می زنم. اما بعد که برمی گردم به APNs اصلا کانکشنی اونجا وجود نداره.
فکر می کنید مشکل از چیه؟ باگ رام منه؟ (موداکو R20)

LorD MysteriouS
03-07-2010, 18:40
اول که وارد apn میشین ریست کنید بعد بسازین و حتما save رو هم بزنید

mahdi_N1
03-07-2010, 18:47
اول که وارد apn میشین ریست کنید بعد بسازین و حتما save رو هم بزنید
اول از همون منو ریست کردم. بعد جدیدش رو ساختم. Save رو که میزنم برمیگرده به APNs. بازم خالیه. :39:

LorD MysteriouS
03-07-2010, 20:16
market enabler که استفاده نمیکنی؟
به نظرم رام رو عوض کن

morshed-mob
08-07-2010, 11:14
الان من یه مشکل جدید دارم :
این کار هارو کردم و gprs هم کاملا کار میکنه! اما الان اون بالای گوشی ، کنار باتری و اینا ، یه علامت اینترنت هست -یه E با دوتا فلش- که فلشاش هم خاموش روشن میشن. خلاصه ختم کلام اینکه گوشیم به اینترنت همواره وصله و این یعنی پول!!!
چه میتونم قطعش کنم؟؟؟

LorD MysteriouS
08-07-2010, 11:19
اون apn رو که ساختین پاک کنید
یا از از ویدجیت هایی استفاده کنید که از طریق اون میتونید apn رو خاموش و روشن کنید

freeonair
08-07-2010, 11:32
همراه اول با وی . پی ....مشکل داره؟
کسی تونسته وی پی ... رو وصل کنه؟

Monk
08-07-2010, 12:18
نه من نه با ایرانسل نه با همراه آخر نتونستم .

LorD MysteriouS
08-07-2010, 13:46
من با انواع مختلف pptp - l2tp و ... امتحان کنید شاید یکیش جواب داد

mehrdd_samavat
10-07-2010, 20:39
سلام دوستان من گوشی hero دارم قبل از اینکه روتش کنم و آپدیت با تنظیماتی که از سایت مخابرات گرفتم کانکت میشد ولی الان هر کاری که میکنم کانکت نمیشه جکار کنم ؟ کمک خواهش میکنم:17::39::020:

ساناز
10-07-2010, 20:47
خوب برای اینکه بعد از روت کردن تمام اون تنظیمان میپره و کلا همه چی ریست میشه.برین تو سایت مخابرات و مجدد درخواست ارسال تنظیمات gprs رو بدید.

LorD MysteriouS
10-07-2010, 20:47
شما گزینه رو فعال کردید؟؟؟
تنظیمات درسته؟
احیانا توسط برنامه ای اون رو غیر فعال نکردید؟؟ مثلا برنامه market enabler

Moosa_27
11-07-2010, 20:02
سلام.
من هم به مشکل آقای givenup برخوردم.
لطفا اگه کسی بلده راهنمایی کنه.

sniperr
13-07-2010, 19:15
سلام دوستان با تشکر فراوان از سایت توپتتون ....:4:
دوستان من با رام villianROM 12 و رام falah و modaco این مشکلو دارم که با خود مرورگر گوشی تو نت نمیره ولی با اپرا و ایمیل و این ها خوب کار میکنه من رام falah رو نصب کردم که باهاش به وی های فارسی برم ولی مرورگر خود گوشی هیچیو باز نمیکنه چرا ؟؟؟؟؟؟؟:020: :020: :020: :020:

گوشیم روت هست همه کاریم کردم نشده کمکم کنید ...:17::17::17::17:

sniperr
14-07-2010, 18:40
یکی کمکم کنه چرا با خود مرورگر گوشی توی هیچ سایتی نمیره ...

یکی جوابمو نمیده ...........:020: :020: :020: :020: :020:

SEMPITERNAL
14-07-2010, 21:39
یکی کمکم کنه چرا با خود مرورگر گوشی توی هیچ سایتی نمیره ...

یکی جوابمو نمیده ...........:020: :020: :020: :020: :020:

این مشکلی هست که به وسیله ی باگهای موجود به وجود میاد ...
من بهتون پیشنهاد میکنم از OperaMini استفاده کنید ... تنها Browser ی هست که من تنوستم رو X10 اجراش کنم و جواب داده ...
هیچکدومیک از این Browserها هم روی گوشی من پاسخگو نبودند:
Default Browser
Coco Browser
SkyFire
Arabic Browser

sniperr
15-07-2010, 03:37
دقیقا مال منم روی گوشی هیروم همین جوری فقط اپرا اجرا میشه مشکل منم همینه با رام falah یا ریختن فونت فارسی فقط با مرورگر خود گوشی کلمات رو کامل میشه دید با اپرا جدا جداست ...

Monk
15-07-2010, 21:00
متاسفانه هنوز اپرا عربی و فارسی را ساپورت نمیکنه دوستان .

mahdi_N1
17-07-2010, 20:20
market enabler که استفاده نمیکنی؟
به نظرم رام رو عوض کن

بالاخره من رامم رو عوض کردم. با وایپ کامل. (قبلا R20 بود الان R21 دارم. ضمنا سیانوژن هم نصب نشد).

اما هنوز این مشکل لعنتی سرجاشه. یعنی APN ایجاد می کنم. save هم می زنم اما توی لیست APNs که میاد خالیه.

راستی پست اول این تاپیک رو آقا احسان برای Nexus One نوشته؟ آخه توی گوشی من اگه فقط همین اطلاعاتی که آقا احسان فرمودند رو وارد می کنم save نمی کنه و میگه MCC و MNC رو هم حتما باید وارد کنم. بعد که این دوتا رو هم وارد می کنم معلوم نیست کجا سیو میشه که کلا ناپدید میشه!

002:

mahdi_N1
18-07-2010, 12:11
دوستانی که با نکسس وان به gprs وصل می شوید. شما mcc و mnc رو چی می زنید؟ توی گوشی من باید این دو تا رو هم وارد کنم. گوشی شما هم اینطوریه؟ اگه وارد نکنید گیر میده؟

Omid 65
23-07-2010, 20:31
با سلام به همه دوستان از روشتون براي اتصال به gprs ممنون من htc legend دارم و با اين روش كار برارحتي كار كردم.
فقط يه مشكلي كه براي من پيش اومد بعد از اتمام كارم و برداشتن تيك mobile network گوشيم reset شد ميخواستم بدونم تا بحال كسي به اين مشكل برخورده كه راهنمايي كنه.

amir837
28-07-2010, 13:22
با سلام
برای دریافت اطلاعات از طریق همرا اول لازمه که تنظیمات زیر رو در گوشیتون انجام بدین :

ابتدا مسیر زیر رو دنبال کنین :

Menu
Setting
Wireless & Networks
Mobile Networks
Access Point Names

سپس کلید منو را فشرده و گزینه NEW APN را انتخاب می کنیم. در قسمت NAME عبارت mcinet ،در قسمت ..... عبارت 192.168.194.073، در قسمت Port عدد 8080، در قسمت MCC عدد 432 و در MNC عدد 11 را وارد می کنیم.

thedead_unit
29-07-2010, 13:09
من تمام کارهایی که گفتین را روی Legend انجام دادم. connect هم شدم ، اما هیچ صفحه ای را برای من باز نمی کند. هیچ برنامه ای هم از جمله weather widget هم کار نمی کند

چه کار باید کرد؟؟؟

LorD MysteriouS
29-07-2010, 14:11
این تست شده و جواب میده اما اگه هنوز هم نمیتونید وصل بشید یا این سیستم براتون فعال نیست و یا مشکل از رامه یا برنامه های جانبی

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=417414&stc=1&d=1280396467

thedead_unit
29-07-2010, 14:31
خیلی ممنون
ولی با سیم کارت ایرانسل این کار رو کردم (با تنظمیات ایرانسل) وصل شدم. ولی این بار فقط browser ام کار نمی کرد. یعنی weather و maps هم کار می کردند.

persianboy_i
29-07-2010, 14:35
شناختي احسان؟
ببين گوشيتو root كن بعد wipe كن و دوباره تنظيماتشو وارد كن اگه جواب داد كه چه بهتر اگر نه رامتو عوض كن

thedead_unit
29-07-2010, 14:49
دمت گرم پوریا
خبرشو می دم

Eli73195
29-07-2010, 15:06
سلام من سامسونگ اس8300 و سیم کارت دائم همراه اول دارم - فعال سازی خطم رو برای جی پی اس از طریق سایت همرا ه اول انجام دادم - و تنظیمات مربوط یه گوشیم رو دریافت کردم و instal کردم 2 - 3 بار از اینترنت گوشیم استفاده کردم مثلا ایمیلم رو چک کردم چند تا وب باز کردم و با گوگل مپ هم کارکردم- ولی الان هر کاری که میکنم تا به اینترنت وصل بشه connectiin faild می زنه دوباره فعال سازی هم انجام دادم زنگ هم زدم گفتن gprs خط فعال هست چند بار هم از این بسته های نامحدود خریداری کردم نشد فکر می کنم تنظیمات داخلی که قابل دسترس من نیست شاید بهم خورده . میتونید کمکم کنید . به شدت به اینترنت گوشی احتیاج دارم با تشکر ٍ eli73195@yahoo.com

empty box
29-07-2010, 15:24
دوستان گوشيم مايلستون هستش - ورژنه 2.1 - رام عربي هم روش نصبه - هر تنظيماتي كه اينجا اعلام شد رو زدم ولي انگار نه انگار !...

با ايرانسل به راحتي وصل شد ولي با همراه اول ...

مشكل از چي ميتونه باشه ؟!

يه چيزه ديگه با ايرانسل هم كه وصل شد قطع نميشد مگه اينكه اون apn ي رو كه ساخته بودم پاك ميكردم !...

برنامه اي براي قطع و وصل كردن اتصال وجود نداره ؟

arash n
11-08-2010, 22:35
سلام
دوستان من گوشی nexus one دارم و بعد از اینکه با browser گوشی به اینترنت وصل شدم دیگه اینترنت قطع نشد و الان همین که شارژ برای گوشیم می خرم بلافاصله شارژو تموم می کنه و نمی تونم disconnect بشم
تورو خدا سریع جواب بدید ممنون می شم.

Moosa_27
12-08-2010, 08:14
سلام
دوستان من گوشی nexus one دارم و بعد از اینکه با browser گوشی به اینترنت وصل شدم دیگه اینترنت قطع نشد و الان همین که شارژ برای گوشیم می خرم بلافاصله شارژو تموم می کنه و نمی تونم disconnect بشم
فعلا به عنوان یه راه حل اضطراری از برنامه APNDroid استفاده کنید. (پیوست کردم) البته خود این برنامه مثل اینکه با نکسوس یه کم مشکل داره.
من شنیدم خود فرویو قابلیت قطع و وصل کردن GPRS رو گذاشته. خب چرا از اون استفاده نمی کنید؟

arash n
12-08-2010, 11:34
آقا موسی این برنامه رو گوشیم جواب نداد........................

ZakhaR|PROPHET
19-08-2010, 10:00
اینم لینک خود ایرانسل

http://irancell.ir/Layer2/?id=73

ZakhaR|PROPHET
19-08-2010, 15:58
البته لز یروزر پیش فرض گوشی نمیتونین استفاده کنید من از Opera mini 5 استفاده کردم

ZakhaR|PROPHET
23-08-2010, 09:59
خی اینم یه راه حل که دوست خوبمون mohsen_ash (http://mobilestan.net/member.php?u=32798) پیشنهاد کرد تا از مرورگر خود گوشی هم بتونیم استفاده کنیم که رو دیزایر تست کردم جواب داد
شما بايد اونجا كه apn ساختيد بريد
بعد apn ساخته شده رو اديت كنيد.بايد port و ip رو پاك كنيد و خالي بزاريد.
ip ايرانسل بسته شده.

skyshopin
24-08-2010, 21:22
سلام

دوستان من هم همین مشکل رو دارم

تنظیمات رو انجام دادم آب و هوارو بروز رسانی می کنه

اما سایت باز نمی کنه

لطفاً یکی یه راهنمایی دقیق کنه که ما چه جوری این مشکل رو حل کنیم

ممنون هستم

با تشکر

Sandroid
28-08-2010, 09:45
خی اینم یه راه حل که دوست خوبمون mohsen_ash (http://mobilestan.net/member.php?u=32798) پیشنهاد کرد تا از مرورگر خود گوشی هم بتونیم استفاده کنیم که رو دیزایر تست کردم جواب داد
Ip ايرانسل بسته شده.

اقا واقعا دستت درد نکنه.من همین کارو که شما گفتی کردم.الان با بروزر گوشیم خیلی راحت دارم وبگردی میکنم.
دکمه تشکر رو برای زحمات شما خیلی کوچیک دیدم/واسه همین این پست رو زدم

ZakhaR|PROPHET
28-08-2010, 09:55
سلام

دوستان من هم همین مشکل رو دارم

تنظیمات رو انجام دادم آب و هوارو بروز رسانی می کنه

اما سایت باز نمی کنه

لطفاً یکی یه راهنمایی دقیق کنه که ما چه جوری این مشکل رو حل کنیم

ممنون هستم

با تشکر

از روشی که گفتم برو جواب میگیری
فقط اینا رو وارد کن (بقیه رو خالی بزار)
Name : Irancell-GPRS

[babak]
28-09-2010, 05:56
HTC wildFire
طبق پستهای 1و 2 امتحان کردم
mobile network میگه connection failed
و همینطور این روش :

فقط اینا رو وارد کن (بقیه رو خالی بزار)
باز هم mobile network میگه connection failed

EBLISKING
07-10-2010, 19:16
باسلام برروی لجندتوسط روشی که دوستمون درپست دوم گفتن بدون هیچ مشگلی عمل کرد

باتشکر

mmm
07-10-2010, 19:47
منم با ایرانسل وصل میشم weather و maps هم کار می کردند ولی سایت باز نمیکنه میتونید بگین از چی میتونه باشه؟

بهترین مرورگر برای گوشی چیه البته با لینک دانلود؟با تشکر

ehsan2004
07-10-2010, 20:45
دوستان گوشيم مايلستون هستش - ورژنه 2.1 - رام عربي هم روش نصبه - هر تنظيماتي كه اينجا اعلام شد رو زدم ولي انگار نه انگار !...

با ايرانسل به راحتي وصل شد ولي با همراه اول ...

مشكل از چي ميتونه باشه ؟!

يه چيزه ديگه با ايرانسل هم كه وصل شد قطع نميشد مگه اينكه اون apn ي رو كه ساخته بودم پاك ميكردم !...

برنامه اي براي قطع و وصل كردن اتصال وجود نداره ؟

همراه اول مدتی هست که مشکل داره و وصل نمیشه البته ممکنه از تنظیماتتون باشه ابید خودتون بررسیش کنین...

منم با ایرانسل وصل میشم weather و maps هم کار می کردند ولی سایت باز نمیکنه میتونید بگین از چی میتونه باشه؟

بهترین مرورگر برای گوشی چیه البته با لینک دانلود؟با تشکر

بهترین مرورگر اگه گوشیتون دیزایر هست همون بروزر خوده گوشی هست و خیلی خوبه البته برای خیلی کارا باید ... انجام بدین...

اینکه سایت باز نمیکنه خیلی عجیبه و نباید چنین مشکلی باشه مگه اینکه تنظیمات توی براوزر انجام نداده باشین...

zacree1360
08-10-2010, 13:14
من هر جا این سوالو کردم انگار کسی خوشش نیومد و پاک کردن لطفا شما راهنمای کنین و کمک شدیدا لازم دارم
من gprs گوشیم وصل کردم و بدون مشکل به اینترنت وصل میشم اما حالا می خوام از همین اینترنت گوش بر روی لب تاب استفاده کنم من قبلا گوش nokia n95 داشتم و به راحتی با پسی سویت (Nokia PC Suite ) کانکت می شدم اما با نکسوس وان نمی دونم چی کار کنم و چه جوری وصل بشه ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمای کنه البته نرم افزاری هم که خود htc برای اتصال گوشی به کامپیوتر معرفی کرده اصلا گوشی نکسوس وان رو نمیشناسه

ehsan2004
11-10-2010, 23:34
من هر جا این سوالو کردم انگار کسی خوشش نیومد و پاک کردن لطفا شما راهنمای کنین و کمک شدیدا لازم دارم
من gprs گوشیم وصل کردم و بدون مشکل به اینترنت وصل میشم اما حالا می خوام از همین اینترنت گوش بر روی لب تاب استفاده کنم من قبلا گوش nokia n95 داشتم و به راحتی با پسی سویت (Nokia PC Suite ) کانکت می شدم اما با نکسوس وان نمی دونم چی کار کنم و چه جوری وصل بشه ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمای کنه البته نرم افزاری هم که خود htc برای اتصال گوشی به کامپیوتر معرفی کرده اصلا گوشی نکسوس وان رو نمیشناسه

دوست عزیز شما باید کانکشن اینترنتتون را با وایرلس شیر کنین برای شیر کردن هم میتونی در xp به Network setup wizard برین و از اونجا شبکتون را بسازین و بعد وصل بشین...:dh:

rodra
22-10-2010, 10:28
با سلام.واسه من جواب داد

rezakeyfi
24-10-2010, 20:57
سلام دوستان گوشی من htc wildfire هسش و اولی که گوشیو خریدم تنظیمات اینترنت رو انجان دادم و به راحتی سایت و تمام کارای اینترنتی رو انجام می داد و وقتی که اولین نرم افزار و بازی رو رو گوشی نصب کردم فقط map و weathere کار می کنه و هیچ سایتی هم باز نمیشه لطفا مشکل من رو حل کنید چون تموم کارام از طریق اینترنت . سپاسگذارم .

rahattar
26-10-2010, 19:09

از این مسیر برو :
settings > wireless and networks > tethering &... > usb tethering
البته بعضی رام ها مشکل دارن در اونصورت می تونی با نرم افزار pdanet این کار رو بکنی

rezakeyfi
30-10-2010, 13:01
سلام دوستان گوشی من htc wildfire هسش و اولی که گوشیو خریدم تنظیمات اینترنت رو انجان دادم و به راحتی سایت و تمام کارای اینترنتی رو انجام می داد و وقتی که اولین نرم افزار و بازی رو رو گوشی نصب کردم فقط map و weathere کار می کنه و هیچ سایتی هم باز نمیشه لطفا مشکل من رو حل کنید چون تموم کارام از طریق اینترنت . سپاسگذارم .

آقا لطفا یکی به من کمک کنه که زودتر مشکل این اینترنت من حل بشه خیلی کارم گیره متشکرم:hello::cm:

H@$@N
08-11-2010, 12:00
سلام خدمت اساتید محترم.
من به یه مسئله در این زمینه برخورد کردم و اون اینکه من با یه خط ایرانسل و همین طور یه خط همراه اول قبلا به راحتی به اینترنت وصل شدم و استفاده کردم (اینترنت رو توی خط همراه اول از طریق اس ام اس زدن به شماره 8088 متصل کردم).
اما الان یه خط جدید همراه اول خریدم و دوباره اینترنت رو از همراه اول با اس ام اس زدن به همین شماره درخواست دادم و همه مراحل رو مثل قبل طی کردم و و همه تنظیماتم درسته و مطابق تصویر زیر به اینترنت هم وصل میشه و حتی بسته رؤیایی اینترنت همراه اول هم خریداری کردم و مبلغش هم محاسبه شده اما هیچ سایتی رو باز نمیکنه و اصلا انگار به اینترنت وصل نیست در حالیکه ارور internet conection faild هم نمیده. همه براوزرهای دیگه رو هم امتحان کردم،کلاً همه برنامه هایی که توی گوشیم به اینترنت نیاز دارن همین وضعیت رو دارن!
خواهش میکنم کمک کنید،چکار کنم؟؟؟

ehsan2004
08-11-2010, 13:29
سلام خدمت اساتید محترم.
من به یه مسئله در این زمینه برخورد کردم و اون اینکه من با یه خط ایرانسل و همین طور یه خط همراه اول قبلا به راحتی به اینترنت وصل شدم و استفاده کردم (اینترنت رو توی خط همراه اول از طریق اس ام اس زدن به شماره 8088 متصل کردم).
اما الان یه خط جدید همراه اول خریدم و دوباره اینترنت رو از همراه اول با اس ام اس زدن به همین شماره درخواست دادم و همه مراحل رو مثل قبل طی کردم و و همه تنظیماتم درسته و مطابق تصویر زیر به اینترنت هم وصل میشه و حتی بسته رؤیایی اینترنت همراه اول هم خریداری کردم و مبلغش هم محاسبه شده اما هیچ سایتی رو باز نمیکنه و اصلا انگار به اینترنت وصل نیست در حالیکه ارور internet conection faild هم نمیده. همه براوزرهای دیگه رو هم امتحان کردم،کلاً همه برنامه هایی که توی گوشیم به اینترنت نیاز دارن همین وضعیت رو دارن!
خواهش میکنم کمک کنید،چکار کنم؟؟؟

مشکل خیلی عجیبی هست ممکنه توی تنظیمات مربوط به اپراتور تیک استفاده از packet data را نزده باشین اگه هیچ مشکلی ندارین ممکنه مشکل از اوپراتور همون منطقه باشه اگه با سیم کارته دیگه جواب میده با همین گوشی ممکنه مشکل از سیم کارت باشه اگه مطمئن هستین که مشکل از گوشی هست یه ریست فکتوری کنین باید حل بشه در ضمن به ریکاوری هم برین و clera dalvik cashe را هم بزنین...

H@$@N
08-11-2010, 23:24
مشکل خیلی عجیبی هست ممکنه توی تنظیمات مربوط به اپراتور تیک استفاده از packet data را نزده باشین اگه هیچ مشکلی ندارین ممکنه مشکل از اوپراتور همون منطقه باشه اگه با سیم کارته دیگه جواب میده با همین گوشی ممکنه مشکل از سیم کارت باشه اگه مطمئن هستین که مشکل از گوشی هست یه ریست فکتوری کنین باید حل بشه در ضمن به ریکاوری هم برین و clera dalvik cashe را هم بزنین...

خیلی ممنونم از راهنمائیتون.
تیک packet data رو زدم.
اگه مسئله از سیم کارت باشه چکار باید بکنم؟
ببخشید من حدود ده روزه X10 گرفتم،خیلی با آندروید کار نکردم،البته گوشیم رو به آندروید 2.1 آپدیت کردم و گوشیم رو روت کردم (ضمناً با همین آندروید 2.1 قبلا به اینترنت وصل شدم)،بنابراین چند تا سؤال داشتم:
وقتی ریست فکتوری کنم اطلاعاتم رو از دست می دم؟
یک کم بیشتر در مورد clera dalvik cashe راهنمایی کنید.
واقعا ممنونم. خیلی به اینترنت گوشیم احتیاج دارم.

sharifix
09-11-2010, 10:52
روي مايلستون امتحان كردم جواب ميده

maghzasali
09-12-2010, 20:44
مشكل در وصل شدن به اينترنت همراه اول مراحل گفته شده اجرا شده .من قبلا از اينترنت ايرانسل استفاده مي كردم اما بعد از آپديت مي خواستم از اينترنت همراه اول استفاده كنم اما وصل نميشه نمي دونم چي كار كنم ميشه كمك كنيد
گوشي x10i
اين پيغام مياد web page not available
1 . مسیر زیر را دنبال کنید » Setting > Wireless & networks > Mobile networks > Access Point Names

7 . تمام
هم از اين روش استفاده شده هم
# APN:mcinet
# .....:192.168.194.073
# .....:8080
# MCC:432
# MNC:11
# APN type:default,supl
# اكانت جديد بعدي
# MCC:432
از اينم استفاده كردم
از port 9201 هم استفاده كردم

amir_10x
16-12-2010, 15:25
سلام دوستان . من هم این مشکل رو داشتم. ور رفتم و راهشو پیدا کردم . از حخقف 8080 استفاده کنید . حل میشه. تشکر یادتون نره

amir_10x
16-12-2010, 15:26
ا . اشتبته تایپی بود . شرمنده. port 8080. منظورم بود

amir_ng
16-12-2010, 21:35
gprs من درست شد حالا mms رو چجوری فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟

hooro
20-12-2010, 19:14
با عرض خسته نباشی به کلیه مدیران سایت.مشکل من اینه که به اینترنت وصل میشم این پیام رو میده
the server failed to communicate
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

hooro
20-12-2010, 19:18
با عرض خسته نباشی به کلیه مدیران سایت.مشکل اینه که به اینترنت وصل میشم این پیام رو میده
the server failed to communicate
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.:dy:

servin_ha
21-12-2010, 14:26
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان فعال
من تمام تنظیمات و انجام دادم اما بازم وصل نمیشه , یعنی send داره ولی reseive نداره
خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .
اگه کسی میتونه کمکم کنه واقعا ممنون میشم.
گوشی htc - desire

urum
25-12-2010, 17:13
پس این مشکل ما که میریم APN میسازیم و وقتی save میکنیم و میایم بیرون اما اکانتی ساخته نمیشه رو چجوری حل کنیم؟ HTC بدون اینترنت که به درد نمی خوره.

zorro_new
29-12-2010, 20:15
پس این مشکل ما که میریم APN میسازیم و وقتی save میکنیم و میایم بیرون اما اکانتی ساخته نمیشه رو چجوری حل کنیم؟ HTC بدون اینترنت که به درد نمی خوره.

تنظیمات دستی
تنظیمات خود کارHTC Desire توسط گوشی شما پشتیبانی نمی شود. لطفا جهت تنظیمات دستی مطابق دستورالعمل زیر در تنظیمات گوشی خود برای اینترنت اقدام نمایید.

دکمه "Menu" را فشاردهید.
"Settings" را فشار دهید و"Wireless & networks" را انتخاب فرمایید.
به "Mobile networks" برويد و آن انتخاب کنید و"Access Point Names" را انتخاب فرمایید.
دکمه "Menu" را فشاردهید و"New APN" را انتخاب فرمایید.
"Name" را انتخاب کنید و MCCI Internet را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
به "APN" برويد و آن انتخاب کنید و mcinet را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
به "Port" برويد و آن انتخاب کنید و 9201 را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
به "Username" برويد و آن انتخاب کنید و (Leave field blank) را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
به "Password" برويد و آن انتخاب کنید و (Leave field blank) را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
دکمه "Menu" را فشاردهید و "Save" را فشار دهید
اطمینان حاصل فرمایيد پروفایل جدید شما انتخاب شده است.
جهت بازگشتن به صفحه اصلی دکمه "Home" را فشاردهید.
تلفن شما تنظیم شده است.
http://mci.ir/web/guest/220

urum
02-01-2011, 20:31
گوشی من وایلدفایر هست تمام مراحل بالا رو میرم با همراه اول اصلا کانکشن ایجاد نمیشه. اما با ایرانسل کانکشن ایجاد میشه. به این نتیجه رسیدم که اینترنت همراه اول تو این گوشی ساپورت نمیشه.

urum
03-01-2011, 10:19
کسی تونسته با وایلدفایر رام الشریف کانکشن همراه اول ایجاد کنه و به اینترنت وصل بشه؟

marde_parsi
08-01-2011, 23:52
من hero دارم با این روش وصل شدم ولی فقط با opera

B*3*N*A
12-01-2011, 12:01
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ ﺍﻡ ﺍﻡ ﺍﺱ ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭﻩ
ﺑﺨﺪﺍ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﻣﺸﻢ

TiTaN‎_‎88
15-01-2011, 17:37
سلام دوستان

دوستان من گوشی وایلدفایر خریدم . من قبلا گوشnokia n82 داشتم و به راحتی با پسی سویت (Nokia PC Suite ) کانکت می شدم اما باوایلدفایر نمی دونم چی کار کنم و چه جوری وصل بشم.

soteddel
18-01-2011, 00:21
جیپی اس من وصل نمیشه دیشب وصل بود اما الان اصلا وصل نمیشه ...
شما هم همین مشکلو دارین یا مشکل گوشیمه ؟ همه تنظیماتم امتهان کردم و نشد...:cg:

دانشجو21
18-01-2011, 16:32
با سلام من تمام این کارها رو انجام دادم ولی بازم اینترنت قطع فقط توی گزینه آخر شک دارم میشه بیشتر توضیح بدید متشگرم گوشیhtc desire

fire159
18-01-2011, 17:22
سلام

برای خاموش کردن GPRS تو همون بخش mobile network گزینه data enabled رو تیکش رو بردارید j تا جی پی ار اس غیر فعال بشه

سدریک دیگوری
31-01-2011, 19:17
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم.من گوشی x10mini دارم و می خواستم از طریق بلوتوث و یا کابل با لب تاب به اینترنت وصل بشم.ولی متاسفانه گوشی من قابلیت dial networking نداره و یا با کابل جواب نمی ده.آیا می تونین کمکی بهم بکنین؟

sewo_nim
04-02-2011, 14:56

7 . تمام

سلام دوستان

آیا راهی هست که اینترنت کامپیوتر رو به موبایل xperia10 وصل کرد و ازش استفاده کرد؟

sewo_nim
05-02-2011, 19:38
سلام دوستان

آیا راهی هست که اینترنت کامپیوتر رو به موبایل xperia10 وصل کرد و ازش استفاده کرد؟

کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sorena_blue1990
05-02-2011, 21:28
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا جایی که من می دونم از طریق وایرلس می شه

sewo_nim
05-02-2011, 21:52
تا جایی که من می دونم از طریق وایرلس می شه

دوست من وایرلس رو که میدونم

منظورم کابل یو اس بی هستش

خودم تو این سایت دیدم یکی از دوستان گفته بود چطوری میشه

اما حالا هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم

DARK ANGEL
06-02-2011, 00:45
دوست من وایرلس رو که میدونم

منظورم کابل یو اس بی هستش

خودم تو این سایت دیدم یکی از دوستان گفته بود چطوری میشه

اما حالا هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم

از طریق کابل یو اس بی؟
فکر نمیکنم بشه همچین کاری کرد

peymannaji
06-02-2011, 12:14
بهزينه gprs چطوري محاسبه ميشه . و اينكه چگونه غير فعال ميشه ؟

fire159
06-02-2011, 12:39
بهزينه gprs چطوري محاسبه ميشه . و اينكه چگونه غير فعال ميشه ؟

هزینه هاش که خیلی بالاست
برای غیر فعال کردن هم همون تیک Access Point Names رو بردار

Juventus
06-02-2011, 18:56
ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﻣﺸﮑﻠﻪ
ﺩﺳﺖ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺩﺭﺩ ﻧﮑﻨﻪ

amirshakoori
07-02-2011, 19:34
روی گوشی من هم کار نکرد
لطفا راهنمایی کنید

hakhamaneshian
12-02-2011, 09:35
سلام
گوشی من گالاکسیه . با تنظیمات اینترنت همراه اول مشکل دارم . چند وقت پیش تنظیمات این تاپیک رو انجام داده بودم و راحت وصل میشد ولی الان نزدیک 1 ماه که دیگه وصل نمیشه . مشکلش چی میتونه باشه ؟ لطفا راهنمایی کنید

LorD MysteriouS
12-02-2011, 10:14
مشکل میتونه از رامتون باشه
و یا از برنامه های fake operator که ممکنه استفاده کردید

hakhamaneshian
12-02-2011, 10:19
برنامه fake operator رو نصب نکردم . پس احتمالا از همون رام باشه . چه رامی نصب کنم ؟

LianTeam
14-02-2011, 02:18
سلام
کسی نمیخواد بگه چطوری میشه x10 رو به کامپیوتر وصل کرد واسه استفاده اینترنت در کامیپوتر؟

راستی یه نکته هم واسه اونایی که واسه اینترنت روی موبایلشون مشکل دارند
بگم که من روی x10 هیچ کاری و تنظیماتی انجام ندادم
و فقط سیم کارت گذاشتم و خودش کار میکرد

LianTeam
14-02-2011, 12:41
سلام
کسی نمیخواد بگه چطوری میشه x10 رو به کامپیوتر وصل کرد واسه استفاده اینترنت در کامیپوتر؟

راستی یه نکته هم واسه اونایی که واسه اینترنت روی موبایلشون مشکل دارند
بگم که من روی x10 هیچ کاری و تنظیماتی انجام ندادم
و فقط سیم کارت گذاشتم و خودش کار میکرد

mohammadreza47
14-02-2011, 15:58
گالكسي تب چه شكلي وصل ميشه به اينترنت

sistan54
15-02-2011, 11:20
سلام. من گوشی دیزایر دارم. تنظیماتش چجوریه؟ من روشهای بالا رو براش امتحان کردم. ولی وقتی save می کنم چیزی توی لیست ندارم. علاج چیه؟:an:

Juventus
15-02-2011, 18:59
خدا خیرت دهد

adriyano
17-02-2011, 00:39
اقایون تورو خدا کمک کنین گوشیم desire hd هست ...گوشیمو نمی تونم به gprs وصل کنم ...خواهشا مو به مو بهم توضیح بدین خواهشا..تو ایرانسل کار میکنم میرم web ولی 914 نمیشناسه یعنی هر کاری میکنم اون علامته E نمیاد که نمیاد...خواهشا کسانی که میدونن منو یاری کنن...

M.F.N
17-02-2011, 01:23
اقایون تورو خدا کمک کنین گوشیم desire hd هست ...گوشیمو نمی تونم به gprs وصل کنم ...خواهشا مو به مو بهم توضیح بدین خواهشا..تو ایرانسل کار میکنم میرم web ولی 914 نمیشناسه یعنی هر کاری میکنم اون علامته e نمیاد که نمیاد...خواهشا کسانی که میدونن منو یاری کنن...

شاید شهری که هستین رو همراه اول ساپورت نمیکنه،

adriyano
17-02-2011, 16:56
اخه تمامه دوستام اشناهام وصل میشن..ضمنا سیم کارتم رو گذاشتم رو گوشی n 72

رفتم اینترنت...من موندم یعنی اصابم دیگه نمیکشه...

owdon
26-02-2011, 10:12
Ip ايرانسل بسته شده.

سلام دوست بندری. منم این کارو کردم جواب داد.
گوشیم هم HTC Wildfire هست.
شاد و خرم باشی.

jamshid27
26-02-2011, 21:58
سلام
من x10 دارم
همون اول که روشنش کردم دیدم متصل نمیشه کد *140*3*6# را وارد کردم. پیام اومد منتظز دریافت پیامک تنظیمات باشید
البته پیامک تنظیمات روز بعد با ری ستارت کردن گوشیم اومد، ولی بعد از اون بدون هیچ مشکلی جی پی آر اس فعال شد
شما هم امتحان کنید

rahimjax2007
09-03-2011, 14:47
سلام
مبایلم دیزایر اچ دی هست به اینترنت وصل مشه ولی نمی تونم mmc یا همومن مولتی مدیا بفرستم چرا ؟

f e r e d y
13-03-2011, 11:47
man desire daram
zadam baz page eror mide

mohamad skystar
14-03-2011, 14:21
ممنون از دوستان.
من به همون روشی که در صفحه اول گفتن تنظیم کردم و gprs وصل شد.خیلی سرعت خوبی هم داره.

apolon005
16-03-2011, 13:08
میشه بگین چجوری mms رو روی desire hd فعال کنم >>>>> ایرانسل
gprs رو فعال کردم فقط مونده mms

myusername123
20-03-2011, 18:22
کسی تونسته مشکل ذخیره نشدن APN در گوشیهای htc wild fire و desire را بر طرف کنه؟ (تو همین "موضوع" چند نفر این مشکل را مطرح کرده‌اند)

morife
21-03-2011, 14:00
سلام خسته نباشید من زدم هم internet هم borowser اما mmsنه چرا

ساناز
23-03-2011, 11:59
سلام خسته نباشید من زدم هم internet هم borowser اما mmsنه چرا

میشه بگین چجوری mms رو روی desire hd فعال کنم >>>>> ایرانسل
gprs رو فعال کردم فقط مونده mms

سلام
مبایلم دیزایر اچ دی هست به اینترنت وصل مشه ولی نمی تونم mmc یا همومن مولتی مدیا بفرستم چرا ؟

دوستان باید اول از همه مطمئن باشید که تنظیمات ام ام استون فعال باشه.

Unknown_2517
28-03-2011, 20:14
تنظیمات خود کارHTC Desire توسط گوشی شما پشتیبانی نمی شود. لطفا جهت تنظیمات دستی مطابق دستورالعمل زیر در تنظیمات گوشی خود برای اینترنت اقدام نمایید.
دکمه "Menu" را فشاردهید.
"Settings" را فشار دهید و"Wireless & networks" را انتخاب فرمایید.
به "Mobile networks" برويد و آن انتخاب کنید و"Access Point Names" را انتخاب فرمایید.
دکمه "Menu" را فشاردهید و"New APN" را انتخاب فرمایید.
"Name" را انتخاب کنید و MCCI Internet را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
به "APN" برويد و آن انتخاب کنید و mcinet را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
به "Port" برويد و آن انتخاب کنید و 9201 را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
به "Username" برويد و آن انتخاب کنید و (Leave field blank) را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
به "Password" برويد و آن انتخاب کنید و (Leave field blank) را فشار دهید.
"OK"را فشار دهید.
دکمه "Menu" را فشاردهید و "Save" را فشار دهید
اطمینان حاصل فرمایيد پروفایل جدید شما انتخاب شده است.
جهت بازگشتن به صفحه اصلی دکمه "Home" را فشاردهید.
تلفن شما تنظیم شده است.

continue
29-03-2011, 18:06
سلام
دوستان بنده یه گوشی دیزایر دارم که در ویندوز XP بدون هیچ مشکلی از GPRS ایرانسل استفاده میکنم (درکامپیوتر) وکارامو انجام میدم منتها روی لپ تاپم که ویندوز 7 (x64)روش نصبه نمیتونم به اینترنت کانکت بشم ممنون میشم کمکم کنید که باید چیکار کنم تا بتونم توی ویندوز 7 هم مانند XP از اینترنت استفاده کنم.

Ramtin525
01-04-2011, 09:36
با سلام خدمت دوستان و مدیران محترم

اینجانب تنظیمات Samsung P1000 Galaxy Tab رو به دو صورت دستی و اتوماتیک(از طریق شبکه ایرانسل) جهت اتصال به اینترنت رو میخواستم برام بزارید
در ضمن وقتی *۱۳۰* ۳ *۶#[Yes/Ok] رو وارد میکنم گوشه سمت چپ بالا علامت تنظیماتی جه ذخیره سازی میاد اما نمیدونم چطوری واردشم

ممنون از راهنماییهای شما دوستان

dash REZA.dp
09-04-2011, 00:44
من با گوشی دیزایر و سیمکارت 0919 با این تنظیمات به راحتی کانکت میشوم. name:MCI-GPRS////apn:mcinet////.....:192.168.194.73////port:8080////mmsprotocol:wap2.0///mcc:432////mnc:11////apn type:default اگر سیو نشد دوباره وارد کنید.

MILAD6745
10-04-2011, 19:07
من وصل شدم ولی هرآدرسی تو براوزر میدم توش نمیره فقط به گوگل مپ و وایزپلیلوت خوب کانکت می شه

احتمالا مشكلتون با ست كردن dns برطرف ميشه
dns هايي رو كه ميتوني ست كني 4.2.2.4 يا 8.8.8.8 هستش

vb_pc
15-04-2011, 13:55
کسی تونسته با با این تنظیمات MMS بفرسته من هرچی سعی کردم نشد
ارور generic network failure میده کسی هست بتونه کمک کنه ؟

life4rent
15-04-2011, 19:35
یه دوست موبایل فروشی از من 30 هزار تومن برای این کار گرفت

rasoly
17-04-2011, 21:59
من مي تونم دانلود كنم ولي براوزرم كار نمي كنه

gsm
25-04-2011, 13:57
سلام دوستان ؛
من اینترنت گوشیم وصله ( x8 سونی )...اما میخوام وصلش کنم به لپ تاپ و از اون طرف استفاده کنم...
چه کنم؟

EMP3ROR
26-04-2011, 14:46
من بعد از اینکه تنظیمات mms رو در ادامه وارد میکنم دیگه gprs هم وصل نمیشه!
چه باید کرد؟

amid88
06-05-2011, 13:18
سلام بچه ها
من با گوشی x10 بار اول ایرانسل انداختم و کد تنظیمات gprs زدم خیلی راحت اینترنت گوشی وصل شد اما الان چند روزه که می خوام سیم همراه اول فعال کنم اصلان نمیشه همه این کارایی که گفتین انجام دادم apn میسازم و save هم میکنم اما connect نمیشه . چندتا browser مختلف هم تست کردم inernet connection faild می ده . لطفا کمک کنید.

Babaxan7
07-05-2011, 20:59
من gprs همراه اول ور گرفتم ، ولي سرعتش افتضاح هست ، يه چيزي تو مايه هاي دايل آپ . شما هم سرعتتون اين طور هستش؟

amid88
07-05-2011, 23:53
کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟
هنوز هیچیکی چواب قطعی و کامل واسه این پست نداده

ساناز
08-05-2011, 00:16
من gprs همراه اول ور گرفتم ، ولي سرعتش افتضاح هست ، يه چيزي تو مايه هاي دايل آپ . شما هم سرعتتون اين طور هستش؟

کلا این gprs ها سرعتشون از افتضاح هم یه چیزی اونور تره.

ساناز
08-05-2011, 00:21
سلام بچه ها
من با گوشی x10 بار اول ایرانسل انداختم و کد تنظیمات gprs زدم خیلی راحت اینترنت گوشی وصل شد اما الان چند روزه که می خوام سیم همراه اول فعال کنم اصلان نمیشه همه این کارایی که گفتین انجام دادم apn میسازم و save هم میکنم اما connect نمیشه . چندتا browser مختلف هم تست کردم inernet connection faild می ده . لطفا کمک کنید.

دقت کنید که در قسمت Wireless & Network، باید Mobile Network تیک داشته باشه.

amid88
08-05-2011, 11:54
مرسی از راهنمایی نچندان دقیقتون :ag:
اولا که mobile network اصلا تیک نداره که بخوای بزنی
اگه منظورتون تیک data roming و data trafific هستش که اونا رم تیک زدم .
من با ایرانسل خیلی راحت وصل میشم . با همراه اول فقط مشکل داره !!

sepia
08-05-2011, 13:04
من هم تنظیمات همراه اول رو دریافت کردم وبا هزار بدبختی راه انداختم .وصل هم میشه ولی فقط برای چند ثانیه.بعد دوباره قطع میشه.فکرکردم شاید به خاطر آنتی ویروس موبایل باشه،ولی با برداشتن آنتی ویرس ها هم مشکل همچنان برقراره.اگر کسی راهی پیدا کرد،لطفاً به اشتراک بذاره.

ساناز
08-05-2011, 13:49
مرسی از راهنمایی نچندان دقیقتون :ag:
اولا که mobile network اصلا تیک نداره که بخوای بزنی
اگه منظورتون تیک data roming و data trafific هستش که اونا رم تیک زدم .
من با ایرانسل خیلی راحت وصل میشم . با همراه اول فقط مشکل داره !!

دوست عزیز بسته به ورژن آندرویید داره مثلا در این اسکرین شات همون طور که گفتم این گزینه وجود داره

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=557199&stc=1&d=1304845788

ولی در اسکرین شات زیر که 2.3 هست نداره:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=557200&stc=1&d=1304845788

اگر اندرویید 2.2 دارید باید دقت کنید که MCC=432 و MNC=35 باشن البته این روش برای همه گوشی ها یکسانه و اگر همه مراحل رو دقیق انجام بدین مشکلی پیش نمیاد.با خالی گذاشتن قسمت پورت و پرو*کسی هم یه بار امتحان کنید اگر باز هم موفق نشدین از کانکشنی که ساختین یه اسکرین شات بزارین تا من ببینم.

ساناز
08-05-2011, 13:53
من هم تنظیمات همراه اول رو دریافت کردم وبا هزار بدبختی راه انداختم .وصل هم میشه ولی فقط برای چند ثانیه.بعد دوباره قطع میشه.فکرکردم شاید به خاطر آنتی ویروس موبایل باشه،ولی با برداشتن آنتی ویرس ها هم مشکل همچنان برقراره.اگر کسی راهی پیدا کرد،لطفاً به اشتراک بذاره.

دقت کنید که کانکشنی که ساختید دقیقا به همین صورت باشه:
name MCCI Internet
APN mcinet
port 8080
MCC 432
MNC 11

SDC110
11-05-2011, 04:35
منم طبق راهنمایی دوستان عمل کردم
پورت و پروکسـی رو خالی گذاشتم
یه مدت کار کرد دوباره قطع شد

زنگ زدم 700... گفت 0 رو بگیر به اپرتور وصل شو... 0 رو زدیم به گویا وصل شد! 2 دقیقه گذشت حرفهای خانوم محترم رو اجبارا گوش دادیم تا یه خان پسری جواب داد...
اول که بهش گفتم 2 دقیقه بیشتره من علافم این چه پشتیبانیه
میگه صفرو بزن به اپراتور وصل شو وصل میشه به گویا :|

فرمودند تشریف ببرین سایت ایرانسل... خدمات ... جی پی آر اس
منم رفتم ولی دیدم آپدیت صفحه مال سال پیشه!

خلاصه دوستان
پروکسـی رو همون پست اول تاپیک وارد کنند
پورت رو بزنند 8080
برای من جواب داد

amid88
11-05-2011, 15:01
دوست عزیز بسته به ورژن آندرویید داره مثلا در این اسکرین شات همون طور که گفتم این گزینه وجود داره

اگر اندرویید 2.2 دارید باید دقت کنید که MCC=432 و MNC=35 باشن البته این روش برای همه گوشی ها یکسانه و اگر همه مراحل رو دقیق انجام بدین مشکلی پیش نمیاد.با خالی گذاشتن قسمت پورت و پرو*کسی هم یه بار امتحان کنید اگر باز هم موفق نشدین از کانکشنی که ساختین یه اسکرین شات بزارین تا من ببینم.

بله شما درست فرمودین . تو گوشی های موتورلا و htc این تیک رو داره
ورژن اندروید 2.1 هستش . آپدیت هم کردم با se ولی بازم نم تونم کانکت کنم.
اسکرین شات نمی نوم بزارام نرم افزار ندارم.
ولی تنظیمات رو هم با اس ام اس از 8008 گرفتم و هم تنظیمات دستی که گفتن بچه ها همه رو تست کردم . کانکشن ساخته می شه ولی علامت اینترنت بالای گوشی فعال نمیشه .
با ایرانسل تست کردم تا config v v رو set میکنم سری وصل میشه . چندتا browser مختلف هم تست کردم.
انگار فقط با همراه آخر مشکل داره . اعصابمو داغون کرده 2هفت ست دنبال اینم . در هر صورت مرسی از راهنماییتون

amid88
11-05-2011, 15:51

ساناز خانم اینم اسکرین شات از همه تنظیمات گوشیم
دیگه دستم به دامنتون :ag: بینم چی می کنین :please: :sign_help:
مرسی از لطفتون

amid88
11-05-2011, 15:57
راسی یه چیز عجیب !! mnc رو همونطور که گفتین رو 35 چنج کردم بعد که save کردم acsses point پرید !! یه بار دیگه هم تست کردم همینجوری شد .؟؟؟ :ce:

ساناز
11-05-2011, 15:59
والا اینجور که من فهمیدم گوشیتون سونی اریکسون هست.پیشنهاد میکنم تو بخش تخصصی مربوط به گوشیتون این مسئله رو مطرح کنید تا کسانی که از این گوشی دارن راهنماییتون کنن.

ساناز
11-05-2011, 17:57
ساناز خانم اینم اسکرین شات از همه تنظیمات گوشیم
دیگه دستم به دامنتون :ag: بینم چی می کنین :please: :sign_help:
مرسی از لطفتون

خوب تو قسمت name همون MCI-GPRS رو تایپ کنید و در قسمت APN type باید Default باشه و بعد سیو کنین.ضمن اینکه سیم کارتتون حتما باید MCI باشه،TCI باشه قبول نمیکنه.ضمن اینکه به شماره 8008 عدد 1 رو اس ام اس کنید و ببینید اصلا فعال هست یا نه.

Molibden
14-05-2011, 20:46
جریان این پورت ها و پروک-سی ها چیه؟
پورت 8080 و پورت 9201
کدومش بهتره
چون اینترنت من روی x8 لگ زیاد داره و قطع و وصل میشه وسط کار

saaapy
16-05-2011, 23:59
راسی یه چیز عجیب !! mnc رو همونطور که گفتین رو 35 چنج کردم بعد که save کردم acsses point پرید !! یه بار دیگه هم تست کردم همینجوری شد .؟؟؟ :ce:
مشکلی نداره باید وصل بشه gprs فعاله دوست عزیز؟

amid88
17-05-2011, 23:39
خوب تو قسمت name همون MCI-GPRS رو تایپ کنید و در قسمت APN type باید Default باشه و بعد سیو کنین.ضمن اینکه سیم کارتتون حتما باید MCI باشه،TCI باشه قبول نمیکنه.ضمن اینکه به شماره 8008 عدد 1 رو اس ام اس کنید و ببینید اصلا فعال هست یا نه.

سلام
من هنوز نتونستم gprs همراه اول رو برا گوشی x10 وصل کنم تقریبا دیگه بیخیال شدم با اینکه بسته هم فعال کرده بودم سیم ایرانسل انداختم . خیلی خوب هم کار می کنه .
سیم همراه اولم رو هم رو گوشی n73 تست کردم مشکلی نداشت و وصل شد .

amid88
17-05-2011, 23:45
مشکلی نداره باید وصل بشه gprs فعاله دوست عزیز؟

نه وصل نمیشه .
وقتی ایرانسل استفاده می کنم تا تنظیمات رو از ایرانسل می گیرم و سیو میکنم علامت 2تا پیکان می افته بقل ساعت گوشی و وقتی صفحه باز میکنم چشمک می زنن که نشونه gprs

ولی همراه اول که می ندازم و تمام کارها رو انجام می دم و سیو هم میکنم ولی علامت 2تا پیکان نمیاد و اصلا وصل نمیشه . نه برای نرم افزارها نه برای بروزرها .
اینم اسکرین شات از تنظیمات گوشیمه همه چی رو درست انجام دادم.
http://mobilestan.net/showpost.php?p=2013724&postcount=83

فکر نمی کنم کسی بتونه مشکل منو حل کنه . با این همه پستی که گذاشتم . بهتره بیخیال بشم و به جون ایرانسل دعا کنم.

sina1359
18-05-2011, 09:41
سلام
یک سوال از دوستان داشتم
کسانی که با هر دو اپراتور کار کردند, میتونند جواب من را بدهند که:
سرعت gprs همراه اول به چه صورت است , از ایرانسل کمتر است یا بیشتر یا تفاوتی
بین آنها نیست؟
همچنین , ترافیک آن بیشتر از ایرانسل است یا کمتر ؟

amid88
19-05-2011, 05:15
سلام
یک سوال از دوستان داشتم
بین آنها نیست؟

سینا جان معمولا بستگی داره به مکان شما!! باید تست کنی هر دوتا رو . ولی چیزی پرسیدی در مورد ترافیک یا حجم دانلود که ایرانسل 2.5 گیگ برای یک ماه ولی همراه اول نا محدود.
به نظر خودم که همراه اول بهتره . مخصوصا تو شهرستانا !!
من خرم آباد با ایرانسل حداکثر تا 12 کیلو دانلود می کنم و روزا سرعتش کمتره که بین 5 تا 10.
اما همراه اول معمولا سرعت دانلود 20 تا 30 تاست بعضی وقتا 35 کیلو هم دانلود میکنم (شبا )

ساناز
20-05-2011, 23:43
سلام
یک سوال از دوستان داشتم
بین آنها نیست؟

من هر دو رو تست کردم و ایرانسل کمی بهتر بود.

hamid73
24-05-2011, 14:47
حالا برای من فلشها هم میاد ولی هیچ جا نمیره

ساناز
28-05-2011, 00:49
حالا برای من فلشها هم میاد ولی هیچ جا نمیره

واضح تر بگید مشکلتون رو.

tibe
09-06-2011, 09:34
کسی از نحوه تتظیمات turkcell یا خطوط دیگه ترکیه اطلاع داره من جمعه مسافرم اگه کسی بلده حتما بگه

pooreya_2008
13-06-2011, 23:05
روی sgs2 امتحان کردم اصلا apn نمیسازه!!!
چه کاری باید بکنم؟؟؟
ممنون

ir22
13-06-2011, 23:36
sسلام دوستان من هم موندم به این مشکل بعضی موقع ها اون علامت e,gمیاد که وصل میشم ولی بعضی موقع ها نمیاد خودم هم نمیدونم مشکل کجاست تمام تنظیمات رو هم چک کردم میشه یه لحظه وصل باشه یه لحظح قطع

majedzyaei
16-06-2011, 09:51
سلام راهنماییی کنید من به internet وصل هستم ولی مرور گرهام opera mini باز نه میکنه

ساناز
18-06-2011, 13:29
روی sgs2 امتحان کردم اصلا apn نمیسازه!!!
چه کاری باید بکنم؟؟؟
ممنون

پیشنهاد میکنم در بخش تخصصی گلکسی این مشکل رو مطرح کنید.

ساناز
18-06-2011, 13:30
سلام راهنماییی کنید من به internet وصل هستم ولی مرور گرهام opera mini باز نه میکنه

مشکل از خود نرم افزار هست.دوباره نصبش کنید.

sepehrirani
02-07-2011, 13:39
اساتید سلام
اقا ما اومدیم و یه بسته اینترنت یکماهه ایرانسل با قیمت 10هزار تومن خریدیم تا وقتی از منزل میریم بیرون و به وایرلس دسترسی نداریم ازش استفاده کنیم ولی در کمال تعجب متوجه شدم که شارژ یعنی همون اعتبار مکالمه مون هم هر وقت از اینترنت استفاده میکنم کم میشه !!!!!!!!!!!!!مگه نباید تامصرف 2گیگ در یکماه همون 10 تومن باشه؟

hamed_bluetooth
07-07-2011, 17:20
سلام داداش میگم این حالت air palne modeباید همینطور درطول اتصال فعال باشه یا نه؟ممنون

ir22
12-07-2011, 19:26
من همراه اول دارموحشتناک سرعتش پایین هست بسته خریدم اصلا بدرد نمیخوره سرعت دانلود روی 4الی 5 هست اخرش ایا واقعا همینطوری هست یا برای من اینطوری هست

jafar01
17-07-2011, 08:27
باسلام
گوشی htc desire s دارم تنظیمات انجام دادم اینترنت فعال شده بود ولی به سیستم کارخانه بردم دوباره تنظیمات انجام میدهم وصل نمی شه قسمت mobile network می زنم طول میکشه کم رنگ می مونه وقتی به صحفه دیگر می رم دوباره بزمیگردم تیک mobile networkدارد ولیعلامت gprsدربالا نیامده وعملا فعال نیست. لطفا کمکم کنید باتشکر

haghighat82
20-07-2011, 13:49
سلام به اساتید محترم
منم مشکل این دوستومن رو دارم , من GPRS , MMS وصل هست و تو بروزر هم وب گردی دارم
اما وقتی میخوام با لپ تاپ وصل شم, نمیشه!!! یعنی هر کار میکنم نمتونم ار اینترنت GPRS گوشی برای لب تاپ استفاده کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
گوشی من سونی x8 هست و الآن floyo-1.0 رو روش نصب کردم

haghighat82
20-07-2011, 13:50
سلام به اساتید محترم
اما وقتی میخوام با لپ تاپ وصل شم, نمیشه!!! یعنی هر کار میکنم نمتونم ار اینترنت GPRS گوشی برای لب تاپ استفاده کنم.

p_lord
20-07-2011, 15:42
اساتید سلام
اقا ما اومدیم و یه بسته اینترنت یکماهه ایرانسل با قیمت 10هزار تومن خریدیم تا وقتی از منزل میریم بیرون و به وایرلس دسترسی نداریم ازش استفاده کنیم ولی در کمال تعجب متوجه شدم که شارژ یعنی همون اعتبار مکالمه مون هم هر وقت از اینترنت استفاده میکنم کم میشه !!!!!!!!!!!!!مگه نباید تامصرف 2گیگ در یکماه همون 10 تومن باشه؟
شما کد #1*3*7*3*140* رو بزنید اگه بستتون فعال شده باشه بهتون میگه احتمالا بستتون فعال نشده

سلام به اساتید محترم
توی گوشی های htc که وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنی چند تا گزینه میاد اگه گزینه usb tethering رو بزنی کامپیوترت به ینترنت گوشیت وصل میشه
اگر توی گوشیت این گزینه رو پیدا نکردی میتونی توی این تاپیک دنبال جواب بگردی احتمالا جوابت رو میگیری
موفق باشی

lllgodfatherlll
27-07-2011, 12:57
سلام منم htc wildfire s دارم تنظیمات رو انجام میدم هیچ اتفاقی نمیفته نه علامتی نه پیغامی که نشون بده وصل شده
راهنمایی کنید لطفا

ساناز
27-07-2011, 14:03
من همراه اول دارموحشتناک سرعتش پایین هست بسته خریدم اصلا بدرد نمیخوره سرعت دانلود روی 4الی 5 هست اخرش ایا واقعا همینطوری هست یا برای من اینطوری هست

همراه اول کلا سرعتش افتضاحه.البته ایرانسل هم همین طوره و به نظر من باجی به هم نمیدن.

باسلام
گوشی htc desire s دارم تنظیمات انجام دادم اینترنت فعال شده بود ولی به سیستم کارخانه بردم دوباره تنظیمات انجام میدهم وصل نمی شه قسمت mobile network می زنم طول میکشه کم رنگ می مونه وقتی به صحفه دیگر می رم دوباره بزمیگردم تیک mobile networkدارد ولیعلامت gprsدربالا نیامده وعملا فعال نیست. لطفا کمکم کنید باتشکر

برای فعال کردن gprs همراه اول از menue به قسمت setting برین و بعد این مسیر رو دنبال کنید:
wireless & networks---------->mobile networks-------------->Access point names

بعد منو رو روش کلیک کنید و گزینه new apn رو انتخاب کنید.آی پی 192.168.194.073 و port عدد 8080 و mcc 432 و mnc عدد 11 رو وارد میکنید

rahimjax2007
27-07-2011, 14:38
سر جدتون چرا این دیزایر اچ دی تنظیم نمیشه برای ام ام اس . همه نو فن زدیم روش ولی نشد که نشد . خدارا شکر ایرانسل هم کاری نمی کنه برامون . با این قدر دکو پزش
یه مرد نیست این مشکلو حل کنه ؟!؟!

ساناز
27-07-2011, 14:45
سر جدتون چرا این دیزایر اچ دی تنظیم نمیشه برای ام ام اس . همه نو فن زدیم روش ولی نشد که نشد . خدارا شکر ایرانسل هم کاری نمی کنه برامون . با این قدر دکو پزش
یه مرد نیست این مشکلو حل کنه ؟!؟!

به این صفحه رفتید؟
http://www.mci.ir/web/guest/220

saeid_max
28-07-2011, 02:52
با سلام خدمت دوستان ، منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، reset APN می کنم ، APN جدید می سازم ، Save می کنم ، اما ذخیره نمیشه ، رام های مختلف رو هم امتحان کردم ....

ساناز
02-08-2011, 01:00
با سلام خدمت دوستان ، منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، reset APN می کنم ، APN جدید می سازم ، Save می کنم ، اما ذخیره نمیشه ، رام های مختلف رو هم امتحان کردم ....

از market enabler نباید استفاده کنید.

Hessam.66
11-08-2011, 14:47
دوستان کسی تنظیمات mms ایرانسل تو desire HD رو بلده ؟

Metallica
16-08-2011, 06:16
دوستان کسی تنظیمات mms ایرانسل تو desire HD رو بلده ؟
Mmsc: http://mms:8002
mms p ro xy: 10.131.26.138:8080
apn : Mtnirancell

mahmood85
16-08-2011, 18:35
سلام.
گوشی من galaxy sii هست.
من از gprs ایرانسل استفاده میکنم.
موقع استفاده از برنامه های gmail و talk و maps از اینترنت استفاده می کنه ولی با براوزر خودش و opera نمیتونم کانکت بشم.
رام گوشی هم i9100xxkg6 official هست (با رام قبلیش هم همینطور بود).
لطفا" راهنمایی کنید.

alirezatar
19-08-2011, 17:18
من به همین خاطر ویندوز اندروید نصب نمیکردم که gprs کار نمیکرد ولی با پورت8080 جواب داد ممنون از این به بعد فقط ویندوز اندروید استفاده میکنم

miladbr
23-08-2011, 12:15
از market enabler نباید استفاده کنید.

من HD 2 دارم.برای همراه اول سیو نمیشه ! این market enabler کجاست ؟!

NIHILmS
25-08-2011, 21:26

واسه من که اکثرا وصل نمیشه چه برسه به اینکه سرعتش کم یا زیاد باشه!! دوستم ایرانسل استفاده میکنه طرح هم ثبت کرده میگه دانلودش تا 20-25 هم میرسه

saeid3joon
26-08-2011, 19:14
سلام دوستان . اصلا تا حالا کسی تونسته با گوشی آندروید با خط ایرانسل ام ام اس بفرسته یا دریافت کنه ؟

توروخدا کمک کنید . من همه این تنظیمات رو وارد کردم ولی نشد که نشد؟؟؟

آیا باید یه نقطه دستیابی جدید به نام irancell-mms بسازیم و تنظیمات رو توی همون وارد کنیم یا همون یه نقطه دستیابی واسه mms و gprs جواب میده ؟

myfortunday
02-09-2011, 15:36
من دارمش اما متاسفانه روش ک کلیک میکنم بجای اینکه انتخاب شه و وصل شه میره تو ادیتش
یعنی روش کلیک میکنم میره تو ص ویرایش کانکشن
چکار کنم؟
گلکسی فیت

566870
13-09-2011, 17:07
با :ax:از شما
بسیار ممنون
:ax:

hosseinkia
15-09-2011, 12:12
سلام به دوستان
htc wildfire دارم با سیم کارت همراه اول به اینترنت وصل میشه اما میخام با کامپیوتر کانکت بشم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
سپاسگزارم

Maniadeu
16-09-2011, 00:26
واقعا سرعت اینترنت همراه اول افتضاحه . دو شبه دارم دارم خودمو می کشم یه دانلود کوچیک رو تجربه کنم هرگز موفق نشدم با مارکت لیست برنامه ها رو میاره و گوگل رو باز می کنه دیگه هیچی کار نمی کنه خیلی ضعیفه بدجور دارن کلاه می زارن سر مردم بدبخت، ای خدا ما چقدر بدبختیم ...:am:

DreamWorker
21-09-2011, 14:31
با سلام
من آرک دارم وقتی APN درست میکنم Save نمیشه! اگه کسی این مشکل رو حل کرده ممنون میشم اطلاع بده

yeganehaym
27-09-2011, 02:39
برای فعال سازی gprs تنها لازمه کد زیر رو ارسال کنین ، البته وقتی سیم کارت رو میزارین خود ایرانسل این پیشنهاد رو میده

*130*3*6#
بعد تو ناحیه اعلان درخواست نصب ویتریم میاد ، نصبش می کنی و gprs فعال میشه
روشی که من گفتم با بالا فرق داشت؟
=================================
نمی دونستم اینو از کجا بپرسم ولی از مدیریت سوال دارم تو کنترل پنل من ارسالی هام رو نمی تونم ببینم
چجوریه؟

natalia-portman
28-09-2011, 02:13
کاری رو ک گفتید انجام دادم ولی بازم نمیشه mms سند کرد لطفا کمک کنید گوشیم nexus s هست

ali_tavanaie
01-10-2011, 22:12
من جدیدا رام ndt v17.0 رو روی گوشیم نصب کردم ولی با این تنظیمات هم نشد وصل شم.

ساناز
07-10-2011, 19:13
سلام به دوستان
htc wildfire دارم با سیم کارت همراه اول به اینترنت وصل میشه اما میخام با کامپیوتر کانکت بشم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
سپاسگزارم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166983

arashtn
16-10-2011, 12:47
سلام دوستان من همه چیز طبق گفته ها انجام دادم تنظیمات سیو کردم ولی با مرورگر گوشی حتی گوگل باز نمیکنه!!!!
بازی هم اجرا میکنم چندتا گزینه میا مربوط به وای فای میشه>!!نمیشه از کار انداختش!!چیکار کنم

RmaNTrance
22-10-2011, 12:21
اقا دمت گرم 100 سال بود با اینترنت Irancell رو HTC Wildfire مشکل داشتم و از اینترنت داغون همراه اول استفاده می کردم!

دمت گرم خیلی حال دادین همتون

ممنون

خدا خیرتون بده:cp:

ساناز
23-10-2011, 21:33
برای فعال سازی gprs تنها لازمه کد زیر رو ارسال کنین ، البته وقتی سیم کارت رو میزارین خود ایرانسل این پیشنهاد رو میده

*130*3*6#
بعد تو ناحیه اعلان درخواست نصب ویتریم میاد ، نصبش می کنی و gprs فعال میشه
روشی که من گفتم با بالا فرق داشت؟
=================================
نمی دونستم اینو از کجا بپرسم ولی از مدیریت سوال دارم تو کنترل پنل من ارسالی هام رو نمی تونم ببینم
چجوریه؟

وقتی تو یه تاپیک پست میدید اون بالا جای ابزار های موضوع باید گزینه اشتراک موضوع رو انتخاب کنید.

ساناز
23-10-2011, 21:51
سلام دوستان من همه چیز طبق گفته ها انجام دادم تنظیمات سیو کردم ولی با مرورگر گوشی حتی گوگل باز نمیکنه!!!!
بازی هم اجرا میکنم چندتا گزینه میا مربوط به وای فای میشه>!!نمیشه از کار انداختش!!چیکار کنم

دوست عزیز شما این پست رو مطالعه بفرمایید:

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2351887&postcount=5

kami2281291170
15-11-2011, 01:04
ببخشیئ من وقتی گزینه packet data رو فعال میکنم بدون اینکه از اینترنت استفاده کنم خیلی شارژ ازم کم میکنه باید چیکار کنم قبلا n73 داشتم همچین مشکلی نداشت لطفا کمکم کنید

چرا
21-11-2011, 13:32
سلام

قبلا از همراه اول استفاده میردم و به خاطر هزینه بالای اینترنتش رفتم ی خط ایران سل گرفتم ولی این از اون خیلی گرونتر هستش
همین الاا وصل شدم به اینترنت و فقط همین سایت موبایلستان باز کردم و 1500 تومن از شارژم رو خورد:dx::dx:

اساتید لصفا کمک کنید:sign_help::sign_help::sign_help:

چرا
21-11-2011, 22:12
سلام

قبلا از همراه اول استفاده میردم و به خاطر هزینه بالای اینترنتش رفتم ی خط ایران سل گرفتم ولی این از اون خیلی گرونتر هستش
همین الاا وصل شدم به اینترنت و فقط همین سایت موبایلستان باز کردم و 1500 تومن از شارژم رو خورد:dx::dx:

لطفا یکی کمک کنه:dq:

szjafri
21-11-2011, 22:17
سلام ، بدون تھیّہ ٔ بستہ ھای gprs بہ انترنیت متّصل نشو، ھزینہ اش خیلی بالا است ، بستہ ھای ھمراہ اوّل مقرون بہ صرفہ است ، یک روزہ ھزار تومان ، یک ھفتہ چھار ھزار تومان ، شبانہ سہ ھزار تومان ، ماہانہ ۱۰ ھزار توامان بدون محدودیت ، موفّق باشید

apolon005
21-11-2011, 22:27
ببخشیئ من وقتی گزینه packet data رو فعال میکنم بدون اینکه از اینترنت استفاده کنم خیلی شارژ ازم کم میکنه باید چیکار کنم قبلا n73 داشتم همچین مشکلی نداشت لطفا کمکم کنید

گوشیهای اندرویدی وقتی اینترنتش فعال باشه به صورت خودکار بعضی برنامها رو آپدیت میکنه و این خودش هزینه کم میکنه
پس شما هروقت با نت کاری ندارین اینترنت گوشیتون رو غیر فعال کنین
این کار در مصرف شارژ هم صرفه جویی میکنه

سلام

دوست عزیز اگه از نت زیاد استفاده میکنی میتونی بسته gprs روزانه یا هفتگی یا ماهانه ایرانسل رو واسه خودتون فعال کنین

مثلا روزانه 1000 تومان کم میکنه و 24 ساعت اینترنت واسه شما فعاله بدون کم کردن هزینه البته با حجم 125 مگا بایت
هفتگی و ماهانه هم نرخ و حجمش فرق میکنه

خیلی باصرفه تر هستش برای کسایی که زیاد از اینترنت گوشی استفاده میکنن

چرا
21-11-2011, 23:48
گوشیهای اندرویدی وقتی اینترنتش فعال باشه به صورت خودکار بعضی برنامها رو آپدیت میکنه و این خودش هزینه کم میکنه
پس شما هروقت با نت کاری ندارین اینترنت گوشیتون رو غیر فعال کنین
این کار در مصرف شارژ هم صرفه جویی میکنه

دوست عزیز اگه از نت زیاد استفاده میکنی میتونی بسته gprs روزانه یا هفتگی یا ماهانه ایرانسل رو واسه خودتون فعال کنین

مثلا روزانه 1000 تومان کم میکنه و 24 ساعت اینترنت واسه شما فعاله بدون کم کردن هزینه البته با حجم 125 مگا بایت
هفتگی و ماهانه هم نرخ و حجمش فرق میکنه

خیلی باصرفه تر هستش برای کسایی که زیاد از اینترنت گوشی استفاده میکنن

مرسی از وقتتون
مشکل من فکر نمیکنم با هزینه بالاش باشه نمیدونم گوشی تنظیماتی داره و درست نیست یا چیز دیگه ای
من ی صحفه باز کردم 1500 تومن از شمارژمو خورد فقط ی صحفه اونم صحفه اصلی موبایلستان
و این نشان دهنده این است که حجم بالایی رو دریافت کرده گوشی البته فکر نکنم 1 دقیقه هم به اینترنت وصل بودم

البته همیشه به وسیله وای فای اینترنت رو گوشیم شیر هست ولی نمیدونم این چشه
برنامه ای هست که نشاندهنده حجم دریاف شده از اینترنت باشه؟؟؟

END_BOY
22-11-2011, 14:56
دوستان برای گالاکسی s2 به چه صورت هست
من باید اپی و پرت حتما وارد بشه یا نه؟
من که تست کردم چه با ایپی و پرت چه بدون اون بالا نیاورد
تنظیماتشم درست بود :ak:

ali_rayx
23-11-2011, 20:48
سلام به همه دوستان
ببخشید من دو هفته پی گوشی XPERIA mini رو خریدم و وقتی سیم کارت 912 رو انداختم روش،همون دقیقه تنظیماتش اومد ولی موقع نصب ارور داد که تنظیمات گوشیت آپدیت نیست
خلاصه در صفحه اول تنظیمات رو میزنم و وقتی میخوام سیوش کنم سیو میشه ولی چیزی نمیاد و خالی میمونه
خواهش میکنم راهنمایی کنین...

ali_rayx
24-11-2011, 10:41
دوستان منتظرم لطفا کمک کنید...

namakdooon
29-11-2011, 23:09
من هر کاری میکنم mms گوشی های اندروید و نمیتونم راه بندازم.
همه تنظیمات و مراحل و میرم. اینترنت فعاله اما این کار نمیکنه.
قلقی داره؟
mms نوشتن چطوریه؟

h_a_m_i_d_reza
02-12-2011, 06:54
سلام
من چه وقتي كه به صورت دستي apn جديد ميسازم و چه وقتي تنظيماتي كه خود همراه اول ميفرسته رو ذخيره ميكنم, apn جديدي سيو نميشه و محو ميشه..البته وقتي تنظيمات ارسالي همراه اول رو ذخيره ميكنم apn اضافه ميشه تو ليست منتها وقتي روش ميزنم ميره تو تنظيماتش و وقتي ميام بيرون ديگه وجود نداره!
كسي ميدونه بايد چيكار كرد؟!
ممنون..

shervingiran
02-12-2011, 20:02
سلام من روی امنیا 2 خودم CyanogenMod beta 1 رو نصب کردم و وقتی توی Access point names می رم اصلا گزینه ی add apn یا new apn نداره چیکار کنم؟

R o o z b e h
08-12-2011, 13:08
با سلام
من آرک دارم وقتی apn درست میکنم save نمیشه! اگه کسی این مشکل رو حل کرده ممنون میشم اطلاع بده
منم همین مشکل رو دارم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه!

dr_dfm
13-12-2011, 19:47
با سلام لطفا کمک کنید
درXperia ARC من وقتی وارد منوAPN می شم دکمه منو نداره که بزنم تا تنظیمات Gprs را وارد کنم لطفا بگید منظورتون از دکمه منو چیه؟
با تشکر

sanchezooper
15-12-2011, 14:52
سلام
حالا از اين چيزا كه بگذريم نحوه اتصال با كامپيوتر هم اموزش بده لطفا اگه كسي بلده به من پيغام خصوصي بده

8969
16-12-2011, 16:40
دوستان سلام
منم با x10 mini pro نتونستم وصل بشم
همراه اول دارم
هر کی با این مدل تو نسته وصل بشه منم راهنمایی کنه
ممنون

haftpich
19-12-2011, 18:45
با سلام لطفا کمک کنید
درXperia ARC من وقتی وارد منوAPN می شم دکمه منو نداره که بزنم تا تنظیمات Gprs را وارد کنم لطفا بگید منظورتون از دکمه منو چیه؟
با تشکر

....................................
دكمه كنار home
يعني دكمه پايين سمت راست

من كه با arc s نتونستم بسازم

DANIZO
23-12-2011, 19:36
اقا من گوشیم gs2 هست ! من همه ی این کارهایی که تو پست 1 گفته شده رو انجام دادم ولی متاسفانه به انترنت وصل نمیشه ! چی کار کنم !؟ خواهشا یکی کمک کنه !

vampire_bad61
27-12-2011, 18:24
سلام
من روی HD2 آندروید رام MIUI نصبیدم
یه mms برام اومده روی دانلودش که میزنم ارور میده
تنظیماتش رو چیکار کنم
؟؟؟
تورو خدا کمک کنین
مثله مرگ و زندگیه

DANIZO
04-01-2012, 13:18
کسی نیست جواب من رو هم بده ! یه 3 هفته است منتظر جواب هستم ! کمکککککککککککککک !

H a M e D
04-01-2012, 16:25
دوستان شما با ارسال sms به همراه اول راحت می تونید راحت تنطیمات خوده apn رو دریافت کنید ، ای پی جدید و موارد دیگر تو بسته ارسالی براتون میاد من دو ماهی از سرویس همراه اول استفاده کردم نامحدود.

متاسفانه اون ای پی و پورت و دیگر مواردشو یه جا یادداشت کرده بودم الان نیست و گرنه می دادم تو کانکشنتون وارد می کردید.

mostafait1
17-01-2012, 13:11
سلام.

دوستان عزیز من HTC WildFire دارم! با رام جدید سیانوژن.

در قسمت Network گوشی APN اضافه کردم برای GPRS و به اینترنت فعاله!

حاالا می خوام بدونم که آیا تنظیمات MMS رو باید داخل همان APN اضافه کنم؟! یا اینکه یک APN جدید بسازم و تنظیمات GPRSوMMS رو همزمان وارد کنم؟!

Crazyman
18-01-2012, 13:10
ایها الناس کسی نیست با گوشی دیزایر اچ دی ام ام اس بفرسته؟
من هر کاری می کنم نمیفرسته.
میگیره و لی سند نمیکنه
تنظیماتی که دوستان زدن و کار میکنه بگن ما هم بزنیم فرجی بشه
تنظیمات فعلی رو گوشی رو از سایت ایرانسل گرفتم

hosain3000
19-01-2012, 07:10
سلام
من وقتی با gprs گوشی کار میکنم دیگه کسی نمیتونه بهم زنگ بزنه. به اوپراتور که زنگ زدم گفت مربوط به تنظیمات گوشیه ولی من چیزی ندیدم. گوشیم هم sony ericsson xperia active هست و خط همراه اول دارم.
تشکر از سایت خوبتون…

mostafait1
19-01-2012, 12:24
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی...بعد از دو سه روز سعی و تلاش در اینترنت بالاخره ردیفش کردم.

-------------------------
اول از همه اینکه ابتدا کانکشن یا همان APN مربوط به MMS را بسازید و بعد از آن کانکشن یا همان APN مربوط به GPRS!

وارد منوی زیر شوید:
Menu ==> Settings ==> Wireless & networks ==> Mobile networks ==> Access Point Names

در این قسمت کلید Menu گوشی را زده و New APN را انتخاب کنید.و مشخصات زیر را وارد کنید:

Name: Irancell-MMS
APN: mtnirancell
MMSC: http://mms:8002
MMS p r o x y: 10.131.26.138
MMS p o r t: 8080
Authentication type: PAP
APN type: mms

دیگه هیچ گزینه ایی رو تغییر ندید و کلید Menu گوشی را زده و Save کنید!!!

الان یک کانکشن ساختید! حالا کلید Menu گوشی را دوباره زده و New APN را انتخاب کنید و مشخصات زیر را وارد کنید:
Name: Irancell-GPRS
APN: mtnirancell
P r o x y: 10.131.26.138
P o r t: 8080
Authentication type: PAP
دیگه هیچ چیزی رو تغییر ندید و کلید Menu گوشی را زده و Save کنید!

حالا شما دو عدد APN دارید! یک منو قبل از Access Point Name گزینه Data enabled رو فعال کنید!

حالا دیگه هم GPRS شما فعاله و هم MMS!

با تشکر!

بر روی گوشی HTC Wildfire تست کردم!

Crazyman
19-01-2012, 14:23
apn protocol?
چی باید باشه
mcc=432
mnc=35

mostafait1
19-01-2012, 16:49
apn protocol?
چی باید باشه
mcc=432
mnc=35

دوست عزیز عزیز این دو قسمت بصورت دیفالت هستند!

Crazyman
19-01-2012, 19:47
عهد بسته سند نکنه.......
عجب داستانی داریم
فکر نکنم ربطی به رام داشته باشه

M@j!D
23-01-2012, 16:11
میشه تنظیمات mms رو هم بذارید.
گوشیم galaxy nexus هست.

mostafait1
24-01-2012, 15:33
عهد بسته سند نکنه.......
عجب داستانی داریم
فکر نکنم ربطی به رام داشته باشه

دوست عزیز روش تنظیماتی که در بالا نوشتم رو تغییر بدید و بقیه رو رها کنید!

حواستون باشه که اول apn برای mms بسازید و بعد از آن apn برای gprs بسازید!

cruel
29-01-2012, 08:05
بچه ها gprs واسه من سند میکنه اما رسیو نمیکنه.. پورت 8080 و 9201 رو هم امتحان کردم فرقی نکرد..

razaghx007
06-02-2012, 20:31
اقا من موتورولا اتریکس دارم رام اصلی 2.3.3روش سوار هیچ جوری gprsروش کار میکنه هرچی تواین چند صفحه قبل بوده امتحان کردم نشد که نشد لطفا راهنمایم کنید کسی آتریکس داره که باهاش کانکت بشه به منم بگه په جوریه؟/:bc::bc::bc:

alireza.11373
15-02-2012, 11:29
سلام من هم تازه sensation xe خريدم
بايد كدوم تنظيماتو انجام بدم ؟؟؟؟؟؟
و يه سوال سخت : تجربه اولمه باhtc كار ميكنم چه نرم افزار هايي براي اجرا شدن به اينترنت نياز داره؟؟(اب و هوا رو كه ميدونم) و هركدوم براي بروز شدن چقدر نت مصرف ميكنن ؟؟ مثلا اب و هوا براي اپديت شدن چقدر استفاده ميكنه (با سيم كارت ايرانسل)
----------------
راستي از edge چطوري بايد استفاده كنم ممنون

amirrock
20-02-2012, 13:20
سلام
من گوشی xpria mini pro گرفتم و هر کاری انجام میدم gprs فعال نمیشه میشه تنظیم کامل برام بفرستین

saeed8715194
18-03-2012, 13:35
سلام من هم تازه sensation xe خريدم
بايد كدوم تنظيماتو انجام بدم ؟؟؟؟؟؟
و يه سوال سخت : تجربه اولمه باhtc كار ميكنم چه نرم افزار هايي براي اجرا شدن به اينترنت نياز داره؟؟(اب و هوا رو كه ميدونم) و هركدوم براي بروز شدن چقدر نت مصرف ميكنن ؟؟ مثلا اب و هوا براي اپديت شدن چقدر استفاده ميكنه (با سيم كارت ايرانسل)
----------------
راستي از edge چطوري بايد استفاده كنم ممنون
دوست من سوال شما چون تخصصی هست باید به انجمن مربوطه بروید اینجا فقط سوالات پیرامون اتصال به اینترنت میباشد نه چیز دیگر.
راستی انجمن مربوطه را در قسمت آندروید-اچ تی سی-سنسشن پیدا میکنی

nimzz
24-03-2012, 21:31
پست ارسال شده توسط موبايلba Salam man HTC Desire s daram , lotfan baraye nasb mms rahnamaEm konid,merc

nimzz
24-03-2012, 23:29
پست ارسال شده توسط موبايلkeC nis be man komak kone??!!!:( yeki bege vase inke betunam mms HTC Desire s ra faal konam chikar bayad bokonam? Khaheshan agar neC midune rahnamaEm kone

nimzz
25-03-2012, 12:54
پست ارسال شده توسط موبايلey baba man ba koli omid oomadam ozv shodam k shayd kec komakam kone vali mesle inke khabari nis

vjelevator
28-03-2012, 16:55
[QUOTE=mostafait1;2606976]با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی...بعد از دو سه روز سعی و تلاش در اینترنت بالاخره ردیفش کردم.

اول از همه اینکه ابتدا کانکشن یا همان APN مربوط به MMS را بسازید و بعد از آن کانکشن یا همان APN مربوط به GPRS!
...............................
:hello:
آقا من
htv evo دارم همه این کار رو کردم اما فقط gprs وصله :dx:
قبلا با 5800 mms میدادم مثل آب خوردن :ah:
اما evo 3d نمیشه:dy:
اگر کسی ام ام اس داده با این کل تنظیماتشو تو سایت بذاره :please:
ممنون:do:

alon3
08-04-2012, 22:09
سلام کی‌ کار با آندروید رو کامل بلده اگه می‌شه من رو تو یاهو ادد کنه ازش سوال دارم ممنون میشم تازه ۵ روز گرفتم ولی‌ فقط چندتا سوال دارم ممنون میشم کمک کنین :) Yahoo ID : nokhowd@yahoo.com

mya89
11-04-2012, 01:07
اقایون اساتید محترم
با تشکر از راه انداختن کار بچه ها
منم یه evo 3d دارم و راستش از اندروید چیز زیادی سرم نمیشه
از دیروز که گرفتمش مدام داره شارژ ایرانسلم تموم میشه...یکی بهم کمک کنه

mohammadkhafan
19-04-2012, 14:02
معذرت میخوام من گوشیم xperia x8 هست ولی هرکاری میکنم mms فعال نمیشه یکی میشه بگه که من باید چیکار کنم.
اگه میشه تنظیمات رو بنویسید که هر کدوم رو باید چی بنویسم.
ممنون میشم.

mshad
23-04-2012, 22:26
اگه میشه کامل تر توضیح بدبین x10 mini

dr_taghar
02-05-2012, 08:55
سلام به دوستای گل موبایلستانی
میخوام تنظیمات اتصال به شبکه gprs ایرانسل رو بگم امیدوارم تکراری نباشه
اول آدرس زیر دنبال کنید
setting-wireless controll-mobile network setting-access point names
حالا کلید menu رو بزنید و new APN رو انتخاب کنید
وقتی به آدرس زیر رفتید دقیقا مثل نمونه پایین پر کنید .
name : Irancell_GPRS
..... : 10.131.26.138
port : 9201
بقیش چیزی نمیخواد خالی بزارید حالا دوباره به آدرس زیر برید
بعد تیک mobile network رو بزنید حالا گوشی رو یه بار به حالت airplane mode ببرید ( کلید خاموش رو نگه دارید تا گزینه Airplain mode بیاد ) و دوباره روشن کنید
gprs مبارک !!!!!! :103::103::103:

:dn: با عرض اجازه از دوستان خلاصه صحبتحاتون رو تو عکس زیر آپ کردم تا همه توی گوشیاشون این تنظیمات gprs & mms رو داشته باشن...
یا حق

BlackHeart1988
03-05-2012, 12:59
نمی دونم جای درستی سوالم مطرح می کنم یا نه:
کسی تنظیمات APN رایتل واسه آندروید می دونه چطوریه ؟ Internet و MMS

:ax:

mrma718
20-05-2012, 16:00
سلام دوستان.
کسی میدونه چطوری میشه با بلوتوث به اینترنت کامپیوتر وصل شد. ببخشید که جای بهتری برای مطرح کردن این پرسش پیدا نکردم.
گوشی من xperia ray.
با تشکر.

esmail2574
26-05-2012, 19:27
سلام
مشکل من:
سیم کارتم همراه اول
گوشی htc wildfire
وقتی مشخصات رو وارد میکنم و save رو میزنم برمیگرده به صفحه APN که هیچی توش سیو نشده!!
چیکارش کنم؟
با ایرانسل مشکلی نداره و براحتی وصل میشه.
ولی با خط همراه اول اصلا APN ساخته نمیشه!!!

ali.32
29-05-2012, 13:52
سلام خدمت تمامی دوستان گل موبایلستانی
تنظیمات mms و gprs ایرانسلو میخوام برای htc-hd2 آندرویدش کردم
با تشکر

ali.32
29-05-2012, 21:23
سلام
آقا کسی کمک نکرد خودم دست به کار شدم درست کردمش
دستور کار به این صورته:
برای این تنظیمات اول باید MMS فعال بشه چون اگه اول GPRS فعال بشه بعد از انجام تنظیمات MMS دیگه اینترتن کار نمیکنه

تنظیمات MMS
به آدرس Setting > Wireless Controll > Mobile Network Setting > Access Point Names برید .
با زدن کلید Menu و New APN رو انتخاب کنید و گزینه ها رو مثل زیر پر کنید .

Name : Irancell-MMS
MMSC : http://mms:8002
MMS P*o*y : 10.131.26.138
MMS Port : 8080
Authentication type : PAP
APN type : mms

مهم:(دقت کنید بقیه گزینه ها تغیری نکند)
مهم:بعد با زدن کلید Menu گزینه Save را انتخاب کنید.

تنظیمات GPRS
دوباره با زدن کلید Menu و New APN رو انتخاب کنید و گزینه ها رو مثل زیر پر کنید .
P*o*y : 10.131.26.138
Port : 8080
Authentication type : PAP

مهم:(دقت کنید بقیه گزینه ها تغیری نکند)
مهم:بعد با زدن کلید Menu گزینه Save را انتخاب کنید.

mohammadkhafan
05-06-2012, 00:54
آقا یکی به من کمک کنه من هرکاری میکنم mms فعال نمیشه.
نمیدونم چرا لج کرده یا من.
آقا کمکم کنییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییین

esmail2574
13-06-2012, 14:34
سلام
مشکل من:
سیم کارتم همراه اول
گوشی htc wildfire
وقتی مشخصات رو وارد میکنم و save رو میزنم برمیگرده به صفحه APN که هیچی توش سیو نشده!!
چیکارش کنم؟
با ایرانسل مشکلی نداره و براحتی وصل میشه.
ولی با خط همراه اول اصلا APN ساخته نمیشه!!!

تنها راه حلی که به نظرم رسید این بود که چون سیم کارتم IR-TCI بود عوضش کنم. رفتم عوضش کردم و تبدیل شد به IR-MCI. الان اینترنت گوشیم فعاله. :mobilestan:

oooiuuu
19-06-2012, 01:47
این روش برای تبلت های سامسونگ منظورم این مدلGalaxy Tab 7.0 هست جواب میده

s...
08-07-2012, 21:37
سلام من اگه بخوام با .... با گوشیم .وصل شم چه کنم.اصلا میشه کسی وصل کرده؟

ehsan0912288
24-07-2012, 15:33
تنظیمات gprs برای motorola xt910 رو بیزحمت بگید

malu
24-07-2012, 16:34
با سلام خدمت دوستان من چند روزي هست كه گوشي خودم رو به اندرويد 4 ارتقا دادم arc s
خيلي از برنامه ها كه به اينترنت نياز داره رو باز نمي كنه مثل بازي modern combat 3 و برنامه nim buz و برنامه viber و ... ولي سايت ها رو با برنامه اپرا باز مي كنه
مي خواستم ببينم مشكل از ايرانسله يا از اندرويد 4 يا از تنظيمات گوشيم يا ........

_javad
27-07-2012, 23:17
سلام دوستان من خط دائم دارم میتونم به اینترنت وصل بشم؟؟ اگه میشه لطفا راهنماییم کنیید ممنون میشم . گوشیم هم ادونس هسته

vahid4
28-07-2012, 22:05
این برنامه تنظیمات اینترنت و پیام چند رسانه ای اپراتورهای "همراه اول" و "ایرانسل" را به صورت خودکار انجام می دهد.

http://s.cafebazaar.ir/upload/screenshot/net.vahdatfar.apn0.jpg
http://s.cafebazaar.ir/upload/screenshot/net.vahdatfar.apn1.jpg
http://s.cafebazaar.ir/upload/screenshot/net.vahdatfar.apn2.jpg

- این اپلیکیشن برای کاربرانی مفید هستش که اپراتورها بصورت اوتوماتیک تنظیمات APN را برایشان ارسال نمی کند ، مسلما دوستانی که مشکلی از این بابت ندارند نیازی به این اپلیکیشن ندارند.
نکته:
-اگر چنانچه بعد از اجرای برنامه کماکان نمی توانید به اینترنت متصل شوید با خدمات مشترکین اپراتور مربوطه تماس حاصل نمایید.
- گوشی هایی که دارای ICS-Android 4.0.3-هستند حتما باید روت شده باشند و برای اعمال تنظیمات این برنامه را از پوشه data/app به syatem/app منتقل نمایید.
- بعد از اعمال تنظیمات از مسیر
settings/Wireless & networks/Mobile network
به گوشی خود اجازه استفاده از اینترنت را بدهید.

هشدار:
- با اعمال تنظیمات از طریق این برنامه ، تنظیمات قبلی موجود در گوشی شما پاک خواهد شد.

لینک داونلود :

http://cafebazaar.ir/app/net.vahdatfar.apn/?l=fa

_javad
29-07-2012, 00:15
یکی بیاد به داد من برسه . Gprs همراه اول من فعال نمیشه چکار کنم . تو سایت همراه اول هم میرم میگه این گوشی gprs پشتیبانی نمیکنه . اینا چرا اینقد شعر ور میگن 700 تومن پول دادم مگه میشه پشتیبانی نکنه ؟ یکی بهم کمک کنه گوشیم هم سامسونگ ادونس هسته تورو خدا راهنماییم کنید

* MEMCO *
29-07-2012, 00:21
سلام دوستان
من اینترنت گوشیم عشقی شده !!! چکارش کنم که درست بشه ؟؟
سونی اکسپریا اس اندروید4.0.4
نیم باز رو باز نمیکنه بعضی وقتا اپرا رو باز میکنه بعضی وقتا نه !!! ولی وقتی به کامپیوتر وصل میشه کار میکنه

EAGLEBOOY
29-07-2012, 13:11
سلام ببخشید دوباره مزاهم میشم
من الان یک arc s و یک neo v دارم.
میخوام سرعت اینترنت رو تست کنم ولی چطوری باید از اینترنت اون برای کامپیوتر استفاده کرد
نرم افزار میخواد؟
از طریق بلوتوث یا وایرلس هم امکان پذیره؟
روی گوشی هم هیچ تنظیماتی انجام ندادم.
اگه جای اشتباه پست دادم بگید کجا باید برم.

_javad
29-07-2012, 15:09
gprsگوشیم وصل شده ولی بعضی سایتارو باز نمیکنه ارور میده میشه بگید مشکل چیه ؟