PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرويس data مخابرات

hamidontop
20-12-2006, 16:56
سلام دوستان من چند تا سوال در مورد data مخابرات داشتم:
من p990 دارم و میخوام از اینترنت روی موبایلم استفاده کنم میخواستم شرایط استفاده از سرویس دیتا رو بدونم
1- ایا غیر از ابونمان 10000 تومان مبلغ دیگه ای هم باید پرداخت بشه؟
2-اگه اره چه جوریه بر اساس دقیقس؟هزینش چقدر؟
3-سرعتش چه جوریه و ایا کلن می ارزه و به درد بخور هست؟
4-ایا تمام سایتها رو باز میکنه یا محدودیت داره؟
از کسانی که از دیتا استفاده میکنن یا اطلاعات دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن.مرسی

hamidontop
21-12-2006, 00:37
لطفا اگه كسي جواب اين سوالا رو ميدونه منو راهنمايي كنه خيلي ممنون

Scarta
21-01-2007, 01:29
من امروز پرسيدم !
مبلغ 5 هزار تومان بايد بدهيد (در ماه)
سرويس 5 روز بعد وصل ميشود .
مدارك : آخرين قبض پرداختي - شناسنامه مالك - خود مالك - شناسنامه موبايل
در مورد راضي بودن يا نبودن :
جناب دفتر خدمات موبايل فرمودند بريد بپرسيد ملت راضي هستند يا نه !

R.E.Z.A
22-01-2007, 12:09
آقا بیشتر راهنمایی کنید منم می خوام وصلش کنم

R.E.Z.A
22-01-2007, 12:11
آقا فوری هستش تو رو به خدا درست راهنمایی کنید هر کی که وصل کر ده بگه >>>>>>

:praise: :praise: :praise: :praise: :praise: :praise: :praise: :praise: :praise: :praise: :praise: :praise:

R.E.Z.A
22-01-2007, 12:14
بعد از اینکه وصل شد تا آخر هر چه قدر وصل بشید و یا اگه وصل نشیم باید فقط همون 5000 تومان رو بد م؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

ayhan
22-01-2007, 13:13
من شنيدم هزينه استفاده هم داره .. يعني هر دقيقه استفاده از ديتا برابر يك دقيقه مكالمه هستش..

R.E.Z.A
22-01-2007, 14:15
کامل تر >>>>>>>>>>

اینا جواب ما رو نمیده>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

® Ali
22-01-2007, 14:50
1. هزینه گزاف: دقیقه ای 44 تومان
2. سرعت افتضاح: 12kbps (همون که تو مودم 56 هستش!)
3. پول کارت اینترنت را هم باید بدی!

یه خرده دندون رو جیگر بذار تا سرویس GPRS را راه بندازن تا بتونی با سرعت 50 و هزینه پایین به اینترنت وصل بشی. فعلا که مناقصه پیمانکارش انجام شده و مراحل تست را پشت سر می ذاره. ایرانسل هم تا عید گفته GPRS خودش را راه می ندازه. می تونی ایرانسل هم بخری.

OK?

ayhan
22-01-2007, 15:22
مشترك مي تواند با همراه داشتن سند مالكيت ويا وكالتنامه ، آخرين قبض پرداختي و مدارك شناسايي به يكي از دفاتر امور مشتركين مراجعه وبا پر كردن فرم مربوطه اين سرويس را درخواست نمايد . مبلغ آبونمان اين سرويس در هر دوره 100000 ريال مي باشد . ( ماهانه 50000 ريال ) هزينه استفاده از سرويس ديتا مطابق تعرفه مكالمات تلفن همراه است .

iman_n21
22-01-2007, 16:23
آقا من فقط میخوام ایمیلهام فوروارد بشه رو گوشیم
این سرویس بدرد من میخوره ؟

alirezag
27-01-2007, 15:55
من بيش از يكساله ديتا دارم و استفاده هم ميكنم. سرعتش كمه، هزينه ثابت ماهي 10 هزار تومان داره، ولي لنگه كفشه وسط بيابون. ايشالا gprs راه بيفته بهتر ميشه. ولي روش استفاده:
1- اگر لپتاپ داريد كه bluetooth داره ، با اون ميتونيد از طريق كامپيوترتون يك network connection بسازيد و آدرس گوشي تون رو كه search كرده و به كامپيوتر معرفي كردين به اون ميدين با تلفن و user id و password شركت isp كه ازش استفاده ميكنيد. اونوقت ميتونيد از ie يا ... استفاده كنيد ولي با سرعت دق آور. خوبيش اينه كه يه وقت وسط جاده بدون خط تلفن خواستيد يه چيز تو اينترنت چك كنيد ميشه.
2- با خود گوشي كه راحته، و بستگي به گوشيتون داره. فقط اينو بدونيد كه خيلي از سايتها اصلا نمياد. خيلي ها خلاصه شده مي آد و بعي سايتها مخصوص موبايلش مي آد.
موفق باشيد.

alirezag
27-01-2007, 15:57
اما در مورد فوروارد كردن e-mail بستگي داره e-mail چي باشه؟ yahoo نه نميشه. فقط خاص آمريكاست. ولي ميتونيد وصل شيد و چك كنيد.