PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خروج از آنتن

moradbeag
24-12-2006, 10:24
قصد داریم تا هم اکنون یکی از کاربردی ترین و جالب ترین ترفندهای موبایل را که کمتر کسی از آن با خبر است را برای شما بازگو کنیم. ممکن است شما نیز گاهی حوصله و وقت کافی برای پاسخ گویی به تلفن هایی که به موبایلتان زده میشود را نداشته باشید ؛ شاید گوشی را خاموش کنید و یا حتی بدان پاسخ نگویید که این دو کار تا حدودی خلاف ادب است. اما قصد داریم تا روشی ساده اما کاربردی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید کاری کنید که هر زمان کسی با شما تماس گرفت با پیغام " شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد " یا " شماره مورد نظر مسدود است " و یا ... روبرو شود.

بدین منظور گوشی خود را ابتدا روشن کنید.
سپس میبایست کد #094*21*را در گوشی وارد کنید و سپس دکمه Call (دکمه سبز رنگ) را فشار دهید.
پس از چند ثانیه علامتی بر روی صفحه گوشی ظاهر میشود که به معنای فعال شدن این موضوع است.
اکنون هر کس با شما تماس بگیرید با پیغام های ذکر شده بر خورد میکند.
اما برای غیرفعال کردن این قابلیت کافی است که کد #21# را در گوشی وارد کنید و سپس دکمه Call (دکمه سبز رنگ) را فشار دهید.
اکنون میتوانید تماسهای رسیده را دریافت کنید.

چند نکته:
وب سایت ترفندستان از معدود سایتهای پارسی است که این ترفند را بازگو میکند.
با فعال سازی این قابلیت هم میتوانید SMS بفرستید هم SMS دریافت کنید.
این ترفند روی گوشیهای نوکیا و سونی اریکسون تست شده است.
این ترفند با استفاده از سیستم Diverting گوشی ها صورت میپذیرد.
این ترفند تنها بر روی مخابرات ایران تست شده است.
اگر در حین نوشتن کد به Error برخورد کردید مجدد کد را وارد کنید.
افرادی که با موبایل با شما تماس میگیرند با پیغام Diverting نیز روبرو میشوند که چندان مشکلی پدید نمیاورد.

ali_power42
24-12-2006, 12:30
سلام
شما با این کار روی شماره 094 دایورت میکنی و اون علامتی هم که میاد علامت دایورت هست
هزینه دایورت هم برای خود شما میفته
این کارو نکن

borteh
24-12-2006, 13:08
سلام
شما با این کار روی شماره 094 دایورت میکنی و اون علامتی هم که میاد علامت دایورت هست
هزینه دایورت هم برای خود شما میفته
این کارو نکن

عزیز دلم ! باز یکی اومد و نظر داد ...

اولا" این بهترین و آسون ترین راهیه که دوستمون پیشنهاد دادن ! دایورت روی پیش شماره ای که وجود نداره. وقتی کسی تماس میگیره یا میگه این شماره مسدوده یا در شبکه وجود نداره یا اشغال میزنه.

بعدشم کودوم هزینه ؟!؟ نکنه شما به یکی تک زنگ میزنی هزینه میندازه !؟؟ آدم یه حرفایی میشنوه که شاخ در میاره !!! آخه کودوم اپراتور موبایل تو دنیا تا وقتی مخاطب گوشی رو برنداشته برا تماس گیرنده پالس میندازه ؟!؟ یا یه چیزی رو کامل بدون بیا در مورد مطلب یکی نظر بده ! یا نمیدونی لطف کن نظر نده !!
در ضمن با علامت دایورت هم حال نمیکنی مجبور نیستی این کار رو انجام بدی !
اصلا" شما میتونی خط موبایلتو بفروشی و جاش از این گوشی های Wireless تلفن های ثابت با برد زیاد استفاده کنی که دایورت هم نشه !!!!

بعدشم این دوستمون که مطلب رو لطف کرده و نوشته نیگا کنی یه ستاره داره یعنی یه چند تا پست زده تشکر خورده !! شما دیروز ساین آپ کردی اومدی در مورد یه مطلب مفید نظرم میدی ؟؟؟

دوره زمونه ای شده !

borteh
24-12-2006, 13:10
قصد داریم تا هم اکنون یکی از کاربردی ترین و جالب ترین ترفندهای موبایل را که کمتر کسی از آن با خبر است را برای شما بازگو کنیم. ممکن است شما نیز گاهی حوصله و وقت کافی برای پاسخ گویی به تلفن هایی که به موبایلتان زده میشود را نداشته باشید ؛ شاید گوشی را خاموش کنید و یا حتی بدان پاسخ نگویید که این دو کار تا حدودی خلاف ادب است. اما قصد داریم تا روشی ساده اما کاربردی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید کاری کنید که هر زمان کسی با شما تماس گرفت با پیغام " شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد " یا " شماره مورد نظر مسدود است " و یا ... روبرو شود.

بدین منظور گوشی خود را ابتدا روشن کنید.
سپس میبایست کد #094*21*را در گوشی وارد کنید و سپس دکمه Call (دکمه سبز رنگ) را فشار دهید.
پس از چند ثانیه علامتی بر روی صفحه گوشی ظاهر میشود که به معنای فعال شدن این موضوع است.
اکنون هر کس با شما تماس بگیرید با پیغام های ذکر شده بر خورد میکند.
اما برای غیرفعال کردن این قابلیت کافی است که کد #21# را در گوشی وارد کنید و سپس دکمه Call (دکمه سبز رنگ) را فشار دهید.
اکنون میتوانید تماسهای رسیده را دریافت کنید.

چند نکته:
وب سایت ترفندستان از معدود سایتهای پارسی است که این ترفند را بازگو میکند.
با فعال سازی این قابلیت هم میتوانید SMS بفرستید هم SMS دریافت کنید.
این ترفند روی گوشیهای نوکیا و سونی اریکسون تست شده است.
این ترفند با استفاده از سیستم Diverting گوشی ها صورت میپذیرد.
این ترفند تنها بر روی مخابرات ایران تست شده است.
اگر در حین نوشتن کد به Error برخورد کردید مجدد کد را وارد کنید.
افرادی که با موبایل با شما تماس میگیرند با پیغام Diverting نیز روبرو میشوند که چندان مشکلی پدید نمیاورد.

دوست عزیزم مطلب خیلی جالب و بجایی بود و قابل استفاده. منتظر مطالب بهتر از شما هستیم.

miscreant_ghost
24-12-2006, 14:07
دوست عزيز بهترين کار و محترمانه ترين کار همّون چيزيه که من تو پست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=13224
معرفی کردم(البته ازّزحماته شما متشکرم و من فقط نظرمو دادم)
در ضمن دوستمون راست ميگه،احتماله هزينه دايورت برای شما وجود داره
،وقتی که دايورت ميکنی(از هر نوعی)برايه شما هزينه میفته،
قرار نيست که شما گوشيرو برداری(اصلاً نميتونی برداری،چون دايورت کردی)
تماس با جایی که شما به اونجا دايورت کردی برقرار بشه،برای شما هزينه مياد
،حالا اونجا ميتونه يه جايه الکی باشه تا پیغام مخابراتو طرفه مقابلت بشنوه
در کل شرطه عقل اينه که آدم تا راه های بهتری هست ريسک نکنه و هزینه بيخود رو دست خودش نزاره.....علی

ali_power42
03-01-2007, 04:41
سلام
جناب اقای مدیر انجمن :
1-هزینه divert حتما برای اونی که divert کرده میفته.باور نداری با تالیا امتحان کن حالا رو هر شماره ای divert کرده باشی فرق نمیکنه.بعد با همون کدی که اعتبار تالیا رو نشون میده چک کن وببین که کم شده
2-هیچ فرقی نمیکنه که طرف گوشیو برداره یا نه.در هر 2 صورت هزینه میفته.
3-طرف مقابل میفهمه که شما divert کردی چون رو گوشییش مینویسه diverted (دایورت شده)
4-اعصاب منو خورد کردی
5-این چه وضع صحبت کردن با یه کاربره حالا چه تازه وارد چه قدیمی.هر جوری دلت خواست منو مسخره کردی.اخرش هم دیدی که من درست میگفتم.
6-هیچ ارتباطی بین تعداد ستاره ها و معلومات یک شخص نیست
7-وقتی چیزیو ندونم نظر نمیدم بر عکس بعضیها که ادعاشون هم میشه
8-این که من خطمو بفروشم یا نه به خودم مربوطه
9-گوشیهای wireless با برد زیاد هم غیر قانونی هستن و هم اینکه بالاخره بردشون محدودیت داره
10-از شما که مدیر انجمن هستی این طور صحبت کردن بعیده

smahmodi
03-01-2007, 15:48
سلام
من هم با علي موافقم (البته در مورد نحوه صحبت مدير انجمن با ايشان). ولي در مورد مسايل فني فكر مي كنم دايورت اگر جواب نده هزينه نداشته باشه.

sinajoon
03-01-2007, 16:20
عزیز دلم ! باز یکی اومد و نظر داد ...

اولا" این بهترین و آسون ترین راهیه که دوستمون پیشنهاد دادن ! دایورت روی پیش شماره ای که وجود نداره. وقتی کسی تماس میگیره یا میگه این شماره مسدوده یا در شبکه وجود نداره یا اشغال میزنه.

بعدشم کودوم هزینه ؟!؟ نکنه شما به یکی تک زنگ میزنی هزینه میندازه !؟؟ آدم یه حرفایی میشنوه که شاخ در میاره !!! آخه کودوم اپراتور موبایل تو دنیا تا وقتی مخاطب گوشی رو برنداشته برا تماس گیرنده پالس میندازه ؟!؟ یا یه چیزی رو کامل بدون بیا در مورد مطلب یکی نظر بده ! یا نمیدونی لطف کن نظر نده !!
در ضمن با علامت دایورت هم حال نمیکنی مجبور نیستی این کار رو انجام بدی !
اصلا" شما میتونی خط موبایلتو بفروشی و جاش از این گوشی های Wireless تلفن های ثابت با برد زیاد استفاده کنی که دایورت هم نشه !!!!

بعدشم این دوستمون که مطلب رو لطف کرده و نوشته نیگا کنی یه ستاره داره یعنی یه چند تا پست زده تشکر خورده !! شما دیروز ساین آپ کردی اومدی در مورد یه مطلب مفید نظرم میدی ؟؟؟

دوره زمونه ای شده !

اولا سلام بر همگی ،

من به خاطر مسایلی زیاد توی سایت نمیام و نمیدونم آقای borteh شما کی هستی و ... ولی رفتار شما واقعا زننده است . میگی چرا ؟

***عزیز دلم ! باز یکی اومد و نظر داد ... { آقای محترم اینجا مکانی برای بحث و تبادل نظره نه میوه فروشی }

***اصلا" شما میتونی خط موبایلتو بفروشی و جاش از این گوشی های Wireless تلفن های ثابت با برد زیاد استفاده کنی که دایورت هم نشه !!!! { خوبه حالا مدیر موقت هستیو این طوری تکلیف معلوم میکنی جناب عالی تو جامعه که پست مدیریت نداری که ؟ }

*** ببین عزیزه من بی احترامی به اشخاص خیلی راحته ولی احترام گذاشتن و همچنین کسب کردن اون سخته .

با آرزوی موفقیت برای شما ...

downloadsoft
17-11-2008, 14:52
اشکال ما ایرانی ها یا بهتر بگم انسان ها اینکه وقتی به جایی میرسیم غرور ما رو می......ه و به تحقیر افراد می پردازیم. نمونش قاضی ها اگر کافی به هرفشون گوش نکنیم یا بگیم بالا چشمت ابرو حکم 10 سال زندان رو برای ما درست میکنند نمونه اش رو هم دیدم و هستند ...
من خودم مدیر چند تا فرم هستم ولی کاربرا تو یاهو میگن انگار ما با شما دوستیم
پس بهتره بهم احترام بزاریم و همدیگر رو تهقیر نکنیم.

EHSAN
17-11-2008, 16:21
دوست عزیز این پست برای پارسال هست