PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوپرایز :ورژن جدید نوکیا مپ , مسیریابی رایگان! بدون نیاز به کرک:ovi maps v3.03 10wk01 b05

AmirOmidvar
21-01-2010, 18:25
ورژن جدید نوکیا مپ , مسیریابی رایگان! بدون نیاز به کرک:ovi maps v3.03 10wk01 b05

سلام.
من که واقعا سوپرایز شدم.

نوکیا مپ یه نسخه جدید ارائه کرد. البته قبلا این نسخه توی بتالبس بود، ولی ظاهرا توی این یکی دورزه، ارائه نهایی شده. تغییرات خیلی خوبی کرده، از جمله اینکه دیگه نیازی به کرک نیست!!!

بله درست متوجه شدید، نوکیا مپ قابلیت ناویگیت (مسیریابی) رو مجانی کرده. و دیگه هیچ نیازی به نسخه های کرک شده و یا خرید لایسنس و ... نیست.

تاریخ ارائه این ورژن امروز بوده. من فعلا فقط نسخه مخصوص s60v5 رو تونستم توی سایت آپلود کنم و نسخه s60v3 رو لینک مستقیم از سرور خود نوکیا قرار میدم.

کسایی که ورژن های قبلی رو دارند، هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بدند، فقط این ورژن جدید رو بگیرند و نصب کنند. (دقت کنید از بین s60v3 , s60v5 ورژن مناسب با گوشی خودتون رو انتخاب کنید)

s60v5 = 5800 , n97 , n97 mini , x6 , 5230
s60v3 = 6710 , 6730 , e52 , e55 , e72

دوستان دقت کنید، در سایت نوکیا گوشی هایی که این برنامه رو ساپورت میکنند اینطور ذکر شده:
X6 - 5800 - n97 - 5230 - 6710 - 6730 - E52- E55 - E72 - N97 mini
کسانی که گوشی دیگری دارند، ورژن مربوط به s60v3 رو تست کنند و حتما خبرش رو بدند که جواب میده یا نه. ممنون.

دست به فولدر cities نزنید، همه چیز درسته و درست کار خواهد کرد. (همون نقشه هایی که برای ورژن قبلی گرفته بودید، جواب خواهد داد.) اگر دیدید نقشه ها پاک شده، دیگه باید با map loader نقشه براش بگیرید.

فقط یه نکته ای هست! اون هم اینکه زبان نقشه به زبان گوشیتون بستگی داره! یعنی اگه زبان گوشی روی انگلیسی باشه، زبان نقشه هم انگلیسی خواهد بود. اگر نقشه فارسی میخواید، راهش اینه که زبان گوشی رو به فارسی تغییر بدید. (فعلا راه دیگه ای پیدا نکردم)

نکته بعدی اینه که حتما فریمور گوشیتون باید بالا باشه تا برنامه نصب بشه (درمورد 5800 فریمور 31 به بالا)

خوب، من چون فریمور 40 روی گوشیم هست، فعلا وقت نکردم برنامه اسکرین شات روش نصب کنم! بنابراین از اسرکین شاتهای موجود روی سایتهای دیگه اینجا میذارم.

نکته جالب اینجاست که اسم ایران توی about این برنامه برای سراسر دنیا قابل ملاحظه است!
یعنی هرجای دنیا که این برنامه رو بخواد استفاده کنه ، زمانی که از برنامه about میگیره این عبارت رو در آخر صفحه about ملاحظه میکنه:
Iran maps provided by THTC

http://i47.tinypic.com/t0ndd1.gif

برنامه هیچ نیازی به هک و یا ساین ندارد!

اگر برنامه مربوط به s60v5 رو از این پست دانلود میکنید ضمیمه دوم رو باید رینیم کنید به این اسم:
mapsinstaller3.0310wk1b05s605.0.Nocs.part2

لینک های مستقیم از سایت نوکیا:
لینک مربوط به s60v5: (گوشی های 5800 و n97 , n97 mini , x6 , 5230 ) گوشی 8910 سامسونگ تست کنند اگر جواب داد خبر بدید
http://nds1.nokia.com/PRODUCT_METADATA_0/Explore_Services/Ovi_Maps/maps_installer_3.03_10wk1_b05_s60_5.0.Nocs.sis

لینک مربوط به s60v3: گوشی های: 6710 - 6730 - e52 - e55 - e72 (سایر گوشی ها باید تست کنند ببیند جواب میده یا نه، حتما خبر بدید)
http://nds1.nokia.com/PRODUCT_METADATA_0/Explore_Services/Ovi_Maps/maps_installer_3.03_10wk1_b05_s60_3.2.Nocs.sis

موفق باشید.

AmirOmidvar
21-01-2010, 19:22
دوباره سلام.
خوب من یادم رفت از علیرضای عزیز که این خبر رو اطلاع رسانی کردند تشکر کنم، که هیمنجا این کار رو انجام میدم.
پست ایشون این بود:

http://www.nokia.com/nokia_com_1/microsites/wayfinder/images/free_navigation_756x60.jpg

mobile navigation for everyone

ovi maps takes you where you want to be and shows you what you want see, with navigable maps for over 70 countries worldwide. All this with only one click. And it's all free.

* free drive navigation
* free walk navigation
* free maps and map updates
* free events guides
* free lonely planet guides
* free michelin guides

and much more

http://maps.nokia.com/explore-services/ovi-maps

موفق باشید.

aryajaan
21-01-2010, 19:34
متاسفانه رو سرور سایت نوکیا برای دانلود از ایران راهی وجود نداره.:7:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=343815&stc=1&d=1264091641

AmirOmidvar
21-01-2010, 19:39
متاسفانه رو سرور سایت نوکیا برای دانلود از ایران راهی وجود نداره.:7:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=343815&stc=1&d=1264091641

سلام آریا جان، از لینکی که توی پست اول دادم استفاده کن.

دقیقا پایین این لیست کشورها یه دو خط نوشته به این مضمون:
or download without data cha....
روی این دو خط که کلیک کنی لینک دانلود بهت میده. که دقیقا همون لینکی هست که من توی پست اول گذاشتم.

موفق باشی.

Nakhoda ASAD
21-01-2010, 19:40
ولی لینک مستقیمی که دادند به درستی کار میکنه. فقط یه سوال:
مزیت نوکیا مپ نسبت به گارمین چیه؟ برای اینم باید نقشه دان کنیم؟اگه اره از کجا؟
ممنون

H03!N_ScOrPiO
21-01-2010, 19:43
آقايون من نفهميدم داستان چيه؟
در حال حاضر من 6220كلاسيك دارم.الان من برنامه رو بگيرم و نصب كنم ديگه نقشه گوشي كار ميكنه؟

AmirOmidvar
21-01-2010, 19:43
ولی لینک مستقیمی که دادند به درستی کار میکنه. فقط یه سوال:
مزیت نوکیا مپ نسبت به گارمین چیه؟ برای اینم باید نقشه دان کنیم؟اگه اره از کجا؟
ممنون

سلام.

واقعا اصلا قابل قیاس نیست با گارمین. و گارمین رو میذاره توی جیب بغلش.
نقشه فارسی + ناویگیت و مسیریابی خیلی بهتر و دقیق تر + دقت بالاتر + نقشه خواناتر + راهنمای صوتی مسیریابی فارسی + ..... خلاصه خیلی نسبت به گارمین سره.

فقط الان یه مشکلی داره، اون هم اینکه فقط نقشه کامل تهران و راههای ایران رو داره و سایر شهرها هنوز بهش اضافه نشده. پس اگر واسه تهران میخواید شک نکنید که بهترین گزینه همین نوکیا مپ هستش.

اما اگه واسه تبریز یا شهرهای دیگه میخواید، یه چند وقت دیگه احتمال زیاد شهرهای دیگه رو هم بهش اضافه میکنند.

واسه دانلود نقشه باید از نرم افزار map loader استفاده کنید. این نرم افزار روی کامپیوتر نصب میشه و بصورت خودکار از سرور نوکیا نقشه جایی که میخواید رو دانلود میکنه و روی گوشیتون نصب میکنه.

همینطور میتونید به تاپیک امضای من هم مراجعه کنید. نقشه ایران توی اون تاپیک آپلود شده.

موفق باشید.

AmirOmidvar
21-01-2010, 19:48
آقايون من نفهميدم داستان چيه؟
در حال حاضر من 6220كلاسيك دارم.الان من برنامه رو بگيرم و نصب كنم ديگه نقشه گوشي كار ميكنه؟

سلام.

نوکیا مپ قبلا امکان مسیریابیش پولی بود و باید لایسنس براش میگرفتید.
از امروز و با ارائه این نسخه دیگه نیازی به لایسنس نداره و بصورت رایگان مسیریابیش فعال هست.

البته نسخه های قبلیش هم کرک شدشون موجود بود (با امکان مسیریابی رایگان)
اما این نسخه دیگه نیازی به کرک نداره.

متأسفانه گوشی شما توی لیست نیست. ولی امتحان کنید و حتما خبرش رو بدید.

اگر جواب نداد میتونید از برنامه ای که توی امضای من هست استفاده کنید.

موفق باشید.

H03!N_ScOrPiO
21-01-2010, 20:25
امير جون تست زدم
نشد
تا اينستالينگ ميره بهد ميگه :نصب نشد.قبول نميكنم
حالا چيكار كنم؟

n73 silver
21-01-2010, 20:27
رو گوشیه من n79 نصب نشد. این ارور رو میده.
not install.no access

soroosh17035
21-01-2010, 20:42
امیر جان سلام روگوشی من نصب نشد 6220 این پیغام را میده unable to install.no access
ایا راهی برای نصب این ورزن برنامه روگوشی های خارج از لیست بالا وجود دارد یا نه

H03!N_ScOrPiO
21-01-2010, 20:54
تاحالا كه نصب كرديم ما سه نفر جواب نداده و يه ارور داده
چون خارج از ليستيم
حالا ميشه چكار كرد؟

rouzbeh2749
21-01-2010, 21:21
سلام. 5800 ورژن 40 نصب شد و به خوبی کار میکنه. با تشکر
مستقیم تو نقشه نمیره و میره تو یه منوی جالب. دوستان یه مشکلی هست نقشم به کل انگلیسی شد.

soroosh17035
21-01-2010, 21:28
چون خارج از ليستيم
حالا ميشه چكار كرد؟

به نظر من باید از همون ورزن قبلی که درست هم کار میکنه استفاده کنیم یا منتظر باشیم که برای گوشی های خارج از لیست هم نوکیا یه فکری بکنه که بعیده پس باید به امید دوستان موبایلستانی باشیم که یه راهی برای نصب این ورزن پیدا کنند

به نظر شما اگه ورژن قبلی را پاک و این ورژن را نصب کنیم بازم در زمان نصب error دریافت می کنیم یا نه

saeed31861
21-01-2010, 21:32
منم نصبش کردم
قبلا با وجود اینکه منوهام انگلیسی بود نقشه کلا فارسی بود ولی الان در صورتی که منوهای گوشی فارسی بشه ،نقشه هم فارسی میشه.
ظاهرا راهنمای صوتیم هم کار نمیکنه.
از همه بدتر نمیشه به ورژن های کزاک شده قبلی تغییرش داد.uninstall نمیشه.(کی حالشو داره گوشیه رو فرمت کنه )

anida45
21-01-2010, 21:32
دوست عزيز گوشي شما جزء ساپورت كننده ها نيست!
براي اطلاعات بيشتر به
http://maps.nokia.com/explore-services/ovi-maps/downloads#/default/
مراجعه كنيد!

DarKnight
21-01-2010, 21:34
من نسخه Crack شده قبلی رو نصب داشتم و موقع نصب روی گوشی 5800 پیغام Error گرفتم ، نسخه Carck شده رو Uninstall کردم و این نسخه به حوبی نصب شد .

H03!N_ScOrPiO
21-01-2010, 21:34
ميدوني چيه سروش جون
نه نميشه
چون من نقشه اي كه رو گوشيمه همون نقشه اي هست كه زمان خريد روش بود.يني همون ورژن اوليش.بعد حالا من اينو گرفتم كه زمان نصب همين ارور رو داد.پس هيچي

ahmadn73
21-01-2010, 21:59
برای n82 هم همون خطای دوستان رو داد !

ali..h
21-01-2010, 22:09
واسه من راحت روی نسخه ی کرک شده نصب شد اما مشکلش اینه که بعضی جاها حروف را از اخر به اول مینو یسه و جدا جدا هم مینویسه.
اقا امیر دستت طلا.

AmirOmidvar
22-01-2010, 00:09
امير جون تست زدم
نشد
تا اينستالينگ ميره بهد ميگه :نصب نشد.قبول نميكنم
حالا چيكار كنم؟

رو گوشیه من n79 نصب نشد. این ارور رو میده.
not install.no access

چون خارج از ليستيم
حالا ميشه چكار كرد؟

امیر جان سلام روگوشی من نصب نشد 6220 این پیغام را میده unable to install.no access
ایا راهی برای نصب این ورزن برنامه روگوشی های خارج از لیست بالا وجود دارد یا نه

به نظر من باید از همون ورزن قبلی که درست هم کار میکنه استفاده کنیم یا منتظر باشیم که برای گوشی های خارج از لیست هم نوکیا یه فکری بکنه که بعیده پس باید به امید دوستان موبایلستانی باشیم که یه راهی برای نصب این ورزن پیدا کنند

به نظر شما اگه ورژن قبلی را پاک و این ورژن را نصب کنیم بازم در زمان نصب error دریافت می کنیم یا نه

ميدوني چيه سروش جون
نه نميشه
چون من نقشه اي كه رو گوشيمه همون نقشه اي هست كه زمان خريد روش بود.يني همون ورژن اوليش.بعد حالا من اينو گرفتم كه زمان نصب همين ارور رو داد.پس هيچي

برای n82 هم همون خطای دوستان رو داد !

سلام. ضمن تشکر از اینکه تست کردید و تجربه تون رو هم اینجا گفتید. پس باید نتیجه گرفت که فقط گوشی هایی که توی لیست هستند امکان نصب این برنامه رو دارند فعلا.
دوستان دیگه هم دقت کنند، فقط اگه گوشیتون توی اون لیست صفحه اول هست، امکان نصب این برنامه رو دارید. در غیر اینصورت به تاپیکی که در امضای من هست مراجعه کنید، و از ورژن کرک شده قبلی استفاده کنید. اگر ورژن جدیدی پیدا کردم که با گوشی های دیگه هم سازگار بود حتما توی این تاپیک یا جای دیگه قرار میدم.

با تشکر مجدد
موفق باشید.

سلام. 5800 ورژن 40 نصب شد و به خوبی کار میکنه. با تشکر
مستقیم تو نقشه نمیره و میره تو یه منوی جالب. دوستان یه مشکلی هست نقشم به کل انگلیسی شد.

سلام.
توی پست اول هم اشاره کردم، منوی گوشی رو فارسی کنید، نقشه هم فارسی میشه.
موفق باشید.

منم نصبش کردم
قبلا با وجود اینکه منوهام انگلیسی بود نقشه کلا فارسی بود ولی الان در صورتی که منوهای گوشی فارسی بشه ،نقشه هم فارسی میشه.
ظاهرا راهنمای صوتیم هم کار نمیکنه.
از همه بدتر نمیشه به ورژن های کزاک شده قبلی تغییرش داد.uninstall نمیشه.(کی حالشو داره گوشیه رو فرمت کنه )

سلام. راهنمای صوتی واسه من که کار میکنه! و مشکلی نداره. تازه راهنمای صوتی walk to هم به این نسخه اضافه شده! که البته زبان فارسی نداره. ولی همون زبان انگلیسیش هم خوبه. شما توی تولز و سپس ستینگ و بعد ناویگیشن برید و چک کنید ببینید تنظیمات درست باشند.

در مورد آن اینستال هم، فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه. یکبار ورژن قبلی رو نسخه اصلیش رو (کرک نشده) نصب کنید، سپس آن اینستال کنید. (هرچند با این نسخه کار کنید، چون کرک نشده است فکر میکنم بهتر باشه ولی خود دانید)

موفق باشید.

واسه من راحت روی نسخه ی کرک شده نصب شد اما مشکلش اینه که بعضی جاها حروف را از اخر به اول مینو یسه و جدا جدا هم مینویسه.
اقا امیر دستت طلا.

سلام. خیلی ممنون. بله توی منوی برنامه این مشکل وجود داره. امیدوارم توی نسخه های بعدی حلش بکنند.
موفق باشید.

Mehdi_Full
22-01-2010, 00:21
ورژن جدید همه چیزش خوبه اما باسه داشتن نقشه فارسی چون باید منو گوشی رو فارسی کنیم خیلی حالگیریه
مجبورم از ورژن قبلی استفاده کنیم

راستی راهی نداره فعلا ؟

mojtaba_esp
22-01-2010, 01:00
براي قسمت walk to هم voice guidance اضافه شده دوستان لطف كنن فايل صوت اونو آپ كنن(با فايل صوتي drive to فرق داره)

aliyaghini
22-01-2010, 13:28
این ورژن جدید رو نصب کردم، روی e52. واقعا برنامه کامل و عالی شده تقربا تمام چیزی که شما از gps میخواهید.

خسته نباشید حسابی به آقای امیدوار و علیرضای عزیز

f1056291
22-01-2010, 13:46
آقا یه سوال

تو لیستش n97 mini هست ولی خوده n97 نیست!

یعنی گوشی n97mini این نقشه رو ساپورت میکنه ولی باباش نه؟

یعنی چه؟

aliyaghini
22-01-2010, 13:56
اساتید این برنامه روی موبایل من فقط دو تا اشکال داره:

صدا نداره، حتی برای پیاده روی هم وصل اینترنت شد و فایل گرفت ولی صدا نداره برای رانندگی هم قبلا میگفت به نزدیکترین جاده بروید دیگه صدا نداره.

دوم اینکه هنگام رانندگی یا پیاده روی قبلا قطب نما داشت و مسیر رو میگفت ولی حالا قطب نماش ثابت هست. البته وقتی در حالت نویگیت نیست قطب نما به درستی کار میکنه.

f1056291
22-01-2010, 13:57
آهان پیداش کردم

برید به این لینک

لیست بقیه گوشیها رو هم گذاشته

اینطور که پیداست اول یه برنامه بنام nokia maps updater باید دانلود کنی تا ورژن مپ گوشی رو عوض کنه

http://europe.nokia.com/support/product-support/maps-support/compatibility-and-download#/nokia-n97/

AmirOmidvar
22-01-2010, 14:15
ورژن جدید همه چیزش خوبه اما باسه داشتن نقشه فارسی چون باید منو گوشی رو فارسی کنیم خیلی حالگیریه
مجبورم از ورژن قبلی استفاده کنیم

راستی راهی نداره فعلا ؟

سلام. من که راهی پیدا نکردم. کل برنامه رو زیر و رو کردم چیزی نبود. تنها راه فعلا همون استفاده از منوی فارسی گوشی هست. البته به قول شما خیلی حال گیریه.
اگه راهی پیدا کردید به ما هم بگید.

موفق باشید.

براي قسمت walk to هم voice guidance اضافه شده دوستان لطف كنن فايل صوت اونو آپ كنن(با فايل صوتي drive to فرق داره)

سلام. واسه واک تو، فقط فایل صوتی انگلیسی هست. به کارتون اگه میاد براتون آپ کنم.
موفق باشید.

آقا یه سوال

تو لیستش n97 mini هست ولی خوده n97 نیست!

یعنی گوشی n97mini این نقشه رو ساپورت میکنه ولی باباش نه؟

یعنی چه؟

سلام.
چرا n97 هم توی لیست هست. برنامه مربوط به s60v5 رو دانلود کنید و با خیال راحت نصب کنید.
موفق باشید.

صدا نداره، حتی برای پیاده روی هم وصل اینترنت شد و فایل گرفت ولی صدا نداره برای رانندگی هم قبلا میگفت به نزدیکترین جاده بروید دیگه صدا نداره.

دوم اینکه هنگام رانندگی یا پیاده روی قبلا قطب نما داشت و مسیر رو میگفت ولی حالا قطب نماش ثابت هست. البته وقتی در حالت نویگیت نیست قطب نما به درستی کار میکنه.

سلام. واسه من که صدا داره، مشکلی هم نداره، قطب نماش هم کار میکنه.
شما فکر کنم یه مستر ریست لازم دارید.

موفق باشید.

آهان پیداش کردم

برید به این لینک

لیست بقیه گوشیها رو هم گذاشته

اینطور که پیداست اول یه برنامه بنام nokia maps updater باید دانلود کنی تا ورژن مپ گوشی رو عوض کنه

http://europe.nokia.com/support/product-support/maps-support/compatibility-and-download#/nokia-n97/

سلام.
بقیه گوشی ها رو امروز اضافه کرده، تا دیروز نداشت.
ولی یه نکته ای هست، فقط اون گوشی هایی که توی پست اول لیست کردم، این برنامه جدید رو میتونند اجرا کنند، بقیه گوشی ها همون برنامه قدیم هست که به لایسنس احتیاج داره.
یعنی همون برنامه ای که الان توی امضای من هست. میتونند ورژن کرک شده اش رو از همون لینک امضای من تهیه کنند. فعلا نسخه ی جدید برای بقیه گوشی ها نیومده، و همچنان هم به لایسنس برای مسیریابی احتیاج دارند، که البته با نصب نسخه کرک شده، دیگه لایسنس نمیخواد.

موفق باشید.

aliyaghini
22-01-2010, 15:10
سلام. واسه من که صدا داره، مشکلی هم نداره، قطب نماش هم کار میکنه.
شما فکر کنم یه مستر ریست لازم دارید.

موفق باشید.

سلام

یعنی همون #7370#* ؟

همه اطلاعاتم پاک میشه؟

راه دیگه ای؟

ممنونم

aliyaghini
22-01-2010, 17:14
امیر خوان یک سوال :

از کجا میشه فهمید نقشه ایران کی آپدیت میشه یا اینکه نقشه شهر های دیگه میاد؟

شما توی همین تاپیک اعلام میکنی یا جای دیگه یا اصلا سایتی چیزی وجود داره؟

ممنون

pro_mamad
22-01-2010, 17:43
روی 8910 جواب نداد...

anida45
22-01-2010, 17:46
خب معلومه نبايد جواب بده!
چون گوشي شما جزء ليست نيست!
به اينجا
http://maps.nokia.com/explore-services/ovi-maps/downloads
مراجعه كنيد اگر گوشيتون جزء ليست بود اونموقع دانلود كنيد!
=====================

روي 5800 فريموير 40 به خوبي جواب داد و راهنماي آن نيز به طور رايگان كار كرد.

AmirOmidvar
22-01-2010, 17:47
سلام

یعنی همون #7370#* ؟

همه اطلاعاتم پاک میشه؟

راه دیگه ای؟

ممنونم

سلام. بله همون 7370، قبلش میتونی بک آپ بگیری. من که راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه. تازه اگه این جواب بده.

قبلا هم یکی مشکل مشابه شما رو داشت، البته با ورژن کرک شده قبلی، این پست رو هم نگاه کنید، شاید با این روش مشکلتون حل بشه:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1166004&postcount=233

موفق باشی.

امیر خوان یک سوال :

از کجا میشه فهمید نقشه ایران کی آپدیت میشه یا اینکه نقشه شهر های دیگه میاد؟

شما توی همین تاپیک اعلام میکنی یا جای دیگه یا اصلا سایتی چیزی وجود داره؟

ممنون

سلام. آپدیت شدن نقشه ها توسط map loader مشخص میشه.
در حال حاضر حجم نقشه ایران 18.4 مگ هست (توی مپ لودر) اگر این حجم تغییر کنه، مشخصه که آپدیتی داشته. بهرحال من یا سایر دوستان حتما توی همین موبایلستان اطلاع رسانی میکنند و یا دانلود میکنند و توی سایت آپلود میشه.

موفق باشید.

AmirOmidvar
22-01-2010, 17:50
روی 8910 جواب نداد...

سلام. خیلی ممنون که خبر دادید.

پس 8910 هم باید از همون ورژن کرک شده قبلی فعلا استفاده کنه.

باز هم ممنون
موفق باشید.

humanity
22-01-2010, 17:57
ورژن نرم افزارموبایل N78 من 30.011 هست تامیرم تونرم افزارمی پره بیرون درضمن من به مسیر
Application-Application Manager رفتم تاNokia Map Loader را پاک فایلی بااین نام ندیدم
ممنونم اگرکمکم کنیدمن ورژن جدید Nokia Map رادانلودکردم ولی پیغام Unable Access داد
ممنون اگرراهنمایی کنید

pro_mamad
22-01-2010, 18:00
خب معلومه نبايد جواب بده!
چون گوشي شما جزء ليست نيست!
به اينجا
http://maps.nokia.com/explore-servic...maps/downloads
مراجعه كنيد اگر گوشيتون جزء ليست بود اونموقع دانلود كنيد!
=====================
دوست عزیز توی ورژن قبلی هم توی لیست نبود 8910 ولی نصب میشه و به خوبی کار میکنه.. چون کلا این برنامه واسه نوکیاست اسم از برند های دیگه نمیبره که نصب میشه روشون یا نه..

soroosh17035
22-01-2010, 19:02
ورژن نرم افزارموبایل N78 من 30.011 هست تامیرم تونرم افزارمی پره بیرون درضمن من به مسیر
Application-Application Manager رفتم تاNokia Map Loader را پاک فایلی بااین نام ندیدم
ممنونم اگرکمکم کنیدمن ورژن جدید Nokia Map رادانلودکردم ولی پیغام Unable Access داد
ممنون اگرراهنمایی کنید

دوست عزیز برنامه Nokia Map Loader برنامه کامپیوتر می باشد وبا کمک این برنامه شما میتوانید نقشه ها را برای استفاده در گوشی دانلود کنید پس طبعا نباید چنین فایلی در گوشی وجود داشته باشد

ورژن جدید برنامه ovi maps بغیر از گوشی های
s60v3 = 6710 , 6730 , e52 , e55 , e72 در گوشی های دیگر نصب نمی شود و شما باید از همون ورژن قبلی استفاده کنید

Symabian.All
22-01-2010, 19:19
دوست عزیز ممنون از برنامتون
من نرم افزار گوشیم رو به 40 ارتقا دادم(5800) و مپ لودرنسخه 3.01 رو گوشیم هستش
ورژنی که برای آپدیت گوشیم ریختم فارسیه ولی توی گوشی من فقط برای ارسال پیام از زبان فارسی استفاده میکنم و خود گوشی رو به زبان فارسی بر نگردوندم حالا برای این نسخه جدید مپ باید زبون خود گوشی رو هم فارسی کنم تا درست کار کنه؟

humanity
22-01-2010, 19:58
نرم افزارنوکیا مپ که روموبایلN78من که ورژن30.011 هست تامیرم تونرم افزارمی پره بیرون
ممنون میشم اگرراهنماییم کنیم :merci:

humanity
22-01-2010, 20:01
ورژن جدیدنوکیا مپ روN78 پیغام Unable Access داد ونصب نشدپس s60v3نصب نمی شه امتحان نکنید

am76
23-01-2010, 00:54
من نسخه جدید nokia map برای s60v3 رو روی n96 خواستم نصب کنم ولی پیغام application not compatiple with phone رو داد باید صبر کنیم ورژن 3.03 برای گوشی هایی که توی لیست نیستن بیاد البته از سیاست نوکیا این کار بعیده
چون همه امکانات رو در همه گوشی هاش نمیزاره.و خیلی ها مجبور میشن به خاطر امکانات جدید این برنامه گوشی خودشون رو عوض کنن.

rossi22
23-01-2010, 10:01
not install.no access

humanity
23-01-2010, 10:16
نوکیامپ که روی N78 من نصبه تابازش می کنم می پره بیرون :atten:درضمن ورژن موبایل من 30.011 هست ممنون اگرمن راراهنمایی کنید

DarKnight
23-01-2010, 10:21
دوست عزیز ممنون از برنامتون
من نرم افزار گوشیم رو به 40 ارتقا دادم(5800) و مپ لودرنسخه 3.01 رو گوشیم هستش
ورژنی که برای آپدیت گوشیم ریختم فارسیه ولی توی گوشی من فقط برای ارسال پیام از زبان فارسی استفاده میکنم و خود گوشی رو به زبان فارسی بر نگردوندم حالا برای این نسخه جدید مپ باید زبون خود گوشی رو هم فارسی کنم تا درست کار کنه؟

عدم انتخاب زبان فارسی در گوشی فقط باعث میشه اسم خیابانها در نقشه انگلیسی باشه .

AmirOmidvar
23-01-2010, 10:25
نوکیامپ که روی N78 من نصبه تابازش می کنم می پره بیرون :atten:درضمن ورژن موبایل من 30.011 هست ممنون اگرمن راراهنمایی کنید

سلام

این پست رو نگاه کن، تمام مشکلات از جمله مشکل شما توش اومده، و راهکار هم داده:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1226600&postcount=939

موفق باشید.

bahrami1947
23-01-2010, 13:44
باسلام
تو گوشی من 5800نسب شدمشگلی نبو دفقط باید مسیریاب صوتی امتحان کنم .

Farzad-m
23-01-2010, 14:40
سلام به همگی دوستان عزیز :001:
ممکنه به من کمک کنید که فایل صوتی انگلیسی واسه "واک تو" رو از کجا میتونم دانلود کنم.؟
من با Map Loader صدا های انگلیسی رو دانلود کردم. ولی توی منوی "درایو تو" اضافه شدن. و کماکان منوی واک تو خالیه و انتخابی نداره.
و مینویسه no data
ممنون میشم اگه کمکم کنید .
فرزاد

humanity
23-01-2010, 15:42
بوسیله ی رم ریدر فایل راداخاپوشه واک تو بریزشایدمشکلت حل شه

x8800
23-01-2010, 16:06
رو N95 منم نصب نشد 002:

no access

sinivini
23-01-2010, 18:32
واقعا ممنونم دست شما درد نکنه

Farzad-m
23-01-2010, 19:26
بوسیله ی رم ریدر فایل راداخاپوشه واک تو بریزشایدمشکلت حل شه

سلام دوست عزیز.
متاسفانه من پوشه ای با این نام پیدا نکردم. یک دایرکتوری هست بنام Voices که فایلهای صوتی
داخل اون قرار میگیرند.دایرکتوری ای بنام Walk to نبود.
ایراد کارم کجاست ؟
ممنونم از لطفتون
فرزین

AmirOmidvar
24-01-2010, 11:48
سلام دوست عزیز.
متاسفانه من پوشه ای با این نام پیدا نکردم. یک دایرکتوری هست بنام Voices که فایلهای صوتی
داخل اون قرار میگیرند.دایرکتوری ای بنام Walk to نبود.
ایراد کارم کجاست ؟
ممنونم از لطفتون
فرزین

سلام.
براتون آپلود کردم.

درایو تو فارسی + واک تو انگلیسی = 18 مگ از لینک زیر تهیه کنید:
http://www.files.to/get/832483/edc8qhfslf

ابتدا فولدر e:\cities\diskcache\voices رو پاک کنید. سپس بعد از دانلود فایل آن را اکسترکت کنید و در مسیر e:\cities\diskcache کپی کنید.

بعد وارد تنظیمات برنامه شوید و راهنماهای صوتی مورد نظر رو انتخاب کنید.

موفق باشید.

Kourosh1348
24-01-2010, 18:57
دوستان سلام.ممنون از دوستان زحمتکش .رو 5800 ورژن 40 نصب کردم.صدای فارسی هم در منوی" رانندگی به "فعاله .جالبه تو منوی اولیش میتونید آب و هوای شهرتون رو هم انتخاب کنید که خیلی کامله.تا 4 روز بعد رو نشون میده که روی هر روزش کلیک کنید اطلاعات کامل اون روز و گرافش رو هم با زمانهای طلاع و غروب خورشید و .... نشون میده.

farha3
25-01-2010, 11:31
درود بر دوستان
آیا کسی راهی پیدا کرده که با زبان انگلیسی گوشی نقشه با فرمت فارسی باشد ؟
با سپاس
فرزین

Farzad-m
25-01-2010, 13:15
سلام.
براتون آپلود کردم.

درایو تو فارسی + واک تو انگلیسی = 18 مگ از لینک زیر تهیه کنید:
http://www.files.to/get/832483/edc8qhfslf

ابتدا فولدر e:\cities\diskcache\voices رو پاک کنید. سپس بعد از دانلود فایل آن را اکسترکت کنید و در مسیر e:\cities\diskcache کپی کنید.

بعد وارد تنظیمات برنامه شوید و راهنماهای صوتی مورد نظر رو انتخاب کنید.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز. :001:
دستتون درد نکنه. کامل و عالی همه چیز روبراه شد.
ممنون از لطف شما و همه دوستانی که با زحماتشون این تاپیک رو اینقدر پر بار کردن.
فرزاد

hojjat2006
25-01-2010, 14:57
خیابونا فارسی بود
بعد از نصب لاتین شدن ....

نمیشه درستشون کرد که فارسی نشون بده ؟

Kourosh1348
25-01-2010, 16:07
امیر جان من تو "رانندگی به"یا"drive to" راهنمای فارسی دارم ولی تو "پیاده روی به"یا"walk to"ندارم.رفتم تو تنظیمات دیدم چند تا فایل برای راهنما هست که باید دانلود بشه ولی هیچکدوم فارسی نیست.آلمانی و فنلاندی و انگلیسی داره و یکیشم نوشته"صدای بیپ با لرزه"این فایلی که شما گذاشتید برای دانلود و گفتید بجای voices بگذاریم این رو هم داره یا فقط همون برای "رانندگی به "هست؟اگر برای پیاده روی هم داره میتونید بگید کدوم پوشه یا فایله که من همون رو فقط بریزم تو voices گوشیم و همه رو پاک نکنم؟

vahid172002
25-01-2010, 16:18
سلام من n97 v20.0.24 دارم ورژن جدیده نقشه ovi رو گرفتم نصبش کردم ولی نقشه هاش نمیاد همون طور که گفتیم فایل پcitis تو مموری کارت که واسه تهران بود کپی کردم ولی بازم نیومد؟ چرا؟ باید چیکار کنم؟
با برنامه nokia map loader هم کار کردم ولی فکر کنم فقط vioce نصب کرد

vahid172002
25-01-2010, 16:54
ای ارور میده:
داده های نقشه شما دردادهای نقشه موجود در وسیله nokia map loader سازگار نیست
تورو خدا باید چیکار کنم

buali
25-01-2010, 17:15
سلام دوستان
من ان 97 ورژن 20 دارم
اين اوي مپ جديده رو چندين بار اينستال كردم
اولاش كه مي گفت مموري گوشي جا داره تا بالاخره چند برنامه را ريموو كرم جا باز شد
حالا كه اينستال شده تو ابوت برنامه همو ورژن قديم رو ميده جالبه وقت مي خوام دوباره اينستال كنم مي گه همين ورژن جديد الان اينستاله مي خواهي اوررايت كني منم مي گم نه
دوما موقع درايو تو بعد از چند ثانيه ميگه ليسنس شما در تاريخ 2010/01/19 تموم شده مي خواهي رينيو كني منم مي گم نه و از درايو تو خارج ميشه لطفا راهنمايي بفرماييد

AmirOmidvar
25-01-2010, 17:46
خیابونا فارسی بود
بعد از نصب لاتین شدن ....

نمیشه درستشون کرد که فارسی نشون بده ؟

سلام. توی پست اول هم که گفتم! متأسفانه مشکل این برنامه اینه که اگه زبان گوشی انگلیسی باشه نقشه ها رو هم انگلیسی نشون میده! اگر نقشه رو فارسی میخواید تنها راه اینه که زبان منوی گوشی رو به فارسی تغییر بدید. (فعلا راه دیگه ای پیدا نشده براش)

موفق باشید.

امیر جان من تو "رانندگی به"یا"drive to" راهنمای فارسی دارم ولی تو "پیاده روی به"یا"walk to"ندارم.رفتم تو تنظیمات دیدم چند تا فایل برای راهنما هست که باید دانلود بشه ولی هیچکدوم فارسی نیست.آلمانی و فنلاندی و انگلیسی داره و یکیشم نوشته"صدای بیپ با لرزه"این فایلی که شما گذاشتید برای دانلود و گفتید بجای voices بگذاریم این رو هم داره یا فقط همون برای "رانندگی به "هست؟اگر برای پیاده روی هم داره میتونید بگید کدوم پوشه یا فایله که من همون رو فقط بریزم تو voices گوشیم و همه رو پاک نکنم؟

سلام. واک تو فارسی نداره فعلا. اون فایلی هم که من گذاشتم درایو توی فارسی هست + واک توی انگلیسی. کل پوشه رو باید کپی کنید توی همون voices .
به تفکیک هم میتونم بدم بهتون، ولی فکر کنم شما منظورتون واک توی فارسی باشه که اصلا نیست! البته این انگلیسیه هم بد نیست و جالبه، اسم خیابونها رو هم توش میگه!
با وایرلس دانلود کنید فکر میکنم راحت تر باشید. بهرحال اگر خواستید، امر بفرمایید من به تفکیک براتون میذارم.

موفق باشید.

سلام من n97 v20.0.24 دارم ورژن جدیده نقشه ovi رو گرفتم نصبش کردم ولی نقشه هاش نمیاد همون طور که گفتیم فایل پcitis تو مموری کارت که واسه تهران بود کپی کردم ولی بازم نیومد؟ چرا؟ باید چیکار کنم؟
با برنامه nokia map loader هم کار کردم ولی فکر کنم فقط vioce نصب کرد

ای ارور میده:
داده های نقشه شما دردادهای نقشه موجود در وسیله nokia map loader سازگار نیست
تورو خدا باید چیکار کنم

سلام. یکبار کل فولدر cities رو در درایو e پاک کنید. سپس یکبار وارد برنامه شوید و بعد از برنامه خارج شوید. سپس فقط فولدر diskcache رو در مسیر e:\cities\diskcache پاک کنید.
بعد از فایلهایی که دانلود کردید، فقط فولدر diskcache رو به مسیر e:\cities انتقال بدید.
در نهایت در درایو e یک فولدر باید داشته باشید به اسم cities و درون آن یک فولدر دیگر به اسم diskcache و در درون فولدر diskcache فولدرهای متعدد دیگه ای (با اسمهای a تا f و 0 تا 9 و چند تا فولدر دیگه) باید داشته باشید.

در ضمن در منوی برنامه، وارد ستینگ شوید، و سپس وارد قسمت mpa و دقت کنید که memory to used روی درایو e تنظیم شده باشد.

در مورد مپ لودر که ارور میگیرد، مربوط میشه به قدیمی بودن ورژن مپ لودرتون. اگر میخواهید از مپ لودر استفاده کنید، ورژن جدید این نرم افزار رو از سایت خود نوکیا دانلود کنید (حجمش فکر میکنم حدود 25 مگ باشه)

موفق باشید.

سلام دوستان
من ان 97 ورژن 20 دارم
اين اوي مپ جديده رو چندين بار اينستال كردم
اولاش كه مي گفت مموري گوشي جا داره تا بالاخره چند برنامه را ريموو كرم جا باز شد
حالا كه اينستال شده تو ابوت برنامه همو ورژن قديم رو ميده جالبه وقت مي خوام دوباره اينستال كنم مي گه همين ورژن جديد الان اينستاله مي خواهي اوررايت كني منم مي گم نه
دوما موقع درايو تو بعد از چند ثانيه ميگه ليسنس شما در تاريخ 2010/01/19 تموم شده مي خواهي رينيو كني منم مي گم نه و از درايو تو خارج ميشه لطفا راهنمايي بفرماييد

سلام. اینطور که شما میگی اصلا مثل اینکه ورژن جدید روی گوشی شما نصب نشده.
دو تا کار میتونی بکنی، یکی اینکه بری توی app.manager و برنامه نوکیا مپ رو آن اینستال کنی و سپس دوباره نصب کنی. (راستی اصلا مطمئنی از پست اول همین تاپیک گرفتی؟)
و اگر جواب نداد دیگه باید مستر ریست کنی.
از اطلاعات مهمت بک آپ تهیه کن و سپس ستاره مربع 7370 مربع.

موفق باشید.

buali
26-01-2010, 10:52
سلام. اینطور که شما میگی اصلا مثل اینکه ورژن جدید روی گوشی شما نصب نشده.
دو تا کار میتونی بکنی، یکی اینکه بری توی app.manager و برنامه نوکیا مپ رو آن اینستال کنی و سپس دوباره نصب کنی. (راستی اصلا مطمئنی از پست اول همین تاپیک گرفتی؟)
و اگر جواب نداد دیگه باید مستر ریست کنی.
از اطلاعات مهمت بک آپ تهیه کن و سپس ستاره مربع 7370 مربع.

موفق باشید.

1-نقشه رو از اينجا گرفتم
2- چرا وقتي دوباره مي خوام اينستال كنم ميگه اين ورژن نصبه مي خواهي اوررايت كني
3- اصلا نمي خوام ريست كنم
4- چرا ليسنس نمي ده مي گه اكسپاير شده

koorosh203
26-01-2010, 12:44
با سلام
من نصبش کردم و صفحه اولش هم میاد ولی مثلاً وقتی گزینه my position رو انتخاب میکنم برنامه کلاً بسته میشه. گوشیمم 5800 هستش
002:

fatehi313
26-01-2010, 13:19
با سلام
من نصبش کردم و صفحه اولش هم میاد ولی مثلاً وقتی گزینه my position رو انتخاب میکنم برنامه کلاً بسته میشه. گوشیمم 5800 هستش
002:

مشکل از مموری کارتتون هست , به نظرم یکبار فرمتش کن ایشالا درست میشه

H@DI
26-01-2010, 15:29
دوستان i8910 دار برای نصب این ورژن به این تایپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1242809#post1242809)مراجعه کنید

aminpanahi
27-01-2010, 12:07
اقا ايول داري به خدا
من نصبش كردم خيلي خوب و عالي كار ميكنه
مسير ياب و راهنماي صوتيشم عاليه
البته راهنما صوتي فارسيمو ريختم تو voice تا شروع به كار كرد
گوشيم 5800 ابي ورژن 40
اينم بگم كه تو اين نسخه سرعت پيدا كردت gps فوق العاده بالا رفته
قدرتشم زياد شده جوري كه زير سقف توي اتاقم كار ميكنه
خدا خيره شركت نوكيا بده كه واقعا حال دادن

f1056291
27-01-2010, 13:13
دوستان یه سوال ببینید گوشیه شماهم مثله منه

وقتی وارد برنامه maps میشیم و از طریق options گزینه dashboard رو انتخاب میکنیم تو قسمت geoposition پیغام
no gps fix میده!
حدود 5 دقیقه هم رفتم تو فضای باز ولی بازم فیکس نکرده.
میخوام ببینم از شماهم همینطوریه یا اگه فیکس کرده چی نوشته.

اگه اطلاعی دارید که بهترین روش برای فیکس کردن چیه لطفا بهم بگید

با تشکر

marssky
28-01-2010, 01:54
aaaaaaaaaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii va bedone kochektarin moshkel ro 5800 ver 40 ba rahnaye soti va ... nasb shod
meriiiiiiiiiiiiiiii
mazerat fingilish neveshtam

Yunussaba
28-01-2010, 12:48
سلام برادر ؛ رو n96‎ ‎‏ هم نصب نشد
تازه من اون ورژنی که توی امضاتون هست رو هم نصب کردم که ورژن 3.0.17 نصب میشه ولی با راهنمای صوتی مشکل داره و ورژن 3.0.32 هم که کرک شده است لایسنس می خواد ؛ با توجه به اینکه من هر 3 تا از نقشه ها رو با کرکای مختلف امتحان کردم و به نتیجه نرسیدم ؛
لطف میکنید اگه راهنمایی کنید ؛ ممنون از زحماتتون

AmirOmidvar
28-01-2010, 13:04
سلام برادر ؛ رو n96‎ ‎‏ هم نصب نشد
تازه من اون ورژنی که توی امضاتون هست رو هم نصب کردم که ورژن 3.0.17 نصب میشه ولی با راهنمای صوتی مشکل داره و ورژن 3.0.32 هم که کرک شده است لایسنس می خواد ؛ با توجه به اینکه من هر 3 تا از نقشه ها رو با کرکای مختلف امتحان کردم و به نتیجه نرسیدم ؛
لطف میکنید اگه راهنمایی کنید ؛ ممنون از زحماتتون

سلام.
یه ورژن کرک شده بیشتر نداریم! که با نقشه ایران درست کار میکنه. منظور شما رو از سه تا ورژن مختلف متوجه نمیشم.

برنامه ای که توی این پست هست رو دانلود کنید: http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1162815&postcount=2

و سپس ساین و روی گوشیتون نصب کنید. (تنها همین برنامه روی گوشی شما جواب خواهد داد و ورژن دیگه ای که با نقشه ایران درست کار کنه، نداریم!)

هر گونه اروری در زمان نصب! و یا زمان کارکردن با برنامه و یا احیانا خروج از برنامه و ... دارید به این پست مراجعه کنید و سپس طبق راهنمایی عمل کنید:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1226600&postcount=939

موفق باشید.

gh452003
28-01-2010, 23:02
سلام.

واقعا اصلا قابل قیاس نیست با گارمین. و گارمین رو میذاره توی جیب بغلش.
نقشه فارسی + ناویگیت و مسیریابی خیلی بهتر و دقیق تر + دقت بالاتر + نقشه خواناتر + راهنمای صوتی مسیریابی فارسی + ..... خلاصه خیلی نسبت به گارمین سره.

فقط الان یه مشکلی داره، اون هم اینکه فقط نقشه کامل تهران و راههای ایران رو داره و سایر شهرها هنوز بهش اضافه نشده. پس اگر واسه تهران میخواید شک نکنید که بهترین گزینه همین نوکیا مپ هستش.

اما اگه واسه تبریز یا شهرهای دیگه میخواید، یه چند وقت دیگه احتمال زیاد شهرهای دیگه رو هم بهش اضافه میکنند.

واسه دانلود نقشه باید از نرم افزار map loader استفاده کنید. این نرم افزار روی کامپیوتر نصب میشه و بصورت خودکار از سرور نوکیا نقشه جایی که میخواید رو دانلود میکنه و روی گوشیتون نصب میکنه.

همینطور میتونید به تاپیک امضای من هم مراجعه کنید. نقشه ایران توی اون تاپیک آپلود شده.

موفق باشید.
با سلام و خسته نباشيد
ميگم چطوري ميشه راهنماي صوتي فارسي را براي مد پياده روي فعال كرد

AmirOmidvar
29-01-2010, 04:23
با سلام و خسته نباشيد
ميگم چطوري ميشه راهنماي صوتي فارسي را براي مد پياده روي فعال كرد

سلام. برای پیاده روی فعلا صدای فارسی وجود نداره.

موفق باشید.

naginajafi
29-01-2010, 10:33
روی گوش ان95 نصب نشد ایاراحلی دارید که بشه نصب کرد با تشکر

Yunussaba
29-01-2010, 18:48
سلام برادر ، خسته نباشي
ببين من اين نقشه رو (ovi maps v3.03) ورژن S60v3 با SIS editor بازش كردم و متوجه شدم كه نوكيا فقط اين مدلها يعني
Nokia E52 , E55 , E72 , N86 , 6710 , 6720 , 6730 , 6760 , 6790
رو در ليست گوشيهاي قابل ساپورتش قرار داده و فقط UID اين گوشها تو سورسش بود حالا اگه شما يا دوستاني كه دستي تو دستكاري سورس و كرك اين جور برنامه ها داريد يا علي رو بگيد و دست به كار بشيد ،من و دوستان ديگه هم شما رو دعا ميكنيم . من از كرك و اين جور چيزا ،چيز زيادي نميدونم ولي اگه به ليست گوشيهاي قابل ساپورتش S60v3 اضافه بشه فكر ميكنم مشكل همه دوستان حل بشه
با تشكر فراوان
ضمنا متشكرم از راهنمايي قبليت

Yunussaba
29-01-2010, 18:50
سلام برادر ، خسته نباشي
ببين من اين نقشه رو (ovi maps v3.03) ورژن S60v3 با SIS editor بازش كردم و متوجه شدم كه نوكيا فقط اين مدلها يعني
رو در ليست گوشيهاي قابل ساپورتش قرار داده و فقط UID اين گوشها تو سورسش بود حالا اگه شما يا دوستاني كه دستي تو دستكاري سورس و كرك اين جور برنامه ها داريد يا علي رو بگيد و دست به كار بشيد ،من و دوستان ديگه هم شما رو دعا ميكنيم . من از كرك و اين جور چيزا ،چيز زيادي نميدونم ولي اگه به ليست گوشيهاي قابل ساپورتش S60v3 اضافه بشه فكر ميكنم مشكل همه دوستان حل بشه
با تشكر فراوان

Yunussaba
29-01-2010, 18:52
سلام برادر ، خسته نباشي
با تشكر فراوان

AmirOmidvar
29-01-2010, 21:34
سلام برادر ، خسته نباشي
با تشكر فراوان
ضمنا متشكرم از راهنمايي قبليت

سلام.
قبلا به این موضوع فکر کردم، و روش هم کار کردم! منتهی چون من فقط 5800 دارم، امکان تست ندارم. و اینکار هم شدیدا به تست کردن های مکرر نیاز داره.
توی یه تاپیک (در مورد 8910 سامسونگ) اعلام کردم، که میشه یه کارایی کرد، اگه کسی امکانش هست که توی تست کمک من بکنه، اعلام کنه! که کسی حاضر نشد. و من هم بیخیال شدم کلا!

این یک مسئله که مانع اینکار بود. یک مسئله دیگه هم اینه که fp1 و fp2 یه سری تفاوتهای اساسی باهم دارند که ممکنه توی اجرای برنامه مانع بشه.

بهرحال اگر کسی واسه تست پیدا بشه، میشه امتحان کرد.

موفق باشید.

reza prog
29-01-2010, 22:05
من روی 5800 با ورزن 40 نصب کردم...ولی حتما باید انلاین بشم...از طریق وایرلس که انلاین میشم نقشه رو میخونه..
از طریق ماهواره خیر...تو فضای ازاد هم تست کردم نشد...شاید روش کارش را بلد نیستم..اگر یه توضیح کوچیک بدید ممنونتون میشم...

Yunussaba
29-01-2010, 23:27
ای کاش من میتونستم برادر ولی به خدا شرمندم چون من فعلا کامپیوتر در دسترسم نیست و وسیله ارتباطی من با سایت یه گوشیه با خط ایرانسل و اپرا مینی ؛ به هر صورت دمت گرم خیلی باحالی ؛ ممنون از لطفت

arman22
30-01-2010, 05:59
سلام به همه دوستان
من دوستم5800 داره و خودم5630 تقريبا كارايشون مثل همه
اون مپشو راه انداخت بوسيله ماهواره اما مال من ميگه بلوتوت را روشن كن ... منظورم اينه كه اين پيغامو ميده
بعد اومديم nokia map louder3 رو نصب كرديم مال اون به راحتي پيداش ميكنه و آبديت ميشه با نت
ولي مال منو نميشناسه ......... بايد چكار كرد؟
ممنون ميشم كامل توضيح بديد

mr_peyman5623
30-01-2010, 10:42
من از طریق آپدیت خود گوشی دانلود کردم و روی n97 نصب کردم
هیچ راهی برای اینکه بتونیم زبان گوشی رو روی انگلیسی قرار بدیم و نقشه ها فارسی باشند وجود نداره؟
من سرگیجه میگیرم منو فارسی میبینم

JEskandari
30-01-2010, 12:05
کسی میتونه من را راهنمایی کنه که چرا در نسخه 3.01.32 من نقشه ماهوارهای را دارم ولی توی 3.03.49 به اون نقشه دسترسی ندارم ؟
با تشکر

f1056291
31-01-2010, 07:35
من از طریق آپدیت خود گوشی دانلود کردم و روی n97 نصب کردم
هیچ راهی برای اینکه بتونیم زبان گوشی رو روی انگلیسی قرار بدیم و نقشه ها فارسی باشند وجود نداره؟
من سرگیجه میگیرم منو فارسی میبینم

از من که گوشیم زبانش انگلیسیه ولی نقشه هام فارسی.
کاره خاصی هم نکردم. فقط از طریق خود برنامه map uploader زبان فارسی رو انتخاب کردم

با نظرت صد درصد موافقم اصلا از زبان فارسی واسه منوهای گوشی خوشم نمیاد.

خیلی زشته

saanei
01-02-2010, 21:23
چند روز پیش از طریق خود SW update گوشی نوکیا مپ را آپدیت کردم جا خوردم که توی آپدیتش هم نوشته بود Nokia map + free navigation ولی وقتی نصب شد تغییراتش خارق العاده بود الان باید گفت که واقعاً از گارمین و امثالهم خیلی جلوتر رفته هم یوزر فرندلی تره و هم خیلی نقشه های خوب و ظاهر مدرن تری داره!:38:
اومدم توی موبایلستان این خبر و بدک که دیدم AmirOmidvar زحمت کشیدند.:41::merci:

Yunussaba
01-02-2010, 23:13
سلام برادر
آیا تونستید کاری بکنید که این نقشه روی گوشیهای دیگه s60v3‎‏ نصب بشه ؟
ممنون از زحماتتون

arman22
01-02-2010, 23:21
بابا يكي جوابه منو بده

AmirOmidvar
02-02-2010, 01:29
سلام به همه دوستان
من دوستم5800 داره و خودم5630 تقريبا كارايشون مثل همه
اون مپشو راه انداخت بوسيله ماهواره اما مال من ميگه بلوتوت را روشن كن ... منظورم اينه كه اين پيغامو ميده
بعد اومديم nokia map louder3 رو نصب كرديم مال اون به راحتي پيداش ميكنه و آبديت ميشه با نت
ولي مال منو نميشناسه ......... بايد چكار كرد؟
ممنون ميشم كامل توضيح بديد

بابا يكي جوابه منو بده

سلام.
دوست عزیز، پیغامی رو که میگیرید (در مورد بلوتوث)، دقیق و به همون صورت که ظاهر میشه بنویسید! نقل به مضمون نکنید. (چون اینطوری که شما پیغام رو کلی گویی میکنید، تشخیصش خیلی سخت میشه که به چه چیز میتونه مربوط باشه)

5630 اصلا سیستم عاملش چی هست؟ منظورتون 5230 هستش؟ (شرمنده من زیاد با مدلهای گوشیها آشنا نیستم، سیستم عاملش رو بگید برای من خیلی راحت تره! 9.2 یا 9.3 یا 9.4)

در مورد map loader هم، اگر گوشیتون رو نمیشناسه، چند تا ایراد میتونه در کار باشه:
1- آخرین ورژن ovi suite رو بگیرید و روی دستگاهتون نصب کنید (از خود سایت نوکیا دانلود کنید) ، چون گوشیتون تازه هستش، احتمال داره که درایورش رو دستگاهتون نمیشناسه، و واسه همین هم map loader نمیتونه بشناسدش
2- map loader رو هم از آخرین ورژنش استفاده کنید.
3- اگر این دو مشکلتون رو حل نکرد، باید مستر ریست کنید. (البته کابل و یا پورت یو اس بی گوشیتون هم میتونه ایراد داشته باشه، که اگر در حالت pc suite میتونید گوشیتون رو به کامپیوتر متصل کنید و nokia pc suite و یا ovi suite گوشیتون رو میشناسه، که این احتمال رد میشه!)

سلام برادر
آیا تونستید کاری بکنید که این نقشه روی گوشیهای دیگه s60v3‎‏ نصب بشه ؟
ممنون از زحماتتون

سلام، نه من که بیخیال شدم! البته زیاد هم کاری نکردم روش! چون کسی پیدا نشد برای تست، دیگه پیش رو نگرفتم. ولی احتمال زیاد شدنی هستش.

موفق باشید.

reza a
02-02-2010, 06:33
من ساین ونصب کردم به راحتی کار کرد

vanan
02-02-2010, 07:59
سلام بر همگي دوستان
وقتي نصب تمام ميشه پيغام unknown error : -5 رو ميده يعني چي ؟
ورژن map نيز همچنان روي قبلي مونده و ليسانسش پوليه
گوشيم 5800 با ورژن 40 و قرمزه

SHADOW1991
02-02-2010, 20:19
دوستان روی n79 کار میده ؟

mohammadbassam
02-02-2010, 23:37
چند روز پیش از طریق خود SW update گوشی نوکیا مپ را آپدیت کردم جا خوردم که توی آپدیتش هم نوشته بود Nokia map + free navigation ولی وقتی نصب شد تغییراتش خارق العاده بود الان باید گفت که واقعاً از گارمین و امثالهم خیلی جلوتر رفته هم یوزر فرندلی تره و هم خیلی نقشه های خوب و ظاهر مدرن تری داره!

rooyr E72 khoob e khoob kar mikone faghat kash beshe ye kari kard ke naghshe farsi beshe chon gooshi e man aslan farsi nadare agaram dasht aslan farsi nemishe ba gooshi kar kard

ArAg27
08-02-2010, 14:00
بچه ها سلام من با اپديت خود گوشي اين ovi maps 3.03 رو گرفتم حالا فقط موندم نقشه ي مشهد رو براي 5800 از كجا بگيرم؟ اگه ايرانم باشه مشكلي نيست؟ راستي اين nokia map loader چيه؟ اگه هموني كه من ميخوام لطفا لينك بدين برم براي دانلود. و فايل صوتي رو از گجا بايد دانلود كنم؟ ممنون از همه.

bahrami1947
09-02-2010, 15:07
بچه ها سلام من با اپديت خود گوشي اين ovi maps 3.03 رو گرفتم حالا فقط موندم نقشه ي مشهد رو براي 5800 از كجا بگيرم؟ اگه ايرانم باشه مشكلي نيست؟ راستي اين nokia map loader چيه؟ اگه هموني كه من ميخوام لطفا لينك بدين برم براي دانلود. و فايل صوتي رو از گجا بايد دانلود كنم؟ ممنون از همه.
با سلام
دوست عزیز فعلانقشه مشهد نیست وبرای نقشه ایران وتهران میتونی ازلینگ زیر استفاده کنید.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=85761
فقط اگرنقشه خاورمیانه نخواستی فقط قسمت 5پارت نقشه تهران وایران رادانلودکن .وبرای فایل صوتی ازلینگ زیردانلودکن.
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1161827&postcount=11
درضمنnokia map loader نرم افزاری است که ازسایت نوکیا میتونی دانلودکنی ونقشه هرجای که میخواهی ازسایت نوکیامستقیمادانلودکنی البته نرمافزارفوق درcd داخل جعبه گوشی موجودمیباشد.:6:

amirali_r
12-02-2010, 23:22
سلام دو مشكل:
1- من روي n 97 دوستم ريختم و لي نتونستيم با مپ لودر نقشه ها و فيل صوتي فارسي براي Walking رو بريزيم يعني مپ لودر ارور ميداد كه اين ورژن رو نميتونه بخونه
2- من فريمور گوشي 5800 ام 21.0.025 هست و با Software Updater نميتونم آپديت كنم و ميگه گوشي شما آپديت هست ولي تو سايت نوكيا ميگه ورژن 40 به بالا اومده كسي مي تونه راهنمائي كنه

hosseinkia
12-02-2010, 23:42
سلام به همگی

با تشکر از امیر

منم از لینکی که در صفحه اول داده بودی رفتم دانلود کردم وروی گوشی n86 نصب کردم الان هم بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه برای n86 باید ورژن سری s60_3.2 رو دانلود کنید خیلی خوشکله -بازم از AmirOmidvar تشکر میکنم

kargar999
13-02-2010, 00:29
با تشکر

ahmad0551
13-02-2010, 02:40
برای ان 95 8گیگ هم ارور داد...نصب نشد...

GAMELAIN
13-02-2010, 09:40
چند روز پیش از طریق خود SW update گوشی نوکیا مپ را آپدیت کردم ولی دیگه فارسی نیست زمانی فارسی میشه که منوی را فارسی مکنم چرا؟؟؟؟؟؟؟

SHADOW1991
13-02-2010, 11:07
چند روز پیش از طریق خود sw update گوشی نوکیا مپ را آپدیت کردم ولی دیگه فارسی نیست زمانی فارسی میشه که منوی را فارسی مکنم چرا؟؟؟؟؟؟؟
اصلا دستور العمل برنامه همین هست !
برای اینکه تمام امکانات فارسی باشه باید زبان گوشی هم فارسی باشه

ahmadkhorsand
13-02-2010, 11:45
سلام
روی n95 جواب داد
عالیست
به صورت صوتی هم راهنمایی می کنه
زوم خودکار هم داره
فقط به شکل پیوندی یعنی مثل گوگل ارث نمی آره و دانلود نمی کنه از سایت تا روی هم نشون بده
بازم ممنون

babak1388
13-02-2010, 12:23
سلام عزیزان
یک سوال داشتم!
راهی هست که عکس های هوایی توی سایت ovi map رو به گوشی خودم منتقل کنم! منظورم همون "مود ماهواره" هست!
گوشی N95 هست! به v35 ارتقا دادم! OVI MAPS هم ریختم روش! نقشه 18.4MB ایران رو هم دانلود کردم! ولی نمیتونم عکس های ماهواره ای رو به گوشی منتقل کنم!
درضمن ADSL دارم ولی امکان اتصال گوشی به اینترنت رو ندارم! با Nokia Ovi Suite 2.1 به کامپبوتر متصل میکنم!

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم!
عکس های شمال غرب کشور رو میخوام مخصوصا دو آذربایجان!(حجم برام مهم نیست)

GAMELAIN
13-02-2010, 14:36
اسم خیابانها در ورژن قبل فارسی بود و زبان گوشی انگلیسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirali_r
13-02-2010, 16:20
سلام دو مشكل:
1- من روي n 97 دوستم ريختم و لي نتونستيم با مپ لودر نقشه ها و فيل صوتي فارسي براي Walking رو بريزيم يعني مپ لودر ارور ميداد كه اين ورژن رو نميتونه بخونه
2- من فريمور گوشي 5800 ام 21.0.025 هست و با Software Updater نميتونم آپديت كنم و ميگه گوشي شما آپديت هست ولي تو سايت نوكيا ميگه ورژن 40 به بالا اومده كسي مي تونه راهنمائي كنه

لطفاً منو در یابید.

armin_punisher6
13-02-2010, 16:47
هنوز واسه n96 نداده؟

mot@f@ker
13-02-2010, 17:22
روي i8910 سامسونگ جواب ميده ؟؟؟

aassww
13-02-2010, 21:41
سلام دوستان
ورزن قبلي كرك شدش موجود نيست چون اون ورزن نقشه فارسي داره اگه دوستان كرك شده اش را بگذارند خيلي خوب ميشه با تشكر

setaroo
13-02-2010, 22:01
متاسفانه روی گوشی n79 نصب نمیشه و من این سوال رو دارم اگر این ورژن کامل و دقیق بود چرا نوکیا با برنامه map updater این ورژن رو به ما نمیده. حدس میزنم این ورژن هنوز آماده و کامل نیست.

sajjad.b
19-02-2010, 14:23
گوشی من n82 ورژن 30 هستش این نسخه یا نسخه دیگه نصب میشه؟

mbg30656
20-02-2010, 01:46
سلام عزیزان
یک سوال داشتم!
راهی هست که عکس های هوایی توی سایت ovi map رو به گوشی خودم منتقل کنم! منظورم همون "مود ماهواره" هست!
گوشی N95 هست! به v35 ارتقا دادم! OVI MAPS هم ریختم روش! نقشه 18.4MB ایران رو هم دانلود کردم! ولی نمیتونم عکس های ماهواره ای رو به گوشی منتقل کنم!
درضمن ADSL دارم ولی امکان اتصال گوشی به اینترنت رو ندارم! با Nokia Ovi Suite 2.1 به کامپبوتر متصل میکنم!

سلام داداش جدی می گی رو n95 نصب کردی. من n95 8gb دارم می شه توضیح بدی دقیقا چی کار کردی. من به ورژن 35 ارتقا دادم ولی نصب نمی شه.

ahmad0551
20-02-2010, 02:14
سلام داداش جدی می گی رو n95 نصب کردی. من n95 8gb دارم می شه توضیح بدی دقیقا چی کار کردی. من به ورژن 35 ارتقا دادم ولی نصب نمی شه.
سلام...
من هم همین گوشی دارم....با همین وضعیت ولی نتونستم...
کاش دوستمون میگفت چه جوری این کار کرده...؟

:45:

Kourosh1348
21-02-2010, 11:34
لطفاً منو در یابید.

شما از مسیر زیر هم برو ببین بازم میگه آپدیت هست؟
applications>setting>phone>phone mgmt>device updates>
بعد options در پایین صفحه و بعد check for updates رو بزنید.:52:

S-ARM
21-02-2010, 21:59
سلام
چه شکلی میتونیم از map loader استفاده کنیم؟
آیا نوکیا برای اصفهان نقشه درست میکنه؟

khodadoost
22-02-2010, 09:39
سلام به همه دوستان
آیا کسی رو n85 تستش کرده که نصب میشه یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید.

goodarz_online
22-02-2010, 13:30
5800 v40
با این نسخه جدید به هیچ وجه صداش در نمیاد حتی با مستر ریست.
ولی وقتی پاک میکنم و کرک شده رو نصب میکنم صداش درست میشه
تورو خدا کمک کنییییییییید.
البته از ورژن کوک شده فریمور توسط arshux استفاده میکنم که خودش پیشفرض روش کرک شده داره.
:40:

Behro00oz
22-02-2010, 19:19
با سلام آقا ما نصب کردیم درست شد ولی اشتباهی یه فایلی به اسم c++ رو پاک کردم دیگه وصل نمیشه هی میگه زیر سقف وصل نمیشه و از این حرفا تورو خدا کمک کنید مرسی

mahdi1234567
23-02-2010, 14:19
نصب نمي شه

drstreet
23-02-2010, 14:49
5800 v40
البته از ورژن کوک شده فریمور توسط arshux استفاده میکنم که خودش پیشفرض روش کرک شده داره.
دوست من علتش اینه که ورژن صدای نقشه ها تغییر کرده با نرم افزار Map loader هم صدا و هم نقشه را دوباره دانلود کن

با سلام آقا ما نصب کردیم درست شد ولی اشتباهی یه فایلی به اسم c++ رو پاک کردم دیگه وصل نمیشه هی میگه زیر سقف وصل نمیشه و از این حرفا تورو خدا کمک کنید مرسی
c++? این فایل را از کجا پاک کردید؟!

نصب نمي شه

آیا پیغام خاصی میده ؟!

abas51
23-02-2010, 18:21
سلام
برایn85-rm333 ورژن را اپدیت کردم از نوکیا ونقشه وصدا هم ریختم وصل میشه نقشه هم درسته
اما وقتیکه مسیری میدی بعد چند ثانیه پیام میده میخواهید وارد فروشگاه شوید انلاین شوید چه بله وچه خیر بزنی قطع میشه
راه حل چیست؟

amirbahremani
23-02-2010, 18:36
سلام :مسیر نقشه ایران که از مپ لودر نوکیا دانلود شده کجاست

noki_6630
23-02-2010, 18:37
نصب نمي شه

abas51
23-02-2010, 18:48

مسیر درسته n97-e75نصب کردم مشکل نداشته
احتمالا خودم اینه است که قسمت پیمایش روی n85 پولی فعال میشه

AmirOmidvar
23-02-2010, 23:56
سلام
برایn85-rm333 ورژن را اپدیت کردم از نوکیا ونقشه وصدا هم ریختم وصل میشه نقشه هم درسته
اما وقتیکه مسیری میدی بعد چند ثانیه پیام میده میخواهید وارد فروشگاه شوید انلاین شوید چه بله وچه خیر بزنی قطع میشه
راه حل چیست؟

مسیر درسته n97-e75نصب کردم مشکل نداشته
احتمالا خودم اینه است که قسمت پیمایش روی n85 پولی فعال میشه

سلام. برای n85 نوکیا ورژن رایگان نزده و اگر میخواید از نسخه اصلی استفاده کنید برای ناویگیت (مسیریابی) باید حتما لایسنس بخرید (ماهی 10 هزار تومان، شش ماهه 40 هزار تومان - یکساله 70 هزار تومان - دو ساله 80 هزار تومان) . آخرین ورژنی که هست همینیه که توی امضای من هست. میتونید از اونجا کرک شده اش رو تهیه کنید (احتیاج به ساین و یا هک دارد). در نسخه کرک شده، تمام امکانات رایگان هست و نیازی به خرید لایسنس ندارید.

موفق باشید.

سلام.
e:\cities\diskcache

موفق باشید.

AmirOmidvar
24-02-2010, 00:12
5800 v40

سلام. محتوایت پوشه زیر را پاک کنید:
e:\cities\diskcache\voices

سپس با استفاده از نرم افزار nokia map loader صدای مورد نظر رو دانلود و روی گوشی نصب کنید. (و یا با استفاده از اینترنت گوشی - وایرلس - صدای مورد نظر رو دریافت کنید)

اگر با اینکار مشکل برطرف نشد، و با مستر ریست هم مشکلتون حل نشده، دیگه احتمالا این فریمور کوک شده مشکلی داره.

موفق باشید.

goodarz_online
24-02-2010, 09:39
سلام. محتوایت پوشه زیر را پاک کنید:
e:\cities\diskcache\voices

سپس با استفاده از نرم افزار nokia map loader صدای مورد نظر رو دانلود و روی گوشی نصب کنید. (و یا با استفاده از اینترنت گوشی - وایرلس - صدای مورد نظر رو دریافت کنید)

اگر با اینکار مشکل برطرف نشد، و با مستر ریست هم مشکلتون حل نشده، دیگه احتمالا این فریمور کوک شده مشکلی داره.

موفق باشید.

کل cities رو پاک کردم.
مپ رو اجرا کردم تا ملزوماتش ساخته بشه و بعدش با map loader نقشه ایران و صدای فارسی رو دانلود کردم ولی صداش حل نشد.البته من فقط زدم ایران رو بگیره ولی الان که نگاه میکنم مثلا دبی یا شارجه هم نقششون تقریبا کامل دارم!!!!!!!

بهر حال اگه کسی با فریمور های کوک شده مشکل داره بهتره بگیم به قسمت مپ کاری نداشته باشن یا از همون اول نسخه رایگان نهایی رو بهش اضافه کنن.

Reza 7
24-02-2010, 13:16
سلام من ورژن کرک شده 3.01 رو نصب کردم کاملا جواب داد دمتون گرم

mmrrmm
24-02-2010, 15:23
روی n79 جواب نداد
no acces میده

kjlk
24-02-2010, 23:44
با سلام من نرم افزار رو رو n86 نصب کردم اما نقشه نداره میخام بدونم نقشه کاملی برای مشهد هست؟
نقشه رو از کجا باید دانلود کنم؟
با تشکر

goodarz_online
25-02-2010, 06:46
کل cities رو پاک کردم.
مپ رو اجرا کردم تا ملزوماتش ساخته بشه و بعدش با map loader نقشه ایران و صدای فارسی رو دانلود کردم ولی صداش حل نشد.البته من فقط زدم ایران رو بگیره ولی الان که نگاه میکنم مثلا دبی یا شارجه هم نقششون تقریبا کامل دارم!!!!!!!

بهر حال اگه کسی با فریمور های کوک شده مشکل داره بهتره بگیم به قسمت مپ کاری نداشته باشن یا از همون اول نسخه رایگان نهایی رو بهش اضافه کنن.

مشکل حل شد.

saleh_2009
25-02-2010, 12:29
سلام
روی n95 جواب داد
عالیست
به صورت صوتی هم راهنمایی می کنه
زوم خودکار هم داره
فقط به شکل پیوندی یعنی مثل گوگل ارث نمی آره و دانلود نمی کنه از سایت تا روی هم نشون بده
بازم ممنون

سلام دوست عزیز اگر ما را هم راهنمایی کنید چگونه بر روی n95 نصب کردید خودم و همه دوستان به خصوص دوستان با گوشی n95 از شما ممنون می شوند

لطفا راهنمایی کنید :ambulance::ambulance::ambulance:
با تشکر :merci::6:

saleh_2009
25-02-2010, 12:32
سلام عزیزان
یک سوال داشتم!

سلام دوست عزیز اگر ما را هم راهنمایی کنید چگونه بر روی n95 نصب کردید خودم و همه دوستان به خصوص دوستان با گوشی n95 از شما ممنون می شوند

AmirOmidvar
25-02-2010, 12:51

سلام صالح جان.

من که فکر میکنم منظور این دو دوست عزیز همون ورژن کرک شده ی قبلی هستش. نه این ورژن جدید. و به علت شباهت اسم تاپیک ها، به اشتباه توی این تاپیک پیغام گذاشتند! یا یه همچین چیزی :4: :003:

بهرحال اگر کسی موفق شده این ورژن جدید رو روی گوشی غیر از گوشی های لیست شده در پست 1، نصب کنه، حتما اطلاع بده و البته روشش رو هم بگه.
ممنون
موفق باشید.

saleh_2009
25-02-2010, 14:26
سلام صالح جان.

من که فکر میکنم منظور این دو دوست عزیز همون ورژن کرک شده ی قبلی هستش. نه این ورژن جدید. و به علت شباهت اسم تاپیک ها، به اشتباه توی این تاپیک پیغام گذاشتند! یا یه همچین چیزی :4: :003:

بهرحال اگر کسی موفق شده این ورژن جدید رو روی گوشی غیر از گوشی های لیست شده در پست 1، نصب کنه، حتما اطلاع بده و البته روشش رو هم بگه.
ممنون
موفق باشید.

سلام امیر جان

واقعا به نکته جالبی اشاره کردی چون من وسایر دوستان هر چی نصب کردیم نشد باز هم از شما ممنونم که این همه برای دوستان زحمت میکشید

انشا الله در تمام مراحل زندگیتان به همین صورت موفق باشید یا علی :41::merci::6::103:

ReshadGP
26-02-2010, 01:18
سوالم هیچ ربطی نداره ولی میخواستم ببینم کسی نقشه میلان، تورین و رم ایتالیا رو داره؟ از کجا می تونم گیر بیارم؟

vahidrjb
26-02-2010, 07:48
دوستان !!!!
برای من موقع نصب ، تا وسطاش می ره بعد یهو " Unable to install " میزنه
گوشیم V.40 هستش (5800)

راستی اینم بگم که Signe اشم کردم و نشد .

vahidrjb
26-02-2010, 08:09
خواهشا یکی به داد ما برسه که مورد شدیدا اورژانسیه

djn97
27-02-2010, 11:44
سلام
نمیدونم اینجا جای پرسیدن این سوال هست یا نه اما تو ان900 من دیگه نرم افزار مپ نقشه ای رو نشون نمیده حتی پوشه ی cities رو هم پاک میکنم از نو برنامرو اجرا میکنم دیگه پوشه یcities رو ایجاد نمیکنه که من نقشه ها رو بریزم توش تو قسمت maemo هم این سوالو پرسیدم اما کسی راهنماییم نکرد

aligrgrgr
27-02-2010, 11:57
دوستان تو سرعت های بالا نقطه قرمز مثل اسمارت کام ثابت نیست و عقب جلو میشه؟ میشه کاری کرد ثابت باشه؟؟؟

gh452003
27-02-2010, 15:47
من برنامه رو نصب كردم ولي وقتي جائي رو جستجو ميكنم ميگه مورد در جستجوي آفلاين يافت نشد مشكل از چيست ؟
ضمنا" در منوي جستجو فقط ميتونيم يك مورد از آدرس رو بديم و مثل ورژن قبلي نيست كه اسم شهر ، خيابون، كوچه ، شماره و .... رو ميتونستيم بديم و پيدا ميكرد.
با تشكر

mr_peyman5623
28-02-2010, 14:17
من برنامه رو نصب کردم ولی زبان نقشه انگلیسی شده!
چیکار باید بکنم؟

amirali_r
28-02-2010, 17:30
سوالم هیچ ربطی نداره ولی میخواستم ببینم کسی نقشه میلان، تورین و رم ایتالیا رو داره؟ از کجا می تونم گیر بیارم؟

سلام از طریق برنامه Nokia Map Loader نقشه هرجا رو بخای میتونید بگیرید.

imanksg
28-02-2010, 19:34
سلام
من یک مشکلی دارم ممنون میشم اگر کمکم کنید
من این برنامه رو روی گوشی 5800 نصب کردم و بعدش نقشه ها رو هم تو درایو E کپی کردم ولی وقتی وارد برنامه میشم نقشه رو نشون نمیده و فقط صفحه خالی نشون میده. هر کاری کردم درست نشد.
با برنامه nokai map loader هم وقتی دارم نقشه ها رو رو گوشی نصب میکنم وسط کپی یهو پیغام « قطع ارتباط با دستگاه ذخیره سازی » رو میده . لطفا راهنماییم کنید.
من هر کاری میکنم نمیتونم نقشه هارو تو ovimap 3.1 ببینم البته قبلشم نمیتونستم. لطفا نحوه نصب نقشه ها و نیازمندیهای نرم افزاری و گوشی رو بران توضیح بدید. در ضمن فریمور گوشی هم 31 هستش.
با تشکر

imanksg
28-02-2010, 19:42
منم این مشکلو دارم .

ممنون میشم راهنمایی کنید.

aligrgrgr
28-02-2010, 22:18
یکی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tnt5124
01-03-2010, 07:57
با تشکر از شما.

redmile
01-03-2010, 10:30
من برنامه رو نصب کردم ولی زبان نقشه انگلیسی شده!
چیکار باید بکنم؟
این مشکل واسه منم پیش اومده. ضمن اینکه زمان وصل شدن به ماهواره هم تو ورژن جدید بالا رفته و مسیریابی هم انجام نمیشه حتی voice هم نداره. دوستان لطفا راهنمایی کنن. :ambulance:

saleh_2009
01-03-2010, 14:01
این مشکل واسه منم پیش اومده. ضمن اینکه زمان وصل شدن به ماهواره هم تو ورژن جدید بالا رفته و مسیریابی هم انجام نمیشه حتی voice هم نداره. دوستان لطفا راهنمایی کنن. :ambulance:

سلام دوست عزیز شما باید زبان خود گوشی را به فارسی تغییر بدبد تا زبان نقشه فارسی شود

در ضمن اگر به پست های امیر عزیز (amir omidvar) نگاهی بیاندازید تمام مشکلات شما حل می شود
موفق باشید:103::103::103:

tatu_mail
03-03-2010, 15:45
سلام ممنون از همتون
من سوال داشتم اونم اینه که: برای کرج نقشه اومده؟
من نسخه 3.1 رو گوشی 5230 نصبه ولی وقتی میخواد وصل بشه Chaking for lisense میزنه ( فابریک گوشی بی خیال بشم اینو بریزم؟)
آیا جایی هست من نقشه رو به صورت کامل دانلود کنم مثلا همین تهران
چون تیکه تیکه واقعا اعصاب میخوا که منم ندارم :17:
ممنون از همگی

gh452003
03-03-2010, 23:25
ورژن جدید نوکیا مپ , مسیریابی رایگان! بدون نیاز به کرک:ovi maps v3.03 10wk01 b05

سلام.
من که واقعا سوپرایز شدم.

نوکیا مپ یه نسخه جدید ارائه کرد. البته قبلا این نسخه توی بتالبس بود، ولی ظاهرا توی این یکی دورزه، ارائه نهایی شده. تغییرات خیلی خوبی کرده، از جمله اینکه دیگه نیازی به کرک نیست!!!

بله درست متوجه شدید، نوکیا مپ قابلیت ناویگیت (مسیریابی) رو مجانی کرده. و دیگه هیچ نیازی به نسخه های کرک شده و یا خرید لایسنس و ... نیست.

تاریخ ارائه این ورژن امروز بوده. من فعلا فقط نسخه مخصوص s60v5 رو تونستم توی سایت آپلود کنم و نسخه s60v3 رو لینک مستقیم از سرور خود نوکیا قرار میدم.

کسایی که ورژن های قبلی رو دارند، هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بدند، فقط این ورژن جدید رو بگیرند و نصب کنند. (دقت کنید از بین s60v3 , s60v5 ورژن مناسب با گوشی خودتون رو انتخاب کنید)

s60v3 = 6710 , 6730 , e52 , e55 , e72

دوستان دقت کنید، در سایت نوکیا گوشی هایی که این برنامه رو ساپورت میکنند اینطور ذکر شده:
X6 - 5800 - n97 - 5230 - 6710 - 6730 - e52- e55 - e72 - n97 mini
کسانی که گوشی دیگری دارند، ورژن مربوط به s60v3 رو تست کنند و حتما خبرش رو بدند که جواب میده یا نه. ممنون.

دست به فولدر cities نزنید، همه چیز درسته و درست کار خواهد کرد. (همون نقشه هایی که برای ورژن قبلی گرفته بودید، جواب خواهد داد.) اگر دیدید نقشه ها پاک شده، دیگه باید با map loader نقشه براش بگیرید.

فقط یه نکته ای هست! اون هم اینکه زبان نقشه به زبان گوشیتون بستگی داره! یعنی اگه زبان گوشی روی انگلیسی باشه، زبان نقشه هم انگلیسی خواهد بود. اگر نقشه فارسی میخواید، راهش اینه که زبان گوشی رو به فارسی تغییر بدید. (فعلا راه دیگه ای پیدا نکردم)

نکته بعدی اینه که حتما فریمور گوشیتون باید بالا باشه تا برنامه نصب بشه (درمورد 5800 فریمور 31 به بالا)

خوب، من چون فریمور 40 روی گوشیم هست، فعلا وقت نکردم برنامه اسکرین شات روش نصب کنم! بنابراین از اسرکین شاتهای موجود روی سایتهای دیگه اینجا میذارم.

نکته جالب اینجاست که اسم ایران توی about این برنامه برای سراسر دنیا قابل ملاحظه است!
یعنی هرجای دنیا که این برنامه رو بخواد استفاده کنه ، زمانی که از برنامه about میگیره این عبارت رو در آخر صفحه about ملاحظه میکنه:
Iran maps provided by thtc

http://i47.tinypic.com/t0ndd1.gif

برنامه هیچ نیازی به هک و یا ساین ندارد!

اگر برنامه مربوط به s60v5 رو از این پست دانلود میکنید ضمیمه دوم رو باید رینیم کنید به این اسم:
Mapsinstaller3.0310wk1b05s605.0.nocs.part2

لینک های مستقیم از سایت نوکیا:
لینک مربوط به s60v5: (گوشی های 5800 و n97 , n97 mini , x6 , 5230 ) گوشی 8910 سامسونگ تست کنند اگر جواب داد خبر بدید
http://nds1.nokia.com/product_metadata_0/explore_services/ovi_maps/maps_installer_3.03_10wk1_b05_s60_5.0.nocs.sis

لینک مربوط به s60v3: گوشی های: 6710 - 6730 - e52 - e55 - e72 (سایر گوشی ها باید تست کنند ببیند جواب میده یا نه، حتما خبر بدید)
http://nds1.nokia.com/product_metadata_0/explore_services/ovi_maps/maps_installer_3.03_10wk1_b05_s60_3.2.nocs.sis

موفق باشید.
چرا وقتي ميخوايم مسير يابي كنيم اگه جاده اي در آن نزديكي نباشه كار نميكنه در صورتيكه ورژن قبلي اعلام ميكرد به نزديكترين جاده برانيد و مورد ديگر جستجوي آن است كه بخوبي كار نميكند و بشتر اوقات ميگه مورد در جستجوي آفلاين يافت نشد ولي در ورژن قبلي اطلاعات براي جستجو بصورت كامل دريافت ميشد و مورد نيز يافت ميشد.

Arash_N73
06-03-2010, 18:44
با سلام به همگی
من یه مشکله عجیب برام پیش اومده، و اون اینکه روی e52 شمال و جنوب نقشه برعکسه
یعنی وقتی بطرف جلو حرکت میکنی نقطه قرمز رنگ روی نقشه بجای اینکه اونم بطرف جلو بیاد ، بطرف خودم میاد
و کلا نقشه رو گوشی برعکسه؟
کسی میدونه چرا ؟

miladjd
07-03-2010, 05:00

دوست عزيز براي من هم همينطوره.
چيزي كه من متوجه شدم اينه كه براي فعال شدن راهنماي صوتي ذر اين نسخه شما حتماً بايد روي يك جاده در نقشه قرار بگيريد و اگر در جاده نباشيد، راهنماي صوتي فعال نخواهد شد.

imanksg
07-03-2010, 18:27
سلام
یه سوال داشتم:

چطور تو این برنامه اسم خیابان یا کوچه رو میشه سرچ کنم؟ من هر کاری کردم نشد و یه پیغام میده که میگه نمیشه آفلاین سرچ کرد ( همچین چیزی ..) بیشتر اسم مکانهایی که تو خود نرم افزار هست رو میشه سرچ کرد

ممنون میشم راهنماییم کنید

tatu_mail
09-03-2010, 02:08
سلام منم یه سوال و یه درخواست داشتم
سوال؟ چه طور قسمت گفتار این برنامه فعال میشه
درخواست!! اگه ممکنه نقشه استانبول رو بذارید اگه ممکنه

farhad_yo
29-03-2010, 20:37
سلام.خسته نباشید.

اگر کسی می تونه لطفا کمکم کنه.

گوشی من 5800 نوکیا است و نسخه ی نرم افزار گوشی هم 40.0.0.005 هست.
دوستم به من گفت که به جای استفاده از گارمین یا اسمارت از نقشه های نوکیا استفاده کن.

به من گفت که اول ovi map که برای گوشی هست رو بگیر و روی گوشی نصب کن.بعد نرم افزار Nokia Map Loader رو دانلود و بعد روی کامپیوتر نصب کن.اما سایت نوکیا اول توصیه به PC Suite کرده.لینک توصیه ی نوکیا:
http://persian.nokia.com/microsites/navigation/navigation_prerequisite
بعد از دانلود PC Suite و رفتن به لینک nokia.com/maps و دانلود Ovi Map به من اجازه ی دانلود Nokia Map Loader رو نمیده.من Ovi Map رو دانلود و روی گوشیم نصب کردم که انگار روی ورژن 40 به طور خودکار نصب شده بود.به هر حال هر کاری که می کنم تا نوکیا مپ لودر رو دانلود کنم،من رو وادار می کنه که ovi map رو دوباره بگیرم.وقتی هم که برنامه ی PC Suite رو باز می کنم و روی قسمت Download Maps کلیک می کنم باز من رو به سایت Ovi Map ارجاع میده.سایت گوگل هم نتونست فایل نوکیا مپ لودر رو به من بده.با توجه به این که نسخه ی 40 گوشی 5800 هک بشو هم نیست،من چه کار باید بکنم.اگر کسی میدونه لطفا کمکم کنه.

آدرس ایمیل من هم farhad_yo@yahoo.com هست.باز هم ازتون ممنونم.

MacTavish
29-03-2010, 20:47
سلام.خسته نباشید.

اگر کسی می تونه لطفا کمکم کنه.

گوشی من 5800 نوکیا است و نسخه ی نرم افزار گوشی هم 40.0.0.005 هست.
دوستم به من گفت که به جای استفاده از گارمین یا اسمارت از نقشه های نوکیا استفاده کن.

به من گفت که اول ovi map که برای گوشی هست رو بگیر و روی گوشی نصب کن.بعد نرم افزار Nokia Map Loader رو دانلود و بعد روی کامپیوتر نصب کن.اما سایت نوکیا اول توصیه به PC Suite کرده.لینک توصیه ی نوکیا:
http://persian.nokia.com/microsites/navigation/navigation_prerequisite
بعد از دانلود PC Suite و رفتن به لینک nokia.com/maps و دانلود Ovi Map به من اجازه ی دانلود Nokia Map Loader رو نمیده.من Ovi Map رو دانلود و روی گوشیم نصب کردم که انگار روی ورژن 40 به طور خودکار نصب شده بود.به هر حال هر کاری که می کنم تا نوکیا مپ لودر رو دانلود کنم،من رو وادار می کنه که ovi map رو دوباره بگیرم.وقتی هم که برنامه ی PC Suite رو باز می کنم و روی قسمت Download Maps کلیک می کنم باز من رو به سایت Ovi Map ارجاع میده.سایت گوگل هم نتونست فایل نوکیا مپ لودر رو به من بده.با توجه به این که نسخه ی 40 گوشی 5800 هک بشو هم نیست،من چه کار باید بکنم.اگر کسی میدونه لطفا کمکم کنه.

آدرس ایمیل من هم farhad_yo@yahoo.com هست.باز هم ازتون ممنونم.

لینک دانلود Map Loader
http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaMaploaderSetup_ENU.exe
:4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4:
اگر ovi maps روی گوشیتون نصب است Map loader را نصب کنید گوشی را در حالت PC suite یا mass storge به کامپیوتر وصل کنید تا PC suite گوشی را بشناسه بعد Map loader را باز کنید بروید در قسمت Maps و نقشه همه ی کشور ها است هر کدام را خواستید دانلود کنید صدای فارسی را هم دانلود کنید
نکته:اگر روی گوشیتان نقشه های باشد که Ovi Maps نشان میدهد
بروید در مموری کارت و پوشه cities را در کامپیوتر خود کپی کنید.
اگر نقشه داشته باشید و پوشه را کپی نکنید وقتی Map loader را باز می کنید برنامه پیغامی میدهد که آیا میحواهید نقشه های موجود را پس از دانلود نقشه های جدید دانلود کنم شما باید NO را بزیند اگر فایل را کپی نکرده اید Yes
بهتر است فایل ها را کپی کنید
من وقتی گوشی گرفتم حدود 400Mb روش نقشه بود و نقشه ایران را دانلود کردم و فقط پوشه را کپی کرده
به همین سادگی نیاز به هک هم نداری

lonely--boy
29-03-2010, 21:42
سلام عيد همگي مبارك

يه سوال اين برنامه روي گوشيهاي سامسونگ كار ميكنه؟

mhtofighi
01-04-2010, 10:35
با سلام خدمت دوستان
این نسخه 3.03 نسبت به نسخه قبلیش که 3.01 بود نحوه ی منوهایش عوض شده و Lonely Planet هم به منوهاش در حالت عادی اضافه شده. + وضعیت آب و هوا (که در حالت Offline کار نمی کند ))
Lonely Planet
راهنمای خوبی داره برای تهران - رستوران های (عمدتاً) شمال تهران رو داره + توضیحات و همچنین یک سری پیشنهادات برای گردش در تهران و هتل ها و ....

این نسخه دو گزینه ای رو که قبلاً در 3.01 بود حذف کرده است.
فعال کردن و غیر فعال کردن قطب نما و GPS در حالتی که از نقشه استفاده می کنیم (و نه مسیریابی)

برای فعال و غیر فعال کردن قطب نما بوسیله کلید 5 انجام می شود.
اما GPS همیشه روشن است و در حالت و جستجوی ماهواره برای اتصال.

می خواستم ببینم که دوستان راهی پیدا نکرده اند برای خاموش کردن GPS و استفاده از این برنامه فقط به عنوان یک Digital Map که حتماً در مصرف باطری نقش بسزایی دارد.

mohsen_hot20
19-05-2010, 21:33
"]برای n95 8g چکار کنیم ؟؟؟[/COLOR]

Nokia hater
26-05-2010, 20:11
آقا یه سوال داشتم. من اون ورژن قبلی که کرک شده بود رو گوشیم که هک هم نیست نصب کردم(ساین دوبل). آین ورژن رو هم همون جوری ساین کردم نصب و اجرا هم شد، ولی سریع می پره بیرون. کاریش میشه کرد؟
مرسی.

Nokia hater
26-05-2010, 20:17
با سلام خدمت دوستان
این نسخه 3.03 نسبت به نسخه قبلیش که 3.01 بود نحوه ی منوهایش عوض شده و Lonely Planet هم به منوهاش در حالت عادی اضافه شده. + وضعیت آب و هوا (که در حالت Offline کار نمی کند ))
Lonely Planet
راهنمای خوبی داره برای تهران - رستوران های (عمدتاً) شمال تهران رو داره + توضیحات و همچنین یک سری پیشنهادات برای گردش در تهران و هتل ها و ....

این نسخه دو گزینه ای رو که قبلاً در 3.01 بود حذف کرده است.
فعال کردن و غیر فعال کردن قطب نما و GPS در حالتی که از نقشه استفاده می کنیم (و نه مسیریابی)

برای فعال و غیر فعال کردن قطب نما بوسیله کلید 5 انجام می شود.
اما GPS همیشه روشن است و در حالت و جستجوی ماهواره برای اتصال.

می خواستم ببینم که دوستان راهی پیدا نکرده اند برای خاموش کردن GPS و استفاده از این برنامه فقط به عنوان یک Digital Map که حتماً در مصرف باطری نقش بسزایی دارد.

من GPS رو تو گوشیم Disable کردم. باید برید(البته شاید تو گوشی شما نشه): Location>Positioning>Positioning Methods اونجا میشه GPS رو غیرفعال کرد.

bi_kas_kar
05-06-2010, 00:25
با سلام من این برنامه را دان کردم و نصب کردم گوشیم واقعا قاط زد.البته این را هم بگم از نظر سرعت کانکت شدنش خیلی خوب بود اما به خاطر اینکه هنگ میکرد پاکش کردم/.ورژن گوشی هم 50 هست

Matsoshima
29-06-2010, 17:01
man goshim n95 hastesh vali hamash eror unable to install no access mide che kar konam ?

MacTavish
30-06-2010, 06:09
man goshim n95 hastesh vali hamash eror unable to install no access mide che kar konam ?

سلام
لطفا فارسی تایپ کنید
میتوانید از ورژن 3.1 استفاده کنید
ورژن 3.3 روی N95 نصب نمی شود
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1162816&postcount=3

fcreal
17-07-2010, 16:10
سلام
برای n900 این برنامه تو سایت نوکیا نیست؟یه برنامه هست تو خود گوشی map اما نمیدونم این هست یا نه؟

abas51
29-08-2010, 18:55
نقشه ایران برای map nokia 6700
وجود دارد؟

bardiya_em
31-08-2010, 21:21
سلام دوستان برنامه نوکیا مپس ورژن 3.03 رو میخوام که 100%روی ستیو کار کنه گوشیم هم ه-ک نشده.....دوستان لطفا کسانی که امتحان نکردن و وارد نیستن جواب ندن