PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه خواندن فونت فارسي در Uiq3 در این تاپیک

TSAO TSAO
30-12-2006, 17:48
نحوه خواندن فونت فارسي در Uiq3

سلام.
متاسفانه يكي از مشكلات Symbian Uiq براي ما ايراني ها پشتيباني نكردن فونت فارسي مي باشد
كه در Uiq2 با ريختن FreeType 7.0 و برنامه Sman اين مشكل تا حدودي برطرف ميشد البته برنامه هاي ديگري هم براي اين مهم وجود داشتن.
و اما در Uiq3 به علت جديد بودن اين سيستم عامل, برنامه هاي مشابه براي اين مشكل وجود ندارند.
برنامه اي جالب Crystal Arabic UIQ3 كه تا به اين هنگام كرك نشده.
بر اين شدم تا اين مشكلو با ترفندي برطرف كنم.
درباره نحوه كار و اينكه چطور ميشه كه اين مشكل توسط اين ترفند برطرف ميشه در تاپيكي جداگانه توضيحات كامل رو ميدم.
و اما نحوه كار:
توسط يك رم ريدر وارد مموري استيكتون بشين
وارد فولدر resource بشين
سپس وارد فولدر Fonts بشين " اگر چنين فولدري در پوشه resource نبود خودتون بسازين "
حال 4 فونت زمينه را در پوشه فونت كپي كنين ( با همين نام )
و ا مموري رو داخل گوشيتون گذاشته و آن را Reboot كنين
توجه داشته باشين كه به هيچ وجه اين فونتهارو داخل رام دستگاه يا درايو C گوشيتون در فولدر Fonts كپي نكنين, در غير اين صورت مسئوليتي رو قبول نمي كنم.

هرگونه كپي برداري از اين مقاله بدون ذكر منبع ممنوع!!!

دوستان وقتم خيلي پره ببخشين اگه كم كارم

با سپاس

ABREHSORKH
30-12-2006, 20:21
ممنون دوست عزيز

kn_persian
31-12-2006, 12:46
واقعا دمت گرم
ایول
:20: :20: :20:

TSAO TSAO
31-12-2006, 15:38
اميدوارم كه كارآمد باشه

mamali_fj
04-01-2007, 12:18
عالي بود دست درد نكنه . ولي تو قسمت sms که میری روی کیبزد صفحش که میزنی بیاد بعضی از علامتاش مثل پاک کردت به هم میریزه . راستی من هیچ کدوم از این فولدر هایی که گفتی تو رم گوشیم نبود خودم ساختمشون.
ولی بازم ممنون خیلی خوب بود

TSAO TSAO
04-01-2007, 17:38
عالي بود دست درد نكنه . ولي تو قسمت sms که میری روی کیبزد صفحش که میزنی بیاد بعضی از علامتاش مثل پاک کردت به هم میریزه . راستی من هیچ کدوم از این فولدر هایی که گفتی تو رم گوشیم نبود خودم ساختمشون.
ولی بازم ممنون خیلی خوب بود

آره دوست عزيز متاسفانه اين كار يه باگهايه كوچيكيم ايجاد مي كنه ( روي كيبورد )

ولي براتون مشكلي ايجاد نمي كنه"

golrokhan_j
05-01-2007, 19:42
nemishah har kari mi...am

TSAO TSAO
06-01-2007, 18:01

سلام.

دوست عزيز اگه طبق نوشته ها عمل كني نبايد برات مشكلي پيش بياد
فقط يادت باشه بعد از اين كار حتما گوشيتو ري استارت كني

mamali_fj
07-01-2007, 12:56

دو باره امتحان کن
اگه فولدری به این نام نداری خودت بساز بعد گوشی رو خاموش روشن کن
توجه:اگه رم گوشی رو در بیاری دیگه فارسی نمی خونه

alirezag
08-01-2007, 22:03
من هفته پيش دبي بودم P990 ميفروختند با قابليت خواندن و نوشتن عربي. خوب پس بزودي به بازار ايران هم مياد. اگه ما كمي عرضه داشته باشيم و از طريق نمايندگي ها پيگيري كنيم شايد فارسي و تقويم شمسي شو هم بيارن.؟!

TSAO TSAO
09-01-2007, 11:33
من هفته پيش دبي بودم P990 ميفروختند با قابليت خواندن و نوشتن عربي. خوب پس بزودي به بازار ايران هم مياد. اگه ما كمي عرضه داشته باشيم و از طريق نمايندگي ها پيگيري كنيم شايد فارسي و تقويم شمسي شو هم بيارن.؟!

دوست عزيز به صورت نرم افزاري همه چيز ممكنه

احسان0
09-01-2007, 22:47

سلام.
متاسفانه يكي از مشكلات Symbian Uiq براي ما ايراني ها پشتيباني نكردن فونت فارسي مي باشد
كه در Uiq2 با ريختن FreeType 7.0 و برنامه Sman اين مشكل تا حدودي برطرف ميشد البته برنامه هاي ديگري هم براي اين مهم وجود داشتن.
و اما در Uiq3 به علت جديد بودن اين سيستم عامل, برنامه هاي مشابه براي اين مشكل وجود ندارند.
درباره نحوه كار و اينكه چطور ميشه كه اين مشكل توسط اين ترفند برطرف ميشه در تاپيكي جداگانه توضيحات كامل رو ميدم.
و اما نحوه كار:
وارد فولدر resource بشين
سپس وارد فولدر Fonts بشين " اگر چنين فولدري در پوشه resource نبود خودتون بسازين "
حال 4 فونت ضمينه را در پوشه فونت كپي كنين ( با همين نام )
توجه داشته باشين كه به هيچ وجه اين فونتهارو داخل رام دستگاه يا درايو C گوشيتون در فولدر Fonts كپي نكنين, در غير اين صورت مسئوليتي رو قبول نمي كنم.

با سپاس

با سلام

با تشکر از شما دوست عزیز من این کار را با M600 کردم و جواب داد البته فونت هایش زیاد قشنگ نیست ولی سوال من این هست که چرا نمی شود فارسی نوشت

TSAO TSAO
10-01-2007, 11:39
با سلام

با تشکر از شما دوست عزیز من این کار را با M600 کردم و جواب داد البته فونت هایش زیاد قشنگ نیست ولی سوال من این هست که چرا نمی شود فارسی نوشت

سلام.
درست فونتاش زياد زيبا نيست ولي چاره اي نيست تا چندي بعد صدها نرم افزار براي اين كار مياد.

و در رابطه با فارسي نوشتن:
شما براي فارسي نوشتن نياز به كيبورد قارسي يا عربي دارين.
ولي متاسفانه ما فقط فونتو فارسي كرديم ولي كيبوردي نصب نكرديم.

عجله نكنين براي اون هم فكري مي كنم.

با سپاس

ezraeil
18-01-2007, 16:29
با سلام من تونستم با این برنامه Psiloc_CrystalArabic_UIQ3.sis key اس ام اس های فارسی رو بدون اشکال دریافت کنم ولی این نسخه مجانی هست و احتیاج به کد داره اگه کسی کد نسخه اصلی رو داره و یا اینکه نسخه کرک اونو داده لطف کنه بزاره با تشکر

TSAO TSAO
19-01-2007, 18:25
با سلام من تونستم با این برنامه Psiloc_CrystalArabic_UIQ3.sis key اس ام اس های فارسی رو بدون اشکال دریافت کنم ولی این نسخه مجانی هست و احتیاج به کد داره اگه کسی کد نسخه اصلی رو داره و یا اینکه نسخه کرک اونو داده لطف کنه بزاره با تشکر

دوست عزيز برو به تاپيك زير مشكلت برطرف ميشه.

تاپــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــيك (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=18220)

Oftesb_Nise
28-01-2007, 06:42
دوستان عزیز من یک صفحه کلید فارسی برای UIQ3 طراحی کرده ام که اون رو هم تست کردم و کاملا جواب میده.
توجه :
این کیبورد که یک فایل html است را WebPages در گوشیتون ذخیره کنید و متن های تایپ شده در اون رو تایپ و بعد Copy کنید و هر جا می خواید Paste کنید.
در ضمن این کیبورد داری حروف گچپژ هم هست!
تقدیم به شما...
سایت من : http://www.Tekyeh.com]

رمز فایل :www.tekyeh.com

boy_spring_eyes
29-01-2007, 19:53
آره دوست عزيز متاسفانه اين كار يه باگهايه كوچيكيم ايجاد مي كنه ( روي كيبورد )

ولي براتون مشكلي ايجاد نمي كنه"

ميشه درستش كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

TSAO TSAO
30-01-2007, 12:22
ميشه درستش كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

فقط كافيه فونتهايي كه كپي كردي رو پاك كني

boy_spring_eyes
30-01-2007, 18:10
فقط كافيه فونتهايي كه كپي كردي رو پاك كني

پاك كردم نشد

mamali_fj
30-01-2007, 21:14
رم گوشی رو در میاری بعد یه خاموش ر شن میکنی
بعد فایل ها رو از رو رم پاک کن و رم رو بزار تو گوشی . درست میشه یعنی بر میگرده به حالت اولش

ams1025
09-02-2007, 01:38
سلام
تشکر از راهنمائید
در ضمن از حمایتت در لینک من{گرفتن مشخصات با بلوتوث} خیلی ممنون
امیدوارم موفق باشی

TSAO TSAO
15-02-2007, 13:53
سلام
تشکر از راهنمائید
در ضمن از حمایتت در لینک من{گرفتن مشخصات با بلوتوث} خیلی ممنون
امیدوارم موفق باشی

قابلتو نداشت دوست داناي من

منتظر فعاليت هاي مفيدت هستم

بهترين ها را برايت آرزومندم

نیسم2007
16-02-2007, 16:42
man poshe font dashtam dakhele on ham kopi kardam vali baz ham farsi nashod khamosh ham kardam rasti shoma adresi dar tehran nadarid ke be on morajei konim

نیسم2007
16-02-2007, 16:47
adresi dar tehran mikham ke baram farsi berize p910i

TSAO TSAO
17-02-2007, 09:35
adresi dar tehran mikham ke baram farsi berize p910i

سلام
دوست من منظورتونو از فارسی نمیدنم چیه ولی این ترفندی که من معرفی کردم فقط برای خواندن فونت فارسی ( اس ام اس فارسی, وب فارسی ) و کلا متن فارسی می باشد که شما میتونین با کمی دقت و مطالعه مشکلتونو برطرف کنین ولی اگر منظورتون فارسی شدن منوهای فارسی می باشد باید عرض کنم که در حال حاظر غیر ممکن است تا بعد....

amirnadi
17-02-2007, 23:09
--------------------------------------------------------------------------------
:atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten:
سلام بچه ها ، من بعد از حدود 1 سال اومدم ، الان پي 990 خريدم و چند تايي هم نرم افزار واسش گرفتم ، اين نرم افزار رو هم دانلود كردم ، شماره ي سريالش رو هم دارم ، ديدم همه دارن از نداشتن سريال دست و پا ميزنن ، اينم سريالش :

Serial for PSiLOC Crystal Arabic
---------------------
214457051231735

FARID
17-02-2007, 23:23
--------------------------------------------------------------------------------
:atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten: :atten:
سلام بچه ها ، من بعد از حدود 1 سال اومدم ، الان پي 990 خريدم و چند تايي هم نرم افزار واسش گرفتم ، اين نرم افزار رو هم دانلود كردم ، شماره ي سريالش رو هم دارم ، ديدم همه دارن از نداشتن سريال دست و پا ميزنن ، اينم سريالش :

Serial for PSiLOC Crystal Arabic
---------------------
214457051231735

دوست عزیز این کدو همه دارند مشکل مراحل بعدی رجیسترشه تا بشه از این برنامه به صورت بدون محدودیت زمانی استفاده کرد.

hamedsms
23-02-2007, 23:59
سلام
چه طوری عکس اس ام اس می دن دریافت و ببینیم و بفرستیم

TSAO TSAO
01-03-2007, 13:03
سلام
چه طوری عکس اس ام اس می دن دریافت و ببینیم و بفرستیم

سلام

هنوز برنامه اي براي اين مهم موجود نيست

music_tehran
11-03-2007, 15:40
دوستان من گوشی p990 دارم یه سری مشکلات دارم مثل هنگ کردن و ... یه رم یک گیگ سونی روش گذاشتم.اوایل در حال پخش موسیقی اگه میرفتم اس ام اس بخونم یه هو خاموش روشن میشد.الان هم ۲۰۰ مگ موسیقی روش ریختم آخر آهنگها انگار سی دی خش داره قاطی میکنه قطع و وصل میکنه اما از اول تا اواخر رو خوب میخونه و آخر اکثر آهنگها رو اینجوری میکنه.خلاصه نمیدونم الان آپدیت کنم خوبه یا نه چون شنیدم یه سریها میگن اگه آپدیت کنم یه سری نرم افزارها دیگه نصب نمیشه یا گوشی قاطی میکنه میخوام ببینم پیشنهاد شما چیه؟

hamid_m600
14-03-2007, 01:19
آقا یکی نیست به داد من برسه ضروریه به خدا

:atten: :atten: با سلام به همه دوستان من فونتای عربی رو تو گوشیم تو همون جایی که گفته بودین ریختم یه 2 روزی گوشی خوب کار میکرد ولی امروز ظهر ریست شد و دیگه بالا نیومد
گوشیم m600 و تا اونجایی که آرم سونی اریکسون هست بالا میاد و دوباره ریست میشه و هی تکرار میشه لطفا کمکم کنین چی کار کنم:atten: :atten:

Cosmic Gate
22-03-2007, 23:33
دوستان عزیز من یک صفحه کلید فارسی برای UIQ3 طراحی کرده ام که اون رو هم تست کردم و کاملا جواب میده.
توجه :
این کیبورد که یک فایل html است را WebPages در گوشیتون ذخیره کنید و متن های تایپ شده در اون رو تایپ و بعد Copy کنید و هر جا می خواید Paste کنید.
در ضمن این کیبورد داری حروف گچپژ هم هست!
تقدیم به شما...
سایت من : http://www.Tekyeh.com]

رمز فایل :www.tekyeh.com

آقا دمت گرم ایول! جدی جدی کار می کنه!
دیگه Psiloc Crystal Arabic می خواین چی کار؟ فونت ها رو که گرفتین با این برنامه هم به راحتی فارسی
تایپ کنین! بازم دستت درد نکنه.

hamilton
23-03-2007, 10:34
من اين Keyboard را در مموري گوشي كپي كردم و اجرا هم كردم ولي 2 تا مشكل وجود داره.
اول اينكه وقتي حروف فارسي تايپ ميكنم كلمات جديد جلوي كلمات قبلي قرار ميگيرند.مثلا:مبارك جديد سال به جاي سال جديد مبارك.
دوم اينكه امكان كپي كردن جروف تايپ شده نيست.يعني Select All را ميزنم ولي از منوي Edit گزينه Copy فعال نميشه.
اگر دوستان راهنمايي بفرمايند ممنون خواهم شد.

Cosmic Gate
23-03-2007, 10:47
من اين Keyboard را در مموري گوشي كپي كردم و اجرا هم كردم ولي 2 تا مشكل وجود داره.
اول اينكه وقتي حروف فارسي تايپ ميكنم كلمات جديد جلوي كلمات قبلي قرار ميگيرند.مثلا:مبارك جديد سال به جاي سال جديد مبارك.
دوم اينكه امكان كپي كردن جروف تايپ شده نيست.يعني Select All را ميزنم ولي از منوي Edit گزينه Copy فعال نميشه.
اگر دوستان راهنمايي بفرمايند ممنون خواهم شد.

راهی که میگم ممکنه یکم خنده دار به نظر برسه اما با این کار مشکلت حل میشه:
وقتی کیبرد رو باز کردی اول یه علامت تعجب تایپ کن (Alt+A) بعد فارسی بنویس . می بینی که کلمات بسیار زیبا کنار هم قرار می گیرند!
در مورد کپی کردن هم با قلم روی نوشته درگ کن (بکش) بعد کپی رو انتخاب کن.
موفق باشی!

hamilton
23-03-2007, 18:15
ممنون از توضيحات شما.من يك اشتباهي كه كردم اين بود كه تز يك نسخه قديمي تر اين برنامه كه چهار حرف گچپژ را هم نداشت استفاده ميكردم ولي اين نسخه اي كه دوستمون گذاشتند را تست كردم.متنها را به راحتي ميشه select و بعد كپي كرد.با وجوديكه موقع تايپ فارسي كلمات جلوي هم قرار ميگيرند ولي موقع Paste كردن در محيط message همه چيز سر جاي خودش قرار ميگيره.به هر صورت از لطف شما دوست گرامي سپاسگزارم.

miladsafai
28-03-2007, 10:01
دوستان من گوشی p990 دارم یه سری مشکلات دارم مثل هنگ کردن و ... یه رم یک گیگ سونی روش گذاشتم.اوایل در حال پخش موسیقی اگه میرفتم اس ام اس بخونم یه هو خاموش روشن میشد.الان هم ۲۰۰ مگ موسیقی روش ریختم آخر آهنگها انگار سی دی خش داره قاطی میکنه قطع و وصل میکنه اما از اول تا اواخر رو خوب میخونه و آخر اکثر آهنگها رو اینجوری میکنه.خلاصه نمیدونم الان آپدیت کنم خوبه یا نه چون شنیدم یه سریها میگن اگه آپدیت کنم یه سری نرم افزارها دیگه نصب نمیشه یا گوشی قاطی میکنه میخوام ببینم پیشنهاد شما چیه؟

سلام

اگر مموری کارتتون High speed) نیست این طبیعی چون نمیتونی اینقدر کار ازش بکشید.
من خودم 2GB High speed دارم و همه کاری هم باهاش میکنم.

chombos1
16-04-2007, 10:15
in fonta ro ke upload mikonam mostaghim az rooye gushime.
yek hafte ru in fonta kar kardam.
ru 10 ta M600 W950 va P990 emtehanesh kardam.
bedune taagir dar fontaye originale gushi.

enjoy!

FARID
16-04-2007, 14:27

enjoy!

اولا از این به بعد لطفا فارسی تایپ کن.
ثانیا یه توضیح بده که از این فونت ها چجوری میشه استفاده کرد؟
ثالثا آیا در صفحه کلید باگ ایجاد میکنه یا نه؟
رابعا آیا میشه فارسی نوشت یا فقط باید فارسی دید؟

hamilton
16-04-2007, 15:36

enjoy!

دوست عزيز اين فونتها شبيه همون فونتهايي هست كه دوست خوبمون در ابتداي اين تاپيك قرار دادند.آيا اينها با اون فونتها فرق ميكنه؟آيا Bug فونتهاي قبلي را برطرف كرده و به راحتي ميشه فارسي تايپ كرد؟محل كپي كردن اين فونتها شبيه فونتهايي هست كه دوستان در اين تاپيك معرفي كردند؟
لطفا دقيق تر توضيح بفرماييد.
با تشكر.

Cosmic Gate
17-04-2007, 11:52
گه اشتباه نکنم این فونت ها (همونایی که اول این تاپیک بود) در واقع یک فونت هستن که چهار بار Rename شدن . در واقع با کپی این فونت ها حالت های ایتالیک و بولد از بین میره.
این موضوع رو نمیشه کاریش کرد؟؟

anjexe
29-04-2007, 02:33
من دارم این فونتها رو دانلود میکنم ایدوارم هونی که گفتند باشه

anjexe
29-04-2007, 02:37
آخه جبورید دروغ بگید این که همون فونتهای هزار سل ‍یشه که هممون داریم توصیه میکنم با این کاربر برخورد بشه چون ۲۳نفرو ر کار گذاشته

چهار تا فونت هم یکیه چطور فونت گوشی رو تغییر نمیده؟؟؟؟

من فونت تاهما ویندز ایکس ‍ی رو رینیم کردم به نام مین چهارتاخیلی هم خوب جواب میده به نظرم

انم فونتهای اصلی گوشی بدون زبان فارسی
http://anjexe.persiangig.com/mobile/Fonts.zip

FARID
29-04-2007, 11:57
آخه جبورید دروغ بگید این که همون فونتهای هزار سل ‍یشه که هممون داریم توصیه میکنم با این کاربر برخورد بشه چون ۲۳نفرو ر کار گذاشته

چهار تا فونت هم یکیه چطور فونت گوشی رو تغییر نمیده؟؟؟؟

من فونت تاهما ویندز ایکس ‍ی رو رینیم کردم به نام مین چهارتاخیلی هم خوب جواب میده به نظرم

انم فونتهای اصلی گوشی بدون زبان فارسی
http://anjexe.persiangig.com/mobile/Fonts.zip

خب این که فونت خود گوشیه و علاجی برای عدم دیده شدن فونت فارسی به حساب نمیاد.
یعنی این که فونت فارسی نشون نمیده.

TSAO TSAO
29-04-2007, 13:25
خب این که فونت خود گوشیه و علاجی برای عدم دیده شدن فونت فارسی به حساب نمیاد.
یعنی این که فونت فارسی نشون نمیده.

فريد جان نميدونم اين فونتي كه دوستمان گذاشته تاهوما هست يا نه ولي فونت تاهوما عربي را هم ساپورت ميكنه

يعني مشكل فارسي در گوشي برطرف ميشه

FARID
29-04-2007, 18:09
فريد جان نميدونم اين فونتي كه دوستمان گذاشته تاهوما هست يا نه ولي فونت تاهوما عربي را هم ساپورت ميكنه

يعني مشكل فارسي در گوشي برطرف ميشه

نه اینها تاهوما نیست فونت خود P990 است.
در ضمن فونت تاهوما برای من کار نکرد و از فونت senserif استفاده میکنم.

GiMbO
30-04-2007, 18:16
Reboot استيكتون بشين resource

یعنی چی

hamid13
30-04-2007, 18:42
دوسته عزيز من روي p990 امتحان كردم جواب نداد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TSAO TSAO
01-05-2007, 10:29
Reboot استيكتون بشين resource

یعنی چی

Reboot يعني خاموش روشن كردن گوشي ( راه اندازيه مجدد )

و Resource نام فولدري در گوشي

TSAO TSAO
01-05-2007, 10:31
دوسته عزيز من روي p990 امتحان كردم جواب نداد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

اگر مراحل را درست انجام داده باشي گوشيتونو يك بار خاموش روشن كنين تا مشكل برطرف بشه

chombos1
10-05-2007, 17:08
اولا بابت اون فايلاي اشتباهي كه گذاشتم معذرت ميخوام.
اون فايلا رو مستقيما با wifi خود گوشي upload ميكردم به همين خاطر امكان تست ttf ها رو نداشتم.(دليل انگليسي نوشتنمم همون بود).

اين فايلايي را كه ميذارم مطمئن باشيد كه مال هزار سال پيش نيست و 4 تا فايل rename شده هم نيست و هيچ كس هم نداره چون خودم ساختمشون.
الان هم در حال نوشتن يك كيبرد فارسي براي uiq3 هستم كه اميدوارم جواب بده.

اينم فايل حاوي فونتا:
1- اول فايلو unzip ميكنين و بعد توي شاخه resource/fonts كپي ميكنيد.(اگه شاخه fonts رو نداريد خودتون بسازيد)
2- گوشي رو restart ميكنيد.

1- تا اين لحظه اين فونت ها هيچ باگي نداره.
2- اين فونتا هم شامل كد هاي عربي و هم شامل كد هاي فارسي هست.
3- فونت هاي فارسي فونت nazanin هست.
4- فونت ها شامل علائم خاص زبان عربي مثل تنوين ها و سكون و تعريب ها نيست.( به دليل تداخل با فونت هاي اصلي گوشي)
5- اين فونت حالت هاي خاص فونت اصلي گوشي رو از بين نميبره مثل bold و italic .
6- اين فونت ها علائم صفحه كليد مجازي مثل enter و shift رو از بين نميبره.
7- ....

اگر ميخواهيد كاراكتر خاصي را اضافه كنيد در همين تاپيك مطرح كنيد.

در ضمن جناب anjexe اگر بخوايد در زندگي روزمرتون هم اينطور سريع قضاوت كنيد فكر نميكنم زياد خوب باشه.

باز هم بابت اون فايل هاي اشتباه معذرت ميخوام.

TSAO TSAO
10-05-2007, 18:47
اون فايلا رو مستقيما با wifi خود گوشي upload ميكردم به همين خاطر امكان تست ttf ها رو نداشتم.(دليل انگليسي نوشتنمم همون بود).

اين فايلايي را كه ميذارم مطمئن باشيد كه مال هزار سال پيش نيست و 4 تا فايل rename شده هم نيست و هيچ كس هم نداره چون خودم ساختمشون.

اينم فايل حاوي فونتا:
1- اول فايلو unzip ميكنين و بعد توي شاخه resource/fonts كپي ميكنيد.(اگه شاخه fonts رو نداريد خودتون بسازيد)

4- فونت ها شامل علائم خاص زبان عربي مثل تنوين ها و سكون و تعريب ها نيست.( به دليل تداخل با فونت هاي اصلي گوشي)
7- ....

در ضمن جناب anjexe اگر بخوايد در زندگي روزمرتون هم اينطور سريع قضاوت كنيد فكر نميكنم زياد خوب باشه.

سلام

ممنون از زحمتي كه كشيدي

تست ميكنم و نتيجه را اطلاع ميدهم

منتظر فعاليتهاي مفيد شما هستيم

FARID
10-05-2007, 22:22

اينم فايل حاوي فونتا:

7- ....

بله من امتحان کردم کار کرد و حرف نداشت .
از همه دوستان هم خواهش میکنم به خاطر کار فوق العاده دوستمون تشکر هاشو براش پر کنند.

anjexe
19-05-2007, 03:07

در ضمن جناب chombos1 اگر بخوايد در زندگي روزمرتون هم اينطور سريع يه كاري رو بدون دقت انجام بدين فكر نميكنم زياد خوب باشه در ضمن آدم اگه اشتباه كرد ديگه طلبكار نميشه

به هر حال از فونت هاي اخير ممنون
شما هم اگه يه تشكري چيزي ميگفتي به كسي بر نمي خورد

chombos1
19-05-2007, 13:13
من باز هم از اون اشتباهي كه كردم عذر ميخوام.

در پست قبل هم عذر خواهي كردم و طلبكار نبودم. اگر هم چيزي در مورد شما دوست عزيز (anjexe) نوشتم منظور خاصي نداشتم. فقط اينطور برخورد كردن در فرومها عرف نيست.:169:
در هر حال اگه باعث ناراحتي شما همشهري عزيز شدم عذر ميخوام.:wink2:
و اينكه خوشحالم كه تونستم كار مفيدي براي اعضاي محترم اين سايت انجام بدم.

در ضمن كيبورد uiq3 هم در مرحله آزمايشه و مشكلات كوچيكي داره كه سعي ميكنم برطرفشون كنم. ( اينم بگم كه كد نويسي uiq3 خيلي خفنه و مجبورم به خاطر امتحانات پايانترم تا اول تابستون كارو تعطيل كنم).:113:

انشاءا... بعد از امتحانات كارو تموم ميكنم و upload ميكنم.

mrfn2344
20-05-2007, 09:33
سلام
نمیتونم فولدر fonts بسازم. چه کنم؟

FARID
20-05-2007, 11:13
سلام
نمیتونم فولدر fonts بسازم. چه کنم؟

برای اینکار حتما باید از مموری ریدر استفاده کنی یا گوشیت رو در حالت file transfer mode پورت usb به pc وصل کنی.

anjexe
22-05-2007, 02:02
.

در ضمن كيبورد uiq3 هم در مرحله آزمايشه و مشكلات كوچيكي داره كه سعي ميكنم برطرفشون كنم. ( اينم بگم كه كد نويسي uiq3 خيلي خفنه و مجبورم به خاطر امتحانات پايانترم تا اول تابستون كارو تعطيل كنم).:113:

انشاءا... بعد از امتحانات كارو تموم ميكنم و upload ميكنم.

ببخشيد شما منظورتون يه كيبرد مجازي هست كه به كيبردهاي مجازي گوشي اضافه بشه يا همون صفحه وب ؟

دوباره هم از سوء تفاهم ايجاد شده عذر ميخوام و اميدوارم دوستان خوبي در آينده باشيم

ali2479
22-05-2007, 10:34
با سلام به دوستان عزيز مي خواستم بدونم چطور ميشه p990 رو update كرد ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

FARID
22-05-2007, 10:56
با سلام به دوستان عزيز مي خواستم بدونم چطور ميشه p990 رو update كرد ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

این پست به موضوع این تاپیک ربطی نداره.
به اینجا مراجعه کن:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=28020

chombos1
22-05-2007, 18:17
منظور من يك كيبرد هست كه جايگزين كيبرد original خود گوشي بشه.
كيبرد html كه قبلا نوشته شده و در همين سايت موجود هست.

ديشب هم سر تست كردن كيبرد. گوشي به طرز وحشتناكي ديگه روشن نميشد كه مجبور شدم مموري رو format و 2 بار master reset كنم:113:

من به كارم ادامه ميدم اما اگر ديدم كه آزمايش برنامه ممكنه گوشيمو غير قابل استفاده كنه (((سر درست كردن اون فونتا بالاي 60 بار گوشيمو restart كردم))) سعي ميكنم كه psiloc crystal arabic رو crack كنم يا حداقل كدهاي فارسي رو بهش اضافه كنم و كيبرد اون برنامه رو جايگزين كيبرد اصلي كنم يا ديگه حداقل فارسي رو به numpad گوشي اضافه كنم.

ولي من هنوز به كاركردن كيبرد خودم اميدوارم و دارم ((هرچند اين روزها كم)) روش كار ميكنم.:118:

(چون من گوشي رو به بالاترين firmware آپديت كردم و اگر مشكلي پيش بياد به دليل به روز بودن. گوشي آپديت مجدد نميشه. بنابراين ريسك كار بالاست:sad: ).

:exclaim: :exclaim: """ بزركترين مشكل اينه كه encoding فايلهاي كيبرد گوشي كه قابل شناسايي هست ANSI هست ولي براي اضافه شدن كد هاي فارسي نياز به encoding به صورت Unicode هست كه گوشي نميشناسه و بيخيالشون ميشه. فايلهاي كيبرد آماده هست. مشكل فقط همونيه كه گفتم. كه ميشه گفت كه همه برنامه نويسي يه طرف و اين يكي يه طرف.""":exclaim: :exclaim:

در ضمن به هيچ وجه سعي نكنيد كه برنامه psiloc arabic رو دستكاري كنيد ((اينو يک hex editor نيمه حرفه اي داره بهتون ميگه)) ((مگه اينکه خودتون وارد باشيد و بدونيد داريد چيکار ميکنيد)) چون سطح امنيتي برنامه بسيار بالاست و تمام فايلاي خودشو هنگام روشن شدن گوشي چك ميكنه و اگر ناهماهنگي با database خودش وجود داشت از روشن شدن گوشي جلوگيري ميكنه. و اين database كذايي هم يک کدگذاري سطح بالا داره (تا الان من همه فايلاي مربوط به اين برنامه رو تحليل كردم. و اينطور كه معلومه از اصل برنامه اينطور نوشته شده كه قسمت lincense اون جزئي از خود كد نويسي برنامه هست و اين كارو خيلي ((خيلي)) مشكل ميكنه:102: .)

خيلي ببخشيد كه سرتون رو درد آوردم. گفتم اگه احتمالا كس ديگه اي داره رو اين برنامه كار ميكنه ممكنه اين اطلاعات به دردش بخوره. :115:

اميدوارم كه كيبرد خودمون كار كنه:118:

azin112233
22-05-2007, 22:58
سلام وخسته نباشی
برای موفقیتت دعامی کنیم
توهم ناامید نشو

Un4GiV3NBoy
15-06-2007, 02:01
سلام من دارم رو يه برنامه كامل اديتور فارسي / انگليسي براي اين گوشي كار مي كنم كه امكانات فوق العاده اي داره ، از جمله : ارسال اس ام اس مستقيم ، استفاده از تمامي حروف ، اعداد و علائم فارسي و انگليسي ( تغيير كيبرد ) ، راست چين ، چپ چين و راست چين كردن ، شمارش كاراكتر ها براي تنظيم اس ام اس ، قابليت ذخيره متن بصورت تكست ، ورد و ... ، امكانات كامل كليپ برد ، امكان اضافه كردن صورتك ، خواندن دفتر تلفن براي ارسال اس ام اس و بسياري امكانات ديگر كه قابليت اضافه كردن آنها وجود داشته و نيز كاربردي باشند ، لطفا پيشنهادات و انتقاد هاي خود را بگوئيد . متشكرم

FARID
15-06-2007, 09:48
سلام من دارم رو يه برنامه كامل اديتور فارسي / انگليسي براي اين گوشي كار مي كنم كه امكانات فوق العاده اي داره ، از جمله : ارسال اس ام اس مستقيم ، استفاده از تمامي حروف ، اعداد و علائم فارسي و انگليسي ( تغيير كيبرد ) ، راست چين ، چپ چين و راست چين كردن ، شمارش كاراكتر ها براي تنظيم اس ام اس ، قابليت ذخيره متن بصورت تكست ، ورد و ... ، امكانات كامل كليپ برد ، امكان اضافه كردن صورتك ، خواندن دفتر تلفن براي ارسال اس ام اس و بسياري امكانات ديگر كه قابليت اضافه كردن آنها وجود داشته و نيز كاربردي باشند ، لطفا پيشنهادات و انتقاد هاي خود را بگوئيد . متشكرم

اینطوری که خیلی عالیه ولی این برنامه رایگان خواهد بود و یا هزینه خواهد داشت؟

Domrul
15-06-2007, 10:26

اينم فايل حاوي فونتا:

7- ....

می شه این کاراکترها رو هم اضافه کرد؟ ə Ə İ

chombos1
19-06-2007, 21:04
بله.
هر کاراکتری رو از هر فونتی که باشه میشه اضافه کرد.
فقط کافیه کد اون کاراکتر رو و شکل اونو با یه برنامه فونت ادیتور ساده اضافه کنید.
((البته خیلی هم ساده نیست))
ولی یک نکته که باید مورد توجه قرار داد حجم فایل فونت هست که موقع استارت گوشی توی رم قرار میگیره و نباید زیاد باشه چون سرعت گوشی رو به طور قابل ملاحظه ای پایین میاره!!
اما اضافه کردن 2 یا چند کاراکتر خیلی تاثیری نداره.

و اما در مورد برنامتون.
فایل های کیبرد خود گوشی در درایو ROM گوشی در شاخه resource\feps قرار داره که در صورت لزوم میتونید ازشون استفاده کنید.

در ضمن در حین تست کیبرد خودم مجبور شدم یک بار گوشی رو به دست گارانتی بسپارم!!:102:

ولی چون برنامه شما حالت جدا از سیستم عامل داره خطرش کمتر.
از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت میکنم.

راستی شاید تا چند ماه نتونم سر بزنم ولی سعی میکنم کاراکتر ها رو براتون اضافه کنم.

raminrt_2006
03-07-2007, 23:25
من از این روش استفاده کردم و کاملا جواب میده.
من یه آموزش کامل برای کسانی که هنوز موفق به استفاده نشدند قرار میدم.
ابتدا فونت ها را از اینجا دانلود (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=49609&d=1178806103) کنید.سپس در قسمت resource مموری کارت یک فولدر با نام Fonts ایجاد کنید و فایل ها رو در اینجا کپی کنید.
حالا فایل Farsi keyboard UIQ3 (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=24854&d=1169955131) را در قسمتی از مموری کارت کپی کنید.
گوشی را یکبار خاموش و روشن کنید و به جایی که فایل Farsi keyboard UIQ3 را کپی کردید بروید و و آن را اجرا کنید.سپس متن خود را تایپ کرده و کپی کنید.حال به قسمت مسیج رفته و در نیو مسیج متن را کپی کنید.
اگه سوالی بود در خدمتم.

powerweb
05-07-2007, 23:46
من همئن كارايي كه شما گفته بوديد كردم ولي جواب نداد .لطفا كمكم كنيد نياز دارم ممنون ميشم

mehrdad30
09-07-2007, 00:02
آقا من گوشیم چینی هست و با همین این کارها فارسی نشد
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aviation
12-07-2007, 21:44
سلام:
من فایل فونتها رو گرفتم و دقیق کاری که گفتید انجام دادم ولی هیچی منتونسم فارسی ببینم یا بنویسم چی کار باید انجام بدم بعد از ریختن داخل مموری؟؟؟

FARID
13-07-2007, 15:03
آقا من گوشیم چینی هست و با همین این کارها فارسی نشد
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما به این تاپیک مراجعه کن.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=31988

FARID
13-07-2007, 15:05
سلام:
من فایل فونتها رو گرفتم و دقیق کاری که گفتید انجام دادم ولی هیچی منتونسم فارسی ببینم یا بنویسم چی کار باید انجام بدم بعد از ریختن داخل مموری؟؟؟
دوست عزیز این روش مطمئن هست و امتحانش رو پس داده اگر دقیق انجام بدید مطمئنا نتیجه مطلوب میگیرید.

roksaneg
16-07-2007, 16:42
دوستان گوشی من فولدر ریسورس نداره

FARID
16-07-2007, 19:08
دوستان گوشی من فولدر ریسورس نداره
خودتون این فولدر را با این عنوان ایجاد کنید بعد یک فولدر fonts هم داخل resource ایجاد کنید.

faridnnn
17-07-2007, 11:08

سلام.
و اما نحوه كار:
وارد فولدر resource بشين
حال 4 فونت زمينه را در پوشه فونت كپي كنين ( با همين نام )

با سپاس
سلام دوستان من پوشه resource ندارم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

FARID
17-07-2007, 11:23
سلام دوستان من پوشه resource ندارم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

خودتون این فولدر را با این عنوان ایجاد کنید بعد یک فولدر fonts هم داخل resource ایجاد کنید.
واقعا به این پست توجه کردید؟!

Agostino
25-07-2007, 15:04
آگه یشه دلیل این کار رو هم بگید.
منظوئم اینکه چه طور میشه که اینطور میشه؟

TSAO TSAO
25-07-2007, 17:55
آگه یشه دلیل این کار رو هم بگید.
منظوئم اینکه چه طور میشه که اینطور میشه؟

سلام

اين روش براي گوشي هاي UIQ3 هست نه UIQ2

Agostino
27-07-2007, 07:13
سلام

اين روش براي گوشي هاي UIQ3 هست نه UIQ2
آره میدونم برای uiq3 هست
منظورم اینه که سیستم عملکردش چه جوریه که باعث این کار میشه

Cyber_Tomcat
27-07-2007, 11:56
آره میدونم برای uiq3 هست
منظورم اینه که سیستم عملکردش چه جوریه که باعث این کار میشه

خیلی ساده است. سیستم فونت هایی که براش میگذارید با فونت های خودش جایگزین میکنه.

pediking
24-08-2007, 10:16
pesar kheyli karet doroste
damet garm

emy742
26-08-2007, 09:45
آقا این که عمل نمی کنه باید چیکار کرد .؟بارها امتحان کردم ولی جواب نمیده که نمیده. یکی کامل توضیح بده.:merci:

FARID
26-08-2007, 12:59
آقا این که عمل نمی کنه باید چیکار کرد .؟بارها امتحان کردم ولی جواب نمیده که نمیده. یکی کامل توضیح بده.:merci:
همه با این روش به نتیجه رسیدند به تاپیکی که آدرسش در امضا من هست مراجعه کنید.

castomer
27-08-2007, 08:22
رم ریدر چیه؟

™SIAMAK
27-08-2007, 21:59
رم ریدر چیه؟
وسيله ايه كه مموري رو تو اون ميزارن و وصل ميكنن به كامپيوتر تا بتونن روش اطلاعات بريزن:wink:

karkan
28-08-2007, 09:54
سلام دوستان من اون 4تا فونت رو توی پوشه fonts کپی کردم الان راحت فارسی میبینم.اما فونت انگلیسی خود گوشی زشت شده.مثلا خیلی نازک شده.نمیشه اونها رو تغییر داد؟ lز همه دوستان به خصوص tsao tsao هم متشکرم به خاطر زحمتاشون

TSAO TSAO
28-08-2007, 18:29
سلام دوستان من اون 4تا فونت رو توی پوشه fonts کپی کردم الان راحت فارسی میبینم.اما فونت انگلیسی خود گوشی زشت شده.مثلا خیلی نازک شده.نمیشه اونها رو تغییر داد؟ lز همه دوستان به خصوص tsao tsao هم متشکرم به خاطر زحمتاشون

سلام دوست مهربان من

از اين فونتها استفاده كنيد تا مشكل برطرف شود

http://www.mobilesara.net/attachment.php?attachmentid=49609&d=1178806103

امد
02-09-2007, 01:27
با سلام و کسب اجازه از طراح محترم صفحه کیبورد فارسی اونو یک کم تغییرش دادم اعدادو برداشتم حروف هم یک کم مرتبش کردم....

FARID
02-09-2007, 16:28
اینم یک کیبورد جدید و بسیار زیبا در سبک کیبورد مجازی خود گوشی که توسط eltanin طراحی شده که صفحه کلید فارسی و انگلیسی رو تواما داره.

برای استفاده وب براوزر گوشی را در حالت landscape قرار داده و گزینه zoom to fit رو غیر فعال کنید.

http://irapic.com/uploads/1188784694.gif

امد
03-09-2007, 23:02
اینم یه فایل pdf همراه با تصویر برای آموزش ارسال ودریافت مسیج فارسی

maisam_muh
10-09-2007, 08:49
خدمت دوستان عرض كنم كه اين ترفند رو M600 جواب داده .
رو W950 هم دارم امتحان ميكنم

maisam_muh
10-09-2007, 09:06
برا W950 هم جواب ميده ولي دو تا مشكل داره
اول اينكه فونتها زياد خوشگل نيستن
دوم اينكه تو كيبورد اختلال ايجاد ميكنه

FARID
10-09-2007, 09:17
برا W950 هم جواب ميده ولي دو تا مشكل داره
اول اينكه فونتها زياد خوشگل نيستن
دوم اينكه تو كيبورد اختلال ايجاد ميكنه
اگر از فونتهای پست اول این تاپیک استفاده کنید مشکلی در کیبورد مجازی ایجاد نمیکنه.

shaghaiegh
29-09-2007, 02:12

اينم فايل حاوي فونتا:

7- ....

سلام.الهی که خدا هر چی میخواید بهتون بده پسر خوب!!:flower: :love: :2: :2:
ببخشید که فقط از کلید تشکر استفاده نکردم.آخه من و داداشم 2 ماهه با این مشکل از بین رفتن bold دیوونه شده بودیم.نتونستم فقط از یک دکمه استفاده کنم و دیگه هیچی.تازه موقع سحر دعاتون هم میکنم.

gahansystem
03-10-2007, 13:02
من w950 دارم و گوشیم رم نمیخوره و وقتی وارد رم داخلی کوشی یا همون 4GB میشم همچین فولدری وجود نداره لطفا راهنمایی کنید.

™SIAMAK
04-10-2007, 04:44
من w950 دارم و گوشیم رم نمیخوره و وقتی وارد رم داخلی کوشی یا همون 4GB میشم همچین فولدری وجود نداره لطفا راهنمایی کنید.
سلام دوست عزيز:hello:
به سايت موبايلستان خيلي خوش اومدي:lol: :lol: :coool: :coool: :flower:
والا من زياد با w950 آشنايي ندارم ولي فكر كنم شما بايد گوشيتون رو در حالت فايل ترانسفر به كامپيوتر وصل كنيد بعد اگه تو اون حافظه 4 گيگا بايتي فولدر Resource نبود خودتون درستش كنيد :wink: :Great:

FARID
04-10-2007, 21:07
شما باید 2 تا رم داشته باشید یکی با حجم کمتر و یکی بیشتر این کار رو در مورد رم 64 مگی انجام بدید.

chombos1
10-10-2007, 12:32
یک باره دیگه بعد از چند ماه سلام!

اول اینکه: خواهش میکنم. قابلی نداشت. از دعاتون هم ممنون!!:merci:

بابت جدید شدن سایت تبریک میگم چون همین الان دیدم.

میبینم که از چند ماه قبل روی این فونتا و کیبردها کارهای زیادی شده. خیلی خوبه!

از اینکه تابستون نتونستم چندتا از نسخه های همون فونت رو ولی با کاراکترهای اضافه و نسخه های فونت koodak و zar و lotus و titr بزارم عذر میخوام. (چون چند ماه دیگه امتحان فوق دارم و اصلا وقت ندارم.)

در ضمن من تونستم icon ها و هر چیزی رو که بتونید فکرشو بکنید رو در UIQ3 تغییر بدم!
حتی icon های موجود در دوربین و sms و mediaplayer و خلاصه همونطوری که گفتم هر چیزی که فکرشو بکنید.

به محض اینکه بتونم اونا را جمع و جور کنم و در چند تا pack جداگانه بزارم که فقط نیاز به unzip کردن داشته باشه اینجا برای دانلود میزارم.
1- pack ایکون ها و منوها و UI مربوط به windows vista (خیلی جالب شده)
2- pack " " " " به MAC OS
3- و چندتا دیگه از مخلوطی از اینا و چیزای دیگه! خیلی دلم میخواست که کابل usb همرام بود تا چند تا عکس از منوها براتون بزارم.

اینا رو که بزارم در یه تاپیک دیگه کامل نحوه درست کردنشونو توضیح میدم.

بازم ممنون!
تا بعد.

FARID
10-10-2007, 17:26
یک باره دیگه بعد از چند ماه سلام!

اول اینکه: خواهش میکنم. قابلی نداشت. از دعاتون هم ممنون!!:merci:

بابت جدید شدن سایت تبریک میگم چون همین الان دیدم.

میبینم که از چند ماه قبل روی این فونتا و کیبردها کارهای زیادی شده. خیلی خوبه!

از اینکه تابستون نتونستم چندتا از نسخه های همون فونت رو ولی با کاراکترهای اضافه و نسخه های فونت koodak و zar و lotus و titr بزارم عذر میخوام. (چون چند ماه دیگه امتحان فوق دارم و اصلا وقت ندارم.)

در ضمن من تونستم icon ها و هر چیزی رو که بتونید فکرشو بکنید رو در UIQ3 تغییر بدم!
حتی icon های موجود در دوربین و sms و mediaplayer و خلاصه همونطوری که گفتم هر چیزی که فکرشو بکنید.

به محض اینکه بتونم اونا را جمع و جور کنم و در چند تا pack جداگانه بزارم که فقط نیاز به unzip کردن داشته باشه اینجا برای دانلود میزارم.
1- pack ایکون ها و منوها و UI مربوط به windows vista (خیلی جالب شده)
2- pack " " " " به MAC OS
3- و چندتا دیگه از مخلوطی از اینا و چیزای دیگه! خیلی دلم میخواست که کابل usb همرام بود تا چند تا عکس از منوها براتون بزارم.

اینا رو که بزارم در یه تاپیک دیگه کامل نحوه درست کردنشونو توضیح میدم.

بازم ممنون!
تا بعد.
آقا نوید امیدوارم از وعده های سر خرمن قبلی نباشه.

maria42
15-10-2007, 20:11
سلام دوستان من تازه پی990خریدم قبل از اینم ازاین گوشیهای 50-60 هزار تومنی داشتم این اصطلاحاتی که شما میگید نه میدونم چیه نه میدونم چه کار میکنن جایی هست که به من معرفی کنین من این چیزها را یاد بگیرم

FARID
15-10-2007, 23:25
سلام دوستان من تازه پی990خریدم قبل از اینم ازاین گوشیهای 50-60 هزار تومنی داشتم این اصطلاحاتی که شما میگید نه میدونم چیه نه میدونم چه کار میکنن جایی هست که به من معرفی کنین من این چیزها را یاد بگیرم

اصطلاح خاصی به کار برده نشده فقط فونت.

BLACK METAL
29-10-2007, 16:05

من خودم هم 950 دارم. شما گوشي تو روي حالت transfer mode به PC نصب کن و تمام مراحل نصب فونت رو اونجا انجام بده.
موفق باشي

lpsk
30-11-2007, 22:57
اين كارا واسه چيه؟ مگه با همون نرم افزار نميشه اين كارو انجام داد كه بخوايم اين همه دنگ و فنگ داشته باشيم؟

ahwaz88
07-01-2008, 12:46
دوستان سلام
وقتی با کیبورد فارسی می نویسم کلمه بر عکس می شه مثل ((علی)) که می نویسه ((یلع)) البته وقتی تو مسیج کپی پیست می کنم درست میشه علت چیه؟؟؟؟