PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : >>>> اضافه کردن مناسبت های تقویم هجری شمسی به تقویم گوشی

SAEEDWIZARD
03-03-2010, 14:59
سلام

یه کار خیلی ساده ی دیگه از من !!
امیدوارم به دردتون بخوره:001:

با نصب و اجرای این برنامه ، مناسبت های تقویم هجری شمسی (ولادت ها ، وفات ها و برخی روزهای خاص) به تقویم گوشی شما (به صورت Appointment) اضافه میشه.

من روی HD2 تست کردم. کلمات با فینگر کیبورد تایپ شده و فارسی ساز مورد استفاده ی من Mobidiv 440 هستش. امیدوارم از نظر نمایش صحیح فونت، با مشکلی رو به رو نشید.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=366607&d=1267615495
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=366606&d=1267615495
پس از نصب به منوی استارت و یا محل نصب برنامه (در پروگرام فایل و سپس پوشه ی Shamsi event) برید.
ابتدا فایل opne&exit رو بار کنید و ببندید.
سپس فایل run it رو اجرا کنید. next رو بزنید و در مرحله ی بعد گزینه ی دوم رو انتخاب کنید و دکمه ی Done رو بزنید.

بیس برنامه ، Pim backup هستش و من کار خاصی انجام ندادم. فقط مناسبت ها رو به Appointment ها اضافه کردم.

:atten:
با توجه به اینکه معلوم نیست عید فطر چه روزی هست ، فعلا این مناسبت ها فقط برای 6 ماهه ی اول سال 1389 هستند.

برای دریافت مناسبت ها + تاریخ هر روز ، می تونید به پست زیر مراجعه کنید:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1317130&postcount=48

با تشکر از WW_EA عزیز .

rezajoon57
03-03-2010, 15:54
سلام

با نصب و اجرای این برنامه ، مناسبت های تقویم هجری شمسی (ولادت ها ، وفات ها و برخی روزهای خاص) به تقویم گوشی شما (به صورت appointment) اضافه میشه.

من روی hd2 تست کردم. کلمات با فینگر کیبورد تایپ شده و فارسی ساز مورد استفاده ی من mobidiv 440 هستش. امیدوارم از نظر نمایش صحیح فونت، با مشکلی رو به رو نشید.

پس از نصب به منوی استارت و یا محل نصب برنامه (در پروگرام فایل و سپس پوشه ی shamsi event) برید.
سپس فایل run it رو اجرا کنید. Next رو بزنید و در مرحله ی بعد گزینه ی دوم رو انتخاب کنید و دکمه ی done رو بزنید.

بیس برنامه ، pim backup هستش و من کار خاصی انجام ندادم. فقط مناسبت ها رو به appointment ها اضافه کردم.

با توجه به اینکه معلوم نیست عید فطر چه روزی هست ، فعلا این مناسبت ها فقط برای 6 ماهه ی اول سال 1389 هستند.
عالي بود مرسي

Ehsan_d119
03-03-2010, 15:57
سلام
آقا واقعا عالی بود.
من عربایزر نصب دارم با فونتش مشکلی نداشت.
ممنون

Ehsan_d119
03-03-2010, 16:01
دوست عزيز فايلهاي شماره 1 و 2 منظورتان كدام است؟:26:
فكر كنم بايد به چشم پزشك مراجعه كنم:4:

بنده خدا توضیح کامل داده که!. اینجا:
پس از نصب به منوی استارت و یا محل نصب برنامه (در پروگرام فایل و سپس پوشه ی Shamsi event) برید.
سپس فایل run it رو اجرا کنید. next رو بزنید و در مرحله ی بعد گزینه ی دوم رو انتخاب کنید و دکمه ی Done رو بزنید.
به عکسش توجه نکنید.
ببخشید آقا سعید من جواب دادم.

Ehsan_d119
03-03-2010, 18:00
آقا سعید خیلی دوست داشتم که تو نظرسنجی بهترین مدیران به شماهم رای بدم ولی این عبارت "سابق" نمیزاره. گفتم این پست تازه زدی میای سر میزنی همینجا یه خسته نباشید جانانه بهت بگم.
واسه اینکه پست اسپام نباشه:
6ماهه دوم این تقویمو کی میزاری انشاا...

SAEEDWIZARD
03-03-2010, 20:00
آقا سعید خیلی دوست داشتم که تو نظرسنجی بهترین مدیران به شماهم رای بدم ولی این عبارت "سابق" نمیزاره. گفتم این پست تازه زدی میای سر میزنی همینجا یه خسته نباشید جانانه بهت بگم.
واسه اینکه پست اسپام نباشه:
6ماهه دوم این تقویمو کی میزاری انشاا...

شما لطف داری دوست عزیز

برای اینکه اصلا اسپم نباشه:
عید فطر مشخص بشه ، بعد ok می کنم.

matarsaak_m
03-03-2010, 20:20
تشکر دوباره
روی دیاموند 2 با فارسی ساز Hirad Multilingual 1.1
نصب شد

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=366786&stc=1&d=1267635725

فقط یه سوال
امکان قرار گرفتن خود تقویم شمسی توی این قسمت وجود داره؟
چون توی یه اسکرین شاتی دیدم که اینجوری بود
اینم صفحه

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=342524&d=1263738776
من نمیدونم چطوری امده اینجا

saghi_pd
03-03-2010, 21:10
با سلام. خیلی ممنون بسیار عالی است.
فقط مشکل اینجاس که توی صفحه لاک اسکرین نصفه کاره میاد. مثلا اینجوری:
میلاد رسول اک....
اینو چه جوری میشه درستش کرد؟

hHamed021
03-03-2010, 21:30
تشکر دوباره
روی دیاموند 2 با فارسی ساز hirad multilingual 1.1
نصب شد

فقط یه سوال
اینم صفحه

با چه برنامه ای تقویم فارسی رو تودی اسکرین اوردی...

Sezar
03-03-2010, 21:31
سلام

با نصب و اجرای این برنامه ، مناسبت های تقویم هجری شمسی (ولادت ها ، وفات ها و برخی روزهای خاص) به تقویم گوشی شما (به صورت Appointment) اضافه میشه.

من روی HD2 تست کردم. کلمات با فینگر کیبورد تایپ شده و فارسی ساز مورد استفاده ی من Mobidiv 440 هستش. امیدوارم از نظر نمایش صحیح فونت، با مشکلی رو به رو نشید.

بیس برنامه ، Pim backup هستش و من کار خاصی انجام ندادم. فقط مناسبت ها رو به Appointment ها اضافه کردم.

بازهم یه شاهکار دیگه از سعیدویزارد
اقا اینارو با چی تغییر میدی؟...
یه چیزه دیگه اگه کلشو درست کنی جز رام میزارمش فقط یه تصحیحی در فایل نصبش کن که نیازی به next و open &exit نداشته باشه..
بازم مرســــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــی:003:

matarsaak_m
03-03-2010, 21:38
با چه برنامه ای تقویم فارسی رو تودی اسکرین اوردی...

دوست عزیز این اسکرین یکی از اعضا ست
سوال خودم هم همینه:54:

SAEEDWIZARD
03-03-2010, 21:42
تشکر دوباره
روی دیاموند 2 با فارسی ساز Hirad Multilingual 1.1
نصب شد

فقط یه سوال
اینم صفحه

این برنامه persian calendar هستش. اما اینکه چجوری آورده اینجا، نمی دونم.
شاید با برنامه ای که توی امضام معرفی کردم (اضافه کردن today به تب های مانیلا) شاید این کار رو کرده باشه. نمی دونم !

http://i31.tinypic.com/6ekv2g.gif

با سلام. خیلی ممنون بسیار عالی است.
فقط مشکل اینجاس که توی صفحه لاک اسکرین نصفه کاره میاد. مثلا اینجوری:
میلاد رسول اک....
اینو چه جوری میشه درستش کرد؟

فکر نمی کنم راهی داشته باشه. البته واسه من بیشتر از این نشون میده . البته با از بین رفتن Tommorrow ، فکر کنم کامل نشون داده بشه . از طرفی بستگی به عبارت هم داره. به نوعی "میلاد زسول اکرم (ص) و امام حعفر صادق (ع) - تعطیل" فکر کنم طولانی ترین عبارت باشه. در مورد مناسبت های دیگه احتمالا به چنین مشکلی برخورد نمی کنید (که توی لاک اسکرین کامل نیاد)

SAEEDWIZARD
03-03-2010, 21:50
بازهم یه شاهکار دیگه از سعیدویزارد
اقا اینارو با چی تغییر میدی؟...
یه چیزه دیگه اگه کلشو درست کنی جز رام میزارمش فقط یه تصحیحی در فایل نصبش کن که نیازی به next و open &exit نداشته باشه..
بازم مرســــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــی:003:

کل اش که گفتم، به دلیل مشخص نبودن عید فطر نمیشه تا آخر سال رفت.

والا بدون next و ... نمیدونم بشه یا نه. یعنی من نمیدونم چجوری رام کوک می کنند. اگر مثلا بشه data های appointment رو به رام کوک شده اضافه کرد، دیگه اصلا نیازی به نصب نداره. روی خود رام قرار میگیره.

Sezar
04-03-2010, 10:23
کل اش که گفتم، به دلیل مشخص نبودن عید فطر نمیشه تا آخر سال رفت.

والا بدون next و ... نمیدونم بشه یا نه. یعنی من نمیدونم چجوری رام کوک می کنند. اگر مثلا بشه data های appointment رو به رام کوک شده اضافه کرد، دیگه اصلا نیازی به نصب نداره. روی خود رام قرار میگیره.

اره فکرکنم بشه ببینم میشه در خود تقویم یه جوری واردش کرد یا نه...میتونم همینو عینا ریخت تو رام اما قشنگیش اینه که برای اولین بار تا مانیلا بالا میاد appointmen دیده شه حالا ببینم چی میشه

mehrdad201
23-03-2010, 22:56
سعید جان من پیشنهاد میکنم که برای مناسب های شمسی یه فایل بسازی و برای قمری هم یه فایل

این مناسبتهای قمری هم معضلی هست. به نظر من شما یه حالت رو در نظر بگیر. بعد یه پچ کنارش بذار. اگه دیدیم اون تاریخ مورد نظر ما عید فطر نبود و پس و پیش شد. اونوقت پچ رو اجرا میکنیم و ادامه تاریخ ها رو تصحیح میکنه

WW_EA
09-04-2010, 16:57
سلام
یه مدتی توی سایت نبودم الان که اومدم و اینو دیدم خیلی خوشحال شدم. واقعا مرسی از زحمتتون

فقط کاش یه کم بیشتر وقت می ذاشتین و تاریخ هر روز رو هم به صورت appointment می نوشتین. مثل کاری که بچه های فروم نوکیا کردن. توی فروم نوکیا در هر روز، هر مناسبتی رو براش یک appointment جدا ساخته بودن یعنی این طوری :
12 فروردین 1389
روز جمهوری اسلامی (تعطیل)
یا اگه فکر می کنین این طوری نمیشه، تاریخ هارو پشت سر هم بنویسیم یعنی در یک قرار :
12 فروردین 1389 - روز جمهوری اسلامی (تعطیل)

درسته که باید برای هر روز appointment جدا ساخت که این وقت زیادی می بره ولی اگه این کارو هم می کردین تمام hd2 دارها از هر برنامه تقویمی جدا گانه راحت می شدن
خب اقا سعید نظرتون چیه ؟

mjhamed
10-04-2010, 15:21
سلام
یه مدتی توی سایت نبودم الان که اومدم و اینو دیدم خیلی خوشحال شدم. واقعا مرسی از زحمتتون

فقط کاش یه کم بیشتر وقت می ذاشتین و تاریخ هر روز رو هم به صورت appointment می نوشتین. مثل کاری که بچه های فروم نوکیا کردن. توی فروم نوکیا در هر روز، هر مناسبتی رو براش یک appointment جدا ساخته بودن یعنی این طوری :
12 فروردین 1389
روز جمهوری اسلامی (تعطیل)
یا اگه فکر می کنین این طوری نمیشه، تاریخ هارو پشت سر هم بنویسیم یعنی در یک قرار :
12 فروردین 1389 - روز جمهوری اسلامی (تعطیل)

درسته که باید برای هر روز appointment جدا ساخت که این وقت زیادی می بره ولی اگه این کارو هم می کردین تمام hd2 دارها از هر برنامه تقویمی جدا گانه راحت می شدن
خب اقا سعید نظرتون چیه ؟
منم با نظر ایشون موافقم
اینطوری خیلی جذاب تر و کاربردی تر میشه
ضمناً این فعالیت شما فقط به نفع HD2 دار ها نیست بلکه کل جماعت پاکت پیسی ازش فیض میبرن مثلاً من خودم Omnia II دارم و بدون مشکل کار میکنه.
ولی الان یه 10 روزی هست که هیچ مناسبتی رویت نشده!

WW_EA
10-04-2010, 22:07
منم با نظر ایشون موافقم
اینطوری خیلی جذاب تر و کاربردی تر میشه
ضمناً این فعالیت شما فقط به نفع HD2 دار ها نیست بلکه کل جماعت پاکت پیسی ازش فیض میبرن مثلاً من خودم Omnia II دارم و بدون مشکل کار میکنه.
ولی الان یه 10 روزی هست که هیچ مناسبتی رویت نشده!

ممنون
بله دقیقا. مثلا برای امروز باید به طور appointment بنویسه : 21 فروردین 1389
در ضمن میشه این قابلیت رو به rom موبایلستان هم اضافه کرد. فکر کنم اگه تمام appointment ها رو به صورت یه فایل outlook (پسوند pst) در بیاریم بشه اونو به رام اصلی تزریق کرد.
تنها چیزی که لازمه اینه که یکی که وقتش رو داشته باشه این کارو انجام بده.

ehsanmoghaddasi
11-04-2010, 01:14
من وقتی HD2 خریدم این اولین کاری بود که کردم چون قبلا نوکیا n82 داشتم

چون این پک اپوینتمنت ها که هست فقط کافیه توی Outlook داشته باشی و بعد گوشی رو سینک کنی تمام.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=376462&stc=1&d=1270932008

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=376463&stc=1&d=1270932355

WW_EA
11-04-2010, 01:38
من وقتی HD2 خریدم این اولین کاری بود که کردم چون قبلا نوکیا n82 داشتم

چون این پک اپوینتمنت ها که هست فقط کافیه توی Outlook داشته باشی و بعد گوشی رو سینک کنی تمام.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=376462&stc=1&d=1270932008

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=376463&stc=1&d=1270932355

یعنی میشه appointment های نوکیا رو به hd2 وارد کرد؟
اگه میشه لطفا فایل outlook تون رو بذارید و طریقه اضافه کردن به گوشی و سینک رو هم به طور خلاصه بفرمایین
ممنون پیشاپیش

ehsanmoghaddasi
11-04-2010, 01:51
یعنی میشه appointment های نوکیا رو به hd2 وارد کرد؟
اگه میشه لطفا فایل outlook تون رو بذارید و طریقه اضافه کردن به گوشی و سینک رو هم به طور خلاصه بفرمایین
ممنون پیشاپیش

ببینید برای Outlook که نوکیا و اچ تی سی فرقی نمیکنه شما وقتی یه نوکیا که اپوینتمت داره با Outlook سینک کنید همه مواردی که تیک بزنید به سیستم منتقل میشن

بعد با دوباره با هر گوشی که سینک کنید همه اطلاعات Outlook به اون گوشی منتقل میشه

البته همونطور که گفتم قابل انتخابه که کدوم آیتم ها سینک بشن مثلا فقط اپوینتمنت ها و یا فقط کانتکت ها یا هردو

من الان داشتم سعی میکردم که از Outlook یه خروجی بگیرم براتون آپ کنم فقط نفهمیدم چطور میشه انتخاب کرد که فقط Calendar Entries اکسپورت بشه و بقیه موارد (کانتکت و Note و ...) توی اون فایل نیاد

اگه از دوستان کسی میدونه راهنمایی کنه تا من از Outlook 2003 خروجی بگیرم براتون بزارم

ehsanmoghaddasi
11-04-2010, 03:06
خوب، کسی که منو راهنمایی نکرد:020:

خودم باهاش ور رفتم و موفق شدم که محتویات Calendar رو توی یه فایل بک آپ بگیرم و برای راحتی دوستان اونو فشرده کردم

این فایل رو با Outlook باز کرده (Outlook/File/Open/Outlook Data File) و سپس گوشیتون رو با کامپیوتر سینک کنید.

پیشنهاد میکنم در صورتی که با مقوله سینک کردن خیلی آشنا نیستین حتما قبل از هر کاری از از کانتکت هاتون بک آپ بگیرید چون اگر اشتباه کنید ممکنه که پاک بشن.

WW_EA
11-04-2010, 03:29
ببینید برای Outlook که نوکیا و اچ تی سی فرقی نمیکنه شما وقتی یه نوکیا که اپوینتمت داره با Outlook سینک کنید همه مواردی که تیک بزنید به سیستم منتقل میشن

بعد با دوباره با هر گوشی که سینک کنید همه اطلاعات Outlook به اون گوشی منتقل میشه

البته همونطور که گفتم قابل انتخابه که کدوم آیتم ها سینک بشن مثلا فقط اپوینتمنت ها و یا فقط کانتکت ها یا هردو

من الان داشتم سعی میکردم که از Outlook یه خروجی بگیرم براتون آپ کنم فقط نفهمیدم چطور میشه انتخاب کرد که فقط Calendar Entries اکسپورت بشه و بقیه موارد (کانتکت و Note و ...) توی اون فایل نیاد

اگه از دوستان کسی میدونه راهنمایی کنه تا من از Outlook 2003 خروجی بگیرم براتون بزارم

خب این که خیلی خوبه!
چون خود من قبل از hd2 نوکیا داشتم و از فروم نوکیا فایل outlook اپوینتمنت ها رو گرفته بودم و با nokia pc suite به نوکیام سینک کرده بودم ولی بعد اینکه hd2 گرفتم نتونستم همون اپوینتمنت ها رو با active sync یا Windows Media Device Center به hd2 سینک کنم. فکر کردم مشکل باید از این باشه که به گوشیم نمی خوره.
در هر صورت هنوزم اپوینتمنت ها رو به صورت فایل pst دارم ولی خب دیگه دیر شده. چون برای سال 88 بود . حالا نمی دونم توی فروم نوکیا بچه ها الان فایل 89 شو ساختن یا نه.

برای کمک به مشکلتون یا مشکلمون (طریقه export فقط اپوینتمنت ها) منم دست به کار شدم ولی عقلم قد نداد. یه گزینه filter داره که به نظرم باید با اون عمل کنی

ولی حالا که راه شو بلد نیستیم بهتره از روش قدیمی خودمون عمل کنیم!!!!!
اول یه کپی از فایل اصلی اوتلوکت (که اپوینتمنت ها و نت ها و کانتکت ها و ... همه با همن) بگیر بعد برو توی اوتلوک همه نت ها و کاتتکت ها و... رو پاک کن و فقط اپوینتمنت ها رو بذار بعد ازش export بگیر. مواظب باش حتما از فایل درست کپی بگیری که نشینی مارو لعن و نفرین کنی حدارو نکرده!!

WW_EA
11-04-2010, 03:31
خوب، کسی که منو راهنمایی نکرد:020:

خودم باهاش ور رفتم و موفق شدم که محتویات Calendar رو توی یه فایل بک آپ بگیرم و برای راحتی دوستان اونو فشرده کردم

این فایل رو با Outlook باز کرده (Outlook/File/Open/Outlook Data File) و سپس گوشیتون رو با کامپیوتر سینک کنید.

پیشنهاد میکنم در صورتی که با مقوله سینک کردن خیلی آشنا نیستین حتما قبل از هر کاری از از کانتکت هاتون بک آپ بگیرید چون اگر اشتباه کنید ممکنه که پاک بشن.

مرسی. قبل از من پست دادین
واقعا ممنون از زحمتتون

ولی فکر کنم باید طریقه سینک هم بگین. چون همون طور که گفتم من فایل 88 رو از قبل داشتم ولی نتونستم سینک کنم. مثل pc suite ساده نیست
بازم ببخشید

ehsanmoghaddasi
11-04-2010, 13:28
مرسی. قبل از من پست دادین
واقعا ممنون از زحمتتون

ولی فکر کنم باید طریقه سینک هم بگین. چون همون طور که گفتم من فایل 88 رو از قبل داشتم ولی نتونستم سینک کنم. مثل pc suite ساده نیست
بازم ببخشید

من با ویندوز 7 کار میکنم و روش کار با این ویندوز رو میگم دوستانی که Xp دارن و موفق به انجام کار شدن لطف کنن توضیح بدن.

توی 7 که خیلی ساده است. اول باید Windows Mobile Device Center رو نصب کنید. بعد گوشی رو به PC وصل و گزینه ActiveSync رو انتخاب کرده و سپس Done کنید.

حالا در PC برنامه Windows Mobile Device Center رو اجرا کنید.

خوب از صفحه ای که باز شده گزینه Set up your device رو انتخاب کنید.

حالا تیک مواردی رو که لازم دارید رو زده و بقیه رو بردارید. (برای انتقال تقویم Calendar رو حتما تیک بزنید)

سپس Next رو زده و Set up رو کلیک کنید.

از اینجا به بعد سیستم به صورت اتوماتیک تنظیم شده و گوشی با Outlook سینک میشود.

حتما صبر کنید تا عملیات سینک به اتمام برسه و بعد کابل رو از گوشی جدا کنید. (پس از اتمام سینک قسمت پایین سمت چپ برنامه Windows Mobile Device Center تاریخ و ساعت آخرین سینک رو نشون میده.)

موفق باشید.

WW_EA
11-04-2010, 14:29
من با ویندوز 7 کار میکنم و روش کار با این ویندوز رو میگم دوستانی که Xp دارن و موفق به انجام کار شدن لطف کنن توضیح بدن.

توی 7 که خیلی ساده است. اول باید Windows Mobile Device Center رو نصب کنید. بعد گوشی رو به PC وصل و گزینه ActiveSync رو انتخاب کرده و سپس Done کنید.

حالا در PC برنامه Windows Mobile Device Center رو اجرا کنید.

خوب از صفحه ای که باز شده گزینه Set up your device رو انتخاب کنید.

حالا تیک مواردی رو که لازم دارید رو زده و بقیه رو بردارید. (برای انتقال تقویم Calendar رو حتما تیک بزنید)

سپس Next رو زده و Set up رو کلیک کنید.

از اینجا به بعد سیستم به صورت اتوماتیک تنظیم شده و گوشی با Outlook سینک میشود.

حتما صبر کنید تا عملیات سینک به اتمام برسه و بعد کابل رو از گوشی جدا کنید. (پس از اتمام سینک قسمت پایین سمت چپ برنامه Windows Mobile Device Center تاریخ و ساعت آخرین سینک رو نشون میده.)

موفق باشید.

ممنون
دقیقا منم همین کارو کردم ولی فایده نداشت. با xp همین طور.
مشکل اینجاست که وقتی من امتحان می کنم، اوتلوک رو با گوشی هماهنگ می کنه نه گوشی رو با اوتلوک. یعنی اطلاعات گوشی رو به کامپیوتر منتقل می کنه و کار done میشه ولی بر عکسش رو انجام نمیده. برای همین قسمت calender خیلی زود تموم میشه (در حد 1-2 ثانیه). چون calender گوشی خالی از appointment هست. ولی کلا تا جایی که می دونم باید هر 2 رو همزمان انجام بده یعنی هم از گوشی به کامپیوتر و هم از کامپیوتر به گوشی. نمی دونم چه طوری این رویه رو برعکسش هم انجام بدم
حالا دوستان دیگه هم می تونن ازمایش کنن

ولی فکر کنم اگه با یه برنامه ای مثل Spb Backup یا همین pim backup یه بک اپ از appointment هاتون بگیرین و بک اپ رو اینجا قرار بدین دیگه حل حله
ببخشید که این همه زحمت دادیم هــــــــــا!!!!

ehsanmoghaddasi
11-04-2010, 17:17
ممنون
دقیقا منم همین کارو کردم ولی فایده نداشت. با xp همین طور.
مشکل اینجاست که وقتی من امتحان می کنم، اوتلوک رو با گوشی هماهنگ می کنه نه گوشی رو با اوتلوک. یعنی اطلاعات گوشی رو به کامپیوتر منتقل می کنه و کار done میشه ولی بر عکسش رو انجام نمیده. برای همین قسمت calender خیلی زود تموم میشه (در حد 1-2 ثانیه). چون calender گوشی خالی از appointment هست. ولی کلا تا جایی که می دونم باید هر 2 رو همزمان انجام بده یعنی هم از گوشی به کامپیوتر و هم از کامپیوتر به گوشی. نمی دونم چه طوری این رویه رو برعکسش هم انجام بدم
حالا دوستان دیگه هم می تونن ازمایش کنن

ولی فکر کنم اگه با یه برنامه ای مثل Spb Backup یا همین pim backup یه بک اپ از appointment هاتون بگیرین و بک اپ رو اینجا قرار بدین دیگه حل حله
ببخشید که این همه زحمت دادیم هــــــــــا!!!!

اول بگین فایلی که من گذاشتم رو تونستین توی Outlook باز کنین؟ و اینکه تقویم رو توی Outlook دیدین؟

شما اگه قبلا سینک کردین باید همه Partnership ها رو پاک کنین، هم از توی گوشی و هم از توی PC. برای پاک کردن Partnership ها گوشی نباید به PC وصل باشد.

حتما اول از کانتکت هاتون بک آپ بگیرید.

برنامه SPB Backup رو چک کردم نمیشه باهاش فقط از Calendar Entries بک آپ گرفت. کانتکت ها و ... هم توی بک آپ میره.

اگه برنامه PIM Backup این مشکلو نداره لینکشو بزارین تا من چک کنم چون من تا حالا باهاش کار نکردم.

WW_EA
11-04-2010, 17:55
اول بگین فایلی که من گذاشتم رو تونستین توی Outlook باز کنین؟ و اینکه تقویم رو توی Outlook دیدین؟

شما اگه قبلا سینک کردین باید همه Partnership ها رو پاک کنین، هم از توی گوشی و هم از توی PC. برای پاک کردن Partnership ها گوشی نباید به PC وصل باشد.

حتما اول از کانتکت هاتون بک آپ بگیرید.

برنامه SPB Backup رو چک کردم نمیشه باهاش فقط از Calendar Entries بک آپ گرفت. کانتکت ها و ... هم توی بک آپ میره.

اگه برنامه PIM Backup این مشکلو نداره لینکشو بزارین تا من چک کنم چون من تا حالا باهاش کار نکردم.

بله باز کردم. هم از طریقی که شما گفتی و هم از طریق file > data file managment > add فایل شما رو لود کردم ولی هیچ اپوینتمنتی توی calendar نشون نمیده. ولی فکر نکردم زیاد مهم باشه. چون پارسال روی نوکیام اپوینمنت های 88 رو با pc suite ریختم ، و یادمه اون موقع هم اپوینتمنتی توی اوتلوک نشون نمیداد ولی اپوینتمنت ها سینک شدن.

حالا منظورتون از partnership چی هست دقیقا؟ همچین چیزی توی اوتلوکه یا win media device center ؟

بله با pim backup میشه انتخاب کنید که از چه چیزی دقیق بک اپ بگیره اینم لینکش :
http://www.mypda.mihanblog.com/post/631

=================================

خیلی جالبه کسی توی این بحث ها شرکت نمیکنه و فقط من هستم و شما. ظاهرا کسی علاقه ای به فارسی کردن تقویمش نداره !!!!

mjhamed
11-04-2010, 18:39
احسان جان ممنون

من با موفقیت تونستم appoinment ها رو روی گوشی خودم بیارم

فقط نکته مهمش اینه که همانطور که آقا احسان توضیح دادن ابتدا باید مناسبت ها رو روی outlook کامپیوتر مشاهده کنید و سپس بقیه مراحل رو ادامه بدید.

روش نصب در win 7:
ابتدا نیاز به برنامه microsoft outlook دارید که به همراه مجموعه ی office ارائه شده
و با برنامه outlook که به صورت پیشفرض بر روی ویندوز نصب هست متفاوت هست.

بدین منظور ابتدا microsoft outlook را باز کنید و به بخش calendar بروید بعد از منوی
فایل گزینه ی
import and export رو بزنید بعد import from another program or file را انتخاب کنید
و next بزنید بعد personal folder file رو انتخاب کنید و next بزنید بعد در قسمت
file to import کلید browse رو بزنید و مسیر فایل Taghvim 1389.pst را بدهید
و next رو بزنید در پنجره ی بعدی import items in to the current folder رو بزنید و
finish رو بزنید.

بعد از چند لحظه مناسبت ها به تقویم outlook اضافه میشوند.

در برنامه windows mobile device center وارد manage a partnership شوید و در قسمت
if there is a conflict گزینه ی replace items on device رو انتخاب کنید و save رو بزنید.

در مرحله بعد گوشی رو با کابل به کامپیوتر در حالت active sync متصل کنید و بعد از شناسایی
سپس در برنامه windows mobile device center وارد قسمت change content sync setting
شوید و تیک کنار calendar رو بزنید و save کنید.
همچنین میتوانید از گزینه sync setting زیر calendar مشخص کنید که تا چه زمانی مناسبت هایی
که تاریخشان گذشته sync شود.

در این مرحله sync شروع میشود که باید تا زمانی که نشانگر پر میشود منتظر بمانید.

در ضمن یک پیشنهاد هم دارم برای احسان جان
این مطلب و فایل مناسبت ها را در بخش عمومی پاکت پی سی هم قرار بدید
چون خیلی ها فقط توی بخش گوشی خودشون میرن و از این تاپیک بی خبر هستند.

ehsanmoghaddasi
11-04-2010, 18:44
توی Outlook نشون میده نمیدونم مشکل چیه احتمالا باید بعد از اینکه ایمپورت کردین توی Outlook باید انتخاب بشه یا شاید مثلا توی شاخه اصلی calendar کپی بشه.

partnership توی Windows Media Device Center به ارتباط ایجاد شده بین یک گوشی و PC گفته میشه و وقتی پاکش کنین زمانی که گوشی رو به PC وصل میکنید دوباره باید ارتباط تعریف بشه.

این PIM Backup خیلی نرم افزار خوبی بود همون کاری که گفتین کردم و فایل رو ضمیمه کردم.
مجموع روزها و مناسبت ها نزدیک به هفتصد تا Appointment بود.

فکر کنم دوستان اطلاع ندارن بهتره یه لینک توی کلوپ بزاریم.

ehsanmoghaddasi
11-04-2010, 18:57
تبریک میگم حامد جان

اگه دوست عزیزمون سعید ویزارد که ایجاد کننده این موضوع هستن زحمت جابجایی این مطلب و اطلاع رسانی رو انجام بدن ازشون ممنون میشم

این روشی هم که احسان (WW_EA) پیشنهاد دادن به نظر من ساده تره یعنی شما با برنامه PIM Backup به راحتی میتونید فایلی که من از اپوینتمنت ها بک آپ گرفتم رو روی گوشی خودتون ریستور کنید.

برای راحتی دوستان PIM Backupی که دوستمون لینک گذاشت رو به همراه فایل اپوینتمنت ها مجددا همینجا آپ میکنم (فایل اجرایی هست و نیاز به نصب نداره توی گوشی کپی کنید و اجرا کنید.):16:

mjhamed
11-04-2010, 19:05
تبریک میگم حامد جان

اگه دوست عزیزمون سعید ویزارد که ایجاد کننده این موضوع هستن زحمت جابجایی این مطلب و اطلاع رسانی رو انجام بدن ازشون ممنون میشم

این روشی هم که احسان (WW_EA) پیشنهاد دادن به نظر من ساده تره یعنی شما با برنامه PIM Backup به راحتی میتونید فایلی که من از اپوینتمنت ها بک آپ گرفتم رو روی گوشی خودتون ریستور کنید.

برای راحتی دوستان PIM Backupی که دوستمون لینک گذاشت رو به همراه فایل اپوینتمنت ها مجددا همینجا آپ میکنم (فایل اجرایی هست و نیاز به نصب نداره توی گوشی کپی کنید و اجرا کنید.):16:
منم موافقم که این تاپیک منتقل بشه به بخش عمومی
بله راهی که WW_EA پیشنهاد دادن بسیار راحت تره
ولی به نظر من راه کلی رو هم بدونیم بد نیست چون برنامه Outlook امکانات خوبی داره و حیفه که ندونیم چطوری ازش استفاده کنیم. اینطوری انحصاری هم نمیشه یعنی هر گوشی که قابلیت سینک با Outlook رو داره چه سیمبیان چه وینمو چه .... میتونه این کار رو انجام بده.

بازم ممنون بابت فایل مناسبت ها

SAEEDWIZARD
11-04-2010, 20:14
تبریک میگم حامد جان

مرسی

دوستان، من ابزار لازم رو ندارم. به مدیرهای بخش بگید. البته به نظر من که بهتره آقای ehsanmoghaddasi یه تاپیک جدا بزنند و فایلشون رو اونجا قرار بدهند. هم توی بخش HD2 هم توی قسمت نرم افزارها (بخش عمومی پاکت پی سی)

WW_EA
11-04-2010, 20:30
بالاخره برای منم درست شد. با تشکر از احسان مقدسی عزیز. البته فقط با همون backup تون درست شد.
این فایل رو میشه در تمام پاکت پی سی ها استفاده کرد. خوبی این فایل اینه که احتیاج به برنامه اصلی نداره و خود فایل بک اپ به تنهایی و به راحتی در هر پاکت پی سی اجرا میشه.

به افتخار احسان مقدسی عزیز که سورس اصلی تقویم رو گذاشت ..... Cheeeeeeeers!!! :41::41::41:

احسان جان ممنون

من با موفقیت تونستم appoinment ها رو روی گوشی خودم بیارم

فقط نکته مهمش اینه که همانطور که آقا احسان توضیح دادن ابتدا باید مناسبت ها رو روی outlook کامپیوتر مشاهده کنید و سپس بقیه مراحل رو ادامه بدید.

روش نصب در win 7:
ابتدا نیاز به برنامه microsoft outlook دارید که به همراه مجموعه ی office ارائه شده
و با برنامه outlook که به صورت پیشفرض بر روی ویندوز نصب هست متفاوت هست.

بدین منظور ابتدا microsoft outlook را باز کنید و به بخش calendar بروید بعد از منوی
فایل گزینه ی
import and export رو بزنید بعد import from another program or file را انتخاب کنید
و next بزنید بعد personal folder file رو انتخاب کنید و next بزنید بعد در قسمت
file to import کلید browse رو بزنید و مسیر فایل Taghvim 1389.pst را بدهید
و next رو بزنید در پنجره ی بعدی import items in to the current folder رو بزنید و
finish رو بزنید.

بعد از چند لحظه مناسبت ها به تقویم outlook اضافه میشوند.

در برنامه windows mobile device center وارد manage a partnership شوید و در قسمت
if there is a conflict گزینه ی replace items on device رو انتخاب کنید و save رو بزنید.

در مرحله بعد گوشی رو با کابل به کامپیوتر در حالت active sync متصل کنید و بعد از شناسایی
سپس در برنامه windows mobile device center وارد قسمت change content sync setting
شوید و تیک کنار calendar رو بزنید و save کنید.
همچنین میتوانید از گزینه sync setting زیر calendar مشخص کنید که تا چه زمانی مناسبت هایی
که تاریخشان گذشته sync شود.

در این مرحله sync شروع میشود که باید تا زمانی که نشانگر پر میشود منتظر بمانید.

در ضمن یک پیشنهاد هم دارم برای احسان جان
این مطلب و فایل مناسبت ها را در بخش عمومی پاکت پی سی هم قرار بدید
چون خیلی ها فقط توی بخش گوشی خودشون میرن و از این تاپیک بی خبر هستند.

ممنون ولی بازم کار نکرد. نه توی اوتلوک نشون میده و نه چیزی سینک می کنه. فقط با فایل بک اپ کارم را افتاد.
ولی ممنون از اموزشتون

WW_EA
11-04-2010, 20:34
2 نکته رو همین الان فهمیدم :

تقویم احسان عزیز متاسفانه مناسبت های قمری رو نداره. برای اضافه کردن مناسبت های قمری باید فایل بک اپ اقا سعید رو که توی پست اول به صورت فایل cab بود رو که من جدا و ضمیمه ش کردم رو استفاده کنید
اول unpack و بعد به گوشی انتقال و بعد از اجرا next رو بزنید. در مرحله بعد حتما گزینه دوم رو انخاب کنید و باز هم next. حالا مناسبت های قمری اقا سعید رو تا 6 ماه (قبل از عید فطر) به علاوه مناسبت های روزانه سعید جان رو داریم. بعد از 6 ماه باید 2 باره یکی دست به کار بشه.

نکته دوم :
اپوینتمنت های اقا سعید (اپوینتمنت های قمری) توی lock screen نشون داده میشن ولی اپوینتمنت های روز های دیگه که مربوط به احسان جان هست نه. دلیلشو فعلا نمی دونم ولی این طوریه. اینم عکس :
عکس اول تاریخ 20 اپریل هست که در تقویم قمری اقا سعید اپوینتمنت داره
عکس دوم هم 11 اپریل یعنی امروز هست که هیچی نشون نمیده

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=376699&stc=1&d=1271001856

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=376700&stc=1&d=1271001856

ehsanmoghaddasi
11-04-2010, 21:03
چرا مناسبت های قمری رو هم داره. این تاریخ ها رو چک کنید:
24/3/2010
26/3/2010
19/4/2010
27/4/2010
13/6/2010

درسته تقویم برای خودم هم توی لاک اسکرین استاندارد نشون داده نمیشه (فکر میکنم علتش این باشه که اپوینتمنت ها به صورت All Day تعریف شده) اما من از نرم افزار S2U2 استفاده میکنم که توی اون کاملا قابل تعریفه که چند تا اپوینتمنت نشون بده (عکسشو تو صفحه 2 گذاشتم)

WW_EA
11-04-2010, 21:16
چرا مناسبت های قمری رو هم داره. این تاریخ ها رو چک کنید:
24/3/2010
26/3/2010
19/4/2010
27/4/2010
13/6/2010

درسته تقویم برای خودم هم توی لاک اسکرین استاندارد نشون داده نمیشه (فکر میکنم علتش این باشه که اپوینتمنت ها به صورت All Day تعریف شده) اما من از نرم افزار S2U2 استفاده میکنم که توی اون کاملا قابل تعریفه که چند تا اپوینتمنت نشون بده (عکسشو تو صفحه 2 گذاشتم)

راستش من یه نگاه کلی انداختم بعضی از مناسبت های قمری رو نداشت مثل همون 20 اپریل یا 28 اپریل.
در هر صورت اگه فایل سعید هم نصب کنید بد نیست. مناسبت هاتون کال تر می شن.

یه سوال جدا ولی مرتبط: نوکیا سری 3 داری به غیر از hd2 ؟

ehsanmoghaddasi
12-04-2010, 00:25
راستش من یه نگاه کلی انداختم بعضی از مناسبت های قمری رو نداشت مثل همون 20 اپریل یا 28 اپریل.
در هر صورت اگه فایل سعید هم نصب کنید بد نیست. مناسبت هاتون کال تر می شن.

یه سوال جدا ولی مرتبط: نوکیا سری 3 داری به غیر از hd2 ؟

اگه منظورت S60 V3 هست آره قبلا دو سال n82 داشتم. (اگه جاش اینجا نیست پ خ بزن)

WW_EA
12-04-2010, 01:18
در رابطه با همین تقویم و این هاست
ولی پیغام میدم بهتره.

vhdl
12-04-2010, 15:15
دوستان عزیز کلی زحمت کشیدند و بالاخره یه کار ارزشمند دیگه یعنی تقویم فارسی راه افتاد. حالا اگه ممکنه یکی از اساتید، بصورت شسته رفته و دقیق و گام به گام بگه کدوم فایلها رو و چطوری باید نصب کنیم تا تقویم فارسی رو داشته باشیم. با توجه به حجم کم فایلهای مورد نیاز، لطفا توی پاسختون اونا رو هم ضمیمه کنید

ehsanmoghaddasi
12-04-2010, 15:30
اتفاقا همین الان توی بخش نرم افزارهای مخصوص htc hd2 پستشو زدم.

ali6794
12-04-2010, 16:28
سلام

سلام دستتون درد نکونه خیلی جالبه.
فقط من یه مشکل دارم که الان به جای اینکه توی اون قسمت مناسبت رو بنویسه مثل قبلا همون calendar رو مینویسه؟
باید چی کارش کنم که مناسبتها رو نشون بده؟

WW_EA
12-04-2010, 19:49
اتفاقا همین الان توی بخش نرم افزارهای مخصوص htc hd2 پستشو زدم.

نباید می زدین. یه کم عجله کردین
همون طور که توی pm بهتون گفته بودم که فکر کنم تقویم مشکل داره، حرفم درست بود.

من داشتم اشکال رو حل می کردم تا الان که اومدم و دیدم تاپیک جدا زدین.
حالا اگه من تقویم درست رو توی یه تاپیک جدا بذارم شرمنده شما میشم.

========================

ویرایش : همین الان کار تقویم درست شد

mjhamed
12-04-2010, 20:46
نباید می زدین. یه کم عجله کردین
همون طور که توی pm بهتون گفته بودم که فکر کنم تقویم مشکل داره، حرفم درست بود.

من داشتم اشکال رو حل می کردم تا الان که اومدم و دیدم تاپیک جدا زدین.
حالا اگه من تقویم درست رو توی یه تاپیک جدا بذارم شرمنده شما میشم.

========================

ویرایش : همین الان کار تقویم درست شد
دوست عزیز میشه فایل بدون مشکل رو در این تاپیک قرار بدید
و همچنین بگید که چه فرقی با قبلی داره؟

WW_EA
12-04-2010, 21:45
دوست عزیز میشه فایل بدون مشکل رو در این تاپیک قرار بدید
و همچنین بگید که چه فرقی با قبلی داره؟

این تقويم مناسبت هاي قمري رو يک روز قبل از روز واقعي نشون میده. مي تونين روز هاي 20 و 28 اپريل رو چک کنيد که به جاش 19 و 27 اپريل اون مناسبت رو نوشته.

من توي پست قبليم اشتباها گفتم که مناسبت هاي قمري رو نداره. چون طبق تقويم چاپ شده، براي چک کردن درست يا اشتباه بودن تاريخ ها به صورت random به بعضي از تاريخ ها مي رفتم و مي ديدم که مناسبت قمري رو نداره. اما داشت، ولي با يک روز تاخير.

اول خواستم به صورت دستی تمام مناسبت های قمری رو از تقویم شما درست کنم، یعنی یه روز بیارمشون جلو. ولی وسطای کار به خاطر سختی بی خیالش شدم.
و اومدم از یه راه دیگه تقویم رو درست کردم.اینکه کلا از سورس یک تقویم دیگه استفاده کردم ولی اشتباها تمام مسیج هام و کانتکت هام پاک شد :020::35::ambulance:
ولی بی خیال. مهم تقویم بود که درستش کردم

حالا دارم سعی می کنم مسیج ها و کانتکت هام رو بر گردونم و برای بار اخر تقویم رو چک کنم که درسته یا نه.

شاید یه تاپیک جدا زدم برای تقویم

WW_EA
13-04-2010, 01:08
دوستان نسخه نهایی و جدید تقویم که با خیال راحت می تونین استفاده کنید:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1316664&postcount=6911

mjhamed
13-04-2010, 06:49
دوستان نسخه نهایی و جدید تقویم که با خیال راحت می تونین استفاده کنید:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1316664&postcount=6911
ممنون دوست عزیز
اگه ممکنه فایل pst رو هم قرار بده میخوام روی کامپیوتر هم داشته باشم

WW_EA
13-04-2010, 14:09
ممنون دوست عزیز
اگه ممکنه فایل pst رو هم قرار بده میخوام روی کامپیوتر هم داشته باشم

بله بفرما :

ali6794
13-04-2010, 17:28
سلام دستتون درد نکونه خیلی جالبه.
فقط من یه مشکل دارم که الان به جای اینکه توی اون قسمت مناسبت رو بنویسه مثل قبلا همون calendar رو مینویسه؟
باید چی کارش کنم که مناسبتها رو نشون بده؟

یکیم مارو راهنمایی کنه (لطفا)

WW_EA
13-04-2010, 19:48
یکیم مارو راهنمایی کنه (لطفا)

دوست عزیز شما کدوم نسخه تقویم رو نصب کردید؟ فکر کنم تقویم پست اول رو نصب کردید درسته؟

mehrdad201
13-04-2010, 21:17
یه برنامه دارید که تمام اپوینتمنت ها رو پاک کنه ؟

WW_EA
13-04-2010, 23:43
یه برنامه دارید که تمام اپوینتمنت ها رو پاک کنه ؟

برنامه که نه ولی با active sync یا Windows Media Device Center به راحتی می تونین این کارو بکنین.
اول گوشی رو از طریق یکی از این 2 برنامه به پی سی وصل کنید. چون گزینه های 2 برنامه فرق داره کلی می گم : برید به تنظیمات مربوط به sync اونجا تیک calendar رو بردارید. بعد از ok کردن، برنامه شروع می کنه به پاک کردن تمام اپوینمنت ها. اگه همین کارو برعکسش انجام بدین اپوینمنتj ها تون بر میگرده دوباره.
فقط مواظب باشین کانتکت ها یا مسیج هاتون رو پاک نکنین باهاش. کلا یه بک اپ بگیری بعد نیست

حالا مگه تقویم مشکلی چیزی داره ؟

MahanAir_2004
14-04-2010, 00:22
بابا جان یک برنامه درست کنید که بشه تقویم شمسی را در داخل مانیلا انداخت

ali6794
14-04-2010, 00:41
دوست عزیز شما کدوم نسخه تقویم رو نصب کردید؟ فکر کنم تقویم پست اول رو نصب کردید درسته؟

هر دو رو نصب کرم.وقتی تو تقویم میرم نشون میده که هم تاریخ شمسی رو داره وهم مناسبتش رو ولی رو صفحه home نشون نمیده!!

WW_EA
14-04-2010, 01:50
هر دو رو نصب کرم.وقتی تو تقویم میرم نشون میده که هم تاریخ شمسی رو داره وهم مناسبتش رو ولی رو صفحه home نشون نمیده!!

یه عکس از صفحه home تون بگیرید ببینم قضیه چیه. یه عکس هم از calendar تون بندازید

SAEEDWIZARD
14-04-2010, 10:39
دوستان اگر کسی ساعت آنالوگ برای s2u2 خواست به تاپیک زیر مراجعه کنه:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=377368&stc=1&d=1271225193

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1318072#post1318072

SAEEDWIZARD
14-04-2010, 10:46

تاریخ و مناسبت هایی که توسط دوستمون ایجاد شده ، به صورت All Day هستش و به همین دلیل توی home نشون داده نمیشه.

مناسبت هایی که توی پست اول وجود داره ، توی home نمایش داده میشه که البته چون فعلا مناسبت خاصی نیست، صفحه ی home اتون خالی هست. اگر تعطیل رسمی یا مناسبت مهمی وجود داشته باشه و فایل پست اول رو هم نصب کرده باشید، نشون داده خواهد شد. پس مشکلی از جانب شما یا گوشی یا ... وجود نداره.

mehrdad201
14-04-2010, 11:42
s2u2 تون اپدیت شده است ؟

matarsaak_m
15-04-2010, 04:09
دلم نیومد اسکرین شات نزارم
دست همگی درد نکنه
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=377714&stc=1&d=1271288289
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=377715&stc=1&d=1271288289

ali6794
17-04-2010, 01:44
یه عکس از صفحه home تون بگیرید ببینم قضیه چیه. یه عکس هم از calendar تون بندازید

ok

M.A.S.T.E.R
21-04-2010, 02:45
براي درست نشان تاريخ از اين فارسي ساز استفاده كنيد
.
من با اجازه تو اين پست هم فايل اصلاحي براي نصب را گزاشته ام

http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1324605#post1324605

PINCE
21-04-2010, 09:00
سلام

ببخشید که من اینجا پست می زنم . آخه تو بخش عمومی همچین چیزی ندیدم.

منم از این برنامه استفاده کردم. البته نه در مانیلا بلکه در تیتانیوم وخوب هم جواب داد .
عکس ها رو ببینید . :015:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=379385&d=1271822683

مشکل من اینه که تو قسمت توضیحات هر وقایع ، کلمات به هم ریخته و بی معنی میاند .
مشکل از کجا میتونه باشه ؟! :7:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=379387&d=1271823863

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=379388&d=1271823863

ممنون:6:

Superium
21-04-2010, 19:54
.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1324605#post1324605

سلام منظورتون از این که تاریخ رو درست نشون میده چه تاریخی هست؟
من یک برنامه میخوام که تاریخ شمسی رو داخل مانیلا صفحه اصلی بندازه
با تشکر

SAEEDWIZARD
21-04-2010, 21:51
با تشکر

وارد قسمت calendar بشید ، بعد وارد appointment بشید (edit) ، تیک all day رو بردارید و به جاش محدوده ی ساعت رو تعریف کنید. مثلا از 1 صبح تا 23 شب .

مانیلا appointmentهایی که به صورت all day تعریف شده باشند رو نشون نمیده.

M.A.S.T.E.R
21-04-2010, 22:00
با تشکر
.
منظورم از نشان دادن تاریخ بطور صحیح اینکه با فارسی ساز mobidiv تاریخ بصورت 01/02/1389 .
نمایش داده میشود ولی با microsoft arabizer که بجای آن نصب کنید تاریخ بصورت 1389/02/01 نمایش داده میشود و هم اینکه سرعت خوبی دارد و کلیه حروف فارسی را نیز ساپورت میکند.

Superium
22-04-2010, 10:18
.
منظورم از نشان دادن تاریخ بطور صحیح اینکه با فارسی ساز mobidiv تاریخ بصورت 01/02/1389 .
نمایش داده میشود ولی با microsoft arabizer که بجای آن نصب کنید تاریخ بصورت 1389/02/01 نمایش داده میشود و هم اینکه سرعت خوبی دارد و کلیه حروف فارسی را نیز ساپورت میکند.

سلام نمیشه یک عربایزر یا چیز دیگه ای معرفی کنید که تاریخ شمسی رو همانطور که در Today میندازه در مانیلا هم ببینیم؟یعنی بجای تاریخ میلادی شمسی بندازه؟

mehrdad201
22-04-2010, 11:35
ببینم غیر از قفل ایفون برنامه دیگه ای نیست که وقتی صفحه لاک هست اپوینتمنت ها رو نشون بده ؟

ata110
24-04-2010, 23:30
.

رو ویندوز موبایل 5 نیز کار میکنه؟

i-mare
jamin

rezasartaee
25-04-2010, 15:43
دلم نیومد اسکرین شات نزارم
دست همگی درد نکنه
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=377714&stc=1&d=1271288289
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=377715&stc=1&d=1271288289

وحید جان میتونم بپرسم از چه تم و تقویم و نرم افزارهایی استفاده کردی که صفحه اول به اینصورت در آمد

M.A.S.T.E.R
28-04-2010, 00:19
.

وارد قسمت calendar بشید ، بعد وارد appointment بشید (edit) ، تیک all day رو بردارید و به جاش محدوده ی ساعت رو تعریف کنید. مثلا از 1 صبح تا 23 شب .

مانیلا appointmentهایی که به صورت all day تعریف شده باشند رو نشون نمیده.

رو ویندوز موبایل 5 نیز کار میکنه؟

i-mare
jamin
.
imate jamin آزمایش شد جواب داد
و روی بقیه ppc نیز بایستی کار کند البته فارسی داشته باشد.
و در صورت استفاده از فارسی ساز میکرو سافت تاریخ بطور صحیح نمایش داده میشود(از راهنمائی سعید آقا نیز در قسمت بالا استفاده کنید)
[.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=381544&d=1272397581

matarsaak_m
07-05-2010, 01:38
وحید جان میتونم بپرسم از چه تم و تقویم و نرم افزارهایی استفاده کردی که صفحه اول به اینصورت در آمد

از تم که نمیشه گفت ولی از برنامه Co0kie.HomeTab_v1.7.1 استفاده کردم که میتونی از اینجا بگیریش
Download (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483)
ولی برای دانلود باید عضو باشی
از تقویم خاصی استفاده نکردم در واقع این Appointment هست که به این صورت نوشته شده
برنامه PIM Backup v2.8.0.0 (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=299705) رو دانلود کن
و از اون برای ایمپورت Appointment استفاده کن
این هم http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=377086&d=1271104259 های تاریخ شمسی

M.A.S.T.E.R
07-05-2010, 02:00
برای سهولت نصب میتوانید از این rar استفاده کنید.
.
البته به پستهای قبلی هم دقت کنید فارسی ساز هم وجود دارد.

Mohsen007
14-05-2010, 23:27
سلام دوستان
میشه بگید چه جوری حالا باید این تقویم رو حذف کردش ؟

HusseinR
15-05-2010, 09:01
اگه از قبل بک آپ گرفتید باید اون رو restore کنید. یا فکر میکنم میشه با اوت لوک سینک کنید به طوری که اطلاعات فقط از پی سی به گوشی منتقل بشه (البته در تنظیمات سینک فقط کلندر انتخاب شده باشه).

Mohsen007
15-05-2010, 13:25
به غیر از این راهی نداره ؟
خوب چون گوشی من قبلش به پی سی وصل بود و همه ی اطلاعات سینگ شده ...

MBMM
29-05-2010, 10:38
سلام
خسته نباشید
اول تشکر کنم بابت تمام زحمت هایی که میکشید.
ببخشید من یه سوال دارم که شاید جوابش توی پستها باشه ولی وقت نکردم بخونم.
من این تقویمو نصب کردم دفعه اول درست بود بعد که دفعه دوم رفتم تو تقویم هیچی نبود الان باید چه کار کنم که دوباره بیاد>؟
با تشکر مجدد از همه دوستان

hamid2002ir
01-06-2010, 08:46
.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1324605#post1324605

سلام
من وقتی این برنامه را نصب می کنم فقط فونت گوشیم فارسیم می شه و نه تقویم فارسی دارم نه منو نه می تونم فارسی تایپ کنم اگر تنظیمات خاصی داره لطفا راهنمایی کنید
در ضمن گوشم هم وینوز موبایل 6.5 htc touch diamond 2 هست. ممنون

HusseinR
01-06-2010, 11:31
سلام
من وقتی این برنامه را نصب می کنم فقط فونت گوشیم فارسیم می شه و نه تقویم فارسی دارم نه منو نه می تونم فارسی تایپ کنم اگر تنظیمات خاصی داره لطفا راهنمایی کنید
در ضمن گوشم هم وینوز موبایل 6.5 htc touch diamond 2 هست. ممنون
اگر فارسی ساز نصب نکردید در بخش برنامه ها سراغ یک فارسی ساز مثل MOBiDIV یا arabizer بگردید تا امکان خواندن و نوشتن فارسی داشته باشید.

reza1988
03-06-2010, 19:48
:atten::atten::atten::atten::atten::atten:

سلام به همگی :atten::atten:
من گوشیمو تازه گرفتم touch viva تو این پستاهم یه کم چرخیدم اما هیچی سر در نیاوردم
من چند تا مشکل دارم
یکی اینه که من برنامه s2u2 رو نصب کردم اما تقویم رو نشون نمیده
دوم اینکه تقویم من بصورت all day هست و هر کاری کردم نتونستم تیک اونو بردارم (یعنی پیداش نکردم)
سوم اینکه میخوام گوشیم شبیه این عکس بشه که آخرای این صفحه هست : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101070 اما نمیدونم چطوری
اگه یکی منو کمک کنه خیلی ممنون میشم
:001::52:
:123:

matarsaak_m
07-06-2010, 22:30
من این تقویم + برنامه بازی های کامل جام جهانی 2010 رو رو گوشی نوکیا دارم
میخاستم بدونم چطوری میتونی گوشی نوکیا رو با Microsoft Office Outlook 2007 سینک کنم؟
چون بعد از اون میخواستم با Microsoft Office Outlook 2007 روی HTC سینک کنم (که این خیلی راحت)
و برای دوستان تقویم و برنامه بازی ها رو همینجا قرار بدم

M.A.S.T.E.R
07-06-2010, 23:47

من گوشیمو تازه گرفتم touch viva تو این پستاهم یه کم چرخیدم اما هیچی سر در نیاوردم
من چند تا مشکل دارم
دوم اینکه تقویم من بصورت all day هست و هر کاری کردم نتونستم تیک اونو بردارم (یعنی پیداش نکردم)
سوم اینکه میخوام گوشیم شبیه این عکس بشه که آخرای این صفحه هست : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101070 اما نمیدونم چطوری
.
از اینجا http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1345910#post1345910 لینک دانلود را میتوانید پیدا کنید

M.A.S.T.E.R
08-06-2010, 00:01

من چند تا مشکل دارم

دوست عزیز

از لینک مربوطه که در امضای بنده می بینید استفاده کنید.

امیدوارم کمک کنه

موفق باشید.

hamedfox
08-06-2010, 08:45
میشه یه زحمت بکشید برنامه بازیهای جام جهانی رو آماده کنید بزارید رو گوشی داشته باشیم

SAEEDWIZARD
08-06-2010, 10:49
میشه یه زحمت بکشید برنامه بازیهای جام جهانی رو آماده کنید بزارید رو گوشی داشته باشیم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102402

ssalasi
15-06-2010, 03:51
سلام به همگی
این نرم افزار تقویم هجری که در قسمت calandeer مناسبت رو اعلام می کنه چظور میشه پاکش کرد ، از تو قسمت remove app پاک کردم اما هنوز میاد ، لطفا بگید چطور پاکش کنم ؟!!!

ssalasi
15-06-2010, 03:56
سلام به همگی
این نرم افزار تقویم هجری که در قسمت calander مناسبت رو اعلام می کنه (sw shamsi)چطور میشه پاکش کرد ، از تو قسمت remove app پاک کردم اما هنوز میاد ، لطفا بگید چطور پاکش کنم ؟!!

amirfour4
15-06-2010, 20:31
سلام
دوستان برای من

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=400010&stc=1&d=1276617531

نمی نویسه چه روزیه مثلا سه شنبه

چه کار کنم درست بشه؟؟

mehrdad201
20-06-2010, 18:37
یه نکته

نمیشه اپوینمتها رو به صورت ساعت دار از ساعت 00 تا 23:59 تعریف کنید تا در صفحه لاک هم نمایش داده بشه ؟!؟!؟

حتما باید به صورت all day باشه ؟!

M.A.S.T.E.R
21-06-2010, 21:19
من از cht استفاده می کنم و از این فایل استفاده می کنم که کلا all day نمی نویسه و بجای tommorow فردا می نویسه.

البته مثل همیشه install with own risk

چون کاردستی خودمه ، ممنون میشم بفرمائید براتون مفید بود یا نه :merci:

mehrdad201
21-06-2010, 22:39
یه توضیحی میدی این فایل دقیقا چیکار میکنه ؟!

mehrdad201
21-06-2010, 22:45
فایلتون رو نصب کردم اما نتیجه بدی داشت

به اول خیلی از شرتکات ها و برنامه ها کلمه ids_ رو اضافه کرده

حذفش هم کردم نرفت.

M.A.S.T.E.R
24-06-2010, 22:15
دوست عزیز

ضمن پوزش ؛ برای حل مشکل از اورجینال فایل سعید آقا استفاده کنید.

البته فایل 4 پست اول بنام original weather

از اینجا دانلود کنید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100175)

kiaxseventh
11-07-2010, 10:56
فکر نمی کنید تاپیک شلوغ و سردر گم کننده ای شده ؟
یه نظم داده بشه که آدم 10 تا صفحه رو نخونه تا بخواد یه نتیجه ی بگیره که چیکار کنه

vahidboorboor
12-07-2010, 12:01
سلام من مناسبت ها رو نمیخوام اضافه کنم فقط میخوام تقویم شمسی بشه
مثلا امروز دوشنبه 25/4/1389
میشه کمکم کنید؟

farshid_j
12-07-2010, 17:06
سلام. من این نرم افزارو نصب کردم به روشی که قید شده بود. ولی مناسبت ایامو نشون نمیده. لطفا راهنماییم کنید.مرسی

M.A.S.T.E.R
12-07-2010, 17:27
میشه کمکم کنید؟

دوست عزيز خيلي پيشرفته ايد(امروز كه 21/04/1389 هستش):001:

اگه از برنامه cookie home tab استفاده ميكنيد ،با اديتور آن ميتوانيد تنظيمات مورد درخواست خود را اعمال كنيد.
توي سايت موبايلستان هم براحتي ميتونيد پيدا كنيد.

روش ديگه اي وجود داره كه به زحمتش نمي ارزه ،آنهم اينه كه از فايل اصلي روز به روز مناسبتها حذف بشه كه كار طاقت فرسائي است.

M.A.S.T.E.R
12-07-2010, 17:34
سلام. من این نرم افزارو نصب کردم به روشی که قید شده بود. ولی مناسبت ایامو نشون نمیده. لطفا راهنماییم کنید.مرسی

دوست عزيز

منظورتان اينه كه كلا برنامه واسه شما كار نميكنه يا اينكه فقط مناسبت ها را نشان نميدهد (يعني تاريخ روز را نشان ميدهد؟)

farshid_j
12-07-2010, 17:40
دوست عزيز

منظورتان اينه كه كلا برنامه واسه شما كار نميكنه يا اينكه فقط مناسبت ها را نشان نميدهد (يعني تاريخ روز را نشان ميدهد؟)

بله.تاریخ روزو نشون میده .

M.A.S.T.E.R
12-07-2010, 17:55
میشه کمکم کنید؟

بله.تاریخ روزو نشون میده .

دوستان محترم

شما باهم همفكري بكنيد مشكل هردوي شما حل ميشه:001:

شما هم اگر از cookie home tab استفاده بكنيد توسط اديتور cht براحتي ميتونيد تنظيمات دلخواه را انجام بديد.

يك روش ديگه براي شما اينه كه توي تقويم به روز (امروز) مورد نظر مراجعه كنيد ،روي همان روز كليك كنيد و مناسبت همان روز را باز كرده و از منو گزينه edit را بزنيد و تيك all day را برداريد و شروع و پايان را بين 00 و 24 انتخاب نمائيد و تائيد كنيد.
اميدوارم به دردتان بخورد.
تا بعد 000

amin791
23-07-2010, 18:33
تاپیک خیلی شلوغ شده و همه مطالب مفید بای به صفحه اول ارجاع بشه
در ضمن مشکلی که در عکس زیر هست برای منم هست و این نوشته ها احتمالا توضیحاتی درباره آن روزهست
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=379388&d=1271823863

arh_5464
24-07-2010, 19:55
من امروز یه کاری کردم که حیفم اومد بهتون نگم.
اول اومدم با اون برنامه pim مناسبت ها رو اضافه کردم.بعد اونو با کامپیوترم سینک کردم.
بعد گوشیمو با بکاپی که قبلا گرفته بودم برگردوندم و دوباره با کامپیوترم سینک کردم.
اتفاقاطی که افتاد
1-all day تبدیل شد به multiday
2- من از لاکر خود سیستم استفاده میکنم و نکته جالبش اینه که این مناسبت هارو موقع باز کردن سیستم نشون میده!!!!
خیلی زیباست
به امتحانش میارزه

arh_5464
11-08-2010, 11:57
با عرض سلام و امید برای ادامه داشتن این تاپیک مفید و کاربردی میخواستم یاد آوری کنم که داریم به ماه رمضان میرسیم و منتظر همت عزیزان برای ادامه این مناسبتها در سیستم هستیم.خیلی ممنون

N_Voroojak
12-08-2010, 14:00
سلام اقا سعید :bq:

ممنون واقعا عالی هست :dq:

ولی من یه مشکلی دارم نمیتون تقویم رو بیارم اول صفحه چطوری میشه این کارو کرد:bq:

SAEEDWIZARD
12-08-2010, 15:47

منظورتون صفحه ی Home هستش ؟؟

اگر آره ، این فایل رو نصب کنید. (با نصب این فایل تعداد شورت کات ها ، 5 ستون میشه (در مجموع 25 شورت کات))

M.A.S.T.E.R
12-08-2010, 15:50

اگه منظورتان را درست متوجه شده باشم

روی تاریخ امروز کلیک کنید(البته بعد از مشخص شدن روز باز هم روی تاریخ کلیک کنید)

بعد دکمه edit را بزنید و تیک all day را بردارید.

بعد یه ساعتی را برای خاتمه مانند 23:30 در نظر بگیرید.

تائید کرده و خارج شوید.

ahmad52
22-08-2010, 15:35
سلام گوشی من hd2 است قبلا تقویم شمسی را هم نشان می داد اما از وقتی clear storage کردم دیگر نشان نمی دهد میخواستم ببینم راهی برای نشان دادن و برگرداندن آن هست . ممنون

M.A.S.T.E.R
22-08-2010, 16:01
سلام گوشی من hd2 است قبلا تقویم شمسی را هم نشان می داد اما از وقتی clear storage کردم دیگر نشان نمی دهد میخواستم ببینم راهی برای نشان دادن و برگرداندن آن هست . ممنون

فکر نکنم راهی بجز نصب دوباره باشه.

ahmad52
22-08-2010, 16:04
نصب دوباره چه نرم افزاری؟

M.A.S.T.E.R
22-08-2010, 16:26
نصب دوباره چه نرم افزاری؟

دوست عزیز

از این ادرس بگیرید (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=384853&d=1273257841)

ahmad52
22-08-2010, 16:39
ممنون از راهنماییتان اما این برنامه را ریختم ولی توی صفحه اصلی نشان نمیدهد در خود برنامه هم فقط مناسبت را نشان میدهد تاریخ هجری شمسی را نشان نمیدهد

ahmad52
22-08-2010, 16:49
آقا دستت درد نکنه درست شد . باز هم تشکر می کنم ممنون

M.A.S.T.E.R
22-08-2010, 23:49
آقا دستت درد نکنه درست شد . باز هم تشکر می کنم ممنون
خوشحالم که درست شد و کارتان راه افتاد

فقط یه خواهش: برای تشکر از ابزارش استفاده کنید بجای زدن پست

navidavari
23-08-2010, 15:40
سلام دوستان !
دست گل همگیتون درد نکنه !!!
من تمام پست های این تاپیک رو خواندم و تونستم یه کارایی بکنم:bm: !
یه نگاه به این عکس بندازید:

http://dc198.4shared.com/img/367419853/df347bb7/s3/0.8242927343124618/Screen001.png

به نظر شما all day ها یکم زیاد فضا اشغال نکردن:bn: ؟!! من که نتونستم حذفشون کنم ! راهی هست؟

M.A.S.T.E.R
23-08-2010, 16:51
سلام دوستان !
دست گل همگیتون درد نکنه !!!
من تمام پست های این تاپیک رو خواندم و تونستم یه کارایی بکنم:bm: !
یه نگاه به این عکس بندازید:

http://dc198.4shared.com/img/367419853/df347bb7/s3/0.8242927343124618/Screen001.png

به نظر شما all day ها یکم زیاد فضا اشغال نکردن:bn: ؟!! من که نتونستم حذفشون کنم ! راهی هست؟
در صورت استفاده از cht فایل کوچکی که من نوشته ام ، بدردتان خواهید خورد انشاالله
لطفا اسکرین شات بزارید

البته یکی با آب و هوای فارسی و دیگری با انگلیسی

navidavari
23-08-2010, 21:41
در صورت استفاده از cht فایل کوچکی که من نوشته ام ، بدردتان خواهید خورد انشاالله
لطفا اسکرین شات بزارید

البته یکی با آب و هوای فارسی و دیگری با انگلیسی
جواب داد ! دستتون درد نکنه !!!:cv:

arh_5464
25-08-2010, 23:00
ببخشید من تمام این کارا رو کردم و تقویمو دارم و سینکم کردم و بعد هارد ریست هم بعد از سینک بر میگرده.
حالا من میخوام که این اطلاعاتو پاک کنم.
چطور باید هم از تو گوشی هم از قسمت سینک پاکش کنم؟؟؟؟ که دیگه نباشه؟؟؟

saber tanha
12-09-2010, 04:26
سلام

سلام
کارتون عالی بود آقا سعید
اول اینکه عید سعید فطر مبارک باشه
دوم اینکه منتظر update شاهکاره شما هستیم:cj:
با تشکر:dq:

SAEEDWIZARD
12-09-2010, 07:33
دوستان می تونید به این پست مراجعه کنید: (برای دریافت مناسبت ها تا آخر سال)

با تشکر از WW_EA

pixel20091
15-09-2010, 10:01
با سلام
قبل از هر چیزی از همه دوستان این بخش من تشکر ویژه میکنم . من اومنیا لایت دارم که تقریبا 2 هفته از خریدنش میگذره و تنها مشکل من تقویم بود که با کمک شما عزیزان حل کردم.
فقط خواستم کاری که کردم توضیح بدم و اگه دوستان مایل بودند فایلش را براتون آپ کنم

من تو نوکیا 5700 خودم یک تقویم داشتم که کاملترین تقویم و مناسبتها بود که نمی دونم اسمش چیه چون سورسشو گم کردم بالاخره با کمک شماها(توضیحات دوستاندرباره نحوه سینک کردنگوشیها در صفحات 3-و 4) تونستم اونو وارد اوت لوک کنم و از طریق اوت لوک وارد گوشی اونیا بشه
هیچ مشکلی تو فونتها و نوشته هاش نواره و خیلی عالیه
اگه دوست دارید بگید من باید چه فایلیو آبلود کنم که شما ها هم استفاده کنید چون واقعا سازندگان این تقویم زحمت کشیدن و حتا مناسبتهای باستانی هم داره و بصورت یک اپوئینتمنت مثل نوکیا تو تقویم اصلی میاد اسکرین شات بلد نیستم بگیرم وگرنه براتون میذاشتم
شاد باشید

SAEEDWIZARD
15-09-2010, 10:09
بله. لطفا بذاريد تا همه استفاده كنند.

pixel20091
15-09-2010, 10:41
بله. لطفا بذاريد تا همه استفاده كنند.

حقیقتش من نمیدونم چه فایلی بزارم که قابل استفاده باشه.

Superium
21-09-2010, 22:28
با سلام
لطفا آپدیت مناسبت های تقویم فارسی را بگذارید با تشکر:cb:

mahdi_o
22-09-2010, 16:40
سلام
دیشب من ساعتم رو عقب کشیدم
ولی نمیدونم چرا این تقویم بهم ریخته و به مشکل خورده!!!
تاریخ رو داره سپتامبر نشون میده ولی زده 3شنبه ، 30 شهریور!!!!!

چی کار کنم که این مشکل حل بشه؟
sms هام هم بهم ریختن!

یکی کمک کنه
ممنون

SAEEDWIZARD
22-09-2010, 18:57
متاسفانه ظاهرا اين فايل تاريخي كه دوست عزيزمون WWE گذاشتند ، با عقب كشيدن ساعت مشكل داشته !

براي من هم همينطوري شده! در واقع در هر روز ، هم تاريخ همون روز هست و هم تاريخ روز قبلي. اما چون تاريخ روز قبلي قبل تر هستش ، اون رو نشون ميده. مگر اينكه به قسمت appointment ها بريد و تاريخ اشتباه رو پاك كنيد.

البته اين مشكل فقط تا آخر سپتامبر وجود داره و دقيقا يك هفته ديگه اين مشكل حل ميشه. پس نگران نباشيد

موفق باشيد

mahdi_o
23-09-2010, 00:04
متاسفانه ظاهرا اين فايل تاريخي كه دوست عزيزمون wwe گذاشتند ، با عقب كشيدن ساعت مشكل داشته !

براي من هم همينطوري شده! در واقع در هر روز ، هم تاريخ همون روز هست و هم تاريخ روز قبلي. اما چون تاريخ روز قبلي قبل تر هستش ، اون رو نشون ميده. مگر اينكه به قسمت appointment ها بريد و تاريخ اشتباه رو پاك كنيد.

البته اين مشكل فقط تا آخر سپتامبر وجود داره و دقيقا يك هفته ديگه اين مشكل حل ميشه. پس نگران نباشيد

موفق باشيد

سلام
دقیقا حرف شما درست هست
یعنی اول تاریخ و وقایع دیروز رو نشون میده و بعد تاریخ امروز
در صورتی که قبلا
ابتدا امروز رو نشون میداد و بعد فردا رو هم نشون میداد!

حالا چطوری هست که میگید تا آخر این ماه؟
چون اون ها هم تغییر ساعت دارن؟ به این دلیل؟

Superium
04-10-2010, 21:20
با سلام
لطفا آپدیت مناسبت های تقویم فارسی را بگذارید با تشکر

mehran_k
11-10-2010, 22:38
کسی نمیخواد آپدیت این تقویم (شش ماهه دوم )رو بذاره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAEEDWIZARD
12-10-2010, 10:57
پست اول ، انتهاي پست ، مي تونيد دانلود كنيد. (با رنگ قرمز مشخص هستش)

mehran_k
12-10-2010, 13:28
جناب سعید خان عزیز اونو که شما می فرمایید (Taghvim 89.rar)تا الان 10 بار دانلودش کردم ولی مناسبتهاش تا 10 سپتامبر بیشتر نیست !!!! میشه لطف کنید خودتون چکش کنید .ممنون

mehran_k
16-10-2010, 10:30
خبری نشد حضرات !!!!:39:

SAEEDWIZARD
16-10-2010, 11:20
نه. مشكلي نداره.

من الان دارم استفاده مي كنم ازش. فقط چون مناسبت هاش به صورت all day تعريف شده، توي صفحه ي اول نمياد. ولي اگر به تب تقويم بريد ، مناسبت ها + تاريخ هر روز رو خواهيد ديد.

Superium
18-10-2010, 11:18
نه. مشكلي نداره.

من الان دارم استفاده مي كنم ازش. فقط چون مناسبت هاش به صورت all day تعريف شده، توي صفحه ي اول نمياد. ولي اگر به تب تقويم بريد ، مناسبت ها + تاريخ هر روز رو خواهيد ديد.

سلام
لطفا فایل PIM Backup رو بزارید چون من بلد نیستم با PST کار کنم
با تشکر

mehran_k
18-10-2010, 13:23
آقا ما(بعد از باز کزدن فایل pst) هرچی تو اوت لوک نگاه میکنیم تا 10 سپتامبر بیشتر نمیبینیم ....!!!!

اگر لطف کنید به قول دوستمون فایل pim backup رو بذارید ممنون میشم :dn:

mehran_k
21-10-2010, 14:06
مثه اینکه نمیشه به امید کسی نشست !!!
این فایل pim با تمام مناسبتهای سال 89 :by:

navid_k
23-10-2010, 01:39
اگر یکی از دوستان زحمت بکشند و برای سال 90 هم تاریخ های شمسی رو همینطور ست کنند عالی میشه. (مناسبت ها هم فعلا نبود، نبود)

Superium
26-10-2010, 18:30
با سلام
واقعا هیچ بنی بشری پیدا نمیشه بتونه یک تقویم بسازه جایگزین تقویم میلادی مانیلا بشه؟
با این همه مخ چرا؟

mehran_k
28-10-2010, 08:49
مگه تو این پست جواب نگرفتی ؟!
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115716

Superium
29-10-2010, 22:49
مگه تو این پست جواب نگرفتی ؟!

نه بابا منظورم این نیست که
می گم این همه فارسی ساز درست می کنید نمی تونید تقویم شمسی رو جایگزین تقویم قمری یا میلادیش کنید؟
پس چه دست کاری میکنید؟اینا همون قبلیاست که دیگه چرا روی فارسی سازا اسم میذارید؟

mehran_k
31-10-2010, 17:15
نظر شما کاملادرست ....:bf:
ولی یادتون باشه هر کسی پست شما رو نگاه کنه فکر میکنه یه استاد داره با شاگردهاش حرف میزنه!!!! :be:
مطمئن باشید که این نیمچه برنامه هایی هم که دوستان ارائه میدن نهایت لطفشونه و ما نباید اینجوری جواب زحمتهاشونو بدیم .... اصلا چرا هیچوقت از خودمون شروع نمیکنیم....؟

Superium
01-11-2010, 10:57
نظر شما کاملادرست ....:bf:
ولی یادتون باشه هر کسی پست شما رو نگاه کنه فکر میکنه یه استاد داره با شاگردهاش حرف میزنه!!!! :be:
مطمئن باشید که این نیمچه برنامه هایی هم که دوستان ارائه میدن نهایت لطفشونه و ما نباید اینجوری جواب زحمتهاشونو بدیم .... اصلا چرا هیچوقت از خودمون شروع نمیکنیم....؟

من هیچ وقت قصد توهین نداشتم من دارم میگم که کسی که انقدر وارد هست می تونه فایل فارسی سازو دستکاری کنه نمی تونه قسمت تقویمشم دستکاری کنه؟

Majidjan
14-11-2010, 23:54
برای hd2 یه تقویم فارسی به همراه مناسبتها میخوام. آخرین فایل رو از پست اول دانلود کنم خوبه یا فایل جدیدتر هم هست ؟

Mr.Mobile
15-11-2010, 14:06
برای hd2 یه تقویم فارسی به همراه مناسبتها میخوام. آخرین فایل رو از پست اول دانلود کنم خوبه یا فایل جدیدتر هم هست ؟

اون مناسبت های 6 ماه اوله فقط
این ماله کل ساله
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=452286&d=1287653746

Majidjan
16-11-2010, 01:39
اون مناسبت های 6 ماه اوله فقط
این ماله کل ساله
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=452286&d=1287653746
این ضمیمه یک فایل rar بود که پس از Extract یک فایل با پسوند pib میده . این فایل رو چطوری باید نصیب کردِ ؟

Mr.Mobile
16-11-2010, 12:42
این ضمیمه یک فایل rar بود که پس از Extract یک فایل با پسوند pib میده . این فایل رو چطوری باید نصیب کردِ ؟

نرم افزار صفحه اول رو بنصب.این فقط مناسبت هاست که بعد از نصب .روش کلیک کن و Next کن و تو منو دومی رو بزن و نکست و تموم

ahhmad
16-11-2010, 15:55
سلام.راستش من همه صفحات این بخش را نخوندم.کاری که من برای داشتن تقویم انجام دادم اینه که(گوشی من Hd Mini) تو بخشcalender>appointment روزها به همراه گزیده مناسبتها را نوشتم.بعد با ppc pimback upبرنامه از اونا بک آپ گرفتم و ریختم روی سونی ایکس 1 و جواب داد.(البته به صورت آزمایشی حدود 10 روز را نوشتم.)می خواستم پیشنهاد بدم هر کدوم از دوستان روی گوشی خودش یک ماه را بنویسه و بک بگیره و تو سایت آپ کنه(حداکثر 30-45 دقیقه برای هر ماه میشه) .با همکاری 12 نفر از کاربرای سایت بالاخره ویندوز موبایلی ها هم تقویم دار میشن.البته همه باید با یک رویه یکسان تاریخ ها را ثبت کنند.من از این روش زیر ثبت کردم.خوب هم جواب داد:
به عنوانtitle تاریخ و مناسبت را نوشتم. locationرا بیخیال.ساعت استارت را 11:59 pm و ساعت اتمام را هم همون 11:59pm بذارین.ساعت دوم را که بذارین رو 11:59 خودبه خود گوشی تاریخ اتمام را روز بعد میذاره که باید اون را به تاریخ همون روز تغییر بدین.reminderرا هم Noneبذارین.بخش ریپیت را هم Dose not repeatبذارین.بقیه موارد را هم بدون تغییر بذارین.چند تا اسکرین شات:

Majidjan
16-11-2010, 20:20
نرم افزار صفحه اول رو بنصب.این فقط مناسبت هاست که بعد از نصب .روش کلیک کن و Next کن و تو منو دومی رو بزن و نکست و تموم
ممنون از راهنمایی تون. الان مناسبتها رو دارم منتها تاریخ شمسی رو برعکس نشون میده .
یعنی بجای 1389/8/25 به اینصورت 25/8/1389 نمایش میده. ربطی به برنامه فارسی سازی داره ؟
من از MOBiDIV استفاده کردم.
دوست عزیز ahhmad خیلی جالب کار کردید . مناسبتها خیلی قشنگ نمایش داده میشه . یه سئوال دارم : این آیتم Call History چطوری به صفحه Home اضافه میشه ؟ واینکه چطور از صفحه گوشی میشه عکس گرفت ؟
ممنون.

Mr.Mobile
17-11-2010, 01:48
ممنون از راهنمایی تون. الان مناسبتها رو دارم منتها تاریخ شمسی رو برعکس نشون میده .
یعنی بجای 1389/8/25 به اینصورت 25/8/1389 نمایش میده. ربطی به برنامه فارسی سازی داره ؟
من از MOBiDIV استفاده کردم.
دوست عزیز ahhmad خیلی جالب کار کردید . مناسبتها خیلی قشنگ نمایش داده میشه . یه سئوال دارم : این آیتم Call History چطوری به صفحه Home اضافه میشه ؟ واینکه چطور از صفحه گوشی میشه عکس گرفت ؟
ممنون.

نه ربط نداره.از اون طرف هم خیلی عجیب نیست.مدلشه .ریز نشین خواهشا اینقدر

برنامه واسه عکس گرفتن:
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=374255&d=1270208422

MOEIN
21-11-2010, 13:28
عزیزان کم کم داریم به سال جدید یعنی 1390 نزدیک میشم
خواستم ببنیم کسی تقویمشو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا یه چیزه دیگه کاسی تقویمی نداره که بشه مثل کالندر تقویم چند سال دیگه رو هم داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید

Mr.Mobile
22-11-2010, 13:34
عزیزان کم کم داریم به سال جدید یعنی 1390 نزدیک میشم
خواستم ببنیم کسی تقویمشو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا یه چیزه دیگه کاسی تقویمی نداره که بشه مثل کالندر تقویم چند سال دیگه رو هم داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید

اووووووووووه .هنوز 4 ماه دیگه مونده.هنوز تقویم رسمی رو ندادن که بچه ها از روش مناسبت ها رو بزنن
تقویم هر سال معمولا تو اوایل همون سال میاد.مثلا اردیبهشت

Safa125
23-11-2010, 00:50
سلام

برای دریافت مناسبت ها + تاریخ هر روز ، می تونید به پست زیر مراجعه کنید:

با تشکر از WW_EA عزیز .

بسیار بسیار عالی بود : :hello:dz:
روی HD2 بسیار عالی جواب داد
فقط میمونه یه سوال واسه خوشگل شدنش
چیکارکنم که فقط قاب تقویم کلا برداشته بشه مثل ساعتم با توجه به عکسهای زیر
یعنی فقط نوشته های تقویم ومناسبت هاش رو روی صفحه داشته باشم وعکس پشت زمینه واضحتر مشخص بشه (یعنی قاب مشکی تقویم شیشه ای بشه )
فقط تقویم بهم نریزه وبشه مینیمم وماکزیمم کرد

شکلای زیر ماله گوشیمه
http://up.iranblog.com/Files0/b8bc1745d5f64aa3b061.png

http://up.iranblog.com/Files0/2d85512653784f62bd2c.png

Safa125
25-11-2010, 10:15
سلام :hello:
جایی بهتر از اینجا واسش ندیدم به هر حال اگه جاش نادرسته انتقالش بدین:ca:
من دیشب رادیو ورادیو رم گوشیم و ارتقا دادم از عکس اول به عکس پایینیش:ca:

http://up.iranblog.com/Files0/e44377812ed547b89deb.jpg

http://up.iranblog.com/Files0/b2862ad0333b49f39c89.png

ولی وقتی گوشی اومد بالا یکم به تقویمش سیخ زدم وباکمال حیرت دیدم مناسبت هارو پیش فرض داره (عکس زیری):be:
اینم عکس منوی هوم گوشیمه

http://up.iranblog.com/Files0/fc59fd2daae744478529.png

حال میخواستم ببینم این افزونه مناسبت ها روی خود رام هست ؟:dz:
چون توی رام قبلیم اینجوری نبود ومن فایلهای پست اول و نصب کردم که اینجوری شد.

اگه وقت کردین سوال قبلیمم جواب بدین :ca:

SAEEDWIZARD
25-11-2010, 10:54
يعني رام Miri مناسبت ها رو داره !! D:
looool

نه دوست عزيز. شايد به كامپيوتر وصل كردي گوشي رو ، سينك شده.

نه رام Miri و نه هيچ رام ديگه اي ، اين مناسبت ها رو روي خودش نداره.

Safa125
25-11-2010, 12:35
يعني رام Miri مناسبت ها رو داره !! D:
looool

نه دوست عزيز. شايد به كامپيوتر وصل كردي گوشي رو ، سينك شده.

نه رام Miri و نه هيچ رام ديگه اي ، اين مناسبت ها رو روي خودش نداره.

سلام
البته که با کامپیوتر سینک کردم
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCezhxpd-t153ePBsd1NcYzoZvdCL-H8MxfSujMAs__akBMrwseA
ولی فایل های پست اول و توی این رام جدید نصب نکردم
واسه خودمم جای سوال بید
چجوری سینک باعث میشه تقویم اینجوری شه ؟

عیدتون هم مبارک:bp:
http://funshad.com/Pics/FunShad.Com-20091130-01386bd6d8e091c2ab4c7c7de644d37b.jpg
سیدا کجان که عیدی بگیریم ازشون؟:bi:
این سایت چندتا سید داره؟:ca:

SAEEDWIZARD
25-11-2010, 13:45
فايل هاي پست اول رو نصب نكرديد اما مناسبت ها از رام قبلي توي كامپيوتر بوده ، الان به اين رام منتقل شده.

موفق باشيد

Safa125
26-11-2010, 19:55
بسیار بسیار عالی بود : :hello:dz:
روی HD2 بسیار عالی جواب داد
فقط میمونه یه سوال واسه خوشگل شدنش
چیکارکنم که فقط قاب تقویم کلا برداشته بشه مثل ساعتم با توجه به عکسهای زیر
یعنی فقط نوشته های تقویم ومناسبت هاش رو روی صفحه داشته باشم وعکس پشت زمینه واضحتر مشخص بشه (یعنی قاب مشکی تقویم شیشه ای بشه )
فقط تقویم بهم نریزه وبشه مینیمم وماکزیمم کرد

شکلای زیر ماله گوشیمه
http://up.iranblog.com/Files0/b8bc1745d5f64aa3b061.png

http://up.iranblog.com/Files0/2d85512653784f62bd2c.png

سلاااااااام :dm:
چیزی واسه پست صفحه 15 من پیدا نشد؟ :122:
که روی تقویم سعیدجان کارکنه وقاب تقویم شیشه ای شه

http://www.sabokbalan.com/4images/data/media/3/yaran-larg.jpg

SAEEDWIZARD
30-11-2010, 12:25
سلاااااااام :dm:
چیزی واسه پست صفحه 15 من پیدا نشد؟ :122:
که روی تقویم سعیدجان کارکنه وقاب تقویم شیشه ای شه

http://www.sabokbalan.com/

شما از ورژن هاي قديمي Cookie Home Tab استفاده مي كنيد ؟

اگر خود مانيلا بود ، مشكلي نبود. چه بسا من كارهاي خيلي بيشتري با صفحه ي Home خودم كردم (بدون Cookie home tab)
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=467146&stc=1&d=1291107264
ولي چون نرم افزار كوكي، اسم فايل هاي مانيلا رو تغيير داده، من اسم فايلش رو نمي دونم.

Safa125
30-11-2010, 14:48
شما از ورژن هاي قديمي Cookie Home Tab استفاده مي كنيد ؟

اگر خود مانيلا بود ، مشكلي نبود. چه بسا من كارهاي خيلي بيشتري با صفحه ي Home خودم كردم (بدون Cookie home tab)
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=467146&stc=1&d=1291107264
ولي چون نرم افزار كوكي، اسم فايل هاي مانيلا رو تغيير داده، من اسم فايلش رو نمي دونم.

سلام :welcomeswing:
راستش من اصلا با Cookie home tab کار نکردم ( بلد نیستم :be:)
چون میترسم گرافیک گوشیم بهم بریزه و هارد رسیت و غیره ....:dy:
بازهم ازت ممنونم

دو تن از اساتید فیزیک دانشگاه شهید بهشتی صبح دوشنبه ترور شدند.
http://www.khabaronline.ir/images/position2/2010/11/10-11-29-1516075872_524.jpg

SAEEDWIZARD
01-12-2010, 09:40
سلام :welcomeswing:
راستش من اصلا با Cookie home tab کار نکردم ( بلد نیستم :be:)
چون میترسم گرافیک گوشیم بهم بریزه و هارد رسیت و غیره ....:dy:
بازهم ازت ممنونم

دو تن از اساتید فیزیک دانشگاه شهید بهشتی صبح دوشنبه ترور شدند.
http://www.khabaronline.ir/images/position2/2010/11/10-11-29-1516075872_524.jpg

به هر حال خط هاي زير آيكون باطري و ساعت نشون ميده كه شما داريد از نرم افزار Cookie home tab استفاده مي كنيد. (يا دقيق تر بگم از رامي استفاده مي كنيد كه داره از Cookie tome tab استفاده مي كنه)

Safa125
02-12-2010, 01:03
به هر حال خط هاي زير آيكون باطري و ساعت نشون ميده كه شما داريد از نرم افزار Cookie home tab استفاده مي كنيد. (يا دقيق تر بگم از رامي استفاده مي كنيد كه داره از Cookie tome tab استفاده مي كنه)

سلام
توی پنجره ریمو گوشیم Cookie tome tab رو پیداش کردم(خودم نمیدونم از کجا نصبیدم ):dm:
رام ورمم هم اینطوریه
http://xm.webege.com/images/c3279b0b059b.png

mehrdad201
05-12-2010, 10:58
سعید جان

امکان ایمپورت کردن این مناسبتها برای دوستانی که اندروید روی اچ دی 2 دارن وجود داره ؟

من میخواستم این مناسبتها رو تو calendar خود اندرویدم که روی اچ دی 2 دارم وارد کنم. اما نمیدونم میشه یا نه

SAEEDWIZARD
05-12-2010, 12:52
سعید جان

امکان ایمپورت کردن این مناسبتها برای دوستانی که اندروید روی اچ دی 2 دارن وجود داره ؟

من میخواستم این مناسبتها رو تو calendar خود اندرویدم که روی اچ دی 2 دارم وارد کنم. اما نمیدونم میشه یا نه

والا من تو كاره آندرويد نيستم. اطلاع ندارم.

mehrdad201
05-12-2010, 16:52
والا من تو كاره آندرويد نيستم. اطلاع ندارم.

سعید جان میتونی فرمت .ics این ایونت ها رو برای من بفرستی.

میشه از طریق گوگل سینک کردشون. البته اگه این فایل رو داشته باشیم.

mryazdi
05-12-2010, 21:24
نباید کار سختی باشه شما اطلاعات تقویم رو با اوت لوک بخوننین و سییو کنید بعد pc سوئیت اندروید رو باز کنید تقویم رو از قسمت ایمپورت وارد کنید و رو اندروید ذخیره کنید درست مثل ذخیره کانتکت ها ....

parsa52
27-12-2010, 14:47
بله بفرما :
ضمن تشكر وقتي من import مي كنم توي outlook چيزي نشون داده نمي شه . ميشه راهنمايي فرماييد

MOEIN
27-12-2010, 15:11
دوستان کسی از تقویم سال 1390 خبری داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Superium
01-02-2011, 17:19
کسی تقویم سال 1390 رو داره برای گوشی؟

ika
01-02-2011, 22:00
کسی تقویم سال 1390 رو داره برای گوشی؟

دوستانی که تا حالا زحمت کشیدن با توجه به نزدیک شدن سال 1390 لطف کنن زحمت سال 90 رو بکشن

SAEEDWIZARD
01-02-2011, 23:34
شاید این تاپیک بتونه کمک کنه:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=115716

Superium
03-02-2011, 15:52
تقویم سال 90 با مناسبتهاش نیست؟

MOEIN
04-02-2011, 12:57
تقویم سال 90 با مناسبتهاش نیست؟

پست بالا گفته که به این تیک سر بزنید
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=115716

Superium
08-02-2011, 19:53

آخه مگه این برنامه مناسبت داره؟من عرض کردم با مناسبتها میخوام خودم این تاپیک رو میشناسم
با تشکر

parsa52
09-02-2011, 06:58
اين پست ارتباطي به تقويم 90 براي سيمبين نداره

Mr.Mobile
09-02-2011, 12:21
اين پست ارتباطي به تقويم 90 براي سيمبين نداره

الان سیمبین از کجا پیدا شد .بخش اختصاصیه لئو هست اینجا

aliavideh
27-02-2011, 13:59
ببخشید تقویم سال 90 رو از کجا گیر بیاریم؟

nima_lp
22-03-2011, 09:32
سلام سال نو همه دوستان مبارک
کسی زحمت تهیه تقویم 90 رو نکشیده ؟؟؟؟؟

Safa125
24-03-2011, 10:50
سلام سال نو همه دوستان مبارک
کسی زحمت تهیه تقویم 90 رو نکشیده ؟؟؟؟؟

کلا تایید میشه
:dk:

Bozorgtar_14
03-05-2011, 11:55