PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش ارسال فايلهاي جاوا نصب شده روي كَوشيهاي سوني اريكسون

MOHAMMED
02-01-2007, 13:36
به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزيز ....
آيا تاحالا شده كه روي كَوشيتون بازي يا برنامه جاوا اي نصب باشه ودوستتون ازتون بخواهد كه اين بازي يا برنامه رو براش ارسال كنيد بعد شرمنده بشيد ونتونيد اين كار رو انجام بديد ؟
خب حالا با اين روش نويني كه من امروز براتون اينجا ميكَذارم همه سوربريز ميشن و هر فايل جاواي نصب شده روي كَوشي رو براي دوستتون ميتونيد با بلوتوث يا اينفرارد ارسال كنيد ، ضمنا اين روش روي كَوشي سوني اريكسون كا 800 تست شده ، واين روش رو خودم كشف كردم ، وخواهش ميكنم اكَر كسي خواست موضوع رو جاي ديكَه بزاره حتما منبع رو ذكر كنه .

روش كار :

1- بايد برنامه MobyExplorer رو داشته باشيد كه براتون ضميمه كردم .
2- برنامه MobyExplorer رو باز كنيد .
3- بريد به درايو E .
4- روي فايل System كليك كنيد وبريد قسمت Properties .
5- خب يه تيك روي Hidden هست برشداريد .
6- خب برنامه MobyExplorer رو كو ﭽـيك كنيد يا ببنديد .
7- بريد توي فايل منيجر ﮔوشي ميبينيد كه يه فولدر جديد به نام System براي شما ظاهر شده .
8- وارد فولدر System بشيد بعد وارد فولدر ams شويد .
9- دنبال اسم برنامه يا بازي أي كه ميخواهيد ارسال كنيد ب ﮔرديد ، حواستون باشه از بعضي از بازيها يا برنامه ها دوتا فايل موجود هست اوني كه آرم جاوا كنارش هست رو كـﭘـي كنيد توي Other .
10- دوباره برنامه MobyExplorer رو باز كنيد .
11- بريد درايو E .
12- فولدر Other رو باز كنيد .
13- فايل جاواي مورد نظر رو كـﭘـي كنيد و به منوي اصلي يا هر فولدر ديكَه مثل music يا Pictures بـﭽسبانيد ، وبعد مثل هر فايل معمولي ارسال نماييد .

:atten: دوستان حتما نتيجه كار رو بكَيد ببينم موفق بود يا نه ، درضمن نوع كَوشي رو هم ذكر كنيد .

soheilkhan
02-01-2007, 23:01
رو k750i كه كار نكرد اگه مي كرد چي ميشد يه چيزي روش نصبه كه فايله اصليشو گم كردم واي واي

mohsen.f
02-01-2007, 23:44
سلام
روي W800i انجام دادم شد

MOHAMMED
03-01-2007, 10:08
احتمالا بايد روي كا 750 هم انجام بشه چونكه سيستم سوني اريكسونهاي جديد همه يكين .
درضمن دوستان روي گوشيهاي ديگه هم تست كنيد ونتيجه رو اعلام كنيد .

afe
03-01-2007, 10:57
من با گوشیم امتحان کردم ولی این طوری که آقا محمد گفت نمیشه.فولدر سیستم در گوشی کا750 در فولدر mssemc قرار دارد که پوشه ی کارت حافظه هست و در ضمن خود فولدر system به طور پیش فرض hiden نیست.و من هرکاری کردم نتونستم پوشه system رو در فایل منیجر خود گوشی ظاهر کنم.
ولی این راه هم باید جواب بده که با MobyExplorer ابتدا به پوشه mssemc بروید و بعد system=>ams تو پوشه ams شما برنامه های جاوایی که از قبل رو کارت حافظه اینستال کرده باشید رو میبینید .که فایل مورد نظر با فورمت jar رو کوپی و در پوشه other وpaste کنید.
من این راه رو امتحان کردم ولی در حین paste کردن error می ده.
شاید با یک ترفند بشه این مشکل رو حل کرد.
دوستمون که w800 دارند بگند که پوشه ی سیستم را در کدوم شاخه می بینند.
من احساس می کنم که در گوشی کا800 پوشه ی system بیرون از mssemc هست.
بازم از آقا محمد تشکر می کنم
ولی یک نکته لازمه که بگم:
گوشی های k800-w810-w850 و گوشی های جدیدترش داری تفاوت های زیادی با دیگر گوشی های قدیمی از لحاظ نرم افزاری هستند.گوشی هایی که نام بردم همگی دارای java virtual mashine کاملا متفاوتی با گوشی هایی همچون با k750وw800 هستند.

afe
03-01-2007, 11:08
رو k750i كه كار نكرد اگه مي كرد چي ميشد يه چيزي روش نصبه كه فايله اصليشو گم كردم واي واي
سلام
این مشکل شما به راحتی قابل حله:
ابتدا برنامه یا بازی که رو گوشی نصب شده را دارید روی کارت حافظه کوپی کنید.(برنامه ها در گوشی به طور پیش فرض روی حافظهی داخلی نصب می شود.)
بعد گوشی رو به کامپیوتر با usb وصل کن:
removable disk(?:)=>mssemc=>system=>ams
در پوشه ams می تونید برنامه ایی رو که می خواهید رو پیدا کنید که با فورمت jar jad رو روی کامپیوترت کوپی کن

yusefreza
03-01-2007, 11:23
من روي w700 انجام دادم و شد. خيلي ممنون

MOHAMMED
03-01-2007, 11:26
من با گوشیم امتحان کردم ولی این طوری که آقا محمد گفت نمیشه.فولدر سیستم در گوشی کا750 در فولدر mssemc قرار دارد که پوشه ی کارت حافظه هست و در ضمن خود فولدر system به طور پیش فرض hiden نیست.و من هرکاری کردم نتونستم پوشه system رو در فایل منیجر خود گوشی ظاهر کنم.
ولی این راه هم باید جواب بده که با MobyExplorer ابتدا به پوشه mssemc بروید و بعد system=>ams تو پوشه ams شما برنامه های جاوایی که از قبل رو کارت حافظه اینستال کرده باشید رو میبینید .که فایل مورد نظر با فورمت jar رو کوپی و در پوشه other وpaste کنید.
گوشی های k800-w810-w850 و گوشی های جدیدترش داری تفاوت های زیادی با دیگر گوشی های قدیمی از لحاظ نرم افزاری هستند.گوشی هایی که نام بردم همگی دارای java virtual mashine کاملا متفاوتی با گوشی هایی همچون با k750وw800 هستند.

سلام دوست عزيز

اكَه وقتي كه ميخواهيد فايل جار رو paste كنيد از برنامه موبي اكسبلورر اين كار رو ميكنيد يا از فايل منيجر معمولي كَوشي ؟ بايد از فايل منيجري معمولي كَوشي بكنيد .

imanhm
03-01-2007, 11:51
اجازه بدین منم تست کنم نتیجه را خدمتتون خواهم گفت.ممنون

hoomanDC
03-01-2007, 11:53
.

كپي كردن فايلهاي داخل ams كافي نيست. من قبلا اين كار رو كرده بودم ولي اجرا نشد.

hoomanDC
03-01-2007, 11:55

كدوم برنامش رو ميخواي بگو شايد داشته باشم.

soheilkhan
03-01-2007, 18:12
بازیه mobileOrgasm فکر نمی کنم کسی داشته باشه خیلی باحاله سایتی که ازش گرفتم بسته شده فکر کنم اشتباها کات پیستش کرده بودم.

Scarta
03-01-2007, 18:37
چه عجب يه مطلب به درد بخور تو اين سايت ديديم !!!

MOHAMMED
03-01-2007, 22:49
چه عجب يه مطلب به درد بخور تو اين سايت ديديم !!!

اقا دست شما درد نكنه ؟!

اين همه بجه ها زحمت ميكشن مطالبشون به دردنخوره ؟

afe
03-01-2007, 22:55
سلام دوست عزيز

اكَه وقتي كه ميخواهيد فايل جار رو paste كنيد از برنامه موبي اكسبلورر اين كار رو ميكنيد يا از فايل منيجر معمولي كَوشي ؟ بايد از فايل منيجري معمولي كَوشي بكنيد .
می دونم که باید از فایل منیجر خود گوشی استفاده کنم ولی مشکل من اینه که اصلا نمی تونم پوشه ی system رو ظاهر کنم.

Scarta
03-01-2007, 23:01
آقا محمد ، راهي هست كه نرم افزار و بازي هاي نصب شده روي خود گوشي رو انتقال داد ؟؟

soheilkhan
03-01-2007, 23:13
دقیقا همینطوره کاریش نمیشه کرد ولی پس چطور بعضی ها اومدن گفتن که ما امتحان کردیم جواب داد؟؟؟؟؟؟

afe
03-01-2007, 23:22
من هر کاری کردم نشد.دوستانی تونستند یک توضیح مفصل بدند.

sam_shafiee
03-01-2007, 23:42
سلام
روي W800i انجام دادم شد

اگه رو w800 شده پس حتما رو k750 هم میشه

MOHAMMED
04-01-2007, 00:26
می دونم که باید از فایل منیجر خود گوشی استفاده کنم ولی مشکل من اینه که اصلا نمی تونم پوشه ی system رو ظاهر کنم.
خب فولدر سيستم مخفي هست وبراي ظاهر كردنش باد با موبي اكسبلور همون كاري رو كه كفتم انجام بدي

MOHAMMED
04-01-2007, 00:29
آقا محمد ، راهي هست كه نرم افزار و بازي هاي نصب شده روي خود گوشي رو انتقال داد ؟؟
به كجا انتقال داد ؟

بعد از انجام تمام كارهايي كه ذكر شد فايل جاوا رو ميتونيد از اول هرجا كه بخواهيد نصب كنيد

soheilkhan
04-01-2007, 12:20
محمدجان مشکل اینجاست که اولا با موبی اکسپلورر فایله سیستم در k750 مخفي نيست و ثانيا در پوشه ams پسوندها جار نیستند .

MOHAMMED
04-01-2007, 12:29
حيف كه من كا 750 ندارم و از رفقا هم كسي نداره تا روش تست كنم ، خوب توي سيستم بريد تمام فولدرهاش رو بكَرديد ، شايد بيدا بشه .

saeed6343
04-01-2007, 12:40
روي دبليو810و550و زد610 امتحان شد.
دمتون گرم

hoomanDC
04-01-2007, 13:57
حيف كه من كا 750 ندارم و از رفقا هم كسي نداره تا روش تست كنم ، خوب توي سيستم بريد تمام فولدرهاش رو بكَرديد ، شايد بيدا بشه .

من روي k750 با برنامه هاي مختلف فايلهاي نصب شده رو كپي كردم، حتي با فارمنيجر هم فايلهاي نصب شده رو برداشتم ولي فايده نداشته.
اگر كسي آدرس ديگه اي از فايلهاي جار نصب روي گوشي مي دونه بگه.

hoomanDC
04-01-2007, 14:01
آقا محمد اگر ممكنه بازيهاي روي k800 رو هم به همين روش بگذارين.
من مي خواستم همين كار رو بكنم و اشتباها پاكشون كردم، ممنون.

Aryan_lb
04-01-2007, 14:54
rooye w550 amal nakard aziz

m-s-s
16-01-2007, 00:59
با سلام
گوشي من w700i هستش ولي اين برنامه روش اجرا نمي شه چونكه اولا فايل سيستم تو مموري خارجي هستش و ثانيا هيدن هم نيست .
لطف كنيد راهنمايي كنيد . با تشكر

hoomanDC
16-01-2007, 12:04
محمد جان من هنوز منتظر شما هستم.

Scarta
17-01-2007, 00:33
به كجا انتقال داد ؟

بعد از انجام تمام كارهايي كه ذكر شد فايل جاوا رو ميتونيد از اول هرجا كه بخواهيد نصب كنيد

عزيز ، منظورم اينه كه ميشه نرم افزار و بازي هاي نصب شده به صورت ارجينال روي خود گوشي رو هم اين كار رو باهاشون كرد ؟؟؟؟

MOHAMMED
21-01-2007, 14:08
آقا محمد اگر ممكنه بازيهاي روي k800 رو هم به همين روش بگذارين.
من مي خواستم همين كار رو بكنم و اشتباها پاكشون كردم، ممنون.
كدوم بازي ؟ بازيهاي اصلي رو نميشه فرستاد واصلا توي مموري كارت نيستن .

عزيز ، منظورم اينه كه ميشه نرم افزار و بازي هاي نصب شده به صورت ارجينال روي خود گوشي رو هم اين كار رو باهاشون كرد ؟؟؟؟

نه ظاهرا نميشه !

amin516
28-02-2007, 19:46
من هر کاری کردم نشد.دوستانی تونستند یک توضیح مفصل بدند.

من w710i دارم و تونستم بر اساس روشی که MOHAMMED گفته اینکارو انجام بدم. مشکلی هم نداره.
یکی از دوستانم k750 داره اگه فردا دیدمش رو گوشیش امتحان می‌کنم ببینم مشکل شما چیه؟:118:

mohsen-fb
01-03-2007, 09:20
من با دبليو 810 امتحان كردم شد با برنامه موبي اكسپلورر

mohsen-fb
01-03-2007, 09:28

R.E.Z.A
01-03-2007, 11:06
انجام شد .

عالي بودش ممنون..........

18577
03-03-2007, 01:42
روي دبليو810و550و زد610 امتحان شد.
دمتون گرم

روی w550 کار نمی کنه یا من بلد نیستم. اگه کسی تونسته یه کمکی بکنه.

18577
03-03-2007, 01:54
چه جوری می شه فایل جار رو به یه گوشی دیگه فرستاد که اون گوشی هم سورس فایل رو داشته باشه؟؟ می دونم به تاپیک ربط نداره ولی ممنون می شم اگه کسی کمک کنه چون هر جا گشتم چیزی پیدا نکردم.

amin516
03-03-2007, 08:00

من حرف این دوستمون رو تایید می‌کنم. گوشی‌های جدید سونی اریکسون از java platform 7 استفاده می‌کنند. k610-w710-k790-k800-z710

18577
03-03-2007, 13:00
روی w550 کار نمی کنه یا من بلد نیستم. اگه کسی تونسته یه کمکی بکنه.

کسی نمی خوا کمک کنه ؟ فکر کنم باید برم یه گوشی دیگه بخرم !!!

mir_ghazab_800
11-03-2007, 17:47
ببخشید من w800 دارم ولی روی hidden تیک نداره
منو راهنمایی کنید

MOHAMMED
09-04-2007, 18:06
دوستان این روشی که من گفتم برای گوشیهای جدید مثل کا 800 و کا 610 و غیره قابل اجراست ... ولی ظاهرا سیستم گوشیهای قدیمتر مثل کا 750 فرق داره وباید کشف کرد راهش رو واین از دست من ساخته نیست چون که کا 750 وگوشیهای مشابه رو ندارم .

King Aria
09-04-2007, 19:28
چطوری میشه رفت توی داریو E ؟

gladiatoor
18-05-2007, 00:04
بر روي K800i انجام شد عاليه ممنون..

NaserKhan
28-05-2007, 16:58
بازیه mobileOrgasm فکر نمی کنم کسی داشته باشه خیلی باحاله سایتی که ازش گرفتم بسته شده فکر کنم اشتباها کات پیستش کرده بودم.
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
توجه اين روشي كه مي گم خودم پيدا كردم با فار منيجر همه فايلهاي fs را تو هارد كپي كردم همهي برنامه ها به اين مسير كپي مي شن البته اصلشون tpa\preset\system\ams ولي وقتي رو مموري كارت كپي مي شه از همون مسيري كه دوستمون گفتن{رو مموري} من با خود كامپيوتر هم كپي كردم نصب نشد :yipi: :yipi: :yipi: :yipi:

mri
28-05-2007, 17:59
این آموزش رو من تو قسمت (w810 کلیه مسائل و مشکلات این گوشی صفحه 50) خیلی وقت پیش دادم ولی هیچ کس استقبال نکرد فقط آقای moriss یه تشکر زده بود. ولی چون یکی از مدیران انجمن نوشته همه میرن و می خونن و نظر میدن!!!!

sam_shafiee
28-05-2007, 22:25
این آموزش رو من تو قسمت (w810 کلیه مسائل و مشکلات این گوشی صفحه 50) خیلی وقت پیش دادم ولی هیچ کس استقبال نکرد فقط آقای moriss یه تشکر زده بود. ولی چون یکی از مدیران انجمن نوشته همه میرن و می خونن و نظر میدن!!!!
دوست عزیز اینجوری که شما میگید نیست شاید پست شما جایی بوده که خیلی جلب توجه نکرده
شما میتونستید اونموقع واسه این موضوع تاپیک جدید باز کنید علی رغم اینکه با ایجاد تاپیک های بی مورد مخالفت میشه ولی اگه تاپیکی با این عنوان ایجاد می کردید حتما همین مقدار استقبال میشد

MOHAMMED
28-05-2007, 22:47
ميشه زحمت بكشي و لينكش رو بدي ؟؟ ببينيم كه تاريخش كي بوده ؟

mri
29-05-2007, 13:06
نوشتم که . بخش پرسش و پاسخ -w810 کلیه مسائل و مشکلات این گوشی - صفحه 50

در ضمن باید خدمت آقای sam-shafiee عرض کنم که من می خواستم این مطلب رو تو قسمت مقالات آموزشی بنویسم که با پیغام "شما اجازه دسترسي به اين صفحه را نداريد" مواجه شدم . پس نگویید که در پست بهتری می نوشتید. آقای MOHAMMED جزء مدیران انجمن هستند که تونستن تو بخش مقالات آموزشی تاپیک جدید ایجاد کنند.

mri
30-05-2007, 17:12
معلومه که حرف حساب جواب نداره . ولی آقایون این رسم مدیریت نیست .یه مدیر موظفه که اگه تاپیکی سرجاش نبود اون رو به محل اصلیش انتقال بده. آقای Moriss اون موقع که من این مطلب رو نوشتم و شما مطلب رو خوندید و زحمت کشیدید تشکر کردید ،نمی تونستید تاپیک رو به بخش مقالات آموزشی انتقال بدید؟
من که اصلاً ادعایی ندارم .می بینید که هیچ ستاره ای هم ندارم. ولی شما که n ساله این کارتونه چرا؟

Raouf Tohidnia
22-09-2007, 18:07
bain kar mitoni hamon karike dar poste 1 omade bokoni
1-aval kabie usb ro begosi mizani
2- bad other rapeidamikoni bad harche formate jar dari mirizi tosh
3-baiad bad az rikhtane barname on ra dorost dat pposheie other ya hamon digar beriz
ok100%

ajdar2066
23-09-2007, 16:23
اقا محمد اگه کد رجیستری موبی اکسپلوررو داری بذار.

fun310i
05-10-2007, 21:05
با این روش شما به سادگی می توانید بازیها و برنامه های نصب شده روی گوشی را از طریق
بلوتوس یا اینفراد بفرستید. شما اول برنامه زیر را دانلود کنید.
روش کار با برنامه Opera:
بعد از نصب اپرا روی گوشی وارد برنامه شوید و با کلیک روی Menu > Tools > Files manager
درایو E یا همان مموری انتخاب می کنیم بعد به این منو میرویم Tools > Operations > Hidden files وقتی این گذینه را انتخاب می کنیم فایلهای پنهان شده دیده میشوند بعد وارد System > ams میشویم که فایلهای نصب شده را میبینیم حالا هر کدام را خواستیم انتخاب میکنیم و با استفاده از این فرمان Tools > Operations > Copy در پوشه Other وبا استفاده از Tools > Paste
کپی میکنیم.برای اینکار از MobyExplorer میتوان استفاده کرد.

MOHAMMED
06-10-2007, 22:23
دوست عزیز اینجا هم قبلا توضیح داده شده بود :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=17447&highlight=%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84+%D8%A8%D8 %B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87

ولی ظاهرا این یکی هم شبیه اون هست اما با برنامه دیگه .

masoodpalang
10-12-2007, 09:59
سلام من گوشیم مموری نداره و وقتی برنامه رو باز میکنم فقط یه فولدر C وجود داره و بعضی از این چیزهایی که گفتین در این فولدر وجود نداره حالا چکار کنم؟

mra29
26-12-2007, 13:54
با این روش شما به سادگی می توانید بازیها و برنامه های نصب شده روی گوشی را از طریق
بلوتوس یا اینفراد بفرستید. شما اول برنامه زیر را دانلود کنید.
روش کار با برنامه Opera:
بعد از نصب اپرا روی گوشی وارد برنامه شوید و با کلیک روی Menu > Tools > Files manager
درایو E یا همان مموری انتخاب می کنیم بعد به این منو میرویم Tools > Operations > Hidden files وقتی این گذینه را انتخاب می کنیم فایلهای پنهان شده دیده میشوند بعد وارد System > ams میشویم که فایلهای نصب شده را میبینیم حالا هر کدام را خواستیم انتخاب میکنیم و با استفاده از این فرمان Tools > Operations > Copy در پوشه Other وبا استفاده از Tools > Paste
کپی میکنیم.برای اینکار از MobyExplorer میتوان استفاده کرد.

آقایون مثل اینکه هنوز متوجه نشدید رو گوشی های جدید مثل K800 جواب نمیده. وقتی برنامه رو تو گوشیت نصب میکنی یه تغییراتی در فایل جر ایجاد میشه که اگه اون فایل رو از فولدر SYSTEM بکشیش بیرون دیگه قابلیت نصب رو هیچ گوشی رو نداره. ضمنا من خودم اولین بار این رو 2 سال پیش با گوشیه داییم کشف کردم . اولش خیلی خوشحال شده بودم فکر میکردم جواب میده اما بعد از اینکه برنامه نصب نشد تازه فهمیدم اینقدرا هم الکی نیست داداش!!!:114:

alisoftware
20-11-2008, 17:18
به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزيز ....
آيا تاحالا شده كه روي كَوشيتون بازي يا برنامه جاوا اي نصب باشه ودوستتون ازتون بخواهد كه اين بازي يا برنامه رو براش ارسال كنيد بعد شرمنده بشيد ونتونيد اين كار رو انجام بديد ؟
خب حالا با اين روش نويني كه من امروز براتون اينجا ميكَذارم همه سوربريز ميشن و هر فايل جاواي نصب شده روي كَوشي رو براي دوستتون ميتونيد با بلوتوث يا اينفرارد ارسال كنيد ، ضمنا اين روش روي كَوشي سوني اريكسون كا 800 تست شده ، واين روش رو خودم كشف كردم ، وخواهش ميكنم اكَر كسي خواست موضوع رو جاي ديكَه بزاره حتما منبع رو ذكر كنه .

روش كار :

1- بايد برنامه MobyExplorer رو داشته باشيد كه براتون ضميمه كردم .
2- برنامه MobyExplorer رو باز كنيد .
3- بريد به درايو E .
4- روي فايل System كليك كنيد وبريد قسمت Properties .
5- خب يه تيك روي Hidden هست برشداريد .
6- خب برنامه MobyExplorer رو كو ﭽـيك كنيد يا ببنديد .
7- بريد توي فايل منيجر ﮔوشي ميبينيد كه يه فولدر جديد به نام System براي شما ظاهر شده .
8- وارد فولدر System بشيد بعد وارد فولدر arm شويد .
9- دنبال اسم برنامه يا بازي أي كه ميخواهيد ارسال كنيد ب ﮔرديد ، حواستون باشه از بعضي از بازيها يا برنامه ها دوتا فايل موجود هست اوني كه آرم جاوا كنارش هست رو كـﭘـي كنيد توي Other .
10- دوباره برنامه MobyExplorer رو باز كنيد .
11- بريد درايو E .
12- فولدر Other رو باز كنيد .
13- فايل جاواي مورد نظر رو كـﭘـي كنيد و به منوي اصلي يا هر فولدر ديكَه مثل music يا Pictures بـﭽسبانيد ، وبعد مثل هر فايل معمولي ارسال نماييد .

:atten: دوستان حتما نتيجه كار رو بكَيد ببينم موفق بود يا نه ، درضمن نوع كَوشي رو هم ذكر كنيد .

داداش اصلا فایل arm نداریم. گوشی من w800 هستش

majidst
09-01-2009, 12:42
روی گوشی k810 انجام شد
در ضمن پوشه ams صحیحه
با تشکر

mahdi207
21-07-2009, 06:26
رو گوشی من (c905) جواب داد:001:
تنها چیزی که قابل ذکر هست این که فقط برنامه های که به روی مموری نصب شده قابل دست یابی هستش002:
(بعد از وارد شدن به پوشه سیستم وارد پوشه ams شوید):merci: