PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب xplore روی فیرم ور کوک شده ( مخصوص کوکر ها )

arshux
11-03-2010, 11:24
سلام !
من میخواستم فریمور جدید درست کنم که بقیه دوستان زود تر اقدام کردن و فریمور های عالی ای ساختن و دیگه نیازی نیست من اینکا رو کنم ! فقط خواستم یه چیز رو به دوستانی که فریمور کوک میکنن بگم اونم اینه که چطور اکسپلور رو در فایل فریمور گوشی قراربدن . . .
برای اینکار
1 - اکسپلور را روی گوشی نصب کنید !
2 - اکسپلور را پاک کنید . . . .
3 - فلدر e\system\data را به e\system\dataB تغییر نام بدهید ! منظور از B چیز خاصی نیست فقط یعنی rename کنید فلدر رو حالا هر جوری خواستید . . . :6:
4 - اکسپلور را در درایو e نصب کنید !!!
5 - اکسپلور را باز کنید و سپس ببندید . . . .
6 - حالا باید دو تا فایل جدید تو e\system\data ببینید . . .
7 - این فایل ها رو داشته باشید یه جایی . . .
8 - اکسپلور رو با siscontent یا . . . extract کنید . . .
9 - فایل های اکسپلور رو در فایل فریمور ور اکسترکت شده کپی کنید . .. ( مثل نصب سایر برنامه ها . . . )
10 - فایل هایی که توی بند 7 گفتم رو هم تو z\system\data کپی کنید ! . . .
با repack کردن فایل فریمور و فلش کردن گوشی اکسپلور نصب شدن و سالم تحویل بگیرید . . .
با تشکر . . .
ARSHUX
:merci:
خودم خواستم بسازم یه فریمور با اکسپلور گفتم حالا که دیگه فریمور های خفن دیگه ای اومدن بهتره منم اینو آموزش بدم تا فریمور ها کامل تر شه . . . :39::4::4:
:52:
فقط اگر به درد خورد تشکر فراموش نشه !!!!!!!!!!!
:merci:

arshux
12-03-2010, 00:51
خوب شد ؟ نشد ؟ یه چیزی ؟ یه فحشی ؟

nakazaki1000
12-03-2010, 14:22
آموزش اینقدر کامل بود که دیگه حرفی برای گفتن نذاشت :6:
ممنون بابت پستت :41:

یه پیشنهاد هم داشتم
بهتره یک سری برنامه ها که سال تا سال آپدیت نمیشن رو تو فریمور کوک شده بزاریم چون وقتی ورژن جدیدشون میاد با مشکل آپدیت روبه رو میشم
ولی در کل پست شما مشکل خیلی از دوستان برای اضافه کردن این فایل منیجر به فریمورشون رو حل کرد :icon_hug:

HesaM
12-03-2010, 15:52
دوستان عزيز يه سوال: اگه مثلا ما ورژن 1.22 رو روي فرمور گذاشتيم اگه بخوايم ورژن جديدتر رو نصب كنيم با مشكل مواجه نميشيم؟ يا كلا هر برنامه ي ديگه اي. ورژن جديد ميتونه نصب بشه؟

nakazaki1000
12-03-2010, 17:38
دوستان عزيز يه سوال: اگه مثلا ما ورژن 1.22 رو روي فرمور گذاشتيم اگه بخوايم ورژن جديدتر رو نصب كنيم با مشكل مواجه نميشيم؟ يا كلا هر برنامه ي ديگه اي. ورژن جديد ميتونه نصب بشه؟

نه دوست عزیز دیگه نمیتونین ورژن جدیدتر نصب کنین
این همون مشکلی هست که عرض کردم

با پیغام .Unable to install. Component is built-in مواجه میشین

MaKenZi
22-03-2010, 13:01
البته اینم در ادامه ی صحبت های دوست عزیزمون اضافه کنم برنامه هایی مثل X-plore چون ورژن هاش مشکلات خیلی خاصی نداره. میشه از ورژن قدیمی هاشم حالا حالا ها استفاده کرد.

من خودم با اینکه کلی ورژن جدید با کرک اومده هنوز از همون ورژن 1.22 استفاده میکنم.و در کل اینجور برنامه ها زیاد آپدیت نمیخواد.
یا مثلا Ultimate Voice Recorder
یا Smart Settings
یا SmartCom GPs
و Free FullScreenWallpaper
و TTpoD
و خیلی های دیگه.

choopan
22-03-2010, 17:46
دغدغه ی همه این بود که چجوری این نرم افزار رو جا بدن توی گوشی ...خدا قوت دست شما درد نکنه .
همه دارن استفاده می کنن

arshux
23-03-2010, 23:26
ممنون ! خدا رو شکر من یه جایی به درد خوردم . . .

xAghilx
17-04-2010, 13:30
میشه خواهش کنم اسم اون دو فایل رو همین جا بگید:9:
آخه من xplore بطور پیش فرض روی گوشیم نصبه و حالا میخوام پاکش کنم و چون من این فریمور رو کوک نکردم اسم اون دوفایل رو نمیدونم:26::ambulance:

mohammadne17
09-09-2010, 13:45
رو 5800 برا من جواب داد
فقط اولين بار كه واردش ميشي خطا ميده

abacy
25-04-2011, 10:46
سلام .با تشکر از آموزش خوبتان .
دوست عزیز لطفا این مرا راهنمایی کنید . من گوشی ان97 دارم و فایلهای یک فریم ور کوک شده را دانلود کرده ام ولی نمدانم چطور آنها را روی گوشیم نصب کنم آیا باید به تعمیرگاههای موبیل برای نصب آنها رجوع کنم.منظورم اینه دستگاه فلشر می خواد یا نه؟ ممنون اگه جوابم بدین. عباسی

aassww
25-04-2011, 13:52
سلام .با تشکر از آموزش خوبتان .
دوست عزیز لطفا این مرا راهنمایی کنید . من گوشی ان97 دارم و فایلهای یک فریم ور کوک شده را دانلود کرده ام ولی نمدانم چطور آنها را روی گوشیم نصب کنم آیا باید به تعمیرگاههای موبیل برای نصب آنها رجوع کنم.منظورم اینه دستگاه فلشر می خواد یا نه؟ ممنون اگه جوابم بدین. عباسی
سلام دوست عزيز
شما براي استفاده از فريمور كوك شده بايد گوشيتون را توسط نرم افزار جاف فلش كنيد
ازاين لينك اموزش فلش نوكيا در حالت خاموشي با جاف را دانلود كن ومطالعه كن

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91140
واين لينك هم نرم افزار جاف را دانلود كن

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92948
در ضمن اگر مشكلي داشتيد درهمين لينك بالا سوالتون را مطرح كنيد زودتر به نتيجه ميرسيد

M H L
04-06-2011, 13:24
من که فایلی ندیدم اگه میشه اونارو ضمیمه کنین ممنون میشم.

®.TiTAN
04-06-2011, 16:07
من که فایلی ندیدم اگه میشه اونارو ضمیمه کنین ممنون میشم.
سلام
این تاپیک اموزشش هست
شما فایل XPlore رو خودتون اکسترکت کنید و مطابق اموزش کوک کنید ....

M H L
04-06-2011, 18:12
سلام
این تاپیک اموزشش هست
شما فایل XPlore رو خودتون اکسترکت کنید و مطابق اموزش کوک کنید ....

من این کارو کردم.این دوست عزیز میگه که باید علاوه بر اون فایل دیگه ایرو روی z:/data ریخته بشه ولی از تو این آدرس اون فایل هارو ندیدم.
بدون اون ها هم xplore اجرا نمیشه.
پرسیدم اگه میشه اون فایل هارو بذارن.
متوجه شدی تشکر کن.:df: