PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Sony Ericsson XPERIA X2 CLUB | همه چیز درباره ی شوالیه سونی اریکسون

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Vagrik
21-03-2010, 21:29
Sony Ericsson XPERIA X2
کلوپ این گوشی

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=389958&stc=1&d=1274438904

در حال تکمیل

تخصصی ترین بررسی گوشی xperia x2 از شرکت سونی اریکسون (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79938)

لینک دانلود برنامه های مهم برای Xperia X2

[برنامه] بهترین فارسی ساز برای این دستگاه > - - - - -

طریقه ریست دستگاه

قلم را از داخل دستگاه بیرون بکشید.
درب باتری را باز کنید.
با استفاده از قلم، دکمه ریز واقع در بالا سمت چپ را فشار دهید.

طریقه هارد ریست دستگاه

راه حل اول: از طریق Start > Settings > System > Clear Storage میتوانید هارد ریست کنید.
راه حل دوم: در صورتی که دستگاه بالا نمیاد، شما میبایست با استفاده از برنامه SEUS گوشی رو آپدیت کنید. (هنوز طریقه Hard-Reset دکمه ای برای این گوشی معرفی نشده است).

نکات مهم

پیشنهاد میشود برای آپدیت گرفتن از اطلاعات شخصی (شماره تلفن‌ها، Task، تقویم، SMS) از طریق برنامه Microsoft MyPhone عمل کنید. توجه داشته باشید، قبل از کار کردن با این برنامه، شما میبایست یک اکانت Windows Live داشته باشید.

در صورتی که Microsoft MyPhone شما برای Sync کردن، پیغام خطا نشان داد، تقویم دستگاه را بروز کنید تا این برنامه به درستی عمل کند.
برای اینکه بتوانید از برنامه استفاده کنید، بایستی برنامه نصب شده (به صورت پیش فرض) را بروز رسانی کنید (و یا آخرین ورژن (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=383860&stc=1&d=1272990975) این برنامه را دانلود و نصب کنید).

کاربرانی که به ورژن R1BA023 آپدیت کردند، برای حل مشکل سرعت خود بایستی این کارها را انجام دهند:

قدم اول: شما میبایست این برنامه (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=383859&stc=1&d=1272990975) را نصب کنید تا مشکل پاک شدن مموری کارتتان را حل کنید.
قدم دوم: برنامه های زیر را از طریق Start>Settings>System>Remove Programs پاک کنید.

SPB Mobile Shell
SPB Mobile Shell LifeStyle
Growing Panel
Pixel City
Pixel City Night
Google Search
Google .......
Bingo

قدم سوم: برنامه Advanced Config 3.3 (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=212099&d=1231944147) را دانلود و در گوشی نصب کنید. بعد از نصب برنامه را اجرا کنید و در قسمت Performance، تغییرات زیر را انجام دهید:

قسمت File System Cache Size بایستی 8MB انتخاب شود.
قسمت File System filter cache بایستی 16384 انتخاب شود.
بعد انجام تغییرات، از پایین گزینه Done را انتخاب کنید و بعد از انتخاب، سؤال پرسیده شده از شما رو هم نیز Yes کنید. دستگاه ریستارت خواهد شد. تمام!

دوستان توجه فرمایند، به دلیل اشکالاتی که در ویندوزهای در حال حاضر این دستگاه وجود دارد، از تست برنامه های تنظیماتی، جدا خودداری نمایند. به دلیل اینکه، این دستگاه فعلا فاقد Hard-Reset دستی بوده و در صورتی که گوشیتون به مشکل برخورد کرد و ویندوز بالا نیومد، شما میبایست، عملیات آپدیت و نصب دوباره را انجام دهید تا بتوانید ویندوزتان را بالا بیاورید.
(جدید | 30 اردیبهشت ماه 1389) آپدیت جدید MR2 برای این دستگاه منتشر شده است. دوستان با توجه به نکات زیر آپدیت دستگاه خودشون را انجام دهند:

حتما از اینترنت های پرسرعت برای آپدیت استفاده شود.
در صورتی که از اینترنت های حجمی استفاده میکنید، قبل از آپدیت، از حجم باقی مانده خودتان اطلاع داشته باشید.
در هنگام استفاده از برنامه SEUS، تحت هیچ شرایطی از برنامه های دیگر استفاده نکنید.

تاریخ ویرایش: این پست در تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1389 ویرایش شده است.
دلیل: اضافه کردن عکس دستگاه در تاپیک!

Vagrik
22-03-2010, 19:20
خبر اول:

طبق اعلام رسمی شرکت سونی اریکسون، در ماه March اولین بروز رسانی انجام خواهد شد و از ویندوز موبایل 6.5.1 ارتقاء به 6.5.2 داده خواهد شد.

و در ماه May نیز، دومین بروز رسانی انجام خواهد شد و به نسخه نهایی 6.5.3 ارتقاء داده خواهد شد.

در صورتی که خبرهای دیگری نیز به دستم برسه، سریعا در همین تاپیک اعلام خواهم کرد.

موفق باشید

arsalanronin
23-03-2010, 10:05
سلام
یه آپدیت جدید تو سایت سونی اریکسون قرار داده شده که البته نه به صورت رام کامل بلکه به صورت اصلاح کننده برای دایلر و پایداری بهتر ارائه شده که میتونید از لینک زیر دانلود کنید:
http://www.sonyericsson.com/update/x2?cc=ae&lc=en

س.ا.ا
30-03-2010, 15:21
سلام
آیا میشه با x2 فارسی خوند و تایپ کرد؟
اگر ممکنه آموزش کامل فارسی سازی برای x2 قرار بدین.

Vagrik
30-03-2010, 15:41
سلام
آیا میشه با x2 فارسی خوند و تایپ کرد؟
اگر ممکنه آموزش کامل فارسی سازی برای x2 قرار بدین.

با سلام و درود؛

اول اینکه به انجمن موبایلستان خوش اومدید...

دوست گرامی، در تمام پاکت پی سی ها، فارسی را میتوان به راحتی خواند و تایپ کرد.

بعد از اینکه این دستگاه را گرفتم، من تمام آموزش‌ها رو خواهم گذاشت.

موفق باشید

easasha
02-04-2010, 18:36
fدوستان قیمت آخر بدون گارانتی رو بذارید
در ضمن منظتر ریویوی شما از گوشی هستیم Vagrik عزیز

arsalanronin
02-04-2010, 21:48
قیمت x2 بدون گارانتی در تبریز:600

ruzy
03-04-2010, 01:33
دوستان x2 دار اولین اپدیت رسمی (mr1)با الخره اومد از طریق seus اپدیت کنید به حجم 123 مگا بایت

ahmad1344
03-04-2010, 17:10
قیمت امروز x2
520000 تومان

arsalanronin
03-04-2010, 20:45
دوستان x2 دار اولین اپدیت رسمی (mr1)با الخره اومد از طریق seus اپدیت کنید به حجم 123 مگا بایت

نه دوست عزیز،فعلا نوشته به زودی...

ruzy
04-04-2010, 09:08
نه دوست عزیز،فعلا نوشته به زودی...
من خودم اپدیت کردم دیروز الان گوشیه من رادیو و video call داره اون coming soon رو ولش کن تو گوشی رو وصل کن به pc اپدیتش کن

Vagrik
04-04-2010, 09:12
خب... من پیدا کردم!!! ولی کمی جای تعجب داره که 2 تا بازیش رو حذف کرده:

what include in this latest update:
1) Quick GPS (Very fast to lock the position)
2) FM Radio (inside SlideView)
3) New SlideView
4) Video Call function
5) 2 original game have been removed (EP 13 and Xtralt)

اینم تغییرات firmware جدید X2 است.

موفق باشید

ARA™
04-04-2010, 09:48
غیر از کیبورد دیگه چه مزیتی نسبت به hd2 داره؟
من با قیافش خیلی حال کردم به نظرتون میارزه بخرم؟

Vagrik
04-04-2010, 09:52
غیر از کیبورد دیگه چه مزیتی نسبت به hd2 داره؟
من با قیافش خیلی حال کردم به نظرتون میارزه بخرم؟

نسبت به HD2 مزیتی نداره... ولی کلا من این گوشی و X10 رو شاهکار سونی اریکسون میدونم.

من که دیگه به سمت HTC نمیرم...

برنامه خرید خودم به این شرح هستش.

1. تا 10 روز آینده: Sony Ericsson XPERIA X2
2. تا 1 سال آینده: Sony Ericsson XPERIA X10

این 2 گوشی رو نگه خواهم داشت.

ARA™
04-04-2010, 10:34
نسبت به hd2 مزیتی نداره... ولی کلا من این گوشی و x10 رو شاهکار سونی اریکسون میدونم.

من که دیگه به سمت htc نمیرم...

1. تا 10 روز آینده: Sony ericsson xperia x2
2. تا 1 سال آینده: Sony ericsson xperia x10

چرا به سمت اچ تی سی نمیرین؟
به خاطر این که واستون تکراری شده یا دلیل دیگه ای داره؟
------------------
منم با گوشی های اخیر سونی اریکسون خیلی حال حقیقتا زیبا و کار آمد هستن

ruzy
04-04-2010, 14:54
نسبت به HD2 مزیتی نداره... ولی کلا من این گوشی و X10 رو شاهکار سونی اریکسون میدونم.

من که دیگه به سمت HTC نمیرم...

1. تا 10 روز آینده: Sony Ericsson XPERIA X2
2. تا 1 سال آینده: Sony Ericsson XPERIA X10

دوست عزیز حالا که رام رسمی این گوشی هم اومده باید منتظر رام های کوک شده باشیم دیگه درسته؟یا فعلا خبری نیست؟با الا خره منتظر رام های کوک شده خوب از طرف شما هستیم vagrik عزیز

Vagrik
04-04-2010, 15:09
سلام و درود؛

برنامه های HTC باعث میشه که از سرعت گوشی کاسته بشه... به خاطر همین اصلا دیگه دور و بر گوشی های HTC نمیرم.

متاسفانه فعلا Hard-SPL برای گوشی Sony Ericsson XPERIA X2 نیومده که بتونم براش رام درست کنم.

به هر حال، امروز یا فردا میگیرمش...

بدرود

ruzy
04-04-2010, 15:39
سلام و درود؛

برنامه های HTC باعث میشه که از سرعت گوشی کاسته بشه... به خاطر همین اصلا دیگه دور و بر گوشی های HTC نمیرم.

متاسفانه فعلا Hard-SPL برای گوشی Sony Ericsson XPERIA X2 نیومده که بتونم براش رام درست کنم.

به هر حال، امروز یا فردا میگیرمش...

بدرود

vagrik جان گوشیه خوبیه فقط من یک player خوب پیدا نکردم اون پلاگین coreplayer که کیفیتش خوبه مشکل داره زود بخرش تو کارت درسته

Behzad WM
04-04-2010, 15:39
سلام به همه ي x2 داران ، دوستان قدر vagrik رو بدونيد ، چون هم خودش خيلي آدم با حاليه هم رام هايي كه ميسازه حرف ندارن . ما رو ديگه گذاشت كنار [ htc ] :020: ، اما قدرشو بدونيد .

همگي موفق باشيد .....:8:

ruzy
04-04-2010, 15:47
سلام به همه ي x2 داران ، دوستان قدر vagrik رو بدونيد ، چون هم خودش خيلي آدم با حاليه هم رام هايي كه ميسازه حرف ندارن . ما رو ديگه گذاشت كنار [ htc ] :020: ، اما قدرشو بدونيد .

همگي موفق باشيد .....:8:
elegant black بگیر silver زیاد جالب نیست ولی انصا فا خیلی گوشی خو شگلی هستش با این حال که کیبورد هم داره خیلی نازک وخوش دسته.و پانل tilewave خیلی کاربردیه من کلا با اون کار میکنم.ویه سوال دیگه که این hard-spl قضیه اش چیه رسمیه یا کوکر ها درستش میکنن؟البته این پست برای vagrik عزیزه

Vagrik
04-04-2010, 17:36
vagrik جان گوشیه خوبیه فقط من یک player خوب پیدا نکردم اون پلاگین coreplayer که کیفیتش خوبه مشکل داره زود بخرش تو کارت درسته

سلام و درود...

این Player (http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-nitrogen-player.html) رو چک کنید ببینید چطور جواب میگیرید.

موفق باشید

ruzy
04-04-2010, 17:48
سلام و درود...

این player (http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-nitrogen-player.html) رو چک کنید ببینید چطور جواب میگیرید.

موفق باشید
با تشکر ولی منظوره من پلیری برای فایل های تصویری مثل دایویکس وغیره بود

ahmad1344
05-04-2010, 08:26
بابا قیمت x2 هی میاد پایین من هر روز می خام بخرم ارزونتر میشه قیمت امروز 89.1.16 500000 تومن

Vagrik
05-04-2010, 08:34
بابا قیمت x2 هی میاد پایین من هر روز می خام بخرم ارزونتر میشه قیمت امروز 89.1.16 500000 تومن

دوست عزیز؛

لطفا آدرس اون فروشگاه رو برای من ارسال کنید.
بعدش هم، الان ساعت 8:30 صبح هستش... شما مطمئن هستید که قیمت کردید؟! الان بازار بسته هستش! از کجا قیمت میگیرید؟!!!!

من دیروز در بازار علاءالدین قیمت گرفتم: 580 الی 620 هزار تومان بود! (با و بدون گارانتی)

موفق باشید

ahmad1344
05-04-2010, 08:45
شما به طبقات بالا در علاالدین مراجعه کنید من از دوستم که تو اونجا مغازه داره پرسیدم طبقه اول با طبقه دوم و سوم گاهی تا 20000 تومن توفیر قیمت داره این گوشی با گارانتی اصل کامتل 550000 تومنه شما چطور اون قیمت رو گرفتید

Vagrik
05-04-2010, 08:47
شما به طبقات بالا در علاالدین مراجعه کنید من از دوستم که تو اونجا مغازه داره پرسیدم طبقه اول با طبقه دوم و سوم گاهی تا 20000 تومن توفیر قیمت داره

میتونید تلفن مغازه دوستتون رو بدید؟ ضروری هستش. یا آدرس مغازه دوستتون.

با تشکر

hosein_133
06-04-2010, 15:03
سلام دوستان
جناب ruzy میخواستم بدونم این اپدیتی که واسه x2 اومده (MR1) تغییری تو سرعت گوشی ایجاد کرده یا نه؟
من این گوشیو میخوام بخرم اما اینکه تو خیلی از سایتها میگن x2 خیلی لگیه مرددم کرده
خیلی ممنون

dead_makers
06-04-2010, 16:40
بابا سونی گوشیاش هر ایرادی داشته باشه رفع می کنه...
من سه سال و نیم پیش ام600 خریدم،اون موقه هر نیم ساعت یه بار می گفت باتری شارژ نداره و خاموش میشد (شارژ داشت)،یه عالمه ایراد دیگه،سرعت پایین،هر هفته مستر ریست می کردم،به مرور همه ی ایراداش رفع شد...اینم مثله اون حتی بهتر...
منکه تا نیم ساعت دیگه میرم بخرمش
خدا کنه ارزونتر شده باشه :دی
بهتون خبر میدم بچه ها
خوش باشین

ruzy
06-04-2010, 17:23
سلام دوستان
جناب ruzy میخواستم بدونم این اپدیتی که واسه x2 اومده (mr1) تغییری تو سرعت گوشی ایجاد کرده یا نه؟
من این گوشیو میخوام بخرم اما اینکه تو خیلی از سایتها میگن x2 خیلی لگیه مرددم کرده
خیلی ممنون
این اپدیت سرعت رو خیلی بالا تر برده و اصلا لگی نیست خیلی از اونیی که اینو میگن اصلا این گوشی رو تو دستشون نگرفتن

ruzy
06-04-2010, 17:33
میتونید تلفن مغازه دوستتون رو بدید؟ ضروری هستش. یا آدرس مغازه دوستتون.

با تشکر
مبارکت باشه دوست من منتظر رویو ی کامل و تخصصی هستیم

س.ا.ا
06-04-2010, 17:46
این اپدیت سرعت رو خیلی بالا تر برده و اصلا لگی نیست خیلی از اونیی که اینو میگن اصلا این گوشی رو تو دستشون نگرفتن

کدوم آپدیت؟
این لینک http://www.sonyericsson.com/update/x2?cc=ae&lc=en هیچ آپدیتی نداره.

ruzy
06-04-2010, 17:50
کدوم آپدیت؟
این لینک http://www.sonyericsson.com/update/x2?cc=ae&lc=en هیچ آپدیتی نداره.

نه بابا اون لینکو ولش کن مگه تا به حال از اون لینک گوشی سونی اریکسونتو اپدیت میکردی؟از برنامه sony ericsson updater service استفاده کن

Vagrik
06-04-2010, 19:37
خب... من بالاخره دیروز گرفتم و همون دیروز آپدیت کردم...!

خیلی خیلی خیلی خیلی کنده...!!! حتی آپدیتش هم مشکلش رو حل نکرد. هر چند، شنیده ها حاکیست که مشکلش داره برطرف میشه.

Edit: طبق درخواستی که به دیزاینر عزیز داده بودم (مبنی بر اینکه گوشی های X10 و X2 رو به لیست گوشی‌های سایت اضافه کنند)، امروز زحمت کشیدند و انجام دادند. کسانی که X2 (و یا X10) دارند، میتوانند در قسمت تنظیمات شخصی، عکس گوشیشون رو عوض کنند.

باز هم تشکر بسیار زیاد از علی آقای عزیز.

hosein_133
06-04-2010, 21:10
خب... من بالاخره دیروز گرفتم و همون دیروز آپدیت کردم...!

خیلی خیلی خیلی خیلی کنده...!!! حتی آپدیتش هم مشکلش رو حل نکرد. هر چند، شنیده ها حاکیست که مشکلش داره برطرف میشه.[/

من که گیج شدم:39:
MR1 سرعت گوشی رو بالا میبره یا نه تاثیری نداره؟
جناب ruzy میگن بالا میبره اما شما میگی نه002:
راستی جناب Vagrik شما گوشیتو از کجا و با چه قیمتی گرفتی؟
گارانتی اصلی یا متفرقه یه اصلا یدون گارانتی؟؟
ممنون

Vagrik
06-04-2010, 21:31
من که گیج شدم:39:
MR1 سرعت گوشی رو بالا میبره یا نه تاثیری نداره؟
جناب ruzy میگن بالا میبره اما شما میگی نه002:
راستی جناب Vagrik شما گوشیتو از کجا و با چه قیمتی گرفتی؟
گارانتی اصلی یا متفرقه یه اصلا یدون گارانتی؟؟
ممنون

خب، به نسبت سرعت رفته بالا... ولی من ناراضی هستم!

من از علاءالدین، با قیمت 590 هزار تومان (لوازم کامل (همراه با کابل TV و مموری 4 گیگابایت SanDisk کلاس 2، ...)، رنگ مشکی، بدون گارانتی) خریداری کردم.

اینم اضافه کنم، در قیمت پایین تر، فقط همراه با نرم افزار میدادند و کابل TV هم نداشت!!! و بعضی هاش هم مموری کارت نداشت.

به هر حال، از جای مطمئن خریدم به این قیمت.

موفق باشید

hosein_133
06-04-2010, 21:50
ممنون که سری پاسخ دادید
به نظر شما بگیرمش یا صبر کنم قیمتش بیاد پایین تر؟؟

dead_makers
06-04-2010, 21:56
منم همین الان خریدم
بدون گارانتی،بدون وسایل،باتری تعویضی 500 تومان
با گارانتی کامتل (البته احتمالا گارانتیش الکی هست چون اگه کانتل باشه می تونید به شماره 10009999 اس ام اس بدین شماره سریالو و اونا تایید می کنن،ولی هیچ کدوم از ایکس 2 ها اینجوری نیستن)+ 4گیگ رم و بدون کابل Tv من خریدم 560
با گارانتی اصلی که اسمش تلو یا یه همچین چرتی بود بین 580 تا 600
اون پاساژ خوشگله (مرکز موبایل؟)همه ی گوشیاش بالای 650 تومان بود،حتی 750 هم میدادن جالبه
درباره سرعت باید بگم پایینه،ولی توی این 2ساعت که اعصاب خورد کن نیست...
بقیه چیزارم تست می کنم میگم

hosein_133
06-04-2010, 22:09
منم همین الان خریدم
بدون گارانتی،بدون وسایل،باتری تعویضی 500 تومان
با گارانتی کامتل (البته احتمالا گارانتیش الکی هست چون اگه کانتل باشه می تونید به شماره 10009999 اس ام اس بدین شماره سریالو و اونا تایید می کنن،ولی هیچ کدوم از ایکس 2 ها اینجوری نیستن)+ 4گیگ رم و بدون کابل Tv من خریدم 560
با گارانتی اصلی که اسمش تلو یا یه همچین چرتی بود بین 580 تا 600
اون پاساژ خوشگله (مرکز موبایل؟)همه ی گوشیاش بالای 650 تومان بود،حتی 750 هم میدادن جالبه
درباره سرعت باید بگم پایینه،ولی توی این 2ساعت که اعصاب خورد کن نیست...
بقیه چیزارم تست می کنم میگم

مبارکت باشه دوست عزیز
قیمتای اون پاساژ که خیلی بالاست
من x2 رو 650 قیمت کردم اونجا البته از نمایندگی کامتل

ruzy
07-04-2010, 09:28
دوستانی که اپدیت کردن و نکردن این فایل رو که سونی اریکسون قبل از mr1 گذاشته بود رو نصب کنن البته من هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم ولی باید بگم خودم نصبش کردم.گوشیتون شارژ داشته باشه.

ahmad1344
07-04-2010, 10:10
ruzy و vagrik عزیز این آپدیت که الان در سایت سونی اریکسون موجوده و حجمش 33 مگه همونی هست که شما میگید ؟ این که نیازی به وصل شدن به سایت نداره لطفا خیلی واضح برای من و سایر کاربران بصورت تصویری آپدیت رو توضیح بدید . ضمنا همه ی برنامه های قابل نصب روی x1 روی x2 هم نصب میشه؟

Vagrik
07-04-2010, 10:20
دوستانی که اپدیت کردن و نکردن این فایل رو که سونی اریکسون قبل از mr1 گذاشته بود رو نصب کنن البته من هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم ولی باید بگم خودم نصبش کردم.گوشیتون شارژ داشته باشه.

ruzy جان، این آپدیت برای کسانی هستش که از طریق Update سرویس آپدیت نکردند. برای کسانی که آپدیت کردند، فکر نکنم باشه.

ruzy و vagrik عزیز این آپدیت که الان در سایت سونی اریکسون موجوده و حجمش 33 مگه همونی هست که شما میگید ؟ این که نیازی به وصل شدن به سایت نداره لطفا خیلی واضح برای من و سایر کاربران بصورت تصویری آپدیت رو توضیح بدید . ضمنا همه ی برنامه های قابل نصب روی x1 روی x2 هم نصب میشه؟

احمد جان؛

اون برنامه 33 مگابایتی رو دانلود میکنی و بعد تازه از طریق اون برنامه، گوشیتون رو آپدیت میکنید. فقط توجه کنید، اینترنت پر سرعت، شارژ 100٪، لازمه این آپدیت است.

از طریق اون برنامه، تازه یک فایل 123 مگابایتی دیگه نیز میگیره.

ruzy
07-04-2010, 11:42
ruzy جان، این آپدیت برای کسانی هستش که از طریق Update سرویس آپدیت نکردند. برای کسانی که آپدیت کردند، فکر نکنم باشه.

احمد جان؛

اون برنامه 33 مگابایتی رو دانلود میکنی و بعد تازه از طریق اون برنامه، گوشیتون رو آپدیت میکنید. فقط توجه کنید، اینترنت پر سرعت، شارژ 100٪، لازمه این آپدیت است.

از طریق اون برنامه، تازه یک فایل 123 مگابایتی دیگه نیز میگیره.
vagrik جان من خودم بعد از نصب mr1 این اپدیت رو نصب کردم و به نظر خودم که بهتر شده

Vagrik
07-04-2010, 12:28
From Mobile: Dustan, bezudi khodam ye cab dorost mikonam ke moshkelat ra ta 50% hal kone. Man alan ruye gushim taghirati dadam. alan be nesbat kheily behtar az ghabl shode. :-)

farzad48
07-04-2010, 13:21
سلام واگریک جان گوشی جدیدت مبارک باشه. به نظرت بااین گوشی کار کردی این بهتره یا مدلای همردیفش در اچ تی سی مثل تاچ پرو2؟ کلا نظر بدی ممنون میشم من خودم فکر می کنم ایکس 2 یا امنیا2 دردسرش از گوشیهای اچ تی سی بیشتره اینطور نیست؟

Vagrik
07-04-2010, 15:12
اگر در حال حاضر از لحاظ امتیاز بندی به شما بگم، و با توجه به رام آخری من (Tiger Edition 2010) برای دایموند 2 و رام جدید MR1 برای سونی اریکسون X2، و همینطور حداکثر امتیاز رو 5 بگیریم، این امتیازات رو میگیره...:

اولین شماره برای X2 و دومی برای دایموند 2:

دیزاین: 5 - 3
حساسیت صفحه نمایش: 5 - 4
دوربین: 5 - 4
سرعت رام: 1 - 5
سرعت لود گوشی: 2 - 5
امکانات جانبی (کلی در نظر بگیریم): 5 - 3

البته در صورتی که آنلاک شد، خب میتوان امیدوار بود که امتیازات اکسپریا X2 خیلی بالاتر خواهد شد.

Vagrik
07-04-2010, 17:57
خب... طبق قولی که داده بودم، فایل CAB رو آماده کردم.

این فایل CAB سرعت گوشیتون رو تا حد مورد قبول بالا خواهد برد.

خیلی مهم

این فایل، مخصوص گوشی‌های Sony Ericsson XPERIA X2 با آپدیت MR1 است. در صورتی که گوشیتون آپدیت نیست، اول آپدیت کنید، و بعد اقدام به نصب این فایل کنید.

خیلی مهم

در صورتی که آپدیت جدیدی ارائه شد، تحت هیچ شرایطی این فایل را نصب نکنید.

خیلی مهم

بعد از نصب، یکبار دکمه ریست را بزنید و دستگاه را ریست (خاموش و روشن) کنید.
بعد از هر بار هارد ریست، این فایل بایستی نصب شود تا سرعت دستگاه بهبود پیدا کند.

پسورد فایل زیپ شده: vagrik

دوستانی که نصب میکنند، نظراتشون رو اعلام کنند و در صورتی که باگ داشته باشه، من سریع تر مشکل را برطرف کنم.

موفق باشید
(کپی کردن از این پست و فایل در سایت دیگر، بایستی با ذکر منبع و نویسنده برنامه انجام گیرد)

ruzy
07-04-2010, 18:26
خب... طبق قولی که داده بودم، فایل CAB رو آماده کردم.

این فایل CAB سرعت گوشیتون رو تا حد مورد قبول بالا خواهد برد.

خیلی مهم

این فایل، مخصوص گوشی‌های Sony Ericsson XPERIA X2 با آپدیت MR1 است. در صورتی که گوشیتون آپدیت نیست، اول آپدیت کنید، و بعد اقدام به نصب این فایل کنید.

خیلی مهم

در صورتی که آپدیت جدیدی ارائه شد، تحت هیچ شرایطی این فایل را نصب نکنید.

خیلی مهم

بعد از نصب، یکبار دکمه ریست را بزنید و دستگاه را ریست (خاموش و روشن) کنید.
بعد از هر بار هارد ریست، این فایل بایستی نصب شود تا سرعت دستگاه بهبود پیدا کند.

پسورد فایل زیپ شده: vagrik

دوستانی که نصب میکنند، نظراتشون رو اعلام کنند و در صورتی که باگ داشته باشه، من سریع تر مشکل را برطرف کنم.

موفق باشید
(کپی کردن از این پست و فایل در سایت دیگر، بایستی با ذکر منبع و نویسنده برنامه انجام گیرد)
تبریک میگم به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کرد این فایل رو تو xda هم بزار تا اون بنده خدا ها هم استفا ده کنن

Vagrik
07-04-2010, 18:28
تبریک میگم به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کرد این فایل رو تو xda هم بزار تا اون بنده خدا ها هم استفا ده کنن

گذاشتم دوست عزیز؛

مرسی از تستتون... فکر کنم تنها من و شما باشیم در اینجا! :4: :010:

Vagrik
07-04-2010, 18:33
فقط یک باگ داره... الان پیداش کردم...

بعد از هر بار ریست، شما میبایست یکبار برنامه Battery & Backlight رو اجرا کنید تا مدیریت Contrast درست شود!

در ورژن بعدی تصحیح خواهم کرد.

mhadi257
08-04-2010, 02:31
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من الان حدود 2 ماهه که این گوشی رو گرفتم(با قیمت 730 تومان از شیراز).الان واقعاً راضیم فقط از این ناراحتم که چرا بیشتر منتظر نموندم تا قیمتش افت کنه. هنوز آپدیتش نکردم چون برنامه های زیادی رو روش نصب کردم. صبر می کنم تا آپدیت نهاییش بیاد.می تونم بگم تمامی برنامه های با رزولیشن wvga روش نصب میشه. برای افزایش سرعتش ، اگر رجیستریش رو با برنامه Resco Registry به صورت زیر تغییر بدید سرعتش بیشتر میشه.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GDI\GLYPHCACHE\
Change the value of 'limit' from 8192 to 32768

همچنین بهترین برنامه ای که میتونه شما رو جهت شنیدن موزیک با صدای بلند و نمایش فایل های تصویری یاری کنه برنامه ی Pocket Playerمی باشد. البته هنوز برنامه ای برای هک کردنش جهت افزایش صداش نیومده که من خیلی دنبالشم(از اونی که واسه ی x1 هست استفاده نکنید چون بعدش مجبور میشید گوشیتونو به تنظیمات اولیه ریست کنید).برنامه هایی رو که گفتم میتونید از همین سایت پیدا کنید.موفق باشید ایشالله باز برای همیاری بیشتر میرسم خدمدتون.موفق باشید.

dead_makers
08-04-2010, 15:51
مرسی استاد Vagrik بابت فعالیتت...چه خوبه مدیر ارشد x2 داره D:
من گوشی رو آپدیت کردم،تا آخرشم رفت،اون آخر گفت faild شده،ولی گوشیرو که روشن کردم یه 10 15 دقیقه ای داشت یه عالمه چیز میز نصب می کرد...رادیو اضافه شده...حالا از کجا می تونم مطمئن بشم آپدیت شده؟
برنامه های x1 به این نمی خوره؟برنامه هاشو از کجای سایت بگیرم،توی این کلوپ نمیزارن؟
فونت فارسی هم چجوری بریزم؟
چقدر سوال کردم شرمنده،بازم سوال دارم دیگه روووم نمیشه بپرسم :دی

Vagrik
08-04-2010, 21:38
سلام و درود. من از موبایل هستم. برای دیدن ورژن گوشیتون. به آدرس زیر بروید: Start > Settings > System > Device Informations اگر R1B باشه. یعنی گوشیتون آپدیت هستش. یک خبر دیگه. یک روشی رو پیدا کردم که سرعت رو بالاتر خواهد برد. الان رو گوشی خودم پیادش کردم. عالی جواب داده. به دنبال روشی هستم که بتونم CAB رو درست کنم. امیدوارم بتونم کاری کرده باشم برای دوستان عزیز. بدرود

arash30032002
09-04-2010, 09:46
من تازه x2 گرفتم.یک مشکل دارم باهاش.مرتب از شبکه واسم smsمیاد.چه کار کنم که دیگه نیاد؟

ruzy
09-04-2010, 10:04
من تازه x2 گرفتم.یک مشکل دارم باهاش.مرتب از شبکه واسم smsمیاد.چه کار کنم که دیگه نیاد؟
یک بار هاد ریستش کن بعد که گوشی بالا اومد شبکه دو بار ازت سئوال میکنه که هر دو رو باید no جواب بدی بعد در ست میشه من هم همین مشکل رو داشتم

arash30032002
09-04-2010, 13:03
یک بار هاد ریستش کن بعد که گوشی بالا اومد شبکه دو بار ازت سئوال میکنه که هر دو رو باید no جواب بدی بعد در ست میشه من هم همین مشکل رو داشتم

این کارم کردم نشد.باید بشه offش کرد

ruzy
09-04-2010, 15:21
این کارم کردم نشد.باید بشه offش کرد
اون دو تا سئوال رو ازت پرسید؟

arash30032002
09-04-2010, 16:35
اون دو تا سئوال رو ازت پرسید؟
نه نپرسید

ruzy
09-04-2010, 17:57
نه نپرسید
چطوری هارد ریست کردی؟

travis_fz
09-04-2010, 19:24
دوستان سلام ، من گوشیمو یک هفته پیش از سایت sony ericsson آپدیت کردم اما تو این مدت دقیقا بعد از 2 روز گوشی شروع میکنه به هنگ کردن!یک بار clear phone memory کردم درست شد اما بازم بعد از 2 روز همونجوری شد !مثلا وقتی قفل میکنم بعد اینکه می خوام بازش کنم کاملا هنگ میکنه!!!
کسی با این مشکل مواجه نشده!!!!؟

Vagrik
09-04-2010, 19:43
دوستان سلام ، من گوشیمو یک هفته پیش از سایت sony ericsson آپدیت کردم اما تو این مدت دقیقا بعد از 2 روز گوشی شروع میکنه به هنگ کردن!یک بار clear phone memory کردم درست شد اما بازم بعد از 2 روز همونجوری شد !مثلا وقتی قفل میکنم بعد اینکه می خوام بازش کنم کاملا هنگ میکنه!!!
کسی با این مشکل مواجه نشده!!!!؟

من هم دقیقا این مشکلات رو دارم. مشکلی نیست! فقط امیدوارم که در آپدیت جدید تمام مشکلات رو حل کنند.

travis_fz
09-04-2010, 19:57
خب یعنی هر دو روز یکبار clear phone memory کنم!!؟هیچ راه حلی نیست واقعا!!؟
اگه راهی نباشه چجوری این آپدیت رو بیخیال شم و به حالت اولش بر گردونم!!ا؟؟

Vagrik
09-04-2010, 20:11
والا، قبلیه که خیلی بدتر از این یکی بود.

من پیشنهاد میکنم، یکبار Clear Storage بزنید، و اون برنامه هایی که زیاد کار ندارید را پاک کنید (از طریق Remove Programs).

من اینکار رو میکنم.

Vagrik
09-04-2010, 20:19
خب یعنی هر دو روز یکبار clear phone memory کنم!!؟هیچ راه حلی نیست واقعا!!؟
اگه راهی نباشه چجوری این آپدیت رو بیخیال شم و به حالت اولش بر گردونم!!ا؟؟

یک راهی پیدا کردم، ولیکن، دیگه اون موقع پنل و این چیزها نخواهید داشت!

موقعی که Clear رو زدید، و دستگاه ریست شد، درب باتری را باز کنید، و منتظر باشید که قسمت کالیبره صفحه نمایش نیز ظاهر شود. کالیبره رو انجام دهید و آماده باشید که وقتی که صفحه سیاه رنگ نمایان شد، سریع ریست کنید. من الان اینکار رو کردم و گوشی بدون برنامه های جانبی اومد بالا. یعنی اینکه نه برنامه دوربین داره... نه SlideShow و نه MMS و ...

یک ویندوز خالی میاد بالا... آخیییییییییییی... من که راحت شدم! در ضمن، CLEAR STORAGE هم نخواهید داشت. بایستی دوباره آپدیت کنید.

:atten: :atten: :atten:
تحت هیچ شرایطی مسئولیتی رو نمیپذیرم... خیلی خطر داره و کسانی که تازه با ویندوز موبایل کار رو شروع کردند، پیشنهاد میکنم این کار رو نکنند.

بدرود

travis_fz
09-04-2010, 20:24
ببخشید من تازه عضو سایت شدم بلد نیستم نقل قول بذارم !! عینی شما دیگه clear storge نمیکنی!!؟به همونصورت هنگ باهاش کار میکنی!؟چون من برنامه ها رو پاک کردم و حافظه اش به 110Mb رسیده!!تقریبا تو تون لیست 3 و4 تا برنامه بیشتر نیست :دی

Vagrik
09-04-2010, 20:30
ببخشید من تازه عضو سایت شدم بلد نیستم نقل قول بذارم !! عینی شما دیگه clear storge نمیکنی!!؟به همونصورت هنگ باهاش کار میکنی!؟چون من برنامه ها رو پاک کردم و حافظه اش به 110Mb رسیده!!تقریبا تو تون لیست 3 و4 تا برنامه بیشتر نیست :دی

دوست عزیز؛

من وقتی که Clear Storage رو زدم، و دستگاه ریست شد، کالیبره رو زدم و وقتی که صفحه سیاه رنگ اومد که برنامه ها رو نصب کنه، من سریع دستگاه رو ریست کردم.

بعد دستگاه اومد بالا، بدون هیچ گونه برنامه های سونی اریکسون.

مثلا در این زمان، GPS، برنامه Power که کنتراست رو تنظیم کنه، برنامه Clear Storage، برنامه Camera و ... رو نخواهید داشت.

ولی کلا پیشنهاد میکنم کسی اینکار رو نکنه...

چون در اون موقع، هیچ چیزی نخواهید داشت که سرگرمتون بکنه!!! :40:

travis_fz
09-04-2010, 20:41
دوست عزیز؛

من وقتی که Clear Storage رو زدم، و دستگاه ریست شد، کالیبره رو زدم و وقتی که صفحه سیاه رنگ اومد که برنامه ها رو نصب کنه، من سریع دستگاه رو ریست کردم.

مثلا در این زمان، GPS، برنامه Power که کنتراست رو تنظیم کنه، برنامه Clear Storage، برنامه Camera و ... رو نخواهید داشت.

من اولین باره که ویندوز موبایل میبینم واسه همین اینکارو نمیکنم ولی ویخوام با support سونی اریکسون مکاتبه کنم ببینم اونا چی میگن!!
واقعا وشکله خیلی عجیبیه!!!هیچ دلیله منطقی براش پیدا نمیکنم!!!!؟؟

Vagrik
09-04-2010, 20:48
من اولین باره که ویندوز موبایل میبینم واسه همین اینکارو نمیکنم ولی ویخوام با support سونی اریکسون مکاتبه کنم ببینم اونا چی میگن!!
واقعا وشکله خیلی عجیبیه!!!هیچ دلیله منطقی براش پیدا نمیکنم!!!!؟؟

من مکاتبه کردم دوست عزیز؛

فایلهای Edit شده خودم رو هم دادم بهشون... جواب دادن که روی این موضوع کار خواهیم کرد.

من هم مثل شما صبر میکنم. چون قرار هستش که در ماه May هم یک آپدیت جدید رو منتشر کنند.

به هر حال، پیشنهاد میکنم که صبر کنید.

من هم برم... وقتی من نیستم، کسی شلوغ کاری نکنه که من عذاب وجدان بگیرم! :4:

فعلا بای همگی

hosein_133
09-04-2010, 22:10
اقا کند بودن این گوشی اعصاب خورد کنه؟:7:

travis_fz
09-04-2010, 22:48
اقا کند بودن این گوشی اعصاب خورد کنه؟:7:

والا من خودم قبلا گوشی تاچ نداشتم ولی بعد از اینکه آپدیتش کردم بهتر شد سرعتش و می تونم بگم کند نیست اصلاً!

arash30032002
10-04-2010, 01:25
چطوری هارد ریست کردی؟

از طریق clear memory داخل settings

haminik
10-04-2010, 13:09
آقا ما گوشیمون با همراه اول sms نمیزنه چند وقتی هست این جوری شده اما ایرانسل میزارم میفرسته !!! شماره مسیج سنتر هم درسته اما نمیدونم مشکل چیه؟
کسی اطلاعی داره در این مورد کمک کنه؟
یا علی

ahmad1344
10-04-2010, 15:49
vagrik عزیز با این مطالبی که شما راجع به x2 گفتید ما 1- x2 بخریم یا نه ؟ 2 -سه نوع آپدیت اومده آیا باید همش نصب بشه یا نه وچطور ؟ 3- آخرین ورژن آپدیت کی میاد؟ 4- مشکل سرعت گوشی حل میشه یا با همون ورژن موجود هم میشه ساخت؟ 5- x2کیبرد عربی دار هم اومده؟ 6- همراه x2 کابل tv هست یا فروشنده ها بر میدارند؟ 7- رنگ مشکی مثل x1 به مرور کمرنگ میشه یا خیر؟ 8-آیا موردی از شکستگی در رنگ نقره ای گزارش شده؟

Vagrik
10-04-2010, 16:47
vagrik عزیز با این مطالبی که شما راجع به x2 گفتید ما 1- x2 بخریم یا نه ؟ 2 -سه نوع آپدیت اومده آیا باید همش نصب بشه یا نه وچطور ؟ 3- آخرین ورژن آپدیت کی میاد؟ 4- مشکل سرعت گوشی حل میشه یا با همون ورژن موجود هم میشه ساخت؟ 5- x2کیبرد عربی دار هم اومده؟ 6- همراه x2 کابل tv هست یا فروشنده ها بر میدارند؟ 7- رنگ مشکی مثل x1 به مرور کمرنگ میشه یا خیر؟ 8-آیا موردی از شکستگی در رنگ نقره ای گزارش شده؟

1. والا، احمد جان؛ به نظر من به هر حال، سونی اریکسون فکری به حال X2 خواهد کرد و پشتیبانی لازم خواهد شد. من مکاتبه هم کردم با طراح رام های اکسپریا X2 و ترفندهارو براش نوشتم و کلی استقبال کرد. به نظرم دلتو به دریا بزن و بخر. و تا یک ماه صبر هم میکنیم تا درست بشه.
2. وقتی که از طریق Sony Ericsson Update Service شروع به آپدیت بکنید، آخرین آپدیت رو نصب خواهد کرد. (حجمش هم تقریبا 130 مگابایت هستش).
3. یک آپدیت هم مونده که در ماه May منتشر خواهد شد و ویندوز موبایل 6.5.2 به 6.5.3 تغییر پیدا خواهد کرد.
4. والا میشه دستکاری کرد و برنامه هاشو کم کرد. من فعلا در دست بررسی دارم که چطور میتونم سرعتش رو درست کنم.
5. عربی دارش رو نگیر. مال من عربی دار نیست.
6. من که با قیمت 590 هزار تومان گرفتم، این لوازمهارو داشت.

گوشی
باتری
دفترچه ها
مموری کارت 4 گیگابایت SanDisk کلاس 2
کابل USB
شارژر بدون کابل (USB)
کابل TV
هندزفری معمولی (واکمن نیست)
یک عدد قلم

حواست باشه که اینارو داشته باشه. توی خود سایت سونی هم زده که اینارو داره. به هر حال، هر چی که سایت سونی میزنه، بایستی همون رو بگیری. وگرنه دزدی میشه.

7. فکر نکنم... چون کیفیت بدنش واقعا حرف نداره. ولی به هر حال، من اون موقعی هم که X1 داشتم، انقدر خوب نگه داری کردم که یک تیکه ترک هم بر نداشت.
8. شکستگی گزارش نشده است.

به امید دیدن شما با Xperia X2...

Vagrik
10-04-2010, 18:29
خب... اینم جواب آقای Aaron به من:

سلام آقای واگریک؛

طبق فایلهای سیستمی که شما فرستادید، ما داریم تست میکنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم. باز هم متشکرم.

Best, Aaron

این Best رو نفهمیدم منظورش چی بود... به هر حال تو پیامش نزده که کی منتشر میشه. ولی هر چی باشه، فکر کنم زودتر آپدیت بدن بیرون. چون شکایت‌ها خیلی زیاد شده!!!

haminik
11-04-2010, 01:38
آقا ما گوشیمون با همراه اول sms نمیزنه چند وقتی هست این جوری شده اما ایرانسل میزارم میفرسته !!! شماره مسیج سنتر هم درسته اما نمیدونم مشکل چیه؟
یا علی

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من واقعا به مشکل برخوردم دوستان اگه میتونن دریغ نکنن
ممنون
یا علی

travis_fz
11-04-2010, 23:11
دوست عزیز؛

من وقتی که clear storage رو زدم، و دستگاه ریست شد، کالیبره رو زدم و وقتی که صفحه سیاه رنگ اومد که برنامه ها رو نصب کنه، من سریع دستگاه رو ریست کردم.

مثلا در این زمان، gps، برنامه power که کنتراست رو تنظیم کنه، برنامه clear storage، برنامه camera و ... رو نخواهید داشت.

واگریک عزیز سلام،
می خواستم یه جوری کمک کنی از شر این وضعیت خلاص شم!اگه بخوام با همون رام اولیه خودش کار کنم باید چیکار کنم !!؟ از کجا گیرش بیارم!!؟با این رام نمیتونم یکی دو ماه سر کنم!!!::46:

ahmad1344
12-04-2010, 08:08
vagrik عزیزلطفا وضعیت فعلی x2 را مقایسه ای باx1 بکن و قسمت به قسمت قیاس کن

Vagrik
12-04-2010, 10:20
واگریک عزیز سلام،
می خواستم یه جوری کمک کنی از شر این وضعیت خلاص شم!اگه بخوام با همون رام اولیه خودش کار کنم باید چیکار کنم !!؟ از کجا گیرش بیارم!!؟با این رام نمیتونم یکی دو ماه سر کنم!!!::46:

سلام و درود؛

این برنامه هارو پاک کنید:

SPB Mobile Shell
Growing Panel
Bingo

من این کار رو کردم، سرعت به طرز چشم گیری افزایش یافت.

vagrik عزیزلطفا وضعیت فعلی x2 را مقایسه ای باx1 بکن و قسمت به قسمت قیاس کن

سلام و درود؛

جمع بندی کلی من...

Sony Ericsson XPERIA X1

(حداقل امتیاز 1، حداکثر امتیاز 5 - این امتیازات نسبت به X2 است)
سخت افزار (برد و صفحه کلید): ساخت شرکت HTC
جنس بدنه: 1 امتیاز
کارایی کیبورد: 3 امتیاز
سرعت و کارایی سیستم عامل (ورژن کنونی): 5 امتیاز
کیفیت دوربین: 3 امتیاز
کیفیت صفحه نمایش: 4 امتیاز
از لحاظ زیبایی: 4 امتیاز (رنگ مشکی)

Sony Ericsson XPERIA X2

(حداقل امتیاز 1، حداکثر امتیاز 5 - این امتیازات نسبت به X2 است)
سخت افزار (برد و صفحه کلید): ساخت شرکت سونی اریکسون
جنس بدنه: 5 امتیاز
کارایی کیبورد: 4 امتیاز (1 امتیاز منفی، به خاطر اینکه دکمه OK روی کیبورد در نظر گرفته نشده است)
سرعت و کارایی سیستم عامل (ورژن کنونی): 1 امتیاز
کیفیت دوربین: 5 امتیاز
کیفیت صفحه نمایش: 5 امتیاز
از لحاظ زیبایی: 5 امتیاز (رنگ مشکی)

من با توجه به سرعت بسیار پایین این دستگاه، در صورتی که یک شانس به من میدادند که دوباره خرید کنم، X1 میگرفتم!!!! چون واقعا عملا گوشی در اختیار نخواهید داشت!

travis_fz
12-04-2010, 11:29
[QUOTE=Vagrik;1315698]سلام و درود؛

این برنامه هارو پاک کنید:

SPB Mobile Shell
Growing Panel
Bingo

من این کار رو کردم، سرعت به طرز چشم گیری افزایش یافت.

من با سرعتش مشکل زیادی ندارم چون اکثر برنامه هاشو پاک کردم ولی همونطور که قبلا گفتم بعد از یکی دو روز گوشی هنگ میکنه!!!

shelman9090
13-04-2010, 22:33
سلام من یه x2 خریدم .
اومدم فونت فارسی روش نصب کنم جواب نداد و تمام منو هاش عربی شد.
ریست نرم افزاریش کردم .
حالا تمام نرم افزار های خود سونی مثل بازی ها و اوتو روتیت و غیره پاک شده .
گوشی رو هم آپدیت کردم درست نشد.
شما بگین من می خوام گوشیم مثل روز اول بشه ، حالا باید چه کار کنم ؟:020:

shelman9090
13-04-2010, 22:57
ممنون که سری پاسخ دادید
به نظر شما بگیرمش یا صبر کنم قیمتش بیاد پایین تر؟؟

سلام دوست عزیز
من X2 گرفتم ، ازش راضی هستم
قیافه اش خوبه.
امکاناتش خوبه.
اما سرعتش فعلا پایینه که احتمالا با آپدیت برطرف بشه .
اما سر جمع کلی باهاش حال میکنم.
:atten:

shelman9090
13-04-2010, 23:33
منم با نظر وریجک موافقم
خودم هم x2 گرفتم کلی خوشگله.
سونی روش خوب کار کردده.
اما اس ام اس فارسی نمیگیره.
راهنمایی کنین.

mhadi257
14-04-2010, 14:35
منم با نظر وریجک موافقم
خودم هم x2 گرفتم کلی خوشگله.
سونی روش خوب کار کردده.
اما اس ام اس فارسی نمیگیره.
راهنمایی کنین.

باسلام دوباره خدمت دوستان
دوست عزیز شما می توانید جهت مشاهده فونت فارسی در x2 از برنامه:
MOBiDIV_Arabware_447_EN_TSD_2010_Jan_14

و همچنین برای تایپ فونت فارسی از برنامه:
SPB Keyboard v4 + Farsi Include Keygen & Serial
استفاده کنید.
متاسفانه سرعت اینترنتم پایینه وگرنه براتون آپلود میکردم. همچنین به دلیل قوانین سایت از آوردن آدرس سایت این برنامه ها از حضور دوستان پوزش می خواهم.

ahmad1344
14-04-2010, 17:35
vagrik عزیز برای فارسی x2 آیا میتونیم از برنامه alireza که تو x1 استفاده میکردیم استفاده کنیم ؟شما خودت این برنامه رو نصب کن خبرش رو بده.کلا اگر بفرمایید از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد ممنون میشم. آیا همه ی برنامه هایی که در موبایلستان برای ppc اومده قابل نصب بر روی x2 هست؟

shelman9090
14-04-2010, 20:58
باتشکر از شما دوست عزیز مشکل حل شد.
این برنامه به خوبی کار میکنه:4:

Vagrik
15-04-2010, 08:33
vagrik عزیز برای فارسی x2 آیا میتونیم از برنامه alireza که تو x1 استفاده میکردیم استفاده کنیم ؟شما خودت این برنامه رو نصب کن خبرش رو بده.کلا اگر بفرمایید از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد ممنون میشم. آیا همه ی برنامه هایی که در موبایلستان برای ppc اومده قابل نصب بر روی x2 هست؟

والا من برنامه Mobidiv رو نصب کردم، ولی در بعضی از مواقع قاطی میکنه...!

فعلا نتونستم مشکلش رو حل کنم.

mhadi257
15-04-2010, 11:46
والا من برنامه Mobidiv رو نصب کردم، ولی در بعضی از مواقع قاطی میکنه...!

فعلا نتونستم مشکلش رو حل کنم.

جهت استفاده از این برنامه وارد تنظیمات آن شوید
در منوی country "(ایران)فارسی" و در همان منو "context" را به عنوان نوع تایپ اعداد انتخاب کنید
همچنین در منوی control کزینه ی "English with Arabic enabled" را به عنوان زبان برنامه و در گزینه پایینی "Context" را انتخاب کنید یکبار گوشی را ریست کنید. و از فونت فارسی با منوی انگلیسی لذت ببرید.موفق باشید.

travis_fz
15-04-2010, 15:00
یا علی

سلام،
شما یه کاری کن ، شماره سرویس سنتر گوشی رو از 9891100500+ به 9891100501+ تغیر بده شاید درست شد من خودم گوشیم سامسونگ بود یهو با این مشکل مواجه شدم با این کار مشکلم حل شد. البته من sms دریافت می کردم فقط ارسال نمی شد.
امیدوارم اینجوری حل بشه مشکلت.

Vagrik
15-04-2010, 15:24
سلام و درود؛

در مورد مشکل SMS...
شما بایستی به آدرس زیر بروید، و گزینه GSM را انتخاب کنید.

Start > Settings > Connections > Mobile Data
(قسمت SMS رو بایستی برید)

الان گوشی دستم نیست، ولی بایستی آدرس رو درست نوشته باشم.

noir_corneille
19-04-2010, 22:13
سلام به همگی
1.من با وصل کردن گوشی به کامپیوتر با کابل مشکل دارم
برنامه pc suite هم نصب کرد م ولی بازم نمی شناسه

2. کیفیت دوربین هم با تغییر تنطیماتش ، خوب نمی گیره!!! تار میفته!!!!

3.برای recive messeges هم tune گذاشتم ، ولی وقتی اس ام اس می رسه بهم حتی صفحه هم روشن نمی شه
:(((

میشه راهنمایم کنید.

ممنون

mhadi257
20-04-2010, 00:30
برای اتصال گوشی به کامپیوتری که از ویندوز xp بهره می بره باید برنامه زیر در کامپیوتر نصب شود:
Microsoft ActiveSync 4.5.msi
همچنین جهت اتصال گوشی به کامپیوتری که از ویندوز vista یا seven بهره می بره باید برنامه زیر در کامپیوتر نصب شود:
Windows_Mobile_Device_Center_2220.exe

mhadi257
21-04-2010, 10:42
یکی از قابلیت های این برنامه (پس از نصب آن در ویندوز vista یا seven)توانایی اتصال گوشی به اینترنت کامپیوتر و استفاده از آن در گوشی می باشد که شما می توانیدپس از اتصال گوشی با USB و با قرار دادن تنظیمات زیر در منوی Connection Settings این برنامه از اینترنت استفاده کنید:
در منوی Connection Settings در قسمت This Computer is Connecting to گزینه The Internet را فعال کنید

DATALIFE
23-04-2010, 11:22
با عرض سلام به دوستان و مديران محتم
من يك گوشي x2 گرفتم و مشكلي كه دارم اينه كه تا چند وقت پيش با بلوتوث گوشي مشكلي نداشتم ولي الان چند روزه كه بلوتوث از بقيه گوشي ها نمي گيره ولي ميتونه بفرسته و چجوري ميشه بلوتوث رو به مموري كارد منتقل كرد كه فايلهاي بزرگ رو بشه گرفت چون حافظه گوشي زود تموم ميشه و بعد ارور ميده
ممنون از كمكتون دوستان:merci:

arash30032002
25-04-2010, 15:28
با عرض سلام به دوستان و مديران محتم
من يك گوشي x2 گرفتم و مشكلي كه دارم اينه كه تا چند وقت پيش با بلوتوث گوشي مشكلي نداشتم ولي الان چند روزه كه بلوتوث از بقيه گوشي ها نمي گيره ولي ميتونه بفرسته و چجوري ميشه بلوتوث رو به مموري كارد منتقل كرد كه فايلهاي بزرگ رو بشه گرفت چون حافظه گوشي زود تموم ميشه و بعد ارور ميده
ممنون از كمكتون دوستان:merci:

از برنامه obex inbox استفاده کن

dead_makers
25-04-2010, 17:23
بچه ها 2تا سوال:
1- گوشی من وقتی می خوام وصلش کنم با یو اس بی فقط یه حالت داره،یعنی حتما باید برنامه سینک ویدوز نصب باشه و نمیشه مستقیم به رم 4گیگی وصل بشه...توی دیاموند یه حالت داره واسه فایل ترانسفر اینجا نداره؟
2- چجوری میشه حافظه رو فرمت کرد؟نمیدونم چی شد هیچ کدوم از فایل هامو نشون نمیده،ولی فضا اشغال کردن،مخفی هم نیستن،فقط یه فایل 4کیلوبایتی دیتا بیس نشون میده بهم

ممنون

DATALIFE
25-04-2010, 21:21
از برنامه obex inbox استفاده کن

آخه دوست عزيز گوشي رو ذستگاهاي ديگه ميشناسنش ولي وقتي كه مي خوان ديتا رو بفرستن بلافاصله ارور ميده و هيچي نميشه بفرستن روش
اگه كسي از دوستان كمك كنه ممنون ميشم؟:6:

dead_makers
30-04-2010, 21:09
چقدر این انجمن بی حاله،اون موقه ها که m600 داشتم بچه های uiq3 همش چیزای جدید میزاشتن،جواب سوالا رو اینقدر سریع میدادن که آدم کرکو پرش میریخت...
چه حیف...
یه خرده تکون بدیم اینجارو،شرمنده از مقررات سر پیچی میکنم و پست در راه کشت باقالی زدم... دو نقطه دی

rezas
30-04-2010, 23:00
منم این گوشیو 1 ماه هست خریدم با آپدیت مشکل کندی حل شده ولی هر چیری توی مموری میریزم 1 روز بعد پاک میشه:13::39:

S.A.E.I.D
30-04-2010, 23:12
منم این گوشیو 1 ماه هست خریدم با آپدیت مشکل کندی حل شده ولی هر چیری توی مموری میریزم 1 روز بعد پاک میشه:13::39:

عزیز به چه رام یا ویندوزی آبدیت کردی ؟
فایل های مموری کارت یا فون مموری ؟
یه هارد ریست کردی ببینی چی میشه ؟

pejman2222
30-04-2010, 23:18
:027:من خودم خریدم و کاملا پشیمانم چون update هم کردم ولی بدتر شد
اگه نمی خواین مثل من پشیمان نشین نخرین

pejman2222
30-04-2010, 23:57
از وقتی که x2 خریدم .................
پشیمانم ... پشیمانم... پشیمانم.

Vagrik
01-05-2010, 10:07
سلام و درود؛

مورد اول: آقای پژمان عزیز؛ یکجا گفتید این جملتون رو... دلیل نداره جای دیگه ای باز گوشزد کنید. اگر آپدیت اومد و تمام مشکلاتش حل شد، بعدش بایستی من پست‌های بیهوده شما رو حذف کنم! دیگه ویندوز موبایل چیزی نیست که نشه حلش کرد!

مورد دوم: سعید جان؛ این مشکل رو منم دارم... تمام فایل‌ها در داخل مموری کارت، غیب شده! ولی کماکان به همان اندازه فضای خالی دارم! یعنی ویندوز میگه، 3 گیگابایت از 4 گیگ من اشغال شده است. ولیکن، فایلی وجود ندارد!

shelman9090
01-05-2010, 12:14
:atten: :atten: :ambulance::ambulance:
:realmad:

:124:
سلام
آقایون محترم واساتید گرامی
من از همتون شاکی هستم
چرا این صفحات و پستها رو بروز نمیکنین
بابا مطلب بدین
آموزش بذارین
بخش اختصاصی SOny Ericsson XPERIA X2 & X1خیلی بی حاله

:45:

pejman2222
01-05-2010, 12:39
ناراحتی نداره من قصدم اطلاع رسانی
ویندوز ندیده هم نیستم
من 4 سال پیش imate pda2k داشتم چون اون از این مشکلات نداشت اعصابم ریخته بهم
قرار بود امروز update بیاد هنوز نیومده

Vagrik
01-05-2010, 13:12
ناراحتی نداره من قصدم اطلاع رسانی
ویندوز ندیده هم نیستم
من 4 سال پیش imate pda2k داشتم چون اون از این مشکلات نداشت اعصابم ریخته بهم
قرار بود امروز update بیاد هنوز نیومده

قرار بر این بود که در ماه May منتشر بشه، نه در اول ماه May!

در ثانی، در آمریکا، تقریبا 12 ساعت از ما عقب تر هستند! :16: یعنی اونجا هنوز ماه May نیومده!

rezas
01-05-2010, 13:27
عزیز به چه رام یا ویندوزی آبدیت کردی ؟
فایل های مموری کارت یا فون مموری ؟
یه هارد ریست کردی ببینی چی میشه ؟

والا من همون آپدیت mr1 هست فکر میکنم من 2 روز پیش آپدیت کردم
بعد از اپدیت خیلی بهتر شد سرعت:merci:
هارد ریست هم کردم ولی فایل های مموری کارت غیب شده بود که امروز برگشتن سر جاشون:4:

rezas
01-05-2010, 13:40
من اصلا از خرید x2 پشیمون نیستم یه هیچ وجه!:6:

Vagrik
01-05-2010, 13:56
هارد ریست هم کردم ولی فایل های مموری کارت غیب شده بود که امروز برگشتن سر جاشون:4:

مال من دیشب برای اولین بار غیب شد، اعصابم داغون شد و امروز زدم فرمتش کردم.

S.A.E.I.D
01-05-2010, 15:01
مورد دوم: سعید جان؛ این مشکل رو منم دارم... تمام فایل‌ها در داخل مموری کارت، غیب شده! ولی کماکان به همان اندازه فضای خالی دارم! یعنی ویندوز میگه، 3 گیگابایت از 4 گیگ من اشغال شده است. ولیکن، فایلی وجود ندارد!

واگریگ جان تو xda نمونه این مشکل گزارش شده ؟؟؟ اگه شده که یا ماله رامه یا هم ماله اینه که گوشی با مموری 4 مشکل داره اگرم گزارش نشده میفهمیم که مشکل از مموری هایی هست که تو ایرانه !:023:

rezas
01-05-2010, 16:12
واگریگ جان تو xda نمونه این مشکل گزارش شده ؟؟؟ اگه شده که یا ماله رامه یا هم ماله اینه که گوشی با مموری 4 مشکل داره اگرم گزارش نشده میفهمیم که مشکل از مموری هایی هست که تو ایرانه !:023:

فکر میکنم ابن مشکلو دیده باشم توی :40:xda

rezas
01-05-2010, 16:32
من الان ورژن نرم افزار رو نگاه کردم r1b هست فکر میکنم حدید تر از mr1 هست گوشی من الان هیچگونه مشکلی جز مموری کارت نداره

M¤haMad®£zA
01-05-2010, 16:35
سلام دوستان !
فکر می کنم مشکل پاک شدن مربوط باشه به مموری...

چون این مشکل فقط مربوط به Windows Mobile و Xperia X2 نیست..

Vagrik
01-05-2010, 17:17
من الان ورژن نرم افزار رو نگاه کردم r1b هست فکر میکنم حدید تر از mr1 هست گوشی من الان هیچگونه مشکلی جز مموری کارت نداره

شما MR1 دارید... منظور، آپدیت اول سونی اریکسون.

سلام دوستان !
فکر می کنم مشکل پاک شدن مربوط باشه به مموری...

چون این مشکل فقط مربوط به Windows Mobile و Xperia X2 نیست..

این مشکل تنها مختص Xperia X2 هستش.

موفق باشید

pejman2222
01-05-2010, 19:52
جالبه با تمام مشکلاتی که گوشیم داره فایلای تو مموریم غیب نمیشه
بعد از اپدیت بعضی وقتا مموری رو نمیشناخت ولی بعد از پاک کردن تمام پنلها دیگه مشکلی نداره
بابت اختلاف ساعت هم ممنون

pejman2222
01-05-2010, 19:59
کسی رو x2 gps استفاده کرده؟
اگه توضیح بدین ممنون میشم

Vagrik
04-05-2010, 19:21
خبر جدید:

طبق اعلام آقای پیتر ویسینگر (مدیر پروژه های XPERIA)؛ تا آخر ماه May آپدیت جدید این دستگاه منتشر خواهد شد.

پس منتظر باشید.

Vagrik
04-05-2010, 21:17
سلام و درود؛

پست اول بروز رسانی شد... کاربران بایستی یک بار مطالعه بکنند تا به مشکلات احتمالی برخورد نکنند.

با تشکر

mj47060
04-05-2010, 23:26
سلام
دوتا سوال :
1. من توی سایت گشتم فارسی ساز خوبپیدا نکردم مختص xperia x2 میشه یکی معرفی کنید ؟
2. برای پست اول ( اون قسمتی که تازه میرایش شده ) رو باید دانلودکنم بعد نصب کنم یا ون فایلهای بالائیش رو هم باید نصب کنم ؟

Vagrik
05-05-2010, 10:55
سلام
دوتا سوال :
1. من توی سایت گشتم فارسی ساز خوبپیدا نکردم مختص xperia x2 میشه یکی معرفی کنید ؟
2. برای پست اول ( اون قسمتی که تازه میرایش شده ) رو باید دانلودکنم بعد نصب کنم یا ون فایلهای بالائیش رو هم باید نصب کنم ؟

سلام و درود؛

1. فارسی ساز رو در پست اول گذاشتم.
2. شما در صورتی که دستورات رو خونده باشید، و خط به خط جلو رفته باشید، لینک‌هارو خواهید دید.

موفق باشید

mj47060
05-05-2010, 18:30
کاش طریقه نصب این فارسی ساز روهم میگفتی
ممنونت میشم

elfamena
05-05-2010, 18:35
Salam,bebakhshid k fingilish type mikonam!
kole 12 safeye in topic ro khundam!
vali baz ham shako 2delim vase kharidan ya nakharidane X2 hal nashod,khodam kheili ba qiyafasho stylesh haal kardam,vali mitarsam az keyfiyate system aamelesh!
man 1tajrobeye bad ham 7eye pish ba vivaz dashtam,k gushi ro kharidam,vali 2ruz ba pas dadam,chon vaqean mozakhraf bud symbiyanesh!
1chi bud tu mayehaye 5800,k koli dardesar saz shod vasamun!
bazam mazerat mikham vase type fingilish,chon windowsam farsi nadare!
sorry

mj47060
05-05-2010, 18:42
امکاناتش خیلی باحاله ولی تنها چیزی که یک کم منو ناراحت کرده ( البته هنوز مشکلی پیش نیومده ) cpu نسبتا ضعیفشه
بقیه چیزاش که من راضیم ...

elfamena
05-05-2010, 19:25
Kheili mamnunam mj47060e aziz k b soal va moshkele man vakonesh neshun dadi!
man mikham be2nam in gushi moshkeli ba pakhshe file haye AVI nadare?
tu barresiye takhasosish neveshte ba pakhshe 1file DivXe 720 moshkel dasht!
man Omnia HD k daram vaqean azash raziyam,emkanatesh fulle,moshkele hange ina ham nadare,vali kolan eshqe sony ericssonam,chon vaqean vase tarahiyo vase systeme gushiyash maye mizare!
bazam tashakor az shoma!

elfamena
05-05-2010, 19:27
alan qeymatesh tu bazare tehran chande?
ba garanti va bi garanti?
mamnun

mj47060
05-05-2010, 19:41
sony ericsson xperia x2
کلوپ این گوشی

در حال تکمیل

تخصصی ترین بررسی گوشی xperia x2 از شرکت سونی اریکسون (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79938)

لینک دانلود برنامه های مهم برای xperia x2

[برنامه] بهترین فارسی ساز برای این دستگاه > دانلود (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=376052&d=1270806166)

طریقه ریست دستگاه

قلم را از داخل دستگاه بیرون بکشید.
درب باتری را باز کنید.
با استفاده از قلم، دکمه ریز واقع در بالا سمت چپ را فشار دهید.

طریقه هارد ریست دستگاه

راه حل اول: از طریق start > settings > system > clear storage میتوانید هارد ریست کنید.
راه حل دوم: در صورتی که دستگاه بالا نمیاد، شما میبایست با استفاده از برنامه seus گوشی رو آپدیت کنید. (هنوز طریقه hard-reset دکمه ای برای این گوشی معرفی نشده است).

نکات مهم

پیشنهاد میشود برای آپدیت گرفتن از اطلاعات شخصی (شماره تلفن‌ها، task، تقویم، sms) از طریق برنامه microsoft myphone عمل کنید. توجه داشته باشید، قبل از کار کردن با این برنامه، شما میبایست یک اکانت windows live داشته باشید.

در صورتی که microsoft myphone شما برای sync کردن، پیغام خطا نشان داد، تقویم دستگاه را بروز کنید تا این برنامه به درستی عمل کند.
برای اینکه بتوانید از برنامه استفاده کنید، بایستی برنامه نصب شده (به صورت پیش فرض) را بروز رسانی کنید (و یا آخرین ورژن (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=383860&stc=1&d=1272990975) این برنامه را دانلود و نصب کنید).

کاربرانی که به ورژن r1ba023 آپدیت کردند، برای حل مشکل سرعت خود بایستی این کارها را انجام دهند:

قدم اول: شما میبایست این برنامه (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=383859&stc=1&d=1272990975) را نصب کنید تا مشکل پاک شدن مموری کارتتان را حل کنید.
قدم دوم: برنامه های زیر را از طریق start>settings>system>remove programs پاک کنید.

spb mobile shell
spb mobile shell lifestyle
growing panel
pixel city
pixel city night
google search
google .......
bingo

قدم سوم: برنامه advanced config 3.3 (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=212099&d=1231944147) را دانلود و در گوشی نصب کنید. بعد از نصب برنامه را اجرا کنید و در قسمت performance، تغییرات زیر را انجام دهید:

قسمت file system cache size بایستی 8mb انتخاب شود.
قسمت file system filter cache بایستی 16384 انتخاب شود.
بعد انجام تغییرات، از پایین گزینه done را انتخاب کنید و بعد از انتخاب، سؤال پرسیده شده از شما رو هم نیز yes کنید. دستگاه ریستارت خواهد شد. تمام!

دوستان توجه فرمایند، به دلیل اشکالاتی که در ویندوزهای در حال حاضر این دستگاه وجود دارد، از تست برنامه های تنظیماتی، جدا خودداری نمایند. به دلیل اینکه، این دستگاه فعلا فاقد hard-reset دستی بوده و در صورتی که گوشیتون به مشکل برخورد کرد و ویندوز بالا نیومد، شما میبایست، عملیات آپدیت و نصب دوباره را انجام دهید تا بتوانید ویندوزتان را بالا بیاورید.

تاریخ ویرایش: این پست در تاریخ 15 اردیبهشت ماه 1389 ویرایش شده است.
دلیل: فارسی ساز اضافه شد.

آقا من این فارسی ساز رو نصب کردم...
این فقط فارسی رو نشون میده ؟ اگه بخوام فارسی تایپ کنم چکار کنم ؟
یه سوال دیگخ .. تقویم فارسی رو چیکار کنم که داشته باشم ؟ :52:

rezas
07-05-2010, 16:53
من که گوشی رو مثل روز اول بستم گذاشتم توی جعبه تا زمانی که آپدیت بیاد:022::29::33:

elfamena
09-05-2010, 23:24
آقا ما خلاصه ريسك خريدنش رو بپذيريم يا نه؟
ميشه ورژن 7 ويندوز رو روش نصب كرد؟

A-SH9019
10-05-2010, 00:25
سلام و خسته نباشید به دوستان

گوشیx2با این مشخصات:

Windows Mobile 6.5 Professional
Software ID:1230-6135
Software Version:R1AD006
Sofware Languge:Arabic-Saudi Arabia

حالا سوال اینجاست که:

اولا موقع تماس روی صفحه اصلی عربی مینویسه با وجود اینکه زبان گوشی روی انگلیسی هستش!چرا و چه باید کرد؟
دوما آخرین آپدیت به چه شماره ای و چه اسمی موجود هستش که مشکل فرمت مموری نداشته باشه؟(الان کاملا با این ورژن سرعت خوبه و مشکل مموری نداره)
سوما پیشنهاد میشه که صبر کرد تا آخر ماه واسه آپدیت جدید یا خیر؟

ممنون میشم که راهنمایی جامع و کامل بفرمایید

با تشکر

Vagrik
10-05-2010, 09:58
سلام و خسته نباشید به دوستان

گوشیx2با این مشخصات:

Windows mobile 6.5 professional
software id:1230-6135
software version:r1ad006
sofware languge:arabic-saudi arabia

حالا سوال اینجاست که:

اولا موقع تماس روی صفحه اصلی عربی مینویسه با وجود اینکه زبان گوشی روی انگلیسی هستش!چرا و چه باید کرد؟
دوما آخرین آپدیت به چه شماره ای و چه اسمی موجود هستش که مشکل فرمت مموری نداشته باشه؟(الان کاملا با این ورژن سرعت خوبه و مشکل مموری نداره)
سوما پیشنهاد میشه که صبر کرد تا آخر ماه واسه آپدیت جدید یا خیر؟

ممنون میشم که راهنمایی جامع و کامل بفرمایید

با تشکر

سلام و درود؛

1. فکر کنم مشکل از برنامه فارسی ساز شما باشه... اینو زیاد اطلاعی ندارم.

2. شما آپدیت نکنید، چون آپدیتی که بعد از ورژن شما منتشر شده است، دارای باگ‌ها و مشکلات فراوانی است. منتظر باشید.

3. بله، 100٪ پیشنهاد میشود.

موفق باشید

dead_makers
10-05-2010, 19:13
vagrik ،به داد ما هم برس پسر :دی
چجوری میشه وقتی با usb وصل می کنیم بره روی حالت storage mode(transfer mode( یا هرچی...
ممنون

randycopol
11-05-2010, 01:39
سلام
آقا من 2 3 ماهی میشه x2 رو گرفتم .
از دبی و بدون گارانتی گرفتم .
وسط آپدیت سیستم هنگ کرد و شارژ هم کم اومد مجبور شدم ارتباط رو قطع کنم .
اما دیگه گوشی روشن نشد !
ظاهرا" dead شده .
تاحالا هیچکس نتونسته کمکم کنه . گفتن ببر نمایندگی . بردم .
8 روز توی شرکت کامتل گذاشتم گفتن نمیتونیم درست کنیم !
من چیکار کنم ؟؟؟ اعصابم به هم ریخته !

pejman2222
14-05-2010, 15:18
آقا ما خلاصه ريسك خريدنش رو بپذيريم يا نه؟
ميشه ورژن 7 ويندوز رو روش نصب كرد؟
بخر اما وایسا تا update بعدی بیاد
بعضیا می گن win phone 7 سی پی یو 1ghz اما X2 سی پی یوش 528MHz بنا براین شاید نشه
در ضمن احتمالا multitouch هم نیاز خواهد بود

Vagrik
14-05-2010, 19:59
سلام
آقا من 2 3 ماهی میشه x2 رو گرفتم .
از دبی و بدون گارانتی گرفتم .
وسط آپدیت سیستم هنگ کرد و شارژ هم کم اومد مجبور شدم ارتباط رو قطع کنم .
اما دیگه گوشی روشن نشد !
ظاهرا" dead شده .
تاحالا هیچکس نتونسته کمکم کنه . گفتن ببر نمایندگی . بردم .
8 روز توی شرکت کامتل گذاشتم گفتن نمیتونیم درست کنیم !
من چیکار کنم ؟؟؟ اعصابم به هم ریخته !

سلام و درود؛

دوست گرامى، شما تهران تشريف داريد؟

ruzy
16-05-2010, 11:09
دوستان اونهایی که گوشی هاشون generic_uk هست seus رو امتحان کنن mr2 در بعضی مناطق اومده

pejman2222
16-05-2010, 13:41
دوستان اونهایی که گوشی هاشون generic_uk هست seus رو امتحان کنن mr2 در بعضی مناطق اومده

گوشی من generic_En هست
update جدید نیومده

ruzy
16-05-2010, 14:58
اپدیت که اومده ولی برای همه ورژن ها نیومده گفته شده تا اخر هفتخ بعد میاد مثلا برای انگلیس و سوید اومده

Vagrik
16-05-2010, 16:33
سلام و درود،

آپديت جديد، در بيشتر جاها اومده و گزارشهاى خوبى از سرعتش دريافت كردم. بايد ديد كه آقاى Aaron چه خرابكارى ديگه اى انجام داده!!!

randycopol
16-05-2010, 19:12
سلام و درود؛

دوست گرامى، شما تهران تشريف داريد؟

آقا من گذرم افتاد دبی بردم گذاشتم همون جایی که خریدم چند روز بمونه تا ببینیم چی میشه
بعدش میگم برام بفرستن بیاد .
اما خود اون یارو هم می گفت بعید می دونم درست شه اما بذار بمونه چند جا بفرستم .
در جواب سوالتون بگم که بله من تهران هستم .
پیشنهاد شما چیه ؟ اگر دبی هم نتونستن کاری کنن شما میگی چکار کنم ؟

Vagrik
16-05-2010, 19:46
آقا من گذرم افتاد دبی بردم گذاشتم همون جایی که خریدم چند روز بمونه تا ببینیم چی میشه
بعدش میگم برام بفرستن بیاد .
اما خود اون یارو هم می گفت بعید می دونم درست شه اما بذار بمونه چند جا بفرستم .
در جواب سوالتون بگم که بله من تهران هستم .
پیشنهاد شما چیه ؟ اگر دبی هم نتونستن کاری کنن شما میگی چکار کنم ؟

سلام و درود؛

والا اگر دبی نتونستند کاری بکنند، یعنی اینکه منم نمیتونم کاری بکنم!!! :9:

مطمئنا درست خواهند کرد. امیدوار باشید.

ruzy
16-05-2010, 22:57
بچه ها متخصصان در xda developer راهی برای گول زدن seus پیدا کردن الان دارم خودم امتحان میکنم و خلا صه اش اینه
1.اپدیت دستگاه به mr1
2.soft reset کردن هنگامی که میخواد cab ها رو نصب کنه
3. دانلود cab های mr2 از سایت xda
4.پاک کردن پوشه program files/sony ericsson/update/db از کامپیوتر
5.نصب تمام cab های mr2
6.اتصال گوشی به seus و اپدیت گوشی به mr2 generic_uk
در واقع با این روش ورژن دستگاه به generic uk تبدیل خواهد شد
من بعد از تست کردن نتیجه رو میگم

ruzy
17-05-2010, 04:29
بچه ها من با این روش mr2 رو نصب کردم اگه نمیتونید صبر کنید تا generic_en بیاد شما هم با این روش نصب کنید

pejman2222
17-05-2010, 15:07
بچه ها من با این روش mr2 رو نصب کردم اگه نمیتونید صبر کنید تا generic_en بیاد شما هم با این روش نصب کنید

سلام
باگ هاش برطرف شده؟
مشکلی نداره؟

ruzy
17-05-2010, 15:14
سلام
باگ هاش برطرف شده؟
مشکلی نداره؟
1.سرعت خیلی بالاتر
2.اضافه شدن چند چیز جدید مثل چند تا تم
3.تغییر ویندوز(کلا خیلی از ایکون ها و چیزهای دیگه تغییر کرده
4.مشکل تایپ کردن حل شده
5.مشکل مموری حل شده(هر چند تو mr1 هم با پچ sdfix حل شده بود)
6.مشکل چراغها هنوز هست
7.الان احساس میکنم یه گوشی خوب دستمه
8.اگر از لحاظ پایداری هم مشکلی نداشته باشه خیلی عالیه

ruzy
18-05-2010, 22:02
تنها چیزی که این گوشی الان نیاز داره hard-spl و رام های کوک شده هست

ruzy
18-05-2010, 22:37
دوستان generic_en هم گفته میشه که اومده میتونید اپدیت کنید

rezas
19-05-2010, 00:20
دوستان generic_en هم گفته میشه که اومده میتونید اپدیت کنید

من الان تست کردم هنوز نیومده:55:

shelman9090
19-05-2010, 01:35
سلام
میشه بگین که فایلهای روی مموری من کجا رفتن؟
یه دفعه غیب شدن!!!
کمکم کنین
باتشکر

Vagrik
19-05-2010, 09:23
دوستان توجه کنید؛

من در پست اول اعلام کردم که در بعضی از ورژن‌ها اومده...

در صورتی که میخواهید ریسک نکنید، فعلا آپدیت نکنید تا توسط سونی اریکسون اعلام رسمی بشه.

بدرود

ruzy
19-05-2010, 18:18
واگریگ عزیز من با اون رامی که قبل از mr1 اومده بود قشنگ فیلم نیگا میکردم(با کیفیت بالا و حجم بالا)بعد رام های mr1 و mr2 اصلا خوب نشون نمیده coreplayer هم که با ویندوز 6.5 مشکل داره(این مشکل در hd2 هم دیده شده)حالا ایا من میتونم ویندوز خام mr2 رو نصب کنم(با سافت ریست کردن هنگام نصب cabها)بعد پلا گین تصویری یا هرچی تو پخش ویدیو نقش داره رو از اون رامی که فیلم ها رو خوب نشون میداد نصب کنم؟اگه اره cab مربوط به پخش ویدیو اسمش چیه؟(من تمام cab های اکسترکت شده رامهای مختلف x2 رو دارم)
و یک سوال دیگه اینکه بعد از نصب mr2 دیکشنری slovoed7 رو که با باز کردن کیبورد میره به حالت landscape نصف صفحه سیاه میشه و این مشکل در هیچ کدوم از رام های دیگه نبود راه حلی سراغ داری؟
ولی به غیر از این چند مشکل جزئی که نرم افزار ی وحل شدنی هست این mr2 واقعا رام پرسرعته و تا به حال(سه روز استفاده)از نظر پایداری و مصرف باطری حرف نداره حالا اگه بعدا خراب نشه

shelman9090
19-05-2010, 22:24
سلام
میشه بگین که فایلهای روی مموری من کجا رفتن؟
یه دفعه غیب شدن!!!
کمکم کنین
باتشکر

:13:

shelman9090
19-05-2010, 23:00
سلام دوستان عزیز اگه اشتباه نکرده باشم میشه آپدیت جدید Xperia X2 رو از طریق Update Service دریافت کرد.

rezas
20-05-2010, 00:30
سلام دوستان عزیز اگه اشتباه نکرده باشم میشه آپدیت جدید Xperia X2 رو از طریق Update Service دریافت کرد.

آره درسته

دوستان آپدین برای ورژن generic_en اومده:merci:

shelman9090
20-05-2010, 08:40
سلام
آقایون محترم من موقع آپدیت با Update Service شرکت سونی با توجه به اینکه تمام مراحل رو درست انجام میدم و گوشی رو 100% شارژ میکنم اما بازم خطا میده که گوشی رو 100% شارژ کن بدش آپدیت کن.
لطف کنین من رو راهنمایی کنین بد جوری حالم رو گرفته شد .
مرسی موفق باشید.
:50:
:atten::atten::atten::atten::atten::atten::atten:: atten::atten::atten::atten:

pejman2222
20-05-2010, 09:58

من چهارشنبه ساعت 8 update کردم ولی همون رام قبلی دوباره نصب شد در حالی که seus نوشته بود :new software is aviable for your phone
حجمش 123.1 mb بود
شما چه جوری update کردین؟

pejman2222
20-05-2010, 10:04
من چهارشنبه ساعت 8 update کردم ولی همون رام قبلی دوباره نصب شد در حالی که seus نوشته بود :new software is aviable for your phone
حجمش 123.1 mb بود
شما چه جوری update کردین؟

ببخشید الان درست شده حجمش :126.8 Mb

rezas
20-05-2010, 11:22
من دیشب آپدیت کردم و میتونم بگم گوشی نسبت به قبل عالی شده:38: ولی هنوز باگ هایی داره که امیدوارم برطرف بشه

shelman9090
20-05-2010, 13:26
سلام
آقایون محترم من موقع آپدیت با Update Service شرکت سونی با توجه به اینکه تمام مراحل رو درست انجام میدم و گوشی رو 100% شارژ میکنم اما بازم خطا میده که گوشی رو 100% شارژ کن بدش آپدیت کن.
مرسی موفق باشید.

:atten::atten:

ruzy
20-05-2010, 16:16
سلام
آقایون محترم من موقع آپدیت با update service شرکت سونی با توجه به اینکه تمام مراحل رو درست انجام میدم و گوشی رو 100% شارژ میکنم اما بازم خطا میده که گوشی رو 100% شارژ کن بدش آپدیت کن.
مرسی موفق باشید.

:atten::atten:
شاید با یک بار هارد ریست درست بشه

shelman9090
20-05-2010, 17:11
شاید با یک بار هارد ریست درست بشه

:54::54:چه جوری ؟بلد نیستم :020:

Vagrik
20-05-2010, 17:41
سلام و درود؛

طبق اعلام رسمی شرکت سونی اریکسون، آپدیت mr2 برای تمامی سری های سونی اریکسون x2 منتشر شده است.

کاربران این گوشی میتوانند از طریق seus نسبت به آپدیت گوشی خودشون اقدام کنند.

توجه داشته باشید، آپدیت گوشی به mr2 الزامی است تا مشکلات این گوشی برطرف شود.

نکاتی که بایستی قبل از آپدیت مورد توجه قرار گیرد:

1. برای آپدیت حتما بایستی از طریق خطوط پرسرعت اینترنت استفاده شود.
2. در صورتی که از سرویس های حجمی adsl و یا ... استفاده می کنید، قبل از آپدیت از باقی مانده حجم خودتان مطمئن شوید تا گوشی dead نشود.
3. در هنگام استفاده از برنامه seus از هیچ برنامه دیگری استفاده نکنید تا مشکلی برای برنامه یا ویندوز کامپیوترتان پیش نیاد.

موفق باشید

Vagrik
20-05-2010, 18:07
خب، اسم این تاپیک هم مشخص شد...

همه چیز درباره ی شوالیه سونی اریکسون

ruzy
20-05-2010, 19:00
:54::54:چه جوری ؟بلد نیستم :020:

دوست عزیز اموزش هارد ریست در پست اول هست

shelman9090
20-05-2010, 19:33
سلام
من بلاخره تونستم آپدیت کنم:35:
ولی یه پنل رو که خیلی دوست داشتم حذف کردن
:020:

mj47060
21-05-2010, 09:28
سلام
من گوشیمو چند وقتی هست که گرفتم
ولی تا آلان هیچ آپدیتی رو روش انجام ندادم
آلان یک ضرب برم برای آپدیت mr2 ؟ .. مشکلی که پیش نمیاد ؟

mj47060
21-05-2010, 09:29
سلام
من بلاخره تونستم آپدیت کنم:35:
ولی یه پنل رو که خیلی دوست داشتم حذف کردن
:020:

کدوم پنل رو حذف کرده ؟؟؟ :55::17:

shelman9090
21-05-2010, 10:42
همون پنلی که زمینه آبی داره و ساحل دریا رو نشون میداد.

shelman9090
21-05-2010, 10:48
سلام
من گوشیمو چند وقتی هست که گرفتم
ولی تا آلان هیچ آپدیتی رو روش انجام ندادم
آلان یک ضرب برم برای آپدیت mr2 ؟ .. مشکلی که پیش نمیاد ؟

مبارک باشه.
امیدوارم شما هم از x2 راضی باشی.
آره برو آپدیتش کن خیلی بهتر میشه.
مطمئن باش که پشیمون نمی شی.
موفق و پیروز باشی.:011::9:

mj47060
21-05-2010, 11:44
من میخوام به MR2 آپدیت کنم ..
ولی وقتی Advanced Config 3.3 (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=212099&d=1231944147) رونصب میکنم .. موقع اجرا ارور میده
نصب این برنامه برای آپدیت لازمه ؟
اگه هست بگین چیکار کنم ؟

ruzy
21-05-2010, 13:19
من میخوام به mr2 آپدیت کنم ..
ولی وقتی advanced config 3.3 (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=212099&d=1231944147) رونصب میکنم .. موقع اجرا ارور میده
نصب این برنامه برای آپدیت لازمه ؟
اگه هست بگین چیکار کنم ؟

نه برای اپدیت کردن هیچ برنامه ای لازم نیست

ARA™
21-05-2010, 13:29
من تا صفحه 14 رو دیدم (از آخر) عکسی از این گوشی نبود لطفا یه چندتا باحالشو بذارین :8:

راستی جدید ترین قیمت این شوالیه زیبا چنده ؟
:merci:

mj47060
21-05-2010, 14:56
من تا صفحه 14 رو دیدم (از آخر) عکسی از این گوشی نبود لطفا یه چندتا باحالشو بذارین :8:

من 600 خریدم 20 روز پیش تقریبا

http://www.ubergizmo.com/photos/2009/9/sony-ericsson-xperia-x2-468.jpghttp://images.dailymobile.se/wp-content/uploads/2009/09/sonyericsson-xperia-x2-004.jpg
http://images.dailymobile.se/wp-content/uploads/2009/09/sonyericsson-xperia-x2.jpg
http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/13/xperia-x2.jpghttp://www.fonearena.com/blog/wp-content/uploads/2009/09/sony-xperia-x2.png

mj47060
21-05-2010, 15:00
همون پنلی که زمینه آبی داره و ساحل دریا رو نشون میداد.

به نظر من اون بهترین پنلش هست
من الان آپدیتش تموم شد داره customizing میکنه ...
اگه حذف کرده باشه خیلی بده که :42:

ولی فکر کنم بشه دانلود کرد دوباره ریخت .... نمیشه ؟ :39:

rezas
21-05-2010, 15:11
به نظر من اون بهترین پنلش هست
من الان آپدیتش تموم شد داره customizing میکنه ...
اگه حذف کرده باشه خیلی بده که :42:

ولی فکر کنم بشه دانلود کرد دوباره ریخت .... نمیشه ؟ :39:

دوستان اون پنل حذف نشده فقط با ظاهر جدیدتر و قشنگتر گذاشته شده:50: و بک گراندش عوض شده میتونید از گزینه ی change Background همون عکس ساحل رو بذارین:003:

mj47060
21-05-2010, 15:23
آپدیت گوشیم بهد از 2 ساعت تموم شد....
خیلی بهتر شده .... حالا میشه گفت گوشی ویندوز موبایل داری

در مورد تم ساحل دریا یک تم گذاشته مثل همون با امکانات بیشتر ولی تمش مشکیه

اگر کسی چیز شاخصی از این ورژن میدونه که اضافه شده بگه ما هم مطلع شیم :015:

mj47060
21-05-2010, 15:54
یک gps خوب برای این گوشی چیه ؟ garmin ؟
اگه کسی میدونه .. لینک آموزش نصبشو هم بذاره ( من گشتم واقعا پراکنده بود توضیحات )
ممنون

Vagrik
21-05-2010, 17:10
یک gps خوب برای این گوشی چیه ؟ garmin ؟
اگه کسی میدونه .. لینک آموزش نصبشو هم بذاره ( من گشتم واقعا پراکنده بود توضیحات )
ممنون

سلام و درود؛

بهترین برنامه GPS برای ایران، برنامه Garmin هستش.

موفق باشید

ARA™
21-05-2010, 17:21
من 600 خریدم 20 روز پیش تقریبا

خیلی ممنون که جواب دادین :merci:
منظورم از عکس گوشی واقعی بود نه عکس های کارخونه ای :8:

shelman9090
21-05-2010, 17:51

سلام عزیزم
من آخرین قیمت 580 شنیدم
بیشتر هم نبایدباشه
:003:

shelman9090
21-05-2010, 17:54
چه جوری میشهSMS ها و کنتاکتم رو از Sony Ericsson P1i به Sony Ericsson X2 منتقل کنم؟
Plz Help Me

:atten::atten::atten::atten:

shelman9090
21-05-2010, 17:58
خیلی ممنون که جواب دادین :merci:
منظورم از عکس گوشی واقعی بود نه عکس های کاخونه ای :8:
آقا فقط بگم واقعاً خوشگله .
بخرش دیگه باور کن:8:

asextor
21-05-2010, 18:07
چه جوری میشهsms ها و کنتاکتم رو از sony ericsson p1i به sony ericsson x2 منتقل کنم؟
plz help me

تا اونجایی که یادمه برای x1 تنها راه کپی از p1 به سیم کارت و بعدش از سیم کارت به x1 بود
باید واسه x2 هم جواب بده

Vagrik
21-05-2010, 18:41
چه جوری میشهSMS ها و کنتاکتم رو از Sony Ericsson P1i به Sony Ericsson X2 منتقل کنم؟
Plz Help Me

سلام و درود؛

با استفاده از برنامه Microsoft My Phone میتوانید کانتکتها و اس ام اسها را در سایت مایکروسافت (اکانت Live بایستی داشته باشید) Backup بگیرید. سپس باز (بعد از هارد ریست کردن X2) با استفاده از این برنامه (ولی ایندفعه در خود گوشی X2) میتوانید با استفاده از نام کاربری خود، Restore کنید.

این یکی از بهترین و راحت ترین کار برای Backup گیری و Restore کردن کانتکتها و اس ام اس ها است.

بدرود

shelman9090
21-05-2010, 19:10
سلام و درود؛

با استفاده از برنامه Microsoft My Phone میتوانید کانتکتها و اس ام اسها را در سایت مایکروسافت (اکانت Live بایستی داشته باشید) Backup بگیرید. سپس باز (بعد از هارد ریست کردن X2) با استفاده از این برنامه (ولی ایندفعه در خود گوشی X2) میتوانید با استفاده از نام کاربری خود، Restore کنید.

این یکی از بهترین و راحت ترین کار برای Backup گیری و Restore کردن کانتکتها و اس ام اس ها است.

بدرود

سلام دوست عزیزم مثل اینکه سوال منو دقیق متوجه نشدین.

:atten::6::atten::6::atten::6: :ambulance:

Vagrik
21-05-2010, 19:18
سلام دوست عزیزم مثل اینکه سوال منو دقیق متوجه نشدین.

:atten::6::atten::6::atten::6: :ambulance:

شرمنده حواسم نبود! نمیدونم چرا P1 رو با X1 اشتباه گرفتم.

شما بایستی با استفاده از خود برنامه Sony Ericsson، کانتکتهای خودتون رو به Microsoft Office Outlook بفرستید، و سپس با استفاده از برنامه Sync ویندوز موبایل به گوشیتون منتقل کنید.

اگر تعداد کانتکت ها کم باشه، شما میتوانید یکی یکی بفرستید.

SMSها متاسفانه انتقال پیدا نمیکند، و اگر هم انتقال پیدا میکند، من خبر ندارم!

بدرود

ARA™
21-05-2010, 20:27
محتویات این گوشی باید چی باشه؟ و این که شده چیزی در جعبه کم باشه؟
رام کوک شده براش اومده ؟ اصلا hspl میشه؟

Vagrik
21-05-2010, 20:34
محتویات این گوشی باید چی باشه؟ و این که شده چیزی در جعبه کم باشه؟
رام کوک شده براش اومده ؟ اصلا hspl میشه؟

سلام و درود؛

1. دستگاه
2. یک عدد باتری
3. یک عدد هندزفری (روی هندزفری نوشته باشه Base...) این هندزفری کیفیتش از هندزفری واکمن بالاتر هستش و گرونتر.
4. کابل TV
5. مموری کارت 4 گیگابایت کلاس 2 مارک SanDisk
6. شارژر بدون سیم
7. کابل
8. یک عدد قلم که در داخل خود دستگاه است.

تمام مارک و مشخصات رو بنویسید تا فروشنده چیزی ازش برنداشته باشه.

- - - - -

هارد SPL هنوز برای این دستگاه منتشر نشده است. ما هم همچنان منتظر هستیم.

ولی اگر منتشر بشه که معرکه میشه.

موفق باشید

mehdi.xterra
22-05-2010, 17:26
کمک
سلام. من یه مشکل عجیب با این گوشی دارم هر چی رینگ تون هاشو تغییر میدم بعد 1 ساعت کمتر دوباره میره رو رینگ تون های پیش فرضش. چیکار کنم؟

hosein_133
22-05-2010, 21:06
سلام دوسنان
راستش این اواخر از x2 نا امید شده بودم و میخواستم touch pro2 بگیرم اما ظاهرا mr2 خیلی از مشکلات حل کرده
حالا از دوستانی که اپدیت کردن یه سوال دارم
اینکه اگه برنامه زیاد نصب کنم گوشی کند نمیشه؟
UI گوشی دیگه لگی نیست؟؟
ببخشید 2تا شد:003:

RayMond 021
23-05-2010, 18:52
سالام و خسته نباشید خدمت دوستان‌ عزیز.

دستم به دامنتون، من روی این گوشی فارسی ساز MOBiDIV.416 نصب کردم بد کلماتو جدا جدا و ناقص مینوشت. خلاصه MOBiDIV.416 رو نتونستم ریموو کنم و رفتم Mobidiv_417_AR_TSD_May26 رو نصب کردم، بد از نصب منو گوشی عربی‌ شد و درست هم می‌نوشت ولی‌ سرعت گوشی ۱۰ برابر بد تر شد !!! تا حدی که حتی استارت رو هم باز نمی‌کنه (یعنی‌ من نمیتونم به قسمت ستینگ برم و هارد ریست کنم !!) آپدیت هم که می‌کنم مثل دوستمون ارور شارژ باطری میده !! (یعنی‌ عملا در این صورت گوشی من بلا استفاده است !!) لطفا ۱کی‌ منو راهنمائی کنه !!!

mehdi.xterra
23-05-2010, 19:10
با سلام
من مشخصات گوشیمو مینویسم لطف کنید بگید آپدیت کنم یا نه یا اینکه اگه آپدیت کنم چیزیش تغییر میکنه؟

software version:r1aa097
customization version:r5a
language region:generic_sg
radio sw version:6.5.60221

ممنون میشم راهنمایی کنید

pejman2222
23-05-2010, 21:23
سلام
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
من اپدیت دوم رو روز 5 شنبه انجام دادم ولی امروز مموری کارتمو نمیشناخت
مموریم هم همون 4 گیگ فابریکشه

pejman2222
23-05-2010, 21:44
با سلام
من مشخصات گوشیمو مینویسم لطف کنید بگید آپدیت کنم یا نه یا اینکه اگه آپدیت کنم چیزیش تغییر میکنه؟

software version:r1aa097
customization version:r5a
language region:generic_sg
radio sw version:6.5.60221

ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه update کنی:
رادیو اضافه میشه
برنامه fast gps اضافه میشه (برای سریعتر پیدا کردن ماهواره gpd)
سرعت گوشیت بیشتر میشه
قابلیت تاچ بهتر میشه
چند تم جدید اضافه میشه
ولی همه بازی ها به جز solitaire پاک میشه
الان فقط همینارو یادمه
فکر نکنم ضرر کنی

shelman9090
23-05-2010, 21:48
سالام و خسته نباشید خدمت دوستان‌ عزیز.

دستم به دامنتون، من روی این گوشی فارسی ساز mobidiv.416 نصب کردم بد کلماتو جدا جدا و ناقص مینوشت. خلاصه mobidiv.416 رو نتونستم ریموو کنم و رفتم mobidiv_417_ar_tsd_may26 رو نصب کردم، بد از نصب منو گوشی عربی‌ شد و درست هم می‌نوشت ولی‌ سرعت گوشی ۱۰ برابر بد تر شد !!! تا حدی که حتی استارت رو هم باز نمی‌کنه (یعنی‌ من نمیتونم به قسمت ستینگ برم و هارد ریست کنم !!) آپدیت هم که می‌کنم مثل دوستمون ارور شارژ باطری میده !! (یعنی‌ عملا در این صورت گوشی من بلا استفاده است !!) لطفا ۱کی‌ منو راهنمائی کنه !!!
سلام دوست عزیز
شما موقع آپدیت کلید ولوم رو تا شروع ارسال فایل به گوشی نگه دار.
بعد از شروع ارسال کلید رو رها کنید تا آپدیت کامل بشه .
موفق باشید.
:6:

Vagrik
23-05-2010, 22:50
دوستانى كه مشكل آپديت دارند، اين كار رو هم امتحان كنند:

١. گوشى رو هارد ريست كنيد.
٢. شارژ كنيد تا علامت باترى ١٠٠ درصد شود.
٣. حال آپديت را انجام دهيد.

RayMond 021
23-05-2010, 22:51
سلام دوست عزیز
شما موقع آپدیت کلید ولوم رو تا شروع ارسال فایل به گوشی نگه دار.
بعد از شروع ارسال کلید رو رها کنید تا آپدیت کامل بشه .
موفق باشید.
:6:

آقا دستت درد نکنه داره آپدیت رو میریزه رو گوشی :merci: حالا باید صبر کنم ببینم گوشی درست می‌شه یا نه !! :39::54:

RayMond 021
23-05-2010, 22:54

گوشی من به دلایلی که گفتم نمی‌شد هارد ریستش کرد !!
مشکل از جای دیگه بود، من اول باید PC Suit رو می‌بستم بد شروع به آپدیت می‌کردم !! :4:

hosein_133
24-05-2010, 00:41
سلام دوسنان
راستش این اواخر از x2 نا امید شده بودم و میخواستم touch pro2 بگیرم اما ظاهرا mr2 خیلی از مشکلات حل کرده
حالا از دوستانی که اپدیت کردن یه سوال دارم
اینکه اگه برنامه زیاد نصب کنم گوشی کند نمیشه؟
UI گوشی دیگه لگی نیست؟؟
ببخشید 2تا شد:003:

یه نفرم جواب منو بده:7:
ممنون:merci:

Vagrik
24-05-2010, 08:22
یه نفرم جواب منو بده:7:
سلام و درود؛

والا، طبق گزارشاتی که کاربران خارجی دادند، کار کردن با اکسپریا خیلی راحت شده است.

به هر حال، به نظرم انتخاب خوبی هستش. چون گوشی شیک و با کلاسی هم هستش.

باز پیشنهاد میکنم، نظرات کاربران خارجی رو هم بخونید (در سایت های مختلف) تا انتخاب درستی کرده باشید.

موفق باشید

dead_makers
24-05-2010, 09:23
استاد vagrik جواب منم بده،حداقل بگو نمیشه:023: ،فکر کنم بار سومه میپرسم با عرض پوزش البته
موقع اتصال گوشی با usb چجوری میشه از حالت data storage یا file transfer یا هرچی که اسمش هست استفاده کرد بدون اینکه بخوای از سینک ویندوز استفاده کنی،یعنی چجوری میشه اون 4گیگ مموری مثل فلش مموری عمل کنه...

Vagrik
24-05-2010, 10:47
استاد vagrik جواب منم بده،حداقل بگو نمیشه:023: ،فکر کنم بار سومه میپرسم با عرض پوزش البته
موقع اتصال گوشی با usb چجوری میشه از حالت data storage یا file transfer یا هرچی که اسمش هست استفاده کرد بدون اینکه بخوای از سینک ویندوز استفاده کنی،یعنی چجوری میشه اون 4گیگ مموری مثل فلش مموری عمل کنه...

سلام و درود؛

در آپدیت جدید رو نمیدونم. ولی در آپدیت قدیم، این کار عملی نبود، مگر با یک برنامه که هر چی دنبال اسمش هستم، نمیتونم پیدا کنم.

میدونم شما به دنبال چه چیزی هستید. من اگر پیدا کردم به شما میگم.

موفق باشید و عرض پوزش

ویرایش: برنامه رو پیدا کردم. نصب کنید و تست کنید و گزارش کنید.

با تشکر

mj47060
24-05-2010, 15:49
سلام
من قبل از آپدیت با کابل usb وصل میشدم به کامپیوتر ( کامپیوتر به اینترنت وصل بود ) میتونستم با گوشیم به اینترنت دسترسی داشته باشم..
اما وقتی آپدیت کردم وقتی وصل میشم به کامپیوتر به اینترنت دسترسی ندارم
... اگه تنظیمات خاصی داره و کسی بلده ........... بگه ممنونش میشم :6:

dead_makers
24-05-2010, 15:57
ممنون vagrik،بدون مشکل نصب شد...خوبم جواب میده...

dead_makers
24-05-2010, 16:03
سلام
من قبل از آپدیت با کابل usb وصل میشدم به کامپیوتر ( کامپیوتر به اینترنت وصل بود ) میتونستم با گوشیم به اینترنت دسترسی داشته باشم..
اما وقتی آپدیت کردم وقتی وصل میشم به کامپیوتر به اینترنت دسترسی ندارم
... اگه تنظیمات خاصی داره و کسی بلده ........... بگه ممنونش میشم :6:

ماله من با آپدیت جدید همچنان وصل میشه...
wm device center یه این قسمت برو:
Mobile device setting-->connection setting
و این رو اینتخاب کن:
this computer is connected to: Internet
امیدوارم مشکل از همین باشه

mj47060
24-05-2010, 16:08
ماله من با آپدیت جدید همچنان وصل میشه...
Wm device center یه این قسمت برو:
Mobile device setting-->connection setting
و این رو اینتخاب کن:
This computer is connected to: Internet
امیدوارم مشکل از همین باشه

اینجایی که گفتی کجا هست .. یک کم دقیقتر میگی؟

dead_makers
24-05-2010, 16:46
اینم دقیقش :4:
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=391049&stc=1&d=1274703305

mj47060
24-05-2010, 17:16
اینم دقیقش :4:
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=391049&stc=1&d=1274703305

دستت درد نکنه .. ولی من xp دارم :46:

نمیدونم چی شده که اصلا با Active Sync هم نمیتونم به گوشیم وصل بشم :17:

mj47060
24-05-2010, 17:36
یکی کمک کنه
به دلایل نا معلوم .. گوشیم به کامپیوتر کانکت نمیشه ( منظورو active sync نمیشناسه گوشیمو )

shelman9090
24-05-2010, 22:59
یکی کمک کنه
به دلایل نا معلوم .. گوشیم به کامپیوتر کانکت نمیشه ( منظورو active sync نمیشناسه گوشیمو )

سلام دوست عزیز
شما Active Sync رو پاک کن و دوباره نصب کن .
کابل USB گوشی رو چک کن
و در پایان گوشیت رو به یک کامپیوتر دیگه وصل کن شاید ایراد ویندوز یا سخت افزاری داشته باشی.
موفق و پیروز باشی
:41::41: :atten:

mj47060
24-05-2010, 23:01
آره .. 1-2 ساعت پیش دوباره نصب کردم .. گوشی رو شناخت .. اون مشکلم حل شد :001:
ولی من هر کاری میکنم نمیتونم با کابل usb به اینترنت وصل بشم ...
نه آپدیت آب و هوا ... نه هیچ چیز دیگه !!
حتی با WLAN هم نمیتونم به اینترنت وصل بشم ... با نوت بوک یک جای دیگه هم تست کردم نشد .... فکرکنم مشکل از گوشیه ... احتمالا !! :17:
دارم دیوونه میشم .. کسی چیزی به ذهنش میرسه ؟

shelman9090
24-05-2010, 23:14

سلام Vagrik عزیز
دوست من با شارژ 100% هم مشکل حل نمیشه .
من خیلی تست کردم اصلاً جواب نداد.
فقط باید کلید ولوم رو نگه دار تا زمانی که سیستم شروع کنه به ارسال فایل به گوشی.
و بعد از شروع ،ارسال فایل به گوشی کلید ولوم رو رها کنید.
موفق باشید .

:atten::atten: :41:

shelman9090
25-05-2010, 00:08
آره .. 1-2 ساعت پیش دوباره نصب کردم .. گوشی رو شناخت .. اون مشکلم حل شد :001:
ولی من هر کاری میکنم نمیتونم با کابل usb به اینترنت وصل بشم ...
نه آپدیت آب و هوا ... نه هیچ چیز دیگه !!
حتی با WLAN هم نمیتونم به اینترنت وصل بشم ... با نوت بوک یک جای دیگه هم تست کردم نشد .... فکرکنم مشکل از گوشیه ... احتمالا !! :17:
دارم دیوونه میشم .. کسی چیزی به ذهنش میرسه ؟

فکر میکنم اینترنت شما مشکل داشته باشه.
میتونی جای دیگه تست کنی مطمئن باش بهت جواب میده.
گاهی پیش میاد که اینترنت در حالی که برقراره اما درست جواب نمیده و مشکل شبکه داره کنده یا هر چیزه دیگه .
شما جایی دیگه تست کن امیدوارم جواب بگیری.

:atten::6::atten::6::merci:

موفق و پیروز باشی

ahmad1344
25-05-2010, 07:50
delivery رو چطور فعال کنم ضمنا وییره روی صفحه با هر کلیک فعاله چطور غیر فعالش کنم ضمنا آپدیت جدید یه گیرهایی توی پنل spb داره.

ahmad1344
25-05-2010, 11:16
thems گوشی x2 چطور تغییر میکنه .من از رنگ صفحات بخصوص قسمت sms وcontact خوشم نمیاد.

shelman9090
25-05-2010, 12:06
delivery رو چطور فعال کنم ضمنا وییره روی صفحه با هر کلیک فعاله چطور غیر فعالش کنم ضمنا آپدیت جدید یه گیرهایی توی پنل spb داره.

سلام دوست عزیز
شما قدم به قدم مراحل زیر رو پیش برو
1- Messages
2-Menu
3-Tools
4-Options..
5-Messages رو انتخاب کنید
6-و تیک Request Delivery Notificationsرو بزنید تا DElivery فعال بشه
7-موفق و پیروز باشید .
:atten::atten::4::atten:
:41:

ahmad1344
25-05-2010, 14:00
فعال شدن DElivery

--------------------------------------------------------------------------------
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله ahmad1344

سلام دوست عزیز
1- Messages
2-Menu
3-Tools
4-Options..
7-موفق و پیروز باشید .

با تشکر لطفا پاسخ بقیه ی سوالات من را هم بدهید.

shelman9090
26-05-2010, 00:14
فعال شدن DElivery

--------------------------------------------------------------------------------
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله ahmad1344

سلام دوست عزیز
1- Messages
2-Menu
3-Tools
4-Options..
7-موفق و پیروز باشید .

با تشکر لطفا پاسخ بقیه ی سوالات من را هم بدهید.

:merci: از تشکر شما دوست عزیز

سلام دوست عزیز
1- Menu
2-Setting
3-Sound & notifications
4-haptic feedback
(4step رو می تونی از سربرگ های همون منوی Sound & notifications پیدا کنی)
5- تیک screen tabs vibration رو بردارید تا ویبره صفحه نمایش قطع بشه .
6-موفق و پیروز باشید .

:atten::atten::atten:

:6::6::5:

shelman9090
26-05-2010, 00:37
سلام
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
من اپدیت دوم رو روز 5 شنبه انجام دادم ولی امروز مموری کارتمو نمیشناخت
مموریم هم همون 4 گیگ فابریکشه

سلام دوست عزیز
شما پست اول رو مجدد مطالعه کنید .
اساتید عزیزمون راهنمایی کامل فرموده اند .
من در همین جا از تمام اساتبد عزیزم تشکر میکنم.

موفق و پیروز باشید .

:atten::atten::merci::41:

shelman9090
26-05-2010, 00:57

سلام دوست عزیز
من به شخصه تا حالا توی گوشی های ویندوز موبایل همچین گزینه ای رو ندیدم.
و فکر هم میکنم که این گزینه رو نداره.
موفق و پیروز باشید .

:atten::41::atten::merci:

ahmad1344
26-05-2010, 07:07
shelman9090 عزیز با تشکر از محبتت راجع به تغییر thems چکار باید بکنم؟

Vagrik
26-05-2010, 09:46
سلام دوست عزیز
من به شخصه تا حالا توی گوشی های ویندوز موبایل همچین گزینه ای رو ندیدم.
و فکر هم میکنم که این گزینه رو نداره.
موفق و پیروز باشید .

:atten::41::atten::merci:

:023:

سلام و درود؛

دوست گرامی، تقریبا تمام دستگاههای جدید htc و یک سری از دستگاههای asus از این گزینه برخوردار هستند!!!

لطفا به پاسخ‌های خودتون به دوستان بیشتر توجه کنید.

موفق باشید

ahmad1344
26-05-2010, 14:48
دوستان مدیر با تشکر در آپدیت جدید در پانل spb shell کمی تاخیردر تاچ وجود داره ضمنا یاطری من 1 روز یه زحمت جواب میده.

mehdi.xterra
26-05-2010, 17:58
با سلام

لطف کنید و بگید تو اپدیت جدید چه چیزهایی تغییر کرده و چه چیز هایی اضافه شده و آیا باگ ها برطرف شده یا نه؟ ممنون میشم

A-SH9019
27-05-2010, 00:08
سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
دوستان من میخوام گوشیمو آپدیت کنم ولی اصلا بلد نیستم که به چه صورت هست . میشه محبت کنید کامل برام توضیح بدید مرسی

pejman2222
27-05-2010, 14:41
سلام خدمت همه
با این برنامه میتونین از g sensor در بازی و برنامه های دیگه استفاه کنین
فقط کافیه فایل cab رو نصب کنین
منبع : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=687198

ahmad1344
27-05-2010, 14:46
مراحل راه اندازی خروجی tv چه طوره؟ ضمنا برنامه ها وبازی هایی که با شتاب سنج یا همونg sensor کار میکنه بذارید.

A-SH9019
27-05-2010, 18:44
کسی جواب مارو نمیده ؟

dead_makers
27-05-2010, 19:09
سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
دوستان من میخوام گوشیمو آپدیت کنم ولی اصلا بلد نیستم که به چه صورت هست . میشه محبت کنید کامل برام توضیح بدید مرسی

دوست من،برنامه sonyericsson update رو از لینک زیر دانلود می کنی،تمام مراحل توضیح داده شده:

http://www.sonyericsson.com/update/x2?cc=ap&lc=en

بقیه کارها رو بعد از اجرای برنامه دقیقا بهت میگه،به صفحه اول این تاپیک هم مراجعه کن،استاد vagrik یه چند تا نکته رو گوش زد کردن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=95416

dead_makers
27-05-2010, 19:22
با سلام

لطف کنید و بگید تو اپدیت جدید چه چیزهایی تغییر کرده و چه چیز هایی اضافه شده و آیا باگ ها برطرف شده یا نه؟ ممنون میشم

فکر توی صفحات 18 و 20 بچه ها توضیح دادن :023: ...

ولی در کل
سرعت به مراتب بیشتر شده،تم اضافه شده ،بازی ها پاک شدن، سرعت نمایش در تایپ اس ام اس زیاد شده، رادیو هم که اضافه شده بود، یه نوار استارت اضافه شده که کارو خیلی راحت تر کرده، خیلی از اشکالات رفع شده ،تقریبا الان یه گوشی شاهکار دستمونه :5:

راستی من وقتی گوشیو گرفتم یه رینگ تون داشت که الان دیگه نیست...از کجا میشه پیداش کرد؟

در ضمن با استفاده از گوشی توی Play Now یه برنامه مجانی هست به اسم water level که
با استفاده از جی سنسور مثل تراز عمل مینه و شیب رو نشون میده.جالبه :4:
ولی نمیدونم فایل cab. رو کجا ریخته که اینجا بزلرم براتون

ahmad1344
27-05-2010, 21:07
مراحل راه اندازی خروجی tv چه طوره؟ ضمنا برنامه ها وبازی هایی که با شتاب سنج یا همونg sensor کار میکنه بذارید

rezas
28-05-2010, 00:33
فکر توی صفحات 18 و 20 بچه ها توضیح دادن :023: ...

ولی در کل
سرعت به مراتب بیشتر شده،تم اضافه شده ،بازی ها پاک شدن، سرعت نمایش در تایپ اس ام اس زیاد شده، رادیو هم که اضافه شده بود، یه نوار استارت اضافه شده که کارو خیلی راحت تر کرده، خیلی از اشکالات رفع شده ،تقریبا الان یه گوشی شاهکار دستمونه :5:

راستی من وقتی گوشیو گرفتم یه رینگ تون داشت که الان دیگه نیست...از کجا میشه پیداش کرد؟

در ضمن با استفاده از گوشی توی Play Now یه برنامه مجانی هست به اسم water level که
با استفاده از جی سنسور مثل تراز عمل مینه و شیب رو نشون میده.جالبه :4:
ولی نمیدونم فایل cab. رو کجا ریخته که اینجا بزلرم براتون

دوست عزیز
اون برنامه با پسوند cab نیست توی لیست برنامه های جاوا نصب میشه:001:

rezas
28-05-2010, 00:35
مراحل راه اندازی خروجی tv چه طوره؟ ضمنا برنامه ها وبازی هایی که با شتاب سنج یا همونg sensor کار میکنه بذارید

هیچ مراحلی واسه نصب لازم نیست

شما کابل رو به دستگاه و تلوزیون وصل میکنی صفحه گوشی روی صفحه تلوزیون ظاهر میشه...

rayan.boy96
28-05-2010, 12:05
دوستان عزیز من به مشکل برخوردم x2 من به pc وصل نمی شه ممکن هست اشکال از گوشی باشه درخواست کمک دارم خیلی کلافه شدم:020:

rezas
28-05-2010, 13:35
دوستان عزیز من به مشکل برخوردم x2 من به pc وصل نمی شه ممکن هست اشکال از گوشی باشه درخواست کمک دارم خیلی کلافه شدم:020:

برای چه کاری به pc وصلش کردی؟:7:

rayan.boy96
28-05-2010, 13:51
کارای عادی ریختن برنامه اپدیت کلان به pc وصل نمی شه

A-SH9019
28-05-2010, 14:55
با سلام خدمت همه دوستان
گوشی من زبان اصلیش عربی هست من تو setting رفتم و انگلیسی کردم ولی همه قسمت های گوشیم انگلیسی نیست مثلا گوشیم زنگ میخوره گزینه هاش عربی هست !!! (گوشی برام از دبی آوردن )
گوشیمو من امروز آپدیت هم کردم ولی باز عربی هست !!!
دوستان من چطور میتونم کلا Language گوشیمو انگلیسی کنم (الان عربی هست ) و از این حالت عربی در بیاد

با تشکر

rezas
28-05-2010, 17:16
کارای عادی ریختن برنامه اپدیت کلان به pc وصل نمی شه

دوست عزیز گوشیو نمیتونی به شکل file transfer استفاده کنی باید از ریدر استفاده کنی یا باید فایل cab که واگریک عزیز توی صفحه 20 گذاشتن و نصب کنید تا قابلیت file manager اضافه بشه
و گرنه فقط با برنامه SEUS برای آپدیت میشه از پورت usb استفاده کرد:26:

dead_makers
28-05-2010, 18:03
سلام خدمت همه
با این برنامه میتونین از g sensor در بازی و برنامه های دیگه استفاه کنین
فقط کافیه فایل cab رو نصب کنین
منبع : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=687198

این برنامه رو روی گوشیم ریختم،کلا جی سنس رو از کار انداخت
خودتون تست کرده بودین؟

A-SH9019
28-05-2010, 18:09
یکی جواب مارو هم بده لطفا !!!

r_you168
28-05-2010, 21:02
New SonyEricsson X2 mini هم آمد

http://www.phones-online.org/wp-content/uploads/2010/05/05263_thumb.jpg

8.1 megapixels camera
AMOLED touch-screen display 2.8
support for Bluetooth, WiFi, GPS navigation and run the Windows Mobile operating system

rezas
29-05-2010, 00:41
با سلام خدمت همه دوستان
گوشی من زبان اصلیش عربی هست من تو setting رفتم و انگلیسی کردم ولی همه قسمت های گوشیم انگلیسی نیست مثلا گوشیم زنگ میخوره گزینه هاش عربی هست !!! (گوشی برام از دبی آوردن )
گوشیمو من امروز آپدیت هم کردم ولی باز عربی هست !!!
دوستان من چطور میتونم کلا Language گوشیمو انگلیسی کنم (الان عربی هست ) و از این حالت عربی در بیاد

با تشکر

اگه منظورت اینه که از توی settings زبان گوشیو انگلیسی کنی میشه راهنماییت کرد

ولی اگر ورژن گوشیو میخوای از generic_uk به generic_en تبدیل کنی من نمیتونم راهنماییت کنم شاید بقیه دوستان بلد باشن ولی پیشنهاد میکنم این کارو نکنی!

:003:

mj47060
29-05-2010, 08:18
سلام
من مشکلم هنوز حل نشده
نمیتونم به اینترنت وصل بشم .. نه با wifi نه با کابل usb ...
مشکل از اینترنت نیست
active sync رو هم دوباره نصب کردم .. باز هم نمیشه
یه نفر جواب فنی نداره بده ؟؟

pejman2222
29-05-2010, 19:17
این برنامه رو روی گوشیم ریختم،کلا جی سنس رو از کار انداخت
خودتون تست کرده بودین؟

معلومه که تست کردم
تو my device باید نصب بشه
من دارم resco snake , resco bebbles رو بدون مشکل بازی می کنم
کجا امتحانش کردی؟

rayan.boy96
30-05-2010, 08:50
سلام به دوستانم من یک مشکل بزرگ بر خوردم من گوشیمو با اپدیت سرویس اپدیت کردم سرعتش خیلی بالا رفت ولی تصویری های با هر پسوندی که روش میریزم تیک تیک رد می کنه اگه کسی به این مشکل بر خورده به من کمک کنه نمیدونم چکر کنم مجبورم بفروشمش:40:

ahmad1344
30-05-2010, 15:57
توی x2 پنلها چطور پس از نصب بین 9 پنل اصلی قرار می گیرند.ضمنا من یک هفته است x2 رو گرفتم باطری اش حداکثر 30 ساعت کار میکنه این طبیعیه یا نه؟

Vagrik
30-05-2010, 16:37
توی x2 پنلها چطور پس از نصب بین 9 پنل اصلی قرار می گیرند.ضمنا من یک هفته است x2 رو گرفتم باطری اش حداکثر 30 ساعت کار میکنه این طبیعیه یا نه؟

شما بایستی در TAB دوم (یا سوم!) اون پنلی که میخواهید در صفحه اول قرار بگیره رو انتخاب و روی گزینه Favorites بزنید تا جزو صفحه اول انتخاب بشه.

موفق باشید

rezaxsat
30-05-2010, 17:46
یه مسلمونی جواب سوال ما رو هم بده !!!

ahmad1344
30-05-2010, 18:03
vagrik جان من که نفهمیدم.

Vagrik
31-05-2010, 09:11
vagrik جان من که نفهمیدم.

سلام و درود؛

نگاه کنید، در قسمت X-Panel، شما 4 TAB بایستی داشته باشید. یکی از TABها، پنل هارو به صورت خطی نشان میده که میتوانید انتخاب کنید. هر پنلی رو که میزنید، 2 گزینه داره... یکی Activate و دیگری Favorite...

شما گزینه Favorite رو بزنید، پنل در 9 پنل اصلی قرار خواهد گرفت.

بدرود

یه مسلمونی جواب سوال ما رو هم بده !!!

کاربران مسلمون، لطفا به این دوستمون جواب بدند.

من که مسیحی هستم، کاری به ایشون نخواهم داشت.

بدرود

intcomp
31-05-2010, 09:59
سلام.
من فکر می کنم از وقتی up جدید اومده ارتباط با pc دچار مشکل شده .
mobile device centre یا گوشی رو نمیشناسه یا اگه میشناسه سرعت بی نهایت پائینه که حتی شماره تلفنها رو هم انتقال نمیده.
واسه همینه که نمیشه با اینترنت هم کار کرد.
لطفا vagrik جان جستجوی شما رو نیاز داره که بقیه تو سایتهای خارجی چی می گن.
منکه همیشه مزاحمت هستم.
مرسی از لطفت.
فعلا

Vagrik
31-05-2010, 12:00
سلام.
من فکر می کنم از وقتی up جدید اومده ارتباط با pc دچار مشکل شده .
Mobile device centre یا گوشی رو نمیشناسه یا اگه میشناسه سرعت بی نهایت پائینه که حتی شماره تلفنها رو هم انتقال نمیده.
واسه همینه که نمیشه با اینترنت هم کار کرد.
لطفا vagrik جان جستجوی شما رو نیاز داره که بقیه تو سایتهای خارجی چی می گن.
منکه همیشه مزاحمت هستم.
مرسی از لطفت.
فعلا

سلام و درود بر شما احسان عزیز؛

چشم... میگردم، در صورتی که مشکلی بود که حل شده باشه، حتما در اینجا براتون مینویسم.

بدرود