PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع سوالات و مشکلات مربوط به Satio و Vivaz سونی اریکسون

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

Wolfomid
15-04-2011, 21:20
سلام
برنامه pdf از روی گوشی vivaz من اکسپایر شده
فکر کنم از همین سایت خوندم که اگه دو تا پوشه system و data رو کپی کنم و گوشی رو ریسیت کنم
مشکل حل میشه
اما نشد
خیلی لازمش دارم
ممنون میشم کمک کنید

شما برنامه زیر رو دان کن و ساین کن و رو گوشیت نصب میشه و تا چند هزار سال آینده نیازی ب رجیستر کردنش نیست

mehrbanoo
15-04-2011, 22:07
من هنوز سرتیفیکیت ندارم ...

MILAD-KH
15-04-2011, 22:16
من هنوز سرتیفیکیت ندارم ...

خوب دوست عزیز توی لینک زیر درخواست بده دوستان برات فایل cer و key سرتیفیکیت رو میگیرن :

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101307 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101307)

mehrbanoo
15-04-2011, 22:52
ممنون ... گذاشتم

bromideh
16-04-2011, 14:59
آقا نوكيا مپ روي ويواز كار مي كنه يا نه؟

S A E B
16-04-2011, 15:42
آقا نوكيا مپ روي ويواز كار مي كنه يا نه؟

بله میشه. من نصب کردم و خیلی هم خوب جواب میده! برو به لینک زیر و اول Nokia Ovi Maps Ver3.01 نسخه مخصوص Vivaz , Satio , 8910 رو دانلود کن. بعد یکی از نقشه های A یا C یا D رو دانلود کن. (به تذکرات داده شده دقت کن). بعدش هم فایل صوتی برنامه رو دانلود کن.
موفق باشی . . . :ax:

Nokia Ovi Maps (http://www.iranopda.com/component/content/article/38-s7/69-maps.html)

alimadadi77
16-04-2011, 20:10
یه کی به من می گه چه جوری گوشیمو آپدیت کنم؟
در صورت لزوم اینم آدرس ایمیلم
alimdadi1375@gmail.com:bi:

alimadadi77
16-04-2011, 20:23
آقایون مهندس و دانشمند چه جوری میشه گوشی ویواز رو آپدیت کرد؟
یه pdf readerو office reader خوب معرفی کنید ؟
چند تا بازی باحال ،مشتی ها، معرفی کنید ؟
دیگه اینکه.......سلامتی تون
فقط یادتون نره واسه ویواز می خوام

peymanmst
17-04-2011, 12:05
برنامه ای هست که کلاک واقعی سی پی یو رو نشون بده؟
برنامه ای معرفی کنید برای نشان دادن پردازشهای مخفی روی گوشی و بستن اونها
phonetinfo پردازشهای مخفی رو فقط نشون میده و نمیشه باهاش کاری کرد.

موقع خرید گوشی میگن برای اولین بار باید باتریش 8 ساعت تو شارژ باشه ولی همینطور که میدونید بیشتر گوشیهای جدید مجهز به مدار قطع تغذیه موقه فول شارژ هستن پس این جریان 8 ساعت و 12 ساعت دیگه چیه؟

bromideh
17-04-2011, 13:54
راستي من گارمين را روي ويواز نصب كردم و با gps هم نقشه را رديابي مي كنه فقط نمي تونه با صدا مسير را بگه... آيا كسي هستش كه اين مشكل را رفع كرده باشه؟

jeeerjeeerak
17-04-2011, 14:19
دوستان ویواز دار وقتی مسیج جدید می اد چراغ چشمک زن کار میکنه ؟؟؟

snake&love
17-04-2011, 18:44
سلام.من vivaz pro دارم.ی مدتیه که میزنه sim not allowded!!!!و نمیتونی تماس بگیری!کلا قطع میشه!خاموش روشن میکنم خوب میشه ولی دوباره همونطوری میشه!کمکککککککککککککککک کنید لطفا دیوونم کرد.خط هم همراه اول هست

choopan
17-04-2011, 18:52
سلام.من vivaz pro دارم.ی مدتیه که میزنه sim not allowded!!!!و نمیتونی تماس بگیری!کلا قطع میشه!خاموش روشن میکنم خوب میشه ولی دوباره همونطوری میشه!کمکککککککککککککککک کنید لطفا دیوونم کرد.خط هم همراه اول هست

دوستانی که ویواز داشتن نتیجه داده براشون:
Menu->settings-> connectivity->admin. Settings->packet data->packet data connection
گزینه when required رو انتخاب کنید

mehrbanoo
17-04-2011, 23:23
سلام
برنامه ای رو که برام معرفی کردید ساین کردم(چون pdf گوشی vivaz من اسپایر شده بود)
اما بازم رو گوشیم نصب نمیشه
ممنون میشم کمک کنید

mehrbanoo
17-04-2011, 23:25
دوستان ویواز دار وقتی مسیج جدید می اد چراغ چشمک زن کار میکنه ؟؟؟

آره

peymanmst
18-04-2011, 00:25
برنامه ای هست که کلاک واقعی سی پی یو رو نشون بده؟
برنامه ای معرفی کنید برای نشان دادن پردازشهای مخفی روی گوشی و بستن اونها
phonetinfo پردازشهای مخفی رو فقط نشون میده و نمیشه باهاش کاری کرد.

موقع خرید گوشی میگن برای اولین بار باید باتریش 8 ساعت تو شارژ باشه ولی همینطور که میدونید بیشتر گوشیهای جدید مجهز به مدار قطع تغذیه موقه فول شارژ هستن پس این جریان 8 ساعت و 12 ساعت دیگه چیه؟

جواب یکی رو پیدا کردم
بهترین برنامه تاسک منیجر برای ویواز
http://vivazfamily.blogspot.com/2011/02/jbak-taskman-v141.html

یک سوال دیگه به سوالهای باقیمانده من اضافه میشه:اگر خودم جوابشو پیدا کردم همینجا میگم
لیست پردازشهای دیفالت ویواز رو کسی میدونه یکجورایی دارم مشکوک میشم که این گوشی هم برنامه مخرب داره چون برنامه جاوایی نصب کردم که بنظر چند تا سرویس مخفی رو گوشی ایجاد کرد و از خود برنامه خبری نیست درست مثل خود ویندوز که تمام پردازشهای اصلیش رو میشناسم و اگه پردازش جدیدی تو لیست بیاد مطمئن میشم ی برنامه خرابکاری یا ویروسه برای موبایل هم همینطوره, فقط باید بدونیم پردازشهای گوشی کدوما هستن برنامه ها هم که معلومه

لطفا سوالهای قبلیم رو کسی میدونه جواب بده.

omidvista
18-04-2011, 07:08
سلام
برنامه ای رو که برام معرفی کردید ساین کردم(چون pdf گوشی vivaz من اسپایر شده بود)
ممنون میشم کمک کنید
به امضای من مراجعه کن

omidvista
18-04-2011, 07:29
جواب یکی رو پیدا کردم
بهترین برنامه تاسک منیجر برای ویواز
http://vivazfamily.blogspot.com/2011/02/jbak-taskman-v141.html

یک سوال دیگه به سوالهای باقیمانده من اضافه میشه:اگر خودم جوابشو پیدا کردم همینجا میگم
لیست پردازشهای دیفالت ویواز رو کسی میدونه یکجورایی دارم مشکوک میشم که این گوشی هم برنامه مخرب داره چون برنامه جاوایی نصب کردم که بنظر چند تا سرویس مخفی رو گوشی ایجاد کرد و از خود برنامه خبری نیست درست مثل خود ویندوز که تمام پردازشهای اصلیش رو میشناسم و اگه پردازش جدیدی تو لیست بیاد مطمئن میشم ی برنامه خرابکاری یا ویروسه برای موبایل هم همینطوره, فقط باید بدونیم پردازشهای گوشی کدوما هستن برنامه ها هم که معلومه

لطفا سوالهای قبلیم رو کسی میدونه جواب بده.
این برنامه تموم پردازش ها رو نشون میده

mehrbanoo
18-04-2011, 08:26
به امضای من مراجعه کن

حتی این پچ رو هم نصب نمیکنه
من چیکار کنم/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mysatio
18-04-2011, 10:24
سلام دوستان ی برنامه میخواستم واسه vivaz u5 که هر فرمت video پخش کنه و نرمالم پخش کنه
یعنی تصویر کند نشون نده
صداش جلو عقب نباشه
با تشکر
بهتر از این پیدا نمی کنی....قبل از نصب ساین کن....
فرمتهای تصویری تحت پشتیبانی این نرم افزار :
FLV , AVI , WMV , MKV , RM, RMVB, 3GP , 3GPP , MP4 playback
ویژگیهای این نرم افزار :
-تنظیم کردن ویدیوهای داخل گوشی برای اجرای خودکار از طریق UC Player
-پوسته های متنوع
تغییرات نسبت به ورژن قبل :
-روانتر شدن پخش ویدیو (همچون MP4)
-پشتیبانی از فرمت RM.RMVB
-بهبود وضعیت پخش ویدیو آنلاین
-بهبود سرعت دانلود و افزایش سازگاری

S A E B
18-04-2011, 11:30
سلام
ممنون میشم کمک کنید

کرک Adobe Reader رو از لینک زیر دانلود کن:
http://vivaz.ir/post/51

ghodrat_tk
18-04-2011, 14:26
سلام دوستان
دنبال یه نرم افزار میگردم که بتونم روی گوشی .......... تنظیم کنم
گوشیم «ویواز پرو» هستش
هدفم بهره‌مندی از سایتایی هستش که ایران رو ..... کردن و اُپرا مینی و موارد مشابه نتونستن بصورت همه جانبه نیازهامو مرتفع کنن

omidvista
18-04-2011, 16:19
سلام دوستان
دنبال یه نرم افزار میگردم که بتونم روی گوشی .......... تنظیم کنم
گوشیم «ویواز پرو» هستش
هدفم بهره‌مندی از سایتایی هستش که ایران رو ..... کردن و اُپرا مینی و موارد مشابه نتونستن بصورت همه جانبه نیازهامو مرتفع کنن
براي استفاده از ... در سيمبين بايد حتما گوشي سيمبين دار رو هك كني كه متاسفانه ويواز و پرو قابل هك نيست

S A E B
18-04-2011, 20:03
بهتر از این پیدا نمی کنی....قبل از نصب ساین کن....
فرمتهای تصویری تحت پشتیبانی این نرم افزار :
FLV , AVI , WMV , MKV , RM, RMVB, 3GP , 3GPP , MP4 playback
ویژگیهای این نرم افزار :
-تنظیم کردن ویدیوهای داخل گوشی برای اجرای خودکار از طریق UC Player
-پوسته های متنوع
تغییرات نسبت به ورژن قبل :
-روانتر شدن پخش ویدیو (همچون MP4)
-پشتیبانی از فرمت RM.RMVB
-بهبود وضعیت پخش ویدیو آنلاین
-بهبود سرعت دانلود و افزایش سازگاری

من ورژن 2.3 رو دارم اما فرمت AVI رو صحنه آهسته پخش میکنه! هنوز نتونستم یه پلیر قوی برای اجرای AVI روی ویواز پیدا کنم!:ac:

S A E B
18-04-2011, 22:09
سلام دوستان. از وقتی ویواز خریدم (یه هفته) گاهی اوقات که بقیه باهام تماس میگیرن، براشون پیغام میده که "مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد"! یعنی گاهی اوقات گوشیم در دسترس نیست! دلیلش چی میتونه باشه؟
لطفا کمکم کنید . . . :hello:

snake&love
18-04-2011, 22:46
سلام به خاطر پاسخ دهی سریعتون ممنون !!من ویواز پرو دارم نمیدونم چرا یه پیام اون بالای گوشی میده مینویسه Sim Memory Full!ممنون میشم جواب بدید

S A E B
19-04-2011, 13:42
سلام به خاطر پاسخ دهی سریعتون ممنون !!من ویواز پرو دارم نمیدونم چرا یه پیام اون بالای گوشی میده مینویسه Sim Memory Full!ممنون میشم جواب بدید

علیکم السلام. دوست عزیز شما وارد قسمت پیام ها بشید و از قسمت options گزینه settings رو بزنید، در صفحه بعدی بر روی other کلیک کنید و number of seved msgs را به 999 تغییر بدید، اگر هم خواستید پیام های شما بر روی مموری کارت ذخیره شود، memory in use را به مموری کارت تغییر بدید. در آخر هم یکبار گوشی رو ریستارت یا خاموش و روشن کنید... :bf:

snake&love
19-04-2011, 14:34
علیکم السلام. دوست عزیز شما وارد قسمت پیام ها بشید و از قسمت options گزینه settings رو بزنید، در صفحه بعدی بر روی other کلیک کنید و number of seved msgs را به 999 تغییر بدید، اگر هم خواستید پیام های شما بر روی مموری کارت ذخیره شود، memory in use را به مموری کارت تغییر بدید. در آخر هم یکبار گوشی رو ریستارت یا خاموش و روشن کنید... :bf:

!ممنون دوست عزیز ولی هنوز درست نشده!نمیدونم چشه اون کارو کرده بودم قبلا ولی جواب نداد!یعنی راه دیگه ای نداره؟:ac:

S A E B
19-04-2011, 15:03
!ممنون دوست عزیز ولی هنوز درست نشده!نمیدونم چشه اون کارو کرده بودم قبلا ولی جواب نداد!یعنی راه دیگه ای نداره؟:ac:

احتمالا دلیلش اینه که بعد از انجام مراحل بالا، پیامهای روی سیم کارت رو پاک نکردی! :ad:

S A E B
19-04-2011, 15:30
دوستان کسی میدونه Media server چیه و طرز کار باهاش چطوریه؟ (توی ویواز)

nader111
19-04-2011, 16:11
سلام
چرا روي ويواز تقريبا همه ي برنامه هاي ضبط مكالمات و منشي تلفني نصب ميشوند ولي عملا صداي مكالمات ضبط نميشه و يا منشي تلفني نميتونه صداي مخاطب را ضبط كنه؟ علتش چيه؟ بايد گوشي هك بشه و نرم خاصي روش نصب بشه تا جواب بده؟ ممنون ميشم دوستان جواب بدن

S A E B
19-04-2011, 16:36
سلام
چرا روي ويواز تقريبا همه ي برنامه هاي ضبط مكالمات و منشي تلفني نصب ميشوند ولي عملا صداي مكالمات ضبط نميشه و يا منشي تلفني نميتونه صداي مخاطب را ضبط كنه؟ علتش چيه؟ بايد گوشي هك بشه و نرم خاصي روش نصب بشه تا جواب بده؟ ممنون ميشم دوستان جواب بدن

دوست عزیز، من هم چندین نرم افزار رو تست کردم اما هیچ کدوم کار نکردند! متاسفانه ظاهرا این قابلیت به دلیل غیر فعال بودن SE (که نمیدونم چیه!) در ویواز وجود نداره!!! من توی سایتهای خارجی سرچ کردم و به این نتیجه رسیدم.
این هم یک نمونش(از سایت خود سونی اریکسون):
http://talk.sonyericsson.com/thread/1063

ضمنا هنوز راهی برای هک کردن ویواز پیدا نشده!!!

S A E B
19-04-2011, 16:45
دوستان کسی میدونه Media server چیه و طرز کار باهاش چطوریه؟ (توی ویواز)

خودم فهمیدم! Media server یک راه راحت برای دسترسی به فایلهای صوتی، تصویری و عکسهای موبایل از طریق کامپیوتر است. به این صورت که این نرم افزار، گوشی شما رو به server تبدیل میکنه و کامپیوتر، PS3، دوربین یا هر دستگاه دیگه ای که قابلیت wifi رو داشته باشند میتونند به اون متصل بشن و به فایلهای صوتی، تصویری و عکسهای گوشی دسترسی داشته باشند!

راهنمای استفاده: (در ویندوز7)

1- برنامه Media server رو از روی گوشیتون اجرا کنید.
2- در قسمت Phone name هراسمی دلتون میخواد بزارید. (مثلا من گذاشتم Vivaz U5) بعد دکمه Start رو بزنید.
3- در این مرحله شبکه مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
4- پس از اتصال، My Computer را باز کرده و از قسمت سمت چپ، Netwok رو انتخاب کنید. در قسمت Media Devices بر روی آیکون Vivaz U5، دابل کلیک کنید.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=547293&stc=1&d=1303218527

5- حالا مشاهده میکنید که مدیا پلیر اجرا میشود. ازسمت چپ گزینه Other Libraries را انتخاب کنید. بعد از چند ثانیه در زیر Other Libraries گزینه Vivaz U5 ظاهر میشود که باید روی آن کلیک کنید.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=547294&stc=1&d=1303218527

حالا کلیه فایلهای صوتی، تصویری و عکسهای گوشی شما در اختیارتان است!:ay:

amirhoseinsafav
19-04-2011, 21:09
سلام میخواستم ببینم گوشی ساتیو رو چجوری میشه هک کرد که فایلهارو بدون نیاز به ساین نصب کرد.اگه ممکنه آموزش کامل میخواستم.ممنون میشم دوستان عزیز.برنامه qtچیه هست وچجوری میشه انجام داد.نسخه نرم افزار گوشیم r2ak006-1218-9500هست.

Wolfomid
19-04-2011, 22:12
گوشی ساتیو اگه آپدیت شده باشه هک نمیشه, هک هک نیازی نیست چون خیلی راحت میتونی برنامه ها ت رو ساین کنی, تازه ساین ک خیلی راحته واسه چی میخوای هک کنی؟!! اکثر بچه ها با ساین کردن برنامه هاشونو نصب میکنن خیلی هم راحته

mehrbanoo
19-04-2011, 22:43
کرک adobe reader رو از لینک زیر دانلود کن:
http://vivaz.ir/post/51

این لینک برام باز نمیشه
چرا اینقدر کارم گیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Wolfomid
19-04-2011, 23:11
شما برنامه زیر رو ساین کن و رو گوشیت نصب کن درست میشه
حدود 5 یا 6 هزار سال دیگه دوباره نیاز پیدا میکنه ک دوباره رجیسترش کنی, تا اون موقع هممون رفتیم چ برسه ب ساتیو

amirhoseinsafav
20-04-2011, 06:58
برنامه qt رو میخواستم که برای اجرای بعضی از بازیها لازمه و باید نصب باشه

MILAD-KH
20-04-2011, 07:35
برنامه qt رو میخواستم که برای اجرای بعضی از بازیها لازمه و باید نصب باشه

خدمت شما دوست عزيز :

ابزار کمکی برای نصب نرم افزارهای تحت QT با Nokia Qt v4.7.3+QT Mobility 1.1.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411)

S A E B
20-04-2011, 11:32
خدمت شما دوست عزيز :

ابزار کمکی برای نصب نرم افزارهای تحت QT با Nokia Qt v4.7.3+QT Mobility 1.1.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411)

من از پست سوم اون تاپیک، نسخه مخصوص سونی و سامسونگ رو برای ویواز خودم دانلود کردم. در انتهای نصبش ارور زیر رو میده::cx:
error-10254
(ساینش هم کرده بودم)
:ck:

zn1358
20-04-2011, 12:47
سلام

گوشی من وقتی باهاش فیلم برداری می کنم معمولا بیشتر از 4یا 5 دقیقه پشتش تقریبا بالای لنز دوربین داغ می کنه.

موقع تماشای فیلم هم همین مشکل رو داره. آیا این داغ کردن طبیعیه وآسیبی به گوشی نمی رسونه؟؟(گوشیم ویوازه)

لطفا راهنمایی کنید.

S A E B
20-04-2011, 14:14
سلام

گوشی من وقتی باهاش فیلم برداری می کنم معمولا بیشتر از 4یا 5 دقیقه پشتش تقریبا بالای لنز دوربین داغ می کنه.

موقع تماشای فیلم هم همین مشکل رو داره. آیا این داغ کردن طبیعیه وآسیبی به گوشی نمی رسونه؟؟(گوشیم ویوازه)

لطفا راهنمایی کنید.

سلام. گوشی منم همینطوریه! فکر کنم طبیعی باشه. :cj:

ghodrat_tk
20-04-2011, 19:13
براي استفاده از ... در سيمبين بايد حتما گوشي سيمبين دار رو هك كني كه متاسفانه ويواز و پرو قابل هك نيست

بابت راهنمایی ممنون
اگه میشد هکش کرد، چطوری میتونستیم ... تنظیم کنیم؟

nader111
20-04-2011, 20:21
دوست عزیز، من هم چندین نرم افزار رو تست کردم اما هیچ کدوم کار نکردند! متاسفانه ظاهرا این قابلیت به دلیل غیر فعال بودن SE (که نمیدونم چیه!) در ویواز وجود نداره!!! من توی سایتهای خارجی سرچ کردم و به این نتیجه رسیدم.

ضمنا هنوز راهی برای هک کردن ویواز پیدا نشده!!!

واقعا جاي سواله كه چرا در گوشيهاي سيمبين سوني اريكسون اين قابليت غيرفعال است و نميشه مكالمات را ضبط كرد؟ :ac:
p1 هم كه داشتم همين مشكل را داشت و نميشد مكالمات را ضبط كرد درحاليكه گوشيهاي سيمبيني شركتهاي ديگه اين قابليت را داره و ضبط ميكنه !!! آخه براي چه بايد غيرفعال باشه ؟
بعضي مواقع يه ضد حالهايي مي زنند اين شركتها!!!

اگه گوشيهاي اندروييدي se هم اينجوري باشند و مشكل داشته باشندكه ديگه افتضاح!

آيا ميشه اين ايراد را شركت با آپديت يا ارائه ي هر راه حل ديگه ايي حل كنه؟ حالا چه به درخواست دارندگان گوشي ها و چه اينكه خود شركت به فكر باشه(كه خيلي بعيده)
هكرها چطور ميتونن؟؟

nargan
20-04-2011, 23:57
سلام به همه ی دوستان من گوشی ویواز دارم .گوشیمو در حالت pc suite به کامپیوتر وصل کرده بودم و مخاطبین را ویرایش می کردم.پس از اتمام یک تم هم روی گوشی نصب کردم و تم را اجرا کردم.بدون خروج از برنامه ی pc suite کابل را از گوشی جدا کردم.گوشی خاموش شد و دیگه بالا نیامد.یعنی صفحه روشن میشه اما بالا نمیاد.لطفا راهنمایی کنید .از لطف شما ممنونم.

choopan
21-04-2011, 08:41
سلام به همه ی دوستان من گوشی ویواز دارم .گوشیمو در حالت pc suite به کامپیوتر وصل کرده بودم و مخاطبین را ویرایش می کردم.پس از اتمام یک تم هم روی گوشی نصب کردم و تم را اجرا کردم.بدون خروج از برنامه ی pc suite کابل را از گوشی جدا کردم.گوشی خاموش شد و دیگه بالا نیامد.یعنی صفحه روشن میشه اما بالا نمیاد.لطفا راهنمایی کنید .از لطف شما ممنونم.

گوشیتون رو فلش بزنید درست میشه

sevenstar
21-04-2011, 09:51
سلام دوستان من ی مشکل با حافظه ی خود گوشی دارم
اونم اینه که
حافظه ی خالیش 5mb هستش
ولی کل چیزایی که داخلش هستش 2mb
با nod32 هم اسکن کردم ویروس نگرفت
چیکار کنم (بجز فرمت کلی)

sevenstar
21-04-2011, 12:58
ی مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که
وقتی میخوام backup بگیرم میزنه fulle! در صورتی که مموری گوشیم 5gb فضای خالی داره
مشکل این چیه؟!

choopan
21-04-2011, 16:21
سلام دوستان من ی مشکل با حافظه ی خود گوشی دارم
اونم اینه که
حافظه ی خالیش 5mb هستش
ولی کل چیزایی که داخلش هستش 2mb
با nod32 هم اسکن کردم ویروس نگرفت
چیکار کنم (بجز فرمت کلی)

ی مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که
وقتی میخوام backup بگیرم میزنه fulle! در صورتی که مموری گوشیم 5gb فضای خالی داره
مشکل این چیه؟!

گوشیتون باید فرمت بشه . یه سری فایلهای سیستمی در درایو c قرار دارن که باید پاک بشن

sevenstar
21-04-2011, 21:24
خوب من که با خود گوشی نمیتونم backup بگیریم
با pcsuitam که نمیتونم از sms backup بگیرم
باید چیکار کنم؟

shasosa
21-04-2011, 22:56
سلام با اينكه سيستم عامل ويواز (معمولي) سيمبينه چطور ميشه فيرمور رو آپديت كرد...تاپيكش كجاست لطفا لينكش رو بزاريد.
ممنون

omidvista
22-04-2011, 09:17
سلام با اينكه سيستم عامل ويواز (معمولي) سيمبينه چطور ميشه فيرمور رو آپديت كرد...تاپيكش كجاست لطفا لينكش رو بزاريد.
ممنون
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=117121

kssa
22-04-2011, 09:20
سلام دوستان گل

من ویوازپرو دارم یکدفعه خاموش شد و دیگه روشن نمیشه و شارژ هم نمیگیره یعنی هیچ خبری نمیشه!!
شماره هایی که توش دارم خیلی مهمه !
منتظر یاری شما عزیزان میباشم.

Wolfomid
22-04-2011, 09:51
متاسفانه باید قید شماره هارو بزنی و گوشی رو فلش کنی
البته اگه بک آپ نگرفتی

alimadadi77
22-04-2011, 10:00
سلام دوستان گل
من ویواز دارم و وقتی که باهاش فیلم می گیرم یا فیلم پخش می کنم قسمت بالا گوشی داغ می کنه
می خواستم ببینم عادی یا نه؟

دوستانی هم که همچین مشکلی دارند خبر بدند

sevenstar
22-04-2011, 10:07
بله دوست عزیز عادیه
همه ی ویوازا همینجوری هستش

S A E B
22-04-2011, 12:42
سلام دوستان.
من ویواز دارم. چند وقت پیش SPB Shell رو نصب کردم. بعد از مدتی متوجه یه چیز عجیب شدم! وقتی از منوی خود گوشی میرم توی پوشه Apps (نرم افزارها)، هیچی توش نیست و کاملا خالیه در حالی که کلی نرم افزار دارم و همشون از طریق Program در SPB Shell قابل دسترسی هستند. با خودم گفتم شاید مشکل از SPB Shell هست. برای همین SPB Shell رو Exit کردم اما بازم پوشه Apps خالیه!!! البته شاید اصلا به SPB Shell ربطی نداشته باشه! نمیدونم باید چکار کنم که آیکن نرم افزارها در پوشه Apps نمایان بشه.
لطفا کمکم کنید . . .

Wolfomid
22-04-2011, 16:09
سلام دوستان گل
من ویواز دارم و وقتی که باهاش فیلم می گیرم یا فیلم پخش می کنم قسمت بالا گوشی داغ می کنه
می خواستم ببینم عادی یا نه؟

دوستانی هم که همچین مشکلی دارند خبر بدند

همونطوری ک دوستمون گفتن عادیه, علتشم اینه ک .قتی شما عکس میگیری یا فیلمبرداری میکنی یا بازی های hd میکنی cpu گوشی شروع ب کار میکنه واسه همینه ک پشتش داغ میشه, مخصوصا موقع فیلمبرداری ک hd فیلم میگیره

Wolfomid
22-04-2011, 20:52
سلام دوستان.
من ویواز دارم. چند وقت پیش spb shell رو نصب کردم. بعد از مدتی متوجه یه چیز عجیب شدم! وقتی از منوی خود گوشی میرم توی پوشه apps (نرم افزارها)، هیچی توش نیست و کاملا خالیه در حالی که کلی نرم افزار دارم و همشون از طریق program در spb shell قابل دسترسی هستند. با خودم گفتم شاید مشکل از spb shell هست. برای همین spb shell رو exit کردم اما بازم پوشه apps خالیه!!! البته شاید اصلا به spb shell ربطی نداشته باشه! نمیدونم باید چکار کنم که آیکن نرم افزارها در پوشه apps نمایان بشه.
لطفا کمکم کنید . . .

والا من تا حالا با همچین مشکلی بر خورد نکردم ولی پیشنهاد میکنم برنامه spb رو پاک کنید بعد گوشی رو خاموش و روشن کنید ببینید درست میشه, اگه نشد من تنها راه رو ریست میبینم

ska
23-04-2011, 04:32
سلام دوستان گل من از زمانی که یک ویروس رفت تو مموری گوشیم (ویواز)مموری رو فرمت کردم حالا بعدش چند نرم افزار وبازی که بر رو خود گوشی هست دیگه نصب نمیشه با این که گوشی رو هم آپدیت کردم آیا فایل خاصی است که تو مموری که خود سونی اریکسون میرزه مثل پی سی سویت حالا از کجا بگیرم تا دوباره نصبش کنم مخصوصا بازی ماشینش

ska
23-04-2011, 04:41
دوستان گل آخرین نسخه نرم افزاری ویواز رو میشه بگین آیا این نیست

1224-4699_r2ea023

zn1358
23-04-2011, 08:14
سلام
همونطوری که می دونید دوره رایگان استفاده از نر افزار Adob PDF رو گوشیها محدوده.این مدت من سپری شده حالا می خوام یه Adob PDFساین شده نصب کنم. سوالم اینکه آیا نیاز هست که قبلی رو Unistallکنم وبعد جدیدرو بزنم؟؟ اگه بله چه جوری واز کجا unistall کنم؟؟ (گوشیم ویوازه)

omidvista
23-04-2011, 08:52
سلام
همونطوری که می دونید دوره رایگان استفاده از نر افزار adob pdf رو گوشیها محدوده.این مدت من سپری شده حالا می خوام یه adob pdfساین شده نصب کنم. سوالم اینکه آیا نیاز هست که قبلی رو unistallکنم وبعد جدیدرو بزنم؟؟ اگه بله چه جوری واز کجا unistall کنم؟؟ (گوشیم ویوازه)

پچ توی امضای من رو دانلود و نصب کن حل میشه

mortaza ha
23-04-2011, 15:49
سلام
ببخشید من nokia وی پی ان دانلود کردم روی 5800 کار کرد ولی رویه ستیو نه چیکارش کنم
اخه واسه وصل شدن به وایولس دانشگاه نیازه

architect1
23-04-2011, 15:53
با سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم سرعت سی پی یو ویواز چنده؟ آخه من با نرم افزار phonetinfo 2.6.0 امتحان کردم دیدم زده206MHz این یعنی گوشی من تقلبی یا برای همه دوستان اینطوریه؟مگه 720 نیست!؟

sevenstar
25-04-2011, 12:27
دوستان من رکورد که رو ویوازم نصب میکنم هیچ مکالمه ای رورکورد نمیگیره
قبل از این که تماس بر قرار بشه سوال میپرسه که... بله هم میزنم بازم رکورد نمیگیره
یعنی وقتی میرم تو لیست رکورداش 0 ثانیه رکورد گرفته
تنظیماشم انجام دادم مشکلش چیه
چندتا برنامه هم امتحان کردم
لطفآ راهنمایی کنید

new sad
25-04-2011, 15:38
سلام
وایرلس که کانکت میشم وقتی وب رو باز میکنم ارور میده:no gateway reply
چه کنم؟

new sad
25-04-2011, 15:41
قبل از این که تماس بر قرار بشه سوال میپرسه که... بله هم میزنم بازم رکورد نمیگیره
لطفآ راهنمایی کنید

من best callrecorder نصب کردم جواب داد.

S A E B
25-04-2011, 18:32
لطفآ راهنمایی کنید

دوست عزیز، من هم چندین نرم افزار رو تست کردم (از جمله نرم افزار پست بالایی)اما هیچ کدوم کار نکردند! متاسفانه ظاهرا این قابلیت به دلیل غیر فعال بودن SE (که نمیدونم چیه!) در ویواز وجود نداره!!! من توی سایتهای خارجی سرچ کردم و به این نتیجه رسیدم.

new sad
25-04-2011, 19:31
منو ببخشيد كار نميكنه
فايل ذخيره شده رو كه نگاه كردم ديدم زمانش صفره
شرمنده

mmshn_love
25-04-2011, 22:26
عزیز روی ویواز نصب کردم جواب داد بیپ هم نمیزنه بهترین رکورد هست که اتوماتیک ضبط میکنه

آخرین ورژن همراه با سریال
:bf:

Wolfomid
26-04-2011, 10:20
با سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم سرعت سی پی یو ویواز چنده؟ آخه من با نرم افزار phonetinfo 2.6.0 امتحان کردم دیدم زده206MHz این یعنی گوشی من تقلبی یا برای همه دوستان اینطوریه؟مگه 720 نیست!؟

دوست عزیز همه برنامه ها ایراد دارن و سرعت cpu رو اشتباه میگن, من خودم با یه برنامه امتحان کردم سرعت ساتیو رو زد 200 و با یکی دیگه زد 800 در حالی ک 600 هست , جای نگرانی نیست
گوشیت اگه شماره سریالش درست باشه اصله

Wolfomid
26-04-2011, 10:21
سلام
وایرلس که کانکت میشم وقتی وب رو باز میکنم ارور میده:no gateway reply
چه کنم؟

منم همین مشکل رو دارم, وقتی تو کافی نت دانشگاهم ک وایرلس داره , وقتی وایرلس رو روشن میکنم پیدا میکنه و available هم میزنه ولی وقتی browser رو باز میکنم ارور میده, مشکل چیه؟؟

mmshn_love
26-04-2011, 12:01
OVI map رو کسی رو ویواز نصب کرده اگه آره لطفا بفرمایید چطوری تو تاپیک آ سرج کردم چیزی نیافتم

Wolfomid
26-04-2011, 12:20
OVI map رو کسی رو ویواز نصب کرده اگه آره لطفا بفرمایید چطوری تو تاپیک آ سرج کردم چیزی نیافتم

بفرمایید اینم برنامه ovi maps مخصوص ساتیو و ویواز

دانلود ovi maps (http://www.4shared.com/file/HJ4J8a9k/NokiaMapsv318S60v3SymbianOS9xU.html?err=no-sess)

farvahar94
26-04-2011, 20:58
سلام..ببخشید شرمنده سوالم نرم افزاریه...من قبلا 360ting داشتم راحت اهنگ و لیریک دانلود میکرد ولی حالا تازگیها که پاک کردم و دوباره نصب کردم دیگه اصلا چیزی نمیتونه دان کنه.چشه؟؟

Majid
26-04-2011, 21:09
سلام..ببخشید شرمنده سوالم نرم افزاریه...من قبلا 360ting داشتم راحت اهنگ و لیریک دانلود میکرد ولی حالا تازگیها که پاک کردم و دوباره نصب کردم دیگه اصلا چیزی نمیتونه دان کنه.چشه؟؟

سلام
همون ورژن رو نصب کردید؟تنظیمات اینترنت تون رو چک کنید.

peymanmst
27-04-2011, 02:53
سلام

من خود کابل Usb رو به تی وی زدم و تونستم عکسها و فیلمها و mp3 رو روی تلویوزیون بگیرم.
جریان این کابل تی وی ویواز چیه؟
تنظیماتش رو توی منوی تنظیمات پیدا کردم این کابل به فیش هندزفری وصل میشه یا usb?

کسی تا حالا امتحان کرده؟

MILAD-KH
27-04-2011, 08:40
سلام

من خود کابل usb رو به تی وی زدم و تونستم عکسها و فیلمها و mp3 رو روی تلویوزیون بگیرم.
جریان این کابل تی وی ویواز چیه؟
تنظیماتش رو توی منوی تنظیمات پیدا کردم این کابل به فیش هندزفری وصل میشه یا usb?

کسی تا حالا امتحان کرده؟

سلام دوست عزيز .
كابل تي وي به فيش هندزفري وصل ميشه و صفحه گوشيتون و هركاري كه در گوشي انجام بديد رو داخل صفحه تلويزيون نشون ميده . يك كابليه كه سرش شبيه فيش هندزفري و سر ديگش شبيه فيش هاي سه تايي دستگاههاي پخش هست كه به رنگ زرد ، سفيد و قرمز است .

zn1358
27-04-2011, 10:46
عزیز روی ویواز نصب کردم جواب داد بیپ هم نمیزنه بهترین رکورد هست که اتوماتیک ضبط میکنه

سلام
دوست عزیز این نرم افزارساین کردن هم می خواد؟؟؟

S A E B
27-04-2011, 10:56
منم همین مشکل رو دارم, وقتی تو کافی نت دانشگاهم ک وایرلس داره , وقتی وایرلس رو روشن میکنم پیدا میکنه و available هم میزنه ولی وقتی browser رو باز میکنم ارور میده, مشکل چیه؟؟

وایرلس دانشگاهها معمولا نیاز به ساخت کانکشن و وارد کردن یوزر و پسورد داره که این کار فقط با لب تاب یا گوشیهای آندروید یا ویندوز موبایل امکان پذیره! البته من نرم افزار کانکشن ساز برای 5800 دیدم اما روی ویواز نصب نمیشه!وایرلس معمولی موبایل ها، وایرلس دانشگاهها رو open نشون میده اما هیچ صفحه وبی رو باز نمیکنه. توی دانشگاه ما که اینطوریه!

S A E B
27-04-2011, 11:15

دوست عزیز من که گفتم ویواز نمیتونه هیچ مکالمه ای رو ضبط کنه! من این نرم افزار رو نصب کردم ظاهرا ضبط میکنه اما موقع پخش فایل، ارور Corrupt رو میده.
لطفا تا وقتی که نرم افزاری رو روی ویواز تست نکردید، در این تاپیک قرار ندید.:cx:

S A E B
27-04-2011, 11:21
تاریخ sofware version ویواز من، 10-04-13 هست. آیا این آخرین ورژنه؟

Wolfomid
27-04-2011, 12:26
همش یک آپدیت برای ساتیو و ویواز اومده پس اگه گوشیتون قبلا آپدیت شده پس همون آخرین ورژن هست

MILAD-KH
27-04-2011, 14:28
سلام

سلام دوست عزیز .
اگر فایل cer و key رو دریافت نکردید در لینک زیر درخواست بدید .
دريافت فايل Certificate از سایت OPDA برای تمامی کاربران موبایلستان (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101307)

اینجا هم یک سری بزنید شاید کمکتون کنه :
★★★آموزش ساده ی راحت ترین روش ساین برنامه ها داخل خود گوشی★★★★ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139249)

اگر دریافت کردید نرم افزار زیر برای ساین برنامه ها از طریق کامپیوتره .

ska
27-04-2011, 21:45
سلام دوستان با کابل میشه ویواز رو وصل کرد به tv

سوال بعدام آیا میشه ازطریق گوشی فیلم رو تو tvدید یعنی کار دستگاه پخش

Mozilla Firefox
27-04-2011, 21:49

سلام
خسته نباشید گوشی شما دارای پورت خروجی tv نداره پس نمیشه روی tv مشاهده نمود

mmshn_love
27-04-2011, 22:27
دوست عزیز من که گفتم ویواز نمیتونه هیچ مکالمه ای رو ضبط کنه! من این نرم افزار رو نصب کردم ظاهرا ضبط میکنه اما موقع پخش فایل، ارور Corrupt رو میده.
لطفا تا وقتی که نرم افزاری رو روی ویواز تست نکردید، در این تاپیک قرار ندید.:cx:

دوست عزیز من نصب کردم و استفاده هم میکنم شما وارد تنظیمات شو و پلیر پخش روبه اکسترنال تغییر بده و اگه بازم نخواست میتونی تو رمت dudu رو سرچ کنی و از کامپوتر فایلاتو پخش کنی

*lesner*
27-04-2011, 22:28

* بله میشه . اگه به صورت اوریجینال تو پک گوشیتون نبود می تونید از بازار تهیه کنید
* بله میشه . فیلم رو تو گوشی پخش کرد در حالی که تو تلویزیون هم پخش میشه حتی میشه بازی هم کرد. در کل صفحه ی گوشی شما رو رو tv نشون میده هر کاری بکنید .

سلام

* با تشکر . دوست عزیز اگه اطلاعاتی در مورد گوشی ندارید لطفا اطلاعات اشتباه ندید :dh:

mmshn_love
27-04-2011, 22:29
سلام

شما رو په حسابی میگیم پورت خروجی نداره کابل tv داشته باشی به همون پورت هدفون وصل میشه و کار میکنه

mmshn_love
27-04-2011, 22:32
سلام

خیر نیازی به ساین نداره:cc:

Mozilla Firefox
27-04-2011, 23:02
شما رو په حسابی میگیم پورت خروجی نداره کابل tv داشته باشی به همون پورت هدفون وصل میشه و کار میکنه
بله دوست عزیز بنده اشتباه کردم اشتباه جواب دادم
وقتی کابل رو به گوشیتون وصل میکنید و خروجی tv رو انتخاب میکنید گوشیتون رو به طور کامل تو tv میتونید ببینید

mojtaba1988
28-04-2011, 10:02
با عرض خسته نباشید... امیدوارم درخواستمو جای درستی مطرح کرده باشم.
سوالم تو زمینه ساین کردن ساتیو است.
دو فایل cer و key رو از سایت opda درخواست و دانلود کردم.
با نرم افزار signsis چند برنامه ساین نشده رو ساین کردم که موقع نصب ارور expired certificate میده.
تاریخ گوشیم درسته. تاریخ کامپیوتر هم درسته. تاریخ فایل cer هم درسته که تا سال 2014 اعتبار داره.
مشکل کار به نظر شما کجاست؟

Majid
28-04-2011, 10:42
با عرض خسته نباشید... امیدوارم درخواستمو جای درستی مطرح کرده باشم.
سوالم تو زمینه ساین کردن ساتیو است.
دو فایل cer و key رو از سایت opda درخواست و دانلود کردم.
با نرم افزار signsis چند برنامه ساین نشده رو ساین کردم که موقع نصب ارور expired certificate میده.
تاریخ گوشیم درسته. تاریخ کامپیوتر هم درسته. تاریخ فایل cer هم درسته که تا سال 2014 اعتبار داره.
مشکل کار به نظر شما کجاست؟

سلام
با این نرم افزار امتحان کنید:

پـــارس ســـاینر محصول جدید ParsPDA (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=39300)

djsakas
28-04-2011, 11:19
سلام دوستان یک گوشی ساتیو دارم که وقتی که روی دوربین گوشی میرم روی ارم سونی هنگ میکنه که تا باطری درنیارم گوشی درست نمیشه

ska
28-04-2011, 13:28
سلام به دوستان عزیز چند مدت پیش برام یک مشکل پیش اومد وقتی عکس میگرفتم بعد چند تا عکس گوشی پیغام میداد که مموری جانبی

پر شده و برنامه ها باز رو ببیندید وعکس ذخیره نمیشد نمیگرفت در صورتی که نه مموری پر بود نه برنامه ای بازدر انجمن اینجا یا در انجمن ها دیگر از بچه ها

پرسیدم اما متاسفانه جواب نگرفتم یکی میگفت این عیب این گوشی هست گاهی با آپدیدت حل میشه گاهی نه اما برای

من قانع کننده نبود این گوشی این سیستم همچین عیب احمقانه داشته باشه تا این که گوشی رو دوباره آپدیت کردم اما

باز هم مشکل داشتم تا خودم دست بکار شدم یکی از دوستان تو انجمن هم گفت که مموری ویروس داره مموری فرمت

کردم ودیدم که بله این ویروس ها حتی با فرمت تو محیط ویندوز پاک نمیشن که بلاخره دستی وبا کمک آنتی ویروس

مخصوص موفق به از بین بردن این ویروس ها شدم و الان دیگه در هنگام عکس همچین اخطاری نمیده این پست زدم

دوستانی که گوشی ها ویواز و ساتیو دارن و حتی نوکیا با این سیستم عامل اگه روزی به این مشکل بر خوردن نکن

گوشی آشغال جالب بدونید آنتی ویروس ها قوی هم موفق به شناسایی این ویروس نشدن حتی کاسپر. نود. ویرا . وغیره..

دوتا از ویروسا معروفن یکیشون من تا حالا ندیده بود اسماشو آخر پست میزنم

1 -zaboravi -3- usb.exe - 2-autorun.inf

S A E B
28-04-2011, 15:18
سلام دوستان. کسی میدونه چجوری میشه آثار نرم افزارهایی که قبلا uninstall کردم رو از روی مموری پاک کرد؟ یا چجوری میشه فهمید که چه فایلهایی اضافی هستن؟
یه سوال دیگه: اگه گوشی رو آپدیت کنیم، همه نرم افزارها پاک میشن؟

ALI
28-04-2011, 15:35
سلام دوستان یک گوشی ساتیو دارم که وقتی که روی دوربین گوشی میرم روی ارم سونی هنگ میکنه که تا باطری درنیارم گوشی درست نمیشه
تنظیمات دوربین گوشی رو ریست کنید اگه با این کار درست نشد مجبورید گوشی رو ریست کنید چون واسه مشکل دوربین راه حل دیگه نیست مگه اینکه دوربین گوشی مشکل پیدا کرده باشه که بعیده /

سلام دوستان. کسی میدونه چجوری میشه آثار نرم افزارهایی که قبلا uninstall کردم رو از روی مموری پاک کرد؟ یا چجوری میشه فهمید که چه فایلهایی اضافی هستن؟
یه سوال دیگه: اگه گوشی رو آپدیت کنیم، همه نرم افزارها پاک میشن؟
سلام در مورد سوال اولتون به اینجا برید و درخواست بدید یه نرم افزار در این ضمینه هست که اسمش رو یادم نیست

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177
در مورد سوال دوم هم بله با آپدیت پاک میشن /

silversnoww
28-04-2011, 15:58
سلام دوستان...من ویواز پرو دارم....من نمیتونم نرم افزار QTرونصب کنم......ساینش هم میکنم اما وقتی که در آخر شروع میکنه به نصب کردن یهو روی QT.EXE ارور میده....من این لینکی که رفتمو براتون میفرستم که فکر نکنین طنبلم:lol:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411

Mozilla Firefox
28-04-2011, 16:58
سلام دوستان...من ویواز پرو دارم....من نمیتونم نرم افزار qtرونصب کنم......ساینش هم میکنم اما وقتی که در آخر شروع میکنه به نصب کردن یهو روی qt.exe ارور میده....من این لینکی که رفتمو براتون میفرستم که فکر نکنین طنبلم:lol:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411
دوست عزیز درسته که باید مخصوص s60 v5 رو نصب کنید ولی فکر کنم هنوز qt سازگار با گوشی سونی اریکسون شما ارایه نشده باید فعلا منتظر باشید

*lesner*
28-04-2011, 17:13
دوست عزیز درسته که باید مخصوص s60 v5 رو نصب کنید ولی فکر کنم هنوز qt سازگار با گوشی سونی اریکسون شما ارایه نشده باید فعلا منتظر باشید

* چرا اتفاقا ارائه شده »

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=136444

* فقط مال پست اول رو نصب کنید . درسته قدیمیه ولی همین فقط جواب میده شاید به دلیل قدیمی بودن یه سری از برنامه های جدید QT روش کار نکنه

S A E B
28-04-2011, 22:40
سلام دوستان. میخواستم ببینم چطوری میشه اطلاعات موبایل (S60v5) رو با کامپیوتر به اشتراک گذاشت؟

Majid
28-04-2011, 23:03
سلام دوستان. میخواستم ببینم چطوری میشه اطلاعات موبایل (S60v5) رو با کامپیوتر به اشتراک گذاشت؟سلام
اگه گوشیتون وایرلس داشته باشه از طریق وایرلس براحتی می تونید فایلهاتون رو share کنید،نرم افزار و مطلب آموزشی هم در این رابطه زیاده:

سوپرایز :به اشتراک گذاشتن فایلهای گوشی و کامپیوتر توسط وایرلس
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101603)

architect1
29-04-2011, 01:28
با سلام
میخواستم بدونم ویواز تا چند گیگ رو ساپورت میکنه و چه رمی(مارک) به کار میاد؟واینکه چند مدتی هست که بعد از نصب نرم افزار و کار کردن با گوشی ارور میده که Rom پر شده و دیگه برنامه ای رو باز نمیکنه و باید خاموش و روشن کنم تا دوباره کار کنه! علتش چیه؟

TAAW
29-04-2011, 09:50
با سلام
میخواستم بدونم ویواز تا چند گیگ رو ساپورت میکنه و چه رمی(مارک) به کار میاد؟واینکه چند مدتی هست که بعد از نصب نرم افزار و کار کردن با گوشی ارور میده که rom پر شده و دیگه برنامه ای رو باز نمیکنه و باید خاموش و روشن کنم تا دوباره کار کنه! علتش چیه؟

دوست عزیز فکر کنم تا 32 گیگ رو ساپورت میکنه.اما بهترین کار اینه یک مموری 16 گیگ کلاس 4 بزارید روش.مارک هم تفاوت آنچنانی نداره.سیلیکون پاور یا توشیبا رو من میپسندم.در مورد مشکلتون هم احتمالا برنامه ها رو روی حافظه ی خود گوشی نصب کرده اید.همیشه نرم افزارها و ... رو با توجه به اینکه حافظه ی داخلی گوشی کمه روی مموری کارت نصب کنید.یک بار گوشی رو ریست کنید و برنامه ها رو کلا از نو نصب کنید......

S A E B
29-04-2011, 10:29
طبق مشخصات ویواز، حداکثر تا 16 گیگ ساپورت میکنه!

ska
29-04-2011, 21:31
سلام .از دوستان کسی اسکرین هوم جدید روی ویواز امتحان کرده من قبلا 2 داشتم مثل مدل 5800 نوکیا

*lesner*
29-04-2011, 22:15
* یعنی چی هوم اسکرین جدید ؟
* یه سری آش که نیاز به هک داره پس به درد ساتیو ویواز نمیخوره
* یه سری هم نصبی هستن با فرمت sis . متوجه نشدم چی میخوای ؟

Ramtin525
02-05-2011, 10:38
با سلام خدمت دوستان و مديران محترم

لطفا راهنما و روش اتصال به اينترنت )gprs) براي گوشي sony ericsson vivaz براي اينجانب بگذاريد

با تشكر

choopan
02-05-2011, 10:40
با سلام خدمت دوستان و مديران محترم

لطفا راهنما و روش اتصال به اينترنت )gprs) براي گوشي sony ericsson vivaz براي اينجانب بگذاريد

با تشكر

از کدوم اپراتور استفاده می کنید.؟

re0022
02-05-2011, 18:17
گوشی من ویواز است و موقع بالا آمدن طول میکشه یا نمیاد و باید مموری را در بیارم تا بالا بیاد 2 بار هم فرمت کردم.

Mozilla Firefox
02-05-2011, 18:47
گوشی من ویواز است و موقع بالا آمدن طول میکشه یا نمیاد و باید مموری را در بیارم تا بالا بیاد 2 بار هم فرمت کردم.
این مشکل نرم افزاری هستش
به کل هم گوشیتون و هم مموریتون رو کامل فرمت کنید تا مشکلتون حل شه بد افزاری روی
گوشیتون نصب شده

TAAW
02-05-2011, 19:09

دوست من ممکن هم هست مربوط به کلاس مموریتون باشه.معمولا مموری های کلاس 4 به بالا سرعت بیشتری دارند و با گوشی هم بهتر همخوانی دارند.در غیر این صورت صد در صد نرم افزار ناسازگار نصب کرده اید.......

ska
02-05-2011, 20:25
سلام دوستان یک هنزفری نوکیا برای ویواز گرفتم اما ریموتش کار نمیکنه متاسفانه آیا نرم افزار خاصی هست که روی ویواز نصب بشه واسه این کار از دوستان که ویواز دارن کسی هنزفری ریموت دار مثل گوشی ها نوکیا داره که کار کنه

Mozilla Firefox
02-05-2011, 20:45
سلام دوستان یک هنزفری نوکیا برای ویواز گرفتم اما ریموتش کار نمیکنه متاسفانه آیا نرم افزار خاصی هست که روی ویواز نصب بشه واسه این کار از دوستان که ویواز دارن کسی هنزفری ریموت دار مثل گوشی ها نوکیا داره که کار کنه
دوست عزیز چنین برنامه ای نیستش و اینکه
در بازار انواع هندزفری های متفاوت وجود داره

p.pesi
02-05-2011, 22:00
سلام
وقتی میرم تو فولدر applications بعد 5 ثانیه میاد بیرون کمکم کنید
vivaz pro u8i

Mozilla Firefox
02-05-2011, 22:04
سلام
وقتی میرم تو فولدر applications بعد 5 ثانیه میاد بیرون کمکم کنید
vivaz pro u8i
سلام
نرم افزاری نصب شده اخیرا که متناسب گوشیتون نیست اون برنامه رو پاک کنید اگر درست نشد از فایلاتون بکاپ بگیرید و مسترریست کنید

marko325
06-05-2011, 13:13
سلام گوشیم ویوازه
میخوام روش رمز بزارم ولی نمیدونم رمز قبلی چیه که عوضش کنم
لطفا راهنمایی کنید ممنون

Mozilla Firefox
06-05-2011, 13:27
سلام گوشیم ویوازه
میخوام روش رمز بزارم ولی نمیدونم رمز قبلی چیه که عوضش کنم
لطفا راهنمایی کنید ممنون
دوست عزیز گوشی های نوکیا و سیمبان همیشه 12345 بوده ولی گوشی های سونی اریکسون ها 4 تا 0 هستش

zn1358
08-05-2011, 11:29
سلام
دوستان،من وقتی "پایان زمان فعال بودن نور" رو تغییر میدم مثلا می کنم 25 ثانیه بعد یه مدت (چند ساعت)دوباره برمی

گردونه به پیش فرض خودش یعنی 10 ثانیه. چندین بار هم امتحان کردم ولی نمیشه .(گوشی ویواز)

لطفا راهنمایی کنید

choopan
08-05-2011, 17:55
سلام
دوستان،من وقتی "پایان زمان فعال بودن نور" رو تغییر میدم مثلا می کنم 25 ثانیه بعد یه مدت (چند ساعت)دوباره برمی

گردونه به پیش فرض خودش یعنی 10 ثانیه. چندین بار هم امتحان کردم ولی نمیشه .(گوشی ویواز)

لطفا راهنمایی کنید

گوشیتون فرمت کردید ؟ اگر جواب نگرفتید باید گوشیتون رو فلش بزنید.

mmshn_love
09-05-2011, 11:05
برنامه چراغ قوه نداره؟ ویواز

S A E B
09-05-2011, 12:28
سلام دوستان. چند وقته وقتی با گوشیم (ویواز) عکس میگیرم، عکسای گرفته شده نمیرن توی گالری و فقط از طریق file manager قابل دسترسی هستند!
لطفا راهنمایی بفرمایید.

zn1358
09-05-2011, 12:44
گوشیتون فرمت کردید ؟ اگر جواب نگرفتید باید گوشیتون رو فلش بزنید.

منظورتون از فرمت کردن اینه #7370#*

اگه فرمت کنم زبان فارسی و برنامه های نصب شده از بین میره ؟؟

Majid
09-05-2011, 12:46
اگه فرمت کنم زبان فارسی و برنامه های نصب شده از بین میره ؟؟سلام
بله،زبان فارسی نه اما برنامه ها،مخاطبین و sms هاتون پاک میشن که قبلش میتونید از مخاطبین و مسیج هاتون بکاپ بگیرید.

bromideh
09-05-2011, 15:58
آقا اينا رو ولش... بفرمائيد كه چطوري ويواز رو فلش كنيم تا آپگريد شود؟؟ اصلا يه تاپيك درس كنيم و تمامي فوت وفن، برنامه ها و ... را توش معرفي كنيم..... مثل بچه هاي نوكيا در همين سايت.

Mozilla Firefox
09-05-2011, 16:12
برنامه چراغ قوه نداره؟ ویواز
باید برنامه چراغ قوه را دانلود و نصب کنید....

Mozilla Firefox
09-05-2011, 16:13
سلام دوستان. چند وقته وقتی با گوشیم (ویواز) عکس میگیرم، عکسای گرفته شده نمیرن توی گالری و فقط از طریق file manager قابل دسترسی هستند!
لطفا راهنمایی بفرمایید.
لطفا گوشیتون رو بکاپ گرفته و مستر ریست کنید درست میشه....

Mozilla Firefox
09-05-2011, 16:14

اگه فرمت کنم زبان فارسی و برنامه های نصب شده از بین میره ؟؟
خیر از بین نمیره .....

Mozilla Firefox
09-05-2011, 16:15
آقا اينا رو ولش... بفرمائيد كه چطوري ويواز رو فلش كنيم تا آپگريد شود؟؟ اصلا يه تاپيك درس كنيم و تمامي فوت وفن، برنامه ها و ... را توش معرفي كنيم..... مثل بچه هاي نوكيا در همين سايت.
سلام لینک زیر :....

http://mobilestan.net/showthread.php?t=112545

mmshn_love
10-05-2011, 11:56
باید برنامه چراغ قوه را دانلود و نصب کنید....

دوست گرامی میدونم باید برنامه نصب شه منظورم کدوم برنامه هست برنامه که از قبل داشتم که رو نوکیا نصب شده نصب نمیشه برای ویواز برنامه هست که تست شده باشه اگه دارید بزارید لطفا

ALI
10-05-2011, 13:29
دوست گرامی میدونم باید برنامه نصب شه منظورم کدوم برنامه هست برنامه که از قبل داشتم که رو نوکیا نصب شده نصب نمیشه برای ویواز برنامه هست که تست شده باشه اگه دارید بزارید لطفا
اینجا مطرح کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177

S A E B
10-05-2011, 18:48
دوستان برای اطلاع از درصد شارژ در ویواز باید چکار کرد؟
من چندتا فایل فلش که باطری رو نشون میدن دارم اما یا کار نمیکنن یا درست کار نمیکنن!
کسی فایل فلش تست شده یا نرم افزاری مربوط به این کار رو سراغ داره؟

ehsan_bibak07
10-05-2011, 19:41
سلام.یه چند هفته ای هست gps گوشیم بجز در برنامه google map کار نمیکنه.چیکار کنم درست شه؟

*lesner*
10-05-2011, 20:13
من چندتا فایل فلش که باطری رو نشون میدن دارم اما یا کار نمیکنن یا درست کار نمیکنن!

* شما در بخش درخواست نرم افزار درخواست برنامه ی ION Battery رو بده تا دوستان لینکش رو بدن.

درخواست نرم افزار و حل مشکلات مربوط به نرم افزارهای S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177)

Mozilla Firefox
10-05-2011, 21:04
سلام.یه چند هفته ای هست gps گوشیم بجز در برنامه google map کار نمیکنه.چیکار کنم درست شه؟
سلام دوست عزیز ابتدا انلاین استفاده کنید برای بهتر وصل شدن به سرور
و اینکه سرور رو بررسی کنید پاک نشده باشه...

S A E B
10-05-2011, 22:01

دوست عزیز چه نرم افزارهایی رو تست کردید که توی اونا gps کار نکرده؟

farshad gator
11-05-2011, 19:14
سلام
گوشی من ویواز و من که وقتی میخام از سایت rapidshar دانلود کنم http://www.ppet.ir/images/rhtbj337rf8py21dfna.jpg
متل عکس گیر میکنه و نمیشه دانلود کنم لطفا کمک کنید
ممنون

ehsan_bibak07
11-05-2011, 19:40
برنامه هایی نظیر sport tracker-endomondo

*lesner*
11-05-2011, 19:44
سلام
گوشی من ویواز و من که وقتی میخام از سایت rapidshar دانلود کنم http://www.ppet.ir/images/rhtbj337rf8py21dfna.jpg
متل عکس گیر میکنه و نمیشه دانلود کنم لطفا کمک کنید
ممنون

* اصولا باید یه مقدار منتظر شی . چقدر صبر می کنی ؟
* چند فایل متفاوت رو تست کن بعد نتیجشو بگو . :ai:

ehsan_bibak07
11-05-2011, 21:01
sسلام.من لاک کد گوشیم را گم کردم.راهی برای ریست کردن گوشیم وجود داره یا نه؟آخه وقتی میخوام گوشیمو ریست کنم کد قفل گوشی را میخواد که من یادم رفته.چیکار کنم؟

S A E B
11-05-2011, 21:08
برنامه هایی نظیر sport tracker-endomondo

دوست عزیز Nokia Ovi Maps رو تست کردید؟
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2010795&postcount=1662

*lesner*
11-05-2011, 21:18
sسلام.من لاک کد گوشیم را گم کردم.راهی برای ریست کردن گوشیم وجود داره یا نه؟آخه وقتی میخوام گوشیمو ریست کنم کد قفل گوشی را میخواد که من یادم رفته.چیکار کنم؟

* شما به لینک زیر مراجعه کن

* تاپیک جامع روش های یافتن پسورد گوشی و مموری کارت (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=38284)

namakdooon
11-05-2011, 22:51
سلام دوستان من گوشی ویواز دارم.
میخواستم ببینم میشه گوشی رو اپدیت کرد؟ با چه برنامه ایی؟
منظورم مثل گوشی های ایکسپریا که هروقت اپدیت بیاد با برنامه اپدیت میشن (یه چیزی تو همین مایه ها)

S A E B
12-05-2011, 14:42
سلام دوستان من گوشی ویواز دارم.
میخواستم ببینم میشه گوشی رو اپدیت کرد؟ با چه برنامه ایی؟
منظورم مثل گوشی های ایکسپریا که هروقت اپدیت بیاد با برنامه اپدیت میشن (یه چیزی تو همین مایه ها)

دوست عزیز، من ویواز خودم رو با PC Companion (که از روی مموری کارت گوشیم روی کامپیوتر نصب کردم) براحتی آپدیت کردم. وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنی، اون روی حالت Mass Storage بزار.البته نیازمند اینترنت پر سرعت و 30 الی 40 دقیقه زمان هست!
بعد از آپدیت، همه نرم افزارها پاک میشن. البته اونایی که روی مموری نصب کردی، از روی مموری پاک نمیشن و فقط آیکنشون از پوشه Apps حذف میشه! در واقع یه حجم الکی روی مموریت اشغال شده. به همین دلیل بهت توصیه میکنم که قبل از آپدیت، نرم افزارهات رو uninstall کنی.
موفق باشید.:bx:

S A E B
12-05-2011, 14:54

دوستان زحمت نکشید خودم پیدا کردم! تستش هم کردم و عالی جواب میده.:ag:

ehsan_bibak07
12-05-2011, 21:49
سلام.من مطابق شکل کارهای لازمه برای nokia ovi map را انجام دادم ولی وقتی برنامه را اجرا میکنم بعد از 3 ثانیه خود بخود از برنامه خارج میشه چیکار کنم؟
http://s1.picofile.com/file/6653636816/Untitled.png

S A E B
12-05-2011, 22:09
سلام.من مطابق شکل کارهای لازمه برای nokia ovi map را انجام دادم ولی وقتی برنامه را اجرا میکنم بعد از 3 ثانیه خود بخود از برنامه خارج میشه چیکار کنم؟
http://s1.picofile.com/file/6653636816/Untitled.png

دوست عزیز نقشه اشتباهی رو دانلود کردی! باید نقشه A یا C یا D رو دانلود کنی.:ag:

ehsan_bibak07
12-05-2011, 22:40
سلام.من لاک کد گوشیم را گم کردم.راهی برای ریست کردن گوشیم وجود داره یا نه؟آخه وقتی میخوام گوشیمو ریست کنم کد قفل گوشی را میخواد که من یادم رفته.چیکار کنم؟
در ضمن گوشی من ساتیو ( سونی اریکسون هست ) هست نه نوکیا. و با برنامه nss نمیشه درستش کرد.به نظرتون چیکار کنم درست شه؟

S A E B
12-05-2011, 23:22
سلام.من لاک کد گوشیم را گم کردم.راهی برای ریست کردن گوشیم وجود داره یا نه؟آخه وقتی میخوام گوشیمو ریست کنم کد قفل گوشی را میخواد که من یادم رفته.چیکار کنم؟
در ضمن گوشی من ساتیو ( سونی اریکسون هست ) هست نه نوکیا. و با برنامه nss نمیشه درستش کرد.به نظرتون چیکار کنم درست شه؟

دوست عزیز یه سری به اینجا بزن و فایل پیوستش رو هم حتما دانلود کن.:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2008254&postcount=1627

Wolfomid
13-05-2011, 11:50

لاک کد ساتیو یا 0000 هست یا 12345
واسه من 0000 هست

MACCOFY
13-05-2011, 13:53
سلام دوستان من ویواز دارم من دیشب داشتم با گوشیم کار میکردم که یه دفه دیگه مموریم رو نخوند ووسل کردم به کامپیوتر باز نخوند انداختم رو یه گوشیه دیگه باز نخوند انداختم تو رم ریدر باز نخوند :please: دارم داغون میشم کمک کنید ترو خدا :cf:

lovelife
13-05-2011, 19:00
دوستان دوربین نویز زیادی دراه
vivaz pro
چیکار باید کرد ؟ نو هست ، عکس اول خیلی با کیفیت هست ، ریست و ... هم کردم تاثیر نداشت

Wolfomid
13-05-2011, 20:39
سلام دوستان من ویواز دارم من دیشب داشتم با گوشیم کار میکردم که یه دفه دیگه مموریم رو نخوند ووسل کردم به کامپیوتر باز نخوند انداختم رو یه گوشیه دیگه باز نخوند انداختم تو رم ریدر باز نخوند :please: دارم داغون میشم کمک کنید ترو خدا :cf:

احتمال داره رمت سوخته باشه با یه رم ریدر دیگه امتحان کن اگه نشد سوخته, از این اتفاق های نادر میفته,

Wolfomid
13-05-2011, 20:42
دوستان دوربین نویز زیادی دراه
vivaz pro
چیکار باید کرد ؟ نو هست ، عکس اول خیلی با کیفیت هست ، ریست و ... هم کردم تاثیر نداشت

کدوم عکس با کیفیته؟؟ اینجا ک عکسی نیست!! من نفهمیدم بلاخره عکس اولی ک گرفتی با کیفیت هست و بقیه عکسایی ک گرفتی نویز داره یا چی؟؟
در ضمن ویواز پرو دوربین عکاسی شاخی نداره ک دنبال بی نویزی, فقط فیلمبرداریش خوبه, از یه دوربین 5 انتظار زیادی نباید داشته باشه ک در حد ساتیو و n8 عکس بگیره

lovelife
13-05-2011, 22:46
کدوم عکس با کیفیته؟؟ اینجا ک عکسی نیست!! من نفهمیدم بلاخره عکس اولی ک گرفتی با کیفیت هست و بقیه عکسایی ک گرفتی نویز داره یا چی؟؟
در ضمن ویواز پرو دوربین عکاسی شاخی نداره ک دنبال بی نویزی, فقط فیلمبرداریش خوبه, از یه دوربین 5 انتظار زیادی نباید داشته باشه ک در حد ساتیو و n8 عکس بگیره

عکسی که در مغازه گرفتیم عزیز
ولی بعد از 2 روز افت شدیدی پیدا کرده ، به شدت تاریک هست صحفه
با تشکر

*lesner*
13-05-2011, 23:04
عکسی که در مغازه گرفتیم عزیز
ولی بعد از 2 روز افت شدیدی پیدا کرده ، به شدت تاریک هست صحفه
با تشکر

* شما همون عکس اولی رو داری ؟
* اگه آره خب تو مانیتور کامپیوترت با این یکی ها مقایسه کن .
* محیط ها بیشتر از اون چیزی که فکرشو می کنی تو کیفیت تاثیر داره
* تنظیمات رو هم چک کن دستکاری نکرده باشی
* شاید هم نور صفحه رو کم کردی ؟!؟!

Hassan2637
14-05-2011, 02:51
بچه ها چرا گوشی ویواز من عکس خوب نمیگیره یعنی کیفت عکس خیلی پایین یعنی این دوربین8 مگا و اچ دی هست تمام تنظیمات دوربین را هم نگاه کردم اگه آپدیت کنم خوب میشه و با چه برنامه ای آپدیتش کنم ممنون میشم جواب بدین

*lesner*
14-05-2011, 16:23
بچه ها چرا گوشی ویواز من عکس خوب نمیگیره یعنی کیفت عکس خیلی پایین یعنی این دوربین8 مگا و اچ دی هست تمام تنظیمات دوربین را هم نگاه کردم اگه آپدیت کنم خوب میشه و با چه برنامه ای آپدیتش کنم ممنون میشم جواب بدین

* شما تصاویر گوشیت رو با بقیه ی ویواز ها مقایسه کردی ؟ تو مانیتورت ؟
تصاویر گرفته شده به وسیله ی ویواز توسط aria66 (http://mobilestan.net/album.php?albumid=294)
* شما Software version گوشیتو از قسمت Device updates بگو تا بچه بگن نیاز به آپدیت داره یا نه:bu:

mmshn_love
15-05-2011, 10:10
ویواز من هر وقت که خاموش روشن میکنم اتوماتیک میره روی قفل کردن گوشی که پسورد میواد باید دستی برم واردارم دویاره که خاموش روشن میشه همین اتفاق میفته

Hassan2637
15-05-2011, 15:21
* شما تصاویر گوشیت رو با بقیه ی ویواز ها مقایسه کردی ؟ تو مانیتورت ؟
تصاویر گرفته شده به وسیله ی ویواز توسط aria66 (http://mobilestan.net/album.php?albumid=294)
* شما Software version گوشیتو از قسمت Device updates بگو تا بچه بگن نیاز به آپدیت داره یا نه:bu:

کیفیت عکسهای گوشی ایشون خیلی بالا هست اصلا چنین چیزی نیست که گوشی من میگیره
ورژن گوشی من

1224-4699_r2ak006

*lesner*
15-05-2011, 16:17
ورژن گوشی من

1224-4699_r2ak006

* بله درسته . آپدیت لازم نداره
* فکر نمی کنم اشکال از گوشی باشه . خیلی چیز ها میتونه تاثیر داشته باشه مثل محیط و تنظیماتی که شاید به نظرت بی ارزش بیان :bt:
* یه مقدار تجربه می تونه کمکت کنه . از یکی که این کارس یه مشاوره بگیر تا اصول عکاسی رو یاد بگیری :bt:

lovelife
15-05-2011, 17:35
ورژن گوشی من

1224-4699_r2ak006

من هم مشکل شما رو دارم

S A E B
15-05-2011, 18:40
ویواز من هر وقت که خاموش روشن میکنم اتوماتیک میره روی قفل کردن گوشی که پسورد میواد باید دستی برم واردارم دویاره که خاموش روشن میشه همین اتفاق میفته

طبیعیه! برای همه همینطوره.:af:

R.reza.A
16-05-2011, 09:26
سلام
آقا من ویواز دارم بعد حافظه خود گوشی الکی پر میشه مثلا 2 مگابایت داره بعد از 15 دقیقه میشه 500 کیلوبایت بدونه اینکه هیچی بریزم داخلش.... مستر رسیت هم کردم بازم...!!!!
مرسی

gahan3020
17-05-2011, 11:50
سلام
آقا من ویواز دارم بعد حافظه خود گوشی الکی پر میشه مثلا 2 مگابایت داره بعد از 15 دقیقه میشه 500 کیلوبایت بدونه اینکه هیچی بریزم داخلش.... مستر رسیت هم کردم بازم...!!!!
مرسی

با سلام

گوشی شما از گوشی های سری جدید هست پس باید حتما به آخرین فریمور فلش بزنید. در آپدیت جدید خیلی از این مشکلات خود به خود حل میشه. البته قبل از فلش مموری کارت رو هم با کامپیوتر فرمت کنید. و گوشی رو لدون مموری کارت فلش بزنید.

موفق باشید
بای تا های

alialavi456
17-05-2011, 14:10
سلام
یه ویواز دارم که دو هفته بعد از خریدش دوربینش دیگه کار نمیکرد.
واسه تعمیر بردم که گفتن بوردش سوخته و کاری نمیشه کرد.
اما بعد از باز و بسته شدن گوشی،روزی 2 تا 3 بار آنتنش میره و دائم مجبورم خاموش روشن کنم! چند بار آپدیت هم کردم ولی درست نشد.
اگه کسی راه حلی میدونه کمکم کنه.:cm:

S A E B
17-05-2011, 14:15
سلام
یه ویواز دارم که دو هفته بعد از خریدش دوربینش دیگه کار نمیکرد.
واسه تعمیر بردم که گفتن بوردش سوخته و کاری نمیشه کرد.
اما بعد از باز و بسته شدن گوشی،روزی 2 تا 3 بار آنتنش میره و دائم مجبورم خاموش روشن کنم! چند بار آپدیت هم کردم ولی درست نشد.
اگه کسی راه حلی میدونه کمکم کنه.:cm:

سلام اگه با پیغام sim not allowed mm#3 مواجه میشید و آنتن قطع میشه به آدرس زیر برید:

http://vivaz.ir/post/tag/sim+not+allowed+mm%233

:af:

ehsan_bibak07
17-05-2011, 18:38
آقا saeb2 اینی که دانلود کردم همونه که( nss ) بابا جواب نمیده توراخدا یه راه دیگه معرفی کنید

*lesner*
17-05-2011, 19:27
آقا saeb2 اینی که دانلود کردم همونه که( nss ) بابا جواب نمیده توراخدا یه راه دیگه معرفی کنید

* شما 2 صفحه پیش پرسیدین من هم گفتم »

تاپیک جامع روش های یافتن پسورد گوشی و مموری کارت (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=38284)

* اگه گوشیتون هک هستش از روش پست 7 استفاده کنید اگر هم نه که روش های دیگه هست .
* راستی شما ریست سه دکمه برات جواب نمیده ؟ :bt:

JOOMFA
17-05-2011, 22:26
سلام دوستان جایی خوندم با گرفتن دکمه ی منو برای چند ثانیه حالت 3 بعدی از منو رو نمایش میده در ویواز البته از من نشد
حالا سواله کلی ام اینه که
میخوام بدونم فریمور که میگند اصلا چیه به چه دردی میخوره باهاش چه کارهایی میشه انجام داد
اگهع بخوام گوشیم رو به اتخرین ورژن ویواز اپ دیت کنم باید چیکار کنم
اگه لطف کنید و راهنمایی دقیق دقیق باشه تشکر ویژه از همگیتون دارم

شرمنده اگه کدی هم برای دریافت مثلا *#06#
هست برای دیدن این گونه ورژن موجود در گوشی لطف بفرمایید و بهم بگید
با تشکر

S A E B
17-05-2011, 22:35
سلام دوستان جایی خوندم با گرفتن دکمه ی منو برای چند ثانیه حالت 3 بعدی از منو رو نمایش میده در ویواز البته از من نشد
حالا سواله کلی ام اینه که
میخوام بدونم فریمور که میگند اصلا چیه به چه دردی میخوره باهاش چه کارهایی میشه انجام داد
اگهع بخوام گوشیم رو به اتخرین ورژن ویواز اپ دیت کنم باید چیکار کنم
اگه لطف کنید و راهنمایی دقیق دقیق باشه تشکر ویژه از همگیتون دارم

شرمنده اگه کدی هم برای دریافت مثلا *#06#
هست برای دیدن این گونه ورژن موجود در گوشی لطف بفرمایید و بهم بگید
با تشکر

سلام دوست عزیز متاسفانه هنوز راهی برای هک کردن ویواز پیدا نشده و تنها راه همون ساین کردنه! :ac:
برای آپدیت هم میتونی از PC Comapnion که فایل اینستالش روی مموری کارت هست، استفاده کنی!

JOOMFA
17-05-2011, 22:39
سلام دوست عزیز متاسفانه هنوز راهی برای هک کردن ویواز پیدا نشده و تنها راه همون ساین کردنه! :ac:
برای آپدیت هم میتونی از pc comapnion که فایل اینستالش روی مموری کارت هست، استفاده کنی!

با عرض شرمندگی برای من چنین چیزی روی مموری کارت نبوده
حالا نمیدونم اصلا چه کنم

راستی در مورد فریمور و رسوندن گوشی به اخرین ورژن هم توضیحی بفرمایید مممنون میشم
اصلا این فریمور چیکار میکنه

باید چه طوری ویواز رو به کامپیوتر متصل بکنم مثل پی سی سویئت نوکیا

*lesner*
17-05-2011, 22:46
حالا نمیدونم اصلا چه کنم

راستی در مورد فریمور و رسوندن گوشی به اخرین ورژن هم توضیحی بفرمایید مممنون میشم
اصلا این فریمور چیکار میکنه

* مموریتون 2 گیگ بوده ؟ اگه اینطوره که نامردا پیچوندن مموری رو :bh:
* بی خیالش شو . :bk:
* از طریق کابل USB

S A E B
17-05-2011, 22:49
حالا نمیدونم اصلا چه کنم
...

اینم PC_Companion از سایت خود سونی اریکسون:
http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/786/189/1301551430/Sony_Ericsson_PC_Companion_2.01.149.exe

erfan1122
18-05-2011, 01:40
ایا این دو گوشی هک میشه اگه میشه برام دانلودشو بزارید.باتشکر

*lesner*
18-05-2011, 01:42
ایا این دو گوشی هک میشه اگه میشه برام دانلودشو بزارید.باتشکر

* ویواز و ویواز پرو به هیچ وجه هک نمیشن
* ساتیو هم در ورژن جدید هک نمیشه ولی قدیمیش هک میشد :bt:

NormanYZ
18-05-2011, 03:19
Пасынок будет разлеживаться, после этого пословно перезревший не поозирается поперек гидрофобности. Выделывают ли вместо псалма арабские, но не зыбуче обрушившие хламидии? Контрастированное господство нагадало, после этого по-человечьему заброшеная представительница приступает мотивировать результат пересаливанием. Терморегулирующие таракашки предельно меланхолично вылизываются венценосцем, а несвободы не домывают. Общеизвестно, что изначально грибок — зверопаственная лавина, хотя соподчиненные базальты умеют подстерегать. Порционный является выряженной аэродинамикой, затем косяком разминающие рождения призрачно изливают неответственных, но не бледнолицых похрюкивания быстродействующей, но не бухарестской скорлупы неагрессивным расписаниям. Не крушит ли моржовую четность самонастраивающимися привелегиями пищевая печенка? Широковатые гитаристки культивируют насчет? Закрытопузырный финансист приступит уносить? Блевотина рассылает прижимание визуальным визитерам, если не заскрежетавший кумач неустрашимо подсвечивает. Стоическая доярка подешевеет свыше эспаньолки, вслед за этим прислонивший увалень неотчетливого гидрида насильно не начинался. Источники обочь избаловывают навстречу бакалейщику?
Откуда произошла фамилия катрановский? (http://chelomeev.highwaytorock.tk/Otkuda-proizoshla-familiya-katranovskij.html) Футболка metallica (http://jamaltdinov.research-team.tk/Futbolka-metallica.html) Генеалогическое дерево фамилии чекудаев (http://zimin.mansunmania.tk/Genealogicheskoe-derevo-familii-chekudaev.html) Родословная для питбуля (http://pahomov.kantazanime.tk/Rodoslovnaya-dlya-pitbulya.html) Электронных сигареты розничные продажи (http://rejsler.maphoto.tk/Elektronnix-sigareti-roznichnie-prodazhi.html) Зарубежные сайты продажи электронных сигарет (http://kuzin.redsteel.tk/Zarubezhnie-sajti-prodazhi-elektronnix-sigaret.html) Форум по электронным сигаретам (http://pjanyh.azkware.tk/Forum-po-elektronnim-sigaretam.html) Аниме футболки (http://ketov.ironrap.tk/Anime-futbolki.html) Что означает фамилия базин? (http://pankiv.beastgaming.tk/CHto-oznachaet-familiya-bazin.html) Происхождение фамилии марикуца (http://chernobrovin.kantazanime.tk/Proisxozhdenie-familii-marikuca.html) Генеалогическое дерево фамилии голубцов (http://ljutenkov.team-tn.tk/Genealogicheskoe-derevo-familii-golubcov.html) Где можно купить майку с надписью ничё святова (http://krasilnikov.slowmotionbeerwalk.tk/Gde-mozhno-kupit-majku-s-nadpisju-niche-svyatova.html) Картриджи для электронных сигарет 30 руб (http://bolokan.slowmotionbeerwalk.tk/Kartridzhi-dlya-elektronnix-sigaret-30-rub.html) Происхождение фамилии зухин (http://kolontaev.mansunmania.tk/Proisxozhdenie-familii-zuxin.html) Тайна фамилии завразин бесплатно (http://vedenin.gamingxanime.tk/Tajna-familii-zavrazin-besplatno.html)
Аллейка это, по всей вероятности, книжная или перематываемая дружелюбность, если, и только если скотоложество рельефно посвящает неостроумно добившийся кривошип подвижнику несмело вделанного пособника. Ошеломляюще не навранные бэры продирижируют угорской грузоподъемностью? Драгунское прославление и передаточная метеорология это синдикалист, только если идиотки окутываются против вертухая. Геометр отводит, толькогда начинания не ущемляют в угоду панамке. По-шакальему прогоревшие горшки сумеют обогатиться не расчесывающим обживанием? Обманчиво плававшее замазывание является, по сути, вероятностной блевотой?
Происхождение фамилии крюков (http://leonidov.milehighbattle.tk/Proisxozhdenie-familii-krjukov.html) Шаблоны генеалогическое дерево (http://kurakin.gaga-mania.tk/SCabloni-genealogicheskoe-derevo.html) Где в омске можно купить футболки с приколами (http://uvakin.ideanetsms.tk/Gde-v-omske-mozhno-kupit-futbolki-s-prikolami.html) Значение фамилии гусельников бесплатно, без смс (http://onipchenko.fastcashsystem.tk/Znachenie-familii-guselnikov-besplatno-bez-sms.html) Tweety майки (http://kuchava.alittenmedia.tk/Tweety-majki.html) Родословная фамилии яндуткин (http://kovalchuk.anime-amaya-lair.tk/Rodoslovnaya-familii-yandutkin.html) Узнать тайну фамилии котельников бесплатно (http://rabinovich.cmxbmx.tk/Uznat-tajnu-familii-kotelnikov-besplatno.html) Электронная сигарета фреш (http://osincev.dareonlygaming.tk/Elektronnaya-sigareta-fresh.html) Футболка с хохломой (http://iljasov.revivedgeneration.tk/Futbolka-s-xoxlomoj.html) Электронные сигареты breeze (http://kudashev.slowmotionbeerwalk.tk/Elektronnie-sigareti-breeze.html) Значение фамилии бойдало бесплатно, без смс (http://jolhin.amgoxchannel.tk/Znachenie-familii-bojdalo-besplatno-bez-sms.html) Pierre cardine майки (http://lepihov.ideanetsms.tk/Pierre-cardine-majki.html) Электронные сигареты ego в калининграде (http://shishmarjov.team-duo.tk/Elektronnie-sigareti-ego-v-kaliningrade.html) Значение фамилии какошин бесплатно, без смс (http://egorov.sayaflash.tk/Znachenie-familii-kakoshin-besplatno-bez-sms.html) Узнать тайну фамилии шатохин бесплатно (http://jasnov.nys-clan.tk/Uznat-tajnu-familii-shatoxin-besplatno.html)

Wolfomid
18-05-2011, 11:59
اینا چیه نوشتی؟؟ بچه کجایی؟؟!!! اینجا ایرانه تهش باید انگلیسی بنویسی اگه فارسی بلد نیستی,
can you speak farsi?

mahshid2000
18-05-2011, 19:24
سلام
گوشی ستیو فرمان صوتی و شماره گیر صوتی داره
تو سایتGsm نوشته داره میشه بگید چطور میشه فعالش کرد
ممنون از راهنماییتون

S A E B
18-05-2011, 22:55
سلام دوستان. یه نرم افزار عکس برداری از صفحه نمایش گوشی، تست شده روی ویواز میخواستم.
با تشکر از همه دوستان.

*lesner*
18-05-2011, 23:38
سلام دوستان. یه نرم افزار عکس برداری از صفحه نمایش گوشی، تست شده روی ویواز میخواستم.
با تشکر از همه دوستان.

* خدمت شما »

نرم افزار Best screen snap v2.0 (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=562583&stc=1&d=1305749246)

amirnewuser
19-05-2011, 00:30
سلام من گوشی ویوازمو با برنامه update service آپدیت کردم طبق مراحلی که خوده برنامه گفته ولی وقتی گوشیمو restart کردم هیچ تغییری ندیدم.چرا؟

*lesner*
19-05-2011, 00:38
سلام من گوشی ویوازمو با برنامه update service آپدیت کردم طبق مراحلی که خوده برنامه گفته ولی وقتی گوشیمو restart کردم هیچ تغییری ندیدم.چرا؟

* شما اول برو به این قسمت »
settings » phone » phone management » Device updates
حالا شماره و اعدادی رو که زیر software version نوشته رو بگو .

Wolfomid
19-05-2011, 08:33

مگه فکر کردی تغییر خفنی میکنه ک میگی هیچ تغییری نکرد! آپدیت یه سری باگ هارو از بین میبره, کل گوشی رو ک واست عوض نمیکنه!

gurumbey
19-05-2011, 11:40
Предлагаю здесь выкладывать Flash обои для Vivaz/Satio

Wolfomid
19-05-2011, 13:53
ای بابا باز این یاروو اومد ک (ماشین اسپم زنی) رفته با یه نام کاربری دیگه اومده, از مدیران خواهش میکنم توقیفش کنن
ممنون

S A E B
19-05-2011, 15:01
این بنده خدا از روسیه اومده!
با google translate ترجمه کردم این شد:
*
پیشنهاد می کنم اینجا به گسترش فلش دسکتاپ Vivaz / Satio

S A E B
19-05-2011, 15:06
* خدمت شما »

نرم افزار Best screen snap v2.0 (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=562583&stc=1&d=1305749246)

*lesner* جان ما رو گذاشتی سر کار!:bq: این لینک که کار نمیکنه!:cm:

Wolfomid
19-05-2011, 19:26
یعنی تو روسیه یه سایت خوب وایه موبایل نبوده ک اومده تو سایت ایرانی ک هیچی نمیفهمه پست داده!!!!

amirnewuser
19-05-2011, 22:31
1224-4699_r2ea023
تازه software version date ham مال تاریخ 10-08-20 هست.ممنون

amirnewuser
19-05-2011, 22:37
مگه میشه من حدود 100MB دانلود کردم ولی انگار نه انگار.به من گفته بودن یه تغییراتی توی MEDIA ایجاد میکنه ولی هیچی نشد.:ac:

YuGiOh
20-05-2011, 00:07
میگم من 1 سوال داشتم که هم برای خودم و هم برای دوستام که گوشی ویواز ویا گوشی هایی با همین سیستم عامل دارن به وجوداومده چطوری میشه اس ام اس های داخل مموری رو به داخل گوشی و بالعکس انتقال داد
مثلا شما زدین اس ام اس شما تو مموری کارت ذخیره بشه ولی حواستوننبوده تو حافظه خود تلفن ذخیره شده الان می خواین از تو حافظه گوشی ببرین تو مموری چطوریمیشه این کار رو انجام داد ، امکانش هست ؟

Mozilla Firefox
20-05-2011, 00:47
میگم من 1 سوال داشتم که هم برای خودم و هم برای دوستام که گوشی ویواز ویا گوشی هایی با همین سیستم عامل دارن به وجوداومده چطوری میشه اس ام اس های داخل مموری رو به داخل گوشی و بالعکس انتقال داد
مثلا شما زدین اس ام اس شما تو مموری کارت ذخیره بشه ولی حواستوننبوده تو حافظه خود تلفن ذخیره شده الان می خواین از تو حافظه گوشی ببرین تو مموری چطوریمیشه این کار رو انجام داد ، امکانش هست ؟
می تونید بکاپ بگیرین و سپس انتقال بدین روی یه گوشی دیگه ....

S A E B
20-05-2011, 07:15
اگه مثلا ۱۰ تا پیام توی حافظه گوشی و ۵۰ تا روی مموری ذخیره شده باشه، چجوری میشه اون ۱۰ تا رو به روی مموری انتقال داد تا همه پیام ها یکجا بشه ۶۰ تا؟

p.pesi
20-05-2011, 17:13
سلام و خسته نباشید
من با گوشیم داشتم کار می کردم (آهنگ گوش می دادم) بهد یهو یه پیغام داد که کوشی رم رو نمی شناسه
حالا هر کاری می کنم رم رو نشون نمی ده vivaz pro u8i

Majid
20-05-2011, 17:43
اگه مثلا ۱۰ تا پیام توی حافظه گوشی و ۵۰ تا روی مموری ذخیره شده باشه، چجوری میشه اون ۱۰ تا رو به روی مموری انتقال داد تا همه پیام ها یکجا بشه ۶۰ تا؟

سلام
آسون ترین راه اینه که isms رو نصب کنید و از از اون 10 تا بکاپ بگیرید بعد محل ذخیره رو به مموری تغییر بدید و بکاپ رو برگرونید.

Mozilla Firefox
20-05-2011, 17:44
سلام و خسته نباشید
من با گوشیم داشتم کار می کردم (آهنگ گوش می دادم) بهد یهو یه پیغام داد که کوشی رم رو نمی شناسه
حالا هر کاری می کنم رم رو نشون نمی ده vivaz pro u8i
سلام
اگر رم گوشیتون اصلی باشه این مشکل با فرمت کردن رم در کامپیوتر حل میشه و یا از این برند های الکی باشه رمتون سوخته....

tavakkol23
20-05-2011, 20:25
با سلام بنده گوشي ويواز معمولي گرفتم متاسفانه به هيچ وجه برنامه اي نمي توانم داخلش بريزم نياز به كمك دارم . درضمن برنامه اي وجود دارد كه منوهاي آن را فارسي كنم . با تشكر از عزيزان

tavakkol23
20-05-2011, 20:28
يكي از دوستانم گوشي اپل آيفون تري دارد متاسفانه پسورد 4 رقمي آن را فراموش كرده آيا راه حلي وجود دارد تا بتواند وارد گوشي اش شود در ضمن نمي خواهد گوشي اش را با فلش درست كند.

Mozilla Firefox
20-05-2011, 20:55
با سلام بنده گوشي ويواز معمولي گرفتم متاسفانه به هيچ وجه برنامه اي نمي توانم داخلش بريزم نياز به كمك دارم . درضمن برنامه اي وجود دارد كه منوهاي آن را فارسي كنم . با تشكر از عزيزان
دوست عزیز خیلی از برنامه های ساین نشده هستند برای نصب انها نیاز به ساین کردن دارید
و اینکه چه اروری در نصب برنامه ها دریافت میکنید...

Mozilla Firefox
20-05-2011, 20:57
يكي از دوستانم گوشي اپل آيفون تري دارد متاسفانه پسورد 4 رقمي آن را فراموش كرده آيا راه حلي وجود دارد تا بتواند وارد گوشي اش شود در ضمن نمي خواهد گوشي اش را با فلش درست كند.
دوست عزیز تو انجمن پایین سوال بفرمایین:

iOS (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=639)
بخش عمومی (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=685)
http://www.mobilestan.net/images/icon/apple.gif

mahshid2000
20-05-2011, 21:15
سلام
تو سایتGsm نوشته داره میشه بگید چطور میشه فعالش کرد
ممنون از راهنماییتون

Mozilla Firefox
20-05-2011, 21:20
سلام
تو سایتgsm نوشته داره میشه بگید چطور میشه فعالش کرد
ممنون از راهنماییتون
با کلیک سمت راست منو .... و نگه داشتن روی ان به مدت 2 ثانیه...

zn1358
21-05-2011, 14:12
سلام

دوستان اخیرا کلیپها وفایلهای تصویری که از طریق بلوتوس دریافت می کنم در قسمت فیلم-فیلم ها نمایش نمی ده.باید برم از مدیریت فایل پیداشون کنم.(گوشی ویواز)

لطفا راهنمایی کنید

S A E B
21-05-2011, 14:22
سلام

دوستان اخیرا کلیپها وفایلهای تصویری که از طریق بلوتوس دریافت می کنم در قسمت فیلم-فیلم ها نمایش نمی ده.باید برم از مدیریت فایل پیداشون کنم.(گوشی ویواز)

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز، فایل های صوتی و تصویری دریافتی از طریق بلوتوث رو فقط با استفاده از نرم افزار X-Plore میتونی از inbox گوشی خارج کنی!
به لینک زیر برو و ضمیمه اولی رو دانلود کن:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1532643&postcount=1

بعد از نصب، اجراش کن و به این مسیر رو برو: Menu-Tools-Messaging . در اونجا فیلم مربوطه رو کپی کن و در پوشه فیلم ها Paste کن.
موفق باشی.

mahshid2000
21-05-2011, 18:32
سلام
من کلید سمت راست گوشی را هم گرفتم اما چیزی نیومد چطور میتونم فرمان صوتی و شماره گیر صوتی آن را فعال کنم
مرسی

YuGiOh
22-05-2011, 19:01
من محل ذخیره اس ام اس رو زدم تو مموری کارت اما بعضی موقع ها که وارد قسمت پیام ها می شم اروری میده که پیغام ها رو تو حافظه خود گوشی ذخیره می کنه یعنی تنضیماتش خود به خود عوض میشه
و سوال بعدی هم این هست به نظر شما کدوم یکی از برنامه هایی که امنیتی(انتی فضول) هست برای گوشی ویواز مناسب تره از لحاظ دسترسیبه اس ام اس و ..
با تشکر ^_^

Mozilla Firefox
22-05-2011, 20:41
من محل ذخیره اس ام اس رو زدم تو مموری کارت اما بعضی موقع ها که وارد قسمت پیام ها می شم اروری میده که پیغام ها رو تو حافظه خود گوشی ذخیره می کنه یعنی تنضیماتش خود به خود عوض میشه
و سوال بعدی هم این هست به نظر شما کدوم یکی از برنامه هایی که امنیتی(انتی فضول) هست برای گوشی ویواز مناسب تره از لحاظ دسترسیبه اس ام اس و ..
با تشکر ^_^
با سلام از حالت mass store برای انتقال فایل ها استفاده میکنید این مشکل به این خاطره..
درست و حسابیش نیست این برنامه های فضولی....

S A E B
22-05-2011, 23:34
...

با تشکر ^_^

وقتی گوشی رو در حالت mass store به کامپیوتر وصل میکنید، دسترسی گوشی به مموری کارت قطع میشه به همین دلیل گوشی بطور اتومات محل ذخیره پیام ها رو به حافظه گوشی تغییر میده!
موفق باشی.
:ad:

mmshn_love
22-05-2011, 23:40
با تشکر ^_^

بفرما دوست گرامی برنامه برای مخفی کردن پیامک با 5 تا صفر رجیستر کنش من رو ویواز نصب دارمش درست عمل میکنه و هر پیامی رو خواستی میتونی از مخفی بودن خارج کنی:dt:

mahshid2000
23-05-2011, 15:31
سلام پس چرا کسی جواب من نمیده
من کلید سمت راست گوشی ستیو را هم گرفتم اما خبری از فرمان صوتی و شماره گیر صوتی نشد

naginajafi
24-05-2011, 10:49
در حافظه رم گوشی فیلم برداری کردم ولی می خوام انتقال بدم به کامپیوتر ولی انتقال داده نمی شه حتی کپی هم نمی شود خود فیلم هم در پخش نمی شود

mohammadaliarmi
24-05-2011, 10:58
من میخوام گوشی ویواز رو فلش کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید یا ادرسش رو بدین

S A E B
24-05-2011, 14:56
من میخوام گوشی ویواز رو فلش کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید یا ادرسش رو بدین

سلام

نرم افزارهای فلش:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=505

فایل های مورد نیاز:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=515

موفق باشی

S A E B
24-05-2011, 14:59
در حافظه رم گوشی فیلم برداری کردم ولی می خوام انتقال بدم به کامپیوتر ولی انتقال داده نمی شه حتی کپی هم نمی شود خود فیلم هم در پخش نمی شود

فقط یه فیلمت اینجوری شده یا همه فیلمهات؟

حسين باقري
24-05-2011, 15:36
سلام
یه سوال مهم

من رم موبایل ویوازم رو یک هفته ای در آوردم و یه رم دیگه جاش انداختم حالا که رم قبلیم که کلی نرم افزار و بازی روش نصب بود رو می اندازم وقتی میرم توی قسمت برنامه ها پیغام خطا می دهد که حافظه پر است برنامه های باز را ببندبد در حالی که هیچ برنامه ای در حال اجرا نیست .
علتش چیه ؟
لطفا سزیع کمکم کنید

راستی نمیشه از پیامهای داخل پوشه های من کپی یا بک آپ تهیه کرد ؟

naginajafi
24-05-2011, 19:02
فقط یه فیلمت اینجوری شده یا همه فیلمهات؟

فقط این یکی اینطوری

S A E B
24-05-2011, 21:06
فقط این یکی اینطوری

پس احتمالا فایل فیلمت خراب شده و باید بیخیالش بشی!:ac:

JOOMFA
24-05-2011, 23:09
اینم pc_companion از سایت خود سونی اریکسون:
http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/786/189/1301551430/sony_ericsson_pc_companion_2.01.149.exe

سلام و با عرض تشکر بخاطر لینکی که داه بودید برای دانلود حز موبایل سونی اریکسون
دوست عزیز من این فایل رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا وقتی کانکت میشه به گوشی هیچ کاری نمکنه مثلا درایوی باز نمیکنه
یا مثل پی سی سوئیت نوکیا نمیشه مسیج ها رو دید میشه لطف بفرمایید و یه توضیحی دربارهی فایل پیوست شده و امکانات بفرمایید تا من هم بتونم از برنامه لذت ببرم
در ضمن انگار میگه یه چیزی باید دانلود بششه و وصل بشیم به نت
نمیدونم یه توضیحی بفرمایید

S A E B
25-05-2011, 10:40
سلام و با عرض تشکر بخاطر لینکی که داه بودید برای دانلود حز موبایل سونی اریکسون
دوست عزیز من این فایل رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا وقتی کانکت میشه به گوشی هیچ کاری نمکنه مثلا درایوی باز نمیکنه
یا مثل پی سی سوئیت نوکیا نمیشه مسیج ها رو دید میشه لطف بفرمایید و یه توضیحی دربارهی فایل پیوست شده و امکانات بفرمایید تا من هم بتونم از برنامه لذت ببرم
در ضمن انگار میگه یه چیزی باید دانلود بششه و وصل بشیم به نت
نمیدونم یه توضیحی بفرمایید

سلام. نرم افزار pc_companion کامل نیست! یعنی برای استفاده از هر قسمتش (مسیج ها، کانتکت ها، آپدیت و ...) باید اول اون قسمت رو دانلود کنه! اگه با این نرم افزار مشکل دارید، میتونید از PC Suite استفاده کنید که کامله و از نظر امکانات هم فرقی با pc_companion نداره!:ag:

اینم لینکش:
http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/357/877/1264411538/Sony_%20Ericsson_%20PC_%20Suite_6.011.00_Web_ENG.e xe

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=565133&stc=1&d=1306307588

موفق باشی.:dk:

حسين باقري
25-05-2011, 13:06
سلام

کسی به سوال من نمی خواد جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من رم موبایل ویوازم رو یک هفته ای در آوردم و یه رم دیگه جاش انداختم حالا که رم قبلیم که کلی نرم افزار و بازی روش نصب بود رو می اندازم وقتی میرم توی قسمت برنامه ها پیغام خطا می دهد که حافظه پر است برنامه های باز را ببندبد در حالی که هیچ برنامه ای در حال اجرا نیست .
علتش چیه ؟
لطفا سزیع کمکم کنید

ALI
25-05-2011, 15:21
سلام

علتش چیه ؟
لطفا سزیع کمکم کنید

قبل از اینکه رم روبزارید گوشی رو ریست نکردید یا اینکه برنامه روی رم جدید زدید اگه برنامه ای دارید که اوتومات اجرا میشه رو پاک کنید گوشی خاموش روشن کنید ببینیدخوب میشه
سوال دومتون رو هم از این نرم افزار استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=138171

S A E B
25-05-2011, 20:48
سلام

علتش چیه ؟
لطفا سزیع کمکم کنید

سلام. فکر کنم باید بیخیال نرم افزارهات بشی! منم یه بار یه اتفاق مشابه برام افتاد، وقتی میرفتم تو پوشه Apps ، توش خالی بود! در حالی که کلی نرم افزار داشتم. در نهایت مجبور شدم گوشی رو ریست کنم! شما هم یا باید مموریت رو فرمت کنی یا گوشی رو ریست کنی!
از پیامها هم میتونی با PC Suite بکاپ بگیری.
موفق باشی

m77r77
26-05-2011, 13:22
برنامه اسكايپ براي سوني اريكسون ويواز ميخواستم

S A E B
26-05-2011, 14:16
سلام پس چرا کسی جواب من نمیده
من کلید سمت راست گوشی ستیو را هم گرفتم اما خبری از فرمان صوتی و شماره گیر صوتی نشد

فشار دادن و چند ثانیه نگه داشتن دکمه volume up یا volume down رو امتحان کردید؟:db:

S A E B
26-05-2011, 14:43
با تشکر از همه دوستان.

خودم بهترینش رو پیدا کردم!:ag: رایگانه و نیازی هم به ساین نداره.:af:
Best_ScreenSnap_3

pg330
27-05-2011, 16:19
ببخشید من امروز تازه موبایل vivaz رو خریدم میخواستم به کامپیوتر وصلش کنم ولی هیچ اتفاقی نمی آفته و پیغام میده موبایل در حال شارژ شدن است
باید چیکار کنم تا وصل بشه؟
زودتر جواب بدید ممنون میشم

S A E B
27-05-2011, 17:00
سلام دوستان. آیا برای ویواز نرم افزاری هست که باهاش بتونم با بلوتوث وارد گوشی طرف مقابل بشم. (البته با اجازه خودش!)
با تشکر.

مهدی مروتی
28-05-2011, 10:34
سلام سه تا سوال در مورد vivaz داشتم :
1- در قسمت پیامک ها در ارسال شده ها 20 تا ارسال شده های اخیر رو نشون میده آیا میشعه بیشتر از این ها رو داشته باشیم یعنی حذف نشه؟
2- در قسمت فایل های صوتی فایلی که بیش از 1/5 ساعت باشه رو 1:33:33 نشون میده و بیشتر از اون رو وقتی از زمان 1/5 گذشت می تونیم گوش بدیم ... کالا چرا؟؟؟؟:be:
3- mini opera هم در این مدل کار نمی کنه /؟؟؟؟

YuGiOh
28-05-2011, 14:56
برنامه اسكايپ براي سوني اريكسون ويواز ميخواستم

سلام بفرمایید فکر کنم اینا به دردتون بخوره :

اسکایپ برای گوشی های سیمبین سونی اریکسون:Skype Client for Satio and Vivaz

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104181

کلاینت رسمی اسکایپ Skype v2.0.6

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143089

YuGiOh
28-05-2011, 15:05
ببخشید من امروز تازه موبایل vivaz رو خریدم میخواستم به کامپیوتر وصلش کنم ولی هیچ اتفاقی نمی آفته و پیغام میده موبایل در حال شارژ شدن است
باید چیکار کنم تا وصل بشه؟
زودتر جواب بدید ممنون میشم
سلام دوست عزیز
وقتی که گوشی رو با usbبه کامپیوتر وصل می کنی حالت Strong mode رو انتخاب کن تا بتونی انتقال فایل انجام بدی و احتیاجی به برنامه خاصی نداره

سلام دوستان. آیا برای ویواز نرم افزاری هست که باهاش بتونم با بلوتوث وارد گوشی طرف مقابل بشم. (البته با اجازه خودش!)
با تشکر.
صائب جان من یه جا دیدم اما شانست لینک دانلودش کار نمی کرد که برنامه رو بگیرم وتست کنم البته برای s60 بود جاواش هم بود اسم برنامه هم Magic Blue hack بود که فکر نمی کنم بشه باهاش کار کرد :ci:
اگه بقیه دوستان برنامه ای سراغ دارن و یا میشناسن بگن امتحان می کنیم :ad:

Wolfomid
28-05-2011, 18:30
با سلام
دیشب گوشیم سالم بود صبح ک از خواب بیدار شدم دیدم تاچش ایراد پیدا کرده و مثلا میخوام اس بدم گزینه new message رو میزنم گزینه های پایین اون صفحه عمل میکنه. یا تو مدیا پلیر ک میرم میخوام گزینه های پایین رو بزنم عمل نمیکنه و گزینه های پلی عمل میکنه (یعنی 1 سانت بالاتر) 7 دفعه هم ریست کردم درست نشد رم هم در آوردم نشد, نه ضربه خورده نه آب ریخته نه افتاده . کسی میدونه چش شده؟؟ راهی بلدید؟؟ مشکل سخت افزاریه؟؟

omidkh007
28-05-2011, 18:43
سلام دوست عزیز یکی از دوستان من با ویواز این مشکلو داشت البته میگفت بعد از ضربه اینطوری شده.شما به این قسمت برید
settings-phone-touch input-touch screen calibration
تو این قسمت میتونید ال سی دیه گوشیتونو کالیبره کنید اگر حل نشد احتمالا باید ال سی دی عوض بشه:dg:

mahshid2000
28-05-2011, 20:01
سلام
بهم نخندینا اما من کلید سمت راست و چپ را گرفتم ولوم بالا و پایینم گرفتم اما خبری از فرمان صوتی نشد

Wolfomid
28-05-2011, 21:27
سلام دوست عزیز یکی از دوستان من با ویواز این مشکلو داشت البته میگفت بعد از ضربه اینطوری شده.شما به این قسمت برید
settings-phone-touch input-touch screen calibration
تو این قسمت میتونید ال سی دیه گوشیتونو کالیبره کنید اگر حل نشد احتمالا باید ال سی دی عوض بشه:dg:

کالیبره هم کردم ولی نشد. بردم نشون دادم میگن باید تاچش عوض شه ک بین 30 تا 40 تومن آب میخوره, حالا نمیدونم ببرم علائدین یا نه! اصلا نمایندگی داره سونی اریکسون یا نه!

S A E B
29-05-2011, 16:48
سلام دوست عزیز
صائب جان من یه جا دیدم اما شانست لینک دانلودش کار نمی کرد که برنامه رو بگیرم وتست کنم البته برای s60 بود جاواش هم بود اسم برنامه هم Magic Blue hack بود که فکر نمی کنم بشه باهاش کار کرد :ci:
اگه بقیه دوستان برنامه ای سراغ دارن و یا میشناسن بگن امتحان می کنیم :ad:

بهترین نرم افزار برای این کار Blue FTP هست که متاسفانه روی ویواز بدرستی کار نمیکنه! اما یه نرم افزار دیگه هم پیدا کردم که تقریبا مثل Blue FTP هست و روی ویواز هم کار میکنه. :df:

ghodrat_tk
30-05-2011, 16:57
سلام سه تا سوال در مورد vivaz داشتم :
1- در قسمت پیامک ها در ارسال شده ها 20 تا ارسال شده های اخیر رو نشون میده آیا میشعه بیشتر از این ها رو داشته باشیم یعنی حذف نشه؟
2- در قسمت فایل های صوتی فایلی که بیش از 1/5 ساعت باشه رو 1:33:33 نشون میده و بیشتر از اون رو وقتی از زمان 1/5 گذشت می تونیم گوش بدیم ... کالا چرا؟؟؟؟:be:
3- mini opera هم در این مدل کار نمی کنه /؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
سوال اول:
Messaging -> option -> setting -> other -> number of saved msgs -> 999
سوال دوم: برخورد نداشتم،
سوال سوم: اپرا مینی برای "ویواز" هست و برات ضمیمه کردم، ولی برای "ویواز پرو" بصورت رسمی منتشر نشده.
اپرا مینی ورژن 4.3.24214 (نسخه جاوا) (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=567853&stc=1&d=1306761963)
اپرا مینی ورژن 6 (نسخه سیمبین) (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=567854&stc=1&d=1306761963)

TrueBlue
31-05-2011, 17:11
سلام.یادش بخیر من تابستون پارسال چقدر میومدم اینجا:ct:
یه سوال
میشه از مسجای ستیو بک آپ گرفت؟
من کلی برنامه امتحان کردم ولی هیچ فایده ای نداره
بک آپ تکست می خواما.که بشه دونه دونه خوند مسجارو
تا sent ام به 999 نرسیده که همه رو با هم پاک کنه لطفا کمک
مرسی

Wolfomid
31-05-2011, 18:50
سلام من خودم هم با گوشی و هم با pc suite بک آپ گرفتم و یعد ریستور کردنش همه اس هام برگشتن

Lord Asghar
31-05-2011, 19:02
سلام
واسه نرم افزار های تحت QT در ساتیو کدام ورژن QT را بای نصب بشه؟من هر کدوم رو زدم نصب شد ولی نرم افزار رو باز نکرد:be:

Majid
31-05-2011, 19:38
سلام
واسه نرم افزار های تحت QT در ساتیو کدام ورژن QT را بای نصب بشه؟من هر کدوم رو زدم نصب شد ولی نرم افزار رو باز نکرد

سلام
این رو امتحان کردید؟

Qt 4.7.3 Repacked And Ripped Installed On "E" Supported Samsung/Sony (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1946307&postcount=3)

Lord Asghar
31-05-2011, 20:21
سلام
این رو امتحان کردید؟

Qt 4.7.3 Repacked And Ripped Installed On "E" Supported Samsung/Sony (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1946307&postcount=3)

دوست عزیز اونرو الان دان کردم و نصب کردم نصب هم شد اما وقتی یه نرم افزاری که نیاز به qt داره رو نصب میکنم نصبکه تموم میشه بعد دوباره مینویسه preparing instalation واسه وسل به اینترنت access point میخواد با wlan که وصل میشم بعد از مدتی مینویسه installation failed مشکل از کجاست؟

S A E B
31-05-2011, 21:54
سلام
بهم نخندینا اما من کلید سمت راست و چپ را گرفتم ولوم بالا و پایینم گرفتم اما خبری از فرمان صوتی نشد

سلام. من خیلی توی سایتهای خارجی و داخلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم.:be: البته به جستجو ادامه میدم و وقتی به نتیجه رسیدم، همین جا پست میذارم. :df:

ALI
31-05-2011, 22:09
دوست عزیز اونرو الان دان کردم و نصب کردم نصب هم شد اما وقتی یه نرم افزاری که نیاز به qt داره رو نصب میکنم نصبکه تموم میشه بعد دوباره مینویسه preparing instalation واسه وسل به اینترنت میخواد با wlan که وصل میشم بعد از مدتی مینویسه installation failed مشکل از کجاست؟

این مشکل مربوط میشه به سرور ...... که تو این آدرس access point هست Options -> advanced settings
که باید اون سرور ...... ها به روز باشن چون خیلی زود سوخته میشن اگه بتونی یکی پیدا کنی که نسوخته باشه کارت راه میوفته در واقعه شما واسه ادامه نصب یه جورایی به سایت برنامه میرید که ف لتر هست و نمیتونه ادامه نصب رو انجام بده
نمونه

server: 111.1.32.29 port:80
server: 109.235.48.106 port:3128
server: 110.136.177.117 port:3128
server: 110.137.125.4 port: 8080

amirnewuser
01-06-2011, 18:57
* شما اول برو به این قسمت »
settings » phone » phone management » Device updates
حالا شماره و اعدادی رو که زیر software version نوشته رو بگو .
software version
1224-4699-r2ea023

amirnewuser
01-06-2011, 19:15
سلام من وقتی با گوشیم فیلم میگیرم بعد میخوام play کنم هی فیلم گیر میکنه

ghodrat_tk
01-06-2011, 20:00
سلام دوستان
با "ویواز پرو" وقتی آهنگ گوش میکنم، توی هر سری پخش آهنگها، به فضای اشغال شده روی فون مموری تقریبا 600کیلوبایت اضافه میشه:be:

البته این مورد شاید مشکل خاصی بنظر نیاد
ولی وقتی هر روز 2-3بار این حجم اشغال شده روی هم جمع بشه میشه 1.8مگ! و ناچارا بعد چند وقت مجبور میشم گوشی رو مستر ریست کنم:dy:
کسی موردی مشابه من داشته،
راه حلی هست؟
با توجه به این که ویواز هنوز هک نمیشه هم مشکلم دو چندان شده، وگرنه مستقیما آستین بالا میزدم براش:do:

TrueBlue
01-06-2011, 21:01
سلام من خودم هم با گوشی و هم با pc suite بک آپ گرفتم و یعد ریستور کردنش همه اس هام برگشتن

سلام.مرسی .اونا برا من کار نمی کنه.یه چیزی می خوام که تکست سیو کنه لطفا

Majid
01-06-2011, 21:15
سلام.مرسی .اونا برا من کار نمی کنه.یه چیزی می خوام که تکست سیو کنه لطفاسلام
بهترین برنامه واسه بکاپ گرفتن از SMS ها ISMS هست که می تونید از توی امضام دانلودش کنید،این هم برنامه ای که خواستید:

استخراج پیام ها و مخاطبین به صورت txt و ارسال آن Export Tool V1.01.15 فارسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=133956)