PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ گرفتن در فایل منجر گوشی بدون نیاز به مموری کارت !! ( گوشیهای هک شده بویژه n86 )

Marshal.87
03-04-2010, 12:22
با سلام خدمت دوستان

همون طوری که اطلاع دارید یکی از مشکلات گوشی ان 86 این بود که برای بک اپ گرفتن از اطلاعات مختلف تو فایل منجر گوشی ؛ به مموری کارت نیاز بود و این فایلها فقط در F (مموری کارت ) ذخیره میشدند و تنظیماتی برای تغییر این مسیر وجود نداشت و کسی که مموری کارت نداشت نمیتونست تو خود گوشی بک اپ بگیره

ولی من مدتی در Z گوشی جستجو کردم و بالاخره تونستم این مشکل رو حل کنم :015:

روش کار

گوشیتون رو در حالت هک قرار داده و فایل 1020506B.txt رو که ضمیمه کردم رو به c:\private\10202be9 منتقل کرده و یکبار گوشیتون رو ریستارت کنید تا محل ذخیره فایلها به درایو E تغییر کنه :

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=374425&stc=1&d=1270284529

موفق باشید.

H@M!D
03-04-2010, 12:31
سلام:
مارشال عزیز واقعا کار بسیار جالبی کردی
واقعا عالیه
ممنون

fafarnana
03-04-2010, 12:53
سلام دوست عزيز
ضمن تشكر از زحمات شما. اگر روي Mass Memory فايل Backup تهيه گردد و بعد گوشي را Upgrade كنيم يا با كد 7370 فرمت كنيم اين فايل ايجاد شده پاك نمي شود؟
ممنون

ozondj
03-04-2010, 20:08
مرسی مارشال خان به کارم اومد

فقط اگه میتونی این دو مشکل n86 رو هم حل کنی تا اخر دعات میکنم که یکیش مشکل پاک شدن Mass Memory بعد از فرمت گوشی و اون یکی هم صدای ضعیف خروجی اسپیکرش هست که ولوم بالای 70 بی کیفیت میشه

H@M!D
03-04-2010, 21:34
سلام دوست عزيز
ضمن تشكر از زحمات شما. اگر روي mass memory فايل backup تهيه گردد و بعد گوشي را upgrade كنيم يا با كد 7370 فرمت كنيم اين فايل ايجاد شده پاك نمي شود؟
ممنون

سلام :
بله دوست عزیزم پاک خواهد شد.

fafarnana
04-04-2010, 08:52
سلام :
بله دوست عزیزم پاک خواهد شد.

با سلام خدمت شما دوست عزيز
من يك تجربه روي گوشي i8910 دارم. شايد مفيد باشد. من روي mass memory يك پوشه به نام document درست كردم و درون آن فايلهاي مختلفي ريختم. بعد هم با كد 7370 گوشي را فرمت كلي كردم. كليه عكسها و نرم افزارهاي نصب شده در پوشه هاي اصلي موجود روي mass memory پاك شدند به جز اطلاعات درون document. حال فكر كنم اگر هر پوشه اي درون e ايجاد كنيم با مستر ريست از بين نمي رود. اگر چنين چيزي درست باشد فكر كنم بتوان بعد از تهيه بك آپ فايل مذكور را با X-PLORE به پوشه ساخته شده منتقل كرد كه با فرمت از بين نرود و سپس در مسير قبلي كپي كرد و بعد هم restore. چون من مبتدي هستم و نمي دانم جواب مي دهد يا نه اگر زحمي نيست دوستان با تجربه امتحان كنند و نتيجه را به همه اطلاع دهند.
ممنون:44:

MET237404
30-10-2011, 17:13
سپاس بیکران از مارشال عزیز که این مشکل گوشی رو حل کردند.
یک هفته درگیرش بودم.
ممنون